Bit Form 2.20.4 - en to uk translation catalogue (2503 entries)

en:  is required.
uk:  є обов'язковим.

en:  should be Time Format
uk:  має бути у форматі часу

en:  should be a date
uk:  має бути датою

en:  should be a number
uk:  має бути числом

en:  should be a phone number
uk:  має бути номером телефону

en:  should be an URL
uk:  має бути URL-адресою

en:  should be an email. please provide a valid email address.
uk:  має бути електронною поштою. Будь ласка, надай дійсну адресу електронної пошти.

en: #%s no. Form doesn't exists
uk: №%s. Форма не існує

en: #%s no. Form is not active
uk: №%s. Форма не активна

en: %s Attachments
uk: Вкладення %s

en: %s Flag
uk: Прапорець %s

en: %s Owner
uk: Власник %s

en: %s Recurrence
uk: Повторення %s

en: %s Reminder
uk: Нагадування %s

en: %s Tags
uk: Теги %s

en: %s Time Log
uk: Журнал часу %s

en: %s is required for %s
uk: %s необхідний для %s

en: %s is required for woocommerce %s
uk: %s необхідний для woocommerce %s

en: %s is required for zoho bigin
uk: %s необхідний для zoho bigin

en: %s is required for zoho bigin, %s module
uk: %s необхідний для zoho bigin, модуль %s

en: %s is required for zoho campaigns
uk: %s необхідний для zoho campaigns

en: %s is required for zoho creator
uk: %s необхідний для zoho creator

en: %s is required for zoho crm, %s module
uk: %s необхідний для zoho crm, модуль %s

en: %s is required for zoho recruit, %s module
uk: %s необхідний для zoho recruit, модуль %s

en: %s to %s
uk: %s до %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
uk: (Дозволити перегляд записів лише вибраним правилам)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
uk: ** Zoho Analytics не підтримує INSERT / UPDATE даних в таблиці інших інтеграцій

en: --Select a data center--
uk: --Вибери центр даних--

en: 24H Format
uk: 24-годинний формат

en: <p style="font-size: 16px">To use
uk: <p style="font-size: 16px">Щоб використовувати

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
uk: <p style="font-size: 16px">Щоб використовувати Turnstile, ти повинен встановити ключ сайту та секретний ключ з <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
uk: <p style="font-size: 16px">Щоб використовувати hCaptcha, ти повинен встановити ключ сайту та секретний ключ з <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
uk: <p style="font-size: 16px">Щоб використовувати reCaptchav2, ти повинен встановити ключ сайту та секретний ключ з <a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
uk: <p style="margin:0">Успішно надіслано.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
uk: <p>Твій обліковий запис було відхилено адміністратором.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
uk: Розширення PHP зупинило завантаження файлу.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
uk: Запис оновлюється, якщо електронна пошта вже існує, інакше буде створено новий запис.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
uk: Рядок символів, які використовуються для визначення того, як дата відображатиметься в полі вводу. Підтримувані символи визначені в <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">документації.</a>

en: ACF Fields
uk: Поля ACF

en: ACF File Upload Fields Map
uk: Зіставлення полів завантаження файлів ACF

en: ACF fields Mapping
uk: Зіставлення полів ACF

en: AND
uk: І

en: API Integration
uk: API-інтеграція

en: API Key
uk: API-ключ

en: API Key cann't be empty
uk: Ключ API не може бути порожнім

en: API Key...
uk: Ключ API...

en: API Key:
uk: Ключ API:

en: API Secret:
uk: API-секрет:

en: API Token...
uk: API токен...

en: API Token:
uk: API токен:

en: API key
uk: Ключ API

en: API key saved successfully
uk: API-ключ успішно збережено

en: API key:
uk: API-ключ:

en: Accept And Continue
uk: Прийняти та продовжити

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
uk: Прийми та заверши, щоб поділитися неконфіденційними діагностичними даними, які допоможуть нам покращити твій досвід.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
uk: Прийми та продовжуй, щоб поділитися даними про використання для покращень, або пропусти для використання плагіна.

en: Access API Key cann't be empty
uk: Ключ доступу API не може бути порожнім

en: Access API Key...
uk: Ключ доступу API...

en: Access API Key:
uk: Ключ доступу API:

en: Access API URL cann't be empty
uk: URL-адреса доступу API не може бути порожньою

en: Access API URL...
uk: URL-адреса доступу API...

en: Access API URL:
uk: URL-адреса доступу API:

en: Access Code...
uk: Код доступу...

en: Access Setting
uk: Налаштування доступу

en: Access Token can't be empty
uk: Токен доступу не може бути порожнім

en: Access Token...
uk: Токен доступу...

en: Access Token:
uk: Токен доступу:

en: Account Name
uk: Назва акаунту

en: Account SID can't be empty
uk: SID облікового запису не може бути порожнім

en: Account SID...
uk: SID облікового запису...

en: Account SID:
uk: SID облікового запису:

en: Action
uk: Дія

en: Action Behaviour:
uk: Поведінка дії:

en: Action Column
uk: Стовпець дій

en: Action Effect:
uk: Ефект дії:

en: Action Run When:
uk: Дія виконується коли:

en: Action:
uk: Дія:

en: Actions
uk: Дії

en: Actions:
uk: Дії:

en: Activate Your Account
uk: Активуй свій обліковий запис

en: Activation success
uk: Успішна активація

en: Active List
uk: Активний список

en: Active Options
uk: Активні опції

en: ActiveCampaign Fields
uk: Поля ActiveCampaign

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля ActiveCampaign. Будь ласка, спробуй ще раз

en: ActiveCampaign fields refreshed
uk: Поля ActiveCampaign оновлено

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити списки ActiveCampaign. Будь ласка, спробуй ще раз

en: ActiveCampaign lists refreshed
uk: Списки ActiveCampaign оновлено

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити теги ActiveCampaign. Будь ласка, спробуй ще раз

en: ActiveCampaign tags refreshed
uk: Теги ActiveCampaign оновлено

en: Acumbamail Fields
uk: Поля Acumbamail

en: Acumbamail documentation
uk: документацію Acumbamail

en: Add
uk: Додати

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
uk: Додати %s до проблеми, надісланої до Zoho Projects

en: Add Address Field
uk: Додати поле адреси

en: Add Conditional Logic
uk: Додати умовну логіку

en: Add Contact Tag
uk: Додати тег контакту

en: Add Custom Tag
uk: Додати власний тег

en: Add Double Opt-in
uk: Додати подвійну підписку

en: Add Email BCC
uk: Додати приховану копію email

en: Add Email CC
uk: Додати копію email

en: Add Email Receiver
uk: Додати отримувача email

en: Add Group
uk: Додати групу

en: Add Groups
uk: Додати групи

en: Add Meta field
uk: Додати мета-поле

en: Add More
uk: Додати ще

en: Add More +
uk: Додати ще +

en: Add More Alternative Success Message
uk: Додати альтернативне повідомлення про успіх

en: Add More Alternative URl
uk: Додати ще альтернативну URL-адресу

en: Add More Hook
uk: Додати ще хук

en: Add More Related List
uk: Додати більше пов'язаних списків

en: Add New
uk: Додати новий

en: Add New Post Type
uk: Додати новий тип запису

en: Add New Step
uk: Додати новий крок

en: Add New Template
uk: Додати новий шаблон

en: Add Options List
uk: Додати список опцій

en: Add Post Type
uk: Додати тип запису

en: Add Random Number
uk: Додати випадкове число

en: Add Send Activation Email
uk: Додати надсилання листа активації

en: Add Status to contact
uk: Додати статус до контакту

en: Add Steps
uk: Додати кроки

en: Add Subscriber Status
uk: Додати статус підписника

en: Add Tags
uk: Додати теги

en: Add Url Parameter: (optional)
uk: Додати параметр URL: (необов'язково)

en: Add a Note
uk: Додати примітку

en: Add a contact owner
uk: Додати власника контакту

en: Add a flag to
uk: Додати прапорець до

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
uk: Додати групу до проєкту, надісланого до Zoho Projects.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
uk: Додати макет до проєкту, надісланого до Zoho Projects.

en: Add a lifecycle stage
uk: Додати етап життєвого циклу

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
uk: Додати примітку з bitform до Zoho Bigin.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
uk: Додати примітку з bitform до Zoho Recruit.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
uk: Додати власника до записів, надісланих до Zoho CRM.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
uk: Додати власника до заявки, надісланої до Zoho Desk.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
uk: Додати продукт до заявки, надісланої до Zoho Desk.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
uk: Додати тег до записів, надісланих до Zoho CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
uk: Додати тег до записів, надісланих до Zoho CRM.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
uk: Додати власника до %s, надісланого до Zoho Projects.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
uk: Додати вкладення з Bit-integration-pro до папки OneDrive.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
uk: Додати вкладення з BitForm до Zoho Bigin.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
uk: Додати вкладення з BitForm до папки Zoho Workdrive.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
uk: Додати вкладення з BitForm до листа, надісланого до Zoho Mail.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
uk: Додати вкладення з BitForm до заявки, надісланої до Zoho Desk.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
uk: Додати поле вкладень або підпису з BitForm для надсилання в Telegram.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
uk: Додати вкладення або підписи з BitForm до CRM.

en: Add field
uk: Додати поле

en: Add field value to use as folder name
uk: Додати значення поля для використання як назви папки

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
uk: Додати підписників до проблеми, надісланої до Zoho Projects

en: Add form field
uk: Додати поле форми

en: Add lead status
uk: Додати статус ліда

en: Add mail from address
uk: Додати адресу відправника

en: Add priority to deal
uk: Додати пріоритет до угоди

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
uk: Додати повторення до %s, надісланого до Zoho Projects.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
uk: Додати нагадування до %s, надісланого до Zoho Projects.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
uk: Додати теги до %s, надісланого до Zoho Projects.

en: Add tags to contact
uk: Додати теги до контакту

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
uk: Додати журнал часу до %s, надісланого до Zoho Projects.

en: Add type to deal
uk: Додати тип до угоди

en: Add/Edit Options
uk: Додати/редагувати опції

en: Add/Edit Rating Options
uk: Додати/редагувати опції рейтингу

en: Add/Edit Suggestions
uk: Додати/редагувати пропозиції

en: Added
uk: Додано

en: Additional Actions
uk: Додаткові дії

en: Address Field Map
uk: Відповідність полів адреси

en: Admin Email Notification
uk: Сповіщення адміністратора електронною поштою

en: Admin Label
uk: Мітка адміністратора

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
uk: Мітка адміністратора — це заголовок поля, який буде використовуватися як альтернативне посилання на панелі керування. Ти можеш увімкнути або вимкнути мітку адміністратора за допомогою цієї опції.

en: Advance File Upload
uk: Розширене завантаження файлу

en: Advanced Configuration
uk: Розширена конфігурація

en: Advanced Date Time
uk: Розширені дата і час

en: Advanced File Upload
uk: Розширене завантаження файлу

en: Advanced File Upload Field
uk: Розширене поле завантаження файлів

en: All Entries
uk: Усі записи

en: All Forms
uk: Усі форми

en: All List:
uk: Усі списки:

en: All Side
uk: З усіх сторін

en: All Submitted Response
uk: Усі надіслані відповіді

en: All Tags:
uk: Всі теги:

en: All User
uk: Усі користувачі

en: All fields are required
uk: Усі поля обов'язкові

en: All list field fetched successfully
uk: Усі поля списку успішно отримано

en: Allow Custom Option:
uk: Дозволити власну опцію:

en: Allow Download (Link)
uk: Дозволити завантаження (посилання)

en: Allow File Browse
uk: Дозволити перегляд файлів

en: Allow Input
uk: Дозволити введення

en: Allow Maximum Upload Size
uk: Дозволити максимальний розмір завантаження

en: Allow Multiple
uk: Дозволити кілька

en: Allow Multiple Select:
uk: Дозволити множинний вибір:

en: Allow Multiple:
uk: Дозволити кілька:

en: Allow Only logged in users to view all entries
uk: Дозволити лише авторизованим користувачам переглядати всі записи

en: Allow Other Option
uk: Дозволити інший варіант

en: Allow Other Option:
uk: Дозволити інший варіант:

en: Allow Roles to edit Other's entries
uk: Дозволити ролям редагувати записи інших

en: Allow Roles to edit own entries
uk: Дозволити ролям редагувати власні записи

en: Allow Roles to view Other's entries
uk: Дозволити ролям переглядати записи інших

en: Allow Roles to view own entries
uk: Дозволити ролям переглядати власні записи

en: Allow Users to Edit Form Entries
uk: Дозволити користувачам редагувати записи форми

en: Allow copy to Pasting of files
uk: Дозволити копіювання та вставку файлів

en: Allow empty form as Save draft
uk: Дозволити зберігати порожню форму як чернетку

en: Allow logged in users to edit form entries
uk: Дозволити авторизованим користувачам редагувати записи форми

en: Allow only logged in users to submit the form.
uk: Дозволити відправляти форму лише авторизованим користувачам.

en: Allow only one entry for each IP address.
uk: Дозволити лише один запис для кожної IP-адреси.

en: Allow reorder files
uk: Дозволити перевпорядкування файлів

en: Allow single entry for each IP address
uk: Дозволити один запис для кожної IP-адреси

en: Allow to Configure Global Validation Message
uk: Дозволити налаштувати глобальне повідомлення перевірки

en: Allowed Countries :
uk: Дозволені країни:

en: Allowed File Mime Type:
uk: Дозволені типи MIME файлів:

en: Allowed File Type:
uk: Дозволені типи файлів:

en: Allowed IP
uk: Дозволені IP

en: Allowed IP List
uk: Список дозволених IP

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
uk: Дозволяє користувачу вводити дату безпосередньо в поле вводу. За замовчуванням пряме введення вимкнено.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
uk: Дозволяє попередньо встановити мову, яка буде використовуватися на сторінках оплати, що показуються споживачу. Ця опція є необов'язковою. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Дізнатися більше</a>

en: Already activated account
uk: Вже активований обліковий запис

en: Already have a submit button
uk: Вже є кнопка надсилання

en: Always
uk: Завжди

en: Always save abandoned form entries
uk: Завжди зберігати незавершені записи форми

en: Amount
uk: Сума

en: Amount Type
uk: Тип суми

en: Announcement
uk: Оголошення

en: Api Key can't be empty
uk: Ключ API не може бути порожнім

en: Api Key...
uk: Ключ API...

en: Api Secret...
uk: Секрет API...

en: App
uk: Додаток

en: App Settings
uk: Налаштування додатку

en: App delete successfully.
uk: Додаток успішно видалено.

en: App deletion failed Cause
uk: Не вдалося видалити додаток. Причина

en: App deletion failed. please try again
uk: Не вдалося видалити додаток. Будь ласка, спробуй ще раз

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Application:
uk: Додаток:

en: Applications refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити додатки. Причина:

en: Applications refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити додатки. Спробуй ще раз

en: Applications refreshed
uk: Додатки оновлено

en: Approval
uk: Схвалення

en: Are you sure to clone this integration?
uk: Ти впевнений, що хочеш клонувати цю інтеграцію?

en: Are you sure to delete post type?
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити тип запису?

en: Are you sure to delete these
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити ці

en: Are you sure to delete this App configuration?
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити цю конфігурацію додатка?

en: Are you sure to delete this URL ?
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити цю URL-адресу?

en: Are you sure to delete this form?
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити цю форму?

en: Are you sure to delete this integration?
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити цю інтеграцію?

en: Are you sure to delete this message ?
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити це повідомлення?

en: Are you sure to delete this note
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити цю примітку

en: Are you sure to delete this report
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити цей звіт

en: Are you sure to delete this table?
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити цю таблицю?

en: Are you sure to delete this template
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити цей шаблон

en: Are you sure to delete this web hook?
uk: Ти впевнений, що хочеш видалити цей веб-хук?

en: Are you sure to duplicate this entry?
uk: Ти впевнений, що хочеш дублювати цей запис?

en: Are you sure to duplicate this form ?
uk: Ти впевнений, що хочеш дублювати цю форму?

en: Are you sure to duplicate this template?
uk: Ти впевнений, що хочеш дублювати цей шаблон?

en: Are you sure to export this form ?
uk: Ти впевнений, що хочеш експортувати цю форму?

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
uk: Розташуй поля в порядку переваги для оновлення

en: Assign Project Users
uk: Призначити користувачів проєкту

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
uk: Призначити користувачів до проєкту, надісланого до Zoho Projects.

en: Assignment Rules
uk: Правила призначення

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити правила призначення. Спробуй ще раз

en: Assignment Rules refreshed
uk: Правила призначення оновлено

en: Assignment rules is empty
uk: Правила призначення порожні

en: Associate deal with company
uk: Пов'язати угоду з компанією

en: Associate deal with contacts
uk: Пов'язати угоду з контактами

en: At least 1 condition needed
uk: Потрібна щонайменше 1 умова

en: At least one digit (0-9)
uk: Принаймні одна цифра (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
uk: Принаймні один символ нижнього регістру (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
uk: Принаймні один спеціальний символ (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
uk: Принаймні один символ верхнього регістру (A-Z)

en: Attachment
uk: Вкладення

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Attachments or Signature field
uk: Поле вкладень або підпису

en: Audience List:
uk: Список аудиторії:

en: Audience list failed. please try again
uk: Не вдалося оновити список аудиторії. Спробуй ще раз

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити список аудиторії. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Audience list refreshed
uk: Список аудиторії оновлено

en: Audience tags failed. please try again
uk: Не вдалося оновити теги аудиторії. Спробуй ще раз

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити теги аудиторії. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Audience tags refreshed
uk: Теги аудиторії оновлено

en: Auth Token can't be empty
uk: Токен авторизації не може бути порожнім

en: Auth Token...
uk: Токен авторизації...

en: Auth Token:
uk: Токен авторизації:

en: Author
uk: Автор

en: Authorization Failed
uk: Помилка авторизації

en: Authorization Successful
uk: Авторизація успішна

en: Authorization failed
uk: Помилка авторизації

en: Authorization failed Cause:
uk: Помилка авторизації. Причина:

en: Authorization failed. please try again
uk: Помилка авторизації. Спробуй ще раз

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: Authorize App Name...
uk: Назва авторизованого додатка...

en: Authorize App Name:
uk: Назва авторизованого додатка:

en: Authorize App:
uk: Авторизувати додаток:

en: Authorize New Dropbox App
uk: Авторизувати новий додаток dropbox

en: Authorize New Google App
uk: Авторизувати новий додаток Google

en: Authorize New Mailchimp App
uk: Авторизувати новий додаток Mailchimp

en: Authorize New One Drive App
uk: Авторизувати новий додаток one drive

en: Authorize New Rapidmail Account
uk: Авторизувати новий обліковий запис rapidmail

en: Authorize New Zoho Analytics App
uk: Авторизувати новий додаток zoho analytics

en: Authorize New Zoho Bigin App
uk: Авторизувати новий додаток zoho bigin

en: Authorize New Zoho CRM App
uk: Авторизувати новий додаток Zoho CRM

en: Authorize New Zoho Campaigns App
uk: Авторизувати новий додаток Zoho Campaigns

en: Authorize New Zoho Creator App
uk: Авторизувати новий додаток Zoho Creator

en: Authorize New Zoho Desk App
uk: Авторизувати новий додаток Zoho Desk

en: Authorized App:
uk: Авторизований додаток:

en: Authorized Failed
uk: Авторизація не вдалася

en: Authorized Filled
uk: Авторизацію заповнено

en: Authorized Redirect URIs:
uk: Авторизовані URI перенаправлення:

en: Authorized Successfully
uk: Авторизовано успішно

en: Authorized failed
uk: Авторизація не вдалася

en: Authorized successfully
uk: Авторизовано успішно

en: Authorized ✔
uk: Авторизовано ✔

en: Auto
uk: Авто

en: Auto Complete
uk: Автозаповнення

en: Auto Login After Registration
uk: Автоматичний вхід після реєстрації

en: Autocomplete :
uk: Автозаповнення:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
uk: Автозаповнення дозволяє вказати, який тип автоматичної допомоги браузер повинен надавати для заповнення поля, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Дізнатися більше</a>

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Autonami Fields
uk: Поля Autonami

en: Autonami Lists:
uk: Списки Autonami:

en: Autonami Pro Plugins not found
uk: Плагіни Autonami Pro не знайдено

en: Autonami Tags:
uk: Теги Autonami:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля Autonami. Будь ласка, спробуй ще раз

en: Autonami fields refreshed
uk: Поля Autonami оновлено

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити списки та теги Autonami. Причина:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити списки та теги Autonami. Будь ласка, спробуй ще раз

en: Autonami lists and tags refreshed
uk: Списки та теги Autonami оновлено

en: Available Font for PDF
uk: Доступні шрифти для PDF

en: Available Integrations
uk: Доступні інтеграції

en: Available On
uk: Доступно у

en: Available On Pro
uk: Доступно у pro-версії

en: Available Payment Gateways
uk: Доступні платіжні шлюзи

en: Available on
uk: Доступно на

en: Azure Portal
uk: Портал Azure

en: BCC
uk: Прихована копія (BCC)

en: BCC:
uk: Прихована копія:

en: BG Height
uk: Висота фону

en: BG Height/Width
uk: Висота/ширина фону

en: BG Width
uk: Ширина фону

en: Back
uk: Назад

en: Back to fields list
uk: Назад до списку полів

en: Background
uk: Фон

en: Background Blend Mode
uk: Режим змішування фону

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Background Color:
uk: Колір фону:

en: Background Filter
uk: Фільтр фону

en: Background Image
uk: Фонове зображення

en: Background Img Position
uk: Позиція фонового зображення

en: Background Img Repeat
uk: Повторення фонового зображення

en: Background Img Size
uk: Розмір фонового зображення

en: Background color
uk: Колір фону

en: Bad
uk: Погано

en: Basic
uk: Базовий

en: Basic Configuration
uk: Базова конфігурація

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
uk: Обов'язково налаштуй умовну логіку для відображення повідомлень про успіх/помилку та сторінки перенаправлення. Якщо умовна логіка не встановлена, буде показано стандартне підтвердження.

en: Before Due Date
uk: До терміну виконання

en: Between
uk: Між

en: Billable
uk: Оплачуваний

en: Billing
uk: Платіжна інформація

en: Billing Status
uk: Статус оплати

en: Bit Form
uk: Bit form

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
uk: Bit form - плагін конструктора контактних форм для WordPress

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
uk: Bit Form - найсучасніший плагін для створення форм та керування записами

en: Bit Form API
uk: API Bit form

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
uk: документацію Bit form Google reCaptcha V2

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
uk: документацію Bit form Google reCaptcha V3

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
uk: Документація платіжного шлюзу Mollie для Bit form

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
uk: Документація платіжного шлюзу PayPal для Bit form

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
uk: Документація платіжного шлюзу Razorpay для Bit form

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
uk: Документація платіжного шлюзу Stripe для Bit form

en: Bit form Turnstile documentation
uk: документацію Bit form Turnstile

en: Bit form hCaptcha documentation
uk: документацію Bit form hCaptcha

en: Bitform Pages
uk: Сторінки Bitform

en: Bitform block settings
uk: Налаштування блоку Bitform

en: Bitforms Pages
uk: Сторінки Bitforms

en: Black
uk: Чорний

en: Block Gap
uk: Відступ між блоками

en: Blocked IP
uk: Заблоковані IP

en: Blocked IP List
uk: Список заблокованих IP

en: Blocked IP list
uk: Список заблокованих IP

en: Blue
uk: Синій

en: Blur
uk: Розмиття

en: Body:
uk: Тіло:

en: Border
uk: Рамка

en: Border Color
uk: Колір рамки

en: Border Radius
uk: Радіус рамки

en: Border Width
uk: Ширина рамки

en: Bot API Key...
uk: API ключ бота...

en: Bot API Key:
uk: API ключ бота:

en: Both Side Gap
uk: Відступ з обох сторін

en: Breakpoint Modification
uk: Зміна точки перелому

en: Breakpoint width size modification
uk: Зміна розміру ширини точки перелому

en: Brevo(SendinBlue) API Console
uk: Консоль API Brevo(SendinBlue)

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Browse Template
uk: Переглянути шаблон

en: Browse...
uk: Огляд...

en: Browser
uk: Браузер

en: Button
uk: Кнопка

en: Button Align
uk: Вирівнювання кнопки

en: Button Align:
uk: Вирівнювання кнопки:

en: Button Alignment:
uk: Вирівнювання кнопки:

en: Button Icons
uk: Іконки кнопок

en: Button Position:
uk: Позиція кнопки:

en: Button Reverse
uk: Зворотний порядок кнопок

en: Button Style
uk: Стиль кнопки

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Button Type
uk: Тип кнопки

en: Button View:
uk: Вигляд кнопки:

en: Buy Premium
uk: Купити преміум

en: By Roles
uk: За ролями

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
uk: За замовчуванням перший рядок аркуша вважається рядком заголовка. Це можна використовувати, якщо табличні дані починаються з будь-якого рядка, крім першого.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
uk: Вимкнувши цю опцію, ти можеш налаштувати електронний лист підтвердження подвійної згоди вручну з умовної логіки.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
uk: Увімкнувши цю функцію, ти приховаєш мітку зображення.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
uk: Увімкнувши цю функцію, ти зможеш вибирати кілька зображень.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
uk: Увімкнувши цю опцію, лише перелічені IP зможуть надсилати цю форму.

en: CC
uk: Копія (CC)

en: CC:
uk: Копія:

en: CPT added successfully, refresh your window
uk: CPT успішно додано, оновіть вікно

en: Can not save empty form.
uk: Неможливо зберегти порожню форму.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot read file size
uk: Неможливо прочитати розмір файлу

en: Captcha Settings
uk: Налаштування Captcha

en: Captcha Settings Updated
uk: Налаштування Captcha оновлено

en: Caption
uk: Підпис

en: Capture
uk: Захоплення

en: Capture GCLID
uk: Захопити GCLID

en: Capture Google Ads (Click ID)
uk: Захоплювати Google Ads (ID кліку)

en: Capture Google Ads Click
uk: Відстеження кліків Google Ads

en: Center
uk: По центру

en: Change
uk: Змінити

en: Chat List:
uk: Список чатів:

en: Chat here
uk: Чат тут

en: Chat list refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити список чатів. Причина:

en: Chat list refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити список чатів. Спробуй ще раз

en: Chat list refreshed
uk: Список чатів оновлено

en: Check Boxs
uk: Прапорці

en: Check Position
uk: Позиція позначки

en: Check out our
uk: Перевір наше

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Checked Value
uk: Значення при позначенні

en: Checked by Default
uk: Позначено за замовчуванням

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
uk: Вибери унікальну назву для ідентифікації цієї інтеграції у своєму додатку.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
uk: Вибери тип reCaptcha V2 (або прапорець "Я не робот", або невидимий значок reCaptcha).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
uk: Вибери тип reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
uk: Вибери/перетягни свій файл (.json)

en: City:
uk: Місто:

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear Button
uk: Кнопка очищення

en: Click
uk: Клацни

en: Click here
uk: Натисни тут

en: Click here to see terms
uk: Натисни тут, щоб побачити умови

en: Click on the
uk: Натисни на кнопку

en: Click on the Register button and add Label.
uk: Натисни кнопку Зареєструвати та додай мітку.

en: Click on the Submit button.
uk: Натисни кнопку Надіслати.

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Client ID cann't be empty
uk: ID клієнта не може бути порожнім

en: Client ID:
uk: ID клієнта:

en: Client Id can't be empty
uk: Client Id не може бути порожнім

en: Client Id...
uk: Client id...

en: Client Secret
uk: Секрет клієнта

en: Client Secret can't be empty
uk: Client Secret не може бути порожнім

en: Client Secret...
uk: Client secret...

en: Client Secret:
uk: Секрет клієнта:

en: Client id...
uk: ID клієнта...

en: Client id:
uk: ID клієнта:

en: Client secret...
uk: Секрет клієнта...

en: Client secret:
uk: Секрет клієнта:

en: Clone
uk: Клонувати

en: Clone Step
uk: Клонувати крок

en: Close
uk: Закрити

en: Close On Select:
uk: Закрити при виборі:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
uk: CAPTCHA Cloudflare turnstile

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
uk: Помилка перевірки Cloudflare turnstile:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
uk: Адміністратор Cloudflare turnstile reCAPTCHA

en: Color
uk: Колір

en: Color Fill
uk: Заливка кольором

en: Color Picker
uk: Вибір кольору

en: Color-dodge
uk: Колірне освітлення

en: Column Gap
uk: Відступ між стовпцями

en: Column Header
uk: Заголовок стовпця

en: Column Mapping
uk: Зіставлення стовпців

en: Column Title
uk: Назва стовпця

en: Column Width
uk: Ширина стовпця

en: Comment Status
uk: Статус коментаря

en: Compact
uk: Компактний

en: Company
uk: Компанія

en: Completion Rate
uk: Відсоток завершення

en: Condition
uk: Умова

en: Conditional Logic
uk: Умовна логіка

en: Conditional Logics
uk: Умовна логіка

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
uk: Умовна логіка спрацьовує на основі порядку логічних груп. Чим вище логічна група, тим вищий пріоритет. Якщо ти хочеш змінити пріоритет, можеш відсортувати групи логіки, перетягуючи їх.

en: Config Option
uk: Налаштування опцій

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Configure default confirmation email template
uk: Налаштувати шаблон електронного листа підтвердження за замовчуванням

en: Confirm on Close:
uk: Підтвердження при закритті:

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Confirmations
uk: Підтвердження

en: Confirmed entries
uk: Підтверджені записи

en: Connect
uk: З'єднати

en: Connect New Active Campaing API
uk: Підключити новий API active campaing

en: Connect Successfully
uk: Підключено успішно

en: Connected API List:
uk: Список підключених API:

en: Connected API:
uk: Підключений API:

en: Connected Accounts
uk: Підключені облікові записи

en: Connected with WooCommerce Successfully
uk: Успішно з'єднано з WooCommerce

en: Connected/Authorized Platforms
uk: Підключені/авторизовані платформи

en: Contact
uk: Контакт

en: Contact :
uk: Контакт:

en: Contact Email
uk: Email контакту

en: Contact Fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля контактів. Спробуй ще раз

en: Contact Fields refreshed
uk: Поля контактів оновлено

en: Contact Form
uk: Контактна форма

en: Contact Form Builder - Bit Form
uk: Конструктор контактних форм - bit form

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
uk: Плагін для створення контактних форм: багатокрокова контактна форма, форма оплати, плагін для створення власних контактних форм від bit form

en: Contact Owner
uk: Власник контакту

en: Contacts
uk: Контакти

en: Contain
uk: Містить

en: Contain All
uk: Містить все

en: Contains
uk: Містить

en: Content Direction
uk: Напрямок вмісту

en: Contrast
uk: Контраст

en: Control how the record gets updated.
uk: Керуй тим, як оновлюється запис.

en: Control how the row gets updated.
uk: Керуй тим, як оновлюється рядок.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
uk: CSS для розмовного інтерфейсу успішно збережено!

en: Conversational Form
uk: Розмовна форма

en: Conversational Form Settings
uk: Налаштування розмовної форми

en: Conversational Steps settings
uk: Налаштування розмовних кроків

en: Copied on clipboard.
uk: Скопійовано в буфер обміну.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
uk: Скопіюй URL-адресу свого домену та перейди до панелі Google ReCaptcha, вставивши її в розділ Домени.

en: Copy the
uk: Скопіюй

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
uk: Скопіюй API-ключ і вставте його в Bit Form

en: Country
uk: Країна

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
uk: Поле Країна доступне у Pro версії Bit Form.

en: Country Not Found Text
uk: Текст, якщо країну не знайдено

en: Country Not Found Text Modify
uk: Зміна тексту, коли країну не знайдено

en: Country:
uk: Країна:

en: Create
uk: Створити

en: Create API User
uk: Створити API користувача

en: Create First Form
uk: Створити першу форму

en: Create First View
uk: Створити перший перегляд

en: Create Form
uk: Створити форму

en: Create Issue
uk: Створити проблему

en: Create Milestone
uk: Створити етап

en: Create New Folder
uk: Створити нову папку

en: Create New Note
uk: Створити нову примітку

en: Create Project
uk: Створити проєкт

en: Create Sub Task
uk: Створити підзавдання

en: Create Task
uk: Створити завдання

en: Create Tasklist
uk: Створити список завдань

en: Create View
uk: Створити перегляд

en: Create a New Form
uk: Створити нову форму

en: Create a new folder in the selected folder
uk: Створити нову папку у вибраній папці

en: Create next recurrence after the close of current task.
uk: Створити наступне повторення після закриття поточного завдання.

en: Created
uk: Створено

en: Currency
uk: Валюта

en: Currency Not Found Text
uk: Текст, якщо валюту не знайдено

en: Currency Not Found Text Modify
uk: Зміна тексту, коли валюту не знайдено

en: Currency Position:
uk: Позиція валюти:

en: Currency Symbol:
uk: Символ валюти:

en: Current Date
uk: Поточна дата

en: Current Month
uk: Поточний місяць

en: Current Week
uk: Поточний тиждень

en: Current Year
uk: Поточний рік

en: Currently, no payment gateway has been connected.
uk: Наразі не підключено жодного платіжного шлюзу.

en: Custom
uk: Власний

en: Custom Class & Attribute
uk: Власний клас і атрибут

en: Custom Classes and Attributes
uk: Власні класи та атрибути

en: Custom Date
uk: Власна дата

en: Custom Error Message
uk: Власне повідомлення про помилку

en: Custom Groundhogg Value
uk: Користувацьке значення Groundhogg

en: Custom JS and CSS Code Editor
uk: Редактор власного JS та CSS коду

en: Custom JS and CSS Editor
uk: Редактор власного JS та CSS

en: Custom Link
uk: Власне посилання

en: Custom Option Required
uk: Потрібен власний варіант

en: Custom Page
uk: Користувацька сторінка

en: Custom Tags
uk: Власні теги

en: Custom URL
uk: Власний URL

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
uk: Шаблон власної перевірки (RegEx)

en: Custom Value
uk: Користувацьке значення

en: Custom...
uk: Користувацьке...

en: Customer ID key cann't be empty
uk: Ключ ID клієнта не може бути порожнім

en: Customer Id (non manager account)
uk: ID клієнта (не менеджерський акаунт)

en: Customize Email template
uk: Налаштувати шаблон електронного листа

en: Customize Email templates
uk: Налаштувати шаблони електронних листів

en: Daily
uk: Щодня

en: Dark
uk: Темна

en: Darken
uk: Затемнення

en: Data Center:
uk: Центр даних:

en: Data Table
uk: Таблиця даних

en: Data Views & Edit
uk: Перегляд і редагування даних

en: Data center cann't be empty
uk: Центр даних не може бути порожнім

en: Date
uk: Дата

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Date Time (Advanced)
uk: Дата і час (розширені)

en: Date-Time
uk: Дата-час

en: Day Before
uk: За день до

en: Days after today
uk: Днів після сьогодні

en: Days before today
uk: Днів до сьогодні

en: Deal Type
uk: Тип угоди

en: Decimal Separator:
uk: Десятковий роздільник:

en: Decision Box
uk: Поле вибору

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Default Amount Value
uk: Значення суми за замовчуванням

en: Default Phone Number
uk: Номер телефону за замовчуванням

en: Default Row:
uk: Рядок за замовчуванням:

en: Default Value
uk: Значення за замовчуванням

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
uk: Значення за замовчуванням — це початкове значення, яке з'явиться в полі. Ти можеш показати або приховати значення за замовчуванням, перемикаючи цю опцію.

en: Default value
uk: Значення за замовчуванням

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete File From Wordpress
uk: Видалити файл з wordpress

en: Delete Post Type
uk: Видалити тип запису

en: Delete Step
uk: Видалити крок

en: Delete all data table when delete plugin.
uk: Видаляти всі таблиці даних при видаленні плагіна.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
uk: Видалити файл з Wordpress після завантаження в Dropbox

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
uk: Видалити файл з Wordpress після завантаження в OneDrive

en: Delete successfully, refresh your window
uk: Успішно видалено, оновіть вікно

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
uk: Видалити непідтверджені записи з відповідей через днів:

en: Deleted
uk: Видалено

en: Deleting ...
uk: Видалення...

en: Demo
uk: Демо

en: Department:
uk: Відділ:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити відділи. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Departments refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити відділи. Спробуй ще раз

en: Departments refreshed
uk: Відділи оновлено

en: Description
uk: Опис

en: Details Page
uk: Сторінка деталей

en: Details Page Styling
uk: Стилізація сторінки деталей

en: Detect Country By Geo
uk: Визначити країну за гео

en: Detect Country By IP
uk: Визначити країну за IP

en: Detect Country by Geo Location
uk: Визначити країну за геолокацією

en: Detect Country by IP
uk: Визначити країну за IP

en: Direction
uk: Напрямок

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disable Card
uk: Вимкнути картку

en: Disable Entry Storing
uk: Вимкнути збереження записів

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
uk: Вимкнути підтвердження подвійної згоди для авторизованих користувачів.

en: Disable entry storing in WordPress database
uk: Вимкнути збереження записів у базі даних WordPress

en: Disable if maximum selected:
uk: Вимкнути, якщо вибрано максимум:

en: Disable this form after limited entry
uk: Вимкнути цю форму після обмеженого введення

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
uk: Вимкнення поля запобігає взаємодії користувачів з ним або введенню даних. Ти можеш увімкнути або вимкнути поле за допомогою цієї опції.

en: Divider
uk: Роздільник

en: Do You want Deplicate these
uk: Ти хочеш дублювати ці

en: Do you want to change these
uk: Ти хочеш змінити ці

en: Doc & Support
uk: Документація та підтримка

en: Documentation
uk: Документація

en: Domain Name can't be empty
uk: Доменне ім'я не може бути порожнім

en: Domain URL
uk: URL домену

en: Domain URL:
uk: URL-адреса домену:

en: Double Opt-In
uk: Подвійна згода

en: Double Opt-in
uk: Подвійна підписка

en: Download Link Shortcode
uk: Шорткод посилання для завантаження

en: Downloadable
uk: Завантажуваний

en: Downloadable Product
uk: Завантажуваний продукт

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
uk: Завантажувані продукти надають доступ до файлу після покупки.

en: Draft Button
uk: Кнопка чернетки

en: Draft entries
uk: Чернетки записів

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
uk: Конструктор форм WordPress з перетягуванням дозволить тобі створювати будь-які форми для веб-сайту WordPress, які ти можеш уявити. Професійний дизайн Bit Form тримає всі інструменти саме там, де ти хочеш! Ти можеш робити інтеграцію між різними CRM та додатками без досвіду.

en: Drag n Drop
uk: Перетягування

en: Dropbox API Console
uk: Консоль API Dropbox

en: Dropbox Access Code
uk: Код доступу Dropbox

en: Dropbox Access Code:
uk: Код доступу Dropbox:

en: Dropbox Api Key:
uk: Ключ API Dropbox:

en: Dropbox Api Secret:
uk: Секрет API Dropbox:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
uk: Ключ API, секрет API та код доступу Dropbox не можуть бути порожніми

en: Dropbox Folder
uk: Папка Dropbox

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Duplicate field name
uk: Дубльована назва поля

en: Duplicate...
uk: Дублювати...

en: Dynamic
uk: Динамічний

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Button
uk: Кнопка редагування

en: Edit Custom Error Message
uk: Редагувати власне повідомлення про помилку

en: Edit Decision Box Label
uk: Редагувати мітку поля рішення

en: Edit Form
uk: Редагувати форму

en: Edit GDPR Concent Label
uk: Редагувати мітку згоди GDPR

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
uk: Редагуй мітку згоди GDPR, натиснувши на іконку редагування

en: Edit Global Message (Type:
uk: Редагувати глобальне повідомлення (тип:

en: Edit HTML Content
uk: Редагувати HTML-вміст

en: Edit Note
uk: Редагувати примітку

en: Edit Options
uk: Параметри редагування

en: Edit Post Types
uk: Редагувати типи записів

en: Edit Table
uk: Редагувати таблицю

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
uk: Редагуй вміст HTML-поля, натиснувши на іконку редагування

en: Edit verification Messages/Redirect URL
uk: Редагувати повідомлення перевірки/URL перенаправлення

en: Edit verification messages
uk: Редагувати повідомлення перевірки

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
uk: Редагуй мітку поля рішення, натиснувши на іконку редагування

en: Elastic Email API Console
uk: Консоль API Elastic email

en: Elastic Email Fields
uk: Поля Elastic email

en: Email :
uk: Email:

en: Email Notification
uk: Сповіщення електронною поштою

en: Email Subject Here
uk: Тема листа тут

en: Email Template deleted
uk: Шаблон електронної пошти видалено

en: Email Template duplicated
uk: Шаблон електронної пошти дубльовано

en: Email Template:
uk: Шаблон електронного листа:

en: Email Templates
uk: Шаблони електронної пошти

en: Email Templates Coming soon
uk: Шаблони електронних листів скоро з'являться

en: Email Test
uk: Тестовий лист

en: Email field is mandatory for double opt-in.
uk: Поле електронної пошти обов'язкове для подвійної згоди.

en: Email is invalid
uk: Електронна пошта недійсна

en: Email sent successfully.
uk: Електронний лист успішно надіслано.

en: Embed via HTML Code
uk: Вбудувати через HTML-код

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
uk: Вбудувати через HTML-код (розмовна форма)

en: Empty
uk: Порожньо

en: Empty Submission
uk: Порожня відправка

en: Empty filename
uk: Порожнє ім'я файлу

en: Empty form cannot be submitted.
uk: Порожню форму не можна надіслати.

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable / Disable
uk: Увімкнути / вимкнути

en: Enable Double Option for new contacts
uk: Увімкнути подвійну підписку для нових контактів

en: Enable ReCaptcha V3
uk: Увімкнути ReCaptcha V3

en: Enable SMTP
uk: Увімкнути SMTP

en: Enable Time
uk: Увімкнути час

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
uk: Вмикає 24-годинний формат часу. За замовчуванням використовується 12-годинний формат. Якщо ти хочеш використовувати 24-годинний формат, тобі потрібно це увімкнути.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
uk: Вмикає вибір часу. За замовчуванням вибір часу вимкнено. Якщо ти хочеш використовувати вибір часу, тобі потрібно це увімкнути.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
uk: Увімкнення цієї опції перевірятиме серед надісланих записів, чи є значення дублікатом.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
uk: Увімкнення цієї опції перевірятиме у базі даних користувачів WordPress, чи є значення дублікатом.

en: Encharge API Console
uk: Консоль API Encharge

en: Encharge Fields
uk: Поля Encharge

en: Encharge fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля Encharge. Спробуй ще раз

en: Encharge fields refreshed
uk: Поля Encharge оновлено

en: End After
uk: Завершити після

en: End Time
uk: Час завершення

en: End With
uk: Закінчується на

en: Enter Amount..
uk: Введи суму..

en: Enter Email Addresses
uk: Введи адреси електронної пошти

en: Enter Hours
uk: Введи години

en: Enter Owner ID
uk: Введи ID власника

en: Enter Phone Number
uk: Введи номер телефону

en: Enter row number
uk: Введи номер рядка

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
uk: Введи критерії для оновлення записів. Використовуй формат нижче.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
uk: Введи критерії для оновлення рядків. Використовуй формат нижче.

en: Enter the shortcode in this Input.
uk: Введи шорткод у це поле.

en: Entries
uk: Записи

en: Entries Duplicated successfully
uk: Записи успішно дубльовано

en: Entries id is invalid
uk: Недійсний ідентифікатор записів

en: Entry Deleted successfully
uk: Запис успішно видалено

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
uk: Запис успішно видалено, деякі заблоковані робочим процесом

en: Entry Deletetion prevented by workflow
uk: Видалення запису заблоковано робочим процесом

en: Entry Details #
uk: Деталі запису #

en: Entry Duplicated successfully
uk: Запис успішно дубльовано

en: Entry Edit
uk: Редагування запису

en: Entry Limit
uk: Обмеження записів

en: Entry Not Found!
uk: Запис не знайдено!

en: Entry Update Successfully
uk: Запис успішно оновлено

en: Entry Updated Successfully
uk: Запис успішно оновлено

en: Entry View
uk: Перегляд запису

en: Equal
uk: Дорівнює

en: Error Occured
uk: Сталася помилка

en: Error Occured in saving %s
uk: Сталася помилка під час збереження %s

en: Error Occurred
uk: Сталася помилка

en: Error Occurred, Please Reload
uk: Сталася помилка, перезавантаж сторінку

en: Error occurred, Please try again.
uk: Сталася помилка. Спробуй ще раз.

en: Event:
uk: Подія:

en: Every Day
uk: Щодня

en: Example
uk: Приклад

en: Example:
uk: Приклад:

en: Excellent
uk: Відмінно

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
uk: Вивчи нашу розширену документацію. Від початківців до розробників - кожен знайде відповідь

en: Export
uk: Експорт

en: Export File Format
uk: Формат файлу експорту

en: Export Form Data
uk: Експортувати дані форми

en: Exporting...
uk: Експортування...

en: Expression
uk: Вираз

en: External
uk: Зовнішній

en: Facebook support group
uk: Група підтримки у Facebook

en: Failed to Copy, Try Again.
uk: Не вдалося скопіювати, спробуй ще раз.

en: Failed to change Form Status
uk: Не вдалося змінити статус форми

en: Failed to fetch groundhoggtag
uk: Не вдалося отримати теги Groundhogg

en: Failed to fetch list fields
uk: Не вдалося отримати поля списку

en: Failed to update, Data is empty.
uk: Не вдалося оновити, дані порожні.

en: Failed to write file to disk.
uk: Не вдалося записати файл на диск.

en: Fetch All Dropbox Folders
uk: Отримати всі папки Dropbox

en: Fetch All Recipients
uk: Отримати всіх одержувачів

en: Fetch Subscriber List
uk: Отримати список підписників

en: Field
uk: Поле

en: Field Actions
uk: Дії з полями

en: Field Block
uk: Блок поля

en: Field Clone
uk: Клонування поля

en: Field Cloning
uk: Клонування поля

en: Field Map
uk: Зіставлення полів

en: Field Mapping
uk: Зіставлення полів

en: Field Mappping
uk: Зіставлення полів

en: Field Style
uk: Стиль поля

en: Field name cannot be empty
uk: Назва поля не може бути порожньою

en: Fields
uk: Поля

en: Fields refresh failed
uk: Не вдалося оновити поля

en: Fields refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити поля. Причина:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити поля. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля. Спробуй ще раз

en: Fields refresh successfully
uk: Поля успішно оновлено

en: Fields refreshed
uk: Поля оновлено

en: File Exist Message
uk: Повідомлення про існування файлу

en: File Input
uk: Введення файлу

en: File Select Status
uk: Статус вибору файлу

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: File Upload Field Map
uk: Відображення поля завантаження файлу

en: File not allowed by policy
uk: Файл не дозволено політикою

en: File size is too large
uk: Розмір файлу занадто великий

en: File size is too large after sanitation
uk: Розмір файлу занадто великий після санації

en: File size validation
uk: Перевірка розміру файлу

en: File type is not allowed
uk: Тип файлу не дозволено

en: File type is not supported
uk: Тип файлу не підтримується

en: File type validation
uk: Перевірка типу файлу

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter Entries between Dates
uk: Фільтрувати записи між датами

en: Finish & Save
uk: Завершити та зберегти

en: First Name
uk: Ім'я

en: First Name:
uk: Ім'я:

en: Fixed
uk: Фіксована

en: Flags:
uk: Прапорці:

en: Fluent CRM Fields
uk: Поля Fluent CRM

en: Fluent CRM List:
uk: Список Fluent CRM:

en: Fluent CRM Plugins not found
uk: Плагіни Fluent CRM не знайдено

en: Fluent CRM Tags:
uk: Теги Fluent CRM:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля Fluent CRM. Спробуй ще раз

en: Fluent CRM fields refreshed
uk: Поля Fluent CRM оновлено

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити список FluentCRM. Причина:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити список FluentCRM. Спробуй ще раз

en: FluentCRM list refreshed
uk: Список FluentCRM оновлено

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити папки. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Folders refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити папки. Спробуй ще раз

en: Folders refreshed
uk: Папки оновлено

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Family
uk: Сімейство шрифтів

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Font Size (Pixels)
uk: Розмір шрифту (пікселі)

en: Font Style
uk: Стиль шрифту

en: Font Weight
uk: Товщина шрифту

en: For
uk: Для

en: For more details,
uk: Для отримання додаткової інформації,

en: For more details, please visit the
uk: Для отримання додаткової інформації відвідай

en: Forgot Password Fields
uk: Поля відновлення пароля

en: Form Abandonment
uk: Незавершена форма

en: Form Address Fields
uk: Поля адреси форми

en: Form Background
uk: Фон форми

en: Form Deleted Successfully
uk: Форму успішно видалено

en: Form Entry Edit
uk: Редагування запису форми

en: Form Field
uk: Поле форми

en: Form Fields
uk: Поля форми

en: Form ID cannot be empty
uk: ID форми не може бути порожнім

en: Form Name
uk: Назва форми

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
uk: Назва форми має бути в межах 50 символів

en: Form Saved successfully
uk: Форму успішно збережено

en: Form Settings
uk: Налаштування форми

en: Form Submitted
uk: Форму надіслано

en: Form Submitted Successfully
uk: Форму успішно надіслано

en: Form Templates
uk: Шаблони форм

en: Form Width Modification
uk: Зміна ширини форми

en: Form data is empty
uk: Дані форми порожні

en: Form deleted successfully.
uk: Форму успішно видалено.

en: Form does not exist
uk: Форма не існує

en: Form does not exist.
uk: Форма не існує.

en: Form does not exists
uk: Форма не існує

en: Form does not exists.
uk: Форма не існує.

en: Form duplicated successfully
uk: Форму успішно дубльовано

en: Form entries does not exist.
uk: Записи форми не існують.

en: Form entry deletion failed.
uk: Не вдалося видалити запис форми.

en: Form id is empty.
uk: Ідентифікатор форми порожній.

en: Form id is invalid
uk: Недійсний ідентифікатор форми

en: Form id is invalid.
uk: Недійсний ідентифікатор форми.

en: Form id or entries id is invalid
uk: Недійсний ідентифікатор форми або ідентифікатор записів

en: Form imported successfully.
uk: Форму успішно імпортовано.

en: Form is available %s
uk: Форма доступна %s

en: Form is available %s From %s
uk: Форма доступна %s З %s

en: Form is available on %s
uk: Форма доступна %s

en: Form is not exists.
uk: Форма не існує.

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: Form status change failed.
uk: Не вдалося змінити статус форми.

en: Form status changed successfully
uk: Статус форми успішно змінено

en: Form style
uk: Стиль форми

en: Form update failed.
uk: Не вдалося оновити форму.

en: Form updated successfully.
uk: Форму успішно оновлено.

en: Form:
uk: Форма:

en: Formatter:
uk: Форматувальник:

en: Forms
uk: Форми

en: Forms deleted successfully.
uk: Форми успішно видалено.

en: Forms refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити форми. Причина:

en: Forms refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити форми. Спробуй ще раз

en: Forms refreshed
uk: Форми оновлено

en: Friday
uk: П'ятниця

en: From
uk: Від

en: From Email Address
uk: Адреса відправника

en: From Mail
uk: Від кого

en: From Name
uk: Ім'я відправника

en: From:
uk: Від:

en: Full
uk: Повний

en: Full Name:
uk: Повне ім'я:

en: Full Width
uk: Повна ширина

en: Full page droppable
uk: Можливість перетягування на всю сторінку

en: GDPR Agreement
uk: Згода GDPR

en: General
uk: Загальні

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
uk: Генерувати токен після завантаження сторінки, щоб запобігти конфлікту з плагінами кешування.

en: Generate a default UI for managing this post type
uk: Генерувати стандартний інтерфейс для керування цим типом запису

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
uk: Згенеруй новий API-ключ або використай існуючий (для тестування можеш використовувати тестовий API-ключ). Цей ключ потрібен для автентифікації API-запитів.

en: Generate new API key
uk: Згенерувати новий API-ключ

en: Generate new ID
uk: Згенерувати новий ID

en: Get $10 Cashback
uk: Отримай $10 кешбеку

en: Get Christmas Deal!
uk: Отримай різдвяну знижку!

en: Get Year End Deal
uk: Отримай річну знижку

en: Getgist API Console
uk: Консоль API Getgist

en: Gist Fields
uk: Поля Gist

en: Global Settings
uk: Глобальні налаштування

en: Go Home
uk: На головну

en: Go to PDF Settings
uk: Перейти до налаштувань PDF

en: Go to Payment Settings
uk: Перейти до налаштувань оплати

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
uk: Перейди до панелі адміністратора google reCaptcha V2

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
uk: Перейди до панелі адміністратора google reCaptcha V3

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
uk: Перейди до панелі адміністратора turnstile

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
uk: Перейди до панелі адміністратора hCaptcha

en: Go to your Mollie Dashboard
uk: Перейди до панелі керування Mollie

en: Go to your PayPal Dashboard
uk: Перейди до панелі керування PayPal

en: Go to your Razorpay Dashboard
uk: Перейди до панелі керування Razorpay

en: Go to your Stripe Dashboard
uk: Перейди до панелі керування Stripe

en: Gold
uk: Золотий

en: Good
uk: Добре

en: Google API Console
uk: Консоль API Google

en: Google Ads Information
uk: Інформація про Google Ads

en: Google Ads Manager Account
uk: Менеджерський акаунт Google Ads

en: Google Fields
uk: Поля Google

en: Google Maps API
uk: API Google Maps

en: Google Maps API Key
uk: Ключ API Google Maps

en: Google reCAPTCHA Admin
uk: Адміністратор Google reCAPTCHA

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Grayscale
uk: Відтінки сірого

en: Greater Than
uk: Більше ніж

en: Greater Than or Equal
uk: Більше або дорівнює

en: Groundhogg Fields
uk: Поля Groundhogg

en: Groundhogg Meta Fields
uk: Мета-поля Groundhogg

en: Groundhogg all tag fetched successfully
uk: Всі теги Groundhogg успішно отримано

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Group fetch failed
uk: Не вдалося отримати групу

en: Group fetch successfully
uk: Групу успішно отримано

en: Groups
uk: Групи

en: Header Row:
uk: Рядок заголовка:

en: Height
uk: Висота

en: Helper Text
uk: Допоміжний текст

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
uk: Допоміжний текст — це необов'язковий текст, який з'являється під полем, щоб надати користувачу додаткову інформацію. Ти можеш показати або приховати допоміжний текст, перемикаючи цю опцію.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
uk: Тут Department, Salary та Country — це назви стовпців таблиці Zoho Analytics

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
uk: Тут Email — це назва посилання на поле Zoho Creator. Інформація:

en: Hidden
uk: Прихований

en: Hidden Field
uk: Приховане поле

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide Calender
uk: Сховати календар

en: Hide Country List
uk: Сховати список країн

en: Hide Image Label
uk: Приховати мітку зображення

en: Hide Integration Logs
uk: Приховати журнали інтеграції

en: Hide ReCaptcha Badge
uk: Приховати значок ReCaptcha

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
uk: Приховує календар. За замовчуванням календар показується. Якщо ти хочеш приховати календар, тобі потрібно це увімкнути.

en: History Empty
uk: Історія порожня

en: Homepage URL:
uk: URL домашньої сторінки:

en: Honeypot trap
uk: Пастка Honeypot

en: Honeypot trap for bot
uk: Пастка для ботів Honeypot

en: Horizontal
uk: Горизонтальний

en: How many rows to export
uk: Скільки рядків експортувати

en: How to Configure Conditional Logic
uk: Як налаштувати умовну логіку

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
uk: Як налаштувати повідомлення підтвердження/сторінку перенаправлення

en: How to Configure Double Opt-In
uk: Як налаштувати подвійну підписку

en: How to Configure Email Templates
uk: Як налаштувати шаблони електронної пошти

en: How to Configure Form Abandonment
uk: Як налаштувати відстеження незавершених форм

en: How to Configure PDF Template
uk: Як налаштувати PDF шаблон

en: How to Configure WP User Registration
uk: Як налаштувати реєстрацію користувачів WP

en: How to Setup ACF integration
uk: Як налаштувати інтеграцію ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
uk: Як налаштувати інтеграцію ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Acumbamail

en: How to Setup Advanced Form Integration
uk: Як налаштувати розширену інтеграцію форми

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Automate Hub by Sperse.IO

en: How to Setup AutomatorWP integration
uk: Як налаштувати інтеграцію AutomatorWP

en: How to Setup Autonami integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Autonami

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Brevo(SendinBlue)

en: How to Setup Dropbox integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
uk: Як налаштувати інтеграцію elastic email

en: How to Setup Encharge integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Encharge

en: How to Setup FlowMattic integration
uk: Як налаштувати інтеграцію FlowMattic

en: How to Setup Fluent-CRM integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Google Sheets

en: How to Setup IFTTT integration
uk: Як налаштувати інтеграцію IFTTT

en: How to Setup Integrately integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Integrately

en: How to Setup Integrations
uk: Як налаштувати інтеграції

en: How to Setup Integromat integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
uk: Як налаштувати інтеграцію MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
uk: Як налаштувати інтеграцію MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
uk: Як налаштувати інтеграцію MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
uk: Як налаштувати інтеграцію MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Pabbly

en: How to Setup Pods integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Pods

en: How to Setup Sure Triggers integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Sure Triggers

en: How to Setup Telegram integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Telegram

en: How to Setup Thrive Automator integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Thrive Automator

en: How to Setup Uncanny Automator integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Uncanny Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
uk: Як налаштувати інтеграцію WP Webhooks

en: How to Setup WooCommerce integration
uk: Як налаштувати інтеграцію WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Creator

en: How to Setup Zoho Desk integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Work Drive

en: How to Setup Zoho-CRM integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho-CRM

en: How to Setup n8n.io integration
uk: Як налаштувати інтеграцію n8n.io

en: How to enable Conversational Form
uk: Як увімкнути розмовну форму

en: How to set up
uk: Як налаштувати

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
uk: Як налаштувати повідомлення підтвердження або сторінку перенаправлення:

en: How to setup Conversational form:
uk: Як налаштувати розмовну форму:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
uk: Як налаштувати подвійну згоду та надіслати сповіщення електронною поштою:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
uk: Як налаштувати шаблони електронної пошти та надсилати сповіщення електронною поштою:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
uk: Як налаштувати незавершену форму і зберегти частковий прогрес форми:

en: How to setup Integrations:
uk: Як налаштувати інтеграції:

en: How to setup Landinge Page
uk: Як налаштувати цільову сторінку

en: How to setup PDF Templates:
uk: Як налаштувати шаблони PDF:

en: How to setup WP Authentication:
uk: Як налаштувати автентифікацію WP:

en: Hubspot API Console
uk: Консоль API Hubspot

en: Hubspot Fields
uk: Поля Hubspot

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
uk: Я даю згоду на те, щоб цей веб-сайт зберігав мою надану інформацію, щоб вони могли відповісти на мій запит. Дізнайся більше в

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Icon Type:
uk: Тип іконки:

en: Icons
uk: Значки

en: Idea
uk: Ідея

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
uk: Якщо поля Ім'я користувача та Пароль порожні, то користувач отримає значення поля електронної пошти як поле, а пароль буде згенеровано автоматично.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
uk: Якщо користувач авторизований, форма буде заповнена попереднім частковим записом з бази даних
    іншому випадку — з локального сховища браузера."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
uk: Якщо вимкнено, форма зберігатиме чернетку при натисканні на кнопку збереження або за допомогою умовної логіки.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
uk: Якщо увімкнено, порожня форма зберігається як чернетка при виході зі сторінки.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
uk: Якщо у тебе вже є сайт Turnstile, натисни на назву сайту, щоб відкрити панель сайту.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
uk: Якщо у тебе вже є сайт hCaptcha, натисни на назву сайту, щоб відкрити панель сайту.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
uk: Якщо ти ще не створив сайт Turnstile, натисни кнопку „Додати сайт“ і заповни необхідні поля.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
uk: Якщо ти ще не створив сайт hCaptcha, натисни кнопку „Додати сайт“ і заповни необхідні поля.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
uk: Якщо ти ще не використовував PDF, тобі потрібно натиснути кнопку „Зберегти“, щоб застосувати ці глобальні налаштування PDF. Ти також можеш налаштувати параметри для конкретного шаблону PDF, перейшовши до шаблонів PDF у налаштуваннях форми.

en: Image
uk: Зображення

en: Image Alt Text
uk: Альтернативний текст зображення

en: Image Crop
uk: Обрізка зображення

en: Image Link....
uk: Посилання на зображення...

en: Image Preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: Image Resize
uk: Зміна розміру зображення

en: Image Select
uk: Вибір зображення

en: Image Transform
uk: Трансформація зображення

en: Image Type
uk: Тип зображення

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Image validate size
uk: Перевірка розміру зображення

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Import & Edit
uk: Імпортувати та редагувати

en: Import Form
uk: Імпортувати форму

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
uk: У Bit Apps ми надаємо всі види підтримки продуктів для будь-яких типів клієнтів, неважливо, БЕЗКОШТОВНИЙ чи PRO користувач. Ми активно надаємо підтримку через електронну пошту та живий чат. Наша команда підтримки завжди готова допомогти тобі. Ми тут, щоб відповісти на твої запитання та допомогти з будь-якими проблемами, які можуть виникнути.

en: In Person Email
uk: Електронна пошта особисто

en: In Person Email (Optional)
uk: Електронна пошта особисто (необов'язково)

en: In Person Name
uk: Ім'я особисто

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
uk: Щоб заповнити поля форми, необхідно зберігати надіслані дані в базі даних. Переконайся, що вимкнув опцію „вимкнути зберігання даних надісланої форми“ в налаштуваннях форми.

en: Individual Field Styling
uk: Індивідуальне стилізування поля

en: Individual Style
uk: Індивідуальний стиль

en: Input Format Option
uk: Параметр формату вводу

en: Input Format Options
uk: Параметри формату вводу

en: Input Icons
uk: Іконки вводу

en: Input Mode
uk: Режим введення

en: Input Validation
uk: Перевірка введення

en: Input does not match the required pattern
uk: Введені дані не відповідають необхідному шаблону

en: Input mode
uk: Режим введення

en: Inside
uk: Всередині

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
uk: Інтегруй свою форму з улюбленими додатками та сервісами.

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Integration API Key...
uk: Ключ API інтеграції...

en: Integration Info
uk: Інформація про інтеграцію

en: Integration Name
uk: Назва інтеграції

en: Integration Name...
uk: Назва інтеграції...

en: Integration Name:
uk: Назва інтеграції:

en: Integration Settings
uk: Налаштування інтеграції

en: Integration clone failed Cause
uk: Причина невдалого клонування інтеграції

en: Integration clone failed.
uk: Клонування інтеграції не вдалося.

en: Integration deleted
uk: Інтеграцію видалено

en: Integration deletion failed Cause
uk: Не вдалося видалити інтеграцію. Причина

en: Integration deletion failed. please try again
uk: Не вдалося видалити інтеграцію. Будь ласка, спробуй ще раз

en: Integration execution failed
uk: Виконання інтеграції не вдалося

en: Integration name
uk: Назва інтеграції

en: Integration name cann't be empty
uk: Назва інтеграції не може бути порожньою

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: Internal
uk: Внутрішній

en: Invalid API Token
uk: Недійсний токен API

en: Invalid Email
uk: Недійсна електронна адреса

en: Invalid Form ID or Entries ID.
uk: Недійсний ідентифікатор форми або ідентифікатор записів.

en: Invalid Form ID or entries ID.
uk: Недійсний ідентифікатор форми або ідентифікатор записів.

en: Invalid Form id or entries id.
uk: Недійсний ідентифікатор форми або ідентифікатор записів.

en: Invalid Number
uk: Недійсне число

en: Invalid Phone Number
uk: Недійсний номер телефону

en: Invalid SVG
uk: Недійсний SVG

en: Invalid URL
uk: Недійсний URL

en: Invalid activation key
uk: Недійсний ключ активації

en: Invalid file type
uk: Недійсний тип файлу

en: Invalid form id
uk: Недійсний ідентифікатор форми

en: Invalid redirect page:
uk: Сторінка перенаправлення при помилці:

en: Invert
uk: Інвертувати

en: Invisible
uk: Невидимий

en: Is Not Null
uk: Не є нульовим

en: Is Null
uk: Є нульовим

en: Issue
uk: Проблема

en: Issue %s
uk: Проблема %s

en: Issue Followers
uk: Підписники проблеми

en: Item Size
uk: Розмір елемента

en: Key
uk: Ключ

en: Key :
uk: Ключ:

en: Key:
uk: Ключ:

en: LTR
uk: Зліва направо

en: Label
uk: Мітка

en: Label Style
uk: Стиль мітки

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
uk: Мітка — це заголовок поля, який з'являється над полем або поруч із ним. Ти можеш показати або приховати мітку поля, перемикаючи цю опцію.

en: Labels Customization
uk: Налаштування міток

en: Landing Form
uk: Цільова форма

en: Landing Page
uk: Цільова сторінка

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Language
uk: Мова

en: Language Direction
uk: Напрямок тексту

en: Laptop View
uk: Вигляд на ноутбуці

en: Last 120 Days
uk: Останні 120 днів

en: Last 30 Days
uk: Останні 30 днів

en: Last 60 Days
uk: Останні 60 днів

en: Last 7 Days
uk: Останні 7 днів

en: Last 90 Days
uk: Останні 90 днів

en: Last Month
uk: Минулий місяць

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Last Name:
uk: Прізвище:

en: Last Week
uk: Минулий тиждень

en: Last Year
uk: Минулий рік

en: Layout
uk: Макет

en: Layout:
uk: Макет:

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити макети. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Layouts refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити макети. Спробуй ще раз

en: Layouts refreshed
uk: Макети оновлено

en: Lead Status
uk: Статус ліда

en: Leading Icon
uk: Значок спереду

en: Learn More
uk: Дізнатися більше

en: Learn more about Bit Form API
uk: Дізнайся більше про API bit form

en: Learn more about CPT Integration
uk: Дізнатися більше про інтеграцію CPT

en: Learn more about Google Ads configuration
uk: Дізнатися більше про налаштування Google Ads

en: Learn more about PDF Attachment
uk: Дізнайся більше про вкладення PDF

en: Learn more about SMTP configuration
uk: Дізнатися більше про налаштування SMTP

en: Leave a Note:
uk: Залишити примітку:

en: Left
uk: Ліворуч

en: Left Currency
uk: Зліва від валюти

en: Left Number
uk: Зліва від числа

en: Left to Right
uk: Зліва направо

en: Less Than
uk: Менше ніж

en: Less Than or Equal
uk: Менше або дорівнює

en: Lifecycle Stage
uk: Етап життєвого циклу

en: Light
uk: Світла

en: Lighten
uk: Освітлення

en: Limit By Per User
uk: Обмежити за користувачем

en: Limit By Submission Count
uk: Обмежити за кількістю надсилань

en: Limit Form Submission
uk: Обмежити надсилання форми

en: Limit Form Submission Period
uk: Обмежити період надсилання форми

en: Limit Password Length
uk: Обмежити довжину пароля

en: Line 1:
uk: Рядок 1:

en: Line 2:
uk: Рядок 2:

en: Link:
uk: Посилання:

en: List Height
uk: Висота списку

en: List failed. please try again
uk: Не вдалося отримати список. Спробуй ще раз

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити список. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: List refreshed
uk: Список оновлено

en: List:
uk: Список:

en: Lists fetch failed. please try again
uk: Не вдалося отримати списки. Будь ласка, спробуй ще раз

en: Lists fetched successfully
uk: Списки успішно отримано

en: Lists refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити списки. Причина:

en: Lists refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити списки. Спробуй ще раз

en: Lists refreshed
uk: Списки оновлено

en: Lists:
uk: Списки:

en: Load Indicator
uk: Індикатор завантаження

en: Loading ACF Fields...
uk: Завантаження полів ACF...

en: Loading ACF fields...
uk: Завантаження полів ACF...

en: Loading Company...
uk: Завантаження компанії...

en: Loading Contacts...
uk: Завантаження контактів...

en: Loading Dropbox Folders List...
uk: Завантаження списку папок Dropbox...

en: Loading Lists...
uk: Завантаження списків...

en: Loading MetaBox Fields...
uk: Завантаження полів MetaBox...

en: Loading OneDrive Folders List...
uk: Завантаження списку папок OneDrive...

en: Loading Owners...
uk: Завантаження власників...

en: Loading Pipelines...
uk: Завантаження воронок...

en: Loading Post Types...
uk: Завантаження типів записів...

en: Loading Posts...
uk: Завантаження записів...

en: Loading Recipientslist...
uk: Завантаження списку отримувачів...

en: Loading Tags...
uk: Завантаження тегів...

en: Loading Terms...
uk: Завантаження термінів...

en: Loading Users...
uk: Завантаження користувачів...

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Locale
uk: Локаль

en: Logged In
uk: Авторизований

en: Logged Out
uk: Неавторизований

en: Logic
uk: Логіка

en: Login Fields
uk: Поля входу

en: Login User
uk: Вхід користувача

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
uk: Увійди у свій обліковий запис Mollie (або створи його, якщо ще не маєш).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
uk: Увійди у свій обліковий запис PayPal (або створи його, якщо ще не маєш).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
uk: Увійди у свій обліковий запис Razorpay (або створи його, якщо ще не маєш).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
uk: Увійди у свій обліковий запис Stripe (або створи його, якщо ще не маєш).

en: Lost In Space
uk: Загублений у космосі

en: Luminosity
uk: Яскравість

en: Mail Chimp API Console
uk: Консоль API Mail chimp

en: Mail Chimp Address Fields
uk: Поля адреси Mail chimp

en: Mail Chimp Fields
uk: Поля Mail chimp

en: Mail Test
uk: Тест пошти

en: MailPoet Fields
uk: Поля MailPoet

en: MailerLite API Token
uk: API токен MailerLite

en: MailerLite Fields
uk: Поля MailerLite

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля Mailpoet. Спробуй ще раз

en: Mailpoet fields refreshed
uk: Поля Mailpoet оновлено

en: Maintain Step History
uk: Зберігати історію кроків

en: Map Attachments
uk: Зіставити вкладення

en: Map Fields
uk: Зіставити поля

en: Map File Upload Fields
uk: Зіставити поля завантаження файлів

en: Margin
uk: Зовнішній відступ

en: Margin Bottom
uk: Відступ знизу

en: Margin Left
uk: Відступ зліва

en: Margin Right
uk: Відступ справа

en: Margin Top
uk: Відступ зверху

en: Max File Size
uk: Максимальний розмір файлу

en: Max Total File Size
uk: Максимальний загальний розмір файлу

en: Max:
uk: Макс:

en: Maximum
uk: Максимум

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
uk: Максимально дозволено ${field.maximum_file} файл(ів)

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
uk: Максимально дозволено ${field.maximum}

en: Maximum File Count
uk: Максимальна кількість файлів

en: Maximum File Size
uk: Максимальний розмір файлу

en: Maximum Fraction Digit:
uk: Максимальна кількість десяткових знаків:

en: Maximum Option Count
uk: Максимальна кількість опцій

en: Maximum Option Validation
uk: Перевірка максимальної кількості опцій

en: Maximum Row:
uk: Максимум рядків:

en: Maximum Value
uk: Максимальне значення

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
uk: Максимально дозволена сума ${field.maximum_amount}

en: Maximum amount:
uk: Максимальна сума:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
uk: Перевищено максимальний розмір файлу. (Макс: ${field.maximum_size}МБ)

en: Maximum:
uk: Максимум:

en: Meanwhile do not close this window.
uk: Тим часом не закривай це вікно.

en: Menu Icon
uk: Іконка меню

en: Menu Icon *
uk: Іконка меню *

en: Menu Name *
uk: Назва в меню *

en: Merge with Previous Options
uk: Об'єднати з попередніми опціями

en: Message Styles
uk: Стилі повідомлень

en: Message Type
uk: Тип повідомлення

en: Message deleted
uk: Повідомлення видалено

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Messages saved successfully.
uk: Повідомлення успішно збережено.

en: Messages:
uk: Повідомлення:

en: Meta Box must be activated!
uk: Meta Box має бути активовано!

en: Meta Key
uk: Мета-ключ

en: Meta Value
uk: Значення мета

en: MetaBox Fields Mapping
uk: Зіставлення полів MetaBox

en: Metabox Fields
uk: Поля Metabox

en: Metabox Fields Mapping
uk: Зіставлення полів Metabox

en: Metabox File Upload Fields Map
uk: Зіставлення полів завантаження файлів Metabox

en: Metaxbox Fields
uk: Поля Metaxbox

en: Method:
uk: Метод:

en: Migrating to V2
uk: Міграція до V2

en: Migration Complete
uk: Міграцію завершено

en: Migration Issue Detected
uk: Виявлено проблему міграції

en: Milestone:
uk: Етап:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити віхи. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Milestones refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити віхи. Спробуй ще раз

en: Milestones refreshed
uk: Віхи оновлено

en: Min File Size
uk: Мінімальний розмір файлу

en: Min:
uk: Мін:

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
uk: Потрібно мінімум ${field.minimum_file} файл(ів)

en: Minimum ${field.minimum} is required
uk: Потрібно мінімум ${field.minimum}

en: Minimum File Count
uk: Мінімальна кількість файлів

en: Minimum Fraction Digit:
uk: Мінімальна кількість десяткових знаків:

en: Minimum Option Count
uk: Мінімальна кількість опцій

en: Minimum Option Validation
uk: Перевірка мінімальної кількості опцій

en: Minimum Row:
uk: Мінімум рядків:

en: Minimum Value
uk: Мінімальне значення

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
uk: Потрібна мінімальна сума ${field.minimum_amount}

en: Minimum amount:
uk: Мінімальна сума:

en: Minimum and Maximum Option
uk: Мінімальна та максимальна кількість опцій

en: Minimum and Maximum Option validation
uk: Перевірка мінімальної та максимальної кількості опцій

en: Minimum and Maximum Value
uk: Мінімальне та максимальне значення

en: Minimum and Maximum Value Validation
uk: Перевірка мінімального та максимального значення

en: Minimum:
uk: Мінімум:

en: Missing a temporary folder.
uk: Відсутня тимчасова папка.

en: Modal Message
uk: Модальне повідомлення

en: Mode :
uk: Режим:

en: Modern Form builder and database management  system
uk: Сучасний конструктор форм і система управління базами даних

en: Modification of File Select Status
uk: Зміна статусу вибору файлу

en: Module:
uk: Модуль:

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити модулі. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Modules refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити модулі. Спробуй ще раз

en: Modules refreshed
uk: Модулі оновлено

en: Mollie API key is missing
uk: API-ключ Mollie відсутній

en: Mollie Developer Dashboard
uk: Панель розробника Mollie

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
uk: Поле динамічної суми Mollie не вибрано

en: Mollie Fixed Amount is not valid
uk: Фіксована сума Mollie недійсна

en: Mollie Minimum Amount is
uk: Мінімальна сума Mollie становить

en: Mollie Payment Field
uk: Поле оплати Mollie

en: Mollie Redirect Url is not Selected
uk: URL-адресу перенаправлення Mollie не вибрано

en: Mollie Settings
uk: Налаштування Mollie

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
uk: Mollie надає опис для платежу. Ця опція є обов'язковою. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>Дізнатися більше</a>. Також ти можеш додати значення поля в цей опис. Наприклад: Цей платіж від Ім'я: ${field_key}

en: Monday
uk: Понеділок

en: Month
uk: Місяць

en: Month Input
uk: Введення місяця

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: More Options
uk: Більше опцій

en: Move
uk: Перемістити

en: Multi step settings
uk: Налаштування багатокрокової форми

en: Multi-Line Text
uk: Багаторядковий текст

en: Multiline Text
uk: Багаторядковий текст

en: Multiple
uk: Множинний

en: Multiple Option List
uk: Список з множинним вибором

en: Multiple Select:
uk: Множинний вибір:

en: Multiple file upload
uk: Завантаження кількох файлів

en: Multiply
uk: Множення

en: Multisteps Settings
uk: Налаштування багатокрокових форм

en: Name
uk: Ім'я

en: Name :
uk: Ім'я:

en: Name Mode:
uk: Режим імені:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
uk: Ім'я є унікальним ідентифікатором поля. Воно використовується для посилання на поле в даних відправки форми.

en: Navigation
uk: Навігація

en: New
uk: Новий

en: New Record
uk: Новий запис

en: New User Registration Request
uk: Запит на реєстрацію нового користувача

en: Newsletter list refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити список розсилки. Причина:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити список розсилки. Спробуй ще раз

en: Newsletter list refreshed
uk: Список розсилки оновлено

en: Next
uk: Далі

en: Next 120 Days
uk: Наступні 120 днів

en: Next 30 Days
uk: Наступні 30 днів

en: Next 60 Days
uk: Наступні 60 днів

en: Next 7 Days
uk: Наступні 7 днів

en: Next 90 Days
uk: Наступні 90 днів

en: Next Billing Time
uk: Наступний час оплати

en: Next Month
uk: Наступний місяць

en: Next Step
uk: Наступний крок

en: Next Week
uk: Наступний тиждень

en: Next Year
uk: Наступний рік

en: No
uk: Ні

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Полів ActiveCampaign не знайдено. Спробуй змінити номер рядка заголовка або спробуй ще раз

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
uk: Списків ActiveCampaign не знайдено. Спробуй змінити номер рядка заголовка або спробуй ще раз

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
uk: Тегів ActiveCampaign не знайдено. Спробуй змінити номер рядка заголовка або спробуй ще раз

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Полів Autonami не знайдено. Спробуй змінити номер рядка заголовка або спробуй ще раз

en: No Connected App Found
uk: Не знайдено підключений додаток

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Поля Encharge не знайдено. Спробуй змінити номер рядка заголовка або спробуй ще раз

en: No Entry Found.
uk: Записів не знайдено.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Поля Fluent CRM не знайдено. Спробуй змінити номер рядка заголовка або спробуй ще раз

en: No Integration Found
uk: Інтеграцію не знайдено

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Поля Mailpoet не знайдено. Спробуй змінити номер рядка заголовка або спробуй ще раз

en: No Milestone Found
uk: Віх не знайдено

en: No Owner Found
uk: Власника не знайдено

en: No PDF templates available
uk: Немає доступних PDF-шаблонів

en: No Payment Info Found!
uk: Інформацію про оплату не знайдено!

en: No Portal Found
uk: Порталів не знайдено

en: No Project Found
uk: Проєктів не знайдено

en: No Project Group Found
uk: Групу проєктів не знайдено

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Поля Sendinblue не знайдено. Спробуй змінити номер рядка заголовка або спробуй ще раз

en: No Sub Folder Found
uk: Підпапок не знайдено

en: No Tag Found
uk: Теґ не знайдено

en: No Task Found
uk: Завдання не знайдено

en: No Task Layout Found
uk: Макет завдання не знайдено

en: No Tasklist Found
uk: Списків завдань не знайдено

en: No Template Found
uk: Шаблонів не знайдено

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
uk: Заголовки аркуша не знайдено. Спробуй змінити номер рядка заголовка або спробуй ще раз

en: No field data change
uk: Немає змін даних поля

en: No file was uploaded.
uk: Файл не було завантажено.

en: No form selected
uk: Форму не вибрано

en: No response from the server
uk: Немає відповіді від сервера

en: Non Billable
uk: Неоплачуваний

en: None
uk: Немає

en: Normal
uk: Звичайний

en: Not Contain
uk: Не містить

en: Not End With
uk: Не закінчується на

en: Not Equal
uk: Не дорівнює

en: Not Required
uk: Не обов'язково

en: Not Start With
uk: Не починається з

en: Not contains
uk: Не містить

en: Not empty
uk: Не порожній

en: Not equal
uk: Не дорівнює

en: Note
uk: Примітка

en: Note :
uk: Примітка:

en: Note Added Successfully
uk: Примітку успішно додано

en: Note Content
uk: Вміст примітки

en: Note Deleted Successfully
uk: Примітку успішно видалено

en: Note Title
uk: Заголовок примітки

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити типи приміток. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Note Types refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити типи приміток. Спробуй ще раз

en: Note Types refreshed
uk: Типи приміток оновлено

en: Note Updated Successfully
uk: Примітку успішно оновлено

en: Note no change
uk: Примітка без змін

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
uk: Примітка: У функції розмовної форми деякі поля, такі як Captcha, Платежі, HTML тощо, наразі не підтримуються.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
uk: Примітка: Ця функція доступна лише користувачам BitForm Pro.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
uk: Примітка: Це глобальне повідомлення буде застосовано до всіх форм і полів, якщо для окремого поля не встановлено власне повідомлення про помилку. Також ти можеш використовувати

en: Notes
uk: Примітки

en: Nothing to duplicate
uk: Нічого дублювати

en: Nothing to update
uk: Нічого оновлювати

en: Notify Users
uk: Сповістити користувачів

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
uk: Тепер, будь ласка, перейди до своєї форми та додай поле Google reCaptcha V2.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
uk: Тепер, будь ласка, перейди до своєї форми та додай поле Google reCaptcha V3.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
uk: Тепер, будь ласка, перейди до своєї форми та додай поле Turnstile.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
uk: Тепер, будь ласка, перейди до своєї форми та додай поле hCaptcha.

en: Np Repeat
uk: Без повторення

en: Number
uk: Число

en: Number Format:
uk: Формат числа:

en: OR
uk: АБО

en: Ok
uk: Ок

en: On Click
uk: При натисканні

en: On Field Input
uk: При введенні в поле

en: On Focus
uk: При фокусі

en: On Form Submit
uk: При надсиланні форми

en: On Form Validate
uk: При перевірці форми

en: On Load
uk: При завантаженні

en: On Mouse Over
uk: При наведенні миші

en: On Same Day
uk: У той самий день

en: Once Every
uk: Один раз на кожні

en: OneDrive Client Id:
uk: OneDrive client id:

en: OneDrive Client Secret:
uk: OneDrive client secret:

en: Only Logged In User
uk: Тільки авторизовані користувачі

en: Only on Field Input
uk: Тільки при введенні в поле

en: Only on Form Load
uk: Тільки при завантаженні форми

en: Only on Form Submit
uk: Тільки при надсиланні форми

en: Only on Form Validate
uk: Тільки при перевірці форми

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
uk: Працюватиме лише дійсний об'єкт JS. Для отримання додаткової інформації перевір<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> документацію щодо доступних параметрів конфігурації</a>

en: Opacity
uk: Прозорість

en: Opacity (0-100)
uk: Прозорість (0-100)

en: Option 1
uk: Варіант 1

en: Option 2
uk: Варіант 2

en: Option 3
uk: Варіант 3

en: Option 4
uk: Варіант 4

en: Option Column
uk: Стовпець опцій

en: Option Flag Image
uk: Зображення прапора опції

en: Option Icon/Image
uk: Іконка/зображення опції

en: Option Icon/Image:
uk: Іконка/зображення опції:

en: Option List Height
uk: Висота списку опцій

en: Options
uk: Опції

en: Options 2
uk: Опції 2

en: Options Column
uk: Стовпець опцій

en: Order
uk: Замовлення

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Other
uk: Інше

en: Other Option
uk: Інша опція

en: Other Option Required
uk: Потрібна інша опція

en: Other...
uk: Інше...

en: Our Privacy Policy.
uk: Нашій політиці конфіденційності.

en: Outside
uk: Зовні

en: Overlay
uk: Накладання

en: Override Default Settings
uk: Перевизначити налаштування за замовчуванням

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
uk: Перезаписати існуючі значення полів у Zoho CRM порожніми значеннями полів з Bit Form під час оновлення запису?

en: Own Submitted Response
uk: Власні надіслані відповіді

en: Owner Email
uk: Електронна пошта власника

en: Owner ID
uk: ID власника

en: Owner Name
uk: Ім'я власника

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
uk: Ім'я власника (твоє ім'я на екрані Zoho Creator):

en: Owners refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити власників. Причина:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити власників. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Owners refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити власників. Спробуй ще раз

en: Owners refreshed
uk: Власників оновлено

en: PDF Attachment Template:
uk: Шаблон PDF-вкладення:

en: PDF Downloads
uk: Завантаження PDF

en: PDF File Name
uk: Ім'я PDF-файлу

en: PDF Global Setting
uk: Глобальні налаштування PDF

en: PDF Password
uk: Пароль PDF

en: PDF Password Shortcode
uk: Шорткод пароля PDF

en: PDF Setting
uk: Налаштування PDF

en: PDF Template
uk: PDF шаблон

en: PDF Templates
uk: Шаблони PDF

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
uk: На твоєму сервері відсутнє розширення PHP. Будь ласка, встанови його.

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Padding Bottom
uk: Внутрішній відступ знизу

en: Padding Left
uk: Внутрішній відступ зліва

en: Padding Right
uk: Внутрішній відступ справа

en: Padding Top
uk: Внутрішній відступ зверху

en: Page
uk: Сторінка

en: Page Select Box
uk: Поле вибору сторінки

en: Page Title
uk: Заголовок сторінки

en: Pagination Button
uk: Кнопка пагінації

en: Panel Layout
uk: Макет панелі

en: Paper Size
uk: Розмір паперу

en: Parse Mode:
uk: Режим розбору:

en: Passive
uk: Пасивний

en: Password
uk: Пароль

en: Password Field
uk: Поле пароля

en: Password can't be empty
uk: Пароль не може бути порожнім

en: Password reset email template
uk: Шаблон листа для скидання пароля

en: Password...
uk: Пароль...

en: Password:
uk: Пароль:

en: Pay Button
uk: Кнопка оплати

en: Pay Button Text
uk: Текст кнопки оплати

en: Pay now
uk: Оплатити зараз

en: Pay with Mollie
uk: Оплатити через Mollie

en: Pay with Paypal
uk: Оплатити через PayPal

en: Pay with Stripe
uk: Оплатити через Stripe

en: PayPal Client ID is missing
uk: ID клієнта PayPal відсутній

en: PayPal Developer Dashboard
uk: Панель розробника PayPal

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
uk: Поле динамічної суми PayPal не вибрано

en: PayPal Fixed Amount is not valid
uk: Фіксована сума PayPal недійсна

en: PayPal Integrations Video
uk: Відео про інтеграції PayPal

en: PayPal Payment Field
uk: Поле оплати PayPal

en: PayPal Plan Id missing
uk: Відсутній ідентифікатор плану PayPal

en: PayPal Settings
uk: Налаштування PayPal

en: Payment
uk: Оплата

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Payment Method Type
uk: Тип способу оплати

en: Payment setting saved successfully
uk: Налаштування платежів успішно збережено

en: Payment setting updated successfully
uk: Налаштування платежів успішно оновлено

en: Payments
uk: Платежі

en: Paypal
uk: PayPal

en: Paypal Button Text
uk: Текст кнопки PayPal

en: Paypal Buy Now
uk: PayPal купити зараз

en: Paypal Checkout
uk: PayPal оформлення

en: Paypal Style
uk: Стиль PayPal

en: Pen Color
uk: Колір пера

en: Pen Width
uk: Ширина пера

en: Permissions Settings
uk: Налаштування дозволів

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Phone Number...
uk: Номер телефону...

en: Phone Number:
uk: Номер телефону:

en: Phone View
uk: Вигляд на телефоні

en: Phone number can't be empty
uk: Номер телефону не може бути порожнім

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Pick A Date
uk: Вибери дату

en: Picture
uk: Зображення

en: Picture Upload
uk: Завантаження зображення

en: Pill
uk: Пігулка

en: Pipeline:
uk: Воронка:

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Placeholder Color
uk: Колір плейсхолдера

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
uk: Плейсхолдер — це текст, який з'являється всередині поля перед тим, як користувач введе свій вміст. Ти можеш показати або приховати плейсхолдер поля, перемикаючи цю опцію.

en: Placeholder...
uk: Заповнювач...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
uk: Розміщує визначене адміністратором повідомлення під описом форми, повідомляючи користувачів, що їхні значення полів зберігаються до надсилання.

en: Plan ID
uk: ID плану

en: Plan Id
uk: Ідентифікатор плану

en: Please Select a Date
uk: Будь ласка, вибери дату

en: Please add a submit button
uk: Будь ласка, додай кнопку надсилання

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
uk: Будь ласка, натисни на доступний варіант Captcha для налаштування.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
uk: Будь ласка, натисни на доступний варіант платіжного шлюзу для налаштування.

en: Please configure PDF settings first.
uk: Спочатку налаштуй параметри PDF.

en: Please contact support for assistance at
uk: Будь ласка, зв'яжись з підтримкою за адресою

en: Please enter API key and API secret
uk: Будь ласка, введи ключ API та секрет API

en: Please fix the errors
uk: Будь ласка, виправ помилки

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
uk: Тепер перейди до своєї форми та додай поле оплати Mollie.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
uk: Тепер перейди до своєї форми та додай поле оплати PayPal.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
uk: Тепер перейди до своєї форми та додай поле оплати Razorpay.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
uk: Тепер перейди до своєї форми та додай поле оплати Stripe.

en: Please import a valid json.
uk: Будь ласка, імпортуй дійсний json.

en: Please map mandatory fields
uk: Будь ласка, зіставте обов'язкові поля

en: Please re-check your Client ID & Secret
uk: Будь ласка, перевір свій ID клієнта та секретний ключ

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
uk: Будь ласка, перевір налаштування reCaptcha

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
uk: Будь ласка, вибери форму зі списку форм, доступних у налаштуваннях елемента Bit Form.

en: Please select a ticket owner
uk: Вибери власника заявки

en: Please select file upload or signature field
uk: Вибери поле завантаження файлу або підпису

en: Please select property you want to import with form
uk: Будь ласка, вибери властивість, яку хочеш імпортувати з формою

en: Please setup your
uk: Будь ласка, налаштуй свій

en: Please setup your payment settings before using this template.
uk: Будь ласка, налаштуй параметри оплати перед використанням цього шаблону.

en: Please submit form with valid fields
uk: Будь ласка, надішли форму з дійсними полями

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
uk: Будь ласка, намагайся уникати дублювання власних URL, оскільки це спричинить конфлікт між сторінкою та Bit Form.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
uk: Будь ласка, онови свою версію PHP до 7.4 або вище.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
uk: Будь ласка, оновіть свій Pro-плагін до останньої версії (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
uk: Будь ласка, оновись до PRO-плану, щоб розблокувати всі ці чудові функції.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
uk: Будь ласка, підтверди Cloudflare Turnstile Captcha

en: Please verify hCaptcha
uk: Будь ласка, підтверди hCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
uk: Будь ласка, підтверди reCAPTCHA

en: Please wait while we migrate your data to V2
uk: Будь ласка, зачекай, поки ми мігруємо твої дані до V2

en: Please! Insatall Fluent CRM
uk: Будь ласка! Встанови Fluent CRM

en: Please! Insatall MailPoet
uk: Будь ласка! Встанови MailPoet

en: Please! Install MailPoet
uk: Будь ласка! Встанови MailPoet

en: Please, enter a valid URL
uk: Будь ласка, введи дійсну URL-адресу

en: Please, enter a valid email address
uk: Будь ласка, введи дійсну адресу електронної пошти

en: Please, enter a valid phone number
uk: Будь ласка, введи дійсний номер телефону

en: Please, enter only numbers
uk: Будь ласка, введи лише цифри

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
uk: Будь ласка, вибери не більше ${field.maximum} варіант(ів)

en: Pod Fields
uk: Поля Pod

en: Pod cann't be empty
uk: Pod не може бути порожнім

en: Portal:
uk: Портал:

en: Portals refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити портали. Причина:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити портали. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Portals refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити портали. Спробуй ще раз

en: Portals refreshed
uk: Портали оновлено

en: Portrait
uk: Портретна

en: Position X
uk: Позиція x

en: Position X (Units in millimeters)
uk: Позиція X (одиниці в міліметрах)

en: Position Y
uk: Позиція y

en: Position Y (Units in millimeters)
uk: Позиція Y (одиниці в міліметрах)

en: Post Fields
uk: Поля запису

en: Post Status
uk: Статус запису

en: Post Status cann't be empty
uk: Статус запису не може бути порожнім

en: Post Type
uk: Тип запису

en: Post Type Slug *
uk: Ярлик типу запису *

en: Post Type cann't be empty
uk: Тип запису не може бути порожнім

en: Postal Code:
uk: Поштовий індекс:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
uk: Записи цього типу мають відображатися в інтерфейсі адміністратора і бути загальнодоступними для запитів

en: Premium
uk: Преміум

en: Premium Feature
uk: Преміум-функція

en: Prevent Public View of Entries
uk: Запобігти публічному перегляду записів

en: Prevent empty form submission
uk: Запобігти надсиланню порожньої форми

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview Data
uk: Попередній перегляд даних

en: Previous
uk: Назад

en: Previous Step
uk: Попередній крок

en: Print Report
uk: Друкувати звіт

en: Printing...
uk: Друк...

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Private Note
uk: Приватна примітка

en: Process Button
uk: Кнопка обробки

en: Product Name
uk: Назва продукту

en: Products refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити продукти. Причина:

en: Products refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити продукти. Спробуй ще раз

en: Products refreshed
uk: Продукти оновлено

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
uk: Професійний і простий у використанні конструктор форм WordPress

en: Progress Indicator
uk: Індикатор прогресу

en: Project Group
uk: Група проєкту

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити групи проєктів. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Project Groups refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити групи проєктів. Спробуй ще раз

en: Project Groups refreshed
uk: Групи проєктів оновлено

en: Project user
uk: Користувач проєкту

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити проєкти. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Projects refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити проєкти. Спробуй ще раз

en: Projects refreshed
uk: Проєкти оновлено

en: Public
uk: Публічний

en: Public Key can't be empty
uk: Публічний ключ не може бути порожнім

en: Public Key...
uk: Публічний ключ...

en: Public Key:
uk: Публічний ключ:

en: Public Project
uk: Публічний проєкт

en: Publicly Queryable
uk: Загальнодоступний для запитів

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Publishable key:
uk: Публічний ключ:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
uk: Запити можна виконувати на фронтенді як частину parse_request()

en: Query Param
uk: Параметр запиту

en: RTL
uk: Справа наліво

en: Radio
uk: Радіокнопка

en: Radio Button
uk: Перемикач

en: Range
uk: Діапазон

en: Rapidmail Fields
uk: Поля Rapidmail

en: Rate us on WordPress
uk: Оціни нас на WordPress

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Rating Icon
uk: Іконка рейтингу

en: Rating Message on Hover
uk: Повідомлення рейтингу при наведенні

en: Rating Message on Select
uk: Повідомлення рейтингу при виборі

en: Rating Position
uk: Позиція рейтингу

en: Razorpay Accounts
uk: Акаунти Razorpay

en: Razorpay Client ID is missing
uk: ID клієнта Razorpay відсутній

en: Razorpay Dashboard
uk: Панель керування Razorpay

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
uk: Поле динамічної суми Razorpay не вибрано

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
uk: Фіксована сума Razorpay недійсна

en: Razorpay Integrations Video
uk: Відео про інтеграції Razorpay

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
uk: Поле ID замовлення Razorpay не вибрано

en: Razorpay Payment Field
uk: Поле оплати Razorpay

en: Razorpay Settings
uk: Налаштування Razorpay

en: ReCaptcha validation failed.
uk: Перевірка ReCaptcha не вдалася.

en: Read More
uk: Читати далі

en: Read Only
uk: Тільки для читання

en: Read entries
uk: Прочитані записи

en: Read-only
uk: Лише для читання

en: Readonly
uk: Тільки для читання

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
uk: Функція «тільки для читання» дозволяє встановити поле як доступне лише для читання, що означає, що користувачі не зможуть редагувати вміст цього поля. Ти можеш увімкнути або вимкнути цю опцію за потреби.

en: Recipient Email
uk: Електронна пошта отримувача

en: Recipient List are required for rapidmail api
uk: Список отримувачів необхідний для API rapidmail

en: Recipient Name
uk: Ім'я отримувача

en: Recipient:
uk: Отримувач:

en: Recipients:
uk: Отримувачі:

en: Record Create
uk: Створення запису

en: Record Create/Edit
uk: Створення/редагування запису

en: Record Delete
uk: Видалення запису

en: Record Edit
uk: Редагування запису

en: Record Owner
uk: Власник запису

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Redirect Link
uk: Посилання для перенаправлення

en: Redirect Page
uk: Сторінка перенаправлення

en: Redirect Page Url
uk: URL-адреса сторінки перенаправлення

en: Redirect Page:
uk: Сторінка перенаправлення:

en: Redirect URL
uk: URL перенаправлення

en: Redirect page (already activated):
uk: Сторінка перенаправлення (вже активовано):

en: Redirecting Home in
uk: Перенаправлення на головну через

en: Redirection url name cann't be empty
uk: URL перенаправлення не може бути порожнім

en: RedirectionUrl:
uk: URL перенаправлення:

en: Redo
uk: Повторити

en: Redo Button
uk: Кнопка повторення

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh ACF fields
uk: Оновити поля ACF

en: Refresh Activecapmaign Field
uk: Оновити поле activecapmaign

en: Refresh Activecapmaign Tags
uk: Оновити теги activecapmaign

en: Refresh Acumbamail Fields
uk: Оновити поля acumbamail

en: Refresh All oneDrive Folders
uk: Оновити всі папки oneDrive

en: Refresh Analytics Table Headers
uk: Оновити заголовки таблиць analytics

en: Refresh Analytics Workspaces
uk: Оновити робочі області analytics

en: Refresh Autonami Fields
uk: Оновити поля autonami

en: Refresh Autonami Lists And Tags
uk: Оновити списки та теги autonami

en: Refresh Bigin Modules
uk: Оновити модулі bigin

en: Refresh Bigin Related Lists
uk: Оновити пов'язані списки bigin

en: Refresh CRM Assignment Rules
uk: Оновити правила призначення CRM

en: Refresh CRM Layouts
uk: Оновити макети CRM

en: Refresh CRM Modules
uk: Оновити модулі CRM

en: Refresh CRM Owners
uk: Оновити власників CRM

en: Refresh CRM Related Lists
uk: Оновити пов'язані списки CRM

en: Refresh CRM Tags
uk: Оновити теги CRM

en: Refresh Campaigns Contact Fields
uk: Оновити поля контактів кампаній

en: Refresh Campaigns Lists
uk: Оновити списки кампаній

en: Refresh Creator Fields
uk: Оновити поля Creator

en: Refresh Desk Departments
uk: Оновити відділи Desk

en: Refresh Desk Fields
uk: Оновити поля Desk

en: Refresh Desk Portals
uk: Оновити портали Desk

en: Refresh Fields
uk: Оновити поля

en: Refresh Fluent CRM List
uk: Оновити список Fluent CRM

en: Refresh Groundhogg Tags
uk: Оновити теги Groundhogg

en: Refresh Groups
uk: Оновити групи

en: Refresh MailChimp Tags
uk: Оновити теги MailChimp

en: Refresh MailPoet List
uk: Оновити список MailPoet

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
uk: Оновити поля контактів MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Lists
uk: Оновити списки MarketingHub

en: Refresh MetaBox List
uk: Оновити список MetaBox

en: Refresh Milestones
uk: Оновити етапи

en: Refresh Owners
uk: Оновити власників

en: Refresh Portal Users
uk: Оновити користувачів порталу

en: Refresh Post Types
uk: Оновити типи записів

en: Refresh Project Groups
uk: Оновити групи проєкту

en: Refresh Projects
uk: Оновити проєкти

en: Refresh Projects Portals
uk: Оновити портали проєктів

en: Refresh SendFox List
uk: Оновити список SendFox

en: Refresh Sendinblue Lists
uk: Оновити списки sendinblue

en: Refresh Sendinblue Templates
uk: Оновити шаблони sendinblue

en: Refresh Sign Templates
uk: Оновити шаблони підписів

en: Refresh Sub Folders
uk: Оновити підпапки

en: Refresh Tags
uk: Оновити теги

en: Refresh Task Layouts
uk: Оновити макети завдань

en: Refresh Telegram List
uk: Оновити список telegram

en: Refresh Template Details
uk: Оновити деталі шаблону

en: Refresh WorkDrive Team Folders
uk: Оновити папки команди WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Teams
uk: Оновити команди WorkDrive

en: RegEx Pattern
uk: Шаблон RegEx

en: Regex Pattern
uk: Шаблон регулярного виразу

en: Registration successfully done.
uk: Реєстрація успішно виконана.

en: Reject Success Message
uk: Повідомлення про успішне відхилення

en: Rejection Success redirect page:
uk: Сторінка перенаправлення після успішного відхилення:

en: Related Info
uk: Пов'язана інформація

en: Related List #
uk: Пов'язаний список #

en: Related List:
uk: Пов'язаний список:

en: RelatedList is empty
uk: RelatedList порожній

en: RelatedLists refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити пов'язані списки. Причина:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити пов'язані списки. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: RelatedLists refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити пов'язані списки. Спробуй ще раз

en: RelatedLists refreshed
uk: Пов'язані списки оновлено

en: Relative to Today (± Days)
uk: Відносно сьогодні (± днів)

en: Remember,
uk: Пам'ятай,

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove Button
uk: Кнопка видалення

en: Repeat
uk: Повторювати

en: Repeat-X
uk: Повторювати по X

en: Repeat-Y
uk: Повторювати по Y

en: Repeater
uk: Повторювач

en: Replace Previous Options
uk: Замінити попередні опції

en: Reply To
uk: Відповісти на

en: Reply-To Email Address
uk: Адреса для відповіді

en: Repopulate form fields with previous partial entry
uk: Заповнювати поля форми попереднім частковим записом

en: Report preferrences saved successfully
uk: Налаштування звітів успішно збережено

en: Request parameter is empty
uk: Параметр запиту порожній

en: Requested parameter is empty
uk: Запитуваний параметр порожній

en: Require user to be logged in for submit form
uk: Вимагати авторизації користувача для надсилання форми

en: Required
uk: Обов'язково

en: Required Field
uk: Обов'язкове поле

en: Required data not found.
uk: Необхідні дані не знайдено.

en: Reset Password Fields
uk: Поля скидання пароля

en: Reset Style
uk: Скинути стиль

en: Response:
uk: Відповідь:

en: Responses
uk: Відповіді

en: Result is empty
uk: Результат порожній

en: Retain comments for subsequent recurrences
uk: Зберегти коментарі для наступних повторень

en: Review us
uk: Оціни нас

en: Right
uk: Праворуч

en: Right Currency
uk: Справа від валюти

en: Right Number
uk: Справа від числа

en: Right to Left
uk: Справа наліво

en: Role
uk: Роль

en: Round
uk: Округлення

en: Round to Closest Fraction Digits:
uk: Округлити до найближчих десяткових знаків:

en: Round to Closest Integer:
uk: Округлити до найближчого цілого:

en: Row Gap
uk: Відступ між рядками

en: Row Selected
uk: Вибрано рядків

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
uk: SID, Auth Token, From Number та поля відображення необхідні для API rapidmail

en: SMTP Authentication
uk: SMTP-автентифікація

en: SMTP Host
uk: SMTP-хост

en: SMTP Password
uk: SMTP-пароль

en: SMTP Port
uk: SMTP-порт

en: SMTP Username
uk: SMTP-ім'я користувача

en: SMTP config saved successfully.
uk: Конфігурацію SMTP успішно збережено.

en: SVG file is not valid
uk: SVG-файл недійсний

en: Satisfied
uk: Задовільно

en: Saturate
uk: Насиченість

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Saturday
uk: Субота

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
uk: Кнопка збереження чернетки доступна у Pro версії Bit Form.

en: Save Step Progress
uk: Зберігати прогрес кроків

en: Save Template
uk: Зберегти шаблон

en: Save as Draft
uk: Зберегти як чернетку

en: Save draft only for logged in users
uk: Зберігати чернетку лише для авторизованих користувачів

en: Save draft when user leaves the form page
uk: Зберігати чернетку, коли користувач залишає сторінку форми

en: Save only if email address or phone number is provided
uk: Зберігати лише якщо вказано електронну адресу або номер телефону

en: Saved successfully.
uk: Успішно збережено.

en: Saving API key...
uk: Збереження API-ключа...

en: Saving Generel Settings...
uk: Збереження загальних налаштувань...

en: Saving Payment Setting...
uk: Збереження налаштувань оплати...

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Screen
uk: Екран

en: Search
uk: Пошук

en: Search Box
uk: Поле пошуку

en: Search Clearable
uk: Можливість очистити пошук

en: Search Clearable:
uk: Можливість очистити пошук:

en: Search Placeholder
uk: Заповнювач пошуку

en: Search Placeholder Modify
uk: Зміна заповнювача пошуку

en: Search Result
uk: Результати пошуку

en: Secret Key
uk: Секретний ключ

en: Secret Key:
uk: Секретний ключ:

en: Secret key cann't be empty
uk: Секретний ключ не може бути порожнім

en: Section
uk: Розділ

en: See Demo
uk: Переглянути демо

en: Select
uk: Вибрати

en: Select A Page:
uk: Вибери сторінку:

en: Select API
uk: Вибери API

en: Select Action
uk: Вибрати дію

en: Select Actions
uk: Вибери дії

en: Select Amount Field
uk: Вибрати поле суми

en: Select Application
uk: Вибрати додаток

en: Select Assignment Rule
uk: Вибрати правило призначення

en: Select Attachment
uk: Вибрати вкладення

en: Select Audience List
uk: Вибрати список аудиторії

en: Select Author
uk: Вибери автора

en: Select Chat List
uk: Вибрати список чатів

en: Select Currency
uk: Вибрати валюту

en: Select Date
uk: Вибрати дату

en: Select Date-Time
uk: Вибери дату-час

en: Select Department
uk: Вибрати відділ

en: Select Email Field
uk: Вибрати поле електронної пошти

en: Select Email Template
uk: Вибрати шаблон електронного листа

en: Select Event
uk: Вибери подію

en: Select Field
uk: Вибери поле

en: Select Fields
uk: Вибрати поля

en: Select Fields for Report:
uk: Вибери поля для звіту:

en: Select File Type
uk: Вибери тип файлу

en: Select File Upload Fields
uk: Вибрати поля завантаження файлів

en: Select Flag
uk: Вибрати прапорець

en: Select Fluent CRM list
uk: Вибрати список Fluent CRM

en: Select Folder
uk: Вибрати папку

en: Select Form
uk: Вибрати форму

en: Select Form Field
uk: Вибери поле форми

en: Select Forms
uk: Вибери форми

en: Select Frequency
uk: Вибрати частоту

en: Select Group
uk: Вибрати групу

en: Select Hooks to Call
uk: Вибрати хуки для виклику

en: Select Integation
uk: Вибрати інтеграцію

en: Select Layout
uk: Вибрати макет

en: Select List
uk: Вибери список

en: Select Locale
uk: Вибрати локаль

en: Select Message
uk: Вибрати повідомлення

en: Select Milestone
uk: Вибери етап

en: Select Module
uk: Вибрати модуль

en: Select Note Type
uk: Вибери тип примітки

en: Select One
uk: Вибери один

en: Select Order Id Field
uk: Вибрати поле ID замовлення

en: Select Owner
uk: Вибрати власника

en: Select PDF Template
uk: Вибрати PDF-шаблон

en: Select Page
uk: Вибрати сторінку

en: Select Page To Redirect
uk: Вибрати сторінку для перенаправлення

en: Select Pipeline
uk: Вибрати воронку

en: Select Portal
uk: Вибрати портал

en: Select Post Type
uk: Вибери тип запису

en: Select Product
uk: Вибрати продукт

en: Select Project
uk: Вибери проєкт

en: Select Recipients
uk: Вибрати отримувачів

en: Select Recurring Frequency
uk: Вибрати частоту повторення

en: Select Related Module
uk: Вибрати пов'язаний модуль

en: Select Reminder Type
uk: Вибрати тип нагадування

en: Select Shipping Amount Field
uk: Вибрати поле суми доставки

en: Select Spreadsheet
uk: Вибрати таблицю

en: Select Stage
uk: Вибрати етап

en: Select Status
uk: Вибери статус

en: Select Table
uk: Вибрати таблицю

en: Select Task
uk: Вибери завдання

en: Select Tasklist
uk: Вибери список завдань

en: Select Tasklist Flag
uk: Вибери прапорець списку завдань

en: Select Team
uk: Вибери команду

en: Select Template
uk: Вибрати шаблон

en: Select Time
uk: Вибрати час

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
uk: Вибери режим транзакції (бойовий або пісочниця).

en: Select Type
uk: Вибрати тип

en: Select Type *
uk: Вибрати тип *

en: Select User Type
uk: Вибрати тип користувача

en: Select Version:
uk: Вибери версію:

en: Select Week
uk: Вибери тиждень

en: Select Workbook
uk: Вибери робочу книгу

en: Select Worksheet
uk: Вибрати аркуш

en: Select Workspace
uk: Вибрати робочу область

en: Select a Bitform
uk: Вибери bitform

en: Select a Form
uk: Вибери форму

en: Select a valid currency for the selected payment method types
uk: Вибери дійсну валюту для вибраних типів способів оплати

en: Select an App
uk: Вибери додаток

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
uk: Вибери щонайменше ${field.minimum} варіант(ів)

en: Select file upload fields
uk: Вибрати поля завантаження файлів

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
uk: Вибери один із визначених типів записів WordPress або користувацьких типів записів для запису.

en: Select tag
uk: Вибрати тег

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
uk: Вибери статус для запису. Якщо вибрано статус опубліковано, а дата запису в майбутньому, її буде автоматично змінено на заплановано

en: Select the user to be assigned to the post.
uk: Вибери користувача, якого буде призначено для запису.

en: Select type
uk: Вибрати тип

en: Selected Country Clearable
uk: Можливість очистити вибрану країну

en: Selected Currency Clearable
uk: Можливість очистити вибрану валюту

en: Selected Option Clearable:
uk: Можливість очистити вибрану опцію:

en: Selected Option Image
uk: Зображення вибраної опції

en: Selected User
uk: Вибраний користувач

en: Send
uk: Надіслати

en: Send Activation Email
uk: Надіслати лист активації

en: Send Email
uk: Надіслати email

en: Send Notification Mail
uk: Надіслати повідомлення електронною поштою

en: Send Test Mail
uk: Надіслати тестовий лист

en: Send entries to CRM approval list.
uk: Надіслати записи до списку схвалення CRM.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
uk: Надіслати записи до списку схвалення в Zoho Bigin.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
uk: Надсилати записи до списку схвалення в Zoho Recruit

en: SendFox Access Token
uk: Токен доступу SendFox

en: SendFox Fields
uk: Поля SendFox

en: SendFox List Fields
uk: Поля списку SendFox

en: SendFox Unsubscribe Fields
uk: Поля відписки SendFox

en: Sendinblue Fields
uk: Поля Sendinblue

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля Sendinblue. Спробуй ще раз

en: Sendinblue fields refreshed
uk: Поля Sendinblue оновлено

en: Sending...
uk: Надсилання...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
uk: Надсилає деталі кліків на рекламу AdWords до Zoho CRM.

en: Sepia
uk: Сепія

en: Set Default Value
uk: Встановити значення за замовчуванням

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
uk: Встановіть регулярний вираз, якому має відповідати значення введення для поля.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
uk: Встановити максимальну кількість для вибору в випадаючому списку

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
uk: Встановити мінімальну кількість для вибору в випадаючому списку

en: Set owner of current record
uk: Встановити власника поточного запису

en: Set to previous business day
uk: Встановити на попередній робочий день

en: Setting
uk: Налаштування

en: Setting details is empty
uk: Дані налаштувань порожні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Shadow
uk: Тінь

en: Shadow Color
uk: Колір тіні

en: Shadow Style
uk: Стиль тіні

en: Shape
uk: Форма

en: Share Settings
uk: Налаштування спільного доступу

en: Share Table
uk: Поділитися таблицею

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
uk: Поділитися таблицею з користувачами, які додані до Zoho Analytics.

en: Share Workbook
uk: Поділитися робочою книгою

en: Share via Direct URL
uk: Поділитися через прямий URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
uk: Поділитися через прямий URL (розмовна форма)

en: Share with users: (optional)
uk: Поділитися з користувачами: (необов'язково)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
uk: Поділитися робочою книгою з користувачами, переданими до Zoho Sheet.

en: Shipping
uk: Доставка

en: Shipping Amount
uk: Сума доставки

en: Shipping Cost
uk: Вартість доставки

en: Short Code
uk: Короткий код

en: Shortcode
uk: Шорткод

en: Shortcode patterns (Ex:
uk: Шаблони шорткодів (наприклад:

en: Show
uk: Показати

en: Show Asterisk Symbol
uk: Показати символ зірочки

en: Show Buttons
uk: Показати кнопки

en: Show Error Message
uk: Показати повідомлення про помилку

en: Show File List
uk: Показати список файлів

en: Show File Preview
uk: Показати попередній перегляд файлу

en: Show File Size
uk: Показати розмір файлу

en: Show Header Icon
uk: Показати іконку заголовка

en: Show Header Label
uk: Показати мітку заголовка

en: Show Header Subtitle
uk: Показати підзаголовок заголовка

en: Show Integration Logs
uk: Показати журнали інтеграції

en: Show Less
uk: Показати менше

en: Show Max Size
uk: Показати максимальний розмір

en: Show Maximum Size
uk: Показати максимальний розмір

en: Show Percentage
uk: Показати відсотки

en: Show Progress Bar
uk: Показати індикатор прогресу

en: Show Rating Message On Selected
uk: Показувати повідомлення рейтингу при виборі

en: Show Rating Message On hover
uk: Показувати повідомлення рейтингу при наведенні

en: Show Selected Flag Image
uk: Показати зображення прапора вибраної країни

en: Show Selected Option Chip:
uk: Показати чіп вибраної опції:

en: Show Selected Option Image
uk: Показати зображення вибраної опції

en: Show Step Header
uk: Показати заголовок кроку

en: Show UI
uk: Показувати інтерфейс

en: Show in Menu
uk: Показувати в меню

en: Show in REST API
uk: Показувати в REST API

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
uk: Показати користувачу читабельну дату (згідно з altFormat), але повернути на сервер щось зовсім інше. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Дізнатися більше</>

en: Show warning message below the form description
uk: Показувати попереджувальне повідомлення під описом форми

en: Show watermark behind the page content
uk: Показувати водяний знак за вмістом сторінки

en: Showing Icon/Image in option
uk: Показ іконки/зображення в опції

en: Showing Selected Option Image
uk: Показ зображення вибраної опції

en: Signature
uk: Підпис

en: Signature Pad
uk: Поле для підпису

en: Silver
uk: Сріблястий

en: Single
uk: Одиночний

en: Single Entry Details View
uk: Детальний перегляд одного запису

en: Single Entry View
uk: Перегляд одного запису

en: Single Entry for each IP
uk: Один запис для кожного IP

en: Singular Label *
uk: Назва в однині *

en: Site Key
uk: Ключ сайту

en: Size
uk: Розмір

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skip exist Contact
uk: Пропустити наявний контакт

en: Skip if contact already exist in Autonami
uk: Пропустити, якщо контакт уже існує в Autonami

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
uk: Пропустити, якщо контакт вже існує у FluentCRM

en: Slider
uk: Повзунок

en: Snackbar Message
uk: Повідомлення у снекбарі

en: Snippets
uk: Фрагменти

en: Solid
uk: Суцільний

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
uk: Деякі тестові поля порожні або вказано недійсну електронну пошту

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
uk: Деякі сервери блокують листи, якщо „Адреса відправника“ відрізняється від автентифікованої (логін) електронної пошти — використовуй ту саму адресу для гарантованої доставки.

en: Something went wrong, Try again.
uk: Щось пішло не так. Спробуй ще раз.

en: Sorry
uk: Вибач

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
uk: Вибач! Твій URL недійсний!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
uk: Вибач!! Перевищено ліміт записів

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
uk: Вибач!! Ти вже надіслав форму з цієї IP-адреси

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
uk: Вибач!! Твоя IP-адреса %s заблокована для надсилання форми

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
uk: Вибач, сталася помилка під час збереження даних запису форми

en: Sorry, Error occured in updated form
uk: Вибач, сталася помилка під час оновлення форми

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
uk: Вибач, сталася помилка під час збереження запису форми

en: Sorry, error occurred in logging form entry
uk: Вибач, сталася помилка під час журналювання запису форми

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: Space
uk: Простір

en: Space Between
uk: Відстань між

en: Spacer
uk: Роздільник

en: Spacing
uk: Відступи

en: Specify item's minimum size (in pixels)
uk: Вкажи мінімальний розмір елемента (у пікселях)

en: Specify the check position.
uk: Вкажи позицію позначки.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
uk: Вкажи кількість стовпців для відображення опцій. Залиш порожнім, щоб відображати опції відповідно до потрібного простору.

en: Split
uk: Розділений

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити таблицю. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити таблицю. Спробуй ще раз

en: Spreadsheet refreshed
uk: Таблицю оновлено

en: Spreadsheets:
uk: Таблиці:

en: Stage:
uk: Етап:

en: Standalone
uk: Окремий

en: Start Time
uk: Час початку

en: Start With
uk: Починається з

en: State:
uk: Область:

en: Static
uk: Статичний

en: Static Password
uk: Статичний пароль

en: Status
uk: Статус

en: Step Header Switchable
uk: Заголовок кроку перемикається

en: Step Label
uk: Мітка кроку

en: Step Settings
uk: Налаштування кроку

en: Step Subtitle
uk: Підзаголовок кроку

en: Step-
uk: Крок-

en: Step:
uk: Крок:

en: Stripe Developer Dashboard
uk: Панель розробника Stripe

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
uk: Поле динамічної суми Stripe не вибрано

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
uk: Поле динамічної суми Stripe не вибрано

en: Stripe Fixed Amount is not valid
uk: Фіксована сума Stripe недійсна

en: Stripe Integrations Video
uk: Відео про інтеграції Stripe

en: Stripe Minimum Amount is
uk: Мінімальна сума Stripe становить

en: Stripe Payment Field
uk: Поле оплати Stripe

en: Stripe Settings
uk: Налаштування Stripe

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
uk: Stripe пропонує різноманітні теми для форми оплати. Ти можеш вибрати тему, яка найкраще підходить для твоєї форми оплати. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Дізнатися більше</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
uk: Stripe встановлює мінімальну або максимальну суму для різних типів способів оплати та валют. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Дізнатися більше</a>

en: Stripe publishable key is missing
uk: Публічний ключ Stripe відсутній

en: Style
uk: Стиль

en: Sub Folders refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити підпапки. Спробуй ще раз

en: Sub Folders refreshed
uk: Підпапки оновлено

en: Sub Title
uk: Підзаголовок

en: Subject:
uk: Тема:

en: Submit button cannot be removed
uk: Кнопку надсилання не можна видалити

en: Subscription
uk: Підписка

en: Subscription:
uk: Підписка:

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
uk: Підзаголовок — це необов'язковий опис, який з'являється під міткою поля. Ти можеш показати або приховати підзаголовок поля, перемикаючи цю опцію.

en: Subtitle:
uk: Підзаголовок:

en: Success Message
uk: Повідомлення про успіх

en: Success Message:
uk: Повідомлення про успіх:

en: Success Messages
uk: Повідомлення про успіх

en: Success redirect Page:
uk: Сторінка перенаправлення після успіху:

en: Success/Error Messages
uk: Повідомлення про успіх/помилку

en: Successfully Integrated
uk: Успішно інтегровано

en: Suggestion
uk: Пропозиція

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
uk: Пропозиції дозволяють додати власний список пропозицій, який відображатиме підказки під час введення тексту користувачем у полі введення.

en: Sunday
uk: Неділя

en: Support
uk: Підтримка

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
uk: Підтримувані арифметичні оператори: ( +, -, *, / ) та підтримувані оператори відношення: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
uk: Позиція символу:

en: Table
uk: Таблиця

en: Table Caption
uk: Заголовок таблиці

en: Table Deleted Successfully
uk: Таблицю успішно видалено

en: Table Even Row
uk: Парний рядок таблиці

en: Table Headers refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити заголовки таблиць. Спробуй ще раз

en: Table Headers refreshed
uk: Заголовки таблиць оновлено

en: Table Odd Row
uk: Непарний рядок таблиці

en: Table Rows
uk: Рядки таблиці

en: Table Wrapper
uk: Обгортка таблиці

en: Table:
uk: Таблиця:

en: Tables refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити таблиці. Спробуй ще раз

en: Tables refreshed
uk: Таблиці оновлено

en: Tablet View
uk: Вигляд на планшеті

en: Tag Name
uk: Назва тегу

en: Tag Records
uk: Позначити записи тегами

en: Tag is empty
uk: Тег порожній

en: Tags
uk: Теги

en: Tags Refreshed
uk: Теги оновлено

en: Tags refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити теги. Причина:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити теґи. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Tags refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити теги. Спробуй ще раз

en: Tags refreshed
uk: Теги оновлено

en: Tags:
uk: Теги:

en: Task Layout
uk: Макет завдання

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити макети завдань. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Task Layouts refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити макети завдань. Спробуй ще раз

en: Task Layouts refreshed
uk: Макети завдань оновлено

en: Task:
uk: Завдання:

en: Tasklist Flag:
uk: Прапорець списку завдань:

en: Tasklist:
uk: Список завдань:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити списки завдань. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Tasklists refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити списки завдань. Спробуй ще раз

en: Tasklists refreshed
uk: Списки завдань оновлено

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити завдання. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Tasks refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити завдання. Спробуй ще раз

en: Tasks refreshed
uk: Завдання оновлено

en: Tax (%)
uk: Податок (%)

en: Tax Amount Type
uk: Тип суми податку

en: Team:
uk: Команда:

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити команди. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Teams refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити команди. Спробуй ще раз

en: Teams refreshed
uk: Команди оновлено

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити деталі шаблону. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Template Details refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити деталі шаблону. Спробуй ще раз

en: Template Details refreshed
uk: Деталі шаблону оновлено

en: Template Name
uk: Назва шаблону

en: Template Name:
uk: Назва шаблону:

en: Template name cann't be empty
uk: Назва шаблону не може бути порожньою

en: Template not found, by this name:
uk: Шаблон не знайдено за цією назвою:

en: Template:
uk: Шаблон:

en: Templates failed. please try again
uk: Не вдалося отримати шаблони. Спробуй ще раз

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити шаблони. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Templates refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити шаблони. Спробуй ще раз

en: Templates refreshed
uk: Шаблони оновлено

en: Templates:
uk: Шаблони:

en: Temporary file not accessible
uk: Тимчасовий файл недоступний

en: Terrible
uk: Жахливо

en: Test Webhook
uk: Тестувати вебхук

en: Text
uk: Текст

en: Text Align
uk: Вирівнювання тексту

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Thank you for installing Bit Form.
uk: Дякуємо за встановлення Bit Form.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
uk: Дякуємо за використання нашого продукту! На жаль,

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
uk: Функція приховування поля дозволяє приховати поле від користувача у формі. Ти можеш показати або приховати поле, перемикаючи цю опцію.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
uk: Запис оновлюється, якщо він уже існує, інакше він вставляється як новий запис.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
uk: Функція реверсу кнопок дозволяє поміняти місцями кнопки очищення та скасування. Ти можеш увімкнути реверс кнопок очищення та скасування за допомогою цієї опції.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
uk: Завантажений файл перевищує директиву MAX_FILE_SIZE, вказану в HTML-формі.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
uk: Завантажений файл перевищує директиву upload_max_filesize у php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
uk: Файл був завантажений лише частково.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
uk: Вебхук, сповіщення електронною поштою та інтеграції спрацюють після того, як респондент підтвердить свою згоду.

en: Theme
uk: Тема

en: Theme Color:
uk: Колір теми:

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: Then click on the
uk: Потім натисни на кнопку

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
uk: Потім отримай секретний ключ. Перейди до Профіль → Налаштування та натисни вкладку секрет. Ти знайдеш список секретів або Створити новий секрет.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
uk: У твоїй формі більше одного поля PayPal. Будь ласка, натисни на іконку стилю

en: There is no paypal field in your form.
uk: У твоїй формі немає поля PayPal.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
uk: Можливо, виникла проблема під час автоматичної міграції твоїх форм Bit Forms з V1 до V2.

en: This Requested account has been rejected successfully.
uk: Цей запит на обліковий запис було успішно відхилено.

en: This action is required.
uk: Ця дія обов'язкова.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
uk: Це дозволяє браузеру відображати відповідну віртуальну клавіатуру, якщо потрібно. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Дізнатися більше</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
uk: Це дозволяє зробити поле обов'язковим для заповнення користувачами перед відправкою форми. Ти можеш увімкнути або вимкнути обов'язковість за допомогою цієї опції.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
uk: Це дозволяє показувати іконку заголовка. Ти можеш увімкнути або вимкнути показ іконки заголовка за допомогою цієї опції.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
uk: Це дозволяє показувати повідомлення рейтингу при наведенні. Ти можеш увімкнути або вимкнути показ повідомлення рейтингу при наведенні за допомогою цієї опції.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
uk: Це дозволяє показувати повідомлення рейтингу при виборі рейтингу. Ти можеш увімкнути або вимкнути показ повідомлення рейтингу при виборі рейтингу за допомогою цієї опції.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
uk: Це дозволяє показувати налаштування кнопки кроку. Ти можеш увімкнути або вимкнути показ налаштувань кнопки кроку за допомогою цієї опції.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
uk: Це дозволяє показувати мітку кроку. Ти можеш увімкнути або вимкнути показ мітки кроку за допомогою цієї опції.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
uk: Це дозволяє показувати підзаголовок кроку. Ти можеш увімкнути або вимкнути показ підзаголовка кроку за допомогою цієї опції.

en: This field is required
uk: Це поле обов'язкове

en: This file type is not allowed
uk: Цей тип файлу не дозволено

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
uk: Ці глобальні налаштування будуть встановлені за замовчуванням для будь-якого нового вкладення PDF, створеного з твоїх форм.

en: This may take a few minutes...
uk: Це може зайняти кілька хвилин...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
uk: Це показує тип запису в меню адміністратора і де показувати це меню

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
uk: Це показує тип запису в меню адміністратора і де показувати це меню.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
uk: Цей тип має відображатися в інтерфейсі адміністратора і бути загальнодоступним для запитів

en: This username or email is already registered. Please, use another.
uk: Це ім'я користувача або електронна пошта вже зареєстровані. Будь ласка, використай інше.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
uk: Це значення вже зайняте. Будь ласка, вибери інше.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
uk: Це дозволить певній IP-адресі відправляти форму.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
uk: Це заблокує певну IP-адресу від відправки форми.

en: This will disable storing the user entry in the database.
uk: Це вимкне збереження запису користувача в базі даних.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
uk: Це увімкне відстеження конверсій Google Ads.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
uk: Це увімкне reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
uk: Це обмежить кількість записів.

en: This will prevent empty form submission.
uk: Це запобігатиме відправці порожньої форми.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
uk: Це перевірятиме поле, коли користувач залишає поле.

en: Thursday
uk: Четвер

en: Ticket Owner
uk: Власник заявки

en: Till Today
uk: До сьогодні

en: Till Yesterday
uk: До вчора

en: Time
uk: Час

en: Time:
uk: Час:

en: Timeline
uk: Хронологія

en: Title
uk: Заголовок

en: To
uk: До

en: To Get API token, Please Visit
uk: Щоб отримати API токен, відвідай

en: To Get Access Code, Please Visit
uk: Щоб отримати код доступу, відвідай

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
uk: Щоб отримати ключ API та секрет, відвідай

en: To Get Auth token, Please Visit
uk: Щоб отримати токен авторизації, відвідай

en: To Get Client Auth token, Please Visit
uk: Щоб отримати токен авторизації клієнта, відвідай

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
uk: Щоб отримати Client Id і Secret, відвідай

en: To get API , Please Visit
uk: Щоб отримати API, відвідай

en: To get API Key & Secret, Please Visit
uk: Щоб отримати API-ключ і секрет, відвідай

en: To get API Key, Please Visit
uk: Щоб отримати ключ API, відвідай

en: To get API key, Please Visit
uk: Щоб отримати API-ключ, відвідай

en: To get API, Please Visit
uk: Щоб отримати API, відвідай

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
uk: Щоб отримати SID облікового запису та токен авторизації, відвідай

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
uk: Щоб отримати ID і секрет клієнта, відвідай

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
uk: Щоб отримати ID клієнта та СЕКРЕТ, відвідай

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
uk: Щоб отримати ID клієнта та СЕКРЕТ, відвідай консоль Google API

en: To get Customer ID , Please Visit
uk: Щоб отримати ID клієнта, відвідай

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
uk: Щоб отримати публічний і секретний ключі, відвідай

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
uk: Щоб отримати ключ сайту та СЕКРЕТ, відвідай

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
uk: Щоб отримати ключ сайту та секрет, відвідай

en: To get Username and Password , Please Visit
uk: Щоб отримати ім'я користувача та пароль, відвідай

en: To got Webhook , Please Visit
uk: Щоб отримати вебхук, відвідай

en: To show this post type data in the WP REST API
uk: Щоб показати дані цього типу запису в WP REST API

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
uk: Щоб використовувати арабську, китайську, японську та корейську мови, тобі потрібно встановити додаткові шрифти! Будь ласка, перейди на вкладку

en: To:
uk: Кому:

en: Today
uk: Сьогодні

en: Token expired
uk: Термін дії токена закінчився

en: Token verification failed
uk: Помилка перевірки токена

en: Token...
uk: Токен...

en: Token:
uk: Токен:

en: Tomorrow
uk: Завтра

en: Total Entries:
uk: Всього записів:

en: Total File size is too large
uk: Загальний розмір файлу занадто великий

en: Total Maximum Size
uk: Загальний максимальний розмір

en: Total Paid
uk: Всього сплачено

en: Trailing Icon
uk: Значок ззаду

en: Transaction ID
uk: ID транзакції

en: Transaction Mode:
uk: Режим транзакції:

en: Transition
uk: Перехід

en: Transparant
uk: Прозорий

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
uk: Запустити правила призначення в Zoho CRM.

en: Trigger CRM Blueprint
uk: Запустити blueprint CRM

en: Trigger CRM workflows
uk: Запустити робочі процеси CRM

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
uk: Запустити робочі процеси в Zoho Bigin.

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
uk: Запускати робочі процеси в Zoho Recruit.

en: Try Demo
uk: Спробувати демо

en: Try our free webhook test website:
uk: Спробуй наш безкоштовний тестовий сайт вебхуків:

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
uk: Turnstile — це безкоштовний сервіс, який захищає твій веб-сайт від спаму та зловживань.

en: Twilio Console
uk: Консоль Twilio

en: Twilio Fields
uk: Поля Twilio

en: Type
uk: Тип

en: Type of Encryption
uk: Тип шифрування

en: Type:
uk: Тип:

en: UNLIMITED
uk: НЕОБМЕЖЕНО

en: Unchecked Value
uk: Значення без позначення

en: Unconfirmed entries
uk: Непідтверджені записи

en: Undo
uk: Скасувати

en: Undo Button
uk: Кнопка скасування

en: Unique Entry
uk: Унікальний запис

en: Unique Entry Value
uk: Унікальне значення запису

en: Unique User
uk: Унікальний користувач

en: Unknown upload error
uk: Невідома помилка завантаження

en: Unread entries
uk: Непрочитані записи

en: Unsplash Images
uk: Зображення Unsplash

en: Untrusted upload source
uk: Ненадійне джерело завантаження

en: Update
uk: Оновити

en: Update ActiveCampaign
uk: Оновити ActiveCampaign

en: Update Mail Chimp
uk: Оновити Mailchimp

en: Update MailPoet
uk: Оновити MailPoet

en: Update Post Type
uk: Оновити тип запису

en: Update Preferance
uk: Налаштування оновлення

en: Update Record
uk: Оновити запис

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
uk: Оновити відповіді з наявною електронною поштою ActiveCampaign?

en: Update Responses with Google Sheet?
uk: Оновити відповіді з Google Sheet?

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
uk: Оновити відповіді з існуючою аудиторією MailChimp?

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
uk: Оновити відповіді з існуючим підписником MailerLite?

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
uk: Оновити відповіді з існуючим підписником Mailpoet?

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
uk: Оновити відповіді з існуючою електронною поштою Sendinblue?

en: Update Row
uk: Оновити рядок

en: Update Sendinblue
uk: Оновити sendinblue

en: Update Subscriber
uk: Оновити підписника

en: Update Template
uk: Оновити шаблон

en: Update google Sheet
uk: Оновити Google Sheet

en: Updated
uk: Оновлено

en: Updating...
uk: Оновлення...

en: Upgrade now
uk: Оновись зараз

en: Upgrade to Pro
uk: Оновити до Pro

en: Upload
uk: Завантажити

en: Upload Button Text:
uk: Текст кнопки завантаження:

en: Upload Files
uk: Завантажити файли

en: Upload Photo
uk: Завантажити фото

en: Upload failed
uk: Завантаження не вдалося

en: Upload on select
uk: Завантажувати при виборі

en: Upsert Preferance
uk: Налаштування оновлення

en: Upsert Record
uk: Оновити запис

en: Upsert Records
uk: Оновити записи

en: Upsert Using
uk: Оновити за допомогою

en: Usage Reporting Opt In.
uk: Погодитися на звітування про використання.

en: Use Post Taxonomy Fields
uk: Використовувати поля таксономії запису

en: Use Template
uk: Використати шаблон

en: User
uk: Користувач

en: User Approval  Method:
uk: Метод схвалення користувача:

en: User Email Notification
uk: Сповіщення користувача електронною поштою

en: User Fields
uk: Поля користувача

en: User Meta Field Mappping
uk: Зіставлення мета-полів користувача

en: User Name:
uk: Ім'я користувача:

en: User Type:
uk: Тип користувача:

en: User Unique
uk: Унікальний для користувача

en: User name...
uk: Ім'я користувача...

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username can't be empty
uk: Ім'я користувача не може бути порожнім

en: Users
uk: Користувачі

en: Users Refreshed
uk: Користувачів оновлено

en: Users refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити користувачів. Причина:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити користувачів. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Users refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити користувачів. Спробуй ще раз

en: Users refreshed
uk: Користувачів оновлено

en: Validate form input on focus lost
uk: Перевіряти введення форми при втраті фокусу

en: Validate on Step Change
uk: Перевіряти при зміні кроку

en: Validation Error/Invalid Message
uk: Повідомлення про помилку валідації/недійсне повідомлення

en: Validations
uk: Валідації

en: Value
uk: Значення

en: Value :
uk: Значення:

en: Value Format
uk: Формат значення

en: Value Format Option
uk: Параметр формату значення

en: Value Format Options
uk: Параметри формату значення

en: Vertical
uk: Вертикальний

en: Video/Pdf Preview
uk: Попередній перегляд відео/PDF

en: View Analytics Report
uk: Переглянути аналітичний звіт

en: View Button
uk: Кнопка перегляду

en: View Format
uk: Формат відображення

en: View List
uk: Список переглядів

en: View Name
uk: Назва перегляду

en: View Repeater Data
uk: Переглянути дані повторювача

en: Views
uk: Перегляди

en: Visibility Mode
uk: Режим видимості

en: Visible
uk: Видимий

en: WP Auth
uk: WP авторизація

en: WP Authentication
uk: Автентифікація WP

en: WP User Role
uk: Роль користувача WP

en: Watermark
uk: Водяний знак

en: Watermark Image
uk: Зображення водяного знаку

en: Watermark Text
uk: Текст водяного знаку

en: We have e-mailed your password reset link!
uk: Ми надіслали тобі посилання для скидання пароля!

en: Web Hook
uk: Веб-хук

en: Webhook tests failed. please try again
uk: Тести вебхуків не вдалися. Спробуй ще раз

en: Wednesday
uk: Середа

en: Week
uk: Тиждень

en: Weekley
uk: Щотижня

en: Welcome to Bit Form
uk: Ласкаво просимо до bit form

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
uk: Ласкаво просимо до переглядів bit form (бета)

en: What we collect?
uk: Що ми збираємо?

en: What's New
uk: Що нового

en: What's New?
uk: Що нового?

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
uk: Коли в формі увімкнено вхід, забутий пароль або скидання пароля, записи не будуть збережені в базі даних WP.

en: When to save:
uk: Коли зберігати:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
uk: Чи генерувати стандартний інтерфейс для керування цим типом запису

en: White
uk: Білий

en: Width
uk: Ширина

en: With Condition
uk: З умовою

en: WooCommerce Fields
uk: Поля WooCommerce

en: WooCommerce must be activated!
uk: WooCommerce має бути активовано!

en: Workbook:
uk: Робоча книга:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити робочі книги. Причина: %s. Спробуй ще раз

en: Workbooks refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити робочі книги. Спробуй ще раз

en: Workbooks refreshed
uk: Робочі книги оновлено

en: Workflow
uk: Робочий процес

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити заголовки аркуша. Спробуй ще раз

en: Worksheet Headers refreshed
uk: Заголовки аркуша оновлено

en: Worksheets refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити аркуші. Спробуй ще раз

en: Worksheets refreshed
uk: Аркуші оновлено

en: Workspace:
uk: Робоча область:

en: Workspaces refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити робочі області. Причина:

en: Workspaces refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити робочі області. Спробуй ще раз

en: Workspaces refreshed
uk: Робочі області оновлено

en: Writeable
uk: Для запису

en: Yearly
uk: Щороку

en: Yes
uk: Так

en: Yesterday
uk: Вчора

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
uk: Ти можеш додати максимум 2 робочі процеси

en: You are already logged in
uk: Ти вже увійшов

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
uk: Ти можеш додати або видалити кнопку Очистити з поля Підпис. Ти можеш увімкнути або вимкнути кнопку Очистити за допомогою цієї опції.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
uk: Ти можеш додати або видалити кнопку Скасувати з поля Підпис. Ти можеш увімкнути або вимкнути кнопку Скасувати за допомогою цієї опції.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
uk: Ти можеш використовувати або ReCaptcha-V2, або ReCaptcha-V3 у формі. Щоб використовувати ReCaptcha-V2, вимкни ReCaptcha-V3 у налаштуваннях форми.

en: You cannot add
uk: Ти не можеш додати

en: You cannot add more than one
uk: Ти не можеш додати більше одного

en: You have been successfully logged in.
uk: Ти успішно увійшов.

en: You must be logged in.
uk: Ти маєш бути авторизованим.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
uk: Тоді ти побачиш ключ сайту та секретний ключ. Скопіюй обидва ключі та повернись до налаштувань Google reCaptcha у Bit form, щоб вставити їх у відповідні поля

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
uk: Тоді ти побачиш ключ сайту та секретний ключ. Скопіюй обидва ключі та повернись до налаштувань Turnstile у Bit form, щоб вставити їх у відповідні поля

en: You will then see the site. Copy
uk: Тоді ти побачиш сайт. Скопіюй

en: YouTube Video
uk: відео на YouTube

en: YouTube channel
uk: YouTube канал

en: Your Domain Name:
uk: Твоє доменне ім'я:

en: Your Zoho Creator screen name...
uk: Твоє ім'я на екрані Zoho Creator...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
uk: Твій обліковий запис успішно активовано.&nbsp;Тепер ти можеш увійти.

en: Your account has been rejected.
uk: Твій обліковий запис було відхилено.

en: Your account is already activated!
uk: Твій обліковий запис вже активовано!

en: Your account is pending for admin approval.
uk: Твій обліковий запис очікує на схвалення адміністратора.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
uk: Твій обліковий запис очікує на схвалення адміністратора. Будь ласка, зачекай на схвалення адміністратора.

en: Zoho API Console
uk: Консоль API Zoho

en: Zoho Analytics Owner Email:
uk: Електронна пошта власника Zoho analytics:

en: Zoho Creator Criteria Guide
uk: Посібник з критеріїв Zoho Creator

en: Zoho Fields
uk: Поля Zoho

en: Zoho didn't provide column names for this table
uk: Zoho не надав назви стовпців для цієї таблиці

en: Zoho didn't provide fields names for this list
uk: Zoho не надав назви полів для цього списку

en: and
uk: та

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
uk: та повернись до налаштувань hCaptcha у Bit form, щоб вставити в поля ключа сайту.

en: and find the API Key section.
uk: і знайди розділ API-ключів.

en: and find the API section.
uk: і знайди розділ API.

en: and watch
uk: та переглянь

en: api key field is required for hubspot api
uk: поле ключа API необхідне для API hubspot

en: button to apply the settings.
uk: щоб застосувати налаштування.

en: button to save the settings.
uk: щоб зберегти налаштування.

en: by default, it is set as private project.
uk: за замовчуванням встановлено як приватний проєкт.

en: cpt type update successfully, refresh your window
uk: Тип CPT успішно оновлено, оновіть вікно

en: create a new milestone
uk: Створити новий етап

en: create a new project
uk: Створити новий проєкт

en: create a new task
uk: Створити нове завдання

en: create a new tasklist
uk: Створити новий список завдань

en: create new note
uk: створити нову примітку

en: created at:
uk: створено:

en: documentation
uk: документацією

en: e.g. 123
uk: напр. 123

en: e.g. John Doe
uk: напр. Іван Петренко

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
uk: у поле вище (можеш використовувати режим Sandbox або Live).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
uk: у поле вище (для тестування можеш використовувати тестовий API-ключ).

en: field above.
uk: у поле вище.

en: fields.
uk: .

en: flag is required
uk: прапорець обов'язковий

en: for Wordpress
uk: для WordPress

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
uk: з панелі керування PayPal і вставте його в Bit Form

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
uk: з панелі API Razorpay і вставте його в Bit Form

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
uk: з панелі API Stripe і вставте його в Bit Form

en: g-ReCAPTCHA details is empty
uk: Дані g-ReCAPTCHA порожні

en: hCaptcha Admin Dashboard
uk: панель адміністратора hCaptcha

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
uk: hCaptcha — це безкоштовний сервіс, який захищає твій веб-сайт від спаму та зловживань.

en: hCaptcha verification failed
uk: Помилка перевірки hCaptcha

en: here
uk: тут

en: in paypal field to customize the style.
uk: в полі PayPal, щоб налаштувати стиль.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
uk: Вставити новий запис, якщо вищезазначені критерії не виконуються?

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
uk: Вставити новий рядок, якщо вищезазначені критерії не виконуються?

en: is not available in your plan.
uk: недоступно у твоєму плані.

en: is required for zoho marketing hub
uk: необхідний для zoho marketing hub

en: item
uk: елемент

en: items
uk: елементи

en: list are required for zoho campaigns api
uk: список необхідний для API zoho campaigns

en: list are required for zoho desk api
uk: список необхідний для API zoho desk

en: list are required for zoho marketingHub api
uk: список необхідний для API zoho marketingHub

en: list are required for zoho projects api
uk: список необхідний для API zoho projects

en: module and field map are required for woocommerce
uk: модуль та відображення полів необхідні для woocommerce

en: module, fields are required for Acumbamail api
uk: модуль, поля необхідні для API Acumbamail

en: module, fields are required for Autonami api
uk: модуль, поля необхідні для API Autonami

en: module, fields are required for Elastic Email api
uk: модуль, поля необхідні для API Elastic Email

en: module, fields are required for Encharge api
uk: модуль, поля необхідні для API Encharge

en: module, fields are required for Fluent CRM api
uk: модуль, поля необхідні для API Fluent CRM

en: module, fields are required for Gist api
uk: модуль, поля необхідні для API Gist

en: module, fields are required for Google sheet api
uk: модуль, поля необхідні для API Google sheet

en: module, fields are required for Mail Chimp api
uk: модуль, поля необхідні для API Mail Chimp

en: module, fields are required for Mail Poet api
uk: модуль, поля необхідні для API Mail Poet

en: module, fields are required for MailerLite api
uk: модуль, поля необхідні для API MailerLite

en: module, fields are required for SendFox api
uk: модуль, поля необхідні для API SendFox

en: module, fields are required for Sendinblue api
uk: модуль, поля необхідні для API Sendinblue

en: module, fields are required for Telegram api
uk: модуль, поля необхідні для API Telegram

en: module, fields are required for Trello api
uk: модуль, поля необхідні для API Trello

en: module, fields are required for zoho bigin api
uk: модуль, поля необхідні для API zoho bigin

en: module, fields are required for zoho mail api
uk: модуль, поля необхідні для API zoho mail

en: module, fields are required for zoho recruit api
uk: модуль, поля необхідні для API zoho recruit

en: module, fields are required for zoho sheet api
uk: модуль, поля необхідні для API zoho sheet

en: module, fields are required for zoho sign api
uk: модуль, поля необхідні для API zoho sign

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
uk: модуль, макет необхідні для zoho crm relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
uk: модуль, макет, поля необхідні для API zoho crm

en: no data found
uk: дані не знайдено

en: no response found
uk: відповідь не знайдено

en: of
uk: з

en: parent folder are required for zoho workdrive api
uk: батьківська папка необхідна для API zoho workdrive

en: please fill up the required actions
uk: Будь ласка, заповни необхідні дії

en: please map mandatory fields
uk: Будь ласка, зіставте обов'язкові поля

en: please try again
uk: будь ласка, спробуй ще раз

en: prepared query is empty
uk: Підготовлений запит порожній

en: provided form does not exists
uk: надана форма не існує

en: provided form entries does not exists
uk: Надані записи форми не існують

en: public
uk: публічний

en: pushed to Zoho Projects.
uk: надісланого до Zoho Projects.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
uk: reCAPTCHA — це безкоштовний сервіс, який захищає твій веб-сайт від спаму та зловживань.

en: reCAPTCHA saved successfully
uk: reCAPTCHA успішно збережено

en: reCAPTCHA updated successfully
uk: reCAPTCHA успішно оновлено

en: report name cann't be empty
uk: назва звіту не може бути порожньою

en: save Successfully
uk: Успішно збережено

en: save failed Cause:
uk: Не вдалося зберегти. Причина:

en: save failed. please try again
uk: Не вдалося зберегти. Будь ласка, спробуй ще раз

en: select approval method
uk: вибери метод схвалення

en: set Form Field
uk: встановити поле форми

en: set hours
uk: встановити години

en: set start & end time
uk: встановити час початку і завершення

en: status
uk: статус

en: tab to proceed.
uk: щоб продовжити.

en: tag-1, tag-2
uk: тег-1, тег-2

en: task layout is required
uk: Макет завдання обов'язковий

en: this feature
uk: цю функцію

en: this will limit the form submission for specific period.
uk: Це обмежить відправку форми на певний період.

en: ticket owner is required
uk: Власник заявки обов'язковий

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
uk: Щоб створити %s під етапом, ти маєш вибрати список завдань або створити новий список завдань

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
uk: Щоб створити підзавдання, ти маєш вибрати завдання або створити нове

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
uk: для динамічної заміни міток/значень конкретних полів.

en: to learn more about BitForm Pro.
uk: щоб дізнатися більше про BitForm Pro.

en: to see what can you do with Pro version.
uk: щоб побачити, що ти можеш робити з Pro-версією.

en: to unlock it. Check out our
uk: щоб розблокувати її. Ознайомся з нашою

en: token can't be empty
uk: Токен не може бути порожнім

en: tokenDetails error
uk: помилка tokenDetails

en: update row for first match only?
uk: Оновити рядок лише для першого збігу?

en: updated on:
uk: оновлено:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
uk: ім'я користувача, пароль, поля необхідні для API rapidmail

en: webhook url is empty
uk: URL вебхука порожній

en: within %s to %s
uk: з %s до %s

en: workflow deleted
uk: Робочий процес видалено

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
uk: робоча область, таблиця, поля необхідні для API zoho analytics

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
uk: ти можеш вибрати користувачів analytics або вибрати значення полів форми, або навіть ввести власну адресу електронної пошти

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
uk: максимальна довжина поля %s zoho crm становить %s, надано %s
