WP Customer Area - en to eo translation catalogue (72 entries)

en: General
eo: Ĝenerala

en: About
eo: Pri

en: Published
eo: Publikigita

en: Draft
eo: Malneto

en: Trash
eo: Rubujo

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Date
eo: Dato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Documentation
eo: Dokumentado

en: Search
eo: Serĉi

en: Capabilities
eo: Kapabloj

en: Submit
eo: Sendi

en: Dashboard
eo: Ĉefpaĝo

en: Home
eo: Ĉefpaĝo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Permalinks
eo: Fiksligiloj

en: Page
eo: Paĝo

en: Slug
eo: URL-nomo

en: Order
eo: Ordigi

en: Sidebar
eo: Flankpanelo

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redakti

en: View
eo: Rigardi

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Archives
eo: Arkivoj

en: Files
eo: Dosiero

en: User
eo: Uzanto

en: You are not allowed to delete this item.
eo: Vi ne rajtas forviŝi tiun ĉi eron.

en: Remove
eo: Forigi

en: Name
eo: Nomo

en: File
eo: Dosiero

en: Path
eo: Pado

en: Status
eo: Stato

en: Templates
eo: Modeloj

en: Version: %s
eo: Versio: %s

en: All
eo: Ĉiuj

en: Username
eo: Uzantonomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Unpublished
eo: Nepublikigita

en: Y/m/d g:i:s A
eo: Y-m-d G:i:s

en: %s ago
eo: Antaŭ %s

en: Missed schedule
eo: Maltrafis planitan daton

en: Scheduled
eo: Planitaj

en: Last Modified
eo: Laste modifita

en: Restore
eo: Restarigi

en: Preview
eo: Antaŭrigardi

en: Empty Trash
eo: Malplenigi rubujon

en: Delete
eo: Forviŝi

en: Email
eo: Retpoŝto

en: Header
eo: Kapo

en: Text
eo: Teksto

en: Saving...
eo: Konservas...

en: OK
eo: Bone

en: Cancel
eo: Rezigni

en: General Settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: None
eo: Neniu

en: Link to %s
eo: Ligilo al %s

en: Title:
eo: Titolo:

en: Order:
eo: Ordo:

en: Ascending
eo: Kreskas

en: Descending
eo: Malkreskas

en: Show
eo: Montri

en: Hide
eo: Kaŝi

[ctx: cuar_private_file]
en: File
eo: Dosiero

[ctx: cuar_private_file]
en: Files
eo: Dosiero

[ctx: cuar_private_file]
en: Add New
eo: Aldoni novan

[ctx: cuar_private_page]
en: Page
eo: Paĝo

[ctx: cuar_private_page]
en: Pages
eo: Paĝoj

[ctx: cuar_private_page]
en: Add New
eo: Aldoni novan

[ctx: Date picker text]
en: Clear
eo: Viŝi

[ctx: Date picker text]
en: Today
eo: Hodiaŭ
