Contact Form 7 - database - en to sk_SK translation catalogue (192 entries)

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
sk_SK: Nemáte dostatočné oprávnenia pre prístup na túto stránku.

en: System Settings
sk_SK: Systémové nastavenia

en: System
sk_SK: Systém

en: PHP Version
sk_SK: Verzia PHP

en: (WARNING: This plugin may not work properly with versions earlier than PHP 5.2)
sk_SK: (VAROVANIE: Tento modul nemusí pracovať správne, ak používate staršiu verziu PHP než je 5.2)

en: MySQL Version
sk_SK: Verzia MySQL

en: (WARNING: This plugin may not work properly with versions earlier than MySQL 5.0)
sk_SK: (VAROVANIE: Tento modul nemusí pracovať správne, ak používate staršiu verziu MySQL než je 5.0)

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: true
sk_SK: áno

en: false
sk_SK: nie

en: Capture form submissions from Contact Form 7 Plugin
sk_SK: Zachytávať výstupy z formulárov modulu pluginu Contact Form 7

en: Capture form submissions from Fast Secure Contact Form Plugin
sk_SK: Zachytávať výstupy z formulárov modulu Fast Secure Contact Form

en: Capture form submissions from JetPack Contact Form
sk_SK: Zachytávať výstupy z formulárov modulu Fast Secure Contact Form

en: Capture form submissions from Gravity Forms
sk_SK: Zachytávať výstupy z formulárov modulu Gravity Forms

en: Capture form submissions from WR ContactForm
sk_SK: Zachytávať výstupy z formulárov modulu WR ContactForm

en: Capture form submissions from Quform
sk_SK: Zachytávať výstupy z formulárov modulu Quform

en: Capture form submissions from Ninja Forms
sk_SK: Zachytávať výstupy z formulárov modulu Ninja Forms

en: Capture form submissions from Enfold Theme
sk_SK: Zachytávať výstupy z formulárov modulu Enfold Theme

en: Can See Submission data
sk_SK: Môže vidieť uložené dáta

en: Allow only Administrators to see CFDB administration screens
sk_SK: Povoliť zobrazenie CFDB v administrácii len len pre rolu Administrátor

en: Can See Submission when using shortcodes
sk_SK: Môže vidieť uložené dáta s použitím skrátených kódov

en: Can Edit/Delete Submission data
sk_SK: Môže upravovať/zmazať zachytené údaje

en: Generate [submit_time] tag for Contact Form 7 email
sk_SK: Generovať [submit_time] pre email Contact Form 7

en: Allow Any Function in Short Codes
sk_SK: Povoliť všetky funkcie v skrátených kódoch

en: (Creates a security hole)
sk_SK: (vytvára bezpečnostnú dieru)

en: Allow RSS URLs
sk_SK: Povoliť RSS URL adresy

en: Timezone to capture Submit Time. Blank will use WordPress Timezone setting. <a target="_blank" href="http://www.php.net/manual/en/timezones.php">Options</a>
sk_SK: Časová zóna pre zachytenie času odoslania. Nechajte prázdne pre použitie nastavenia WordPress. <a target="_blank" href="http://www.php.net/manual/en/timezones.php">Možnosti</a>

en: Maximum number of rows to retrieve from the DB for the Admin display
sk_SK: Maximálny počet riadkov zobrazených na stránke administrácie

en: #Rows (of maximum above) visible in the Admin datatable
sk_SK: #Riadky (z maximálneho počtu, nastaveného vyššie) viditeľné v administrácii

en: Use fixed width in Admin datatable
sk_SK: Použiť pevnú šírku tabuľky v administrácii

en: Use Javascript-enabled tables in Admin Database page
sk_SK: Použiť Javascript pre zapnutie tabuliek v administrácii

en: Show line breaks in submitted data table
sk_SK: Zobraziť zalomenie riadkov v dátovej tabuľke

en: Use Custom Date-Time Display Format (below)
sk_SK: Použiť uživatelské zobrazenie dátumu a času (nižšie)

en: Date-Time Display Format
sk_SK: Formát zobrazenia dátumu a času

en: Export URLs instead of file names for uploaded files
sk_SK: Exportovať URL adresu namiesto mena nahratých súborov

en: Do not save <u>fields</u> in DB named (comma-separated list, no spaces)
sk_SK: Neukladať <u>polia</u> do databázy (čiarkou oddelený zoznam, bez medzier)

en: Do not save <u>forms</u> in DB named (comma-separated list, no spaces)
sk_SK: Neukladať <u>formuláre</u> do databázy (čiarkou oddelený zoznam, bez medzier)

en: Save Cookie Data with Form Submissions
sk_SK: Uložiť dáta cookie

en: Save only cookies in DB named (comma-separated list, no spaces, and above option must be set to true)
sk_SK: Uložiť do databázy iba cookies (čiarkou oddelený zoznam bez medzier, musí byť povolená predchádzajúca voľba)

en: Show the query used to display results
sk_SK: Zobraziť dotaz použitý k zobrazeniu výsledkov

en: Error output file (full path) or email address
sk_SK: Chyba výstupného súboru (plnej cesty) alebo emailovej adresy

en: Drop this plugin's Database table on uninstall
sk_SK: Zmazať tabuľku modulu z databázy a odinštalovať

en: Administrator
sk_SK: Administrátor

en: Editor
sk_SK: Redaktor

en: Author
sk_SK: Autor

en: Contributor
sk_SK: Prispievateľ

en: Subscriber
sk_SK: Odberateľ

en: Anyone
sk_SK: ktokoľvek

en: Missing form parameters
sk_SK: Chýbajúce parametre formulára

en: No such file.
sk_SK: Žiadny soubor

en: Invalid:
sk_SK: Neplatný:

en: Valid:
sk_SK: Platný:

en: Short Code
sk_SK: Skrátený kód

en: Options
sk_SK: Nastavenia

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: Missing Zend Framework
sk_SK: Chýbajúci Zend Framework

en: Database
sk_SK: Databáza

en: Database Options
sk_SK: Voľby databázy

en: Build Short Code
sk_SK: Vytvoriť skrátený kód

en: Reference
sk_SK: Doporučenia

en: Export
sk_SK: Exportovať

en: Rate this Plugin
sk_SK: Ohodnoťte tento modul

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Import CSV File into Form
sk_SK: Import CSV súboru do formulára

en: File
sk_SK: Súbor

en: New Form
sk_SK: Nový formulár

en: Existing Form
sk_SK: Existujúci formulár

en: Rename Form
sk_SK: Premenovať formulár

en: Rename
sk_SK: Premenovať

en: Backup Form to CSV File
sk_SK: Záloha formulára do CSV súboru

en: Backup a form into a CSV file that can be re-imported without loss of data.
sk_SK: Záloha formulára do CSV súboru, ktorý môže byť znovu naimportovaný bez straty dát.

en: Limitation: this will not export file uploads.
sk_SK: Obmedzenie: this will not export file uploads.

en: Limitation: extremely large numbers of records in your form may cause the export operation on your server to run out of memory, thereby not giving you all the rows.
sk_SK: Obmedzenie: príliš veľa záznamov vo vašom formulári môže spôsobiť, že čas operácie exportu prekročí limit pamäte na vašom serveri,

en: Error: "
sk_SK: Chyba: "

en: " should not contain double-quotes (")
sk_SK: " nemôže obsahovať dvojité uvodzovky (")

en: Error: no form is chosen
sk_SK: Chyba: nie je vybratý formulár

en: Warning: "search" field ignored because FIELD is used (use one but not both)
sk_SK: Varovanie: pole "hľadať" je ignorované, pretože je zapnutý "filter" (nie je možné použiť súčasne)

en: Error: "FIELD": if you provide a value for "Start Row" then you must also provide a value for "Num Rows"
sk_SK: Chyba: "FIELD": ak zadáte hodnotu pre "Prvý riadok", musíte takisto zadať hodnotu "Počet riadkov"

en: Error: "FIELD": "Num Rows" must be a positive integer
sk_SK: Chyba: "FIELD": "Počet riadkov" musí byť kladné celé číslo

en: Error: "FIELD": "Start Row" must be a positive integer
sk_SK: Chyba: "FIELD": "Prvný riadok" musí byť kladné celé číslo

en: Error: [cfdb-html] has empty Template. It will not output anything.
sk_SK: Chyba: [cfdb-html] má prázdnu šablónu. Nič sa nezobrazí

en: Warning: the function includes your WP login information. Avoid sharing it.
sk_SK: Varovanie: táto funkcia obsahuje vaše WP prihlasovacie údaje. Vyhýbajte sa ich zdieľaniu.

en: Error: WP User and Password are required for the Google Spreadsheet to pull data from your WordPress site.
sk_SK: Chyba: WP uživateľské meno a heslo sú vyžadované, aby mohli Google tabuľky stiahnuť dáta z vašej WordPress stránky.

en: Because the generated URL would be too long, you must use this alternative function and add its script to your Google Spreadsheet
sk_SK: Pretože generovaná URL adresa môže byť príliš dlhá, musíte použiť náhradnú funkciu a pridať jej skript do vašej Google tabuľky

en: Export and Short Code Builder
sk_SK: Tvorca skrátených kódov a exportu

en: form
sk_SK: formulár

en: * Select a form *
sk_SK: * Vyberte formulár *

en: Export File
sk_SK: Súbor exportu

en: Plain CSV (UTF-8)
sk_SK: Prostý CSV (UTF-8)

en: Excel CSV for Japanese (Shift-JIS)
sk_SK: Excel CSV pre Japansko (Shift-JIS)

en: Google Spreadsheet Live Data
sk_SK: Tabuľka Google Live Data

en: Item Title
sk_SK: Názov položky

en: Provide a WP login for the Google Spreadsheet to use to connect to your WP site
sk_SK: Poskytnite vaše WP prihlasovacie údaje Google tabuľkám pre spojenie s vašimi WP stránkami

en: Optional: provide a WP login for the link to work without being already logged in
sk_SK: Voliteľné: poskytnite WP prihlasovacie údaje, aby nebolo potrebné prihlasovať sa opätovne

en: WP User
sk_SK: WP uživateľ

en: WP Password
sk_SK: WP heslo

en: Hide Credentials
sk_SK: Skryť poverenia

en: Generated Export Link:
sk_SK: Generovaný odkaz k exportu:

en: Enter this function into a cell in your Google Spreadsheet:
sk_SK: Vložiť túto funkciu do bunky vašej Google tabuľky:

en: Generated Google Spreadsheet Function:
sk_SK: Generovaná funkcia Google tabuľky:

en: Replace <strong>&lt;password&gt;</strong> with your <em>WordPress</em> password
sk_SK: Nahraďte <strong>&lt;heslo&gt;</strong> vašim <em>WordPress</em> heslom

en: Requires code installed in your Google Spreadsheet script editor.
sk_SK: Vyžaduje kód nainštalovaný v úpravcovi skriptu Google tabuľky.

en: Get code
sk_SK: Získať kód

en: See instructions.
sk_SK: Pozri inštrukcie.

en: * Select a short code *
sk_SK: * Vyberte zkratku *

en: Generated Short Code:
sk_SK: Generovaný skrátený kód:

en: (Did you know: you can create your own short code)
sk_SK: (Viete, že môžete vytvoriť vlastný skrátený kód?)

en: Security
sk_SK: Zabezpečenie

en: role
sk_SK: oprávnenia

en: Which fields/columns do you want to display?
sk_SK: Ktoré polia/stĺpce chcete zobrazovať?

en: show
sk_SK: zobraziť

en: field1,field2,field3
sk_SK: pole1,pole2,pole3

en: hide
sk_SK: skryť

en: Which rows/submissions do you want to display?
sk_SK: Ktoré riadky/výstupy chcete zobraziť?

en: Validate submit_time
sk_SK: Overiť submit_time

en: Formats
sk_SK: Formáty

en: Num Rows
sk_SK: Počet riadkov

en: Start Row (0)
sk_SK: Prvý riadok (0)

en: Table Headers
sk_SK: Nadpis tabuľky

en: Include Header Row
sk_SK: Vložiť riadok hlavičky

en: headers
sk_SK: nadpisy

en: display as
sk_SK: zobraziť ako

en: field1=Display Name 1,field2=Display Name 2
sk_SK: pole1=Meno 1,pole2=Meno 2

en: HTML Table Formatting
sk_SK: Formátovanie HTML tabuliek

en: class
sk_SK: trieda

en: HTML class
sk_SK: HTML trieda

en: style
sk_SK: styl

en: CSS style
sk_SK: CSS štýl

en: [cfdb-datatable] Options
sk_SK: [cfdb-datatable] Voľby

en: edit
sk_SK: upraviť

en: datatable options (JSON)
sk_SK: voľby dátovej tabuľky (JSON)

en: [cfdb-json] Options
sk_SK: [cfdb-json] Voľby

en: [cfdb-value] Options
sk_SK: [cfdb-value] Voľby

en: function
sk_SK: funkcia

en: delimiter
sk_SK: oddeľovač

en: [cfdb-html] Options
sk_SK: [cfdb-html] Voľby

en: filelinks
sk_SK: filelnks

en: name
sk_SK: meno

en: link
sk_SK: odkaz

en: Template
sk_SK: Šablóna

en: [cfdb-export-link] Options
sk_SK: [cfdb-export-link] Voľby

en: Before
sk_SK: Pred skráteným kódom

en: Optional HTML/Javascript before the short code output
sk_SK: Voliteľné HTML/Javascript pred výstupom skráteného kódu

en: After
sk_SK: Za skráteným kódom

en: Optional HTML/Javascript after the short code output
sk_SK: Voliteľné HTML/Javascript za výstupom skráteného kódu

en: Transform
sk_SK: Prevod

en: PHP function or class
sk_SK: PHP funkcia alebo trieda

en: No form submissions in the database
sk_SK: V databázi nie je žiadny formulár

en: Google Login for Upload
sk_SK: Google prihlásenie pre nahrávanie

en: Cannot perform operation because jQuery is not loaded in this page
sk_SK: Nie je možné vykonať túto operáciu, pretože jQuery nie je na tejto stránke načítané

en: You will now be navigated to the builder page where it will generate a function to place in your Google Spreadsheet
sk_SK: Teraz budete presmerovaný na stránku úpravcu, kde získate vygenerovanú funkciu, ktorú umiestnite do vašej Google tabuľky

en: Google Spreadsheet
sk_SK: Tabuľka Google

en: Advanced Export
sk_SK: Rozšírený export

en: Delete All This Form's Records
sk_SK: Vymazať všetky záznamy tohoto formulár

en: Are you sure you want to delete all the data for this form?
sk_SK: Určite chcete vymazať všetky dáta z tohoto formulára?

en: Remove _wpcf7 columns
sk_SK: Odobrať _wpcf7 stĺpce

en: Edit Data Mode
sk_SK: Upraviť dáta

en: Did you know: This plugin captures data from both these plugins:
sk_SK: Vedeli ste, že tento modul získava dáta z týchto modulov:

en: Did you know: You can add this data to your posts and pages using these shortcodes:
sk_SK: Vedeli ste, že môžete pridať tieto dáta do vašich príspevkov a stránok pomocou nasledovných skrátených kódov:

en: Would you like to help translate this plugin into your language?
sk_SK: Chceli by ste pomôcť s prekladom tohoto modulu do vašeho jazyka?

en: How to create a translation
sk_SK: Ako vytvoriť preklad

en: Query:
sk_SK: Dotaz:

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Add Column
sk_SK: Pridať stĺpec

en: Delete Column
sk_SK: Zmazať stĺpec

en: next »
sk_SK: ďalšia »

en: « prev
sk_SK: « predchádzajúca

en: Returned entries %s to %s of %s entries in the database
sk_SK: Vrátené záznamy od %s  do %s z celkovo %s záznamov v databáze

en: All
sk_SK: Všetky

en: You do not have sufficient permissions to access this data.
sk_SK: Nemáte dostatečné oprávnenia pre prístup k týmto dátam.

en: Setting up a Google Spreadsheet to pull in data from WordPress requires these manual steps:
sk_SK: Nastavenia tabuľky Google pre získanie dát z WordPress vyžaduje nasledovné kroky:

en: Log into Google Docs and create a new Google Spreadsheet
sk_SK: Prihláste sa do Google dokumentov a vytvorte novú tabuľku

en: Go to <strong>Tools</strong> menu -> <strong>Script Editor...
sk_SK: Choďte do <strong>Nástroje</strong> menu -> <strong>Script Editor...

en: Choose <strong>Spreadsheet</strong>
sk_SK: Zvoliť <strong>Tabuľku</strong>.

en: Delete any text that is already there
sk_SK: Zmazať akýkoľvek text, ktorý už existuje

en: <strong>Copy</strong> the text from
sk_SK: <strong>Skopírujte</strong> tento text z

en: THIS SCRIPT FILE
sk_SK: TOHOTO SÚBORU

en: and <strong>paste</strong> it into the Google script editor
sk_SK: a <strong>vložte</strong> ho do Google úpravcu skriptov

en: <strong>Save</strong> the script
sk_SK: Uložiť<strong>skript</strong>.

en: Click on a cell A1 in the Spreadsheet (or any cell)
sk_SK: Kliknite na bunku A1 v tabuľke (alebo na ktorúkoľvek)

en: Enter in the cell the formula:
sk_SK: Vložiť do bunky formulu:

en: Customize the output by creating a Google Spreadsheet Function call with additional options
sk_SK: Upravte výstup vytvorením funkcie Google tabuľky s rozšírenými voľbami

en: How to Set up Google Spreadsheet to pull data from WordPress
sk_SK: Ako nastaviť tabulľy Google pre získanie dát z WordPress

en: Login Failed
sk_SK: Prihlásenie zlyhalo

en: New Google Spreadsheet
sk_SK: Nová Google tabuľka

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error: plugin "Contact Form to DB Extension" requires a newer version of PHP to be running.
sk_SK: Chyba: modul "Contact Form to DB Extension" vyžaduje pre svoj beh novšiu verziu PHP.

en: Minimal version of PHP required:
sk_SK: Minimálna požadovaná verzia PHP:

en: Your server's PHP version:
sk_SK: Verzia PHP vašeho serveru:
