WP Customer Area - en to sv_SE translation catalogue (466 entries)

en: View profile
sv_SE: Visa profil

en: Manage account
sv_SE: Hantera konto

en: Logout
sv_SE: Logga ut

en: Register
sv_SE: Registrera

en: Login
sv_SE: Logga in

en: Address Manager
sv_SE: Adressansvarig

en: Home address
sv_SE: Hemadress

en: Billing address
sv_SE: Faktureringsadress

en: Clear
sv_SE: Rensa

en: Clear the address
sv_SE: Rensa adressen

en: Error: you must choose an owner first
sv_SE: Fel: du måste välja en ägare först

en: Are you sure that you want to associate this address with that owner?
sv_SE: Är det säkert att du vill associera den här adressen till den ägaren?

en: Do you really want to replace current address?
sv_SE: Vill du verkligen ersätta nuvarande adress?

en: There is no address linked to that owner
sv_SE: Det finns ingen adress länkad till den ägaren

en: Do you really want to clear the address?
sv_SE: Vill du verkligen rensa adressen?

en: Address ID must be specified
sv_SE: Adress-ID måste anges

en: Trying to cheat?
sv_SE: Försöker du fuska?

en: You must specify the owner
sv_SE: Du måste ange en ägare

en: You must specify the address
sv_SE: Du måste ange adressen

en: Name
sv_SE: Namn

en: Company
sv_SE: Företag

en: VAT Number
sv_SE: Momsregistreringsnummer

en: Street address
sv_SE: Gatuadress

en: Street address, line 1
sv_SE: Gatuadress, rad 1

en: Street address, line 2
sv_SE: Gatuadress, rad 2

en: Zip/Postal code
sv_SE: Postnummer

en: City
sv_SE: Ort

en: Country
sv_SE: Land

en: State/Province
sv_SE: Län

en: No address yet
sv_SE: Ingen adress ännu

en: Logo
sv_SE: Logotyp

en: Upload Logo
sv_SE: Ladda upp Loggan

en: Administration Area
sv_SE: Administrationsyta

en: You are not allowed to do that
sv_SE: Du får inte göra det

en: Missing parameters
sv_SE: Saknade parametrar

en: Error while changing permissions. PHP probably does not have the required permissions. Please do it manually using FTP or SSH.
sv_SE: Fel vid ändring av behörigheter. PHP har troligen inte de erforderliga behörigheterna. Utför det manuellt med FTP eller SSH.

en: Permissions could not be changed. PHP probably does not have the required permissions. Please do it manually using FTP or SSH.
sv_SE: Behörigheterna kunde inte ändras. PHP har troligen inte de erforderliga behörigheterna. Utför det manuellt med FTP eller SSH.

en: Folder could not be created
sv_SE: Mapp kunde inte skapas

en: htaccess file could not be copied. Please do it manually using FTP or SSH.
sv_SE: htaccessfilen kunde inte kopieras. Kopiera manuellt med hjälp av FTP eller SSH.

en: Restrict WP admin area
sv_SE: Begränsa WP-adminarean

en: Restrict the access to the administration panel of WordPress.
sv_SE: Begränsa behörighet till WordPress-administrationspanelen

en: General
sv_SE: Allmänt

en: Access the WordPress admin area
sv_SE: Behörighet till WordPress adminarea

en: See the WordPress top bar
sv_SE: Se WordPress översta fält

en: What's new
sv_SE: Vad är Nytt

en: Change log
sv_SE: Ändringslogg

en: Live from the blog
sv_SE: Live från bloggen

en: Add-ons &amp; themes
sv_SE: Tillägg &amp; teman

en: Welcome to WP Customer Area %s
sv_SE: Välkommen till WP Customer Area %s

en: <strong>WP Customer Area</strong> %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you will enjoy using it.
sv_SE: <strong>WP Customer Area</strong> %s är kraftfullare, stabilare och säkrare än tidigare. Vi hoppas du kommer att njuta av den.

en: Add new
sv_SE: Skapa Ny

en: Manage %1$s
sv_SE: Hantera %1$s

en: Your private area
sv_SE: Din privata area

en: Add-ons
sv_SE: Tillägg

en: About WP Customer Area
sv_SE: Om WP Customer Area

en: About
sv_SE: Om

en: All %s
sv_SE: Alla %s

en: New %s
sv_SE: Ny %1$s

en: Manage %s
sv_SE: Hantera %s

en: Published
sv_SE: Publicerat

en: Draft
sv_SE: Utkast

en: Trash
sv_SE: Ta bort

en: Title
sv_SE: Titel

en: Author
sv_SE: Författare

en: Date
sv_SE: Datum

en: Owner
sv_SE: Ägare

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Documentation
sv_SE: Dokumentation

en: Stay informed
sv_SE: Håll dig informerad

en: Email Address
sv_SE: E-postadress

en: Subscribe
sv_SE: Prenumerera

en: Show all
sv_SE: Visa alla

en: Improvements and bug fixes
sv_SE: Förbättringar och buggfixar

en: WP Customer Area will let you know after each update if you have the latest add-on release. Never forget to update them anymore!
sv_SE: WP Customer Area meddelar dig efter varje uppdatering om du har den senaste add-on releasen. Du riskerar inte att glömma att uppdatera dom längre!

en: PDF Invoices
sv_SE: PDF fakturor

en: Invoices can now be downloaded as PDF files. A simple template is provided but you can make your own very easily too!
sv_SE: Fakturor kan nu laddas ner som PDF filer. En enklare mall finns tillgänglig men du kan göra din egen på ett enkelt sätt!

en: Download all attachments
sv_SE: Ladda ner allt bifogat

en: For those who have the Enhanced Files add-on, you can now download all attached files with a single click.
sv_SE: För dig som har Enhance Files add-on. Du kan nu ladda ner alla bifogade filer med ett enda klick.

en: WP Customer Area 6.3 has been aimed at improving customer relationship management and improving existing add-ons.
sv_SE: WP Customer Area 6.3 har som mål att förbättra underhåll av kundrelationer samt förbättra befintliga tillägg

en: Contact information
sv_SE: Kontaktinformation

en: User profiles can now store a home and a billing address. This is an essential information when managing your customers and will help building more CRM features into the plugin later on.
sv_SE: Användarprofilerna kan nu spara både hem- och fakturerings-adress. Detta är viktig information när du hanterar dina kunder och hjälper oss bygga in mer CRM-funktioner i tillägget senare.

en: Invoicing
sv_SE: Fakturering

en: We are introducing a new add-on to publish invoices for your customers. No more attaching files, there is a proper content type for invoices and we will soon add a lot around that (PDF generation, online payment, etc.).
sv_SE: Vi introducerar ett nytt tillägg för att publicera fakturor till dina kunder. Inga fler bifogade filer, det finns en riktig innehållstyp för fakturor och vi kommer snart att lägga till en hel del runt det (PDF-skapande, online-betalning, etc.).

en: WP Customer Area 6.2 has been aimed at improving the attachments to private files and everything around that.
sv_SE: WP Customer Area 6.2 har som mål att förbättra bilagor till privata filer och allt annat runt det.

en: New upload system
sv_SE: Nytt uppladdningssystem

en: The file upload system has been completely rewritten. You can now drag and drop files and watch the upload progress. Additionally, we have also added some more settings and provide a security helper to make sure your setup is as secure as it can.
sv_SE: Filuppladdningssystemet har skrivits om helt. Du kan dra och släppa filer samt se hur uppladdningen fortskrider. Dessutom har vi lagt till några fler inställningar och tillhandahåller en säkerhetshjälp för att se till att din installation är så säker den kan bli.

en: Enhanced Files
sv_SE: Förstärkta filer

en: We are introducing a new add-on which improves the file attachments: upload multiple attachments on the same private file, change the attachment caption and automatically add file type icons in front of the download links.
sv_SE: Vi introducerar ett nytt tillägg som förbättrar bifogade av filer: ladda upp flera bilagor i samma privata fil, ändra fäst bildtext och automatiskt lägga till filtypsikoner framför nedladdningslänkarna.

en: Smart Groups
sv_SE: Smarta grupper

en: Shortcodes
sv_SE: Kortkoder

en: New in %s ~ <em>%s</em>
sv_SE: Nytt i %s ~ <em>%s</em>

en: Learn more
sv_SE: Lär mer

en: Created by
sv_SE: Skapad av

en: Visible by
sv_SE: Synlig för

en: Yourself
sv_SE: Dig själv

en: Search
sv_SE: Sök

en: in
sv_SE: i

en: Title or content
sv_SE: Titel eller innehåll

en: Any
sv_SE: Någon

en: Created between
sv_SE: Skapad mellan

en: and
sv_SE: och

en: Filter %1$s List
sv_SE: Filter %1$s Lista

en: Toggle advanced filters
sv_SE: Växla avancerat filter

en: Are you sure?
sv_SE: Är du säker?

en: Capabilities Manager
sv_SE: Behörighetsansvarig

en: You have not yet configured the plugin permissions.
sv_SE: Du har inte konfigurerat tilläggets behörigheter ännu.

en: Capabilities
sv_SE: Behörigheter

en: Configure permissions
sv_SE: Konfigurera åtkomst

en: Ignore this warning
sv_SE: Ignorera denna varning

en: You are not authorized to view this page
sv_SE: Du har inte tillstånd att visa denna sida

en: Account - Details
sv_SE: Konto - Detaljer

en: Account details
sv_SE: Kontodetaljer

en: This page shows a summary of the user account
sv_SE: Den här sidan visar en sammanställning av användarkontot

en: View account details
sv_SE: Visa kontodetaljer

en: Edit account details
sv_SE: Ändra kontodetaljer

en: Profile
sv_SE: Profil

en: Your profile has been updated
sv_SE: Din profil har uppdaterats

en: Edit account
sv_SE: Ändra konto

en: This page shows a form where the user can edit his account
sv_SE: Den här sidan visar ett formulär där användaren kan ändra sitt konto

en: Submit
sv_SE: Skicka

en: Addresses
sv_SE: Adresser

en: Account - Home
sv_SE: Konto - Hem

en: My account
sv_SE: Mitt konto

en: Dashboard
sv_SE: Panel

en: Home
sv_SE: Hem

en: customer-area
sv_SE: Författarzon

en: Customer Pages
sv_SE: Kundsidor

en: Pages
sv_SE: Sidor

en: Could not create the menu. %s
sv_SE: Kunde inte skapa menyn. %s

en: The menu has been created: <a href="%s">view menu</a>
sv_SE: Menyn har skapats: <a href="%s">visa meny</a>

en: Reset
sv_SE: Återställ

en: Delete all existing pages and recreate them.
sv_SE: Ta bort alla sidor och återskapa dom.

en: Are you sure that you want to delete all existing pages and recreate them (this operation cannot be undone)?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort alla sidor och återskapa dom (du kan inte ångra detta efteråt)?

en: Main Navigation Menu
sv_SE: Huvudmeny

en: WP Customer Area pages
sv_SE: WP Customer Area sidor

en: Recreate menu
sv_SE: Återskapa meny

en: Delete and recreate the main navigation menu.
sv_SE: Ta bort och återskapa huvudmenyn.

en: Permalinks
sv_SE: Permalänkar

en: Category Archive
sv_SE: Kategori arkiv

en: Date Archive
sv_SE: Datum arkiv

en: Author Archive
sv_SE: Författare arkiv

en: Update Content
sv_SE: Uppdatera innehåll

en: Delete Content
sv_SE: Ta bort innehåll

en: The following pages have been created: %s
sv_SE: Följande sidor har skapats: %s

en: There was no missing page that could be created.
sv_SE: Det fanns ingen saknad sida som kunde skapas.

en: %s page has been deleted | %s pages have been deleted
sv_SE[0]: %s sidan har tagits bort
sv_SE[1]: %s sidor har tagits bort

en: Menu
sv_SE: Meny

en: (current)
sv_SE: (nuvarande)

en: Page %1$s
sv_SE: Sida %1$s

en: Missing navigation menu
sv_SE: Saknad navigationsmeny

en: Create the menu
sv_SE: Skapa menyn

en: Are you sure that you want to create the menu (this operation cannot be undone)?
sv_SE: Är du säker på att du vill skapa menyn (du kan inte ångra detta efteråt)?

en: Synchronize menu
sv_SE: Synkronisera meny

en: Ignore warning
sv_SE: Ignorera varning

en: Are you sure that you want to delete those pages (this operation cannot be undone)?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort dessa sidor (du kan inte ångra detta efteråt)?

en: Create missing pages
sv_SE: Skapa saknade sidor

en: Are you sure that you want to create all the pages that are currently missing (this operation cannot be undone)?
sv_SE: Är du säker på att du vill skapa alla sidor som nu saknas (du kan inte ångra detta efteråt)?

en: Page
sv_SE: Sida

en: Slug
sv_SE: Permalänk

en: Order
sv_SE: Ordning

en: Sidebar
sv_SE: Sidopanel

en: Type
sv_SE: Typ

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: View
sv_SE: Vy

en: Private Files - Owned
sv_SE: Privata filer - Ägda

en: My files
sv_SE: Mina filer

en: Files you created
sv_SE: Filer du skapat

en: Files created by %1$s
sv_SE: Filer skapade av %1$s

en: Files under %1$s
sv_SE: Filer under %1$s

en: Files published in %2$s %1$s
sv_SE: Filer publicerade i %2$s %1$s

en: Files published in %1$s
sv_SE: Filer publicerade i %1$s

en: Files
sv_SE: Filer

en: Recent Files
sv_SE: Senaste filerna

en: Categories
sv_SE: Kategorier

en: Archives
sv_SE: Arkiv

en: Created By
sv_SE: Skapad av

en: View all
sv_SE: Visa alla

en: There are no files in that category.
sv_SE: Det finns inga filer i denna kategori

en: You currently have no files.
sv_SE: Du har för närvarande inga filer.

en: There are no files for that period.
sv_SE: Det finns inga filer för denna period

en: Uploaded on %s
sv_SE: Uppladdad

en: %1$s file | %1$s files
sv_SE[0]: %1$s fil
sv_SE[1]: %1$s filer

en: FILE | FILES
sv_SE[0]: FIL
sv_SE[1]: FILER

en: Created on
sv_SE: Skapad

en: %d attachment | %d attachments
sv_SE[0]: %d bilaga
sv_SE[1]: %d bilagor

en: Get file
sv_SE: Hämta fil

en: Download
sv_SE: Ladda ner

en: Shows a list of files for the logged-in user
sv_SE: Visar en lista av filer för inloggade användare

en: No files
sv_SE: Inga filer

en: Private Files - Home
sv_SE: Privata filer - Hem

en: Private Pages - Owned
sv_SE: Privata sidor - Ägda

en: My pages
sv_SE: Mina sidor

en: Page to list the pages a customer owns.
sv_SE: Sidan som listar de sidor en kund äger

en: Pages you created
sv_SE: Sidor du har skapat

en: Pages created by %1$s
sv_SE: Sidor skapade av %1$s

en: Pages under %1$s
sv_SE: Sidor under %1$s

en: Pages published in %2$s %1$s
sv_SE: Sidor publicerade i %2$s %1$s

en: Pages published in %1$s
sv_SE: Sidor skapade i %1$s

en: Recent Pages
sv_SE: Senaste sidorna

en: There are no pages in that category.
sv_SE: Det finns inga sidor i denna kategori

en: You currently have no pages.
sv_SE: Du har just nu inga sidor.

en: There are no pages for that period.
sv_SE: Det finns inga sidor för denna period

en: No pages
sv_SE: Inga sidor

en: Private Pages - Home
sv_SE: Privata sidor - Hem

en: Installer
sv_SE: Installerare

en: Setup pages and navigation menu
sv_SE: Ställ in sidor och navigationsmeny

en: Create pages and menu
sv_SE: Skapa sidor och meny

en: Feeling ready?
sv_SE: Känner du dig redo?

en: Let's go!
sv_SE: Då kör vi!

en: Log
sv_SE: Logg

en: Logs
sv_SE: Loggar

en: Content viewed
sv_SE: Innehåll visat

en: File downloaded
sv_SE: Fil nedladdad

en: Owner changed
sv_SE: Ägare ändrad

en: Attachment added
sv_SE: Bilaga tillagd

en: Attachment removed
sv_SE: Bilaga borttagen

en: Attachment updated
sv_SE: Bilaga uppdaterad

en: IP address
sv_SE: IP-adress

en: Nobody
sv_SE: Ingen

en: Previous owner:
sv_SE: Tidigare ägare:

en: From:
sv_SE: Från:

en: Current owner:
sv_SE: Nuvarande ägare:

en: To:
sv_SE: Till:

en: Caption:
sv_SE: Rubrik:

en: Attachment:
sv_SE: Bilaga:

en: Object
sv_SE: Objekt

en: User
sv_SE: Användare

en: Unknown
sv_SE: Okänd

en: Delete permanently
sv_SE: Ta bort permanent

en: You are not allowed to delete logs.
sv_SE: Du har inte tillåtelse att ta bort loggar.

en: You are not allowed to delete this item.
sv_SE: Du har inte behörighet för att radera den här objektet.

en: Delete all events permanently
sv_SE: Ta bort alla event permanent

en: Event type
sv_SE: Event typ

en: Any type
sv_SE: Vilken typ som helst

en: Filter events
sv_SE: Filtrera event

en: Between
sv_SE: Mellan

en: Your name
sv_SE: Ditt namn

en: Payment
sv_SE: Betalning

en: Payments
sv_SE: Betalningar

en: Amount
sv_SE: Summa

en: Delete
sv_SE: Radera

en: Gateway
sv_SE: Betalningssystem

en: Notes
sv_SE: Noteringar

en: General settings
sv_SE: Allmänna inställningar

en: Complete
sv_SE: Färdigt

en: Pending
sv_SE: Väntar

en: Refunded
sv_SE: Återbetald

en: Abandoned
sv_SE: Övergivna

en: Failed
sv_SE: Misslyckades

en: Currency
sv_SE: Valuta

en: User IP
sv_SE: Användarens IP-adress

en: Address
sv_SE: Adress

en: Checkout
sv_SE: Kassa

en: Pay with %s
sv_SE: Betala med %s

en: Continue
sv_SE: Fortsätt

en: Thank you
sv_SE: Tack

en: Assignment
sv_SE: Uppdrag

en: Post Owner
sv_SE: Inläggsägare

en: Select or search an owner
sv_SE: Välj eller sök efter ägare

en: You are not allowed to select an owner
sv_SE: Du har inte tillåtelse att välja ägare

en: Private Files
sv_SE: Privata filer

en: Do you really want to remove this file?
sv_SE: Vill du verkligen ta bort denna fil?

en: You cannot attach files with the same name
sv_SE: Du kan inte bifoga filer med samma namn

en: You are not allowed to update attached files
sv_SE: Du har inte tillåtelse att uppdatera bifogade filer

en: File not found
sv_SE: Fil saknas

en: You are not allowed to remove attached files
sv_SE: Du har inte tillåtelse att ta bort bifogade filer

en: You are not authorized to access this file
sv_SE: Du har inte tillstånd till den här filen

en: There is no such file attached to this private content
sv_SE: Det finns inga bifogade filer till det här privata innehållet

en: Manage file attachments
sv_SE: Hantera bifogade filer

en: List all files
sv_SE: Lista alla filer

en: Create/Edit files
sv_SE: Skapa/Redigera filer

en: Delete files
sv_SE: Radera filer

en: Access files
sv_SE: Kom åt filer

en: Manage categories
sv_SE: Hantera kategorier

en: Edit categories
sv_SE: Redigera kategorier

en: Delete categories
sv_SE: Radera kategorier

en: Assign categories
sv_SE: Tilldela kategorier

en: View private files
sv_SE: Visa privata filer

en: View any private file
sv_SE: Visa vilken privat fil som helst

en: Add file attachments
sv_SE: Lägg till bifogade filer

en: Attached Files
sv_SE: Bifogade filer

en: Enable add-on
sv_SE: Aktivera tillägg

en: File Storage
sv_SE: Fillagring

en: File storage
sv_SE: Fillagring

en: FTP uploads folder
sv_SE: FTP uppladningar mapp

en: Save settings to check again
sv_SE: Spara inställningar och kontrollera igen

en: The folder does not exist.
sv_SE: Mappen saknas

en: Create folder
sv_SE: Skapa mapp

en: This file type is not allowed. You can only upload: %s
sv_SE: Denna filtyp är inte tillåten. Du kan endast ladda upp: %s

en: An unknown error happened while uploading your file.
sv_SE: Ett okänt fel uppstod när du laddade upp filen.

en: An error happened while uploading your file: %s
sv_SE: Ett okänt fel uppstod under uppladdning av filen: %s

en: Pick a file
sv_SE: Välj en fil

en: Attach selected file(s)
sv_SE: Bifoga valda filer

en: Attached files
sv_SE: Bifogade filer

en: Remove
sv_SE: Ta bort

en: Private Pages
sv_SE: Privata sidor

en: List all pages
sv_SE: Lista alla sidor

en: Create/Edit pages
sv_SE: Skapa/Redigera sidor

en: Delete pages
sv_SE: Radera sidor

en: Access pages
sv_SE: Sidor åtkomst

en: View private pages
sv_SE: Visa privata sidor

en: View any private page
sv_SE: Visa privata sidor

en: Check this to enable the private pages add-on.
sv_SE: Kryssa i här för att aktivera tillägg för Privata sidor.

en: There is no content to show
sv_SE: Det finns inget innehåll att visa

en: File
sv_SE: Fil

en: Path
sv_SE: Sökväg

en: WP Customer Area - Plugin status
sv_SE: WP Customer Area - Tillägg status

en: Actions and filters
sv_SE: Åtgärder och filter

en: Listing of all actions and filters
sv_SE: Lista av alla åtgärder och filter

en: Templates
sv_SE: Mallar

en: Template files
sv_SE: Mall-filer

en: Settings tools
sv_SE: Inställningsverktyg

en: The database has been cleaned up, you can now remove the plugin
sv_SE: Databasen har städats upp, du kan radera tillägget nu

en: Settings have been resetted to default values
sv_SE: Inställningarna har återställts till standardvärden

en: Invalid parameters. No file sent
sv_SE: Felakiga parametrar. Ingen fil skickad

en: No file sent.
sv_SE: Ingen fil skickad.

en: Exceeded filesize limit.
sv_SE: Filstorlek överskriden

en: Unknown errors.
sv_SE: Okänt fel.

en: Settings have been imported successfully
sv_SE: Inställningar har importerats

en: Current
sv_SE: Aktuellt

en: unknown
sv_SE: okänd

en: Outdated plugin version
sv_SE: Utdaterad plugin version

en: Update the plugin
sv_SE: Uppdatera pluginet

en: Other action
sv_SE: Annan åtgärd

en: Add-on
sv_SE: Utökning

en: Current version
sv_SE: Nuvarande version

en: Recommended version
sv_SE: Rekommenderad version

en: If you ignore this warning, there may be unexpected behaviour from the plugin. You may also be missing on security patches and bug fixes.
sv_SE: Om du ignorerar denna varning, kan det ske oväntat beteende från pluginet. Du kan också gå miste om säkerhetspatcher och bugfixar.

en: You should really update the add-ons.
sv_SE: Du behöver verkligen uppdatera dina add-ons.

en: Download updated add-ons
sv_SE: Ladda ner uppdaterade add-ons

en: All
sv_SE: Alla

en: Filters only
sv_SE: Endast filter

en: Actions only
sv_SE: Endast åtgärder

en: Check versions again
sv_SE: Kontrollera versioner igen

en: Export settings
sv_SE: Exportera inställningar

en: Import settings
sv_SE: Importera inställningar

en: Reset settings
sv_SE: Återställ inställningar

en: Reset default settings
sv_SE: Återställ till standardinställningar

en: Uninstall WP Customer Area
sv_SE: Avinstallera WP Customer Area

en: Clean-up database
sv_SE: Rensa databas

en: User Profile
sv_SE: Användarprofil

en: Username
sv_SE: Användarnamn

en: Your username cannot be changed.
sv_SE: Du kan inte ändra ditt användarnamn

en: Primary email
sv_SE: Primär e-post

en: First name
sv_SE: Förnamn

en: Last name
sv_SE: Efternamn

en: Nickname
sv_SE: Smeknamn

en: Display name
sv_SE: Visat namn

en: Personal Website
sv_SE: Personlig webbsida

en: Biography
sv_SE: Biografi

en: Your can write a short description about you.
sv_SE: Du kan skriva en kort beskrivning om dig själv.

en: Password
sv_SE: Lösenord

en: Password (confirm)
sv_SE: Lösenord (bekräfta)

en: Unpublished
sv_SE: Opublicerat

en: Y/m/d g:i:s A
sv_SE: d m Y H:i:s

en: %s ago
sv_SE: %s sedan

en: Missed schedule
sv_SE: Missad tidsinställning

en: Scheduled
sv_SE: Tidsinställt

en: Last Modified
sv_SE: Senast modifierat

en: Restore
sv_SE: Återställ

en: Preview
sv_SE: Förhandsgranska

en: Move to trash
sv_SE: Flytta till papperskorgen

en: You are not allowed to restore this item.
sv_SE: Du får inte återskapa detta objekt.

en: You are not allowed to move this item to trash.
sv_SE: Du får inte flytta detta objekt till papperskorgen.

en: Empty Trash
sv_SE: Töm papperskorgen

en: Once weekly
sv_SE: En gång per vecka

en: Show after post
sv_SE: Visa efter inlägg

en: Show additional information after the post in the single post view.
sv_SE: Visa ytterligare information efter inlägget vid visning av enskilt inlägg.

en: Done
sv_SE: Klart

en: Email
sv_SE: Epost

en: Header
sv_SE: Tabellhuvud

en: Number
sv_SE: Nummer

en: Saving...
sv_SE: Sparar...

en: Cancel
sv_SE: Avbryt

en: General Settings
sv_SE: Allmänna Inställningar

en: Upload File
sv_SE: Ladda upp fil

en: None
sv_SE: Ingen

en: Title:
sv_SE: Titel:

en: Order By:
sv_SE: Sortera efter:

en: Order:
sv_SE: Sortering:

en: Ascending
sv_SE: Stigande

en: Descending
sv_SE: Fallande

en: Category:
sv_SE: Kategori:

en: Empty terms:
sv_SE: Tomma termer:

en: Show
sv_SE: Visa

en: Hide
sv_SE: Göm

en: Albania
sv_SE: Albanien

en: Algeria
sv_SE: Algeriet

en: American Samoa
sv_SE: Amerikanska Samoa

en: Antarctica
sv_SE: Antarktis

en: Armenia
sv_SE: Armenien

en: Australia
sv_SE: Australien

en: Austria
sv_SE: Österrike

en: Bosnia and Herzegovina
sv_SE: Bosnien och Herzegovina

en: Brazil
sv_SE: Brazilien

en: Cape Verde
sv_SE: Kap Verde

en: Greenland
sv_SE: Grönland

en: Luxembourg
sv_SE: Luxemburg

en: Maldives
sv_SE: Maldiverna

en: South Georgia
sv_SE: Sydgeorgien

en: Brazilian Real (R&#36;)
sv_SE: Brasilianska Real (R $)

en: Czech Koruna
sv_SE: Tjeckisk Koruna

en: Danish Krone
sv_SE: Dansk Krona

en: Hungarian Forint
sv_SE: Ungersk Forint

en: Indian Rupee (&#8377;)
sv_SE: Indiska Rupier (&#8377;)

en: Iranian Rial (&#65020;)
sv_SE: Iransk Rial (&#65020;)

en: Israeli Shekel (&#8362;)
sv_SE: Israeliska Shekel (&#8362;)

en: Japanese Yen (&yen;)
sv_SE: Japansk Yen (&yen;)

en: Mexican Peso (&#36;)
sv_SE: Mexikansk Peso (&#36;)

en: New Zealand Dollar (&#36;)
sv_SE: Nya Zeeland Dollar (&#36;)

en: Norwegian Krone
sv_SE: Norsk Krona

en: Polish Zloty
sv_SE: Polsk Zloty

en: Swedish Krona
sv_SE: Svensk Krona

en: Swiss Franc
sv_SE: Schweiziska Franc

en: Thai Baht (&#3647;)
sv_SE: Thailändska Baht (&#3647;)

en: Turkish Lira (&#8378;)
sv_SE: Turkisk Lira (&#8378;)

[ctx: cuar_payment]
en: Payments
sv_SE: Betalningar

[ctx: cuar_payment]
en: Payment
sv_SE: Betalning

[ctx: cuar_payment]
en: Add New
sv_SE: Lägg till

[ctx: cuar_payment]
en: Add New Payment
sv_SE: Skapa Nytt Köp

[ctx: cuar_payment]
en: Edit Payment
sv_SE: Redigera Köp

[ctx: cuar_payment]
en: New Payment
sv_SE: Nytt Köp

[ctx: cuar_payment]
en: View Payment
sv_SE: Visa Köp

[ctx: cuar_payment]
en: Search Payments
sv_SE: Sök Köp

[ctx: cuar_private_file]
en: File
sv_SE: Fil

[ctx: cuar_private_file]
en: Files
sv_SE: Filer

[ctx: cuar_private_file]
en: Private Files
sv_SE: Privata filer

[ctx: cuar_private_file]
en: Private File
sv_SE: Privat fil

[ctx: cuar_private_file]
en: Add New
sv_SE: Lägg till ny

[ctx: cuar_private_file]
en: Add New Private File
sv_SE: Lägg till ny privat fil

[ctx: cuar_private_file]
en: Edit Private File
sv_SE: Redigera privat fil

[ctx: cuar_private_file]
en: New Private File
sv_SE: Ny privat fil

[ctx: cuar_private_file]
en: View Private File
sv_SE: Visa privat fil

[ctx: cuar_private_file]
en: Search Private Files
sv_SE: Sök privata filer

[ctx: cuar_private_file]
en: No private files found
sv_SE: Inga privata filer hittades

[ctx: cuar_private_file]
en: No private files found in Trash
sv_SE: Inga privata filer hittades i Papperskorgen

[ctx: cuar_private_file]
en: Parent Private File:
sv_SE: Förälder privat fil:

[ctx: cuar_private_file_category]
en: File Categories
sv_SE: Filkategorier

[ctx: cuar_private_file_category]
en: File Category
sv_SE: Filkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Search File Categories
sv_SE: Sök filkategorier

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Popular File Categories
sv_SE: Populära filkategorier

[ctx: cuar_private_file_category]
en: All File Categories
sv_SE: Alla filkategorier

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Parent File Category
sv_SE: Förälder filkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Parent File Category:
sv_SE: Förälder filkategori:

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Edit File Category
sv_SE: Redigera filkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Update File Category
sv_SE: Uppdatera filkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Add New File Category
sv_SE: Lägg till ny filkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: New File Category
sv_SE: Ny filkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Separate file categories with commas
sv_SE: Separata filkategorier med komman

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Add or remove file categories
sv_SE: Lägg till eller ta bort filkategorier

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Choose from the most used file categories
sv_SE: Välj från de mest använda filkategorierna

[ctx: cuar_private_page]
en: Page
sv_SE: Sida

[ctx: cuar_private_page]
en: Pages
sv_SE: Sidor

[ctx: cuar_private_page]
en: Private Pages
sv_SE: Privata sidor

[ctx: cuar_private_page]
en: Private Page
sv_SE: Privat sida

[ctx: cuar_private_page]
en: Add New
sv_SE: Lägg till ny

[ctx: cuar_private_page]
en: Add New Private Page
sv_SE: Lägg till ny Privat sida

[ctx: cuar_private_page]
en: Edit Private Page
sv_SE: Redigera Privat sida

[ctx: cuar_private_page]
en: New Private Page
sv_SE: Ny Privat sida

[ctx: cuar_private_page]
en: View Private Page
sv_SE: Visa Privat sida

[ctx: cuar_private_page]
en: Search Private Pages
sv_SE: Sök Privata sidor

[ctx: cuar_private_page]
en: No private pages found
sv_SE: Inga Privata sidor hittades

[ctx: cuar_private_page]
en: No private pages found in Trash
sv_SE: Inga Privata sidor hittades i Papperskorgen

[ctx: cuar_private_page]
en: Parent Private Page:
sv_SE: Förälder Privat sida:

[ctx: Date picker text]
en: Clear
sv_SE: Rensa

[ctx: Date picker text]
en: Today
sv_SE: Idag
