Bit Form 2.20.4 - en to lv translation catalogue (2497 entries)

en:  is required.
lv:  ir obligāts.

en:  should be Time Format
lv:  jābūt laika formātā

en:  should be a date
lv:  jābūt datumam

en:  should be a number
lv:  jābūt skaitlim

en:  should be a phone number
lv:  jābūt tālruņa numuram

en:  should be an URL
lv:  jābūt URL

en:  should be an email. please provide a valid email address.
lv:  jābūt e-pastam. Lūdzu, norādi derīgu e-pasta adresi.

en: #%s no. Form doesn't exists
lv: #%s nr. Forma neeksistē

en: #%s no. Form is not active
lv: #%s nr. Forma nav aktīva

en: %s Attachments
lv: %s pielikumi

en: %s Flag
lv: %s karodziņš

en: %s Owner
lv: %s īpašnieks

en: %s Recurrence
lv: %s atkārtošanās

en: %s Reminder
lv: %s atgādinājums

en: %s Tags
lv: %s atzīmes

en: %s Time Log
lv: %s laika žurnāls

en: %s is required for %s
lv: %s ir nepieciešams %s

en: %s is required for woocommerce %s
lv: %s ir nepieciešams WooCommerce %s

en: %s is required for zoho bigin
lv: %s ir nepieciešams Zoho Bigin

en: %s is required for zoho bigin, %s module
lv: %s ir nepieciešams Zoho Bigin, %s modulim

en: %s is required for zoho campaigns
lv: %s ir nepieciešams Zoho Campaigns

en: %s is required for zoho creator
lv: %s ir nepieciešams Zoho Creator

en: %s is required for zoho crm, %s module
lv: %s ir nepieciešams Zoho CRM, %s modulim

en: %s is required for zoho recruit, %s module
lv: %s ir nepieciešams Zoho Recruit, %s modulim

en: %s to %s
lv: %s līdz %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
lv: (Atļaut tikai izvēlētajiem noteikumiem skatīt ierakstus)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
lv: ** Zoho Analytics neatbalsta datu IEVIETOŠANU / ATJAUNINĀŠANU citas integrācijas tabulā

en: --Select a data center--
lv: --Izvēlieties datu centru--

en: 24H Format
lv: 24 stundu formāts

en: <p style="font-size: 16px">To use
lv: <p style="font-size: 16px">Lai izmantotu

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lv: <p style="font-size: 16px">Lai izmantotu Turnstile, tev jāiestata vietnes atslēga un slepenā atslēga no <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lv: <p style="font-size: 16px">Lai izmantotu hCaptcha, tev jāiestata vietnes atslēga un slepenā atslēga no <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lv: <p style="font-size: 16px">Lai izmantotu reCaptchav2, tev jāiestata vietnes atslēga un slepenā atslēga no <a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
lv: <p style="margin:0">Veiksmīgi iesniegts.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
lv: <p>Tavs konts ir noraidīts administratora dēļ.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
lv: PHP paplašinājums apturēja faila augšupielādi.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
lv: Ieraksts tiek atjaunināts, ja e-pasts jau pastāv, pretējā gadījumā tiks izveidots jauns ieraksts.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
lv: Rakstzīmju virkne, kas tiek izmantota, lai definētu, kā datums tiks attēlots ievades laukā. Atbalstītās rakstzīmes ir definētas <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentācijā.</a>

en: ACF Fields
lv: ACF lauki

en: ACF File Upload Fields Map
lv: ACF failu augšupielādes lauku karte

en: ACF fields Mapping
lv: ACF lauku kartēšana

en: AND
lv: UN

en: API Integration
lv: API integrācija

en: API Key
lv: API atslēga

en: API Key cann't be empty
lv: API atslēga nevar būt tukša

en: API Key...
lv: API atslēga...

en: API Key:
lv: API atslēga:

en: API Secret:
lv: API noslēpums:

en: API Token...
lv: API tokens...

en: API Token:
lv: API tokens:

en: API key
lv: API atslēga

en: API key saved successfully
lv: API atslēga veiksmīgi saglabāta

en: API key:
lv: API atslēga:

en: Accept And Continue
lv: Pieņemt un turpināt

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
lv: Pieņem un pabeidz, lai kopīgotu nejutīgus diagnostikas datus, kas palīdzēs uzlabot tavu pieredzi.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
lv: Pieņem un turpini, lai kopīgotu lietošanas datus uzlabojumiem, vai izlaid, lai izmantotu spraudni.

en: Access API Key cann't be empty
lv: Piekļuves API atslēga nevar būt tukša

en: Access API Key...
lv: Piekļuves API atslēga...

en: Access API Key:
lv: Piekļuves API atslēga:

en: Access API URL cann't be empty
lv: Piekļuves API URL nevar būt tukšs

en: Access API URL...
lv: Piekļuves API URL...

en: Access API URL:
lv: Piekļuves API URL:

en: Access Code...
lv: Piekļuves kods...

en: Access Setting
lv: Piekļuves iestatījumi

en: Access Token can't be empty
lv: Piekļuves tokens nevar būt tukšs

en: Access Token...
lv: Piekļuves tokens...

en: Access Token:
lv: Piekļuves tokens:

en: Account Name
lv: Konta nosaukums

en: Account SID can't be empty
lv: Konta SID nevar būt tukšs

en: Account SID...
lv: Konta SID...

en: Account SID:
lv: Konta SID:

en: Action
lv: Darbība

en: Action Behaviour:
lv: Darbības uzvedība:

en: Action Column
lv: Darbības kolonna

en: Action Effect:
lv: Darbības efekts:

en: Action Run When:
lv: Darbība tiek izpildīta, kad:

en: Action:
lv: Darbība:

en: Actions
lv: Darbības

en: Actions:
lv: Darbības:

en: Activate Your Account
lv: Aktivizē savu kontu

en: Activation success
lv: Aktivizācija veiksmīga

en: Active List
lv: Aktīvais saraksts

en: Active Options
lv: Aktīvās opcijas

en: ActiveCampaign Fields
lv: ActiveCampaign lauki

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
lv: ActiveCampaign lauku atsvaidzināšana neizdevās. lūdzu, mēģini vēlreiz

en: ActiveCampaign fields refreshed
lv: ActiveCampaign lauki atsvaidzināti

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
lv: ActiveCampaign sarakstu atsvaidzināšana neizdevās. lūdzu, mēģini vēlreiz

en: ActiveCampaign lists refreshed
lv: ActiveCampaign saraksti atsvaidzināti

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
lv: ActiveCampaign tagu atsvaidzināšana neizdevās. lūdzu, mēģini vēlreiz

en: ActiveCampaign tags refreshed
lv: ActiveCampaign tagi atsvaidzināti

en: Acumbamail Fields
lv: Acumbamail lauki

en: Acumbamail documentation
lv: Acumbamail dokumentāciju

en: Add
lv: Pievienot

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
lv: Pievienot %s problēmai, kas nosūtīta uz Zoho Projects

en: Add Address Field
lv: Pievienot adreses lauku

en: Add Conditional Logic
lv: Pievienot nosacījumu loģiku

en: Add Contact Tag
lv: Pievienot kontakta tagu

en: Add Custom Tag
lv: Pievienot pielāgotu atzīmi

en: Add Double Opt-in
lv: Pievienot dubulto piekrišanu

en: Add Email BCC
lv: Pievienot e-pasta BCC

en: Add Email CC
lv: Pievienot e-pasta CC

en: Add Email Receiver
lv: Pievienot e-pasta saņēmēju

en: Add Group
lv: Pievienot grupu

en: Add Groups
lv: Pievienot grupas

en: Add Meta field
lv: Pievienot meta lauku

en: Add More
lv: Pievienot vairāk

en: Add More +
lv: Pievienot vairāk +

en: Add More Alternative Success Message
lv: Pievienot vēl vienu alternatīvu veiksmīgu ziņojumu

en: Add More Alternative URl
lv: Pievienot vairāk alternatīvos URL

en: Add More Hook
lv: Pievienot vairāk āķu

en: Add More Related List
lv: Pievienot vairāk saistīto sarakstu

en: Add New
lv: Pievienot jaunu

en: Add New Post Type
lv: Pievienot jaunu ieraksta veidu

en: Add New Step
lv: Pievienot jaunu soli

en: Add New Template
lv: Pievienot jaunu veidni

en: Add Options List
lv: Pievienot opciju sarakstu

en: Add Post Type
lv: Pievienot ieraksta veidu

en: Add Random Number
lv: Pievienot nejaušu skaitli

en: Add Send Activation Email
lv: Pievienot aktivizācijas e-pasta nosūtīšanu

en: Add Status to contact
lv: Pievienot statusu kontaktam

en: Add Steps
lv: Pievienot soļus

en: Add Subscriber Status
lv: Pievienot abonenta statusu

en: Add Tags
lv: Pievienot tagus

en: Add Url Parameter: (optional)
lv: Pievienot URL parametru: (neobligāti)

en: Add a Note
lv: Pievienot piezīmi

en: Add a contact owner
lv: Pievienot kontakta īpašnieku

en: Add a flag to
lv: Pievienot karodziņu

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot grupu projektam, kas nosūtīts uz Zoho Projects.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot izkārtojumu projektam, kas nosūtīts uz Zoho Projects.

en: Add a lifecycle stage
lv: Pievienot dzīves cikla posmu

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
lv: Pievienot piezīmi no bitform, lai nosūtītu uz Zoho Bigin.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
lv: Pievienot piezīmi no bitform, lai nosūtītu uz Zoho Recruit.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
lv: Pievienot īpašnieku ierakstiem, kas nosūtīti uz Zoho CRM.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
lv: Pievienot īpašnieku pieteikumam, kas nosūtīts uz Zoho Desk.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
lv: Pievienot produktu pieteikumam, kas nosūtīts uz Zoho Desk.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
lv: Pievienot atzīmi ierakstiem, kas nosūtīti uz Zoho CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
lv: Pievienot atzīmi ierakstiem, kas nosūtīti uz Zoho CRM.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot īpašnieku %s, kas nosūtīts uz Zoho Projects.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
lv: Pievienot pielikumus no Bit-integration-pro OneDrive mapē.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
lv: Pievienot pielikumus no BitForm uz Zoho Bigin.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
lv: Pievienot pielikumus no BitForm Zoho Workdrive mapē.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
lv: Pievienot pielikumus no BitForm e-pastam, kas nosūtīts uz Zoho Mail.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
lv: Pievienot pielikumus no BitForm pieteikumam, kas nosūtīts uz Zoho Desk.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
lv: Pievienot pielikumus vai paraksta lauku no BitForm, lai nosūtītu uz Telegram.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
lv: Pievienot pielikumus vai parakstus no BitForm uz CRM.

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Add field value to use as folder name
lv: Pievienot lauka vērtību, ko izmantot kā mapes nosaukumu

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
lv: Pievienot sekotājus problēmai, kas nosūtīta uz Zoho Projects

en: Add form field
lv: Pievienot formas lauku

en: Add lead status
lv: Pievienot potenciālā klienta statusu

en: Add mail from address
lv: Pievienot pasta sūtītāja adresi

en: Add priority to deal
lv: Pievienot prioritāti darījumam

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot atkārtošanos %s, kas nosūtīts uz Zoho Projects.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot atgādinājumu %s, kas nosūtīts uz Zoho Projects.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot atzīmes %s, kas nosūtīts uz Zoho Projects.

en: Add tags to contact
lv: Pievienot tagus kontaktam

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot laika žurnālu %s, kas nosūtīts uz Zoho Projects.

en: Add type to deal
lv: Pievienot veidu darījumam

en: Add/Edit Options
lv: Pievienot/rediģēt opcijas

en: Add/Edit Rating Options
lv: Pievienot/rediģēt vērtējuma opcijas

en: Add/Edit Suggestions
lv: Pievienot/rediģēt ieteikumus

en: Added
lv: Pievienots

en: Additional Actions
lv: Papildu darbības

en: Address Field Map
lv: Adreses lauka kartēšana

en: Admin Email Notification
lv: Administratora e-pasta paziņojums

en: Admin Label
lv: Administratora etiķete

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
lv: Administratora etiķete ir lauka virsraksts, kas tiks izmantots kā alternatīva atsauce visā vadības panelī. Varat pārslēgt šo opciju, lai izmantotu vai atspējotu administratora etiķeti.

en: Advance File Upload
lv: Papildu faila augšupielāde

en: Advanced Configuration
lv: Papildu konfigurācija

en: Advanced Date Time
lv: Papildu datums un laiks

en: Advanced File Upload
lv: Papildu faila augšupielāde

en: Advanced File Upload Field
lv: Uzlabotais failu augšupielādes lauks

en: All Entries
lv: Visi ieraksti

en: All Forms
lv: Visas formas

en: All List:
lv: Visi saraksti:

en: All Side
lv: Visas puses

en: All Submitted Response
lv: Visas iesniegtās atbildes

en: All Tags:
lv: Visi tagi:

en: All User
lv: Visi lietotāji

en: All fields are required
lv: Visi lauki ir obligāti

en: All list field fetched successfully
lv: Visi saraksta lauki veiksmīgi iegūti

en: Allow Custom Option:
lv: Atļaut pielāgotu opciju:

en: Allow Download (Link)
lv: Atļaut lejupielādi (saite)

en: Allow File Browse
lv: Atļaut failu pārlūkošanu

en: Allow Input
lv: Atļaut ievadi

en: Allow Maximum Upload Size
lv: Atļaut maksimālo augšupielādes izmēru

en: Allow Multiple
lv: Atļaut vairākus

en: Allow Multiple Select:
lv: Atļaut vairāku izvēli:

en: Allow Multiple:
lv: Atļaut vairākus:

en: Allow Only logged in users to view all entries
lv: Atļaut tikai pieteikušamies lietotājiem skatīt visus ierakstus

en: Allow Other Option
lv: Atļaut citu opciju

en: Allow Other Option:
lv: Atļaut citu opciju:

en: Allow Roles to edit Other's entries
lv: Atļaut lomām rediģēt citu ierakstus

en: Allow Roles to edit own entries
lv: Atļaut lomām rediģēt savus ierakstus

en: Allow Roles to view Other's entries
lv: Atļaut lomām skatīt citu ierakstus

en: Allow Roles to view own entries
lv: Atļaut lomām skatīt savus ierakstus

en: Allow Users to Edit Form Entries
lv: Atļaut lietotājiem rediģēt veidlapas ierakstus

en: Allow copy to Pasting of files
lv: Atļaut failu kopēšanu un ielīmēšanu

en: Allow empty form as Save draft
lv: Atļaut tukšu formu kā melnrakstu

en: Allow logged in users to edit form entries
lv: Atļaut pieteikušamies lietotājiem rediģēt formas ierakstus

en: Allow only logged in users to submit the form.
lv: Atļaut tikai pieteikušamies lietotājiem iesniegt formu.

en: Allow only one entry for each IP address.
lv: Atļaut tikai vienu ierakstu katrai IP adresei.

en: Allow reorder files
lv: Atļaut failu pārkārtošanu

en: Allow single entry for each IP address
lv: Atļaut vienu ierakstu katrai IP adresei

en: Allow to Configure Global Validation Message
lv: Atļaut konfigurēt globālo validācijas ziņojumu

en: Allowed Countries :
lv: Atļautās valstis:

en: Allowed File Mime Type:
lv: Atļautais faila MIME tips:

en: Allowed File Type:
lv: Atļautais faila tips:

en: Allowed IP
lv: Atļautie IP

en: Allowed IP List
lv: Atļauto IP saraksts

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
lv: Ļauj lietotājam ievadīt datumu tieši ievades laukā. Pēc noklusējuma tiešā ievade ir atspējota.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
lv: Ļauj iepriekš iestatīt valodu, kas tiks izmantota patērētājam rādītajās maksājumu lapās. Šī opcija ir neobligāta. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Uzzināt vairāk</a>

en: Already activated account
lv: Jau aktivizēts konts

en: Already have a submit button
lv: Jau ir iesniegšanas poga

en: Always
lv: Vienmēr

en: Always save abandoned form entries
lv: Vienmēr saglabāt pamestās formas ierakstus

en: Amount
lv: Summa

en: Amount Type
lv: Summas tips

en: Announcement
lv: Paziņojums

en: Api Key can't be empty
lv: Api atslēga nevar būt tukša

en: Api Key...
lv: API atslēga...

en: Api Secret...
lv: API noslēpums...

en: App
lv: Lietotne

en: App Settings
lv: Lietotnes iestatījumi

en: App delete successfully.
lv: Lietotne veiksmīgi dzēsta.

en: App deletion failed Cause
lv: Lietotnes dzēšana neizdevās. Iemesls

en: App deletion failed. please try again
lv: Lietotnes dzēšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Appearance
lv: Izskats

en: Application:
lv: Lietotne:

en: Applications refresh failed Cause:
lv: Lietotņu atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: Applications refresh failed. please try again
lv: Lietotņu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Applications refreshed
lv: Lietotnes atjauninātas

en: Approval
lv: Apstiprināšana

en: Are you sure to clone this integration?
lv: Vai tiešām vēlies klonēt šo integrāciju?

en: Are you sure to delete post type?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst ieraksta veidu?

en: Are you sure to delete these
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šos

en: Are you sure to delete this App configuration?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo lietotnes konfigurāciju?

en: Are you sure to delete this URL ?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo URL?

en: Are you sure to delete this form?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo veidlapu?

en: Are you sure to delete this integration?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo integrāciju?

en: Are you sure to delete this message ?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo ziņojumu?

en: Are you sure to delete this note
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo piezīmi

en: Are you sure to delete this report
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo atskaiti

en: Are you sure to delete this table?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo tabulu?

en: Are you sure to delete this template
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo veidni

en: Are you sure to delete this web hook?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo tīmekļa āķi?

en: Are you sure to duplicate this entry?
lv: Vai tiešām vēlies dublēt šo ierakstu?

en: Are you sure to duplicate this form ?
lv: Vai tiešām vēlies dublēt šo veidlapu?

en: Are you sure to duplicate this template?
lv: Vai tiešām vēlies dublēt šo veidni?

en: Are you sure to export this form ?
lv: Vai tiešām vēlies eksportēt šo veidlapu?

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
lv: Sakārto laukus prioritātes secībā upsertēšanai

en: Assign Project Users
lv: Piešķirt projekta lietotājus

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
lv: Piešķirt lietotājus projektam, kas nosūtīts uz Zoho Projects.

en: Assignment Rules
lv: Piešķiršanas noteikumi

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
lv: Piešķiršanas noteikumu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Assignment Rules refreshed
lv: Piešķiršanas noteikumi atjaunināti

en: Assignment rules is empty
lv: Piešķiršanas noteikumi ir tukši

en: Associate deal with company
lv: Saistīt darījumu ar uzņēmumu

en: Associate deal with contacts
lv: Saistīt darījumu ar kontaktiem

en: At least 1 condition needed
lv: Nepieciešams vismaz 1 nosacījums

en: At least one digit (0-9)
lv: Vismaz viens cipars (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
lv: Vismaz viens mazais burts (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
lv: Vismaz viens speciālais simbols (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
lv: Vismaz viens lielais burts (A-Z)

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Attachments or Signature field
lv: Pielikumu vai paraksta lauks

en: Audience List:
lv: Auditorijas saraksts:

en: Audience list failed. please try again
lv: Auditorijas saraksta atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Auditorijas saraksta atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Audience list refreshed
lv: Auditorijas saraksts atjaunināts

en: Audience tags failed. please try again
lv: Auditorijas tagu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Auditorijas tagu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Audience tags refreshed
lv: Auditorijas tagi atjaunināti

en: Auth Token can't be empty
lv: Autentifikācijas tokens nevar būt tukšs

en: Auth Token...
lv: Autorizācijas žetons...

en: Auth Token:
lv: Autorizācijas žetons:

en: Author
lv: Autors

en: Authorization Failed
lv: Autorizācija neizdevās

en: Authorization Successful
lv: Autorizācija veiksmīga

en: Authorization failed
lv: Autorizācija neizdevās

en: Authorization failed Cause:
lv: Autorizācija neizdevās. Iemesls:

en: Authorization failed. please try again
lv: Autorizācija neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Authorize
lv: Autorizēt

en: Authorize App Name...
lv: Autorizēt lietotnes nosaukumu...

en: Authorize App Name:
lv: Autorizēt lietotnes nosaukumu:

en: Authorize App:
lv: Autorizēt lietotni:

en: Authorize New Dropbox App
lv: Autorizēt jaunu dropbox lietotni

en: Authorize New Google App
lv: Autorizēt jaunu Google lietotni

en: Authorize New Mailchimp App
lv: Autorizēt jaunu Mailchimp lietotni

en: Authorize New One Drive App
lv: Autorizēt jaunu one drive lietotni

en: Authorize New Rapidmail Account
lv: Autorizēt jaunu rapidmail kontu

en: Authorize New Zoho Analytics App
lv: Autorizēt jaunu zoho analytics lietotni

en: Authorize New Zoho Bigin App
lv: Autorizēt jaunu zoho bigin lietotni

en: Authorize New Zoho CRM App
lv: Autorizēt jaunu Zoho CRM lietotni

en: Authorize New Zoho Campaigns App
lv: Autorizēt jaunu Zoho Campaigns lietotni

en: Authorize New Zoho Creator App
lv: Autorizēt jaunu Zoho Creator lietotni

en: Authorize New Zoho Desk App
lv: Autorizēt jaunu Zoho Desk lietotni

en: Authorized App:
lv: Autorizētā lietotne:

en: Authorized Failed
lv: Autorizācija neizdevās

en: Authorized Filled
lv: Autorizācija aizpildīta

en: Authorized Redirect URIs:
lv: Autorizētie novirzīšanas URI:

en: Authorized Successfully
lv: Autorizācija veiksmīga

en: Authorized failed
lv: Autorizācija neizdevās

en: Authorized successfully
lv: Autorizācija veiksmīga

en: Authorized ✔
lv: Autorizēts ✔

en: Auto
lv: Automātiski

en: Auto Complete
lv: Automātiskā aizpildīšana

en: Auto Login After Registration
lv: Automātiska pieteikšanās pēc reģistrācijas

en: Autocomplete :
lv: Automātiskā aizpildīšana:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
lv: Automātiskā aizpildīšana ļauj norādīt, kāda veida automatizēto palīdzību pārlūkprogrammai vajadzētu nodrošināt lauka aizpildīšanai, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Uzzināt vairāk</a>

en: Automatic
lv: Automātiski

en: Autonami Fields
lv: Autonami lauki

en: Autonami Lists:
lv: Autonami saraksti:

en: Autonami Pro Plugins not found
lv: Autonami Pro spraudņi nav atrasti

en: Autonami Tags:
lv: Autonami tagi:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
lv: Autonami lauku atsvaidzināšana neizdevās. lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Autonami fields refreshed
lv: Autonami lauki atsvaidzināti

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
lv: Autonami sarakstu un tagu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
lv: Autonami sarakstu un tagu atsvaidzināšana neizdevās. lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Autonami lists and tags refreshed
lv: Autonami saraksti un tagi atsvaidzināti

en: Available Font for PDF
lv: Pieejamie fonti PDF

en: Available Integrations
lv: Pieejamās integrācijas

en: Available On
lv: Pieejams

en: Available On Pro
lv: Pieejams pro versijā

en: Available Payment Gateways
lv: Pieejamās maksājumu vārtejas

en: Available on
lv: Pieejams

en: Azure Portal
lv: Azure portālu

en: BG Height
lv: Fona augstums

en: BG Height/Width
lv: Fona augstums/platums

en: BG Width
lv: Fona platums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Back to fields list
lv: Atpakaļ uz lauku sarakstu

en: Background
lv: Fons

en: Background Blend Mode
lv: Fona sajaukšanas režīms

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Background Color:
lv: Fona krāsa:

en: Background Filter
lv: Fona filtrs

en: Background Image
lv: Fona attēls

en: Background Img Position
lv: Fona attēla pozīcija

en: Background Img Repeat
lv: Fona attēla atkārtošana

en: Background Img Size
lv: Fona attēla izmērs

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Bad
lv: Slikti

en: Basic
lv: Pamata

en: Basic Configuration
lv: Pamata konfigurācija

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
lv: Pārliecinieties, ka esat konfigurējis nosacījumu loģiku veiksmīgu/kļūdas ziņojumu un novirzīšanas lapas attēlošanai. Ja nav iestatīta nosacījumu loģika, tiks parādīts noklusējuma apstiprinājums.

en: Before Due Date
lv: Pirms termiņa

en: Between
lv: Starp

en: Billable
lv: Apmaksājams

en: Billing
lv: Norēķinu

en: Billing Status
lv: Rēķina statuss

en: Bit Form
lv: Bit form

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
lv: Bit form - kontaktformu veidotāja spraudnis WordPress

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
lv: Bit Form - Vismodernākais formu veidotājs un ierakstu pārvaldības spraudnis

en: Bit Form API
lv: Bit form API

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
lv: Bit form Google reCaptcha V2 dokumentāciju

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
lv: Bit form Google reCaptcha V3 dokumentācija

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
lv: Bit form Mollie maksājumu vārtejas dokumentācija

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
lv: Bit form PayPal maksājumu vārtejas dokumentācija

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
lv: Bit form Razorpay maksājumu vārtejas dokumentācija

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
lv: Bit form Stripe maksājumu vārtejas dokumentācija

en: Bit form Turnstile documentation
lv: Bit form Turnstile dokumentācija

en: Bit form hCaptcha documentation
lv: Bit form hCaptcha dokumentācija

en: Bitform Pages
lv: Bitform lapas

en: Bitform block settings
lv: Bitform bloka iestatījumi

en: Bitforms Pages
lv: Bitforms lapas

en: Black
lv: Melna

en: Block Gap
lv: Bloku atstarpe

en: Blocked IP
lv: Bloķēts IP

en: Blocked IP List
lv: Bloķēto IP saraksts

en: Blocked IP list
lv: Bloķēto IP saraksts

en: Blue
lv: Zila

en: Blur
lv: Izplūdums

en: Body:
lv: Saturs:

en: Border
lv: Apmale

en: Border Color
lv: Apmales krāsa

en: Border Radius
lv: Apmales rādiuss

en: Border Width
lv: Apmales platums

en: Bot API Key...
lv: Bota API atslēga...

en: Bot API Key:
lv: Bota API atslēga:

en: Both Side Gap
lv: Atstarpe abās pusēs

en: Breakpoint Modification
lv: Atdalītājpunkta modificēšana

en: Breakpoint width size modification
lv: Atdalītājpunkta platuma izmēra modificēšana

en: Brevo(SendinBlue) API Console
lv: Brevo(SendinBlue) API konsole

en: Brightness
lv: Spilgtums

en: Browse Template
lv: Pārlūkot veidni

en: Browse...
lv: Pārlūkot...

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Button
lv: Poga

en: Button Align
lv: Pogas novietojums

en: Button Align:
lv: Pogas līdzināšana:

en: Button Alignment:
lv: Pogas novietojums:

en: Button Icons
lv: Pogas ikonas

en: Button Position:
lv: Pogas pozīcija:

en: Button Reverse
lv: Pogas apvēršana

en: Button Style
lv: Pogas stils

en: Button Text
lv: Pogas teksts

en: Button Type
lv: Pogas tips

en: Button View:
lv: Pogas skats:

en: Buy Premium
lv: Iegādāties premium

en: By Roles
lv: Pēc lomām

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
lv: Pēc noklusējuma darba lapas pirmā rinda tiek uzskatīta par galvenes rindu. To var izmantot, ja tabulas dati sākas no jebkuras rindas, kas nav pirmā rinda.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
lv: Atspējojot šo opciju, varat manuāli konfigurēt dubultās piekrišanas apstiprinājuma e-pastu no Nosacījumu loģikas.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
lv: Iespējojot šo funkciju, jūs slēpsiet attēla etiķeti.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
lv: Iespējojot šo funkciju, jūs varēsiet izvēlēties vairākus attēlus.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
lv: Iespējojot šo opciju, tikai uzskaitītie IP var iesniegt šo veidlapu.

en: CARD
lv: KARTE

en: CPT added successfully, refresh your window
lv: CPT veiksmīgi pievienots, atsvaidziniet logu

en: Can not save empty form.
lv: Nevar saglabāt tukšu formu.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot read file size
lv: Nevar nolasīt faila izmēru

en: Captcha Settings
lv: Captcha iestatījumi

en: Captcha Settings Updated
lv: Captcha iestatījumi atjaunināti

en: Caption
lv: Virsraksts

en: Capture
lv: Tvert

en: Capture GCLID
lv: Uztvert GCLID

en: Capture Google Ads (Click ID)
lv: Uztvert Google reklāmas (klikšķa ID)

en: Capture Google Ads Click
lv: Uztvert Google reklāmu klikšķus

en: Center
lv: Centrā

en: Change
lv: Mainīt

en: Chat List:
lv: Čatu saraksts:

en: Chat here
lv: Tērzē šeit

en: Chat list refresh failed Cause:
lv: Čatu saraksta atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: Chat list refresh failed. please try again
lv: Čatu saraksta atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Chat list refreshed
lv: Čatu saraksts atsvaidzināts

en: Check Boxs
lv: Izvēles rūtiņas

en: Check Position
lv: Atzīmes pozīcija

en: Check out our
lv: Apskatiet mūsu

en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

en: Checked Value
lv: Atzīmētā vērtība

en: Checked by Default
lv: Atzīmēts pēc noklusējuma

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
lv: Izvēlies unikālu nosaukumu, lai identificētu šo integrāciju savā lietotnē.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
lv: Izvēlies reCaptcha V2 tipu (vai nu Es neesmu robots izvēles rūtiņu vai Neredzamo reCaptcha nozīmīti).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
lv: Izvēlies reCaptcha V3 tipu (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
lv: Izvēlieties/Nometiet savu failu (.json)

en: City:
lv: Pilsēta:

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear Button
lv: Notīrīšanas poga

en: Click
lv: Klikšķis

en: Click here
lv: Noklikšķini šeit

en: Click here to see terms
lv: Noklikšķini šeit, lai redzētu noteikumus

en: Click on the
lv: Noklikšķini uz

en: Click on the Register button and add Label.
lv: Noklikšķini uz pogas Reģistrēt un pievieno Etiķeti.

en: Click on the Submit button.
lv: Noklikšķini uz pogas Iesniegt.

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Client ID cann't be empty
lv: Klienta ID nevar būt tukšs

en: Client ID:
lv: Klienta ID:

en: Client Id can't be empty
lv: Klienta ID nevar būt tukšs

en: Client Id...
lv: Klienta id...

en: Client Secret
lv: Klienta noslēpums

en: Client Secret can't be empty
lv: Klienta noslēpums nevar būt tukšs

en: Client Secret...
lv: Klienta noslēpums...

en: Client Secret:
lv: Klienta noslēpums:

en: Client id...
lv: Klienta ID...

en: Client id:
lv: Klienta ID:

en: Client secret...
lv: Klienta noslēpums...

en: Client secret:
lv: Klienta noslēpums:

en: Clone
lv: Klonēt

en: Clone Step
lv: Klonēt soli

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close On Select:
lv: Aizvērt pēc izvēles:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
lv: Cloudflare turnstile CAPTCHA

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
lv: Cloudflare turnstile validācijas kļūda:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
lv: Cloudflare turnstile reCAPTCHA administrācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Color Fill
lv: Krāsas aizpildījums

en: Color Picker
lv: Krāsu atlasītājs

en: Color-dodge
lv: Krāsu-izvairīšanās

en: Column Gap
lv: Kolonnu atstarpe

en: Column Header
lv: Kolonnas galvene

en: Column Mapping
lv: Kolonnu kartēšana

en: Column Title
lv: Kolonnas nosaukums

en: Column Width
lv: Kolonnas platums

en: Comment Status
lv: Komentāru statuss

en: Compact
lv: Kompakts

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Completion Rate
lv: Pabeigšanas līmenis

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Conditional Logic
lv: Nosacījumu loģika

en: Conditional Logics
lv: Nosacījumu loģika

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
lv: Nosacījumu loģika tiek aktivizēta, pamatojoties uz loģikas grupu secību. Jo augstāka loģikas grupa, jo augstāka prioritāte. Ja vēlaties mainīt prioritāti, varat sakārtot loģikas grupas, velkot un nometot tās.

en: Config Option
lv: Konfigurācijas opcija

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Configure default confirmation email template
lv: Konfigurēt noklusējuma apstiprinājuma e-pasta veidni

en: Confirm on Close:
lv: Apstiprināt aizvēršanas gadījumā:

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: Confirmations
lv: Apstiprinājumi

en: Confirmed entries
lv: Apstiprinātie ieraksti

en: Connect
lv: Savienot

en: Connect New Active Campaing API
lv: Savienot jaunu active campaing API

en: Connect Successfully
lv: Savienojums veiksmīgs

en: Connected API List:
lv: Savienotā API saraksts:

en: Connected API:
lv: Savienotais API:

en: Connected Accounts
lv: Savienotie konti

en: Connected with WooCommerce Successfully
lv: Veiksmīgi savienots ar WooCommerce

en: Connected/Authorized Platforms
lv: Savienotās/autorizētās platformas

en: Contact
lv: Kontakts

en: Contact :
lv: Kontakts:

en: Contact Email
lv: Kontakta e-pasts

en: Contact Fields refresh failed. please try again
lv: Kontaktu lauku atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Contact Fields refreshed
lv: Kontaktu lauki atjaunināti

en: Contact Form
lv: Kontaktforma

en: Contact Form Builder - Bit Form
lv: Kontaktformu veidotājs - bit form

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
lv: Kontaktformu veidotāja spraudnis: daudzpakāpju kontaktforma, maksājumu forma, pielāgojams kontaktformu spraudnis no bit form

en: Contact Owner
lv: Kontakta īpašnieks

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Contain
lv: Satur

en: Contain All
lv: Satur visu

en: Contains
lv: Satur

en: Content Direction
lv: Satura virziens

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Control how the record gets updated.
lv: Kontrolē, kā ieraksts tiek atjaunināts.

en: Control how the row gets updated.
lv: Kontrolēt, kā rinda tiek atjaunināta.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
lv: Sarunas CSS veiksmīgi saglabāts!

en: Conversational Form
lv: Sarunu veidlapa

en: Conversational Form Settings
lv: Sarunu formas iestatījumi

en: Conversational Steps settings
lv: Sarunu soļu iestatījumi

en: Copied on clipboard.
lv: Kopēts starpliktuvē.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
lv: Kopē savu domēna URL un dodies uz Google ReCaptcha paneli, ielīmē to zem Domēniem.

en: Copy the
lv: Kopē

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
lv: Kopē API atslēgu un ielīmē to Bit Form

en: Country
lv: Valsts

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
lv: Valsts lauks ir pieejams Bit Form Pro versijā.

en: Country Not Found Text
lv: Valsts nav atrasta teksts

en: Country Not Found Text Modify
lv: Valsts nav atrasta teksta modificēšana

en: Country:
lv: Valsts:

en: Create
lv: Izveidot

en: Create API User
lv: Izveidot API lietotāju

en: Create First Form
lv: Izveidot pirmo veidlapu

en: Create First View
lv: Izveidot pirmo skatījumu

en: Create Form
lv: Izveidot veidlapu

en: Create Issue
lv: Izveidot problēmu

en: Create Milestone
lv: Izveidot atskaites punktu

en: Create New Folder
lv: Izveidot jaunu mapi

en: Create New Note
lv: Izveidot jaunu piezīmi

en: Create Project
lv: Izveidot projektu

en: Create Sub Task
lv: Izveidot apakšuzdevumu

en: Create Task
lv: Izveidot uzdevumu

en: Create Tasklist
lv: Izveidot uzdevumu sarakstu

en: Create View
lv: Izveidot skatījumu

en: Create a New Form
lv: Izveidot jaunu veidlapu

en: Create a new folder in the selected folder
lv: Izveidot jaunu mapi izvēlētajā mapē

en: Create next recurrence after the close of current task.
lv: Izveidot nākamo atkārtošanos pēc pašreizējā uzdevuma pabeigšanas.

en: Created
lv: Izveidots

en: Currency
lv: Valūta

en: Currency Not Found Text
lv: Valūta nav atrasta teksts

en: Currency Not Found Text Modify
lv: Valūta nav atrasta teksta modificēšana

en: Currency Position:
lv: Valūtas pozīcija:

en: Currency Symbol:
lv: Valūtas simbols:

en: Current Date
lv: Pašreizējais datums

en: Current Month
lv: Pašreizējais mēnesis

en: Current Week
lv: Pašreizējā nedēļa

en: Current Year
lv: Pašreizējais gads

en: Currently, no payment gateway has been connected.
lv: Pašlaik nav savienota neviena maksājumu vārteja.

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom Class & Attribute
lv: Pielāgota klase un atribūts

en: Custom Classes and Attributes
lv: Pielāgotas klases un atribūti

en: Custom Date
lv: Pielāgots datums

en: Custom Error Message
lv: Pielāgots kļūdas ziņojums

en: Custom Groundhogg Value
lv: Pielāgota Groundhogg vērtība

en: Custom JS and CSS Code Editor
lv: Pielāgots JS un CSS koda redaktors

en: Custom JS and CSS Editor
lv: Pielāgots JS un CSS redaktors

en: Custom Link
lv: Pielāgota saite

en: Custom Option Required
lv: Nepieciešama pielāgota opcija

en: Custom Page
lv: Pielāgota lapa

en: Custom Tags
lv: Pielāgotas atzīmes

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
lv: Pielāgotās validācijas (RegEx) šablons

en: Custom Value
lv: Pielāgota vērtība

en: Custom...
lv: Pielāgots...

en: Customer ID key cann't be empty
lv: Klienta ID atslēga nevar būt tukša

en: Customer Id (non manager account)
lv: Klienta ID (ne pārvaldnieka konts)

en: Customize Email template
lv: Pielāgot e-pasta veidni

en: Customize Email templates
lv: Pielāgot e-pasta veidnes

en: Daily
lv: Katru dienu

en: Dark
lv: Tumša

en: Darken
lv: Tumšāks

en: Data Center:
lv: Datu centrs:

en: Data Table
lv: Datu tabula

en: Data Views & Edit
lv: Datu skatījumi un rediģēšana

en: Data center cann't be empty
lv: Datu centrs nevar būt tukšs

en: Date
lv: Datums

en: Date Format
lv: Datuma formāts

en: Date Time (Advanced)
lv: Datums un laiks (papildu)

en: Date-Time
lv: Datums-laiks

en: Day Before
lv: Dienu pirms

en: Days after today
lv: Dienas pēc šodienas

en: Days before today
lv: Dienas pirms šodienas

en: Deal Type
lv: Darījuma veids

en: Decimal Separator:
lv: Decimālais atdalītājs:

en: Decision Box
lv: Lēmuma lodziņš

en: Default
lv: Noklusējums

en: Default Amount Value
lv: Noklusējuma summas vērtība

en: Default Phone Number
lv: Noklusējuma tālruņa numurs

en: Default Row:
lv: Noklusējuma rinda:

en: Default Value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
lv: Noklusējuma vērtība ir sākotnējā vērtība, kas parādīsies laukā. Varat rādīt vai slēpt noklusējuma vērtību, pārslēdzot šo opciju.

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete File From Wordpress
lv: Dzēst failu no wordpress

en: Delete Post Type
lv: Dzēst ieraksta veidu

en: Delete Step
lv: Dzēst soli

en: Delete all data table when delete plugin.
lv: Dzēst visas datu tabulas, dzēšot spraudni.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
lv: Dzēst failu no Wordpress pēc augšupielādes Dropbox

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
lv: Dzēst failu no Wordpress pēc augšupielādes OneDrive

en: Delete successfully, refresh your window
lv: Dzēšana veiksmīga, atsvaidziniet logu

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
lv: Dzēst neapstiprinātos ierakstus no atbildēm pēc dienām:

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Deleting ...
lv: Dzēš...

en: Department:
lv: Nodaļa:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Nodaļu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Departments refresh failed. please try again
lv: Nodaļu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Departments refreshed
lv: Nodaļas atjauninātas

en: Description
lv: Apraksts

en: Details Page
lv: Detaļu lapa

en: Details Page Styling
lv: Detaļu lapas stils

en: Detect Country By Geo
lv: Noteikt valsti pēc ģeo

en: Detect Country By IP
lv: Noteikt valsti pēc IP

en: Detect Country by Geo Location
lv: Noteikt valsti pēc ģeolokācijas

en: Detect Country by IP
lv: Noteikt valsti pēc IP

en: Direction
lv: Virziens

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disable Card
lv: Atspējot karti

en: Disable Entry Storing
lv: Atspējot ierakstu saglabāšanu

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
lv: Atspējot dubultās piekrišanas apstiprinājumu pieteiktajiem lietotājiem.

en: Disable entry storing in WordPress database
lv: Atspējot ierakstu saglabāšanu WordPress datubāzē

en: Disable if maximum selected:
lv: Atspējot, ja izvēlēts maksimums:

en: Disable this form after limited entry
lv: Atspējot šo veidlapu pēc ierobežota ierakstu skaita

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
lv: Lauka atspējošana neļauj lietotājiem mijiedarboties ar to vai ievadīt datus. Varat pārslēgt šo opciju, lai iespējotu vai atspējotu lauku pēc vajadzības.

en: Divider
lv: Atdalītājs

en: Do You want Deplicate these
lv: Vai vēlies dublēt šos

en: Do you want to change these
lv: Vai vēlies mainīt šo

en: Doc & Support
lv: Dokumentācija un atbalsts

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Domain Name can't be empty
lv: Domēna nosaukums nevar būt tukšs

en: Domain URL
lv: Domēna URL

en: Domain URL:
lv: Domēna URL:

en: Double Opt-In
lv: Dubultā piekrišana

en: Double Opt-in
lv: Dubultā piekrišana

en: Download Link Shortcode
lv: Lejupielādes saites īsais kods

en: Downloadable
lv: Lejupielādējams

en: Downloadable Product
lv: Lejupielādējams produkts

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
lv: Lejupielādējami produkti dod piekļuvi failam pēc iegādes.

en: Draft Button
lv: Melnraksta poga

en: Draft entries
lv: Melnraksta ieraksti

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
lv: Vilkšanas un nomešanas WordPress veidlapu veidotājs ļaus tev izveidot jebkāda veida veidlapas WordPress vietnei, ko vari iedomāties. Bit Form profesionālais dizains nodrošina, ka visi rīki ir tieši tur, kur tu tos vēlies! Tu vari izveidot integrāciju starp dažādiem CRM un lietotnēm bez jebkādas pieredzes.

en: Drag n Drop
lv: Vilkt un nomest

en: Dropbox API Console
lv: Dropbox API konsoli

en: Dropbox Access Code
lv: Dropbox piekļuves kods

en: Dropbox Access Code:
lv: Dropbox piekļuves kods:

en: Dropbox Api Key:
lv: Dropbox API atslēga:

en: Dropbox Api Secret:
lv: Dropbox API noslēpums:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
lv: Dropbox ApiKey, ApiSecret un piekļuves kods nevar būt tukši

en: Dropbox Folder
lv: Dropbox mape

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Duplicate field name
lv: Dublēts lauka nosaukums

en: Duplicate...
lv: Dublēt...

en: Dynamic
lv: Dinamisks

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Button
lv: Rediģēšanas poga

en: Edit Custom Error Message
lv: Rediģēt pielāgoto kļūdas ziņojumu

en: Edit Decision Box Label
lv: Rediģēt lēmumu lodziņa etiķeti

en: Edit Form
lv: Rediģēt veidlapu

en: Edit GDPR Concent Label
lv: Rediģēt GDPR piekrišanas etiķeti

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
lv: Rediģē GDPR piekrišanas etiķeti, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas

en: Edit Global Message (Type:
lv: Rediģēt globālo ziņojumu (veids:

en: Edit HTML Content
lv: Rediģēt HTML saturu

en: Edit Note
lv: Rediģēt piezīmi

en: Edit Options
lv: Rediģēšanas opcijas

en: Edit Post Types
lv: Rediģēt ierakstu veidus

en: Edit Table
lv: Rediģēt tabulu

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
lv: Rediģē HTML lauka saturu, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas

en: Edit verification Messages/Redirect URL
lv: Rediģēt verifikācijas ziņojumus/novirzīšanas URL

en: Edit verification messages
lv: Rediģēt verifikācijas ziņojumus

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
lv: Rediģē savu lēmuma lodziņa etiķeti, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas

en: Elastic Email API Console
lv: Elastic email API konsoli

en: Elastic Email Fields
lv: Elastic email lauki

en: Email
lv: E-pasts

en: Email :
lv: E-pasts:

en: Email Notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Email Subject Here
lv: E-pasta temats šeit

en: Email Template deleted
lv: E-pasta veidne dzēsta

en: Email Template duplicated
lv: E-pasta veidne dublēta

en: Email Template:
lv: E-pasta veidne:

en: Email Templates
lv: E-pasta veidnes

en: Email Templates Coming soon
lv: E-pasta veidnes drīzumā

en: Email Test
lv: E-pasta tests

en: Email field is mandatory for double opt-in.
lv: E-pasta lauks ir obligāts dubultai piekrišanai.

en: Email is invalid
lv: E-pasts nav derīgs

en: Email sent successfully.
lv: E-pasts nosūtīts veiksmīgi.

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Embed via HTML Code
lv: Iegult, izmantojot HTML kodu

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
lv: Iegult, izmantojot HTML kodu (sarunu forma)

en: Empty
lv: Tukšs

en: Empty Submission
lv: Tukšs iesniegums

en: Empty filename
lv: Tukšs faila nosaukums

en: Empty form cannot be submitted.
lv: Tukšu veidlapu nevar iesniegt.

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enable / Disable
lv: Iespējot / atspējot

en: Enable Double Option for new contacts
lv: Iespējot dubulto piekrišanu jauniem kontaktiem

en: Enable ReCaptcha V3
lv: Iespējot ReCaptcha V3

en: Enable SMTP
lv: Iespējot SMTP

en: Enable Time
lv: Iespējot laiku

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
lv: Iespējo 24 stundu formātu laikam. Pēc noklusējuma tiek izmantots 12 stundu formāts. Ja vēlaties izmantot 24 stundu formātu, jums tas jāiespējo.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
lv: Iespējo laika izvēli. Pēc noklusējuma laika izvēle ir atspējota. Ja vēlaties izmantot laika izvēli, jums tā jāiespējo.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
lv: Iespējojot šo opciju, tiks pārbaudīts iesniegtajos ierakstos, vai tā vērtība ir dublēta.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
lv: Iespējojot šo opciju, tiks pārbaudīts jūsu WordPress lietotāju datubāzē, vai tā vērtība ir dublēta.

en: Encharge API Console
lv: Encharge API konsoli

en: Encharge Fields
lv: Encharge lauki

en: Encharge fields refresh failed. please try again
lv: Encharge lauku atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Encharge fields refreshed
lv: Encharge lauki atjaunināti

en: End After
lv: Beigt pēc

en: End Time
lv: Beigu laiks

en: End With
lv: Beidzas ar

en: Enter Amount..
lv: Ievadi summu..

en: Enter Email Addresses
lv: Ievadi e-pasta adreses

en: Enter Hours
lv: Ievadi stundas

en: Enter Owner ID
lv: Ievadi īpašnieka ID

en: Enter Phone Number
lv: Ievadi tālruņa numuru

en: Enter row number
lv: Ievadiet rindu skaitu

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
lv: Ievadi kritērijus ierakstu atjaunināšanai. Lūdzu, izmanto zemāk norādīto formātu.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
lv: Ievadiet kritērijus rindu atjaunināšanai. Lūdzu, izmantojiet zemāk norādīto formātu.

en: Enter the shortcode in this Input.
lv: Ievadiet īso kodu šajā laukā.

en: Entries
lv: Ieraksti

en: Entries Duplicated successfully
lv: Ieraksti veiksmīgi dublēti

en: Entries id is invalid
lv: Ierakstu ID ir nederīgs

en: Entry Deleted successfully
lv: Ieraksts veiksmīgi dzēsts

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
lv: Ieraksts veiksmīgi dzēsts, dažus novērsa darbplūsma

en: Entry Deletetion prevented by workflow
lv: Ieraksta dzēšanu novērsa darbplūsma

en: Entry Details #
lv: Ieraksta detaļas #

en: Entry Duplicated successfully
lv: Ieraksts veiksmīgi dublēts

en: Entry Edit
lv: Ieraksta rediģēšana

en: Entry Limit
lv: Ierakstu limits

en: Entry Not Found!
lv: Ieraksts nav atrasts!

en: Entry Update Successfully
lv: Ieraksts veiksmīgi atjaunināts

en: Entry Updated Successfully
lv: Ieraksts veiksmīgi atjaunināts

en: Entry View
lv: Ieraksta skatījums

en: Equal
lv: Vienāds

en: Error Occured
lv: Radusies kļūda

en: Error Occured in saving %s
lv: Radusies kļūda, saglabājot %s

en: Error Occurred
lv: Radusies kļūda

en: Error Occurred, Please Reload
lv: Radusies kļūda, lūdzu, pārlādējiet

en: Error occurred, Please try again.
lv: Radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Event:
lv: Notikums:

en: Every Day
lv: Katru dienu

en: Example
lv: Piemērs

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Excellent
lv: Izcili

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
lv: Izpēti mūsu plašo dokumentāciju. No iesācējiem līdz izstrādātājiem - ikviens atradīs atbildi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export File Format
lv: Eksportēt faila formātu

en: Export Form Data
lv: Eksportēt formas datus

en: Exporting...
lv: Eksportē...

en: Expression
lv: Izteiksme

en: External
lv: Ārējs

en: Facebook support group
lv: Facebook atbalsta grupa

en: Failed to Copy, Try Again.
lv: Neizdevās kopēt, mēģiniet vēlreiz.

en: Failed to change Form Status
lv: Neizdevās mainīt veidlapas statusu

en: Failed to fetch groundhoggtag
lv: Neizdevās iegūt Groundhogg tagus

en: Failed to fetch list fields
lv: Neizdevās iegūt saraksta laukus

en: Failed to update, Data is empty.
lv: Neizdevās atjaunināt, dati ir tukši.

en: Failed to write file to disk.
lv: Neizdevās ierakstīt failu diskā.

en: Fetch All Dropbox Folders
lv: Iegūt visas Dropbox mapes

en: Fetch All Recipients
lv: Iegūt visus saņēmējus

en: Fetch Subscriber List
lv: Iegūt abonentu sarakstu

en: Field
lv: Lauks

en: Field Actions
lv: Lauka darbības

en: Field Block
lv: Lauka bloks

en: Field Clone
lv: Lauka klonēšana

en: Field Cloning
lv: Lauka klonēšana

en: Field Map
lv: Lauku karte

en: Field Mapping
lv: Lauku kartēšana

en: Field Mappping
lv: Lauku kartēšana

en: Field Style
lv: Lauka stils

en: Field name cannot be empty
lv: Lauka nosaukums nevar būt tukšs

en: Fields
lv: Lauki

en: Fields refresh failed
lv: Lauku atsvaidzināšana neizdevās

en: Fields refresh failed Cause:
lv: Lauku atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Lauku atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Fields refresh failed. please try again
lv: Lauku atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Fields refresh successfully
lv: Lauki veiksmīgi atsvaidzināti

en: Fields refreshed
lv: Lauki atjaunināti

en: File Exist Message
lv: Fails eksistē ziņojums

en: File Input
lv: Faila ievade

en: File Select Status
lv: Faila izvēles statuss

en: File Upload
lv: Faila augšupielāde

en: File Upload Field Map
lv: Failu augšupielādes lauka kartēšana

en: File not allowed by policy
lv: Fails nav atļauts saskaņā ar politiku

en: File size is too large
lv: Faila izmērs ir pārāk liels

en: File size is too large after sanitation
lv: Faila izmērs ir pārāk liels pēc apstrādes

en: File size validation
lv: Faila izmēra validācija

en: File type is not allowed
lv: Faila tips nav atļauts

en: File type is not supported
lv: Faila tips netiek atbalstīts

en: File type validation
lv: Faila tipa validācija

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Filter Entries between Dates
lv: Filtrēt ierakstus starp datumiem

en: Finish & Save
lv: Pabeigt un saglabāt

en: First Name
lv: Vārds

en: First Name:
lv: Vārds:

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Flags:
lv: Karodziņi:

en: Fluent CRM Fields
lv: Fluent CRM lauki

en: Fluent CRM List:
lv: Fluent CRM saraksts:

en: Fluent CRM Plugins not found
lv: Fluent CRM spraudņi nav atrasti

en: Fluent CRM Tags:
lv: Fluent CRM tagi:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
lv: Fluent CRM lauku atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Fluent CRM fields refreshed
lv: Fluent CRM lauki atjaunināti

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
lv: FluentCRM saraksta atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
lv: FluentCRM saraksta atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: FluentCRM list refreshed
lv: FluentCRM saraksts atjaunināts

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Mapju atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Folders refresh failed. please try again
lv: Mapju atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Folders refreshed
lv: Mapes atjauninātas

en: Font
lv: Fonts

en: Font Family
lv: Fonta saime

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Font Size (Pixels)
lv: Fonta izmērs (pikseļi)

en: Font Style
lv: Fonta stils

en: Font Weight
lv: Fonta biezums

en: For
lv: Kam

en: For more details,
lv: Lai iegūtu vairāk informācijas,

en: For more details, please visit the
lv: Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklē

en: Forgot Password Fields
lv: Aizmirstās paroles lauki

en: Form Abandonment
lv: Formas pamešana

en: Form Address Fields
lv: Formas adreses lauki

en: Form Background
lv: Formas fons

en: Form Deleted Successfully
lv: Veidlapa veiksmīgi dzēsta

en: Form Entry Edit
lv: Formas ieraksta rediģēšana

en: Form Field
lv: Veidlapas lauks

en: Form Fields
lv: Formas lauki

en: Form ID cannot be empty
lv: Formas ID nevar būt tukšs

en: Form Name
lv: Veidlapas nosaukums

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
lv: Formas nosaukumam jābūt līdz 50 rakstzīmēm

en: Form Saved successfully
lv: Forma veiksmīgi saglabāta

en: Form Settings
lv: Veidlapas iestatījumi

en: Form Submitted
lv: Forma iesniegta

en: Form Submitted Successfully
lv: Forma veiksmīgi iesniegta

en: Form Templates
lv: Formu veidnes

en: Form Width Modification
lv: Formas platuma modificēšana

en: Form data is empty
lv: Formas dati ir tukši

en: Form deleted successfully.
lv: Forma veiksmīgi dzēsta.

en: Form does not exist
lv: Forma neeksistē

en: Form does not exist.
lv: Forma neeksistē.

en: Form does not exists
lv: Forma neeksistē

en: Form does not exists.
lv: Forma neeksistē.

en: Form duplicated successfully
lv: Forma veiksmīgi dublēta

en: Form entries does not exist.
lv: Formas ieraksti neeksistē.

en: Form entry deletion failed.
lv: Formas ieraksta dzēšana neizdevās.

en: Form id is empty.
lv: Formas ID ir tukšs.

en: Form id is invalid
lv: Formas ID ir nederīgs

en: Form id is invalid.
lv: Formas ID ir nederīgs.

en: Form id or entries id is invalid
lv: Formas ID vai ierakstu ID ir nederīgs

en: Form imported successfully.
lv: Forma veiksmīgi importēta.

en: Form is available %s
lv: Forma ir pieejama %s

en: Form is available %s From %s
lv: Forma ir pieejama %s No %s

en: Form is available on %s
lv: Forma ir pieejama %s

en: Form is not exists.
lv: Forma neeksistē.

en: Form settings
lv: Veidlapas iestatījumi

en: Form status change failed.
lv: Formas statusa maiņa neizdevās.

en: Form status changed successfully
lv: Formas statuss veiksmīgi mainīts

en: Form style
lv: Formas stils

en: Form update failed.
lv: Formas atjaunināšana neizdevās.

en: Form updated successfully.
lv: Forma veiksmīgi atjaunināta.

en: Form:
lv: Forma:

en: Formatter:
lv: Formatētājs:

en: Forms
lv: Formas

en: Forms deleted successfully.
lv: Formas veiksmīgi dzēstas.

en: Forms refresh failed Cause:
lv: Formu atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: Forms refresh failed. please try again
lv: Formu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Forms refreshed
lv: Formas atjauninātas

en: Friday
lv: Piektdiena

en: From
lv: No

en: From Email Address
lv: No e-pasta adreses

en: From Mail
lv: No pasta

en: From Name
lv: No vārda

en: From:
lv: No:

en: Full
lv: Pilns

en: Full Name:
lv: Pilns vārds:

en: Full Width
lv: Pilns platums

en: Full page droppable
lv: Pilna lapa nometama

en: GDPR Agreement
lv: GDPR piekrišana

en: General
lv: Vispārīgi

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
lv: Ģenerēt žetonu pēc lapas ielādes, lai novērstu konfliktus ar kešatmiņas spraudņiem.

en: Generate a default UI for managing this post type
lv: Ģenerēt noklusējuma lietotāja saskarni šī ieraksta veida pārvaldībai

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
lv: Izveido jaunu API atslēgu vai izmanto esošo (testēšanas nolūkos vari izmantot testa API atslēgu). Šī atslēga ir nepieciešama API pieprasījumu autentifikācijai.

en: Generate new API key
lv: Ģenerēt jaunu API atslēgu

en: Generate new ID
lv: Ģenerēt jaunu ID

en: Get $10 Cashback
lv: Saņem $10 atlaidi

en: Get Christmas Deal!
lv: Saņem Ziemassvētku piedāvājumu!

en: Get Year End Deal
lv: Saņem gada beigu piedāvājumu

en: Getgist API Console
lv: Getgist API konsoli

en: Gist Fields
lv: Gist lauki

en: Global Settings
lv: Globālie iestatījumi

en: Go Home
lv: Doties uz sākumlapu

en: Go to PDF Settings
lv: Doties uz PDF iestatījumiem

en: Go to Payment Settings
lv: Doties uz maksājumu iestatījumiem

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
lv: Dodies uz google reCaptcha V2 administrācijas paneli

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
lv: Dodies uz google reCaptcha V3 administrācijas paneli

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
lv: Dodies uz turnstile administrācijas paneli

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
lv: Dodies uz hCaptcha administrācijas paneli

en: Go to your Mollie Dashboard
lv: Dodies uz savu Mollie paneli

en: Go to your PayPal Dashboard
lv: Dodies uz savu PayPal paneli

en: Go to your Razorpay Dashboard
lv: Dodies uz savu Razorpay paneli

en: Go to your Stripe Dashboard
lv: Dodies uz savu Stripe paneli

en: Gold
lv: Zelta

en: Good
lv: Labi

en: Google API Console
lv: Google API konsoli

en: Google Ads
lv: Google reklāmas

en: Google Ads Information
lv: Google reklāmu informācija

en: Google Ads Manager Account
lv: Google reklāmu pārvaldnieka konts

en: Google Fields
lv: Google lauki

en: Google Maps API
lv: Google maps API

en: Google Maps API Key
lv: Google maps API atslēga

en: Google reCAPTCHA Admin
lv: Google reCAPTCHA administrāciju

en: Gradient
lv: Gradienta

en: Grayscale
lv: Pelēktoņi

en: Greater Than
lv: Lielāks nekā

en: Greater Than or Equal
lv: Lielāks vai vienāds ar

en: Groundhogg Fields
lv: Groundhogg lauki

en: Groundhogg Meta Fields
lv: Groundhogg meta lauki

en: Groundhogg all tag fetched successfully
lv: Groundhogg visi tagi veiksmīgi iegūti

en: Group Name
lv: Grupas nosaukums

en: Group fetch failed
lv: Grupas iegūšana neizdevās

en: Group fetch successfully
lv: Grupa veiksmīgi iegūta

en: Groups
lv: Grupas

en: Header Row:
lv: Galvenes rinda:

en: Height
lv: Augstums

en: Helper Text
lv: Palīdzības teksts

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
lv: Palīgteksts ir neobligāts teksts, kas parādās zem lauka, lai sniegtu lietotājam papildu informāciju. Varat rādīt vai slēpt palīgtekstu, pārslēdzot šo opciju.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
lv: Šeit Departaments, Alga un Valsts ir Zoho Analytics tabulas kolonnu nosaukumi

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
lv: Šeit Email ir Zoho Creator lauka saites nosaukums. Informācija:

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Hidden Field
lv: Slēptais lauks

en: Hide
lv: Slēpt

en: Hide Calender
lv: Slēpt kalendāru

en: Hide Country List
lv: Slēpt valstu sarakstu

en: Hide Image Label
lv: Slēpt attēla etiķeti

en: Hide Integration Logs
lv: Slēpt integrācijas žurnālus

en: Hide ReCaptcha Badge
lv: Slēpt ReCaptcha nozīmīti

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
lv: Slēpj kalendāru. Pēc noklusējuma kalendārs tiek rādīts. Ja vēlaties slēpt kalendāru, jums tas jāiespējo.

en: History Empty
lv: Vēsture tukša

en: Homepage URL:
lv: Mājas lapas URL:

en: Honeypot trap
lv: Honeypot slazds

en: Honeypot trap for bot
lv: Honeypot slazds botiem

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: How many rows to export
lv: Cik rindas eksportēt

en: How to Configure Conditional Logic
lv: Kā konfigurēt nosacījumu loģiku

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
lv: Kā konfigurēt apstiprinājuma ziņojumu/pāradresācijas lapu

en: How to Configure Double Opt-In
lv: Kā konfigurēt dubulto piekrišanu

en: How to Configure Email Templates
lv: Kā konfigurēt e-pasta veidnes

en: How to Configure Form Abandonment
lv: Kā konfigurēt formas pamešanu

en: How to Configure PDF Template
lv: Kā konfigurēt PDF veidni

en: How to Configure WP User Registration
lv: Kā konfigurēt WP lietotāja reģistrāciju

en: How to Setup ACF integration
lv: Kā iestatīt ACF integrāciju

en: How to Setup ActiveCampaign integration
lv: Kā iestatīt ActiveCampaign integrāciju

en: How to Setup Acumbamail integration
lv: Kā iestatīt Acumbamail integrāciju

en: How to Setup Advanced Form Integration
lv: Kā iestatīt uzlaboto formu integrāciju

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
lv: Kā iestatīt Automate Hub by Sperse.IO integrāciju

en: How to Setup AutomatorWP integration
lv: Kā iestatīt AutomatorWP integrāciju

en: How to Setup Autonami integration
lv: Kā iestatīt Autonami integrāciju

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
lv: Kā iestatīt Brevo(SendinBlue) integrāciju

en: How to Setup Dropbox integration
lv: Kā iestatīt Dropbox integrāciju

en: How to Setup Elastic Email Integration
lv: Kā iestatīt elastic email integrāciju

en: How to Setup Encharge integration
lv: Kā iestatīt Encharge integrāciju

en: How to Setup FlowMattic integration
lv: Kā iestatīt FlowMattic integrāciju

en: How to Setup Fluent-CRM integration
lv: Kā iestatīt Fluent-CRM integrāciju

en: How to Setup Google Sheets integration
lv: Kā iestatīt Google Sheets integrāciju

en: How to Setup IFTTT integration
lv: Kā iestatīt IFTTT integrāciju

en: How to Setup Integrately integration
lv: Kā iestatīt Integrately integrāciju

en: How to Setup Integrations
lv: Kā iestatīt integrācijas

en: How to Setup Integromat integration
lv: Kā iestatīt Integromat integrāciju

en: How to Setup MailChamp integration
lv: Kā iestatīt MailChamp integrāciju

en: How to Setup MailPoet integration
lv: Kā iestatīt MailPoet integrāciju

en: How to Setup MailerLite integration
lv: Kā iestatīt MailerLite integrāciju

en: How to Setup MetaBox integration
lv: Kā iestatīt MetaBox integrāciju

en: How to Setup Pabbly integration
lv: Kā iestatīt Pabbly integrāciju

en: How to Setup Pods integration
lv: Kā iestatīt Pods integrāciju

en: How to Setup Sure Triggers integration
lv: Kā iestatīt Sure Triggers integrāciju

en: How to Setup Telegram integration
lv: Kā iestatīt Telegram integrāciju

en: How to Setup Thrive Automator integration
lv: Kā iestatīt Thrive Automator integrāciju

en: How to Setup Uncanny Automator integration
lv: Kā iestatīt Uncanny Automator integrāciju

en: How to Setup WP Webhooks integration
lv: Kā iestatīt WP Webhooks integrāciju

en: How to Setup WooCommerce integration
lv: Kā iestatīt WooCommerce integrāciju

en: How to Setup Zapier integration
lv: Kā iestatīt Zapier integrāciju

en: How to Setup Zoho Analytics integration
lv: Kā iestatīt Zoho Analytics integrāciju

en: How to Setup Zoho Bigin integration
lv: Kā iestatīt Zoho Bigin integrāciju

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
lv: Kā iestatīt Zoho Campaigns integrāciju

en: How to Setup Zoho Creator integration
lv: Kā iestatīt Zoho Creator integrāciju

en: How to Setup Zoho Desk integration
lv: Kā iestatīt Zoho Desk integrāciju

en: How to Setup Zoho Flow integration
lv: Kā iestatīt Zoho Flow integrāciju

en: How to Setup Zoho Mail integration
lv: Kā iestatīt Zoho Mail integrāciju

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
lv: Kā iestatīt Zoho Marketing Hub integrāciju

en: How to Setup Zoho Projects integration
lv: Kā iestatīt Zoho Projects integrāciju

en: How to Setup Zoho Recruit integration
lv: Kā iestatīt Zoho Recruit integrāciju

en: How to Setup Zoho Sheet integration
lv: Kā iestatīt Zoho Sheet integrāciju

en: How to Setup Zoho Sign integration
lv: Kā iestatīt Zoho Sign integrāciju

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
lv: Kā iestatīt Zoho Work Drive integrāciju

en: How to Setup Zoho-CRM integration
lv: Kā iestatīt Zoho-CRM integrāciju

en: How to Setup n8n.io integration
lv: Kā iestatīt n8n.io integrāciju

en: How to enable Conversational Form
lv: Kā iespējot sarunu formu

en: How to set up
lv: Kā iestatīt

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
lv: Kā iestatīt apstiprinājuma ziņojumus vai novirzīšanas lapu:

en: How to setup Conversational form:
lv: Kā iestatīt sarunu formu:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
lv: Kā iestatīt dubulto piekrišanu un nosūtīt e-pasta paziņojumu:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
lv: Kā iestatīt e-pasta veidnes un nosūtīt e-pasta paziņojumus:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
lv: Kā iestatīt formas pamešanu un saglabāt daļēju formas progresu:

en: How to setup Integrations:
lv: Kā iestatīt integrācijas:

en: How to setup Landinge Page
lv: Kā iestatīt mērķa lapu

en: How to setup PDF Templates:
lv: Kā iestatīt PDF veidnes:

en: How to setup WP Authentication:
lv: Kā iestatīt WP autentifikāciju:

en: Hubspot API Console
lv: Hubspot API konsole

en: Hubspot Fields
lv: Hubspot lauki

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
lv: Es piekrītu, ka šī vietne saglabā manu iesniegto informāciju, lai varētu atbildēt uz manu pieprasījumu. Uzzini vairāk

en: IP address
lv: IP adrese

en: Icon Type:
lv: Ikonas tips:

en: Icons
lv: Ikonas

en: Idea
lv: Ideja

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
lv: Ja lietotājvārda un paroles lauki ir tukši, tad lietotājs izmantos e-pasta lauka vērtību kā lauku, un parole tiks ģenerēta automātiski.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
lv: Ja lietotājs ir pieteicies, forma tiks atkārtoti aizpildīta ar iepriekšējo daļējo ierakstu no datubāzes
    gadījumā - no pārlūkprogrammas lokālās krātuves."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
lv: Ja izslēgts, forma saglabās melnrakstu, kad noklikšķina uz saglabāšanas pogas vai izmantojot nosacījumu loģiku.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
lv: Ja ieslēgts, tukša forma tiks saglabāta kā melnraksts, kad pamet lapu.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
lv: Ja tev jau ir Turnstile vietne, noklikšķini uz vietnes nosaukuma, lai atvērtu vietnes paneli.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
lv: Ja tev jau ir hCaptcha vietne, noklikšķini uz vietnes nosaukuma, lai atvērtu vietnes paneli.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
lv: Ja vēl neesi izveidojis Turnstile vietni, noklikšķini uz pogas “Pievienot vietni” un aizpildi nepieciešamos laukus.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
lv: Ja vēl neesi izveidojis hCaptcha vietni, noklikšķini uz pogas “Pievienot vietni” un aizpildi nepieciešamos laukus.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
lv: Ja vēl neesi izmantojis PDF, tev būs jānoklikšķina uz "Saglabāt" pogas, lai piemērotu šos globālos PDF iestatījumus. Tu vari arī pielāgot iestatījumus konkrētai PDF veidnei, piekļūstot PDF veidnēm savos veidlapas iestatījumos.

en: Image
lv: Attēls

en: Image Alt Text
lv: Attēla alternatīvais teksts

en: Image Crop
lv: Attēla apgriešana

en: Image Link....
lv: Attēla saite...

en: Image Preview
lv: Attēla priekšskatījums

en: Image Resize
lv: Attēla izmēra maiņa

en: Image Select
lv: Attēla izvēle

en: Image Transform
lv: Attēla transformācija

en: Image Type
lv: Attēla tips

en: Image height
lv: Attēla augstums

en: Image validate size
lv: Attēla izmēra validācija

en: Image width
lv: Attēla platums

en: Import & Edit
lv: Importēt un rediģēt

en: Import Form
lv: Importēt veidlapu

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
lv: Bit Apps mēs nodrošinām visa veida produktu atbalstu jebkura veida klientiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir BEZMAKSAS vai PRO lietotāji. Mēs aktīvi sniedzam atbalstu, izmantojot e-pastu un tiešsaistes tērzēšanu. Mūsu atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt. Mēs esam šeit, lai atbildētu uz taviem jautājumiem un palīdzētu ar jebkādām problēmām, kas tev varētu rasties.

en: In Person Email
lv: Klātienes e-pasts

en: In Person Email (Optional)
lv: Klātienes e-pasts (neobligāts)

en: In Person Name
lv: Klātienes vārds

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
lv: Lai atkārtoti aizpildītu formas laukus, ir nepieciešams saglabāt iesniegtos datus datubāzē. Lūdzu, pārliecinieties, ka formas iestatījumos ir izslēgta opcija "atspējot formas iesniegšanas datu saglabāšanu".

en: Individual Field Styling
lv: Individuāla lauka stila pielāgošana

en: Individual Style
lv: Individuāls stils

en: Input Format Option
lv: Ievades formāta opcija

en: Input Format Options
lv: Ievades formāta opcijas

en: Input Icons
lv: Ievades ikonas

en: Input Mode
lv: Ievades režīms

en: Input Validation
lv: Ievades validācija

en: Input does not match the required pattern
lv: Ievade neatbilst nepieciešamajam formātam

en: Input mode
lv: Ievades režīms

en: Inside
lv: Iekšpusē

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
lv: Integrējiet savu veidlapu ar savām iecienītākajām lietotnēm un pakalpojumiem.

en: Integration
lv: Integrācija

en: Integration API Key...
lv: Integrācijas API atslēga...

en: Integration Info
lv: Integrācijas informācija

en: Integration Name
lv: Integrācijas nosaukums

en: Integration Name...
lv: Integrācijas nosaukums...

en: Integration Name:
lv: Integrācijas nosaukums:

en: Integration Settings
lv: Integrācijas iestatījumi

en: Integration clone failed Cause
lv: Integrācijas klonēšana neizdevās Iemesls

en: Integration clone failed.
lv: Integrācijas klonēšana neizdevās.

en: Integration deleted
lv: Integrācija dzēsta

en: Integration deletion failed Cause
lv: Integrācijas dzēšana neizdevās. Iemesls

en: Integration deletion failed. please try again
lv: Integrācijas dzēšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Integration execution failed
lv: Integrācijas izpilde neizdevās

en: Integration name
lv: Integrācijas nosaukums

en: Integration name cann't be empty
lv: Integrācijas nosaukums nevar būt tukšs

en: Integrations
lv: Integrācijas

en: Internal
lv: Iekšējs

en: Invalid API Token
lv: Nederīgs API tokens

en: Invalid Email
lv: Nederīgs e-pasts

en: Invalid Form ID or Entries ID.
lv: Nederīgs formas ID vai ierakstu ID.

en: Invalid Form ID or entries ID.
lv: Nederīgs formas ID vai ierakstu ID.

en: Invalid Form id or entries id.
lv: Nederīgs formas ID vai ierakstu ID.

en: Invalid Number
lv: Nederīgs skaitlis

en: Invalid Phone Number
lv: Nederīgs tālruņa numurs

en: Invalid SVG
lv: Nederīgs SVG

en: Invalid URL
lv: Nederīgs URL

en: Invalid activation key
lv: Nederīga aktivizācijas atslēga

en: Invalid file type
lv: Nederīgs faila tips

en: Invalid form id
lv: Nederīgs formas ID

en: Invalid redirect page:
lv: Nederīga novirzīšanas lapa:

en: Invert
lv: Invertēt

en: Invisible
lv: Neredzams

en: Is Not Null
lv: Nav null

en: Is Null
lv: Ir null

en: Issue
lv: Problēma

en: Issue %s
lv: Problēmas %s

en: Issue Followers
lv: Problēmas sekotāji

en: Item Size
lv: Vienuma izmērs

en: Key
lv: Atslēga

en: Key :
lv: Atslēga:

en: Key:
lv: Atslēga:

en: LTR
lv: No kreisās uz labo

en: Label
lv: Etiķete

en: Label Style
lv: Etiķetes stils

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
lv: Etiķete ir lauka virsraksts, kas parādās virs vai blakus laukam. Varat rādīt vai slēpt lauka etiķeti, pārslēdzot šo opciju.

en: Labels Customization
lv: Etiķešu pielāgošana

en: Landing Form
lv: Ienākšanas veidlapa

en: Landing Page
lv: Mērķa lapa

en: Landscape
lv: Ainava

en: Language
lv: Valoda

en: Language Direction
lv: Valodas virziens

en: Laptop View
lv: Klēpjdatora skats

en: Last 120 Days
lv: Pēdējās 120 dienas

en: Last 30 Days
lv: Pēdējās 30 dienas

en: Last 60 Days
lv: Pēdējās 60 dienas

en: Last 7 Days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Last 90 Days
lv: Pēdējās 90 dienas

en: Last Month
lv: Pagājušais mēnesis

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Last Name:
lv: Uzvārds:

en: Last Week
lv: Pagājušā nedēļa

en: Last Year
lv: Pagājušais gads

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Layout:
lv: Izkārtojums:

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Izkārtojumu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Layouts refresh failed. please try again
lv: Izkārtojumu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Layouts refreshed
lv: Izkārtojumi atjaunināti

en: Lead Status
lv: Potenciālā klienta statuss

en: Leading Icon
lv: Sākuma ikona

en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

en: Learn more about Bit Form API
lv: Uzzini vairāk par bit form API

en: Learn more about CPT Integration
lv: Uzziniet vairāk par CPT integrāciju

en: Learn more about Google Ads configuration
lv: Uzziniet vairāk par Google reklāmu konfigurāciju

en: Learn more about PDF Attachment
lv: Uzzini vairāk par PDF pielikumu

en: Learn more about SMTP configuration
lv: Uzzināt vairāk par SMTP konfigurāciju

en: Leave a Note:
lv: Atstāt piezīmi:

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Left Currency
lv: Kreisā valūta

en: Left Number
lv: Kreisais skaitlis

en: Left to Right
lv: No kreisās uz labo

en: Less Than
lv: Mazāks nekā

en: Less Than or Equal
lv: Mazāks vai vienāds ar

en: Lifecycle Stage
lv: Dzīves cikla posms

en: Light
lv: Gaiša

en: Lighten
lv: Gaišāks

en: Limit By Per User
lv: Ierobežot pēc lietotāja

en: Limit By Submission Count
lv: Ierobežot pēc iesniegumu skaita

en: Limit Form Submission
lv: Ierobežot veidlapas iesniegšanu

en: Limit Form Submission Period
lv: Ierobežot veidlapas iesniegšanas periodu

en: Limit Password Length
lv: Ierobežot paroles garumu

en: Line 1:
lv: 1. rinda:

en: Line 2:
lv: 2. rinda:

en: Link:
lv: Saite:

en: List Height
lv: Saraksta augstums

en: List failed. please try again
lv: Saraksts neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Saraksta atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: List refreshed
lv: Saraksts atsvaidzināts

en: List:
lv: Saraksts:

en: Lists fetch failed. please try again
lv: Sarakstu iegūšana neizdevās. lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Lists fetched successfully
lv: Saraksti veiksmīgi iegūti

en: Lists refresh failed Cause:
lv: Sarakstu atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: Lists refresh failed. please try again
lv: Sarakstu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Lists refreshed
lv: Saraksti atjaunināti

en: Lists:
lv: Saraksti:

en: Load Indicator
lv: Ielādes indikators

en: Loading ACF Fields...
lv: Ielādē ACF laukus...

en: Loading ACF fields...
lv: Ielādē ACF laukus...

en: Loading Company...
lv: Ielādē uzņēmumu...

en: Loading Contacts...
lv: Ielādē kontaktus...

en: Loading Dropbox Folders List...
lv: Ielādē Dropbox mapju sarakstu...

en: Loading Lists...
lv: Ielādē sarakstus...

en: Loading MetaBox Fields...
lv: Ielādē MetaBox laukus...

en: Loading OneDrive Folders List...
lv: Ielādē OneDrive mapju sarakstu...

en: Loading Owners...
lv: Ielādē īpašniekus...

en: Loading Pipelines...
lv: Ielādē cauruļvadus...

en: Loading Post Types...
lv: Ielādē ierakstu tipus...

en: Loading Posts...
lv: Ielādē ierakstus...

en: Loading Recipientslist...
lv: Ielādē saņēmēju sarakstu...

en: Loading Tags...
lv: Ielādē tagus...

en: Loading Terms...
lv: Ielādē terminus...

en: Loading Users...
lv: Ielādē lietotājus...

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Locale
lv: Lokalizācija

en: Logged In
lv: Ielogojies

en: Logged Out
lv: Izlogojies

en: Logic
lv: Loģika

en: Login Fields
lv: Pieteikšanās lauki

en: Login User
lv: Lietotāja pieteikšanās

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
lv: Piesakies savā Mollie kontā (vai izveido jaunu, ja tev vēl nav).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
lv: Piesakies savā PayPal kontā (vai izveido jaunu, ja tev vēl nav).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
lv: Piesakies savā Razorpay kontā (vai izveido jaunu, ja tev vēl nav).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
lv: Piesakies savā Stripe kontā (vai izveido jaunu, ja tev vēl nav).

en: Lost In Space
lv: Pazudis kosmosā

en: Luminosity
lv: Spilgtums

en: Mail Chimp API Console
lv: Mail chimp API konsole

en: Mail Chimp Address Fields
lv: Mail chimp adreses lauki

en: Mail Chimp Fields
lv: Mail chimp lauki

en: Mail Test
lv: Pasta tests

en: MailPoet Fields
lv: MailPoet lauki

en: MailerLite API Token
lv: MailerLite API tokens

en: MailerLite Fields
lv: MailerLite lauki

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
lv: Mailpoet lauku atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Mailpoet fields refreshed
lv: Mailpoet lauki atsvaidzināti

en: Maintain Step History
lv: Saglabāt soļu vēsturi

en: Map Attachments
lv: Kartēt pielikumus

en: Map Fields
lv: Kartēt laukus

en: Map File Upload Fields
lv: Kartēt failu augšupielādes laukus

en: Margin
lv: Ārējā apmale

en: Margin Bottom
lv: Ārējā apmale apakšā

en: Margin Left
lv: Ārējā apmale pa kreisi

en: Margin Right
lv: Ārējā apmale pa labi

en: Margin Top
lv: Ārējā apmale augšā

en: Max File Size
lv: Maksimālais faila izmērs

en: Max Total File Size
lv: Maksimālais kopējais faila izmērs

en: Max:
lv: Maks:

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
lv: Maksimāli atļauti ${field.maximum_file} fails(-i)

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
lv: Maksimāli atļauts ${field.maximum}

en: Maximum File Count
lv: Maksimālais failu skaits

en: Maximum File Size
lv: Maksimālais faila izmērs

en: Maximum Fraction Digit:
lv: Maksimālais daļskaitļa cipars:

en: Maximum Option Count
lv: Maksimālais opciju skaits

en: Maximum Option Validation
lv: Maksimālo opciju validācija

en: Maximum Row:
lv: Maksimālā rinda:

en: Maximum Value
lv: Maksimālā vērtība

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
lv: Maksimāli atļautā summa ir ${field.maximum_amount}

en: Maximum amount:
lv: Maksimālā summa:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
lv: Pārsniegts maksimālais faila izmērs. (Maks: ${field.maximum_size}MB)

en: Maximum:
lv: Maksimums:

en: Meanwhile do not close this window.
lv: Tikmēr neaizver šo logu.

en: Menu Icon
lv: Izvēlnes ikona

en: Menu Icon *
lv: Izvēlnes ikona *

en: Menu Name *
lv: Izvēlnes nosaukums *

en: Merge with Previous Options
lv: Apvienot ar iepriekšējām opcijām

en: Message Styles
lv: Ziņojuma stili

en: Message Type
lv: Ziņojuma veids

en: Message deleted
lv: Ziņa dzēsta

en: Message:
lv: Ziņojums:

en: Messages saved successfully.
lv: Ziņojumi veiksmīgi saglabāti.

en: Messages:
lv: Ziņojumi:

en: Meta Box must be activated!
lv: Meta Box jābūt aktivizētam!

en: Meta Key
lv: Meta atslēga

en: Meta Value
lv: Meta vērtība

en: MetaBox Fields Mapping
lv: MetaBox lauku kartēšana

en: Metabox Fields
lv: Metabox lauki

en: Metabox Fields Mapping
lv: Metabox lauku kartēšana

en: Metabox File Upload Fields Map
lv: Metabox failu augšupielādes lauku karte

en: Metaxbox Fields
lv: Metaxbox lauki

en: Method:
lv: Metode:

en: Migrating to V2
lv: Migrācija uz V2

en: Migration Complete
lv: Migrācija pabeigta

en: Migration Issue Detected
lv: Konstatēta migrācijas problēma

en: Milestone:
lv: Atskaites punkts:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Atskaites punktu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Milestones refresh failed. please try again
lv: Atskaites punktu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Milestones refreshed
lv: Atskaites punkti atjaunināti

en: Min File Size
lv: Minimālais faila izmērs

en: Minimum
lv: Minimums

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
lv: Nepieciešams vismaz ${field.minimum_file} fails(-i)

en: Minimum ${field.minimum} is required
lv: Nepieciešams vismaz ${field.minimum}

en: Minimum File Count
lv: Minimālais failu skaits

en: Minimum Fraction Digit:
lv: Minimālais daļskaitļa cipars:

en: Minimum Option Count
lv: Minimālais opciju skaits

en: Minimum Option Validation
lv: Minimālo opciju validācija

en: Minimum Row:
lv: Minimālā rinda:

en: Minimum Value
lv: Minimālā vērtība

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
lv: Nepieciešama minimālā summa ${field.minimum_amount}

en: Minimum amount:
lv: Minimālā summa:

en: Minimum and Maximum Option
lv: Minimālās un maksimālās opcijas

en: Minimum and Maximum Option validation
lv: Minimālo un maksimālo opciju validācija

en: Minimum and Maximum Value
lv: Minimālā un maksimālā vērtība

en: Minimum and Maximum Value Validation
lv: Minimālās un maksimālās vērtības validācija

en: Minimum:
lv: Minimums:

en: Missing a temporary folder.
lv: Trūkst pagaidu mapes.

en: Modal Message
lv: Modālais ziņojums

en: Mode :
lv: Režīms:

en: Modern Form builder and database management  system
lv: Moderna veidlapu veidotāja un datubāzes pārvaldības sistēma

en: Modification of File Select Status
lv: Faila izvēles statusa modificēšana

en: Module:
lv: Modulis:

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Moduļu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Modules refresh failed. please try again
lv: Moduļu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Modules refreshed
lv: Moduļi atsvaidzināti

en: Mollie API key is missing
lv: Trūkst Mollie API atslēgas

en: Mollie Developer Dashboard
lv: Mollie izstrādātāju paneli

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
lv: Mollie dinamiskā summas lauks nav izvēlēts

en: Mollie Fixed Amount is not valid
lv: Mollie fiksētā summa nav derīga

en: Mollie Minimum Amount is
lv: Mollie minimālā summa ir

en: Mollie Payment Field
lv: Mollie maksājumu lauks

en: Mollie Redirect Url is not Selected
lv: Mollie novirzīšanas URL nav izvēlēts

en: Mollie Settings
lv: Mollie iestatījumi

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
lv: Mollie nodrošina maksājuma aprakstu. Šī opcija ir obligāta. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>Uzzināt vairāk</a>. Un varat arī pievienot lauka vērtību šajā aprakstā. Piemēram: Šis maksājums no Vārds: ${field_key}

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Month
lv: Mēnesis

en: Month Input
lv: Mēneša ievade

en: Monthly
lv: Katru mēnesi

en: More Options
lv: Vairāk opciju

en: Move
lv: Pārvietot

en: Multi step settings
lv: Vairāku soļu iestatījumi

en: Multi-Line Text
lv: Vairākrindu teksts

en: Multiline Text
lv: Vairākrindu teksts

en: Multiple
lv: Vairāki

en: Multiple Option List
lv: Vairāku opciju saraksts

en: Multiple Select:
lv: Vairāku izvēle:

en: Multiple file upload
lv: Vairāku failu augšupielāde

en: Multiply
lv: Reizināt

en: Multisteps Settings
lv: Vairāksoļu iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name :
lv: Vārds:

en: Name Mode:
lv: Vārda režīms:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
lv: Nosaukums ir unikāls identifikators laukam. To izmanto, lai atsauktos uz lauku formas iesniegšanas datos.

en: Navigation
lv: Navigācija

en: New
lv: Jauns

en: New Record
lv: Jauns ieraksts

en: New User Registration Request
lv: Jauna lietotāja reģistrācijas pieprasījums

en: Newsletter list refresh failed Cause:
lv: Jaunumu saraksta atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
lv: Jaunumu saraksta atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Newsletter list refreshed
lv: Jaunumu saraksts atsvaidzināts

en: Next
lv: Tālāk

en: Next 120 Days
lv: Nākamās 120 dienas

en: Next 30 Days
lv: Nākamās 30 dienas

en: Next 60 Days
lv: Nākamās 60 dienas

en: Next 7 Days
lv: Nākamās 7 dienas

en: Next 90 Days
lv: Nākamās 90 dienas

en: Next Billing Time
lv: Nākamais norēķinu laiks

en: Next Month
lv: Nākamais mēnesis

en: Next Step
lv: Nākamais solis

en: Next Week
lv: Nākamā nedēļa

en: Next Year
lv: Nākamais gads

en: No
lv: Nē

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Nav atrasti ActiveCampaign lauki. Mēģini mainīt galvenes rindas numuru vai mēģini vēlreiz

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
lv: Nav atrasti ActiveCampaign saraksti. Mēģini mainīt galvenes rindas numuru vai mēģini vēlreiz

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
lv: Nav atrasti ActiveCampaign tagi. Mēģini mainīt galvenes rindas numuru vai mēģini vēlreiz

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Nav atrasti Autonami lauki. Mēģini mainīt galvenes rindas numuru vai mēģini vēlreiz

en: No Connected App Found
lv: Nav atrasta savienotā lietotne

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Encharge lauki nav atrasti. Mēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: No Entry Found.
lv: Nav atrasts neviens ieraksts.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Fluent CRM lauki nav atrasti. Mēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: No Integration Found
lv: Integrācija nav atrasta

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Mailpoet lauki nav atrasti. Mēģini mainīt galvenes rindas numuru vai mēģini vēlreiz

en: No Milestone Found
lv: Nav atrasts neviens atskaites punkts

en: No Owner Found
lv: Īpašnieks nav atrasts

en: No PDF templates available
lv: Nav pieejamas PDF veidnes

en: No Payment Info Found!
lv: Nav atrasta maksājuma informācija!

en: No Portal Found
lv: Nav atrasts neviens portāls

en: No Project Found
lv: Nav atrasts neviens projekts

en: No Project Group Found
lv: Projekta grupa nav atrasta

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Sendinblue lauki nav atrasti. Mēģini mainīt galvenes rindas numuru vai mēģini vēlreiz

en: No Sub Folder Found
lv: Apakšmapes nav atrastas

en: No Tag Found
lv: Tags nav atrasts

en: No Task Found
lv: Uzdevums nav atrasts

en: No Task Layout Found
lv: Uzdevuma izkārtojums nav atrasts

en: No Tasklist Found
lv: Nav atrasts neviens uzdevumu saraksts

en: No Template Found
lv: Veidne nav atrasta

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
lv: Darba lapas galvenes nav atrastas. Mēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: No field data change
lv: Nav lauka datu izmaiņu

en: No file was uploaded.
lv: Neviens fails netika augšupielādēts.

en: No form selected
lv: Nav izvēlēta forma

en: No response from the server
lv: Nav atbildes no servera

en: Non Billable
lv: Nav apmaksājams

en: None
lv: Nav

en: Normal
lv: Normāls

en: Not Contain
lv: Nesatur

en: Not End With
lv: Nebeidzas ar

en: Not Equal
lv: Nav vienāds

en: Not Required
lv: Nav obligāts

en: Not Start With
lv: Nesākas ar

en: Not contains
lv: Nesatur

en: Not empty
lv: Nav tukšs

en: Not equal
lv: Nav vienāds

en: Note
lv: Piezīme

en: Note :
lv: Piezīme:

en: Note Added Successfully
lv: Piezīme veiksmīgi pievienota

en: Note Content
lv: Piezīmes saturs

en: Note Deleted Successfully
lv: Piezīme veiksmīgi dzēsta

en: Note Title
lv: Piezīmes virsraksts

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Piezīmju veidu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Note Types refresh failed. please try again
lv: Piezīmju veidu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Note Types refreshed
lv: Piezīmju veidi atjaunināti

en: Note Updated Successfully
lv: Piezīme veiksmīgi atjaunināta

en: Note no change
lv: Piezīme nav mainīta

en: Note:
lv: Piezīme:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
lv: Piezīme: Sarunu formas funkcijā pašlaik netiek atbalstīti daži lauki, piemēram, Captcha, Maksājumi, HTML utt.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
lv: Piezīme: Šī funkcija ir pieejama tikai BitForm Pro lietotājiem.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
lv: Piezīme: Šis globālais ziņojums tiks piemērots visām formām un laukiem, ja vien atsevišķam laukam nav iestatīts pielāgots kļūdas ziņojums. Varat arī izmantot

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Nothing to duplicate
lv: Nav ko dublēt

en: Nothing to update
lv: Nav ko atjaunināt

en: Notify Users
lv: Paziņot lietotājiem

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
lv: Tagad, lūdzu, dodies uz savu formu un pievieno Google reCaptcha V2 lauku.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
lv: Tagad, lūdzu, dodies uz savu formu un pievieno Google reCaptcha V3 lauku.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
lv: Tagad, lūdzu, dodies uz savu formu un pievieno Turnstile lauku.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
lv: Tagad, lūdzu, dodies uz savu formu un pievieno hCaptcha lauku.

en: Np Repeat
lv: Neatkārtot

en: Number
lv: Skaitlis

en: Number Format:
lv: Skaitļa formāts:

en: OR
lv: VAI

en: Ok
lv: Labi

en: On Click
lv: Noklikšķinot

en: On Field Input
lv: Pie lauka ievades

en: On Focus
lv: Fokusā

en: On Form Submit
lv: Pie veidlapas iesniegšanas

en: On Form Validate
lv: Pie veidlapas validācijas

en: On Load
lv: Pie ielādes

en: On Mouse Over
lv: Uzbraucot ar peli

en: On Same Day
lv: Tajā pašā dienā

en: Once Every
lv: Reizi katrā

en: OneDrive Client Id:
lv: OneDrive klienta id:

en: OneDrive Client Secret:
lv: OneDrive klienta noslēpums:

en: Only Logged In User
lv: Tikai pieteikušies lietotāji

en: Only on Field Input
lv: Tikai ievadot laukā

en: Only on Form Load
lv: Tikai ielādējot veidlapu

en: Only on Form Submit
lv: Tikai iesniedzot veidlapu

en: Only on Form Validate
lv: Tikai validējot veidlapu

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
lv: Darbosies tikai derīgs JS objekts. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> dokumentāciju par pieejamajām konfigurācijas opcijām</a>

en: Opacity
lv: Necaurredzamība

en: Opacity (0-100)
lv: Necaurredzamība (0-100)

en: Option 1
lv: Opcija 1

en: Option 2
lv: Opcija 2

en: Option 3
lv: Opcija 3

en: Option 4
lv: Opcija 4

en: Option Column
lv: Opciju kolonna

en: Option Flag Image
lv: Opcijas karoga attēls

en: Option Icon/Image
lv: Opcijas ikona/attēls

en: Option Icon/Image:
lv: Opcijas ikona/attēls:

en: Option List Height
lv: Opciju saraksta augstums

en: Options
lv: Opcijas

en: Options 2
lv: Opcijas 2

en: Options Column
lv: Opciju kolonna

en: Order
lv: Pasūtījums

en: Orientation
lv: Orientācija

en: Other
lv: Cits

en: Other Option
lv: Cita opcija

en: Other Option Required
lv: Nepieciešama cita opcija

en: Other...
lv: Cits...

en: Our Privacy Policy.
lv: Mūsu privātuma politikā.

en: Outside
lv: Ārpusē

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Override Default Settings
lv: Pārrakstīt noklusējuma iestatījumus

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
lv: Pārrakstīt esošās lauku vērtības Zoho CRM ar tukšām lauku vērtībām no Bit Form, veicot ieraksta upsertēšanu?

en: Own Submitted Response
lv: Paša iesniegtās atbildes

en: Owner Email
lv: Īpašnieka e-pasts

en: Owner ID
lv: Īpašnieka ID

en: Owner Name
lv: Īpašnieka vārds

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
lv: Īpašnieka vārds (Tavs Zoho Creator ekrāna vārds):

en: Owners refresh failed Cause:
lv: Īpašnieku atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Īpašnieku atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Owners refresh failed. please try again
lv: Īpašnieku atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Owners refreshed
lv: Īpašnieki atjaunināti

en: PDF Attachment Template:
lv: PDF pielikuma veidne:

en: PDF Downloads
lv: PDF lejupielādes

en: PDF File Name
lv: PDF faila nosaukums

en: PDF Global Setting
lv: PDF globālie iestatījumi

en: PDF Password
lv: PDF parole

en: PDF Password Shortcode
lv: PDF paroles īsais kods

en: PDF Setting
lv: PDF iestatījumi

en: PDF Template
lv: PDF veidne

en: PDF Templates
lv: PDF veidnes

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
lv: Tavā serverī trūkst PHP paplašinājuma. Lūdzu, instalē to.

en: Padding
lv: Iekšējā apmale

en: Padding Bottom
lv: Iekšējā apmale apakšā

en: Padding Left
lv: Iekšējā apmale pa kreisi

en: Padding Right
lv: Iekšējā apmale pa labi

en: Padding Top
lv: Iekšējā apmale augšā

en: Page
lv: Lapa

en: Page Select Box
lv: Lapas izvēles lodziņš

en: Page Title
lv: Lapas virsraksts

en: Pagination Button
lv: Lapošanas poga

en: Panel Layout
lv: Paneļa izkārtojums

en: Paper Size
lv: Papīra izmērs

en: Parse Mode:
lv: Parsēšanas režīms:

en: Passive
lv: Pasīvs

en: Password
lv: Parole

en: Password Field
lv: Paroles lauks

en: Password can't be empty
lv: Parole nevar būt tukša

en: Password reset email template
lv: Paroles atiestatīšanas e-pasta veidne

en: Password...
lv: Parole...

en: Password:
lv: Parole:

en: Pay Button
lv: Maksājuma poga

en: Pay Button Text
lv: Maksājuma pogas teksts

en: Pay now
lv: Maksāt tagad

en: Pay with Mollie
lv: Maksāt ar Mollie

en: Pay with Paypal
lv: Maksāt ar Paypal

en: Pay with Stripe
lv: Maksāt ar Stripe

en: PayPal Client ID is missing
lv: Trūkst PayPal klienta ID

en: PayPal Developer Dashboard
lv: PayPal izstrādātāju paneli

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
lv: PayPal dinamiskā summas lauks nav izvēlēts

en: PayPal Fixed Amount is not valid
lv: PayPal fiksētā summa nav derīga

en: PayPal Integrations Video
lv: PayPal integrāciju video

en: PayPal Payment Field
lv: PayPal maksājumu lauks

en: PayPal Plan Id missing
lv: Trūkst PayPal plāna ID

en: PayPal Settings
lv: PayPal iestatījumi

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payment Method
lv: Maksājuma metode

en: Payment Method Type
lv: Maksājuma metodes veids

en: Payment setting saved successfully
lv: Maksājumu iestatījumi veiksmīgi saglabāti

en: Payment setting updated successfully
lv: Maksājumu iestatījumi veiksmīgi atjaunināti

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Paypal Button Text
lv: Paypal pogas teksts

en: Paypal Buy Now
lv: Paypal pirkt tagad

en: Paypal Checkout
lv: Paypal norēķins

en: Paypal Style
lv: Paypal stils

en: Pen Color
lv: Pildspalvas krāsa

en: Pen Width
lv: Pildspalvas platums

en: Permissions Settings
lv: Atļauju iestatījumi

en: Phone Number
lv: Tālruņa numurs

en: Phone Number...
lv: Tālruņa numurs...

en: Phone Number:
lv: Tālruņa numurs:

en: Phone View
lv: Tālruņa skats

en: Phone number can't be empty
lv: Tālruņa numurs nevar būt tukšs

en: Phone:
lv: Tālrunis:

en: Pick A Date
lv: Izvēlies datumu

en: Picture
lv: Attēls

en: Picture Upload
lv: Attēla augšupielāde

en: Pill
lv: Kapsula

en: Pipeline:
lv: Cauruļvads:

en: Placeholder
lv: Vietturis

en: Placeholder Color
lv: Viettura krāsa

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
lv: Vietturis ir teksts, kas parādās lauka iekšpusē, pirms lietotājs ievada savu saturu. Varat rādīt vai slēpt lauka vietturi, pārslēdzot šo opciju.

en: Placeholder...
lv: Vietturis...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
lv: Zem formas apraksta ievieto administratora definētu ziņojumu, informējot lietotājus, ka viņu lauku vērtības tiek saglabātas pirms iesniegšanas.

en: Plan ID
lv: Plāna ID

en: Plan Id
lv: Plāna ID

en: Please Select a Date
lv: Lūdzu, izvēlies datumu

en: Please add a submit button
lv: Lūdzu, pievienojiet iesniegšanas pogu

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
lv: Lūdzu, noklikšķini uz pieejamās Captcha opcijas konfigurācijai.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
lv: Lūdzu, noklikšķini uz pieejamās maksājumu vārtejas opcijas, lai veiktu konfigurāciju.

en: Please configure PDF settings first.
lv: Lūdzu, vispirms konfigurē PDF iestatījumus.

en: Please contact support for assistance at
lv: Lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu, lai saņemtu palīdzību

en: Please enter API key and API secret
lv: Lūdzu, ievadiet API atslēgu un API noslēpumu

en: Please fix the errors
lv: Lūdzu, izlabojiet kļūdas

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
lv: Lūdzu, tagad dodies uz savu veidlapu un pievieno Mollie maksājuma lauku.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
lv: Lūdzu, tagad dodies uz savu veidlapu un pievieno PayPal maksājuma lauku.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
lv: Lūdzu, tagad dodies uz savu veidlapu un pievieno Razorpay maksājuma lauku.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
lv: Lūdzu, tagad dodies uz savu veidlapu un pievieno Stripe maksājuma lauku.

en: Please import a valid json.
lv: Lūdzu, importējiet derīgu JSON.

en: Please map mandatory fields
lv: Lūdzu, kartē obligātos laukus

en: Please re-check your Client ID & Secret
lv: Lūdzu, pārbaudiet savu klienta ID un noslēpumu

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
lv: Lūdzu, pārbaudi savu reCaptcha konfigurāciju

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
lv: Lūdzu, izvēlies formu no Formu saraksta, kas pieejams Bit Form elementa iestatījumos.

en: Please select a ticket owner
lv: Lūdzu, izvēlies pieteikuma īpašnieku

en: Please select file upload or signature field
lv: Lūdzu, izvēlies faila augšupielādes vai paraksta lauku

en: Please select property you want to import with form
lv: Lūdzu, izvēlieties īpašību, ko vēlaties importēt ar formu

en: Please setup your
lv: Lūdzu, iestatiet savu

en: Please setup your payment settings before using this template.
lv: Lūdzu, iestatiet maksājumu iestatījumus pirms šīs veidnes izmantošanas.

en: Please submit form with valid fields
lv: Lūdzu, iesniedz formu ar derīgiem laukiem

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
lv: Lūdzu, centieties izvairīties no dublētiem pielāgotiem URL, jo tas radīs konfliktus starp lapu un Bit Form.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
lv: Lūdzu, atjaunini savu PHP versiju uz 7.4 vai jaunāku.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
lv: Lūdzu, atjauniniet savu Pro spraudni uz jaunāko versiju (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
lv: Lūdzu, jaunini uz PRO plānu, lai atbloķētu visas šīs lieliskās funkcijas.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
lv: Lūdzu, verificē Cloudflare Turnstile Captcha

en: Please verify hCaptcha
lv: Lūdzu, verificē hCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
lv: Lūdzu, verificē reCAPTCHA

en: Please wait while we migrate your data to V2
lv: Lūdzu, uzgaidi, kamēr migrējam tavus datus uz V2

en: Please! Insatall Fluent CRM
lv: Lūdzu, instalē Fluent CRM

en: Please! Insatall MailPoet
lv: Lūdzu, instalē MailPoet

en: Please! Install MailPoet
lv: Lūdzu, instalē MailPoet

en: Please, enter a valid URL
lv: Lūdzu, ievadi derīgu URL

en: Please, enter a valid email address
lv: Lūdzu, ievadi derīgu e-pasta adresi

en: Please, enter a valid phone number
lv: Lūdzu, ievadi derīgu tālruņa numuru

en: Please, enter only numbers
lv: Lūdzu, ievadi tikai skaitļus

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
lv: Lūdzu, izvēlies ne vairāk kā ${field.maximum} opciju(-as)

en: Pod Fields
lv: Pod lauki

en: Pod cann't be empty
lv: Pod nevar būt tukšs

en: Portal:
lv: Portāls:

en: Portals refresh failed Cause:
lv: Portālu atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Portālu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Portals refresh failed. please try again
lv: Portālu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Portals refreshed
lv: Portāli atjaunināti

en: Portrait
lv: Portrets

en: Position X
lv: Pozīcija x

en: Position X (Units in millimeters)
lv: Pozīcija X (vienības milimetros)

en: Position Y
lv: Pozīcija y

en: Position Y (Units in millimeters)
lv: Pozīcija Y (vienības milimetros)

en: Post Fields
lv: Ieraksta lauki

en: Post Status
lv: Ieraksta statuss

en: Post Status cann't be empty
lv: Ieraksta statuss nevar būt tukšs

en: Post Type
lv: Ieraksta tips

en: Post Type Slug *
lv: Ieraksta veida identifikators *

en: Post Type cann't be empty
lv: Ieraksta tips nevar būt tukšs

en: Postal Code:
lv: Pasta indekss:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
lv: Šī veida ierakstiem jābūt redzamiem administratora saskarnē un publiski pieejamiem vaicājumiem

en: Premium Feature
lv: Premium funkcija

en: Prevent Public View of Entries
lv: Novērst publisku ierakstu skatījumu

en: Prevent empty form submission
lv: Novērst tukšas veidlapas iesniegšanu

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Preview Data
lv: Priekšskatīt datus

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous Step
lv: Iepriekšējais solis

en: Print Report
lv: Drukāt pārskatu

en: Printing...
lv: Drukā...

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Private Note
lv: Privāta piezīme

en: Process Button
lv: Apstrādes poga

en: Product Name
lv: Produkta nosaukums

en: Products refresh failed Cause:
lv: Produktu atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: Products refresh failed. please try again
lv: Produktu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Products refreshed
lv: Produkti atjaunināti

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
lv: Profesionāls un viegli lietojams WordPress veidlapu veidotājs

en: Progress Indicator
lv: Progresa indikators

en: Project Group
lv: Projekta grupa

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Projektu grupu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Project Groups refresh failed. please try again
lv: Projektu grupu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Project Groups refreshed
lv: Projektu grupas atjauninātas

en: Project user
lv: Projekta lietotājs

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Projektu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Projects refresh failed. please try again
lv: Projektu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Projects refreshed
lv: Projekti atjaunināti

en: Public
lv: Publisks

en: Public Key can't be empty
lv: Publiskā atslēga nevar būt tukša

en: Public Key...
lv: Publiskā atslēga...

en: Public Key:
lv: Publiskā atslēga:

en: Public Project
lv: Publisks projekts

en: Publicly Queryable
lv: Publiski vaicājams

en: Publish
lv: Publicēt

en: Publishable key:
lv: Publicējamā atslēga:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
lv: Vaicājumus var veikt priekšgalā kā daļu no parse_request()

en: Query Param
lv: Vaicājuma parametrs

en: RTL
lv: No labās uz kreiso

en: Radio Button
lv: Radio poga

en: Range
lv: Diapazons

en: Rapidmail Fields
lv: Rapidmail lauki

en: Rate us on WordPress
lv: Novērtē mūs WordPress

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Rating Icon
lv: Vērtējuma ikona

en: Rating Message on Hover
lv: Vērtējuma ziņojums, kad kursors virs

en: Rating Message on Select
lv: Vērtējuma ziņojums, kad izvēlēts

en: Rating Position
lv: Vērtējuma pozīcija

en: Razorpay Accounts
lv: Razorpay konti

en: Razorpay Client ID is missing
lv: Trūkst Razorpay klienta ID

en: Razorpay Dashboard
lv: Razorpay paneli

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
lv: Razorpay dinamiskā summas lauks nav izvēlēts

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
lv: Razorpay fiksētā summa nav derīga

en: Razorpay Integrations Video
lv: Razorpay integrāciju video

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
lv: Razorpay pasūtījuma ID lauks nav izvēlēts

en: Razorpay Payment Field
lv: Razorpay maksājumu lauks

en: Razorpay Settings
lv: Razorpay iestatījumi

en: ReCaptcha validation failed.
lv: ReCaptcha validācija neizdevās.

en: Read More
lv: Lasīt vairāk

en: Read Only
lv: Tikai lasāms

en: Read entries
lv: Lasītie ieraksti

en: Read-only
lv: Tikai lasāms

en: Readonly
lv: Tikai lasāms

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
lv: Tikai lasīšanas funkcija ļauj iestatīt lauku kā tikai lasāmu, kas nozīmē, ka lietotāji nevarēs rediģēt šī lauka saturu. Varat pārslēgt šo opciju, lai iespējotu vai atspējotu šo iestatījumu.

en: Recipient Email
lv: Saņēmēja e-pasts

en: Recipient List are required for rapidmail api
lv: Saņēmēju saraksts ir nepieciešams Rapidmail API

en: Recipient Name
lv: Saņēmēja vārds

en: Recipient:
lv: Saņēmējs:

en: Recipients:
lv: Saņēmēji:

en: Record Create
lv: Ieraksta izveidošana

en: Record Create/Edit
lv: Ieraksta izveidošana/rediģēšana

en: Record Delete
lv: Ieraksta dzēšana

en: Record Edit
lv: Ieraksta rediģēšana

en: Record Owner
lv: Ieraksta īpašnieks

en: Rectangle
lv: Taisnstūris

en: Redirect Link
lv: Novirzīšanas saite

en: Redirect Page
lv: Novirzīšanas lapa

en: Redirect Page Url
lv: Novirzīšanas lapas URL

en: Redirect Page:
lv: Novirzīšanas lapa:

en: Redirect URL
lv: Novirzīšanas URL

en: Redirect page (already activated):
lv: Novirzīšanas lapa (jau aktivizēta):

en: Redirecting Home in
lv: Novirzīšana uz sākumlapu pēc

en: Redirection url name cann't be empty
lv: Novirzīšanas URL nosaukums nevar būt tukšs

en: RedirectionUrl:
lv: Novirzīšanas URL:

en: Redo
lv: Atkārtot

en: Redo Button
lv: Atkārtošanas poga

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Refresh ACF fields
lv: Atsvaidzināt ACF laukus

en: Refresh Activecapmaign Field
lv: Atsvaidzināt activecapmaign lauku

en: Refresh Activecapmaign Tags
lv: Atsvaidzināt activecapmaign tagus

en: Refresh Acumbamail Fields
lv: Atsvaidzināt acumbamail laukus

en: Refresh All oneDrive Folders
lv: Atsvaidzināt visas oneDrive mapes

en: Refresh Analytics Table Headers
lv: Atsvaidzināt analytics tabulas galvenes

en: Refresh Analytics Workspaces
lv: Atsvaidzināt analytics darba vietas

en: Refresh Autonami Fields
lv: Atsvaidzināt autonami laukus

en: Refresh Autonami Lists And Tags
lv: Atsvaidzināt autonami sarakstus un tagus

en: Refresh Bigin Modules
lv: Atsvaidzināt bigin moduļus

en: Refresh Bigin Related Lists
lv: Atsvaidzināt bigin saistītos sarakstus

en: Refresh CRM Assignment Rules
lv: Atjaunināt CRM piešķiršanas noteikumus

en: Refresh CRM Layouts
lv: Atjaunināt CRM izkārtojumus

en: Refresh CRM Modules
lv: Atjaunināt CRM moduļus

en: Refresh CRM Owners
lv: Atjaunināt CRM īpašniekus

en: Refresh CRM Related Lists
lv: Atjaunināt CRM saistītos sarakstus

en: Refresh CRM Tags
lv: Atjaunināt CRM tagus

en: Refresh Campaigns Contact Fields
lv: Atjaunināt kampaņu kontaktu laukus

en: Refresh Campaigns Lists
lv: Atjaunināt kampaņu sarakstus

en: Refresh Creator Fields
lv: Atjaunināt Creator laukus

en: Refresh Desk Departments
lv: Atjaunināt Desk nodaļas

en: Refresh Desk Fields
lv: Atjaunināt Desk laukus

en: Refresh Desk Portals
lv: Atjaunināt Desk portālus

en: Refresh Fields
lv: Atsvaidzināt laukus

en: Refresh Fluent CRM List
lv: Atjaunināt Fluent CRM sarakstu

en: Refresh Groundhogg Tags
lv: Atjaunināt Groundhogg tagus

en: Refresh Groups
lv: Atsvaidzināt grupas

en: Refresh MailChimp Tags
lv: Atjaunināt MailChimp tagus

en: Refresh MailPoet List
lv: Atsvaidzināt MailPoet sarakstu

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
lv: Atjaunināt MarketingHub kontaktu laukus

en: Refresh MarketingHub Lists
lv: Atjaunināt MarketingHub sarakstus

en: Refresh MetaBox List
lv: Atsvaidzināt MetaBox sarakstu

en: Refresh Milestones
lv: Atjaunināt atskaites punktus

en: Refresh Owners
lv: Atjaunināt īpašniekus

en: Refresh Portal Users
lv: Atjaunināt portāla lietotājus

en: Refresh Post Types
lv: Atsvaidzināt ierakstu tipus

en: Refresh Project Groups
lv: Atjaunināt projekta grupas

en: Refresh Projects
lv: Atjaunināt projektus

en: Refresh Projects Portals
lv: Atjaunināt projektu portālus

en: Refresh SendFox List
lv: Atsvaidzināt SendFox sarakstu

en: Refresh Sendinblue Lists
lv: Atsvaidzināt sendinblue sarakstus

en: Refresh Sendinblue Templates
lv: Atsvaidzināt sendinblue veidnes

en: Refresh Sign Templates
lv: Atjaunināt paraksta veidnes

en: Refresh Sub Folders
lv: Atsvaidzināt apakšmapes

en: Refresh Tags
lv: Atjaunināt tagus

en: Refresh Task Layouts
lv: Atjaunināt uzdevumu izkārtojumus

en: Refresh Telegram List
lv: Atsvaidzināt telegram sarakstu

en: Refresh Template Details
lv: Atjaunināt veidnes informāciju

en: Refresh WorkDrive Team Folders
lv: Atjaunināt WorkDrive komandas mapes

en: Refresh WorkDrive Teams
lv: Atjaunināt WorkDrive komandas

en: RegEx Pattern
lv: RegEx šablons

en: Regex Pattern
lv: Regex šablons

en: Registration successfully done.
lv: Reģistrācija veiksmīgi pabeigta.

en: Reject Success Message
lv: Noraidījuma veiksmīgs ziņojums

en: Rejection Success redirect page:
lv: Noraidījuma veiksmīgas novirzīšanas lapa:

en: Related Info
lv: Saistītā informācija

en: Related List #
lv: Saistītais saraksts #

en: Related List:
lv: Saistītais saraksts:

en: RelatedList is empty
lv: RelatedList ir tukšs

en: RelatedLists refresh failed Cause:
lv: Saistīto sarakstu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Saistīto sarakstu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: RelatedLists refresh failed. please try again
lv: Saistīto sarakstu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: RelatedLists refreshed
lv: Saistītie saraksti atsvaidzināti

en: Relative to Today (± Days)
lv: Relatīvi šodienai (± dienas)

en: Remember,
lv: Atceries,

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove Button
lv: Noņemšanas poga

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Repeat-X
lv: Atkārtot-x

en: Repeat-Y
lv: Atkārtot-y

en: Repeater
lv: Atkārtotājs

en: Replace Previous Options
lv: Aizstāt iepriekšējās opcijas

en: Reply To
lv: Atbildēt uz

en: Reply-To Email Address
lv: Atbildes e-pasta adrese

en: Repopulate form fields with previous partial entry
lv: Atkārtoti aizpildīt formas laukus ar iepriekšējo daļējo ierakstu

en: Report preferrences saved successfully
lv: Atskaišu preferences veiksmīgi saglabātas

en: Request parameter is empty
lv: Pieprasījuma parametrs ir tukšs

en: Requested parameter is empty
lv: Pieprasītais parametrs ir tukšs

en: Require user to be logged in for submit form
lv: Pieprasīt lietotājam būt ielogotam, lai iesniegtu veidlapu

en: Required
lv: Obligāts

en: Required Field
lv: Obligāts lauks

en: Required data not found.
lv: Nepieciešamie dati nav atrasti.

en: Reset Password Fields
lv: Paroles atiestatīšanas lauki

en: Reset Style
lv: Atiestatīt stilu

en: Response:
lv: Atbilde:

en: Responses
lv: Atbildes

en: Result is empty
lv: Rezultāts ir tukšs

en: Retain comments for subsequent recurrences
lv: Saglabāt komentārus turpmākajām atkārtošanās reizēm

en: Review us
lv: Novērtē mūs

en: Right
lv: Pa labi

en: Right Currency
lv: Labā valūta

en: Right Number
lv: Labais skaitlis

en: Right to Left
lv: No labās uz kreiso

en: Role
lv: Loma

en: Round
lv: Apaļš

en: Round to Closest Fraction Digits:
lv: Noapaļot līdz tuvākajiem daļskaitļa cipariem:

en: Round to Closest Integer:
lv: Noapaļot līdz tuvākajam veselam skaitlim:

en: Row Gap
lv: Rindu atstarpe

en: Row Selected
lv: Rinda atlasīta

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
lv: SID, autentifikācijas tokens, no numura un kartēšanas lauki ir nepieciešami Rapidmail API

en: SMTP Authentication
lv: SMTP autentifikācija

en: SMTP Host
lv: SMTP hosts

en: SMTP Password
lv: SMTP parole

en: SMTP Port
lv: SMTP ports

en: SMTP Username
lv: SMTP lietotājvārds

en: SMTP config saved successfully.
lv: SMTP konfigurācija saglabāta veiksmīgi.

en: SVG file is not valid
lv: SVG fails nav derīgs

en: Satisfied
lv: Apmierināts

en: Saturate
lv: Piesātinājums

en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
lv: Saglabāt melnraksta poga ir pieejama Bit Form Pro versijā.

en: Save Step Progress
lv: Saglabāt soļa progresu

en: Save Template
lv: Saglabāt veidni

en: Save as Draft
lv: Saglabāt kā melnrakstu

en: Save draft only for logged in users
lv: Saglabāt melnrakstu tikai pieteikušamies lietotājiem

en: Save draft when user leaves the form page
lv: Saglabāt melnrakstu, kad lietotājs pamet formas lapu

en: Save only if email address or phone number is provided
lv: Saglabāt tikai tad, ja ir norādīta e-pasta adrese vai tālruņa numurs

en: Saved successfully.
lv: Veiksmīgi saglabāts.

en: Saving API key...
lv: Saglabā API atslēgu...

en: Saving Generel Settings...
lv: Saglabā vispārējos iestatījumus...

en: Saving Payment Setting...
lv: Saglabā maksājuma iestatījumu...

en: Saving...
lv: Saglabā...

en: Screen
lv: Ekrāns

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Box
lv: Meklēšanas lodziņš

en: Search Clearable
lv: Meklēšana dzēšama

en: Search Clearable:
lv: Meklēšana dzēšama:

en: Search Placeholder
lv: Meklēšanas vietturis

en: Search Placeholder Modify
lv: Meklēšanas viettura modificēšana

en: Search Result
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Secret Key
lv: Slepenā atslēga

en: Secret Key:
lv: Slepenā atslēga:

en: Secret key cann't be empty
lv: Noslēpuma atslēga nevar būt tukša

en: Section
lv: Sadaļa

en: See Demo
lv: Skatīt demo

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Select A Page:
lv: Izvēlies lapu:

en: Select API
lv: Izvēlies API

en: Select Action
lv: Izvēlēties darbību

en: Select Actions
lv: Izvēlies darbības

en: Select Amount Field
lv: Izvēlēties summas lauku

en: Select Application
lv: Izvēlies lietotni

en: Select Assignment Rule
lv: Izvēlies piešķiršanas noteikumu

en: Select Attachment
lv: Izvēlies pielikumu

en: Select Audience List
lv: Izvēlēties auditorijas sarakstu

en: Select Author
lv: Izvēlies autoru

en: Select Chat List
lv: Izvēlies čatu sarakstu

en: Select Currency
lv: Izvēlēties valūtu

en: Select Date
lv: Izvēlies datumu

en: Select Date-Time
lv: Izvēlies datumu-laiku

en: Select Department
lv: Izvēlies nodaļu

en: Select Email Field
lv: Izvēlēties e-pasta lauku

en: Select Email Template
lv: Izvēlēties e-pasta veidni

en: Select Event
lv: Izvēlies notikumu

en: Select Field
lv: Izvēlies lauku

en: Select Fields
lv: Izvēlies laukus

en: Select Fields for Report:
lv: Izvēlies laukus pārskatam:

en: Select File Type
lv: Izvēlies faila tipu

en: Select File Upload Fields
lv: Izvēlies failu augšupielādes laukus

en: Select Flag
lv: Izvēlies karodziņu

en: Select Fluent CRM list
lv: Izvēlēties Fluent CRM sarakstu

en: Select Folder
lv: Izvēlēties mapi

en: Select Form
lv: Izvēlies formu

en: Select Form Field
lv: Izvēlies veidlapas lauku

en: Select Forms
lv: Izvēlies formas

en: Select Frequency
lv: Izvēlies biežumu

en: Select Group
lv: Izvēlies grupu

en: Select Hooks to Call
lv: Izvēlēties izsaucamos āķus

en: Select Integation
lv: Izvēlēties integrāciju

en: Select Layout
lv: Izvēlies izkārtojumu

en: Select List
lv: Izvēlies sarakstu

en: Select Locale
lv: Izvēlēties lokalizāciju

en: Select Message
lv: Izvēlēties ziņojumu

en: Select Milestone
lv: Izvēlies atskaites punktu

en: Select Module
lv: Izvēlies moduli

en: Select Note Type
lv: Izvēlies piezīmes veidu

en: Select One
lv: Izvēlēties vienu

en: Select Order Id Field
lv: Izvēlēties pasūtījuma ID lauku

en: Select Owner
lv: Izvēlies īpašnieku

en: Select PDF Template
lv: Izvēlēties PDF veidni

en: Select Page
lv: Izvēlēties lapu

en: Select Page To Redirect
lv: Izvēlēties lapu, uz kuru novirzīt

en: Select Pipeline
lv: Izvēlēties cauruļvadu

en: Select Portal
lv: Izvēlies portālu

en: Select Post Type
lv: Izvēlies ieraksta tipu

en: Select Product
lv: Izvēlies produktu

en: Select Project
lv: Izvēlies projektu

en: Select Recipients
lv: Izvēlies saņēmējus

en: Select Recurring Frequency
lv: Izvēlies atkārtošanās biežumu

en: Select Related Module
lv: Izvēlies saistīto moduli

en: Select Reminder Type
lv: Izvēlies atgādinājuma tipu

en: Select Shipping Amount Field
lv: Izvēlēties piegādes summas lauku

en: Select Spreadsheet
lv: Izvēlēties izklājlapu

en: Select Stage
lv: Izvēlēties posmu

en: Select Status
lv: Izvēlies statusu

en: Select Table
lv: Izvēlies tabulu

en: Select Task
lv: Izvēlies uzdevumu

en: Select Tasklist
lv: Izvēlies uzdevumu sarakstu

en: Select Tasklist Flag
lv: Izvēlies uzdevumu saraksta karogu

en: Select Team
lv: Izvēlies komandu

en: Select Template
lv: Izvēlies veidni

en: Select Time
lv: Izvēlies laiku

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
lv: Izvēlies darījuma režīmu (tiešsaistes vai smilškastes).

en: Select Type
lv: Izvēlies tipu

en: Select Type *
lv: Izvēlieties veidu *

en: Select User Type
lv: Izvēlēties lietotāja tipu

en: Select Version:
lv: Izvēlies versiju:

en: Select Week
lv: Izvēlies nedēļu

en: Select Workbook
lv: Izvēlies darbgrāmatu

en: Select Worksheet
lv: Izvēlēties darba lapu

en: Select Workspace
lv: Izvēlies darba vietu

en: Select a Bitform
lv: Izvēlies bitform

en: Select a Form
lv: Izvēlies veidlapu

en: Select a valid currency for the selected payment method types
lv: Izvēlieties derīgu valūtu izvēlētajiem maksājumu metožu veidiem

en: Select an App
lv: Izvēlies lietotni

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
lv: Izvēlies vismaz ${field.minimum} opciju(-as)

en: Select file upload fields
lv: Izvēlies failu augšupielādes laukus

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
lv: Izvēlies vienu no definētajiem WordPress ierakstu tipiem vai pielāgotajiem ierakstu tipiem.

en: Select tag
lv: Izvēlēties tagu

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
lv: Izvēlies statusu ierakstam. Ja ir izvēlēts publicēts statuss un ieraksta datums ir nākotnē, tas automātiski tiks mainīts uz ieplānotu

en: Select the user to be assigned to the post.
lv: Izvēlies lietotāju, kas tiks piešķirts ierakstam.

en: Select type
lv: Izvēlies tipu

en: Selected Country Clearable
lv: Izvēlētā valsts dzēšama

en: Selected Currency Clearable
lv: Izvēlētā valūta dzēšama

en: Selected Option Clearable:
lv: Izvēlētā opcija dzēšama:

en: Selected Option Image
lv: Izvēlētās opcijas attēls

en: Selected User
lv: Izvēlēts lietotājs

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send Activation Email
lv: Nosūtīt aktivizācijas e-pastu

en: Send Email
lv: Nosūtīt e-pastu

en: Send Notification Mail
lv: Nosūtīt paziņojuma e-pastu

en: Send Test Mail
lv: Nosūtīt testa e-pastu

en: Send entries to CRM approval list.
lv: Nosūtīt ierakstus uz CRM apstiprināšanas sarakstu.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
lv: Nosūtīt ierakstus uz apstiprināšanas sarakstu Zoho Bigin.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
lv: Nosūtīt ierakstus uz apstiprināšanas sarakstu Zoho Recruit

en: SendFox Access Token
lv: SendFox piekļuves tokens

en: SendFox Fields
lv: SendFox lauki

en: SendFox List Fields
lv: SendFox saraksta lauki

en: SendFox Unsubscribe Fields
lv: SendFox atrakstīšanās lauki

en: Sendinblue Fields
lv: Sendinblue lauki

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
lv: Sendinblue lauku atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Sendinblue fields refreshed
lv: Sendinblue lauki atsvaidzināti

en: Sending...
lv: Sūta...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
lv: Nosūta AdWords reklāmu klikšķu informāciju uz Zoho CRM.

en: Sepia
lv: Sēpija

en: Set Default Value
lv: Iestatīt noklusējuma vērtību

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
lv: Iestatiet regulāro izteiksmju modeli, kam jāatbilst ievades vērtībai laukā.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
lv: Iestatīt maksimālo skaitu, kas jāizvēlas nolaižamajā izvēlnē

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
lv: Iestatīt minimālo skaitu, kas jāizvēlas nolaižamajā izvēlnē

en: Set owner of current record
lv: Iestatīt pašreizējā ieraksta īpašnieku

en: Set to previous business day
lv: Iestatīt uz iepriekšējo darba dienu

en: Setting
lv: Iestatījumi

en: Setting details is empty
lv: Iestatījumu informācija ir tukša

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Shadow
lv: Ēna

en: Shadow Color
lv: Ēnas krāsa

en: Shadow Style
lv: Ēnas stils

en: Shape
lv: Forma

en: Share Settings
lv: Koplietošanas iestatījumi

en: Share Table
lv: Koplietot tabulu

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
lv: Koplietot tabulu ar lietotājiem, kas nosūtīti uz Zoho Analytics.

en: Share Workbook
lv: Kopīgot darbgrāmatu

en: Share via Direct URL
lv: Dalīties ar tiešu URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
lv: Dalīties ar tiešu URL (sarunu forma)

en: Share with users: (optional)
lv: Kopīgot ar lietotājiem: (neobligāti)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
lv: Kopīgot darbgrāmatu ar lietotājiem, nosūtot uz Zoho Sheet.

en: Shipping
lv: Piegādes

en: Shipping Amount
lv: Piegādes summa

en: Shipping Cost
lv: Piegādes izmaksas

en: Short Code
lv: Īsais kods

en: Shortcode
lv: Īsais kods

en: Shortcode patterns (Ex:
lv: Īsā koda šablonus (piemēram:

en: Show
lv: Rādīt

en: Show Asterisk Symbol
lv: Rādīt zvaigznītes simbolu

en: Show Buttons
lv: Rādīt pogas

en: Show Error Message
lv: Rādīt kļūdas ziņojumu

en: Show File List
lv: Rādīt failu sarakstu

en: Show File Preview
lv: Rādīt faila priekšskatījumu

en: Show File Size
lv: Rādīt faila izmēru

en: Show Header Icon
lv: Rādīt galvenes ikonu

en: Show Header Label
lv: Rādīt galvenes etiķeti

en: Show Header Subtitle
lv: Rādīt galvenes apakšvirsrakstu

en: Show Integration Logs
lv: Rādīt integrācijas žurnālus

en: Show Less
lv: Rādīt mazāk

en: Show Max Size
lv: Rādīt maksimālo izmēru

en: Show Maximum Size
lv: Rādīt maksimālo izmēru

en: Show Percentage
lv: Rādīt procentus

en: Show Progress Bar
lv: Rādīt progresa joslu

en: Show Rating Message On Selected
lv: Rādīt vērtējuma ziņojumu, kad izvēlēts

en: Show Rating Message On hover
lv: Rādīt vērtējuma ziņojumu, uzbraucot ar peli

en: Show Selected Flag Image
lv: Rādīt izvēlētās valsts karoga attēlu

en: Show Selected Option Chip:
lv: Rādīt izvēlētās opcijas čipu:

en: Show Selected Option Image
lv: Rādīt izvēlētās opcijas attēlu

en: Show Step Header
lv: Rādīt soļa galveni

en: Show UI
lv: Rādīt UI

en: Show in Menu
lv: Rādīt izvēlnē

en: Show in REST API
lv: Rādīt REST API

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
lv: Rādīt lietotājam lasāmu datumu (atbilstoši altFormat), bet serverim atgriezt kaut ko pilnīgi atšķirīgu. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Uzzināt vairāk</>

en: Show warning message below the form description
lv: Rādīt brīdinājuma ziņojumu zem formas apraksta

en: Show watermark behind the page content
lv: Rādīt ūdenszīmi aiz lapas satura

en: Showing Icon/Image in option
lv: Rāda ikonu/attēlu opcijā

en: Showing Selected Option Image
lv: Rāda izvēlētās opcijas attēlu

en: Signature
lv: Paraksts

en: Signature Pad
lv: Paraksta laukums

en: Silver
lv: Sudraba

en: Single
lv: Viens

en: Single Entry Details View
lv: Viena ieraksta detalizēts skatījums

en: Single Entry View
lv: Viena ieraksta skatījums

en: Single Entry for each IP
lv: Viens ieraksts katrai IP adresei

en: Singular Label *
lv: Vienskaitļa nosaukums *

en: Site Key
lv: Vietnes atslēga

en: Size
lv: Izmērs

en: Skip
lv: Izlaist

en: Skip exist Contact
lv: Izlaist esošu kontaktu

en: Skip if contact already exist in Autonami
lv: Izlaist, ja kontakts jau eksistē Autonami

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
lv: Izlaist, ja kontakts jau eksistē FluentCRM

en: Slider
lv: Slīdnis

en: Snackbar Message
lv: Snackbar ziņojums

en: Snippets
lv: Fragmenti

en: Solid
lv: Vienkrāsas

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
lv: Daži testa lauki ir tukši vai norādīts nederīgs e-pasts

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
lv: Daži serveri bloķē e-pastus, ja “No e-pasta” atšķiras no autentificētā (pieteikšanās) e-pasta — izmanto to pašu e-pastu, lai nodrošinātu piegādi.

en: Something went wrong, Try again.
lv: Kaut kas nogāja greizi. Mēģini vēlreiz.

en: Sorry
lv: Atvainojiet

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
lv: Atvainojiet! Jūsu URL ir nederīgs!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
lv: Atvainojiet!! Ierakstu limits pārsniegts

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
lv: Atvainojiet!! Tu jau esi iesniedzis no šīs IP adreses

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
lv: Atvainojiet!! Tava IP adrese ir %s, Bloķēta formas iesniegšana

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
lv: Diemžēl, radusies kļūda, saglabājot formas ieraksta datus

en: Sorry, Error occured in updated form
lv: Diemžēl, radusies kļūda atjauninātajā formā

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
lv: Diemžēl, radusies kļūda, saglabājot formas ierakstu

en: Sorry, error occurred in logging form entry
lv: Diemžēl, radusies kļūda, reģistrējot formas ierakstu

en: Sort Order
lv: Kārtošanas secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Space
lv: Atstarpe

en: Space Between
lv: Atstarpe starp

en: Spacer
lv: Atstarpe

en: Spacing
lv: Atstarpes

en: Specify item's minimum size (in pixels)
lv: Norādiet vienuma minimālo izmēru (pikseļos)

en: Specify the check position.
lv: Norādiet atzīmes pozīciju.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
lv: Norādiet kolonnu skaitu, kurās attēlot opcijas. Atstājiet tukšu, lai attēlotu opcijas pēc nepieciešamās vietas.

en: Split
lv: Sadalīts

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Izklājlapas atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
lv: Izklājlapas atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Spreadsheet refreshed
lv: Izklājlapa atjaunināta

en: Spreadsheets:
lv: Izklājlapas:

en: Stage:
lv: Posms:

en: Standalone
lv: Atsevišķs

en: Start Time
lv: Sākuma laiks

en: Start With
lv: Sākas ar

en: State:
lv: Štats:

en: Static
lv: Statisks

en: Static Password
lv: Statiska parole

en: Status
lv: Statuss

en: Step Header Switchable
lv: Soļa galvene pārslēdzama

en: Step Label
lv: Soļa etiķete

en: Step Settings
lv: Soļa iestatījumi

en: Step Subtitle
lv: Soļa apakšvirsraksts

en: Step-
lv: Solis-

en: Step:
lv: Solis:

en: Stripe Developer Dashboard
lv: Stripe izstrādātāju paneli

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
lv: Stripe dinamiskā summas lauks nav izvēlēts

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
lv: Stripe dinamiskā summas lauks nav izvēlēts

en: Stripe Fixed Amount is not valid
lv: Stripe fiksētā summa nav derīga

en: Stripe Integrations Video
lv: Stripe integrāciju video

en: Stripe Minimum Amount is
lv: Stripe minimālā summa ir

en: Stripe Payment Field
lv: Stripe maksājumu lauks

en: Stripe Settings
lv: Stripe iestatījumi

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
lv: Stripe piedāvā dažādas tēmas maksājumu formai. Varat izvēlēties tēmu, kas vislabāk atbilst jūsu maksājumu formas tēmai. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Uzzināt vairāk</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
lv: Stripe nodrošina minimālo vai maksimālo summu dažādiem maksājumu metožu veidiem un valūtām. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Uzzināt vairāk</a>

en: Stripe publishable key is missing
lv: Trūkst Stripe publicējamās atslēgas

en: Style
lv: Stils

en: Sub Folders refresh failed. please try again
lv: Apakšmapju atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Sub Folders refreshed
lv: Apakšmapes atsvaidzinātas

en: Sub Title
lv: Apakšvirsraksts

en: Subject:
lv: Temats:

en: Submit button cannot be removed
lv: Iesniegšanas pogu nevar noņemt

en: Subscription
lv: Abonements

en: Subscription:
lv: Abonements:

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
lv: Apakšvirsraksts ir neobligāts apraksts, kas parādās zem lauka etiķetes. Varat rādīt vai slēpt lauka apakšvirsrakstu, pārslēdzot šo opciju.

en: Subtitle:
lv: Apakšvirsraksts:

en: Success Message
lv: Veiksmīgs ziņojums

en: Success Message:
lv: Veiksmīgs ziņojums:

en: Success Messages
lv: Veiksmīgi ziņojumi

en: Success redirect Page:
lv: Veiksmīgas novirzīšanas lapa:

en: Success/Error Messages
lv: Veiksmīgi/kļūdas ziņojumi

en: Successfully Integrated
lv: Veiksmīgi integrēts

en: Suggestion
lv: Ieteikums

en: Suggestions
lv: Ieteikumi

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
lv: Ieteikumi ļauj pievienot pielāgotu ieteikumu sarakstu, kas parādīs ieteikumus, kad lietotājs raksta ievades laukā.

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Support
lv: Atbalsts

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
lv: Atbalstītie aritmētiskie operatori: ( +, -, *, / ) un atbalstītie relāciju operatori: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
lv: Simbola pozīcija:

en: Table
lv: Tabula

en: Table Caption
lv: Tabulas virsraksts

en: Table Deleted Successfully
lv: Tabula veiksmīgi dzēsta

en: Table Even Row
lv: Tabulas pāra rinda

en: Table Headers refresh failed. please try again
lv: Tabulas galveņu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Table Headers refreshed
lv: Tabulas galvenes atsvaidzinātas

en: Table Odd Row
lv: Tabulas nepāra rinda

en: Table Rows
lv: Tabulas rindas

en: Table Wrapper
lv: Tabulas ietvars

en: Table:
lv: Tabula:

en: Tables refresh failed. please try again
lv: Tabulu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Tables refreshed
lv: Tabulas atsvaidzinātas

en: Tablet View
lv: Planšetes skats

en: Tag Name
lv: Taga nosaukums

en: Tag Records
lv: Atzīmēt ierakstus

en: Tag is empty
lv: Tags ir tukšs

en: Tags
lv: Tagi

en: Tags Refreshed
lv: Tagi atsvaidzināti

en: Tags refresh failed Cause:
lv: Atzīmju atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Tagu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Tags refresh failed. please try again
lv: Tagu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Tags refreshed
lv: Atzīmes atjauninātas

en: Tags:
lv: Tagi:

en: Task Layout
lv: Uzdevuma izkārtojums

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Uzdevumu izkārtojumu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Task Layouts refresh failed. please try again
lv: Uzdevumu izkārtojumu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Task Layouts refreshed
lv: Uzdevumu izkārtojumi atjaunināti

en: Task:
lv: Uzdevums:

en: Tasklist Flag:
lv: Uzdevumu saraksta karogs:

en: Tasklist:
lv: Uzdevumu saraksts:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Uzdevumu sarakstu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Tasklists refresh failed. please try again
lv: Uzdevumu sarakstu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Tasklists refreshed
lv: Uzdevumu saraksti atjaunināti

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Uzdevumu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Tasks refresh failed. please try again
lv: Uzdevumu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Tasks refreshed
lv: Uzdevumi atjaunināti

en: Tax (%)
lv: Nodoklis (%)

en: Tax Amount Type
lv: Nodokļa summas tips

en: Team:
lv: Komanda:

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Komandu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Teams refresh failed. please try again
lv: Komandu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Teams refreshed
lv: Komandas atjauninātas

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Veidnes informācijas atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Template Details refresh failed. please try again
lv: Veidnes informācijas atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Template Details refreshed
lv: Veidnes informācija atjaunināta

en: Template Name
lv: Veidnes nosaukums

en: Template Name:
lv: Veidnes nosaukums:

en: Template name cann't be empty
lv: Veidnes nosaukums nevar būt tukšs

en: Template not found, by this name:
lv: Veidne ar šādu nosaukumu nav atrasta:

en: Template:
lv: Veidne:

en: Templates failed. please try again
lv: Veidnes neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Veidņu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Templates refresh failed. please try again
lv: Veidņu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Templates refreshed
lv: Veidnes atsvaidzinātas

en: Templates:
lv: Veidnes:

en: Temporary file not accessible
lv: Pagaidu fails nav pieejams

en: Terrible
lv: Briesmīgi

en: Test Webhook
lv: Pārbaudīt webhook

en: Text
lv: Teksts

en: Text Align
lv: Teksta novietojums

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Thank you for installing Bit Form.
lv: Paldies, ka instalēji Bit Form.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
lv: Paldies, ka izmantojat mūsu produktu! Diemžēl,

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
lv: Lauka slēpšanas funkcija ļauj slēpt lauku no lietotāja formā. Varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu lauku.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
lv: Ieraksts tiek atjaunināts, ja tas jau pastāv, pretējā gadījumā tas tiek ievietots kā jauns ieraksts.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
lv: Apgrieztās pogas funkcija ļauj apgriezt notīrīšanas un atsaukšanas pogas. Varat pārslēgt šo opciju, lai apgrieztu notīrīšanas un atsaukšanas pogas.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
lv: Augšupielādētais fails pārsniedz MAX_FILE_SIZE direktīvu, kas bija norādīta HTML formā.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
lv: Augšupielādētais fails pārsniedz upload_max_filesize direktīvu php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
lv: Augšupielādētais fails tika tikai daļēji augšupielādēts.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
lv: Webhook, e-pasta paziņojums un integrācijas tiks aktivizētas pēc tam, kad respondents apstiprinās savu piekrišanu.

en: Theme
lv: Tēma

en: Theme Color:
lv: Motīva krāsa:

en: Theme settings
lv: Motīva iestatījumi

en: Then click on the
lv: Pēc tam noklikšķini uz

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
lv: Tad iegūsti slepeno atslēgu. Dodies uz Profils → Iestatījumi un noklikšķini uz slepenās cilnes. Tu atradīsi slepeno sarakstu vai Ģenerēt jaunu slepeno atslēgu.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
lv: Jūsu formā ir vairāk nekā viens Paypal lauks. Lūdzu, izvēlieties stila ikonu

en: There is no paypal field in your form.
lv: Jūsu formā nav Paypal lauka.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
lv: Iespējams, ka automātiskās Bit Forms migrācijas laikā no V1 uz V2 radās problēma.

en: This Requested account has been rejected successfully.
lv: Šis pieprasītais konts ir veiksmīgi noraidīts.

en: This action is required.
lv: Šī darbība ir obligāta.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
lv: Tas ļauj pārlūkprogrammai attēlot atbilstošu virtuālo tastatūru, ja nepieciešams. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Uzzināt vairāk</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
lv: Tas ļauj padarīt lauku obligātu lietotājiem, lai aizpildītu pirms formas iesniegšanas. Varat pārslēgt šo opciju, lai izmantotu vai atspējotu obligāto aizpildīšanu.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
lv: Tas ļauj rādīt galvenes ikonu. Varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu galvenes ikonu.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
lv: Tas ļauj rādīt vērtējuma ziņojumu, kad kursors ir virs tā. Varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu vērtējuma ziņojumu, kad kursors ir virs tā.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
lv: Tas ļauj rādīt vērtējuma ziņojumu, kad vērtējums ir izvēlēts. Varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu vērtējuma ziņojumu, kad vērtējums ir izvēlēts.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
lv: Tas ļauj rādīt soļa pogas iestatījumus. Varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu soļa pogas iestatījumus.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
lv: Tas ļauj rādīt soļa etiķeti. Varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu soļa etiķeti.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
lv: Tas ļauj rādīt soļa apakšvirsrakstu. Varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu soļa apakšvirsrakstu.

en: This field is required
lv: Šis lauks ir obligāts

en: This file type is not allowed
lv: Šis faila tips nav atļauts

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
lv: Šie globālie iestatījumi tiks iestatīti kā noklusējuma iestatījumi jebkuram jaunam PDF pielikumam, kas ģenerēts no tavām veidlapām.

en: This may take a few minutes...
lv: Tas var aizņemt dažas minūtes...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
lv: Tas parāda ieraksta veidu administratora izvēlnē un kur parādīt šo izvēlni

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
lv: Tas parāda ieraksta veidu administratora izvēlnē un kur parādīt šo izvēlni.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
lv: Šim veidam jābūt redzamam administratora saskarnē un publiski pieejamam vaicājumiem

en: This username or email is already registered. Please, use another.
lv: Šis lietotājvārds vai e-pasts jau ir reģistrēts. Lūdzu, izmanto citu.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
lv: Šī vērtība jau ir aizņemta. Lūdzu, izvēlies citu.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
lv: Tas atļaus konkrētai IP adresei iesniegt formu.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
lv: Tas bloķēs konkrētu IP adresi no formas iesniegšanas.

en: This will disable storing the user entry in the database.
lv: Tas atspējos lietotāja ieraksta saglabāšanu datubāzē.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
lv: Tas iespējos Google Ads konversijas izsekošanu.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
lv: Tas iespējos reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
lv: Tas ierobežos ierakstu skaitu.

en: This will prevent empty form submission.
lv: Tas novērsīs tukšas formas iesniegšanu.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
lv: Tas validēs lauku, kad lietotājs pamet lauku.

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Ticket Owner
lv: Pieteikuma īpašnieks

en: Till Today
lv: Līdz šodienai

en: Till Yesterday
lv: Līdz vakardienas dienai

en: Time
lv: Laiks

en: Time:
lv: Laiks:

en: Timeline
lv: Laika skala

en: Title
lv: Virsraksts

en: To
lv: Līdz

en: To Get API token, Please Visit
lv: Lai iegūtu API tokenu, lūdzu, apmeklē

en: To Get Access Code, Please Visit
lv: Lai iegūtu piekļuves kodu, lūdzu, apmeklējiet

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
lv: Lai iegūtu API atslēgu un noslēpumu, lūdzu, apmeklējiet

en: To Get Auth token, Please Visit
lv: Lai iegūtu autorizācijas žetonu, lūdzu, apmeklē

en: To Get Client Auth token, Please Visit
lv: Lai iegūtu klienta autentifikācijas tokenu, lūdzu, apmeklē

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
lv: Lai iegūtu klienta ID un noslēpumu, lūdzu, apmeklē

en: To get API , Please Visit
lv: Lai iegūtu API, lūdzu, apmeklējiet

en: To get API Key & Secret, Please Visit
lv: Lai iegūtu API atslēgu un noslēpumu, lūdzu, apmeklē

en: To get API Key, Please Visit
lv: Lai iegūtu API atslēgu, lūdzu, apmeklējiet

en: To get API key, Please Visit
lv: Lai iegūtu API atslēgu, lūdzu, apmeklē

en: To get API, Please Visit
lv: Lai iegūtu API, lūdzu, apmeklējiet

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
lv: Lai iegūtu konta SID un autentifikācijas tokenu, lūdzu, apmeklē

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
lv: Lai iegūtu klienta ID un noslēpumu, lūdzu, apmeklē

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
lv: Lai iegūtu klienta ID un noslēpumu, lūdzu, apmeklējiet

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
lv: Lai iegūtu klienta ID un noslēpumu, lūdzu, apmeklējiet Google API konsoli

en: To get Customer ID , Please Visit
lv: Lai iegūtu klienta ID, lūdzu, apmeklējiet

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
lv: Lai iegūtu Publicējamo atslēgu un Slepeno atslēgu, lūdzu, apmeklē

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
lv: Lai iegūtu vietnes atslēgu un SLEPENO atslēgu, lūdzu, apmeklē

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
lv: Lai iegūtu vietnes atslēgu un slepeno atslēgu, lūdzu, apmeklē

en: To get Username and Password , Please Visit
lv: Lai iegūtu lietotājvārdu un paroli, lūdzu, apmeklē

en: To got Webhook , Please Visit
lv: Lai iegūtu Webhook, lūdzu, apmeklējiet

en: To show this post type data in the WP REST API
lv: Lai parādītu šī ieraksta veida datus WP REST API

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
lv: Lai izmantotu arābu, ķīniešu, japāņu un korejiešu valodas, tev jāinstalē papildu fonti! Lūdzu, dodies uz

en: To:
lv: Kam:

en: Today
lv: Šodien

en: Token expired
lv: Tokens beidzies

en: Token verification failed
lv: Žetona verifikācija neizdevās

en: Token...
lv: Tokens...

en: Token:
lv: Tokens:

en: Tomorrow
lv: Rīt

en: Total Entries:
lv: Kopējie ieraksti:

en: Total File size is too large
lv: Kopējais faila izmērs ir pārāk liels

en: Total Maximum Size
lv: Kopējais maksimālais izmērs

en: Total Paid
lv: Kopā samaksāts

en: Trailing Icon
lv: Beigu ikona

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Transaction Mode:
lv: Darījuma režīms:

en: Transition
lv: Pāreja

en: Transparant
lv: Caurspīdīgs

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
lv: Aktivizēt piešķiršanas noteikumus Zoho CRM.

en: Trigger CRM Blueprint
lv: Aktivizēt CRM blueprint

en: Trigger CRM workflows
lv: Aktivizēt CRM darbplūsmas

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
lv: Aktivizēt darbplūsmas Zoho Bigin.

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
lv: Aktivizēt darbplūsmas Zoho Recruit.

en: Try Demo
lv: Izmēģināt demo

en: Try our free webhook test website:
lv: Izmēģiniet mūsu bezmaksas webhook testa vietni:

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
lv: Turnstile ir bezmaksas pakalpojums, kas aizsargā tavu vietni no surogātpasta un ļaunprātīgas izmantošanas.

en: Twilio Console
lv: Twilio konsoli

en: Twilio Fields
lv: Twilio lauki

en: Type
lv: Tips

en: Type of Encryption
lv: Šifrēšanas veids

en: Type:
lv: Tips:

en: UNLIMITED
lv: NEIEROBEŽOTI

en: Unchecked Value
lv: Neatzīmētā vērtība

en: Unconfirmed entries
lv: Neapstiprinātie ieraksti

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo Button
lv: Atsaukšanas poga

en: Unique Entry
lv: Unikāls ieraksts

en: Unique Entry Value
lv: Unikāla ieraksta vērtība

en: Unique User
lv: Unikāls lietotājs

en: Unknown upload error
lv: Nezināma augšupielādes kļūda

en: Unread entries
lv: Nelasītie ieraksti

en: Unsplash Images
lv: Unsplash attēli

en: Untrusted upload source
lv: Neuzticams augšupielādes avots

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update ActiveCampaign
lv: Atjaunināt ActiveCampaign

en: Update Mail Chimp
lv: Atjaunināt Mailchimp

en: Update MailPoet
lv: Atjaunināt MailPoet

en: Update Post Type
lv: Atjaunināt ieraksta veidu

en: Update Preferance
lv: Atjaunināšanas preferences

en: Update Record
lv: Atjaunināt ierakstu

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
lv: Atjaunināt atbildes ar esošu ActiveCampaign e-pastu?

en: Update Responses with Google Sheet?
lv: Atjaunināt atbildes ar Google izklājlapu?

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
lv: Atjaunināt atbildes ar esošo MailChimp auditoriju?

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
lv: Atjaunināt atbildes ar MailerLite esošo abonentu?

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
lv: Atjaunināt atbildes ar Mailpoet esošo abonentu?

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
lv: Atjaunināt atbildes ar Sendinblue esošo e-pastu?

en: Update Row
lv: Atjaunināt rindu

en: Update Sendinblue
lv: Atjaunināt sendinblue

en: Update Subscriber
lv: Atjaunināt abonentu

en: Update Template
lv: Atjaunināt veidni

en: Update google Sheet
lv: Atjaunināt Google Sheet

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Updating...
lv: Atjaunina...

en: Upgrade now
lv: Jaunināt tagad

en: Upgrade to Pro
lv: Jaunināt uz pro

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Upload Button Text:
lv: Augšupielādes pogas teksts:

en: Upload Files
lv: Augšupielādēt failus

en: Upload Photo
lv: Augšupielādēt fotoattēlu

en: Upload failed
lv: Augšupielāde neizdevās

en: Upload on select
lv: Augšupielādēt pēc izvēles

en: Upsert Preferance
lv: Upsert preference

en: Upsert Record
lv: Upsert ierakstu

en: Upsert Records
lv: Upsert ierakstus

en: Upsert Using
lv: Upsert izmantojot

en: Usage Reporting Opt In.
lv: Lietojuma ziņošanas piekrišana.

en: Use Post Taxonomy Fields
lv: Izmantot ieraksta taksonomijas laukus

en: Use Template
lv: Izmantot veidni

en: User
lv: Lietotājs

en: User Approval  Method:
lv: Lietotāja apstiprināšanas metode:

en: User Email Notification
lv: Lietotāja e-pasta paziņojums

en: User Fields
lv: Lietotāja lauki

en: User Meta Field Mappping
lv: Lietotāja meta lauku kartēšana

en: User Name:
lv: Lietotājvārds:

en: User Type:
lv: Lietotāja tips:

en: User Unique
lv: Lietotāja unikāls

en: User name...
lv: Lietotājvārds...

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Username can't be empty
lv: Lietotājvārds nevar būt tukšs

en: Users
lv: Lietotāji

en: Users Refreshed
lv: Lietotāji atsvaidzināti

en: Users refresh failed Cause:
lv: Lietotāju atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Lietotāju atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Users refresh failed. please try again
lv: Lietotāju atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Users refreshed
lv: Lietotāji atsvaidzināti

en: Validate form input on focus lost
lv: Validēt veidlapas ievadi, kad fokuss zaudēts

en: Validate on Step Change
lv: Validēt, mainot soli

en: Validation Error/Invalid Message
lv: Validācijas kļūdas/nederīgs ziņojums

en: Validations
lv: Validācijas

en: Value
lv: Vērtība

en: Value :
lv: Vērtība:

en: Value Format
lv: Vērtības formāts

en: Value Format Option
lv: Vērtības formāta opcija

en: Value Format Options
lv: Vērtības formāta opcijas

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Video/Pdf Preview
lv: Video/PDF priekšskatījums

en: View Analytics Report
lv: Skatīt analītikas pārskatu

en: View Button
lv: Skatījuma poga

en: View Format
lv: Skata formāts

en: View List
lv: Skatījumu saraksts

en: View Name
lv: Skatījuma nosaukums

en: View Repeater Data
lv: Skatīt atkārtotāja datus

en: Views
lv: Skatījumi

en: Visibility Mode
lv: Redzamības režīms

en: Visible
lv: Redzams

en: WP Auth
lv: WP autentifikācija

en: WP Authentication
lv: WP autentifikācija

en: WP User Role
lv: WP lietotāja loma

en: Watermark
lv: Ūdenszīme

en: Watermark Image
lv: Ūdenszīmes attēls

en: Watermark Text
lv: Ūdenszīmes teksts

en: We have e-mailed your password reset link!
lv: Mēs esam nosūtījuši paroles atiestatīšanas saiti uz tavu e-pastu!

en: Web Hook
lv: Tīmekļa āķis

en: Webhook tests failed. please try again
lv: Webhook testi neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Week
lv: Nedēļa

en: Weekley
lv: Katru nedēļu

en: Welcome to Bit Form
lv: Laipni lūdzam bit form

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
lv: Laipni lūdzam bit form skatījumos (beta)

en: What we collect?
lv: Ko mēs apkopojam?

en: What's New
lv: Kas jauns

en: What's New?
lv: Kas jauns?

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
lv: Kad formā ir iespējota ielogošanās, aizmirstās paroles vai paroles atiestatīšanas funkcija, ieraksti netiks saglabāti WP datubāzē.

en: When to save:
lv: Kad saglabāt:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
lv: Vai ģenerēt noklusējuma lietotāja saskarni šī ieraksta veida pārvaldībai

en: White
lv: Balta

en: Width
lv: Platums

en: With Condition
lv: Ar nosacījumu

en: WooCommerce Fields
lv: WooCommerce lauki

en: WooCommerce must be activated!
lv: WooCommerce jābūt aktivizētam!

en: Workbook:
lv: Darbgrāmata:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Darbgrāmatu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Workbooks refresh failed. please try again
lv: Darbgrāmatu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Workbooks refreshed
lv: Darbgrāmatas atjauninātas

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
lv: Darba lapas galveņu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Worksheet Headers refreshed
lv: Darba lapas galvenes atjauninātas

en: Worksheets refresh failed. please try again
lv: Darba lapu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Worksheets refreshed
lv: Darba lapas atjauninātas

en: Workspace:
lv: Darba vieta:

en: Workspaces refresh failed Cause:
lv: Darba vietu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: Workspaces refresh failed. please try again
lv: Darba vietu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģini vēlreiz

en: Workspaces refreshed
lv: Darba vietas atsvaidzinātas

en: Writeable
lv: Rakstāms

en: Yearly
lv: Katru gadu

en: Yes
lv: Jā

en: Yesterday
lv: Vakar

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
lv: Jums ir atļauts pievienot ne vairāk kā 2 darbplūsmas

en: You are already logged in
lv: Tu jau esi ielogojies

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
lv: Varat pievienot vai noņemt notīrīšanas pogu no paraksta lauka. Varat pārslēgt šo opciju, lai pievienotu vai noņemtu notīrīšanas pogu.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
lv: Varat pievienot vai noņemt atsaukšanas pogu no paraksta lauka. Varat pārslēgt šo opciju, lai pievienotu vai noņemtu atsaukšanas pogu.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
lv: Tu vari izmantot vai nu ReCaptcha-V2, vai ReCaptcha-V3 veidlapā. Lai izmantotu ReCaptcha-V2, atspējo ReCaptcha-V3 veidlapas iestatījumos.

en: You cannot add
lv: Tu nevari pievienot

en: You cannot add more than one
lv: Tu nevari pievienot vairāk nekā vienu

en: You have been successfully logged in.
lv: Tu esi veiksmīgi ielogojies.

en: You must be logged in.
lv: Tev jābūt ielogotam.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
lv: Tad tu redzēsi vietnes atslēgu un slepeno atslēgu. Kopē abas atslēgas un atgriezies Bit form Google reCaptcha iestatījumos, lai ielīmētu tās atbilstošajos

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
lv: Tad tu redzēsi vietnes atslēgu un slepeno atslēgu. Kopē abas atslēgas un atgriezies Bit form Turnstile iestatījumos, lai ielīmētu tās atbilstošajos

en: You will then see the site. Copy
lv: Tad tu redzēsi vietni. Kopē

en: YouTube Video
lv: YouTube video

en: YouTube channel
lv: YouTube kanāls

en: Your Domain Name:
lv: Jūsu domēna nosaukums:

en: Your Zoho Creator screen name...
lv: Tavs Zoho Creator ekrāna vārds...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
lv: Tavs konts ir veiksmīgi aktivizēts. Tagad vari ielogoties.

en: Your account has been rejected.
lv: Tavs konts ir noraidīts.

en: Your account is already activated!
lv: Tavs konts jau ir aktivizēts!

en: Your account is pending for admin approval.
lv: Tavs konts gaida administratora apstiprinājumu.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
lv: Tavs konts gaida administratora apstiprinājumu. Lūdzu, uzgaidi administratora apstiprinājumu.

en: Zoho API Console
lv: Zoho API konsole

en: Zoho Analytics Owner Email:
lv: Zoho analytics īpašnieka e-pasts:

en: Zoho Creator Criteria Guide
lv: Zoho Creator kritēriju ceļvedis

en: Zoho Fields
lv: Zoho lauki

en: Zoho didn't provide column names for this table
lv: Zoho nesniedza kolonnu nosaukumus šai tabulai

en: Zoho didn't provide fields names for this list
lv: Zoho nenodrošināja lauku nosaukumus šim sarakstam

en: and
lv: un

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
lv: un atgriezies Bit form hCaptcha iestatījumos, lai ielīmētu Vietnes atslēgas laukos.

en: and find the API Key section.
lv: un atrodi API atslēgu sadaļu.

en: and find the API section.
lv: un atrodi API sadaļu.

en: and watch
lv: un skaties

en: api key field is required for hubspot api
lv: API atslēgas lauks ir nepieciešams Hubspot API

en: button to apply the settings.
lv: pogas, lai piemērotu iestatījumus.

en: button to save the settings.
lv: pogas, lai saglabātu iestatījumus.

en: by default, it is set as private project.
lv: Pēc noklusējuma tas ir iestatīts kā privāts projekts.

en: cpt type update successfully, refresh your window
lv: CPT veids veiksmīgi atjaunināts, atsvaidziniet logu

en: create a new milestone
lv: Izveidot jaunu atskaites punktu

en: create a new project
lv: Izveidot jaunu projektu

en: create a new task
lv: Izveidot jaunu uzdevumu

en: create a new tasklist
lv: Izveidot jaunu uzdevumu sarakstu

en: create new note
lv: izveidot jaunu piezīmi

en: created at:
lv: izveidots:

en: documentation
lv: dokumentāciju

en: e.g. 123
lv: piem., 123

en: e.g. John Doe
lv: piem., Jānis Bērziņš

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
lv: laukā augstāk (vari izmantot Smilškastes vai Tiešsaistes režīmu).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
lv: laukā augstāk (testēšanas nolūkos vari izmantot testa API atslēgu).

en: field above.
lv: laukā augstāk.

en: fields.
lv: laukos.

en: flag is required
lv: Karodziņš ir obligāts

en: for Wordpress
lv: WordPress

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
lv: no PayPal paneļa un ielīmē to Bit Form

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
lv: no Razorpay API paneļa un ielīmē to Bit Form

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
lv: no Stripe API paneļa un ielīmē to Bit Form

en: g-ReCAPTCHA details is empty
lv: g-ReCAPTCHA informācija ir tukša

en: hCaptcha Admin Dashboard
lv: hCaptcha administrācijas paneli

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
lv: hCaptcha ir bezmaksas pakalpojums, kas aizsargā tavu vietni no surogātpasta un ļaunprātīgas izmantošanas.

en: hCaptcha verification failed
lv: hCaptcha verifikācija neizdevās

en: here
lv: šeit

en: in paypal field to customize the style.
lv: Paypal laukā, lai pielāgotu stilu.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
lv: Ievietot jaunu ierakstu, ja iepriekš minētie kritēriji netiek izpildīti?

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
lv: Ievietot jaunu rindu, ja iepriekšējie kritēriji netiek izpildīti?

en: is not available in your plan.
lv: nav pieejams tavā plānā.

en: is required for zoho marketing hub
lv: ir nepieciešams Zoho Marketing Hub

en: item
lv: vienumu

en: items
lv: vienumus

en: list are required for zoho campaigns api
lv: saraksts ir nepieciešams Zoho Campaigns API

en: list are required for zoho desk api
lv: saraksts ir nepieciešams Zoho Desk API

en: list are required for zoho marketingHub api
lv: saraksts ir nepieciešams Zoho MarketingHub API

en: list are required for zoho projects api
lv: saraksts ir nepieciešams Zoho Projects API

en: module and field map are required for woocommerce
lv: modulis un lauku karte ir nepieciešami WooCommerce

en: module, fields are required for Acumbamail api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Acumbamail API

en: module, fields are required for Autonami api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Autonami API

en: module, fields are required for Elastic Email api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Elastic Email API

en: module, fields are required for Encharge api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Encharge API

en: module, fields are required for Fluent CRM api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Fluent CRM API

en: module, fields are required for Gist api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Gist API

en: module, fields are required for Google sheet api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Google sheet API

en: module, fields are required for Mail Chimp api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Mail Chimp API

en: module, fields are required for Mail Poet api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Mail Poet API

en: module, fields are required for MailerLite api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami MailerLite API

en: module, fields are required for SendFox api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami SendFox API

en: module, fields are required for Sendinblue api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Sendinblue API

en: module, fields are required for Telegram api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Telegram API

en: module, fields are required for Trello api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Trello API

en: module, fields are required for zoho bigin api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Zoho Bigin API

en: module, fields are required for zoho mail api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Zoho Mail API

en: module, fields are required for zoho recruit api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Zoho Recruit API

en: module, fields are required for zoho sheet api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Zoho Sheet API

en: module, fields are required for zoho sign api
lv: modulis, lauki ir nepieciešami Zoho Sign API

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
lv: modulis, izkārtojums ir nepieciešami Zoho CRM saistītajam sarakstam

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
lv: modulis, izkārtojums, lauki ir nepieciešami Zoho CRM API

en: no data found
lv: dati nav atrasti

en: no response found
lv: atbilde nav atrasta

en: of
lv: no

en: parent folder are required for zoho workdrive api
lv: vecākmape ir nepieciešama Zoho WorkDrive API

en: please fill up the required actions
lv: Lūdzu, aizpildi nepieciešamās darbības

en: please map mandatory fields
lv: Lūdzu, kartē obligātos laukus

en: please try again
lv: lūdzu, mēģini vēlreiz

en: prepared query is empty
lv: Sagatavotais vaicājums ir tukšs

en: provided form does not exists
lv: norādītā forma neeksistē

en: provided form entries does not exists
lv: Norādītie formas ieraksti neeksistē

en: public
lv: publisks

en: pushed to Zoho Projects.
lv: nosūtīts uz Zoho Projects.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
lv: reCAPTCHA ir bezmaksas pakalpojums, kas aizsargā tavu vietni no surogātpasta un ļaunprātīgas izmantošanas.

en: reCAPTCHA saved successfully
lv: reCAPTCHA veiksmīgi saglabāta

en: reCAPTCHA updated successfully
lv: reCAPTCHA veiksmīgi atjaunināta

en: report name cann't be empty
lv: Atskaites nosaukums nevar būt tukšs

en: save Successfully
lv: Veiksmīgi saglabāts

en: save failed Cause:
lv: Saglabāšana neizdevās. Iemesls:

en: save failed. please try again
lv: Saglabāšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: select approval method
lv: izvēlies apstiprināšanas metodi

en: set Form Field
lv: iestatīt veidlapas lauku

en: set hours
lv: Iestatīt stundas

en: set start & end time
lv: Iestatīt sākuma un beigu laiku

en: status
lv: statusu

en: tab to proceed.
lv: cilni, lai turpinātu.

en: task layout is required
lv: Uzdevuma izkārtojums ir obligāts

en: this feature
lv: šo funkciju

en: this will limit the form submission for specific period.
lv: Tas ierobežos formas iesniegšanu konkrētam periodam.

en: ticket owner is required
lv: Pieteikuma īpašnieks ir obligāts

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
lv: Lai izveidotu %s zem atskaites punkta, tev jāizvēlas uzdevumu saraksts vai jāizveido jauns uzdevumu saraksts

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
lv: Lai izveidotu apakšuzdevumu, tev jāizvēlas uzdevums vai jāizveido jauns uzdevums

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
lv: lai dinamiski aizstātu lauku specifiskās etiķetes/vērtības.

en: to learn more about BitForm Pro.
lv: lai uzzinātu vairāk par BitForm Pro.

en: to see what can you do with Pro version.
lv: lai redzētu, ko vari darīt ar Pro versiju.

en: to unlock it. Check out our
lv: lai to atbloķētu. Apskatiet mūsu

en: token can't be empty
lv: Tokens nevar būt tukšs

en: tokenDetails error
lv: tokenDetails kļūda

en: update row for first match only?
lv: Atjaunināt rindu tikai pirmajam atbilstošajam ierakstam?

en: updated on:
lv: atjaunināts:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
lv: lietotājvārds, parole, lauki ir nepieciešami Rapidmail API

en: webhook url is empty
lv: Webhook URL ir tukšs

en: within %s to %s
lv: no %s līdz %s

en: workflow deleted
lv: Darbplūsma dzēsta

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
lv: darba vieta, tabula, lauki ir nepieciešami Zoho Analytics API

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
lv: Tu vari izvēlēties analytics lietotājus vai izvēlēties veidlapas lauku vērtības, vai pat ievadīt pielāgotu e-pasta adresi

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
lv: Zoho CRM lauka %s maksimālais garums ir %s, norādīts %s
