Bit Form 2.20.4 - en to lt translation catalogue (2505 entries)

en:  is required.
lt:  yra privalomas.

en:  should be Time Format
lt:  turėtų būti laiko formatas

en:  should be a date
lt:  turėtų būti data

en:  should be a number
lt:  turėtų būti skaičius

en:  should be a phone number
lt:  turėtų būti telefono numeris

en:  should be an URL
lt:  turėtų būti URL

en:  should be an email. please provide a valid email address.
lt:  turėtų būti el. paštas. prašome pateikti teisingą el. pašto adresą.

en: #%s no. Form doesn't exists
lt: #%s nr. Forma neegzistuoja

en: #%s no. Form is not active
lt: #%s nr. Forma nėra aktyvi

en: %s Attachments
lt: %s priedai

en: %s Flag
lt: %s vėliavėlė

en: %s Owner
lt: %s savininkas

en: %s Recurrence
lt: %s pasikartojimas

en: %s Reminder
lt: %s priminimas

en: %s Tags
lt: %s žymos

en: %s Time Log
lt: %s laiko žurnalas

en: %s is required for %s
lt: %s yra reikalingas %s

en: %s is required for woocommerce %s
lt: %s yra reikalingas woocommerce %s

en: %s is required for zoho bigin
lt: %s yra reikalingas zoho bigin

en: %s is required for zoho bigin, %s module
lt: %s yra reikalingas zoho bigin, %s moduliui

en: %s is required for zoho campaigns
lt: %s yra reikalingas zoho campaigns

en: %s is required for zoho creator
lt: %s yra reikalingas zoho creator

en: %s is required for zoho crm, %s module
lt: %s yra reikalingas zoho crm, %s moduliui

en: %s is required for zoho recruit, %s module
lt: %s yra reikalingas zoho recruit, %s moduliui

en: %s to %s
lt: %s iki %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
lt: (Leisti tik pasirinktoms rolėms peržiūrėti įrašus)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
lt: ** Zoho Analytics nepalaiko duomenų ĮTERPIMO / ATNAUJINIMO kitose integracijos lentelėse

en: --Select a data center--
lt: --Pasirink duomenų centrą--

en: 24H Format
lt: 24 val. formatas

en: <p style="font-size: 16px">To use
lt: <p style="font-size: 16px">Norėdami naudoti

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lt: <p style="font-size: 16px">Norėdami naudoti Turnstile, turite nustatyti svetainės raktą ir slaptą raktą iš <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lt: <p style="font-size: 16px">Norėdami naudoti hCaptcha, turite nustatyti svetainės raktą ir slaptą raktą iš <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lt: <p style="font-size: 16px">Norėdami naudoti reCaptchav2, turite nustatyti svetainės raktą ir slaptą raktą iš <a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
lt: <p style="margin:0">Sėkmingai pateikta.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
lt: <p>Tavo paskyra buvo atmesta administratoriaus.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
lt: PHP plėtinys sustabdė failo įkėlimą.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
lt: Įrašas bus atnaujintas, jei el. paštas jau egzistuoja, kitu atveju bus sukurtas naujas įrašas.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
lt: Simbolių eilutė, kuri naudojama apibrėžti, kaip data bus rodoma įvesties laukelyje. Palaikomi simboliai yra apibrėžti <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentacijoje.</a>

en: ACF Fields
lt: ACF laukai

en: ACF File Upload Fields Map
lt: ACF failų įkėlimo laukų susiejimas

en: ACF fields Mapping
lt: ACF laukų susiejimas

en: AND
lt: IR

en: API Integration
lt: API integracija

en: API Key
lt: API raktas

en: API Key cann't be empty
lt: API raktas negali būti tuščias

en: API Key...
lt: API raktas...

en: API Key:
lt: API raktas:

en: API Secret:
lt: API slaptas kodas:

en: API Token...
lt: API raktas...

en: API Token:
lt: API raktas:

en: API key
lt: API raktas

en: API key saved successfully
lt: API raktas sėkmingai išsaugotas

en: API key:
lt: API raktas:

en: Accept And Continue
lt: Priimti ir tęsti

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
lt: Priimk ir sutik dalintis nejautria diagnostine informacija, kad padėtum mums pagerinti tavo patirtį.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
lt: Priimk ir tęsk, kad dalintumeis naudojimo duomenimis tobulinimui, arba praleisk, kad naudotum įskiepį.

en: Access API Key cann't be empty
lt: Prieigos API raktas negali būti tuščias

en: Access API Key...
lt: Prieigos API raktas...

en: Access API Key:
lt: Prieigos API raktas:

en: Access API URL cann't be empty
lt: Prieigos API URL negali būti tuščias

en: Access API URL...
lt: Prieigos API URL...

en: Access API URL:
lt: Prieigos API URL:

en: Access Code...
lt: Prieigos kodas...

en: Access Setting
lt: Prieigos nustatymas

en: Access Token can't be empty
lt: Prieigos raktas negali būti tuščias

en: Access Token...
lt: Prieigos raktas...

en: Access Token:
lt: Prieigos raktas:

en: Account Name
lt: Paskyros pavadinimas

en: Account SID can't be empty
lt: Paskyros SID negali būti tuščias

en: Account SID...
lt: Paskyros SID...

en: Account SID:
lt: Paskyros SID:

en: Action
lt: Veiksmas

en: Action Behaviour:
lt: Veiksmo elgsena:

en: Action Column
lt: Veiksmo stulpelis

en: Action Effect:
lt: Veiksmo efektas:

en: Action Run When:
lt: Veiksmas vykdomas kai:

en: Action:
lt: Veiksmas:

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Actions:
lt: Veiksmai:

en: Activate Your Account
lt: Aktyvuok savo paskyrą

en: Activation success
lt: Aktyvavimo sėkmė

en: Active List
lt: Aktyvus sąrašas

en: Active Options
lt: Aktyvios parinktys

en: ActiveCampaign Fields
lt: ActiveCampaign laukai

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
lt: Nepavyko atnaujinti ActiveCampaign laukų. Prašome bandyti dar kartą

en: ActiveCampaign fields refreshed
lt: ActiveCampaign laukai atnaujinti

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
lt: Nepavyko atnaujinti ActiveCampaign sąrašų. Prašome bandyti dar kartą

en: ActiveCampaign lists refreshed
lt: ActiveCampaign sąrašai atnaujinti

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
lt: Nepavyko atnaujinti ActiveCampaign žymų. Prašome bandyti dar kartą

en: ActiveCampaign tags refreshed
lt: ActiveCampaign žymos atnaujintos

en: Acumbamail Fields
lt: Acumbamail laukai

en: Acumbamail documentation
lt: Acumbamail dokumentacijoje

en: Add
lt: Pridėti

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
lt: Pridėti %s prie problemos, perduotos į Zoho Projects

en: Add Address Field
lt: Pridėti adreso lauką

en: Add Conditional Logic
lt: Pridėti sąlyginę logiką

en: Add Contact Tag
lt: Pridėti kontakto žymą

en: Add Custom Tag
lt: Pridėti pasirinktinę žymą

en: Add Double Opt-in
lt: Pridėti dvigubą patvirtinimą

en: Add Email BCC
lt: Pridėti el. laiško slaptąją kopiją

en: Add Email CC
lt: Pridėti el. laiško kopiją

en: Add Email Receiver
lt: Pridėti el. laiško gavėją

en: Add Group
lt: Pridėti grupę

en: Add Groups
lt: Pridėti grupes

en: Add Meta field
lt: Pridėti meta lauką

en: Add More
lt: Pridėti daugiau

en: Add More +
lt: Pridėti daugiau +

en: Add More Alternative Success Message
lt: Pridėti daugiau alternatyvių sėkmės pranešimų

en: Add More Alternative URl
lt: Pridėti daugiau alternatyvių URL

en: Add More Hook
lt: Pridėti daugiau hook

en: Add More Related List
lt: Pridėti daugiau susijusių sąrašų

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add New Post Type
lt: Pridėti naują įrašo tipą

en: Add New Step
lt: Pridėti naują žingsnį

en: Add New Template
lt: Pridėti naują šabloną

en: Add Options List
lt: Pridėti parinkčių sąrašą

en: Add Post Type
lt: Pridėti įrašo tipą

en: Add Random Number
lt: Pridėti atsitiktinį skaičių

en: Add Send Activation Email
lt: Pridėti aktyvavimo el. laiško siuntimą

en: Add Status to contact
lt: Pridėti būseną prie kontakto

en: Add Steps
lt: Pridėti žingsnius

en: Add Subscriber Status
lt: Pridėti prenumeratoriaus būseną

en: Add Tags
lt: Pridėti žymas

en: Add Url Parameter: (optional)
lt: Pridėti URL parametrą: (neprivaloma)

en: Add a Note
lt: Pridėti pastabą

en: Add a contact owner
lt: Pridėti kontakto savininką

en: Add a flag to
lt: Pridėti vėliavėlę prie

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
lt: Pridėti grupę prie projekto, perduoto į Zoho Projects.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
lt: Pridėti išdėstymą prie projekto, perduoto į Zoho Projects.

en: Add a lifecycle stage
lt: Pridėti gyvavimo ciklo etapą

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
lt: Pridėti pastabą iš bitform į Zoho Bigin.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
lt: Pridėti pastabą iš bitform į Zoho Recruit.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
lt: Pridėti savininką prie įrašų, perduotų į Zoho CRM.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
lt: Pridėti savininką prie užklausos, perduotos į Zoho Desk.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
lt: Pridėti produktą prie užklausos, perduotos į Zoho Desk.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
lt: Pridėti žymą prie įrašų, perduotų į Zoho CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
lt: Pridėti žymą prie įrašų, perduotų į Zoho CRM.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
lt: Pridėti savininką prie %s, perduoto į Zoho Projects.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
lt: Pridėti priedus iš Bit-integration-pro į OneDrive aplanką.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
lt: Pridėti priedus iš BitForm į Zoho Bigin.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
lt: Pridėti priedus iš BitForm į Zoho Workdrive aplanką.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
lt: Pridėti priedus iš BitForm prie laiško, siunčiamo į Zoho Mail.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
lt: Pridėti priedus iš BitForm prie užklausos, perduotos į Zoho Desk.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
lt: Pridėti priedų arba parašo lauką iš BitForm į Telegram.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
lt: Pridėti priedus ar parašus iš BitForm į CRM.

en: Add field
lt: Pridėti lauką

en: Add field value to use as folder name
lt: Pridėti lauko reikšmę naudoti kaip aplanko pavadinimą

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
lt: Pridėti sekėjus prie problemos, perduotos į Zoho Projects

en: Add form field
lt: Pridėti formos lauką

en: Add lead status
lt: Pridėti potencialaus kliento būseną

en: Add mail from address
lt: Pridėti siuntėjo adresą

en: Add priority to deal
lt: Pridėti prioritetą sandoriui

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
lt: Pridėti pasikartojimą prie %s, perduoto į Zoho Projects.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
lt: Pridėti priminimą prie %s, perduoto į Zoho Projects.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
lt: Pridėti žymas prie %s, perduoto į Zoho Projects.

en: Add tags to contact
lt: Pridėti žymas prie kontakto

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
lt: Pridėti laiko žurnalą prie %s, perduoto į Zoho Projects.

en: Add type to deal
lt: Pridėti tipą prie sandorio

en: Add/Edit Options
lt: Pridėti/redaguoti parinktis

en: Add/Edit Rating Options
lt: Pridėti/redaguoti įvertinimo parinktis

en: Add/Edit Suggestions
lt: Pridėti/redaguoti pasiūlymus

en: Added
lt: Pridėta

en: Additional Actions
lt: Papildomi veiksmai

en: Address Field Map
lt: Adreso lauko susiejimas

en: Admin Email Notification
lt: Administratoriaus el. pašto pranešimas

en: Admin Label
lt: Administratoriaus etiketė

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
lt: Administratoriaus etiketė yra lauko pavadinimas, kuris bus naudojamas kaip alternatyvi nuoroda visame valdymo skydelyje. Gali perjungti šią parinktį, kad naudotum arba išjungtum administratoriaus etiketę.

en: Advance File Upload
lt: Išplėstinis failo įkėlimas

en: Advanced Configuration
lt: Išplėstinė konfigūracija

en: Advanced Date Time
lt: Išplėstinis datos laikas

en: Advanced File Upload
lt: Išplėstinis failo įkėlimas

en: Advanced File Upload Field
lt: Išplėstinis failų įkėlimo laukas

en: All Entries
lt: Visi įrašai

en: All Forms
lt: Visos formos

en: All List:
lt: Visi sąrašai:

en: All Side
lt: Visos pusės

en: All Submitted Response
lt: Visi pateikti atsakymai

en: All Tags:
lt: Visos žymos:

en: All User
lt: Visi naudotojai

en: All fields are required
lt: Visi laukai yra privalomi

en: All list field fetched successfully
lt: Visi sąrašo laukai sėkmingai gauti

en: Allow Custom Option:
lt: Leisti pasirinktinę parinktį:

en: Allow Download (Link)
lt: Leisti atsisiųsti (nuoroda)

en: Allow File Browse
lt: Leisti naršyti failus

en: Allow Input
lt: Leisti įvestį

en: Allow Maximum Upload Size
lt: Leisti maksimalų įkėlimo dydį

en: Allow Multiple
lt: Leisti kelis

en: Allow Multiple Select:
lt: Leisti pasirinkti kelis:

en: Allow Multiple:
lt: Leisti kelis:

en: Allow Only logged in users to view all entries
lt: Leisti tik prisijungusiems naudotojams peržiūrėti visus įrašus

en: Allow Other Option
lt: Leisti kitą parinktį

en: Allow Other Option:
lt: Leisti kitą parinktį:

en: Allow Roles to edit Other's entries
lt: Leisti rolėms redaguoti kitų įrašus

en: Allow Roles to edit own entries
lt: Leisti rolėms redaguoti savo įrašus

en: Allow Roles to view Other's entries
lt: Leisti rolėms peržiūrėti kitų įrašus

en: Allow Roles to view own entries
lt: Leisti rolėms peržiūrėti savo įrašus

en: Allow Users to Edit Form Entries
lt: Leisti vartotojams redaguoti formos įrašus

en: Allow copy to Pasting of files
lt: Leisti kopijuoti ir įklijuoti failus

en: Allow empty form as Save draft
lt: Leisti tuščią formą kaip išsaugotą juodraštį

en: Allow logged in users to edit form entries
lt: Leisti prisijungusiems naudotojams redaguoti formos įrašus

en: Allow only logged in users to submit the form.
lt: Leisti tik prisijungusiems naudotojams pateikti formą.

en: Allow only one entry for each IP address.
lt: Leisti tik vieną įrašą kiekvienam IP adresui.

en: Allow reorder files
lt: Leisti keisti failų tvarką

en: Allow single entry for each IP address
lt: Leisti vieną įrašą kiekvienam IP adresui

en: Allow to Configure Global Validation Message
lt: Leisti konfigūruoti globalų patvirtinimo pranešimą

en: Allowed Countries :
lt: Leidžiamos šalys:

en: Allowed File Mime Type:
lt: Leidžiami failų MIME tipai:

en: Allowed File Type:
lt: Leidžiamas failo tipas:

en: Allowed IP
lt: Leidžiami IP

en: Allowed IP List
lt: Leidžiamų IP sąrašas

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
lt: Leidžia naudotojui įvesti datą tiesiogiai į įvesties lauką. Pagal numatymą tiesioginė įvestis yra išjungta.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
lt: Leidžia iš anksto nustatyti kalbą, kuri bus naudojama vartotojui rodomose mokėjimo puslapiuose. Ši parinktis yra neprivaloma. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Sužinok daugiau</a>

en: Already activated account
lt: Jau aktyvuota paskyra

en: Already have a submit button
lt: Jau turi pateikimo mygtuką

en: Always
lt: Visada

en: Always save abandoned form entries
lt: Visada išsaugoti apleistus formos įrašus

en: Amount
lt: Suma

en: Amount Type
lt: Sumos tipas

en: Announcement
lt: Pranešimas

en: Api Key can't be empty
lt: API raktas negali būti tuščias

en: Api Key...
lt: API raktas...

en: Api Secret...
lt: API slaptažodis...

en: App
lt: Programa

en: App Settings
lt: Programos nustatymai

en: App delete successfully.
lt: Programa ištrinta sėkmingai.

en: App deletion failed Cause
lt: Programos ištrynimas nepavyko dėl

en: App deletion failed. please try again
lt: Programos ištrynimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Application:
lt: Programa:

en: Applications refresh failed Cause:
lt: Programų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Applications refresh failed. please try again
lt: Programų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Applications refreshed
lt: Programos atnaujintos

en: Approval
lt: Patvirtinimas

en: Are you sure to clone this integration?
lt: Ar tikrai nori klonuoti šią integraciją?

en: Are you sure to delete post type?
lt: Ar tikrai nori ištrinti įrašo tipą?

en: Are you sure to delete these
lt: Ar tikrai nori ištrinti šiuos

en: Are you sure to delete this App configuration?
lt: Ar tikrai nori ištrinti šios programos konfigūraciją?

en: Are you sure to delete this URL ?
lt: Ar tikrai nori ištrinti šį URL?

en: Are you sure to delete this form?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią formą?

en: Are you sure to delete this integration?
lt: Ar tikrai nori ištrinti šią integraciją?

en: Are you sure to delete this message ?
lt: Ar tikrai nori ištrinti šį pranešimą?

en: Are you sure to delete this note
lt: Ar tikrai nori ištrinti šią pastabą

en: Are you sure to delete this report
lt: Ar tikrai nori ištrinti šią ataskaitą

en: Are you sure to delete this table?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią lentelę?

en: Are you sure to delete this template
lt: Ar tikrai nori ištrinti šį šabloną

en: Are you sure to delete this web hook?
lt: Ar tikrai nori ištrinti šį web hook?

en: Are you sure to duplicate this entry?
lt: Ar tikrai norite dubliuoti šį įrašą?

en: Are you sure to duplicate this form ?
lt: Ar tikrai norite dubliuoti šią formą?

en: Are you sure to duplicate this template?
lt: Ar tikrai nori dubliuoti šį šabloną?

en: Are you sure to export this form ?
lt: Ar tikrai norite eksportuoti šią formą?

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
lt: Išdėstyk laukus pagal pirmenybę įterpimui

en: Assign Project Users
lt: Priskirti projekto naudotojus

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
lt: Priskirti naudotojus projektui, perduotam į Zoho Projects.

en: Assignment Rules
lt: Priskyrimo taisyklės

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
lt: Priskyrimo taisyklių atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Assignment Rules refreshed
lt: Priskyrimo taisyklės atnaujintos

en: Assignment rules is empty
lt: Priskyrimo taisyklės tuščios

en: Associate deal with company
lt: Susieti sandorį su įmone

en: Associate deal with contacts
lt: Susieti sandorį su kontaktais

en: At least 1 condition needed
lt: Reikalinga bent 1 sąlyga

en: At least one digit (0-9)
lt: Bent vienas skaitmuo (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
lt: Bent viena mažoji raidė (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
lt: Bent vienas specialus simbolis (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
lt: Bent viena didžioji raidė (A-Z)

en: Attachment
lt: Priedas

en: Attachments
lt: Priedai

en: Attachments or Signature field
lt: Priedų arba parašo laukas

en: Audience List:
lt: Auditorijos sąrašas:

en: Audience list failed. please try again
lt: Auditorijos sąrašo atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Auditorijos sąrašo atnaujinimas nepavyko dėl: %s. Bandyk dar kartą

en: Audience list refreshed
lt: Auditorijos sąrašas atnaujintas

en: Audience tags failed. please try again
lt: Auditorijos žymų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Auditorijos žymų atnaujinimas nepavyko dėl: %s. Bandyk dar kartą

en: Audience tags refreshed
lt: Auditorijos žymos atnaujintos

en: Auth Token can't be empty
lt: Autentifikavimo raktas negali būti tuščias

en: Auth Token...
lt: Autentifikavimo žetonas...

en: Auth Token:
lt: Autentifikavimo žetonas:

en: Author
lt: Autorius

en: Authorization Failed
lt: Autorizacija nepavyko

en: Authorization Successful
lt: Autorizacija sėkminga

en: Authorization failed
lt: Autorizacija nepavyko

en: Authorization failed Cause:
lt: Autorizacija nepavyko dėl:

en: Authorization failed. please try again
lt: Autorizacija nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Authorize
lt: Autorizuoti

en: Authorize App Name...
lt: Autorizuoti programos pavadinimą...

en: Authorize App Name:
lt: Autorizuoti programos pavadinimą:

en: Authorize App:
lt: Autorizuoti programą:

en: Authorize New Dropbox App
lt: Autorizuoti naują dropbox programą

en: Authorize New Google App
lt: Autorizuoti naują Google programą

en: Authorize New Mailchimp App
lt: Autorizuoti naują mailchimp programą

en: Authorize New One Drive App
lt: Autorizuoti naują OneDrive programą

en: Authorize New Rapidmail Account
lt: Autorizuoti naują rapidmail paskyrą

en: Authorize New Zoho Analytics App
lt: Autorizuoti naują zoho analytics programą

en: Authorize New Zoho Bigin App
lt: Autorizuoti naują zoho bigin programą

en: Authorize New Zoho CRM App
lt: Autorizuoti naują zoho CRM programėlę

en: Authorize New Zoho Campaigns App
lt: Autorizuoti naują zoho campaigns programėlę

en: Authorize New Zoho Creator App
lt: Autorizuoti naują zoho creator programėlę

en: Authorize New Zoho Desk App
lt: Autorizuoti naują zoho desk programėlę

en: Authorized App:
lt: Autorizuota programa:

en: Authorized Failed
lt: Autorizacija nepavyko

en: Authorized Filled
lt: Autorizacija užpildyta

en: Authorized Redirect URIs:
lt: Autorizuoti peradresavimo URI:

en: Authorized Successfully
lt: Sėkmingai autorizuota

en: Authorized failed
lt: Autorizacija nepavyko

en: Authorized successfully
lt: Sėkmingai autorizuota

en: Authorized ✔
lt: Autorizuota ✔

en: Auto
lt: Automatinis

en: Auto Complete
lt: Automatinis užpildymas

en: Auto Login After Registration
lt: Automatinis prisijungimas po registracijos

en: Autocomplete :
lt: Automatinis užpildymas:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
lt: Automatinis užpildymas leidžia nurodyti, kokio tipo automatinę pagalbą naršyklė turėtų teikti užpildant lauką, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Sužinok daugiau</a>

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Autonami Fields
lt: Autonami laukai

en: Autonami Lists:
lt: Autonami sąrašai:

en: Autonami Pro Plugins not found
lt: Autonami Pro įskiepiai nerasti

en: Autonami Tags:
lt: Autonami žymos:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
lt: Nepavyko atnaujinti Autonami laukų. Prašome bandyti dar kartą

en: Autonami fields refreshed
lt: Autonami laukai atnaujinti

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
lt: Nepavyko atnaujinti Autonami sąrašų ir žymų. Priežastis:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
lt: Nepavyko atnaujinti Autonami sąrašų ir žymų. Prašome bandyti dar kartą

en: Autonami lists and tags refreshed
lt: Autonami sąrašai ir žymos atnaujinti

en: Available Font for PDF
lt: Galimi šriftai PDF

en: Available Integrations
lt: Galimos integracijos

en: Available On
lt: Prieinama

en: Available On Pro
lt: Prieinama profesionalioje versijoje

en: Available Payment Gateways
lt: Galimi mokėjimo vartai

en: Available on
lt: Prieinama

en: Azure Portal
lt: Azure portalas

en: BCC:
lt: Slaptoji kopija:

en: BG Height
lt: Fono aukštis

en: BG Height/Width
lt: Fono aukštis/plotis

en: BG Width
lt: Fono plotis

en: Back
lt: Atgal

en: Back to fields list
lt: Grįžti į laukų sąrašą

en: Background
lt: Fonas

en: Background Blend Mode
lt: Fono maišymo režimas

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Background Color:
lt: Fono spalva:

en: Background Filter
lt: Fono filtras

en: Background Image
lt: Fono paveikslėlis

en: Background Img Position
lt: Fono paveikslėlio pozicija

en: Background Img Repeat
lt: Fono paveikslėlio kartojimas

en: Background Img Size
lt: Fono paveikslėlio dydis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Bad
lt: Blogai

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Basic Configuration
lt: Pagrindinė konfigūracija

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
lt: Būtinai sukonfigūruokite sąlyginę logiką sėkmės/klaidos pranešimų rodymui ir nukreipimo puslapiui. Jei sąlyginė logika nenustatyta, bus rodomas numatytasis patvirtinimas.

en: Before Due Date
lt: Prieš termino datą

en: Between
lt: Tarp

en: Billable
lt: Apmokestinama

en: Billing
lt: Atsiskaitymas

en: Billing Status
lt: Atsiskaitymo būsena

en: Bit Form
lt: Bit form

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
lt: Bit form - kontaktų formos kūrimo įskiepis WordPress sistemai

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
lt: Bit Form - Pažangiausias formų kūrimo ir įrašų valdymo įskiepis

en: Bit Form API
lt: Bit form API

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
lt: Bit form Google reCaptcha V2 dokumentacijoje

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
lt: Bit form Google reCaptcha V3 dokumentacija

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
lt: Bit form Mollie mokėjimo vartų dokumentacija

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
lt: Bit form PayPal mokėjimo vartų dokumentacija

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
lt: Bit form Razorpay mokėjimo vartų dokumentacija

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
lt: Bit form Stripe mokėjimo vartų dokumentacija

en: Bit form Turnstile documentation
lt: Bit form Turnstile dokumentacija

en: Bit form hCaptcha documentation
lt: Bit form hCaptcha dokumentacija

en: Bitform Pages
lt: Bitform puslapiai

en: Bitform block settings
lt: Bitform bloko nustatymai

en: Bitforms Pages
lt: Bitforms puslapiai

en: Black
lt: Juoda

en: Block Gap
lt: Blokų tarpas

en: Blocked IP
lt: Blokuotas IP

en: Blocked IP List
lt: Blokuotų IP sąrašas

en: Blocked IP list
lt: Blokuotų IP sąrašas

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Blueprint
lt: Planas

en: Blur
lt: Suliejimas

en: Body:
lt: Turinys:

en: Border
lt: Rėmelis

en: Border Color
lt: Rėmelio spalva

en: Border Radius
lt: Rėmelio apvalumas

en: Border Width
lt: Rėmelio plotis

en: Bot API Key...
lt: Bot API raktas...

en: Bot API Key:
lt: Bot API raktas:

en: Both Side Gap
lt: Abiejų pusių tarpas

en: Breakpoint Modification
lt: Lūžio taško keitimas

en: Breakpoint width size modification
lt: Lūžio taško pločio dydžio keitimas

en: Brevo(SendinBlue) API Console
lt: Brevo(SendinBlue) API konsolė

en: Brightness
lt: Ryškumas

en: Browse Template
lt: Naršyti šabloną

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Button
lt: Mygtukas

en: Button Align
lt: Mygtuko lygiavimas

en: Button Align:
lt: Mygtuko lygiavimas:

en: Button Alignment:
lt: Mygtuko lygiavimas:

en: Button Icons
lt: Mygtuko piktogramos

en: Button Position:
lt: Mygtuko pozicija:

en: Button Reverse
lt: Mygtuko apvertimas

en: Button Style
lt: Mygtuko stilius

en: Button Text
lt: Mygtuko tekstas

en: Button Type
lt: Mygtuko tipas

en: Button View:
lt: Mygtuko vaizdas:

en: Buy Premium
lt: Pirkti premium

en: By Roles
lt: Pagal roles

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
lt: Pagal numatytąją nuostatą pirmoji darbo lapo eilutė laikoma antrašte. Tai galima naudoti, jei lentelės duomenys prasideda nuo bet kurios kitos eilutės, o ne nuo pirmosios.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
lt: Išjungus šią parinktį, dvigubo sutikimo patvirtinimo el. laišką galima konfigūruoti rankiniu būdu iš sąlyginės logikos.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
lt: Įjungus šią funkciją, paslėpsi nuotraukos etiketę.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
lt: Įjungus šią funkciją, galėsi pasirinkti kelias nuotraukas.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
lt: Įjungus šią parinktį, tik išvardyti IP galės pateikti šią formą.

en: CARD
lt: KORTELĖ

en: CC:
lt: Kopija:

en: CPT added successfully, refresh your window
lt: CPT sėkmingai pridėtas, atnaujinkite langą

en: Can not save empty form.
lt: Negalima išsaugoti tuščios formos.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cannot read file size
lt: Negalima nuskaityti failo dydžio

en: Captcha Settings
lt: Captcha nustatymai

en: Captcha Settings Updated
lt: Captcha nustatymai atnaujinti

en: Caption
lt: Antraštė

en: Capture
lt: Užfiksuoti

en: Capture GCLID
lt: Fiksuoti GCLID

en: Capture Google Ads (Click ID)
lt: Fiksuoti Google reklamas (paspaudimo ID)

en: Capture Google Ads Click
lt: Fiksuoti Google reklamos paspaudimą

en: Center
lt: Centre

en: Change
lt: Keisti

en: Chat List:
lt: Pokalbių sąrašas:

en: Chat here
lt: Kalbėkis čia

en: Chat list refresh failed Cause:
lt: Pokalbių sąrašo atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Chat list refresh failed. please try again
lt: Pokalbių sąrašo atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Chat list refreshed
lt: Pokalbių sąrašas atnaujintas

en: Check Boxs
lt: Žymimieji langeliai

en: Check Position
lt: Žymėjimo pozicija

en: Check out our
lt: Peržiūrėk mūsų

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis

en: Checked Value
lt: Pažymėta reikšmė

en: Checked by Default
lt: Pažymėta pagal numatymą

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
lt: Pasirink unikalų pavadinimą, kad galėtum identifikuoti šią integraciją savo programoje.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
lt: Pasirink reCaptcha V2 tipą (arba „Aš ne robotas" žymimasis langelis, arba Nematomas reCaptcha ženklas).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
lt: Pasirink reCaptcha V3 tipą (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
lt: Pasirink/Įkelk savo failą (.json)

en: City:
lt: Miestas:

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear Button
lt: Išvalymo mygtukas

en: Click
lt: Spustelėti

en: Click here
lt: Spausk čia

en: Click here to see terms
lt: Spausk čia, kad pamatytum sąlygas

en: Click on the
lt: Paspausk

en: Click on the Register button and add Label.
lt: Paspausk Registruoti mygtuką ir pridėk Etiketę.

en: Click on the Submit button.
lt: Paspausk mygtuką Pateikti.

en: Client ID
lt: Kliento ID

en: Client ID cann't be empty
lt: Kliento ID negali būti tuščias

en: Client ID:
lt: Kliento ID:

en: Client Id can't be empty
lt: Kliento ID negali būti tuščias

en: Client Id...
lt: Kliento ID...

en: Client Secret
lt: Kliento slaptas raktas

en: Client Secret can't be empty
lt: Kliento slaptas raktas negali būti tuščias

en: Client Secret...
lt: Kliento slaptas raktas...

en: Client Secret:
lt: Kliento slaptas kodas:

en: Client id...
lt: Kliento ID...

en: Client id:
lt: Kliento ID:

en: Client secret...
lt: Kliento slaptažodis...

en: Client secret:
lt: Kliento slaptažodis:

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Clone Step
lt: Klonuoti žingsnį

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close On Select:
lt: Uždaryti pasirinkus:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
lt: Cloudflare turnstile CAPTCHA

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
lt: Cloudflare turnstile patvirtinimo klaida:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
lt: Cloudflare turnstile reCAPTCHA administratorius

en: Color
lt: Spalva

en: Color Fill
lt: Spalvos užpildymas

en: Color Picker
lt: Spalvų rinkiklis

en: Color-dodge
lt: Spalvos-vengimas

en: Column Gap
lt: Stulpelių tarpas

en: Column Header
lt: Stulpelio antraštė

en: Column Mapping
lt: Stulpelių susiejimas

en: Column Title
lt: Stulpelio pavadinimas

en: Column Width
lt: Stulpelio plotis

en: Comment Status
lt: Komentarų būsena

en: Compact
lt: Kompaktiškas

en: Company
lt: Įmonė

en: Completion Rate
lt: Užbaigimo rodiklis

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Conditional Logic
lt: Sąlyginė logika

en: Conditional Logics
lt: Sąlyginė logika

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
lt: Sąlyginė logika suveikia pagal logikos grupių eiliškumą. Kuo aukščiau logikos grupė, tuo didesnį prioritetą ji turi. Jei norite pakeisti prioritetą, galite rūšiuoti logikos grupes tempiant ir paleidžiant.

en: Config Option
lt: Konfigūracijos parinktis

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Configure default confirmation email template
lt: Konfigūruoti numatytąjį patvirtinimo el. laiško šabloną

en: Confirm on Close:
lt: Patvirtinti uždarant:

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Confirmations
lt: Patvirtinimai

en: Confirmed entries
lt: Patvirtinti įrašai

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Connect New Active Campaing API
lt: Prijungti naują active campaing API

en: Connect Successfully
lt: Sėkmingai prisijungta

en: Connected API List:
lt: Prijungto API sąrašas:

en: Connected API:
lt: Prijungtas API:

en: Connected Accounts
lt: Prijungtos paskyros

en: Connected with WooCommerce Successfully
lt: Sėkmingai prisijungta prie WooCommerce

en: Connected/Authorized Platforms
lt: Prijungtos/autorizuotos platformos

en: Contact
lt: Kontaktas

en: Contact :
lt: Kontaktas:

en: Contact Email
lt: Kontakto el. paštas

en: Contact Fields refresh failed. please try again
lt: Kontaktų laukų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Contact Fields refreshed
lt: Kontaktų laukai atnaujinti

en: Contact Form
lt: Kontaktų forma

en: Contact Form Builder - Bit Form
lt: Kontaktinės formos kūrėjas - bit form

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
lt: Kontaktinės formos kūrimo įskiepis: kelių žingsnių kontaktinė forma, mokėjimo forma, pasirinktinės kontaktinės formos įskiepis nuo bit form

en: Contact Owner
lt: Kontakto savininkas

en: Contacts
lt: Kontaktai

en: Contain
lt: Turi

en: Contain All
lt: Turi viską

en: Contains
lt: Turi

en: Content Direction
lt: Turinio kryptis

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Control how the record gets updated.
lt: Valdyk, kaip įrašas bus atnaujinamas.

en: Control how the row gets updated.
lt: Valdyk, kaip eilutė bus atnaujinama.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
lt: Pokalbio CSS sėkmingai išsaugotas!

en: Conversational Form
lt: Pokalbio forma

en: Conversational Form Settings
lt: Pokalbio formos nustatymai

en: Conversational Steps settings
lt: Pokalbio žingsnių nustatymai

en: Copied on clipboard.
lt: Nukopijuota į iškarpinę.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
lt: Nukopijuok savo domeno URL ir eik į Google ReCaptcha skydelį, įklijuok jį po Domenais.

en: Copy the
lt: Nukopijuok

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
lt: Nukopijuok API raktą ir įklijuok jį į Bit Form

en: Country
lt: Šalis

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
lt: Šalies laukas prieinamas Bit Form Pro versijoje.

en: Country Not Found Text
lt: Šalies nerasta tekstas

en: Country Not Found Text Modify
lt: Šalies nerastos teksto keitimas

en: Country:
lt: Šalis:

en: Create
lt: Sukurti

en: Create API User
lt: Sukurti API vartotoją

en: Create First Form
lt: Sukurti pirmą formą

en: Create First View
lt: Sukurti pirmą peržiūrą

en: Create Form
lt: Sukurti formą

en: Create Issue
lt: Sukurti problemą

en: Create Milestone
lt: Sukurti gairę

en: Create New Folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Create New Note
lt: Sukurti naują pastabą

en: Create Project
lt: Sukurti projektą

en: Create Sub Task
lt: Sukurti antrinę užduotį

en: Create Task
lt: Sukurti užduotį

en: Create Tasklist
lt: Sukurti užduočių sąrašą

en: Create View
lt: Sukurti peržiūrą

en: Create a New Form
lt: Sukurti naują formą

en: Create a new folder in the selected folder
lt: Sukurti naują aplanką pasirinktame aplanke

en: Create next recurrence after the close of current task.
lt: Sukurti kitą pasikartojimą po dabartinės užduoties užbaigimo.

en: Created
lt: Sukurta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Currency Not Found Text
lt: Valiutos nerasta tekstas

en: Currency Not Found Text Modify
lt: Valiutos nerastos teksto keitimas

en: Currency Position:
lt: Valiutos pozicija:

en: Currency Symbol:
lt: Valiutos simbolis:

en: Current Date
lt: Dabartinė data

en: Current Month
lt: Dabartinis mėnuo

en: Current Week
lt: Dabartinė savaitė

en: Current Year
lt: Dabartiniai metai

en: Currently, no payment gateway has been connected.
lt: Šiuo metu nėra prijungtų mokėjimo vartų.

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom Class & Attribute
lt: Pasirinktinė klasė ir atributas

en: Custom Classes and Attributes
lt: Pasirinktinės klasės ir atributai

en: Custom Date
lt: Pasirinkta data

en: Custom Error Message
lt: Pasirinktinis klaidos pranešimas

en: Custom Groundhogg Value
lt: Pasirinktinė groundhogg reikšmė

en: Custom JS and CSS Code Editor
lt: Pasirinktinio JS ir CSS kodo redaktorius

en: Custom JS and CSS Editor
lt: Pasirinktinio JS ir CSS redaktorius

en: Custom Link
lt: Pasirinktinė nuoroda

en: Custom Option Required
lt: Reikalingas pasirinktinis variantas

en: Custom Page
lt: Pasirinktinis puslapis

en: Custom Tags
lt: Pasirinktinės žymos

en: Custom URL
lt: Pasirinktinis URL

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
lt: Pasirinktinio patvirtinimo (RegEx) šablonas

en: Custom Value
lt: Pasirinktinė reikšmė

en: Custom...
lt: Pasirinktinis...

en: Customer ID key cann't be empty
lt: Kliento ID raktas negali būti tuščias

en: Customer Id (non manager account)
lt: Kliento ID (ne valdytojo paskyra)

en: Customize Email template
lt: Pritaikyti el. laiško šabloną

en: Customize Email templates
lt: Pritaikyti el. pašto šablonus

en: Daily
lt: Kasdien

en: Dark
lt: Tamsi

en: Darken
lt: Tamsinti

en: Data Center:
lt: Duomenų centras:

en: Data Table
lt: Duomenų lentelė

en: Data Views & Edit
lt: Duomenų peržiūra ir redagavimas

en: Data center cann't be empty
lt: Duomenų centras negali būti tuščias

en: Date
lt: Data

en: Date Format
lt: Datos formatas

en: Date Time (Advanced)
lt: Datos laikas (išplėstinis)

en: Date-Time
lt: Data-laikas

en: Day Before
lt: Dieną prieš

en: Days after today
lt: Dienos po šiandienos

en: Days before today
lt: Dienos prieš šiandieną

en: Deal Type
lt: Sandorio tipas

en: Decimal Separator:
lt: Dešimtainis skirtukas:

en: Decision Box
lt: Sprendimo langelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default Amount Value
lt: Numatytoji sumos reikšmė

en: Default Phone Number
lt: Numatytasis telefono numeris

en: Default Row:
lt: Numatytoji eilutė:

en: Default Value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
lt: Numatytoji reikšmė yra pradinė reikšmė, kuri bus rodoma lauke. Gali rodyti arba slėpti numatytąją reikšmę perjungdamas šią parinktį.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete File From Wordpress
lt: Ištrinti failą iš wordpress

en: Delete Post Type
lt: Ištrinti įrašo tipą

en: Delete Step
lt: Ištrinti žingsnį

en: Delete all data table when delete plugin.
lt: Ištrinti visas duomenų lenteles, kai ištrinamas įskiepis.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
lt: Ištrinti failą iš Wordpress po įkėlimo į Dropbox

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
lt: Ištrinti failą iš WordPress po įkėlimo į OneDrive

en: Delete successfully, refresh your window
lt: Ištrinta sėkmingai, atnaujinkite langą

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
lt: Ištrinti nepatvirtintus įrašus iš atsakymų po dienų:

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Deleting ...
lt: Trinama...

en: Demo
lt: Demonstraciją

en: Department:
lt: Skyrius:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Skyrių atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandyk dar kartą

en: Departments refresh failed. please try again
lt: Skyrių atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Departments refreshed
lt: Skyriai atnaujinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Details Page
lt: Detalių puslapis

en: Details Page Styling
lt: Detalių puslapio stilius

en: Detect Country By Geo
lt: Aptikti šalį pagal geografinę padėtį

en: Detect Country By IP
lt: Aptikti šalį pagal IP

en: Detect Country by Geo Location
lt: Aptikti šalį pagal geografinę vietą

en: Detect Country by IP
lt: Aptikti šalį pagal IP

en: Direction
lt: Kryptis

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disable Card
lt: Išjungti kortelę

en: Disable Entry Storing
lt: Išjungti įrašų saugojimą

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
lt: Išjungti dvigubo sutikimo patvirtinimą prisijungusiems naudotojams.

en: Disable entry storing in WordPress database
lt: Išjungti įrašų saugojimą WordPress duomenų bazėje

en: Disable if maximum selected:
lt: Išjungti, jei pasirinktas maksimumas:

en: Disable this form after limited entry
lt: Išjungti šią formą po riboto įrašų skaičiaus

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
lt: Lauko išjungimas neleidžia naudotojams sąveikauti su juo ar įvesti duomenis. Gali perjungti šią parinktį, kad įjungtum arba išjungtum lauką pagal poreikį.

en: Divider
lt: Skirtukas

en: Do You want Deplicate these
lt: Ar nori dubliuoti šiuos

en: Do you want to change these
lt: Ar nori pakeisti šių

en: Doc & Support
lt: Dokumentacija ir pagalba

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Domain Name can't be empty
lt: Domeno vardas negali būti tuščias

en: Domain URL
lt: Domeno URL

en: Domain URL:
lt: Domeno URL:

en: Double Opt-In
lt: Dvigubas sutikimas

en: Double Opt-in
lt: Dvigubas patvirtinimas

en: Download Link Shortcode
lt: Atsisiuntimo nuorodos trumpasis kodas

en: Downloadable
lt: Atsisiunčiamas

en: Downloadable Product
lt: Atsisiunčiamas produktas

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
lt: Atsisiunčiami produktai suteikia prieigą prie failo po pirkimo.

en: Draft Button
lt: Juodraščio mygtukas

en: Draft entries
lt: Juodraščio įrašai

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
lt: Tempk ir paleisk WordPress formų kūrimo priemonė leis tau sukurti bet kokias formas WordPress svetainei, kokias tik gali įsivaizduoti. Profesionalus Bit Form dizainas laiko visus įrankius būtent ten, kur tu jų nori! Gali atlikti integraciją tarp įvairių CRM ir programų be jokios patirties.

en: Drag n Drop
lt: Tempti ir mesti

en: Dropbox API Console
lt: Dropbox API konsolėje

en: Dropbox Access Code
lt: Dropbox prieigos kodas

en: Dropbox Access Code:
lt: Dropbox prieigos kodas:

en: Dropbox Api Key:
lt: Dropbox API raktas:

en: Dropbox Api Secret:
lt: Dropbox API slaptažodis:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
lt: Dropbox ApiKey, ApiSecret ir prieigos kodas negali būti tušti

en: Dropbox Folder
lt: Dropbox aplankas

en: Dropdown
lt: Išskleidžiamasis sąrašas

en: Duplicate
lt: Dubliuoti

en: Duplicate field name
lt: Dublikuotas lauko pavadinimas

en: Duplicate...
lt: Dubliuoti...

en: Dynamic
lt: Dinaminis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Button
lt: Redagavimo mygtukas

en: Edit Custom Error Message
lt: Redaguoti pasirinktinį klaidos pranešimą

en: Edit Decision Box Label
lt: Redaguoti sprendimo langelio etiketę

en: Edit Form
lt: Redaguoti formą

en: Edit GDPR Concent Label
lt: Redaguoti BDAR sutikimo etiketę

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
lt: Redaguok BDAR sutikimo etiketę paspausdamas redagavimo piktogramą

en: Edit Global Message (Type:
lt: Redaguoti globalų pranešimą (tipas:

en: Edit HTML Content
lt: Redaguoti HTML turinį

en: Edit Note
lt: Redaguoti pastabą

en: Edit Options
lt: Redagavimo parinktys

en: Edit Post Types
lt: Redaguoti įrašų tipus

en: Edit Table
lt: Redaguoti lentelę

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
lt: Redaguok HTML lauko turinį paspausdamas redagavimo piktogramą

en: Edit verification Messages/Redirect URL
lt: Redaguoti patvirtinimo pranešimus/nukreipimo URL

en: Edit verification messages
lt: Redaguoti patvirtinimo pranešimus

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
lt: Redaguok savo sprendimo langelio etiketę paspausdamas redagavimo piktogramą

en: Elastic Email API Console
lt: Elastic email API konsolėje

en: Elastic Email Fields
lt: Elastic email laukai

en: Email
lt: El. paštas

en: Email :
lt: El. paštas:

en: Email Notification
lt: El. pašto pranešimas

en: Email Subject Here
lt: El. laiško tema čia

en: Email Template deleted
lt: El. pašto šablonas ištrintas

en: Email Template duplicated
lt: El. pašto šablonas dublikuotas

en: Email Template:
lt: El. laiško šablonas:

en: Email Templates
lt: El. pašto šablonai

en: Email Templates Coming soon
lt: El. pašto šablonai netrukus

en: Email Test
lt: El. pašto testas

en: Email field is mandatory for double opt-in.
lt: El. pašto laukas yra privalomas dvigubam sutikimui.

en: Email is invalid
lt: El. paštas neteisingas

en: Email sent successfully.
lt: El. laiškas sėkmingai išsiųstas.

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Embed via HTML Code
lt: Įterpti per HTML kodą

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
lt: Įterpti per HTML kodą (pokalbio forma)

en: Empty
lt: Tuščia

en: Empty Submission
lt: Tuščias pateikimas

en: Empty filename
lt: Tuščias failo pavadinimas

en: Empty form cannot be submitted.
lt: Tuščia forma negali būti pateikta.

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable / Disable
lt: Įjungti / išjungti

en: Enable Double Option for new contacts
lt: Įjungti dvigubą patvirtinimą naujiems kontaktams

en: Enable ReCaptcha V3
lt: Įjungti ReCaptcha V3

en: Enable SMTP
lt: Įjungti SMTP

en: Enable Time
lt: Įjungti laiką

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
lt: Įjungia 24 valandų laiko formatą. Pagal numatymą naudojamas 12 valandų formatas. Jei nori naudoti 24 valandų formatą, turi jį įjungti.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
lt: Įjungia laiko parinkiklį. Pagal numatymą laiko parinkiklis yra išjungtas. Jei nori naudoti laiko parinkiklį, turi jį įjungti.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
lt: Įjungus šią parinktį bus tikrinama, ar pateiktuose įrašuose yra pasikartojančių reikšmių.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
lt: Įjungus šią parinktį bus tikrinama, ar WordPress naudotojų duomenų bazėje yra pasikartojančių reikšmių.

en: Encharge API Console
lt: Encharge API konsolėje

en: Encharge Fields
lt: Encharge laukai

en: Encharge fields refresh failed. please try again
lt: Nepavyko atnaujinti Encharge laukų. Bandyk dar kartą

en: Encharge fields refreshed
lt: Encharge laukai atnaujinti

en: End After
lt: Baigti po

en: End Time
lt: Pabaigos laikas

en: End With
lt: Baigiasi

en: Enter Amount..
lt: Įvesk sumą..

en: Enter Email Addresses
lt: Įveskite el. pašto adresus

en: Enter Hours
lt: Įvesk valandas

en: Enter Owner ID
lt: Įvesk savininko ID

en: Enter Phone Number
lt: Įvesk telefono numerį

en: Enter row number
lt: Įvesk eilučių skaičių

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
lt: Įvesk kriterijus įrašams atnaujinti. Naudok žemiau pateiktą formatą.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
lt: Įvesk kriterijus eilutėms atnaujinti. Naudok žemiau pateiktą formatą.

en: Enter the shortcode in this Input.
lt: Įvesk trumpąjį kodą šiame lauke.

en: Entries
lt: Įrašai

en: Entries Duplicated successfully
lt: Įrašai sėkmingai dublikuoti

en: Entries id is invalid
lt: Įrašų ID yra neteisingas

en: Entry Deleted successfully
lt: Įrašas sėkmingai ištrintas

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
lt: Įrašas sėkmingai ištrintas, kai kuriuos sustabdė darbo eiga

en: Entry Deletetion prevented by workflow
lt: Įrašo ištrynimą sustabdė darbo eiga

en: Entry Details #
lt: Įrašo detalės #

en: Entry Duplicated successfully
lt: Įrašas sėkmingai dublikuotas

en: Entry Edit
lt: Įrašo redagavimas

en: Entry Limit
lt: Įrašų limitas

en: Entry Not Found!
lt: Įrašas nerastas!

en: Entry Update Successfully
lt: Įrašas sėkmingai atnaujintas

en: Entry Updated Successfully
lt: Įrašas sėkmingai atnaujintas

en: Entry View
lt: Įrašo peržiūra

en: Equal
lt: Lygu

en: Error Occured
lt: Įvyko klaida

en: Error Occured in saving %s
lt: Įvyko klaida išsaugant %s

en: Error Occurred
lt: Įvyko klaida

en: Error Occurred, Please Reload
lt: Įvyko klaida, prašome perkrauti

en: Error occurred, Please try again.
lt: Įvyko klaida. Bandykite dar kartą.

en: Event:
lt: Įvykis:

en: Every Day
lt: Kasdien

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Example:
lt: Pavyzdys:

en: Excellent
lt: Puikiai

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
lt: Ištyrinėk mūsų išsamią dokumentaciją. Nuo pradedančiųjų iki kūrėjų - kiekvienas ras atsakymą

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export File Format
lt: Eksportuojamo failo formatas

en: Export Form Data
lt: Eksportuoti formos duomenis

en: Exporting...
lt: Eksportuojama...

en: Expression
lt: Išraiška

en: External
lt: Išorinis

en: Facebook support group
lt: Facebook pagalbos grupė

en: Failed to Copy, Try Again.
lt: Nepavyko nukopijuoti, bandykite dar kartą.

en: Failed to change Form Status
lt: Nepavyko pakeisti formos būsenos

en: Failed to fetch groundhoggtag
lt: Nepavyko gauti groundhogg žymų

en: Failed to fetch list fields
lt: Nepavyko gauti sąrašo laukų

en: Failed to update, Data is empty.
lt: Nepavyko atnaujinti, duomenys tušti.

en: Failed to write file to disk.
lt: Nepavyko įrašyti failo į diską.

en: Fetch All Dropbox Folders
lt: Gauti visus Dropbox aplankus

en: Fetch All Recipients
lt: Gauti visus gavėjus

en: Fetch Subscriber List
lt: Gauti prenumeratorių sąrašą

en: Field
lt: Laukas

en: Field Actions
lt: Lauko veiksmai

en: Field Block
lt: Lauko blokas

en: Field Clone
lt: Lauko klonavimas

en: Field Cloning
lt: Laukų klonavimas

en: Field Map
lt: Laukų susiejimas

en: Field Mapping
lt: Laukų susiejimas

en: Field Mappping
lt: Laukų susiejimas

en: Field Style
lt: Lauko stilius

en: Field name cannot be empty
lt: Lauko pavadinimas negali būti tuščias

en: Fields
lt: Laukai

en: Fields refresh failed
lt: Laukų atnaujinimas nepavyko

en: Fields refresh failed Cause:
lt: Laukų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Laukų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Fields refresh failed. please try again
lt: Laukų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Fields refresh successfully
lt: Laukai sėkmingai atnaujinti

en: Fields refreshed
lt: Laukai atnaujinti

en: File Exist Message
lt: Failas jau egzistuoja pranešimas

en: File Input
lt: Failo įvestis

en: File Select Status
lt: Failo pasirinkimo būsena

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: File Upload Field Map
lt: Failų įkėlimo lauko žemėlapis

en: File not allowed by policy
lt: Failas neleidžiamas pagal politiką

en: File size is too large
lt: Failo dydis per didelis

en: File size is too large after sanitation
lt: Failo dydis per didelis po valymo

en: File size validation
lt: Failo dydžio patikrinimas

en: File type is not allowed
lt: Failo tipas neleidžiamas

en: File type is not supported
lt: Failo tipas nepalaikomas

en: File type validation
lt: Failo tipo patikrinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filter Entries between Dates
lt: Filtruoti įrašus tarp datų

en: Finish & Save
lt: Baigti ir išsaugoti

en: First Name
lt: Vardas

en: First Name:
lt: Vardas:

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Flags:
lt: Vėliavėlės:

en: Fluent CRM Fields
lt: Fluent CRM laukai

en: Fluent CRM List:
lt: Fluent CRM sąrašas:

en: Fluent CRM Plugins not found
lt: Fluent CRM įskiepiai nerasti

en: Fluent CRM Tags:
lt: Fluent CRM žymos:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
lt: Fluent CRM laukų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Fluent CRM fields refreshed
lt: Fluent CRM laukai atnaujinti

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
lt: FluentCRM sąrašo atnaujinimas nepavyko dėl:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
lt: FluentCRM sąrašo atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: FluentCRM list refreshed
lt: FluentCRM sąrašas atnaujintas

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Aplankų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Folders refresh failed. please try again
lt: Aplankų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Folders refreshed
lt: Aplankai atnaujinti

en: Font
lt: Šriftas

en: Font Family
lt: Šrifto šeima

en: Font Size
lt: Šrifto dydis

en: Font Size (Pixels)
lt: Šrifto dydis (pikseliais)

en: Font Style
lt: Šrifto stilius

en: Font Weight
lt: Šrifto svoris

en: For
lt: Kam

en: For more details,
lt: Daugiau informacijos,

en: For more details, please visit the
lt: Daugiau informacijos rasite

en: Forgot Password Fields
lt: Pamiršto slaptažodžio laukai

en: Form Abandonment
lt: Formos atsisakymas

en: Form Address Fields
lt: Formos adreso laukai

en: Form Background
lt: Formos fonas

en: Form Deleted Successfully
lt: Forma sėkmingai ištrinta

en: Form Entry Edit
lt: Formos įrašo redagavimas

en: Form Field
lt: Formos laukas

en: Form Fields
lt: Formos laukai

en: Form ID cannot be empty
lt: Formos ID negali būti tuščias

en: Form Name
lt: Formos pavadinimas

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
lt: Formos pavadinimas turėtų būti ne ilgesnis nei 50 simbolių

en: Form Saved successfully
lt: Forma sėkmingai išsaugota

en: Form Settings
lt: Formos nustatymai

en: Form Submitted
lt: Forma pateikta

en: Form Submitted Successfully
lt: Forma sėkmingai pateikta

en: Form Templates
lt: Formų šablonai

en: Form Width Modification
lt: Formos pločio keitimas

en: Form data is empty
lt: Formos duomenys tušti

en: Form deleted successfully.
lt: Forma sėkmingai ištrinta.

en: Form does not exist
lt: Forma neegzistuoja

en: Form does not exist.
lt: Forma neegzistuoja.

en: Form does not exists
lt: Forma neegzistuoja

en: Form does not exists.
lt: Forma neegzistuoja.

en: Form duplicated successfully
lt: Forma sėkmingai dublikuota

en: Form entries does not exist.
lt: Formos įrašai neegzistuoja.

en: Form entry deletion failed.
lt: Formos įrašo ištrinti nepavyko.

en: Form id is empty.
lt: Formos ID yra tuščias.

en: Form id is invalid
lt: Formos ID yra neteisingas

en: Form id is invalid.
lt: Formos ID yra neteisingas.

en: Form id or entries id is invalid
lt: Formos ID arba įrašų ID yra neteisingas

en: Form imported successfully.
lt: Forma sėkmingai importuota.

en: Form is available %s
lt: Forma prieinama %s

en: Form is available %s From %s
lt: Forma prieinama %s Nuo %s

en: Form is available on %s
lt: Forma prieinama %s

en: Form is not exists.
lt: Forma neegzistuoja.

en: Form settings
lt: Formos nustatymai

en: Form status change failed.
lt: Formos būsenos pakeisti nepavyko.

en: Form status changed successfully
lt: Formos būsena sėkmingai pakeista

en: Form style
lt: Formos stilius

en: Form update failed.
lt: Formos atnaujinti nepavyko.

en: Form updated successfully.
lt: Forma sėkmingai atnaujinta.

en: Form:
lt: Forma:

en: Formatter:
lt: Formatavimo įrankis:

en: Forms
lt: Formos

en: Forms deleted successfully.
lt: Formos sėkmingai ištrintos.

en: Forms refresh failed Cause:
lt: Formų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Forms refresh failed. please try again
lt: Formų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Forms refreshed
lt: Formos atnaujintos

en: Friday
lt: Penktadienis

en: From
lt: Nuo

en: From Email Address
lt: Siuntėjo el. pašto adresas

en: From Mail
lt: Siuntėjo paštas

en: From Name
lt: Siuntėjo vardas

en: From:
lt: Nuo:

en: Full
lt: Pilnas

en: Full Name:
lt: Pilnas vardas:

en: Full Width
lt: Pilnas plotis

en: Full page droppable
lt: Viso puslapio įkėlimo zona

en: GDPR Agreement
lt: BDAR sutikimas

en: General
lt: Bendra

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
lt: Generuoti žetoną po puslapio įkėlimo, kad būtų išvengta konflikto su talpyklos įskiepiais.

en: Generate a default UI for managing this post type
lt: Generuoti numatytąją vartotojo sąsają šio įrašo tipo valdymui

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
lt: Sugeneruok naują API raktą arba naudok esamą (testavimo tikslais gali naudoti bandomąjį API raktą). Šis raktas reikalingas API užklausų autentifikavimui.

en: Generate new API key
lt: Generuoti naują API raktą

en: Generate new ID
lt: Generuoti naują ID

en: Get $10 Cashback
lt: Gauk 10 $ grąžinimą

en: Get Christmas Deal!
lt: Gauk kalėdinį pasiūlymą!

en: Get Year End Deal
lt: Gauk metų pabaigos pasiūlymą

en: Getgist API Console
lt: Getgist API konsolėje

en: Gist Fields
lt: Gist laukai

en: Global Settings
lt: Globalūs nustatymai

en: Go Home
lt: Eiti į pagrindinį puslapį

en: Go to PDF Settings
lt: Eiti į PDF nustatymus

en: Go to Payment Settings
lt: Eiti į mokėjimo nustatymus

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
lt: Eik į google reCaptcha V2 administratoriaus skydelį

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
lt: Eik į google reCaptcha V3 administratoriaus skydelį

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
lt: Eik į turnstile administratoriaus skydelį

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
lt: Eik į hCaptcha administratoriaus skydelį

en: Go to your Mollie Dashboard
lt: Eik į savo Mollie skydelį

en: Go to your PayPal Dashboard
lt: Eik į savo PayPal skydelį

en: Go to your Razorpay Dashboard
lt: Eik į savo Razorpay skydelį

en: Go to your Stripe Dashboard
lt: Eik į savo Stripe skydelį

en: Gold
lt: Auksinė

en: Good
lt: Gerai

en: Google API Console
lt: Google API konsolėje

en: Google Ads
lt: Google ads

en: Google Ads Information
lt: Google ads informacija

en: Google Ads Manager Account
lt: Google ads valdytojo paskyra

en: Google Fields
lt: Google laukai

en: Google Maps API
lt: Google žemėlapių API

en: Google Maps API Key
lt: Google žemėlapių API raktas

en: Google reCAPTCHA Admin
lt: Google reCAPTCHA administratoriaus puslapyje

en: Gradient
lt: Gradientas

en: Grayscale
lt: Pilkumo skalė

en: Greater Than
lt: Daugiau nei

en: Greater Than or Equal
lt: Daugiau arba lygu

en: Groundhogg Fields
lt: Groundhogg laukai

en: Groundhogg Meta Fields
lt: Groundhogg meta laukai

en: Groundhogg all tag fetched successfully
lt: Visos Groundhogg žymos sėkmingai gautos

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Group fetch failed
lt: Grupės gavimas nepavyko

en: Group fetch successfully
lt: Grupė sėkmingai gauta

en: Groups
lt: Grupės

en: Header Row:
lt: Antraštės eilutė:

en: Height
lt: Aukštis

en: Helper Text
lt: Pagalbinis tekstas

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
lt: Pagalbinis tekstas yra neprivalomas tekstas, kuris rodomas po lauku, kad suteiktų naudotojui papildomos informacijos. Gali rodyti arba slėpti pagalbinį tekstą perjungdamas šią parinktį.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
lt: Čia Skyrius, Atlyginimas ir Šalis yra Zoho Analytics lentelės stulpelių pavadinimai

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
lt: Čia El. paštas yra Zoho Creator lauko nuorodos pavadinimas. informacija:

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Hidden Field
lt: Paslėptas laukas

en: Hide
lt: Slėpti

en: Hide Calender
lt: Slėpti kalendorių

en: Hide Country List
lt: Slėpti šalių sąrašą

en: Hide Image Label
lt: Slėpti paveikslėlio etiketę

en: Hide Integration Logs
lt: Slėpti integracijos žurnalus

en: Hide ReCaptcha Badge
lt: Slėpti ReCaptcha ženklelį

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
lt: Paslepia kalendorių. Pagal numatymą kalendorius yra rodomas. Jei nori paslėpti kalendorių, turi įjungti šią parinktį.

en: History Empty
lt: Istorija tuščia

en: Homepage URL:
lt: Pagrindinio puslapio URL:

en: Honeypot trap
lt: Honeypot spąstai

en: Honeypot trap for bot
lt: Honeypot spąstai botams

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: How many rows to export
lt: Kiek eilučių eksportuoti

en: How to Configure Conditional Logic
lt: Kaip konfigūruoti sąlyginę logiką

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
lt: Kaip konfigūruoti patvirtinimo pranešimą/nukreipimo puslapį

en: How to Configure Double Opt-In
lt: Kaip konfigūruoti dvigubą sutikimą

en: How to Configure Email Templates
lt: Kaip konfigūruoti el. pašto šablonus

en: How to Configure Form Abandonment
lt: Kaip konfigūruoti formos atsisakymą

en: How to Configure PDF Template
lt: Kaip konfigūruoti PDF šabloną

en: How to Configure WP User Registration
lt: Kaip konfigūruoti WP naudotojo registraciją

en: How to Setup ACF integration
lt: Kaip nustatyti ACF integraciją

en: How to Setup ActiveCampaign integration
lt: Kaip nustatyti ActiveCampaign integraciją

en: How to Setup Acumbamail integration
lt: Kaip nustatyti Acumbamail integraciją

en: How to Setup Advanced Form Integration
lt: Kaip nustatyti išplėstinę formos integraciją

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
lt: Kaip nustatyti Automate Hub by Sperse.IO integraciją

en: How to Setup AutomatorWP integration
lt: Kaip nustatyti AutomatorWP integraciją

en: How to Setup Autonami integration
lt: Kaip nustatyti Autonami integraciją

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
lt: Kaip nustatyti Brevo(SendinBlue) integraciją

en: How to Setup Dropbox integration
lt: Kaip nustatyti Dropbox integraciją

en: How to Setup Elastic Email Integration
lt: Kaip nustatyti elastic email integraciją

en: How to Setup Encharge integration
lt: Kaip nustatyti Encharge integraciją

en: How to Setup FlowMattic integration
lt: Kaip nustatyti FlowMattic integraciją

en: How to Setup Fluent-CRM integration
lt: Kaip nustatyti Fluent-CRM integraciją

en: How to Setup Google Sheets integration
lt: Kaip nustatyti Google Sheets integraciją

en: How to Setup IFTTT integration
lt: Kaip nustatyti IFTTT integraciją

en: How to Setup Integrately integration
lt: Kaip nustatyti Integrately integraciją

en: How to Setup Integrations
lt: Kaip nustatyti integracijas

en: How to Setup Integromat integration
lt: Kaip nustatyti Integromat integraciją

en: How to Setup MailChamp integration
lt: Kaip nustatyti MailChamp integraciją

en: How to Setup MailPoet integration
lt: Kaip nustatyti MailPoet integraciją

en: How to Setup MailerLite integration
lt: Kaip nustatyti MailerLite integraciją

en: How to Setup MetaBox integration
lt: Kaip nustatyti MetaBox integraciją

en: How to Setup Pabbly integration
lt: Kaip nustatyti Pabbly integraciją

en: How to Setup Pods integration
lt: Kaip nustatyti Pods integraciją

en: How to Setup Sure Triggers integration
lt: Kaip nustatyti Sure Triggers integraciją

en: How to Setup Telegram integration
lt: Kaip nustatyti Telegram integraciją

en: How to Setup Thrive Automator integration
lt: Kaip nustatyti Thrive Automator integraciją

en: How to Setup Uncanny Automator integration
lt: Kaip nustatyti Uncanny Automator integraciją

en: How to Setup WP Webhooks integration
lt: Kaip nustatyti WP Webhooks integraciją

en: How to Setup WooCommerce integration
lt: Kaip nustatyti WooCommerce integraciją

en: How to Setup Zapier integration
lt: Kaip nustatyti Zapier integraciją

en: How to Setup Zoho Analytics integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Analytics integraciją

en: How to Setup Zoho Bigin integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Bigin integraciją

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Campaigns integraciją

en: How to Setup Zoho Creator integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Creator integraciją

en: How to Setup Zoho Desk integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Desk integraciją

en: How to Setup Zoho Flow integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Flow integraciją

en: How to Setup Zoho Mail integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Mail integraciją

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Marketing Hub integraciją

en: How to Setup Zoho Projects integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Projects integraciją

en: How to Setup Zoho Recruit integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Recruit integraciją

en: How to Setup Zoho Sheet integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Sheet integraciją

en: How to Setup Zoho Sign integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Sign integraciją

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
lt: Kaip nustatyti Zoho Work Drive integraciją

en: How to Setup Zoho-CRM integration
lt: Kaip nustatyti Zoho-CRM integraciją

en: How to Setup n8n.io integration
lt: Kaip nustatyti n8n.io integraciją

en: How to enable Conversational Form
lt: Kaip įjungti pokalbio formą

en: How to set up
lt: Kaip nustatyti

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
lt: Kaip nustatyti patvirtinimo pranešimus arba nukreipimo puslapį:

en: How to setup Conversational form:
lt: Kaip nustatyti pokalbio formą:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
lt: Kaip nustatyti dvigubą sutikimą ir siųsti el. pašto pranešimą:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
lt: Kaip nustatyti el. pašto šablonus ir siųsti el. pašto pranešimus:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
lt: Kaip nustatyti formos atsisakymą ir išsaugoti dalinę formos eigą:

en: How to setup Integrations:
lt: Kaip nustatyti integracijas:

en: How to setup Landinge Page
lt: Kaip nustatyti nukreipimo puslapį

en: How to setup PDF Templates:
lt: Kaip nustatyti PDF šablonus:

en: How to setup WP Authentication:
lt: Kaip nustatyti WP autentifikaciją:

en: Hubspot API Console
lt: Hubspot API konsolė

en: Hubspot Fields
lt: Hubspot laukai

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
lt: Sutinku, kad ši svetainė saugotų mano pateiktą informaciją, kad galėtų atsakyti į mano užklausą. Sužinok daugiau

en: IP address
lt: IP adresas

en: Icon Type:
lt: Piktogramos tipas:

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Idea
lt: Idėja

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
lt: Jei Vartotojo vardo ir Slaptažodžio laukai yra tušti, tada vartotojas naudos el. pašto lauko reikšmę kaip lauką, o slaptažodis bus sugeneruotas automatiškai.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
lt: Jei naudotojas yra prisijungęs, forma bus iš naujo užpildyta ankstesniu daliniu įrašu iš duomenų bazės
    atveju, iš naršyklės vietinės saugyklos."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
lt: Jei išjungta, forma išsaugos juodraštį, kai paspaudžiamas išsaugojimo mygtukas arba naudojant sąlyginę logiką.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
lt: Jei įjungta, tuščia forma bus išsaugota kaip juodraštis, kai paliekamas puslapis.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
lt: Jei jau turi Turnstile svetainę, paspausk ant Svetainės pavadinimo, kad atidarytum Svetainės skydelį.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
lt: Jei jau turi hCaptcha svetainę, paspausk ant Svetainės pavadinimo, kad atidarytum Svetainės skydelį.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
lt: Jei dar nesukūrei Turnstile svetainės, paspausk mygtuką „Pridėti svetainę“ ir užpildyk reikiamus laukus.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
lt: Jei dar nesukūrei hCaptcha svetainės, paspausk mygtuką „Pridėti svetainę“ ir užpildyk reikiamus laukus.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
lt: Jei dar nenaudojai PDF, turėsi spustelėti „Išsaugoti" mygtuką, kad pritaikytum šiuos globalius PDF nustatymus. Taip pat gali pritaikyti nustatymus konkrečiam PDF šablonui, pasiekdamas PDF šablonus savo formos nustatymuose.

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Image Alt Text
lt: Paveikslėlio alternatyvus tekstas

en: Image Crop
lt: Paveikslėlio apkarpymas

en: Image Link....
lt: Vaizdo nuoroda...

en: Image Preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: Image Resize
lt: Paveikslėlio dydžio keitimas

en: Image Select
lt: Paveikslėlio pasirinkimas

en: Image Transform
lt: Paveikslėlio transformacija

en: Image Type
lt: Vaizdo tipas

en: Image height
lt: Paveikslėlio aukštis

en: Image validate size
lt: Paveikslėlio dydžio patikrinimas

en: Image width
lt: Paveikslėlio plotis

en: Import & Edit
lt: Importuoti ir redaguoti

en: Import Form
lt: Importuoti formą

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
lt: Bit Apps mes teikiame visų rūšių produktų pagalbą bet kokio tipo klientams, nesvarbu ar NEMOKAMAS ar PRO vartotojas. Mes aktyviai teikiame pagalbą per el. paštą ir tiesioginį pokalbį. Mūsų pagalbos komanda visada pasiruošusi padėti. Mes esame čia, kad atsakytume į jūsų klausimus ir padėtume spręsti bet kokias problemas, su kuriomis galite susidurti.

en: In Person Email
lt: Asmeninis el. paštas

en: In Person Email (Optional)
lt: Asmeninis el. paštas (neprivalomas)

en: In Person Name
lt: Asmeninis vardas

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
lt: Norint iš naujo užpildyti formos laukus, būtina saugoti pateiktus duomenis duomenų bazėje. Įsitikink, kad išjungei „išjungti formos pateikimo duomenų saugojimą“ parinktį formos nustatymuose.

en: Individual Field Styling
lt: Individualus laukų stilius

en: Individual Style
lt: Individualus stilius

en: Input Format Option
lt: Įvesties formato parinktis

en: Input Format Options
lt: Įvesties formato parinktys

en: Input Icons
lt: Įvesties piktogramos

en: Input Mode
lt: Įvesties režimas

en: Input Validation
lt: Įvesties tikrinimas

en: Input does not match the required pattern
lt: Įvestis neatitinka reikalaujamo formato

en: Input mode
lt: Įvesties režimas

en: Inside
lt: Vidinis

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
lt: Integruok savo formą su mėgstamiausiais programomis ir paslaugomis.

en: Integration
lt: Integracija

en: Integration API Key...
lt: Integracijos API raktas...

en: Integration Info
lt: Integracijos informacija

en: Integration Name
lt: Integracijos pavadinimas

en: Integration Name...
lt: Integracijos pavadinimas...

en: Integration Name:
lt: Integracijos pavadinimas:

en: Integration Settings
lt: Integracijos nustatymai

en: Integration clone failed Cause
lt: Integracijos klonas nepavyko Priežastis

en: Integration clone failed.
lt: Integracijos klonas nepavyko.

en: Integration deleted
lt: Integracija ištrinta

en: Integration deletion failed Cause
lt: Integracijos ištrynimas nepavyko dėl

en: Integration deletion failed. please try again
lt: Integracijos ištrynimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Integration execution failed
lt: Integracijos vykdymas nepavyko

en: Integration name
lt: Integracijos pavadinimas

en: Integration name cann't be empty
lt: Integracijos pavadinimas negali būti tuščias

en: Integrations
lt: Integracijos

en: Internal
lt: Vidinis

en: Invalid API Token
lt: Neteisingas API raktas

en: Invalid Email
lt: Neteisingas el. paštas

en: Invalid Form ID or Entries ID.
lt: Neteisingas formos ID arba įrašų ID.

en: Invalid Form ID or entries ID.
lt: Neteisingas formos ID arba įrašų ID.

en: Invalid Form id or entries id.
lt: Neteisingas formos ID arba įrašų ID.

en: Invalid Number
lt: Neteisingas skaičius

en: Invalid Phone Number
lt: Neteisingas telefono numeris

en: Invalid SVG
lt: Neteisingas SVG

en: Invalid URL
lt: Neteisingas URL

en: Invalid activation key
lt: Neteisingas aktyvavimo raktas

en: Invalid file type
lt: Neteisingas failo tipas

en: Invalid form id
lt: Neteisingas formos ID

en: Invalid redirect page:
lt: Neteisingas nukreipimo puslapis:

en: Invert
lt: Invertuoti

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Is Not Null
lt: Nėra null

en: Is Null
lt: Yra null

en: Issue
lt: Problema

en: Issue %s
lt: Problemos %s

en: Issue Followers
lt: Problemos sekėjai

en: Item Size
lt: Elemento dydis

en: Key
lt: Raktas

en: Key :
lt: Raktas:

en: Key:
lt: Raktas:

en: LTR
lt: Iš kairės į dešinę

en: Label
lt: Etiketė

en: Label Style
lt: Etiketės stilius

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
lt: Etiketė yra lauko pavadinimas, kuris rodomas virš arba šalia lauko. Gali rodyti arba slėpti lauko etiketę perjungdamas šią parinktį.

en: Labels Customization
lt: Etikečių pritaikymas

en: Landing Form
lt: Nukreipimo forma

en: Landing Page
lt: Nukreipimo puslapis

en: Landscape
lt: Peizažas

en: Language
lt: Kalba

en: Language Direction
lt: Kalbos kryptis

en: Laptop View
lt: Nešiojamojo kompiuterio vaizdas

en: Last 120 Days
lt: Paskutinės 120 dienų

en: Last 30 Days
lt: Paskutinės 30 dienų

en: Last 60 Days
lt: Paskutinės 60 dienų

en: Last 7 Days
lt: Paskutinės 7 dienos

en: Last 90 Days
lt: Paskutinės 90 dienų

en: Last Month
lt: Praėjęs mėnuo

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Last Name:
lt: Pavardė:

en: Last Week
lt: Praėjusi savaitė

en: Last Year
lt: Praėję metai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Layout:
lt: Išdėstymas:

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Išdėstymų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandyk dar kartą

en: Layouts refresh failed. please try again
lt: Išdėstymų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Layouts refreshed
lt: Išdėstymai atnaujinti

en: Lead Status
lt: Potencialaus kliento būsena

en: Leading Icon
lt: Pradžios piktograma

en: Learn More
lt: Sužinok daugiau

en: Learn more about Bit Form API
lt: Sužinok daugiau apie bit form API

en: Learn more about CPT Integration
lt: Sužinokite daugiau apie CPT integraciją

en: Learn more about Google Ads configuration
lt: Sužinokite daugiau apie Google Ads konfigūraciją

en: Learn more about PDF Attachment
lt: Sužinok daugiau apie PDF priedą

en: Learn more about SMTP configuration
lt: Sužinok daugiau apie SMTP konfigūraciją

en: Leave a Note:
lt: Palikti pastabą:

en: Left
lt: Kairėje

en: Left Currency
lt: Kairėje valiuta

en: Left Number
lt: Kairėje skaičius

en: Left to Right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Less Than
lt: Mažiau nei

en: Less Than or Equal
lt: Mažiau arba lygu

en: Lifecycle Stage
lt: Gyvavimo ciklo etapas

en: Light
lt: Šviesi

en: Lighten
lt: Šviesinti

en: Limit By Per User
lt: Riboti vienam naudotojui

en: Limit By Submission Count
lt: Riboti pagal pateikimų skaičių

en: Limit Form Submission
lt: Riboti formos pateikimą

en: Limit Form Submission Period
lt: Riboti formos pateikimo laikotarpį

en: Limit Password Length
lt: Apriboti slaptažodžio ilgį

en: Line 1:
lt: Eilutė 1:

en: Line 2:
lt: Eilutė 2:

en: Link:
lt: Nuoroda:

en: List Height
lt: Sąrašo aukštis

en: List failed. please try again
lt: Sąrašo gavimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Sąrašo atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: List refreshed
lt: Sąrašas atnaujintas

en: List:
lt: Sąrašas:

en: Lists fetch failed. please try again
lt: Nepavyko gauti sąrašų. Prašome bandyti dar kartą

en: Lists fetched successfully
lt: Sąrašai sėkmingai gauti

en: Lists refresh failed Cause:
lt: Sąrašų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Lists refresh failed. please try again
lt: Sąrašų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Lists refreshed
lt: Sąrašai atnaujinti

en: Lists:
lt: Sąrašai:

en: Load Indicator
lt: Įkėlimo indikatorius

en: Loading ACF Fields...
lt: Įkeliami ACF laukai...

en: Loading ACF fields...
lt: Įkeliami ACF laukai...

en: Loading Company...
lt: Įkeliama įmonė...

en: Loading Contacts...
lt: Įkeliami kontaktai...

en: Loading Dropbox Folders List...
lt: Įkeliamas Dropbox aplankų sąrašas...

en: Loading Lists...
lt: Įkeliami sąrašai...

en: Loading MetaBox Fields...
lt: Įkeliami MetaBox laukai...

en: Loading OneDrive Folders List...
lt: Įkeliamas OneDrive aplankų sąrašas...

en: Loading Owners...
lt: Įkeliami savininkai...

en: Loading Pipelines...
lt: Įkeliami srautai...

en: Loading Post Types...
lt: Įkeliami įrašų tipai...

en: Loading Posts...
lt: Įkeliami įrašai...

en: Loading Recipientslist...
lt: Įkeliamas gavėjų sąrašas...

en: Loading Tags...
lt: Įkeliamos žymos...

en: Loading Terms...
lt: Įkeliami terminai...

en: Loading Users...
lt: Įkeliami naudotojai...

en: Loading...
lt: Kraunama...

en: Locale
lt: Lokalė

en: Logged In
lt: Prisijungęs

en: Logged Out
lt: Atsijungęs

en: Logic
lt: Logika

en: Login Fields
lt: Prisijungimo laukai

en: Login User
lt: Prisijungęs naudotojas

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
lt: Prisijunk prie savo Mollie paskyros (arba sukurk, jei dar neturi).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
lt: Prisijunk prie savo PayPal paskyros (arba sukurk, jei dar neturi).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
lt: Prisijunk prie savo Razorpay paskyros (arba sukurk, jei dar neturi).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
lt: Prisijunk prie savo Stripe paskyros (arba sukurk, jei dar neturi).

en: Lost In Space
lt: Pasiklydęs kosmose

en: Luminosity
lt: Šviesumas

en: Mail Chimp API Console
lt: Mail chimp API konsolė

en: Mail Chimp Address Fields
lt: Mail chimp adreso laukai

en: Mail Chimp Fields
lt: Mail chimp laukai

en: Mail Test
lt: Pašto testas

en: MailPoet Fields
lt: MailPoet laukai

en: MailerLite API Token
lt: MailerLite API raktas

en: MailerLite Fields
lt: MailerLite laukai

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
lt: MailPoet laukų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Mailpoet fields refreshed
lt: MailPoet laukai atnaujinti

en: Maintain Step History
lt: Išlaikyti žingsnių istoriją

en: Map Attachments
lt: Susieti priedus

en: Map Fields
lt: Susieti laukus

en: Map File Upload Fields
lt: Susieti failų įkėlimo laukus

en: Margin
lt: Paraštė

en: Margin Bottom
lt: Apatinė paraštė

en: Margin Left
lt: Kairė paraštė

en: Margin Right
lt: Dešinė paraštė

en: Margin Top
lt: Viršutinė paraštė

en: Max File Size
lt: Maks failo dydis

en: Max Total File Size
lt: Maks bendras failų dydis

en: Max:
lt: Maks:

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
lt: Leidžiama daugiausiai ${field.maximum_file} failo(-ų)

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
lt: Leidžiama daugiausiai ${field.maximum}

en: Maximum File Count
lt: Maksimalus failų skaičius

en: Maximum File Size
lt: Maksimalus failo dydis

en: Maximum Fraction Digit:
lt: Maksimalus trupmeninių skaitmenų skaičius:

en: Maximum Option Count
lt: Maksimalus parinkčių skaičius

en: Maximum Option Validation
lt: Maksimalaus pasirinkimo tikrinimas

en: Maximum Row:
lt: Maksimali eilutė:

en: Maximum Value
lt: Maksimali reikšmė

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
lt: Leidžiama maksimali suma ${field.maximum_amount}

en: Maximum amount:
lt: Maksimali suma:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
lt: Viršytas maksimalus failo dydis. (Maks.: ${field.maximum_size}MB)

en: Maximum:
lt: Maksimumas:

en: Meanwhile do not close this window.
lt: Tuo tarpu neuždarykite šio lango.

en: Menu Icon
lt: Meniu piktograma

en: Menu Icon *
lt: Meniu piktograma *

en: Menu Name *
lt: Meniu pavadinimas *

en: Merge with Previous Options
lt: Sujungti su ankstesnėmis parinktimis

en: Message Styles
lt: Pranešimų stiliai

en: Message Type
lt: Pranešimo tipas

en: Message deleted
lt: Žinutė ištrinta

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Messages saved successfully.
lt: Pranešimai išsaugoti sėkmingai.

en: Messages:
lt: Žinutės:

en: Meta Box must be activated!
lt: Meta Box turi būti aktyvuotas!

en: Meta Key
lt: Meta raktas

en: Meta Value
lt: Meta reikšmė

en: MetaBox Fields Mapping
lt: MetaBox laukų susiejimas

en: Metabox Fields
lt: Metabox laukai

en: Metabox Fields Mapping
lt: Metabox laukų susiejimas

en: Metabox File Upload Fields Map
lt: Metabox failų įkėlimo laukų susiejimas

en: Metaxbox Fields
lt: Metaxbox laukai

en: Method:
lt: Metodas:

en: Migrating to V2
lt: Migruojama į V2

en: Migration Complete
lt: Perkėlimas baigtas

en: Migration Issue Detected
lt: Aptikta migracijos problema

en: Milestone:
lt: Gairė:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Etapų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandyk dar kartą

en: Milestones refresh failed. please try again
lt: Etapų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Milestones refreshed
lt: Etapai atnaujinti

en: Min File Size
lt: Min failo dydis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
lt: Reikia mažiausiai ${field.minimum_file} failo(-ų)

en: Minimum ${field.minimum} is required
lt: Reikalingas mažiausiai ${field.minimum}

en: Minimum File Count
lt: Minimalus failų skaičius

en: Minimum Fraction Digit:
lt: Minimalus trupmeninių skaitmenų skaičius:

en: Minimum Option Count
lt: Minimalus parinkčių skaičius

en: Minimum Option Validation
lt: Minimalaus pasirinkimo tikrinimas

en: Minimum Row:
lt: Minimali eilutė:

en: Minimum Value
lt: Minimali reikšmė

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
lt: Reikalinga minimali suma ${field.minimum_amount}

en: Minimum amount:
lt: Minimali suma:

en: Minimum and Maximum Option
lt: Minimalus ir maksimalus pasirinkimas

en: Minimum and Maximum Option validation
lt: Minimalaus ir maksimalaus pasirinkimo tikrinimas

en: Minimum and Maximum Value
lt: Minimali ir maksimali reikšmė

en: Minimum and Maximum Value Validation
lt: Minimalios ir maksimalios reikšmės patikrinimas

en: Minimum:
lt: Minimumas:

en: Missing a temporary folder.
lt: Trūksta laikino aplanko.

en: Modal Message
lt: Modalinis pranešimas

en: Mode :
lt: Režimas:

en: Modern Form builder and database management  system
lt: Moderni formų kūrimo ir duomenų bazės valdymo sistema

en: Modification of File Select Status
lt: Failo pasirinkimo būsenos keitimas

en: Module:
lt: Modulis:

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Modulių atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Modules refresh failed. please try again
lt: Modulių atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Modules refreshed
lt: Moduliai atnaujinti

en: Mollie API key is missing
lt: Trūksta Mollie API rakto

en: Mollie Developer Dashboard
lt: Mollie kūrėjų skydelyje

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
lt: Mollie dinaminio dydžio laukas nepasirinktas

en: Mollie Fixed Amount is not valid
lt: Mollie fiksuota suma yra neteisinga

en: Mollie Minimum Amount is
lt: Minimali Mollie suma yra

en: Mollie Payment Field
lt: Mollie mokėjimo laukas

en: Mollie Redirect Url is not Selected
lt: Nepasirinktas Mollie nukreipimo URL

en: Mollie Settings
lt: Mollie nustatymai

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
lt: Mollie pateikia mokėjimo aprašymą. Ši parinktis yra privaloma. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>Sužinok daugiau</a>. Taip pat gali pridėti lauko reikšmę šiame aprašyme. Pvz.: Šis mokėjimas nuo Vardas: ${field_key}

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Month
lt: Mėnuo

en: Month Input
lt: Mėnesio įvestis

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: More Options
lt: Daugiau parinkčių

en: Move
lt: Perkelti

en: Multi step settings
lt: Kelių žingsnių nustatymai

en: Multi-Line Text
lt: Kelių eilučių tekstas

en: Multiline Text
lt: Kelių eilučių tekstas

en: Multiple
lt: Keli

en: Multiple Option List
lt: Kelių pasirinkimų sąrašas

en: Multiple Select:
lt: Kelių pasirinkimas:

en: Multiple file upload
lt: Kelių failų įkėlimas

en: Multiply
lt: Dauginti

en: Multisteps Settings
lt: Kelių žingsnių nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name :
lt: Vardas:

en: Name Mode:
lt: Vardo režimas:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
lt: Pavadinimas yra unikalus lauko identifikatorius. Jis naudojamas nuorodos į lauką formos pateikimo duomenyse.

en: Navigation
lt: Navigacija

en: New
lt: Naujas

en: New Record
lt: Naujas įrašas

en: New User Registration Request
lt: Naujo naudotojo registracijos užklausa

en: Newsletter list refresh failed Cause:
lt: Naujienlaiškių sąrašo atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
lt: Naujienlaiškių sąrašo atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Newsletter list refreshed
lt: Naujienlaiškių sąrašas atnaujintas

en: Next
lt: Kitas

en: Next 120 Days
lt: Ateinančios 120 dienų

en: Next 30 Days
lt: Ateinančios 30 dienų

en: Next 60 Days
lt: Ateinančios 60 dienų

en: Next 7 Days
lt: Ateinančios 7 dienos

en: Next 90 Days
lt: Ateinančios 90 dienų

en: Next Billing Time
lt: Kito mokėjimo laikas

en: Next Month
lt: Kitas mėnuo

en: Next Step
lt: Kitas žingsnis

en: Next Week
lt: Kita savaitė

en: Next Year
lt: Kiti metai

en: No
lt: Ne

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
lt: Nerasta ActiveCampaign laukų. Pabandyk pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandyk dar kartą

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
lt: Nerasta ActiveCampaign sąrašų. Pabandyk pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandyk dar kartą

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
lt: Nerasta ActiveCampaign žymų. Pabandyk pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandyk dar kartą

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
lt: Nerasta Autonami laukų. Pabandyk pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandyk dar kartą

en: No Connected App Found
lt: Prijungta programa nerasta

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
lt: Nerasta Encharge laukų. Pabandyk pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandyk dar kartą

en: No Entry Found.
lt: Įrašų nerasta.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
lt: Nerasta Fluent CRM laukų. Pabandyk pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandyk dar kartą

en: No Integration Found
lt: Integracija nerasta

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
lt: MailPoet laukų nerasta. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: No Milestone Found
lt: Etapų nerasta

en: No Owner Found
lt: Nerasta jokių savininkų

en: No PDF templates available
lt: Nėra prieinamų PDF šablonų

en: No Payment Info Found!
lt: Nerasta mokėjimo informacijos!

en: No Portal Found
lt: Portalų nerasta

en: No Project Found
lt: Projektų nerasta

en: No Project Group Found
lt: Nerasta jokių projektų grupių

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
lt: Sendinblue laukų nerasta. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: No Sub Folder Found
lt: Poaplankių nerasta

en: No Tag Found
lt: Nerasta jokių žymų

en: No Task Found
lt: Nerasta jokių užduočių

en: No Task Layout Found
lt: Nerasta jokių užduočių išdėstymų

en: No Tasklist Found
lt: Užduočių sąrašų nerasta

en: No Template Found
lt: Šablonų nerasta

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
lt: Nerasta darbo lapo antraščių. Pabandyk pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandyk dar kartą

en: No field data change
lt: Nėra lauko duomenų pakeitimų

en: No file was uploaded.
lt: Joks failas nebuvo įkeltas.

en: No form selected
lt: Nepasirinkta forma

en: No response from the server
lt: Nėra atsakymo iš serverio

en: Non Billable
lt: Neapmokestinama

en: None
lt: Nėra

en: Normal
lt: Normalus

en: Not Contain
lt: Neturi

en: Not End With
lt: Nesibaigia

en: Not Equal
lt: Nelygu

en: Not Required
lt: Neprivalomas

en: Not Start With
lt: Neprasideda

en: Not contains
lt: Neturi

en: Not empty
lt: Ne tuščia

en: Not equal
lt: Nelygu

en: Note
lt: Pastaba

en: Note :
lt: Pastaba:

en: Note Added Successfully
lt: Pastaba sėkmingai pridėta

en: Note Content
lt: Pastabos turinys

en: Note Deleted Successfully
lt: Pastaba sėkmingai ištrinta

en: Note Title
lt: Pastabos pavadinimas

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Pastabų tipų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Note Types refresh failed. please try again
lt: Pastabų tipų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Note Types refreshed
lt: Pastabų tipai atnaujinti

en: Note Updated Successfully
lt: Pastaba sėkmingai atnaujinta

en: Note no change
lt: Pastaba nepakeista

en: Note:
lt: Pastaba:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
lt: Pastaba: Pokalbio formos funkcijoje šiuo metu nepalaikomi tam tikri laukai, tokie kaip Captcha, mokėjimai, HTML ir kt.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
lt: Pastaba: Ši funkcija prieinama tik BitForm Pro naudotojams.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
lt: Pastaba: Šis globalus pranešimas bus taikomas visoms formoms ir laukams, nebent atskiram laukui nustatytas pasirinktinis klaidos pranešimas. Taip pat galite naudoti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Nothing to duplicate
lt: Nėra ką dublikuoti

en: Nothing to update
lt: Nėra ką atnaujinti

en: Notify Users
lt: Pranešti naudotojams

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
lt: Dabar eik į savo formą ir pridėk Google reCaptcha V2 lauką.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
lt: Dabar eik į savo formą ir pridėk Google reCaptcha V3 lauką.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
lt: Dabar eik į savo formą ir pridėk Turnstile lauką.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
lt: Dabar eik į savo formą ir pridėk hCaptcha lauką.

en: Np Repeat
lt: Nekartoti

en: Number
lt: Skaičius

en: Number Format:
lt: Skaičių formatas:

en: OR
lt: ARBA

en: Ok
lt: Gerai

en: On Click
lt: Paspaudus

en: On Field Input
lt: Įvedant lauką

en: On Focus
lt: Sufokusavus

en: On Form Submit
lt: Pateikiant formą

en: On Form Validate
lt: Tikrinant formą

en: On Load
lt: Įkeliant

en: On Mouse Over
lt: Užvedus pelę

en: On Same Day
lt: Tą pačią dieną

en: Once Every
lt: Kartą per

en: OneDrive Client Id:
lt: OneDrive kliento ID:

en: OneDrive Client Secret:
lt: OneDrive kliento slaptas raktas:

en: Only Logged In User
lt: Tik prisijungę naudotojai

en: Only on Field Input
lt: Tik įvedant lauką

en: Only on Form Load
lt: Tik įkeliant formą

en: Only on Form Submit
lt: Tik pateikiant formą

en: Only on Form Validate
lt: Tik tikrinant formą

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
lt: Veiks tik teisingas JS objektas. Daugiau informacijos apie galimas konfigūracijos parinktis rasite <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer">dokumentacijoje</a>

en: Opacity
lt: Nepermatomumas

en: Opacity (0-100)
lt: Nepermatomumas (0-100)

en: Option 1
lt: Variantas 1

en: Option 2
lt: Variantas 2

en: Option 3
lt: Variantas 3

en: Option 4
lt: Variantas 4

en: Option Column
lt: Pasirinkimo stulpelis

en: Option Flag Image
lt: Parinkties vėliavos paveikslėlis

en: Option Icon/Image
lt: Varianto piktograma/paveikslėlis

en: Option Icon/Image:
lt: Parinkties piktograma/paveikslėlis:

en: Option List Height
lt: Variantų sąrašo aukštis

en: Options
lt: Parinktys

en: Options 2
lt: Parinktys 2

en: Options Column
lt: Parinkčių stulpelis

en: Order
lt: Užsakymas

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Other
lt: Kita

en: Other Option
lt: Kitas pasirinkimas

en: Other Option Required
lt: Reikalinga kita parinktis

en: Other...
lt: Kita...

en: Our Privacy Policy.
lt: Mūsų privatumo politikoje.

en: Outside
lt: Išorinis

en: Overlay
lt: Perdengimas

en: Override Default Settings
lt: Perrašyti numatytuosius nustatymus

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
lt: Perrašyti esamas laukų reikšmes Zoho CRM tuščiomis laukų reikšmėmis iš Bit Form įterpiant įrašą?

en: Own Submitted Response
lt: Savi pateikti atsakymai

en: Owner Email
lt: Savininko el. paštas

en: Owner ID
lt: Savininko ID

en: Owner Name
lt: Savininko vardas

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
lt: Savininko vardas (Tavo Zoho Creator ekrano vardas):

en: Owners refresh failed Cause:
lt: Savininkų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Savininkų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Owners refresh failed. please try again
lt: Savininkų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Owners refreshed
lt: Savininkai atnaujinti

en: PDF Attachment Template:
lt: PDF priedo šablonas:

en: PDF Downloads
lt: PDF atsisiuntimai

en: PDF File Name
lt: PDF failo pavadinimas

en: PDF Global Setting
lt: PDF globalūs nustatymai

en: PDF Password
lt: PDF slaptažodis

en: PDF Password Shortcode
lt: PDF slaptažodžio trumpasis kodas

en: PDF Setting
lt: PDF nustatymas

en: PDF Template
lt: PDF šablonas

en: PDF Templates
lt: PDF šablonai

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
lt: Tavo serveryje trūksta PHP plėtinio. Prašome jį įdiegti.

en: Padding
lt: Įtrauka

en: Padding Bottom
lt: Apatinė įtrauka

en: Padding Left
lt: Kairė įtrauka

en: Padding Right
lt: Dešinė įtrauka

en: Padding Top
lt: Viršutinė įtrauka

en: Page
lt: Puslapis

en: Page Select Box
lt: Puslapio pasirinkimo laukas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Pagination Button
lt: Puslapiavimo mygtukas

en: Panel Layout
lt: Skydelio išdėstymas

en: Paper Size
lt: Popieriaus dydis

en: Parse Mode:
lt: Analizės režimas:

en: Passive
lt: Pasyvus

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password Field
lt: Slaptažodžio laukas

en: Password can't be empty
lt: Slaptažodis negali būti tuščias

en: Password reset email template
lt: Slaptažodžio atstatymo el. pašto šablonas

en: Password...
lt: Slaptažodis...

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Pay Button
lt: Mokėjimo mygtukas

en: Pay Button Text
lt: Mokėjimo mygtuko tekstas

en: Pay now
lt: Mokėti dabar

en: Pay with Mollie
lt: Mokėti per Mollie

en: Pay with Paypal
lt: Mokėti su paypal

en: Pay with Stripe
lt: Mokėti per Stripe

en: PayPal Client ID is missing
lt: Trūksta PayPal kliento ID

en: PayPal Developer Dashboard
lt: PayPal kūrėjų skydelyje

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
lt: PayPal dinaminio dydžio laukas nepasirinktas

en: PayPal Fixed Amount is not valid
lt: PayPal fiksuota suma yra neteisinga

en: PayPal Integrations Video
lt: PayPal integracijos vaizdo įrašas

en: PayPal Payment Field
lt: PayPal mokėjimo laukas

en: PayPal Plan Id missing
lt: Trūksta PayPal plano ID

en: PayPal Settings
lt: PayPal nustatymai

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment Method
lt: Mokėjimo būdas

en: Payment Method Type
lt: Mokėjimo metodo tipas

en: Payment setting saved successfully
lt: Mokėjimo nustatymai sėkmingai išsaugoti

en: Payment setting updated successfully
lt: Mokėjimo nustatymai sėkmingai atnaujinti

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Paypal Button Text
lt: Paypal mygtuko tekstas

en: Paypal Buy Now
lt: Paypal pirkti dabar

en: Paypal Checkout
lt: Paypal atsiskaitymas

en: Paypal Style
lt: Paypal stilius

en: Pen Color
lt: Rašiklio spalva

en: Pen Width
lt: Rašiklio plotis

en: Permissions Settings
lt: Leidimų nustatymai

en: Phone Number
lt: Telefono numeris

en: Phone Number...
lt: Telefono numeris...

en: Phone Number:
lt: Telefono numeris:

en: Phone View
lt: Telefono vaizdas

en: Phone number can't be empty
lt: Telefono numeris negali būti tuščias

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: Pick A Date
lt: Pasirink datą

en: Picture
lt: Paveikslėlis

en: Picture Upload
lt: Paveikslėlio įkėlimas

en: Pill
lt: Piliulė

en: Pipeline:
lt: Srautas:

en: Placeholder
lt: Vietos rezervavimo tekstas

en: Placeholder Color
lt: Vietos rezervavimo spalva

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
lt: Vietos rezervavimo tekstas yra tekstas, kuris rodomas lauko viduje prieš naudotojui įvedant savo turinį. Gali rodyti arba slėpti lauko vietos rezervavimo tekstą perjungdamas šią parinktį.

en: Placeholder...
lt: Vietos rezervavimas...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
lt: Patalpina administratoriaus apibrėžtą pranešimą po formos aprašymu, informuojantį naudotojus, kad jų laukų reikšmės yra išsaugomos prieš pateikimą.

en: Plan ID
lt: Plano ID

en: Plan Id
lt: Plano ID

en: Please Select a Date
lt: Prašome pasirinkti datą

en: Please add a submit button
lt: Pridėk pateikimo mygtuką

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
lt: Prašome paspausti ant prieinamos Captcha parinkties konfigūracijai.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
lt: Spustelėk ant galimo mokėjimo vartų varianto konfigūracijai.

en: Please configure PDF settings first.
lt: Pirmiausia sukonfigūruokite PDF nustatymus.

en: Please contact support for assistance at
lt: Prašome susisiekti su palaikymo tarnyba pagalbai

en: Please enter API key and API secret
lt: Įvesk API raktą ir API slaptažodį

en: Please fix the errors
lt: Ištaisyk klaidas

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
lt: Dabar eik į savo formą ir pridėk Mollie mokėjimo lauką.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
lt: Dabar eik į savo formą ir pridėk PayPal mokėjimo lauką.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
lt: Dabar eik į savo formą ir pridėk Razorpay mokėjimo lauką.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
lt: Dabar eik į savo formą ir pridėk Stripe mokėjimo lauką.

en: Please import a valid json.
lt: Prašome importuoti teisingą json.

en: Please map mandatory fields
lt: Prašome susieti privalomus laukus

en: Please re-check your Client ID & Secret
lt: Prašome patikrinti savo kliento ID ir slaptą raktą

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
lt: Prašome patikrinti savo reCaptcha konfigūraciją

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
lt: Prašome pasirinkti formą iš Formų sąrašo, esančio Bit Form elemento nustatymuose.

en: Please select a ticket owner
lt: Pasirink užklausos savininką

en: Please select file upload or signature field
lt: Pasirinkite failų įkėlimo arba parašo lauką

en: Please select property you want to import with form
lt: Pasirink savybę, kurią nori importuoti su forma

en: Please setup your
lt: Nustatykite savo

en: Please setup your payment settings before using this template.
lt: Prieš naudodami šį šabloną, nustatykite mokėjimo nustatymus.

en: Please submit form with valid fields
lt: Prašome pateikti formą su teisingais laukais

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
lt: Stenkitės vengti bet kokių pasikartojančių pasirinktinių URL, nes jie sukels konfliktą tarp puslapio ir Bit Form.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
lt: Atnaujink savo PHP versiją į 7.4 ar naujesnę.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
lt: Atnaujinkite savo Pro įskiepį į naujausią versiją (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
lt: Atnaujink į PRO planą, kad atrakintum visas šias puikias funkcijas.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
lt: Prašome patvirtinti Cloudflare Turnstile Captcha

en: Please verify hCaptcha
lt: Prašome patvirtinti hCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
lt: Prašome patvirtinti reCAPTCHA

en: Please wait while we migrate your data to V2
lt: Palaukite, kol migruosime jūsų duomenis į V2

en: Please! Insatall Fluent CRM
lt: Prašome įdiegti Fluent CRM

en: Please! Insatall MailPoet
lt: Prašome įdiegti MailPoet

en: Please! Install MailPoet
lt: Prašome įdiegti MailPoet

en: Please, enter a valid URL
lt: Prašome įvesti teisingą URL

en: Please, enter a valid email address
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą

en: Please, enter a valid phone number
lt: Prašome įvesti teisingą telefono numerį

en: Please, enter only numbers
lt: Prašome įvesti tik skaičius

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
lt: Prašome pasirinkti ne daugiau kaip ${field.maximum} variantą(-us)

en: Pod Fields
lt: Pod laukai

en: Pod cann't be empty
lt: Pod negali būti tuščias

en: Portal:
lt: Portalas:

en: Portals refresh failed Cause:
lt: Portalų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Portalų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandyk dar kartą

en: Portals refresh failed. please try again
lt: Portalų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Portals refreshed
lt: Portalai atnaujinti

en: Portrait
lt: Portretas

en: Position X
lt: Pozicija x

en: Position X (Units in millimeters)
lt: Pozicija X (vienetai milimetrais)

en: Position Y
lt: Pozicija y

en: Position Y (Units in millimeters)
lt: Pozicija Y (vienetai milimetrais)

en: Post Fields
lt: Įrašo laukai

en: Post Status
lt: Įrašo būsena

en: Post Status cann't be empty
lt: Įrašo būsena negali būti tuščia

en: Post Type
lt: Įrašo tipas

en: Post Type Slug *
lt: Įrašo tipo nuoroda *

en: Post Type cann't be empty
lt: Įrašo tipas negali būti tuščias

en: Postal Code:
lt: Pašto kodas:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
lt: Šio tipo įrašai turėtų būti rodomi administratoriaus sąsajoje ir viešai užklausiami

en: Premium Feature
lt: Premium funkcija

en: Prevent Public View of Entries
lt: Neleisti viešai peržiūrėti įrašų

en: Prevent empty form submission
lt: Neleisti pateikti tuščios formos

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview Data
lt: Peržiūrėti duomenis

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Previous Step
lt: Ankstesnis žingsnis

en: Print Report
lt: Spausdinti ataskaitą

en: Printing...
lt: Spausdinama...

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Private Note
lt: Privati pastaba

en: Process Button
lt: Apdorojimo mygtukas

en: Product Name
lt: Produkto pavadinimas

en: Products refresh failed Cause:
lt: Produktų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Products refresh failed. please try again
lt: Produktų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Products refreshed
lt: Produktai atnaujinti

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
lt: Profesionali ir lengvai naudojama WordPress formų kūrimo priemonė

en: Progress Indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Project Group
lt: Projekto grupė

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Projektų grupių atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Project Groups refresh failed. please try again
lt: Projektų grupių atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Project Groups refreshed
lt: Projektų grupės atnaujintos

en: Project user
lt: Projekto naudotojas

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Projektų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandyk dar kartą

en: Projects refresh failed. please try again
lt: Projektų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Projects refreshed
lt: Projektai atnaujinti

en: Public
lt: Viešas

en: Public Key can't be empty
lt: Viešasis raktas negali būti tuščias

en: Public Key...
lt: Viešasis raktas...

en: Public Key:
lt: Viešasis raktas:

en: Public Project
lt: Viešas projektas

en: Publicly Queryable
lt: Viešai užklausiamas

en: Publish
lt: Paskelbti

en: Publishable key:
lt: Viešasis raktas:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
lt: Užklausos gali būti atliekamos priekinėje dalyje kaip parse_request() dalis

en: Query Param
lt: Užklausos parametras

en: RTL
lt: Iš dešinės į kairę

en: Radio
lt: Pasirinkimas

en: Radio Button
lt: Pasirinkimo mygtukas

en: Range
lt: Intervalas

en: Rapidmail Fields
lt: Rapidmail laukai

en: Rate us on WordPress
lt: Įvertink mus WordPress sistemoje

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Rating Icon
lt: Įvertinimo piktograma

en: Rating Message on Hover
lt: Įvertinimo pranešimas užvedus pelę

en: Rating Message on Select
lt: Įvertinimo pranešimas pasirinkus

en: Rating Position
lt: Įvertinimo pozicija

en: Razorpay Accounts
lt: Razorpay paskyros

en: Razorpay Client ID is missing
lt: Trūksta Razorpay kliento ID

en: Razorpay Dashboard
lt: Razorpay skydelyje

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
lt: Razorpay dinaminio dydžio laukas nepasirinktas

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
lt: Razorpay fiksuota suma negalioja

en: Razorpay Integrations Video
lt: Razorpay integracijos vaizdo įrašas

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
lt: Razorpay užsakymo ID laukas nepasirinktas

en: Razorpay Payment Field
lt: Razorpay mokėjimo laukas

en: Razorpay Settings
lt: Razorpay nustatymai

en: ReCaptcha validation failed.
lt: ReCaptcha patvirtinimas nepavyko.

en: Read More
lt: Skaityti daugiau

en: Read Only
lt: Tik skaityti

en: Read entries
lt: Perskaityti įrašai

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: Readonly
lt: Tik skaitymui

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
lt: Tik skaitymo funkcija leidžia nustatyti lauką kaip tik skaitomą, o tai reiškia, kad naudotojai negalės redaguoti to lauko turinio. Gali perjungti šią parinktį, kad įjungtum arba išjungtum nustatymą.

en: Recipient Email
lt: Gavėjo el. paštas

en: Recipient List are required for rapidmail api
lt: Gavėjų sąrašas yra reikalingas rapidmail API

en: Recipient Name
lt: Gavėjo vardas

en: Recipient:
lt: Gavėjas:

en: Recipients:
lt: Gavėjai:

en: Record Create
lt: Įrašo kūrimas

en: Record Create/Edit
lt: Įrašo kūrimas/redagavimas

en: Record Delete
lt: Įrašo trynimas

en: Record Edit
lt: Įrašo redagavimas

en: Record Owner
lt: Įrašo savininkas

en: Rectangle
lt: Stačiakampis

en: Redirect Link
lt: Nukreipimo nuoroda

en: Redirect Page
lt: Nukreipimo puslapis

en: Redirect Page Url
lt: Peradresavimo puslapio URL

en: Redirect Page:
lt: Nukreipimo puslapis:

en: Redirect URL
lt: Nukreipimo URL

en: Redirect page (already activated):
lt: Nukreipimo puslapis (jau aktyvuota):

en: Redirecting Home in
lt: Nukreipiama į pagrindinį puslapį po

en: Redirection url name cann't be empty
lt: Peradresavimo URL pavadinimas negali būti tuščias

en: RedirectionUrl:
lt: Peradresavimo URL:

en: Redo
lt: Perdaryti

en: Redo Button
lt: Perdarymo mygtukas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh ACF fields
lt: Atnaujinti ACF laukus

en: Refresh Activecapmaign Field
lt: Atnaujinti activecapmaign lauką

en: Refresh Activecapmaign Tags
lt: Atnaujinti activecapmaign žymas

en: Refresh Acumbamail Fields
lt: Atnaujinti acumbamail laukus

en: Refresh All oneDrive Folders
lt: Atnaujinti visus OneDrive aplankus

en: Refresh Analytics Table Headers
lt: Atnaujinti analytics lentelių antraštes

en: Refresh Analytics Workspaces
lt: Atnaujinti analytics darbo erdves

en: Refresh Autonami Fields
lt: Atnaujinti autonami laukus

en: Refresh Autonami Lists And Tags
lt: Atnaujinti autonami sąrašus ir žymas

en: Refresh Bigin Modules
lt: Atnaujinti bigin modulius

en: Refresh Bigin Related Lists
lt: Atnaujinti bigin susijusius sąrašus

en: Refresh CRM Assignment Rules
lt: Atnaujinti CRM priskyrimo taisykles

en: Refresh CRM Layouts
lt: Atnaujinti CRM išdėstymus

en: Refresh CRM Modules
lt: Atnaujinti CRM modulius

en: Refresh CRM Owners
lt: Atnaujinti CRM savininkus

en: Refresh CRM Related Lists
lt: Atnaujinti CRM susijusius sąrašus

en: Refresh CRM Tags
lt: Atnaujinti CRM žymas

en: Refresh Campaigns Contact Fields
lt: Atnaujinti kampanijų kontaktų laukus

en: Refresh Campaigns Lists
lt: Atnaujinti kampanijų sąrašus

en: Refresh Creator Fields
lt: Atnaujinti creator laukus

en: Refresh Desk Departments
lt: Atnaujinti desk skyrius

en: Refresh Desk Fields
lt: Atnaujinti desk laukus

en: Refresh Desk Portals
lt: Atnaujinti desk portalus

en: Refresh Fields
lt: Atnaujinti laukus

en: Refresh Fluent CRM List
lt: Atnaujinti Fluent CRM sąrašą

en: Refresh Groundhogg Tags
lt: Atnaujinti groundhogg žymas

en: Refresh Groups
lt: Atnaujinti grupes

en: Refresh MailChimp Tags
lt: Atnaujinti MailChimp žymas

en: Refresh MailPoet List
lt: Atnaujinti MailPoet sąrašą

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
lt: Atnaujinti MarketingHub kontaktų laukus

en: Refresh MarketingHub Lists
lt: Atnaujinti MarketingHub sąrašus

en: Refresh MetaBox List
lt: Atnaujinti MetaBox sąrašą

en: Refresh Milestones
lt: Atnaujinti gaires

en: Refresh Owners
lt: Atnaujinti savininkus

en: Refresh Portal Users
lt: Atnaujinti portalo naudotojus

en: Refresh Post Types
lt: Atnaujinti įrašų tipus

en: Refresh Project Groups
lt: Atnaujinti projekto grupes

en: Refresh Projects
lt: Atnaujinti projektus

en: Refresh Projects Portals
lt: Atnaujinti projektų portalus

en: Refresh SendFox List
lt: Atnaujinti SendFox sąrašą

en: Refresh Sendinblue Lists
lt: Atnaujinti sendinblue sąrašus

en: Refresh Sendinblue Templates
lt: Atnaujinti sendinblue šablonus

en: Refresh Sign Templates
lt: Atnaujinti pasirašymo šablonus

en: Refresh Sub Folders
lt: Atnaujinti poaplankius

en: Refresh Tags
lt: Atnaujinti žymas

en: Refresh Task Layouts
lt: Atnaujinti užduočių išdėstymus

en: Refresh Telegram List
lt: Atnaujinti telegram sąrašą

en: Refresh Template Details
lt: Atnaujinti šablono detales

en: Refresh WorkDrive Team Folders
lt: Atnaujinti WorkDrive komandos aplankus

en: Refresh WorkDrive Teams
lt: Atnaujinti WorkDrive komandas

en: RegEx Pattern
lt: RegEx šablonas

en: Regex Pattern
lt: Regex šablonas

en: Registration successfully done.
lt: Registracija sėkmingai atlikta.

en: Reject Success Message
lt: Atmetimo sėkmės pranešimas

en: Rejection Success redirect page:
lt: Atmetimo sėkmingo nukreipimo puslapis:

en: Related Info
lt: Susijusi informacija

en: Related List #
lt: Susijęs sąrašas #

en: Related List:
lt: Susijęs sąrašas:

en: RelatedList is empty
lt: RelatedList tuščias

en: RelatedLists refresh failed Cause:
lt: Susijusių sąrašų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Susijusių sąrašų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: RelatedLists refresh failed. please try again
lt: Susijusių sąrašų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: RelatedLists refreshed
lt: Susiję sąrašai atnaujinti

en: Relative to Today (± Days)
lt: Santykis su šiandiena (± dienos)

en: Remember,
lt: Atmink,

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove Button
lt: Šalinimo mygtukas

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Repeat-X
lt: Kartoti-x

en: Repeat-Y
lt: Kartoti-y

en: Repeater
lt: Kartotuvas

en: Replace Previous Options
lt: Pakeisti ankstesnes parinktis

en: Reply To
lt: Atsakyti į

en: Reply-To Email Address
lt: Atsakymo el. pašto adresas

en: Repopulate form fields with previous partial entry
lt: Iš naujo užpildyti formos laukus ankstesniu daliniu įrašu

en: Report preferrences saved successfully
lt: Ataskaitų nuostatos sėkmingai išsaugotos

en: Request parameter is empty
lt: Užklausos parametras tuščias

en: Requested parameter is empty
lt: Prašomas parametras tuščias

en: Require user to be logged in for submit form
lt: Reikalauti, kad naudotojas būtų prisijungęs formos pateikimui

en: Required
lt: Privalomas

en: Required Field
lt: Privalomas laukas

en: Required data not found.
lt: Reikalingi duomenys nerasti.

en: Reset Password Fields
lt: Slaptažodžio atstatymo laukai

en: Reset Style
lt: Atstatyti stilių

en: Response:
lt: Atsakymas:

en: Responses
lt: Atsakymai

en: Result is empty
lt: Rezultatas tuščias

en: Retain comments for subsequent recurrences
lt: Išlaikyti komentarus vėlesniems pasikartojimams

en: Review us
lt: Įvertink mus

en: Right
lt: Dešinėje

en: Right Currency
lt: Dešinėje valiuta

en: Right Number
lt: Dešinėje skaičius

en: Right to Left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Role
lt: Rolė

en: Round
lt: Apvalinti

en: Round to Closest Fraction Digits:
lt: Apvalinti iki artimiausių trupmeninių skaitmenų:

en: Round to Closest Integer:
lt: Apvalinti iki artimiausio sveikojo skaičiaus:

en: Row Gap
lt: Eilučių tarpas

en: Row Selected
lt: Eilutė pasirinkta

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
lt: SID, Auth Token, From Number ir susiejimo laukai yra reikalingi rapidmail API

en: SMTP Authentication
lt: SMTP autentifikacija

en: SMTP Host
lt: SMTP serveris

en: SMTP Password
lt: SMTP slaptažodis

en: SMTP Port
lt: SMTP prievadas

en: SMTP Username
lt: SMTP naudotojo vardas

en: SMTP config saved successfully.
lt: SMTP konfigūracija sėkmingai išsaugota.

en: SVG file is not valid
lt: SVG failas neteisingas

en: Satisfied
lt: Patenkinamai

en: Saturate
lt: Sodrinti

en: Saturation
lt: Sodrumas

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save Draft
lt: Išsaugoti juodraštį

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
lt: Juodraščio išsaugojimo mygtukas prieinamas Bit Form Pro versijoje.

en: Save Step Progress
lt: Išsaugoti žingsnio progresą

en: Save Template
lt: Išsaugoti šabloną

en: Save as Draft
lt: Išsaugoti kaip juodraštį

en: Save draft only for logged in users
lt: Išsaugoti juodraštį tik prisijungusiems naudotojams

en: Save draft when user leaves the form page
lt: Išsaugoti juodraštį, kai naudotojas palieka formos puslapį

en: Save only if email address or phone number is provided
lt: Išsaugoti tik jei pateiktas el. pašto adresas arba telefono numeris

en: Saved successfully.
lt: Sėkmingai išsaugota.

en: Saving API key...
lt: Saugomas API raktas...

en: Saving Generel Settings...
lt: Išsaugomi bendrieji nustatymai...

en: Saving Payment Setting...
lt: Išsaugomi mokėjimo nustatymai...

en: Saving...
lt: Saugoma...

en: Screen
lt: Ekranas

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Box
lt: Paieškos laukas

en: Search Clearable
lt: Paieška išvaloma

en: Search Clearable:
lt: Paieška išvaloma:

en: Search Placeholder
lt: Paieškos vietos rezervavimo tekstas

en: Search Placeholder Modify
lt: Paieškos vietos rezervavimo teksto keitimas

en: Search Result
lt: Paieškos rezultatas

en: Secret Key
lt: Slaptas raktas

en: Secret Key:
lt: Slaptasis raktas:

en: Secret key cann't be empty
lt: Slaptasis raktas negali būti tuščias

en: Section
lt: Skyrius

en: See Demo
lt: Žiūrėti demonstraciją

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select A Page:
lt: Pasirink puslapį:

en: Select API
lt: Pasirink API

en: Select Action
lt: Pasirink veiksmą

en: Select Actions
lt: Pasirink veiksmus

en: Select Amount Field
lt: Pasirink sumos lauką

en: Select Application
lt: Pasirink programą

en: Select Assignment Rule
lt: Pasirink priskyrimo taisyklę

en: Select Attachment
lt: Pasirinkti priedą

en: Select Audience List
lt: Pasirink auditorijos sąrašą

en: Select Author
lt: Pasirink autorių

en: Select Chat List
lt: Pasirinkti pokalbių sąrašą

en: Select Currency
lt: Pasirink valiutą

en: Select Date
lt: Pasirink datą

en: Select Date-Time
lt: Pasirink datą-laiką

en: Select Department
lt: Pasirink skyrių

en: Select Email Field
lt: Pasirink el. pašto lauką

en: Select Email Template
lt: Pasirink el. laiško šabloną

en: Select Event
lt: Pasirink įvykį

en: Select Field
lt: Pasirink lauką

en: Select Fields
lt: Pasirinkti laukus

en: Select Fields for Report:
lt: Pasirink laukus ataskaitai:

en: Select File Type
lt: Pasirink failo tipą

en: Select File Upload Fields
lt: Pasirinkti failų įkėlimo laukus

en: Select Flag
lt: Pasirink vėliavėlę

en: Select Fluent CRM list
lt: Pasirink Fluent CRM sąrašą

en: Select Folder
lt: Pasirink aplanką

en: Select Form
lt: Pasirink formą

en: Select Form Field
lt: Pasirink formos lauką

en: Select Forms
lt: Pasirink formas

en: Select Frequency
lt: Pasirink dažnumą

en: Select Group
lt: Pasirink grupę

en: Select Hooks to Call
lt: Pasirink hooks iškviesti

en: Select Integation
lt: Pasirink integraciją

en: Select Layout
lt: Pasirink išdėstymą

en: Select List
lt: Pasirink sąrašą

en: Select Locale
lt: Pasirink lokalę

en: Select Message
lt: Pasirink pranešimą

en: Select Milestone
lt: Pasirink gairę

en: Select Module
lt: Pasirinkti modulį

en: Select Note Type
lt: Pasirink pastabos tipą

en: Select One
lt: Pasirink vieną

en: Select Order Id Field
lt: Pasirink užsakymo ID lauką

en: Select Owner
lt: Pasirink savininką

en: Select PDF Template
lt: Pasirink PDF šabloną

en: Select Page
lt: Pasirink puslapį

en: Select Page To Redirect
lt: Pasirink puslapį nukreipimui

en: Select Pipeline
lt: Pasirink srautą

en: Select Portal
lt: Pasirink portalą

en: Select Post Type
lt: Pasirink įrašo tipą

en: Select Product
lt: Pasirink produktą

en: Select Project
lt: Pasirink projektą

en: Select Recipients
lt: Pasirinkti gavėjus

en: Select Recurring Frequency
lt: Pasirink pasikartojimo dažnumą

en: Select Related Module
lt: Pasirinkti susijusį modulį

en: Select Reminder Type
lt: Pasirink priminimo tipą

en: Select Shipping Amount Field
lt: Pasirink pristatymo sumos lauką

en: Select Spreadsheet
lt: Pasirink skaičiuoklę

en: Select Stage
lt: Pasirink etapą

en: Select Status
lt: Pasirink būseną

en: Select Table
lt: Pasirinkti lentelę

en: Select Task
lt: Pasirink užduotį

en: Select Tasklist
lt: Pasirink užduočių sąrašą

en: Select Tasklist Flag
lt: Pasirink užduočių sąrašo žymą

en: Select Team
lt: Pasirink komandą

en: Select Template
lt: Pasirinkti šabloną

en: Select Time
lt: Pasirink laiką

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
lt: Pasirink operacijos režimą (tikrasis arba smėlio dėžės).

en: Select Type
lt: Pasirink tipą

en: Select Type *
lt: Pasirinkite tipą *

en: Select User Type
lt: Pasirink naudotojo tipą

en: Select Version:
lt: Pasirinkite versiją:

en: Select Week
lt: Pasirink savaitę

en: Select Workbook
lt: Pasirink darbo knygą

en: Select Worksheet
lt: Pasirink darbo lapą

en: Select Workspace
lt: Pasirinkti darbo erdvę

en: Select a Bitform
lt: Pasirink bitform

en: Select a Form
lt: Pasirink formą

en: Select a valid currency for the selected payment method types
lt: Pasirink galiojančią valiutą pasirinktam mokėjimo metodo tipui

en: Select an App
lt: Pasirink programą

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
lt: Pasirink bent ${field.minimum} variantą(-us)

en: Select file upload fields
lt: Pasirinkti failų įkėlimo laukus

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
lt: Pasirink vieną iš apibrėžtų WordPress įrašų tipų arba pasirinktinių įrašų tipų.

en: Select tag
lt: Pasirink žymą

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
lt: Pasirink įrašo būseną. Jei pasirinkta paskelbta būsena ir įrašo data yra ateityje, ji bus automatiškai pakeista į suplanuotą

en: Select the user to be assigned to the post.
lt: Pasirink vartotoją, kuris bus priskirtas įrašui.

en: Select type
lt: Pasirink tipą

en: Selected Country Clearable
lt: Pasirinkta šalis išvaloma

en: Selected Currency Clearable
lt: Pasirinkta valiuta išvaloma

en: Selected Option Clearable:
lt: Pasirinkta parinktis išvaloma:

en: Selected Option Image
lt: Pasirinkto varianto paveikslėlis

en: Selected User
lt: Pasirinktas vartotojas

en: Send
lt: Siųsti

en: Send Activation Email
lt: Siųsti aktyvavimo el. laišką

en: Send Email
lt: Siųsti el. laišką

en: Send Notification Mail
lt: Siųsti pranešimą el. paštu

en: Send Test Mail
lt: Siųsti bandomąjį laišką

en: Send entries to CRM approval list.
lt: Siųsti įrašus į CRM patvirtinimo sąrašą.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
lt: Siųsti įrašus į patvirtinimo sąrašą Zoho Bigin.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
lt: Siųsti įrašus į patvirtinimų sąrašą Zoho Recruit

en: SendFox Access Token
lt: SendFox prieigos raktas

en: SendFox Fields
lt: SendFox laukai

en: SendFox List Fields
lt: SendFox sąrašo laukai

en: SendFox Unsubscribe Fields
lt: SendFox atsisakymo prenumeratos laukai

en: Sendinblue Fields
lt: Sendinblue laukai

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
lt: Sendinblue laukų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Sendinblue fields refreshed
lt: Sendinblue laukai atnaujinti

en: Sending...
lt: Siunčiama...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
lt: Siunčia AdWords skelbimų paspaudimų informaciją į Zoho CRM.

en: Sepia
lt: Sepija

en: Set Default Value
lt: Nustatyk numatytąją reikšmę

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
lt: Nustatyk reguliariosios išraiškos šabloną, kurį turėtų atitikti įvesties reikšmė.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
lt: Nustatyk maksimalų pasirinkimų skaičių išskleidžiamajame sąraše

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
lt: Nustatyk minimalų pasirinkimų skaičių išskleidžiamajame sąraše

en: Set owner of current record
lt: Nustatyti dabartinio įrašo savininką

en: Set to previous business day
lt: Nustatyti į ankstesnę darbo dieną

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Setting details is empty
lt: Nustatymų duomenys tušti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Shadow
lt: Šešėlis

en: Shadow Color
lt: Šešėlio spalva

en: Shadow Style
lt: Šešėlio stilius

en: Shape
lt: Forma

en: Share Settings
lt: Bendrinimo nustatymai

en: Share Table
lt: Bendrinti lentelę

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
lt: Bendrinti lentelę su vartotojais, perduotais į Zoho Analytics.

en: Share Workbook
lt: Bendrinti darbo knygą

en: Share via Direct URL
lt: Dalintis per tiesioginį URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
lt: Dalintis per tiesioginį URL (pokalbio forma)

en: Share with users: (optional)
lt: Bendrinti su naudotojais: (neprivaloma)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
lt: Darbo knygos bendrinimas su naudotojais perduotas į Zoho Sheet.

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Shipping Amount
lt: Pristatymo suma

en: Shipping Cost
lt: Pristatymo kaina

en: Short Code
lt: Trumpasis kodas

en: Shortcode
lt: Trumpasis kodas

en: Shortcode patterns (Ex:
lt: Trumpojo kodo šablonus (pvz.:

en: Show
lt: Rodyti

en: Show Asterisk Symbol
lt: Rodyti žvaigždutės simbolį

en: Show Buttons
lt: Rodyti mygtukus

en: Show Error Message
lt: Rodyti klaidos pranešimą

en: Show File List
lt: Rodyti failų sąrašą

en: Show File Preview
lt: Rodyti failo peržiūrą

en: Show File Size
lt: Rodyti failo dydį

en: Show Header Icon
lt: Rodyti antraštės piktogramą

en: Show Header Label
lt: Rodyti antraštės etiketę

en: Show Header Subtitle
lt: Rodyti antraštės paantraštę

en: Show Integration Logs
lt: Rodyti integracijos žurnalus

en: Show Less
lt: Rodyti mažiau

en: Show Max Size
lt: Rodyti maksimalų dydį

en: Show Maximum Size
lt: Rodyti maksimalų dydį

en: Show Percentage
lt: Rodyti procentus

en: Show Progress Bar
lt: Rodyti eigos juostą

en: Show Rating Message On Selected
lt: Rodyti įvertinimo pranešimą pasirinkus

en: Show Rating Message On hover
lt: Rodyti įvertinimo pranešimą užvedus pelę

en: Show Selected Flag Image
lt: Rodyti pasirinktos šalies vėliavos paveikslėlį

en: Show Selected Option Chip:
lt: Rodyti pasirinktos parinkties žymę:

en: Show Selected Option Image
lt: Rodyti pasirinktos parinkties paveikslėlį

en: Show Step Header
lt: Rodyti žingsnio antraštę

en: Show UI
lt: Rodyti vartotojo sąsają

en: Show in Menu
lt: Rodyti meniu

en: Show in REST API
lt: Rodyti REST API

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
lt: Rodyti naudotojui įskaitomą datą (pagal altFormat), bet serveriui grąžinti visiškai kitokią. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Sužinok daugiau</>

en: Show warning message below the form description
lt: Rodyti įspėjimo pranešimą po formos aprašymu

en: Show watermark behind the page content
lt: Rodyti vandens ženklą už puslapio turinio

en: Showing Icon/Image in option
lt: Rodoma piktograma/paveikslėlis variante

en: Showing Selected Option Image
lt: Rodomas pasirinkto varianto paveikslėlis

en: Signature
lt: Parašas

en: Signature Pad
lt: Parašo laukas

en: Silver
lt: Sidabrinė

en: Single
lt: Vienas

en: Single Entry Details View
lt: Vieno įrašo detalių peržiūra

en: Single Entry View
lt: Vieno įrašo peržiūra

en: Single Entry for each IP
lt: Vienas įrašas kiekvienam IP

en: Singular Label *
lt: Vienaskaitos etiketė *

en: Site Key
lt: Svetainės raktas

en: Size
lt: Dydis

en: Skip
lt: Praleisti

en: Skip exist Contact
lt: Praleisti egzistuojantį kontaktą

en: Skip if contact already exist in Autonami
lt: Praleisti, jei kontaktas jau egzistuoja Autonami

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
lt: Praleisti, jei kontaktas jau egzistuoja FluentCRM

en: Slider
lt: Slankiklis

en: Snackbar Message
lt: Snackbar pranešimas

en: Snippets
lt: Iškarpos

en: Solid
lt: Vientisa

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
lt: Kai kurie testiniai laukai yra tušti arba pateiktas neteisingas el. paštas

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
lt: Kai kurie serveriai blokuoja el. laiškus, jei „Siuntėjo el. paštas“ skiriasi nuo autentifikuoto (prisijungimo) el. pašto – naudok tą patį el. paštą, kad užtikrintum pristatymą.

en: Something went wrong, Try again.
lt: Kažkas nutiko, bandyk dar kartą.

en: Sorry
lt: Atsiprašome

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
lt: Atsiprašome! Tavo URL yra neteisingas!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
lt: Atsiprašome!! Įrašų limitas viršytas

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
lt: Atsiprašome!! Jūs jau pateikėte formą iš šio IP adreso

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
lt: Atsiprašome!! Tavo IP adresas yra %s, užblokuotas nuo formos pateikimo

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
lt: Atsiprašome, įvyko klaida išsaugant formos įrašo duomenis

en: Sorry, Error occured in updated form
lt: Atsiprašome, įvyko klaida atnaujinant formą

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
lt: Atsiprašome, įvyko klaida išsaugant formos įrašą

en: Sorry, error occurred in logging form entry
lt: Atsiprašome, įvyko klaida registruojant formos įrašą

en: Sort Order
lt: Rūšiavimo tvarka

en: Sort by
lt: Rūšiuoti pagal

en: Space
lt: Tarpas

en: Space Between
lt: Tarpas tarp

en: Spacer
lt: Tarpiklis

en: Spacing
lt: Tarpai

en: Specify item's minimum size (in pixels)
lt: Nurodyk minimalų elemento dydį (pikseliais)

en: Specify the check position.
lt: Nurodyk žymėjimo poziciją.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
lt: Nurodyk stulpelių skaičių parinkčių rodymui. Palik tuščią, kad parinktys būtų rodomos pagal reikiamą vietą.

en: Split
lt: Padalintas

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Skaičiuoklės atnaujinimas nepavyko dėl: %s. Bandyk dar kartą

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
lt: Skaičiuoklės atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Spreadsheet refreshed
lt: Skaičiuoklė atnaujinta

en: Spreadsheets:
lt: Skaičiuoklės:

en: Stage:
lt: Etapas:

en: Standalone
lt: Atskiras

en: Start Time
lt: Pradžios laikas

en: Start With
lt: Prasideda

en: State:
lt: Valstija:

en: Static
lt: Statinis

en: Static Password
lt: Statinis slaptažodis

en: Status
lt: Būsena

en: Step Header Switchable
lt: Žingsnio antraštė perjungiama

en: Step Label
lt: Žingsnio etiketė

en: Step Settings
lt: Žingsnio nustatymai

en: Step Subtitle
lt: Žingsnio paantraštė

en: Step-
lt: Žingsnis-

en: Step:
lt: Žingsnis:

en: Stripe Developer Dashboard
lt: Stripe kūrėjų skydelyje

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
lt: Stripe dinaminio dydžio laukas nepasirinktas

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
lt: Stripe dinaminio dydžio laukas nepasirinktas

en: Stripe Fixed Amount is not valid
lt: Stripe fiksuota suma negalioja

en: Stripe Integrations Video
lt: Stripe integracijos vaizdo įrašas

en: Stripe Minimum Amount is
lt: Stripe minimali suma yra

en: Stripe Payment Field
lt: Stripe mokėjimo laukas

en: Stripe Settings
lt: Stripe nustatymai

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
lt: Stripe siūlo įvairias temas mokėjimo formai. Gali pasirinkti temą, kuri geriausiai tinka tavo mokėjimo formai. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Sužinok daugiau</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
lt: Stripe nustato minimalią arba maksimalią sumą skirtingiems mokėjimo būdams ir valiutoms. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Sužinok daugiau</a>

en: Stripe publishable key is missing
lt: Trūksta Stripe viešojo rakto

en: Style
lt: Stilius

en: Sub Folders refresh failed. please try again
lt: Poaplankių atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Sub Folders refreshed
lt: Poaplankiai atnaujinti

en: Sub Title
lt: Paantraštė

en: Subject:
lt: Tema:

en: Submit button cannot be removed
lt: Pateikimo mygtuko negalima pašalinti

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Subscription:
lt: Prenumerata:

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
lt: Paantraštė yra neprivalomas aprašymas, kuris rodomas po lauko etikete. Gali rodyti arba slėpti lauko paantraštę perjungdamas šią parinktį.

en: Subtitle:
lt: Paantraštė:

en: Success Message
lt: Sėkmės pranešimas

en: Success Message:
lt: Sėkmės pranešimas:

en: Success Messages
lt: Sėkmės pranešimai

en: Success redirect Page:
lt: Sėkmingo nukreipimo puslapis:

en: Success/Error Messages
lt: Sėkmės/klaidos pranešimai

en: Successfully Integrated
lt: Sėkmingai integruota

en: Suggestion
lt: Pasiūlymas

en: Suggestions
lt: Pasiūlymai

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
lt: Pasiūlymai leidžia pridėti pasirinktinį pasiūlymų sąrašą, kuris rodys pasiūlymus naudotojui rašant įvesties lauke.

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Support
lt: Pagalba

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
lt: Palaikomi aritmetiniai operatoriai: ( +, -, *, / ) ir palaikomi reliaciniai operatoriai: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
lt: Simbolio pozicija:

en: Table
lt: Lentelė

en: Table Caption
lt: Lentelės antraštė

en: Table Deleted Successfully
lt: Lentelė sėkmingai ištrinta

en: Table Even Row
lt: Lentelės lyginė eilutė

en: Table Headers refresh failed. please try again
lt: Lentelių antraščių atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Table Headers refreshed
lt: Lentelių antraštės atnaujintos

en: Table Odd Row
lt: Lentelės nelyginė eilutė

en: Table Rows
lt: Lentelės eilutės

en: Table Wrapper
lt: Lentelės apvalkalas

en: Table:
lt: Lentelė:

en: Tables refresh failed. please try again
lt: Lentelių atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Tables refreshed
lt: Lentelės atnaujintos

en: Tablet View
lt: Planšetės vaizdas

en: Tag Name
lt: Žymos pavadinimas

en: Tag Records
lt: Žymėti įrašus

en: Tag is empty
lt: Žyma tuščia

en: Tags
lt: Žymos

en: Tags Refreshed
lt: Žymos atnaujintos

en: Tags refresh failed Cause:
lt: Žymų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Žymų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Tags refresh failed. please try again
lt: Žymų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Tags refreshed
lt: Žymos atnaujintos

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Task Layout
lt: Užduoties išdėstymas

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Užduočių išdėstymų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Task Layouts refresh failed. please try again
lt: Užduočių išdėstymų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Task Layouts refreshed
lt: Užduočių išdėstymai atnaujinti

en: Task:
lt: Užduotis:

en: Tasklist Flag:
lt: Užduočių sąrašo žyma:

en: Tasklist:
lt: Užduočių sąrašas:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Užduočių sąrašų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandyk dar kartą

en: Tasklists refresh failed. please try again
lt: Užduočių sąrašų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Tasklists refreshed
lt: Užduočių sąrašai atnaujinti

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Užduočių atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Tasks refresh failed. please try again
lt: Užduočių atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Tasks refreshed
lt: Užduotys atnaujintos

en: Tax (%)
lt: Mokestis (%)

en: Tax Amount Type
lt: Mokesčio sumos tipas

en: Team:
lt: Komanda:

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Komandų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Teams refresh failed. please try again
lt: Komandų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Teams refreshed
lt: Komandos atnaujintos

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Šablono detalių atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Template Details refresh failed. please try again
lt: Šablono detalių atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Template Details refreshed
lt: Šablono detalės atnaujintos

en: Template Name
lt: Šablono pavadinimas

en: Template Name:
lt: Šablono pavadinimas:

en: Template name cann't be empty
lt: Šablono pavadinimas negali būti tuščias

en: Template not found, by this name:
lt: Šablonas nerastas pagal šį pavadinimą:

en: Template:
lt: Šablonas:

en: Templates failed. please try again
lt: Šablonų gavimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Šablonų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Templates refresh failed. please try again
lt: Šablonų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Templates refreshed
lt: Šablonai atnaujinti

en: Templates:
lt: Šablonai:

en: Temporary file not accessible
lt: Laikinas failas nepasiekiamas

en: Terrible
lt: Siaubinga

en: Test Webhook
lt: Testuoti webhook

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Align
lt: Teksto lygiavimas

en: Text Color
lt: Teksto spalva

en: Thank you for installing Bit Form.
lt: Dėkojame, kad įdiegėte Bit Form.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
lt: Dėkojame, kad naudojate mūsų produktą! Atsiprašome,

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
lt: Lauko slėpimo funkcija leidžia paslėpti lauką nuo naudotojo formoje. Gali perjungti šią parinktį, kad rodytum arba slėptum lauką.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
lt: Įrašas atnaujinamas, jei jis jau egzistuoja, kitu atveju jis įterpiamas kaip naujas įrašas.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
lt: Apvertimo mygtuko funkcija leidžia apversti išvalymo ir atšaukimo mygtukus. Gali perjungti šią parinktį, kad apverstum išvalymo ir atšaukimo mygtukus.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
lt: Įkeltas failas viršija MAX_FILE_SIZE direktyvą, kuri buvo nurodyta HTML formoje.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
lt: Įkeltas failas viršija upload_max_filesize direktyvą php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
lt: Įkeltas failas buvo tik iš dalies įkeltas.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
lt: Webhook, el. pašto pranešimas ir integracijos bus aktyvuojamos po to, kai atsakovas patvirtins savo sutikimą.

en: Theme
lt: Tema

en: Theme Color:
lt: Temos spalva:

en: Theme settings
lt: Temos nustatymai

en: Then click on the
lt: Tada spustelėk

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
lt: Tada gauk slaptą raktą. Eik į Profilis → Nustatymai ir paspausk slapto rakto skirtuką. Rasi slaptų raktų sąrašą arba Generuoti naują slaptą raktą.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
lt: Tavo formoje yra daugiau nei vienas paypal laukas. Pasirink stiliaus piktogramą

en: There is no paypal field in your form.
lt: Tavo formoje nėra paypal lauko.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
lt: Galbūt įvyko problema automatiškai migruojant jūsų Bit Forms iš V1 į V2.

en: This Requested account has been rejected successfully.
lt: Ši užklausta paskyra buvo sėkmingai atmesta.

en: This action is required.
lt: Šis veiksmas yra būtinas.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
lt: Tai leidžia naršyklei rodyti tinkamą virtualią klaviatūrą, jei reikia. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Sužinok daugiau</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
lt: Tai leidžia padaryti lauką privalomą naudotojams užpildyti prieš pateikiant formą. Gali perjungti šią parinktį, kad naudotum arba išjungtum privalomą lauką.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
lt: Tai leidžia rodyti antraštės piktogramą. Gali perjungti šią parinktį, kad rodytum arba slėptum antraštės piktogramą.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
lt: Tai leidžia rodyti įvertinimo pranešimą užvedus pelę. Gali perjungti šią parinktį, kad rodytum arba slėptum įvertinimo pranešimą užvedus pelę.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
lt: Tai leidžia rodyti įvertinimo pranešimą pasirinkus įvertinimą. Gali perjungti šią parinktį, kad rodytum arba slėptum įvertinimo pranešimą pasirinkus įvertinimą.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
lt: Tai leidžia rodyti žingsnio mygtuko nustatymus. Gali perjungti šią parinktį, kad rodytum arba slėptum žingsnio mygtuko nustatymus.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
lt: Tai leidžia rodyti žingsnio etiketę. Gali perjungti šią parinktį, kad rodytum arba slėptum žingsnio etiketę.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
lt: Tai leidžia rodyti žingsnio paantraštę. Gali perjungti šią parinktį, kad rodytum arba slėptum žingsnio paantraštę.

en: This field is required
lt: Šis laukas yra privalomas

en: This file type is not allowed
lt: Šis failo tipas neleidžiamas

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
lt: Šie globalūs nustatymai bus nustatyti kaip numatytieji bet kuriam naujam PDF priedui, sugeneruotam iš jūsų formų.

en: This may take a few minutes...
lt: Tai gali užtrukti kelias minutes...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
lt: Tai rodo įrašo tipą administratoriaus meniu ir kur rodyti tą meniu

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
lt: Tai rodo įrašo tipą administratoriaus meniu ir kur rodyti tą meniu.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
lt: Šis tipas turėtų būti rodomas administratoriaus sąsajoje ir viešai užklausiamas

en: This username or email is already registered. Please, use another.
lt: Šis naudotojo vardas arba el. paštas jau užregistruotas. Prašome naudoti kitą.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
lt: Ši reikšmė jau užimta. Prašome pasirinkti kitą.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
lt: Tai leis konkrečiam IP adresui pateikti formą.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
lt: Tai blokuos konkretų IP adresą nuo formos pateikimo.

en: This will disable storing the user entry in the database.
lt: Tai išjungs naudotojo įrašo saugojimą duomenų bazėje.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
lt: Tai įjungs Google Ads konversijų stebėjimą.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
lt: Tai įjungs reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
lt: Tai apribos įrašų skaičių.

en: This will prevent empty form submission.
lt: Tai neleis pateikti tuščios formos.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
lt: Tai patikrins lauką, kai naudotojas palieka lauką.

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Ticket Owner
lt: Užklausos savininkas

en: Till Today
lt: Iki šiandien

en: Till Yesterday
lt: Iki vakar

en: Time
lt: Laikas

en: Time:
lt: Laikas:

en: Timeline
lt: Laiko juosta

en: Title
lt: Pavadinimas

en: To
lt: Iki

en: To Get API token, Please Visit
lt: Norėdami gauti API raktą, apsilankykite

en: To Get Access Code, Please Visit
lt: Norėdami gauti prieigos kodą, apsilankykite

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
lt: Norėdami gauti API raktą ir slaptažodį, apsilankykite

en: To Get Auth token, Please Visit
lt: Norėdami gauti autentifikavimo žetoną, apsilankykite

en: To Get Client Auth token, Please Visit
lt: Norėdami gauti kliento autentifikavimo raktą, apsilankykite

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
lt: Norėdami gauti kliento ID ir slaptą raktą, apsilankykite

en: To get API , Please Visit
lt: Norėdami gauti API, apsilankykite

en: To get API Key & Secret, Please Visit
lt: Norėdami gauti API raktą ir slaptą kodą, apsilankykite

en: To get API Key, Please Visit
lt: Norėdami gauti API raktą, apsilankykite

en: To get API key, Please Visit
lt: Norėdami gauti API raktą, apsilankykite

en: To get API, Please Visit
lt: Norėdami gauti API, apsilankykite

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
lt: Norėdami gauti paskyros SID ir autentifikavimo raktą, apsilankykite

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
lt: Norėdami gauti kliento ID ir slaptą kodą, apsilankykite

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
lt: Norėdami gauti kliento ID ir SLAPTAŽODĮ, apsilankykite

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
lt: Norėdami gauti kliento ID ir SLAPTĄ RAKTĄ, apsilankykite Google API konsolėje

en: To get Customer ID , Please Visit
lt: Norėdami gauti kliento ID, apsilankykite

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
lt: Norėdami gauti viešąjį ir slaptąjį raktus, apsilankykite

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
lt: Norėdami gauti Svetainės raktą ir SLAPTĄ raktą, apsilankykite

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
lt: Norėdami gauti Svetainės raktą ir Slaptą raktą, apsilankykite

en: To get Username and Password , Please Visit
lt: Norėdami gauti vartotojo vardą ir slaptažodį, apsilankykite

en: To got Webhook , Please Visit
lt: Norėdami gauti Webhook, apsilankykite

en: To show this post type data in the WP REST API
lt: Rodyti šio įrašo tipo duomenis WP REST API

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
lt: Norėdami naudoti arabų, kinų, japonų ir korėjiečių kalbas, turite įdiegti papildomus šriftus! Prašome pereiti į

en: To:
lt: Kam:

en: Today
lt: Šiandien

en: Token expired
lt: Raktas nebegalioja

en: Token verification failed
lt: Žetono patikrinimas nepavyko

en: Token...
lt: Žetonas...

en: Token:
lt: Žetonas:

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Total Entries:
lt: Iš viso įrašų:

en: Total File size is too large
lt: Bendras failo dydis per didelis

en: Total Maximum Size
lt: Bendras maksimalus dydis

en: Total Paid
lt: Iš viso sumokėta

en: Trailing Icon
lt: Pabaigos piktograma

en: Transaction ID
lt: Operacijos ID

en: Transaction Mode:
lt: Operacijos režimas:

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Transparant
lt: Permatomas

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
lt: Paleisti priskyrimo taisykles zoho CRM.

en: Trigger CRM Blueprint
lt: Paleisti CRM planą

en: Trigger CRM workflows
lt: Paleisti CRM darbo eigas

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
lt: Paleisti darbo eigas Zoho Bigin.

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
lt: Paleisti darbo eigas Zoho Recruit.

en: Try Demo
lt: Išbandyti demonstraciją

en: Try our free webhook test website:
lt: Išbandyk mūsų nemokamą webhook testavimo svetainę:

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
lt: Turnstile yra nemokama paslauga, kuri apsaugo tavo svetainę nuo brukalų ir piktnaudžiavimo.

en: Twilio Console
lt: Twilio konsolė

en: Twilio Fields
lt: Twilio laukai

en: Type
lt: Tipas

en: Type of Encryption
lt: Šifravimo tipas

en: Type:
lt: Tipas:

en: UNLIMITED
lt: NERIBOTA

en: Unchecked Value
lt: Nepažymėta reikšmė

en: Unconfirmed entries
lt: Nepatvirtinti įrašai

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo Button
lt: Atšaukimo mygtukas

en: Unique Entry
lt: Unikalus įrašas

en: Unique Entry Value
lt: Unikali įrašo reikšmė

en: Unique User
lt: Unikalus naudotojas

en: Unknown upload error
lt: Nežinoma įkėlimo klaida

en: Unread entries
lt: Neperskaityti įrašai

en: Unsplash Images
lt: Unsplash nuotraukos

en: Untrusted upload source
lt: Nepatikimas įkėlimo šaltinis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update ActiveCampaign
lt: Atnaujinti ActiveCampaign

en: Update Mail Chimp
lt: Atnaujinti mail chimp

en: Update MailPoet
lt: Atnaujinti MailPoet

en: Update Post Type
lt: Atnaujinti įrašo tipą

en: Update Preferance
lt: Atnaujinimo nuostatos

en: Update Record
lt: Atnaujinti įrašą

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
lt: Atnaujinti atsakymus su esamu ActiveCampaign el. paštu?

en: Update Responses with Google Sheet?
lt: Atnaujinti atsakymus su Google sheet?

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
lt: Atnaujinti atsakymus su esama MailChimp auditorija?

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
lt: Atnaujinti atsakymus su esamu MailerLite prenumeratoriumi?

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
lt: Atnaujinti atsakymus su esamu MailPoet prenumeratoriumi?

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
lt: Atnaujinti atsakymus su esamu Sendinblue el. paštu?

en: Update Row
lt: Atnaujinti eilutę

en: Update Sendinblue
lt: Atnaujinti sendinblue

en: Update Subscriber
lt: Atnaujinti prenumeratorių

en: Update Template
lt: Atnaujinti šabloną

en: Update google Sheet
lt: Atnaujinti Google Sheet

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Updating...
lt: Atnaujinama...

en: Upgrade now
lt: Atnaujink dabar

en: Upgrade to Pro
lt: Atnaujink į pro

en: Upload
lt: Įkelti

en: Upload Button Text:
lt: Įkėlimo mygtuko tekstas:

en: Upload Files
lt: Įkelti failus

en: Upload Photo
lt: Įkelti nuotrauką

en: Upload failed
lt: Įkėlimas nepavyko

en: Upload on select
lt: Įkelti pasirinkus

en: Upsert Preferance
lt: Įterpimo pirmenybė

en: Upsert Record
lt: Įterpti arba atnaujinti įrašą

en: Upsert Records
lt: Įterpti arba atnaujinti įrašus

en: Upsert Using
lt: Įterpti naudojant

en: Usage Reporting Opt In.
lt: Naudojimo ataskaitų pasirinkimas.

en: Use Post Taxonomy Fields
lt: Naudoti įrašo taksonomijos laukus

en: Use Template
lt: Naudoti šabloną

en: User
lt: Naudotojas

en: User Approval  Method:
lt: Vartotojo patvirtinimo metodas:

en: User Email Notification
lt: Vartotojo el. pašto pranešimas

en: User Fields
lt: Vartotojo laukai

en: User Meta Field Mappping
lt: Vartotojo meta laukų susiejimas

en: User Name:
lt: Vartotojo vardas:

en: User Type:
lt: Naudotojo tipas:

en: User Unique
lt: Vartotojo unikalumas

en: User name...
lt: Vartotojo vardas...

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Username can't be empty
lt: Vartotojo vardas negali būti tuščias

en: Users
lt: Vartotojai

en: Users Refreshed
lt: Vartotojai atnaujinti

en: Users refresh failed Cause:
lt: Vartotojų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Naudotojų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Users refresh failed. please try again
lt: Vartotojų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Users refreshed
lt: Vartotojai atnaujinti

en: Validate form input on focus lost
lt: Tikrinti formos įvestį praradus fokusą

en: Validate on Step Change
lt: Tikrinti keičiant žingsnį

en: Validation Error/Invalid Message
lt: Patvirtinimo klaida/netinkamas pranešimas

en: Validations
lt: Patikrinimai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Value :
lt: Reikšmė:

en: Value Format
lt: Reikšmės formatas

en: Value Format Option
lt: Reikšmės formato parinktis

en: Value Format Options
lt: Reikšmės formato parinktys

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Video/Pdf Preview
lt: Vaizdo/PDF peržiūra

en: View Analytics Report
lt: Peržiūrėti analitikos ataskaitą

en: View Button
lt: Peržiūros mygtukas

en: View Format
lt: Rodymo formatas

en: View List
lt: Peržiūrų sąrašas

en: View Name
lt: Peržiūros pavadinimas

en: View Repeater Data
lt: Peržiūrėti kartotojo duomenis

en: Views
lt: Peržiūros

en: Visibility Mode
lt: Matomumo režimas

en: Visible
lt: Matomas

en: WP Auth
lt: WP autentifikacija

en: WP Authentication
lt: WP autentifikacija

en: WP User Role
lt: WP vartotojo rolė

en: Watermark
lt: Vandens ženklas

en: Watermark Image
lt: Vandens ženklo paveikslėlis

en: Watermark Text
lt: Vandens ženklo tekstas

en: We have e-mailed your password reset link!
lt: Išsiuntėme tau slaptažodžio atstatymo nuorodą!

en: Web Hook
lt: Web hook

en: Webhook tests failed. please try again
lt: Webhook testai nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Week
lt: Savaitė

en: Weekley
lt: Kas savaitę

en: Welcome to Bit Form
lt: Sveiki atvykę į bit form

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
lt: Sveiki atvykę į bit form peržiūras (beta)

en: What we collect?
lt: Ką mes renkame?

en: What's New
lt: Kas naujo

en: What's New?
lt: Kas naujo?

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
lt: Kai prisijungimo, pamiršto slaptažodžio ar slaptažodžio atstatymo funkcijos yra įjungtos formoje, įrašai nebus išsaugoti WP duomenų bazėje.

en: When to save:
lt: Kada išsaugoti:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
lt: Ar generuoti numatytąją vartotojo sąsają šio įrašo tipo valdymui

en: White
lt: Balta

en: Width
lt: Plotis

en: With Condition
lt: Su sąlyga

en: WooCommerce Fields
lt: WooCommerce laukai

en: WooCommerce must be activated!
lt: WooCommerce turi būti aktyvuotas!

en: Workbook:
lt: Darbo knyga:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
lt: Darbo knygų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Workbooks refresh failed. please try again
lt: Darbo knygų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Workbooks refreshed
lt: Darbo knygos atnaujintos

en: Workflow
lt: Darbo eiga

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
lt: Darbo lapo antraščių atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Worksheet Headers refreshed
lt: Darbo lapo antraštės atnaujintos

en: Worksheets refresh failed. please try again
lt: Darbo lapų atnaujinimas nepavyko. Bandyk dar kartą

en: Worksheets refreshed
lt: Darbo lapai atnaujinti

en: Workspace:
lt: Darbo erdvė:

en: Workspaces refresh failed Cause:
lt: Darbo erdvių atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Workspaces refresh failed. please try again
lt: Darbo erdvių atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Workspaces refreshed
lt: Darbo erdvės atnaujintos

en: Writeable
lt: Įrašomas

en: Yearly
lt: Kas metus

en: Yes
lt: Taip

en: Yesterday
lt: Vakar

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
lt: Tau leidžiama pridėti daugiausiai 2 darbo eigas

en: You are already logged in
lt: Tu jau esi prisijungęs

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
lt: Gali pridėti arba pašalinti išvalymo mygtuką iš parašo lauko. Gali perjungti šią parinktį, kad pridėtum arba pašalintum išvalymo mygtuką.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
lt: Gali pridėti arba pašalinti atšaukimo mygtuką iš parašo lauko. Gali perjungti šią parinktį, kad pridėtum arba pašalintum atšaukimo mygtuką.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
lt: Formoje gali naudoti arba ReCaptcha-V2, arba ReCaptcha-V3. Norėdamas naudoti ReCaptcha-V2, išjunk ReCaptcha-V3 formos nustatymuose.

en: You cannot add
lt: Negalite pridėti

en: You cannot add more than one
lt: Negalite pridėti daugiau nei vieną

en: You have been successfully logged in.
lt: Sėkmingai prisijungei.

en: You must be logged in.
lt: Turi būti prisijungęs.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
lt: Tada pamatysi svetainės raktą ir slaptą raktą. Nukopijuok abu raktus ir grįžk į Bit form Google reCaptcha nustatymus, kad galėtum juos įklijuoti į atitinkamus

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
lt: Tada pamatysi svetainės raktą ir slaptą raktą. Nukopijuok abu raktus ir grįžk į Bit form Turnstile nustatymus, kad galėtum juos įklijuoti į atitinkamus

en: You will then see the site. Copy
lt: Tada pamatysi svetainę. Nukopijuok

en: YouTube Video
lt: YouTube vaizdo įrašą

en: YouTube channel
lt: YouTube kanalas

en: Your Domain Name:
lt: Tavo domeno vardas:

en: Your Zoho Creator screen name...
lt: Tavo Zoho Creator ekrano vardas...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
lt: Tavo paskyra sėkmingai aktyvuota. Dabar gali prisijungti.

en: Your account has been rejected.
lt: Tavo paskyra buvo atmesta.

en: Your account is already activated!
lt: Tavo paskyra jau aktyvuota!

en: Your account is pending for admin approval.
lt: Tavo paskyra laukia administratoriaus patvirtinimo.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
lt: Tavo paskyra laukia administratoriaus patvirtinimo. Prašome palaukti administratoriaus patvirtinimo.

en: Zoho API Console
lt: Zoho API konsolė

en: Zoho Analytics Owner Email:
lt: Zoho analytics savininko el. paštas:

en: Zoho Creator Criteria Guide
lt: Zoho creator kriterijų vadovas

en: Zoho Fields
lt: Zoho laukai

en: Zoho didn't provide column names for this table
lt: Zoho nepateikė šios lentelės stulpelių pavadinimų

en: Zoho didn't provide fields names for this list
lt: Zoho nepateikė laukų pavadinimų šiam sąrašui

en: and
lt: ir

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
lt: ir grįžk į Bit form hCaptcha nustatymus, kad įklijuotum į Svetainės rakto laukus.

en: and find the API Key section.
lt: ir rask API rakto skyrių.

en: and find the API section.
lt: ir rask API skyrių.

en: and watch
lt: ir žiūrėkite

en: api key field is required for hubspot api
lt: API rakto laukas yra reikalingas hubspot API

en: button to apply the settings.
lt: mygtuką, kad pritaikytum nustatymus.

en: button to save the settings.
lt: mygtuką, kad išsaugotum nustatymus.

en: by default, it is set as private project.
lt: pagal nutylėjimą, jis nustatomas kaip privatus projektas.

en: cpt type update successfully, refresh your window
lt: cpt tipas sėkmingai atnaujintas, atnaujinkite langą

en: create a new milestone
lt: Sukurti naują gairę

en: create a new project
lt: Sukurti naują projektą

en: create a new task
lt: Sukurti naują užduotį

en: create a new tasklist
lt: Sukurti naują užduočių sąrašą

en: create new note
lt: sukurti naują pastabą

en: created at:
lt: sukurta:

en: documentation
lt: dokumentaciją

en: e.g. 123
lt: pvz. 123

en: e.g. John Doe
lt: pvz. Jonas Jonaitis

en: example@mail.com
lt: pavyzdys@pastas.com

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
lt: lauką aukščiau (gali naudoti Sandbox arba Live režimą).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
lt: lauką aukščiau (testavimo tikslais gali naudoti bandomąjį API raktą).

en: field above.
lt: lauką aukščiau.

en: fields.
lt: laukus.

en: flag is required
lt: vėliavėlė yra būtina

en: for Wordpress
lt: WordPress sistemai

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
lt: iš PayPal skydelio ir įklijuok jį į Bit Form

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
lt: iš Razorpay API skydelio ir įklijuok jį į Bit Form

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
lt: iš Stripe API skydelio ir įklijuok jį į Bit Form

en: g-ReCAPTCHA details is empty
lt: g-ReCAPTCHA duomenys tušti

en: hCaptcha Admin Dashboard
lt: hCaptcha administratoriaus skydelyje

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
lt: hCaptcha yra nemokama paslauga, kuri apsaugo tavo svetainę nuo brukalų ir piktnaudžiavimo.

en: hCaptcha verification failed
lt: hCaptcha patikrinimas nepavyko

en: here
lt: čia

en: https://www.example.com
lt: https://www.pavyzdys.com

en: in paypal field to customize the style.
lt: paypal lauke, kad pritaikytum stilių.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
lt: Įterpti naują įrašą, jei aukščiau nurodyti kriterijai neatitinka?

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
lt: Įterpti naują eilutę, jei aukščiau nurodyti kriterijai neatitinka?

en: is not available in your plan.
lt: nėra prieinama tavo plane.

en: is required for zoho marketing hub
lt: yra reikalingas zoho marketing hub

en: item
lt: elementą

en: items
lt: elementus

en: list are required for zoho campaigns api
lt: sąrašas yra reikalingas zoho campaigns API

en: list are required for zoho desk api
lt: sąrašas yra reikalingas zoho desk API

en: list are required for zoho marketingHub api
lt: sąrašas yra reikalingas zoho marketingHub API

en: list are required for zoho projects api
lt: sąrašas yra reikalingas zoho projects API

en: module and field map are required for woocommerce
lt: modulis ir laukų žemėlapis yra reikalingi woocommerce

en: module, fields are required for Acumbamail api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Acumbamail API

en: module, fields are required for Autonami api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Autonami API

en: module, fields are required for Elastic Email api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Elastic Email API

en: module, fields are required for Encharge api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Encharge API

en: module, fields are required for Fluent CRM api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Fluent CRM API

en: module, fields are required for Gist api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Gist API

en: module, fields are required for Google sheet api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Google sheet API

en: module, fields are required for Mail Chimp api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Mail Chimp API

en: module, fields are required for Mail Poet api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Mail Poet API

en: module, fields are required for MailerLite api
lt: modulis, laukai yra reikalingi MailerLite API

en: module, fields are required for SendFox api
lt: modulis, laukai yra reikalingi SendFox API

en: module, fields are required for Sendinblue api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Sendinblue API

en: module, fields are required for Telegram api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Telegram API

en: module, fields are required for Trello api
lt: modulis, laukai yra reikalingi Trello API

en: module, fields are required for zoho bigin api
lt: modulis, laukai yra reikalingi zoho bigin API

en: module, fields are required for zoho mail api
lt: modulis, laukai yra reikalingi zoho mail API

en: module, fields are required for zoho recruit api
lt: modulis, laukai yra reikalingi zoho recruit API

en: module, fields are required for zoho sheet api
lt: modulis, laukai yra reikalingi zoho sheet API

en: module, fields are required for zoho sign api
lt: modulis, laukai yra reikalingi zoho sign API

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
lt: modulis, išdėstymas yra reikalingi zoho crm relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
lt: modulis, išdėstymas, laukai yra reikalingi zoho crm API

en: no data found
lt: duomenų nerasta

en: no response found
lt: atsakymas nerastas

en: of
lt: iš

en: parent folder are required for zoho workdrive api
lt: tėvinis aplankas yra reikalingas zoho workdrive API

en: please fill up the required actions
lt: Prašome užpildyti reikiamus veiksmus

en: please map mandatory fields
lt: Prašome susieti privalomus laukus

en: please try again
lt: prašome bandyti dar kartą

en: prepared query is empty
lt: paruošta užklausa tuščia

en: provided form does not exists
lt: pateikta forma neegzistuoja

en: provided form entries does not exists
lt: pateikti formos įrašai neegzistuoja

en: public
lt: viešas

en: pushed to Zoho Projects.
lt: perduoto į Zoho Projects.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
lt: reCAPTCHA yra nemokama paslauga, kuri apsaugo tavo svetainę nuo brukalų ir piktnaudžiavimo.

en: reCAPTCHA saved successfully
lt: reCAPTCHA sėkmingai išsaugota

en: reCAPTCHA updated successfully
lt: reCAPTCHA sėkmingai atnaujinta

en: report name cann't be empty
lt: Ataskaitos pavadinimas negali būti tuščias

en: save Successfully
lt: Išsaugota sėkmingai

en: save failed Cause:
lt: Išsaugoti nepavyko dėl:

en: save failed. please try again
lt: Išsaugoti nepavyko. Bandykite dar kartą

en: select approval method
lt: pasirink patvirtinimo metodą

en: set Form Field
lt: nustatyti formos lauką

en: set hours
lt: nustatyk valandas

en: set start & end time
lt: nustatyk pradžios ir pabaigos laiką

en: status
lt: būseną

en: tab to proceed.
lt: skirtuką, kad tęstumėte.

en: tag-1, tag-2
lt: žyma-1, žyma-2

en: task layout is required
lt: Užduoties išdėstymas yra būtinas

en: this feature
lt: šią funkciją

en: this will limit the form submission for specific period.
lt: Tai apribos formos pateikimą tam tikram laikotarpiui.

en: ticket owner is required
lt: Užklausos savininkas yra būtinas

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
lt: Norint sukurti %s po gairės, turi būti pasirinktas užduočių sąrašas arba sukurtas naujas užduočių sąrašas

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
lt: Norint sukurti antrinę užduotį, turi būti pasirinkta užduotis arba sukurta nauja užduotis

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
lt: dinamiškai pakeisti konkrečių laukų etiketes/reikšmes.

en: to learn more about BitForm Pro.
lt: kad sužinotum daugiau apie BitForm Pro.

en: to see what can you do with Pro version.
lt: ir pamatyk, ką gali daryti su Pro versija.

en: to unlock it. Check out our
lt: kad atrakintum. Peržiūrėk mūsų

en: token can't be empty
lt: Žetonas negali būti tuščias

en: tokenDetails error
lt: tokenDetails klaida

en: update row for first match only?
lt: Atnaujinti eilutę tik pirmam atitikimui?

en: updated on:
lt: atnaujinta:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
lt: naudotojo vardas, slaptažodis, laukai yra reikalingi rapidmail API

en: webhook url is empty
lt: webhook URL yra tuščias

en: within %s to %s
lt: nuo %s iki %s

en: workflow deleted
lt: Darbo eiga ištrinta

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
lt: darbo erdvė, lentelė, laukai yra reikalingi zoho analytics API

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
lt: galite pasirinkti analytics vartotojus arba pasirinkti formos laukų reikšmes, arba net įvesti pasirinktinį el. pašto adresą

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
lt: zoho crm lauko %s maksimalus ilgis yra %s, pateikta %s
