Bit Form 2.20.4 - en to et translation catalogue (2494 entries)

en:  is required.
et:  on kohustuslik.

en:  should be Time Format
et:  peaks olema ajaformaat

en:  should be a date
et:  peaks olema kuupäev

en:  should be a number
et:  peaks olema number

en:  should be a phone number
et:  peaks olema telefoninumber

en:  should be an URL
et:  peaks olema URL

en:  should be an email. please provide a valid email address.
et:  peaks olema e-post. Palun sisesta kehtiv e-posti aadress.

en: #%s no. Form doesn't exists
et: #%s nr. Vormi ei eksisteeri

en: #%s no. Form is not active
et: #%s nr. Vorm ei ole aktiivne

en: %s Attachments
et: %s manused

en: %s Flag
et: %s lipp

en: %s Owner
et: %s omanik

en: %s Recurrence
et: %s kordumine

en: %s Reminder
et: %s meeldetuletus

en: %s Tags
et: %s märgised

en: %s Time Log
et: %s ajalogi

en: %s is required for %s
et: %s on nõutud %s jaoks

en: %s is required for woocommerce %s
et: %s on nõutud WooCommerce %s jaoks

en: %s is required for zoho bigin
et: %s on nõutud Zoho Bigin jaoks

en: %s is required for zoho bigin, %s module
et: %s on nõutud Zoho Bigin, %s mooduli jaoks

en: %s is required for zoho campaigns
et: %s on nõutud Zoho Campaigns jaoks

en: %s is required for zoho creator
et: %s on nõutud Zoho Creator jaoks

en: %s is required for zoho crm, %s module
et: %s on nõutud Zoho CRM, %s mooduli jaoks

en: %s is required for zoho recruit, %s module
et: %s on nõutud Zoho Recruit, %s mooduli jaoks

en: %s to %s
et: %s kuni %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
et: (Luba ainult valitud reeglitel kirjeid vaadata)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
et: ** Zoho Analytics ei toeta andmete LISAMIST / UUENDAMIST teise integratsiooni tabelis

en: --Select a data center--
et: --Vali andmekeskus--

en: 24H Format
et: 24H vorming

en: <p style="font-size: 16px">To use
et: <p style="font-size: 16px">Kasutamiseks

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
et: <p style="font-size: 16px">Turnstile'i kasutamiseks pead määrama saidi võtme ja salajase võtme lehelt <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
et: <p style="font-size: 16px">hCaptcha kasutamiseks pead määrama saidi võtme ja salajase võtme lehelt <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
et: <p style="font-size: 16px">ReCaptchav2 kasutamiseks pead määrama saidi võtme ja salajase võtme lehelt <a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
et: <p style="margin:0">Edukalt esitatud.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
et: <p>Administraator on sinu konto tagasi lükanud.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
et: PHP laiendus peatas faili üleslaadimise.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
et: Kirjet uuendatakse, kui e-post on juba olemas, vastasel juhul luuakse uus kirje.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
et: Märkide jada, mida kasutatakse kuupäeva kuvamiseks sisendkastis. Toetatud märgid on määratletud <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentatsioonis.</a>

en: ACF Fields
et: ACF väljad

en: ACF File Upload Fields Map
et: ACF failide üleslaadimise väljade kaardistamine

en: ACF fields Mapping
et: ACF väljade kaardistamine

en: AND
et: JA

en: API Integration
et: API integratsioon

en: API Key
et: API võti

en: API Key cann't be empty
et: API võti ei saa olla tühi

en: API Key...
et: API võti...

en: API Key:
et: API võti:

en: API Secret:
et: API saladus:

en: API Token...
et: API-võti...

en: API Token:
et: API-võti:

en: API key
et: API võti

en: API key saved successfully
et: API võti edukalt salvestatud

en: API key:
et: API võti:

en: Accept And Continue
et: Nõustu ja jätka

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
et: Nõustu ja jaga mittekonfidentsiaalseid diagnostilisi andmeid, et aidata meil sinu kogemust parandada.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
et: Nõustu ja jätka kasutusandmete jagamisega täiustuste jaoks või jäta vahele plugina kasutamiseks.

en: Access API Key cann't be empty
et: API juurdepääsuvõti ei saa olla tühi

en: Access API Key...
et: API juurdepääsuvõti...

en: Access API Key:
et: API juurdepääsuvõti:

en: Access API URL cann't be empty
et: API juurdepääsu URL ei saa olla tühi

en: Access API URL...
et: API juurdepääsu URL...

en: Access API URL:
et: API juurdepääsu URL:

en: Access Code...
et: Juurdepääsukood...

en: Access Setting
et: Juurdepääsu seaded

en: Access Token can't be empty
et: Juurdepääsuvõti ei saa olla tühi

en: Access Token...
et: Juurdepääsuvõti...

en: Access Token:
et: Juurdepääsuvõti:

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Account SID can't be empty
et: Konto SID ei saa olla tühi

en: Account SID...
et: Konto SID...

en: Account SID:
et: Konto SID:

en: Action
et: Tegevus

en: Action Behaviour:
et: Toimingu käitumine:

en: Action Column
et: Toimingu veerg

en: Action Effect:
et: Toimingu mõju:

en: Action Run When:
et: Toiming käivitub, kui:

en: Action:
et: Tegevus:

en: Actions
et: Tegevused

en: Actions:
et: Tegevused:

en: Activate Your Account
et: Aktiveeri oma konto

en: Activation success
et: Aktiveerimise õnnestumine

en: Active List
et: Aktiivne nimekiri

en: Active Options
et: Aktiivsed valikud

en: ActiveCampaign Fields
et: ActiveCampaign väljad

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
et: ActiveCampaign väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: ActiveCampaign fields refreshed
et: ActiveCampaign väljad värskendatud

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
et: ActiveCampaign loendite värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: ActiveCampaign lists refreshed
et: ActiveCampaign loendid värskendatud

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
et: ActiveCampaign siltide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: ActiveCampaign tags refreshed
et: ActiveCampaign sildid värskendatud

en: Acumbamail Fields
et: Acumbamail väljad

en: Acumbamail documentation
et: Acumbamail dokumentatsiooni

en: Add
et: Lisa

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
et: Lisa %s probleemile, mis saadetakse Zoho Projectsisse

en: Add Address Field
et: Lisa aadressi väli

en: Add Conditional Logic
et: Lisa tingimuslik loogika

en: Add Contact Tag
et: Lisa kontakti silt

en: Add Custom Tag
et: Lisa kohandatud märgis

en: Add Double Opt-in
et: Lisa topeltnõusolek

en: Add Email BCC
et: Lisa e-kirja pimekoopia saaja

en: Add Email CC
et: Lisa e-kirja koopia saaja

en: Add Email Receiver
et: Lisa e-kirja saaja

en: Add Group
et: Lisa grupp

en: Add Groups
et: Lisa grupid

en: Add Meta field
et: Lisa metaväli

en: Add More
et: Lisa rohkem

en: Add More +
et: Lisa rohkem +

en: Add More Alternative Success Message
et: Lisa rohkem alternatiivseid õnnestumissõnumeid

en: Add More Alternative URl
et: Lisa rohkem alternatiivseid URL-e

en: Add More Hook
et: Lisa rohkem haake

en: Add More Related List
et: Lisa rohkem seotud nimekirju

en: Add New
et: Lisa uus

en: Add New Post Type
et: Lisa uus postituse tüüp

en: Add New Step
et: Lisa uus samm

en: Add New Template
et: Lisa uus mall

en: Add Options List
et: Lisa valikute loend

en: Add Post Type
et: Lisa postituse tüüp

en: Add Random Number
et: Lisa juhuslik number

en: Add Send Activation Email
et: Lisa aktiveerimise e-kirja saatmine

en: Add Status to contact
et: Lisa kontaktile olek

en: Add Steps
et: Lisa samme

en: Add Subscriber Status
et: Lisa tellija olek

en: Add Tags
et: Lisa sildid

en: Add Url Parameter: (optional)
et: Lisa URL-i parameeter: (valikuline)

en: Add a Note
et: Lisa märkus

en: Add a contact owner
et: Lisa kontakti omanik

en: Add a flag to
et: Lisa lipp

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
et: Lisa grupp projektile, mis saadetakse Zoho Projectsisse.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
et: Lisa paigutus projektile, mis saadetakse Zoho Projectsisse.

en: Add a lifecycle stage
et: Lisa elutsükli etapp

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
et: Lisa märkus BitFormist Zoho Biginisse.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
et: Lisa märkus bitformist Zoho Recruiti.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
et: Lisa omanik Zoho CRM-i saadetud kirjetele.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
et: Lisa omanik Zoho Deski saadetud piletile.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
et: Lisa toode Zoho Deski saadetud piletile.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
et: Lisa märgis Zoho CRM-i saadetud kirjetele

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
et: Lisa märgis Zoho CRM-i saadetud kirjetele.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
et: Lisa omanik %s-le, mis saadetakse Zoho Projectsisse.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
et: Lisa manused Bit-integration-pro-st OneDrive kausta.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
et: Lisa manused BitFormist Zoho Biginisse.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
et: Lisa manuseid BitFormist Zoho Workdrive'i kausta.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
et: Lisa manuseid BitFormist Zoho Maili saadetud e-kirjale.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
et: Lisa manuseid BitFormist Zoho Deski saadetud piletile.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
et: Lisa manused või allkirja väli BitFormist Telegramile saatmiseks.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
et: Lisa manuseid või allkirju BitFormist CRM-i.

en: Add field
et: Lisa väli

en: Add field value to use as folder name
et: Lisa välja väärtus kausta nimena kasutamiseks

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
et: Lisa jälgijaid probleemile, mis saadetakse Zoho Projectsisse

en: Add form field
et: Lisa vormi väli

en: Add lead status
et: Lisa müügivihje olek

en: Add mail from address
et: Lisa saatja aadress

en: Add priority to deal
et: Lisa tehingule prioriteet

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
et: Lisa kordumine %s-le, mis saadetakse Zoho Projectsisse.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
et: Lisa meeldetuletus %s-le, mis saadetakse Zoho Projectsisse.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
et: Lisa märgiseid %s-le, mis saadetakse Zoho Projectsisse.

en: Add tags to contact
et: Lisa kontaktile sildid

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
et: Lisa ajalogi %s-le, mis saadetakse Zoho Projectsisse.

en: Add type to deal
et: Lisa tehingule tüüp

en: Add/Edit Options
et: Lisa/muuda valikuid

en: Add/Edit Rating Options
et: Lisa/muuda hinnangu valikuid

en: Add/Edit Suggestions
et: Lisa/muuda soovitusi

en: Added
et: Lisatud

en: Additional Actions
et: Täiendavad toimingud

en: Address Field Map
et: Aadressi välja kaardistamine

en: Admin Email Notification
et: Administraatori e-posti teavitus

en: Admin Label
et: Administraatori silt

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
et: Administraatori silt on välja pealkiri, mida kasutatakse alternatiivse viitena kogu juhtpaneelil. Saad seda valikut lülitada, et kasutada või keelata administraatori silti.

en: Advance File Upload
et: Täiustatud faili üleslaadimine

en: Advanced Configuration
et: Täpsem seadistus

en: Advanced Date Time
et: Täiustatud kuupäev ja kellaaeg

en: Advanced File Upload
et: Täiustatud faili üleslaadimine

en: Advanced File Upload Field
et: Täiustatud failide üleslaadimise väli

en: All Entries
et: Kõik kirjed

en: All Forms
et: Kõik vormid

en: All List:
et: Kõik loendid:

en: All Side
et: Kõik küljed

en: All Submitted Response
et: Kõik esitatud vastused

en: All Tags:
et: Kõik sildid:

en: All User
et: Kõik kasutajad

en: All fields are required
et: Kõik väljad on kohustuslikud

en: All list field fetched successfully
et: Kõik loendi väljad edukalt toodud

en: Allow Custom Option:
et: Luba kohandatud valik:

en: Allow Download (Link)
et: Luba allalaadimine (link)

en: Allow File Browse
et: Luba failide sirvimine

en: Allow Input
et: Luba sisestamine

en: Allow Maximum Upload Size
et: Luba maksimaalne üleslaadimise suurus

en: Allow Multiple
et: Luba mitu

en: Allow Multiple Select:
et: Luba mitme valiku tegemine:

en: Allow Multiple:
et: Luba mitu:

en: Allow Only logged in users to view all entries
et: Luba ainult sisselogitud kasutajatel vaadata kõiki kirjeid

en: Allow Other Option
et: Luba muu valik

en: Allow Other Option:
et: Luba muu valik:

en: Allow Roles to edit Other's entries
et: Luba rollidel muuta teiste kirjeid

en: Allow Roles to edit own entries
et: Luba rollidel muuta oma kirjeid

en: Allow Roles to view Other's entries
et: Luba rollidel vaadata teiste kirjeid

en: Allow Roles to view own entries
et: Luba rollidel vaadata oma kirjeid

en: Allow Users to Edit Form Entries
et: Luba kasutajatel muuta vormi kirjeid

en: Allow copy to Pasting of files
et: Luba failide kopeerimine ja kleepimine

en: Allow empty form as Save draft
et: Luba tühja vormi salvestamine mustandina

en: Allow logged in users to edit form entries
et: Luba sisselogitud kasutajatel muuta vormi kirjeid

en: Allow only logged in users to submit the form.
et: Luba ainult sisselogitud kasutajatel vormi esitada.

en: Allow only one entry for each IP address.
et: Luba ainult üks kirje iga IP-aadressi kohta.

en: Allow reorder files
et: Luba failide ümberjärjestamine

en: Allow single entry for each IP address
et: Luba üks kirje iga IP-aadressi kohta

en: Allow to Configure Global Validation Message
et: Luba seadistada globaalne valideerimissõnum

en: Allowed Countries :
et: Lubatud riigid:

en: Allowed File Mime Type:
et: Lubatud faili MIME tüüp:

en: Allowed File Type:
et: Lubatud failitüüp:

en: Allowed IP
et: Lubatud IP

en: Allowed IP List
et: Lubatud IP-aadresside loend

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
et: Võimaldab kasutajal sisestada kuupäeva otse sisendväljale. Vaikimisi on otsene sisestamine keelatud.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
et: Võimaldab eelseadistada keelt, mida kasutatakse tarbijale näidataval majutatud makselehtedel. See valik on valikuline. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Loe rohkem</a>

en: Already activated account
et: Juba aktiveeritud konto

en: Already have a submit button
et: Saatmise nupp on juba olemas

en: Always
et: Alati

en: Always save abandoned form entries
et: Salvesta alati hüljatud vormi kirjed

en: Amount
et: Summa

en: Amount Type
et: Summa tüüp

en: Announcement
et: Teadaanne

en: Api Key can't be empty
et: API võti ei saa olla tühi

en: Api Key...
et: API võti...

en: Api Secret...
et: API salajane võti...

en: App
et: Rakendus

en: App Settings
et: Rakenduse seaded

en: App delete successfully.
et: Rakendus kustutatud edukalt.

en: App deletion failed Cause
et: Rakenduse kustutamine ebaõnnestus põhjusel

en: App deletion failed. please try again
et: Rakenduse kustutamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Appearance
et: Välimus

en: Application:
et: Rakendus:

en: Applications refresh failed Cause:
et: Rakenduste värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Applications refresh failed. please try again
et: Rakenduste värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Applications refreshed
et: Rakendused värskendatud

en: Approval
et: Kinnitamine

en: Are you sure to clone this integration?
et: Kas oled kindel, et soovid selle integratsiooni kloonida?

en: Are you sure to delete post type?
et: Kas oled kindel, et soovid postituse tüübi kustutada?

en: Are you sure to delete these
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada need

en: Are you sure to delete this App configuration?
et: Kas oled kindel, et soovid selle rakenduse konfiguratsiooni kustutada?

en: Are you sure to delete this URL ?
et: Kas oled kindel, et soovid selle URL-i kustutada?

en: Are you sure to delete this form?
et: Kas oled kindel, et soovid selle vormi kustutada?

en: Are you sure to delete this integration?
et: Kas oled kindel, et soovid selle integratsiooni kustutada?

en: Are you sure to delete this message ?
et: Kas oled kindel, et soovid selle sõnumi kustutada?

en: Are you sure to delete this note
et: Kas oled kindel, et soovid selle märkuse kustutada

en: Are you sure to delete this report
et: Kas oled kindel, et soovid selle aruande kustutada

en: Are you sure to delete this table?
et: Kas oled kindel, et soovid selle tabeli kustutada?

en: Are you sure to delete this template
et: Kas oled kindel, et soovid selle malli kustutada

en: Are you sure to delete this web hook?
et: Kas oled kindel, et soovid selle veebihaagi kustutada?

en: Are you sure to duplicate this entry?
et: Kas oled kindel, et soovid seda kirjet dubleerida?

en: Are you sure to duplicate this form ?
et: Kas oled kindel, et soovid seda vormi dubleerida?

en: Are you sure to duplicate this template?
et: Kas oled kindel, et soovid selle malli dubleerida?

en: Are you sure to export this form ?
et: Kas oled kindel, et soovid seda vormi eksportida?

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
et: Järjesta väljad upsertimise eelistuse järjekorras

en: Assign Project Users
et: Määra projekti kasutajad

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
et: Määra kasutajad projektile, mis saadetakse Zoho Projectsisse.

en: Assignment Rules
et: Määramisreeglid

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
et: Määramisreeglite värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Assignment Rules refreshed
et: Määramisreeglid värskendatud

en: Assignment rules is empty
et: Määramisreeglid on tühjad

en: Associate deal with company
et: Seosta tehing ettevõttega

en: Associate deal with contacts
et: Seosta tehing kontaktidega

en: At least 1 condition needed
et: Vähemalt 1 tingimus on vajalik

en: At least one digit (0-9)
et: Vähemalt üks number (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
et: Vähemalt üks väiketäht (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
et: Vähemalt üks erimärk (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
et: Vähemalt üks suurtäht (A-Z)

en: Attachment
et: Manus

en: Attachments
et: Manused

en: Attachments or Signature field
et: Manused või allkirja väli

en: Audience List:
et: Sihtrühma nimekiri:

en: Audience list failed. please try again
et: Sihtrühma nimekiri ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
et: Sihtrühma nimekirja värskendamine ebaõnnestus põhjusel: %s. Palun proovi uuesti

en: Audience list refreshed
et: Sihtrühma nimekiri värskendatud

en: Audience tags failed. please try again
et: Sihtrühma sildid ebaõnnestusid. Palun proovi uuesti

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
et: Sihtrühma siltide värskendamine ebaõnnestus põhjusel: %s. Palun proovi uuesti

en: Audience tags refreshed
et: Sihtrühma sildid värskendatud

en: Auth Token can't be empty
et: Autentimisvõti ei saa olla tühi

en: Auth Token...
et: Autentimistoken...

en: Auth Token:
et: Autentimistoken:

en: Author
et: Autor

en: Authorization Failed
et: Autoriseerimine ebaõnnestus

en: Authorization Successful
et: Autoriseerimine õnnestus

en: Authorization failed
et: Autoriseerimine ebaõnnestus

en: Authorization failed Cause:
et: Autoriseerimine ebaõnnestus põhjusel:

en: Authorization failed. please try again
et: Autoriseerimine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Authorize
et: Autoriseeri

en: Authorize App Name...
et: Autoriseeri rakenduse nimi...

en: Authorize App Name:
et: Autoriseeri rakenduse nimi:

en: Authorize App:
et: Autoriseeri rakendus:

en: Authorize New Dropbox App
et: Autoriseeri uus dropbox rakendus

en: Authorize New Google App
et: Autoriseeri uus Google'i rakendus

en: Authorize New Mailchimp App
et: Autoriseeri uus Mailchimpi rakendus

en: Authorize New One Drive App
et: Autoriseeri uus OneDrive rakendus

en: Authorize New Rapidmail Account
et: Autoriseeri uus Rapidmail konto

en: Authorize New Zoho Analytics App
et: Autoriseeri uus Zoho Analytics rakendus

en: Authorize New Zoho Bigin App
et: Autoriseeri uus Zoho Bigin rakendus

en: Authorize New Zoho CRM App
et: Autoriseeri uus Zoho CRM rakendus

en: Authorize New Zoho Campaigns App
et: Autoriseeri uus Zoho Campaigns rakendus

en: Authorize New Zoho Creator App
et: Autoriseeri uus Zoho Creator rakendus

en: Authorize New Zoho Desk App
et: Autoriseeri uus Zoho Desk rakendus

en: Authorized App:
et: Autoriseeritud rakendus:

en: Authorized Failed
et: Autoriseerimine ebaõnnestus

en: Authorized Filled
et: Autoriseerimine õnnestus

en: Authorized Redirect URIs:
et: Autoriseeritud ümbersuunamise URI-d:

en: Authorized Successfully
et: Autoriseerimine õnnestus

en: Authorized failed
et: Autoriseerimine ebaõnnestus

en: Authorized successfully
et: Autoriseerimine õnnestus

en: Authorized ✔
et: Autoriseeritud ✔

en: Auto
et: Automaatne

en: Auto Complete
et: Automaatne täitmine

en: Auto Login After Registration
et: Automaatne sisselogimine pärast registreerimist

en: Autocomplete :
et: Automaatne täitmine:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
et: Automaattäitmine võimaldab määrata, millist tüüpi automaatset abi peaks brauser välja täitmisel pakkuma, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Loe rohkem</a>

en: Automatic
et: Automaatne

en: Autonami Fields
et: Autonami väljad

en: Autonami Lists:
et: Autonami loendid:

en: Autonami Pro Plugins not found
et: Autonami Pro pluginaid ei leitud

en: Autonami Tags:
et: Autonami sildid:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
et: Autonami väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Autonami fields refreshed
et: Autonami väljad värskendatud

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
et: Autonami loendite ja siltide värskendamine ebaõnnestus põhjusel:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
et: Autonami loendite ja siltide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Autonami lists and tags refreshed
et: Autonami loendid ja sildid värskendatud

en: Available Font for PDF
et: Saadaolevad fondid PDF-ile

en: Available Integrations
et: Saadaolevad integratsioonid

en: Available On
et: Saadaval

en: Available On Pro
et: Saadaval pro versioonis

en: Available Payment Gateways
et: Saadaolevad makseväravad

en: Available on
et: Saadaval

en: Azure Portal
et: Azure portaali

en: BCC
et: Pimekoopia

en: BCC:
et: Pimekoopia:

en: BG Height
et: Tausta kõrgus

en: BG Height/Width
et: Tausta kõrgus/laius

en: BG Width
et: Tausta laius

en: Back
et: Tagasi

en: Back to fields list
et: Tagasi väljade loendisse

en: Background
et: Taust

en: Background Blend Mode
et: Tausta segamise režiim

en: Background Color
et: Taustavärv

en: Background Color:
et: Taustavärv:

en: Background Filter
et: Tausta filter

en: Background Image
et: Taustapilt

en: Background Img Position
et: Taustapildi asukoht

en: Background Img Repeat
et: Taustapildi kordus

en: Background Img Size
et: Taustapildi suurus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Bad
et: Halb

en: Basic
et: Põhiline

en: Basic Configuration
et: Põhiseadistus

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
et: Veendu, et konfigureerid tingimusliku loogika õnnestumise/vea sõnumite ja ümbersuunamislehe kuvamiseks. Kui tingimuslikku loogikat pole määratud, kuvatakse vaikimisi kinnitus.

en: Before Due Date
et: Enne tähtaega

en: Between
et: Vahemikus

en: Billable
et: Arveldatav

en: Billing
et: Arveldus

en: Billing Status
et: Arvelduse olek

en: Bit Form
et: Bit form

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
et: Bit form - kontaktvormi loomise plugin WordPressile

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
et: Bit Form - Kõige täiuslikum vormilooja ja kirjete haldamise plugin

en: Bit Form API
et: Bit form API

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
et: Bit form Google reCaptcha V2 dokumentatsiooni

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
et: Bit form Google reCaptcha V3 dokumentatsioon

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
et: Bit form Mollie makseväravavärava dokumentatsioon

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
et: Bit form PayPali maksevärava dokumentatsioon

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
et: Bit form Razorpay maksevärava dokumentatsioon

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
et: Bit form Stripe'i maksevärava dokumentatsioon

en: Bit form Turnstile documentation
et: Bit form Turnstile dokumentatsioon

en: Bit form hCaptcha documentation
et: Bit form hCaptcha dokumentatsioon

en: Bitform Pages
et: Bitformi lehed

en: Bitform block settings
et: Bitformi ploki seaded

en: Bitforms Pages
et: Bitforms lehed

en: Black
et: Must

en: Block Gap
et: Ploki vahe

en: Blocked IP
et: Blokeeritud IP

en: Blocked IP List
et: Blokeeritud IP-aadresside loend

en: Blocked IP list
et: Blokeeritud IP-de loend

en: Blue
et: Sinine

en: Blueprint
et: Tegevusplaan

en: Blur
et: Hägustus

en: Body:
et: Sisu:

en: Border
et: Ääris

en: Border Color
et: Äärise värv

en: Border Radius
et: Äärise raadius

en: Border Width
et: Äärise laius

en: Bot API Key...
et: Boti API võti...

en: Bot API Key:
et: Boti API võti:

en: Both Side Gap
et: Mõlema külje vahe

en: Breakpoint Modification
et: Murdepunkti muutmine

en: Breakpoint width size modification
et: Murdepunkti laiuse suuruse muutmine

en: Brevo(SendinBlue) API Console
et: Brevo(SendinBlue) API konsool

en: Brightness
et: Heledus

en: Browse Template
et: Sirvi malle

en: Browse...
et: Sirvi...

en: Browser
et: Brauser

en: Button
et: Nupp

en: Button Align
et: Nupu joondus

en: Button Align:
et: Nupu joondus:

en: Button Alignment:
et: Nupu joondus:

en: Button Icons
et: Nupu ikoonid

en: Button Position:
et: Nupu asukoht:

en: Button Reverse
et: Nupu pööramine

en: Button Style
et: Nupu stiil

en: Button Text
et: Nupu tekst

en: Button Type
et: Nupu tüüp

en: Button View:
et: Nupu vaade:

en: Buy Premium
et: Osta premium

en: By Roles
et: Rollide järgi

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
et: Vaikimisi loetakse töölehe esimest rida päisereaks. Seda saab kasutada, kui tabeliandmed algavad mõnest muust reast kui esimesest.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
et: Selle valiku keelamisel saad seadistada topelt-nõusoleku kinnituskirja käsitsi tingimuslike loogikate kaudu.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
et: Selle funktsiooni lubamisel peidad pildi sildi.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
et: Selle funktsiooni lubamisel saad valida mitu pilti.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
et: Selle valiku lubamisel saavad vormi esitada ainult loetletud IP-aadressid.

en: CARD
et: KAART

en: CC
et: Koopia

en: CC:
et: Koopia:

en: CPT added successfully, refresh your window
et: CPT lisatud edukalt, värskenda oma akent

en: Can not save empty form.
et: Tühja vormi ei saa salvestada.

en: Cancel
et: Tühista

en: Cannot read file size
et: Faili suurust ei saa lugeda

en: Captcha Settings
et: Captcha seaded

en: Captcha Settings Updated
et: Captcha seaded uuendatud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Capture
et: Jäädvusta

en: Capture GCLID
et: Jäädvusta GCLID

en: Capture Google Ads (Click ID)
et: Jäädvusta Google'i reklaamid (kliki ID)

en: Capture Google Ads Click
et: Jäädvusta Google Ads klikk

en: Center
et: Keskel

en: Change
et: Muuda

en: Chat List:
et: Vestluste nimekiri:

en: Chat here
et: Vestle siin

en: Chat list refresh failed Cause:
et: Vestluste nimekirja värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Chat list refresh failed. please try again
et: Vestluste nimekirja värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Chat list refreshed
et: Vestluste nimekiri värskendatud

en: Check Boxs
et: Märkeruudud

en: Check Position
et: Märke asukoht

en: Check out our
et: Vaata meie

en: Checkbox
et: Märkeruut

en: Checked Value
et: Märgitud väärtus

en: Checked by Default
et: Vaikimisi märgitud

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
et: Vali unikaalne nimi, et tuvastada see integratsioon oma rakenduses.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
et: Vali reCaptcha V2 tüüp (kas „Ma pole robot" märkeruut või nähtamatu reCaptcha märk).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
et: Vali reCaptcha V3 tüüp (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
et: Vali/lohista oma fail (.json)

en: City:
et: Linn:

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear Button
et: Puhasta nupp

en: Click
et: Klõpsa

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Click here to see terms
et: Klõpsa siia, et näha tingimusi

en: Click on the
et: Klõpsa

en: Click on the Register button and add Label.
et: Klõpsa registreerimise nupul ja lisa silt.

en: Click on the Submit button.
et: Klõpsa nupul „Esita".

en: Client ID
et: Kliendi ID

en: Client ID cann't be empty
et: Kliendi ID ei saa olla tühi

en: Client ID:
et: Kliendi ID:

en: Client Id can't be empty
et: Kliendi ID ei saa olla tühi

en: Client Id...
et: Kliendi ID...

en: Client Secret
et: Kliendi saladus

en: Client Secret can't be empty
et: Kliendi salajane võti ei saa olla tühi

en: Client Secret...
et: Kliendi salajane võti...

en: Client Secret:
et: Kliendi saladus:

en: Client id...
et: Kliendi ID...

en: Client id:
et: Kliendi ID:

en: Client secret...
et: Kliendi salajane võti...

en: Client secret:
et: Kliendi salajane võti:

en: Clone
et: Klooni

en: Clone Step
et: Klooni samm

en: Close
et: Sulge

en: Close On Select:
et: Sulge valimisel:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
et: Cloudflare turnstile CAPTCHA

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
et: Cloudflare turnstile valideerimise viga:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
et: Cloudflare turnstile reCAPTCHA administraator

en: Color
et: Värv

en: Color Fill
et: Värvi täide

en: Color Picker
et: Värvivalija

en: Color-dodge
et: Värvi-dodge

en: Column Gap
et: Veeru vahe

en: Column Header
et: Veeru päis

en: Column Mapping
et: Veergude kaardistamine

en: Column Title
et: Veeru pealkiri

en: Column Width
et: Veeru laius

en: Comment Status
et: Kommentaari olek

en: Compact
et: Kompaktne

en: Company
et: Ettevõte

en: Completion Rate
et: Täitmise määr

en: Condition
et: Tingimus

en: Conditional Logic
et: Tingimuslik loogika

en: Conditional Logics
et: Tingimuslikud loogikad

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
et: Tingimuslikud loogikad käivitatakse loogikagruppide järjekorra alusel. Mida kõrgemal on loogikagrupp, seda kõrgem on prioriteet. Kui soovid prioriteeti muuta, saad loogikagruppe lohistades sorteerida.

en: Config Option
et: Seadista valik

en: Configuration
et: Seadistus

en: Configure default confirmation email template
et: Seadista vaikimisi kinnituskirja mall

en: Confirm on Close:
et: Kinnita sulgemisel:

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Confirmations
et: Kinnitused

en: Confirmed entries
et: Kinnitatud kirjed

en: Connect
et: Ühenda

en: Connect New Active Campaing API
et: Ühenda uus active campaing API

en: Connect Successfully
et: Ühendamine õnnestus

en: Connected API List:
et: Ühendatud API loend:

en: Connected API:
et: Ühendatud API:

en: Connected Accounts
et: Ühendatud kontod

en: Connected with WooCommerce Successfully
et: Ühendus WooCommerce'iga õnnestus

en: Connected/Authorized Platforms
et: Ühendatud/autoriseeritud platvormid

en: Contact
et: Kontakt

en: Contact :
et: Kontakt:

en: Contact Email
et: Kontakti e-post

en: Contact Fields refresh failed. please try again
et: Kontaktiväljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Contact Fields refreshed
et: Kontaktiväljad värskendatud

en: Contact Form
et: Kontaktivorm

en: Contact Form Builder - Bit Form
et: Kontaktvormi looja - bit form

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
et: Kontaktvormi loomise plugin: mitme sammuga kontaktivorm, maksevorm, kohandatud kontaktvormi plugin bit formilt

en: Contact Owner
et: Kontakti omanik

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Contain
et: Sisaldab

en: Contain All
et: Sisaldab kõike

en: Contains
et: Sisaldab

en: Content Direction
et: Sisu suund

en: Contrast
et: Kontrast

en: Control how the record gets updated.
et: Määra, kuidas kirjet uuendatakse.

en: Control how the row gets updated.
et: Määra, kuidas rida uuendatakse.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
et: Vestlusvormingu CSS salvestatud edukalt!

en: Conversational Form
et: Vestlusvorm

en: Conversational Form Settings
et: Vestlusvormingu seaded

en: Conversational Steps settings
et: Vestluse sammude seaded

en: Copied on clipboard.
et: Kopeeritud lõikelauale.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
et: Kopeeri oma domeeni URL ja mine Google ReCaptcha juhtpaneelile, kleebi see domeenide alla.

en: Copy the
et: Kopeeri

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
et: Kopeeri API võti ja kleebi see Bit Formi

en: Country
et: Riik

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
et: Riigi väli on saadaval Bit Formi Pro versioonis.

en: Country Not Found Text
et: Riiki ei leitud tekst

en: Country Not Found Text Modify
et: Riiki ei leitud teksti muutmine

en: Country:
et: Riik:

en: Create
et: Loo

en: Create API User
et: Loo API kasutaja

en: Create First Form
et: Loo esimene vorm

en: Create First View
et: Loo esimene vaade

en: Create Form
et: Loo vorm

en: Create Issue
et: Loo probleem

en: Create Milestone
et: Loo tähis

en: Create New Folder
et: Loo uus kaust

en: Create New Note
et: Loo uus märkus

en: Create Project
et: Loo projekt

en: Create Sub Task
et: Loo alamülesanne

en: Create Task
et: Loo ülesanne

en: Create Tasklist
et: Loo ülesandeloend

en: Create View
et: Loo vaade

en: Create a New Form
et: Loo uus vorm

en: Create a new folder in the selected folder
et: Loo uus kaust valitud kausta

en: Create next recurrence after the close of current task.
et: Loo järgmine kordumine pärast praeguse ülesande sulgemist.

en: Created
et: Loodud

en: Currency
et: Valuuta

en: Currency Not Found Text
et: Valuutat ei leitud tekst

en: Currency Not Found Text Modify
et: Valuutat ei leitud teksti muutmine

en: Currency Position:
et: Valuuta asukoht:

en: Currency Symbol:
et: Valuuta sümbol:

en: Current Date
et: Praegune kuupäev

en: Current Month
et: Praegune kuu

en: Current Week
et: Praegune nädal

en: Current Year
et: Praegune aasta

en: Currently, no payment gateway has been connected.
et: Praegu pole ühtegi makseväravat ühendatud.

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom Class & Attribute
et: Kohandatud klass ja atribuut

en: Custom Classes and Attributes
et: Kohandatud klassid ja atribuudid

en: Custom Date
et: Kohandatud kuupäev

en: Custom Error Message
et: Kohandatud veateade

en: Custom Groundhogg Value
et: Kohandatud Groundhoggi väärtus

en: Custom JS and CSS Code Editor
et: Kohandatud JS ja CSS koodi redaktor

en: Custom JS and CSS Editor
et: Kohandatud JS ja CSS redaktor

en: Custom Link
et: Kohandatud link

en: Custom Option Required
et: Kohandatud valik on nõutud

en: Custom Page
et: Kohandatud leht

en: Custom Tags
et: Kohandatud märgised

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
et: Kohandatud valideerimise (RegEx) muster

en: Custom Value
et: Kohandatud väärtus

en: Custom...
et: Kohandatud...

en: Customer ID key cann't be empty
et: Kliendi ID võti ei saa olla tühi

en: Customer Id (non manager account)
et: Kliendi ID (mitte halduri konto)

en: Customize Email template
et: Kohanda e-posti malli

en: Customize Email templates
et: Kohanda e-posti malle

en: Daily
et: Igapäevane

en: Dark
et: Tume

en: Darken
et: Tumenda

en: Data Center:
et: Andmekeskus:

en: Data Table
et: Andmetabel

en: Data Views & Edit
et: Andmete vaatamine ja muutmine

en: Data center cann't be empty
et: Andmekeskus ei saa olla tühi

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Format
et: Kuupäeva formaat

en: Date Time (Advanced)
et: Kuupäev ja kellaaeg (täiustatud)

en: Date-Time
et: Kuupäev-kellaaeg

en: Day Before
et: Päev enne

en: Days after today
et: Päevad pärast tänast

en: Days before today
et: Päevad enne tänast

en: Deal Type
et: Tehingu tüüp

en: Decimal Separator:
et: Kümnendkoha eraldaja:

en: Decision Box
et: Otsustuskast

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Amount Value
et: Vaikimisi summa väärtus

en: Default Phone Number
et: Vaikimisi telefoninumber

en: Default Row:
et: Vaikerida:

en: Default Value
et: Vaikeväärtus

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
et: Vaikeväärtus on algne väärtus, mis kuvatakse väljal. Saad vaikeväärtust näidata või peita seda valikut lülitades.

en: Default value
et: Vaikeväärtus

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete File From Wordpress
et: Kustuta fail WordPressist

en: Delete Post Type
et: Kustuta postituse tüüp

en: Delete Step
et: Kustuta samm

en: Delete all data table when delete plugin.
et: Kustuta kõik andmetabelid, kui kustutad pistikprogrammi.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
et: Kustuta fail WordPressist pärast Dropboxi üleslaadimist

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
et: Kustuta fail WordPressist pärast OneDrive'i üleslaadimist

en: Delete successfully, refresh your window
et: Kustutamine õnnestus, värskenda oma akent

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
et: Kustuta kinnitamata kirjed vastustest pärast päevi:

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Deleting ...
et: Kustutamine ...

en: Department:
et: Osakond:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
et: Osakondade värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Departments refresh failed. please try again
et: Osakondade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Departments refreshed
et: Osakonnad värskendatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Details Page
et: Detailide leht

en: Details Page Styling
et: Detailide lehe kujundus

en: Detect Country By Geo
et: Tuvasta riik asukoha järgi

en: Detect Country By IP
et: Tuvasta riik IP järgi

en: Detect Country by Geo Location
et: Tuvasta riik geolokatsiooni järgi

en: Detect Country by IP
et: Tuvasta riik IP järgi

en: Direction
et: Suund

en: Disable
et: Keela

en: Disable Card
et: Keela kaart

en: Disable Entry Storing
et: Keela kirjete salvestamine

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
et: Keela topelt-nõusoleku kinnitus sisselogitud kasutajatele.

en: Disable entry storing in WordPress database
et: Keela kirjete salvestamine WordPressi andmebaasi

en: Disable if maximum selected:
et: Keela, kui maksimum valitud:

en: Disable this form after limited entry
et: Keela see vorm pärast piiratud kirjete arvu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
et: Välja keelamine takistab kasutajatel sellega suhtlemist või andmete sisestamist. Saad seda valikut lülitada, et lubada või keelata väli vastavalt vajadusele.

en: Divider
et: Eraldaja

en: Do You want Deplicate these
et: Kas soovid dubleerida need

en: Do you want to change these
et: Kas soovid muuta nende

en: Doc & Support
et: Dokumentatsioon ja tugi

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Domain Name can't be empty
et: Domeeninimi ei saa olla tühi

en: Domain URL
et: Domeeni URL

en: Domain URL:
et: Domeeni URL:

en: Double Opt-In
et: Topelt-nõusolek

en: Double Opt-in
et: Topeltnõusolek

en: Download Link Shortcode
et: Allalaadimislingi lühikood

en: Downloadable
et: Allalaaditav

en: Downloadable Product
et: Allalaaditav toode

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
et: Allalaaditavad tooted võimaldavad pärast ostu failile juurdepääsu.

en: Draft Button
et: Mustandinupp

en: Draft entries
et: Mustandkirjed

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
et: Lohistatav WordPressi vormide looja võimaldab sul luua igasuguseid vorme, mida sa oma WordPressi veebisaidil ette kujutad. Bit Formi professionaalne disain hoiab kõik tööriistad täpselt seal, kus sa neid soovid! Saad teha integratsioone erinevate CRM-ide ja rakendustega ilma kogemusteta.

en: Drag n Drop
et: Lohista ja aseta

en: Dropbox API Console
et: Dropboxi API konsool

en: Dropbox Access Code
et: Dropboxi juurdepääsukood

en: Dropbox Access Code:
et: Dropboxi juurdepääsukood:

en: Dropbox Api Key:
et: Dropboxi API võti:

en: Dropbox Api Secret:
et: Dropboxi API salajane võti:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
et: Dropboxi ApiKey, ApiSecret ja juurdepääsukood ei saa olla tühjad

en: Dropbox Folder
et: Dropboxi kaust

en: Dropdown
et: Rippmenüü

en: Duplicate
et: Duplikeeri

en: Duplicate field name
et: Duplikaat välja nimi

en: Duplicate...
et: Dubleeri...

en: Dynamic
et: Dünaamiline

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Button
et: Muutmise nupp

en: Edit Custom Error Message
et: Muuda kohandatud veateadet

en: Edit Decision Box Label
et: Muuda otsustuskasti silti

en: Edit Form
et: Muuda vormi

en: Edit GDPR Concent Label
et: Muuda GDPR nõusoleku silti

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
et: Muuda GDPR nõusoleku silti, klõpsates muutmise ikoonil

en: Edit Global Message (Type:
et: Muuda globaalset sõnumit (tüüp:

en: Edit HTML Content
et: Muuda HTML sisu

en: Edit Note
et: Muuda märkust

en: Edit Options
et: Muuda valikuid

en: Edit Post Types
et: Muuda postituse tüüpe

en: Edit Table
et: Muuda tabelit

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
et: Muuda HTML välja sisu, klõpsates muutmise ikoonil

en: Edit verification Messages/Redirect URL
et: Muuda kinnitamise teateid/ümbersuunamise URL-i

en: Edit verification messages
et: Muuda kinnitussõnumeid

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
et: Muuda oma otsustuskasti silti, klõpsates muutmise ikoonil

en: Elastic Email API Console
et: Elastic email API konsool

en: Elastic Email Fields
et: Elastic email väljad

en: Email
et: E-post

en: Email :
et: E-post:

en: Email Notification
et: E-posti teavitus

en: Email Subject Here
et: E-kirja teema siin

en: Email Template deleted
et: E-posti mall kustutatud

en: Email Template duplicated
et: E-posti mall duplitseeritud

en: Email Template:
et: E-posti mall:

en: Email Templates
et: E-posti mallid

en: Email Templates Coming soon
et: E-posti mallid tulemas varsti

en: Email Test
et: E-posti test

en: Email field is mandatory for double opt-in.
et: E-posti väli on topelt-nõusoleku jaoks kohustuslik.

en: Email is invalid
et: E-post on vigane

en: Email sent successfully.
et: E-kiri edukalt saadetud.

en: Email:
et: E-post:

en: Embed via HTML Code
et: Manusta HTML-koodi kaudu

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
et: Manusta HTML-koodi kaudu (vestlusvorm)

en: Empty
et: Tühi

en: Empty Submission
et: Tühi esitamine

en: Empty filename
et: Tühi failinimi

en: Empty form cannot be submitted.
et: Tühja vormi ei saa esitada.

en: Enable
et: Luba

en: Enable / Disable
et: Luba / keela

en: Enable Double Option for new contacts
et: Luba uutele kontaktidele topeltnõusolek

en: Enable ReCaptcha V3
et: Luba ReCaptcha V3

en: Enable SMTP
et: Luba SMTP

en: Enable Time
et: Luba aeg

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
et: Lubab 24-tunnise vormingu aja jaoks. Vaikimisi kasutatakse 12-tunnist vormingut. Kui soovid kasutada 24-tunnist vormingut, pead selle lubama.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
et: Lubab aja valija. Vaikimisi on aja valija keelatud. Kui soovid kasutada aja valijat, pead selle lubama.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
et: Selle valiku lubamine kontrollib esitatud kirjetest, kas selle väärtus on duplikaat.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
et: Selle valiku lubamine kontrollib sinu WordPressi kasutajate andmebaasist, kas selle väärtus on duplikaat.

en: Encharge API Console
et: Encharge API konsool

en: Encharge Fields
et: Encharge väljad

en: Encharge fields refresh failed. please try again
et: Encharge väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Encharge fields refreshed
et: Encharge väljad värskendatud

en: End After
et: Lõpeta pärast

en: End Time
et: Lõppaeg

en: End With
et: Lõpeb

en: Enter Amount..
et: Sisesta summa..

en: Enter Email Addresses
et: Sisesta e-posti aadressid

en: Enter Hours
et: Sisesta tunnid

en: Enter Owner ID
et: Sisesta omaniku ID

en: Enter Phone Number
et: Sisesta telefoninumber

en: Enter row number
et: Sisesta ridade arv

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
et: Sisesta kriteeriumid kirjete uuendamiseks. Palun kasuta allolevat formaati.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
et: Sisesta kriteeriumid ridade uuendamiseks. Palun kasuta allolevat formaati.

en: Enter the shortcode in this Input.
et: Sisesta lühikood sellesse välja.

en: Entries
et: Kirjed

en: Entries Duplicated successfully
et: Kirjed edukalt duplitseeritud

en: Entries id is invalid
et: Kirjete ID on vigane

en: Entry Deleted successfully
et: Kirje edukalt kustutatud

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
et: Kirje edukalt kustutatud, mõned takistatud töövoo poolt

en: Entry Deletetion prevented by workflow
et: Kirje kustutamine on töövoo poolt takistatud

en: Entry Details #
et: Kirje üksikasjad #

en: Entry Duplicated successfully
et: Kirje edukalt duplitseeritud

en: Entry Edit
et: Kirje muutmine

en: Entry Limit
et: Kirjete piirang

en: Entry Not Found!
et: Kirjet ei leitud!

en: Entry Update Successfully
et: Kirje edukalt uuendatud

en: Entry Updated Successfully
et: Kirje edukalt uuendatud

en: Entry View
et: Kirje vaatamine

en: Equal
et: Võrdne

en: Error Occured
et: Tekkis viga

en: Error Occured in saving %s
et: Viga %s salvestamisel

en: Error Occurred
et: Ilmnes viga

en: Error Occurred, Please Reload
et: Ilmnes viga, palun laadige leht uuesti

en: Error occurred, Please try again.
et: Ilmnes viga. Palun proovi uuesti.

en: Event:
et: Sündmus:

en: Every Day
et: Iga päev

en: Example
et: Näide

en: Example:
et: Näide:

en: Excellent
et: Suurepärane

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
et: Tutvu meie põhjaliku dokumentatsiooniga. Algajatest arendajateni - igaüks leiab vastuse

en: Export
et: Ekspordi

en: Export File Format
et: Ekspordi faili formaat

en: Export Form Data
et: Ekspordi vormi andmed

en: Exporting...
et: Eksportimine...

en: Expression
et: Avaldis

en: External
et: Väline

en: Facebook support group
et: Facebooki tugigrupp

en: Failed to Copy, Try Again.
et: Kopeerimine ebaõnnestus, proovi uuesti.

en: Failed to change Form Status
et: Vormi oleku muutmine ebaõnnestus

en: Failed to fetch groundhoggtag
et: Groundhoggi siltide toomine ebaõnnestus

en: Failed to fetch list fields
et: Loendi väljade toomine ebaõnnestus

en: Failed to update, Data is empty.
et: Uuendamine ebaõnnestus, andmed on tühjad.

en: Failed to write file to disk.
et: Faili kirjutamine kettale ebaõnnestus.

en: Fetch All Dropbox Folders
et: Too kõik Dropboxi kaustad

en: Fetch All Recipients
et: Too kõik adressaadid

en: Fetch Subscriber List
et: Too tellijate loend

en: Field
et: Väli

en: Field Actions
et: Välja toimingud

en: Field Block
et: Välja plokk

en: Field Clone
et: Välja kloonimine

en: Field Cloning
et: Välja kloonimine

en: Field Map
et: Väljade kaardistamine

en: Field Mapping
et: Väljade kaardistamine

en: Field Mappping
et: Väljade kaardistamine

en: Field Style
et: Välja stiil

en: Field name cannot be empty
et: Välja nimi ei saa olla tühi

en: Fields
et: Väljad

en: Fields refresh failed
et: Väljade värskendamine ebaõnnestus

en: Fields refresh failed Cause:
et: Väljade värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
et: Väljade värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Fields refresh failed. please try again
et: Väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Fields refresh successfully
et: Väljad värskendati edukalt

en: Fields refreshed
et: Väljad värskendatud

en: File Exist Message
et: Fail on olemas sõnum

en: File Input
et: Faili sisend

en: File Select Status
et: Faili valimise olek

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: File Upload Field Map
et: Faili üleslaadimise välja kaardistamine

en: File not allowed by policy
et: Fail pole poliitika järgi lubatud

en: File size is too large
et: Faili suurus on liiga suur

en: File size is too large after sanitation
et: Faili suurus on pärast puhastamist liiga suur

en: File size validation
et: Faili suuruse valideerimine

en: File type is not allowed
et: Failitüüp pole lubatud

en: File type is not supported
et: Failitüüp ei ole toetatud

en: File type validation
et: Failitüübi valideerimine

en: Filter
et: Filtreeri

en: Filter Entries between Dates
et: Filtreeri kirjeid kuupäevade vahel

en: Finish & Save
et: Lõpeta ja salvesta

en: First Name
et: Eesnimi

en: First Name:
et: Eesnimi:

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Flags:
et: Lipud:

en: Fluent CRM Fields
et: Fluent CRM väljad

en: Fluent CRM List:
et: Fluent CRM nimekiri:

en: Fluent CRM Plugins not found
et: Fluent CRM pluginaid ei leitud

en: Fluent CRM Tags:
et: Fluent CRM sildid:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
et: Fluent CRM väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Fluent CRM fields refreshed
et: Fluent CRM väljad värskendatud

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
et: FluentCRM nimekirja värskendamine ebaõnnestus põhjusel:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
et: FluentCRM nimekirja värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: FluentCRM list refreshed
et: FluentCRM nimekiri värskendatud

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
et: Kaustade värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Folders refresh failed. please try again
et: Kaustade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Folders refreshed
et: Kaustad värskendatud

en: Font Family
et: Fondi perekond

en: Font Size
et: Fondi suurus

en: Font Size (Pixels)
et: Fondi suurus (pikslites)

en: Font Style
et: Fondi stiil

en: Font Weight
et: Fondi paksus

en: For
et: Jaoks

en: For more details,
et: Lisateabe saamiseks,

en: For more details, please visit the
et: Täpsema teabe saamiseks külasta

en: Forgot Password Fields
et: Unustatud parooli väljad

en: Form Abandonment
et: Vormi hülgamine

en: Form Address Fields
et: Vormi aadressi väljad

en: Form Background
et: Vormi taust

en: Form Deleted Successfully
et: Vorm kustutati edukalt

en: Form Entry Edit
et: Vormi kirje muutmine

en: Form Field
et: Vormi väli

en: Form Fields
et: Vormi väljad

en: Form ID cannot be empty
et: Vormi ID ei saa olla tühi

en: Form Name
et: Vormi nimi

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
et: Vormi nimi peaks olema kuni 50 tähemärki

en: Form Saved successfully
et: Vorm edukalt salvestatud

en: Form Settings
et: Vormi seaded

en: Form Submitted
et: Vorm esitatud

en: Form Submitted Successfully
et: Vorm edukalt esitatud

en: Form Templates
et: Vormi mallid

en: Form Width Modification
et: Vormi laiuse muutmine

en: Form data is empty
et: Vormi andmed on tühjad

en: Form deleted successfully.
et: Vorm edukalt kustutatud.

en: Form does not exist
et: Vormi ei eksisteeri

en: Form does not exist.
et: Vormi ei eksisteeri.

en: Form does not exists
et: Vormi ei eksisteeri

en: Form does not exists.
et: Vormi ei eksisteeri.

en: Form duplicated successfully
et: Vorm edukalt duplitseeritud

en: Form entries does not exist.
et: Vormi kirjeid ei eksisteeri.

en: Form entry deletion failed.
et: Vormi kirje kustutamine ebaõnnestus.

en: Form id is empty.
et: Vormi ID on tühi.

en: Form id is invalid
et: Vormi ID on vigane

en: Form id is invalid.
et: Vormi ID on vigane.

en: Form id or entries id is invalid
et: Vormi ID või kirjete ID on vigane

en: Form imported successfully.
et: Vorm edukalt imporditud.

en: Form is available %s
et: Vorm on saadaval %s

en: Form is available %s From %s
et: Vorm on saadaval %s alates %s

en: Form is available on %s
et: Vorm on saadaval %s

en: Form is not exists.
et: Vormi ei eksisteeri.

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Form status change failed.
et: Vormi oleku muutmine ebaõnnestus.

en: Form status changed successfully
et: Vormi olek edukalt muudetud

en: Form style
et: Vormi stiil

en: Form update failed.
et: Vormi uuendamine ebaõnnestus.

en: Form updated successfully.
et: Vorm edukalt uuendatud.

en: Form:
et: Vorm:

en: Formatter:
et: Vormindaja:

en: Forms
et: Vormid

en: Forms deleted successfully.
et: Vormid edukalt kustutatud.

en: Forms refresh failed Cause:
et: Vormide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Forms refresh failed. please try again
et: Vormide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Forms refreshed
et: Vormid värskendatud

en: Friday
et: Reede

en: From
et: Alates

en: From Email Address
et: Saatja e-posti aadress

en: From Mail
et: Saatja meil

en: From Name
et: Saatja nimi

en: From:
et: Saatja:

en: Full
et: Täielik

en: Full Name:
et: Täisnimi:

en: Full Width
et: Täislaius

en: Full page droppable
et: Täislehe lohistamine

en: GDPR Agreement
et: GDPR nõusolek

en: General
et: Üldine

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
et: Genereeri token pärast lehe laadimist, et vältida konflikte vahemälu pistikprogrammidega.

en: Generate a default UI for managing this post type
et: Genereeri vaikimisi kasutajaliides selle postituse tüübi haldamiseks

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
et: Loo uus API võti või kasuta olemasolevat (testimiseks võid kasutada test API võtit). See võti on vajalik API päringute autentimiseks.

en: Generate new API key
et: Genereeri uus API võti

en: Generate new ID
et: Loo uus ID

en: Get $10 Cashback
et: Saa $10 tagasi

en: Get Christmas Deal!
et: Hangi jõulupakkumine!

en: Get Year End Deal
et: Hangi aastalõpu pakkumine

en: Getgist API Console
et: Getgist API konsool

en: Gist Fields
et: Gist väljad

en: Global Settings
et: Globaalsed seaded

en: Go Home
et: Mine avalehele

en: Go to PDF Settings
et: Mine PDF-i seadetesse

en: Go to Payment Settings
et: Mine maksete seadetesse

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
et: Mine Google reCaptcha V2 administraatori juhtpaneelile

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
et: Mine Google reCaptcha V3 administraatori juhtpaneelile

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
et: Mine turnstile administraatori juhtpaneelile

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
et: Mine hCaptcha administraatori juhtpaneelile

en: Go to your Mollie Dashboard
et: Mine oma Mollie juhtpaneelile

en: Go to your PayPal Dashboard
et: Mine oma PayPali juhtpaneelile

en: Go to your Razorpay Dashboard
et: Mine oma Razorpay juhtpaneelile

en: Go to your Stripe Dashboard
et: Mine oma Stripe'i juhtpaneelile

en: Gold
et: Kuld

en: Good
et: Hea

en: Google API Console
et: Google'i API konsool

en: Google Ads
et: Google'i reklaamid

en: Google Ads Information
et: Google'i reklaami teave

en: Google Ads Manager Account
et: Google'i reklaamide halduri konto

en: Google Fields
et: Google'i väljad

en: Google Maps API Key
et: Google Maps API võti

en: Google reCAPTCHA Admin
et: Google reCAPTCHA administraatori lehte

en: Grayscale
et: Halltoonid

en: Greater Than
et: Suurem kui

en: Greater Than or Equal
et: Suurem kui või võrdne

en: Groundhogg Fields
et: Groundhoggi väljad

en: Groundhogg Meta Fields
et: Groundhoggi metaväljad

en: Groundhogg all tag fetched successfully
et: Groundhoggi kõik sildid edukalt toodud

en: Group Name
et: Grupi nimi

en: Group fetch failed
et: Grupi laadimine ebaõnnestus

en: Group fetch successfully
et: Grupp laaditi edukalt

en: Groups
et: Grupid

en: Header Row:
et: Päiserida:

en: Height
et: Kõrgus

en: Helper Text
et: Abitekst

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
et: Abitekst on valikuline tekst, mis kuvatakse välja all, et anda kasutajale lisateavet. Saad abiteksti näidata või peita seda valikut lülitades.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
et: Siin on Department, Salary ja Country Zoho Analytics tabeli veeru nimed

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
et: Siin on Email Zoho Creatori välja lingi nimi. Info:

en: Hidden
et: Peidetud

en: Hidden Field
et: Peidetud väli

en: Hide
et: Peida

en: Hide Calender
et: Peida kalender

en: Hide Country List
et: Peida riikide loend

en: Hide Image Label
et: Peida pildi silt

en: Hide Integration Logs
et: Peida integreerimislogid

en: Hide ReCaptcha Badge
et: Peida ReCaptcha märk

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
et: Peidab kalendri. Vaikimisi on kalender nähtav. Kui soovid kalendrit peita, pead selle lubama.

en: History Empty
et: Ajalugu on tühi

en: Homepage URL:
et: Kodulehe URL:

en: Honeypot trap
et: Honeypot lõks

en: Honeypot trap for bot
et: Robotilõks

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: How many rows to export
et: Mitu rida eksportida

en: How to Configure Conditional Logic
et: Kuidas seadistada tingimuslikku loogikat

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
et: Kuidas seadistada kinnitussõnumit/ümbersuunamise lehte

en: How to Configure Double Opt-In
et: Kuidas seadistada topelt opt-in

en: How to Configure Email Templates
et: Kuidas seadistada e-posti mallid

en: How to Configure Form Abandonment
et: Kuidas seadistada vormi hülgamine

en: How to Configure PDF Template
et: Kuidas seadistada PDF mall

en: How to Configure WP User Registration
et: Kuidas seadistada WP kasutaja registreerimine

en: How to Setup ACF integration
et: Kuidas seadistada ACF integratsioon

en: How to Setup ActiveCampaign integration
et: Kuidas seadistada ActiveCampaign integratsioon

en: How to Setup Acumbamail integration
et: Kuidas seadistada Acumbamail integratsioon

en: How to Setup Advanced Form Integration
et: Kuidas seadistada täiustatud vormi integratsioon

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
et: Kuidas seadistada Automate Hub by Sperse.IO integratsioon

en: How to Setup AutomatorWP integration
et: Kuidas seadistada AutomatorWP integratsioon

en: How to Setup Autonami integration
et: Kuidas seadistada Autonami integratsioon

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
et: Kuidas seadistada Brevo(SendinBlue) integratsioon

en: How to Setup Dropbox integration
et: Kuidas seadistada Dropbox integratsioon

en: How to Setup Elastic Email Integration
et: Kuidas seadistada elastic email integratsioon

en: How to Setup Encharge integration
et: Kuidas seadistada Encharge integratsioon

en: How to Setup FlowMattic integration
et: Kuidas seadistada FlowMattic integratsioon

en: How to Setup Fluent-CRM integration
et: Kuidas seadistada Fluent-CRM integratsioon

en: How to Setup Google Sheets integration
et: Kuidas seadistada Google Sheets integratsioon

en: How to Setup IFTTT integration
et: Kuidas seadistada IFTTT integratsioon

en: How to Setup Integrately integration
et: Kuidas seadistada Integrately integratsioon

en: How to Setup Integrations
et: Kuidas seadistada integratsioonid

en: How to Setup Integromat integration
et: Kuidas seadistada Integromat integratsioon

en: How to Setup MailChamp integration
et: Kuidas seadistada MailChamp integratsioon

en: How to Setup MailPoet integration
et: Kuidas seadistada MailPoet integratsioon

en: How to Setup MailerLite integration
et: Kuidas seadistada MailerLite integratsioon

en: How to Setup MetaBox integration
et: Kuidas seadistada MetaBox integratsioon

en: How to Setup Pabbly integration
et: Kuidas seadistada Pabbly integratsioon

en: How to Setup Pods integration
et: Kuidas seadistada Pods integratsioon

en: How to Setup Sure Triggers integration
et: Kuidas seadistada Sure Triggers integratsioon

en: How to Setup Telegram integration
et: Kuidas seadistada Telegram integratsioon

en: How to Setup Thrive Automator integration
et: Kuidas seadistada Thrive Automator integratsioon

en: How to Setup Uncanny Automator integration
et: Kuidas seadistada Uncanny Automator integratsioon

en: How to Setup WP Webhooks integration
et: Kuidas seadistada WP Webhooks integratsioon

en: How to Setup WooCommerce integration
et: Kuidas seadistada WooCommerce integratsioon

en: How to Setup Zapier integration
et: Kuidas seadistada Zapier integratsioon

en: How to Setup Zoho Analytics integration
et: Kuidas seadistada Zoho Analytics integratsioon

en: How to Setup Zoho Bigin integration
et: Kuidas seadistada Zoho Bigin integratsioon

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
et: Kuidas seadistada Zoho Campaigns integratsioon

en: How to Setup Zoho Creator integration
et: Kuidas seadistada Zoho Creator integratsioon

en: How to Setup Zoho Desk integration
et: Kuidas seadistada Zoho Desk integratsioon

en: How to Setup Zoho Flow integration
et: Kuidas seadistada Zoho Flow integratsioon

en: How to Setup Zoho Mail integration
et: Kuidas seadistada Zoho Mail integratsioon

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
et: Kuidas seadistada Zoho Marketing Hub integratsioon

en: How to Setup Zoho Projects integration
et: Kuidas seadistada Zoho Projects integratsioon

en: How to Setup Zoho Recruit integration
et: Kuidas seadistada Zoho Recruit integratsioon

en: How to Setup Zoho Sheet integration
et: Kuidas seadistada Zoho Sheet integratsioon

en: How to Setup Zoho Sign integration
et: Kuidas seadistada Zoho Sign integratsioon

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
et: Kuidas seadistada Zoho Work Drive integratsioon

en: How to Setup Zoho-CRM integration
et: Kuidas seadistada Zoho-CRM integratsioon

en: How to Setup n8n.io integration
et: Kuidas seadistada n8n.io integratsioon

en: How to enable Conversational Form
et: Kuidas lubada vestlusvorm

en: How to set up
et: Kuidas seadistada

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
et: Kuidas seadistada kinnitussõnumeid või ümbersuunamislehte:

en: How to setup Conversational form:
et: Kuidas seadistada vestlusvormi:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
et: Kuidas seadistada topelt-nõusolekut ja saata e-posti teavitusi:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
et: Kuidas seadistada e-posti malle ja saata e-posti teavitusi:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
et: Kuidas seadistada vormi hülgamist ja salvestada osalist vormi edenemist:

en: How to setup Integrations:
et: Kuidas seadistada integreerimisi:

en: How to setup Landinge Page
et: Kuidas seadistada maandumislehte

en: How to setup PDF Templates:
et: Kuidas seadistada PDF-i malle:

en: How to setup WP Authentication:
et: Kuidas seadistada WP autentimist:

en: Hubspot API Console
et: Hubspoti API konsool

en: Hubspot Fields
et: Hubspoti väljad

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
et: Nõustun, et see veebisait salvestab minu esitatud teabe, et nad saaksid vastata minu päringule. Loe lähemalt

en: IP address
et: IP-aadress

en: Icon Type:
et: Ikooni tüüp:

en: Icons
et: Ikoonid

en: Idea
et: Idee

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
et: Kui kasutajanime ja parooli väljad on tühjad, siis kasutaja võtab e-posti välja väärtuse väljana ja parool genereeritakse automaatselt.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
et: Kui kasutaja on sisse logitud, täidetakse vorm uuesti eelmise osalise kirjega andmebaasist
    juhul brauseri lokaalsest salvestusruumist."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
et: Kui see on välja lülitatud, salvestab vorm mustandi, kui klikitakse salvestamisnupul või kasutatakse tingimuslikku loogikat.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
et: Kui see on sisse lülitatud, salvestatakse tühi vorm mustandina, kui lehelt lahkutakse.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
et: Kui sul on juba Turnstile sait olemas, klõpsa saidi nimel, et avada saidi juhtpaneel.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
et: Kui sul on juba hCaptcha sait olemas, klõpsa saidi nimel, et avada saidi juhtpaneel.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
et: Kui sa pole veel Turnstile saiti loonud, klõpsa „Lisa sait“ nupul ja täida vajalikud väljad.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
et: Kui sa pole veel hCaptcha saiti loonud, klõpsa „Lisa sait“ nupul ja täida vajalikud väljad.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
et: Kui sa pole veel PDF-e kasutanud, pead klõpsama „Salvesta" nuppu, et rakendada need üldised PDF-i seaded. Samuti saad kohandada konkreetse PDF-i malli seadeid, avades PDF-i mallid oma vormi seadetes.

en: Image
et: Pilt

en: Image Alt Text
et: Pildi alt tekst

en: Image Crop
et: Pildi kärpimine

en: Image Link....
et: Pildi link...

en: Image Preview
et: Pildi eelvaade

en: Image Resize
et: Pildi suuruse muutmine

en: Image Select
et: Pildi valik

en: Image Transform
et: Pildi teisendamine

en: Image Type
et: Pildi tüüp

en: Image height
et: Pildi kõrgus

en: Image validate size
et: Pildi suuruse valideerimine

en: Image width
et: Pildi laius

en: Import & Edit
et: Impordi ja muuda

en: Import Form
et: Impordi vorm

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
et: Bit Appsis pakume igat tüüpi klientidele tootetuge, olenemata sellest, kas tegemist on TASUTA või PRO kasutajaga. Pakume aktiivselt tuge e-posti ja vestluse kaudu. Meie tugimeeskond on alati valmis aitama. Oleme siin, et vastata sinu küsimustele ja aidata sind mis tahes probleemide korral.

en: In Person Email
et: Kohaloleva isiku e-post

en: In Person Email (Optional)
et: Kohaloleva isiku e-post (valikuline)

en: In Person Name
et: Kohaloleva isiku nimi

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
et: Vormiväljadele andmete uuesti täitmiseks on vaja esitatud andmeid andmebaasis salvestada. Palun veendu, et lülitad välja „vormi esitamise andmete salvestamise keelamine“ valiku vormi seadetes.

en: Individual Field Styling
et: Individuaalne välja stiilimine

en: Individual Style
et: Individuaalne stiil

en: Input Format Option
et: Sisendi vormingu valik

en: Input Format Options
et: Sisendi vormingu valikud

en: Input Icons
et: Sisendi ikoonid

en: Input Mode
et: Sisestusrežiim

en: Input Validation
et: Sisendi valideerimine

en: Input does not match the required pattern
et: Sisend ei vasta nõutud mustrile

en: Input mode
et: Sisestusrežiim

en: Inside
et: Sees

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
et: Integreeri oma vorm lemmikrakenduste ja -teenustega.

en: Integration
et: Integratsioon

en: Integration API Key...
et: Integratsiooni API võti...

en: Integration Info
et: Integratsiooni info

en: Integration Name
et: Integratsiooni nimi

en: Integration Name...
et: Integratsiooni nimi...

en: Integration Name:
et: Integratsiooni nimi:

en: Integration Settings
et: Integratsiooni seaded

en: Integration clone failed Cause
et: Integratsiooni kloonimise põhjus

en: Integration clone failed.
et: Integratsiooni kloonimine ebaõnnestus.

en: Integration deleted
et: Integratsioon kustutatud

en: Integration deletion failed Cause
et: Integratsiooni kustutamine ebaõnnestus põhjusel

en: Integration deletion failed. please try again
et: Integratsiooni kustutamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Integration execution failed
et: Integratsiooni täitmine ebaõnnestus

en: Integration name
et: Integratsiooni nimi

en: Integration name cann't be empty
et: Integratsiooni nimi ei saa olla tühi

en: Integrations
et: Integratsioonid

en: Internal
et: Sisemine

en: Invalid API Token
et: Vigane API token

en: Invalid Email
et: Kehtetu e-post

en: Invalid Form ID or Entries ID.
et: Vigane vormi ID või kirjete ID.

en: Invalid Form ID or entries ID.
et: Vigane vormi ID või kirjete ID.

en: Invalid Form id or entries id.
et: Vigane vormi ID või kirjete ID.

en: Invalid Number
et: Kehtetu number

en: Invalid Phone Number
et: Kehtetu telefoninumber

en: Invalid SVG
et: Vigane SVG

en: Invalid URL
et: Kehtetu URL

en: Invalid activation key
et: Vigane aktiveerimiskood

en: Invalid file type
et: Vigane failitüüp

en: Invalid form id
et: Vigane vormi ID

en: Invalid redirect page:
et: Vigase ümbersuunamise leht:

en: Invert
et: Pööra

en: Invisible
et: Nähtamatu

en: Is Not Null
et: Ei ole tühi

en: Is Null
et: On tühi

en: Issue
et: Probleem

en: Issue %s
et: Probleemi %s

en: Issue Followers
et: Probleemi jälgijad

en: Item Size
et: Elemendi suurus

en: Key
et: Võti

en: Key :
et: Võti:

en: Key:
et: Võti:

en: LTR
et: Vasakult paremale

en: Label
et: Silt

en: Label Style
et: Sildi stiil

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
et: Silt on välja pealkiri, mis kuvatakse välja kohal või kõrval. Saad välja sildi näidata või peita seda valikut lülitades.

en: Labels Customization
et: Siltide kohandamine

en: Landing Form
et: Maandumisleht

en: Landing Page
et: Maandumisleht

en: Landscape
et: Maastik

en: Language
et: Keel

en: Language Direction
et: Keele suund

en: Laptop View
et: Sülearvuti vaade

en: Last 120 Days
et: Viimased 120 päeva

en: Last 30 Days
et: Viimased 30 päeva

en: Last 60 Days
et: Viimased 60 päeva

en: Last 7 Days
et: Viimased 7 päeva

en: Last 90 Days
et: Viimased 90 päeva

en: Last Month
et: Eelmine kuu

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last Name:
et: Perekonnanimi:

en: Last Week
et: Eelmine nädal

en: Last Year
et: Eelmine aasta

en: Layout
et: Paigutus

en: Layout:
et: Paigutus:

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
et: Paigutuste värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Layouts refresh failed. please try again
et: Paigutuste värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Layouts refreshed
et: Paigutused värskendatud

en: Lead Status
et: Müügivihje olek

en: Leading Icon
et: Eesmine ikoon

en: Learn More
et: Loe lähemalt

en: Learn more about Bit Form API
et: Loe rohkem bit form API kohta

en: Learn more about CPT Integration
et: Loe rohkem CPT integreerimise kohta

en: Learn more about Google Ads configuration
et: Loe rohkem Google'i reklaamide konfigureerimise kohta

en: Learn more about PDF Attachment
et: Loe rohkem PDF-i manuse kohta

en: Learn more about SMTP configuration
et: Lisateave SMTP seadistuse kohta

en: Leave a Note:
et: Jäta märkus:

en: Left
et: Vasakul

en: Left Currency
et: Vasakul valuuta

en: Left Number
et: Vasakul number

en: Left to Right
et: Vasakult paremale

en: Less Than
et: Väiksem kui

en: Less Than or Equal
et: Väiksem kui või võrdne

en: Lifecycle Stage
et: Elutsükli etapp

en: Light
et: Hele

en: Lighten
et: Helenda

en: Limit By Per User
et: Piira kasutaja kohta

en: Limit By Submission Count
et: Piira esituste arvuga

en: Limit Form Submission
et: Piira vormi esitamist

en: Limit Form Submission Period
et: Piira vormi esitamise perioodi

en: Limit Password Length
et: Piira parooli pikkust

en: Line 1:
et: Rida 1:

en: Line 2:
et: Rida 2:

en: List Height
et: Loendi kõrgus

en: List failed. please try again
et: Nimekirja värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
et: Nimekirja värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: List refreshed
et: Nimekiri värskendatud

en: List:
et: Loend:

en: Lists fetch failed. please try again
et: Loendite toomine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Lists fetched successfully
et: Loendid edukalt toodud

en: Lists refresh failed Cause:
et: Listide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Lists refresh failed. please try again
et: Listide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Lists refreshed
et: Listid värskendatud

en: Lists:
et: Nimekirjad:

en: Load Indicator
et: Laadimise indikaator

en: Loading ACF Fields...
et: ACF väljade laadimine...

en: Loading ACF fields...
et: ACF väljade laadimine...

en: Loading Company...
et: Ettevõtte laadimine...

en: Loading Contacts...
et: Kontaktide laadimine...

en: Loading Dropbox Folders List...
et: Dropboxi kaustade nimekirja laadimine...

en: Loading Lists...
et: Nimekirjade laadimine...

en: Loading MetaBox Fields...
et: MetaBox väljade laadimine...

en: Loading OneDrive Folders List...
et: OneDrive kaustade nimekirja laadimine...

en: Loading Owners...
et: Omanike laadimine...

en: Loading Pipelines...
et: Müügitoru laadimine...

en: Loading Post Types...
et: Postituse tüüpide laadimine...

en: Loading Posts...
et: Postituste laadimine...

en: Loading Recipientslist...
et: Adressaatide nimekirja laadimine...

en: Loading Tags...
et: Siltide laadimine...

en: Loading Terms...
et: Terminite laadimine...

en: Loading Users...
et: Kasutajate laadimine...

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Locale
et: Lokaat

en: Logged In
et: Sisse logitud

en: Logged Out
et: Välja logitud

en: Logic
et: Loogika

en: Login Fields
et: Sisselogimise väljad

en: Login User
et: Logi kasutaja sisse

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
et: Logi sisse oma Mollie kontosse (või loo see, kui sul seda veel pole).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
et: Logi sisse oma PayPali kontosse (või loo see, kui sul seda veel pole).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
et: Logi sisse oma Razorpay kontosse (või loo see, kui sul seda veel pole).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
et: Logi sisse oma Stripe'i kontosse (või loo see, kui sul seda veel pole).

en: Lost In Space
et: Eksinud kosmosesse

en: Luminosity
et: Heledus

en: Mail Chimp API Console
et: Mailchimpi API konsool

en: Mail Chimp Address Fields
et: Mailchimpi aadressi väljad

en: Mail Chimp Fields
et: Mailchimpi väljad

en: Mail Test
et: Meili test

en: MailPoet Fields
et: MailPoet väljad

en: MailerLite API Token
et: MailerLite API-võti

en: MailerLite Fields
et: MailerLite väljad

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
et: Mailpoet väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Mailpoet fields refreshed
et: Mailpoet väljad värskendatud

en: Maintain Step History
et: Säilita sammude ajalugu

en: Map Attachments
et: Kaardista manused

en: Map Fields
et: Kaardista väljad

en: Map File Upload Fields
et: Kaardista faili üleslaadimise väljad

en: Margin
et: Veeris

en: Margin Bottom
et: Alumine veeris

en: Margin Left
et: Vasak veeris

en: Margin Right
et: Parem veeris

en: Margin Top
et: Ülemine veeris

en: Max File Size
et: Max faili suurus

en: Max Total File Size
et: Max failide kogusuurus

en: Maximum
et: Maksimum

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
et: Maksimaalselt ${field.maximum_file} fail(i) on lubatud

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
et: Maksimaalselt ${field.maximum} on lubatud

en: Maximum File Count
et: Maksimaalne failide arv

en: Maximum File Size
et: Maksimaalne faili suurus

en: Maximum Fraction Digit:
et: Maksimaalne kümnendkoht:

en: Maximum Option Count
et: Maksimaalne valikute arv

en: Maximum Option Validation
et: Maksimaalse valiku valideerimine

en: Maximum Row:
et: Maksimaalne ridade arv:

en: Maximum Value
et: Maksimaalne väärtus

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
et: Maksimaalne summa ${field.maximum_amount} on lubatud

en: Maximum amount:
et: Maksimum summa:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
et: Maksimaalne failisuurus ületatud. (Max: ${field.maximum_size}MB)

en: Maximum:
et: Maksimum:

en: Meanwhile do not close this window.
et: Vahepeal ära sulge seda akent.

en: Menu Icon
et: Menüü ikoon

en: Menu Icon *
et: Menüü ikoon *

en: Menu Name *
et: Menüü nimi *

en: Merge with Previous Options
et: Ühenda eelmiste valikutega

en: Message Styles
et: Sõnumi stiilid

en: Message Type
et: Sõnumi tüüp

en: Message deleted
et: Sõnum kustutatud

en: Message:
et: Sõnum:

en: Messages saved successfully.
et: Sõnumid salvestatud edukalt.

en: Messages:
et: Sõnumid:

en: Meta Box must be activated!
et: Meta Box peab olema aktiveeritud!

en: Meta Key
et: Meta võti

en: Meta Value
et: Meta väärtus

en: MetaBox Fields Mapping
et: MetaBox väljade kaardistamine

en: Metabox Fields
et: Metabox väljad

en: Metabox Fields Mapping
et: Metabox väljade kaardistamine

en: Metabox File Upload Fields Map
et: Metabox failide üleslaadimise väljade kaardistamine

en: Metaxbox Fields
et: Metaxbox väljad

en: Method:
et: Meetod:

en: Migrating to V2
et: Migreerimine V2-le

en: Migration Complete
et: Migratsioon lõpetatud

en: Migration Issue Detected
et: Tuvastati migreerimise probleem

en: Milestone:
et: Tähis:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
et: Verstapostide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Milestones refresh failed. please try again
et: Verstapostide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Milestones refreshed
et: Verstapostid värskendatud

en: Min File Size
et: Min faili suurus

en: Minimum
et: Miinimum

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
et: Minimaalselt ${field.minimum_file} fail(i) on nõutud

en: Minimum ${field.minimum} is required
et: Minimaalselt ${field.minimum} on nõutud

en: Minimum File Count
et: Minimaalne failide arv

en: Minimum Fraction Digit:
et: Minimaalne kümnendkoht:

en: Minimum Option Count
et: Minimaalne valikute arv

en: Minimum Option Validation
et: Minimaalse valiku valideerimine

en: Minimum Row:
et: Minimaalne ridade arv:

en: Minimum Value
et: Minimaalne väärtus

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
et: Minimaalne summa ${field.minimum_amount} on nõutud

en: Minimum amount:
et: Miinimum summa:

en: Minimum and Maximum Option
et: Minimaalne ja maksimaalne valik

en: Minimum and Maximum Option validation
et: Minimaalse ja maksimaalse valiku valideerimine

en: Minimum and Maximum Value
et: Miinimum- ja maksimumväärtus

en: Minimum and Maximum Value Validation
et: Miinimum- ja maksimumväärtuse valideerimine

en: Minimum:
et: Miinimum:

en: Missing a temporary folder.
et: Ajutine kaust puudub.

en: Modal Message
et: Modaalne sõnum

en: Mode :
et: Režiim:

en: Modern Form builder and database management  system
et: Kaasaegne vormide looja ja andmebaasi haldamise süsteem

en: Modification of File Select Status
et: Faili valiku oleku muutmine

en: Module:
et: Moodul:

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
et: Moodulite värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Modules refresh failed. please try again
et: Moodulite värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Modules refreshed
et: Moodulid värskendatud

en: Mollie API key is missing
et: Mollie API võti puudub

en: Mollie Developer Dashboard
et: Mollie arendaja juhtpaneeli

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
et: Mollie dünaamilise summa väli pole valitud

en: Mollie Fixed Amount is not valid
et: Mollie fikseeritud summa ei ole kehtiv

en: Mollie Minimum Amount is
et: Mollie minimaalne summa on

en: Mollie Payment Field
et: Mollie makse väli

en: Mollie Redirect Url is not Selected
et: Mollie ümbersuunamise URL pole valitud

en: Mollie Settings
et: Mollie seaded

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
et: Mollie pakub makse kirjeldust. See valik on kohustuslik. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>Loe rohkem</a>. Samuti saad lisada välja väärtuse sellesse kirjeldusse. Näiteks: See makse nimelt: ${field_key}

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Month
et: Kuu

en: Month Input
et: Kuu sisend

en: Monthly
et: Igakuine

en: More Options
et: Rohkem valikuid

en: Move
et: Liiguta

en: Multi step settings
et: Mitme sammu seaded

en: Multi-Line Text
et: Mitmerealine tekst

en: Multiline Text
et: Mitmerealine tekst

en: Multiple
et: Mitu

en: Multiple Option List
et: Mitme valikuga loend

en: Multiple Select:
et: Mitmikvalik:

en: Multiple file upload
et: Mitme faili üleslaadimine

en: Multiply
et: Korruta

en: Multisteps Settings
et: Mitme sammu seaded

en: Name
et: Nimi

en: Name :
et: Nimi:

en: Name Mode:
et: Nime režiim:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
et: Nimi on välja unikaalne identifikaator. Seda kasutatakse väljale viitamiseks vormi esitamise andmetes.

en: Navigation
et: Navigeerimine

en: New
et: Uus

en: New Record
et: Uus kirje

en: New User Registration Request
et: Uue kasutaja registreerimise taotlus

en: Newsletter list refresh failed Cause:
et: Uudiskirja nimekirja värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
et: Uudiskirja nimekirja värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Newsletter list refreshed
et: Uudiskirja nimekiri värskendatud

en: Next
et: Järgmine

en: Next 120 Days
et: Järgmised 120 päeva

en: Next 30 Days
et: Järgmised 30 päeva

en: Next 60 Days
et: Järgmised 60 päeva

en: Next 7 Days
et: Järgmised 7 päeva

en: Next 90 Days
et: Järgmised 90 päeva

en: Next Billing Time
et: Järgmine arveldusaeg

en: Next Month
et: Järgmine kuu

en: Next Step
et: Järgmine samm

en: Next Week
et: Järgmine nädal

en: Next Year
et: Järgmine aasta

en: No
et: Ei

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
et: ActiveCampaign välju ei leitud. Proovi muuta päiserea numbrit või proovi uuesti

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
et: ActiveCampaign loendeid ei leitud. Proovi muuta päiserea numbrit või proovi uuesti

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
et: ActiveCampaign silte ei leitud. Proovi muuta päiserea numbrit või proovi uuesti

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
et: Autonami välju ei leitud. Proovi muuta päiserea numbrit või proovi uuesti

en: No Connected App Found
et: Ühendatud rakendust ei leitud

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
et: Encharge välju ei leitud. Proovi muuta päiseridade arvu või proovi uuesti

en: No Entry Found.
et: Kirjeid ei leitud.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
et: Fluent CRM välju ei leitud. Proovi muuta päiseridade arvu või proovi uuesti

en: No Integration Found
et: Integratsioon puudub

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
et: Mailpoet välju ei leitud. Proovi muuta päiserea numbrit või proovi uuesti

en: No Milestone Found
et: Verstaposte ei leitud

en: No Owner Found
et: Omanikku ei leitud

en: No PDF templates available
et: PDF malle pole saadaval

en: No Payment Info Found!
et: Makseteavet ei leitud!

en: No Portal Found
et: Portaale ei leitud

en: No Project Found
et: Projekte ei leitud

en: No Project Group Found
et: Projektigruppi ei leitud

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
et: Sendinblue välju ei leitud. Proovi muuta päiserea numbrit või proovi uuesti

en: No Sub Folder Found
et: Alamkaustasid ei leitud

en: No Tag Found
et: Silti ei leitud

en: No Task Found
et: Ülesannet ei leitud

en: No Task Layout Found
et: Ülesande paigutust ei leitud

en: No Tasklist Found
et: Ülesannete nimekirju ei leitud

en: No Template Found
et: Malle ei leitud

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
et: Töölehe päiseid ei leitud. Proovi muuta päiserea numbrit või proovi uuesti

en: No field data change
et: Välja andmeid ei muudetud

en: No file was uploaded.
et: Ühtegi faili ei laaditud üles.

en: No form selected
et: Vormi pole valitud

en: No response from the server
et: Serverilt ei tule vastust

en: Non Billable
et: Mittearveldatav

en: None
et: Puudub

en: Normal
et: Tavaline

en: Not Contain
et: Ei sisalda

en: Not End With
et: Ei lõpe

en: Not Equal
et: Ei võrdu

en: Not Required
et: Pole kohustuslik

en: Not Start With
et: Ei alga

en: Not contains
et: Ei sisalda

en: Not empty
et: Ei ole tühi

en: Not equal
et: Ei ole võrdne

en: Note
et: Märkus

en: Note :
et: Märkus:

en: Note Added Successfully
et: Märkus lisatud edukalt

en: Note Content
et: Märkuse sisu

en: Note Deleted Successfully
et: Märkus kustutatud edukalt

en: Note Title
et: Märkuse pealkiri

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
et: Märkuse tüüpide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Note Types refresh failed. please try again
et: Märkuse tüüpide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Note Types refreshed
et: Märkuse tüübid värskendatud

en: Note Updated Successfully
et: Märkus uuendatud edukalt

en: Note no change
et: Märkus ei muutunud

en: Note:
et: Märkus:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
et: Märkus: Vestlusvormingu funktsioonis ei ole praegu toetatud teatud väljad nagu Captcha, Maksed, HTML jne.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
et: Märkus: See funktsioon on saadaval ainult BitForm Pro kasutajatele.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
et: Märkus: See globaalne sõnum rakendatakse kõigile vormidele ja väljadele, välja arvatud juhul, kui üksikule väljale on määratud kohandatud veateade. Samuti saad kasutada

en: Notes
et: Märkused

en: Nothing to duplicate
et: Pole midagi duplitseerida

en: Nothing to update
et: Pole midagi uuendada

en: Notify Users
et: Teavita kasutajaid

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
et: Nüüd mine oma vormile ja lisa Google reCaptcha V2 väli.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
et: Nüüd mine oma vormile ja lisa Google reCaptcha V3 väli.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
et: Nüüd mine oma vormile ja lisa Turnstile väli.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
et: Nüüd mine oma vormile ja lisa hCaptcha väli.

en: Np Repeat
et: Ära korda

en: Number Format:
et: Numbri vorming:

en: OR
et: VÕI

en: On Click
et: Klõpsamisel

en: On Field Input
et: Välja sisestamisel

en: On Focus
et: Fookuses

en: On Form Submit
et: Vormi esitamisel

en: On Form Validate
et: Vormi valideerimisel

en: On Load
et: Laadimisel

en: On Mouse Over
et: Hiire hõljumisel

en: On Same Day
et: Samal päeval

en: Once Every
et: Kord iga

en: OneDrive Client Id:
et: OneDrive kliendi ID:

en: OneDrive Client Secret:
et: OneDrive kliendi salajane võti:

en: Only Logged In User
et: Ainult sisseloginud kasutaja

en: Only on Field Input
et: Ainult välja sisestamisel

en: Only on Form Load
et: Ainult vormi laadimisel

en: Only on Form Submit
et: Ainult vormi esitamisel

en: Only on Form Validate
et: Ainult vormi valideerimisel

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
et: Töötab ainult kehtiv JS objekt. Lisateabe saamiseks vaata <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer">dokumentatsiooni saadaolevate seadistusvalikute kohta</a>

en: Opacity
et: Läbipaistvus

en: Opacity (0-100)
et: Läbipaistvus (0-100)

en: Option 1
et: Valik 1

en: Option 2
et: Valik 2

en: Option 3
et: Valik 3

en: Option 4
et: Valik 4

en: Option Column
et: Valiku veerg

en: Option Flag Image
et: Valiku lipu pilt

en: Option Icon/Image
et: Valiku ikoon/pilt

en: Option Icon/Image:
et: Valiku ikoon/pilt:

en: Option List Height
et: Valikute loendi kõrgus

en: Options
et: Valikud

en: Options 2
et: Valikud 2

en: Options Column
et: Valikute veerg

en: Order
et: Tellimus

en: Orientation
et: Orientatsioon

en: Other
et: Muu

en: Other Option
et: Muu valik

en: Other Option Required
et: Muu valik nõutav

en: Other...
et: Muu...

en: Our Privacy Policy.
et: Meie privaatsuspoliitikast.

en: Outside
et: Väljas

en: Overlay
et: Ülekate

en: Override Default Settings
et: Tühista vaikesätted

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
et: Kas kirjutada üle olemasolevad välja väärtused Zoho CRM-is tühjade välja väärtustega Bit Formist kirje upsertimise ajal?

en: Own Submitted Response
et: Oma esitatud vastused

en: Owner Email
et: Omaniku e-post

en: Owner ID
et: Omaniku ID

en: Owner Name
et: Omaniku nimi

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
et: Omaniku nimi (Sinu Zoho Creatori ekraaninimi):

en: Owners refresh failed Cause:
et: Omanike värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
et: Omanike värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Owners refresh failed. please try again
et: Omanike värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Owners refreshed
et: Omanikud värskendatud

en: PDF Attachment Template:
et: PDF-manuse mall:

en: PDF Downloads
et: PDF allalaadimised

en: PDF File Name
et: PDF-i failinimi

en: PDF Global Setting
et: PDF-i üldseaded

en: PDF Password
et: PDF-i parool

en: PDF Password Shortcode
et: PDF-i parooli lühikood

en: PDF Setting
et: PDF seaded

en: PDF Template
et: PDF mall

en: PDF Templates
et: PDF-i mallid

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
et: Sinu serveris puudub PHP laiendus. Palun installi see.

en: Padding
et: Polster

en: Padding Bottom
et: Alumine polster

en: Padding Left
et: Vasak polster

en: Padding Right
et: Parem polster

en: Padding Top
et: Ülemine polster

en: Page
et: Lehekülg

en: Page Select Box
et: Lehe valimise kast

en: Page Title
et: Lehe pealkiri

en: Pagination Button
et: Lehekülgede navigeerimise nupp

en: Panel Layout
et: Paneeli paigutus

en: Paper Size
et: Paberi suurus

en: Parse Mode:
et: Parsimise režiim:

en: Passive
et: Passiivne

en: Password
et: Parool

en: Password Field
et: Parooli väli

en: Password can't be empty
et: Parool ei saa olla tühi

en: Password reset email template
et: Parooli lähtestamise e-posti mall

en: Password...
et: Parool...

en: Password:
et: Parool:

en: Pay Button
et: Maksmise nupp

en: Pay Button Text
et: Maksmise nupu tekst

en: Pay now
et: Maksa kohe

en: Pay with Mollie
et: Maksa Mollie'ga

en: Pay with Paypal
et: Maksa Paypaliga

en: Pay with Stripe
et: Maksa Stripe'iga

en: PayPal Client ID is missing
et: PayPali kliendi ID puudub

en: PayPal Developer Dashboard
et: PayPali arendaja juhtpaneeli

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
et: PayPali dünaamilise summa väli pole valitud

en: PayPal Fixed Amount is not valid
et: PayPali fikseeritud summa ei ole kehtiv

en: PayPal Integrations Video
et: PayPali integratsioonide video

en: PayPal Payment Field
et: PayPali makse väli

en: PayPal Plan Id missing
et: PayPali plaani ID puudub

en: PayPal Settings
et: PayPali seaded

en: Payment
et: Makse

en: Payment Method
et: Makseviis

en: Payment Method Type
et: Maksemeetodi tüüp

en: Payment setting saved successfully
et: Makseseaded edukalt salvestatud

en: Payment setting updated successfully
et: Makseseaded edukalt uuendatud

en: Payments
et: Maksed

en: Paypal Button Text
et: Paypal nupu tekst

en: Paypal Buy Now
et: Paypal osta kohe

en: Paypal Checkout
et: Paypal checkout

en: Paypal Style
et: Paypal stiil

en: Pen Color
et: Pliiatsi värv

en: Pen Width
et: Pliiatsi laius

en: Permissions Settings
et: Õiguste seaded

en: Phone Number
et: Telefoninumber

en: Phone Number...
et: Telefoninumber...

en: Phone Number:
et: Telefoninumber:

en: Phone View
et: Telefoni vaade

en: Phone number can't be empty
et: Telefoninumber ei saa olla tühi

en: Phone:
et: Telefon:

en: Pick A Date
et: Vali kuupäev

en: Picture
et: Pilt

en: Picture Upload
et: Pildi üleslaadimine

en: Pipeline:
et: Müügitoru:

en: Placeholder
et: Kohatäide

en: Placeholder Color
et: Kohatäitja värv

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
et: Kohatäitja on tekst, mis kuvatakse välja sees enne, kui kasutaja sisestab oma sisu. Saad välja kohatäitjat näidata või peita seda valikut lülitades.

en: Placeholder...
et: Kohatäide...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
et: Paigutab administraatori määratletud sõnumi vormi kirjelduse alla, teavitades kasutajaid, et nende välja väärtusi salvestatakse enne esitamist.

en: Plan ID
et: Plaani ID

en: Plan Id
et: Plaani ID

en: Please Select a Date
et: Palun vali kuupäev

en: Please add a submit button
et: Palun lisa esitamise nupp

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
et: Palun klõpsa saadaoleval Captcha valikul konfigureerimiseks.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
et: Konfigureerimiseks klõpsa saadaoleval maksevärava valikul.

en: Please configure PDF settings first.
et: Palun konfigureeri esmalt PDF-i seaded.

en: Please contact support for assistance at
et: Abi saamiseks võtke ühendust toega aadressil

en: Please enter API key and API secret
et: Palun sisesta API võti ja API salajane võti

en: Please fix the errors
et: Palun paranda vead

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
et: Palun mine nüüd oma vormi juurde ja lisa Mollie makseväli.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
et: Palun mine nüüd oma vormi juurde ja lisa PayPali makseväli.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
et: Palun mine nüüd oma vormi juurde ja lisa Razorpay makseväli.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
et: Palun mine nüüd oma vormi juurde ja lisa Stripe'i makseväli.

en: Please import a valid json.
et: Palun impordi kehtiv JSON.

en: Please map mandatory fields
et: Palun kaardista kohustuslikud väljad

en: Please re-check your Client ID & Secret
et: Palun kontrolli uuesti oma kliendi ID-d ja saladust

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
et: Palun kontrolli oma reCaptcha seadistust

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
et: Palun vali vorm Bit Form elemendi seadetes saadaolevast vormide loendist.

en: Please select a ticket owner
et: Palun vali piletile omanik

en: Please select file upload or signature field
et: Palun vali faili üleslaadimise või allkirja väli

en: Please select property you want to import with form
et: Palun vali omadus, mida soovid vormiga importida

en: Please setup your
et: Palun seadista oma

en: Please setup your payment settings before using this template.
et: Palun seadista oma maksete seaded enne selle malli kasutamist.

en: Please submit form with valid fields
et: Palun esita vorm kehtivate väljadega

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
et: Palun väldi korduvaid kohandatud URL-e, kuna see tekitab konflikti lehe ja Bit Formi vahel.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
et: Palun uuenda oma PHP versiooni 7.4 või uuemaks.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
et: Palun uuenda oma Pro plugin uusimale versioonile (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
et: Palun uuenda PRO paketti, et avada kõik need suurepärased funktsioonid.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
et: Palun kinnita Cloudflare Turnstile Captcha

en: Please verify hCaptcha
et: Palun kinnita hCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
et: Palun kinnita reCAPTCHA

en: Please wait while we migrate your data to V2
et: Palun oota, kuni me migreerime sinu andmed V2-le

en: Please! Insatall Fluent CRM
et: Palun installige Fluent CRM

en: Please! Insatall MailPoet
et: Palun installige MailPoet

en: Please! Install MailPoet
et: Palun installige MailPoet

en: Please, enter a valid URL
et: Palun sisesta kehtiv URL

en: Please, enter a valid email address
et: Palun sisesta kehtiv e-posti aadress

en: Please, enter a valid phone number
et: Palun sisesta kehtiv telefoninumber

en: Please, enter only numbers
et: Palun sisesta ainult numbreid

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
et: Palun vali mitte rohkem kui ${field.maximum} valik(ut)

en: Pod Fields
et: Pod väljad

en: Pod cann't be empty
et: Pod ei saa olla tühi

en: Portal:
et: Portaal:

en: Portals refresh failed Cause:
et: Portaalide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
et: Portaalide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Portals refresh failed. please try again
et: Portaalide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Portals refreshed
et: Portaalid värskendatud

en: Portrait
et: Portree

en: Position X
et: Positsioon x

en: Position X (Units in millimeters)
et: Positsioon X (ühikud millimeetrites)

en: Position Y
et: Positsioon y

en: Position Y (Units in millimeters)
et: Positsioon Y (ühikud millimeetrites)

en: Post Fields
et: Postituse väljad

en: Post Status
et: Postituse olek

en: Post Status cann't be empty
et: Postituse olek ei saa olla tühi

en: Post Type
et: Postituse tüüp

en: Post Type Slug *
et: Postituse tüübi slug *

en: Post Type cann't be empty
et: Postituse tüüp ei saa olla tühi

en: Postal Code:
et: Postiindeks:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
et: Seda tüüpi postitusi peaks näitama administraatori kasutajaliideses ja need on avalikult päritavad

en: Premium Feature
et: Premium funktsioon

en: Prevent Public View of Entries
et: Väldi kirjete avalikku vaatamist

en: Prevent empty form submission
et: Väldi tühja vormi esitamist

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview Data
et: Eelvaate andmed

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Step
et: Eelmine samm

en: Print Report
et: Prindi aruanne

en: Printing...
et: Printimine...

en: Priority
et: Prioriteet

en: Private Note
et: Privaatne märkus

en: Process Button
et: Töötluse nupp

en: Product Name
et: Toote nimi

en: Products refresh failed Cause:
et: Toodete värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Products refresh failed. please try again
et: Toodete värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Products refreshed
et: Tooted värskendatud

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
et: Professionaalne ja lihtsalt kasutatav WordPressi vormide looja

en: Progress Indicator
et: Edenemise indikaator

en: Project Group
et: Projekti grupp

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
et: Projektigruppide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Project Groups refresh failed. please try again
et: Projektigruppide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Project Groups refreshed
et: Projektigrupid värskendatud

en: Project user
et: Projekti kasutaja

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
et: Projektide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Projects refresh failed. please try again
et: Projektide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Projects refreshed
et: Projektid värskendatud

en: Public
et: Avalik

en: Public Key can't be empty
et: Avalik võti ei saa olla tühi

en: Public Key...
et: Avalik võti...

en: Public Key:
et: Avalik võti:

en: Public Project
et: Avalik projekt

en: Publicly Queryable
et: Avalikult päritav

en: Publish
et: Avalda

en: Publishable key:
et: Avalik võti:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
et: Päringuid saab teha esilehel osana parse_request() funktsioonist

en: Query Param
et: Päringu parameeter

en: RTL
et: Paremalt vasakule

en: Radio
et: Raadio

en: Radio Button
et: Raadionupp

en: Range
et: Vahemik

en: Rapidmail Fields
et: Rapidmail väljad

en: Rate us on WordPress
et: Hinda meid WordPressis

en: Rating
et: Hinnang

en: Rating Icon
et: Hinnanguikoon

en: Rating Message on Hover
et: Hinnangusõnum hõljumisel

en: Rating Message on Select
et: Hinnangusõnum valimisel

en: Rating Position
et: Hinnangu asukoht

en: Razorpay Accounts
et: Razorpay kontod

en: Razorpay Client ID is missing
et: Razorpay kliendi ID puudub

en: Razorpay Dashboard
et: Razorpay juhtpaneeli

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
et: Razorpay dünaamilise summa väli pole valitud

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
et: Razorpay fikseeritud summa ei ole kehtiv

en: Razorpay Integrations Video
et: Razorpay integratsioonide video

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
et: Razorpay tellimuse ID väli pole valitud

en: Razorpay Payment Field
et: Razorpay makse väli

en: Razorpay Settings
et: Razorpay seaded

en: ReCaptcha validation failed.
et: ReCaptcha valideerimine ebaõnnestus.

en: Read More
et: Loe rohkem

en: Read Only
et: Ainult lugemiseks

en: Read entries
et: Loetud kirjed

en: Read-only
et: Ainult lugemiseks

en: Readonly
et: Ainult lugemiseks

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
et: Kirjutuskaitstud funktsioon võimaldab määrata välja kirjutuskaitstuks, mis tähendab, et kasutajad ei saa selle välja sisu muuta. Saad seda valikut lülitada, et lubada või keelata see seade.

en: Recipient Email
et: Saaja e-post

en: Recipient List are required for rapidmail api
et: Saajate nimekiri on nõutud Rapidmail API jaoks

en: Recipient Name
et: Saaja nimi

en: Recipient:
et: Adressaat:

en: Recipients:
et: Saajad:

en: Record Create
et: Kirje loomine

en: Record Create/Edit
et: Kirje loomine/muutmine

en: Record Delete
et: Kirje kustutamine

en: Record Edit
et: Kirje muutmine

en: Record Owner
et: Kirje omanik

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Redirect Link
et: Ümbersuunamise link

en: Redirect Page
et: Ümbersuunamise leht

en: Redirect Page Url
et: Ümbersuunamise lehe URL

en: Redirect Page:
et: Ümbersuunamise leht:

en: Redirect URL
et: Ümbersuunamise URL

en: Redirect page (already activated):
et: Ümbersuunamise leht (juba aktiveeritud):

en: Redirecting Home in
et: Ümbersuunamine avalehele

en: Redirection url name cann't be empty
et: Ümbersuunamise URL ei saa olla tühi

en: RedirectionUrl:
et: Ümbersuunamise URL:

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Redo Button
et: Tee uuesti nupp

en: Refresh
et: Värskenda

en: Refresh ACF fields
et: Värskenda ACF välju

en: Refresh Activecapmaign Field
et: Värskenda activecapmaign välja

en: Refresh Activecapmaign Tags
et: Värskenda activecapmaign silte

en: Refresh Acumbamail Fields
et: Värskenda acumbamail välju

en: Refresh All oneDrive Folders
et: Värskenda kõiki OneDrive kaustu

en: Refresh Analytics Table Headers
et: Värskenda Analytics tabeli päiseid

en: Refresh Analytics Workspaces
et: Värskenda Analytics töökeskkondi

en: Refresh Autonami Fields
et: Värskenda autonami välju

en: Refresh Autonami Lists And Tags
et: Värskenda autonami loendeid ja silte

en: Refresh Bigin Modules
et: Värskenda Bigin mooduleid

en: Refresh Bigin Related Lists
et: Värskenda Bigin seotud nimekirju

en: Refresh CRM Assignment Rules
et: Värskenda CRM-i määramisreegleid

en: Refresh CRM Layouts
et: Värskenda CRM-i paigutusi

en: Refresh CRM Modules
et: Värskenda CRM-i mooduleid

en: Refresh CRM Owners
et: Värskenda CRM-i omanikke

en: Refresh CRM Related Lists
et: Värskenda CRM-i seotud nimekirju

en: Refresh CRM Tags
et: Värskenda CRM silte

en: Refresh Campaigns Contact Fields
et: Värskenda kampaaniate kontaktivälju

en: Refresh Campaigns Lists
et: Värskenda kampaaniate liste

en: Refresh Creator Fields
et: Värskenda Creatori välju

en: Refresh Desk Departments
et: Värskenda Deski osakondi

en: Refresh Desk Fields
et: Värskenda Deski välju

en: Refresh Desk Portals
et: Värskenda Deski portaale

en: Refresh Fields
et: Värskenda välju

en: Refresh Fluent CRM List
et: Värskenda Fluent CRM nimekirja

en: Refresh Groundhogg Tags
et: Värskenda Groundhoggi silte

en: Refresh Groups
et: Värskenda gruppe

en: Refresh MailChimp Tags
et: Värskenda Mailchimpi silte

en: Refresh MailPoet List
et: Värskenda MailPoet nimekirja

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
et: Värskenda MarketingHubi kontaktivälju

en: Refresh MarketingHub Lists
et: Värskenda MarketingHubi liste

en: Refresh MetaBox List
et: Värskenda MetaBox nimekirja

en: Refresh Milestones
et: Värskenda tähiseid

en: Refresh Owners
et: Värskenda omanikke

en: Refresh Portal Users
et: Värskenda portaali kasutajaid

en: Refresh Post Types
et: Värskenda postituse tüüpe

en: Refresh Project Groups
et: Värskenda projekti gruppe

en: Refresh Projects
et: Värskenda projekte

en: Refresh Projects Portals
et: Värskenda projektide portaale

en: Refresh SendFox List
et: Värskenda SendFox nimekirja

en: Refresh Sendinblue Lists
et: Värskenda Sendinblue nimekirju

en: Refresh Sendinblue Templates
et: Värskenda Sendinblue malle

en: Refresh Sign Templates
et: Värskenda allkirjamalle

en: Refresh Sub Folders
et: Värskenda alamkaustu

en: Refresh Tags
et: Värskenda silte

en: Refresh Task Layouts
et: Värskenda ülesannete paigutusi

en: Refresh Telegram List
et: Värskenda Telegrami nimekirja

en: Refresh Template Details
et: Värskenda malli üksikasju

en: Refresh WorkDrive Team Folders
et: Värskenda WorkDrive'i meeskonna kaustu

en: Refresh WorkDrive Teams
et: Värskenda WorkDrive'i meeskondi

en: RegEx Pattern
et: RegEx muster

en: Regex Pattern
et: Regex muster

en: Registration successfully done.
et: Registreerimine edukalt tehtud.

en: Reject Success Message
et: Tagasilükkamise õnnestumise teade

en: Rejection Success redirect page:
et: Tagasilükkamise õnnestumise ümbersuunamise leht:

en: Related Info
et: Seotud info

en: Related List #
et: Seotud nimekiri #

en: Related List:
et: Seotud nimekiri:

en: RelatedList is empty
et: Seotud nimekiri on tühi

en: RelatedLists refresh failed Cause:
et: Seotud nimekirjade värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
et: Seotud loendite värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: RelatedLists refresh failed. please try again
et: Seotud nimekirjade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: RelatedLists refreshed
et: Seotud nimekirjad värskendatud

en: Relative to Today (± Days)
et: Suhteline tänasega (± päevad)

en: Remember,
et: Pea meeles,

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Button
et: Eemalda nupp

en: Repeat
et: Korda

en: Repeat-X
et: Korda-x

en: Repeat-Y
et: Korda-y

en: Repeater
et: Kordaja

en: Replace Previous Options
et: Asenda eelmised valikud

en: Reply To
et: Vastus aadressile

en: Reply-To Email Address
et: Vastuse e-posti aadress

en: Repopulate form fields with previous partial entry
et: Täida vormiväljad uuesti eelmise osalise kirjega

en: Report preferrences saved successfully
et: Aruande eelistused edukalt salvestatud

en: Request parameter is empty
et: Päringu parameeter on tühi

en: Requested parameter is empty
et: Nõutud parameeter on tühi

en: Require user to be logged in for submit form
et: Nõua kasutajalt vormi esitamiseks sisselogimist

en: Required
et: Kohustuslik

en: Required Field
et: Kohustuslik väli

en: Required data not found.
et: Nõutud andmeid ei leitud.

en: Reset Password Fields
et: Parooli lähtestamise väljad

en: Reset Style
et: Lähtesta stiil

en: Response:
et: Vastus:

en: Responses
et: Vastused

en: Result is empty
et: Tulemus on tühi

en: Retain comments for subsequent recurrences
et: Säilita kommentaarid järgnevate kordumiste jaoks

en: Review us
et: Arvusta meid

en: Right
et: Paremal

en: Right Currency
et: Paremal valuuta

en: Right Number
et: Paremal number

en: Right to Left
et: Paremalt vasakule

en: Role
et: Roll

en: Round
et: Ümar

en: Round to Closest Fraction Digits:
et: Ümarda lähima kümnendkohani:

en: Round to Closest Integer:
et: Ümarda lähima täisarvuni:

en: Row Gap
et: Rea vahe

en: Row Selected
et: Rida valitud

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
et: SID, Auth Token, saatja number ja vastendusväljad on nõutud Rapidmail API jaoks

en: SMTP Authentication
et: SMTP autentimine

en: SMTP Host
et: SMTP host

en: SMTP Password
et: SMTP parool

en: SMTP Port
et: SMTP port

en: SMTP Username
et: SMTP kasutajanimi

en: SMTP config saved successfully.
et: SMTP seadistus edukalt salvestatud.

en: SVG file is not valid
et: SVG fail pole kehtiv

en: Satisfied
et: Rahuldav

en: Saturate
et: Küllastus

en: Saturation
et: Küllastus

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Save Draft
et: Salvesta mustand

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
et: Mustandina salvestamise nupp on saadaval Bit Formi Pro versioonis.

en: Save Step Progress
et: Salvesta sammu edenemine

en: Save Template
et: Salvesta mall

en: Save as Draft
et: Salvesta mustandina

en: Save draft only for logged in users
et: Salvesta mustand ainult sisseloginud kasutajatele

en: Save draft when user leaves the form page
et: Salvesta mustand, kui kasutaja lahkub vormi lehelt

en: Save only if email address or phone number is provided
et: Salvesta ainult siis, kui e-posti aadress või telefoninumber on esitatud

en: Saved successfully.
et: Edukalt salvestatud.

en: Saving API key...
et: API võtme salvestamine...

en: Saving Generel Settings...
et: Üldiste seadete salvestamine...

en: Saving Payment Setting...
et: Maksesätete salvestamine...

en: Saving...
et: Salvestamine...

en: Screen
et: Ekraan

en: Search
et: Otsi

en: Search Box
et: Otsimiskast

en: Search Clearable
et: Otsing on tühistatav

en: Search Clearable:
et: Otsing on tühistatav:

en: Search Placeholder
et: Otsingu kohatäide

en: Search Placeholder Modify
et: Otsingu kohatäitja muutmine

en: Search Result
et: Otsingu tulemus

en: Secret Key
et: Salajane võti

en: Secret Key:
et: Salajane võti:

en: Secret key cann't be empty
et: Salajane võti ei saa olla tühi

en: Section
et: Sektsioon

en: See Demo
et: Vaata demot

en: Select
et: Vali

en: Select A Page:
et: Vali leht:

en: Select API
et: Vali API

en: Select Action
et: Vali tegevus

en: Select Actions
et: Vali tegevused

en: Select Amount Field
et: Vali summa väli

en: Select Application
et: Vali rakendus

en: Select Assignment Rule
et: Vali määramisreegel

en: Select Attachment
et: Vali manus

en: Select Audience List
et: Vali sihtrühma nimekiri

en: Select Author
et: Vali autor

en: Select Chat List
et: Vali vestluste nimekiri

en: Select Currency
et: Vali valuuta

en: Select Date
et: Vali kuupäev

en: Select Date-Time
et: Vali kuupäev-kellaaeg

en: Select Department
et: Vali osakond

en: Select Email Field
et: Vali e-posti väli

en: Select Email Template
et: Vali e-posti mall

en: Select Event
et: Vali sündmus

en: Select Field
et: Vali väli

en: Select Fields
et: Vali väljad

en: Select Fields for Report:
et: Vali väljad aruande jaoks:

en: Select File Type
et: Vali failitüüp

en: Select File Upload Fields
et: Vali faili üleslaadimise väljad

en: Select Flag
et: Vali lipp

en: Select Fluent CRM list
et: Vali Fluent CRM nimekiri

en: Select Folder
et: Vali kaust

en: Select Form
et: Vali vorm

en: Select Form Field
et: Vali vormi väli

en: Select Forms
et: Vali vormid

en: Select Frequency
et: Vali sagedus

en: Select Group
et: Vali grupp

en: Select Hooks to Call
et: Vali haagid, mida kutsuda

en: Select Integation
et: Vali integratsioon

en: Select Layout
et: Vali paigutus

en: Select List
et: Vali loend

en: Select Locale
et: Vali lokaat

en: Select Message
et: Vali sõnum

en: Select Milestone
et: Vali tähis

en: Select Module
et: Vali moodul

en: Select Note Type
et: Vali märkuse tüüp

en: Select One
et: Vali üks

en: Select Order Id Field
et: Vali tellimuse ID väli

en: Select Owner
et: Vali omanik

en: Select PDF Template
et: Vali PDF-mall

en: Select Page
et: Vali leht

en: Select Page To Redirect
et: Vali leht, kuhu ümber suunata

en: Select Pipeline
et: Vali müügitoru

en: Select Portal
et: Vali portaal

en: Select Post Type
et: Vali postituse tüüp

en: Select Product
et: Vali toode

en: Select Project
et: Vali projekt

en: Select Recipients
et: Vali adressaadid

en: Select Recurring Frequency
et: Vali kordumise sagedus

en: Select Related Module
et: Vali seotud moodul

en: Select Reminder Type
et: Vali meeldetuletuse tüüp

en: Select Shipping Amount Field
et: Vali saatmise summa väli

en: Select Spreadsheet
et: Vali arvutustabel

en: Select Stage
et: Vali etapp

en: Select Status
et: Vali olek

en: Select Table
et: Vali tabel

en: Select Task
et: Vali ülesanne

en: Select Tasklist
et: Vali ülesandeloend

en: Select Tasklist Flag
et: Vali ülesandeloendi lipp

en: Select Team
et: Vali meeskond

en: Select Template
et: Vali mall

en: Select Time
et: Vali aeg

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
et: Vali tehingurežiim (live või sandbox).

en: Select Type
et: Vali tüüp

en: Select Type *
et: Vali tüüp *

en: Select User Type
et: Vali kasutaja tüüp

en: Select Version:
et: Vali versioon:

en: Select Week
et: Vali nädal

en: Select Workbook
et: Vali töövihik

en: Select Worksheet
et: Vali tööleht

en: Select Workspace
et: Vali töökeskkond

en: Select a Bitform
et: Vali bitform

en: Select a Form
et: Vali vorm

en: Select a valid currency for the selected payment method types
et: Vali kehtiv valuuta valitud maksemeetodi tüüpidele

en: Select an App
et: Vali rakendus

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
et: Vali vähemalt ${field.minimum} valik(ut)

en: Select file upload fields
et: Vali failide üleslaadimise väljad

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
et: Vali üks määratletud WordPressi postituse tüüpidest või kohandatud postituse tüüpidest.

en: Select tag
et: Vali silt

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
et: Vali postituse olek. Kui valitud on avaldatud olek ja postituse kuupäev on tulevikus, muudetakse see automaatselt planeerituks

en: Select the user to be assigned to the post.
et: Vali kasutaja, kes määratakse postitusele.

en: Select type
et: Vali tüüp

en: Selected Country Clearable
et: Valitud riik on tühistatav

en: Selected Currency Clearable
et: Valitud valuuta on tühistatav

en: Selected Option Clearable:
et: Valitud valik on tühistatav:

en: Selected Option Image
et: Valitud valiku pilt

en: Selected User
et: Valitud kasutaja

en: Send
et: Saada

en: Send Activation Email
et: Saada aktiveerimise e-kiri

en: Send Email
et: Saada e-kiri

en: Send Notification Mail
et: Saada teavituskiri

en: Send Test Mail
et: Saada testmeil

en: Send entries to CRM approval list.
et: Saada kirjed CRM-i kinnituste nimekirja.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
et: Saada kirjed kinnitamise nimekirja Zoho Biginis.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
et: Saada kirjed kinnitusloendisse Zoho Recruitis

en: SendFox Access Token
et: SendFox juurdepääsuvõti

en: SendFox Fields
et: SendFox väljad

en: SendFox List Fields
et: SendFox nimekirja väljad

en: SendFox Unsubscribe Fields
et: SendFox tellimusest loobumise väljad

en: Sendinblue Fields
et: Sendinblue väljad

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
et: Sendinblue väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Sendinblue fields refreshed
et: Sendinblue väljad värskendatud

en: Sending...
et: Saatmine...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
et: Saadab AdWords'i reklaamide klikkide andmed Zoho CRM-i.

en: Sepia
et: Seepia

en: Set Default Value
et: Määra vaikeväärtus

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
et: Määra regulaaravaldise muster, millele sisendväärtus peaks vastama.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
et: Määra maksimaalne valitavate rippmenüü valikute arv

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
et: Määra minimaalne valitavate rippmenüü valikute arv

en: Set owner of current record
et: Määra praeguse kirje omanik

en: Set to previous business day
et: Määra eelmisele tööpäevale

en: Setting
et: Seaded

en: Setting details is empty
et: Seadete andmed on tühjad

en: Settings
et: Seaded

en: Shadow
et: Vari

en: Shadow Color
et: Varju värv

en: Shadow Style
et: Varju stiil

en: Shape
et: Kuju

en: Share Settings
et: Jagamise seaded

en: Share Table
et: Jaga tabelit

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
et: Jaga tabelit kasutajatega, kes on lisatud Zoho Analytics'sse.

en: Share Workbook
et: Jaga töövihikut

en: Share via Direct URL
et: Jaga otse URL-i kaudu

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
et: Jaga otse URL-i kaudu (vestlusvorm)

en: Share with users: (optional)
et: Jaga kasutajatega: (valikuline)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
et: Jaga töövihikut kasutajatega Zoho Sheetis.

en: Shipping
et: Tarne

en: Shipping Amount
et: Saatmise summa

en: Shipping Cost
et: Saatmise kulu

en: Short Code
et: Lühikood

en: Shortcode
et: Lühikood

en: Shortcode patterns (Ex:
et: Lühikoodi mustreid (nt:

en: Show
et: Näita

en: Show Asterisk Symbol
et: Näita tärni sümbolit

en: Show Buttons
et: Näita nuppe

en: Show Error Message
et: Näita veateadet

en: Show File List
et: Näita failide loendit

en: Show File Preview
et: Näita faili eelvaadet

en: Show File Size
et: Näita faili suurust

en: Show Header Icon
et: Näita päise ikooni

en: Show Header Label
et: Näita päise silti

en: Show Header Subtitle
et: Näita päise alamkirja

en: Show Integration Logs
et: Näita integreerimislogisid

en: Show Less
et: Näita vähem

en: Show Max Size
et: Näita maksimaalset suurust

en: Show Maximum Size
et: Näita maksimaalset suurust

en: Show Percentage
et: Näita protsenti

en: Show Progress Bar
et: Näita edenemisriba

en: Show Rating Message On Selected
et: Näita hinnangu sõnumit valitul

en: Show Rating Message On hover
et: Näita hinnangu sõnumit hõljumisel

en: Show Selected Flag Image
et: Näita valitud lipu pilti

en: Show Selected Option Chip:
et: Näita valitud valiku märki:

en: Show Selected Option Image
et: Näita valitud valiku pilti

en: Show Step Header
et: Näita sammu päist

en: Show UI
et: Näita kasutajaliidest

en: Show in Menu
et: Näita menüüs

en: Show in REST API
et: Näita REST API-s

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
et: Näita kasutajale loetavat kuupäeva (vastavalt altFormat), kuid tagasta serverile midagi täiesti erinevat. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Loe rohkem</>

en: Show warning message below the form description
et: Näita hoiatusteadet vormi kirjelduse all

en: Show watermark behind the page content
et: Näita vesimärki lehe sisu taga

en: Showing Icon/Image in option
et: Ikooni/pildi näitamine valikus

en: Showing Selected Option Image
et: Valitud valiku pildi näitamine

en: Signature
et: Allkiri

en: Signature Pad
et: Allkirja plokk

en: Silver
et: Hõbe

en: Single
et: Üksik

en: Single Entry Details View
et: Üksiku kirje detailne vaatamine

en: Single Entry View
et: Üksiku kirje vaatamine

en: Single Entry for each IP
et: Üks kirje iga IP jaoks

en: Singular Label *
et: Ainsuse silt *

en: Site Key
et: Saidi võti

en: Size
et: Suurus

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Skip exist Contact
et: Jäta olemasolev kontakt vahele

en: Skip if contact already exist in Autonami
et: Jäta vahele, kui kontakt on juba Autonamis olemas

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
et: Jäta vahele, kui kontakt on juba FluentCRM-is olemas

en: Slider
et: Liugur

en: Snackbar Message
et: Snackbari sõnum

en: Snippets
et: Koodilõigud

en: Solid
et: Ühtlane

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
et: Mõned testväljade väljad on tühjad või sisestatud on vigane e-post

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
et: Mõned serverid blokeerivad e-kirju, kui „saatja e-post“ erineb autenditud (sisselogimise) e-postist — kasuta sama e-posti, et tagada kohaletoimetamine.

en: Something went wrong, Try again.
et: Midagi läks valesti. Proovi uuesti.

en: Sorry
et: Vabandust

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
et: Vabandust! Sinu URL on vigane!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
et: Vabandust!! Kirjete limiit on ületatud

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
et: Vabandust!! Oled juba esitanud sellelt IP-aadressilt

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
et: Vabandust!! Sinu IP-aadress on %s, vormi esitamine on blokeeritud

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
et: Vabandust, vormi kirje andmete salvestamisel ilmnes viga

en: Sorry, Error occured in updated form
et: Vabandust, vormi uuendamisel ilmnes viga

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
et: Vabandust, vormi kirje salvestamisel ilmnes viga

en: Sorry, error occurred in logging form entry
et: Vabandust, vormi kirje logimisel ilmnes viga

en: Sort Order
et: Sorteerimise järjekord

en: Sort by
et: Sorteeri

en: Space
et: Vahe

en: Space Between
et: Vahe vahel

en: Spacer
et: Vahemik

en: Spacing
et: Vahed

en: Specify item's minimum size (in pixels)
et: Määra elemendi minimaalne suurus (pikslites)

en: Specify the check position.
et: Määra märke asukoht.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
et: Määra veergude arv, milles valikuid kuvada. Jäta tühjaks, et kuvada valikud vastavalt vajaminevale ruumile.

en: Split
et: Jagatud

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
et: Arvutustabeli värskendamine ebaõnnestus põhjusel: %s. Palun proovi uuesti

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
et: Arvutustabeli värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Spreadsheet refreshed
et: Arvutustabel värskendatud

en: Spreadsheets:
et: Arvutustabelid:

en: Stage:
et: Etapp:

en: Standalone
et: Eraldiseisev

en: Start Time
et: Algusaeg

en: Start With
et: Algab

en: State:
et: Maakond:

en: Static
et: Staatiline

en: Static Password
et: Staatiline parool

en: Status
et: Olek

en: Step Header Switchable
et: Sammu päis on vahetatav

en: Step Label
et: Sammu silt

en: Step Settings
et: Sammu seaded

en: Step Subtitle
et: Sammu alampealkiri

en: Step-
et: Samm-

en: Step:
et: Samm:

en: Stripe Developer Dashboard
et: Stripe'i arendaja töölaud

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
et: Stripe'i dünaamilise summa väli pole valitud

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
et: Stripe'i dünaamilise summa väli pole valitud

en: Stripe Fixed Amount is not valid
et: Stripe'i fikseeritud summa ei ole kehtiv

en: Stripe Integrations Video
et: Stripe'i integratsioonide video

en: Stripe Minimum Amount is
et: Stripe'i minimaalne summa on

en: Stripe Payment Field
et: Stripe'i makse väli

en: Stripe Settings
et: Stripe'i seaded

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
et: Stripe pakub maksevormile mitmesuguseid teemasid. Saad valida teema, mis sobib kõige paremini sinu maksevormi teemaga. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Loe rohkem</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
et: Stripe pakub miinimum- või maksimumsuummat erinevate makseviisi tüüpide ja valuutade jaoks. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Loe rohkem</a>

en: Stripe publishable key is missing
et: Stripe'i avalik võti puudub

en: Style
et: Stiil

en: Sub Folders refresh failed. please try again
et: Alamkaustade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Sub Folders refreshed
et: Alamkaustad värskendatud

en: Sub Title
et: Alampealkiri

en: Subject:
et: Teema:

en: Submit button cannot be removed
et: Esitamisnuppu ei saa eemaldada

en: Subscription
et: Tellimus

en: Subscription:
et: Tellimus:

en: Subtitle
et: Alampealkiri

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
et: Alampealkiri on valikuline kirjeldus, mis kuvatakse välja sildi all. Saad välja alampealkirja näidata või peita seda valikut lülitades.

en: Subtitle:
et: Alampealkiri:

en: Success Message
et: Õnnestumise sõnum

en: Success Message:
et: Õnnestumise teade:

en: Success Messages
et: Õnnestumise teated

en: Success redirect Page:
et: Õnnestumise ümbersuunamise leht:

en: Success/Error Messages
et: Õnnestumise/vea sõnumid

en: Successfully Integrated
et: Edukalt integreeritud

en: Suggestion
et: Soovitus

en: Suggestions
et: Soovitused

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
et: Soovitused võimaldavad lisada kohandatud soovituste loendi, mis kuvab soovitusi, kui kasutaja sisestab teksti sisendväljale.

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Support
et: Tugi

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
et: Toetatud aritmeetilised operaatorid: ( +, -, *, / ) ja toetatud relatsioonilised operaatorid: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
et: Sümboli asukoht:

en: Table
et: Tabel

en: Table Caption
et: Tabeli pealkiri

en: Table Deleted Successfully
et: Tabel kustutati edukalt

en: Table Even Row
et: Tabeli paaris rida

en: Table Headers refresh failed. please try again
et: Tabeli päiste värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Table Headers refreshed
et: Tabeli päised värskendatud

en: Table Odd Row
et: Tabeli paaritu rida

en: Table Rows
et: Tabeli read

en: Table Wrapper
et: Tabeli ümbris

en: Table:
et: Tabel:

en: Tables refresh failed. please try again
et: Tabelite värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Tables refreshed
et: Tabelid värskendatud

en: Tablet View
et: Tahvelarvuti vaade

en: Tag Name
et: Sildi nimi

en: Tag Records
et: Märgista kirjed

en: Tag is empty
et: Silt on tühi

en: Tags
et: Sildid

en: Tags Refreshed
et: Sildid värskendatud

en: Tags refresh failed Cause:
et: Märgiste värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
et: Siltide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Tags refresh failed. please try again
et: Siltide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Tags refreshed
et: Märgised värskendatud

en: Tags:
et: Sildid:

en: Task Layout
et: Ülesande paigutus

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
et: Ülesannete paigutuste värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Task Layouts refresh failed. please try again
et: Ülesannete paigutuste värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Task Layouts refreshed
et: Ülesannete paigutused värskendatud

en: Task:
et: Ülesanne:

en: Tasklist Flag:
et: Ülesandeloendi lipp:

en: Tasklist:
et: Ülesandeloend:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
et: Ülesannete nimekirjade värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Tasklists refresh failed. please try again
et: Ülesannete nimekirjade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Tasklists refreshed
et: Ülesannete nimekirjad värskendatud

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
et: Ülesannete värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Tasks refresh failed. please try again
et: Ülesannete värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Tasks refreshed
et: Ülesanded värskendatud

en: Tax (%)
et: Maks (%)

en: Tax Amount Type
et: Maksu summa tüüp

en: Team:
et: Meeskond:

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
et: Meeskondade värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Teams refresh failed. please try again
et: Meeskondade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Teams refreshed
et: Meeskonnad värskendatud

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
et: Malli üksikasjade värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Template Details refresh failed. please try again
et: Malli üksikasjade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Template Details refreshed
et: Malli üksikasjad värskendatud

en: Template Name
et: Malli nimi

en: Template Name:
et: Malli nimi:

en: Template name cann't be empty
et: Malli nimi ei saa olla tühi

en: Template not found, by this name:
et: Malli ei leitud selle nimega:

en: Template:
et: Mall:

en: Templates failed. please try again
et: Mallide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
et: Mallide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Templates refresh failed. please try again
et: Mallide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Templates refreshed
et: Mallid värskendatud

en: Templates:
et: Mallid:

en: Temporary file not accessible
et: Ajutine fail pole kättesaadav

en: Terrible
et: Kohutav

en: Test Webhook
et: Testi veebihaaki

en: Text
et: Tekst

en: Text Align
et: Teksti joondus

en: Text Color
et: Teksti värv

en: Thank you for installing Bit Form.
et: Täname, et installisid Bit Formi.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
et: Täname, et kasutad meie toodet! Kahjuks

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
et: Välja peitmise funktsioon võimaldab peita välja kasutaja eest vormil. Saad seda valikut lülitada, et näidata või peita välja.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
et: Kirjet uuendatakse, kui see juba eksisteerib, vastasel juhul lisatakse see uue kirjena.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
et: Pöördnupu funktsioon võimaldab pöörata kustutamise ja tagasivõtmise nuppe. Saad seda valikut lülitada, et pöörata kustutamise ja tagasivõtmise nuppe.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
et: Üleslaaditud fail ületab MAX_FILE_SIZE direktiivi, mis oli määratud HTML vormis.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
et: Üleslaaditud fail ületab upload_max_filesize direktiivi php.ini failis.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
et: Üleslaaditud fail laaditi üles ainult osaliselt.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
et: Veebikonks, e-posti teavitus ja integratsioonid käivituvad pärast seda, kui vastaja kinnitab oma nõusoleku.

en: Theme
et: Teema

en: Theme Color:
et: Teema värv:

en: Theme settings
et: Teema seaded

en: Then click on the
et: Seejärel klõpsa

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
et: Seejärel hangi salajane võti. Mine Profiil → Seaded ja klõpsa salajase võtme vahekaardil. Leiad salajaste võtmete loendi või saad luua uue salajase võtme.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
et: Sinu vormis on rohkem kui üks Paypal väli. Palun vali stiili ikoon

en: There is no paypal field in your form.
et: Sinu vormis pole Paypal välja.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
et: Bit Forms V1-lt V2-le automaatsel migreerimisel võis esineda probleem.

en: This Requested account has been rejected successfully.
et: See taotletud konto on edukalt tagasi lükatud.

en: This action is required.
et: See toiming on vajalik.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
et: See võimaldab brauseril kuvada vajadusel sobiva virtuaalse klaviatuuri. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Loe rohkem</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
et: See võimaldab teha välja kohustuslikuks, et kasutajad peavad selle täitma enne vormi esitamist. Saad seda valikut lülitada, et kasutada või keelata kohustuslikkust.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
et: See võimaldab näidata päise ikooni. Saad seda valikut lülitada, et näidata või peita päise ikooni.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
et: See võimaldab näidata hinnangusõnumit hõljumisel. Saad seda valikut lülitada, et näidata või peita hinnangusõnumit hõljumisel.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
et: See võimaldab näidata hinnangusõnumit hinnangu valimisel. Saad seda valikut lülitada, et näidata või peita hinnangusõnumit hinnangu valimisel.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
et: See võimaldab näidata sammu nupu seadeid. Saad seda valikut lülitada, et näidata või peita sammu nupu seadeid.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
et: See võimaldab näidata sammu silti. Saad seda valikut lülitada, et näidata või peita sammu silti.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
et: See võimaldab näidata sammu alampealkirja. Saad seda valikut lülitada, et näidata või peita sammu alampealkirja.

en: This field is required
et: See väli on kohustuslik

en: This file type is not allowed
et: See failitüüp pole lubatud

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
et: Need üldseaded määratakse vaikimisi kõigile uutele PDF-i manustele, mis genereeritakse sinu vormidest.

en: This may take a few minutes...
et: See võib võtta mõne minuti...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
et: See näitab postituse tüüpi administraatori menüüs ja kus seda menüüd näidata

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
et: See näitab postituse tüüpi administraatori menüüs ja kus seda menüüd näidata.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
et: Seda tüüpi peaks näitama administraatori kasutajaliideses ja see on avalikult päritav

en: This username or email is already registered. Please, use another.
et: See kasutajanimi või e-post on juba registreeritud. Palun kasuta teist.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
et: See väärtus on juba kasutusel. Palun vali teine.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
et: See lubab konkreetsel IP-aadressil vormi esitada.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
et: See blokeerib konkreetse IP-aadressi vormi esitamast.

en: This will disable storing the user entry in the database.
et: See keelab kasutaja kirje salvestamise andmebaasi.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
et: See lubab Google Ads konversiooni jälgimise.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
et: See lubab reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
et: See piirab kirjete arvu.

en: This will prevent empty form submission.
et: See takistab tühja vormi esitamist.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
et: See valideerib välja, kui kasutaja lahkub väljalt.

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Ticket Owner
et: Pileti omanik

en: Till Today
et: Kuni tänaseni

en: Till Yesterday
et: Kuni eilseni

en: Time
et: Kellaaeg

en: Time:
et: Aeg:

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Title
et: Pealkiri

en: To
et: Kuni

en: To Get API token, Please Visit
et: API-võtme saamiseks külasta

en: To Get Access Code, Please Visit
et: Juurdepääsukoodi saamiseks külasta

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
et: API võtme ja salajase võtme saamiseks külasta

en: To Get Auth token, Please Visit
et: Autentimistokeni saamiseks külasta

en: To Get Client Auth token, Please Visit
et: Kliendi autentimise võtme saamiseks külasta

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
et: Kliendi ID ja salajase võtme saamiseks külasta

en: To get API , Please Visit
et: API saamiseks külasta

en: To get API Key & Secret, Please Visit
et: API võtme ja saladuse saamiseks külasta

en: To get API Key, Please Visit
et: API võtme saamiseks külasta

en: To get API key, Please Visit
et: API võtme saamiseks külasta

en: To get API, Please Visit
et: API saamiseks külasta

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
et: Konto SID ja autentimisvõtme saamiseks külasta

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
et: Kliendi ID ja saladuse saamiseks külasta

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
et: Kliendi ID ja SALAJASE võtme saamiseks külasta

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
et: Kliendi ID ja saladuse saamiseks külasta Google API konsooli

en: To get Customer ID , Please Visit
et: Kliendi ID saamiseks külasta

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
et: Avaliku võtme ja salajase võtme saamiseks külasta

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
et: Saidi võtme ja SALAJASE võtme saamiseks külasta

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
et: Saidi võtme ja salajase võtme saamiseks külasta

en: To get Username and Password , Please Visit
et: Kasutajanime ja parooli saamiseks külasta

en: To got Webhook , Please Visit
et: Veebihaagi saamiseks külasta

en: To show this post type data in the WP REST API
et: Selle postituse tüübi andmete näitamiseks WP REST API-s

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
et: Araabia, hiina, jaapani ja korea keelte kasutamiseks pead installima täiendavad fondid! Palun liigu

en: To:
et: Saaja:

en: Today
et: Täna

en: Token expired
et: Luba aegunud

en: Token verification failed
et: Tokeni kontrollimine ebaõnnestus

en: Tomorrow
et: Homme

en: Total Entries:
et: Kokku kirjeid:

en: Total File size is too large
et: Failide kogusuurus on liiga suur

en: Total Maximum Size
et: Kogu maksimaalne suurus

en: Total Paid
et: Kokku makstud

en: Trailing Icon
et: Tagumine ikoon

en: Transaction ID
et: Tehingu ID

en: Transaction Mode:
et: Tehingurežiim:

en: Transition
et: Üleminek

en: Transparant
et: Läbipaistev

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
et: Käivita määramisreeglid Zoho CRM-is.

en: Trigger CRM Blueprint
et: Käivita CRM tegevusplaan

en: Trigger CRM workflows
et: Käivita CRM töövood

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
et: Käivita töövood Zoho Biginis.

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
et: Käivita töövood Zoho Recruitis.

en: Try Demo
et: Proovi demot

en: Try our free webhook test website:
et: Proovi meie tasuta veebihaagi testimise veebilehte:

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
et: Turnstile on tasuta teenus, mis kaitseb teie veebisaiti rämpsposti ja kuritarvitamise eest.

en: Twilio Console
et: Twilio konsool

en: Twilio Fields
et: Twilio väljad

en: Type
et: Tüüp

en: Type of Encryption
et: Krüpteerimise tüüp

en: Type:
et: Tüüp:

en: UNLIMITED
et: PIIRAMATU

en: Unchecked Value
et: Märkimata väärtus

en: Unconfirmed entries
et: Kinnitamata kirjed

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Undo Button
et: Võta tagasi nupp

en: Unique Entry
et: Unikaalne kirje

en: Unique Entry Value
et: Unikaalne kirje väärtus

en: Unique User
et: Unikaalne kasutaja

en: Unknown upload error
et: Tundmatu üleslaadimise viga

en: Unread entries
et: Lugemata kirjed

en: Unsplash Images
et: Unsplash pildid

en: Untrusted upload source
et: Ebausaldusväärne üleslaadimise allikas

en: Update
et: Uuenda

en: Update ActiveCampaign
et: Uuenda ActiveCampaign

en: Update Mail Chimp
et: Uuenda Mailchimpi

en: Update MailPoet
et: Uuenda MailPoet

en: Update Post Type
et: Uuenda postituse tüüpi

en: Update Preferance
et: Uuendamise eelistus

en: Update Record
et: Uuenda kirjet

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
et: Kas uuendada vastuseid ActiveCampaign olemasoleva e-postiga?

en: Update Responses with Google Sheet?
et: Uuenda vastuseid Google'i tabeliga?

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
et: Uuenda vastuseid olemasoleva Mailchimpi sihtrühmaga?

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
et: Uuenda vastuseid olemasoleva MailerLite tellijaga?

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
et: Uuenda vastuseid olemasoleva MailPoet tellijaga?

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
et: Uuenda vastuseid olemasoleva Sendinblue e-posti aadressiga?

en: Update Row
et: Uuenda rida

en: Update Sendinblue
et: Uuenda Sendinblue

en: Update Subscriber
et: Uuenda tellijat

en: Update Template
et: Uuenda malli

en: Update google Sheet
et: Uuenda Google'i tabelit

en: Updated
et: Uuendatud

en: Updating...
et: Uuendamine...

en: Upgrade now
et: Uuenda kohe

en: Upgrade to Pro
et: Täienda Pro-versioonile

en: Upload
et: Lae üles

en: Upload Button Text:
et: Üleslaadimise nupu tekst:

en: Upload Files
et: Laadi failid üles

en: Upload Photo
et: Laadi foto üles

en: Upload failed
et: Üleslaadimine ebaõnnestus

en: Upload on select
et: Laadi üles valimisel

en: Upsert Preferance
et: Upsertimise eelistus

en: Upsert Record
et: Upsert kirje

en: Upsert Records
et: Upsert kirjed

en: Upsert Using
et: Upsert kasutades

en: Usage Reporting Opt In.
et: Kasutusaruandluse lubamine.

en: Use Post Taxonomy Fields
et: Kasuta postituse taksonoomia välju

en: Use Template
et: Kasuta malli

en: User
et: Kasutaja

en: User Approval  Method:
et: Kasutaja kinnitamise meetod:

en: User Email Notification
et: Kasutaja e-posti teavitus

en: User Fields
et: Kasutaja väljad

en: User Meta Field Mappping
et: Kasutaja meta väljade kaardistamine

en: User Name:
et: Kasutajanimi:

en: User Type:
et: Kasutaja tüüp:

en: User Unique
et: Kasutaja unikaalne

en: User name...
et: Kasutajanimi...

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username can't be empty
et: Kasutajanimi ei saa olla tühi

en: Users
et: Kasutajad

en: Users Refreshed
et: Kasutajad värskendatud

en: Users refresh failed Cause:
et: Kasutajate värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
et: Kasutajate värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Users refresh failed. please try again
et: Kasutajate värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Users refreshed
et: Kasutajad värskendatud

en: Validate form input on focus lost
et: Valideeri vormi sisend fookuse kaotamisel

en: Validate on Step Change
et: Valideeri sammu muutmisel

en: Validation Error/Invalid Message
et: Valideerimise vea/kehtetu sõnum

en: Validations
et: Valideerimised

en: Value
et: Väärtus

en: Value :
et: Väärtus:

en: Value Format
et: Väärtuse vorming

en: Value Format Option
et: Väärtuse vormingu valik

en: Value Format Options
et: Väärtuse vormingu valikud

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Video/Pdf Preview
et: Video/pdf eelvaade

en: View Analytics Report
et: Vaata analüütika aruannet

en: View Button
et: Vaatamise nupp

en: View Format
et: Vaate vorming

en: View List
et: Vaadete loend

en: View Name
et: Vaate nimi

en: View Repeater Data
et: Vaata kordaja andmeid

en: Views
et: Vaatamised

en: Visibility Mode
et: Nähtavuse režiim

en: Visible
et: Nähtav

en: WP Auth
et: WP autentimine

en: WP Authentication
et: WP autentimine

en: WP User Role
et: WP kasutaja roll

en: Watermark
et: Vesimärk

en: Watermark Image
et: Vesimärgi pilt

en: Watermark Text
et: Vesimärgi tekst

en: We have e-mailed your password reset link!
et: Oleme saatnud sulle e-kirjaga parooli lähtestamise lingi!

en: Web Hook
et: Veebihaak

en: Webhook tests failed. please try again
et: Veebihaagi testid ebaõnnestusid. Palun proovi uuesti

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Week
et: Nädal

en: Weekley
et: Iganädalane

en: Welcome to Bit Form
et: Tere tulemast bit formi

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
et: Tere tulemast bit form vaadete juurde (beeta)

en: What we collect?
et: Mida me kogume?

en: What's New
et: Mis on uut

en: What's New?
et: Mis on uut?

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
et: Kui vormis on lubatud sisselogimine, unustatud parool või parooli lähtestamine, siis ei salvestata kirjeid WP andmebaasi.

en: When to save:
et: Millal salvestada:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
et: Kas genereerida vaikimisi kasutajaliides selle postituse tüübi haldamiseks või mitte

en: White
et: Valge

en: Width
et: Laius

en: With Condition
et: Tingimusega

en: WooCommerce Fields
et: WooCommerce väljad

en: WooCommerce must be activated!
et: WooCommerce peab olema aktiveeritud!

en: Workbook:
et: Töövihik:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
et: Töövihikute värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Workbooks refresh failed. please try again
et: Töövihikute värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Workbooks refreshed
et: Töövihikud värskendatud

en: Workflow
et: Töövoog

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
et: Töölehe päiste värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Worksheet Headers refreshed
et: Töölehe päised värskendatud

en: Worksheets refresh failed. please try again
et: Töölehtede värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Worksheets refreshed
et: Töölehed värskendatud

en: Workspace:
et: Töökeskkond:

en: Workspaces refresh failed Cause:
et: Töökeskkondade värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Workspaces refresh failed. please try again
et: Töökeskkondade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Workspaces refreshed
et: Töökeskkonnad värskendatud

en: Writeable
et: Kirjutatav

en: Yearly
et: Iga-aastane

en: Yes
et: Jah

en: Yesterday
et: Eile

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
et: Sul on lubatud lisada maksimaalselt 2 töövoogu

en: You are already logged in
et: Oled juba sisse logitud

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
et: Saad lisada või eemaldada kustutamise nupu allkirja väljalt. Saad seda valikut lülitada, et lisada või eemaldada kustutamise nupp.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
et: Saad lisada või eemaldada tagasivõtmise nupu allkirja väljalt. Saad seda valikut lülitada, et lisada või eemaldada tagasivõtmise nupp.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
et: Saad kasutada kas ReCaptcha-V2 või ReCaptcha-V3 ühes vormis. ReCaptcha-V2 kasutamiseks keela ReCaptcha-V3 vormi seadetest.

en: You cannot add
et: Sa ei saa lisada

en: You cannot add more than one
et: Sa ei saa lisada rohkem kui ühe

en: You have been successfully logged in.
et: Oled edukalt sisse loginud.

en: You must be logged in.
et: Sa pead olema sisse logitud.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
et: Seejärel näed saidi võtit ja salajast võtit. Kopeeri mõlemad võtmed ja mine tagasi Bit form Google reCaptcha seadetesse, et kleepida need vastavatesse

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
et: Seejärel näed saidi võtit ja salajast võtit. Kopeeri mõlemad võtmed ja mine tagasi Bit form Turnstile seadetesse, et kleepida need vastavatesse

en: You will then see the site. Copy
et: Seejärel näed saiti. Kopeeri

en: YouTube Video
et: YouTube videot

en: YouTube channel
et: YouTube'i kanal

en: Your Domain Name:
et: Sinu domeeninimi:

en: Your Zoho Creator screen name...
et: Sinu Zoho Creatori ekraaninimi...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
et: Sinu konto on edukalt aktiveeritud. Nüüd saad sisse logida.

en: Your account has been rejected.
et: Sinu konto on tagasi lükatud.

en: Your account is already activated!
et: Sinu konto on juba aktiveeritud!

en: Your account is pending for admin approval.
et: Sinu konto ootab administraatori kinnitust.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
et: Sinu konto ootab administraatori kinnitust. Palun oota administraatori kinnitust.

en: Zoho API Console
et: Zoho API konsool

en: Zoho Analytics Owner Email:
et: Zoho Analytics omaniku e-post:

en: Zoho Creator Criteria Guide
et: Zoho Creatori kriteeriumite juhend

en: Zoho Fields
et: Zoho väljad

en: Zoho didn't provide column names for this table
et: Zoho ei paku selle tabeli veerunimesid

en: Zoho didn't provide fields names for this list
et: Zoho ei pakkunud selle listi jaoks väljade nimesid

en: and
et: ja

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
et: ja mine tagasi Bit form hCaptcha seadetesse, et kleepida see saidi võtme väljale.

en: and find the API Key section.
et: ja leia API võtme sektsioon.

en: and find the API section.
et: ja leia API sektsioon.

en: and watch
et: ja vaata

en: api key field is required for hubspot api
et: API võtme väli on nõutud Hubspot API jaoks

en: button to apply the settings.
et: nupul, et seaded rakendada.

en: button to save the settings.
et: nuppu, et seaded salvestada.

en: by default, it is set as private project.
et: Vaikimisi on see seatud privaatse projektina.

en: cpt type update successfully, refresh your window
et: cpt tüüp uuendatud edukalt, värskenda oma akent

en: create a new milestone
et: Loo uus tähis

en: create a new project
et: Loo uus projekt

en: create a new task
et: Loo uus ülesanne

en: create a new tasklist
et: Loo uus ülesandeloend

en: create new note
et: loo uus märkus

en: created at:
et: loodud:

en: documentation
et: dokumentatsiooni

en: e.g. 123
et: nt 123

en: e.g. John Doe
et: nt John Doe

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
et: väljale ülal (võid kasutada Sandbox või Live režiimi).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
et: väljale ülal (testimiseks võid kasutada test API võtit).

en: field above.
et: väljale ülal.

en: fields.
et: väljadesse.

en: flag is required
et: Lipp on kohustuslik

en: for Wordpress
et: WordPressile

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
et: PayPali juhtpaneelilt ja kleebi see Bit Formi

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
et: Razorpay API juhtpaneelilt ja kleebi see Bit Formi

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
et: Stripe'i API juhtpaneelilt ja kleebi see Bit Formi

en: g-ReCAPTCHA details is empty
et: g-ReCAPTCHA andmed on tühjad

en: hCaptcha Admin Dashboard
et: hCaptcha administraatori juhtpaneeli

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
et: hCaptcha on tasuta teenus, mis kaitseb teie veebisaiti rämpsposti ja kuritarvitamise eest.

en: hCaptcha verification failed
et: hCaptcha kontrollimine ebaõnnestus

en: here
et: siin

en: in paypal field to customize the style.
et: Paypal väljal, et kohandada stiili.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
et: Sisesta uus kirje, kui ülaltoodud kriteeriumid pole täidetud?

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
et: Lisa uus rida, kui ülaltoodud kriteeriumid pole täidetud?

en: is not available in your plan.
et: ei ole sinu paketis saadaval.

en: is required for zoho marketing hub
et: on nõutud Zoho Marketing Hub jaoks

en: item
et: üksus

en: items
et: üksused

en: list are required for zoho campaigns api
et: nimekiri on nõutud Zoho Campaigns API jaoks

en: list are required for zoho desk api
et: nimekiri on nõutud Zoho Desk API jaoks

en: list are required for zoho marketingHub api
et: nimekiri on nõutud Zoho MarketingHub API jaoks

en: list are required for zoho projects api
et: nimekiri on nõutud Zoho Projects API jaoks

en: module and field map are required for woocommerce
et: moodul ja väljade kaardistus on nõutud WooCommerce jaoks

en: module, fields are required for Acumbamail api
et: moodul, väljad on nõutud Acumbamail API jaoks

en: module, fields are required for Autonami api
et: moodul, väljad on nõutud Autonami API jaoks

en: module, fields are required for Elastic Email api
et: moodul, väljad on nõutud Elastic Email API jaoks

en: module, fields are required for Encharge api
et: moodul, väljad on nõutud Encharge API jaoks

en: module, fields are required for Fluent CRM api
et: moodul, väljad on nõutud Fluent CRM API jaoks

en: module, fields are required for Gist api
et: moodul, väljad on nõutud Gist API jaoks

en: module, fields are required for Google sheet api
et: moodul, väljad on nõutud Google Sheet API jaoks

en: module, fields are required for Mail Chimp api
et: moodul, väljad on nõutud Mail Chimp API jaoks

en: module, fields are required for Mail Poet api
et: moodul, väljad on nõutud Mail Poet API jaoks

en: module, fields are required for MailerLite api
et: moodul, väljad on nõutud MailerLite API jaoks

en: module, fields are required for SendFox api
et: moodul, väljad on nõutud SendFox API jaoks

en: module, fields are required for Sendinblue api
et: moodul, väljad on nõutud Sendinblue API jaoks

en: module, fields are required for Telegram api
et: moodul, väljad on nõutud Telegram API jaoks

en: module, fields are required for Trello api
et: moodul, väljad on nõutud Trello API jaoks

en: module, fields are required for zoho bigin api
et: moodul, väljad on nõutud Zoho Bigin API jaoks

en: module, fields are required for zoho mail api
et: moodul, väljad on nõutud Zoho Mail API jaoks

en: module, fields are required for zoho recruit api
et: moodul, väljad on nõutud Zoho Recruit API jaoks

en: module, fields are required for zoho sheet api
et: moodul, väljad on nõutud Zoho Sheet API jaoks

en: module, fields are required for zoho sign api
et: moodul, väljad on nõutud Zoho Sign API jaoks

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
et: moodul, paigutus on nõutud Zoho CRM seotud nimekirja jaoks

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
et: moodul, paigutus, väljad on nõutud Zoho CRM API jaoks

en: no data found
et: andmeid ei leitud

en: no response found
et: vastust ei leitud

en: of
et: /

en: parent folder are required for zoho workdrive api
et: ülemkaust on nõutud Zoho WorkDrive API jaoks

en: please fill up the required actions
et: Palun täida nõutavad toimingud

en: please map mandatory fields
et: Palun kaardista kohustuslikud väljad

en: please try again
et: palun proovi uuesti

en: prepared query is empty
et: Ettevalmistatud päring on tühi

en: provided form does not exists
et: esitatud vorm ei eksisteeri

en: provided form entries does not exists
et: Esitatud vormi kirjeid ei eksisteeri

en: public
et: avalik

en: pushed to Zoho Projects.
et: mis saadetakse Zoho Projectsisse.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
et: reCAPTCHA on tasuta teenus, mis kaitseb teie veebisaiti rämpsposti ja kuritarvitamise eest.

en: reCAPTCHA saved successfully
et: reCAPTCHA edukalt salvestatud

en: reCAPTCHA updated successfully
et: reCAPTCHA edukalt uuendatud

en: report name cann't be empty
et: Aruande nimi ei saa olla tühi

en: save Successfully
et: Salvestamine õnnestus

en: save failed Cause:
et: Salvestamine ebaõnnestus põhjusel:

en: save failed. please try again
et: Salvestamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: select approval method
et: vali kinnitamise meetod

en: set Form Field
et: määra vormi väli

en: set hours
et: Määra tunnid

en: set start & end time
et: Määra algus- ja lõppaeg

en: status
et: olekut

en: tab to proceed.
et: vahekaardile, et jätkata.

en: tag-1, tag-2
et: silt-1, silt-2

en: task layout is required
et: Ülesande paigutus on kohustuslik

en: this feature
et: see funktsioon

en: this will limit the form submission for specific period.
et: See piirab vormi esitamist kindlaks perioodiks.

en: ticket owner is required
et: Pileti omanik on kohustuslik

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
et: %s loomiseks tähise all pead valima ülesandeloendi või looma uue ülesandeloendi

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
et: Alamülesande loomiseks pead valima ülesande või looma uue ülesande

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
et: et dünaamiliselt asendada väljaspetsiifilisi silte/väärtusi.

en: to learn more about BitForm Pro.
et: et saada rohkem teada BitForm Pro kohta.

en: to see what can you do with Pro version.
et: et näha, mida saad Pro versiooniga teha.

en: to unlock it. Check out our
et: selle avamiseks. Vaata meie

en: token can't be empty
et: Token ei saa olla tühi

en: tokenDetails error
et: tokenDetails viga

en: update row for first match only?
et: Uuenda ainult esimest sobivat rida?

en: updated on:
et: uuendatud:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
et: kasutajanimi, parool, väljad on nõutud Rapidmail API jaoks

en: webhook url is empty
et: Webhook URL on tühi

en: within %s to %s
et: vahemikus %s kuni %s

en: workflow deleted
et: Töövoog kustutatud

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
et: tööala, tabel, väljad on nõutud Zoho Analytics API jaoks

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
et: Saad valida Analytics kasutajaid või valida vormi väljade väärtusi või isegi sisestada kohandatud e-posti aadresse

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
et: Zoho CRM välja %s maksimaalne pikkus on %s, antud %s
