PublishPress Capabilities 2.42.0 - en to cs_CZ translation catalogue (796 entries)

note: Description of the plugin
en: PublishPress Capabilities is the access control plugin for WordPress. You can manage all your WordPress user roles, from Administrators to Subscribers.
cs_CZ: PublishPress Capabilities je plugin pro řízení přístupu pro WordPress. Můžete spravovat všechny uživatelské role WordPressu, od administrátorů po odběratele.

en: %1s Error: %2s  PublishPress Capabilities cannot function because another copy of the plugin is active.
cs_CZ: %1s Chyba: %2s  PublishPress Capabilities nemůže fungovat, protože jiná kopie pluginu je aktivní.

en: This plugin can be deleted.
cs_CZ: Tento plugin může být smazán.

en: You can block pages by URL or hide Admin elements by entering a CSS class or ID. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
cs_CZ: Můžete blokovat stránky podle URL nebo skrýt prvky administrace zadáním CSS třídy nebo ID. Tato funkce je k dispozici v PublishPress Capabilities Pro.

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Přejít na Pro

en: Admin Menu Restrictions
cs_CZ: Omezení v administrátorském menu

en: You can restrict access to admin menu screens. You can also edit, change, add, or remove links from the WordPress admin menu. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
cs_CZ: Můžete omezit přístup k obrazovkám administrátorského menu. Můžete také upravit, změnit, přidat nebo odstranit odkazy z administrátorského menu WordPressu. Tato funkce je k dispozici v PublishPress Capabilities Pro.

en: You're using PublishPress Capabilities Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
cs_CZ: Používáte PublishPress Capabilities Free. Pro verze má více funkcí a podporu. %sPřejít na Pro%s

en: Admin Menus
cs_CZ: Administrátorská menu

en: Hide CSS Elements
cs_CZ: Skrýt CSS prvky

en: Block by URL
cs_CZ: Blokovat podle URL

en: Admin Menus allows you to edit the admin menu links and control who has access.
cs_CZ: Administrátorská menu vám umožňují upravovat odkazy v administrátorském menu a řídit, kdo má přístup.

en: Select pages...
cs_CZ: Vybrat stránky...

en: You can select page types where this element will be added.
cs_CZ: Můžete vybrat typy stránek, kde bude tento prvek přidán.

en: Metaboxes
cs_CZ: Metaboxy

en: Checklist
cs_CZ: Kontrolní seznam

en: Editorial Comments
cs_CZ: Redakční komentáře

en: Notifications
cs_CZ: Oznámení

en: TaxoPress - Settings
cs_CZ: TaxoPress - Nastavení

en: You can hide plugin metaboxes. You can also hide specific items by entering their CSS class or ID. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
cs_CZ: Můžete skrýt metaboxy pluginu. Můžete také skrýt konkrétní položky zadáním jejich CSS třídy nebo ID. Tato funkce je dostupná v PublishPress Capabilities Pro.

en: Custom Items
cs_CZ: Vlastní položky

en: Custom item one
cs_CZ: Vlastní položka jedna

en: Permalink: Descriptive Caption
cs_CZ: Permalink: Popisný titulek

en: Page Attributes: Order
cs_CZ: Atributy stránky: Pořadí

en: You can use Frontend Features to target specific posts and pages. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
cs_CZ: Můžete použít funkce frontend k cílení na konkrétní příspěvky a stránky. Tato funkce je dostupná v PublishPress Capabilities Pro.

en: Select post types...
cs_CZ: Vyberte typy příspěvků...

en: This will add a metabox on the post editing screen. You can use this feature to add body classes only for that post.
cs_CZ: Tímto se přidá metabox na obrazovku pro úpravu příspěvku. Tuto funkci můžete použít k přidání tříd těla pouze pro tento příspěvek.

en: Drag multiple roles selection to change roles order.
cs_CZ: Přetáhněte výběr více rolí pro změnu pořadí rolí.

en: Page title
cs_CZ: Název stránky

en: Capabilities
cs_CZ: Oprávnění

en: No permission!
cs_CZ: Žádné oprávnění!

en: Invalid nonce token!
cs_CZ: Neplatný nonce token!

en: Error: wrong data
cs_CZ: Chyba: nesprávná data

en: Changes saved. Feature status synchronization has been queued for all network sites.
cs_CZ: Změny byly uloženy. Synchronizace stavu funkce byla zařazena do fronty pro všechny síťové stránky.

en: Changes saved!
cs_CZ: Změny byly uloženy!

en: An error occured!
cs_CZ: Došlo k chybě!

en: Security check failed
cs_CZ: Kontrola zabezpečení selhala

en: Permission denied
cs_CZ: Přístup odepřen

en: Settings updated successfully.
cs_CZ: Nastavení byla úspěšně aktualizována.

en: Logged In Users
cs_CZ: Přihlášení uživatelé

en: Logged Out Users
cs_CZ: Odhlášení uživatelé

en: PublishPress Capabilities Menu Restriction
cs_CZ: Omezení menu PublishPress Capabilities

en: This menu is restricted for the following roles
cs_CZ: Toto menu je omezeno pro následující role

en: Roles
cs_CZ: Role

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Success notices
cs_CZ: Oznámení o úspěchu

en: Error notices
cs_CZ: Oznámení o chybách

en: Warning notices
cs_CZ: Oznámení o varováních

en: Info notices
cs_CZ: Oznámení o informacích

en: Current Role
cs_CZ: Aktuální role

en: Admin Notices
cs_CZ: Oznámení pro administrátory

en: Save for all Roles
cs_CZ: Uložit pro všechny role

en: Save for %s
cs_CZ: Uložit pro %s

en: Notification center access
cs_CZ: Přístup do centra oznámení

en: Enable %1$s access to the Admin Notices area.
cs_CZ: Povolit %1$s přístup do oblasti Oznámení pro administrátory.

en: Notifications to remove from WordPress admin pages
cs_CZ: Oznámení k odstranění z administrativních stránek WordPressu

en: Select the notification types that should be hidden when a user in the %1$s role is viewing WordPress admin screens.
cs_CZ: Vyberte typy upozornění, které by měly být skryty, když uživatel v roli %1$s zobrazuje administrátorská rozhraní WordPress.

en: Click here for more on notice types.
cs_CZ: Klikněte zde pro více informací o typech upozornění.

en: Notifications to display in the Admin Notices area.
cs_CZ: Upozornění k zobrazení v oblasti administrátorských oznámení.

en: Select the notification types that should be displayed in the Admin Notices area after been removed from the WordPress admin screens.
cs_CZ: Vyberte typy upozornění, které by měly být zobrazeny v oblasti administrátorských oznámení po odstranění z administrátorských rozhraní WordPress.

en: Admin Notices allows you to clean up the WordPress admin area by organizing extra messages and advertisements into one place.
cs_CZ: Administrátorská oznámení vám umožňují uklidit administrativní oblast WordPress tím, že organizují další zprávy a reklamy na jedno místo.

en: Features include:
cs_CZ: Funkce zahrnují:

en: Move selected notice types out of admin pages
cs_CZ: Přesunout vybrané typy oznámení z administrátorských stránek

en: Show selected notices in a dedicated Admin Notices panel
cs_CZ: Zobrazit vybraná oznámení v dedicované oblasti administrátorských oznámení

en: Configure notice visibility by user role
cs_CZ: Nastavit viditelnost oznámení podle uživatelské role

en: View Documentation
cs_CZ: Zobrazit dokumentaci

en: How to use Admin Notices
cs_CZ: Jak používat administrátorská oznámení

en: Display this notice
cs_CZ: Zobrazit toto oznámení

en: Silence this notice
cs_CZ: Ztlumit toto oznámení

en: Hide this notice
cs_CZ: Skrýt toto oznámení

en: Move to Hidden Notices
cs_CZ: Přesunout do skrytých oznámení

en: Displayed notices will no longer be removed from admin pages.
cs_CZ: Zobrazovaná oznámení nebudou již odstraněna z administrátorských stránek.

en: This notice will be moved to the "Silenced Notices" tab and you will not receive a notification if it appears again.
cs_CZ: Toto oznámení bude přesunuto na kartu "Ztlumená oznámení" a neobdržíte upozornění, pokud se znovu objeví.

en: Hidden Notices
cs_CZ: Skrytá oznámení

en: Silenced Notices
cs_CZ: Ztlumená oznámení

en: There are currently no admin notices.
cs_CZ: Aktuálně nejsou žádná administrátorská oznámení.

en: Edit the settings.
cs_CZ: Upravte nastavení.

en: You do not have permission to manage admin notices.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat administrativní oznámení.

en: Invalid action. Reload this page and try again.
cs_CZ: Neplatná akce. Znovu načtěte tuto stránku a zkuste to znovu.

en: Invalid form.
cs_CZ: Neplatný formulář.

en: Admin notice status updated successfully.
cs_CZ: Stav administrativního oznámení byl úspěšně aktualizován.

en: Warning: This role cannot access the dashboard without the read capability. %1$sClick here to fix this now%2$s.
cs_CZ: Upozornění: Tato role nemůže přistupovat k dashboardu bez oprávnění pro čtení. %1$sKlikněte zde, abyste to nyní opravili%2$s.

en: Role Capabilities
cs_CZ: Schopnosti role

en: Search capabilities...
cs_CZ: Hledat schopnosti...

en: Application Passwords
cs_CZ: Hesla aplikací

en: Nav Menus (Block)
cs_CZ: Navigační menu (Blok)

en: Block
cs_CZ: Blok

en: Nav Menus (Legacy)
cs_CZ: Navigační menu (Legacy)

en: Visibility
cs_CZ: Viditelnost

en: Editing
cs_CZ: Úprava

en: Deletion
cs_CZ: Smazání

en: Listing
cs_CZ: Seznamování

en: Create Revision
cs_CZ: Vytvořit revizi

en: Submit Revision
cs_CZ: Odeslat revizi

en: Approve Revision
cs_CZ: Schválit revizi

en: Can read posts which are currently published with private visibility.
cs_CZ: Může číst příspěvky, které jsou aktuálně publikovány s soukromou viditelností.

en: Has basic editing capability (but may need other capabilities based on post status and ownership).
cs_CZ: Má základní schopnost úprav (ale může potřebovat další schopnosti na základě stavu příspěvku a vlastnictví).

en: Can edit posts which were created by other users.
cs_CZ: Může upravovat příspěvky, které vytvořili jiní uživatelé.

en: Can edit posts which are currently published.
cs_CZ: Může upravovat příspěvky, které jsou aktuálně publikovány.

en: Can edit posts which are currently published with private visibility.
cs_CZ: Může upravovat příspěvky, které jsou aktuálně publikovány s soukromou viditelností.

en: Can make a post publicly visible.
cs_CZ: Může učinit příspěvek veřejně viditelným.

en: Has basic deletion capability (but may need other capabilities based on post status and ownership).
cs_CZ: Má základní schopnost mazání (ale může potřebovat další schopnosti na základě stavu příspěvku a vlastnictví).

en: Can delete posts which were created by other users.
cs_CZ: Může mazat příspěvky, které vytvořili jiní uživatelé.

en: Can delete posts which are currently published.
cs_CZ: Může mazat příspěvky, které jsou aktuálně publikovány.

en: Can delete posts which are currently published with private visibility.
cs_CZ: Může mazat příspěvky, které jsou aktuálně publikovány s soukromou viditelností.

en: grant / clear / deny all capabilities
cs_CZ: udělit / vymazat / odepřít všechny schopnosti

en: All capabilities
cs_CZ: Všechny schopnosti

en: Granted
cs_CZ: Uděleno

en: Not granted
cs_CZ: Není uděleno

en: Denied
cs_CZ: Odepřeno

en: Mixed
cs_CZ: Smíšené

en: Global capabilities help
cs_CZ: Nápověda k globálním schopnostem

en: Click to grant, clear, or deny capabilities across every tab.
cs_CZ: Klikněte pro udělení, vymazání nebo odepření schopností na všech záložkách.

en: Invalid Capabilities
cs_CZ: Neplatné schopnosti

en: Additional
cs_CZ: Další

en: Term %s Capabilities
cs_CZ: Termín %s schopnosti

en: %s Capabilities
cs_CZ: %s schopnosti

en: Post %s Capabilities
cs_CZ: Příspěvek %s schopnosti

en: Taxonomy
cs_CZ: Taxonomie

en: Filter by taxonomy
cs_CZ: Filtrujte podle taxonomy

en: Filter by post type
cs_CZ: Filtrujte podle post type

en: check / uncheck / negate all
cs_CZ: zaškrtnout / zrušit zaškrtnutí / negovat vše

en: The slug for this taxonomy is %s
cs_CZ: Slug pro tuto taxonomy je %s

en: The slug for this post type is %s
cs_CZ: Slug pro tento post type je %s

en: %s: assigned by Permission Group
cs_CZ: %s: přiřazeno skupině oprávnění

en: This capability is %s
cs_CZ: Tato schopnost je %s

en: This capability is controlled by %s
cs_CZ: Tato schopnost je řízena %s

en: This capability is controlled by %s Use the sidebar settings to allow this to be controlled independently.
cs_CZ: Tato schopnost je řízena %s Použijte nastavení bočního panelu pro umožnění nezávislého řízení.

en: Use the sidebar settings to allow this to be controlled independently.
cs_CZ: Použijte nastavení bočního panelu pro umožnění nezávislého řízení.

en: This capability is not available for this post type.
cs_CZ: Tato schopnost není k dispozici pro tento post type.

en: Admin listing access is normally provided by the "Edit" capabilities. These "List" capabilities only apply if the corresponding "Edit" capability is missing. Also, these "List" capabilities can grant access, but not deny access.
cs_CZ: Přístup k administrativnímu seznamu je obvykle poskytován prostřednictvím schopností "Upravit". Tyto schopnosti "Seznam" se vztahují pouze v případě, že chybí odpovídající schopnost "Upravit". Také tyto schopnosti "Seznam" mohou udělit přístup, ale nemohou přístup odebrat.

en: Filter by capability
cs_CZ: Filtrujte podle schopnosti

en: No results found. Please try again with a different word.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné výsledky. Zkuste to prosím znovu s jiným slovem.

en: Capability Name
cs_CZ: Název schopnosti

en: WordPress Core Capabilities
cs_CZ: Základní schopnosti WordPressu

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Plugin Capabilities &ndash; %s
cs_CZ: Schopnosti pluginu &ndash; %s

en: The User Testing feature also requires the %1$s edit_users %2$s capability.
cs_CZ: Funkce testování uživatelů také vyžaduje schopnost %1$s edit_users %2$s.

en: The following entries have no effect. Please assign desired capabilities on the Editing / Deletion / Private tabs.
cs_CZ: Následující položky nemají žádný účinek. Přiřaďte požadované schopnosti na kartách Úpravy / Odstranění / Soukromé.

en: Additional Capabilities
cs_CZ: Další schopnosti

en: You have no additional capabilities.
cs_CZ: Nemáte žádné další schopnosti.

en: Capabilities allows you change the permissions for any user role.
cs_CZ: Schopnosti vám umožňují změnit oprávnění pro jakoukoli roli uživatele.

en: %1$s = Capability granted %2$s
cs_CZ: %1$s = Schopnost udělena %2$s

en: usage key
cs_CZ: klíč použití

en: %1$s = Capability not granted %2$s
cs_CZ: %1$s = Schopnost není udělena %2$s

en: %1$s = Capability denied, even if granted by another role %2$s
cs_CZ: %1$s = Schopnost zamítnuta, i když byla udělena jinou rolí %2$s

en: You can also configure this role as a %sPermission Group%s.
cs_CZ: Tuto roli můžete také nakonfigurovat jako %sSkupina oprávnění%s.

en: How to use Capabilities
cs_CZ: Jak používat schopnosti

en: Capabilities is Safe to Use
cs_CZ: Schopnosti jsou bezpečné k použití

en: WordPress stores role capabilities in your database, where they remain even if the plugin is deactivated.
cs_CZ: WordPress ukládá schopnosti rolí do vaší databáze, kde zůstávají, i když je plugin deaktivován.

en: Whenever you use PublishPress Capabilities to save changes, it also creates a backup which you can use to restore a previous configuration.
cs_CZ: Kdykoli použijete PublishPress Capabilities ke uložení změn, také vytvoří zálohu, kterou můžete použít k obnovení předchozí konfigurace.

en: Go to the Backup feature
cs_CZ: Přejděte na funkci Zálohování

en: Add a New Capability
cs_CZ: Přidat novou schopnost

en: Add to role
cs_CZ: Přidat k roli

en: New capabilities are controlled on the Additonal tab.
cs_CZ: Nové schopnosti jsou řízeny na kartě Další.

en: PublishPress Permissions
cs_CZ: PublishPress Oprávnění

en: Automatically define type-specific capabilities for your custom post types and taxonomies
cs_CZ: Automaticky definujte schopnosti specifické pro typ pro vaše vlastní typy příspěvků a taxonomie

en: Assign standard WP roles supplementally for a specific post type
cs_CZ: Doplňkově přiřaďte standardní WP role pro konkrétní typ příspěvku

en: Assign custom WP roles supplementally for a specific post type <em>(Pro)</em>
cs_CZ: Přiřadit vlastní WP role doplňkově pro konkrétní post type <em>(Pro)</em>

en: Customize reading permissions per-category or per-post
cs_CZ: Přizpůsobit oprávnění pro čtení podle kategorie nebo příspěvku

en: Customize editing permissions per-category or per-post <em>(Pro)</em>
cs_CZ: Přizpůsobit oprávnění pro úpravy podle kategorie nebo příspěvku <em>(Pro)</em>

en: Custom Post Visibility statuses, fully implemented throughout wp-admin <em>(Pro)</em>
cs_CZ: Stavy viditelnosti vlastního příspěvku, plně implementované v wp-admin <em>(Pro)</em>

en: Custom Moderation statuses for access-controlled, multi-step publishing workflow <em>(Pro)</em>
cs_CZ: Vlastní stavy moderace pro řízený přístup, vícestupňový publishing workflow <em>(Pro)</em>

en: Regulate permissions for Edit Flow post statuses <em>(Pro)</em>
cs_CZ: Regulovat oprávnění pro stavy příspěvků Edit Flow <em>(Pro)</em>

en: Customize the moderated editing of published content with Revisionary or Post Forking <em>(Pro)</em>
cs_CZ: Přizpůsobit moderované úpravy publikovaného obsahu pomocí Revisionary nebo Post Forking <em>(Pro)</em>

en: Grant Spectator, Participant or Moderator access to specific bbPress forums <em>(Pro)</em>
cs_CZ: Udělte přístup Spectator, Participant nebo Moderator k konkrétním bbPress fórům <em>(Pro)</em>

en: Grant supplemental content permissions to a BuddyPress group <em>(Pro)</em>
cs_CZ: Udělte doplňková oprávnění pro obsah skupině BuddyPress <em>(Pro)</em>

en: WPML integration to mirror permissions to translations <em>(Pro)</em>
cs_CZ: Integrace WPML pro zrcadlení oprávnění na překlady <em>(Pro)</em>

en: Member support forum
cs_CZ: Fórum pro podporu členů

en: %s (free install)
cs_CZ: %s (bezplatná instalace)

en: %s info/purchase
cs_CZ: %s info/nákup

en: Role level is mostly deprecated. However, it still determines eligibility for Post Author assignment and limits the application of user editing capabilities.
cs_CZ: Úroveň role je většinou zastaralá. Nicméně stále určuje způsobilost pro přiřazení autora příspěvku a omezuje aplikaci uživatelských schopností úprav.

en: Level:
cs_CZ: Úroveň:

en: Create this role definition in new (future) sites
cs_CZ: Vytvořit tuto definici role na nových (budoucích) webech

en: Include in new sites.
cs_CZ: Zahrnout do nových webů.

en: Copy / update this role definition to all sites now
cs_CZ: Kopírovat / aktualizovat tuto definici role na všechny weby nyní

en: Sync role to all sites.
cs_CZ: Synchronizovat roli na všech webech.

en: Copy option settings to all sites now
cs_CZ: Kopírovat nastavení možností na všechny weby nyní

en: Sync options to all sites.
cs_CZ: Synchronizovat možnosti na všech webech.

en: Unnamed application password
cs_CZ: Nepojmenované heslo aplikace

en: You do not have permission to restore backup.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k obnovení zálohy.

en: New backup saved.
cs_CZ: Nová záloha byla uložena.

en: Roles and Capabilities restored from initial backup.
cs_CZ: Role a schopnosti obnoveny z počáteční zálohy.

en: Restore failed. No backup found.
cs_CZ: Obnovení se nezdařilo. Žádná záloha nebyla nalezena.

en: %s restored from last backup.
cs_CZ: %s obnoveno z poslední zálohy.

en: Roles and Capabilities restored from selected auto-backup.
cs_CZ: Role a schopnosti obnoveny z vybrané automatické zálohy.

en: Please upload a file to import
cs_CZ: Prosím, nahrajte soubor k importu

en: Please upload a valid .json file
cs_CZ: Prosím, nahrajte platný .json soubor

en: Error importing settings! Please try again.
cs_CZ: Chyba při importování nastavení! Prosím, zkuste to znovu.

en: Error importing settings! Please check that you uploaded a valid json file.
cs_CZ: Chyba při importování nastavení! Prosím, zkontrolujte, že jste nahráli platný json soubor.

en: Skipped %d invalid or unsupported import entries.
cs_CZ: Přeskočeno %d neplatných nebo nepodporovaných importních položek.

en: %s successfully imported from uploaded data.
cs_CZ: %s úspěšně importováno z nahraných dat.

en: No valid backup data found to import.
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná platná záložní data k importu.

en: Needed function to create default roles not found!
cs_CZ: Potřebná funkce k vytvoření výchozích rolí nebyla nalezena!

en: Roles and Capabilities reset to WordPress defaults
cs_CZ: Role a schopnosti byly resetovány na výchozí hodnoty WordPressu

en: Backup Tool for PublishPress Capabilities
cs_CZ: Nástroj pro zálohování pro PublishPress schopnosti

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: Backup
cs_CZ: Zálohovat

en: Reset Roles
cs_CZ: Resetovat role

en: Backup Roles and Capabilities
cs_CZ: Zálohovat role a oprávnění

en: PublishPress Capabilities automatically creates a backup on installation and whenever you save changes. The initial backup and last %d auto-backups are kept.
cs_CZ: PublishPress Capabilities automaticky vytváří zálohu při instalaci a kdykoli uložíte změny. Počáteční záloha a posledních %d automatických záloh jsou uchovávány.

en: A backup created on this screen replaces any previous manual backups, but is never automatically replaced.
cs_CZ: Záloha vytvořená na této obrazovce nahrazuje jakékoli předchozí ruční zálohy, ale nikdy není automaticky nahrazena.

en: Manual Backup
cs_CZ: Ruční záloha

en: Last Manual Backup - %s
cs_CZ: Poslední ruční záloha - %s

en: Last Backup
cs_CZ: Poslední záloha

en: Restore Previous Roles and Capabilities
cs_CZ: Obnovit předchozí role a oprávnění

en: PublishPress Capabilities automatically creates a backup on installation and whenever you save changes.
cs_CZ: PublishPress Capabilities automaticky vytváří zálohu při instalaci a kdykoli uložíte změny.

en: On this screen, you can restore an earlier version of your roles and capabilities.
cs_CZ: Na této obrazovce můžete obnovit dřívější verzi svých rolí a oprávnění.

en: Available Backups:
cs_CZ: Dostupné zálohy:

en: all roles
cs_CZ: všechny role

en: Manual backup of %s (%s)
cs_CZ: Ruční záloha %s (%s)

en: Auto-backup of all roles (%s)
cs_CZ: Automatická záloha všech rolí (%s)

en: Initial backup of all roles
cs_CZ: Počáteční záloha všech rolí

en: Restore Selected Roles
cs_CZ: Obnovit vybrané role

en: Show changes from current roles only
cs_CZ: Zobrazit změny pouze z aktuálních rolí

en: Initial Backup - %s
cs_CZ: Počáteční záloha - %s

en: Initial Backup
cs_CZ: Počáteční záloha

en: %s (%s roles)
cs_CZ: %s (%s rolí)

en: (this role will be removed if you restore backup)
cs_CZ: (tato role bude odstraněna, pokud obnovíte zálohu)

en: %s (level %s)
cs_CZ: %s (úroveň %s)

en: No changes
cs_CZ: Žádné změny

en: Reset WordPress Defaults
cs_CZ: Obnovit výchozí hodnoty WordPressu

en: Warning:
cs_CZ: Upozornění:

en: Reseting default Roles and Capabilities will set them to the WordPress install defaults.
cs_CZ: Obnovení výchozích rolí a schopností je nastaví na výchozí hodnoty instalace WordPressu.

en: If you have installed any plugin that adds new roles or capabilities, these will be lost.
cs_CZ: Pokud jste nainstalovali jakýkoli plugin, který přidává nové role nebo schopnosti, tyto budou ztraceny.

en: It is recommended to use this only as a last resource!
cs_CZ: Doporučuje se používat toto pouze jako poslední možnost!

en: Reset Roles and Capabilities to WordPress defaults
cs_CZ: Obnovit role a schopnosti na výchozí hodnoty WordPressu

en: You are about to reset Roles and Capabilities to WordPress defaults.
     'Cancel' to stop, 'OK' to reset.
cs_CZ: Chystáte se obnovit role a schopnosti na výchozí hodnoty WordPressu. 'Zrušit' pro zastavení, 'OK' pro obnovení.

en: Reset to WordPress defaults
cs_CZ: Obnovit na výchozí hodnoty WordPressu

en: Export Settings
cs_CZ: Exportovat nastavení

en: Export the plugin settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
cs_CZ: Exportujte nastavení pluginu pro tuto stránku jako soubor .json. To vám umožní snadno importovat konfiguraci na jinou stránku.

en: Roles and Capabilities
cs_CZ: Role a schopnosti

en: Select the roles to include in this export.
cs_CZ: Vyberte role, které mají být zahrnuty do tohoto exportu.

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Import Settings
cs_CZ: Importovat nastavení

en: Please make a 'Manual Backup' in the backup tab to enable backup restore in case anything goes wrong.
cs_CZ: Prosím, vytvořte 'Ruční zálohu' na kartě zálohy, abyste povolili obnovení zálohy v případě, že něco selže.

en: Import the plugin settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
cs_CZ: Importujte nastavení pluginu ze souboru .json. Tento soubor lze získat exportováním nastavení na jiné stránce pomocí formuláře výše.

en: Before importing, we recommend using the "Backup" tab to create a backup of your current settings.
cs_CZ: Před importováním doporučujeme použít kartu "Záloha" k vytvoření zálohy vašich aktuálních nastavení.

en: Sync feature status to all sites in this network.
cs_CZ: Synchronizovat stav funkce na všechny stránky v této síti.

en: When selected, changing a feature above will apply its new status to every existing site in the background.
cs_CZ: Pokud je vybráno, změna funkce výše se novým stavem použije na každou stávající stránku na pozadí.

en: Admin Feature Restrictions
cs_CZ: Omezení funkcí administrátora

en: Toggle all
cs_CZ: Přepnout vše

en: Wildcard enabled
cs_CZ: Wildcard povolen

en: URL targeted
cs_CZ: URL cílený

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Admin Features allows you to remove elements from the admin area and toolbar.
cs_CZ: Admin Features vám umožňuje odstranit prvky z administrativní oblasti a panelu nástrojů.

en: No change
cs_CZ: Žádná změna

en: This feature is denied
cs_CZ: Tato funkce je zamítnuta

en: How to use Admin Features
cs_CZ: Jak používat Admin Features

en: Admin Features Settings
cs_CZ: Nastavení Admin Features

en: Hide Submenus
cs_CZ: Skrýt podmenu

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Custom style "%s" saved successfully.
cs_CZ: Vlastní styl "%s" byl úspěšně uložen.

en: Custom style "%s" deleted successfully.
cs_CZ: Vlastní styl "%s" byl úspěšně smazán.

en: Custom style name cannot be empty.
cs_CZ: Název vlastního stylu nemůže být prázdný.

en: Admin styles saved successfully.
cs_CZ: Admin styly byly úspěšně uloženy.

en: Setting
cs_CZ: Nastavení

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Admin Color Scheme
cs_CZ: Admin barevné schéma

en: Sets the admin color scheme for all users. Click a scheme to preview it instantly.
cs_CZ: Nastavuje barevné schéma pro administrátory pro všechny uživatele. Klikněte na schéma pro jeho okamžité zobrazení.

en: Start from template
cs_CZ: Začít z šablony

en: Blank Template
cs_CZ: Prázdná šablona

en: Add Custom Style
cs_CZ: Přidat vlastní styl

en: Edit custom style
cs_CZ: Upravit vlastní styl

en: Edit Color Style
cs_CZ: Upravit barevný styl

en: Customize colors for different admin elements. Changes are previewed instantly.
cs_CZ: Přizpůsobte barvy pro různé prvky administrace. Změny jsou okamžitě zobrazeny.

en: Add more than one custom admin styles. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
cs_CZ: Přidejte více než jeden vlastní administrátorský styl. Tato funkce je dostupná v PublishPress Capabilities Pro.

en: Add CSS selectors (class or ID), choose a style variation, and set a brand color.
cs_CZ: Přidejte CSS selektory (třída nebo ID), vyberte variantu stylu a nastavte barvu značky.

en: Add New Element
cs_CZ: Přidat nový prvek

en: Selector
cs_CZ: Selektor

en: e.g. .publishpress-wrap h1, #my-plugin-header
cs_CZ: např. .PublishPress-wrap h1, #my-plugin-header

en: Variation
cs_CZ: Varianta

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Border
cs_CZ: Okraj

en: Brand Color
cs_CZ: Barva značky

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Custom Style Name
cs_CZ: Název vlastního stylu

en: e.g., Company Branding, Dark Mode
cs_CZ: např., Branding společnosti, Tmavý režim

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Delete Custom Style
cs_CZ: Smazat vlastní styl

en: Are you sure you want to delete this %1s? %2s %3s
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento %1s? %2s %3s

en: Custom Style
cs_CZ: Vlastní styl

en: Save Custom Style
cs_CZ: Uložit vlastní styl

en: Custom Admin Logo
cs_CZ: Vlastní logo administrace

en: Upload a custom logo to replace the WordPress icon in the admin bar. Recommended: 20px by 20px in SVG or PNG format.
cs_CZ: Nahrajte vlastní logo, které nahradí ikonu WordPress v administrativním panelu. Doporučeno: 20px na 20px ve formátu SVG nebo PNG.

en: Select Image
cs_CZ: Vybrat obrázek

en: Custom Favicon
cs_CZ: Vlastní favicon

en: Upload a custom favicon for the admin area. Recommended: 16px by 16px or 32px by 32px in SVG or PNG format.
cs_CZ: Nahrajte vlastní favicon pro administrativní oblast. Doporučeno: 16px na 16px nebo 32px na 32px ve formátu SVG nebo PNG.

en: Admin Font Family
cs_CZ: Rodina písem administrace

en: Set a font stack for the admin area, for example "Segoe UI", sans-serif.
cs_CZ: Nastavte zásobník písem pro administrativní oblast, například "Segoe UI", sans-serif.

en: Preset Fonts
cs_CZ: Přednastavená písma

en: Custom Value
cs_CZ: Vlastní hodnota

en: Admin Font Size
cs_CZ: Velikost písma administrace

en: Set a base font size for the admin area. Leave empty to use the default WordPress size.
cs_CZ: Nastavte základní velikost písma pro administrativní oblast. Nechte prázdné pro použití výchozí velikosti WordPress.

en: Named Sizes
cs_CZ: Pojmenované velikosti

en: Pixel Sizes
cs_CZ: Velikosti v pixelech

en: Typography Overrides
cs_CZ: Přepsání typografie

en: Optional target-specific typography rules for common admin elements.
cs_CZ: Volitelná typografická pravidla specifická pro cílové prvky běžných administrativních prvků.

en: Body Text
cs_CZ: Text těla

en: Links
cs_CZ: Odkazy

en: Headings
cs_CZ: Nadpisy

en: Form Fields
cs_CZ: Formulářová pole

en: Buttons
cs_CZ: Tlačítka

en: Target
cs_CZ: Cíl

en: Font Family
cs_CZ: Rodina písma

en: Font Size
cs_CZ: Velikost písma

en: Preset
cs_CZ: Přednastavené

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Admin Footer Text
cs_CZ: Text patičky adminu

en: Replace the default "Thanks for creating with WordPress" message in the admin footer.
cs_CZ: Nahraďte výchozí zprávu "Děkujeme, že používáte WordPress" v patičce adminu.

en: Replace "Howdy"
cs_CZ: Nahraďte "Ahoj"

en: Replace "Howdy" in the admin bar.
cs_CZ: Nahraďte "Ahoj" v admin baru.

en: Control Settings
cs_CZ: Nastavení ovládání

en: Control how admin styles are applied to users.
cs_CZ: Ovládejte, jak jsou styly adminu aplikovány na uživatele.

en: Hide Admin Color Scheme settings in user profile
cs_CZ: Skrýt nastavení barevného schématu adminu v uživatelském profilu

en: When enabled, users cannot see or change color scheme settings in their profile. Role-based settings will be applied.
cs_CZ: Pokud je povoleno, uživatelé nemohou vidět ani měnit nastavení barevného schématu ve svém profilu. Nastavení na základě rolí budou aplikována.

en: Force role settings (override user selection)
cs_CZ: Vynutit nastavení rolí (přepsat výběr uživatele)

en: When enabled, role settings will always apply, overriding any user selection even if the color scheme UI is visible to them.
cs_CZ: Pokud je povoleno, nastavení rolí se vždy použije a přepíše jakýkoli výběr uživatele, i když je rozhraní barevného schématu viditelné pro ně.

en: Admin Styles allows you to customize the WordPress admin area with your own branding.
cs_CZ: Admin Styles vám umožňuje přizpůsobit oblast administrace WordPress s vaším vlastním brandingem.

en: Custom admin color schemes
cs_CZ: Vlastní barevná schémata administrace

en: Replace the WordPress logo and favicon
cs_CZ: Nahraďte logo WordPress a favicon

en: Custom footer text
cs_CZ: Vlastní text v patičce

en: Replace "Howdy" text
cs_CZ: Nahraďte text "Howdy"

en: How to use Admin Styles
cs_CZ: Jak používat Admin Styles

en: Security check failed.
cs_CZ: Kontrola zabezpečení selhala.

en: You do not have permission to manage admin styles.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat styly administrace.

en: No role specified.
cs_CZ: Není specifikována žádná role.

en: Use this Image
cs_CZ: Použijte tento obrázek

en: Saving...
cs_CZ: Ukládání...

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení uložena.

en: Current logo preview
cs_CZ: Náhled aktuálního loga

en: Add New Custom Style
cs_CZ: Přidat nový vlastní styl

en: Edit Custom Style
cs_CZ: Upravit vlastní styl

en: Are you sure you want to delete "%s" custom style?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat vlastní styl "%s"?

en: this custom style
cs_CZ: tento vlastní styl

en: Primary Button
cs_CZ: Hlavní tlačítko

en: Hover State
cs_CZ: Stav při najetí myší

en: Notification
cs_CZ: Oznámení

en: Live preview of your custom color scheme
cs_CZ: Živý náhled vašeho vlastního barevného schématu

en: Custom Style Name is required.
cs_CZ: Název vlastního stylu je povinný.

en: Main Admin Color is required.
cs_CZ: Hlavní barva administrátora je povinná.

en: Display Name
cs_CZ: Zobrazovaný název

en: Change how this style is displayed
cs_CZ: Změnit způsob zobrazení tohoto stylu

en: Enter a name for your custom style
cs_CZ: Zadejte název pro svůj vlastní styl

en: Forest
cs_CZ: Les

en: Mint Breeze
cs_CZ: Mátový vánek

en: Cherry
cs_CZ: Třešeň

en: Graphite
cs_CZ: Grafit

en: Midnight Teal
cs_CZ: Střední modrozelená

en: Sunrise
cs_CZ: Východ slunce

en: Desert Sand
cs_CZ: Písek pouště

en: Amber Glow
cs_CZ: Jantkový lesk

en: Ocean Deep
cs_CZ: Hluboký oceán

en: Sage
cs_CZ: Šalvěj

en: Modern Slate
cs_CZ: Moderní břidlice

en: Royal Plum
cs_CZ: Královská švestka

en: Lagoon
cs_CZ: Laguna

en: Orchid
cs_CZ: Orchidej

en: Cobalt
cs_CZ: Kobalt

en: Stone
cs_CZ: Kámen

en: Main Admin Color settings
cs_CZ: Nastavení hlavní barvy administrátora

en: Main Admin Color
cs_CZ: Hlavní barva administrátora

en: Primary brand color
cs_CZ: Primární barva značky

en: Text Color
cs_CZ: Barva textu

en: Primary text color
cs_CZ: Primární barva textu

en: Highlight Color
cs_CZ: Barva zvýraznění

en: Used for hovers and highlights
cs_CZ: Používá se pro hover efekty a zvýraznění

en: Notification Color
cs_CZ: Barva oznámení

en: Used for alerts and notifications
cs_CZ: Používá se pro upozornění a oznámení

en: Background Color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Page background color
cs_CZ: Barva pozadí stránky

en: Link element colors
cs_CZ: Barvy prvků odkazu

en: Default Link Color
cs_CZ: Výchozí barva odkazu

en: Standard link color
cs_CZ: Standardní barva odkazu

en: Link Hover Color
cs_CZ: Barva odkazu při najetí myší

en: Color on hover
cs_CZ: Barva při najetí

en: Delete Link Color
cs_CZ: Barva odkazu pro odstranění

en: Color for delete/trash actions
cs_CZ: Barva pro akce odstranění/koš

en: Trash Link Color
cs_CZ: Barva odkazu do koše

en: Color for trash actions
cs_CZ: Barva pro akce do koše

en: Spam Link Color
cs_CZ: Barva odkazu na spam

en: Color for spam actions
cs_CZ: Barva pro akce spamu

en: Inactive Link Color
cs_CZ: Barva neaktivního odkazu

en: Color for inactive items
cs_CZ: Barva pro neaktivní položky

en: Tables
cs_CZ: Tabulky

en: Table element colors
cs_CZ: Barvy prvků tabulky

en: Table Header Background
cs_CZ: Pozadí hlavičky tabulky

en: Table Header Text
cs_CZ: Text hlavičky tabulky

en: Table Row Background
cs_CZ: Pozadí řádku tabulky

en: Table Row Text Color
cs_CZ: Barva textu řádku tabulky

en: Row Hover Background
cs_CZ: Barva pozadí řádku při najetí

en: Table Border Color
cs_CZ: Barva okraje tabulky

en: Alternate Row Background
cs_CZ: Barva pozadí alternativního řádku

en: Alternate Row Text Color
cs_CZ: Barva textu alternativního řádku

en: Forms
cs_CZ: Formuláře

en: Form input colors
cs_CZ: Barvy vstupních polí

en: Input Border Color
cs_CZ: Barva okraje vstupního pole

en: Input Focus Border
cs_CZ: Okraj vstupního pole při zaostření

en: Input Background Color
cs_CZ: Barva pozadí vstupního pole

en: Input Text Color
cs_CZ: Barva textu vstupního pole

en: Placeholder Text Color
cs_CZ: Barva textu zástupného symbolu

en: Button colors
cs_CZ: Barvy tlačítek

en: Primary Button Background
cs_CZ: Pozadí primárního tlačítka

en: Primary Button Text
cs_CZ: Text primárního tlačítka

en: Primary Button Hover
cs_CZ: Primární tlačítko při najetí

en: Secondary Button Background
cs_CZ: Pozadí sekundárního tlačítka

en: Secondary Button Text
cs_CZ: Text sekundárního tlačítka

en: Secondary Button Hover
cs_CZ: Sekundární tlačítko při najetí

en: Admin menu colors
cs_CZ: Barvy administračního menu

en: Menu Background
cs_CZ: Pozadí menu

en: Menu Text Color
cs_CZ: Barva textu nabídky

en: Menu Icon Color
cs_CZ: Barva ikony nabídky

en: Menu Hover Background
cs_CZ: Pozadí při najetí myší na nabídku

en: Menu Hover Text
cs_CZ: Text při najetí myší na nabídku

en: Current Menu Background
cs_CZ: Aktuální pozadí nabídky

en: Current Menu Text
cs_CZ: Aktuální text nabídky

en: Submenu Background
cs_CZ: Pozadí podnabídky

en: Submenu Text Color
cs_CZ: Barva textu podnabídky

en: Admin bar colors
cs_CZ: Barvy administrátorské lišty

en: Admin Bar Background
cs_CZ: Pozadí administrátorské lišty

en: Admin Bar Text
cs_CZ: Text administrátorské lišty

en: Admin Bar Icon
cs_CZ: Ikona administrátorské lišty

en: Admin Bar Hover Background
cs_CZ: Pozadí administrátorské lišty při najetí myší

en: Admin Bar Hover Text
cs_CZ: Text administrátorské lišty při najetí myší

en: Dashboard Widgets
cs_CZ: Widgety řídicího panelu

en: Dashboard widget colors
cs_CZ: Barvy widgetů řídicího panelu

en: Widget Background
cs_CZ: Pozadí widgetu

en: Widget Border
cs_CZ: Okraj widgetu

en: Widget Header Background
cs_CZ: Pozadí hlavičky widgetu

en: Widget Title Text
cs_CZ: Text názvu widgetu

en: Widget Body Text
cs_CZ: Text widgetu

en: Widget Link
cs_CZ: Odkaz widgetu

en: Widget Link Hover
cs_CZ: Odkaz widgetu při najetí

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Custom selector color rules
cs_CZ: Pravidla barev pro vlastní selektory

en: Classic Editor %s Restrictions
cs_CZ: Omezení Classic Editor %s

en: No metaboxes found for %1s. %2s Click here %3s to visit the %4s screen and refresh this page afterwards to load the new metaboxes.
cs_CZ: Žádné metaboxu nebyly nalezeny pro %1s. %2s Klikněte zde %3s pro návštěvu obrazovky %4s a poté obnovte tuto stránku, abyste načetli nové metaboxu.

en: Gutenberg Editor %s Restrictions
cs_CZ: Omezení Gutenberg Editor %s

en: Editor Feature Restrictions
cs_CZ: Omezení funkcí editoru

en: Save for all Post Types
cs_CZ: Uložit pro všechny typy příspěvků

en: Save %s Restrictions
cs_CZ: Uložit %s omezení

en: show Classic Editor controls
cs_CZ: zobrazit ovládací prvky Classic Editor

en: Editor Features allows you to remove elements from the post editing screen.
cs_CZ: Funkce editoru vám umožňují odstranit prvky z obrazovky pro úpravu příspěvků.

en: How to use Editor Features
cs_CZ: Jak používat funkce editoru

en: You do not have permission to manage frontend features.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat funkce na frontendu.

en: All fields are required.
cs_CZ: Všechna pole jsou povinná.

en: Load on page types is required.
cs_CZ: Načtení na typech stránek je povinné.

en: Frontend element item updated. Save changes to enable for role.
cs_CZ: Položka prvku na frontendu byla aktualizována. Uložte změny pro povolení pro roli.

en: New frontend element added. Save changes to enable for role.
cs_CZ: Nový prvek na frontendu byl přidán. Uložte změny pro povolení pro roli.

en: Invalid request!.
cs_CZ: Neplatný požadavek!.

en: Selected item deleted successfully
cs_CZ: Vybraná položka byla úspěšně smazána

en: Site Dark Mode
cs_CZ: Tmavý režim webu

en: Site Light Mode
cs_CZ: Světlý režim webu

en: Hide Twenty Twenty-Three Credit Footer
cs_CZ: Skrýt zápatí Twenty Twenty-Three Credit

en: Frontend Features
cs_CZ: Funkce na frontendu

en: Choose Frontend Features that will apply to this post.
cs_CZ: Vyberte funkce na frontendu, které se použijí pro tento příspěvek.

en: Select %1$s...
cs_CZ: Vyberte %1$s...

en: This feature allows you to modify the site frontend by hiding IDs or classes, adding CSS styles, or adding body classes.
cs_CZ: Tato funkce vám umožňuje upravit frontend webu skrytím ID nebo tříd, přidáním CSS stylů nebo přidáním tříd těla.

en: Editing:
cs_CZ: Úpravy:

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: This will only show here in the WordPress admin area.
cs_CZ: To se zde zobrazí pouze v administraci WordPressu.

en: Features:
cs_CZ: Funkce:

en: Hide IDs or Classes
cs_CZ: Skrýt ID nebo třídy

en: Add Custom CSS
cs_CZ: Přidat vlastní CSS

en: Add Body Class
cs_CZ: Přidat třídu těla

en: Enter IDs or classes to hide. Separate multiple values with a comma (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).
cs_CZ: Zadejte ID nebo třídy, které chcete skrýt. Oddělte více hodnot čárkou (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).

en: Enter custom CSS to be added to frontend pages. Examples: .custom-style-1 { color: red; } #custom-header { background: red; }
cs_CZ: Zadejte vlastní CSS, které má být přidáno na stránky frontendu. Příklady: .custom-style-1 { color: red; } #custom-header { background: red; }

en: Enter classes to add the body HTML. Do not include the . before the HTML.
cs_CZ: Zadejte třídy pro přidání HTML těla. Nezahrnujte . před HTML.

en: Separate multiple values with a space (custom-style-one custom-style-two).
cs_CZ: Oddělte více hodnot mezerou (custom-style-one custom-style-two).

en: You can add the CSS for your classes by clicking "Add Custom CSS".
cs_CZ: CSS pro vaše třídy můžete přidat kliknutím na "Přidat vlastní CSS".

en: Enter classes that should be added to the body HTML. Separate multiple values with a space (custom-item-one custom-item-two).
cs_CZ: Zadejte třídy, které by měly být přidány do HTML těla. Oddělte více hodnot mezerou (custom-item-one custom-item-two).

en: Load on page types:
cs_CZ: Načíst na typech stránek:

en: Whole Site
cs_CZ: Celý web

en: Selected Pages
cs_CZ: Vybrané stránky

en: This feature will be added to all pages.
cs_CZ: Tato funkce bude přidána na všechny stránky.

en: Add post metabox:
cs_CZ: Přidat metabox příspěvku:

en: Cancel Edit
cs_CZ: Zrušit úpravy

en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Save Edit
cs_CZ: Uložit úpravy

en: Hidden IDs or Classes
cs_CZ: Skryté ID nebo třídy

en: Body Class
cs_CZ: Třída těla

en: Custom CSS
cs_CZ: Vlastní CSS

en: Pages
cs_CZ: Stránky

en: Post Type Metabox
cs_CZ: Metabox typu příspěvku

en: Enable Frontend Features for %1$s Role
cs_CZ: Povolit funkce frontend pro roli %1$s

en: Frontend Features allows you to add or remove elements from the frontend of your site.
cs_CZ: Funkce frontend vám umožňují přidávat nebo odstraňovat prvky z frontendové části vašeho webu.

en: Apply custom styling
cs_CZ: Použít vlastní stylování

en: How to use Frontend Features
cs_CZ: Jak používat funkce na frontendu

en: Navigation Menu Restrictions
cs_CZ: Omezení navigačního menu

en: There are no frontend menu links. To control access to navigation menus, please add menu links.
cs_CZ: V tomto roli nejsou žádné odkazy na frontendové menu. Pro řízení přístupu k navigačním menu prosím přidejte odkazy na menu.

en: Navigation Menus allows you to block access to frontend menu links.
cs_CZ: Navigační menu vám umožňuje zablokovat přístup k odkazům na frontendové menu.

en: How to use Navigation Menus
cs_CZ: Jak používat navigační menu

en: Profile Feature Restrictions
cs_CZ: Omezení funkcí profilu

en: Click the "Find profile items for this role" button.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko „Najít položky profilu pro tuto roli“.

en: There are no users in this role. Please select a role that has users and is able to access the "Profile" screen.
cs_CZ: V této roli nejsou žádní uživatelé. Prosím vyberte roli, která má uživatele a je schopna přistupovat na obrazovku „Profil“.

en: Allow PublishPress to find profile items for this role.
cs_CZ: Povolit PublishPressu najít položky profilu pro tuto roli.

en: Find profile items for this role
cs_CZ: Najít položky profilu pro tuto roli

en: The %s role is not enabled for editing. The Find button is disabled.
cs_CZ: Role %s není povolena pro úpravy. Tlačítko Najít je zakázáno.

en: This feature will test the "Profile" screen as a user in the %s role.
cs_CZ: Tato funkce otestuje obrazovku „Profil“ jako uživatel v roli %s.

en: Refresh Profile Features
cs_CZ: Obnovit funkce profilu

en: Profile Features allows you to remove elements from the Profile screen.
cs_CZ: Funkce profilu vám umožňuje odstranit prvky z obrazovky profilu.

en: How to use Profile Features
cs_CZ: Jak používat funkce profilu

en: Hide Default Items
cs_CZ: Skrýt výchozí položky

en: Hide Admin Toolbar
cs_CZ: Skrýt administrační panel

en: Hide Dashboard Widgets
cs_CZ: Skrýt widgety na dashboardu

en: Mobile Menu Toggle
cs_CZ: Přepínání mobilního menu

en: WordPress Logo
cs_CZ: Logo WordPress

en: WordPress External Links
cs_CZ: Externí odkazy WordPress

en: Right bar
cs_CZ: Pravý panel

en: User actions
cs_CZ: Akce uživatelů

en: New
cs_CZ: Nový

en: User Display Name
cs_CZ: Zobrazované jméno uživatele

en: Edit Post
cs_CZ: Upravit příspěvek

en: Edit Site
cs_CZ: Upravit stránku

en: Thank you for creating with WordPress
cs_CZ: Děkujeme, že tvoříte s WordPress

en: Welcome panel
cs_CZ: Uvítací panel

en: Remove Admin Toolbar
cs_CZ: Odebrat administrační panel

en: Top Tabs
cs_CZ: Horní záložky

en: Media Buttons (all)
cs_CZ: Tlačítka médií (všechna)

en: HTML Editor Button
cs_CZ: Tlačítko HTML editoru

en: Word count
cs_CZ: Počet slov

en: Publish Box
cs_CZ: Publikační box

en: Publish Actions
cs_CZ: Akce publikování

en: Taxonomy Boxes
cs_CZ: Taxonomické boxy

en: Page Boxes
cs_CZ: Stránkové boxy

en: Other Boxes
cs_CZ: Další boxy

en: Featured Image
cs_CZ: Vybraný obrázek

en: Coupon Description
cs_CZ: Popis kuponu

en: Top Bar - Left
cs_CZ: Horní lišta - vlevo

en: Add block
cs_CZ: Přidat blok

en: Modes
cs_CZ: Módy

en: Outline
cs_CZ: Obrys

en: Document Overview
cs_CZ: Přehled dokumentu

en: Document Bar Title
cs_CZ: Název lišty dokumentu

en: Top Bar - Right
cs_CZ: Horní lišta - vpravo

en: Switch to Draft
cs_CZ: Přepnout na koncept

en: Publish / Update
cs_CZ: Publikovat / Aktualizovat

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Body
cs_CZ: Tělo

en: Add new block
cs_CZ: Přidat nový blok

en: Document Panel
cs_CZ: Panel dokumentu

en: Settings Panel
cs_CZ: Panel nastavení

en: Status & visibility
cs_CZ: Stav & viditelnost

en: Permalink
cs_CZ: Trvalý odkaz

en: Featured image
cs_CZ: Vyfeatured obrázek

en: Post Attributes
cs_CZ: Atributy příspěvku

en: Block Panel
cs_CZ: Panel bloku

en: Paragraph
cs_CZ: Odstavec

en: Typography
cs_CZ: Typografie

en: Color settings
cs_CZ: Nastavení barev

en: Text settings
cs_CZ: Nastavení textu

en: This role is not enabled for profile feature editing.
cs_CZ: Tato role není povolena pro úpravu funkcí profilu.

en: An error occurred!
cs_CZ: Došlo k chybě!

en: Profile features access disabled.
cs_CZ: Přístup k funkcím profilu je zakázán.

en: Invalid role provided.
cs_CZ: Byla poskytnuta neplatná role.

en: Profile features access enabled for this role.
cs_CZ: Přístup k funkcím profilu je povolen pro tuto roli.

en: Editor Features
cs_CZ: Funkce editoru

en: Admin Features
cs_CZ: Funkce administrátora

en: Profile Features
cs_CZ: Funkce profilu

en: Redirects
cs_CZ: Přesměrování

en: Nav Menu
cs_CZ: Navigační menu

en: Application Password Capabilities
cs_CZ: Možnosti hesla aplikace

en: Roles allows you to create, edit, and delete all the user roles on your site.
cs_CZ: Role vám umožňují vytvářet, upravovat a mazat všechny uživatelské role na vašem webu.

en: Capabilities allows you to change the permissions for any user role.
cs_CZ: Oprávnění vám umožňují měnit oprávnění pro jakoukoli uživatelskou roli.

en: Admin Styles allows you to customize the admin area with your own branding.
cs_CZ: Styly administrátora vám umožňují přizpůsobit administrativní oblast vlastní značkou.

en: Redirects allows you to redirect users in a role after Registration, Login or Logout.
cs_CZ: Přesměrování umožňuje přesměrovat uživatele v roli po registraci, přihlášení nebo odhlášení.

en: Navigation Menus
cs_CZ: Navigační menu

en: User Testing
cs_CZ: Testování uživatelů

en: Test your site by instantly logging in as another user. Available accounts include any which the current user can edit.
cs_CZ: Otestujte svůj web okamžitým přihlášením jako jiný uživatel. Dostupné účty zahrnují jakékoliv, které může aktuální uživatel upravit.

en: Remove Admin Notices from WordPress admin screen and organize them in to a single area.
cs_CZ: Odstranit oznámení administrátora z administrátorského rozhraní WordPress a uspořádat je do jedné oblasti.

en: Login permission denied.
cs_CZ: Přístup k přihlášení odmítnut.

en: You do not have permission to access this page.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k přístupu na tuto stránku.

en: Need PublishPress Capabilities Support?
cs_CZ: Potřebujete podporu PublishPress Capabilities?

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
cs_CZ: Pokud potřebujete pomoc nebo máte nový požadavek na funkci, dejte nám vědět.

en: Request Support
cs_CZ: Žádat o podporu

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
cs_CZ: Podrobná dokumentace je také k dispozici na webu pluginu.

en: View Knowledge Base
cs_CZ: Zobrazit znalostní bázi

en: Social Links
cs_CZ: Sociální odkazy

en: Page Lists
cs_CZ: Seznamy stránek

en: New role created.
cs_CZ: Nová role byla vytvořena.

en: Error: Failed creating the new role.
cs_CZ: Chyba: Nepodařilo se vytvořit novou roli.

en: The selected role is not editable.
cs_CZ: Vybraná role není editovatelná.

en: Incorrect capability name.
cs_CZ: Nesprávný název oprávnění.

en: Type / Taxonomy settings saved.
cs_CZ: Nastavení typu / taxonomie byla uložena.

en: Bad form received.
cs_CZ: Špatný formulář přijat.

en: You cannot remove Manage Capabilities from Administrators
cs_CZ: Nelze odebrat správa oprávnění administrátorů

en: The selected application password is not editable.
cs_CZ: Vybrané heslo aplikace nelze upravit.

en: Application password capabilities saved.
cs_CZ: Možnosti hesla aplikace byly uloženy.

en: This capability is explicitly negated. Click to add/remove normally.
cs_CZ: Toto oprávnění je výslovně negováno. Klikněte pro normální přidání/odebrání.

en: Explicity negate this capability by storing as disabled
cs_CZ: Výslovně negujte toto oprávnění uložením jako zakázané

en: Explicitly negate these capabilities by storing as disabled
cs_CZ: Výslovně negujte tato oprávnění uložením jako zakázaná

en: Post type registration does not define this capability distinctly
cs_CZ: Registrace typu příspěvku toto oprávnění výslovně nedefinuje

en: Add or remove this capability from the WordPress role
cs_CZ: Přidejte nebo odeberte toto oprávnění z WordPress role

en: Add or remove capability from the role normally
cs_CZ: Přidejte nebo odeberte oprávnění z role normálně

en: Are you sure you want to delete this item ?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto položku?

en: Add or clear custom item entry before saving changes.
cs_CZ: Přidejte nebo vymažte vlastní položku před uložením změn.

en: Role Name
cs_CZ: Název role

en: Role Type
cs_CZ: Typ role

en: Default Role
cs_CZ: Výchozí role

en: Admin Access
cs_CZ: Přístup administrátora

en: You do not have permission to manage roles.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat role.

en: You do not have permission to manage editor features.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat funkce editora.

en: Settings updated.
cs_CZ: Nastavení aktualizována.

en: You do not have permission to manage admin features.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat funkce administrátora.

en: You do not have permission to manage navigation menus.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat navigační menu.

en: You do not have permission to manage profile features.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat funkce profilu.

en: You do not have permission to manage redirect.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat přesměrování.

en: Invalid form. Reload this page and try again.
cs_CZ: Neplatný formulář. Znovu načtěte tuto stránku a zkuste to znovu.

en: You do not have permission to manage capabilities.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat schopnosti.

en: Network sync completed.
cs_CZ: Synchronizace sítě byla dokončena.

en: Network sync has been queued and will continue in the background.
cs_CZ: Synchronizace sítě byla zařazena do fronty a bude pokračovat na pozadí.

en: New capability added to role.
cs_CZ: Nová schopnost byla přidána k roli.

en: Bad form Received
cs_CZ: Chybný formulář přijat

en: You do not have permission to restore roles.
cs_CZ: Nemáte oprávnění obnovit role.

en: You do not have permission to perform this action.
cs_CZ: Nemáte oprávnění vykonat tuto akci.

en: Select at least one role to export.
cs_CZ: Vyberte alespoň jednu roli pro export.

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
cs_CZ: Pokud se vám %s líbí, prosím, dejte nám %s hodnocení. Děkujeme!

en: About PublishPress Capabilities
cs_CZ: O PublishPress schopnostech

en: About
cs_CZ: O

en: Capabilites Documentation
cs_CZ: Dokumentace k schopnostem

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Contact the PublishPress team
cs_CZ: Kontaktujte tým PublishPress

en: Contact
cs_CZ: Kontakt

en: Permissions & Access
cs_CZ: Oprávnění & Přístup

en: Administer advanced content permissions and visibility rules.
cs_CZ: Spravujte pokročilá oprávnění pro obsah a pravidla viditelnosti.

en: Manage plugin permission settings.
cs_CZ: Spravujte nastavení oprávnění pluginu.

en: Bypass content restrictions for editorial workflows.
cs_CZ: Obejděte omezení obsahu pro redakční pracovní postupy.

en: Set custom post statuses for content items.
cs_CZ: Nastavte vlastní stavy příspěvků pro položky obsahu.

en: Force Quick Edit access when restrictions would otherwise block it.
cs_CZ: Nutně povolte přístup k rychlé editaci, když by jinak byla omezena.

en: Roles & Groups
cs_CZ: Role & Skupiny

en: Assign or change role assignments for users.
cs_CZ: Přiřaďte nebo změňte přiřazení rolí pro uživatele.

en: Create new permission groups.
cs_CZ: Vytvořte nové skupiny oprávnění.

en: Edit existing permission groups.
cs_CZ: Upravte existující skupiny oprávnění.

en: Delete permission groups.
cs_CZ: Odstraňte skupiny oprávnění.

en: Add or remove members from permission groups.
cs_CZ: Přidejte nebo odeberte členy ze skupin oprávnění.

en: Create network-wide permission groups in multisite.
cs_CZ: Vytvořte skupiny oprávnění v celém síti v multisite.

en: Manage members of network-wide permission groups.
cs_CZ: Spravujte členy skupin oprávnění v celém síti.

en: Exception Management
cs_CZ: Management výjimek

en: Set per-item association exceptions.
cs_CZ: Nastavte výjimky pro přiřazení na úrovni položky.

en: Set per-item edit exceptions.
cs_CZ: Nastavte výjimky pro editaci na úrovni položky.

en: Set per-item read exceptions.
cs_CZ: Nastavte výjimky pro čtení na úrovni položky.

en: Set per-item revision exceptions.
cs_CZ: Nastavte výjimky pro revizi na úrovni položky.

en: Set taxonomy term assignment exceptions.
cs_CZ: Nastavte výjimky pro přiřazení termínů taxonomie.

en: Set taxonomy term association exceptions.
cs_CZ: Nastavte výjimky pro asociaci termínů taxonomie.

en: Set taxonomy term management exceptions.
cs_CZ: Nastavte výjimky pro management termínů taxonomie.

en: Content Associations
cs_CZ: Asociace obsahu

en: Associate users or groups with any page.
cs_CZ: Spojte uživatele nebo skupiny s jakoukoli stránkou.

en: Define and apply custom post statuses.
cs_CZ: Definujte a aplikujte vlastní stavy příspěvků.

en: Define custom privacy policies for content.
cs_CZ: Definujte vlastní zásady ochrany osobních údajů pro obsah.

en: Moderate any item regardless of authorship.
cs_CZ: Moderujte jakoukoli položku bez ohledu na autorství.

en: Media & Misc
cs_CZ: Média a různé

en: Edit attachments uploaded by the current user.
cs_CZ: Upravit přílohy nahrané aktuálním uživatelem.

en: List unattached files uploaded by other users.
cs_CZ: Seznam nenavázaných souborů nahraných jinými uživateli.

en: List all media library files.
cs_CZ: Seznam všech souborů v knihovně médií.

en: Exempt user from edit-circle restrictions.
cs_CZ: Osvobodit uživatele od omezení editace.

en: Exempt user from read-circle restrictions.
cs_CZ: Osvobodit uživatele od omezení čtení.

en: see %1$sRole Usage%2$s: "Pattern Roles"
cs_CZ: viz %1$sPoužití rolí%2$s: "Vzory rolí"

en: activate %1$sAdvanced settings%2$s, see Role Usage
cs_CZ: aktivovat %1$sPokročilé nastavení%2$s, viz Použití rolí

en: "Posts" capabilities selected here also define type-specific role assignment for Permission Groups%s.
cs_CZ: "Příspěvky" schopnosti vybrané zde také definují přiřazení rolí specifických pro typ pro skupiny oprávnění%s.

en: "Posts" capabilities selected here also define type-specific role assignment for Permit Groups%s.
cs_CZ: "Příspěvky" schopnosti vybrané zde také definují přiřazení rolí specifických pro typ pro skupiny povolení%s.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added here. (See %sPermissions > Post Statuses%s for applicable names). %sSupplemental status-specific roles%s are usually more convenient, though.
cs_CZ: Schopnosti pro vlastní stavy mohou být manuálně přidány zde. (Viz %sOprávnění > Stavy příspěvků%s pro aplikovatelné názvy). %sDoplňkové role specifické pro stavy%s jsou obvykle pohodlnější.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added here. Or activate the PP Custom Post Statuses extension to assign status-specific supplemental roles.
cs_CZ: Schopnosti pro vlastní stavy mohou být manuálně přidány zde. Nebo aktivujte rozšíření PP Vlastní stavy příspěvků pro přiřazení doplňkových rolí specifických pro stavy.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added to a role here (see Conditions > Status > Capability Mapping for applicable names). However, it is usually more convenient to use Permit Groups to assign a supplemental status-specific role.
cs_CZ: Schopnosti pro vlastní stavy mohou být manuálně přidány do role zde (viz Podmínky > Stav > Mapování schopností pro aplikovatelné názvy). Je však obvykle pohodlnější používat skupiny povolení k přiřazení doplňkové role specifické pro stav.

en: Unique Post Type Capabilities
cs_CZ: Unikátní schopnosti typu příspěvku

note: translators: %1$s and %2$s are link tags for 'Find out more.'
en: Allow post type permissions to be controlled separately from other areas of WordPress. %1$sFind out more.%2$s
cs_CZ: Umožnit řízení oprávnění typu příspěvku odděleně od ostatních oblastí WordPressu. %1$sZjistit více.%2$s

en: Use the "Create" capability for selected post types
cs_CZ: Použijte schopnost "Vytvořit" pro vybrané typy příspěvků

en: This will cause a new capability to be required for creating posts, and enable a checkbox column here for role assignments. Normally, post creation is controlled by the "Edit" capability.
cs_CZ: To způsobí, že pro vytváření příspěvků bude vyžadována nová schopnost a zde se aktivuje sloupec zaškrtávacích polí pro přiřazení rolí. Normálně je vytváření příspěvků řízeno schopností "Upravit".

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: Unique Taxonomy Capabilities
cs_CZ: Unikátní schopnosti taxonomie

en: Allow taxonomy permissions to be controlled separately from other areas of WordPress.
cs_CZ: Umožnit řízení oprávnění taxonomie odděleně od ostatních oblastí WordPressu.

en: Detailed Taxonomy Capabilities
cs_CZ: Podrobnosti o schopnostech taxonomie

en: Allow "Edit", "Delete" and "Assign" capabilities separately from the "Manage" capability.
cs_CZ: Povolit schopnosti "Upravit", "Smazat" a "Přiřadit" odděleně od schopnosti "Spravovat".

en: Login Redirect
cs_CZ: Přesměrování po přihlášení

en: Logout Redirect
cs_CZ: Přesměrování po odhlášení

en: Registration Redirect
cs_CZ: Přesměrování po registraci

en: First Login Redirect
cs_CZ: Přesměrování po prvním přihlášení

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after login.
cs_CZ: Zadejte URL, na kterou by měli být uživatelé v této roli přesměrováni po přihlášení.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after logout.
cs_CZ: Zadejte URL, na kterou by měli být uživatelé v této roli přesměrováni po odhlášení.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after registration.
cs_CZ: Zadejte URL, na kterou by měli být uživatelé v této roli přesměrováni po registraci.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after their first login.
cs_CZ: Zadejte URL, na kterou by měli být uživatelé v této roli přesměrováni po jejich prvním přihlášení.

en: %s Redirects
cs_CZ: %s Přesměrování

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Redirect users to the URL they were viewing before login.
cs_CZ: Přesměrovat uživatele na URL, kterou prohlíželi před přihlášením.

en: Redirect users to a specified URL.
cs_CZ: Přesměrovat uživatele na zadanou URL.

en: Enter the relative path only without domain for login redirect.
cs_CZ: Zadejte pouze relativní cestu bez domény pro přesměrování po přihlášení.

en: You must enter the Login Redirect URL.
cs_CZ: Musíte zadat URL pro přesměrování po přihlášení.

en: Enter the relative path only without domain for logout redirect.
cs_CZ: Zadejte pouze relativní cestu bez domény pro přesměrování po odhlášení.

en: Redirect Features allows you to redirect users in a role after Registration, Login or Logout.
cs_CZ: Funkce přesměrování umožňuje přesměrovat uživatele v roli po registraci, přihlášení nebo odhlášení.

en: How to use Redirect Features
cs_CZ: Jak používat funkce přesměrování

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
cs_CZ: Nemáte dostatečná oprávnění k provedení této akce.

en: Your link has expired, refresh the page and try again.
cs_CZ: Váš odkaz vypršel, obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: Missing parameters, refresh the page and try again.
cs_CZ: Chybí parametry, obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: Invalid role name entry: %s
cs_CZ: Neplatný název role: %s

en: The role "%s" already exists. Please choose a different name.
cs_CZ: Role "%s" již existuje. Zvolte prosím jiný název.

en: Something went wrong, the system wasn't able to create the role, refresh the page and try again.
cs_CZ: Něco se pokazilo, systém nebyl schopen vytvořit roli, obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: The new role %s was created successfully.
cs_CZ: Nová role %s byla úspěšně vytvořena.

en: The default role cannot be disabled. Change the default role in WordPress settings first.
cs_CZ: Výchozí roli nelze zakázat. Nejprve změňte výchozí roli v nastavení WordPressu.

en: %s role updated successfully.
cs_CZ: %s role byla úspěšně aktualizována.

en: Cannot delete default role. You <a href="%s">have to change it first</a>.
cs_CZ: Nelze smazat výchozí roli. Musíte <a href="%s">nejprve změnit</a>.

en: Deleting a system role is not allowed.
cs_CZ: Mazání systémové role není povoleno.

en: %1$d users moved to default role %2$s.
cs_CZ: %1$d uživatelů bylo přesunuto do výchozí role %2$s.

en: The role %1$s was successfully deleted. %2$s
cs_CZ: Role %1$s byla úspěšně smazána. %2$s

en: The selected %1$s roles were successfully deleted. %2$s
cs_CZ: Vybrané %1$s role byly úspěšně smazány. %2$s

en: The role could not be deleted.
cs_CZ: Role nemohla být smazána.

en: The role %1$s was successfully hidden.
cs_CZ: Role %1$s byla úspěšně skryta.

en: The role %1$s was successfully unhidden.
cs_CZ: Role %1$s byla úspěšně odkryta.

en: Disable / Delete
cs_CZ: Zakázat / Smazat

en: Gutenberg editor
cs_CZ: Editor Gutenberg

en: Classic editor
cs_CZ: Klasický editor

en: Role Slug
cs_CZ: Slug role

en: The "slug" is the URL-friendly version of the role. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers and underscores.
cs_CZ: "Slug" je verze role přátelská k URL. Obvykle je celá malými písmeny a obsahuje pouze písmena, čísla a podtržítka.

en: Block Login
cs_CZ: Blokovat přihlášení

en: Block users in this role from logging into the site.
cs_CZ: Blokovat uživatele v této roli od přihlášení na stránku.

en: Block Dashboard Access
cs_CZ: Blokovat přístup k dashboardu

en: Block users in this role from accessing admin area.
cs_CZ: Blokovat uživatele v této roli od přístupu do administrace.

en: Role Level
cs_CZ: Úroveň role

en: Each user role has a level from 0 to 10. The Subscriber role defaults to the lowest level (0). The Administrator role defaults to level 10.
cs_CZ: Každá uživatelská role má úroveň od 0 do 10. Role Předplatitele má výchozí nejnižší úroveň (0). Role Administrátora má výchozí úroveň 10.

en: Disable Role
cs_CZ: Zakázat roli

en: Disable "%s" role for new user assignments. Existing users will keep this role and its capabilities.
cs_CZ: Zakázat "%s" roli pro nová uživatelská přiřazení. Stávající uživatelé si tuto roli a její schopnosti udrží.

en: Delete role
cs_CZ: Smazat roli

en: Deleting this role will completely remove it from database and is irrecoverable.
cs_CZ: Smazání této role ji úplně odstraní z databáze a je neobnovitelné.

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Disable Code Editor
cs_CZ: Zakázat editor kódu

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Disable the "Code editor" option for the Gutenberg block editor.
cs_CZ: Zakázat možnost "Editor kódu" pro editor bloků Gutenberg.

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Control Allowed Editors
cs_CZ: Omezení povolených editorů

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Select the allowed editor options for users in this role.
cs_CZ: Vyberte povolené možnosti editoru pro uživatele v této roli.

en: Disable WooCommerce admin restrictions
cs_CZ: Zakázat omezení administrace WooCommerce

en: By default, WooCommerce prevents most users from accessing the WordPress admin area. When enabled, this setting will remove those restrictions for this role. %1s Click here for more details. %2s
cs_CZ: Ve výchozím nastavení WooCommerce brání většině uživatelů v přístupu do administrace WordPress. Když je tato možnost aktivována, odstraní tato nastavení omezení pro tuto roli. %1s Klikněte zde pro více informací. %2s

en: Slug already exists
cs_CZ: Slug již existuje

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Select allowed editor
cs_CZ: Vyberte povoleného editora

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: You must select at least one editor for the role when managing allowed editor.
cs_CZ: Musíte vybrat alespoň jednoho editora pro roli při správě povoleného editoru.

en: Select %s
cs_CZ: Vybrat %s

en: Read more on Role Level.
cs_CZ: Přečtěte si více o úrovni role.

en: Are you sure you want to delete this role?
cs_CZ: Opravdu chcete tuto roli smazat?

en: %s role copied. Please click the "Create Role" button to create this new role.
cs_CZ: %s role zkopírována. Prosím klikněte na tlačítko "Vytvořit roli" pro vytvoření této nové role.

en: Edit Role: %s
cs_CZ: Upravit roli: %s

en: Copy Role
cs_CZ: Zkopírovat roli

en: Create New Role
cs_CZ: Vytvořit novou roli

en: All Roles
cs_CZ: Všechny role

en: These can be edited on the %1s Capabilities screen %2s
cs_CZ: Tyto mohou být upraveny na obrazovce %1s Možnosti %2s

en: Load More
cs_CZ: Načíst více

en: Load Less
cs_CZ: Načíst méně

en: All %s | All %s
cs_CZ[0]: Všechny %s
cs_CZ[1]: Všechny %s
cs_CZ[2]: Všechny %s

en: Mine %s | Mine %s
cs_CZ[0]: Moje %s
cs_CZ[1]: Moje %s
cs_CZ[2]: Moje %s

en: Has Users %s | Has Users %s
cs_CZ[0]: Má uživatele %s
cs_CZ[1]: Má uživatele %s
cs_CZ[2]: Má uživatele %s

en: No Users %s | No Users %s
cs_CZ[0]: Žádní uživatelé %s
cs_CZ[1]: Žádní uživatelé %s
cs_CZ[2]: Žádní uživatelé %s

en: Disabled %s | Disabled %s
cs_CZ[0]: Zakázáno %s
cs_CZ[1]: Zakázáno %s
cs_CZ[2]: Zakázáno %s

en: Editable %s | Editable %s
cs_CZ[0]: Editovatelné %s
cs_CZ[1]: Editovatelné %s
cs_CZ[2]: Editovatelné %s

en: Uneditable %s | Uneditable %s
cs_CZ[0]: Needitovatelné %s
cs_CZ[1]: Needitovatelné %s
cs_CZ[2]: Needitovatelné %s

en: System %s | System %s
cs_CZ[0]: Systém %s
cs_CZ[1]: Systém %s
cs_CZ[2]: Systém %s

en: Copy
cs_CZ: Zkopírovat

en: (non-editable role)
cs_CZ: (role, kterou nelze upravit)

en: Unhide
cs_CZ: Odkrýt

en: Your Role
cs_CZ: Vaše role

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Search Roles
cs_CZ: Hledat role

en: Multiples roles on "Add New User" screen
cs_CZ: Více rolí na obrazovce "Přidat nového uživatele"

en: This allows you to assign a new user to multiples roles.
cs_CZ: Toto vám umožňuje přiřadit nového uživatele k více rolím.

en: Multiples roles on "User Edit" screen
cs_CZ: Více rolí na obrazovce "Upravit uživatele"

en: This allows you to assign an existing user to multiple roles.
cs_CZ: Toto vám umožňuje přiřadit existujícího uživatele k více rolím.

en: Set login redirect cookie
cs_CZ: Nastavit přesměrovací cookie pro přihlášení

en: Use cookie to determine pages users were viewing before login. This is useful when login redirect is not working correctly due to wp_get_referer() limitation.
cs_CZ: Použijte cookie k určení stránek, které uživatelé prohlíželi před přihlášením. To je užitečné, když přesměrování po přihlášení nefunguje správně kvůli omezení wp_get_referer().

en: Show private post types
cs_CZ: Zobrazit soukromé typy příspěvků

en: This will show all post types on the "Capabilities" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
cs_CZ: To zobrazí všechny typy příspěvků na obrazovce "Oprávnění", i ty, které jsou obvykle skryté v administraci WordPressu.

en: Show private taxonomies
cs_CZ: Zobrazit soukromé taxonomie

en: This will show all taxonomies on the "Capabilities" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
cs_CZ: To zobrazí všechny taxonomie na obrazovce "Oprávnění", i ty, které jsou obvykle skryté v administraci WordPressu.

en: Application password capabilities
cs_CZ: Možnosti hesla aplikace

en: Allow the Capabilities screen to deny selected capabilities for individual WordPress application passwords.
cs_CZ: Umožněte obrazovce Možnosti odepřít vybrané možnosti pro jednotlivá hesla aplikací WordPress.

en: Show all post types on the "Editor Features" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
cs_CZ: Zobrazit všechny typy příspěvků na obrazovce "Funkce editoru", i ty, které jsou obvykle skryté v administraci WordPressu.

en: Enable Classic Editor tab
cs_CZ: Povolit kartu Classic Editor

en: Always show the Classic Editor tab in "Editor Features" screen.
cs_CZ: Vždy zobrazit kartu Classic Editor na obrazovce "Funkce editoru".

en: Admin Bar modification
cs_CZ: Úprava administračního panelu

en: When testing, display a caption and return link in the Admin Bar.
cs_CZ: Při testování zobrazte popis a odkaz na návrat v administračním panelu.

en: Admin Bar search
cs_CZ: Hledání v administračním panelu

en: Add option to search and user testing in the Admin Bar.
cs_CZ: Přidat možnost hledat a testovat uživatele v administračním panelu.

en: Front End footer notice
cs_CZ: Oznámení v patičce front-endu

en: When testing, display a return link in the front end footer.
cs_CZ: Při testování zobrazte odkaz na návrat v patičce front-endu.

en: Exclude role from User Testing
cs_CZ: Vyloučit roli z uživatelského testování

en: Select roles...
cs_CZ: Vyberte role...

en: Exclude users in selected roles from User Testing.
cs_CZ: Vyloučit uživatele ve vybraných rolích z uživatelského testování.

en: Automatically refresh profile elements
cs_CZ: Automaticky obnovit prvky profilu

en: Always try to automatically find profile elements. This may cause temporary issues when updating user roles that do not have access to the WordPress admin area.
cs_CZ: Vždy se pokuste automaticky najít prvky profilu. To může způsobit dočasné problémy při aktualizaci uživatelských rolí, které nemají přístup do administrace WordPressu.

en: Capabilities Settings
cs_CZ: Nastavení oprávnění

en: Search user...
cs_CZ: Hledat uživatele...

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: No results found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné výsledky.

en: Permission denied.
cs_CZ: Přístup odepřen.

en: Test user
cs_CZ: Testovací uživatel

en: Test this user
cs_CZ: Testujte tohoto uživatele

en: Testing:
cs_CZ: Testování:

en: %1$sReturn to Administrator view%2$s
cs_CZ: %1$sVrátit se k zobrazení administrátora%2$s

en: Testing as user: %1$s. %2$sReturn to Administrator view%3$s
cs_CZ: Testování jako uživatel: %1$s. %2$sVrátit se k zobrazení administrátora%3$s

en: Unable to retrieve user data.
cs_CZ: Nelze načíst údaje o uživateli.

en: Updating Settings...
cs_CZ: Aktualizace nastavení...

en: Updating access...
cs_CZ: Aktualizace přístupu...

en: Error updating access.
cs_CZ: Chyba při aktualizaci přístupu.

en:  Error: changes can't be saved.
cs_CZ: Chyba: změny nelze uložit.
