Document Library Lite - Manage & Display Downloads - en to fi translation catalogue (295 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Document Library Lite - Manage & Display Downloads
fi: Dokumenttikirjasto Lite - Hallinnoi & Näytä Lataukset

note: Description of the plugin
en: Add documents and display them in a searchable document library.
fi: Lisää asiakirjoja ja näytä ne haettavassa asiakirjakirjastossa.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Pro Version
fi: Pro Versio

en: Select File
fi: Valitse Tiedosto

en: Add File
fi: Lisää Tiedosto

en: Replace File
fi: Korvaa Tiedosto

en: All types
fi: Kaikki tyypit

en: Documents
fi: Asiakirjat

en: Add New
fi: Lisää Uusi

en: Categories
fi: Luokat

en: Document Link
fi: Asiakirjalinkki

en: Upload a file or select one from the media library:
fi: Lataa tiedosto tai valitse yksi mediakirjastosta:

en: None
fi: Ei mitään

en: File Upload
fi: Tiedoston Lataus

note: translators: %s: File name
en: Remove file: %s
fi: Poista tiedosto: %s

en: Document Library Importing
fi: Asiakirjakirjaston Tuonti

en: Import
fi: Tuoda

en: Import documents
fi: Tuoda asiakirjoja

note: translators: %1: Document Library Pro link start, %2: Document Library Pro link end
en: Lots of documents? Upgrade to %1$sDocument Library Pro%2$s to add documents in bulk - either by using drag-and-drop to upload documents directly to WordPress, or by importing documents from a CSV file. It’s a fantastic time-saver for adding multiple documents at once.
fi: Paljon asiakirjoja? Päivitä %1$sDocument Library Pro%2$s:een lisätäksesi asiakirjoja kerralla - joko vetämällä ja pudottamalla asiakirjat suoraan WordPressiin tai tuomalla asiakirjoja CSV-tiedostosta. Se on loistava ajansäästäjä useiden asiakirjojen lisäämiseksi kerralla.

en: Protect
fi: Suojata

en: Document Library Lite Settings
fi: Document Library Lite -asetukset

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Document Library Page
fi: Asiakirjasto-sivu

en: Document Grid
fi: Asiakirjaverkko

note: translators: %1: Document Library Pro link start, %2: Document Library Pro link end
en: Upgrade to %1$sDocument Library Pro%2$s to display documents in a beautiful grid layout:
fi: Päivitä %1$sDocument Library Pro%2$s:een näyttääksesi asiakirjat kauniissa verkkoasettelussa:

en: Document Tables
fi: Asiakirjataulukot

en: Library content
fi: Kirjaston sisältö

en: Document links
fi: Asiakirjalinkit

en: Loading & performance
fi: Lataaminen & suorituskyky

en: Document library controls
fi: Asiakirjaston ohjaimet

en: Design
fi: Suunnittelu

en: Columns
fi: Sarakkeet

en: Enter the fields to include in your document tables.
fi: Syötä kentät, jotka haluat sisällyttää asiakirjataulukoihisi.

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Enter WxH in pixels (e.g. 80x80).
fi: Syötä WxH pikseleinä (esim. 80x80).

en: Accessing documents
fi: Asiakirjojen käyttö

en: How a user accesses documents from the ‘link’ column.
fi: Kuinka käyttäjä pääsee käsiksi asiakirjoihin 'linkki' sarakkeesta.

en: Link to document
fi: Linkki asiakirjaan

en: Multi-select checkboxes
fi: Monivalinta valintaruudut

en: Both
fi: Molemmat

en: Multi-download button
fi: Monilatauspainike

en: The position of the button to download all selected documents.
fi: Painikkeen sijainti, jolla ladataan kaikki valitut asiakirjat.

en: Below document library
fi: Asiakirjakirjaston alapuolella

en: Above document library
fi: Asiakirjakirjaston yläpuolella

en: Multi-download button text
fi: Monilatauspainikkeen teksti

en: The text for the button to download all selected documents.
fi: Teksti painikkeelle, jolla ladataan kaikki valitut asiakirjat.

en: Download Selected Documents
fi: Lataa valitut asiakirjat

en: Lazy load
fi: Laiska lataus

en: Load the document table one page at a time
fi: Lataa asiakirjataulukko yksi sivu kerrallaan

en: Enable this if you have many documents or experience slow page load times.
fi: Ota tämä käyttöön, jos sinulla on paljon asiakirjoja tai koet hitaita sivun latausaikoja.

en: Warning: Lazy load limits the searching and sorting features in the document library. Only use it if you definitely need it.
fi: Varoitus: Laiska lataus rajoittaa hakemisen ja lajittelun ominaisuuksia asiakirjakirjastossa. Käytä sitä vain, jos todella tarvitset sitä.

en: Caching
fi: Välimuisti

en: Cache document libraries to improve load time
fi: Välimuistita asiakirjakirjastot parantamaan latausaikaa

en: Cache expires after
fi: Välimuisti vanhenee jälkeen

en: hours
fi: tuntia

en: Your table data will be refreshed after this length of time.
fi: Taulukkosi tiedot päivitetään tämän ajan jälkeen.

en: Search filters
fi: Haku suodattimet

en: Disabled
fi: Poistettu käytöstä

en: Show based on columns in table
fi: Näytä taulukon sarakkeiden mukaan

en: Custom
fi: Mukautettu

en: Show dropdown menus to filter by doc_categories, doc_tags, or custom taxonomy.
fi: Näytä avattavat valikot suodattaaksesi doc_kategorioiden, doc_tunnisteiden tai mukautetun taksonomian mukaan.

en: Page length
fi: Sivun pituus

en: Above library
fi: Kirjaston yläpuolella

en: Below library
fi: Kirjaston alapuolella

en: Above and below library
fi: Kirjaston ylä- ja alapuolella

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: The position of the 'Show [x] entries' dropdown list.
fi: 'Näytä [x] merkintää' avattavan valikon sijainti.

en: Default
fi: Oletusarvo

en: Customize the design of the document tables.
fi: Mukauta asiakirjataulukoiden ulkoasua.

note: translators: %1: knowledge base link start, %2: knowledge base link end
en: The following options are used when documents are listed in a table layout. You can override them in the [doc_library] shortcode. See the %1$sknowledge base%2$s for details of how to configure your document tables even further.
fi: Seuraavia vaihtoehtoja käytetään, kun asiakirjat luetellaan taulukkorakenteessa. Voit ylittää ne [doc_library] lyhenteessä. Katso %1$sknowledge base%2$s lisätietoja asiakirjataulukoiden vielä tarkemmasta määrittelystä.

en: General
fi: Yleinen

en: Document data
fi: Asiakirjatiedot

en: Document lists
fi: Asiakirjalistat

en: Document preview
fi: Asiakirjan esikatselu

en: Number of documents
fi: Asiakirjojen määrä

en: Sorting
fi: Lajittelu

en: Use the following options to manage the fields that are used to store information about your documents.
fi: Käytä seuraavia vaihtoehtoja hallitaksesi kenttiä, joita käytetään tietojen tallentamiseen asiakirjoistasi.

note: translators: %1: knowledge base link start, %2: knowledge base link end
en: These options set defaults for all your document libraries and are used for the table layout. You can override them in the shortcode for individual libraries. %1$sRead more%2$s.
fi: Nämä vaihtoehdot asettavat oletusarvot kaikille asiakirjakirjastoillesi ja niitä käytetään taulukkorakenteessa. Voit ohittaa ne lyhyessä koodissa yksittäisille kirjastoille. %1$sLue lisää%2$s.

en: Document fields
fi: Asiakirjakentät

en: Pro version only
fi: Vain Pro-versiossa

en: Content
fi: Sisältö

en: Excerpt
fi: Tiivistelmä

en: Featured Image
fi: Esittelykuva

en: Comments
fi: Kommentit

en: Document library page
fi: Asiakirjakirjaston sivu

en: The page to display your documents.
fi: Sivu, jolla näytetään asiakirjasi.

en: You can also use the [doc_library] shortcode to list documents on other pages.
fi: Voit myös käyttää [doc_library] -lyhennettä asiakirjojen luetteloimiseen muilla sivuilla.

en: Default layout
fi: Oletuslayout

en: Table
fi: Taulukko

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Folders
fi: Kansiot

en: Display the document library in folders
fi: Näytä asiakirjakirjasto kansioissa

en: Include a link to the document.
fi: Sisällytä linkki asiakirjaan.

en: Use the 'Link destination' option below to control the link behavior.
fi: Käytä alla olevaa 'Linkin kohde' -vaihtoehtoa hallitaksesi linkin käyttäytymistä.

en: Link style
fi: Linkin tyyli

en: Control the appearance of the link to the document.
fi: Hallitse linkin ulkoasua asiakirjaan.

en: Button with text
fi: Painike, jossa on teksti

en: Button with icon and text
fi: Painike, jossa on kuvake ja teksti

en: Button with icon
fi: Painike, jossa on kuvake

en: Download icon only
fi: Lataa vain kuvake

en: File type icon
fi: Tiedostotyypin kuvake

en: Text link
fi: Tekstilinkki

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: The text displayed on the button or link.
fi: Teksti, joka näkyy painikkeessa tai linkissä.

en: Link destination
fi: Linkin kohde

en: What happens when someone clicks on a link to a document.
fi: Mitä tapahtuu, kun joku napsauttaa linkkiä asiakirjaan.

en: Direct access
fi: Suora pääsy

en: Open single document page
fi: Avaa yksittäinen asiakirjasivu

en: Link target
fi: Linkin kohde

en: Open links in a new tab
fi: Avaa linkit uudessa välilehdessä

en: Clickable fields
fi: Napsautettavat kentät

en: Control which fields are clickable, in addition to the 'link' field.
fi: Hallitse, mitkä kentät ovat napsautettavia 'linkki' -kentän lisäksi.

en: Allow users to preview documents in a lightbox
fi: Salli käyttäjien esikatsella asiakirjoja valoketjussa

en: The preview option will appear for supported file types only.
fi: Esikatseluvalinta näkyy vain tuetuissa tiedostotyypeissä.

en: Preview style
fi: Esikatselutyylit

en: Control the appearance of the preview option.
fi: Hallitse esikatseluvalinnan ulkoasua.

en: Icon only
fi: Vain ikoni

en: Preview text
fi: Esikatseluteksti

en: The text displayed on the preview button or link.
fi: Teksti, joka näkyy esikatselupainikkeessa tai -linkissä.

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Image lightbox
fi: Kuva lightbox

en: Display images in a lightbox when opened
fi: Näytä kuvat lightboxissa avattaessa

en: Shortcodes
fi: Shortcodet

en: Display shortcodes, HTML and other formatting in the document content, excerpt and custom field columns
fi: Näytä shortcodet, HTML ja muu muotoilu asiakirjan sisällössä, tiivistelmässä ja mukautetun kentän sarakkeissa

en: Excerpt length
fi: Tiivistelmän pituus

en: words
fi: sanaa

en: Enter -1 to show the full excerpt.
fi: Syötä -1 näyttääksesi koko tiivistelmän.

en: Content length
fi: Sisällön pituus

en: Enter -1 to show the full content.
fi: Syötä -1 näyttääksesi koko sisällön.

en: Search box
fi: Hakukenttä

en: The position of the search box above the list of documents. You can also add a search box using a shortcode or widget.
fi: Hakukentän sijainti asiakirjalistan yläpuolella. Voit myös lisätä hakukentän käyttämällä shortcodea tai widgettiä.

en: Reset button
fi: Nollaa-painike

en: Show the reset button above the library
fi: Näytä nollaa-painike kirjaston yläpuolella

en: Documents per page
fi: Asiakirjoja per sivu

en: The number of documents per page of the document library. Enter -1 to display all documents on one page.
fi: Asiakirjojen lukumäärä asiakirjakirjaston sivulla. Syötä -1 näyttääksesi kaikki asiakirjat yhdellä sivulla.

en: Pagination type
fi: Sivutuksen tyyppi

en: Numbers only
fi: Vain numerot

en: Prev|Next
fi: Edellinen|Seuraava

en: Prev|Next + Numbers
fi: Edellinen|Seuraava + Numerot

en: Prev|Next|First|Last
fi: Edellinen|Seuraava|Ensimmäinen|Viimeinen

en: Prev|Next|First|Last + Numbers
fi: Edellinen|Seuraava|Ensimmäinen|Viimeinen + Numerot

en: Pagination position
fi: Sivutuksen sijainti

en: The position of the paging buttons which scroll between results.
fi: Sivutuspainikkeiden sijainti, jotka selaavat tuloksia.

en: Totals
fi: Yhteensä

en: The position of the document total, e.g. '25 documents'.
fi: Asiakirjan kokonaismäärän sijainti, esim. '25 asiakirjaa'.

en: Sort by
fi: Lajittele mukaan

en: Title
fi: Otsikko

en: Date published
fi: Julkaisupäivämäärä

en: Date modified
fi: Muokkauspäivämäärä

en: Page order (menu order)
fi: Sivujärjestys (valikkosarja)

en: Author
fi: Kirjoittaja

en: Random
fi: Satunnainen

en: The initial sort order of the document library.
fi: Asiakirjakirjaston alkuperäinen lajittelujärjestys.

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Ascending (A to Z, oldest to newest)
fi: Nouseva (A:sta Z:hen, vanhin uusimpaan)

en: Descending (Z to A, newest to oldest)
fi: Laskeva (Z:sta A:han, uusimmasta vanhimpaan)

en: Single Document
fi: Yksittäinen asiakirja

note: translators: %1: Document Library Pro link start, %2: Document Library Pro link end
en: Upgrade to %1$sDocument Library Pro%2$s to have a separate page for each document. You can use this instead - or in addition to - the download links on the main document library page. It’s ideal for providing more information about each document, or even embedding documents directly onto the page:
fi: Päivitä %1$sDocument Library Pro%2$s -palveluun, jotta voit luoda erillisen sivun jokaiselle asiakirjalle. Voit käyttää tätä sen sijaan - tai lisäksi - pääasiakirjakirjaston sivun latauslinkkien kanssa. Se on ihanteellinen, jos haluat antaa lisätietoja jokaisesta asiakirjasta tai jopa upottaa asiakirjat suoraan sivulle:

en: Behavior
fi: Käyttäytyminen

en: Finally, choose from a range of options to customize your document libraries.
fi: Valitse lopuksi joukosta vaihtoehtoja mukauttaaksesi asiakirjakirjastoasi.

en: Document library behavior
fi: Asiakirjakirjaston käyttäytyminen

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Show filters dropdown to allow users to filter by categories, tags, or custom taxonomy.
fi: Näytä suodattimet avattavana valikkona, jotta käyttäjät voivat suodattaa kategorioiden, tunnisteiden tai mukautetun taksonomian mukaan.

en: Enable this if you will have lots of documents, otherwise leave it blank.
fi: Ota tämä käyttöön, jos sinulla on paljon asiakirjoja, muuten jätä tyhjäksi.

en: Ready
fi: Valmis

en: Complete Setup
fi: Täytä asetukset

note: translators: %1: Add Document link open %2: Add Document link close %3: Document Library page link open %4: Document library page link close
en: Congratulations, you have finished setting up the plugin! The next step is to start %1$sadding%2$s documents. Your documents will be listed on the %3$sdocument library page%4$s.
fi: Onneksi olkoon, olet saanut liitännäisen asetukset valmiiksi! Seuraava vaihe on aloittaa %1$sasiakirjojen lisääminen%2$s. Asiakirjasi listataan %3$sasiakirjakirjaston sivulla%4$s.

en: Layout and Content
fi: Asettelu ja sisältö

en: First, choose the layout for your document libraries.
fi: Valitse ensin asiakirjakirjastosi asettelu.

en: Layout and content
fi: Asettelu ja sisältö

en: Links
fi: Linkit

en: Next, decide how the links to download a document will look and behave.
fi: Seuraavaksi päätä, miltä asiakirjan latauslinkit näyttävät ja miten ne käyttäytyvät.

en: More
fi: Lisää

note: translators: %1$s: URL to All Access Pass page %2$s: URL to the KB about the upgrading process
en: Enhance your website with these fantastic plugins from Barn2, or get them all by upgrading to an <a href="%1$s" target="_blank">All Access Pass<a/>! <a href="%2$s" target="_blank">(learn how here)</a>
fi: Paranna verkkosivustoasi näillä upeilla liitännäisillä Barn2:lta, tai hanki ne kaikki päivittämällä <a href="%1$s" target="_blank">All Access Pass<a/>! <a href="%2$s" target="_blank">(oppi täältä)</a>

en: Extra features
fi: Lisäominaisuudet

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Start displaying documents in no time.
fi: Aloita asiakirjojen näyttäminen nopeasti.

en: Use this setup wizard to quickly configure the most popular options for your document libraries. You can change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard. You can also override these options in the shortcode for individual libraries.
fi: Käytä tätä asetusten ohjattua toimintoa konfiguroidaksesi nopeasti suosituimmat vaihtoehdot asiakirjakirjastoillesi. Voit muuttaa näitä vaihtoehtoja myöhemmin liitännän asetussivulla tai käynnistämällä asetusten ohjatun toiminnon uudelleen. Voit myös ohittaa nämä vaihtoehdot lyhyessä koodissa yksittäisille kirjastoille.

en: Document does not exist
fi: Asiakirjaa ei ole olemassa

en: (_MAX_ in total)
fi: (_MAX_ yhteensä)

en: Show _MENU_ entries
fi: Näytä _MENU_ merkintää

en: Search:
fi: Haku:

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: No data available in table
fi: Taulussa ei ole saatavilla tietoja

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Last
fi: Viimeinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Previous
fi: Edellinen

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
fi: Näytetään _START_ - _END_ / _TOTAL_ merkintää

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
fi: Näytetään 0 - 0 / 0 merkintää

note: translators: ARIA text for sorting column in ascending order
en: : activate to sort column ascending
fi: : aktivoi lajittelun järjestys nousevaksi

note: translators: ARIA text for sorting column in descending order
en: : activate to sort column descending
fi: : aktivoi lajittelun järjestys laskevaksi

en: No matching records found
fi: Ei löytynyt vastaavia tietueita

en: No results found
fi: Ei tuloksia löytynyt

en: Reset
fi: Nollaa

en: Documents Archives
fi: Asiakirja-arkistot

en: Documents Attributes
fi: Asiakirjan attribuutit

en: Parent Documents:
fi: Vanhemmat asiakirjat:

en: All Documents
fi: Kaikki asiakirjat

en: Add New Document
fi: Lisää uusi asiakirja

en: New Document
fi: Uusi asiakirja

en: Edit Document
fi: Muokkaa asiakirjaa

en: Update Document
fi: Päivitä asiakirja

en: View Document
fi: Näytä asiakirja

en: View Documents
fi: Näytä asiakirjat

en: Search Documents
fi: Etsi asiakirjoja

en: Not found
fi: Ei löytynyt

en: Not found in Trash
fi: Ei löytynyt roskakorista

en: Set featured image
fi: Aseta esittelykuva

en: Remove featured image
fi: Poista esittelykuva

en: Use as featured image
fi: Käytä esittelykuvana

en: Insert into Document
fi: Lisää asiakirjaan

en: Uploaded to this document
fi: Ladattu tähän asiakirjaan

en: Document list
fi: Asiakirjalista

en: Documents list navigation
fi: Asiakirjalista navigointi

en: Filter Documents list
fi: Suodata asiakirjalistaa

en: Document Library documents.
fi: Asiakirjakirjaston asiakirjat.

en: Are you enjoying Document Library Lite?
fi: Nautitko asiakirjakirjastosta Lite?

en: Congratulations, you've just published your 5th document! If you have time, it would be great if you could leave us a review and let us know what you think of the plugin.
fi: Onnittelut, olet juuri julkaissut viidennen asiakirjasi! Jos sinulla on aikaa, olisi hienoa, jos voisit jättää meille arvion ja kertoa, mitä mieltä olet lisäosasta.

en: Add Review
fi: Lisää arvio

en: Dismiss
fi: Hylkää

en: All Categories
fi: Kaikki kategoriat

en: Parent Category
fi: Ylätason kategoria

en: Parent Category:
fi: Ylätason kategoria:

en: New Category Name
fi: Uuden kategorian nimi

en: Add New Category
fi: Lisää uusi kategoria

en: Edit Category
fi: Muokkaa kategoriaa

en: Update Category
fi: Päivitä kategoria

en: View Category
fi: Näytä kategoria

en: Separate categories with commas
fi: Erottele kategoriat pilkuilla

en: Add or remove categories
fi: Lisää tai poista kategorioita

en: Choose from the most used
fi: Valitse käytetyimmistä

en: Popular Categories
fi: Suositut kategoriat

en: Search Categories
fi: Haku Kategorioita

en: Not Found
fi: Ei Löydetty

en: No categories
fi: Ei kategorioita

en: Categories list
fi: Kategorioiden lista

en: Categories list navigation
fi: Kategorioiden listan navigointi

en: Document Downloads
fi: Asiakirjojen Lataukset

en: All Items
fi: Kaikki Esineet

en: Parent Item
fi: Yläesin

en: Parent Item:
fi: Yläesine:

en: New Item Name
fi: Uuden Esineen Nimi

en: Add New Item
fi: Lisää Uusi Esine

en: Edit Item
fi: Muokkaa Esinettä

en: Update Item
fi: Päivitä Esine

en: View Item
fi: Näytä Esine

en: Separate items with commas
fi: Erottele esineet pilkuilla

en: Add or remove items
fi: Lisää tai poista esineitä

en: Popular Items
fi: Suositut Esineet

en: Search Items
fi: Haku Esineitä

en: No items
fi: Ei esineitä

en: Items list
fi: Esineiden lista

en: Items list navigation
fi: Elementtien listan navigointi

en: File Types
fi: Tiedostotyypit

en: All File Types
fi: Kaikki tiedostotyypit

en: Parent File Type
fi: Ylätason tiedostotyyppi

en: Parent File Type:
fi: Ylätason tiedostotyyppi:

en: New File Type Name
fi: Uuden tiedostotyypin nimi

en: Add New File Type
fi: Lisää uusi tiedostotyyppi

en: Edit File Type
fi: Muokkaa tiedostotyyppiä

en: Update File Type
fi: Päivitä tiedostotyyppi

en: View File Type
fi: Näytä tiedostotyyppi

en: Separate file types with commas
fi: Erota tiedostotyypit pilkuilla

en: Add or remove file types
fi: Lisää tai poista tiedostotyyppejä

en: Popular File Types
fi: Suositut tiedostotyypit

en: Search File Types
fi: Etsi tiedostotyyppejä

en: No file types
fi: Ei tiedostotyyppejä

en: File types list
fi: Tiedostotyyppien lista

en: File types list navigation
fi: Tiedostotyyppien listan navigointi

en: Download
fi: Lataa

en: Image
fi: Kuva

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Link
fi: Linkki

en: Close
fi: Sulje

en: Close (Esc)
fi: Sulje (Esc)

en: Share
fi: Jaa

en: Toggle fullscreen
fi: Vaihda koko näyttöön

en: Zoom in/out
fi: Zoomaa sisään/ulos

en: Previous (arrow left)
fi: Edellinen (nuoli vasemmalle)

en: Next (arrow right)
fi: Seuraava (nuoli oikealle)

[ctx: Page slug]
en: document-library
fi: asiakirjakirjasto

[ctx: Page title]
en: Document Library
fi: Asiakirjakirjasto

[ctx: Post Type General Name]
en: Documents
fi: Asiakirjat

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Document
fi: Asiakirja

[ctx: Admin Menu text]
en: Documents
fi: Asiakirjat

[ctx: Add New on Toolbar]
en: Documents
fi: Asiakirjat

[ctx: Taxonomy General Name]
en: Document Categories
fi: Asiakirjakategoriat

[ctx: Taxonomy General Name]
en: Document Download
fi: Asiakirjan lataus

[ctx: Taxonomy General Name]
en: File Types
fi: Tiedostotyypit

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: Document Category
fi: Asiakirjakategoria

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: Document Download
fi: Asiakirjan lataus

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: File Type
fi: Tiedostotyyppi
