captcha - en to el_GR translation catalogue (33 entries)

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: ERROR
el_GR: ΣΦΑΛΜΑ

en: zero
el_GR: μηδέν

en: one
el_GR: ένα

en: two
el_GR: δυο

en: three
el_GR: τρία

en: four
el_GR: τέσσερα

en: five
el_GR: πέντε

en: six
el_GR: έξι

en: seven
el_GR: επτά

en: eight
el_GR: οκτώ

en: nine
el_GR: εννέα

en: ten
el_GR: δέκα

en: eleven
el_GR: έντεκα

en: twelve
el_GR: δώδεκα

en: thirteen
el_GR: δεκατρία

en: fourteen
el_GR: δεκατέσσερα

en: fifteen
el_GR: δεκαπέντε

en: sixteen
el_GR: δεκαέξι

en: seventeen
el_GR: δεκαεπτά

en: eighteen
el_GR: δεκαοκτώ

en: nineteen
el_GR: δεκαεννέα

en: twenty
el_GR: είκοσι

en: thirty
el_GR: τριάντα

en: forty
el_GR: σαράντα

en: fifty
el_GR: πενήντα

en: sixty
el_GR: εξήντα

en: seventy
el_GR: εβδομήντα

en: eighty
el_GR: ογδόντα

en: ninety
el_GR: ενενήντα

en: FAQ
el_GR: Συνήθεις Ερωτήσεις (FAQ)

en: Support
el_GR: Υποστήριξη

en: Comments form
el_GR: Φόρμα Σχολίων
