Document Library Lite - Manage & Display Downloads - en to pl-PL translation catalogue (294 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Document Library Lite - Manage & Display Downloads
pl-PL: Biblioteka Dokumentów Lite - Zarządzaj i Wyświetlaj Pobrania

note: Description of the plugin
en: Add documents and display them in a searchable document library.
pl-PL: Dodaj dokumenty i wyświetlaj je w przeszukiwalnej bibliotece dokumentów.

en: Settings
pl-PL: Ustawienia

en: Pro Version
pl-PL: Wersja Pro

en: Select File
pl-PL: Wybierz Plik

en: Add File
pl-PL: Dodaj Plik

en: Replace File
pl-PL: Zamień Plik

en: All types
pl-PL: Wszystkie typy

en: Documents
pl-PL: Dokumenty

en: Add New
pl-PL: Dodaj Nowy

en: Categories
pl-PL: Kategorie

en: Document Link
pl-PL: Link do Dokumentu

en: Upload a file or select one from the media library:
pl-PL: Prześlij plik lub wybierz jeden z biblioteki mediów:

en: None
pl-PL: Brak

en: File Upload
pl-PL: Przesyłanie Pliku

note: translators: %s: File name
en: Remove file: %s
pl-PL: Usuń plik: %s

en: Document Library Importing
pl-PL: Importowanie Biblioteki Dokumentów

en: Import
pl-PL: Importuj

en: Import documents
pl-PL: Importuj dokumenty

note: translators: %1: Document Library Pro link start, %2: Document Library Pro link end
en: Lots of documents? Upgrade to %1$sDocument Library Pro%2$s to add documents in bulk - either by using drag-and-drop to upload documents directly to WordPress, or by importing documents from a CSV file. It’s a fantastic time-saver for adding multiple documents at once.
pl-PL: Masz dużo dokumentów? Uaktualnij do %1$sDocument Library Pro%2$s, aby dodać dokumenty hurtowo - korzystając z metody przeciągnij i upuść, aby przesłać dokumenty bezpośrednio do WordPressa, lub importując dokumenty z pliku CSV. To wspaniałe oszczędzanie czasu na dodawaniu wielu dokumentów jednocześnie.

en: Protect
pl-PL: Chroń

en: Document Library Lite Settings
pl-PL: Ustawienia Document Library Lite

en: Save Changes
pl-PL: Zapisz zmiany

en: Document Library Page
pl-PL: Strona biblioteki dokumentów

en: Document Grid
pl-PL: Siatka dokumentów

note: translators: %1: Document Library Pro link start, %2: Document Library Pro link end
en: Upgrade to %1$sDocument Library Pro%2$s to display documents in a beautiful grid layout:
pl-PL: Uaktualnij do %1$sDocument Library Pro%2$s, aby wyświetlać dokumenty w pięknej siatce:

en: Document Tables
pl-PL: Tabele dokumentów

en: Library content
pl-PL: Zawartość biblioteki

en: Document links
pl-PL: Linki do dokumentów

en: Loading & performance
pl-PL: Ładowanie i wydajność

en: Document library controls
pl-PL: Kontrola biblioteki dokumentów

en: Design
pl-PL: Projekt

en: Columns
pl-PL: Kolumny

en: Enter the fields to include in your document tables.
pl-PL: Wprowadź pola do uwzględnienia w tabelach dokumentów.

en: Image size
pl-PL: Rozmiar obrazu

en: Enter WxH in pixels (e.g. 80x80).
pl-PL: Wprowadź WxH w pikselach (np. 80x80).

en: Accessing documents
pl-PL: Dostęp do dokumentów

en: How a user accesses documents from the ‘link’ column.
pl-PL: Jak użytkownik uzyskuje dostęp do dokumentów z kolumny „link”.

en: Link to document
pl-PL: Link do dokumentu

en: Multi-select checkboxes
pl-PL: Wielokrotne zaznaczanie pól wyboru

en: Both
pl-PL: Oba

en: Multi-download button
pl-PL: Przycisk wielo-pobierania

en: The position of the button to download all selected documents.
pl-PL: Pozycja przycisku do pobrania wszystkich wybranych dokumentów.

en: Below document library
pl-PL: Poniżej biblioteki dokumentów

en: Above document library
pl-PL: Powyżej biblioteki dokumentów

en: Multi-download button text
pl-PL: Tekst przycisku wielo-pobierania

en: The text for the button to download all selected documents.
pl-PL: Tekst przycisku do pobrania wszystkich wybranych dokumentów.

en: Download Selected Documents
pl-PL: Pobierz wybrane dokumenty

en: Lazy load
pl-PL: Pobieranie leniwe

en: Load the document table one page at a time
pl-PL: Ładuj tabelę dokumentów stronę po stronie

en: Enable this if you have many documents or experience slow page load times.
pl-PL: Włącz to, jeśli masz wiele dokumentów lub doświadczasz wolnych czasów ładowania strony.

en: Warning: Lazy load limits the searching and sorting features in the document library. Only use it if you definitely need it.
pl-PL: Ostrzeżenie: Pobieranie leniwe ogranicza funkcje wyszukiwania i sortowania w bibliotece dokumentów. Używaj tego tylko, jeśli naprawdę tego potrzebujesz.

en: Caching
pl-PL: Buforowanie

en: Cache document libraries to improve load time
pl-PL: Buforuj biblioteki dokumentów, aby poprawić czas ładowania

en: Cache expires after
pl-PL: Bufor wygasa po

en: hours
pl-PL: godzinach

en: Your table data will be refreshed after this length of time.
pl-PL: Twoje dane tabeli zostaną odświeżone po tym czasie.

en: Search filters
pl-PL: Filtry wyszukiwania

en: Disabled
pl-PL: Wyłączone

en: Show based on columns in table
pl-PL: Pokaż według kolumn w tabeli

en: Custom
pl-PL: Niestandardowe

en: Show dropdown menus to filter by doc_categories, doc_tags, or custom taxonomy.
pl-PL: Pokaż menu rozwijane do filtrowania według doc_categories, doc_tags lub niestandardowej taksonomii.

en: Page length
pl-PL: Długość strony

en: Above library
pl-PL: Powyżej biblioteki

en: Below library
pl-PL: Poniżej biblioteki

en: Above and below library
pl-PL: Powyżej i poniżej biblioteki

en: Hidden
pl-PL: Ukryte

en: The position of the 'Show [x] entries' dropdown list.
pl-PL: Pozycja listy rozwijanej 'Pokaż [x] wpisów'.

en: Default
pl-PL: Domyślne

en: Customize the design of the document tables.
pl-PL: Dostosuj wygląd tabel dokumentów.

note: translators: %1: knowledge base link start, %2: knowledge base link end
en: The following options are used when documents are listed in a table layout. You can override them in the [doc_library] shortcode. See the %1$sknowledge base%2$s for details of how to configure your document tables even further.
pl-PL: Następujące opcje są używane, gdy dokumenty są wyświetlane w układzie tabeli. Możesz je nadpisać w shortcode'ie [doc_library]. Zobacz %1$skbazy wiedzy%2$s, aby uzyskać szczegóły dotyczące dalszej konfiguracji tabel dokumentów.

en: General
pl-PL: Ogólne

en: Document data
pl-PL: Dane dokumentu

en: Document lists
pl-PL: Listy dokumentów

en: Document preview
pl-PL: Podgląd dokumentu

en: Number of documents
pl-PL: Liczba dokumentów

en: Sorting
pl-PL: Sortowanie

en: Use the following options to manage the fields that are used to store information about your documents.
pl-PL: Użyj następujących opcji, aby zarządzać polami, które służą do przechowywania informacji o Twoich dokumentach.

note: translators: %1: knowledge base link start, %2: knowledge base link end
en: These options set defaults for all your document libraries and are used for the table layout. You can override them in the shortcode for individual libraries. %1$sRead more%2$s.
pl-PL: Te opcje ustawiają domyślne wartości dla wszystkich Twoich bibliotek dokumentów i są używane do układu tabeli. Możesz je nadpisać w shortcode dla poszczególnych bibliotek. %1$sDowiedz się więcej%2$s.

en: Document fields
pl-PL: Pola dokumentu

en: Pro version only
pl-PL: Tylko wersja Pro

en: Content
pl-PL: Treść

en: Excerpt
pl-PL: Fragment

en: Featured Image
pl-PL: Obrazek wyróżniający

en: Comments
pl-PL: Komentarze

en: Document library page
pl-PL: Strona biblioteki dokumentów

en: The page to display your documents.
pl-PL: Strona do wyświetlania Twoich dokumentów.

en: You can also use the [doc_library] shortcode to list documents on other pages.
pl-PL: Możesz również użyć shortcode [doc_library], aby wylistować dokumenty na innych stronach.

en: Default layout
pl-PL: Domyślny układ

en: Table
pl-PL: Tabela

en: Grid
pl-PL: Siatka

en: Folders
pl-PL: Foldery

en: Display the document library in folders
pl-PL: Wyświetl bibliotekę dokumentów w folderach

en: Include a link to the document.
pl-PL: Dołącz link do dokumentu.

en: Use the 'Link destination' option below to control the link behavior.
pl-PL: Użyj opcji 'Cel linku' poniżej, aby kontrolować zachowanie linku.

en: Link style
pl-PL: Styl linku

en: Control the appearance of the link to the document.
pl-PL: Kontroluj wygląd linku do dokumentu.

en: Button with text
pl-PL: Przycisk z tekstem

en: Button with icon and text
pl-PL: Przycisk z ikoną i tekstem

en: Button with icon
pl-PL: Przycisk z ikoną

en: Download icon only
pl-PL: Pobierz tylko ikonę

en: File type icon
pl-PL: Ikona typu pliku

en: Text link
pl-PL: Link tekstowy

en: Link text
pl-PL: Tekst linku

en: The text displayed on the button or link.
pl-PL: Tekst wyświetlany na przycisku lub linku.

en: Link destination
pl-PL: Cel linku

en: What happens when someone clicks on a link to a document.
pl-PL: Co się dzieje, gdy ktoś kliknie w link do dokumentu.

en: Direct access
pl-PL: Bezpośredni dostęp

en: Open single document page
pl-PL: Otwórz stronę pojedynczego dokumentu

en: Link target
pl-PL: Cel linku

en: Open links in a new tab
pl-PL: Otwórz linki w nowej karcie

en: Clickable fields
pl-PL: Klikalne pola

en: Control which fields are clickable, in addition to the 'link' field.
pl-PL: Kontroluj, które pola są kliklne, oprócz pola 'link'.

en: Allow users to preview documents in a lightbox
pl-PL: Zezwól użytkownikom na podgląd dokumentów w lightboxie

en: The preview option will appear for supported file types only.
pl-PL: Opcja podglądu pojawi się tylko dla obsługiwanych typów plików.

en: Preview style
pl-PL: Styl podglądu

en: Control the appearance of the preview option.
pl-PL: Kontroluj wygląd opcji podglądu.

en: Icon only
pl-PL: Tylko ikona

en: Preview text
pl-PL: Tekst podglądu

en: The text displayed on the preview button or link.
pl-PL: Tekst wyświetlany na przycisku lub linku podglądu.

en: Preview
pl-PL: Podgląd

en: Image lightbox
pl-PL: Lightbox obrazu

en: Display images in a lightbox when opened
pl-PL: Wyświetl obrazy w lightboxie po otwarciu

en: Shortcodes
pl-PL: Krótkie kody

en: Display shortcodes, HTML and other formatting in the document content, excerpt and custom field columns
pl-PL: Wyświetl krótkie kody, HTML i inne formatowanie w treści dokumentu, streszczeniu i kolumnach pól niestandardowych

en: Excerpt length
pl-PL: Długość streszczenia

en: words
pl-PL: słów

en: Enter -1 to show the full excerpt.
pl-PL: Wprowadź -1, aby wyświetlić pełne streszczenie.

en: Content length
pl-PL: Długość treści

en: Enter -1 to show the full content.
pl-PL: Wprowadź -1, aby wyświetlić pełną treść.

en: Search box
pl-PL: Pole wyszukiwania

en: The position of the search box above the list of documents. You can also add a search box using a shortcode or widget.
pl-PL: Pozycja pola wyszukiwania nad listą dokumentów. Możesz także dodać pole wyszukiwania za pomocą krótkiego kodu lub widgetu.

en: Reset button
pl-PL: Przycisk resetowania

en: Show the reset button above the library
pl-PL: Pokaż przycisk resetowania nad biblioteką

en: Documents per page
pl-PL: Dokumenty na stronę

en: The number of documents per page of the document library. Enter -1 to display all documents on one page.
pl-PL: Liczba dokumentów na stronę biblioteki dokumentów. Wprowadź -1, aby wyświetlić wszystkie dokumenty na jednej stronie.

en: Pagination type
pl-PL: Typ paginacji

en: Numbers only
pl-PL: Tylko liczby

en: Prev|Next
pl-PL: Poprzedni|Następny

en: Prev|Next + Numbers
pl-PL: Poprzedni|Następny + Liczby

en: Prev|Next|First|Last
pl-PL: Poprzedni|Następny|Pierwszy|Ostatni

en: Prev|Next|First|Last + Numbers
pl-PL: Poprzedni|Następny|Pierwszy|Ostatni + Liczby

en: Pagination position
pl-PL: Pozycja paginacji

en: The position of the paging buttons which scroll between results.
pl-PL: Pozycja przycisków paginacji, które przewijają między wynikami.

en: Totals
pl-PL: Suma

en: The position of the document total, e.g. '25 documents'.
pl-PL: Pozycja sumy dokumentów, np. '25 dokumentów'.

en: Sort by
pl-PL: Sortuj według

en: Title
pl-PL: Tytuł

en: Date published
pl-PL: Data publikacji

en: Date modified
pl-PL: Data modyfikacji

en: Page order (menu order)
pl-PL: Kolejność stron (kolejność menu)

en: Author
pl-PL: Autor

en: Random
pl-PL: Losowo

en: The initial sort order of the document library.
pl-PL: Początkowa kolejność sortowania biblioteki dokumentów.

en: Sort direction
pl-PL: Kierunek sortowania

en: Automatic
pl-PL: Automatycznie

en: Ascending (A to Z, oldest to newest)
pl-PL: Rosnąco (A do Z, najstarsze do najnowsze)

en: Descending (Z to A, newest to oldest)
pl-PL: Malejąco (Z do A, najnowsze do najstarszych)

en: Single Document
pl-PL: Pojedynczy dokument

note: translators: %1: Document Library Pro link start, %2: Document Library Pro link end
en: Upgrade to %1$sDocument Library Pro%2$s to have a separate page for each document. You can use this instead - or in addition to - the download links on the main document library page. It’s ideal for providing more information about each document, or even embedding documents directly onto the page:
pl-PL: Uaktualnij do %1$sDocument Library Pro%2$s, aby mieć osobną stronę dla każdego dokumentu. Możesz to używać zamiast - lub oprócz - linków do pobrania na głównej stronie biblioteki dokumentów. To idealne rozwiązanie do dostarczania większej ilości informacji o każdym dokumencie, a nawet osadzania dokumentów bezpośrednio na stronie:

en: Behavior
pl-PL: Zachowanie

en: Finally, choose from a range of options to customize your document libraries.
pl-PL: Na koniec wybierz z szerokiego zakresu opcji, aby dostosować swoje biblioteki dokumentów.

en: Document library behavior
pl-PL: Zachowanie biblioteki dokumentów

en: Read more
pl-PL: Czytaj więcej

en: Show filters dropdown to allow users to filter by categories, tags, or custom taxonomy.
pl-PL: Pokaż rozwijane filtry, aby umożliwić użytkownikom filtrowanie według kategorii, tagów lub niestandardowej taksonomii.

en: Enable this if you will have lots of documents, otherwise leave it blank.
pl-PL: Włącz to, jeśli będziesz mieć dużo dokumentów, w przeciwnym razie pozostaw puste.

en: Ready
pl-PL: Gotowe

en: Complete Setup
pl-PL: Zakończ konfigurację

note: translators: %1: Add Document link open %2: Add Document link close %3: Document Library page link open %4: Document library page link close
en: Congratulations, you have finished setting up the plugin! The next step is to start %1$sadding%2$s documents. Your documents will be listed on the %3$sdocument library page%4$s.
pl-PL: Gratulacje, zakończyłeś konfigurację wtyczki! Następnym krokiem jest rozpoczęcie %1$sdodawania%2$s dokumentów. Twoje dokumenty będą wyświetlane na %3$sstronie biblioteki dokumentów%4$s.

en: Layout and Content
pl-PL: Układ i zawartość

en: First, choose the layout for your document libraries.
pl-PL: Najpierw wybierz układ dla swoich bibliotek dokumentów.

en: Layout and content
pl-PL: Układ i zawartość

en: Links
pl-PL: Linki

en: Next, decide how the links to download a document will look and behave.
pl-PL: Następnie zdecyduj, jak będą wyglądać i zachowywać się linki do pobrania dokumentu.

en: More
pl-PL: Więcej

note: translators: %1$s: URL to All Access Pass page %2$s: URL to the KB about the upgrading process
en: Enhance your website with these fantastic plugins from Barn2, or get them all by upgrading to an <a href="%1$s" target="_blank">All Access Pass<a/>! <a href="%2$s" target="_blank">(learn how here)</a>
pl-PL: Wzbogac swoją stronę internetową o te fantastyczne wtyczki od Barn2, lub zdobądź je wszystkie, uaktualniając do <a href="%1$s" target="_blank">All Access Pass<a/>! <a href="%2$s" target="_blank">(dowiedz się jak tutaj)</a>

en: Extra features
pl-PL: Dodatkowe funkcje

en: Welcome
pl-PL: Witamy

en: Start displaying documents in no time.
pl-PL: Rozpocznij wyświetlanie dokumentów w mgnieniu oka.

en: Use this setup wizard to quickly configure the most popular options for your document libraries. You can change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard. You can also override these options in the shortcode for individual libraries.
pl-PL: Użyj tego kreatora konfiguracji, aby szybko skonfigurować najpopularniejsze opcje dla swoich bibliotek dokumentów. Możesz zmienić te opcje później na stronie ustawień wtyczki lub ponownie uruchamiając kreatora konfiguracji. Możesz również nadpisać te opcje w skrócie dla poszczególnych bibliotek.

en: Document does not exist
pl-PL: Dokument nie istnieje

en: (_MAX_ in total)
pl-PL: (_MAX_ łącznie)

en: Show _MENU_ entries
pl-PL: Pokaż _MENU_ wpisów

en: Search:
pl-PL: Szukaj:

en: Loading...
pl-PL: Ładowanie...

en: No data available in table
pl-PL: Brak danych w tabeli

en: First
pl-PL: Pierwszy

en: Last
pl-PL: Ostatni

en: Next
pl-PL: Następny

en: Previous
pl-PL: Poprzedni

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
pl-PL: Wyświetlanie od _START_ do _END_ z _TOTAL_ wpisów

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
pl-PL: Wyświetlanie od 0 do 0 z 0 wpisów

note: translators: ARIA text for sorting column in ascending order
en: : activate to sort column ascending
pl-PL: : aktywuj, aby posortować kolumnę rosnąco

note: translators: ARIA text for sorting column in descending order
en: : activate to sort column descending
pl-PL: : aktywuj, aby posortować kolumnę malejąco

en: No matching records found
pl-PL: Nie znaleziono pasujących rekordów

en: No results found
pl-PL: Nie znaleziono wyników

en: Reset
pl-PL: Resetuj

en: Documents Archives
pl-PL: Archiwa dokumentów

en: Documents Attributes
pl-PL: Atrybuty dokumentów

en: Parent Documents:
pl-PL: Dokumenty nadrzędne:

en: All Documents
pl-PL: Wszystkie dokumenty

en: Add New Document
pl-PL: Dodaj nowy dokument

en: New Document
pl-PL: Nowy dokument

en: Edit Document
pl-PL: Edytuj dokument

en: Update Document
pl-PL: Aktualizuj dokument

en: View Document
pl-PL: Wyświetl dokument

en: View Documents
pl-PL: Wyświetl dokumenty

en: Search Documents
pl-PL: Szukaj dokumentów

en: Not found
pl-PL: Nie znaleziono

en: Not found in Trash
pl-PL: Nie znaleziono w koszu

en: Set featured image
pl-PL: Ustaw obrazek wyróżniający

en: Remove featured image
pl-PL: Usuń obrazek wyróżniający

en: Use as featured image
pl-PL: Użyj jako obrazek wyróżniający

en: Insert into Document
pl-PL: Wstaw do dokumentu

en: Uploaded to this document
pl-PL: Przesłano do tego dokumentu

en: Document list
pl-PL: Lista dokumentów

en: Documents list navigation
pl-PL: Nawigacja po liście dokumentów

en: Filter Documents list
pl-PL: Filtruj listę dokumentów

en: Document Library documents.
pl-PL: Dokumenty w bibliotece dokumentów.

en: Are you enjoying Document Library Lite?
pl-PL: Czy podoba Ci się Biblioteka Dokumentów Lite?

en: Congratulations, you've just published your 5th document! If you have time, it would be great if you could leave us a review and let us know what you think of the plugin.
pl-PL: Gratulacje, właśnie opublikowałeś swój 5. dokument! Jeśli masz czas, byłoby świetnie, gdybyś mógł zostawić nam recenzję i dać znać, co sądzisz o wtyczce.

en: Add Review
pl-PL: Dodaj recenzję

en: Dismiss
pl-PL: Odrzuć

en: All Categories
pl-PL: Wszystkie kategorie

en: Parent Category
pl-PL: Kategoria nadrzędna

en: Parent Category:
pl-PL: Kategoria nadrzędna:

en: New Category Name
pl-PL: Nowa nazwa kategorii

en: Add New Category
pl-PL: Dodaj nową kategorię

en: Edit Category
pl-PL: Edytuj kategorię

en: Update Category
pl-PL: Aktualizuj kategorię

en: View Category
pl-PL: Wyświetl kategorię

en: Separate categories with commas
pl-PL: Oddziel kategorie przecinkami

en: Add or remove categories
pl-PL: Dodaj lub usuń kategorie

en: Choose from the most used
pl-PL: Wybierz z najczęściej używanych

en: Popular Categories
pl-PL: Popularne kategorie

en: Search Categories
pl-PL: Kategorie wyszukiwania

en: Not Found
pl-PL: Nie znaleziono

en: No categories
pl-PL: Brak kategorii

en: Categories list
pl-PL: Lista kategorii

en: Categories list navigation
pl-PL: Nawigacja po liście kategorii

en: Document Downloads
pl-PL: Pobieranie dokumentów

en: All Items
pl-PL: Wszystkie przedmioty

en: Parent Item
pl-PL: Element nadrzędny

en: Parent Item:
pl-PL: Element nadrzędny:

en: New Item Name
pl-PL: Nazwa nowego elementu

en: Add New Item
pl-PL: Dodaj nowy element

en: Edit Item
pl-PL: Edytuj element

en: Update Item
pl-PL: Aktualizuj element

en: View Item
pl-PL: Zobacz element

en: Separate items with commas
pl-PL: Oddziel elementy przecinkami

en: Add or remove items
pl-PL: Dodaj lub usuń elementy

en: Popular Items
pl-PL: Popularne elementy

en: Search Items
pl-PL: Wyszukaj elementy

en: No items
pl-PL: Brak elementów

en: Items list
pl-PL: Lista elementów

en: Items list navigation
pl-PL: Nawigacja po liście elementów

en: File Types
pl-PL: Typy plików

en: All File Types
pl-PL: Wszystkie typy plików

en: Parent File Type
pl-PL: Typ pliku nadrzędnego

en: Parent File Type:
pl-PL: Typ pliku nadrzędnego:

en: New File Type Name
pl-PL: Nazwa nowego typu pliku

en: Add New File Type
pl-PL: Dodaj nowy typ pliku

en: Edit File Type
pl-PL: Edytuj typ pliku

en: Update File Type
pl-PL: Aktualizuj typ pliku

en: View File Type
pl-PL: Wyświetl typ pliku

en: Separate file types with commas
pl-PL: Oddziel typy plików przecinkami

en: Add or remove file types
pl-PL: Dodaj lub usuń typy plików

en: Popular File Types
pl-PL: Popularne typy plików

en: Search File Types
pl-PL: Szukaj typów plików

en: No file types
pl-PL: Brak typów plików

en: File types list
pl-PL: Lista typów plików

en: File types list navigation
pl-PL: Nawigacja po liście typów plików

en: Download
pl-PL: Pobierz

en: Image
pl-PL: Obraz

en: Date
pl-PL: Data

en: Close
pl-PL: Zamknij

en: Close (Esc)
pl-PL: Zamknij (Esc)

en: Share
pl-PL: Udostępnij

en: Toggle fullscreen
pl-PL: Przełącz pełny ekran

en: Zoom in/out
pl-PL: Powiększ/zmniejsz

en: Previous (arrow left)
pl-PL: Poprzedni (strzałka w lewo)

en: Next (arrow right)
pl-PL: Następny (strzałka w prawo)

[ctx: Page slug]
en: document-library
pl-PL: biblioteka-dokumentów

[ctx: Page title]
en: Document Library
pl-PL: Biblioteka Dokumentów

[ctx: Post Type General Name]
en: Documents
pl-PL: Dokumenty

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Document
pl-PL: Dokument

[ctx: Admin Menu text]
en: Documents
pl-PL: Dokumenty

[ctx: Add New on Toolbar]
en: Documents
pl-PL: Dokumenty

[ctx: Taxonomy General Name]
en: Document Categories
pl-PL: Kategorie Dokumentów

[ctx: Taxonomy General Name]
en: Document Download
pl-PL: Pobieranie Dokumentu

[ctx: Taxonomy General Name]
en: File Types
pl-PL: Typy Plików

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: Document Category
pl-PL: Kategoria Dokumentu

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: Document Download
pl-PL: Pobieranie dokumentu

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: File Type
pl-PL: Typ pliku
