Contact Form 7 - en to si translation catalogue (186 entries)

en: (required)
si: (අවශ්‍ය)

en: (select language)
si: (භාෂාව තෝරන්න)

en: * One choice per line.
si: * පේලියකට එක් තෝරාගැනීමක්

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
si: * එහි තේරුම කොන්දේසිය අනුගමනය කළ ආගන්තුකයා එය පරීක්ෂා නොකළ බවයි.

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
si: * ප්‍රශ්නය|පිළිතුර (උදා: 1+1=?|2)

en: <strong>The database table for Contact Form 7 does not exist.</strong>
si: <strong>සම්බන්ධක ආකෘතිය 7 සදහා දත්ත ගබඩා වගුව නොපවති.</strong>

en: <strong>The database table for Contact Form 7 does not exist.</strong> You must <a href="%s">create the table</a> for it to work.
si: <strong>සම්බන්ධක ආකෘතිය 7 සදහා දත්ත ගබඩා වගුව නොපවති.</strong> අනිවාර්යයි <a href="%s">වගුව නිර්මාණය කරන්න</a> එය ක්‍රියාකිරිම සදහා.

en: Acceptable file types
si: පිළිගත හැකි ගොණු වර්ග

en: Acceptance
si: පිළිගැනීම

en: Add New
si: අලුතෙන් එකතු කරන්න

en: Add new
si: අලුතෙන් එකතුකරන්න

en: Additional Settings
si: අමතර පණිවිඩ

en: Additional headers:
si: අමතර ශීර්ෂයන්

en: Afrikaans
si: අප්‍රිකානු

en: Akismet judged the sending activity as spamming
si: Akismet කරදරකාරි යැවීමේ ක්‍රියාකාරිත්වයන් ලෙස විනිශ්චය කරනලදී

en: Albanian
si: ඇල්බේනියානු

en: Allow multiple selections?
si: බහු තේරීම් වලට ඉඩදෙන්නද?

en: And, put this code into the File Attachments field below.
si: එසේම, මෙම කේතය පහතින් ඇති ගොණු ඇමුණුම් වල ඇතුලත් කරන්න.

en: And, put this code into the Mail fields below.
si: සහ, මෙම කේතය පහතින් ඇති තැපැල් ‍ක්ෂේත්‍රයට ඇතුල් කරන්න

en: Arabic
si: අරාබි

en: Armenian
si: ආමේනියානු

en: Background color
si: පසුබිම වර්ණය

en: Bangla
si: බෙංගාලි

en: Bosnian
si: බොස්නියානු

en: Brazilian Portuguese
si: බ්‍රසීලියානු පෘතුගීසි

en: Bulgarian
si: බල්ගේරියානු

en: CAPTCHA
si: කැප්චා

en: Catalan
si: කැටලෝනියානු

en: Checkboxes
si: පරීක්ෂක පුවරුව

en: Chinese (Simplified)
si: චීන (සාමාන්‍ය)

en: Chinese (Traditional)
si: චීන ( සාම්ප්‍රදායික)

en: Choices
si: තෝරාගැනීම්

en: Contact
si: සම්බන්ධ වන්න

en: Contact Form 7
si: සම්බන්ධක පෝරමය 7

en: Contact Form 7 needs your support. Please donate today.
si: සම්බන්ධක පෝරමය 7 ට ඔබේ සහාය අවශ්‍යයි. කරුණාකර අදම ආධාර වන්න

en: Contact form
si: සම්බන්ධක පෝරමය

en: Contact form created.
si: සම්බන්ධක පෝරමය නිර්මාණය කරන ලදි

en: Contact form deleted.
si: සම්බන්ධක පෝරමය මකන ලදි

en: Contact form saved.
si: සම්බන්ධක පෝරමය ආරක්ෂා කරන ලදි

en: Copy
si: පිටපත් කරන්න

en: Copy this code and paste it into the form left.
si: මෙම කේතය පිටපත් කර වම්පස ඇති පෝර්මයේ රඳවන්න.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
si: මෙම කේතය පිටපත් කර ඔබේ post, page or text widget contentහි රදවන්න.

en: Croatian
si: ක්‍රොඒෂියානු

en: Czech
si: චෙක්

en: Danish
si: ඩෙන්මාර්ක්

en: Database table created.
si: දත්ත ගබඩා වගුව නිර්මාණය කරන ලදි

en: Default value
si: අනුමත වටිනාකම

en: Delete
si: මකන්න

en: Docs
si: ලිපිගොනු

en: Donate
si: ආධාර කරන්න

en: Drop-down menu
si: පහත හෙලුම් මෙනුව

en: Dutch
si: ලන්දේසි

en: Edit
si: සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Contact Forms
si: සම්බන්ධක පෝරමය සංස්කරණය කරන්න

en: Email address seems invalid.
si: ඊ මේල් ලිපිනය වලංගු නැති බව පෙනී යයි.

en: Email address that sender entered is invalid
si: යවන්නා ඇතුලත් කළ ඊ මේල් ලිපිනය වලංගු නැත.

en: Email field
si: ඊ මේල් ක්ෂේත්‍රය

en: English
si: ඉංග්‍රිසි

en: Estonian
si: එස්ටෝනියානු

en: FAQ
si: නිතර අසන ප්‍රශ්න

en: Failed to create database table.
si: දත්ත ගබඩා වගුව නිර්මාණය අසමත් විය

en: Failed to send your message. Please try later or contact administrator by other way.
si: ඔබේ පණිවිඩය යැවීම අසාර්ථකයි. කරුණාකර පසුව උත්සාහ කරන්න. නැතිනම් වෙනත් ආකාරයකට පාලක හා සම්බන්ධ වන්න.

en: Failed to upload file.
si: ගොණුව යොමු කිරිම අසාර්ථකයි.

en: Failed to upload file. Error occurred.
si: ගොණුව යොමු කිරිම අසාර්ථකයි. දෝෂ පවති.

en: File attachments:
si: ඇමුණුම්

en: File size limit
si: ගොණුව පරිමාන සීමාව

en: File upload
si: ගොණුව යොමු කිරිම

en: Finnish
si: ෆින්ලන්ත

en: For image
si: පිංතූර සඳහා

en: For input field
si: ඇතුල්කිරිමේ ක්ෂේත්‍ර සඳහා

en: Foreground color
si: පෙර බිම වර්ණය ( ඉදිරි පෙණුමේ වර්ණය)

en: Form
si: පෝරමය

en: French
si: ප්‍රංශ

en: From:
si: කාගෙන්ද

en: From: %s
si: සිට/ගෙන්: %s

en: Galician
si: ගැලීසියානු

en: Generate Tag
si: ඇමුණුම යොදන්න

en: Georgian
si: ජෝර්ජියානු

en: German
si: ජර්මානු

en: Greek
si: ග්‍රීක

en: Hebrew
si: හීබෘ

en: Hide
si: සඟවන්න

en: Hindi
si: හින්දි

en: Hungarian
si: හංගේරියානු

en: Image settings
si: පිංතූර සැකසුම් කට්ටල

en: Image size
si: පිංතුර පරිමාණය

en: Indonesian
si: ඉන්දුනීසියානු

en: Input field settings
si: ඇතුල්කිරිමේ ක්ෂේත්‍ර සැකසුම්

en: Insert a blank item as the first option?
si: පළමු විකල්පය ලෙස හිස් අංගයක් ඇතුල් කරන්නද?

en: Italian
si: ඉතාලි

en: Japanese
si: ජපන්

en: Korean
si: කොරියානු

en: Label
si: ලේබලය

en: Large
si: විශාල

en: Latvian
si: ලැත්වේනියානු

en: Lithuanian
si: ලිතුවේනියානු

en: Macedonian
si: මැසිඩෝනියානු

en: Mail
si: තැපෑල

en: Mail (2)
si: තැපෑල (2)

en: Make checkboxes exclusive?
si: පරීක්ෂක පුවරුව විශේෂිත කරන්නද?

en: Make this checkbox checked by default?
si: මෙම පරීක්ෂක පුවරුව සම්මතය මගින් පරීක්ෂා කරවන්නද?

en: Make this checkbox work inversely?
si: මෙම පරීක්ෂක පුවරුව අනෙක් අතට ක්‍රියා කරවන්නද?

en: Malay
si: මැලේ

en: Malayalam
si: මලයාලම්

en: Medium
si: මධ්‍යම

en: Message Body:
si: පණිවිඩ අන්තර්ගතය:

en: Message body:
si: පණිවිඩ සිරුර

en: Messages
si: පණිවිඩ

en: Name
si: නම

en: Norwegian
si: නෝර්වේජියානු

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
si: සටහන: කැප්චා (CAPTCHA) භාවිතයට, ඔබට සැබෑ පහසු කැප්චා (CAPTCHA) plugin පිහිටුවන ලදි.

en: Or
si: හෝ

en: Persian
si: පර්සියානු

en: Please accept the terms to proceed.
si: කරුණාකර ක්‍රියාත්මක කිරිමට කොන්දේසි වලට එකග වන්න.

en: Please fill the required field.
si: කරුණාකර අවශ්‍ය කොටස සම්පූර්ණ කරන්න.

en: Polish
si: පෝලන්ත

en: Portuguese
si: පෘතුගීසි

en: Put a label first, a checkbox last?
si: පළමුව ලේබලයක් යොදන්න, අවසානයේදි පරීක්ෂක පුවරුවක්ද?

en: Quiz
si: ප්‍රශ්ණ විචාරාත්මක තරඟය

en: Quizzes
si: ප්‍රශ්ණ විචාරාත්මක තරඟ

en: Radio buttons
si: රේඩියෝ බොත්තම්

en: Required field?
si: අවශ්‍ය ක්ෂේත්‍රයද?

en: Romanian
si: රුමේනියානු

en: Russian
si: රුසියානු

en: Save
si: ආරක්ෂා කරන්න

en: Send
si: යවන්න

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
si: යවන්නා ප්‍රශ්ණ විචාරාත්මක තරඟයට නිවැරදි පිළිතුර ඇතුල් කරන්නේ නැත.

en: Sender's message was failed to send
si: යවන්නාගේ පණිණිවිඩය යොමු කිරිම අසාර්ථකයි.

en: Sender's message was sent successfully
si: යවන්නාගේ පණිවිඩය සාර්ථකව යොමු කරන ලදි

en: Sending ...
si: යැවෙමින්....

en: Serbian
si: සර්බියානු

en: Settings
si: සැකසුම් කට්ටල

en: Show
si: පෙන්වන්න

en: Slovak
si: ස්ලෝවැකියානු

en: Slovene
si: ස්ලෝවේනියානු

en: Small
si: කුඩා

en: Spanish
si: ස්පාඤ්ඤ

en: Subject
si: විෂයය

en: Subject:
si: විෂයය

en: Subject: %s
si: විෂයය: %s

en: Submit button
si: යොමු‍ බොත්තම

en: Support
si: සහාය

en: Swedish
si: ස්වීඩන්

en: Text area
si: වගන්ති පෙදෙස

en: Text field
si: වගන්ති ක්ෂේත්‍රය

en: Thai
si: තායිලන්ත

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
si: යවන්නා ඇතුලත් කළ කේත කැප්චා (CAPTCHA) සමග නොගැලපේ

en: There is a field of term that sender is needed to accept
si: යවන්නා විසින් පිළිපැදිය යුතු කොන්දේසි කීපයක් ඇත.

en: There is a field that sender is needed to fill in
si: යවන්නා විසින් සම්පූර්ණ කළ යුතු කොටසක් තිබේ.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
si: මෙම සම්බන්ධක ආකෘතියේ කැප්චා (CAPTCHA) ‍ක්ෂේත්‍ර අන්තර්ගතයි. නමුත්, අවශ්‍ය පුස්තක (GD and FreeType) ඔ‍බේ සර්වරයේ නැත.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
si: මෙම සම්බන්ධක ආකෘතියේ කැප්චා (CAPTCHA) ‍ක්ෂේත්‍ර අන්තර්ගතයි. නමුත්, ගොණුව සඳහා වන තාවකාලික ෝල්ඩරය (%s) නොපවතියි හෝ සටහන් නොවේ. ඔබට ෝල්ඩරය නිර්මාණය කළ හැකියි හෝ එහි අවසරය ඔබේ අතින් වෙනස් කළ හැකියි.

en: This contact form contains [icl] tags, but they are obsolete and no longer functioning on this version of Contact Form 7. <a href="http://contactform7.com/2009/12/25/contact-form-in-your-language/#Creating_contact_form_in_different_languages" target="_blank">There is a simpler way for creating contact forms of other languages</a> and you are recommended to use it.
si: මෙම සම්බන්ධක ආකෘතියේ [icl] ඇමුණුම් අන්තර්ගතයි, නමුත් ඒවා යල්පැන සහ තවදුරටත් සම්බන්ධක ආකෘතිය 7 හි මෙම සංස්කරණය මත තවදුරටත් ‍ක්‍රියාත්මක නොවේ. <a href="http://contactform7.com/2009/12/25/contact-form-in-your-language/#Creating_contact_form_in_different_languages" target="_blank">අනෙකුත් භාෂාවන්ගෙන් සම්බන්ධක ආකෘති නිර්මාණය කිරිමේ පහසුම මගක් ඇත</a> එසේම, එය භාවිත කිරිමට ඔබ නිර්දේශ කරනු ලැබේ.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
si: මෙම සම්බන්ධක ආකෘතියේ ගොණු යොමු කිරිමේ ‍ක්ෂේත්‍ර අන්තර්ගත වේ. නමුත් ගොණු වල තාවකාලික ෝල්ඩරය (%s) නොපවති හෝ සටහන් නොවේ. ඔබට ෝල්ඩරය නිර්මාණය කළ හැකියි හෝ එහි අවසරය ඔබේ අතින් වෙනස් කළ හැකියි.

en: This field requires author's URL
si: මෙම ක්ෂේත්‍රයට කතෘගේ URL අවශ්‍යයි

en: This field requires author's email address
si: මෙම ක්ෂේත්‍රයට කතෘගේ ඊ මේල් ලිපිනය අවශ්‍යයි

en: This field requires author's name
si: මෙම ක්ෂේත්‍රයට කතෘගේ නම අවශ්‍යයි

en: This file is too large.
si: මෙම ගොණුව අති විශාලයි.

en: This file type is not allowed.
si: මෙම ගොනු වර්ගයට අනුමැතිය නැත.

en: This mail is sent via contact form on %1$s %2$s
si: %1$s %2$s මත මෙම පණිවිඩය සම්බන්ධක පෝරමය හරහා යවනු ලැබේ

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
si: ඔබට අවශ්‍ය කැප්චා (CAPCHA) භාවිතයට <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">සැබෑ පහසු කැප්චා (CAPTCHA)</a> සවිකිරීම පිහිටුවන ලදි.

en: To:
si: කාටද

en: Turkish
si: තුර්කි

en: Ukrainian
si: යුක්රේන

en: Untitled
si: නම් නොකළ

en: Uploaded file is not allowed file type
si: යොමු කළ ගොණුව අනුමත ගොනු වර්ගයේ නොවේ.

en: Uploaded file is too large
si: යොමු කළ ගොණුව අති විශාලයි.

en: Uploading a file fails for PHP error
si: PHP දෝෂයක් නිසා යොමු කළ ගොණුව අසාර්ථකයි.

en: Uploading a file fails for any reason
si: කිසියම් හේතුවකට ගොණුව යොමු කිරිම කිරීම අසාර්ථක විය

en: Use HTML content type
si: HTML අන්තර්ගත ක්‍රමය භාවිත කරන්න.

en: Use mail (2)
si: තැපැල් භාවිතය (2)

en: Use the default language (%s)
si: සම්මත භාෂාව භාවිත කරන්න (%s)

en: Use this text as watermark?
si: මෙම වගන්තිය දියසළකුණ(watermark) ලෙස භාවිත කරන්නද?

en: Validation errors occurred
si: වලංගුකිරිමේ දෝෂ දක්නට ඇත.

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
si: වලංගුකිරිමේ දෝෂ දක්නට ඇත. කරුණාකර‍ ක්ෂේත්‍ර තහවුරු කොට එය නැවත ඇතුලත් කරන්න.

en: Vietnamese
si: වියට්නාම

en: Wrap each item with <label> tag?
si: සෑම අංගයක් සමග <label> ඇමුණුම යොදන්න?

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
si: ඔබ සම්බන්ධක පෝරමය මකා දැමිමට පිවිස ඇත. 
     නැවැත්වීමට 'අවලංගු කරනන්න' ඔබන්න, මකාදැමීමට 'මකන්න' ඔබන්න.

en: Your Email
si: ඔබේ ඊ මේල්

en: Your Message
si: ඔබේ පණිවිඩය

en: Your Name
si: ඔබේ නම

en: Your answer is not correct.
si: ඔබේ පිළිතුර නිවැරදි නැත.

en: Your contribution is needed for making this plugin better.
si: වඩා හොඳින් plugin නිර්මාණය කිරීමට සඳහා ඔබේ දායකත්වය අවශ්‍ය වී තිබේ

en: Your entered code is incorrect.
si: ඔබේ ඇතුල් කළ කේතය වැරදියි.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
si: ඔබේ පණිවිඩය සාර්ථකව යොමු කරන ලදි. ස්තූතියි.

en: bytes
si: බයිට්

en: optional
si: විකල්පමය
