Bit Form 3.0.0 - en to nl_NL translation catalogue (2579 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
nl_NL: Contactformulier Builder Plugin: Meerdere Stappen Contactformulier, Betaalformulier, Aangepaste Contactformulier Plugin door Bit Form

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
nl_NL: Contactformulier Builder - Bit Form

en: Token expired
nl_NL: Token verlopen

en: No Integration Found
nl_NL: Geen integratie gevonden

en: No Connected App Found
nl_NL: Geen gekoppelde app gevonden

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
nl_NL: Sommige testvelden zijn leeg of een ongeldig e-mailadres opgegeven

en: Migration Complete
nl_NL: Migratie voltooid

en: Invalid file type
nl_NL: Ongeldig bestandstype

en: Invalid form id
nl_NL: Ongeldig formulier-id

en: Meta Box must be activated!
nl_NL: Meta Box moet geactiveerd zijn!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
nl_NL: Conversational CSS succesvol opgeslagen!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
nl_NL: Bit Form - Meest geavanceerde formulierbouwer en inzendingenbeheer plugin

en: All Forms
nl_NL: Alle Formulieren

en: Form Templates
nl_NL: Formuliersjablonen

en: App Settings
nl_NL: App-instellingen

en: Integrations
nl_NL: Integraties

en: PDF Setting
nl_NL: PDF-instelling

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: Doc & Support
nl_NL: Documentatie & Ondersteuning

en: Get 74% OFF
nl_NL: Ontvang 74% KORTING

en: Template not found, by this name:
nl_NL: Sjabloon niet gevonden, met deze naam:

en: Error Occurred, Please Reload
nl_NL: Fout opgetreden, laad alstublieft opnieuw

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
nl_NL: U mag maximaal 2 workflows toevoegen

en: Can not save empty form.
nl_NL: Leeg formulier kan niet worden opgeslagen.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
nl_NL: Formuliernaam mag maximaal 50 tekens bevatten

en: All Entries
nl_NL: Alle inzendingen

en: Form Saved successfully
nl_NL: Formulier succesvol opgeslagen

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: IP address
nl_NL: IP-adres

en: Form update failed.
nl_NL: Formulier bijwerken mislukt.

en: Error Occured in saving %s
nl_NL: Fout opgetreden bij het opslaan van %s

en: Form updated successfully.
nl_NL: Formulier succesvol bijgewerkt.

en: Form status change failed.
nl_NL: Statuswijziging van formulier mislukt.

en: Form status changed successfully
nl_NL: Formulierstatus succesvol gewijzigd

en: Form id is empty.
nl_NL: Formulier-id is leeg.

en: Form is not exists.
nl_NL: Formulier bestaat niet.

en: Form id is invalid.
nl_NL: Formulier-id is ongeldig.

en: Form deleted successfully.
nl_NL: Formulier succesvol verwijderd.

en: Form id is invalid
nl_NL: Formulier-id is ongeldig

en: Forms deleted successfully.
nl_NL: Formulieren succesvol verwijderd.

en: Form does not exists.
nl_NL: Formulier bestaat niet.

en: Form duplicated successfully
nl_NL: Formulier succesvol gedupliceerd

en: Please import a valid json.
nl_NL: Importeer een geldige json.

en: Form imported successfully.
nl_NL: Formulier succesvol geïmporteerd.

en: Form does not exists
nl_NL: Formulier bestaat niet

en: Entry Not Found!
nl_NL: Invoer niet gevonden!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
nl_NL: Ongeldig formulier-ID of invoer-ID.

en: Entries id is invalid
nl_NL: Invoer-id is ongeldig

en: Form does not exist.
nl_NL: Formulier bestaat niet.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
nl_NL: Verwijdering van invoer verhinderd door workflow

en: Entry Deleted successfully
nl_NL: Invoer succesvol verwijderd

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
nl_NL: Invoer succesvol verwijderd, sommige verhinderd door workflow

en: Form entry deletion failed.
nl_NL: Verwijdering van formulierinvoer mislukt.

en: Form id or entries id is invalid
nl_NL: Formulier-id of inzending-id is ongeldig

en: Form does not exist
nl_NL: Formulier bestaat niet

en: Entry Duplicated successfully
nl_NL: Inzending succesvol gedupliceerd

en: Entries Duplicated successfully
nl_NL: Inzendingen succesvol gedupliceerd

en: Form entries does not exist.
nl_NL: Formulierinzendingen bestaan niet.

en: Failed to update, Data is empty.
nl_NL: Bijwerken mislukt, gegevens zijn leeg.

en: Invalid Form ID or entries ID.
nl_NL: Ongeldige formulier-ID of inzending-ID.

en: Invalid Form id or entries id.
nl_NL: Ongeldige formulier-id of inzending-id.

en: Integration deleted
nl_NL: Integratie verwijderd

en: Message deleted
nl_NL: Bericht verwijderd

en: workflow deleted
nl_NL: workflow verwijderd

en: Email Template deleted
nl_NL: E-mailsjabloon verwijderd

en: Email Template duplicated
nl_NL: E-mailsjabloon gedupliceerd

en: Report preferrences saved successfully
nl_NL: Voorkeuren voor rapport succesvol opgeslagen

en: g-ReCAPTCHA details is empty
nl_NL: g-ReCAPTCHA-gegevens zijn leeg

en: reCAPTCHA saved successfully
nl_NL: reCAPTCHA succesvol opgeslagen

en: reCAPTCHA updated successfully
nl_NL: reCAPTCHA succesvol bijgewerkt

en: Setting details is empty
nl_NL: Instellingsgegevens zijn leeg

en: Please re-check your Client ID & Secret
nl_NL: Controleer uw Client ID & Secret opnieuw

en: Payment setting saved successfully
nl_NL: Betalingsinstelling succesvol opgeslagen

en: Payment setting updated successfully
nl_NL: Betaalinstelling succesvol bijgewerkt

en: This field is required
nl_NL: Dit veld is verplicht

en: Please, enter a valid email address
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in

en: Please, enter a valid URL
nl_NL: Voer een geldige URL in

en: Minimum ${field.minimum} is required
nl_NL: Minimaal ${field.minimum} is vereist

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
nl_NL: Maximaal ${field.maximum} is toegestaan

en: Please, enter only numbers
nl_NL: Voer alleen cijfers in

en: Please, enter a valid phone number
nl_NL: Voer een geldig telefoonnummer in

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
nl_NL: Selecteer minimaal ${field.minimum} optie(s)

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
nl_NL: Selecteer niet meer dan ${field.maximum} optie(s)

en: Input does not match the required pattern
nl_NL: Invoer komt niet overeen met het vereiste patroon

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
nl_NL: Minimaal ${field.minimum_file} bestand(en) vereist

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
nl_NL: Maximaal ${field.maximum_file} bestand(en) toegestaan

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
nl_NL: Maximale bestandsgrootte overschreden. (Max: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
nl_NL: Bestandstype wordt niet ondersteund

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
nl_NL: Deze waarde is al in gebruik. Kies een andere.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
nl_NL: Deze gebruikersnaam of e-mail is al geregistreerd. Gebruik een andere.

en: Custom Option Required
nl_NL: Aangepaste optie vereist

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
nl_NL: Minimale hoeveelheid van ${field.minimum_amount} is vereist

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
nl_NL: Maximale hoeveelheid van ${field.maximum_amount} is toegestaan

en: Form data is empty
nl_NL: Formuliergegevens zijn leeg

en: At least 1 condition needed
nl_NL: Minimaal 1 voorwaarde vereist

en: Result is empty
nl_NL: Resultaat is leeg

en: Nothing to update
nl_NL: Niets om bij te werken

en: Nothing to duplicate
nl_NL: Niets om te dupliceren

en: prepared query is empty
nl_NL: voorbereide query is leeg

en: is required
nl_NL: is verplicht

en: Minimum number is
nl_NL: Minimaal aantal is

en: Maximum number is
nl_NL: Maximaal aantal is

en: Email is invalid
nl_NL: E-mailadres is ongeldig

en: URL is invalid
nl_NL: URL is ongeldig

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
nl_NL: Sorry, er is een fout opgetreden bij het opslaan van formulierinvoer

en: Sorry, error occurred in logging form entry
nl_NL: Sorry, er is een fout opgetreden bij het registreren van formulierinvoer

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
nl_NL: Sorry, er is een fout opgetreden bij het opslaan van formulierinvoergegevens

en: provided form entries does not exists
nl_NL: opgegeven formulierinvoer bestaat niet

en: Entry Updated Successfully
nl_NL: Invoer succesvol bijgewerkt

en:  is required.
nl_NL:  is verplicht.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
nl_NL:  moet een e-mailadres zijn. Geef een geldig e-mailadres op.

en:  should be Time Format
nl_NL:  moet in tijdformaat zijn

en:  should be a phone number
nl_NL:  moet een telefoonnummer zijn

en:  should be a number
nl_NL: moet een nummer zijn

en:  should be an URL
nl_NL: moet een URL zijn

en:  should be a date
nl_NL: moet een datum zijn

en: Bitform Pages
nl_NL: Bitform-pagina's

en: Requested parameter is empty
nl_NL: Opgevraagd parameter is leeg

en: module, fields are required for Sendinblue api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Sendinblue api

en: module, fields are required for Acumbamail api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Acumbamail api

en: Autonami Pro Plugins not found
nl_NL: Autonami Pro-plugins niet gevonden

en: module, fields are required for Autonami api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Autonami api

en: Required data not found.
nl_NL: Vereiste gegevens niet gevonden.

en: module, fields are required for Elastic Email api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Elastic Email api

en: module, fields are required for Encharge api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Encharge api

en: Fluent CRM Plugins not found
nl_NL: Fluent CRM-plugins niet gevonden

en: Please! Insatall Fluent CRM
nl_NL: Alstublieft! Installeer Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Fluent CRM api

en: module, fields are required for Gist api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Gist api

en: module, fields are required for Google sheet api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Google Sheet api

en: module, fields are required for Trello api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Trello api

en: Request parameter is empty
nl_NL: Aanvraagparameter is leeg

en: api key field is required for hubspot api
nl_NL: api-sleutelveld is vereist voor HubSpot api

en: Integration execution failed
nl_NL: Integratie-uitvoering mislukt

en: module, fields are required for Mail Chimp api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Mail Chimp api

en: Invalid API Token
nl_NL: Ongeldig API-token

en: module, fields are required for MailerLite api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor MailerLite api

en: Please! Insatall MailPoet
nl_NL: Alstublieft! Installeer MailPoet

en: Please! Install MailPoet
nl_NL: Alstublieft! Installeer MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Mail Poet api

en: username, password, fields are required for rapidmail api
nl_NL: gebruikersnaam, wachtwoord, velden zijn vereist voor rapidmail api

en: Recipient List are required for rapidmail api
nl_NL: Ontvangerslijst is vereist voor rapidmail api

en: module, fields are required for SendFox api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor SendFox api

en: module, fields are required for Telegram api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor Telegram api

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
nl_NL: SID, Auth Token, Van-nummer en mappingvelden zijn vereist voor rapidmail api

en: webhook url is empty
nl_NL: webhook-url is leeg

en: %s is required for woocommerce %s
nl_NL: %s is vereist voor woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
nl_NL: WooCommerce moet geactiveerd zijn!

en: module and field map are required for woocommerce
nl_NL: module en veldmapping zijn vereist voor woocommerce

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
nl_NL: werkruimte, tabel, velden zijn vereist voor zoho analytics api

en: %s is required for zoho bigin, %s module
nl_NL: %s is vereist voor zoho bigin, %s module

en: module, fields are required for zoho bigin api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor zoho bigin api

en: %s is required for zoho campaigns
nl_NL: %s is vereist voor zoho campagnes

en: list are required for zoho campaigns api
nl_NL: lijst is vereist voor zoho campaigns api

en: %s is required for zoho creator
nl_NL: %s is vereist voor zoho creator

en: tokenDetails error
nl_NL: tokenDetails fout

en: %s is required for zoho crm, %s module
nl_NL: %s is vereist voor zoho crm, %s module

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
nl_NL: De maximale lengte van het zoho crm-veld %s is %s, gegeven %s

en: Tag is empty
nl_NL: Label is leeg

en: Assignment rules is empty
nl_NL: Toewijzingsregels zijn leeg

en: RelatedList is empty
nl_NL: RelatedList is leeg

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
nl_NL: module, lay-out zijn vereist voor zoho crm relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
nl_NL: module, lay-out, velden zijn vereist voor zoho crm api

en: %s is required for zoho bigin
nl_NL: %s is vereist voor zoho bigin

en: list are required for zoho desk api
nl_NL: lijst is vereist voor zoho desk api

en: module, fields are required for zoho mail api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor zoho mail api

en: is required for zoho marketing hub
nl_NL: is vereist voor zoho marketing hub

en: list are required for zoho marketingHub api
nl_NL: lijst is vereist voor zoho marketingHub api

en: %s is required for %s
nl_NL: %s is vereist voor %s

en: list are required for zoho projects api
nl_NL: lijst is vereist voor zoho projects api

en: %s is required for zoho recruit, %s module
nl_NL: %s is vereist voor zoho recruit, %s module

en: module, fields are required for zoho recruit api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor zoho recruit api

en: module, fields are required for zoho sheet api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor zoho sheet api

en: module, fields are required for zoho sign api
nl_NL: module, velden zijn vereist voor zoho sign api

en: parent folder are required for zoho workdrive api
nl_NL: bovenliggende map is vereist voor zoho workdrive api

en: Sorry, Error occured in updated form
nl_NL: Sorry, er is een fout opgetreden in het bijgewerkte formulier

en: Bitforms Pages
nl_NL: Bitforms Pagina's

en: Sorry! Submission limit exceeded.
nl_NL: Sorry! Inzendlimiet overschreden.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
nl_NL: Sorry! Je hebt de inzendlimiet overschreden.

en: Unknown upload error
nl_NL: Onbekende uploadfout

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
nl_NL: Het geüploade bestand overschrijdt de upload_max_filesize-richtlijn in php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
nl_NL: Het geüploade bestand overschrijdt de MAX_FILE_SIZE-richtlijn die is opgegeven in het HTML-formulier.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl_NL: Het geüploade bestand is slechts gedeeltelijk geüpload.

en: No file was uploaded.
nl_NL: Er is geen bestand geüpload.

en: Missing a temporary folder.
nl_NL: Ontbrekende tijdelijke map.

en: Failed to write file to disk.
nl_NL: Kon bestand niet naar schijf schrijven.

en: A PHP extension stopped the file upload.
nl_NL: Een PHP-extensie heeft het bestand uploaden gestopt.

en: Total File size is too large
nl_NL: Totale bestandsgrootte is te groot

en: Upload failed
nl_NL: Upload mislukt

en: Untrusted upload source
nl_NL: Onbetrouwbare uploadbron

en: Temporary file not accessible
nl_NL: Tijdelijk bestand niet toegankelijk

en: Empty filename
nl_NL: Lege bestandsnaam

en: Cannot read file size
nl_NL: Kan bestandsgrootte niet lezen

en: File size is too large
nl_NL: Bestandsgrootte is te groot

en: This file type is not allowed
nl_NL: Dit bestandstype is niet toegestaan

en: File type is not allowed
nl_NL: Bestandstype is niet toegestaan

en: Invalid SVG
nl_NL: Ongeldige SVG

en: SVG file is not valid
nl_NL: SVG-bestand is niet geldig

en: File size is too large after sanitation
nl_NL: Bestandsgrootte is te groot na sanering

en: File not allowed by policy
nl_NL: Bestand niet toegestaan volgens het beleid

en: Form Submitted Successfully
nl_NL: Formulier succesvol verzonden

en: provided form does not exists
nl_NL: opgegeven formulier bestaat niet

en: Form ID cannot be empty
nl_NL: Formulier-ID mag niet leeg zijn

en: #%s no. Form doesn't exists
nl_NL: #%s nr. formulier bestaat niet

en: #%s no. Form is not active
nl_NL: #%s nr. formulier is niet actief

en: Entry Update Successfully
nl_NL: Invoer succesvol bijgewerkt

en: Token verification failed
nl_NL: Tokenverificatie mislukt

en: You are already logged in
nl_NL: U bent al ingelogd

en: Please submit form with valid fields
nl_NL: Stuur het formulier in met geldige velden

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
nl_NL: Controleer uw reCaptcha-configuratie opnieuw

en: Please verify reCAPTCHA
nl_NL: Verifieer reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
nl_NL: Verifieer hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
nl_NL: hCaptcha-verificatie mislukt

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
nl_NL: Verifieer alstublieft Cloudflare Turnstile Captcha

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
nl_NL: Cloudflare Turnstile Validatiefout:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
nl_NL: Sorry!! U heeft al ingediend vanaf dit IP-adres

en: within %s to %s
nl_NL: binnen %s tot %s

en: %s to %s
nl_NL: %s tot %s

en: Form is available %s From %s
nl_NL: Formulier is beschikbaar %s Vanaf %s

en: Form is available %s
nl_NL: Formulier is beschikbaar %s

en: Form is available on %s
nl_NL: Formulier is beschikbaar op %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
nl_NL: Sorry!! Uw IP-adres is %s, geblokkeerd om het formulier in te dienen

en: Other...
nl_NL: Anders...

en: Select a Bitform
nl_NL: Selecteer een Bitform

en: Invalid request method. POST required.
nl_NL: Ongeldige verzoekmethode. POST vereist.

en: No form selected
nl_NL: Geen formulier geselecteerd

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
nl_NL: Selecteer een formulier uit de Formulierenlijst beschikbaar in de instellingen van het Bit Form-element.

en: Select Forms
nl_NL: Selecteer Formulieren

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: Unsplash Images
nl_NL: Unsplash-afbeeldingen

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
nl_NL: Ga naar het Google reCaptcha V2 Admin Dashboard

en: Click on the Register button and add Label.
nl_NL: Klik op de knop Registreren en voeg een Label toe.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
nl_NL: Kies het type reCaptcha V2 (ofwel de 'Ik ben geen robot'-checkbox of de Onzichtbare reCaptcha-badge).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
nl_NL: Kopieer uw domein-URL en ga naar het Google reCaptcha-dashboard, plak deze onder Domeinen.

en: Click on the Submit button.
nl_NL: Klik op de knop Verzenden.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
nl_NL: U ziet dan de site-sleutel en geheime sleutel. Kopieer beide sleutels en ga terug naar Bit form Google reCaptcha-instellingen om ze in te voeren in de overeenkomstige

en: and
nl_NL: en

en: fields.
nl_NL: velden.

en: Click on the
nl_NL: Klik op de

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: button to apply the settings.
nl_NL: knop om de instellingen toe te passen.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
nl_NL: Ga nu naar uw formulier en voeg een Google reCaptcha V2-veld toe.

en: For more details, please visit the
nl_NL: Voor meer details, bezoek alstublieft de

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
nl_NL: Bit form Google reCaptcha V2-documentatie

en: and watch
nl_NL: en bekijk

en: YouTube Video
nl_NL: YouTube-video

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
nl_NL: Ga naar het Google reCaptcha V3 Admin Dashboard

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
nl_NL: Kies het type reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
nl_NL: Ga nu naar uw formulier en voeg een Google reCaptcha V3-veld toe.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
nl_NL: Bit form Google reCaptcha V3-documentatie

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
nl_NL: Ga naar het Turnstile Admin Dashboard

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
nl_NL: Als u nog geen Turnstile-site heeft aangemaakt, klik dan op de knop "Site toevoegen" en vul de vereiste velden in.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
nl_NL: Als u al een Turnstile-site heeft, klik dan op de sitenaam om het site-dashboard te openen.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
nl_NL: U ziet vervolgens de sitekey en geheime sleutel. Kopieer beide sleutels en ga terug naar Bit form Turnstile-instellingen om ze in de overeenkomstige velden te plakken.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
nl_NL: Ga nu naar uw formulier en voeg een Turnstile-veld toe.

en: Bit form Turnstile documentation
nl_NL: Bit form Turnstile-documentatie

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
nl_NL: Ga naar het hCaptcha Admin Dashboard

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
nl_NL: Als u nog geen hCaptcha-site heeft aangemaakt, klik dan op de knop "Site toevoegen" en vul de vereiste velden in.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
nl_NL: Als u al een hCaptcha-site heeft, klik dan op de sitenaam om het site-dashboard te openen.

en: You will then see the site. Copy
nl_NL: U ziet dan de site. Kopieer

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
nl_NL: en ga terug naar Bit form hCaptcha-instellingen om deze in de Site Key-velden te plakken.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
nl_NL: Haal vervolgens de geheime sleutel op. Ga naar Profiel → Instellingen en klik op het tabblad Secret. Hier vindt u een lijst met secrets of kunt u een nieuwe secret genereren.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
nl_NL: Ga nu naar uw formulier en voeg een hCaptcha-veld toe.

en: Bit form hCaptcha documentation
nl_NL: Bit form hCaptcha-documentatie

en: Captcha Settings
nl_NL: Captcha-instellingen

en: Note:
nl_NL: Opmerking:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
nl_NL: Klik op de beschikbare Captcha-optie om deze te configureren.

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Captcha Settings Updated
nl_NL: Captcha-instellingen bijgewerkt

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
nl_NL: reCAPTCHA is een gratis service die uw website beschermt tegen spam en misbruik.

en: Learn More
nl_NL: Meer informatie

en: Domain URL:
nl_NL: Domein-URL:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
nl_NL: Om Site Key en SECRET te krijgen, bezoekt u alstublieft

en: Google reCAPTCHA Admin
nl_NL: Google reCAPTCHA Beheer

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
nl_NL: hCaptcha is een gratis dienst die uw website beschermt tegen spam en misbruik.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
nl_NL: Om Site Key en Secret te krijgen, bezoekt u alstublieft

en: hCaptcha Admin Dashboard
nl_NL: hCaptcha Beheer Dashboard

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
nl_NL: Turnstile is een gratis dienst die uw website beschermt tegen spam en misbruik.

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
nl_NL: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Beheer

en: How to set up
nl_NL: Hoe in te stellen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Are you sure to delete this template
nl_NL: Weet u zeker dat u deze sjabloon wilt verwijderen

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: Are you sure to duplicate this template?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze sjabloon wilt dupliceren?

en: Template Name
nl_NL: Sjabloonnaam

en: Action
nl_NL: Actie

en: Email Templates
nl_NL: E-mailsjablonen

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
nl_NL: Hoe E-mailsjablonen instellen & E-mailmeldingen verzenden:

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Add New Template
nl_NL: Nieuw sjabloon toevoegen

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Post Type cann't be empty
nl_NL: Berichttype mag niet leeg zijn

en: Post Status cann't be empty
nl_NL: Berichtstatus mag niet leeg zijn

en: Please map mandatory fields
nl_NL: Gelieve verplichte velden te koppelen

en: Integration Name
nl_NL: Integratienaam

en: Integration Name...
nl_NL: Integratienaam...

en: Post Type
nl_NL: Berichttype

en: Refresh Post Types
nl_NL: Berichttypen vernieuwen

en: Post Status
nl_NL: Berichtstatus

en: Select Status
nl_NL: Selecteer status

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Select Author
nl_NL: Selecteer auteur

en: Comment Status
nl_NL: Reactiestatus

en: Field Mapping
nl_NL: Veldmapping

en: Form Fields
nl_NL: Formuliervelden

en: Post Fields
nl_NL: Berichtvelden

en: ACF fields Mapping
nl_NL: ACF-velden toewijzing

en: Refresh ACF fields
nl_NL: ACF-velden vernieuwen

en: ACF Fields
nl_NL: ACF-velden

en: ACF File Upload Fields Map
nl_NL: ACF-bestand upload veldenkaart

en: Error Occured
nl_NL: Er is een fout opgetreden

en: Loading ACF Fields...
nl_NL: ACF-velden laden...

en: Loading Post Types...
nl_NL: Berichttypen laden...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
nl_NL: Selecteer een van de gedefinieerde WordPress-berichttypen of aangepaste berichttypen voor het bericht.

en: Select Post Type
nl_NL: Selecteer berichttype

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
nl_NL: Selecteer de status voor het bericht. Indien de publicatiestatus is geselecteerd en de berichtdatum in de toekomst ligt, wordt deze automatisch gewijzigd naar gepland

en: Select the user to be assigned to the post.
nl_NL: Selecteer de gebruiker die aan het bericht wordt toegewezen.

en: Select Field
nl_NL: Selecteer veld

en: Custom...
nl_NL: Aangepast...

en: Custom Value
nl_NL: Aangepaste waarde

en: Connect New Active Campaing API
nl_NL: Nieuwe ActiveCampaign API verbinden

en: Update ActiveCampaign
nl_NL: ActiveCampaign bijwerken

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
nl_NL: Antwoorden bijwerken met bestaand ActiveCampaign e-mailadres?

en: Integration name cann't be empty
nl_NL: Integratienaam mag niet leeg zijn

en: Access API Key cann't be empty
nl_NL: Toegang API-sleutel mag niet leeg zijn

en: Access API URL cann't be empty
nl_NL: Toegang API-URL mag niet leeg zijn

en: Authorized Successfully
nl_NL: Succesvol geautoriseerd

en: Integration Name:
nl_NL: Integratienaam:

en: Access API URL:
nl_NL: Toegang API-URL:

en: Access API URL...
nl_NL: Toegang API-URL...

en: Access API Key:
nl_NL: Toegang API-sleutel:

en: Access API Key...
nl_NL: Toegang API-sleutel...

en: ActiveCampaign lists refreshed
nl_NL: ActiveCampaign-lijsten vernieuwd

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
nl_NL: Geen ActiveCampaign-lijsten gevonden. Probeer het aantal koprijen te wijzigen of probeer het opnieuw

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van ActiveCampaign-lijsten mislukt. Probeer het opnieuw

en: ActiveCampaign tags refreshed
nl_NL: ActiveCampaign-tags vernieuwd

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
nl_NL: Geen ActiveCampaign-tags gevonden. Probeer het aantal koprijen te wijzigen of probeer het opnieuw

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van ActiveCampaign-tags mislukt. Probeer het opnieuw

en: ActiveCampaign fields refreshed
nl_NL: ActiveCampaign-velden vernieuwd

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
nl_NL: Geen ActiveCampaign-velden gevonden. Probeer het aantal koprijen te wijzigen of probeer het opnieuw

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van ActiveCampaign-velden mislukt. Probeer het opnieuw

en: Connected API:
nl_NL: Verbonden API:

en: Select an App
nl_NL: Selecteer een app

en: List:
nl_NL: Lijst:

en: Select List
nl_NL: Selecteer lijst

en: Refresh Activecapmaign Tags
nl_NL: ActiveCampaign-tags vernieuwen

en: Map Fields
nl_NL: Velden toewijzen

en: Refresh Activecapmaign Field
nl_NL: ActiveCampaign-veld vernieuwen

en: ActiveCampaign Fields
nl_NL: ActiveCampaign-velden

en: Actions
nl_NL: Acties

en: To Get Auth token, Please Visit
nl_NL: Om een Auth-token te verkrijgen, bezoekt u alstublieft

en: Acumbamail documentation
nl_NL: Acumbamail-documentatie

en: Auth Token:
nl_NL: Auth-token:

en: Auth Token...
nl_NL: Auth-token...

en: All list field fetched successfully
nl_NL: Alle lijstvelden succesvol opgehaald

en: Failed to fetch list fields
nl_NL: Lijstvelden ophalen mislukt

en: Lists fetched successfully
nl_NL: Lijsten succesvol opgehaald

en: Lists fetch failed. please try again
nl_NL: Lijsten ophalen mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Api Key can't be empty
nl_NL: API-sleutel mag niet leeg zijn

en: Authorized successfully
nl_NL: Succesvol geautoriseerd

en: Authorized failed
nl_NL: Autorisatie mislukt

en: Connected API List:
nl_NL: Verbonden API-lijst:

en: Select API
nl_NL: Selecteer API

en: Actions:
nl_NL: Acties:

en: Select Actions
nl_NL: Selecteer acties

en: All List:
nl_NL: Alle Lijst:

en: Fetch Subscriber List
nl_NL: Abonneelijst Ophalen

en: Field Map
nl_NL: Veldmap

en: Refresh Acumbamail Fields
nl_NL: Acumbamail Velden Verversen

en: Acumbamail Fields
nl_NL: Acumbamail Velden

en: Authorized ✔
nl_NL: Geautoriseerd ✔

en: Authorize
nl_NL: Autoriseren

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Skip exist Contact
nl_NL: Bestaande Contacten Overslaan

en: Skip if contact already exist in Autonami
nl_NL: Overslaan als contact al bestaat in Autonami

en: Connect Successfully
nl_NL: Verbonden Succesvol

en: Autonami lists and tags refreshed
nl_NL: Autonami lijsten en tags ververst

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
nl_NL: Verversen van Autonami lijsten en tags mislukt Reden:

en: please try again
nl_NL: probeer het opnieuw

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
nl_NL: Verversen van Autonami lijsten en tags mislukt. probeer het opnieuw

en: Autonami fields refreshed
nl_NL: Autonami velden ververst

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
nl_NL: Geen Autonami velden gevonden. Probeer het nummer van de koptekst rij te wijzigen of probeer het opnieuw

en: Autonami fields refresh failed. please try again
nl_NL: Verversen van Autonami velden mislukt. probeer het opnieuw

en: Autonami Lists:
nl_NL: Autonami Lijsten:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
nl_NL: Autonami Lijsten en Tags Verversen

en: Autonami Tags:
nl_NL: Autonami-tags:

en: Refresh Autonami Fields
nl_NL: Autonami-velden vernieuwen

en: Autonami Fields
nl_NL: Autonami-velden

en: Loaded integration:
nl_NL: Geleverde integratie:

en: Integration Info
nl_NL: Integratie-informatie

en: Add New
nl_NL: Nieuw toevoegen

en: Authorize New Dropbox App
nl_NL: Nieuwe Dropbox-app autoriseren

en: Delete File From Wordpress
nl_NL: Bestand verwijderen uit Wordpress

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
nl_NL: Bestand na upload in Dropbox verwijderen uit Wordpress

en: Please enter API key and API secret
nl_NL: Voer alstublieft API-sleutel en API-geheim in

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
nl_NL: Ga voor het verkrijgen van API-sleutel & geheim naar

en: Dropbox API Console
nl_NL: Dropbox API-console

en: Dropbox Api Key:
nl_NL: Dropbox API-sleutel:

en: Api Key...
nl_NL: API-sleutel...

en: Dropbox Api Secret:
nl_NL: Dropbox API-geheim:

en: Api Secret...
nl_NL: API-geheim...

en: To Get Access Code, Please Visit
nl_NL: Ga voor het verkrijgen van toegangscode naar

en: Dropbox Access Code
nl_NL: Dropbox-toegangscode

en: Dropbox Access Code:
nl_NL: Dropbox-toegangscode:

en: Access Code...
nl_NL: Toegangscode...

en: Error Occurred
nl_NL: Fout opgetreden

en: Loading Dropbox Folders List...
nl_NL: Lijst met Dropbox-mappen laden...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
nl_NL: Dropbox ApiKey, ApiSecret & toegangscode mogen niet leeg zijn

en: Authorization failed Cause:
nl_NL: Autorisatie mislukt Reden:

en: Authorization failed. please try again
nl_NL: Autorisatie mislukt. Probeer het opnieuw

en: Select Folder
nl_NL: Map selecteren

en: Fetch All Dropbox Folders
nl_NL: Alle Dropbox-mappen ophalen

en: File Input
nl_NL: Bestandsinvoer

en: Dropbox Folder
nl_NL: Dropbox-map

en: Integration Settings
nl_NL: Integratie-instellingen

en: Add Status to contact
nl_NL: Status toevoegen aan contact

en: Ok
nl_NL: Oké

en: API Key cann't be empty
nl_NL: API-sleutel mag niet leeg zijn

en: API Key:
nl_NL: API-sleutel:

en: API Key...
nl_NL: API-sleutel...

en: To get API Key, Please Visit
nl_NL: Voor het verkrijgen van een API-sleutel, bezoek

en: Elastic Email API Console
nl_NL: Elastic Email API-console

en: Loading Lists...
nl_NL: Lijsten laden...

en: Lists:
nl_NL: Lijsten:

en: Fetch All Recipients
nl_NL: Alle ontvangers ophalen

en: Elastic Email Fields
nl_NL: Elastic Email-velden

en: API key
nl_NL: API-sleutel

en: To get API , Please Visit
nl_NL: Om API te krijgen, bezoek alstublieft

en: Encharge API Console
nl_NL: Encharge API-console

en: Encharge fields refreshed
nl_NL: Encharge-velden vernieuwd

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
nl_NL: Geen Encharge-velden gevonden. Probeer het nummer van de koprij te wijzigen of probeer het opnieuw

en: Encharge fields refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van Encharge-velden mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Encharge Fields
nl_NL: Encharge-velden

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
nl_NL: Overslaan als contact al bestaat in FluentCRM

en: Double Opt-in
nl_NL: Dubbele opt-in

en: Enable Double Option for new contacts
nl_NL: Dubbele optie inschakelen voor nieuwe contacten

en: FluentCRM list refreshed
nl_NL: FluentCRM-lijst vernieuwd

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
nl_NL: Vernieuwing van FluentCRM-lijst mislukt. Reden:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van FluentCRM-lijst mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Fluent CRM fields refreshed
nl_NL: Fluent CRM-velden vernieuwd

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
nl_NL: Geen Fluent CRM-velden gevonden. Probeer het nummer van de koprij te wijzigen of probeer het opnieuw

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van Fluent CRM-velden mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Fluent CRM List:
nl_NL: Fluent CRM-lijst:

en: Select Fluent CRM list
nl_NL: Selecteer Fluent CRM-lijst

en: Refresh Fluent CRM List
nl_NL: Fluent CRM-lijst vernieuwen

en: Fluent CRM Tags:
nl_NL: Fluent CRM-tags:

en: Fluent CRM Fields
nl_NL: Fluent CRM-velden

en: Add tags to contact
nl_NL: Tags toevoegen aan contact

en: Refresh Tags
nl_NL: Tags vernieuwen

en: Integration API Key...
nl_NL: Integratie API-sleutel...

en: To get API, Please Visit
nl_NL: Om de API te krijgen, bezoekt u alstublieft

en: Getgist API Console
nl_NL: Getgist API-console

en: Loading Tags...
nl_NL: Tags laden...

en: User Type:
nl_NL: Gebruikerstype:

en: Select User Type
nl_NL: Selecteer gebruikerstype

en: Gist Fields
nl_NL: Gist-velden

en: Authorize New Google App
nl_NL: Nieuwe Google-app autoriseren

en: Update Row
nl_NL: Rij bijwerken

en: Control how the row gets updated.
nl_NL: Beheer hoe de rij wordt bijgewerkt.

en: Update google Sheet
nl_NL: Google Sheet bijwerken

en: Update Responses with Google Sheet?
nl_NL: Reacties bijwerken met Google Sheet?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
nl_NL: Voer de criteria in om rijen bij te werken. Gebruik alstublieft het onderstaande formaat.

en: Update Preferance
nl_NL: Voorkeur bijwerken

en: update row for first match only?
nl_NL: Alleen de eerste overeenkomende rij bijwerken?

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
nl_NL: Nieuwe rij invoegen als aan bovenstaande criteria niet wordt voldaan?

en: Share Settings
nl_NL: Instellingen delen

en: Homepage URL:
nl_NL: Startpagina URL:

en: Authorized Redirect URIs:
nl_NL: Geautoriseerde omleidings-URI's:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
nl_NL: Om Client ID en SECRET te verkrijgen, bezoek alstublieft

en: Client id:
nl_NL: Client-id:

en: Client id...
nl_NL: Client-id...

en: Client secret:
nl_NL: Clientgeheim:

en: Client secret...
nl_NL: Clientgeheim...

en: Spreadsheet refreshed
nl_NL: Spreadsheet vernieuwd

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Spreadsheet verversen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
nl_NL: Spreadsheet verversen mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Worksheets refreshed
nl_NL: Werkbladen vernieuwd

en: Worksheets refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen werkbladen mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Worksheet Headers refreshed
nl_NL: Werkbladkoppen vernieuwd

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
nl_NL: Geen werkbladkoppen gevonden. Probeer het nummer van de koprij te wijzigen of probeer het opnieuw

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen van werkbladkoppen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Client ID cann't be empty
nl_NL: Client-ID mag niet leeg zijn

en: Secret key cann't be empty
nl_NL: Geheime sleutel mag niet leeg zijn

en: Authorization failed
nl_NL: Autorisatie mislukt

en: Authorize App:
nl_NL: App machtigen:

en: Select Spreadsheet
nl_NL: Selecteer spreadsheet

en: Select Worksheet
nl_NL: Selecteer werkblad

en: Header Row:
nl_NL: Koprij:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
nl_NL: Standaard wordt de eerste rij van het werkblad als koprij beschouwd. Dit kan worden gebruikt als tabulaire gegevens vanaf een andere rij dan de eerste rij beginnen.

en: Google Fields
nl_NL: Google-velden

en: Add Tags
nl_NL: Tags toevoegen

en: Add Contact Tag
nl_NL: Contacttag toevoegen

en: Select tag
nl_NL: Selecteer tag

en: Refresh Groundhogg Tags
nl_NL: Groundhogg-tags vernieuwen

en: Your Domain Name:
nl_NL: Uw domeinnaam:

en: Public Key:
nl_NL: Publieke sleutel:

en: Public Key...
nl_NL: Publieke sleutel...

en: Public Key can't be empty
nl_NL: Publieke sleutel mag niet leeg zijn

en: token can't be empty
nl_NL: token mag niet leeg zijn

en: Domain Name can't be empty
nl_NL: Domeinnaam mag niet leeg zijn

en: Authorization Successful
nl_NL: Autorisatie geslaagd

en: Authorization Failed
nl_NL: Autorisatie mislukt

en: Groundhogg all tag fetched successfully
nl_NL: Alle Groundhogg-tags succesvol opgehaald

en: Failed to fetch groundhoggtag
nl_NL: Groundhogg-tag ophalen mislukt

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Groundhogg Fields
nl_NL: Groundhogg-velden

en: Add Meta field
nl_NL: Meta-veld toevoegen

en: Groundhogg Meta Fields
nl_NL: Groundhogg Meta-velden

en: All Tags:
nl_NL: Alle tags:

en: Custom Groundhogg Value
nl_NL: Aangepaste Groundhogg-waarde

en: Contact Owner
nl_NL: Contacteigenaar

en: Add a contact owner
nl_NL: Voeg een contacteigenaar toe

en: Lifecycle Stage
nl_NL: Levenscyclusfase

en: Add a lifecycle stage
nl_NL: Voeg een levenscyclusfase toe

en: Lead Status
nl_NL: Leadstatus

en: Add lead status
nl_NL: Leadstatus toevoegen

en: Associate deal with contacts
nl_NL: Deal koppelen aan contacten

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Associate deal with company
nl_NL: Deal koppelen aan bedrijf

en: Deal Type
nl_NL: Dealsoort

en: Add type to deal
nl_NL: Soort toevoegen aan deal

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Add priority to deal
nl_NL: Prioriteit toevoegen aan deal

en: Refresh Owners
nl_NL: Eigenaren vernieuwen

en: Contacts
nl_NL: Contacten

en: Refresh CRM Tags
nl_NL: CRM-tags vernieuwen

en: Hubspot API Console
nl_NL: Hubspot API-console

en: Loading Pipelines...
nl_NL: Pijplijnen laden...

en: Loading Owners...
nl_NL: Eigenaren laden...

en: Loading Contacts...
nl_NL: Contacten laden...

en: Loading Company...
nl_NL: Bedrijf laden...

en: Action:
nl_NL: Actie:

en: Select Action
nl_NL: Selecteer actie

en: Pipeline:
nl_NL: Pijplijn:

en: Select Pipeline
nl_NL: Selecteer pijplijn

en: Stage:
nl_NL: Fase:

en: Select Stage
nl_NL: Selecteer fase

en: Hubspot Fields
nl_NL: Hubspot-velden

en: Data center cann't be empty
nl_NL: Datacenter mag niet leeg zijn

en: Data Center:
nl_NL: Datacenter:

en: --Select a data center--
nl_NL: --Selecteer een datacenter--

en: Zoho API Console
nl_NL: Zoho API-console

en: Successfully Integrated
nl_NL: Succesvol geïntegreerd

en: Finish & Save
nl_NL: Voltooien & opslaan

en: Webhook tests failed. please try again
nl_NL: Webhook-tests mislukt. Probeer het opnieuw

en: Integration name
nl_NL: Integratienaam

en: To got Webhook , Please Visit
nl_NL: Om de webhook te krijgen, bezoek

en: Method:
nl_NL: Methode:

en: Add Url Parameter: (optional)
nl_NL: URL-parameter toevoegen: (optioneel)

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Add field
nl_NL: Veld toevoegen

en: Test Webhook
nl_NL: Webhook testen

en: Response:
nl_NL: Reactie:

en: Try our free webhook test website:
nl_NL: Probeer onze gratis webhook testwebsite:

en: Authorize New Mailchimp App
nl_NL: Nieuwe Mailchimp-app autoriseren

en: Add Address Field
nl_NL: Adresveld toevoegen

en: Add Double Opt-in
nl_NL: Dubbele opt-in toevoegen

en: Update Mail Chimp
nl_NL: Mailchimp bijwerken

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
nl_NL: Reacties bijwerken met bestaande MailChimp-audience?

en: Authorize App Name:
nl_NL: App-naam autoriseren:

en: Authorize App Name...
nl_NL: App-naam autoriseren...

en: Mail Chimp API Console
nl_NL: Mailchimp API-console

en: Audience list refreshed
nl_NL: Audience-lijst vernieuwd

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwen van audience-lijst mislukt, oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Audience list failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen van audience-lijst mislukt. Probeer het opnieuw

en: Audience tags refreshed
nl_NL: Audience-tags vernieuwd

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwen van audience-tags mislukt, oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Audience tags failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen van audience-tags mislukt. Probeer het opnieuw

en: Fields refreshed
nl_NL: Velden vernieuwd

en: Fields refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen van velden mislukt. Probeer het opnieuw

en: Authorized App:
nl_NL: Geautoriseerde app:

en: Audience List:
nl_NL: Audience-lijst:

en: Select Audience List
nl_NL: Selecteer Doelgroeplijst

en: Refresh MailChimp Tags
nl_NL: Ververs MailChimp-tags

en: Mail Chimp Fields
nl_NL: MailChimp-velden

en: Address Field Map
nl_NL: Adresveldtoewijzing

en: Form Address Fields
nl_NL: Formulieradresvelden

en: Mail Chimp Address Fields
nl_NL: MailChimp-adresvelden

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: Add Groups
nl_NL: Groepen toevoegen

en: Add Subscriber Status
nl_NL: Abonneestatus toevoegen

en: Update Subscriber
nl_NL: Abonnee bijwerken

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
nl_NL: Antwoorden bijwerken met bestaande MailerLite-abonnee?

en: Refresh Groups
nl_NL: Groepen verversen

en: Select Version:
nl_NL: Selecteer versie:

en: To Get API token, Please Visit
nl_NL: Om een API-token te verkrijgen, bezoek alstublieft

en: MailerLite API Token
nl_NL: MailerLite API-token

en: API Token:
nl_NL: API-token:

en: API Token...
nl_NL: API-token...

en: Fields refresh successfully
nl_NL: Velden succesvol ververst

en: Authorized Failed
nl_NL: Autorisatie mislukt

en: Fields refresh failed
nl_NL: Vernieuwen van velden mislukt

en: Group fetch successfully
nl_NL: Groep succesvol opgehaald

en: Group fetch failed
nl_NL: Groep ophalen mislukt

en: MailerLite Fields
nl_NL: MailerLite Velden

en: Update MailPoet
nl_NL: MailPoet bijwerken

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
nl_NL: Antwoorden bijwerken met Mailpoet bestaande abonnee?

en: Newsletter list refreshed
nl_NL: Nieuwsbrieflijst vernieuwd

en: Newsletter list refresh failed Cause:
nl_NL: Vernieuwen nieuwsbrieflijst mislukt. Oorzaak:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen nieuwsbrieflijst mislukt. Probeer het opnieuw

en: Mailpoet fields refreshed
nl_NL: Mailpoet velden vernieuwd

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
nl_NL: Geen Mailpoet velden gevonden. Probeer het aantal koprijen te wijzigen of probeer het opnieuw

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen Mailpoet velden mislukt. Probeer het opnieuw

en: Refresh MailPoet List
nl_NL: MailPoet-lijst vernieuwen

en: MailPoet Fields
nl_NL: MailPoet Velden

en: MetaBox Fields Mapping
nl_NL: MetaBox Velden Toewijzing

en: Refresh MetaBox List
nl_NL: MetaBox-lijst vernieuwen

en: Metabox Fields
nl_NL: Metabox Velden

en: Metabox File Upload Fields Map
nl_NL: Metabox Bestand Upload Velden Toewijzing

en: Metaxbox Fields
nl_NL: Metaxbox Velden

en: Metabox Fields Mapping
nl_NL: Metabox Velden Toewijzing

en: Loading MetaBox Fields...
nl_NL: MetaBox-velden laden...

en: Authorize New One Drive App
nl_NL: Nieuwe OneDrive-app autoriseren

en: Upload Files
nl_NL: Bestanden uploaden

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
nl_NL: Bijlagen toevoegen van Bit-integration-pro naar OneDrive-map.

en: This action is required.
nl_NL: Deze actie is vereist.

en: Select Attachment
nl_NL: Bijlage selecteren

en: Select file upload fields
nl_NL: Selecteer bestandsuploadvelden

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
nl_NL: Bestand na upload naar OneDrive verwijderen uit WordPress

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
nl_NL: Om Client Id & Secret te verkrijgen, bezoek alstublieft

en: Loading OneDrive Folders List...
nl_NL: OneDrive-mappenlijst laden...

en: Sub Folders refreshed
nl_NL: Submappen vernieuwd

en: No Sub Folder Found
nl_NL: Geen submap gevonden

en: Sub Folders refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen van submappen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Client Id can't be empty
nl_NL: Client Id mag niet leeg zijn

en: Client Secret can't be empty
nl_NL: Client Secret mag niet leeg zijn

en: Refresh All oneDrive Folders
nl_NL: Ververs alle OneDrive-mappen

en: Refresh Sub Folders
nl_NL: Ververs submappen

en: Pod Fields
nl_NL: Pod-velden

en: Pod cann't be empty
nl_NL: Pod mag niet leeg zijn

en: Authorize New Rapidmail Account
nl_NL: Autoriseer nieuw Rapidmail-account

en: Send Activation Email
nl_NL: Verzend activatiemail

en: Add Send Activation Email
nl_NL: Voeg activatiemail verzenden toe

en: To get Username and Password , Please Visit
nl_NL: Om gebruikersnaam en wachtwoord te verkrijgen, bezoek

en: Create API User
nl_NL: Maak API-gebruiker aan

en: User Name:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: User name...
nl_NL: Gebruikersnaam...

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Password...
nl_NL: Wachtwoord...

en: Loading Recipientslist...
nl_NL: Bezig met laden van ontvangerslijst...

en: Username can't be empty
nl_NL: Gebruikersnaam mag niet leeg zijn

en: Password can't be empty
nl_NL: Wachtwoord mag niet leeg zijn

en: Recipient:
nl_NL: Ontvanger:

en: Select Recipients
nl_NL: Selecteer ontvangers

en: Rapidmail Fields
nl_NL: Rapidmail-velden

en: To Get Client Auth token, Please Visit
nl_NL: Om Client Auth-token te verkrijgen, bezoek alstublieft

en: SendFox Access Token
nl_NL: SendFox Toegangstoken

en: Access Token:
nl_NL: Toegangstoken:

en: Access Token...
nl_NL: Toegangstoken...

en: Access Token can't be empty
nl_NL: Toegangstoken mag niet leeg zijn

en: SendFox List Fields
nl_NL: SendFox Lijstvelden

en: Refresh SendFox List
nl_NL: Ververs SendFox Lijst

en: SendFox Fields
nl_NL: SendFox Velden

en: SendFox Unsubscribe Fields
nl_NL: SendFox Afmeldvelden

en: Template name cann't be empty
nl_NL: Sjabloonnaam mag niet leeg zijn

en: Redirection url name cann't be empty
nl_NL: Redirect-URL mag niet leeg zijn

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
nl_NL: Antwoorden bijwerken met bestaand Sendinblue e-mailadres?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
nl_NL: Brevo (SendinBlue) API Console

en: List refreshed
nl_NL: Lijst vernieuwd

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Lijst verversen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: List failed. please try again
nl_NL: Lijst mislukt. Probeer het opnieuw

en: Templates refreshed
nl_NL: Sjablonen vernieuwd

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Verversen van sjablonen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Templates failed. please try again
nl_NL: Sjablonen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Sendinblue fields refreshed
nl_NL: Sendinblue-velden vernieuwd

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
nl_NL: Geen Sendinblue-velden gevonden. Probeer het nummer van de koprij te wijzigen of probeer het opnieuw

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van Sendinblue-velden mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Refresh Sendinblue Lists
nl_NL: Vernieuw Sendinblue-lijsten

en: Sendinblue Fields
nl_NL: Sendinblue-velden

en: Template:
nl_NL: Sjabloon:

en: Select Template
nl_NL: Selecteer sjabloon

en: Refresh Sendinblue Templates
nl_NL: Vernieuw Sendinblue-sjablonen

en: RedirectionUrl:
nl_NL: Omleidings-URL:

en: Attachments or Signature field
nl_NL: Bijlagen of handtekeningveld

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
nl_NL: Voeg bijlagen of handtekeningveld van BitForm toe om Telegram te verzenden.

en: Please select file upload or signature field
nl_NL: Selecteer een bestand uploaden of handtekeningveld

en: Authorized Filled
nl_NL: Geautoriseerd ingevuld

en: Bot API Key:
nl_NL: Bot API-sleutel:

en: Bot API Key...
nl_NL: Bot API-sleutel...

en: Chat list refreshed
nl_NL: Chatlijst vernieuwd

en: Chat list refresh failed Cause:
nl_NL: Vernieuwing van chatlijst mislukt. Oorzaak:

en: Chat list refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van chatlijst mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Chat List:
nl_NL: Chatlijst:

en: Select Chat List
nl_NL: Selecteer chatlijst

en: Refresh Telegram List
nl_NL: Telegramlijst verversen

en: Parse Mode:
nl_NL: Parse-modus:

en: Messages:
nl_NL: Berichten:

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
nl_NL: Om Account SID en Auth Token te verkrijgen, bezoek

en: From:
nl_NL: Van:

en: Phone Number...
nl_NL: Telefoonnummer...

en: Account SID can't be empty
nl_NL: Account SID mag niet leeg zijn

en: Auth Token can't be empty
nl_NL: Auth Token mag niet leeg zijn

en: Phone number can't be empty
nl_NL: Telefoonnummer mag niet leeg zijn

en: Twilio Fields
nl_NL: Twilio-velden

en: Connected with WooCommerce Successfully
nl_NL: Succesvol verbonden met WooCommerce

en: Connect
nl_NL: Verbinden

en: Select Module
nl_NL: Selecteer module

en: Refresh Fields
nl_NL: Velden verversen

en: WooCommerce Fields
nl_NL: WooCommerce Velden

en: Map File Upload Fields
nl_NL: Map Bestand Upload Velden

en: Downloadable
nl_NL: Downloadbaar

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
nl_NL: Downloadbare producten geven toegang tot een bestand na aankoop.

en: Downloadable Product
nl_NL: Downloadbaar Product

en: Select File Upload Fields
nl_NL: Selecteer Bestand Upload Velden

en: Select Fields
nl_NL: Selecteer Velden

en: Authorize New Zoho Analytics App
nl_NL: Autoriseer Nieuwe Zoho Analytics App

en: Share Table
nl_NL: Deel Tabel

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
nl_NL: Deel Tabel met gebruikers die naar Zoho Analytics worden gestuurd.

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
nl_NL: Hier zijn Department, Salary en Country de kolomnamen van de Zoho Analytics tabel

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
nl_NL: Ondersteunde Aritmetische Operatoren: ( +, -, *, / ) en Ondersteunde Relationele Operatoren: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
nl_NL: Voer E-mailadressen in

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
nl_NL: je kunt analytics gebruikers selecteren of waarden van formulier velden kiezen of zelfs een aangepast e-mailadres invoeren

en: Permissions Settings
nl_NL: Toestemmingsinstellingen

en: Zoho Analytics Owner Email:
nl_NL: Zoho Analytics Eigenaar E-mail:

en: Owner Email
nl_NL: Eigenaar E-mail

en: Workspaces refreshed
nl_NL: Werkruimtes vernieuwd

en: Workspaces refresh failed Cause:
nl_NL: Vernieuwen werkruimtes mislukt, oorzaak:

en: Workspaces refresh failed. please try again
nl_NL: Werkruimten verversen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Users refreshed
nl_NL: Gebruikers vernieuwd

en: Users refresh failed Cause:
nl_NL: Vernieuwing gebruikers mislukt Reden:

en: Users refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing gebruikers mislukt. Probeer het opnieuw

en: Tables refreshed
nl_NL: Tabellen vernieuwd

en: Tables refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing tabellen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Table Headers refreshed
nl_NL: Tabelkoppen vernieuwd

en: Zoho didn't provide column names for this table
nl_NL: Zoho heeft geen kolomnamen voor deze tabel opgegeven

en: Table Headers refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing tabelkoppen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Workspace:
nl_NL: Werkruimte:

en: Select Workspace
nl_NL: Selecteer Werkruimte

en: Refresh Analytics Workspaces
nl_NL: Ververs Analytics Werkruimten

en: Table:
nl_NL: Tabel:

en: Select Table
nl_NL: Selecteer Tabel

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
nl_NL: ** Zoho Analytics ondersteunt geen data INSERT / UPDATE in andere integratietabellen

en: Refresh Analytics Table Headers
nl_NL: Ververs Analytics Tabelkoppen

en: Zoho Fields
nl_NL: Zoho Velden

en: Authorize New Zoho Bigin App
nl_NL: Autoriseer Nieuwe Zoho Bigin App

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
nl_NL: Start workflows in Zoho Bigin.

en: Approval
nl_NL: Goedkeuring

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
nl_NL: Verzend items naar de goedkeuringslijst in Zoho Bigin.

en: Add a Note
nl_NL: Voeg een notitie toe

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
nl_NL: Voeg een notitie toe vanuit bitform om naar Zoho Bigin te pushen.

en: Upload Photo
nl_NL: Foto uploaden

en: Attachment
nl_NL: Bijlage

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
nl_NL: Voeg bijlagen toe van BitForm aan Zoho Bigin.

en: Record Owner
nl_NL: Record-eigenaar

en: Tag Name
nl_NL: Tagnaam

en: Notes
nl_NL: Notities

en: Note Title
nl_NL: Notitietitel

en: Note Content
nl_NL: Notitie-inhoud

en: Field
nl_NL: Veld

en: Modules refreshed
nl_NL: Modules vernieuwd

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Modules vernieuwen mislukt Oorzaak: %s. probeer het opnieuw

en: Modules refresh failed. please try again
nl_NL: Modules vernieuwen mislukt. probeer het opnieuw

en: RelatedLists refreshed
nl_NL: Gerelateerde lijsten vernieuwd

en: RelatedLists refresh failed Cause:
nl_NL: Vernieuwen gerelateerde lijsten mislukt Oorzaak:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen gerelateerde lijsten mislukt. probeer het opnieuw

en: Tags Refreshed
nl_NL: Tags vernieuwd

en: Tags refresh failed. please try again
nl_NL: Tags verversen mislukt. probeer het opnieuw

en: Users Refreshed
nl_NL: Gebruikers ververst

en: Refresh Bigin Modules
nl_NL: Bigin-modules verversen

en: New Record
nl_NL: Nieuw record

en: Map Attachments
nl_NL: Bijlagen van kaart

en: Related List:
nl_NL: Gerelateerde lijst:

en: Select Related Module
nl_NL: Selecteer gerelateerde module

en: Refresh Bigin Related Lists
nl_NL: Bigin gerelateerde lijsten verversen

en: Authorize New Zoho Campaigns App
nl_NL: Nieuwe Zoho Campaigns-app autoriseren

en: Lists refreshed
nl_NL: Lijsten ververst

en: Lists refresh failed Cause:
nl_NL: Lijsten verversen mislukt. Oorzaak:

en: Lists refresh failed. please try again
nl_NL: Lijsten verversen mislukt. probeer het opnieuw

en: Contact Fields refreshed
nl_NL: Contactvelden ververst

en: Zoho didn't provide fields names for this list
nl_NL: Zoho heeft geen veldnamen opgegeven voor deze lijst

en: Contact Fields refresh failed. please try again
nl_NL: Contactvelden verversen mislukt. probeer het opnieuw

en: Contact Email
nl_NL: Contact e-mail

en: Refresh Campaigns Lists
nl_NL: Campagnelijsten verversen

en: Refresh Campaigns Contact Fields
nl_NL: Campagne contactvelden verversen

en: Authorize New Zoho Creator App
nl_NL: Nieuwe Zoho Creator-app autoriseren

en: Update Record
nl_NL: Record bijwerken

en: Control how the record gets updated.
nl_NL: Beheer hoe het record wordt bijgewerkt.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
nl_NL: Voer de criteria in om records bij te werken. Gebruik alstublieft het onderstaande formaat.

en: Example:
nl_NL: Voorbeeld:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
nl_NL: Hier is Email de veldkoppelingnaam van Zoho Creator. info:

en: Zoho Creator Criteria Guide
nl_NL: Zoho Creator Criteria Gids

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
nl_NL: nieuw record invoegen als bovenstaande criteria niet worden voldaan?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
nl_NL: Naam eigenaar (Uw Zoho Creator schermnaam):

en: Your Zoho Creator screen name...
nl_NL: Uw Zoho Creator schermnaam...

en: Applications refreshed
nl_NL: Applicaties vernieuwd

en: Applications refresh failed Cause:
nl_NL: Applicaties vernieuwen mislukt Reden:

en: Applications refresh failed. please try again
nl_NL: Applicaties vernieuwen mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Forms refreshed
nl_NL: Formulieren vernieuwd

en: Forms refresh failed Cause:
nl_NL: Formulieren vernieuwen mislukt Reden:

en: Forms refresh failed. please try again
nl_NL: Formulieren vernieuwen mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Fields refresh failed Cause:
nl_NL: Velden vernieuwen mislukt Reden:

en: Application:
nl_NL: Applicatie:

en: Select Application
nl_NL: Selecteer Applicatie

en: Form:
nl_NL: Formulier:

en: Select Form
nl_NL: Selecteer Formulier

en: Refresh Creator Fields
nl_NL: Ververs Creator Velden

en: Authorize New Zoho CRM App
nl_NL: Nieuwe Zoho CRM-app autoriseren

en: Trigger CRM workflows
nl_NL: CRM-workflows activeren

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
nl_NL: Voeg bijlagen of handtekeningen van BitForm toe aan CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
nl_NL: Verzend inzendingen naar CRM-goedkeuringslijst.

en: Blueprint
nl_NL: Blauwdruk

en: Trigger CRM Blueprint
nl_NL: CRM-blauwdruk activeren

en: Capture GCLID
nl_NL: GCLID vastleggen

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
nl_NL: Verzendt de klikgegevens van AdWords-advertenties naar Zoho CRM.

en: Upsert Records
nl_NL: Records bijwerken of invoegen

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
nl_NL: Het record wordt bijgewerkt als het al bestaat, anders wordt het als een nieuw record ingevoerd.

en: Assignment Rules
nl_NL: Toewijzingsregels

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
nl_NL: Toewijzingsregels in Zoho CRM activeren.

en: Tag Records
nl_NL: Records taggen

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
nl_NL: Voeg een tag toe aan records die naar Zoho CRM worden gestuurd.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
nl_NL: Voeg een eigenaar toe aan records die naar Zoho CRM worden gestuurd.

en: Select Assignment Rule
nl_NL: Selecteer toewijzingsregel

en: Refresh CRM Assignment Rules
nl_NL: Toewijzingsregels van CRM vernieuwen

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
nl_NL: Voeg een tag toe aan records die naar Zoho CRM worden gestuurd

en: Owner Name
nl_NL: Naam eigenaar

en: Select Owner
nl_NL: Selecteer eigenaar

en: Refresh CRM Owners
nl_NL: Ververs CRM-eigenaren

en: Upsert Record
nl_NL: Record bijwerken/invoegen

en: Upsert Using
nl_NL: Bijwerken/invoegen met

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
nl_NL: Velden rangschikken op voorkeur voor bijwerken/invoegen

en: Upsert Preferance
nl_NL: Voorkeur bijwerken/invoegen

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
nl_NL: Bestaande veldwaarden in Zoho CRM overschrijven met lege veldwaarden uit Bit Form bij het bijwerken/invoegen van een record?

en: Layouts refreshed
nl_NL: Lay-outs ververst

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Lay-outs verversen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Layouts refresh failed. please try again
nl_NL: Lay-outs verversen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Tags refreshed
nl_NL: Tags ververst

en: Tags refresh failed Cause:
nl_NL: Tags verversen mislukt. Oorzaak:

en: Owners refreshed
nl_NL: Eigenaren ververst

en: Owners refresh failed. please try again
nl_NL: Eigenaren verversen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Assignment Rules refreshed
nl_NL: Toewijzingsregels ververst

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
nl_NL: Toewijzingsregels verversen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Refresh CRM Modules
nl_NL: Ververs CRM-modules

en: Related List #
nl_NL: Gerelateerde lijst #

en: Add More Related List
nl_NL: Meer gerelateerde lijsten toevoegen

en: Layout:
nl_NL: Lay-out:

en: Select Layout
nl_NL: Selecteer lay-out

en: Refresh CRM Layouts
nl_NL: CRM-indelingen vernieuwen

en: Refresh CRM Related Lists
nl_NL: Gerelateerde CRM-lijsten vernieuwen

en: File Upload Field Map
nl_NL: Bestandsupload veldmapping

en: Please select a ticket owner
nl_NL: Selecteer een ticket-eigenaar

en: Authorize New Zoho Desk App
nl_NL: Nieuwe Zoho Desk-app autoriseren

en: Ticket Owner
nl_NL: Ticket-eigenaar

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
nl_NL: Voeg een eigenaar toe aan het ticket dat naar Zoho Desk wordt verzonden.

en: ticket owner is required
nl_NL: Ticket-eigenaar is verplicht

en: Product Name
nl_NL: Productnaam

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
nl_NL: Voeg een product toe aan het ticket dat naar Zoho Desk wordt verzonden.

en: Attachments
nl_NL: Bijlagen

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
nl_NL: Voeg bijlagen van BitForm toe aan het ticket dat naar Zoho Desk wordt verzonden.

en: Select Product
nl_NL: Selecteer product

en: Portals refreshed
nl_NL: Portalen vernieuwd

en: Portals refresh failed Cause:
nl_NL: Vernieuwen van portalen mislukt, oorzaak:

en: Portals refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen van portalen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Departments refreshed
nl_NL: Afdelingen vernieuwd

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwen van afdelingen mislukt, oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Departments refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen van afdelingen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Owners refresh failed Cause:
nl_NL: Vernieuwen van eigenaren mislukt, oorzaak:

en: Products refreshed
nl_NL: Producten vernieuwd

en: Products refresh failed Cause:
nl_NL: Vernieuwen producten mislukt Reden:

en: Products refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen producten mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Portal:
nl_NL: Portaal:

en: Select Portal
nl_NL: Selecteer portaal

en: Refresh Desk Portals
nl_NL: Vernieuw Desk-portalen

en: Department:
nl_NL: Afdeling:

en: Select Department
nl_NL: Selecteer afdeling

en: Refresh Desk Departments
nl_NL: Vernieuw Desk-afdelingen

en: Refresh Desk Fields
nl_NL: Vernieuw Desk-velden

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
nl_NL: Voeg bijlagen van BitForm toe aan e-mail die naar Zoho Mail wordt gestuurd.

en: Select type
nl_NL: Selecteer type

en: Send Email
nl_NL: E-mail verzenden

en: Save as Draft
nl_NL: Opslaan als concept

en: Add Email Receiver
nl_NL: E-mailontvanger toevoegen

en: Add Email CC
nl_NL: E-mail CC toevoegen

en: Add Email BCC
nl_NL: E-mail BCC toevoegen

en: Subject:
nl_NL: Onderwerp:

en: Email Subject Here
nl_NL: E-mailonderwerp hier

en: Add form field
nl_NL: Formulierveld toevoegen

en: Body:
nl_NL: Inhoud:

en: Refresh MarketingHub Lists
nl_NL: MarketingHub-lijsten vernieuwen

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
nl_NL: MarketingHub-contactvelden vernieuwen

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: %s Owner
nl_NL: %s Eigenaar

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
nl_NL: Voeg een eigenaar toe aan %s die naar Zoho Projects wordt verzonden.

en: Task Layout
nl_NL: Taakindeling

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
nl_NL: Voeg een indeling toe aan het project dat naar Zoho Projects wordt verzonden.

en: task layout is required
nl_NL: taakindeling is vereist

en: Public Project
nl_NL: Openbaar project

en: by default, it is set as private project.
nl_NL: standaard is het ingesteld als privéproject.

en: Project user
nl_NL: Projectgebruiker

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
nl_NL: Wijs gebruikers toe aan project dat naar Zoho Projects wordt verzonden.

en: Group Name
nl_NL: Groepsnaam

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
nl_NL: Voeg een groep toe aan het project dat naar Zoho Projects wordt verzonden.

en: %s Flag
nl_NL: %s Vlag

en: Add a flag to
nl_NL: Voeg een vlag toe aan

en: pushed to Zoho Projects.
nl_NL: gepushd naar Zoho Projects.

en: flag is required
nl_NL: vlag is vereist

en: Issue Followers
nl_NL: Volgers van probleem

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
nl_NL: Volgers toevoegen aan probleem gepusht naar Zoho Projects

en: Issue %s
nl_NL: Probleem %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
nl_NL: %s toevoegen aan probleem gepusht naar Zoho Projects

en: %s Attachments
nl_NL: %s Bijlagen

en: %s Time Log
nl_NL: %s Tijdregistratie

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
nl_NL: Tijdregistratie toevoegen aan %s gepusht naar Zoho Projects.

en: %s Recurrence
nl_NL: %s Herhaling

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
nl_NL: Herhaling toevoegen aan %s gepusht naar Zoho Projects.

en: %s Reminder
nl_NL: %s Herinnering

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
nl_NL: Herinnering toevoegen aan %s gepusht naar Zoho Projects.

en: %s Tags
nl_NL: %s Labels

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
nl_NL: Labels toevoegen aan %s gepusht naar Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
nl_NL: Portaalgebruikers vernieuwen

en: Refresh Task Layouts
nl_NL: Taakindelingen vernieuwen

en: Assign Project Users
nl_NL: Projectgebruikers toewijzen

en: Project Group
nl_NL: Projectgroep

en: Select Group
nl_NL: Groep selecteren

en: Refresh Project Groups
nl_NL: Projectgroepen vernieuwen

en: Select Flag
nl_NL: Vlag selecteren

en: Internal
nl_NL: Intern

en: External
nl_NL: Extern

en: Select Date
nl_NL: Datum selecteren

en: Billing Status
nl_NL: Facturatiestatus

en: Billable
nl_NL: Factureerbaar

en: Non Billable
nl_NL: Niet factureerbaar

en: Enter Hours
nl_NL: Uren invoeren

en: set start & end time
nl_NL: start- en eindtijd instellen

en: Start Time
nl_NL: Starttijd

en: End Time
nl_NL: Eindtijd

en: set hours
nl_NL: uren instellen

en: Select Reminder Type
nl_NL: Herinneringstype selecteren

en: Select Type
nl_NL: Type selecteren

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: On Same Day
nl_NL: Op dezelfde dag

en: Before Due Date
nl_NL: Voor de vervaldatum

en: Custom Date
nl_NL: Aangepaste datum

en: Day Before
nl_NL: Dag ervoor

en: Select Time
nl_NL: Selecteer Tijd

en: Notify Users
nl_NL: Gebruikers informeren

en: Select Recurring Frequency
nl_NL: Selecteer Terugkerende Frequentie

en: Select Frequency
nl_NL: Selecteer Frequentie

en: Weekley
nl_NL: Wekelijks

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Yearly
nl_NL: Jaarlijks

en: Once Every
nl_NL: Eén keer elke

en: End After
nl_NL: Eindig Na

en: Set to previous business day
nl_NL: Instellen op vorige werkdag

en: Retain comments for subsequent recurrences
nl_NL: Opmerkingen behouden voor volgende terugkerende taken

en: Create next recurrence after the close of current task.
nl_NL: Maak volgende terugkeer aan na het sluiten van de huidige taak.

en: Custom Tags
nl_NL: Aangepaste Tags

en: Add Custom Tag
nl_NL: Aangepaste Tag toevoegen

en: No Portal Found
nl_NL: Geen Portaal Gevonden

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwen van portalen mislukt Oorzaak: %s. probeer het opnieuw

en: Projects refreshed
nl_NL: Projecten vernieuwd

en: No Project Found
nl_NL: Geen Project Gevonden

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwen van projecten mislukt Oorzaak: %s. probeer het opnieuw

en: Projects refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen van projecten mislukt. probeer het opnieuw

en: Milestones refreshed
nl_NL: Mijlpalen vernieuwd

en: No Milestone Found
nl_NL: Geen mijlpaal gevonden

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwing van mijlpalen mislukt. Reden: %s. Probeer het opnieuw

en: Milestones refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van mijlpalen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Tasklists refreshed
nl_NL: Takenlijsten vernieuwd

en: No Tasklist Found
nl_NL: Geen takenlijst gevonden

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwing van takenlijsten mislukt. Reden: %s. Probeer het opnieuw

en: Tasklists refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van takenlijsten mislukt. Probeer het opnieuw

en: Tasks refreshed
nl_NL: Taken vernieuwd

en: No Task Found
nl_NL: Geen taak gevonden

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwing van taken mislukt. Reden: %s. Probeer het opnieuw

en: Tasks refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van taken mislukt. Probeer het opnieuw

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwing van velden mislukt. Reden: %s. Probeer het opnieuw

en: No Owner Found
nl_NL: Geen eigenaar gevonden

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwing van eigenaren mislukt. Reden: %s. Probeer het opnieuw

en: Task Layouts refreshed
nl_NL: Taakindelingen vernieuwd

en: No Task Layout Found
nl_NL: Geen taakindeling gevonden

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwing van taakindelingen mislukt. Reden: %s. Probeer het opnieuw

en: Task Layouts refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van taakindelingen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Project Groups refreshed
nl_NL: Projectgroepen vernieuwd

en: No Project Group Found
nl_NL: Geen projectgroep gevonden

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwing van projectgroepen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Project Groups refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van projectgroepen mislukt. Probeer het opnieuw

en: No Tag Found
nl_NL: Geen tag gevonden

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwing van tags mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: please map mandatory fields
nl_NL: koppel alstublieft de verplichte velden

en: please fill up the required actions
nl_NL: vul alstublieft de vereiste acties in

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
nl_NL: om een subtaken te maken moet u een taak selecteren of een nieuwe taak aanmaken

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
nl_NL: om een %s onder een mijlpaal te maken moet u een takenlijst selecteren of een nieuwe takenlijst aanmaken

en: Refresh Projects Portals
nl_NL: Vernieuw projectportalen

en: Event:
nl_NL: Gebeurtenis:

en: Select Event
nl_NL: Selecteer gebeurtenis

en: Create Project
nl_NL: Project aanmaken

en: Create Milestone
nl_NL: Mijlpaal aanmaken

en: Create Tasklist
nl_NL: Takenlijst aanmaken

en: Create Task
nl_NL: Taak aanmaken

en: Create Sub Task
nl_NL: Subtaak aanmaken

en: Create Issue
nl_NL: Probleem aanmaken

en: Select Project
nl_NL: Selecteer project

en: Refresh Projects
nl_NL: Vernieuw projecten

en: create a new project
nl_NL: maak een nieuw project aan

en: Milestone:
nl_NL: Mijlpaal:

en: Select Milestone
nl_NL: Selecteer mijlpaal

en: Refresh Milestones
nl_NL: Ververs mijlpalen

en: create a new milestone
nl_NL: maak een nieuwe mijlpaal aan

en: Tasklist Flag:
nl_NL: Taaklijst vlag:

en: Tasklist:
nl_NL: Taaklijst:

en: Select Tasklist Flag
nl_NL: Selecteer taaklijst vlag

en: Select Tasklist
nl_NL: Selecteer taaklijst

en: create a new tasklist
nl_NL: maak een nieuwe taaklijst aan

en: Task:
nl_NL: Taak:

en: Select Task
nl_NL: Selecteer taak

en: create a new task
nl_NL: maak een nieuwe taak aan

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
nl_NL: Activeer workflows in Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
nl_NL: Stuur items naar de goedkeuringslijst in Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
nl_NL: Een record wordt bijgewerkt als het e-mailadres al bestaat, anders wordt een nieuw record aangemaakt.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
nl_NL: Voeg een notitie toe vanuit bitform om te pushen naar Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
nl_NL: Stel eigenaar van het huidige record in

en: Owner ID
nl_NL: Eigenaar ID

en: Enter Owner ID
nl_NL: Voer eigenaar ID in

en: Select Note Type
nl_NL: Selecteer notitietype

en: Note Types refreshed
nl_NL: Notitietypen vernieuwd

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwen notitietypen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Note Types refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen notitietypen mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwen gerelateerde lijsten mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Share Workbook
nl_NL: Werkmap delen

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
nl_NL: Werkmap delen met gebruikers gepusht naar Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
nl_NL: Werkmappen vernieuwd

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwen werkmappen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Workbooks refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen werkmappen mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Workbook:
nl_NL: Werkmap:

en: Select Workbook
nl_NL: Selecteer werkmap

en: Templates refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen sjablonen mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Template Details refreshed
nl_NL: Sjabloondetails vernieuwd

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwen sjabloondetails mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Template Details refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwen sjabloondetails mislukt. Probeer het alstublieft opnieuw

en: Templates:
nl_NL: Sjablonen:

en: Refresh Sign Templates
nl_NL: Ondertekeningssjablonen vernieuwen

en: Recipients:
nl_NL: Ontvangers:

en: Refresh Template Details
nl_NL: Sjabloondetails vernieuwen

en: In Person Email (Optional)
nl_NL: E-mail Persoonlijk (Optioneel)

en: In Person Email
nl_NL: E-mail Persoonlijk

en: In Person Name
nl_NL: Persoonlijke Naam

en: Recipient Email
nl_NL: Ontvanger E-mail

en: Recipient Name
nl_NL: Ontvanger Naam

en: Language
nl_NL: Taal

en: Role
nl_NL: Rol

en: Private Note
nl_NL: Privé Notitie

en: Leave a Note:
nl_NL: Laat een notitie achter:

en: Create New Folder
nl_NL: Nieuwe map aanmaken

en: Create a new folder in the selected folder
nl_NL: Maak een nieuwe map aan in de geselecteerde map

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
nl_NL: Voeg bijlagen toe van BitForm aan Zoho Workdrive-map.

en: Add field value to use as folder name
nl_NL: Voeg veldwaarde toe om als mapnaam te gebruiken

en: Add Random Number
nl_NL: Voeg willekeurig nummer toe

en: Share with users: (optional)
nl_NL: Delen met gebruikers: (optioneel)

en: Send Notification Mail
nl_NL: Verzend notificatie-e-mail

en: Teams refreshed
nl_NL: Teams vernieuwd

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Teams vernieuwen mislukt Oorzaak: %s. probeer het opnieuw

en: Teams refresh failed. please try again
nl_NL: Teams vernieuwen mislukt. probeer het opnieuw

en: Folders refreshed
nl_NL: Mappen vernieuwd

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwing van mappen mislukt Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Folders refresh failed. please try again
nl_NL: Vernieuwing van mappen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
nl_NL: Vernieuwing van gebruikers mislukt Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Select Team
nl_NL: Selecteer Team

en: Refresh WorkDrive Teams
nl_NL: Werk WorkDrive-teams bij

en: Refresh WorkDrive Team Folders
nl_NL: Werk WorkDrive-teammappen bij

en: Announcement
nl_NL: Aankondiging

en: Get Year End Deal
nl_NL: Krijg eindejaarsaanbieding

en: API key saved successfully
nl_NL: API-sleutel succesvol opgeslagen

en: Saving API key...
nl_NL: API-sleutel wordt opgeslagen...

en: API Integration
nl_NL: API-integratie

en: Learn more about Bit Form API
nl_NL: Meer informatie over Bit Form API

en: Domain URL
nl_NL: Domein-URL

en: API Key
nl_NL: API-sleutel

en: Generate new API key
nl_NL: Genereer nieuwe API-sleutel

en: Registration successfully done.
nl_NL: Registratie succesvol voltooid.

en: Activate Your Account
nl_NL: Activeer uw account

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
nl_NL: Uw account is succesvol geactiveerd.&nbsp;U kunt nu inloggen.

en: Your account is already activated!
nl_NL: Uw account is al geactiveerd!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
nl_NL: Sorry! Uw URL is ongeldig!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
nl_NL: Dit aangevraagde account is succesvol afgewezen.

en: Your account is pending for admin approval.
nl_NL: Uw account wacht op goedkeuring door de beheerder.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
nl_NL: Uw account wacht op goedkeuring door de beheerder. Wacht alstublieft op goedkeuring door de beheerder.

en: New User Registration Request
nl_NL: Nieuwe gebruikersregistratie aanvraag

en: Your account has been rejected.
nl_NL: Uw account is afgewezen.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
nl_NL: <p>Uw account is afgewezen door de beheerder.</p>

en: You have been successfully logged in.
nl_NL: U bent succesvol ingelogd.

en: We have e-mailed your password reset link!
nl_NL: We hebben de link om uw wachtwoord opnieuw in te stellen per e-mail verstuurd!

en: Saved successfully.
nl_NL: Succesvol opgeslagen.

en: Saving...
nl_NL: Bezig met opslaan...

en: Something went wrong, Try again.
nl_NL: Er is iets misgegaan, probeer het opnieuw.

en: WP Authentication
nl_NL: WP Authenticatie

en: How to setup WP Authentication:
nl_NL: Hoe WP Authenticatie in te stellen:

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Note :
nl_NL: Opmerking :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
nl_NL: Wanneer de functies inloggen, wachtwoord vergeten of wachtwoord opnieuw instellen zijn ingeschakeld in het formulier, worden de inzendingen niet opgeslagen in de WP-database.

en: Respect Large Device Order
nl_NL: Respecteer de volgorde van grote apparaten

en: When this option is enabled tablet and mobile devices layout will auto genarate according to desktop device field order.
nl_NL: Wanneer deze optie is ingeschakeld, worden de lay-outs voor tablet- en mobiele apparaten automatisch gegenereerd volgens de veldvolgorde van het desktopapparaat.

en: Get $10 Cashback
nl_NL: Ontvang $10 cashback

en: Review us
nl_NL: Beoordeel ons

en: What's New
nl_NL: Wat is nieuw

en: Get Christmas Deal!
nl_NL: Pak de kerstaanbieding!

en: For more details,
nl_NL: Voor meer details,

en: Click here
nl_NL: Klik hier

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
nl_NL: Accepteer en voltooi om niet-gevoelige diagnostische gegevens te delen om ons te helpen uw ervaring te verbeteren.

en: What we collect?
nl_NL: Wat verzamelen we?

en: Click here to see terms
nl_NL: Klik hier om de voorwaarden te zien

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Accept And Continue
nl_NL: Accepteer en doorgaan

en: Changelog
nl_NL: Wijzigingslog

en: What's New?
nl_NL: Wat is nieuw?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
nl_NL: Accepteer en ga door met het delen van gebruiksgegevens voor verbeteringen, of sla over om de plugin te gebruiken.

en: Capture
nl_NL: Vastleggen

en: Basic
nl_NL: Basis

en: Multiple file upload
nl_NL: Meerdere bestanden uploaden

en: Allow File Browse
nl_NL: Bestandsbrowser toestaan

en: Drag n Drop
nl_NL: Sleep en zet neer

en: Allow copy to Pasting of files
nl_NL: Kopiëren en plakken van bestanden toestaan

en: Allow reorder files
nl_NL: Bestanden herschikken toestaan

en: Upload on select
nl_NL: Upload bij selectie

en: Full page droppable
nl_NL: Volledige pagina is neerzetbaar

en: Labels Customization
nl_NL: Labels Aanpassen

en: File size validation
nl_NL: Bestandsgrootte validatie

en: File type validation
nl_NL: Bestandstype validatie

en: Allowed File Mime Type:
nl_NL: Toegestane Bestands-Mime Types:

en: Select File Type
nl_NL: Selecteer Bestandstype

en: Image Preview
nl_NL: Afbeelding Voorbeeld

en: Video/Pdf Preview
nl_NL: Video/Pdf Voorbeeld

en: Image Crop
nl_NL: Afbeelding Bijsnijden

en: Image Resize
nl_NL: Afbeelding Formaat wijzigen

en: Image Transform
nl_NL: Afbeelding Transformeren

en: Image validate size
nl_NL: Afbeelding grootte valideren

en: Edit Options
nl_NL: Opties Bewerken

en: Panel Layout
nl_NL: Paneelindeling

en: Remove Button
nl_NL: Verwijderknop

en: Process Button
nl_NL: Verwerkingsknop

en: Load Indicator
nl_NL: Laadindicator

en: Progress Indicator
nl_NL: Voortgangsindicator

en: Min File Size
nl_NL: Minimale bestandsgrootte

en: Max File Size
nl_NL: Maximale bestandsgrootte

en: Max Total File Size
nl_NL: Maximale totale bestandsgrootte

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Back to fields list
nl_NL: Terug naar veldenlijst

en: Left
nl_NL: Links

en: Center
nl_NL: Centreren

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Already have a submit button
nl_NL: Heeft al een verzendknop

en: Button Text
nl_NL: Knoptekst

en: Leading Icon
nl_NL: Voorlooppictogram

en: Trailing Icon
nl_NL: Achterlooppictogram

en: Full Width
nl_NL: Volledige breedte

en: Button Align
nl_NL: Knopuitlijning

en: Text Align
nl_NL: Tekstuitlijning

en: Button Type
nl_NL: Knoptype

en: Icons
nl_NL: Pictogrammen

en: Admin Label
nl_NL: Beheerlabel

en: Edit Custom Error Message
nl_NL: Aangepaste foutmelding bewerken

en: Edit Decision Box Label
nl_NL: Label beslissingsvak bewerken

en: Show Error Message
nl_NL: Foutmelding tonen

en: Custom Error Message
nl_NL: Aangepast foutbericht

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Duplicate field name
nl_NL: Dubbele veldnaam

en: Field name cannot be empty
nl_NL: Veldnaam mag niet leeg zijn

en: Name Attribute
nl_NL: Naamattribuut

en: Read-only
nl_NL: Alleen-lezen

en: Helper Text
nl_NL: Hulpmiddeltekst

en: Edit HTML Content
nl_NL: HTML-inhoud bewerken

en: Input Icons
nl_NL: Invoerpictogrammen

en: Disable if maximum selected:
nl_NL: Uitschakelen als maximum is geselecteerd:

en: Allow Other Option
nl_NL: Andere optie toestaan

en: Placeholder
nl_NL: Plaatsaanduiding

en: Button Alignment:
nl_NL: Knopuitlijning:

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Show Asterisk Symbol
nl_NL: Sterretje weergeven

en: Subtitle
nl_NL: Ondertitel

en: Search Placeholder
nl_NL: Zoekvoorbeeldtekst

en: Country Not Found Text
nl_NL: Land Niet Gevonden Tekst

en: Show Selected Flag Image
nl_NL: Toon Geselecteerde Vlagafbeelding

en: Selected Country Clearable
nl_NL: Geselecteerd Land Kan Worden Gewist

en: Search Clearable
nl_NL: Zoek Kan Worden Gewist

en: Option Flag Image
nl_NL: Optie Vlagafbeelding

en: Detect Country By IP
nl_NL: Detecteer Land Op Basis Van IP

en: Detect Country By Geo
nl_NL: Detecteer Land Op Basis Van Geo

en: Options
nl_NL: Opties

en: Default Amount Value
nl_NL: Standaard Bedragwaarde

en: Minimum amount:
nl_NL: Minimaal bedrag:

en: Maximum amount:
nl_NL: Maximaal bedrag:

en: Input Format Options
nl_NL: Invoerformaatopties

en: None
nl_NL: Geen

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Currency Symbol:
nl_NL: Valutasymbool:

en: Round to Closest Integer:
nl_NL: Afronden op dichtstbijzijnde geheel getal:

en: Round to Closest Fraction Digits:
nl_NL: Afronden op dichtstbijzijnde decimale cijfers:

en: Minimum Fraction Digit:
nl_NL: Minimaal aantal decimalen:

en: Maximum Fraction Digit:
nl_NL: Maximaal aantal decimalen:

en: Decimal Separator:
nl_NL: Decimaalscheidingsteken:

en: Number Format:
nl_NL: Nummerformaat:

en: Currency Position:
nl_NL: Valutapositie:

en: Symbol Position:
nl_NL: Symboolpositie:

en: Left Number
nl_NL: Links nummer

en: Right Number
nl_NL: Rechts nummer

en: Left Currency
nl_NL: Linker valuta

en: Right Currency
nl_NL: Rechter valuta

en: Value Format Options
nl_NL: Opties voor waardeformaat

en: Currency Not Found Text
nl_NL: Tekst valuta niet gevonden

en: Selected Currency Clearable
nl_NL: Geselecteerde valuta kan worden gewist

en: Updating...
nl_NL: Bezig met bijwerken...

en: Error occurred, Please try again.
nl_NL: Er is een fout opgetreden, probeer het opnieuw.

en: Snippets
nl_NL: Fragmenten

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
nl_NL: Bewerk het label van je beslissingsvak door op het bewerkingspictogram te klikken

en: Checked Value
nl_NL: Aangevinkte waarde

en: Unchecked Value
nl_NL: Uitgevinkte waarde

en: Checked by Default
nl_NL: Standaard aangevinkt

en: Email field is mandatory for double opt-in.
nl_NL: E-mailveld is verplicht voor dubbele opt-in.

en: Double Opt-In
nl_NL: Dubbele Opt-In

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
nl_NL: Hoe dubbele opt-in instellen & e-mailmelding verzenden:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
nl_NL: Verwijder de onbevestigde inzendingen uit reacties na dagen:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
nl_NL: Schakel dubbele opt-in bevestiging uit voor ingelogde gebruikers.

en: Configure default confirmation email template
nl_NL: Configureer standaard bevestigings-e-mailsjabloon

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
nl_NL: Door deze optie uit te schakelen, kunt u de dubbele opt-in bevestigingsmail handmatig configureren via Voorwaardelijke Logica.

en: Select Email Field
nl_NL: Selecteer E-mailveld

en: Customize Email template
nl_NL: Pas e-mailsjabloon aan

en: Edit verification messages
nl_NL: Bewerk verificatieberichten

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
nl_NL: De webhook, e-mailmelding en integraties worden geactiveerd nadat de respondent zijn Opt-In heeft bevestigd.

en: Active Options
nl_NL: Actieve opties

en: Show Selected Option Image
nl_NL: Toon afbeelding van geselecteerde optie

en: Selected Option Clearable:
nl_NL: Geselecteerde optie kan worden verwijderd:

en: Search Clearable:
nl_NL: Zoeken kan worden verwijderd:

en: Option Icon/Image:
nl_NL: Optie-icoon/afbeelding:

en: Allow Custom Option:
nl_NL: Toestaan dat aangepaste optie wordt toegevoegd:

en: Allow Multiple Select:
nl_NL: Meerdere selecties toestaan:

en: Show Selected Option Chip:
nl_NL: Toon chip van geselecteerde optie:

en: Close On Select:
nl_NL: Sluiten bij selectie:

en: Validate as Entry Unique
nl_NL: Valideer als unieke invoer

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
nl_NL: Het inschakelen van deze optie controleert in de invoerdatabase of de waarde een duplicaat is.

en: Add Options List
nl_NL: Optielijst toevoegen

en: Add More
nl_NL: Meer toevoegen

en: Add Group
nl_NL: Groep toevoegen

en: Key:
nl_NL: Sleutel:

en: No field found with this key.
nl_NL: Geen veld gevonden met deze sleutel.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
nl_NL: Het veld dat u probeert te openen bestaat niet of is verwijderd.

en: Please select a valid field to customize its settings.
nl_NL: Selecteer een geldig veld om de instellingen aan te passen.

en: Advanced Configuration
nl_NL: Geavanceerde configuratie

en: Basic Configuration
nl_NL: Basisconfiguratie

en: Single
nl_NL: Enkel

en: Range
nl_NL: Bereik

en: Multiple
nl_NL: Meervoudig

en: View Format
nl_NL: Weergaveformaat

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
nl_NL: Toon de gebruiker een leesbare datum (volgens altFormat), maar stuur iets heel anders naar de server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Meer informatie</>

en: Value Format
nl_NL: Waardeformaat

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
nl_NL: Een tekenreeks die bepaalt hoe de datum in het invoerveld wordt weergegeven. De ondersteunde tekens zijn gedefinieerd in de <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentatie.</a>

en: Relative to Today (± Days)
nl_NL: Relatief ten opzichte van vandaag (± dagen)

en: Days before today
nl_NL: Dagen voor vandaag

en: Days after today
nl_NL: Dagen na vandaag

en: Allow Input
nl_NL: Invoer toestaan

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
nl_NL: Hiermee kan de gebruiker een datum direct in het invoerveld invoeren. Standaard is directe invoer uitgeschakeld.

en: Enable Time
nl_NL: Tijd inschakelen

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
nl_NL: Schakelt de tijdkiezer in. Standaard is de tijdkiezer uitgeschakeld. Als u de tijdkiezer wilt gebruiken, moet u deze inschakelen.

en: 24H Format
nl_NL: 24-uurs formaat

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
nl_NL: Schakelt het 24-uurs formaat voor tijd in. Standaard wordt het 12-uurs formaat gebruikt. Als u het 24-uurs formaat wilt gebruiken, moet u dit inschakelen.

en: Hide Calender
nl_NL: Kalender verbergen

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
nl_NL: Verbergt de kalender. Standaard wordt de kalender weergegeven. Als u de kalender wilt verbergen, moet u dit inschakelen.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
nl_NL: Alleen geldige JS-objecten werken. Voor meer details, zie <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer">de documentatie voor beschikbare configuratie-opties</a>

en: Current Date
nl_NL: Huidige datum

en: Static
nl_NL: Statisch

en: Dynamic
nl_NL: Dynamisch

en: Upload Button Text:
nl_NL: Uploadknoptekst:

en: Button Icons
nl_NL: Knopiconen

en: Allow Multiple:
nl_NL: Meerdere toestaan:

en: File Select Status
nl_NL: Bestandsselectiestatus

en: Show Maximum Size
nl_NL: Toon maximale grootte

en: Allow Maximum Upload Size
nl_NL: Maximale uploadgrootte toestaan

en: Total Maximum Size
nl_NL: Totale Maximale Grootte

en: Show File List
nl_NL: Toon Bestandslijst

en: Show File Preview
nl_NL: Toon Bestand Voorbeeld

en: Show File Size
nl_NL: Toon Bestandsformaat

en: File Exist Message
nl_NL: Bestand Bestaat Bericht

en: Allowed File Type:
nl_NL: Toegestaan Bestandstype:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
nl_NL: Bewerk GDPR Toestemmingslabel door te klikken op het bewerkpictogram

en: Edit GDPR Concent Label
nl_NL: Bewerk GDPR Toestemmingslabel

en: Visibility Mode
nl_NL: Zichtbaarheidsmodus

en: Visible
nl_NL: Zichtbaar

en: Invisible
nl_NL: Onzichtbaar

en: Passive
nl_NL: Passief

en: Theme
nl_NL: Thema

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Light
nl_NL: Licht

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Default value
nl_NL: Standaardwaarde

en: Suggestion
nl_NL: Suggestie

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
nl_NL: Bewerk de inhoud van het HTML-veld door op het bewerkpictogram te klikken

en: Add/Edit Options
nl_NL: Opties toevoegen/bewerken

en: Allow Multiple
nl_NL: Meerdere toestaan

en: Item Size
nl_NL: Itemgrootte

en: Specify item's minimum size (in pixels)
nl_NL: Specificeer de minimale grootte van het item (in pixels)

en: Check Position
nl_NL: Positie van vinkje

en: Specify the check position.
nl_NL: Specificeer de positie van het vinkje.

en: Unique Entry
nl_NL: Unieke invoer

en: Hide Image Label
nl_NL: Afbeeldingslabel verbergen

en: Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Image Alt Text
nl_NL: Alternatieve tekst afbeelding

en: Replace Previous Options
nl_NL: Vervang vorige opties

en: Merge with Previous Options
nl_NL: Samenvoegen met vorige opties

en: Import & Edit
nl_NL: Importeren & bewerken

en: Loading ACF fields...
nl_NL: ACF-velden laden...

en: Loading Posts...
nl_NL: Berichten laden...

en: Loading Terms...
nl_NL: Termen laden...

en: Use Post Taxonomy Fields
nl_NL: Gebruik post-taxonomievelden

en: Loading Users...
nl_NL: Gebruikers laden...

en: Mollie Minimum Amount is
nl_NL: Minimumbedrag Mollie is

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
nl_NL: Dynamisch bedrag Mollie veld is niet geselecteerd

en: Mollie Fixed Amount is not valid
nl_NL: Vast bedrag Mollie is ongeldig

en: Copied on clipboard.
nl_NL: Gekopieerd naar klembord.

en: Failed to Copy, Try Again.
nl_NL: Kopiëren mislukt, probeer het opnieuw.

en: Redirect Page Url
nl_NL: Redirect pagina URL

en: Select Page
nl_NL: Selecteer pagina

en: Pay Button Text
nl_NL: Tekst betaalknop

en: Payment Method
nl_NL: Betaalmethode

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Select Currency
nl_NL: Selecteer valuta

en: Amount Type
nl_NL: Type bedrag

en: Fixed
nl_NL: Vast

en: Amount
nl_NL: Bedrag

en: Select Amount Field
nl_NL: Selecteer bedrag veld

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Locale
nl_NL: Taal

en: Select Locale
nl_NL: Selecteer taal

en: Multisteps Settings
nl_NL: Multisteps instellingen

en: Show Step Header
nl_NL: Toon stapkop

en: Show Header Label
nl_NL: Toon koptekstlabel

en: Show Header Subtitle
nl_NL: Toon koptekstondertitel

en: Show Header Icon
nl_NL: Toon koptekstpictogram

en: Icon Type:
nl_NL: Pictogramtype:

en: Show Progress Bar
nl_NL: Toon voortgangsbalk

en: Show Percentage
nl_NL: Toon percentage

en: Show Buttons
nl_NL: Toon knoppen

en: Button Position:
nl_NL: Knoppositie:

en: Validate on Step Change
nl_NL: Valideer bij stapwijziging

en: Step Header Switchable
nl_NL: Stapkop omschakelbaar

en: Maintain Step History
nl_NL: Behoud stapgeschiedenis

en: Save Step Progress
nl_NL: Sla stapvoortgang op

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
nl_NL: PayPal dynamisch bedragveld is niet geselecteerd

en: PayPal Fixed Amount is not valid
nl_NL: PayPal vast bedrag is niet geldig

en: PayPal Plan Id missing
nl_NL: PayPal plan-ID ontbreekt

en: Subscription:
nl_NL: Abonnement:

en: Plan Id
nl_NL: Plan-ID

en: Disable Card
nl_NL: Kaart uitschakelen

en: Shipping Amount
nl_NL: Verzendbedrag

en: Shipping Cost
nl_NL: Verzendkosten

en: Select Shipping Amount Field
nl_NL: Selecteer veld voor verzendbedrag

en: Tax Amount Type
nl_NL: Type belastingbedrag

en: Tax (%)
nl_NL: Belasting (%)

en: Default Phone Number
nl_NL: Standaard telefoonnummer

en: Input Format Option
nl_NL: Invoervormoptie

en: Value Format Option
nl_NL: Waardevormoptie

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
nl_NL: Aangepast validatiepatroon (RegEx)

en: Expression
nl_NL: Expressie

en: Fields
nl_NL: Velden

en: Flags:
nl_NL: Vlaggen:

en: Hide Country List
nl_NL: Landlijst verbergen

en: Options 2
nl_NL: Opties 2

en: Options Column
nl_NL: Optiekolom

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
nl_NL: Geef het aantal kolommen op om de opties in weer te geven. Laat leeg om de opties weer te geven afhankelijk van de beschikbare ruimte.

en: Rating Position
nl_NL: Beoordelingspositie

en: Add/Edit Rating Options
nl_NL: Beoordelingsopties toevoegen/bewerken

en: Show Rating Message On hover
nl_NL: Toon beoordelingsbericht bij hover

en: Show Rating Message On Selected
nl_NL: Toon beoordelingsbericht bij selectie

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
nl_NL: Razorpay Dynamisch bedragveld is niet geselecteerd

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
nl_NL: Razorpay Vast Bedrag is niet geldig

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
nl_NL: Razorpay Order-ID veld is niet geselecteerd

en: Razorpay Accounts
nl_NL: Razorpay-accounts

en: Account Name
nl_NL: Accountnaam

en: Generate new ID
nl_NL: Genereer nieuwe ID

en: Select Order Id Field
nl_NL: Selecteer Order-ID veld

en: Button Align:
nl_NL: Knopuitlijning:

en: Subtitle:
nl_NL: Subtitel:

en: Theme Color:
nl_NL: Themakleur:

en: Background Color:
nl_NL: Achtergrondkleur:

en: Confirm on Close:
nl_NL: Bevestigen bij sluiten:

en: Name :
nl_NL: Naam :

en: Email :
nl_NL: E-mail :

en: Key :
nl_NL: Sleutel :

en: Value :
nl_NL: Waarde :

en: Default Row:
nl_NL: Standaardrij:

en: Minimum Row:
nl_NL: Minimumrij:

en: Maximum Row:
nl_NL: Maximumrij:

en: Button View:
nl_NL: Knopweergave:

en: Name
nl_NL: Naam

en: Allow Other Option:
nl_NL: Andere optie toestaan:

en: Multiple Select:
nl_NL: Meervoudige selectie:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
nl_NL: Stel het minimum aantal in dat geselecteerd moet worden voor de dropdown-optie

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
nl_NL: Stel het maximum aantal in dat geselecteerd mag worden voor de dropdown-optie

en: Available On
nl_NL: Beschikbaar op

en: Enter the shortcode in this Input.
nl_NL: Voer de shortcode in dit invoerveld in.

en: Button Reverse
nl_NL: Knop omkeren

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Clear Button
nl_NL: Wis-knop

en: Space Between
nl_NL: Ruimte ertussen

en: Redo
nl_NL: Opnieuw

en: Redo Button
nl_NL: Opnieuw-knop

en: Pen Color
nl_NL: Pen kleur

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Pen Width
nl_NL: Pendikte

en: Image Type
nl_NL: Afbeeldingstype

en: Signature Pad
nl_NL: Handtekeningpaneel

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Undo Button
nl_NL: Ongedaan maken-knop

en: Add/Edit Suggestions
nl_NL: Suggesties toevoegen/bewerken

en: Auto Complete
nl_NL: Automatisch aanvullen

en: Step:
nl_NL: Stap:

en: Step Settings
nl_NL: Stapinstellingen

en: Step Icon
nl_NL: Stappictogram

en: Step Label
nl_NL: Staplabel

en: Step Subtitle
nl_NL: Stapondertitel

en: Stripe Minimum Amount is
nl_NL: Minimum bedrag voor Stripe is

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
nl_NL: Dynamisch bedragveld van Stripe is niet geselecteerd

en: Select a valid currency for the selected payment method types
nl_NL: Selecteer een geldige valuta voor het geselecteerde type betaalmethode

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
nl_NL: Dynamisch bedragveld van Stripe is niet geselecteerd

en: Stripe Fixed Amount is not valid
nl_NL: Vast bedrag van Stripe is niet geldig

en: Payment Method Type
nl_NL: Type betaalmethode

en: Mode :
nl_NL: Modus :

en: Billing
nl_NL: Facturering

en: Shipping
nl_NL: Verzending

en: Autocomplete :
nl_NL: Automatisch aanvullen :

en: Automatic
nl_NL: Automatisch

en: Google Maps API Key
nl_NL: Google Maps API-sleutel

en: Allowed Countries :
nl_NL: Toegestane landen :

en: Name Mode:
nl_NL: Naammodus:

en: Full
nl_NL: Volledig

en: Split
nl_NL: Gesplitst

en: Full Name:
nl_NL: Volledige naam:

en: First Name:
nl_NL: Voornaam:

en: Last Name:
nl_NL: Achternaam:

en: Phone Number:
nl_NL: Telefoonnummer:

en: Phone:
nl_NL: Telefoon:

en: Line 1:
nl_NL: Regel 1:

en: Line 2:
nl_NL: Regel 2:

en: City:
nl_NL: Stad:

en: State:
nl_NL: Provincie:

en: Postal Code:
nl_NL: Postcode:

en: Country:
nl_NL: Land:

en: Color Picker
nl_NL: Kleurkiezer

en: Solid
nl_NL: Vast

en: Gradient
nl_NL: Verloop

en: Phone View
nl_NL: Telefoonweergave

en: Tablet View
nl_NL: Tabletweergave

en: Laptop View
nl_NL: Laptopweergave

en: Back
nl_NL: Terug

en: Paypal Style
nl_NL: Paypal-stijl

en: There is no paypal field in your form.
nl_NL: Er is geen PayPal-veld in uw formulier.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
nl_NL: Er is meer dan één PayPal-veld in uw formulier. Selecteer alstublieft het stijlpictogram

en: in paypal field to customize the style.
nl_NL: in het PayPal-veld om de stijl aan te passen.

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Standalone
nl_NL: Losstaand

en: Pay Button
nl_NL: Betaalknop

en: CARD
nl_NL: KAART

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Gold
nl_NL: Goud

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Silver
nl_NL: Zilver

en: White
nl_NL: Wit

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Shape
nl_NL: Vorm

en: Rectangle
nl_NL: Rechthoek

en: Pill
nl_NL: Pil

en: Paypal Button Text
nl_NL: Paypal-knoptekst

en: Paypal Checkout
nl_NL: Paypal-afrekenen

en: Paypal Buy Now
nl_NL: Paypal Koop nu

en: Pay with Paypal
nl_NL: Betaal met Paypal

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Color Fill
nl_NL: Kleurvulling

en: Picture
nl_NL: Afbeelding

en: Picture Upload
nl_NL: Afbeelding uploaden

en: Browse...
nl_NL: Bladeren...

en: Image Link....
nl_NL: Afbeeldingslink....

en: Background Blend Mode
nl_NL: Achtergrondblendmodus

en: Multiply
nl_NL: Vermenigvuldigen

en: Screen
nl_NL: Scherm

en: Darken
nl_NL: Verdonkeren

en: Lighten
nl_NL: Verlichten

en: Color-dodge
nl_NL: Kleur-dodge

en: Saturation
nl_NL: Verzadiging

en: Luminosity
nl_NL: Helderheid

en: Background Img Repeat
nl_NL: Achtergrondafbeelding herhalen

en: Repeat
nl_NL: Herhalen

en: Repeat-X
nl_NL: Herhalen-X

en: Repeat-Y
nl_NL: Herhalen-Y

en: Np Repeat
nl_NL: Niet herhalen

en: Space
nl_NL: Ruimte

en: Round
nl_NL: Afgerond

en: Background Img Position
nl_NL: Achtergrondafbeelding positie

en: Background Img Size
nl_NL: Achtergrondafbeelding grootte

en: BG Width
nl_NL: Achtergrond breedte

en: BG Height
nl_NL: Achtergrond hoogte

en: BG Height/Width
nl_NL: Hoogte/Breedte achtergrond

en: Background Filter
nl_NL: Achtergrondfilter

en: Blur
nl_NL: Vervagen

en: Brightness
nl_NL: Helderheid

en: Grayscale
nl_NL: Grijstinten

en: Invert
nl_NL: Omkeren

en: Opacity
nl_NL: Doorzichtigheid

en: Saturate
nl_NL: Verzadigen

en: Border
nl_NL: Rand

en: Border Color
nl_NL: Randkleur

en: Border Width
nl_NL: Randdikte

en: Border Radius
nl_NL: Randstraal

en: Default
nl_NL: Standaard

en: On Mouse Over
nl_NL: Bij muisaanwijzer

en: On Focus
nl_NL: Bij focus

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Placeholder Color
nl_NL: Placeholderkleur

en: Direction
nl_NL: Richting

en: Content Direction
nl_NL: Inhoudsrichting

en: Left to Right
nl_NL: Links naar Rechts

en: Right to Left
nl_NL: Rechts naar Links

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Font Size
nl_NL: Lettergrootte

en: Block Gap
nl_NL: Blokafstand

en: Row Gap
nl_NL: Rijafstand

en: Column Gap
nl_NL: Kolomafstand

en: Both Side Gap
nl_NL: Afstand aan beide zijden

en: Margin
nl_NL: Marge

en: Margin Top
nl_NL: Bovenzijde Marge

en: Margin Right
nl_NL: Rechterzijde Marge

en: Margin Bottom
nl_NL: Onderzijde Marge

en: Margin Left
nl_NL: Linkerzijde Marge

en: All Side
nl_NL: Alle zijden

en: Padding
nl_NL: Opvulling

en: Padding Top
nl_NL: Bovenzijde Opvulling

en: Padding Right
nl_NL: Rechterzijde Opvulling

en: Padding Bottom
nl_NL: Onderzijde Opvulling

en: Padding Left
nl_NL: Linkerzijde Opvulling

en: Shadow
nl_NL: Schaduw

en: Inside
nl_NL: Binnen

en: Outside
nl_NL: Buiten

en: Shadow Color
nl_NL: Schaduwkleur

en: Shadow Style
nl_NL: Schaduwstijl

en: Pattern not matched
nl_NL: Patroon komt niet overeen

en: Input mode
nl_NL: Invoermodus

en: Input Mask
nl_NL: Invoermasker

en: RegEx Pattern
nl_NL: RegEx-patroon

en: Validations
nl_NL: Validaties

en: At least one digit (0-9)
nl_NL: Minimaal één cijfer (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
nl_NL: Minimaal één kleine letter (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
nl_NL: Minimaal één hoofdletter (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
nl_NL: Minimaal één speciaal teken (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
nl_NL: Wachtwoordlengte beperken

en: Validate as User Unique
nl_NL: Valideer als uniek gebruiker

en: Title
nl_NL: Titel

en: More Options
nl_NL: Meer opties

en: Auto
nl_NL: Automatisch

en: Appearance
nl_NL: Uiterlijk

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
nl_NL: <p style="margin:0">Succesvol verzonden.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit bericht wilt verwijderen?

en: Add More Alternative Success Message
nl_NL: Meer alternatieve succesberichten toevoegen

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Message Styles
nl_NL: Berichtstijlen

en: Message Type
nl_NL: Berichttype

en: Close Icon Color
nl_NL: Kleur van sluiticoon

en: Confirmations
nl_NL: Bevestigingen

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
nl_NL: Hoe bevestigingsberichten of omleidingspagina instellen:

en: Success/Error Messages
nl_NL: Succes-/foutberichten

en: Redirect Page
nl_NL: Omleidingspagina

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
nl_NL: Zorg ervoor dat u de voorwaardelijke logica instelt voor het weergeven van succes-/foutberichten en de omleidingspagina. Als er geen voorwaardelijke logica is ingesteld, wordt de standaardbevestiging weergegeven.

en: Conversational Form Settings
nl_NL: Instellingen voor Conversational Form

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
nl_NL: Opmerking: In de Conversational Form-functie worden bepaalde velden zoals Captcha, betalingen, HTML, enz. momenteel niet ondersteund.

en: How to setup Conversational form:
nl_NL: Hoe Conversational Form in te stellen:

en: Theme settings
nl_NL: Thema-instellingen

en: Conversational Steps settings
nl_NL: Instellingen voor Conversational Steps

en: Navigation
nl_NL: Navigatie

en: Add New Post Type
nl_NL: Nieuw berichttype toevoegen

en: Edit Post Types
nl_NL: Berichttypes bewerken

en: CPT added successfully, refresh your window
nl_NL: CPT succesvol toegevoegd, vernieuw uw venster

en: Learn more about CPT Integration
nl_NL: Meer informatie over CPT-integratie

en: Singular Label *
nl_NL: Enkelvoudige Label *

en: Menu Name *
nl_NL: Menunaam *

en: Menu Icon
nl_NL: Menu-icoon

en: Public
nl_NL: Publiek

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
nl_NL: Dit type moet worden weergegeven in de beheerdersinterface en is openbaar opvraagbaar

en: Publicly Queryable
nl_NL: Openbaar opvraagbaar

en: Queries can be performed on the front end
nl_NL: Er kunnen zoekopdrachten worden uitgevoerd op de voorkant

en: Show in REST API
nl_NL: Weergeven in REST API

en: To show this post type in the WP REST API
nl_NL: Om dit berichttype te tonen in de WP REST API

en: Show in Menu
nl_NL: Weergeven in menu

en: Show the post type in the admin menu
nl_NL: Toon het berichttype in het beheerdersmenu

en: Show UI
nl_NL: Weergeven UI

en: Generate UI for managing this post type
nl_NL: Genereer UI voor het beheren van dit berichttype

en: Add Post Type
nl_NL: Berichttype toevoegen

en: Delete successfully, refresh your window
nl_NL: Succesvol verwijderd, vernieuw je venster

en: Delete Post Type
nl_NL: Berichttype verwijderen

en: Confirmation
nl_NL: Bevestiging

en: Are you sure to delete post type?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit berichttype wilt verwijderen?

en: cpt type update successfully, refresh your window
nl_NL: cpt-type succesvol bijgewerkt, vernieuw je venster

en: Select Type *
nl_NL: Selecteer Type *

en: Menu Icon *
nl_NL: Menu-icoon *

en: public
nl_NL: publiek

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
nl_NL: Berichten van dit type moeten worden weergegeven in de admin UI en zijn openbaar opvraagbaar

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
nl_NL: Query's kunnen worden uitgevoerd aan de voorkant als onderdeel van parse_request()

en: To show this post type data in the WP REST API
nl_NL: Om dit berichttypegegevens te tonen in de WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
nl_NL: Dit toont het berichttype in het adminmenu en waar dat menu getoond wordt

en: Generate a default UI for managing this post type
nl_NL: Genereer een standaard UI voor het beheren van dit berichttype

en: Update Post Type
nl_NL: Berichttype bijwerken

en: Update Template
nl_NL: Template bijwerken

en: Template Name:
nl_NL: Template naam:

en: Browse Template
nl_NL: Template bladeren

en: Email Templates Coming soon
nl_NL: E-mailtemplates binnenkort beschikbaar

en: Save Template
nl_NL: Template opslaan

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Timeline
nl_NL: Tijdlijn

en: PDF Downloads
nl_NL: PDF-downloads

en: Google Ads Information
nl_NL: Google Ads Informatie

en: No PDF templates available
nl_NL: Geen PDF-templates beschikbaar

en: Related Info
nl_NL: Gerelateerde info

en: Note Deleted Successfully
nl_NL: Notitie succesvol verwijderd

en: updated on:
nl_NL: bijgewerkt op:

en: created at:
nl_NL: gemaakt op:

en: create new note
nl_NL: nieuwe notitie maken

en: Are you sure to delete this note
nl_NL: Weet u zeker dat u deze notitie wilt verwijderen

en: No Payment Info Found!
nl_NL: Geen betalingsgegevens gevonden!

en: No field data change
nl_NL: Geen veldgegevens gewijzigd

en: Form Submitted
nl_NL: Formulier verzonden

en: Show Integration Logs
nl_NL: Integratielogs tonen

en: Hide Integration Logs
nl_NL: Integratielogs verbergen

en: Note
nl_NL: Notitie

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Read More
nl_NL: Lees meer

en: Show Less
nl_NL: Toon minder

en: Note no change
nl_NL: Notitie niet gewijzigd

en: Note Updated Successfully
nl_NL: Notitie succesvol bijgewerkt

en: Note Added Successfully
nl_NL: Notitie succesvol toegevoegd

en: Edit Note
nl_NL: Notitie bewerken

en: Create New Note
nl_NL: Nieuwe notitie aanmaken

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Transaction ID
nl_NL: Transactie-ID

en: Total Paid
nl_NL: Totaal betaald

en: no data found
nl_NL: geen gegevens gevonden

en: Subscription
nl_NL: Abonnement

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Plan ID
nl_NL: Plan-ID

en: Next Billing Time
nl_NL: Volgende factureringstijd

en: Email
nl_NL: E-mail

en: no response found
nl_NL: geen reactie gevonden

en: How many rows to export
nl_NL: Hoeveel rijen exporteren

en: Enter row number
nl_NL: Voer rijnummer in

en: Select filter
nl_NL: Filter selecteren

en: Sort Order
nl_NL: Sorteervolgorde

en: Sort by
nl_NL: Sorteren op

en: Export File Format
nl_NL: Bestandsexportformaat

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export Form Data
nl_NL: Formuliergegevens exporteren

en: Preview Data
nl_NL: Gegevens bekijken

en: Move
nl_NL: Verplaatsen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Clone
nl_NL: Klonen

en: Add Field
nl_NL: Veld toevoegen

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Mollie API key is missing
nl_NL: Mollie API-sleutel ontbreekt

en: Mollie Redirect Url is not Selected
nl_NL: Mollie Redirect URL is niet geselecteerd

en: PayPal Client ID is missing
nl_NL: PayPal Client ID ontbreekt

en: Razorpay Client ID is missing
nl_NL: Razorpay Client ID ontbreekt

en: Drag and drop fields here
nl_NL: Velden hierheen slepen en neerzetten

en: Stripe publishable key is missing
nl_NL: Stripe publiceerbare sleutel ontbreekt

en: History Empty
nl_NL: Geschiedenis is leeg

en: Please select property you want to import with form
nl_NL: Selecteer de eigenschap die u met het formulier wilt importeren

en: Preview Form
nl_NL: Formulier bekijken

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Custom CSS/JS
nl_NL: Aangepaste CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
nl_NL: Hoe aangepaste CSS/JS toe te voegen:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
nl_NL: Je kunt hier je aangepaste CSS/JS schrijven. Deze CSS/JS wordt alleen in dit formulier toegepast.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
nl_NL: Om formuliervelden opnieuw te vullen, is het noodzakelijk om de ingediende gegevens in de database op te slaan. Zorg ervoor dat de optie "opslaan van formulierinzendingen uitschakelen" in de formulierinstellingen is uitgeschakeld.

en: Form Abandonment
nl_NL: Formulierverlating

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
nl_NL: Hoe formulierverlating in te stellen & gedeeltelijke voortgang op te slaan:

en: Show warning message below the form description
nl_NL: Waarschuwingsbericht onder de formulierbeschrijving tonen

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
nl_NL: Plaatst een door de beheerder gedefinieerd bericht onder de formulierbeschrijving, zodat gebruikers weten dat hun ingevulde waarden worden opgeslagen vóór het indienen.

en: Save draft only for logged in users
nl_NL: Concept alleen opslaan voor ingelogde gebruikers

en: Repopulate form fields with previous partial entry
nl_NL: Formuliervelden opnieuw vullen met eerdere gedeeltelijke invoer

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
nl_NL: Als de gebruiker is ingelogd, wordt het formulier opnieuw gevuld met de vorige gedeeltelijke invoer uit de database.
                        Anders uit de lokale opslag van de browser.

en: Save draft when user leaves the form page
nl_NL: Concept opslaan wanneer gebruiker de formulierpagina verlaat

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
nl_NL: Als uitgeschakeld, wordt het concept alleen opgeslagen bij het klikken op de opslaan-knop of via voorwaardelijke logica.

en: Allow empty form as Save draft
nl_NL: Leeg formulier toestaan als concept opslaan

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
nl_NL: Als ingeschakeld, wordt een leeg formulier als concept opgeslagen bij het verlaten van de pagina.

en: When to save:
nl_NL: Wanneer opslaan:

en: Always save abandoned form entries
nl_NL: Altijd verlaten formulierinvoer opslaan

en: Save only if email address or phone number is provided
nl_NL: Alleen opslaan als e-mailadres of telefoonnummer is ingevuld

en: Landing Page
nl_NL: Landingspagina

en: How to setup Landinge Page
nl_NL: Hoe landingspagina in te stellen

en: Custom URL
nl_NL: Aangepaste URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
nl_NL: Probeer dubbele aangepaste URL's te vermijden, omdat dit conflicten kan veroorzaken tussen de pagina en Bit Form.

en: Page Title
nl_NL: Paginatitel

en: Share via Direct URL
nl_NL: Delen via directe URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
nl_NL: Delen via directe URL (Conversatieformulier)

en: Embed via HTML Code
nl_NL: Insluiten via HTML-code

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
nl_NL: Insluiten via HTML-code (Conversatieformulier)

en: Customer ID key cann't be empty
nl_NL: Klant-ID sleutel mag niet leeg zijn

en: save Successfully
nl_NL: Succesvol opgeslagen

en: save failed Cause:
nl_NL: Opslaan mislukt, oorzaak:

en: save failed. please try again
nl_NL: Opslaan mislukt. Probeer het opnieuw

en: Learn more about Google Ads configuration
nl_NL: Meer informatie over Google Ads configuratie

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
nl_NL: Om Client ID en SECRET te verkrijgen, bezoek de Google API Console

en: Customer Id (non manager account)
nl_NL: Klant-ID (geen beheerdersaccount)

en: To get Customer ID , Please Visit
nl_NL: Om Klant-ID te verkrijgen, bezoek

en: Google Ads Manager Account
nl_NL: Google Ads Beheerdersaccount

en: Saving Generel Settings...
nl_NL: Algemene instellingen worden opgeslagen...

en: Global Settings
nl_NL: Globale instellingen

en: Validation Error/Invalid Message.
nl_NL: Validatiefout/Ongeldig bericht.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
nl_NL: Genereer token na het laden van de pagina om conflicten met cache-plugins te voorkomen.

en: Other Settings
nl_NL: Overige instellingen

en: Delete all data table when delete plugin.
nl_NL: Verwijder alle datatabellen bij het verwijderen van de plugin.

en: Usage Reporting Opt In.
nl_NL: Gebruikrapportage deelname.

en: Edit Global Message (Type:
nl_NL: Bewerk globaal bericht (Type:

en: Messages saved successfully.
nl_NL: Berichten succesvol opgeslagen.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
nl_NL: Opmerking: dit globale bericht wordt toegepast op alle formulieren en velden, tenzij een aangepast foutbericht is ingesteld voor een individueel veld. U kunt ook de

en: Shortcode patterns (Ex:
nl_NL: Shortcode-patronen (Bijv:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
nl_NL: gebruiken om veldspecifieke labels/waarden dynamisch te vervangen.

en: Required Field
nl_NL: Verplicht veld

en: Invalid Email
nl_NL: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid URL
nl_NL: Ongeldige URL

en: Invalid Number
nl_NL: Ongeldig nummer

en: Invalid Phone Number
nl_NL: Ongeldig telefoonnummer

en: Minimum Value
nl_NL: Minimumwaarde

en: Maximum Value
nl_NL: Maximumwaarde

en: Input mask
nl_NL: Invoermasker

en: Regex Pattern
nl_NL: Regex-patroon

en: Minimum Option Count
nl_NL: Minimaal aantal opties

en: Maximum Option Count
nl_NL: Maximaal aantal opties

en: Minimum File Count
nl_NL: Minimaal aantal bestanden

en: Maximum File Count
nl_NL: Maximaal aantal bestanden

en: Maximum File Size
nl_NL: Maximale bestandsgrootte

en: Other Option Required
nl_NL: Andere optie vereist

en: Unique Entry Value
nl_NL: Unieke invoerwaarde

en: Unique User
nl_NL: Unieke gebruiker

en: App delete successfully.
nl_NL: App succesvol verwijderd.

en: App deletion failed Cause
nl_NL: Reden voor mislukte verwijdering van app

en: App deletion failed. please try again
nl_NL: Verwijderen van app mislukt. probeer het opnieuw

en: Are you sure to delete this App configuration?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze app-configuratie wilt verwijderen?

en: How to setup Integrations:
nl_NL: Hoe integraties in te stellen:

en: Connected/Authorized Platforms
nl_NL: Verbonden/Geautoriseerde platforms

en: Search Available Integrations...
nl_NL: Zoek beschikbare integraties...

en: Available Integrations
nl_NL: Beschikbare integraties

en: Submit button cannot be removed
nl_NL: Verzendknop kan niet worden verwijderd

en: Integration deletion failed Cause
nl_NL: Reden voor mislukte verwijdering van integratie

en: Integration deletion failed. please try again
nl_NL: Verwijderen van integratie mislukt. probeer het opnieuw

en: Are you sure to delete this integration?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze integratie wilt verwijderen?

en: Are you sure to clone this integration?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze integratie wilt klonen?

en: Integration clone failed Cause
nl_NL: Reden voor het falen van het klonen van de integratie

en: Integration clone failed.
nl_NL: Het klonen van de integratie is mislukt.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
nl_NL: Integreer uw formulier met uw favoriete apps en diensten.

en: Date Time (Advanced)
nl_NL: Datum Tijd (Geavanceerd)

en: Advanced Date Time
nl_NL: Geavanceerde Datum Tijd

en: Please Select a Date
nl_NL: Selecteer een datum

en: Spacer
nl_NL: Ruimtehouder

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Placeholder...
nl_NL: Plaatsaanduiding...

en: Multiline Text
nl_NL: Meerregelige tekst

en: Multi-Line Text
nl_NL: Meerregelige tekst

en: example@mail.com
nl_NL: voorbeeld@mail.com

en: Number
nl_NL: Nummer

en: e.g. 123
nl_NL: bijv. 123

en: Select
nl_NL: Selecteren

en: Radio Button
nl_NL: Keuzerondje

en: Option 1
nl_NL: Optie 1

en: Option 2
nl_NL: Optie 2

en: Option 3
nl_NL: Optie 3

en: Checkbox
nl_NL: Selectievakje

en: Check Boxs
nl_NL: Selectievakjes

en: File Upload
nl_NL: Bestand Uploaden

en: Advance File Upload
nl_NL: Geavanceerd Bestand Uploaden

en: Advanced File Upload
nl_NL: Geavanceerd Bestand Uploaden

en: Country
nl_NL: Land

en: Enter Amount..
nl_NL: Bedrag invoeren..

en: Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Enter Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer invoeren

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: e.g. John Doe
nl_NL: bijv. John Doe

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Field
nl_NL: Wachtwoordveld

en: Slider
nl_NL: Schuifregelaar

en: Date
nl_NL: Datum

en: Pick A Date
nl_NL: Kies een datum

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Date-Time
nl_NL: Datum-Tijd

en: Select Date-Time
nl_NL: Selecteer Datum-Tijd

en: Select Week
nl_NL: Selecteer Week

en: Month
nl_NL: Maand

en: Month Input
nl_NL: Maand Invoer

en: GDPR Agreement
nl_NL: AVG-overeenkomst

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
nl_NL: Ik ga akkoord dat deze website mijn ingevoerde gegevens opslaat zodat ze op mijn aanvraag kunnen reageren. Meer informatie in

en: Our Privacy Policy.
nl_NL: Ons Privacybeleid.

en: Decision Box
nl_NL: Beslissingsvak

en: Turnstile
nl_NL: Draaipoort

en: Repeater
nl_NL: Herhaler

en: Signature
nl_NL: Handtekening

en: Rating
nl_NL: Beoordeling

en: Terrible
nl_NL: Verschrikkelijk

en: Bad
nl_NL: Slecht

en: Satisfied
nl_NL: Tevreden

en: Good
nl_NL: Goed

en: Excellent
nl_NL: Uitstekend

en: Image Select
nl_NL: Afbeelding Selecteren

en: Option 4
nl_NL: Optie 4

en: Hidden Field
nl_NL: Verborgen Veld

en: Set Default Value
nl_NL: Stel Standaardwaarde In

en: Pay with Stripe
nl_NL: Betalen met Stripe

en: Pay now
nl_NL: Nu betalen

en: Pay with Mollie
nl_NL: Betalen met Mollie

en: Button
nl_NL: Knop

en: Draft Button
nl_NL: Conceptknop

en: Save Draft
nl_NL: Concept opslaan

en: Next Step
nl_NL: Volgende stap

en: Previous Step
nl_NL: Vorige stap

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Section
nl_NL: Sectie

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Divider
nl_NL: Scheidingslijn

en: Migration Issue Detected
nl_NL: Migratieprobleem Gedetecteerd

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
nl_NL: Er kan een probleem zijn geweest tijdens het automatisch migreren van uw Bit Forms van V1 naar V2.

en: Please contact support for assistance at
nl_NL: Neem contact op met de ondersteuning voor hulp via

en: Migrating to V2
nl_NL: Migreren naar V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
nl_NL: Wacht alstublieft terwijl we uw gegevens naar V2 migreren

en: This may take a few minutes...
nl_NL: Dit kan enkele minuten duren...

en: Meanwhile do not close this window.
nl_NL: Sluit dit venster ondertussen niet.

en: Mollie Settings
nl_NL: Mollie-instellingen

en: API key:
nl_NL: API-sleutel:

en: To get API key, Please Visit
nl_NL: Om een API-sleutel te krijgen, bezoekt u alstublieft

en: Step-
nl_NL: Stap-

en: Clone Step
nl_NL: Stap klonen

en: Delete Step
nl_NL: Stap verwijderen

en: Add New Step
nl_NL: Nieuwe stap toevoegen

en: Add Steps
nl_NL: Stappen toevoegen

en: Multi step settings
nl_NL: Multi-step instellingen

en: All fields are required
nl_NL: Alle velden zijn verplicht

en: Saving Payment Setting...
nl_NL: Betaalinstelling opslaan...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
nl_NL: Kies een unieke naam om deze integratie binnen uw app te identificeren.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
nl_NL: Log in op je Mollie-account (of maak er een aan als je dat nog niet hebt gedaan).

en: Go to your Mollie Dashboard
nl_NL: Ga naar je Mollie Dashboard

en: and find the API section.
nl_NL: en zoek de API-sectie.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
nl_NL: Genereer een nieuwe API-sleutel of gebruik een bestaande (je kunt een test-API-sleutel gebruiken voor testdoeleinden). Deze sleutel is vereist om API-verzoeken te authenticeren.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
nl_NL: Kopieer de API-sleutel en plak deze in het Bit Form

en: field above.
nl_NL: veld hierboven.

en: Then click on the
nl_NL: Klik daarna op de

en: button to save the settings.
nl_NL: knop om de instellingen op te slaan.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
nl_NL: Ga nu naar je formulier en voeg een Mollie-betalingsveld toe.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
nl_NL: Bit form Mollie Payment Gateway documentatie

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
nl_NL: Log in op je PayPal-account (of maak er een aan als je dat nog niet hebt gedaan).

en: Go to your PayPal Dashboard
nl_NL: Ga naar je PayPal Dashboard

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
nl_NL: Selecteer de transactie modus (Live of Sandbox).

en: Copy the
nl_NL: Kopieer de

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
nl_NL: van het PayPal Dashboard en plak deze in het Bit Form

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
nl_NL: veld hierboven (je kunt Sandbox- of Live-modus gebruiken).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
nl_NL: Ga nu naar je formulier en voeg een PayPal-betalingsveld toe.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
nl_NL: Bit form PayPal Payment Gateway documentatie

en: PayPal Integrations Video
nl_NL: PayPal Integraties Video

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
nl_NL: Log in op je Stripe-account (of maak er een aan als je dat nog niet hebt gedaan).

en: Go to your Stripe Dashboard
nl_NL: Ga naar je Stripe Dashboard

en: and find the API Key section.
nl_NL: en zoek het gedeelte API-sleutel.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
nl_NL: van Stripe API Dashboard en plak het in het Bit Form

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
nl_NL: veld hierboven (je kunt een test-API-sleutel gebruiken voor testdoeleinden).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
nl_NL: Ga nu naar je formulier en voeg een Stripe-betaalveld toe.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
nl_NL: Bit form Stripe Payment Gateway documentatie

en: Stripe Integrations Video
nl_NL: Stripe Integraties Video

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
nl_NL: Log in op je Razorpay-account (of maak er een aan als je dat nog niet hebt gedaan).

en: Go to your Razorpay Dashboard
nl_NL: Ga naar je Razorpay Dashboard

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
nl_NL: van Razorpay API Dashboard en plak het in het Bit Form

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
nl_NL: Ga nu naar je formulier en voeg een Razorpay-betaalveld toe.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
nl_NL: Bit form Razorpay Payment Gateway documentatie

en: Razorpay Integrations Video
nl_NL: Razorpay Integraties Video

en: Available Payment Gateways
nl_NL: Beschikbare Betaalgateways

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
nl_NL: Klik op de beschikbare betaalgateway-optie voor configuratie.

en: Available on
nl_NL: Beschikbaar op

en: Connected Accounts
nl_NL: Verbonden Accounts

en: Currently, no payment gateway has been connected.
nl_NL: Er is momenteel geen betaalgateway verbonden.

en: PayPal Settings
nl_NL: PayPal-instellingen

en: Transaction Mode:
nl_NL: Transactiemodus:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
nl_NL: Om Client ID & Secret te krijgen, bezoek alstublieft

en: PDF Global Setting
nl_NL: PDF Globale Instelling

en: Available Font for PDF
nl_NL: Beschikbare Lettertypen voor PDF

en: PDF Templates
nl_NL: PDF Sjablonen

en: How to setup PDF Templates:
nl_NL: Hoe PDF Sjablonen in te stellen:

en: PDF File Name
nl_NL: PDF Bestandsnaam

en: PDF Password
nl_NL: PDF Wachtwoord

en: Static Password
nl_NL: Statisch Wachtwoord

en: PDF Password Shortcode
nl_NL: PDF Wachtwoord Shortcode

en: Allow Download (Link)
nl_NL: Download Toestaan (Link)

en: All User
nl_NL: Alle Gebruikers

en: Only Logged In User
nl_NL: Alleen Ingelogde Gebruiker

en: Override Default Settings
nl_NL: Standaardinstellingen Overschrijven

en: Paper Size
nl_NL: Papiersoort

en: Orientation
nl_NL: Oriëntatie

en: Portrait
nl_NL: Staand

en: Landscape
nl_NL: Liggend

en: Font Family
nl_NL: Lettertypefamilie

en: Font Size (Pixels)
nl_NL: Lettergrootte (Pixels)

en: Watermark
nl_NL: Watermerk

en: Watermark Text
nl_NL: Watermerktekst

en: Watermark Image
nl_NL: Watermerkafbeelding

en: Position X (Units in millimeters)
nl_NL: Positie X (Eenheden in millimeters)

en: Position Y (Units in millimeters)
nl_NL: Positie Y (Eenheden in millimeters)

en: Show watermark behind the page content
nl_NL: Watermerk achter de paginainhoud weergeven

en: Opacity (0-100)
nl_NL: Ondoorzichtigheid (0-100)

en: Language Direction
nl_NL: Taalrichting

en: Go to PDF Settings
nl_NL: Ga naar PDF-instellingen

en: Please configure PDF settings first.
nl_NL: Configureer eerst de PDF-instellingen.

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Image width
nl_NL: Afbeeldingsbreedte

en: Image height
nl_NL: Afbeeldingshoogte

en: Position X
nl_NL: Positie X

en: Position Y
nl_NL: Positie Y

en: Learn more about PDF Attachment
nl_NL: Leer meer over PDF-bijlage

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
nl_NL: Deze globale instellingen worden als standaard ingesteld voor elke nieuwe PDF-bijlage die vanuit uw formulieren wordt gegenereerd.

en: Remember,
nl_NL: Onthoud,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
nl_NL: Als u nog geen PDF's heeft gebruikt, moet u op de knop "Opslaan" klikken om deze globale PDF-instellingen toe te passen. U kunt ook instellingen aanpassen voor een specifiek PDF-sjabloon door toegang te krijgen tot de PDF-sjablonen in uw formulierinstellingen.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
nl_NL: Werk uw PHP-versie bij naar 7.4 of hoger.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
nl_NL: PHP-extensie ontbreekt op uw server. Installeer deze alstublieft.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
nl_NL: Om Arabisch, Chinees, Japans en Koreaans te gebruiken, moet u extra lettertypen installeren! Navigeer alstublieft naar de

en: tab to proceed.
nl_NL: tab om door te gaan.

en: Copy Shortcode
nl_NL: Shortcode kopiëren

en: Embed
nl_NL: Insluiten

en: Razorpay Settings
nl_NL: Razorpay-instellingen

en: API Secret:
nl_NL: API-geheim:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
nl_NL: Om API-sleutel & geheim te krijgen, bezoek alstublieft

en: Razorpay Dashboard
nl_NL: Razorpay-dashboard

en: Are you sure to delete this URL ?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze URL wilt verwijderen?

en: Select A Page:
nl_NL: Selecteer een pagina:

en: Custom Link
nl_NL: Aangepaste link

en: set Form Field
nl_NL: Formulierveld instellen

en: Select Form Field
nl_NL: Selecteer formulierveld

en: Add More Alternative URL
nl_NL: Voeg meer alternatieve URL toe

en: Filter Entries between Dates
nl_NL: Filter vermeldingen tussen data

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: report name cann't be empty
nl_NL: rapportnaam mag niet leeg zijn

en: Refresh
nl_NL: Vernieuwen

en: Premium Feature
nl_NL: Premium-functie

en: Buy Premium
nl_NL: Koop Premium

en: Are you sure to delete this report
nl_NL: Weet u zeker dat u dit rapport wilt verwijderen

en: Deleting ...
nl_NL: Bezig met verwijderen ...

en: Filter List
nl_NL: Filterlijst

en: Search filters...
nl_NL: Zoekfilters...

en: New Filter
nl_NL: Nieuwe filter

en: No matching filter found
nl_NL: Geen overeenkomende filter gevonden

en: Equal
nl_NL: Gelijk aan

en: Not equal
nl_NL: Niet gelijk aan

en: Not empty
nl_NL: Niet leeg

en: Start With
nl_NL: Begint met

en: End With
nl_NL: Eindigt met

en: Not Start With
nl_NL: Begint niet met

en: Not End With
nl_NL: Eindigt niet met

en: Not contains
nl_NL: Bevat niet

en: Contains
nl_NL: Bevat

en: Contain All
nl_NL: Bevat alles

en: Greater Than
nl_NL: Groter dan

en: Less Than
nl_NL: Kleiner dan

en: Greater Than or Equal
nl_NL: Groter dan of gelijk aan

en: Less Than or Equal
nl_NL: Kleiner dan of gelijk aan

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Till Today
nl_NL: Tot vandaag

en: Tomorrow
nl_NL: Morgen

en: Yesterday
nl_NL: Gisteren

en: Till Yesterday
nl_NL: Tot gisteren

en: Last 7 Days
nl_NL: Laatste 7 dagen

en: Last 30 Days
nl_NL: Laatste 30 dagen

en: Last 60 Days
nl_NL: Laatste 60 dagen

en: Last 90 Days
nl_NL: Laatste 90 dagen

en: Last 120 Days
nl_NL: Laatste 120 dagen

en: Next 7 Days
nl_NL: Volgende 7 dagen

en: Next 30 Days
nl_NL: Volgende 30 dagen

en: Next 60 Days
nl_NL: Volgende 60 dagen

en: Next 90 Days
nl_NL: Volgende 90 dagen

en: Next 120 Days
nl_NL: Volgende 120 dagen

en: Current Week
nl_NL: Huidige week

en: Next Week
nl_NL: Volgende week

en: Last Week
nl_NL: Vorige week

en: Current Month
nl_NL: Huidige maand

en: Next Month
nl_NL: Volgende maand

en: Last Month
nl_NL: Vorige maand

en: Current Year
nl_NL: Huidig jaar

en: Next Year
nl_NL: Volgend jaar

en: Last Year
nl_NL: Vorig jaar

en: Read entries
nl_NL: Gelezen items

en: Unread entries
nl_NL: Ongelezen items

en: Confirmed entries
nl_NL: Bevestigde items

en: Unconfirmed entries
nl_NL: Onbevestigde items

en: Draft entries
nl_NL: Conceptitems

en: Logic
nl_NL: Logica

en: OR
nl_NL: OF

en: AND
nl_NL: EN

en: ReCaptcha validation failed.
nl_NL: ReCaptcha-validatie mislukt.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
nl_NL: Het formulier heeft het maximum aantal inzendingen bereikt.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
nl_NL: U hebt het maximaal toegestane aantal inzendingen bereikt.

en: You must be logged in.
nl_NL: U moet ingelogd zijn.

en: Empty form cannot be submitted.
nl_NL: Leeg formulier kan niet worden ingediend.

en: Validate form input on focus lost
nl_NL: Valideer formulierinvoer bij focusverlies

en: Allow single entry for each IP address
nl_NL: Sta één inzending per IP-adres toe

en: Require user to be logged in for submit form
nl_NL: Vereis dat gebruiker is ingelogd om formulier te verzenden

en: Prevent empty form submission
nl_NL: Voorkom lege formulierinzending

en: Disable entry storing in WordPress database
nl_NL: Schakel het opslaan van inzendingen in de WordPress-database uit

en: Enable ReCaptcha V3
nl_NL: Schakel ReCaptcha V3 in

en: Enable / Disable
nl_NL: Inschakelen / Uitschakelen

en: Hide ReCaptcha Badge
nl_NL: Verberg ReCaptcha-badge

en: Honeypot trap for bot
nl_NL: Honeypot-val voor bots

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
nl_NL: Beheer limieten voor inzendingen (op aantal, tijd of gebruiker)

en: Limit By Submission Count
nl_NL: Beperk op aantal inzendingen

en: Submission Limit
nl_NL: Limiet inzendingen

en: Limit period type
nl_NL: Type limietperiode

en: Limit By Per User
nl_NL: Beperk per gebruiker

en: User verify type
nl_NL: Type gebruikersverificatie

en: Limit Form Submission Period
nl_NL: Beperk periode voor formulierinzendingen

en: Every Day
nl_NL: Elke dag

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: From
nl_NL: Van

en: To
nl_NL: Tot

en: Time:
nl_NL: Tijd:

en: Blocked IP list
nl_NL: Geblokkeerde IP-lijst

en: Add Blocked IP
nl_NL: Geblokkeerd IP toevoegen

en: Allowed IP
nl_NL: Toegestaan IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
nl_NL: Door deze optie in te schakelen, kunnen alleen de vermelde IP's dit formulier indienen.

en: Add Allowed IP
nl_NL: Toegestaan IP toevoegen

en: Capture Google Ads (Click ID)
nl_NL: Google Ads vastleggen (Click ID)

en: Email sent successfully.
nl_NL: E-mail succesvol verzonden.

en: Sending...
nl_NL: Bezig met verzenden...

en: Email Test
nl_NL: E-mailtest

en: To:
nl_NL: Aan:

en: Message:
nl_NL: Bericht:

en: Send Test Mail
nl_NL: Testmail verzenden

en: Configuration
nl_NL: Configuratie

en: Mail Test
nl_NL: Mailtest

en: SMTP config saved successfully.
nl_NL: SMTP-configuratie succesvol opgeslagen.

en: Learn more about SMTP configuration
nl_NL: Meer informatie over SMTP-configuratie

en: Enable SMTP
nl_NL: SMTP inschakelen

en: From Email Address
nl_NL: Afzender e-mailadres

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
nl_NL: Sommige servers blokkeren e-mails als het "Afzender e-mailadres" verschilt van het geauthenticeerde (login) e-mailadres— gebruik hetzelfde e-mailadres om aflevering te garanderen.

en: From Name
nl_NL: Afzendernaam

en: Reply-To Email Address
nl_NL: Reply-To e-mailadres

en: SMTP Host
nl_NL: SMTP-host

en: Type of Encryption
nl_NL: Type versleuteling

en: SMTP Port
nl_NL: SMTP-poort

en: SMTP Authentication
nl_NL: SMTP-authenticatie

en: SMTP Username
nl_NL: SMTP-gebruikersnaam

en: SMTP Password
nl_NL: SMTP-wachtwoord

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Stripe Settings
nl_NL: Stripe-instellingen

en: Publishable key:
nl_NL: Publiceerbare sleutel:

en: Secret Key:
nl_NL: Geheime sleutel:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
nl_NL: Om de publiceerbare sleutel & geheime sleutel te verkrijgen, bezoek alstublieft

en: Add Property
nl_NL: Eigenschap toevoegen

en: Override theme and common styles
nl_NL: Thema en algemene stijlen negeren

en: Multi Step Quick Tweaks
nl_NL: Meertraps snelle aanpassingen

en: Step Container
nl_NL: Stappencontainer

en: Step Header Wrapper
nl_NL: Stap header omhulling

en: Step Header
nl_NL: Stap header

en: Step Header Label
nl_NL: Stap header label

en: Step Header Subtitle
nl_NL: Stap header subtitel

en: Step Wrapper
nl_NL: Stap omhulling

en: Step Progress Wrapper
nl_NL: Stap voortgangsomhulling

en: Step Progress Bar
nl_NL: Stap voortgangsbalk

en: Step Content
nl_NL: Stap inhoud

en: Step Button Wrapper
nl_NL: Stap knopomhulling

en: Step Button
nl_NL: Stap knop

en: Step Label Prefix Icon
nl_NL: Stap label voorvoegsel pictogram

en: Step Label Suffix Icon
nl_NL: Stap Label Achtervoegsel Pictogram

en: Step Subtitle Prefix Icon
nl_NL: Stap Ondertitel Voorvoegsel Pictogram

en: Step Subtitle Suffix Icon
nl_NL: Stap Ondertitel Achtervoegsel Pictogram

en: Previous Button Prefix Icon
nl_NL: Vorige Knop Voorvoegsel Pictogram

en: Previous Button Suffix Icon
nl_NL: Vorige Knop Achtervoegsel Pictogram

en: Next Button Prefix Icon
nl_NL: Volgende Knop Voorvoegsel Pictogram

en: Next Button Suffix Icon
nl_NL: Volgende Knop Achtervoegsel Pictogram

en: Theme Customization
nl_NL: Thema Aanpassing

en: Multi Step Customize
nl_NL: Meerdere Stappen Aanpassen

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
nl_NL: Snel aanpassingen voor meerdere stappen zijn niet beschikbaar. deze functie komt binnenkort.

en: Transparent
nl_NL: Transparant

en: Go to Theme Gallery Settings
nl_NL: Ga naar Thema Galerie Instellingen

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
nl_NL: Voeg belangrijke regel toe aan alle stijlen om conflicterende stijlen in de frontend te overschrijven.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
nl_NL: Voeg voorvoegsel toe aan atomaire klassenamen om conflicten te voorkomen.

en: Transition
nl_NL: Overgang

en: Please setup your payment settings before using this template.
nl_NL: Stel alstublieft uw betalingsinstellingen in voordat u deze sjabloon gebruikt.

en: Please setup your
nl_NL: Stel alstublieft uw in

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
nl_NL: Werk alstublieft uw Pro Plugin bij naar de nieuwste versie (

en: this feature
nl_NL: deze functie

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Use Template
nl_NL: Gebruik Sjabloon

en: Go to Payment Settings
nl_NL: Ga naar Betalingsinstellingen

en: Search Template
nl_NL: Zoek Sjabloon

en: Import Form
nl_NL: Formulier Importeren

en: Search Result
nl_NL: Zoekresultaat

en: No Template Found
nl_NL: Geen Sjabloon Gevonden

en: Prefix Icon
nl_NL: Voorvoegselpictogram

en: Suffix Icon
nl_NL: Achtervoegselpictogram

en: Always (default)
nl_NL: Altijd (standaard)

en: Interaction Only
nl_NL: Alleen Interactie

en: Container Class
nl_NL: Containerklasse

en: Show Option Flag Image
nl_NL: Toon Vlagafbeelding Optie

en: Mollie Description is Required
nl_NL: Mollie Beschrijving is Verplicht

en: Select Account
nl_NL: Selecteer Account

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
nl_NL: Razorpay Dynamisch Bedrag Veld is niet Geselecteerd

en: Rounded
nl_NL: Afgerond

en: No fields available
nl_NL: Geen velden beschikbaar

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
nl_NL: Je hebt nog geen velden toegevoegd aan dit formulier of deze stap.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
nl_NL: Voeg velden toe vanuit het Formulierveldenpaneel.

en: No field key provided
nl_NL: Geen veldsleutel opgegeven

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Conditional Logic
nl_NL: Voorwaardelijke Logica

en: Individual Customize
nl_NL: Individueel Aanpassen

en: Global Customize
nl_NL: Globaal Aanpassen

en: Select Your Theme
nl_NL: Selecteer Uw Thema

en: Reset
nl_NL: Resetten

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Rename
nl_NL: Hernoemen

en: Reset Theme Style
nl_NL: Thema Stijl Resetten

en: Update Theme Style
nl_NL: Thema Stijl Bijwerken

en: Save as New Theme
nl_NL: Opslaan als Nieuw Thema

en: Click to Highlight Element in Builder
nl_NL: Klik om Element in Builder te Markeren

en: Enable Conditional Logic
nl_NL: Voorwaardelijke Logica Inschakelen

en: Configure when this field should be shown or hidden
nl_NL: Configureer wanneer dit veld getoond of verborgen moet worden

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Show
nl_NL: Tonen

en: this field if
nl_NL: dit veld als

en: And
nl_NL: En

en: Or
nl_NL: Of

en: Need Advanced Conditional Logic?
nl_NL: Geavanceerde voorwaardelijke logica nodig?

en: Switch now
nl_NL: Schakel nu over

en: Theme Quick Tweaks
nl_NL: Snelle thema-aanpassingen

en: Global Elements
nl_NL: Globale elementen

en: Multi-Step Elements
nl_NL: Elementen met meerdere stappen

en: Individual Elements
nl_NL: Individuele elementen

en: found
nl_NL: gevonden

en: Search fields..
nl_NL: Velden zoeken..

en: Search results for:
nl_NL: Zoekresultaten voor:

en: No fields found
nl_NL: Geen velden gevonden

en: We couldn't find any fields matching
nl_NL: We konden geen velden vinden die overeenkomen met

en: Try searching with different keywords
nl_NL: Probeer te zoeken met andere zoekwoorden

en: Create New Theme
nl_NL: Nieuw thema maken

en: Click to upload
nl_NL: Klik om te uploaden

en: or drag and drop
nl_NL: of sleep en zet neer

en: Import from Form
nl_NL: Importeren vanuit formulier

en: Import from File
nl_NL: Importeren vanuit bestand

en: Import Theme (Style)
nl_NL: Thema importeren (stijl)

en: Customize
nl_NL: Aanpassen

en: Applied Styles
nl_NL: Toegepaste stijlen

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
nl_NL: Uw aanpassingen gelden alleen voor de opmaak van dit formulier. Om wijzigingen te bewaren, maak of werk een aangepast thema bij via het Opties-menu.

en: App Themes
nl_NL: App-thema's

en: Custom Themes
nl_NL: Aangepaste thema's

en: Please write form name
nl_NL: Voer formuliernaam in

en: Search forms here...
nl_NL: Formulieren hier zoeken...

en: No forms found
nl_NL: Geen formulieren gevonden

en: Search fields...
nl_NL: Velden zoeken...

en: Clear search
nl_NL: Zoekopdracht wissen

en: No fields available in this category
nl_NL: Geen velden beschikbaar in deze categorie

en: No fields found by your search keywords:
nl_NL: Geen velden gevonden met uw zoekwoorden:

en: fields found for
nl_NL: velden gevonden voor

en: Update Form
nl_NL: Formulier bijwerken

en: Save Form
nl_NL: Formulier opslaan

en: Please fix the errors
nl_NL: Corrigeer de fouten

en: Please add a submit button
nl_NL: Voeg een verzendknop toe

en: Choose/Drop your file (.json)
nl_NL: Kies/Drop uw bestand (.json)

en: Issue
nl_NL: Probleem

en: Idea
nl_NL: Idee

en: Other
nl_NL: Overig

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Upgrade naar Pro

en: This feature
nl_NL: Deze functie

en: is available in Pro
nl_NL: is beschikbaar in Pro

en: Thank you for using our product! We're sorry,
nl_NL: Bedankt dat u ons product gebruikt! Het spijt ons,

en: is not available in your plan.
nl_NL: is niet beschikbaar in uw abonnement.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
nl_NL: Upgrade alstublieft naar het PRO-abonnement om al deze geweldige functies te ontgrendelen.

en: Try Demo
nl_NL: Probeer demo

en: Check out our
nl_NL: Bekijk onze

en: to see what can you do with Pro version.
nl_NL: om te zien wat u kunt doen met de Pro-versie.

en: Available On Pro
nl_NL: Beschikbaar in Pro

en: Do You want Deplicate these
nl_NL: Wilt u deze dupliceren

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Do you want to change these
nl_NL: Wilt u deze

en: Are you sure to delete these
nl_NL: Weet u zeker dat u deze wilt verwijderen

en: Row Selected
nl_NL: Rij geselecteerd

en: Total Entries:
nl_NL: Totaal aantal items:

en: Page
nl_NL: Pagina

en: of
nl_NL: van

en: No response from the server
nl_NL: Geen reactie van de server

en: Are you sure to delete this web hook?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze webhook wilt verwijderen?

en: Add More Hook
nl_NL: Meer hook toevoegen

en: Select One
nl_NL: Selecteer er één

en: Click
nl_NL: Klik

en: Readonly
nl_NL: Alleen lezen

en: Writeable
nl_NL: Beschrijfbaar

en: Not Required
nl_NL: Niet verplicht

en: Active List
nl_NL: Actieve lijst

en: Sub Title
nl_NL: Ondertitel

en: Config Option
nl_NL: Configuratie-optie

en: Email Template:
nl_NL: E-mailsjabloon:

en: Select Email Template
nl_NL: Selecteer e-mailsjabloon

en: Add mail from address
nl_NL: Afzender toevoegen

en: From Mail
nl_NL: Van e-mail

en: Reply To
nl_NL: Beantwoorden aan

en: PDF Attachment Template:
nl_NL: PDF-bijlage sjabloon:

en: Select PDF Template
nl_NL: Selecteer PDF-sjabloon

en: Field Actions
nl_NL: Veldacties

en: Integration
nl_NL: Integratie

en: Select Integation
nl_NL: Selecteer integratie

en: Logged In
nl_NL: Ingelogd

en: Logged Out
nl_NL: Uitgelogd

en: Date Format
nl_NL: Datumformaat

en: Meta Key
nl_NL: Meta-sleutel

en: Query Param
nl_NL: Queryparameter

en: Redirect URL
nl_NL: Redirect-URL

en: Select Page To Redirect
nl_NL: Selecteer pagina om naartoe te verwijzen

en: Success Message
nl_NL: Succesbericht

en: Select Message
nl_NL: Selecteer bericht

en: Web Hook
nl_NL: Webhook

en: Select Hooks to Call
nl_NL: Selecteer hooks om aan te roepen

en: On Load
nl_NL: Bij laden

en: On Field Input
nl_NL: Bij veldinvoer

en: On Form Validate
nl_NL: Bij formuliercontrole

en: On Form Submit
nl_NL: Bij formulierindiening

en: Record Create/Edit
nl_NL: Record aanmaken/bewerken

en: Record Create
nl_NL: Record aanmaken

en: Record Edit
nl_NL: Record bewerken

en: Record Delete
nl_NL: Record verwijderen

en: Always
nl_NL: Altijd

en: With Condition
nl_NL: Met voorwaarde

en: Conditional Logics
nl_NL: Voorwaardelijke logica

en: Add Conditional Logic
nl_NL: Voorwaardelijke logica toevoegen

en: For
nl_NL: Voor

en: UNLIMITED
nl_NL: ONBEPERKT

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
nl_NL: Voorwaardelijke logica wordt uitgevoerd volgens de volgorde van hun logicagroepen. Een groep die hoger staat, heeft een hogere prioriteit. Om de prioriteit aan te passen, sleept u de logicagroepen eenvoudig naar wens.

en: Additional Actions
nl_NL: Aanvullende acties

en: Email Notification
nl_NL: E-mailmelding

en: Action Run When:
nl_NL: Actie wordt uitgevoerd wanneer:

en: Action Effect:
nl_NL: Effect van de actie:

en: Only on Form Load
nl_NL: Alleen bij laden van formulier

en: Only on Field Input
nl_NL: Alleen bij veldinvoer

en: Only on Form Validate
nl_NL: Alleen bij formulier valideren

en: Only on Form Submit
nl_NL: Alleen bij formulier verzenden

en: Action Behaviour:
nl_NL: Actiegedrag:

en: Condition
nl_NL: Voorwaarde

en: Forgot Password Fields
nl_NL: Velden Wachtwoord vergeten

en: Redirect Page:
nl_NL: Omleidingspagina:

en: Password reset email template
nl_NL: E-mail sjabloon voor wachtwoordreset

en: Success Message:
nl_NL: Succesbericht:

en: Login Fields
nl_NL: Inlogvelden

en: Success redirect Page:
nl_NL: Succes omleidingspagina:

en: Redirect page (already activated):
nl_NL: Omleidingspagina (al geactiveerd):

en: Invalid redirect page:
nl_NL: Ongeldige omleidingspagina:

en: Rejection Success redirect page:
nl_NL: Weiger succes omleidingspagina:

en: Activation success
nl_NL: Activatie geslaagd

en: Already activated account
nl_NL: Account al geactiveerd

en: Invalid activation key
nl_NL: Ongeldige activatiesleutel

en: Reject Success Message
nl_NL: Weiger succesbericht

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
nl_NL: Als de velden Gebruikersnaam en Wachtwoord leeg zijn, neemt de gebruiker de waarde van het e-mailveld als veld en wordt het wachtwoord automatisch gegenereerd.

en: Field Mappping
nl_NL: Veldtoewijzing

en: User Fields
nl_NL: Gebruikersvelden

en: User Email Notification
nl_NL: Gebruikers E-mailmelding

en: Admin Email Notification
nl_NL: Beheerders E-mailmelding

en: WP User Role
nl_NL: WP Gebruikersrol

en: Success Messages
nl_NL: Succesberichten

en: User Approval  Method:
nl_NL: Gebruikersgoedkeuringsmethode:

en: Select approval method
nl_NL: Selecteer goedkeuringsmethode

en: Auto Login After Registration
nl_NL: Automatisch inloggen na registratie

en: Customize Email templates
nl_NL: E-mailsjablonen aanpassen

en: Edit verification Messages/Redirect URL
nl_NL: Verificatieberichten/omleidings-URL bewerken

en: User Meta Field Mappping
nl_NL: Gebruikers Meta Veldmapping

en: Meta Value
nl_NL: Meta Waarde

en: Reset Password Fields
nl_NL: Wachtwoordvelden resetten

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
nl_NL: Bit Form - Contactformulier Builder Plugin voor WordPress

en: Contact Form
nl_NL: Contactformulier

en: Select a Form
nl_NL: Selecteer een formulier

en: Bitform block settings
nl_NL: Bitform blokinstellingen

en: Form settings
nl_NL: Formulierinstellingen

en: Failed to change Form Status
nl_NL: Formulierstatus wijzigen mislukt

en: Form Name
nl_NL: Formuliernaam

en: Entries
nl_NL: Inzendingen

en: Views
nl_NL: Weergaven

en: Completion Rate
nl_NL: Voltooiingspercentage

en: Created
nl_NL: Aangemaakt

en: Edit Form
nl_NL: Formulier Bewerken

en: Data Table
nl_NL: Datatabel

en: Form Deleted Successfully
nl_NL: Formulier succesvol verwijderd

en: Duplicate...
nl_NL: Dupliceren...

en: Exporting...
nl_NL: Bezig met exporteren...

en: Are you sure to delete this form?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit formulier wilt verwijderen?

en: Are you sure to duplicate this form ?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit formulier wilt dupliceren?

en: Are you sure to export this form ?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit formulier wilt exporteren?

en: Create a New Form
nl_NL: Maak een nieuw formulier

en: Create Form
nl_NL: Formulier maken

en: General
nl_NL: Algemeen

en: View Name
nl_NL: Naam weergave

en: Edit Table
nl_NL: Tabel bewerken

en: Table Deleted Successfully
nl_NL: Tabel succesvol verwijderd

en: Are you sure to delete this table?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze tabel wilt verwijderen?

en: Create View
nl_NL: Weergave maken

en: Prevent Public View of Entries
nl_NL: Voorkom publieke weergave van inzendingen

en: (Allow only selected rules to View Entries)
nl_NL: (Sta alleen geselecteerde regels toe om inzendingen te bekijken)

en: Allow Roles to view own entries
nl_NL: Sta rollen toe om eigen inzendingen te bekijken

en: Allow Roles to view Other's entries
nl_NL: Sta rollen toe om inzendingen van anderen te bekijken

en: Allow Users to Edit Form Entries
nl_NL: Sta gebruikers toe om formulierinzendingen te bewerken

en: Allow Roles to edit own entries
nl_NL: Sta rollen toe om eigen inzendingen te bewerken

en: Allow Roles to edit Other's entries
nl_NL: Sta rollen toe om inzendingen van anderen te bewerken

en: By Roles
nl_NL: Op rollen

en: Selected User
nl_NL: Geselecteerde gebruiker

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Access Setting
nl_NL: Toegangsinstelling

en: Entry View
nl_NL: Inzending bekijken

en: Entry Edit
nl_NL: Inzending bewerken

en: Single Entry View
nl_NL: Enkele inzending bekijken

en: Single Entry Details View
nl_NL: Details van enkele inzending bekijken

en: All Submitted Response
nl_NL: Alle ingediende reacties

en: Own Submitted Response
nl_NL: Eigen ingediende reacties

en: View List
nl_NL: Lijst bekijken

en: Details Page
nl_NL: Detailpagina

en: Details Page Styling
nl_NL: Detailpagina Opmaak

en: Setting
nl_NL: Instelling

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Table Caption
nl_NL: Tabelbijschrift

en: Column Mapping
nl_NL: Kolomkoppeling

en: Column Header
nl_NL: Kolomkop

en: Column Width
nl_NL: Kolombreedte

en: Form Field
nl_NL: Formulierveld

en: Action Column
nl_NL: Actiekolom

en: Column Title
nl_NL: Kolomtitel

en: Edit Button
nl_NL: Bewerkknop

en: Custom Page
nl_NL: Aangepaste pagina

en: View Button
nl_NL: Bekijkknop

en: Redirect Link
nl_NL: Omleidingslink

en: Caption
nl_NL: Bijschrift

en: Table Even Row
nl_NL: Even tabelrij

en: Table Odd Row
nl_NL: Oneven tabelrij

en: Page Select Box
nl_NL: Pagina-selectievak

en: Pagination Button
nl_NL: Paginatieknop

en: Search Box
nl_NL: Zoekvak

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Table Rows
nl_NL: Tabelrijen

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Font Weight
nl_NL: Lettergewicht

en: Font Style
nl_NL: Letterstijl

en: Table Wrapper
nl_NL: Tabelomslag

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
nl_NL: Welkom bij Bit Form Views (Bèta)

en: Create First View
nl_NL: Maak eerste weergave

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
nl_NL: Professionele & gebruiksvriendelijke WordPress Form Builder

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
nl_NL: Drag-and-drop WordPress Form Builder stelt je in staat om elk denkbaar formulier voor je WordPress-website te maken. Het professionele ontwerp van Bit Form houdt alle tools precies daar waar je ze wilt! Je kunt integraties maken tussen verschillende CRM’s en applicaties zonder enige ervaring.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
nl_NL: Ontdek onze uitgebreide documentatie. Van beginners tot ontwikkelaars – iedereen vindt hier een antwoord

en: here
nl_NL: hier

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
nl_NL: Bij Bit Apps bieden we alle soorten productondersteuning voor elk type klant, of je nu een GRATIS of PRO-gebruiker bent. We bieden actieve ondersteuning via e-mail en livechat. Ons ondersteuningsteam staat altijd klaar om je te helpen. We zijn er om je vragen te beantwoorden en je te helpen met eventuele problemen.

en: Facebook support group
nl_NL: Facebook ondersteuningsgroep

en: YouTube channel
nl_NL: YouTube-kanaal

en: Chat here
nl_NL: Chat hier

en: Rate us on WordPress
nl_NL: Beoordeel ons op WordPress

en: Lost In Space
nl_NL: Verdwaald in de ruimte

en: Redirecting Home in
nl_NL: Wordt doorgestuurd naar startpagina in

en: Go Home
nl_NL: Ga naar Startpagina

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Are you sure you want to leave the form? Unsaved data will be lost.
nl_NL: Weet u zeker dat u het formulier wilt verlaten? Niet-opgeslagen gegevens gaan verloren.

en: Okay
nl_NL: OK

en: Are you sure you want to switch forms? Unsaved data will be lost.
nl_NL: Weet u zeker dat u van formulier wilt wisselen? Niet-opgeslagen gegevens gaan verloren.

en: Switch Form
nl_NL: Formulier wisselen

en: Are you sure to duplicate this entry?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze invoer wilt dupliceren?

en: View Repeater Data
nl_NL: Bekijk Repeater-gegevens

en: Entry Details #
nl_NL: Invoergegevens #

en: Data Views & Edit
nl_NL: Gegevensweergaven & Bewerken

en: View Analytics Report
nl_NL: Bekijk analysetrapport

en: No Entry Found.
nl_NL: Geen invoer gevonden.

en: Form Settings
nl_NL: Formulierinstellingen

en: Conversational Form
nl_NL: Conversatieformulier

en: Landing Form
nl_NL: Landingsformulier

en: WP Auth
nl_NL: WP Authenticatie

en: Entries are loading...
nl_NL: Invoeren worden geladen...

en: Advance Field Wise Report
nl_NL: Geavanceerd veldspecifiek rapport

en: Please select fields to view reports individually
nl_NL: Selecteer velden om rapporten afzonderlijk te bekijken

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
nl_NL: Bedankt voor het gebruik van Bit Form. Als je de plugin leuk vindt, geef ons dan alsjeblieft een

en: review
nl_NL: recensie

en: on WordPress.org to help us spread more.
nl_NL: op WordPress.org om ons te helpen meer bekendheid te krijgen.

en: Filter Options
nl_NL: Filteropties

en: All filters below will get entries based on analytics report
nl_NL: Alle onderstaande filters krijgen inzendingen op basis van het analyserapport

en: Filter by Date
nl_NL: Filter op datum

en: Entry Status
nl_NL: Status inzending

en: Select Fields for Report:
nl_NL: Selecteer velden voor rapport:

en: Other Info
nl_NL: Andere info

en: Total Entry:
nl_NL: Totaal aantal inzendingen:

en: Loading...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Printing...
nl_NL: Bezig met afdrukken...

en: Print Report
nl_NL: Rapport afdrukken

en: Welcome to Bit Form
nl_NL: Welkom bij Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
nl_NL: Bedankt voor het installeren van Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
nl_NL: Modern formulierbouwer- en databasebeheersysteem

en: for Wordpress
nl_NL: voor WordPress

en: Create First Form
nl_NL: Maak eerste formulier

en: Add More +
nl_NL: Meer toevoegen +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
nl_NL: Landveld beschikbaar in de Pro-versie van Bit Form.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
nl_NL: U kunt zowel ReCaptcha-V2 als ReCaptcha-V3 in een formulier gebruiken. Om ReCaptcha-V2 te gebruiken, schakelt u ReCaptcha-V3 uit in de Formulierinstellingen.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
nl_NL: <p style="font-size: 16px">Om reCaptchav2 te gebruiken, moet u Site Key en Secret Key instellen via <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
nl_NL: <p style="font-size: 16px">Om Turnstile te gebruiken, moet u Site Key en Secret Key instellen via <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
nl_NL: <p style="font-size: 16px">Om hCaptcha te gebruiken, moet u Site Key en Secret Key instellen via <a href="

en: You cannot add more than one
nl_NL: U kunt niet meer dan één toevoegen

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
nl_NL: De knop Concept opslaan is beschikbaar in de Pro-versie van Bit Form.

en: You cannot add
nl_NL: U kunt niet toevoegen

en: <p style="font-size: 16px">To use
nl_NL: <p style="font-size: 16px">Om te gebruiken

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Not Equal
nl_NL: Niet gelijk aan

en: Is Not Null
nl_NL: Is Niet Null

en: Contain
nl_NL: Bevat

en: Not Contain
nl_NL: Bevat niet

en: Between
nl_NL: Tussen

en: On Click
nl_NL: Bij Klik

en: Advanced File Upload Field
nl_NL: Geavanceerd Bestand Uploadveld

en: PayPal Payment Field
nl_NL: PayPal Betaalveld

en: Razorpay Payment Field
nl_NL: Razorpay Betaalveld

en: Stripe Payment Field
nl_NL: Stripe Betaalveld

en: Mollie Payment Field
nl_NL: Mollie Betaalveld

en: Default Value
nl_NL: Standaardwaarde

en: Suggestions
nl_NL: Suggesties

en: Input Mode
nl_NL: Invoermodus

en: Read Only
nl_NL: Alleen lezen

en: User Unique
nl_NL: Uniek per gebruiker

en: Input Validation
nl_NL: Invoervalidatie

en: Maximum Option Validation
nl_NL: Maximale optievalidatie

en: Minimum Option Validation
nl_NL: Minimale optievalidatie

en: Option Column
nl_NL: Optiekolom

en: Other Option
nl_NL: Andere optie

en: Search Placeholder Modify
nl_NL: Zoekplaatsaanduiding wijzigen

en: Selected Option Image
nl_NL: Afbeelding geselecteerde optie

en: Showing Selected Option Image
nl_NL: Afbeelding van geselecteerde optie tonen

en: Option Icon/Image
nl_NL: Optie-icoon/afbeelding

en: Showing Icon/Image in option
nl_NL: Icoon/afbeelding in optie tonen

en: Minimum and Maximum Option
nl_NL: Minimale en maximale optie

en: Minimum and Maximum Option validation
nl_NL: Minimale en maximale optievalidatie

en: List Height
nl_NL: Lijsthoogte

en: Option List Height
nl_NL: Hoogte van optielijst

en: Detect Country by IP
nl_NL: Land detecteren op IP

en: Detect Country by Geo Location
nl_NL: Land detecteren op geolocatie

en: Multiple Option List
nl_NL: Meerdere keuzelijst

en: Minimum and Maximum Value
nl_NL: Minimale en maximale waarde

en: Minimum and Maximum Value Validation
nl_NL: Validatie van minimale en maximale waarde

en: Country Not Found Text Modify
nl_NL: Tekst voor niet gevonden land aanpassen

en: Currency Not Found Text Modify
nl_NL: Tekst voor niet gevonden valuta aanpassen

en: Modification of File Select Status
nl_NL: Wijziging van bestandsselectiestatus

en: Show Max Size
nl_NL: Maximale grootte tonen

en: Individual Style
nl_NL: Individuele stijl

en: Individual Field Styling
nl_NL: Individuele veldstijl

en: Custom Class & Attribute
nl_NL: Aangepaste klasse & attribuut

en: Custom Classes and Attributes
nl_NL: Aangepaste klassen en attributen

en: Custom JS and CSS Editor
nl_NL: Aangepaste JS- en CSSEditor

en: Custom JS and CSS Code Editor
nl_NL: Aangepaste JS- en CSS-code-editor

en: Breakpoint Modification
nl_NL: Breakpoint-wijziging

en: Breakpoint width size modification
nl_NL: Wijziging van breakpoint breedte

en: Form Width Modification
nl_NL: Formulierbreedte wijziging

en: Field Clone
nl_NL: Veld klonen

en: Field Cloning
nl_NL: Veld klonen

en: Disable Entry Storing
nl_NL: Invoeropslag uitschakelen

en: Capture Google Ads Click
nl_NL: Google Ads-klik vastleggen

en: Login User
nl_NL: Gebruiker aanmelden

en: Empty Submission
nl_NL: Lege inzending

en: Allowed IP List
nl_NL: Toegestane IP-lijst

en: Blocked IP
nl_NL: Geblokkeerd IP

en: Blocked IP List
nl_NL: Geblokkeerde IP-lijst

en: Entry Limit
nl_NL: Invoerlijstlimiet

en: Single Entry for each IP
nl_NL: Één invoer per IP

en: Form Entry Edit
nl_NL: Invoerveld bewerken

en: Honeypot trap
nl_NL: Honeypot-val

en: Snackbar Message
nl_NL: Snackbarbericht

en: Modal Message
nl_NL: Modaal bericht

en: Rating Icon
nl_NL: Beoordelingspictogram

en: Rating Message on Hover
nl_NL: Beoordelingsbericht bij hover

en: Rating Message on Select
nl_NL: Beoordelingsbericht bij selectie

en: PDF Template
nl_NL: PDF-sjabloon

en: Custom Theme Feature
nl_NL: Aangepaste themafunctie

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
nl_NL: Naam is de unieke identificatie voor het veld. Het wordt gebruikt om naar het veld te verwijzen in de formulierinzendingsgegevens.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
nl_NL: Label is de titel van het veld die boven of naast het veld verschijnt. U kunt het veldlabel tonen of verbergen door deze optie te wisselen.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
nl_NL: Automatisch aanvullen stelt je in staat om te specificeren welk type geautomatiseerde assistentie de browser moet bieden bij het invullen van het veld, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Meer informatie</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
nl_NL: Beheerderslabel is de titel van het veld die als alternatieve referentie wordt gebruikt in het dashboard. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om het beheerderslabel te gebruiken of te verwijderen.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
nl_NL: Ondertitel is een optionele beschrijving die onder het veldlabel verschijnt. Je kunt de ondertitel van het veld tonen of verbergen door deze optie te schakelen.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
nl_NL: Hulptekst is een optionele tekst die onder het veld verschijnt om extra informatie aan de gebruiker te geven. Je kunt de hulptekst tonen of verbergen door deze optie te schakelen.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
nl_NL: Standaardwaarde is de initiële waarde die in het veld verschijnt. Je kunt de standaardwaarde tonen of verbergen door deze optie te schakelen.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
nl_NL: Suggesties stelt je in staat om een aangepaste lijst met suggesties toe te voegen die worden weergegeven terwijl de gebruiker typt in het invoerveld.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
nl_NL: Plaatsaanduiding is de tekst die in het veld verschijnt voordat de gebruiker zijn eigen inhoud invoert. Je kunt de plaatsaanduiding van het veld tonen of verbergen door deze optie te schakelen.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
nl_NL: Dit stelt de browser in staat om indien nodig een passend virtueel toetsenbord weer te geven. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Meer informatie</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
nl_NL: Invoermasker stelt je in staat een patroon voor het invoerveld op te geven, wat gebruikers helpt data in het juiste formaat in te voeren.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Meer informatie</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
nl_NL: Stel een reguliere expressie patroon in waaraan de invoerwaarde voor het veld moet voldoen.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
nl_NL: Dit maakt het mogelijk om het veld verplicht te maken voor gebruikers om in te vullen voordat het formulier wordt verzonden. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om de verplichting te gebruiken of te verwijderen.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
nl_NL: De functie om het veld te verbergen stelt je in staat het veld voor de gebruiker op het formulier te verbergen. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om het veld te tonen of te verbergen.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
nl_NL: De omgekeerde knop functie stelt je in staat de wissen- en ongedaan maken-knop om te keren. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om wissen en ongedaan maken om te keren.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
nl_NL: Alleen-lezen functie stelt je in staat een veld als alleen-lezen in te stellen, wat betekent dat gebruikers de inhoud van dat veld niet kunnen bewerken. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om de instelling te activeren of deactiveren.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
nl_NL: Het uitschakelen van een veld voorkomt dat gebruikers ermee interacteren of gegevens invoeren. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om het veld naar behoefte te activeren of deactiveren.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
nl_NL: Het inschakelen van deze optie zal controleren of de waarde een duplicaat is van eerder ingediende invoer.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
nl_NL: Het inschakelen van deze optie zal controleren in je WordPress gebruikersdatabase of de waarde een duplicaat is.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
nl_NL: Stripe biedt verschillende thema’s voor het betalingsformulier. Je kunt het thema kiezen dat het beste bij je betalingsformulier past. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Meer informatie</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
nl_NL: Stripe biedt een minimum- of maximum bedrag voor verschillende betaalmethoden en valuta’s. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Meer informatie</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
nl_NL: Stelt je in staat de taal in te stellen die wordt gebruikt op de gehoste betalingspagina’s die aan de consument worden getoond. Deze optie is optioneel. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Meer informatie</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
nl_NL: Mollie vereist een beschrijving voor de betaling. Deze optie is verplicht. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>leer meer</a>. en u kunt ook een veldwaarde toevoegen in deze beschrijving. Bijvoorbeeld: Deze betaling van Naam: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
nl_NL: U kunt de Ongedaan maken-knop toevoegen of verwijderen van het handtekeningveld. U kunt deze optie in- of uitschakelen om de Ongedaan maken-knop toe te voegen of te verwijderen.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
nl_NL: U kunt de Wissen-knop toevoegen of verwijderen van het handtekeningveld. U kunt deze optie in- of uitschakelen om de Wissen-knop toe te voegen of te verwijderen.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
nl_NL: Dit maakt het mogelijk om het beoordelingsbericht bij hover te tonen. U kunt deze optie in- of uitschakelen om het beoordelingsbericht bij hover te tonen of te verbergen.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
nl_NL: Dit maakt het mogelijk om het beoordelingsbericht te tonen bij het selecteren van een beoordeling. U kunt deze optie in- of uitschakelen om het beoordelingsbericht bij selectie te tonen of te verbergen.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
nl_NL: Door deze functie in te schakelen, kunt u meerdere afbeeldingen selecteren.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
nl_NL: Door deze functie in te schakelen, wordt het afbeeldingslabel verborgen.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
nl_NL: Dit maakt het mogelijk om het koppictogram te tonen. U kunt deze optie in- of uitschakelen om het koppictogram te tonen of te verbergen.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
nl_NL: Dit maakt het mogelijk om de instellingen van de stamknop te tonen. U kunt deze optie in- of uitschakelen om de instellingen van de stamknop te tonen of te verbergen.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
nl_NL: Dit maakt het mogelijk om het staplabel te tonen. U kunt deze optie in- of uitschakelen om het staplabel te tonen of te verbergen.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
nl_NL: Dit maakt het mogelijk om het ondertitel van de stap te tonen. U kunt deze optie in- of uitschakelen om het ondertitel van de stap te tonen of te verbergen.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
nl_NL: Container Class stelt u in staat om aangepaste CSS-klassen toe te voegen aan de veldcontainer. U kunt dit gebruiken om aangepaste stijlen toe te passen op de veldomslag.

en: Allow only one entry for each IP address.
nl_NL: Sta slechts één inzending toe per IP-adres.

en: Allow only logged in users to submit the form.
nl_NL: Sta alleen ingelogde gebruikers toe om het formulier in te dienen.

en: This will prevent empty form submission.
nl_NL: Dit voorkomt het indienen van een leeg formulier.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
nl_NL: Dit valideert het veld wanneer de gebruiker het veld verlaat.

en: This will disable storing the user entry in the database.
nl_NL: Dit schakelt het opslaan van de gebruikersinvoer in de database uit.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
nl_NL: Dit schakelt reCAPTCHA v3 in.

en: This will limit the number of entries.
nl_NL: Dit beperkt het aantal inzendingen.

en: this will limit the form submission for specific period.
nl_NL: Dit beperkt het indienen van het formulier voor een specifieke periode.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
nl_NL: Dit blokkeert het specifieke IP-adres om het formulier in te dienen.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
nl_NL: Dit staat het specifieke IP-adres toe om het formulier in te dienen.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
nl_NL: Dit schakelt Google Ads conversietracking in.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
nl_NL: Hoe het bevestigingsbericht / de doorverwijspagina te configureren

en: How to Configure Conditional Logic
nl_NL: Hoe voorwaardelijke logica te configureren

en: How to enable Conversational Form
nl_NL: Hoe Conversational Form in te schakelen

en: How to Setup Integrations
nl_NL: Hoe integraties in te stellen

en: How to Configure Email Templates
nl_NL: Hoe e-mailsjablonen te configureren

en: How to Setup ACF integration
nl_NL: Hoe ACF-integratie in te stellen

en: How to Setup ActiveCampaign integration
nl_NL: Hoe ActiveCampaign-integratie in te stellen

en: How to Setup Acumbamail integration
nl_NL: Hoe Acumbamail-integratie in te stellen

en: How to Setup Autonami integration
nl_NL: Hoe Autonami-integratie in te stellen

en: How to Setup Dropbox integration
nl_NL: Hoe Dropbox-integratie in te stellen

en: How to Setup Elastic Email Integration
nl_NL: Hoe Elastic Email-integratie in te stellen

en: How to Setup Encharge integration
nl_NL: Hoe Encharge-integratie in te stellen

en: How to Setup Fluent-CRM integration
nl_NL: Hoe Fluent-CRM-integratie in te stellen

en: How to Setup Google Sheets integration
nl_NL: Hoe Google Sheets-integratie in te stellen

en: How to Setup Integrately integration
nl_NL: Hoe Integrately-integratie in te stellen

en: How to Setup Integromat integration
nl_NL: Hoe Integromat-integratie in te stellen

en: How to Setup MailChamp integration
nl_NL: Hoe MailChamp-integratie in te stellen

en: How to Setup MailPoet integration
nl_NL: Hoe MailPoet-integratie in te stellen

en: How to Setup MailerLite integration
nl_NL: Hoe MailerLite-integratie in te stellen

en: How to Setup MetaBox integration
nl_NL: Hoe MetaBox-integratie in te stellen

en: How to Setup Pabbly integration
nl_NL: Hoe Pabbly-integratie in te stellen

en: How to Setup Pods integration
nl_NL: Hoe Pods-integratie in te stellen

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
nl_NL: Hoe Brevo(SendinBlue)-integratie in te stellen

en: How to Setup Telegram integration
nl_NL: Hoe Telegram-integratie in te stellen

en: How to Setup WooCommerce integration
nl_NL: Hoe WooCommerce-integratie in te stellen

en: How to Setup Zapier integration
nl_NL: Hoe Zapier-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Analytics integration
nl_NL: Hoe Zoho Analytics-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Bigin integration
nl_NL: Hoe Zoho Bigin-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
nl_NL: Hoe Zoho Campaigns-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Creator integration
nl_NL: Hoe Zoho Creator-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho-CRM integration
nl_NL: Hoe Zoho-CRM-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Desk integration
nl_NL: Hoe Zoho Desk-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Flow integration
nl_NL: Hoe Zoho Flow-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Mail integration
nl_NL: Hoe Zoho Mail-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
nl_NL: Hoe Zoho Marketing Hub-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Projects integration
nl_NL: Hoe Zoho Projects-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Recruit integration
nl_NL: Hoe Zoho Recruit-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Sheet integration
nl_NL: Hoe Zoho Sheet-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Sign integration
nl_NL: Hoe Zoho Sign-integratie in te stellen

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
nl_NL: Hoe Zoho Work Drive-integratie in te stellen

en: How to Configure Double Opt-In
nl_NL: Hoe Double Opt-In te configureren

en: How to Configure Form Abandonment
nl_NL: Hoe Formulier Verlating te configureren

en: How to Configure PDF Template
nl_NL: Hoe PDF-sjabloon te configureren

en: How to Setup FlowMattic integration
nl_NL: Hoe FlowMattic-integratie in te stellen

en: How to Setup AutomatorWP integration
nl_NL: Hoe AutomatorWP-integratie in te stellen

en: How to Setup Uncanny Automator integration
nl_NL: Hoe Uncanny Automator-integratie in te stellen

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
nl_NL: Hoe Automate Hub door Sperse.IO-integratie in te stellen

en: How to Setup Thrive Automator integration
nl_NL: Hoe Thrive Automator-integratie in te stellen

en: How to Setup WP Webhooks integration
nl_NL: Hoe WP Webhooks-integratie in te stellen

en: How to Setup Advanced Form Integration
nl_NL: Hoe Geavanceerde Formulierintegratie in te stellen

en: How to Setup IFTTT integration
nl_NL: Hoe IFTTT-integratie in te stellen

en: How to Setup n8n.io integration
nl_NL: Hoe n8n.io-integratie in te stellen

en: How to Setup Sure Triggers integration
nl_NL: Hoe Sure Triggers-integratie in te stellen

en: How to Configure WP User Registration
nl_NL: Hoe WP Gebruikersregistratie te configureren

en: Allow Only logged in users to view all entries
nl_NL: Alleen ingelogde gebruikers toestaan om alle inzendingen te bekijken

en: Allow logged in users to edit form entries
nl_NL: Ingelogde gebruikers toestaan formulierinzendingen te bewerken

en: Allow to Configure Global Validation Message
nl_NL: Toestaan Globale Validatieboodschap te configureren

en: How to add Custom CSS/JS
nl_NL: Hoe aangepaste CSS/JS toe te voegen
