Bit Form 2.20.4 - en to he translation catalogue (2510 entries)

en:  is required.
he:  הוא שדה חובה.

en:  should be Time Format
he:  צריך להיות בפורמט זמן

en:  should be a date
he:  צריך להיות תאריך

en:  should be a number
he:  צריך להיות מספר

en:  should be a phone number
he:  צריך להיות מספר טלפון

en:  should be an URL
he:  צריך להיות URL

en:  should be an email. please provide a valid email address.
he:  צריך להיות אימייל. אנא ספק כתובת אימייל חוקית.

en: #%s no. Form doesn't exists
he: מס' #%s. הטופס לא קיים

en: #%s no. Form is not active
he: מס' #%s. הטופס אינו פעיל

en: %s Attachments
he: קבצים מצורפים של %s

en: %s Flag
he: דגל %s

en: %s Owner
he: בעלים של %s

en: %s Recurrence
he: חזרה של %s

en: %s Reminder
he: תזכורת של %s

en: %s Tags
he: תגיות של %s

en: %s Time Log
he: רישום זמן של %s

en: %s is required for %s
he: %s נדרש עבור %s

en: %s is required for woocommerce %s
he: %s נדרש עבור woocommerce %s

en: %s is required for zoho bigin
he: %s נדרש עבור zoho bigin

en: %s is required for zoho bigin, %s module
he: %s נדרש עבור zoho bigin, מודול %s

en: %s is required for zoho campaigns
he: %s נדרש עבור zoho campaigns

en: %s is required for zoho creator
he: %s נדרש עבור zoho creator

en: %s is required for zoho crm, %s module
he: %s נדרש עבור zoho crm, מודול %s

en: %s is required for zoho recruit, %s module
he: %s נדרש עבור zoho recruit, מודול %s

en: %s to %s
he: %s עד %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
he: (אפשר רק לתפקידים נבחרים לצפות ברשומות)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
he: ** Zoho Analytics לא תומך בהוספת / עדכון נתונים בטבלת אינטגרציה אחרת

en: --Select a data center--
he: --בחר מרכז נתונים--

en: 24H Format
he: פורמט 24 שעות

en: <p style="font-size: 16px">To use
he: <p style="font-size: 16px">כדי להשתמש ב-

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
he: <p style="font-size: 16px">כדי להשתמש ב-Turnstile, עליך להגדיר מפתח אתר ומפתח סודי מ-<a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
he: <p style="font-size: 16px">כדי להשתמש ב-hCaptcha, עליך להגדיר מפתח אתר ומפתח סודי מ-<a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
he: <p style="font-size: 16px">כדי להשתמש ב-reCaptchav2, עליך להגדיר מפתח אתר ומפתח סודי מ-<a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
he: <p style="margin:0">נשלח בהצלחה.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
he: <p>החשבון שלך נדחה על ידי המנהל.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
he: הרחבת PHP עצרה את העלאת הקובץ.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
he: רשומה מתעדכנת אם האימייל כבר קיים, אחרת תיווצר רשומה חדשה.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
he: מחרוזת של תווים המשמשים להגדרת אופן הצגת התאריך בתיבת הקלט. התווים הנתמכים מוגדרים ב<a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">תיעוד.</a>

en: ACF Fields
he: שדות ACF

en: ACF File Upload Fields Map
he: מיפוי שדות העלאת קבצים של ACF

en: ACF fields Mapping
he: מיפוי שדות ACF

en: AND
he: וגם

en: API Integration
he: אינטגרציית API

en: API Key
he: מפתח API

en: API Key cann't be empty
he: מפתח API לא יכול להיות ריק

en: API Key...
he: מפתח API...

en: API Key:
he: מפתח API:

en: API Secret:
he: סוד API:

en: API Token...
he: טוקן API...

en: API Token:
he: טוקן API:

en: API key
he: מפתח API

en: API key saved successfully
he: מפתח ה-API נשמר בהצלחה

en: API key:
he: מפתח API:

en: Accept And Continue
he: קבל והמשך

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
he: קבל והשלם כדי לשתף נתוני אבחון לא רגישים שיעזרו לנו לשפר את החוויה שלך.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
he: קבל והמשך כדי לשתף נתוני שימוש לשיפורים, או דלג לשימוש בתוסף.

en: Access API Key cann't be empty
he: מפתח API גישה לא יכול להיות ריק

en: Access API Key...
he: מפתח API גישה...

en: Access API Key:
he: מפתח API גישה:

en: Access API URL cann't be empty
he: כתובת URL של API גישה לא יכולה להיות ריקה

en: Access API URL...
he: כתובת URL של API גישה...

en: Access API URL:
he: כתובת URL של API גישה:

en: Access Code...
he: קוד גישה...

en: Access Setting
he: הגדרת גישה

en: Access Token can't be empty
he: טוקן גישה לא יכול להיות ריק

en: Access Token...
he: טוקן גישה...

en: Access Token:
he: טוקן גישה:

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Account SID can't be empty
he: SID חשבון לא יכול להיות ריק

en: Account SID...
he: SID חשבון...

en: Account SID:
he: SID חשבון:

en: Action
he: פעולה

en: Action Behaviour:
he: התנהגות הפעולה:

en: Action Column
he: עמודת פעולה

en: Action Effect:
he: אפקט הפעולה:

en: Action Run When:
he: הפעולה מתבצעת כאשר:

en: Action:
he: פעולה:

en: Actions
he: פעולות

en: Actions:
he: פעולות:

en: Activate Your Account
he: הפעל את החשבון שלך

en: Activation success
he: הצלחת הפעלה

en: Active List
he: רשימה פעילה

en: Active Options
he: אפשרויות פעילות

en: ActiveCampaign Fields
he: שדות ActiveCampaign

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
he: רענון שדות ActiveCampaign נכשל. אנא נסה שוב

en: ActiveCampaign fields refreshed
he: שדות ActiveCampaign רועננו

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
he: רענון רשימות ActiveCampaign נכשל. אנא נסה שוב

en: ActiveCampaign lists refreshed
he: רשימות ActiveCampaign רועננו

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
he: רענון תגיות ActiveCampaign נכשל. אנא נסה שוב

en: ActiveCampaign tags refreshed
he: תגיות ActiveCampaign רועננו

en: Acumbamail Fields
he: שדות Acumbamail

en: Acumbamail documentation
he: תיעוד Acumbamail

en: Add
he: הוסף

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
he: הוסף %s לבעיה שנשלחה ל-Zoho Projects

en: Add Address Field
he: הוסף שדה כתובת

en: Add Conditional Logic
he: הוסף לוגיקה מותנית

en: Add Contact Tag
he: הוסף תגית איש קשר

en: Add Custom Tag
he: הוסף תגית מותאמת אישית

en: Add Double Opt-in
he: הוסף אישור כפול

en: Add Email BCC
he: הוסף עותק מוסתר לאימייל

en: Add Email CC
he: הוסף עותק לאימייל

en: Add Email Receiver
he: הוסף נמען לאימייל

en: Add Group
he: הוסף קבוצה

en: Add Groups
he: הוסף קבוצות

en: Add Meta field
he: הוסף שדה מטא

en: Add More
he: הוסף עוד

en: Add More +
he: הוסף עוד +

en: Add More Alternative Success Message
he: הוסף הודעת הצלחה חלופית נוספת

en: Add More Alternative URl
he: הוסף עוד כתובת URL חלופית

en: Add More Hook
he: הוסף עוד הוק

en: Add More Related List
he: הוסף עוד רשימה קשורה

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Post Type
he: הוסף סוג פוסט חדש

en: Add New Step
he: הוסף שלב חדש

en: Add New Template
he: הוסף תבנית חדשה

en: Add Options List
he: הוסף רשימת אפשרויות

en: Add Post Type
he: הוסף סוג פוסט

en: Add Random Number
he: הוסף מספר אקראי

en: Add Send Activation Email
he: הוסף שליחת אימייל הפעלה

en: Add Status to contact
he: הוסף סטטוס לאיש קשר

en: Add Steps
he: הוסף שלבים

en: Add Subscriber Status
he: הוסף סטטוס מנוי

en: Add Tags
he: הוסף תגיות

en: Add Url Parameter: (optional)
he: הוסף פרמטר URL: (אופציונלי)

en: Add a Note
he: הוסף הערה

en: Add a contact owner
he: הוסף בעלים לאיש קשר

en: Add a flag to
he: הוסף דגל ל-

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
he: הוסף קבוצה לפרויקט שנשלח ל-Zoho Projects.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
he: הוסף פריסה לפרויקט שנשלח ל-Zoho Projects.

en: Add a lifecycle stage
he: הוסף שלב מחזור חיים

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
he: הוסף הערה מ-bitform שתישלח ל-Zoho Bigin.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
he: הוסף הערה מ-bitform שתועבר ל-Zoho Recruit.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
he: הוסף בעלים לרשומות שנשלחו ל-Zoho CRM.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
he: הוסף בעלים לפנייה שנשלחה ל-Zoho Desk.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
he: הוסף מוצר לפנייה שנשלחה ל-Zoho Desk.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
he: הוסף תגית לרשומות שנשלחו ל-Zoho CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
he: הוסף תגית לרשומות שנשלחו ל-Zoho CRM.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
he: הוסף בעלים ל-%s שנשלח ל-Zoho Projects.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
he: הוסף קבצים מצורפים מ-Bit-integration-pro לתיקיית OneDrive.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
he: הוסף קבצים מצורפים מ-BitForm ל-Zoho Bigin.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
he: הוסף קבצים מצורפים מ-BitForm לתיקיית Zoho Workdrive.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
he: הוסף קבצים מצורפים מ-BitForm לדואר שנשלח ל-Zoho Mail.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
he: הוסף קבצים מצורפים מ-BitForm לפנייה שנשלחה ל-Zoho Desk.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
he: הוסף שדה קבצים מצורפים או חתימה מ-BitForm לשליחה בטלגרם.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
he: הוסף קבצים מצורפים או חתימות מ-BitForm ל-CRM.

en: Add field
he: הוסף שדה

en: Add field value to use as folder name
he: הוסף ערך שדה לשימוש כשם תיקייה

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
he: הוסף עוקבים לבעיה שנשלחה ל-Zoho Projects

en: Add form field
he: הוסף שדה טופס

en: Add lead status
he: הוסף סטטוס ליד

en: Add mail from address
he: הוסף כתובת אימייל שולח

en: Add priority to deal
he: הוסף עדיפות לעסקה

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
he: הוסף חזרה ל-%s שנשלח ל-Zoho Projects.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
he: הוסף תזכורת ל-%s שנשלח ל-Zoho Projects.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
he: הוסף תגיות ל-%s שנשלח ל-Zoho Projects.

en: Add tags to contact
he: הוסף תגיות לאיש קשר

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
he: הוסף רישום זמן ל-%s שנשלח ל-Zoho Projects.

en: Add type to deal
he: הוסף סוג לעסקה

en: Add/Edit Options
he: הוסף/ערוך אפשרויות

en: Add/Edit Rating Options
he: הוסף/ערוך אפשרויות דירוג

en: Add/Edit Suggestions
he: הוסף/ערוך הצעות

en: Added
he: נוסף

en: Additional Actions
he: פעולות נוספות

en: Address Field Map
he: מיפוי שדה כתובת

en: Admin Email Notification
he: התראת אימייל למנהל

en: Admin Label
he: תווית מנהל

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
he: תווית מנהל היא כותרת השדה שתשמש כהתייחסות חלופית בכל רחבי לוח המחוונים. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להשתמש או להשבית את תווית המנהל.

en: Advance File Upload
he: העלאת קובץ מתקדמת

en: Advanced Configuration
he: תצורה מתקדמת

en: Advanced Date Time
he: תאריך ושעה מתקדם

en: Advanced File Upload
he: העלאת קובץ מתקדמת

en: Advanced File Upload Field
he: שדה העלאת קבצים מתקדם

en: All Entries
he: כל הרשומות

en: All Forms
he: כל הטפסים

en: All List:
he: כל הרשימה:

en: All Side
he: כל הצדדים

en: All Submitted Response
he: כל התגובות שנשלחו

en: All Tags:
he: כל התגיות:

en: All User
he: כל המשתמשים

en: All fields are required
he: כל השדות נדרשים

en: All list field fetched successfully
he: כל שדות הרשימה נשלפו בהצלחה

en: Allow Custom Option:
he: אפשר אופציה מותאמת אישית:

en: Allow Download (Link)
he: אפשר הורדה (קישור)

en: Allow File Browse
he: אפשר עיון בקבצים

en: Allow Input
he: אפשר קלט

en: Allow Maximum Upload Size
he: אפשר גודל העלאה מקסימלי

en: Allow Multiple
he: אפשר מרובה

en: Allow Multiple Select:
he: אפשר בחירה מרובה:

en: Allow Multiple:
he: אפשר מרובה:

en: Allow Only logged in users to view all entries
he: אפשר רק למשתמשים מחוברים לצפות בכל הרשומות

en: Allow Other Option
he: אפשר אופציה אחרת

en: Allow Other Option:
he: אפשר אפשרות אחרת:

en: Allow Roles to edit Other's entries
he: אפשר לתפקידים לערוך רשומות של אחרים

en: Allow Roles to edit own entries
he: אפשר לתפקידים לערוך רשומות שלהם

en: Allow Roles to view Other's entries
he: אפשר לתפקידים לצפות ברשומות של אחרים

en: Allow Roles to view own entries
he: אפשר לתפקידים לצפות ברשומות שלהם

en: Allow Users to Edit Form Entries
he: אפשר למשתמשים לערוך רשומות טופס

en: Allow copy to Pasting of files
he: אפשר העתקה והדבקה של קבצים

en: Allow empty form as Save draft
he: אפשר טופס ריק כטיוטה לשמירה

en: Allow logged in users to edit form entries
he: אפשר למשתמשים מחוברים לערוך רשומות טופס

en: Allow only logged in users to submit the form.
he: אפשר רק למשתמשים מחוברים לשלוח את הטופס.

en: Allow only one entry for each IP address.
he: אפשר רק רשומה אחת לכל כתובת IP.

en: Allow reorder files
he: אפשר סידור מחדש של קבצים

en: Allow single entry for each IP address
he: אפשר רשומה אחת לכל כתובת IP

en: Allow to Configure Global Validation Message
he: אפשר להגדיר הודעת אימות גלובלית

en: Allowed Countries :
he: מדינות מורשות:

en: Allowed File Mime Type:
he: סוגי קבצים מותרים:

en: Allowed File Type:
he: סוגי קבצים מותרים:

en: Allowed IP
he: IP מורשים

en: Allowed IP List
he: רשימת כתובות IP מורשות

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
he: מאפשר למשתמש להזין תאריך ישירות לשדה הקלט. כברירת מחדל, הזנה ישירה מושבתת.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
he: מאפשר לך להגדיר מראש את השפה שתשמש בדפי התשלום המאורחים המוצגים לצרכן. אפשרות זו היא אופציונלית. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>למד עוד</a>

en: Already activated account
he: חשבון שכבר הופעל

en: Already have a submit button
he: כבר יש כפתור שליחה

en: Always
he: תמיד

en: Always save abandoned form entries
he: תמיד שמור רשומות טפסים שננטשו

en: Amount
he: סכום

en: Amount Type
he: סוג סכום

en: Announcement
he: הכרזה

en: Api Key can't be empty
he: מפתח API לא יכול להיות ריק

en: Api Key...
he: מפתח API...

en: Api Secret...
he: סיסמת API...

en: App
he: אפליקציה

en: App Settings
he: הגדרות יישום

en: App delete successfully.
he: האפליקציה נמחקה בהצלחה.

en: App deletion failed Cause
he: מחיקת האפליקציה נכשלה בגלל

en: App deletion failed. please try again
he: מחיקת האפליקציה נכשלה. אנא נסה שוב

en: Appearance
he: מראה

en: Application:
he: אפליקציה:

en: Applications refresh failed Cause:
he: רענון אפליקציות נכשל. סיבה:

en: Applications refresh failed. please try again
he: רענון אפליקציות נכשל. אנא נסה שוב

en: Applications refreshed
he: אפליקציות רועננו

en: Approval
he: אישור

en: Are you sure to clone this integration?
he: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל אינטגרציה זו?

en: Are you sure to delete post type?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את סוג הפוסט?

en: Are you sure to delete these
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את

en: Are you sure to delete this App configuration?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את תצורת האפליקציה הזו?

en: Are you sure to delete this URL ?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק כתובת URL זו?

en: Are you sure to delete this form?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק טופס זה?

en: Are you sure to delete this integration?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק אינטגרציה זו?

en: Are you sure to delete this message ?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק הודעה זו?

en: Are you sure to delete this note
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק הערה זו

en: Are you sure to delete this report
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק דוח זה

en: Are you sure to delete this table?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק טבלה זו?

en: Are you sure to delete this template
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק תבנית זו

en: Are you sure to delete this web hook?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק ווב הוק זה?

en: Are you sure to duplicate this entry?
he: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל רשומה זו?

en: Are you sure to duplicate this form ?
he: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל טופס זה?

en: Are you sure to duplicate this template?
he: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל תבנית זו?

en: Are you sure to export this form ?
he: האם אתה בטוח שברצונך לייצא טופס זה?

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
he: סדר שדות לפי סדר העדפה להוספה/עדכון

en: Assign Project Users
he: הקצה משתמשי פרויקט

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
he: הקצה משתמשים לפרויקט שנשלח ל-Zoho Projects.

en: Assignment Rules
he: כללי הקצאה

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
he: רענון כללי הקצאה נכשל. אנא נסה שוב

en: Assignment Rules refreshed
he: כללי הקצאה רועננו

en: Assignment rules is empty
he: כללי השמה ריקים

en: Associate deal with company
he: שייך עסקה לחברה

en: Associate deal with contacts
he: שייך עסקה לאנשי קשר

en: At least 1 condition needed
he: נדרש לפחות תנאי אחד

en: At least one digit (0-9)
he: לפחות ספרה אחת (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
he: לפחות תו אחד באותיות קטנות (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
he: לפחות תו מיוחד אחד (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
he: לפחות תו אחד באותיות גדולות (A-Z)

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Attachments or Signature field
he: שדה קבצים מצורפים או חתימה

en: Audience List:
he: רשימת קהל:

en: Audience list failed. please try again
he: רשימת קהל נכשלה. אנא נסה שוב

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון רשימת קהל נכשל בגלל: %s. אנא נסה שוב

en: Audience list refreshed
he: רשימת קהל רועננה

en: Audience tags failed. please try again
he: תגיות קהל נכשלו. אנא נסה שוב

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון תגיות קהל נכשל בגלל: %s. אנא נסה שוב

en: Audience tags refreshed
he: תגיות קהל רועננו

en: Auth Token can't be empty
he: טוקן אימות לא יכול להיות ריק

en: Auth Token...
he: טוקן אימות...

en: Auth Token:
he: טוקן אימות:

en: Author
he: מחבר

en: Authorization Failed
he: האימות נכשל

en: Authorization Successful
he: האימות הצליח

en: Authorization failed
he: האימות נכשל

en: Authorization failed Cause:
he: האימות נכשל בגלל:

en: Authorization failed. please try again
he: האימות נכשל. אנא נסה שוב

en: Authorize
he: אשר

en: Authorize App Name...
he: שם אפליקציה לאישור...

en: Authorize App Name:
he: שם אפליקציה לאישור:

en: Authorize App:
he: אשר אפליקציה:

en: Authorize New Dropbox App
he: אשר אפליקציית dropbox חדשה

en: Authorize New Google App
he: אשר אפליקציית Google חדשה

en: Authorize New Mailchimp App
he: אשר אפליקציית Mailchimp חדשה

en: Authorize New One Drive App
he: אשר אפליקציית one drive חדשה

en: Authorize New Rapidmail Account
he: אשר חשבון rapidmail חדש

en: Authorize New Zoho Analytics App
he: אשר אפליקציית zoho analytics חדשה

en: Authorize New Zoho Bigin App
he: אשר אפליקציית zoho bigin חדשה

en: Authorize New Zoho CRM App
he: אשר אפליקציית zoho CRM חדשה

en: Authorize New Zoho Campaigns App
he: אשר אפליקציית zoho campaigns חדשה

en: Authorize New Zoho Creator App
he: אשר אפליקציית zoho creator חדשה

en: Authorize New Zoho Desk App
he: אשר אפליקציית zoho desk חדשה

en: Authorized App:
he: אפליקציה מאושרת:

en: Authorized Failed
he: האימות נכשל

en: Authorized Filled
he: האישור מולא

en: Authorized Redirect URIs:
he: כתובות URI להפניה מורשית:

en: Authorized Successfully
he: אושר בהצלחה

en: Authorized failed
he: האישור נכשל

en: Authorized successfully
he: אושר בהצלחה

en: Authorized ✔
he: מאושר ✔

en: Auto
he: אוטומטי

en: Auto Complete
he: השלמה אוטומטית

en: Auto Login After Registration
he: התחברות אוטומטית לאחר הרשמה

en: Autocomplete :
he: השלמה אוטומטית:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
he: השלמה אוטומטית מאפשרת לך לציין איזה סוג של סיוע אוטומטי הדפדפן צריך לספק למילוי השדה, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>למד עוד</a>

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Autonami Fields
he: שדות Autonami

en: Autonami Lists:
he: רשימות Autonami:

en: Autonami Pro Plugins not found
he: תוספי Autonami Pro לא נמצאו

en: Autonami Tags:
he: תגיות Autonami:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
he: רענון שדות Autonami נכשל. אנא נסה שוב

en: Autonami fields refreshed
he: שדות Autonami רועננו

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
he: רענון רשימות ותגיות Autonami נכשל בגלל:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
he: רענון רשימות ותגיות Autonami נכשל. אנא נסה שוב

en: Autonami lists and tags refreshed
he: רשימות ותגיות Autonami רועננו

en: Available Font for PDF
he: גופן זמין עבור PDF

en: Available Integrations
he: אינטגרציות זמינות

en: Available On
he: זמין ב

en: Available On Pro
he: זמין בגרסת פרו

en: Available Payment Gateways
he: שערי תשלום זמינים

en: Available on
he: זמין ב

en: Azure Portal
he: פורטל Azure

en: BCC
he: העתק נסתר

en: BCC:
he: עותק מוסתר:

en: BG Height
he: גובה רקע

en: BG Height/Width
he: גובה/רוחב רקע

en: BG Width
he: רוחב רקע

en: Back
he: חזרה

en: Back to fields list
he: חזרה לרשימת השדות

en: Background
he: רקע

en: Background Blend Mode
he: מצב שילוב רקע

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background Color:
he: צבע רקע:

en: Background Filter
he: מסנן רקע

en: Background Image
he: תמונת רקע

en: Background Img Position
he: מיקום תמונת רקע

en: Background Img Repeat
he: חזרת תמונת רקע

en: Background Img Size
he: גודל תמונת רקע

en: Background color
he: צבע רקע

en: Bad
he: גרוע

en: Basic
he: בסיסי

en: Basic Configuration
he: תצורה בסיסית

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
he: הקפד להגדיר לוגיקה מותנית להצגת הודעות הצלחה/שגיאה ודף הפניה. אם לא מוגדרת לוגיקה מותנית, יוצג האישור המוגדר כברירת מחדל.

en: Before Due Date
he: לפני תאריך יעד

en: Between
he: בין

en: Billable
he: לחיוב

en: Billing
he: חיוב

en: Billing Status
he: סטטוס חיוב

en: Bit Form
he: טופס ביט

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
he: Bit form - תוסף יוצר טפסי יצירת קשר עבור וורדפרס

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
he: טופס ביט - תוסף בניית טפסים וניהול רשומות מתקדם ביותר

en: Bit Form API
he: ממשק API של טופס ביט

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
he: תיעוד Google reCaptcha V2 של Bit form

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
he: תיעוד Google reCaptcha V3 של Bit form

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
he: תיעוד שער התשלום של מולי ב-Bit form

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
he: תיעוד שער התשלום של PayPal ב-Bit form

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
he: תיעוד שער התשלום של Razorpay ב-Bit form

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
he: תיעוד שער התשלום של סטרייפ ב-Bit form

en: Bit form Turnstile documentation
he: תיעוד Turnstile של Bit form

en: Bit form hCaptcha documentation
he: תיעוד hCaptcha של Bit form

en: Bitform Pages
he: עמודי ביטפורם

en: Bitform block settings
he: הגדרות בלוק Bitform

en: Bitforms Pages
he: עמודי ביטפורמס

en: Black
he: שחור

en: Block Gap
he: רווח בין בלוקים

en: Blocked IP
he: חסימת IP

en: Blocked IP List
he: רשימת כתובות IP חסומות

en: Blocked IP list
he: רשימת IP חסומים

en: Blue
he: כחול

en: Blur
he: טשטוש

en: Body:
he: גוף:

en: Border
he: גבול

en: Border Color
he: צבע גבול

en: Border Radius
he: רדיוס גבול

en: Border Width
he: רוחב גבול

en: Bot API Key...
he: מפתח API של בוט...

en: Bot API Key:
he: מפתח API של בוט:

en: Both Side Gap
he: רווח משני הצדדים

en: Breakpoint Modification
he: שינוי נקודת שבירה

en: Breakpoint width size modification
he: שינוי גודל רוחב נקודת שבירה

en: Brevo(SendinBlue) API Console
he: קונסולת API של Brevo(SendinBlue)

en: Brightness
he: בהירות

en: Browse Template
he: עיין בתבניות

en: Browse...
he: עיון...

en: Browser
he: דפדפן

en: Button
he: כפתור

en: Button Align
he: יישור כפתור

en: Button Align:
he: יישור כפתור:

en: Button Alignment:
he: יישור כפתור:

en: Button Icons
he: אייקוני כפתור

en: Button Position:
he: מיקום כפתור:

en: Button Reverse
he: היפוך כפתור

en: Button Style
he: סגנון כפתור

en: Button Text
he: טקסט כפתור

en: Button Type
he: סוג כפתור

en: Button View:
he: תצוגת כפתור:

en: Buy Premium
he: קנה פרימיום

en: By Roles
he: לפי תפקידים

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
he: כברירת מחדל, השורה הראשונה של גיליון העבודה נחשבת לשורת כותרת. ניתן להשתמש בזה אם הנתונים הטבלאיים מתחילים משורה כלשהי שאינה השורה הראשונה.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
he: על ידי ביטול אפשרות זו, תוכל להגדיר את אימייל האישור הכפול מלוגיקה מותנית באופן ידני.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
he: על ידי הפעלת תכונה זו, תוכל להסתיר את תווית התמונה.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
he: על ידי הפעלת תכונה זו, תוכל לבחור תמונות מרובות.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
he: על ידי הפעלת אפשרות זו רק כתובות IP מהרשימה יוכלו לשלוח טופס זה.

en: CAPTCHA
he: קאפצ'ה

en: CARD
he: כרטיס

en: CC
he: העתק

en: CC:
he: עותק:

en: CPT added successfully, refresh your window
he: CPT נוסף בהצלחה, רענן את החלון שלך

en: Can not save empty form.
he: לא ניתן לשמור טופס ריק.

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot read file size
he: לא ניתן לקרוא את גודל הקובץ

en: Captcha Settings
he: הגדרות Captcha

en: Captcha Settings Updated
he: הגדרות Captcha עודכנו

en: Caption
he: כיתוב

en: Capture
he: לכידה

en: Capture GCLID
he: לכוד GCLID

en: Capture Google Ads (Click ID)
he: לכוד מודעות גוגל (מזהה קליק)

en: Capture Google Ads Click
he: לכידת לחיצה על מודעות גוגל

en: Center
he: מרכז

en: Change
he: שנה

en: Chat List:
he: רשימת צ'אטים:

en: Chat here
he: צ'אט כאן

en: Chat list refresh failed Cause:
he: רענון רשימת הצ'אטים נכשל בגלל:

en: Chat list refresh failed. please try again
he: רענון רשימת הצ'אטים נכשל. אנא נסה שוב

en: Chat list refreshed
he: רשימת הצ'אטים רועננה

en: Check Boxs
he: תיבות סימון

en: Check Position
he: מיקום סימון

en: Check out our
he: בדוק את ה

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Checked Value
he: ערך מסומן

en: Checked by Default
he: מסומן כברירת מחדל

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
he: בחר שם ייחודי לזיהוי אינטגרציה זו בתוך האפליקציה שלך.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
he: בחר את סוג reCaptcha V2 (אפשרות 'אני לא רובוט' או תג Invisible reCaptcha).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
he: בחר את סוג reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
he: בחר/גרור את הקובץ שלך (.json)

en: City:
he: עיר:

en: Clear
he: נקה

en: Clear Button
he: כפתור ניקוי

en: Click
he: לחץ

en: Click here
he: לחץ כאן

en: Click here to see terms
he: לחץ כאן לראות את התנאים

en: Click on the
he: לחץ על כפתור

en: Click on the Register button and add Label.
he: לחץ על כפתור הרישום והוסף תווית.

en: Click on the Submit button.
he: לחץ על כפתור השליחה.

en: Client ID
he: מזהה לקוח

en: Client ID cann't be empty
he: מזהה לקוח לא יכול להיות ריק

en: Client ID:
he: מזהה לקוח:

en: Client Id can't be empty
he: מזהה לקוח לא יכול להיות ריק

en: Client Id...
he: מזהה לקוח...

en: Client Secret
he: סוד לקוח

en: Client Secret can't be empty
he: סוד לקוח לא יכול להיות ריק

en: Client Secret...
he: סוד לקוח...

en: Client Secret:
he: סוד לקוח:

en: Client id...
he: מזהה לקוח...

en: Client id:
he: מזהה לקוח:

en: Client secret...
he: סיסמת לקוח...

en: Client secret:
he: סיסמת לקוח:

en: Clone
he: שכפל

en: Clone Step
he: שכפל שלב

en: Close
he: סגור

en: Close On Select:
he: סגור בעת בחירה:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
he: CAPTCHA של Cloudflare turnstile

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
he: שגיאת אימות Cloudflare turnstile:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
he: מנהל Cloudflare turnstile reCAPTCHA

en: Color
he: צבע

en: Color Fill
he: מילוי צבע

en: Color Picker
he: בוחר צבעים

en: Color-dodge
he: חמיקת-צבע

en: Column Gap
he: רווח בין עמודות

en: Column Header
he: כותרת עמודה

en: Column Mapping
he: מיפוי עמודות

en: Column Title
he: כותרת עמודה

en: Column Width
he: רוחב עמודה

en: Comment Status
he: סטטוס תגובה

en: Compact
he: קומפקטי

en: Company
he: חברה

en: Completion Rate
he: שיעור השלמה

en: Condition
he: תנאי

en: Conditional Logic
he: לוגיקה מותנית

en: Conditional Logics
he: לוגיקה מותנית

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
he: לוגיקה מותנית מופעלת על פי סדר קבוצות הלוגיקה. ככל שקבוצת הלוגיקה גבוהה יותר, כך העדיפות גבוהה יותר. אם ברצונך לשנות את העדיפות, תוכל למיין על ידי גרירה ושחרור של קבוצת הלוגיקה.

en: Config Option
he: אפשרויות תצורה

en: Configuration
he: תצורה

en: Configure default confirmation email template
he: הגדר תבנית אימייל אישור ברירת מחדל

en: Confirm on Close:
he: אישור בסגירה:

en: Confirmation
he: אישור

en: Confirmations
he: אישורים

en: Confirmed entries
he: רשומות מאושרות

en: Connect
he: התחבר

en: Connect New Active Campaing API
he: חבר API חדש של active campaing

en: Connect Successfully
he: התחבר בהצלחה

en: Connected API List:
he: רשימת API מחוברת:

en: Connected API:
he: API מחובר:

en: Connected Accounts
he: חשבונות מחוברים

en: Connected with WooCommerce Successfully
he: התחברות ל-WooCommerce הצליחה

en: Connected/Authorized Platforms
he: פלטפורמות מחוברות/מאושרות

en: Contact
he: איש קשר

en: Contact :
he: איש קשר:

en: Contact Email
he: אימייל איש קשר

en: Contact Fields refresh failed. please try again
he: רענון שדות אנשי קשר נכשל. אנא נסה שוב

en: Contact Fields refreshed
he: שדות אנשי קשר רועננו

en: Contact Form
he: טופס יצירת קשר

en: Contact Form Builder - Bit Form
he: בונה טופס יצירת קשר - טופס ביט

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
he: תוסף בונה טפסי יצירת קשר: טופס יצירת קשר רב-שלבי, טופס תשלום, תוסף טופס יצירת קשר מותאם אישית על ידי טופס ביט

en: Contact Owner
he: בעלים של איש קשר

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Contain
he: מכיל

en: Contain All
he: מכיל הכל

en: Contains
he: מכיל

en: Content Direction
he: כיוון תוכן

en: Contrast
he: ניגודיות

en: Control how the record gets updated.
he: שלוט באופן עדכון הרשומה.

en: Control how the row gets updated.
he: שלוט באופן עדכון השורה.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
he: CSS שיחתי נשמר בהצלחה!

en: Conversational Form
he: טופס שיחה

en: Conversational Form Settings
he: הגדרות טופס שיחתי

en: Conversational Steps settings
he: הגדרות שלבים שיחתיים

en: Copied on clipboard.
he: הועתק ללוח.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
he: העתק את כתובת האתר שלך ועבור ללוח הבקרה של Google ReCaptcha, הדבק אותה תחת דומיינים.

en: Copy the
he: העתק את

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
he: העתק את מפתח ה-API והדבק אותו ב-Bit Form

en: Country
he: מדינה

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
he: שדה מדינה זמין בגרסת הפרו של Bit Form.

en: Country Not Found Text
he: טקסט למדינה שלא נמצאה

en: Country Not Found Text Modify
he: שינוי טקסט מדינה לא נמצאה

en: Country:
he: ארץ:

en: Create
he: צור

en: Create API User
he: צור משתמש API

en: Create First Form
he: צור טופס ראשון

en: Create First View
he: צור תצוגה ראשונה

en: Create Form
he: צור טופס

en: Create Issue
he: צור בעיה

en: Create Milestone
he: צור אבן דרך

en: Create New Folder
he: צור תיקייה חדשה

en: Create New Note
he: צור הערה חדשה

en: Create Project
he: צור פרויקט

en: Create Sub Task
he: צור תת-משימה

en: Create Task
he: צור משימה

en: Create Tasklist
he: צור רשימת משימות

en: Create View
he: צור תצוגה

en: Create a New Form
he: צור טופס חדש

en: Create a new folder in the selected folder
he: צור תיקייה חדשה בתיקייה שנבחרה

en: Create next recurrence after the close of current task.
he: צור את החזרה הבאה לאחר סגירת המשימה הנוכחית.

en: Created
he: נוצר

en: Currency
he: מטבע

en: Currency Not Found Text
he: טקסט למטבע שלא נמצא

en: Currency Not Found Text Modify
he: שינוי טקסט מטבע לא נמצא

en: Currency Position:
he: מיקום מטבע:

en: Currency Symbol:
he: סמל מטבע:

en: Current Date
he: תאריך נוכחי

en: Current Month
he: החודש הנוכחי

en: Current Week
he: השבוע הנוכחי

en: Current Year
he: השנה הנוכחית

en: Currently, no payment gateway has been connected.
he: כרגע, לא חובר שער תשלום.

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom Class & Attribute
he: מחלקה ומאפיין מותאמים אישית

en: Custom Classes and Attributes
he: מחלקות ומאפיינים מותאמים אישית

en: Custom Date
he: תאריך מותאם אישית

en: Custom Error Message
he: הודעת שגיאה מותאמת אישית

en: Custom Groundhogg Value
he: ערך Groundhogg מותאם אישית

en: Custom JS and CSS Code Editor
he: עורך קוד JS ו-CSS מותאם אישית

en: Custom JS and CSS Editor
he: עורך JS ו-CSS מותאם אישית

en: Custom Link
he: קישור מותאם אישית

en: Custom Option Required
he: נדרשת אפשרות מותאמת אישית

en: Custom Page
he: דף מותאם אישית

en: Custom Tags
he: תגיות מותאמות אישית

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
he: תבנית אימות מותאמת אישית (RegEx)

en: Custom Value
he: ערך מותאם אישית

en: Custom...
he: מותאם אישית...

en: Customer ID key cann't be empty
he: מפתח מזהה לקוח לא יכול להיות ריק

en: Customer Id (non manager account)
he: מזהה לקוח (חשבון לא מנהל)

en: Customize Email template
he: התאם אישית תבנית אימייל

en: Customize Email templates
he: התאם אישית תבניות אימייל

en: Daily
he: יומי

en: Dark
he: כהה

en: Darken
he: הכהה

en: Data Center:
he: מרכז נתונים:

en: Data Table
he: טבלת נתונים

en: Data Views & Edit
he: צפייה ועריכת נתונים

en: Data center cann't be empty
he: מרכז נתונים לא יכול להיות ריק

en: Date
he: תאריך

en: Date Format
he: פורמט תאריך

en: Date Time (Advanced)
he: תאריך ושעה (מתקדם)

en: Date-Time
he: תאריך-שעה

en: Day Before
he: יום לפני

en: Days after today
he: ימים אחרי היום

en: Days before today
he: ימים לפני היום

en: Deal Type
he: סוג עסקה

en: Decimal Separator:
he: מפריד עשרוני:

en: Decision Box
he: תיבת החלטה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Amount Value
he: ערך סכום ברירת מחדל

en: Default Phone Number
he: מספר טלפון ברירת מחדל

en: Default Row:
he: שורה ברירת מחדל:

en: Default Value
he: ערך ברירת מחדל

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
he: ערך ברירת מחדל הוא הערך ההתחלתי שיופיע בשדה. אתה יכול להציג או להסתיר את ערך ברירת המחדל על ידי הפעלת אפשרות זו.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Delete
he: מחק

en: Delete File From Wordpress
he: מחק קובץ מ-WordPress

en: Delete Post Type
he: מחק סוג פוסט

en: Delete Step
he: מחק שלב

en: Delete all data table when delete plugin.
he: מחק את כל טבלאות הנתונים בעת מחיקת התוסף.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
he: מחק קובץ מ-WordPress לאחר העלאה ל-Dropbox

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
he: מחק קובץ מ-Wordpress לאחר העלאה ל-OneDrive

en: Delete successfully, refresh your window
he: נמחק בהצלחה, רענן את החלון שלך

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
he: מחק את הרשומות הלא מאושרות מהתגובות לאחר מספר ימים:

en: Deleted
he: נמחק

en: Deleting ...
he: מוחק...

en: Demo
he: הדגמה

en: Department:
he: מחלקה:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון מחלקות נכשל. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Departments refresh failed. please try again
he: רענון מחלקות נכשל. אנא נסה שוב

en: Departments refreshed
he: מחלקות רועננו

en: Description
he: תיאור

en: Details Page
he: דף פרטים

en: Details Page Styling
he: עיצוב דף פרטים

en: Detect Country By Geo
he: זהה מדינה לפי מיקום גיאוגרפי

en: Detect Country By IP
he: זהה מדינה לפי IP

en: Detect Country by Geo Location
he: זיהוי מדינה לפי מיקום גיאוגרפי

en: Detect Country by IP
he: זיהוי מדינה לפי IP

en: Direction
he: כיוון

en: Disable
he: השבת

en: Disable Card
he: השבת כרטיס

en: Disable Entry Storing
he: השבתת שמירת רשומות

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
he: בטל אישור כפול למשתמשים מחוברים.

en: Disable entry storing in WordPress database
he: השבת שמירת רשומות במסד הנתונים של וורדפרס

en: Disable if maximum selected:
he: השבת אם נבחר מקסימום:

en: Disable this form after limited entry
he: השבת טופס זה לאחר הגבלת רשומות

en: Disabled
he: מושבת

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
he: השבתת שדה מונעת ממשתמשים לתקשר איתו או להזין נתונים. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להפעיל או להשבית את השדה לפי הצורך.

en: Divider
he: מפריד

en: Do You want Deplicate these
he: האם אתה רוצה לשכפל את

en: Do you want to change these
he: האם אתה רוצה לשנות את

en: Doc & Support
he: מסמכים ותמיכה

en: Documentation
he: תיעוד

en: Domain Name can't be empty
he: שם דומיין לא יכול להיות ריק

en: Domain URL
he: כתובת דומיין

en: Domain URL:
he: כתובת דומיין:

en: Double Opt-In
he: אישור כפול

en: Double Opt-in
he: אישור כפול

en: Download Link Shortcode
he: קוד קצר לקישור הורדה

en: Downloadable
he: ניתן להורדה

en: Downloadable Product
he: מוצר להורדה

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
he: מוצרים להורדה מאפשרים גישה לקובץ לאחר הרכישה.

en: Draft Button
he: כפתור טיוטה

en: Draft entries
he: רשומות טיוטה

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
he: יוצר הטפסים בגרירה ושחרור של וורדפרס יאפשר לך לבנות כל סוג של טפסים לאתר וורדפרס שתוכל לדמיין. העיצוב המקצועי של Bit Form שומר על כל הכלים בדיוק במקום שבו אתה רוצה אותם! תוכל ליצור אינטגרציה בין מערכות CRM ויישומים שונים ללא ניסיון קודם.

en: Drag n Drop
he: גרור ושחרר

en: Dropbox API Console
he: מסוף API של Dropbox

en: Dropbox Access Code
he: קוד גישה ל-Dropbox

en: Dropbox Access Code:
he: קוד גישה ל-Dropbox:

en: Dropbox Api Key:
he: מפתח API של Dropbox:

en: Dropbox Api Secret:
he: סיסמת API של Dropbox:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
he: מפתח API, סיסמת API וקוד גישה ל-Dropbox לא יכולים להיות ריקים

en: Dropbox Folder
he: תיקיית Dropbox

en: Dropdown
he: תפריט נפתח

en: Duplicate
he: שכפל

en: Duplicate field name
he: שם שדה כפול

en: Duplicate...
he: שכפל...

en: Dynamic
he: דינמי

en: Edit
he: ערוך

en: Edit Button
he: כפתור עריכה

en: Edit Custom Error Message
he: ערוך הודעת שגיאה מותאמת אישית

en: Edit Decision Box Label
he: ערוך תווית תיבת החלטה

en: Edit Form
he: ערוך טופס

en: Edit GDPR Concent Label
he: ערוך תווית הסכמת GDPR

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
he: ערוך תווית הסכמת GDPR על ידי לחיצה על אייקון העריכה

en: Edit Global Message (Type:
he: ערוך הודעה גלובלית (סוג:

en: Edit HTML Content
he: ערוך תוכן HTML

en: Edit Note
he: ערוך הערה

en: Edit Options
he: אפשרויות עריכה

en: Edit Post Types
he: ערוך סוגי פוסטים

en: Edit Table
he: ערוך טבלה

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
he: ערוך את תוכן שדה ה-HTML על ידי לחיצה על אייקון העריכה

en: Edit verification Messages/Redirect URL
he: ערוך הודעות אימות/כתובת URL להפניה

en: Edit verification messages
he: ערוך הודעות אימות

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
he: ערוך את תווית תיבת ההחלטה שלך על ידי לחיצה על אייקון העריכה

en: Elastic Email API Console
he: מסוף API של Elastic Email

en: Elastic Email Fields
he: שדות Elastic Email

en: Email
he: אימייל

en: Email :
he: אימייל:

en: Email Notification
he: התראת אימייל

en: Email Subject Here
he: נושא האימייל כאן

en: Email Template deleted
he: תבנית האימייל נמחקה

en: Email Template duplicated
he: תבנית האימייל שוכפלה

en: Email Template:
he: תבנית אימייל:

en: Email Templates
he: תבניות אימייל

en: Email Templates Coming soon
he: תבניות אימייל בקרוב

en: Email Test
he: בדיקת אימייל

en: Email field is mandatory for double opt-in.
he: שדה אימייל הוא חובה עבור אישור כפול.

en: Email is invalid
he: האימייל אינו תקין

en: Email sent successfully.
he: האימייל נשלח בהצלחה.

en: Email:
he: אימייל:

en: Embed via HTML Code
he: הטמע באמצעות קוד HTML

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
he: הטמע באמצעות קוד HTML (טופס שיחתי)

en: Empty
he: ריק

en: Empty Submission
he: שליחה ריקה

en: Empty filename
he: שם קובץ ריק

en: Empty form cannot be submitted.
he: לא ניתן לשלוח טופס ריק.

en: Enable
he: הפעל

en: Enable / Disable
he: הפעל / השבת

en: Enable Double Option for new contacts
he: הפעל אישור כפול לאנשי קשר חדשים

en: Enable ReCaptcha V3
he: הפעל ReCaptcha V3

en: Enable SMTP
he: הפעל SMTP

en: Enable Time
he: אפשר זמן

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
he: מפעיל פורמט 24 שעות לזמן. כברירת מחדל, נעשה שימוש בפורמט 12 שעות. אם ברצונך להשתמש בפורמט 24 שעות, עליך להפעיל זאת.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
he: מפעיל בורר זמן. כברירת מחדל, בורר הזמן מושבת. אם ברצונך להשתמש בבורר זמן, עליך להפעיל זאת.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
he: הפעלת אפשרות זו תבדוק מהרשומות שנשלחו אם הערך שלו כפול.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
he: הפעלת אפשרות זו תבדוק ממסד הנתונים של משתמשי וורדפרס שלך אם הערך שלו כפול.

en: Encharge API Console
he: מסוף API של Encharge

en: Encharge Fields
he: שדות Encharge

en: Encharge fields refresh failed. please try again
he: רענון שדות Encharge נכשל. אנא נסה שוב

en: Encharge fields refreshed
he: שדות Encharge רועננו

en: End After
he: סיים אחרי

en: End Time
he: זמן סיום

en: End With
he: מסתיים ב

en: Enter Amount..
he: הכנס סכום..

en: Enter Email Addresses
he: הזן כתובות אימייל

en: Enter Hours
he: הזן שעות

en: Enter Owner ID
he: הכנס מזהה בעלים

en: Enter Phone Number
he: הכנס מספר טלפון

en: Enter row number
he: הכנס מספר שורה

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
he: הזן את הקריטריונים לעדכון רשומות. אנא השתמש בפורמט הבא.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
he: הזן את הקריטריונים לעדכון שורות. אנא השתמש בפורמט הבא.

en: Enter the shortcode in this Input.
he: הזן את הקוד הקצר בקלט זה.

en: Entries
he: רשומות

en: Entries Duplicated successfully
he: הרשומות שוכפלו בהצלחה

en: Entries id is invalid
he: מזהה הרשומות אינו חוקי

en: Entry Deleted successfully
he: הרשומה נמחקה בהצלחה

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
he: הרשומה נמחקה בהצלחה, חלק נמנעו על ידי תהליך עבודה

en: Entry Deletetion prevented by workflow
he: מחיקת הרשומה נמנעה על ידי תהליך עבודה

en: Entry Details #
he: פרטי רשומה #

en: Entry Duplicated successfully
he: הרשומה שוכפלה בהצלחה

en: Entry Edit
he: עריכת רשומה

en: Entry Limit
he: הגבלת רשומות

en: Entry Not Found!
he: הרשומה לא נמצאה!

en: Entry Update Successfully
he: הרשומה עודכנה בהצלחה

en: Entry Updated Successfully
he: הרשומה עודכנה בהצלחה

en: Entry View
he: צפייה ברשומה

en: Equal
he: שווה

en: Error Occured
he: אירעה שגיאה

en: Error Occured in saving %s
he: אירעה שגיאה בשמירת %s

en: Error Occurred
he: אירעה שגיאה

en: Error Occurred, Please Reload
he: אירעה שגיאה, אנא טען מחדש

en: Error occurred, Please try again.
he: אירעה שגיאה, אנא נסה שוב.

en: Event:
he: אירוע:

en: Every Day
he: כל יום

en: Example
he: דוגמה

en: Example:
he: דוגמה:

en: Excellent
he: מצוין

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
he: חקור את התיעוד המקיף שלנו. ממתחילים ועד מפתחים - כולם יקבלו תשובה

en: Export
he: ייצא

en: Export File Format
he: פורמט קובץ ייצוא

en: Export Form Data
he: ייצא נתוני טופס

en: Exporting...
he: מייצא...

en: Expression
he: ביטוי

en: External
he: חיצוני

en: Facebook support group
he: קבוצת תמיכה בפייסבוק

en: Failed to Copy, Try Again.
he: העתקה נכשלה, נסה שוב.

en: Failed to change Form Status
he: שינוי סטטוס הטופס נכשל

en: Failed to fetch groundhoggtag
he: נכשל בהבאת תגית Groundhogg

en: Failed to fetch list fields
he: נכשלה שליפת שדות הרשימה

en: Failed to update, Data is empty.
he: העדכון נכשל, הנתונים ריקים.

en: Failed to write file to disk.
he: נכשלה כתיבת הקובץ לדיסק.

en: Fetch All Dropbox Folders
he: הבא את כל תיקיות Dropbox

en: Fetch All Recipients
he: הבא את כל הנמענים

en: Fetch Subscriber List
he: הבא רשימת מנויים

en: Field
he: שדה

en: Field Actions
he: פעולות שדה

en: Field Block
he: בלוק שדה

en: Field Clone
he: שכפול שדה

en: Field Cloning
he: שכפול שדה

en: Field Map
he: מיפוי שדות

en: Field Mapping
he: מיפוי שדות

en: Field Mappping
he: מיפוי שדות

en: Field Style
he: סגנון שדה

en: Field name cannot be empty
he: שם השדה לא יכול להיות ריק

en: Fields
he: שדות

en: Fields refresh failed
he: רענון השדות נכשל

en: Fields refresh failed Cause:
he: רענון שדות נכשל. סיבה:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון השדות נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Fields refresh failed. please try again
he: רענון שדות נכשל. אנא נסה שוב

en: Fields refresh successfully
he: השדות רועננו בהצלחה

en: Fields refreshed
he: שדות רועננו

en: File Exist Message
he: הודעת קובץ קיים

en: File Input
he: קלט קובץ

en: File Select Status
he: סטטוס בחירת קובץ

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: File Upload Field Map
he: מיפוי שדה העלאת קובץ

en: File not allowed by policy
he: הקובץ אינו מורשה על פי המדיניות

en: File size is too large
he: גודל הקובץ גדול מדי

en: File size is too large after sanitation
he: גודל הקובץ גדול מדי לאחר סניטציה

en: File size validation
he: אימות גודל קובץ

en: File type is not allowed
he: סוג הקובץ אינו מורשה

en: File type is not supported
he: סוג הקובץ אינו נתמך

en: File type validation
he: אימות סוג קובץ

en: Filter
he: סנן

en: Filter Entries between Dates
he: סנן רשומות בין תאריכים

en: Finish & Save
he: סיים ושמור

en: First Name
he: שם פרטי

en: First Name:
he: שם פרטי:

en: Fixed
he: קבוע

en: Flags:
he: דגלים:

en: Fluent CRM Fields
he: שדות FluentCRM

en: Fluent CRM List:
he: רשימת FluentCRM:

en: Fluent CRM Plugins not found
he: תוספי Fluent CRM לא נמצאו

en: Fluent CRM Tags:
he: תגיות FluentCRM:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
he: רענון שדות FluentCRM נכשל. אנא נסה שוב

en: Fluent CRM fields refreshed
he: שדות FluentCRM רועננו

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
he: רענון רשימת FluentCRM נכשל בגלל:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
he: רענון רשימת FluentCRM נכשל. אנא נסה שוב

en: FluentCRM list refreshed
he: רשימת FluentCRM רועננה

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון התיקיות נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Folders refresh failed. please try again
he: רענון התיקיות נכשל. אנא נסה שוב

en: Folders refreshed
he: התיקיות רועננו

en: Font
he: גופן

en: Font Family
he: משפחת גופנים

en: Font Size
he: גודל גופן

en: Font Size (Pixels)
he: גודל גופן (פיקסלים)

en: Font Style
he: סגנון גופן

en: Font Weight
he: משקל גופן

en: For
he: עבור

en: For more details,
he: לפרטים נוספים,

en: For more details, please visit the
he: לפרטים נוספים, אנא בקר ב

en: Forgot Password Fields
he: שדות שכחתי סיסמה

en: Form Abandonment
he: נטישת טופס

en: Form Address Fields
he: שדות כתובת בטופס

en: Form Background
he: רקע טופס

en: Form Deleted Successfully
he: הטופס נמחק בהצלחה

en: Form Entry Edit
he: עריכת רשומת טופס

en: Form Field
he: שדה טופס

en: Form Fields
he: שדות טופס

en: Form ID cannot be empty
he: מזהה הטופס לא יכול להיות ריק

en: Form Name
he: שם הטופס

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
he: שם הטופס צריך להיות עד 50 תווים

en: Form Saved successfully
he: הטופס נשמר בהצלחה

en: Form Settings
he: הגדרות טופס

en: Form Submitted
he: הטופס נשלח

en: Form Submitted Successfully
he: הטופס נשלח בהצלחה

en: Form Templates
he: תבניות טפסים

en: Form Width Modification
he: שינוי רוחב טופס

en: Form data is empty
he: נתוני הטופס ריקים

en: Form deleted successfully.
he: הטופס נמחק בהצלחה.

en: Form does not exist
he: הטופס אינו קיים

en: Form does not exist.
he: הטופס אינו קיים.

en: Form does not exists
he: הטופס אינו קיים

en: Form does not exists.
he: הטופס אינו קיים.

en: Form duplicated successfully
he: הטופס שוכפל בהצלחה

en: Form entries does not exist.
he: רשומות הטופס אינן קיימות.

en: Form entry deletion failed.
he: מחיקת רשומת הטופס נכשלה.

en: Form id is empty.
he: מזהה הטופס ריק.

en: Form id is invalid
he: מזהה הטופס אינו חוקי

en: Form id is invalid.
he: מזהה הטופס אינו חוקי.

en: Form id or entries id is invalid
he: מזהה הטופס או מזהה הרשומות אינו חוקי

en: Form imported successfully.
he: הטופס יובא בהצלחה.

en: Form is available %s
he: הטופס זמין %s

en: Form is available %s From %s
he: הטופס זמין %s מ-%s

en: Form is available on %s
he: הטופס זמין ב-%s

en: Form is not exists.
he: הטופס אינו קיים.

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Form status change failed.
he: שינוי סטטוס הטופס נכשל.

en: Form status changed successfully
he: סטטוס הטופס שונה בהצלחה

en: Form style
he: סגנון טופס

en: Form update failed.
he: עדכון הטופס נכשל.

en: Form updated successfully.
he: הטופס עודכן בהצלחה.

en: Form:
he: טופס:

en: Formatter:
he: מפרמט:

en: Forms
he: טפסים

en: Forms deleted successfully.
he: הטפסים נמחקו בהצלחה.

en: Forms refresh failed Cause:
he: רענון טפסים נכשל. סיבה:

en: Forms refresh failed. please try again
he: רענון טפסים נכשל. אנא נסה שוב

en: Forms refreshed
he: טפסים רועננו

en: Friday
he: יום שישי

en: From
he: מ

en: From Email Address
he: כתובת אימייל שולח

en: From Mail
he: אימייל שולח

en: From Name
he: שם השולח

en: From:
he: מאת:

en: Full
he: מלא

en: Full Name:
he: שם מלא:

en: Full Width
he: רוחב מלא

en: Full page droppable
he: עמוד שלם ניתן לגרירה

en: GDPR Agreement
he: הסכמת GDPR

en: General
he: כללי

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
he: צור טוקן לאחר טעינת הדף כדי למנוע קונפליקט עם תוספי מטמון.

en: Generate a default UI for managing this post type
he: צור ממשק משתמש ברירת מחדל לניהול סוג פוסט זה

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
he: צור מפתח API חדש או השתמש בקיים (אתה יכול להשתמש במפתח API לבדיקה למטרות בדיקה). מפתח זה נדרש לאימות בקשות API.

en: Generate new API key
he: צור מפתח API חדש

en: Generate new ID
he: צור מזהה חדש

en: Get $10 Cashback
he: קבל 10$ החזר כספי

en: Get Christmas Deal!
he: קבל עסקת חג המולד!

en: Get Year End Deal
he: קבל עסקת סוף שנה

en: Getgist API Console
he: מסוף API של Getgist

en: Gist Fields
he: שדות Gist

en: Global Settings
he: הגדרות גלובליות

en: Go Home
he: חזור לדף הבית

en: Go to PDF Settings
he: עבור להגדרות PDF

en: Go to Payment Settings
he: עבור להגדרות תשלום

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
he: עבור ללוח הבקרה של google reCaptcha V2

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
he: עבור ללוח הבקרה של google reCaptcha V3

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
he: עבור ללוח הבקרה של turnstile

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
he: עבור ללוח הבקרה של hCaptcha

en: Go to your Mollie Dashboard
he: עבור ללוח המחוונים של מולי

en: Go to your PayPal Dashboard
he: עבור ללוח המחוונים של PayPal

en: Go to your Razorpay Dashboard
he: עבור ללוח המחוונים של Razorpay

en: Go to your Stripe Dashboard
he: עבור ללוח המחוונים של סטרייפ

en: Gold
he: זהב

en: Good
he: טוב

en: Google API Console
he: מסוף API של Google

en: Google Ads
he: מודעות גוגל

en: Google Ads Information
he: מידע על מודעות גוגל

en: Google Ads Manager Account
he: חשבון מנהל מודעות גוגל

en: Google Fields
he: שדות Google

en: Google Maps API
he: API של מפות גוגל

en: Google Maps API Key
he: מפתח API של מפות גוגל

en: Google reCAPTCHA Admin
he: מנהל Google reCAPTCHA

en: Gradient
he: גרדיאנט

en: Grayscale
he: גווני אפור

en: Greater Than
he: גדול מ

en: Greater Than or Equal
he: גדול או שווה ל

en: Groundhogg Fields
he: שדות Groundhogg

en: Groundhogg Meta Fields
he: שדות מטא של Groundhogg

en: Groundhogg all tag fetched successfully
he: כל תגיות Groundhogg נאספו בהצלחה

en: Group Name
he: שם קבוצה

en: Group fetch failed
he: שליפת הקבוצה נכשלה

en: Group fetch successfully
he: הקבוצה נשלפה בהצלחה

en: Groups
he: קבוצות

en: Header Row:
he: שורת כותרת:

en: Height
he: גובה

en: Helper Text
he: טקסט עזרה

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
he: טקסט עזרה הוא טקסט אופציונלי שמופיע מתחת לשדה כדי לספק מידע נוסף למשתמש. אתה יכול להציג או להסתיר את טקסט העזרה על ידי הפעלת אפשרות זו.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
he: כאן Department, Salary ו-Country הם שמות עמודות בטבלת Zoho Analytics

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
he: כאן Email הוא שם קישור שדה של Zoho Creator. מידע:

en: Hidden
he: מוסתר

en: Hidden Field
he: שדה מוסתר

en: Hide
he: הסתר

en: Hide Calender
he: הסתר לוח שנה

en: Hide Country List
he: הסתר רשימת מדינות

en: Hide Image Label
he: הסתר תווית תמונה

en: Hide Integration Logs
he: הסתר יומני אינטגרציה

en: Hide ReCaptcha Badge
he: הסתר תג ReCaptcha

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
he: מסתיר את לוח השנה. כברירת מחדל, לוח השנה מוצג. אם ברצונך להסתיר את לוח השנה, עליך להפעיל זאת.

en: History Empty
he: היסטוריה ריקה

en: Homepage URL:
he: כתובת URL של דף הבית:

en: Honeypot trap
he: מלכודת Honeypot

en: Honeypot trap for bot
he: מלכודת דבש לבוטים

en: Horizontal
he: אופקי

en: How many rows to export
he: כמה שורות לייצא

en: How to Configure Conditional Logic
he: כיצד להגדיר לוגיקה מותנית

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
he: כיצד להגדיר הודעת אישור/דף הפניה

en: How to Configure Double Opt-In
he: כיצד להגדיר אישור כפול

en: How to Configure Email Templates
he: כיצד להגדיר תבניות אימייל

en: How to Configure Form Abandonment
he: כיצד להגדיר נטישת טופס

en: How to Configure PDF Template
he: כיצד להגדיר תבנית PDF

en: How to Configure WP User Registration
he: כיצד להגדיר רישום משתמש וורדפרס

en: How to Setup ACF integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Acumbamail

en: How to Setup Advanced Form Integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה מתקדמת לטפסים

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Automate Hub by Sperse.IO

en: How to Setup AutomatorWP integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם AutomatorWP

en: How to Setup Autonami integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Autonami

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Brevo(SendinBlue)

en: How to Setup Dropbox integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם elastic email

en: How to Setup Encharge integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Encharge

en: How to Setup FlowMattic integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם FlowMattic

en: How to Setup Fluent-CRM integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Google Sheets

en: How to Setup IFTTT integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם IFTTT

en: How to Setup Integrately integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Integrately

en: How to Setup Integrations
he: כיצד להגדיר אינטגרציות

en: How to Setup Integromat integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Pabbly

en: How to Setup Pods integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Pods

en: How to Setup Sure Triggers integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Sure Triggers

en: How to Setup Telegram integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Telegram

en: How to Setup Thrive Automator integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Thrive Automator

en: How to Setup Uncanny Automator integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Uncanny Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם WP Webhooks

en: How to Setup WooCommerce integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Creator

en: How to Setup Zoho Desk integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Work Drive

en: How to Setup Zoho-CRM integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho-CRM

en: How to Setup n8n.io integration
he: כיצד להגדיר אינטגרציה עם n8n.io

en: How to enable Conversational Form
he: כיצד להפעיל טופס שיחה

en: How to set up
he: איך להגדיר

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
he: כיצד להגדיר הודעות אישור או דף הפניה:

en: How to setup Conversational form:
he: כיצד להגדיר טופס שיחתי:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
he: כיצד להגדיר אישור כפול ושליחת התראות אימייל:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
he: כיצד להגדיר תבניות אימייל ולשלוח התראות אימייל:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
he: כיצד להגדיר נטישת טופס ושמירת התקדמות חלקית בטופס:

en: How to setup Integrations:
he: כיצד להגדיר אינטגרציות:

en: How to setup Landinge Page
he: כיצד להגדיר דף נחיתה

en: How to setup PDF Templates:
he: כיצד להגדיר תבניות PDF:

en: How to setup WP Authentication:
he: כיצד להגדיר אימות WP:

en: Hubspot API Console
he: מסוף API של Hubspot

en: Hubspot Fields
he: שדות Hubspot

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
he: אני מסכים שאתר זה ישמור את המידע שהגשתי כדי שיוכלו להגיב לפנייתי. למד עוד ב

en: IP address
he: כתובת IP

en: Icon Type:
he: סוג אייקון:

en: Icons
he: סמלים

en: Idea
he: רעיון

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
he: אם שדות שם המשתמש והסיסמה ריקים, אז המשתמש יקבל את הערך של שדה האימייל כשדה והסיסמה תיווצר אוטומטית.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
he: אם המשתמש מחובר, הטופס ימולא מחדש עם הרשומה החלקית הקודמת ממסד הנתונים
    מהאחסון המקומי של הדפדפן."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
he: אם כבוי, הטופס ישמור טיוטה בלחיצה על כפתור השמירה או באמצעות לוגיקה מותנית.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
he: אם מופעל, הטופס הריק יישמר כטיוטה בעת עזיבת הדף.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
he: אם כבר יש לך אתר Turnstile, לחץ על שם האתר כדי לפתוח את לוח הבקרה של האתר.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
he: אם כבר יש לך אתר hCaptcha, לחץ על שם האתר כדי לפתוח את לוח הבקרה של האתר.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
he: אם עדיין לא יצרת אתר Turnstile, לחץ על כפתור "הוסף אתר" ומלא את השדות הנדרשים.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
he: אם עדיין לא יצרת אתר hCaptcha, לחץ על כפתור "הוסף אתר" ומלא את השדות הנדרשים.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
he: אם עדיין לא השתמשת ב-PDF, תצטרך ללחוץ על כפתור "שמור" כדי להחיל את הגדרות ה-PDF הגלובליות האלה. אתה יכול גם להתאים אישית הגדרות עבור תבנית PDF ספציפית על ידי גישה לתבניות PDF בהגדרות הטופס שלך.

en: Image
he: תמונה

en: Image Alt Text
he: טקסט חלופי לתמונה

en: Image Crop
he: חיתוך תמונה

en: Image Link....
he: קישור לתמונה...

en: Image Preview
he: תצוגה מקדימה של תמונה

en: Image Resize
he: שינוי גודל תמונה

en: Image Select
he: בחירת תמונה

en: Image Transform
he: שינוי צורת תמונה

en: Image Type
he: סוג תמונה

en: Image height
he: גובה תמונה

en: Image validate size
he: אימות גודל תמונה

en: Image width
he: רוחב תמונה

en: Import & Edit
he: ייבא וערוך

en: Import Form
he: ייבא טופס

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
he: ב-Bit Apps, אנו מספקים תמיכה מלאה במוצר לכל סוגי הלקוחות, לא משנה אם הם משתמשי חינם או פרו. אנו מספקים תמיכה באופן פעיל באמצעות אימייל וצ'אט חי. צוות התמיכה שלנו תמיד מוכן לעזור לך. אנחנו כאן כדי לענות על שאלותיך ולעזור לך בכל בעיה שעשויה להתעורר.

en: In Person Email
he: אימייל אישי

en: In Person Email (Optional)
he: אימייל אישי (אופציונלי)

en: In Person Name
he: שם אישי

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
he: כדי למלא מחדש את שדות הטופס, יש צורך לאחסן את הנתונים שנשלחו במסד הנתונים. אנא ודא לכבות את האפשרות "השבת אחסון נתוני שליחת טופס" בהגדרות הטופס.

en: Individual Field Styling
he: עיצוב שדה אישי

en: Individual Style
he: סגנון אישי

en: Input Format Option
he: אפשרות פורמט קלט

en: Input Format Options
he: אפשרויות פורמט קלט

en: Input Icons
he: אייקונים לשדה קלט

en: Input Mode
he: מצב קלט

en: Input Validation
he: אימות קלט

en: Input does not match the required pattern
he: הקלט אינו תואם לתבנית הנדרשת

en: Input mode
he: מצב קלט

en: Inside
he: פנימי

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
he: שלב את הטופס שלך עם האפליקציות והשירותים המועדפים עליך.

en: Integration
he: אינטגרציה

en: Integration API Key...
he: מפתח API לאינטגרציה...

en: Integration Info
he: פרטי אינטגרציה

en: Integration Name
he: שם האינטגרציה

en: Integration Name...
he: שם האינטגרציה...

en: Integration Name:
he: שם האינטגרציה:

en: Integration Settings
he: הגדרות אינטגרציה

en: Integration clone failed Cause
he: שכפול אינטגרציה נכשל סיבה

en: Integration clone failed.
he: שכפול אינטגרציה נכשל.

en: Integration deleted
he: השילוב נמחק

en: Integration deletion failed Cause
he: מחיקת האינטגרציה נכשלה בגלל

en: Integration deletion failed. please try again
he: מחיקת האינטגרציה נכשלה. אנא נסה שוב

en: Integration execution failed
he: ביצוע השילוב נכשל

en: Integration name
he: שם אינטגרציה

en: Integration name cann't be empty
he: שם האינטגרציה לא יכול להיות ריק

en: Integrations
he: שילובים

en: Internal
he: פנימי

en: Invalid API Token
he: מפתח API לא חוקי

en: Invalid Email
he: אימייל לא תקין

en: Invalid Form ID or Entries ID.
he: מזהה טופס או מזהה רשומות לא חוקי.

en: Invalid Form ID or entries ID.
he: מזהה טופס או מזהה רשומות לא חוקי.

en: Invalid Form id or entries id.
he: מזהה טופס או מזהה רשומות לא חוקי.

en: Invalid Number
he: מספר לא תקין

en: Invalid Phone Number
he: מספר טלפון לא תקין

en: Invalid SVG
he: SVG לא חוקי

en: Invalid URL
he: כתובת URL לא תקינה

en: Invalid activation key
he: מפתח הפעלה לא חוקי

en: Invalid file type
he: סוג קובץ לא חוקי

en: Invalid form id
he: מזהה טופס לא חוקי

en: Invalid redirect page:
he: דף הפניה לא חוקי:

en: Invert
he: היפוך

en: Invisible
he: בלתי נראה

en: Is Not Null
he: הוא לא ריק

en: Is Null
he: הוא ריק

en: Issue
he: בעיה

en: Issue %s
he: %s של בעיה

en: Issue Followers
he: עוקבים אחרי בעיה

en: Item Size
he: גודל פריט

en: Key
he: מפתח

en: Key :
he: מפתח:

en: Key:
he: מפתח:

en: LTR
he: משמאל לימין

en: Label
he: תווית

en: Label Style
he: סגנון תווית

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
he: תווית היא הכותרת של השדה שמופיעה מעל או לצד השדה. אתה יכול להציג או להסתיר את תווית השדה על ידי הפעלת אפשרות זו.

en: Labels Customization
he: התאמה אישית של תוויות

en: Landing Form
he: טופס נחיתה

en: Landing Page
he: דף נחיתה

en: Landscape
he: לרוחב

en: Language
he: שפה

en: Language Direction
he: כיוון שפה

en: Laptop View
he: תצוגת לפטופ

en: Last 120 Days
he: 120 הימים האחרונים

en: Last 30 Days
he: 30 הימים האחרונים

en: Last 60 Days
he: 60 הימים האחרונים

en: Last 7 Days
he: 7 הימים האחרונים

en: Last 90 Days
he: 90 הימים האחרונים

en: Last Month
he: החודש שעבר

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Last Name:
he: שם משפחה:

en: Last Week
he: השבוע שעבר

en: Last Year
he: השנה שעברה

en: Layout
he: פריסה

en: Layout:
he: פריסה:

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון פריסות נכשל. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Layouts refresh failed. please try again
he: רענון פריסות נכשל. אנא נסה שוב

en: Layouts refreshed
he: פריסות רועננו

en: Lead Status
he: סטטוס ליד

en: Leading Icon
he: סמל מוביל

en: Learn More
he: למד עוד

en: Learn more about Bit Form API
he: למד עוד על API של bit form

en: Learn more about CPT Integration
he: למד עוד על שילוב CPT

en: Learn more about Google Ads configuration
he: למד עוד על הגדרת מודעות גוגל

en: Learn more about PDF Attachment
he: למד עוד על צירוף PDF

en: Learn more about SMTP configuration
he: למד עוד על תצורת SMTP

en: Leave a Note:
he: השאר הערה:

en: Left
he: שמאל

en: Left Currency
he: מטבע משמאל

en: Left Number
he: מספר משמאל

en: Left to Right
he: משמאל לימין

en: Less Than
he: קטן מ

en: Less Than or Equal
he: קטן או שווה ל

en: Lifecycle Stage
he: שלב מחזור חיים

en: Light
he: בהירה

en: Lighten
he: הבהר

en: Limit By Per User
he: הגבל לפי משתמש

en: Limit By Submission Count
he: הגבל לפי מספר שליחות

en: Limit Form Submission
he: הגבל שליחת טופס

en: Limit Form Submission Period
he: הגבל תקופת שליחת טופס

en: Limit Password Length
he: הגבל את אורך הסיסמה

en: Line 1:
he: שורה 1:

en: Line 2:
he: שורה 2:

en: Link:
he: קישור:

en: List Height
he: גובה רשימה

en: List failed. please try again
he: הרשימה נכשלה. אנא נסה שוב

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון הרשימה נכשל בגלל: %s. אנא נסה שוב

en: List refreshed
he: הרשימה רועננה

en: List:
he: רשימה:

en: Lists fetch failed. please try again
he: שליפת הרשימות נכשלה. אנא נסה שוב

en: Lists fetched successfully
he: הרשימות נשלפו בהצלחה

en: Lists refresh failed Cause:
he: רענון רשימות נכשל. סיבה:

en: Lists refresh failed. please try again
he: רענון רשימות נכשל. אנא נסה שוב

en: Lists refreshed
he: רשימות רועננו

en: Lists:
he: רשימות:

en: Load Indicator
he: מחוון טעינה

en: Loading ACF Fields...
he: טוען שדות ACF...

en: Loading ACF fields...
he: טוען שדות ACF...

en: Loading Company...
he: טוען חברה...

en: Loading Contacts...
he: טוען אנשי קשר...

en: Loading Dropbox Folders List...
he: טוען רשימת תיקיות Dropbox...

en: Loading Lists...
he: טוען רשימות...

en: Loading MetaBox Fields...
he: טוען שדות MetaBox...

en: Loading OneDrive Folders List...
he: טוען רשימת תיקיות OneDrive...

en: Loading Owners...
he: טוען בעלים...

en: Loading Pipelines...
he: טוען צינורות...

en: Loading Post Types...
he: טוען סוגי פוסטים...

en: Loading Posts...
he: טוען פוסטים...

en: Loading Recipientslist...
he: טוען רשימת נמענים...

en: Loading Tags...
he: טוען תגיות...

en: Loading Terms...
he: טוען מונחים...

en: Loading Users...
he: טוען משתמשים...

en: Loading...
he: טוען...

en: Locale
he: שפה מקומית

en: Logged In
he: מחובר

en: Logged Out
he: מנותק

en: Logic
he: לוגיקה

en: Login Fields
he: שדות התחברות

en: Login User
he: משתמש מחובר

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
he: התחבר לחשבון מולי שלך (או צור אחד אם אין לך עדיין).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
he: התחבר לחשבון PayPal שלך (או צור אחד אם אין לך עדיין).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
he: התחבר לחשבון Razorpay שלך (או צור אחד אם אין לך עדיין).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
he: התחבר לחשבון סטרייפ שלך (או צור אחד אם אין לך עדיין).

en: Lost In Space
he: אבוד בחלל

en: Luminosity
he: בהירות

en: Mail Chimp API Console
he: מסוף API של Mailchimp

en: Mail Chimp Address Fields
he: שדות כתובת של Mailchimp

en: Mail Chimp Fields
he: שדות Mailchimp

en: Mail Test
he: בדיקת דואר

en: MailPoet Fields
he: שדות MailPoet

en: MailerLite API Token
he: טוקן API של MailerLite

en: MailerLite Fields
he: שדות MailerLite

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
he: רענון שדות Mailpoet נכשל. אנא נסה שוב

en: Mailpoet fields refreshed
he: שדות Mailpoet רועננו

en: Maintain Step History
he: שמור על היסטוריית שלבים

en: Map Attachments
he: מפה קבצים מצורפים

en: Map Fields
he: מפה שדות

en: Map File Upload Fields
he: מפה שדות העלאת קבצים

en: Margin
he: שוליים

en: Margin Bottom
he: שוליים תחתונים

en: Margin Left
he: שוליים שמאליים

en: Margin Right
he: שוליים ימניים

en: Margin Top
he: שוליים עליונים

en: Max File Size
he: גודל קובץ מקסימלי

en: Max Total File Size
he: גודל כולל מקסימלי של קבצים

en: Max:
he: מקסימום:

en: Maximum
he: מקסימום

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
he: מותר מקסימום ${field.maximum_file} קובץ/קבצים

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
he: מותר מקסימום ${field.maximum}

en: Maximum File Count
he: מספר קבצים מקסימלי

en: Maximum File Size
he: גודל קובץ מקסימלי

en: Maximum Fraction Digit:
he: מספר מקסימלי של ספרות עשרוניות:

en: Maximum Option Count
he: מספר אפשרויות מקסימלי

en: Maximum Option Validation
he: אימות מקסימום אפשרויות

en: Maximum Row:
he: שורה מקסימלית:

en: Maximum Value
he: ערך מקסימלי

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
he: מותר סכום מקסימלי של ${field.maximum_amount}

en: Maximum amount:
he: סכום מקסימלי:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
he: חריגה מגודל קובץ מקסימלי. (מקס: ${field.maximum_size}MB)

en: Maximum:
he: מקסימום:

en: Meanwhile do not close this window.
he: בינתיים אל תסגור חלון זה.

en: Menu Icon
he: אייקון תפריט

en: Menu Icon *
he: אייקון תפריט *

en: Menu Name *
he: שם בתפריט *

en: Merge with Previous Options
he: מזג עם אפשרויות קודמות

en: Message Styles
he: סגנונות הודעה

en: Message Type
he: סוג הודעה

en: Message deleted
he: ההודעה נמחקה

en: Message:
he: הודעה:

en: Messages saved successfully.
he: ההודעות נשמרו בהצלחה.

en: Messages:
he: הודעות:

en: Meta Box must be activated!
he: חובה להפעיל את Meta Box!

en: Meta Key
he: מפתח מטא

en: Meta Value
he: ערך מטא

en: MetaBox Fields Mapping
he: מיפוי שדות MetaBox

en: Metabox Fields
he: שדות Metabox

en: Metabox Fields Mapping
he: מיפוי שדות Metabox

en: Metabox File Upload Fields Map
he: מיפוי שדות העלאת קבצים של Metabox

en: Metaxbox Fields
he: שדות Metaxbox

en: Method:
he: שיטה:

en: Migrating to V2
he: מהגר ל-V2

en: Migration Complete
he: ההעברה הושלמה

en: Migration Issue Detected
he: זוהתה בעיית הגירה

en: Milestone:
he: אבן דרך:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון אבני דרך נכשל. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Milestones refresh failed. please try again
he: רענון אבני דרך נכשל. אנא נסה שוב

en: Milestones refreshed
he: אבני דרך רועננו

en: Min File Size
he: גודל קובץ מינימלי

en: Min:
he: מינימום:

en: Minimum
he: מינימום

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
he: נדרש מינימום ${field.minimum_file} קובץ/קבצים

en: Minimum ${field.minimum} is required
he: נדרש מינימום ${field.minimum}

en: Minimum File Count
he: מספר קבצים מינימלי

en: Minimum Fraction Digit:
he: מספר מינימלי של ספרות עשרוניות:

en: Minimum Option Count
he: מספר אפשרויות מינימלי

en: Minimum Option Validation
he: אימות מינימום אפשרויות

en: Minimum Row:
he: שורה מינימלית:

en: Minimum Value
he: ערך מינימלי

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
he: נדרש סכום מינימלי של ${field.minimum_amount}

en: Minimum amount:
he: סכום מינימלי:

en: Minimum and Maximum Option
he: מינימום ומקסימום אפשרויות

en: Minimum and Maximum Option validation
he: אימות מינימום ומקסימום אפשרויות

en: Minimum and Maximum Value
he: ערך מינימלי ומקסימלי

en: Minimum and Maximum Value Validation
he: אימות ערך מינימלי ומקסימלי

en: Minimum:
he: מינימום:

en: Missing a temporary folder.
he: חסרה תיקייה זמנית.

en: Modal Message
he: הודעת מודאל

en: Mode :
he: מצב:

en: Modern Form builder and database management  system
he: מערכת מודרנית ליצירת טפסים וניהול מסדי נתונים

en: Modification of File Select Status
he: שינוי סטטוס בחירת קובץ

en: Module:
he: מודול:

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון המודולים נכשל בגלל: %s. אנא נסה שוב

en: Modules refresh failed. please try again
he: רענון המודולים נכשל. אנא נסה שוב

en: Modules refreshed
he: המודולים רועננו

en: Mollie API key is missing
he: מפתח API של Mollie חסר

en: Mollie Developer Dashboard
he: לוח מחוונים למפתחים של מולי

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
he: שדה הסכום הדינמי של Mollie לא נבחר

en: Mollie Fixed Amount is not valid
he: הסכום הקבוע של Mollie אינו תקף

en: Mollie Minimum Amount is
he: הסכום המינימלי של Mollie הוא

en: Mollie Payment Field
he: שדה תשלום Mollie

en: Mollie Redirect Url is not Selected
he: כתובת הפניה של Mollie לא נבחרה

en: Mollie Settings
he: הגדרות מולי

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
he: Mollie מספקת תיאור לתשלום. אפשרות זו נדרשת. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>למד עוד</a>. וגם אתה יכול להוסיף ערך שדה בתיאור זה. לדוגמה: תשלום זה מ-שם: ${field_key}

en: Monday
he: יום שני

en: Month
he: חודש

en: Month Input
he: קלט חודש

en: Monthly
he: חודשי

en: More Options
he: אפשרויות נוספות

en: Move
he: הזז

en: Multi step settings
he: הגדרות רב-שלבי

en: Multi-Line Text
he: טקסט מרובה שורות

en: Multiline Text
he: טקסט מרובה שורות

en: Multiple
he: מרובה

en: Multiple Option List
he: רשימת אפשרויות מרובות

en: Multiple Select:
he: בחירה מרובה:

en: Multiple file upload
he: העלאת מספר קבצים

en: Multiply
he: הכפלה

en: Multisteps Settings
he: הגדרות שלבים מרובים

en: Name
he: שם

en: Name :
he: שם:

en: Name Mode:
he: מצב שם:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
he: שם הוא המזהה הייחודי של השדה. הוא משמש להתייחסות לשדה בנתוני שליחת הטופס.

en: Navigation
he: ניווט

en: New
he: חדש

en: New Record
he: רשומה חדשה

en: New User Registration Request
he: בקשת הרשמת משתמש חדש

en: Newsletter list refresh failed Cause:
he: רענון רשימת הניוזלטר נכשל בגלל:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
he: רענון רשימת הניוזלטר נכשל. אנא נסה שוב

en: Newsletter list refreshed
he: רשימת הניוזלטר רועננה

en: Next
he: הבא

en: Next 120 Days
he: 120 הימים הבאים

en: Next 30 Days
he: 30 הימים הבאים

en: Next 60 Days
he: 60 הימים הבאים

en: Next 7 Days
he: 7 הימים הבאים

en: Next 90 Days
he: 90 הימים הבאים

en: Next Billing Time
he: זמן החיוב הבא

en: Next Month
he: החודש הבא

en: Next Step
he: שלב הבא

en: Next Week
he: השבוע הבא

en: Next Year
he: השנה הבאה

en: No
he: לא

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
he: לא נמצאו שדות ActiveCampaign. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
he: לא נמצאו רשימות ActiveCampaign. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
he: לא נמצאו תגיות ActiveCampaign. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
he: לא נמצאו שדות Autonami. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: No Connected App Found
he: לא נמצא יישום מחובר

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
he: לא נמצאו שדות Encharge. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: No Entry Found.
he: לא נמצאו רשומות.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
he: לא נמצאו שדות FluentCRM. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: No Integration Found
he: לא נמצא שילוב

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
he: לא נמצאו שדות Mailpoet. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: No Milestone Found
he: לא נמצאה אבן דרך

en: No Owner Found
he: לא נמצא בעלים

en: No PDF templates available
he: אין תבניות PDF זמינות

en: No Payment Info Found!
he: לא נמצא מידע על תשלום!

en: No Portal Found
he: לא נמצא פורטל

en: No Project Found
he: לא נמצא פרויקט

en: No Project Group Found
he: לא נמצאה קבוצת פרויקט

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
he: לא נמצאו שדות Sendinblue. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: No Sub Folder Found
he: לא נמצאו תיקיות משנה

en: No Tag Found
he: לא נמצא תג

en: No Task Found
he: לא נמצאה משימה

en: No Task Layout Found
he: לא נמצאה פריסת משימה

en: No Tasklist Found
he: לא נמצאה רשימת משימות

en: No Template Found
he: לא נמצאה תבנית

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
he: לא נמצאו כותרות גיליון עבודה. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: No field data change
he: אין שינוי בנתוני השדה

en: No file was uploaded.
he: לא הועלה קובץ.

en: No form selected
he: לא נבחר טופס

en: No response from the server
he: אין תגובה מהשרת

en: Non Billable
he: לא לחיוב

en: None
he: ללא

en: Normal
he: רגיל

en: Not Contain
he: לא מכיל

en: Not End With
he: לא מסתיים ב

en: Not Equal
he: לא שווה

en: Not Required
he: לא נדרש

en: Not Start With
he: לא מתחיל ב

en: Not contains
he: לא מכיל

en: Not empty
he: לא ריק

en: Not equal
he: לא שווה

en: Note
he: הערה

en: Note :
he: הערה:

en: Note Added Successfully
he: הערה נוספה בהצלחה

en: Note Content
he: תוכן הערה

en: Note Deleted Successfully
he: הערה נמחקה בהצלחה

en: Note Title
he: כותרת הערה

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון סוגי ההערות נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Note Types refresh failed. please try again
he: רענון סוגי ההערות נכשל. אנא נסה שוב

en: Note Types refreshed
he: סוגי ההערות רועננו

en: Note Updated Successfully
he: הערה עודכנה בהצלחה

en: Note no change
he: אין שינוי בהערה

en: Note:
he: הערה:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
he: הערה: בתכונת הטופס השיחתי, שדות מסוימים כמו Captcha, תשלומים, HTML וכו' אינם נתמכים כרגע.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
he: הערה: תכונה זו זמינה רק למשתמשי BitForm Pro.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
he: הערה: הודעה גלובלית זו תחול על כל הטפסים והשדות אלא אם הוגדרה הודעת שגיאה מותאמת אישית לשדה מסוים. כמו כן, תוכל להשתמש ב-

en: Notes
he: הערות

en: Nothing to duplicate
he: אין מה לשכפל

en: Nothing to update
he: אין מה לעדכן

en: Notify Users
he: הודע למשתמשים

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
he: כעת, אנא עבור לטופס שלך והוסף שדה Google reCaptcha V2.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
he: כעת, אנא עבור לטופס שלך והוסף שדה Google reCaptcha V3.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
he: כעת, אנא עבור לטופס שלך והוסף שדה Turnstile.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
he: כעת, אנא עבור לטופס שלך והוסף שדה hCaptcha.

en: Np Repeat
he: ללא חזרה

en: Number
he: מספר

en: Number Format:
he: פורמט מספר:

en: OR
he: או

en: Ok
he: אישור

en: On Click
he: בלחיצה

en: On Field Input
he: בקלט שדה

en: On Focus
he: במיקוד

en: On Form Submit
he: בשליחת טופס

en: On Form Validate
he: באימות טופס

en: On Load
he: בטעינה

en: On Mouse Over
he: במעבר עכבר

en: On Same Day
he: באותו יום

en: Once Every
he: פעם בכל

en: OneDrive Client Id:
he: מזהה לקוח של OneDrive:

en: OneDrive Client Secret:
he: סוד לקוח של OneDrive:

en: Only Logged In User
he: רק משתמש מחובר

en: Only on Field Input
he: רק בקלט שדה

en: Only on Form Load
he: רק בטעינת הטופס

en: Only on Form Submit
he: רק בשליחת טופס

en: Only on Form Validate
he: רק באימות טופס

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
he: רק אובייקט JS תקף יעבוד. לפרטים נוספים אנא בדוק <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer">את התיעוד לאפשרויות התצורה הזמינות</a>

en: Opacity
he: אטימות

en: Opacity (0-100)
he: אטימות (0-100)

en: Option 1
he: אפשרות 1

en: Option 2
he: אפשרות 2

en: Option 3
he: אפשרות 3

en: Option 4
he: אפשרות 4

en: Option Column
he: עמודת אפשרויות

en: Option Flag Image
he: תמונת דגל לאפשרות

en: Option Icon/Image
he: אייקון/תמונת אפשרות

en: Option Icon/Image:
he: אייקון/תמונת אפשרות:

en: Option List Height
he: גובה רשימת אפשרויות

en: Options
he: אפשרויות

en: Options 2
he: אפשרויות 2

en: Options Column
he: עמודת אפשרויות

en: Order
he: הזמנה

en: Orientation
he: כיוון

en: Other
he: אחר

en: Other Option
he: אפשרות אחרת

en: Other Option Required
he: אפשרות אחרת נדרשת

en: Other...
he: אחר...

en: Our Privacy Policy.
he: מדיניות הפרטיות שלנו.

en: Outside
he: חיצוני

en: Overlay
he: שכבה עליונה

en: Override Default Settings
he: עקוף הגדרות ברירת מחדל

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
he: לדרוס ערכי שדות קיימים ב-Zoho CRM עם ערכי שדות ריקים מ-Bit Form בעת הוספה/עדכון רשומה?

en: Own Submitted Response
he: תגובה שנשלחה על ידי המשתמש

en: Owner Email
he: אימייל בעלים

en: Owner ID
he: מזהה בעלים

en: Owner Name
he: שם בעלים

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
he: שם בעלים (שם המשתמש שלך ב-Zoho Creator):

en: Owners refresh failed Cause:
he: רענון בעלים נכשל. סיבה:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון הבעלים נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Owners refresh failed. please try again
he: רענון בעלים נכשל. אנא נסה שוב

en: Owners refreshed
he: בעלים רועננו

en: PDF Attachment Template:
he: תבנית PDF מצורפת:

en: PDF Downloads
he: הורדות PDF

en: PDF File Name
he: שם קובץ PDF

en: PDF Global Setting
he: הגדרה גלובלית של PDF

en: PDF Password
he: סיסמת PDF

en: PDF Password Shortcode
he: קוד קצר לסיסמת PDF

en: PDF Setting
he: הגדרת PDF

en: PDF Template
he: תבנית PDF

en: PDF Templates
he: תבניות PDF

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
he: הרחבת PHP חסרה בשרת שלך. אנא התקן אותה.

en: PRO
he: פרו

en: Padding
he: ריפוד

en: Padding Bottom
he: ריפוד תחתון

en: Padding Left
he: ריפוד שמאלי

en: Padding Right
he: ריפוד ימני

en: Padding Top
he: ריפוד עליון

en: Page
he: עמוד

en: Page Select Box
he: תיבת בחירת דף

en: Page Title
he: כותרת דף

en: Pagination Button
he: כפתור דפדוף

en: Panel Layout
he: פריסת לוח

en: Paper Size
he: גודל נייר

en: Parse Mode:
he: מצב פירוש:

en: Passive
he: פסיבי

en: Password
he: סיסמה

en: Password Field
he: שדה סיסמה

en: Password can't be empty
he: סיסמה לא יכולה להיות ריקה

en: Password reset email template
he: תבנית אימייל לאיפוס סיסמה

en: Password...
he: סיסמה...

en: Password:
he: סיסמה:

en: Pay Button
he: כפתור תשלום

en: Pay Button Text
he: טקסט כפתור תשלום

en: Pay now
he: שלם עכשיו

en: Pay with Mollie
he: שלם עם מולי

en: Pay with Paypal
he: שלם עם Paypal

en: Pay with Stripe
he: שלם עם סטרייפ

en: PayPal Client ID is missing
he: מזהה לקוח של PayPal חסר

en: PayPal Developer Dashboard
he: לוח מחוונים למפתחים של PayPal

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
he: שדה הסכום הדינמי של PayPal לא נבחר

en: PayPal Fixed Amount is not valid
he: הסכום הקבוע של PayPal אינו תקף

en: PayPal Integrations Video
he: סרטון אינטגרציות PayPal

en: PayPal Payment Field
he: שדה תשלום PayPal

en: PayPal Plan Id missing
he: מזהה תוכנית PayPal חסר

en: PayPal Settings
he: הגדרות PayPal

en: Payment
he: תשלום

en: Payment Method
he: אמצעי תשלום

en: Payment Method Type
he: סוג אמצעי תשלום

en: Payment setting saved successfully
he: הגדרות התשלום נשמרו בהצלחה

en: Payment setting updated successfully
he: הגדרות התשלום עודכנו בהצלחה

en: Payments
he: תשלומים

en: Paypal Button Text
he: טקסט כפתור Paypal

en: Paypal Buy Now
he: קנה עכשיו עם Paypal

en: Paypal Checkout
he: תשלום Paypal

en: Paypal Style
he: סגנון Paypal

en: Pen Color
he: צבע עט

en: Pen Width
he: רוחב עט

en: Permissions Settings
he: הגדרות הרשאות

en: Phone Number
he: מספר טלפון

en: Phone Number...
he: מספר טלפון...

en: Phone Number:
he: מספר טלפון:

en: Phone View
he: תצוגת טלפון

en: Phone number can't be empty
he: מספר טלפון לא יכול להיות ריק

en: Phone:
he: טלפון:

en: Pick A Date
he: בחר תאריך

en: Picture
he: תמונה

en: Picture Upload
he: העלאת תמונה

en: Pill
he: כדור

en: Pipeline:
he: צינור:

en: Placeholder
he: טקסט מציין מקום

en: Placeholder Color
he: צבע מציין מקום

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
he: מציין מקום הוא הטקסט שמופיע בתוך השדה לפני שהמשתמש מזין את התוכן שלו. אתה יכול להציג או להסתיר את מציין המקום של השדה על ידי הפעלת אפשרות זו.

en: Placeholder...
he: מציין מקום...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
he: מציב הודעה מוגדרת על ידי המנהל מתחת לתיאור הטופס, המיידעת את המשתמשים שערכי השדות שלהם נשמרים לפני השליחה.

en: Plan ID
he: מזהה תוכנית

en: Plan Id
he: מזהה תוכנית

en: Please Select a Date
he: אנא בחר תאריך

en: Please add a submit button
he: אנא הוסף כפתור שליחה

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
he: אנא לחץ על אפשרות ה-Captcha הזמינה לקונפיגורציה.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
he: אנא לחץ על אפשרות שער התשלום הזמין לתצורה.

en: Please configure PDF settings first.
he: אנא הגדר תחילה את הגדרות ה-PDF.

en: Please contact support for assistance at
he: אנא צור קשר עם התמיכה לקבלת סיוע ב

en: Please enter API key and API secret
he: אנא הכנס מפתח API וסיסמת API

en: Please fix the errors
he: אנא תקן את השגיאות

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
he: אנא עבור לטופס שלך כעת והוסף שדה תשלום מולי.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
he: אנא עבור לטופס שלך כעת והוסף שדה תשלום PayPal.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
he: אנא עבור לטופס שלך כעת והוסף שדה תשלום Razorpay.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
he: אנא עבור לטופס שלך כעת והוסף שדה תשלום סטרייפ.

en: Please import a valid json.
he: אנא ייבא קובץ JSON חוקי.

en: Please map mandatory fields
he: אנא מפה שדות חובה

en: Please re-check your Client ID & Secret
he: אנא בדוק שוב את מזהה הלקוח והסוד שלך

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
he: אנא בדוק מחדש את הגדרות ה-reCaptcha שלך

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
he: אנא בחר טופס מרשימת הטפסים הזמינה בהגדרות רכיב Bit Form.

en: Please select a ticket owner
he: אנא בחר בעלים לפנייה

en: Please select file upload or signature field
he: אנא בחר שדה העלאת קובץ או חתימה

en: Please select property you want to import with form
he: אנא בחר מאפיין שברצונך לייבא עם הטופס

en: Please setup your
he: אנא הגדר את

en: Please setup your payment settings before using this template.
he: אנא הגדר את הגדרות התשלום שלך לפני השימוש בתבנית זו.

en: Please submit form with valid fields
he: אנא שלח טופס עם שדות תקינים

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
he: אנא נסה להימנע מכל כתובת URL מותאמת אישית כפולה, כיוון שזה יגרום לקונפליקט בין הדף ל-Bit Form.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
he: אנא עדכן את גרסת ה-PHP שלך ל-7.4 או גבוהה יותר.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
he: אנא עדכן את תוסף הפרו שלך לגרסה האחרונה (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
he: אנא שדרג לתוכנית PRO כדי לפתוח את כל התכונות המדהימות האלה.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
he: אנא אמת את Cloudflare Turnstile Captcha

en: Please verify hCaptcha
he: אנא אמת את ה-hCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
he: אנא אמת את ה-reCAPTCHA

en: Please wait while we migrate your data to V2
he: אנא המתן בזמן שאנו מהגרים את הנתונים שלך ל-V2

en: Please! Insatall Fluent CRM
he: אנא התקן Fluent CRM

en: Please! Insatall MailPoet
he: אנא התקן MailPoet

en: Please! Install MailPoet
he: אנא התקן MailPoet

en: Please, enter a valid URL
he: אנא הזן כתובת URL חוקית

en: Please, enter a valid email address
he: אנא הזן כתובת אימייל חוקית

en: Please, enter a valid phone number
he: אנא הזן מספר טלפון חוקי

en: Please, enter only numbers
he: אנא הזן מספרים בלבד

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
he: אנא בחר לא יותר מ-${field.maximum} אפשרות/יות

en: Pod Fields
he: שדות Pod

en: Pod cann't be empty
he: Pod לא יכול להיות ריק

en: Portal:
he: פורטל:

en: Portals refresh failed Cause:
he: רענון פורטלים נכשל. סיבה:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון פורטלים נכשל. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Portals refresh failed. please try again
he: רענון פורטלים נכשל. אנא נסה שוב

en: Portals refreshed
he: פורטלים רועננו

en: Portrait
he: לאורך

en: Position X
he: מיקום x

en: Position X (Units in millimeters)
he: מיקום X (יחידות במילימטרים)

en: Position Y
he: מיקום y

en: Position Y (Units in millimeters)
he: מיקום Y (יחידות במילימטרים)

en: Post Fields
he: שדות פוסט

en: Post Status
he: סטטוס פוסט

en: Post Status cann't be empty
he: סטטוס הפוסט לא יכול להיות ריק

en: Post Type
he: סוג פוסט

en: Post Type Slug *
he: מזהה סוג פוסט *

en: Post Type cann't be empty
he: סוג הפוסט לא יכול להיות ריק

en: Postal Code:
he: מיקוד:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
he: פוסטים מסוג זה צריכים להיות מוצגים בממשק הניהול וניתנים לשאילתה באופן ציבורי

en: Premium
he: פרימיום

en: Premium Feature
he: תכונת פרימיום

en: Prevent Public View of Entries
he: מנע צפייה ציבורית ברשומות

en: Prevent empty form submission
he: מנע שליחת טופס ריק

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview Data
he: תצוגה מקדימה של נתונים

en: Previous
he: קודם

en: Previous Step
he: שלב קודם

en: Print Report
he: הדפס דוח

en: Printing...
he: מדפיס...

en: Priority
he: עדיפות

en: Private Note
he: הערה פרטית

en: Pro
he: פרו

en: Process Button
he: כפתור עיבוד

en: Product Name
he: שם מוצר

en: Products refresh failed Cause:
he: רענון מוצרים נכשל. סיבה:

en: Products refresh failed. please try again
he: רענון מוצרים נכשל. אנא נסה שוב

en: Products refreshed
he: מוצרים רועננו

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
he: יוצר טפסים מקצועי וקל לשימוש עבור וורדפרס

en: Progress Indicator
he: מחוון התקדמות

en: Project Group
he: קבוצת פרויקט

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון קבוצות הפרויקטים נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Project Groups refresh failed. please try again
he: רענון קבוצות הפרויקטים נכשל. אנא נסה שוב

en: Project Groups refreshed
he: קבוצות הפרויקטים רועננו

en: Project user
he: משתמש פרויקט

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון פרויקטים נכשל. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Projects refresh failed. please try again
he: רענון פרויקטים נכשל. אנא נסה שוב

en: Projects refreshed
he: פרויקטים רועננו

en: Public
he: ציבורי

en: Public Key can't be empty
he: מפתח ציבורי לא יכול להיות ריק

en: Public Key...
he: מפתח ציבורי...

en: Public Key:
he: מפתח ציבורי:

en: Public Project
he: פרויקט ציבורי

en: Publicly Queryable
he: ניתן לשאילתה באופן ציבורי

en: Publish
he: פרסם

en: Publishable key:
he: מפתח לפרסום:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
he: ניתן לבצע שאילתות בחזית כחלק מ-parse_request()

en: Query Param
he: פרמטר שאילתה

en: RTL
he: מימין לשמאל

en: Radio
he: רדיו

en: Radio Button
he: כפתור רדיו

en: Range
he: טווח

en: Rapidmail Fields
he: שדות Rapidmail

en: Rate us on WordPress
he: דרג אותנו בוורדפרס

en: Rating
he: דירוג

en: Rating Icon
he: סמל דירוג

en: Rating Message on Hover
he: הודעת דירוג בריחוף

en: Rating Message on Select
he: הודעת דירוג בבחירה

en: Rating Position
he: מיקום דירוג

en: Razorpay Accounts
he: חשבונות Razorpay

en: Razorpay Client ID is missing
he: מזהה לקוח של Razorpay חסר

en: Razorpay Dashboard
he: לוח מחוונים של Razorpay

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
he: שדה הסכום הדינמי של Razorpay לא נבחר

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
he: הסכום הקבוע של Razorpay אינו תקין

en: Razorpay Integrations Video
he: סרטון אינטגרציות Razorpay

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
he: שדה מזהה ההזמנה של Razorpay לא נבחר

en: Razorpay Payment Field
he: שדה תשלום Razorpay

en: Razorpay Settings
he: הגדרות Razorpay

en: ReCaptcha validation failed.
he: אימות ReCaptcha נכשל.

en: Read More
he: קרא עוד

en: Read Only
he: לקריאה בלבד

en: Read entries
he: רשומות שנקראו

en: Read-only
he: לקריאה בלבד

en: Readonly
he: לקריאה בלבד

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
he: תכונת קריאה בלבד מאפשרת לך להגדיר שדה כקריאה בלבד, כלומר שמשתמשים לא יוכלו לערוך את תוכן השדה. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להפעיל או להשבית את ההגדרה.

en: Recipient Email
he: אימייל נמען

en: Recipient List are required for rapidmail api
he: רשימת נמענים נדרשת עבור ממשק rapidmail

en: Recipient Name
he: שם נמען

en: Recipient:
he: נמען:

en: Recipients:
he: נמענים:

en: Record Create
he: יצירת רשומה

en: Record Create/Edit
he: יצירת/עריכת רשומה

en: Record Delete
he: מחיקת רשומה

en: Record Edit
he: עריכת רשומה

en: Record Owner
he: בעל הרשומה

en: Rectangle
he: מלבן

en: Redirect Link
he: קישור הפניה

en: Redirect Page
he: דף הפניה

en: Redirect Page Url
he: כתובת URL לדף הפניה

en: Redirect Page:
he: דף הפניה:

en: Redirect URL
he: כתובת URL להפניה

en: Redirect page (already activated):
he: דף הפניה (כבר הופעל):

en: Redirecting Home in
he: מפנה לדף הבית בעוד

en: Redirection url name cann't be empty
he: כתובת URL להפניה לא יכולה להיות ריקה

en: RedirectionUrl:
he: כתובת URL להפניה:

en: Redo
he: בצע שוב

en: Redo Button
he: כפתור בצע שוב

en: Refresh
he: רענן

en: Refresh ACF fields
he: רענן שדות ACF

en: Refresh Activecapmaign Field
he: רענן שדה activecapmaign

en: Refresh Activecapmaign Tags
he: רענן תגיות activecapmaign

en: Refresh Acumbamail Fields
he: רענן שדות acumbamail

en: Refresh All oneDrive Folders
he: רענן את כל תיקיות oneDrive

en: Refresh Analytics Table Headers
he: רענן כותרות טבלת analytics

en: Refresh Analytics Workspaces
he: רענן סביבות עבודה של analytics

en: Refresh Autonami Fields
he: רענן שדות autonami

en: Refresh Autonami Lists And Tags
he: רענן רשימות ותגיות autonami

en: Refresh Bigin Modules
he: רענן מודולים של bigin

en: Refresh Bigin Related Lists
he: רענן רשימות קשורות של bigin

en: Refresh CRM Assignment Rules
he: רענן כללי הקצאה של CRM

en: Refresh CRM Layouts
he: רענן פריסות של CRM

en: Refresh CRM Modules
he: רענן מודולים של CRM

en: Refresh CRM Owners
he: רענן בעלים של CRM

en: Refresh CRM Related Lists
he: רענן רשימות קשורות של CRM

en: Refresh CRM Tags
he: רענן תגיות CRM

en: Refresh Campaigns Contact Fields
he: רענן שדות אנשי קשר של קמפיינים

en: Refresh Campaigns Lists
he: רענן רשימות קמפיינים

en: Refresh Creator Fields
he: רענן שדות creator

en: Refresh Desk Departments
he: רענן מחלקות של desk

en: Refresh Desk Fields
he: רענן שדות של desk

en: Refresh Desk Portals
he: רענן פורטלים של desk

en: Refresh Fields
he: רענן שדות

en: Refresh Fluent CRM List
he: רענן רשימת FluentCRM

en: Refresh Groundhogg Tags
he: רענן תגיות Groundhogg

en: Refresh Groups
he: רענן קבוצות

en: Refresh MailChimp Tags
he: רענן תגיות MailChimp

en: Refresh MailPoet List
he: רענן רשימת MailPoet

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
he: רענן שדות אנשי קשר של MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Lists
he: רענן רשימות MarketingHub

en: Refresh MetaBox List
he: רענן רשימת MetaBox

en: Refresh Milestones
he: רענן אבני דרך

en: Refresh Owners
he: רענן בעלים

en: Refresh Portal Users
he: רענן משתמשי פורטל

en: Refresh Post Types
he: רענן סוגי פוסטים

en: Refresh Project Groups
he: רענן קבוצות פרויקט

en: Refresh Projects
he: רענן פרויקטים

en: Refresh Projects Portals
he: רענן פורטלי פרויקטים

en: Refresh SendFox List
he: רענן רשימת SendFox

en: Refresh Sendinblue Lists
he: רענן רשימות sendinblue

en: Refresh Sendinblue Templates
he: רענן תבניות sendinblue

en: Refresh Sign Templates
he: רענן תבניות חתימה

en: Refresh Sub Folders
he: רענן תיקיות משנה

en: Refresh Tags
he: רענן תגיות

en: Refresh Task Layouts
he: רענן פריסות משימה

en: Refresh Telegram List
he: רענן רשימת טלגרם

en: Refresh Template Details
he: רענן פרטי תבנית

en: Refresh WorkDrive Team Folders
he: רענן תיקיות צוות WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Teams
he: רענן צוותי WorkDrive

en: RegEx Pattern
he: תבנית RegEx

en: Regex Pattern
he: תבנית ביטוי רגולרי

en: Registration successfully done.
he: ההרשמה בוצעה בהצלחה.

en: Reject Success Message
he: הודעת הצלחת דחייה

en: Rejection Success redirect page:
he: דף הפניה להצלחת דחייה:

en: Related Info
he: מידע קשור

en: Related List #
he: רשימה קשורה #

en: Related List:
he: רשימה קשורה:

en: RelatedList is empty
he: RelatedList ריק

en: RelatedLists refresh failed Cause:
he: רענון הרשימות הקשורות נכשל בגלל:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון הרשימות הקשורות נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: RelatedLists refresh failed. please try again
he: רענון הרשימות הקשורות נכשל. אנא נסה שוב

en: RelatedLists refreshed
he: הרשימות הקשורות רועננו

en: Relative to Today (± Days)
he: יחסית להיום (± ימים)

en: Remember,
he: זכור,

en: Remove
he: הסר

en: Remove Button
he: כפתור הסרה

en: Repeat
he: חזרה

en: Repeat-X
he: חזרה-x

en: Repeat-Y
he: חזרה-y

en: Repeater
he: חזרן

en: Replace Previous Options
he: החלף אפשרויות קודמות

en: Reply To
he: השב ל

en: Reply-To Email Address
he: כתובת אימייל לתשובה

en: Repopulate form fields with previous partial entry
he: מלא מחדש את שדות הטופס עם הרשומה החלקית הקודמת

en: Report preferrences saved successfully
he: העדפות הדוח נשמרו בהצלחה

en: Request parameter is empty
he: פרמטר הבקשה ריק

en: Requested parameter is empty
he: הפרמטר המבוקש ריק

en: Require user to be logged in for submit form
he: דרוש מהמשתמש להיות מחובר כדי לשלוח טופס

en: Required
he: נדרש

en: Required Field
he: שדה חובה

en: Required data not found.
he: לא נמצאו נתונים נדרשים.

en: Reset Password Fields
he: שדות איפוס סיסמה

en: Reset Style
he: אפס סגנון

en: Response:
he: תגובה:

en: Responses
he: תגובות

en: Result is empty
he: התוצאה ריקה

en: Retain comments for subsequent recurrences
he: שמור הערות עבור חזרות עוקבות

en: Review us
he: דרג אותנו

en: Right
he: ימין

en: Right Currency
he: מטבע מימין

en: Right Number
he: מספר מימין

en: Right to Left
he: מימין לשמאל

en: Role
he: תפקיד

en: Round
he: עיגול

en: Round to Closest Fraction Digits:
he: עגל לספרות עשרוניות הקרובות:

en: Round to Closest Integer:
he: עגל למספר שלם הקרוב:

en: Row Gap
he: רווח בין שורות

en: Row Selected
he: שורה נבחרה

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
he: SID, Auth Token, מספר שולח ושדות מיפוי נדרשים עבור ממשק rapidmail

en: SMTP Authentication
he: אימות SMTP

en: SMTP Host
he: שרת SMTP

en: SMTP Password
he: סיסמת SMTP

en: SMTP Port
he: פורט SMTP

en: SMTP Username
he: שם משתמש SMTP

en: SMTP config saved successfully.
he: תצורת SMTP נשמרה בהצלחה.

en: SVG file is not valid
he: קובץ SVG אינו חוקי

en: Satisfied
he: מרוצה

en: Saturate
he: רוויה

en: Saturation
he: רוויה

en: Saturday
he: יום שבת

en: Save
he: שמור

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Save Draft
he: שמור טיוטה

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
he: כפתור שמירת טיוטה זמין בגרסת הפרו של Bit Form.

en: Save Step Progress
he: שמור התקדמות שלב

en: Save Template
he: שמור תבנית

en: Save as Draft
he: שמור כטיוטה

en: Save draft only for logged in users
he: שמור טיוטה רק עבור משתמשים מחוברים

en: Save draft when user leaves the form page
he: שמור טיוטה כאשר המשתמש עוזב את דף הטופס

en: Save only if email address or phone number is provided
he: שמור רק אם סופק כתובת אימייל או מספר טלפון

en: Saved successfully.
he: נשמר בהצלחה.

en: Saving API key...
he: שומר מפתח API...

en: Saving Generel Settings...
he: שומר הגדרות כלליות...

en: Saving Payment Setting...
he: שומר הגדרות תשלום...

en: Saving...
he: שומר...

en: Screen
he: מסך

en: Search
he: חיפוש

en: Search Box
he: תיבת חיפוש

en: Search Clearable
he: ניתן לנקות חיפוש

en: Search Clearable:
he: ניתן לנקות חיפוש:

en: Search Placeholder
he: טקסט מציין מקום לחיפוש

en: Search Placeholder Modify
he: שינוי טקסט מציין בחיפוש

en: Search Result
he: תוצאות חיפוש

en: Secret Key
he: מפתח סודי

en: Secret Key:
he: מפתח סודי:

en: Secret key cann't be empty
he: מפתח סודי לא יכול להיות ריק

en: Section
he: מקטע

en: See Demo
he: צפה בהדגמה

en: Select
he: בחר

en: Select A Page:
he: בחר עמוד:

en: Select API
he: בחר API

en: Select Action
he: בחר פעולה

en: Select Actions
he: בחר פעולות

en: Select Amount Field
he: בחר שדה סכום

en: Select Application
he: בחר אפליקציה

en: Select Assignment Rule
he: בחר כלל הקצאה

en: Select Attachment
he: בחר קובץ מצורף

en: Select Audience List
he: בחר רשימת קהל

en: Select Author
he: בחר מחבר

en: Select Chat List
he: בחר רשימת צ'אטים

en: Select Currency
he: בחר מטבע

en: Select Date
he: בחר תאריך

en: Select Date-Time
he: בחר תאריך-שעה

en: Select Department
he: בחר מחלקה

en: Select Email Field
he: בחר שדה אימייל

en: Select Email Template
he: בחר תבנית אימייל

en: Select Event
he: בחר אירוע

en: Select Field
he: בחר שדה

en: Select Fields
he: בחר שדות

en: Select Fields for Report:
he: בחר שדות לדוח:

en: Select File Type
he: בחר סוג קובץ

en: Select File Upload Fields
he: בחר שדות העלאת קבצים

en: Select Flag
he: בחר דגל

en: Select Fluent CRM list
he: בחר רשימת FluentCRM

en: Select Folder
he: בחר תיקייה

en: Select Form
he: בחר טופס

en: Select Form Field
he: בחר שדה טופס

en: Select Forms
he: בחר טפסים

en: Select Frequency
he: בחר תדירות

en: Select Group
he: בחר קבוצה

en: Select Hooks to Call
he: בחר הוקים להפעלה

en: Select Integation
he: בחר אינטגרציה

en: Select Layout
he: בחר פריסה

en: Select List
he: בחר רשימה

en: Select Locale
he: בחר שפה מקומית

en: Select Message
he: בחר הודעה

en: Select Milestone
he: בחר אבן דרך

en: Select Module
he: בחר מודול

en: Select Note Type
he: בחר סוג הערה

en: Select One
he: בחר אחד

en: Select Order Id Field
he: בחר שדה מזהה הזמנה

en: Select Owner
he: בחר בעלים

en: Select PDF Template
he: בחר תבנית PDF

en: Select Page
he: בחר דף

en: Select Page To Redirect
he: בחר עמוד להפניה

en: Select Pipeline
he: בחר צינור

en: Select Portal
he: בחר פורטל

en: Select Post Type
he: בחר סוג פוסט

en: Select Product
he: בחר מוצר

en: Select Project
he: בחר פרויקט

en: Select Recipients
he: בחר נמענים

en: Select Recurring Frequency
he: בחר תדירות חזרה

en: Select Related Module
he: בחר מודול קשור

en: Select Reminder Type
he: בחר סוג תזכורת

en: Select Shipping Amount Field
he: בחר שדה סכום משלוח

en: Select Spreadsheet
he: בחר גיליון אלקטרוני

en: Select Stage
he: בחר שלב

en: Select Status
he: בחר סטטוס

en: Select Table
he: בחר טבלה

en: Select Task
he: בחר משימה

en: Select Tasklist
he: בחר רשימת משימות

en: Select Tasklist Flag
he: בחר דגל רשימת משימות

en: Select Team
he: בחר צוות

en: Select Template
he: בחר תבנית

en: Select Time
he: בחר שעה

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
he: בחר מצב עסקה (חי או ארגז חול).

en: Select Type
he: בחר סוג

en: Select Type *
he: בחר סוג *

en: Select User Type
he: בחר סוג משתמש

en: Select Version:
he: בחר גרסה:

en: Select Week
he: בחר שבוע

en: Select Workbook
he: בחר חוברת עבודה

en: Select Worksheet
he: בחר גיליון עבודה

en: Select Workspace
he: בחר סביבת עבודה

en: Select a Bitform
he: בחר טופס bit form

en: Select a Form
he: בחר טופס

en: Select a valid currency for the selected payment method types
he: בחר מטבע תקף עבור סוגי אמצעי התשלום שנבחרו

en: Select an App
he: בחר אפליקציה

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
he: בחר לפחות ${field.minimum} אפשרות/יות

en: Select file upload fields
he: בחר שדות העלאת קבצים

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
he: בחר אחד מסוגי הפוסטים המוגדרים של WordPress או סוגי פוסטים מותאמים אישית עבור הפוסט.

en: Select tag
he: בחר תגית

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
he: בחר את הסטטוס עבור הפוסט. אם נבחר סטטוס 'פורסם' ותאריך הפוסט הוא בעתיד, הוא ישתנה אוטומטית ל'מתוזמן'

en: Select the user to be assigned to the post.
he: בחר את המשתמש שיוקצה לפוסט.

en: Select type
he: בחר סוג

en: Selected Country Clearable
he: ניתן לנקות מדינה שנבחרה

en: Selected Currency Clearable
he: ניתן לנקות מטבע שנבחר

en: Selected Option Clearable:
he: ניתן לנקות אפשרות שנבחרה:

en: Selected Option Image
he: תמונת אפשרות נבחרת

en: Selected User
he: משתמש נבחר

en: Send
he: שלח

en: Send Activation Email
he: שלח אימייל הפעלה

en: Send Email
he: שלח אימייל

en: Send Notification Mail
he: שלח הודעת דואר

en: Send Test Mail
he: שלח אימייל בדיקה

en: Send entries to CRM approval list.
he: שלח רשומות לרשימת אישורים של CRM.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
he: שלח רשומות לרשימת אישור ב-Zoho Bigin.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
he: שלח רשומות לרשימת אישור ב-Zoho Recruit

en: SendFox Access Token
he: טוקן גישה של SendFox

en: SendFox Fields
he: שדות SendFox

en: SendFox List Fields
he: שדות רשימת SendFox

en: SendFox Unsubscribe Fields
he: שדות ביטול הרשמה של SendFox

en: Sendinblue Fields
he: שדות Sendinblue

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
he: רענון שדות Sendinblue נכשל. אנא נסה שוב

en: Sendinblue fields refreshed
he: שדות Sendinblue רועננו

en: Sending...
he: שולח...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
he: שולח את פרטי הקליקים של מודעות AdWords ל-Zoho CRM.

en: Sepia
he: ספיה

en: Set Default Value
he: הגדר ערך ברירת מחדל

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
he: הגדר תבנית ביטוי רגולרי שערך הקלט צריך להתאים לה עבור השדה.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
he: הגדר מספר מקסימלי לבחירה עבור אפשרות התפריט הנפתח

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
he: הגדר מספר מינימלי לבחירה עבור אפשרות התפריט הנפתח

en: Set owner of current record
he: הגדר בעלים של הרשומה הנוכחית

en: Set to previous business day
he: הגדר ליום עסקים הקודם

en: Setting
he: הגדרה

en: Setting details is empty
he: פרטי ההגדרות ריקים

en: Settings
he: הגדרות

en: Shadow
he: צל

en: Shadow Color
he: צבע צל

en: Shadow Style
he: סגנון צל

en: Shape
he: צורה

en: Share Settings
he: הגדרות שיתוף

en: Share Table
he: שתף טבלה

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
he: שתף טבלה עם משתמשים שנשלחו ל-Zoho Analytics.

en: Share Workbook
he: שתף חוברת עבודה

en: Share via Direct URL
he: שתף באמצעות URL ישיר

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
he: שתף באמצעות URL ישיר (טופס שיחתי)

en: Share with users: (optional)
he: שתף עם משתמשים: (אופציונלי)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
he: שתף חוברת עבודה עם משתמשים שהועברו ל-Zoho Sheet.

en: Shipping
he: משלוח

en: Shipping Amount
he: סכום משלוח

en: Shipping Cost
he: עלות משלוח

en: Short Code
he: קוד קצר

en: Shortcode
he: קוד קצר

en: Shortcode patterns (Ex:
he: תבניות קיצור (לדוגמה:

en: Show
he: הצג

en: Show Asterisk Symbol
he: הצג סמל כוכבית

en: Show Buttons
he: הצג כפתורים

en: Show Error Message
he: הצג הודעת שגיאה

en: Show File List
he: הצג רשימת קבצים

en: Show File Preview
he: הצג תצוגה מקדימה של קובץ

en: Show File Size
he: הצג גודל קובץ

en: Show Header Icon
he: הצג אייקון בכותרת

en: Show Header Label
he: הצג תווית כותרת

en: Show Header Subtitle
he: הצג כותרת משנה בכותרת

en: Show Integration Logs
he: הצג יומני אינטגרציה

en: Show Less
he: הצג פחות

en: Show Max Size
he: הצג גודל מקסימלי

en: Show Maximum Size
he: הצג גודל מקסימלי

en: Show Percentage
he: הצג אחוזים

en: Show Progress Bar
he: הצג סרגל התקדמות

en: Show Rating Message On Selected
he: הצג הודעת דירוג בבחירה

en: Show Rating Message On hover
he: הצג הודעת דירוג בריחוף

en: Show Selected Flag Image
he: הצג דגל של המדינה שנבחרה

en: Show Selected Option Chip:
he: הצג צ'יפ לאפשרות שנבחרה:

en: Show Selected Option Image
he: הצג תמונת אפשרות שנבחרה

en: Show Step Header
he: הצג כותרת שלב

en: Show UI
he: הצג ממשק משתמש

en: Show in Menu
he: הצג בתפריט

en: Show in REST API
he: הצג ב-REST API

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
he: הצג למשתמש תאריך קריא (לפי altFormat), אך החזר משהו שונה לחלוטין לשרת. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">למד עוד</>

en: Show warning message below the form description
he: הצג הודעת אזהרה מתחת לתיאור הטופס

en: Show watermark behind the page content
he: הצג סימן מים מאחורי תוכן העמוד

en: Showing Icon/Image in option
he: הצגת אייקון/תמונה באפשרות

en: Showing Selected Option Image
he: הצגת תמונת אפשרות נבחרת

en: Signature
he: חתימה

en: Signature Pad
he: משטח חתימה

en: Silver
he: כסף

en: Single
he: יחיד

en: Single Entry Details View
he: צפייה בפרטי רשומה בודדת

en: Single Entry View
he: צפייה ברשומה בודדת

en: Single Entry for each IP
he: רשומה אחת לכל כתובת IP

en: Singular Label *
he: תווית יחיד *

en: Site Key
he: מפתח אתר

en: Size
he: גודל

en: Skip
he: דלג

en: Skip exist Contact
he: דלג על איש קשר קיים

en: Skip if contact already exist in Autonami
he: דלג אם איש הקשר כבר קיים ב-Autonami

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
he: דלג אם איש הקשר כבר קיים ב-FluentCRM

en: Slider
he: מחוון

en: Snackbar Message
he: הודעת Snackbar

en: Snippets
he: קטעי קוד

en: Solid
he: מלא

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
he: חלק משדות הבדיקה ריקים או סופקה כתובת אימייל לא חוקית

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
he: חלק מהשרתים חוסמים אימיילים אם "אימייל השולח" שונה מהאימייל המאומת (התחברות) - השתמש באותו אימייל כדי להבטיח משלוח.

en: Something went wrong, Try again.
he: משהו השתבש, נסה שוב.

en: Sorry
he: מצטערים

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
he: מצטערים! הכתובת שלך אינה תקינה!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
he: מצטערים!! חרגת ממגבלת הכניסות

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
he: מצטערים!! כבר שלחת מכתובת IP זו

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
he: מצטערים!! כתובת ה-IP שלך היא %s, חסומה משליחת הטופס

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
he: מצטערים, אירעה שגיאה בשמירת נתוני רשומת הטופס

en: Sorry, Error occured in updated form
he: מצטערים, אירעה שגיאה בעדכון הטופס

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
he: מצטערים, אירעה שגיאה בשמירת רשומת הטופס

en: Sorry, error occurred in logging form entry
he: מצטערים, אירעה שגיאה ברישום רשומת הטופס

en: Sort Order
he: סדר מיון

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Space
he: רווח

en: Space Between
he: רווח בין

en: Spacer
he: רווח

en: Spacing
he: ריווח

en: Specify item's minimum size (in pixels)
he: ציין גודל מינימלי של פריט (בפיקסלים)

en: Specify the check position.
he: ציין את מיקום הסימון.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
he: ציין את מספר העמודות להצגת האפשרויות. השאר ריק כדי להציג את האפשרויות לפי המרחב הנדרש.

en: Split
he: מפוצל

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון גיליון אלקטרוני נכשל בגלל: %s. אנא נסה שוב

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
he: רענון גיליון אלקטרוני נכשל. אנא נסה שוב

en: Spreadsheet refreshed
he: גיליון אלקטרוני רוענן

en: Spreadsheets:
he: גיליונות אלקטרוניים:

en: Stage:
he: שלב:

en: Standalone
he: עצמאי

en: Start Time
he: זמן התחלה

en: Start With
he: מתחיל ב

en: State:
he: מדינה:

en: Static
he: סטטי

en: Static Password
he: סיסמה סטטית

en: Status
he: סטטוס

en: Step Header Switchable
he: כותרת שלב ניתנת להחלפה

en: Step Label
he: תווית שלב

en: Step Settings
he: הגדרות שלב

en: Step Subtitle
he: כותרת משנה לשלב

en: Step-
he: שלב-

en: Step:
he: צעד:

en: Stripe Developer Dashboard
he: לוח מחוונים למפתחי סטרייפ

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
he: שדה הסכום הדינמי של Stripe לא נבחר

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
he: שדה הסכום הדינמי של Stripe לא נבחר

en: Stripe Fixed Amount is not valid
he: הסכום הקבוע של Stripe אינו תקין

en: Stripe Integrations Video
he: סרטון אינטגרציות סטרייפ

en: Stripe Minimum Amount is
he: הסכום המינימלי של Stripe הוא

en: Stripe Payment Field
he: שדה תשלום Stripe

en: Stripe Settings
he: הגדרות סטרייפ

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
he: Stripe מספקת מגוון של ערכות נושא לטופס התשלום. אתה יכול לבחור את ערכת הנושא שמתאימה ביותר לטופס התשלום שלך. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">למד עוד</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
he: Stripe מספקת סכום מינימלי או מקסימלי לסוגי אמצעי תשלום שונים ומטבעות. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>למד עוד</a>

en: Stripe publishable key is missing
he: מפתח פרסום של Stripe חסר

en: Style
he: סגנון

en: Sub Folders refresh failed. please try again
he: רענון תיקיות משנה נכשל. אנא נסה שוב

en: Sub Folders refreshed
he: תיקיות משנה רועננו

en: Sub Title
he: כותרת משנה

en: Subject:
he: נושא:

en: Submit button cannot be removed
he: לא ניתן להסיר את כפתור השליחה

en: Subscription
he: מנוי

en: Subscription:
he: מנוי:

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
he: כותרת משנה היא תיאור אופציונלי שמופיע מתחת לתווית השדה. אתה יכול להציג או להסתיר את כותרת המשנה של השדה על ידי הפעלת אפשרות זו.

en: Subtitle:
he: כותרת משנה:

en: Success Message
he: הודעת הצלחה

en: Success Message:
he: הודעת הצלחה:

en: Success Messages
he: הודעות הצלחה

en: Success redirect Page:
he: דף הפניה להצלחה:

en: Success/Error Messages
he: הודעות הצלחה/שגיאה

en: Successfully Integrated
he: האינטגרציה הושלמה בהצלחה

en: Suggestion
he: הצעה

en: Suggestions
he: הצעות

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
he: הצעות מאפשרות לך להוסיף רשימת הצעות מותאמת אישית שתציג הצעות בזמן שהמשתמש מקליד בשדה הקלט.

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Support
he: תמיכה

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
he: אופרטורים אריתמטיים נתמכים: ( +, -, *, / ) ואופרטורים יחסיים נתמכים: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
he: מיקום סמל:

en: Table
he: טבלה

en: Table Caption
he: כותרת טבלה

en: Table Deleted Successfully
he: הטבלה נמחקה בהצלחה

en: Table Even Row
he: שורה זוגית בטבלה

en: Table Headers refresh failed. please try again
he: רענון כותרות הטבלה נכשל. אנא נסה שוב

en: Table Headers refreshed
he: כותרות הטבלה רועננו

en: Table Odd Row
he: שורה אי-זוגית בטבלה

en: Table Rows
he: שורות טבלה

en: Table Wrapper
he: מעטפת טבלה

en: Table:
he: טבלה:

en: Tables refresh failed. please try again
he: רענון הטבלאות נכשל. אנא נסה שוב

en: Tables refreshed
he: הטבלאות רועננו

en: Tablet View
he: תצוגת טאבלט

en: Tag Name
he: שם תגית

en: Tag Records
he: תייג רשומות

en: Tag is empty
he: התג ריק

en: Tags
he: תגיות

en: Tags Refreshed
he: התגיות רועננו

en: Tags refresh failed Cause:
he: רענון תגיות נכשל. סיבה:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון התגים נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Tags refresh failed. please try again
he: רענון התגיות נכשל. אנא נסה שוב

en: Tags refreshed
he: תגיות רועננו

en: Tags:
he: תגיות:

en: Task Layout
he: פריסת משימה

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון פריסות המשימות נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Task Layouts refresh failed. please try again
he: רענון פריסות המשימות נכשל. אנא נסה שוב

en: Task Layouts refreshed
he: פריסות המשימות רועננו

en: Task:
he: משימה:

en: Tasklist Flag:
he: דגל רשימת משימות:

en: Tasklist:
he: רשימת משימות:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון רשימות משימות נכשל. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Tasklists refresh failed. please try again
he: רענון רשימות משימות נכשל. אנא נסה שוב

en: Tasklists refreshed
he: רשימות משימות רועננו

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון המשימות נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Tasks refresh failed. please try again
he: רענון המשימות נכשל. אנא נסה שוב

en: Tasks refreshed
he: המשימות רועננו

en: Tax (%)
he: מס (%)

en: Tax Amount Type
he: סוג סכום מס

en: Team:
he: צוות:

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון הצוותים נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Teams refresh failed. please try again
he: רענון הצוותים נכשל. אנא נסה שוב

en: Teams refreshed
he: הצוותים רועננו

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון פרטי התבנית נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Template Details refresh failed. please try again
he: רענון פרטי התבנית נכשל. אנא נסה שוב

en: Template Details refreshed
he: פרטי התבנית רועננו

en: Template Name
he: שם תבנית

en: Template Name:
he: שם תבנית:

en: Template name cann't be empty
he: שם תבנית לא יכול להיות ריק

en: Template not found, by this name:
he: התבנית לא נמצאה, לפי שם זה:

en: Template:
he: תבנית:

en: Templates failed. please try again
he: התבניות נכשלו. אנא נסה שוב

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון התבניות נכשל בגלל: %s. אנא נסה שוב

en: Templates refresh failed. please try again
he: רענון התבניות נכשל. אנא נסה שוב

en: Templates refreshed
he: התבניות רועננו

en: Templates:
he: תבניות:

en: Temporary file not accessible
he: קובץ זמני לא נגיש

en: Terrible
he: נורא

en: Test Webhook
he: בדוק Webhook

en: Text
he: טקסט

en: Text Align
he: יישור טקסט

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: Thank you for installing Bit Form.
he: תודה שהתקנת את Bit Form.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
he: תודה שהשתמשת במוצר שלנו! אנו מצטערים,

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
he: תכונת הסתרת השדה מאפשרת לך להסתיר את השדה מהמשתמש בטופס. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את השדה.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
he: הרשומה מתעדכנת אם היא כבר קיימת, אחרת היא נוספת כרשומה חדשה.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
he: תכונת הפיכת הכפתור מאפשרת להפוך את כפתורי הניקוי והביטול. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להפוך את כפתורי הניקוי והביטול.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
he: הקובץ שהועלה חורג מהדירקטיבה MAX_FILE_SIZE שצוינה בטופס HTML.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
he: הקובץ שהועלה חורג מהדירקטיבה upload_max_filesize ב-php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
he: הקובץ הועלה רק באופן חלקי.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
he: הווב-הוק, התראות האימייל והאינטגרציות יופעלו לאחר שהמשיב יאשר את האישור הכפול שלהם.

en: Theme
he: ערכת נושא

en: Theme Color:
he: צבע ערכת נושא:

en: Theme settings
he: הגדרות עיצוב

en: Then click on the
he: ואז לחץ על הכפתור

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
he: לאחר מכן קבל את מפתח הסוד. עבור אל פרופיל → הגדרות ולחץ על הלשונית סוד. תמצא רשימת סודות או צור סוד חדש.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
he: יש יותר משדה paypal אחד בטופס שלך. אנא בחר את סמל הסגנון

en: There is no paypal field in your form.
he: אין שדה paypal בטופס שלך.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
he: ייתכן שהייתה בעיה במהלך הגירה אוטומטית של Bit Forms שלך מ-V1 ל-V2.

en: This Requested account has been rejected successfully.
he: בקשת החשבון הזו נדחתה בהצלחה.

en: This action is required.
he: פעולה זו נדרשת.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
he: זה מאפשר לדפדפן להציג מקלדת וירטואלית מתאימה אם יש צורך. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>למד עוד</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
he: זה מאפשר להפוך את השדה לחובה למשתמשים למלא לפני שליחת הטופס. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להשתמש או להשבית את הדרישה.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
he: זה מאפשר להציג את סמל הכותרת. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את סמל הכותרת.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
he: זה מאפשר להציג את הודעת הדירוג בריחוף. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את הודעת הדירוג בריחוף.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
he: זה מאפשר להציג את הודעת הדירוג כאשר הדירוג נבחר. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את הודעת הדירוג כאשר הדירוג נבחר.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
he: זה מאפשר להציג את הגדרות כפתור השלב. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את הגדרות כפתור השלב.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
he: זה מאפשר להציג את תווית השלב. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את תווית השלב.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
he: זה מאפשר להציג את כותרת המשנה של השלב. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את כותרת המשנה של השלב.

en: This field is required
he: שדה זה הוא חובה

en: This file type is not allowed
he: סוג קובץ זה אינו מורשה

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
he: הגדרות גלובליות אלה יוגדרו כברירת מחדל עבור כל צירוף PDF חדש שנוצר מהטפסים שלך.

en: This may take a few minutes...
he: זה עשוי לקחת מספר דקות...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
he: זה מציג את סוג הפוסט בתפריט הניהול ואיפה להציג את התפריט הזה

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
he: זה מציג את סוג הפוסט בתפריט הניהול ואיפה להציג את התפריט הזה.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
he: סוג זה צריך להיות מוצג בממשק הניהול וניתן לשאילתה באופן ציבורי

en: This username or email is already registered. Please, use another.
he: שם המשתמש או האימייל הזה כבר רשום. אנא השתמש באחר.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
he: ערך זה כבר תפוס. אנא בחר אחר.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
he: זה יאפשר לכתובת ה-IP הספציפית לשלוח את הטופס.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
he: זה יחסום את כתובת ה-IP הספציפית משליחת הטופס.

en: This will disable storing the user entry in the database.
he: זה ישבית את שמירת רשומת המשתמש במסד הנתונים.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
he: זה יפעיל מעקב המרות של Google Ads.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
he: זה יפעיל את reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
he: זה יגביל את מספר הרשומות.

en: This will prevent empty form submission.
he: זה ימנע שליחת טופס ריק.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
he: זה יאמת את השדה כאשר המשתמש עוזב את השדה.

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Ticket Owner
he: בעלים של פנייה

en: Till Today
he: עד היום

en: Till Yesterday
he: עד אתמול

en: Time
he: שעה

en: Time:
he: שעה:

en: Timeline
he: ציר זמן

en: Title
he: כותרת

en: To
he: עד

en: To Get API token, Please Visit
he: לקבלת טוקן API, אנא בקר ב-

en: To Get Access Code, Please Visit
he: כדי לקבל קוד גישה, אנא בקר ב-

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
he: כדי לקבל מפתח API וסיסמה, אנא בקר ב-

en: To Get Auth token, Please Visit
he: כדי לקבל טוקן אימות, אנא בקר ב

en: To Get Client Auth token, Please Visit
he: לקבלת טוקן אימות לקוח, אנא בקר ב-

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
he: לקבלת מזהה לקוח וסוד, אנא בקר ב-

en: To get API , Please Visit
he: כדי לקבל API, אנא בקר ב-

en: To get API Key & Secret, Please Visit
he: כדי לקבל מפתח וסוד API, אנא בקר ב

en: To get API Key, Please Visit
he: כדי לקבל מפתח API, אנא בקר ב-

en: To get API key, Please Visit
he: כדי לקבל מפתח API, אנא בקר ב

en: To get API, Please Visit
he: כדי לקבל API, אנא בקר ב-

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
he: לקבלת SID חשבון וטוקן אימות, אנא בקר ב-

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
he: כדי לקבל מזהה לקוח וסוד, אנא בקר ב

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
he: כדי לקבל מזהה לקוח וסיסמה, אנא בקר ב-

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
he: כדי לקבל מזהה לקוח וסוד, אנא בקר במסוף ה-API של גוגל

en: To get Customer ID , Please Visit
he: כדי לקבל מזהה לקוח, אנא בקר ב-

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
he: כדי לקבל מפתח לפרסום ומפתח סודי, אנא בקר ב

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
he: כדי לקבל מפתח אתר וסוד, אנא בקר ב

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
he: כדי לקבל מפתח אתר וסוד, אנא בקר ב

en: To get Username and Password , Please Visit
he: לקבלת שם משתמש וסיסמה, אנא בקר ב-

en: To got Webhook , Please Visit
he: כדי לקבל Webhook, אנא בקר ב-

en: To show this post type data in the WP REST API
he: להצגת נתוני סוג פוסט זה ב-WP REST API

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
he: כדי להשתמש בשפות ערבית, סינית, יפנית וקוריאנית, עליך להתקין גופנים נוספים! אנא נווט אל הכרטיסייה

en: To:
he: אל:

en: Today
he: היום

en: Token expired
he: פג תוקף האסימון

en: Token verification failed
he: אימות הטוקן נכשל

en: Token...
he: אסימון...

en: Token:
he: אסימון:

en: Tomorrow
he: מחר

en: Total Entries:
he: סך הכל רשומות:

en: Total File size is too large
he: גודל הקובץ הכולל גדול מדי

en: Total Maximum Size
he: גודל מקסימלי כולל

en: Total Paid
he: סה"כ שולם

en: Trailing Icon
he: סמל בסוף

en: Transaction ID
he: מזהה עסקה

en: Transaction Mode:
he: מצב עסקה:

en: Transition
he: מעבר

en: Transparant
he: שקוף

en: Transparent
he: שקוף

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
he: הפעל כללי הקצאה ב-zoho CRM.

en: Trigger CRM Blueprint
he: הפעל blueprint של CRM

en: Trigger CRM workflows
he: הפעל תהליכי עבודה של CRM

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
he: הפעל זרימות עבודה ב-Zoho Bigin.

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
he: הפעל תהליכי עבודה ב-Zoho Recruit.

en: Try Demo
he: נסה הדגמה

en: Try our free webhook test website:
he: נסה את אתר בדיקת Webhook החינמי שלנו:

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
he: Turnstile הוא שירות חינמי המגן על האתר שלך מפני ספאם ושימוש לרעה.

en: Twilio Console
he: קונסולת Twilio

en: Twilio Fields
he: שדות Twilio

en: Type
he: סוג

en: Type of Encryption
he: סוג הצפנה

en: Type:
he: סוג:

en: UNLIMITED
he: ללא הגבלה

en: URL
he: כתובת URL

en: Unchecked Value
he: ערך לא מסומן

en: Unconfirmed entries
he: רשומות לא מאושרות

en: Undo
he: בטל

en: Undo Button
he: כפתור ביטול

en: Unique Entry
he: רשומה ייחודית

en: Unique Entry Value
he: ערך רשומה ייחודי

en: Unique User
he: משתמש ייחודי

en: Unknown upload error
he: שגיאת העלאה לא ידועה

en: Unread entries
he: רשומות שלא נקראו

en: Unsplash Images
he: תמונות Unsplash

en: Untrusted upload source
he: מקור העלאה לא מהימן

en: Update
he: עדכן

en: Update ActiveCampaign
he: עדכן ActiveCampaign

en: Update Mail Chimp
he: עדכן Mailchimp

en: Update MailPoet
he: עדכן MailPoet

en: Update Post Type
he: עדכן סוג פוסט

en: Update Preferance
he: העדפת עדכון

en: Update Record
he: עדכן רשומה

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
he: לעדכן תגובות עם אימייל קיים של ActiveCampaign?

en: Update Responses with Google Sheet?
he: לעדכן תגובות עם גיליון Google?

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
he: לעדכן תגובות עם קהל קיים ב-MailChimp?

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
he: לעדכן תגובות עם מנוי קיים ב-MailerLite?

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
he: לעדכן תגובות עם מנוי קיים ב-Mailpoet?

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
he: לעדכן תגובות עם אימייל קיים ב-Sendinblue?

en: Update Row
he: עדכן שורה

en: Update Sendinblue
he: עדכן sendinblue

en: Update Subscriber
he: עדכן מנוי

en: Update Template
he: עדכן תבנית

en: Update google Sheet
he: עדכן גיליון Google

en: Updated
he: עודכן

en: Updating...
he: מעדכן...

en: Upgrade now
he: שדרג עכשיו

en: Upgrade to Pro
he: שדרג לגרסת פרו

en: Upload
he: העלה

en: Upload Button Text:
he: טקסט כפתור העלאה:

en: Upload Files
he: העלה קבצים

en: Upload Photo
he: העלה תמונה

en: Upload failed
he: ההעלאה נכשלה

en: Upload on select
he: העלה בעת בחירה

en: Upsert Preferance
he: העדפת הוספה/עדכון

en: Upsert Record
he: הוסף/עדכן רשומה

en: Upsert Records
he: הוסף/עדכן רשומות

en: Upsert Using
he: הוסף/עדכן באמצעות

en: Usage Reporting Opt In.
he: הסכמה לדיווח שימוש.

en: Use Post Taxonomy Fields
he: השתמש בשדות טקסונומיה של פוסט

en: Use Template
he: השתמש בתבנית

en: User
he: משתמש

en: User Approval  Method:
he: שיטת אישור משתמש:

en: User Email Notification
he: התראת אימייל למשתמש

en: User Fields
he: שדות משתמש

en: User Meta Field Mappping
he: מיפוי שדות מטא של משתמש

en: User Name:
he: שם משתמש:

en: User Type:
he: סוג משתמש:

en: User Unique
he: ייחודי למשתמש

en: User name...
he: שם משתמש...

en: Username
he: שם משתמש

en: Username can't be empty
he: שם משתמש לא יכול להיות ריק

en: Users
he: משתמשים

en: Users Refreshed
he: המשתמשים רועננו

en: Users refresh failed Cause:
he: רענון המשתמשים נכשל בגלל:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון המשתמשים נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Users refresh failed. please try again
he: רענון המשתמשים נכשל. אנא נסה שוב

en: Users refreshed
he: המשתמשים רועננו

en: Validate form input on focus lost
he: אמת קלט טופס כאשר מאבד פוקוס

en: Validate on Step Change
he: אמת בעת שינוי שלב

en: Validation Error/Invalid Message
he: הודעת שגיאת אימות/לא תקין

en: Validations
he: אימותים

en: Value
he: ערך

en: Value :
he: ערך:

en: Value Format
he: פורמט ערך

en: Value Format Option
he: אפשרות פורמט ערך

en: Value Format Options
he: אפשרויות פורמט ערך

en: Vertical
he: אנכי

en: Video/Pdf Preview
he: תצוגה מקדימה של וידאו/PDF

en: View Analytics Report
he: צפה בדוח אנליטיקה

en: View Button
he: כפתור צפייה

en: View Format
he: פורמט תצוגה

en: View List
he: רשימת תצוגות

en: View Name
he: שם תצוגה

en: View Repeater Data
he: צפה בנתוני חזרה

en: Views
he: צפיות

en: Visibility Mode
he: מצב נראות

en: Visible
he: גלוי

en: WP Auth
he: אימות וורדפרס

en: WP Authentication
he: אימות WP

en: WP User Role
he: תפקיד משתמש וורדפרס

en: Watermark
he: סימן מים

en: Watermark Image
he: תמונת סימן מים

en: Watermark Text
he: טקסט סימן מים

en: We have e-mailed your password reset link!
he: שלחנו לך בדואר אלקטרוני קישור לאיפוס סיסמה!

en: Web Hook
he: ווב הוק

en: Webhook tests failed. please try again
he: בדיקות Webhook נכשלו. אנא נסה שוב

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Week
he: שבוע

en: Weekley
he: שבועי

en: Welcome to Bit Form
he: ברוך הבא ל-bit form

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
he: ברוך הבא לתצוגות bit form (בטא)

en: What we collect?
he: מה אנחנו אוספים?

en: What's New
he: מה חדש

en: What's New?
he: מה חדש?

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
he: כאשר התחברות, שכחת סיסמה או איפוס סיסמה - כל אחת מהתכונות הללו מופעלת בטופס, הרשומות לא יישמרו במסד הנתונים של WP.

en: When to save:
he: מתי לשמור:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
he: האם ליצור ממשק משתמש ברירת מחדל לניהול סוג פוסט זה

en: White
he: לבן

en: Width
he: רוחב

en: With Condition
he: עם תנאי

en: WooCommerce Fields
he: שדות WooCommerce

en: WooCommerce must be activated!
he: חובה להפעיל את WooCommerce!

en: Workbook:
he: חוברת עבודה:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
he: רענון חוברות העבודה נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Workbooks refresh failed. please try again
he: רענון חוברות העבודה נכשל. אנא נסה שוב

en: Workbooks refreshed
he: חוברות העבודה רועננו

en: Workflow
he: זרימת עבודה

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
he: רענון כותרות גיליון עבודה נכשל. אנא נסה שוב

en: Worksheet Headers refreshed
he: כותרות גיליון עבודה רועננו

en: Worksheets refresh failed. please try again
he: רענון גיליונות עבודה נכשל. אנא נסה שוב

en: Worksheets refreshed
he: גיליונות עבודה רועננו

en: Workspace:
he: סביבת עבודה:

en: Workspaces refresh failed Cause:
he: רענון סביבות העבודה נכשל בגלל:

en: Workspaces refresh failed. please try again
he: רענון סביבות העבודה נכשל. אנא נסה שוב

en: Workspaces refreshed
he: סביבות העבודה רועננו

en: Writeable
he: לכתיבה

en: Yearly
he: שנתי

en: Yes
he: כן

en: Yesterday
he: אתמול

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
he: מותר לך להוסיף מקסימום 2 תהליכי עבודה

en: You are already logged in
he: אתה כבר מחובר

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
he: אתה יכול להוסיף או להסיר כפתור ניקוי משדה החתימה. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להוסיף או להסיר את כפתור הניקוי.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
he: אתה יכול להוסיף או להסיר כפתור ביטול משדה החתימה. אתה יכול להפעיל אפשרות זו כדי להוסיף או להסיר את כפתור הביטול.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
he: אתה יכול להשתמש ב-ReCaptcha-V2 או ב-ReCaptcha-V3 בטופס. כדי להשתמש ב-ReCaptcha-V2 השבת את ReCaptcha-V3 מהגדרות הטופס.

en: You cannot add
he: אינך יכול להוסיף

en: You cannot add more than one
he: אינך יכול להוסיף יותר מאחד

en: You have been successfully logged in.
he: התחברת בהצלחה.

en: You must be logged in.
he: עליך להיות מחובר.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
he: לאחר מכן תראה את מפתח האתר ומפתח הסוד. העתק את שני המפתחות וחזור להגדרות Google reCaptcha של Bit form כדי להדביק אותם בשדות המתאימים

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
he: לאחר מכן תראה את מפתח האתר ומפתח הסוד. העתק את שני המפתחות וחזור להגדרות Turnstile של Bit form כדי להדביק אותם בשדות המתאימים

en: You will then see the site. Copy
he: לאחר מכן תראה את האתר. העתק

en: YouTube Video
he: סרטון YouTube

en: YouTube channel
he: ערוץ יוטיוב

en: Your Domain Name:
he: שם הדומיין שלך:

en: Your Zoho Creator screen name...
he: שם המשתמש שלך ב-Zoho Creator...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
he: החשבון שלך הופעל בהצלחה. כעת תוכל להתחבר.

en: Your account has been rejected.
he: החשבון שלך נדחה.

en: Your account is already activated!
he: החשבון שלך כבר מופעל!

en: Your account is pending for admin approval.
he: החשבון שלך ממתין לאישור מנהל.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
he: החשבון שלך ממתין לאישור מנהל. אנא המתן לאישור המנהל.

en: Zoho API Console
he: מסוף API של Zoho

en: Zoho Analytics Owner Email:
he: אימייל בעלים של Zoho analytics:

en: Zoho Creator Criteria Guide
he: מדריך קריטריונים של Zoho creator

en: Zoho Fields
he: שדות Zoho

en: Zoho didn't provide column names for this table
he: Zoho לא סיפק שמות עמודות לטבלה זו

en: Zoho didn't provide fields names for this list
he: Zoho לא סיפק שמות שדות עבור רשימה זו

en: and
he: ו

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
he: וחזור להגדרות hCaptcha של Bit form כדי להדביק בשדות מפתח האתר.

en: and find the API Key section.
he: ומצא את מקטע מפתח ה-API.

en: and find the API section.
he: ומצא את מקטע ה-API.

en: and watch
he: וצפה ב

en: api key field is required for hubspot api
he: שדה מפתח API נדרש עבור ממשק hubspot

en: button to apply the settings.
he: כדי להחיל את ההגדרות.

en: button to save the settings.
he: כדי לשמור את ההגדרות.

en: by default, it is set as private project.
he: כברירת מחדל, זה מוגדר כפרויקט פרטי.

en: cpt type update successfully, refresh your window
he: סוג cpt עודכן בהצלחה, רענן את החלון שלך

en: create a new milestone
he: צור אבן דרך חדשה

en: create a new project
he: צור פרויקט חדש

en: create a new task
he: צור משימה חדשה

en: create a new tasklist
he: צור רשימת משימות חדשה

en: create new note
he: צור הערה חדשה

en: created at:
he: נוצר בתאריך:

en: documentation
he: תיעוד

en: e.g. 123
he: לדוגמה 123

en: e.g. John Doe
he: לדוגמה ג'ון דו

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
he: בשדה למעלה (אתה יכול להשתמש במצב ארגז חול או חי).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
he: בשדה למעלה (אתה יכול להשתמש במפתח API לבדיקה למטרות בדיקה).

en: field above.
he: בשדה למעלה.

en: fields.
he: שדות.

en: flag is required
he: נדרש דגל

en: for Wordpress
he: עבור וורדפרס

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
he: מלוח המחוונים של PayPal והדבק אותו ב-Bit Form

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
he: מלוח המחוונים של API של Razorpay והדבק אותו ב-Bit Form

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
he: מלוח המחוונים של API של סטרייפ והדבק אותו ב-Bit Form

en: g-ReCAPTCHA details is empty
he: פרטי g-ReCAPTCHA ריקים

en: hCaptcha Admin Dashboard
he: לוח בקרה של hCaptcha

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
he: hCaptcha הוא שירות חינמי המגן על האתר שלך מפני ספאם ושימוש לרעה.

en: hCaptcha verification failed
he: אימות ה-hCaptcha נכשל

en: here
he: כאן

en: in paypal field to customize the style.
he: בשדה paypal כדי להתאים אישית את הסגנון.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
he: להוסיף רשומה חדשה אם הקריטריונים לעיל לא מתקיימים?

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
he: להוסיף שורה חדשה אם הקריטריונים לעיל לא מתקיימים?

en: is not available in your plan.
he: אינו זמין בתוכנית שלך.

en: is required for zoho marketing hub
he: נדרש עבור zoho marketing hub

en: item
he: פריט

en: items
he: פריטים

en: list are required for zoho campaigns api
he: רשימה נדרשת עבור ממשק zoho campaigns

en: list are required for zoho desk api
he: רשימה נדרשת עבור ממשק zoho desk

en: list are required for zoho marketingHub api
he: רשימה נדרשת עבור ממשק zoho marketingHub

en: list are required for zoho projects api
he: רשימה נדרשת עבור ממשק zoho projects

en: module and field map are required for woocommerce
he: מודול ומיפוי שדות נדרשים עבור woocommerce

en: module, fields are required for Acumbamail api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Acumbamail

en: module, fields are required for Autonami api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Autonami

en: module, fields are required for Elastic Email api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Elastic Email

en: module, fields are required for Encharge api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Encharge

en: module, fields are required for Fluent CRM api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Fluent CRM

en: module, fields are required for Gist api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Gist

en: module, fields are required for Google sheet api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Google sheet

en: module, fields are required for Mail Chimp api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Mail Chimp

en: module, fields are required for Mail Poet api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Mail Poet

en: module, fields are required for MailerLite api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק MailerLite

en: module, fields are required for SendFox api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק SendFox

en: module, fields are required for Sendinblue api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Sendinblue

en: module, fields are required for Telegram api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Telegram

en: module, fields are required for Trello api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק Trello

en: module, fields are required for zoho bigin api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק zoho bigin

en: module, fields are required for zoho mail api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק zoho mail

en: module, fields are required for zoho recruit api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק zoho recruit

en: module, fields are required for zoho sheet api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק zoho sheet

en: module, fields are required for zoho sign api
he: מודול, שדות נדרשים עבור ממשק zoho sign

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
he: מודול, פריסה נדרשים עבור zoho crm relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
he: מודול, פריסה, שדות נדרשים עבור ממשק zoho crm

en: no data found
he: לא נמצאו נתונים

en: no response found
he: לא נמצאה תשובה

en: of
he: מתוך

en: parent folder are required for zoho workdrive api
he: תיקיית אב נדרשת עבור ממשק zoho workdrive

en: please fill up the required actions
he: אנא מלא את הפעולות הנדרשות

en: please map mandatory fields
he: אנא מפה שדות חובה

en: please try again
he: אנא נסה שוב

en: prepared query is empty
he: השאילתה המוכנה ריקה

en: provided form does not exists
he: הטופס שסופק אינו קיים

en: provided form entries does not exists
he: רשומות הטופס שסופקו אינן קיימות

en: public
he: ציבורי

en: pushed to Zoho Projects.
he: שנשלח ל-Zoho Projects.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
he: reCAPTCHA הוא שירות חינמי המגן על האתר שלך מפני ספאם ושימוש לרעה.

en: reCAPTCHA saved successfully
he: reCAPTCHA נשמר בהצלחה

en: reCAPTCHA updated successfully
he: reCAPTCHA עודכן בהצלחה

en: report name cann't be empty
he: שם הדוח לא יכול להיות ריק

en: save Successfully
he: נשמר בהצלחה

en: save failed Cause:
he: השמירה נכשלה בגלל:

en: save failed. please try again
he: השמירה נכשלה. אנא נסה שוב

en: select approval method
he: בחר שיטת אישור

en: set Form Field
he: הגדר שדה טופס

en: set hours
he: הגדר שעות

en: set start & end time
he: הגדר זמן התחלה וסיום

en: status
he: סטטוס

en: tab to proceed.
he: כדי להמשיך.

en: tag-1, tag-2
he: תגית-1, תגית-2

en: task layout is required
he: נדרשת פריסת משימה

en: this feature
he: תכונה זו

en: this will limit the form submission for specific period.
he: זה יגביל את שליחת הטופס לתקופה מסוימת.

en: ticket owner is required
he: נדרש בעלים לפנייה

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
he: כדי ליצור %s תחת אבן דרך עליך לבחור רשימת משימות או ליצור רשימת משימות חדשה

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
he: כדי ליצור תת-משימה עליך לבחור משימה או ליצור משימה חדשה

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
he: כדי להחליף באופן דינמי תוויות/ערכים ספציפיים לשדה.

en: to learn more about BitForm Pro.
he: שלנו כדי ללמוד עוד על BitForm Pro.

en: to see what can you do with Pro version.
he: שלנו כדי לראות מה אתה יכול לעשות עם גרסת הפרו.

en: to unlock it. Check out our
he: כדי לפתוח אותה. בדוק את ה

en: token can't be empty
he: אסימון לא יכול להיות ריק

en: tokenDetails error
he: שגיאת פרטי אסימון

en: update row for first match only?
he: לעדכן שורה רק עבור התאמה ראשונה?

en: updated on:
he: עודכן בתאריך:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
he: שם משתמש, סיסמה, שדות נדרשים עבור ממשק rapidmail

en: webhook url is empty
he: כתובת webhook ריקה

en: within %s to %s
he: בין %s ל-%s

en: workflow deleted
he: תהליך העבודה נמחק

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
he: סביבת עבודה, טבלה, שדות נדרשים עבור ממשק zoho analytics

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
he: אתה יכול לבחור משתמשי analytics או לבחור ערך משדות הטופס או אפילו להזין כתובת אימייל מותאמת אישית

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
he: האורך המקסימלי של שדה zoho crm %s הוא %s, ניתן %s
