Contact Form - en to cs_CZ translation catalogue (217 entries)

en: %1$sNote:%2$s The contact form is not protected from spam and bots. Use %3$s Captcha by BestWebSoft plugin %5$s or %4$s reCaptcha by BestWebSoft plugin %5$s to protect your contact form.
cs_CZ: %1$sPoznámka:%2$s Kontaktní formulář není chráněn proti spamu a botům. Pro ochranu kontaktního formuláře použijte %3$s plugin Captcha by BestWebSoft %5$s nebo %4$s plugin reCaptcha by BestWebSoft %5$s.

en: 'FROM' field
cs_CZ: Pole „od“

en: 'Send me a copy' block
cs_CZ: blok „Odeslat mi kopii“

en: 'Visible' and 'Disabled for editing' options will be applied only to logged-in users.
cs_CZ: Možnosti „Viditelné“ a „Zakázáno pro úpravy“ budou fungovat pouze pro přihlášené uživatele.

en: A valid email address is required.
cs_CZ: Je vyžadována platná emailová adresa.

en: Action after email is sent
cs_CZ: Akce po odeslání emailu

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Activate for network
cs_CZ: Aktivovat pro síť

en: Add Contact Form  to your page or post using the following shortcode:
cs_CZ: Přidejte kontaktní formulář na stránku nebo do příspěvku pomocí následujícího zkráceného kódu:

en: Add a language
cs_CZ: Přidat jazyk

en: Add department selectbox to the contact form
cs_CZ: Přidat do kontaktního formuláře Výběrové pole oddělení

en: Add multiple forms
cs_CZ: Přidat více formulářů

en: Add placeholder to the input blocks
cs_CZ: Přidat zástupný symbol do vstupních bloků

en: Add to the form
cs_CZ: Přidat do formuláře

en: Add tooltips
cs_CZ: Přidat popisky

en: Additional Settings
cs_CZ: Další nastavení

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Address is required.
cs_CZ: Adresa je povinná.

en: Agreement checkbox
cs_CZ: Zaškrtávací políčko Souhlasu

en: Appearance
cs_CZ: Vzhled

en: Are you sure that you want to delete this language data?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit data pro tento jazyk?

en: Attachment
cs_CZ: Příloha

en: Attachment block
cs_CZ: Blok příloh

en: Background color of the input field errors
cs_CZ: Barva pozadí vstupního pole s chybou

en: Border color
cs_CZ: Barva ohraničení

en: Border color of the input field errors
cs_CZ: Barva ohraničení vstupního pole s chybou

en: Border width in px, numbers only
cs_CZ: Šířka okraje v px, pouze čísla

en: Bottom
cs_CZ: Dole

en: Button color
cs_CZ: Barva tlačítka

en: Button text color
cs_CZ: Barva textu tlačítka

en: Center
cs_CZ: Na střed

en: Change the names of the contact form fields and error messages
cs_CZ: Změnit názvy polí kontaktního formuláře a chybových zpráv

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close notice
cs_CZ: Zavřít poznámku

en: Color of the input field errors.
cs_CZ: Barva vstupního pole s chybou.

en: Contact Form Settings
cs_CZ: Nastavenie kontaktního formuláře

en: Contact Form Shortcode
cs_CZ: "Shortcode" kontaktního formuláře

en: Contact Form plugin doesn't support your current version of Contact Form Multi plugin. Please update Contact Form Multi plugin to version 1.2.6 or higher.
cs_CZ: Zásuvný modul Kontaktní formulář nepodporuje vaši aktuální verzi zásuvného modulu Kontaktní formulář Multi. Aktualizujte prosím plugin Contact Form Multi na verzi 1.2.6 nebo vyšší.

en: Contact Form plugin requires PHP %s or higher. Please contact your hosting provider to upgrade PHP version.
cs_CZ: Zásuvný modul kontaktního formuláře vyžaduje PHP %s nebo vyšší. Kontaktujte prosím svého poskytovatele hostingu a požádejte ho o aktualizaci verze PHP.

en: Contact Form | Preview
cs_CZ: Kontaktní formulář | Náhled

en: Contact form
cs_CZ: Kontaktní formulář

en: Contact from
cs_CZ: Kontakt

en: Create Field
cs_CZ: Vytvořit pole

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom Code
cs_CZ: Vlastní kód

en: Date/Time
cs_CZ: Datum/Čas

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Delete an attachment file from the server after the email is sent
cs_CZ: Po odeslání emailu odstranit přiložený soubor ze serveru

en: Department selectbox
cs_CZ: Výběrové pole oddělení

en: Disabled for editing
cs_CZ: Zakázáno pro úpravy

en: Display additional info in the email
cs_CZ: Zobrazit v emailu další informace

en: Display error messages
cs_CZ: Zobrazit chybové zprávy

en: Display error messages & color of the input field errors
cs_CZ: Zobrazit chybové zprávy a barvu vstupního pole s chybou

en: Display text
cs_CZ: Zobrazený text

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Drag the necessary field to sort fields.
cs_CZ: Přetažením změníte pořadí polí.

en: Email 'FROM' field option was changed, which may cause email messages being moved to the spam folder or email delivery failures.
cs_CZ: Pole „od“ bylo změněno, což může způsobit doručení zpráv do složky spam, nebo selhání doručení emailu.

en: Email Address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Email address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Email in HTML format sending
cs_CZ: Odeslání emailu ve formátu HTML

en: Enable to multiple file selection
cs_CZ: Povolení výběru více souborů

en: Ensure your contact form are correctly configured. Check your settings now!
cs_CZ: Zkontrolujte, zda je kontaktní formulář správně nakonfigurován. Zkontrolujte své nastavení!

en: Enter multiple email addresses separated by comma for receiving messages.
cs_CZ: Zadejte více e-mailových adres oddělených čárkou pro příjem zpráv.

en: Enter your %1$sMeasurement ID%2$s to track contact form submissions in Google Analytics.
cs_CZ: Zadejte své %1$sID měření%2$s pro sledování odeslání kontaktního formuláře v Google Analytics.

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error message about the file type for the Attachment field
cs_CZ: Chybová zpráva o typu souboru pro pole Příloha

en: Error message for Limit for the Message field
cs_CZ: Chybová zpráva pro limit pole Zpráva

en: Error message for the Address field
cs_CZ: Chybová zpráva pro pole Adresa

en: Error message for the Captcha field
cs_CZ: Chybová zpráva pro pole Captcha

en: Error message for the Email field
cs_CZ: Chybová zpráva pro pole Email

en: Error message for the Message field
cs_CZ: Chybová zpráva pro pole Zpráva

en: Error message for the Name field
cs_CZ: Chybová zpráva pro pole Jméno

en: Error message for the Phone field
cs_CZ: Chybová zpráva pro pole Telefon

en: Error message for the Subject field
cs_CZ: Chybová zpráva pro pole Předmět

en: Error message for the whole form
cs_CZ: Chybová zpráva pro celý formulář

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
cs_CZ: Chybová zpráva při překročení omezení velikosti souboru pro pole Příloha

en: Error message while moving the file for the Attachment field
cs_CZ: Chybová zpráva při neúspěšném přesunu souboru do pole Příloha

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
cs_CZ: Chybová zpráva při neúspěšném nahrání souboru na server pro pole Příloha

en: Error text color
cs_CZ: Barva textu chyby

en: Errors color
cs_CZ: Barva chyb

en: Errors output
cs_CZ: Chybový výstup

en: Example: Date/Time: August 19, 2013 8:50 pm
cs_CZ: Příklad: Datum/čas: 19. srpna 2013 8:50 pm

en: Example: Sent from (IP address): 127.0.0.1
cs_CZ: Příklad: Odesláno z (IP adresy): 127.0.0.1

en: Example: Sent from (referer):   https://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/
cs_CZ: Příklad: Odesláno od (referer): https://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/

en: Example: Using (user agent): Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36
cs_CZ: Příklad: S použitím (uživatelský agent): Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36

en: FAQ
cs_CZ: Časté dotazy <acronym title="Frequently asked questions">(FAQ)</acronym>

en: Field Type
cs_CZ: Typ pole

en: Field's default value
cs_CZ: Výchozí hodnota pole

en: Field's default/available value
cs_CZ: Výchozí/dostupná hodnota pole

en: Fields
cs_CZ: Pole

en: File format is not valid.
cs_CZ: Formát souboru není platný.

en: File upload error.
cs_CZ: Chyba odeslání souboru.

en: Form align
cs_CZ: Zarovnání formuláře

en: Form layout
cs_CZ: Rozložení formuláře

en: GDPR Compliance
cs_CZ: Soulad s nařízením GDPR

en: Google Analytics Measurement ID
cs_CZ: ID měření Google Analytics

en: Google Analytics version 4 is required.
cs_CZ: Vyžaduje se služba Google Analytics verze 4.

en: I consent to having this site collect my personal data.
cs_CZ: Souhlasím s tím, aby tato stránka shromažďovala mé osobní údaje.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
cs_CZ: Pokud je vybrána možnost „Přesměrovat na stránku“, pak pole URL by měla být v následujícím formátu

en: If this option is changed, email messages may be moved to the spam folder or email delivery failures may occur.
cs_CZ: Je-li tato možnost změněna, emailové zprávy mohou být přesunuty do složky Nevyžádaná pošta nebo může dojít k selhání doručení emailu.

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
cs_CZ: Pokud vidíte tento MIME, znamená to, že váš emailový klient nepodporuje typ MIME!

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
cs_CZ: Ponecháte-li pole prázdná, zprávy budou zaslány na emailovou adresu zadanou během registrace.

en: If you want to create multiple contact forms, please install the Contact Form Multi plugin.
cs_CZ: Pokud chcete vytvořit více kontaktních formulářů, nainstalujte si plugin Contact Form Multi.

en: Illegal language code
cs_CZ: Neplatný kód jazyka

en: Input fields
cs_CZ: Vstupní pole

en: Input fields background color
cs_CZ: Barva pozadí vstupních polí

en: Install Contact Form Multi plugin to create unlimited number of contact forms.
cs_CZ: Chcete-li vytvořit vícero kontaktních formulářů, nainstalujte si plugin Contact Form Multi.

en: Label text color
cs_CZ: Barva textu popisků

en: Labels align
cs_CZ: Zarovnání popisků

en: Labels position
cs_CZ: Umístění popisků

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Language Settings
cs_CZ: Nastavení jazyka

en: Learn More
cs_CZ: Více informací

en: Learn more
cs_CZ: Dozvědět se více

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč

en: Limit for Message field
cs_CZ: Limit pro pole Zpráva

en: Link to Privacy Policy Page
cs_CZ: Odkaz na stránku se zásadami ochrany osobních údajů

en: Location selectbox
cs_CZ: Umístění výběrového pole

en: Mail
cs_CZ: Email

en: Manage messages that have been sent from your website.
cs_CZ: Spravovat zprávy, které byly odeslány z vašeho webu.

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Message length does not meet requirements.
cs_CZ: Délka zprávy nesplňuje požadavky.

en: Message text is required.
cs_CZ: Text zprávy je povinný.

en: Min / Max symbols in the message
cs_CZ: Symboly Min / Max ve zprávě

en: Min / Max symbols in the message cannot be empty.
cs_CZ: Symboly Min/Max ve zprávě nemohou být prázdné.

en: Misc
cs_CZ: Různé

en: Multi-attachment
cs_CZ: Vícenásobné připojení

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: One column
cs_CZ: Jeden sloupec

en: Optional checkbox
cs_CZ: Volitelné zaškrtávací políčko

en: Optional checkbox, the results of which will be displayed in email
cs_CZ: Volitelné zaškrtávací políčko, jeho výsledek bude zobrazen v emailu

en: Phone Number
cs_CZ: Telefonní číslo

en: Phone number
cs_CZ: Telefonní číslo

en: Phone number is required.
cs_CZ: Telefonní číslo je povinné.

en: Placeholder color
cs_CZ: Barva zástupného symbolu

en: Placeholder color of the input field errors
cs_CZ: Barva zástupného symbolu v poli s chybou

en: Please activate the appropriate option on
cs_CZ: Aktivujte příslušnou možnost na

en: Please enable JavaScript in your browser.
cs_CZ: Povolte prosím ve svém prohlížeči JavaScript.

en: Please enable JavaScript to change '%1$s', '%2$s', '%3$s', '%4$s' options and for fields sorting.
cs_CZ: Pro změnu možností '%1$s', '%2$s', '%3$s', '%4$s' a pro třídění polí povolte JavaScript.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
cs_CZ: Zadejte platnou emailovou adresu do pole „Od“.

en: Please enter a valid email address in the 'Use this email address' field.
cs_CZ: Zadejte platnou emailovou adresu do pole „Použít tuto emailovou adresu“.

en: Please enter only letters and numbers at least 3 characters, words seperated by spaces
cs_CZ: Zadávejte prosím pouze písmena a číslice o délce alespoň 3 znaky, slova oddělujte mezerami

en: Please enter only letters at least 3 characters, words seperated by spaces
cs_CZ: Zadávejte prosím pouze písmena o délce alespoň 3 znaky, slova oddělujte mezerami

en: Please enter only numbers at least 6 characters
cs_CZ: Zadávejte prosím pouze čísla o délce alespoň 6 znaků

en: Please fill out the CAPTCHA.
cs_CZ: Opište CAPTCHA text.

en: Please make corrections below and try again.
cs_CZ: Opravte chyby a zkuste to znovu.

en: Redirect to the page
cs_CZ: Přesměrování na stránku

en: Required
cs_CZ: Povinné

en: Required checkbox for submitting the form
cs_CZ: Povinné udělení souhlasu při odeslání formuláře

en: Required symbol
cs_CZ: Povinný symbol

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Save emails to the database
cs_CZ: Ukládat emaily do databáze

en: Select Color
cs_CZ: Vybrat barvu

en: Select a username
cs_CZ: Vyberte uživatelské jméno

en: Select a username of the person who should get the messages from the contact form.
cs_CZ: Vyberte uživatelské jméno osoby, která by měla dostávat zprávy z kontaktního formuláře.

en: Send me a copy
cs_CZ: Zaslat mi kopii

en: Sending method
cs_CZ: Metoda odesílání

en: Sent from (IP address)
cs_CZ: Odesláno z (IP adresy)

en: Sent from (ip address)
cs_CZ: Odesláno z (IP adresy)

en: Sent from (referer)
cs_CZ: Odesláno z (referer)

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings are not saved.
cs_CZ: Nastavení se neuložilo.

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení byla uložena.

en: Site
cs_CZ: Stránka

en: Sorry, email message could not be delivered.
cs_CZ: Emailovou zprávu nelze doručit.

en: Sorry, your nonce did not verify.
cs_CZ: Omlouváme se, vaše nonce nebyla ověřena.

en: Specify a mask which will be used for the phone validation, where * is a number. Use only the following symbols: %s
cs_CZ: Zadejte masku, která se použije pro ověření telefonu, kde * je číslo. Používejte pouze následující symboly: %s

en: Style options
cs_CZ: Nastavení stylů

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Subject is required.
cs_CZ: Předmět zprávy je povinný.

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Submit button
cs_CZ: Tlačítko Odeslat

en: Submit position
cs_CZ: Umístění tlačítka Odeslat

en: Such user does not exist.
cs_CZ: Takový uživatel neexistuje.

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.
cs_CZ: Podporované typy souborů: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.

en: Test your contact form
cs_CZ: Otestujte svůj kontaktní formulář

en: Text color
cs_CZ: Barva textu

en: Text fields color
cs_CZ: Barva textových polí

en: Thank you for contacting us.
cs_CZ: Děkujeme, že jste nás kontaktovali.

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
cs_CZ: Emailová adresa uživatele, který vyplnil formulář bude použita v poli „Od“.

en: The file could not be uploaded.
cs_CZ: Soubor nelze odeslat.

en: The name of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
cs_CZ: V poli "Od" se použije jméno uživatele, který vyplňuje formulář.

en: The user's email address
cs_CZ: Emailová adresa uživatele

en: This file is too large.
cs_CZ: Soubor je příliš veliký.

en: Tips below the Attachment
cs_CZ: Tipy pod přílohou

en: Tips below the Attachment block
cs_CZ: Zobrazení tipů pod blokem příloh

en: Title
cs_CZ: Nadpis

en: Top
cs_CZ: Nahoře

en: Two columns
cs_CZ: Dva sloupce

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Aktualizovat na Pro

en: Use User's email as a default value if the user is logged in.
cs_CZ: Použijte e-mail uživatele jako výchozí hodnotu, pokud je uživatel přihlášen.

en: Use User's name as a default value if the user is logged in.
cs_CZ: Pokud je uživatel přihlášen, použijte jako výchozí hodnotu jméno uživatele.

en: Use shortcode
cs_CZ: Použít zkrácený kód

en: Use the changed names of the contact form fields in the email
cs_CZ: Použít změněné názvy polí kontaktního formuláře v emailu

en: Use this email address
cs_CZ: Použít tuto emailovou adresu

en: Used
cs_CZ: Použité

en: User email
cs_CZ: Uživatelský email

en: User name
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Users can attach the following file formats
cs_CZ: Uživatelé mohou připojit následující formáty souborů

en: Using
cs_CZ: S použitím

en: Using (user agent)
cs_CZ: S použitím (uživatelský agent)

en: Visible
cs_CZ: Viditelné

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: Width in px, numbers only
cs_CZ: Šířka v px, pouze čísla

en: You can use the PHP mail function for mailing
cs_CZ: Pro odesílání můžete použít funkci PHP mail

en: You can use the WordPress wp_mail function for mailing
cs_CZ: Pro zasílání e-mailů můžete použít funkci WordPress wp_mail

en: Your name is required.
cs_CZ: Vaše jméno je povinné.

en: allows to store your messages to the database.
cs_CZ: umožňuje ukládání zpráv do databáze.

en: between %1$d and %2$d characters
cs_CZ: mezi znaky %1$d a %2$d

en: between %1$d, and %2$d characters
cs_CZ: mezi znaky %1$d a %2$d

en: click to expand/hide the list
cs_CZ: kliknutím rozbalíte/skryjete seznam

en: for this language
cs_CZ: pro tento jazyk

en: less than %1$d characters
cs_CZ: méně než %1$d znaků

en: more than %1$d characters
cs_CZ: více než %1$d znaků

en: settings page
cs_CZ: stránka nastavení
