Pricing Table - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: Duplicate
cs: Duplikát

en: Duplicate Post
cs: Duplicitní příspěvek

en: Featured Plugins
cs: Doporučené doplňky

en: Support or Any Ideas?
cs: Podpora nebo nějaké nápady?

en: Security error.
cs: Chyba zabezpečení.

en: Duplicate Page or Post
cs: Duplicitní stránka nebo příspěvek

en: Duplicate Page or Post Settings
cs: Duplicitní nastavení stránky nebo příspěvku

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
cs: Předpona názvu (předpona je vlastní text před názvem)

en: Copy title from the duplicated page/post?
cs: Zkopírovat název z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
cs: Přípona názvu (přípona je vlastní text za názvem)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
cs: Zkopírovat obsah z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
cs: Zkopírovat výňatek z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
cs: Zkopírovat datum z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
cs: Zkopírovat stav z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy and set as draft
cs: Zkopírovat a nastavit jako koncept

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
cs: Zkopírovat doporučený obrázek z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
cs: Zkopírovat šablonu z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
cs: Kopírovat formát z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
cs: Zkopírovat autora (autora stránky/příspěvku) z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
cs: Zkopírovat heslo (heslo stránky/příspěvku) z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
cs: Zkopírovat komentáře z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
cs: Kopírovat kategorie z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
cs: Kopírovat značky z duplicitní stránky/příspěvku?

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: WordPress Gallery plugin
cs: Plugin galerie WordPress

en: Gallery plugin is an useful tool that will help you to create Galleries and Albums. Try our nice Gallery views and awesome animations.
cs: Galerie plugin je užitečný nástroj, který vám pomůže vytvářet galerie a alba. Vyzkoušejte naše pěkné pohledy do galerie a úžasné animace.

en: Coming soon and Maintenance mode
cs: Již brzy a údržba střídmé animace.

en: Coming soon and Maintenance mode plugin is an awesome tool to show your visitors that you are working on your website to make it better.
cs: Již brzy a plugin pro režim údržby je úžasný nástroj, který vašim návštěvníkům ukáže, že na svém webu pracujete a zlepšujete jej.

en: Contact Form Builder
cs: Tvůrce kontaktních formulářů

en: Contact Form Builder plugin is an handy tool for creating different types of contact forms on your WordPress websites.
cs: Plugin Contact Form Builder je praktický nástroj pro vytváření různých typů kontaktních formulářů na vašich webech WordPress.

en: WordPress Booking Calendar
cs: WordPress rezervační kalendář

en: WordPress Booking Calendar plugin is an awesome tool to create a booking system for your website. Create booking calendars in a few minutes.
cs: Plugin WordPress Booking Calendar je úžasný nástroj pro vytvoření rezervačního systému pro váš web. Vytvořte si rezervační kalendář během několika minut.

en: WordPress Pricing Table
cs: Tabulka cen WordPress

en: WordPress Pricing Table plugin is a nice tool for creating beautiful pricing tables. Use WpDevArt pricing table themes and create tables just in a few minutes.
cs: Plugin WordPress Pricing Table je pěkný nástroj pro vytváření krásných cenových tabulek. Použijte motivy cenových tabulek WpDevArt a vytvořte tabulky během několika minut.

en: YouTube Embed plugin is an convenient tool for adding videos to your website. Use YouTube Embed plugin for adding YouTube videos in posts/pages, widgets.
cs: Plugin YouTube Embed je praktický nástroj pro přidávání videí na váš web. Použijte YouTube Embed plugin pro přidávání YouTube videí do příspěvků/stránek, widgetů.

en: Wpdevart Social comments
cs: Wpdevart Sociální komentáře

en: WordPress Facebook comments plugin will help you to display Facebook Comments on your website. You can use Facebook Comments on your pages/posts.
cs: WordPress plugin pro komentáře na Facebooku vám pomůže zobrazit komentáře na Facebooku na vašem webu. Na svých stránkách/příspěvcích můžete použít Facebook Comments.

en: WordPress Countdown plugin
cs: Plugin WordPress Countdown

en: WordPress Countdown plugin is an nice tool for creating countdown timers for your website posts/pages and widgets.
cs: Plugin WordPress Countdown je pěkný nástroj pro vytváření odpočítávacích časovačů pro vaše webové příspěvky/stránky a widgety.

en: WordPress Lightbox plugin
cs: Plugin WordPress Lightbox

en: WordPress Lightbox Popup is an high customizable and responsive plugin for displaying images and videos in popup.
cs: WordPress Lightbox Popup je vysoce přizpůsobitelný a citlivý plugin pro zobrazování obrázků a videí ve vyskakovacích oknech.

en: Facebook like box plugin will help you to display Facebook like box on your wesite, just add Facebook Like box widget to sidebar or insert it into posts/pages and use it.
cs: Plugin Facebook like box vám pomůže zobrazit Facebook like box na vašem webu, stačí přidat widget Facebook Like box na postranní panel nebo jej vložit do příspěvků/stránek a použít.

en: WordPress Polls system
cs: Hlasovací systém WordPress

en: WordPress Polls system is an handy tool for creating polls and survey forms for your visitors. You can use our polls on widgets, posts and pages.
cs: Systém WordPress Polls je praktický nástroj pro vytváření anket a dotazníkových formulářů pro vaše návštěvníky. Můžete použít naše ankety o widgetech, příspěvcích a stránkách.

en: Check The Plugin
cs: Zkontrolujte Plugin

en: not detected post
cs: nezjištěný příspěvek

en: Error copy post
cs: Chyba při kopírování příspěvku

en: Untitled
cs: Nepojmenovaná
