Development (trunk) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: CSV Delimiter
pl: Separator CSV

en: * Select a form *
pl: * Wybierz formularz *

en: (Did you know: you can create your own short code)
pl: (Czy wiesz, że: możesz stworzyć własny kod skrótowy)

en: number
pl: liczba

en: Advanced Export
pl: Eksport zaawansowany

en: Delete All This Form's Records
pl: Usuń wszystkie dane tego formularza

en: Are you sure you want to delete all the data for this form?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć zapisy wszystkich danych, jakie zostały wprowadzone do tego formularza?

en: Edit Data Mode
pl: Tryb edytowania danych

en: Did you know: This plugin captures data from these plugins:
pl: Czy wiesz, że: ta wtyczka zapisuje dane z następujących wtyczek:

en: Did you know: You can add this data to your posts and pages using these shortcodes:
pl: Czy wiesz, że: możesz dodać te dane do swoich stron i wpisów przy użyciu następujących kodów skrótowych:

en: Would you like to help translate this plugin into your language?
pl: Czy chciałbyś pomóc w przetłumaczeniu tej wtyczki na Twój język?

en: How to create a translation
pl: Jak stworzyć tłumaczenie

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Upload
pl: Prześlij

en: Delete Column
pl: Usuń kolumnę

en: Returned entries %s to %s of %s entries in the database
pl: Wyświetlanie wyników od %s do %s z łącznej liczby %s wyników w bazie

en: All
pl: Wszystkie

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Author
pl: Autor

note: #-#-#-#-#  tmp-contact-form-7-to-database-extension.pot (Contactic 2.10.16)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Contactic
pl: Baza formularzy

en: Short Code
pl: Kody skrótowe

en: Options
pl: Ustawienia

en: Delete
pl: Usuń

en: Export
pl: Eksportuj

en: Rate this Plugin
pl: Oceń tą wtyczkę

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Support
pl: Pomoc
