Captcha - en to be translation catalogue (272 entries)

en: Captcha Settings
be: Налады Captcha

en: Settings
be: Налады

en: Captcha Packages
be: Пакеты Captcha

en: Packages
be: Пакеты

en: Captcha Allow List
be: Дазволены спіс Captcha

en: Allow List
be: Спіс дазволеных

en: Upgrade to Pro
be: Абнаўленне да Pro

en: WARNING
be: ПАПЯРЭДЖАННЕ

en: The plugin works correctly only if JavaScript is enabled.
be: Убудова працуе карэктна, толькі калі ўключаны JavaScript.

en: Add New
be: Дадаць новы

en: This tab contains Pro options only.
be: Гэтая ўкладка змяшчае толькі параметры Pro.

en: %1$sChange the settings%2$s to view the Pro options.
be: %1$sЗмяніце налады%2$s, каб праглядзець параметры Pro.

en: Click the BACK button on your browser, and try again.
be: Націсніце кнопку НАЗАД у вашым браўзэры, і паспрабуйце ізноў.

en: Captcha loading...
be: Загрузка Captcha...

en: In order to pass the CAPTCHA please enable JavaScript.
be: Каб прайсці CAPTCHA, уключыце JavaScript.

en: zero
be: нуль

en: one
be: адзін

en: two
be: два

en: three
be: тры

en: four
be: чатыры

en: five
be: пяць

en: six
be: шэсць

en: seven
be: сем

en: eight
be: восем

en: nine
be: дзевяць

en: ten
be: дзесяць

en: eleven
be: адзінаццаць

en: twelve
be: дванаццаць

en: thirteen
be: трынаццаць

en: fourteen
be: чатырнаццаць

en: fifteen
be: пятнаццаць

en: sixteen
be: шастнаццаць

en: seventeen
be: сямнаццаць

en: eighteen
be: васемнаццаць

en: nineteen
be: дзевятнаццаць

en: twenty
be: дваццаць

en: twenty one
be: дваццаць адзін

en: twenty two
be: дваццаць два

en: twenty three
be: дваццаць тры

en: twenty four
be: дваццаць чатыры

en: twenty five
be: дваццаць пяць

en: twenty six
be: дваццаць шэсць

en: twenty seven
be: дваццаць сем

en: twenty eight
be: дваццаць восем

en: twenty nine
be: дваццаць  дзевяць

en: thirty
be: трыццаць

en: thirty one
be: трыццаць адзін

en: thirty two
be: трыццаць два

en: thirty three
be: трыццаць тры

en: thirty four
be: трыццаць чатыры

en: thirty five
be: трыццаць пяць

en: thirty six
be: трыццаць шэсць

en: thirty seven
be: трыццаць сем

en: thirty eight
be: трыццаць восем

en: thirty nine
be: трыццаць дзевяць

en: forty
be: сорак

en: forty one
be: сорак адзін

en: forty two
be: сорак два

en: forty three
be: сорак тры

en: forty four
be: сорак чатыры

en: forty five
be: сорак пяць

en: forty six
be: сорак шэсць

en: forty seven
be: сорак сем

en: forty eight
be: сорак восем

en: forty nine
be: сорак дзевяць

en: fifty
be: пяцьдзесят

en: fifty one
be: пяцьдзесят адзін

en: fifty two
be: пяцьдзесят два

en: fifty three
be: пяцьдзесят тры

en: fifty four
be: пяцьдзесят чатыры

en: fifty five
be: пяцьдзесят пяць

en: fifty six
be: пяцьдзесят шэсць

en: fifty seven
be: пяцьдзесят сем

en: fifty eight
be: пяцьдзесят восем

en: fifty nine
be: пяцьдзесят дзевяць

en: sixty
be: шэсцьдзесят

en: sixty one
be: шэсцьдзесят адзін

en: sixty two
be: шэсцьдзесят два

en: sixty three
be: шэсцьдзесят тры

en: sixty four
be: шэсцьдзесят чатыры

en: sixty five
be: шэсцьдзесят пяць

en: sixty six
be: шэсцьдзесят шэсць

en: sixty seven
be: шэсцьдзесят сем

en: sixty eight
be: шэсцьдзесят восем

en: sixty nine
be: шэсцьдзесят дзевяць

en: seventy
be: семдзесят

en: seventy one
be: семдзесят адзін

en: seventy two
be: семдзесят два

en: seventy three
be: семдзесят тры

en: seventy four
be: семдзесят чатыры

en: seventy five
be: семдзесят пяць

en: seventy six
be: семдзесят шэсць

en: seventy seven
be: семдзесят сем

en: seventy eight
be: семдзесят восем

en: seventy nine
be: семдзесят дзевяць

en: eighty
be: восемдзесят

en: eighty one
be: восемдзесят адзін

en: eighty two
be: восемдзесят два

en: eighty three
be: восемдзесят тры

en: eighty four
be: восемдзесят чатыры

en: eighty five
be: восемдзесят пяць

en: eighty six
be: восемдзесят шэсць

en: eighty seven
be: восемдзесят сем

en: eighty eight
be: восемдзесят восем

en: eighty nine
be: восемдзесят дзевяць

en: ninety
be: дзевяноста

en: ninety one
be: дзевяноста адзін

en: ninety two
be: дзевяноста два

en: ninety three
be: дзевяноста тры

en: ninety four
be: дзевяноста чатыры

en: ninety five
be: дзевяноста пяць

en: ninety six
be: дзевяноста шэсць

en: ninety seven
be: дзевяноста сем

en: ninety eight
be: дзевяноста восем

en: ninety nine
be: дзевяноста дзевяць

en: Encryption password is not set
be: Пароль для шыфравання не ўстаноўлены

en: Decryption password is not set
be: Пароль для дэшыфроўкі не ўстаноўлены

en: Support
be: Тэхпадтрымка

en: Test your Captcha settings
be: Праверце налады Captcha

en: Ensure your captcha is correctly configured. Check your settings now!
be: Пераканайцеся, што ваша капча настроена правільна. Праверце свае налады зараз!

en: Could not save captcha response to database.
be: Не атрымалася захаваць адказ captcha у базу дадзеных.

en: Error
be: Памылка

en: package
be: пакет

en: packages
be: пакеты

en: Search
be: Пошук

en: No packages found
be: Пакеты не знойдзены

en: Package
be: пакет

en: Date Added
be: Дата дадання

en: Can not load images in to the "uploads" folder. Please, check your permissions.
be: Немагчыма загрузіць выявы ў папку "uploads". Калі ласка, праверце свае дазволы.

en: Archive is empty
be: Архіў пусты

en: Some settings of the package %s were set incorrectly. They have been skipped.
be: Некаторыя параметры пакета %s былі зададзены няправільна. Яны былі прапушчаны.

en: Wrong data
be: Няправільныя даныя

en: Messages
be: Паведамленні

en: Misc
be: Рознае

en: Custom Code
be: Карыстацкі код

en: License Key
be: Ліцэнзійны ключ

en: Login form
be: Форма ўваходу

en: Registration form
be: Форма рэгістрацыі

en: Reset password form
be: Бланк скіду пароля

en: Comments form
be: Фоорма каментарыя

en: Create a Group form
be: Стварыце форму групы

en: Forgot password form
be: Форма забыў пароль

en: Checkout form
be: Бланк афармлення замовы

en: Jetpack Contact Form
be: Кантактная форма Jetpack

en: bbPress New Topic form
be: Форма bbPress Новая тэма

en: bbPress Reply form
be: Форма адказу bbPress

en: wpForo Login form
be: Форма ўваходу ў wpForo

en: wpForo Registration form
be: Форма рэгістрацыі wpForo

en: wpForo New Topic form
be: Форма новай тэмы wpForo

en: wpForo Reply form
be: Форма адказу wpForo

en: LearnDash login form
be: Форма ўваходу ў LearnDash

en: LearnDash registration form
be: Форма рэгістрацыі ў LearnDash

en: BuddyBoss registration form
be: BuddyBoss рэгістрацыйная форма

en: WordPress default
be: Па змаўчанню

en: External plugins
be: Знешнія плагіны

en: Arithmetic Actions
be: Арыфметычныя дзеянні

en: Complexity
be: Узровень складанасці

en: Image Packages
be: Пакеты малюнкаў

en: Text fields in the "Messages" tab must not be empty.
be: Тэкставыя палі ва ўкладцы «Паведамленні» не павінны быць пустымі.

en: "%s" option must not be fully disabled.
be: Параметр "%s" не павінен быць цалкам адключаны.

en: In order to use "Optical Character Recognition" type, please select at least one of the items in the option "Image Packages".
be: Каб выкарыстоўваць тып «Аптычнае распазнаванне сімвалаў», абярыце хаця б адзін з пунктаў у опцыі «Пакеты малюнкаў».

en: In order to use images in the CAPTCHA, please select at least one of the items in the option "Image Packages". The "Images" checkbox in "Complexity" option has been disabled.
be: Каб выкарыстоўваць малюнкі ў CAPTCHA, абярыце хаця б адзін з пунктаў у опцыі «Пакеты малюнкаў». Сцяжок «Выявы» ў опцыі «Складанасць» быў адключаны.

en: Settings saved.
be: Налады захаваны.

en: Captcha Type
be: Тып Captcha

en: Arithmetic actions
be: Арыфметычныя дзеянні

en: Optical Character Recognition (OCR)
be: Аптычнае распазнаванне сімвалаў (OCR)

en: Invisible
be: Нябачны

en: Slide captcha
be: Слайд капчу

en: Addition
be: Дапаўненне

en: Subtraction
be: Адніманне

en: Multiplication
be: Множанне

en: Numbers (1, 2, 3, etc.)
be: Лічбы (1, 2, 3 і г.д.)

en: Words (one, two, three, etc.)
be: Словы (адзін, два, тры і г.д.)

en: Images
be: Малюнкі

en: Number of Images
be: Колькасць малюнкаў

en: Set a number of images to display simultaneously as a captcha question.
be: Усталюйце колькасць малюнкаў, якія будуць адлюстроўвацца адначасова ў якасці пытання для капчу.

en: Use several image packages at the same time
be: Выкарыстоўвайце некалькі пакетаў малюнкаў адначасова

en: Enlarge Images
be: Павялічыць выявы

en: Enable to enlarge captcha images on mouseover.
be: Уключыць для павелічэння малюнкаў captcha пры навядзенні мышы.

en: Reload Button
be: Кнопка перазагрузкі

en: Enable to display reload button for captcha.
be: Уключыць адлюстраванне кнопкі перазагрузкі для капчу.

en: Captcha Title
be: Назва Captcha

en: Required Symbol
be: Абавязковы сімвал

en: Advanced Protection
be: Палепшаная абарона

en: Enable to display captcha when the website page is loaded.
be: Уключыць паказ капчу пры загрузцы старонкі сайта.

en: General
be: Агульнае

en: Enable Captcha for
be: Ўключыць Captcha для

en: Enable to add the CAPTCHA to forms on their settings pages.
be: Дазволіць дадаваць CAPTCHA ў формы на іх старонках налад.

en: Close
be: зачыняць

en: Enable to activate a time limit required to complete captcha.
be: Уключыце, каб актываваць ліміт часу, неабходнага для выканання капчу.

en: Enable to use a session to save captcha values (all Captcha types except Slide captcha).
be: Уключыць выкарыстанне сеанса для захавання значэнняў Captcha (усе тыпы Captcha, акрамя Slide captcha).

en: Time Limit
be: Ліміт часу

en: Time Limit Threshold
be: Парог абмежавання па часе

en: sec
be: сек

en: Use Session
be: Выкарыстоўвайце сесію

en: This option is available only for network or for main blog
be: Гэтая опцыя даступная толькі для сеткі або для асноўнага блога

en: Hide from Registered Users
be: Схаваць ад зарэгістраваных карыстальнікаў

en: Enable to hide captcha for registered users.
be: Уключыць, каб схаваць капчу для зарэгістраваных карыстальнікаў.

en: update
be: абнаўленне

en: to the current version
be: да бягучай версіі

en: install
be: ўсталяваць

en: activate
be: актывізаваць

en: You should
be: Вы павінны

en: to use this functionality.
be: выкарыстоўваць гэтую функцыянальнасць.

en: Messages Settings
be: Налады паведамленняў

en: Captcha Field is Empty
be: Поле Captcha пустое

en: Please complete the captcha.
be: Увядзіце капчу.

en: Captcha is Incorrect
be: Captcha няправільная

en: Please enter correct captcha value.
be: Увядзіце правільнае значэнне captcha.

en: Captcha Time Limit Exceeded
be: Ліміт часу Captcha перавышаны

en: Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.
be: Ліміт часу перавышаны. Увядзіце капчу яшчэ раз.

en: Answer Time Limit Exceeded
be: Ліміт часу адказу перавышаны

en: This message will be displayed above the captcha field.
be: Гэта паведамленне будзе адлюстроўвацца над полем капчу.

en: Slide Title
be: Загаловак слайду

en: Successfull Verification
be: Паспяховая праверка

en: The image packages list is empty. Please restore default settings or re-install the plugin to fix this error.
be: Спіс пакетаў малюнкаў пусты. Каб выправіць гэтую памылку, аднавіце налады па змаўчанні або пераўсталюйце плагін.

en: Activate
be: Актывізаваць

en: Install Now
be: усталяваць цяпер

en: Slide to verify
be: Ссуньце, каб праверыць

en: Verification passed
be: Праверка пройдзена

en: Your IP address is allow listed.
be: Ваш IP-адрас знаходзіцца ў спісе дазволеных.

en: Can't handle encrypting/decrypting data.
be: Немагчыма апрацаваць шыфраванне/дэшыфраванне даных.

en: ERROR
be: Памылка

en: Protected by %s
be: Ахоўваецца %s

en: Empty captcha.
be: Пустая капчу.

en: Captcha time limit exceeded.
be: Перавышаны ліміт часу Captcha.

en: Wrong captcha.
be: Няправільны капчу.

en: This options is available in Pro version of plugin
be: Дадзены функцыянал даступны ў Pro версіі плагіна

en: Add New
be: Дадаць новы

en: Default
be: Па змоўчанні

en: With a allow list you can hide captcha field for your personal and trusted IP addresses.
be: З дазволеным спісам вы можаце схаваць поле капчу для вашых асабістых і надзейных IP-адрасоў.

en: Allowed formats
be: Дапушчальныя фарматы

en: Allowed separators for IPs: a comma
be: Дазволеныя падзельнікі для IP: коска

en: semicolon
be: кропка з коскай

en: ordinary space, tab, new line or carriage return
be: звычайны прабел, табуляцыя або новая радок

en: Reason
be: прычына

en: Allowed separators for reasons: a comma
be: Даступныя падзельнікі для прычын: коска

en: tab, new line or carriage return
be: табуляцыя або новы радок

en: Allow Listed IP
be: Дазволіць пералічаны IP

en: This message will be displayed instead of the captcha field.
be: Гэта паведамленне будзе адлюстроўвацца замест поля капчу.

en: General Settings
be: Агульныя налады

en: Enable to use general captcha settings.
be: Уключыць для выкарыстання агульных налад капчу.

en: Enable to activate a time limit requeired to complete captcha.
be: Уключыце, каб актываваць ліміт часу, неабходнага для выканання капчу.

en: Use Several Image Packages at The Same Time
be: Выкарыстоўвайце некалькі пакетаў малюнкаў адначасова

en: Load IP Address(-es)
be: Загрузіць IP-адрас(-ы)

en: Load IP addresses from the "Limit Attempts" allow list.
be: Загрузіце IP-адрасы з дазволенага спісу «Абмежаваць спробы».

en: IP to allow list
be: IP для дазволенага спісу

en: My IP
be: Мой IP

en: Allowed diapason
be: Дазволены дыяпазон

en: Allowed separators
be: Дазволеныя падзельнікі

en: a comma
be: коска

en: ordinary space, tab, new line or carriage return.
be: звычайны прабел, табуляцыя, новы радок або вяртанне карэткі.

en: Allowed separators for reasons
be: Дазволеныя падзельнікі па прычынах

en: tab, new line or carriage return.
be: табуляцыя, новы радок або вяртанне карэткі.

en: Add IP to allow list
be: Дадаць IP у спіс дазволеных

en: search
be: пошук

en: Bulk Actions
be: Масавыя дзеянні

en: Trash
be: Сметніца

en: Apply
be: Прямяніць

en: All dates
be: Усе даты

en: Filter
be: Фільтр

en: items
be: элементы

en: IP Address
be: IP-адрас

en: Range from/to
be: Дыяпазон ад/да

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Slider Color
be: Колер паўзунка

en: Successfull Slider Color
be: Паспяховы колер паўзунка

en: Slide Container Color
be: Колер кантэйнера слайдаў

en: Slide Title Color
be: Колер загалоўка слайда

en: Slide Title Size
be: Памер загалоўка слайда

en: Set a font-size for title.
be: Усталюйце памер шрыфта для назвы.

en: Unhandled promise rejection
be: Неапрацаванае абяцанне адхілена
