DesignSetGo 1.0.0 - en to nl_NL translation catalogue (1312 entries)

en: "This product exceeded all my expectations. Highly recommended!"
nl_NL: "Dit product overtrof al mijn verwachtingen. Sterk aanbevolen!"

en: (empty)
nl_NL: (leeg)

en: 3D card that flips on hover to reveal back content.
nl_NL: 3D-kaart die omdraait bij hover om achterkant-inhoud te tonen.

en: 3D flip card container
nl_NL: 3D flip-kaart-container

en: AJAX Submit
nl_NL: AJAX Verzenden

en: Abilities for inserting and configuring blocks
nl_NL: Mogelijkheden voor het invoegen en configureren van blokken

en: Abilities that provide information about blocks and capabilities
nl_NL: Mogelijkheden die informatie bieden over blokken en functionaliteit

en: Above Bar
nl_NL: Boven Balk

en: Accent 1 / Light Background
nl_NL: Accent 1 / Lichte achtergrond

en: Accent 2 / Primary Brand
nl_NL: Accent 2 / Primair merk

en: Accent 3 / Dark Background
nl_NL: Accent 3 / Donkere achtergrond

en: Accent 4 / Dark Variant
nl_NL: Accent 4 / Donkere variant

en: Accent 5 / Neutral
nl_NL: Accent 5 / Neutraal

en: Accent 6 / Transparent
nl_NL: Accent 6 / Transparant

en: Accessible label for screen readers
nl_NL: Toegankelijk label voor schermlezers

en: Accordion Item
nl_NL: Accordion-item

en: Accordion Item 1
nl_NL: Accordion-item 1

en: Accordion Item 2
nl_NL: Accordion-item 2

en: Accordion Item Title
nl_NL: Accordion-itemtitel

en: Accordion Settings
nl_NL: Accordion-instellingen

en: Accordion attributes
nl_NL: Accordion-attributen

en: Accordion inserted successfully.
nl_NL: Accordion succesvol ingevoegd.

en: Accordion item attributes
nl_NL: Accordion-itemattributen

en: Accordion item blocks (designsetgo/accordion-item)
nl_NL: Accordion-itemblokken (designsetgo/accordion-item)

en: Accordion item title/question
nl_NL: Accordion-itemtitel/vraag

en: Accordion with images
nl_NL: Accordion met afbeeldingen

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Active Tab Background
nl_NL: Actief Tabblad Achtergrond

en: Active Tab Text
nl_NL: Actieve tab tekst

en: Active slide centered in view
nl_NL: Actieve slide gecentreerd in weergave

en: Add Images
nl_NL: Afbeeldingen toevoegen

en: Add Link
nl_NL: Link toevoegen

en: Add More Images
nl_NL: Meer afbeeldingen toevoegen

en: Add Option
nl_NL: Optie toevoegen

en: Add Row
nl_NL: Rij Toevoegen

en: Add a hidden field to detect spam bots.
nl_NL: Voeg een verborgen veld toe om spambots te detecteren.

en: Add any WordPress blocks inside slides. Click to edit or add background images.
nl_NL: Voeg WordPress-blokken toe aan slides. Klik om te bewerken of achtergrondafbeeldingen toe te voegen.

en: Add content…
nl_NL: Voeg inhoud toe…

en: Add description…
nl_NL: Voeg beschrijving toe…

en: Add entrance and exit animations to this block
nl_NL: Voeg in- en uitgangsanimaties toe aan dit blok

en: Add overlay to any block
nl_NL: Overlay toevoegen aan elk blok

en: Add pill text…
nl_NL: Voeg pill tekst toe...

en: Add slide content…
nl_NL: Voeg slide inhoud toe...

en: Add slide title…
nl_NL: Voeg slide titel toe...

en: Add title…
nl_NL: Voeg titel toe…

en: Adding icon list item...
nl_NL: Iconenlijstitem toevoegen...

en: Additional Options
nl_NL: Aanvullende opties

en: Additional guidance shown below the field
nl_NL: Aanvullende uitleg weergegeven onder het veld

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerde Instellingen

en: Align Items
nl_NL: Align items

en: Align items center
nl_NL: Items centreren

en: Align items left
nl_NL: Items links uitlijnen

en: Align items right
nl_NL: Items rechts uitlijnen

en: Align list items horizontally
nl_NL: Lijstitems horizontaal uitlijnen

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: All
nl_NL: Alle

en: All Submissions
nl_NL: Alle verzendingen

en: Allow Decimals
nl_NL: Decimalen toestaan

en: Allow Multiple Open
nl_NL: Meerdere open toestaan

en: Allow decimal numbers instead of integers only
nl_NL: Sta decimale getallen toe in plaats van alleen hele getallen

en: Allow multiple items to be open simultaneously
nl_NL: Sta toe dat meerdere items tegelijk open zijn

en: Allow tabs to be accessed via URL hash (e.g., #tab-name)
nl_NL: Sta toe dat tabs toegankelijk zijn via URL hash (bijv. #tab-name)

en: Allow wrapping to multiple lines
nl_NL: Wrapping naar meerdere regels toestaan

en: Alphanumeric
nl_NL: Alfanumeriek

en: Amoeba
nl_NL: Amoebe

en: Anchor (URL Hash)
nl_NL: Anker (URL Hash)

en: Animate Once
nl_NL: Eenmalig animeren

en: Animate Stripes
nl_NL: Strepen animeren

en: Animate on Scroll
nl_NL: Animeren bij scrollen

en: Animate only once (scroll animations)
nl_NL: Slechts één keer animeren (scrollanimaties)

en: Animate striped pattern
nl_NL: Gestreept patroon animeren

en: Animate the bar when it enters the viewport
nl_NL: Animeer de balk wanneer deze in beeld komt

en: Animate when scrolled into view
nl_NL: Animeren bij scrollen in beeld

en: Animated
nl_NL: Geanimeerd

en: Animated blob shapes
nl_NL: Geanimeerde blob-vormen

en: Animated counter that counts up to a target value.
nl_NL: Geanimeerde teller die optelt tot een doelwaarde.

en: Animated progress bar with customizable colors and value.
nl_NL: Geanimeerde voortgangsbalk met aanpasbare kleuren en waarde.

en: Animated progress indicators
nl_NL: Geanimeerde voortgangsindicatoren

en: Animated statistics container
nl_NL: Geanimeerde statistiekencontainer

en: Animation
nl_NL: Animatie

en: Animation Delay (seconds)
nl_NL: Animatievertraging (seconden)

en: Animation Duration
nl_NL: Animatieduur

en: Animation Duration (ms)
nl_NL: Animatieduur (ms)

en: Animation Duration (seconds)
nl_NL: Animatieduur (seconden)

en: Animation Easing
nl_NL: Animatie-easing

en: Animation Override
nl_NL: Animatie-overschrijving

en: Animation Settings
nl_NL: Animatie-instellingen

en: Animation Trigger
nl_NL: Animatie trigger

en: Animation Type
nl_NL: Animatietype

en: Animation applied successfully.
nl_NL: Animatie succesvol toegepast.

en: Animation delay in milliseconds
nl_NL: Animatievertraging in milliseconden

en: Animation delay in seconds
nl_NL: Animatievertraging in seconden

en: Animation duration (e.g., "0.6s")
nl_NL: Animatieduur (bijv. "0.6s")

en: Animation duration in milliseconds
nl_NL: Animatieduur in milliseconden

en: Animation duration in seconds
nl_NL: Animatieduur in seconden

en: Animation easing function
nl_NL: Animatie easing-functie

en: Animation settings are required.
nl_NL: Animatie-instellingen zijn verplicht.

en: Animation settings to apply
nl_NL: Animatie-instellingen om toe te passen

en: Animation style between slides
nl_NL: Animatiestijl tussen slides

en: Animation timing curve
nl_NL: Animatie timing-curve

en: Animation timing function
nl_NL: Animatie timing-functie

en: Animation trigger
nl_NL: Animatietrigger

en: Animation when block appears
nl_NL: Animatie wanneer blok verschijnt

en: Animation when block disappears
nl_NL: Animatie wanneer blok verdwijnt

en: Animations
nl_NL: Animaties

en: Any Format
nl_NL: Elk formaat

en: Appearance
nl_NL: Uiterlijk

en: Applies entrance and exit animations to any WordPress block with customizable settings for duration, delay, easing, and triggers.
nl_NL: Past ingang- en uitganganimaties toe op elk WordPress-blok met aanpasbare instellingen voor duur, vertraging, easing en triggers.

en: Apply Block Animation
nl_NL: Blokanimatie toepassen

en: Applying animation...
nl_NL: Animatie toepassen...

en: Array of FAQ items
nl_NL: Array van FAQ-items

en: Array of features to display
nl_NL: Array van te tonen functies

en: Array of statistics to display
nl_NL: Array van weer te geven statistieken

en: Arrow Background
nl_NL: Pijlachtergrond

en: Arrow Colors
nl_NL: Pijlkleuren

en: Arrow Icon Color
nl_NL: Pijl icoonkleur

en: Arrow Padding
nl_NL: Pijl padding

en: Arrow Size
nl_NL: Pijl Grootte

en: Arrow Style
nl_NL: Pijlstijl

en: Arrows
nl_NL: Pijlen

en: Aspect Ratio
nl_NL: Beeldverhouding

en: At least one FAQ is required.
nl_NL: Minimaal één FAQ is verplicht.

en: At least one feature is required.
nl_NL: Minimaal één functie is verplicht.

en: At least one stat is required.
nl_NL: Minimaal één statistiek is verplicht.

en: At least one time unit should be visible.
nl_NL: Ten minste één tijdseenheid moet zichtbaar zijn.

en: Auto
nl_NL: Automatisch

en: Auto-Format Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer automatisch formatteren

en: Auto-play Interval (ms)
nl_NL: Automatisch afspelen interval (ms)

en: Auto-play Settings
nl_NL: Automatisch afspelen instellingen

en: Automatically format phone number as user types
nl_NL: Formatteer telefoonnummer automatisch terwijl de gebruiker typt

en: Automatically start playing when page loads
nl_NL: Start automatisch afspelen wanneer pagina laadt

en: Autoplay
nl_NL: Automatisch afspelen

en: Available block attributes
nl_NL: Beschikbare blokattributen

en: Back face of a flip card.
nl_NL: Achterkant van een flip-kaart.

en: Back face of flip card
nl_NL: Achterkant van flip-kaart

en: Back of Card
nl_NL: Achterkant van Kaart

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Background Position
nl_NL: Achtergrond Positie

en: Background Shape
nl_NL: Achtergrondvorm

en: Background Size
nl_NL: Achtergrond Grootte

en: Background Video
nl_NL: Achtergrondvideo

en: Badge/tag style elements
nl_NL: Badge/tag-stijlelementen

en: Bar Color
nl_NL: Balk Kleur

en: Bar Height
nl_NL: Balkhoogte

en: Bar Style
nl_NL: Balkstijl

en: Bar background color
nl_NL: Balkachtergrondkleur

en: Bar height (e.g., "20px")
nl_NL: Balkhoogte (bijv. "20px")

en: Bar style
nl_NL: Balkstijl

en: Base / Background
nl_NL: Basis / Achtergrond

en: Base animation framework
nl_NL: Basis animatieframework

en: Behavior Settings
nl_NL: Gedragsinstellingen

en: Below Bar
nl_NL: Onder Balk

en: Below this width, uses mobile slides per view
nl_NL: Onder deze breedte worden mobiele slides per weergave gebruikt

en: Below this width, uses tablet slides per view
nl_NL: Onder deze breedte worden tablet slides per weergave gebruikt

en: Blob Settings
nl_NL: Blob-instellingen

en: Blob Shape
nl_NL: Blob-vorm

en: Blob Size
nl_NL: Blob-grootte

en: Block Animations
nl_NL: Blokanimaties

en: Block attributes
nl_NL: Blokattributen

en: Block category
nl_NL: Blokcategorie

en: Block description
nl_NL: Blokbeschrijving

en: Block name
nl_NL: Bloknaam

en: Block name (any WordPress core block or DesignSetGo block)
nl_NL: Bloknaam (elk WordPress core-blok of DesignSetGo-blok)

en: Block name (e.g., "designsetgo/counter")
nl_NL: Bloknaam (bijv. "designsetgo/counter")

en: Block name (should be "designsetgo/accordion-item")
nl_NL: Bloknaam (moet "designsetgo/accordion-item" zijn)

en: Block name is required.
nl_NL: Bloknaam is verplicht.

en: Block name to apply animation to (e.g., "core/paragraph", "core/heading")
nl_NL: Bloknaam om animatie op toe te passen (bijv. "core/paragraph", "core/heading")

en: Block position (0 = prepend, -1 = append, or specific index)
nl_NL: Blokpositie (0 = voeg toe aan begin, -1 = voeg toe aan einde, of specifieke index)

en: Block support features
nl_NL: Blok-ondersteuningsfuncties

en: Blocks
nl_NL: Blokken

en: Blocks & Extensions
nl_NL: Blokken & Extensies

en: Blue and Orange
nl_NL: Blauw en oranje

en: Border Between Items
nl_NL: Rand tussen items

en: Border Color
nl_NL: Randkleur

en: Border Radius
nl_NL: Randradius

en: Border radius (e.g., "4px")
nl_NL: Randradius (bijv. "4px")

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Bottom Center
nl_NL: Onder midden

en: Bottom Left
nl_NL: Onder Links

en: Bottom Right
nl_NL: Onder Rechts

en: Boxed (Default)
nl_NL: Omkaderd (Standaard)

en: Brand 1
nl_NL: Merk 1

en: Brand 2
nl_NL: Merk 2

en: Brand 3
nl_NL: Merk 3

en: Brand 4
nl_NL: Merk 4

en: Brand 5
nl_NL: Merk 5

en: Brand 6
nl_NL: Merk 6

en: Brand 7
nl_NL: Merk 7

en: Brand 8
nl_NL: Merk 8

en: Brand Fade
nl_NL: Merkvervaging

en: Breakpoint for mobile mode in pixels
nl_NL: Breakpoint voor mobiele modus in pixels

en: Business
nl_NL: Zakelijk

en: Button Alignment
nl_NL: Knop Uitlijning

en: Button URL
nl_NL: Knop-URL

en: Button text
nl_NL: Knoptekst

en: Button text…
nl_NL: Knoptekst...

en: Button width
nl_NL: Knopbreedte

en: Button width (e.g., "auto", "100%", "200px")
nl_NL: Knopbreedte (bijv. "auto", "100%", "200px")

en: Button with icon and optional text label.
nl_NL: Knop met icoon en optioneel tekstlabel.

en: Button with icon support
nl_NL: Knop met icoonondersteuning

en: CSS Grid-based responsive layouts
nl_NL: CSS Grid-gebaseerde responsieve lay-outs

en: Cache Duration (seconds)
nl_NL: Cacheduur (seconden)

en: Card flips left to right
nl_NL: Kaart flipt van links naar rechts

en: Card flips top to bottom
nl_NL: Kaart flipt van boven naar beneden

en: Card flips when clicking on it
nl_NL: Kaart flipt bij klikken

en: Card flips when hovering over it
nl_NL: Kaart flipt bij hoveren

en: Card side attributes (supports all WordPress block supports like spacing, colors, etc.)
nl_NL: Kaarzijdeattributen (ondersteunt alle WordPress-blokondersteuning zoals tussenruimte, kleuren, etc.)

en: Cascading text alignment
nl_NL: Cascade tekstuitlijning

en: Center
nl_NL: Midden

en: Center Center
nl_NL: Midden Midden

en: Centered Slides
nl_NL: Gecentreerde slides

en: Change Icon
nl_NL: Icoon wijzigen

en: Character for decimals (e.g., "." or ",")
nl_NL: Scheidingsteken voor decimalen (bijv. "," of ".")

en: Character for thousands (e.g., "," or ".")
nl_NL: Scheidingsteken voor duizendtallen (bijv. "." of ",")

en: Chart
nl_NL: Grafiek

en: Check
nl_NL: Vink

en: Checkbox Field
nl_NL: Selectievakje

en: Checkbox input
nl_NL: Selectievakje-invoer

en: Checked by Default
nl_NL: Standaard aangevinkt

en: Child blocks can be set to reveal when hovering over this container.
nl_NL: Onderliggende blokken kunnen worden ingesteld om te onthullen bij hover over deze container.

en: Choose Icon
nl_NL: Kies icoon

en: Choose an icon to display with the tab
nl_NL: Kies een icoon om weer te geven bij de tab

en: Choose how list items are arranged
nl_NL: Kies hoe lijstitems worden gerangschikt

en: Choose how phone numbers should be formatted
nl_NL: Kies hoe telefoonnummers moeten worden geformatteerd

en: Choose how the countdown units are displayed.
nl_NL: Kies hoe de aftelunits worden weergegeven.

en: Choose the organic shape style
nl_NL: Kies de organische vormstijl

en: Choose the transition animation style
nl_NL: Kies de overgangsanimatie stijl

en: Circle
nl_NL: Cirkel

en: Classic Blob
nl_NL: Klassieke blob

en: Click
nl_NL: Klik

en: Click the tab above to edit its content
nl_NL: Klik op de tab hierboven om de inhoud te bewerken

en: Click/Tap
nl_NL: Klik/Tik

en: Cloud
nl_NL: Wolk

en: Collapse Animation
nl_NL: Inklap animatie

en: Collapsible accordion container for FAQ sections and content organization.
nl_NL: Inklapbare accordion-container voor FAQ-secties en inhoudsorganisatie.

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Color Settings
nl_NL: Kleurinstellingen

en: Colors
nl_NL: Kleuren

en: Colors applied to all accordion items when open.
nl_NL: Kleuren toegepast op alle accordion-items wanneer open.

en: Column Gap
nl_NL: Kolomtussenruimte

en: Column Span
nl_NL: Kolom Span

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Columns (Desktop)
nl_NL: Kolommen (desktop)

en: Columns (Mobile)
nl_NL: Kolommen (mobiel)

en: Columns (Tablet)
nl_NL: Kolommen (tablet)

en: Complete form system with 11 field types
nl_NL: Compleet formuliersysteem met 11 veldtypen

en: Complete form with AJAX submission
nl_NL: Compleet formulier met AJAX-verzending

en: Completion Message
nl_NL: Voltooiingsbericht

en: Completion Settings
nl_NL: Voltooiingsinstellingen

en: Conditional Asset Loading
nl_NL: Voorwaardelijk laden van assets

en: Configure Counter Animation
nl_NL: Telleranimatie configureren

en: Configure performance, forms, and security
nl_NL: Prestaties, formulieren en beveiliging configureren

en: Configure transitions, navigation, auto-play, and more in the settings panel.
nl_NL: Configureer overgangen, navigatie, automatisch afspelen en meer in het instellingenpaneel.

en: Constrain Width
nl_NL: Breedte beperken

en: Constrain to content width
nl_NL: Beperken tot inhoudsbreedte

en: Contain
nl_NL: Bevatten

en: Container Blocks
nl_NL: Containerblokken

en: Container Blocks:
nl_NL: Containerblokken:

en: Content Alignment
nl_NL: Inhoudsuitlijning

en: Content Width
nl_NL: Inhoudsbreedte

en: Content alignment
nl_NL: Inhoudsuitlijning

en: Content blocks for this accordion item
nl_NL: Inhoudsblokken voor dit accordion-item

en: Content blocks for this card side
nl_NL: Inhoudsblokken voor deze kaartzijde

en: Content blocks for this icon list item (typically heading and paragraph)
nl_NL: Inhoudsblokken voor dit iconenlijstitem (meestal kop en paragraaf)

en: Content blocks for this tab
nl_NL: Inhoudsblokken voor dit tabblad

en: Content blocks to be revealed on hover
nl_NL: Inhoudsblokken die worden onthuld bij hover

en: Content is constrained to max width
nl_NL: Inhoud is beperkt tot max breedte

en: Content reveal on scroll
nl_NL: Inhoud onthullen bij scrollen

en: Content that reveals on scroll with customizable animations.
nl_NL: Inhoud die wordt onthuld bij scrollen met aanpasbare animaties.

en: Content uses full container width
nl_NL: Inhoud gebruikt volledige containerbreedte

en: Content width constraints
nl_NL: Inhoudsbreedtebeperkingen

en: Continuous scrolling logo slider
nl_NL: Continu scrollende logo slider

en: Contrast / Text
nl_NL: Contrast / Tekst

en: Controls for reveal animations
nl_NL: Controls voor reveal-animaties

en: Controls how fast images move based on scroll
nl_NL: Bepaalt hoe snel afbeeldingen bewegen tijdens het scrollen

en: Countdown Timer
nl_NL: Afteltimer

en: Counter
nl_NL: Teller

en: Counter Group
nl_NL: Tellergroep

en: Counter Settings
nl_NL: Tellerinstellingen

en: Counter animation settings to update
nl_NL: Te bijwerken telleranimatie-instellingen

en: Counter animation updated successfully.
nl_NL: Telleranimatie succesvol bijgewerkt.

en: Counter blocks to insert (typically designsetgo/counter)
nl_NL: Te invoegen tellerblokken (meestal designsetgo/counter)

en: Counter group attributes
nl_NL: Tellergroepattributen

en: Counter group inserted successfully.
nl_NL: Tellergroep succesvol ingevoegd.

en: Counter label text
nl_NL: Tellerlabeltekst

en: Country Code
nl_NL: Landcode

en: Cover
nl_NL: Bedekken

en: Create something amazing with beautiful, full-screen hero sliders
nl_NL: Creëer iets geweldigs met mooie, volledige scherm hero sliders

en: Creating accordion...
nl_NL: Accordion maken...

en: Creating flex container...
nl_NL: Flex-container maken...

en: Creating flip card...
nl_NL: Flip-kaart maken...

en: Creating grid container...
nl_NL: Grid-container maken...

en: Creating icon list...
nl_NL: Iconenlijst maken...

en: Creating reveal container...
nl_NL: Reveal-container maken...

en: Creating scroll accordion...
nl_NL: Scrollaccordion maken...

en: Creating scroll marquee...
nl_NL: Scrollmarquee maken...

en: Creating stack container...
nl_NL: Stack-container maken...

en: Creating tabs container...
nl_NL: Tabs-container maken...

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom Pattern
nl_NL: Aangepast patroon

en: Custom Pattern (Regex)
nl_NL: Aangepast patroon (Regex)

en: Custom Row/Column Gaps
nl_NL: Aangepaste rij-/kolomtussenruimten

en: Custom hover colors set. Clear to use open state colors.
nl_NL: Aangepaste hover-kleuren ingesteld. Wis om open-statuskleuren te gebruiken.

en: Customize colors, typography, and spacing
nl_NL: Kleuren, typografie en tussenruimte aanpassen

en: Dark Overlay
nl_NL: Donkere overlay

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date & Time
nl_NL: Datum & tijd

en: Date Field
nl_NL: Datumveld

en: Date Range
nl_NL: Datumbereik

en: Date picker input
nl_NL: Datumkiezerinvoer

en: Day
nl_NL: Dag

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Decimal Places
nl_NL: Decimalen

en: Decimal Point
nl_NL: Decimaalteken

en: Decimal separator character
nl_NL: Decimaalscheidingsteken

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Country Code
nl_NL: Standaard landcode

en: Default Duration (ms)
nl_NL: Standaardduur (ms)

en: Default Easing
nl_NL: Standaard easing

en: Default Expanded Item
nl_NL: Standaard uitgeklapt item

en: Default Value
nl_NL: Standaardwaarde

en: Default animation duration in milliseconds.
nl_NL: Standaard animatieduur in milliseconden.

en: Default animation timing function.
nl_NL: Standaard animatie timing-functie.

en: Default icon size for all items
nl_NL: Standaard icoongrootte voor alle items

en: Delay (ms)
nl_NL: Vertraging (ms)

en: Delay before animation starts
nl_NL: Vertraging voordat animatie start

en: Delay:
nl_NL: Vertraging:

en: Description Tag
nl_NL: Beschrijving tag

en: Description text below counter
nl_NL: Beschrijvingstekst onder teller

en: DesignSetGo provides 41 powerful blocks and 10 extensions to enhance your WordPress editing experience.
nl_NL: DesignSetGo biedt 41 krachtige blokken en 10 extensies om je WordPress bewerkingservaring te verbeteren.

en: DesignSetGo: Call to Action
nl_NL: DesignSetGo: Call to action

en: DesignSetGo: Content
nl_NL: DesignSetGo: Inhoud

en: DesignSetGo: Features
nl_NL: DesignSetGo: Functies

en: DesignSetGo: Pricing
nl_NL: DesignSetGo: Prijzen

en: Desktop Columns
nl_NL: Desktop Kolommen

en: Disable All
nl_NL: Alles uitschakelen

en: Disable animations for users who prefer reduced motion (accessibility).
nl_NL: Schakel animaties uit voor gebruikers die de voorkeur geven aan verminderde beweging (toegankelijkheid).

en: Disabled when exit animation is set
nl_NL: Uitgeschakeld wanneer uitgangsanimatie is ingesteld

en: Display Options
nl_NL: Weergaveopties

en: Display a dropdown for selecting country code
nl_NL: Toon een vervolgkeuzelijst voor het selecteren van de landcode

en: Distance from viewport to trigger animation
nl_NL: Afstand vanaf viewport om animatie te activeren

en: Dot Color
nl_NL: Puntjeskleur

en: Dot Position
nl_NL: Puntjespositie

en: Dot Style
nl_NL: Puntjesstijl

en: Draggable (Mouse)
nl_NL: Sleepbaar (Muis)

en: Drop
nl_NL: Druppel

en: Dropdown select
nl_NL: Dropdown-selectie

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Duration in seconds
nl_NL: Duur in seconden

en: Duration:
nl_NL: Duur:

en: Dynamic Blocks
nl_NL: Dynamische blokken

en: Ease In
nl_NL: Ease in

en: Ease In Out
nl_NL: Ease in out

en: Ease Out
nl_NL: Ease out

en: Ease Out Cubic
nl_NL: Ease out cubic

en: Ease Out Quad
nl_NL: Ease out quad

en: Easing Function
nl_NL: Easing-functie

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Body Template
nl_NL: E-mail Body Template

en: Email Field
nl_NL: E-mailveld

en: Email Notifications
nl_NL: E-mail Notificaties

en: Email Subject
nl_NL: E-mail Onderwerp

en: Email address shown as sender (leave empty for admin email)
nl_NL: E-mailadres getoond als verzender (laat leeg voor admin e-mail)

en: Email address to receive notifications
nl_NL: E-mailadres voor het ontvangen van notificaties

en: Email content template. Use {field_name} for specific fields or {all_fields} for all submitted data.
nl_NL: E-mail inhoud template. Gebruik {field_name} voor specifieke velden of {all_fields} voor alle verzonden data.

en: Email input field
nl_NL: E-mailinvoerveld

en: Enable All
nl_NL: Alles inschakelen

en: Enable Animations
nl_NL: Animaties inschakelen

en: Enable Auto-play
nl_NL: Automatisch afspelen inschakelen

en: Enable Deep Linking
nl_NL: Deep Linking Inschakelen

en: Enable Email Notifications
nl_NL: E-mail Notificaties Inschakelen

en: Enable Honeypot
nl_NL: Honeypot inschakelen

en: Enable Overlay
nl_NL: Overlay inschakelen

en: Enable Rate Limiting
nl_NL: Tariefsbeperking inschakelen

en: Enable Reveal Mode
nl_NL: Onthullingsmodus inschakelen

en: Enable URL hash navigation for tabs
nl_NL: URL hash-navigatie voor tabs inschakelen

en: Enable animation
nl_NL: Animatie inschakelen

en: Enable block entrance/exit animations.
nl_NL: Schakel blokingang-/uitganganimaties in.

en: Enable or disable blocks and extensions to customize your editing experience.
nl_NL: Schakel blokken en extensies in of uit om je bewerkervaring aan te passen.

en: Enable or disable individual blocks and extensions
nl_NL: Schakel individuele blokken en extensies in of uit

en: Enable to allow child blocks to reveal on hover.
nl_NL: Schakel in om onderliggende blokken te onthullen bij hover.

en: Enabled Blocks
nl_NL: Ingeschakelde blokken

en: End
nl_NL: Einde

en: End Value
nl_NL: Eindwaarde

en: Ending value of the counter
nl_NL: Eindwaarde van de teller

en: Enter label…
nl_NL: Voer label in…

en: Enter the link URL
nl_NL: Voer de link-URL in

en: Entrance Animation
nl_NL: Ingangsanimatie

en: Entrance animation type
nl_NL: Type ingangsanimatie

en: Entrance/exit animations for all blocks
nl_NL: Ingang/uitgang-animaties voor alle blokken

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error Message
nl_NL: Foutmelding

en: Everything you need to build stunning websites
nl_NL: Alles wat je nodig hebt om verbluffende websites te bouwen

en: Example text shown when field is empty
nl_NL: Voorbeeldtekst die wordt getoond wanneer veld leeg is

en: Examples:
nl_NL: Voorbeelden:

en: Exit Animation (Optional)
nl_NL: Uitgangsanimatie (Optioneel)

en: Exit animation type
nl_NL: Type uitganganimatie

en: Exit animations require repeating behavior. "Animate Once" is disabled.
nl_NL: Uitgangsanimaties vereisen herhalend gedrag. "Eenmalig animeren" is uitgeschakeld.

en: Expanded Ratio
nl_NL: Uitgeklapt ratio

en: Expansion Behavior
nl_NL: Uitklap gedrag

en: Extensions
nl_NL: Extensies

en: Extensions add functionality to all blocks. Disabling extensions will reduce editor complexity.
nl_NL: Extensies voegen functionaliteit toe aan alle blokken. Het uitschakelen van extensies vermindert de complexiteit van de editor.

en: FAQ Accordion
nl_NL: FAQ-accordion

en: FAQ answer
nl_NL: FAQ-antwoord

en: FAQ question
nl_NL: FAQ-vraag

en: FAQ section generated successfully.
nl_NL: FAQ-sectie succesvol gegenereerd.

en: Fade
nl_NL: Vervagen

en: Failed to load data.
nl_NL: Kan data niet laden.

en: Failed to load settings.
nl_NL: Kan instellingen niet laden.

en: Failed to save form submission. Please try again.
nl_NL: Kan formulierverzending niet opslaan. Probeer het opnieuw.

en: Failed to save settings.
nl_NL: Kan instellingen niet opslaan.

en: Feature description
nl_NL: Functiebeschrijving

en: Feature grid generated successfully.
nl_NL: Functiegrid succesvol gegenereerd.

en: Feature title
nl_NL: Functietitel

en: Field "%1$s": %2$s
nl_NL: Veld "%1$s": %2$s

en: Field Background
nl_NL: Veld Achtergrond

en: Field Name
nl_NL: Veldnaam

en: Field Settings
nl_NL: Veld Instellingen

en: Field Spacing
nl_NL: Veld Afstand

en: Field Width
nl_NL: Veldbreedte

en: File Upload
nl_NL: Bestand uploaden

en: File upload field
nl_NL: Bestandsuploadfield

en: Filled
nl_NL: Gevuld

en: Filter by category
nl_NL: Filteren op categorie

en: Final number to display
nl_NL: Eindnummer om weer te geven

en: First item
nl_NL: Eerste item

en: Fixed height for the accordion
nl_NL: Vaste hoogte voor de accordeon

en: Flex Container
nl_NL: Flex-container

en: Flex container attributes
nl_NL: Flex-containerattributen

en: Flex container inserted successfully.
nl_NL: Flex-container succesvol ingevoegd.

en: Flex direction
nl_NL: Flex-richting

en: Flex, Grid, and Stack layouts for responsive designs
nl_NL: Flex, Grid en Stack-lay-outs voor responsieve ontwerpen

en: Flexible horizontal or vertical layout container with customizable alignment, gap, and wrapping.
nl_NL: Flexibele horizontale of verticale lay-outcontainer met aanpasbare uitlijning, tussenruimte en wrapping.

en: Flexible layouts with wrapping and alignment
nl_NL: Flexibele lay-outs met wrapping en uitlijning

en: Flip (3D Rotation)
nl_NL: Flippen (3D Rotatie)

en: Flip Card
nl_NL: Flip-kaart

en: Flip Card Back
nl_NL: Flip-kaart achterkant

en: Flip Card Front
nl_NL: Flip-kaart voorkant

en: Flip Card Settings
nl_NL: Flip Card Instellingen

en: Flip Card attributes
nl_NL: Flip-kaartattributen

en: Flip Card requires exactly 2 inner blocks: flip-card-front and flip-card-back.
nl_NL: Flip-kaart vereist exact 2 binnenblokken: flip-card-front en flip-card-back.

en: Flip Direction
nl_NL: Flip Richting

en: Flip Duration
nl_NL: Flip Duur

en: Flip animation effect
nl_NL: Flip-animatie-effect

en: Flip card inserted successfully.
nl_NL: Flip-kaart succesvol ingevoegd.

en: Flip direction (only applies to "flip" effect)
nl_NL: Flip-richting (alleen van toepassing op "flip"-effect)

en: Float
nl_NL: Zweven

en: Float/Pulse/Spin keep your shape. Morph changes the shape itself.
nl_NL: Zweven/pulseren/draaien behouden je vorm. Morph verandert de vorm zelf.

en: Form Blocks
nl_NL: Formulierblokken

en: Form Builder
nl_NL: Formulierbouwer

en: Form Builder:
nl_NL: Formulierbouwer:

en: Form Colors
nl_NL: Formulier Kleuren

en: Form ID
nl_NL: Formulier-ID

en: Form ID:
nl_NL: Formulier-ID:

en: Form Settings
nl_NL: Formulier Instellingen

en: Form Submission - %s
nl_NL: Formulierverzending - %s

en: Form messages will appear here
nl_NL: Formulier berichten verschijnen hier

en: Form submitted successfully!
nl_NL: Formulier succesvol verzonden!

en: Format
nl_NL: Formaat

en: Format numbers like "1,000" or "1000"
nl_NL: Formatteer nummers zoals "1.000" of "1000"

en: Format: HH:MM (e.g., 09:00)
nl_NL: Formaat: UU:MM (bijv. 09:00)

en: Format: HH:MM (e.g., 17:00)
nl_NL: Formaat: UU:MM (bijv. 17:00)

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: Free Mode
nl_NL: Vrije modus

en: From Email
nl_NL: Van E-mail

en: From Name
nl_NL: Van Naam

en: Front and back card blocks (designsetgo/flip-card-front and designsetgo/flip-card-back)
nl_NL: Voor- en achterkantkaartblokken (designsetgo/flip-card-front en designsetgo/flip-card-back)

en: Front face of a flip card.
nl_NL: Voorkant van een flip-kaart.

en: Front face of flip card
nl_NL: Voorkant van flip-kaart

en: Front of Card
nl_NL: Voorkant van Kaart

en: Full Width
nl_NL: Volle Breedte

en: Full Width (100%)
nl_NL: Volle breedte (100%)

en: Full-height slider for hero sections with centered content
nl_NL: Volledige hoogte slider voor hero secties met gecentreerde inhoud

en: Gallery Carousel
nl_NL: Galerij Carrousel

en: Gap
nl_NL: Tussenruimte

en: Gap Between Images
nl_NL: Tussenruimte tussen afbeeldingen

en: Gap Between Items
nl_NL: Tussenruimte tussen items

en: Gap Between Rows
nl_NL: Tussenruimte tussen rijen

en: Gap Between Slides
nl_NL: Tussenruimte tussen slides

en: Gap Between Tabs
nl_NL: Tussenruimte tussen tabs

en: Gap Between Units
nl_NL: Ruimte tussen eenheden

en: Gap Settings
nl_NL: Tussenruimte-instellingen

en: Gap between accordion items (e.g., "0.5rem")
nl_NL: Tussenruimte tussen accordion-items (bijv. "0.5rem")

en: Gap between columns (e.g., "20px", "2rem")
nl_NL: Tussenruimte tussen kolommen (bijv. "20px", "2rem")

en: Gap between counters (e.g., "32px")
nl_NL: Tussenruimte tussen tellers (bijv. "32px")

en: Gap between icon and text (e.g., "8px")
nl_NL: Tussenruimte tussen icoon en tekst (bijv. "8px")

en: Gap between images (e.g., "20px")
nl_NL: Tussenruimte tussen afbeeldingen (bijv. "20px")

en: Gap between list items (e.g., "24px")
nl_NL: Tussenruimte tussen lijstitems (bijv. "24px")

en: Gap between rows (e.g., "20px", "2rem")
nl_NL: Tussenruimte tussen rijen (bijv. "20px", "2rem")

en: Gap between tabs (e.g., "8px")
nl_NL: Tussenruimte tussen tabs (bijv. "8px")

en: Generate FAQ Section
nl_NL: FAQ-sectie genereren

en: Generate Feature Grid
nl_NL: Functiegrid genereren

en: Generate Hero Section
nl_NL: Hero-sectie genereren

en: Generate Stats Section
nl_NL: Statistiekensectie genereren

en: Generates a Frequently Asked Questions section using an accordion with collapsible questions and answers.
nl_NL: Genereert een veelgestelde vragen-sectie met een accordion met inklapbare vragen en antwoorden.

en: Generates a complete hero section with heading, description text, and call-to-action buttons in a centered Stack container.
nl_NL: Genereert een complete hero-sectie met kop, beschrijvingstekst en call-to-action knoppen in een gecentreerde Stack-container.

en: Generates a responsive grid of features with icons, headings, and descriptions. Perfect for showcasing product features or services.
nl_NL: Genereert een responsief grid van functies met iconen, koppen en beschrijvingen. Perfect voor het tonen van productfuncties of diensten.

en: Generates a statistics section with animated counters. Perfect for showcasing metrics, achievements, or key numbers.
nl_NL: Genereert een statistiekensectie met geanimeerde tellers. Perfect voor het tonen van statistieken, prestaties of belangrijke cijfers.

en: Generating FAQ section...
nl_NL: FAQ-sectie genereren...

en: Generating feature grid...
nl_NL: Functiegrid genereren...

en: Generating hero section...
nl_NL: Hero-sectie genereren...

en: Generating stats section...
nl_NL: Statistiekensectie genereren...

en: Get Started
nl_NL: Ga aan de slag

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Global Styles
nl_NL: Globale stijlen

en: Grid Container
nl_NL: Grid-container

en: Grid Settings
nl_NL: Grid Instellingen

en: Grid Span
nl_NL: Grid-spanwijdte

en: Grid container attributes
nl_NL: Grid-containerattributen

en: Grid container inserted successfully.
nl_NL: Grid-container succesvol ingevoegd.

en: Grid layout span controls
nl_NL: Grid-lay-out spanwijdtecontrols

en: Group of animated counters for statistics sections.
nl_NL: Groep van geanimeerde tellers voor statistiekensecties.

en: HTML element for the description
nl_NL: HTML element voor de beschrijving

en: HTML element for the title
nl_NL: HTML element voor de titel

en: Half Width (50%)
nl_NL: Halve breedte (50%)

en: Happy Customers
nl_NL: Tevreden klanten

en: Heading 2 (H2)
nl_NL: Kop 2 (H2)

en: Heading 3 (H3)
nl_NL: Kop 3 (H3)

en: Heading 4 (H4)
nl_NL: Kop 4 (H4)

en: Heading 5 (H5)
nl_NL: Kop 5 (H5)

en: Heading 6 (H6)
nl_NL: Kop 6 (H6)

en: Heart
nl_NL: Hart

en: Heavy
nl_NL: Zwaar

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Height of the textarea in rows
nl_NL: Hoogte van het tekstvak in rijen

en: Help Text
nl_NL: Helptekst

en: Hero description text
nl_NL: Hero-beschrijvingstekst

en: Hero heading text
nl_NL: Hero-koptekst

en: Hero layout style
nl_NL: Hero lay-outstijl

en: Hero section generated successfully.
nl_NL: Hero-sectie succesvol gegenereerd.

en: Hidden Field
nl_NL: Verborgen veld

en: Hidden Field:
nl_NL: Verborgen veld:

en: Hidden form field
nl_NL: Verborgen formulierveld

en: Hide Timer Completely
nl_NL: Timer volledig verbergen

en: Hide on Mobile
nl_NL: Verbergen op mobiel

en: Hide video on mobile devices to save bandwidth
nl_NL: Verberg video op mobiele apparaten om bandbreedte te besparen

en: Hint text shown inside the field
nl_NL: Hinttekst weergegeven in het veld

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Horizontal Alignment
nl_NL: Horizontale uitlijning

en: Horizontal alignment
nl_NL: Horizontale uitlijning

en: Horizontal alignment of items
nl_NL: Horizontale uitlijning van items

en: Hour
nl_NL: Uur

en: Hours
nl_NL: Uren

en: Hover Background Color
nl_NL: Hover Achtergrondkleur

en: Hover Button Background Color
nl_NL: Hover Knop Achtergrondkleur

en: Hover Color
nl_NL: Hover-kleur

en: Hover Icon Background Color
nl_NL: Hover Icoon Achtergrondkleur

en: Hover Settings
nl_NL: Hover Instellingen

en: Hover State Colors
nl_NL: Hover-statuskleuren

en: Hover Text Color
nl_NL: Hover Tekstkleur

en: Hover is automatically replaced with click on mobile
nl_NL: Hover wordt automatisch vervangen door klik op mobiel

en: How long one animation cycle takes
nl_NL: Hoe lang één animatiecyclus duurt

en: How long the count animation takes
nl_NL: Hoe lang de telanimatie duurt

en: How long the counting animation takes
nl_NL: Hoe lang de telanimatie duurt

en: How long to cache block detection results.
nl_NL: Hoe lang blokdetectieresultaten worden gecachet.

en: How long to keep form submissions. Set to 0 to keep forever.
nl_NL: Hoe lang formulierverzendingen worden bewaard. Stel in op 0 om voor altijd te bewaren.

en: How much larger the expanded item becomes (others stay normal size)
nl_NL: Hoeveel groter het uitgeklapte item wordt (andere blijven normale grootte)

en: How tabs display on mobile
nl_NL: Hoe tabs worden weergegeven op mobiel

en: How the background image fills the slide
nl_NL: Hoe de achtergrondafbeelding de slide vult

en: How to Use
nl_NL: Hoe Te Gebruiken

en: How to trigger the flip
nl_NL: Hoe de flip te activeren

en: Human-readable title
nl_NL: Leesbare titel

en: IP Address
nl_NL: IP-adres

en: IP Address:
nl_NL: IP-adres:

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: Icon Button
nl_NL: Icoonknop

en: Icon Color
nl_NL: Icoon Kleur

en: Icon Gap
nl_NL: Icoon Ruimte

en: Icon List
nl_NL: Iconenlijst

en: Icon List Item
nl_NL: Iconenlijstitem

en: Icon List Item attributes
nl_NL: Iconenlijstitemattributen

en: Icon List attributes
nl_NL: Iconenlijstattributen

en: Icon Position
nl_NL: Icoonpositie

en: Icon Settings
nl_NL: Icooninstellingen

en: Icon Size
nl_NL: Icoon Grootte

en: Icon Style
nl_NL: Icoonstijl

en: Icon attributes
nl_NL: Icoonattributen

en: Icon button attributes
nl_NL: Icoonknopattributen

en: Icon button inserted successfully.
nl_NL: Icoonknop succesvol ingevoegd.

en: Icon color (hex code)
nl_NL: Icoonkleur (hex-code)

en: Icon inserted successfully.
nl_NL: Icoon succesvol ingevoegd.

en: Icon is displayed
nl_NL: Icoon wordt weergegeven

en: Icon list inserted successfully.
nl_NL: Iconenlijst succesvol ingevoegd.

en: Icon list item attributes
nl_NL: Iconenlijstitemattributen

en: Icon list item blocks (designsetgo/icon-list-item)
nl_NL: Iconenlijstitemblokken (designsetgo/icon-list-item)

en: Icon list item inserted successfully.
nl_NL: Iconenlijstitem succesvol ingevoegd.

en: Icon name
nl_NL: Icoonnaam

en: Icon name (e.g., "star", "check", "lightbulb")
nl_NL: Icoonnaam (bijv. "star", "check", "lightbulb")

en: Icon position
nl_NL: Icoonpositie

en: Icon position relative to content
nl_NL: Icoonpositie ten opzichte van inhoud

en: Icon position relative to text
nl_NL: Icoonpositie ten opzichte van tekst

en: Icon rotation in degrees (0-360)
nl_NL: Icoonrotatie in graden (0-360)

en: Icon size in pixels
nl_NL: Icoongrootte in pixels

en: Icon style
nl_NL: Icoonstijl

en: Icon style for expand/collapse indicator
nl_NL: Icoonstijl voor uitklap/inklap-indicator

en: Icons, tabs, accordions, and more
nl_NL: Iconen, tabs, accordions en meer

en: Image 1
nl_NL: Afbeelding 1

en: Image 2
nl_NL: Afbeelding 2

en: Image 3
nl_NL: Afbeelding 3

en: Image 4
nl_NL: Afbeelding 4

en: Image Accordion
nl_NL: Afbeeldingenaccordion

en: Image Accordion Item
nl_NL: Afbeeldingenaccordion-item

en: Image Dimensions
nl_NL: Afbeeldingsafmetingen

en: Image Height
nl_NL: Afbeelding Hoogte

en: Image URL
nl_NL: Afbeeldings-URL

en: Image Width
nl_NL: Afbeelding Breedte

en: Image alt text
nl_NL: Afbeelding alt-tekst

en: Image border radius (e.g., "8px")
nl_NL: Afbeeldingsrandradius (bijv. "8px")

en: Image height (e.g., "200px")
nl_NL: Afbeeldingshoogte (bijv. "200px")

en: Image slider
nl_NL: Afbeeldingenslider

en: Image width (e.g., "300px")
nl_NL: Afbeeldingsbreedte (bijv. "300px")

en: Images for this row
nl_NL: Afbeeldingen voor deze rij

en: Increment/decrement step value
nl_NL: Stap waarde voor verhogen/verlagen

en: Index of initially active tab (0-based)
nl_NL: Index van initieel actief tabblad (0-gebaseerd)

en: Individual accordion panel
nl_NL: Individueel accordion-paneel

en: Individual animated counter
nl_NL: Individuele geanimeerde teller

en: Individual image item
nl_NL: Individueel afbeeldingsitem

en: Individual item within a scroll accordion.
nl_NL: Individueel item binnen een scrollaccordion.

en: Individual item within an accordion with title and content.
nl_NL: Individueel item binnen een accordion met titel en inhoud.

en: Individual item within an icon list.
nl_NL: Individueel item binnen een iconenlijst.

en: Individual list item
nl_NL: Individueel lijstitem

en: Individual scroll panel
nl_NL: Individueel scrollpaneel

en: Individual slider slide
nl_NL: Individuele slider-dia

en: Individual tab panel
nl_NL: Individueel tabblad-paneel

en: Individual tab within a tabs container.
nl_NL: Individueel tabblad binnen een tabs-container.

en: Infinite loop navigation
nl_NL: Oneindige lus navigatie

en: Infinite scrolling content
nl_NL: Oneindig scrollende inhoud

en: Infinite scrolling marquee for logos or content.
nl_NL: Oneindig scrollende marquee voor logo's of inhoud.

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Inline SVG icons with styling
nl_NL: Inline SVG-iconen met styling

en: Inner block at index %d has invalid attributes (must be an array).
nl_NL: Binnenblok op index %d heeft ongeldige attributen (moet een array zijn).

en: Inner block at index %d has invalid innerBlocks (must be an array).
nl_NL: Binnenblok op index %d heeft ongeldige innerBlocks (moet een array zijn).

en: Inner block at index %d is missing a valid name.
nl_NL: Binnenblok op index %d mist een geldige naam.

en: Inner blocks to insert
nl_NL: Te invoegen binnenblokken

en: Inner blocks to insert (grid items)
nl_NL: Te invoegen binnenblokken (grid-items)

en: Inner spacing of the arrow button
nl_NL: Binnenste ruimte van de pijlknop

en: Input Height
nl_NL: Invoer Hoogte

en: Input Padding
nl_NL: Invoer Padding

en: Insert Accordion
nl_NL: Accordion invoegen

en: Insert Counter Group
nl_NL: Tellergroep invoegen

en: Insert Flex Container
nl_NL: Flex-container invoegen

en: Insert Flip Card
nl_NL: Flip-kaart invoegen

en: Insert Grid Container
nl_NL: Grid-container invoegen

en: Insert Icon
nl_NL: Icoon invoegen

en: Insert Icon Button
nl_NL: Icoonknop invoegen

en: Insert Icon List
nl_NL: Iconenlijst invoegen

en: Insert Icon List Item
nl_NL: Iconenlijstitem invoegen

en: Insert Progress Bar
nl_NL: Voortgangsbalk invoegen

en: Insert Reveal
nl_NL: Reveal invoegen

en: Insert Scroll Accordion
nl_NL: Scrollaccordion invoegen

en: Insert Scroll Marquee
nl_NL: Scrollmarquee invoegen

en: Insert Stack Container
nl_NL: Stack-container invoegen

en: Insert Tabs
nl_NL: Tabs invoegen

en: Inserting counter group...
nl_NL: Tellergroep invoegen...

en: Inserting icon button...
nl_NL: Icoonknop invoegen...

en: Inserting icon...
nl_NL: Icoon invoegen...

en: Inserting progress bar...
nl_NL: Voortgangsbalk invoegen...

en: Inserts a Counter Group container for displaying animated statistics. Add Counter blocks as inner blocks to display multiple stats.
nl_NL: Voegt een Counter Group container toe voor het weergeven van geanimeerde statistieken. Voeg Counter blokken toe als binnenblokken om meerdere statistieken weer te geven.

en: Inserts a Flex Container block with customizable layout settings including direction, alignment, wrapping, and gap.
nl_NL: Voegt een Flex Container blok toe met aanpasbare layout instellingen zoals richting, uitlijning, wrapping en ruimte.

en: Inserts a Progress Bar block for displaying progress, statistics, or skills with customizable colors, labels, and animations.
nl_NL: Voegt een Progress Bar blok toe voor het weergeven van voortgang, statistieken of vaardigheden met aanpasbare kleuren, labels en animaties.

en: Inserts a Reveal container that reveals hidden content on hover. Perfect for interactive content reveals and hover effects.
nl_NL: Voegt een Reveal container toe die verborgen content toont bij hover. Perfect voor interactieve content onthullingen en hover effecten.

en: Inserts a Scroll Accordion that reveals items progressively as you scroll. Items stack on top of each other with a sticky stacking effect.
nl_NL: Voegt een Scroll Accordion toe die items progressief toont tijdens het scrollen. Items stapelen bovenop elkaar met een sticky stapeleffect.

en: Inserts a Scroll Marquee that displays rows of images scrolling horizontally in alternating directions based on page scroll. Perfect for image galleries and brand showcases.
nl_NL: Voegt een Scroll Marquee toe die rijen afbeeldingen horizontaal laat scrollen in wisselende richtingen op basis van pagina scroll. Perfect voor afbeeldingsgalerijen en merk showcases.

en: Inserts a Stack Container block for simple vertical stacking with consistent gaps. Perfect for sections and content areas.
nl_NL: Voegt een Stack Container blok toe voor eenvoudige verticale stapeling met consistente ruimte. Perfect voor secties en contentgebieden.

en: Inserts a Tabs container for organizing content into tabbed sections with icons, deep linking, and responsive accordion mode.
nl_NL: Voegt een Tabs container toe voor het organiseren van content in tabbladen met iconen, deep linking en responsive accordion modus.

en: Inserts a responsive Grid Container block with customizable column counts for desktop, tablet, and mobile.
nl_NL: Voegt een responsief Grid-containerblok in met aanpasbaar aantal kolommen voor desktop, tablet en mobiel.

en: Inserts an Accordion container for creating accessible collapsible content sections. Perfect for FAQs and content organization.
nl_NL: Voegt een Accordion container toe voor het maken van toegankelijke inklapbare contentgedeeltes. Perfect voor FAQ's en content organisatie.

en: Inserts an Icon Button block with customizable text, icon, link, and styling. Perfect for CTAs and navigation.
nl_NL: Voegt een icoonknopblok in met aanpasbare tekst, icoon, link en styling. Perfect voor CTA's en navigatie.

en: Inserts an Icon List Item with icon, optional link, and rich content. Must be used within an Icon List block.
nl_NL: Voegt een Icon List Item toe met icoon, optionele link en rijke content. Moet gebruikt worden binnen een Icon List blok.

en: Inserts an Icon List container for creating lists with icons, titles, and descriptions. Perfect for features, benefits, and services.
nl_NL: Voegt een Icon List container toe voor het maken van lijsten met iconen, titels en beschrijvingen. Perfect voor features, voordelen en diensten.

en: Inserts an Icon block with customizable styling including icon selection, size, style (filled/outlined), rotation, and optional link.
nl_NL: Voegt een Icon blok toe met aanpasbare styling zoals icoon selectie, grootte, stijl (gevuld/omlijnd), rotatie en optionele link.

en: Inserts an interactive Flip Card that reveals content on the back. Perfect for team profiles, product showcases, and feature highlights.
nl_NL: Voegt een interactieve Flip Card toe die content op de achterkant toont. Perfect voor teamprofielen, product showcases en feature highlights.

en: Inside
nl_NL: Binnen

en: Inside Bar
nl_NL: Binnen Balk

en: Interaction
nl_NL: Interactie

en: Interactive Blocks
nl_NL: Interactieve blokken

en: Interactive Blocks:
nl_NL: Interactieve blokken:

en: International (+1 555 123 4567)
nl_NL: Internationaal (+1 555 123 4567)

en: Invalid URL.
nl_NL: Ongeldige URL.

en: Invalid email address.
nl_NL: Ongeldig e-mailadres.

en: Invalid number.
nl_NL: Ongeldig nummer.

en: Invalid phone number.
nl_NL: Ongeldig telefoonnummer.

en: Invalid security token.
nl_NL: Ongeldige beveiligingstoken.

en: Invisible field to catch spam bots
nl_NL: Onzichtbaar veld om spam bots te vangen

en: Item Settings
nl_NL: Iteminstellingen

en: Items are separated with spacing
nl_NL: Items zijn gescheiden met tussenruimte

en: Items collapse from height 0 with fade.
nl_NL: Items klappen in vanaf hoogte 0 met vervaging.

en: Items fade in without size change.
nl_NL: Items vervagen zonder grootteverandering.

en: Items have borders between them with no gap
nl_NL: Items hebben randen tussen elkaar zonder tussenruimte

en: Items maintain flex layout on all devices
nl_NL: Items behouden flex-lay-out op alle apparaten

en: Items will stack vertically on mobile devices
nl_NL: Items stapelen verticaal op mobiele apparaten

en: Justified
nl_NL: Uitgelijnd

en: Label Color
nl_NL: Label Kleur

en: Label Position
nl_NL: Label Positie

en: Label Settings
nl_NL: Labelinstellingen

en: Label Text
nl_NL: Label Tekst

en: Label position
nl_NL: Labelpositie

en: Label text (e.g., "Project Completion")
nl_NL: Labeltekst (bijv. "Projectvoltooiing")

en: Large (24px)
nl_NL: Groot (24px)

en: Layout Settings
nl_NL: Lay-outinstellingen

en: Layout Style
nl_NL: Lay-outstijl

en: Learn More
nl_NL: Meer informatie

en: Left
nl_NL: Links

en: Left Center
nl_NL: Links midden

en: Letters Only
nl_NL: Alleen letters

en: Limit submissions per IP address
nl_NL: Beperk inzendingen per IP-adres

en: Linear
nl_NL: Lineair

en: Lines
nl_NL: Lijnen

en: Link Settings
nl_NL: Link Instellingen

en: Link rel attribute
nl_NL: Link rel-attribuut

en: Link rel attribute (e.g., "noopener noreferrer" for external links)
nl_NL: Link rel-attribuut (bijv. "noopener noreferrer" voor externe links)

en: Link target
nl_NL: Link-doel

en: List DesignSetGo Blocks
nl_NL: DesignSetGo-blokken weergeven

en: List Settings
nl_NL: Lijst Instellingen

en: List alignment
nl_NL: Lijstuitlijning

en: List item title…
nl_NL: Lijstitem titel...

en: List layout
nl_NL: Lijstlay-out

en: List with custom icons
nl_NL: Lijst met aangepaste iconen

en: List with icons for each item, perfect for features or benefits.
nl_NL: Lijst met iconen voor elk item, perfect voor functies of voordelen.

en: Load block assets only on pages that use them. Improves performance.
nl_NL: Laad blokassets alleen op pagina's die ze gebruiken. Verbetert prestaties.

en: Log IP Addresses
nl_NL: IP-adressen loggen

en: Log Referrers
nl_NL: Verwijzers loggen

en: Log User Agents
nl_NL: User agents loggen

en: Make the entire list item clickable
nl_NL: Maak het hele lijstitem klikbaar

en: Manage Blocks
nl_NL: Blokken beheren

en: Manage your DesignSetGo blocks, extensions, and settings.
nl_NL: Beheer je DesignSetGo-blokken, extensies en instellingen.

en: Manual navigation only
nl_NL: Alleen handmatige navigatie

en: Max Submissions
nl_NL: Max Inzendingen

en: Max Width
nl_NL: Max. breedte

en: Max width
nl_NL: Max breedte

en: Maximum Date
nl_NL: Maximale datum

en: Maximum Length
nl_NL: Maximale lengte

en: Maximum Time
nl_NL: Maximale tijd

en: Maximum Value
nl_NL: Maximale waarde

en: Maximum allowed value (leave empty for no maximum)
nl_NL: Maximaal toegestane waarde (laat leeg voor geen maximum)

en: Maximum characters allowed (0 = no limit)
nl_NL: Maximaal aantal toegestane tekens (0 = geen limiet)

en: Maximum content width (e.g., "1200px")
nl_NL: Maximale inhoudsbreedte (bijv. "1200px")

en: Maximum number of characters allowed (0 = no maximum)
nl_NL: Maximaal toegestaan aantal tekens (0 = geen maximum)

en: Maximum submissions allowed per time window
nl_NL: Maximum aantal toegestane inzendingen per tijdsvenster

en: Maximum width for this block. Leave empty for no constraint.
nl_NL: Maximale breedte voor dit blok. Laat leeg voor geen beperking.

en: Medium (16px)
nl_NL: Gemiddeld (16px)

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message shown after successful submission
nl_NL: Bericht getoond na succesvolle inzending

en: Message shown if submission fails
nl_NL: Bericht getoond bij mislukte inzending

en: Message shown when validation fails
nl_NL: Bericht dat wordt getoond wanneer validatie mislukt

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Min Height Override
nl_NL: Minimale hoogte overschrijven

en: Minimal
nl_NL: Minimaal

en: Minimum Date
nl_NL: Minimale datum

en: Minimum Length
nl_NL: Minimale lengte

en: Minimum Time
nl_NL: Minimale tijd

en: Minimum Value
nl_NL: Minimale waarde

en: Minimum allowed value (leave empty for no minimum)
nl_NL: Minimaal toegestane waarde (laat leeg voor geen minimum)

en: Minimum height for input fields
nl_NL: Minimale hoogte voor invoervelden

en: Minimum number of characters required (0 = no minimum)
nl_NL: Minimaal vereist aantal tekens (0 = geen minimum)

en: Mobile Breakpoint (px)
nl_NL: Mobiel breekpunt (px)

en: Mobile Columns
nl_NL: Mobiele Kolommen

en: Mobile Mode
nl_NL: Mobiele modus

en: Mobile Settings
nl_NL: Mobiele Instellingen

en: Modern carousel with effects
nl_NL: Moderne carrousel met effecten

en: Morph Style 1
nl_NL: Morph-stijl 1

en: Morph Style 2
nl_NL: Morph-stijl 2

en: Multi-line text input
nl_NL: Meerdere regels tekstinvoer

en: Multiple panels can be open at once
nl_NL: Meerdere panelen kunnen tegelijk open zijn

en: Mute audio (required for autoplay)
nl_NL: Geluid dempen (vereist voor automatisch afspelen)

en: Muted
nl_NL: Gedempt

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name of the block that was updated
nl_NL: Naam van het blok dat is bijgewerkt

en: Name shown as email sender (leave empty for site name)
nl_NL: Naam getoond als e-mail verzender (laat leeg voor sitenaam)

en: Navigation Settings
nl_NL: Navigatie-instellingen

en: Nested blocks
nl_NL: Geneste blokken

en: Nested inner blocks
nl_NL: Geneste binnenblokken

en: New Form Submission
nl_NL: Nieuwe formulierverzending

en: New Tab
nl_NL: Nieuwe tab

en: New attributes that were applied
nl_NL: Nieuwe attributen die zijn toegepast

en: New form submission:
    
    {all_fields}
    
    Submitted from: {page_url}
nl_NL: Nieuwe formulier inzending:
    
    {all_fields}
    
    Verzonden van: {page_url}

en: Next slide
nl_NL: Volgende slide

en: No form data available.
nl_NL: Geen formulierdata beschikbaar.

en: No icon displayed
nl_NL: Geen icoon weergegeven

en: No icons found
nl_NL: Geen iconen gevonden

en: No matching blocks found to update.
nl_NL: Geen overeenkomende blokken gevonden om bij te werken.

en: No overlay on items
nl_NL: Geen overlay op items

en: No submissions found
nl_NL: Geen verzendingen gevonden

en: No submissions found in Trash
nl_NL: Geen verzendingen gevonden in prullenbak

en: None
nl_NL: Geen

en: Number Color
nl_NL: Nummerkleur

en: Number Field
nl_NL: Nummerveld

en: Number Formatting
nl_NL: Nummeropmaak

en: Number Hover Color
nl_NL: Nummer hover-kleur

en: Number Settings
nl_NL: Nummerinstellingen

en: Number input field
nl_NL: Nummerinvoerveld

en: Number of blocks updated
nl_NL: Aantal bijgewerkte blokken

en: Number of columns (for grid layout)
nl_NL: Aantal kolommen (voor grid-lay-out)

en: Number of columns in grid layout
nl_NL: Aantal kolommen in grid layout

en: Number of columns on desktop
nl_NL: Aantal kolommen op desktop

en: Number of columns on desktop screens
nl_NL: Aantal kolommen op desktopschermen

en: Number of columns on mobile
nl_NL: Aantal kolommen op mobiel

en: Number of columns on mobile screens (≤ 767px)
nl_NL: Aantal kolommen op mobiele schermen (≤ 767px)

en: Number of columns on tablet
nl_NL: Aantal kolommen op tablet

en: Number of columns on tablet screens (≤ 1024px)
nl_NL: Aantal kolommen op tabletschermen (≤ 1024px)

en: Number of columns this block spans in the grid
nl_NL: Aantal kolommen dat dit blok beslaat in het grid

en: Number of decimal places
nl_NL: Aantal decimalen

en: Number of slides visible at once
nl_NL: Aantal slides tegelijk zichtbaar

en: Number to count from
nl_NL: Nummer om vanaf te tellen

en: Numbers Only
nl_NL: Alleen cijfers

en: Offset from viewport (pixels) before triggering scroll animation
nl_NL: Offset vanaf viewport (pixels) voordat scrollanimatie wordt geactiveerd

en: One Quarter (25%)
nl_NL: Een kwart (25%)

en: One Third (33%)
nl_NL: Een derde (33%)

en: Only animate the first time block enters viewport
nl_NL: Animeer alleen de eerste keer dat blok in viewport komt

en: Only one panel can be open at a time
nl_NL: Slechts één paneel kan tegelijk open zijn

en: Opacity when item is expanded
nl_NL: Doorzichtigheid wanneer item is uitgeklapt

en: Opacity when item is not expanded
nl_NL: Doorzichtigheid wanneer item niet is uitgeklapt

en: Open State Colors
nl_NL: Open status kleuren

en: Open by Default
nl_NL: Standaard open

en: Open in
nl_NL: Openen in

en: Open in new tab
nl_NL: Openen in nieuw tabblad

en: Optional URL to link the icon
nl_NL: Optionele URL om het icoon te linken

en: Optional URL to link the item
nl_NL: Optionele URL om het item te linken

en: Optional icon name
nl_NL: Optionele icoonnaam

en: Optional prefix (e.g., "$")
nl_NL: Optioneel voorvoegsel (bijv. "$")

en: Optional secondary button
nl_NL: Optionele secundaire knop

en: Optional section title
nl_NL: Optionele sectietitel

en: Optional suffix (e.g., "+", "%", "K")
nl_NL: Optioneel achtervoegsel (bijv. "+", "%", "K")

en: Options
nl_NL: Opties

en: Orientation
nl_NL: Oriëntatie

en: Other
nl_NL: Ander

en: Outlined
nl_NL: Omlijnd

en: Outside
nl_NL: Buiten

en: Overlay Color
nl_NL: Overlay-kleur

en: Overlay Opacity
nl_NL: Overlay-dekking

en: Overlay Opacity (Default)
nl_NL: Overlay doorzichtigheid (Standaard)

en: Overlay Opacity (Expanded)
nl_NL: Overlay doorzichtigheid (Uitgeklapt)

en: Overlay applied to all items
nl_NL: Overlay toegepast op alle items

en: Overlay transparency (0 = transparent, 100 = opaque)
nl_NL: Overlay-transparantie (0 = transparant, 100 = ondoorzichtig)

en: Override Parent Animation
nl_NL: Parent-animatie overschrijven

en: Override group animation settings
nl_NL: Groepsanimatie-instellingen overschrijven

en: Override slider height for this slide only (leave empty to use slider settings)
nl_NL: Overschrijf slider hoogte alleen voor deze slide (laat leeg om slider instellingen te gebruiken)

en: Padding
nl_NL: Opvulling

en: Padding inside input fields
nl_NL: Padding binnen invoervelden

en: Paragraph (P)
nl_NL: Paragraaf (P)

en: Pause after user clicks, swipes, or drags
nl_NL: Pauzeer na klikken, vegen of slepen door gebruiker

en: Pause on Hover
nl_NL: Pauzeren bij Hover

en: Pause on Interaction
nl_NL: Pauzeren bij interactie

en: Pebble
nl_NL: Kiezelsteeen

en: Per-block custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS per blok

en: Performance
nl_NL: Prestaties

en: Phone Field
nl_NL: Telefoonnummerveld

en: Phone Format
nl_NL: Telefoonformaat

en: Phone number input
nl_NL: Telefoonnummerinvoer

en: Please select at least one animation type.
nl_NL: Selecteer minimaal één animatietype.

en: Plugin Statistics
nl_NL: Plugin-statistieken

en: Plus/Minus
nl_NL: Plus/min

en: Popular
nl_NL: Populair

en: Position of expand/collapse icon
nl_NL: Positie van uitklap/inklap-icoon

en: Position of icon relative to text
nl_NL: Positie van icoon ten opzichte van tekst

en: Position where block was inserted
nl_NL: Positie waar blok is ingevoegd

en: Post ID is required.
nl_NL: Bericht-ID is verplicht.

en: Post ID where block was inserted
nl_NL: Bericht-ID waar blok is ingevoegd

en: Post ID where blocks were updated
nl_NL: Bericht-ID waar blokken zijn bijgewerkt

en: Post not found.
nl_NL: Bericht niet gevonden.

en: Poster Image (Optional)
nl_NL: Posterafbeelding (Optioneel)

en: Powerful Features
nl_NL: Krachtige functies

en: Pre-fill this field with a default value
nl_NL: Vul dit veld vooraf in met een standaardwaarde

en: Pre-filled date (Format: YYYY-MM-DD)
nl_NL: Vooraf ingevulde datum (Formaat: JJJJ-MM-DD)

en: Pre-filled time (Format: HH:MM)
nl_NL: Vooraf ingevulde tijd (Formaat: UU:MM)

en: Pre-filled value for this field
nl_NL: Vooraf ingevulde waarde voor dit veld

en: Pre-selected option value
nl_NL: Vooraf geselecteerde optiewaarde

en: Prefix
nl_NL: Voorvoegsel

en: Prefix text (e.g., "$")
nl_NL: Voorvoegseltekst (bijv. "$")

en: Prevent spam by limiting submission frequency.
nl_NL: Voorkom spam door verzendfrequentie te beperken.

en: Previous slide
nl_NL: Vorige slide

en: Primary Gradient
nl_NL: Primair verloop

en: Primary call-to-action button
nl_NL: Primaire call-to-action knop

en: Progress Bar
nl_NL: Voortgangsbalk

en: Progress Settings
nl_NL: Voortgangsinstellingen

en: Progress bar attributes
nl_NL: Voortgangsbalkattributen

en: Progress bar color
nl_NL: Voortgangsbalkkleur

en: Progress bar inserted successfully.
nl_NL: Voortgangsbalk succesvol ingevoegd.

en: Progress percentage (0-100)
nl_NL: Voortgangspercentage (0-100)

en: Pulse
nl_NL: Pulseren

en: Quick Animations
nl_NL: Snelle animaties

en: Quick Links
nl_NL: Snelle links

en: Recipient Email
nl_NL: Ontvanger E-mail

en: Recommended: "noopener noreferrer"
nl_NL: Aanbevolen: "noopener noreferrer"

en: Referrer:
nl_NL: Verwijzer:

en: Regular expression for validation
nl_NL: Reguliere expressie voor validatie

en: Rel attribute for security (default: noopener noreferrer)
nl_NL: Rel-attribuut voor beveiliging (standaard: noopener noreferrer)

en: Remove Image
nl_NL: Afbeelding verwijderen

en: Remove Link
nl_NL: Link verwijderen

en: Remove Poster
nl_NL: Poster verwijderen

en: Remove Row
nl_NL: Rij Verwijderen

en: Remove Video
nl_NL: Video verwijderen

en: Remove option
nl_NL: Optie verwijderen

en: Replace Image
nl_NL: Afbeelding vervangen

en: Replace Poster
nl_NL: Poster vervangen

en: Replace Video
nl_NL: Video vervangen

en: Replace these slides with your own content and images. Swipe, click arrows, or use keyboard to navigate.
nl_NL: Vervang deze slides door je eigen inhoud en afbeeldingen. Veeg, klik op pijlen of gebruik het toetsenbord om te navigeren.

en: Reply-To Field Name
nl_NL: Antwoord-Aan Veldnaam

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Required Field
nl_NL: Verplicht Veld

en: Respect Prefers Reduced Motion
nl_NL: Respecteer voorkeur voor verminderde beweging

en: Responsive
nl_NL: Responsief

en: Responsive grid layout with customizable columns for desktop, tablet, and mobile.
nl_NL: Responsieve grid-lay-out met aanpasbare kolommen voor desktop, tablet en mobiel.

en: Responsive visibility/settings
nl_NL: Responsieve zichtbaarheid/instellingen

en: Restart video when it ends
nl_NL: Herstart video wanneer deze eindigt

en: Retrieving available blocks...
nl_NL: Beschikbare blokken ophalen...

en: Returns a comprehensive list of all available DesignSetGo blocks with their capabilities, attributes, and metadata.
nl_NL: Geeft een uitgebreide lijst van alle beschikbare DesignSetGo blokken met hun mogelijkheden, attributen en metadata.

en: Reveal Control
nl_NL: Reveal-controle

en: Reveal Settings
nl_NL: Onthullingsinstellingen

en: Reveal animation effect
nl_NL: Reveal-animatie-effect

en: Reveal container attributes
nl_NL: Reveal-containerattributen

en: Reveal container inserted successfully.
nl_NL: Reveal-container succesvol ingevoegd.

en: Reveal on Hover
nl_NL: Onthullen bij hover

en: Revenue Generated
nl_NL: Gegenereerde omzet

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right Center
nl_NL: Rechts midden

en: Rocket
nl_NL: Raket

en: Rotation
nl_NL: Rotatie

en: Rounded Square
nl_NL: Afgerond vierkant

en: Rounded pill-shaped badge or tag element.
nl_NL: Afgerond pill-vormig badge- of tag-element.

en: Row Gap
nl_NL: Rijtussenruimte

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Rows of images with directions
nl_NL: Rijen met afbeeldingen met richtingen

en: SVG icon with customizable size, color, and rotation.
nl_NL: SVG-icoon met aanpasbare grootte, kleur en rotatie.

en: Same Tab
nl_NL: Zelfde tab

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Scale
nl_NL: Schalen

en: Screen width below which mobile mode activates
nl_NL: Schermbreedte waaronder mobiele modus wordt geactiveerd

en: Scroll Accordion
nl_NL: Scrollaccordion

en: Scroll Accordion Item
nl_NL: Scrollaccordion-item

en: Scroll Accordion attributes
nl_NL: Scrollaccordion-attributen

en: Scroll Marquee
nl_NL: Scrollmarquee

en: Scroll Marquee attributes
nl_NL: Scrollmarquee-attributen

en: Scroll Settings
nl_NL: Scroll instellingen

en: Scroll Speed
nl_NL: Scroll Snelheid

en: Scroll accordion inserted successfully.
nl_NL: Scrollaccordion succesvol ingevoegd.

en: Scroll accordion item attributes (supports all WordPress block supports like spacing, colors, etc.)
nl_NL: Scrollaccordion-itemattributen (ondersteunt alle WordPress-blokondersteuning zoals tussenruimte, kleuren, etc.)

en: Scroll accordion item blocks (designsetgo/scroll-accordion-item)
nl_NL: Scrollaccordion-itemblokken (designsetgo/scroll-accordion-item)

en: Scroll direction for this row
nl_NL: Scrollrichting voor deze rij

en: Scroll marquee inserted successfully.
nl_NL: Scrollmarquee succesvol ingevoegd.

en: Scroll speed multiplier
nl_NL: Scrollsnelheidsvermenigvuldiger

en: Search Submissions
nl_NL: Verzendingen zoeken

en: Search icons…
nl_NL: Zoek iconen...

en: Second item
nl_NL: Tweede item

en: Security & Privacy
nl_NL: Beveiliging & privacy

en: Select Background Image
nl_NL: Selecteer achtergrondafbeelding

en: Select Field
nl_NL: Selectieveld

en: Select a shape to add a background behind the icon.
nl_NL: Selecteer een vorm om een achtergrond achter het icoon toe te voegen.

en: Send email when form is submitted
nl_NL: Verstuur e-mail wanneer formulier wordt verzonden

en: Set a target date and time in the block settings to start your countdown.
nl_NL: Stel een doeldatum en -tijd in de blokinstellingen in om uw aftelling te starten.

en: Set field width to create multi-column layouts
nl_NL: Stel veldbreedte in om meerkoloms layouts te maken

en: Set the progress percentage (0–100)
nl_NL: Stel het voortgangspercentage in (0–100)

en: Set the target date and time for your countdown.
nl_NL: Stel de doeldatum en -tijd voor uw aftelling in.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings are required.
nl_NL: Instellingen zijn verplicht.

en: Settings saved successfully!
nl_NL: Instellingen succesvol opgeslagen!

en: Settings saved successfully! Please refresh any open editor pages to see the changes.
nl_NL: Instellingen succesvol opgeslagen! Ververs openstaande editorpagina's om de wijzigingen te zien.

en: Shape & Background
nl_NL: Vorm & Achtergrond

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Show Arrows
nl_NL: Pijlen weergeven

en: Show Country Code Selector
nl_NL: Landcodekiezer weergeven

en: Show Custom Message
nl_NL: Aangepast bericht tonen

en: Show Days
nl_NL: Dagen tonen

en: Show Dots
nl_NL: Puntjes weergeven

en: Show Hours
nl_NL: Uren tonen

en: Show Icon
nl_NL: Icoon tonen

en: Show Label
nl_NL: Label Tonen

en: Show Minutes
nl_NL: Minuten tonen

en: Show Percentage
nl_NL: Percentage weergeven

en: Show Seconds
nl_NL: Seconden tonen

en: Show borders between items
nl_NL: Toon randen tussen items

en: Show icon with counter
nl_NL: Icoon tonen bij teller

en: Show label text
nl_NL: Labeltekst tonen

en: Show multiple images in a carousel view
nl_NL: Toon meerdere afbeeldingen in een carrousel weergave

en: Show percentage value
nl_NL: Percentagewaarde tonen

en: Showing first 100 results. Refine your search to see more.
nl_NL: Eerste 100 resultaten worden getoond. Verfijn je zoekopdracht om meer te zien.

en: Sides
nl_NL: Zijkanten

en: Site Name
nl_NL: Sitenaam

en: Slide
nl_NL: Dia

en: Slide 1: Beautiful Slider
nl_NL: Slide 1: Prachtige Slider

en: Slide 2: Fully Customizable
nl_NL: Slide 2: Volledig aanpasbaar

en: Slide 3: Get Started
nl_NL: Slide 3: Ga aan de slag

en: Slide Down
nl_NL: Omlaagschuiven

en: Slide Up
nl_NL: Omhoogschuiven

en: Slider optimized for testimonials with fade transitions
nl_NL: Slider geoptimaliseerd voor testimonials met fade overgangen

en: Slider uses aspect ratio
nl_NL: Slider gebruikt beeldverhouding

en: Slider uses fixed height
nl_NL: Slider gebruikt vaste hoogte

en: Sliders, flip cards, and animations
nl_NL: Sliders, flip-kaarten en animaties

en: Slides Per View (Desktop)
nl_NL: Slides per weergave (Desktop)

en: Slides Per View (Mobile)
nl_NL: Slides per weergave (Mobiel)

en: Slides Per View (Tablet)
nl_NL: Slides per weergave (Tablet)

en: Slides advance automatically
nl_NL: Slides gaan automatisch verder

en: Small (14px)
nl_NL: Klein (14px)

en: Smooth scrolling without snap points
nl_NL: Vloeiend scrollen zonder vastklikpunten

en: Space between form fields
nl_NL: Ruimte tussen formuliervelden

en: Space between icon and text
nl_NL: Ruimte tussen icoon en tekst

en: Space between list items
nl_NL: Ruimte tussen lijstitems

en: Space between the icon and the shape edge.
nl_NL: Ruimte tussen het icoon en de rand van de vorm.

en: Spacing
nl_NL: Ruimte

en: Spam Protection
nl_NL: Spam Bescherming

en: Spam submission rejected.
nl_NL: Spamverzending geweigerd.

en: Specific block client ID to update (optional)
nl_NL: Specifiek blok client-ID om bij te werken (optioneel)

en: Speed of expansion/collapse animation
nl_NL: Snelheid van uitklap-/inklap animatie

en: Speed of the flip animation
nl_NL: Snelheid van de flip animatie

en: Spin
nl_NL: Draaien

en: Splash
nl_NL: Spat

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Squares
nl_NL: Vierkanten

en: Stack Container
nl_NL: Stack-container

en: Stack container attributes
nl_NL: Stack-containerattributen

en: Stack container inserted successfully.
nl_NL: Stack-container succesvol ingevoegd.

en: Stack items vertically on mobile
nl_NL: Items verticaal stapelen op mobiel

en: Stack on Mobile
nl_NL: Stapelen op mobiel

en: Star
nl_NL: Ster

en: Start Value
nl_NL: Startwaarde

en: Starting value of the counter
nl_NL: Startwaarde van de teller

en: Stat label/description
nl_NL: Statistieklabel/beschrijving

en: Stat value/number
nl_NL: Statistiekwaarde/nummer

en: Stats section generated successfully.
nl_NL: Statistiekensectie succesvol gegenereerd.

en: Step
nl_NL: Stap

en: Step (seconds)
nl_NL: Stap (seconden)

en: Sticky stacking accordion that reveals items on scroll.
nl_NL: Sticky stapelaccordion die items onthult bij scrollen.

en: Sticky stacking scroll effect
nl_NL: Sticky stapel scroll-effect

en: Stop at first/last slide
nl_NL: Stop bij eerste/laatste slide

en: Store IP addresses with form submissions.
nl_NL: Bewaar IP-adressen bij formulierverzendingen.

en: Store browser user agent strings with form submissions.
nl_NL: Bewaar browser user agent-strings bij formulierverzendingen.

en: Store referrer URLs with form submissions.
nl_NL: Bewaar verwijzer-URL's bij formulierverzendingen.

en: Stretch
nl_NL: Uitrekken

en: Striped
nl_NL: Gestreept

en: Stroke Width
nl_NL: Lijndikte

en: Stroke width for outlined icons
nl_NL: Lijnbreedte voor omlijnte iconen

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Style Settings
nl_NL: Stijlinstellingen

en: Style each section using the block toolbar or the Styles panel.
nl_NL: Style elke sectie met de blok toolbar of het Stijlen paneel.

en: Styles data must be an array.
nl_NL: Stijldata moet een array zijn.

en: Subject line for notification emails. Use {field_name} for dynamic values.
nl_NL: Onderwerpregel voor notificatie e-mails. Gebruik {field_name} voor dynamische waarden.

en: Submission
nl_NL: Verzending

en: Submission Details
nl_NL: Verzendingsdetails

en: Submission Information
nl_NL: Verzendingsinformatie

en: Submission Retention (days)
nl_NL: Bewaring van verzendingen (dagen)

en: Submission too fast. Please try again.
nl_NL: Verzending te snel. Probeer het opnieuw.

en: Submit Button Text
nl_NL: Verzendknop Tekst

en: Submit form without page reload
nl_NL: Formulier verzenden zonder pagina te herladen

en: Submitted:
nl_NL: Verzonden:

en: Subtle Light
nl_NL: Subtiel licht

en: Success
nl_NL: Succes

en: Success Message
nl_NL: Succesbericht

en: Successfully retrieved block list.
nl_NL: Blokkenlijst succesvol opgehaald.

en: Suffix
nl_NL: Achtervoegsel

en: Suffix text (e.g., "+", "%")
nl_NL: Achtervoegseltekst (bijv. "+", "%")

en: Swipeable (Touch)
nl_NL: Veegbaar (Touch)

en: System Font
nl_NL: Systeemlettertype

en: Tab Background
nl_NL: Tabblad Achtergrond

en: Tab Border
nl_NL: Tab rand

en: Tab Colors
nl_NL: Tab kleuren

en: Tab Settings
nl_NL: Tabblad Instellingen

en: Tab Style
nl_NL: Tabblad Stijl

en: Tab Text
nl_NL: Tab tekst

en: Tab Title
nl_NL: Tabblad Titel

en: Tab alignment
nl_NL: Tabbladuitlijning

en: Tab attributes including title and icon
nl_NL: Tab-attributen inclusief titel en icoon

en: Tab blocks to insert (designsetgo/tab)
nl_NL: Te invoegen tab-blokken (designsetgo/tab)

en: Tab orientation
nl_NL: Tabbladoriëntatie

en: Tab title
nl_NL: Tab-titel

en: Tabbed content with deep linking
nl_NL: Tabblad-inhoud met deep linking

en: Tabbed interface for organizing content into switchable panels.
nl_NL: Tabblad-interface voor het organiseren van inhoud in schakelbare panelen.

en: Tablet Breakpoint (px)
nl_NL: Tablet breekpunt (px)

en: Tablet Columns
nl_NL: Tablet Kolommen

en: Tabs (Scrollable)
nl_NL: Tabs (Scrollbaar)

en: Tabs attributes
nl_NL: Tabs-attributen

en: Tabs container inserted successfully.
nl_NL: Tabs-container succesvol ingevoegd.

en: Target date set!
nl_NL: Doeldatum ingesteld!

en: Target post ID
nl_NL: Doel bericht-ID

en: Tech
nl_NL: Technologie

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Alignment Inheritance
nl_NL: Tekstuitlijning-overerving

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Text Field
nl_NL: Tekstveld

en: Text Settings
nl_NL: Tekstinstellingen

en: Text after number (e.g., "+", "%", "K")
nl_NL: Tekst na nummer (bijv. "+", "%", "K")

en: Text alignment
nl_NL: Tekstuitlijning

en: Text before number (e.g., "$", "€")
nl_NL: Tekst vóór nummer (bijv. "$", "€")

en: Text input field
nl_NL: Tekstinvoerveld

en: Text shown when no option is selected
nl_NL: Tekst die wordt getoond wanneer geen optie is geselecteerd

en: Textarea
nl_NL: Tekstgebied

en: The background color is set in the "Color" panel below.
nl_NL: De achtergrondkleur wordt ingesteld in het paneel "Kleur" hieronder.

en: The countdown has ended!
nl_NL: De aftelling is afgelopen!

en: The hidden value to be submitted with the form
nl_NL: De verborgen waarde die met het formulier wordt verzonden

en: The title shown in the tab navigation
nl_NL: De titel die wordt getoond in de tab navigatie

en: The value submitted when checkbox is checked
nl_NL: De waarde die wordt verzonden wanneer het vakje is aangevinkt

en: Thinner strokes work better for detailed icons
nl_NL: Dunnere lijnen werken beter voor gedetailleerde iconen

en: Third item
nl_NL: Derde item

en: This block is always visible.
nl_NL: Dit blok is altijd zichtbaar.

en: This block will be hidden until you hover over the parent container.
nl_NL: Dit blok wordt verborgen totdat je over de bovenliggende container hovert.

en: This flip card has two sections: Front and Back. Click on each section to edit its content.
nl_NL: Deze flip card heeft twee secties: Voorkant en Achterkant. Klik op elke sectie om de content te bewerken.

en: This message will replace the countdown timer when it reaches zero.
nl_NL: Dit bericht vervangt de afteltimer wanneer deze nul bereikt.

en: This panel will be closed when the page loads
nl_NL: Dit paneel wordt gesloten wanneer de pagina laadt

en: This panel will be open when the page loads
nl_NL: Dit paneel wordt geopend wanneer de pagina laadt

en: Thousands Separator
nl_NL: Duizendtalscheidingsteken

en: Thousands separator character
nl_NL: Duizendtalscheidingsteken

en: Three Quarters (75%)
nl_NL: Drie kwart (75%)

en: Time Field
nl_NL: Tijdveld

en: Time Range
nl_NL: Tijdsbereik

en: Time Window (seconds)
nl_NL: Tijdsvenster (seconden)

en: Time between slides
nl_NL: Tijd tussen slides

en: Time increment in seconds (60 = 1 minute)
nl_NL: Tijdstap in seconden (60 = 1 minuut)

en: Time period for rate limiting
nl_NL: Tijdsperiode voor frequentiebeperking

en: Time picker input
nl_NL: Tijdkiezerinvoer

en: Timer hidden (countdown complete)
nl_NL: Timer verborgen (aftelling voltooid)

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: Title Tag
nl_NL: Titel tag

en: Too many submissions. Please try again later.
nl_NL: Te veel verzendingen. Probeer het later opnieuw.

en: Top
nl_NL: Boven

en: Top Center
nl_NL: Boven midden

en: Top Left
nl_NL: Linksboven

en: Top Right
nl_NL: Rechtsboven

en: Traditional accordion container
nl_NL: Traditionele accordion-container

en: Transition Duration
nl_NL: Overgangsduur

en: Transition Easing
nl_NL: Overgang versoepeling

en: Transition Effect
nl_NL: Overgangseffect

en: Transition Settings
nl_NL: Overgangsinstellingen

en: Trigger Type
nl_NL: Activatietype

en: Trophy
nl_NL: Trofee

en: Two Thirds (66%)
nl_NL: Twee derde (66%)

en: UI Elements
nl_NL: UI-elementen

en: UI Elements:
nl_NL: UI-elementen:

en: URL Field
nl_NL: URL-veld

en: URL input field
nl_NL: URL-invoerveld

en: URL-friendly identifier for deep linking
nl_NL: URL-vriendelijke identificatie voor directe links

en: Underline
nl_NL: Onderstrepen

en: Unique block identifier
nl_NL: Unieke blok-identifier

en: Unique identifier for this field
nl_NL: Unieke identificatie voor dit veld

en: Unique identifier for this field (letters, numbers, hyphens, underscores only)
nl_NL: Unieke identificatie voor dit veld (alleen letters, cijfers, streepjes en underscores)

en: Unique identifier for this field (letters, numbers, underscores)
nl_NL: Unieke identificatie voor dit veld (letters, cijfers, underscores)

en: Unit Background
nl_NL: Eenheidsachtergrond

en: Unit Padding
nl_NL: Eenheidsopvulling

en: Updates animation settings for Counter blocks including start/end values, duration, delay, decimals, and prefix/suffix.
nl_NL: Werkt animatie-instellingen bij voor tellerblokken, inclusief start/eindwaarden, duur, vertraging, decimalen en voor/achtervoegsel.

en: Updating counter animation...
nl_NL: Telleranimatie bijwerken...

en: Upload Poster
nl_NL: Poster uploaden

en: Upload Video
nl_NL: Video uploaden

en: Use "selector" to target this block. Write nested selectors like "selector h3" to target elements inside.
nl_NL: Gebruik "selector" om dit blok te targeten. Schrijf geneste selectors zoals "selector h3" om elementen binnen het blok te targeten.

en: Use Aspect Ratio
nl_NL: Beeldverhouding gebruiken

en: Use Thousands Separator
nl_NL: Duizendtalscheidingsteken gebruiken

en: Use a form field value for reply-to (e.g., "email" or "user_email")
nl_NL: Gebruik een formulierveldwaarde voor antwoord aan (bijv. "email" of "user_email")

en: Use custom animation settings instead of parent settings
nl_NL: Gebruik aangepaste animatie-instellingen in plaats van parent-instellingen

en: Use thousands separator
nl_NL: Duizendtalscheidingsteken gebruiken

en: User Agent:
nl_NL: User agent:

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Using WordPress blockGap (configure in Spacing panel)
nl_NL: Gebruik WordPress blockGap (configureer in paneel Tussenruimte)

en: Using parent settings:
nl_NL: Parent-instellingen gebruiken:

en: Using separate row and column gaps
nl_NL: Gebruik aparte rij- en kolomtussenruimten

en: Validation
nl_NL: Validatie

en: Validation Message
nl_NL: Validatiebericht

en: Validation Type
nl_NL: Validatietype

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Vertical Alignment
nl_NL: Verticale uitlijning

en: Vertical alignment
nl_NL: Verticale uitlijning

en: Vertical alignment of grid items
nl_NL: Verticale uitlijning van grid-items

en: Vertical alignment of items
nl_NL: Verticale uitlijning van items

en: Vertical stacking container with consistent spacing between elements.
nl_NL: Verticale stapelcontainer met consistente tussenruimte tussen elementen.

en: Vertical stacking layouts
nl_NL: Verticale stapel-lay-outs

en: Video backgrounds for blocks
nl_NL: Video-achtergronden voor blokken

en: View Submission
nl_NL: Verzending bekijken

en: View and manage form submissions
nl_NL: Formulierverzendingen bekijken en beheren

en: Viewport Offset (px)
nl_NL: Viewport afstand (px)

en: Visible Units
nl_NL: Zichtbare eenheden

en: Visual style of tabs
nl_NL: Visuele stijl van tabs

en: Vivid
nl_NL: Levendig

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Welcome to Your Site
nl_NL: Welkom op je site

en: When Countdown Ends
nl_NL: Wanneer aftelling eindigt

en: Whether item is initially open
nl_NL: Of item initieel open is

en: Whether the operation was successful
nl_NL: Of de operatie succesvol was

en: Whether this is a reveal container
nl_NL: Of dit een reveal-container is

en: Whether to update all matching blocks or just the first
nl_NL: Of alle overeenkomende blokken moeten worden bijgewerkt of alleen de eerste

en: Which item is expanded on page load (0 = none, 1 = first, etc.)
nl_NL: Welk item is uitgeklapt bij laden van pagina (0 = geen, 1 = eerste, etc.)

en: Which items are initially open
nl_NL: Welke items zijn initieel open

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Width and height of the blob shape
nl_NL: Breedte en hoogte van de blob-vorm

en: WordPress Default
nl_NL: WordPress-standaard

en: WordPress media ID (optional)
nl_NL: WordPress media-ID (optioneel)

en: You can add any blocks you want to the front and back, including images, headings, buttons, and more.
nl_NL: Je kunt elk gewenst blok toevoegen aan de voor- en achterkant, inclusief afbeeldingen, koppen, knoppen en meer.

en: You do not have permission to edit this post.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om dit bericht te bewerken.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl_NL: Je hebt onvoldoende rechten om deze pagina te openen.

en: Zoom
nl_NL: Zoomen

[ctx: block description]
en: A URL/website address input field for forms.
nl_NL: Een URL/website adres invoerveld voor formulieren.

[ctx: block description]
en: A date picker input field for forms.
nl_NL: Een datumkiezer invoerveld voor formulieren.

[ctx: block description]
en: A dropdown select field for forms.
nl_NL: Een dropdown selectieveld voor formulieren.

[ctx: block description]
en: A hidden field for passing data in forms.
nl_NL: Een verborgen veld voor het doorgeven van data in formulieren.

[ctx: block description]
en: A modern, performant slider with multiple transition effects, auto-play, and full block support inside slides.
nl_NL: Een moderne, performante slider met meerdere overgangseffecten, automatisch afspelen en volledige blokondersteuning binnen slides.

[ctx: block description]
en: A number input field for forms.
nl_NL: Een nummer invoerveld voor formulieren.

[ctx: block description]
en: A phone number input field for forms.
nl_NL: Een telefoonnummer invoerveld voor formulieren.

[ctx: block description]
en: A single checkbox field for forms.
nl_NL: Een enkel checkbox veld voor formulieren.

[ctx: block description]
en: A single item in an icon list with icon, title, and description.
nl_NL: Een enkel item in een icoonlijst met icoon, titel en beschrijving.

[ctx: block description]
en: A time picker input field for forms.
nl_NL: Een tijdkiezer invoerveld voor formulieren.

[ctx: block description]
en: Accordion that reveals items progressively as you scroll down the page
nl_NL: Accordeon die items geleidelijk onthult terwijl je naar beneden scrolt

[ctx: block description]
en: An individual collapsible item within an accordion.
nl_NL: Een individueel inklapbaar item binnen een accordeon.

[ctx: block description]
en: An individual expandable panel within an image accordion.
nl_NL: Een individueel uitklapbaar paneel binnen een afbeeldingenaccordeon.

[ctx: block description]
en: Back face of the flip card.
nl_NL: Achterkant van de flip card.

[ctx: block description]
en: Container that reveals hidden content on hover
nl_NL: Container die verborgen inhoud onthult bij hover

[ctx: block description]
en: Create a list of items with icons, titles, and descriptions.
nl_NL: Creëer een lijst met items met iconen, titels en beschrijvingen.

[ctx: block description]
en: Create accessible accordion sections with customizable icons and behavior for FAQs and content organization.
nl_NL: Creëer toegankelijke accordeon secties met aanpasbare iconen en gedrag voor FAQs en contentorganisatie.

[ctx: block description]
en: Create custom forms with multiple field types, AJAX submission, and spam protection.
nl_NL: Creëer aangepaste formulieren met meerdere veldtypen, AJAX verzending en spambescherming.

[ctx: block description]
en: Create random, unique, and organic-looking blob shapes. Customize with gradients, overlays, and images. Animate with smooth morphing effects.
nl_NL: Creëer willekeurige, unieke en organisch ogende blob vormen. Pas aan met gradiënten, overlays en afbeeldingen. Animeer met vloeiende morph effecten.

[ctx: block description]
en: Create tabbed content with icons, deep linking, and responsive accordion mode.
nl_NL: Creëer tabbed content met iconen, deep linking en responsieve accordeonmodus.

[ctx: block description]
en: Display a series of expandable image panels that reveal content on hover or click, perfect for showcasing portfolios, galleries, or featured content.
nl_NL: Toon een reeks uitklapbare afbeeldingspanelen die inhoud onthullen bij hover of klik, perfect voor het tonen van portfolio's, galerijen of uitgelichte content.

[ctx: block description]
en: Display an inline SVG icon with customizable styling.
nl_NL: Toon een inline SVG icoon met aanpasbare styling.

[ctx: block description]
en: Display animated statistics and numbers that count up on scroll
nl_NL: Toon geanimeerde statistieken en nummers die optellen bij scrollen

[ctx: block description]
en: Display progress or statistics with an animated bar
nl_NL: Toon voortgang of statistieken met een geanimeerde balk

[ctx: block description]
en: Display rows of images that scroll horizontally in alternating directions based on page scroll. For best performance, use optimized images (WebP format recommended) and limit to 20 images or less.
nl_NL: Toon rijen afbeeldingen die horizontaal scrollen in afwisselende richtingen op basis van pagina scroll. Voor de beste prestaties gebruik je geoptimaliseerde afbeeldingen (WebP formaat aanbevolen) en beperk je tot 20 afbeeldingen of minder.

[ctx: block description]
en: Display text with a rounded background that wraps tightly around content.
nl_NL: Toon tekst met een afgeronde achtergrond die nauw om de inhoud past.

[ctx: block description]
en: Email input field with built-in validation.
nl_NL: E-mail invoerveld met ingebouwde validatie.

[ctx: block description]
en: Flexible horizontal or vertical layouts with wrapping. Perfect for button groups, hero sections, and responsive card layouts.
nl_NL: Flexibele horizontale of verticale layouts met wrapping. Perfect voor knopgroepen, hero secties en responsieve card layouts.

[ctx: block description]
en: Front face of the flip card.
nl_NL: Voorkant van de flip card.

[ctx: block description]
en: Individual counter item with animated number
nl_NL: Individueel telleritem met geanimeerd nummer

[ctx: block description]
en: Individual item within a Scroll Accordion
nl_NL: Individueel item binnen een Scroll Accordeon

[ctx: block description]
en: Individual slide within a slider with background image support and full block flexibility.
nl_NL: Individuele slide binnen een slider met ondersteuning voor achtergrondafbeeldingen en volledige blokflexibiliteit.

[ctx: block description]
en: Individual tab panel within a Tabs block.
nl_NL: Individueel tab paneel binnen een Tabs blok.

[ctx: block description]
en: Interactive card that flips to reveal content on the back. Perfect for team profiles, product showcases, and feature highlights.
nl_NL: Interactieve kaart die omdraait om inhoud aan de achterkant te onthullen. Perfect voor teamprofielen, productshowcases en feature highlights.

[ctx: block description]
en: Multi-line text area for longer text input.
nl_NL: Meerregelig tekstvak voor langere tekstinvoer.

[ctx: block description]
en: Responsive multi-column grid layouts. Perfect for feature grids, product listings, team members, and card layouts.
nl_NL: Responsieve meerkoloms grid layouts. Perfect voor feature grids, productlijsten, teamleden en card layouts.

[ctx: block description]
en: Single-line text input field for forms.
nl_NL: Eenregelig tekst invoerveld voor formulieren.

[ctx: block keyword]
en: accordion
nl_NL: accordeon

[ctx: block keyword]
en: address
nl_NL: adres

[ctx: block keyword]
en: agree
nl_NL: akkoord

[ctx: block keyword]
en: animate
nl_NL: animeren

[ctx: block keyword]
en: animated
nl_NL: geanimeerd

[ctx: block keyword]
en: back
nl_NL: achterkant

[ctx: block keyword]
en: bar
nl_NL: balk

[ctx: block keyword]
en: benefits
nl_NL: voordelen

[ctx: block keyword]
en: button
nl_NL: knop

[ctx: block keyword]
en: calendar
nl_NL: kalender

[ctx: block keyword]
en: card
nl_NL: kaart

[ctx: block keyword]
en: carousel
nl_NL: carrousel

[ctx: block keyword]
en: check
nl_NL: vinkje

[ctx: block keyword]
en: choice
nl_NL: keuze

[ctx: block keyword]
en: clock
nl_NL: klok

[ctx: block keyword]
en: collapsible
nl_NL: inklapbaar

[ctx: block keyword]
en: columns
nl_NL: kolommen

[ctx: block keyword]
en: counter
nl_NL: teller

[ctx: block keyword]
en: data
nl_NL: gegevens

[ctx: block keyword]
en: date
nl_NL: datum

[ctx: block keyword]
en: datepicker
nl_NL: datumkiezer

[ctx: block keyword]
en: day
nl_NL: dag

[ctx: block keyword]
en: decimal
nl_NL: decimaal

[ctx: block keyword]
en: dropdown
nl_NL: vervolgkeuzelijst

[ctx: block keyword]
en: email
nl_NL: e-mail

[ctx: block keyword]
en: expand
nl_NL: uitklappen

[ctx: block keyword]
en: field
nl_NL: veld

[ctx: block keyword]
en: fields
nl_NL: velden

[ctx: block keyword]
en: form
nl_NL: formulier

[ctx: block keyword]
en: front
nl_NL: voorkant

[ctx: block keyword]
en: gallery
nl_NL: galerij

[ctx: block keyword]
en: gradient
nl_NL: gradiënt

[ctx: block keyword]
en: graphic
nl_NL: grafisch

[ctx: block keyword]
en: hidden
nl_NL: verborgen

[ctx: block keyword]
en: horizontal
nl_NL: horizontaal

[ctx: block keyword]
en: hour
nl_NL: uur

[ctx: block keyword]
en: icon
nl_NL: icoon

[ctx: block keyword]
en: image
nl_NL: afbeelding

[ctx: block keyword]
en: images
nl_NL: afbeeldingen

[ctx: block keyword]
en: infinite
nl_NL: oneindig

[ctx: block keyword]
en: input
nl_NL: invoer

[ctx: block keyword]
en: integer
nl_NL: geheel getal

[ctx: block keyword]
en: interactive
nl_NL: interactief

[ctx: block keyword]
en: list
nl_NL: lijst

[ctx: block keyword]
en: list item
nl_NL: lijstitem

[ctx: block keyword]
en: message
nl_NL: bericht

[ctx: block keyword]
en: mobile
nl_NL: mobiel

[ctx: block keyword]
en: number
nl_NL: nummer

[ctx: block keyword]
en: numbers
nl_NL: nummers

[ctx: block keyword]
en: options
nl_NL: opties

[ctx: block keyword]
en: organic
nl_NL: organisch

[ctx: block keyword]
en: panel
nl_NL: paneel

[ctx: block keyword]
en: phone
nl_NL: telefoon

[ctx: block keyword]
en: progress
nl_NL: voortgang

[ctx: block keyword]
en: responsive
nl_NL: responsief

[ctx: block keyword]
en: reveal
nl_NL: onthullen

[ctx: block keyword]
en: rotate
nl_NL: draaien

[ctx: block keyword]
en: row
nl_NL: rij

[ctx: block keyword]
en: scroll
nl_NL: scrollen

[ctx: block keyword]
en: section
nl_NL: sectie

[ctx: block keyword]
en: select
nl_NL: selecteren

[ctx: block keyword]
en: services
nl_NL: diensten

[ctx: block keyword]
en: shape
nl_NL: vorm

[ctx: block keyword]
en: show
nl_NL: tonen

[ctx: block keyword]
en: slideshow
nl_NL: diavoorstelling

[ctx: block keyword]
en: stack
nl_NL: stapel

[ctx: block keyword]
en: stacking
nl_NL: stapelen

[ctx: block keyword]
en: stat
nl_NL: statistiek

[ctx: block keyword]
en: statistics
nl_NL: statistieken

[ctx: block keyword]
en: stats
nl_NL: statistieken

[ctx: block keyword]
en: submit
nl_NL: verzenden

[ctx: block keyword]
en: survey
nl_NL: enquête

[ctx: block keyword]
en: symbol
nl_NL: symbool

[ctx: block keyword]
en: telephone
nl_NL: telefoon

[ctx: block keyword]
en: text
nl_NL: tekst

[ctx: block keyword]
en: textarea
nl_NL: tekstvak

[ctx: block keyword]
en: time
nl_NL: tijd

[ctx: block keyword]
en: timepicker
nl_NL: tijdkiezer

[ctx: block keyword]
en: toggle
nl_NL: schakelaar

[ctx: block keyword]
en: value
nl_NL: waarde

[ctx: block keyword]
en: vertical
nl_NL: verticaal

en: e.g., Project Progress
nl_NL: bijv. Projectvoortgang

[ctx: post type general name]
en: Form Submissions
nl_NL: Formulierverzendingen

[ctx: post type singular name]
en: Form Submission
nl_NL: Formulierverzending

en: ⚡ Hover colors mirror open state by default. Set custom colors to override.
nl_NL: ⚡ Hover-kleuren weerspiegelen standaard de open status. Stel aangepaste kleuren in om te overschrijven.

en: 💡 Tip: Set the background color using the "Color" panel, and adjust border radius using the "Border" panel.
nl_NL: 💡 Tip: Stel de achtergrondkleur in met het paneel "Kleur" en pas de hoekafronding aan met het paneel "Rand".
