Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Save Changes
ca: Guardar Canvis

en: Next
ca: Següent

en: Taxonomies
ca: Taxonomia

en: 404 Page
ca: Pàgina 404

en: Search Results
ca: Resultats de cerca

en: Front Page
ca: Pàgina inicial

en: Static Pages
ca: Pàgina estàtica

en: Post Types
ca: Tipus d'entrada

en: Languages
ca: Idioma

en: Page Templates
ca: Plantilla de pàgina

en: Date Archives
ca: Arxius cronològics

en: Dates
ca: Cronologia

en: bbPress User Profiles
ca: Perfils d'usuari bbPress

en: Authors
ca: Autors

en: No results found.
ca: No s'ha trobat cap resultat

en: Or
ca: O bé

en: Save
ca: Desa

en: Unauthorized request
ca: Sol·licitud no autoritzada

en: Condition Group
ca: Grup condicional

en: Translate the plugin into your language
ca: Trauir-la a la vostra llengua

en: Order
ca: Ordre

en: Get Support
ca: Suport

en: More Information
ca: Més informació

en: Each created condition group describe some specific content (conditions) that the current sidebar should be displayed with.
ca: Cada grup condicional creat descriu un contingut específic amb el qual l'actual barra lateral s'hauria de mostrar.

en: Condition Groups
ca: Grups condicionals

en: Options
ca: Opcions

note: #-#-#-#-#  tmp-content-aware-sidebars.pot (Content Aware Sidebars 3.5.2) #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Content Aware Sidebars
ca: Barres Laterals Intel·ligents

en: Manage Widgets
ca: Gestiona els ginys

en: Widgets
ca: Ginys

en: Please update Host Sidebar
ca: Actualitzeu la barra lateral original

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
ca: j/m/Y, a les G:i

en: Sidebar scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
ca: Barra lateral programada pel: <strong%1$s</strong>.

en: Sidebar updated.
ca: Barra lateral actualitzada.

en: Manage widgets
ca: Gestiona'n els ginys

en: No content. Please add at least one condition group to make the sidebar content aware.
ca: Sense contingut. Afegiu al menys un grup condicional per tal que aquesta barra sigui sensible al contingut.

en: No sidebars found in Trash
ca: No hi ha cap barra lateral a les escombraries

en: No sidebars found
ca: No s'ha trobat cap barra lateral

en: Search Sidebars
ca: Cerca Barres laterals

en: View Sidebar
ca: Visualitza la Barra lateral

en: All Sidebars
ca: Totes les Barres laterals

en: New Sidebar
ca: Nova Barra lateral

en: Edit Sidebar
ca: Edita la Barra lateral

en: Add New Sidebar
ca: Afegeix una nova Barra Lateral

[ctx: sidebar]
en: Add New
ca: Nova Barra Lateral

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Sidebars
ca: Barres laterals

en: Place sidebar on top or bottom of host when merging.
ca: Coloca la barra lateral damunt o dessota de la original

en: Bottom
ca: Baix

en: Top
ca: Dalt

en: Replace host sidebar, merge with it or add sidebar manually.
ca: Substitueix la barra lateral original, fusiona-les o afegeix-ne una de nova.

en: Forced replace
ca: Forçar-ne la substitució

en: Merge
ca: Adjuntar

en: Replace
ca: Substituir

en: FAQ
ca: Preguntes freqüents
