Advanced Custom Fields - en to sk_SK translation catalogue (513 entries)

en: %s field group duplicated. | %s field groups duplicated.
sk_SK[0]: %s skupina polí bola duplikovaná.
sk_SK[1]: %s skupiny polí boli duplikované.
sk_SK[2]: %s skupín polí bolo duplikovaných.

en: %s field group synchronised. | %s field groups synchronised.
sk_SK[0]: %s skupina polí bola synchronizovaná.
sk_SK[1]: %s skupiny polí boli synchronizované.
sk_SK[2]: %s skupín polí bolo synchronizovaných.

en: %s requires at least %s selection | %s requires at least %s selections
sk_SK[0]: %s vyžaduje výber najmenej %s
sk_SK[1]: %s vyžadujú výber najmenej %s
sk_SK[2]: %s vyžaduje výbej najmenej %s

en: %s value is required
sk_SK: vyžaduje sa hodnota %s

en: 'How to' guides
sk_SK: Návody "Ako na to"

en: (no title)
sk_SK: (bez názvu)

en: + Add Field
sk_SK: + Pridať pole

en: <b>Connection Error</b>. Sorry, please try again
sk_SK: <b>Chyba spojenia</b>. Prosím skúste pokus opakovať.

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
sk_SK: <b>Chyba</b>. Nie je možné sa spojiť so serverom

en: <b>Error</b>. Could not load add-ons list
sk_SK: <b>Chyba</b>. Nie je možné načítať zoznam doplnkov

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
sk_SK: <b>Vybrať</b> položky pre ich <b>skrytie</b> pred obrazovkou úprav.

en: <b>Success</b>. Import tool added %s field groups: %s
sk_SK: <b>Úspech</b>. Nástroj importu pridal %s skupiny polí: %s

en: <b>Warning</b>. Import tool detected %s field groups already exist and have been ignored: %s
sk_SK: <b>Varovanie</b>. Nástroj importu zistil, že už exsituje %s polí skupín, ktoré boli ignorované: %s

en: A new field for embedding content has been added
sk_SK: Bolo pridané nové pole pre vložený obsah

en: A smoother custom field experience
sk_SK: Jednoduchšie používanie polí

en: ACF PRO contains powerful features such as repeatable data, flexible content layouts, a beautiful gallery field and the ability to create extra admin options pages!
sk_SK: ACF PRO obsahuje opakovanie zadaných dát, flexibilné rozloženie obsahu, prekrásnu galériu a extra administračné stránky!

en: ACF now saves its field settings as individual post objects
sk_SK: ACF ukladá nastavenia polí ako jednotlivé objekty

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Activate License
sk_SK: Aktivovať licenciu

en: Add 'other' choice to allow for custom values
sk_SK: Pridať možnosť 'iné' pre povolenie vlastných hodnôt

en: Add / Edit
sk_SK: Pridať/ Upraviť

en: Add File
sk_SK: Pridať súbor

en: Add Image
sk_SK: Pridať obrázok

en: Add Image to Gallery
sk_SK: Pridať obrázok do galérie

en: Add New
sk_SK: Pridať novú

en: Add New Field
sk_SK: Pridať nové pole

en: Add New Field Group
sk_SK: Pridať novú skupinu polí

en: Add New Layout
sk_SK: Pridať nové rozloženie

en: Add Row
sk_SK: Pridať riadok

en: Add layout
sk_SK: Pridať rozloženie

en: Add row
sk_SK: Pridať riadok

en: Add rule group
sk_SK: Pridať skupinu pravidiel

en: Add to gallery
sk_SK: Pridať do galérie

en: Add-ons
sk_SK: Doplnky

en: Advanced Custom Fields
sk_SK: Rozšírené vlastné polia

en: Advanced Custom Fields PRO
sk_SK: ACF PRO

en: All
sk_SK: Všetky

en: All 4 premium add-ons have been combined into a new <a href="%s">Pro version of ACF</a>. With both personal and developer licenses available, premium functionality is more affordable and accessible than ever before!
sk_SK: Všetky prémiové doplnky boli spojené do <a href="%s">Pro verzie ACF</a>. Prémiové funkcie sú dostupnejšie a prístupnejšie aj pomocou personálnych a firemmných licencií!

en: All fields following this "tab field" (or until another "tab field" is defined) will be grouped together using this field's label as the tab heading.
sk_SK: Všetky polia nasledujúce "pole záložky" (pokým nebude definované nové "pole záložky") budú zoskupené a pod jedným nadpisom a označením.

en: All images
sk_SK: Všetky obrázky

en: All post types
sk_SK: Všetky typy príspevkov

en: All taxonomies
sk_SK: Žiadny filter taxonómie

en: All user roles
sk_SK: Všekty používatelské role

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
sk_SK: Povoliť zobrazenie HTML značiek vo forme viditeľného textu namiesto ich vykreslenia

en: Allow Null?
sk_SK: Povoliť nulovú hodnotu?

en: Allowed file types
sk_SK: Povolené typy súborov

en: Appears after the input
sk_SK: Zobrazí sa po vstupe

en: Appears before the input
sk_SK: Zobrazí sa pred vstupom

en: Appears when creating a new post
sk_SK: Zobrazí sa pri vytvorení nového príspevku

en: Appears within the input
sk_SK: Zobrazí sa vo vstupe

en: Append
sk_SK: Prípona

en: Archives
sk_SK: Archívy

en: Attachment
sk_SK: Príloha

en: Author
sk_SK: Autor

en: Automatically add &lt;br&gt;
sk_SK: Automaticky pridáva  &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
sk_SK: Automaticky pridá odseky

en: Basic
sk_SK: Základné

en: Before you start using the new awesome features, please update your database to the newest version.
sk_SK: Než začnete používať nové funkcie, prosím najprv aktualizujte vašu databázu na najnovšiu verziu.

en: Below fields
sk_SK: Pod poliami

en: Below labels
sk_SK: Pod označením

en: Better Front End Forms
sk_SK: Lepšie vidieľné formuláre

en: Better Options Pages
sk_SK: Lepšie nastavenia stránok

en: Better Validation
sk_SK: Lepšie overovanie

en: Better version control
sk_SK: Lepšia správa verzií

en: Block
sk_SK: Blok

en: Bulk actions
sk_SK: Hromadné akcie

en: Button Label
sk_SK: Označenie tlačidla

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Center
sk_SK: Stred

en: Center the initial map
sk_SK: Vycentrovať úvodnú mapu

en: Changelog
sk_SK: Záznam zmien

en: Character Limit
sk_SK: Limit znakov

en: Check Again
sk_SK: Skontrolovať znova

en: Checkbox
sk_SK: Zaškrtávacie políčko

en: Child Page (has parent)
sk_SK: Odvodená stránka (má nadradené)

en: Choice
sk_SK: Voľba

en: Choices
sk_SK: Voľby

en: Clear
sk_SK: Vyčistiť

en: Clear location
sk_SK: Vymazať polohu

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
sk_SK: Pre vytvorenie rozloženia kliknite na tlačidlo "%s"

en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Close Field
sk_SK: Zavrieť pole

en: Close Window
sk_SK: Zatvoriť okno

en: Collapse Details
sk_SK: Zmenšiť detaily

en: Color Picker
sk_SK: Výber farby

en: Comma separated list. Leave blank for all types
sk_SK: Zoznam, oddelený čiarkou. Nechajte prázdne pre všetky typy

en: Comment
sk_SK: Komentár

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Conditional Logic
sk_SK: Podmienená logika

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Content Editor
sk_SK: Úpravca obsahu

en: Controls how new lines are rendered
sk_SK: Ovláda ako sú tvorené nové riadky

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
sk_SK: Vytvorte súbor pravidiel určujúcich, ktoré obrazovky úprav budú používať Vlastné polia

en: Created by
sk_SK: Vytvoril

en: Current User
sk_SK: Aktuálny používateľ

en: Current User Role
sk_SK: Aktuálne oprávnenia

en: Current Version
sk_SK: Aktuálna verzia

en: Custom Fields
sk_SK: Vlastné polia

en: Customise the map height
sk_SK: Upraviť výšku mapy

en: Database Upgrade Required
sk_SK: Je potrebná aktualizácia databázy

en: Date Picker
sk_SK: Výber dátumu

en: Deactivate License
sk_SK: Deaktivovať licenciu

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Default Template
sk_SK: Základná šablóna

en: Default Value
sk_SK: Základná hodnota

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Delete Layout
sk_SK: Vymazať rozloženie

en: Delete field
sk_SK: Vymazať pole

en: Discussion
sk_SK: Diskusia

en: Display
sk_SK: Zobrazenie

en: Display Format
sk_SK: Formát zobrazenia

en: Done
sk_SK: Hotovo

en: Download & Install
sk_SK: Stiahnuť a nainštalovať

en: Download export file
sk_SK: Stiahnuť súbor na export

en: Drag and drop to reorder
sk_SK: Zmeňte poradie pomocou funkcie ťahaj a pusť

en: Drag to reorder
sk_SK: Zmeňte poradie pomocou funkcie ťahaj a pusť

en: Duplicate
sk_SK: Duplikovať

en: Duplicate Layout
sk_SK: Duplikovať rozloženie

en: Duplicate field
sk_SK: Duplikovať pole

en: Duplicate this item
sk_SK: Duplikovať toto pole

en: Easy Upgrading
sk_SK: Ľahká aktualizácia

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Field
sk_SK: Upraviť pole

en: Edit Field Group
sk_SK: Upraviť skupinu polí

en: Edit File
sk_SK: Upraviť súbor

en: Edit Image
sk_SK: Upraviť obrázok

en: Edit field
sk_SK: Upraviť pole

en: Edit field group
sk_SK: Upraviť skupinu polí

en: Elements
sk_SK: Prvky

en: Email
sk_SK: E-Mail

en: Embed Size
sk_SK: Veľkosť vloženého obsahu

en: Enter URL
sk_SK: Vložiť URL

en: Enter each choice on a new line.
sk_SK: Zadajte každú voľbu do nového riadku.

en: Enter each default value on a new line
sk_SK: Zadajte každú základnú hodnotu na nový riadok

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error uploading file. Please try again
sk_SK: Chyba pri nahrávaní súbora. Prosím skúste to znova

en: Error.
sk_SK: Chyba.

en: Escape HTML
sk_SK: Eskapovať HTML (€ za &euro;)

en: Excerpt
sk_SK: Zhrnutie

en: Expand Details
sk_SK: Zväčšiť detaily

en: Export Field Groups
sk_SK: Export skupín polí

en: Export Field Groups to PHP
sk_SK: Export skupiny poľa do PHP

en: Featured Image
sk_SK: Prezentačný obrázok

en: Field
sk_SK: Pole

en: Field Group
sk_SK: Skupina polí

en: Field Groups
sk_SK: Skupiny polí

en: Field Label
sk_SK: Označenie poľa

en: Field Name
sk_SK: Meno poľa

en: Field Type
sk_SK: Typ poľa

en: Field Types
sk_SK: Typy polí

en: Field group deleted.
sk_SK: Skupina polí aktualizovaná.

en: Field group draft updated.
sk_SK: Koncept skupiny polí uložený.

en: Field group duplicated. %s
sk_SK: Skupina polí duplikovaná. %s

en: Field group published.
sk_SK: Skupina polí aktualizovaná.

en: Field group saved.
sk_SK: Skupina polí uložená.

en: Field group scheduled for.
sk_SK: Skupina polí naplánovaná na.

en: Field group settings have been added for label placement and instruction placement
sk_SK: Boli pridané nastavenie skupiny pola pre umiestnenie oznčenia a umietsntenie inštrukcií

en: Field group submitted.
sk_SK: Skupina polí odoslaná.

en: Field group synchronised. %s
sk_SK: Skupina polí bola synchronizovaná. %s

en: Field group title is required
sk_SK: Nadpis skupiny poľa je povinný

en: Field group updated.
sk_SK: Skupina polí aktualizovaná.

en: Field type does not exist
sk_SK: Typ poľa neexistuje

en: Fields
sk_SK: Polia

en: Fields can now be mapped to comments, widgets and all user forms!
sk_SK: Polia môžu patriť komentárom, widgetom a všetkým formulárom!

en: File
sk_SK: Súbor

en: File Array
sk_SK: Súbor

en: File ID
sk_SK: ID súboru

en: File Name
sk_SK: Názov súboru

en: File Size
sk_SK: Veľkosť súboru

en: File URL
sk_SK: URL adresa súboru

en: File size
sk_SK: Veľkosť súboru

en: File size must be at least %s.
sk_SK: Veľkosť súboru musí byť aspoň %s.

en: File size must must not exceed %s.
sk_SK: Veľkosť súboru nesmie prekročiť %s.

en: File type must be %s.
sk_SK: Typ súboru musí byť %s.

en: Filter by Post Type
sk_SK: Filtrovať podľa typu príspevku

en: Filter by Taxonomy
sk_SK: Filter z taxonómie

en: Filter by role
sk_SK: Filtrovať podla role

en: Filters
sk_SK: Filtre

en: Find current location
sk_SK: Nájsť aktuálnu polohu

en: Flexible Content
sk_SK: Flexibilný obsah

en: Flexible Content requires at least 1 layout
sk_SK: Flexibilný obsah vyžaduje aspoň jedno rozloženie

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
sk_SK: Pre lepšiu kontrolu, môžete určiť hodnotu a popis takto:

en: Form validation is now done via PHP + AJAX in favour of only JS
sk_SK: Overovanie formulára sa deje pomocou PHP a AJAX namiesto JS

en: Format
sk_SK: Formát

en: Forms
sk_SK: Formuláre

en: Front Page
sk_SK: Úvodná stránka

en: Full Size
sk_SK: Úplný

en: Functions
sk_SK: Funkcie

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: Generate export code
sk_SK: Vytvoriť exportný kód

en: Getting Started
sk_SK: Začíname

en: Goodbye Add-ons. Hello PRO
sk_SK: Dovidenia doplnky. Vitaj PRO

en: Google Map
sk_SK: Google Mapa

en: Height
sk_SK: Výška

en: Hide on screen
sk_SK: Schovať na obrazovke

en: High (after title)
sk_SK: Hore (pod nadpisom)

en: Horizontal
sk_SK: Horizontálne

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
sk_SK: Ak viaceré skupiny polí sa zobrazia na obrazovke úprav, nastavenia prvej skupiny budú použité (tá s najnižším poradovým číslom)

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Image Array
sk_SK: Obrázok

en: Image ID
sk_SK: ID obrázka

en: Image URL
sk_SK: URL adresa obrázka

en: Image height must be at least %dpx.
sk_SK: Výška obrázku musí byť aspoň %dpx.

en: Image height must not exceed %dpx.
sk_SK: Výška obrázku nesmie prekročiť %dpx.

en: Image width must be at least %dpx.
sk_SK: Šírka obrázku musí byť aspoň %dpx.

en: Image width must not exceed %dpx.
sk_SK: Šírka obrázku nesmie prekročiť %dpx.

en: Import / Export now uses JSON in favour of XML
sk_SK: Import / Export teraz používa JSON miesto XML

en: Import Field Groups
sk_SK: Importovať skupiny poľa

en: Import file empty
sk_SK: Nahraný súbor bol prázdny

en: Improved Data
sk_SK: Vylepšené dáta

en: Improved Design
sk_SK: Vylepšený dizajn

en: Improved Usability
sk_SK: Vylepšená použiteľnosť

en: Including the popular Select2 library has improved both usability and speed across a number of field types including post object, page link, taxonomy and select.
sk_SK: Populárna knižnica Select2 obsahuje vylepšenú použiteľnosť a rýchlosť medzi všetkými poliami  vrátane objektov, odkazov taxonómie a výberov.

en: Incorrect file type
sk_SK: Typ nahraného súboru nie je povolený

en: Installed
sk_SK: Nainštalované

en: Instruction placement
sk_SK: Umiestnenie inštrukcií

en: Instructions
sk_SK: Pokyny

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
sk_SK: Pokyny pre autorov. Zobrazia sa pri zadávaní dát

en: Introducing ACF PRO
sk_SK: Pro verzia

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
sk_SK: Pred aktualizáciou odporúčame zálohovať databázu. Želáte si aktualizáciu spustiť teraz?

en: Label
sk_SK: Označenie

en: Label placement
sk_SK: Umiestnenie inštrukcií

en: Large
sk_SK: Veľký

en: Latest Version
sk_SK: Posledná verzia

en: Layout
sk_SK: Rozmiestnenie

en: Leave blank for no limit
sk_SK: Nechajte prázdne pre neobmedzený počet

en: Left aligned
sk_SK: Zarovnané vľavo

en: Length
sk_SK: Dĺžka

en: Library
sk_SK: Knižnica

en: License
sk_SK: Licencia

en: License Key
sk_SK: Licenčný kľúč

en: Limit the media library choice
sk_SK: Obmedziť výber knižnice médií

en: Loading
sk_SK: Nahrávanie

en: Locating
sk_SK: Poloha

en: Location
sk_SK: Umiestnenie

en: Logged in
sk_SK: Typ prihláseného používatela

en: Many fields have undergone a visual refresh to make ACF look better than ever! Noticeable changes are seen on the gallery, relationship and oEmbed (new) fields!
sk_SK: Vela polí prebehlo grafickou úpravou. Teraz ACF vyzerá oveľa lepšie!  Zmeny uvidíte v galérii, vzťahoch a OEmbed (vložených) poliach!

en: Maximum
sk_SK: Maximálny počet

en: Maximum Layouts
sk_SK: Maximálne rozloženie

en: Maximum Rows
sk_SK: Maximálny počet riadkov

en: Maximum Selection
sk_SK: Maximálny výber

en: Maximum Value
sk_SK: Maximálna hodnota

en: Maximum posts
sk_SK: Maximálny počet príspevkov

en: Maximum rows reached ({max} rows)
sk_SK: Maximálny počet riadkov ({max} rows)

en: Maximum selection reached
sk_SK: Maximálne dosiahnuté hodnoty

en: Maximum values reached ( {max} values )
sk_SK: Maximálne dosiahnuté hodnoty ( {max} values )

en: Maximum {label} limit reached ({max} {identifier})
sk_SK: Maximálny {label} limit dosiahnutý ({max} {identifier})

en: Medium
sk_SK: Stredný

en: Message
sk_SK: Správa

en: Minimum
sk_SK: Minimálny počet

en: Minimum Layouts
sk_SK: Minimálne rozloženie

en: Minimum Rows
sk_SK: Minimálny počet riadkov

en: Minimum Selection
sk_SK: Minimálny výber

en: Minimum Value
sk_SK: Minimálna hodnota

en: Minimum rows reached ({min} rows)
sk_SK: Dosiahnutý počet minimálneho počtu riadkov ({min} rows)

en: More AJAX
sk_SK: Viac AJAXu

en: More fields use AJAX powered search to speed up page loading
sk_SK: Pre rýchlejšie načítanie, používame AJAX vyhľadávanie

en: Move
sk_SK: Presunúť

en: Move Complete.
sk_SK: Presunutie dokončené

en: Move Custom Field
sk_SK: Presunúť pole do inej skupiny

en: Move Field
sk_SK: Presunúť pole

en: Move field to another group
sk_SK: Presunúť pole do inej skupiny

en: Move to trash. Are you sure?
sk_SK: Presunúť do koša. Naozaj?

en: Moving Fields
sk_SK: Hýbajúce polia

en: Multi Select
sk_SK: Viacnásobný výber

en: Multiple Values
sk_SK: Viaceré hodnoty

en: Name
sk_SK: Meno

en: New Field
sk_SK: Nové pole

en: New Field Group
sk_SK: Pridať novú skupinu polí

en: New Forms
sk_SK: Nové formuláre

en: New Gallery
sk_SK: Nová galéria

en: New Lines
sk_SK: Nové riadky

en: New Relationship field setting for 'Filters' (Search, Post Type, Taxonomy)
sk_SK: Nový nastavenie vťahov pola 'FIltre' (vyhľadávanie, typ článku, taxonómia)

en: New Settings
sk_SK: Nové nastavenia

en: New archives group in page_link field selection
sk_SK: Nová skupina archívov vo výbere pola page_link

en: New auto export to JSON feature allows field settings to be version controlled
sk_SK: Nový auto export JSON obsahuje kontrolu verzií povolených polí

en: New auto export to JSON feature improves speed
sk_SK: Nový auto export JSON vylepšuje rýchlosť

en: New field group functionality allows you to move a field between groups & parents
sk_SK: Nová skupinová funkcionalita vám dovolí presúvať polia medzi skupinami a nadradenými poliami

en: New functions for options page allow creation of both parent and child menu pages
sk_SK: Nové funkcie nastavenia stránky vám dovolí vytvorenie vytvorenie menu nadradených aj odvodených stránok

en: No
sk_SK: Nie

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
sk_SK: Pre túto stránku neboli nájdené žiadne vlastné skupiny polí. <a href="%s">Vytvoriť novú vlastnú skupinu polí</a>

en: No Field Groups found
sk_SK: Nenašla sa skupina polí

en: No Field Groups found in Trash
sk_SK: V koši sa nenašla skupina polí

en: No Fields found
sk_SK: Nenašli sa polia

en: No Fields found in Trash
sk_SK: V koši sa nenašli polia

en: No File selected
sk_SK: Nevybrali ste súbor

en: No Formatting
sk_SK: Žiadne formátovanie

en: No embed found for the given URL.
sk_SK: Nebol nájdený obsah na zadanej URL adrese.

en: No field groups selected
sk_SK: Nezvolili ste skupiny poľa

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
sk_SK: Žiadne polia. Kliknite na tlačidlo <strong>+ Pridať pole</strong> pre vytvorenie prvého poľa.

en: No file selected
sk_SK: Nevybrali ste súbor

en: No image selected
sk_SK: Nevybrali ste obrázok

en: No matches found
sk_SK: Nebola nenájdená zhoda

en: No options pages exist
sk_SK: Neexistujú nastavenia stránok

en: No toggle fields available
sk_SK: Prepínacie polia nenájdené

en: None
sk_SK: Žiadna

en: Normal (after content)
sk_SK: Normálne (po obsahu)

en: Null
sk_SK: Nulová hodnota

en: Number
sk_SK: Číslo

en: Options
sk_SK: Nastavenia

en: Options Page
sk_SK: Stránka nastavení

en: Options Updated
sk_SK: Nastavenia aktualizované

en: Order
sk_SK: Poradie

en: Order No.
sk_SK: Poradové číslo

en: Other
sk_SK: Iné

en: Page
sk_SK: Stránka

en: Page Attributes
sk_SK: Vlastnosti stránky

en: Page Link
sk_SK: Odkaz stránky

en: Page Parent
sk_SK: Nadradená stránka

en: Page Template
sk_SK: Šablóna stránky

en: Page Type
sk_SK: Typ stránky

en: Parent Page (has children)
sk_SK: Nadradená stránka (má odvodené)

en: Parent fields
sk_SK: Nadradené polia

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Permalink
sk_SK: Trvalý odkaz

en: Placeholder Text
sk_SK: Zástupný text

en: Placement
sk_SK: Umiestnenie

en: Please enter your license key above to unlock updates
sk_SK: Pre odblokovanie aktualizácii, prosím zadajte váš licenčný kľúč

en: Please note that all text will first be passed through the wp function
sk_SK: Všetky texty najprv prejdú cez funkciu wp

en: Please select the destination for this field
sk_SK: Vyberte cielové umietnenie poľa

en: Position
sk_SK: Pozícia

en: Post
sk_SK: Príspevok

en: Post Category
sk_SK: Kategória príspevku

en: Post Format
sk_SK: Formát príspevku

en: Post ID
sk_SK: ID príspevku

en: Post Object
sk_SK: Objekt príspevku

en: Post Status
sk_SK: Stav príspevku

en: Post Taxonomy
sk_SK: Taxonómia príspevku

en: Post Type
sk_SK: Typ príspevku

en: Post updated
sk_SK: Príspevok akutalizovaný

en: Posts Page
sk_SK: Stránka príspevkov

en: Powerful Features
sk_SK: Výkonné funkcie

en: Prepend
sk_SK: Predpona

en: Preview Size
sk_SK: Veľkosť náhľadu

en: Publish
sk_SK: Publikovať

en: Radio Button
sk_SK: Prepínač

en: Radio Buttons
sk_SK: Prepínače

en: Read more about <a href="%s">ACF PRO features</a>.
sk_SK: Prečítajte si viac o <a href="%s">vlastnostiach ACF PRO</a>.

en: Reading upgrade tasks...
sk_SK: Čítanie aktualizačných úloh...

en: Redesigning the data architecture has allowed sub fields to live independently from their parents. This allows you to drag and drop fields in and out of parent fields!
sk_SK: Zmena dátovej architektúry priniesla nezávislosť odvodených polí od nadradených. Toto vám dovoľuje prenášat polia mimo nadradených polí!

en: Register
sk_SK: Registrovať

en: Relational
sk_SK: Relačný

en: Relationship
sk_SK: Vzťah

en: Relationship Field
sk_SK: Vzťah polí

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove layout
sk_SK: Odstrániť rozloženie

en: Remove row
sk_SK: Odstrániť riadok

en: Reorder
sk_SK: Zmeniť poradie

en: Reorder Layout
sk_SK: Usporiadať rozloženie

en: Repeater
sk_SK: Opakovač

en: Required?
sk_SK: Povinné?

en: Resources
sk_SK: Zdroje

en: Restrict which files can be uploaded
sk_SK: Vymedzte, ktoré súbory je možné nahrať

en: Restrict which images can be uploaded
sk_SK: Určite, ktoré typy obrázkov môžu byť nahraté

en: Return Format
sk_SK: Formát odpovede

en: Return Value
sk_SK: Vrátiť hodnotu

en: Return format
sk_SK: Formát odpoveďe

en: Reverse current order
sk_SK: Zvrátiť aktuálnu objednávku

en: Revisions
sk_SK: Revízie

en: Row
sk_SK: Riadok

en: Rows
sk_SK: Riadky

en: Rules
sk_SK: Pravidlá

en: Save 'other' values to the field's choices
sk_SK: Uložiť hodnoty 'iné' do výberu poľa

en: Save Options
sk_SK: Uložiť nastavenia

en: Save Other
sk_SK: Uložiť hodnoty iné

en: Seamless (no metabox)
sk_SK: Žiadny metabox

en: Search
sk_SK: Hľadanie

en: Search Field Groups
sk_SK: Hľadať skupinu polí

en: Search Fields
sk_SK: Hľadať polia

en: Search for address...
sk_SK: Hľadať adresu...

en: Search...
sk_SK: Hľadanie...

en: See what's new
sk_SK: Pozrite sa, čo je nové

en: See what's new in
sk_SK: Pozrite sa, čo je nové:

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Select %s
sk_SK: Vybrať %s

en: Select Color
sk_SK: Farba

en: Select Field Groups
sk_SK: Vyberte skupiny poľa na export

en: Select File
sk_SK: Vybrať subor

en: Select Image
sk_SK: Vybrať obrázok

en: Select multiple values?
sk_SK: Vybrať viac hodnôt?

en: Select post type
sk_SK: Vybrať typ príspevku

en: Select taxonomy
sk_SK: Vyberte ktorá taxonómiu

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the field groups.
sk_SK: Vyberte JSON súbor ACF na import. Po kliknutí na tlačidlo import sa nahrajú všetky skupiny polí ACF.

en: Select the field groups you would like to export and then select your export method. Use the download button to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Use the generate button to export to PHP code which you can place in your theme.
sk_SK: Vyberte skupiny polí, ktoré chcete exportovať. Vyberte vhodnú metódu exportu. Tlačidlo Stiahnuť vám exportuje dáta do .json súboru. Tento súbor môžete použiť v inej ACF inštalácii. Tlačidlo Generovať vám vyvtorí PHP kód, ktorý použijete vo vašej téme.

en: Selected elements will be displayed in each result
sk_SK: Vybraté prvky budú zobrazené v každom výsledku

en: Send Trackbacks
sk_SK: Odoslať spätné odkazy

en: Set the initial zoom level
sk_SK: Nastavte základnú úroveň priblíženia

en: Sets the textarea height
sk_SK: Nastaví výšku textovej oblasti

en: Show Media Upload Buttons?
sk_SK: Zobraziť tlačidlá nahrávania médií?

en: Show a different month
sk_SK: Zobraziť iný mesiac

en: Show this field group if
sk_SK: Zobraziť túto skupinu poľa ak

en: Show this field if
sk_SK: Zobraziť toto pole ak

en: Shown when entering data
sk_SK: Zobrazené pri zadávaní dát

en: Sibling fields
sk_SK: Podobné polia

en: Side
sk_SK: Strana

en: Single Value
sk_SK: Jedna hodnota

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
sk_SK: Jedno slovo, žiadne medzery. Podčiarknutie a pomlčky sú povolené

en: Smarter field settings
sk_SK: Vylepšené nastavenia polí

en: Sorry, this browser does not support geolocation
sk_SK: Ľutujeme, tento prehliadač nepodporuje geo hľadanie polohy

en: Sort by date modified
sk_SK: Triediť podľa poslednej úpravy

en: Sort by date uploaded
sk_SK: Triediť podľa dátumu nahrania

en: Sort by title
sk_SK: Triediť podľa názvu

en: Specify the returned value on front end
sk_SK: Zadajte hodnotu, ktorá sa objaví na stránke

en: Standard (WP metabox)
sk_SK: Štandardný metabox

en: Step Size
sk_SK: Veľkosť kroku

en: Style
sk_SK: Štýl

en: Stylised UI
sk_SK: Štýlované používateľské rozhranie

en: Sub Fields
sk_SK: Podpolia

en: Swapped XML for JSON
sk_SK: Vymenené XML za JSON

en: Sync
sk_SK: Synchronizácia

en: Sync available
sk_SK: Dostupná aktualizácia

en: Synchronise field group
sk_SK: Zobraziť túto skupinu poľa, ak

en: Tab
sk_SK: Záložka

en: Table
sk_SK: Tabuľka

en: Tabs
sk_SK: Záložky

en: Tags
sk_SK: Značky

en: Taxonomy
sk_SK: Taxonómia

en: Taxonomy Term
sk_SK: Výraz taxonómie

en: Term ID
sk_SK: ID výrazu

en: Term Object
sk_SK: Objekt výrazu

en: Text Area
sk_SK: Textové pole

en: Text Only
sk_SK: Iba textový

en: Thank you for updating to %s v%s!
sk_SK: Vďaka za aktualizáciu %s v%s!

en: Thank you for updating! ACF %s is bigger and better than ever before. We hope you like it.
sk_SK: Vďaka za zakutalizáciu! ACF %s je väčšie a lepšie než kedykoľvek predtým. Dúfame, že sa vám páči.

en: The %s field can now be found in the %s field group
sk_SK: Pole %s teraz nájdete v poli skupiny %s

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
sk_SK: Ak odítete zo stránky, zmeny nebudú uložené

en: The following code can be used to register a local version of the selected field group(s). A local field group can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file.
sk_SK: Nasledujúci kód môže byť použitý pre miestnu veru vybraných polí skupín. Lokálna skupina polí poskytuje rýchlejšie načítanie, lepšiu kontrolu verzií a dynamické polia a ich nastavenia. Jednoducho skopírujte nasledujúci kód do súboru funkcií vašej témy functions.php alebo ich zahrňte v externom súbore.

en: The format displayed when editing a post
sk_SK: Formát zobrazený pri úprave článku

en: The format returned via template functions
sk_SK: Formát vrátený pomocou funkcii šablóny

en: The gallery field has undergone a much needed facelift
sk_SK: Pole galérie vážne potrebovalo upraviť vzhľad

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
sk_SK: Reťazec "field_" nesmie byť použitý na začiatku názvu poľa

en: The tab field will display incorrectly when added to a Table style repeater field or flexible content field layout
sk_SK: Pole záložky nebude správne zobrazené ak bude pridané do opakovacieho pola štýlu tabuľky alebo flexibilného rozloženia pola.

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
sk_SK: Kým nebudú uložené zmeny, pole nemôže byť presunuté

en: This field has a limit of {max} {identifier}
sk_SK: Toto pole vyžaduje najviac {max} {identifier}

en: This field requires at least {min} {identifier}
sk_SK: Toto pole vyžaduje najmenej {min} {identifier}

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
sk_SK: Toto pole vyžaduje najmenej {min} {label} {identifier}

en: This is the name which will appear on the EDIT page
sk_SK: Toto je meno, ktoré sa zobrazí na stránke úprav

en: Thumbnail
sk_SK: Náhľad

en: Title
sk_SK: Názov

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%s">Updates</a> page. If you don't have a licence key, please see <a href="%s">details & pricing</a>
sk_SK: Aby ste zapli aktualizácie, musíte zadať licencčný kľúč na stránke <a href="%s">aktualizácií</a>. Ak nemáte licenčný kľúč, porizte si <a href="%s">podrobnosti a ceny</a>.

en: To help make upgrading easy, <a href="%s">login to your store account</a> and claim a free copy of ACF PRO!
sk_SK: Pre uľahčenie aktualizácie, <a href="%s">prihláste sa do obchodu</a> a získajte zdarma ACF PRO!

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see
sk_SK: Pre odblokovanie aktualizácii, sem zadajte váš licenčný kľúč. Ak ešte licenčný kľúč nemáte, pozrite si

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Toggle All
sk_SK: Prepnúť všetky

en: Toolbar
sk_SK: Panel nástrojov

en: Top Level Page (no parent)
sk_SK: Najvyššia úroveň stránok (nemá nadradené stránky)

en: Top aligned
sk_SK: Zarovnané dohora

en: True / False
sk_SK: Správne / nesprávne

en: Tutorials
sk_SK: Návody

en: Type
sk_SK: Typ

en: Under the Hood
sk_SK: Pod kapotou

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Update Available
sk_SK: Dostupná aktualizácia

en: Update File
sk_SK: Aktualizovať súbor

en: Update Image
sk_SK: Aktualizovať obrázok

en: Update Information
sk_SK: Aktualizovať infromácie

en: Update Plugin
sk_SK: Aktualizovať modul

en: Updates
sk_SK: Aktualizácie

en: Upgrade
sk_SK: Aktualizovať

en: Upgrade Notice
sk_SK: Oznam o aktualizácii

en: Upgrading data to version %s
sk_SK: Aktualizácia dát na verziu %s

en: Uploaded to post
sk_SK: Nahrané do príspevku

en: Uploaded to this post
sk_SK: Nahrané do príspevku

en: Url
sk_SK: URL adresa

en: Use "Tab Fields" to better organize your edit screen by grouping fields together.
sk_SK: Pre lepšiu organizáciu na obrazovke úpravý polí použite "Polia záložiek".

en: Use AJAX to lazy load choices?
sk_SK: Použiť AJAX pre výber pomalšieho načítania?

en: User
sk_SK: Používateľ

en: User Form
sk_SK: Formulár používatela

en: User Role
sk_SK: Oprávnenia

en: Validation failed
sk_SK: Overenie zlyhalo.

en: Validation successful
sk_SK: Overenie bolo úspešné

en: Value must be a number
sk_SK: Hodnota musí byť číslo

en: Value must be a valid URL
sk_SK: Hodnota musí obsahovať platnú URL adresu

en: Value must be equal to or higher than %d
sk_SK: Hodnota musí byť rovná alebo väčšia ako %d

en: Value must be equal to or lower than %d
sk_SK: Hodnota musí byť rovná alebo nižšia ako %d

en: Vertical
sk_SK: Vertikálne

en: View Field
sk_SK: Zobraziť pole

en: View Field Group
sk_SK: Zobraziť skupinu polí

en: Viewing back end
sk_SK: Zobrazenie administrácie

en: Viewing front end
sk_SK: Zobrazenie stránok

en: Visual
sk_SK: Vizuálny

en: Visual & Text
sk_SK: Vizuálny a textový

en: Visual Only
sk_SK: Iba vizuálny

en: Warning
sk_SK: Varovanie

en: We also wrote an <a href="%s">upgrade guide</a> to answer any questions, but if you do have one, please contact our support team via the <a href="%s">help desk</a>
sk_SK: Napísali sme <a href="%s">príručku k aktualizácii</a>. Zodpovedali sme väčšinu otázok, ak však máte nejaké ďaľšie kontaktuje <a href="%s">našu podporu</a>

en: We think you'll love the changes in %s.
sk_SK: Myslíme, že si zamilujete zmeny v %s.

en: We're changing the way premium functionality is delivered in an exciting way!
sk_SK: Prémiové funkcie modulu sme sa rozhodli poskytnúť vzrušujúcejším spôsobom!

en: Week Starts On
sk_SK: Týždeň začína

en: Welcome to Advanced Custom Fields
sk_SK: Víta vás Advanced Custom Fields

en: What's New
sk_SK: Čo je nové

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Wrapper Attributes
sk_SK: Hodnoty bloku polí v administrácii

en: Wysiwyg Editor
sk_SK: Vizuálny úpravca

en: Yes
sk_SK: Áno

en: acf_form() can now create a new post on submission
sk_SK: acf_form() teraz po odoslaní môže vytvoriť nový príspevok

en: and
sk_SK: a

en: checked
sk_SK: zaškrtnuté

en: class
sk_SK: trieda

en: copy
sk_SK: kopírovať

en: details & pricing
sk_SK: detaily a ceny

en: eg. Show extra content
sk_SK: napr. zobraziť extra obsah

en: is equal to
sk_SK: sa rovná

en: is not equal to
sk_SK: sa nerovná

en: layout
sk_SK: rozloženie

en: layouts
sk_SK: rozloženia

en: or
sk_SK: alebo

en: red : Red
sk_SK: červená : Červená

en: remove {layout}?
sk_SK: odstrániť {layout}?

en: uploaded to this post
sk_SK: Nahrané do príspevku

en: version
sk_SK: verzia

en: width
sk_SK: Šírka

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
sk_SK: {available} {label} {identifier} dostupné (max {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
sk_SK: {required} {label} {identifier} vyžadované (min {min})
