Count Per Day v3.3 - en to fa_IR translation catalogue (221 entries)

en: "Count per Day" updated to version %s.
fa_IR: "Count per Day" بروزرسانی شد به نسخه ی %s.

en: Action
fa_IR: اقدام

en: Add
fa_IR: اضافه کردن

en: Add data from the backup file %s to existing counter table?
fa_IR: اضافه کردن اطلاعات از فایل %s به جدول شمارنده موجود؟

en: Add this value to "Total reads".
fa_IR: اضافه کردن این مقدار به "مجموع خوانده شده ها"

en: Add this value to "Total visitors".
fa_IR: اضافه کردن این مقدار به "مجموع بازدیدکنندگان"

en: All collected data until %s will deleted.
fa_IR: همه ی داده های جمع آوری شده تا %s حذف خواهد شد.

en: Anonymous IP
fa_IR: آی پی ناشناس

en: Auto counter
fa_IR: شمارش خودکار

en: Backup
fa_IR: پشتیبان

en: Backup failed! Cannot open file
fa_IR: پشتیبان گیری با مشکل مواجه شد! نمیتوانم فایل را باز کرد

en: Backup of %s entries in progress. Every point comprises %s entries.
fa_IR: پشتیبان گرفتن از %s ورودی در حال پیشرفت است. هر نقطه شامل %s ورودی است.

en: Backup of counter options and collection saved in %s.
fa_IR: پشتیبان گیری از تنظیمات شمارشگر و مجموعه ذخیره شد در %s.

en: Backup of counter table saved in %s.
fa_IR: پشتیبان از جدول شمارنده ذخیره شد در %s.

en: Backup the database
fa_IR: پشتیبان از بانک اطلاعات

en: Bots to ignore
fa_IR: نادیده گرفتن ربوتها

en: Browsers
fa_IR: مرورگرها

en: Bug? Problem? Question? Hint? Praise?
fa_IR: باگ؟ مشکل؟ سوال؟ راهنمایی؟ تحسین؟

en: Cache
fa_IR: نهانگاه(کش)

en: Category
fa_IR: دسته ها

en: Chart - Days
fa_IR: نمودار - روزها

en: Chart - Height
fa_IR: نمودار - ارتفاع

en: Clean the database
fa_IR: پاک کردن بانک اطلاعات

en: Click here
fa_IR: اینجا کلیک کنید

en: Client
fa_IR: کلاینت

en: Clients and referers deleted
fa_IR: کلاینتها و ارجاع دهندگان حذف شداند

en: Clients and referrers
fa_IR: کلاینتها و ارجاع دهنده ها

en: Collect old data
fa_IR: جمع آوری داده های قدیمی

en: Collection in progress...
fa_IR: در حال انجام جمع آوری

en: Counter
fa_IR: شمارشگر

en: Counter entries until %s collected and counter table %s optimized (size before = %s &gt; size after = %s).
fa_IR: ورودی های شمارشگر تا %s جمع آوری شد و جدول شمارشگر %s بهینه سازی شد.  (حجم قبل = %s &gt; حجم بعد = %s).

en: Counter reseted.
fa_IR: شمارش تنظیم شد.

en: Counter starts on
fa_IR: آغاز شمارش در

en: Counter table %s
fa_IR: جدول شمارنده %s

en: Countries
fa_IR: کشورها

en: Countries updated. <b>%s</b> entries in %s without country left
fa_IR: کشورها بروز شد. <b>%s</b> ورودی ها در %s بدون ترک کشور!

en: Counts automatically single-posts and pages, no changes on template needed.
fa_IR: شمارش خودکار تک نوشته ها و صفحات، تغییری بر روی پوسته مورد نیاز نیست.

en: Create a backup of the counter table %s in your wp-content directory (if writable).
fa_IR: ایجاد نسخه ی پشتیبان از جدول شمارشگر %s در دایرکتوری wp-content (اگر قابل نوشتن باشد)

en: Current post types: %s
fa_IR: نوع ارسال فعلی: %s

en: Current size of your counter table %s is %s.
fa_IR: اندازه ی فعلی جدول شمارنده ی شما %s است %s.

en: Currently your collection contains data until %s.
fa_IR: در حال حاضر مجموعه ی شما شامل داده تا %s.

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Database cleaned. %s rows deleted.
fa_IR: بانک اطلاعات پاک شد. %s سطر پاک شد.

en: Date
fa_IR: روز

en: Days:
fa_IR: روزها:

en: Debug mode
fa_IR: حالت رفع اشکال

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete clients and referers
fa_IR: حذف کردن کلاینتها و ارجاع دهندگان

en: Delete clients and referers older than %s days to reduce the size of the counter table.
fa_IR: کلاینتها و ارجاع دهندگان قدیمی تر از %s روز به منظور کاهش حجم جدول شمارنده حذف شود.

en: Delete old collection and create a new one which contains only the data currently in counter table.
fa_IR: مجموعه قدیمی حذف و یک مجموعه ی جدید که تنها حاوی اطلاعات فعلی شمارنده است ایجاد می شود.

en: Delete search strings
fa_IR: حذف رشته های جستجو شده

en: Delete search strings older than %s days.
fa_IR: حذف رشته های جستجوی قدیمی تر از  %s روز.

en: Delete the backup file %s ?
fa_IR: حذف کردن فایل پشتیبان  %s ؟

en: Delete these %s counts
fa_IR: حذف %s شمارش

en: Deleting old data...
fa_IR: در حال حذف اطلاعات قدیمی...

en: Do not count visitors from these countries. Use the country code (de, us, cn,...) Leave empty to count them all.
fa_IR: بازدیدکنندگان این کشور را جزو شمارش حساب نکن. استفاده از کد کشور (de, us, cn,...) خالی بگذارید تا همه را حساب کند.

en: Do not load the stylesheet "counter.css" in frontend.
fa_IR: بارگذاری نشدن شیوه نامه ی "counter.css"

en: Download a new version of GeoIP.dat file.
fa_IR: دانلود نسخه جدید GeoIP. فایل DAT

en: Download only
fa_IR: فقط دانلود

en: Download the export file:
fa_IR: دانلود فایل خروجی:

en: Edit Post
fa_IR: ویرایش نوشته

en: End
fa_IR: پایان

en: Entries per pass
fa_IR: ورودی ها در هر گذر

en: Error while reading backup file!
fa_IR: خطا در هنگام خواندن فایل پشتیبان!

en: Exclude Countries
fa_IR: کشورهای استثنا

en: Export
fa_IR: گرفتن خروجی

en: Export entries
fa_IR: گرفتن خروجی از ورودی ها

en: Export failed! Cannot open file.
fa_IR: گرفتن خروجی شسکت خورد! نمی توان فایل را باز کرد.

en: Export the last %s days as CSV-File
fa_IR: گرفتن خروجی از %s روز گذشته-فایل CSV

en: Front page
fa_IR: صفحه اصلی

en: Front page displays
fa_IR: نمایش های اولین صفحه

en: GeoIP - Countries
fa_IR: GeoIP - کشورها

en: Get Visitors per Post...
fa_IR: بازدید کننده در هر ارسال ...

en: Height of the biggest bar
fa_IR: ارتفاع از بزرگترین نوار

en: Here you can change the date of first count and add a start count.
fa_IR: شما در اینجا می توانید تاریخ شروع شمارش و مقادیر دیگر را تغییر دهید.

en: Here you can delete the tables and disable "Count per Day".
fa_IR: در اینجا شما می توانید جداول "Count per Day" را حذف و غیرفعال کنید.

en: Here you can start the installation functions manually.<br/>Same as deactivate and reactivate the plugin.
fa_IR: در اینجا شما می توانید توابع نصب دستی را اجرا کنید.<br />مانند فعال و غیرفعال کردن افزونه.

en: How many countries do you want to see on dashboard page?
fa_IR: میخواهید چه تعداد از کشورها را در صفحه ی پیشخوان خود مشاهده کنید؟

en: How many days do you want look back?
fa_IR: میخواهید اطلاعات چند روز قبل را مشاهده کنید؟

en: How many entries should be saved per pass? Default: 10000
fa_IR: چه تعداد ورودی باید در هر گذر ذخیره شود؟ پیشفرض: 1000

en: How many posts do you want to see on dashboard page?
fa_IR: میخواهید چه تعداد از نوشته ها را در پیشخوان خود مشاهده کنید؟

en: How many referrers do you want to see on dashboard page?
fa_IR: میخواهید چه تعداد از ارجاعات را در صفحه ی پیشخوان خود مشاهده کنید؟

en: I use a cache plugin. Count these visits with ajax.
fa_IR: من از نهانگاه افزونه استفاده می کنم. شمارش بازدیدها با استفاده از آجاکس.

en: IP
fa_IR: آی پی

en: If "Count per Day" only disabled the tables in the database will be preserved.
fa_IR: اگر شما فقط "Count per Day" را غیرفعال کنید، جداول در پایگاه داده حفظ خواهد شد.

en: If "Count per Day" re-installed, the counter starts at 0.
fa_IR: اگر "Count per Day" دوباره نصب شود، شمارشگر 0 می شود.

en: If your PHP memory limit less then 50 MB and you get a white page or error messages try a smaller value.
fa_IR: اگر حافظه ی PHP شما کمتر از 50 MB است و به صفحه ی سفید و یا خطا مواجه می شوید، از مقدار کوچکتر استفاده کنید.

en: Installation of "Count per Day" checked
fa_IR: مراحل نصب "Count per Day" چک شد

en: Keep entries of last %s full months + current month in counter table.
fa_IR: حفظ ورودی های کامل %s ماه پیش + ماه فعلی در جدول شمارنده

en: Latest Counts
fa_IR: جدیدترین شمارش

en: Latest Counts - Days
fa_IR: آخرین شمارش - روزها

en: Latest Counts - Posts
fa_IR: آخرین شمارش - نوشته ها

en: License
fa_IR: مجوز

en: Limit the length to reduce database size. (max. 500 chars)
fa_IR: محدود کردن طول به منظور کاهش حجم پایگاه داده. (حداکثر 500 کاراکتر)

en: Limit:
fa_IR: محدودی:

en: List of Popular Posts
fa_IR: لیست

en: Local URLs
fa_IR: لینکهای محلی

en: Logged on Users
fa_IR: کاربران وارد شده

en: Map
fa_IR: نقشه

en: Mass Bots
fa_IR: انبوه روبوتها

en: Mass Bots cleaned. %s counts deleted.
fa_IR: انبوه رباتها پاک شده اند. %s شماره حذف شده است.

en: More informations about GeoIP
fa_IR: اطلاعات دیگر در مورد GeoIP

en: Most Industrious Visitors
fa_IR: مراجعه کنندگان ثابت

en: Most visited day
fa_IR: بیشترین بازدید در روز

en: NO Stylesheet in Frontend
fa_IR: بدون شیوه نامه

en: New GeoIP database installed.
fa_IR: بانک اطلاعاتی جدید GeoIP نصب شد.

en: Normally new data will be added to the collection.
fa_IR: به صورت معمول داده های جدید به مجموعه اضافه خواهد شد.

en: Notes
fa_IR: یادداشت ها

en: Old search strings deleted
fa_IR: رشته های جستجو شده قدیمی حذف شدند

en: Online time
fa_IR: زمان آنلاین

en: Only count these post types. Leave empty to count them all.
fa_IR: فقط این نوع ارسال را بشمار. خالی بگذارید تا همه را حساب کند.

en: Options deleted
fa_IR: تنظیمات حذف شد

en: Options restored from backup.
fa_IR: گزینه ها توسط پشتیبان بازیابی شد.

en: Options updated
fa_IR: تنظیمات بروز شد

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: Popular Posts
fa_IR: ارسالهای پربازدید

en: Post types
fa_IR: انواع ارسال

en: PostID
fa_IR: آی دی نوشته

en: Posts
fa_IR: نوشته ها

en: ReActivate the plugin
fa_IR: فعالسازی مجدد افزونه

en: ReActivation
fa_IR: فعالسازی مجدد

en: Reads
fa_IR: خوانده شده در

en: Reads last week
fa_IR: خوانده شده ی هفته

en: Reads per Country
fa_IR: خوانندگان هر کشور

en: Reads per day
fa_IR: خوانده شده در روز

en: Reads per month
fa_IR: خوانده شده در ماه

en: Reads today
fa_IR: خوانده شده های امروز

en: Reads yesterday
fa_IR: خوانده شده ی دیروز

en: Referrer
fa_IR: ارجاع دهنده

en: Referrers - Days
fa_IR: ارجاع دهنده ها - روزها

en: Referrers - Entries
fa_IR: ارجاع دهنده - ورودی ها

en: Reset the counter
fa_IR: تنظیم مجدد شمارنده

en: Restore
fa_IR: بازیابی

en: Restore data from the backup file %s ?
fa_IR: بازیابی اطلاعات از فایل %s پشتیبان؟

en: Save URL only, no query string.
fa_IR: تنها ذخیره ی URL، بدون متغیر رشته درخواست.

en: Save and show clients and referrers.<br />Needs a lot of space in the database but gives you more detailed informations of your visitors.
fa_IR: ذخیره و مشاهده ی کلاینها و ارجاع دهندگان.<br />به فضای زیادی در پایگاه داده نیاز دارد، اما اطلاعات کاملی از بازدیدکنندگان به شما می دهد.

en: Search strings
fa_IR: رشته های جستجو

en: Seconds for online counter. Used for "Visitors online" on dashboard page.
fa_IR: ثانیه برای شمارنده آنلاین. برای "بازدیدکنندگان آنلاین" در صفحه ی پیشخوان مورد استفاده قرار می گیرد.

en: Set the %s capability %s a user need:
fa_IR: تنظیم %s قابلیت %s که یک کاربر نیازدارد

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings and collections
fa_IR: تنظیمات و مجموعه ها

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show "Reads per Post" in a new column in post management views.
fa_IR: نمایش شمارنده ی هر نوشته در در یک ستون جدید در قسمت نوشته ها

en: Show all IPs with more than %s page views per day
fa_IR: نمایش تمام IPها با بیش از %s بازدید از صفحه در روز

en: Show counters:
fa_IR: نمایش شمارنده ها:

en: Show debug informations at the bottom of all pages.
fa_IR: نمایش اطلاعات اشکال زدایی در پایین تمام صفحات.

en: Show header:
fa_IR: نمایش سربرگ:

en: Show in lists
fa_IR: نمایش در لیستها

en: Show local referrers too.
fa_IR: نمایش ارجاعات محلی

en: Show the %s most industrious visitors of the last %s days
fa_IR: نمایش %s مراجعه کننده ثابت در %s روز گذشته

en: Sorry, an error occurred. Try again or check the access rights of directory "geoip" is 777.
fa_IR: متاسفیم، خطایی رخ داده است. دوباره سعی کنید یا حق دسترسی دایرکتوری "geoip"  را چک کنید که 777 باشد.

en: Sorry, necessary functions (zlib) not installed or enabled in php.ini.
fa_IR: با عرض پوزش، توابع مورد نیاز (zlib) نصب نشده است یا در فایل php.ini فعال شده است.

en: Start
fa_IR: شروع

en: Start Values
fa_IR: شروع مقادیر

en: Start count
fa_IR: شروع شمارش

en: Start date
fa_IR: شروع روز

en: Statistics
fa_IR: آمار

en: Stylesheet
fa_IR: شیوه نامه

en: Substring of the user agent, separated by comma
fa_IR: نام مرورگرها را با کاما (,) از هم جدا کنید

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Table %s deleted
fa_IR: جدول %s حذف شد

en: Tag
fa_IR: برچسب

en: The %s most searched strings:
fa_IR:  %s رشته‌ی بیشتر جستجو شده:

en: The %s most visited posts in last %s days:
fa_IR: %s پربازدیدترین نوشته در %s روز گذشته:

en: The %s referrers in last %s days:
fa_IR: %s مراجعه کننده در %s روز پیش:

en: The backup was added to counter table %s.
fa_IR: پشتیبان به جدول شمارنده اضافه شد %s.

en: The counter table %s was restored from backup.
fa_IR: جدول شمارنده %s از طریق پشتیبان بازیابی شد.

en: The search strings of the last %s days:
fa_IR: رشته های جستجو شده  %s روز گذشته:

en: These tables (with ALL counter data) will be deleted.
fa_IR: این جداول (با تمام اطلاعات شمارنده) حذف خواهد شد.

en: This post
fa_IR: این نوشته

en: Time for Count per Day: <code>%s</code>.
fa_IR: زمان برای Count per Day: <code>%s</code>.

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: Tools
fa_IR: ابزار

en: Total reads
fa_IR: مجموع خوانده شده ها

en: Total visitors
fa_IR: تمام بازدیدکنندگان

en: UNINSTALL Count per Day
fa_IR: حذف Count per Day

en: Uninstall
fa_IR: حذف نصب

en: Update GeoIP database
fa_IR: بروزرسانی بانک اطلاعات GeoIP

en: Update old counter data
fa_IR: بروزرسانی اطلاعات شمارش قدیمی

en: Update options
fa_IR: بروزرسانی تنظیمات

en: Views
fa_IR: بازدیدها

en: Visitors
fa_IR: بازدیدکنندگان

en: Visitors currently online
fa_IR: بازدیدکنندگان حاضر

en: Visitors last week
fa_IR: بازدیدکنندگان هفته

en: Visitors online
fa_IR: بازدیدکنندگان آنلاین

en: Visitors per Country
fa_IR: بازدیدکنندگان هر کشور

en: Visitors per day
fa_IR: بازدیدکننده در روز

en: Visitors per month
fa_IR: بازدیدکننده در ماه

en: Visitors per post
fa_IR: بازدیدکننده نوشته

en: Visitors today
fa_IR: بازدیدکنندگان امروز

en: Visitors yesterday
fa_IR: بازدیدکنندگان دیروز

en: WARNING
fa_IR: هشدار

en: Who can see it
fa_IR: چه کسی می تواند پیشخوان را ببیند

en: Write a comment on the <a href="%s">plugin page</a>.
fa_IR: نظر خود را در <a href="%s">صفحه ی افزونه</a> بنویسید.

en: Yes
fa_IR: بله

en: You are sure to disable Count per Day and delete all data?
fa_IR: شما مطمئن هستید که میخواهید Count per Day ا غیرفعال و اطلاعات آن را پاک کنید؟

en: You can clean the counter table by delete the "spam data".<br />If you add new bots above the old "spam data" keeps in the database.<br />Here you can run the bot filter again and delete the visits of the bots.
fa_IR: شما می توانید جدول شمارنده را طبق  "spam data" پاک کنید.<br />اگر شما رباتهای برتر قدیمی را اضافه کرده اید، "spam data" آنها را در پایگاه داده نگه می دارد.<br />در اینجا شما می توانید فیلتر ربات را دوباره اجرا و بازدید رباتها را حذف کنید.

en: You can collect old data and clean up the counter table.<br/>Reads and visitors will be saved per month, per country and per post.<br/>Clients and referrers will deleted.
fa_IR: شما می توانید اطلاعات قدیمی و پاکسازی جدول را جمع آوری کنید.<br/>خوانده ها و بازدیدکنندگان به ازای ماه، کشور و نوشته ذخیره خواهند شد.<br/>کلاینتها و ارجاع دهندگان حذف خواهند شد.

en: You can get the country data for all entries in database by checking the IP adress against the GeoIP database. This can take a while!
fa_IR: شما می توانید داده ی کشورها را برای تمام ورودی ها در پایگاه داده از طریق چک کردن IP در مقابل پایگاه داده GeoIP دریافت کنید. این کار ممکن است مدتی طول بکشد!

en: You can reset the counter by empty the table. ALL TO 0!<br />Make a backup if you need the current data!
fa_IR: شما می توانید شمارنده را با استفاده از جدول خالی تنظیم مجدد کنید. همه به 0!<br />اگر نیازی به اطلاعات فعلی دارید، پشتیبان تهیه کنید!

en: Your can download the backup files here and now.
fa_IR: شما می توانید فایلهای پشتیبان را از اینجا دانلود کنید.

en: Your old Counter starts at?
fa_IR: شمارشگر قدیمی شما شروع می شود در؟

en: add
fa_IR: اضافه کردن

en: add backup to current counter table
fa_IR: اضافه کردن پشتیبان به جدول شمارنده فعلی

en: and higher are allowed to see the statistics page.
fa_IR: بالاتر از کدام گروه قادر به مشاهده ی صفحه ی آمار هستند.

en: count too
fa_IR: همچنین بشمار

en: custom
fa_IR: سفارشی

en: delete
fa_IR: حذف

en: delete backup file
fa_IR: حذف فایل پشتیبان

en: drag and drop to sort
fa_IR: کشیدن و رها کردن برای مرتب سازی

en: edit
fa_IR: ویرایش

en: no data found
fa_IR: اطلاعاتی یافت نشد

en: replace current counter table with with backup
fa_IR: جایگزینی جدول شمارنده فلی با پشتیبان

en: save
fa_IR: ذخیره

en: show
fa_IR: نمایش

en: to finish the uninstall and to deactivate "Count per Day".
fa_IR: به اتمام نصب و غیرفعالسازی "Count per Day".

en: until User Level
fa_IR: تا زمانیکه سطح کاربر

en: update next
fa_IR: بروزرسانی بعدی
