WP Customer Area - en to et translation catalogue (228 entries)

en: View profile
et: Vaata profiili

en: Manage account
et: Konto haldamine

en: Register
et: Registreeru

en: Login
et: Logi sisse

en: Home address
et: Kodune aadress

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Clear
et: Tühjenda

en: Clear the address
et: Tühjenda aadress

en: Name
et: Nimi

en: Company
et: Ettevõte

en: VAT Number
et: KMKR number

en: Street address
et: Tänav

en: Street address, line 1
et: Tänav, 1. rida

en: Street address, line 2
et: Tänav, 2. rida

en: Zip/Postal code
et: Postiindeks

en: City
et: Linn

en: Country
et: Riik

en: No address yet
et: Aadressi pole veel

en: Upload Logo
et: Laadi logo üles

en: Administration Area
et: Admini ala

en: Missing parameters
et: Puuduvad parameetrid

en: Folder could not be created
et: Kausta loomine ebaõnnestus

en: General
et: Üldine

en: Back-office
et: Adminiliides

en: What's new
et: Mida uut

en: Change log
et: Muudatuste nimekiri

en: Add-ons &amp; themes
et: Lisad ja teemad

en: Add new
et: Lisa uus

en: Manage %1$s
et: Halda %1$s

en: Add-ons
et: Lisad

en: About
et: Minust

en: All %s
et: Kõik %s

en: New %s
et: Uus %s

en: Manage %s
et: Halda %s

en: Published
et: Avaldatud

en: Draft
et: Mustand

en: Trash
et: Prügikast

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Date
et: Kuupäev

en: Owner
et: Omanik

en: Settings
et: Seaded

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Support
et: Soporte

en: Stay informed
et: Püsi kursis

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Subscribe
et: Telli

en: Show all
et: Näita kõiki

en: PDF Invoices
et: PDF arved

en: Contact information
et: Kontaktinfo

en: Invoicing
et: Arvete saatmine

en: New upload system
et: Uus üleslaadimissüsteem

en: Enhanced Files
et: Võimekas failihaldur

en: Smart Groups
et: Nutikad grupid

en: Shortcodes
et: Lühikoodid

en: Better admin panel
et: Parem adminiliides

en: Logging
et: Logimine

en: And more!
et: Ja veel!

en: Learn more
et: Vaata lisa

en: Created by
et: Lisas

en: Visible by
et: Nähtav kasutajatele

en: Yourself
et: Sina

en: Search
et: Otsi

en: Title or content
et: Pealkiri või sisu

en: and
et: ja

en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

en: Account details
et: Konto andmed

en: Profile
et: Profiil

en: Submit
et: Saada

en: Addresses
et: adressid

en: Account - Home
et: Konto - Kodu

en: My account
et: Minu konto

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Home
et: valeht

en: customer-area
et: kliendi-ala

en: Customer Pages
et: Kliendi leheküljed

en: Pages
et: Leheküljed

en: Recreate menu
et: Loo menüü uuesti

en: Permalinks
et: Püsilingid

en: Delete Content
et: Kustuta sisu

en: Menu
et: Menüü

en: (current)
et: (praegune)

en: Page %1$s
et: Leht %1$s

en: Create the menu
et: Loo menüü

en: Suggested actions
et: oovitatud toimingud

en: Synchronize menu
et: Sünkroni menüü

en: Ignore warning
et: Ignoreeri hoiatust

en: Page
et: Lehekülg

en: Order
et: Järjestus

en: Sidebar
et: Külgriba

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Vaata

en: My files
et: inu failid

en: Files you created
et: Failid, mida oled loonud

en: Files
et: Failid

en: Recent Files
et: Viimased failid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Archives
et: Arhiivid

en: Created By
et: Autor

en: View all
et: Vaata kõiki

en: There are no files in that category.
et: Selles kategoorias pole ühtegi faili.

en: You currently have no files.
et: Sul pole praegu ühtegi faili.

en: There are no files for that period.
et: Selles ajavahemikus pole ühtegi faili.

en: %1$s file | %1$s files
et[0]: %1$s fail
et[1]: %1$s faili

en: Get file
et: Hangi fail

en: Download
et: Laadi alla

en: No files
et: Faile pole

en: My pages
et: Minu lehed

en: Pages you created
et: Lehed, mida oled loonud

en: Recent Pages
et: Viimased lehed

en: No pages
et: Lehti pole

en: Installer
et: Paigaldaja

en: Let's go!
et: Hakkame pihta!

en: Log
et: Logi

en: Logs
et: Logid

en: Content viewed
et: Sisu vaadati

en: File downloaded
et: Fail laaditi alla

en: Owner changed
et: Omanikku muudeti

en: Attachment added
et: Lisati manus

en: Attachment removed
et: Manus eemaldati

en: Attachment updated
et: Manust uuendati

en: IP address
et: IP aadress

en: Nobody
et: Mitte keegi

en: Previous owner:
et: Eelmine omanik:

en: Current owner:
et: Praegune omanik:

en: Caption:
et: Pealkiri:

en: Attachment:
et: Manus:

en: Event
et: Sündmus

en: Object
et: Objekt

en: User
et: Kasutaja

en: Extra info
et: Lisainfo

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Delete permanently
et: Kustuta jäädavalt

en: You are not allowed to delete this item.
et: Sul ei ole õigust seda kustutada.

en: Event type
et: Sündmuse liik

en: Any type
et: Kõik liigid

en: Filter events
et: Filtreeri sündmusi

en: Between
et: Vahepeal

en: Bank
et: Pank

en: Cheque
et: Tšekk

en: Your name or company name
et: Sinu nimi või ettevõtte nimi

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Payment
et: Makse

en: Payments
et: Maksed

en: Amount
et: Summa

en: Status
et: Staatus

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete payments
et: Kustuta maksed

en: Payer
et: Maksja

en: Notes
et: Märkused

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Complete
et: Valmis

en: Pending
et: Ootel

en: Refunded
et: Tagasi makstud

en: Abandoned
et: Tühistatud

en: Failed
et: Ebaõnnestunud

en: Payment id is not specified
et: Makse ID on määramata

en: Pay now
et: Maksa kohe

en: Currency
et: Valuuta

en: Update payment
et: Uuenda makset

en: Add note
et: Lisa märkus

en: Select user
et: Vali kasutaja

en: User IP
et: Kasutaja IP

en: Address
et: Aadress

en: Messages
et: Sõnumid

en: Checkout
et: Maksa

en: Pay with %s
et: Maksa %s'ga

en: Continue
et: Jätka

en: Sorry!
et: Vabandust!

en: Thank you
et: Aitäh

en: Assignment
et: Määramine

en: Select or search an owner
et: Vali või otsi omanikku

en: Private Files
et: Privaatsed failid

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Global
et: Üldine

en: Delete files
et: Kustuta failid

en: Manage categories
et: Kategooriate haldamine

en: Edit categories
et: Muuda kategooriaid

en: Delete categories
et: Kustuta kategooriaid

en: Assign categories
et: Määra kategooriad

en: View private files
et: Vaata privaatseid faile

en: Attached Files
et: Lisatud manused

en: Create folder
et: Loo kaust

en: Change permissions
et: Muuda õiguseid

en: Pick a file
et: Vali fail

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Remove
et: Kustuta

en: Private Pages
et: Privaatsed lehed

en: File
et: Fail

en: Needs attention
et: helepanu

en: Installed add-ons
et: isad

en: Actions and filters
et: Toimingud ja filtrid

en: Settings tools
et: Seadete tööriistad

en: No file sent.
et: Faili ei saadetud.

en: Original
et: Algne

en: Current
et: Praegune

en: unknown
et: tundmatu

en: All
et: Kõik

en: Reset settings
et: Algseadista sätted

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Password
et: Parool

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Y/m/d g:i:s A
et: d.m.Y H:i:s

en: %s ago
et: %s tagasi

en: Y/m/d
et: d.m.Y

en: Missed schedule
et: Tähtaeg möödas

en: Scheduled
et: Plaanitud postitused

en: Last Modified
et: Viimati muudetud

en: Restore
et: Taasta

en: Preview
et: Eelvaade

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Done
et: Valmis

en: Email
et: E-posti aadress

en: Saving...
et: Salvestan...

en: OK
et: Olgu

en: Cancel
et: Tühista

en: None
et: Mitte ühtegi

en: Hide
et: Peida

[ctx: cuar_payment]
en: Payments
et: Maksed

[ctx: cuar_payment]
en: Add New
et: Lisa uus

[ctx: cuar_private_file]
en: File
et: Fail

[ctx: cuar_private_page]
en: Page
et: Lehekülg

[ctx: cuar_private_page]
en: Pages
et: Leheküljed

[ctx: cuar_private_page]
en: Private Pages
et: Privaatsed lehed

[ctx: Date picker text]
en: Clear
et: Tühjenda

[ctx: Date picker text]
en: Today
et: Täna
