WP Customer Area - en to ca translation catalogue (224 entries)

en: View profile
ca: Veure el perfil

en: Manage account
ca: Administrar el compte

en: Logout
ca: Surt

en: Register
ca: Registra

en: Login
ca: Usuari

en: Address Manager
ca: Gestor d'adreces

en: Home address
ca: Adreça de casa

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Clear
ca: Neteja

en: Clear the address
ca: Neteja l'adreça

en: Error: you must choose an owner first
ca: Error: s'ha de triar un propietari

en: Are you sure that you want to associate this address with that owner?
ca: Esteu segur que voleu associar aquesta adreça amb aquest propietari?

en: Do you really want to replace current address?
ca: Realment voleu substituir l'adreça actual?

en: There is no address linked to that owner
ca: No hi ha cap adreça vinculada a aquest propietari

en: Do you really want to clear the address?
ca: Segur que voleu esborrar l'adreça?

en: You must specify the owner
ca: Heu d'especificar el propietari

en: You must specify the address
ca: Heu d'especificar l'adreça

en: Address ID must be specified
ca: Cal especificar l'identificador (ID) de l'adreça

en: Trying to cheat?
ca: Esteu intentant fer trampes?

en: Name
ca: Nom

en: Company
ca: Empresa

en: VAT Number
ca: CIF

en: Street address
ca: Adreça

en: Zip/Postal code
ca: CP/Codi Postal

en: City
ca: Ciutat

en: Country
ca: País

en: State/Province
ca: Provincia

en: No address yet
ca: Encara no hi ha cap adreça

en: Logo
ca: Logotip

en: Logo URL
ca: URL del logo

en: Upload Logo
ca: Pujar logo

en: Administration Area
ca: Àrea d'administració

en: You are not allowed to do that
ca: No es permet fer això

en: Missing parameters
ca: Paràmetres que falten

en: What's new
ca: Novetats

en: Add new
ca: Afegir nou

en: Manage %1$s
ca: Gestiona

en: Your private area
ca: La teva àrea privada

en: Add-ons
ca: Complements

en: About WP Customer Area
ca: Sobre WP Customer Area

en: About
ca: Quant a

en: All %s
ca: Tots %s.

en: New %s
ca: Nou

en: Manage %s
ca: Gestiona

en: Published
ca: Publicada

en: Draft
ca: Esborrany

en: Trash
ca: Envia a la paperera

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Date
ca: Data

en: Owner
ca: Propietari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Documentation
ca: Documentació

en: Support
ca: Fòrums de suport

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subscribe
ca: Subscriure

en: Show all
ca: Mostra tot

en: Download all attachments
ca: Descarrega tots els adjunts

en: Contact information
ca: Informació de contacte

en: Invoicing
ca: Facturació

en: Protect post types
ca: Protegir post types

en: Created by
ca: Creat per

en: Visible by
ca: Visible per

en: Yourself
ca: Jo mateix

en: Search
ca: Cerca

en: Any
ca: Qualsevol

en: Created between
ca: Creat entre

en: and
ca: i

en: Are you sure?
ca: Estas segur?

en: Capabilities
ca: Capacitats

en: Ignore this warning
ca: Ignora aquest avís

en: Account - Details
ca: Compte - Detalls

en: Account details
ca: Detalls del compte

en: View account details
ca: Veure detalls del compte

en: Edit account details
ca: Editar detalls del compte

en: Profile
ca: Perfil

en: Your profile has been updated
ca: El teu perfil ha estat modificat

en: Account - Edit
ca: Compte - Editar

en: Edit account
ca: Editar compte

en: This page shows a form where the user can edit his account
ca: Aquesta pàgina mostra un formulari on l'usuari pot editar el seu compte

en: Submit
ca: Envia

en: Addresses
ca: Adreces

en: Account - Home
ca: Compte - Inici

en: My account
ca: Meu compte

en: Dashboard
ca: Pàgina d'inici

en: Shows a summary of the user's private content (files, pages, messages, ...).
ca: Mostra un resum del contingut privat de l'usuari (arxius, pàgines, missatges, ...).

en: Home
ca: Pàgina d'inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Permalinks
ca: Enllaços permanents

en: Date Archive
ca: Data de l'arxiu

en: Author Archive
ca: Autor de l'arxiu

en: Update Content
ca: Data d'actualització

en: Delete Content
ca: Eliminar contingut

en: Menu
ca: Menú

en: Page
ca: Pàgina

en: Slug
ca: URL

en: Order
ca: Ordre

en: ID
ca: Id

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Visualització

en: My files
ca: Meus arxius

en: Files
ca: Fitxer

en: Recent Files
ca: Arxius recents

en: Archives
ca: Arxius

en: Created By
ca: Creat per

en: View all
ca: Mostra-ho tot

en: You currently have no files.
ca: Actualment no té arxius

en: Created on
ca: Creat el

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Page %1$s/%2$s
ca: Pàgina %1$s/%2$s

en: Download
ca: Descarregar arxius

en: WPCA - File Archives
ca: WPCA -

en: WPCA - Recent Files
ca: WPCA - Arxius recents

en: No files
ca: No hi han arxius

en: My pages
ca: Les meves pàgines

en: Recent Pages
ca: Pàgines recents

en: There are no pages in that category.
ca: No hi ha cap pàgina en aquesta categoria.

en: You currently have no pages.
ca: No teniu cap pàgina en aquests moments

en: There are no pages for that period.
ca: No hi han pàgines que corresponguin a aquest període.

en: WPCA - Recent Pages
ca: WPCA - Pàgines recents

en: Shows a list of pages for the logged-in user
ca: Mostra una llista de pàgines per a l'usuari que ha iniciat la sessió

en: No pages
ca: No s'ha trobat cap pàgina.

en: Private Pages - Home
ca: Pàgines privades - Inici

en: Installer
ca: Instal·lador

en: User
ca: Usuari

en: Delete permanently
ca: Suprimeix de manera permanent

en: You are not allowed to delete this item.
ca: No teniu permís per suprimir aquest element.

en: Payment
ca: Pagament

en: Payments
ca: Pagaments

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Complete
ca: Completat

en: Pending
ca: Pendent

en: Refunded
ca: Retornat

en: Failed
ca: Erroni

en: Add note
ca: Afegeix una nota

en: User IP
ca: IP d'usuari

en: Address
ca: Adreça

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Continue
ca: Continua

en: Remove
ca: Suprimeix

en: File
ca: Fitxer

en: Path
ca: Camí

en: Templates
ca: Plantilles

en: Current
ca: Actual

en: Version: %s
ca: Versió: %s

en: All
ca: Tot

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Nickname
ca: Sobrenom

en: Password
ca: Contrasenya

en: Unpublished
ca: No publicada

en: Y/m/d g:i:s A
ca: Y-m-d G:i:s

en: %s ago
ca: fa %s

en: Y/m/d
ca: d/m/Y

en: Missed schedule
ca: Falta data de publicació

en: Scheduled
ca: Prevista

en: Last Modified
ca: Última modificació

en: Restore
ca: Restaura

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Empty Trash
ca: Buida la Paperera

en: Done
ca: Fet

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Header
ca: Capçalera

en: Saving...
ca: S'està desant...

en: OK
ca: D'acord

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: General Settings
ca: Opcions generals

en: None
ca: Cap

en: Title:
ca: Títol:

en: Order:
ca: Ordre:

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Category:
ca: Categoria:

en: Show
ca: Mostra

en: Hide
ca: Amaga

en: GB
ca: Gb

en: MB
ca: Mb

en: Antarctica
ca: Antàrtida

en: Australia
ca: Austràlia

en: Cape Verde
ca: Cap Verd

en: Guadeloupe
ca: Guadalupe

en: Isle of Man
ca: Illa de Man

en: Luxembourg
ca: Luxemburg

en: Martinique
ca: Martinica

en: Mauritius
ca: Maurici

en: Monaco
ca: Mònaco

en: Panama
ca: Panamà

en: Singapore
ca: Singapur

en: Brazilian Real (R&#36;)
ca: Reals brasilers (R&#36;)

en: Czech Koruna
ca: Corones txeques

en: Danish Krone
ca: Corones daneses

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
ca: Dòlars de Hong Kong (&#36;)

en: Hungarian Forint
ca: Florins hongaresos

en: Indian Rupee (&#8377;)
ca: Rupies índies (&#8377;)

en: Iranian Rial (&#65020;)
ca: Rials iranians (&#65020;)

en: Israeli Shekel (&#8362;)
ca: Xéquels israelians (&#8362;)

en: Japanese Yen (&yen;)
ca: Iens japonesos (&yen;)

en: Mexican Peso (&#36;)
ca: Pesos mexicans (&#36;)

en: New Zealand Dollar (&#36;)
ca: Dòlars de Nova Zelanda (&#36;)

en: Norwegian Krone
ca: Corones noruegues

en: Polish Zloty
ca: Zlotys polonesos

en: Pounds Sterling (&pound;)
ca: Lliures esterlines (&pound;)

en: Singapore Dollar (&#36;)
ca: Dòlars de Singapur (&#36;)

en: Swedish Krona
ca: Corones sueques

en: Swiss Franc
ca: Francs suïssos

en: Thai Baht (&#3647;)
ca: Bahts tailandesos (&#3647;)

en: Turkish Lira (&#8378;)
ca: Lires turques (&#8378;)

[ctx: cuar_payment]
en: Payments
ca: Pagaments

[ctx: cuar_payment]
en: Payment
ca: Pagament

[ctx: cuar_payment]
en: Add New
ca: Afegeix

[ctx: cuar_payment]
en: Add New Payment
ca: Afegeix un pagament nou

[ctx: cuar_payment]
en: New Payment
ca: Pagament nou

[ctx: cuar_payment]
en: View Payment
ca: Visualitza el pagament

[ctx: cuar_private_file]
en: File
ca: Fitxer

[ctx: cuar_private_file]
en: Files
ca: Fitxer

[ctx: cuar_private_file]
en: Add New
ca: Afegeix

[ctx: cuar_private_page]
en: Page
ca: Pàgina

[ctx: cuar_private_page]
en: Pages
ca: Pàgines

[ctx: cuar_private_page]
en: Add New
ca: Afegeix

[ctx: Date picker text]
en: Clear
ca: Neteja

[ctx: Date picker text]
en: Today
ca: Avui
