PublishPress Capabilities 2.42.0 - en to he_IL translation catalogue (814 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: PublishPress Capabilities
he_IL: יכולות PublishPress

note: Description of the plugin
en: PublishPress Capabilities is the access control plugin for WordPress. You can manage all your WordPress user roles, from Administrators to Subscribers.
he_IL: יכולות PublishPress הוא תוסף לשליטת גישה עבור WordPress. אתה יכול לנהל את כל תפקידי המשתמשים שלך ב-WordPress, מהמנהלים ועד המנויים.

en: %1s Error: %2s  PublishPress Capabilities cannot function because another copy of the plugin is active.
he_IL: %1s שגיאה: %2s  יכולות PublishPress אינן יכולות לפעול כי עותק אחר של התוסף פעיל.

en: This plugin can be deleted.
he_IL: תוסף זה ניתן למחיקה.

en: You can block pages by URL or hide Admin elements by entering a CSS class or ID. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
he_IL: אתה יכול לחסום דפים לפי URL או להסתיר אלמנטים של מנהל על ידי הזנת מחלקת CSS או מזהה. תכונה זו זמינה ב-PublishPress Capabilities Pro.

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרג ל-Pro

en: Admin Menu Restrictions
he_IL: מגבלות תפריטי מנהל

en: You can restrict access to admin menu screens. You can also edit, change, add, or remove links from the WordPress admin menu. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
he_IL: אתה יכול להגביל גישה למסכים בתפריט המנהל. אתה יכול גם לערוך, לשנות, להוסיף או להסיר קישורים מתפריט המנהל של WordPress. תכונה זו זמינה ב-PublishPress Capabilities Pro.

en: You're using PublishPress Capabilities Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
he_IL: אתה משתמש ביכולות PublishPress חינם. גרסת Pro כוללת תכונות נוספות ותמיכה. %sשדרג ל-Pro%s

en: Admin Menus
he_IL: תפריטי מנהל

en: Hide CSS Elements
he_IL: הסתר אלמנטים CSS

en: Block by URL
he_IL: חסום לפי URL

en: Admin Menus allows you to edit the admin menu links and control who has access.
he_IL: תפריטי מנהל מאפשרים לך לערוך את הקישורים בתפריט המנהל ולשלוט מי יש לו גישה.

en: Select pages...
he_IL: בחר דפים...

en: You can select page types where this element will be added.
he_IL: אתה יכול לבחור סוגי דפים שבהם האלמנט הזה יתווסף.

en: Metaboxes
he_IL: מטה-תיבות

en: Checklist
he_IL: רשימת בדיקה

en: Editorial Comments
he_IL: הערות מערכת

en: Notifications
he_IL: התראות

en: TaxoPress - Settings
he_IL: TaxoPress - הגדרות

en: You can hide plugin metaboxes. You can also hide specific items by entering their CSS class or ID. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
he_IL: אתה יכול להסתיר תיבות מידע של התוסף. אתה יכול גם להסתיר פריטים ספציפיים על ידי הזנת מחלקת ה-CSS או ה-ID שלהם. תכונה זו זמינה ב-PublishPress Capabilities Pro.

en: Custom Items
he_IL: פריטים מותאמים אישית

en: Custom item one
he_IL: פריט מותאם אישית אחד

en: Permalink: Descriptive Caption
he_IL: קישור קבוע: כותרת תיאורית

en: Page Attributes: Order
he_IL: מאפייני דף: סדר

en: You can use Frontend Features to target specific posts and pages. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
he_IL: אתה יכול להשתמש בתכונות חיצוניות כדי למקד לפוסטים ודפים ספציפיים. תכונה זו זמינה ב-PublishPress Capabilities Pro.

en: Select post types...
he_IL: בחר סוגי פוסטים...

en: This will add a metabox on the post editing screen. You can use this feature to add body classes only for that post.
he_IL: זה יוסיף תיבת מידע על מסך עריכת הפוסט. אתה יכול להשתמש בתכונה זו כדי להוסיף מחלקות גוף רק לפוסט הזה.

en: Drag multiple roles selection to change roles order.
he_IL: גרור את הבחירה של תפקידים מרובים כדי לשנות את סדר התפקידים.

en: Page title
he_IL: כותרת דף

en: Capabilities
he_IL: יכולות

en: No permission!
he_IL: אין הרשאה!

en: Invalid nonce token!
he_IL: אסימון nonce לא חוקי!

en: Error: wrong data
he_IL: שגיאה: נתונים שגויים

en: Changes saved. Feature status synchronization has been queued for all network sites.
he_IL: שינויים נשמרו. סנכרון מצב הפיצ'רים הוזמן לכל אתרי הרשת.

en: Changes saved!
he_IL: שינויים נשמרו!

en: An error occured!
he_IL: אירעה שגיאה!

en: Security check failed
he_IL: בדיקת אבטחה נכשלה

en: Permission denied
he_IL: גישה נדחתה

en: Settings updated successfully.
he_IL: ההגדרות עודכנו בהצלחה.

en: Logged In Users
he_IL: משתמשים מחוברים

en: Logged Out Users
he_IL: משתמשים מנותקים

en: PublishPress Capabilities Menu Restriction
he_IL: הגבלות בתפריט יכולות PublishPress

en: This menu is restricted for the following roles
he_IL: תפריט זה מוגבל עבור התפקידים הבאים

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Roles
he_IL: תפקידים

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Success notices
he_IL: הודעות הצלחה

en: Error notices
he_IL: הודעות שגיאה

en: Warning notices
he_IL: הודעות אזהרה

en: Info notices
he_IL: הודעות מידע

en: Current Role
he_IL: תפקיד נוכחי

en: Admin Notices
he_IL: הודעות מנהל

en: Save for all Roles
he_IL: שמור עבור כל התפקידים

en: Save for %s
he_IL: שמור עבור %s

en: Notification center access
he_IL: גישה למרכז התראות

en: Enable %1$s access to the Admin Notices area.
he_IL: אפשר גישה ל-%1$s לאזור הודעות המנהל.

en: Notifications to remove from WordPress admin pages
he_IL: התראות להסרה מעמודי ניהול WordPress

en: Select the notification types that should be hidden when a user in the %1$s role is viewing WordPress admin screens.
he_IL: בחר את סוגי ההודעות שצריכים להיות מוסתרים כאשר משתמש בתפקיד %1$s צופה במסכים של WordPress admin.

en: Click here for more on notice types.
he_IL: לחץ כאן למידע נוסף על סוגי ההודעות.

en: Notifications to display in the Admin Notices area.
he_IL: הודעות שיוצגו באזור הודעות המנהל.

en: Select the notification types that should be displayed in the Admin Notices area after been removed from the WordPress admin screens.
he_IL: בחר את סוגי ההודעות שצריכים להיות מוצגים באזור הודעות המנהל לאחר שהוסרו ממסכים של WordPress admin.

en: Admin Notices allows you to clean up the WordPress admin area by organizing extra messages and advertisements into one place.
he_IL: הודעות המנהל מאפשרות לך לנקות את אזור המנהל של WordPress על ידי ארגון הודעות נוספות ופרסומות במקום אחד.

en: Features include:
he_IL: המאפיינים כוללים:

en: Move selected notice types out of admin pages
he_IL: העבר סוגי הודעות שנבחרו מתוך דפי המנהל

en: Show selected notices in a dedicated Admin Notices panel
he_IL: הצג הודעות שנבחרו בלוח הודעות המנהל המיועד

en: Configure notice visibility by user role
he_IL: הגדר את נראות ההודעה לפי תפקיד המשתמש

en: View Documentation
he_IL: צפה בתיעוד

en: How to use Admin Notices
he_IL: איך להשתמש בהודעות המנהל

en: Display this notice
he_IL: הצג הודעה זו

en: Silence this notice
he_IL: כבה הודעה זו

en: Hide this notice
he_IL: הסתר הודעה זו

en: Move to Hidden Notices
he_IL: העבר להודעות מוסתרות

en: Displayed notices will no longer be removed from admin pages.
he_IL: ההודעות שמוצגות לא יוסרו יותר מדפי המנהל.

en: This notice will be moved to the "Silenced Notices" tab and you will not receive a notification if it appears again.
he_IL: הודעה זו תועבר ללשונית "הודעות מושתקות" ואתה לא תקבל הודעה אם היא תופיע שוב.

en: Hidden Notices
he_IL: הודעות מוסתרות

en: Silenced Notices
he_IL: הודעות מושתקות

en: There are currently no admin notices.
he_IL: נכון לעכשיו אין הודעות מנהל.

en: Edit the settings.
he_IL: ערוך את ההגדרות.

en: You do not have permission to manage admin notices.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל הודעות ניהול.

en: Invalid action. Reload this page and try again.
he_IL: פעולה לא חוקית. טען מחדש את הדף הזה וניסיון שוב.

en: Invalid form.
he_IL: טופס לא חוקי.

en: Admin notice status updated successfully.
he_IL: סטטוס הודעת הניהול עודכן בהצלחה.

en: Warning: This role cannot access the dashboard without the read capability. %1$sClick here to fix this now%2$s.
he_IL: אזהרה: תפקיד זה אינו יכול לגשת ל-dashboard ללא יכולת קריאה. %1$sלחץ כאן כדי לתקן את זה עכשיו%2$s.

en: Role Capabilities
he_IL: יכולות תפקיד

en: Search capabilities...
he_IL: חפש יכולות...

en: Application Passwords
he_IL: סיסמאות אפליקציה

en: Nav Menus (Block)
he_IL: תפריטי ניווט (חסימה)

en: Block
he_IL: חסימה

en: Nav Menus (Legacy)
he_IL: תפריטי ניווט (מורשת)

en: Legacy
he_IL: מורשת

en: Visibility
he_IL: נראות

en: Editing
he_IL: עריכה

en: Deletion
he_IL: מחיקה

en: Taxonomies
he_IL: taxonomies

en: Listing
he_IL: רשימה

en: Create Revision
he_IL: צור גרסה

en: Submit Revision
he_IL: שלח גרסה

en: Approve Revision
he_IL: אשר גרסה

en: Can read posts which are currently published with private visibility.
he_IL: יכול לקרוא פוסטים שפורסמו כרגע עם פרטיות פרטית.

en: Has basic editing capability (but may need other capabilities based on post status and ownership).
he_IL: יש לו יכולות עריכה בסיסיות (אך עשוי להזדקק ליכולות נוספות בהתאם למצב הפוסט ובעלות).

en: Can edit posts which were created by other users.
he_IL: יכול לערוך פוסטים שנוצרו על ידי משתמשים אחרים.

en: Can edit posts which are currently published.
he_IL: יכול לערוך פוסטים שפורסמו כרגע.

en: Can edit posts which are currently published with private visibility.
he_IL: יכול לערוך פוסטים שפורסמו כרגע עם פרטיות פרטית.

en: Can make a post publicly visible.
he_IL: יכול להפוך פוסט לגלוי לציבור.

en: Has basic deletion capability (but may need other capabilities based on post status and ownership).
he_IL: יש לו יכולות מחיקה בסיסיות (אך עשוי להזדקק ליכולות נוספות בהתאם למצב הפוסט ובעלות).

en: Can delete posts which were created by other users.
he_IL: יכול למחוק פוסטים שנוצרו על ידי משתמשים אחרים.

en: Can delete posts which are currently published.
he_IL: יכול למחוק פוסטים שפורסמו כרגע.

en: Can delete posts which are currently published with private visibility.
he_IL: יכול למחוק פוסטים שפורסמו כרגע עם פרטיות פרטית.

en: grant / clear / deny all capabilities
he_IL: הענק / נקה / דחה את כל ההרשאות

en: All capabilities
he_IL: כל ההרשאות

en: Granted
he_IL: הוענק

en: Not granted
he_IL: לא הוענק

en: Denied
he_IL: נדחה

en: Mixed
he_IL: מעורבב

en: Global capabilities help
he_IL: עזרה על יכולות גלובליות

en: Click to grant, clear, or deny capabilities across every tab.
he_IL: לחץ כדי להעניק, לנקות או לדחות הרשאות בכל כרטיסייה.

en: Invalid Capabilities
he_IL: יכולות לא חוקיות

en: Additional
he_IL: נוסף

en: Term %s Capabilities
he_IL: מונח %s יכולות

en: %s Capabilities
he_IL: %s יכולות

en: Post %s Capabilities
he_IL: פוסט %s יכולות

en: Filter by taxonomy
he_IL: סנן לפי taxonomy

en: Filter by post type
he_IL: סנן לפי post type

en: check / uncheck / negate all
he_IL: סמן / הסר סימון / שלול הכל

en: The slug for this taxonomy is %s
he_IL: ה-slug עבור taxonomy זה הוא %s

en: The slug for this post type is %s
he_IL: ה-slug עבור post type זה הוא %s

en: %s: assigned by Permission Group
he_IL: %s: הוקצה על ידי קבוצת הרשאות

en: This capability is %s
he_IL: היכולת הזו היא %s

en: This capability is controlled by %s
he_IL: היכולת הזו נשלטת על ידי %s

en: This capability is controlled by %s Use the sidebar settings to allow this to be controlled independently.
he_IL: היכולת הזו נשלטת על ידי %s השתמש בהגדרות הצד כדי לאפשר זאת להיות נשלט באופן עצמאי.

en: Use the sidebar settings to allow this to be controlled independently.
he_IL: שימוש בהגדרות הצד כדי לאפשר זאת להיות נשלט באופן עצמאי.

en: This capability is not available for this post type.
he_IL: היכולת הזו אינה זמינה עבור post type זה.

en: Admin listing access is normally provided by the "Edit" capabilities. These "List" capabilities only apply if the corresponding "Edit" capability is missing. Also, these "List" capabilities can grant access, but not deny access.
he_IL: גישה לרשימת מנהל ניתנת בדרך כלל על ידי יכולות "עריכה". יכולות "רשימה" אלו חלות רק אם היכולת "עריכה" המתאימה חסרה. כמו כן, יכולות "רשימה" אלו יכולות להעניק גישה, אך לא לשלול גישה.

en: Filter by capability
he_IL: סנן לפי יכולת

en: No results found. Please try again with a different word.
he_IL: לא נמצאו תוצאות. אנא נסה שוב עם מילה אחרת.

en: Capability Name
he_IL: שם היכולת

en: WordPress Core Capabilities
he_IL: יכולות הליבה של WordPress

en: General
he_IL: כללי

en: Plugin Capabilities &ndash; %s
he_IL: יכולות פלאגין &ndash; %s

en: The User Testing feature also requires the %1$s edit_users %2$s capability.
he_IL: תכונת בדיקות המשתמשים דורשת גם את %1$s edit_users %2$s capability.

en: The following entries have no effect. Please assign desired capabilities on the Editing / Deletion / Private tabs.
he_IL: הכניסות הבאות אינן משפיעות. אנא הקצו את ההרשאות הרצויות בלשוניות עריכה / מחיקה / פרטיות.

en: Additional Capabilities
he_IL: הרשאות נוספות

en: You have no additional capabilities.
he_IL: אין לך הרשאות נוספות.

en: Capabilities allows you change the permissions for any user role.
he_IL: הרשאות מאפשרות לך לשנות את ההרשאות עבור כל תפקיד משתמש.

en: %1$s = Capability granted %2$s
he_IL: %1$s = הרשאה שניתנה %2$s

en: usage key
he_IL: מפתח שימוש

en: %1$s = Capability not granted %2$s
he_IL: %1$s = הרשאה לא ניתנה %2$s

en: %1$s = Capability denied, even if granted by another role %2$s
he_IL: %1$s = הרשאה נדחתה, גם אם ניתנה על ידי תפקיד אחר %2$s

en: You can also configure this role as a %sPermission Group%s.
he_IL: אתה יכול גם להגדיר תפקיד זה כ-%sקבוצת הרשאות%s.

en: How to use Capabilities
he_IL: איך להשתמש בהרשאות

en: Capabilities is Safe to Use
he_IL: הרשאות בטוחות לשימוש

en: WordPress stores role capabilities in your database, where they remain even if the plugin is deactivated.
he_IL: WordPress שומרת הרשאות תפקידים במסד הנתונים שלך, שם הן נשארות גם אם הפלאגין מושבת.

en: Whenever you use PublishPress Capabilities to save changes, it also creates a backup which you can use to restore a previous configuration.
he_IL: בכל פעם שאתה משתמש בהרשאות PublishPress כדי לשמור שינויים, הוא גם יוצר גיבוי שבו תוכל להשתמש כדי לשחזר קונפיגורציה קודמת.

en: Go to the Backup feature
he_IL: לך לתכונת הגיבוי

en: Add a New Capability
he_IL: הוסף הרשאה חדשה

en: Add to role
he_IL: הוסף לתפקיד

en: New capabilities are controlled on the Additonal tab.
he_IL: הרשאות חדשות נשלטות בלשונית נוספות.

en: PublishPress Permissions
he_IL: הרשאות PublishPress

en: Automatically define type-specific capabilities for your custom post types and taxonomies
he_IL: מגדיר אוטומטית הרשאות ספציפיות לסוג עבור סוגי הפוסטים והטקסונומיות המותאמות שלך

en: Assign standard WP roles supplementally for a specific post type
he_IL: הקצה תפקידי WP סטנדרטיים בנוסף עבור סוג פוסט ספציפי

en: Assign custom WP roles supplementally for a specific post type <em>(Pro)</em>
he_IL: הקצה תפקידים מותאמים אישית של WP בנוסף לסוג פוסט ספציפי <em>(Pro)</em>

en: Customize reading permissions per-category or per-post
he_IL: התאם אישית הרשאות קריאה לפי קטגוריה או לפי פוסט

en: Customize editing permissions per-category or per-post <em>(Pro)</em>
he_IL: התאם אישית הרשאות עריכה לפי קטגוריה או לפי פוסט <em>(Pro)</em>

en: Custom Post Visibility statuses, fully implemented throughout wp-admin <em>(Pro)</em>
he_IL: סטטוסי נראות פוסט מותאמים, מיושמים לחלוטין ברחבי wp-admin <em>(Pro)</em>

en: Custom Moderation statuses for access-controlled, multi-step publishing workflow <em>(Pro)</em>
he_IL: סטטוסי מ moderation מותאמים לעבודה עם זרימת פרסום בשלבים עם בקרת גישה <em>(Pro)</em>

en: Regulate permissions for Edit Flow post statuses <em>(Pro)</em>
he_IL: הוסדר הרשאות עבור סטטוסים של Edit Flow <em>(Pro)</em>

en: Customize the moderated editing of published content with Revisionary or Post Forking <em>(Pro)</em>
he_IL: התאם אישית את העריכה המנוהלת של תוכן שפורסם עם Revisionary או Post Forking <em>(Pro)</em>

en: Grant Spectator, Participant or Moderator access to specific bbPress forums <em>(Pro)</em>
he_IL: הענק גישה לספקן, משתתף או מודרטור לפורומים ספציפיים של bbPress <em>(Pro)</em>

en: Grant supplemental content permissions to a BuddyPress group <em>(Pro)</em>
he_IL: הענק הרשאות תוכן נוספות לקבוצת BuddyPress <em>(Pro)</em>

en: WPML integration to mirror permissions to translations <em>(Pro)</em>
he_IL: אינטגרציה של WPML לשכפול הרשאות לתרגומים <em>(Pro)</em>

en: Member support forum
he_IL: פורום תמיכה לחברים

en: %s (free install)
he_IL: %s (התקנה חינם)

en: %s info/purchase
he_IL: %s מידע/רכישה

en: Role level is mostly deprecated. However, it still determines eligibility for Post Author assignment and limits the application of user editing capabilities.
he_IL: רמת התפקיד בדרך כלל אינה בשימוש. עם זאת, היא עדיין קובעת את הזכאות להקצאת מחבר פוסט ומגבילה את יישום יכולות העריכה של משתמשים.

en: Level:
he_IL: רמה:

en: Create this role definition in new (future) sites
he_IL: צור את הגדרת התפקיד הזו באתרי (עתיד) חדשים

en: Include in new sites.
he_IL: כלול באתרי חדשים.

en: Copy / update this role definition to all sites now
he_IL: העתק / עדכן את הגדרת התפקיד הזו לכל האתרים עכשיו

en: Sync role to all sites.
he_IL: סנכרן תפקידים לכל האתרים.

en: Copy option settings to all sites now
he_IL: העתק הגדרות אפשרויות לכל האתרים עכשיו

en: Sync options to all sites.
he_IL: סנכרן אפשרויות לכל האתרים.

en: Unnamed application password
he_IL: סיסמת אפליקציה ללא שם

en: You do not have permission to restore backup.
he_IL: אין לך הרשאה לשחזר גיבוי.

en: New backup saved.
he_IL: גיבוי חדש נשמר.

en: Roles and Capabilities restored from initial backup.
he_IL: תפקידים והיכולות שוחזרו מהגיבוי הראשוני.

en: Restore failed. No backup found.
he_IL: שחזור נכשל. לא נמצאה גיבוי.

en: %s restored from last backup.
he_IL: %s שוחזר מהגיבוי האחרון.

en: Roles and Capabilities restored from selected auto-backup.
he_IL: תפקידים והיכולות שוחזרו מהגיבוי האוטומטי שנבחר.

en: Please upload a file to import
he_IL: אנא העלה קובץ לייבוא

en: Please upload a valid .json file
he_IL: אנא העלה קובץ .json תקף

en: Error importing settings! Please try again.
he_IL: שגיאה בייבוא הגדרות! אנא נסה שוב.

en: Error importing settings! Please check that you uploaded a valid json file.
he_IL: שגיאה בייבוא הגדרות! אנא ודא שהעלית קובץ json תקף.

en: Skipped %d invalid or unsupported import entries.
he_IL: דלג על %d הרשאות ייבוא לא חוקיות או לא נתמכות.

en: %s successfully imported from uploaded data.
he_IL: %s יובא בהצלחה מהנתונים שהועלו.

en: No valid backup data found to import.
he_IL: לא נמצאו נתוני גיבוי חוקיים לייבוא.

en: Needed function to create default roles not found!
he_IL: פונקציה נדרשת ליצירת תפקידים ברירת מחדל לא נמצאה!

en: Roles and Capabilities reset to WordPress defaults
he_IL: תפקידים והיכולות הוחזרו לברירות המחדל של WordPress

en: Backup Tool for PublishPress Capabilities
he_IL: כלי גיבוי עבור היכולות של PublishPress

en: Restore
he_IL: שחזור

en: Backup
he_IL: גיבוי

en: Reset Roles
he_IL: איפוס תפקידים

en: Export / Import
he_IL: ייצוא / ייבוא

en: Backup Roles and Capabilities
he_IL: גיבוי תפקידים ויכולות

en: PublishPress Capabilities automatically creates a backup on installation and whenever you save changes. The initial backup and last %d auto-backups are kept.
he_IL: PublishPress Capabilities יוצר אוטומטית גיבוי בעת ההתקנה ובכל פעם שאתה שומר שינויים. הגיבוי הראשוני והאחרונים %d גיבויים אוטומטיים נשמרים.

en: A backup created on this screen replaces any previous manual backups, but is never automatically replaced.
he_IL: גיבוי שנוצר במסך זה מחליף כל גיבוי ידני קודם, אך אף פעם לא מוחלף אוטומטית.

en: Manual Backup
he_IL: גיבוי ידני

en: Last Manual Backup - %s
he_IL: גיבוי ידני אחרון - %s

en: Last Backup
he_IL: גיבוי אחרון

en: Restore Previous Roles and Capabilities
he_IL: שחזור תפקידים ויכולות קודמים

en: PublishPress Capabilities automatically creates a backup on installation and whenever you save changes.
he_IL: PublishPress Capabilities יוצר אוטומטית גיבוי בעת ההתקנה ובכל פעם שאתה שומר שינויים.

en: On this screen, you can restore an earlier version of your roles and capabilities.
he_IL: על המסך הזה, אתה יכול לשחזר גרסה קודמת של התפקידים והיכולות שלך.

en: Available Backups:
he_IL: גיבויים זמינים:

en: all roles
he_IL: כל התפקידים

en: Manual backup of %s (%s)
he_IL: גיבוי ידני של %s (%s)

en: Auto-backup of all roles (%s)
he_IL: גיבוי אוטומטי של כל התפקידים (%s)

en: Initial backup of all roles
he_IL: גיבוי ראשוני של כל התפקידים

en: Restore Selected Roles
he_IL: שחזור תפקידים שנבחרו

en: Show changes from current roles only
he_IL: הצג שינויים מהתפקידים הנוכחיים בלבד

en: Initial Backup - %s
he_IL: גיבוי ראשוני - %s

en: Initial Backup
he_IL: גיבוי ראשוני

en: %s (%s roles)
he_IL: %s (%s תפקידים)

en: (this role will be removed if you restore backup)
he_IL: (תפקיד זה יימחק אם תחדש גיבוי)

en: %s (level %s)
he_IL: %s (רמה %s)

en: No changes
he_IL: אין שינויים

en: Reset WordPress Defaults
he_IL: איפוס ברירות המחדל של WordPress

en: Warning:
he_IL: אזהרה:

en: Reseting default Roles and Capabilities will set them to the WordPress install defaults.
he_IL: איפוס תפקידים ויכולת ברירת המחדל יגדיר אותם לברירות המחדל של התקנת WordPress.

en: If you have installed any plugin that adds new roles or capabilities, these will be lost.
he_IL: אם התקנת תוסף כלשהו שמוסיף תפקידים או יכולות חדשות, אלה יאבדו.

en: It is recommended to use this only as a last resource!
he_IL: מומלץ להשתמש בזה רק כאמצעי אחרון!

en: Reset Roles and Capabilities to WordPress defaults
he_IL: איפוס תפקידים ויכולות לברירות המחדל של WordPress

en: You are about to reset Roles and Capabilities to WordPress defaults.
     'Cancel' to stop, 'OK' to reset.
he_IL: אתה עומד לאפס תפקידים ויכולות לברירות המחדל של WordPress.
     'ביטול' כדי לעצור, 'אוקי' כדי לאפס.

en: Reset to WordPress defaults
he_IL: איפוס לברירות המחדל של WordPress

en: Export Settings
he_IL: ייצוא הגדרות

en: Export the plugin settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
he_IL: ייצא את הגדרות התוסף לאתר זה כקובץ .json. זה מאפשר לך לייבא בקלות את התצורה לאתר אחר.

en: Roles and Capabilities
he_IL: תפקידים ויכולות

en: Select the roles to include in this export.
he_IL: בחר את התפקידים לכלול ביצוא הזה.

en: Export
he_IL: ייצוא

en: Import Settings
he_IL: ייבוא הגדרות

en: Please make a 'Manual Backup' in the backup tab to enable backup restore in case anything goes wrong.
he_IL: אנא צור 'גיבוי ידני' בלשונית הגיבוי כדי לאפשר שחזור גיבוי במקרה שמשהו משתבש.

en: Import the plugin settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
he_IL: ייבא את הגדרות התוסף מקובץ .json. קובץ זה ניתן להשגה על ידי ייצוא ההגדרות באתר אחר באמצעות הטופס למעלה.

en: Before importing, we recommend using the "Backup" tab to create a backup of your current settings.
he_IL: לפני הייבוא, אנו ממליצים להשתמש בלשונית "גיבוי" כדי ליצור גיבוי של ההגדרות הנוכחיות שלך.

en: Sync feature status to all sites in this network.
he_IL: סנכרן את מצב הפיצ'ר לכל האתרים ברשת זו.

en: When selected, changing a feature above will apply its new status to every existing site in the background.
he_IL: כאשר נבחר, שינוי פיצ'ר למעלה יחיל את המצב החדש שלו על כל אתר קיים ברקע.

en: Admin Feature Restrictions
he_IL: מגבלות תכונת מנהל

en: Toggle all
he_IL: הפעל הכל

en: Wildcard enabled
he_IL: אופציית תו-דונק מופעלת

en: URL targeted
he_IL: כתובת URL ממוקדת

en: URL wildcard
he_IL: כתובת URL עם תו-דונק

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Admin Features allows you to remove elements from the admin area and toolbar.
he_IL: תכונות מנהל מאפשרות לך להסיר אלמנטים מאזור המנהל ופס הכלים.

en: No change
he_IL: אין שינוי

en: This feature is denied
he_IL: תכונה זו נדחתה

en: How to use Admin Features
he_IL: איך להשתמש בתכונות מנהל

en: Admin Features Settings
he_IL: הגדרות תכונות מנהל

en: Hide Submenus
he_IL: הסתר תפריטים משנה

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Custom style "%s" saved successfully.
he_IL: סגנון מותאם "%s" נשמר בהצלחה.

en: Custom style "%s" deleted successfully.
he_IL: סגנון מותאם "%s" נמחק בהצלחה.

en: Custom style name cannot be empty.
he_IL: שם הסגנון המותאם לא יכול להיות ריק.

en: Admin styles saved successfully.
he_IL: סגנונות מנהל נשמרו בהצלחה.

en: Admin Styles
he_IL: סגנונות מנהל

en: Setting
he_IL: הגדרה

en: Value
he_IL: ערך

en: Admin Color Scheme
he_IL: שיטת צבעים של מנהל

en: Sets the admin color scheme for all users. Click a scheme to preview it instantly.
he_IL: קובע את צבעי הניהול לכל המשתמשים. לחץ על ערכת צבעים כדי להציג אותה מיד.

en: Start from template
he_IL: התחל מתבנית

en: Blank Template
he_IL: תבנית ריקה

en: Add Custom Style
he_IL: הוסף סגנון מותאם אישית

en: Edit custom style
he_IL: ערוך סגנון מותאם אישית

en: Edit Color Style
he_IL: ערוך סגנון צבע

en: Customize colors for different admin elements. Changes are previewed instantly.
he_IL: התאם צבעים עבור אלמנטים שונים של הניהול. השינויים מוצגים מיד.

en: Add more than one custom admin styles. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
he_IL: הוסף יותר מסגנון ניהול מותאם אחד. תכונה זו זמינה ב-PublishPress Capabilities Pro.

en: Add CSS selectors (class or ID), choose a style variation, and set a brand color.
he_IL: הוסף בוחרי CSS (מחלקה או מזהה), בחר גרסת סגנון, וקבע צבע מותג.

en: Add New Element
he_IL: הוסף אלמנט חדש

en: Selector
he_IL: בחר

en: e.g. .publishpress-wrap h1, #my-plugin-header
he_IL: למשל .publishpress-wrap h1, #my-plugin-header

en: Variation
he_IL: גרסה

en: Background
he_IL: רקע

en: Text
he_IL: טקסט

en: Border
he_IL: גבול

en: Brand Color
he_IL: צבע מותג

en: Remove
he_IL: הסר

en: Custom Style Name
he_IL: שם סגנון מותאם

en: e.g., Company Branding, Dark Mode
he_IL: למשל, מיתוג חברה, מצב כהה

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Delete Custom Style
he_IL: מחק סגנון מותאם אישית

en: Are you sure you want to delete this %1s? %2s %3s
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את ה-%1s הזה? %2s %3s

en: Custom Style
he_IL: סגנון מותאם אישית

en: Save Custom Style
he_IL: שמור סגנון מותאם אישית

en: Custom Admin Logo
he_IL: לוגו מנהל מותאם אישית

en: Upload a custom logo to replace the WordPress icon in the admin bar. Recommended: 20px by 20px in SVG or PNG format.
he_IL: העלא לוגו מותאם אישית כדי להחליף את סמל WordPress בשורת הניהול. מומלץ: 20px על 20px בפורמט SVG או PNG.

en: Select Image
he_IL: בחר תמונה

en: Custom Favicon
he_IL: favicon מותאם אישית

en: Upload a custom favicon for the admin area. Recommended: 16px by 16px or 32px by 32px in SVG or PNG format.
he_IL: העלא favicon מותאם אישית לאזור הניהול. מומלץ: 16px על 16px או 32px על 32px בפורמט SVG או PNG.

en: Admin Font Family
he_IL: משפחת גופנים של מנהל

en: Set a font stack for the admin area, for example "Segoe UI", sans-serif.
he_IL: קבע ערימת גופנים לאזור הניהול, לדוגמה "Segoe UI", sans-serif.

en: Preset Fonts
he_IL: גופנים מוכנים

en: Custom Value
he_IL: ערך מותאם אישית

en: Admin Font Size
he_IL: גודל גופן מנהל

en: Set a base font size for the admin area. Leave empty to use the default WordPress size.
he_IL: קבע גודל גופן בסיסי לאזור הניהול. השאר ריק כדי להשתמש בגודל ברירת המחדל של WordPress.

en: Named Sizes
he_IL: גדלים עם שם

en: Pixel Sizes
he_IL: גדלים בפיקסלים

en: Typography Overrides
he_IL: הגדרות טיפוגרפיה

en: Optional target-specific typography rules for common admin elements.
he_IL: כללים אופציונליים ספציפיים למטרה עבור אלמנטים נפוצים במנהל.

en: Body Text
he_IL: טקסט גוף

en: Links
he_IL: קישורים

en: Headings
he_IL: כותרות

en: Admin Menu
he_IL: תפריט מנהל

en: Admin Bar
he_IL: שורת מנהל

en: Form Fields
he_IL: שדות טופס

en: Buttons
he_IL: כפתורים

en: Target
he_IL: מטרה

en: Font Family
he_IL: משפחת גופנים

en: Font Size
he_IL: גודל גופן

en: Preset
he_IL: הגדרה מראש

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Admin Footer Text
he_IL: טקסט תחתון למנהל

en: Replace the default "Thanks for creating with WordPress" message in the admin footer.
he_IL: החלף את הודעת ברירת המחדל "תודה על היצירה עם WordPress" בתחתית המנהל.

en: Replace "Howdy"
he_IL: החלף "שלום"

en: Replace "Howdy" in the admin bar.
he_IL: החלף "שלום" בשורת המנהל.

en: Control Settings
he_IL: הגדרות בקרת

en: Control how admin styles are applied to users.
he_IL: בקרת איך סגנונות המנהל מוחלים על משתמשים.

en: Hide Admin Color Scheme settings in user profile
he_IL: הסתר הגדרות סקימת צבעי מנהל בפרופיל המשתמש

en: When enabled, users cannot see or change color scheme settings in their profile. Role-based settings will be applied.
he_IL: כאשר זה מופעל, משתמשים לא יכולים לראות או לשנות הגדרות סקימת צבעים בפרופיל שלהם. הגדרות מבוססות תפקיד ייושמו.

en: Force role settings (override user selection)
he_IL: כפה הגדרות תפקיד (עזוב את בחירת המשתמש)

en: When enabled, role settings will always apply, overriding any user selection even if the color scheme UI is visible to them.
he_IL: כאשר זה מופעל, הגדרות התפקיד יחולו תמיד, עבירות כל בחירת משתמש גם אם ממשק הצבעים גלוי להם.

en: Admin Styles allows you to customize the WordPress admin area with your own branding.
he_IL: Admin Styles מאפשר לך להתאים אישית את אזור הניהול של WordPress עם המיתוג שלך.

en: Custom admin color schemes
he_IL: סקימות צבע מותאמות אישית לניהול

en: Replace the WordPress logo and favicon
he_IL: החלף את הלוגו של WordPress ואת ה-favicon

en: Custom footer text
he_IL: טקסט תחתון מותאם אישית

en: Replace "Howdy" text
he_IL: החלף את טקסט "Howdy"

en: How to use Admin Styles
he_IL: איך להשתמש ב-Admin Styles

en: Security check failed.
he_IL: בדיקת אבטחה נכשלה.

en: You do not have permission to manage admin styles.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל את סגנונות הניהול.

en: No role specified.
he_IL: לא צוין תפקיד.

en: Use this Image
he_IL: השתמש בתמונה זו

en: Saving...
he_IL: שומר...

en: Settings saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Current logo preview
he_IL: תצוגה מקדימה של הלוגו הנוכחי

en: Add New Custom Style
he_IL: הוסף סגנון מותאם חדש

en: Edit Custom Style
he_IL: ערוך סגנון מותאם

en: Are you sure you want to delete "%s" custom style?
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הסגנון המותאם "%s"?

en: this custom style
he_IL: סגנון מותאם זה

en: Primary Button
he_IL: כפתור ראשי

en: Hover State
he_IL: מצב ריחוף

en: Notification
he_IL: התראה

en: Live preview of your custom color scheme
he_IL: תצוגה חיה של סכמת הצבעים המותאמת שלך

en: Custom Style Name is required.
he_IL: שם הסגנון המותאם נדרש.

en: Main Admin Color is required.
he_IL: צבע המנהל הראשי נדרש.

en: Display Name
he_IL: שם תצוגה

en: Change how this style is displayed
he_IL: שנה כיצד הסגנון הזה מוצג

en: Enter a name for your custom style
he_IL: הזן שם עבור הסגנון המותאם שלך

en: Forest
he_IL: יער

en: Mint Breeze
he_IL: רוח מנטה

en: Cherry
he_IL: דובדבן

en: Graphite
he_IL: גרפיט

en: Midnight Teal
he_IL: טיל חצות

en: Sunrise
he_IL: זריחה

en: Desert Sand
he_IL: חול מדברי

en: Amber Glow
he_IL: זוהר ענבר

en: Citrus
he_IL: סיטרוס

en: Ocean Deep
he_IL: אוקיאנוס עמוק

en: Sage
he_IL: מרווה

en: Modern Slate
he_IL: Slate מודרני

en: Royal Plum
he_IL: שזיף מלכותי

en: Nordic
he_IL: נורדי

en: Lagoon
he_IL: אגם

en: Ink
he_IL: דיו

en: Orchid
he_IL: סחלב

en: Cobalt
he_IL: קובלט

en: Stone
he_IL: אבן

en: Facebook Classic
he_IL: פייסבוק קלאסי

en: Twitter Classic
he_IL: טוויטר קלאסי

en: Twitter Modern
he_IL: טוויטר מודרני

en: Main Admin Color settings
he_IL: הגדרות צבעי מנהל ראשי

en: Main Admin Color
he_IL: צבע מנהל ראשי

en: Primary brand color
he_IL: צבע מותג ראשי

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Primary text color
he_IL: צבע טקסט ראשי

en: Highlight Color
he_IL: צבע הבלטה

en: Used for hovers and highlights
he_IL: שימוש בהעברות והדגשות

en: Notification Color
he_IL: צבע התראה

en: Used for alerts and notifications
he_IL: שימוש בהתראות והודעות

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Page background color
he_IL: צבע רקע לעמוד

en: Link element colors
he_IL: צבעי אלמנט קישור

en: Default Link Color
he_IL: צבע קישור ברירת מחדל

en: Standard link color
he_IL: צבע קישור סטנדרטי

en: Link Hover Color
he_IL: צבע קישור בהעברה

en: Color on hover
he_IL: צבע בהעברה

en: Delete Link Color
he_IL: צבע קישור מחיקה

en: Color for delete/trash actions
he_IL: צבע לפעולות מחיקה/אשפה

en: Trash Link Color
he_IL: צבע קישור אשפה

en: Color for trash actions
he_IL: צבע לפעולות אשפה

en: Spam Link Color
he_IL: צבע קישור ספאם

en: Color for spam actions
he_IL: צבע לפעולות ספאם

en: Inactive Link Color
he_IL: צבע קישור לא פעיל

en: Color for inactive items
he_IL: צבע עבור פריטים לא פעילים

en: Tables
he_IL: טבלאות

en: Table element colors
he_IL: צבעי אלמנט טבלה

en: Table Header Background
he_IL: רקע כותרת הטבלה

en: Table Header Text
he_IL: טקסט כותרת הטבלה

en: Table Row Background
he_IL: רקע שורת הטבלה

en: Table Row Text Color
he_IL: צבע טקסט שורת הטבלה

en: Row Hover Background
he_IL: צבע הרקע של שורת ריחוף

en: Table Border Color
he_IL: צבע גבול הטבלה

en: Alternate Row Background
he_IL: צבע הרקע של שורה חלופית

en: Alternate Row Text Color
he_IL: צבע טקסט של שורה חלופית

en: Forms
he_IL: טפסים

en: Form input colors
he_IL: צבעי קלט בטפסים

en: Input Border Color
he_IL: צבע גבול הקלט

en: Input Focus Border
he_IL: גבול קלט במוקד

en: Input Background Color
he_IL: צבע הרקע של הקלט

en: Input Text Color
he_IL: צבע טקסט של הקלט

en: Placeholder Text Color
he_IL: צבע טקסט מציין

en: Button colors
he_IL: צבעי כפתורים

en: Primary Button Background
he_IL: רקע כפתור ראשי

en: Primary Button Text
he_IL: טקסט כפתור ראשי

en: Primary Button Hover
he_IL: ריחוף כפתור ראשי

en: Secondary Button Background
he_IL: רקע כפתור משני

en: Secondary Button Text
he_IL: טקסט כפתור משני

en: Secondary Button Hover
he_IL: ריחוף כפתור משני

en: Admin menu colors
he_IL: צבעי תפריט ניהול

en: Menu Background
he_IL: רקע תפריט

en: Menu Text Color
he_IL: צבע טקסט בתפריט

en: Menu Icon Color
he_IL: צבע אייקון בתפריט

en: Menu Hover Background
he_IL: רקע ריחוף בתפריט

en: Menu Hover Text
he_IL: טקסט ריחוף בתפריט

en: Current Menu Background
he_IL: רקע תפריט נוכחי

en: Current Menu Text
he_IL: טקסט תפריט נוכחי

en: Submenu Background
he_IL: רקע תפריט משנה

en: Submenu Text Color
he_IL: צבע טקסט בתפריט משנה

en: Admin bar colors
he_IL: צבעים של שורת מנהל

en: Admin Bar Background
he_IL: רקע שורת מנהל

en: Admin Bar Text
he_IL: טקסט שורת מנהל

en: Admin Bar Icon
he_IL: אייקון שורת מנהל

en: Admin Bar Hover Background
he_IL: רקע ריחוף בשורת מנהל

en: Admin Bar Hover Text
he_IL: טקסט ריחוף בשורת מנהל

en: Dashboard Widgets
he_IL: ווידג'טים בלוח הבקרה

en: Dashboard widget colors
he_IL: צבעים של ווידג'ט בלוח הבקרה

en: Widget Background
he_IL: רקע ווידג'ט

en: Widget Border
he_IL: גבול ווידג'ט

en: Widget Header Background
he_IL: רקע כותרת ווידג'ט

en: Widget Title Text
he_IL: טקסט כותרת ווידג'ט

en: Widget Body Text
he_IL: טקסט גוף ה-widget

en: Widget Link
he_IL: קישור ה-widget

en: Widget Link Hover
he_IL: ה-hover של קישור ה-widget

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Custom selector color rules
he_IL: כללי צבע בורר מותאמים אישית

en: Classic Editor %s Restrictions
he_IL: מגבלות עורך הקלאסי %s

en: No metaboxes found for %1s. %2s Click here %3s to visit the %4s screen and refresh this page afterwards to load the new metaboxes.
he_IL: לא נמצאו תיבות מידע עבור %1s. %2s לחצו כאן %3s כדי לבקר במסך ה-%4s ולאחר מכן רעננו את הדף הזה כדי לטעון את תיבות המידע החדשות.

en: Gutenberg Editor %s Restrictions
he_IL: מגבלות עורך גוטנברג %s

en: Editor Feature Restrictions
he_IL: מגבלות תכונות העורך

en: Save for all Post Types
he_IL: שמור עבור כל סוגי הפוסטים

en: Save %s Restrictions
he_IL: שמור %s מגבלות

en: Gutenberg
he_IL: גוטנברג

en: Classic
he_IL: קלאסי

en: show Classic Editor controls
he_IL: הצג את בקרי עורך הקלאסי

en: Editor Features allows you to remove elements from the post editing screen.
he_IL: תכונות העורך מאפשרות לך להסיר רכיבים מעמוד עריכת הפוסט.

en: How to use Editor Features
he_IL: איך להשתמש בתכונות העורך

en: You do not have permission to manage frontend features.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל תכונות צד קדמי.

en: All fields are required.
he_IL: כל השדות נדרשים.

en: Load on page types is required.
he_IL: יש צורך בטעינה על סוגי דפים.

en: Frontend element item updated. Save changes to enable for role.
he_IL: פריט רכיב קדמי עודכן. שמור שינויים כדי לאפשר עבור תפקיד.

en: New frontend element added. Save changes to enable for role.
he_IL: רכיב קדמי חדש נוסף. שמור שינויים כדי לאפשר עבור תפקיד.

en: Invalid request!.
he_IL: בקשה לא חוקית!.

en: Selected item deleted successfully
he_IL: הפריט הנבחר נמחק בהצלחה

en: Site Dark Mode
he_IL: מצב כהה של האתר

en: Site Light Mode
he_IL: מצב בהיר של האתר

en: Hide Twenty Twenty-Three Credit Footer
he_IL: הסתר כותרת קרדיט של Twenty Twenty-Three

en: Frontend Features
he_IL: תכונות קדמיות

en: Choose Frontend Features that will apply to this post.
he_IL: בחר תכונות קדמיות שיחולו על פוסט זה.

en: Select %1$s...
he_IL: בחר %1$s...

en: This feature allows you to modify the site frontend by hiding IDs or classes, adding CSS styles, or adding body classes.
he_IL: תכונה זו מאפשרת לך לשנות את הקצה הקדמי של האתר על ידי הסתרת מזהים או מחלקות, הוספת סגנונות CSS, או הוספת מחלקות גוף.

en: Editing:
he_IL: עריכה:

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: This will only show here in the WordPress admin area.
he_IL: זה יופיע כאן רק באזור הניהול של WordPress.

en: Features:
he_IL: תכונות:

en: Hide IDs or Classes
he_IL: הסתר מזהים או מחלקות

en: Add Custom CSS
he_IL: הוסף CSS מותאם אישית

en: Add Body Class
he_IL: הוסף מחלקת גוף

en: Enter IDs or classes to hide. Separate multiple values with a comma (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).
he_IL: הזן מזהים או מחלקות להסתיר. הפרד ערכים מרובים באמצעות פסיקים (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).

en: Enter custom CSS to be added to frontend pages. Examples: .custom-style-1 { color: red; } #custom-header { background: red; }
he_IL: הזן CSS מותאם אישית שיתווסף לדפי הקצה הקדמי. דוגמאות: .custom-style-1 { color: red; } #custom-header { background: red; }

en: Enter classes to add the body HTML. Do not include the . before the HTML.
he_IL: הזינו מחלקות כדי להוסיף את HTML של הגוף. אל תכללו את ה-. לפני ה-HTML.

en: Separate multiple values with a space (custom-style-one custom-style-two).
he_IL: פרידו בין ערכים מרובים עם רווח (custom-style-one custom-style-two).

en: You can add the CSS for your classes by clicking "Add Custom CSS".
he_IL: אתם יכולים להוסיף את ה-CSS למחלקות שלכם על ידי לחיצה על "הוסף CSS מותאם".

en: Enter classes that should be added to the body HTML. Separate multiple values with a space (custom-item-one custom-item-two).
he_IL: הזינו מחלקות שצריכות להתווסף ל-HTML של הגוף. פרידו בין ערכים מרובים עם רווח (custom-item-one custom-item-two).

en: Load on page types:
he_IL: טעינה על סוגי עמודים:

en: Whole Site
he_IL: כל האתר

en: Selected Pages
he_IL: עמודים נבחרים

en: This feature will be added to all pages.
he_IL: תכונה זו תתוסף לכל העמודים.

en: Add post metabox:
he_IL: הוסף תיבת מטא פוסט:

en: Cancel Edit
he_IL: בטל עריכה

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Save Edit
he_IL: שמור עריכה

en: Hidden IDs or Classes
he_IL: זיהויים או מחלקות מוסתרות

en: Body Class
he_IL: מחלקת גוף

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Post Type Metabox
he_IL: תיבת מטא סוג פוסט

en: Role
he_IL: תפקיד

en: Enable Frontend Features for %1$s Role
he_IL: אפשר תכונות צד קדמי עבור תפקיד %1$s

en: Frontend Features allows you to add or remove elements from the frontend of your site.
he_IL: תכונות צד קדמי מאפשרות לכם להוסיף או להסיר אלמנטים מצד הקדמי של האתר שלכם.

en: Apply custom styling
he_IL: החל סגנון מותאם אישית

en: How to use Frontend Features
he_IL: איך להשתמש בתכונות צד קדמי

en: Navigation Menu Restrictions
he_IL: הגבלות על תפריטי ניווט

en: There are no frontend menu links. To control access to navigation menus, please add menu links.
he_IL: אין קישורי תפריט צד קדמי. כדי לשלוט בגישה לתפריטי ניווט, אנא הוסף קישורי תפריט.

en: Navigation Menus allows you to block access to frontend menu links.
he_IL: תפריטי ניווט מאפשרים לך לחסום גישה לקישורי תפריט צד קדמי.

en: How to use Navigation Menus
he_IL: איך להשתמש בתפריטי ניווט

en: Profile Feature Restrictions
he_IL: הגבלות על תכונות פרופיל

en: Click the "Find profile items for this role" button.
he_IL: לחץ על הכפתור "מצא פריטי פרופיל עבור תפקיד זה".

en: There are no users in this role. Please select a role that has users and is able to access the "Profile" screen.
he_IL: אין משתמשים בתפקיד זה. אנא בחר תפקיד שיש בו משתמשים ויכול לגשת למסך "פרופיל".

en: Allow PublishPress to find profile items for this role.
he_IL: אפשר ל-PublishPress למצוא פריטי פרופיל עבור תפקיד זה.

en: Find profile items for this role
he_IL: מצא פריטי פרופיל עבור תפקיד זה

en: The %s role is not enabled for editing. The Find button is disabled.
he_IL: תפקיד %s לא מופעל לעריכה. כפתור החיפוש מושבת.

en: This feature will test the "Profile" screen as a user in the %s role.
he_IL: תכונה זו תבדוק את מסך "פרופיל" כמשתמש בתפקיד %s.

en: Refresh Profile Features
he_IL: רענן תכונות פרופיל

en: Profile Features allows you to remove elements from the Profile screen.
he_IL: תכונות פרופיל מאפשרות לך להסיר אלמנטים ממסך הפרופיל.

en: How to use Profile Features
he_IL: איך להשתמש בתכונות פרופיל

en: Hide Default Items
he_IL: הסתר פריטים ברירת מחדל

en: Hide Admin Toolbar
he_IL: הסתר סרגל כלים של מנהל

en: Hide Dashboard Widgets
he_IL: הסתר ווידג'טים של דאשבורד

en: Mobile Menu Toggle
he_IL: מתג תפריט נייד

en: WordPress Logo
he_IL: לוגו של WordPress

en: WordPress External Links
he_IL: קישורים חיצוניים של WordPress

en: Right bar
he_IL: שוליים ימניים

en: User actions
he_IL: פעולות משתמש

en: New
he_IL: חדש

en: User Display Name
he_IL: שם תצוגת משתמש

en: Edit Post
he_IL: ערוך פוסט

en: Edit Site
he_IL: ערוך אתר

en: Thank you for creating with WordPress
he_IL: תודה שיצרת עם WordPress

en: Welcome panel
he_IL: פנל ברוך הבא

en: Remove Admin Toolbar
he_IL: הסר את סרגל הכלים של המנהל

en: Top Tabs
he_IL: טאבים עליונים

en: Media Buttons (all)
he_IL: כפתורי מדיה (כולם)

en: HTML Editor Button
he_IL: כפתור עורך HTML

en: Word count
he_IL: ספירת מילים

en: Publish Box
he_IL: תיבת פרסום

en: Publish Actions
he_IL: פעולות פרסום

en: Taxonomy Boxes
he_IL: תיבות טקסונומיה

en: Page Boxes
he_IL: תיבות עמודים

en: Other Boxes
he_IL: תיבות אחרות

en: Featured Image
he_IL: תמונה מוצגת

en: Coupon Description
he_IL: תיאור קופון

en: Top Bar - Left
he_IL: סרגל עליון - שמאלה

en: Add block
he_IL: הוסף בלוק

en: Modes
he_IL: מצבים

en: Outline
he_IL: קווים כלליים

en: Document Overview
he_IL: סקירת מסמך

en: Document Bar Title
he_IL: כותרת סרגל המסמך

en: Top Bar - Right
he_IL: סרגל עליון - ימינה

en: Switch to Draft
he_IL: מעבר לגרסה טיוטה

en: Publish / Update
he_IL: פרסם / עדכן

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Body
he_IL: גוף

en: Add new block
he_IL: הוסף בלוק חדש

en: Document Panel
he_IL: פאנל מסמך

en: Settings Panel
he_IL: פאנל הגדרות

en: Status & visibility
he_IL: סטטוס וראות

en: Permalink
he_IL: קישור קבוע

en: Featured image
he_IL: תמונה מוצגת

en: Post Attributes
he_IL: מאפייני פוסט

en: Block Panel
he_IL: פאנל בלוקים

en: Paragraph
he_IL: פסקה

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: Color settings
he_IL: הגדרות צבע

en: Text settings
he_IL: הגדרות טקסט

en: This role is not enabled for profile feature editing.
he_IL: תפקיד זה לא מופעל לעריכת תכונות פרופיל.

en: An error occurred!
he_IL: אירעה שגיאה!

en: Profile features access disabled.
he_IL: גישה לתכונות פרופיל נ-disabled.

en: Invalid role provided.
he_IL: תפקיד שסופק אינו חוקי.

en: Profile features access enabled for this role.
he_IL: גישה לתכונות פרופיל מופעלת עבור תפקיד זה.

en: Editor Features
he_IL: תכונות עורך

en: Admin Features
he_IL: תכונות מנהל

en: Profile Features
he_IL: תכונות פרופיל

en: Redirects
he_IL: הפניות

en: Nav Menu
he_IL: תפריט ניווט

en: Application Password Capabilities
he_IL: יכולות סיסמת אפליקציה

en: Roles allows you to create, edit, and delete all the user roles on your site.
he_IL: תפקידים מאפשרים לך ליצור, לערוך ולמחוק את כל תפקידי המשתמש באתר שלך.

en: Capabilities allows you to change the permissions for any user role.
he_IL: יכולות מאפשרות לך לשנות את ההרשאות עבור כל תפקיד משתמש.

en: Admin Styles allows you to customize the admin area with your own branding.
he_IL: סגנונות מנהל מאפשרים לך להתאים אישית את אזור המנהל עם המיתוג שלך.

en: Redirects allows you to redirect users in a role after Registration, Login or Logout.
he_IL: הפניות מאפשרות לך להפנות משתמשים בתפקיד לאחר רישום, כניסה או יציאה.

en: Navigation Menus
he_IL: תפריטי ניווט

en: User Testing
he_IL: בדיקות משתמשים

en: Test your site by instantly logging in as another user. Available accounts include any which the current user can edit.
he_IL: בדוק את האתר שלך על ידי כניסה מיידית כמשתמש אחר. חשבונות זמינים כוללים כל אחד שהמשתמש הנוכחי יכול לערוך.

en: Remove Admin Notices from WordPress admin screen and organize them in to a single area.
he_IL: הסר הודעות מנהל משטח הניהול של WordPress וארגן אותן באזורים אחד.

en: Login permission denied.
he_IL: הרשאת כניסה נדחתה.

en: You do not have permission to access this page.
he_IL: אין לך הרשאה לגשת לדף זה.

en: Need PublishPress Capabilities Support?
he_IL: צריך תמיכה ביכולות PublishPress?

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
he_IL: אם אתה צריך עזרה או יש לך בקשה לתכונה חדשה, יידע אותנו.

en: Request Support
he_IL: בקשת תמיכה

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
he_IL: תיעוד מפורט זמין גם באתר התוסף.

en: View Knowledge Base
he_IL: צפה במאגר הידע

en: Social Links
he_IL: קישורים חברתיים

en: Page Lists
he_IL: רשימות דפים

en: New role created.
he_IL: תפקיד חדש נוצר.

en: Error: Failed creating the new role.
he_IL: שגיאה: כישלון ביצירת התפקיד החדש.

en: The selected role is not editable.
he_IL: התפקיד שנבחר אינו ניתן לעריכה.

en: Incorrect capability name.
he_IL: שם היכולת אינו נכון.

en: Type / Taxonomy settings saved.
he_IL: הגדרות סוג / טקסונומיה נשמרו.

en: Bad form received.
he_IL: טופס לא תקין התקבל.

en: You cannot remove Manage Capabilities from Administrators
he_IL: אינך יכול להסיר את ניהול ההרשאות ממנהלי המערכת

en: The selected application password is not editable.
he_IL: סיסמת האפליקציה שנבחרה אינה ניתנת לעריכה.

en: Application password capabilities saved.
he_IL: יכולות סיסמת האפליקציה נשמרו.

en: This capability is explicitly negated. Click to add/remove normally.
he_IL: הרשאה זו נדחית באופן מפורש. לחץ כדי להוסיף/להסיר כרגיל.

en: Explicity negate this capability by storing as disabled
he_IL: דחה במפורש הרשאה זו על ידי אחסון כמושבת

en: Explicitly negate these capabilities by storing as disabled
he_IL: דחה במפורש את ההרשאות הללו על ידי אחסון כמושבות

en: Post type registration does not define this capability distinctly
he_IL: הרשמת סוג הפוסט אינה מגדירה הרשאה זו באופן ברור

en: Add or remove this capability from the WordPress role
he_IL: הוסף או הסר את ההרשאה הזו מתפקיד ה-WordPress

en: Add or remove capability from the role normally
he_IL: הוסף או הסר הרשאה מהתפקיד כרגיל

en: Are you sure you want to delete this item ?
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק פריט זה?

en: Add or clear custom item entry before saving changes.
he_IL: הוסף או נקה את רשומת הפריט המותאם אישית לפני שמירת השינויים.

en: Role Name
he_IL: שם תפקיד

en: Role Type
he_IL: סוג תפקיד

en: Default Role
he_IL: תפקיד ברירת מחדל

en: Admin Access
he_IL: גישה למנהל

en: You do not have permission to manage roles.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל תפקידים.

en: You do not have permission to manage editor features.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל תכונות עורך.

en: Settings updated.
he_IL: הגדרות עודכנו.

en: You do not have permission to manage admin features.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל תכונות מנהל.

en: You do not have permission to manage navigation menus.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל תפריטי ניווט.

en: You do not have permission to manage profile features.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל תכונות פרופיל.

en: You do not have permission to manage redirect.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל הפניות.

en: Invalid form. Reload this page and try again.
he_IL: טופס לא תקין. טען מחדש את הדף הזה ונסה שוב.

en: You do not have permission to manage capabilities.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל יכולות.

en: Network sync completed.
he_IL: סנכרון רשת הושלם.

en: Network sync has been queued and will continue in the background.
he_IL: סנכרון רשת הוזמן וימשיך ברקע.

en: New capability added to role.
he_IL: יכולת חדשה נוספה לתפקיד.

en: Bad form Received
he_IL: טופס שגוי התקבל

en: You do not have permission to restore roles.
he_IL: אין לך הרשאה לשחזר תפקידים.

en: You do not have permission to perform this action.
he_IL: אין לך הרשאה לבצע פעולה זו.

en: Select at least one role to export.
he_IL: בחר לפחות תפקיד אחד כדי לייצא.

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
he_IL: אם אתה אוהב %s, אנא השאר לנו דירוג %s. תודה!

en: About PublishPress Capabilities
he_IL: על יכולות PublishPress

en: About
he_IL: על

en: Capabilites Documentation
he_IL: תיעוד יכולות

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Contact the PublishPress team
he_IL: צור קשר עם צוות PublishPress

en: Contact
he_IL: צור קשר

en: Permissions & Access
he_IL: הרשאות וגישה

en: Administer advanced content permissions and visibility rules.
he_IL: נהל הרשאות תוכן מתקדמות וחוקי נראות.

en: Manage plugin permission settings.
he_IL: נהל הגדרות הרשאת תוסף.

en: Bypass content restrictions for editorial workflows.
he_IL: עקוף מגבלות תוכן עבור תהליכי עריכה.

en: Set custom post statuses for content items.
he_IL: קבע סטטוסים מותאמים אישית לפריטי תוכן.

en: Force Quick Edit access when restrictions would otherwise block it.
he_IL: כפה גישה לעריכה מהירה כאשר מגבלות אחרות היו חוסמות זאת.

en: Roles & Groups
he_IL: תפקידים וקבוצות

en: Assign or change role assignments for users.
he_IL: הקצה או שנה את הקצאות התפקידים עבור משתמשים.

en: Create new permission groups.
he_IL: צור קבוצות הרשאות חדשות.

en: Edit existing permission groups.
he_IL: ערוך קבוצות הרשאות קיימות.

en: Delete permission groups.
he_IL: מחק קבוצות הרשאות.

en: Add or remove members from permission groups.
he_IL: הוסף או הסר חברים מקבוצות הרשאות.

en: Create network-wide permission groups in multisite.
he_IL: צור קבוצות הרשאות ברשת בכל האתרים.

en: Manage members of network-wide permission groups.
he_IL: נהל את חברי קבוצות ההרשאות ברשת.

en: Exception Management
he_IL: ניהול יוצאים מן הכלל

en: Set per-item association exceptions.
he_IL: קבע יוצאים מן הכלל עבור אסוציאציות פריט לפי פריט.

en: Set per-item edit exceptions.
he_IL: קבע יוצאים מן הכלל עבור עריכות פריט לפי פריט.

en: Set per-item read exceptions.
he_IL: קבע יוצאים מן הכלל עבור קריאה של פריט לפי פריט.

en: Set per-item revision exceptions.
he_IL: קבע יוצאים מן הכלל עבור גרסאות פריט לפי פריט.

en: Set taxonomy term assignment exceptions.
he_IL: קבע יוצאים מן הכלל עבור הקצאות מונחי טקסונומיה.

en: Set taxonomy term association exceptions.
he_IL: קבע יוצאים מן הכלל עבור אסוציאציות מונחי טקסונומיה.

en: Set taxonomy term management exceptions.
he_IL: קבע יוצאים מן הכלל עבור ניהול מונחי טקסונומיה.

en: Content Associations
he_IL: אסוציאציות תוכן

en: Associate users or groups with any page.
he_IL: שייך משתמשים או קבוצות לכל עמוד.

en: Define and apply custom post statuses.
he_IL: הגדר ויישם מצבי פוסט מותאמים אישית.

en: Define custom privacy policies for content.
he_IL: הגדר מדיניות פרטיות מותאמת אישית עבור תוכן.

en: Moderate any item regardless of authorship.
he_IL: מנחה כל פריט ללא קשר לסמכות היוצר.

en: Media & Misc
he_IL: מדיה & שונות

en: Edit attachments uploaded by the current user.
he_IL: ערוך קבצים שהועלו על ידי המשתמש הנוכחי.

en: List unattached files uploaded by other users.
he_IL: רשימת קבצים שלא צורפו שהועלו על ידי משתמשים אחרים.

en: List all media library files.
he_IL: רשימת כל הקבצים בספריית המדיה.

en: Exempt user from edit-circle restrictions.
he_IL: פטור את המשתמש מהמגבלות של מעגל העריכה.

en: Exempt user from read-circle restrictions.
he_IL: פטור את המשתמש מהמגבלות של מעגל הקריאה.

en: see %1$sRole Usage%2$s: "Pattern Roles"
he_IL: ראה %1$sשימוש בתפקידים%2$s: "תפקידים לפי תבנית"

en: activate %1$sAdvanced settings%2$s, see Role Usage
he_IL: הפעל %1$sהגדרות מתקדמות%2$s, ראה שימוש בתפקידים

en: "Posts" capabilities selected here also define type-specific role assignment for Permission Groups%s.
he_IL: "הודעות" היכולות שנבחרו כאן מגדירות גם את ההקצאה של תפקידים לפי סוג עבור קבוצות הרשאה%s.

en: "Posts" capabilities selected here also define type-specific role assignment for Permit Groups%s.
he_IL: "הודעות" היכולות שנבחרו כאן מגדירות גם את ההקצאה של תפקידים לפי סוג עבור קבוצות היתר%s.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added here. (See %sPermissions > Post Statuses%s for applicable names). %sSupplemental status-specific roles%s are usually more convenient, though.
he_IL: יכולות עבור סטטוסים מותאמים אישית יכולות להתווסף ידנית כאן. (ראה %sהרשאות > סטטוסים של פוסטים%s עבור שמות רלוונטיים). %sתפקידים משלימים ספציפיים לסטטוס%s בדרך כלל נוחים יותר, עם זאת.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added here. Or activate the PP Custom Post Statuses extension to assign status-specific supplemental roles.
he_IL: יכולות עבור סטטוסים מותאמים אישית יכולות להתווסף ידנית כאן. או להפעיל את תוסף PP סטטוסים מותאמים אישית כדי להקצות תפקידים משלימים ספציפיים לסטטוס.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added to a role here (see Conditions > Status > Capability Mapping for applicable names). However, it is usually more convenient to use Permit Groups to assign a supplemental status-specific role.
he_IL: יכולות עבור סטטוסים מותאמים אישית יכולות להתווסף ידנית לתפקיד כאן (ראה תנאים > סטטוס > מיפוי יכולות עבור שמות רלוונטיים). עם זאת, בדרך כלל נוח יותר להשתמש בקבוצות היתר כדי להקצות תפקיד ספציפי לסטטוס משלימי.

en: Unique Post Type Capabilities
he_IL: יכולות ייחודיות לסוג פוסט

note: translators: %1$s and %2$s are link tags for 'Find out more.'
en: Allow post type permissions to be controlled separately from other areas of WordPress. %1$sFind out more.%2$s
he_IL: אפשר להפעיל את הרשאות סוג הפוסט בנפרד מאזורים אחרים של WordPress. %1$sלמד עוד.%2$s

en: Use the "Create" capability for selected post types
he_IL: השתמש ביכולת "צור" עבור סוגי הפוסטים הנבחרים

en: This will cause a new capability to be required for creating posts, and enable a checkbox column here for role assignments. Normally, post creation is controlled by the "Edit" capability.
he_IL: זה ידרוש יכולת חדשה ליצירת פוסטים, ויפעיל עמודת תיבת סימון כאן עבור הקצאות תפקידים. בדרך כלל, יצירת פוסטים נשלטת על ידי היכולת "ערוך".

en: Update
he_IL: עדכון

en: Unique Taxonomy Capabilities
he_IL: יכולות ייחודיות לטקסונומיה

en: Allow taxonomy permissions to be controlled separately from other areas of WordPress.
he_IL: אפשר להפעיל את הרשאות הטקסונומיה בנפרד מאזורים אחרים של WordPress.

en: Detailed Taxonomy Capabilities
he_IL: יכולות מסווג מפורטות

en: Allow "Edit", "Delete" and "Assign" capabilities separately from the "Manage" capability.
he_IL: אפשר את היכולות "עריכה", "מחיקה" ו-"הקצאה" בנפרד מהיכולת "ניהול".

en: Login Redirect
he_IL: הפניית כניסה

en: Logout Redirect
he_IL: הפניית יציאה

en: Registration Redirect
he_IL: הפניית רישום

en: First Login Redirect
he_IL: הפניית כניסה ראשונה

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after login.
he_IL: הכנס את ה-URL שאליו יש להפנות את המשתמשים בתפקיד זה לאחר הכניסה.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after logout.
he_IL: הכנס את ה-URL שאליו יש להפנות את המשתמשים בתפקיד זה לאחר היציאה.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after registration.
he_IL: הכנס את ה-URL שאליו יש להפנות את המשתמשים בתפקיד זה לאחר הרישום.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after their first login.
he_IL: הכנס את ה-URL שאליו יש להפנות את המשתמשים בתפקיד זה לאחר הכניסה הראשונה שלהם.

en: %s Redirects
he_IL: %s הפניות

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Redirect users to the URL they were viewing before login.
he_IL: הפנה את המשתמשים ל-URL שבו הם צפו לפני הכניסה.

en: Redirect users to a specified URL.
he_IL: הפנה את המשתמשים ל-URL שנבחר.

en: Enter the relative path only without domain for login redirect.
he_IL: הכנס את הנתיב היחסי בלבד ללא דומיין להפניית כניסה.

en: You must enter the Login Redirect URL.
he_IL: עליך להזין את ה-URL להפניית הכניסה.

en: Enter the relative path only without domain for logout redirect.
he_IL: הכנס את הנתיב היחסי בלבד ללא דומיין להפניית יציאה.

en: Redirect Features allows you to redirect users in a role after Registration, Login or Logout.
he_IL: תכונות הפניית מאפשרות לך להפנות משתמשים בתפקיד לאחר רישום, כניסה או יציאה.

en: How to use Redirect Features
he_IL: איך להשתמש בתכונות הפניית

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
he_IL: אין לך הרשאות מספיקות לביצוע פעולה זו.

en: Your link has expired, refresh the page and try again.
he_IL: הקישור שלך פג תוקף, רענן את הדף ונסה שוב.

en: Missing parameters, refresh the page and try again.
he_IL: פרמטרים חסרים, רענן את הדף ונסה שוב.

en: Invalid role name entry: %s
he_IL: כניסת שם תפקיד לא תקינה: %s

en: The role "%s" already exists. Please choose a different name.
he_IL: התפקיד "%s" כבר קיים. אנא בחר שם שונה.

en: Something went wrong, the system wasn't able to create the role, refresh the page and try again.
he_IL: משהו השתבש, המערכת לא הצליחה ליצור את התפקיד, רענן את הדף ונסה שוב.

en: The new role %s was created successfully.
he_IL: התפקיד החדש %s נוצר בהצלחה.

en: The default role cannot be disabled. Change the default role in WordPress settings first.
he_IL: התפקיד ברירת המחדל אינו יכול להיות מושבת. שנה את התפקיד ברירת המחדל בהגדרות WordPress קודם.

en: %s role updated successfully.
he_IL: %s התפקיד עודכן בהצלחה.

en: Cannot delete default role. You <a href="%s">have to change it first</a>.
he_IL: לא ניתן למחוק תפקיד ברירת מחדל. אתה <a href="%s">צריך לשנות אותו קודם</a>.

en: Deleting a system role is not allowed.
he_IL: מחיקת תפקיד מערכת אינה מותרת.

en: %1$d users moved to default role %2$s.
he_IL: %1$d משתמשים הועברו לתפקיד ברירת מחדל %2$s.

en: The role %1$s was successfully deleted. %2$s
he_IL: התפקיד %1$s נמחק בהצלחה. %2$s

en: The selected %1$s roles were successfully deleted. %2$s
he_IL: התפקידים %1$s שנבחרו נמחקו בהצלחה. %2$s

en: The role could not be deleted.
he_IL: לא ניתן למחוק את התפקיד.

en: The role %1$s was successfully hidden.
he_IL: התפקיד %1$s הוסתר בהצלחה.

en: The role %1$s was successfully unhidden.
he_IL: התפקיד %1$s הוצג שוב בהצלחה.

en: Disable / Delete
he_IL: השבתה / מחיקה

en: Gutenberg editor
he_IL: עורך גוטנברג

en: Classic editor
he_IL: עורך קלאסי

en: Role Slug
he_IL: סלאג תפקיד

en: The "slug" is the URL-friendly version of the role. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers and underscores.
he_IL: ה"סלאג" הוא הגרסה הידידותית ל-URL של התפקיד. בדרך כלל הוא כולו באותיות קטנות ומכיל רק אותיות, מספרים וקווים תחתונים.

en: Block Login
he_IL: חסום כניסה

en: Block users in this role from logging into the site.
he_IL: חסום משתמשים בתפקיד זה מלהיכנס לאתר.

en: Block Dashboard Access
he_IL: חסום גישה לדשבורד

en: Block users in this role from accessing admin area.
he_IL: חסום משתמשים בתפקיד זה מגישה לאזור הניהול.

en: Role Level
he_IL: רמת תפקיד

en: Each user role has a level from 0 to 10. The Subscriber role defaults to the lowest level (0). The Administrator role defaults to level 10.
he_IL: כל תפקיד משתמש יש לו רמה בין 0 ל-10. תפקיד המנוי ברירת המחדל הוא הרמה הנמוכה ביותר (0). תפקיד המנהל ברירת המחדל הוא רמה 10.

en: Disable Role
he_IL: השבתת תפקיד

en: Disable "%s" role for new user assignments. Existing users will keep this role and its capabilities.
he_IL: השבתת תפקיד "%s" עבור הקצאות משתמשים חדשות. משתמשים קיימים ישמרו על תפקיד זה ועל יכולותיו.

en: Delete role
he_IL: מחק תפקיד

en: Deleting this role will completely remove it from database and is irrecoverable.
he_IL: מחיקת תפקיד זה תסיר אותו לחלוטין מהמסד נתונים ואינה ניתנת לשחזור.

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Disable Code Editor
he_IL: נעל את עורך הקוד

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Disable the "Code editor" option for the Gutenberg block editor.
he_IL: נעל את אפשרות "עורך הקוד" עבור עורך הבלוקים של גוטנברג.

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Control Allowed Editors
he_IL: שלוט בעורכים המורשים

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Select the allowed editor options for users in this role.
he_IL: בחר את אפשרויות העורך המורשות עבור משתמשים בתפקיד זה.

en: Disable WooCommerce admin restrictions
he_IL: נעל את מגבלות הניהול של WooCommerce

en: By default, WooCommerce prevents most users from accessing the WordPress admin area. When enabled, this setting will remove those restrictions for this role. %1s Click here for more details. %2s
he_IL: ברירת המחדל, WooCommerce מונע מרוב המשתמשים גישה לאזור הניהול של WordPress. כאשר זה מופעל, הגדרה זו תסיר את המגבלות הללו עבור תפקיד זה. %1s לחץ כאן למידע נוסף. %2s

en: Slug already exists
he_IL: הסלאג כבר קיים

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Select allowed editor
he_IL: בחר עורך מורשה

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: You must select at least one editor for the role when managing allowed editor.
he_IL: עליך לבחור לפחות עורך אחד עבור התפקיד בעת ניהול העורך המורשה.

en: Select %s
he_IL: בחר %s

en: Read more on Role Level.
he_IL: קרא עוד על רמת התפקיד.

en: Are you sure you want to delete this role?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק תפקיד זה?

en: %s role copied. Please click the "Create Role" button to create this new role.
he_IL: %s תפקיד הועתק. נא לחץ על כפתור "צור תפקיד" כדי ליצור תפקיד חדש זה.

en: Edit Role: %s
he_IL: ערוך תפקיד: %s

en: Copy Role
he_IL: העתק תפקיד

en: Create New Role
he_IL: צור תפקיד חדש

en: All Roles
he_IL: כל התפקידים

en: These can be edited on the %1s Capabilities screen %2s
he_IL: אלה יכולים להיות ערוכים במסך %1s אפשרויות %2s

en: Load More
he_IL: טען עוד

en: Load Less
he_IL: טען פחות

en: All %s | All %s
he_IL[0]: כל %s
he_IL[1]: כל %s

en: Mine %s | Mine %s
he_IL[0]: שלי %s
he_IL[1]: שלי %s

en: Has Users %s | Has Users %s
he_IL[0]: יש משתמשים %s
he_IL[1]: יש משתמשים %s

en: No Users %s | No Users %s
he_IL[0]: אין משתמשים %s
he_IL[1]: אין משתמשים %s

en: Disabled %s | Disabled %s
he_IL[0]: מושבת %s
he_IL[1]: מושבת %s

en: Editable %s | Editable %s
he_IL[0]: ניתן לעריכה %s
he_IL[1]: ניתן לעריכה %s

en: Uneditable %s | Uneditable %s
he_IL[0]: לא ניתן לעריכה %s
he_IL[1]: לא ניתן לעריכה %s

en: System %s | System %s
he_IL[0]: מערכת %s
he_IL[1]: מערכת %s

en: Copy
he_IL: העתק

en: (non-editable role)
he_IL: (תפקיד שאינו ניתן לעריכה)

en: Unhide
he_IL: הצג מחדש

en: Your Role
he_IL: התפקיד שלך

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Search Roles
he_IL: חפש תפקידים

en: Multiples roles on "Add New User" screen
he_IL: תפקידים מרובים במסך "הוסף משתמש חדש"

en: This allows you to assign a new user to multiples roles.
he_IL: זה מאפשר לך להקצות משתמש חדש לתפקידים מרובים.

en: Multiples roles on "User Edit" screen
he_IL: תפקידים מרובים במסך "עריכת משתמש"

en: This allows you to assign an existing user to multiple roles.
he_IL: זה מאפשר לך להקצות משתמש קיים לתפקידים מרובים.

en: Set login redirect cookie
he_IL: הגדר קובץ עוגייה להפניה להתחברות

en: Use cookie to determine pages users were viewing before login. This is useful when login redirect is not working correctly due to wp_get_referer() limitation.
he_IL: השתמש בקובץ עוגייה כדי לקבוע אילו דפים המשתמשים צפו בהם לפני ההתחברות. זה מועיל כאשר הפניית ההתחברות לא פועלת כראוי בגלל מגבלה של wp_get_referer().

en: Show private post types
he_IL: הצג סוגי פוסטים פרטיים

en: This will show all post types on the "Capabilities" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
he_IL: זה יראה את כל סוגי הפוסטים במסך "יכולות", אפילו את אלו שנסתרים בדרך כלל באזור הניהול של WordPress.

en: Show private taxonomies
he_IL: הצג טקסונומיות פרטיות

en: This will show all taxonomies on the "Capabilities" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
he_IL: זה יראה את כל הטקסונומיות במסך "יכולות", אפילו את אלו שנסתרים בדרך כלל באזור הניהול של WordPress.

en: Application password capabilities
he_IL: יכולות סיסמת אפליקציה

en: Allow the Capabilities screen to deny selected capabilities for individual WordPress application passwords.
he_IL: אפשר למסך היכולות לדחות יכולות שנבחרו עבור סיסמאות אפליקציה אינדיבידואליות של WordPress.

en: Show all post types on the "Editor Features" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
he_IL: הצג את כל סוגי הפוסטים במסך "תכונות עורך", אפילו את אלו שנסתרים בדרך כלל באזור הניהול של WordPress.

en: Enable Classic Editor tab
he_IL: אפשר לשונית עורך קלאסי

en: Always show the Classic Editor tab in "Editor Features" screen.
he_IL: הצג תמיד את לשונית העורך הקלאסי במסך "תכונות עורך".

en: Admin Bar modification
he_IL: שינוי שורת הניהול

en: When testing, display a caption and return link in the Admin Bar.
he_IL: בעת בדיקה, הצג כותרת וקישור חזרה בשורת הניהול.

en: Admin Bar search
he_IL: חיפוש בשורת הניהול

en: Add option to search and user testing in the Admin Bar.
he_IL: הוסף אפשרות לחיפוש ובדיקת משתמשים בשורת הניהול.

en: Front End footer notice
he_IL: הודעת תחתית בחזית

en: When testing, display a return link in the front end footer.
he_IL: בעת בדיקה, הצג קישור חזרה בתחתית החזית.

en: Exclude role from User Testing
he_IL: לשלול תפקיד מבחינת משתמשים

en: Select roles...
he_IL: בחר תפקידים...

en: Exclude users in selected roles from User Testing.
he_IL: לשלול משתמשים בתפקידים שנבחרו מבחינת משתמשים.

en: Automatically refresh profile elements
he_IL: עדכון אוטומטי של רכיבי פרופיל

en: Always try to automatically find profile elements. This may cause temporary issues when updating user roles that do not have access to the WordPress admin area.
he_IL: נסו תמיד למצוא אוטומטית רכיבי פרופיל. זה עלול לגרום לבעיות זמניות בעת עדכון תפקידי משתמשים שאין להם גישה לאזור הניהול של WordPress.

en: Capabilities Settings
he_IL: הגדרות יכולות

en: Search user...
he_IL: חפש משתמש...

en: Search
he_IL: חפש

en: No results found.
he_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: Permission denied.
he_IL: גישה נדחתה.

en: Test user
he_IL: משתמש בדיקה

en: Test this user
he_IL: בדוק את המשתמש הזה

en: Testing:
he_IL: בדיקה:

en: %1$sReturn to Administrator view%2$s
he_IL: %1$sחזור לתצוגת מנהל%2$s

en: Testing as user: %1$s. %2$sReturn to Administrator view%3$s
he_IL: בודק כמשתמש: %1$s. %2$sחזור לתצוגת מנהל%3$s

en: Unable to retrieve user data.
he_IL: לא ניתן לשלוף נתוני משתמש.

en: Updating Settings...
he_IL: עדכון הגדרות...

en: Updating access...
he_IL: עדכון גישה...

en: Error updating access.
he_IL: שגיאה בעדכון גישה.

en:  Error: changes can't be saved.
he_IL: שגיאה: לא ניתן לשמור שינויים.
