BotBlocker - en to uk translation catalogue (3066 entries)

en: "Recommended" protection active
uk: Захист "Рекомендований" активний

note: translators: %1$d days, %2$d hours, e.g. "2d 5h"
en: %1$dd %2$dh
uk: %1$d д. %2$d год.

note: translators: %1$d hours, %2$d minutes, e.g. "12h 30m"
en: %1$dh %2$dm
uk: %1$d год. %2$d хв.

note: translators: %1$d minutes, %2$d seconds, e.g. "12m 30s"
en: %1$dm %2$ds
uk: %1$d хв. %2$d с.

note: translators: 1: add-on name, 2: required BotBlocker version.
en: %1$s (requires >= %2$s)
uk: %1$s (потребує >= %2$s)

note: translators: %d: one-time task count
en: %d one-time
uk: %d одноразово

note: translators: %d: recurring task count
en: %d recurring
uk: %d періодично

note: translators: %d: total task count
en: %d tasks
uk: %d завдань

note: translators: %d: seconds count, e.g. "34s"
en: %ds
uk: %dс

en: %s active installs
uk: %s активних встановлень

note: translators: %s is the name of the required field.
en: %s is required.
uk: %s обов'язково.

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: %s rule created successfully.
uk: Правило %s успішно створено.

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: %s rule deleted successfully.
uk: Правило %s успішно видалено.

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: %s rule toggled successfully.
uk: Правило %s успішно перемкнено.

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: %s rule updated successfully.
uk: Правило %s успішно оновлено.

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: %s rules file generated successfully.
uk: Файл правил %s успішно створено.

en: %s+ active installs
uk: %s+ активних встановлень

note: translators: %s is the number of ratings translators: %s: number of ratings
en: (%s rating) | (%s ratings)
uk[0]: (%s відгук)
uk[1]: (%s відгуки)
uk[2]: (%s відгуків)

en: (not detected)
uk: (не виявлено)

en: (Real-time)
uk: (У реальному часі)

note: translators: %s is the cache update interval duration name (e.g. "1 hour").
en: (Updated every %s)
uk: (Оновлюється раз на %s)

en: /20 - /64 (large ISP range)
uk: /20 - /64 (великий діапазон ISP)

en: /24 - /64 (standard)
uk: /24 - /64 (стандарт)

en: /28 - /64 (small subnet)
uk: /28 - /64 (мала підмережа)

en: /32 - /128 (single IP)
uk: /32 - /128 (один IP)

en: 1 = highest. Higher priority rules processed first.
uk: 1 = найвищий. Правила з вищим пріоритетом обробляються першими.

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: 1 year
uk: 1 рік

en: 10 days
uk: 10 днів

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 120 days
uk: 120 днів

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 2 days
uk: 2 дні

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: 2FA
uk: Двофакторна аутентифікація (2FA)

en: 2FA has been reset.
uk: 2FA було скинуто.

en: 2FA service unavailable
uk: Послуга 2FA недоступна

en: 2FA service unavailable.
uk: Послуга 2FA недоступна.

en: 2FA Setup
uk: Налаштування 2FA

en: 2FA Setup Complete
uk: Налаштування 2FA завершено

en: 3 days
uk: 3 дні

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 30 days
uk: 30 днів

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 30 seconds
uk: 30 секунд

en: 404 Not Found
uk: 404 Не знайдено

en: 5 million+ bot signatures
uk: 5+ мільйонів підписів ботів

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 5M+ bot signatures
uk: 5M+ бот-сигнатур

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 60 days
uk: 60 днів

en: 7-step guided setup
uk: Покрокове налаштування у 7 етапів

en: 9 months
uk: 9 місяців

en: 90 days
uk: 90 днів

note: translators: 1: Link to the IPv4 tab URL, 2: Link to the IPv6 tab URL.
en: <strong>IPv4 / IPv6 Lists:</strong> Import allow/block lists on the %1$s and %2$s tabs, or download sample templates.
uk: <strong>Списки IPv4 / IPv6:</strong> Імпортуйте списки дозволених/заблокованих адрес на вкладках %1$s та %2$s або завантажте зразки шаблонів.

en: <strong>Note:</strong> After clicking "Reset 2FA", the user will need to set up 2FA again <strong>only if "Enable Two-Factor Authentication" is checked</strong>. They can do this immediately (QR code will appear) or on their next login.
uk: <strong>Примітка:</strong> Після натискання кнопки "Скинути 2FA" користувачеві потрібно буде заново налаштувати 2FA <strong>лише в тому випадку, якщо встановлено прапорець "Увімкнути двофакторну автентифікацію"</strong>. Це можна зробити одразу (з’явиться QR-код) або під час наступного входу в систему.

note: translators: %s: Link to the Paths tab URL.
en: <strong>Paths:</strong> Add payment gateway callback endpoints under %s to prevent them from being blocked.
uk: <strong>Шляхи:</strong> Додайте посилання на колбеки платіжного шлюзу в %s, щоб запобігти їх блокуванню.

note: translators: %s: Link to the Proxy tab URL.
en: <strong>Proxy:</strong> Add network masks or header patterns (e.g., Cloudflare ranges) in %s.
uk: <strong>Проксі:</strong> Додайте маски підмереж або шаблони заголовків (наприклад, діапазони Cloudflare) у %s.

note: translators: %s: Link to the Rules tab URL.
en: <strong>Rules:</strong> Create rules in %s for IP, User-Agent, ASN, country, referrer, path, cookie, header, request method, or bot score.
uk: <strong>Правила:</strong> Створіть правила в %s для IP, User-Agent, ASN, країни, реферера, шляху, cookie, заголовка, методу запиту тощо.

note: translators: %s: Link to the White Bots tab URL.
en: <strong>White Bots:</strong> Add trusted crawler domains (search engines, social networks, uptime monitors) under %s.
uk: <strong>Білі боти:</strong> Додавайте довірені домени краулерів (пошукові системи, соціальні мережі, сервіси моніторингу) у розділі %s.

en: A page reload may be required.
uk: Може знадобитися перезавантаження сторінки.

en: About
uk: Про продукт

en: About - help, support, docs, contact, information
uk: Про плагін - допомога, підтримка, документація

en: About BotBlocker API
uk: Про API BotBlocker

en: About Cloud Verification
uk: Про хмарну перевірку

en: About memcached
uk: Про Memcached

en: About reCaptcha v2
uk: Про reCaptcha v2

en: About reCaptcha v3
uk: Про reCaptcha v3

en: About Redis
uk: Про Redis

en: About technical support
uk: Про технічну підтримку

en: Absolute paths to additional directories to scan.
uk: Абсолютні шляхи до додаткових каталогів для сканування.

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accept-Language
uk: Мова приймання

en: Access approved. Redirecting...
uk: Доступ дозволено. Перенаправлення...

en: Access Control
uk: Контроль доступу

en: Access denied. Please enable JavaScript and cookies.
uk: Доступ заборонено. Будь ласка, увімкніть JavaScript та cookie.

en: Access has been blocked
uk: Доступ заблоковано

en: Access to this page has been restricted.
uk: Доступ до цієї сторінки обмежено.

en: Action
uk: Дія

en: Action for this ASN
uk: Дія для цього ASN

en: Action for this bot
uk: Дії для цього бота

en: Action for this path
uk: Дії для цього шляху

en: Action Scheduler Queue
uk: Черга планувальника дій

en: Actions
uk: Дії

en: Activate
uk: Активувати

en: Activate access
uk: Увімкнути доступ

en: Activate BotBlocker PRO
uk: Активувати BotBlocker PRO

en: Activate brute-force login protection.
uk: Увімкніть захист від брутфорсу в адмінці.

en: Activate the Behavioral Engine addon to get advanced multi-signal scoring and IP/subnet reputation protection.
uk: Активуйте аддон Behavioral Engine, щоб отримати розширене багатосигнальне оцінювання та захист репутації IP/підмереж.

en: Activates all HTTPS protocol features including redirects and mixed content fixing. Requires SSL certificate to be installed.
uk: Активує всі функції протоколу HTTPS, включаючи перенаправлення та виправлення змішаного контенту. Потрібно встановити SSL-сертифікат.

en: Activates before other plugins
uk: Активується раніше за інші плагіни

en: Activation sent.
uk: Активація надіслана.

en: Activation service is unavailable.
uk: Сервіс активації недоступний.

en: Active
uk: Активний

en: Active rules:
uk: Активні правила:

en: Active:
uk: Активний:

en: Adblocker:
uk: Блокувальник реклами:

en: AdBlockers
uk: Блокувальники реклами

en: Add
uk: Додати

en: Add a short note to remember why you created this rule.
uk: Додайте коротку примітку, щоб не забути, для чого створено це правило.

en: Add a white bot - allowlist, trusted, search engine
uk: Додати білого бота

en: Add ASN
uk: Додати ASN

en: Add ASN Rule
uk: Додати правило ASN

en: Add ASN rule
uk: Додати правило ASN

en: Add Bot
uk: Додати бота

en: Add country
uk: Додати країну

en: Add external domains that should be allowed in Content-Security-Policy. One domain per line. These will be added to script-src, connect-src, frame-src and img-src directives.
uk: Додайте зовнішні домени, які мають бути дозволені, до Content-Security-Policy. Один домен на рядок. Вони будуть додані до директив script-src, connect-src, frame-src та img-src.

en: Add Generic Rule
uk: Додати загальне правило

en: Add IPv4
uk: Додати IPv4

en: Add IPv4 Rule
uk: Додати правило IPv4

en: Add IPv6
uk: Додати IPv6

en: Add IPv6 Rule
uk: Додати правило IPv6

en: Add new path
uk: Додати новий шлях

en: Add new proxy
uk: Додати новий проксі

en: Add new rule
uk: Додати нове правило

en: Add noarchive to Blocked Pages
uk: Додати noarchive для заблокованих сторінок

en: Add noindex to UTM Pages
uk: Додати noindex для UTM-сторінок

en: Add Path
uk: Додати шлях

en: Add Path Rule
uk: Додати правило шляху

en: Add Proxy
uk: Додати проксі

en: Add Proxy Rule
uk: Додати правило проксі

en: Add Rule
uk: Додати правило

en: Add the following line before
uk: Додайте наступний рядок перед

en: Add Trusted Bot
uk: Додати довіреного бота

en: Add Vary: Cookie header for CDN compatibility. May reduce cache hit ratio.
uk: Додати Vary: Cookie для сумісності з CDN. Може знизити коефіцієнт потрапляння в кеш.

en: Add white bot or search engine
uk: Додати білого бота або пошукову систему

en: Add-on
uk: Аддон

en: Add-on deleted.
uk: Аддон видалено.

en: Add-on installed successfully.
uk: Аддон успішно встановлено.

en: Add-on package cannot be opened.
uk: Не вдається відкрити аддон.

en: Add-on package contains an oversized file.
uk: Аддон містить файл занадто великого розміру.

en: Add-on package contains an unsafe path.
uk: Аддон містить небезпечний шлях.

en: Add-on package does not match the BotBlocker add-on contract.
uk: Аддон не відповідає контракту аддона BotBlocker.

en: Add-on package has an invalid file count.
uk: В аддоні вказано неправильну кількість файлів.

en: Add-on package is missing or unreadable.
uk: Аддон відсутній або не читається.

en: Add-on package is too large.
uk: Розмір аддона занадто великий.

en: Add-on package must be a ZIP file.
uk: Аддон має бути у форматі ZIP.

en: Add-on package must contain exactly one root folder.
uk: Аддон повинен містити рівно одну кореневу папку.

en: Add-on package must declare Requires-Core.
uk: Аддон повинен містити оголошення Requires-Core.

en: Add-on package slug does not match the requested add-on.
uk: Ярлик аддона не відповідає запитуваному аддону.

en: Add-on package uploaded. Find it below, then activate it when ready.
uk: Аддон завантажено. Знайдіть його нижче та активуйте, коли будете готові.

en: Add-on root folder must be a valid slug.
uk: Коренева папка плагіна повинна мати допустимий слог.

en: Add-on settings
uk: Налаштування додатка

en: Add-on settings saved.
uk: Налаштування додатка збережено.

en: Add-on Update Failed
uk: Не вдалося оновити аддон

en: Add-on updated successfully.
uk: Аддон успішно оновлено.

note: translators: %s: required BotBlocker version
en: Add-on was updated but not reactivated - it requires BotBlocker %s or higher. Please update the plugin first.
uk: Аддон оновлено, але не активовано повторно - для нього потрібен BotBlocker %s або вище. Спочатку оновіть плагін.

note: translators: %s: required BotBlocker version
en: Add-on was updated but not reactivated - it requires BotBlocker version %s or higher. Please update the plugin.
uk: Аддон оновлено, але не активовано повторно - для нього потрібна версія BotBlocker %s або вище. Оновіть плагін.

en: Add-ons
uk: Аддони

en: Add-ons Deactivated
uk: Аддони деактивовано

en: Add-ons locked. Activate Cloud API to use marketplace features.
uk: Додатки заблоковано. Увімкніть Cloud API, щоб користуватися функціями магазину.

en: Add-ons manager
uk: Менеджер аддонів

en: Added
uk: Додано

en: Added / extra files
uk: Додані / додаткові файли

en: Additional API URL
uk: Додатковий API URL

en: Additional API URL:
uk: Додатковий URL API:

en: Additional Information
uk: Додаткова інформація

en: Additional Options
uk: Додаткові параметри

en: addon
uk: аддон

en: Addon required
uk: Потрібен аддон

en: Addon Settings
uk: Налаштування аддона

en: Addons
uk: Додатки

en: Addons - extensions, plugins, marketplace, more features
uk: Аддони - розширення, плагіни, маркетплейс

en: Addons sections
uk: Розділи додатків

en: Adds a default Content-Security-Policy header to limit sources for scripts, styles, images, fonts and other resources. May require plugin/theme testing for compatibility.
uk: Додає стандартний заголовок Content-Security-Policy для обмеження джерел скриптів, стилів, зображень, шрифтів та інших ресурсів. Може знадобитися тестування плагінів/тем на сумісність.

en: Adds Permissions-Policy header to restrict browser features (camera, geolocation, microphone, payment etc.) on all pages.
uk: Додає заголовок Permissions-Policy для обмеження функцій браузера (камера, геолокація, мікрофон, платіж тощо) на всіх сторінках.

en: Adds Strict-Transport-Security header for HTTPS responses (max-age=1 year, includeSubDomains, preload). Only works on HTTPS sites.
uk: Додає заголовок Strict-Transport-Security для відповідей HTTPS (max-age=1 рік, includeSubDomains, preload). Працює лише на сайтах HTTPS.

en: Adjust attempt limits and block times to balance security and usability.
uk: Налаштування лімітів спроб і часу блокування для забезпечення балансу між безпекою та зручністю використання.

en: Adjust for Daylight Saving Time
uk: Налаштувати літній час

en: Adjust recorded timestamps for your timezone's daylight saving time. Ensures visit times display correctly in logs and reports year-round.
uk: Коригувати записані мітки часу на літній час вашого часового поясу. Забезпечує правильне відображення часу відвідувань у журналах і звітах протягом усього року.

en: Admin and WordPress Logging
uk: Журналізація адміністратора та подій WordPress

en: Admin logins, failed attempts, sensitive panel access traces.
uk: Входи адміністратора, невдалі спроби та журнал доступу до захищеної панелі.

en: Admin Panel
uk: Панель адміністратора

en: Admin panel
uk: Адмінпанель

en: Admin Panel Log
uk: Журнал адмінпанелі

en: Administrator IPs
uk: IP-адреси адміністраторів

en: Administrator Settings
uk: Налаштування адміністратора

en: Admins will never be blocked while authenticated
uk: Адміністратори ніколи не будуть заблоковані під час автентифікації

en: Admins will never be blocked while logged in
uk: Адміністратори ніколи не блокуються, поки вони авторизовані

en: Advanced analytics & forensics
uk: Розширена аналітика

en: Advanced bot detection
uk: Продвинутое обнаружение ботов

en: Advanced data structures
uk: Продвинутые структуры данных

en: Advanced Protection
uk: Розширений захист

en: Advanced protection against bots, spam, and brute-force attacks.
uk: Розширений захист від ботів, спаму та атак перебором.

en: Advanced protection uses cloud-based real-time analysis and smart verification to detect sophisticated bots.
uk: Удосконалений захист використовує хмарний аналіз у реальному часі та інтелектуальну перевірку для виявлення складних ботів.

en: Advanced reporting, analytics & forensics
uk: Розширені звіти та аналітика

en: Advanced security features for production sites.
uk: Розширені функції безпеки для сайтів із відвідувачами.

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Advanced Settings - expert, fine-tune, deep config
uk: Розширені налаштування

en: Advanced threat detection
uk: Розширене виявлення загроз

en: After the repair is completed,
uk: Після завершення відновлення,

en: Aggregate RPM across the subnet. High subnet pressure dynamically lowers per-IP thresholds to catch distributed proxy attacks.
uk: Агрегація RPM у межах підмережі. Високе навантаження на підмережу динамічно знижує пороги для IP, щоб виявити розподілені атаки через проксі.

en: AI behavior analysis
uk: AI-аналіз поведінки

en: AI Behavioral analysis
uk: AI-аналіз поведінки

en: AI Behavioral analysis engine
uk: AI-рушій поведінкового аналізу

en: AJAX Cron Heartbeat
uk: Пульс AJAX Cron

en: AJAX error
uk: Помилка AJAX

en: AJAX error during cache save
uk: Помилка AJAX під час збереження кешу

en: AJAX error during captcha save
uk: Помилка AJAX під час збереження капчі

en: AJAX error during compatibility test
uk: Помилка AJAX під час перевірки сумісності

en: AJAX error during init mode save
uk: Помилка AJAX під час збереження в режимі ініціалізації

en: AJAX Error:
uk: Помилка AJAX:

en: Alert when server load is critical or unusual bot activity is detected.
uk: Повідомлення у разі критичного навантаження на сервер або виявлення незвичайної активності ботів.

en: Alerts
uk: Сповіщення

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: All %s rules have been cleared.
uk: Усі правила %s були видалені.

en: All add-ons have been updated.
uk: Усі аддони оновлено.

en: All add-ons included (tools, security, notifications, etc.)
uk: Усі аддони увімкнено (інструменти, безпека, сповіщення тощо)

en: All addons included
uk: Усі аддони включено

en: All ASN rules have been cleared.
uk: Усі правила ASN було очищено.

en: All checks
uk: Всі перевірки

en: All existing cookies will become invalid.
uk: Усі існуючі файли cookie стануть недійсними.

en: All expired transients will be cleared from the database.
uk: Усі прострочені тимчасові дані будуть видалені з бази даних.

en: All fields are required.
uk: Усі поля є обов’язковими.

en: All good! BotBlocker is configured and protecting your site.
uk: Все добре! BotBlocker налаштовано та захищає ваш сайт.

en: All hits
uk: Усі запити

en: All HTTP requests are permanently redirected (301) to HTTPS equivalents. This ensures all traffic is encrypted and improves SEO by consolidating your site to one protocol.
uk: Усі HTTP-запити постійно перенаправляються (301) на відповідні HTTPS-адреси. Це гарантує шифрування всього трафіку та покращує SEO завдяки переходу сайту на єдиний протокол.

en: All methods can be combined with invisible background checks. Choose the one that fits your site.
uk: Усі методи можна поєднувати з фоновою перевіркою. Оберіть той, який підходить для вашого сайту.

en: All official BotBlocker add-ons
uk: Усі офіційні аддони BotBlocker

en: All optimized!
uk: Все оптимізовано!

en: All paths have been cleared.
uk: Усі шляхи були видалені.

en: All plugin sections in one click
uk: Всі розділи плагіна в один клік

en: All Premium Add-ons
uk: Всі преміум-аддони

en: All premium add-ons included
uk: Всі преміум-аддони включено

en: All premium addons
uk: Усі преміум-аддони

en: All previous error records will be deleted.
uk: Усі попередні записи про помилки будуть видалені.

en: All PRO features are active.
uk: Усі функції PRO активні.

en: All proxies have been cleared.
uk: Усі проксі-сервери було видалено.

en: All rewrite rules will be flushed and regenerated.
uk: Усі правила перезапису будуть скинуті та перегенеровані.

en: All rules have been cleared.
uk: Усі правила було видалено.

en: All services operating normally
uk: Усі служби працюють нормально

en: All tests passed. Your site is ready for protection.
uk: Усі тести пройдено. Ваш сайт готовий до захисту.

en: All tests passed. Your site is ready.
uk: Усі тести пройдені. Ваш сайт готовий.

en: all time
uk: за весь час

en: All TLS fingerprints cleared.
uk: Усі TLS-відбитки очищено.

en: All transients have been cleared.
uk: Усі транзиєнти були видалені.

en: All users will need to re-authenticate.
uk: Усім користувачам доведеться пройти повторну аутентифікацію.

en: All visitor and statistics data will be cleared.
uk: Усі дані про відвідувачів та статистику будуть видалені.

en: All visitor data will be permanently deleted:
uk: Усі дані відвідувачів будуть остаточно видалені:

en: All visitors data has been cleared successfully.
uk: Усі дані відвідувачів було успішно видалено.

en: All white bots have been cleared.
uk: Усі білі боти були видалені.

en: All WordPress transients will be cleared:
uk: Усі тимчасові файли WordPress будуть видалені:

en: Allow
uk: Дозволити

en: Allow administrator login
uk: Дозволити вхід адміністратора

en: Allow Custom Paths Outside WordPress
uk: Дозволити власні шляхи поза WordPress

en: Allow custom paths outside WordPress
uk: Дозволити використання власних шляхів поза WordPress

en: Allow Empty Accept-Language in Verification
uk: Дозволити порожній заголовок Accept-Language при перевірці

en: Allow HTTP OPTIONS requests for CORS preflight (REST API, WooCommerce, external apps).
uk: Увімкнути HTTP-запити OPTIONS для попередньої перевірки CORS (REST API, WooCommerce, зовнішні додатки).

en: Allow logged-in administrators
uk: Надати доступ адміністраторам, які увійшли в систему

en: Allow OPTIONS Preflight
uk: Дозволити preflight-запити OPTIONS

en: Allow or Block
uk: Дозволити чи заблокувати

en: Allow or block this IP/subnet
uk: Дозволити або заблокувати цю IP-адресу/підмережу

en: Allow Payment Gateway Callbacks
uk: Дозволити постбеки платіжного шлюзу

en: Allow requests from server IP
uk: Дозволити запити з IP-адреси сервера

en: Allow requests from your server IP
uk: Дозволити запити з IP-адреси вашого сервера

en: Allow WhatsApp to create link previews for shared pages. Warning: this reduces protection across the whole site for matching requests, not just previews. Enable only if really needed.
uk: Дозволити WhatsApp створювати попередній перегляд посилань для сторінок, що надсилаються. Увага: це знижує рівень захисту всього сайту щодо відповідних запитів, а не лише попереднього перегляду. Увімкніть цю функцію лише в разі крайньої необхідності.

en: Allow WordPress Cron and server requests
uk: Увімкнути WordPress Cron та серверні запити

en: Allow your server IP to bypass security checks for updates and automated tasks.
uk: Дозвольте IP-адресі вашого сервера обходити перевірки безпеки для оновлень та автоматичних завдань.

en: Allowed
uk: Дозволено

en: Allowed Domains (CSP)
uk: Дозволені домени (CSP)

en: Allowed hostnames / domains (space separated)
uk: Дозволені імена хостів / домени (через пробіл)

en: Allowed IP Addresses
uk: Дозволені IP-адреси

en: Allowed today
uk: Дозволено сьогодні

en: Allowed:
uk: Дозволено:

en: Already have a license key?
uk: У вас уже є ліцензійний ключ?

en: An error occurred while performing the operation.
uk: Під час виконання операції сталася помилка.

en: An error occurred while scheduling the ASN database update.
uk: Під час планування оновлення бази даних ASN сталася помилка.

en: An error occurred. Please try again later.
uk: Сталася помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Analysis Window
uk: Часове вікно

en: Analysis Window (minutes)
uk: Часове вікно (хвилини)

en: Analyze user behavior and block bots without user interaction.
uk: Аналізувати поведінку користувачів і блокувати ботів без участі користувача.

en: And more
uk: І ще

en: Antidetect browsers
uk: Антидетект-браузери

en: Apache
uk: Apache (веб-сервер)

en: API & Developers
uk: API та розробники

en: API Endpoints
uk: Кінцеві точки API

en: API key is required.
uk: Потрібен ключ API.

en: API key retrieved successfully.
uk: API-ключ отримано успішно.

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Apply Mixed Content Fix to Admin Area
uk: Застосувати виправлення для змішаного контенту в адмінці

en: Apply Now
uk: Застосувати зараз

en: Apply now
uk: Застосувати зараз

en: Apply preset
uk: Застосувати набір налаштувань

en: Apply the recommended preset in one click (takes ~30 seconds)
uk: Застосувати рекомендовані налаштування одним кліком (займає ~30 секунд)

en: Arabic
uk: Арабська

en: Are you getting spam from specific regions? You can block entire high-risk countries in the Rules & IPs section. Country blocking is a highly effective way to reduce unwanted bot traffic by up to 80%.
uk: Отримуєте спам з певних регіонів? Ви можете заблокувати цілі країни з високим ризиком у розділі "Правила та IP". Блокування за країною – це дуже ефективний спосіб зменшити небажаний бот-трафік до 80%.

en: Are you sure you want to clear all TLS fingerprints?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити всі TLS-відбитки?

en: Are you sure you want to clear all transients?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити всі тимчасові дані?

en: Are you sure you want to clear all visitor data?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити всі дані відвідувачів?

en: Are you sure you want to clear the log file?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити файл журналу?

en: Are you sure you want to clear the security salt?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити сіль безпеки?

en: Are you sure you want to delete this add-on?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей аддон?

en: Are you sure you want to delete this ASN rule?
uk: Ви дійсно хочете видалити це правило ASN?

en: Are you sure you want to delete this IPv4 rule?
uk: Ви дійсно хочете видалити це правило IPv4?

en: Are you sure you want to delete this IPv6 rule?
uk: Ви дійсно хочете видалити це правило IPv6?

en: Are you sure you want to delete this path?
uk: Ви дійсно хочете видалити цей шлях?

en: Are you sure you want to delete this proxy?
uk: Ви дійсно хочете видалити цей проксі?

en: Are you sure you want to delete this rule?
uk: Ви дійсно хочете видалити це правило?

en: Are you sure you want to delete this white bot?
uk: Ви дійсно хочете видалити цього білого бота?

en: Are you sure you want to flush rewrite rules?
uk: Ви впевнені, що хочете скинути правила перезапису?

en: Are you sure you want to flush the object cache?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити кеш об'єктів?

en: Are you sure you want to remove all ASN rules?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі правила ASN?

en: Are you sure you want to remove all IPv4 rules?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі правила IPv4?

en: Are you sure you want to remove all IPv6 rules?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі правила IPv6?

en: Are you sure you want to remove all paths?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі шляхи?

en: Are you sure you want to remove all proxies?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі проксі?

en: Are you sure you want to remove all rules?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі правила?

en: Are you sure you want to remove all white bots?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всіх білих ботів?

en: Are you sure you want to reset and restart the setup wizard?
uk: Ви впевнені, що хочете скинути налаштування майстра та запустити його заново?

en: Are you sure? We will apply the default settings (Balanced).
uk: Ви впевнені? Ми застосуємо налаштування за замовчуванням ("Збалансований").

en: AS Info
uk: AS-інформація

en: AS Name
uk: AS-ім'я

en: AS Number
uk: AS-номер

en: ASN already exists.
uk: ASN вже існує.

en: ASN data is required for import.
uk: Для імпорту потрібні дані ASN.

en: ASN database
uk: База даних ASN

en: ASN Database Download/Update
uk: Завантаження/оновлення бази даних ASN

en: ASN Database Freshness Check
uk: Перевірка актуальності бази даних ASN

en: ASN database module is not available.
uk: Модуль бази даних ASN недоступний.

en: ASN Database Update Failed
uk: Не вдалося оновити базу ASN

en: ASN database update is already scheduled.
uk: Оновлення бази даних ASN вже заплановано.

en: ASN database update scheduled.
uk: Заплановано оновлення бази даних ASN.

en: ASN database update scheduled. The download will start shortly in the background.
uk: Заплановано оновлення бази даних ASN. Завантаження розпочнеться найближчим часом у фоновому режимі.

note: translators: %1$s: ASN database type, %2$s: database size, %3$s: time since last update translators: 1: ASN database type, 2: file size, 3: human-readable time difference.
en: ASN DB: %1$s | %2$s | updated %3$s ago
uk: База даних ASN: %1$s | %2$s | оновлено %3$s тому

en: ASN DB: not yet downloaded.
uk: База даних ASN: ще не завантажена.

en: ASN Number
uk: Номер ASN

en: ASN rule created successfully.
uk: Правило ASN створено успішно.

en: ASN rule deleted successfully.
uk: Правило ASN успішно видалено.

en: ASN rule not found.
uk: Правило ASN не знайдено.

en: ASN rule priority (1-100)
uk: Пріоритет правила ASN (1-100)

en: ASN rule toggled successfully.
uk: Правило ASN успішно переключено.

en: ASN rule updated successfully.
uk: Правило ASN успішно оновлено.

en: ASN rules file generated successfully.
uk: Файл правил ASN успішно згенеровано.

en: Attempts left: %s
uk: Залишилось спроб: %s

en: Attention
uk: Увага

en: Attention!
uk: Увага!

en: Author
uk: Автор

en: Authy Setup Guide
uk: Посібник з налаштування Authy

en: Auto-detected:
uk: Автовизначення:

en: Auto-Draft Cleanup
uk: Очищення автоматичних чернеток

en: Auto-fix
uk: Автовиправлення

en: Auto-Fix (Recommended)
uk: Автоматичне виправлення (рекомендується)

en: Auto-save administrator IPs
uk: Автоматичне збереження IP-адрес адміністратора

en: Auto-save administrator IPs is available in Settings. Role-based 2FA is in Integrations.
uk: Автозбереження IP-адрес адміністраторів доступне в налаштуваннях. Двофакторна автентифікація на основі ролей – в інтеграціях.

en: Auto-save of admin IPs is available in Settings. 2FA per role can be configured in Integrations.
uk: Автозбереження IP-адрес адміністраторів доступне в "Налаштуваннях". 2FA для кожної ролі можна налаштувати в розділі "Інтеграції".

en: Auto-update of PTR and User-Agent databases
uk: Автооновлення баз PTR та User-Agent

en: Auto-Updates Check
uk: Перевірка автоматичних оновлень

en: Automatic fix applied (stub). Moving on.
uk: Виправлення внесено автоматично (заглушка). Продовжуємо.

en: Automatic signature and AI model updates
uk: Автоматичне оновлення сигнатур та AI-моделей

en: Automatic task recovery
uk: Автоматичне відновлення завдань

en: automatically redirects HTTP traffic to HTTPS
uk: автоматично перенаправляє HTTP-трафік на HTTPS

en: Automatically replaces all HTTP URLs with HTTPS URLs in page content, stylesheets, scripts, and images. This fixes mixed content warnings in browsers.
uk: Автоматично замінює всі URL-адреси HTTP на URL-адреси HTTPS у вмісті сторінки, таблицях стилів, скриптах та зображеннях. Це усуває попередження про змішаний вміст у браузерах.

en: Automatically save admin IPs to prevent lockout when changing settings.
uk: Автоматичне збереження IP-адрес адміністраторів для запобігання блокуванню під час зміни налаштувань.

en: Automatically skip default WordPress-shipped plugins and themes (Akismet, Hello Dolly, Twenty* default themes). Prevents false MISSING reports when these are intentionally removed.
uk: Автоматично пропускати стандартні плагіни та теми, що постачаються з WordPress (Akismet, Hello Dolly, теми Twenty*). Запобігає хибним повідомленням MISSING, коли їх навмисно видалено.

en: Autonomous System Name (optional)
uk: Назва автономної системи (необов’язково)

en: Autonomous System Number
uk: Номер автономної системи

en: Average requests per minute over the sliding window that trigger a Captcha challenge. Total hits in window / window minutes. Default: 30.
uk: Середня кількість запитів за хвилину в ковзному вікні, яка спричиняє перевірку Captcha. Загальна кількість звернень у вікні / хвилини вікна. Типово: 30.

en: Average requests per minute over the sliding window that trigger an immediate block. Total hits in window / window minutes. Default: 50.
uk: Середня кількість запитів за хвилину в ковзному вікні, яка спричиняє негайне блокування. Загальна кількість звернень у вікні / хвилини вікна. Типово: 50.

en: Avoid reporting common analytics, payment and CDN script tags as malware indicators.
uk: Ігнорувати стандартні скрипти аналітики, платіжних систем та CDN.

en: Back
uk: Назад

en: Back to Marketplace
uk: Повернутися до Marketplace

en: Background tasks and scheduling
uk: Фонові завдання та планування

en: Backup Codes
uk: Резервні коди

en: Backup file not found or expired.
uk: Файл резервної копії не знайдено або термін його дії закінчився.

en: Backup Recovery Codes
uk: Бекап кодів відновлення

en: Backup was successful.
uk: Резервне копіювання виконано успішно.

en: Bad ID.
uk: Некоректний ID.

en: Balanced
uk: Збалансований

en: Balanced - recommended for most sites
uk: Збалансований - рекомендовано для більшості сайтів

en: Balanced ruleset suitable for most websites.
uk: Збалансований набір правил, придатний для більшості веб-сайтів.

en: Balanced security and compatibility
uk: Збалансована безпека та сумісність

en: Balanced security and compatibility with safe defaults.
uk: Збалансована безпека та сумісність із безпечними налаштуваннями за замовчуванням.

en: Ban
uk: Бан

en: Ban time
uk: Час бану

en: Ban unresponsive clients
uk: Блокувати клієнтів, які не відповідають

en: Basic
uk: Базовий

en: Basic bot blocking
uk: Базове блокування ботів

en: Batch Size
uk: Розмір пакета

en: Behavior Settings
uk: Налаштування поведінки

en: Behavioral & AI analysis
uk: Поведінковий та AI-аналіз

en: Behavioral & AI traffic analysis
uk: Поведінковий аналіз трафіку

en: Behavioral Analysis
uk: Аналіз поведінки

en: Behavioral analysis - smart spam scoring
uk: Поведінковий аналіз - розумний скоринг спаму

en: Behavioral Analysis Engine
uk: Рушій аналізу поведінки

en: Behavioral Analysis requires the Core Rate Inspector (free layer) to be enabled.
uk: Для аналізу поведінки потрібно ввімкнути Core Rate Inspector (безкоштовний рівень).

en: Behavioral Analysis requires the Core Rate Inspector (free layer) to be enabled.
uk: Для аналізу поведінки потрібно ввімкнути Core Rate Inspector (безкоштовний рівень).

en: Behavioral Engine
uk: Рушій поведінки

en: Better protection for login page
uk: Покращений захист сторінки входу

en: Black
uk: Чорний

en: Block
uk: Блокувати

en: Block access via IPv6 protocol.
uk: Блокування доступу за протоколом IPv6.

en: Block all IPv6 visitors. May affect legitimate IPv6 users.
uk: Блокувати всіх відвідувачів з IPv6. Це може вплинути на законних користувачів IPv6.

en: Block an IP address - ban, deny, blacklist
uk: Заблокувати IP

en: Block brute-force, scanners and scrapers before WordPress
uk: Блокувати брутфорс, сканери та збирачі до WordPress

en: block by country or network - GEO, ASN.
uk: блокувати за країною або мережею - GEO, ASN.

en: Block clients that don&#39;t respond to verification checks.
uk: Блокувати клієнтів, які не відповідають на перевірки.

en: Block connections from known RKN-listed government IP addresses.
uk: Заблокувати підключення з відомих державних IP-адрес, включених до списку RKN.

en: Block Cross-Origin Iframes
uk: Блокування Cross-Origin Iframe

en: Block cross-origin iframes to prevent clickjacking.
uk: Блокувати Cross-Origin Iframes для запобігання клікджекінгу.

en: Block data center IPs (VPS, AWS, DigitalOcean, etc.). Search engines are always whitelisted.
uk: Блокувати IP-адреси дата-центрів (VPS, AWS, DigitalOcean тощо). Пошукові системи завжди у білому списку.

en: Block duration for first-time offenders.
uk: Тривалість блокування при першому порушенні.

en: Block duration for repeat offenders.
uk: Тривалість блокування у разі повторного порушення.

en: Block empty User-Agent
uk: Блокувати порожній User-Agent

en: Block hosting bots, proxies and Tor
uk: Блокувати хостингових ботів, проксі та Tor

en: Block HTTP proxy IP ranges.
uk: Блокування діапазонів IP-адрес HTTP-проксі.

en: Block IPs where forward and reverse DNS records don&#39;t match.
uk: Блокування IP-адрес, для яких прямі та зворотні записи DNS не збігаються.

en: Block IPv6 connections
uk: Блокувати IPv6-з'єднання

en: Block known anti-detect and malformed User-Agent strings.
uk: Блокування відомих антитектів і поганих рядків User-Agent.

en: Block legacy HTTP/1.0 protocol.
uk: Блокування застарілого протоколу HTTP/1.0.

en: Block most known bots
uk: Блокувати більшість відомих ботів

en: Block no-JavaScript
uk: Блокувати відсутність JavaScript

en: Block on Cloud API Errors
uk: Помилки Block on Cloud API

en: Block override
uk: Обхід блокування

en: Block rate
uk: Швидкість блокування

en: Block requests with missing Accept-Language header.
uk: Блокувати запити без заголовка Accept-Language.

en: Block requests with missing User-Agent header.
uk: Блокувати запити без заголовка User-Agent.

en: Block requests with spoofed Referer headers.
uk: Блокування запитів із підробленими заголовками Referer.

en: Block Response Code
uk: Код відповіді при блокуванні

en: Block Response Code:
uk: Код відповіді при блокуванні:

en: Block RKN
uk: Блокувати RKN

en: Block Score Threshold
uk: Поріг оцінки блокування

en: Block simple bots by UA
uk: Блокувати простих ботів за UA

en: Block Threshold
uk: Поріг блокування

en: Block Time
uk: Час блокування

en: Block Time (seconds)
uk: Час блокування (секунди)

en: Block Time (seconds):
uk: Час блокування (секунди):

en: Block traffic from known Tor exit nodes.
uk: Блокувати трафік із відомих вихідних вузлів Tor.

en: Block traffic from known VPN service IP addresses.
uk: Блокувати трафік із відомих IP-адрес VPN-сервісів.

en: Block unauthenticated requests from Cloudflare IPs.
uk: Блокувати неавтентифіковані запити з IP-адрес Cloudflare.

en: Block Unresponsive Clients
uk: Блокування клієнтів, які не відповідають

en: Block visitors by persistent fingerprint even if their IP changes. Fingerprint must be blocked 3+ times to activate.
uk: Блокувати відвідувачів за постійним відбитком, навіть якщо їхній IP змінюється. Відбиток має бути заблокований 3+ разів для активації.

en: Block visitors using private/incognito browsing mode.
uk: Блокувати відвідувачів у режимі приватного/анонімного перегляду.

en: Block visitors without JavaScript support.
uk: Блокувати відвідувачів, які не підтримують JavaScript.

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Blocked countries:
uk: Заблоковано країн:

en: Blocked today
uk: Заблоковано сьогодні

note: translators: %1$s is the number of blocked requests today, %2$s is the total number of blocked requests
en: Blocked today: <b>%1$s</b> &middot; Total: <b>%2$s</b>
uk: Заблоковано сьогодні: <b>%1$s</b> &middot; Всього: <b>%2$s</b>

note: translators: %s is the total number of blocked requests
en: Blocked today: <b>0</b> &middot; Total: <b>%s</b>
uk: Заблоковано сьогодні: <b>0</b> &middot; Всього: <b>%s</b>

en: Blocked:
uk: Заблоковано:

en: Blocking AdBlock/uBlock users
uk: Блокування користувачів AdBlock/uBlock

en: Blocking classic proxies
uk: Блокування класичних проксі-серверів

en: Blocking Cloudflare origin IPs
uk: Блокування IP-адрес вихідних серверів Cloudflare

en: Blocking Cloudflare users
uk: Блокування користувачів Cloudflare

en: Blocking device options
uk: Блокування параметрів пристрою

en: Blocking empty language
uk: Блокування порожнього Accept-Language

en: Blocking empty User-Agent
uk: Блокування порожнього User-Agent

en: Blocking fake referrers
uk: Блокування підроблених реферерів

en: Blocking hosting providers
uk: Блокування хостинг-провайдерів

en: Blocking HTTP/1.0 users
uk: Блокування користувачів HTTP/1.0

en: Blocking incognito users
uk: Блокування користувачів у режимі інкогніто

en: Blocking incognito/private mode
uk: Блокування режиму інкогніто/приватного режиму

en: Blocking IPv6 connections
uk: Блокування користувачів IPv6

en: Blocking proxy users
uk: Блокування користувачів проксі

en: Blocking PTR/DNS anomalies
uk: Блокування аномалій PTR/DNS

en: Blocking simple antidetect
uk: Блокування простого антидетектора

en: Blocking simple bot User-Agents
uk: Блокування простих ботів User-Agents

en: Blocking Tor users
uk: Блокування користувачів Tor

en: Blocking users with incorrect language
uk: Блокування користувачів із неправильною мовою

en: Blocking users without JavaScript
uk: Блокування користувачів без JavaScript

en: Blocking VPN users
uk: Блокування користувачів VPN

en: Blocking web engine options
uk: Блокування параметрів веб-движка

en: Blocks attacks before WP starts
uk: Блокує атаки до запуску WordPress

en: Blocks brute-force, scanners and scrapers before they hit WordPress
uk: Блокує атаки методом грубої сили, сканери та скрепери ще до того, як вони досягнуть WordPress

en: Blocks common threats
uk: Блокує поширені загрози

en: Blocks malicious bots and unwanted traffic before they reach your site.
uk: Блокує шкідливі боти та небажаний трафік ще до того, як вони потраплять на ваш сайт.

en: Blocks most known bad bots
uk: Блокує більшість відомих шкідливих ботів

en: Blocks threats before WordPress loads. Maximum security.
uk: Блокує загрози ще до завантаження WordPress. Максимальний захист.

en: Blue
uk: Синій

en: Boost your BotBlocker experience with add-ons and tools selected to increase security, productivity and enhance your website
uk: Покращте роботу BotBlocker за допомогою аддонів та інструментів, створених для підвищення безпеки, продуктивності та поліпшення вашого сайту

note: / SidebarNav - Shared vertical sidebar navigation (snav) used by Settings, Integrations, and Tools pages. Renders a collapsible sidebar nav with grouped items, search filter, and mobile toggle. Usage: SidebarNav::make() ->withGroups( $data->nav_groups ) ->withAriaLabel( __( 'Settings sections', 'bot
en: Bot Detection
uk: Виявлення ботів

en: Bot detection, Captcha, protection
uk: Виявлення ботів, Captcha, захист

en: Bot Token
uk: Токен бота

en: BotBlocker API (botblocker.top, globus.studio) - always allowed in CSP.
uk: API BotBlocker (botblocker.top, globus.studio) - завжди дозволено в CSP.

en: BotBlocker API and reCaptcha domains are added automatically - no need to list them here.
uk: Домени BotBlocker API та reCaptcha додаються автоматично - їх не потрібно вказувати тут.

en: BotBlocker API connects your site to cloud threat intelligence for real-time security data beyond local detection.
uk: API BotBlocker підключає ваш сайт до "хмарного" аналізу загроз для отримання даних про безпеку в режимі реального часу за межами локального виявлення.

en: BotBlocker API endpoint for threat intelligence and security updates.
uk: API BotBlocker для отримання інформації про загрози та оновлення системи безпеки.

en: BotBlocker API Integration
uk: Інтеграція API BotBlocker

en: BotBlocker API URL
uk: URL BotBlocker API

en: BotBlocker API URL:
uk: URL-адреса API BotBlocker:

en: BotBlocker Cloud
uk: Хмарний сервіс BotBlocker

en: BotBlocker Cloud Protection and PRO Status
uk: Статус BotBlocker Cloud Protection та PRO-версії

en: BotBlocker Docs
uk: BotBlocker Документація

en: BotBlocker Features
uk: Можливості BotBlocker

en: BotBlocker filtering runs before WordPress core loads. No additional settings are required - the integration is managed automatically via wp-config.php.
uk: Фільтрація BotBlocker виконується до завантаження ядра WordPress. Додаткові налаштування не потрібні - інтеграція керується автоматично через wp-config.php.

en: BotBlocker Health Panel
uk: Панель стану BotBlocker

en: BotBlocker Hive Snapshot
uk: Знімок вулика BotBlocker

en: BotBlocker HTTPS Protocol automatically upgrades all insecure HTTP connections to secure HTTPS. This protects your visitors' data and improves your site security.
uk: Протокол BotBlocker HTTPS автоматично перетворює всі незахищені HTTP-з'єднання на захищені HTTPS. Це забезпечує захист даних ваших відвідувачів і підвищує безпеку вашого сайту.

en: BotBlocker HTTPS Protocol automatically upgrades all insecure HTTP connections to secure HTTPS. This protects your visitors' data and improves your site security. The addon provides two essential features: HTTPS Redirect - automatically redirects HTTP traffic to HTTPS. Mixed Content Fixer - replaces insecure content links with secure ones.
uk: Протокол BotBlocker HTTPS автоматично оновлює всі незахищені з'єднання HTTP до безпечних HTTPS. Це захищає дані відвідувачів і покращує безпеку вашого сайту. Аддон надає дві основні функції: перенаправлення HTTPS - автоматично перенаправляє трафік HTTP на HTTPS. Виправлення змішаного вмісту - замінює незахищені посилання на безпечні.

en: BotBlocker Image Captcha
uk: Зображення

en: BotBlocker is <b>GLOBUS.studio</b> project
uk: BotBlocker - проект <b>GLOBUS.studio</b>

en: BotBlocker is a powerful, universal security plugin with proactive protection for WordPress.
uk: BotBlocker - це потужний універсальний плагін безпеки з функцією проактивного захисту для WordPress.

en: BotBlocker is a security plugin that runs early in the request lifecycle. We highly recommend you back up your site and test the new version on a staging environment first.
uk: BotBlocker - плагін безпеки. Рекомендуємо зробити бекап.

en: BotBlocker is active &middot; awaiting traffic
uk: BotBlocker активний &middot; очікування трафіку

en: BotBlocker is active and protecting your site.
uk: BotBlocker активний і захищає ваш сайт.

en: BotBlocker is currently disabled. Enable it to protect your site.
uk: BotBlocker наразі вимкнено. Увімкніть його, щоб захистити свій сайт.

en: BotBlocker is disabled
uk: BotBlocker вимкнено

en: BotBlocker is installed but currently disabled.
uk: BotBlocker встановлено, але наразі він вимкнений.

en: BotBlocker is monitoring and protecting your site.
uk: BotBlocker відстежує та захищає ваш сайт.

en: BotBlocker is not initialized.
uk: BotBlocker не ініціалізовано.

en: BotBlocker is now monitoring and protecting your site.
uk: BotBlocker тепер контролює та захищає ваш сайт.

en: BotBlocker News
uk: Новини BotBlocker

en: BotBlocker offers subscription plans for sites of any size - from personal blogs to large corporate websites.
uk: BotBlocker пропонує плани підписки для будь-яких сайтів - від особистих блогів до великих корпоративних сайтів.

en: BotBlocker operates in normal mode processing all threat types (bots, proxies, referrers, languages etc.) after base early filtering.
uk: BotBlocker працює у звичайному режимі, обробляючи всі типи загроз (боти, проксі, реферери, мови тощо) після базової попередньої фільтрації.

en: BotBlocker operates in normal mode processing all threat types at WordPress load.
uk: BotBlocker працює у звичайному режимі, обробляючи всі типи загроз під час завантаження WordPress.

en: BotBlocker pages
uk: Сторінки BotBlocker

en: BotBlocker PRO information refreshed successfully!
uk: Інформація про BotBlocker PRO успішно оновлена!

en: BotBlocker PRO is active, but some protections are disabled. Enable them for full defense.
uk: BotBlocker PRO активний, але деякі захисти вимкнено.

en: BotBlocker PRO status
uk: Статус BotBlocker PRO

en: BotBlocker PRO validates visitors in the cloud before they reach your WordPress installation. This preserves your server CPU and memory while stopping aggressive DDoS attacks in their tracks.
uk: BotBlocker PRO перевіряє відвідувачів у хмарі до того, як вони досягнуть вашої установки WordPress. Це зберігає ресурси ЦП і пам'ять вашого сервера, зупиняючи агресивні DDoS-атаки.

en: BotBlocker project by GLOBUS.studio
uk: Проект BotBlocker від GLOBUS.studio

en: BotBlocker protects your WordPress site from bots, spam, and malicious activity using advanced filtering and blocking.
uk: BotBlocker захищає ваш сайт WordPress від ботів, спаму та шкідливої активності за допомогою розширеної фільтрації та блокування.

en: BotBlocker Quick Rule
uk: Швидке правило для BotBlocker

en: BotBlocker requires PHP 7.4 or higher.
uk: BotBlocker вимагає PHP 7.4 або новішої версії.

en: BotBlocker requires WordPress 5.1 or later.
uk: BotBlocker вимагає WordPress 5.1 або новішої версії.

en: BotBlocker runs early in the WordPress request lifecycle. Back up your site and review the update before upgrading.
uk: BotBlocker працює на ранньому етапі. Зробіть бекап.

en: BotBlocker Security
uk: Безпека BotBlocker

en: BotBlocker Security &rsaquo; Setup Wizard
uk: BotBlocker Безпека › Майстер налаштувань

en: BotBlocker Security - Setup completed
uk: Безпека BotBlocker - Налаштування завершено

note: 'message' => __('Sorry, your request has been blocked', 'botblocker-security'),
en: BotBlocker security plugin
uk: Плагін безпеки BotBlocker

en: BotBlocker Settings
uk: Налаштування BotBlocker

en: BotBlocker Stats
uk: Статистика BotBlocker

en: BotBlocker subscription plans
uk: Плани підписки на BotBlocker

en: BotBlocker Support
uk: Підтримка BotBlocker

en: BotBlocker Tools
uk: Інструменти BotBlocker

en: BotBlocker uses cron jobs for log cleanup and data processing.
uk: BotBlocker використовує завдання cron для очищення журналів та обробки даних.

en: BotBlocker uses third-party libraries selected for security, compatibility, and open-source license compliance.
uk: BotBlocker використовує сторонні бібліотеки, відібрані з огляду на безпеку, сумісність та відповідність ліцензіям з відкритим кодом.

en: BotBlocker v. %s
uk: BotBlocker вер. %s

en: BotBlocker Website
uk: Веб-сайт BotBlocker

en: BotBlocker Weekly Report
uk: Щотижневий звіт BotBlocker

note: REVIEWER NOTE: This image is a static plugin asset, not a user-uploaded Media Library image. phpcs:ignore PluginCheck.CodeAnalysis.ImageFunctions.NonEnqueuedImage ?>
en: BotBlocker WordPress Plugin
uk: BotBlocker WordPress Плагін

en: BotBlocker: v
uk: BotBlocker: вер.

en: Bottom
uk: Внизу

en: Broken
uk: Не працює

en: Browse add-ons
uk: Переглянути додатки

en: Browse Add-ons
uk: Переглянути аддони

en: Browse premium add-ons
uk: Переглянути преміум-додатки

en: Browser & Plugins
uk: Браузер та плагіни

en: Browser &amp; Plugins
uk: Браузер &amp; Плагіни

en: Browser and protection
uk: Браузер і захист

en: Browser checks
uk: Перевірки браузера

en: Browser data collection
uk: Збір даних браузера

en: Browser Detection
uk: Виявлення браузерів

en: Browser detection identifies bots using spoofing, anti-detect tools, and privacy modes. Advanced options verify browser engine consistency.
uk: Функція виявлення браузерів виявляє ботів, які використовують спуфінг, засоби захисту від виявлення та режими конфіденційності. Додаткові опції перевіряють сумісність движка браузера.

en: Browser Modes
uk: Режими браузера

en: Browser Options
uk: Параметри браузера

en: Browser Plugins
uk: Плагіни для браузера

en: Browsers
uk: Браузери

en: Brute-force Attack
uk: Атака грубою силою

en: Brute-force attack
uk: Brute-force атака

en: Brute-force protection
uk: Захист від брутфорсу

en: Built-in Captcha
uk: Вбудована Captcha

en: Button - "I am not a robot"
uk: Кнопка - "Я не робот"

en: Button Label
uk: Текст кнопки

en: Bypass BotBlocker checks for incoming payment gateway callbacks (webhooks / IPN / postbacks) so legitimate payment notifications are never blocked.
uk: Bypass BotBlocker відстежує зворотні виклики від платіжних шлюзів (webhooks / IPN / postbacks), завдяки чому легітимні повідомлення про платежі ніколи не блокуються.

en: Cache Compatibility
uk: Сумісність з кешем

en: Cache Duration
uk: Тривалість кешування

en: Cache Key Prefix
uk: Префікс ключа кешу

en: Cache Plugin Compatibility
uk: Сумісність із плагінами кешування

en: Cache Plugin Interface
uk: Кешування інтерфейсу плагіна

en: Cache security counters and visitor data in Memcached instead of the database.
uk: Кешуйте лічильники безпеки та дані про відвідувачів у Memcached замість бази даних.

en: Cache security counters and visitor data in Redis instead of the database.
uk: Кешуйте лічильники безпеки та дані про відвідувачів у Redis замість бази даних.

en: Cache the admin interface for faster loading
uk: Кешувати інтерфейс адміністратора для швидшого завантаження

en: Cache the admin interface for faster loading.
uk: Кешування інтерфейсу адмінки для прискорення завантаження.

en: Cache UI
uk: Кеш користувацького інтерфейсу

en: Caches cloud API responses in WordPress Transients to speed up repeated requests.
uk: Кешує відповіді хмарного API у тимчасових даних WordPress для прискорення повторних запитів.

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks
uk: Кешує PTR-запити для прискорення перевірок повторних відвідувачів

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks (24h TTL)
uk: Кешує PTR для прискорення перевірки повторних відвідувачів (TTL 24 години)

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks. TTL is set by the PTR Cache Lifetime option.
uk: Кешує PTR-запити для прискорення перевірок повторних відвідувачів. TTL встановлюється опцією часу життя кешу PTR.

en: Caching
uk: Кешування

en: Caching for faster security checks
uk: Кешування для швидших перевірок безпеки

en: Caching via WordPress Transients API.
uk: Кешування через API тимчасових даних WordPress.

en: Can be changed at any time with one click
uk: Можна змінити в будь-який час одним натисканням

en: Can be fixed automatically. The site will remain functional.
uk: Можна виправити автоматично. Сайт залишиться працездатним.

en: Cancel
uk: Відміна

en: Cancel and log out
uk: Скасувати та вийти

en: Cancel Scan
uk: Скасувати сканування

en: Cancelling scan...
uk: Скасування сканування...

en: Captcha enabled
uk: Captcha увімкнено

en: Captcha Mode
uk: Режим Captcha

en: Captcha mode enabled
uk: Режим Captcha увімкнено

en: Captcha Mode:
uk: Режим Captcha:

en: Captcha Score Threshold
uk: Поріг оцінки Captcha

en: Captcha Threshold
uk: Поріг Captcha

en: Captcha Timeout (seconds)
uk: Таймаут Captcha (секунд)

en: Captcha Timeout (seconds):
uk: Час очікування Captcha (секунд):

en: Captcha Type:
uk: Тип Captcha:

en: Cat
uk: Кіт

en: Catches more malicious code, especially obfuscated or encoded payloads. Uses more CPU and memory per file. Disable if your server is low on resources.
uk: Виявляє більше шкідливого коду, особливо заплутаних або закодованих даних. Використовує більше ЦП та пам'яті на файл. Вимкніть, якщо ваш сервер має обмежені ресурси.

en: CDN and caching integration
uk: Інтеграція з CDN та кешуванням

en: Change
uk: Змінити

en: Change preset
uk: Змінити пресет

en: Changelog
uk: Перелік змін

en: Changelog is not available.
uk: Список змін недоступний.

en: Chat
uk: Чат

en: Chat ID
uk: ID чату

en: Check as dangerous
uk: Позначити як небезпечний

en: Check as suspicious
uk: Позначити як підозрілий

en: Check for Plugin Updates
uk: Перевірка оновлень плагінів

en: Check for Theme Updates
uk: Перевірка оновлень тем

en: Check for WordPress Updates
uk: Перевірка оновлень WordPress

en: Check GET Parameters in Referrer
uk: Перевіряти GET-параметри в реферері

en: Check Reports
uk: Перевірити звіти

en: Checking database tables...
uk: Перевірка таблиць бази даних...

en: Checking your browser before accessing the site
uk: Перевірка вашого браузера перед доступом до сайту

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: Checks for missed tasks every 15 minutes via the WordPress
uk: Перевіряє пропущені завдання кожні 15 хвилин через WordPress

en: Choose a verification method for questionable traffic
uk: Виберіть метод перевірки для підозрілого трафіку

en: Choose an add-on ZIP package first.
uk: Спочатку виберіть ZIP-аддон.

en: Choose from button, color, image, shape, digit, or reCaptcha verification methods.
uk: Оберіть один із методів перевірки: кнопка, колір, зображення, форма, цифра або reCaptcha.

en: Choose how suspicious visitors are verified.
uk: Виберіть спосіб перевірки підозрілих відвідувачів.

en: Choose how to treat this IP / subnet.
uk: Виберіть дію для цієї IP-адреси/підмережі

en: Choose notification channels, set up load alerts, and configure report frequency.
uk: Канали сповіщень, повідомлення про навантаження та періодичність звітів.

en: Choose protection level
uk: Виберіть рівень захисту

en: Choose the protection level that fits your site.
uk: Виберіть рівень захисту, який підходить для вашого сайту.

en: Choose what happens when someone tries to access the default login URL.
uk: Виберіть дію, яка має відбутися, коли хтось намагається отримати доступ до стандартного URL-адреси для входу.

en: Choose which security events and visitor activities to log.
uk: Виберіть, які події безпеки та дії відвідувачів слід реєструвати.

en: Choose Your Initialization Mode
uk: Виберіть режим ініціалізації

en: Choose Your Protection Level
uk: Оберіть рівень захисту

en: Choose your setup method
uk: Виберіть спосіб налаштування

en: Choose ZIP
uk: Вибрати ZIP

en: Choose ZIP package
uk: Виберіть ZIP-архів

en: CIDR mask pair for subnet aggregation (v4_v6). Tighter masks target attackers more precisely. Default: 24-64.
uk: Пара масок CIDR для агрегації підмереж (v4_v6). Жорсткіші маски точніше націлені на зловмисників. За замовчуванням: 24-64.

en: Circle
uk: Коло

en: Classic proxies
uk: Класичні проксі

en: Classic Proxy
uk: Класичний проксі

en: Cleanup and Simplification
uk: Очищення та спрощення

en: Cleanup Expired Recovery Keys
uk: Очищення прострочених ключів відновлення

en: Cleanup Hot Bans
uk: Очищення короткострокових блокувань

en: Cleanup Old Comment Meta
uk: Очищення старих метаданих коментарів

en: Cleanup Old Export Files
uk: Очищення старих файлів експорту

en: Cleanup Temp Directories
uk: Очищення тимчасових директорій

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear all
uk: Очистити все

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Clear All ASN Rules
uk: Очистити всі правила ASN

en: Clear All IPv4 Rules
uk: Очистити всі правила IPv4

en: Clear All IPv6 Rules
uk: Очистити всі правила IPv6

en: Clear all known JA3/JA4 TLS fingerprints.
uk: Очистити всі відомі відбитки JA3/JA4 TLS.

en: Clear All Paths
uk: Очистити всі шляхи

en: Clear All Proxies
uk: Очистити всі проксі

en: Clear All Rules
uk: Очистити всі правила

en: Clear all tables of BotBlocker and install initial settings
uk: Очистити всі таблиці BotBlocker та відновити налаштування за замовчуванням

en: Clear All Visitor Data
uk: Очистити всі дані відвідувачів

en: Clear all visitor data - wipe stats, reset counters
uk: Очистити всі дані відвідувачів

en: Clear All White Bots
uk: Очистити всіх білих ботів

en: Clear Debug Log
uk: Очистити журнал налагодження

en: Clear expired transients from the database
uk: Очистити базу даних від прострочених транзиєнтів

en: Clear History
uk: Очистити історію

en: Clear Log File
uk: Очистити журнал

en: Clear Object Cache
uk: Очистити кеш об'єктів

en: Clear object cache - flush, redis, memcached, purge
uk: Очистити об'єктний кеш

en: Clear outdated logs, remove temporary files, and optimize the database. Regular maintenance prevents storage-related issues.
uk: Очистіть застарілі журнали, видаліть тимчасові файли та оптимізуйте базу даних. Регулярне обслуговування запобігає проблемам, пов’язаним зі зберіганням даних.

en: Clear Results
uk: Точні результати

en: Clear search
uk: Очистити пошук

en: Clear the cache
uk: Очистити кеш

en: Clear the log
uk: Очистити журнал

en: Clear Transient Data
uk: Очистити транзиєнти

en: Clear transients
uk: Очистити транзиєнти

en: Clear Transients
uk: Очистити транзієнти

en: Clear transients - cache, temporary data, cleanup
uk: Очистити транзієнти

en: Clear visitor cookies
uk: Очистити cookie відвідувачів

en: Clear visitor cookies - reset tracking, privacy data
uk: Очистити куки відвідувачів

en: Clear Visitor Data
uk: Очистити дані про відвідувачів

en: Clear visitors data
uk: Очистити дані про відвідувачів

en: Clear WordPress debug log
uk: Очистити журнал налагодження WordPress

en: CLI requests
uk: CLI-запити

en: Click on the matching color
uk: Натисніть на відповідний колір

en: Click on the matching image
uk: Натисніть на відповідне зображення

en: Click the matching color. Simple logic, hard to automate.
uk: Натисніть на відповідний колір. Проста логіка, яку важко автоматизувати.

en: Clickjacking protection
uk: Захист від клікджекінгу

en: Close
uk: Закрити

en: close
uk: закрити

en: Cloud / PRO
uk: Хмара / PRO

en: Cloud API connection deactivated.
uk: Підключення до Cloud API вимкнено.

en: Cloud API Expired
uk: Термін Cloud API закінчився

en: Cloud API Hits Exhausted
uk: Ліміт звернень Cloud API вичерпано

en: Cloud API is active. Full protection enabled.
uk: Cloud API активний. Увімкнено повний захист.

en: Cloud API key connected and validated.
uk: Ключ Cloud API є дійсним і підключений.

en: Cloud API provides extended protection with continuous threat intelligence and automation.
uk: Cloud API забезпечує розширений захист із безперервним аналізом загроз та автоматизацією.

en: Cloud API responded with error:
uk: Cloud API відповів помилкою:

en: Cloud API Timeout
uk: Таймаут хмарного API

en: Cloud based verification
uk: Хмарна перевірка

en: Cloud bot detection (live signatures)
uk: Хмарне виявлення ботів

en: Cloud bot verification (live)
uk: Хмарна верифікація ботів

en: Cloud databases of threats
uk: Хмарні бази даних загроз

en: Cloud IPs
uk: Хмарні IP-адреси

en: Cloud protection
uk: Хмарний захист

en: Cloud protection and premium features
uk: Хмарний захист та преміум-функції

en: Cloud requests remaining in your plan.
uk: Хмарні запити, що залишилися у вашому плані.

en: Cloud threat checking
uk: Перевірка загроз через хмару

en: Cloud threat intelligence
uk: Хмарна система виявлення загроз

en: Cloud threat verification
uk: Верифікація загроз через хмару

en: Cloud validation
uk: Хмарна перевірка

en: Cloud Validation
uk: Хмарна перевірка

en: Cloud validation - PRO bot verification, AI detection
uk: Хмарна валідація - PRO-верифікація

en: Cloud validation, DDoS, forced verification
uk: Хмарна валідація, DDoS

en: Cloud verification
uk: Хмарна перевірка

en: Cloudflare Origin IPs
uk: Первинні IP-адреси Cloudflare

en: Code Obfuscation
uk: Обфускація коду

en: Codes for config
uk: Коди конфігурації

en: Codes for config:
uk: Коди для конфігурації:

en: Collapse all
uk: Згорнути все

en: Collect browser type
uk: Збирати дані про типи браузерів

en: Collect device type
uk: Збирати дані про типи пристроїв

en: Collect OS type
uk: Збирати дані про ОС

en: Collection Threshold
uk: Поріг збору

en: Color Buttons
uk: Кольорові кнопки

en: Color Matching
uk: Порівняння кольорів

note: translators: %s is the URL to the reCaptcha v3 integration configuration page.
en: Combine any Captcha type with reCaptcha v3. <a href="%s">Configure keys</a> in Integrations.
uk: Поєднуйте будь-який тип Captcha з reCaptcha v3. <a href="%s">Налаштуйте ключі</a> в інтеграціях.

en: Coming soon
uk: Скоро буде доступно

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment (optional)
uk: Коментар (опціонально)

en: Comment for this path rule
uk: Коментар до цього правила шляху

en: Comment for this proxy (e.g., Cloudflare IPv4)
uk: Коментар для цього проксі (наприклад, Cloudflare IPv4)

en: Comment for this rule
uk: Коментар до цього правила

en: Comments are disabled.
uk: Коментарі вимкнено.

en: community
uk: спільнота

en: Compare features across plans
uk: Порівняйте функції між планами

en: Compare Free vs PRO
uk: Порівняння версій Free та PRO

en: Compare plan features below. PRO unlocks full per-visit verification, advanced blocking rules, performance add-ons, and priority support.
uk: Порівняйте можливості тарифних планів нижче. Тарифний план PRO надає доступ до повної перевірки кожного відвідування, розширених правил блокування, додаткових функцій для підвищення продуктивності та пріоритетної підтримки.

en: Compare Plans
uk: Порівняти тарифи

en: Compare WordPress core files against wp.org checksums to detect added, modified, or missing files.
uk: Порівняйте основні файли WordPress з контрольними сумами wp.org, щоб виявити додані, змінені або відсутні файли.

en: Compatibility Check
uk: Перевірка сумісності

en: Compatibility check
uk: Перевірка сумісності

en: Compatibility tests
uk: Перевірка сумісності

en: Compatible with all configurations
uk: Сумісний з усіма конфігураціями

en: Compatible with all plugins
uk: Сумісний з усіма плагінами

en: Compatible with all setups
uk: Сумісний з усіма конфігураціями

en: Complete protection checklist. Review each item below to ensure full coverage.
uk: Чеклист повного захисту. Перегляньте кожен пункт нижче, щоб забезпечити повне покриття.

en: Complete Setup Wizard
uk: Завершити майстер налаштування

en: Completely disable BotBlocker protection.
uk: Повністю вимкнути захист BotBlocker.

en: Confidence
uk: Надійність

en: Configuration Summary
uk: Звіт про конфігурацію

en: Configuration summary
uk: Підсумок конфігурації

en: Configure API endpoints for BotBlocker and GLOBUS.studio services to access threat databases and security analytics.
uk: Налаштування API для сервісів BotBlocker та GLOBUS.studio з метою доступу до баз даних загроз та аналітики безпеки.

en: Configure Behavioral Engine
uk: Налаштувати двигун поведінки

en: Configure Captcha - human verification, challenge, reCaptcha
uk: Налаштувати Captcha

en: Configure DDoS resilience - attack mitigation, flood protection
uk: Налаштувати DDoS-стійкість

en: Configure exclusions
uk: Налаштувати виключення

en: Configure how and when you receive alerts about bot activity.
uk: Налаштування каналів та частоти сповіщень про активність ботів.

en: Configure HTTP response codes for blocked visitors, ban durations, and search engine directives.
uk: Налаштування HTTP-кодів відповіді для заблокованих відвідувачів, тривалості заборони та директив для пошукових систем.

en: Configure login brute-force protection - wp-login, lockout
uk: Налаштувати захист від брутфорсу

en: Configure Memcached server details and cache key prefixes for proper data organization.
uk: Налаштування даних сервера Memcached та префіксів ключів кешу для правильної організації даних.

en: Configure now
uk: Налаштувати зараз

en: Configure payment gateways - Stripe, PayPal, checkout bypass
uk: Налаштувати платіжні шлюзи

en: Configure protection rules and automate threat detection. Reducing junk traffic also improves load times.
uk: Налаштування правил захисту та автоматизація виявлення загроз. Скорочення небажаного трафіку також покращує час завантаження.

en: Configure rate limiting - spam, flood, throttle, behavioral
uk: Налаштувати обмеження швидкості

en: Configure reCaptcha
uk: Налаштувати reCaptcha

en: Configure Redis host, port, authentication, and key prefix isolation.
uk: Налаштуйте хост Redis, порт, автентифікацію та ізоляцію префікса ключів.

en: Configure report period, timezone, and how statistics are counted.
uk: Налаштувати період звіту, часовий пояс та спосіб підрахунку статистики.

en: Configure security settings and automate bot detection to reduce server load and improve loading speed.
uk: Налаштування параметрів безпеки та автоматизація виявлення ботів для зменшення навантаження на сервер і підвищення швидкості завантаження.

en: Configure simple bot detection - crawler, scraper, user-agent
uk: Налаштувати просте виявлення ботів

en: Configure trusted users and systems that bypass security checks
uk: Налаштуйте довірених користувачів та системи, які обходять перевірки безпеки

en: Configure what visitor data BotBlocker records for threat detection and analytics.
uk: Налаштування даних про відвідувачів, які BotBlocker збирає для виявлення загроз та аналітики.

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Confirm and activate
uk: Підтвердити та активувати

en: Confirm that you are human:
uk: Підтвердьте, що ви людина:

en: Conflicting plugins
uk: Плагіни, що конфліктують

en: Connect
uk: Підключити

en: Connect Cloud API now!
uk: Підключіть Cloud API прямо зараз!

en: Connect external services, caching and notifications
uk: Підключити зовнішні сервіси, кешування та сповіщення

en: Connect now!
uk: Підключіться зараз!

en: Connection error. Please try again.
uk: Помилка з'єднання. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Connection filtering blocks suspicious connection methods used by bots and scrapers.
uk: Фільтрація з'єднань блокує підозрілі методи підключення, які використовують боти та скрепери.

en: Connection ID:
uk: Ідентифікатор з'єднання:

en: Connection info:
uk: Інформація про з'єднання:

en: Connection test successful!
uk: Тест з'єднання успішний!

en: Connection Types
uk: Типи підключення

en: Contact Us
uk: Зв’язатися з нами

en: Contact us
uk: Зв'язатися з нами

en: Contacts and Support
uk: Контакти та підтримка

en: Contacts, documentation and server status
uk: Контакти, документація та стан сервера

en: Content and Functionality
uk: Зміст і функціональність

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue clearing the object cache?
uk: Очищати кеш об’єктів?

en: Continue clearing transients?
uk: Продовжити очищення транзиєнтів?

en: Continue clearing visitor data?
uk: Очищати дані про відвідувачів?

en: Continue resetting the rewrite rules?
uk: Продовжити скидання правил перезапису?

en: Control admin interface caching and statistics display settings.
uk: Управління налаштуваннями кешування інтерфейсу адміністратора та відображення статистики.

en: Control BotBlocker verification cookies: name, lifetime, salt, and security attributes.
uk: Налаштування файлів cookie для перевірки BotBlocker: ім'я, термін дії, соль та атрибути безпеки.

en: Control how BotBlocker verifies visitors, applies security rules, and manages hit limits.
uk: Стежте за тим, як BotBlocker перевіряє відвідувачів, застосовує правила безпеки та керує лімітами відвідувань.

en: Control request velocity per IP with configurable thresholds, sliding windows, and subnet aggregation.
uk: Контролюйте швидкість запитів на IP з настроюваними порогами, ковзними вікнами та агрегацією підмереж.

en: Control XML-RPC access with IP allowlist support for IPv4 and IPv6. When enabled, only allowlisted IPs can access xmlrpc.php. When disabled, XML-RPC is fully blocked with allowlist bypass capability.
uk: Контролюйте доступ до XML-RPC з підтримкою білого списку IP для IPv4 та IPv6. Коли увімкнено, лише IP з білого списку можуть отримати доступ до xmlrpc.php. Коли вимкнено, XML-RPC повністю блокується з можливістю обходу через білий список.

en: Cookie Alert
uk: Попередження про куки

en: Cookie Alert Settings
uk: Налаштування попередження про куки

en: Cookie and session
uk: Куки та сесія

en: Cookie consent alert - GDPR, privacy notice
uk: Cookie-сповіщення - GDPR

en: Cookie Hits and Visitors
uk: Звернення cookie та відвідувачі

en: Cookie Lifetime
uk: Термін дії cookie

en: Cookie lifetime >= 1 day
uk: Термін дії cookie ≥ 1 день

en: Cookie Name
uk: Ім'я файлу cookie

en: Cookie name used by BotBlocker. Changing it resets all existing cookies.
uk: Ім'я файлу cookie, яке використовує BotBlocker. При його зміні всі існуючі файли cookie скидаються.

en: Cookie notice
uk: Повідомлення про куки

en: Cookie notice text
uk: Текст повідомлення про куки

en: Cookie salt set
uk: Cookie-salt встановлено

en: Cookie SameSite Policy
uk: Політика SameSite щодо файлів cookie

en: Cookie SameSite policy (Lax/Strict)
uk: Політика SameSite для файлів cookie (Lax/Strict)

en: Cookie Settings
uk: Налаштування cookie

en: Cookies
uk: Куки

en: Cookies are disabled in your browser. Enable cookies to continue.
uk: У вашому браузері вимкнено файли cookie. Увімкніть файли cookie, щоб продовжити.

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy this command to your server crontab.
uk: Скопіюйте цю команду в кронтаб вашого сервера.

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати до буфера обміну

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Core, plugin, and theme security events.
uk: Події безпеки ядра, плагінів та тем.

en: Could not build tree view. Switch to Flat view.
uk: Не вдалося побудувати деревоподібний перегляд. Перейдіть на плоский перегляд.

note: translators: %s: short error code returned by the downloader.
en: Could not download the ASN database (%s). Will retry automatically.
uk: Не вдалося завантажити базу ASN (%s).

en: Could not download the ASN database. Will retry automatically.
uk: Не вдалося завантажити базу ASN.

en: Country
uk: Країна

en: Country already added.
uk: Країну вже додано.

en: Country List
uk: Список країн

en: Country list loaded.
uk: Список країн завантажено.

en: Country list saved.
uk: Список країн збережено.

en: Covered: WooCommerce wc-api / wc-ajax, WC REST, EDD, Give, Memberpress, RCP, PMPro, Surecart, plus payment-specific paths and admin-ajax actions for Stripe, PayPal, Mollie, Adyen, Braintree, Square, Razorpay, CloudPayments, WayForPay, LiqPay, Fondy, PayU, Klarna, Paystack, Flutterwave, GoCardless, Paddle, Authorize.Net, 2Checkout and many others.
uk: Включено: WooCommerce wc-api / wc-ajax, WC REST, EDD, Give, Memberpress, RCP, PMPro, Surecart, а також специфічні для платежів шляхи та дії admin-ajax для Stripe, PayPal, Mollie, Adyen, Braintree, Square, Razorpay, CloudPayments, WayForPay, LiqPay, Fondy, PayU, Klarna, Paystack, Flutterwave, GoCardless, Paddle, Authorize.Net, 2Checkout та багато інших.

en: cPanel Cron Jobs
uk: Cron-завдання cPanel

en: Create allow/block rules for IPs or subnets. Use import buttons to add search engines and white bots.
uk: Створюйте правила дозволу/блокування для IP-адрес або підмереж. Використовуйте кнопки імпорту, щоб додати пошукові системи та «білі» боти.

en: Create blocking rules from any report property - IP, country, device type, and more. React to new threats instantly with full control over what gets blocked.
uk: Створюйте правила блокування на основі будь-якої властивості звіту - IP-адреси, країни, типу пристрою тощо. Миттєво реагуйте на нові загрози, маючи повний контроль над тим, що блокується.

en: Create custom block/allow rules
uk: Створення правил блокування та доступу

en: Create key and secret
uk: Створити ключ і секрет

en: Create now
uk: Створити зараз

en: Create reCaptcha keys
uk: Створити ключі reCaptcha

en: Create rule from any report item
uk: Створити правило з будь-якого елемента звіту

en: Critical
uk: Критичний

en: Critical:
uk: Критично:

en: Cron Jobs
uk: Завдання Cron

en: Cron Jobs Manager
uk: Менеджер завдань Cron

en: Cron Settings
uk: Налаштування Cron

en: Cron Tasks - scheduler, jobs, automation
uk: Завдання Cron - планувальник

en: CSP Configuration
uk: Налаштування CSP

en: CSS Framework:
uk: CSS-фреймворк:

en: cURL Command
uk: Команда cURL

en: cURL command (for system cron)
uk: Команда cURL (для системного cron)

en: cURL Command:
uk: Команда cURL:

en: Current JA3
uk: Поточний JA3

en: Current JA3 fingerprint received from your web server or Cloudflare.
uk: Поточний відбиток JA3, отриманий від вашого веб-сервера або Cloudflare.

en: Current JA4
uk: Поточний JA4

en: Current JA4 fingerprint received from your web server.
uk: Поточний відбиток JA4, отриманий від вашого веб-сервера.

en: Current Protocol
uk: Поточний протокол

en: Current Site Protocol:
uk: Поточний протокол сайту:

en: Custom block/allow rules
uk: Власні правила блокування/дозволу

en: Custom CSS
uk: Власний CSS

en: Custom CSS for styling the cookie alert banner.
uk: Власний CSS для стилізації банера сповіщення про файли cookie.

en: Custom development
uk: Розробка під замовлення

en: Custom Login URL
uk: Користувацький URL для входу

en: Custom Login URL is invalid. Use only letters, numbers, hyphens, or underscores, and do not use reserved WordPress login endpoints.
uk: URL-адреса адміністративної панелі, вказана користувачем, є недійсною. Використовуйте лише літери, цифри, дефіси або символи підкреслення та не використовуйте зарезервовані ендпоінти входу WordPress.

en: Custom message shown when the default login URL is accessed and behavior is set to Message.
uk: Власне повідомлення, яке відображається при доступі до стандартної URL-адреси входу, коли поведінка встановлена на Повідомлення.

en: Custom Paths
uk: Користувацькі шляхи

en: Custom rules: IP, User-Agent, PTR, country, paths and headers
uk: Власні правила: IP, User-Agent, PTR, країна, шляхи та заголовки

en: Custom rules: IP, User-Agent, PTR, country, paths and more
uk: Правила користувача: IP, User-Agent, PTR, країна, шляхи та інше

en: Custom security rules engine
uk: Рушій користувацьких правил

en: Customize detection algorithms
uk: Налаштування алгоритмів виявлення

en: Cuts server load by blocking junk requests early
uk: Зменшує навантаження на сервер, блокуючи непотрібні запити на ранньому етапі

en: Daily cloud threat updates (signatures + networks)
uk: Щоденні оновлення хмарних загроз (підписи + мережі)

en: Daily signature updates & threat feeds
uk: Щоденні оновлення сигнатур

en: Daily signature updates (5M+ patterns)
uk: Щоденні оновлення сигнатур (5M+)

en: Daily Summary Backfill
uk: Доповнення щоденного звіту

en: Daily threat updates from Cloud (signatures + bad networks)
uk: Щоденні оновлення інформації про загрози з хмари (сигнатури + ненадійні мережі)

en: Dark
uk: Темний

en: Dashboard
uk: Панель інструментів

en: Dashboard - home, overview, main page
uk: Дашборд - головна, огляд

en: Dashboard counters and daily statistics will be reset.
uk: Лічильники дашборду та щоденна статистика будуть скинуті.

en: Data
uk: Дані

en: Data and notifications
uk: Дані та сповіщення

en: Data collection and privacy
uk: Збір даних та конфіденційність

en: Data Log & Processing
uk: Журнал та обробка даних

en: Data Log &amp; Processing
uk: Журнал даних &amp; обробка

en: Data Log and Processing
uk: Журнал даних та обробка

en: Database
uk: База даних

en: Database Findings
uk: Результати аналізу бази даних

en: Database has been reinstalled successfully.
uk: База даних була успішно перевстановлена.

en: Database Index:
uk: Індекс бази даних:

en: Database reinstalled successfully!
uk: База даних успішно перевстановлена!

en: Database Repair and Optimization
uk: Відновлення та оптимізація бази даних

en: database rows
uk: рядки бази даних

en: Database, cache, maintenance
uk: База даних, кеш, обслуговування

en: Date
uk: Дата

en: Date/Time
uk: Дата/час

en: Daylight Saving Time
uk: Літній час

en: Daylight saving time adjustment
uk: Коригування переходу на літній час

en: days
uk: днів

en: days remaining
uk: залишилося днів

en: Days to include in reports.
uk: Кількість днів для звіту.

en: Days until your BotBlocker PRO subscription expires.
uk: Залишилося днів до закінчення терміну дії вашої передплати на BotBlocker PRO.

en: db rows
uk: рядки БД

note: translators: 1: DB version, 2: PHP version
en: DB: v
uk: БД: v

en: Deactivate
uk: Деактивувати

en: Deactivate WPS Hide Login to use these settings.
uk: Деактивуйте WPS Hide Login, щоб використовувати ці налаштування.

en: Debug WordPress
uk: Налагодження WordPress

en: Deep Code Analysis
uk: Глибокий аналіз коду

en: Deep code analysis (catches more, costs more)
uk: Глибокий аналіз коду (виявляє більше, коштує більше)

en: Deep Scan
uk: Глибоке сканування

en: Deep scan (ignore metadata cache)
uk: Глибоке сканування (ігнорувати кеш метаданих)

en: Default
uk: За замовчуванням

en: default
uk: за замовчуванням

en: Define a unique prefix for all Memcached keys to avoid conflicts with other applications using the same cache server.
uk: Визначте унікальний префікс для всіх ключів Memcached, щоб уникнути конфліктів з іншими програмами, які використовують той самий сервер кешування.

en: Define a unique prefix for all Redis keys to organize data and prevent conflicts with other applications using the same Redis instance.
uk: Визначте унікальний префікс для всіх ключів Redis, щоб упорядкувати дані та запобігти конфліктам з іншими додатками, які використовують той самий екземпляр Redis.

en: Delete
uk: Видалити

en: delete
uk: видалити

en: Delete all visitor records and statistics
uk: Видалити всі записи про відвідувачів та статистику

en: Delete Expired Transients
uk: Видалити прострочені транзієнти

en: Delete this add-on?
uk: Видалити цей аддон?

en: Demo: open a log entry, inspect parameters, generate a rule (IP / country / UA / signature) and apply it.
uk: Демо: відкрийте запис журналу, перевірте параметри, створіть правило (IP / країна / UA / сигнатура) та застосуйте його.

en: Describe your issue
uk: Опишіть свою проблему

en: Detail Rows per Category
uk: Детальні рядки за категоріями

en: Detailed logs of all blocked threats
uk: Детальні журнали всіх заблокованих загроз

en: Detailed logs of all blocks
uk: Детальні журнали всіх блокувань

en: Detailed reports on every visitor: IP address, country, browser, OS, and more. Use them to spot suspicious bot activity and malicious requests.
uk: Детальні звіти про кожного відвідувача: IP-адреса, країна, браузер, ОС та багато іншого. Використовуйте їх для виявлення підозрілої активності ботів та шкідливих запитів.

en: Detect active ad blockers. May affect legitimate users with ad-blocking extensions.
uk: Виявлення активних блокувальників реклами. Може торкнутися звичайних користувачів, які використовують розширення для блокування реклами.

en: Detect hosting
uk: Визначити хостинг

en: Detect tampered browser properties (navigator, plugins).
uk: Виявлення підмінених властивостей браузера (navigator, plugins).

en: Detection
uk: Виявлення

en: Detection and connectivity
uk: Виявлення та підключення

en: Development services
uk: Послуги з розробки

en: Device
uk: Пристрій

en: Device API Verification
uk: Перевірка API пристрою

en: Device API verification
uk: Перевірка API пристрою

en: Device Detection:
uk: Виявлення пристрою:

en: Device Types
uk: Типи пристроїв

en: Diagnostics
uk: Діагностика

en: Directory names to skip. One per line.
uk: Назви каталогів, які слід пропустити. По одному на рядок.

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disable Comments
uk: Вимкнути коментарі

en: Disable current check
uk: Вимкнути поточну перевірку

en: Disable Dashicons
uk: Вимкнути значки Dashicons

en: Disable Embeds
uk: Вимкнути Embeds

en: Disable Emojis
uk: Вимкнути емодзі

en: Disable reCaptcha for IPv6 visitors
uk: Вимкнути reCaptcha для відвідувачів IPv6

en: Disable reCaptcha v3 for IPv6 visitors. Google reCaptcha v3 does not support IPv6 scoring, so visitors from IPv6 addresses will bypass reCaptcha checks.
uk: Вимкнути reCaptcha v3 для відвідувачів IPv6. Google reCaptcha v3 не підтримує оцінювання IPv6, тому відвідувачі з адрес IPv6 обходитимуть перевірки reCaptcha.

en: Disable RSS Feeds
uk: Вимкнути RSS-стрічки

en: Disable Self Pingbacks
uk: Вимкнути власні пінгбеки

en: Disable XML-RPC
uk: Вимкнути XML-RPC

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: disabled
uk: Вимкнено

en: Disabled (Legacy)
uk: Вимкнено (застаріле)

en: Disabled (Wildcard *)
uk: Вимкнено (Зірочка *)

en: Disabled Behavior
uk: Відключена поведінка

en: Disabled by default so custom paths cannot scan arbitrary server locations.
uk: За замовчуванням ця функція вимкнена, щоб користувацькі шляхи не могли сканувати довільні розташування серверів.

en: Disables all RSS feeds on the site.
uk: Вимкнути всі RSS-стрічки на сайті.

en: Disables comments site-wide.
uk: Вимкнути коментарі на всьому сайті.

en: Disables oEmbed discovery and embedding from external sites.
uk: Вимкнути вбудовування oEmbed із зовнішніх сайтів.

en: Disables XML-RPC. Required by some plugins (Jetpack, etc.) and the WordPress mobile app.
uk: Вимкнення XML-RPC. Потрібно для деяких плагінів (Jetpack тощо) та мобільного додатка WordPress.

en: Disabling Early Init mode may reduce protection against advanced bots. Are you sure you want to proceed?
uk: Вимкнення режиму Early Init може зменшити захист від просунутих ботів. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Disconnect
uk: Вимкнути

en: Display
uk: Відображення

en: Displays a lightweight first-party cookie notice for visitors and stores consent locally in a BotBlocker-named cookie. Use it for simple privacy notices where no external consent platform is required. Configure message text, policy link, button label, theme, position, and optional CSS.
uk: Відображає легке сповіщення про файли cookie першої сторони для відвідувачів та зберігає згоду локально в файлі cookie з назвою BotBlocker. Використовуйте його для простих повідомлень про конфіденційність, де не потрібна зовнішня платформа згоди. Налаштуйте текст повідомлення, посилання на політику, мітку кнопки, тему, позицію та додатковий CSS.

en: Docs and FAQs
uk: Документація та FAQ

en: Documentation
uk: Документація

en: Does not affect core site data.
uk: Не впливає на дані сайту.

en: Dog
uk: Собака

en: Download as JSON
uk: Завантажити у JSON-форматі

en: Download backup codes
uk: Завантажити резервні коди

en: Download Debug Log
uk: Завантажити журнал налагодження

en: Download sample import file
uk: Завантажити приклад файлу імпорту

en: Download WordPress debug log file
uk: Завантажте файл журналу налагодження WordPress

note: translators: %s is the database table name.
en: Dump file for table %s not found.
uk: Файл дампа для таблиці %s не знайдено.

en: Dynamic Digit Captcha
uk: Формули

en: Dynamic Digits
uk: Динамічні цифри

en: Dynamic Shape Captcha
uk: Кольорові фігури

en: Dynamic Shapes
uk: Динамічні фігури

en: E-commerce software detected on this site. Enabling this option is strongly recommended.
uk: На цьому сайті виявлено програмне забезпечення для електронної комерції. Наполегливо рекомендуємо увімкнути цю опцію.

en: e.g. 173.245.48.0/20
uk: напр. 173.245.48.0/20

en: Each add-on is a turnkey extension: install in one click, configure in minutes, and gain a new layer of protection or speed without writing a line of code.
uk: Кожен аддон є готовим до використання розширенням: встановіть його одним клацанням миші, налаштуйте за лічені хвилини та отримайте новий рівень захисту або підвищення швидкості без написання жодного рядка коду.

en: Each method targets a specific bot weakness. Some privacy tools may trigger false positives.
uk: Кожен метод спрямований на певну вразливу точку бота. Деякі інструменти захисту конфіденційності можуть спричиняти помилкові спрацьовування.

en: Each plan includes a specific set of features and protection levels. Choose the one that matches your requirements.
uk: Кожен тарифний план містить певний набір функцій та рівнів захисту. Оберіть той, що відповідає вашим вимогам.

en: Eagle
uk: Орел

en: Early Init
uk: Рання ініціалізація

en: Early init
uk: Early Init

en: Early Init - before WordPress loads
uk: Early Init - до завантаження WordPress

en: Early Init - before WP loads
uk: Early Init - до завантаження WP

en: Early init - blocks before WP loads
uk: Early Init - блокування до завантаження WordPress

en: Early Init and MU modes drop blacklisted IPs at the first gate - no WordPress load, no overhead. This saves CPU time by skipping heavier logic for junk traffic before it reaches the main shield.
uk: Режими Early Init та MU відкидають IP з чорного списку на першому етапі - без завантаження WordPress, без накладних витрат. Це економить час ЦП, пропускаючи важку логіку для сміттєвого трафіку до того, як він досягне основного щита.

en: Early Init and MU plugin modes reject requests at the first gate: IPs on the blacklist (bots, malicious networks, previously blocked) are dropped before heavier logic runs. With Early Init, WordPress does not load at all - saving memory and CPU. The MU plugin filters before regular plugins and the theme. Only clean traffic proceeds; junk is dropped as early as possible.
uk: Режими Early Init і MU plugin відхиляють запити на самому початку: IP-адреси, що знаходяться в чорному списку (боти, шкідливі мережі, раніше заблоковані), відсіваються до запуску більш ресурсоємної логіки. У режимі Early Init WordPress взагалі не завантажується - це економить пам'ять і процесор. Плагін MU фільтрується перед звичайними плагінами та темою. Тільки чистий трафік проходить далі; сміття відкидається якомога раніше.

note: translators: %s: URL to Rules settings page
en: Early Init provides instant IP banning. Custom blacklists (IPv4/IPv6) can be uploaded in %s for any mode.
uk: Early Init забезпечує миттєвий бан IP. Чорні списки можна завантажити в %s.

en: Early Init provides instant IP bans. Custom IPv4/IPv6 lists can be uploaded in any mode - see %s.
uk: Early Init: миттєві бани IP. Списки IPv4/IPv6 - див. %s.

en: Early Init requires active BotBlocker PRO and the Early Init add-on. Open Add-ons page?
uk: Для роботи Early Init потрібна активна версія BotBlocker PRO та аддон Early Init. Відкрити сторінку "Аддони"?

en: Early Init requires Cloud API and the Early Init addon to be enabled.
uk: Early Init вимагає наявності Cloud API та увімкненого додатка Early Init.

en: Early Init requires the Early Init addon to be enabled. Please enable it on the Addons page.
uk: Для Early Init потрібно увімкнути аддон Early Init. Увімкніть його на сторінці Аддони.

en: Early Init Settings
uk: Налаштування Early Init

en: Early Init Status
uk: Статус Early Init

en: Early init: filtering before WordPress loads
uk: Early Init: фільтрація до завантаження WordPress

en: Early Initialization
uk: Early Init

en: Early initialization
uk: Early Init

en: Early initialization (pre-WordPress block)
uk: Early Init (до WordPress)

en: Early initialization - block before WordPress loads
uk: Early Init - до завантаження WP

en: Early initialization disabled. Enable it for earlier IP filtering.
uk: Early Init вимкнено. Увімкніть його для більш раннього фільтрування IP-адрес.

en: Early initialization disabled. Its functions are handled by the active MU plugin.
uk: Рання ініціалізація вимкнена: її функції виконує активний MU-плагін.

en: Early initialization enabled. IP blacklist and base rule filtering run before WordPress loads. MU mode is not required.
uk: Увімкнено ранню ініціалізацію: фільтрація за чорним списком IP-адрес та базовими правилами виконується до завантаження WordPress. Режим MU не потрібен.

en: Early initialization requires PRO license.
uk: Для ранньої ініціалізації потрібна ліцензія PRO.

en: Early Initialization runs BotBlocker before WordPress core loads.
uk: Рання ініціалізація запускає BotBlocker до завантаження ядра WordPress.

en: Early Initialization runs BotBlocker before WordPress core loads. Blocks malicious bots and unwanted traffic before they reach your site.
uk: Рання ініціалізація запускає BotBlocker до завантаження ядра WordPress. Блокує шкідливих ботів і небажаний трафік до того, як вони досягнуть вашого сайту.

en: Early Phase
uk: Рання фаза

en: Early Phase settings control how BotBlocker loads before WordPress fully initializes. Toggle Early Init and MU-plugin for earlier bot filtering at the earliest possible stage.
uk: Налаштування ранньої фази контролюють, як BotBlocker завантажується до повної ініціалізації WordPress. Увімкніть Early Init та MU-плагін для фільтрації ботів на якомога ранішому етапі.

en: Early Phase toggles
uk: Перемикачі ранньої фази

en: Early protection mode: blocks bad requests before WordPress loads
uk: Режим раннього захисту: блокує шкідливі запити ще до завантаження WordPress

en: Early protection: bad requests are rejected before WordPress loads
uk: Ранній захист: шкідливі запити відхиляються до завантаження WordPress

en: Early-init is enabled but required runtime files are missing, so pre-WordPress protection is not running. Reinstall the add-on or toggle Early-Init off and on to regenerate the files.
uk: Early-init увімкнено, але необхідні файли часу виконання відсутні, тому захист до WordPress не працює. Перевстановіть аддон або вимкніть та знову увімкніть Early-Init, щоб згенерувати файли.

en: Early-Init Protection Inactive
uk: Захист Early-Init неактивний

en: Easy scaling
uk: Легке масштабування

en: Easy to scale
uk: Легка масштабованість

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit ASN Rule
uk: Змінити правило ASN

en: Edit Generic Rule
uk: Редагувати загальне правило

en: Edit IPv4 Rule
uk: Змінити правило IPv4

en: Edit IPv6 Rule
uk: Змінити правило IPv6

en: Edit Path Rule
uk: Редагувати правило шляху

en: Edit Proxy Rule
uk: Редагувати правило проксі

en: Edit Trusted Bot
uk: Редагувати довіреного бота

en: Elapsed time
uk: Витрачений час

en: email
uk: електронна пошта

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email is required.
uk: Електронна пошта є обов’язковою.

en: Email notifications
uk: Email-повідомлення

en: Email sent successfully.
uk: Електронний лист успішно надіслано.

en: Emergency assistance (24h)
uk: Екстрена допомога (24 год)

en: Emergency help (24h)
uk: Екстрена допомога (24/7)

en: Emergency support (24-hour resolution time)
uk: Екстрена підтримка (24 години на вирішення)

en: Emergency support (24h)
uk: Екстрена підтримка (24 год)

en: Emoji
uk: Емодзі

en: Emoji Support
uk: Підтримка емодзі

en: Empty Accept-Language
uk: Порожній Accept-Language

en: Empty User-Agent
uk: Порожній User-Agent

en: Empty User-Agent blocking
uk: Блокування порожнього User-Agent

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable %s directive in X-Robots-Tag headers
uk: Включити директиву %s у заголовках X-Robots-Tag

en: Enable automatic background scans at regular intervals.
uk: Увімкніть автоматичне сканування у фоновому режимі з регулярною періодичністю.

en: Enable automatic truth-source checks at regular intervals.
uk: Увімкнути автоматичні перевірки джерела істини через регулярні проміжки часу.

en: Enable Basic Security Headers
uk: Увімкнути базові заголовки безпеки

en: Enable basic security headers
uk: Увімкнути базові заголовки безпеки

en: Enable Behavioral Analysis
uk: Увімкнути поведінковий аналіз

en: Enable BotBlocker Two-Factor Authentication for %s
uk: Увімкнути двофакторну автентифікацію BotBlocker для %s

en: Enable BotBlocker Two-Factor Authentication for enhanced security.
uk: Увімкнути двофакторну автентифікацію BotBlocker для підвищеної безпеки.

en: Enable caching for faster security checks. BotBlocker uses the available cache system.
uk: Увімкнути кешування для прискорення перевірок безпеки. BotBlocker використовуватиме доступну систему кешування.

en: Enable common protection headers: X-Frame-Options, X-Content-Type-Options, X-XSS-Protection, Referrer-Policy, and X-Permitted-Cross-Domain-Policies.
uk: Увімкнути поширені заголовки захисту: X-Frame-Options, X-Content-Type-Options, X-XSS-Protection, Referrer-Policy та X-Permitted-Cross-Domain-Policies.

en: Enable Content-Security-Policy
uk: Увімкнути Content-Security-Policy

en: Enable Cookie Alert
uk: Увімкнути сповіщення про cookie

en: Enable Early Init
uk: Увімкнути Early Init

en: Enable Early Init addon
uk: Увімкнути аддон Early Init

en: Enable empty User-Agent blocking
uk: Увімкнути блокування порожніх User-Agent

en: Enable HSTS Header
uk: Увімкнути заголовок HSTS

en: Enable HSTS header
uk: Увімкнути заголовок HSTS

en: Enable HTTP to HTTPS Redirect
uk: Увімкнути перенаправлення з HTTP на HTTPS

en: Enable HTTP to HTTPS Redirect (301)
uk: Увімкнути перенаправлення з HTTP на HTTPS (301)

en: Enable HTTPS Protocol Protection
uk: Увімкнути захист за протоколом HTTPS

en: Enable it first.
uk: Спочатку увімкніть його.

en: Enable JA3/JA4 TLS fingerprint analysis for bot detection. Requires fingerprint headers from web server.
uk: Увімкнути аналіз відбитків TLS JA3/JA4 для виявлення ботів. Потрібні заголовки відбитків від веб-сервера.

en: Enable JavaScript verification
uk: Увімкнути перевірку JavaScript

en: Enable Login Brute-Force Protection
uk: Увімкнути захист від атак brute-force під час входу

en: Enable Malware Scanner
uk: Увімкнути сканер шкідливого ПЗ

en: Enable malware scanner controls
uk: Увімкнути налаштування сканера шкідливих програм

en: Enable Memcached counters
uk: Увімкнути лічильники Memcached

en: Enable Mixed Content Auto-Fix
uk: Увімкнути автоматичне виправлення змішаного контенту

en: Enable MU plugin mode
uk: Увімкнути режим MU-плагіна

en: Enable Permissions-Policy
uk: Увімкнути Permissions-Policy

en: Enable PTR cache in database
uk: Увімкнути кеш PTR у базі даних

en: Enable Rate Limiting
uk: Увімкнути обмеження швидкості

en: Enable reCaptcha v3 protection
uk: Увімкнути захист reCaptcha v3

en: Enable Redis counters
uk: Увімкнути лічильники Redis

en: Enable Redis or Memcached
uk: Увімкнути Redis або Memcached

en: Enable remaining
uk: Увімкнути решту

en: Enable Reputation
uk: Увімкнути репутацію

en: Enable scheduled background scan
uk: Увімкнути заплановане фонове сканування

en: Enable Scheduled Scan
uk: Увімкнути заплановане сканування

en: Enable Security Headers
uk: Увімкнути заголовки безпеки

en: Enable security headers group
uk: Увімкнути групу заголовків безпеки

en: Enable the addon to start a scan.
uk: Увімкніть аддон, щоб розпочати сканування.

en: Enable the Core Rate Inspector first.
uk: Спочатку увімкніть Core Rate Inspector.

en: Enable the malware scanner and its settings. You can disable it to hide the scanner UI and prevent any scans, while keeping the settings intact for later use.
uk: Увімкніть сканер шкідливих програм та його налаштування. Ви можете вимкнути його, щоб приховати інтерфейс сканера та запобігти скануванню, зберігши при цьому налаштування для використання в майбутньому.

en: Enable the truth source comparator and its settings. Disable to hide the UI while preserving settings.
uk: Увімкніть компаратор джерела істини та його налаштування. Вимкніть, щоб приховати інтерфейс, зберігши налаштування.

en: Enable this option to display a simple cookie notice to your visitors.
uk: Увімкніть цю опцію, щоб показувати просте повідомлення про cookie відвідувачам.

en: Enable TLS Fingerprint Check
uk: Увімкнути перевірку відбитків TLS

en: Enable Truth Source Comparator
uk: Увімкнути компаратор джерела істини

en: Enable truth source comparator
uk: Увімкнути компаратор джерела істини

en: Enable Two-Factor Authentication
uk: Увімкнути двофакторну автентифікацію

en: Enable Two-Factor Authentication (2FA) for all administrator accounts. It adds an essential layer of security that stops 99% of automated credential stuffing and brute-force attacks from accessing your dashboard.
uk: Увімкнути двофакторну автентифікацію (2FA) для всіх облікових записів адміністраторів. Це додає важливий рівень безпеки, який зупиняє 99% автоматизованих атак підбору облікових даних та brute-force атак на доступ до вашої панелі керування.

en: Enable XML-RPC Tunnel
uk: Увімкнути тунель XML-RPC

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enabled (Explicit headers)
uk: Увімкнено (Явні заголовки)

en: Enabled (Recommended)
uk: Увімкнено (рекомендується)

en: Enforce IP / ASN Rules for Payment Callbacks
uk: Застосовувати правила IP / ASN до callback-запитів платіжних систем

en: Engine Parameter Checks
uk: Перевірка параметрів движка

en: Engine parameter checks
uk: Перевірка параметрів движка

en: English
uk: Англійська

en: Enhance speed, security and user experience with official BotBlocker add-ons.
uk: Підвищуйте швидкість, безпеку та зручність користувачів за допомогою офіційних аддонів BotBlocker.

en: Enter 6-digit code from app
uk: Введіть 6-значний код із додатка

en: Enter 6-digit code from app:
uk: Введіть 6-значний код із додатка:

en: Enter a 6-digit TOTP code
uk: Введіть 6-значний TOTP-код

en: Enter BotBlocker PRO key
uk: Введіть ключ BotBlocker PRO

en: Enter license key
uk: Введіть ліцензійний ключ

en: Enter Redis server authentication password if required. Leave empty if Redis server does not require authentication.
uk: Введіть пароль для автентифікації сервера Redis, якщо це потрібно. Залиште поле порожнім, якщо сервер Redis не вимагає автентифікації.

en: Enter single IP or CIDR (e.g. 198.51.100.0/24 or 2001:db8::/32).
uk: Введіть окрему IP-адресу або CIDR (наприклад, 198.51.100.0/24 або 2001\:db8::/32).

en: Enter the 6-digit code from the app:
uk: Введіть 6-значний код із додатка:

en: Enter the additional API endpoint URL for advanced security analytics and threat monitoring services.
uk: Введіть додаткову URL-адресу кінцевої точки API для розширеної аналітики безпеки та послуг моніторингу загроз.

en: Enter the additional API endpoint URL for advanced security analytics and threat monitoring services. This integration provides comprehensive security insights.
uk: Введіть додатковий URL-адресу кінцевої точки API для розширеної аналітики безпеки та моніторингу загроз. Ця інтеграція забезпечує всебічний огляд безпеки.

en: Enter the code to confirm login
uk: Введіть код для підтвердження входу

en: Enter the Memcached server port number. Standard port is 11211 for most Memcached installations.
uk: Введіть номер порту сервера Memcached. Стандартний порт для більшості інсталяцій Memcached - 11211.

en: Enter the network mask (e.g., 173.245.48.0/20)
uk: Введіть маску мережі (наприклад, 173.245.48.0/20)

en: Enter the Redis server port number. Standard port is 6379 for most Redis installations.
uk: Введіть номер порту сервера Redis. Стандартний порт для більшості інсталяцій Redis - 6379.

en: Enter your email
uk: Введіть email

en: Enter your Google reCaptcha v2 secret key. This private key is used to verify user responses on the server side and should be kept confidential.
uk: Введіть секретний ключ Google reCaptcha v2. Цей приватний ключ використовується для перевірки відповідей користувачів на стороні сервера і повинен зберігатися в таємниці.

en: Enter your Google reCaptcha v2 site and secret keys below.
uk: Введіть ключі Google reCaptcha v2 нижче.

en: Enter your Google reCaptcha v2 site key obtained from Google reCaptcha console. This key is used to display the Captcha challenge on your website forms.
uk: Введіть ключ сайту Google reCaptcha v2, отриманий з консолі Google reCaptcha. Цей ключ використовується для відображення завдання Captcha на формах вашого веб-сайту.

en: Enter your Google reCaptcha v3 secret key. This private key verifies user authenticity scores and determines bot likelihood for enhanced security.
uk: Введіть секретний ключ Google reCaptcha v3. Цей приватний ключ використовується для перевірки автентичності користувачів та визначення ймовірності наявності бота для підвищення безпеки.

en: Enter your name
uk: Введіть своє ім'я

en: Envato item page
uk: Сторінка товару Envato

en: Error & Access
uk: Помилки та доступ

en: Error &amp; Access
uk: Помилка &amp; Доступ

en: Error and Access Settings
uk: Налаштування помилок та доступу

en: Error applying profile
uk: Помилка застосування профілю

en: Error Code:
uk: Код помилки:

en: Error Logging
uk: Журнал помилок

en: Error:
uk: Помилка:

en: Errors
uk: Помилки

en: Essential for scheduled tasks and backups
uk: Необхідний для запланованих завдань і резервного копіювання

note: translators: %d: number of hours
en: Every %d hour | Every %d hours
uk[0]: Кожну %d годину
uk[1]: Кожні %d години
uk[2]: Кожні %d годин

note: translators: %d: number of minutes
en: Every %d min
uk: Кожні %d хв

note: translators: %d: number of seconds
en: Every %d s
uk: Кожні %d с

en: Every 5 Days
uk: Кожні 5 днів

en: Every 5 Minutes
uk: Кожні 5 хвилин

en: Every day
uk: Щодня

en: Example:
uk: Приклад:

en: Examples: Security Headers (HSTS, CSP, X-Frame), Hide Admin URL, Speed-up, Early Init, Anti-spam, Telegram alerts and more.
uk: Приклади: заголовки безпеки (HSTS, CSP, X-Frame), приховування URL-адреси адмін-панелі, прискорення роботи, раннє ініціалізування, захист від спаму, сповіщення в Telegram та багато іншого.

en: exclude payment callbacks to avoid blocking them -
uk: виключити колбеки платежів, щоб уникнути їх блокування -

en: Excluded Path Segments
uk: Недоступні ділянки шляху

en: Exclusions
uk: Винятки

en: Exec-Only Mode
uk: Режим лише виконання

en: Exec-only mode (PHP/JS/htaccess only)
uk: Режим лише виконання (тільки PHP/JS/htaccess)

en: Exit Setup
uk: Вийти з майстра налаштування

en: Expand all
uk: Розгорнути все

en: Expiration date/time for this rule
uk: Дата та час закінчення дії цього правила

en: Expired rules:
uk: Застарілі правила:

en: Expires
uk: Закінчується

en: Explore PRO
uk: Ознайомитися з PRO

en: Export
uk: Експорт

en: Export ASN rules to JSON
uk: Експорт правил ASN у формат JSON

en: Export CSV
uk: Експорт CSV

en: Export current settings and data.
uk: Експорт поточних налаштувань та даних.

en: Export data and settings
uk: Експорт даних та налаштувань

en: Export Excel
uk: Експорт Excel

en: Export paths to JSON
uk: Експорт шляхів у формат JSON

en: Export proxies to JSON
uk: Експорт проксі у JSON

en: Export rules to JSON
uk: Експорт правил у JSON

en: Export rules to JSON - backup, save, download
uk: Експорт правил у JSON

en: Export white bots to JSON
uk: Експорт білих ботів у JSON

en: Extended Captcha Check
uk: Розширена перевірка CAPTCHA

en: Extended heuristic and behavioral rules
uk: Розширені евристичні та поведінкові правила

en: Extends mixed content fixing to WordPress admin pages. Enable this if you see mixed content warnings in the admin area.
uk: Розширює виправлення змішаного вмісту на сторінки адміністративної панелі WordPress. Увімкніть цю опцію, якщо в адміністративній панелі з’являються попередження про змішаний вміст.

en: Extension Missing
uk: Відсутнє розширення

en: External caching systems (Redis, Memcached) will also be cleared.
uk: Зовнішні системи кешування (Redis, Memcached) також будуть очищені.

en: Extra Connection Types
uk: Додаткові типи підключень

en: Extra files (e.g. Pro build). Not verified - review optional.
uk: Додаткові файли (наприклад, збірка Pro). Не перевірено - перегляд за бажанням.

en: Extra Logging
uk: Додаткове ведення журналу

en: Extra modules
uk: Додаткові модулі

en: Extra Options
uk: Додаткові опції

en: Extract and store visitor browser name and version from User-Agent header.
uk: Витягування та збереження назви та версії браузера відвідувача з заголовка User-Agent.

en: Extract and store visitor device category (PC, Phone, Tablet, TV, Box) from User-Agent header.
uk: Витягування та збереження категорії пристрою відвідувача (ПК, телефон, планшет, телевізор, приставка) з заголовка User-Agent.

en: Extract and store visitor operating system from User-Agent header.
uk: Витягування та збереження операційної системи відвідувача з заголовка User-Agent.

en: Failed Attempt Time Window (seconds)
uk: Вікно часу невдалих спроб (сек)

en: Failed Attempt Time Window (seconds):
uk: Вікно часу невдалих спроб (секунди):

en: Failed attempts allowed before blocking the IP.
uk: Невдалих спроб перед блокуванням IP-адреси.

en: Failed Attempts Before Blocking
uk: Невдалих спроб до блокування

en: Failed Attempts Before Blocking:
uk: Кількість спроб до блокування:

en: Failed backup:
uk: Помилка під час створення резервної копії:

en: Failed import:
uk: Імпорт не вдався:

note: translators: %s: comma-separated list of add-on names that failed to update.
en: Failed to auto-update add-on(s): %s. Please retry from the Add-ons page.
uk: Не вдалося автооновити аддон(и): %s.

en: Failed to backup existing add-on.
uk: Не вдалося створити резервну копію існуючого аддона.

en: Failed to backup the existing add-on.
uk: Не вдалося створити резервну копію існуючого додатка.

en: Failed to cancel scan.
uk: Не вдалося скасувати сканування.

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: Failed to clear %s rules.
uk: Не вдалося очистити правила %s.

en: Failed to clear ASN rules.
uk: Не вдалося очистити ASN-правила.

en: Failed to clear ASN rules:
uk: Не вдалося очистити правила ASN:

en: Failed to clear IPv4 rules:
uk: Не вдалося очистити правила IPv4:

en: Failed to clear IPv6 rules:
uk: Не вдалося очистити правила IPv6:

en: Failed to clear log file.
uk: Не вдалося очистити файл журналу.

en: Failed to clear object cache.
uk: Не вдалося очистити кеш об’єктів.

en: Failed to clear paths.
uk: Не вдалося очистити шляхи.

en: Failed to clear paths:
uk: Не вдалося очистити шляхи:

en: Failed to clear proxies.
uk: Не вдалося очистити проксі.

en: Failed to clear proxies:
uk: Не вдалося очистити проксі:

en: Failed to clear rules.
uk: Не вдалося очистити правила.

en: Failed to clear rules:
uk: Не вдалося очистити правила:

en: Failed to clear TLS fingerprints:
uk: Не вдалося очистити відбитки TLS:

en: Failed to clear transients.
uk: Не вдалося очистити транзиєнти.

en: Failed to clear visitors data.
uk: Не вдалося очистити дані про відвідувачів.

en: Failed to clear white bots.
uk: Не вдалося очистити білих ботів.

en: Failed to clear white bots:
uk: Не вдалося видалити білих ботів:

en: Failed to configure Early Init. Check filesystem permissions and try again, or set up Early Init manually.
uk: Не вдалося налаштувати Early Init. Перевірте права файлової системи та повторіть спробу або налаштуйте Early Init вручну.

en: Failed to connect to Cloud API. Try again later.
uk: Не вдалося підключитися до Cloud API. Спробуйте пізніше.

en: Failed to copy:
uk: Не вдалося скопіювати:

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: Failed to create %s rule.
uk: Не вдалося створити правило %s.

en: Failed to create a temporary add-on folder.
uk: Не вдалося створити тимчасову папку додатка.

en: Failed to create ASN rule.
uk: Не вдалося створити ASN-правило.

en: Failed to create ASN rule:
uk: Не вдалося створити правило ASN:

en: Failed to create backup file.
uk: Не вдалося створити файл бекапу.

en: Failed to create IPv4 rule:
uk: Не вдалося створити правило IPv4:

en: Failed to create IPv6 rule:
uk: Не вдалося створити правило IPv6:

en: Failed to create path.
uk: Не вдалося створити шлях.

en: Failed to create path:
uk: Не вдалося створити шлях:

en: Failed to create proxy.
uk: Не вдалося створити проксі.

en: Failed to create proxy:
uk: Не вдалося створити проксі:

en: Failed to create rule.
uk: Не вдалося створити правило.

en: Failed to create rule:
uk: Не вдалося створити правило:

en: Failed to create salt file.
uk: Не вдалося створити файл солі.

en: Failed to create temporary add-on directory.
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог додатків.

en: Failed to create white bot.
uk: Не вдалося створити білого бота.

en: Failed to create white bot:
uk: Не вдалося створити білого бота:

en: Failed to create ZIP archive.
uk: Не вдалося створити ZIP-архів.

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: Failed to delete %s rule.
uk: Не вдалося видалити правило %s.

en: Failed to delete ASN rule.
uk: Не вдалося видалити ASN-правило.

en: Failed to delete path.
uk: Не вдалося видалити шлях.

en: Failed to delete proxy.
uk: Не вдалося видалити проксі.

en: Failed to delete rule.
uk: Не вдалося видалити правило.

en: Failed to delete white bot.
uk: Не вдалося видалити білого бота.

en: Failed to download the add-on package.
uk: Не вдалося завантажити аддон.

en: Failed to export ASN rules:
uk: Не вдалося експортувати правила ASN:

en: Failed to export IPv4 rules:
uk: Не вдалося експортувати правила IPv4:

en: Failed to export IPv6 rules:
uk: Не вдалося експортувати правила IPv6:

en: Failed to export paths:
uk: Не вдалося експортувати шляхи:

en: Failed to export proxies:
uk: Не вдалося експортувати проксі:

en: Failed to export rules:
uk: Не вдалося експортувати правила:

en: Failed to export white bots:
uk: Не вдалося експортувати білих ботів:

en: Failed to flush rewrite rules.
uk: Не вдалося очистити правила перезапису.

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: Failed to generate %s rules file from database.
uk: Не вдалося згенерувати файл правил %s із бази даних.

en: Failed to generate ASN rules file.
uk: Не вдалося створити файл ASN-правил.

en: Failed to generate LLM file from database.
uk: Не вдалося створити файл LLM на основі даних із бази даних.

en: Failed to generate paths file from database.
uk: Не вдалося створити файл шляхів із бази даних.

en: Failed to generate rules file from database.
uk: Не вдалося згенерувати файл правил із бази даних.

en: Failed to generate search_engines file from database.
uk: Не вдалося створити файл search_engines із бази даних.

en: Failed to get log file.
uk: Не вдалося отримати файл журналу.

en: Failed to import
uk: Не вдалося імпортувати

en: Failed to import ASN rules:
uk: Не вдалося імпортувати правила ASN:

en: Failed to import IPv4 blacklist:
uk: Не вдалося імпортувати чорний список IPv4:

en: Failed to import IPv4 rules:
uk: Не вдалося імпортувати правила IPv4:

en: Failed to import IPv4 whitelist:
uk: Не вдалося імпортувати білий список IPv4:

en: Failed to import IPv6 blacklist:
uk: Не вдалося імпортувати чорний список IPv6:

en: Failed to import IPv6 rules:
uk: Не вдалося імпортувати правила IPv6:

en: Failed to import IPv6 whitelist:
uk: Не вдалося імпортувати білий список IPv6:

en: Failed to import paths:
uk: Не вдалося імпортувати шляхи:

en: Failed to import proxies:
uk: Не вдалося імпортувати проксі:

en: Failed to import rules:
uk: Не вдалося імпортувати правила:

en: Failed to import TLS fingerprints:
uk: Не вдалося імпортувати відбитки TLS:

en: Failed to import white bots:
uk: Не вдалося імпортувати білих ботів:

en: Failed to initialize filesystem.
uk: Не вдалося ініціалізувати файлову систему.

note: translators: %s is the table name.
en: Failed to insert row into %s.
uk: Не вдалося вставити рядок у %s.

en: Failed to install add-on package.
uk: Не вдалося встановити аддон.

en: Failed to install MU plugin. Check filesystem permissions.
uk: Не вдалося встановити плагін MU. Перевірте права доступу до файлової системи.

en: Failed to install the add-on package.
uk: Не вдалося встановити аддон.

en: Failed to load ASN details:
uk: Не вдалося завантажити дані ASN:

en: Failed to load IPv4 rule details:
uk: Не вдалося завантажити дані про правила IPv4:

en: Failed to load IPv6 rule details:
uk: Не вдалося завантажити дані про правила IPv6:

en: Failed to load path details:
uk: Не вдалося завантажити інформацію про шлях:

en: Failed to load proxy details:
uk: Не вдалося завантажити дані проксі:

en: Failed to load rule details:
uk: Не вдалося завантажити інформацію про правило:

en: Failed to load saved countries.
uk: Не вдалося завантажити збережені країни.

en: Failed to load white bot details:
uk: Не вдалося завантажити інформацію про білого бота:

en: Failed to load:
uk: Не вдалося завантажити:

en: Failed to open ZIP archive.
uk: Не вдалося відкрити архів ZIP.

note: translators: %s is the database table name.
en: Failed to read dump file for table %s.
uk: Не вдалося прочитати файл дампа для таблиці %s.

en: Failed to refresh BotBlocker PRO information.
uk: Не вдалося оновити інформацію про BotBlocker PRO.

en: Failed to refresh Cloud API
uk: Не вдалося оновити Cloud API.

en: Failed to reinstall database:
uk: Не вдалося перевстановити базу даних:

en: Failed to render proxy file.
uk: Не вдалося відобразити файл-проксі.

en: Failed to retrieve API key. Try again later.
uk: Не вдалося отримати ключ API. Спробуйте ще раз пізніше.

en: Failed to save country list.
uk: Не вдалося зберегти список країн.

en: Failed to scan extraction directory.
uk: Не вдалося просканувати каталог розпакування.

en: Failed to schedule ASN database update.
uk: Не вдалося запланувати оновлення бази даних ASN.

en: Failed to send activation. Try again later.
uk: Не вдалося надіслати активцію. Спробуйте ще раз пізніше.

en: Failed to send email.
uk: Не вдалося надіслати електронного листа.

en: Failed to start scan.
uk: Не вдалося розпочати сканування.

en: Failed to start scan. Please try again.
uk: Не вдалося розпочати сканування. Повторіть спробу.

en: Failed to sync TLS fingerprints:
uk: Не вдалося синхронізувати відбитки TLS:

en: Failed to toggle ASN rule.
uk: Не вдалося переключити ASN-правило.

en: Failed to toggle path.
uk: Не вдалося змінити шлях.

en: Failed to toggle white bot.
uk: Не вдалося перемкнути білого бота.

en: Failed to unpack the add-on package.
uk: Не вдалося розпакувати аддон.

note: translators: %s is the IP version label (IPv4 or IPv6).
en: Failed to update %s rule.
uk: Не вдалося оновити правило %s.

en: Failed to update ASN rule.
uk: Не вдалося оновити ASN-правило.

en: Failed to update ASN rule:
uk: Не вдалося оновити правило ASN:

en: Failed to update IPv4 rule:
uk: Не вдалося оновити правило IPv4:

en: Failed to update IPv6 rule:
uk: Не вдалося оновити правило IPv6:

en: Failed to update path.
uk: Не вдалося оновити шлях.

en: Failed to update path:
uk: Не вдалося оновити шлях:

en: Failed to update proxies:
uk: Не вдалося оновити проксі-сервери:

en: Failed to update proxy.
uk: Не вдалося оновити проксі.

en: Failed to update proxy:
uk: Не вдалося оновити проксі:

en: Failed to update rule.
uk: Не вдалося оновити правило.

en: Failed to update rule:
uk: Не вдалося оновити правило:

en: Failed to update white bot.
uk: Не вдалося оновити білого бота.

en: Failed to update white bot:
uk: Не вдалося оновити білого бота:

en: Failed to update:
uk: Не вдалося оновити:

en: Failed to write to wp-config.php. Check filesystem permissions.
uk: Не вдалося записати дані у файл wp-config.php. Перевірте права доступу до файлової системи.

en: Fake bots
uk: Підроблені боти

en: Fake Referer
uk: Підроблений реферер

en: Fallback check every 15 minutes
uk: Резервна перевірка кожні 15 хвилин

en: FAQ
uk: Часті запитання

en: Feature
uk: Можливості

en: Features
uk: Функції

en: Fetch API key from cloud
uk: Отримати API-ключ із хмари

en: Fetch key from cloud
uk: Отримати ключ із хмари

note: translators: %s is the field name translators: %s is the name of the required field.
en: Field '%s' is required.
uk: Поле “%s” є обов’язковим.

en: File
uk: Файл

en: File modifications are disabled for this WordPress installation.
uk: Модифікація файлів вимкнена для цієї установки WordPress.

en: File modifications are disabled.
uk: Змінювати файли заборонено.

en: files
uk: файли

en: Files larger than this will be skipped.
uk: Файли, більші за це значення, будуть пропущені.

en: Filesystem API is not available.
uk: API файлової системи недоступне.

en: Find addon…
uk: Знайти аддон…

en: Find any setting or action…
uk: Знайти будь-який параметр або дію…

en: Find any setting or action… (or just start typing)
uk: Знайти будь-який параметр або дію… (або просто почніть вводити)

en: Find integration…
uk: Знайти інтеграцію…

note: / SidebarNav - Shared vertical sidebar navigation (snav) used by Settings, Integrations, and Tools pages. Renders a collapsible sidebar nav with grouped items, search filter, and mobile toggle. Usage: SidebarNav::make() ->withGroups( $data->nav_groups ) ->withAriaLabel( __( 'Settings sections', 'bot
en: Find setting…
uk: Знайти параметр…

en: Find the shape:
uk: Знайдіть форму:

en: Find tool…
uk: Знайти інструмент…

en: finding
uk: знахідка

en: findings
uk: знахідки

en: Findings you chose to ignore. They no longer count as issues. Restore one to bring it back into the scan results.
uk: Знахідки, які ви вирішили ігнорувати. Вони більше не враховуються як проблеми. Відновіть одну, щоб повернути її в результати сканування.

en: Findings:
uk: Знахідки:

en: Fine-tune algorithms
uk: Налаштувати алгоритми

en: Fine-tune every protection option in the full setup wizard.
uk: Налаштуйте кожен параметр захисту в повному майстрі.

en: Fine-tune Rules
uk: Налаштувати правила

en: Fingerprint data is required for import.
uk: Для імпорту потрібні дані відбитків.

en: Fingerprint Database
uk: База даних відбитків

en: Fingerprint Sticky Block
uk: Блокування за постійним відбитком

en: Fix Manually
uk: Виправити вручну

en: Fixes 404 errors after permalink structure changes.
uk: Виправлення помилок 404 після зміни структури постійних посилань.

en: Flag visitors whose browser language doesn&#39;t match their GeoIP location. May affect travelers and VPN users.
uk: Позначайте відвідувачів, мова браузера яких не відповідає їхньому GeoIP. Це може стосуватися мандрівників та користувачів VPN.

en: Flat
uk: Плоский

en: Floor %
uk: Мінімальний %

en: Flush
uk: Очистити

en: Flush rewrite rules - URLs, permalinks, refresh
uk: Скинути правила перезапису

en: Follow symbolic links when scanning directories.
uk: Під час сканування каталогів слід враховувати символічні посилання.

en: Follow Symlinks
uk: Слідувати символічним посиланням

en: Follow symlinks
uk: Перейти за посиланнями

en: Follow the link:
uk: Перейдіть за посиланням:

en: For important security notifications and special offers.
uk: Для важливих сповіщень безпеки та спеціальних пропозицій.

en: For payment issues, see our
uk: З питань оплати звертайтеся

en: Forbidden.
uk: Заборонено.

en: Force Cloud Validation
uk: Примусова хмарна перевірка

en: Force Fresh Download
uk: Примусово завантажити свіжу версію

en: Force Verification for All
uk: Обов’язкова перевірка для всіх

en: Free
uk: Безкоштовно

en: Free vs BotBlocker PRO
uk: Безкоштовна версія проти BotBlocker PRO

en: Free vs PRO
uk: Безкоштовна версія проти PRO

en: from
uk: від

en: Frontend Mode (Check frontend only)
uk: Режим фронтенду (лише перевірка фронтенду)

en: Frontend only mode
uk: Режим тільки для фронтенду

en: Full
uk: Повний

en: Full events report
uk: Повний звіт подій

en: Full log
uk: Весь журнал

en: Full Log
uk: Повний журнал

en: Full mode
uk: Повний режим

en: Full Mode (Check all requests)
uk: Повний режим (перевірка всіх запитів)

en: Full Mode: Inspect all requests (frontend, admin, API, AJAX, cron). Frontend Mode: Inspect public-facing requests only.
uk: Повний режим: Перевіряйте всі запити (фронтенд, адмін, API, AJAX, cron). Режим фронтенду: Перевірка лише публічних запитів.

en: Full profile function is not available.
uk: Повна функціональність профілю недоступна.

en: Full profile requires Cloud API connection to be active.
uk: Для повного захисту необхідне активне підключення до Cloud API.

en: Full Protection
uk: Повний захист

en: Full protection
uk: Повний захист

en: Full Protection Active
uk: Повний захист активний

en: Full protection checklist, PRO and request processing chain
uk: Повний контрольний список захисту, PRO та ланцюжок обробки запитів

en: Full protection requires PRO license.
uk: Для повного захисту потрібна ліцензія PRO.

en: Full Protection requires PRO license. Please upgrade to PRO first.
uk: Для повного захисту потрібна ліцензія PRO. Будь ласка, спочатку перейдіть на версію PRO.

en: Full report
uk: Повний звіт

en: Full Setup Wizard
uk: Майстер повного налаштування

en: Fully disable BotBlocker
uk: Повністю вимкнути BotBlocker

en: GD library is not enabled on this server. Image Captcha (mode 2) and Color Buttons (mode 1) will not work and will fall back to another mode.
uk: Бібліотека GD не увімкнена на цьому сервері. Captcha із зображенням (режим 2) та кольорові кнопки (режим 1) не працюватимуть і переключаться на інший режим.

en: GD library not available. Captcha mode was adjusted to a compatible mode.
uk: Бібліотека GD недоступна. Режим Captcha було скориговано на сумісний режим.

en: GD not enabled
uk: GD не ввімкнено

en: GDPR Cookies
uk: Файли cookie GDPR

en: General
uk: Основні

en: General Rules
uk: Загальні правила

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Generated by BotBlocker Security
uk: Згенеровано BotBlocker Security

en: GEO
uk: ГЕО

en: GEO / ASN:
uk: ГЕО / ASN:

en: Geo Data
uk: Геодані

en: Geo IP / Language Mismatch
uk: Невідповідність Geo IP та мови

en: Geo IP / Language mismatch filtering
uk: Фільтрація за невідповідністю Geo IP / мови

en: GeoIP Language mismatch
uk: Невідповідність мови GeoIP

en: Geolocation Database:
uk: База даних геолокації:

en: Get API key from cloud - token, license, activate
uk: Отримати API-ключ із хмари

en: Get BotBlocker PRO
uk: Придбати BotBlocker PRO

en: Get cloud-powered threat detection, real-time blocking, and enterprise-grade security features.
uk: Хмарне виявлення загроз, блокування в реальному часі.

en: GET parameter referrer check
uk: Перевірка реферера в параметрі GET

en: Get PRO
uk: Отримати PRO

en: Get security updates and offers by email
uk: Отримуйте оновлення та поради з безпеки електронною поштою

en: GLOBUS.studio / BotBlocker API
uk: GLOBUS.studio / API BotBlocker

en: GMT and Time Zone
uk: GMT та часовий пояс

en: GMT Offset for Reports
uk: Зміщення GMT для звітів

en: GMT Offset for Reports:
uk: Зміна часового поясу GMT для звітів:

en: Go to Add-ons
uk: Перейти до додатків

en: Go to BotBlocker Dashboard
uk: Перейти до панелі керування BotBlocker

en: Go to Dashboard
uk: Перейти до панелі керування

en: Go to Settings
uk: Перейти до налаштувань

en: Go to website
uk: Перейти на сайт

en: Google Analytics ID
uk: Ідентифікатор Google Analytics

en: Google Authenticator Setup Guide
uk: Посібник з налаштування Google Authenticator

en: Google domains auto-added to CSP.
uk: Домени Google автоматично додаються до CSP.

en: Google reCaptcha v2 displays interactive puzzles to verify human users before form submission or page access.
uk: Google reCaptcha v2 відображає інтерактивні головоломки для перевірки, чи користувач є людиною, перед відправленням форми або доступом до сторінки.

note: translators: %s: URL to Integrations settings page
en: Google reCaptcha v2/v3 is also supported. Configure keys in %s.
uk: Також підтримується Google reCaptcha v2/v3. Налаштуйте ключі в %s.

en: Google reCaptcha v2/v3 is also supported. Key configuration is in %s.
uk: Google reCaptcha v2/v3 також підтримується. Конфігурація ключів знаходиться в %s.

en: Google reCaptcha v3 analyzes user behavior to generate risk scores and block bots invisibly, without interrupting users.
uk: Google reCaptcha v3 аналізує поведінку користувачів, обчислює показники ризику та блокує ботів непомітно, не заважаючи користувачам.

en: Granular rules for IPs, ASNs, countries, paths, and headers
uk: Деталізовані правила для IP, ASN, країн, шляхів та заголовків

en: Gray
uk: Сірий

en: Green
uk: Зелений

en: Guest
uk: Гість

en: Guided Setup
uk: Кероване налаштування

en: Hardening WordPress
uk: Посилення безпеки WordPress

en: Hardens the verification cycle against server-side interference (DDoS protection, WAF, CDN, rate-limiters). Adds response signing, circuit breaker, and transport hardening. Disable if your hosting environment interferes with these protections.
uk: Посилює захист процесу перевірки від втручання на стороні сервера (DDoS-захист, WAF, CDN, обмежувачі швидкості запитів). Додає підпис відповідей, механізм аварійного відключення (circuit breaker) та додаткові заходи захисту передачі даних. Вимкніть цю функцію, якщо ваше хостинг-середовище конфліктує з цими механізмами захисту.

en: Header Configuration
uk: Конфігурація заголовків

en: Header Settings
uk: Налаштування заголовків

en: Headers
uk: Заголовки

en: Headers for Search Engines
uk: Заголовки для пошукових систем

en: Heads up - please back up before upgrade!
uk: Увага - зробіть бекап перед оновленням!

en: Health Status
uk: Стан системи

en: Helps resolve 404 errors after changing the permalink structure
uk: Допомагає усунути помилки 404 після зміни структури постійних посилань.

en: Hexagon
uk: Шестикутник

en: Hide Admin
uk: Приховати адмінку

en: Hide admin login URL
uk: Приховати URL-адресу адмінки

en: Hide Admin Settings
uk: Налаштування приховування адмінки

en: Hide admin URL - custom login page
uk: Приховати URL адмінки

en: Hide login URL & admin path
uk: Приховати URL входу та шлях адмінки

en: Hide Login URL + add-ons
uk: Приховати URL-адресу входу + аддони

en: Hide WordPress Version
uk: Приховати версію WordPress

en: Hide wp-login + addons
uk: Приховати wp-login + додатки

en: Hide wp-login and stop login abuse (optional add-on)
uk: Приховує wp-login та запобігає зловживанням під час входу в систему (опціональний аддон)

en: High-performance distributed cache system.
uk: Високопродуктивна розподілена система кешування

en: High-performance distributed caching system.
uk: Високопродуктивна розподілена система кешування.

en: High:
uk: Високий:

en: Hire a developer
uk: Найняти розробника

en: Hire Developers
uk: Найняти розробників

en: hits
uk: хіти

[ctx: statistics label]
en: Hits
uk: Звернення

en: Hits Per User
uk: Запитів на одного користувача

en: Hold Button
uk: Утримуйте кнопку

en: Hold Button Captcha
uk: CAPTCHA з утриманням кнопки

en: Hold the button and release in the green zone
uk: Утримуйте кнопку та відпустіть її в зеленій зоні

en: Home Page
uk: Головна сторінка

en: Home URL
uk: URL домашньої сторінки

en: Home URL:
uk: URL головної сторінки:

en: homepage
uk: домашня сторінка

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Homepage Access
uk: Доступ до головної сторінки

en: Hook
uk: Хук

en: hook. Independent of WP Cron.
uk: хук. Незалежно від WP Cron.

en: Horse
uk: Кінь

en: Hosting and system requirements
uk: Вимоги до хостингу та системи

en: Hosting Provider IPs
uk: IP-адреси хостинг-провайдерів

en: Hourly visitors chart
uk: Погодинний графік відвідувачів

en: Hours of inactivity before reputation tier cools down by 1 level. (Default: 16)
uk: Години бездіяльності перед тим, як рівень репутації знизиться на 1 рівень. (За замовчуванням: 16)

en: Hours of inactivity before subnet reputation tier cools down by 1 level. (Default: 4)
uk: Години бездіяльності перед тим, як рівень репутації підмережі знизиться на 1 рівень. (За замовчуванням: 4)

en: How BotBlocker Detects Browser Version, OS, and Device Type
uk: Як BotBlocker визначає версію браузера, ОС та тип пристрою

en: How far back (in minutes) to evaluate a visitor's activity patterns. (Default: 10)
uk: На скільки хвилин назад оцінювати шаблони активності відвідувача. (За замовчуванням: 10)

en: How far back in time (in minutes) we look to evaluate a visitor's activity patterns. For example, a 10-minute window means we inspect request patterns over the last 10 minutes. (Default: 10)
uk: На скільки хвилин назад ми дивимося, щоб оцінити шаблони активності відвідувача. Наприклад, вікно в 10 хвилин означає, що ми аналізуємо шаблони запитів за останні 10 хвилин. (За замовчуванням: 10)

en: How long (in seconds) an IP remains blocked after triggering the block threshold. (Default: 900)
uk: Скільки секунд IP-адреса залишається заблокованою після перевищення порогу блокування. (За замовчуванням: 900)

en: How long (in seconds) an IP remains temporarily blocked in the database after triggering the behavior block threshold. (Default: 900)
uk: Скільки секунд IP-адреса тимчасово блокується в базі даних після перевищення порогу блокування поведінки. (За замовчуванням: 900)

en: How long the IP stays blocked after exceeding the rate limit. Default: 600 (10 minutes).
uk: Як довго IP-адреса залишається заблокованою після перевищення ліміту швидкості. За замовчуванням: 600 (10 хвилин).

en: How long the verification cookie remains valid.
uk: Як довго зберігається файл cookie для перевірки.

en: How long to block a visitor before allowing a retry.
uk: Як довго блокувати відвідувача, перш ніж дозволити повторну спробу.

en: How long to cache DNS lookup results.
uk: Як довго зберігати в кеші результати перевірки DNS.

en: How long to cache the interface (in seconds).
uk: Скільки часу кешувати інтерфейс (у секундах).

en: How long to keep allow-rules for verified bots before they expire.
uk: Як довго зберігати правила дозволу для перевірених ботів до закінчення їхнього терміну дії.

en: How many days a /24 subnet reputation is remembered. (Default: 2)
uk: Скільки днів зберігається репутація підмережі /24. (За замовчуванням: 2)

en: How many days a suspicious IP's reputation is remembered. (Default: 7)
uk: Скільки днів зберігається репутація підозрілої IP-адреси. (За замовчуванням: 7)

en: How many days to keep raw visitor log data before automatic cleanup.
uk: Скільки днів зберігати необроблені дані журналу відвідувачів перед автоматичним очищенням.

en: How many days we remember a suspicious IP's reputation. After this time without new activity, their history is completely deleted and their tier resets to 0. (Default: 7)
uk: Скільки днів ми пам'ятаємо репутацію підозрілої IP-адреси. Після цього часу без нової активності їх історія повністю видаляється, а рівень скидається до 0. (За замовчуванням: 7)

en: How many days we remember the reputation history for a /24 subnet (a block of 256 neighboring IPs) before resetting it. (Default: 2)
uk: Скільки днів ми пам'ятаємо історію репутації для підмережі /24 (блоку з 256 сусідніх IP-адрес) перед скиданням. (За замовчуванням: 2)

en: How many hours of inactivity must pass before a suspicious /24 subnet's reputation tier cools down (decays) by 1 level. (Default: 4)
uk: Скільки годин бездіяльності має пройти, перш ніж рівень репутації підозрілої підмережі /24 знизиться (зменшиться) на 1 рівень. (За замовчуванням: 4)

en: How many hours of inactivity must pass before a suspicious IP's reputation tier cools down (decays) by 1 level. For example, if set to 16, a Tier 5 IP that is quiet for 32 hours drops to Tier 3. (Default: 16)
uk: Скільки годин бездіяльності має пройти, перш ніж рівень репутації підозрілої IP-адреси знизиться (зменшиться) на 1 рівень. Наприклад, якщо встановлено 16, IP-адреса рівня 5, яка мовчить протягом 32 годин, опускається до рівня 3. (За замовчуванням: 16)

en: How often to receive status reports.
uk: Як часто отримувати звіти про стан.

en: How Should We Verify Suspicious Visitors?
uk: Як перевіряти підозрілих відвідувачів?

en: How to verify suspicious visitors?
uk: Як перевіряти підозрілих відвідувачів?

en: hr
uk: год

en: HTTP Accept
uk: HTTP-доступ

en: HTTP Codes
uk: HTTP-коди

en: HTTP Header
uk: HTTP-заголовок

en: HTTP header for forwarding the real IP
uk: HTTP-заголовок для отримання реальної IP-адреси

en: HTTP header name for JA3 fingerprint. Default: X-TLS-JA3. Cloudflare sends Cf-JA3-Fingerprint automatically.
uk: Назва HTTP-заголовка для відбитка JA3. За замовчуванням: X-TLS-JA3. Cloudflare автоматично надсилає Cf-JA3-Fingerprint.

en: HTTP header name for JA4 fingerprint. Default: X-TLS-JA4.
uk: Назва HTTP-заголовка для відбитка JA4. За замовчуванням: X-TLS-JA4.

en: HTTP proxy
uk: HTTP-проксі

en: HTTP response code returned for blocked requests.
uk: Код відповіді HTTP, що повертається для заблокованих запитів.

en: HTTP response code returned for verification test requests.
uk: Код відповіді HTTP, що повертається для тестових запитів перевірки.

en: HTTP/1.0 Protocol
uk: Протокол HTTP/1.0

en: HTTP/1.0 users
uk: Користувачі HTTP/1.0

en: HTTPS Detection
uk: Визначення HTTPS

en: HTTPS enforcement - redirect, mixed content fixer
uk: Примусовий HTTPS

en: HTTPS Protocol
uk: Протокол HTTPS

en: HTTPS Protocol Documentation
uk: Документація щодо протоколу HTTPS

en: HTTPS Redirect
uk: Перенаправлення за протоколом HTTPS

en: HTTPS Settings
uk: Налаштування HTTPS

en: I'm not a robot
uk: Я не робот.

en: Icons designed by
uk: Іконки розроблені

en: Icons:
uk: Іконки:

en: ID is required for deletion.
uk: Для видалення потрібен ідентифікатор.

en: Ideal for testing
uk: Ідеально для тестування

en: Identify configuration issues, check software versions, and verify your site runs smoothly.
uk: Виявіть проблеми з конфігурацією, перевірте версії програмного забезпечення та переконайтеся, що ваш сайт працює без збоїв.

en: If a scheduled task is missed (WP Cron unstable), BotBlocker will detect and reschedule it on the next check.
uk: Якщо заплановане завдання пропущено (WP Cron нестабільний), BotBlocker виявить і перенесе його під час наступної перевірки.

en: If a visitor's behavior score (0–100) reaches this threshold, a Captcha challenge is shown. Lower values = stricter. (Default: 50)
uk: Якщо оцінка поведінки відвідувача (0–100) досягає цього порогу, показується Captcha. Нижчі значення = суворіше. (За замовчуванням: 50)

en: If a visitor's behavior score (from 0 to 100) reaches this threshold, they are blocked immediately. This should be set higher than the Captcha threshold. Lower values make protection stricter. (Default: 75)
uk: Якщо оцінка поведінки відвідувача (від 0 до 100) досягає цього порогу, вони негайно блокуються. Це значення має бути вищим за поріг Captcha. Нижчі значення роблять захист суворішим. (За замовчуванням: 75)

en: If a visitor's behavior score (from 0 to 100) reaches this threshold, we display a Captcha challenge before letting them proceed. Lower values make protection stricter. (Default: 50)
uk: Якщо оцінка поведінки відвідувача (від 0 до 100) досягає цього порогу, ми показуємо Captcha перед тим, як дозволити їм продовжити. Нижчі значення роблять захист суворішим. (За замовчуванням: 50)

en: If a visitor's behavior score reaches this threshold, they are blocked immediately. Must be higher than Captcha threshold. (Default: 75)
uk: Якщо оцінка поведінки відвідувача досягає цього порогу, вони негайно блокуються. Має бути вищим за поріг Captcha. (За замовчуванням: 75)

en: If WP-Cron is unreliable, set up a system cron job using the commands below.
uk: Якщо WP-Cron працює ненадійно, налаштуйте системне завдання cron за допомогою команд, наведених нижче.

en: If you use payment gateways (Stripe, PayPal, LiqPay, etc.), add their domains to "Allowed Domains" below to prevent CSP from blocking checkout scripts.
uk: Якщо ви використовуєте платіжні шлюзи (Stripe, PayPal, LiqPay тощо), додайте їх домени до «Дозволені домени» нижче, щоб запобігти блокуванню скриптів оформлення замовлення CSP.

en: Iframe protection (clickjacking)
uk: Захист від фреймів (клікджекінг)

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore Built-in Plugins/Themes
uk: Ігнорувати вбудовані плагіни/теми

en: Ignore built-in WordPress plugins/themes (Akismet, Hello Dolly, Twenty* series)
uk: Ігнорувати вбудовані плагіни/теми WordPress (Akismet, Hello Dolly, серія Twenty*)

en: Ignore cached truth source - force fresh download
uk: Ігнорувати кешоване джерело істини - примусово завантажити свіжу версію

en: Ignore folder
uk: Ігнорувати папку

en: Ignore now, but alert again if this file changes.
uk: Ігнорувати зараз, але знову попередити, якщо цей файл зміниться.

en: Ignore Patterns
uk: Шаблони ігнорування

en: Ignore Patterns (wildcards)
uk: Шаблони ігнорування (підстановочні символи)

en: Ignore Trusted External Scripts
uk: Ігнорувати довірені зовнішні скрипти

en: Ignore trusted external scripts
uk: Ігнорувати довірені зовнішні скрипти

en: Ignore until changed
uk: Ігнорувати до змін

en: Ignored files
uk: Ігноровані файли

en: Ignored Indicator IDs
uk: Ігноровані ідентифікатори індикаторів

en: Ignored Plugins
uk: Ігноровані плагіни

en: Ignored Themes
uk: Ігноровані теми

en: Ignores the local metadata cache and re-hashes every file. Catches stealth edits that do not change directory mtime. Slower but more thorough.
uk: Ігнорує локальний кеш метаданих і повторно хешує кожен файл. Виявляє приховані редагування, які не змінюють час зміни каталогу. Повільніше, але ретельніше.

en: Image Captcha Pack
uk: Пакет зображень Captcha

en: Image Captcha Pack:
uk: Набір зображень Captcha:

en: Image Delivery Mode
uk: Режим доставки зображень

en: Image Delivery Mode:
uk: Режим доставки зображень:

en: Image Recognition
uk: Розпізнавання зображень

en: Images and Icons:
uk: Зображення та іконки:

en: Immediately sync LLM provider list from BotBlocker cloud.
uk: Негайно синхронізувати список провайдерів LLM із хмари BotBlocker.

en: Import
uk: Імпорт

en: Import a JSON file containing known JA3/JA4 TLS fingerprints. The file must be an array of objects with fields: fingerprint, category, ua_family, description.
uk: Імпортуйте JSON-файл, що містить відомі відбитки TLS JA3/JA4. Файл має бути масивом об’єктів із полями: fingerprint, category, ua_family, description.

en: Import ASN rules from JSON
uk: Імпорт ASN-правил з JSON

en: Import blacklist IPs from file
uk: Імпорт чорного списку IP-адрес із файлу

en: Import data and settings
uk: Імпорт даних та налаштувань

en: Import data and settings was successful!
uk: Імпорт даних та налаштувань пройшов успішно!

en: Import IP blacklist from file - blocklist, CSV, bulk block
uk: Імпорт чорного списку IP

en: Import IP lists from TXT files. White lists allow IPs, black lists block them. One IP per line.
uk: Імпортуйте списки IP-адрес із TXT-файлів. Білі списки дозволяють доступ, чорні - блокують. Одна IP-адреса на рядок.

en: Import IP whitelist from file - allowlist, CSV, bulk add
uk: Імпорт білого списку IP

en: Import IPv4 blacklist TXT
uk: Імпортувати чорний список IPv4 із TXT

en: Import IPv4 whitelist TXT
uk: Імпортувати білий список IPv4 із TXT

en: Import IPv6 blacklist TXT
uk: Імпортувати чорний список IPv6 із TXT

en: Import IPv6 whitelist TXT
uk: Імпортувати білий список IPv6 із TXT

en: Import JSON
uk: Імпорт JSON

en: import lists into
uk: імпортувати списки в

en: Import paths from JSON
uk: Імпорт шляхів із JSON

en: Import proxies from JSON
uk: Імпорт проксі з JSON

en: Import Result
uk: Результат імпорту

en: Import rules from JSON
uk: Імпорт правил із JSON

en: Import rules from JSON - restore, migrate, transfer
uk: Імпорт правил із JSON

en: Import settings and data from a backup.
uk: Імпорт налаштувань та даних із резервної копії.

en: Import was successful.
uk: Імпорт пройшов успішно.

en: Import white bots from JSON
uk: Імпорт білих ботів із JSON

en: Import whitelist IPs from file
uk: Імпорт білого списку IP-адрес із файлу

en: Imported
uk: Імпортовано

en: imported
uk: імпортовано

en: Imported:
uk: Імпортовано:

en: Improve site performance by disabling unneeded assets and features. Disable unused scripts, feeds, and UI elements to speed up WordPress.
uk: Покращте продуктивність сайту, вимкнувши непотрібні ресурси та функції. Вимкніть невикористовувані скрипти, стрічки та елементи інтерфейсу, щоб пришвидшити WordPress.

en: Improve your plan for excellent security protection.
uk: Удоскональте свій план для забезпечення найвищого рівня безпеки.

en: Improved login page protection
uk: Покращений захист сторінки входу

en: in the root of your site
uk: у корені вашого веб-сайту

en: in the root of your site.
uk: у корені вашого сайту.

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Included
uk: Включено

en: included with BotBlocker PRO
uk: включено з BotBlocker PRO

en: Incognito / Private
uk: Інкогніто / Конфіденційно

en: Incognito mode
uk: Режим інкогніто

en: Incoming request
uk: Вхідний запит

en: Incompatible
uk: Несумісне

note: translators: %s: comma-separated list of deactivated add-on names with version requirements.
en: Incompatible add-ons were deactivated: %s. Please update BotBlocker.
uk: Несумісні аддони деактивовано: %s.

note: translators: %1$d is the max files setting, %2$d is the max findings setting.
en: Increase Max Files or Max Findings to scan more items. Current Max Files: %1$d. Current Max Findings: %2$d.
uk: Збільште кількість файлів або результатів, щоб просканувати більше елементів. Поточна кількість файлів: %1$d. Поточна кількість результатів: %2$d.

en: Indicators
uk: Індикатори

en: Initialization
uk: Ініціалізація

en: Initialization mode
uk: Режим ініціалізації

en: Initialization:
uk: Ініціалізація:

en: Initializing scanner...
uk: Ініціалізація сканера...

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...

en: Inline Base64 (Recommended)
uk: Inline Base64 (рекомендується)

en: Inline: embed images in page (recommended). Separate: load via AJAX (legacy).
uk: Inline: вбудовування зображень у сторінку (рекомендується). Окремо: завантаження через AJAX (застарілий метод).

en: Install
uk: Встановити

en: Install (PRO)
uk: Встановити (PRO)

en: Install add-on from ZIP
uk: Встановити аддон із ZIP-файлу

en: Install addon from ZIP
uk: Встановити аддон з ZIP

en: Install Package
uk: Встановити пакет

en: Install package
uk: Встановити пакет

en: Install requires BotBlocker PRO
uk: Для встановлення потрібний BotBlocker PRO.

en: Installation arguments are missing.
uk: Відсутні аргументи встановлення.

en: Installed
uk: Встановлено

en: Installed %s
uk: Встановлено %s

en: Instant IP ban capability
uk: Миттєве блокування IP-адрес

en: Instant IP blocking
uk: Миттєве блокування IP

en: Instant response
uk: Миттєва відповідь

en: Insufficient permissions.
uk: Недостатньо прав.

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: Integrations - API, services, cloud, connect
uk: Інтеграції - API, сервіси, хмара

en: Integrations saved.
uk: Інтеграції збережено.

en: Integrations sections
uk: Розділи інтеграцій

en: Interface Caching
uk: Кешування інтерфейсу

en: Interface Settings
uk: Налаштування інтерфейсу

en: Invalid 6-digit code. Please try again.
uk: Неправильний 6-значний код. Спробуйте ще раз.

en: Invalid API key. Cloud API responded with:
uk: Неправильний ключ API. Хмарний API відповів:

en: Invalid cache type.
uk: Недопустимий тип кешу.

en: Invalid Captcha mode.
uk: Недійсний режим Captcha.

en: Invalid country.
uk: Невірна країна.

en: Invalid email address.
uk: Неправильна адреса електронної пошти.

en: Invalid ID provided.
uk: Введено неправильний ідентифікатор.

en: Invalid initialization mode.
uk: Недопустимий режим ініціалізації.

en: Invalid IP address or CIDR notation provided.
uk: Вказано неправильну IP-адресу або CIDR.

en: Invalid IP address provided.
uk: Вказано неправильну IP-адресу.

en: Invalid IP address.
uk: Неправильна IP-адреса.

en: Invalid JSON file:
uk: Неправильний файл JSON:

en: Invalid JSON format.
uk: Неправильний формат JSON.

note: translators: %1$s is the table name, %2$d is the line number.
en: Invalid JSON in %1$s at line %2$d.
uk: Неправильний JSON у %1$s у рядку %2$d.

en: Invalid mode.
uk: Недопустимий режим.

en: Invalid preset.
uk: Неправильне перевстановлення.

en: Invalid provider.
uk: Недопустимий провайдер.

en: Invalid request.
uk: Неправильний запит.

en: Invalid setting value.
uk: Недопустиме значення параметра.

en: Invalid setting.
uk: Недопустиме налаштування.

en: Invalid upload.
uk: Помилка завантаження.

en: Invalid UX mode.
uk: Неправильний режим UX.

en: Invalid verification code.
uk: Неправильний код підтвердження.

en: Invalid verification code. Please try again.
uk: Неправильний код підтвердження. Спробуйте ще раз.

en: IP / Subnet
uk: IP / підмережа

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: IP Addresses
uk: IP-адреси

en: IP Allowlist
uk: Білий список IP

en: IP Decay Interval
uk: Інтервал зниження IP

en: IP Decay Interval (hours)
uk: Інтервал зниження IP (години)

en: IP Hits and Unique IPs
uk: Звернення IP та унікальні IP

en: IP List Import
uk: Імпорт списку IP-адрес

en: IP lists, ASN, GEO, white bots
uk: Списки IP, ASN, GEO, білі боти

en: IP Lists:
uk: Списки IP:

en: IP Max Age
uk: Максимальний вік IP

en: IP Max Age (days)
uk: Максимальний вік IP (дні)

en: IP protocols
uk: IP-протоколи

note: translators: %s is the overlapping IP range.
en: IP range overlaps with an existing rule: %s
uk: Діапазон IP перетинається з існуючим правилом: %s

en: IP Ranges
uk: Діапазони IP-адрес

en: IP white/blacklists work earlier
uk: Білі та чорні списки IP спрацьовують раніше

en: IP whitelists/blacklists work earlier
uk: Білі/чорні списки IP працюють раніше

en: IP, ASN, GEO and proxy rules
uk: Правила IP, ASN, GEO та проксі

en: IPv4 address or subnet (CIDR)
uk: IPv4-адреса або підмережа (CIDR)

en: IPv4 List
uk: Список IPv4

en: IPv4 Lists:
uk: Списки IPv4:

en: IPv6 /48 (large allocation)
uk: IPv6 /48 (велике виділення)

en: IPv6 /56 (ISP site)
uk: IPv6 /56 (сайт ISP)

en: IPv6 address or subnet (CIDR)
uk: IPv6-адреса або підмережа (CIDR)

en: IPv6 Connections
uk: Підключення IPv6

en: IPv6 connections
uk: Підключення IPv6

en: IPv6 List
uk: Список IPv6

en: IPv6 Lists:
uk: Списки IPv6:

en: ISPmanager scheduler
uk: Планувальник завдань ISPmanager

en: JA3 Header Name
uk: Назва заголовка JA3

en: JA4 Header Name
uk: Назва заголовка JA4

en: JA4 Spec
uk: Специфікація JA4

en: JavaScript is disabled in your browser. Enable JavaScript to continue.
uk: У вашому браузері вимкнено JavaScript. Увімкніть JavaScript, щоб продовжити.

en: JavaScript Library:
uk: Бібліотека JavaScript:

en: Javascript Support
uk: Підтримка Javascript

en: JS consistency checks
uk: Перевірка узгодженості JS

en: JS Info
uk: Інформація про JS

en: Junk traffic is filtered as early as possible - only clean requests reach WordPress.
uk: Небажаний трафік фільтрується якомога раніше - лише чисті запити досягають WordPress.

en: Keep this tab open
uk: Тримайте цю вкладку відкритою

en: Key Prefix:
uk: Префікс ключа:

en: Kind
uk: Вид

en: Kinsta hosting detected. Add the BotBlocker cookie as a cache bypass rule in the Kinsta dashboard. See CACHE-COMPATIBILITY.md.
uk: Виявлено Kinsta. Додайте куку BotBlocker.

en: Known non-core files (expected)
uk: Відомі неосновні файли (очікувані)

en: Label
uk: Мітка

en: Lang
uk: Мова

en: Language
uk: Мова

en: Last Applied Rule
uk: Останнє застосоване правило

note: translators: %s: short error code returned by the ASN downloader. translators: %s: short error code returned by the RU-Gov downloader. translators: %s: error message from LLM sync.
en: Last error: %s
uk: Остання помилка: %s

en: Last Scan
uk: Останнє сканування

note: translators: %1$s is the last check timestamp, %2$d is the number of signatures loaded.
en: Last signature DB check: %1$s. Loaded: %2$d.
uk: Остання перевірка бази сигнатур: %1$s. Завантажено: %2$d.

en: Lax
uk: Слабка

en: Legal Information
uk: Юридична інформація

en: Legend:
uk: Легенда:

en: Length Menu
uk: Меню довжини

en: Libraries and resources used in BotBlocker, with licenses and sources.
uk: Бібліотеки та ресурси, що використовуються в BotBlocker, із зазначенням ліцензій та джерел.

en: License
uk: Ліцензія

en: License key
uk: Ліцензійний ключ

en: License, cloud API, premium features
uk: Ліцензія, хмарний API, преміум-функції

en: Licensed under
uk: Ліцензовано під

en: Licensed under BSD License, available at
uk: Ліцензовано за ліцензією BSD, доступна за адресою

en: Licensed under the
uk: Ліцензовано за

en: Light
uk: Легкий

en: Light profile function is not available.
uk: Функція Light Profile недоступна.

en: Light Protection
uk: Легкий захист

en: Light protection
uk: Легкий захист

en: Lightning fast response
uk: Миттєвий відгук

en: Limits
uk: Обмеження

note: translators: %d: line number in file where malware match was found
en: line %d
uk: рядок %d

en: List of path segments to exclude from scanning.
uk: Перелік сегментів шляху, які виключаються зі сканування.

en: Live and historical traffic (IP, country, device, behavior markers).
uk: Поточний та історичний трафік (IP-адреса, країна, пристрій, поведінкові показники).

en: LLM file generated successfully.
uk: Файл LLM успішно згенеровано.

en: LLM Provider Sync
uk: Синхронізація LLM-провайдерів

en: LLM providers synced successfully.
uk: Провайдери LLM успішно синхронізовані.

note: translators: %1$s: number of LLM providers, %2$s: time since last sync translators: 1: number of LLM providers, 2: human-readable time difference.
en: LLM providers: %1$s | synced %2$s ago
uk: Провайдери LLM: %1$s | синхронізовано %2$s тому

en: LLM providers: not yet synced.
uk: Провайдери LLM: ще не синхронізовані.

en: LLM sync failed:
uk: Помилка синхронізації LLM:

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Loads before regular plugins. Faster threat response.
uk: Завантажується раніше, ніж звичайні плагіни. Швидка реакція на загрози.

en: Loads black/white IP lists before regular plugins.
uk: Завантажує чорні/білі списки IP перед звичайними плагінами.

en: Loads black/white IP lists via wp-config before WordPress core starts
uk: Завантаження чорних/білих списків IP-адрес через wp-config перед запуском ядра WordPress

en: Loads black/white IP lists via wp-config before WordPress core starts.
uk: Завантажує чорні/білі списки IP через wp-config до запуску ядра WordPress.

en: Loads with standard plugins. Fits most sites.
uk: Завантажується зі стандартними плагінами. Підходить для більшості сайтів.

en: Loads with standard plugins. Suitable for most sites.
uk: Завантажується зі стандартними плагінами. Підходить для більшості сайтів.

en: Log
uk: Журнал

en: Log Actions in WordPress Admin Panel
uk: Записувати дії в панелі адміністратора WordPress

en: Log Allowed Visitors
uk: Записувати допущених відвідувачів

en: Log and Statistics
uk: Журнал та статистика

en: Log Blocked Visitors
uk: Записувати заблокованих відвідувачів

en: Log BotBlocker Errors
uk: Записувати помилки BotBlocker

en: Log BotBlocker Page Visits
uk: Записувати відвідування сторінок BotBlocker

en: Log CLI requests
uk: Записувати CLI-запити

en: Log file cleared successfully.
uk: Файл журналу успішно очищено.

en: Log file is ready for download.
uk: Файл журналу готовий до завантаження.

en: Log file not found or expired.
uk: Файл журналу не знайдено або термін його дії закінчився.

en: Log file not found.
uk: Файл журналу не знайдено.

en: Log file successfully cleared!
uk: Журнал успішно очищено!

en: Log Known Good IPs
uk: Записувати довірені IP-адреси

en: Log Manual Verification Requests
uk: Записувати запити на ручну перевірку

en: Log out
uk: Вийти

en: Log Payment Bypass Events
uk: Журнал постбеків платіжних систем

en: Log retention
uk: Зберігання журналів

en: Log retention and analytics
uk: Зберігання журналів та аналітика

en: Log Retention Period
uk: Період зберігання журналу

en: Log Retention Period:
uk: Період зберігання журналу:

en: Log Suspected Fake Bots
uk: Записувати підозрілих підроблених ботів

en: Log verification requests, allowed visitors, blocked attempts, and admin actions.
uk: Реєструвати запити на перевірку, дозволених відвідувачів, заблоковані спроби та дії адміністратора.

en: Log Verified Local Visitors
uk: Реєструвати перевірених місцевих відвідувачів

en: Log Visits When BotBlocker Protection is Disabled
uk: Записувати відвідування при вимкненому захисті

en: Log WordPress Actions
uk: Записувати дії WordPress

en: Logging
uk: Журналювання

en: Logging Settings
uk: Налаштування журналювання

en: Login Brute-Force
uk: Brute-force захист входу

en: Login Brute-Force Protection
uk: Захист від брутфорс-атак

en: Login Page
uk: Сторінка входу

en: Login page
uk: Сторінка входу

en: Login URL
uk: URL для входу

en: Logs & basic reports
uk: Журнали та базові звіти

en: Longer ban applied after repeated failures.
uk: Після повторних порушень було застосовано більш тривалу заборону.

en: Low impact, works on any site
uk: Низьке споживання ресурсів

en: Low resource consumption
uk: Низьке споживання ресурсів

en: Low resource usage
uk: Мінімальне споживання ресурсів сервера

en: Lowest server resource usage
uk: Найнижче використання ресурсів сервера

en: Main
uk: Основний

en: Main protection layer and deep traffic analysis.
uk: Основний рівень захисту та глибокий аналіз трафіку.

en: Maintenance
uk: Обслуговування

en: Malicious IPs in cloud database:
uk: Шкідливі IP-адреси в хмарній базі даних:

en: malicious IPs in database
uk: шкідливих IP-адрес у базі даних

en: Malware
uk: Шкідливе ПЗ

en: Malware Scan
uk: Перевірка на наявність шкідливого ПЗ

en: Malware Scan Batch
uk: Пакетна перевірка на наявність шкідливих програм

en: Malware Scanner
uk: Сканер шкідливого ПЗ

en: Malware Scanner: High-Confidence Findings
uk: Сканер шкідливого ПЗ: висока точність виявлення

en: Malware Scheduled Scan
uk: Планове сканування загроз

en: Malware Settings
uk: Налаштування сканера шкідливого ПЗ

en: manage add-ons
uk: керувати аддонами

en: Manage referrer analysis, UTM processing, and iframe restrictions to control traffic sources.
uk: Управління аналізом реферерів, обробкою UTM та обмеженнями iframe для контролю джерел трафіку.

en: Manage the plugin database, temporary files, logs, and service data to keep your site running efficiently.
uk: Управління базою даних плагіна, тимчасовими файлами, журналами та службовими даними для ефективної роботи сайту.

en: Manage your subscription details below.
uk: Управління інформацією про підписку.

en: Manually
uk: Вручну

en: Maps activity speed (as a percentage of Max RPM) to a reputation tier 1-5. Tier 6 is the max penalty, assigned automatically when an IP is blocked by the engine. Each mapping goes on its own line.
uk: Відображає швидкість активності (у відсотках від максимального RPM) на рівень репутації 1-5. Рівень 6 – максимальне покарання, призначається автоматично, коли IP блокується двигуном. Кожне відображення в окремому рядку.

en: Maps traffic speed percentage to reputation tier 1-5 (tier 6 is reserved for blocked IPs). Format: percent:tier (one per line, e.g. 0.35:1).
uk: Відображає відсоток швидкості трафіку на рівень репутації 1-5 (рівень 6 зарезервовано для заблокованих IP). Формат: відсоток:рівень (по одному на рядок, наприклад, 0.35:1).

en: Maps traffic speed percentage to reputation tier 1–5 (tier 6 reserved for blocked IPs). Format: percent:tier (one per line).
uk: Відображає відсоток швидкості трафіку на рівень репутації 1–5 (рівень 6 зарезервовано для заблокованих IP). Формат: відсоток:рівень (по одному на рядок).

en: Marketplace
uk: Маркетплейс

en: Mask token-like values before displaying scan snippets.
uk: Перед відображенням фрагментів сканування слід зашифрувати значення, подібні до токенів.

en: Match rotating shapes. BotBlocker exclusive.
uk: Суміщення фігур, що обертаються - ексклюзивна капча BotBlocker.

en: Max DB Rows
uk: Максимальна кількість рядків у БД

en: Max File Size
uk: Максимальний розмір файлу

en: Max file size in bytes
uk: Максимальний розмір файлу в байтах

en: Max File Size, bytes
uk: Максимальний розмір файлу, байт

en: Max Files
uk: Максимальна кількість файлів

en: Max Findings
uk: Максимальна кількість результатів

en: Max number of files to scan
uk: Максимальна кількість файлів для сканування

en: Max number of malicious findings to report
uk: Максимальна кількість шкідливих знахідок для звіту

en: Max number of rows to store in the database
uk: Максимальна кількість рядків для зберігання в базі даних

en: Max RPH Threshold
uk: Максимальний поріг RPH

en: Max RPM Threshold
uk: Максимальний поріг RPM

en: Max Tier
uk: Максимальний рівень

en: Maximum compatibility
uk: Максимальна сумісність

en: Maximum compatibility for testing and low-impact protection.
uk: Максимальна сумісність для тестування та захисту з низьким впливом.

en: Maximum findings embedded per target for the Tree view.
uk: Максимальна кількість знахідок, вбудованих на ціль для перегляду у вигляді дерева.

en: Maximum findings shown per category in the Flat view before truncating. Switch to Tree view to browse all.
uk: Максимальна кількість знахідок, показаних на категорію у плоскому перегляді перед обрізанням. Перейдіть до перегляду у вигляді дерева, щоб переглянути всі.

en: Maximum hardening with cloud threat intelligence.
uk: Максимальний захист із хмарною інтелектуальною інформацією про загрози.

en: Maximum penalty level an IP or subnet can reach. Higher tiers apply stricter thresholds. (Default: 6)
uk: Максимальний рівень покарання, якого може досягти IP або підмережа. Вищі рівні застосовують суворіші пороги. (За замовчуванням: 6)

en: Maximum protection
uk: Максимальний захист

en: Maximum protection level
uk: Максимальний рівень захисту

en: Maximum protection with PRO features
uk: Максимальний захист з функціями PRO

en: Maximum protection, tightest limits
uk: Максимальний захист, найжорсткіші обмеження

en: Maximum requests per hour. Catches slow-crawling scrapers that avoid per-minute limits. (Default: 200)
uk: Максимальна кількість запитів на годину. Ловить повільно скануючі парсери, які уникають обмежень за хвилину. (За замовчуванням: 200)

en: Maximum requests per minute a typical human would make. (Default: 30)
uk: Максимальна кількість запитів на хвилину, яку зробила б звичайна людина. (За замовчуванням: 30)

en: Maximum security hardening
uk: Максимальне підвищення безпеки

en: may reduce protection
uk: може знизити рівень захисту

en: Memcached Cache Integration
uk: Інтеграція кешу Memcached

en: Memcached Host Address
uk: Адреса хоста Memcached

en: Memcached PHP extension not installed on this server
uk: Розширення PHP Memcached не встановлено на цьому сервері

en: Memcached Port Number
uk: Номер порту Memcached

en: Memcached provides distributed memory caching for security data and visitor analytics, reducing database queries on busy sites.
uk: Memcached забезпечує розподілене кешування пам'яті для даних безпеки та аналітики відвідувачів, зменшуючи кількість запитів до бази даних на сайтах із великим навантаженням.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message (Default)
uk: Повідомлення (за замовчуванням)

en: Migration and optimization
uk: Міграція та оптимізація

en: min
uk: хв

en: Minimal impact, works on any site
uk: Мінімальний вплив, працює на будь-якому сайті

en: Minimal protection
uk: Мінімальний захист

en: Minimal server load
uk: Мінімальне навантаження на сервер

en: Minimum threshold as a percentage of block RPM, preventing thresholds from dropping to zero under high subnet pressure. Default: 10%.
uk: Мінімальний поріг у відсотках від блокування RPM, запобігаючи падінню порогів до нуля під високим тиском підмережі. За замовчуванням: 10%.

en: Minor compatibility issues detected
uk: Виявлено незначні проблеми сумісності

en: Missing
uk: Відсутній

en: Missing Files
uk: Відсутні файли

en: Missing IP address.
uk: Відсутня IP-адреса.

en: Missing or invalid ASN rule ID.
uk: Відсутній або неправильний ID ASN-правила.

en: Missing or invalid path ID.
uk: Відсутній або неправильний ID шляху.

en: Missing or invalid rule ID.
uk: Ідентифікатор правила відсутній або недійсний.

en: Missing or invalid white bot ID.
uk: Відсутній або неправильний ID білого бота.

note: translators: %s is the name of the required field.
en: Missing required field: %s.
uk: Відсутнє обов’язкове поле: %s.

en: Missing required field: id.
uk: Відсутнє обов'язкове поле: id.

en: Missing required field: paths.
uk: Відсутнє обов’язкове поле: шляхи.

en: Missing required field: proxies.
uk: Відсутнє обов’язкове поле: проксі.

en: Missing rules data.
uk: Відсутні дані про правила.

en: Mixed Content Fixer
uk: Виправлення змішаного контенту

en: Mode
uk: Режим

en: Mode "Recommended" today blocked %1$s bots, passed %2$s search engines.
uk: Режим "Рекомендований" сьогодні заблокував %1$s ботів, пропустив %2$s пошукових систем.

en: Moderate
uk: Помірний

en: Modified
uk: Змінено

en: Modules that enhance BotBlocker
uk: Модулі, що покращують BotBlocker

en: Monitor real-time threats and statistics
uk: Моніторинг загроз та статистики в режимі реального часу

en: Monthly or annual subscription with cloud intelligence and premium features.
uk: Щомісячна або річна передплата з хмарним інтелектом та преміум-функціями.

en: More Captcha Options Available:
uk: Доступно більше опцій CAPTCHA:

en: More permissive, fewer false positives
uk: Більш м'який, менше хибних спрацьовувань

en: Most checks are active. Enable the highlighted options to maximize protection.
uk: Більшість перевірок активні. Увімкніть виділені опції, щоб максимізувати захист.

en: Move the slider to adjust the threshold level
uk: Пересуньте повзунок, щоб налаштувати пороговий рівень.

en: MU mode disabled. Early initialization already performs pre-filtering. Enabling MU is unnecessary.
uk: Режим MU вимкнено: рання ініціалізація вже здійснює попередню фільтрацію, увімкнення MU не потрібне.

en: MU mode loads black/white IP lists before regular plugins and WordPress core
uk: Режим MU завантажує чорні/білі списки IP-адрес раніше, ніж звичайні плагіни та ядро WordPress

en: MU plugin
uk: MU-плагін

en: MU plugin active. Early IP and rule filtering run before other plugins. Early initialization is not required.
uk: MU-плагін активний: рання фільтрація IP-адрес та правил виконується до завантаження інших плагінів. Рання ініціалізація не потрібна.

en: MU Plugin Mode
uk: Режим MU-плагіна

en: MU plugin mode disabled. You can enable it (or early initialization) for preliminary malicious IP rejection.
uk: Режим MU-плагіна вимкнено. Ви можете увімкнути його (або ранню ініціалізацію) для попереднього блокування шкідливих IP-адрес.

en: MU-plugin
uk: MU-плагін

en: Multi-signal behavioral analysis for advanced bot detection.
uk: Багатосигнальний поведінковий аналіз для розширеного виявлення ботів.

en: Multiplier applied to block RPM for subnet threshold. Higher = more tolerant. Default: 3.
uk: Множник, який застосовується до блокування RPM для порогу підмережі. Вище = більш терпиме. За замовчуванням: 3.

en: Multiplier for behavior metrics from proxy/VPN traffic. (Default: 1.15)
uk: Множник для показників поведінки з проксі/VPN трафіку. (За замовчуванням: 1.15)

en: My PRO status
uk: Мій PRO-статус

en: Name
uk: Ім'я

en: navigate
uk: перейти

en: Need help with WordPress security?
uk: Потрібна допомога з безпекою WordPress?

en: Need help? Visit our
uk: Потрібна допомога? Відвідайте наш

en: Network Mask
uk: Маска мережі

en: New BotBlocker version available
uk: Доступна нова версія BotBlocker

en: New bots discovered today:
uk: Сьогодні виявлено нові боти:

en: New errors will be logged as they occur.
uk: Нові помилки будуть реєструватися по мірі їх виникнення.

en: News
uk: Новини

en: Next Run
uk: Наступний запуск

en: Nginx detected with WP_CACHE enabled. If using FastCGI Cache, ensure the BotBlocker cookie bypasses it. See CACHE-COMPATIBILITY.md.
uk: Виявлено Nginx з WP_CACHE.

en: Nginx vs Apache
uk: Nginx проти Apache

en: No
uk: Ні

en: No active alerts
uk: Активних попереджень немає

en: No add-ons available at the moment.
uk: Наразі немає доступних додатків.

en: No alerts
uk: Немає сповіщень

en: No API key found for this domain.
uk: Для цього домену не знайдено ключ API.

en: No backup codes remaining.
uk: Резервних кодів не залишилося.

en: No Cache
uk: Без кешування

en: No cache
uk: Без кешу

en: No configuration needed
uk: Налаштування не потрібне

en: No connection to BotBlocker Cloud
uk: Немає підключення до BotBlocker Cloud

en: No countries selected
uk: Країни не обрано

en: No data available for the specified period.
uk: Дані за вказаний період відсутні.

en: No data available.
uk: Дані відсутні.

en: No DNS/NS changes: works inside WordPress, no external services required
uk: Без змін DNS/NS: працює всередині WordPress, зовнішні сервіси не потрібні

en: No DNS/NS required: works inside WordPress, no external services needed
uk: Не потрібен DNS/NS: працює всередині WordPress, не потрібні зовнішні сервіси

en: No file content provided.
uk: Зміст файлу не вказано.

en: No file selected
uk: Файл не обрано

en: No issues found
uk: Проблем не виявлено

en: No JavaScript Support
uk: Немає підтримки JavaScript

en: No LLM providers found
uk: Провайдерів LLM не знайдено

en: No manual verification. Access decisions are based entirely on IP databases, blacklists, and threat intelligence.
uk: Ручна перевірка відсутня. Рішення щодо доступу приймаються виключно на основі баз даних IP-адрес, чорних списків та аналітики загроз.

en: No news items available
uk: Немає доступних новин

en: No permission.
uk: Немає дозволу.

en: No rules provided.
uk: Правила не передбачені.

en: No scan results yet.
uk: Результатів сканування поки що немає.

en: No scheduled cron jobs found.
uk: Не знайдено запланованих завдань cron.

en: No scheduled tasks at this time.
uk: Зараз немає запланованих завдань.

en: No special configuration needed
uk: Особливих налаштувань не потрібно

en: No special setup required
uk: Не потрібне спеціальне налаштування

en: No Update Source
uk: Немає джерела оновлень

en: No visible checks. Decisions based on IP databases and threat intelligence.
uk: Ніяких видимих перевірок. Рішення на основі баз даних IP та розвідки загроз.

en: Nonce verification failed.
uk: Помилка перевірки безпеки (nonce).

en: None
uk: Ні

en: Not Active
uk: Неактивний

en: Not cleared: log file not found or insufficient permissions.
uk: Не очищено: файл журналу не знайдено або недостатньо прав.

en: Not created: file already exists or insufficient permissions.
uk: Не створено: файл уже існує або недостатньо прав.

en: Not enough permissions to perform the operation.
uk: Недостатньо дозволів для виконання операції.

en: Not included
uk: Не включено

en: Not needed
uk: Не потрібно

en: Not saved!
uk: Не збережено!

[ctx: unsaved changes indicator]
en: Not saved!
uk: Не збережено!

en: not set
uk: не встановлено

en: Nothing found for
uk: Нічого не знайдено для

en: Notification Settings
uk: Налаштування повідомлень

en: Notification Types
uk: Типи повідомлень

en: Notifications
uk: Повідомлення

en: Notify on Critical Server Load
uk: Повідомлення про критичне навантаження на сервер

en: Number of files to process in each batch
uk: Кількість файлів для обробки в кожному пакеті

en: Number of targets to process per background batch.
uk: Кількість цілей для обробки за один фоновий пакет.

en: Object cache has been flushed successfully.
uk: Кеш об’єктів було успішно очищено.

en: Object cache successfully cleared!
uk:  Об'єктний кеш успішно очищено!

en: of traffic
uk: трафіку

en: Off by default. Plugin/theme source trees legitimately differ from the slimmer wp.org distribution (Pro builds, dev files), so extra files are listed under "Known non-core files" instead of flagged as added. Turn on to surface them as added findings. Core added files are always reported.
uk: Вимкнено за замовчуванням. Вихідні дерева плагінів/тем закономірно відрізняються від стрункішого дистрибутиву wp.org (Pro збірки, файли розробки), тому додаткові файли вказуються в розділі "Відомі неосновні файли", а не позначаються як додані. Увімкніть, щоб показати їх як додані знахідки. Додані файли ядра завжди повідомляються.

en: Official BotBlocker add-ons require BotBlocker PRO.
uk: Офіційні додатки BotBlocker потребують BotBlocker PRO.

en: Official BotBlocker add-ons require BotBlocker PRO. Custom ZIP add-ons can still be uploaded.
uk: Офіційні додатки BotBlocker потребують BotBlocker PRO. Власні ZIP-додатки все ще можна завантажувати.

en: Old HTTP versions
uk: Старі версії HTTP

en: Once a month
uk: Раз на місяць

en: One indicator ID per line. Matching indicators will be ignored for known-benign findings.
uk: Один ідентифікатор показника в рядку. Показники, що збігаються, ігноруватимуться у випадку результатів, визнаних безпечними.

en: One IP or CIDR range per line. Supports: single IPs (192.168.1.1), CIDR (10.0.0.0/24), wildcards (192.168.*.*), IPv6 (::1, 2001:db8::/32). Lines starting with # are comments.
uk: Одна IP-адреса або діапазон CIDR на рядок. Підтримує: окремі IP (192.168.1.1), CIDR (10.0.0.0/24), символи підстановки (192.168.*.*), IPv6 (::1, 2001:db8::/32). Рядки, що починаються з #, є коментарями.

en: One-click activation
uk: Активація в один клік

en: One-Click Security Setup
uk: Налаштування безпеки в один клік

en: One-click setup
uk: Налаштування в один клік

en: One-Click Setup
uk: Налаштування в один клік

en: One‑Click Security Setup
uk: Налаштування безпеки в один клік

en: One‑Click Setup
uk: Налаштування в один клік

en: Only accept TLS fingerprint headers from this trusted proxy IP or CIDR range. Cloudflare IPs are auto-detected.
uk: Приймати заголовки відбитків TLS лише з цього довіреного проксі IP або діапазону CIDR. IP-адреси Cloudflare визначаються автоматично.

en: Only for PRO
uk: Тільки для PRO

en: Only hash executable file types (php, js, htaccess, etc.). Faster but may miss modified image/media files.
uk: Хешувати лише виконувані типи файлів (php, js, htaccess тощо). Швидше, але може пропустити змінені файли зображень/медіа.

en: Only safe HTTP methods (GET, POST, HEAD) are bypassed. Hard IP blacklists and country blocks still apply.
uk: Обхід здійснюється лише для безпечних HTTP-методів (GET, POST, HEAD). Чорні списки IP-адрес та блокування за країнами, як і раніше, залишаються чинними.

en: open
uk: відкрити

en: Open any report to drill down and create block/allow rules from real traffic data.
uk: Відкрийте будь-який звіт, щоб переглянути його детально та створити правила блокування/дозволу на основі реальних даних про трафік.

en: Open dashboard - protection status, overview, main page
uk: Відкрити дашборд

en: Open Google Authenticator or another TOTP app and enter the 6-digit code.
uk: Відкрийте Google Authenticator або інший додаток TOTP і введіть 6-значний код.

en: Open reports & log - traffic, blocked, threats, visitor history
uk: Відкрити звіти та журнал

en: open support form
uk: відкрити форму підтримки

en: Open the file
uk: Відкрийте файл

en: Open WordPress database repair and optimization tool
uk: Відкрити інструмент відновлення та оптимізації бази даних WordPress

en: Open WordPress Site Health diagnostic tool
uk: Відкрити інструмент діагностики стану сайту WordPress

en: Operating System
uk: Операційна система

en: Operating Systems
uk: Операційні системи

en: Operation failed.
uk: Операція не вдалася.

en: Optimal balance of security and convenience
uk: Оптимальний баланс безпеки та зручності

en: Optimal balance of security and usability
uk: Оптимальний баланс безпеки та зручності

en: Optimizations
uk: Оптимізації

en: Optional comment for this ASN rule
uk: Необов'язковий коментар до цього правила ASN

en: Optional comment for this rule
uk: Додатковий коментар до цього правила

en: Optional comment for this white bot
uk: Додатковий коментар до цього білого бота

en: or
uk: або

en: or a 16-character backup code
uk: або 16-значний резервний код

en: or contact us at
uk: або зв’яжіться з нами за адресою

en: Or use a backup code (remaining: %s)
uk: Або скористайтеся резервним кодом (залишилося: %s)

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Order of execution
uk: Порядок виконання

en: OS data collection
uk: Збір даних ОС

en: OS:
uk: ОС:

en: Our developers can also help with PHP development and WordPress integration issues.
uk: Наші розробники також можуть допомогти з розробкою на PHP та інтеграцією WordPress.

en: Our support team can help with BotBlocker installation and configuration.
uk: Наша служба підтримки може допомогти з установкою та налаштуванням BotBlocker.

en: Outsourcing
uk: Аутсорсинг

en: Overdue
uk: Прострочено

en: Override Detection
uk: Виявлення підміни

en: Override detection
uk: Виявлення підміни

en: Overview of your WordPress environment and BotBlocker core: plugin state, themes, plugins, and server parameters.
uk: Огляд середовища WordPress та ядра BotBlocker: стан плагінів, теми, плагіни та параметри сервера.

en: Page
uk: Сторінка

en: Page not found.
uk: Сторінку не знайдено.

en: Page:
uk: Сторінка:

en: Partial Protection
uk: Частковий захист

en: Password:
uk: Пароль:

en: Path
uk: Шлях

en: Path (URL)
uk: Шлях (URL)

en: Path already exists.
uk: Шлях вже існує.

en: Path created successfully.
uk: Шлях створено успішно.

en: Path deleted successfully.
uk: Шлях успішно видалено.

en: Path not found.
uk: Шлях не знайдено.

en: Path rule priority (1-100)
uk: Пріоритет правила шляху (1-100)

en: Path substring or pattern to match
uk:  Підрядок або шаблон шляху для відповідності

en: Path toggled successfully.
uk: Шлях успішно переключено.

en: Path updated successfully.
uk: Шлях успішно оновлено.

en: Paths
uk: Шляхи

en: Paths file generated successfully.
uk: Файл шляхів успішно створено.

en: Paths:
uk: Шляхи:

en: Payment Gateways
uk: Платіжні шлюзи

en: Payment gateways (Stripe, PayPal, LiqPay, Fondy), analytics (Google Analytics, Facebook Pixel), and other external services require their domains here.
uk: Тут необхідно вказати домени платіжних шлюзів (Stripe, PayPal, LiqPay, Fondy), аналітичних сервісів (Google Analytics, Facebook Pixel) та інших зовнішніх сервісів.

[ctx: device type label]
en: PC
uk: ПК

en: Pending
uk: Очікує

en: Perfect for testing
uk: Ідеально підходить для тестування

en: Perfect!
uk: Чудово!

en: Performance
uk: Продуктивність

en: Performance may decrease temporarily until the cache rebuilds.
uk: Продуктивність може тимчасово знизитися, доки кеш не відновиться.

en: Performance Optimization
uk: Оптимізація продуктивності

en: Performance optimization
uk: Оптимізація продуктивності

en: Performance, maintenance, and service parameters
uk: Параметри продуктивності, обслуговування та сервісу

en: Permalink rules have been flushed successfully.
uk: Правила ЧПУ успішно скинуті.

en: Permanent
uk: Постійно

en: Permanently Ban
uk: Постійний бан

en: Permit CAPTCHA verification for visitors without Accept-Language header (privacy tools, Tor safest mode). Falls back to site default locale. Keep disabled unless you serve privacy-focused users.
uk: Дозволити перевірку CAPTCHA для відвідувачів без заголовка Accept-Language (інструменти конфіденційності, безпечний режим Tor). Використовується локаль за замовчуванням сайту. Залиште вимкненим, якщо ви не обслуговуєте користувачів, орієнтованих на конфіденційність.

en: Persistent connections
uk: Постійні з'єднання

[ctx: device type label]
en: Phone
uk: Телефон

en: PHP extension not installed
uk: PHP розширення не встановлено

en: PHP vars:
uk: PHP змінні:

en: PHP versions
uk: Версії PHP

en: PHP zip extension is required for backups.
uk: Розширення PHP zip необхідне для резервних копій.

en: PHP zip extension is required for imports.
uk: Розширення PHP zip необхідне для імпортів.

note: translators: 1: DB version, 2: PHP version
en: PHP: v
uk: PHP: вер.

en: Pick the correct color. Simple logic, hard to automate.
uk: Виберіть правильний колір. Проста логіка, важко автоматизувати.

en: Plans
uk: Плани

en: Please Confirm
uk: Будь ласка, підтвердіть

en: Please enable JavaScript and reload the page
uk: Будь ласка, увімкніть JavaScript і перезавантажте сторінку.

en: Please enter a valid 6-digit code.
uk: Будь ласка, введіть дійсний 6-значний код.

en: Please scan the QR code using your authentication app (e.g., Google Authenticator, Authy, etc.) and store the backup codes in a safe place. Each backup code can be used only once.
uk: Будь ласка, відскануйте QR-код за допомогою вашого додатка для аутентифікації (наприклад, Google Authenticator, Authy тощо) та збережіть резервні коди в безпечному місці. Кожен резервний код можна використати лише один раз.

en: Please select a country.
uk: Будь ласка, оберіть країну.

en: Please update the plugin first.
uk: Будь ласка, спочатку оновіть плагін.

en: Please wait...
uk: Будь ласка, зачекайте...

en: Plesk Cron
uk: Планувальник завдань Plesk

en: Plugin homepage
uk: Головна сторінка плагіна

en: Plugin slugs to skip. One per line.
uk: Слаги плагінів для пропуску. По одному на рядок.

en: Plugins
uk: Плагіни

en: Policy Link Label
uk: Мітка посилання на політику

en: Policy URL
uk: URL політики

en: Popular add-ons, new possibilities
uk: Популярні аддони, нові можливості

en: Position
uk: Позиція

en: Premium add-ons - included with BotBlocker PRO
uk: Додаткові функції преміум-класу - входять до складу BotBlocker PRO

en: Premium add-ons access
uk: Доступ до преміум-аддонів

en: Premium Addons
uk: Преміум-аддони

en: Preparing file scan queue...
uk: Підготовка черги сканування файлів...

en: Preset applied successfully.
uk: Пресет успішно застосовано.

en: Press and hold to confirm. No images or calculations.
uk: Натисніть і утримуйте для підтвердження. Без зображень чи обчислень.

en: Press and hold to verify. No images or math required.
uk: Натисніть і утримуйте, щоб підтвердити. Ніяких зображень чи математичних обчислень не потрібно.

en: Prevent password guessing attacks with temporary IP lockouts after failed login attempts.
uk: Запобігання атакам із підбором пароля за допомогою тимчасового блокування IP-адрес після невдалих спроб входу в систему.

en: Prevent search engines from caching blocked pages.
uk: Забороніть пошуковим системам кешувати заблоковані сторінки.

en: Prevent search engines from indexing UTM pages to avoid duplicate content.
uk: Забороніть пошуковим системам індексувати сторінки UTM, щоб уникнути дублювання контенту.

en: Prevents loading of Dashicons for non-admin users.
uk: Запобігає завантаженню Dashicons для користувачів без прав адміністратора.

en: Prevents loading of emoji scripts and styles.
uk: Запобігає завантаженню скриптів та стилів емодзі.

en: Prevents self-pingbacks when linking to your own posts.
uk: Вимкне внутрішні пінгбеки при посиланнях на ваші власні записи.

en: Primary Block Time (seconds)
uk: Основний час блокування (сек)

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Priority (1-100)
uk: Пріоритет (1-100)

en: Priority Support
uk: Пріоритетна підтримка

en: Priority support
uk: Пріоритетна підтримка

en: Priority support & emergency help (24h)
uk: Пріоритетна підтримка (24г)

en: Priority support (24h response)
uk: Пріоритетна підтримка (24г)

en: Priority support SLA
uk: Пріоритетна підтримка SLA

en: Privacy of customer data
uk: Конфіденційність даних клієнтів

en: Privacy Policy
uk: Політика конфіденційності

en: Privacy policy
uk: Політика конфіденційності

en: PRO - cloud, upgrade, pricing, license, premium
uk: PRO - хмара, оновлення, ціни

en: PRO Active
uk: PRO Активний

en: PRO Active, Security Incomplete
uk: PRO активний, безпека неповна

en: PRO active:
uk: PRO активний:

en: Pro Feature Active:
uk: Активна PRO функція:

en: Pro Feature Available:
uk: Доступна PRO функція:

en: PRO Feature:
uk: PRO функція:

en: PRO Features
uk: PRO-функції

en: PRO is active
uk: PRO активний

en: PRO only
uk: Тільки PRO

en: PRO option
uk: PRO-опція

en: PRO Status
uk: Статус PRO

en: PRO Status: Active
uk: Статус PRO: Активний

en: PRO Status: Inactive
uk: Статус PRO: Неактивний

en: Pro Tip:
uk: PRO-порада:

en: PRO users automatically share real-time threat intelligence. When one site on our network is attacked by a new botnet, the IP addresses are flagged and all PRO sites are protected instantly.
uk: Користувачі PRO автоматично діляться даними про загрози в реальному часі. Коли новий ботнет атакує один сайт у нашій мережі, IP-адреси позначаються, і всі PRO-сайти миттєво захищені.

en: PRO vs Free
uk: PRO проти Безкоштовна

en: Profile applied.
uk: Профіль застосовано.

en: Progress
uk: Прогрес

en: Protect
uk: Захистити

en: Protect default login endpoints and use a custom login URL. Choose the behavior for blocked access and keep your admin area safe.
uk: Захистіть стандартні кінцеві точки входу та використовуйте власний URL для входу. Виберіть поведінку для заблокованого доступу та тримайте свою адмін-зону в безпеці.

en: Protected by <b>BotBlocker</b> plugin
uk: Захищено плагіном <b>BotBlocker</b>

en: Protection active
uk: Захист активний

en: Protection before WP starts
uk: Захист до запуску WP

en: Protection checklist and server
uk: Чек-лист захисту та сервер

en: Protection from bots, scanners and brute-force in
uk: Захист від ботів, сканерів та брутфорсу в

en: Protection is active
uk: Захист активний

en: Protection is disabled
uk: Захист вимкнено

en: Protection level
uk: Рівень захисту

en: Protection Level:
uk: Рівень захисту:

en: Protection paused
uk: Захист призупинено

en: Protection score
uk: Оцінка захисту

en: Protection Score
uk: Оцінка захисту

en: Protection Settings
uk: Налаштування захисту

en: Protection Settings - firewall, blocking, security
uk: Налаштування захисту

en: Protection status
uk: Статус захисту

en: Protocol Information
uk: Інформація про протокол

en: Protocol Settings
uk: Налаштування протоколу

en: Provider
uk: Провайдер

en: Proxies successfully updated for Early BotBlocker Mode
uk: Проксі-сервери успішно оновлено для режиму раннього блокування ботів

en: Proxy
uk: Проксі

en: Proxy already exists.
uk: Проксі вже існує.

en: Proxy created successfully.
uk: Проксі успішно створено.

en: Proxy deleted successfully.
uk: Проксі успішно видалено.

en: Proxy file rendered successfully.
uk: Проксі-файл успішно згенеровано.

en: Proxy Header Trust
uk: Довіра до проксі-заголовків

en: Proxy Multiplier
uk: Мультиплікатор проксі

en: Proxy not found.
uk: Проксі не знайдено.

en: Proxy Threshold Multiplier
uk: Мультиплікатор порогу проксі

en: Proxy updated successfully.
uk: Проксі успішно оновлено.

en: Proxy, VPN, and Tor detection
uk: Виявлення проксі, VPN і Tor

en: PTR / DNS Anomalies
uk: Аномалії PTR / DNS

en: PTR / DNS anomalies
uk: Аномалії PTR / DNS

en: PTR anomalies
uk: PTR-аномалії

en: PTR Cache
uk: PTR-кеш

en: PTR cache
uk: Кеш PTR

en: PTR cache improves DNS lookup speed. Auto-save admin IPs prevents accidental lockout.
uk: PTR-кеш прискорює пошук DNS. Автоматичне збереження IP-адрес адміністраторів запобігає випадковому блокуванню.

en: PTR Cache Lifetime
uk: Час існування кешу PTR

en: PTR Options
uk: PTR-опції

en: PTR Rule Lifetime
uk: Термін дії PTR-правил

en: PTR Rule Subnet Mask
uk: Маска підмережі для PTR-правил

en: pts
uk: балів

en: Purple
uk: Фіолетовий

en: Pusher notifications
uk: Pusher-сповіщення

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Question
uk: Запитання

en: Questions, suggestions, or need help? Contact us through any channel below.
uk: Маєте запитання, пропозиції чи потребуєте допомоги? Зв’яжіться з нами будь-яким із зазначених нижче способів.

en: Quick access
uk: Швидкий доступ

en: Quick Guide
uk: Короткий посібник

en: Quick IP Rule
uk: Швидке правило для IP

en: Quick Presets
uk: Швидкі пресети

en: Quick start
uk: Швидкий старт

en: Quick Start Guide
uk: Керівництво з швидкого старту

en: Raccoon
uk: Єнот

en: Random string that makes cookie values unpredictable.
uk: Випадковий рядок, який робить значення файлів cookie непередбачуваними.

en: Rate Inspector Required
uk: Необхідний інспектор швидкості

en: Rate Limiting
uk: Обмеження швидкості

en: Rate limiting
uk: обмеження швидкості

en: Rate limiting protects against brute force, DDoS, and distributed proxy attacks by dynamically adjusting thresholds based on subnet pressure.
uk: Обмеження швидкості захищає від брутфорсу, DDoS та розподілених проксі-атак шляхом динамічного коригування порогів на основі навантаження на підмережі.

en: Raw event log for forensics and rule tuning.
uk: Необроблений журнал подій для аналізу інцидентів та налаштування правил.

en: Re-checks BotBlocker PRO status and updates connection details.
uk: Повторно перевіряє стан BotBlocker PRO та оновлює дані про підключення.

en: Re-enable BotBlocker
uk: Увімкнути BotBlocker знову

en: Re-enable BotBlocker protection.
uk: Увімкнути захист BotBlocker знову.

en: Read full comparison
uk: Читати повне порівняння

en: Read More
uk: Читати далі

en: Read more
uk: Читати далі

en: Real visitors unaffected
uk: Реальні відвідувачі не зазнають впливу

en: Real-time cloud threat checks (bots, bad ASN, dynamic proxies)
uk: Перевірка загроз у хмарі в режимі реального часу (боти, підозрілі ASN, динамічні проксі)

en: Real-time threat monitoring
uk: Моніторинг загроз у реальному часі

en: Real-time visitor geo statistics. View period:
uk: Геостатистика відвідувачів сайту в режимі реального часу. Період перегляду:

en: Real-time visitor statistics (IP, PTR, ASN, geo, device, OS, etc.)
uk: Статистика відвідувачів у реальному часі (IP, PTR, ASN, географічне розташування, пристрій, ОС тощо)

en: Real-time visitor statistics (IP, PTR, ASN, GEO, OS)
uk: Статистика відвідувачів у реальному часі (IP, PTR, ASN, GEO, ОС)

en: Real-time visitor statistics. View period:
uk: Статистика відвідувань сайту в режимі реального часу. Період перегляду:

en: Reason or context (e.g. temporary block)
uk: Причина або контекст (наприклад, тимчасове блокування)

en: reCaptcha enabled
uk: reCaptcha увімкнено

en: reCaptcha not configured - Google domains not included in CSP.
uk: reCaptcha не налаштована - домени Google не включені до CSP.

en: reCaptcha Threshold Level
uk: рівень порогу reCaptcha

en: reCaptcha v2 - "I am not a robot"
uk: reCaptcha v2 - "Я не робот"

en: reCaptcha v2 keys are not configured.
uk: Ключі reCaptcha v2 не налаштовані.

en: reCaptcha v2 Secret Key
uk: Секретний ключ reCaptcha v2

en: reCaptcha v2 Secret Key:
uk: reCaptcha v2 Секретний ключ:

en: reCaptcha v2 Site Key
uk: Ключ сайту reCaptcha v2

en: reCaptcha v2 Site Key:
uk: Ключ сайту reCaptcha v2:

en: reCaptcha v3 enabled
uk: reCaptcha v3 увімкнено

en: reCaptcha v3 Secret Key
uk: Секретний ключ reCaptcha v3

en: reCaptcha v3 Secret Key:
uk: reCaptcha v3 Секретний ключ:

en: reCaptcha v3 Site Key
uk: Ключ сайту reCaptcha v3

en: reCaptcha v3 Site Key:
uk: Ключ сайту reCaptcha v3:

en: reCaptcha, Redis, Memcached integrations
uk: Інтеграції reCaptcha, Redis, Memcached

en: Receive real-time security alerts via Pusher.
uk: Отримувати сповіщення про безпеку в режимі реального часу через Pusher.

en: Receive security alerts via email.
uk: Отримувати повідомлення про безпеку електронною поштою.

en: Receive security alerts via Telegram.
uk: Отримувати сповіщення про безпеку через Telegram.

en: Recommendations
uk: Рекомендації

en: Recommended
uk: Рекомендується

en: Recommended 2FA Apps
uk: Рекомендовані додатки для 2FA

en: Recommended for most sites
uk: Рекомендується для більшості сайтів

en: Recommended preset
uk: Рекомендований пресет

en: Recommended preset in one click (~30 seconds)
uk: Рекомендований пресет одним натисканням (~30 секунд)

en: Record blocked visitor data for attack pattern analysis and threat intelligence.
uk: Записуйте дані заблокованих відвідувачів для аналізу шаблонів атак та розвідки загроз.

en: Record Browser Type
uk: Записувати тип браузера

en: Record challenge page visits. Helps monitor bot traffic that reaches verification stage.
uk: Записувати відвідування сторінок виклику. Допомагає відстежувати бот-трафік, який досягає етапу верифікації.

en: Record Device Type
uk: Записувати тип пристрою

en: Record internal errors for debugging and support troubleshooting.
uk: Записувати внутрішні помилки для налагодження та усунення несправностей.

en: Record OS Type
uk: Записувати тип ОС

en: Record traffic during maintenance windows or when protection is intentionally disabled.
uk: Записувати трафік під час вікон обслуговування або коли захист навмисно вимкнено.

en: Record traffic from whitelisted IPs to verify rule effectiveness.
uk: Записувати трафік від білих IP-адрес для перевірки ефективності правил.

en: Record visitors detected as likely bots via fingerprinting inconsistencies.
uk: Записувати відвідувачів, виявлених як ймовірні боти через невідповідності відбитків.

en: Record visitors sent to Captcha challenges. Useful for analysing bot detection effectiveness.
uk: Записувати відвідувачів, надісланих на виклики Captcha. Корисно для аналізу ефективності виявлення ботів.

en: Record visitors who pass all security checks. Useful for traffic analysis and audit trails.
uk: Записувати відвідувачів, які проходять усі перевірки безпеки. Корисно для аналізу трафіку та аудиту.

en: Record WordPress events such as logins, password resets, and blocked access attempts.
uk: Записувати події WordPress, такі як входи, скидання паролів та заблоковані спроби доступу.

en: Red
uk: Червоний

en: Redact Secrets in Snippets
uk: Редагувати секрети у фрагментах

en: Redact secrets in snippets
uk: Приховувати конфіденційні дані в сніпетах

en: Redirect
uk: Перенаправлення

en: Redirect URL
uk: URL-адреса перенаправлення

en: Redis Authentication Password
uk: Пароль автентифікації Redis

en: Redis Cache Integration
uk: Інтеграція кешу Redis

en: Redis Database Index
uk: Індекс бази даних Redis

en: Redis is faster for high-traffic sites. Memcached fits distributed setups. This can be changed later in Settings.
uk: Redis швидший для сайтів із високою відвідуваністю. Memcached підходить для розподілених систем. Це можна змінити пізніше в налаштуваннях.

en: Redis is faster for high-traffic sites. Memcached suits distributed systems. You can change this later in Tools.
uk: Redis швидший для сайтів з високим трафіком. Memcached підходить для розподілених систем. Ви можете змінити це пізніше в Інструментах.

en: Redis Key Prefix
uk: Префікс ключа Redis

en: Redis PHP extension not installed on this server
uk: Розширення Redis для PHP не встановлено на цьому сервері

en: Redis provides in-memory caching for security counters, visitor statistics, and threat detection data.
uk: Redis забезпечує кешування в пам'яті для лічильників безпеки, статистики відвідувань та даних про виявлення загроз.

en: Redis Server Host
uk: Хост сервера Redis

en: Redis Server Port
uk: Порт сервера Redis

en: Redis vs Memcached
uk: Redis проти Memcached

en: Reduce server load - junk is blocked before WP loads
uk: Зменште навантаження на сервер - сміття блокується до завантаження WP

en: Reduce unwanted traffic, prevent automated attacks, and restrict access to real visitors only.
uk: Зменшити небажаний трафік, запобігти автоматичним атакам та обмежити доступ лише реальними відвідувачами.

en: Referer
uk: Референт

en: Referer:
uk: Реферер:

en: Refresh PRO status
uk: Оновити статус PRO

en: Refresh status
uk: Оновити статус

en: Refund
uk: Повернення коштів

en: Refund policy
uk: Політика повернення

en: Regular hits will be removed from the database.
uk: Звичайні звернення будуть видалені з бази даних.

en: Regular Plugin
uk: Звичайний плагін

en: Regular plugin
uk: Звичайний плагін

en: Regular Report Frequency
uk: Періодичність регулярних звітів

en: Reinstall Database
uk: Перевстановити базу даних

en: Reinstall database - reset, fresh start, rebuild tables
uk: Перевстановити базу даних

en: Reload
uk: Оновити

en: Reloading...
uk: Завантаження...

en: Remaining days
uk: Решта днів

en: Remaining Requests
uk: Решта запитів

en: Remember repeat offenders. This tracks the reputation history of suspicious IPs and subnets over several days, making future blocks trigger much faster for repeat offenders. (Default: Enabled)
uk: Запам'ятовувати повторних порушників. Це відстежує історію репутації підозрілих IP-адрес та підмереж протягом кількох днів, що робить майбутні блокування набагато швидшими для повторних порушників. (За замовчуванням: Увімкнено)

en: Remember repeat offenders. Tracks reputation history of suspicious IPs and subnets over several days. (Default: Enabled)
uk: Запам'ятовувати повторних порушників. Відстежує історію репутації підозрілих IP-адрес та підмереж протягом кількох днів. (За замовчуванням: Увімкнено)

en: Remove all ASN rules
uk: Видалити всі ASN-правила

en: Remove all paths
uk: Видалити всі шляхи

en: Remove all proxies
uk: Видалити всі проксі

en: Remove all rules
uk: Видалити всі правила

en: Remove all white bots
uk: Видалити всіх білих ботів

en: Remove Comment URLs
uk: Видалити URL-адреси коментарів

en: Remove country
uk: Видалити країну

en: Remove Global Styles
uk: Видалити глобальні стилі

en: Remove jQuery Migrate
uk: Видалити jQuery Migrate

en: Remove RSD Link
uk: Видалити RSD-посилання

en: Remove RSS Feed Links
uk: Видалити посилання на РSS-стрічки

en: Remove Shortlink
uk: Видалити коротке посилання

en: Removes jQuery Migrate. May break older plugins that use deprecated jQuery functions.
uk: Видаляє jQuery Migrate. Це може призвести до несправності старих плагінів, які використовують застарілі функції jQuery.

en: Removes RSS feed links from the header.
uk: Видаляє посилання на RSS-стрічки із заголовка.

en: Removes the Really Simple Discovery link from the header.
uk: Видаляє посилання Really Simple Discovery із заголовка.

en: Removes the shortlink URL from the header.
uk: Видаляє коротке посилання із заголовка.

en: Removes the website URL field from the comment form.
uk: Видаляє поле URL-адреси веб-сайту з форми коментарів.

en: Removes the WordPress version meta tag from the page source.
uk: Видаляє метатег версії WordPress із вихідного коду сторінки.

en: Removes wp-global-styles inline CSS from the frontend.
uk: Видаляє вбудований CSS-файл wp-global-styles із фронтенду.

en: Repair and Optimize Database
uk: Відновлення та оптимізація бази даних

en: Repair and optimize DB - fix tables, cleanup, speed up
uk: Відновити та оптимізувати БД

en: Repeat Block Time (seconds)
uk: Час повторного блокування (сек)

en: Repeat Block Time (seconds):
uk: Час повторного блокування (секунди):

en: Repeated violations result in progressively longer bans. X-Robots-Tag directives prevent SEO penalties on blocked pages.
uk: Повторні порушення призводять до поступового подовження терміну заборони. Директиви X-Robots-Tag запобігають SEO-штрафам на заблокованих сторінках.

en: replaces insecure content links with secure ones
uk: замінює небезпечні посилання на безпечні

en: Replaces IP/host/UA-bound cookie hash with a session token. Eliminates Captcha loops for VPN/proxy users. Disable only if experiencing issues.
uk: Замінює хеш cookie, прив'язаний до IP/хоста/User-Agent, на токен сесії. Усуває петлі Captcha для користувачів VPN/проксі. Відключайте лише у разі проблем.

en: Report dashboard
uk: Панель керування звітами

en: Report extra (added) files in plugins/themes
uk: Повідомляти про зайві (додані) файли у плагінах/темах

en: Report Extra Files in Plugins/Themes
uk: Повідомлення про зайві файли у плагінах/темах

en: Report list
uk: Список звітів

en: Report Period
uk: Період звіту

en: Report Period:
uk: Звітний період:

en: Reports
uk: Звіти

en: Reports - log, analytics, history, visitor stats
uk: Звіти - журнал, аналітика

en: Reports and Statistics
uk: Звіти та статистика

en: Reports dashboard
uk: Панель звітів

en: Reports Dashboard
uk: Інформаційна панель звітів

en: Reputation Layer
uk: Шар репутації

en: Request failed. Please try again.
uk: Помилка запиту. Спробуйте ще раз.

en: Request Handling Chain
uk: Ланцюжок обробки запитів

en: Request processing chain
uk: Ланцюжок обробки запитів

en: Requests allowed per verified visitor before re-verification.
uk: Запити, дозволені одному перевіреному відвідувачу до повторної перевірки.

en: Requests blocked
uk: Запитів заблоковано

en: Requests from server IP
uk: Запити з IP-адреси сервера

en: requests remaining
uk: залишилося запитів

en: Required files missing. Regenerated.
uk: Відсутні файли перестворено.

en: Required for scheduled tasks and backups
uk: Необхідно для запланованих завдань та резервних копій

en: Required:
uk: Необхідно:

en: Requires a newer BotBlocker version
uk: Потрібна новіша версія BotBlocker

en: Requires a web server module (nginx, HAProxy, LiteSpeed) or Cloudflare (Business+) to pass the fingerprint via HTTP header.
uk: Потрібен модуль веб-сервера (nginx, HAProxy, LiteSpeed) або Cloudflare (Business+) для передачі відбитку через HTTP-заголовок.

en: Requires active BotBlocker PRO
uk: Потрібна активна ліцензія BotBlocker PRO

en: Requires BotBlocker >= %s
uk: Потрібен BotBlocker >= %s

en: Requires BotBlocker PRO and the Early Init add-on.
uk: Потрібен BotBlocker PRO та аддон Early Init.

en: Requires PRO
uk: Потрібен PRO

en: Requires PRO license
uk: Потрібна ліцензія PRO

en: Requires the Early Init add-on to be enabled.
uk: Потрібен включений аддон "Рання ініціалізація".

en: Requires the PHP zip extension, which is not available on this server.
uk: Потрібне розширення PHP zip, яке недоступне на цьому сервері.

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset 2FA
uk: Скинути 2FA

en: Reset 2FA for user
uk: Скинути 2FA для користувача.

en: Reset all BotBlocker tables to default settings
uk: Скинути всі таблиці BotBlocker до налаштувань за замовчуванням

en: Reset and Re-run Wizard
uk: Скинути та повторно запустити майстер

en: Reset and Restart Wizard
uk: Майстер скидання та перезапуску

en: Reset Authentication Cookies
uk: Скидання cookie автентифікації

en: Reset cookies
uk: Скинути cookie

en: Reset failed
uk: Скидання не вдалося

en: Reset Rewrite Rules
uk: Скидання правил перезапису

en: Reset the rules
uk: Скинути правила

en: Reset URL rewrite rules
uk: Скинути правила перезапису URL-адреси

en: Reset URL Rewrite Rules
uk: Скинути правила перезапису URL

en: Resets all visitor cookies - visitors must re-verify
uk: Скидання всіх файлів cookie відвідувачів - відвідувачі повинні пройти перевірку заново

en: Resets the internal WordPress cache and external caching systems (Redis, Memcached)
uk: Очищає внутрішній кеш WordPress та зовнішні системи кешування (Redis, Memcached)

en: Resets the internal WordPress cache.
uk: Очищає внутрішній кеш WordPress.

en: Resetting...
uk: Скидання...

en: Restore
uk: Відновити

en: Restrict proxy servers, data centers, VPNs, and legacy protocols to reduce automated threats.
uk: Обмеження проксі-серверів, дата-центрів, VPN та застарілих протоколів для зниження рівня автоматизованих загроз.

en: Retrieves your BotBlocker PRO key from the cloud.
uk: Завантажує ваш ключ BotBlocker PRO з хмари.

en: Retrying...
uk: Повторна спроба...

en: Reverse DNS (PTR)
uk: Зворотний DNS (PTR)

en: Review security score
uk: Перевірити оцінку безпеки

en: Rewrite rules successfully flushed!
uk: Правила перезапису успішно оновлено!

en: RKN
uk: РКН

en: Roles with 2FA
uk: Ролі з 2FA

en: Router File
uk: Файл маршрутизатора

en: rph
uk: з/год

en: RPM
uk: з/хв

en: rpm
uk: з/хв

en: RSS feeds are disabled. Visit the
uk: RSS-стрічки вимкнені. Відвідайте

en: RU-Gov list update already queued.
uk: Оновлення списку RU-Gov вже поставлено в чергу.

en: RU-Gov list update scheduled.
uk: Заплановано оновлення списку RU-Gov.

en: RU-Gov list: not yet downloaded.
uk: Список RU-Gov: ще не завантажено.

en: RU-Gov sync not available.
uk: Синхронізація з RU-Gov недоступна.

note: translators: %1$s: number of IP ranges, %2$s: time since last update translators: 1: number of CIDR ranges, 2: human-readable time difference.
en: RU-Gov: %1$s ranges | updated %2$s ago
uk: RU-Gov: %1$s діапазонів | оновлено %2$s тому

en: RUGOV Freshness Check
uk: Перевірка актуальності списку RUGOV

en: RUGOV Update
uk: Оновлення RUGOV

en: Rule
uk: Правило

en: Rule action
uk: Дія правила

en: Rule already exists.
uk: Правило вже існує.

en: Rule created successfully.
uk: Правило створено успішно.

en: Rule data
uk: Дані правила

en: Rule deleted successfully.
uk: Правило успішно видалено.

en: Rule expiration date and time
uk: Дата і час закінчення терміну дії правила

en: Rule lifetime
uk: Термін дії правила

en: Rule not found.
uk: Правило не знайдено.

en: Rule priority (1-100)
uk: Пріоритет правила (1-100)

en: Rule toggled successfully.
uk: Правило успішно переключено.

en: Rule updated successfully.
uk: Правило успішно оновлено.

en: Rules
uk: Правила

en: Rules & IPs
uk: Правила та IP

en: Rules - lists, blacklist, whitelist, IP, GEO
uk: Правила - списки, чорний/білий список

en: Rules and IP lists
uk: Правила та списки IP-адрес

en: Rules and IP Lists
uk: Правила та списки IP-адрес

en: Rules and IP lists statistics
uk: Статистика правил та списків IP-адрес

en: Rules file generated successfully.
uk: Файл правил успішно згенеровано.

en: Rules will be regenerated automatically.
uk: Правила будуть відтворені автоматично.

en: Run malware scan - virus, infected files
uk: Запустити сканування на віруси

en: Run setup wizard - guide, onboarding, first steps
uk: Запустити майстер налаштування

en: Run Setup Wizard Again
uk: Запустити майстер налаштування знову

en: Run the wizard to configure protection
uk: Запустіть майстер для налаштування захисту

en: Run truth source scan - file integrity
uk: Запустити перевірку цілісності файлів

en: Running compatibility tests for your site
uk: Проведення тестів на сумісність для вашого сайту

en: Russian
uk: Російська

en: Safe defaults
uk: Безпечні налаштування

en: Safe defaults: compatible with WooCommerce, Elementor, caches
uk: Безпечні параметри за замовчуванням: сумісні з WooCommerce, Elementor, кешами

en: Safe defaults: works with WooCommerce, Elementor and most caches
uk: Безпечні налаштування: сумісні з WooCommerce, Elementor та більшістю систем кешування.

en: Safe for production use.
uk: Безпечно для використання на бойовому сайті.

en: Salt
uk: Сіль

en: Salt file created successfully.
uk: Salt-файл успішно створено.

en: Salt successfully created!
uk: Сіль успішно створено!

en: SameSite cookies
uk: Файли cookie SameSite

en: SameSite policy controls cross-site cookie behavior to protect against CSRF attacks.
uk: Політика SameSite контролює поведінку міжсайтових файлів cookie для захисту від атак CSRF.

en: Sample file not found.
uk: Зразок файлу не знайдено.

en: Save
uk: Зберегти

en: Save admin IPs
uk: Зберегти IP-адреси адміністраторів

en: Save ASN rules to PHP file
uk: Зберегти ASN-правила в PHP-файлі

en: Save Backup Codes
uk: Зберегти резервні коди

en: Save IPv4 rules to PHP file
uk: Зберегти правила IPv4 у PHP-файл

en: Save IPv6 rules to PHP file
uk: Зберегти правила IPv6 у PHP-файл

en: Save list
uk: Зберегти список

en: Save LLM rules to PHP file
uk: Зберегти правила LLM у файл PHP

en: Save the file
uk: Зберегти файл

en: Save the file.
uk: Зберегти файл.

en: Save these codes in a safe place. Each code can be used only once.
uk: Збережіть ці коди в безпечному місці. Кожен код можна використати лише один раз.

en: Save white bot rules to PHP file
uk: Зберегти правила білих ботів у PHP-файлі

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Scan active and inactive themes for malicious code.
uk: Сканувати активні та неактивні теми на наявність шкідливого коду.

en: Scan cancelled.
uk: Сканування скасовано.

en: Scan completed. Refreshing results...
uk: Сканування завершено. Оновлення результатів...

en: Scan currently in progress. Results will appear here when complete.
uk: Наразі триває сканування. Результати з’являться тут після завершення.

en: Scan Database
uk: Сканувати базу даних

en: Scan in progress
uk: Триває сканування

en: Scan in progress...
uk: Відбувається сканування...

en: Scan installed plugins for malicious code.
uk: Перевірити встановлені плагіни на наявність шкідливого коду.

en: Scan limit reached.
uk: Досягнуто ліміт сканування.

en: Scan Plugins
uk: Сканувати плагіни

en: Scan plugins
uk: Плагіни для сканування

en: Scan posts, pages, options, users, and cron hooks
uk: Сканувати записи, сторінки, налаштування, користувачів та cron-хуки.

en: Scan QR Code
uk: Відскануйте QR-код

en: Scan Scope
uk: Область сканування

en: Scan started.
uk: Сканування розпочато.

en: Scan the entire wp-content directory instead of just the selected subdirectories.
uk: Скануйте весь каталог wp-content, а не лише вибрані підкаталоги.

en: Scan the QR code
uk: Відскануйте QR-код

en: Scan the URL referrer for specific GET parameters to detect unwanted or suspicious traffic sources.
uk: Перевіряти URL-адресу реферера на наявність певних GET-параметрів для виявлення небажаних або підозрілих джерел трафіку.

en: Scan the WordPress database for malicious content in posts, pages, options, users, and cron jobs.
uk: Перевірити базу даних WordPress на наявність шкідливого вмісту в записах, сторінках, налаштуваннях, облікових записах користувачів та завданнях cron.

en: Scan the wp-content/uploads directory for malicious files.
uk: Сканувати каталог wp-content/uploads на наявність шкідливих файлів.

en: Scan Themes
uk: Сканувати теми

en: Scan themes
uk: Сканувати теми

en: Scan Uploads
uk: Сканувати завантаження

en: Scan uploads
uk: Сканувати завантаження

en: Scan Whole wp-content
uk: Сканувати всю wp-content

en: Scan whole wp-content instead of selected folders
uk: Сканувати весь каталог wp-content замість вибраних папок.

en: Scan with authenticator app
uk: Сканувати за допомогою додатка автентифікації

en: Scan WordPress Core
uk: Сканувати ядро WordPress

en: Scan WordPress core
uk: Сканувати ядро WordPress

en: Scan WordPress core via integrity hash check
uk: Сканувати ядро WordPress за допомогою перевірки хешу цілісності

en: Scanned:
uk: Проскановано:

en: Scanning database
uk: Сканування бази даних

en: Scanning files for malware
uk: Сканування файлів на наявність шкідливих програм

en: Scans WordPress files and database content for dangerous execution, obfuscation, encoded payloads, injected scripts, and known webshell markers. Findings are indicators for review. Do not delete files before checking backups and confirming the payload.
uk: Сканує файли WordPress та вміст бази даних на наявність небезпечного виконання, обфускації, закодованих навантажень, впроваджених сценаріїв та відомих маркерів веб-оболонок. Виявлення є індикаторами для перегляду. Не видаляйте файли, не перевіривши резервні копії та не підтвердивши навантаження.

en: Schedule
uk: Графік

en: Schedule an immediate background download of the latest ASN (autonomous system) database from BotBlocker servers.
uk: Заплануйте негайне фонове завантаження останньої версії бази даних автономних систем (ASN) із серверів BotBlocker.

en: Schedule an immediate background download of the latest RU-Gov CIDR list from C24Be/AS_Network_List (VK excluded).
uk: Запланувати негайне фонове завантаження актуального списку CIDR-діапазонів RU-Gov із C24Be/AS_Network_List (без VK).

en: Scheduled Content Cleanup
uk: Заплановане очищення контенту

en: Scheduled Cron Jobs
uk: Заплановані завдання Cron

en: Scheduled Scan
uk: Заплановане сканування

en: Scheduled Tasks
uk: Заплановані завдання

en: Script Name
uk: Назва скрипта

en: Search
uk: Пошук

en: Search bots
uk: Пошукові боти

en: Search by data, comment…
uk: Пошук за даними, коментарем…

en: Search cron jobs…
uk: Пошук завдань cron…

en: Search engine verification, SEO protection from fake crawlers
uk: Перевірка пошукових систем, захист SEO від підроблених сканерів

en: Search engine visits
uk: Відвідувань пошуковими системами

en: Search Engines
uk: Пошукові системи

en: Search engines file generated successfully.
uk: Файл пошукових систем успішно згенеровано.

en: Search settings and actions
uk: Налаштування пошуку та дії

en: sec
uk: сек

en: Secondary Block Time (seconds)
uk: Вторинний час блокування (сек)

en: Secondary time ban enabled
uk: Включено тимчасове повторне блокування

en: Seconds remaining until unlock:
uk: Секунд до розблокування:

en: Seconds until unlock:
uk: Секунди до розблокування:

en: Secret key not set.
uk: Секретний ключ не встановлено.

en: Secret link to disable the current BotBlocker check
uk: Секретне посилання для вимкнення поточної перевірки

en: Secret link to fully disable BotBlocker
uk: Секретне посилання для повного вимкнення

en: Secret link to re-enable BotBlocker
uk: Секретне посилання для увімкнення

en: Secret links
uk: Секретні посилання

en: Sections
uk: Розділи

en: Secure
uk: Безпечно

en: Security action links
uk: Посилання дій безпеки

en: Security and performance tools for your WordPress site: block unwanted traffic, filter suspicious requests, and optimize resource usage.
uk: Інструменти безпеки та продуктивності для вашого сайту на WordPress: блокування небажаного трафіку, фільтрація підозрілих запитів та оптимізація використання ресурсів.

en: Security and Privacy
uk: Безпека та конфіденційність

en: Security blog
uk: Блог про безпеку

en: Security check failed.
uk: Перевірку безпеки не пройдено

en: Security Check Mode
uk: Режим перевірки безпеки

en: Security error. Refresh the page and try again.
uk: Помилка безпеки. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Security Headers
uk: Заголовки безпеки

en: Security headers - HSTS, CSP, permissions policy
uk: Заголовки безпеки - HSTS, CSP

en: Security headers are disabled because a conflicting plugin was detected.
uk: Заголовки безпеки вимкнено, оскільки виявлено плагін, що викливає конфлікт.

en: Security headers management
uk: Управління заголовками безпеки

en: Security headers management (HSTS, CSP, X-Frame, Permissions-Policy)
uk: Управління заголовками (HSTS, CSP)

en: Security Health Status
uk: Статус безпеки системи

en: Security news and offers
uk: Новини та пропозиції безпеки

en: Security result
uk: Результат безпеки

en: Security score
uk: Оцінка безпеки

en: Security Score:
uk: Рівень безпеки:

en: Security Through Obscurity
uk: Безпека через неясність

en: Security Tips
uk: Поради з безпеки

en: Security Updates & Offers
uk: Оновлення безпеки та пропозиції

en: Security Updates and Offers
uk: Оновлення та рекомендації щодо безпеки

en: See plans
uk: Тарифні плани

en: See pricing
uk: Дивитися ціни

en: Select a country
uk: Виберіть країну

en: Select Captcha type for visitor verification.
uk: Виберіть тип Captcha для перевірки відвідувачів.

en: Select country
uk: Оберіть країну

en: Select how often the scheduled scan should run.
uk: Оберіть, як часто має виконуватися заплановане сканування.

en: Select image theme for Captcha.
uk: Виберіть тему зображень для Captcha.

en: Select Language
uk: Виберіть мову

en: Select matching images. Best balance of protection and UX.
uk: Виберіть відповідні зображення. Найкращий баланс захисту та зручності.

en: Select matching images. Best balance of security and UX.
uk: Виберіть зображення, що збігаються. Оптимальний баланс безпеки та зручності.

en: Select rule type
uk: Виберіть тип правила

en: Select the Redis database index (0-15) to use. Default is 0. Different database indexes provide logical isolation between applications sharing the same Redis server.
uk: Виберіть індекс бази даних Redis (0-15). За замовчуванням 0. Різні індекси баз даних забезпечують логічну ізоляцію між додатками, що використовують один сервер Redis.

en: Select when BotBlocker activates. Earlier = stronger protection.
uk: Виберіть час активації BotBlocker. Чим раніше, тим надійніший захист.

en: Selected countries
uk: Обрані країни

en: Selected countries:
uk: Вибрані країни:

en: Self Connections
uk: Самопідключення

en: Send
uk: Надіслати

en: Send email with BotBlocker management links
uk: Надіслати email з посиланнями керування

en: Send suspicious requests to BotBlocker Cloud for verification.
uk: Надсилати підозрілі запити до BotBlocker Cloud для перевірки.

en: Send Vary: Cookie Header
uk: Надсилати заголовок Vary: Cookie

en: Send via email
uk: Надіслати email-ом

en: Sending failed. Please try again later.
uk: Не вдалося надіслати. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Sending...
uk: Відправлення...

en: Sending…
uk: Надсилання…

en: SEO bots whitelist management
uk: Керування білим списком SEO-ботів

en: Separate Requests (Legacy)
uk: Окремі запити (Legacy)

en: Server DDoS Protection Support (Experimental)
uk: Захист сервера від DDoS (експериментально)

en: Server error while loading saved countries.
uk: Помилка сервера під час завантаження збережених країн.

en: Server error while saving country list.
uk: Помилка сервера під час збереження списку країн.

en: Server Host:
uk: Хост сервера:

en: Server OS
uk: ОС сервера

en: Server Port:
uk: Порт сервера:

en: Server-side protection setup
uk: Налаштування захисту на стороні сервера

en: Services for cloud
uk: Сервіси для хмари

en: Session Token Verification
uk: Верифікація сесійного токена

en: Session token verification enabled
uk: Верифікація сесійного токена увімкнена

en: Set a custom login endpoint to hide wp-login.php. Use only letters, numbers, hyphens, or underscores. Do not use .php, slashes, or query strings.
uk: Вкажіть власний URL-адресу для входу, щоб приховати wp-login.php. Використовуйте лише літери, цифри, дефіси або підкреслення. Не використовуйте .php, косі риски або параметри URL-адреси.

en: Set paths to a PHP file
uk: Встановити шляхи до PHP-файлу

en: Set paths to MU-plugin BotBlocker Mode
uk: Встановити шляхи для режиму BotBlocker MU-плагіна

en: Set proxies to a PHP file
uk: Налаштувати проксі для PHP-файлу

en: Set proxies to MU-plugin BotBlocker Mode
uk: Встановити проксі для режиму BotBlocker MU-плагіна

en: Set rules to a PHP file
uk: Встановити правила для PHP-файлу

en: Set rules to MU-plugin BotBlocker Mode
uk: Встановити правила для режиму BotBlocker MU-плагіна

en: Set SameSite attribute (Lax, Strict, None).
uk: Атрибут SameSite (Lax, Strict, None).

en: Set search engines and other white bots to MU-plugin BotBlocker Mode
uk: Встановити пошукові системи та інших білих ботів для режиму BotBlocker MU-плагіна

en: Set the log retention period and enable daylight saving time adjustment if needed.
uk: Період зберігання журналу та, за необхідності, налаштування переходу на літній час.

en: Set the reCaptcha threshold level (0.1–1.0)
uk: Пороговий рівень reCaptcha (0,1–1,0)

en: Set the score threshold: lower = stricter blocking, higher = more permissive.
uk: Поріг оцінки: нижче - більш суворе блокування, вище - більш м’яке.

en: Set up 2FA for your account
uk: Налаштуйте 2FA для свого облікового запису

en: Set up two-factor authentication - 2FA, MFA, OTP, recovery
uk: Налаштувати двофакторну автентифікацію - 2FA, MFA, OTP, відновлення

[ctx: device type label]
en: Set-top Box
uk: ТВ-приставка

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережено.

note: / SidebarNav - Shared vertical sidebar navigation (snav) used by Settings, Integrations, and Tools pages. Renders a collapsible sidebar nav with grouped items, search filter, and mobile toggle. Usage: SidebarNav::make() ->withGroups( $data->nav_groups )
en: Settings sections
uk: Розділи налаштувань

en: Setup Already Completed
uk: Налаштування вже завершено

en: Setup completed
uk: Налаштування завершено

en: Setup Guide
uk: Посібник з налаштування

en: Setup Guide - wizard, onboarding, getting started, first setup
uk: Посібник з налаштування

en: Setup is complete. You can adjust settings anytime from the Dashboard.
uk: Налаштування завершено. Налаштування можна змінити в будь-який час на панелі керування.

en: Setup not completed
uk: Налаштування не завершено

en: Setup session expired. Please refresh the page.
uk: Сесія налаштувань закінчилася. Будь ласка, оновіть сторінку.

en: Setup Wizard
uk: Майстер налаштування

en: Severity
uk: Критичність

en: Show Captcha to all visitors, bypassing other checks.
uk: Показувати Captcha для всіх відвідувачів, обходячи інші перевірки.

en: Show fewer, essential settings
uk: Показати менше, основні налаштування

en: Show unique visitors (by IP) or all requests.
uk: Показувати унікальних відвідувачів (за IP) або всі запити.

en: Showing first %1$d of %2$d findings. Increase Tree View Cap in settings to see all.
uk: Показано перші %1$d з %2$d знахідок. Збільште ліміт Tree View у налаштуваннях, щоб побачити всі.

en: Showing first %1$d of %2$d. Switch to Tree to browse all.
uk: Показано перші %1$d з %2$d. Перемкніться на дерево, щоб переглянути всі.

en: Showing first %d per category. Switch to Tree to browse all.
uk: Показано перші %d в кожній категорії. Перемкніться на дерево, щоб переглянути всі.

en: Shows exactly what was blocked and why (reason + URL + IP)
uk: Показує точно, що саме було заблоковано і чому (причина + URL + IP-адреса).

en: Shows whether BotBlocker PRO is active. Managed automatically.
uk: Показує, чи увімкнено BotBlocker PRO. Налаштування відбувається автоматично.

en: Shows your BotBlocker PRO connection and subscription status. An active subscription delivers live security updates, firewall rules, and premium bot-detection from the BotBlocker network.
uk: Відображає стан підключення та передплати на BotBlocker PRO. Чинна передплата забезпечує отримання оперативних оновлень безпеки, правил брандмауера та розширених функцій виявлення ботів із мережі BotBlocker.

en: Signature DB
uk: База сигнатур

en: Signature DB URL
uk: URL бази сигнатур

en: Silent Auto-Verify
uk: Тиха автоперевірка

en: Silent Auto-Verify (No Captcha)
uk: Тиха автоперевірка (без Captcha)

en: Simple and reliable
uk: Простота та надійність

en: Simple Bot Detection
uk: Просте виявлення ботів

en: Simple bot detection
uk: Просте виявлення ботів

en: Simple bot detection (UA, headers, JS, language)
uk: Просте виявлення ботів (UA, заголовки, JS)

en: Simple bot detection analyzes basic browser characteristics to catch bots that fail to mimic real browsers.
uk: Просте виявлення ботів аналізує основні характеристики браузера, щоб виявити ботів, які не можуть імітувати реальні браузери.

en: Simple bot UA blocking
uk: Просте блокування ботів за UA

en: Simple JS Consistency
uk: Проста JS-сумісність

en: Simple math with moving numbers. Easy and effective.
uk: Проста математика з рухомими числами. Легко та ефективно.

en: Simple mode
uk: Простий режим

en: Single event
uk: Одинична подія

en: Site Health
uk: Стан сайту

en: Site is protected
uk: Сайт захищено

en: Site key not set.
uk: Ключ сайту не встановлено.

en: Site Traffic
uk: Трафік сайту

en: Site URL:
uk: URL-адреса сайту:

en: Site visitors
uk: Відвідувачі сайту

en: Site Visitors
uk: Відвідувачі сайту

en: Sites Map
uk: Карта сайтів

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skip (use default)
uk: Пропустити (використовувати за замовчуванням)

en: Skip (use defaults)
uk: Пропустити (використовувати типові)

en: Skip asset directories
uk: Пропустити каталоги ресурсів

en: Skip checks for all logged-in users
uk: Не перевіряти авторизованих користувачів

en: Skip hash-comparison integrity warnings for plugins and themes that ship with WordPress (Akismet, default themes, etc.). Version mismatches between bundled copies and wp.org often cause false positives. Added files and malware patterns are still always scanned.
uk: Пропускати попередження хеш-порівняння для плагінів і тем WordPress. Розбіжності версій часто викликають помилкові спрацювання.

en: Skip integrity check for bundled plugins & themes
uk: Пропустити перевірку цілісності вбудованих плагінів і тем

en: Skip scanning files inside assets/ directories. These typically contain static frontend resources (JS, CSS, images) with low malware risk. Disable for full coverage.
uk: Пропустити сканування файлів у каталогах assets/. Вони зазвичай містять статичні ресурси інтерфейсу (JS, CSS, зображення) з низьким ризиком шкідливого коду. Вимкніть для повного покриття.

en: Skipped
uk: Пропущено

en: skipped
uk: пропущено

en: Skipped:
uk: Пропущено:

en: Sliding window size in minutes. RPM = total hits in window / window minutes. Default: 5.
uk: Розмір ковзного вікна в хвилинах. RPM = загальна кількість запитів у вікні / хвилини вікна. Типово: 5.

en: Software versions
uk: Версії програмного забезпечення

en: Solve the following:
uk: Вирішіть наступне:

en: Sorry, your request has been blocked
uk: Вибачте, ваш запит заблоковано

en: Sorry, your request has been denied
uk: Вибачте, ваш запит було відхилено

en: Source
uk: Джерело

en: Specify the Memcached server hostname or IP address. Default is localhost (127.0.0.1) for local installations.
uk: Вкажіть ім'я хоста або IP-адресу сервера Memcached. Для локальної інсталяції за замовчуванням використовується localhost (127.0.0.1).

en: Specify the Redis server hostname or IP address. Default is localhost (127.0.0.1) for local Redis installations.
uk: Вкажіть ім'я хоста або IP-адресу сервера Redis. Для локальної інсталяції Redis за замовчуванням використовується localhost (127.0.0.1).

en: Speed Up
uk: Прискорити

en: Speed up - performance, PageSpeed
uk: Прискорення - продуктивність

en: Speeds up visitor processing via Memcached
uk: Прискорення обробки запитів відвідувачів за допомогою Memcached

en: Speeds up visitor processing via Redis
uk: Прискорення обробки запитів відвідувачів за допомогою Redis

en: Spoofing detection
uk: Виявлення підміни

en: Square
uk: Квадрат

en: SSL/HTTPS is active on this site.
uk: SSL/HTTPS активний на цьому сайті.

en: SSL/HTTPS is enabled on this site.
uk: На цьому сайті ввімкнено протокол SSL/HTTPS.

en: SSL/HTTPS is not enabled
uk: SSL/HTTPS не ввімкнено

en: SSL/HTTPS is not enabled on this site.
uk: На цьому сайті протокол SSL/HTTPS не ввімкнено.

en: Standard loading
uk: Стандартне завантаження

en: Standard performance
uk: Стандартна продуктивність

en: Standard plugin loading
uk: Стандартне завантаження плагіна

en: Star
uk: Зірка

en: Start Background Scan
uk: Запустити фонове сканування

en: Start setup
uk: Почати налаштування

en: Start wizard
uk: Запустити майстер

en: Start Wizard
uk: Запустити майстер налаштування

en: Starting scan...
uk: Запуск сканування...

en: Statistics
uk: Статистика

en: Statistics Display Mode
uk: Режим відображення статистики

en: Status
uk: Статус

note: translators: %1$s is the scan status, %2$d is the progress percentage.
en: Status: %1$s. Progress: %2$d%%.
uk: Статус: %1$s. Прогрес: %2$d%%.

note: REVIEWER NOTE: This image is a static plugin asset, not a user-uploaded Media Library image. phpcs:ignore PluginCheck.CodeAnalysis.ImageFunctions.NonEnqueuedImage ?>
en: Stop Visitor Icon
uk: Значок «Зупинити відвідувача»

en: Stops hosting bots, proxies and Tor traffic
uk: Блокує хостинг ботів, проксі та трафік із Tor

en: Store Cloud API responses in transients
uk: Зберігати відповіді Cloud API у транзієнтах

en: Store logs
uk: Зберігати журнали

en: Store these backup codes in a safe place. Each code can be used only once.
uk: Зберігайте ці резервні коди в безпечному місці. Кожен код можна використовувати лише один раз.

en: Strict
uk: Сувора

en: Strict CORS Headers
uk: Строгі заголовки CORS

en: Strict Webhook Validation (POST only)
uk: Сувора перевірка веб-хуків (лише POST)

en: Strong
uk: Сильна

en: Strong profile function is not available.
uk: Функція розширеного профілю недоступна.

en: Strong Protection
uk: Надійний захист

en: Strong protection
uk: Сильний захист

en: Strongest protection mode
uk: Максимальний рівень захисту

en: Strongest Protection Mode
uk: Максимальний рівень захисту

en: Style
uk: Стиль

en: Subnet
uk: Підмережа

en: Subnet Aggregation
uk: Агрегація підмереж

en: Subnet Decay Interval
uk: Інтервал затухання підмережі

en: Subnet Decay Interval (hours)
uk: Інтервал затухання підмережі (години)

en: Subnet Mask
uk: Маска підмережі

en: Subnet Max Age
uk: Максимальний вік підмережі

en: Subnet Max Age (days)
uk: Максимальний вік підмережі (дні)

en: Subnet Multiplier
uk: Множник підмережі

en: Subnet size for verified bot allow-rules (IPv4/IPv6). Smaller = more secure, larger = fewer DNS lookups.
uk: Розмір підмережі для правил дозволу перевірених ботів (IPv4/IPv6). Чим менший - тим безпечніше, чим більший - тим менше запитів до DNS.

en: Subnetwork
uk: Підмережа

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Subscription failed. Please try again.
uk: Підписка не вдалася. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Subscription status
uk: Статус підписки

en: Success!
uk: Успіх!

en: Success: IP rule added
uk: Успішно: правило IP додано

en: Successfully imported
uk: Успішно імпортовано

en: Successfully imported
uk: Імпорт завершено успішно

en: Support
uk: Підтримка

en: Support & About
uk: Підтримка та про програму

en: support center
uk: центр підтримки

en: Support forum
uk: Форум підтримки

en: Support Forum
uk: Форум підтримки

en: Support in Telegram
uk: Підтримка в Telegram

en: Support ticket
uk: Заявка в підтримку

en: Suspicious
uk: Підозрілий

en: Sync Early Init Data
uk: Синхронізація даних ранньої ініціалізації

en: Sync failed:
uk: Помилка синхронізації:

en: Sync from Cloud
uk: Синхронізувати з хмари

en: Sync known JA3/JA4 TLS fingerprints from the BotBlocker server.
uk: Синхронізувати відомі JA3/JA4 TLS відбитки з сервера BotBlocker.

en: Sync LLM providers
uk: Синхронізувати провайдерів LLM

en: Sync LLM providers - AI crawlers, ChatGPT, Claude bot list
uk: Синхронізувати LLM-провайдерів

en: Sync Now
uk: Синхронізувати зараз

en: Sync scheduled.
uk: Синхронізація запланована.

en: Syncing...
uk: Синхронізація...

en: System
uk: Система

en: System administration
uk: Системне адміністрування

en: System Cron Job Commands
uk: Команди системних завдань Cron

en: System security status
uk: Стан безпеки системи

en: System Status
uk: Стан системи

en: System status
uk: Стан системи

en: System Status - health, server, diagnostics
uk: Статус системи

en: Table overview
uk: Огляд таблиці

[ctx: device type label]
en: Tablet
uk: Планшет

en: Takes effect immediately.
uk: Вступає в силу негайно.

en: Target
uk: Ціль

en: Target IP/Subnet
uk: Цільовий IP/підмережа

note: translators: %1$d is total targets, %2$d is clean, %3$d is issues, %4$d is unverifiable, %5$d is added, %6$d is modified, %7$d is missing, %8$d is expected (known non-core files), %9$d is ignored.
en: Targets: %1$d. Clean: %2$d. Issues: %3$d. Unverifiable: %4$d. Added: %5$d. Modified: %6$d. Missing: %7$d. Expected: %8$d. Ignored: %9$d.
uk: Цілі: %1$d. Чисті: %2$d. Проблеми: %3$d. Неперевірені: %4$d. Додано: %5$d. Змінено: %6$d. Відсутні: %7$d. Очікувані: %8$d. Ігноровані: %9$d.

en: Task List
uk: Список завдань

en: Task List Table
uk: Таблиця списку завдань

en: Task Recovery
uk: Відновлення завдань

en: Tasks
uk: Завдання

en: Telegram Configuration
uk: Конфігурація Telegram

en: Telegram notifications
uk: Повідомлення Telegram

en: Telegram support
uk: Підтримка Telegram

en: Telegram Weekly Report
uk: Щотижневий звіт Telegram

en: Temporarily disable BotBlocker checks for this session.
uk: Тимчасово вимкнути перевірки для сесії.

en: Temporary extraction directory is missing.
uk: Тимчасовий каталог для розпакування відсутній.

en: Terms of service
uk: Умови надання послуг

en: Terms of Service
uk: Умови обслуговування

en: Test failed:
uk: Тест не пройшов:

en: Test Response Code
uk: Тестовий код відповіді

en: Test Response Code:
uk: Код відповіді на тест:

en: Testing and debug mode
uk: Режим тестування та налагодження

en: Testing key pages of your site
uk: Тестування ключових сторінок вашого сайту

en: The add-on download URL is not allowed.
uk: URL-адреса завантаження аддона не дозволена.

en: The add-on is invalid or broken.
uk: Аддон недійсний або пошкоджений.

en: The add-on package cannot be opened.
uk: Аддон не може бути відкритий.

en: The add-on package has an invalid file count.
uk: Аддон має недійсну кількість файлів.

en: The add-on package is too large.
uk: Аддон занадто великий.

en: The add-on package must be a ZIP file.
uk: Аддон повинен бути ZIP-файлом.

en: The add-on upload failed.
uk: Завантаження аддона не вдалося.

en: the added line from wp-config.php.
uk: доданий рядок із wp-config.php.

en: The addon provides two essential features:
uk: Аддон надає дві основні функції:

en: The Behavioral Engine is installed and active. You can customize the multi-signal thresholds, session limits, and IP reputation decay.
uk: Поведінковий двигун встановлено та активовано. Ви можете налаштувати багатосигнальні пороги, обмеження сесій та затухання репутації IP.

en: The Early Init add-on allows BotBlocker to execute at the very beginning of the WordPress load cycle. This stops bad bots early, saving massive amounts of database queries and server resources.
uk: Аддон Early Init дозволяє BotBlocker виконуватися на самому початку циклу завантаження WordPress. Це зупиняє поганих ботів рано, заощаджуючи величезну кількість запитів до бази даних та ресурсів сервера.

en: The fallback runner checks overdue tasks (>1.5× interval) and recreates missing cron events. Runs automatically every 15 minutes via the WordPress init hook.
uk: Резервний виконавець перевіряє прострочені завдання (>1,5× інтервалу) та відтворює відсутні події cron. Запускається автоматично кожні 15 хвилин через хук init WordPress.

en: The internal WordPress cache and external caching systems (Redis, Memcached) will be reset.
uk: Внутрішній кеш WordPress та зовнішні системи кешування (Redis, Memcached) будуть скинуті.

en: The label for the cookie consent button.
uk: Мітка для кнопки згоди на файли cookie.

en: The label for the link to your privacy policy page.
uk: Мітка для посилання на сторінку політики конфіденційності.

en: The maximum number of requests per hour (RPH) a typical human visitor would make. This captures slow-crawling scraping bots that keep their per-minute speed low to avoid basic limiters. (Default: 200)
uk: Максимальна кількість запитів на годину (RPH), яку зробив би типовий людський відвідувач. Це виявляє повільно повзаючих скрапінг-ботів, які підтримують низьку швидкість за хвилину, щоб уникнути базових обмежувачів. (За замовчуванням: 200)

en: The maximum number of requests per minute (RPM) a typical human visitor would reasonably make. If a visitor goes over this speed, their behavior score goes up. (Default: 30)
uk: Максимальна кількість запитів за хвилину (RPM), яку звичайний відвідувач може розумно зробити. Якщо відвідувач перевищує цю швидкість, його оцінка поведінки зростає. (За замовчуванням: 30)

en: The maximum penalty level (tier) an IP or subnet can reach. Higher tiers apply a stricter threshold penalty, meaning they trigger blocks much faster. (Default: 6)
uk: Максимальний рівень штрафу (рівень), якого може досягти IP або підмережа. Вищі рівні застосовують суворіший пороговий штраф, тобто вони набагато швидше викликають блокування. (За замовчуванням: 6)

en: The memcached PHP extension is required to use this cache. Install it via your hosting control panel or contact your host.
uk: Для використання цього кешу потрібне розширення PHP memcached. Встановіть його через панель керування хостингом або зверніться до вашого хостинг-провайдера.

en: The package contains an oversized file.
uk: Аддон містить файл завеликого розміру.

en: The package contains an unsafe file path.
uk: Аддон містить небезпечний шлях до файлу.

en: The package does not match the BotBlocker add-on contract.
uk: Аддон не відповідає контракту додатка BotBlocker.

en: The package must contain exactly one root folder.
uk: Аддон повинен містити рівно одну кореневу папку.

en: The package must declare Requires-Core.
uk: Аддон повинен декларувати Requires-Core.

en: The package root folder must be a valid slug.
uk: Коренева папка аддона повинна бути дійсним слагом.

en: The package slug does not match the requested add-on.
uk: Слаг аддона не відповідає запитаному додатку.

en: The PHP zip extension is required for plugin/theme scanning. Ask your host to enable it.
uk: Для сканування плагінів/тем потрібне розширення PHP zip. Попросіть вашого хостинг-провайдера увімкнути його.

en: The redis PHP extension is required to use this cache. Install it via your hosting control panel or contact your host.
uk: Для використання цього кешу потрібне розширення PHP redis. Встановіть його через панель керування хостингом або зверніться до вашого хостинг-провайдера.

en: The repair page is publicly accessible without authentication while enabled. Disable it after use.
uk: Поки сторінка відновлення увімкнена, вона буде у відкритому доступі без авторизації. Вимкніть її після використання.

en: The scan runs in the background and may pause if you close this page. For best results, keep this tab open until the scan finishes.
uk: Сканування виконується у фоновому режимі та може призупинитися, якщо ви закриєте цю сторінку. Для найкращих результатів тримайте цю вкладку відкритою до завершення сканування.

note: translators: %d: number of high-confidence malware indicators found
en: The scheduled malware scan found %d high-confidence indicator. Review the Malware Scanner results. | The scheduled malware scan found %d high-confidence indicators. Review the Malware Scanner results.
uk[0]: Під час запланованого сканування на наявність шкідливого ПЗ було виявлено %d підтверджена ознака. Перевірте результати сканування.
uk[1]: Під час запланованого сканування на наявність шкідливого ПЗ було виявлено %d підтверджені ознаки. Перевірте результати сканування.
uk[2]: Під час запланованого сканування на наявність шкідливого ПЗ було виявлено %d підтверджених ознак. Перевірте результати сканування.

note: translators: %d: number of file integrity issues found
en: The scheduled truth-source check found %d file integrity issue. Review the Truth Source results. | The scheduled truth-source check found %d file integrity issues. Review the Truth Source results.
uk[0]: Запланована перевірка джерела правди виявила %d проблему цілісності файлу. Перегляньте результати джерела правди.
uk[1]: Запланована перевірка джерела правди виявила %d проблеми цілісності файлів. Перегляньте результати джерела правди.
uk[2]: Запланована перевірка джерела правди виявила %d проблем цілісності файлів. Перегляньте результати джерела правди.

en: The site may be slower temporarily until data is re-cached.
uk: Сайт може тимчасово працювати повільніше, доки дані не будуть відновлені.

en: The temporary extraction folder is missing.
uk: Тимчасова папка для розпакування відсутня.

en: The text displayed in the cookie notice. Keep it concise and informative.
uk: Текст, який відображається у повідомленні про файли cookie. Зробіть його стислим та інформативним.

en: The traffic activity level (as a fraction of your Max RPM) where we start tracking and recording reputation. For example, at 0.10, once a visitor reaches 10% of the Max RPM limit, we begin monitoring their patterns. (Default: 0.10)
uk: Рівень активності трафіку (як частка від вашого максимального RPM), при якому ми починаємо відстежувати та записувати репутацію. Наприклад, при 0.10, щойно відвідувач досягає 10% від ліміту Max RPM, ми починаємо відстежувати його шаблони. (За замовчуванням: 0.10)

en: The uploaded file was not accepted by WordPress.
uk: Завантажений файл не був прийнятий WordPress.

en: The URL to your privacy policy page.
uk: URL-адреса вашої сторінки політики конфіденційності.

en: The validated add-on source is missing.
uk: Перевірене джерело додатка відсутнє.

en: The visual style of the cookie alert banner.
uk: Візуальний стиль банера сповіщення про файли cookie.

en: The WordPress log file (debug.log) will be cleared:
uk: Файл журналу WordPress (debug.log) буде очищено:

en: The WordPress object cache will be cleared:
uk: Кеш об’єктів WordPress буде очищено:

en: Theme homepage
uk: Веб-сайт теми

en: Theme slugs to skip. One per line.
uk: Слаги тем, які слід пропустити. По одному на рядок.

en: Themes
uk: Теми

en: These can be fixed automatically. Your site will stay functional.
uk: Вони можуть бути виправлені автоматично. Ваш сайт залишиться працездатним.

en: These files are not part of official WordPress checksums but are normal for a live site (config, robots, verification files, etc.). Listed for awareness - not treated as issues.
uk: Ці файли не є частиною офіційних контрольних сум WordPress, але є звичайними для живого сайту (конфігурація, robots, файли перевірки тощо). Вказані для ознайомлення - не розглядаються як проблеми.

en: These options require no form save - they apply immediately and are safe to experiment with.
uk: Ці параметри не потребують збереження форми - вони застосовуються негайно, і з ними безпечно експериментувати.

en: Third-party
uk: Сторонні компоненти

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію неможливо скасувати.

en: This add-on is incompatible with your BotBlocker version. Delete anyway?
uk: Цей аддон несумісний з вашою версією BotBlocker. Все одно видалити?

en: This add-on requires a newer PHP version.
uk: Цей аддон потребує новішої версії PHP.

en: This add-on requires a newer version of BotBlocker.
uk: Цей аддон потребує новішої версії BotBlocker.

note: translators: %s: required BotBlocker version
en: This add-on requires BotBlocker %s or higher. Please update the plugin first.
uk: Цей аддон потребує BotBlocker %s або вище. Будь ласка, спочатку оновіть плагін.

note: translators: %s: required PHP version
en: This add-on requires PHP %s or higher.
uk: Цей аддон потребує PHP %s або вище.

en: This addon requires HTTPS to be installed and enabled. Please install an SSL certificate before enabling these features.
uk: Для роботи цього додатка необхідно встановити та увімкнути протокол HTTPS. Перед увімкненням цих функцій встановіть SSL-сертифікат.

en: This can help resolve 404 errors after changing permalink structure.
uk: Це може допомогти усунути помилки 404 після зміни структури постійних посилань.

en: This process is irreversible.
uk: Цей процес незворотний.

en: This URL conflicts with an existing page, post, or taxonomy on your site. Choose a different login slug.
uk: Ця URL-адреса конфліктує з існуючою сторінкою, публікацією або таксономією на вашому сайті. Оберіть іншу назву для входу.

en: Threat intelligence & zero-day botnet feeds
uk: Розвідка загроз та фіди zero-day

en: Three-layer behavioral engine combining Free rate-limit inspection (RPM velocity with quadratic subnet pressure) with Pro multi-signal scoring (velocity, URI diversity, session depth, timing regularity, referer consistency) and IP/subnet reputation tracking with lazy decay. Detects and blocks robotic traffic through layered analysis.
uk: Трирівневий поведінковий механізм, що поєднує безкоштовну перевірку обмеження швидкості (швидкість RPM з квадратичним тиском підмережі) з Pro багатосигнальним скорингом (швидкість, різноманітність URI, глибина сеансу, регулярність часу, узгодженість реферера) та відстеження репутації IP/підмереж з лінивим затуханням. Виявляє та блокує роботизований трафік за допомогою багаторівневого аналізу.

en: Tickets, Telegram, documentation
uk: Тікети, Telegram, документація

en: Tier Thresholds
uk: Порогові значення рівнів

en: tiers
uk: рівні

en: Time
uk: Час

en: Time allowed to complete Captcha verification.
uk: Час, дозволений для завершення перевірки Captcha.

en: Time ban enabled
uk: Включено тимчасову заборону

en: Time period for counting failed login attempts.
uk: Період часу для підрахунку невдалих спроб входу в систему.

en: Timeout in seconds for cloud API requests. Increase if your server has slow outbound connections.
uk: Час очікування в секундах для запитів до хмарного API. Збільште його, якщо ваш сервер має повільне вихідне з’єднання.

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Timezone for report timestamps.
uk: Часовий пояс для часових міток звіту.

en: Tip:
uk: Порада:

en: TLS Fingerprint Settings
uk: Налаштування відбитків TLS

en: TLS Fingerprint Sync
uk: Синхронізація відбитків TLS

en: TLS fingerprint sync failed:
uk: Помилка синхронізації відбитків TLS:

en: TLS Fingerprinting
uk: Відбитки TLS

en: TLS fingerprinting detects bots by analyzing the TLS handshake signature (JA3/JA4). Real browsers have distinct TLS fingerprints vs headless/automation tools.
uk: Відбитки TLS виявляють ботів, аналізуючи підпис рукостискання TLS (JA3/JA4). Справжні браузери мають відмінні відбитки TLS порівняно з headless/інструментами автоматизації.

en: TLS fingerprints synced successfully.
uk: Відбитки TLS успішно синхронізовано.

en: To enable database repair and optimization:
uk: Щоб увімкнути функцію відновлення та оптимізації бази даних:

en: To receive important security news and special offers.
uk: Щоб отримувати важливі новини про безпеку та спеціальні пропозиції.

en: Toast Notifications:
uk: Сповіщення:

en: Today blocked
uk: Сьогодні заблоковано

en: Today blocked:
uk: Сьогодні заблоковано:

en: Today hits
uk: Запитів за сьогодні

en: Today's activity
uk: Активність сьогодні

en: Today's Statistics
uk: Статистика за сьогодні

en: Toggle navigation
uk: Перемкнути навігацію

en: Toggle On/Off
uk: Увімкнути/Вимкнути

en: Toggle sidebar
uk: Перемкнути бічну панель

en: Too early. Try again.
uk: Занадто рано. Спробуйте ще раз.

en: Too late. Try again.
uk: Занадто пізно. Спробуйте ще раз.

en: Too many attempts. Try again in 5 minutes.
uk: Занадто багато спроб. Спробуйте ще раз через 5 хвилин.

en: Too many entries. Maximum 1000 per import.
uk: Занадто багато записів. Максимум 1000 записів за один імпорт.

en: Too many requests. Please try again later.
uk: Занадто багато запитів. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Tools
uk: Інструменти

en: Tools - maintenance, utilities, repair, cleanup
uk: Інструменти - обслуговування, утиліти

en: Tools for blocking bots, filtering suspicious traffic, and optimizing server resources.
uk: Інструменти для блокування ботів, фільтрації підозрілого трафіку та оптимізації ресурсів сервера.

en: Tools sections
uk: Розділи інструментів

en: Tools settings saved.
uk: Налаштування інструментів збережено.

en: Top
uk: Вгору

note: translators: %d is the number of top browsers to display.
en: Top %d Browsers
uk: Топ-%d браузерів

note: translators: %d is the number of top countries to display.
en: Top %d Countries
uk: Топ-%d країн

note: translators: %d is the number of top devices to display.
en: Top %d Devices
uk: Топ-%d пристроїв

en: Top Countries
uk: Найбільше країн

en: Top IPs
uk: Найбільше IP

note: translators: %d is the number of top IP addresses to display.
en: Top-%d IPs
uk: Топ-%d IP-адрес

en: Tor blocking
uk: Блокування Tor

en: Tor Exit Nodes
uk: Вихідні вузли Tor

en: Total allowed
uk: Всього дозволено

en: Total blocked
uk: Всього заблоковано

en: Total blocked:
uk: Все заблоковано:

en: Total hits
uk: Всього звернень

en: Total IPv4 rules:
uk: Всього правил IPv4:

en: Total IPv6 rules:
uk: Всього правил IPv6:

en: Total paths:
uk: Всього правил шляхів:

en: Total requests
uk: Всього запитів

en: Total rules:
uk: Всього правил:

en: Total white bots:
uk: Всього білих ботів:

en: Track admin panel activity for security auditing and multi-user accountability.
uk: Відстеження активності в адмін-панелі для аудиту безпеки та багатокористувацької відповідальності.

en: Track request velocity per IP and issue Captcha or block when thresholds are exceeded.
uk: Відстеження швидкості запитів з IP та видача Captcha або блокування при перевищенні порогів.

en: Track returning verified visitors. Helps identify repeat traffic patterns and false positives.
uk: Відстеження повернень перевірених відвідувачів. Допомагає визначити повторювані шаблони трафіку та помилкові спрацювання.

en: Track traffic sources and filter suspicious referrers via UTM parameters.
uk: Відстеження джерел трафіку та фільтрація підозрілих реферерів за допомогою параметрів UTM.

en: Track WP-CLI and cron execution. Helps detect automated exploitation attempts.
uk: Відстеження виконання WP-CLI та cron. Допомагає виявляти спроби автоматизованої експлуатації.

en: Traffic
uk: Трафік

en: Traffic & Referrer
uk: Трафік та реферер

en: Traffic &amp; Referrer
uk: Трафік &amp; реферер

en: Traffic activity level (as fraction of Max RPM) where reputation tracking starts. (Default: 0.10)
uk: Рівень активності трафіку (як частка від Max RPM), з якого починається відстеження репутації. (Типово: 0.10)

en: Traffic and Referrer Settings
uk: Налаштування трафіку та реферера

en: Traffic coming from known proxies or VPNs is more likely to be automated. We multiply their behavior metrics by this factor to make our analyzer more sensitive. (Default: 1.15)
uk: Трафік з відомих проксі або VPN з більшою ймовірністю автоматизований. Ми множимо їхні показники поведінки на цей коефіцієнт, щоб зробити аналізатор чутливішим. (Типово: 1.15)

en: Traffic geo data
uk: Геодані трафіку

en: Transients
uk: Транзієнти

en: Transients API
uk: API транзієнтів

en: Transients are temporary database data used by plugins and themes.
uk: Транзиєнти - це тимчасові дані в базі даних, які використовуються плагінами та темами.

en: Transients successfully cleared!
uk: Транзиєнти успішно очищені!

en: Tree
uk: Дерево

en: Tree View Cap
uk: Обмеження перегляду дерева

en: Triangle
uk: Трикутник

en: Trust proxy headers for HTTPS detection
uk: Довіряти проксі-заголовкам для виявлення HTTPS

en: Trust proxy headers for IP allowlisting
uk: Довіряти проксі-заголовкам для білого списку IP

en: Trust your current IP
uk: Довіряти вашій поточній IP-адресі

en: Trusted Bots
uk: Довірені боти

en: Trusted Bots:
uk: Довірені боти:

en: Trusted by users
uk: Користувачі довіряють

en: Trusted Proxy
uk: Довірений проксі

en: Trusted Proxy IP/CIDR
uk: IP/CIDR довіреного проксі

en: Trusted users and systems that bypass checks
uk: Довірені користувачі та системи, які обходять перевірки

en: Truth Source
uk: Джерело істини

en: Truth Source Comparator
uk: Компаратор джерела істини

en: Truth Source Settings
uk: Налаштування джерела істини

en: Truth Source: Background Scan Progress
uk: Джерело істини: Прогрес фонового сканування

en: Truth Source: File Integrity Issues
uk: Джерело істини: Проблеми цілісності файлів

en: Truth Source: Scan Batch
uk: Джерело істини: Пакет сканування

en: Truth Source: Scheduled Scan
uk: Джерело істини: Заплановане сканування

en: Tunnel Settings
uk: Налаштування тунелю

en: Turn on advanced behavior checking. Analyzes multiple signals (click speed, timing regularity, missing referrers, page diversity) to identify robotic traffic.
uk: Увімкнути розширену перевірку поведінки. Аналізує кілька сигналів (швидкість кліків, регулярність часу, відсутність реферерів, різноманітність сторінок) для виявлення роботизованого трафіку.

en: Turn on advanced behavior checking. Unlike simple speed limits, this analyzes multiple signals (like click speed, timing regularity, missing referrers, and page diversity) to identify robotic traffic.
uk: Увімкнути розширену перевірку поведінки. На відміну від простих обмежень швидкості, це аналізує кілька сигналів (таких як швидкість кліків, регулярність часу, відсутність реферерів та різноманітність сторінок) для виявлення роботизованого трафіку.

en: Turns all BotBlocker security headers on or off. Use to globally disable header output for testing or compatibility checks.
uk: Вмикає або вимикає всі заголовки безпеки BotBlocker. Використовуйте для глобального відключення виводу заголовків для тестування або перевірки сумісності.

[ctx: device type label]
en: TV
uk: ТБ

en: Twice a week
uk: Двічі на тиждень

en: Two-Factor Auth - 2FA, MFA, OTP, authentication
uk: Двофакторна автентифікація - 2FA

en: Two-Factor Authentication
uk: Двофакторна автентифікація

en: Two-Factor Authentication (2FA)
uk: Двофакторна автентифікація (2FA)

en: Two-Factor Authentication (2FA) requires a time-based code from your authenticator app in addition to your password. This prevents unauthorized access even if your password is compromised. You can set which user roles require 2FA and generate backup codes for emergency access.
uk: Двофакторна автентифікація (2FA) вимагає введення одноразового коду з додатка-автентифікатора на додаток до пароля. Це запобігає несанкціонованому доступу, навіть якщо ваш пароль було викрадено. Ви можете встановити, для яких ролей користувачів потрібна 2FA, та генерувати резервні коди для екстреного доступу.

en: Two-Factor Authentication enabled.
uk: Двофакторна автентифікація увімкнена.

en: Two-factor authentication enabled.
uk: Двофакторна автентифікація увімкнена.

en: Two-Factor Authentication has been reset.
uk: Двофакторну автентифікацію скинуто.

en: Two-factor authentication is now active on your account.
uk: Двофакторна автентифікація тепер увімкнена для вашого облікового запису.

en: Two-Factor Authentication Setup
uk: Налаштування двофакторної автентифікації

en: Two-factor login protection
uk: Двофакторний захист входу

en: Type
uk: Тип

en: Type or data is not set or empty.
uk: Тип або дані не визначені або порожні.

en: UA Tokens
uk: Токени UA

en: UI Cache
uk: Кеш інтерфейсу

en: UI Settings
uk: Налаштування інтерфейсу

en: Ultimate tier only
uk: Тільки для тарифу Ultimate

en: Ultra-fast in-memory cache. Best performance.
uk: Надшвидкий кеш в оперативній пам'яті. Максимальна продуктивність.

en: Unauthorized
uk: Неавторизований

en: Unauthorized.
uk: Неавторизований.

en: Understanding 2FA Security
uk: Принцип роботи 2FA

en: Unfold all settings
uk: Розгорнути всі налаштування

[ctx: statistics label]
en: Unique IPs
uk: Унікальні IP

en: Unique types
uk: Унікальні типи

[ctx: statistics label]
en: Unique Visitors
uk: Унікальні відвідувачі

en: Unique Visitors (by IP)
uk: Унікальні відвідувачі (за IP)

en: Unknown chart data type.
uk: Невідомий тип даних графіку.

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown period
uk: Період невідомий

en: Unlock Advanced Protection
uk: Розблокувати розширений захист

en: Unlock PRO Protection
uk: Розблокуйте захист PRO

en: Unlock PRO protection
uk: Розблокувати захист PRO

en: Unresponsive IP blocking
uk: Блокування IP-адрес, що не відповідають

en: Until changed
uk: До зміни

en: Update
uk: Оновити

note: translators: %d: number of add-ons with available updates.
en: Update All (%d)
uk: Оновити всі (%d)

en: Update ASN database
uk: Оновити базу даних ASN

en: Update ASN database - geo, network, country data
uk: Оновити базу ASN

en: Update available, requires BotBlocker >= %s
uk: Доступне оновлення, потрібно BotBlocker >= %s

en: Update BotBlocker to %s to use this add-on
uk: Оновіть BotBlocker до версії %s, щоб скористатися цим аддоном

en: Update requires BotBlocker >= %s
uk: Оновлення вимагає BotBlocker >= %s

en: Update RU-Gov list
uk: Оновити список RU-Gov

en: Update RU-Gov list - Russian IP ranges, RKN blocklist
uk: Оновити список RU-Gov

en: Update Statistics
uk: Оновлення статистики

en: Updating the salt resets all authentication cookies:
uk: Оновлення солі призводить до скидання всіх файлів cookie автентифікації:

en: Upgrade now!
uk: Оновити зараз!

en: Upgrade to PRO
uk: Оновлення до PRO

en: Upgrade to PRO - premium, pricing, license, features
uk: Оновитися до PRO

en: Upgrade to Pro for the Behavioral Engine. It features advanced multi-signal scoring and decay-based reputation, preventing bots from spamming your site by tightening thresholds for repeat offenders.
uk: Перейдіть на Pro для Поведінкового двигуна. Він має розширену мультисигнальну оцінку та репутацію на основі затухання, запобігаючи спаму ботами на вашому сайті шляхом посилення порогів для повторних порушників.

en: Upgrade your plan for better protection.
uk: Оновіть свій тарифний план, щоб підвищити рівень захисту.

en: Upload a BotBlocker add-on package. It will be installed inactive, then you can review and activate it from the Installed tab.
uk: Завантажте аддон BotBlocker. Він буде встановлений неактивним, після чого ви зможете перевірити та активити його на вкладці "Встановлені".

en: Upload ZIP
uk: Завантажити ZIP-архів

en: Uploading a new list will add new IPs and skip existing ones. Invalid lines will be skipped automatically.
uk: Завантаження нового списку додасть нові IP-адреси та пропустить ті, що вже існують. Неправильні рядки будуть автоматично пропущені.

en: URL rewrite rules will be reset:
uk: Правила перезапису URL будуть скинуті:

en: URL to fetch remote regex signatures for malware detection. Endpoint must return JSON with version + signatures array. Each signature: id, severity (critical/high/medium/low), regex (valid PHP regex), score (1-100), confidence, category, description.
uk: URL для отримання віддалених сигнатур регулярних виразів для виявлення шкідливого ПЗ. Кінцева точка повинна повертати JSON з версією та масивом сигнатур. Кожна сигнатура: id, серйозність (critical/high/medium/low), regex (дійсний PHP regex), оцінка (1-100), впевненість, категорія, опис.

en: URL to redirect to when someone tries to access the default login URL. Only used when behavior is set to Redirect.
uk: URL для перенаправлення при спробі доступу до типового URL входу. Використовується лише коли поведінка встановлена на Redirect.

en: Usage
uk: Використання

en: Use explicit CORS headers (Content-Type, X-Requested-With) instead of wildcard (*). Fixes Fetch-spec violation when Access-Control-Allow-Credentials is active. Enable if CAPTCHA verification breaks in browsers.
uk: Використовувати явні заголовки CORS (Content-Type, X-Requested-With) замість підстановочного знаку (*). Виправляє порушення специфікації Fetch, коли активний Access-Control-Allow-Credentials. Увімкніть, якщо перевірка CAPTCHA не працює в браузерах.

en: Use explicit CORS headers (Content-Type, X-Requested-With) instead of wildcard (*). Fixes Fetch-spec violation when Access-Control-Allow-Credentials is active. Enable only if CAPTCHA verification breaks in browsers.
uk: Використовувати явні заголовки CORS (Content-Type, X-Requested-With) замість підстановочного знаку (*). Виправляє порушення специфікації Fetch, коли активний Access-Control-Allow-Credentials. Увімкніть лише якщо перевірка CAPTCHA не працює в браузерах.

en: Use Google Authenticator or any TOTP app to scan the code, or enter the key manually.
uk: Скористайтеся Google Authenticator або будь-яким додатком TOTP для сканування коду або введіть ключ вручну.

en: Use noindex and noarchive directives to prevent search engines from indexing blocked or UTM pages.
uk: Використовуйте директиви noindex та noarchive, щоб запобігти індексації пошуковими системами заблокованих або UTM-сторінок.

en: Use Remote Regex Signatures
uk: Використовувати віддалені сигнатури регулярних виразів

en: Use remote regex signatures
uk: Використовувати віддалені сигнатури регулярних виразів

en: Use remote regex signatures for malware detection.
uk: Використовувати віддалені сигнатури регулярних виразів для виявлення шкідливого програмного забезпечення.

en: Use these options to enable or disable groups of security response headers. These headers enhance browser protections and privacy, but some may require theme/plugin compatibility checks. If you are running a local site without HTTPS, disable HSTS and CSP temporarily to avoid mixed content issues. Re-enable them on production for better security posture.
uk: Використовуйте ці опції, щоб увімкнути або вимкнути групи заголовків безпеки відповіді. Ці заголовки покращують захист браузера та конфіденційність, але деякі можуть потребувати перевірки сумісності з темою/плагінами. Якщо ви запускаєте локальний сайт без HTTPS, тимчасово вимкніть HSTS та CSP, щоб уникнути проблем зі змішаним вмістом. Увімкніть їх знову на продакшені для кращого рівня безпеки.

en: Use this link to completely disable BotBlocker.
uk: Використовуйте це посилання для вимкнення.

en: Use this link to re-enable BotBlocker.
uk: Використовуйте це посилання для увімкнення.

en: Use this link to temporarily disable BotBlocker checks for the current session.
uk: Використовуйте для тимчасового вимкнення.

en: Use WordPress transients. Works on any hosting.
uk: Використовувати тимчасові дані WordPress. Працює на будь-якому хостингу.

en: used with attribution
uk: використовується з зазначенням авторства

en: User Agent
uk: Агент користувача

en: User guide
uk: Посібник користувача

en: User Interface and Appearance
uk: Інтерфейс користувача та зовнішній вигляд

en: User not found
uk: Користувача не знайдено

en: User not logged in
uk: Користувач не авторизований

en: User-Agent
uk: Користувач-агент

en: User-Agent Anomalies
uk: User-Agent аномалії

en: User-Agent substring identifying the bot
uk: Підрядок User-Agent, що ідентифікує бота

en: UTM Referrer Processing
uk: Обробка UTM-реферерів

en: UTM referrer processing
uk: Обробка UTM-реферерів

en: Validated add-on source is missing.
uk: Відсутнє перевірене джерело щодо цього аддона.

en: Value to match - format depends on selected type (e.g. user agent string, referer URL, language code, country code, URI path)
uk: Значення для зіставлення - формат залежить від вибраного типу (наприклад, рядок агента користувача, URL-адреса джерела переходу, код мови, код країни, шлях URI)

en: Verification Code
uk: Код підтвердження

en: Verification code is required.
uk: Потрібен код підтвердження.

en: Verification failed.
uk: Перевірку не пройдено.

en: Verification failed. Please complete the challenge below.
uk: Перевірка не вдалася. Будь ласка, пройдіть перевірку нижче.

en: Verification Sources
uk: Джерела перевірки

en: verified and passed
uk: перевірено та пройдено

en: verified crawlers -
uk: перевірені пошукові роботи -

en: Verifies search engines to protect SEO. Detects fake crawlers
uk: Перевірка пошукових систем для захисту SEO. Виявляє підроблені краулери

en: Verify
uk: Підтвердити

en: Verify browser API behavior (canvas, WebGL).
uk: Перевіряти роботу API браузера (canvas, WebGL).

en: Verify browser engine parameters against known browser signatures.
uk: Перевіряти параметри движка браузера за відомими сигнатурами.

en: Verify device APIs (touch, motion sensors) to detect headless browsers.
uk: Перевіряти API пристроїв (сенсорний ввід, датчики руху) для виявлення браузерів без графічного інтерфейсу.

en: Verify every visitor via cloud database. Ultimate tier only.
uk: Перевірка кожного відвідувача через хмарну базу даних. Тільки для рівня Ultimate.

en: Verify installed WordPress core, plugins, and themes against official wp.org sources. Detect modified, added, and missing files.
uk: Перевірте встановлене ядро WordPress, плагіни та теми за офіційними джерелами wp.org. Виявіть змінені, додані та відсутні файли.

en: Verify plugin files against official checksums.
uk: Перевірте файли плагінів за офіційними контрольними сумами.

en: Verify theme files against official checksums.
uk: Перевірте файли тем за офіційними контрольними сумами.

en: Verify WordPress core files against official checksums.
uk: Перевірте файли ядра WordPress за офіційними контрольними сумами.

note: translators: %s: target type like "plugin" or "theme"
en: Verifying %s integrity
uk: Перевірка цілісності %s

en: Verifying file integrity...
uk: Перевірка цілісності файлів...

en: Verifying...
uk: Перевірка...

en: Version
uk: Версія

en: Version %s
uk: Версія %s

en: Video tutorials
uk: Відеоуроки

en: View Add-ons
uk: Дивитися аддони

en: View All
uk: Переглянути всі

en: View all
uk: Переглянути все

en: View and manage all WordPress scheduled cron jobs. Disable unwanted cron tasks directly from the admin panel.
uk: Перегляд і керування всіма запланованими завданнями cron WordPress. Вимкніть небажані завдання cron безпосередньо з панелі адміністратора.

en: View Dashboard
uk: Перейти в консоль

en: View full Health Status
uk: Дивитися повний статус

en: View my PRO
uk: Дивитися мій PRO

en: View on WordPress.org
uk: Переглянути на WordPress.org

en: View plans
uk: Переглянути плани

en: Visitor Logging Settings
uk: Налаштування реєстрації відвідувачів

en: Visitors data successfully cleared!
uk: Дані відвідувачів успішно видалено!

en: Visitors from selected countries will be unable to access the site.
uk: Відвідувачі з вибраних країн не зможуть отримати доступ до сайту.

en: Visitors from selected countries will not be able to access the site.
uk: Відвідувачі з зазначених країн не зможуть отримати доступ до сайту.

en: Visitors Log
uk: Журнал відвідувачів

en: VPN / Tor / proxy blocking
uk: Блокування VPN / Tor / проксі

en: VPN and Tor Blocking
uk: Блокування VPN та Tor

en: VPN and Tor blocking
uk: Блокування VPN та Tor

en: VPN blocking
uk: Блокування VPN

en: VPN Connections
uk: VPN-підключення

en: VPN, Tor and proxy blocking
uk: Блокування VPN, Tor та проксі

en: W3 Total Cache detected. If using Disk Enhanced mode with rewrite rules, add a cookie-based server exception. See CACHE-COMPATIBILITY.md.
uk: Виявлено W3 Total Cache.

en: We also provide custom PHP development and automation services tailored to your needs.
uk: Ми також надаємо послуги з розробки та автоматизації PHP на замовлення з урахуванням ваших потреб.

en: We offer WordPress development services: optimization, plugin and theme customization, and server administration.
uk: Ми пропонуємо послуги з розробки WordPress: оптимізацію, налаштування плагінів і тем, а також адміністрування сервера.

en: We use cookies to improve site security and user experience.
uk: Ми використовуємо файли cookie для підвищення безпеки сайту та зручності користувачів.

en: Weak
uk: Слабкий

en: Web
uk: Веб

en: Web:
uk: Веб:

en: Webhook
uk: Веб-хук

en: Webshell
uk: Веб-оболонка

en: Website protection worked normally this week.
uk: Захист веб-сайту працював нормально цього тижня.

en: Website Traffic
uk: Трафік сайту

en: Website visitors report
uk: Звіт про відвідувачів

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Weekly Maintenance
uk: Щотижневе обслуговування

en: Welcome to BotBlocker
uk: Ласкаво просимо до BotBlocker

en: Welcome to BotBlocker Security
uk: Ласкаво просимо до BotBlocker Security

en: Wget Command
uk: Команда Wget

en: Wget command (for system cron)
uk: Команда Wget (для системного cron)

en: Wget Command:
uk: Wget-команда:

en: What and how BotBlocker blocks
uk: Що і як блокує BotBlocker

en: What Data Does BotBlocker Collect
uk: Які дані збирає BotBlocker

en: What to do if the user has passed all automatic checks: let him through to the site, show him a page where he must pass manual check (blocking) or ban him?
uk: Що робити, якщо користувач пройшов усі автоматичні перевірки: пропустити його на сайт, показати сторінку, де він має пройти ручну перевірку (блокування), або заблокувати його?

en: What was blocked and why: reason + URL + IP
uk: Що було заблоковано і чому: причина + URL + IP

en: What you get with BotBlocker PRO
uk: Що ви отримуєте з BotBlocker PRO

en: What's in PRO
uk: Що в PRO

en: What's new in
uk: Що нового в

en: When BotBlocker activates. Earlier = stronger protection.
uk: Коли активується BotBlocker. Раніше = сильніший захист.

en: When checked, the scanner downloads fresh reference data from wp.org instead of using previously cached integrity manifests. Useful when core/plugin updates may not have been detected yet.
uk: Якщо позначено, сканер завантажує свіжі довідкові дані з wp.org замість використання раніше кешованих маніфестів цілісності. Корисно, коли оновлення ядра/плагінів ще не були виявлені.

en: When cloud API returns unexpected data - block the visitor and invalidate cache instead of silent pass.
uk: Якщо хмарний API повертає несподівані дані - заблокуйте відвідувача та очистіть кеш замість "тихої" обробки.

en: When enabled, all authenticated WordPress users (including subscribers, authors, contributors) bypass BotBlocker checks. By default, only administrators, editors and moderators are bypassed.
uk: Якщо ця опція увімкнена, всі авторизовані користувачі WordPress (включно з підписниками, авторами та учасниками) обходитимуть перевірки BotBlocker. За замовчуванням перевірки обходять лише адміністратори, редактори та модератори.

en: When enabled, only allowlisted IPs can access XML-RPC. When disabled, XML-RPC is fully blocked (allowlisted IPs can still bypass).
uk: Якщо увімкнено, лише IP-адреси з білого списку можуть отримати доступ до XML-RPC. Якщо вимкнено, XML-RPC повністю заблоковано (IP-адреси з білого списку все одно можуть обійти блокування).

en: When enabled, payment bypass only applies to POST requests and requires signature headers to have valid format (min 8 chars). GET requests with payment query keys will not be bypassed. Reduces attack surface while keeping real webhooks working.
uk: Якщо ця опція увімкнена, обхід перевірок для платіжних систем застосовується лише до POST-запитів і вимагає наявності заголовків підпису у правильному форматі (не менше 8 символів). GET-запити з параметрами платіжних систем не обробляються. Це дозволяє зменшити вразливість системи, зберігши при цьому працездатність реальних веб-хуків.

en: When enabled, payment callbacks still skip Captcha but IP blacklists, ASN rules, path rules and country blocks remain active. A blocked IP cannot use a payment callback to bypass the block.
uk: Якщо увімкнено, платіжні зворотні виклики все одно пропускають Captcha, але чорні списки IP, правила ASN, правила шляхів та блокування країн залишаються активними. Заблокована IP-адреса не може використовувати платіжний зворотний виклик для обходу блокування.

en: When enabled, requests matching well-known payment callback patterns (paths, query keys, admin-ajax actions, signature headers) skip JS-challenge, Captcha and rate-limit. Recommended for any site with WooCommerce or another e-commerce plugin.
uk: Якщо увімкнено, запити, що відповідають відомим шаблонам платіжних зворотних викликів (шляхи, ключі запитів, дії admin-ajax, заголовки підписів), пропускають JS-виклик, Captcha та обмеження швидкості. Рекомендується для будь-якого сайту з WooCommerce або іншим плагіном електронної комерції.

en: When enabled, X-Forwarded-For and CF-Connecting-IP headers are trusted for IP allowlisting. WARNING: These headers are client-spoofable - only enable if your server is behind a trusted reverse proxy that strips these headers from external requests.
uk: При увімкненні заголовки X-Forwarded-For та CF-Connecting-IP довіряються для білого списку IP. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ці заголовки можуть бути підроблені клієнтом - увімкніть лише якщо ваш сервер знаходиться за довіреним зворотним проксі, який видаляє ці заголовки із зовнішніх запитів.

en: When enabled, X-Forwarded-Proto, CF-Visitor and other proxy headers are trusted to detect HTTPS connections. WARNING: These headers are client-spoofable - only enable if your server is behind a trusted reverse proxy that strips these headers from external requests.
uk: При увімкненні заголовки X-Forwarded-Proto, CF-Visitor та інші проксі-заголовки довіряються для виявлення HTTPS-з'єднань. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ці заголовки можуть бути підроблені клієнтом - увімкніть лише якщо ваш сервер знаходиться за довіреним зворотним проксі, який видаляє ці заголовки із зовнішніх запитів.

en: When enabling HTTPS redirect, ensure your SSL certificate is properly configured. Misconfiguration may cause site access issues.
uk: Увімкнувши HTTPS-переадресацію, переконайтеся, що SSL-сертифікат налаштований правильно. Неправильне налаштування може спричинити проблеми з доступом до сайту.

en: When the rule should stop applying.
uk: Коли правило має втратити чинність.

en: Where the cookie alert banner appears on the page.
uk: Де на сторінці з’являється банер попередження про файли cookie.

en: White
uk: Білий

en: White bot already exists.
uk: Білий бот вже існує.

en: White bot created successfully.
uk: Білий бот успішно створено.

en: White bot deleted successfully.
uk: Білий бот успішно видалено.

en: White bot not found.
uk: Білий бот не знайдено.

en: White bot toggled successfully.
uk: Білий бот успішно переключено.

en: White bot updated successfully.
uk: Білий бот успішно оновлено.

en: White Bots
uk: Білі боти

en: White Bots and Search Engines
uk: Білі боти та пошукові системи

en: White bots data is required for import.
uk: Для імпорту потрібні дані про білих ботів.

en: Whitelist WhatsApp Preview
uk: Білий список превью WhatsApp

en: Whitelist your current IP
uk: Додати поточну IP-адресу до білого списку

en: Who always gets access?
uk: Хто завжди отримує доступ?

en: Who Should Always Have Access?
uk: Кому завжди гарантовано доступ?

en: Who visited and who was blocked
uk: Хто відвідував і хто був заблокований

en: Who visited the site and who was blocked
uk: Хто відвідав сайт і хто був заблокований

en: Wildcard patterns (one per line) that silence any matching added/modified/missing finding across every target. Use * and ?. Examples: */cache/*, *.log, wp-content/uploads/*. Bulk version of the per-file Ignore button.
uk: Шаблони підстановки (по одному на рядок), які заглушують будь-яке відповідне знаходження доданого/зміненого/відсутнього для всіх цілей. Використовуйте * і ?. Приклади: */cache/*, *.log, wp-content/uploads/*. Масова версія кнопки «Ігнорувати» для кожного файлу.

en: Window
uk: Вікно

en: with color:
uk: з кольором:

en: Wizard reset successfully.
uk: Майстер налаштування успішно скинуто.

en: WooCommerce configuration guide
uk: Керівництво з налаштування WooCommerce

en: WooCommerce Detected
uk: Виявлено WooCommerce

en: WordPress 2FA Documentation
uk: Документація щодо 2FA для WordPress

en: WordPress Acceleration
uk: Прискорення роботи WordPress

en: WordPress acceleration
uk: Прискорення WordPress

en: WordPress acceleration and optimization
uk: Прискорення та оптимізація WordPress

en: WordPress Actions
uk: Дії WordPress

en: WordPress actions
uk: Дії WordPress

en: WordPress Admin Area Log
uk: Журнал адмін-панелі WordPress

en: WordPress admin area log
uk: Журнал адмін-панелі WordPress

en: WordPress Core
uk: Ядро WordPress

en: WordPress core tuning
uk: Налаштування ядра WordPress

en: WordPress development
uk: WordPress-розробка

en: WordPress filesystem is unavailable.
uk: Файлова система WordPress недоступна.

en: WordPress Paths
uk: WordPress-шляхи

en: WordPress plugin page
uk: Сторінка плагіна WordPress

en: WordPress Privacy Screen
uk: Екран конфіденційності WordPress

en: WordPress security audit
uk: Аудит безпеки WordPress

en: WordPress self requests
uk: Внутрішні запити WordPress

en: WordPress Service
uk: Сервіс WordPress

en: WordPress speed optimization
uk: Оптимізація швидкості WordPress

en: WordPress speed optimizations
uk: Оптимізації швидкості WordPress

note: phpcs:ignore WordPress.Security.EscapeOutput.OutputNotEscaped
en: WordPress stopped by BotBlocker
uk: WordPress зупинено BotBlocker

en: WordPress transients. Works on any hosting.
uk: Транзитні дані WordPress. Працює на будь-якому хостингу.

en: Works everywhere
uk: Працює скрізь

en: WP Cron Enabled
uk: WP Cron увімкнено

en: WP Cron Jobs
uk: Cron-завдання WP

en: WP Rocket detected. Add the BotBlocker cookie to the "Never Cache Cookies" list in WP Rocket settings. See CACHE-COMPATIBILITY.md.
uk: Виявлено WP Rocket.

en: WP Super Cache (Expert/mod_rewrite mode) serves cached pages via .htaccess, bypassing PHP. Add a cookie-based exception. See CACHE-COMPATIBILITY.md.
uk: WP Super Cache обходить PHP.

en: wp-config.php Integration
uk: Інтеграція з wp-config.php

en: WP-Cron Documentation
uk: Документація WP-Cron

en: WP-Cron enabled
uk: WP-Cron увімкнено

en: WP-Cron status (read-only, managed automatically).
uk: Статус WP-Cron (лише для читання, керується автоматично).

en: WPS Hide Login is active
uk: WPS Hide Login активний

en: Write a log entry every time a payment callback bypass is applied. Useful for auditing.
uk: Створює запис у журналі під час кожного обходу callback-запиту платіжної системи. Корисно для аудиту.

en: X-Robots-Tag directives
uk: Директиви X-Robots-Tag

en: X-Robots-Tag: noarchive for blocked pages
uk: X-Robots-Tag: noarchive для заблокованих сторінок

en: X-Robots-Tag: noindex on UTM pages
uk: X-Robots-Tag: noindex для UTM-сторінок

en: XML-RPC is disabled.
uk: XML-RPC вимкнено.

en: XML-RPC Specification
uk: Специфікація XML-RPC

en: XML-RPC Status
uk: Статус XML-RPC

en: XML-RPC Support
uk: Підтримка XML-RPC

en: XML-RPC Tunnel
uk: Тунель XML-RPC

en: XML-RPC tunnel - secure remote access, block exploits
uk: XML-RPC тунель - безпечний віддалений доступ

en: Yandex.Metrica ID
uk: Ідентифікатор Yandex.Metrica

en: Yes
uk: Так

en: You can change this anytime with one click.
uk: Це можна змінити в будь-який момент одним кліком.

en: You can prepare your list in any text editor. Each line should contain a single IP address or subnet in CIDR format (e.g. 192.168.1.0/24).
uk: Ви можете підготувати свій список у будь-якому текстовому редакторі. Кожен рядок повинен містити одну IP-адресу або підмережу у форматі CIDR (наприклад, 192.168.1.0/24).

en: You do not have permission to view this information.
uk: Ви не маєте прав на перегляд цієї інформації.

en: You have PRO activated. Check your plan.
uk: У вас активована підписка PRO. Перевірте свій тарифний план.

en: You must be logged in.
uk: Потрібна авторизація.

en: You will receive weekly security reports here.
uk: Тут ви отримуватимете щотижневі звіти безпеки.

en: Your browser does not support the video tag.
uk: Ваш браузер не підтримує тег video.

note: translators: %d: number of days until the cloud API expires.
en: Your cloud API has expired.
uk: Термін дії вашого підключення до Cloud API закінчився.

en: Your cloud API has expired. Please renew it.
uk: Термін дії Cloud API закінчився.

note: translators: %d: number of hits remaining before the cloud API is exhausted.
en: Your cloud API has fewer than %d hits remaining.
uk: У вашому Cloud API залишилося менше ніж %d доступних запитів.

note: translators: %d: number of hits remaining before the cloud API is exhausted.
en: Your cloud API has no hits remaining.
uk: У вашому Cloud API більше немає доступних запитів.

en: Your cloud API has no hits remaining. Please renew.
uk: Ліміт звернень Cloud API вичерпано.

note: translators: %d: number of days left before the cloud API expires. translators: %d: number of days until the cloud API expires.
en: Your cloud API will expire in %d days.
uk: Термін дії вашого Cloud API закінчиться через %d днів.

en: Your email
uk: Ваша електронна адреса

en: Your Google reCaptcha v3 site key for invisible bot detection.
uk: Ваш ключ для Google reCaptcha v3 для виявлення невидимих ботів.

en: Your IP address will be permanently added to the whitelist
uk: Ваша IP-адреса буде назавжди додана до білого списку

en: Your IP address will be permanently trusted
uk: Ваша IP-адреса буде назавжди додана до довірених

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення надіслано.

en: Your security configuration is complete.
uk: Ваш захист повністю налаштований.

en: Your site is fully protected with BotBlocker PRO. Cloud-based security shields are actively monitoring and blocking advanced threats in real-time.
uk: Ваш сайт повністю захищено з BotBlocker PRO.

en: Your Site is Now Protected
uk: Ваш сайт тепер під захистом

en: Your site is only partially protected. BotBlocker is already blocking basic automated attacks, but several critical shields are still disabled.
uk: Ваш сайт захищено лише частково.

en: Your site is protected!
uk: Ваш сайт захищено!

en: Your store is compatible with BotBlocker.
uk: Ваш магазин сумісний із BotBlocker.

en: Your Telegram bot token from @BotFather.
uk: Токен вашого Telegram-бота від @BotFather.

en: Your Telegram chat ID (user or group).
uk: Ідентифікатор вашого Telegram-чату (користувач або група).

en: Zero impact on visitors
uk: Жодного впливу на відвідувачів.

en: Zero-day botnet updates
uk: Оновлення для ботнетів нульового дня

en: ZIP contains unexpected file:
uk: ZIP містить несподіваний файл:

en: ZIP file not provided.
uk: ZIP-файл не надано.
