BotBlocker - en to uk translation catalogue (1368 entries)

en: (Realtime)
uk: (У реальному часі)

note: %s is the cache update interval duration name (e.g. "1 hour").
en: (Update every %s)
uk: (Оновлення кожні %s)

en: 1 = highest. Higher priority rules processed first.
uk: 1 = найвищий. Правила з вищим пріоритетом обробляються першими.

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: 1 year
uk: 1 рік

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 2 days
uk: 2 дні

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: 2FA reset successfully
uk: 2FA успішно скинуто

en: 2FA service not initialized.
uk: Службу 2FA не ініціалізовано.

en: 2FA service unavailable
uk: Сервіс 2FA недоступний

en: 3 days
uk: 3 дні

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 404 Not Found
uk: 404 Не знайдено

en: 5 Millions+ bots signatures
uk: 5+ мільйонів сигнатур ботів

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 7-step guided setup
uk: Покрокове налаштування (7 кроків)

en: 9 months
uk: 9 місяців

note: 1: Link to the IPv4 tab URL, 2: Link to the IPv6 tab URL.
en: <strong>IPv4 / IPv6 Lists:</strong> Import bulk allow / block lists on %1$s and %2$s tabs. You can also download sample templates for quick start.
uk: <strong>Списки IPv4 / IPv6:</strong> Імпортуйте масові списки дозволених / заблокованих IP на вкладках %1$s та %2$s. Ви також можете завантажити зразки шаблонів для швидкого старту.

en: <strong>Note:</strong> After clicking "Reset 2FA", the user will be prompted to set up Two-Factor Authentication again <strong>only if "Enable Two-Factor Authentication" is checked</strong>. They can do this immediately in this window (QR code and input field will appear), or the prompt will appear on their next login. If 2FA is not enabled, the user will not be required to go through Two-Factor Authentication.
uk: <strong>Примітка:</strong> Після натискання «Скинути 2FA» користувачеві буде запропоновано знову налаштувати двофакторну автентифікацію <strong>лише за умови, що опція "Увімкнути двофакторну автентифікацію" активована</strong>. Це можна зробити одразу в цьому вікні (з'явиться QR-код та поле для введення) або під час наступного входу в систему. Якщо 2FA не увімкнено, користувачеві не потрібно буде проходити двофакторну автентифікацію.

note: %s: Link to the Paths tab URL.
en: <strong>Paths:</strong> If you use acquiring / payment gateways and must ensure their callbacks are never blocked or inspected, add their endpoints under %s.
uk: <strong>Шляхи:</strong> Якщо ви використовуєте шлюзи оплати і повинні забезпечити, щоб їхні зворотні виклики ніколи не блокувалися чи не перевірялися, додайте їхні адреси в розділі %s.

note: %s: Link to the Proxy tab URL.
en: <strong>Proxy:</strong> Add network masks or header match patterns (e.g. Cloudflare ranges) in %s for tailored handling.
uk: <strong>Проксі:</strong> Додайте мережеві маски або шаблони заголовків (наприклад, діапазони Cloudflare) у розділі %s для індивідуальної обробки.

note: %s: Link to the Rules tab URL.
en: <strong>Rules:</strong> Create granular conditions in %s (IP, User-Agent, ASN, country, referrer, path, cookie, header value, request method, bot score and more).
uk: <strong>Правила:</strong> Створюйте деталізовані умови в розділі %s (IP, User-Agent, ASN, країна, Referer, шлях, cookie, значення заголовка, метод запиту, оцінка бота та інше).

note: %s: Link to the White Bots tab URL.
en: <strong>White Bots:</strong> Maintain trusted crawler domains / signatures (search engines, social networks, uptime services) under %s.
uk: <strong>Білі боти:</strong> Керуйте довіреними доменами / сигнатурами краулерів (пошукові системи, соціальні мережі, сервіси моніторингу) у розділі %s.

en: A page reload may be required after the operation.
uk: Після операції може знадобитися перезавантаження сторінки.

en: About BotBlocker API
uk: Про BotBlocker API

en: About Cloud Verification
uk: Про хмарну перевірку

en: About memcached
uk: Про Memcached

en: About Recaptcha v2
uk: Про Recaptcha v2

en: About Recaptcha v3
uk: Про Recaptcha v3

en: About Redis
uk: Про Redis

en: About technical support
uk: Про технічну підтримку

en: About Wordpress transients in BotBlocker
uk: Про WordPress transients у BotBlocker

en: Access has been blocked
uk: Доступ було заблоковано

en: Access to all official BotBlocker add-ons
uk: Доступ до всіх офіційних доповнень BotBlocker

en: Access to the built-in WordPress database repair and optimization feature
uk: Доступ до вбудованої функції WordPress для відновлення та оптимізації бази даних

en: Access to this page has been restricted.
uk: Доступ до цієї сторінки обмежено.

en: Action
uk: Дія

en: Actions
uk: Дії

en: Activate
uk: Активувати

en: Activate a BotBlocker PRO to install and manage premium add-ons.
uk: Активуйте BotBlocker PRO, щоб встановлювати та керувати преміум-додатками.

en: Activate BotBlocker PRO
uk: Активувати BotBlocker PRO

en: Activates before other plugins
uk: Активується раніше за інші плагіни

en: Activation sent successfully!
uk: Активацію успішно надіслано!

en: Activation service is unavailable.
uk: Сервіс активації недоступний.

en: Active
uk: Активний

en: Active and allowed:
uk: Активний і дозволений

en: Active rules:
uk: Активні правила:

en: AdBlockers
uk: Блокувальники реклами

en: Add
uk: Додати

en: Add a comment for this path rule
uk: Додати коментар для цього правила шляху

en: Add a comment for this proxy (e.g., CloudFlare IPv4)
uk: Додати коментар для цього проксі (наприклад, CloudFlare IPv4)

en: Add a comment for this rule
uk: Додати коментар до цього правила

en: Add a fast allow/block rule for an IP address or subnet. Use import buttons to bulk add search engines / white bots (IPv4 / IPv6).
uk: Додайте швидке правило дозволу/блокування для IP-адреси або підмережі. Використовуйте кнопки імпорту, щоб масово додати пошукові системи / білих ботів (IPv4 / IPv6).

en: Add a noindex tag to prevent search engines from indexing pages with UTM tracking parameters. This helps avoid duplicate content issues.
uk: Додайте тег noindex, щоб запобігти індексації сторінок із UTM-параметрами пошуковими системами. Це допомагає уникнути проблем із дубльованим контентом.

en: Add a short note to remember why you created this rule.
uk: Додайте коротку примітку, щоб пам'ятати, чому ви створили це правило.

en: Add IPv4 rule
uk: Додати правило для IPv4

en: Add IPv6 rule
uk: Додати правило для IPv6

en: Add new path
uk: Додати новий шлях

en: Add new proxy
uk: Додати новий проксі

en: Add new rule
uk: Додати нове правило

en: Add new search engine or other white bot
uk: Додати нову пошукову систему або іншого білого бота

en: Add Proxy
uk: Додати проксі

en: Add Rule
uk: Додати правило

en: Add rule
uk: Додати правило

en: Add the following line before
uk: Додайте наступний рядок перед

en: Add your own rules: IP, User-Agent, PTR, country, paths, and much more...
uk: Додавайте власні правила: IP, User-Agent, PTR, країни, шляхи та багато іншого...

en: Add-ons
uk: Додатки

en: Add-ons locked. Activate Cloud API to use marketplace features.
uk: Доповнення заблоковано. Активуйте Cloud API, щоб користуватися функціями маркетплейсу.

en: Additional API URL:
uk: Додатковий API URL:

en: Additional Information
uk: Додаткова інформація

en: Addons
uk: Додатки

en: Adds Vary: Cookie HTTP header to responses for verified visitors. Forces CDN/proxy caches to differentiate responses by cookie set. May reduce cache hit ratio. Enable only if caching issues persist after other measures.
uk: Додає HTTP-заголовок Vary: Cookie до відповідей для перевірених відвідувачів. Змушує кеш CDN/проксі розрізняти відповіді за встановленими cookie. Може зменшити коефіцієнт влучань у кеш. Вмикайте лише якщо проблеми з кешуванням залишаються після інших заходів.

en: Adequate performance
uk: Належна продуктивність

en: Admin & WP logging settings
uk: Налаштування журналювання адміністратора та WordPress

en: Admin logins, failed attempts, sensitive panel access traces.
uk: Входи адміністраторів, невдалі спроби, сліди доступу до конфіденційних панелей.

en: Admin Panel
uk: Адмінпанель

en: Administrators settings
uk: Налаштування адміністраторів

en: Admins will never be blocked while logged in
uk: Адміністратори ніколи не будуть заблоковані під час авторизації

en: Advanced bot detection
uk: Розширене виявлення ботів

en: Advanced data structures
uk: Розширені структури даних

en: Advanced Protection
uk: Розширений захист

en: Advanced Protection provides enhanced security against sophisticated bots by using cloud-based validation and intelligent verification techniques. These settings enable multi-layered protection that can detect even the most advanced automated threats. Cloud validation analyzes suspicious traffic patterns in real-time, while verification settings enforce security measures appropriate to your site's needs. Together, these tools create a comprehensive defense system that adapts to emerging threats while minimizing impact on legitimate users.
uk: Розширений захист забезпечує підвищений рівень безпеки від складних ботів за допомогою перевірки у хмарі та інтелектуальних методів верифікації. Ці налаштування активують багаторівневий захист, здатний виявляти навіть найсучасніші автоматизовані загрози. Хмарна перевірка аналізує підозрілі патерни трафіку в режимі реального часу, а налаштування верифікації забезпечують застосування заходів безпеки, відповідних потребам вашого сайту. У сукупності ці інструменти створюють комплексну систему захисту, яка адаптується до нових загроз і водночас мінімізує вплив на легітимних користувачів.

en: Advanced proxy / VPN / TOR network analysis
uk: Розширений аналіз проксі / VPN / TOR-мереж

en: Advanced reporting & analytics
uk: Розширена звітність та аналітика

en: Advanced Settings
uk: Розширені налаштування

en: Advanced threat detection
uk: Розширене виявлення загроз

en: After the repair is completed,
uk: Після завершення відновлення,

en: AI Behavioral analysis
uk: AI-аналіз поведінки

en: AI Behavioral analysis engine
uk: Система AI-аналізу поведінки

en: Alerts
uk: Сповіщення

en: All Addons Access
uk: Доступ до всіх доповнень

en: All addons included (Usefull tools, security, notify etc.)
uk: Усі аддони включено (корисні інструменти, безпека, сповіщення тощо)

en: All CAPTCHA methods can be combined with invisible background checks for layered security. Choose the method that best fits your audience and security needs.
uk: Усі методи CAPTCHA можна поєднувати з невидимими фоновими перевірками для створення багаторівневого захисту. Оберіть метод, який найкраще відповідає вашій аудиторії та потребам безпеки.

en: All compatibility tests passed. Your site is ready for protection.
uk: Усі тести на сумісність пройдено. Ваш сайт готовий до захисту.

en: All existing cookies will become invalid.
uk: Усі наявні файли cookie стануть недійсними.

en: All fields are required
uk: Усі поля є обов’язковими

en: All hits
uk: Всі запити

en: All information about previous errors will be deleted.
uk: Вся інформація про попередні помилки буде видалена.

en: All optimized!
uk: Все оптимізовано!

en: All Premium Addons
uk: Усі Premium додатки

en: All right
uk: Все добре

en: All rules will be automatically regenerated.
uk: Усі правила будуть автоматично відновлені.

en: All visitors will have to re-authenticate.
uk: Усі відвідувачі повинні будуть повторно пройти аутентифікацію.

en: Allow
uk: Дозволити

en: Allow logged-in administrators
uk: Дозволити авторизованим адміністраторам

en: Allow or Block
uk: Дозволити або заблокувати

en: Allow or block this IP/subnet
uk: Дозволити або заблокувати цей IP/підмережу

en: Allow requests from server IP
uk: Дозволити запити з IP-адреси сервера

en: Allow requests from your server IP
uk: Дозволити запити з IP-адреси вашого сервера

en: Allow WordPress Cron & server requests
uk: Дозволити WordPress Cron та серверні запити

en: Allowed hostnames / domains (space separated)
uk: Дозволені імена хостів / домени (розділені пробілами)

en: Allowed:
uk: Дозволено:

en: Already have a license key?
uk: Вже маєте ліцензійний ключ?

en: Always present captcha, regardless of other checks.
uk: Завжди показувати CAPTCHA, незалежно від інших перевірок.

en: An error occurred. Please try again later.
uk: Сталася помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: And much more...
uk: Та багато іншого...

en: Antidetect browsers
uk: Браузери-антидетектори

note: %s is the URL to the reCaptcha v3 integration configuration page.
en: Any selected captcha type can be combined with verification using reCaptcha v3. Please <a href="%s">configure integration</a> with reCaptcha.
uk: Будь-який обраний тип CAPTCHA можна поєднати з перевіркою за допомогою reCaptcha v3. Будь ласка, <a href="%s">налаштуйте інтеграцію</a> з reCaptcha.

en: API key fetched successfully from cloud server.
uk: API-ключ успішно отримано з хмарного сервера.

en: API key is required.
uk: Потрібен ключ API.

en: Apply a no-archive tag to blocked pages, preventing search engines from storing cached versions of these pages.
uk: Застосувати тег no-archive до заблокованих сторінок, щоб пошукові системи не зберігали їх у кеші.

en: Apply Now
uk: Застосувати зараз

en: Apply preset
uk: Застосувати пресет

en: Apply the recommended preset in one click (takes ~30 seconds)
uk: Застосувати рекомендований пресет в один клік (займає ~30 секунд)

en: Are you sure you want to continue?
uk: Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Are you sure you want to reset and restart the setup wizard?
uk: Ви впевнені, що хочете скинути налаштування та перезапустити майстер налаштування?

en: AS Info
uk: Інформація про AS

en: AS Name
uk: Назва AS

en: AS Number
uk: Номер AS

en: Attack logs analysis & forensics
uk: Аналіз логів атак та цифрова експертиза

en: Attempt Counting Window (seconds):
uk: Вікно підрахунку спроб (секунди):

en: Attempts Before Blocking:
uk: Кількість спроб до блокування:

en: Attention!
uk: Увага!

en: Author
uk: Автор

en: Auto-Fix (Recommended)
uk: Автовиправлення (рекомендовано)

en: Auto-save administrator IPs
uk: Автозбереження IP-адрес адміністраторів

en: Auto-update PTR & UA signatures
uk: Автооновлення PTR та UA сигнатур

en: Automatic save administrator IPs
uk: Автоматичне збереження IP-адрес адміністраторів

en: Automatically save administrator IP addresses to prevent accidental self-blocking during security configuration.
uk: Автоматично зберігати IP-адреси адміністраторів, щоб уникнути випадкової блокування себе під час налаштування безпеки.

en: Back
uk: Назад

en: Bad IP's in cloud base:
uk: Некоректні IP-адреси в хмарній базі:

en: Balanced
uk: Збалансований

en: Balanced security & compatibility
uk: Баланс захисту та сумісності

en: Ban Time (seconds):
uk: Час бану (секунди):

en: Ban Unresponsive Clients
uk: Блокувати неактивних клієнтів

en: Ban unresponsive clients
uk: Блокувати неактивних клієнтів

en: Bans direct hits from Cloudflare's IP ranges without proper validation.
uk: Блокує прямі звернення з діапазонів IP Cloudflare без належної перевірки.

en: Bans IPs whose forward/reverse DNS entries don't align-common for suspicious hosts. Block IP = PTR
uk: Блокує IP-адреси, чиї прямі та зворотні DNS-записи не збігаються — часто зустрічається у підозрілих хостів. Блокувати IP = PTR

en: Basic
uk: Базовий

en: Basic bot blocking
uk: Базове блокування ботів

en: BBCS is disabled
uk: BBCS вимкнено

en: Behavioral Analysis
uk: Аналіз поведінки

en: Below you can find a list of the main libraries and resources used in BotBlocker, along with their licenses and sources. We appreciate the work of the open-source community and always provide proper attribution to all third-party projects.
uk: Нижче ви можете знайти список основних бібліотек та ресурсів, використаних у BotBlocker, разом із їхніми ліцензіями та джерелами. Ми цінуємо роботу спільноти відкритого програмного забезпечення та завжди надаємо належне визнання всім стороннім проектам.

en: Better protection for login page
uk: Покращений захист сторінки входу

en: Black
uk: Чорний

en: Block
uk: Блокувати

en: Block IPv6 connections
uk: Блокувати IPv6-з'єднання

en: Block override
uk: Перевизначення блокування

en: Blocked:
uk: Заблоковано:

en: Blocking AdBlock/uBlock users
uk: Блокування користувачів AdBlock/uBlock

en: Blocking classic proxies
uk: Блокування класичних проксі

en: Blocking Cloudflare origin IPs
uk: Блокування вихідних IP-адрес Cloudflare

en: Blocking Cloudflare users
uk: Блокування користувачів Cloudflare

en: Blocking device options
uk: Параметри блокування пристроїв

en: Blocking empty language
uk: Блокування порожньої мови

en: Blocking empty User-Agent
uk: Блокування порожнього User-Agent

en: Blocking fake referrers
uk: Блокування підроблених реферерів

en: Blocking hosting providers
uk: Блокування хостинг-провайдерів

en: Blocking HTTP/1.0 users
uk: Блокування користувачів HTTP/1.0

en: Blocking incognito users
uk: Блокування анонімних користувачів

en: Blocking incognito/private mode
uk: Блокування режиму інкогніто/приватного перегляду

en: Blocking IPv6 connections
uk: Блокування IPv6-з'єднань

en: Blocking IPv6 users
uk: Блокування користувачів IPv6

en: Blocking proxy users
uk: Блокування проксі-користувачів

en: Blocking simple antidetect
uk: Блокування простого антидетектора

en: Blocking simple bot User-Agents
uk: Блокування простих User-Agents ботів

en: Blocking Tor users
uk: Блокування користувачів Tor

en: Blocking users with incorrect language
uk: Блокування користувачів з неправильною мовою

en: Blocking users without JavaScript
uk: Блокування користувачів без JavaScript

en: Blocking VPN users
uk: Блокування користувачів VPN

en: Blocking web engine options
uk: Параметри блокування веб-рушія

en: Blocks 95% of bad bots
uk: Блокує 95% шкідливих ботів

en: Blocks all traffic coming from known Tor exit nodes.
uk: Блокує весь трафік, що надходить із відомих вихідних вузлів Tor.

en: Blocks attacks before WP starts
uk: Блокує атаки до запуску WordPress

en: Blocks brute-force, scanners and scrapers before they hit WordPress
uk: Блокування brute-force та скраперів на підступі до WordPress

en: Blocks common threats
uk: Блокує поширені загрози

en: Blocks HTTP proxy IP ranges (anonymous/open proxies).
uk: Блокує діапазони IP HTTP-проксі (анонімних/відкритих проксі).

en: Blocks IP ranges owned by major data centers (Shared hostings, VDS/VPS, DigitalOcean, AWS, etc.). Real users do not come from hostings. Search engines and white bots are never blocked.
uk: Блокує діапазони IP-адрес, що належать великим дата-центрам (загальні хостинги, VDS/VPS, DigitalOcean, AWS тощо). Справжні користувачі не заходять з хостингів. Пошукові системи та білі боти ніколи не блокуються.

en: Blocks legacy HTTP/1.0; modern browsers use 1.1 or 2.0.
uk: Блокує застарілий HTTP/1.0; сучасні браузери використовують 1.1 або 2.0.

en: Blocks requests with missing User-Agent header. Never set by real browsers.
uk: Блокує запити з відсутнім заголовком User-Agent. Реальні браузери його завжди передають.

en: Blocks requests with obviously spoofed Referer headers.
uk: Блокує запити з очевидно підробленими заголовками Referer.

en: Blocks requests without an Accept-Language header; common in automated scripts.
uk: Блокує запити без заголовка Accept-Language; поширено в автоматизованих скриптах.

en: Blocks threats before WordPress even loads. Maximum security.
uk: Блокує загрози ще до завантаження WordPress. Максимальна безпека.

en: Blocks visitors in private-browsing mode. Most real users browse in normal mode.
uk: Блокує відвідувачів у режимі приватного перегляду. Більшість реальних користувачів використовують звичайний режим.

en: Blue
uk: Синій

en: Boost your BotBlocker experience with add-ons and tools selected to increase security, productivity and enhance your website
uk: Покращте свій досвід роботи з BotBlocker за допомогою додатків та інструментів, розроблених для підвищення безпеки, продуктивності та покращення вашого веб-сайту

note: %s: URL to integrations page
en: BotBlocker also supports Google reCAPTCHA v2 and v3. Configure reCAPTCHA keys in %s for even stronger protection with industry-standard verification.
uk: BotBlocker також підтримує Google reCAPTCHA v2 та v3. Налаштуйте ключі reCAPTCHA у розділі %s для ще потужнішого захисту за допомогою галузевих стандартів перевірки.

en: BotBlocker API endpoint URL for enhanced threat intelligence and real-time security updates. This service provides additional protection layers and threat data for PRO.
uk: URL кінцевої точки BotBlocker API для розширеного аналізу загроз і оновлень безпеки в реальному часі. Цей сервіс надає додаткові рівні захисту та дані про загрози для PRO.

en: BotBlocker API Integration
uk: Інтеграція BotBlocker API

en: BotBlocker API integration connects your website to external threat intelligence services for enhanced security monitoring and real-time threat data. This provides additional protection layers beyond local security measures.
uk: Інтеграція BotBlocker API підключає ваш веб-сайт до зовнішніх сервісів аналізу загроз для покращеного моніторингу безпеки та отримання даних про загрози в реальному часі. Це забезпечує додаткові рівні захисту, що виходять за межі локальних заходів безпеки.

en: BotBlocker API URL:
uk: URL BotBlocker API:

en: BotBlocker CAPTCHA provides multiple verification options that balance security with user experience. Choose from simple button clicks, color-based challenges, our unique image recognition system, or integrate with Google reCAPTCHA. Our exclusive Dynamic Shape and Digit CAPTCHAs are specially designed to be easy for humans but extremely difficult for bots to solve automatically. These proprietary verification methods analyze user interaction patterns while requiring minimal effort from legitimate visitors, effectively blocking automated systems without frustrating real users.
uk: BotBlocker CAPTCHA пропонує кілька варіантів перевірки, які збалансовують безпеку та зручність для користувача. Оберіть між простим натисканням кнопки, викликами на основі кольорів, нашою унікальною системою розпізнавання зображень або інтеграцією з Google reCAPTCHA. Наші ексклюзивні динамічні CAPTCHA з фігурами та цифрами спеціально розроблені, щоб бути легкими для людей, але надзвичайно складними для автоматичного вирішення ботами. Ці власні методи верифікації аналізують патерни взаємодії користувачів, вимагаючи мінімальних зусиль від легітимних відвідувачів, ефективно блокуючи автоматизовані системи, не дратуючи справжніх користувачів.

en: BotBlocker Cloud Protection & PRO status
uk: Хмарний захист BotBlocker та статус PRO

en: Botblocker Features
uk: Функції BotBlocker

en: BotBlocker Health Panel
uk: Панель моніторингу BotBlocker

en: BotBlocker Image Captcha
uk: BotBlocker зображення Captcha

en: BotBlocker is a comprehensive security plugin designed to protect your WordPress site from bots, spam, and malicious activity. With advanced filtering and blocking technologies, it helps keep your website safe and your data secure.
uk: BotBlocker — це комплексний плагін безпеки, розроблений для захисту вашого сайту WordPress від ботів, спаму та шкідливої активності. Завдяки розширеним технологіям фільтрації та блокування він допомагає забезпечити безпеку вашого веб-сайту та даних.

en: BotBlocker is actively monitoring and protecting your WordPress site from threats.
uk: BotBlocker активно моніторить та захищає ваш сайт WordPress від загроз.

en: BotBlocker is disabled
uk: BotBlocker вимкнено

en: BotBlocker News
uk: Новини BotBlocker

en: BotBlocker offers a set of tools designed to enhance the security and performance of your WordPress site. These tools help you block unwanted traffic, filter suspicious requests, and optimize resource usage, ensuring your website remains protected and runs smoothly.
uk: BotBlocker пропонує набір інструментів, розроблених для підвищення безпеки та продуктивності вашого сайту WordPress. Ці інструменти допомагають блокувати небажаний трафік, фільтрувати підозрілі запити та оптимізувати використання ресурсів, забезпечуючи захист і безперебійну роботу вашого веб-сайту.

en: BotBlocker offers a variety of subscription plans tailored to different types of businesses. Whether you run a personal blog, a small online store, or a large corporate website, you will find a plan that fits your needs and budget.
uk: BotBlocker пропонує різноманітні плани підписки, адаптовані до різних типів бізнесу. Незалежно від того, чи ведете ви особистий блог, невеликий інтернет-магазин або великий корпоративний веб-сайт, ви знайдете план, що відповідає вашим потребам та бюджету.

en: BotBlocker operates in normal mode processing all threat types (bots, proxies, referrers, languages etc.) after base early filtering.
uk: BotBlocker працює у звичайному режимі, обробляючи всі типи загроз (боти, проксі, реферери, мови тощо) після базової початкової фільтрації.

en: BotBlocker operates in normal mode processing all threat types at WordPress load.
uk: BotBlocker працює у звичайному режимі, обробляючи всі типи загроз під час завантаження WordPress.

en: BotBlocker pages
uk: Сторінки BotBlocker

en: BotBlocker PRO is active, but several security shields are disabled. Activate missing protections to maximize your defense.
uk: BotBlocker PRO активний, але деякі рівні захисту вимкнені. Увімкніть відсутні механізми, щоб забезпечити максимальний захист.

en: BotBlocker provides a comprehensive set of tools to strengthen the security and boost the performance of your WordPress site. These tools allow you to block unwanted bots, filter suspicious traffic, and optimize server resources, helping your website stay secure and efficient.
uk: BotBlocker надає комплексний набір інструментів для посилення безпеки та підвищення продуктивності вашого сайту WordPress. Ці інструменти дозволяють блокувати небажаних ботів, фільтрувати підозрілий трафік та оптимізувати ресурси сервера, допомагаючи вашому сайту залишатися захищеним і ефективним.

en: BotBlocker provides detailed reports about every visitor to your website, including parameters such as IP address, country, browser, operating system, and more. This information helps you better understand user behavior and quickly identify suspicious activity related to bots or malicious requests.
uk: BotBlocker надає детальні звіти про кожного відвідувача вашого сайту, включно з такими параметрами, як IP-адреса, країна, браузер, операційна система та інші. Ця інформація допомагає краще розуміти поведінку користувачів і швидко виявляти підозрілу активність, пов’язану з ботами чи шкідливими запитами.

en: BotBlocker requires PHP 7.4 or higher.
uk: BotBlocker вимагає PHP 7.4 або новішої версії.

en: BotBlocker requires WordPress 5.0 or later.
uk: BotBlocker вимагає WordPress 5.0 або новішої версії.

en: BotBlocker Security
uk: Захист BotBlocker

en: BotBlocker Security &rsaquo; Setup Wizard
uk: BotBlocker Security &rsaquo; Майстер налаштування

note: Name of the plugin
en: BotBlocker Security - Firewall & Bot Protection
uk: BotBlocker Security — фаєрвол та захист від ботів

note: Description of the plugin
en: BotBlocker Security is a powerful WordPress plugin designed to safeguard your website from unwanted bots and malicious activities. With advanced detection algorithms, BotBlocker identifies and blocks harmful bots, reducing spam and protecting your site's resources. The plugin provides real-time monitoring and customizable rules, allowing you to control access and enhance site security effortlessly. Easy to install and configure, BotBlocker ensures a smooth user experience while keeping your site safe from automated threats. Keep your WordPress site secure and running efficiently with BotBlocker.
uk: BotBlocker Security — потужний плагін для WordPress, створений для захисту вашого сайту від небажаних ботів та шкідливої активності. Завдяки сучасним алгоритмам виявлення, BotBlocker ідентифікує та блокує шкідливих ботів, зменшуючи спам і захищаючи ресурси вашого сайту. Плагін забезпечує моніторинг у реальному часі та налаштовувані правила, що дозволяє легко контролювати доступ і підвищувати безпеку сайту. Легкий у встановленні та налаштуванні, BotBlocker гарантує комфортний досвід для користувачів, одночасно захищаючи сайт від автоматизованих загроз. Забезпечте безпеку та ефективну роботу вашого WordPress-сайту за допомогою BotBlocker.

en: BotBlocker Security logo
uk: Логотип BotBlocker Security

en: BotBlocker security plugin
uk: Плагін безпеки BotBlocker

en: BotBlocker Settings
uk: Налаштування BotBlocker

en: BotBlocker simple hive snapshot
uk: Простий знімок хаба BotBlocker

en: BotBlocker Support
uk: Підтримка BotBlocker

en: BotBlocker uses a range of trusted third-party libraries and technologies to provide advanced protection and reliable performance for your WordPress site. All components are carefully selected to ensure security, compatibility, and compliance with open-source licenses.
uk: BotBlocker використовує низку надійних сторонніх бібліотек і технологій для забезпечення розширеного захисту та стабільної роботи вашого сайту на WordPress. Усі компоненти ретельно підібрані з урахуванням безпеки, сумісності та відповідності ліцензіям відкритого коду.

en: BotBlocker Website
uk: Вебсайт BotBlocker

en: Broken
uk: Несправний

en: Browse Add-ons
uk: Переглянути додатки

en: Browser detection settings allow you to identify and block suspicious visitors based on browser characteristics. These options help detect bots using browser spoofing techniques or privacy modes that legitimate users rarely employ. Incognito mode detection identifies visitors attempting to hide their activity, while plugin detection focuses on tools commonly used to mask bot behavior. Advanced options verify browser consistency and expose falsified environments, providing multiple layers of protection against automated threats.
uk: Налаштування виявлення браузера дозволяють виявляти та блокувати підозрілих відвідувачів на основі характеристик їхнього браузера. Ці опції допомагають розпізнавати ботів, які використовують методи підміни браузера або режими конфіденційності, що рідко застосовуються звичайними користувачами. Виявлення режиму інкогніто визначає відвідувачів, які намагаються приховати свою активність, а виявлення плагінів зосереджується на інструментах, що часто використовуються для маскування поведінки ботів. Розширені опції перевіряють узгодженість роботи браузера та викривають фальсифіковане середовище, забезпечуючи кілька рівнів захисту від автоматизованих загроз.

en: Browser Modes
uk: Режими браузера

en: Browser Options
uk: Параметри браузера

en: Browser Plugins
uk: Плагіни браузера

en: Browsers
uk: Браузери

en: Brute-force attack
uk: Brute-force атака

en: Button - "I am not a robot"
uk: Кнопка – «Я не робот»

en: Buy PRO now!
uk: Придбати PRO зараз!

en: By restricting access from proxy servers, data centers, VPN endpoints, and legacy protocols, you can significantly reduce automated threats while maintaining seamless access for legitimate users. These settings are particularly effective against sophisticated bot networks that attempt to hide their origin through anonymizing services.
uk: Обмежуючи доступ із проксі-серверів, дата-центрів, VPN-ендпоінтів і застарілих протоколів, ви можете суттєво знизити рівень автоматизованих загроз, зберігаючи при цьому безперешкодний доступ для справжніх користувачів. Ці налаштування особливо ефективні проти складних бот-мереж, які намагаються приховати своє походження через сервіси анонімізації.

en: By using BotBlocker, you can effectively reduce unwanted traffic, prevent automated attacks, and ensure that only real visitors have access to your content. The plugin is easy to configure and works seamlessly with any WordPress site.
uk: Використовуючи BotBlocker, ви зможете ефективно зменшити небажаний трафік, запобігти автоматизованим атакам і забезпечити доступ до вашого контенту лише справжнім відвідувачам. Плагін легко налаштовується та безперешкодно працює з будь-яким сайтом на WordPress.

en: Cache Compatibility
uk: Сумісність із кешем

en: Cache Duration
uk: Тривалість кешу

en: Cache Key Prefix:
uk: Префікс ключа кешу:

en: Cache Plugin Compatibility
uk: Сумісність із плагінами кешування

en: Cache Plugin Interface
uk: Інтерфейс плагіна кешування

en: Cache UI
uk: Інтерфейс кешу

en: Caching interface
uk: Інтерфейс кешування

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel and log out
uk: Скасувати та вийти

en: CAPTCHA enabled
uk: CAPTCHA увімкнена

en: CAPTCHA mode enabled
uk: Режим CAPTCHA увімкнено

en: Captcha Mode:
uk: Режим Captcha:

en: Captcha Timeout (seconds):
uk: Тайм-аут Captcha (секунди):

en: CAPTCHA Type:
uk: Тип CAPTCHA:

en: Cat
uk: Кіт

en: Change
uk: Змінити

en: Chat
uk: Чат

en: Check GET Parameters in Referrer
uk: Перевіряти GET-параметри в реферері

en: Check GET parameters in referrer
uk: Перевіряти GET-параметри в реферері

en: Check Reports
uk: Переглянути звіти

en: Checking your browser before accessing the website
uk: Перевірка вашого браузера перед доступом до вебсайту

en: Checks for real device APIs (touch, sensors). Bots often lack them.
uk: Перевіряє наявність реальних API пристрою (дотик, сенсори). Боти часто їх не підтримують.

en: Choose how BotBlocker challenges potentially suspicious activity. All methods are designed to be bot-proof while keeping real users happy.
uk: Оберіть, як BotBlocker перевірятиме потенційно підозрілу активність. Усі методи розроблені для захисту від ботів, зберігаючи комфорт для реальних користувачів.

en: Choose how captcha images are delivered to the browser. Inline Base64 embeds all images directly in the page data (faster, more reliable, no extra requests). Separate Requests loads each image via an individual AJAX call (legacy method).
uk: Оберіть спосіб доставки зображень CAPTCHA у браузер. Inline Base64 вбудовує всі зображення безпосередньо в дані сторінки (швидше, надійніше, без додаткових запитів). Separate Requests завантажує кожне зображення окремим AJAX-запитом (застарілий метод).

en: Choose how often to receive regular status reports and summaries.
uk: Виберіть, як часто отримувати регулярні звіти про стан і підсумки.

en: Choose how to treat this IP / subnet.
uk: Виберіть, як обробляти цю IP-адресу або підмережу.

en: Choose the behavior for blocked access and keep your admin area safe.
uk: Оберіть дію при заблокованому доступі, щоб захистити вашу адмін-панель.

en: Choose the set of images displayed in the image captcha. Different packs include animal themes to make verification engaging and unique.
uk: Виберіть набір зображень, що відображаються в Captcha з картинками. Різні пакети містять теми з тваринами, щоб зробити перевірку цікавою та унікальною.

en: Choose what happens when someone tries to access the default login URL.
uk: Виберіть, що відбувається, коли хтось намагається отримати доступ до стандартного URL для входу.

en: Choose Your Initialization Mode
uk: Оберіть режим ініціалізації

en: Choose Your Protection Level
uk: Оберіть рівень захисту

en: Choose your setup method
uk: Оберіть спосіб налаштування

en: Circle
uk: Коло

en: Classic Proxy
uk: Класичний проксі

en: Cleanup and Simplification
uk: Очищення та спрощення

en: Cleanup of temporary data in the database accumulated during WordPress operation
uk: Очищення тимчасових даних у базі даних, накопичених під час роботи WordPress

en: Cleanup of transients
uk: Очищення тимчасових кешованих даних (transients)

en: Clear all tables of BotBlocker and install initial settings
uk: Очистити всі таблиці BotBlocker та встановити початкові налаштування

en: Clear all visitors and statistics from DB
uk: Очистити всі дані про відвідувачів і статистику з бази даних

en: Clear all visitors data
uk: Очистити всі дані про відвідувачів

en: Clear the cache
uk: Очистити кеш

en: Clear the log
uk: Очистити журнал

en: Clear transients
uk: Очистити тимчасові кешовані дані (transients)

en: Clear visitor cookies
uk: Очистити куки відвідувачів

en: Clear Wordpress log
uk: Очистити журнал WordPress

en: Clear Wordpress log if it exists
uk: Очистити журнал WordPress, якщо він існує

en: Clearing may temporarily slow down the website until the data is cached again.
uk: Очищення може тимчасово уповільнити роботу сайту, доки дані не будуть повторно кешовані.

en: CLI requests
uk: Запити CLI

en: Click the matching color. Simple logic, hard to automate.
uk: Натисніть на відповідний колір. Проста логіка, яку важко автоматизувати.

en: Close
uk: Закрити

en: Cloud API connection has been deactivated.
uk: З’єднання з Cloud API було деактивовано.

en: Cloud API Expired
uk: Термін дії Cloud API закінчився

en: Cloud API Hits Exhausted
uk: Усі запити Cloud API використано

en: Cloud API key connected and validated successfully.
uk: Ключ Cloud API успішно підключено та перевірено.

en: Cloud API responded with error:
uk: Cloud API відповів із помилкою:

en: Cloud based verification
uk: Хмарна перевірка

en: Cloud Bot Detection
uk: Хмарне виявлення ботів

en: Cloud databases of threats
uk: Хмарні бази даних загроз

en: Cloud protection
uk: Хмарний захист

en: Cloud threat intelligence
uk: Хмарний аналіз загроз

en: Cloud Validation
uk: Хмарна валідація

en: Cloud validation
uk: Хмарна валідація

en: Cloud verification
uk: Хмарна перевірка

en: Cloudflare Origin IPs
uk: Оригінальні IP-адреси Cloudflare

en: Collect browser type
uk: Збирати тип браузера

en: Collect device type
uk: Збирати тип пристрою

en: Collect OS type
uk: Збирати тип операційної системи

en: Collects visitor's browser type for analytics and troubleshooting.
uk: Збирає тип браузера відвідувача для аналітики та усунення несправностей.

en: Collects visitor's device type (mobile/desktop/tablet).
uk: Збирає тип пристрою відвідувача (мобільний/настільний/планшет).

en: Collects visitor's operating system for analytics and troubleshooting.
uk: Збирає операційну систему відвідувача для аналітики та усунення несправностей.

en: Color Buttons
uk: Кольорові кнопки

en: Color Matching
uk: Відповідність кольорів

en: Coming soon
uk: Скоро буде доступно

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment (optional)
uk: Коментар (необов’язково)

en: Comments are disabled.
uk: Коментарі вимкнені.

en: Compare Plans
uk: Порівняти плани

en: Compares browser language to GeoIP; large discrepancies often signal a bot. Use this option with caution.
uk: Порівнює мову браузера з GeoIP; великі розбіжності часто свідчать про бота. Використовуйте цю опцію обережно.

en: Compatibility Check
uk: Перевірка сумісності

en: Compatibility tests
uk: Перевірка сумісності

en: Compatible with all plugins
uk: Сумісний з усіма плагінами

en: Compatible with all setups
uk: Сумісний із будь-якими конфігураціями

en: Complete Setup Wizard
uk: Завершити налаштування

en: Completely disables the comment functionality on the site.
uk: Повністю вимикає функціонал коментарів на сайті.

en: Conceals the WordPress version to enhance security.
uk: Приховує версію WordPress для підвищення безпеки.

en: Configuration Summary
uk: Огляд конфігурації

en: Configure API endpoints for BotBlocker and GLOBUS.studio services to access comprehensive threat databases, security analytics, and advanced monitoring capabilities that strengthen your website protection against evolving threats.
uk: Налаштуйте кінцеві точки API для сервісів BotBlocker та GLOBUS.studio, щоб отримати доступ до комплексних баз даних загроз, аналітики безпеки та розширених можливостей моніторингу, які посилюють захист вашого сайту від загроз, що постійно змінюються.

en: Configure exclusions
uk: Налаштувати виключення

en: Configure reCAPTCHA
uk: Конфігурувати reCAPTCHA

en: Configure Redis connection settings including host, port, authentication, and database selection. Proper cache configuration ensures optimal performance while maintaining data isolation from other applications using the same Redis instance.
uk: Налаштуйте параметри підключення до Redis, включаючи хост, порт, аутентифікацію та вибір бази даних. Правильна конфігурація кешу забезпечує оптимальну продуктивність, зберігаючи ізоляцію даних від інших додатків, що використовують той самий екземпляр Redis.

en: Configure trusted users and systems that bypass security checks
uk: Налаштуйте довірених користувачів та системи, що не підлягатимуть перевіркам безпеки

en: Configure your Google reCAPTCHA v2 site and secret keys to enable this protection layer. The visible challenges help distinguish between legitimate users and malicious bots while maintaining user experience for genuine visitors.
uk: Налаштуйте ключі сайту та секретні ключі Google reCAPTCHA v2, щоб увімкнути цей рівень захисту. Видимі завдання допомагають розрізняти легітимних користувачів і шкідливих ботів, зберігаючи при цьому зручність для справжніх відвідувачів.

en: Confirm and activate
uk: Підтвердити та активувати

en: Confirm that you are human:
uk: Підтвердьте, що ви людина:

en: Confirm that your browser is updated to the latest version.
uk: Переконайтеся, що ваш браузер оновлено до останньої версії.

en: Confirmation of log clearance
uk: Підтвердження очищення журналу

en: Confirmation of object cache clearing
uk: Підтвердження очищення кешу об'єктів

en: Confirmation of resetting rewrite rules
uk: Підтвердження скидання правил перезапису

en: Confirmation of Salt clearing
uk: Підтвердження очищення Salt

en: Confirmation of transient data clearing
uk: Підтвердження очищення тимчасових даних

en: Connect
uk: Підключити

en: Connect Cloud API now!
uk: Підключіть Cloud API зараз!

en: Connect now!
uk: Підключитися зараз!

en: Connection Type filtering provides advanced protection against malicious traffic by analyzing how visitors connect to your website. This powerful security layer identifies and blocks suspicious connection methods commonly used by bots, scrapers, and automated attacks.
uk: Фільтрація за типом підключення забезпечує розширений захист від шкідливого трафіку шляхом аналізу того, як відвідувачі підключаються до вашого веб-сайту. Цей потужний рівень безпеки ідентифікує та блокує підозрілі методи підключення, які зазвичай використовуються ботами, грабберами та автоматизованими атаками.

en: Connection Types
uk: Типи підключень

en: Contact Us
uk: Зв'язатися з нами

en: Contacts
uk: Контакти

en: Contacts & Support
uk: Контакти та підтримка

en: Contacts and Support
uk: Контакти та підтримка

en: Content and Functionality
uk: Контент і функціональність

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue clearing transients?
uk: Продовжити очищення тимчасових даних?

en: Continue resetting the rewrite rules?
uk: Продовжити скидання правил перезапису?

en: Continuous signature & AI model updates
uk: Постійні оновлення сигнатур та моделі ШІ

en: Cookie configuration is essential for maintaining secure user sessions and protecting against bot attacks. BotBlocker uses advanced cookie-based verification to distinguish between legitimate users and automated threats. These settings control how the security cookies behave, including their lifetime, security attributes, and encryption parameters.
uk: Налаштування файлів cookie є важливим для підтримки безпечних сеансів користувачів та захисту від атак ботів. BotBlocker використовує розширену перевірку на основі файлів cookie, щоб відрізняти легітимних користувачів від автоматизованих загроз. Ці налаштування визначають, як поводяться файли cookie безпеки, включаючи їхній термін дії, атрибути безпеки та параметри шифрування.

en: Cookie Hits & Hosts
uk: Cookie-запити та хости

en: Cookie is Disabled in your browser. Please Enable the Cookie to continue.
uk: Файли cookie вимкнені у вашому браузері. Будь ласка, увімкніть файли cookie, щоб продовжити.

en: Cookie Lifetime
uk: Термін дії файлів cookie

en: Cookie lifetime >= 1 day
uk: Термін дії файлів cookie >= 1 день

en: Cookie Name
uk: Назва файлу cookie

en: Cookie salt set
uk: Cookie-salt встановлено

en: Cookie SameSite Policy
uk: Політика SameSite для файлів cookie

en: Cookie SameSite policy (Lax/Strict)
uk: Політика SameSite для файлів cookie (Lax/Strict)

en: Cookie Settings
uk: Налаштування файлів cookie

en: Cookies
uk: Файли cookie

en: Cookies Settings
uk: Налаштування файлів cookie

en: Copy to clipboard
uk: Копіювати в буфер обміну

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Core / plugin / theme level events relevant to security posture.
uk: Події на рівні ядра / плагінів / теми, що стосуються стану безпеки.

en: Countries list
uk: Список країн

en: Country
uk: Країна

en: Create custom block/allow rules
uk: Створити власні правила блокування/дозволу

en: Create key and secret
uk: Створити ключ і секрет

en: Create now
uk: Створити зараз

en: Create Path
uk: Створити шлях

en: Create Recaptcha keys
uk: Створити ключі Recaptcha

en: Create Rule
uk: Створити правило

en: Create rule from any report item
uk: Створити правило з будь-якого елемента звіту

en: Create White Bot
uk: Створити білого бота

en: Critical
uk: Критично

en: Cron Jobs
uk: Завдання Cron

en: Cron jobs are scheduled tasks that run automatically at specified intervals. They are commonly used for repetitive tasks such as backups, updates, and maintenance. Properly configured cron jobs can help ensure your site runs smoothly and efficiently.
uk: Завдання Cron — це заплановані завдання, які автоматично виконуються через визначені інтервали. Вони зазвичай використовуються для повторюваних завдань, таких як резервне копіювання, оновлення та обслуговування. Правильно налаштовані завдання cron можуть допомогти забезпечити безперебійну та ефективну роботу вашого сайту.

en: cURL command:
uk: Команда cURL:

en: Custom Login URL
uk: Власний URL для входу

en: Custom message shown when login is disabled.
uk: Власне повідомлення, що відображається, коли вхід вимкнено.

en: Custom security rules engine
uk: Модуль користувацьких правил безпеки

en: Customize detection algorithms
uk: Налаштувати алгоритми виявлення

en: Cuts server load by blocking junk requests early
uk: Зменшує навантаження на сервер, блокуючи непотрібні запити на ранньому етапі

en: Daily threat updates from Cloud (signatures + bad networks)
uk: Щоденні оновлення загроз із хмари (сигнатури + шкідливі мережі)

en: Daily Updates
uk: Щоденні оновлення

en: Dark
uk: Темний

en: Dashboard
uk: Панель приладів

en: Data
uk: Дані

en: Data collection and privacy
uk: Збір даних і конфіденційність

en: Data Log & Processing
uk: Журнал даних і обробка

en: Data logging and processing settings define what BotBlocker records about each visit to detect automated threats. Enable collection of browser, operating system, and device type to improve detection accuracy and diagnostics.
uk: Налаштування журналювання та обробки даних визначають, що BotBlocker записує про кожен візит для виявлення автоматизованих загроз. Увімкніть збір даних про тип браузера, операційної системи та пристрою, щоб підвищити точність виявлення та діагностики.

en: Database
uk: База даних

en: Database Repair and Optimization
uk: Відновлення та оптимізація бази даних

en: Database repair and optimization
uk: Відновлення та оптимізація бази даних

en: Date
uk: Дата

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Daylight Saving Time
uk: Літній час

en: Daylight saving time adjustment
uk: Коригування літнього часу

en: days
uk: днів

en: Deactivate
uk: Деактивувати

en: Debug Wordpress
uk: Налагодження WordPress

en: Default
uk: Типовий

en: Define a unique prefix for all Memcached keys to avoid conflicts with other applications using the same cache server.
uk: Визначте унікальний префікс для всіх ключів Memcached, щоб уникнути конфліктів з іншими додатками, що використовують той самий сервер кешу.

en: Define a unique prefix for all Redis keys to organize data and prevent conflicts with other applications using the same Redis instance.
uk: Визначте унікальний префікс для всіх ключів Redis, щоб упорядкувати дані та запобігти конфліктам з іншими додатками, що використовують той самий екземпляр Redis.

en: Defines SameSite attribute (Lax, Strict, None) for BotBlocker cookie.
uk: Визначає атрибут SameSite (Lax, Strict, None) для файлу cookie BotBlocker.

en: delete
uk: видалити

en: Describe your question
uk: Опишіть своє запитання

en: Detailed logs of all blocked threats
uk: Детальні логи всіх заблокованих загроз

en: Detect hosting
uk: Визначити хостинг

en: Detects active ad blocking (AdBlock, uBlock, etc.) using probe checks. May also affect real users—enable only if appropriate.
uk: Виявляє активні блокувальники реклами (AdBlock, uBlock тощо) за допомогою перевірок. Може впливати на справжніх користувачів — вмикайте лише за необхідності.

en: Detects and blocks known VPN endpoint IPs.
uk: Виявляє та блокує відомі IP-адреси кінцевих точок VPN.

en: Detects if built-in JS properties (navigator, plugins) have been overridden.
uk: Визначає, чи були перевизначені вбудовані властивості JS (navigator, plugins).

en: Detects if JS execution failed or was disabled. Browsers always run basic JS.
uk: Визначає, чи не вдалося виконати JS або він був вимкнений. Браузери завжди виконують базовий JS.

en: Device
uk: Пристрій

en: Device API Verification
uk: Перевірка API пристрою

en: Device API verification
uk: Перевірка API пристрою

[ctx: device type label]
en: Box
uk: Приставка

[ctx: device type label]
en: PC
uk: ПК

[ctx: device type label]
en: Phone
uk: Телефон

[ctx: device type label]
en: Tablet
uk: Планшет

[ctx: device type label]
en: TV
uk: ТВ

en: Device Types
uk: Типи пристроїв

en: Disable Comments
uk: Вимкнути коментарі

en: Disable Dashicons
uk: Вимкнути Dashicons

en: Disable Embeds
uk: Вимкнути вбудовування

en: Disable Emojis
uk: Вимкнути емодзі

en: Disable RSS Feeds
uk: Вимкнути RSS-стрічки

en: Disable Self Pingbacks
uk: Вимкнути самопінгбеки

en: Disable XML-RPC
uk: Вимкнути XML-RPC

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: disabled
uk: вимкнено

en: Disabled Behavior
uk: Поведінка, коли вимкнено

en: Disables access via IPv6. Rare for typical end-user traffic.
uk: Вимкнення доступу через IPv6. Рідко зустрічається для звичайного трафіку кінцевих користувачів.

en: Disables all RSS feeds on the site.
uk: Вимкнення всіх RSS-стрічок на сайті.

en: Disables oEmbed functionality to prevent embedding of content from other sites.
uk: Вимкнення функціоналу oEmbed, щоб запобігти вбудовуванню контенту з інших сайтів.

en: Disables the XML-RPC protocol to prevent certain types of attacks.
uk: Вимкнення протоколу XML-RPC, щоб запобігти певним типам атак.

en: Disconnect
uk: Від’єднати

en: Do you want to continue clearing the log file?
uk: Ви хочете продовжити очищення файлу журналу?

en: Docs
uk: Документація

en: Docs & FAQs
uk: Документація та запитання / відповіді

en: Documentation
uk: Документація

en: Dog
uk: Собака

en: Don't worry — you can change this anytime with one click
uk: Не хвилюйтеся — ви зможете змінити це будь-коли в один клік

en: Don't worry! These can be fixed automatically. Your site will remain fully functional.
uk: Не хвилюйтеся! Це можна виправити автоматично. Ваш сайт продовжуватиме працювати у звичному режимі.

en: Download test file for import lists
uk: Завантажити тестовий файл для списків імпорту

en: Download the current WordPress log file for analysis
uk: Завантажити поточний файл журналу WordPress для аналізу

en: Download the WordPress log
uk: Завантажити журнал WordPress

en: Duration of initial ban before retry allowed.
uk: Тривалість початкового блокування до дозволу повторної спроби.

en: Duration to store raw data before purging.
uk: Тривалість зберігання сирих даних перед очищенням.

en: During daylight saving time, the time is adjusted by one hour. If this option is enabled, the plugin will automatically adjust the time based on the current date.
uk: Під час літнього часу час переводиться на одну годину. Якщо ця опція увімкнена, плагін автоматично коригуватиме час на основі поточної дати.

en: Dynamic Digit Captcha
uk: Динамічна Captcha з цифрами

en: Dynamic Digits
uk: Динамічні цифри

en: Dynamic Shape Captcha
uk: Динамічна Captcha з фігурами

en: Dynamic Shapes
uk: Динамічні фігури

en: Each cron job can be customized to run specific commands or scripts, making them a powerful tool for site management. However, misconfigured cron jobs can lead to performance issues or downtime, so it's important to monitor and manage them carefully.
uk: Кожне завдання cron можна налаштувати для виконання певних команд або скриптів, що робить його потужним інструментом для управління сайтом. Однак, неправильно налаштовані завдання cron можуть призвести до проблем з продуктивністю або простоїв, тому важливо ретельно їх контролювати та керувати ними.

en: Each detection method targets specific bot weaknesses: missing headers that browsers always send, JavaScript execution failures, geographic inconsistencies, and malformed user agent strings. Enable these options based on your site's needs while considering that legitimate users with disabilities or privacy tools may occasionally trigger false positives.
uk: Кожен метод виявлення спрямований на конкретні слабкості ботів: відсутність заголовків, які завжди надсилають браузери, збої у виконанні JavaScript, географічні невідповідності та некоректні рядки User-Agent. Увімкніть ці параметри відповідно до потреб вашого сайту, враховуючи, що легітимні користувачі з обмеженими можливостями або інструментами конфіденційності можуть іноді спричиняти помилкові спрацьовування.

en: Each notification can be customized to include specific information about the bot activity, making them a powerful tool for site management. However, misconfigured notifications can lead to information overload or missed alerts, so it's important to monitor and manage them carefully.
uk: Кожне сповіщення можна налаштувати, щоб воно включало конкретну інформацію про активність ботів, що робить їх потужним інструментом для управління сайтом. Однак, неправильно налаштовані сповіщення можуть призвести до інформаційного перевантаження або пропущених сповіщень, тому важливо ретельно їх контролювати та керувати ними.

en: Each plan provides a unique set of features and protection levels, ensuring that every customer receives the right tools for their website. Choose the plan that best matches your requirements and enjoy reliable security and support from BotBlocker.
uk: Кожен план надає унікальний набір функцій та рівнів захисту, забезпечуючи, щоб кожен клієнт отримав правильні інструменти для свого сайту. Оберіть план, який найкраще відповідає вашим вимогам, та насолоджуйтесь надійним захистом та підтримкою від BotBlocker.

en: Eagle
uk: Орел

en: Early init
uk: Рання ініціалізація

en: Early init - blocks before WP loads
uk: Ранній запуск - блокує до завантаження WordPress

en: Early init — blocks before WP loads
uk: Рання ініціалізація — блокування до завантаження WP

en: Early Initialization
uk: Рання ініціалізація

en: Early initialization
uk: Рання ініціалізація

en: Early initialization and/or MU plugin mode let BotBlocker reject 
                    requests at the very first IP gate: the user maintained and automatically built 
                    blacklist (bots, malicious networks, previously blocked IPs) is 
                    checked before heavier logic. With Early Init, WordPress itself does not load at 
                    all, minimizing memory and CPU. With the MU plugin, filtering executes before regular 
                    plugins and the theme, also saving resources. This ensures only potentially clean traffic 
                    proceeds while junk is dropped as early as possible.
uk: Рання ініціалізація та/або режим MU-плагіна дозволяють BotBlocker відхиляти запити на першому ж рівні IP: чорний список, що підтримується користувачем і автоматично створюється (боти, шкідливі мережі, раніше заблоковані IP-адреси), перевіряється до початку більш складної логіки. З ранньою ініціалізацією сам WordPress не завантажується, що мінімізує використання пам'яті та ЦП. З MU-плагіном фільтрація виконується перед регулярними плагінами та темою, також економлячи ресурси. Це забезпечує, що лише потенційно чистий трафік продовжує роботу, тоді як сміттєвий трафік відкидається якомога раніше.

en: Early initialization disabled. Enable it for earlier IP filtering.
uk: Ранню ініціалізацію вимкнено. Увімкніть її для більш ранньої фільтрації IP.

en: Early initialization disabled: its functions are handled by active MU plugin.
uk: Ранню ініціалізацію вимкнено: її функції обробляються активним MU-плагіном.

en: Early initialization enabled: IP blacklist and base rule filtering runs before WordPress loads. MU mode not required.
uk: Ранню ініціалізацію увімкнено: чорний список IP та базова фільтрація правил працюють до завантаження WordPress. Режим MU не потрібен.

en: Early Initialization ensures that BotBlocker starts working as soon as possible during the WordPress loading process (before Wordpress Core).
uk: Рання ініціалізація гарантує, що BotBlocker починає працювати якомога раніше під час завантаження WordPress (до завантаження ядра WordPress).

en: Early initialization for filtering before WordPress loads
uk: Рання ініціалізація для фільтрації до завантаження WordPress

note: %s: URL to rules page
en: Early Initialization mode provides instant IP banning for threats detected by BotBlocker. You can also manually upload custom blacklists (both IPv4 and IPv6) in the %s section for any mode.
uk: Режим ранньої ініціалізації забезпечує миттєве блокування IP-адрес для загроз, виявлених BotBlocker. Ви також можете вручну завантажувати власні чорні списки (як IPv4, так і IPv6) у розділі %s для будь-якого режиму.

en: Early initialization via wp-config allows black/white IP lists to work before the WordPress core loads
uk: Рання ініціалізація через wp-config дозволяє чорним/білим спискам IP-адрес працювати до завантаження ядра WordPress.

en: Early protection mode: blocks bad requests before WordPress loads
uk: Режим раннього захисту: блокування шкідливих запитів до завантаження WordPress

en: Easy to scale
uk: Легке масштабування

en: Edit IPv4 rule
uk: Редагувати правило IPv4

en: Edit IPv6 rule
uk: Редагувати правило IPv6

en: Edit Path
uk: Редагувати шлях

en: Edit Proxy
uk: Редагувати проксі

en: Edit Rule
uk: Редагувати правило

en: Edit White Bot
uk: Редагувати білого бота

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email is required.
uk: Потрібна електронна адреса.

en: Email notifications
uk: Сповіщення на електронну пошту

en: Emergency help (24h)
uk: Екстрена допомога (24/7)

en: Emergency support (24-hour time to resolution)
uk: Екстрена підтримка (вирішення протягом 24 годин)

en: Emoji
uk: Емодзі

en: Empty Accept-Language
uk: Порожній Accept-Language

en: Empty User-Agent
uk: Порожній User-Agent

note: %s: X-Robots-Tag directive name
en: Enable %s directive in X-Robots-Tag headers
uk: Увімкнути директиву %s у заголовках X-Robots-Tag

note: %s: role display name, e.g. 'Administrator'
en: Enable BotBlocker Two-Factor Authentication for %s
uk: Увімкнути двофакторну аутентифікацію BotBlocker для %s

en: Enable caching for faster security checks. BotBlocker will use available caching system.
uk: Увімкнути кешування для прискорення перевірок безпеки. BotBlocker використовуватиме доступну систему кешування.

en: Enable caching of the plugin's admin UI for faster loading.
uk: Увімкнути кешування адмін-інтерфейсу плагіна для швидшого завантаження.

en: Enable email notifications for security alerts and bot blocking events.
uk: Увімкнути сповіщення на електронну пошту про безпекові події та блокування ботів.

en: Enable empty User-Agent blocking
uk: Увімкнути блокування порожніх User-Agent

en: Enable invisible reCAPTCHA v3 protection to automatically analyze user behavior and block suspicious bot traffic without user interaction.
uk: Увімкнути невидимий захист reCAPTCHA v3 для автоматичного аналізу поведінки користувачів і блокування підозрілого трафіку ботів без взаємодії з користувачем.

en: Enable JavaScript verification
uk: Увімкнути перевірку JavaScript

en: Enable logging of actions on the website, including blocked access attempts based on security rules.
uk: Увімкнути ведення журналу дій на веб-сайті, включаючи спроби заблокованого доступу на основі правил безпеки.

en: Enable logging of actions performed within the WordPress admin panel by authorized users.
uk: Увімкнути ведення журналу дій, що виконуються в адмін-панелі WordPress авторизованими користувачами.

en: Enable logging of BotBlocker internal errors and system issues for debugging purposes.
uk: Увімкнути ведення журналу внутрішніх помилок BotBlocker та системних проблем для налагодження.

en: Enable logging of command-line interface requests and automated scripts accessing your site.
uk: Увімкнути ведення журналу запитів інтерфейсу командного рядка та автоматизованих скриптів, що звертаються до вашого сайту.

en: Enable logging of users who are required to pass manual verification.
uk: Увімкнути ведення журналу користувачів, які повинні пройти ручну перевірку.

en: Enable logging of users who have previously passed verification and are allowed based on IP or cookies.
uk: Увімкнути ведення журналу користувачів, які раніше пройшли перевірку та мають дозвіл на основі IP-адреси або файлів cookie.

en: Enable logging of visitors suspected to be bots using fake or spoofed data.
uk: Увімкнути ведення журналу відвідувачів, яких підозрюють у використанні фальшивих або підроблених даних.

en: Enable logging of visitors who meet security criteria and are allowed access.
uk: Увімкнути ведення журналу відвідувачів, які відповідають критеріям безпеки і мають дозвіл на доступ.

en: Enable logging of visitors who were blocked based on security rules.
uk: Увімкнути ведення журналу відвідувачів, які були заблоковані на основі правил безпеки.

en: Enable logging of visits from trusted or whitelisted IP addresses.
uk: Увімкнути ведення журналу візитів з довірених або дозволених IP-адрес.

en: Enable logging of visits to BotBlocker verification and protection pages for monitoring purposes.
uk: Увімкнути ведення журналу візитів на сторінки перевірки та захисту BotBlocker для моніторингу.

en: Enable logging when BotBlocker protection is disabled to monitor unprotected traffic.
uk: Увімкнути ведення журналу, коли захист BotBlocker вимкнено, для моніторингу незахищеного трафіку.

en: Enable Login Brutforce Protection
uk: Увімкнути захист від brute-force атак при вході

en: Enable Memcached counters
uk: Увімкнути лічильники Memcached

en: Enable Memcached for caching security counters and visitor data. Improves performance by reducing database queries for high-traffic websites.
uk: Увімкнути Memcached для кешування лічильників безпеки та даних про відвідувачів. Покращує продуктивність, зменшуючи кількість запитів до бази даних для сайтів з високою відвідуваністю.

en: Enable MU plugin mode
uk: Увімкнути режим MU-плагіна

en: Enable protection against repeated failed login attempts.
uk: Увімкнути захист від повторних невдалих спроб входу

en: Enable PTR cache in database
uk: Увімкнути кеш PTR у базі даних

en: Enable Pusher notifications for real-time security alerts and bot blocking events.
uk: Увімкнути сповіщення Pusher для отримання сповіщень про безпекові події та блокування ботів у реальному часі.

en: Enable reCAPTCHA v3 protection
uk: Увімкнути захист reCAPTCHA v3

en: Enable Redis counters
uk: Увімкнути лічильники Redis

en: Enable Redis for caching security counters and visitor statistics. Provides high-performance data storage for real-time threat detection and traffic analysis.
uk: Увімкнути Redis для кешування лічильників безпеки та статистики відвідувачів. Забезпечує високопродуктивне зберігання даних для виявлення загроз і аналізу трафіку в реальному часі.

en: Enable Redis or Memcached
uk: Увімкнути Redis або Memcached

en: Enable Telegram notifications for security alerts and bot blocking events.
uk: Увімкнути сповіщення Telegram про безпекові події та блокування ботів.

en: Enable to automatically block visitors using IPv6 addresses. This can help reduce bot traffic but may affect legitimate users with IPv6 connections.
uk: Увімкнути автоматичне блокування відвідувачів, які використовують адреси IPv6. Це може допомогти зменшити трафік ботів, але може вплинути на легітимних користувачів з підключенням IPv6.

en: Enable transient caching for cloud requests to reduce external API calls and database queries. This option is ideal for smaller websites or when dedicated cache servers are not available for enhanced performance optimization.
uk: Увімкнути тимчасове кешування для хмарних запитів, щоб зменшити зовнішні виклики API та запити до бази даних. Ця опція ідеально підходить для невеликих веб-сайтів або коли виділені сервери кешу недоступні для оптимізації продуктивності.

en: Enable Two-Factor Authentication
uk: Увімкнути двофакторну автентифікацію

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enabling helps track traffic sources, retain the original referrer across page transitions, personalize content for users, and filter suspicious traffic.
uk: Увімкнення допомагає відстежувати джерела трафіку, зберігати оригінальний реферер під час переходів між сторінками, персоналізувати контент для користувачів та фільтрувати підозрілий трафік.

en: Enabling this option will significantly speed up repeat user checks within 24 hours
uk: Увімкнення цієї опції значно прискорить перевірку повторних користувачів протягом 24 годин.

en: Engine Parameter Checks
uk: Перевірка параметрів рушія

en: Engine parameter checks
uk: Перевірка параметрів рушія

en: English
uk: Англійська

en: Enhance speed, security and user experience with official BotBlocker add-ons.
uk: Покращте швидкість, безпеку та зручність для користувачів за допомогою офіційних додатків BotBlocker.

en: Enter 6-digit code from app
uk: Введіть 6-значний код із додатка

en: Enter 6-digit code from app:
uk: Введіть 6-значний код із додатка:

en: Enter a 6-digit TOTP code
uk: Введіть 6-значний TOTP-код

en: Enter a unique salt value for added security.
uk: Введіть унікальне значення salt для додаткової безпеки.

en: Enter API key for BotBlocker Cloud
uk: Введіть ключ API для BotBlocker Cloud

en: Enter Redis server authentication password if required. Leave empty if Redis server does not require authentication.
uk: Введіть пароль для аутентифікації на сервері Redis, якщо це необхідно. Залиште поле порожнім, якщо сервер Redis не вимагає аутентифікації.

en: Enter single IP or CIDR (e.g. 198.51.100.0/24 or 2001:db8::/32).
uk: Введіть окремий IP або CIDR (наприклад, 198.51.100.0/24 або 2001:db8::/32).

en: Enter the 6-digit code from the app:
uk: Введіть 6-значний код із додатка:

en: Enter the additional API endpoint URL for advanced security analytics and threat monitoring services. This integration provides comprehensive security insights.
uk: Введіть додатковий URL кінцевої точки API для розширеної аналітики безпеки та сервісів моніторингу загроз. Ця інтеграція надає комплексні дані про безпеку.

en: Enter the code to confirm login
uk: Введіть код для підтвердження входу

en: Enter the data for the rule
uk: Введіть дані для правила

en: Enter the Memcached server port number. Standard port is 11211 for most Memcached installations.
uk: Введіть номер порту сервера Memcached. Стандартний порт – 11211 для більшості установок Memcached.

en: Enter the network mask (e.g., 173.245.48.0/20)
uk: Введіть мережеву маску (наприклад, 173.245.48.0/20)

en: Enter the path (substring or pattern) to match
uk: Введіть шлях (підрядок або шаблон) для порівняння

en: Enter the Redis server port number. Standard port is 6379 for most Redis installations.
uk: Введіть номер порту сервера Redis. Стандартний порт – 6379 для більшості установок Redis.

en: Enter your email
uk: Введіть свою електронну пошту

en: Enter your Google reCAPTCHA v2 secret key. This private key is used to verify user responses on the server side and should be kept confidential.
uk: Введіть ваш секретний ключ Google reCAPTCHA v2. Цей приватний ключ використовується для перевірки відповідей користувачів на сервері та повинен залишатися конфіденційним.

en: Enter your Google reCAPTCHA v2 site key obtained from Google reCAPTCHA console. This key is used to display the CAPTCHA challenge on your website forms.
uk: Введіть ваш ключ сайту Google reCAPTCHA v2, отриманий з консолі Google reCAPTCHA. Цей ключ використовується для відображення CAPTCHA-завдання на формах вашого веб-сайту.

en: Enter your Google reCAPTCHA v3 secret key. This private key verifies user authenticity scores and determines bot likelihood for enhanced security.
uk: Введіть ваш секретний ключ Google reCAPTCHA v3. Цей приватний ключ перевіряє оцінки автентичності користувачів і визначає ймовірність того, що це бот, для посилення безпеки.

en: Enter your Google reCAPTCHA v3 site key. This key enables invisible bot protection by analyzing user interactions across your website.
uk: Введіть ваш ключ сайту Google reCAPTCHA v3. Цей ключ увімкнення невидимого захисту від ботів шляхом аналізу взаємодії користувачів на вашому сайті.

en: Enter your name
uk: Введіть своє ім’я

en: Enterprise-grade protection
uk: Захист корпоративного рівня

en: Enterprise-grade protection with PRO features
uk: Захист корпоративного рівня з PRO-можливостями

en: Error & Access Settings
uk: Налаштування помилок та доступу

en: Error and access settings control how BotBlocker responds to different types of security threats and manages blocked visitors. These configurations determine the HTTP response codes sent to blocked users, ban durations, and search engine directives that help maintain your site's SEO while providing robust security protection.
uk: Налаштування помилок та доступу визначають, як BotBlocker реагує на різні типи загроз безпеки та керує заблокованими відвідувачами. Ці конфігурації визначають коди відповідей HTTP, що надсилаються заблокованим користувачам, тривалість блокування та директиви для пошукових систем, які допомагають підтримувати SEO вашого сайту, забезпечуючи надійний захист.

en: Error Header Code:
uk: Код заголовка помилки:

en: Errors logging settings
uk: Налаштування журналювання помилок

en: Essential for scheduled tasks and backups
uk: Критично важливо для запланованих завдань та резервного копіювання

en: Every 2 Hours
uk: Кожні 2 години

en: Every 5 Days
uk: Кожні 5 днів

en: Every day
uk: Щодня

en: Example:
uk: Приклад:

en: Exit Setup
uk: Вийти з налаштування

en: Experience extended protection: Cloud API keeps your site secure with continuous intelligence and automation.
uk: Відчуйте розширений захист: Cloud API забезпечує безпеку вашого сайту завдяки постійному моніторингу та автоматизації.

en: Expiration date/time for this rule
uk: Дата/час закінчення дії цього правила

en: Expired rules:
uk: Правила, термін дії яких закінчився:

en: Expires
uk: Закінчується

en: Export data and settings
uk: Експортувати дані та налаштування

en: Export paths to JSON
uk: Експортувати шляхи в JSON

en: Export proxies to JSON
uk: Експортувати проксі в JSON

en: Export rules to JSON
uk: Експортувати правила в JSON

en: Export search engines and other white bots to JSON
uk: Експортувати пошукові системи та інших білих ботів у JSON

en: Export your current BotBlocker settings and data.
uk: Експортуйте поточні налаштування та дані BotBlocker.

en: Extended Captcha Check
uk: Розширена перевірка Captcha

en: Extended heuristic & behavioral fingerprint rules
uk: Розширені евристичні правила та правила відбитків поведінки

en: Extra Connection Types
uk: Додаткові типи підключень

en: Extra logging settings
uk: Додаткові налаштування журналювання

en: Extra options
uk: Додаткові опції

en: Failed to connect to Cloud API. Please try again later.
uk: Не вдалося підключитися до Cloud API. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Failed to fetch API key from cloud server. Please try again later.
uk: Не вдалося отримати API-ключ із хмарного сервера. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Failed to refresh Cloud API
uk: Не вдалося оновити підключення до Cloud API.

en: Failed to send activation. Please try again later.
uk: Не вдалося надіслати активацію. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Fake Referer
uk: Фальшивий Referer

en: Features
uk: Функції

en: Fetch API key from cloud
uk: Отримати API-ключ із хмари

en: Fetches the API keys from the BotBlocker cloud.
uk: Отримує API-ключі з хмари BotBlocker.

en: Find the shape:
uk: Знайдіть фігуру:

en: Fine-tune Rules
uk: Тонке налаштування правил

en: Follow the link:
uk: Перейдіть за посиланням:

en: Force Cloud Validation
uk: Примусова хмарна перевірка

en: Force Verification for All
uk: Примусова перевірка для всіх

en: Forces cloud validation for every visitor, regardless of other checks. Available only for Ultimate tier licenses.
uk: Примусово вмикає хмарну перевірку для кожного відвідувача, незалежно від інших перевірок. Доступно лише для ліцензій рівня Ultimate.

en: Free vs PRO
uk: Безкоштовна версія проти PRO

en: Frontend Mode (Check frontend only)
uk: Фронтенд-режим (перевірка тільки зовнішньої частини сайту)

en: Full log
uk: Повний журнал

en: Full Mode (Check all requests)
uk: Повний режим (перевірка всіх запитів)

en: Full Mode enables request-level inspection across all entry points (public frontend, authenticated/admin endpoints, REST/API, AJAX, and background/cron tasks). It can enforce immediate blocking and terminate execution for detected threats, providing earlier containment of malicious activity. Frontend Mode restricts inspection to public frontend routes and template rendering; it does not intercept or fully inspect admin, authenticated, REST/API, AJAX, or background/internal requests, so attacks that use non-frontend vectors may go unchecked.
uk: "Повний режим" забезпечує перевірку всіх точок входу на рівні запитів (публічна частина сайту, панель керування/адмін-запити, REST/API, AJAX, а також фонові завдання/cron). Він дозволяє миттєво блокувати загрози та переривати виконання шкідливих сценаріїв, забезпечуючи швидку локалізацію загроз. "Фронтенд-режим" обмежує перевірку лише публічними маршрутами та рендерингом шаблонів; він не перехоплює і не перевіряє повноцінно запити до адмін-панелі, REST/API, AJAX або фонові/внутрішні запити, тому атаки через інші вектори можуть залишитися непоміченими.

en: Full Protection
uk: Повний захист

en: Full Protection Active
uk: Доступний повний захист

en: Full Setup Wizard
uk: Майстер повного налаштування

en: GD not enabled
uk: GD не увімкнено

en: General
uk: Загальні

en: General Rules
uk: Загальні правила

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: General settings control the core operational parameters of BotBlocker's security system. These fundamental configurations determine how aggressively the plugin monitors visitor behavior, manages system resources, and applies security rules. The hit limit settings prevent abuse while allowing legitimate users normal access to your site.
uk: Загальні налаштування контролюють основні операційні параметри системи безпеки BotBlocker. Ці фундаментальні конфігурації визначають, наскільки агресивно плагін відстежує поведінку відвідувачів, керує системними ресурсами та застосовує правила безпеки. Налаштування ліміту звернень запобігають зловживанням, дозволяючи легітимним користувачам звичайний доступ до вашого сайту.

en: Geo IP / Language Mismatch
uk: Невідповідність Geo IP / мови

en: Geo IP / Language mismatch filtering
uk: Фільтрація невідповідності Geo IP / мови

en: GeoIP Language mismatch
uk: Невідповідність мови GeoIP

en: Get Access Now
uk: Отримати доступ зараз

en: Get Browser Type
uk: Отримати тип браузера

en: Get cloud-powered threat detection, real-time blocking, and enterprise-grade security features.
uk: Отримуйте хмарне виявлення загроз, блокування в режимі реального часу та функції безпеки корпоративного рівня.

en: Get Device Type
uk: Отримати тип пристрою

en: Get maximum security with advanced features designed for serious websites.
uk: Отримайте максимальну безпеку з розширеними функціями, створеними для професійних сайтів.

en: Get OS Type
uk: Отримати тип ОС

en: Get PRO
uk: Отримати PRO

en: Get PRO Now
uk: Отримати PRO зараз

en: GMT and Time Zone
uk: GMT та часовий пояс

en: GMT Offset for Reports:
uk: Зсув GMT для звітів:

en: Go to BotBlocker Dashboard
uk: Перейти на панель приладів BotBlocker

en: Go to Dashboard
uk: Перейти до панелі керування

en: Go to the built-in WordPress tool for diagnosing issues
uk: Перейти до вбудованого інструменту WordPress для діагностики проблем

en: Go to website
uk: Перейти на вебсайт

en: Google Analytics ID
uk: Ідентифікатор Google Analytics

en: Google reCAPTCHA v2 provides visible CAPTCHA challenges to verify human users and prevent automated bot attacks. This integration displays interactive puzzles that users must solve before submitting forms or accessing protected areas of your website.
uk: Google reCAPTCHA v2 надає видимі CAPTCHA-завдання для перевірки людей та запобігання автоматизованим атакам ботів. Ця інтеграція відображає інтерактивні головоломки, які користувачі повинні розв'язати перед відправленням форм або доступом до захищених областей вашого веб-сайту.

en: Google reCAPTCHA v3 offers invisible bot protection by analyzing user behavior patterns and generating risk scores without interrupting the user experience. This advanced system continuously monitors interactions to detect suspicious activities.
uk: Google reCAPTCHA v3 пропонує невидимий захист від ботів, аналізуючи патерни поведінки користувачів і генеруючи оцінки ризику, не перериваючи досвід користувача. Ця вдосконалена система постійно відстежує взаємодію для виявлення підозрілої активності.

en: Gray
uk: Сірий

en: Great! Your store is fully compatible with BotBlocker.
uk: Чудово! Ваш магазин повністю сумісний із BotBlocker.

en: Green
uk: Зелений

en: Guest
uk: Гість

en: Guided
uk: Покроковий

en: Hardening WordPress
uk: Зміцнення безпеки WordPress

en: Harsher block time applied to repeat offenders who hit max attempts again after the first ban expired. Acts as escalated punishment for persistent attacks. Resets when user logs in successfully.
uk: Більш суворий час блокування застосовується до користувачів, які знову досягли максимуму спроб після закінчення першого блокування. Виконує функцію посиленої міри покарання за повторні атаки. Скидається після успішного входу користувача.

en: Headers
uk: Заголовки

en: Headers for Search Engines
uk: Заголовки для пошукових систем

en: Headers settings
uk: Налаштування заголовків

en: Helps resolve 404 errors after changing the permalink structure
uk: Допомагає вирішувати помилки 404 після зміни структури постійних посилань

en: Hexagon
uk: Шестикутник

en: Hide admin login URL (critical security feature)
uk: Приховати URL-адресу входу в адмінпанель (критично важлива функція безпеки)

en: Hide login URL
uk: Приховати URL-адресу входу

en: Hide Login URL & more
uk: Приховати URL входу та інше

en: Hide WordPress Version
uk: Приховати версію WordPress

en: Hide wp-login and stop login abuse (optional add-on)
uk: Приховати wp-login та зупинити зловживання входом (додатковий модуль)

en: High-performance distributed cache system.
uk: Високопродуктивна розподілена система кешування

en: Hire a developer
uk: Найняти розробника

en: Hire Developers
uk: Найняти розробників

en: Hits Per User
uk: Запитів на користувача

en: HOLD
uk: УТРИМУВАТИ

en: Hold Button Captcha
uk: CAPTCHA з утриманням кнопки

en: Hold the button and release in the green zone
uk: Утримуйте кнопку та відпустіть у зеленій зоні

en: Home Page
uk: Головна сторінка

en: homepage
uk: головна сторінка

en: Homepage Access
uk: Доступ до головної сторінки

en: Horse
uk: Кінь

en: Hosting and systems requirements
uk: Вимоги до хостингу та систем

en: Hosting Provider IPs
uk: IP-адреси хостинг-провайдерів

en: Hourly visitors chart
uk: Графік відвідувачів за годинами

en: How BotBlocker Detects Browser Version, OS, and Device Type
uk: Як BotBlocker визначає версію браузера, ОС і тип пристрою

en: How long a first-time offender is blocked from logging in. Applied when max attempts are reached for the first time. After a successful login, this block status resets.
uk: Як довго новий порушник буде заблокований для входу. Застосовується при досягненні максимуму спроб вперше. Після успішного входу статус блокування скидається.

en: How Should We Verify Suspicious Visitors?
uk: Як перевіряти підозрілих відвідувачів?

en: HTTP Codes
uk: Коди HTTP

en: HTTP Header
uk: HTTP-заголовок

en: HTTP proxy
uk: HTTP-проксі

en: HTTP response code returned for blocked requests.
uk: Код відповіді HTTP для заблокованих запитів.

en: HTTP response code returned for verification test requests.
uk: Код відповіді HTTP для запитів перевірки.

en: HTTP/1.0 Protocol
uk: Протокол HTTP/1.0

en: I'll Fix Manually
uk: Я виправлю вручну

en: I'm not a robot
uk: Я не робот

en: If external caching systems (Redis, Memcached) are used, they will also be cleared.
uk: Якщо використовуються зовнішні системи кешування (Redis, Memcached), вони також будуть очищені.

en: If you are human, click on the similar color
uk: Якщо ви людина, натисніть на схожий колір.

en: If you are human, click on the similar image
uk: Якщо ви людина, натисніть на схожу зображення.

en: If you are using an ad blocker, please disable it or whitelist the current page.
uk: Якщо ви використовуєте блокувальник реклами, будь ласка, вимкніть його або додайте поточну сторінку до білого списку.

en: If you aren't already using Chrome, Firefox, Safari, or Edge, then please try switching to one of these popular browsers.
uk: Якщо ви ще не користуєтеся Chrome, Firefox, Safari або Edge, спробуйте перейти на один із цих популярних браузерів.

en: If you experience any payment issues, follow our
uk: Якщо ви зіткнулися з проблемами оплати, дотримуйтесь наших інструкцій

en: If you have any questions, suggestions, or need assistance with BotBlocker, 
    					please feel free to reach out to us. We are here to help you make the most of our plugin and 
    					ensure your website is protected from unwanted bots and malicious traffic.
uk: Якщо у вас є запитання, пропозиції або потрібна допомога з BotBlocker, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми тут, щоб допомогти вам максимально ефективно використовувати наш плагін і забезпечити захист вашого сайту від небажаних ботів та шкідливого трафіку.

en: If you've checked each of these details and are still running into issues, then please get in touch with our support team. We’d be happy to help!
uk: Якщо ви перевірили кожен із цих пунктів, але проблема не зникла, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки. Ми будемо раді допомогти!

en: Image Captcha Pack:
uk: Пакет Captcha-зображень:

en: Image Delivery Mode:
uk: Режим доставки зображень:

en: Image Recognition
uk: Розпізнавання зображень

en: Import black list IP from text file
uk: Імпортувати IP-адреси чорного списку з текстового файлу

en: Import data and settings
uk: Імпортувати дані та налаштування

en: Import IP lists from TXT files. White lists allow IPs, black lists block them. One IP per line.
uk: Імпортувати списки IP-адрес з TXT-файлів. Білі списки дозволяють IP, чорні списки блокують їх. Одна IP-адреса на рядок.

en: Import IPv4 blacklist TXT
uk: Імпортувати TXT-файл чорного списку IPv4

en: Import IPv4 whitelist TXT
uk: Імпортувати TXT-файл білого списку IPv4

en: Import IPv6 blacklist TXT
uk: Імпортувати TXT-файл чорного списку IPv6

en: Import IPv6 whitelist TXT
uk: Імпортувати TXT-файл білого списку IPv6

en: Import paths from JSON
uk: Імпортувати шляхи з JSON

en: Import proxies from JSON
uk: Імпортувати проксі з JSON

en: Import rules from JSON
uk: Імпортувати правила з JSON

en: Import search engines and other white bots from JSON
uk: Імпортувати пошукові системи та інших білих ботів з JSON

en: Import white list IP from text file
uk: Імпортувати IP-адреси білого списку з текстового файлу

en: Import your previously exported BotBlocker settings and data.
uk: Імпортуйте раніше експортовані налаштування та дані BotBlocker.

en: Improve site performance by disabling unneeded assets and features.
uk: Покращуйте продуктивність сайту, вимикаючи непотрібні ресурси та функції.

en: Improve your plan for excellent security protection.
uk: Покращте свій тарифний план для відмінного захисту.

en: In addition to standard support, our managers and developers are available to assist you with any issues related to PHP development and WordPress integration. We are committed to providing fast and effective solutions, so you can focus on growing your website with confidence.
uk: Крім стандартної підтримки, наші менеджери та розробники готові допомогти вам з будь-якими питаннями, пов'язаними з PHP-розробкою та інтеграцією з WordPress. Ми надаємо швидкі та ефективні рішення, щоб ви могли впевнено розвивати свій сайт.

en: In order to fix this issue, please check each of the items below:
uk: Для вирішення цієї проблеми, будь ласка, перевірте кожен із пунктів нижче:

en: in the root of your site
uk: в кореневому каталозі вашого сайту

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Incognito / Private
uk: Інкогніто / Приватний

en: Incognito mode
uk: Режим інкогніто

en: Indicates if the BotBlocker PRO status is active. This option is managed automatically.
uk: Відображає, чи активовано статус BotBlocker PRO. Цей параметр керується автоматично.

en: Indicates if the WP cron system is enabled. This option is managed automatically.
uk: Вказує, чи увімкнена система WP cron. Ця опція керується автоматично.

en: Initialization:
uk: Ініціалізація:

en: Inline Base64 (Recommended)
uk: Inline Base64 (рекомендовано)

en: Install
uk: Встановити

en: Installed
uk: Встановлено

en: Instant IP ban capability
uk: Можливість миттєвого бану IP

en: Instantly blocks clients that fail to respond to cloud validation.
uk: Миттєво блокує клієнтів, які не відповідають на хмарну перевірку.

en: Insufficient permissions.
uk: Недостатньо прав доступу.

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: Integrations saved successfully
uk: Інтеграції успішно збережено.

en: Interface settings control how the BotBlocker admin UI behaves. Enable interface caching for faster loading, choose the cache duration to balance speed and freshness, and manage how statistics are displayed.
uk: Налаштування інтерфейсу визначають поведінку адмін-панелі BotBlocker. Увімкніть кешування інтерфейсу для швидшого завантаження, виберіть тривалість кешування для балансу між швидкістю та актуальністю, а також керуйте відображенням статистики.

en: Invalid 6-digit code. Please try again.
uk: Неправильний 6-значний код. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Invalid data parameter.
uk: Недійсний параметр даних.

en: Invalid email address
uk: Неправильна електронна адреса

en: Invalid email address.
uk: Неправильна електронна адреса.

en: Invalid or no verification code
uk: Недійсний код підтвердження або код відсутній

en: Invalid verification code.
uk: Недійсний код підтвердження.

en: Invalid verification code. Please try again.
uk: Недійсний код підтвердження. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: IP / Subnet
uk: IP / Підмережа

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: IP Addresses
uk: IP-адреси

en: IP Hits & Hosts
uk: IP-запити та хости

en: IP List Import
uk: Імпорт списку IP-адрес

en: IP protocols
uk: IP-протоколи

en: IP white/blacklists work earlier
uk: Чорні/білі списки IP працюють раніше

en: IPv4 address or subnet (CIDR)
uk: Адреса IPv4 або підмережа (CIDR)

en: IPv4 list
uk: Список IPv4

en: IPv4 Lists:
uk: Списки IPv4:

en: IPv6 address or subnet (CIDR)
uk: Адреса IPv6 або підмережа (CIDR)

en: IPv6 Connections
uk: З'єднання IPv6

en: IPv6 list
uk: Список IPv6

en: IPv6 Lists:
uk: Списки IPv6:

en: ISPmanager scheduler
uk: Планувальник завдань ISPmanager

en: It looks like something is preventing JavaScript from loading on your website. BotBlocker Security requires JavaScript in order to give you the best possible experience.
uk: Здається, щось перешкоджає завантаженню JavaScript на вашому сайті. WP Mail SMTP потребує JavaScript, щоб забезпечити найкращу роботу інтерфейсу.

en: JavaScript is Disabled in your browser. Please Enable the JavaScript to continue.
uk: JavaScript вимкнено у вашому браузері. Будь ласка, увімкніть JavaScript, щоб продовжити.

en: Javascript Support
uk: Підтримка Javascript

en: JS Info
uk: Інформація JS

en: Language
uk: Мова

en: Legal information
uk: Юридична інформація

en: Legend:
uk: Легенда:

en: Light Protection
uk: Легкий захист

en: Lightning fast response
uk: Блискавична реакція

en: Live & historical traffic (IP, country, device, behavior markers).
uk: Онлайн та історія трафіку (IP, країна, пристрій, поведінкові маркери).

en: Lng
uk: Мова

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Loads before regular plugins. Faster threat response.
uk: Завантажується раніше за звичайні плагіни. Швидше реагування на загрози.

en: Loads with standard WordPress plugins. Good for most sites.
uk: Завантажується разом зі стандартними плагінами WordPress. Підходить для більшості сайтів.

en: Log Actions in WordPress Admin Panel
uk: Логувати дії в адмін-панелі WordPress

en: Log Allowed Visitors
uk: Логувати дозволених відвідувачів

en: Log Blocked Visitors
uk: Логувати заблокованих відвідувачів

en: Log BotBlocker errors
uk: Логувати помилки BotBlocker

en: Log BotBlocker pages visits
uk: Логувати відвідування сторінок BotBlocker

en: Log CLI requests
uk: Логувати CLI-запити

en: Log Known Good IPs
uk: Логувати відомі хороші IP-адреси

en: Log Manual Verification Requests
uk: Логувати запити на ручну перевірку

en: Log out
uk: Вийти

en: Log retention
uk: Зберігання логів

en: Log retention and analytics
uk: Зберігання логів та аналітика

en: Log Suspected Fake Bots
uk: Логувати підозрілих фейкових ботів

en: Log Verified Local Visitors
uk: Логувати перевірених локальних відвідувачів

en: Log visits if BotBlocker processor is off
uk: Логувати відвідування, якщо процесор BotBlocker вимкнено

en: Log WordPress Actions
uk: Логувати дії WordPress

en: Logging Settings
uk: Налаштування логування

en: Logging settings control what security events and visitor activities are recorded for analysis and troubleshooting. These options determine the level of detail captured in your security logs, helping you monitor threats, analyze traffic patterns, and maintain comprehensive security records for your website.
uk: Налаштування логування контролюють, які події безпеки та дії відвідувачів записуються для аналізу та усунення несправностей. Ці опції визначають рівень деталізації, який фіксується у ваших журналах безпеки, допомагаючи вам відстежувати загрози, аналізувати моделі трафіку та вести повні записи безпеки для вашого веб-сайту.

en: Login bruteforce protection limits repeated failed sign-in attempts and applies temporary lockouts. This reduces the chance of attackers guessing passwords and protects your admin area from automated abuse.
uk: Захист від brute-force атак при вході обмежує повторні невдалі спроби авторизації та застосовує тимчасові блокування. Це зменшує ймовірність вгадування паролів і захищає вашу адміністративну панель від автоматизованих атак.

en: Login Brutforce
uk: Brute-force атака при вході

en: Login Page
uk: Сторінка входу

en: Login URL
uk: URL-адреса для входу

en: Longer ban applied after repeated failures.
uk: Триваліша заборона застосовується після повторних невдач.

en: Low resource usage
uk: Низьке споживання ресурсів

en: Lowest server resource usage
uk: Найнижче споживання ресурсів сервера

en: Maintenance
uk: Обслуговування

en: manage addons
uk: керування додатками

en: Marketplace
uk: Маркетплейс

en: Match rotating shapes. Unique BotBlocker exclusive method.
uk: Зіставте фігури, що обертаються. Унікальний ексклюзивний метод BotBlocker.

en: Matches known anti-detect or malformed User-Agent patterns.
uk: Відповідає відомим шаблонам User-Agent, які використовуються для обходу виявлення або мають некоректний формат.

en: Maximum allowed requests per verified visitor before new verification.
uk: Максимальна кількість дозволених запитів на одного перевіреного відвідувача перед новою перевіркою.

en: Maximum compatibility
uk: Максимальна сумісність

en: Maximum security hardening
uk: Максимальне посилення безпеки

en: may reduce protection
uk: може зменшити захист

en: Memcached Cache Integration
uk: Інтеграція з кешем Memcached

en: Memcached Host Address:
uk: Адреса хоста Memcached:

en: Memcached integration offers distributed memory caching for security data and visitor analytics. This high-performance caching system reduces database queries and improves overall plugin performance on busy websites.
uk: Інтеграція Memcached забезпечує розподілене кешування в пам'яті для даних безпеки та аналітики відвідувачів. Ця високопродуктивна система кешування зменшує кількість запитів до бази даних і покращує загальну продуктивність плагіна на завантажених веб-сайтах.

en: Memcached Port Number:
uk: Номер порту Memcached:

en: Memcached used to speed up the work of long stages of processing site visitors
uk: Memcached використовується для прискорення довгих етапів обробки відвідувачів сайту

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message (Default)
uk: Повідомлення (за замовчуванням)

en: Minimal protection
uk: Мінімальний захист

en: Minor compatibility issues detected
uk: Виявлено незначні проблеми із сумісністю

en: Missing Files
uk: Відсутні файли

en: Moderate
uk: Помірний

en: Monitor real-time threats and statistics
uk: Моніторинг загроз та статистики в реальному часі

en: Monthly / annual subscription. Continuous access to cloud intelligence & premium ecosystem
uk: Щомісячна або річна підписка. Постійний доступ до хмарного інтелекту та преміум-екосистеми.

en: More CAPTCHA Options Available:
uk: Доступно більше варіантів CAPTCHA:

en: Move the slider to adjust the threshold level
uk: Перемістіть повзунок, щоб налаштувати порогове значення

en: MU mode disabled: early initialization already performs pre-filtering; enabling MU is unnecessary.
uk: Режим MU вимкнено: рання ініціалізація вже виконує попередню фільтрацію; увімкнення MU непотрібне.

en: MU plugin
uk: MU плагін

en: MU plugin active: early IP and rule filtering runs before other plugins. Early initialization not required.
uk: MU-плагін активний: рання фільтрація IP та правил працює до інших плагінів. Рання ініціалізація не потрібна.

en: MU Plugin Mode
uk: Режим MU-плагіна

en: MU plugin mode disabled. You can enable it (or early initialization) for preliminary malicious IP rejection.
uk: Режим MU-плагіна вимкнено. Ви можете його увімкнути (або ранню ініціалізацію) для попереднього відхилення зловмисних IP-адрес.

en: My PRO status
uk: Мій PRO-статус

en: Name
uk: Ім’я

en: Need help? Visit our
uk: Потрібна допомога? Відвідайте наш

en: Network Mask
uk: Маска мережі

en: New bots discovered today:
uk: Нових ботів виявлено сьогодні:

en: News
uk: Новини

en: Nginx VS Apache
uk: Nginx проти Apache

en: No active alerts
uk: Немає активних сповіщень

en: No API key found on cloud server for this domain.
uk: На хмарному сервері не знайдено API-ключа для цього домену.

en: No Cache
uk: Без кешування

en: No configuration needed
uk: Не потребує налаштування

en: No Connection BBCloud
uk: Немає з'єднання з BBCloud

en: No data available for the specified period.
uk: Дані за вказаний період відсутні.

en: No data available.
uk: Дані відсутні.

en: No DNS/NS changes: works inside WordPress, no external services required
uk: Без змін DNS/NS: працює всередині WordPress, не потребує зовнішніх сервісів

en: No JavaScript Support
uk: Немає підтримки JavaScript

en: No news items available
uk: Немає доступних новин

en: No special configuration needed
uk: Не потребує додаткових налаштувань

en: noarchive for Blocked Pages
uk: noarchive для заблокованих сторінок

en: noindex on UTM Pages
uk: noindex на сторінках UTM

en: None
uk: Немає

en: Not Active
uk: Неактивний

en: not set
uk: не встановлено

en: Notification Settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Notification settings allow you to customize how and when you receive alerts about bot activity on your site.
uk: Налаштування сповіщень дозволяють вам налаштувати, як і коли ви отримуватимете сповіщення про активність ботів на вашому сайті.

en: Notification Types
uk: Типи сповіщень

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Number of days to include in the statistical report.
uk: Кількість днів для включення в статистичний звіт.

en: Number of failed login attempts within the attempt window before the IP is temporarily blocked. Lower values block faster; higher values allow more mistakes.
uk: Кількість невдалих спроб входу протягом вікна спроб до тимчасової блокування IP. Менші значення блокують швидше; більші дозволяють більше помилок.

en: Object cache cleanup
uk: Очищення кешу об'єктів

en: Old HTTP versions
uk: Старі версії HTTP

en: Once a month
uk: Раз на місяць

en: One-click activation
uk: Активація в один клік

en: One‑Click Security Setup
uk: Налаштування безпеки в один клік

en: One‑Click Setup
uk: Налаштування в один клік

en: Only for PRO
uk: Тільки у PRO

en: Open any report to drill down and create instant block / allow rules based on real traffic attributes.
uk: Відкрийте будь-який звіт, щоб деталізувати та створити миттєві правила блокування/дозволу на основі реальних атрибутів трафіку.

en: Open Google Authenticator or another TOTP app and enter the 6-digit code.
uk: Відкрийте Google Authenticator або інший TOTP-додаток і введіть 6-значний код.

en: Open the file
uk: Відкрити файл

en: Optimal balance of security & usability
uk: Оптимальний баланс безпеки та зручності

en: Optional comment for this rule
uk: Необов'язковий коментар до цього правила

en: Optional comment for this white bot
uk: Необов'язковий коментар до цього білого бота

en: or
uk: або

en: or a 16-character backup code
uk: або 16-значний резервний код

en: or contact us at
uk: або зв’яжіться з нами за адресою

note: %s: number of remaining backup codes
en: Or use a backup code (remaining: %s)
uk: Або використайте резервний код (залишилося: %s)

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Order of execution
uk: Порядок виконання

en: OS
uk: ОС

en: Our team is ready to assist you with any WordPress development needs, including optimization, plugin and theme customization, and system administration. We offer professional support to help your website run smoothly and efficiently.
uk: Наша команда готова допомогти вам з будь-якими потребами в розробці на WordPress, включаючи оптимізацію, налаштування плагінів і тем, а також системне адміністрування. Ми пропонуємо професійну підтримку, щоб ваш сайт працював безперебійно та ефективно.

en: Our technical support team is always ready to help you with the installation and configuration of the BotBlocker plugin. Whether you are setting up the plugin for the first time or need assistance with advanced features, our experts will guide you through every step and answer all your questions.
uk: Наша команда технічної підтримки завжди готова допомогти вам з встановленням та налаштуванням плагіна BotBlocker. Незалежно від того, чи ви налаштовуєте плагін вперше, чи потребуєте допомоги з розширеними функціями, наші експерти проведуть вас через кожен крок і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

en: Outsourcing
uk: Аутсорсинг

en: Override Detection
uk: Перевизначити визначення

en: Override detection
uk: Перевизначити виявлення

en: Page
uk: Сторінка

en: Partial Protection
uk: Частковий захист

en: Path (URL)
uk: Шлях (URL)

en: Paths
uk: Шляхи

en: Perfect for testing
uk: Ідеально для тестування

en: Perfect!
uk: Чудово!

en: Performance Optimization
uk: Оптимізація продуктивності

en: Permanently Ban
uk: Заблокувати назавжди

en: Persistent connections
uk: Стійкі з'єднання

en: PHP versions
uk: Версії PHP

en: Plans
uk: Тарифні плани

en: Please scan the QR code using your authentication app (e.g., Google Authenticator, Authy, etc.) and store the backup codes in a safe place. Each backup code can be used only once.
uk: Будь ласка, відскануйте QR-код за допомогою вашого додатку для автентифікації (наприклад, Google Authenticator, Authy тощо) та збережіть резервні коди в безпечному місці. Кожен резервний код можна використати лише один раз.

en: Please turn JavaScript on and reload the page
uk: Будь ласка, увімкніть JavaScript і перезавантажте сторінку.

en: Plugin homepage
uk: Домашня сторінка плагіна

en: Plugins
uk: Плагіни

en: Popular add-ons, new possibilities
uk: Популярні додатки, нові можливості

en: Prevents loading of Dashicons for non-admin users.
uk: Запобігає завантаженню Dashicons для користувачів, які не є адміністраторами.

en: Prevents loading of emoji scripts and styles.
uk: Запобігає завантаженню скриптів і стилів для емодзі.

en: Prevents self-pingbacks when linking to your own posts.
uk: Запобігає самопінгам при посиланні на власні записи.

en: Primary Block Time (seconds):
uk: Основний час блокування (секунди):

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Priority & faster support SLA
uk: Пріоритетна та швидша SLA підтримки

en: Priority (1-100)
uk: Пріоритет (1-100)

en: Priority Support
uk: Пріоритетна підтримка

en: Privacy of customer data
uk: Конфіденційність даних клієнтів

en: Privacy policy
uk: Політика конфіденційності

en: PRO Active!
uk: PRO активовано!

en: PRO Active, Security Incomplete
uk: PRO активний, захист неповний

en: PRO active:
uk: PRO активний:

en: PRO Features
uk: PRO-функції

en: PRO features
uk: Функції PRO

en: Pro features
uk: Можливості PRO

en: PRO is active!
uk: PRO активний!

en: PRO option
uk: PRO опція

en: PRO status
uk: PRO-статус

en: PRO status Active
uk: PRO-статус активний

en: PRO status Not Active
uk: PRO-статус неактивний

en: PRO status of BotBlocker user
uk: PRO-статус користувача BotBlocker

en: Pro Tip:
uk: PRO-порада:

en: PRO vs Free
uk: PRO проти Free

en: Proper cookie configuration ensures that verified users enjoy seamless browsing while suspicious traffic is continuously monitored. The salt value adds an extra layer of security by making cookie values unpredictable, while SameSite policies protect against cross-site request forgery attacks.
uk: Правильна конфігурація файлів cookie забезпечує, що перевірені користувачі насолоджуються безперебійним переглядом, тоді як підозрілий трафік постійно контролюється. Значення salt додає додатковий рівень безпеки, роблячи значення файлів cookie непередбачуваними, а політики SameSite захищають від атак підробки міжсайтових запитів.

en: Protect
uk: Захистити

en: Protect default login endpoints and use a custom login URL.
uk: Захистіть стандартні URL для входу та використовуйте власну адресу для входу.

en: Protection Level:
uk: Рівень захисту:

en: Proxy
uk: Проксі

en: PTR / DNS Anomalies
uk: Аномалії PTR / DNS

en: PTR / DNS anomalies blocking
uk: Блокування аномалій PTR / DNS

en: PTR anomalies
uk: PTR аномалії

en: PTR Cache
uk: PTR-кеш

en: PTR Cache Lifetime
uk: Час життя PTR-кешу

en: PTR cache timing optimizes DNS lookup performance without compromising security accuracy. The last rule setting determines the default action when no specific security rule matches a visitor. Administrator IP auto-saving ensures that site administrators never accidentally block themselves during security configuration changes.
uk: Час кешування PTR оптимізує продуктивність DNS-запитів без шкоди для точності безпеки. Останнє налаштування правила визначає дію за замовчуванням, якщо жодне конкретне правило безпеки не відповідає відвідувачу. Автоматичне збереження IP-адреси адміністратора гарантує, що адміністратори сайту ніколи випадково не заблокують себе під час змін у налаштуваннях безпеки.

en: PTR options
uk: Опції PTR

en: Purple
uk: Фіолетовий

en: Pusher notifications
uk: Сповіщення Pusher

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Question
uk: Питання

en: Quick Guide
uk: Швидкий посібник

en: Quick IP Rule
uk: Швидке правило для IP

en: Quick Start Guide
uk: Посібник зі швидкого старту

en: Re-install Database
uk: Перевстановити базу даних

en: Read More
uk: Читати далі

en: Read more
uk: Читати далі

en: Real visitors unaffected
uk: Не впливає на реальних відвідувачів

en: Real-time cloud threat verification (bots, bad ASN, dynamic proxies)
uk: Хмарна верифікація загроз у реальному часі (боти, шкідливі ASN, динамічні проксі)

en: Real-time visitor statistics (IP, PTR, ASN, geo, device, OS, etc.)
uk: Статистика відвідувачів у реальному часі (IP, PTR, ASN, геолокація, пристрій, ОС тощо)

en: Real-time website visitor geo statistics. View period -
uk: Статистика географії відвідувачів сайту в реальному часі. Період перегляду -

en: Real-time website visitor statistics. View period -
uk: Статистика відвідувачів сайту в реальному часі. Період перегляду -

en: Reason or context (e.g. temporary block)
uk: Причина або контекст (напр. тимчасове блокування)

en: reCAPTCHA enabled
uk: reCAPTCHA увімкнено

en: reCAPTCHA v2 "I am not a robot"
uk: reCAPTCHA v2 "Я не робот"

en: reCAPTCHA v2 Secret Key:
uk: Секретний ключ reCAPTCHA v2:

en: reCAPTCHA v2 Site Key:
uk: Ключ сайту reCAPTCHA v2:

en: reCAPTCHA v3 enabled
uk: reCAPTCHA v3 увімкнено

en: reCAPTCHA v3 Secret Key:
uk: Секретний ключ reCAPTCHA v3:

en: reCAPTCHA v3 Site Key:
uk: Ключ сайту reCAPTCHA v3:

en: Recommended
uk: Рекомендовано

en: Recommended 2FA Apps
uk: Рекомендовані додатки для 2FA

en: Recommended for most sites
uk: Рекомендовано для більшості сайтів

en: Red
uk: Червоний

en: Redirect
uk: Перенаправлення

en: Redirect URL
uk: URL для перенаправлення

en: Redis  used to speed up the work of long stages of processing site visitors
uk: Redis використовується для прискорення роботи тривалих етапів обробки відвідувачів сайту.

en: Redis Authentication Password:
uk: Пароль для автентифікації Redis:

en: Redis Cache Integration
uk: Інтеграція з кешем Redis

en: Redis cache integration provides high-performance in-memory data storage for security counters, visitor statistics, and threat detection data. This significantly improves response times and reduces database load for high-traffic websites.
uk: Інтеграція з кешем Redis забезпечує високопродуктивне зберігання даних у пам'яті для лічильників безпеки, статистики відвідувачів та даних виявлення загроз. Це значно покращує час відгуку та знижує навантаження на базу даних для сайтів з високим трафіком.

en: Redis Database Number:
uk: Номер бази даних Redis:

en: Redis Key Prefix:
uk: Префікс ключа Redis:

en: Redis provides better performance for high-traffic sites. Memcached is great for distributed setups. You can change this setting later in Settings.
uk: Redis забезпечує кращу продуктивність для високонавантажених сайтів. Memcached чудово підходить для розподілених систем. Ви зможете змінити це налаштування пізніше у параметрах.

en: Redis Server Host:
uk: Хост-сервер Redis:

en: Redis Server Port:
uk: Порт сервера Redis:

en: Redis vs Memcached
uk: Redis проти Memcached

en: Refresh Cloud API Connection
uk: Оновити підключення до Cloud API

en: Refreshes the Cloud API Connection status and updates your connection details from the BotBlocker cloud service.
uk: Оновлює статус підключення до Cloud API та завантажує актуальні дані про з’єднання з хмарного сервісу BotBlocker.

en: Refund
uk: Повернення коштів

en: Regular Plugin
uk: Стандартний плагін

en: Remaining days
uk: Днів залишилося

en: Remaining hits
uk: Залишилось запитів

en: Remove all paths
uk: Видалити всі шляхи

en: Remove all proxies
uk: Видалити всі проксі

en: Remove all rules
uk: Видалити всі правила

en: Remove all search engines and other white bots
uk: Видалити всі пошукові системи та інших білих ботів

en: Remove Comment URLs
uk: Видалити URL-адреси коментарів

en: Remove Global Styles
uk: Видалити глобальні стилі

en: Remove jQuery Migrate
uk: Видалити jQuery Migrate

en: Remove RSD Link
uk: Видалити посилання RSD

en: Remove RSS Feed Links
uk: Видалити посилання на RSS-стрічку

en: Remove Shortlink
uk: Видалити коротке посилання

en: Removes RSS feed links from the header.
uk: Видаляє посилання на RSS-стрічку із заголовка.

en: Removes the jQuery Migrate script to improve performance.
uk: Видаляє скрипт jQuery Migrate для покращення продуктивності.

en: Removes the Really Simple Discovery link from the header.
uk: Видаляє посилання Really Simple Discovery із заголовка.

en: Removes the shortlink URL from the header.
uk: Видаляє URL-адресу короткого посилання із заголовка.

en: Removes the URL field from the comment form to reduce spam.
uk: Видаляє поле URL з форми коментарів для зменшення спаму.

en: Removes unnecessary global styles to streamline the frontend.
uk: Видаляє непотрібні глобальні стилі, щоб оптимізувати зовнішній інтерфейс.

en: Report dashboard
uk: Панель звітів

en: Report list
uk: Список звітів

en: Report Period:
uk: Звітний період:

en: Reports & Stat view settings
uk: Налаштування перегляду звітів та статистики

en: Reports dashboard
uk: Панель звітів

en: Request Handling Chain
uk: Ланцюг обробки запитів

en: Requests blocked
uk: Заблоковано запитів

en: Required files missing. Regenerated.
uk: Відсутні необхідні файли. Відновлено.

en: Requires active Cloud API Connection and Early Init addon.
uk: Потрібне активне підключення до Cloud API та встановлений аддон Early Init.

en: Requires active PRO
uk: Потрібна активна PRO-версія

en: Requires Early Init addon to be enabled.
uk: Потребує ввімкнення додатку Early Init.

en: Requires PRO
uk: Потрібна PRO-версія

en: Requires PRO license
uk: Потребує PRO-ліцензії

en: Reset & Restart Wizard
uk: Скинути та перезапустити майстер налаштування

en: Reset 2FA
uk: Скинути 2FA

en: Reset 2FA for user
uk: Скинути 2FA для користувача

en: Reset cookies
uk: Скинути файли cookie

en: Reset the rules
uk: Скинути правила

en: Reset URL rewrite rules
uk: Скинути правила перезапису URL

en: Resets all visitor cookies — all users will be required to go through verification again
uk: Скидає всі файли cookie відвідувачів — всім користувачам буде потрібно пройти перевірку знову

en: Resets the internal WordPress cache and external caching systems (Redis, Memcached)
uk: Скидає внутрішній кеш WordPress і зовнішні системи кешування (Redis, Memcached)

en: Resetting will help fix 404 errors after changing the permalink structure.
uk: Скидання допоможе виправити помилки 404 після зміни структури постійних посилань.

en: Review security score
uk: Переглянути оцінку безпеки

en: Roles with 2FA
uk: Ролі з 2FA

en: RSS feeds are disabled. Please visit the
uk: RSS-стрічки вимкнено. Будь ласка, відвідайте

en: Rule
uk: Правило

en: Rule lifetime
uk: Час життя правила

en: Rules
uk: Правила

en: Rules and IP lists
uk: Правила та списки IP-адрес

en: Rules and IP lists statistics
uk: Статистика правил і списків IP-адрес

en: Run Setup Wizard Again
uk: Запустити майстер налаштування знову

en: Run the wizard to configure protection
uk: Запустіть майстер для налаштування захисту

en: Running as an MU plugin allows black/white IP lists to work before regular plugins and the WordPress core are fully loaded
uk: Запуск як MU-плагіна дозволяє чорним/білим спискам IP-адрес працювати до того, як звичайні плагіни та ядро WordPress будуть повністю завантажені

en: Running quick tests to ensure everything works perfectly with your site
uk: Проводимо швидкі тести, щоб переконатися, що все працює ідеально з вашим сайтом

en: Runs basic JS API checks (e.g. canvas, WebGL) for standard browser behavior.
uk: Виконує базові перевірки JS API (наприклад, canvas, WebGL) для стандартної поведінки браузера.

en: Russian
uk: Російська

en: Safe and gentle for all sites
uk: Безпечно та лагідно для всіх сайтів

en: Safe defaults
uk: Безпечні налаштування за замовчуванням

en: Safe defaults: works with WooCommerce, Elementor and most caches
uk: Безпечні типові налаштування: сумісно з WooCommerce, Elementor та більшістю кеш-плагінів

en: Salt
uk: Сіль

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Backup Codes
uk: Зберегти резервні коди

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Save the file
uk: Зберегти файл

en: Save these codes in a safe place. Each code can be used only once.
uk: Збережіть ці коди в безпечному місці. Кожен код можна використати лише один раз.

en: Scan QR Code
uk: Сканувати QR-код

en: Scan the QR code
uk: Скануйте QR-код

en: Scan the QR code using Google Authenticator or any other TOTP app, or enter the key manually.
uk: Скануйте QR-код за допомогою Google Authenticator чи будь-якого іншого TOTP-додатка або введіть ключ вручну.

en: Scan the URL referrer for specific GET parameters to detect unwanted or suspicious traffic sources.
uk: Сканувати URL-адресу реферера на наявність певних параметрів GET для виявлення небажаних або підозрілих джерел трафіку.

en: Script Name
uk: Ім'я скрипту

en: Search
uk: Пошук

en: Search engines visits
uk: Відвідувань пошуковими системами

en: Secondary Ban Time (seconds):
uk: Час вторинного бану (секунди):

en: Secondary Block Time (seconds):
uk: Додатковий час блокування (секунди):

en: Secondary time ban enabled
uk: Повторне блокування за часом увімкнено

en: Seconds left until the unlock:
uk: Секунд до розблокування:

en: Secret key not set.
uk: Секретний ключ не встановлено.

en: Secret link for disable current check by BotBlocker
uk: Секретне посилання для вимкнення поточної перевірки BotBlocker

en: Secret link for full disable BotBlocker
uk: Секретне посилання для повного вимкнення BotBlocker

en: Secret link for re-enable BotBlocker
uk: Секретне посилання для повторного ввімкнення BotBlocker

en: Secure
uk: Захищено

en: Security action links
uk: Посилання керування безпекою

en: Security and Privacy
uk: Безпека та конфіденційність

en: Security check failed.
uk: Помилка перевірки безпеки.

en: Security Check Mode
uk: Режим перевірки безпеки

en: Security error. Refresh the page and try again.
uk: Помилка безпеки. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Security Health Status
uk: Статус безпеки системи

en: Security score
uk: Оцінка безпеки

en: Security Score:
uk: Показник безпеки:

en: Security Updates & Offers
uk: Оновлення безпеки та пропозиції

en: See plans
uk: Переглянути плани

en: Select how long PTR / reverse DNS lookup results are cached.
uk: Виберіть, як довго кешуються результати PTR / зворотного DNS-запиту.

en: Select Language
uk: Вибрати мову

en: Select matching images. Best balance of security and UX.
uk: Виберіть відповідні зображення. Найкращий баланс безпеки та зручності.

en: Select Redis database number (0-15). Different databases provide logical separation of data within the same Redis instance.
uk: Виберіть номер бази даних Redis (0-15). Різні бази даних забезпечують логічне розділення даних в одному екземплярі Redis.

en: Select the action for this bot
uk: Виберіть дію для цього бота

en: Select the action for this path
uk: Виберіть дію для цього шляху

en: Select the action for this rule
uk: Виберіть дію для цього правила

en: Select the captcha type to use for verifying users. Options include simple button clicks, color matching, image captchas, or reCAPTCHA verification.
uk: Виберіть тип Captcha для перевірки користувачів. Опції включають прості натискання кнопки, зіставлення кольорів, Captcha-зображення або перевірку reCAPTCHA.

en: Select the duration for caching the interface. The value will be saved in seconds.
uk: Виберіть тривалість кешування інтерфейсу. Значення буде збережено в секундах.

en: Select the duration for the cookie’s lifetime.
uk: Виберіть тривалість життя файлу cookie.

en: Select the HTTP header used to forward real IP
uk: Виберіть HTTP-заголовок, що використовується для переадресації реальної IP-адреси

en: Select the mode for displaying statistics: "Unique visitors (by IP)" shows unique visits based on IP addresses, while "All hits" includes every request
uk: Виберіть режим відображення статистики: «Унікальні відвідувачі (за IP)» показує унікальні відвідування на основі IP-адрес, тоді як «Всі звернення» включає кожен запит

en: Select the type of rule to apply
uk: Виберіть тип правила для застосування

en: Select when BotBlocker should start protecting your site. Earlier = stronger protection.
uk: Оберіть, коли BotBlocker має починати захист вашого сайту. Раніше = сильніший захист.

en: Selective logging allows you to focus on specific security events while managing storage space and performance. Enable logging for verification requests, allowed visitors, and blocked attempts to build a complete security picture. Administrative and WordPress action logging provides insight into backend activities and potential security issues.
uk: Вибіркове логування дозволяє зосередитися на конкретних подіях безпеки, керуючи при цьому обсягом пам'яті та продуктивністю. Увімкніть логування запитів на перевірку, дозволених відвідувачів і заблокованих спроб, щоб створити повну картину безпеки. Логування адміністративних дій і дій WordPress дає змогу отримати уявлення про діяльність бекенда та потенційні проблеми з безпекою.

en: Self Connections
uk: Самостійні з'єднання

en: Self-test completed successfully! Check your log.
uk: Самотестування успішно завершено! Перевірте журнал подій.

en: Send
uk: Надіслати

en: Send email with BotBlocker management links
uk: Надіслати електронний лист із посиланнями для керування BotBlocker

en: Send notification when critical load
uk: Надіслати сповіщення про критичне навантаження

en: Send notifications when server load reaches critical levels or unusual bot activity is detected.
uk: Надсилати сповіщення, коли навантаження на сервер досягає критичного рівня або виявлено незвичайну активність ботів.

en: Send regular notifications
uk: Надсилати регулярні сповіщення

en: Send Vary: Cookie Header
uk: Надсилати заголовок Vary: Cookie

en: Sending failed. Please try again later.
uk: Надсилання не вдалося. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Sending...
uk: Надсилання...

en: Sends suspicious requests to BotBlocker Cloud for in-depth analysis.
uk: Надсилає підозрілі запити в BotBlocker Cloud для поглибленого аналізу.

en: SEO bots whitelist management
uk: Управління білим списком SEO-ботів

en: Separate Requests (Legacy)
uk: Separate Requests (застарілий)

en: Server OS
uk: ОС сервера

en: Set a custom login URL to hide wp-login.php.
uk: Встановіть спеціальний URL-адресу для входу, щоб приховати wp-login.php.

en: Set a unique name for the protection plugin cookie. If you change the cookie name, all previously set cookies will be reset.
uk: Встановіть унікальну назву для файлу cookie плагіна захисту. Якщо ви зміните назву файлу cookie, усі раніше встановлені файли cookie буде скинуто.

en: Set IPv4 rules to a PHP file
uk: Встановити правила IPv4 у файл PHP

en: Set IPv6 rules to a PHP file
uk: Встановити правила IPv6 у файл PHP

en: Set paths to a PHP file
uk: Встановити шляхи до файлу PHP

en: Set proxies to a PHP file
uk: Встановити проксі у файл PHP

en: Set rules to a PHP file
uk: Встановити правила у файл PHP

en: Set search engines and other white bots to a PHP file
uk: Встановити пошукові системи та інших білих ботів у файл PHP

en: Set the expiration date and time for this rule
uk: Встановіть дату та час закінчення дії для цього правила

en: Set the priority of the path rule (1-100)
uk: Встановіть пріоритет правила шляху (1-100)

en: Set the priority of the rule (1-100)
uk: Встановіть пріоритет правила (1-100)

en: Set the recaptcha treshold level
uk: Встановіть пороговий рівень recaptcha

en: Set the recaptcha treshold level (0.1 - 1.0)
uk: Встановіть пороговий рівень recaptcha (0.1 - 1.0)

en: Set the report period to define the time range for analytics, adjust the GMT offset for correct timestamps, and choose between unique visitors (by IP) or all hits for viewing stats.
uk: Встановіть звітний період для визначення часового діапазону аналітики, налаштуйте зміщення GMT для правильних міток часу та оберіть між унікальними відвідувачами (за IP) або усіма запитами для перегляду статистики.

en: Set the time limit for completing the captcha. Users need to verify within this duration to avoid re-verification.
uk: Встановіть часовий ліміт для проходження Captcha. Користувачі повинні пройти перевірку в межах цього часу, щоб уникнути повторної перевірки.

en: Set up protection for your account
uk: Налаштуйте захист для свого акаунта

en: Set up your Memcached server connection details and cache key prefixes to ensure proper data organization. Effective caching strategies help maintain fast response times even during traffic spikes and security events.
uk: Налаштуйте дані з'єднання та префікси ключів кешу Memcached, щоб забезпечити належну організацію даних. Ефективні стратегії кешування допомагають підтримувати швидкий час відповіді навіть під час сплесків трафіку та подій безпеки.

en: Set your threshold level to determine when to block or allow visitors based on their risk scores. Lower thresholds provide stricter protection while higher values allow more permissive access for borderline cases.
uk: Встановіть свій пороговий рівень, щоб визначити, коли блокувати чи дозволяти відвідувачів на основі їхніх показників ризику. Нижчі пороги забезпечують суворіший захист, тоді як вищі значення дозволяють більш вільний доступ для спірних випадків.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings saved successfully
uk: Налаштування успішно збережено

en: Setup Already Completed!
uk: Налаштування вже завершено!

en: Setup not completed
uk: Налаштування не завершено

en: Setup session expired. Please refresh the page.
uk: Термін дії сеансу налаштування вичерпано. Будь ласка, оновіть сторінку.

en: Setup Wizard
uk: Майстер налаштування

en: Short demo: open a log entry, inspect parameters, generate a precise rule (IP / country / UA / signature) and apply instantly.
uk: Коротка демонстрація: відкрийте запис журналу, перевірте параметри, згенеруйте точне правило (IP / країна / UA / сигнатура) і застосуйте миттєво.

en: Shows exactly what was blocked and why (reason + URL + IP)
uk: Відображає, що саме було заблоковано і чому (причина + URL + IP)

en: Simple and reliable
uk: Просто й надійно

en: Simple Bot Detection
uk: Просте виявлення ботів

en: Simple bot detection provides the first line of defense against automated threats by analyzing basic request characteristics that legitimate browsers always include. These fundamental checks catch the majority of simple bots and scrapers that fail to properly mimic real browser behavior.
uk: Просте виявлення ботів забезпечує першу лінію захисту від автоматизованих загроз шляхом аналізу основних характеристик запитів, які завжди включають легітимні браузери. Ці фундаментальні перевірки виявляють більшість простих ботів і скреперів, які не можуть належним чином імітувати поведінку реального браузера.

en: Simple JS Consistency
uk: Проста узгодженість JS

en: Simple JS consistency checks
uk: Прості перевірки узгодженості JS

en: Simple math with moving numbers. Fun and effective.
uk: Математичні вирази з анімацією. Зручно та надійно.

en: Site Health
uk: Стан сайту

en: Site key not set.
uk: Ключ сайту не встановлено.

en: Site visitors
uk: Відвідувачі сайту

en: Skip (use default)
uk: Пропустити (використати стандартні)

en: Software versions
uk: Версії програмного забезпечення

en: Solve the following:
uk: Вирішіть наступне:

en: Some hosting control panels may place restrictions on your resources, such as during updates, automated tasks, or maintenance processes that operate outside of the command-line mode. Enabling this setting allows requests from your server's IP address (where this site is hosted) to bypass these restrictions. If disabled, requests from your server's IP will be handled according to general site access rules.
uk: Деякі панелі керування хостингом можуть накладати обмеження на ваші ресурси, наприклад, під час оновлень, автоматизованих завдань або процесів обслуговування, які працюють поза режимом командного рядка. Увімкнення цього налаштування дозволяє запитам з IP-адреси вашого сервера (де розміщено цей сайт) обходити ці обмеження. Якщо ця опція вимкнена, запити з IP вашого сервера оброблятимуться відповідно до загальних правил доступу до сайту.

en: Sorry, your request has been denied
uk: Вибачте, ваш запит було відхилено.

en: Specify the Memcached server hostname or IP address. Default is localhost (127.0.0.1) for local installations.
uk: Вкажіть ім'я хоста або IP-адресу сервера Memcached. За замовчуванням localhost (127.0.0.1) для локальних установок.

en: Specify the Redis server hostname or IP address. Default is localhost (127.0.0.1) for local Redis installations.
uk: Вкажіть ім'я хоста або IP-адресу сервера Redis. За замовчуванням localhost (127.0.0.1) для локальних установок Redis.

en: Speed Optimizations
uk: Оптимізація швидкості

en: Square
uk: Квадрат

en: Standard plugin loading
uk: Стандартне завантаження плагіна

en: Star
uk: Зірка

en: Start setup
uk: Розпочати налаштування

en: Start Wizard
uk: Запустити майстер налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: Statistics Display Mode
uk: Режим відображення статистики

[ctx: statistics label]
en: Hits
uk: Звернень

[ctx: statistics label]
en: Unique Hosts
uk: Унікальні хости

[ctx: statistics label]
en: Unique IPs
uk: Унікальні IP-адреси

en: Status
uk: Статус

en: Stop Loading Iframes
uk: Зупинити завантаження Iframe

en: Stop loading iframes (clickjacking protection)
uk: Зупинити завантаження iframe (захист від клікджекінгу)

en: Stop loading iframes for domains different from the origin to prevent potential security risks like clickjacking. This restriction allows only same-origin content to be embedded in iframes, enhancing site security by limiting unauthorized content framing.
uk: Зупинити завантаження iframe для доменів, відмінних від початкового, щоб запобігти потенційним ризикам безпеки, таким як клікджекінг. Це обмеження дозволяє вбудовувати в iframe лише контент з того ж джерела, що підвищує безпеку сайту, обмежуючи несанкціоноване обрамлення контенту.

en: Stops hosting bots, proxies and TOR traffic
uk: Блокує хостинг-ботів, проксі та трафік TOR

en: Store logs
uk: Зберігати логи

en: Store Period:
uk: Період зберігання:

en: Strong
uk: Сильний

en: Strong Protection
uk: Сильний захист

en: Strongest Protection Mode
uk: Максимальний захист

en: Strongest protection mode
uk: Максимальний захист

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Subscribe to receive important security news and special offers
uk: Підпишіться, щоб отримувати важливі новини безпеки та спеціальні пропозиції

en: Subscription status
uk: Статус підписки

en: Support
uk: Підтримка

en: support center
uk: Центр підтримки

en: Support Forum
uk: Форум підтримки

en: Support in Telegram
uk: Підтримка в Telegram

en: Support via tickets
uk: Підтримка через тікети

en: System administration
uk: Системне адміністрування

en: System Cron Job Commands
uk: Команди системних Cron-завдань

en: System Status
uk: Стан системи

en: System status
uk: Стан системи

en: Target IP/Subnet
uk: Цільова IP/Підмережа

en: Tasks
uk: Завдання

en: Telegram notifications
uk: Сповіщення Telegram

en: Terms of Service
uk: Умови використання

en: Test Header Code:
uk: Тестовий код заголовка:

en: Testing & debug mode
uk: Режим тестування та налагодження

en: Thank you for supporting BotBlocker. Manage your subscription details below.
uk: Дякуємо за підтримку BotBlocker. Керуйте даними своєї підписки нижче.

en: the added line from wp-config.php for security purposes.
uk: доданий рядок з wp-config.php для цілей безпеки.

en: The ban time settings create a progressive deterrent system where repeated violations result in longer blocking periods. X-Robots-Tag directives ensure that search engines properly understand your security policies and don't penalize your site for blocking malicious traffic. Proper configuration balances security effectiveness with user experience for legitimate visitors.
uk: Налаштування часу блокування створюють прогресивну систему стримування, де повторні порушення призводять до довших періодів блокування. Директиви X-Robots-Tag гарантують, що пошукові системи правильно розуміють ваші політики безпеки та не накладають санкції на ваш сайт за блокування зловмисного трафіку. Правильна конфігурація балансує ефективність безпеки з досвідом користувача для легітимних відвідувачів.

en: The BotBlocker maintenance section provides tools to manage the plugin’s database, temporary files, logs, and other service data. These features help you keep your WordPress site clean, organized, and running efficiently.
uk: Розділ обслуговування BotBlocker надає інструменти для керування базою даних плагіна, тимчасовими файлами, логами та іншими службовими даними. Ці функції допомагають підтримувати ваш сайт на WordPress чистим, організованим і ефективним.

en: The changes will take effect immediately.
uk: Зміни набудуть чинності негайно.

en: The database repair page is accessible to everyone without authentication when the option is enabled. Don’t forget to disable it after use!
uk: Сторінка відновлення бази даних доступна для всіх без автентифікації, коли опцію увімкнено. Не забудьте вимкнути її після використання!

en: The key you entered is invalid. Please double-check it. Cloud API responded with:
uk: Введений ключ недійсний. Будь ласка, перевірте його ще раз. Відповідь Cloud API:

en: The log will start filling again when new errors occur.
uk: Журнал почне знову заповнюватися, коли виникнуть нові помилки.

en: The number of cloud requests remaining for your account.
uk: Кількість хмарних запитів, що залишилися для вашого облікового запису.

en: The number of days remaining for your Cloud API Connection to stay active.
uk: Кількість днів до завершення активності вашого підключення до Cloud API.

en: The status page provides a complete overview of your WordPress environment and the BotBlocker core. Here you can check the current state of the plugin, installed themes, active plugins, and key server parameters.
uk: Сторінка статусу надає повний огляд вашого середовища WordPress та ядра BotBlocker. Тут ви можете перевірити поточний стан плагіна, встановлені теми, активні плагіни та ключові параметри сервера.

en: Theme homepage
uk: Домашня сторінка теми

en: Themes
uk: Теми

en: Third-party
uk: Сторонні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію неможливо скасувати.

en: This helps in blocking malicious bots and unwanted traffic before they can interact with your site.
uk: Це допомагає блокувати шкідливі боти та небажаний трафік до того, як вони зможуть взаємодіяти з вашим сайтом.

en: This information helps you quickly identify configuration issues, monitor software versions, and ensure that your website is running smoothly and securely.
uk: Ця інформація допомагає швидко виявити проблеми з конфігурацією, відстежувати версії програмного забезпечення та забезпечувати безперебійну та безпечну роботу вашого веб-сайту.

en: This is the cURL command to trigger WordPress cron jobs. Add it to your server's crontab to ensure scheduled tasks run reliably.
uk: Це команда cURL для запуску завдань WordPress cron. Додайте її до crontab вашого сервера, щоб забезпечити надійне виконання запланованих завдань.

en: This is the Wget command to trigger WordPress cron jobs. Add it to your server's crontab to ensure scheduled tasks run reliably.
uk: Це команда Wget для запуску завдань WordPress cron. Додайте її до crontab вашого сервера, щоб забезпечити надійне виконання запланованих завдань.

en: This may temporarily reduce the website's performance until the cache is rebuilt.
uk: Це може тимчасово знизити продуктивність веб-сайту, поки кеш не буде відновлено.

en: This operation is safe and does not affect the site's core data.
uk: Ця операція безпечна та не впливає на основні дані сайту.

en: This operation is safe and useful for debugging issues.
uk: Ця операція безпечна та корисна для налагодження проблем.

en: This page shows whether your BotBlocker Cloud API connection is active and if your subscription is valid. With an active connection your site receives live security updates, new firewall rules and premium bot-detection routines from the BotBlocker cloud
uk: Сторінка показує стан підключення до BotBlocker Cloud API та дійсність підписки. Активне підключення забезпечує оновлення безпеки, нові правила фаєрволу та преміальні алгоритми виявлення ботів.

en: This process is irreversible.
uk: Цей процес незворотний.

en: This will reset the internal WordPress cache.
uk: Це скине внутрішній кеш WordPress.

en: Threat Intelligence
uk: Аналітика загроз

en: Time
uk: Час

en: Time ban enabled
uk: Блокування за часом увімкнено

en: Time window for counting failed attempts together. If all max attempts occur within this window, the ban triggers. After this window expires without hitting max attempts, the counter resets.
uk: Вікно часу для підрахунку невдалих спроб. Якщо всі максимальні спроби відбуваються в межах цього вікна, застосовується блокування. Після закінчення вікна без досягнення максимуму лічильник скидається.

en: Timezone offset applied to report timestamps.
uk: Зміщення часового поясу, застосоване до міток часу звіту.

en: To enable the database repair and optimization feature:
uk: Щоб увімкнути функцію відновлення та оптимізації бази даних:

en: To receive important security news and special offers.
uk: Щоб отримувати важливі новини безпеки та спеціальні пропозиції.

en: Today blocked
uk: Сьогодні заблоковано

en: Today blocked:
uk: Сьогодні заблоковано:

en: Today hits
uk: Сьогодні запитів

en: Today statistics
uk: Сьогоднішня статистика

en: Too early! Try again.
uk: Занадто рано! Спробуйте ще раз.

en: Too late! Try again.
uk: Занадто пізно! Спробуйте ще раз.

en: Too many attempts. Try again in 5 minutes.
uk: Забагато спроб. Спробуйте ще раз через 5 хвилин.

en: Tools
uk: Інструменти

note: %d is the number of top browsers to display.
en: Top-%d browsers
uk: Топ-%d браузерів

note: %d is the number of top countries to display.
en: Top-%d countries
uk: Топ-%d країн

note: %d is the number of top devices to display.
en: Top-%d devices
uk: Топ-%d пристроїв

note: %d is the number of top IP addresses to display.
en: Top-%d IPs
uk: Топ-%d IP-адрес

en: Tor Exit Nodes
uk: Вихідні вузли Tor

en: Total blocked
uk: Усього заблоковано

en: Total blocked:
uk: Усього заблоковано:

en: Total hits
uk: Усього запитів

en: Total IPv4 rules:
uk: Усього правил IPv4:

en: Total IPv6 rules:
uk: Усього правил IPv6:

en: Total paths:
uk: Усього шляхів:

en: Total rules:
uk: Усього правил:

en: Total white bots:
uk: Усього білих ботів:

en: Traffic & Referrer Settings
uk: Налаштування трафіку та реферерів

en: Traffic and referrer settings optimize how BotBlocker handles various types of incoming traffic while maintaining proper SEO practices. These configurations help distinguish between legitimate traffic sources and potential security threats by analyzing referrer patterns, UTM parameters, and request origins.
uk: Налаштування трафіку та реферерів оптимізують обробку BotBlocker різних типів вхідного трафіку, дотримуючись при цьому правильних практик SEO. Ці конфігурації допомагають відрізнити легітимні джерела трафіку від потенційних загроз безпеці, аналізуючи патерни реферерів, параметри UTM та походження запитів.

en: Traffic geo data
uk: Географічні дані трафіку

en: Transients are temporary data in the database that are used by plugins and themes.
uk: Transients — це тимчасові дані в базі даних, які використовуються плагінами та темами.

en: Triangle
uk: Трикутник

en: Twice a week
uk: Двічі на тиждень

en: Two-Factor Authentication
uk: Двофакторна автентифікація

en: Two-Factor Authentication (2FA) adds an extra layer of security to your WordPress admin panel by requiring a second verification step during login. After entering your password, you'll need to provide a time-based one-time code from your authenticator app. This significantly reduces the risk of unauthorized access, even if your password is compromised. You can configure which user roles require 2FA and use backup codes in case you lose access to your authentication device.
uk: Двофакторна автентифікація (2FA) забезпечує додатковий рівень захисту вашої панелі керування WordPress, додаючи другий етап перевірки при вході. Після введення пароля вам необхідно буде вказати одноразовий код із додатка-автентифікатора. Це значно знижує ризик несанкціонованого доступу, навіть якщо ваш пароль буде зламано. Ви можете визначити ролі користувачів, для яких 2FA є обов’язковою, а також використовувати резервні коди на випадок втрати доступу до пристрою.

en: Two-Factor Authentication Setup
uk: Налаштування двофакторної автентифікації

en: Two-factor authentication successfully activated!
uk: Двофакторна автентифікація успішно активована!

en: Type
uk: Тип

en: UI settings
uk: Налаштування інтерфейсу

en: Ultimate tier only
uk: Лише для тарифу Ultimate

en: Ultra-fast in-memory cache. Best performance.
uk: Надшвидке кешування в пам'яті. Найкраща продуктивність.

en: Unauthorized
uk: Немає доступу

en: Understanding 2FA Security
uk: Як працює 2FA-захист

en: Unified raw event stream for deep forensics & rule tuning.
uk: Єдиний потік необроблених подій для глибокої експертизи та налаштування правил.

en: Unique visitors (by IP)
uk: Унікальні відвідувачі (за IP)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown period
uk: Невідомий період

en: Unlock Add-ons Marketplace
uk: Розблокувати ринок додатків

en: Unlock Advanced Protection
uk: Розблокувати розширений захист

en: Unlock Enterprise Protection
uk: Отримайте захист рівня Enterprise

en: Unresponsive IP blocking
uk: Блокування IP-адрес, що не відповідають

en: Update
uk: Оновити

en: Updating the Salt file will reset all visitors' authentication cookies:
uk: Оновлення файлу Salt скине файли cookie автентифікації для всіх відвідувачів:

en: Upgrade now!
uk: Оновити зараз!

en: Upgrade to PRO
uk: Оновити до PRO

en: Uploading a new list will add new IPs and skip existing ones. Invalid lines will be skipped automatically.
uk: Завантаження нового списку додасть нові IP-адреси та пропустить існуючі. Недійсні рядки будуть пропущені автоматично.

en: URL to redirect to when someone tries to access the default login URL.
uk: URL-адреса, на яку перенаправляти, коли хтось намагається отримати доступ до стандартної URL-адреси для входу.

en: Use attempts and block times to balance security with user experience. Short values reduce friction during mistakes, while longer values increase protection against persistent attacks.
uk: Використовуйте кількість спроб і час блокування, щоб збалансувати безпеку та зручність для користувача. Короткі значення зменшують незручності при помилках, а довші – підвищують захист від повторних атак.

en: Use Store Period to control how long raw logs are kept. If your site observes daylight saving time, enable automatic time adjustment for accurate timestamps.
uk: Використовуйте 'Період зберігання', щоб контролювати, як довго зберігаються необроблені логи. Якщо ваш сайт переходить на літній час, увімкніть автоматичне налаштування часу для точних міток часу.

en: Use these options to clean up scripts, feeds, and interface elements for a faster WordPress.
uk: Використовуйте ці опції для очищення скриптів, стрічок і елементів інтерфейсу для швидшого WordPress.

en: Use this link to completely disable BotBlocker.
uk: Використовуйте це посилання, щоб повністю вимкнути BotBlocker.

en: Use this link to re-enable BotBlocker.
uk: Використовуйте це посилання, щоб повторно ввімкнути BotBlocker.

en: Use this link to temporarily disable BotBlocker checks for the current session.
uk: Використовуйте це посилання, щоб тимчасово вимкнути перевірки BotBlocker для поточної сесії.

en: Use transients for cache cloud requests
uk: Використовувати transients для кешування хмарних запитів

en: Use transients for cache requests. This will reduce the amount of database queries and improve performance. This option is recommended for sites with high traffic. Transient storage may be redefined by other plugins.
uk: Використовувати transients для кешування запитів. Це зменшить кількість запитів до бази даних і покращить продуктивність. Ця опція рекомендована для сайтів з високим трафіком. Зберігання transients може бути змінено іншими плагінами.

en: Use WordPress transients. Works on any hosting.
uk: Використовувати WordPress transients. Працює на будь-якому хостингу.

en: User Interface and Appearance
uk: Користувацький інтерфейс та вигляд

en: User not found
uk: Користувача не знайдено

en: User not logged in
uk: Вхід не виконано

en: User-Agent Anomalies
uk: Аномалії User-Agent

en: User-Agent substring identifying the bot
uk: Підрядок User-Agent, що ідентифікує бота

en: UTM processing enables comprehensive traffic source tracking while filtering suspicious campaigns. The noindex and noarchive directives prevent search engines from indexing security-related pages or caching blocked content. Iframe restrictions protect against clickjacking attacks by controlling which domains can embed your content.
uk: Обробка UTM дозволяє комплексно відстежувати джерела трафіку, фільтруючи при цьому підозрілі кампанії. Директиви noindex і noarchive запобігають індексуванню пошуковими системами сторінок, пов'язаних з безпекою, або кешуванню заблокованого контенту. Обмеження iframe захищають від атак клікджекінгу, контролюючи, які домени можуть вбудовувати ваш контент.

en: UTM Referrer Processing
uk: Обробка UTM-реферера

en: UTM referrer processing
uk: Обробка UTM-реферера

en: Verification Code
uk: Код підтвердження

en: Verification failed.
uk: Перевірку не пройдено.

en: Verifies internal WebKit/Gecko parameters against real-world browser signatures.
uk: Перевіряє внутрішні параметри WebKit/Gecko на відповідність реальним сигнатурам браузерів.

en: Verifies search engines to avoid SEO issues. Detection of fake crawlers
uk: Верифікація пошукових систем для запобігання проблемам з SEO. Виявлення фейкових пошукових роботів.

en: Verify
uk: Верифікувати

en: Verifying...
uk: Перевірка...

en: Version
uk: Версія

en: view
uk: переглянути

en: View All
uk: Переглянути все

en: View Dashboard
uk: Переглянути дашборд

en: View full Health Status
uk: Переглянути повний звіт про стан

en: View my PRO
uk: Переглянути мій PRO

en: Visitor logging settings
uk: Налаштування логування відвідувачів

en: Visitors Log
uk: Журнал відвідувачів

en: VPN & Proxy Blocking
uk: Блокування VPN та проксі

en: VPN & TOR Blocking
uk: Блокування VPN та TOR

en: VPN Connections
uk: З'єднання VPN

en: We also provide custom PHP development and automation services tailored to your specific requirements. Whether you need unique features, integration with third-party services, or advanced automation, our experts are here to deliver effective solutions.
uk: Ми також надаємо послуги з розробки на PHP та автоматизації, адаптовані до ваших конкретних вимог. Незалежно від того, чи потрібні вам унікальні функції, інтеграція зі сторонніми сервісами або розширена автоматизація, наші експерти готові надати ефективні рішення.

en: Weak
uk: Слабкий

en: Website Traffic
uk: Трафік веб-сайту

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Welcome to BotBlocker Security
uk: Ласкаво просимо до BotBlocker Security

en: Wget command:
uk: Команда Wget:

en: What Data Does BotBlocker Collect
uk: Які дані збирає BotBlocker

en: When the rule should stop applying.
uk: Коли правило має перестати застосовуватися.

en: White
uk: Білий

en: White Bots
uk: Білі боти

en: White bots
uk: Білі боти

en: White Bots and Search Engines
uk: Білі боти та пошукові системи

en: Whitelist your current IP
uk: Додати мій IP до білого списку

en: Who Should Always Have Access?
uk: Хто повинен мати постійний доступ?

en: Whoops, something's not working.
uk: Упс, щось не працює.

en: With BotBlocker, you can easily configure advanced protection features and automate the detection of harmful activity. This not only enhances your site’s defenses but also improves loading speed by minimizing unnecessary server load.
uk: З BotBlocker ви можете легко налаштувати розширені функції захисту та автоматизувати виявлення шкідливої активності. Це не тільки посилює захист вашого сайту, а й покращує швидкість завантаження, мінімізуючи непотрібне навантаження на сервер.

en: With BotBlocker, you can easily configure advanced security settings and automate the detection of harmful bots. This not only strengthens your site’s defenses but also improves loading speed by reducing unnecessary server load.
uk: З BotBlocker ви можете легко налаштувати розширені параметри безпеки та автоматизувати виявлення шкідливих ботів. Це не тільки зміцнює захист вашого сайту, а й покращує швидкість завантаження, зменшуючи непотрібне навантаження на сервер.

en: with color:
uk: з кольором:

en: WooCommerce configuration guide
uk: Посібник із налаштування WooCommerce

en: WooCommerce Detected
uk: Виявлено WooCommerce

en: WordPress 2FA Documentation
uk: Документація з 2FA для WordPress

en: WordPress Acceleration
uk: Прискорення WordPress

en: WordPress acceleration & optimization
uk: Прискорення та оптимізація WordPress

en: WordPress actions
uk: Дії WordPress

en: Wordpress actions
uk: Дії Wordpress

en: WordPress admin area log
uk: Журнал адмін-панелі WordPress

en: Wordpress admin area log
uk: Журнал адмін-панелі Wordpress

en: Wordpress Core
uk: Ядро Wordpress

en: Wordpress core tuning
uk: Налаштування ядра Wordpress

en: Wordpress development
uk: Розробка Wordpress

en: WordPress optimization & speedup features
uk: Функції оптимізації та прискорення WordPress

en: WordPress Paths
uk: Шляхи WordPress

en: Wordpress plugin page
uk: Сторінка плагіна Wordpress

en: WordPress self requests
uk: Самостійні запити WordPress

en: Wordpress Service
uk: Служба Wordpress

en: WordPress Transients
uk: Transients WordPress

en: WordPress transients provide built-in temporary data storage for caching security requests and visitor information. This lightweight caching mechanism improves performance without requiring external cache servers.
uk: Transients WordPress забезпечують вбудоване тимчасове сховище даних для кешування запитів безпеки та інформації про відвідувачів. Цей полегшений механізм кешування покращує продуктивність, не вимагаючи зовнішніх серверів кешування.

en: Works everywhere
uk: Працює всюди

en: Would you like to continue clearing the object cache?
uk: Ви хотіли б продовжити очищення кешу об'єктів?

en: WP Cron Enabled
uk: WP Cron увімкнено

en: WP Cron Jobs
uk: Завдання WP Cron

en: WPS Hide Login is active and managing your login URL. You can turn it off to unlock and use the customization options below.
uk: WPS Hide Login активний і керує вашою URL-адресою для входу. Ви можете вимкнути його, щоб розблокувати та використовувати параметри налаштування нижче.

en: X-Robots-Tag: noarchive for blocked pages
uk: X-Robots-Tag: noarchive для заблокованих сторінок

en: X-Robots-Tag: noindex on UTM pages
uk: X-Robots-Tag: noindex на сторінках UTM

en: Yandex.Metrica ID
uk: Ідентифікатор Yandex.Metrica

note: Author of the plugin
en: Yevhen Leonidov
uk: Євген Леонідов

en: You are about to clear all WordPress transients:
uk: Ви збираєтеся очистити всі transients WordPress:

en: You are about to clear the WordPress log file (debug.log):
uk: Ви збираєтеся очистити файл журналу WordPress (debug.log):

en: You are about to clear the WordPress object cache:
uk: Ви збираєтеся очистити кеш об'єктів WordPress:

en: You are about to reset the URL rewrite rules:
uk: Ви збираєтеся скинути правила перезапису URL:

en: You can also see what is included in your current plan and what additional protection you get with BotBlocker PRO. Upgrade to PRO to unlock full cloud checks for every visit, advanced blocking rules, performance and security add-ons, and priority expert support
uk: Ви також можете переглянути, що входить до вашого поточного плану та який додатковий захист надає BotBlocker PRO. Оновіть до PRO, щоб отримати повну перевірку через хмару для кожного відвідування, розширені правила блокування, додаткові інструменти для продуктивності та безпеки, а також пріоритетну підтримку експертів.

en: You can create custom blocking rules based on any property shown in the report. For example, you can block a specific IP address, country, or device type if they appear suspicious. This gives you flexibility and full control over your website’s security, allowing you to respond promptly to new threats.
uk: Ви можете створювати власні правила блокування на основі будь-якої властивості, показаної у звіті. Наприклад, ви можете заблокувати певну IP-адресу, країну або тип пристрою, якщо вони здаються підозрілими. Це дає вам гнучкість і повний контроль над безпекою вашого веб-сайту, дозволяючи оперативно реагувати на нові загрози.

en: You can easily clear outdated logs, remove unnecessary temporary files, and optimize the BotBlocker database. Regular maintenance ensures stable plugin operation and helps prevent potential issues related to data storage.
uk: Ви можете легко очистити застарілі журнали, видалити непотрібні тимчасові файли та оптимізувати базу даних BotBlocker. Регулярне обслуговування забезпечує стабільну роботу плагіна та допомагає запобігти потенційним проблемам, пов'язаним зі зберіганням даних.

en: You can enable auto-save of admin IP addresses in Settings. Two-factor authentication for different user roles can be configured in Integrations.
uk: Ви можете увімкнути автоматичне збереження IP-адрес адміністраторів у Налаштуваннях. Двофакторну автентифікацію для різних ролей користувачів можна налаштувати в розділі Інтеграції.

en: You can prepare your list in any text editor. Each line should contain a single IP address or subnet in CIDR format (e.g. 192.168.1.0/24).
uk: Ви можете підготувати свій список у будь-якому текстовому редакторі. Кожен рядок повинен містити одну IP-адресу або підмережу у форматі CIDR (наприклад, 192.168.1.0/24).

en: You do not have permission to view this information.
uk: Ви не маєте дозволу на перегляд цієї інформації.

en: You have already completed the setup wizard. You can modify settings anytime from the dashboard.
uk: Ви вже пройшли майстер налаштувань. Ви можете змінювати налаштування будь-коли з панелі керування.

en: You have full access to all enterprise features.
uk: Ви маєте повний доступ до всіх Enterprise-функцій.

en: You have PRO activated. Check your plan.
uk: У вас активовано PRO. Перевірте свій тарифний план.

en: You must be logged in.
uk: Ви повинні увійти в систему.

en: Your account is now protected with two-factor authentication.
uk: Ваш акаунт тепер захищено двофакторною автентифікацією.

en: Your browser does not support the video tag.
uk: Ваш браузер не підтримує тег відео.

en: Your cloud API has exhausted all its hits. Please renew it.
uk: Ваш Cloud API використав усі доступні запити. Будь ласка, поновіть підписку.

note: %d: number of days until the cloud API expires.
en: Your cloud API has expired.
uk: Термін дії вашого Cloud API закінчився.

en: Your cloud API has expired. Please renew it.
uk: Термін дії вашого Cloud API закінчився. Будь ласка, поновіть підписку.

note: %d: number of hits remaining before the cloud API is exhausted.
en: Your cloud API has less than %d hits remaining.
uk: На вашому Cloud API залишилося менше %d доступних запитів.

note: %d: number of hits remaining before the cloud API is exhausted.
en: Your cloud API has no hits remaining.
uk: На вашому Cloud API більше немає доступних запитів.

en: Your Cloud API is active. Enjoy full protection.
uk: Ваш Cloud API активний. Насолоджуйтесь повним захистом.

note: %d: number of days left before the cloud API expires.
en: Your cloud API will expire in %d days.
uk: Термін дії вашого Cloud API закінчиться через %d днів.

en: Your email
uk: Ваш email

en: Your IP address will be permanently trusted
uk: Ваш IP буде завжди в списку довірених

en: Your login URL is already customized.
uk: Ваша URL-адреса для входу вже налаштована.

en: Your request has been sent successfully!
uk: Ваш запит успішно надіслано!

en: Your security configuration is complete.
uk: Ваш захист повністю налаштований.

en: Your selected data for the rule
uk: Ваші вибрані дані для правила

en: Your site is fully protected with BotBlocker PRO. Cloud-based security shields are actively monitoring and blocking advanced threats in real-time.
uk: Ваш сайт повністю захищено з BotBlocker PRO. Хмарні засоби безпеки активно відстежують і блокують складні загрози в режимі реального часу.

en: Your Site is Now Protected!
uk: Ваш сайт тепер під захистом!

en: Your site is only partially protected. BotBlocker is already blocking basic automated attacks, but several critical shields are still disabled.
uk: Ваш сайт захищений лише частково. BotBlocker вже блокує базові автоматизовані атаки, але кілька критичних щитів досі вимкнені.

en: Zero impact on visitors
uk: Жодного впливу на відвідувачів

en: Zero-day botnet updates
uk: Оновлення бази ботнетів Zero-day

note: %s: number of remaining verification attempts
en: ⚠️ Attempts left: %s
uk: ⚠️ Залишилось спроб: %s

en: ⚠️ Backup recovery codes
uk: ⚠️ Резервні коди відновлення

en: ⚠️ You have no backup codes left!
uk: ⚠️ У вас не залишилося резервних кодів!

en: ✅ 2FA successfully set up!
uk: ✅ 2FA успішно налаштовано!

en: 🔐 Two-Factor Authentication
uk: 🔐 Двофакторна автентифікація
