Contact Form - en to af translation catalogue (218 entries)

en: %1$sNote:%2$s The contact form is not protected from spam and bots. Use %3$s Captcha by BestWebSoft plugin %5$s or %4$s reCaptcha by BestWebSoft plugin %5$s to protect your contact form.
af: %1$sLet wel:%2$s Die kontakvorm word nie teen strooipos en bots beskerm nie. Gebruik %3$s Captcha by BestWebSoft-inprop %5$s of %4$s reCaptcha by BestWebSoft-inprop %5$s om jou kontakvorm te beskerm.

en: 'FROM' field
af: 'VAN' veld

en: 'Send me a copy' block
af: 'Stuur vir my 'n kopie'-blokkie

en: 'Visible' and 'Disabled for editing' options will be applied only to logged-in users.
af: 'Sigbare' en 'Gedeaktiveer vir wysiging'-opsies sal slegs op aangemelde gebruikers toegepas word.

en: A valid email address is required.
af: 'n Geldige e-posadres word vereis.

en: Action after email is sent
af: Aksie na epos gestuur is

en: Activate
af: Aktiveer

en: Activate for network
af: Aktiveer vir netwerk

en: Add Contact Form  to your page or post using the following shortcode:
af: Voeg Kontakvorm by jou bladsy of plasing deur die volgende kortkode te gebruik:

en: Add a language
af: Voeg 'n taal by

en: Add department selectbox to the contact form
af: Voeg afdeling seleksieblokkie by die kontakvorm

en: Add multiple forms
af: Voeg verskeie vorms by

en: Add placeholder to the input blocks
af: Voeg 'n plekhouer by die inset blokke

en: Add to the form
af: Voeg by die vorm by

en: Add tooltips
af: Voeg tool-wenke

en: Additional Settings
af: Addistionele Stellings

en: Address
af: Adres:

en: Address is required.
af: Adres word benodig.

en: Agreement checkbox
af: Ooreenstemming checkbox

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Are you sure that you want to delete this language data?
af: Is u seker dat u die taal data wil verwyder?

en: Attachment
af: Aanhegsel:

en: Attachment block
af: Aanhegsel blok

en: Background color of the input field errors
af: Agtergrond kleur van die inset veld foutboodskappe

en: Border color
af: Rand kleur

en: Border color of the input field errors
af: Rand-kleur van die inset veld foutboodskappe

en: Border width in px, numbers only
af: Rand wydte in px, nommers alleenlik

en: Bottom
af: Onder

en: Button color
af: Knoppie Kleur

en: Button text color
af: Knoppie teks kleur

en: Center
af: Middel

en: Change the names of the contact form fields and error messages
af: Verander die name van die kontak vorm velde en foutboodskappe

en: Close
af: Sluit

en: Close notice
af: Nou kennisgewing

en: Color of the input field errors.
af: Kleur van die inset veld foutboodskappe

en: Contact Form Settings
af: Kontak Form Verstellings

en: Contact Form Shortcode
af: Kontakvorm Shortcode

en: Contact Form plugin doesn't support your current version of Contact Form Multi plugin. Please update Contact Form Multi plugin to version 1.2.6 or higher.
af: Kontakvorm-inprop ondersteun nie jou huidige weergawe van Kontakvorm Multi-inprop nie. Dateer asseblief Kontakvorm Multi-inprop op na weergawe 1.2.6 of hoër.

en: Contact Form plugin requires PHP %s or higher. Please contact your hosting provider to upgrade PHP version.
af: Kontakvorm-inprop vereis PHP %s of hoër. Kontak asseblief jou gasheerverskaffer om PHP-weergawe op te gradeer.

en: Contact Form | Preview
af: Kontakvorm | Voorskou

en: Contact form
af: Kontak Vorm

en: Contact from
af: Kontak Vorm

en: Create Field
af: Skep veld

en: Custom
af: Pasgemaak

en: Custom Code
af: Pasgemaakte kode

en: Date/Time
af: Datum/Tyd

en: Default
af: Verstek

en: Delete an attachment file from the server after the email is sent
af: Verwyder 'n aanhegsel dataleêr van die server na epos gestuur is

en: Department selectbox
af: Departement seleksiekas

en: Disabled for editing
af: Gedeaktiveer vir wysiging

en: Display additional info in the email
af: Toon addisionele inligting in die epos

en: Display error messages
af: Toon foutboodskappe

en: Display error messages & color of the input field errors
af: Toon foutboodskappe & kleur van die inset veld foutboodskappe

en: Display text
af: Toon teks

en: Drag the necessary field to sort fields.
af: Sleep die nodige veld om velde te sorteer.

en: Email
af: Epos

en: Email 'FROM' field option was changed, which may cause email messages being moved to the spam folder or email delivery failures.
af: E-pos 'FROM'-veldopsie is verander, wat kan veroorsaak dat e-posboodskappe na die strooiposvouer geskuif word of e-posafleweringsmislukkings.

en: Email Address
af: Epos Adres:

en: Email address
af: Epos Adres:

en: Email in HTML format sending
af: E-Mail in HTML Format

en: Enable to multiple file selection
af: Aktiveer vir veelvuldige lêerseleksie

en: Ensure your contact form are correctly configured. Check your settings now!
af: Maak seker dat jou kontakvorm korrek opgestel is. Gaan jou instellings nou na!

en: Enter multiple email addresses separated by comma for receiving messages.
af: Voer veelvuldige e-posadresse in, geskei deur kommas vir die ontvangs van boodskappe.

en: Enter your %1$sMeasurement ID%2$s to track contact form submissions in Google Analytics.
af: Voer jou %1$sMeet-ID%2$s in om kontakvormvoorleggings in Google Analytics na te spoor.

en: Error
af: Fout

en: Error message about the file type for the Attachment field
af: Foutboodskap oor die dataleêr tipe vir die Aanhegsel veld

en: Error message for Limit for the Message field
af: Foutboodskap vir Limiet vir die Boodskap-veld

en: Error message for the Address field
af: Foutboodskap vir die Adres veld

en: Error message for the Captcha field
af: Foutboodskap vir die Captcha veld

en: Error message for the Email field
af: Foutboodskap vir die Epos veld

en: Error message for the Message field
af: Foutboodskap vir die Boodskap veld

en: Error message for the Name field
af: FFoutboodskap vir die Naamveld

en: Error message for the Phone field
af: Foutboodskap vir die Telefoon Nommer veld

en: Error message for the Subject field
af: Foutboodskap vir die Onderwerp veld

en: Error message for the whole form
af: Foutboodskap vir die hele vorm

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
af: Foutboodskap wanneer die dataleêr limiet vir die Aanhegsel veld oorskry is

en: Error message while moving the file for the Attachment field
af: Foutboodskap tydens die skuif van dataleêr vir die Aanhegsel veld

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
af: Foutboodskap tydens dataleêr oplaai vir die Aanhegsel veld na die server

en: Error text color
af: Foutboodskap teks kleur

en: Errors color
af: Foutboodskap kleur

en: Errors output
af: Foutboodskap uitset

en: Example: Date/Time: August 19, 2013 8:50 pm
af: Voorbeeld: Datum/Tyd: 19 Augustus 2013 20:50

en: Example: Sent from (IP address): 127.0.0.1
af: Voorbeeld: Gestuur vanaf (IP-adres): 127.0.0.1

en: Example: Sent from (referer):   https://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/
af: Voorbeeld: Gestuur vanaf (verwyser): https://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/

en: Example: Using (user agent): Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36
af: Voorbeeld: Gebruik (gebruikersagent): Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, soos Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36

en: FAQ
af: Gereeld Gestelde Vrae (FAQ)

en: Field Type
af: Veldtipe

en: Field's default value
af: Veld se verstekwaarde

en: Field's default/available value
af: Veld se verstek/beskikbare waarde

en: Fields
af: Velde

en: File format is not valid.
af: Datalêer formaat is nie geldig nie.

en: File upload error.
af: Oplaai van datalêer foutief.

en: Form align
af: Vorm belyn

en: Form layout
af: Vorm uitleg

en: GDPR Compliance
af: GDPR Voldoening

en: Google Analytics Measurement ID
af: Google Analytics-meting-ID

en: Google Analytics version 4 is required.
af: Google Analytics weergawe 4 word vereis.

en: I consent to having this site collect my personal data.
af: Ek stem in dat hierdie webwerf my persoonlike data versamel.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
af: As die 'Redirect to page' opsie geselekteer is moet die URL veld in die volgende formaat wees

en: If this option is changed, email messages may be moved to the spam folder or email delivery failures may occur.
af: As hierdie opsie verander word, kan e-posboodskappe na die strooiposlêer geskuif word of e-posafleweringsmislukkings kan voorkom.

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
af: As u die MIME kan sie, beteken dit dat die MIME tipe nie ondersteun word deur u epos klient nie!

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
af: As u die velde leeg laat, sal die boodskappe gestuur word na die epos adres wat gespesifiseer was gedurende registrasie

en: If you want to create multiple contact forms, please install the Contact Form Multi plugin.
af: As jy veelvuldige kontakvorms wil skep, installeer asseblief die Kontakvorm Multi-inprop.

en: Illegal language code
af: Onwettige taalkode

en: Input fields
af: Inset velde

en: Input fields background color
af: Inset velde agtergrond kleur

en: Install Contact Form Multi plugin to create unlimited number of contact forms.
af: Installeer Kontakvorm Multi-inprop om 'n onbeperkte aantal kontakvorms te skep.

en: Label text color
af: Etiket teks kleur

en: Labels align
af: Etikette belyn

en: Labels position
af: Etikette se posisie

en: Language
af: Taal

en: Language Settings
af: Taal Instellings

en: Learn More
af: Lees meer

en: Learn more
af: Lees meer

en: Left
af: Links

en: License Key
af: Lisensiesleutel

en: Limit for Message field
af: Beperk vir Boodskap veld

en: Link to Privacy Policy Page
af: Skakel na Privaatheidsbeleidbladsy

en: Location selectbox
af: Plek kieskassie

en: Manage messages that have been sent from your website.
af: Bestuur boodskappe wat vanaf jou webwerf gestuur is.

en: Message
af: Boodskap

en: Message length does not meet requirements.
af: Boodskaplengte voldoen nie aan vereistes nie.

en: Message text is required.
af: Boodskapteks word vereis.

en: Min / Max symbols in the message
af: Min / Max simbole in die boodskap

en: Min / Max symbols in the message cannot be empty.
af: Min / Maks simbole in die boodskap kan nie leeg wees nie.

en: Multi-attachment
af: Multi-aanhegting

en: NEW_FORM
af: NUWE_VORM

en: Name
af: Naam

en: One column
af: Een kolom

en: Optional checkbox
af: Opsie checkbox

en: Optional checkbox, the results of which will be displayed in email
af: Opsionele checkbox, die resultate waarvan in die epos sal verskyn

en: Phone Number
af: Telefoon Nommer:

en: Phone number
af: Telefoon nommer:

en: Phone number is required.
af: Telefoonnommer word vereis.

en: Placeholder color
af: Plekhouer kleur

en: Placeholder color of the input field errors
af: Plekhouer kleur van die inset veld foutboodskappe

en: Please activate the appropriate option on
af: Aktiveer asseblief die toepaslike opsie op

en: Please enable JavaScript in your browser.
af: Aktiveer asseblief JavaScript in jou blaaier.

en: Please enable JavaScript to change '%1$s', '%2$s', '%3$s', '%4$s' options and for fields sorting.
af: Aktiveer asseblief JavaScript om '%1$s', '%2$s', '%3$s', '%4$s' opsies en vir veldsortering te verander.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
af: Voer asseblief 'n geldige e-posadres in die 'VAN'-veld in.

en: Please enter a valid email address in the 'Use this email address' field.
af: Voer asseblief 'n geldige e-posadres in die 'Gebruik hierdie e-posadres'-veld in.

en: Please enter only letters and numbers at least 3 characters, words seperated by spaces
af: Voer asseblief slegs letters en syfers in van ten minste 3 karakters, woorde geskei deur spasies

en: Please enter only letters at least 3 characters, words seperated by spaces
af: Voer asseblief slegs letters van ten minste 3 karakters in, woorde geskei deur spasies

en: Please enter only numbers at least 6 characters
af: Voer asseblief slegs syfers van ten minste 6 karakters in

en: Please fill out the CAPTCHA.
af: Vul asseblief die CAPTCHA in.

en: Please make corrections below and try again.
af: Korregeer asseblief die foute hierdoner en probeer weer.

en: Redirect to the page
af: Herlei na die bladsy

en: Required
af: Benodig

en: Required checkbox for submitting the form
af: Benodigde checkbox om die vorm in te dien

en: Required symbol
af: Benodigde simbool

en: Right
af: Regs

en: Save emails to the database
af: Stoor eposse na die databasis.

en: Select Color
af: Kies kleur

en: Select a username
af: Kies 'n gebruikernaam

en: Select a username of the person who should get the messages from the contact form.
af: Kies 'n gebruikersnaam van die persoon wat die boodskappe moet kry vanaf die kontakvorm.

en: Send me a copy
af: Stuur vir my 'n kopie

en: Sending method
af: Stuur metode

en: Sent from (IP address)
af: Gestuur vanaf (IP-adres)

en: Sent from (ip address)
af: Gestuur van (IP-Adres)

en: Sent from (referer)
af: Gestuur van (referer)

en: Settings
af: Verstellings

en: Settings are not saved.
af: Instellings word nie gestoor nie.

en: Settings saved.
af: Verstellings is gestoor.

en: Site
af: Webtuiste

en: Sorry, email message could not be delivered.
af: Verskoning, die epos kon nie gestuur word nie.

en: Sorry, your nonce did not verify.
af: Jammer, jou nonce het nie geverifieer nie.

en: Specify a mask which will be used for the phone validation, where * is a number. Use only the following symbols: %s
af: Spesifiseer 'n masker wat vir die telefoonvalidering gebruik sal word, waar * 'n nommer is. Gebruik slegs die volgende simbole: %s

en: Style options
af: Styl opsies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Subject is required.
af: Vak word vereis.

en: Submit
af: Dien in

en: Submit button
af: Indien knoppie

en: Submit position
af: Dien posisie in

en: Such user does not exist.
af: So 'n gebruiker bestaan nie.

en: Support
af: Steun

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.
af: Ondersteunde datalêer tipes: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.

en: Test your contact form
af: Toets jou kontakvorm

en: Text
af: teks

en: Text color
af: Teks kleur

en: Text fields color
af: Teks velde kleur

en: Thank you for contacting us.
af: Dankie dat jy ons gekontak het.

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
af: Die epos adres van die gebruiker wie die vorm invul sal gebruik word in die 'From/van' veld.

en: The file could not be uploaded.
af: Die datalêer kon nie opgelaai word nie.

en: The name of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
af: Die naam van die gebruiker wie die vorm invul sal gebruik word vir die 'From/Van' veld.

en: The user's email address
af: Die gebruiker se e-posadres

en: This file is too large.
af: Die datalêer is te groot.

en: Tips below the Attachment
af: Wenke onder die Aanhegsel

en: Tips below the Attachment block
af: Wenke onder toe Aanhegsel blok

en: Title
af: Titel

en: Top
af: Bo

en: Two columns
af: Twee kolomme

en: Upgrade to Pro
af: Gradeer op na Pro

en: Use User's email as a default value if the user is logged in.
af: Gebruik Gebruiker se e-pos as 'n verstekwaarde as die gebruiker aangemeld is.

en: Use User's name as a default value if the user is logged in.
af: Gebruik Gebruiker se naam as 'n verstekwaarde as die gebruiker aangemeld is.

en: Use shortcode
af: Gebruik kortkode

en: Use the changed names of the contact form fields in the email
af: Gebruik die veranderde name van die kontakvormvelde in die e-pos

en: Use this email address
af: Gebruik hierdie e-posadres

en: Used
af: Gebruik

en: User email
af: Gebruiker epos

en: User name
af: Gebruikersnaam

en: Users can attach the following file formats
af: Gebruikers kan die volgende dataleêr formate aanheg

en: Using
af: In Gebruik

en: Using (user agent)
af: Gebruik (user agent)

en: Visible
af: Sigbaar

en: Width
af: Wydte

en: Width in px, numbers only
af: Wydte in px, nommers alleenlik

en: You can use the PHP mail function for mailing
af: Jy kan die PHP-posfunksie vir pos gebruik

en: You can use the WordPress wp_mail function for mailing
af: Jy kan die WordPress wp_mail-funksie gebruik vir pos

en: Your name is required.
af: Jou naam word benodig.

en: allows to store your messages to the database.
af: laat toe om jou boodskappe op die databasis te stoor.

en: between %1$d and %2$d characters
af: tussen %1$d en %2$d karakters

en: between %1$d, and %2$d characters
af: tussen %1$d en %2$d karakters

en: click to expand/hide the list
af: Kliek om uit te brei/lys te versteek

en: for this language
af: vir hierdie taal

en: less than %1$d characters
af: minder as %1$d karakters

en: max
af: maks

en: more than %1$d characters
af: meer as %1$d karakters

en: settings page
af: instellings bladsy
