Bookingor Pro - en to pl translation catalogue (402 entries)

en: ADD
pl: DODAJ

en: ADD Service
pl: DODAJ usługę

en: API Key
pl: Klucz API

en: About
pl: O

en: Account SID
pl: Identyfikator konta

en: Action
pl: Akcja

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate License
pl: Aktywuj licencję

en: Activated
pl: Aktywowany

en: Activation
pl: Aktywacja

en: Activation Code
pl: Kod aktywacyjny

en: Active Text Color
pl: Aktywny kolor tekstu

en: Add Attendee to Google Calendar
pl: Dodaj uczestnika do Kalendarza Google

en: Add Break Time
pl: Dodaj czas przerwy

en: Add Business Description or Details about your Business
pl: Dodaj opis firmy lub szczegółowe informacje o swojej firmie

en: Add Category
pl: Dodaj kategorię

en: Add Extra
pl: Dodaj dodatkowe

en: Add Extra's
pl: Dodaj dodatki

en: Add Location
pl: Dodaj lokalizację

en: Add Location details
pl: Dodaj szczegóły lokalizacji

en: Add New category details and information.
pl: Dodaj szczegóły i informacje o nowej kategorii.

en: Add Services
pl: Dodaj usługi

en: Add Special Days
pl: Dodaj dni specjalne

en: Add Staff
pl: Dodaj personel

en: Add Staff Image
pl: Dodaj zdjęcie personelu

en: Add WooCommerce product name to use WooCommerce payment
pl: Dodaj nazwę produktu WooCommerce, aby móc korzystać z płatności WooCommerce

en: Add service location for service
pl: Dodaj lokalizację usługi dla usługi

en: Add taxes to your service By default tax is off
pl: Dodaj podatki do swojej usługi Domyślnie podatek jest wyłączony

en: Add time in minutes or hours
pl: Dodaj czas w minutach lub godzinach

en: Add to Google Calendar
pl: Dodaj do Kalendarza Google

en: Add to Outlook Calendar
pl: Dodaj do kalendarza Outlooka

en: Add to Yahoo Calendar
pl: Dodaj do kalendarza Yahoo

en: Add to iCal
pl: Dodaj do iCal

en: Address
pl: Adres

en: Advance Service Settings
pl: Zaawansowane ustawienia usługi

en: Advance Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: After Buffer Time
pl: Po czasie buforowania

en: Allow Staff to create an Wordpress Bookingor Account
pl: Zezwalaj personelowi na utworzenie konta rezerwacyjnego na WordPressie

en: Amount
pl: Kwota

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Appointment
pl: Spotkanie

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Approved Appointment
pl: Zatwierdzone spotkanie

en: Assign Service
pl: Przypisz usługę

en: Assignee
pl: Cesjonariusz

en: Auth Token
pl: Token uwierzytelniający

en: Available
pl: Dostępne

en: Back
pl: Wstecz

en: Back Button Background Color:
pl: Kolor tła przycisku Wstecz:

en: Back Button Text Color:
pl: Kolor tekstu przycisku Wstecz:

en: Back Button Text:
pl: Tekst przycisku Wstecz:

en: Background
pl: Tło

en: Background Border
pl: Granica tła

en: Background Border Radius
pl: Promień granicy tła

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Basic Detail
pl: Podstawowe szczegóły

en: Basic Settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Before Buffer Time
pl: Przed czasem buforowania

en: Book
pl: Zarezerwuj

en: Book Button Background:
pl: Tło przycisku książki:

en: Book Button Text Color:
pl: Kolor tekstu przycisku książki:

en: Book Button Text:
pl: Tekst przycisku książki:

en: Booking
pl: Rezerwacja

en: Booking Confirm Text
pl: Tekst potwierdzenia rezerwacji

en: Booking Confirmed
pl: Rezerwacja potwierdzona

en: Booking Date
pl: Data rezerwacji

en: Booking Status
pl: Stan rezerwacji

en: Bookingor Customer
pl: Klient Bookingor

en: Bookingor Login
pl: Rezerwacja lub logowanie

en: Bookingor Staff
pl: Personel Bookingora

en: Buffer Time
pl: Czas buforowania

en: Buffer is padding time allow space time before and after service
pl: Bufor to czas dopełnienia, pozwalający na czas przed i po usłudze

en: Business
pl: Biznes

en: Business Description
pl: Opis działalności

en: Business Details
pl: Szczegóły firmy

en: Business Hours
pl: Godziny otwarcia

en: Business Name
pl: Nazwa firmy

en: Business Website
pl: Strona biznesowa

en: Button Border
pl: Obramowanie przycisku

en: Button Border Radius
pl: Promień obramowania przycisku

en: Buttons
pl: Przyciski

en: CUSTOMER
pl: KLIENT

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Cancel Booking
pl: Anuluj rezerwację

en: Canceled
pl: Anulowano

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Capacity Limit
pl: Limit pojemności

en: Cart
pl: Koszyk

en: Cart Details
pl: Szczegóły koszyka

en: Category
pl: Kategoria

en: Category Icon
pl: Ikona kategorii

en: Category Images/Icons
pl: Kategoria Obrazy/Ikony

en: Category Label
pl: Etykieta kategorii

en: Category Name
pl: Nazwa kategorii

en: Category Required
pl: Kategoria Wymagana

en: Change Currency
pl: Zmień walutę

en: Checkout
pl: Kasa

en: City
pl: Miasto

en: City Name
pl: Nazwa miasta

en: Client ID
pl: Klient ID

en: Client Secret
pl: Sekret klienta

en: Client Secret Key
pl: Tajny klucz klienta

en: Completed
pl: Ukończono

en: Completed Text Color
pl: Ukończony kolor tekstu

en: Confirm Book
pl: Potwierdź rezerwację

en: Confirm Payment
pl: Potwierdź płatność

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Continue Button Text:
pl: Kontynuuj Tekst przycisku:

en: Convert Duration (eg. Minutes to Hours)
pl: Konwersja czasu trwania (np. minut na godziny)

en: Cost
pl: Koszt

en: Country
pl: Kraj

en: Create an Wordpress Bookingor Account when Customer booking
pl: Utwórz konto Wordpress Bookinglub podczas dokonywania rezerwacji przez Klienta

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency Decimal
pl: Waluta Dziesiętna

en: Currency Format
pl: Format waluty

en: Currency Symbol
pl: Symbol waluty

en: Customer
pl: Klient

en: Customer Details
pl: Dane klienta

en: Customer Details Required
pl: Wymagane dane klienta

en: Customer Heading
pl: Dział klienta

en: Customer Info:
pl: Informacje o kliencie:

en: Customer Information
pl: Informacje o kliencie

en: Customer Notifications
pl: Powiadomienia klientów

en: Customer Payment
pl: Płatność klienta

en: Customer Role Settings
pl: Ustawienia roli klienta

en: Customer view other Attendees
pl: Widok klienta innych uczestników

en: Customers
pl: Klienci

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Date & Time
pl: Data i godzina

en: Date Format
pl: Format daty

en: Date and Time
pl: Data i godzina

en: Date:
pl: Data:

en: Default Appointment Status
pl: Domyślny status spotkania

en: Default Page
pl: Strona domyślna

en: Default Time Slot Increment Length
pl: Domyślna długość przyrostu przedziału czasowego

en: Deposit Amount
pl: Kwota depozytu

en: Design Templates
pl: Szablony projektów

en: Details
pl: Szczegóły

en: Disabled
pl: Niepełnosprawni

en: Discount
pl: Zniżka

en: Do not Convert Duration
pl: Nie konwertuj czasu trwania

en: Done
pl: Gotowe

en: Due
pl: Z powodu

en: Due Amount
pl: Należna kwota

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Duration Conversion
pl: Konwersja czasu trwania

en: Edit Service
pl: Edytuj usługę

en: Edit Services
pl: Edytuj usługi

en: Edit Staff
pl: Edytuj personel

en: Edit Staff Details
pl: Edytuj dane personelu

en: Edit Template 1
pl: Edytuj szablon 1

en: Edit Template 2
pl: Edytuj szablon 2

en: Edit Template 3
pl: Edytuj szablon 3

en: Edit Template 4
pl: Edytuj szablon 4

en: Edit Template 5
pl: Edytuj szablon 5

en: Edit Template 6
pl: Edytuj szablon 6

en: Email Label
pl: Etykieta e-mailowa

en: Email Notifications
pl: Powiadomienia e-mailowe

en: Email Settings
pl: Ustawienia poczty e-mail

en: Email Setup
pl: Konfiguracja poczty e-mail

en: Employee
pl: Pracownik

en: Employee Name
pl: Imię i nazwisko pracownika

en: Employee Notifications
pl: Powiadomienia pracowników

en: Enable Google Meet
pl: Włącz Google Meet

en: Enter Add Website URL
pl: Wpisz Dodaj adres URL witryny

en: Extra
pl: Ekstra

en: Extra Label
pl: Dodatkowa etykieta

en: Extra Required
pl: Dodatkowe wymagane

en: First Name
pl: Imię

en: First Name Label
pl: Etykieta z imieniem

en: First Name:
pl: Imię:

en: Fixed Cost of your service that you are offering.if you want to change the currency or symbol goto settings or link on blow
pl: Stały koszt usługi, którą oferujesz. Jeśli chcesz zmienić walutę lub symbol, przejdź do ustawień lub linku

en: Fonts and Style
pl: Czcionki i styl

en: Friday
pl: Piątek

en: Google Calendar API
pl: Interfejs API Kalendarza Google

en: Google Calender
pl: Kalendarz Google

en: Google Calender Preview Setting
pl: Ustawienie podglądu Kalendarza Google

en: Google Map API
pl: API Map Google

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Group Booking
pl: Rezerwacja grupowa

en: Group Capacity based on Time Slots per Day e.g: set capacity 2 12:00 pm customer can book max 2 slots
pl: Grupowa przepustowość oparta na przedziałach czasowych na dzień, np.: ustaw pojemność 2 o godzinie 12:00, klient może zarezerwować maksymalnie 2 przedziały czasowe

en: Heading Font Family
pl: Rodzina czcionek nagłówka

en: Hide Cart Details
pl: Ukryj szczegóły koszyka

en: Holiday
pl: Wakacje

en: Holidays
pl: Wakacje

en: Hour
pl: Godzina

en: Hover and Active Border Color
pl: Najedź kursorem i aktywny kolor obramowania

en: In Process
pl: W trakcie

en: Integration
pl: Integracja

en: Integrations
pl: Integracje

en: Jhon Doe
pl: Johna Doe

en: Label
pl: Etykieta

en: Label Text Color
pl: Kolor tekstu etykiety

en: Last Appointment
pl: Ostatnie spotkanie

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Name Label
pl: Etykieta z nazwiskiem

en: Last Name:
pl: Nazwisko:

en: Last Step
pl: Ostatni krok

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Limit Booking
pl: Limit rezerwacji

en: Loation Label
pl: Etykieta Loation

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Location Label
pl: Etykieta lokalizacji

en: Location Title
pl: Tytuł lokalizacji

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Maximum Limit
pl: Maksymalny limit

en: Maximum Space
pl: Maksymalna przestrzeń

en: Meeting Agenda
pl: Porządek spotkania

en: Meeting Title
pl: Tytuł spotkania

en: Meta Data
pl: Metadane

en: Method:
pl: Metoda:

en: Minimum Limit
pl: Limit minimalny

en: Minimum Space
pl: Minimalna przestrzeń

en: Minimum Time Required Before Book
pl: Minimalny czas wymagany przed dokonaniem rezerwacji

en: Minimum Time Required Before Cancel Booking
pl: Minimalny czas wymagany przed anulowaniem rezerwacji

en: Mon, Date, Year (short Dae)
pl: Pon., Data, Rok (krótko Dae)

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Must Select a
pl: Należy wybrać

en: Must Select a Extra Item
pl: Musisz wybrać dodatkowy przedmiot

en: Must Select a Location
pl: Należy wybrać lokalizację

en: Must Select a Time
pl: Należy wybrać godzinę

en: Must Select a employee
pl: Należy wybrać pracownika

en: New York
pl: Nowy Jork

en: No Services Try another
pl: Brak usług Spróbuj innego

en: Note
pl: Uwaga

en: OFF
pl: WYŁĄCZONE

en: Only add one Service Name
pl: Dodaj tylko jedną nazwę usługi

en: Order Summary
pl: Podsumowanie zamówienia

en: PAYMENT
pl: PŁATNOŚĆ

en: Paid
pl: Płatne

en: Paid Amount
pl: Zapłacona kwota

en: Pay
pl: Zapłać

en: Pay On Visit
pl: Płatność przy wizycie

en: Pay On Visit Text
pl: Tekst płatności przy wizycie

en: Payment
pl: Płatność

en: Payment Date
pl: Data płatności

en: Payment Heading
pl: Pozycja płatności

en: Payment Required
pl: Wymagana płatność

en: Payment Settings
pl: Ustawienia płatności

en: Payment Status
pl: Status płatności

en: Paypal Public Key
pl: Klucz publiczny PayPal

en: Paypal Secret Key
pl: Tajny klucz PayPal

en: Paypal Stand box API
pl: API stoiska PayPal

en: People Text
pl: Ludzie Tekst

en: Permanent Access Token
pl: Token stałego dostępu

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Label
pl: Etykieta na telefon

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Phone Number ID
pl: Numer telefonu ID

en: Pick Service Duration
pl: Wybierz czas trwania usługi

en: Pick Time
pl: Wybierz godzinę

en: Please Select a
pl: Proszę wybrać

en: Price
pl: Cena

en: Price and Duration
pl: Cena i czas trwania

en: Progress Bar
pl: Pasek postępu

en: Progress Bar Active Color
pl: Aktywny kolor paska postępu

en: Progress Color
pl: Kolor postępu

en: Rejected
pl: Odrzucony

en: Remove
pl: Usuń

en: Revenue
pl: Przychody

en: Revenue Statistics
pl: Statystyki przychodów

en: Role Settings
pl: Ustawienia ról

en: SMS Notifications
pl: Powiadomienia SMS

en: Saturday
pl: sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Category
pl: Zapisz kategorię

en: Save Location
pl: Zapisz lokalizację

en: Seats Limit Booking
pl: Rezerwacja limitu miejsc

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Select Country
pl: Wybierz kraj

en: Select Plan
pl: Wybierz Plan

en: Select a product
pl: Wybierz produkt

en: Sender Email
pl: E-mail nadawcy

en: Sender Name
pl: Nazwa nadawcy

en: Service
pl: Obsługa

en: Service Buffer Time
pl: Czas buforowania usług

en: Service Cost
pl: Koszt usługi

en: Service Description
pl: Opis usługi

en: Service Description is a small text that display on blow in service Title.
pl: Opis usługi to mały tekst wyświetlany po wpisaniu tytułu usługi.

en: Service Duration time period between the start Service and the finished.
pl: Czas trwania usługi Okres pomiędzy rozpoczęciem usługi a jej zakończeniem.

en: Service Icon
pl: Ikona usługi

en: Service Images/Icons
pl: Obrazy/ikony usług

en: Service Label
pl: Etykieta usługowa

en: Service List Text Color
pl: Kolor tekstu listy usług

en: Service Name
pl: Nazwa usługi

en: Service Required
pl: Wymagany serwis

en: Service Tax
pl: Podatek od usług

en: Service Title
pl: Tytuł usługi

en: Service Title display on the booking form where customer can able to book service
pl: Tytuł usługi wyświetlany w formularzu rezerwacji, w którym klient może zarezerwować usługę

en: Services
pl: Usługi

en: Services Name
pl: Nazwa usług

en: Session Group
pl: Grupa Sesyjna

en: Set How many people can book the same time
pl: Ustaw liczbę osób, które mogą zarezerwować ten sam termin

en: Set Minimum time for customer to book before the booking time near to Start
pl: Ustaw Minimalny czas rezerwacji przez klienta przed czasem rezerwacji w pobliżu Start

en: Set Service Capacity Limit
pl: Ustaw limit wydajności usługi

en: Set Weekly Time Sheet
pl: Ustaw tygodniowy arkusz czasu pracy

en: Set a limit of space/size can book this service
pl: Ustaw limit miejsca/rozmiaru, aby zarezerwować tę usługę

en: Set the time to Customer can cancel booking the before booking start
pl: Ustaw czas, po którym Klient może anulować rezerwację przed rozpoczęciem rezerwacji

en: Set time for a Customer to cancel the booking before start
pl: Ustaw czas, w którym Klient może anulować rezerwację przed jej rozpoczęciem

en: Show Business Description
pl: Pokaż opis działalności

en: Show Business Email
pl: Pokaż firmowy adres e-mail

en: Show Business Logo
pl: Pokaż logo firmy

en: Show Business Name
pl: Pokaż nazwę firmy

en: Show Business Phone Number
pl: Pokaż numer telefonu służbowego

en: Show Service Capacity in Services
pl: Pokaż pojemność usług w usługach

en: Show Service Description in Services
pl: Pokaż opis usługi w dziale Usługi

en: Show Service Duration in Services
pl: Pokaż czas trwania usługi w usługach

en: Show Service Price in Services
pl: Pokaż cenę usługi w dziale Usługi

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Sidebar Background Color
pl: Kolor tła paska bocznego

en: Sidebar Text Color
pl: Kolor tekstu na pasku bocznym

en: Signout from Google
pl: Wyloguj się z Google

en: Single
pl: Singiel

en: Skip
pl: Pomiń

en: Special Day
pl: Wyjątkowy Dzień

en: Special Days
pl: Dni Specjalne

en: Staff
pl: Personel

en: Staff First Name
pl: Imię personelu

en: Staff Label
pl: Etykieta personelu

en: Staff Last Name
pl: Nazwisko personelu

en: Staff Required
pl: Potrzebny personel

en: Staff Role Settings
pl: Ustawienia ról personelu

en: Start Time Slot Increments
pl: Przyrost przedziału czasowego rozpoczęcia

en: Stripe
pl: Pasek

en: Stripe Public Key
pl: Klucz publiczny Stripe

en: Stripe Secret Key
pl: Tajny klucz w paski

en: Stripe Stand box API
pl: API stojaka na paski

en: SubTotal
pl: Suma częściowa

en: Subcategory
pl: Podkategoria

en: Subject
pl: Temat

en: Subtotal
pl: Suma częściowa

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Tag Line
pl: Hasło

en: Tax
pl: Podatek

en: Template 1
pl: Szablon 1

en: Template 2
pl: Szablon 2

en: Template 3
pl: Szablon 3

en: Template 4
pl: Szablon 4

en: Template 5
pl: Szablon 5

en: Template 6
pl: Szablon 6

en: Terminate
pl: Zakończ

en: Test Email Wp Mail
pl: Testuj pocztę e-mail Wp

en: Text Font Family
pl: Rodzina czcionek tekstowych

en: Thank you
pl: Dziękujemy

en: Thank you Text
pl: Dziękuję. Tekst

en: This Template has a a progress bar with step by step booking. you can turn off any step base on your needs
pl: Ten szablon posiada pasek postępu z rezerwacją krok po kroku. możesz wyłączyć dowolną bazę kroków w zależności od potrzeb

en: This Template has a single service  booking form with location. if you want to show only one services then youse services or category ID
pl: Ten szablon zawiera formularz rezerwacji pojedynczej usługi z lokalizacją. jeśli chcesz wyświetlić tylko jedną usługę, to wybierz usługi lub kategorię ID

en: This Template has unique slider calendar with select option. if you don't have any images of services or category it best way to use it. you can turn off any step base on your needs
pl: Ten szablon ma unikalny kalendarz suwakowy z opcją wyboru. jeśli nie masz żadnych obrazów usług lub kategorii, najlepszym sposobem jest ich użycie. możesz wyłączyć dowolną bazę kroków w zależności od potrzeb

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Time Format
pl: Format czasu

en: Time Label
pl: Etykieta czasu

en: Time Required
pl: Wymagany czas

en: Time Slot After Every
pl: Przedział czasowy po każdym

en: Time Slot Increment
pl: Przyrost przedziału czasowego

en: Time Slot increment base on duration that you set in above
pl: Przyrost przedziału czasowego opiera się na czasie trwania ustawionym powyżej

en: Time Slots
pl: Przedziały czasowe

en: Time slot space of service is total number of slots available
pl: Przestrzeń przedziału czasowego usługi to całkowita liczba dostępnych przedziałów czasowych

en: To Customer
pl: Do Klienta

en: To Employee
pl: Do pracownika

en: Toggle Dropdown
pl: Przełącz listę rozwijaną

en: Total
pl: Razem

en: Total Bookings
pl: Całkowita liczba rezerwacji

en: Total Service Duration
pl: Całkowity czas trwania usługi

en: Total number of space available can book this service
pl: Łączna liczba dostępnych miejsc umożliwia rezerwację tej usługi

en: Try Another. Services Not Found
pl: Spróbuj innego. Nie znaleziono usług

en: Try another
pl: Spróbuj innego

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Twilio phone number
pl: Numer telefonu Twilio

en: Update Category
pl: Aktualizuj kategorię

en: Update Location
pl: Aktualizuj lokalizację

en: Update category details and information.
pl: Zaktualizuj szczegóły i informacje dotyczące kategorii.

en: Upload
pl: Prześlij

en: Usage:
pl: Zastosowanie:

en: User Role Settings
pl: Ustawienia roli użytkownika

en: VAT(TAX)
pl: VAT(PODATEK)

en: Wednesday
pl: środa

en: Week Month Date, Year (Long Date)
pl: Tydzień Miesiąc Data, Rok (data długa)

en: Whatsapp Business Account ID
pl: Konto firmowe Whatsapp ID

en: Whatsapp Notifications
pl: Powiadomienia Whatsapp

en: Woocommcerce Additional Data
pl: Dodatkowe dane Woocommcerce

en: Wordpress Login:
pl: Logowanie do WordPressa:

en: Working Hour Schedule
pl: Harmonogram godzin pracy

en: Working Hours
pl: Godziny pracy

en: Write some info about Services
pl: Napisz trochę informacji o usługach

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: Your First Name
pl: Twoje imię

en: Your Last Name
pl: Twoje nazwisko

en: Zoom
pl: Powiększ

en: Zoom Account
pl: Konto Zoom

en: Zoom Meeting Data Setting
pl: Ustawienie danych spotkania Zoom

en: activated
pl: aktywowany

en: apply
pl: Zastosuj

en: category Name
pl: kategoria Nazwa

en: cost of services
pl: koszty usług

en: max
pl: maks.

en: min
pl: min.

en: payPal
pl: PayPal

en: px
pl: pikseli

en: show Cart
pl: pokaż koszyk

en: total Bookings
pl: całkowita liczba rezerwacji

en: update Category
pl: aktualizacja kategorii

en: woocommerce Payment
pl: woocommerce Płatność
