wpdev-booking - en to hr translation catalogue (1579 entries)

en:  Check this box to display the %sdaily cost at the date cells%s in the calendar(s).
hr:  Označite ovu kućicu za prikaz %sdnevne cijene na ćeliji%s datuma u kalendaru(ima).

en:  Check this box to display the daily cost with a tooltip when mouse hovers over each day on the calendar(s).
hr:  Označite ovaj okvir za prikaz dnevne cijene sa savjetom na alatu kada miš prelazi preko svakog dana na kalendaru.

en:  Check this box to use %s payment gateway.
hr:  Uključite ovaj okvir da biste koristili %s payment gateway.

en:  Check this box to use Sage Pay payment.
hr: Uključite ovaj okvir za koristiti Sage Pay plaćanje.

en:  Check this box to use Sermepa Pay payment.
hr: Označite ovu kućicu za koristiti Sermepa Pay plaćanje.

en:  Check this box to use iPay88 payment system.
hr:  Uključi ovaj okvir za korištenje iPay88 platnog sistema.

en:  Check this checkbox if you want to show the %sbooking details summary%s  above the payment form
hr:  Uključite ovaj okvir ako želite prikazati %ssažetak detalja rezervacije%s  iznad forme za plaćanje

en:  Click, if you want to reindex booking data by booking dates sort field (Your installation/update of the plugin must be successful).
hr:  Kliknite, ako želite ponovo indeksirati podatke o rezervacijama prema sortiranim poljima datuma rezervacija (Vaša instalacija/nadogradnja plugina mora biti uspješna).

en:  Follow these instructions to set up your listener at your PayPal account:
hr:  Slijedite ove upute za postavljanje osluškivanja na vašem PayPal računu.

en:  If your theme or some other plugin is load the BootStrap JavaScripts, you can disable  loading of this script by this plugin.
hr: Ako vaša tema ili neki drugi plugin učitava BootStrap JavaScripte, vi možete onemogućiti učitavanje ovih skripti pomoću ovog plugina.

en:  Indicates whether the transaction is payment on a final sale or an authorization for a final sale, to be captured later.
hr:  Navodi da li je transakcija uplata na finalnu prodaju ili autorizacija za finalnu prodaju koja će biti naplaćena kasnije.

en:  Parameters are incorrect,
hr: Parametri nisu točni.

en:  Select using test (Sandbox Test Environment) or live PayPal payment.
hr:  Odaberite korištenje test (Sandbox Test Environment) ili živog PayPal plaćanja.

en:  Select your cost configuration.
hr: Odaberite konfiguraciju vaše cijene.

en:  Turn On/Off powered by "Booking Calendar" notice under the calendar.
hr:  Prebaci Uključi/Isključi powered by "Booking Calendar" napomene ispod kalendara.

en:  Turn On/Off version notice and help info links at booking admin panel.
hr: Uključi/Isključi obavijest inačice u podnožju admin panela za rezervaciju.

en:  Use these shortcodes for customization:
hr:  Koristi ove shortcodes za prilagođavanje:

en:  You can configure the deposit payment for your booking resources %shere%s.
hr:  Možete konfigurirati plaćanje depozita za rezervaciju sadržaja %sovdje%s.

en:  for all days!
hr:  za sve dane!

en: !Paid OK
hr: !Plaćeno OK

en: %s - add the reason booking was cancelled, you can enter it before sending email,
hr: %s - dodaje razlog za otkazivanje rezervacije, vi to možete dodati prije slanja email poruke,

en: %s - add the reason for booking payment, you can enter it before sending email,
hr: %s - dodaje razlog za plaćanje za rezervaciju, vi to možete unijeti prije slanja email poruke,

en: %s - availability of booking resource,
hr: %s - dostupnost sadržaja za rezervaciju,

en: %s - booking info, taken from the excerpt associated with the post,
hr: %s - info o rezervaciji, uzeta iz sažetka vezanog uz post,

en: %s - check-in date,
hr: %s - prijava na datum,

en: %s - check-out date,
hr: %s - odjava na datum,

en: %s - cost of booking the resource,
hr: %s - cijena rezervacije sadržaja,

en: %s - coupon field,
hr: %s - kupon polje,

en: %s - default selection number of visitors,
hr: %s - default odabir broja posjetitelja,

en: %s - enter direct cost at admin panel at page:
hr: %s - upišite direktnu cijenu u admin panel na stranici:

en: %s - featured image, taken from the featured image associated with the post,
hr: %s - istaknuta slika, uzeta iz istaknute slike vezane uz post,

en: %s - inserting BIC
hr: %s - umetanje BIC

en: %s - inserting IBAN
hr: %s - umetanje IBAN

en: %s - inserting ID of booking
hr: %s - umetanje ID rezervacije

en: %s - inserting IP address of the user who made this action
hr: %s - umetnite IP adresu korisnika koji je napravio radnju

en: %s - inserting account name
hr: %s - umetanje naziva računa

en: %s - inserting account number
hr: %s - umetanje  broja računa

en: %s - inserting address of the page (if any), where visitor make this action
hr: %s - umetnite adresu stranice (ako je ima), gdje može posjetitelj pokrenuti radnju

en: %s - inserting all bank accounts details
hr: %s - umetanje detalja za sve bankovne račune

en: %s - inserting bank name
hr: %s - umetanje imena bake

en: %s - inserting check-in date (first day of reservation),
hr: %s - umetanje datuma prijave (prvi dan rezervacije),

en: %s - inserting check-out date (last day of reservation),
hr: %s - umetanje datuma odjave (zadnji dan rezervacije),

en: %s - inserting contents of the User-Agent: header from the current request, if there is one
hr: %s - unesite sadržaj Korisničkog agenta: Zaglavlje iz trenutnog zahtjeva, ako postoji

en: %s - inserting data from fields of booking form
hr: %s - umetanje podataka iz polja forme za rezervaciju

en: %s - inserting data info about the booking
hr: %s - umetanje info podataka o rezervaciji

en: %s - inserting data info about the booking, which you configured in the content form at Settings Fields page
hr: %s - umetanje info podataka o rezervaciji, koji su konfigurirani u sadržaju forme na stranici Postavke Polja

en: %s - inserting date of this action
hr: %s - umetanje datuma ove radnje

en: %s - inserting link to payment page where visitor can pay for the reservation  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
hr: %s - umetanje linka na stranicu za plaćanje gdje posjetitelj može uplatiti za rezervaciju  (moguće je koristiti %s parametar za postavke različito %s od ove stranice. Primjer: %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can cancel the reservation, (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
hr: %s - umetanje linka na stranicu gdje posjetitelj može otkazati rezervaciju, (moguće je koristiti %s parametar za postavke različito %s od ove stranice. Primjer: %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can edit the reservation,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
hr: %s - umetanje linka za stranicu gdje posjetitelj može urediti rezervaciju,  (moguće je koristiti %s parametar za postavke različito %s od ove stranice. Primjer: %s )

en: %s - inserting moderate link of new booking
hr: %s - umetanje umanjenog linka nove rezervacije

en: %s - inserting new line
hr: %s - umetanje novog retka

en: %s - inserting sort code
hr: %s - umetanje  koda sortiranja

en: %s - inserting the cost of  booking
hr: %s - umetanje cijene rezervacije

en: %s - inserting the dates of booking
hr: %s - umetanje datuma rezervacije

en: %s - inserting the number of booking dates
hr: %s - umetanje broja datuma za rezervaciju

en: %s - inserting time of this action
hr: %s - umetanje vremena za ovu radnju

en: %s - inserting your site URL
hr: %s - umetanje URL vaše web stranice

en: %s - link to the page with booking form,
hr: %s - link na stranicu sa formom za rezervaciju,

en: %s - maximum number of visitors for the booking resource,
hr: %s - maksimalan broj posjetitelja za rezervaciju sadržaja,

en: %s - resource title,
hr: %s - naslov sadržaja,

en: %s - search button,
hr: %s - dugme za pretraživanje,

en: %s - search inside posts/pages which are part of this category,
hr: %s - pretraživanje unutar postova/stranica koje su dio ove kategorije,

en: %s - search inside posts/pages which have this tag,
hr: %s - pretraživanje unutar postova/stranica koje imaju ovu oznaku,

en: %s - show cost hint for full booking in real time, depending on number of days selected and form elements.
hr: %s - prikaži naznaku cijene za punu rezervaciju u realnom vremenu, ovisno o broju odabranih dana i elemenata forme.

en: %s - show cost hint of additional booking cost, which depends from selection of form elements.
hr: %s - prikaži nagovještaj cijene od dodatne cijene za rezervaciju što ovisi od izbora elemenata forme.

en: %s - show hint of original booking cost without additional costs for full booking in real time, depends only from days selection.
hr: %s - prikaži naznake izvorne cijene za rezervaciju, bez dodatnih troškova za punu rezervaciju u realnom vremenu, ovisno samo o odabranim danima.

en: %s - start new translation section, where %s - locale of translation
hr: %s - odjeljak početak novog prijevoda, gdje je %s - locale od prijevoda

en: %s Finish getting sort dates. %s
hr: %s Završi dohvaćanje sortiranih datuma. %s

en: %s Found %s not indexed bookings %s
hr: %s Nađeno %s rezervacija nije indeksirano %s

en: %s Important!%s This will overwrite any times selection in your booking form.
hr: %s Važno!%s Ovo će prepisati odabir bilo kojeg vremena u vašoj formi za rezervaciju.

en: %s and %s terms have higher priority than a range %s days.
hr: %s i %s uvjeti imaju viši prioritet nego raspon od %s dana.

en: %s or %s - inserting the title of the booking resource
hr: %s or %s - umetanje naslova sadržaja za rezervaciju

en: %s or minimum and fixed number of days selection for the specific day of week or season.%s
hr: %s ili odabir minimalnog i fiksnog broj dana za određeni dan u tjednu ili sezonu.%s

en: %s – calendar of booking resource with %s
hr: %s – kalendar sadržaja za rezervaciju sa %s

en: %s, then total cost will be %s
hr: %s, ukupna cijena će biti %s

en: %s, then total cost will be (if selected 3 days) %s
hr: %s, ukupna cijena će biti (ako su odabrana 3 dana) %s

en: %sDescription of usage%s.
hr: %sBilješka korištenja%s.

en: %sEmail verification field%s.
hr: %sPolje ovjeravanja Email-a%s

en: %sError!%s Request do not pass security check! Please refresh the page and try one more time.
hr: %sGreška!%s Zahtjev nije prošao sigurnosnu provjeru! Molimo osvježite stranicu i pokušajte ponovo.

en: %sExample%s.
hr: %sPrimjer%s.

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
hr: %sVažno!!!%s Molimo imajte na umu, ako pokazujete kalendar za rezervacije (umetnut u post/page) sa widgetom na istoj stranici, tada posljednji neće biti vidljiv.

en: %sNo this booking resources.%s
hr: %sNema ovog sadržaja za rezervaciju.%s

en: %sSeveral widgets are supported at %spaid versions%s.
hr: %sNekoliko widgeta je podržano na %splaćenoj verziji%s.

en: %sWarning! Booking calendar for this booking resource are already at the page, please check more about this issue at %sthis page%s
hr: %sUpozorenje! Kalendar rezervacija za ovaj sadržaj za rezervaciju je već na stranici, molimo pročitajte više o ovom problemu na %sovoj stranici%s

en: %sYou do not have permissions for this booking resources.%s
hr: %sVi nemate dozvolu za ovaj sadržaj za rezervaciju.%s

en: %sYou do not have permissions for this page.%s Your account is not active, please contact administrator.%s
hr: %sVi nemate dozvolu za ovu stranicu.%s Vaš račun nije aktivan, molimo kontaktirajte administratora.%s

en: %s[bookingname]%s - inserting name of booking resource,
hr: %s[bookingname]%s - umetanje naziva sadržaja za rezerviranje,

en: %s[dates]%s - inserting list of reserved dates
hr: %s[dates]%s - umetanje popisa rezerviranih datuma

en: %s[datescount]%s - inserting number of reserved dates
hr: %s[datescount]%s - umetanje broja rezerviranih datuma

en: %send booking time%s
hr: %szavršno vrijeme rezervacije%s

en: %sname%s – the unique name of the condition group, containing several conditions with different values. For example, if you want to have specific HTML content for the different week days, you can have several conditions, with the same name but with different value parameters in conditions. Please check more about it, in the examples.
hr: %snaziv%s – jedinstveni naziv grupe uvjeta, sadrži nekoliko uvjeta s različitim vrijednostima. Na primjer, ako želite da imate određeni HTML sadržaj za različite dane u tjednu, vi možete imati nekoliko uvjeta, sa istim nazivom ali sa različitim vrijednostima parametara u uvjetima. Molimo pogledajte više o tome, u primjerima.

en: %sstart booking time%s
hr: %svrijeme početka rezervacije%s

en: %stype%s – type of the condition. There are 2 types of condition: "weekday" and "season". "weekday" – is the condition rule based on the selected day of week value, like Monday, Tuesday, etc… . "season" – is the condition rule based on the "season filter" name of selected date. In other words the condition is TRUE if the selected day belongs to a season filter in the Season Filters page.
hr: %svrsta%s – vrsta uvjeta. Ovdje su 2 vrste uvjeta: "dani u tjednu" i "sezona". "dani u tjednu" – je uvjetno pravilo na bazi vrijednosti odabranog dana u tjednu, kao Ponedjeljak, Utorak, itd… . "sezona" – je uvjetno pravilo na bazi "filter sezone" nazivu odabranog datuma. Drugim riječima, uvjet je TRUE ako odabrani dan pripada filteru sezone na stranici Filteri Sezone.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, so then the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
hr: %svrijednost%s – vrednost određenih uvjeta. Ako je vrijednost unešena, sadržaj uvjeta će se prikazati u formi za rezervaciju. Možete imati različite vrijednosti (prazno – "", ili kao ovo – "*") za prikazivanje sadržaja ovih uvjeta, ako svi drugi uvjeti su FALSE, ili u početnom stanju, kada datum u kalendaru još nije odabran.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
hr: %svrijednost%s – vrijednost određenih uvjeta. Ako je vrijednost unešena, sadržaj uvjeta će se prikazati u formi za rezervacije. Vi možete imati default vrijednost (prazno – "", ili kao ovo – "*") za prikazati sadržaj ovog uvjeta, ako svi drugi uvjeti su FALSE, ili na početnom stanju, kada datum u kalendaru nije još odabran.

en: + Add Account
hr: + Dodaj Račun

en: / day
hr: / dan

en: / hour
hr: / sat

en: / night
hr: / noć

en: 00:00 today
hr: 00:00 danas

en: 2 Columns Form Template
hr: Predložak Forma 2 Stupca

en: 2 Months
hr: 2 mjeseca

en: 3 Months
hr: 3 mjeseca

en: ALL
hr: SVE

en: ASC
hr: Naviše

en: AUTHENTICATE
hr: AUTORIZIRANJE

en: Abort
hr: Prekini

en: About Booking Calendar
hr: O Booking Calendar-u

en: Accepted Currency
hr: Prihvaćena valuta

en: Access to this feed was denied (403). Please ensure you have public sharing enabled for your calendar.
hr: Pristup ovom feed-u je onemogućen (403). Molim vas provjerite da li ste uključili opciju javnog dijeljenja vašeg kalendara.

en: Account Name
hr: Naziv računa

en: Account Number
hr: Broj računa

en: Account details
hr: Podaci o računu

en: Action after booking is done
hr: Akcija nakon rezerviranja je napravljena

en: Actions
hr: Akcije

en: Actions tab
hr: Akcije kartica

en: Activate
hr: Aktivirati

en: Activate Relay Response
hr: Aktiviranje relejnog odgovora

en: Activate and type your %stitle of approved%s item in legend
hr: Aktivirajte i upišite vaš %snaslov odobrene%s stavke u legendi

en: Activate and type your %stitle of available%s item in legend
hr: Aktivirajte i upišite vaš %snaslov dostupne%s stavke u legendi

en: Activate and type your %stitle of partially booked%s item in legend
hr: Aktivirajte i upišite vaš %snaslov djelomično rezervirane%s stavke u legendi

en: Activate and type your %stitle of pending%s item in legend
hr: Aktivirajte i upišite vaš %snaslov na čekanju%s stavke u legendi

en: Activate auto import
hr: Uključi auto uvoz

en: Activate loading of CSS and JavaScript files of plugin only at specific pages.
hr: Aktivirajte učitavanje CSS-a i JavaScript datoteka dodataka samo na određenim stranicama.

en: Activate or deactivate field and change the label title
hr: Aktivirajte ili deaktivirajte polje i promijenite naziv polja

en: Activation of this feature is require setting cost per day or cost per night
hr: Aktivacija ove značajke zahtijeva postavljanje cijene po danu ili cijene po noćenju

en: Active
hr: Aktivno

en: Active %sRegular User%s
hr: Aktivan %sObični Korisnik%s

en: Active %sSuper Admin%s
hr: Aktivan %sSuper Admin%s

en: Active Sage Pay
hr: Aktiviraj Sage Pay

en: Active Sermepa Pay
hr: Aktiviraj Sermepa Pay

en: Active iPay88
hr: Aktiviraj iPay88

en: Add
hr: Dodaj

en: Add New Booking Resource(s)
hr: Dodaj novi sadržaj za rezervaciju

en: Add New Coupon
hr: Dodaj Novi Kupon

en: Add New Custom Form
hr: Dodaj Novu Prilagođenu Formu

en: Add New Discount Coupon
hr: Dodaj Novi Diskont Kupon

en: Add booking
hr: Dodaj rezervaciju

en: Add new booking from your post/page or from %sAdmin Panel%s.
hr: Unesi novi predložak rezervacija sa post/page ili iz %sAdmin Panel%s.

en: Add new booking resource
hr: Dodaj novi sadržaj za rezervaciju

en: Add new cost
hr: Dodaj novu cijenu

en: Add new custom form
hr: Dodaj novu prilagođenu formu

en: Add new resource
hr: Dodaj novi sadržaj

en: Add new resource(s)
hr: Dodaj novi sadržaj

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day.
hr: Dodaj savjet na alatu na kalendar(e) za pokazati dostupnost na temelju broja dostupnih stavaka za rezervaciju sadržaja preostalih za svaki dan.

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day. %sBe sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
hr: Dodajte savjet na alatu na kalendar(e) da pokažete dostupnost temeljenu na broju dostupnih stavaka sadržaja preostalih za svaki dan. %sProvjerite da li maksimalan broj posjetitelja za %sjedan sadržaj za rezervaciju%s odgovara broju posjetitelja koji je naveden u formi za rezervaciju.

en: Add your %s on %swordpress.org%s, if you enjoyed by this plugin.
hr: Dodajte vaš %s na %swordpress.org%s, ako uživate u korištenju ovog plugina.

en: Additional cost for
hr: Dodatna cijena za

en: Additional cost in %s per 1 day
hr: Dodatna cijena od %s za 1 dan

en: Additional cost, which depends on the fields selection in the form.
hr: Dodatna cijena, koja ovisi o odabiru polja u formi.

en: Additional info
hr: Dodatne informacije

en: Address
hr: Adresa

en: Address (required)
hr: Adresa (obavezno)

en: Adults
hr: Odrasli

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced Cost
hr: Napredne cijene

en: Advanced Cost Settings
hr: Napredne postavke cijena

en: Advanced Fields
hr: Napredna Polja

en: Advanced Options
hr: Napredne opcije

en: Advanced Settings
hr: Napredne postavke

en: Advanced cost management
hr: Napredno upravljanje cijenama

en: Agenda
hr: Program rada

en: All
hr: Sve

en: All booking data will be deleted when the plugin is deactivated.
hr: Svi podaci o rezervacijama biti će obrisani kada je plugin deaktiviran.

en: All bookings
hr: Sve rezervacije

en: All dates
hr: Svi datumi

en: All days for %s
hr: Svi dani za %s

en: All incoming bookings
hr: Sve rezervacije u dolasku

en: All resources
hr: Svi sadržaji

en: All selected dates in "short" format.
hr: Svi odabrani datumi u "kratkom" formatu.

en: All selected dates with times in "short" format..
hr: Svi odabrani datumi s vremenima u "kratkom" formatu.

en: All selected dates with times.
hr: Svi odabrani datumi s vremenima.

en: All selected dates.
hr: Svi odabrani datumi.

en: Allow %smultiple%s selections
hr: Dopusti %svišestruki%s odabir

en: Allow payments by %sdirect bank / wire transfer%s
hr: Dopustite plaćanja putem %sdirect bank / wire transfer%s

en: Allow unlimited bookings per same day(s)
hr: Omogući neograničeno rezervacijja u danu(danima)

en: Also some early versions of the IE do not support disabling of the options in the selectboxes.
hr: Također, neke ranije IE verzije ne podržavaju onemogućavanje opcije u okvirima za odabir.

en: Amount different
hr: Iznos se razlikuje

en: Any
hr: Bilo koje

en: Any Status
hr: Bilo koji Status

en: Any day of week
hr: Bilo koji dan u tjednu

en: Any days
hr: Bilo koji dani

en: Apartment#1
hr: Apartman#1

en: Apartment#2
hr: Apartman#2

en: Apartment#3
hr: Apartman#3

en: Apply
hr: Primjeni

en: Apply booking resources selection
hr: Primjeni odabrane sadržaje za rezervaciju

en: Approve
hr: Odobri

en: Approve selected bookings
hr: Odobri odabrane rezervacije

en: Approved
hr: Odobreno

en: Approved item
hr: Odobrena stavka

en: Apr
hr: Tra

en: April
hr: Travanj

en: Assign events fields to specific booking form field
hr: Pridruži polja događaja na određeno polje obrazca rezervacije

en: At least one option must be selected
hr: Mora biti odabrana najmanje jedna opcija

en: Aug
hr: Kol

en: August
hr: Kolovoz

en: Australian Dollars
hr: Australski Dolar

en: Authorization
hr: Autorizacija

en: Authorization Only
hr: Samo autorizacija

en: Authorization and Capture
hr: Autorizacija i Dohvatanje

en: Auto Cancel all pending bookings for the specific date(s), if some booking is approved for these date(s)
hr: Automatski otkaži sve rezervacije na čekanju za određeni datum(e), ako je neka rezervacija odobrena za ovaj datum(e)

en: Auto approve all new bookings
hr: Automatski odobri sve nove rezervacije

en: Auto cancellation / approval
hr: Auto poništavanje / odobravanje

en: Auto cancellation / auto approval of bookings
hr: Auto otkazivanje / odobravanje rezervacija

en: Auto import events
hr: Auto uvoženje događaja

en: Auto-cancel bookings
hr: Automatsko otkazivanje rezervacija

en: Auto-fill fields
hr: Auto-ispuni polja

en: Auto-fill form
hr: Automatski ispuni formu

en: Automatically approve booking
hr: Automatski odobri rezervaciju

en: Automatically approve/cancel booking
hr: Automatski odobri/otkaži rezervaciju

en: Availability
hr: Dostupnost

en: Availability Settings
hr: Postavke dostupnosti

en: Availability Title
hr: Naziv dostupnosti

en: Availability booking type
hr: Dostupnost za vrstu rezervacije

en: Availability description
hr: Opis za dostupnost

en: Available
hr: Dostupno

en: Available item
hr: Dostupna stavka

en: Available:
hr: Dostupno:

en: Balance cost of the booking - difference between deposit and full cost.
hr: Stanje cijene rezervacije - razlika između pologa i pune cijene.

en: Bank Code
hr: Kod Banke

en: Bank Name
hr: Naziv banke

en: Bank Transfer
hr: Bankovni prijenos

en: Bank Transfer active
hr: Aktivan bankovni prijenos

en: Bank Transfer customization
hr: Kustomizacija bankovnog prijenosa

en: Bank Transit Number
hr: Bankovni Transitni  broj

en: Be sure that the merchant server system clock is set to the proper time and time zone.
hr: Provjerite da li je sat Merchant server sistema postavljen na pravo vrijeme i vremensku zonu.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
hr: Provjerite da li je maksimalan broj posjetitelja za %ssvi sadržaji za rezervaciju%s jednak broju posjetitelja naveden u formi za rezervaciju.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
hr: Provjerite da li je maksimalan broj posjetitelja za %sjedan sadržaj za rezervaciju%s jednak broju posjetitelja navedenom u formi za rezervaciju.

en: Billing Address
hr: Adresa za naplatu

en: Billing City
hr: Grad za naplatu

en: Billing form fields
hr: Polja forme za naplatu

en: Billing form fields customization
hr: Prilagođavanje polja forme za naplatu

en: Book now
hr: Rezervirajte sada

en: Booked
hr: Rezervirano

en: Booked Times:
hr: Vrijeme rezervacije:

en: Booking
hr: Rezervacija

en: Booking Calendar
hr: Kalendar za rezervacije

en: Booking Calendar - Overview
hr: Kalendar za rezervacije - Pregled

en: Booking Calendar Settings
hr: Postavke kalendara rezervacija

en: Booking Calendar supports WPML and qTranslate plugins for dynamic changing of website locale.
hr: Booking Calendar podržava WPML i qTranslate plugine za dinamićku promjenu jezika na web stranici.

en: Booking Data
hr: Podaci o rezervaciji

en: Booking Dates
hr: Rezervirani datumi

en: Booking Details:
hr: Detalji rezervacije:

en: Booking Form
hr: Forma za rezervaciju

en: Booking ID
hr: Rezervacija ID

en: Booking Listing
hr: Popis rezervacije

en: Booking Resource
hr: Sadržaj za rezervacije

en: Booking calendar
hr: Kalendar za rezervacije

en: Booking form
hr: Forma za rezervaciju

en: Booking form type:
hr: Vrsta forme za rezervaciju:

en: Booking form with calendar
hr: Forma za rezervaciju sa kalendarom

en: Booking resource
hr: Sadržaj rezervacije

en: Booking resource type is not defined. Its can be, when at the URL is wrong booking hash.
hr: Vrsta sadržaja za rezervaciju nije definirana. To može biti, kada URL je pogrešan hash za rezervaciju.

en: Booking resource:
hr: Sadržaj za rezervaciju:

en: Booking resources
hr: Sadržaji za rezervaciju

en: Booking resources management
hr: Upravljanje rezervacijama sadržaja

en: Booking system
hr: Booking sistem

en: Bookings
hr: Rezervacije

en: Bookings Listing
hr: Rezervacije

en: Bookings default order
hr: Default redosljed rezervacija

en: Bookings for today
hr: Rezervacije za danas

en: Bookings listing
hr: Popis rezervacija

en: Bookings number per page
hr: Broj rezervacija po stranici

en: Both
hr: Oboje

en: Branch Code
hr: Kod Podružnice

en: Branch Sort
hr: Podružnica Sortiranje

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
hr: Brazilski Real (samo za korisnike iz Brazila)

en: British Pound
hr: Britanska Funta

en: Bulk Actions
hr: Skupne Akcije

en: Buy
hr: Kupi

en: CSS customization of search form and search results you can make at this file
hr: Dodatnu prilagodbu obrasca traženja i rezultata traženja možete napraviti u ovoj datoteci

en: CSV data separator
hr: CSV odvajać podataka

en: Cache expiration
hr: Predmemorija ističe

en: Cache will expire:
hr: Predmemorija će isteći:

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Calendar Navigation
hr: Navigacija Kalendarom

en: Calendar Overview
hr: Pregled Kalendara

en: Calendar Skin
hr: Kalendar Skin

en: Calendar have 2 months in a row, the cell height is 30px and calendar full width 568px (possible to use percentage for width: 100%)
hr: Kalendar ima 2 mjeseca u retku, visina ćelije kvadraatića je 30px a puna širina kalendara je 568px (moguće je koristiti postotak za širinu: 100%)

en: Calendar is loading...
hr: Učitavanje kalendara...

en: Calendar view mode
hr: Način izgleda kalendara

en: Canadian Dollars
hr: Kanadski dolari

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cancel Booking
hr: Poništi rezervaciju

en: Cancel Return URL from PayPal
hr: Cancel Return URL iz PayPala

en: Cancel bookings older
hr: Otkaži rezervacije starije

en: Cancel only pending, unpaid bookings, which are older than this selection.
hr: Otkaži samo neplaćene rezervacije koje dolaze, koje su starije od ovog odabira.

en: Canceled_Reversal
hr: Otkazivanje_Poništeno

en: Cancellation email sent
hr: Pošalji email o otkazivanju

en: Cancelled
hr: Otkazano

en: Cannot find the record
hr: Ne mogu naći zapis

en: Capacity
hr: Kapacitet

en: Capacity:
hr: Kapacitet:

en: Change
hr: Promijeni

en: Change Resource
hr: Promijeni Sadržaj

en: Change hash after the booking is approved
hr: Promijeni hash nakon što je rezervacija odobrena

en: Change status
hr: Promijeni status

en: Change the label title of this field. Email is obligatory field in booking form.
hr: Promijenite naziv oznake za ovo polje. Email je obavezno polje u formi za rezervaciju.

en: Change your Booking
hr: Izmjenite vašu rezervaciju

en: Check %sBooking Listing%s page for new bookings.
hr: Provjeri %sBooking Listing%s stranicu ima li novih rezervacija.

en: Check %show todo%s that and what %sshortcodes%s are available.
hr: Provjeri %sshow todo%s ovo i što %sshortcodes%s je dostupno.

en: Check In - Tomorrow
hr: Dolazak - Sutra

en: Check Out - Tomorrow
hr: Odlazak - Sutra

en: Check Premium Features
hr: Provjeri Premium značajke

en: Check boxe(s) at left side if you want to activate specific cost.
hr: Uključite okvir(e) na lijevoj strani, ako želite aktivirati određenu cijenu.

en: Check in
hr: Prijava

en: Check new functionality in this plugin update.
hr: Provjeri nove opcije u ovoj inačici dodatka.

en: Check out
hr: Odjava

en: Check out our %sHelp%s
hr: Vrijeme odjave %sHelp%s

en: Check the box to activate CAPTCHA inside the booking form.
hr: Uključite ovaj okvir da biste aktivirali CAPTCHA unutar forme za rezervaciju.

en: Check the box to activate auto-fill form fields for logged in users.
hr: Uključite ovaj okvir da biste aktivirali auto-ispunjavanje polja forme za logirane u korisnike.

en: Check this box if you want that specific additional cost, which configured as percentage for some option, apply to other additional fixed costs and not only to original booking cost.
hr: Označite ovaj okvir ako želite da posebnih dodatne cijene, koje su konfigurirane kao postotak za neku opciju, vrijede i za ostale dodatne fiksne cijene, a ne samo za početnu cijenu rezervacije.

en: Check this box if you want the %stime selection%s on the booking form %sapplied to the cost calculation%s.
hr: Uključite ovaj okvir ako želite da se %svremenski odabir%s u formi za rezervaciju %sprimjeni na kalkulaciju cijene%s.

en: Check this box if you want to change the booking hash after approval. When checked, visitor will not be able to edit or cancel the booking.
hr: Uključite ovaj okvir ako želite promijeniti hash rezervacije nakon odobrenja. Kada je uključeno, posjetitelj neće moći editirati ili otkazati rezervaciju.

en: Check this box if you want to show help hints on the admin panel.
hr: Uključite ovaj okvir ako želite prikazati savjete za pomoć na admin panelu.

en: Check this box if you want to show the pending days as available in calendars
hr: Uključite ovaj okvir ako želite pokazati u kalendaru dane na čekanju kao dostupne

en: Check this box if you want to use recurrent time to reserve several days. This means that middle days will be partially booked by actual times, otherwise the time in the booking form will be used as check-in/check-out time for the first and last day of the reservation.
hr: Uključite ovaj okvir ako želite koristiti ponavljajuće vrijeme za rezervaciju nekoliko dana. Ovo znači da će dani u sredini biti djelomično rezervirani od aktualnog vremena, inače će vrijeme u formi za rezervaciju biti korišteno kao prijava/odjava vrijeme za prvi i posljednji dan rezervacije.

en: Check this box if you want to use the %sdeposit%s total %spayment%s on the payment form, instead of the full total of the booking.
hr: Označite ovaj okvir ako želite koristiti %spolog%s ukupno %splaćanje%s na formi za plaćanje, umjesto u cijelosti pune rezervacije.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors %s.
hr: Označite ovaj okvir ako želite da ukupna dostupnost (dnevni kapacitet) ovisi o broju odabranih posjetitelja %s.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors.
hr: Označite ovaj okvir ako želite da ukupna dostupnost (dnevni kapacitet) ovisi o broju odabranih posjetitelja.

en: Check this box to %sactivate%s auto import events and creation bookings from them
hr: Označi ovu kućicu za %saktivirati%s auto uvoz događaja i stvaranje novih rezervacija.

en: Check this box to %sactivate%s auto-cancellation for pending, unpaid bookings.
hr: Uključite ovaj okvir da %saktivirate%s auto-otkazivanje za neplaćene rezervacije koje dolaze.

en: Check this box to %ssend%s cancellation email for this resource.
hr: Uključi ovaj okvir za %sslanje%s email obavijesti o otkazivanju za ovaj sadržaj.

en: Check this box to automatically approve booking, when visitor makes a successful payment.
hr: Uključite ovaj okvir da automatski odobrite rezervaciju, kada posjetitelj napravi uspješno plaćanje.

en: Check this box to automatically approve bookings when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking when visitor makes a payment cancellation.
hr: Uključite ovaj okvir da automatski odobrite rezervaciju kada posjetitelj napravi uspješnu uplatu, ili automatski otkaži rezervaciju kada posjetitelj otkaže plaćanje.

en: Check this box to automatically approve bookings, when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking, when visitor makes a payment cancellation.
hr: Uključite ovaj okvir za automatsko odobrenje rezervacije, kada posjetitelj napravi uspješnu uplatu, ili automatsko otkazivanje rezervacije, kada posjetitelj otkaže uplatu.

en: Check this box to delete all booking data when you uninstal this plugin.
hr: Uključite ovaj okvir da obrišete sve podatke o rezervacijama kada deinstalirate ovaj plugin.

en: Check this box to display a legend of dates below the booking calendar.
hr: Uključite ovaj okvir da prikažete legendu datuma ispod kalendara za rezervacije.

en: Check this box to display the available number of booking resources with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s).
hr: Označite ovaj okvir da biste prikazali dostupan broj sadržaja za rezervaciju sa savjetom na alatu, kada mišem prelazite iznad svakog dana u kalendaru(ima).

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources.
hr: Označite ovaj okvir da onemogućite rezervacije, koje se mogu spremiti u različite sadržaje za rezervaciju.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources. When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
hr: Označite ovaj okvir da onemogućite rezervacije, koje se mogu spremiti u različite sadržaje za rezervaciju. Kad je potvrđeno, svi rezervirani dani moraju biti na istom sadržaju za rezervaciju inače će se pokazati greška.

en: Check this box to send copy of this email to Admin
hr: Potvrdite ovaj okvir za slanje kopije ove email poruke Administratoru

en: Check this box to show Reference Text Box
hr: Uključite ovaj okvir da prikažete Tekst okvir s uputama

en: Check this box to show payment description in payment form
hr: Uključite ovaj okvir da pokaže opis plaćanja u formi za plaćanje

en: Check this box to show search results on other page
hr: Uključite ovaj okvir za prikazati rezultate na drugoj stranici

en: Check this box to use Bank Transfer
hr: značite ovaj okvir da bi koristitli bankovni prijenos

en: Check this box to use Pay in Cash
hr: Označite kvadratić da bi koristili Plaćanje Gotovinom

en: Check this box to use PayPal
hr: Uključite ovaj okvir za korištenje PayPal

en: Check this box, if you want to %sre-check if the selected dates available during submitting booking%s.
hr: Označite ovu kućicu ako želite %sprovjeriti da li su odabrani datumi dostupni prilikom potvrđivanja/slanja rezervacije%s

en: Check this box, if you want to %sset any days as available%s in calendar. Your visitors will be able to make %sunlimited bookings per same date(s) in calendar and do not see any booked date(s)%s of other visitors.
hr: Označi ovu kućicu ako želiš %sodređene dane da budu dostupne%s u kalendaru. Posjetitelji budu ovlašteni kreirati %sneograničeno rezervacija u jednom danu(ima) u kalendaru i neće vidjeti bilo koji(e) rezerviran(e) dan(e)%s drugih posjetitelja

en: Check this checkbox to %sactivate%s auto approve of all new pending bookings.
hr: Uključi ovaj okvir za %saktivirati%s automatsko odobravanje svih novih  rezervacija.

en: Check this option, to use check in/out time during booking process.
hr: Uključite ovu opciju da koristite vrijeme prijave/odjave tijekom procesa rezerviranja.

en: Check unavailable days in calendars. This option will overwrite all other settings.
hr: Uključite nedostupne dane u tjednu. Ova opcija će prepisati sve druge postavke.

en: Check-Out time
hr: Vrijeme odjave

en: Check-in
hr: Prijava na

en: Check-in time
hr: Vrijeme prijave

en: Check-out
hr: Odjava na

en: Checkbox(es)
hr: Checkbox okvir

en: Checking to prevent double booking, during submitting booking
hr: Preventivno provjeri dvojnu rezervaciju prilikom potvrđibanja rezervacije

en: Children
hr: Djeca

en: Chose payment mode
hr: Izaberite način plaćanja

en: City
hr: Grad

en: City (required)
hr: Grad (obavezno)

en: Clear booking resources selection
hr: Očisti odabrane sadržaje za rezervaciju

en: Click APIs and make sure "Calendar API" is set to ON.
hr: Kliknite API i uvjerite se da je "Calendar API" postavljen na ON.

en: Click Back to Profile Summary to return to the Profile after activating your listener.
hr: Kliknite na Povratak na Profil Sažetak da se vratite na Profil nakon što aktivirate vaš osluškivač.

en: Click Choose IPN Settings to specify your listeners URL and activate the listener.
hr: Kliknite na Izaberi IPN Postavke da biste naveli vaš URL za osluškivanje i aktivirali osluškivanje.

en: Click Instant Payment Notification Preferences in the Selling Preferences column.
hr: Kliknite na Instant Obavijesti o plaćanju Preference u Prodavanje Preference stupcu.

en: Click MD5-Hash in the Security Settings section
hr: Kliknite na MD5-Hash u odjeljku Sigurnosne Postavke

en: Click Profile on the My Account tab.
hr: Kliknite na Profil u Moj Račun kartici.

en: Click Receive IPN messages (Enabled) to enable your listener.
hr: Kliknite na Primanje IPN poruka (Omogućeno) da omogućite vaš osluškivač.

en: Click Save.
hr: Kliknite na Spremi.

en: Click Settings under Account in the main menu on the left
hr: Kliknite na Postavke pod Račun u glavnom izborniku s lijeve strane

en: Click Submit
hr: Kliknite na Pošalji

en: Click Website Payment Preferences in the Seller Preferences column.
hr: Kliknite na Website Payment Preferences u stupcu Seller Preferences.

en: Click the "Share this Calendar" link.
hr: Kliknite "Podjeli Kalendar" poveznicu.

en: Click the Profile subtab.
hr: Kliknite na Profil.

en: Click the checkbox to make calendar public. Do not check the other option.
hr: Kliknite potvrdni okvir kako bi kalendar učinili javni . Ne provjeravajte druge opcije.

en: Click to toggle
hr: Klikni za prebacivanje

en: Close
hr: Zatvori

en: Code Example
hr: Primjer koda

en: Collapse Advanced Filter
hr: Sažmi Napredni filter

en: Columns
hr: Stupci

en: Comma
hr: Zarez

en: Completed
hr: Dovršeno

en: Conditional Dates Filter
hr: Filter uvjetnih datuma

en: Conditions
hr: Uvjeti

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Configuration in several languages
hr: Postavke u više jezika

en: Configuration of PayPal Pro Hosted Solution payment form
hr: Postavke PayPal Pro Hosted Solution obrasca plaćanja

en: Configuration of PayPal Standard payment form
hr: Postavke PayPal općeg obrasca

en: Configure
hr: Postavi

en: Configure Additional cost for the form
hr: Konfiguriranje dodatnih cijena za formu

en: Configure additional cost, which depend from selection of selectbox(es) and checkbox(es).
hr: Podesite dodatnu cijenu, koja ovisi od opcije odabir - kućica i uključi - kućica.

en: Configure booking %sSettings%s.
hr: Promjeni %sPostavke%s rezervacije

en: Configure predefined set of your %sForm Fields%s.
hr: Podesite pripremljeni skup vaših %sForm Fields%s

en: Configure your predefined %sEmail Templates%s.
hr: Podesite vaše pripremljene %sEmail Templates%s

en: Configuring these %sfields is required for the some payment%s systems!
hr: Konfiguriranje ovih %spolja je obavezno za neke platne%s sisteme!

en: Connection Error
hr: Povezivanje Greška

en: Contact
hr: Kontakt

en: Contact email
hr: Kontakt email

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content of booking fields data for email templates (%s-shortcode) and booking listing page
hr: Sadržaj podataka polja za rezervaciju za email predloške (%s-shortcode) i stranicu s popisom rezervacija

en: Copy and paste this shortcode into the form at left side
hr: Kopiraj i zalijepi ovaj shortcode u formu na lijevoj strani

en: Cost
hr: Cijena

en: Cost Correction Field
hr: Polje korekcije cijene

en: Cost Fields
hr: Polje cijena

en: Cost Hints
hr: Cijena Savjeti

en: Cost Settings
hr: Postavke cijene

en: Cost Title
hr: Naslov Cijene

en: Cost is not correct. It must be greater than 0
hr: Cijena nije ispravna. Treba biti veća od 0

en: Cost of the booking for the selected dates only.
hr: Cijena rezervacije samo za odabrane datume.

en: Cost saved successfully
hr: Cijena je spremljena uspješno

en: Cost setings at %stop have higher priority%s than other costs of same type at the %sbottom%s of the list.
hr: Cijena postavljena na %svrh ima veći prioritet%s nego ostale cijene iste vrste na %sdnu%s popisa.

en: Cost:
hr: Cijena:

en: Costs
hr: Cijene

en: Costs and Rates
hr: Cijene

en: Costs and Rates Settings
hr: Postavke cijena i stopa

en: Country
hr: Država

en: Country (required)
hr: Država (obavezno)

en: Country List
hr: Popis Država

en: Coupon
hr: Kupon

en: Coupon Code
hr: Kupon Kod

en: Coupon Deleted
hr: Kupon Obrisan

en: Coupon created
hr: Kupon kreiran

en: Coupon does not exist
hr: Kupon ne postoji

en: Coupons
hr: Kuponi

en: Coupons Settings
hr: Postavke kupona

en: Create
hr: Kreiraj

en: Create New Season Filter
hr: Kreiraj novi sezonski filter

en: Create conditional days filter
hr: Kreiraj filter uvjetnih dana

en: Create dates filter
hr: Kreiraj filter datuma

en: Create new form
hr: Kreirajte novu formu

en: Create new season filter
hr: Kreiraj novi sezonski filter

en: Create several booking resources for one time
hr: Napravite nekoliko rezervacija sadržaja za jedno vrijeme

en: Created
hr: Kreirano

en: Creation
hr: Kreacija

en: Currency format
hr: Format valute

en: Currency symbol
hr: Oblik valute

en: Current dates
hr: Trenutni datumi

en: Current day
hr: Trenutni dan

en: Current month
hr: Trenutni mjesec

en: Current version
hr: Trenutna verzija

en: Current week
hr: Trenutni tjedan

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Custom Form
hr: Prilagođena Forma

en: Custom button title
hr: Naslov Custom dugmeta

en: Customer Email
hr: Email kupca

en: Customization of additional cost, which depend from form fields
hr: Prilagodba dodatnih cijena, koje ovise o poljima obrasca

en: Customization of availability settings
hr: Prilagodba postavka dostupnosti

en: Customization of billing fields, which automatically assign from booking form to billing form
hr: Prilagođavanje polja za naplatu, koja su automatski dodijeljena iz forme za rezervaciju u formu za plaćanje

en: Customization of email template, which is sending after modification of booking
hr: Prilagođavanje email predloška, koji se šalje nakon modificiranja rezervacije

en: Customization of email template, which is sending to Admin after new booking
hr: Prilagođavanje email predloška, koji se šalje Administratoru nakon nove rezervacije

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after Cancellation of booking
hr: Prilagođavanje email predloška, koji se šalje Posjetitelju nakon otkazivanja rezervacije

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after approval of booking
hr: Prilagođavanje email predloška, koji se šalje Posjetitelju nakon odobrenja rezervacije

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after new booking
hr: Prilagođavanje email predloška, koji se šalje Posjetitelju nakon nove rezervacije

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after payment request
hr: Prilagođavanje email predloška, koji se šalje Posjetitelju nakon zahtjeva za plaćanje

en: Customization of rates, valuation days cost and deposit amount
hr: Prilagodba stopa, procjena cijene dana i visine pologa

en: Customization of season filters settings
hr: Prilagodba postavka filtera sezone

en: Customization of synchronization with Google Calendar
hr: Prilagodba sinkronizacije s Google kalendarom

en: Czech Koruna
hr: Češka Kruna

en: DEFERRED
hr: ODGOĐENO

en: DESC
hr: Naniže

en: Danish Krone
hr: Danska Kruna

en: Data
hr: Podaci

en: Data Parsing
hr: Raščlanjivanje podataka

en: Date Format
hr: Format datuma

en: Dates
hr: Datumi

en: Dates and Times Hints
hr: Savjeti za Datume i Vrijeme

en: Dates view
hr: Izgled datuma

en: Dates:
hr: Datumi:

en: Day
hr: Dan

en: Day Number(s)
hr: Broj dana

en: Days of month
hr: Dani od mjeseca

en: Days of week
hr: Dani u tjednu

en: Days selection number
hr: Broj odabranih dana

en: Deactivate
hr: Deaktivirati

en: Dear %sMake your payment %s directly into our bank account. %sPlease use your Booking ID %s as the payment reference! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s
hr: Poštovani %sIzvršite uplatu %s  izravno na naš bankovni račun . %sMolimo koristiti rezervacijski ID % s kao referencu plaćanja! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s

en: Dear %sPay in cash %s for your booking %s on check in %sFor reference your booking ID: %s
hr: Poštovani %sPay in cash %s za vašu rezervaciju %s oprilikom zaprimanja čeka %sZA  referencu vašeg booking ID: %s

en: Dec
hr: Pro

en: December
hr: Prosinac

en: Declined
hr: Odbijeno

en: Default Form
hr: Default Forma

en: Default Form Templates
hr: Default forma Predlošci

en: Default booking admin page
hr: Default admin stranica za Rezervacije

en: Default booking resource
hr: Default sadržaj za rezervaciju

en: Default calendar view mode
hr: Default način izgleda Kalendara

en: Default form
hr: Default forma

en: Default settings for retrieving events
hr: Zadane postavke za pronalaženje događaja

en: Default title of bookings
hr: Default naslov rezervacije

en: Default toolbar tab
hr: Default kartice na alatnoj traci

en: Default value
hr: Default vrijednost

en: Define preselected resource.
hr: Definiraj Predznačeni resurs

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete booking data, when plugin deactivated
hr: Obriši podatke o rezervacijama, kada je plugin deaktiviran

en: Delete data
hr: Brisanje podataka

en: Delete form
hr: Obriši formu

en: Delete selected booking form
hr: Obriši odabranu formu za registraciju

en: Delete selected booking(s)
hr: Obriši odabranu(e) rezervaciju(ije)

en: Delete selected bookings
hr: Obriši odabrane rezervacije

en: Delete settings
hr: Obriši postavke

en: Delete template
hr: Obriši predložak

en: Delete your previously saved default filer template!
hr: Obriši sve prethodno spremljene default filter predloške!

en: Deleted
hr: Obrisano

en: Denied
hr: Odbijeno

en: Deposit
hr: Polog

en: Deposit amount
hr: Iznos pologa

en: Deposit payment
hr: Plaćanje pologa

en: Deposit payment is not active for booking resource
hr: Plaćanje pologa nije aktivno za rezervaciju sadržaja

en: Deposit payment total
hr: Ukupno polog za platiti

en: Description
hr: Opis

en: Details
hr: Detalji

en: Different form fields, for the different week days
hr: Različita polja forme, za različite dane u tjednu

en: Different time slots, for the different week days
hr: Različiti termini, za različite dane u tjednu.

en: Disable Bootstrap loading on Back-End
hr: Onemogući učitavanje Bootstrapa na Back-End

en: Disable Bootstrap loading on Front-End
hr: Onemogući učitavanje Bootstrap-a na Front-End

en: Disable bookings in different booking resources
hr: Onemogućite rezervacije u različitim sadržajima za rezervaciju

en: Discount Coupon field
hr: Polje Popust Kupona

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items.
hr: Prikaži savjet na alatu na kalendaru(ima) za prikaz dostupnosti na temelju ukupnog (fiksno) broja posjetitelja za sadržaj, što može biti na slobodnim stavkama za rezervaciju sadržaja.

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items. %sBe sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
hr: Prikaži savjet na alatu na kalendaru za prikazati dostupnost temeljenu na ukupnom (fiksnom) broju posjetitelja za sadržaj, koji može biti na slobodnim stavkama za rezervaciju. %sProvjerite da li maksimalan broj posjetitelja za %ssvi sadržaji za rezervaciju%s je jednak broju posjetitelja navedenom u formi za rezervaciju.

en: Do you really want
hr: Da li stvarno želite

en: Do you really want to delete selected booking form ?
hr: Da li stvarno želite obrisati odabranu formu za rezervaciju?

en: Do you really want to delete selected booking(s) ?
hr: Da li stvarno želite obrisati odabrane rezervacije ?

en: Do you really want to delete this booking ?
hr: Da li stvarno želite obrisati ovu rezervaciju ?

en: Do you really want to delete this item?
hr: Da li stvarno želite obrisati ovu stavku?

en: Do you really want to delete?
hr: Da li stvarno želite obrisati?

en: Do you really want to set booking as pending ?
hr: Da li stvarno želite postaviti rezervacije kao na čekanju ?

en: Done
hr: Gotovo

en: Done!
hr: Gotovo!

en: Dot
hr: Točka

en: Download the CSV file of exported booking data
hr: Preuzmi CSV datoteku izveženih podataka o rezervacijama

en: Drop Down
hr: Padajući izbornik

en: Duration Time
hr: Vrijeme Trajanja

en: Duration Time - Drop Down list
hr: Vrijeme Trajanja - Padajući izbornik

en: Each day
hr: Svaki dan

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Booking
hr: Uredi Rezervaciju

en: Edit Note
hr: Uredi Napomenu

en: Edit season filter
hr: Podešavanje filtera sezona

en: Editing of booking
hr: Uređivanje Rezervacije

en: Email (required)
hr: Email (obavezno)

en: Email Field
hr: Email Polja

en: Email Label
hr: Email Oznaka

en: Email for getting report for %sinvalid%s transactions.
hr: Email za dobivanje izvještaja za %snevažeće%s transakcije.

en: Email for getting report for %ssome errors in  verification process%s.
hr: Email za dobivanje izvještaja za %sneke greške u procesu verificiranja%s.

en: Email for getting report for %sverified%s transactions.
hr: Email za dobivanje izvještaja za %spotvrđene%s transakcije.

en: Email templates, which use shortcodes: %s, will be linked to this page
hr: Email predlošci, koji koriste shortcodes: %s, će biti linkani na ovu stranicu

en: Email to "Admin" after a new booking
hr: Pošalji email "Adminu" nakon nove rezervacije

en: Email to "Person" after booking is approved
hr: Pošalji Email "Osobi" nakon što je rezervacija odobrena

en: Email to "Person" after booking is modified
hr: Email "Osobi" nakon što je rezervacija modificirana

en: Email to "Person" after their booking has been denied
hr: Email "Osobi" nakon što je njena rezervacija odbijena

en: Email to "Person" after they make a new reservation
hr: Email za "Osobu" nakon što ona napravi novu rezervaciju

en: Email to "Person" with payment request
hr: Pošalji email na "Osoba" sa zahtjevom za plaćanje

en: Emails
hr: Email poruke

en: Emails Settings
hr: Postavke Email-a

en: Emails sending
hr: Slanje email poruka

en: End Time
hr: Vrijeme Završetka

en: End Time - Drop Down list
hr: Vrijeme Završetka - Padajući izbornik

en: End Time - Text field
hr: Vrijeme Završetka - Polje tekst

en: End Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past. The End Time may also be earlier that the start time, if only 1 day was selected! Please choose another date or time.
hr: Vrijeme završetka nije ispravno. Datum ili vrijeme možda su rezervirani, ili su već u prošlosti. Vrijeme završetka možda je ranije nego vrijeme početka, ako je odabran samo 1 dan! Molimo odaberite drugi datum ili vrijeme.

en: End of current month
hr: Kraj trenutnog mjeseca

en: English and French translation
hr: Engleski i Francuski prijevod

en: Enter %s in text field.
hr: Unesite %s u tekst polje.

en: Enter Keyword here
hr: Unesite Ključnu riječ ovdje

en: Enter a return relative Failed URL. %s will redirect visitors to this page after Failed Payment
hr: Unesite povratni relativni Neuspješno URL. %s će preusmjeriti posjetitelja na ovu stranicu, nakon Neuspješne Uplate

en: Enter a return relative Successful URL. %s will redirect visitors to this page after Successful Payment
hr: Unesite povratni relativni Uspješno URL. %s će preusmjeriti posjetitelja na ovu stranicu, nakon Uspješne Uplate

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your email address). Visitors will see this text.
hr: Unesite naslov za Tekst okvir s uputama (npr. Vaša email adresa). Posjetitelj će vidjeti ovaj tekst.

en: Enter additional cost in formats:
hr: Unesite dodatnu cijenu u formatu:

en: Enter coupon code.
hr: Unesite kupon kod.

en: Enter date / time
hr: Unesi datum / vrijeme

en: Enter dropdown options. One option per line.
hr: Unesite padajuće opcije. Jedna opcija po retku.

en: Enter fixed amount for each selected day
hr: Unesite fiksni iznos za svaki odabrani dan

en: Enter fixed cost
hr: Unesite fiksnu cijenu

en: Enter maximum number of times, when coupon is applicable.
hr: Upišite maksimalni broj puta, kada kupon primjenjivo.

en: Enter minimum booking cost, when coupon is applicable.
hr: Unesite minimalnu cijenu rezervacije, kada se primjenjuje kupon.

en: Enter name of booking resource
hr: Unesite naziv sadržaja za rezervaciju

en: Enter number of fixed or percentage savings.
hr: Unesite broj fiksne ili postotne uštede.

en: Enter percentage as additional sum, which is based only on original cost and not full sum
hr: Unesite postotak kao dodatni iznos, koji se temelji samo na originalnoj cijeni, a ne na cjelokupnom iznosu

en: Enter percentage of the entire booking
hr: Unesite postotak od cjelokupne rezervacije

en: Enter relative URLs of pages, where you have Booking Calendar elements (booking forms or availability calendars). Please enter one URL per line. Example: %s
hr: Unesi relativne URRl-ove stranica smještenih dijelova Boiking kalendara (booking obrazaca ili dostupnih kalendara). Molimo unesite jednu URL po redku. Naprimjer: %s

en: Enter seasonal rate(s) (cost diference in %s from standard cost %s or a fixed cost) of the booking resource (%s) or %sAdd a new seasonal filter%s
hr: Unesite sezonsku cijenu(e) (cost diference in %s from standard cost %s or a fixed cost) of the booking resource (%s) or %sAdd a new seasonal filter%s

en: Enter the %sTime%s using the text field.
hr: Unesite %sVrijeme%s koristeći tekst polje.

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
hr: Unesite naziv usluge ili razlog plaćanja.

en: Enter the title of the payment button
hr: Unesite naslov dugmeta za plaćanje

en: Enter this value
hr: Unesite ovu vrijednost

en: Enter title here
hr: Unesite naslov ovdje

en: Enter your iPay88 Merchant Code.
hr: Unesite vaš iPay88 Merchant kod.

en: Enter your iPay88 Merchant Key.
hr: Unesite vaš iPay88 Merchant ključ.

en: Enter your phone number
hr: Unesite vaš telefonski broj

en: Error
hr: Greška

en: Error IPN
hr: Greška IPN

en: Error!
hr: Greška!

en: Euros
hr: Euro

en: Even if visitor selects the booked timeslot, system will not allow them to make the booking.
hr: Čak ako posjetitelj odabere vremenski okvir rezervacije, sistem im neće dozvoliti da naprave rezervaciju.

en: Event Description (optional field)
hr: Bilješke događaja (izborno polje)

en: Event Title
hr: Naslov događaja:

en: Events Import
hr: Unos Događaja

en: Every
hr: Svakih

en: Example
hr: Primjer

en: Example #1: %s - start French translation section
hr: Primjer #1: %s - početak odjeljka Francuski prijevod

en: Example #2: "%s" - English and French translation of some message
hr: Primjer #2: "%s" - Engleski i Francuski prijevod iste poruke

en: Example:
hr: Primjer:

en: Example: %s
hr: Primjer: %s

en: Example: %s
hr: Primjer: %s

en: Example: %s - %s"United States"%s is selected by default.
hr: Primjer: %s - %s"United States"%s je odabrano po defaultu.

en: Example: %s - custom number of visitor selections"
hr: Primjer: %s - odabir prilagođenog broja posjetitelja"

en: Example: %s.
hr: Primjer: %s.

en: Example: %sMake booking here%s
hr: Primjer: %sNapravite rezervaciju ovdje%s

en: Example: %sThe additional cost for payment: %s
hr: Primjer: %sDodatna cijena za platiti: %s

en: Example: %sThe full cost of payment: %s
hr: Primjer: %sPuna cijena za platiti: %s

en: Example: %sThe original cost for payment: %s
hr: Primjer: %sOriginalna cijena za platiti: %s

en: Examples
hr: Primjeri

en: Expand Advanced Filter
hr: Proširi Napredni filter

en: Expiration Date
hr: Datum isteka

en: Expired
hr: Isteklo

en: Explore Premium Features
hr: Istraži Premium Osobine

en: Export
hr: Izvoz

en: Export All
hr: Izvezi Sve

en: Export All bookings to CSV format
hr: Izvezi sve rezervacije u CSV formatu

en: Export bookings
hr: Izvezi rezervacije

en: Export only current page of bookings to CSV format
hr: Izvezi samo trenutnu stranicu rezervacije u CSV formatu

en: Exporting booking data...
hr: Izvoženje podataka rezervacija...

en: Failed
hr: Nije uspjelo

en: Features
hr: Osobine

en: Feb
hr: Velj

en: February
hr: Veljača

en: Field Label
hr: Oznaka polja

en: Fields
hr: Polja

en: Fields %s(selectbox(es) and checkbox(es))%s are shown here automatically if they exist in the %sbooking form%s.
hr: Polja %s(polje za odabir) i polje za uključiti)%s su prikazani ovdje automatski ako postoje u %sformi za rezervaciju%s.

en: Fields Settings
hr: Postavke polja

en: Filter Name
hr: Naziv filtera

en: Filter deleted successfully
hr: Filter je uspješno obrisan

en: Filter saved
hr: Filter spremljen

en: Filter tab
hr: Filter kartica

en: Filters
hr: Filteri

en: Final cost
hr: Konačna cijena

en: Find Your Calendar ID
hr: Pronađite svoj Calendar ID

en: First Name
hr: Ime

en: First Name (required)
hr: Ime (obavezno)

en: First Name(s)
hr: Ime

en: First option in dropdown list.
hr: Prva opcija u padajućem izborniku

en: First option title
hr: Naslov prve opcije

en: Fixed Amount
hr: Fiksni iznos

en: Follow these steps to configure it:
hr: Slijedite ove korake za konfiguraciju toga:

en: Footer
hr: Podnožje

en: For
hr: Za

en: For example, a URL to your site that displays a %s"Thank you for the payment"%s.
hr: Na primjer, URL na vašu stranicu koji se prikazuje kao %s"Zahvaljujemo na uplati"%s.

en: For example, if the original cost of the booking is %s, then after applying additional costs the total cost will be folowing
hr: Na primjer, ako je originalna cijena rezervacije %s, nakon primjene dodatnih cijena ukupna cijena će biti slijedeća

en: For example, the URL to your website that displays a %s"Payment Canceled"%s page.
hr: Na primjer, URL na vašu web stranicu koji se prikazuje kao %s"Uplata Otkazana"%s stranica.

en: For example: "The reservation %s on these date(s): %s has been modified. %s  You can edit this booking on this page: %s . Thank you, Reservation service."
hr: Na primjer: "Rezervacija %s na ove datume: %s je modificirana. %s  Vi možete uređivati ovu rezervaciju na ovoj stranici: %s . Hvala, Servis za Rezervacije."

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or cancel this booking at: %s Thank you, Reservation service."
hr: Na primjer: "Imate novu rezervaciju %s na slijedeće datume: %s Kontakt podaci: %s Vi možete odobriti ili poništiti ovu rezervaciju na: %s Hvala, Usluga za Rezervacije."

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or edit this booking at: %s Thank you, Reservation service."
hr: Na primjer: "Vi imate novu rezervaciju %s na slijedeće datume: %s Kontakt podaci: %s Vi možete odobriti ili uređivati ovu rezervaciju na: %s Hvala, Servis za Rezervacije."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been approved.%s  You can edit this booking on this page: %s . Thank you, Reservation service."
hr: Na primjer: "Vaša rezervacija %s na ove datume: %s je odobrena.%s  Vi možete uređivati ovu rezervaciju na ovoj stranici: %s . Hvala, Servis za Rezervacije."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been approved.%s Thank you, Reservation service."
hr: Na primjer: "Vaša rezervacija %s na ove datume: %s je odobrena.%s Hvala, Usluga za Rezervacije."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been canceled. Please contact us for more information. %s Thank you, Reservation service."
hr: Na primjer: "Vaša rezervacija %s na ove datume: %s je otkazana. Molimo kontaktirajte nas za detaljnije informacije. %s Hvala, Servis za Rezervaciju."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s is processing now! We will send confirmation by email. %s  You can edit the booking at this page: %s Thank you, Reservation service."
hr: Na primjer: "Vaša rezervacija %s na ove datume: %s je sada obrađena! Mi ćemo vam poslati potvrdu na email. %s  Vi možete uređivati rezervaciju na ovoj stranici: %s Hvala, Servis za Rezervacije."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, Reservation service."
hr: Na primjer: "Vaša rezervacija %s na ove datume: %s je sada obrađena! Poslat ćemo vam potvrdu na Email. %s Hvala, Usluga za Rezervacije."

en: For more information about configuring Relay Response in the Merchant Interface, please see the %sMerchant Integration Guide%s
hr: Za više informacija o konfiguraciji Relej Odgovora u Merchant Sučelju, molimo pogledajte %sVodič za Merchant Integraciju%s

en: For the Return URL, enter the Return URL from PayPal on your site for successfull payment.
hr: Za Return URL, unesite Return URL iz PayPala na vašu stranicu za uspješno plaćanje.

en: Form
hr: Forma

en: Form / Calendar
hr: Forma / Kalendar

en: Form fields
hr: Polja forme

en: Form fields labels
hr: Oznake polja forme

en: Format: Up to 255 characters (no symbols). Also, in order to be displayed, the View attribute must be configured for this field in the Merchant Interface payment form settings.
hr: Format: Do 255 znakova (bez simbola). Također, kako bi mogli biti prikazani, Vidi atributi moraju biti konfigurirani za ovo polje u postavkama forme za Merchant Sučelje.

en: Found: %s booking forms inside of posts or pages
hr: Nađeno: %s formi za rezervaciju unutar postova ili stranica

en: Fr
hr: Pe

en: Fraud
hr: Prijevara

en: Fri
hr: Pet

en: Friday
hr: Petak

en: From
hr: Od

en: Full cost of the booking
hr: Puna cijena rezervacije

en: Full cost of the booking.
hr: Puna cijena rezervacije.

en: General
hr: Općenito

en: General Information
hr: Opće informacije

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: Generate Tag
hr: Generiraj Tag

en: Generating columns...
hr: Generiranje stupaca...

en: Generating content of file
hr: Generiranje sadržaja datoteke

en: Get Started
hr: Počnimo

en: Getting Started
hr: Početna stranica

en: Give your project a name and click "Create".
hr: Dajte vašem projektu naziv i pritisnite "Stvori".

en: Go
hr: Idi

en: Go to Google Developer Console: %s.
hr: Idite na Google Developer Console: %s.

en: Google API Key
hr: Google API Kljuć

en: Google Calendar
hr: Google kalendar

en: Google Calendar - General Settings
hr: Google Calendar -  Glavne Postavke

en: Google Calendar - Help Info
hr: Google Calendar - Info Pomoći

en: Guests
hr: Gosti

en: HTML tags is accepted.
hr: HTML tagovi su prihvaćeni

en: Have a questions?
hr: Imate li pitanja?

en: Help
hr: Pomoć

en: Help Info
hr: Pomoć

en: Help and info notices
hr: Pomoć i info obavijesti

en: Hide
hr: Sakrij

en: Hide advanced settings
hr: Sakrij napredne postavke

en: Hide advanced settings of JavaScript loading
hr: Sakrij napredne postavke za učitavanje JavaScript

en: Hide settings of powered by notice
hr: Sakrij postavke za powered by notice

en: High season
hr: Vrhunac sezone

en: Hints Form Template
hr: Predložak Forma Savjeti

en: Hints for your form
hr: Upute za vašu formu

en: Hong Kong Dollar
hr: Hongkonški Dolar

en: Horizontal Search Form Template
hr: Horizontalni predložak obrasca traženja

en: Hungarian Forint
hr: Mađarska Forinta

en: I Accept term and conditions
hr: Prihvaćam uvjete korištenja

en: IBAN
hr: IBAN:

en: If you accept %scash payment%s, you can write details about it here
hr: Ako prihvaćate %scash payment%s, možete ovdije napisati detalje.

en: If you add costs here, %srates%s for this booking resource will not take effect !!!
hr: Ako ovdje dodate cijene, %scijena%s za ovu rezervaciju neće biti primijenjena !!!

en: If you check this option, all booking data will be deleted when you uninstall this plugin. Do you really want to do this?
hr: Ako uključite ovu opciju, svi podaci i rezervacijama će biti obrisani kada vi deinstalirate ovaj plugin. Da li stvarno želite ovo?

en: If you do not see search results at front-end side of your website, please check troubleshooting instruction %shere%s
hr: Ukoliko ne vidite rezultat pretraživanja na glavnoj stranici vašeg sajta, provjerite instrukcije vezane za probleme %shere%s

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Transaction Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
hr: Ako nemate račun na ovom sustavu, molimo vas da se prijavite za %sdeveloper test račun%s za dobivanje API Login ID i Transaction Key. Ovi ključevi će ovjeriti zahtjeve za payment gateway.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one.
hr: Ako nemate račun na ovom sistemu, molimo posjetite %s da biste otvorili račun.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one. Simulator account emulates the Sermepa Pay account as well as a Test and Live account.
hr: Ako nemate računa u ovom sistemu, molimo posjetite %s da biste otvorili račun. Simulator računa oponaša Sermepa Pay račun kao Test i stvarni račun.

en: If you use this shortcode, %syou can not use any other time shortcodes%s in the form.
hr: Ako koristite ovaj shortcode, %svi ne možete koristiti niti jedan drugi vremenski shortcode%s u formi.

en: If you want to save your booking data, please uncheck the %s"Delete booking data"%s at the
hr: Ako želite spremiti podatke o rezervacijama, molimo isključite %s"Obriši podatke o rezervacijama"%s na

en: If you will get any difficulties or have a questions, please contact by email %s
hr: Ako se sretnete s poteškoćama ili imate pitanja, molimo kontaktirajte nas na email %s

en: Import
hr: Uvoženje

en: Import Google Calendar Events
hr: Uvezi Google kalendar događaje

en: Import events every
hr: Uvezi događaj svaki

en: Important!
hr: Važno!

en: Imported 0 events.
hr: Uvezeno 0 događaja.

en: Importing Feed
hr: Importiraj feed

en: In the sidebar click on "APIs & auth".
hr: U bočnoj traci kliknite na "APIs & auth".

en: In-Progress
hr: U Postupku

en: Inactive User
hr: Neaktivni korisnik

en: Incorrect date format
hr: Neispravan format datuma

en: Incorrect email field
hr: Neispravno email polje

en: Indicate to the payment gateway that you would like to receive the transaction response to your site.
hr: Naznačite s kojeg Payment Gatewaya želite primiti odgovor transakcije na vašu stranicu.

en: Information
hr: Informacije

en: Inlinee Search Form Template
hr: Ugrađeni obrazac predloška traženja

en: Insert %s shortcode to prevent SPAM bookings.
hr: Umetnite %s shortcode da spriječite SPAM rezervacije.

en: Insert booking calendar
hr: Umetni kalendar za rezervacije

en: Insert booking form %sshortcode%s into your %sPost%s or %sPage%s
hr: Unesi predložak rezervacije %sshortcode%s u tvoj %sPost%s ili %sPage%s

en: Insert these shortcodes into form to %sshow info in real time %s(after selection of the dates in calendar or options in checkboxes or selectboxes)%s.
hr: Umetnite ove shortcodes u formu u %ssprikaži info u realnom vremenu %s(nakon odjeljka datuma u kalendaru ili opcija u okvirima za potvrdu ili okvirima za odabir)%s.

en: Insertion of booking form or availability calendar shortcodes
hr: Umetanje booking predloška ili skraćenih kodova dostupnosti kalendara

en: Insertion search form shortcode
hr: Umetanje skraćenih kodova obrasca pretraživanja

en: Insertion selection of booking form for specific booking resource
hr: Umetanje odabira booking predloška za određene booking izvore

en: Insertion system shortcode for booking editing
hr: umetanje sistem skraćenog koda za mijenjanje rezervacije

en: Instant Payment Notification (IPN) is a message service that notifies you of events related to PayPal transactions
hr: Trenutna Potvrda Plaćanja (IPN) je usluga poruka koja ti potvrđuje događanjavezana uz PayPal, transakcije

en: Integration of Bank Transfer payment system
hr: Integracija sustava plaćanja bankovnog prijenosa

en: Integration of Pay in Cash payment system
hr: Integracija plaćanjai gotovinom u platnom prometu

en: Integration of Paypal payment system
hr: Integracija Paypal platnog sistema

en: Integration of Sage payment system
hr: Integracija Sage platnog sistema

en: Integration of Sermepa payment system
hr: Integracija Sermepa platnog sistema

en: Integration of authorizenet payment system
hr: Integracija authorizenet platnog sustava

en: Integration of iPay88 payment system
hr: Integracija iPay88 platnog sistema

en: Invalid
hr: Nevažeće

en: Invalid IPN
hr: Nevažeći IPN

en: Israeli New Shekel
hr: Izraelski Novi Šekel

en: Israeli Shekel
hr: Izraelski Šekel

en: It works only in %ssingle day selection%s mode.
hr: To funkcionira samo u %sodabir pojedinačnog dana%s načinu.

en: Jan
hr: Sij

en: January
hr: Siječanj

en: Japanese Yen
hr: Japanski Yen

en: Jul
hr: Srp

en: July
hr: Srpanj

en: Jun
hr: Lip

en: June
hr: Lipanj

en: Keyword
hr: Ključna riječ

en: LIVE
hr: UŽIVO

en: Label
hr: Oznaka

en: Labels
hr: Oznake

en: Language Sections
hr: Jezici

en: Last Name
hr: Prezime

en: Last Name (required)
hr: Prezime (obavezno)

en: Last name
hr: Prezime

en: Limit available days from today
hr: Ograniči dostupne dana od danas

en: Listing of bookings
hr: Popis rezervacija

en: Listing of season filters
hr: Popis filtera sezone

en: Live
hr: Uživo

en: Live Demos
hr: Demo uživo

en: Live Test
hr: Test Uživo

en: Load
hr: Učitaj

en: Load JS and CSS files only on specific pages
hr: Učitaj JS i CSS datoteke samo na određenim stranicama

en: Load selected booking form
hr: Učitaj odabranu formu za rezervaciju

en: Location
hr: Mjesto

en: Location:
hr: Mjesto:

en: Log in to your PayPal account.
hr: Prijavite se u vaš PayPal račun.

en: Log on to the Merchant Interface
hr: Prijavite se u Merchant Sučelje

en: MD5 Hash value
hr: MD5 Hash vrijednost

en: Make it %sexclusive%s
hr: Napravi to kao %sekskluzivno%s

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
hr: Uplati sa PayPal - to je brzo, besplatno i sigurno!

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
hr: Malezijski Rigit (samo za korisnike iz Malezije)

en: Malformed
hr: Deformirano

en: Management of
hr: Upravljanje

en: Mar
hr: Ožu

en: March
hr: Ožujak

en: Mark
hr: Označi

en: Mark as Unread selected bookings
hr: Označi kao Nije pročitano odabrane rezervacije

en: Mark as read all bookings
hr: Označi kao pročitano sve rezervacije

en: Mark as read selected bookings
hr: Označi kao pročitano odabrane rezervacije

en: Max
hr: Maks

en: Max visitors
hr: Maks posjetitelja

en: Max. cost
hr: Maks. cijena

en: Max. persons
hr: Maks. osoba

en: Maximum available booking resource items
hr: Maksimalno dostupno stavaka za rezervaciju sadržaja

en: Maximum number
hr: Navjveči broj

en: Maximum number of usage
hr: Maksimalni broj korištenja

en: Maximum number of visitors for resource
hr: Maksimalan broj posjetitelja za sadržaj

en: Maxlength
hr: Maksimalna dužina

en: May
hr: Svi

en: Menu access
hr: Menu pristup

en: Message title
hr: Naslov poruke

en: Mexican Peso
hr: Meksički Pezo

en: Min. cost
hr: Min. cijena

en: Minimum Booking Cost
hr: Minimalna cijena rezervacije

en: Minimum Purchase
hr: Minimalna kupovina

en: Mo
hr: Po

en: Modified
hr: Modificirano

en: Mon
hr: Pon

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Month
hr: Mjesec

en: Months
hr: Mjeseci

en: Multiple days
hr: Višestruki dani

en: My
hr: Moj

en: Name
hr: Naziv

en: Navigate to your Google calendars.
hr: Dođite na Google kalendar.

en: Need even more functionality? Check %s higher versions %s
hr: Treba livam više funcijonalnosti? Provjerite %s višu inačicu %s.

en: New (unverified) booking(s)
hr: Nove (nepotvrđene) rezervacije

en: New Resource
hr: Novi sadržaj

en: New Zealand Dollar
hr: Novozelandski Dolar

en: New booking
hr: Nova rezervacija

en: New booking(s) made today
hr: Nove rezervacije napravljene danas

en: New bookings
hr: Nove rezervacije

en: New for Admin
hr: Novo za Admina

en: New for Visitor
hr: Novo za Posjetitelja

en: New reservations made today
hr: Nove rezervacije napravljene danas

en: Next
hr: Slijedeće

en: Next 3 months
hr: Slijedeća 3 mjeseca

en: Next 4 weeks
hr: Slijedeća 4 tjedna

en: Next 7 days
hr: Slijedećih 7 dana

en: Next Steps
hr: Sljiedeći

en: Next day
hr: Slijedeći dan

en: Next month
hr: Slijedeći mjesec

en: Next week
hr: Slijedeći tjedan

en: No days
hr: Nema dana

en: No separator
hr: Bez odvajaća

en: None
hr: Ništa

en: Norwegian Krone
hr: Norveška Kruna

en: Not Completed
hr: Nije dovršeno

en: Not authed
hr: Nije autentično

en: Note
hr: Napomena

en: Note!
hr: Napomena!

en: Note:
hr: Napomena:

en: Nothing Found Message:
hr: Poruka Ništa nije nađeno:

en: Nothing Found.
hr: Ništa pronađeno.

en: Nothing found
hr: Ništa nije nađeno

en: Nothing found message
hr: Ništa nije nađeno poruka

en: Nothing found!
hr: Ništa nije nađeno!

en: Nothing found.
hr: Ništa nije nađeno.

en: Nov
hr: Stu

en: November
hr: Studeni

en: Now
hr: Sada

en: Now click on "Credentials" in the sidebar.
hr: Sada kliknite na  "Credentials" u sidebaru.

en: Now copy the Calendar ID to use in the plugin settings in your WordPress admin. Make sure to %suse the Calendar ID only, not the entire XML feed URL%s.
hr: Sada kopirajte Calendar ID za korištenje u plugin postavkama u vašem WordPress adminu. Pobrinite se da %suse Calendar ID jedini  a ne cijel XML feed URL%s.

en: Number of Days
hr: Broj dana

en: Number of decimal points
hr: Broj decimalne točke

en: Number of months
hr: Broj mjeseci

en: Number of resource items inside of parent resource
hr: Broj stavaka sadržaja unutar roditeljskog sadržaja

en: Number of selected days.
hr: Broj odabranih dana.

en: Number of selected nights.
hr: Broj odabranih noći.

en: Number of usage
hr: Broj korištenja

en: Oct
hr: Lis

en: October
hr: Listopad

en: Offset
hr: Neutralizacija

en: Ok
hr: U redu

en: On each
hr: Na svaki

en: On the popup click the button "Server Key" and click "Create".
hr: Na skočni prozor kliknite na gumb "Server Key" i kliknite "Create".

en: One Value from %sOptions%s list
hr: Jedna vrijednost iz popisa %sOpcije%s

en: One Value from %sOptions%s list or term %s for selection of all checkboxes
hr: Jedna vrijednost iz popisa %sOpcije%s ili uvjet %s za odabir svih okvira za potvrdu

en: One option per line
hr: Jedna opcija po retku

en: One title per line
hr: Jedan naslov po retku

en: Only availability calendar
hr: Samo kalendar dostupnosti

en: Only booking form
hr: Samo formu za rezervacije

en: Open the settings for the calendar.
hr: Otvorite postavke za kalendar.

en: Options
hr: Opcije

en: Options:
hr: Opcije

en: Order by
hr: Naručeno od

en: Order number
hr: Narudžba broj

en: Other
hr: Druge

en: PAYMENT
hr: PLAĆANJE

en: Paid OK
hr: Plaćeno OK

en: Parameters
hr: Parametri

en: Parent
hr: Roditelj

en: Parent Resource
hr: Roditelj sadržaj

en: Partially booked
hr: Djelomično rezervirano

en: Partially booked item
hr: Djelomično rezervirana stavka

en: Partially booked item - day, which is booked for the specific time-slot(s).
hr: Djelomično rezervirana stavka - dan, koji je rezerviran za određeni vremenski-termin.

en: Partially paid
hr: Djelomično plaćeno

en: Partially_Refunded
hr: Djelomično_Refundirano

en: Pay in Cash
hr: Plaćanje Gotovinom

en: Pay in Cash active
hr: Aktivno Plaćanje Gotovinom

en: Pay in Cash customization
hr: Prilagodba plaćanja gotovinom

en: Pay using %s payment service
hr: Plati putem %s platnog servisa

en: Pay via
hr: Plati via

en: PayPal active
hr: PayPal aktivan

en: PayPal customization
hr: PayPal prilagodba

en: Payment
hr: Plaćanje

en: Payment Button type
hr: Vrsta Dugmeta za plaćanje

en: Payment Form Template
hr: Predložak Forma Plaćanje

en: Payment button title
hr: Naslov dugmeta za plaćanje

en: Payment description
hr: Opis plaćanja

en: Payment failed
hr: Plaćanje nije uspjelo

en: Payment for booking %s on these day(s): %s
hr: Plaćanje za rezervaciju %s na ove dane: %s

en: Payment method description that the customer will see on your payment page.
hr: Opis metoda plaćanja  koje će kupac vidjeti na stranici za plaćanje .

en: Payment rejected
hr: Plaćanje odbijeno

en: Payment request
hr: Zahtjev za plaćanje

en: Payment status
hr: Status plaćanja

en: Payment status updated by Mobile88 Admin(Fail)
hr: Status plaćanja je ažurirao Mobile88 Admin(Nije uspjelo)

en: Payments
hr: Plaćanja

en: Payments Settings
hr: Postavke plaćanja

en: Paypal Email address to receive payments
hr: PayPal Email adresa za primanje uplata

en: Pending
hr: Na čekanju

en: Pending booking(s)
hr: Rezervacije na čekanju

en: Pending item
hr: Stavka na čekanju

en: Percentage Off
hr: Postotak uštede

en: Philippine Pesos
hr: Filipinski Pezo

en: Phone
hr: Telefon

en: Placeholder
hr: Rezervirano

en: Please Select
hr: Molimo odaberite

en: Please check more about this feature %shere%s.
hr: Molimo uključite više o ovoj osobini %sovdje%s.

en: Please check more about this feature at  %sthis page%s
hr: Molimo pogledajte više o ovoj osobini na  %sovoj stranici%s

en: Please check more info about configuration of this cost settings on this %spage%s.
hr: Molimo uključite više informacija za konfiguraciju ovih postavki cijene na ovoj %sstranici%s.

en: Please configure %s fields inside the %sBilling form fields%s TAB at this page, this is necessary for the %s.
hr: Molimo konfigurirajte %s polja unutar %sPolja forme za naplatu%s TAB na ovoj stranici, ovo je potrebno za %s.

en: Please configure all fields inside the Billing form fields tab at this page, when using a European payment processor
hr: Molimo da konfigurirate sva polja unutar Polja Forme za naplatu na ovoj stranici, kada koristite Europski platni procesor

en: Please configure settings for import Google Calendar events
hr: Molimo podesite postavke za uvoz dogasaja iz Google kalendara

en: Please configure the form fields!
hr: Molimo konfigurirajte polja forme!

en: Please configure the form for content of booking fields data!
hr: Molimo konfigurirajte formu za sadržaj podataka u poljima za rezervacije!

en: Please create all %s terms firstly %s(from higher priority to lower)%s, then terms %s and after terms %s
hr: Molimo kreirajte najprije sve %s uvjete %s(od višeg prioriteta prema nižem)%s, zatim uvjete %s i nakon toga uvjete %s

en: Please enter the MD5 Hash value, which you configured in the settings of Merchant Interface.
hr: Molimo unesite MD5 Hash vrijednost, koju ćete konfigurirati u postavkama Merchant Sučelje.

en: Please enter your Google API key. This field required to import events.
hr: Molimo unesite svoj Google API kljuć. Tvo polje je obvezno za unos događaja.

en: Please leave it empty if you want to skip it.
hr: Molimo vas da ovo ostavite prazno ako ga želite preskoćiti

en: Please note, %sthe use of the time shortcode%s. If you select a date with some booked time slots, this time field will %sdisable booked times slots%s (set them as grayed).
hr: Obratite pažnju, %skorištenje shortcode za vrijeme%s. Ako odaberete datum sa nekim rezerviranim vremenskim terminom, ovo polje za vrijeme će %sonemogućiti rezerviranje vremenskih termina%s (postavi ih kao sivo).

en: Please note, in the %sOptions list%s you can  use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
hr: Imajte na umu, u %sPopis Opcija%s vi možete koristiti samo vrijeme u vojnom formatu %s(24 Sata vrijeme)%s.

en: Please note, in the %sOptions list%s you can use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
hr: Obratite pažnju, u %sPopis Opcija%s vi možete koristiti vrijeme u vojnom vremenskom formatu %s(24 Sata)%s samo.

en: Please note, its not possible to add new resources, if "All resources" option is selected. Please clear the selection, then add new resources.
hr: Imajte na umu, nije moguće dodavanje novih sadržaja, ako je odabrana opcija "Svi sadržaji". Molimo, očistite odabrano a zatim dodajte nove sadržaje.

en: Please note: this field only supports military time format %s(24 Hour Time)%s.
hr: Imajte na umu: ovo polje podržava jedino format vojnog vremena %s(24 Sata vrijeme)%s.

en: Please read more about the booking form fields configuration %shere%s.
hr: Molimo pročitajte više o konfiguraciji polja forme za rezervaciju %sovdje%s.

en: Please read more about the possible customizations of these %soptions%s %shere%s
hr: Molimo pročitajte više o mogućnostima prilagođavanja ovih %sopcija%s %sovdje%s

en: Please read more info about configuration of this parameter %shere%s
hr: Molimo pročitajte više informacija o konfiguraciji ovog parametra %sovdje%s

en: Please refresh this page and if the same error appear again contact support by email (with  info about order number and website) for finishing the registrations
hr: Molimo osvježite ovu stranicu i ako se pojavi ista greška, kontaktirajte podršku putem e-pošte (s informacijom o broju narudžbe i internet stranici) za završnu obradu registracije

en: Please select a field from your booking form. This field will be automatically assigned to the current field in the billing form.
hr: Odaberite polje iz vaše forme za rezervaciju. Ovo polje će biti automatski dodijeljeno u trenutno polje u formu za naplatu.

en: Please select check-in and check-out days!
hr: Molimo odaberite dan dolaska i odlaska!

en: Please select the resource:
hr: Molimo, odaberite izvore:

en: Please test this URL, it must be a valid address
hr: Molimo testirajte ovaj URL, to mora biti valjana adresa

en: Please type the %sTitle of search results%s.
hr: Molimo upišite %sNaslov rezultata pretraživanja%s.

en: Please type the %smessage ,what is showing, when  nothing found%s.
hr: Molimo upišite %sporuka , koja se prikazuje, kada ništa nije nađeno%s.

en: Please type the URL of the page %s(with %s shortcode in content)%s, where search results will show.
hr: Molimo upišite URL stranice %s(sa %s shortcode u sadržaju)%s, gdje će se prikazati rezultati pretraživanja.

en: Please use  %sSingle day%s selection mode in the General Booking Settings page at calendar section.
hr: Molimo koristite  %sPojedini dan%s za izbor načina na stranici Opće Postavke Rezervacija u odjeljku kalendara.

en: Please use this field for possibility to use coupon discounts by your visitors.
hr: Molimo koristite ovo polje tako da vaši posjetitelji mogu koristiti kupon za popust.

en: Please, enter order number of your purchased version, which you received to your billing email.
hr: Molimo, unesite broj vaše narudžbe za kupljenu verziju sa potvrde plaćanja koju ste primili na email.

en: Please, read more about the shortcodes %shere%s or JavaScript customization of the specific shortcodes %shere%s
hr: Molimo, pročitajte više o shortcodes %sovdje%s ili o JavaScript prilagodbi određenih shortcodes %sovdje%s

en: Please, reserve an apartment with fresh flowers.
hr: Molimo vas, rezervirajte sviježe cvijeće za apartman

en: Please, select booking date(s) at Calendar.
hr: Molimo, odaberite datume rezervacije na Kalendaru.

en: Plugin support configurations of the booking form are available in different languages.
hr: Plugin podržava konfiguracije formi za rezervaciju dostupno u različitim jezicima.

en: Polish Zloty
hr: Poljska Zlota

en: Post Code
hr: Poštanski broj

en: Post code
hr: Poštanski broj

en: Post code (required)
hr: Poštanski broj (obavezno)

en: Pounds Sterling
hr: Britanska funta

en: Preselected resource
hr: Predznačeni resurs

en: Presidential Suite
hr: Predsjednički apartman

en: Prev
hr: Pregled

en: Previous 3 months
hr: Prethodna 3 mjeseca

en: Previous 4 weeks
hr: Prethodna 4 tjedna

en: Previous 7 days
hr: Prethodnih 7 dana

en: Previous dates
hr: Prethodni datumi

en: Previous day
hr: Prethodni dan

en: Previous month
hr: Prethodni mjesec

en: Previous week
hr: Prethodni tjedan

en: Print
hr: Ispis

en: Print bookings
hr: Ispiši rezervacije

en: Print bookings listing
hr: Ispis popisa rezervacija

en: Prior
hr: Prethodno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Probabaly you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
hr: Vjerojatno ste ažurirali plaćenu verziju Booking kalendara iz slobodne inačice ili postupak ažuriranja nije uspio. Možete zatražiti novu nadogradnju vašeg plaćene verzije na% 1sthis page% 2s.

en: Probably these date(s) just was booking by other visitor. Please reload this page and make booking again.
hr: Moguće da ovaj(ovi) datum(i) su rezervirani drugim posjetiteljem. Molim vas obnovite stranicu i pokušjajte ponovo.

en: Processed
hr: Obrađeno

en: Processing...
hr: Obrađivanje...

en: Purchase
hr: Kupi

en: Put a label before field
hr: Stavi oznaku ispred polja

en: Put this code in %sContent of Booking Fields%s and in %sEmail Templates%s
hr: Stavi ovaj kod u %sSadržaj Polja za rezervaciju%s i u %sEmail Predloške%s

en: Radio Button(s)
hr: Radio dugme

en: Range days
hr: Raspon dana

en: Rate
hr: Cijena

en: Rate plugin (thanks:)
hr: Ocijeni dodatak (hvala:)

en: Rates
hr: Cijene

en: Read
hr: Pročitano

en: Read All
hr: Sve pročitano

en: Reason for cancellation
hr: Razlog za otkazivanje

en: Reason for cancellation here
hr: Razlog za otkazivanje ovdje

en: Reason of cancellation
hr: Razlog poništenja

en: Reason of cancellation here
hr: Razlog otkazivanja ovdje

en: Redirect visitor to a new "Thank You" page
hr: Preusmjeri posjetitelja na novu "Hvala vam" stranicu

en: Reference Text Box Title
hr: Naslov Tekst okvira s uputama

en: Refresh booking listing
hr: Osvježi popis rezervacija

en: Refunded
hr: Refundirano

en: Register
hr: Registracija

en: Regular User
hr: Običan Korisnik

en: Regular user
hr: Običan korisnik

en: Reindex
hr: Ponovo indeksiraj

en: Reindex booking data
hr: Ponovo indeksiraj podatke rezervacija

en: Reject
hr: Odbaci

en: Rejected
hr: Odbijeno

en: Relative URLs of pages, where to load plugin CSS and JS files
hr: Relativni URL-ovi stranica gdje se učitava dodatak CSS-a i JS datoteke

en: Release date
hr: Datum izdanja

en: Reload page
hr: Obnovi stranicu:

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove selected account(s)
hr: Uklonite odabrane račune

en: Request has been sent
hr: Zahtjev je poslan

en: Request has failed
hr: Zahtjev nije uspio

en: Required
hr: Obavezno

en: Required Fields in Booking Form
hr: Obavezna polja u Formi za rezervaciju

en: Reservations for today
hr: Rezervacije za danas

en: Reset
hr: Resetiraj

en: Reset Booking Form and Content of Booking Fields Form
hr: Resetiraj Formu za rezervacije i Formu sadržaj polja za rezervacije

en: Reset Search Cache
hr: Obrisati Cache traženja

en: Reset current Form
hr: Resetiraj trenutnu formu

en: Reset filter to default values
hr: Resetiraj filter na default vrijednosti

en: Reset to default form
hr: Resetiraj na default formu

en: Resource
hr: Sadržaj

en: Resource #1
hr: Sadržaj #1

en: Resource #2
hr: Sadržaj #2

en: Resource #3
hr: Sadržaj #3

en: Resource ID or Title
hr: ID ili Naslov sadržaja

en: Resource Name
hr: Naziv sadržaja

en: Resource list, which supports this coupon
hr: Popis sadržaja, koji podržavaju ovaj kupon

en: Resource name
hr: Naziv sadržaja

en: Resource not exist
hr: Sadržaj ne postoji

en: Resources
hr: Sadržaj

en: Resources Settings
hr: Postavke izvora

en: Resources count
hr: Broj sadržaja

en: Resources management
hr: Upravljanje izvorima

en: Resources number per page
hr: Broj sadržaja po stranici

en: Retrieve Google Calendar Events
hr: Preuzeti Google kalendar događanja

en: Return URL after Failed order
hr: Povratni URL nakon što naručivanje nije uspjelo

en: Return URL after Successful order
hr: Povratni URL nakon uspješnog naručivanja

en: Return URL from PayPal
hr: Return URL iz PayPala

en: Reversed
hr: Preokrenuto

en: Routing Number
hr: Broj Usmjeravanja

en: Rows
hr: Retci

en: Royal Villa
hr: Kraljevska vila

en: Sa
hr: Su

en: Sage payment customization
hr: Sage prilagodba plaćanja

en: Sale
hr: Prodaja

en: Sat
hr: Sub

en: Saturday
hr: Subota

en: Save
hr: Spremi

en: Save Changes
hr: Spremi Promjene

en: Save as Default
hr: Spremi kao Default

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Save cost
hr: Spremi cijenu

en: Save filter settings as default template (Please, click Apply filter button, before saving!)
hr: Spremi filter postavke kao default predložak (Molimo, kliknite na dugme Primjeni Filter, prije spremanja!)

en: Saved
hr: Spremljeno

en: Saving to file
hr: Spremanje u datoteku

en: Savings
hr: Spremanje

en: Search
hr: Pretraživanje

en: Search Availability Form
hr: Pretraživanje obrazca mogućnosti

en: Search Cache
hr: Cache traženja

en: Search Form
hr: Obrazac traženja

en: Search Results
hr: Rezultati traženja

en: Search Settings
hr: Postavke traženja

en: Search availability
hr: Pretraživanje mogućnosti

en: Search form
hr: Forma za pretraživanje

en: Search only for users:
hr: Traži samo korisnike:

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Search results.
hr: Rezultati pretrage.

en: Search results:
hr: Rezultati pretrage:

en: Season Filter
hr: Sezonski Filter

en: Season Filter Name
hr: Naziv filtera za sezonu

en: Season Filter of Check In date
hr: Filter Sezone za Datum prijave

en: Season Filters
hr: Filteri sezone

en: Season Filters Settings
hr: Postavke filtera sezone

en: Season filter on the Season Filters page
hr: Filter Sezone na stranici Filteri Sezone

en: Season filter on the Season Filters page,
hr: Filter Sezone na stranici Filteri Sezone,

en: Season filters conditions.
hr: Uvjeti Filtera sezone

en: Seasonal rates of booking resource
hr: Sezonske cijene za rezerviranje sadržaja

en: See %sFAQ%s.
hr: Pogledaj %sFAQ%s

en: Select "Live test" or "Live" environment for using Merchant account or "Developer Test" for using Developer account.
hr: Odaberite "Test uživo" ili "Uživo" okruženje za korištenje Merchant računa ili "Developer Test" za korištenje Developer računa.

en: Select %s days by activating specific season filter below or %sadd new season filter%s
hr: Odaberite %s dane aktiviranjem filtera za sezonu ispod ili %sdodajte novi filter za sezonu %s

en: Select Expiration Date of the coupon.
hr: Odredite datum isteka kupona.

en: Select TEST for the Test Server and LIVE in the live environment
hr:  Odaberite TEST za Test server i LIVE u realnom okruženju.

en: Select Times
hr: Odabir vremena

en: Select a %sDYNAMIC%s range of days with %s2 mouse clicks%s
hr: Odaberite %sDINAMIČNI%s raspon dana sa %s2 klika mišem%s

en: Select a %sFIXED%s number of days with %s1 mouse click%s
hr: Odaberite %sFIKSNI%s broj dana sa %s1 klikom miša%s

en: Select a city in your required timezone, if you are having problems with dates and times.
hr: Ukoliko imate problema s datumom i vremenom, odaberite mjesto vaše vremenske zone.

en: Select booking resource
hr: Odaberi sadržaj za rezervaciju

en: Select booking resources, for showing in selectbox. Please use CTRL to select multiple booking resources.
hr: Odaberite sadržaj rezervacije, za prikazati u okviru za odabir. Molimo da koristite CTRL za odabir više sadržaja za rezervaciju.

en: Select booking resources, where is possible to apply this coupon code.
hr: Odaberite sadržaj rezervacije, gdje je moguće primjeniti ovaj kupon kod.

en: Select default custom booking form
hr: Odaberite prilagođenu default formu za rezervaciju

en: Select field for assigning to %sevent property%s
hr: Odaberite polje za dodjeljivanje %sevent property%s

en: Select number of available days in calendar start from today.
hr: Odaberite broj raspoloživih dana u kalendarskoj početka od danas.

en: Select number of booking resources (single or parent) per page at Resource menu page
hr: Odaberite broj sadržaja za rezervaciju (pojedinačno ili roditelj) po stranici na stranici sa izborom sadržaja

en: Select number of bookings per page in booking listing
hr: Odaberite broj rezervacija po stranici u popisu rezervacija

en: Select number of month to show for calendar.
hr: Odaberite broj mjeseci za prikaz u kalendaru.

en: Select number of unavailable days in calendar start from today.
hr: Odaberite broj nedostupnih dana u kalendaru počevši od danas.

en: Select option to configure or show help info about tags
hr: Odaberi opciju za konfigurirati ili prikazati pomoć info o tagovima

en: Select option, when to start retrieving events.
hr: Odaberite mogućnost kada počne pronalaženje događaja.

en: Select option, when to stop retrieving events.
hr: Odaberi opciju kada zaustavlajš preuzimanje događaja.

en: Select parent resource, if you want that parent resource to increase capacity.
hr: Odaberite nadređeni izvor, ako želite da ovaj nadređeni izvor poveća kapacitet.

en: Select separator of data for export bookings to CSV.
hr: Odaberi znak odvajanja za podatke izvoza rezervacija u CSV.

en: Select shortcode to insert
hr: Odaberi shortcode za umetanje

en: Select start month of calendar
hr: Odaberite početni mjesec za kalendar

en: Select the %s using the predefined %sTime List%s.
hr: Odaberi %s korištenjem unaprijed postavljenog %sPopisa Vremena%s.

en: Select the country from the predefined country list.
hr: Odaberite državu iz unaprijed definiranog popisa država.

en: Select the default view for dates on the booking tables
hr: Odaberite default izgled datuma na tablicama s rezervacijama

en: Select the maximum number of months to show (scroll)
hr: Odaberi maksimalan broj mjeseci za prikazati (scroll)

en: Select the skin of the booking calendar
hr: Odaberi izgled kalendara za rezervacije

en: Select time duration of import requests.
hr: Odaberite vrijeme trajanja uvoznih zahtjeva.

en: Select time of cache expiration
hr: Odaberite vrijeme isteka predmemorije

en: Select to show the entire booking form or the availability calendar only.
hr: Odaberite da prikažete cijelu formu za rezervacije ili samo kalendar dostupnosti.

en: Select transaction type, which supported by the payment gateway.
hr: Odaberite vrstu transakcije, koje su podržane od strane pristupnika plaćanja (payment gateway).

en: Select type of booking form
hr: Odaberite vrstu forme za rezervaciju

en: Select user access level for the menu pages of plugin
hr: Odaberite nivo pristupa korisnika za stranice izbornika plugina

en: Select your %sminimum and maximum number of days for range selection%s
hr: Odaberite %sminimalan i maksimalan broj dana za odabrani raspon%s

en: Select your default booking resource.
hr: Odaberite vaš default sadržaj za rezervaciju.

en: Select your default calendar view mode at booking calendar overview page
hr: Odaberite vaš default način izgleda na stranici pregleda kalendara za rezervacije

en: Select your default opened tab in toolbar at booking listing page
hr: Odaberite vašu default otvorenu karticu u alatnoj traci na stranici s rezervacijama

en: Select your default order of bookings in the booking listing
hr: Odaberite vaš default redosljed rezervacijama u popisu rezervacija

en: Select your default view mode of bookings at the booking listing page
hr: Odaberite vaš default način izgleda rezervacija na stranici s popisom rezervacija

en: Select your start day of range selection at week
hr: Odaberite početni dan odabranog raspona u tjednu

en: Select your start day of the week
hr: Odaberi početni dan u tjednu

en: Selectbox Label
hr: Oznaka odabir-kućice

en: Selectbox Values
hr: Vrijednosti odabir-kućice

en: Selected Check In date.
hr: Odabrani datum Prijave.

en: Selected Check Out date.
hr: Odabrani datum Odjave.

en: Selected End Time.
hr: Odabrano vrijeme Završetka.

en: Selected Start Time.
hr: Odabrano vrijeme Početka.

en: Selection
hr: Izbor

en: Selection of form
hr: Izbor Forme

en: Send
hr: Pošalji

en: Send Request
hr: Pošalji zahtjev

en: Send email notification to customer about this operation
hr: Pošalji email obavijest kupcu o ovoj operaciji

en: Send email notification to customer after approval, cancellation or deletion of bookings
hr: Pošalji email potvrdu kupcu nakon odobrenja, otkazivanja ili brisanja rezervacije

en: Send payment request to customer
hr: Pošalji kupcu zahtjev za plaćanje

en: Send payment request to visitor
hr: Pošalji zahtjev za plaćanje posjetitelju

en: Send to Admin
hr: Pošalji Administratoru

en: Sending email for invalid transaction
hr: Slanje email poruke za nevažeču transakciju

en: Sending email for verified transaction
hr: Slanje email poruke za potvrđenu transakciju

en: Sending email if error occur during verification
hr: Slanje email poruke ako se pojavi greška tijekom verifikacije

en: Sending request...
hr: Slanje zahtjeva...

en: Sep
hr: Ruj

en: Separator for the decimal point
hr: Odjeljivač za decimalnu točku

en: September
hr: Rujan

en: Sermepa payment customization
hr: Prilagodba Sermepa plaćanja

en: Set Your Calendar to Public
hr: Postavite svoj Calendar kao javni

en: Set amount of deposit payment
hr: Postavi iznos za plaćanje pologa

en: Set as %srequired%s
hr: Postavi kao %sobavezno%s

en: Set as Approved
hr: Postavi kao Odobreno

en: Set as Pending
hr: Postavi kao Na čekanju

en: Set as Read
hr: Postavi kao Pročitano

en: Set as Unread
hr: Postavi kao Nepročitano

en: Set as inactive
hr: Postavi kao neaktivno

en: Set capacity based on number of visitors
hr: Postavite kapacitet na temelju broja posjetitelja

en: Set cost of booking resource based on the number of days selected
hr: Postavite cijenu rezervacije izvora na temelju odabranih broja dana

en: Set duration of time (milliseconds) to show this message
hr: Postavite trajanje (milisekunde) za prikazivanje ove poruke

en: Set priority of resource - resource with higher priority will be reserved firstly.
hr: Postavite prioritet sadržaja - sadržaj višeg prioriteta bit će rezerviran najprije.

en: Set selected bookings as pending
hr: Postavi odabrane rezervacije kao na čekanju

en: Set the cost
hr: Postavite cijenu

en: Set the cost based on the number of days selected for the reservation
hr: Postavite cijenu na temelju broja dana odabranih za rezervaciju

en: Set this value to the Clave assigned to you by Sermepa Pay
hr: Postavite ovu vrijednost u Clave koju vam je dodijelio Sermepa Pay

en: Set this value to the FUC assigned to you by Sermepa Pay or chosen when you applied.
hr: Postavite ovu vrijednost za FUC koju vam je dodijelio Sermepa Pay ili je odaberite prilikom registracije.

en: Set this value to the Vendor Name assigned to you by Sage Pay or chosen when you applied.
hr: Postavite ovu vrijednost za Vendor Name koju vam je dodijelio Sage Pay ili ste ju izabrali prilikom registracije.

en: Set this value to the XOR Encryption password assigned to you by Sage Pay
hr: Postavite ovu vrijednost u XOR Šifrirana lozinka koju vam je dodijelio Sage Pay

en: Set user as
hr: Postavi korisnika kao

en: Setting advanced parameters of the calendar. %sLike width, height and structure %s
hr: Postavke naprednih parametara kalendara. %sPoput širine, visine i strukture %s

en: Setting cost for the resource
hr: Postavke cijena za sadržaj

en: Setting coupons for discount
hr: Postavke kupona za popuste

en: Setting rate or cost, which  is depend from number of selected days for the resource
hr: Postavljanje cijene, što je ovisno o broju odabranih dana za sadržaj

en: Setting the currency that is not supported by the payment processor will result in an error.
hr: Postavljanje valute koja nije podržana od strane procesora prilikom plaćanja će rezultirati greškom.

en: Setting the default form for the specific resource
hr: Postavljanje default forme za određeni sadržaj

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings saved
hr: Postavke spremljene

en: Short days view
hr: Skraćeni datum

en: Show
hr: Prikaži

en: Show "Thank You" message
hr: Prikaži "Hvala vam" poruku

en: Show / hide hints
hr: Prikaži / sakrij savjete

en: Show 2 months
hr: Prikaži 2 mjeseca

en: Show 3 months
hr: Prikaži 3 mjeseca

en: Show ALL dates of booking
hr: Prikaži SVE datume rezervacija

en: Show Payment description
hr: Prikaži opis plaćanja

en: Show Reference Text Box
hr: Prikaži Tekst okvir s uputama

en: Show advanced settings
hr: Prikaži napredne postavke

en: Show advanced settings of JavaScript loading
hr: Prikaži napredne postavke za učitavanje JavaScript

en: Show availability
hr: Prikaži dostupnost

en: Show availability in tooltip
hr: Prikaži dostupnost u savjetu na alatu

en: Show booking details in payment form
hr: Prikaži detalje rezervacije u formi za plaćanje

en: Show day
hr: Prikaži dan

en: Show deposit payment form, only if %sCheck In%s day inside of this %sSeason Filter%s
hr: Pokaži depozit obrazca za plaćanje , samo ako %sCheck In%s s danom unutar ovog %sSeason Filter% s

en: Show deposit payment form, only if difference between %sToday%s and %sCheck In%s days more than
hr: Prikaži formu za plaćanje pologa, samo ako je razlika između %sDanas%s i %sPrijava%s u danima više od

en: Show in the page:
hr: Prikaži na stranici:

en: Show legend below calendar
hr: Prikaži legendu ispod kalendara

en: Show month
hr: Prikaži mjesec

en: Show only check in/out dates
hr: Prikaži samo datume dolazak/odlazak

en: Show resources of user:
hr: Prikaži sadržaje od korisnika:

en: Show settings of powered by notice
hr: Prikaži postavke za powered by notice

en: Show week
hr: Prikaži tjedan

en: Show year
hr: Prikaži godinu

en: Showing cost in date cell
hr: Prikaz cijena u ćeliji datuma

en: Showing cost in tooltip
hr: Prikaz cijena u savjetu na alatu

en: Singapore Dollar
hr: Singapurski Dolar

en: Single day
hr: Pojedini dan

en: Size
hr: Veličina

en: Some data was retrieved, but could not be parsed successfully. Please ensure your feed URL is correct.
hr: Neki podaci se učitali, ali se ne mogu potpuno provjeriti. Provjerite da li vam je URL feed-a ispravna.

en: Sorry, the reservation was not made because these days are already booked!!! %s (Its not possible to store this sequence of the dates into the one resource.) %s Please %srefresh%s the page and try other days.
hr: Žao nam je, rezervacija nije napravljena jer ovi dani su već rezervirani!!! %s (nije moguće spremiti ove datume) %s Molimo %sosvježite%s stranicu i pokušajte rezervirati druge dane.

en: Sort Code
hr: Kod Sortiranja

en: Space
hr: Razmak

en: Specific Dates Filter
hr: Filter za određene datume

en: Specific cost will take affect, only if it active (the box at the left side is checked) and if "Check In" (start) date belong to selected season filter or if set "Any days".
hr: Specifična cijena će se primijeniti, samo ako je aktivna (okvir na lijevoj strani je uključen) i ako "Prijava" (početak) datum spada u odabrani filter sezone ili ako je postavljeno na "Bilo koji dani".

en: Specific date / time
hr: Određeni datum / vrijeme

en: Specific day(s) of week
hr: Određeni dan(i) u tjednu

en: Specific days selections
hr: Odabir određenih dana

en: Specify that during certain seasons (or days of week), the specific minimum number of days must be booked.
hr: Navedite tijekom koje sezone (ili dani u tjednu), i odredite minimalan broj dana koji mora biti rezerviran.

en: Specify the URL for your listener in the Notification URL field as:
hr: Navedite URL za vaš osluškivač u Obavijesti URL polju kao:

en: Specify the full width of calendar, height of date cell and number of months in one row.
hr: Navedite punu širinu kalendara, visinu kvadratića s datumom i broj mjeseci u jednom retku.

en: Standard Fields
hr: Normalna polja

en: Standard Form Template
hr: Predložak Forma Standard

en: Standard Search Form Template
hr: Opći Predložak obrasca traženja

en: Standard booking resource cost
hr: Standardna cijena za rezervaciju sadržaja

en: Start Date
hr: Datum početka

en: Start Day of the week
hr: Početni dan u tjednu

en: Start Time
hr: Vrijeme Početka

en: Start Time - Drop Down list
hr: Vrijeme Početka - Padajući izbornik

en: Start Time - Text field
hr: Vrijeme Početka - Polje tekst

en: Start Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past! Please choose another date or time.
hr: Vrijeme početka nije ispravno. Datum i vrijeme možda su rezervirani, ili su već u prošlosti! Odaberite drugi datum ili vrijeme.

en: Start day of range
hr: Početni dan raspona

en: Start month:
hr: Početni mjesec:

en: Start of current month
hr: Početak trenutnog mjeseca

en: Start of current week
hr: Početak trenutnog tjedna

en: State
hr: Županija-Država

en: Statistic
hr: Statistika

en: Still having questions? Contact %sSupport%s.
hr: Imate li još pitanja? Kontaktirajte %sSupport%s

en: Su
hr: Ne

en: Subject
hr: Predmet

en: Submit Button
hr: Dugme za pošalji

en: Successful payment
hr: Plaćanje uspješno

en: Suite
hr: Prikladnost

en: Sun
hr: Ned

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Superior
hr: Nadređeno

en: Support
hr: Podrška

en: Suspended
hr: Suspendirano

en: Swedish Krona
hr: Švedska Kruna

en: Swiss Franc
hr: Švicarski Franak

en: Sync
hr: Sinkro

en: Synchronization Bookings Settings
hr: Sinkronizacija postavka rezervacija

en: T
hr: V

en: Taiwan New Dollars
hr: Tajvanski Novi Dolar

en: Technical
hr: Tehnički

en: Technical Support
hr: Tehnička Podrška

en: Technical support section
hr: Tehnička podrška odjeljenje

en: Text
hr: Tekst

en: Textarea
hr: Tekst okvir

en: Textarea Label
hr: Oznaka Okvira Za Tekst

en: Th
hr: Če

en: Thai Baht
hr: Tailandski Baht

en: Thank you for your online booking. %s We will send confirmation of your booking as soon as possible.
hr: Zahvaljujemo na vašoj online rezervaciji. %s Poslat ćemo vam potvrdu za rezervaciju što je moguće prije.

en: The URL where the visitor will be redirected after completing payment.
hr: URL gdje će posjetitelj biti preusmjeren nakon dovršenog plaćanja.

en: The URL where visitor will be redirected after completing payment.
hr: URL gdje će posjetitelj biti preusmjeren nakon dovršenog plaćanja.

en: The active language of the booking form depends on the active locale of the site.
hr: Aktivni jezik forme za rezervaciju ovisi o aktivnom jeziku na web stranici.

en: The amount which will be saved. Enter only digits.
hr: Iznos koji će biti ušteđen. Unesite samo brojke.

en: The booking has been canceled successfully
hr: Rezervacija je otkazana uspješno

en: The booking was canceled by the visitor.
hr: Rezervacija je otkazana od strane posjetitelja.

en: The changing of payment status is failed
hr: Promjena statusa plaćanja nije uspjela

en: The code you entered is incorrect
hr: Kod kojeg ste unijeli nije ispravan

en: The content of field %sURL to edit bookings%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
hr: Sadržaj polja %sURL za uređivanje rezervacije%s na %sstranica s općim postavkama rezervacija%s mora linkati na ovu stranicu

en: The coupon code your customers will be using to receive the discount.
hr: Kupon kod kojeg će koristiti vaši klijenti kako bi primili popust.

en: The currency code that gateway will process the payment in.
hr: Šifra valute koju će Gateway obraditi prilikom plaćanja.

en: The date your coupon will expire
hr: Datum isteka vašeg kupona

en: The deposit cost of the booking.
hr: Cijena pologa za rezervaciju.

en: The end of time
hr: Vrijeme završetka

en: The feed could not be found (404). Please ensure your feed URL is correct.
hr: Feed se ne može pronaći (404). Provjerite da li vam je URL feed-a  ispravna .

en: The feed data could not be retrieved. Error code: %s. Please ensure your feed URL is correct.
hr: Feed podaci ne mogu biti pronađeni. Kod pogreške:% s. Provjerite da li vam je točna URL feed-a.

en: The folowing pending booking(s): %s deleted.
hr: Slijedeće rezervacije na čekanju: %s su obrisane.

en: The general structure of the configuration %scondition rule%s is as follows
hr: Opća struktura konfiguracije %spostavljena pravila%s je kako slijedi

en: The merchant API Login ID is provided in the Merchant Interface of %s
hr: Merchant API Login ID nalazi se u Merchant sučelju od %s

en: The minimum total cost required to use the coupon
hr: Minimalna ukupna cijena da bi se mogao koristiti kupon

en: The payment status is changed successfully
hr: Status plaćanja je uspješno promijenjen

en: The reservation %s for: %s has been modified. %sYou can edit this booking on this page: %s  Thank you, %s
hr: Rezervacija %s za: %s je modificirana. %sVi možete uređivati ovu rezervaciju na ovoj stranici: %s  Hvala, %s

en: The reservation has been modified
hr: Rezervacija je modificirana

en: The start of time
hr: Vrijeme početka

en: The time(s) may be booked, or already in the past!
hr: Vrijeme je možda rezervirano, ili je već u prošlosti!

en: The value of this field is just saved into DB.
hr: Vrijednost ovog polja je upravo spremljena u DB.

en: There are no extended booking forms
hr: Ne postoje proširene forme za rezervaciju

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
hr: Nova inačica %1$s je dostupna. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">Prikaži inačicu %4$s detalji</a>. <em>Automatsko unapređenje za ovaj dodatak nije raspoloživo.</em>

en: This action will have no effect, if the payment form(s) is active!
hr: Ova akcija neće imati efekta, ako je forma za plaćanje aktivna!

en: This booking canceled because we did not receive payment and the administrator did not approve it.
hr: Ova rezervacija je otkazana jer nismo zaprimili uplatu te administrator je nije odobrio.

en: This booking resources does not exist
hr: Ovaj sadržaj za rezervaciju ne postoji

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sage Pay account supports those payment types
hr: Ovo može biti ODGOĐENO ili AUTORIZIRANJE ako vaš Sage Pay račun podržava ove vrste plaćanja

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sermepa Pay account supports those payment types
hr: Ovo može biti ODGOĐENO ili AUTORIZIRANJE ako vaš Sermepa Pay račun podržava ove vrste plaćanja

en: This checkbox must be checked
hr: Ovaj potvrdni okvir mora biti uključen

en: This feature can impact to speed of submitting booking. Do you really want to do this?
hr: Ova opcija utječe na brzinu potvrđavanja rezervacije. Stvarno je želite uključiti?

en: This feature does not work for booking resources with capacity higher than one.
hr: Ova značajka ne radi za rezervaciju izvora s kapacitetom za više od jedne.

en: This feature provides the possibility to show the different form fields or any other HTML content in the booking form, depending on the selection of specific week day in calendar or different days, which are assigned to the specific season filters
hr: Ova osobina pruža mogućnost da prikaže različita polja forme ili neki drugi HTML sadržaj u formi za rezervacije, ovisno o odabiru određenog dana u tjednu u kalendaru ili različitih dana, koji su dodijeljeni filterima određene sezone

en: This feature provides the possibility to use the different time slot selections in the booking form for the different week days or different days - which are assigned to the specific season filters. So each week day (day of specific season filter) can have a different time slots list.
hr: Ova osobina pruža mogućnost da koristite odabir različitih termina u formi za rezervaciju za različite dane u tjednu ili različite dane - koji su dodjeljeni određenim filterima za sezonu. Tako svaki dan u tjednu (dan prema određenom filteru za sezonu) može imati popis različitih termina.

en: This feature useful to prevent double booking of the same date(s) or time(s), if several visitors try to book the same date(s) in same calendar during the same time.
hr: Ova opcija onemogučuje dupliranje rezervacija u jednom danu(danima) ili satu(satima) ako više posjetioca pokušava rezervirati u istom danu i u istom kalendaru u isto vrijeme.

en: This field does not impact to availability (booking for the specific time) .
hr: Ovo polje nema učinak na dostupnost (rezerviranje za određeno vrijeme) .

en: This field is required
hr: Ovo polje je obavezno

en: This field is visible only in Admin Panel at %sAdd booking page%s.
hr: Ovo polje je vidljivo samo u Admin Ploči na %sDodaj stranicu za rezervaciju%s.

en: This field support only up to 70 characters by payment system.
hr: Ovo polje podržava samo do 70 znakova od strane platnog sistema.

en: This is the Paypal Email address where payments will be sent
hr: Ovo je PayPal Email adresa na koju će se slati uplate

en: This is the Secure Merchant ID, which can be found on the profile page
hr: Ovo je Secure Merchant ID, kojeg možete naći na stranici profila

en: This is the primary email field, which is used for sending emails to visitors.
hr: Ovo je osnovno email polje, koje se koristi za slanje email poruka posjetiteljima.

en: This option will overwrite any times selection in your booking form.
hr: Ova opcija će prepisati bilo koji odabir vremena u vašoj formi za rezervaciju.

en: This parameter have to assigned to you by %s
hr: Ovaj parametar treba biti dodjeljen vama od %s

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %smodify%s their own booking(s), %scancel%s or make %spayment%s after receiving an admin email payment request
hr: Ovaj shortcode %s je korišten na stranici, kada posjetitelji mogu %sizmjeniti%s njihove rezervacije, %sotkazati%s ili napraviti %suplatu%s nakon što zaprime admin email sa zahtjevom za plaćanje

en: This shortcode %s is using for selection of the booking form of specific booking resources in selectbox
hr: Ovaj shortcode %s se koristi za odabir forme za rezervaciju određenog sadržaja u okviru za odabir

en: This shortcode %s is using for showing the search results at specific page, if the search form is submit showing the search results at different page
hr: Ovaj shortcode %s se koristi za prikazivanje rezultata pretraživanja na određenoj stranici, ako forma za pretraživanje prikazuje rezultate pretrage na različitoj stranici

en: This will not work, if the visitor leaves the payment page.
hr: Ovo neće raditi, ako posjetitelj napusti stranicu za plaćanje.

en: Thousands separator
hr: Odjeljivač tisuće

en: Thu
hr: Čet

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Time Field
hr: Polje Vremena

en: Time Format
hr: Vremenski format

en: Time Slot
hr: Termin

en: Time Slot List
hr: Popis termina

en: Time Slots Form Template
hr: Predložak Forma Vremenski Termin

en: Time impact to cost
hr: Utjecaj vremena na cijenu

en: Time of message showing
hr: Vrijeme prikazivanja poruke

en: Time slots for different weekends Form Template
hr: Predložak Forma Vremenski termin za različite vikende

en: Times
hr: Vrijeme

en: Times Fields
hr: Polja vrijeme

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Tips and Tricks
hr: Upute i ideje

en: Title
hr: Naslov

en: Title near your select box.
hr: Naslov uz tražilicu.

en: Title of Search results:
hr: Naslov rezultata pretrage.

en: Title of booked timeslot(s)
hr: Naslov rezerviranog termina

en: Title of search results
hr: Naslov rezultata pretraživanja

en: Title of search widget
hr: Naslov widgeta za pretraživanje

en: Titles of options
hr: Naslovi opcija

en: To
hr: Za

en: To configure MD5 Hash value in Relay Response for your transactions
hr: Za konfiguriranje MD5 Hash vrijednosti u Relej Odgovoru za vaše transakcije

en: To create verification email, you need to use special CSS class in other email field. This CSS class must start with this reserved words: %s and then have to go the name of your primary email field: %s
hr: Za kreiranje potvrdnog e-majla vam treba koristiti specijalni CSS class u drugom emajl polju. Ovaj CSS class mora biti pokrenut zajedno s ovim određenim riječima: %s i nakon toga slijedi glavno e-majl polje: %s

en: To get Google Calendar API key please follow this instruction
hr: Da bi dobili Google Calendar API ključ molimo vas da pratite upte

en: To use this feature you %smust activate auto-return link%s at your Paypal account.
hr: Za koristiti ovu osobinu vi %strebate aktivirati link za auto-povratak%s na vašem Paypal računu.

en: Today
hr: Danas

en: Together
hr: Zajedno

en: Total booking resource cost
hr: Ukupna cijena za rezervaciju sadržaja

en: Total cost
hr: Ukupna cijena

en: Transaction Key
hr: Transakcijski ključ

en: Transaction type
hr: Vrsta transakcije

en: Transactions posted against live merchant accounts using either of the above testing methods are not submitted to financial institutions for authorization and are not stored in the Merchant Interface.
hr: Transakcije postane prema živim trgovačkim računima korištenjem bilo koju od gore navedenih metoda testiranja ne šalju se financijskim institucijama za autorizaciju i ne spremaju se u Merchant sučelje.

en: Try selecting fewer visitors. The number of visitors may be more than the number of available units on selected day(s)!
hr: Pokušajte odabrati manje posjetitelja. Broj posjetitelja može biti veći od broja raspoloživih jedinica na određeni dan (e)!

en: Tu
hr: Ut

en: Tue
hr: Uto

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Turkish Lira (only for Turkish members)
hr: Turska Lira (samo za korisnike iz Turske)

en: Type
hr: Vrsta

en: Type %sdefault title of bookings%s in calendar view mode at Booking Listing page (You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page).
hr: Upišite %sdefault naslov rezervacije%s u načinu izgleda kalendara na stranici Popis Rezervacija (Vi možete koristiti shortcodes iz forme na dnu stranice Postavke Polja).

en: Type IDs of the users (separated by comma ",") for searching availability  only for these users, or leave it blank for searching for all users.
hr: Upišite ID od korisnika (odvojeno zarezom ",") za pretraživanje samo ovih korisnika, ili ostavite prazno za pretraživanje svih korisnika.

en: Type URL for %svisitors%s to edit bookings. You must insert %s shortcode into this page.
hr: Upišite URL za %sposjetitelje%s za uređivanje rezervacije. Vi morate umetnuti %s shortcode u ovu stranicu.

en: Type URL of %s"Thank You" page%s
hr: Upišite URL od %s"Hvala vam" stranice%s

en: Type default %sadmin email%s for booking confirmation
hr: Upišite default %sadmin email%s za potvrdu rezervacije

en: Type email subject for %spayment request%s.
hr: Upišite predmet emaila za %szahtjev za plaćanje%s.

en: Type email subject for %svisitor after creating a new reservation%s.
hr: Upišite email subject za %sposjetitelj nakon kreiranja nove rezervacije%s.

en: Type filter name
hr: Upišite naziv filtera

en: Type of days selection
hr: Vrsta odabira dana

en: Type of days selection in calendar
hr: Vrsta odabira dana u kalendaru

en: Type the URL of search results page.
hr: Upišite URL od stranice s rezultatima pretraživanja.

en: Type the default %sadmin email%s sending the booking confimation
hr: Upišite default %sadmin email%s za slanje potvrde za rezervaciju

en: Type the default %sadmin email%s sending the booking confimation. You can use this %s shortcode.
hr: Upišite default %sadmin email%s za slanje rezervacije za potvrditi. Vi možete koristiti ovaj %s shortcode.

en: Type the message, when nothing found.
hr: Upišite poruku, kada ništa nije nađeno.

en: Type the name of booking form
hr: Upišite naziv forme za rezervaciju

en: Type the reason for %scancellation%s for the email template.
hr: Upišite razlog za %sotkazivanje%s za email predložak.

en: Type the title of Search results.
hr: Upišite naslov rezultata pretraživanja.

en: Type title of message %safter booking has done by user%s
hr: Upišite naslov poruke %snakon napravljene rezervacije od strane korisnika%s

en: Type your %sCheck-Out%s time of booking
hr: Upišite vrijeme %sOdjave%s za rezervaciju

en: Type your %sCheck-in%s time of booking
hr: Upišite vrijeme %sPrijava%s za rezervaciju

en: Type your %savailability%s description
hr: Upišite opis za %sdostupnost%s

en: Type your %scost%s description
hr: Upišite opis za vašu %scijenu%s

en: Type your %scurrency symbol%s to display near daily cost in date cells. %sDocumentation on currency symbols%s
hr: Unesite vašu%scurrency symbol%s vaše države za prikaz dnevne potrošnje u ćeliji sa datumom. %sDocumentation on currency symbols%s

en: Type your %semail message content for checking booking%s in.
hr: Upišite %ssadržaj email poruke za potvrditi rezervaciju%s dolazak.

en: Type your %semail message for payment request%s
hr: Upišite vašu %semail poruku za zahtjev za plaćanje%s

en: Type your %semail message for the approved booking%s from the website
hr: Upišite %semail poruka za odobrenu rezervaciju%s iz web stranice

en: Type your %semail message for the denied booking%s from the website
hr: Upišite %semail poruka za odbijenu rezervaciju%s iz web stranice

en: Type your %semail message for the modified booking%s from the website
hr: Upišite %semail poruka za modificiranu rezervaciju%s iz web stranice

en: Type your %semail message for visitor after creating a new reservation%s
hr: Upišite %semail poruku za posjetitelja nakon kreiranja nove rezervacije%s

en: Type your %snumber of days for range selection%s
hr: Upišite %sbroj dana za odabrani raspon%s

en: Type your %sreason for payment%s request
hr: Upišite vaš %srazlog za plaćanje%szahtjev

en: Type your %sspecific%s days, which can be selected by visitors, or leave this value empty. It can be several days separated by comma (example: %s) or by dash (example: %s, its the same like this: %s) or combination (example:%s, its the same like this: %s)
hr: Upišite %sodređene%s dane, koji mogu biti odabrani od posjetitelja, ili ostavite ovu vrijednost praznom. To može biti nekoliko dana odvojenih zarezom (primjer: %s) ili crticom (primjer: %s, to je isto kao ovo: %s) ili kombinirano (primjer:%s, to je isto kao ovo: %s)

en: Type your %stitle%s, what will show in mouseover tooltip near booked timeslot(s)
hr: Upišite vaš %snaslov%s, koji će se prikazati u prelasku mišem iznad savjeta u alatu blizu rezerviranog termina

en: Type your date format for emails and the booking table. %sDocumentation on date formatting%s
hr: Upišite vaš format datuma za email i tablicu s rezervacijama. %sDokumentacija o formatiranju datuma%s

en: Type your date in format %s. Example: %s
hr: Unesite datum u obliku %s. Naprimjer: %s

en: Type your email %ssubject%s for the booking confimation message.
hr: Upišite email %spredmet%s za poruku za potvrditi rezervaciju.

en: Type your email subject for the %sapproved booking%s.
hr: Upišite vaš email subject za %srezervacija odobrena%s.

en: Type your email subject for the %sdenied booking%s.
hr: Upišite email subject za %srezervacija odbijena%s.

en: Type your email subject for the %smodified booking%s.
hr: Upišite email subject za %srezervacija je modificirana%s.

en: Type your time format for emails and the booking table. %sDocumentation on time formatting%s
hr: Upišite format vremena za email i tablicu rezervacije. %sDokumentacija za formatiranje vremena%s

en: U.S. Dollars
hr: U.S. dolari

en: URL of "thank you" page
hr: URL od "hvala vam" stranice

en: URL of Search Results
hr: URL od Rezultata pretraživanja

en: URL of search results:
hr: URL za rezultate pretraživanja:

en: URL to edit bookings
hr: URL za uređivanje rezervacije

en: Unavailable days from today
hr: Nedostupni dani od danas

en: Unavailable week days
hr: Nedostupni dani u tjednu

en: Under Auto Return for Website Payments, click the On radio button.
hr: Pod Auto Return for Website Payments, kliknite na radio dugme On.

en: Under the section "Public API access" click the button "Create new Key".
hr: U odjeljku "Public API access" kliknite na gumb "Create new Key".

en: Uninstall
hr: Deinstalacija

en: Uninstall / deactivation
hr: Deinstalacija / deaktivacija

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown Status
hr: Nepoznat Status

en: Unknown status
hr: Status nepoznat

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Unread
hr: Nije pročitano

en: Until
hr: Do

en: Update Deposit
hr: Ažuriraj Polog

en: Update Rates
hr: Ažuriraj cijene

en: Updated booking: %s
hr: Ažurirane rezervacije: %s

en: Updated successfully
hr: Ažurirano uspješno

en: Updating...
hr: Ažuriranje...

en: Upgrade
hr: Nadogradi

en: Upgrade Notice
hr: Obavijest o nadogradnji

en: Upgrade Now
hr: Nadogradi sada

en: Upgrade to higher versions
hr: Nadogradi u višu verziju

en: Usage
hr: Upotreba

en: Use "Check In" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 for search results
hr: Koristite "Prijava na" datum kao dostupan u kalendaru za rezervaciju sadržaja s kapacitetom višim od 1 za rezultate pretraživanja

en: Use "Check Out" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 search results
hr: Koristite "Odjava na" datum kao dostupan u kalendaru za rezervaciju sadržaja s kapacitetom višim od 1 za rezultate pretraživanja

en: Use CSS BootStrap
hr: Koristi CSS BootStrap

en: Use SSL connection
hr: Koristi SSL povezivanje

en: Use any other HTML tags (carefully).
hr: Koristite neke druge HTML oznake (oprezno).

en: Use cURL posting
hr: Koristi cURL slanje

en: Use check in/out time
hr: Koristi vrijeme prijave/odjave

en: Use pending days as available
hr: Koristi dane na čekanju kao dostupne

en: Use the SSL connection for posting data, instead of standard HTTP connection
hr: Koristi SSL povezivanje za slanje podataka, umjesto standardnog HTTP povezivanja

en: Use the cURL for posting data, instead of fsockopen() function
hr: Koristi cURL za slanje podataka, umjesto fsockopen() funkcije

en: Use these %s shortcodes.
hr: Koristite ove %s shortcodes.

en: Use these shortcodes for customization:
hr: Koristite ove kratice za prilagodbu:

en: Use this field for %scorrecting the cost%s during adding new booking.
hr: Koristite ovo polje za %skorigiranje cijene%s tijekom dodavanja nove rezervacije.

en: Use time selections as recurrent time slots
hr: Koristite odabrano vrijeme kao ponavljajući termin

en: Used for
hr: Korišteno za

en: User
hr: Korisnik

en: User  is Activated
hr: Korisnik je aktiviran

en: User  is Deactivated
hr: Korisnik je deaktiviran

en: User permissions for plugin menu pages
hr: Odobrenja korisnika za stranice plugin izbornika

en: Users
hr: Korisnici

en: Users Settings
hr: Postavke korisnika

en: Using BootStrap CSS for the form fields
hr: Korištenje BootStrap CSS za polja forme

en: Valuation days
hr: Vrednovanje dana

en: Vendor Name
hr: Vendor Ime

en: Verified IPN
hr: Potvrđeni IPN

en: Version
hr: Verzija

en: Version %s By %s
hr: Inačica %s od %s

en: View details
hr: Prikaži detalje

en: Visible months
hr: Vidljivi mjeseci

en: Visible months:
hr: Vidljivi mjeseci:

en: Visitor can select only 4 days starting at Monday, 3 or 7 days – Friday, 2 days – Saturday, etc…
hr: Posjetitelj može odabrati samo 4 dana počevši na Ponedjeljak, 3 ili 7 dana – Petak, 2 dana – Subota, itd…

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Voided
hr: Nevažeće

en: W
hr: T

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Warning !!!
hr: Upozorenje !!!

en: Warning!
hr: Upozorenje!

en: Warning! Some error occur, during sending registration request.
hr: Upozorenje! Dogodila se pogreška prilikom slanja zahtjeva za registraciju.

en: Warning! The resource was not changed. Current dates are already booked there.
hr: Upozorenje! Sadržaj nije izmijenjen. Trenutni datumi su već rezervirani.

en: Warning!!! After you approved the specific booking(s), all your pending bookings of the same booking resource as an approved booking for the dates, which are intersect with dates of approved booking, will be automatically canceled!
hr: Upozorenje! Nakon što ste odobrili određenu rezervaciju(e), sve rezervacije na čekanju za rezervaciju istog sadržaja automatski će biti otkazane!

en: We
hr: Sr

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
hr: Pripremili smo neke linkove za početak:

en: Wed
hr: Sri

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Week
hr: Tjedan

en: Week days conditions.
hr: Uvjeti Dani u tjednu

en: Weekend
hr: Vikend

en: What's New
hr: Novosti

en: When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
hr: Kad je potvrđeno, svi rezervirani dani moraju biti na istom sadržaju za rezervaciju inače će se pokazati greška.

en: Wide days view
hr: Puni datum

en: Wizard Form Template(several steps)
hr: Predložak Forma Čarobnjak(nekoliko koraka)

en: Work days
hr: Radni dani

en: Wrap each item with %s tag
hr: Ogrni svaku stavku sa %s tag oznakom

en: Wrong booking hash in URL (probably expired)
hr: Pogrešan hash rezervacije u URL (vjerojatno isteklo)

en: Wrong booking hash in URL. Probably hash is expired.
hr: Pogrešan hash za rezervaciju u URL. Vjerojatno je hash istekao.

en: XOR Encryption password
hr: XOR Šifrirana lozinka

en: Year
hr: Godina

en: Years
hr: Godina

en: You allow unlimited number of bookings per same dates, its can be a reason of double bookings on the same date. Do you really want to do this?
hr: Možete omogučiti neograničen broj rezervacija po istim datumima, to može biti razlog dvojnih rezervacija na isti datum. Da li to zaista želite?

en: You are need to be sure what you are doing. You are disable of loading some JavaScripts Do you really want to do this?
hr: Vi trebate biti sigurni u to što radite. Vi ste onemogućili učitavanje nekih JavaScripti. Da li to stvarno želite?

en: You can %suse this shortcode only once%s in the form.
hr: Možete %skoristiti ovaj shortcode samo jednom%s u formi.

en: You can also use the %s in the form.
hr: Također možete koristiti %s u formi.

en: You can check in this %sinstruction how to generate and use your Google API key%s.
hr: Možete provjeriti u ovim %sinstruction kako generirati i koristiti vaš Google API key%s.

en: You can configure the discount coupon codes at this %spage%s.
hr: Vi možete konfigurirati diskont kupon kodove na ovoj %sstranici%s.

en: You can customize the country list at this file: %s
hr: Vi možete prilagoditi popis država u ovoj datoteci: %s

en: You can generate the form fields for your form (at the left side) by selection specific field in the above selectbox.
hr: Vi možete generirati polja za vašu formu (na lijevoj strani) tako što ćete odabrati određeno polje u gornjem okviru za odabir.

en: You can insert several calendars of different resources into the form allowing you to book several resources during one booking process.
hr: Možete umetnuti nekoliko kalendara za različit sadržaj u formu što vam omogućava da rezervirate nekoliko sadržaja tijekom jednog procesa rezervacije.

en: You can insert this field with default selected value.
hr: Vi možete umetnuti ovo polje sa default određenom vrijednošću,

en: You can request the new update of plugin on %1$sthis page%2$s.
hr: Možeš postaviti upit za nove inačice ovoga dodatka na %1$sthis page%2$s.

en: You can reset your active form template by selecting default %sform template%s at the top toolbar. Please select the form template and click on %sReset%s button for resetting only active form (Booking Form or Content of Booking Fields form). Click  on %sBoth%s button if you want to reset both forms: Booking Form and Content of Booking Fields form.
hr: Možete resetirati predložak vaše aktivne forme tako što ćete odabrati default %spredložak forme%s na vrhu alatne trake. Molimo odaberite predložak forme i kliknite na dugme %sResetiraj%s za resetiranje samo aktivne forme (Forma za rezervaciju ili Sadržaj polja forme za rezervaciju). Kliknite na dugme %sOboje%s ako želite resetirati obje forme: Forma za rezervaciju i Sadržaj polja forme za rezervaciju.

en: You can specify an additional offset from you chosen end point. The offset can be negative.
hr: Možete odrediti dodatni razmak od odabrane krajnje točke. Razmak može biti i negativan.

en: You can specify an additional offset from you chosen start point. The offset can be negative.
hr: Možete odrediti dodatni razmak od odabrane početne točke. Razmak može biti i negativan.

en: You can specify the maximum number of events to import during one session.
hr: Možete odrediti maksimalni broj događaja uvezenih tijekom jedne sesije.

en: You can use (in subject and content of email template) any shortcodes, which you used in the booking form. Use the shortcodes in the same way as you used them in the content form at Settings Fields page.
hr: Vi možete koristiti (u predmetu i sadržaju email predloška) bilo koje shortcodes, koje vi koristite u formi za rezervaciju. Koristite shortcodes na isti način kao što ih koristite u sadržaju forme na stranici Postavke Polja.

en: You can use any %sHTML tags%s in the booking form. Please use the HTML tags carefully. Be sure, that all "open" tags (like %s) are closed (like this %s).
hr: Možete koristiti %sHTML tagove%s u formi za rezervaciju. Molimo, koristite HTML tagove oprezno. Provjerite, jesu li svi "otvoreni" tagovi (kao %s) zatvoreni (kao ovo %s).

en: You can use following shortcodes in content of this template
hr: Možete koristiti slijedeče skračene kodove u sadržaju ovog predloška

en: You can use several values, separated by a comma.
hr: Možete koristiti nekoliko vrijednosti, odvojene s jednim zarezom.

en: You can use several values, separated by comma.
hr: Možete koristiti nekoliko vrijednosti, odvojeno zarezom.

en: You can use shortcode %s for showing title of booking resource
hr: Možete koristiti kraticu %s za prikaz naslova  resursa rezervacije

en: You can use the several values, separated by comma.
hr: Možete koristiti nekoliko vrijednosti, odvojeno zarezom.

en: You do not set any parameters for booking editing
hr: Vi niste postavili niti jedan parametar za uređivanje rezervacije

en: You must have this shortcode:%s in the booking form.
hr: Trebate imati ovaj shortcode:%s u formi za rezervaciju.

en: You must not deactivate loading BootStrap files at advanced section of these settings!
hr: Vi morate ne aktivirati učitavanje BootStrap datoteka u naprednom odjeljku ovih postavki!

en: You must to have this shortcode:%s in the form.
hr: Trebate imati ovaj shortcode:%s u formi.

en: You need to approve a new booking %s for: %s Person detail information:%s Currently a new booking is waiting for approval. Please visit the moderation panel%sThank you, %s
hr: Vi trebate odobriti novu rezervaciju %s za: %s Osobni podaci:%s Trenutno jedna nova rezervacija čeka na odobrenje. Molimo posjetite kontrolnu ploču%sHvala, %s

en: You need to make payment %s for booking %s at %s. %s You can make payment at this %s  Thank you, booking service.
hr: Vi trebate uplatiti %s za rezervaciju %s na %s. %s Vi možete izvršiti uplatu na ovom %s  Hvala, usluga rezervacije.

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s Please make payment on this page: %s  Thank you, %s
hr: Vi trebate uplatiti %s za rezervaciju %s na %s. %s Molimo uplatite na ovoj stranici: %s  Hvala, %s

en: You need to make payment for this reservation
hr: Vi trebate platiti za ovu rezervaciju

en: You need to use special shortcode [bookingedit] for booking editing.
hr: Vi trebate koristiti specijalni shortcode [bookingedit] za uređivanje rezervacije.

en: You should leave empty the Relay Response URL and Receipt Link URL/Text in the Merchant Interface, if a Relay Response is activated here.
hr: Trebate ostaviti prazno Relejni Odgovor URL i Zaprimanje Link URL / Tekst u Merchant Sučelje, ako je relejni odgovor aktiviran ovdje.

en: You will now see a table loaded with the top item being the API Key. Copy this and paste it into %sGoogle API Key%s field at this page.
hr: Sada ćete vidjeti tablicu popunjenu  s gornjom predmet om API ključem . Kopiraj ovo i zalijepite ga u  %sGoogle API Key%s  polje na ovoj stranici.

en: Your booking %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
hr: Vaša rezervacija %s za: %s je odbijena. %sHvala, %s

en: Your booking %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
hr: Vaša rezervacija %s za: %s je odobrena.%sHvala, %s

en: Your booking has been approved
hr: Vaša rezervacija je odobrena

en: Your booking has been declined
hr: Vaša rezervacija je odbijena

en: Your emails do not the same
hr: E-majl adrese se nepodudaraju

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sYou can edit the booking on this page: %s Thank you, %s
hr: Vaša rezervacija %s za: %s je odobrena.%sVi možete uređivati rezervaciju na ovoj stranici: %s Hvala, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, %s
hr: Vaša rezervacija %s za: %s je sada u obradi! Poslat ćemo vam potvrdu na Email. %s Hvala, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
hr: Vaša rezervacija %s za: %s je sada u obradi! Poslat ćemo vam potvrdu na email. %sVi možete uređivati ovu rezervaciju na ovoj stranici: %s  Hvala, %s

en: available
hr: dostupno

en: balance
hr: stanje

en: comma
hr: zarez

en: confirmation email field of the primary email field
hr: Potvrdno Email polje za glavno Email polje

en: coupon
hr: kupon

en: date
hr: datum

en: day
hr: dana

en: day(s)
hr: dan(i)

en: days
hr: dana

en: default value, if no dates are selected, or none exist conditions are true.
hr: default vrijednost, ako nema odabranog datuma, ili nijedan od unešenih uvjeta nije true.

en: delete all booking data
hr: obriši sve podatke s rezervacijama

en: delete configuration
hr: obriši konfiguraciju

en: deposit
hr: polog

en: deposit payment for booking resource
hr: plaćanje pologa za rezervaciju sadržaja

en: discount
hr: popust

en: field
hr: polje

en: fields
hr: polja

en: fixed
hr: fiksno

en: fixed deposit
hr: fiksni polog

en: fixed sum
hr: fiksni iznos

en: fixed total in
hr: ukupno fiksno za

en: for
hr: za

en: for 1 day
hr: za 1 dan

en: for 1 hour
hr: za 1 sat

en: for 1 night
hr: za 1 noć

en: for all days
hr: za sve dane

en: for all days!
hr: za sve dane!

en: from the cost of 1 day
hr: od cijene za 1 dan

en: here
hr: ovdje

en: hour
hr: sat

en: hour(s)
hr: sat(i)

en: hours
hr: sati

en: iPay88 customization
hr: iPay88 prilagodba

en: make user active
hr: napraviti korisnika aktivnog

en: make user inactive
hr: napraviti korisnika neaktivnim

en: max
hr: maks

en: minutes
hr: minute

en: month
hr: mjesec

en: month(s)
hr: mjesec(i)

en: months
hr: mjeseci

en: night(s)
hr: noć(i)

en: no
hr: ne

en: of
hr: od

en: of configuration booking form in English and French languages
hr: konfiguracije rezervacija iz Engleskog u Francuski jezik

en: of every month
hr: svakog mjeseca

en: of payment
hr: plaćanja

en: on each
hr: na svaki

en: on each day
hr: na svaki dan

en: optional
hr: neobavezno

en: or
hr: ili

en: or add booking calendar %sWidget%s to your sidebar.
hr: kaktiviraj booking kalendar %sWidget%s u sidebaru.

en: or cost of booking resource %s
hr: ili cijena resusrsa rezervacije %s

en: page
hr: stranica

en: per 1 day
hr: za 1 dan

en: required
hr: obavezno

en: seconds
hr: sekunde

en: semicolon
hr: točka i zapeta

en: set user as
hr: postavi korisnika kao

en: settings page
hr: stranica s postavkama

en: start new translation section in specific language, where %s - locale of the translation.
hr: pokrenite novi prijevod u određenom jeziku, gdje je %s - lokalni prijevod.

en: time
hr: vrijeme

en: to
hr: do

en: unavailable
hr: nedostupnp

en: version
hr: verzija

en: visitors
hr: posjetitelja

en: website
hr: internet stranica

en: websites
hr: webstranice

en: week
hr: tjedan

en: weeks
hr: tjedana

en: where %s – default calendar %s (you can select desired resource of calendar by inserting shortcode into page)%s
hr: gdje je %s – default kalendar %s (vi možete odabrati željeni sadržaj kalendara tako što ćete umetnuti shortcode u stranicu)%s

en: year(s)
hr: Godina(e)

en: yes
hr: da
