Bookingor Pro - en to he translation catalogue (666 entries)

en: 1:1 Meeting
he: מפגש 1:1

en: ADD
he: הוסף

en: ADD Service
he: שירות ADD

en: API Key
he: מפתח API

en: About
he: אודות

en: Account SID
he: SID חשבון

en: Action
he: פעולה

en: Activate
he: הפעל

en: Activate License
he: הפעל רישיון

en: Activated
he: מוּפעָל

en: Activation
he: הפעלה

en: Activation Code
he: קוד הפעלה

en: Active
he: פָּעִיל

en: Active Text Color
he: צבע טקסט פעיל

en: Add Attendee to Google Calendar
he: הוסף משתתף ליומן Google

en: Add Break Time
he: הוסף זמן הפסקה

en: Add Business Description or Details about your Business
he: הוסף תיאור עסק או פרטים על העסק שלך

en: Add Category
he: הוסף קטגוריה

en: Add Extra
he: הוסף תוספת

en: Add Extra's
he: הוסף תוספות

en: Add Location
he: הוסף מיקום

en: Add Location details
he: הוסף פרטי מיקום

en: Add New category details and information.
he: הוסף פרטים ומידע על קטגוריה חדשה.

en: Add Services
he: הוסף שירותים

en: Add Special Days
he: הוסף ימים מיוחדים

en: Add Staff
he: הוסף צוות

en: Add Staff Image
he: הוסף תמונת צוות

en: Add WooCommerce product name to use WooCommerce payment
he: הוסף שם מוצר WooCommerce כדי להשתמש בתשלום WooCommerce

en: Add Your First Staff Member
he: הוסף את חבר הצוות הראשון שלך

en: Add service location for service
he: הוסף מיקום שירות לשירות

en: Add taxes to your service By default tax is off
he: הוסף מיסים לשירות שלך כברירת מחדל המס כבוי

en: Add time in minutes or hours
he: הוסף זמן בדקות או שעות

en: Add to Google Calendar
he: הוסף ליומן Google

en: Add to Outlook Calendar
he: הוסף ללוח השנה של Outlook

en: Add to Yahoo Calendar
he: הוסף ליומן יאהו

en: Add to iCal
he: הוסף ל-iCal

en: Address
he: כתובת

en: Advance Diposit (Parital Payment upFront)
he: הפקדה מוקדמת (תשלום חלקי מראש)

en: Advance Service Settings
he: הגדרות שירות מתקדמות

en: Advance Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: After Buffer Time
he: לאחר זמן מאגר

en: Alignment
he: מַעֲרָך

en: Allow Staff to create an Wordpress Bookingor Account
he: אפשר לצוות ליצור חשבון בוורדפרס או חשבון

en: Allow to book
he: אפשר להזמין

en: Amount
he: כמות

en: Apartments, villas, and vacation rentals by the day/night.
he: דירות, וילות והשכרות נופש ביום/לילה.

en: Apply
he: החל

en: Appointment
he: מינוי

en: Approved
he: אושר

en: Approved Appointment
he: מינוי מאושר

en: Assign Service
he: הקצה שירות

en: Assignee
he: מוקצה

en: Auto Service
he: שירות רכב

en: Available
he: זמין

en: Back
he: חזור

en: Back Button Background Color:
he: כפתור חזרה צבע רקע:

en: Back Button Text Color:
he: כפתור חזרה צבע טקסט:

en: Back Button Text:
he: טקסט לחצן חזרה:

en: Background
he: רקע

en: Background Border
he: גבול רקע

en: Background Border Radius
he: רדיוס גבול רקע

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Barber Shop
he: מִספָּרָה

en: Basic
he: בסיסי

en: Basic Detail
he: פרט בסיסי

en: Basic Settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Beauty Salon
he: סלון יופי

en: Before Buffer Time
he: לפני זמן מאגר

en: Book
he: הזמן

en: Book Appointment
he: הזמינו פגישה

en: Book Button Background:
he: רקע לחצן הספר:

en: Book Button Text Color:
he: צבע טקסט לחצן הספר:

en: Book Button Text:
he: טקסט לחצן הספר:

en: Booking
he: הזמנה

en: Booking Confirm Text
he: אישור הזמנה טקסט

en: Booking Confirmed
he: ההזמנה אושרה

en: Booking Date
he: תאריך הזמנה

en: Booking Page
he: עמוד הזמנה

en: Booking Status
he: סטטוס הזמנה

en: Bookingor Button
he: כפתור ההזמנה

en: Bookingor Customer
he: הזמנה או לקוח

en: Bookingor Designs
he: בוקינג או עיצובים

en: Bookingor Login
he: הזמנה או התחברות

en: Bookingor Staff
he: צוות Bookingor

en: Bookingor Starter
he: Booking או Starter

en: Bookingor Starter Design
he: הזמנה או עיצוב מתחילים

en: Bookingor UI Designs
he: עיצובי בוקינג או ממשק משתמש

en: Bookingor Widget
he: הזמנה או יישומון

en: Border
he: גְבוּל

en: Buffer Time
he: זמן מאגר

en: Buffer is padding time allow space time before and after service
he: מאגר הוא ריפוד זמן אפשר מרחב זמן לפני ואחרי השירות

en: Build comprehensive questionnaires directly into your booking flow. Ask the right questions at the right time to prepare for every appointment.
he: בנה שאלונים מקיפים ישירות לתוך זרימת ההזמנות שלך. שאל את השאלות הנכונות בזמן הנכון כדי להתכונן לכל פגישה.

en: Business
he: עסקים

en: Business Description
he: תיאור העסק

en: Business Details
he: פרטי עסקים

en: Business Hours
he: שעות פעילות

en: Business Name
he: שם העסק

en: Business Website
he: אתר עסקי

en: Business strategy, financial planning, and IT support.
he: אסטרטגיה עסקית, תכנון פיננסי ותמיכת IT.

en: Button
he: לַחְצָן

en: Button Border
he: כפתור גבול

en: Button Border Radius
he: רדיוס גבול לחצן

en: Button Icon
he: סמל לחצן

en: Button Settings
he: הגדרות כפתור

en: Button Size
he: גודל כפתור

en: Button Style
he: סגנון כפתור

en: Button Text
he: טקסט לחצן

en: Button Type
he: סוג כפתור

en: Button URL
he: כתובת אתר של לחצן

en: Buttons
he: כפתורים

en: Buy Pro Plan
he: קנה תוכנית פרו

en: Buy Pro Version Now
he: קנה גרסה פרו עכשיו

en: CUSTOMER
he: לקוח

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Camera gear, party items, and power tool rentals by the day.
he: ציוד מצלמה, חפצי מסיבה והשכרת כלי עבודה חשמליים לפי יום.

en: Cancel
he: לְבַטֵל

en: Cancel Booking
he: בטל הזמנה

en: Canceled
he: בוטל

en: Capacity
he: קיבולת

en: Capacity Limit
he: הגבלת קיבולת

en: Car Rental
he: הַשׂכָּרַת רֶכֶב

en: Cart
he: עגלת קניות

en: Cart Details
he: פרטי עגלה

en: Category
he: קטגוריה

en: Category Card Column
he: עמודת כרטיסי קטגוריה

en: Category Cards Gap (X-axis)
he: פער כרטיסי קטגוריה (ציר X)

en: Category Cards Gap (Y-axis)
he: פער כרטיסי קטגוריה (ציר Y)

en: Category Icon
he: סמל קטגוריה

en: Category Image Border
he: גבול תמונה בקטגוריה

en: Category Image Height
he: קטגוריה גובה תמונה

en: Category Image Radius
he: רדיוס תמונה בקטגוריה

en: Category Image Width
he: רוחב תמונה בקטגוריה

en: Category Images/Icons
he: קטגוריה תמונות/סמלים

en: Category Label
he: תווית קטגוריה

en: Category Name
he: שם הקטגוריה

en: Category Required
he: קטגוריה נדרשת

en: Category Settings
he: הגדרות קטגוריה

en: Category Starter
he: קטגוריה מתחיל

en: Category View Type
he: סוג תצוגת קטגוריה

en: Center
he: מֶרְכָּז

en: Change Currency
he: שנה מטבע

en: Checkout
he: קופה

en: Choose Booking Page Design
he: בחר עיצוב דף הזמנה

en: Choose a Demo Import Data
he: בחר הדגמה ייבוא ​​נתונים

en: Choose service duration type:
he: בחר סוג משך שירות:

en: City
he: עיר

en: City Name
he: שם העיר

en: City tours, adventure trips, and local guides.
he: סיורים בעיר, טיולי הרפתקאות ומדריכים מקומיים.

en: Cleaning Services
he: שירותי ניקיון

en: Client ID
he: לקוח ID

en: Client Secret
he: סוד הלקוח

en: Client Secret Key
he: מפתח סודי לקוח

en: Closed
he: סָגוּר

en: Collect all the information you need from your clients with powerful, flexible custom fields. Whether you need to ask custom questions, gather specific user requirements, or provide custom inputs like text, dropdowns, and checkboxes,    Bookingor Pro gives you the tools to tailor every booking experience to your exact business needs.
he: אסוף את כל המידע שאתה צריך מהלקוחות שלך עם שדות מותאמים אישית רבי עוצמה וגמישים. בין אם אתה צריך לשאול שאלות מותאמות אישית, לאסוף דרישות משתמש ספציפיות או לספק קלטות מותאמות אישית כמו טקסט, תפריטים נפתחים ותיבות סימון, Bookingor Pro נותן לך את הכלים להתאים כל חווית הזמנה לצרכים העסקיים המדויקים שלך.

en: Completed
he: הושלם

en: Completed Text Color
he: צבע טקסט הושלם

en: Conditional Cost Calculation
he: חישוב עלות מותנה

en: Configure your weekly schedule. Toggle days on/off and set your hours.
he: הגדר את לוח הזמנים השבועי שלך. הפעל/כבה ימים וקבע את השעות שלך.

en: Confirm Book
he: אשר ספר

en: Confirm Payment
he: אשר תשלום

en: Connect WooCommerce to Bookingor Services
he: חבר את WooCommerce לשירותי Bookingor

en: Connected Google Account:
he: חשבון Google מחובר:

en: Consulting
he: ייעוץ

en: Continue
he: המשך

en: Continue Button Text:
he: המשך לחצן טקסט:

en: Convert Duration (eg. Minutes to Hours)
he: המר משך (למשל דקות לשעות)

en: Copy to clipboard
he: העתק ללוח

en: Cost
he: עלות

en: Cost Base on Number of Person Group
he: בסיס עלות על מספר קבוצת אנשים

en: Counseling
he: ייעוץ

en: Country
he: מדינה

en: Create a category and a service to get started.
he: צור קטגוריה ושירות כדי להתחיל.

en: Create an Wordpress Bookingor Account when Customer booking
he: צור חשבון בוורדפרס או חשבון בוורדפרס בעת הזמנת הלקוח

en: Cron Job Configuration
he: תצורת Cron Job

en: Crontab Command (Updates dynamically based on Send at)
he: פקודת Crontab (עדכונים באופן דינמי על סמך שלח ב)

en: Currency
he: מטבע

en: Currency Decimal
he: מטבע עשרוני

en: Currency Format
he: פורמט מטבע

en: Currency Symbol
he: סמל מטבע

en: Custom Background Color
he: צבע רקע מותאם אישית

en: Custom Booking Fields
he: שדות הזמנה מותאמים אישית

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom Input Types
he: סוגי קלט מותאמים אישית

en: Customer
he: לקוח

en: Customer Dashboard Page
he: דף לוח המחוונים ללקוח

en: Customer Details
he: פרטי לקוח

en: Customer Details Required
he: נדרשים פרטי לקוח

en: Customer Heading
he: כותרת לקוח

en: Customer Info:
he: פרטי לקוח:

en: Customer Information
he: מידע לקוח

en: Customer Notifications
he: הודעות לקוחות

en: Customer Payment
he: תשלום לקוח

en: Customer Role Settings
he: הגדרות תפקיד לקוח

en: Customer view other Attendees
he: לקוח הצג משתתפים אחרים

en: Customers
he: לקוחות

en: Customize
he: התאמה אישית

en: Dashboard
he: לוּחַ מַחווָנִים

en: Date
he: תַאֲרִיך

en: Date & Time
he: תאריך ושעה

en: Date Format
he: פורמט תאריך

en: Date and Time
he: תאריך ושעה

en: Date:
he: תאריך:

en: Day/Week/Monthly Full:
he: יום/שבוע/חודש מלא:

en: Day/Week/Monthly with Slots:
he: יום/שבוע/חודשי עם משבצות:

en: Default Appointment Status
he: סטטוס מינוי ברירת מחדל

en: Default Page
he: דף ברירת מחדל

en: Default Time Slot Increment Length
he: אורך תוספת משבצת זמן ברירת מחדל

en: Demo Import
he: ייבוא ​​הדגמה

en: Deposit Amount
he: סכום ההפקדה

en: Description
he: תֵאוּר

en: Design 1
he: עיצוב 1

en: Design 2
he: עיצוב 2

en: Design 3
he: עיצוב 3

en: Design 4
he: עיצוב 4

en: Design 5
he: עיצוב 5

en: Design 6
he: עיצוב 6

en: Design Templates
he: תבניות עיצוב

en: Details
he: פרטים

en: Direct Cron URL
he: כתובת אתר ישירה של Cron

en: Disabled
he: מושבת

en: Discount
he: הנחה

en: Do not Convert Duration
he: אל תמיר משך

en: Doctor visits, checkups, and consultations.
he: ביקורי רופא, בדיקות והתייעצויות.

en: Doe
he: צְבִיָה

en: Dog and cat grooming, baths, and styling.
he: טיפוח כלבים וחתולים, אמבטיות וסטיילינג.

en: Done
he: בוצע

en: Draft
he: טְיוּטָה

en: Due
he: בשל

en: Due Amount
he: סכום חייב

en: Duration
he: משך

en: Duration Conversion
he: המרת משך

en: Duration covers the full period from start to end base on schedule
he: משך הזמן מכסה את כל התקופה מההתחלה ועד הסוף לפי לוח הזמנים

en: Duration period contains bookable time slots.
he: תקופת משך הזמן מכילה משבצות זמן הניתנות להזמנה.

en: Dynamic Questionnaires
he: שאלונים דינמיים

en: Each Location have Own Working Hours
he: לכל מקום יש שעות עבודה משלו

en: Each Staff have Own Working Hours
he: לכל צוות יש שעות עבודה משלו

en: Easily drag, drop, and rearrange your custom inputs. Manage all your booking questions from one centralized location without writing a single line of code.
he: גרור, שחרר וארגן מחדש את הקלט המותאמים אישית שלך בקלות. נהל את כל שאלות ההזמנה שלך ממיקום מרכזי אחד מבלי לכתוב שורת קוד אחת.

en: Edit
he: לַעֲרוֹך

en: Edit Category Starter
he: ערוך קטגוריה מתחיל

en: Edit Service
he: שירות עריכה

en: Edit Services
he: עריכת שירותי

en: Edit Services Starter
he: ערוך שירותים מתחיל

en: Edit Staff
he: ערוך צוות

en: Edit Staff Details
he: ערוך פרטי צוות

en: Edit Staff Starter
he: ערוך צוות Starter

en: Edit Template 1
he: ערוך תבנית 1

en: Edit Template 2
he: ערוך תבנית 2

en: Edit Template 3
he: ערוך תבנית 3

en: Edit Template 4
he: ערוך תבנית 4

en: Edit Template 5
he: ערוך תבנית 5

en: Edit Template 6
he: ערוך תבנית 6

en: Education
he: הַשׂכָּלָה

en: Email
he: אֶלֶקטרוֹנִי

en: Email Label
he: תווית דוא"ל

en: Email Notifications
he: הודעות דוא"ל

en: Email Settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Email Setup
he: הגדרת דואר אלקטרוני

en: Employee
he: עובד

en: Employee Name
he: שם העובד

en: Employee Notifications
he: הודעות עובדים

en: Enable Google Meet
he: הפעל את Google Meet

en: Ensure your clients only see the questions that matter. Use conditional logic to show or hide fields based on previous answers, keeping the process fast and efficient.
he: ודא שהלקוחות שלך רואים רק את השאלות החשובות. השתמש בלוגיקה מותנית כדי להציג או להסתיר שדות בהתבסס על תשובות קודמות, ולשמור על התהליך מהיר ויעיל.

en: Enter Add Website URL
he: הזן הוסף כתובת אתר

en: Equipment Rental
he: השכרת ציוד

en: Error occurred while updating Status
he: אירעה שגיאה בעת עדכון הסטטוס

en: Extra
he: תוספת

en: Extra Label
he: תווית נוספת

en: Extra Required
he: תוספת נדרשת

en: Extraordinary Features
he: תכונות יוצאות דופן

en: Failed to send test email via WP Mail.
he: שליחת דוא"ל בדיקה באמצעות WP Mail נכשלה.

en: Finish
he: סִיוּם

en: First Name
he: שם פרטי

en: First Name Label
he: תווית שם פרטי

en: First Name:
he: שם פרטי:

en: Fixed Cost of your service that you are offering.if you want to change the currency or symbol goto settings or link on blow
he: עלות קבועה של השירות שלך שאתה מציע. אם ברצונך לשנות את המטבע או הסמל, עבור להגדרות או לקישור ב-blow

en: Fonts and Style
he: גופנים וסגנון

en: Friday
he: יום שישי

en: From
he: מִן

en: Frontend Login Redirect URI
he: הפניית URI של התחברות חזיתית

en: Go beyond standard fields. Add specialized inputs like date pickers, number fields, and large textareas for detailed client notes or specialized data collection.
he: מעבר לתחומים סטנדרטיים. הוסף קלט מיוחד כמו בוחר תאריכים, שדות מספר ואזורי טקסט גדולים להערות לקוחות מפורטות או איסוף נתונים מיוחד.

en: Go to Admin Dashboard
he: עבור אל מרכז השליטה לניהול

en: Google Calendar API
he: ממשק API של יומן Google

en: Google Calender
he: יומן Google

en: Google Calender Preview Setting
he: הגדרת תצוגה מקדימה של יומן Google

en: Google Maps
he: מפות גוגל

en: Grid View
he: תצוגת רשת

en: Group Booking
he: הזמנה קבוצתית

en: Group Capacity based on Time Slots per Day e.g: set capacity 2 12:00 pm customer can book max 2 slots
he: קיבולת קבוצה מבוססת על משבצות זמן ליום, למשל: קבע קיבולת 2 12:00 אחר הצהריים הלקוח יכול להזמין 2 משבצות לכל היותר

en: Gym & Fitness
he: חדר כושר וכושר

en: Haircuts, beard trims, and grooming.
he: תספורות, קישוט זקן וטיפוח.

en: Haircuts, styling, and coloring services.
he: שירותי תספורות, עיצוב וצביעה.

en: Hatha yoga, vinyasa flow, and meditation.
he: האטה יוגה, זרימת ויניאסה ומדיטציה.

en: Hello %1$s %2$s,<br><br>Your account has been created successfully. Here are your login details:<br><br>Email: %3$s<br>Password: %4$s<br><br>Please log in to your account and change your password after your first login.<br><br>
he: שלום %1$s %2$s,<br><br>החשבון שלך נוצר בהצלחה. הנה פרטי ההתחברות שלך:<br><br>דוא"ל: %3$s<br>סיסמה: %4$s<br><br>אנא היכנס לחשבונך ושנה את הסיסמה לאחר הכניסה הראשונה שלך.<br><br>

en: Hide Cart Details
he: הסתר פרטי עגלה

en: Holiday
he: חַג

en: Holidays
he: חגים

en: Home Rental
he: השכרת בית

en: Hotel & Stays
he: מלון ושהייה

en: Hour
he: שעה

en: Hours
he: שעות

en: Hover and Active Border Color
he: ריחוף וצבע גבול פעיל

en: I couldn't get the plugin to work
he: לא הצלחתי לגרום לפלאגין לעבוד

en: I found a better plugin
he: מצאתי תוסף טוב יותר

en: I have Bookingor Pro
he: יש לי Bookingor Pro

en: I no longer need the plugin
he: אני כבר לא צריך את הפלאגין

en: ID
he: תְעוּדַת זֶהוּת

en: ID:
he: תְעוּדַת זֶהוּת:

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Bookingor:
he: אם יש לך רגע, אנא שתף ​​מדוע אתה משבית את Bookingor:

en: In Process
he: בתהליך

en: Inactive
he: לֹא פָּעִיל

en: Initial Setup
he: הגדרה ראשונית

en: Initial Setup Complete!
he: ההתקנה הראשונית הושלמה!

en: Integration
he: אינטגרציה

en: Integrations
he: אינטגרציות

en: Intuitive Form Builder
he: בונה טפסים אינטואיטיבי

en: It's a temporary deactivation
he: זו השבתה זמנית

en: Jhon Doe
he: ג'ון איילה

en: John
he: ג'ון

en: Label
he: תווית

en: Label Text Color
he: צבע טקסט תווית

en: Large
he: גָדוֹל

en: Last Appointment
he: פגישה אחרונה

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Last Name Label
he: תווית שם משפחה

en: Last Name:
he: שם משפחה:

en: Last Step
he: שלב אחרון

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Law Firm
he: משרד עורכי דין

en: Layout Settings
he: הגדרות פריסה

en: Left
he: שְׁמֹאל

en: Legal consultation, contract review, and representation.
he: ייעוץ משפטי, סקירת חוזים וייצוג.

en: Limit Booking
he: הגבלת הזמנה

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: Loation Label
he: תווית מיקום

en: Location
he: מיקום

en: Location Address
he: כתובת מיקום

en: Location Base Time sheets
he: דפי זמן בסיס מיקום

en: Location Hours ( Only availale in Pro Verson)
he: שעות מיקום (זמין רק בגרסה פרו)

en: Location ID
he: מזהה מיקום

en: Location Label
he: תווית מיקום

en: Location Title
he: כותרת המיקום

en: Longitude
he: קו אורך

en: Main Branch, Downtown Office etc.
he: סניף ראשי, משרד במרכז העיר וכו'.

en: Maintenance, repairs, and full car detailing.
he: תחזוקה, תיקונים ופירוט מלא לרכב.

en: Massage, facial, and body treatments.
he: טיפולי עיסוי, פנים וגוף.

en: Maximum Limit
he: מגבלה מקסימלית

en: Maximum Space
he: שטח מקסימלי

en: Medical Clinic
he: מרפאה רפואית

en: Medium
he: בֵּינוֹנִי

en: Meeting Agenda
he: סדר יום הפגישה

en: Meeting Title
he: כותרת הפגישה

en: Meta Data
he: מטא נתונים

en: Method:
he: שיטה:

en: Minimum Limit
he: מגבלת מינימום

en: Minimum Space
he: שטח מינימלי

en: Minimum Time Required Before Book
he: זמן מינימום נדרש לפני הזמנה

en: Minimum Time Required Before Cancel Booking
he: הזמן המינימלי הנדרש לפני ביטול ההזמנה

en: Minute/Hour:
he: דקה/שעה:

en: Mon, Date, Year (short Dae)
he: יום שני, תאריך, שנה (דיי קצר)

en: Monday
he: יום שני

en: Must Select a
he: חייב לבחור

en: Must Select a Extra Item
he: חייב לבחור פריט נוסף

en: Must Select a Location
he: חובה לבחור מיקום

en: Must Select a Time
he: חובה לבחור שעה

en: Must Select a employee
he: חובה לבחור איש צוות

en: My Form Action
he: פעולת הטופס שלי

en: Name
he: שֵׁם

en: New York
he: ניו יורק

en: Next Step
he: השלב הבא

en: No Services Try another
he: אין שירותים נסה אחר

en: None
he: אַף לֹא אֶחָד

en: Note
he: הערה

en: OFF
he: כבוי

en: Only add one Service Name
he: הוסף רק שם שירות אחד

en: Order Summary
he: סיכום הזמנה

en: Other
he: אַחֵר

en: PAYMENT
he: תשלום

en: Padding
he: ריפוד

en: Paid
he: בתשלום

en: Paid Amount
he: סכום שולם

en: Password
he: סִיסמָה

en: Pay
he: שלם

en: Pay On Visit
he: תשלום בעת ההגעה

en: Pay On Visit Text
he: תשלום בביקור טקסט

en: Payment
he: תשלום

en: Payment Date
he: תאריך תשלום

en: Payment Heading
he: כותרת תשלום

en: Payment Required
he: נדרש תשלום

en: Payment Settings
he: הגדרות תשלום

en: Payment Status
he: מצב תשלום

en: Paypal Public Key
he: מפתח ציבורי של Paypal

en: Paypal Secret Key
he: מפתח סודי של Paypal

en: Pending
he: תָלוּי וְעוֹמֵד

en: People Text
he: אנשים טקסט

en: Permanent Access Token
he: אסימון גישה קבועה

en: Personal consultations, one-on-one sessions, and private interviews.
he: ייעוץ אישי, מפגשים אחד על אחד וראיונות פרטיים.

en: Pet Grooming
he: טיפוח חיות מחמד

en: Phone
he: טלפון

en: Phone Label
he: תווית טלפון

en: Phone Number
he: מספר טלפון

en: Phone Number ID
he: מספר טלפון ID

en: Photography
he: צילום

en: Pick Service Duration
he: בחר משך שירות

en: Pick Time
he: בחר שעה

en: Please Select a
he: נא בחר

en: Please check your server mail configuration.
he: אנא בדוק את תצורת הדואר של השרת שלך.

en: Please enter your business name.
he: נא להזין את שם העסק שלך.

en: Please share the reason
he: אנא שתפו את הסיבה

en: Please share which plugin
he: אנא שתפו איזה תוסף

en: Portraits, events, and commercial photography.
he: פורטרטים, אירועים וצילום מסחרי.

en: Premium Support
he: תמיכת פרימיום

en: Previous
he: קוֹדֵם

en: Price
he: מחיר

en: Price & Duration
he: מחיר ומשך

en: Price and Duration
he: מחיר ומשך

en: Primary
he: יְסוֹדִי

en: Private tutoring, workshops, and art classes.
he: שיעורים פרטיים, סדנאות ושיעורי אמנות.

en: Product Meeting
he: פגישת מוצר

en: Product demos, onboarding sessions, and client walkthroughs.
he: הדגמות מוצר, מפגשי הצטרפות והדרכות ללקוח.

en: Progress Bar
he: סרגל התקדמות

en: Progress Bar Active Color
he: סרגל התקדמות צבע פעיל

en: Progress Color
he: צבע התקדמות

en: Publish
he: לְפַרְסֵם

en: Quick Feedback
he: משוב מהיר

en: Recurring Bookings
he: הזמנות חוזרות

en: Rejected
he: נדחה

en: Remove
he: הסר

en: Renting cars, SUVs, and luxury vehicles by the day.
he: השכרת רכבים, רכבי שטח ורכבי יוקרה ביום.

en: Residential, commercial, and deep cleaning.
he: ניקיון מגורים, מסחר וניקיון עמוק.

en: Revenue
he: הכנסות

en: Revenue Statistics
he: סטטיסטיקת הכנסות

en: Right
he: יָמִינָה

en: Role Settings
he: הגדרות תפקיד

en: Room, cabin, and campsite bookings by the day/night.
he: הזמנת חדרים, בקתות ואתרי קמפינג ביום/לילה.

en: SMS Notifications
he: הודעות SMS

en: SVG Library
he: ספריית SVG

en: Saturday
he: שבת

en: Save
he: שמור

en: Save Category
he: שמור קטגוריה

en: Save Location
he: שמור מיקום

en: Seats Limit Booking
he: הזמנת מגבלת מושבים

en: Secondary
he: מִשׁנִי

en: Select
he: לִבחוֹר

en: Select Category
he: בחר קטגוריה

en: Select Country
he: בחר מדינה

en: Select Plan
he: בחר תוכנית

en: Select a demo to import tailored services and settings.
he: בחר הדגמה כדי לייבא שירותים והגדרות מותאמים.

en: Select a product
he: בחר מוצר

en: Select one of the 6 booking designs for your appointment page.
he: בחר אחד מ-6 עיצובי ההזמנה עבור דף הפגישה שלך.

en: Send at
he: שלח ב

en: Sender Email
he: אימייל של השולח

en: Sender Name
he: שם השולח

en: Service
he: שירות

en: Service Buffer Time
he: זמן מאגר שירות

en: Service Card Border Color
he: צבע גבול כרטיס שירות

en: Service Card Border Size
he: גודל גבול כרטיס שירות

en: Service Card Column
he: עמודת כרטיס שירות

en: Service Card Radius
he: רדיוס כרטיס שירות

en: Service Cards Gap (X-axis)
he: פער כרטיסי שירות (ציר X)

en: Service Cards Gap (Y-axis)
he: פער כרטיסי שירות (ציר Y)

en: Service Cost
he: עלות שירות

en: Service Description
he: תיאור השירות

en: Service Description is a small text that display on blow in service Title.
he: תיאור שירות הוא טקסט קטן שמוצג בעת מכה בכותרת השירות.

en: Service Duration
he: משך השירות

en: Service Duration time period between the start Service and the finished.
he: משך השירות פרק זמן בין תחילת השירות לסיום.

en: Service Icon
he: סמל שירות

en: Service Image Height
he: גובה תמונת שירות

en: Service Image Width
he: רוחב תמונת שירות

en: Service Images/Icons
he: תמונות/אייקונים של שירות

en: Service Label
he: תווית שירות

en: Service List Text Color
he: צבע טקסט רשימת שירות

en: Service Name
he: שם השירות

en: Service Required
he: שירות נדרש

en: Service Settings
he: הגדרות שירות

en: Service Specific Hours
he: שעות שירות ספציפיות

en: Service Tax
he: מס שירות

en: Service Title
he: כותרת השירות

en: Service Title display on the booking form where customer can able to book service
he: תצוגת כותרת השירות בטופס ההזמנה שבה הלקוח יכול להזמין שירות

en: Services
he: שירותים

en: Services Name
he: שם השירותים

en: Services Starter
he: מפעיל שירותים

en: Session Group
he: קבוצת מושב

en: Set Duration by Minutes, Hours, Daily, Weekly
he: הגדר משך לפי דקות, שעות, יומי, שבועי

en: Set How many people can book the same time
he: הגדר כמה אנשים יכולים להזמין באותו זמן

en: Set Minimum time for customer to book before the booking time near to Start
he: הגדר זמן מינימלי להזמנה של הלקוח לפני זמן ההזמנה ליד ההתחלה

en: Set Service Capacity Limit
he: הגדר מגבלת קיבולת שירות

en: Set Weekly Time Sheet
he: קבע לוח זמנים שבועי

en: Set a limit of space/size can book this service
he: הגדר מגבלה של מקום/גודל יכול להזמין שירות זה

en: Set the time to Customer can cancel booking the before booking start
he: הגדר את הזמן כדי שהלקוח יוכל לבטל את ההזמנה לפני תחילת ההזמנה

en: Set time for a Customer to cancel the booking before start
he: הגדר זמן ללקוח לבטל את ההזמנה לפני ההתחלה

en: Settings
he: הגדרות

en: Setup Your First Service
he: הגדר את השירות הראשון שלך

en: Show Business Description
he: הצג תיאור העסק

en: Show Business Email
he: הצג אימייל לעסקים

en: Show Business Logo
he: הצג לוגו עסק

en: Show Business Name
he: הצג את שם העסק

en: Show Business Phone Number
he: הצג מספר טלפון של העסק

en: Show Category Name
he: הצג את שם הקטגוריה

en: Show Service Capacity in Services
he: הצג יכולת שירות בשירותים

en: Show Service Description in Services
he: הצג תיאור שירות בשירותים

en: Show Service Duration in Services
he: הצג משך שירות בשירותים

en: Show Service Price in Services
he: הצג מחיר שירות בשירותים

en: Show Staff About Description
he: הצג צוות אודות תיאור

en: Show Staff Email
he: הצג אימייל לצוות

en: Show Staff Location
he: הצג את מיקום הצוות

en: Show Staff Phone
he: הצג טלפון לצוות

en: Show Staff Tag Line
he: הצג שורת תגית צוות

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: Sidebar Background Color
he: צבע רקע של סרגל הצד

en: Sidebar Text Color
he: צבע טקסט בסרגל הצד

en: Signout from Google
he: יציאה מגוגל

en: Single
he: רווק

en: Single Service Short Code
he: קוד קצר שירות יחיד

en: Skip
he: דלג

en: Skip &amp; Deactivate
he: דלג &amp; השבת

en: Small
he: קָטָן

en: Smart Conditional Logic
he: לוגיקה מותנית חכמה

en: Spa & Wellness
he: ספא ובריאות

en: Special Day
he: יום מיוחד

en: Special Days
he: ימים מיוחדים

en: Staff
he: צוות

en: Staff Admin Redirect URI
he: URI להפניה מחדש של מנהל צוות

en: Staff Card Column
he: עמודת כרטיסי צוות

en: Staff Cards Gap (X-axis)
he: פער כרטיסי צוות (ציר X)

en: Staff Cards Gap (Y-axis)
he: פער כרטיסי צוות (ציר Y)

en: Staff Dashboard & Management
he: לוח מחוונים וניהול צוות

en: Staff Dashboard Page
he: דף לוח המחוונים של הצוות

en: Staff First Name
he: שם פרטי של צוות

en: Staff Hours ( Only availale in Pro Verson)
he: שעות צוות (זמין רק בגרסה פרו)

en: Staff Image Border Color
he: צבע גבול תמונת צוות

en: Staff Image Border Size
he: גודל גבול תמונת צוות

en: Staff Image Height
he: גובה תמונת צוות

en: Staff Image Radius
he: רדיוס תמונה של צוות

en: Staff Image Width
he: רוחב תמונה של צוות

en: Staff Label
he: תווית צוות

en: Staff Last Name
he: שם משפחה של צוות

en: Staff Required
he: דרוש צוות

en: Staff Role Settings
he: הגדרות תפקידי צוות

en: Staff Settings
he: הגדרות צוות

en: Staff Signup/login
he: הרשמה/כניסה לצוות

en: Staff Starter
he: מפעיל צוות

en: Standard fixed duration.
he: משך זמן קבוע סטנדרטי.

en: Start Time Slot Increments
he: התחלות משבצת זמן

en: Status
he: סטָטוּס

en: Stripe
he: פס

en: Stripe Public Key
he: מפתח ציבורי פס

en: Stripe Secret Key
he: מפתח סודי פס

en: SubTotal
he: סכום משנה

en: Subcategory
he: קטגוריית משנה

en: Subject
he: נושא

en: Submit &amp; Deactivate
he: שלח &amp; השבת

en: Subtotal
he: סה"כ

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Tag Line
he: תג שורת

en: Tax
he: מס

en: Template 1
he: תבנית 1

en: Template 2
he: תבנית 2

en: Template 3
he: תבנית 3

en: Template 4
he: תבנית 4

en: Template 5
he: תבנית 5

en: Template 6
he: תבנית 6

en: Terminate
he: סיום

en: Test Email Wp Mail
he: בדיקת דוא"ל Wp Mail

en: Test email sent successfully via WP Mail.
he: דוא"ל בדיקה נשלח בהצלחה באמצעות WP Mail.

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: Text Font Family
he: משפחת גופני טקסט

en: Thank you
he: תודה רבה

en: Thank you Text
he: תודה טקסט

en: The free version allows only 1 location.
he: הגרסה החינמית מאפשרת מיקום אחד בלבד.

en: The free version allows only 1 location. Upgrade to our Pro plan to add unlimited locations.
he: הגרסה החינמית מאפשרת מיקום אחד בלבד. שדרג לתוכנית המקצוענית שלנו כדי להוסיף מיקומים ללא הגבלה.

en: The free version allows only 2 staff members.
he: הגרסה החינמית מאפשרת רק 2 אנשי צוות.

en: The free version allows only 2 staff members. Upgrade to our Pro plan to add unlimited staff members.
he: הגרסה החינמית מאפשרת רק 2 אנשי צוות. שדרג לתוכנית המקצוענית שלנו כדי להוסיף אנשי צוות ללא הגבלה.

en: The free version allows only 4 services.
he: הגרסה החינמית מאפשרת רק 4 שירותים.

en: The free version allows only 4 services. Upgrade to our Pro plan to add unlimited services.
he: הגרסה החינמית מאפשרת רק 4 שירותים. שדרג לתוכנית המקצוענית שלנו כדי להוסיף שירותים ללא הגבלה.

en: Therapy sessions, support groups, and mental health.
he: מפגשי טיפול, קבוצות תמיכה ובריאות הנפש.

en: This Template has a Location, Services and Staff booking a landing page, you can turn off location or staff base on your needs
he: לתבנית זו יש מיקום, שירותים וצוות שמזמין דף נחיתה, אתה יכול לכבות מיקום או בסיס צוות לפי הצרכים שלך

en: This Template has a a progress bar with step by step booking. you can turn off any step base on your needs
he: לתבנית זו יש סרגל התקדמות עם הזמנה שלב אחר שלב. אתה יכול לכבות כל בסיס צעד לפי הצרכים שלך

en: This Template has a single service  booking form with location. if you want to show only one services then youse services or category ID
he: לתבנית זו יש טופס הזמנת שירות יחיד עם מיקום. אם אתה רוצה להציג רק שירות אחד אז אתה השירותים או הקטגוריה ID

en: This Template has a step by step booking allow to make booking in process way. you can turn off any step base on your needs
he: לתבנית זו יש הזמנה שלב אחר שלב המאפשרת לבצע הזמנה בתהליך. אתה יכול לכבות כל בסיס צעד לפי הצרכים שלך

en: This Template has category services and location on a landing page. You can turn off category or location base on your needs.
he: לתבנית זו יש שירותי קטגוריה ומיקום בדף נחיתה. אתה יכול לכבות קטגוריה או בסיס מיקום לפי הצרכים שלך.

en: This Template has unique slider calendar with select option. if you don't have any images of services or category it best way to use it. you can turn off any step base on your needs
he: לתבנית זו יש לוח שנה מחוון ייחודי עם אפשרות בחירה. אם אין לך תמונות של שירותים או קטגוריה זו הדרך הטובה ביותר להשתמש בה. אתה יכול לכבות כל בסיס צעד לפי הצרכים שלך

en: This template is focused on categories, allowing users to browse and select categories in a sleek interface.
he: תבנית זו מתמקדת בקטגוריות, ומאפשרת למשתמשים לגלוש ולבחור קטגוריות בממשק מלוטש.

en: This template is focused on services, allowing users to browse and select services in a sleek interface.
he: תבנית זו מתמקדת בשירותים, ומאפשרת למשתמשים לגלוש ולבחור שירותים בממשק אלגנטי.

en: This template is focused on staff, allowing users to browse and select staff members in a sleek interface.
he: תבנית זו מתמקדת בצוות, ומאפשרת למשתמשים לגלוש ולבחור אנשי צוות בממשק אלגנטי.

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Time
he: זְמַן

en: Time Format
he: פורמט זמן

en: Time Label
he: תווית זמן

en: Time Required
he: זמן נדרש

en: Time Slot After Every
he: משבצת זמן אחרי כל

en: Time Slot Increment
he: תוספת משבצת זמן

en: Time Slot increment base on duration that you set in above
he: הגדלה של משבצת זמן לפי משך הזמן שהגדרת למעלה

en: Time Slots
he: משבצות זמן

en: Time slot space of service is total number of slots available
he: מרחב השירות של משבצת זמן הוא המספר הכולל של משבצות זמינות

en: Title
he: כּוֹתֶרֶת

en: To
he: אֶל

en: To Customer
he: ללקוח

en: To Employee
he: לעובד

en: To automate next-day reminders, configure a system cron job on your server using the crontab command or URL below:
he: כדי להפוך תזכורות ליום הבא לאוטומטי, הגדר עבודת cron של המערכת בשרת שלך באמצעות הפקודה crontab או כתובת האתר שלהלן:

en: Toggle Dropdown
he: החלף את התפריט הנפתח

en: Total
he: סך הכל

en: Total Bookings
he: סך ההזמנות

en: Total Service Duration
he: משך השירות הכולל

en: Total number of space available can book this service
he: המספר הכולל של מקום פנוי יכול להזמין שירות זה

en: Tour & Travels
he: סיורים ונסיעות

en: Try Another. Services Not Found
he: נסה אחרת. שירותים לא נמצאו

en: Try another
he: נסה אחר

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Twilio phone number
he: מספר טלפון של Twilio

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: Unlimited Locations
he: מיקומים ללא הגבלה

en: Unlimited Services
he: שירותים ללא הגבלה

en: Unlimited Staff Members
he: חברי צוות ללא הגבלה

en: Unlmited Staff Asigned
he: צוות בלתי מוגבל הוקצה

en: Update Category
he: עדכון קטגוריה

en: Update Location
he: עדכן מיקום

en: Update category details and information.
he: עדכן פרטי קטגוריה ומידע.

en: Upgrade to Pro
he: שדרג ל-Pro

en: Upgrade to our Pro plan to add unlimited locations and unlock powerful features.
he: שדרג לתוכנית המקצוענית שלנו כדי להוסיף מיקומים ללא הגבלה ולפתוח תכונות עוצמתיות.

en: Upgrade to our Pro plan to add unlimited services and unlock powerful features.
he: שדרג לתוכנית המקצוענית שלנו כדי להוסיף שירותים ללא הגבלה ולפתוח תכונות עוצמתיות.

en: Upgrade to our Pro plan to add unlimited staff members and unlock powerful features.
he: שדרג לתוכנית המקצוענית שלנו כדי להוסיף אנשי צוות ללא הגבלה ולפתוח תכונות עוצמתיות.

en: Upload
he: העלה

en: Usage:
he: שימוש:

en: Use Each Service Hour ( Only availale in Pro Verson)
he: השתמש בכל שעת שירות (זמין רק בגרסה פרו)

en: User Role Settings
he: הגדרות תפקיד משתמש

en: VAT(TAX)
he: מע"מ(מס)

en: Wait! Don't deactivate Bookingor. You have to activate both Bookingor and Bookingor Pro in order for the plugin to work.
he: לַחֲכוֹת! אל תנטרל את Bookingor. עליך להפעיל גם את Bookingor וגם את Bookingor Pro כדי שהתוסף יפעל.

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Week Month Date, Year (Long Date)
he: שבוע חודש תאריך, שנה (תאריך ארוך)

en: Welcome! Let's get your business profile set up.
he: קַבָּלַת פָּנִים! בואו להגדיר את הפרופיל העסקי שלכם.

en: Whatsapp
he: וואטסאפ

en: Whatsapp Business Account ID
he: חשבון וואטסאפ עסקי ID

en: Whatsapp Notifications
he: הודעות וואטסאפ

en: Who will be providing the services?
he: מי יספק את השירותים?

en: Width
he: רוֹחַב

en: Woocommcerce Additional Data
he: Woocommcerce נתונים נוספים

en: Wordpress Login:
he: כניסה ל-Wordpress:

en: Working Hour Schedule
he: לוח שעות עבודה

en: Working Hours
he: שעות עבודה

en: Write some info about Services
he: כתוב קצת מידע על שירותים

en: Yoga & Mindfulness
he: יוגה ומיינדפולנס

en: Yoga, personal training, and fitness classes.
he: יוגה, אימון אישי ושיעורי כושר.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
he: אין לך מספיק הרשאות לגשת לדף זה.

en: Your Account has been created
he: החשבון שלך נוצר

en: Your Business Name
he: שם העסק שלך

en: Your First Name
he: שמך הפרטי

en: Your Last Name
he: שם המשפחה שלך

en: Your Pages are Ready!
he: הדפים שלך מוכנים!

en: Zoom
he: זום

en: Zoom Account
he: חשבון זום

en: Zoom Meeting Data Setting
he: הגדרת נתוני מפגש זום

en: activated
he: הופעל

en: apply
he: החל

en: category Name
he: שם קטגוריה

en: checkout video
he: סרטון קופה

en: cost of services
he: עלות השירותים

en: e.g. +1 555 123 4567
he: לְמָשָׁל +1 555 123 4567

en: e.g. Full Body Massage
he: לְמָשָׁל עיסוי גוף מלא

en: e.g. Wellness, Haircut
he: לְמָשָׁל בריאות, תספורת

en: max
he: מקסימום

en: min
he: מינימום

en: px
he: פיקסלים

en: show Cart
he: הצג עגלה

en: total Bookings
he: סך ההזמנות

en: update Category
he: עדכון קטגוריה

en: woocommerce Payment
he: wocommerce תשלום
