Dev.Land - en to nl_BE translation catalogue (215 entries)

en: - IP Bans
nl_BE: - IP-Bans

en: - Settings
nl_BE: - Instellingen

en: AVIF (AV1 Image File Format) is a cutting-edge image format that leverages the power of the AV1 video codec to deliver exceptional image compression while maintaining high visual quality. It employs advanced techniques to significantly reduce file sizes without compromising image fidelity, making it an ideal choice for efficient web and digital content delivery.
nl_BE: AVIF (AV1 Image File Format) is een cutting-edge afbeelding-formaat die maakt gebruik van de kracht van de AV1-video-codec voor het leveren van uitstekende compressie van afbeeldingen met behoud van een hoge visuele kwaliteit. Het maakt gebruik van geavanceerde technieken voor het aanzienlijk verminderen van de bestandsgrootte zonder afbreuk te doen aan beeldkwaliteit, waardoor het een ideale keuze voor een efficiënte web-en digitale levering van inhoud.

en: AVIF Conversion
nl_BE: AVIF Conversie

en: Add jQuery library for inline script compatibility
nl_BE: Toevoegen jQuery bibliotheek voor inline-script compatibiliteit

en: Add to Dev.Land dashboard vital information on your WordPress website
nl_BE: Toevoegen aan Dev.Land dashboard belangrijke informatie over uw WordPress website

en: Advanced Settings
nl_BE: Geavanceerde Instellingen

en: Allow Google to be notified that your site has new content
nl_BE: Google wilt worden gewaarschuwd dat uw site nieuwe content

en: Analytics
nl_BE: Google Analytics

en: App Settings
nl_BE: App-Instellingen

en: Are you using a WordPress Block Theme, or Theme with Child Theme Header
nl_BE: Bent u met behulp van een WordPress Thema Blok of Thema met Kind-Thema Kop

en: Available Memory
nl_BE: Beschikbaar Geheugen

en: Available memory at 30% or greater
nl_BE: Beschikbaar geheugen op 30% of meer.

en: Ban pages to your website by request.
nl_BE: Verbod pagina ' s op uw website door te vragen.

en: Ban requests to your website by IP address.
nl_BE: Verbod verzoeken om uw website IP-adres.

en: Batch Size
nl_BE: Batch-Grootte

en: Block a UserAgent
nl_BE: Blok een UserAgent

en: Block external access to publishing on your website
nl_BE: Blok externe toegang tot het publiceren op uw website

en: Browser Banning
nl_BE: Browser Verbieden

en: Browser Type
nl_BE: Het Type Browser

en: CF7 is one of the most popular form builders in WordPress, however it can add a lot of resources for styles, ajax scripts, and more that can bloat your performance.  Our recommendation is to load these scripts onto the pages you need them on.
nl_BE: CF7 is een van de meest populaire vorm bouwers in WordPress, maar het kan een stuk van de middelen voor de stijlen, ajax scripts, en dat verraad uw prestaties. Onze aanbeveling is om te laden van deze scripts op de pagina ' s die u moet hen op.

en: Cache Policy
nl_BE: Cache-Beleid

en: Cancel
nl_BE: Annuleren

en: Categories
nl_BE: Categorieën

en: Change App Settings
nl_BE: App-Instellingen Veranderen

en: Classic Styles
nl_BE: Klassieke Stijlen

en: Clear Cache
nl_BE: Cache Wissen

en: Clear Scripts
nl_BE: Duidelijk Scripts

en: Combine your scripts into one script, which will save resource requests.
nl_BE: Combineer uw scripts in een script, dat bespaart de resource-aanvragen.

en: Consider giving us a review
nl_BE: Overwegen om ons een review

en: Content-Security-Policy HTTP response header helps you reduce XSS risks on modern browsers by declaring which dynamic resources are allowed to load.
nl_BE: Content-Security-Beleid HTTP response header helpt bij het verminderen van XSS risico ' s op moderne browsers door te verklaren dat dynamische middelen zijn toegestaan om te laden.

en: Continue
nl_BE: Doorgaan

en: Conversion Progress
nl_BE: Conversie Vooruitgang

en: Conversion complete. Converted files
nl_BE: De conversie is voltooid. Geconverteerde bestanden

en: Convert Images to AVIF
nl_BE: Afbeeldingen converteren naar AVIF

en: Convert heavy inline styles to external files for FID, LCP to help user mobile load times.
nl_BE: Zetten zware inline styles naar externe bestanden voor FID, LCP te helpen gebruiker mobiel laad tijden.

en: Current Time
nl_BE: Huidige Tijd

en: Custom Resource Folder (/assets/resources/)
nl_BE: Aangepaste Resource Map (/assets/resources/)

en: Customize Conversion Options: Adjust the conversion settings, including timeout limits, batch sizes, and quality, to align with your site's requirements.
nl_BE: Het aanpassen van Conversie-Opties: Stel de conversie-instellingen, inclusief de time-out grenzen, seriegroottes, en kwaliteit, om af te stemmen op uw site te eisen.

en: Dark
nl_BE: Donker

en: Database Limit
nl_BE: Database Limiet

en: Database Name
nl_BE: Naam Van De Database

en: Define a path for a custom login
nl_BE: Het definiëren van een pad voor een aangepaste login

en: Dequeue all CSS and JS files
nl_BE: Dequeue alle CSS-en JS-bestanden

en: Dev.Land Options
nl_BE: Dev.Land Opties

en: Direct Page Views
nl_BE: Direct-Pagina Van Het Uitzicht

en: Disable Classic Wordpress Bloat for a faster website
nl_BE: Uitschakelen Klassieke Wordpress Zwellen voor een snellere website

en: Disables srcset in featured posts as WordPress enables this by default
nl_BE: Schakelt srcset in featured posts als WordPress schakelt dit standaard

en: Do you wish to force .webp paths, as some file migrated need this
nl_BE: Wenst u te dwingen .webp-paden, als één van de bestanden die gemigreerd moeten deze

en: Does your theme use inline JavaScript?
nl_BE: Heeft uw thema gebruikt inline JavaScript?

en: Emoji Disable
nl_BE: Emoji Uitschakelen

en: Enable 'Plugin Hidden' Mode
nl_BE: Enable Plug-Modus Verborgen

en: Enable This App
nl_BE: Het Inschakelen Van Deze App

en: Enhanced Loading
nl_BE: Verbeterde Laden

en: Enjoy Faster Loading: Once the conversions are complete, your site will benefit from faster loading times and improved overall performance.
nl_BE: Geniet van Sneller Laden: als de aanpassingen zijn voltooid, zal uw site profiteren van snellere laadtijden en betere algemene prestaties.

en: Enter a relative url like /login/
nl_BE: Voer een relatieve url /login/

en: Firewall IP Bans
nl_BE: Firewall IP-Bans

en: Firewall Settings
nl_BE: De Instellingen Van De Firewall

en: For a better user experience Google suggests to load your images above the fold preloaded, which allows users to not have to wait for the image to load.
nl_BE: Voor een betere gebruikerservaring Google stelt voor het laden van de afbeeldingen boven de vouw voorgeladen, die gebruikers toestaat om niet te wachten tot de afbeelding wordt geladen.

en: Force your WordPress site to ignore background processes upon saving.
nl_BE: Kracht van uw WordPress site te negeren achtergrond processen bij het opslaan.

en: Generate posts and page into cached files from the database.
nl_BE: Het genereren van berichten en pagina in de cache bestanden van de database.

en: Get analytics on live traffic on your website.
nl_BE: Krijg analytics over traffic op uw website.

en: Get some user data and traffic analysis of what is popular on your website.
nl_BE: Voor sommige gebruikers-gegevens en analyse van het verkeer van wat populair is op uw website.

en: Getting Started
nl_BE: Aan De Slag

en: Have your browser, secure your website and reduce XSS risks.
nl_BE: Voor uw browser, het beveiligen van uw website en het verminderen van XSS risico ' s.

en: Having a cache policy will have the resources requested less often.
nl_BE: Het hebben van een cache-beleid zal de middelen hebben aangevraagd, minder vaak.

en: Helping Fonts, CSS, and JS preload faster.
nl_BE: Het helpen van Lettertypen, CSS en JS laadt sneller.

en: Hide your plugins from bots and external requests.
nl_BE: Verbergen van uw plug-ins van bots en externe aanvragen.

en: Hire Experts
nl_BE: Huur Experts

en: IP Address
nl_BE: IP-Adres

en: IP Bans
nl_BE: IP-Bans

en: Ideal settings
nl_BE: Ideale instellingen

en: Images
nl_BE: Beelden

en: Images load quicker when visible, when detected in the viewport.
nl_BE: Afbeeldingen laden sneller, als deze zichtbaar is, bij detectie in de viewport.

en: Inline Style Conversion
nl_BE: Inline Stijl Conversie

en: Install Available
nl_BE: Installeer Beschikbaar

en: Installed
nl_BE: Geïnstalleerd

en: Language and Options Reset
nl_BE: Taal en Opties opnieuw instellen

en: Language and saved data has been reset.
nl_BE: Taal en opgeslagen gegevens heeft ingesteld.

en: Last 24 hours
nl_BE: De laatste 24 uur

en: Last 3 Months
nl_BE: Laatste 3 Maanden

en: Last 30 minutes
nl_BE: De afgelopen 30 minuten

en: Last 6 Months
nl_BE: Laatste 6 Maanden

en: Last Month
nl_BE: Laatste Maand

en: Last Week
nl_BE: Laatste Week

en: Last Year
nl_BE: Vorig Jaar

en: Less Resources, Better preloading, Optmized delivery of files.
nl_BE: Minder Middelen, een Betere geladen, Optmized levering van de bestanden.

en: Light
nl_BE: Licht

en: Limit the posts per page set in Wordpress.
nl_BE: Het beperken van de berichten per pagina instellen in Wordpress.

en: Load More Items
nl_BE: Laad Meer Items

en: Load forms faster for speed and vital performance
nl_BE: Belasting formulieren sneller voor snelheid en prestaties van vitaal belang

en: Load site resources in the browser, before the page renders
nl_BE: Het laden van eigen middelen in de browser, voordat de pagina maakt

en: Location
nl_BE: Locatie

en: Locked Down
nl_BE: Vergrendeld

en: Loose
nl_BE: Los

en: Max Memory Limit
nl_BE: Maximum Geheugen Limiet

en: Max Memory Limit at
nl_BE: Maximum Geheugen Limiet in

en: Merge Speed
nl_BE: Samenvoegen Snelheid

en: Monitor Progress: You can monitor the progress of conversions and view the list of successfully converted images directly from the plugin's interface.
nl_BE: Voortgang: U kunt de voortgang bijhouden van conversies en het bekijken van de lijst van de geconverteerde beelden direct van de plugin-interface.

en: Most WordPress websites have no easy way to be informed of outdated settings or php modules, with site vitals we can quickly tell which areas of our website need to be improved.  Our dials will install on our main page, please note that green is ideal setting and yellow is a bit less than ideal and red could use some improvements.  Clicking on the dials will enable more details about your website.
nl_BE: De meeste WordPress websites hebben geen gemakkelijke manier om geïnformeerd te worden van de verouderde instellingen of php modules, site vitals kunnen wij u snel vertellen welke delen van onze website verbeterd moeten worden. Onze wijzerplaten zal installeren op onze hoofdpagina, houd er rekening mee dat groen is de ideale instelling en geel is een beetje minder dan ideaal en rood zou gebruik maken van een aantal verbeteringen. Het klikken op de knoppen in staat zal stellen meer details over uw website.

en: Motion
nl_BE: Beweging

en: Moves the url to login to your Wordpress website
nl_BE: Beweegt de url in te loggen op uw Wordpress website

en: Moving your inline styles into a seperate file will help with load times and performance.
nl_BE: Het verplaatsen van uw inline styles in een apart bestand zal u helpen met het laden tijden en prestaties.

en: Naturally there is no limit to how many object can be returned in WorPress which can allow users to request thousands of objects if the query allows it, using Database limit will change that to only be 10 per page.  There is no limit for logged in admins.
nl_BE: Natuurlijk is er geen limiet aan hoeveel object geretourneerd kunnen worden in WorPress die gebruikers toestaan om een aanvraag duizenden objecten als u de query maakt met behulp van de Database te beperken zal veranderen dat alleen de 10 per pagina. Er is geen limiet voor ingelogde in admins.

en: Next Generation image format
nl_BE: De volgende Generatie afbeelding formaat

en: No
nl_BE: Geen

en: No conversion progress available. Click the 'Convert Images to AVIF' button to start the conversion.
nl_BE: Geen conversie vooruitgang beschikbaar. Klik op de 'Beelden Converteren naar AVIF' - knop om de conversie te starten.

en: No data available for this time frame.
nl_BE: Geen gegevens beschikbaar voor deze tijd.

en: No files were converted.
nl_BE: Er zijn geen bestanden geconverteerd.

en: Object Cache is a great way to have the database transactions skip certain pieces to load in that are called over and over.
nl_BE: Object Cache is een geweldige manier om de database transacties overslaan van bepaalde stukken op te laden in, die men over en voorbij.

en: Off
nl_BE: Uit

en: On
nl_BE: Op

en: Optimize
nl_BE: Optimaliseren

en: Organic Page Views
nl_BE: Biologische Pageviews

en: Our custom analytics on your website without slowing down your website
nl_BE: Onze aangepaste analytics op uw website, zonder vertraging van uw website

en: Our firewall will allow your website to ban users, requests, ip addresses, and more.  This helps with having a more secure website.
nl_BE: Onze firewall maakt het mogelijk uw website te verbannen van gebruikers, aanvragen, ip-adressen en meer. Dit helpt met het hebben van een meer beveiligde website.

en: Page
nl_BE: Pagina

en: Page Banning
nl_BE: Pagina Verbieden

en: Page Cache
nl_BE: Pagina Cache

en: Page Caching for (pages, and posts). Caching (stored for 30 days), cleared via CRON after 30 days for server optimization. Cached files autoupdating as changes are published. Page caching will solve one of the complexities with WordPress, you can save server resources and connections in order to deliver an optimized website.
nl_BE: Pagina Caching (pagina ' s en berichten). Caching (opgeslagen voor 30 dagen), gewist via CRON na 30 dagen voor server optimalisatie. Bestanden in de cache autoupdating als wijzigingen worden gepubliceerd. Pagina caching zal het oplossen van een van de complexiteit met WordPress, kunt u het opslaan resources van de server en verbindingen om zo te komen tot een geoptimaliseerde website.

en: Page Limit
nl_BE: Pagina Beperken

en: Page Slug
nl_BE: Pagina Slug

en: Performance
nl_BE: Prestaties

en: Please help us improve %2$s! If you opt-in, some data about your usage of %2$s will be sent to %5$s. If you skip this, that's okay! %2$s will still work just fine.
nl_BE: Gelieve te helpen ons bij het verbeteren van %2$s! Als u opt-in, een aantal gegevens over uw gebruik van de %2$s zullen worden verzonden naar %5$s. Als je overslaan, dat is goed! %2$s werken nog steeds prima.

en: Plugin Hidden
nl_BE: Plugin Verborgen

en: Powerup your website from slow to fast, with Dev.Land, we will help deliver your site optimized, secure, with great performance.
nl_BE: Powerup uw website van langzaam tot snel, met Dev.Land, zullen we helpen met het leveren van uw site geoptimaliseerd, veilig, met geweldige prestaties.

en: Preload Images Above Fold
nl_BE: Afbeeldingen Vooraf Laden Boven De Vouw

en: Preloading images and resources, for best performance this preloading code will detect resources is on each page and then tell the browser to preload those files.
nl_BE: Vooraf geladen afbeeldingen en middelen, voor de beste prestaties dit vooraf geladen code detecteert middelen is op elke pagina en vervolgens vertellen de browser te laden die bestanden in.

en: Protect your website from breakins.  Using our login mover will do just that.  We block the default WordPress login path and change it to website.com/devland-login/ which will make your site more secure.  We also block access to the user list api, so hackers do not know the account name to potentially login. Please remember the login path.
nl_BE: Bescherm uw website vanaf breakins. Met behulp van onze login-mover zal dat ook te doen. Wij blokkeren van de standaard WordPress login pad en het te veranderen website.com/devland-login/ die zal uw site beter te beveiligen. We hebben ook toegang tot de lijst met gebruikers-api, zodat hackers niet weten de naam van het account om het potentieel te loggen. Onthoud de login pad.

en: Protect your website from intruders, bad requests, and bots.
nl_BE: Beveilig uw website tegen indringers, slechte verzoeken, en bots.

en: Purchase
nl_BE: Koop

en: Quality
nl_BE: Kwaliteit

en: Read our change log
nl_BE: Lees onze change log

en: Read our documentation overview
nl_BE: Lees onze documentatie overzicht

en: Reading about optimized cache we determined that 90 days for most resources like videos, css, and js are okay.  However more requested items like images and fonts get a 365 day policy which makes them not really get updated.  Images get a new path even upon reloaded so this is not an issue.  Clearing cache on files or serving files with a version number also will get the latest.
nl_BE: Lezen over geoptimaliseerde cache wij vastgesteld dat 90 dagen voor de meeste bronnen, zoals video ' s, css en js zijn in orde. Echter meer gevraagde items zoals afbeeldingen en lettertypen voor een 365-dagen-beleid waardoor ze niet echt bijgewerkt. Afbeeldingen krijgen een nieuw pad, zelfs na herladen, dus dit is niet een probleem. Het wissen van het cachegeheugen op bestanden of het serveren van bestanden met een versie nummer krijgt ook de laatste.

en: Removal of WordPress Emoji library, in performance tests this shows to slow down.
nl_BE: Verwijdering van WordPress Emoji-bibliotheek, een performance test dit blijkt te vertragen.

en: Remove all scripts, just use combine.min.js
nl_BE: Verwijder alle scripts, gebruik gewoon combine.min.js

en: Resource Sync
nl_BE: Bron Sync

en: Resources (sort or delete below)
nl_BE: Middelen (sorteren of verwijderen hieronder)

en: Save Local
nl_BE: Het Opslaan Van Lokale

en: Script Resources
nl_BE: Script Bronnen

en: Security
nl_BE: Veiligheid

en: See our demo videos on getting started
nl_BE: Zie onze demo video ' s op aan de slag

en: See what is happening Real-Time with your website.
nl_BE: Zie wat er gebeurt in Real-Time met uw website.

en: See which bots are crawling your site, and ban them.
nl_BE: Zie die bots zijn met het crawlen van uw site, en een verbod.

en: Select Your Security Level, Loose is recommended as Strict will disable iframes, and object code, and Locked Down will also disable inline styles and scripts sometimes causing problems, and also disabling third party resources.
nl_BE: Kies Uw Niveau van Beveiliging, Los wordt aanbevolen als Strikte zal uitschakelen iframes, en object-code en is Vergrendeld zal ook uitschakelen inline styles en scripts soms problemen veroorzaken, en ook het uitschakelen van derden middelen.

en: Serve up .webp images for enhanced performance
nl_BE: Serveer .webp-afbeeldingen voor verbeterde prestaties

en: Services
nl_BE: Diensten

en: Settings
nl_BE: Instellingen

en: Site Analytics
nl_BE: Website Analytics

en: Site Vitals
nl_BE: Site-Vitals

en: Social Page Views
nl_BE: Sociale Pageviews

en: Speed Options
nl_BE: Snelheid Opties

en: SrcSet Disable
nl_BE: SrcSet Uitschakelen

en: SrcSet is a mobile feature which the browser will request small image sizes for various screen sizes.  WordPress enabled this by default, but sometimes it can be taxing with 5 various sized images for each image, and the best option might be to just enable the 1 image.
nl_BE: SrcSet is een mobiele functie die de browser zal vragen om kleine afbeelding met de maten voor verschillende schermgroottes. WordPress vrijgegeven op deze standaard, maar soms kan belasten met 5 verschillende groottes voor elke afbeelding, en de beste optie zou zijn om gewoon inschakelen 1 afbeelding.

en: Start the Conversion: Click the "Convert Images to AVIF" button to start the conversion process. Our plugin will handle the rest.
nl_BE: Start de Conversie: Klik op de Afbeeldingen te Converteren naar AVIF" knop om de conversie te starten. Onze plugin zal zorgen voor de rest.

en: Starting the conversion from file
nl_BE: Het starten van de conversie van het bestand

en: Strict
nl_BE: Streng

en: Subscription
nl_BE: Abonnement

en: Support
nl_BE: Ondersteuning

en: Thanks For Being a Paid Member
nl_BE: Bedankt Voor een Betaald Lid zijn

en: The
nl_BE: De

en: The AVIF Image Conversion feature in our plugin empowers you to optimize and enhance your website's image performance by converting images to the highly efficient AVIF format. AVIF is a cutting-edge image format known for its exceptional compression efficiency without compromising image quality.
nl_BE: De AVIF Afbeelding Conversie functie die in onze plugin krijgt u de mogelijkheid om het optimaliseren en verbeteren van uw website en het beeld van de prestaties door het omzetten van beelden naar de zeer efficiënte AVIF-formaat. AVIF-portefeuille is een cutting-edge afbeelding-formaat bekend om zijn uitzonderlijke compressie-efficiëntie zonder afbreuk te doen aan de beeldkwaliteit.

en: The cache has been cleared.
nl_BE: De cache is uitgeschakeld.

en: The scripts has been cleared.
nl_BE: De scripts is uitgeschakeld.

en: Theme
nl_BE: Thema

en: This app is not available for toggling.
nl_BE: Deze app is niet beschikbaar voor omschakelen.

en: This is an all in one solution, this app will help most WordPress themes out of the box.  Please let us know if your theme has a special directory for css and js, as some tend to be several levels down from the root theme folder.  We will scan your root and sub directories, but if your theme has an additional sub directory please define it from your theme, we only support one additional folder.
nl_BE: Dit is een alle-in-één oplossing, deze app zal helpen de meeste WordPress thema ' s uit het vak. Laat het ons weten als uw thema heeft een speciale map voor de css-en js, zoals sommigen hebben de neiging om verschillende niveaus van de wortel thema map. Wij scannen uw wortel-en sub-mappen, maar als uw thema een extra sub-directory houd het definiëren van uw thema, we bieden alleen ondersteuning voor een extra map.

en: Timeout Limit (seconds)
nl_BE: Time-out te Beperken (seconden)

en: Timestamp
nl_BE: Tijdstempel

en: Today
nl_BE: Vandaag

en: Traffic Type
nl_BE: Type Verkeer

en: Turn On
nl_BE: Zet Op

en: Turning this on, will take all scripts located inside your main theme inside the /js/ folder and combine them into one script this will allow mobile loading to be quicker.  Please also consider not combining anything that renders to the dom, as that will be faster not being combined.
nl_BE: Wanneer u deze optie inschakelt, zullen alle scripts die zich bevinden binnen de belangrijkste thema binnen /js/ map en ze combineren in één script dit zal de mobiele telefoon op te laden sneller. Kijkt u ook eens niet combineren met iets dat maakt het dom, want dat gaat sneller, niet worden gecombineerd.

en: Uninstall
nl_BE: Verwijderen

en: Unlock A Lifetime Membership
nl_BE: Ontgrendelen Een Levenslange Lidmaatschap

en: Upgrade to Install
nl_BE: Upgrade te Installeren

en: Usage
nl_BE: Gebruik

en: Used Memory
nl_BE: Gebruikt Geheugen

en: Used memory at
nl_BE: Gebruikt geheugen

en: User Agent Banning
nl_BE: User-Agent Verbieden

en: Users
nl_BE: Gebruikers

en: Using Enhanced Loading will give you better FCP scores as your load times should not wait around as long.
nl_BE: Met behulp van Verbeterde Laden geeft je een betere FCP-scores als uw belasting keer niet moet wachten zo lang.

en: Using Object Cache will help speed up some common WordPress transactions.
nl_BE: Met behulp van de Object Cache zal helpen de snelheid van een aantal gemeenschappelijke WordPress transacties.

en: Version
nl_BE: Versie

en: Views
nl_BE: Uitzicht

en: WebP has been around since 2010, and is becoming more of a standard in 2018.  You will need some server based packages for this to work.  Our recommendation is contact your host or website administrator.  This plugin allows .jpg, .png, .gif to be uploaded into .webp format which is about 60% less in file size making your website faster.  We have a redirect for assets uploaded if they exsist once this plugin is activated it should work well.  Please contact us if you need a backlog of files converted into webp.
nl_BE: WebP is al sinds 2010, en het wordt steeds meer standaard in 2018. Moet je een server gebaseerde pakketten voor dit werk. Onze aanbeveling is contact opnemen met uw gastheer of website beheerder. Deze plugin maakt .jpg, .png .gif uploaden in .webp-formaat dat is ongeveer 60% minder in de file grootte, waardoor uw website sneller. We hebben een redirect voor activa geüpload als ze zijn zodra deze plugin is geactiveerd, moet het goed werken. Neem dan contact met ons op als u behoefte aan een achterstand van bestanden geconverteerd naar webp.

en: While saving with WordPress your site might request to send your data out to 3rd party plugins for different application usage, and functions.  Enabling this local option only will disable all wp_remote_get commands, it should allow those functions to run with empty data. If you enable this Ping Google will be disabled as that will ping upon a post or page being created.
nl_BE: Terwijl u met uw WordPress site kunnen vragen om de gegevens te verzenden naar 3rd party plugins voor verschillende gebruik van de applicatie, en functies. Het inschakelen van deze lokale optie alleen uitschakelen van alle wp_remote_get opdrachten, het moet de mogelijkheid bieden om deze functies uit te voeren met lege data. Als u deze Ping Google wordt uitgeschakeld als die ping op een post of een pagina wordt gemaakt.

en: While saving with WordPress your site, will tell Googlebot about new content this should help getting your pages indexed faster, there is no delay in sending to google as google should be allowed to be notified at time of publishing.
nl_BE: Terwijl u met uw WordPress site, zal u vertellen Googlebot over nieuwe content moet dit helpen bij het krijgen van uw pagina ' s geïndexeerd sneller, er is geen vertraging bij het versturen van google zoals google zouden mogen worden meegedeeld op het moment van publicatie.

en: WordPress Database Table Prefix
nl_BE: WordPress Database Tabel Prefix

en: WordPress block library is great, but did you know there are several css files that have to be turned on in order to make this work.  Depending upon your theme and setup this plugin will turn off the default styles allowing your website to write your own styles for WordPress blocks.
nl_BE: WordPress blok bibliotheek is geweldig, maar wist je dat er diverse css-bestanden die moeten worden ingeschakeld om te maak dit werk. Afhankelijk van uw thema en installatie van deze plugin zet de standaard stijlen die uw website om te schrijven van uw eigen stijlen voor WordPress blokken.

en: WordPress installs an emoji font by default this can slow your site down. This is called render blocking, as all fonts add time and block a page from rendering instantly.
nl_BE: WordPress installeert een emoji-font standaard dit kan vertragen uw site naar beneden. Heet dit renderen blokkeren, als alle lettertypen toevoegen tijd en het blokkeren van een pagina uit het verlenen van onmiddellijk.

en: Wordpress plugin for speed, security, analytics, vitals, caching, and modern browsers.  Consolidate the features of many plugins, and add features that make sense.
nl_BE: Wordpress plugin voor snelheid, veiligheid, analytics, vitals, caching, en de moderne browsers. Het consolideren van de functies van de vele plug-ins en add features die zin te maken.

en: XMLRPC Disabled
nl_BE: XMLRPC Uitgeschakeld

en: XMLRPC is a function that allows you to publish to your website via the WordPress app or another connected website.  This server runs well and is enabled by default.  WordPress did not account for the millions of bot that try to break into your site using this method.  Turning this off by default will disable the potential threats.
nl_BE: XMLRPC is een functie die u toelaat om de te publiceren op uw website via de WordPress app of een aangesloten website. Deze server draait goed en is standaard ingeschakeld. WordPress is geen rekening gehouden met de miljoenen van de bot die proberen in te breken in uw website met behulp van deze methode. Deze uit te schakelen standaard schakelt u de mogelijke bedreigingen.

en: Yes
nl_BE: Ja

en: You Own This
nl_BE: Dit

en: You can write to the
nl_BE: U kunt schrijven naar de

en: You do not have write permissions for the
nl_BE: U hebt geen schrijfrechten voor de

en: You have exceeded your allocated page views for the current month. Please visit our plans, use code 'Upgrade77' to upgrade
nl_BE: Overschrijding van de afgesproken pagina uitzicht voor de huidige maand. Bezoek onze plannen, gebruik de code 'Upgrade77' om te upgraden

en: Your Account
nl_BE: Uw Account

en: Your Apps
nl_BE: Uw Apps

en: Your Available Apps
nl_BE: Uw Apps Beschikbaar

en: directory
nl_BE: map

en: directory does not exist
nl_BE: map bestaat niet

en: directory exist
nl_BE: directory bestaan

en: files have been successfully converted so far
nl_BE: bestanden met succes omgezet tot dusver

en: free
nl_BE: gratis

en: is enabled
nl_BE: is ingeschakeld

en: is not enabled
nl_BE: is niet ingeschakeld

en: is not supported
nl_BE: wordt niet ondersteund

en: is supported
nl_BE: wordt ondersteund

en: of
nl_BE: van

en: or
nl_BE: of

en: or greater
nl_BE: of meer
