Bookingor Pro - en to tr translation catalogue (399 entries)

en: ADD
tr: EKLE

en: ADD Service
tr: Hizmet EKLE

en: API Key
tr: API Anahtarı

en: About
tr: Hakkında

en: Account SID
tr: Hesap SID'si

en: Action
tr: Eylem

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Activate License
tr: Lisansı Etkinleştir

en: Activated
tr: Etkinleştirildi

en: Activation
tr: Aktivasyon

en: Activation Code
tr: Aktivasyon Kodu

en: Active Text Color
tr: Aktif Metin Rengi

en: Add Attendee to Google Calendar
tr: Katılımcıyı Google Takvim'e Ekle

en: Add Break Time
tr: Mola Süresi Ekle

en: Add Business Description or Details about your Business
tr: İşletme Açıklamasını veya İşletmenizle İlgili Ayrıntıları Ekleyin

en: Add Category
tr: Kategori Ekle

en: Add Extra
tr: Ekstra Ekle

en: Add Extra's
tr: Ekstra Ekle

en: Add Location
tr: Konum Ekle

en: Add Location details
tr: Konum ayrıntılarını ekle

en: Add New category details and information.
tr: Yeni kategori ayrıntılarını ve bilgilerini ekleyin.

en: Add Services
tr: Hizmet Ekle

en: Add Special Days
tr: Özel Günler Ekle

en: Add Staff
tr: Personel Ekle

en: Add Staff Image
tr: Personel Resmi Ekle

en: Add WooCommerce product name to use WooCommerce payment
tr: WooCommerce ödemesini kullanmak için WooCommerce ürün adını ekleyin

en: Add service location for service
tr: Servis için servis lokasyonu ekleyin

en: Add taxes to your service By default tax is off
tr: Hizmetinize vergi ekleyin Varsayılan olarak vergi kapalıdır

en: Add time in minutes or hours
tr: Dakika veya saat cinsinden süre ekleyin

en: Add to Google Calendar
tr: Google Takvim'e Ekle

en: Add to Outlook Calendar
tr: Outlook Takvimine Ekle

en: Add to Yahoo Calendar
tr: Yahoo Takvimine Ekle

en: Add to iCal
tr: iCal'e ekle

en: Address
tr: Adres

en: Advance Service Settings
tr: Gelişmiş Hizmet Ayarları

en: Advance Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: After Buffer Time
tr: Ara Süreden Sonra

en: Amount
tr: Tutar

en: Apply
tr: Uygula

en: Appointment
tr: Randevu

en: Approved
tr: Onaylandı

en: Approved Appointment
tr: Onaylanmış Randevu

en: Assign Service
tr: Hizmet Ata

en: Assignee
tr: Vekil

en: Auth Token
tr: Kimlik Doğrulama Jetonu

en: Available
tr: Mevcut

en: Back
tr: Geri

en: Back Button Background Color:
tr: Geri Düğmesi Arka Plan Rengi:

en: Back Button Text Color:
tr: Geri Düğmesi Metin Rengi:

en: Back Button Text:
tr: Geri Düğmesi Metni:

en: Background
tr: Arkaplan

en: Background Border
tr: Arka Plan Kenarlığı

en: Background Border Radius
tr: Arka Plan Kenarlık Yarıçapı

en: Basic
tr: Temel

en: Basic Detail
tr: Temel Detay

en: Basic Settings
tr: Temel Ayarlar

en: Before Buffer Time
tr: Tampon Süresinden Önce

en: Book
tr: Rezervasyon Yap

en: Book Button Background:
tr: Kitap Düğmesi Arka Planı:

en: Book Button Text Color:
tr: Kitap Düğmesi Metin Rengi:

en: Book Button Text:
tr: Kitap Düğmesi Metni:

en: Booking
tr: Rezervasyon

en: Booking Confirm Text
tr: Rezervasyon Onayı Metni

en: Booking Confirmed
tr: Rezervasyon Onaylandı

en: Booking Date
tr: Rezervasyon Tarihi

en: Booking Status
tr: Rezervasyon Durumu

en: Bookingor Customer
tr: Rezervasyon Veya Müşteri

en: Bookingor Login
tr: Rezervasyon veya Giriş

en: Bookingor Staff
tr: Rezervasyon veya Personel

en: Buffer Time
tr: Tampon Süresi

en: Buffer is padding time allow space time before and after service
tr: Tampon doldurma süresidir, hizmetten önce ve sonra boşluk süresine izin verir

en: Business
tr: İş

en: Business Description
tr: İş Tanımı

en: Business Details
tr: İş Detayları

en: Business Hours
tr: Çalışma Saatleri

en: Business Name
tr: İşletme Adı

en: Business Website
tr: İşletme Web Sitesi

en: Button Border
tr: Düğme Kenarlığı

en: Button Border Radius
tr: Düğme Kenarlığı Yarıçapı

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: CUSTOMER
tr: MÜŞTERİ

en: Calendar
tr: Takvim

en: Cancel Booking
tr: Rezervasyonu İptal Et

en: Canceled
tr: İptal edildi

en: Capacity
tr: Kapasite

en: Capacity Limit
tr: Kapasite Limiti

en: Cart
tr: Sepet

en: Cart Details
tr: Sepet Detayları

en: Category
tr: Kategori

en: Category Icon
tr: Kategori Simgesi

en: Category Images/Icons
tr: Kategori Görselleri/Simgeleri

en: Category Label
tr: Kategori Etiketi

en: Category Name
tr: Kategori Adı

en: Category Required
tr: Kategori Gerekli

en: Change Currency
tr: Para Birimini Değiştir

en: Checkout
tr: Ödeme

en: City
tr: Şehir

en: City Name
tr: Şehir Adı

en: Client ID
tr: Müşteri ID

en: Client Secret
tr: Müşteri Sırrı

en: Client Secret Key
tr: İstemci Gizli Anahtarı

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Completed Text Color
tr: Tamamlanan Metin Rengi

en: Confirm Book
tr: Rezervasyonu Onayla

en: Confirm Payment
tr: Ödemeyi Onayla

en: Continue
tr: Devam Et

en: Continue Button Text:
tr: Devam Düğmesi Metni:

en: Convert Duration (eg. Minutes to Hours)
tr: Süreyi Dönüştür (örn. Dakikayı Saate)

en: Cost
tr: Maliyet

en: Country
tr: Ülke

en: Currency
tr: Para birimi

en: Currency Decimal
tr: Para Birimi Ondalığı

en: Currency Format
tr: Para Birimi Formatı

en: Currency Symbol
tr: Para Birimi Sembolü

en: Customer
tr: Müşteri

en: Customer Details
tr: Müşteri Detayları

en: Customer Details Required
tr: Müşteri Detayları Gerekli

en: Customer Heading
tr: Müşteri Başlığı

en: Customer Info:
tr: Müşteri Bilgileri:

en: Customer Information
tr: Müşteri Bilgileri

en: Customer Notifications
tr: Müşteri Bildirimleri

en: Customer Payment
tr: Müşteri Ödemesi

en: Customer Role Settings
tr: Müşteri Rolü Ayarları

en: Customer view other Attendees
tr: Müşteri diğer Katılımcıları görüntüle

en: Customers
tr: Müşteriler

en: Customize
tr: Özelleştir

en: Date & Time
tr: Tarih & Saat

en: Date Format
tr: Tarih Formatı

en: Date and Time
tr: Tarih ve Saat

en: Date:
tr: Tarih:

en: Default Appointment Status
tr: Varsayılan Randevu Durumu

en: Default Page
tr: Varsayılan Sayfa

en: Default Time Slot Increment Length
tr: Varsayılan Zaman Aralığı Artış Uzunluğu

en: Deposit Amount
tr: Yatırılan Tutar

en: Design Templates
tr: Tasarım Şablonları

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Disabled
tr: Devre Dışı

en: Discount
tr: İndirim

en: Do not Convert Duration
tr: Süreyi Dönüştürme

en: Done
tr: Bitti

en: Due
tr: Vadesi

en: Due Amount
tr: Ödenecek Tutar

en: Duration
tr: Süre

en: Duration Conversion
tr: Süre Dönüşümü

en: Edit Service
tr: Hizmeti Düzenle

en: Edit Services
tr: Hizmetleri Düzenle

en: Edit Staff
tr: Personeli Düzenle

en: Edit Staff Details
tr: Personel Detaylarını Düzenle

en: Edit Template 1
tr: Şablonu Düzenle 1

en: Edit Template 2
tr: Şablonu Düzenle 2

en: Edit Template 3
tr: Şablon 3'ü Düzenle

en: Edit Template 4
tr: Şablonu Düzenle 4

en: Edit Template 5
tr: Şablonu Düzenle 5

en: Edit Template 6
tr: Şablonu Düzenle 6

en: Email Label
tr: E-posta Etiketi

en: Email Notifications
tr: E-posta Bildirimleri

en: Email Settings
tr: E-posta Ayarları

en: Email Setup
tr: E-posta Kurulumu

en: Employee
tr: Çalışan

en: Employee Name
tr: Çalışan Adı

en: Employee Notifications
tr: Çalışan Bildirimleri

en: Enable Google Meet
tr: Google Meet'i etkinleştirin

en: Enter Add Website URL
tr: Web Sitesi URL'si Ekle

en: Extra
tr: Ekstra

en: Extra Label
tr: Ekstra Etiket

en: Extra Required
tr: Ekstra Gerekli

en: First Name
tr: Adı

en: First Name Label
tr: Ad Etiketi

en: First Name:
tr: Adı:

en: Fixed Cost of your service that you are offering.if you want to change the currency or symbol goto settings or link on blow
tr: Sunduğunuz hizmetin Sabit Maliyeti.Para birimini veya sembolü değiştirmek istiyorsanız ayarlara veya bağlantıya gidin

en: Fonts and Style
tr: Yazı Tipleri ve Stil

en: Friday
tr: Cuma

en: Google Calendar API
tr: Google Takvim API'sı

en: Google Calender
tr: Google Takvim

en: Google Calender Preview Setting
tr: Google Takvim Önizleme Ayarı

en: Google Map API
tr: Google Harita API'sı

en: Google Maps
tr: Google Haritalar

en: Group Booking
tr: Grup Rezervasyonu

en: Group Capacity based on Time Slots per Day e.g: set capacity 2 12:00 pm customer can book max 2 slots
tr: Grup Kapasitesi, Günlük Zaman Aralıklarına dayalıdır; örneğin: kapasiteyi 2 olarak ayarlayın 12:00 müşteri maksimum 2 yuva için rezervasyon yapabilir

en: Heading Font Family
tr: Başlık Yazı Tipi Ailesi

en: Hide Cart Details
tr: Sepet Detaylarını Gizle

en: Holiday
tr: Tatil

en: Holidays
tr: Tatiller

en: Hour
tr: Saat

en: Hover and Active Border Color
tr: Vurgulu ve Etkin Kenarlık Rengi

en: In Process
tr: Devam Ediyor

en: Integration
tr: Entegrasyon

en: Integrations
tr: Entegrasyonlar

en: Label
tr: Etiket

en: Label Text Color
tr: Etiket Metni Rengi

en: Last Appointment
tr: Son Randevu

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Last Name Label
tr: Soyadı Etiketi

en: Last Name:
tr: Soyadı:

en: Last Step
tr: Son Adım

en: Latitude
tr: Enlem

en: Limit Booking
tr: Rezervasyonu Sınırla

en: Loation Label
tr: Loasyon Etiketi

en: Location
tr: Konum

en: Location Label
tr: Konum Etiketi

en: Location Title
tr: Konum Başlığı

en: Longitude
tr: Boylam

en: Maximum Limit
tr: Maksimum Limit

en: Maximum Space
tr: Maksimum Alan

en: Meeting Agenda
tr: Toplantı Gündemi

en: Meeting Title
tr: Toplantı Başlığı

en: Meta Data
tr: Meta Veri

en: Method:
tr: Yöntem:

en: Minimum Space
tr: Minimum Alan

en: Minimum Time Required Before Book
tr: Rezervasyon Yapmadan Önce Gereken Minimum Süre

en: Minimum Time Required Before Cancel Booking
tr: 'a yakın bir yerde müşterinin rezervasyon saatinden önce rezervasyon yapması için minimum süreyi ayarlayın. Rezervasyonu İptal Etmeden Önce Gereken Minimum Süre

en: Mon, Date, Year (short Dae)
tr: Pazartesi, Tarih, Yıl (kısa Dae)

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Must Select a
tr: Bir

en: Must Select a Extra Item
tr: Seçilmeli Ekstra Bir Ürün Seçilmeli

en: Must Select a Location
tr: Konum Seçilmesi Zorunlu

en: Must Select a Time
tr: Saat Seçilmesi Zorunlu

en: Must Select a employee
tr: Personel Seçilmesi Zorunlu

en: No Services Try another
tr: Hizmet Yok Başka birini deneyin

en: Note
tr: Not

en: OFF
tr: KAPALI

en: Only add one Service Name
tr: Yalnızca bir Hizmet Adı ekleyin

en: Order Summary
tr: Sipariş Özeti

en: PAYMENT
tr: ÖDEME

en: Paid
tr: Ücretli

en: Paid Amount
tr: Ödenen Tutar

en: Pay
tr: Ödeme

en: Pay On Visit
tr: Ziyarette Öde

en: Pay On Visit Text
tr: Ziyarette Ödeme Metni

en: Payment
tr: Ödeme

en: Payment Date
tr: Ödeme Tarihi

en: Payment Heading
tr: Ödeme Başlığı

en: Payment Required
tr: Ödeme Gerekli

en: Payment Settings
tr: Ödeme Ayarları

en: Payment Status
tr: Ödeme Durumu

en: Paypal Live API
tr: Paypal Canlı API'si

en: Paypal Public Key
tr: Paypal Genel Anahtarı

en: Paypal Secret Key
tr: Paypal Gizli Anahtarı

en: Paypal Stand box API
tr: Paypal Stand kutusu API'si

en: People Text
tr: Kişiler Metin

en: Permanent Access Token
tr: Kalıcı Erişim Jetonu

en: Phone
tr: Telefon

en: Phone Label
tr: Telefon Etiketi

en: Phone Number
tr: Telefon Numarası

en: Phone Number ID
tr: Telefon Numarası ID

en: Pick Service Duration
tr: Hizmet Süresini Seçin

en: Pick Time
tr: Saat Seç

en: Please Select a
tr: seçin Lütfen bir tane seçin

en: Price
tr: Fiyat

en: Price and Duration
tr: Fiyat ve Süre

en: Progress Bar
tr: İlerleme Çubuğu

en: Progress Bar Active Color
tr: İlerleme Çubuğu Etkin Rengi

en: Progress Color
tr: İlerleme Rengi

en: Rejected
tr: Reddedildi

en: Remove
tr: Kaldırmak

en: Revenue
tr: Gelir

en: Revenue Statistics
tr: Gelir İstatistikleri

en: Role Settings
tr: Rol Ayarları

en: SMS Notifications
tr: SMS Bildirimleri

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Save
tr: Kaydet

en: Save Category
tr: Kategoriyi Kaydet

en: Save Location
tr: Konumu Kaydet

en: Seats Limit Booking
tr: Koltuk Limiti Rezervasyonu

en: Select Category
tr: Kategori Seçin

en: Select Country
tr: Ülke Seçin

en: Select Plan
tr: kullanmak için lisansınızı etkinleştirin. Planı Seçin

en: Select a product
tr: Bir ürün seçin

en: Sender Email
tr: Gönderenin E-postası

en: Sender Name
tr: Gönderenin Adı

en: Service
tr: Hizmet

en: Service Buffer Time
tr: Servis Arabelleği Süresi

en: Service Cost
tr: Hizmet Bedeli

en: Service Description
tr: Hizmet Açıklaması

en: Service Description is a small text that display on blow in service Title.
tr: Servis Açıklaması, servis Başlığında görüntülenen küçük bir metindir.

en: Service Duration time period between the start Service and the finished.
tr: Servis Süresi Servisin başlaması ile bitişi arasındaki süre.

en: Service Icon
tr: Hizmet Simgesi

en: Service Images/Icons
tr: Hizmet Görselleri/Simgeleri

en: Service Label
tr: Servis Etiketi

en: Service List Text Color
tr: Servis Listesi Metin Rengi

en: Service Name
tr: Hizmet Adı

en: Service Required
tr: Hizmet Gerekli

en: Service Tax
tr: Hizmet Vergisi

en: Service Title
tr: Hizmet Başlığı

en: Service Title display on the booking form where customer can able to book service
tr: Rezervasyon formunda müşterinin hizmet rezervasyonu yapabileceği Hizmet Başlığı ekranı

en: Services
tr: Hizmetler

en: Services Name
tr: Hizmet Adı

en: Session Group
tr: Oturum Grubu

en: Set How many people can book the same time
tr: Aynı anda kaç kişinin rezervasyon yapabileceğini ayarlayın

en: Set Minimum time for customer to book before the booking time near to Start
tr: Başlangıç ​​

en: Set Service Capacity Limit
tr: Hizmet Kapasitesi Sınırını Belirleyin

en: Set Weekly Time Sheet
tr: Haftalık Zaman Çizelgesini Ayarla

en: Set a limit of space/size can book this service
tr: Alan/boyut sınırı belirleyerek bu hizmete rezervasyon yaptırabilirsiniz

en: Set the time to Customer can cancel booking the before booking start
tr: Zamanı, Müşterinin rezervasyon başlangıcından önce rezervasyonu iptal edebileceği şekilde ayarlayın

en: Set time for a Customer to cancel the booking before start
tr: Müşterinin başlamadan önce rezervasyonu iptal etmesi için zaman ayarlayın

en: Show Business Description
tr: İş Tanımını Göster

en: Show Business Email
tr: İşletme E-postasını Göster

en: Show Business Logo
tr: İşletme Logosunu Göster

en: Show Business Name
tr: İşletme Adını Göster

en: Show Business Phone Number
tr: İşletme Telefon Numarasını Göster

en: Show Service Capacity in Services
tr: Hizmetlerde Hizmet Kapasitesini Göster

en: Show Service Description in Services
tr: Hizmetlerde Hizmet Açıklamasını Göster

en: Show Service Duration in Services
tr: Hizmetlerde Hizmet Süresini Göster

en: Show Service Price in Services
tr: Hizmetlerde Hizmet Fiyatını Göster

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Sidebar Background Color
tr: Kenar Çubuğu Arka Plan Rengi

en: Sidebar Text Color
tr: Kenar Çubuğu Metin Rengi

en: Signout from Google
tr: Google'dan çıkış yapın

en: Single
tr: Tek

en: Skip
tr: Atla

en: Special Day
tr: Özel Gün

en: Special Days
tr: Özel Günler

en: Staff
tr: Personel

en: Staff First Name
tr: Personelin Adı

en: Staff Label
tr: Personel Etiketi

en: Staff Last Name
tr: Personelin Soyadı

en: Staff Required
tr: Personel Gerekli

en: Staff Role Settings
tr: Personel Rolü Ayarları

en: Start Time Slot Increments
tr: Başlangıç ​​Zamanı Aralığı Artışları

en: Stripe
tr: Şerit

en: Stripe Live API
tr: Şerit Canlı API'si

en: Stripe Public Key
tr: Şerit Genel Anahtarı

en: Stripe Secret Key
tr: Şeritli Gizli Anahtar

en: Stripe Stand box API
tr: Şerit Stand kutusu API'si

en: SubTotal
tr: Ara Toplam

en: Subcategory
tr: Alt kategori

en: Subject
tr: Konu

en: Subtotal
tr: Ara toplam

en: Sunday
tr: Pazar

en: Tag Line
tr: Etiket Satırı

en: Tax
tr: Vergi

en: Template 1
tr: Şablon 1

en: Template 2
tr: Şablon 2

en: Template 3
tr: Şablon 3

en: Template 4
tr: Şablon 4

en: Template 5
tr: Şablon 5

en: Template 6
tr: Şablon 6

en: Terminate
tr: Sonlandır

en: Test Email Wp Mail
tr: Test E-postası Wp Mail

en: Text Font Family
tr: Metin Yazı Tipi Ailesi

en: Thank you
tr: Teşekkürler

en: Thank you Text
tr: Teşekkür ederim Metin

en: This Template has a a progress bar with step by step booking. you can turn off any step base on your needs
tr: Bu Şablonda adım adım rezervasyon içeren bir ilerleme çubuğu bulunur. ihtiyaçlarınıza göre herhangi bir adım tabanını kapatabilirsiniz

en: This Template has a single service  booking form with location. if you want to show only one services then youse services or category ID
tr: Bu Şablonda konum bilgisi içeren tek bir hizmet rezervasyon formu bulunur. yalnızca bir hizmet göstermek istiyorsanız hizmetleriniz veya kategoriniz ID

en: This Template has unique slider calendar with select option. if you don't have any images of services or category it best way to use it. you can turn off any step base on your needs
tr: Bu Şablon, seçim seçeneği olan benzersiz bir kaydırıcı takvimine sahiptir. Hizmet veya kategori görseliniz yoksa onu kullanmanın en iyi yolu budur. ihtiyaçlarınıza göre herhangi bir adım tabanını kapatabilirsiniz

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Time Format
tr: Zaman Formatı

en: Time Label
tr: Zaman Etiketi

en: Time Required
tr: Gerekli Zaman

en: Time Slot After Every
tr: Her Zaman Aralığından Sonra

en: Time Slot Increment
tr: Zaman Aralığı Artışı

en: Time Slot increment base on duration that you set in above
tr: Yukarıda ayarladığınız süreye göre Zaman Slotu artış tabanı

en: Time Slots
tr: Zaman Aralıkları

en: Time slot space of service is total number of slots available
tr: Zaman aralığı hizmet alanı, mevcut toplam aralık sayısıdır

en: To Customer
tr: Müşteriye

en: To Employee
tr: Çalışana

en: Toggle Dropdown
tr: Açılır Menüyü Değiştir

en: Total
tr: Toplam

en: Total Bookings
tr: Toplam Rezervasyon

en: Total Service Duration
tr: Toplam Hizmet Süresi

en: Total number of space available can book this service
tr: Bu hizmet için rezervasyon yapılabilecek toplam mevcut alan sayısı

en: Try Another. Services Not Found
tr: Başka Birini Deneyin. Hizmetler Bulunamadı

en: Try another
tr: Başka bir tane deneyin

en: Tuesday
tr: Salı

en: Twilio phone number
tr: Twilio telefon numarası

en: Update Category
tr: Kategoriyi Güncelle

en: Update Location
tr: Konumu Güncelle

en: Update category details and information.
tr: Kategori ayrıntılarını ve bilgilerini güncelleyin.

en: Upload
tr: Yükle

en: Usage:
tr: Kullanım:

en: User Role Settings
tr: Kullanıcı Rolü Ayarları

en: VAT(TAX)
tr: KDV(VERGİ)

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Week Month Date, Year (Long Date)
tr: Hafta Ay Tarih, Yıl (Uzun Tarih)

en: Whatsapp Business Account ID
tr: Whatsapp İşletme Hesabı ID

en: Whatsapp Notifications
tr: Whatsapp Bildirimleri

en: Woocommcerce Additional Data
tr: Woocomcerce Ek Verileri

en: Wordpress Login:
tr: Wordpress Giriş:

en: Working Hour Schedule
tr: Çalışma Saati Programı

en: Working Hours
tr: Çalışma Saatleri

en: Write some info about Services
tr: Hizmetler hakkında biraz bilgi yazın

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
tr: Bu sayfaya erişim için yeterli izniniz yok.

en: Your First Name
tr: Adınız

en: Your Last Name
tr: Soyadınız

en: Zoom
tr: Yakınlaştır

en: Zoom Account
tr: Hesabı Yakınlaştır

en: Zoom Meeting Data Setting
tr: Yakınlaştırma Toplantı Verileri Ayarı

en: activated
tr: etkinleştirildi

en: apply
tr: Uygula

en: category Name
tr: kategori Adı

en: cost of services
tr: hizmetlerin maliyeti

en: max
tr: maks

en: payPal
tr: PayPal

en: px
tr: piksel

en: show Cart
tr: Sepeti göster

en: total Bookings
tr: Kaldır toplam Rezervasyon

en: twilio
tr: ikilik

en: update Category
tr: Kategoriyi güncelle

en: woocommerce Payment
tr: WooCommerce Ödeme
