Bit Form 3.0.0 - en to sl_SI translation catalogue (2634 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
sl_SI: Vtičnik za gradnjo kontaktnih obrazcev: večstopenjski kontaktni obrazec, plačilni obrazec, prilagojen kontaktni obrazec vtičnik, ki ga je razvil Bit Form

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
sl_SI: Graditelj kontaktnih obrazcev - Bit Form

en: Token expired
sl_SI: Žeton je potekel

en: No Integration Found
sl_SI: Ni najdene integracije

en: No Connected App Found
sl_SI: Ni najdene povezane aplikacije

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
sl_SI: Nekatera testna polja so prazna ali je bil posredovan neveljaven e-poštni naslov

en: Migration Complete
sl_SI: Migracija je končana

en: Invalid file type
sl_SI: Neveljavna vrsta datoteke

en: Invalid form id
sl_SI: Neveljaven ID obrazca

en: Meta Box must be activated!
sl_SI: Meta Box mora biti aktiviran!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
sl_SI: Conversational CSS je bil uspešno shranjen!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
sl_SI: Bit Form - najbolj napreden graditelj obrazcev in vtičnik za upravljanje vnosov

en: All Forms
sl_SI: Vsi obrazci

en: Form Templates
sl_SI: Predloge obrazcev

en: App Settings
sl_SI: Nastavitve aplikacije

en: Integrations
sl_SI: Integracije

en: PDF Setting
sl_SI: Nastavitev PDF

en: Payments
sl_SI: Plačila

en: Doc & Support
sl_SI: Dokumentacija in podpora

en: Get 74% OFF
sl_SI: Pridobite 74 % POPUSTA

en: Template not found, by this name:
sl_SI: Predloga s tem imenom ni najdena:

en: Error Occurred, Please Reload
sl_SI: Prišlo je do napake, prosimo osvežite

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
sl_SI: Dovoljena sta največ 2 poteka dela

en: Can not save empty form.
sl_SI: Prazne obrazce ni mogoče shraniti.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
sl_SI: Ime obrazca mora biti dolgo največ 50 znakov

en: All Entries
sl_SI: Vsi vnosi

en: Form Saved successfully
sl_SI: Obrazec je bil uspešno shranjen

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: IP address
sl_SI: IP naslov

en: Form update failed.
sl_SI: Posodobitev obrazca ni uspela.

en: Error Occured in saving %s
sl_SI: Pri shranjevanju %s je prišlo do napake

en: Form updated successfully.
sl_SI: Obrazec je bil uspešno posodobljen.

en: Form status change failed.
sl_SI: Sprememba statusa obrazca ni uspela.

en: Form status changed successfully
sl_SI: Status obrazca je bil uspešno spremenjen

en: Form id is empty.
sl_SI: ID obrazca je prazen.

en: Form is not exists.
sl_SI: Obrazec ne obstaja.

en: Form id is invalid.
sl_SI: ID obrazca ni veljaven.

en: Form deleted successfully.
sl_SI: Obrazec je bil uspešno izbrisan.

en: Form id is invalid
sl_SI: ID obrazca ni veljaven

en: Forms deleted successfully.
sl_SI: Obrazci so bili uspešno izbrisani.

en: Form does not exists.
sl_SI: Obrazec ne obstaja.

en: Form duplicated successfully
sl_SI: Obrazec je bil uspešno podvojen

en: Please import a valid json.
sl_SI: Prosimo, uvozite veljaven JSON.

en: Form imported successfully.
sl_SI: Obrazec je bil uspešno uvožen.

en: Form does not exists
sl_SI: Obrazec ne obstaja

en: Entry Not Found!
sl_SI: Vnos ni bil najden!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
sl_SI: Neveljaven ID obrazca ali ID vnosa.

en: Entries id is invalid
sl_SI: ID vnosa ni veljaven

en: Form does not exist.
sl_SI: Obrazec ne obstaja.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
sl_SI: Brisanje vnosa preprečeno z delovnim tokom

en: Entry Deleted successfully
sl_SI: Vnos je bil uspešno izbrisan

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
sl_SI: Vnos je bil uspešno izbrisan, nekateri so bili preprečeni z delovnim tokom

en: Form entry deletion failed.
sl_SI: Brisanje vnosa obrazca ni uspelo.

en: Form id or entries id is invalid
sl_SI: ID obrazca ali ID zapisov ni veljaven

en: Form does not exist
sl_SI: Obrazec ne obstaja

en: Entry Duplicated successfully
sl_SI: Zapis je bil uspešno podvojen

en: Entries Duplicated successfully
sl_SI: Zapisi so bili uspešno podvojeni

en: Form entries does not exist.
sl_SI: Zapisi obrazca ne obstajajo.

en: Failed to update, Data is empty.
sl_SI: Posodobitev ni uspela, podatki so prazni.

en: Invalid Form ID or entries ID.
sl_SI: Neveljaven ID obrazca ali ID zapisov.

en: Invalid Form id or entries id.
sl_SI: Neveljaven ID obrazca ali ID zapisov.

en: Integration deleted
sl_SI: Integracija izbrisana

en: Message deleted
sl_SI: Sporočilo izbrisano

en: workflow deleted
sl_SI: Delovni tok izbrisan

en: Email Template deleted
sl_SI: Predloga e-pošte izbrisana

en: Email Template duplicated
sl_SI: Predloga e-pošte podvojena

en: Report preferrences saved successfully
sl_SI: Nastavitve poročila so bile uspešno shranjene

en: g-ReCAPTCHA details is empty
sl_SI: Podrobnosti g-ReCAPTCHA so prazne

en: reCAPTCHA saved successfully
sl_SI: reCAPTCHA je bila uspešno shranjena

en: reCAPTCHA updated successfully
sl_SI: reCAPTCHA je bila uspešno posodobljena

en: Setting details is empty
sl_SI: Podrobnosti nastavitve so prazne

en: Please re-check your Client ID & Secret
sl_SI: Prosimo, ponovno preverite svoj ID stranke in skrivnost

en: Payment setting saved successfully
sl_SI: Nastavitve plačila so bile uspešno shranjene

en: Payment setting updated successfully
sl_SI: Nastavitev plačila je bila uspešno posodobljena

en: This field is required
sl_SI: To polje je obvezno

en: Please, enter a valid email address
sl_SI: Prosimo, vnesite veljaven elektronski naslov

en: Please, enter a valid URL
sl_SI: Prosimo, vnesite veljaven URL

en: Minimum ${field.minimum} is required
sl_SI: Zahtevano je najmanj ${field.minimum}

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
sl_SI: Dovoljeno je največ ${field.maximum}

en: Please, enter only numbers
sl_SI: Prosimo, vnesite samo številke

en: Please, enter a valid phone number
sl_SI: Prosimo, vnesite veljavno telefonsko številko

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
sl_SI: Izberite vsaj ${field.minimum} možnost(i)

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
sl_SI: Prosimo, izberite največ ${field.maximum} možnost(i)

en: Input does not match the required pattern
sl_SI: Vnos ne ustreza zahtevanemu vzorcu

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
sl_SI: Zahtevano je najmanj ${field.minimum_file} datotek

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
sl_SI: Dovoljeno je največ ${field.maximum_file} datotek

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
sl_SI: Dosežena je največja dovoljena velikost datoteke. (Največ: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
sl_SI: Vrsta datoteke ni podprta

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
sl_SI: Ta vrednost je že zasedena. Prosimo, izberite drugo.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
sl_SI: To uporabniško ime ali e-pošta je že registrirana. Prosimo, uporabite drugo.

en: Custom Option Required
sl_SI: Zahtevana je lastna možnost

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
sl_SI: Zahtevano je najmanjše znesek ${field.minimum_amount}

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
sl_SI: Dovoljen je največji znesek ${field.maximum_amount}

en: Form data is empty
sl_SI: Podatki obrazca so prazni

en: At least 1 condition needed
sl_SI: Potrebno je vsaj 1 pogoj

en: Result is empty
sl_SI: Rezultat je prazen

en: Nothing to update
sl_SI: Ni ničesar za posodobiti

en: Nothing to duplicate
sl_SI: Ni ničesar za podvojiti

en: prepared query is empty
sl_SI: pripravljena poizvedba je prazna

en: is required
sl_SI: je zahtevano

en: Minimum number is
sl_SI: Minimalno število je

en: Maximum number is
sl_SI: Maksimalno število je

en: Email is invalid
sl_SI: E-pošta ni veljavna

en: URL is invalid
sl_SI: URL ni veljaven

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
sl_SI: Oprostite, pri shranjevanju vnosa obrazca je prišlo do napake

en: Sorry, error occurred in logging form entry
sl_SI: Oprostite, pri beleženju vnosa obrazca je prišlo do napake

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
sl_SI: Oprostite, pri shranjevanju podatkov vnosa obrazca je prišlo do napake

en: provided form entries does not exists
sl_SI: Podani vnosi obrazca ne obstajajo

en: Entry Updated Successfully
sl_SI: Vnos je bil uspešno posodobljen

en:  is required.
sl_SI:  je zahtevano.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
sl_SI:  bi moral biti e-poštni naslov. Prosimo, zagotovite veljaven e-poštni naslov.

en:  should be Time Format
sl_SI:  bi moral biti časovni format

en:  should be a phone number
sl_SI:  bi moral biti telefonska številka

en:  should be a number
sl_SI:  mora biti številka

en:  should be an URL
sl_SI:  mora biti URL

en:  should be a date
sl_SI:  mora biti datum

en: Bitform Pages
sl_SI: Bitform strani

en: Requested parameter is empty
sl_SI: Zahtevan parameter je prazen

en: module, fields are required for Sendinblue api
sl_SI: modul, polja so obvezna za Sendinblue api

en: module, fields are required for Acumbamail api
sl_SI: modul, polja so obvezna za Acumbamail api

en: Autonami Pro Plugins not found
sl_SI: Vtičniki Autonami Pro niso najdeni

en: module, fields are required for Autonami api
sl_SI: modul, polja so obvezna za Autonami api

en: Required data not found.
sl_SI: Zahtevani podatki niso najdeni.

en: module, fields are required for Elastic Email api
sl_SI: modul, polja so obvezna za Elastic Email api

en: module, fields are required for Encharge api
sl_SI: modul, polja so obvezna za Encharge api

en: Fluent CRM Plugins not found
sl_SI: Vtičniki Fluent CRM niso najdeni

en: Please! Insatall Fluent CRM
sl_SI: Prosim! Namestite Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
sl_SI: modul, polja so obvezna za Fluent CRM api

en: module, fields are required for Gist api
sl_SI: modul, polja so obvezna za Gist api

en: module, fields are required for Google sheet api
sl_SI: modul, polja so obvezna za Google sheet api

en: module, fields are required for Trello api
sl_SI: modul, polja so obvezna za Trello api

en: Request parameter is empty
sl_SI: Zahtevan parameter je prazen

en: api key field is required for hubspot api
sl_SI: polje api ključa je obvezno za hubspot api

en: Integration execution failed
sl_SI: Izvedba integracije ni uspela

en: module, fields are required for Mail Chimp api
sl_SI: modul, polja so zahtevana za Mail Chimp api

en: Invalid API Token
sl_SI: Neveljaven API žeton

en: module, fields are required for MailerLite api
sl_SI: modul, polja so zahtevana za MailerLite api

en: Please! Insatall MailPoet
sl_SI: Prosim! Namestite MailPoet

en: Please! Install MailPoet
sl_SI: Prosim! Namestite MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
sl_SI: modul, polja so zahtevana za Mail Poet api

en: username, password, fields are required for rapidmail api
sl_SI: uporabniško ime, geslo, polja so zahtevana za rapidmail api

en: Recipient List are required for rapidmail api
sl_SI: Seznam prejemnikov je zahtevan za rapidmail api

en: module, fields are required for SendFox api
sl_SI: modul, polja so zahtevana za SendFox api

en: module, fields are required for Telegram api
sl_SI: modul, polja so zahtevana za Telegram api

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
sl_SI: SID, Avtorizacijski žeton, Iz številke in preslikavna polja so zahtevani za rapidmail api

en: webhook url is empty
sl_SI: URL spletnega ključa (webhook) je prazen

en: %s is required for woocommerce %s
sl_SI: %s je zahtevan za woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
sl_SI: WooCommerce mora biti aktiviran!

en: module and field map are required for woocommerce
sl_SI: modul in preslikava polj sta zahtevana za woocommerce

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
sl_SI: delovni prostor, tabela, polja so zahtevani za zoho analytics api

en: %s is required for zoho bigin, %s module
sl_SI: %s je zahtevan za zoho bigin, %s modul

en: module, fields are required for zoho bigin api
sl_SI: modul, polja so zahtevana za zoho bigin api

en: %s is required for zoho campaigns
sl_SI: %s je zahtevan za zoho kampanje

en: list are required for zoho campaigns api
sl_SI: seznam je zahtevan za Zoho Campaigns API

en: %s is required for zoho creator
sl_SI: %s je zahtevan za Zoho Creator

en: tokenDetails error
sl_SI: napaka tokenDetails

en: %s is required for zoho crm, %s module
sl_SI: %s je zahtevan za Zoho CRM, modul %s

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
sl_SI: Največja dolžina polja Zoho CRM %s je %s, podano %s

en: Tag is empty
sl_SI: Oznaka je prazna

en: Assignment rules is empty
sl_SI: Pravila dodeljevanja so prazna

en: RelatedList is empty
sl_SI: Povezan seznam je prazen

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
sl_SI: modul, postavitev sta zahtevana za Zoho CRM povezani seznam

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
sl_SI: modul, postavitev, polja so zahtevani za Zoho CRM API

en: %s is required for zoho bigin
sl_SI: %s je zahtevan za Zoho Bigin

en: list are required for zoho desk api
sl_SI: seznam je zahtevan za Zoho Desk API

en: module, fields are required for zoho mail api
sl_SI: modul, polja so zahtevani za Zoho Mail API

en: is required for zoho marketing hub
sl_SI: je zahtevan za Zoho Marketing Hub

en: list are required for zoho marketingHub api
sl_SI: seznam je zahtevan za Zoho MarketingHub API

en: %s is required for %s
sl_SI: %s je zahtevan za %s

en: list are required for zoho projects api
sl_SI: seznam je zahtevan za Zoho Projects API

en: %s is required for zoho recruit, %s module
sl_SI: %s je zahtevan za Zoho Recruit, modul %s

en: module, fields are required for zoho recruit api
sl_SI: modul, polja so zahtevani za Zoho Recruit API

en: module, fields are required for zoho sheet api
sl_SI: modul, polja so zahtevani za Zoho Sheet API

en: module, fields are required for zoho sign api
sl_SI: modul, polja so zahtevana za zoho sign api

en: parent folder are required for zoho workdrive api
sl_SI: nadrejena mapa je zahtevana za zoho workdrive api

en: Sorry, Error occured in updated form
sl_SI: Oprostite, pri posodobljenem obrazcu je prišlo do napake

en: Bitforms Pages
sl_SI: Bitforms strani

en: Sorry! Submission limit exceeded.
sl_SI: Oprostite! Omejitev oddaj je bila presežena.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
sl_SI: Oprostite! Presegli ste omejitev oddaj.

en: Unknown upload error
sl_SI: Neznana napaka pri nalaganju

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
sl_SI: Naložena datoteka presega upload_max_filesize direktivo v php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
sl_SI: Naložena datoteka presega MAX_FILE_SIZE direktivo, določeno v HTML obrazcu.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
sl_SI: Naložena datoteka je bila naložena le delno.

en: No file was uploaded.
sl_SI: Datoteka ni bila naložena.

en: Missing a temporary folder.
sl_SI: Manjka začasna mapa.

en: Failed to write file to disk.
sl_SI: Pisanje datoteke na disk ni uspelo.

en: A PHP extension stopped the file upload.
sl_SI: PHP razširitev je ustavila nalaganje datoteke.

en: Total File size is too large
sl_SI: Skupna velikost datotek je prevelika

en: Upload failed
sl_SI: Nalaganje ni uspelo

en: Untrusted upload source
sl_SI: Nenaden vir nalaganja

en: Temporary file not accessible
sl_SI: Začasna datoteka ni dostopna

en: Empty filename
sl_SI: Prazno ime datoteke

en: Cannot read file size
sl_SI: Velikosti datoteke ni mogoče prebrati

en: File size is too large
sl_SI: Velikost datoteke je prevelika

en: This file type is not allowed
sl_SI: Ta vrsta datoteke ni dovoljena

en: File type is not allowed
sl_SI: Vrsta datoteke ni dovoljena

en: Invalid SVG
sl_SI: Neveljaven SVG

en: SVG file is not valid
sl_SI: SVG datoteka ni veljavna

en: File size is too large after sanitation
sl_SI: Velikost datoteke je po čiščenju prevelika

en: File not allowed by policy
sl_SI: Datoteka ni dovoljena po pravilniku

en: Form Submitted Successfully
sl_SI: Obrazec je bil uspešno oddan

en: provided form does not exists
sl_SI: posredovani obrazec ne obstaja

en: Form ID cannot be empty
sl_SI: ID obrazca ne sme biti prazen

en: #%s no. Form doesn't exists
sl_SI: #%s št. Obrazec ne obstaja

en: #%s no. Form is not active
sl_SI: #%s št. Obrazec ni aktiven

en: Entry Update Successfully
sl_SI: Vnos je bil uspešno posodobljen

en: Token verification failed
sl_SI: Preverjanje žetona ni uspelo

en: You are already logged in
sl_SI: Že ste prijavljeni

en: Please submit form with valid fields
sl_SI: Prosimo, oddajte obrazec z veljavnimi polji

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
sl_SI: Prosimo, ponovno preverite svojo konfiguracijo reCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
sl_SI: Prosimo, potrdite reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
sl_SI: Prosimo, potrdite hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
sl_SI: Preverjanje hCaptcha ni uspelo

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
sl_SI: Prosimo, potrdite Cloudflare Turnstile Captcha

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
sl_SI: Napaka preverjanja Cloudflare Turnstile:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
sl_SI: Oprostite!! Iz tega IP naslova ste že poslali obrazec

en: within %s to %s
sl_SI: znotraj %s do %s

en: %s to %s
sl_SI: %s do %s

en: Form is available %s From %s
sl_SI: Obrazec je na voljo %s Od %s

en: Form is available %s
sl_SI: Obrazec je na voljo %s

en: Form is available on %s
sl_SI: Obrazec je na voljo dne %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
sl_SI: Oprostite!! Vaš IP naslov je %s, blokiran za pošiljanje obrazca

en: Other...
sl_SI: Drugo...

en: Select a Bitform
sl_SI: Izberite Bitform

en: Invalid request method. POST required.
sl_SI: Neveljavna metoda zahteve. Zahteva se POST.

en: No form selected
sl_SI: Noben obrazec ni izbran

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
sl_SI: Prosimo, izberite obrazec s seznama obrazcev, ki je na voljo v nastavitvah elementa Bit Form.

en: Select Forms
sl_SI: Izberi obrazce

en: Forms
sl_SI: Obrazci

en: Unsplash Images
sl_SI: Slike Unsplash

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
sl_SI: Pojdite na upravljalsko ploščo Google reCaptcha V2

en: Click on the Register button and add Label.
sl_SI: Kliknite na gumb Registriraj in dodajte oznako.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
sl_SI: Izberite vrsto reCaptcha V2 (bodisi potrditveno polje "Nisem robot" ali nevidna značka reCaptcha).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
sl_SI: Kopirajte URL vaše domene in pojdite na Google ReCaptcha nadzorno ploščo, prilepite ga pod Domene.

en: Click on the Submit button.
sl_SI: Kliknite na gumb Pošlji.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
sl_SI: Nato boste videli ključ spletnega mesta in skrivni ključ. Kopirajte oba ključa in se vrnite v Bit form Google reCaptcha nastavitve, da ju prilepite v ustrezna

en: Site Key
sl_SI: Ključ spletnega mesta

en: and
sl_SI: in

en: Secret Key
sl_SI: Skrivni ključ

en: fields.
sl_SI: polja.

en: Click on the
sl_SI: Kliknite na

en: Save
sl_SI: Shrani

en: button to apply the settings.
sl_SI: gumb, da uporabite nastavitve.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
sl_SI: Zdaj prosimo, pojdite na vaš obrazec in dodajte polje Google reCaptcha V2.

en: For more details, please visit the
sl_SI: Za več podrobnosti obiščite

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
sl_SI: Bit form Google reCaptcha V2 dokumentacijo

en: and watch
sl_SI: in si oglejte

en: YouTube Video
sl_SI: YouTube video

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
sl_SI: Pojdite na Google reCaptcha V3 upravljavsko nadzorno ploščo

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
sl_SI: Izberite vrsto reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
sl_SI: Zdaj prosimo, pojdite na vaš obrazec in dodajte polje Google reCaptcha V3.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
sl_SI: Bit form Google reCaptcha V3 dokumentacija

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
sl_SI: Pojdite na Turnstile upravljavsko nadzorno ploščo

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
sl_SI: Če še niste ustvarili Turnstile mesta, kliknite na gumb »Dodaj mesto« in izpolnite zahtevana polja.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
sl_SI: Če že imate Turnstile mesto, kliknite na ime mesta, da odprete nadzorno ploščo mesta.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
sl_SI: Nato boste videli ključ mesta in skrivni ključ. Kopirajte oba ključa in se vrnite v nastavitve Turnstile v Bit form ter ju prilepite na ustrezna mesta

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
sl_SI: Zdaj pojdite na svoj obrazec in dodajte polje Turnstile.

en: Bit form Turnstile documentation
sl_SI: Dokumentacija za Turnstile v Bit form

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
sl_SI: Pojdite na nadzorno ploščo hCaptcha Administratorja

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
sl_SI: Če še niste ustvarili hCaptcha mesta, kliknite na gumb »Dodaj mesto« in izpolnite zahtevana polja.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
sl_SI: Če že imate hCaptcha mesto, kliknite na ime mesta, da odprete nadzorno ploščo mesta.

en: You will then see the site. Copy
sl_SI: Nato boste videli mesto. Kopirajte

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
sl_SI: in se vrnite v nastavitve hCaptcha v Bit form, da prilepite v polja za ključ mesta.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
sl_SI: Nato pridobite skrivni ključ. Pojdite v Profil → Nastavitve in kliknite na zavihek Skrivnost. Tam boste našli seznam skrivnosti ali možnost Ustvari novo skrivnost.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
sl_SI: Zdaj pojdite na svoj obrazec in dodajte polje hCaptcha.

en: Bit form hCaptcha documentation
sl_SI: Dokumentacija za hCaptcha v Bit form

en: Captcha Settings
sl_SI: Nastavitve Captcha

en: Note:
sl_SI: Opomba:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
sl_SI: Za konfiguracijo kliknite na razpoložljivo možnost Captcha.

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Captcha Settings Updated
sl_SI: Nastavitve Captcha so posodobljene

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
sl_SI: reCAPTCHA je brezplačna storitev, ki ščiti vašo spletno stran pred neželeno pošto in zlorabami.

en: Learn More
sl_SI: Izvedi več

en: Domain URL:
sl_SI: URL domene:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
sl_SI: Za pridobitev Site Key in SECRET obiščite

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
sl_SI: hCaptcha je brezplačna storitev, ki varuje vašo spletno stran pred neželeno pošto in zlorabami.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev Site Key in Secret obiščite

en: hCaptcha Admin Dashboard
sl_SI: hCaptcha Admin Nadzorna plošča

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
sl_SI: Turnstile je brezplačna storitev, ki varuje vašo spletno stran pred neželeno pošto in zlorabami.

en: How to set up
sl_SI: Kako nastaviti

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Are you sure to delete this template
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati ta predlogo

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Are you sure to duplicate this template?
sl_SI: Ste prepričani, da želite podvojiti to predlogo?

en: Template Name
sl_SI: Ime predloge

en: Action
sl_SI: Dejanje

en: Email Templates
sl_SI: Predloge e-pošte

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
sl_SI: Kako nastaviti Predloge e-pošte in poslati obvestilo po e-pošti:

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Add New Template
sl_SI: Dodaj novo predlogo

en: Empty
sl_SI: Prazno

en: Post Type cann't be empty
sl_SI: Vrsta objave ne sme biti prazna

en: Post Status cann't be empty
sl_SI: Stanje objave ne sme biti prazno

en: Please map mandatory fields
sl_SI: Prosim, preslikajte obvezna polja

en: Integration Name
sl_SI: Ime integracije

en: Integration Name...
sl_SI: Ime integracije...

en: Post Type
sl_SI: Vrsta objave

en: Refresh Post Types
sl_SI: Osveži vrste objav

en: Post Status
sl_SI: Stanje objave

en: Select Status
sl_SI: Izberi stanje

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Select Author
sl_SI: Izberi avtorja

en: Comment Status
sl_SI: Stanje komentarjev

en: Field Mapping
sl_SI: Preslikava polj

en: Form Fields
sl_SI: Polja obrazca

en: Post Fields
sl_SI: Polja objave

en: ACF fields Mapping
sl_SI: Preslikava ACF polj

en: Refresh ACF fields
sl_SI: Osveži ACF polja

en: ACF Fields
sl_SI: ACF polja

en: ACF File Upload Fields Map
sl_SI: Preslikava ACF polj za nalaganje datotek

en: Error Occured
sl_SI: Prišlo je do napake

en: Loading ACF Fields...
sl_SI: Nalaganje ACF polj...

en: Loading Post Types...
sl_SI: Nalaganje vrst objav...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
sl_SI: Izberite eno izmed definiranih vrst objav WordPress ali lastnih vrst objav za objavo.

en: Select Post Type
sl_SI: Izberi vrsto objave

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
sl_SI: Izberite status objave. Če je izbran status objavljeno in je datum objave v prihodnosti, bo samodejno spremenjen v načrtovano

en: Select the user to be assigned to the post.
sl_SI: Izberite uporabnika, ki bo dodeljen objavi.

en: Select Field
sl_SI: Izberi polje

en: Custom...
sl_SI: Po meri...

en: Custom Value
sl_SI: Vrednost po meri

en: Connect New Active Campaing API
sl_SI: Poveži nov ActiveCampaign API

en: Update ActiveCampaign
sl_SI: Posodobi ActiveCampaign

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
sl_SI: Posodobiti odzive z obstoječim e-poštnim naslovom v ActiveCampaign?

en: Integration name cann't be empty
sl_SI: Ime integracije ne sme biti prazno

en: Access API Key cann't be empty
sl_SI: Dostopni API ključ ne sme biti prazen

en: Access API URL cann't be empty
sl_SI: Dostopni API URL ne sme biti prazen

en: Authorized Successfully
sl_SI: Uspešno pooblaščeno

en: Integration Name:
sl_SI: Ime integracije:

en: Access API URL:
sl_SI: URL za dostop do API-ja:

en: Access API URL...
sl_SI: URL za dostop do API-ja...

en: Access API Key:
sl_SI: Ključ za dostop do API-ja:

en: Access API Key...
sl_SI: Ključ za dostop do API-ja...

en: ActiveCampaign lists refreshed
sl_SI: Seznami ActiveCampaign so osveženi

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
sl_SI: Ni najdenih seznamov ActiveCampaign. Poskusite spremeniti številko glave vrstice ali poskusite znova

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev seznamov ActiveCampaign ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: ActiveCampaign tags refreshed
sl_SI: Oznake ActiveCampaign so osvežene

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
sl_SI: Ni najdenih oznak ActiveCampaign. Poskusite spremeniti številko glave vrstice ali poskusite znova

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev oznak ActiveCampaign ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: ActiveCampaign fields refreshed
sl_SI: Polja ActiveCampaign so osvežena

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
sl_SI: Ni najdenih polj ActiveCampaign. Poskusite spremeniti številko glave vrstice ali poskusite znova

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev polj ActiveCampaign ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Connected API:
sl_SI: Povezan API:

en: Select an App
sl_SI: Izberite aplikacijo

en: List:
sl_SI: Seznam:

en: Select List
sl_SI: Izberite seznam

en: Tags:
sl_SI: Oznake:

en: Refresh Activecapmaign Tags
sl_SI: Osveži Activecampaign oznake

en: Map Fields
sl_SI: Preslikaj polja

en: Refresh Activecapmaign Field
sl_SI: Osveži Activecampaign polje

en: ActiveCampaign Fields
sl_SI: ActiveCampaign polja

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: To Get Auth token, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev avtorizacijskega žetona obiščite

en: Acumbamail documentation
sl_SI: Dokumentacijo Acumbamail

en: Auth Token:
sl_SI: Avtorizacijski žeton:

en: Auth Token...
sl_SI: Avtorizacijski žeton...

en: All list field fetched successfully
sl_SI: Vsa polja seznama so bila uspešno pridobljena

en: Failed to fetch list fields
sl_SI: Pridobitev polj seznama ni uspela

en: Lists fetched successfully
sl_SI: Seznami so bili uspešno pridobljeni

en: Lists fetch failed. please try again
sl_SI: Pridobitev seznamov ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Api Key can't be empty
sl_SI: API ključ ne sme biti prazen

en: Authorized successfully
sl_SI: Uspešno avtorizirano

en: Authorized failed
sl_SI: Avtorizacija ni uspela

en: Connected API List:
sl_SI: Povezan seznam API:

en: Select API
sl_SI: Izberite API

en: Actions:
sl_SI: Dejanja:

en: Select Actions
sl_SI: Izberite dejanja

en: All List:
sl_SI: Vsi seznami:

en: Fetch Subscriber List
sl_SI: Pridobi seznam naročnikov

en: Field Map
sl_SI: Preslikava polj

en: Refresh Acumbamail Fields
sl_SI: Osveži Acumbamail polja

en: Acumbamail Fields
sl_SI: Acumbamail polja

en: Authorized ✔
sl_SI: Pooblaščeno ✔

en: Authorize
sl_SI: Pooblasti

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Skip exist Contact
sl_SI: Preskoči obstoječi kontakt

en: Skip if contact already exist in Autonami
sl_SI: Preskoči, če kontakt že obstaja v Autonami

en: Connect Successfully
sl_SI: Povezava uspešna

en: Autonami lists and tags refreshed
sl_SI: Seznami in oznake Autonami so osveženi

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev seznamov in oznak Autonami ni uspela. Vzrok:

en: please try again
sl_SI: poskusite znova

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev seznamov in oznak Autonami ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Autonami fields refreshed
sl_SI: Polja Autonami so osvežena

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
sl_SI: Niso bila najdena polja Autonami. Poskusite spremeniti številko vrstice glave ali poskusite znova

en: Autonami fields refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev polj Autonami ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Autonami Lists:
sl_SI: Seznami Autonami:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
sl_SI: Osveži sezname in oznake Autonami

en: Autonami Tags:
sl_SI: Oznake Autonami:

en: Refresh Autonami Fields
sl_SI: Osveži polja Autonami

en: Autonami Fields
sl_SI: Polja Autonami

en: Loaded integration:
sl_SI: Naložena integracija:

en: Integration Info
sl_SI: Informacije o integraciji

en: Add New
sl_SI: Dodaj novo

en: App
sl_SI: Aplikacija

en: Authorize New Dropbox App
sl_SI: Pooblasti novo Dropbox aplikacijo

en: Delete File From Wordpress
sl_SI: Izbriši datoteko iz WordPressa

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
sl_SI: Izbriši datoteko iz WordPressa po nalaganju v Dropbox

en: Please enter API key and API secret
sl_SI: Vnesite API ključ in API skrivnost

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev API ključa in skrivnosti obiščite

en: Dropbox API Console
sl_SI: Konzola Dropbox API

en: Dropbox Api Key:
sl_SI: Dropbox API ključ:

en: Api Key...
sl_SI: API ključ...

en: Dropbox Api Secret:
sl_SI: Dropbox API skrivnost:

en: Api Secret...
sl_SI: API skrivnost...

en: To Get Access Code, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev dostopne kode obiščite

en: Dropbox Access Code
sl_SI: Dostopna koda Dropbox

en: Dropbox Access Code:
sl_SI: Dostopna koda Dropbox:

en: Access Code...
sl_SI: Dostopna koda...

en: Error Occurred
sl_SI: Prišlo je do napake

en: Loading Dropbox Folders List...
sl_SI: Nalaganje seznama map Dropbox...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
sl_SI: Dropbox ApiKey, ApiSecret in Dostopna koda ne smejo biti prazni

en: Authorization failed Cause:
sl_SI: Avtorizacija ni uspela, razlog:

en: Authorization failed. please try again
sl_SI: Avtorizacija ni uspela. Poskusite znova

en: Select Folder
sl_SI: Izberite mapo

en: Fetch All Dropbox Folders
sl_SI: Pridobi vse mape Dropbox

en: File Input
sl_SI: Vhodna datoteka

en: Dropbox Folder
sl_SI: Mapa Dropbox

en: Integration Settings
sl_SI: Nastavitve integracije

en: Add Status to contact
sl_SI: Dodaj status stiku

en: Ok
sl_SI: V redu

en: API Key cann't be empty
sl_SI: API ključ ne sme biti prazen

en: API Key:
sl_SI: API ključ:

en: API Key...
sl_SI: API ključ...

en: To get API Key, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev API ključa obiščite

en: Elastic Email API Console
sl_SI: Konzola Elastic Email API

en: Loading Lists...
sl_SI: Nalaganje seznamov...

en: Lists:
sl_SI: Seznami:

en: Fetch All Recipients
sl_SI: Pridobi vse prejemnike

en: Elastic Email Fields
sl_SI: Polja Elastic Email

en: API key
sl_SI: API ključ

en: To get API , Please Visit
sl_SI: Za pridobitev API, prosimo obiščite

en: Encharge API Console
sl_SI: Konzola Encharge API

en: Encharge fields refreshed
sl_SI: Polja Encharge posodobljena

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
sl_SI: Ni najdenih polj Encharge. Poskusite spremeniti številko glave vrstice ali poskusite znova

en: Encharge fields refresh failed. please try again
sl_SI: Posodobitev polj Encharge ni uspela. prosimo poskusite znova

en: tag-1, tag-2
sl_SI: oznaka-1, oznaka-2

en: Encharge Fields
sl_SI: Polja Encharge

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
sl_SI: Preskoči, če kontakt že obstaja v FluentCRM

en: Double Opt-in
sl_SI: Dvojna potrditev

en: Enable Double Option for new contacts
sl_SI: Omogoči dvojno potrditev za nove kontakte

en: FluentCRM list refreshed
sl_SI: Seznam FluentCRM osvežen

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
sl_SI: Napaka pri osvežitvi seznama FluentCRM, razlog:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev seznama FluentCRM ni uspela. prosimo poskusite znova

en: Fluent CRM fields refreshed
sl_SI: Polja Fluent CRM posodobljena

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
sl_SI: Ni najdenih polj Fluent CRM. Poskusite spremeniti številko glave vrstice ali poskusite znova

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
sl_SI: Posodobitev polj Fluent CRM ni uspela. prosimo poskusite znova

en: Fluent CRM List:
sl_SI: Seznam Fluent CRM:

en: Select Fluent CRM list
sl_SI: Izberi seznam Fluent CRM

en: Refresh Fluent CRM List
sl_SI: Osveži seznam Fluent CRM

en: Fluent CRM Tags:
sl_SI: Oznake Fluent CRM:

en: Fluent CRM Fields
sl_SI: Polja Fluent CRM

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Add tags to contact
sl_SI: Dodaj oznake stiku

en: Refresh Tags
sl_SI: Osveži oznake

en: Integration API Key...
sl_SI: API ključ integracije...

en: To get API, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev API-ja obiščite

en: Getgist API Console
sl_SI: Getgist API konzola

en: Loading Tags...
sl_SI: Nalaganje oznak...

en: User Type:
sl_SI: Vrsta uporabnika:

en: Select User Type
sl_SI: Izberi vrsto uporabnika

en: Gist Fields
sl_SI: Polja Gist

en: Authorize New Google App
sl_SI: Pooblasti novo Google aplikacijo

en: Update Row
sl_SI: Posodobi vrstico

en: Control how the row gets updated.
sl_SI: Nadzor, kako se vrstica posodobi.

en: Update google Sheet
sl_SI: Posodobi Google list

en: Update Responses with Google Sheet?
sl_SI: Posodobi odgovore z Google listom?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
sl_SI: Vnesite merila za posodobitev vrstic. Prosimo, uporabite spodnji format.

en: Update Preferance
sl_SI: Nastavitve posodobitve

en: update row for first match only?
sl_SI: Posodobiti vrstico samo za prvi ujem?

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
sl_SI: Vstavi novo vrstico, če zgornja merila niso izpolnjena?

en: Share Settings
sl_SI: Nastavitve deljenja

en: Homepage URL:
sl_SI: URL domače strani:

en: Authorized Redirect URIs:
sl_SI: Dovoljene URI za preusmeritev:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
sl_SI: Za pridobitev ID stranke in TAJNEGA KLJUČA obiščite

en: Google API Console
sl_SI: Google API konzola

en: Client id:
sl_SI: ID stranke:

en: Client id...
sl_SI: ID stranke...

en: Client secret:
sl_SI: Tajni ključ stranke:

en: Client secret...
sl_SI: Tajni ključ stranke...

en: Spreadsheet refreshed
sl_SI: Preglednica osvežena

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev preglednice ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev preglednice ni uspela. Poskusite znova

en: Worksheets refreshed
sl_SI: Delovni listi osveženi

en: Worksheets refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev delovnih listov ni uspela. Poskusite znova

en: Worksheet Headers refreshed
sl_SI: Glave delovnega lista osvežene

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
sl_SI: Glave delovnega lista niso bile najdene. Poskusite spremeniti številko vrstice glave ali poskusite znova

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev glav delovnega lista ni uspela. prosim, poskusite znova

en: Client ID cann't be empty
sl_SI: ID odjemalca ne sme biti prazen

en: Secret key cann't be empty
sl_SI: Skrivni ključ ne sme biti prazen

en: Authorization failed
sl_SI: Avtentikacija ni uspela

en: Authorize App:
sl_SI: Pooblasti aplikacijo:

en: Spreadsheets:
sl_SI: Preglednice:

en: Select Spreadsheet
sl_SI: Izberi preglednico

en: Select Worksheet
sl_SI: Izberi delovni list

en: Header Row:
sl_SI: Vrstica glave:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
sl_SI: Privzeto se prva vrstica delovnega lista šteje kot vrstica glave. To lahko uporabite, če se tabelarni podatki začnejo v kateri koli drugi vrstici kot v prvi.

en: Google Fields
sl_SI: Google polja

en: Add Tags
sl_SI: Dodaj oznake

en: Add Contact Tag
sl_SI: Dodaj oznako stika

en: Select tag
sl_SI: Izberi oznako

en: Refresh Groundhogg Tags
sl_SI: Osveži Groundhogg oznake

en: Your Domain Name:
sl_SI: Vaše ime domene:

en: Public Key:
sl_SI: Javni ključ:

en: Public Key...
sl_SI: Javni ključ...

en: Token:
sl_SI: Žeton:

en: Token...
sl_SI: Žeton...

en: Public Key can't be empty
sl_SI: Javni ključ ne sme biti prazen

en: token can't be empty
sl_SI: žeton ne sme biti prazen

en: Domain Name can't be empty
sl_SI: Ime domene ne sme biti prazno

en: Authorization Successful
sl_SI: Avtorizacija uspešna

en: Authorization Failed
sl_SI: Avtorizacija ni uspela

en: Groundhogg all tag fetched successfully
sl_SI: Vsi Groundhogg oznake so bili uspešno pridobljeni

en: Failed to fetch groundhoggtag
sl_SI: Pridobitev groundhoggtag ni uspela

en: Email:
sl_SI: E-pošta:

en: Groundhogg Fields
sl_SI: Groundhogg polja

en: Add Meta field
sl_SI: Dodaj Meta polje

en: Groundhogg Meta Fields
sl_SI: Groundhogg Meta polja

en: All Tags:
sl_SI: Vse oznake:

en: Custom Groundhogg Value
sl_SI: Nastavljena vrednost Groundhogg

en: Contact Owner
sl_SI: Lastnik stika

en: Add a contact owner
sl_SI: Dodaj lastnika stika

en: Lifecycle Stage
sl_SI: Faza življenjskega cikla

en: Add a lifecycle stage
sl_SI: Dodaj fazo življenjskega cikla

en: Lead Status
sl_SI: Status potencialne stranke

en: Add lead status
sl_SI: Dodaj status potencialnega kupca

en: Contact
sl_SI: Kontakt

en: Associate deal with contacts
sl_SI: Poveži posel s kontakti

en: Company
sl_SI: Podjetje

en: Associate deal with company
sl_SI: Poveži posel s podjetjem

en: Deal Type
sl_SI: Vrsta posla

en: Add type to deal
sl_SI: Dodaj vrsto poslu

en: Priority
sl_SI: Prednost

en: Add priority to deal
sl_SI: Dodaj prednost poslu

en: Refresh Owners
sl_SI: Osveži lastnike

en: Contacts
sl_SI: Kontakti

en: Refresh CRM Tags
sl_SI: Osveži CRM oznake

en: Hubspot API Console
sl_SI: Hubspot API konzola

en: Loading Pipelines...
sl_SI: Nalaganje tokov...

en: Loading Owners...
sl_SI: Nalaganje lastnikov...

en: Loading Contacts...
sl_SI: Nalaganje kontaktov...

en: Loading Company...
sl_SI: Nalaganje podjetja...

en: Action:
sl_SI: Dejanje:

en: Select Action
sl_SI: Izberi dejanje

en: Pipeline:
sl_SI: Tok:

en: Select Pipeline
sl_SI: Izberi prodajni tok

en: Stage:
sl_SI: Faza:

en: Select Stage
sl_SI: Izberi fazo

en: Hubspot Fields
sl_SI: Polja Hubspot

en: Data center cann't be empty
sl_SI: Podatkovni center ne sme biti prazen

en: Data Center:
sl_SI: Podatkovni center:

en: --Select a data center--
sl_SI: --Izberi podatkovni center--

en: Zoho API Console
sl_SI: Zoho API konzola

en: Successfully Integrated
sl_SI: Uspešno integrirano

en: Finish & Save
sl_SI: Dokončaj in shrani

en: Webhook tests failed. please try again
sl_SI: Preizkusi spletnega klica niso uspeli. prosim poskusi znova

en: Integration name
sl_SI: Ime integracije

en: Link:
sl_SI: Povezava:

en: To got Webhook , Please Visit
sl_SI: Za pridobitev spletnega klica obiščite

en: Method:
sl_SI: Metoda:

en: Add Url Parameter: (optional)
sl_SI: Dodaj URL parameter: (neobvezno)

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Add field
sl_SI: Dodaj polje

en: Test Webhook
sl_SI: Preizkusi spletni klic

en: Response:
sl_SI: Odgovor:

en: Try our free webhook test website:
sl_SI: Preizkusite naš brezplačni spletni test webhook:

en: Authorize New Mailchimp App
sl_SI: Pooblastite novo aplikacijo Mailchimp

en: Add Address Field
sl_SI: Dodaj polje za naslov

en: Add Double Opt-in
sl_SI: Dodaj dvojno potrditev (double opt-in)

en: Update Mail Chimp
sl_SI: Posodobi Mailchimp

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
sl_SI: Posodobi odgovore z obstoječo publiko Mailchimp?

en: Authorize App Name:
sl_SI: Pooblastite aplikacijo z imenom:

en: Authorize App Name...
sl_SI: Pooblastite aplikacijo z imenom...

en: Mail Chimp API Console
sl_SI: Mailchimp API konzola

en: Audience list refreshed
sl_SI: Seznam publike osvežen

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev seznama publike ni uspela, vzrok: %s. prosim poskusite znova

en: Audience list failed. please try again
sl_SI: Seznam publike ni uspel. prosim poskusite znova

en: Audience tags refreshed
sl_SI: Oznake publike osvežene

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev oznak publike ni uspela, vzrok: %s. prosim poskusite znova

en: Audience tags failed. please try again
sl_SI: Oznake publike niso uspele. prosim poskusite znova

en: Fields refreshed
sl_SI: Polja osvežena

en: Fields refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev polj ni uspela. prosim poskusite znova

en: Authorized App:
sl_SI: Pooblaščena aplikacija:

en: Audience List:
sl_SI: Seznam publike:

en: Select Audience List
sl_SI: Izberite seznam občinstva

en: Refresh MailChimp Tags
sl_SI: Osveži MailChimp oznake

en: Mail Chimp Fields
sl_SI: Polja Mail Chimp

en: Address Field Map
sl_SI: Zemljevid polja naslova

en: Form Address Fields
sl_SI: Polja naslova obrazca

en: Mail Chimp Address Fields
sl_SI: Polja naslova Mail Chimp

en: Groups
sl_SI: Skupine

en: Add Groups
sl_SI: Dodaj skupine

en: Add Subscriber Status
sl_SI: Dodaj stanje naročnika

en: Update Subscriber
sl_SI: Posodobi naročnika

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
sl_SI: Posodobiti odgovore z obstoječim naročnikom MailerLite?

en: Refresh Groups
sl_SI: Osveži skupine

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Select Version:
sl_SI: Izberite različico:

en: To Get API token, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev API žetona obiščite

en: MailerLite API Token
sl_SI: MailerLite API žeton

en: API Token:
sl_SI: API žeton:

en: API Token...
sl_SI: API žeton...

en: Fields refresh successfully
sl_SI: Polja so bila uspešno osvežena

en: Authorized Failed
sl_SI: Avtorizacija ni uspela

en: Fields refresh failed
sl_SI: Osvežitev polj ni uspela

en: Group fetch successfully
sl_SI: Skupina uspešno pridobljena

en: Group fetch failed
sl_SI: Pridobivanje skupine ni uspelo

en: MailerLite Fields
sl_SI: MailerLite polja

en: Update MailPoet
sl_SI: Posodobi MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
sl_SI: Posodobi odzive z obstoječim naročnikom Mailpoet?

en: Newsletter list refreshed
sl_SI: Seznam novic osvežen

en: Newsletter list refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev seznama novic ni uspela. Vzrok:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev seznama novic ni uspela. Poskusite znova

en: Mailpoet fields refreshed
sl_SI: Polja Mailpoet so bila osvežena

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
sl_SI: Nobenih polj Mailpoet ni bilo najdenih. Poskusite spremeniti številko vrstice glave ali poskusite znova

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev polj Mailpoet ni uspela. Poskusite znova

en: Refresh MailPoet List
sl_SI: Osveži seznam MailPoet

en: MailPoet Fields
sl_SI: MailPoet polja

en: MetaBox Fields Mapping
sl_SI: Preslikava MetaBox polj

en: Refresh MetaBox List
sl_SI: Osveži seznam MetaBox

en: Metabox Fields
sl_SI: MetaBox polja

en: Metabox File Upload Fields Map
sl_SI: Preslikava polj za nalaganje datotek v MetaBox

en: Metaxbox Fields
sl_SI: MetaBox polja

en: Metabox Fields Mapping
sl_SI: Preslikava MetaBox polj

en: Loading MetaBox Fields...
sl_SI: Nalaganje polj MetaBox...

en: Authorize New One Drive App
sl_SI: Pooblasti novo aplikacijo One Drive

en: Upload Files
sl_SI: Naloži datoteke

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
sl_SI: Dodaj priloge iz Bit-integration-pro v mapo OneDrive.

en: This action is required.
sl_SI: To dejanje je obvezno.

en: Select Attachment
sl_SI: Izberi prilogo

en: Select file upload fields
sl_SI: Izberi polja za nalaganje datotek

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
sl_SI: Po nalaganju v OneDrive izbriši datoteko iz WordPressa

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev ID odjemalca in skrivnosti obiščite

en: OneDrive Client Id:
sl_SI: ID odjemalca OneDrive:

en: Client Id...
sl_SI: ID odjemalca...

en: OneDrive Client Secret:
sl_SI: Skrivnost odjemalca OneDrive:

en: Client Secret...
sl_SI: Skrivnost odjemalca...

en: Loading OneDrive Folders List...
sl_SI: Nalaganje seznama map OneDrive...

en: Sub Folders refreshed
sl_SI: Podmape osvežene

en: No Sub Folder Found
sl_SI: Ni najdenih podmap

en: Sub Folders refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev podmap ni uspela. Poskusite znova

en: Client Id can't be empty
sl_SI: ID odjemalca ne sme biti prazen

en: Client Secret can't be empty
sl_SI: Skrivnost odjemalca ne sme biti prazna

en: Refresh All oneDrive Folders
sl_SI: Osveži vse mape OneDrive

en: Refresh Sub Folders
sl_SI: Osveži podmape

en: Pod Fields
sl_SI: Pod polja

en: Pod cann't be empty
sl_SI: Pod ne sme biti prazno

en: Authorize New Rapidmail Account
sl_SI: Avtoriziraj nov Rapidmail račun

en: Send Activation Email
sl_SI: Pošlji aktivacijski e-poštni naslov

en: Add Send Activation Email
sl_SI: Dodaj pošiljanje aktivacijskega e-poštnega sporočila

en: To get Username and Password , Please Visit
sl_SI: Za pridobitev uporabniškega imena in gesla obiščite

en: Create API User
sl_SI: Ustvari API uporabnika

en: User Name:
sl_SI: Uporabniško ime:

en: User name...
sl_SI: Uporabniško ime...

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Password...
sl_SI: Geslo...

en: Loading Recipientslist...
sl_SI: Nalaganje seznama prejemnikov...

en: Username can't be empty
sl_SI: Uporabniško ime ne sme biti prazno

en: Password can't be empty
sl_SI: Geslo ne sme biti prazno

en: Recipient:
sl_SI: Prejemnik:

en: Select Recipients
sl_SI: Izberi prejemnike

en: Rapidmail Fields
sl_SI: Rapidmail polja

en: To Get Client Auth token, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev žetona za overjanje odjemalca obiščite

en: SendFox Access Token
sl_SI: Dostopni žeton SendFox

en: Access Token:
sl_SI: Dostopni žeton:

en: Access Token...
sl_SI: Dostopni žeton...

en: Access Token can't be empty
sl_SI: Dostopni žeton ne sme biti prazen

en: SendFox List Fields
sl_SI: Polja seznama SendFox

en: Refresh SendFox List
sl_SI: Osveži seznam SendFox

en: SendFox Fields
sl_SI: Polja SendFox

en: SendFox Unsubscribe Fields
sl_SI: Polja za odjavo SendFox

en: Template name cann't be empty
sl_SI: Ime predloge ne sme biti prazno

en: Redirection url name cann't be empty
sl_SI: URL preusmeritve ne sme biti prazen

en: Update Sendinblue
sl_SI: Posodobi Sendinblue

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
sl_SI: Posodobiti odgovore z obstoječim e-poštnim naslovom Sendinblue?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
sl_SI: Konzola API Brevo (SendinBlue)

en: List refreshed
sl_SI: Seznam je osvežen

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev seznama ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: List failed. please try again
sl_SI: Seznam ni uspel. Poskusite znova

en: Templates refreshed
sl_SI: Predloge so osvežene

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev predlog ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Templates failed. please try again
sl_SI: Predloge niso uspele. Poskusite znova

en: Sendinblue fields refreshed
sl_SI: Polja Sendinblue osvežena

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
sl_SI: Ni bilo najdenih polj Sendinblue. Poskusite spremeniti številko vrstice z glavo ali poskusite znova

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev polj Sendinblue ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Refresh Sendinblue Lists
sl_SI: Osveži sezname Sendinblue

en: Sendinblue Fields
sl_SI: Polja Sendinblue

en: Template:
sl_SI: Predloga:

en: Select Template
sl_SI: Izberi predlogo

en: Refresh Sendinblue Templates
sl_SI: Osveži predloge Sendinblue

en: RedirectionUrl:
sl_SI: Preusmeritveni URL:

en: Attachments or Signature field
sl_SI: Priponke ali polje podpisa

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
sl_SI: Dodajte priponke ali polje podpisa iz BitForm za pošiljanje Telegrama.

en: Please select file upload or signature field
sl_SI: Prosimo, izberite polje za nalaganje datotek ali podpis

en: Authorized Filled
sl_SI: Pooblaščeno izpolnjeno

en: Bot API Key:
sl_SI: Bot API ključ:

en: Bot API Key...
sl_SI: Bot API ključ...

en: Chat list refreshed
sl_SI: Seznam klepetov osvežen

en: Chat list refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev seznama klepetov ni uspela, vzrok:

en: Chat list refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev seznama klepetov ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Chat List:
sl_SI: Seznam klepetov:

en: Select Chat List
sl_SI: Izberi seznam klepetov

en: Refresh Telegram List
sl_SI: Osveži seznam Telegram

en: Parse Mode:
sl_SI: Način razčlenjevanja:

en: Account SID:
sl_SI: SID računa:

en: Account SID...
sl_SI: SID računa...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
sl_SI: Za pridobitev SID računa in avtentikacijskega žetona obiščite

en: Twilio Console
sl_SI: Twilio konzolo

en: From:
sl_SI: Od:

en: Phone Number...
sl_SI: Telefonska številka...

en: Account SID can't be empty
sl_SI: SID računa ne sme biti prazen

en: Auth Token can't be empty
sl_SI: Avtentikacijski žeton ne sme biti prazen

en: Phone number can't be empty
sl_SI: Telefonska številka ne sme biti prazna

en: Twilio Fields
sl_SI: Twilio polja

en: Connected with WooCommerce Successfully
sl_SI: Povezava z WooCommerce uspešna

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Module:
sl_SI: Modul:

en: Select Module
sl_SI: Izberi modul

en: Refresh Fields
sl_SI: Osveži polja

en: WooCommerce Fields
sl_SI: WooCommerce polja

en: Map File Upload Fields
sl_SI: Preslikaj polja za nalaganje datotek

en: Downloadable
sl_SI: Za prenos

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sl_SI: Izdelki za prenos omogočajo dostop do datoteke po nakupu.

en: Downloadable Product
sl_SI: Izdelek za prenos

en: Select File Upload Fields
sl_SI: Izberite polja za nalaganje datotek

en: Select Fields
sl_SI: Izberi polja

en: Authorize New Zoho Analytics App
sl_SI: Pooblasti novo aplikacijo Zoho Analytics

en: Share Table
sl_SI: Deli tabelo

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
sl_SI: Deli tabelo z uporabniki, poslanimi v Zoho Analytics.

en: Example
sl_SI: Primer

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
sl_SI: Tukaj so Department, Salary in Country imena stolpcev tabele v Zoho Analytics

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
sl_SI: Podprani aritmetični operatorji: ( +, -, *, / ) in podprani relacijski operatorji: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
sl_SI: Vnesite e-poštne naslove

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
sl_SI: lahko izberete uporabnike analitike, vrednosti polj obrazca ali pa vnesete tudi lasten e-poštni naslov

en: Permissions Settings
sl_SI: Nastavitve dovoljenj

en: Zoho Analytics Owner Email:
sl_SI: E-pošta lastnika Zoho Analytics:

en: Owner Email
sl_SI: E-pošta lastnika

en: Workspaces refreshed
sl_SI: Delovna okolja osvežena

en: Workspaces refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev delovnih okolij ni uspela, vzrok:

en: Workspaces refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev delovnih prostorov ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Users refreshed
sl_SI: Uporabniki osveženi

en: Users refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev uporabnikov ni uspela, razlog:

en: Users refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev uporabnikov ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Tables refreshed
sl_SI: Tabele osvežene

en: Tables refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev tabel ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Table Headers refreshed
sl_SI: Glave tabel osvežene

en: Zoho didn't provide column names for this table
sl_SI: Zoho ni zagotovil imen stolpcev za to tabelo

en: Table Headers refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev glav tabel ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Workspace:
sl_SI: Delovni prostor:

en: Select Workspace
sl_SI: Izberite delovni prostor

en: Refresh Analytics Workspaces
sl_SI: Osveži delovne prostore analitike

en: Table:
sl_SI: Tabela:

en: Select Table
sl_SI: Izberite tabelo

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
sl_SI: ** Zoho Analytics ne podpira vstavljanja / posodabljanja podatkov v drugih integracijskih tabelah

en: Refresh Analytics Table Headers
sl_SI: Osveži glave tabel analitike

en: Zoho Fields
sl_SI: Zoho polja

en: Authorize New Zoho Bigin App
sl_SI: Pooblasti novo aplikacijo Zoho Bigin

en: Workflow
sl_SI: Potek dela

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
sl_SI: Sproži poteke dela v Zoho Bigin.

en: Approval
sl_SI: Odobritev

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
sl_SI: Pošlji vnose na seznam odobritev v Zoho Bigin.

en: Add a Note
sl_SI: Dodaj opombo

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
sl_SI: Dodaj opombo iz bitforma, ki bo poslana v Zoho Bigin.

en: Upload Photo
sl_SI: Naloži fotografijo

en: Attachment
sl_SI: Priponka

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
sl_SI: Dodaj priponke iz BitForm v Zoho Bigin.

en: Record Owner
sl_SI: Lastnik zapisa

en: Tag Name
sl_SI: Ime oznake

en: Notes
sl_SI: Opombe

en: Note Title
sl_SI: Naslov opombe

en: Note Content
sl_SI: Vsebina opombe

en: Field
sl_SI: Polje

en: Modules refreshed
sl_SI: Moduli osveženi

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev modulov ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Modules refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev modulov ni uspela. Poskusite znova

en: RelatedLists refreshed
sl_SI: RelatedLists so osveženi

en: RelatedLists refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev RelatedLists ni uspela. Vzrok:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev RelatedLists ni uspela. Poskusite znova

en: Tags Refreshed
sl_SI: Oznake so osvežene

en: Tags refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev oznak ni uspela. prosim, poskusite znova

en: Users Refreshed
sl_SI: Uporabniki osveženi

en: Refresh Bigin Modules
sl_SI: Osveži Bigin module

en: New Record
sl_SI: Nov zapis

en: Map Attachments
sl_SI: Pripni priloge

en: Related List:
sl_SI: Povezan seznam:

en: Select Related Module
sl_SI: Izberite povezani modul

en: Refresh Bigin Related Lists
sl_SI: Osveži povezane sezname Bigin

en: Authorize New Zoho Campaigns App
sl_SI: Pooblasti novo aplikacijo Zoho Campaigns

en: Lists refreshed
sl_SI: Seznami osveženi

en: Lists refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev seznamov ni uspela. Vzrok:

en: Lists refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev seznamov ni uspela. prosim, poskusite znova

en: Contact Fields refreshed
sl_SI: Polja stikov osvežena

en: Zoho didn't provide fields names for this list
sl_SI: Zoho ni zagotovil imen polj za ta seznam

en: Contact Fields refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev polj stikov ni uspela. prosim, poskusite znova

en: Contact Email
sl_SI: E-pošta stika

en: Refresh Campaigns Lists
sl_SI: Osveži sezname kampanj

en: Refresh Campaigns Contact Fields
sl_SI: Osveži polja stikov kampanj

en: Authorize New Zoho Creator App
sl_SI: Pooblasti novo aplikacijo Zoho Creator

en: Update Record
sl_SI: Posodobi zapis

en: Control how the record gets updated.
sl_SI: Nadzorujte, kako se zapis posodobi.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
sl_SI: Vnesite merila za posodobitev zapisov. Prosimo, uporabite spodnji format.

en: Example:
sl_SI: Primer:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
sl_SI: Tukaj je Email ime povezave polja Zoho Creator.

en: Zoho Creator Criteria Guide
sl_SI: Vodnik po merilih Zoho Creator

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
sl_SI: Vstaviti nov zapis, če zgornja merila niso izpolnjena?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
sl_SI: Ime lastnika (vaše ime zaslona v Zoho Creator):

en: Your Zoho Creator screen name...
sl_SI: Vaše ime zaslona v Zoho Creator...

en: Applications refreshed
sl_SI: Aplikacije osvežene

en: Applications refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev aplikacij ni uspela. Vzrok:

en: Applications refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev aplikacij ni uspela. Poskusite znova.

en: Forms refreshed
sl_SI: Obrazci osveženi

en: Forms refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev obrazcev ni uspela. Vzrok:

en: Forms refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev obrazcev ni uspela. Poskusite znova.

en: Fields refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev polj ni uspela. Vzrok:

en: Application:
sl_SI: Aplikacija:

en: Select Application
sl_SI: Izberite aplikacijo

en: Form:
sl_SI: Obrazec:

en: Select Form
sl_SI: Izberite obrazec

en: Refresh Creator Fields
sl_SI: Osveži polja Creator

en: Authorize New Zoho CRM App
sl_SI: Pooblasti novo aplikacijo Zoho CRM

en: Trigger CRM workflows
sl_SI: Sproži CRM poteke dela

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
sl_SI: Dodaj priloge ali podpise iz BitForm v CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
sl_SI: Pošlji vnose na seznam odobritev CRM.

en: Blueprint
sl_SI: Načrt

en: Trigger CRM Blueprint
sl_SI: Sproži CRM načrt

en: Capture GCLID
sl_SI: Zajemi GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
sl_SI: Pošlje podrobnosti klikov oglasov AdWords v Zoho CRM.

en: Upsert Records
sl_SI: Vstavi ali posodobi zapise

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
sl_SI: Zapis se posodobi, če že obstaja, sicer je vstavljen kot nov zapis.

en: Assignment Rules
sl_SI: Pravila dodeljevanja

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
sl_SI: Sproži pravila dodeljevanja v Zoho CRM.

en: Tag Records
sl_SI: Označi zapise

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
sl_SI: Dodaj oznako zapisom, poslanim v Zoho CRM.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
sl_SI: Dodaj lastnika zapisom, poslanim v Zoho CRM.

en: Select Assignment Rule
sl_SI: Izberi pravilo dodeljevanja

en: Refresh CRM Assignment Rules
sl_SI: Osveži pravila dodeljevanja CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
sl_SI: Dodaj oznako zapisom, poslanim v Zoho CRM

en: Owner Name
sl_SI: Ime lastnika

en: Select Owner
sl_SI: Izberi lastnika

en: Refresh CRM Owners
sl_SI: Osveži lastnike CRM

en: Upsert Record
sl_SI: Vstavi ali posodobi zapis

en: Upsert Using
sl_SI: Vstavi ali posodobi z uporabo

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
sl_SI: Razporedi polja po vrstnem redu prednosti za vstavljanje ali posodabljanje

en: Upsert Preferance
sl_SI: Prednost vstavljanja ali posodabljanja

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
sl_SI: Prepiši obstoječe vrednosti polj v Zoho CRM z praznimi vrednostmi polj iz Bit Form med vstavljanjem ali posodabljanjem zapisa?

en: Layouts refreshed
sl_SI: Postavitve osvežene

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev postavitev ni uspela. Vzrok: %s. prosim poskusi znova

en: Layouts refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev postavitev ni uspela. prosim poskusi znova

en: Tags refreshed
sl_SI: Oznake osvežene

en: Tags refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev oznak ni uspela. Vzrok:

en: Owners refreshed
sl_SI: Lastniki osveženi

en: Owners refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev lastnikov ni uspela. prosim poskusi znova

en: Assignment Rules refreshed
sl_SI: Pravila dodeljevanja osvežena

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev pravil dodeljevanja ni uspela. prosim poskusi znova

en: Refresh CRM Modules
sl_SI: Osveži CRM module

en: Related List #
sl_SI: Povezan seznam #

en: Add More Related List
sl_SI: Dodaj več povezanih seznamov

en: Layout:
sl_SI: Postavitev:

en: Select Layout
sl_SI: Izberi postavitev

en: Refresh CRM Layouts
sl_SI: Osveži postavitve CRM

en: Refresh CRM Related Lists
sl_SI: Osveži povezane sezname CRM

en: File Upload Field Map
sl_SI: Zemljevid polja za nalaganje datotek

en: Please select a ticket owner
sl_SI: Prosimo, izberite lastnika vozovnice

en: Authorize New Zoho Desk App
sl_SI: Pooblasti novo aplikacijo Zoho Desk

en: Ticket Owner
sl_SI: Lastnik vozovnice

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
sl_SI: Dodajte lastnika vozovnici, poslani v Zoho Desk.

en: ticket owner is required
sl_SI: lastnik vozovnice je obvezen

en: Product Name
sl_SI: Ime izdelka

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
sl_SI: Dodajte izdelek vozovnici, poslani v Zoho Desk.

en: Attachments
sl_SI: Priloge

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
sl_SI: Dodajte priloge iz BitForm v vozovnico, poslano v Zoho Desk.

en: Select Product
sl_SI: Izberite izdelek

en: Portals refreshed
sl_SI: Portali so bili osveženi

en: Portals refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev portalov ni uspela, vzrok:

en: Portals refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev portalov ni uspela. prosim, poskusite znova

en: Departments refreshed
sl_SI: Oddelki so bili osveženi

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev oddelkov ni uspela, vzrok: %s. prosim, poskusite znova

en: Departments refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev oddelkov ni uspela. prosim, poskusite znova

en: Owners refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev lastnikov ni uspela, vzrok:

en: Products refreshed
sl_SI: Izdelki osveženi

en: Products refresh failed Cause:
sl_SI: Osvežitev izdelkov ni uspela, vzrok:

en: Products refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev izdelkov ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Select Portal
sl_SI: Izberite portal

en: Refresh Desk Portals
sl_SI: Osveži portale Desk

en: Department:
sl_SI: Oddelek:

en: Select Department
sl_SI: Izberite oddelek

en: Refresh Desk Departments
sl_SI: Osveži oddelke Desk

en: Refresh Desk Fields
sl_SI: Osveži polja Desk

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
sl_SI: Dodaj priloge iz BitForm v e-pošto, poslano v Zoho Mail.

en: Type:
sl_SI: Tip:

en: Select type
sl_SI: Izberite tip

en: Send Email
sl_SI: Pošlji e-pošto

en: Save as Draft
sl_SI: Shrani kot osnutek

en: Add Email Receiver
sl_SI: Dodaj prejemnika e-pošte

en: CC:
sl_SI: Kp:

en: Add Email CC
sl_SI: Dodaj Kp e-pošte

en: BCC:
sl_SI: Skp:

en: Add Email BCC
sl_SI: Dodaj Skp e-pošte

en: Subject:
sl_SI: Zadeva:

en: Email Subject Here
sl_SI: Zadeva e-pošte tukaj

en: Add form field
sl_SI: Dodaj polje obrazca

en: Body:
sl_SI: Vsebina:

en: Refresh MarketingHub Lists
sl_SI: Osveži sezname MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
sl_SI: Osveži kontaktna polja MarketingHub

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: %s Owner
sl_SI: %s lastnik

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
sl_SI: Dodajte lastnika za %s, ki je poslan v Zoho Projects.

en: Task Layout
sl_SI: Postavitev naloge

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
sl_SI: Dodajte postavitev za projekt, ki je poslan v Zoho Projects.

en: task layout is required
sl_SI: postavitev naloge je obvezna

en: Public Project
sl_SI: Javni projekt

en: by default, it is set as private project.
sl_SI: privzeto je nastavljen kot zasebni projekt.

en: Project user
sl_SI: Uporabnik projekta

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
sl_SI: Dodelite uporabnike projektu, ki je poslan v Zoho Projects.

en: Group Name
sl_SI: Ime skupine

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
sl_SI: Dodajte skupino projektu, ki je poslan v Zoho Projects.

en: %s Flag
sl_SI: %s zastavica

en: Add a flag to
sl_SI: Dodajte zastavico za

en: pushed to Zoho Projects.
sl_SI: poslano v Zoho Projects.

en: flag is required
sl_SI: zahtevano je označevanje

en: Issue Followers
sl_SI: Spremljevalci zadev

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
sl_SI: Dodaj spremljevalce zadevi, poslani v Zoho Projects

en: Issue %s
sl_SI: Zadeva %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
sl_SI: Dodaj %s zadevi, poslani v Zoho Projects

en: %s Attachments
sl_SI: %s Priloge

en: %s Time Log
sl_SI: %s Časovni zapis

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
sl_SI: Dodaj časovni zapis k %s, poslanemu v Zoho Projects.

en: %s Recurrence
sl_SI: %s Ponavljanje

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
sl_SI: Dodaj ponavljanje k %s, poslanemu v Zoho Projects.

en: %s Reminder
sl_SI: %s Opomnik

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
sl_SI: Dodaj opomnik k %s, poslanemu v Zoho Projects.

en: %s Tags
sl_SI: %s Oznake

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
sl_SI: Dodaj oznake k %s, poslanemu v Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
sl_SI: Osveži uporabnike portala

en: Refresh Task Layouts
sl_SI: Osveži postavitve nalog

en: Assign Project Users
sl_SI: Dodeli uporabnike projekta

en: Project Group
sl_SI: Skupina projekta

en: Select Group
sl_SI: Izberi skupino

en: Refresh Project Groups
sl_SI: Osveži skupine projektov

en: Select Flag
sl_SI: Izberi zastavico

en: Internal
sl_SI: Notranje

en: External
sl_SI: Zunanje

en: Select Date
sl_SI: Izberi datum

en: Billing Status
sl_SI: Status obračuna

en: Billable
sl_SI: Obračunljivo

en: Non Billable
sl_SI: Neobračunljivo

en: Enter Hours
sl_SI: Vnesi ure

en: set start & end time
sl_SI: nastavi začetek in konec časa

en: Start Time
sl_SI: Začetni čas

en: End Time
sl_SI: Končni čas

en: set hours
sl_SI: nastavi ure

en: Select Reminder Type
sl_SI: Izberi vrsto opomnika

en: Select Type
sl_SI: Izberi vrsto

en: Daily
sl_SI: Dnevno

en: On Same Day
sl_SI: Na isti dan

en: Before Due Date
sl_SI: Pred rokom

en: Custom Date
sl_SI: Poljuben datum

en: Day Before
sl_SI: Dan prej

en: Select Time
sl_SI: Izberi čas

en: Notify Users
sl_SI: Obvesti uporabnike

en: Select Recurring Frequency
sl_SI: Izberi pogostost ponavljanja

en: Select Frequency
sl_SI: Izberi pogostost

en: Weekley
sl_SI: Tedensko

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: Yearly
sl_SI: Letno

en: Once Every
sl_SI: Enkrat na

en: End After
sl_SI: Končaj po

en: Set to previous business day
sl_SI: Nastavi na predhodni delovni dan

en: Retain comments for subsequent recurrences
sl_SI: Ohrani komentarje za naslednja ponavljanja

en: Create next recurrence after the close of current task.
sl_SI: Ustvari naslednje ponavljanje po zaključku trenutne naloge.

en: Custom Tags
sl_SI: Lastne oznake

en: Add Custom Tag
sl_SI: Dodaj lastno oznako

en: No Portal Found
sl_SI: Portal ni najden

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev portalov ni uspela. Vzrok: %s. prosimo, poskusite znova

en: Projects refreshed
sl_SI: Projekti osveženi

en: No Project Found
sl_SI: Projekt ni najden

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev projektov ni uspela. Vzrok: %s. prosimo, poskusite znova

en: Projects refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev projektov ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Milestones refreshed
sl_SI: Mejniki osveženi

en: No Milestone Found
sl_SI: Ni bilo najdenega mejnika

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev mejnikov ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Milestones refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev mejnikov ni uspela. Poskusite znova

en: Tasklists refreshed
sl_SI: Seznami opravil osveženi

en: No Tasklist Found
sl_SI: Ni bilo najdenega seznama opravil

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev seznamov opravil ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Tasklists refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev seznamov opravil ni uspela. Poskusite znova

en: Tasks refreshed
sl_SI: Opravila osvežena

en: No Task Found
sl_SI: Ni bilo najdenega opravila

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev opravil ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Tasks refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev opravil ni uspela. Poskusite znova

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev polj ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: No Owner Found
sl_SI: Ni bilo najdenega lastnika

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev lastnikov ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Task Layouts refreshed
sl_SI: Postavitve opravil osvežene

en: No Task Layout Found
sl_SI: Ni bilo najdene postavitve opravila

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev postavitev opravil ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Task Layouts refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev postavitev opravil ni uspela. Poskusite znova

en: Project Groups refreshed
sl_SI: Projektne skupine osvežene

en: No Project Group Found
sl_SI: Ni najdene skupine projektov

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev skupin projektov ni uspela. Vzrok: %s. prosim poskusite znova

en: Project Groups refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev skupin projektov ni uspela. prosim poskusite znova

en: No Tag Found
sl_SI: Ni najdene oznake

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev oznak ni uspela. Vzrok: %s. prosim poskusite znova

en: please map mandatory fields
sl_SI: prosimo, dodelite obvezna polja

en: please fill up the required actions
sl_SI: prosimo, izpolnite zahtevane ukrepe

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
sl_SI: za ustvarjanje podnaloge morate izbrati nalogo ali ustvariti novo nalogo

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
sl_SI: za ustvarjanje %s pod mejnikom morate izbrati seznam nalog ali ustvariti nov seznam nalog

en: Refresh Projects Portals
sl_SI: Osveži portale projektov

en: Event:
sl_SI: Dogodek:

en: Select Event
sl_SI: Izberite dogodek

en: Create Project
sl_SI: Ustvari projekt

en: Create Milestone
sl_SI: Ustvari mejnik

en: Create Tasklist
sl_SI: Ustvari seznam nalog

en: Create Task
sl_SI: Ustvari nalogo

en: Create Sub Task
sl_SI: Ustvari podnalogo

en: Create Issue
sl_SI: Ustvari težavo

en: Select Project
sl_SI: Izberite projekt

en: Refresh Projects
sl_SI: Osveži projekte

en: create a new project
sl_SI: ustvari nov projekt

en: Milestone:
sl_SI: Mejniki:

en: Select Milestone
sl_SI: Izberite mejnik

en: Refresh Milestones
sl_SI: Osveži mejnike

en: create a new milestone
sl_SI: ustvari nov mejnik

en: Tasklist Flag:
sl_SI: Zastavica seznama opravil:

en: Tasklist:
sl_SI: Seznam opravil:

en: Select Tasklist Flag
sl_SI: Izberite zastavico seznama opravil

en: Select Tasklist
sl_SI: Izberite seznam opravil

en: create a new tasklist
sl_SI: ustvari nov seznam opravil

en: Task:
sl_SI: Opravilo:

en: Select Task
sl_SI: Izberite opravilo

en: create a new task
sl_SI: ustvari novo opravilo

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
sl_SI: Sproži delovne tokove v Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
sl_SI: Pošlji vnose na seznam odobritev v Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
sl_SI: Če e-pošta že obstaja, se zapis posodobi, sicer se ustvari nov zapis.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
sl_SI: Dodaj opombo iz bitform, ki bo poslana v Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
sl_SI: Določi lastnika trenutnega zapisa

en: Owner ID
sl_SI: ID lastnika

en: Enter Owner ID
sl_SI: Vnesite ID lastnika

en: Select Note Type
sl_SI: Izberite vrsto opombe

en: Note Types refreshed
sl_SI: Vrste opomb osvežene

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev vrst opomb ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Note Types refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev vrst opomb ni uspela. Poskusite znova

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev povezanih seznamov ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Share Workbook
sl_SI: Deli delovni zvezek

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
sl_SI: Delovni zvezek je bil poslan uporabnikom v Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
sl_SI: Delovni zvezki osveženi

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev delovnih zvezkov ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Workbooks refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev delovnih zvezkov ni uspela. Poskusite znova

en: Workbook:
sl_SI: Delovni zvezek:

en: Select Workbook
sl_SI: Izberite delovni zvezek

en: Templates refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev predlog ni uspela. Poskusite znova

en: Template Details refreshed
sl_SI: Podrobnosti predloge osvežene

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev podrobnosti predloge ni uspela. Vzrok: %s. Poskusite znova

en: Template Details refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev podrobnosti predloge ni uspela. Poskusite znova

en: Templates:
sl_SI: Predloge:

en: Refresh Sign Templates
sl_SI: Osveži predloge za podpis

en: Recipients:
sl_SI: Prejemniki:

en: Refresh Template Details
sl_SI: Osveži podrobnosti predloge

en: In Person Email (Optional)
sl_SI: Osebni e-poštni naslov (neobvezno)

en: In Person Email
sl_SI: Osebni e-poštni naslov

en: In Person Name
sl_SI: Osebno ime

en: Recipient Email
sl_SI: E-pošta prejemnika

en: Recipient Name
sl_SI: Ime prejemnika

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Role
sl_SI: Vloga

en: Private Note
sl_SI: Zasebno sporočilo

en: Leave a Note:
sl_SI: Pustite opombo:

en: Create New Folder
sl_SI: Ustvari novo mapo

en: Create a new folder in the selected folder
sl_SI: Ustvari novo mapo v izbrani mapi

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
sl_SI: Dodajte priloge iz BitForm v mapo Zoho Workdrive.

en: Add field value to use as folder name
sl_SI: Dodajte vrednost polja za uporabo kot ime mape

en: Add Random Number
sl_SI: Dodaj naključno številko

en: Share with users: (optional)
sl_SI: Deli z uporabniki: (neobvezno)

en: Send Notification Mail
sl_SI: Pošlji obvestilo po e-pošti

en: Teams refreshed
sl_SI: Timske skupine osvežene

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev timskih skupin ni uspela. Vzrok: %s. prosimo, poskusite znova

en: Teams refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev timskih skupin ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Folders refreshed
sl_SI: Mape osvežene

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev map ni uspela, razlog: %s. prosimo, poskusite znova

en: Folders refresh failed. please try again
sl_SI: Osvežitev map ni uspela. prosimo, poskusite znova

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
sl_SI: Osvežitev uporabnikov ni uspela, razlog: %s. prosimo, poskusite znova

en: Team:
sl_SI: Ekipa:

en: Select Team
sl_SI: Izberite ekipo

en: Refresh WorkDrive Teams
sl_SI: Osveži WorkDrive ekipe

en: Refresh WorkDrive Team Folders
sl_SI: Osveži WorkDrive mape ekipe

en: Announcement
sl_SI: Objava

en: Get Year End Deal
sl_SI: Pridobi letno ponudbo

en: API key saved successfully
sl_SI: API ključ je bil uspešno shranjen

en: Saving API key...
sl_SI: Shranjevanje API ključa...

en: API Integration
sl_SI: API integracija

en: Learn more about Bit Form API
sl_SI: Izvedite več o Bit Form API-ju

en: Domain URL
sl_SI: URL domene

en: API Key
sl_SI: API ključ

en: Generate new API key
sl_SI: Ustvari nov API ključ

en: Registration successfully done.
sl_SI: Registracija je bila uspešno zaključena.

en: Activate Your Account
sl_SI: Aktivirajte svoj račun

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
sl_SI: Vaš račun je bil uspešno aktiviran.&nbsp;Zdaj se lahko prijavite.

en: Your account is already activated!
sl_SI: Vaš račun je že aktiviran!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
sl_SI: Oprostite! Vaš URL ni veljaven!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
sl_SI: Zahtevani račun je bil uspešno zavrnjen.

en: Your account is pending for admin approval.
sl_SI: Vaš račun čaka na odobritev skrbnika.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
sl_SI: Vaš račun čaka na odobritev skrbnika. Prosimo, počakajte na odobritev skrbnika.

en: New User Registration Request
sl_SI: Zahteva za registracijo novega uporabnika

en: Your account has been rejected.
sl_SI: Vaš račun je bil zavrnjen.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
sl_SI: <p>Vaš račun je bil zavrnjen s strani skrbnika.</p>

en: You have been successfully logged in.
sl_SI: Uspešno ste prijavljeni.

en: We have e-mailed your password reset link!
sl_SI: Poslali smo vam povezavo za ponastavitev gesla na e-pošto!

en: Saved successfully.
sl_SI: Uspešno shranjeno.

en: Saving...
sl_SI: Shranjujem...

en: Something went wrong, Try again.
sl_SI: Nekaj je šlo narobe, poskusite znova.

en: WP Authentication
sl_SI: WP overjanje

en: How to setup WP Authentication:
sl_SI: Kako nastaviti WP overjanje:

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: Note :
sl_SI: Opomba :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
sl_SI: Ko je v obrazcu omogočena funkcija prijave, pozabljeno geslo ali ponastavitev gesla, vnosi ne bodo shranjeni v WP bazo podatkov.

en: Respect Large Device Order
sl_SI: Spoštuj vrstni red velikih naprav

en: When this option is enabled tablet and mobile devices layout will auto genarate according to desktop device field order.
sl_SI: Ko je ta možnost omogočena, se postavitev za tablične in mobilne naprave samodejno ustvari glede na vrstni red polj na namizni napravi.

en: Get $10 Cashback
sl_SI: Pridobite 10 $ povračila

en: Review us
sl_SI: Oceni nas

en: What's New
sl_SI: Kaj je novega

en: Get Christmas Deal!
sl_SI: Pridobi božično ponudbo!

en: For more details,
sl_SI: Za več podrobnosti,

en: Click here
sl_SI: kliknite tukaj

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
sl_SI: Sprejmite in dokončajte, da delite nesenzitivne diagnostične podatke, ki nam pomagajo izboljšati vašo izkušnjo.

en: What we collect?
sl_SI: Kaj zbiramo?

en: Click here to see terms
sl_SI: Kliknite tukaj za ogled pogojev

en: Skip
sl_SI: Preskoči

en: Accept And Continue
sl_SI: Sprejmi in nadaljuj

en: Changelog
sl_SI: Zapis sprememb

en: What's New?
sl_SI: Kaj je novega?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
sl_SI: Sprejmite in nadaljujte z deljenjem podatkov o uporabi za izboljšave ali preskočite za uporabo vtičnika.

en: Capture
sl_SI: Zajem

en: Basic
sl_SI: Osnovno

en: Multiple file upload
sl_SI: Nalaganje več datotek

en: Allow File Browse
sl_SI: Dovoli pregledovanje datotek

en: Drag n Drop
sl_SI: Povleci in spusti

en: Allow copy to Pasting of files
sl_SI: Dovoli kopiranje in lepljenje datotek

en: Allow reorder files
sl_SI: Dovoli ponovno razvrščanje datotek

en: Upload on select
sl_SI: Naloži ob izbiri

en: Full page droppable
sl_SI: Celotna stran za povleci in spusti

en: Labels Customization
sl_SI: Prilagoditev oznak

en: File size validation
sl_SI: Preverjanje velikosti datoteke

en: File type validation
sl_SI: Preverjanje vrste datoteke

en: Allowed File Mime Type:
sl_SI: Dovoljene Mime vrste datotek:

en: Select File Type
sl_SI: Izberi vrsto datoteke

en: Image Preview
sl_SI: Predogled slike

en: Video/Pdf Preview
sl_SI: Predogled videa/PDF

en: Image Crop
sl_SI: Obrezovanje slike

en: Image Resize
sl_SI: Sprememba velikosti slike

en: Image Transform
sl_SI: Transformacija slike

en: Image validate size
sl_SI: Preveri velikost slike

en: Edit Options
sl_SI: Uredi možnosti

en: Panel Layout
sl_SI: Postavitev panela

en: Remove Button
sl_SI: Gumb za odstranitev

en: Process Button
sl_SI: Gumb za izvedbo

en: Load Indicator
sl_SI: Indikator nalaganja

en: Progress Indicator
sl_SI: Indikator napredka

en: Min File Size
sl_SI: Minimalna velikost datoteke

en: Max File Size
sl_SI: Največja velikost datoteke

en: Max Total File Size
sl_SI: Največja skupna velikost datotek

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Back to fields list
sl_SI: Nazaj na seznam polj

en: Left
sl_SI: Levo

en: Center
sl_SI: Na sredino

en: Right
sl_SI: Desno

en: Already have a submit button
sl_SI: Gumb za pošiljanje že obstaja

en: Button Text
sl_SI: Besedilo gumba

en: Leading Icon
sl_SI: Vodilna ikona

en: Trailing Icon
sl_SI: Zadnja ikona

en: Full Width
sl_SI: Polna širina

en: Button Align
sl_SI: Poravnava gumba

en: Text Align
sl_SI: Poravnava besedila

en: Button Type
sl_SI: Vrsta gumba

en: Icons
sl_SI: Ikone

en: Admin Label
sl_SI: Oznaka skrbnika

en: Edit Custom Error Message
sl_SI: Uredi prilagojeno sporočilo o napaki

en: Edit Decision Box Label
sl_SI: Uredi oznako odločilnega polja

en: Show Error Message
sl_SI: Prikaži sporočilo o napaki

en: Custom Error Message
sl_SI: Lastno sporočilo o napaki

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Hidden
sl_SI: Skrito

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: Duplicate field name
sl_SI: Podvojeno ime polja

en: Field name cannot be empty
sl_SI: Ime polja ne sme biti prazno

en: Name Attribute
sl_SI: Atribut imena

en: Read-only
sl_SI: Samo za branje

en: Helper Text
sl_SI: Pomožni tekst

en: Edit HTML Content
sl_SI: Uredi HTML vsebino

en: Input Icons
sl_SI: Ikone vnosa

en: Maximum
sl_SI: Maksimum

en: Disable if maximum selected:
sl_SI: Onemogoči, če je izbran maksimum:

en: Maximum:
sl_SI: Maksimum:

en: Allow Other Option
sl_SI: Dovoli možnost »Drugo«

en: Placeholder
sl_SI: Zametek

en: Button Alignment:
sl_SI: Poravnava gumba:

en: Required
sl_SI: Obvezno

en: Show Asterisk Symbol
sl_SI: Prikaži simbol zvezdice

en: Subtitle
sl_SI: Podnaslov

en: Search Placeholder
sl_SI: Iskalni namig

en: Country Not Found Text
sl_SI: Besedilo, ko država ni najdena

en: Show Selected Flag Image
sl_SI: Prikaži izbrano sliko zastave

en: Selected Country Clearable
sl_SI: Izbrano državo je mogoče počistiti

en: Search Clearable
sl_SI: Iskanje je mogoče počistiti

en: Option Flag Image
sl_SI: Slika zastave možnosti

en: Detect Country By IP
sl_SI: Določitev države po IP

en: Detect Country By Geo
sl_SI: Določitev države po geolokaciji

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Default Amount Value
sl_SI: Privzeta vrednost zneska

en: Minimum amount:
sl_SI: Minimalni znesek:

en: Maximum amount:
sl_SI: Maksimalni znesek:

en: Input Format Options
sl_SI: Možnosti formata vnosa

en: Formatter:
sl_SI: Formatiranje:

en: None
sl_SI: Brez

en: Browser
sl_SI: Brskalnik

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Currency Symbol:
sl_SI: Simbol valute:

en: Round to Closest Integer:
sl_SI: Zaokroži na najbližje celo število:

en: Round to Closest Fraction Digits:
sl_SI: Zaokroži na najbližje decimalke ulomka:

en: Minimum Fraction Digit:
sl_SI: Minimalno število decimalnih mest:

en: Maximum Fraction Digit:
sl_SI: Maksimalno število decimalnih mest:

en: Decimal Separator:
sl_SI: Decimalni ločevalnik:

en: Number Format:
sl_SI: Oblika številke:

en: Currency Position:
sl_SI: Položaj valute:

en: Symbol Position:
sl_SI: Položaj simbola:

en: Left Number
sl_SI: Levo število

en: Right Number
sl_SI: Desno število

en: Left Currency
sl_SI: Leva valuta

en: Right Currency
sl_SI: Desna valuta

en: Value Format Options
sl_SI: Možnosti oblike vrednosti

en: Currency Not Found Text
sl_SI: Besedilo za ne najdeno valuto

en: Selected Currency Clearable
sl_SI: Izbrano valuto je mogoče počistiti

en: Updating...
sl_SI: Posodabljanje...

en: Error occurred, Please try again.
sl_SI: Prišlo je do napake, prosimo poskusite znova.

en: Snippets
sl_SI: Izrezki

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
sl_SI: Uredite oznako polja odločitve s klikom na ikono za urejanje

en: Checked Value
sl_SI: Izbrana vrednost

en: Unchecked Value
sl_SI: Neizbrana vrednost

en: Checked by Default
sl_SI: Privzeto izbrano

en: Email field is mandatory for double opt-in.
sl_SI: Polje za e-pošto je obvezno za dvojno potrditev.

en: Double Opt-In
sl_SI: Dvojna potrditev

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
sl_SI: Kako nastaviti dvojno potrditev in poslati e-poštno obvestilo:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
sl_SI: Izbriši nepotrjene vnose iz odgovorov po dnevih:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
sl_SI: Onemogoči potrditev dvojne prijave za prijavljene uporabnike.

en: Configure default confirmation email template
sl_SI: Konfiguriraj privzeto predlogo potrditvenega e-poštnega sporočila

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
sl_SI: Z onemogočitvijo te možnosti lahko ročno konfigurirate potrditveno e-pošto dvojne prijave iz pogojnih logik.

en: Select Email Field
sl_SI: Izberi polje za e-pošto

en: Customize Email template
sl_SI: Prilagodi predlogo e-pošte

en: Edit verification messages
sl_SI: Uredi potrditvena sporočila

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
sl_SI: Webhook, e-poštna obvestila in integracije se sprožijo po tem, ko responder potrdi svojo prijavo.

en: Active Options
sl_SI: Aktivne možnosti

en: Show Selected Option Image
sl_SI: Prikaži sliko izbrane možnosti

en: Selected Option Clearable:
sl_SI: Izbrano možnost je mogoče počistiti:

en: Search Clearable:
sl_SI: Iskanje je mogoče počistiti:

en: Option Icon/Image:
sl_SI: Ikona/slika možnosti:

en: Allow Custom Option:
sl_SI: Dovoli lastno možnost:

en: Allow Multiple Select:
sl_SI: Dovoli večkratno izbiro:

en: Show Selected Option Chip:
sl_SI: Prikaži oznako izbrane možnosti:

en: Close On Select:
sl_SI: Zapri ob izbiri:

en: Validate as Entry Unique
sl_SI: Preveri, če je vnos edinstven

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
sl_SI: Omogočanje te možnosti bo preverilo v bazi podatkov vnosov, ali je njegova vrednost podvojena.

en: Add Options List
sl_SI: Dodaj seznam možnosti

en: Add More
sl_SI: Dodaj več

en: Add Group
sl_SI: Dodaj skupino

en: Key:
sl_SI: Ključ:

en: No field found with this key.
sl_SI: Ni bilo najdeno polje s tem ključem.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
sl_SI: Polje, do katerega poskušate dostopati, ne obstaja ali je bilo odstranjeno.

en: Please select a valid field to customize its settings.
sl_SI: Prosimo, izberite veljavno polje za prilagoditev njegovih nastavitev.

en: Advanced Configuration
sl_SI: Napredna konfiguracija

en: Basic Configuration
sl_SI: Osnovna konfiguracija

en: Single
sl_SI: Enojno

en: Range
sl_SI: Obseg

en: Multiple
sl_SI: Večkratno

en: View Format
sl_SI: Format prikaza

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
sl_SI: Uporabniku prikaži berljiv datum (po altFormat), vendar strežniku vrni nekaj popolnoma drugega. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Več o tem</>

en: Value Format
sl_SI: Format vrednosti

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
sl_SI: Niz znakov, ki se uporablja za določitev načina prikaza datuma v vnosnem polju. Podprti znaki so opisani v <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentaciji.</a>

en: Relative to Today (± Days)
sl_SI: Relativno do danes (± dni)

en: Days before today
sl_SI: Dnevi pred danes

en: Days after today
sl_SI: Dnevi po danes

en: Allow Input
sl_SI: Dovoli vnos

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
sl_SI: Uporabniku omogoča neposreden vnos datuma v polje za vnos. Privzeto je neposredni vnos onemogočen.

en: Enable Time
sl_SI: Omogoči čas

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
sl_SI: Omogoči izbiro časa. Privzeto je izbira časa onemogočena. Če želite uporabiti izbiro časa, morate to omogočiti.

en: 24H Format
sl_SI: 24-urna oblika

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
sl_SI: Omogoči 24-urno obliko za čas. Privzeto se uporablja 12-urna oblika. Če želite uporabiti 24-urno obliko, morate to omogočiti.

en: Hide Calender
sl_SI: Skrij koledar

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
sl_SI: Skrije koledar. Privzeto je koledar prikazan. Če želite skriti koledar, morate to omogočiti.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
sl_SI: Delujejo samo veljavni JS objekti. Za več podrobnosti si oglejte<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> dokumentacijo za razpoložljive možnosti konfiguracije</a>

en: Current Date
sl_SI: Trenutni datum

en: Static
sl_SI: Statično

en: Dynamic
sl_SI: Dinamično

en: Upload Button Text:
sl_SI: Besedilo gumba za nalaganje:

en: Button Icons
sl_SI: Ikone gumbov

en: Allow Multiple:
sl_SI: Dovoli večkratno:

en: File Select Status
sl_SI: Status izbire datotek

en: Show Maximum Size
sl_SI: Prikaži največjo velikost

en: Allow Maximum Upload Size
sl_SI: Dovoli največjo velikost nalaganja

en: Total Maximum Size
sl_SI: Skupna največja velikost

en: Show File List
sl_SI: Prikaži seznam datotek

en: Show File Preview
sl_SI: Prikaži predogled datoteke

en: Show File Size
sl_SI: Prikaži velikost datoteke

en: File Exist Message
sl_SI: Sporočilo o obstoju datoteke

en: Allowed File Type:
sl_SI: Dovoljene vrste datotek:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
sl_SI: Uredi oznako soglasja GDPR s klikom na ikono za urejanje

en: Edit GDPR Concent Label
sl_SI: Uredi oznako soglasja GDPR

en: Visibility Mode
sl_SI: Način vidnosti

en: Visible
sl_SI: Vidno

en: Invisible
sl_SI: Nevidno

en: Passive
sl_SI: Pasivno

en: Theme
sl_SI: Tema

en: Dark
sl_SI: Temno

en: Light
sl_SI: Svetlo

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Normal
sl_SI: Normalno

en: Compact
sl_SI: Kompaktno

en: Default value
sl_SI: Privzeta vrednost

en: Suggestion
sl_SI: Predlog

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
sl_SI: Uredite vsebino polja HTML s klikom na ikono za urejanje

en: Add/Edit Options
sl_SI: Dodaj/Uredi možnosti

en: Allow Multiple
sl_SI: Dovoli večkratno izbiro

en: Item Size
sl_SI: Velikost elementa

en: Specify item's minimum size (in pixels)
sl_SI: Določite najmanjšo velikost elementa (v slikovnih pikah)

en: Check Position
sl_SI: Položaj kljukice

en: Specify the check position.
sl_SI: Določite položaj kljukice.

en: Unique Entry
sl_SI: Edinstven vnos

en: Hide Image Label
sl_SI: Skrij oznako slike

en: Background Image
sl_SI: Slika ozadja

en: Width
sl_SI: Širina

en: Height
sl_SI: Višina

en: Image Alt Text
sl_SI: Alternativno besedilo slike

en: Replace Previous Options
sl_SI: Zamenjaj prejšnje možnosti

en: Merge with Previous Options
sl_SI: Združi s prejšnjimi možnostmi

en: Import & Edit
sl_SI: Uvozi in uredi

en: Loading ACF fields...
sl_SI: Nalaganje ACF polj...

en: Loading Posts...
sl_SI: Nalaganje objav...

en: Loading Terms...
sl_SI: Nalaganje izrazov...

en: Use Post Taxonomy Fields
sl_SI: Uporabi polja taksonomije objav

en: Loading Users...
sl_SI: Nalaganje uporabnikov...

en: Mollie Minimum Amount is
sl_SI: Mollie minimalni znesek je

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
sl_SI: Polje za dinamični znesek Mollie ni izbrano

en: Mollie Fixed Amount is not valid
sl_SI: Fiksni znesek Mollie ni veljaven

en: Copied on clipboard.
sl_SI: Kopirano v odložišče.

en: Failed to Copy, Try Again.
sl_SI: Kopiranje ni uspelo, poskusite znova.

en: Redirect Page Url
sl_SI: URL preusmeritvene strani

en: Select Page
sl_SI: Izberite stran

en: Pay Button Text
sl_SI: Besedilo gumba za plačilo

en: Payment Method
sl_SI: Način plačila

en: Currency
sl_SI: Valuta

en: Select Currency
sl_SI: Izberite valuto

en: Amount Type
sl_SI: Vrsta zneska

en: Fixed
sl_SI: Fiksni

en: Amount
sl_SI: Znesek

en: Select Amount Field
sl_SI: Izberite polje z zneskom

en: Description
sl_SI: Opis

en: Locale
sl_SI: Jezik

en: Select Locale
sl_SI: Izberite jezik

en: Multisteps Settings
sl_SI: Nastavitve večstopenjskega postopka

en: Show Step Header
sl_SI: Prikaži glavo koraka

en: Show Header Label
sl_SI: Prikaži oznako glave

en: Show Header Subtitle
sl_SI: Prikaži podnaslov glave

en: Show Header Icon
sl_SI: Prikaži ikono glave

en: Icon Type:
sl_SI: Vrsta ikone:

en: Show Progress Bar
sl_SI: Prikaži vrstico napredka

en: Show Percentage
sl_SI: Prikaži odstotek

en: Show Buttons
sl_SI: Prikaži gumbe

en: Button Position:
sl_SI: Položaj gumba:

en: Validate on Step Change
sl_SI: Preveri ob spremembi koraka

en: Step Header Switchable
sl_SI: Glava koraka je preklopna

en: Maintain Step History
sl_SI: Ohrani zgodovino korakov

en: Save Step Progress
sl_SI: Shrani napredek koraka

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
sl_SI: Dinamično polje z zneskom PayPala ni izbrano

en: PayPal Fixed Amount is not valid
sl_SI: Fiksni znesek PayPala ni veljaven

en: PayPal Plan Id missing
sl_SI: Manjka ID načrta PayPal

en: Plan Id
sl_SI: ID načrta

en: Disable Card
sl_SI: Onemogoči kartico

en: Shipping Amount
sl_SI: Znesek pošiljanja

en: Shipping Cost
sl_SI: Stroški pošiljanja

en: Select Shipping Amount Field
sl_SI: Izberite polje z zneskom pošiljanja

en: Tax Amount Type
sl_SI: Vrsta davka na znesek

en: Tax (%)
sl_SI: Davek (%)

en: Default Phone Number
sl_SI: Privzeta telefonska številka

en: Input Format Option
sl_SI: Možnost vhodne oblike

en: Value Format Option
sl_SI: Možnost oblike vrednosti

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
sl_SI: Vzorec po meri za preverjanje veljavnosti (RegEx)

en: Expression
sl_SI: Izraz

en: Fields
sl_SI: Polja

en: Flags:
sl_SI: Zastavice:

en: Hide Country List
sl_SI: Skrij seznam držav

en: Options 2
sl_SI: Možnosti 2

en: Options Column
sl_SI: Stolpec z možnostmi

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
sl_SI: Določite število stolpcev, v katerih bodo prikazane možnosti. Pustite prazno, da se možnosti prikažejo glede na razpoložljiv prostor.

en: Rating Position
sl_SI: Položaj ocene

en: Add/Edit Rating Options
sl_SI: Dodaj/Uredi možnosti ocenjevanja

en: Show Rating Message On hover
sl_SI: Prikaži sporočilo ocene ob premiku miške

en: Show Rating Message On Selected
sl_SI: Prikaži sporočilo ocene ob izbiri

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
sl_SI: Polje z dinamičnim zneskom Razorpay ni izbrano

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
sl_SI: Fiksni znesek Razorpay ni veljaven

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
sl_SI: Polje ID naročila Razorpay ni izbrano

en: Razorpay Accounts
sl_SI: Razorpay računi

en: Account Name
sl_SI: Ime računa

en: Generate new ID
sl_SI: Generiraj nov ID

en: Select Order Id Field
sl_SI: Izberi polje ID naročila

en: Button Align:
sl_SI: Poravnava gumba:

en: Subtitle:
sl_SI: Podnaslov:

en: Theme Color:
sl_SI: Barva teme:

en: Background Color:
sl_SI: Barva ozadja:

en: Confirm on Close:
sl_SI: Potrdi ob zapiranju:

en: Name :
sl_SI: Ime :

en: Email :
sl_SI: E-pošta :

en: Contact :
sl_SI: Kontakt :

en: Key :
sl_SI: Ključ :

en: Value :
sl_SI: Vrednost :

en: Default Row:
sl_SI: Privzeta vrstica:

en: Minimum Row:
sl_SI: Minimalna vrstica:

en: Maximum Row:
sl_SI: Maksimalna vrstica:

en: Button View:
sl_SI: Pogled gumba:

en: Name
sl_SI: Ime

en: Allow Other Option:
sl_SI: Dovoli drugo možnost:

en: Multiple Select:
sl_SI: Večkratna izbira:

en: Minimum:
sl_SI: Minimalno:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
sl_SI: Določi minimalno število izbir za spustni seznam

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
sl_SI: Določi maksimalno število izbir za spustni seznam

en: Available On
sl_SI: Na voljo na

en: Enter the shortcode in this Input.
sl_SI: Vnesite kratko kodo v ta vnos.

en: Button Reverse
sl_SI: Obrni gumb

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Clear Button
sl_SI: Gumb za čiščenje

en: Space Between
sl_SI: Razmik med

en: Redo
sl_SI: Ponovi

en: Redo Button
sl_SI: Gumb za ponovitev

en: Pen Color
sl_SI: Barva pisala

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Pen Width
sl_SI: Širina pisala

en: Image Type
sl_SI: Vrsta slike

en: Signature Pad
sl_SI: Podpisna tablica

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Undo Button
sl_SI: Gumb za razveljavitev

en: Add/Edit Suggestions
sl_SI: Dodaj/Uredi predloge

en: Auto Complete
sl_SI: Samodejno dokončaj

en: Max:
sl_SI: Maks:

en: Step:
sl_SI: Korak:

en: Step Settings
sl_SI: Nastavitve koraka

en: Step Icon
sl_SI: Ikona koraka

en: Step Label
sl_SI: Oznaka koraka

en: Step Subtitle
sl_SI: Podnaslov koraka

en: Stripe Minimum Amount is
sl_SI: Minimalni znesek Stripe je

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
sl_SI: Dinamično polje zneska Stripe ni izbrano

en: Select a valid currency for the selected payment method types
sl_SI: Izberite veljavno valuto za izbrane vrste načinov plačila

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
sl_SI: Dinamično polje zneska Stripe ni izbrano

en: Stripe Fixed Amount is not valid
sl_SI: Fiksni znesek Stripe ni veljaven

en: Payment Method Type
sl_SI: Vrsta načina plačila

en: Mode :
sl_SI: Način :

en: Billing
sl_SI: Zaračunavanje

en: Shipping
sl_SI: Dostava

en: Autocomplete :
sl_SI: Samodejno dokončanje :

en: Automatic
sl_SI: Samodejno

en: Google Maps API Key
sl_SI: Google Maps API ključ

en: Allowed Countries :
sl_SI: Dovoljene države :

en: Name Mode:
sl_SI: Način imena:

en: Full
sl_SI: Polno

en: Split
sl_SI: Razdeljeno

en: Full Name:
sl_SI: Polno ime:

en: First Name:
sl_SI: Ime:

en: Last Name:
sl_SI: Priimek:

en: Phone Number:
sl_SI: Telefonska številka:

en: Phone:
sl_SI: Telefon:

en: Line 1:
sl_SI: Vrstica 1:

en: Line 2:
sl_SI: Vrstica 2:

en: City:
sl_SI: Mesto:

en: State:
sl_SI: Zvezna država:

en: Postal Code:
sl_SI: Poštna številka:

en: Country:
sl_SI: Država:

en: Color Picker
sl_SI: Izbirnik barve

en: Solid
sl_SI: Polna barva

en: Gradient
sl_SI: Preliv

en: Phone View
sl_SI: Pogled za telefon

en: Tablet View
sl_SI: Pogled za tablico

en: Laptop View
sl_SI: Pogled za prenosnik

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Paypal Style
sl_SI: Paypal stil

en: There is no paypal field in your form.
sl_SI: V vašem obrazcu ni polja paypal.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
sl_SI: V vašem obrazcu je več kot eno polje paypal. prosim izberite ikono stila

en: in paypal field to customize the style.
sl_SI: v polju paypal za prilagoditev stila.

en: Layout
sl_SI: Postavitev

en: Vertical
sl_SI: Vertikalno

en: Horizontal
sl_SI: Horizontalno

en: Standalone
sl_SI: Samostojno

en: Pay Button
sl_SI: Gumb za plačilo

en: CARD
sl_SI: KARTICA

en: Color
sl_SI: Barva

en: Gold
sl_SI: Zlato

en: Blue
sl_SI: Modra

en: Silver
sl_SI: Srebro

en: White
sl_SI: Bela

en: Black
sl_SI: Črna

en: Shape
sl_SI: Oblika

en: Rectangle
sl_SI: Pravokotnik

en: Pill
sl_SI: Tableta

en: Paypal Button Text
sl_SI: Besedilo gumba Paypal

en: Paypal Checkout
sl_SI: Paypal blagajna

en: Paypal Buy Now
sl_SI: Paypal Kupi zdaj

en: Pay with Paypal
sl_SI: Plačajte s Paypalom

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Color Fill
sl_SI: Barvna polnitev

en: Picture
sl_SI: Slika

en: Picture Upload
sl_SI: Nalaganje slike

en: Browse...
sl_SI: Brskaj...

en: Image Link....
sl_SI: Povezava do slike....

en: Background Blend Mode
sl_SI: Način mešanja ozadja

en: Multiply
sl_SI: Množenje

en: Screen
sl_SI: Zaslon

en: Overlay
sl_SI: Prekrivanje

en: Darken
sl_SI: Zatemni

en: Lighten
sl_SI: Posvetli

en: Color-dodge
sl_SI: Barvni odsev

en: Saturation
sl_SI: Nasičenost

en: Luminosity
sl_SI: Svetlost

en: Background Img Repeat
sl_SI: Ponovitev ozadja slike

en: Repeat
sl_SI: Ponovi

en: Repeat-X
sl_SI: Ponovi-X

en: Repeat-Y
sl_SI: Ponovi-Y

en: Np Repeat
sl_SI: Brez ponovitve

en: Space
sl_SI: Presledek

en: Round
sl_SI: Zaokroži

en: Background Img Position
sl_SI: Položaj ozadja slike

en: Background Img Size
sl_SI: Velikost ozadja slike

en: BG Width
sl_SI: Širina ozadja

en: BG Height
sl_SI: Višina ozadja

en: BG Height/Width
sl_SI: Višina/širina ozadja

en: Background Filter
sl_SI: Filtriraj ozadje

en: Blur
sl_SI: Zameglitev

en: Brightness
sl_SI: Svetlost

en: Contrast
sl_SI: Kontrast

en: Grayscale
sl_SI: Sivinska lestvica

en: Invert
sl_SI: Invertiraj

en: Opacity
sl_SI: Prosojnost

en: Sepia
sl_SI: Sepija

en: Saturate
sl_SI: Nasičenost

en: Border
sl_SI: Obroba

en: Border Color
sl_SI: Barva obrobe

en: Border Width
sl_SI: Širina obrobe

en: Border Radius
sl_SI: Radij obrobe

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: On Mouse Over
sl_SI: Ob premiku miške

en: On Focus
sl_SI: Ob fokusu

en: Text Color
sl_SI: Barva besedila

en: Placeholder Color
sl_SI: Barva začasnega besedila

en: Direction
sl_SI: Smer

en: Content Direction
sl_SI: Smer vsebine

en: Left to Right
sl_SI: Od leve proti desni

en: Right to Left
sl_SI: Od desne proti levi

en: Font
sl_SI: Pisava

en: Font Size
sl_SI: Velikost pisave

en: Block Gap
sl_SI: Razmik bloka

en: Row Gap
sl_SI: Razmik vrstice

en: Column Gap
sl_SI: Razmik stolpca

en: Both Side Gap
sl_SI: Razmik na obeh straneh

en: Margin
sl_SI: Rob

en: Margin Top
sl_SI: Zgornji rob

en: Margin Right
sl_SI: Desni rob

en: Margin Bottom
sl_SI: Spodnji rob

en: Margin Left
sl_SI: Levi rob

en: All Side
sl_SI: Vse strani

en: Padding
sl_SI: Notranji rob (padding)

en: Padding Top
sl_SI: Zgornji notranji rob

en: Padding Right
sl_SI: Desni notranji rob

en: Padding Bottom
sl_SI: Spodnji notranji rob

en: Padding Left
sl_SI: Levi notranji rob

en: Shadow
sl_SI: Senca

en: Inside
sl_SI: Znotraj

en: Outside
sl_SI: Zunaj

en: Shadow Color
sl_SI: Barva sence

en: Shadow Style
sl_SI: Slog sence

en: Pattern not matched
sl_SI: Vzorec se ne ujema

en: Input mode
sl_SI: Način vnosa

en: Input Mask
sl_SI: Maska vnosa

en: RegEx Pattern
sl_SI: Vzorec RegEx

en: Validations
sl_SI: Validacije

en: At least one digit (0-9)
sl_SI: Vsaj ena številka (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
sl_SI: Vsaj en mala črka (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
sl_SI: Vsaj en velika črka (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
sl_SI: Vsaj en poseben znak (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
sl_SI: Omeji dolžino gesla

en: Validate as User Unique
sl_SI: Preveri kot edinstven uporabnik

en: Title
sl_SI: Naslov

en: More Options
sl_SI: Več možnosti

en: Auto
sl_SI: Samodejno

en: Appearance
sl_SI: Videz

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
sl_SI: <p style="margin:0">Uspešno poslano.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to sporočilo?

en: Add More Alternative Success Message
sl_SI: Dodaj več alternativnih sporočil o uspehu

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Message Styles
sl_SI: Slogi sporočil

en: Message Type
sl_SI: Vrsta sporočila

en: Close Icon Color
sl_SI: Barva ikone za zapiranje

en: Confirmations
sl_SI: Potrditve

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
sl_SI: Kako nastaviti potrditvena sporočila ali preusmeritveno stran:

en: Success/Error Messages
sl_SI: Sporočila o uspehu/napaki

en: Redirect Page
sl_SI: Preusmeritvena stran

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
sl_SI: Poskrbite, da boste nastavili pogojno logiko za prikazovanje sporočil o uspehu/napaki in preusmeritvene strani. Če ni nastavljena nobena pogojna logika, bo prikazana privzeta potrditev.

en: Conversational Form Settings
sl_SI: Nastavitve pogovornega obrazca

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
sl_SI: Opomba: V funkciji pogovornega obrazca trenutno niso podprta nekatera polja, kot so Captcha, Plačila, HTML itd.

en: How to setup Conversational form:
sl_SI: Kako nastaviti pogovorni obrazec:

en: Theme settings
sl_SI: Nastavitve teme

en: Conversational Steps settings
sl_SI: Nastavitve pogovornih korakov

en: Navigation
sl_SI: Navigacija

en: Add New Post Type
sl_SI: Dodaj novo vrsto objave

en: Edit Post Types
sl_SI: Uredi vrste objav

en: CPT added successfully, refresh your window
sl_SI: CPT je bil uspešno dodan, osvežite okno

en: Learn more about CPT Integration
sl_SI: Izvedite več o integraciji CPT

en: Post Type Slug *
sl_SI: Slug vrste objave *

en: Singular Label *
sl_SI: Enotni označevalnik *

en: Menu Name *
sl_SI: Ime menija *

en: Menu Icon
sl_SI: Ikona menija

en: Public
sl_SI: Javno

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
sl_SI: Ta vrsta naj bo prikazana v skrbniškem vmesniku in javno dostopna za poizvedbe

en: Publicly Queryable
sl_SI: Javno dostopno za poizvedbe

en: Queries can be performed on the front end
sl_SI: Poizvedbe je mogoče izvajati na sprednji strani

en: Show in REST API
sl_SI: Prikaži v REST API-ju

en: To show this post type in the WP REST API
sl_SI: Za prikaz te vrste objave v WP REST API-ju

en: Show in Menu
sl_SI: Prikaži v meniju

en: Show the post type in the admin menu
sl_SI: Prikaži vrsto objave v skrbniškem meniju

en: Show UI
sl_SI: Prikaži UI

en: Generate UI for managing this post type
sl_SI: Ustvari uporabniški vmesnik za upravljanje te vrste objave

en: Add Post Type
sl_SI: Dodaj vrsto objave

en: Delete successfully, refresh your window
sl_SI: Izbrisano uspešno, osvežite okno

en: Delete Post Type
sl_SI: Izbriši vrsto objave

en: Confirmation
sl_SI: Potrditev

en: Are you sure to delete post type?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati vrsto objave?

en: cpt type update successfully, refresh your window
sl_SI: Posodobitev vrste cpt je bila uspešna, osvežite okno

en: Select Type *
sl_SI: Izberite vrsto *

en: Menu Icon *
sl_SI: Ikona menija *

en: public
sl_SI: javno

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
sl_SI: Objave te vrste naj bodo prikazane v skrbniškem vmesniku in javno dostopne za poizvedbe

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
sl_SI: Poizvedbe je mogoče izvajati na sprednjem delu kot del parse_request()

en: To show this post type data in the WP REST API
sl_SI: Za prikaz podatkov te vrste objav v WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
sl_SI: To prikaže vrsto objave v skrbniškem meniju in kje prikazati ta meni

en: Generate a default UI for managing this post type
sl_SI: Ustvari privzeti vmesnik za upravljanje te vrste objav

en: Update Post Type
sl_SI: Posodobi vrsto objave

en: Update Template
sl_SI: Posodobi predlogo

en: Template Name:
sl_SI: Ime predloge:

en: Browse Template
sl_SI: Prebrskaj predloge

en: Email Templates Coming soon
sl_SI: E-poštne predloge kmalu na voljo

en: Save Template
sl_SI: Shrani predlogo

en: Payment
sl_SI: Plačilo

en: Timeline
sl_SI: Časovnica

en: PDF Downloads
sl_SI: Prenosi PDF

en: Google Ads Information
sl_SI: Informacije o Google oglasih

en: No PDF templates available
sl_SI: Ni na voljo PDF predlog

en: Related Info
sl_SI: Povezane informacije

en: Note Deleted Successfully
sl_SI: Opomba je bila uspešno izbrisana

en: updated on:
sl_SI: posodobljeno dne:

en: created at:
sl_SI: ustvarjeno dne:

en: create new note
sl_SI: ustvari novo opombo

en: Are you sure to delete this note
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to opombo

en: No Payment Info Found!
sl_SI: Ni najdenih podatkov o plačilu!

en: No field data change
sl_SI: Brez sprememb podatkov polja

en: Form Submitted
sl_SI: Obrazec je bil poslan

en: Show Integration Logs
sl_SI: Prikaži dnevnik integracije

en: Hide Integration Logs
sl_SI: Skrij dnevnik integracije

en: Note
sl_SI: Opomba

en: Added
sl_SI: Dodano

en: Updated
sl_SI: Posodobljeno

en: Deleted
sl_SI: Izbrisano

en: Read More
sl_SI: Preberi več

en: Show Less
sl_SI: Prikaži manj

en: Note no change
sl_SI: Opomba ni spremenjena

en: Note Updated Successfully
sl_SI: Opomba je bila uspešno posodobljena

en: Note Added Successfully
sl_SI: Opomba je bila uspešno dodana

en: Edit Note
sl_SI: Uredi beležko

en: Create New Note
sl_SI: Ustvari novo beležko

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Transaction ID
sl_SI: ID transakcije

en: Total Paid
sl_SI: Skupaj plačano

en: no data found
sl_SI: ni bilo najdenih podatkov

en: Subscription
sl_SI: Naročnina

en: Order
sl_SI: Naročilo

en: Plan ID
sl_SI: ID načrta

en: Next Billing Time
sl_SI: Čas naslednjega zaračunavanja

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: no response found
sl_SI: ni bilo najdenih odgovorov

en: How many rows to export
sl_SI: Koliko vrstic izvoziti

en: Enter row number
sl_SI: Vnesite številko vrstice

en: Select filter
sl_SI: Izberite filter

en: Sort Order
sl_SI: Razvrstitveni vrstni red

en: Sort by
sl_SI: Razvrsti po

en: Export File Format
sl_SI: Format izvozne datoteke

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Export Form Data
sl_SI: Izvozi podatke obrazca

en: Preview Data
sl_SI: Predogled podatkov

en: Move
sl_SI: Premakni

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Clone
sl_SI: Podvoji

en: Add Field
sl_SI: Dodaj polje

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Mollie API key is missing
sl_SI: Manjka Mollie API ključ

en: Mollie Redirect Url is not Selected
sl_SI: Nije izbran Mollie URL za preusmeritev

en: PayPal Client ID is missing
sl_SI: Manjka PayPal ID odjemalca

en: Razorpay Client ID is missing
sl_SI: Manjka Razorpay ID odjemalca

en: Drag and drop fields here
sl_SI: Povlecite in spustite polja sem

en: Stripe publishable key is missing
sl_SI: Manjka Stripe objavljivi ključ

en: History Empty
sl_SI: Zgodovina je prazna

en: Please select property you want to import with form
sl_SI: Prosimo, izberite lastnost, ki jo želite uvoziti z obrazcem

en: Preview Form
sl_SI: Predogled obrazca

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Custom CSS/JS
sl_SI: Prilagojeni CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
sl_SI: Kako dodati prilagojeni CSS/JS:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
sl_SI: Tukaj lahko napišete svoj prilagojeni CSS/JS. Ta CSS/JS bo uporabljen samo v tem obrazcu.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
sl_SI: Za ponovno zapolnitev polj obrazca je potrebno shraniti poslane podatke v bazo podatkov. Prosimo, poskrbite, da je v nastavitvah obrazca izklopljena možnost »onemogoči shranjevanje podatkov oddaje obrazca«.

en: Form Abandonment
sl_SI: Opustitev obrazca

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
sl_SI: Kako nastaviti opustitev obrazca in shranjevanje delnega napredka:

en: Show warning message below the form description
sl_SI: Prikaži opozorilno sporočilo pod opisom obrazca

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
sl_SI: Pod opisom obrazca prikaže sporočilo, ki ga določi skrbnik, da uporabnike obvesti, da se vrednosti njihovih polj shranjujejo pred oddajo.

en: Save draft only for logged in users
sl_SI: Shrani osnutek samo za prijavljene uporabnike

en: Repopulate form fields with previous partial entry
sl_SI: Ponovno zapolni polja obrazca s prejšnjim delnim vnosom

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
sl_SI: Če je uporabnik prijavljen, bo obrazec ponovno zapolnjen s prejšnjim delnim vnosom iz baze podatkov.  
                        V nasprotnem primeru iz lokalne shrambe brskalnika.

en: Save draft when user leaves the form page
sl_SI: Shrani osnutek, ko uporabnik zapusti stran z obrazcem

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
sl_SI: Če je izklopljeno, bo obrazec shranil osnutek ob kliku na gumb za shranjevanje ali ob uporabi pogojne logike.

en: Allow empty form as Save draft
sl_SI: Dovoli prazni obrazec kot shranjeni osnutek

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
sl_SI: Če je vklopljeno, se prazen obrazec shrani kot osnutek ob zapustitvi strani.

en: When to save:
sl_SI: Kdaj shraniti:

en: Always save abandoned form entries
sl_SI: Vedno shrani opuščene vnose obrazca

en: Save only if email address or phone number is provided
sl_SI: Shrani samo, če je podan e-poštni naslov ali telefonska številka

en: Landing Page
sl_SI: Ciljna stran

en: How to setup Landinge Page
sl_SI: Kako nastaviti ciljno stran

en: Custom URL
sl_SI: Prilagojen URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
sl_SI: Poskusite se izogniti podvojenim prilagojenim URL-jem, saj bo prišlo do konflikta med stranjo in Bit Form.

en: Page Title
sl_SI: Naslov strani

en: Share via Direct URL
sl_SI: Deli preko neposrednega URL-ja

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
sl_SI: Deli preko neposrednega URL-ja (pogovorna oblika)

en: Embed via HTML Code
sl_SI: Vstavi preko HTML kode

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
sl_SI: Vstavi preko HTML kode (pogovorna oblika)

en: Customer ID key cann't be empty
sl_SI: Ključ ID stranke ne sme biti prazen

en: save Successfully
sl_SI: Shranjevanje uspešno

en: save failed Cause:
sl_SI: Shranjevanje ni uspelo, vzrok:

en: save failed. please try again
sl_SI: Shranjevanje ni uspelo. Poskusite znova

en: Google Ads
sl_SI: Google Oglasi

en: Learn more about Google Ads configuration
sl_SI: Več o konfiguraciji Google Oglasov

en: Client ID
sl_SI: ID odjemalca

en: Client Secret
sl_SI: Skrivnost odjemalca

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
sl_SI: Za pridobitev ID-ja in skrivnosti odjemalca, obiščite Google API konzolo

en: Customer Id (non manager account)
sl_SI: ID stranke (ne upravljavski račun)

en: To get Customer ID , Please Visit
sl_SI: Za pridobitev ID-ja stranke, obiščite

en: Google Ads Manager Account
sl_SI: Google Ads upravljavski račun

en: Saving Generel Settings...
sl_SI: Shranjujem splošne nastavitve...

en: Global Settings
sl_SI: Globalne nastavitve

en: Validation Error/Invalid Message.
sl_SI: Napaka preverjanja/Neveljavno sporočilo.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
sl_SI: Ustvari žeton po nalaganju strani, da prepreči konflikt s predpomnilniškimi dodatki.

en: Other Settings
sl_SI: Druge nastavitve

en: Delete all data table when delete plugin.
sl_SI: Izbriši vse tabele podatkov ob brisanju vtičnika.

en: Usage Reporting Opt In.
sl_SI: Dovoljenje za poročanje o uporabi.

en: Edit Global Message (Type:
sl_SI: Uredi globalno sporočilo (Vrsta:

en: Messages saved successfully.
sl_SI: Sporočila so bila uspešno shranjena.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
sl_SI: Opomba: To globalno sporočilo bo uporabljeno za vse obrazce in polja, razen če je za posamezno polje nastavljeno lastno sporočilo o napaki. Prav tako lahko uporabite

en: Shortcode patterns (Ex:
sl_SI: Vzorce kratkih kod (npr.:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
sl_SI: za dinamično zamenjavo oznak/vrednosti, specifičnih za polje.

en: Required Field
sl_SI: Obvezno polje

en: Invalid Email
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov

en: Invalid URL
sl_SI: Neveljaven URL

en: Invalid Number
sl_SI: Neveljavna številka

en: Invalid Phone Number
sl_SI: Neveljavna telefonska številka

en: Minimum Value
sl_SI: Minimalna vrednost

en: Maximum Value
sl_SI: Maksimalna vrednost

en: Input mask
sl_SI: Vnosna maska

en: Regex Pattern
sl_SI: Vzorec Regex

en: Minimum Option Count
sl_SI: Minimalno število možnosti

en: Maximum Option Count
sl_SI: Maksimalno število možnosti

en: Minimum File Count
sl_SI: Minimalno število datotek

en: Maximum File Count
sl_SI: Maksimalno število datotek

en: Maximum File Size
sl_SI: Največja velikost datoteke

en: Other Option Required
sl_SI: Zahtevana druga možnost

en: Unique Entry Value
sl_SI: Edinstvena vrednost vnosa

en: Unique User
sl_SI: Edinstven uporabnik

en: App delete successfully.
sl_SI: Aplikacija je bila uspešno izbrisana.

en: App deletion failed Cause
sl_SI: Vzrok neuspeha brisanja aplikacije

en: App deletion failed. please try again
sl_SI: Brisanje aplikacije ni uspelo. prosimo, poskusite znova

en: Are you sure to delete this App configuration?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to konfiguracijo aplikacije?

en: How to setup Integrations:
sl_SI: Kako nastaviti integracije:

en: Connected/Authorized Platforms
sl_SI: Povezane/pooblaščene platforme

en: Search Available Integrations...
sl_SI: Iskanje razpoložljivih integracij...

en: Available Integrations
sl_SI: Razpoložljive integracije

en: Submit button cannot be removed
sl_SI: Gumba za oddajo ni mogoče odstraniti

en: Integration deletion failed Cause
sl_SI: Vzrok neuspeha brisanja integracije

en: Integration deletion failed. please try again
sl_SI: Brisanje integracije ni uspelo. prosimo, poskusite znova

en: Are you sure to delete this integration?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to integracijo?

en: Are you sure to clone this integration?
sl_SI: Ste prepričani, da želite podvojiti to integracijo?

en: Integration clone failed Cause
sl_SI: Vzrok neuspeha podvajanja integracije

en: Integration clone failed.
sl_SI: Podvajanje integracije ni uspelo.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
sl_SI: Integrirajte svoj obrazec s svojimi priljubljenimi aplikacijami in storitvami.

en: Date Time (Advanced)
sl_SI: Datum in čas (napredno)

en: Advanced Date Time
sl_SI: Napredno datum in čas

en: Please Select a Date
sl_SI: Prosimo, izberite datum

en: Spacer
sl_SI: Razmik

en: First Name
sl_SI: Ime

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Placeholder...
sl_SI: Nadomestni tekst...

en: Multiline Text
sl_SI: Večvrstično besedilo

en: Multi-Line Text
sl_SI: Večvrstično besedilo

en: example@mail.com
sl_SI: primer@mail.com

en: Number
sl_SI: Številka

en: e.g. 123
sl_SI: npr. 123

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Radio Button
sl_SI: Izbirno polje

en: Option 1
sl_SI: Možnost 1

en: Option 2
sl_SI: Možnost 2

en: Option 3
sl_SI: Možnost 3

en: Checkbox
sl_SI: Potrditveno polje

en: Check Boxs
sl_SI: Potrditvena polja

en: Dropdown
sl_SI: Spustni seznam

en: File Upload
sl_SI: Nalaganje datoteke

en: Advance File Upload
sl_SI: Napredno nalaganje datoteke

en: Advanced File Upload
sl_SI: Napredno nalaganje datoteke

en: Country
sl_SI: Država

en: Enter Amount..
sl_SI: Vnesite znesek..

en: Phone Number
sl_SI: Telefonska številka

en: Enter Phone Number
sl_SI: Vnesite telefonsko številko

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: e.g. John Doe
sl_SI: npr. John Doe

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password Field
sl_SI: Polje za geslo

en: Slider
sl_SI: Drsnik

en: Date
sl_SI: Datum

en: Pick A Date
sl_SI: Izberite datum

en: Time
sl_SI: Čas

en: Date-Time
sl_SI: Datum-čas

en: Select Date-Time
sl_SI: Izberite datum in čas

en: Week
sl_SI: Teden

en: Select Week
sl_SI: Izberite teden

en: Month
sl_SI: Mesec

en: Month Input
sl_SI: Vnos meseca

en: GDPR Agreement
sl_SI: Soglasje GDPR

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
sl_SI: Strinjam se, da ta spletna stran shrani moje poslane podatke, da lahko odgovorijo na mojo poizvedbo. Več informacij v

en: Our Privacy Policy.
sl_SI: Naši politiki zasebnosti.

en: Decision Box
sl_SI: Odločitveno polje

en: Repeater
sl_SI: Ponovitelj

en: Signature
sl_SI: Podpis

en: Rating
sl_SI: Ocena

en: Terrible
sl_SI: Grozen

en: Bad
sl_SI: Slab

en: Satisfied
sl_SI: Zadovoljen

en: Good
sl_SI: Dobro

en: Excellent
sl_SI: Odlično

en: Image Select
sl_SI: Izbor slike

en: Option 4
sl_SI: Možnost 4

en: Hidden Field
sl_SI: Skrito polje

en: Set Default Value
sl_SI: Nastavi privzeto vrednost

en: Pay with Stripe
sl_SI: Plačaj s Stripe

en: Pay now
sl_SI: Plačaj zdaj

en: Pay with Mollie
sl_SI: Plačaj z Mollie

en: Shortcode
sl_SI: Kratka koda

en: Button
sl_SI: Gumb

en: Draft Button
sl_SI: Osnutek gumba

en: Save Draft
sl_SI: Shrani osnutek

en: Next Step
sl_SI: Naslednji korak

en: Previous Step
sl_SI: Prejšnji korak

en: Previous
sl_SI: Prejšnji

en: Section
sl_SI: Odsek

en: Image
sl_SI: Slika

en: Divider
sl_SI: Delilec

en: Migration Issue Detected
sl_SI: Zaznana težava z migracijo

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
sl_SI: Med samodejno migracijo vaših Bit obrazcev iz V1 v V2 je morda prišlo do težave.

en: Please contact support for assistance at
sl_SI: Za pomoč se obrnite na podporo na

en: Migrating to V2
sl_SI: Migracija na V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
sl_SI: Prosimo, počakajte, medtem ko migriramo vaše podatke na V2

en: This may take a few minutes...
sl_SI: To lahko traja nekaj minut...

en: Meanwhile do not close this window.
sl_SI: Medtem ne zapirajte tega okna.

en: Mollie Settings
sl_SI: Nastavitve Mollie

en: API key:
sl_SI: API ključ:

en: To get API key, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev API ključa obiščite

en: Mollie Developer Dashboard
sl_SI: Mollie razvijalski nadzorni plošči

en: Step-
sl_SI: Korak-

en: Clone Step
sl_SI: Kloniraj korak

en: Delete Step
sl_SI: Izbriši korak

en: Add New Step
sl_SI: Dodaj nov korak

en: Add Steps
sl_SI: Dodaj korake

en: Multi step settings
sl_SI: Nastavitve več korakov

en: All fields are required
sl_SI: Vsa polja so obvezna

en: Saving Payment Setting...
sl_SI: Shranjujem nastavitve plačila...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
sl_SI: Izberite edinstveno ime za prepoznavo te integracije v vaši aplikaciji.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
sl_SI: Prijavite se v svoj račun Mollie (ali ustvarite enega, če ga še nimate).

en: Go to your Mollie Dashboard
sl_SI: Pojdite na svojo nadzorno ploščo Mollie

en: and find the API section.
sl_SI: in poiščite razdelek API.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
sl_SI: Ustvarite nov API ključ ali uporabite obstoječega (za testiranje lahko uporabite testni API ključ). Ta ključ je potreben za overjanje API zahtev.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
sl_SI: Kopirajte API ključ in ga prilepite v Bit Form

en: field above.
sl_SI: polje zgoraj.

en: Then click on the
sl_SI: Nato kliknite na

en: button to save the settings.
sl_SI: gumb za shranjevanje nastavitev.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
sl_SI: Zdaj pojdite na svojo obliko in dodajte plačilno polje Mollie.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
sl_SI: Dokumentacija Bit form Mollie Payment Gateway

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
sl_SI: Prijavite se v svoj PayPal račun (ali ustvarite enega, če ga še nimate).

en: Go to your PayPal Dashboard
sl_SI: Pojdite na svojo nadzorno ploščo PayPal

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
sl_SI: Izberite način transakcije (Live ali Sandbox).

en: Copy the
sl_SI: Kopirajte

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
sl_SI: iz nadzorne plošče PayPal in ga prilepite v Bit Form

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
sl_SI: polje zgoraj (lahko uporabite Sandbox ali Live način).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
sl_SI: Zdaj pojdite na svojo obliko in dodajte plačilno polje PayPal.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
sl_SI: Dokumentacija Bit form PayPal Payment Gateway

en: PayPal Integrations Video
sl_SI: Video integracije PayPal

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
sl_SI: Prijavite se v svoj račun Stripe (ali ustvarite enega, če ga še nimate).

en: Go to your Stripe Dashboard
sl_SI: Pojdite na svoj Stripe nadzorno ploščo

en: and find the API Key section.
sl_SI: in poiščite razdelek API ključ.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
sl_SI: iz Stripe API nadzorne plošče in ga prilepite v Bit Form

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
sl_SI: polje zgoraj (za testne namene lahko uporabite testni API ključ).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
sl_SI: Prosimo, pojdite zdaj na svoj obrazec in dodajte Stripe plačilno polje.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
sl_SI: Dokumentacija za Bit form Stripe plačilni prehod

en: Stripe Integrations Video
sl_SI: Video integracij Stripe

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
sl_SI: Prijavite se v svoj račun Razorpay (ali ustvarite novega, če ga še nimate).

en: Go to your Razorpay Dashboard
sl_SI: Pojdite na svoj Razorpay nadzorni plošči

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
sl_SI: iz Razorpay API nadzorne plošče in ga prilepite v Bit Form

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
sl_SI: Prosimo, pojdite zdaj na svoj obrazec in dodajte Razorpay plačilno polje.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
sl_SI: Dokumentacija za Bit form Razorpay plačilni prehod

en: Razorpay Integrations Video
sl_SI: Video integracij Razorpay

en: Available Payment Gateways
sl_SI: Razpoložljivi plačilni prehodi

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
sl_SI: Kliknite na razpoložljivo možnost plačilnega prehoda za konfiguracijo.

en: Available on
sl_SI: Na voljo na

en: Connected Accounts
sl_SI: Povezani računi

en: Currently, no payment gateway has been connected.
sl_SI: Trenutno ni povezan noben plačilni prehod.

en: PayPal Settings
sl_SI: Nastavitve PayPal

en: Transaction Mode:
sl_SI: Način transakcije:

en: Client ID:
sl_SI: ID odjemalca:

en: Client Secret:
sl_SI: Skrivnost odjemalca:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev ID in skrivnosti odjemalca obiščite

en: PayPal Developer Dashboard
sl_SI: Razvojna nadzorna plošča PayPal

en: PDF Global Setting
sl_SI: Splošne nastavitve PDF

en: Available Font for PDF
sl_SI: Na voljo pisave za PDF

en: PDF Templates
sl_SI: Predloge PDF

en: How to setup PDF Templates:
sl_SI: Kako nastaviti predloge PDF:

en: PDF File Name
sl_SI: Ime datoteke PDF

en: PDF Password
sl_SI: Geslo PDF

en: Static Password
sl_SI: Statično geslo

en: PDF Password Shortcode
sl_SI: Kratka koda gesla PDF

en: Allow Download (Link)
sl_SI: Dovoli prenos (povezava)

en: All User
sl_SI: Vsi uporabniki

en: Only Logged In User
sl_SI: Samo prijavljeni uporabniki

en: Download Link Shortcode
sl_SI: Kratka koda povezave za prenos

en: Override Default Settings
sl_SI: Prepiši privzete nastavitve

en: Paper Size
sl_SI: Velikost papirja

en: Orientation
sl_SI: Usmerjenost

en: Portrait
sl_SI: Pokončno

en: Landscape
sl_SI: Ležeče

en: Font Family
sl_SI: Pisava

en: Font Size (Pixels)
sl_SI: Velikost pisave (piksli)

en: Watermark
sl_SI: Vodna znamka

en: Watermark Text
sl_SI: Besedilo vodne znamke

en: Watermark Image
sl_SI: Slika vodne znamke

en: Position X (Units in millimeters)
sl_SI: Položaj X (enote v milimetrih)

en: Position Y (Units in millimeters)
sl_SI: Položaj Y (enote v milimetrih)

en: Show watermark behind the page content
sl_SI: Prikaži vodno znamko za vsebino strani

en: Opacity (0-100)
sl_SI: Prosojnost (0-100)

en: Language Direction
sl_SI: Smer jezika

en: Go to PDF Settings
sl_SI: Pojdi na nastavitve PDF

en: Please configure PDF settings first.
sl_SI: Najprej nastavite nastavitve PDF.

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Image width
sl_SI: Širina slike

en: Image height
sl_SI: Višina slike

en: Position X
sl_SI: Položaj X

en: Position Y
sl_SI: Položaj Y

en: Learn more about PDF Attachment
sl_SI: Izvedite več o priponki PDF

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
sl_SI: Te globalne nastavitve bodo nastavljene kot privzete za vse nove PDF priponke, ustvarjene iz vaših obrazcev.

en: Remember,
sl_SI: Zapomnite si,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
sl_SI: Če še niste uporabljali PDF-jev, boste morali klikniti gumb »Shrani«, da uporabite te globalne nastavitve PDF. Nastavitve lahko tudi prilagodite za določen PDF predlogo tako, da dostopate do PDF predlog v nastavitvah obrazca.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
sl_SI: Prosimo, posodobite svojo različico PHP na 7.4 ali višjo.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
sl_SI: PHP razširitev na vašem strežniku manjka. Prosimo, namestite jo.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
sl_SI: Za uporabo arabščine, kitajščine, japonščine in korejščine morate namestiti dodatne pisave! Prosimo, pojdite na

en: tab to proceed.
sl_SI: zavihek za nadaljevanje.

en: Copy Shortcode
sl_SI: Kopiraj kratko kodo

en: Embed
sl_SI: Vstavi

en: Razorpay Settings
sl_SI: Nastavitve Razorpay

en: API Secret:
sl_SI: API skrivnost:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev API ključa in skrivnosti obiščite

en: Razorpay Dashboard
sl_SI: nadzorno ploščo Razorpay

en: Are you sure to delete this URL ?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati ta URL?

en: Select A Page:
sl_SI: Izberite stran:

en: Custom Link
sl_SI: Po meri povezava

en: set Form Field
sl_SI: nastavi polje obrazca

en: Select Form Field
sl_SI: Izberite polje obrazca

en: Add More Alternative URL
sl_SI: Dodaj več alternativnih URL-jev

en: Filter Entries between Dates
sl_SI: Filtriraj vnose med datumoma

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: report name cann't be empty
sl_SI: ime poročila ne sme biti prazno

en: Refresh
sl_SI: Osveži

en: Premium Feature
sl_SI: Premium funkcija

en: Buy Premium
sl_SI: Kupite Premium

en: Are you sure to delete this report
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to poročilo

en: Deleting ...
sl_SI: Brisanje ...

en: Filter List
sl_SI: Seznam filtrov

en: Search filters...
sl_SI: Išči filtre...

en: New Filter
sl_SI: Nov filter

en: No matching filter found
sl_SI: Ni najdenih ustreznih filtrov

en: Equal
sl_SI: Enako

en: Not equal
sl_SI: Ni enako

en: Not empty
sl_SI: Ni prazno

en: Start With
sl_SI: Začne se z

en: End With
sl_SI: Konča se z

en: Not Start With
sl_SI: Se ne začne z

en: Not End With
sl_SI: Se ne konča z

en: Not contains
sl_SI: Ne vsebuje

en: Contains
sl_SI: Vsebuje

en: Contain All
sl_SI: Vse vsebuje

en: Greater Than
sl_SI: Večje od

en: Less Than
sl_SI: Manjše od

en: Greater Than or Equal
sl_SI: Večje ali enako

en: Less Than or Equal
sl_SI: Manjše ali enako

en: Today
sl_SI: Danes

en: Till Today
sl_SI: Do danes

en: Tomorrow
sl_SI: Jutri

en: Yesterday
sl_SI: Včeraj

en: Till Yesterday
sl_SI: Do včeraj

en: Last 7 Days
sl_SI: Zadnjih 7 dni

en: Last 30 Days
sl_SI: Zadnjih 30 dni

en: Last 60 Days
sl_SI: Zadnjih 60 dni

en: Last 90 Days
sl_SI: Zadnjih 90 dni

en: Last 120 Days
sl_SI: Zadnjih 120 dni

en: Next 7 Days
sl_SI: Naslednjih 7 dni

en: Next 30 Days
sl_SI: Naslednjih 30 dni

en: Next 60 Days
sl_SI: Naslednjih 60 dni

en: Next 90 Days
sl_SI: Naslednjih 90 dni

en: Next 120 Days
sl_SI: Naslednjih 120 dni

en: Current Week
sl_SI: Trenutni teden

en: Next Week
sl_SI: Naslednji teden

en: Last Week
sl_SI: Prejšnji teden

en: Current Month
sl_SI: Trenutni mesec

en: Next Month
sl_SI: Naslednji mesec

en: Last Month
sl_SI: Prejšnji mesec

en: Current Year
sl_SI: Trenutno leto

en: Next Year
sl_SI: Naslednje leto

en: Last Year
sl_SI: Prejšnje leto

en: Read entries
sl_SI: Prebrane vnose

en: Unread entries
sl_SI: Neprebrazne vnose

en: Confirmed entries
sl_SI: Potrjene vnose

en: Unconfirmed entries
sl_SI: Nepotrjene vnose

en: Draft entries
sl_SI: Osnutke vnosov

en: Logic
sl_SI: Logika

en: OR
sl_SI: ALI

en: AND
sl_SI: IN

en: ReCaptcha validation failed.
sl_SI: Preverjanje ReCaptcha ni uspelo.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
sl_SI: Obrazec je dosegel največje dovoljeno število oddaj.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
sl_SI: Dosegli ste največje dovoljeno število oddaj.

en: You must be logged in.
sl_SI: Morate biti prijavljeni.

en: Empty form cannot be submitted.
sl_SI: Praznega obrazca ni mogoče oddati.

en: Validate form input on focus lost
sl_SI: Preveri vnos obrazca ob izgubi fokusa

en: Allow single entry for each IP address
sl_SI: Dovoli en vnos za vsak IP-naslov

en: Require user to be logged in for submit form
sl_SI: Za oddajo obrazca zahteva prijavo uporabnika

en: Prevent empty form submission
sl_SI: Prepreči oddajo praznega obrazca

en: Disable entry storing in WordPress database
sl_SI: Onemogoči shranjevanje vnosov v WordPress podatkovno bazo

en: Enable ReCaptcha V3
sl_SI: Omogoči ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
sl_SI: Vklopi / Izklopi

en: Hide ReCaptcha Badge
sl_SI: Skrij ReCaptcha značko

en: Honeypot trap for bot
sl_SI: Past za bote (honeypot)

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
sl_SI: Upravljaj omejitve oddaj (glede na število, čas ali uporabnika)

en: Limit By Submission Count
sl_SI: Omeji glede na število oddaj

en: Submission Limit
sl_SI: Omejitev oddaj

en: Limit period type
sl_SI: Vrsta obdobja omejitve

en: Limit By Per User
sl_SI: Omeji glede na uporabnika

en: User verify type
sl_SI: Vrsta preverjanja uporabnika

en: Limit Form Submission Period
sl_SI: Omeji obdobje oddaje obrazca

en: Every Day
sl_SI: Vsak dan

en: Friday
sl_SI: Petek

en: Saturday
sl_SI: Sobota

en: Sunday
sl_SI: Nedelja

en: Monday
sl_SI: Ponedeljek

en: Tuesday
sl_SI: Torek

en: Wednesday
sl_SI: Sreda

en: Thursday
sl_SI: Četrtek

en: From
sl_SI: Od

en: To
sl_SI: Do

en: Time:
sl_SI: Čas:

en: Blocked IP list
sl_SI: Seznam blokiranih IP-jev

en: Add Blocked IP
sl_SI: Dodaj blokiran IP

en: Allowed IP
sl_SI: Dovoljen IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
sl_SI: Z omogočitvijo te možnosti lahko obrazec oddajo samo navedeni IP-ji.

en: Add Allowed IP
sl_SI: Dodaj dovoljen IP

en: Capture Google Ads (Click ID)
sl_SI: Zajemi Google Ads (ID klika)

en: Email sent successfully.
sl_SI: E-pošta je bila uspešno poslana.

en: Sending...
sl_SI: Pošiljanje...

en: Email Test
sl_SI: Preizkus e-pošte

en: To:
sl_SI: Za:

en: Message:
sl_SI: Sporočilo:

en: Send Test Mail
sl_SI: Pošlji testno sporočilo

en: Configuration
sl_SI: Konfiguracija

en: Mail Test
sl_SI: Test pošte

en: SMTP config saved successfully.
sl_SI: SMTP konfiguracija je bila uspešno shranjena.

en: Learn more about SMTP configuration
sl_SI: Izvedite več o konfiguraciji SMTP

en: Enable SMTP
sl_SI: Omogoči SMTP

en: From Email Address
sl_SI: E-poštni naslov pošiljatelja

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
sl_SI: Nekateri strežniki blokirajo e-pošto, če je »E-pošta pošiljatelja« drugačna od preverjenega (prijavnega) e-poštnega naslova – uporabite isti e-poštni naslov za zagotovitev dostave.

en: From Name
sl_SI: Ime pošiljatelja

en: Reply-To Email Address
sl_SI: E-poštni naslov za odgovor

en: SMTP Host
sl_SI: SMTP gostitelj

en: Type of Encryption
sl_SI: Vrsta šifriranja

en: SMTP Port
sl_SI: SMTP vrata

en: SMTP Authentication
sl_SI: SMTP preverjanje pristnosti

en: SMTP Username
sl_SI: SMTP uporabniško ime

en: SMTP Password
sl_SI: SMTP geslo

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Stripe Settings
sl_SI: Nastavitve Stripe

en: Publishable key:
sl_SI: Objavljiv ključ:

en: Secret Key:
sl_SI: Zasebni ključ:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
sl_SI: Za pridobitev objavljivega ključa in zasebnega ključa obiščite

en: Stripe Developer Dashboard
sl_SI: Stripe nadzorna plošča za razvijalce

en: Transparant
sl_SI: Prosojno

en: Add Property
sl_SI: Dodaj lastnost

en: Override theme and common styles
sl_SI: Prepiši temo in skupne sloge

en: Multi Step Quick Tweaks
sl_SI: Večstopenjske hitre prilagoditve

en: Step Container
sl_SI: Kontejner koraka

en: Step Header Wrapper
sl_SI: Ovitek glave koraka

en: Step Header
sl_SI: Glava koraka

en: Step Header Label
sl_SI: Oznaka glave koraka

en: Step Header Subtitle
sl_SI: Podnaslov glave koraka

en: Step Wrapper
sl_SI: Ovitek koraka

en: Step Progress Wrapper
sl_SI: Ovitek napredka koraka

en: Step Progress Bar
sl_SI: Vrstica napredka koraka

en: Step Content
sl_SI: Vsebina koraka

en: Step Button Wrapper
sl_SI: Ovitek gumba koraka

en: Step Button
sl_SI: Gumb koraka

en: Step Label Prefix Icon
sl_SI: Ikona predpone oznake koraka

en: Step Label Suffix Icon
sl_SI: Ikona pripone oznake koraka

en: Step Subtitle Prefix Icon
sl_SI: Ikona predpone podnaslova koraka

en: Step Subtitle Suffix Icon
sl_SI: Ikona pripone podnaslova koraka

en: Previous Button Prefix Icon
sl_SI: Ikona predpone gumba Nazaj

en: Previous Button Suffix Icon
sl_SI: Ikona pripone gumba Nazaj

en: Next Button Prefix Icon
sl_SI: Ikona predpone gumba Naprej

en: Next Button Suffix Icon
sl_SI: Ikona pripone gumba Naprej

en: Theme Customization
sl_SI: Prilagajanje teme

en: Multi Step Customize
sl_SI: Večstopenjsko prilagajanje

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
sl_SI: Hitre spremembe več korakov niso na voljo. Ta funkcija bo kmalu na voljo.

en: Transparent
sl_SI: Prosojno

en: Go to Theme Gallery Settings
sl_SI: Pojdi na nastavitve galerije tem

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
sl_SI: Dodajte pomembno pravilo v vse stile, da boste preglasili nasprotujoče se stile na sprednji strani.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
sl_SI: Dodajte predpono imen atomskih razredov, da se izognete konfliktom.

en: Transition
sl_SI: Prehod

en: Please setup your payment settings before using this template.
sl_SI: Prosimo, nastavite svoje plačilne nastavitve pred uporabo te predloge.

en: Please setup your
sl_SI: Prosimo, nastavite svoj

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
sl_SI: Prosimo, posodobite svoj Pro vtičnik na najnovejšo različico (

en: this feature
sl_SI: ta funkcija

en: New
sl_SI: Novo

en: Use Template
sl_SI: Uporabi predlogo

en: Go to Payment Settings
sl_SI: Pojdi na nastavitve plačila

en: Search Template
sl_SI: Išči predlogo

en: Import Form
sl_SI: Uvozi obrazec

en: Search Result
sl_SI: Rezultat iskanja

en: No Template Found
sl_SI: Predloga ni najdena

en: Prefix Icon
sl_SI: Ikona predpone

en: Suffix Icon
sl_SI: Ikona pripone

en: Always (default)
sl_SI: Vedno (privzeto)

en: Interaction Only
sl_SI: Samo ob interakciji

en: Container Class
sl_SI: Razred vsebnika

en: Show Option Flag Image
sl_SI: Prikaži zastavo možnosti

en: Mollie Description is Required
sl_SI: Opis Mollie je obvezen

en: Select Account
sl_SI: Izberi račun

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
sl_SI: Dinamično polje z zneskom Razorpay ni izbrano

en: Rounded
sl_SI: Zaobljeno

en: No fields available
sl_SI: Ni razpoložljivih polj

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
sl_SI: Še niste dodali nobenih polj v ta obrazec ali korak.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
sl_SI: Prosimo, dodajte polja iz plošče Polja obrazca.

en: No field key provided
sl_SI: Ni zagotovljen ključ polja

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Conditional Logic
sl_SI: Pogojna logika

en: Individual Customize
sl_SI: Posamična prilagoditev

en: Global Customize
sl_SI: Globalna prilagoditev

en: Select Your Theme
sl_SI: Izberite svojo temo

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: Reset Theme Style
sl_SI: Ponastavi slog teme

en: Update Theme Style
sl_SI: Posodobi slog teme

en: Save as New Theme
sl_SI: Shrani kot novo temo

en: Click to Highlight Element in Builder
sl_SI: Kliknite za označitev elementa v graditelju

en: Enable Conditional Logic
sl_SI: Omogoči pogojno logiko

en: Configure when this field should be shown or hidden
sl_SI: Konfigurirajte, kdaj naj se to polje prikaže ali skrije

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Show
sl_SI: Pokaži

en: this field if
sl_SI: to polje, če

en: And
sl_SI: In

en: Or
sl_SI: Ali

en: Need Advanced Conditional Logic?
sl_SI: Potrebujete napredno pogojno logiko?

en: Switch now
sl_SI: Preklopite zdaj

en: Theme Quick Tweaks
sl_SI: Hitri popravki teme

en: Global Elements
sl_SI: Globalni elementi

en: Multi-Step Elements
sl_SI: Elementi z več koraki

en: Individual Elements
sl_SI: Posamezni elementi

en: found
sl_SI: najdenih

en: Search fields..
sl_SI: Iskalna polja..

en: Search results for:
sl_SI: Rezultati iskanja za:

en: No fields found
sl_SI: Polja niso bila najdena

en: We couldn't find any fields matching
sl_SI: Nismo našli nobenih polj, ki bi ustrezala

en: Try searching with different keywords
sl_SI: Poskusite z drugačnimi ključnimi besedami

en: Create New Theme
sl_SI: Ustvari novo temo

en: Click to upload
sl_SI: Kliknite za nalaganje

en: or drag and drop
sl_SI: ali povlecite in spustite

en: Import from Form
sl_SI: Uvozi iz obrazca

en: Import from File
sl_SI: Uvozi iz datoteke

en: Import Theme (Style)
sl_SI: Uvozi temo (stil)

en: Customize
sl_SI: Prilagodi

en: Applied Styles
sl_SI: Uporabljeni stili

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
sl_SI: Vaše prilagoditve veljajo samo za slog te obrazca. Za ohranitev sprememb ustvarite ali posodobite prilagojeno temo v meniju Možnosti.

en: App Themes
sl_SI: Teme aplikacije

en: Custom Themes
sl_SI: Prilagojene teme

en: Please write form name
sl_SI: Prosimo, vnesite ime obrazca

en: Search forms here...
sl_SI: Išči obrazce tukaj...

en: No forms found
sl_SI: Obrazci niso najdeni

en: Search fields...
sl_SI: Išči polja...

en: Clear search
sl_SI: Počisti iskanje

en: No fields available in this category
sl_SI: V tej kategoriji ni polj

en: Recent
sl_SI: Nedavni

en: No fields found by your search keywords:
sl_SI: Iskalni izrazi niso našli polj:

en: fields found for
sl_SI: najdena polja za

en: Update Form
sl_SI: Posodobi obrazec

en: Save Form
sl_SI: Shrani obrazec

en: Please fix the errors
sl_SI: Prosimo, odpravite napake

en: Sorry
sl_SI: Oprostite

en: Please add a submit button
sl_SI: Prosimo, dodajte gumb za oddajo

en: Choose/Drop your file (.json)
sl_SI: Izberite ali spustite vašo datoteko (.json)

en: Issue
sl_SI: Težava

en: Idea
sl_SI: Ideja

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Upgrade to Pro
sl_SI: Nadgradi na Pro

en: This feature
sl_SI: Ta funkcija

en: is available in Pro
sl_SI: je na voljo v Pro

en: Thank you for using our product! We're sorry,
sl_SI: Hvala, ker uporabljate naš izdelek! Opravičujemo se,

en: is not available in your plan.
sl_SI: ni na voljo v vašem načrtu.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
sl_SI: Prosimo, nadgradite na PRO načrt, da odklenete vse te odlične funkcije.

en: Try Demo
sl_SI: Preizkusi demo

en: Check out our
sl_SI: Oglejte si naš

en: Demo
sl_SI: demo

en: to see what can you do with Pro version.
sl_SI: da vidite, kaj lahko naredite s Pro različico.

en: Available On Pro
sl_SI: Na voljo v Pro

en: Do You want Deplicate these
sl_SI: Ali želite podvojiti te

en: item
sl_SI: element

en: Disable
sl_SI: Onemogoči

en: Do you want to change these
sl_SI: Ali želite spremeniti te

en: status
sl_SI: stanje

en: Are you sure to delete these
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati te

en: items
sl_SI: element

en: Row Selected
sl_SI: Vrstica izbrana

en: Total Entries:
sl_SI: Skupno vnosov:

en: Page
sl_SI: Stran

en: of
sl_SI: od

en: No response from the server
sl_SI: Brez odziva strežnika

en: Are you sure to delete this web hook?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati ta spletni kavelj?

en: Add More Hook
sl_SI: Dodaj več kavelj

en: Select One
sl_SI: Izberi enega

en: Click
sl_SI: Klikni

en: Readonly
sl_SI: Samo za branje

en: Writeable
sl_SI: Zapisljiv

en: Not Required
sl_SI: Ni potrebno

en: Active List
sl_SI: Aktivni seznam

en: Sub Title
sl_SI: Podnaslov

en: Config Option
sl_SI: Možnost konfiguracije

en: Email Template:
sl_SI: Predloga e-pošte:

en: Select Email Template
sl_SI: Izberi predlogo e-pošte

en: Add mail from address
sl_SI: Dodaj naslov pošiljatelja

en: From Mail
sl_SI: Od pošte

en: CC
sl_SI: Kp

en: BCC
sl_SI: Skp

en: Reply To
sl_SI: Odgovori na

en: PDF Attachment Template:
sl_SI: Predloga PDF priloge:

en: Select PDF Template
sl_SI: Izberi predlogo PDF

en: Field Actions
sl_SI: Dejanja polja

en: Integration
sl_SI: Integracija

en: Select Integation
sl_SI: Izberi integracijo

en: Logged In
sl_SI: Prijavljen

en: Logged Out
sl_SI: Odjavljen

en: Date Format
sl_SI: Format datuma

en: Meta Key
sl_SI: Meta ključ

en: Query Param
sl_SI: Parameter poizvedbe

en: Redirect URL
sl_SI: URL preusmeritve

en: Select Page To Redirect
sl_SI: Izberi stran za preusmeritev

en: Success Message
sl_SI: Sporočilo o uspehu

en: Select Message
sl_SI: Izberi sporočilo

en: Select Hooks to Call
sl_SI: Izberi klice Hook

en: On Load
sl_SI: Ob nalaganju

en: On Field Input
sl_SI: Ob vnosu v polje

en: On Form Validate
sl_SI: Ob potrditvi obrazca

en: On Form Submit
sl_SI: Ob oddaji obrazca

en: Record Create/Edit
sl_SI: Ustvarjanje/Urejanje zapisa

en: Record Create
sl_SI: Ustvarjanje zapisa

en: Record Edit
sl_SI: Urejanje zapisa

en: Record Delete
sl_SI: Brisanje zapisa

en: Always
sl_SI: Vedno

en: With Condition
sl_SI: S pogojem

en: Conditional Logics
sl_SI: Pogojna logika

en: Add Conditional Logic
sl_SI: Dodaj pogojno logiko

en: For
sl_SI: Za

en: UNLIMITED
sl_SI: NEOMEJENO

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
sl_SI: Pogojna logika se izvaja po zaporedju njihovih logičnih skupin. Skupina, ki je postavljena višje, ima večji prednostni pomen. Za prilagoditev prednostne naloge preprosto povlecite in spustite logične skupine po potrebi.

en: Additional Actions
sl_SI: Dodatna dejanja

en: Email Notification
sl_SI: E-poštno obvestilo

en: Action Run When:
sl_SI: Dejanje se izvede, ko:

en: Action Effect:
sl_SI: Učinek dejanja:

en: Only on Form Load
sl_SI: Samo ob nalaganju obrazca

en: Only on Field Input
sl_SI: Samo ob vnosu v polje

en: Only on Form Validate
sl_SI: Samo ob preverjanju obrazca

en: Only on Form Submit
sl_SI: Samo ob oddaji obrazca

en: Action Behaviour:
sl_SI: Vedenje akcije:

en: Condition
sl_SI: Pogoj

en: Forgot Password Fields
sl_SI: Polja za pozabljeno geslo

en: Redirect Page:
sl_SI: Preusmeritvena stran:

en: Password reset email template
sl_SI: Predloga e-pošte za ponastavitev gesla

en: Success Message:
sl_SI: Sporočilo o uspehu:

en: Login Fields
sl_SI: Polja za prijavo

en: Success redirect Page:
sl_SI: Stran za preusmeritev ob uspehu:

en: Redirect page (already activated):
sl_SI: Preusmeritvena stran (že aktivirana):

en: Invalid redirect page:
sl_SI: Neveljavna preusmeritvena stran:

en: Rejection Success redirect page:
sl_SI: Preusmeritvena stran ob zavrnitvi uspeha:

en: Activation success
sl_SI: Uspešna aktivacija

en: Already activated account
sl_SI: Račun je že aktiviran

en: Invalid activation key
sl_SI: Neveljaven ključ za aktivacijo

en: Reject Success Message
sl_SI: Sporočilo o uspehu zavrnitve

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
sl_SI: Če sta polji Uporabniško ime in Geslo prazni, bo uporabnik vzel vrednost polja e-pošta kot uporabniško ime, geslo pa bo samodejno ustvarjeno.

en: Field Mappping
sl_SI: Preslikava polj

en: User Fields
sl_SI: Uporabniška polja

en: User Email Notification
sl_SI: Obvestilo uporabnika po e-pošti

en: Admin Email Notification
sl_SI: Obvestilo skrbnika po e-pošti

en: WP User Role
sl_SI: Vloga WP uporabnika

en: Success Messages
sl_SI: Sporočila o uspehu

en: User Approval  Method:
sl_SI: Metoda odobritve uporabnika:

en: Select approval method
sl_SI: Izberite metodo odobritve

en: Auto Login After Registration
sl_SI: Samodejna prijava po registraciji

en: Customize Email templates
sl_SI: Prilagodite predloge e-pošte

en: Edit verification Messages/Redirect URL
sl_SI: Uredi preveritvena sporočila/URL za preusmeritev

en: User Meta Field Mappping
sl_SI: Preslikava uporabniškega Meta polja

en: Meta Value
sl_SI: Vrednost Meta

en: Reset Password Fields
sl_SI: Ponastavi polja za geslo

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
sl_SI: Bit Form - vtičnik za izdelavo kontaktnih obrazcev za WordPress

en: Contact Form
sl_SI: Kontaktni obrazec

en: Select a Form
sl_SI: Izberite obrazec

en: Bitform block settings
sl_SI: Nastavitve bloka Bitform

en: Form settings
sl_SI: Nastavitve obrazca

en: Failed to change Form Status
sl_SI: Ni uspelo spremeniti statusa obrazca

en: Form Name
sl_SI: Ime obrazca

en: Entries
sl_SI: Vnosi

en: Views
sl_SI: Ogledi

en: Completion Rate
sl_SI: Stopnja dokončanja

en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

en: Edit Form
sl_SI: Uredi obrazec

en: Data Table
sl_SI: Podatkovna tabela

en: Form Deleted Successfully
sl_SI: Obrazec je bil uspešno izbrisan

en: Duplicate...
sl_SI: Podvoji...

en: Exporting...
sl_SI: Izvažanje...

en: Are you sure to delete this form?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta obrazec?

en: Are you sure to duplicate this form ?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite podvojiti ta obrazec?

en: Are you sure to export this form ?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izvoziti ta obrazec?

en: Create a New Form
sl_SI: Ustvari nov obrazec

en: Create Form
sl_SI: Ustvari obrazec

en: General
sl_SI: Splošno

en: View Name
sl_SI: Ime pogleda

en: Edit Table
sl_SI: Uredi tabelo

en: Table Deleted Successfully
sl_SI: Tabela je bila uspešno izbrisana

en: Are you sure to delete this table?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to tabelo?

en: Create View
sl_SI: Ustvari pogled

en: Prevent Public View of Entries
sl_SI: Onemogoči javni ogled vnosov

en: (Allow only selected rules to View Entries)
sl_SI: (Dovoli ogled vnosov samo izbranim pravilom)

en: Allow Roles to view own entries
sl_SI: Dovoli vlogam ogled lastnih vnosov

en: Allow Roles to view Other's entries
sl_SI: Dovoli vlogam ogled tujih vnosov

en: Allow Users to Edit Form Entries
sl_SI: Dovoli uporabnikom urejanje obrazcev

en: Allow Roles to edit own entries
sl_SI: Dovoli vlogam urejanje lastnih vnosov

en: Allow Roles to edit Other's entries
sl_SI: Dovoli vlogam urejanje tujih vnosov

en: By Roles
sl_SI: Po vlogah

en: Selected User
sl_SI: Izbrani uporabnik

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Access Setting
sl_SI: Nastavitve dostopa

en: Entry View
sl_SI: Ogled vnosa

en: Entry Edit
sl_SI: Urejanje vnosa

en: Single Entry View
sl_SI: Ogled posameznega vnosa

en: Single Entry Details View
sl_SI: Ogled podrobnosti posameznega vnosa

en: All Submitted Response
sl_SI: Vsi poslani odgovori

en: Own Submitted Response
sl_SI: Lastni poslani odgovori

en: View List
sl_SI: Ogled seznama

en: Details Page
sl_SI: Stran s podrobnostmi

en: Details Page Styling
sl_SI: Oblikovanje strani s podrobnostmi

en: Setting
sl_SI: Nastavitev

en: Style
sl_SI: Slog

en: Table Caption
sl_SI: Napis tabele

en: Column Mapping
sl_SI: Preslikava stolpcev

en: Column Header
sl_SI: Glava stolpca

en: Column Width
sl_SI: Širina stolpca

en: Form Field
sl_SI: Polje obrazca

en: Action Column
sl_SI: Stolpec z dejanji

en: Column Title
sl_SI: Naslov stolpca

en: Edit Button
sl_SI: Gumb za urejanje

en: Custom Page
sl_SI: Prilagojena stran

en: View Button
sl_SI: Gumb za ogled

en: Redirect Link
sl_SI: Preusmeritvena povezava

en: Caption
sl_SI: Napis

en: Table Even Row
sl_SI: Soda vrstica tabele

en: Table Odd Row
sl_SI: Liha vrstica tabele

en: Page Select Box
sl_SI: Polje za izbiro strani

en: Pagination Button
sl_SI: Gumb za straničenje

en: Search Box
sl_SI: Iskalno polje

en: Table
sl_SI: Tabela

en: Table Rows
sl_SI: Vrstice tabele

en: Background color
sl_SI: Barva ozadja

en: Font Weight
sl_SI: Debelina pisave

en: Font Style
sl_SI: Slog pisave

en: Table Wrapper
sl_SI: Ovijalec tabele

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
sl_SI: Dobrodošli v Bit Form Views (Beta)

en: Create First View
sl_SI: Ustvari prvi pogled

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
sl_SI: Profesionalen in enostaven za uporabo graditelj obrazcev za WordPress

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
sl_SI: Povleci in spusti graditelj obrazcev za WordPress vam omogoča ustvarjanje kakršnih koli obrazcev za spletno stran WordPress, kar si lahko zamislite. Profesionalna zasnova Bit Form ohranja vsa orodja točno tam, kjer jih želite! Povezave med različnimi CRM-ji in aplikacijami lahko vzpostavite brez predhodnih izkušenj.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
sl_SI: Raziščite našo obsežno dokumentacijo. Od začetnikov do razvijalcev – vsak bo našel odgovor

en: here
sl_SI: tukaj

en: Support
sl_SI: Podpora

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
sl_SI: V Bit Apps nudimo vso vrsto podpore za vse vrste uporabnikov, ne glede na to, ali ste BREZPLAČNI ali PRO uporabnik. Aktivno nudimo podporo preko e-pošte in klepeta v živo. Naša ekipa za podporo je vedno pripravljena pomagati. Tukaj smo, da odgovorimo na vaša vprašanja in vam pomagamo pri morebitnih težavah.

en: Facebook support group
sl_SI: Facebook skupina za podporo

en: YouTube channel
sl_SI: YouTube kanal

en: Chat here
sl_SI: Klepetaj tukaj

en: Rate us on WordPress
sl_SI: Ocenite nas na WordPressu

en: Lost In Space
sl_SI: Izgubljeni v vesolju

en: Redirecting Home in
sl_SI: Preusmerjanje na domačo stran v

en: Go Home
sl_SI: Pojdi na domačo stran

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: Are you sure you want to leave the form? Unsaved data will be lost.
sl_SI: Ste prepričani, da želite zapustiti obrazec? Neshranjeni podatki bodo izgubljeni.

en: Okay
sl_SI: V redu

en: Are you sure you want to switch forms? Unsaved data will be lost.
sl_SI: Ste prepričani, da želite preklopiti obrazce? Neshranjeni podatki bodo izgubljeni.

en: Switch Form
sl_SI: Preklopi obrazec

en: Are you sure to duplicate this entry?
sl_SI: Ste prepričani, da želite podvojiti ta vnos?

en: View Repeater Data
sl_SI: Ogled podatkov ponavljalnika

en: Entry Details #
sl_SI: Podrobnosti vnosa #

en: Data Views & Edit
sl_SI: Pregled in urejanje podatkov

en: View Analytics Report
sl_SI: Ogled analitičnega poročila

en: No Entry Found.
sl_SI: Vnos ni najden.

en: Form Settings
sl_SI: Nastavitve obrazca

en: Conversational Form
sl_SI: Pogovorni obrazec

en: Landing Form
sl_SI: Začetni obrazec

en: WP Auth
sl_SI: WP avtentikacija

en: Entries are loading...
sl_SI: Vnosi se nalagajo...

en: Advance Field Wise Report
sl_SI: Napredno poročilo po poljih

en: Please select fields to view reports individually
sl_SI: Izberite polja za ogled poročil posamezno

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
sl_SI: Hvala, ker uporabljate Bit Form. Če vam je vtičnik všeč, nam prosim pustite

en: review
sl_SI: mnenje

en: on WordPress.org to help us spread more.
sl_SI: na WordPress.org, da nam pomagate širiti glas.

en: Filter Options
sl_SI: Možnosti filtriranja

en: All filters below will get entries based on analytics report
sl_SI: Vsi spodnji filtri bodo pridobili vnose na podlagi analitičnega poročila

en: Filter by Date
sl_SI: Filtriraj po datumu

en: Entry Status
sl_SI: Status vnosa

en: Select Fields for Report:
sl_SI: Izberi polja za poročilo:

en: Other Info
sl_SI: Druge informacije

en: Total Entry:
sl_SI: Skupno vnosov:

en: Loading...
sl_SI: Nalaganje...

en: Printing...
sl_SI: Tiskanje...

en: Print Report
sl_SI: Natisni poročilo

en: Welcome to Bit Form
sl_SI: Dobrodošli v Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
sl_SI: Hvala, ker ste namestili Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
sl_SI: Sodobno orodje za ustvarjanje obrazcev in upravljanje podatkovnih baz

en: for Wordpress
sl_SI: za WordPress

en: Create First Form
sl_SI: Ustvari prvi obrazec

en: Add More +
sl_SI: Dodaj več +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
sl_SI: Polje za državo je na voljo v Pro različici Bit Form.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
sl_SI: V obrazcu lahko uporabite bodisi ReCaptcha-V2 ali ReCaptcha-V3. Za uporabo ReCaptcha-V2 onemogočite ReCaptcha-V3 v nastavitvah obrazca.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
sl_SI: <p style="font-size: 16px">Za uporabo reCaptcha v2 morate nastaviti Site Key in Secret Key iz <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
sl_SI: <p style="font-size: 16px">Za uporabo Turnstile morate nastaviti Site Key in Secret Key iz <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
sl_SI: <p style="font-size: 16px">Za uporabo hCaptcha morate nastaviti Site Key in Secret Key iz <a href="

en: You cannot add more than one
sl_SI: Ne morete dodati več kot enega

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
sl_SI: Gumb Shrani osnutek je na voljo v Pro različici Bit Form.

en: You cannot add
sl_SI: Ne morete dodati

en: <p style="font-size: 16px">To use
sl_SI: <p style="font-size: 16px">Za uporabo

en: Change
sl_SI: Spremeni

en: Not Equal
sl_SI: Ni enako

en: Is Null
sl_SI: Je Null

en: Is Not Null
sl_SI: Ni Null

en: Contain
sl_SI: Vsebuje

en: Not Contain
sl_SI: Ne vsebuje

en: Between
sl_SI: Med

en: On Click
sl_SI: Ob kliku

en: Advanced File Upload Field
sl_SI: Napredno polje za nalaganje datotek

en: PayPal Payment Field
sl_SI: Polje za plačilo PayPal

en: Razorpay Payment Field
sl_SI: Polje za plačilo Razorpay

en: Stripe Payment Field
sl_SI: Polje za plačilo Stripe

en: Mollie Payment Field
sl_SI: Polje za plačilo Mollie

en: Default Value
sl_SI: Privzeta vrednost

en: Suggestions
sl_SI: Predlogi

en: Input Mode
sl_SI: Način vnosa

en: Read Only
sl_SI: Samo za branje

en: User Unique
sl_SI: Edinstven uporabnik

en: Input Validation
sl_SI: Preverjanje vnosa

en: Maximum Option Validation
sl_SI: Preverjanje največje možnosti

en: Minimum Option Validation
sl_SI: Preverjanje najmanjše možnosti

en: Option Column
sl_SI: Stolpec možnosti

en: Other Option
sl_SI: Druga možnost

en: Search Placeholder Modify
sl_SI: Spremeni nadomestno besedilo iskanja

en: Selected Option Image
sl_SI: Slika izbrane možnosti

en: Showing Selected Option Image
sl_SI: Prikaz slike izbrane možnosti

en: Option Icon/Image
sl_SI: Ikona/slika možnosti

en: Showing Icon/Image in option
sl_SI: Prikaz ikone/slike v možnosti

en: Minimum and Maximum Option
sl_SI: Najmanjša in največja možnost

en: Minimum and Maximum Option validation
sl_SI: Preverjanje najmanjše in največje možnosti

en: List Height
sl_SI: Višina seznama

en: Option List Height
sl_SI: Višina seznama možnosti

en: Detect Country by IP
sl_SI: Določitev države po IP-ju

en: Detect Country by Geo Location
sl_SI: Določitev države po geolokaciji

en: Multiple Option List
sl_SI: Seznam z več možnostmi

en: Minimum and Maximum Value
sl_SI: Minimalna in maksimalna vrednost

en: Minimum and Maximum Value Validation
sl_SI: Preverjanje minimalne in maksimalne vrednosti

en: Country Not Found Text Modify
sl_SI: Sprememba besedila, če država ni najdena

en: Currency Not Found Text Modify
sl_SI: Sprememba besedila, če valuta ni najdena

en: Modification of File Select Status
sl_SI: Sprememba stanja izbire datoteke

en: Show Max Size
sl_SI: Prikaži največjo velikost

en: Individual Style
sl_SI: Posamezen slog

en: Individual Field Styling
sl_SI: Slog posameznega polja

en: Custom Class & Attribute
sl_SI: Lastna razred in atribut

en: Custom Classes and Attributes
sl_SI: Lastni razredi in atributi

en: Custom JS and CSS Editor
sl_SI: Urejevalnik po meri za JS in CSS

en: Custom JS and CSS Code Editor
sl_SI: Urejevalnik kode po meri za JS in CSS

en: Breakpoint Modification
sl_SI: Sprememba prelomne točke

en: Breakpoint width size modification
sl_SI: Sprememba širine prelomne točke

en: Form Width Modification
sl_SI: Sprememba širine obrazca

en: Field Clone
sl_SI: Kloniranje polja

en: Field Cloning
sl_SI: Kloniranje polj

en: Disable Entry Storing
sl_SI: Onemogoči shranjevanje vnosov

en: Capture Google Ads Click
sl_SI: Zajemi klik na Google oglase

en: Login User
sl_SI: Prijava uporabnika

en: Empty Submission
sl_SI: Prazen vnos

en: Allowed IP List
sl_SI: Dovoljeni seznam IP

en: Blocked IP
sl_SI: Blokiran IP

en: Blocked IP List
sl_SI: Seznam blokiranih IP

en: Entry Limit
sl_SI: Omejitev vnosov

en: Single Entry for each IP
sl_SI: En vnos na vsak IP

en: Form Entry Edit
sl_SI: Urejanje vnosa obrazca

en: Honeypot trap
sl_SI: Past Honeypot

en: Snackbar Message
sl_SI: Sporočilo Snackbar

en: Modal Message
sl_SI: Modalno sporočilo

en: Rating Icon
sl_SI: Ikona ocene

en: Rating Message on Hover
sl_SI: Sporočilo ocene ob premiku miške

en: Rating Message on Select
sl_SI: Sporočilo ocene ob izbiri

en: PDF Template
sl_SI: Predloga PDF

en: Custom Theme Feature
sl_SI: Funkcija po meri teme

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
sl_SI: Ime je edinstveni identifikator polja. Uporablja se za sklicevanje na polje v podatkih predložitve obrazca.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
sl_SI: Oznaka je naslov polja, ki se prikaže nad ali ob polju. Oznako polja lahko prikažete ali skrijete z vklopom ali izklopom te možnosti.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
sl_SI: Samodejno dokončanje vam omogoča, da določite, kakšno vrsto avtomatizirane pomoči naj brskalnik nudi pri izpolnjevanju polja, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Več o tem</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
sl_SI: Oznaka skrbnika je naslov polja, ki se bo uporabljal kot alternativna referenca po celotni nadzorni plošči. To možnost lahko vklopite ali izklopite za uporabo ali onemogočanje oznake skrbnika.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
sl_SI: Podnaslov je neobvezen opis, ki se prikaže pod oznako polja. Podnaslov polja lahko prikažete ali skrijete z vklopom ali izklopom te možnosti.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
sl_SI: Pomožni tekst je neobvezen tekst, ki se prikaže pod poljem, da uporabniku zagotovi dodatne informacije. Pomožni tekst lahko prikažete ali skrijete z vklopom ali izklopom te možnosti.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
sl_SI: Privzeta vrednost je začetna vrednost, ki se prikaže v polju. Privzeto vrednost lahko prikažete ali skrijete z vklopom ali izklopom te možnosti.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
sl_SI: Predlogi vam omogočajo, da dodate lasten seznam predlogov, ki se prikažejo med vnašanjem v vhodno polje.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
sl_SI: Zametek je tekst, ki se prikaže v polju pred vnosom vsebine uporabnika. Zametek polja lahko prikažete ali skrijete z vklopom ali izklopom te možnosti.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
sl_SI: To omogoča brskalniku, da po potrebi prikaže ustrezno virtualno tipkovnico. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Več o tem</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
sl_SI: Vhodna maska vam omogoča, da določite vzorec za vhodno polje in pomaga uporabnikom pri vnosu podatkov v pravilen format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Več o tem</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
sl_SI: Nastavite vzorec regularnega izraza, ki mu mora vhodna vrednost polja ustrezati.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
sl_SI: To omogoča, da je polje obvezno za izpolnitev pred oddajo obrazca. To možnost lahko vklopite ali izklopite za uporabo ali onemogočanje obveznega polja.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
sl_SI: Funkcija za skrivanje polja omogoča, da polje skrijete pred uporabnikom v obrazcu. To možnost lahko vklopite ali izklopite za prikaz ali skrivanje polja.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
sl_SI: Funkcija za zamenjavo gumba omogoča zamenjavo funkcije gumba za čiščenje in razveljavitev. To možnost lahko vklopite ali izklopite za zamenjavo teh gumbov.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
sl_SI: Funkcija samo-za-branje omogoča, da polje nastavite kot samo-za-branje, kar pomeni, da uporabniki ne bodo mogli urejati vsebine tega polja. To možnost lahko vklopite ali izklopite.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
sl_SI: Onemogočanje polja preprečuje uporabnikom interakcijo z njim ali vnos podatkov. To možnost lahko vklopite ali izklopite glede na potrebo.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
sl_SI: Vklop te možnosti bo preveril, ali je vrednost podvojena med oddanimi vnosi.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
sl_SI: Vklop te možnosti bo preveril, ali je vrednost podvojena v vaši bazi uporabnikov WordPress.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
sl_SI: Stripe ponuja različne teme za plačilni obrazec. Izberete lahko temo, ki najbolj ustreza vašemu plačilnemu obrazcu. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Več o tem</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
sl_SI: Stripe določa minimalni ali maksimalni znesek za različne vrste plačilnih metod in valut. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>več o tem</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
sl_SI: Omogoča prednastavitev jezika, ki se bo uporabljal na gostovanih plačilnih straneh, prikazanih potrošniku. Ta možnost je neobvezna. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>več o tem</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
sl_SI: Mollie zahteva opis za plačilo. Ta možnost je obvezna. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>izvedite več</a>. Prav tako lahko v ta opis dodate vrednost polja. npr.: To plačilo od Ime: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
sl_SI: Lahko dodate ali odstranite gumb Razveljavi v polju za podpis. To možnost lahko preklopite za dodajanje ali odstranitev gumba Razveljavi.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
sl_SI: Lahko dodate ali odstranite gumb Počisti v polju za podpis. To možnost lahko preklopite za dodajanje ali odstranitev gumba Počisti.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
sl_SI: To omogoča prikaz sporočila ocene ob premiku miške. To možnost lahko preklopite za prikaz ali skrivanje sporočila ocene ob premiku miške.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
sl_SI: To omogoča prikaz sporočila ocene ob izbiri ocene. To možnost lahko preklopite za prikaz ali skrivanje sporočila ocene ob izbiri ocene.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
sl_SI: Z omogočenjem te funkcije boste omogočili izbiro več slik.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
sl_SI: Z omogočenjem te funkcije boste skriti oznako slike.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
sl_SI: To omogoča prikaz ikone glave. To možnost lahko preklopite za prikaz ali skrivanje ikone glave.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
sl_SI: To omogoča prikaz nastavitev gumba vejice. To možnost lahko preklopite za prikaz ali skrivanje nastavitev gumba vejice.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
sl_SI: To omogoča prikaz oznake koraka. To možnost lahko preklopite za prikaz ali skrivanje oznake koraka.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
sl_SI: To omogoča prikaz podnaslova koraka. To možnost lahko preklopite za prikaz ali skrivanje podnaslova koraka.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
sl_SI: Razred vsebnika omogoča dodajanje lastnih CSS razredov v vsebnik polja. To lahko uporabite za uporabo lastnih slogov na ovojnici polja.

en: Allow only one entry for each IP address.
sl_SI: Dovoli samo en vnos za vsak IP naslov.

en: Allow only logged in users to submit the form.
sl_SI: Dovoli oddajo obrazca samo prijavljenim uporabnikom.

en: This will prevent empty form submission.
sl_SI: To bo preprečilo oddajo praznega obrazca.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
sl_SI: To bo preverilo polje, ko uporabnik zapusti polje.

en: This will disable storing the user entry in the database.
sl_SI: To bo onemogočilo shranjevanje vnosa uporabnika v podatkovno bazo.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
sl_SI: To bo omogočilo reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
sl_SI: To bo omejilo število vnosov.

en: this will limit the form submission for specific period.
sl_SI: To bo omejilo oddajo obrazca za določen časovni interval.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
sl_SI: To bo blokiralo določen IP naslov pred oddajo obrazca.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
sl_SI: To bo dovolilo določenemu IP naslovu oddajo obrazca.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
sl_SI: To bo omogočilo sledenje konverzij Google Oglasov.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
sl_SI: Kako nastaviti potrditveno sporočilo/Preusmeritveno stran

en: How to Configure Conditional Logic
sl_SI: Kako nastaviti pogojno logiko

en: How to enable Conversational Form
sl_SI: Kako omogočiti pogovorni obrazec

en: How to Setup Integrations
sl_SI: Kako nastaviti integracije

en: How to Configure Email Templates
sl_SI: Kako nastaviti predloge e-pošte

en: How to Setup ACF integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Acumbamail

en: How to Setup Autonami integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Autonami

en: How to Setup Dropbox integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Elastic Email

en: How to Setup Encharge integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Encharge

en: How to Setup Fluent-CRM integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Google Sheets

en: How to Setup Integrately integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Integrately

en: How to Setup Integromat integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Pabbly

en: How to Setup Pods integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Pods

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Brevo (SendinBlue)

en: How to Setup Telegram integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Telegram

en: How to Setup WooCommerce integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Creator

en: How to Setup Zoho-CRM integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho-CRM

en: How to Setup Zoho Desk integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Zoho Work Drive

en: How to Configure Double Opt-In
sl_SI: Kako konfigurirati dvojno potrditev (Double Opt-In)

en: How to Configure Form Abandonment
sl_SI: Kako konfigurirati opustitev obrazca

en: How to Configure PDF Template
sl_SI: Kako konfigurirati PDF predlogo

en: How to Setup FlowMattic integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo FlowMattic

en: How to Setup AutomatorWP integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo AutomatorWP

en: How to Setup Uncanny Automator integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Uncanny Automator

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Automate Hub by Sperse.IO

en: How to Setup Thrive Automator integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Thrive Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo WP Webhooks

en: How to Setup Advanced Form Integration
sl_SI: Kako nastaviti napredno integracijo obrazcev

en: How to Setup IFTTT integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo IFTTT

en: How to Setup n8n.io integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo n8n.io

en: How to Setup Sure Triggers integration
sl_SI: Kako nastaviti integracijo Sure Triggers

en: How to Configure WP User Registration
sl_SI: Kako konfigurirati WP registracijo uporabnikov

en: Allow Only logged in users to view all entries
sl_SI: Dovoli ogled vseh vnosov samo prijavljenim uporabnikom

en: Allow logged in users to edit form entries
sl_SI: Dovoli prijavljenim uporabnikom urejanje vnosov obrazcev

en: Allow to Configure Global Validation Message
sl_SI: Dovoli konfiguracijo globalnega sporočila o validaciji

en: How to add Custom CSS/JS
sl_SI: Kako dodati lastni CSS/JS
