Bit Form 2.20.4 - en to el translation catalogue (2491 entries)

en:  is required.
el:  είναι υποχρεωτικό.

en:  should be Time Format
el:  πρέπει να είναι μορφή ώρας

en:  should be a date
el:  πρέπει να είναι ημερομηνία

en:  should be a number
el:  πρέπει να είναι αριθμός

en:  should be a phone number
el:  πρέπει να είναι αριθμός τηλεφώνου

en:  should be an URL
el:  πρέπει να είναι URL

en:  should be an email. please provide a valid email address.
el:  πρέπει να είναι email. παρακαλώ δώστε μια έγκυρη διεύθυνση email.

en: #%s no. Form doesn't exists
el: #%s αρ. Η φόρμα δεν υπάρχει

en: #%s no. Form is not active
el: #%s αρ. Η φόρμα δεν είναι ενεργή

en: %s Attachments
el: Συνημμένα %s

en: %s Flag
el: Σημαία %s

en: %s Owner
el: Ιδιοκτήτης %s

en: %s Recurrence
el: Επανάληψη %s

en: %s Reminder
el: Υπενθύμιση %s

en: %s Tags
el: Ετικέτες %s

en: %s Time Log
el: Καταγραφή χρόνου %s

en: %s is required for %s
el: Το %s απαιτείται για το %s

en: %s is required for woocommerce %s
el: Το %s απαιτείται για το woocommerce %s

en: %s is required for zoho bigin
el: Το %s απαιτείται για το zoho bigin

en: %s is required for zoho bigin, %s module
el: Το %s απαιτείται για το zoho bigin, ενότητα %s

en: %s is required for zoho campaigns
el: Το %s απαιτείται για το zoho campaigns

en: %s is required for zoho creator
el: Το %s απαιτείται για το zoho creator

en: %s is required for zoho crm, %s module
el: Το %s απαιτείται για το zoho crm, ενότητα %s

en: %s is required for zoho recruit, %s module
el: Το %s απαιτείται για το zoho recruit, ενότητα %s

en: %s to %s
el: %s έως %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
el: (Επίτρεψε μόνο σε επιλεγμένους ρόλους να βλέπουν καταχωρήσεις)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
el: ** Το Zoho Analytics δεν υποστηρίζει εισαγωγή / ενημέρωση δεδομένων σε πίνακα άλλης ενσωμάτωσης

en: --Select a data center--
el: --Επιλέξτε κέντρο δεδομένων--

en: 24H Format
el: Μορφή 24ώρου

en: <p style="font-size: 16px">To use
el: <p style="font-size: 16px">Για να χρησιμοποιήσεις

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
el: <p style="font-size: 16px">Για να χρησιμοποιήσεις το Turnstile, πρέπει να ορίσεις το Κλειδί Ιστότοπου και το Μυστικό Κλειδί από <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
el: <p style="font-size: 16px">Για να χρησιμοποιήσεις το hCaptcha, πρέπει να ορίσεις το Κλειδί Ιστότοπου και το Μυστικό Κλειδί από <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
el: <p style="font-size: 16px">Για να χρησιμοποιήσεις το reCaptchav2, πρέπει να ορίσεις το Κλειδί Ιστότοπου και το Μυστικό Κλειδί από <a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
el: <p style="margin:0">Υποβλήθηκε με επιτυχία.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
el: <p>Ο λογαριασμός σου έχει απορριφθεί από τον διαχειριστή.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
el: Μια επέκταση PHP σταμάτησε τη μεταφόρτωση του αρχείου.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
el: Μια εγγραφή ενημερώνεται αν το email υπάρχει ήδη, διαφορετικά θα δημιουργηθεί μια νέα εγγραφή.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
el: Μια συμβολοσειρά χαρακτήρων που χρησιμοποιούνται για να καθορίσουν πώς θα εμφανίζεται η ημερομηνία στο πλαίσιο εισόδου. Οι υποστηριζόμενοι χαρακτήρες ορίζονται στην <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">τεκμηρίωση.</a>

en: ACF Fields
el: Πεδία ACF

en: ACF File Upload Fields Map
el: Αντιστοίχιση πεδίων μεταφόρτωσης αρχείων ACF

en: ACF fields Mapping
el: Αντιστοίχιση πεδίων ACF

en: AND
el: ΚΑΙ

en: API Integration
el: Ενσωμάτωση API

en: API Key
el: Κλειδί API

en: API Key cann't be empty
el: Το κλειδί API δεν μπορεί να είναι κενό

en: API Key...
el: Κλειδί API...

en: API Key:
el: Κλειδί API:

en: API Secret:
el: Μυστικό API:

en: API Token...
el: API token...

en: API Token:
el: API token:

en: API key
el: Κλειδί API

en: API key saved successfully
el: Το κλειδί API αποθηκεύτηκε με επιτυχία

en: API key:
el: Κλειδί API:

en: Accept And Continue
el: Αποδοχή και συνέχεια

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
el: Αποδέξου και ολοκλήρωσε για να μοιραστείς μη ευαίσθητα διαγνωστικά δεδομένα που θα μας βοηθήσουν να βελτιώσουμε την εμπειρία σου.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
el: Αποδέξου και συνέχισε για να μοιραστείς δεδομένα χρήσης για βελτιώσεις, ή παράλειψε για να χρησιμοποιήσεις το πρόσθετο.

en: Access API Key cann't be empty
el: Το κλειδί API πρόσβασης δεν μπορεί να είναι κενό

en: Access API Key...
el: Κλειδί API πρόσβασης...

en: Access API Key:
el: Κλειδί API πρόσβασης:

en: Access API URL cann't be empty
el: Το URL API πρόσβασης δεν μπορεί να είναι κενό

en: Access API URL...
el: URL API πρόσβασης...

en: Access API URL:
el: URL API πρόσβασης:

en: Access Code...
el: Κωδικός πρόσβασης...

en: Access Setting
el: Ρύθμιση πρόσβασης

en: Access Token can't be empty
el: Το Access Token δεν μπορεί να είναι κενό

en: Access Token...
el: Access token...

en: Access Token:
el: Access token:

en: Account Name
el: Όνομα λογαριασμού

en: Account SID can't be empty
el: Το Account SID δεν μπορεί να είναι κενό

en: Action
el: Ενέργεια

en: Action Behaviour:
el: Συμπεριφορά ενέργειας:

en: Action Column
el: Στήλη ενεργειών

en: Action Effect:
el: Αποτέλεσμα ενέργειας:

en: Action Run When:
el: Η ενέργεια εκτελείται όταν:

en: Action:
el: Ενέργεια:

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Actions:
el: Ενέργειες:

en: Activate Your Account
el: Ενεργοποίησε τον λογαριασμό σου

en: Activation success
el: Επιτυχής ενεργοποίηση

en: Active List
el: Ενεργή λίστα

en: Active Options
el: Ενεργές επιλογές

en: ActiveCampaign Fields
el: Πεδία ActiveCampaign

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση πεδίων ActiveCampaign απέτυχε. παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: ActiveCampaign fields refreshed
el: Τα πεδία ActiveCampaign ανανεώθηκαν

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση λιστών ActiveCampaign απέτυχε. παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: ActiveCampaign lists refreshed
el: Οι λίστες ActiveCampaign ανανεώθηκαν

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση ετικετών ActiveCampaign απέτυχε. παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: ActiveCampaign tags refreshed
el: Οι ετικέτες ActiveCampaign ανανεώθηκαν

en: Acumbamail Fields
el: Πεδία Acumbamail

en: Acumbamail documentation
el: τεκμηρίωση Acumbamail

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
el: Προσθήκη %s στο ζήτημα που στέλνεται στο Zoho Projects

en: Add Address Field
el: Προσθήκη πεδίου διεύθυνσης

en: Add Conditional Logic
el: Προσθήκη λογικής συνθήκης

en: Add Contact Tag
el: Προσθήκη ετικέτας επαφής

en: Add Custom Tag
el: Προσθήκη προσαρμοσμένης ετικέτας

en: Add Double Opt-in
el: Προσθήκη διπλής συγκατάθεσης

en: Add Email BCC
el: Προσθήκη BCC email

en: Add Email CC
el: Προσθήκη CC email

en: Add Email Receiver
el: Προσθήκη παραλήπτη email

en: Add Group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Add Groups
el: Προσθήκη ομάδων

en: Add Meta field
el: Προσθήκη πεδίου Meta

en: Add More
el: Προσθήκη περισσότερων

en: Add More +
el: Προσθήκη περισσότερων +

en: Add More Alternative Success Message
el: Πρόσθεσε περισσότερα εναλλακτικά μηνύματα επιτυχίας

en: Add More Alternative URl
el: Προσθήκη περισσότερων εναλλακτικών URL

en: Add More Hook
el: Προσθήκη περισσότερων hook

en: Add More Related List
el: Προσθήκη περισσότερων σχετικών λιστών

en: Add New
el: Προσθήκη νέου

en: Add New Post Type
el: Προσθήκη νέου τύπου δημοσίευσης

en: Add New Step
el: Προσθήκη νέου βήματος

en: Add New Template
el: Προσθήκη νέου προτύπου

en: Add Options List
el: Προσθήκη λίστας επιλογών

en: Add Post Type
el: Προσθήκη τύπου δημοσίευσης

en: Add Random Number
el: Πρόσθεσε τυχαίο αριθμό

en: Add Send Activation Email
el: Προσθήκη αποστολής email ενεργοποίησης

en: Add Status to contact
el: Προσθήκη κατάστασης στην επαφή

en: Add Steps
el: Προσθήκη βημάτων

en: Add Subscriber Status
el: Προσθήκη κατάστασης συνδρομητή

en: Add Tags
el: Προσθήκη ετικετών

en: Add Url Parameter: (optional)
el: Προσθήκη παραμέτρου URL: (προαιρετικό)

en: Add a Note
el: Προσθήκη σημείωσης

en: Add a contact owner
el: Προσθήκη ιδιοκτήτη επαφής

en: Add a flag to
el: Προσθήκη σημαίας στο

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη ομάδας στο έργο που στέλνεται στο Zoho Projects.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη διάταξης στο έργο που στέλνεται στο Zoho Projects.

en: Add a lifecycle stage
el: Προσθήκη σταδίου κύκλου ζωής

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
el: Προσθήκη σημείωσης από το bitform για προώθηση στο Zoho Bigin.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
el: Πρόσθεσε μια σημείωση από το bitform για αποστολή στο Zoho Recruit.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
el: Προσθήκη ιδιοκτήτη σε εγγραφές που στέλνονται στο Zoho CRM.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
el: Προσθήκη ιδιοκτήτη στο αίτημα που στέλνεται στο Zoho Desk.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
el: Προσθήκη προϊόντος στο αίτημα που στέλνεται στο Zoho Desk.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
el: Προσθήκη ετικέτας σε εγγραφές που στέλνονται στο Zoho CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
el: Προσθήκη ετικέτας σε εγγραφές που στέλνονται στο Zoho CRM.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη ιδιοκτήτη στο %s που στέλνεται στο Zoho Projects.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
el: Προσθήκη συνημμένων από το Bit-integration-pro σε φάκελο OneDrive.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
el: Προσθήκη συνημμένων από το BitForm στο Zoho Bigin.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
el: Πρόσθεσε συνημμένα από το BitForm στο φάκελο Zoho Workdrive.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
el: Προσθήκη συνημμένων από το BitForm στο email που στέλνεται στο Zoho Mail.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
el: Προσθήκη συνημμένων από το BitForm στο αίτημα που στέλνεται στο Zoho Desk.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
el: Προσθήκη πεδίου συνημμένων ή υπογραφής από το BitForm για αποστολή στο Telegram.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
el: Προσθήκη συνημμένων ή υπογραφών από το BitForm στο CRM.

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Add field value to use as folder name
el: Πρόσθεσε τιμή πεδίου για χρήση ως όνομα φακέλου

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
el: Προσθήκη ακολούθων στο ζήτημα που στέλνεται στο Zoho Projects

en: Add form field
el: Προσθήκη πεδίου φόρμας

en: Add lead status
el: Προσθήκη κατάστασης δυνητικού πελάτη

en: Add mail from address
el: Προσθήκη διεύθυνσης αποστολέα

en: Add priority to deal
el: Προσθήκη προτεραιότητας στη συμφωνία

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη επανάληψης στο %s που στέλνεται στο Zoho Projects.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη υπενθύμισης στο %s που στέλνεται στο Zoho Projects.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη ετικετών στο %s που στέλνεται στο Zoho Projects.

en: Add tags to contact
el: Προσθήκη ετικετών στην επαφή

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη καταγραφής χρόνου στο %s που στέλνεται στο Zoho Projects.

en: Add type to deal
el: Προσθήκη τύπου στη συμφωνία

en: Add/Edit Options
el: Προσθήκη/επεξεργασία επιλογών

en: Add/Edit Rating Options
el: Προσθήκη/επεξεργασία επιλογών αξιολόγησης

en: Add/Edit Suggestions
el: Προσθήκη/επεξεργασία προτάσεων

en: Added
el: Προστέθηκε

en: Additional Actions
el: Πρόσθετες ενέργειες

en: Address Field Map
el: Αντιστοίχιση πεδίου διεύθυνσης

en: Admin Email Notification
el: Ειδοποίηση email διαχειριστή

en: Admin Label
el: Ετικέτα διαχειριστή

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
el: Η ετικέτα διαχειριστή είναι ο τίτλος του πεδίου που θα χρησιμοποιηθεί ως εναλλακτική αναφορά σε όλο τον πίνακα ελέγχου. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να χρησιμοποιήσεις ή να απενεργοποιήσεις την ετικέτα διαχειριστή.

en: Advance File Upload
el: Προχωρημένη μεταφόρτωση αρχείου

en: Advanced Configuration
el: Προχωρημένη διαμόρφωση

en: Advanced Date Time
el: Προχωρημένη ημερομηνία ώρα

en: Advanced File Upload
el: Προχωρημένη μεταφόρτωση αρχείου

en: Advanced File Upload Field
el: Προηγμένο πεδίο μεταφόρτωσης αρχείων

en: All Entries
el: Όλες οι καταχωρήσεις

en: All Forms
el: Όλες οι φόρμες

en: All List:
el: Όλες οι λίστες:

en: All Side
el: Όλες οι πλευρές

en: All Submitted Response
el: Όλες οι υποβληθείσες απαντήσεις

en: All Tags:
el: Όλες οι ετικέτες:

en: All User
el: Όλοι οι χρήστες

en: All fields are required
el: Όλα τα πεδία είναι υποχρεωτικά

en: All list field fetched successfully
el: Όλα τα πεδία λίστας ανακτήθηκαν με επιτυχία

en: Allow Custom Option:
el: Επίτρεψη προσαρμοσμένης επιλογής:

en: Allow Download (Link)
el: Επιτρέπεται η λήψη (σύνδεσμος)

en: Allow File Browse
el: Επίτρεψε την περιήγηση αρχείων

en: Allow Input
el: Επίτρεψη εισόδου

en: Allow Maximum Upload Size
el: Επίτρεψη μέγιστου μεγέθους μεταφόρτωσης

en: Allow Multiple
el: Επίτρεψη πολλαπλών

en: Allow Multiple Select:
el: Επίτρεψη πολλαπλής επιλογής:

en: Allow Multiple:
el: Επίτρεψη πολλαπλών:

en: Allow Only logged in users to view all entries
el: Επίτρεψε μόνο σε συνδεδεμένους χρήστες να βλέπουν όλες τις καταχωρήσεις

en: Allow Other Option
el: Επίτρεψε άλλη επιλογή

en: Allow Other Option:
el: Επιτρέπεται άλλη επιλογή:

en: Allow Roles to edit Other's entries
el: Επίτρεψε σε ρόλους να επεξεργάζονται καταχωρήσεις άλλων

en: Allow Roles to edit own entries
el: Επίτρεψε σε ρόλους να επεξεργάζονται τις δικές τους καταχωρήσεις

en: Allow Roles to view Other's entries
el: Επίτρεψε σε ρόλους να βλέπουν καταχωρήσεις άλλων

en: Allow Roles to view own entries
el: Επίτρεψε σε ρόλους να βλέπουν τις δικές τους καταχωρήσεις

en: Allow Users to Edit Form Entries
el: Επίτρεψε στους χρήστες να επεξεργάζονται καταχωρήσεις φόρμας

en: Allow copy to Pasting of files
el: Επίτρεψε την αντιγραφή και επικόλληση αρχείων

en: Allow empty form as Save draft
el: Επιτρέπεται η αποθήκευση κενής φόρμας ως προσχέδιο

en: Allow logged in users to edit form entries
el: Επίτρεψε στους συνδεδεμένους χρήστες να επεξεργάζονται καταχωρήσεις φόρμας

en: Allow only logged in users to submit the form.
el: Επιτρέπει μόνο σε συνδεδεμένους χρήστες να υποβάλουν τη φόρμα.

en: Allow only one entry for each IP address.
el: Επιτρέπει μόνο μία καταχώρηση για κάθε διεύθυνση IP.

en: Allow reorder files
el: Επίτρεψε την αναδιάταξη αρχείων

en: Allow single entry for each IP address
el: Επίτρεψε μία μόνο καταχώρηση για κάθε διεύθυνση IP

en: Allow to Configure Global Validation Message
el: Επίτρεψε τη διαμόρφωση καθολικού μηνύματος επικύρωσης

en: Allowed Countries :
el: Επιτρεπόμενες χώρες:

en: Allowed File Mime Type:
el: Επιτρεπόμενος τύπος MIME αρχείου:

en: Allowed File Type:
el: Επιτρεπόμενος τύπος αρχείου:

en: Allowed IP
el: Επιτρεπόμενη IP

en: Allowed IP List
el: Λίστα επιτρεπόμενων διευθύνσεων IP

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
el: Επιτρέπει στο χρήστη να εισάγει μια ημερομηνία απευθείας στο πεδίο εισόδου. Από προεπιλογή, η άμεση εισαγωγή είναι απενεργοποιημένη.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
el: Σου επιτρέπει να προκαθορίσεις τη γλώσσα που θα χρησιμοποιηθεί στις φιλοξενούμενες σελίδες πληρωμής που εμφανίζονται στον καταναλωτή. Αυτή η επιλογή είναι προαιρετική. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Μάθε περισσότερα</a>

en: Already activated account
el: Ήδη ενεργοποιημένος λογαριασμός

en: Already have a submit button
el: Υπάρχει ήδη κουμπί υποβολής

en: Always
el: Πάντα

en: Always save abandoned form entries
el: Πάντα να αποθηκεύονται οι εγκαταλελειμμένες καταχωρήσεις φόρμας

en: Amount
el: Ποσό

en: Amount Type
el: Τύπος ποσού

en: Announcement
el: Ανακοίνωση

en: Api Key can't be empty
el: Το κλειδί Api δεν μπορεί να είναι κενό

en: Api Key...
el: Κλειδί API...

en: Api Secret...
el: Μυστικό API...

en: App
el: Εφαρμογή

en: App Settings
el: Ρυθμίσεις εφαρμογής

en: App delete successfully.
el: Η εφαρμογή διαγράφηκε με επιτυχία.

en: App deletion failed Cause
el: Η διαγραφή της εφαρμογής απέτυχε. Αιτία

en: App deletion failed. please try again
el: Η διαγραφή της εφαρμογής απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Application:
el: Εφαρμογή:

en: Applications refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση εφαρμογών απέτυχε. Αιτία:

en: Applications refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση εφαρμογών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Applications refreshed
el: Οι εφαρμογές ανανεώθηκαν

en: Approval
el: Έγκριση

en: Are you sure to clone this integration?
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να κλωνοποιήσεις αυτή την ενσωμάτωση;

en: Are you sure to delete post type?
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να διαγράψεις τον τύπο δημοσίευσης;

en: Are you sure to delete these
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να διαγράψεις αυτά τα

en: Are you sure to delete this App configuration?
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να διαγράψεις αυτή τη ρύθμιση εφαρμογής;

en: Are you sure to delete this URL ?
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να διαγράψεις αυτό το URL;

en: Are you sure to delete this form?
el: Είσαι σίγουρος ότι θες να διαγράψεις αυτή τη φόρμα;

en: Are you sure to delete this integration?
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να διαγράψεις αυτή την ενσωμάτωση;

en: Are you sure to delete this message ?
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να διαγράψεις αυτό το μήνυμα;

en: Are you sure to delete this note
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να διαγράψεις αυτή τη σημείωση

en: Are you sure to delete this report
el: Είσαι σίγουρος ότι θες να διαγράψεις αυτή την αναφορά

en: Are you sure to delete this table?
el: Είσαι σίγουρος ότι θες να διαγράψεις αυτόν τον πίνακα;

en: Are you sure to delete this template
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να διαγράψεις αυτό το πρότυπο

en: Are you sure to delete this web hook?
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να διαγράψεις αυτό το web hook;

en: Are you sure to duplicate this entry?
el: Είσαι σίγουρος ότι θες να αντιγράψεις αυτή την καταχώρηση;

en: Are you sure to duplicate this form ?
el: Είσαι σίγουρος ότι θες να αντιγράψεις αυτή τη φόρμα;

en: Are you sure to duplicate this template?
el: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να αντιγράψεις αυτό το πρότυπο;

en: Are you sure to export this form ?
el: Είσαι σίγουρος ότι θες να εξάγεις αυτή τη φόρμα;

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
el: Τακτοποίηση πεδίων κατά σειρά προτίμησης για ενημέρωση/εισαγωγή

en: Assign Project Users
el: Ανάθεση χρηστών έργου

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
el: Ανάθεση χρηστών στο έργο που στέλνεται στο Zoho Projects.

en: Assignment Rules
el: Κανόνες ανάθεσης

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση κανόνων ανάθεσης απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Assignment Rules refreshed
el: Οι κανόνες ανάθεσης ανανεώθηκαν

en: Assignment rules is empty
el: Οι κανόνες ανάθεσης είναι κενοί

en: Associate deal with company
el: Συσχέτιση συμφωνίας με εταιρεία

en: Associate deal with contacts
el: Συσχέτιση συμφωνίας με επαφές

en: At least 1 condition needed
el: Απαιτείται τουλάχιστον 1 συνθήκη

en: At least one digit (0-9)
el: Τουλάχιστον ένα ψηφίο (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
el: Τουλάχιστον ένα πεζό γράμμα (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
el: Τουλάχιστον ένας ειδικός χαρακτήρας (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
el: Τουλάχιστον ένα κεφαλαίο γράμμα (A-Z)

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Attachments or Signature field
el: Πεδίο συνημμένων ή υπογραφής

en: Audience List:
el: Λίστα κοινού:

en: Audience list failed. please try again
el: Η λίστα κοινού απέτυχε. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση της λίστας κοινού απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Audience list refreshed
el: Η λίστα κοινού ανανεώθηκε

en: Audience tags failed. please try again
el: Οι ετικέτες κοινού απέτυχαν. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των ετικετών κοινού απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Audience tags refreshed
el: Οι ετικέτες κοινού ανανεώθηκαν

en: Auth Token can't be empty
el: Το Auth Token δεν μπορεί να είναι κενό

en: Auth Token...
el: Token εξουσιοδότησης...

en: Auth Token:
el: Token εξουσιοδότησης:

en: Author
el: Συγγραφέας

en: Authorization Failed
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε

en: Authorization Successful
el: Η εξουσιοδότηση ήταν επιτυχής

en: Authorization failed
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε

en: Authorization failed Cause:
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε. Αιτία:

en: Authorization failed. please try again
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Authorize
el: Εξουσιοδότηση

en: Authorize App Name...
el: Όνομα εξουσιοδότησης εφαρμογής...

en: Authorize App Name:
el: Όνομα εξουσιοδότησης εφαρμογής:

en: Authorize App:
el: Εξουσιοδότηση εφαρμογής:

en: Authorize New Dropbox App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής dropbox

en: Authorize New Google App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής Google

en: Authorize New Mailchimp App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής mailchimp

en: Authorize New One Drive App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής one drive

en: Authorize New Rapidmail Account
el: Εξουσιοδότηση νέου λογαριασμού rapidmail

en: Authorize New Zoho Analytics App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής zoho analytics

en: Authorize New Zoho Bigin App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής zoho bigin

en: Authorize New Zoho CRM App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής Zoho CRM

en: Authorize New Zoho Campaigns App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής Zoho Campaigns

en: Authorize New Zoho Creator App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής Zoho Creator

en: Authorize New Zoho Desk App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής Zoho Desk

en: Authorized App:
el: Εξουσιοδοτημένη εφαρμογή:

en: Authorized Failed
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε

en: Authorized Filled
el: Η εξουσιοδότηση συμπληρώθηκε

en: Authorized Redirect URIs:
el: Εξουσιοδοτημένα URIs ανακατεύθυνσης:

en: Authorized Successfully
el: Εξουσιοδοτήθηκε με επιτυχία

en: Authorized failed
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε

en: Authorized successfully
el: Εξουσιοδοτήθηκε με επιτυχία

en: Authorized ✔
el: Εξουσιοδοτημένο ✔

en: Auto
el: Αυτόματο

en: Auto Complete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Auto Login After Registration
el: Αυτόματη σύνδεση μετά την εγγραφή

en: Autocomplete :
el: Αυτόματη συμπλήρωση:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
el: Η αυτόματη συμπλήρωση σου επιτρέπει να καθορίσεις τι είδους αυτοματοποιημένη βοήθεια θα πρέπει να παρέχει ο περιηγητής για τη συμπλήρωση του πεδίου, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Μάθε περισσότερα</a>

en: Automatic
el: Αυτόματα

en: Autonami Fields
el: Πεδία Autonami

en: Autonami Lists:
el: Λίστες Autonami:

en: Autonami Pro Plugins not found
el: Τα πρόσθετα Autonami Pro δεν βρέθηκαν

en: Autonami Tags:
el: Ετικέτες Autonami:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση πεδίων Autonami απέτυχε. παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Autonami fields refreshed
el: Τα πεδία Autonami ανανεώθηκαν

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση λιστών και ετικετών Autonami απέτυχε. Αιτία:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση λιστών και ετικετών Autonami απέτυχε. παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Autonami lists and tags refreshed
el: Οι λίστες και ετικέτες Autonami ανανεώθηκαν

en: Available Font for PDF
el: Διαθέσιμες γραμματοσειρές για PDF

en: Available Integrations
el: Διαθέσιμες ενσωματώσεις

en: Available On
el: Διαθέσιμο στο

en: Available On Pro
el: Διαθέσιμο στην έκδοση pro

en: Available Payment Gateways
el: Διαθέσιμες πύλες πληρωμών

en: Available on
el: Διαθέσιμο σε

en: Azure Portal
el: Πύλη Azure

en: BG Height
el: Ύψος φόντου

en: BG Height/Width
el: Ύψος/πλάτος φόντου

en: BG Width
el: Πλάτος φόντου

en: Back
el: Πίσω

en: Back to fields list
el: Πίσω στη λίστα πεδίων

en: Background
el: Φόντο

en: Background Blend Mode
el: Λειτουργία ανάμειξης φόντου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Background Color:
el: Χρώμα φόντου:

en: Background Filter
el: Φίλτρο φόντου

en: Background Image
el: Εικόνα φόντου

en: Background Img Position
el: Θέση εικόνας φόντου

en: Background Img Repeat
el: Επανάληψη εικόνας φόντου

en: Background Img Size
el: Μέγεθος εικόνας φόντου

en: Background color
el: Χρώμα φόντου

en: Bad
el: Κακό

en: Basic
el: Βασικό

en: Basic Configuration
el: Βασική διαμόρφωση

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
el: Βεβαιώσου ότι έχεις ρυθμίσει τη λογική συνθηκών για την εμφάνιση μηνυμάτων Επιτυχίας/Σφάλματος και της Σελίδας Ανακατεύθυνσης. Αν δεν έχει οριστεί λογική συνθηκών, θα εμφανιστεί η προεπιλεγμένη επιβεβαίωση.

en: Before Due Date
el: Πριν την προθεσμία

en: Between
el: Μεταξύ

en: Billable
el: Χρεώσιμο

en: Billing
el: Χρέωση

en: Billing Status
el: Κατάσταση χρέωσης

en: Bit Form
el: Bit form

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
el: Bit form - πρόσθετο δημιουργίας φορμών επικοινωνίας για WordPress

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
el: Bit Form - Το πιο προηγμένο πρόσθετο δημιουργίας φορμών και διαχείρισης καταχωρήσεων

en: Bit Form API
el: Bit form API

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
el: τεκμηρίωση του Bit form Google reCaptcha V2

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
el: τεκμηρίωση του Bit form Google reCaptcha V3

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
el: Τεκμηρίωση Πύλης Πληρωμών Mollie του Bit form

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
el: Τεκμηρίωση Πύλης Πληρωμών PayPal του Bit form

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
el: Τεκμηρίωση Πύλης Πληρωμών Razorpay του Bit form

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
el: Τεκμηρίωση Πύλης Πληρωμών Stripe του Bit form

en: Bit form Turnstile documentation
el: τεκμηρίωση του Bit form Turnstile

en: Bit form hCaptcha documentation
el: τεκμηρίωση του Bit form hCaptcha

en: Bitform Pages
el: Σελίδες Bitform

en: Bitform block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ Bitform

en: Bitforms Pages
el: Σελίδες Bitforms

en: Black
el: Μαύρο

en: Block Gap
el: Κενό μπλοκ

en: Blocked IP
el: Αποκλεισμένη IP

en: Blocked IP List
el: Λίστα αποκλεισμένων διευθύνσεων IP

en: Blocked IP list
el: Λίστα αποκλεισμένων IP

en: Blue
el: Μπλε

en: Blur
el: Θόλωμα

en: Body:
el: Σώμα:

en: Border
el: Περίγραμμα

en: Border Color
el: Χρώμα περιγράμματος

en: Border Radius
el: Ακτίνα περιγράμματος

en: Border Width
el: Πλάτος περιγράμματος

en: Bot API Key...
el: Κλειδί API Bot...

en: Bot API Key:
el: Κλειδί API Bot:

en: Both Side Gap
el: Κενό και στις δύο πλευρές

en: Breakpoint Modification
el: Τροποποίηση σημείου διακοπής

en: Breakpoint width size modification
el: Τροποποίηση πλάτους σημείου διακοπής

en: Brevo(SendinBlue) API Console
el: Κονσόλα API Brevo(SendinBlue)

en: Brightness
el: Φωτεινότητα

en: Browse Template
el: Περιήγηση προτύπων

en: Browse...
el: Περιήγηση...

en: Browser
el: Πρόγραμμα περιήγησης

en: Button
el: Κουμπί

en: Button Align
el: Στοίχιση κουμπιού

en: Button Align:
el: Στοίχιση κουμπιού:

en: Button Alignment:
el: Στοίχιση κουμπιού:

en: Button Icons
el: Εικονίδια κουμπιών

en: Button Position:
el: Θέση κουμπιού:

en: Button Reverse
el: Αντιστροφή κουμπιού

en: Button Style
el: Στυλ κουμπιού

en: Button Text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Button Type
el: Τύπος κουμπιού

en: Button View:
el: Εμφάνιση κουμπιού:

en: Buy Premium
el: Αγορά premium

en: By Roles
el: Ανά ρόλους

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
el: Από προεπιλογή, η πρώτη γραμμή του φύλλου εργασίας θεωρείται ως γραμμή κεφαλίδας. Αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί αν τα δεδομένα πίνακα ξεκινούν από οποιαδήποτε γραμμή εκτός από την πρώτη.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
el: Απενεργοποιώντας αυτή την επιλογή, μπορείτε να διαμορφώσετε χειροκίνητα το email επιβεβαίωσης διπλής συγκατάθεσης από τις Λογικές Συνθήκες.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
el: Ενεργοποιώντας αυτή τη λειτουργία, θα κρύψεις την ετικέτα εικόνας.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
el: Ενεργοποιώντας αυτή τη λειτουργία, θα ενεργοποιήσεις την επιλογή πολλαπλών εικόνων.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
el: Ενεργοποιώντας αυτή την επιλογή, μόνο οι καταχωρημένες IP μπορούν να υποβάλουν αυτή τη φόρμα.

en: CARD
el: ΚΑΡΤΑ

en: CPT added successfully, refresh your window
el: Το CPT προστέθηκε με επιτυχία, ανανέωσε το παράθυρό σου

en: Can not save empty form.
el: Δεν μπορεί να αποθηκευτεί κενή φόρμα.

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Cannot read file size
el: Δεν είναι δυνατή η ανάγνωση του μεγέθους αρχείου

en: Captcha Settings
el: Ρυθμίσεις Captcha

en: Captcha Settings Updated
el: Οι ρυθμίσεις Captcha ενημερώθηκαν

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Capture
el: Λήψη

en: Capture GCLID
el: Καταγραφή GCLID

en: Capture Google Ads (Click ID)
el: Καταγραφή διαφημίσεων Google (click ID)

en: Capture Google Ads Click
el: Καταγραφή κλικ διαφημίσεων Google

en: Center
el: Κέντρο

en: Change
el: Αλλαγή

en: Chat List:
el: Λίστα συνομιλιών:

en: Chat here
el: Συνομίλησε εδώ

en: Chat list refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση της λίστας συνομιλιών απέτυχε. Αιτία:

en: Chat list refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση της λίστας συνομιλιών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Chat list refreshed
el: Η λίστα συνομιλιών ανανεώθηκε

en: Check Boxs
el: Πλαίσια ελέγχου

en: Check Position
el: Θέση ελέγχου

en: Check out our
el: Δες το

en: Checkbox
el: Πλαίσιο ελέγχου

en: Checked Value
el: Τιμή επιλεγμένου

en: Checked by Default
el: Επιλεγμένο από προεπιλογή

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
el: Επίλεξε ένα μοναδικό όνομα για να αναγνωρίσεις αυτή την ενσωμάτωση μέσα στην εφαρμογή σου.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
el: Επίλεξε τον τύπο του reCaptcha V2 (είτε το πλαίσιο ελέγχου Δεν είμαι ρομπότ είτε το αόρατο σήμα reCaptcha).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
el: Επίλεξε τον τύπο του reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
el: Επίλεξε/Σύρε το αρχείο σου (.json)

en: City:
el: Πόλη:

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Clear Button
el: Κουμπί καθαρισμού

en: Click
el: Κλικ

en: Click here
el: Κάνε κλικ εδώ

en: Click here to see terms
el: Κάνε κλικ εδώ για να δεις τους όρους

en: Click on the
el: Κάνε κλικ στο κουμπί

en: Click on the Register button and add Label.
el: Κάνε κλικ στο κουμπί Εγγραφή και πρόσθεσε Ετικέτα.

en: Click on the Submit button.
el: Κάνε κλικ στο κουμπί Υποβολή.

en: Client ID cann't be empty
el: Το ID πελάτη δεν μπορεί να είναι κενό

en: Client ID:
el: ID Πελάτη:

en: Client Id can't be empty
el: Το Client Id δεν μπορεί να είναι κενό

en: Client Id...
el: Client id...

en: Client Secret
el: Client secret

en: Client Secret can't be empty
el: Το Client Secret δεν μπορεί να είναι κενό

en: Client Secret...
el: Client secret...

en: Client Secret:
el: Μυστικό πελάτη:

en: Client id...
el: ID πελάτη...

en: Client id:
el: ID πελάτη:

en: Client secret...
el: Μυστικό πελάτη...

en: Client secret:
el: Μυστικό πελάτη:

en: Clone
el: Κλωνοποίηση

en: Clone Step
el: Κλωνοποίηση βήματος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Close On Select:
el: Κλείσιμο κατά την επιλογή:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
el: Cloudflare turnstile CAPTCHA

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
el: Σφάλμα επικύρωσης Cloudflare turnstile:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
el: Διαχείριση Cloudflare turnstile reCAPTCHA

en: Color
el: Χρώμα

en: Color Fill
el: Γέμισμα χρώματος

en: Color Picker
el: Επιλογέας χρώματος

en: Color-dodge
el: Αποφυγή-χρώματος

en: Column Gap
el: Κενό στήλης

en: Column Header
el: Κεφαλίδα στήλης

en: Column Mapping
el: Αντιστοίχιση στηλών

en: Column Title
el: Τίτλος στήλης

en: Column Width
el: Πλάτος στήλης

en: Comment Status
el: Κατάσταση σχολίων

en: Compact
el: Συμπαγές

en: Company
el: Εταιρεία

en: Completion Rate
el: Ποσοστό ολοκλήρωσης

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Conditional Logic
el: Λογική συνθήκη

en: Conditional Logics
el: Λογικές συνθήκες

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
el: Οι λογικές συνθήκες ενεργοποιούνται με βάση τη σειρά των ομάδων λογικής. Όσο υψηλότερη είναι η ομάδα λογικής, τόσο υψηλότερη είναι η προτεραιότητα. Αν θες να αλλάξεις την προτεραιότητα, μπορείς να ταξινομήσεις τις ομάδες λογικής με μεταφορά και απόθεση.

en: Config Option
el: Επιλογή διαμόρφωσης

en: Configuration
el: Διαμόρφωση

en: Configure default confirmation email template
el: Διαμόρφωση προεπιλεγμένου προτύπου email επιβεβαίωσης

en: Confirm on Close:
el: Επιβεβαίωση κατά το κλείσιμο:

en: Confirmation
el: Επιβεβαίωση

en: Confirmations
el: Επιβεβαιώσεις

en: Confirmed entries
el: Επιβεβαιωμένες καταχωρήσεις

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Connect New Active Campaing API
el: Σύνδεση νέου API ActiveCampaign

en: Connect Successfully
el: Σύνδεση επιτυχής

en: Connected API List:
el: Λίστα συνδεδεμένων API:

en: Connected API:
el: Συνδεδεμένο API:

en: Connected Accounts
el: Συνδεδεμένοι λογαριασμοί

en: Connected with WooCommerce Successfully
el: Συνδέθηκε με το WooCommerce με επιτυχία

en: Connected/Authorized Platforms
el: Συνδεδεμένες/εξουσιοδοτημένες πλατφόρμες

en: Contact
el: Επαφή

en: Contact :
el: Επικοινωνία:

en: Contact Email
el: Email επαφής

en: Contact Fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση πεδίων επαφών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Contact Fields refreshed
el: Τα πεδία επαφών ανανεώθηκαν

en: Contact Form
el: Φόρμα επικοινωνίας

en: Contact Form Builder - Bit Form
el: Δημιουργός φόρμας επικοινωνίας - bit form

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
el: Πρόσθετο δημιουργίας φόρμας επικοινωνίας: φόρμα επικοινωνίας πολλαπλών βημάτων, φόρμα πληρωμής, προσαρμοσμένο πρόσθετο φόρμας επικοινωνίας από το bit form

en: Contact Owner
el: Ιδιοκτήτης επαφής

en: Contacts
el: Επαφές

en: Contain
el: Περιέχει

en: Contain All
el: Περιέχει όλα

en: Contains
el: Περιέχει

en: Content Direction
el: Κατεύθυνση περιεχομένου

en: Contrast
el: Αντίθεση

en: Control how the record gets updated.
el: Έλεγχος του τρόπου ενημέρωσης της εγγραφής.

en: Control how the row gets updated.
el: Έλεγχος του τρόπου ενημέρωσης της γραμμής.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
el: Το CSS συνομιλίας αποθηκεύτηκε με επιτυχία!

en: Conversational Form
el: Φόρμα συνομιλίας

en: Conversational Form Settings
el: Ρυθμίσεις φόρμας συνομιλίας

en: Conversational Steps settings
el: Ρυθμίσεις βημάτων συνομιλίας

en: Copied on clipboard.
el: Αντιγράφηκε στο πρόχειρο.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
el: Αντίγραψε το URL του τομέα σου και πήγαινε στον Πίνακα Ελέγχου Google ReCaptcha, επικόλλησέ το στην ενότητα Domains.

en: Copy the
el: Αντίγραψε το

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
el: Αντίγραψε το κλειδί API και επικόλλησέ το στο Bit Form

en: Country
el: Χώρα

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
el: Το πεδίο Χώρας είναι διαθέσιμο στην έκδοση Pro του Bit Form.

en: Country Not Found Text
el: Κείμενο χώρας που δεν βρέθηκε

en: Country Not Found Text Modify
el: Τροποποίηση κειμένου χώρας που δεν βρέθηκε

en: Country:
el: Χώρα:

en: Create
el: Δημιουργία

en: Create API User
el: Δημιουργία χρήστη API

en: Create First Form
el: Δημιούργησε την πρώτη φόρμα

en: Create First View
el: Δημιούργησε την πρώτη προβολή

en: Create Form
el: Δημιουργία φόρμας

en: Create Issue
el: Δημιουργία ζητήματος

en: Create Milestone
el: Δημιουργία ορόσημου

en: Create New Folder
el: Δημιουργία νέου φακέλου

en: Create New Note
el: Δημιουργία νέας σημείωσης

en: Create Project
el: Δημιουργία έργου

en: Create Sub Task
el: Δημιουργία υποεργασίας

en: Create Task
el: Δημιουργία εργασίας

en: Create Tasklist
el: Δημιουργία λίστας εργασιών

en: Create View
el: Δημιουργία προβολής

en: Create a New Form
el: Δημιουργία νέας φόρμας

en: Create a new folder in the selected folder
el: Δημιούργησε ένα νέο φάκελο στον επιλεγμένο φάκελο

en: Create next recurrence after the close of current task.
el: Δημιουργία επόμενης επανάληψης μετά το κλείσιμο της τρέχουσας εργασίας.

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Currency Not Found Text
el: Κείμενο νομίσματος που δεν βρέθηκε

en: Currency Not Found Text Modify
el: Τροποποίηση κειμένου νομίσματος που δεν βρέθηκε

en: Currency Position:
el: Θέση νομίσματος:

en: Currency Symbol:
el: Σύμβολο νομίσματος:

en: Current Date
el: Τρέχουσα ημερομηνία

en: Current Month
el: Τρέχων μήνας

en: Current Week
el: Τρέχουσα εβδομάδα

en: Current Year
el: Τρέχον έτος

en: Currently, no payment gateway has been connected.
el: Προς το παρόν, δεν έχει συνδεθεί καμία πύλη πληρωμών.

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Custom Class & Attribute
el: Προσαρμοσμένη Κλάση & Χαρακτηριστικό

en: Custom Classes and Attributes
el: Προσαρμοσμένες κλάσεις και χαρακτηριστικά

en: Custom Date
el: Προσαρμοσμένη ημερομηνία

en: Custom Error Message
el: Προσαρμοσμένο μήνυμα σφάλματος

en: Custom Groundhogg Value
el: Προσαρμοσμένη τιμή groundhogg

en: Custom JS and CSS Code Editor
el: Επεξεργαστής προσαρμοσμένου κώδικα JS και CSS

en: Custom JS and CSS Editor
el: Επεξεργαστής προσαρμοσμένου JS και CSS

en: Custom Link
el: Προσαρμοσμένος σύνδεσμος

en: Custom Option Required
el: Απαιτείται προσαρμοσμένη επιλογή

en: Custom Page
el: Προσαρμοσμένη σελίδα

en: Custom Tags
el: Προσαρμοσμένες ετικέτες

en: Custom URL
el: Προσαρμοσμένο URL

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
el: Μοτίβο προσαρμοσμένης επικύρωσης (RegEx)

en: Custom Value
el: Προσαρμοσμένη τιμή

en: Custom...
el: Προσαρμοσμένο...

en: Customer ID key cann't be empty
el: Το κλειδί αναγνωριστικού πελάτη δεν μπορεί να είναι κενό

en: Customer Id (non manager account)
el: Αναγνωριστικό πελάτη (μη διαχειριστικός λογαριασμός)

en: Customize Email template
el: Προσαρμογή προτύπου Email

en: Customize Email templates
el: Προσαρμογή προτύπων Email

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Dark
el: Σκούρο

en: Darken
el: Σκοτείνιασμα

en: Data Center:
el: Κέντρο δεδομένων:

en: Data Table
el: Πίνακας δεδομένων

en: Data Views & Edit
el: Προβολή & Επεξεργασία δεδομένων

en: Data center cann't be empty
el: Το κέντρο δεδομένων δεν μπορεί να είναι κενό

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date Format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Date Time (Advanced)
el: Ημερομηνία ώρα (προχωρημένο)

en: Date-Time
el: Ημερομηνία-ώρα

en: Day Before
el: Μια μέρα πριν

en: Days after today
el: Ημέρες μετά από σήμερα

en: Days before today
el: Ημέρες πριν από σήμερα

en: Deal Type
el: Τύπος συμφωνίας

en: Decimal Separator:
el: Διαχωριστικό δεκαδικών:

en: Decision Box
el: Κουτί απόφασης

en: Default
el: Προεπιλογή

en: Default Amount Value
el: Προεπιλεγμένη τιμή ποσού

en: Default Phone Number
el: Προεπιλεγμένος αριθμός τηλεφώνου

en: Default Row:
el: Προεπιλεγμένη γραμμή:

en: Default Value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή είναι η αρχική τιμή που θα εμφανίζεται στο πεδίο. Μπορείς να εμφανίσεις ή να κρύψεις την προεπιλεγμένη τιμή ενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή.

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Delete File From Wordpress
el: Διαγραφή αρχείου από το wordpress

en: Delete Post Type
el: Διαγραφή τύπου δημοσίευσης

en: Delete Step
el: Διαγραφή βήματος

en: Delete all data table when delete plugin.
el: Διαγραφή όλων των πινάκων δεδομένων κατά τη διαγραφή του plugin.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
el: Διαγραφή αρχείου από το Wordpress μετά τη μεταφόρτωση στο Dropbox

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
el: Διαγραφή αρχείου από το Wordpress μετά τη μεταφόρτωση στο OneDrive

en: Delete successfully, refresh your window
el: Διαγραφή επιτυχής, ανανέωσε το παράθυρό σου

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
el: Διαγραφή των μη επιβεβαιωμένων καταχωρήσεων από τις απαντήσεις μετά από ημέρες:

en: Deleted
el: Διαγράφηκε

en: Deleting ...
el: Διαγραφή...

en: Department:
el: Τμήμα:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση τμημάτων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Departments refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση τμημάτων απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Departments refreshed
el: Τα τμήματα ανανεώθηκαν

en: Description
el: Περιγραφή

en: Details Page
el: Σελίδα λεπτομερειών

en: Details Page Styling
el: Μορφοποίηση σελίδας λεπτομερειών

en: Detect Country By Geo
el: Εντοπισμός χώρας μέσω γεωγραφικής θέσης

en: Detect Country By IP
el: Εντοπισμός χώρας μέσω IP

en: Detect Country by Geo Location
el: Εντοπισμός χώρας με γεωγραφική τοποθεσία

en: Detect Country by IP
el: Εντοπισμός χώρας μέσω IP

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disable Card
el: Απενεργοποίηση κάρτας

en: Disable Entry Storing
el: Απενεργοποίηση αποθήκευσης καταχωρήσεων

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
el: Απενεργοποίηση επιβεβαίωσης διπλής συγκατάθεσης για συνδεδεμένους χρήστες.

en: Disable entry storing in WordPress database
el: Απενεργοποίηση αποθήκευσης καταχωρήσεων στη βάση δεδομένων του WordPress

en: Disable if maximum selected:
el: Απενεργοποίηση αν επιλεγεί το μέγιστο:

en: Disable this form after limited entry
el: Απενεργοποίηση αυτής της φόρμας μετά από περιορισμένη καταχώρηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
el: Η απενεργοποίηση ενός πεδίου εμποδίζει τους χρήστες να αλληλεπιδράσουν με αυτό ή να εισάγουν δεδομένα. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να ενεργοποιήσεις ή να απενεργοποιήσεις το πεδίο όπως χρειάζεται.

en: Divider
el: Διαχωριστικό

en: Do You want Deplicate these
el: Θέλεις να αντιγράψεις αυτά τα

en: Do you want to change these
el: Θέλεις να αλλάξεις αυτές τις

en: Doc & Support
el: Τεκμηρίωση & Υποστήριξη

en: Documentation
el: Τεκμηρίωση

en: Domain Name can't be empty
el: Το όνομα τομέα δεν μπορεί να είναι κενό

en: Domain URL
el: URL τομέα

en: Domain URL:
el: URL τομέα:

en: Double Opt-In
el: Διπλή συγκατάθεση

en: Double Opt-in
el: Διπλή συγκατάθεση

en: Download Link Shortcode
el: Shortcode συνδέσμου λήψης

en: Downloadable
el: Με δυνατότητα λήψης

en: Downloadable Product
el: Προϊόν με δυνατότητα λήψης

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
el: Τα προϊόντα με δυνατότητα λήψης παρέχουν πρόσβαση σε ένα αρχείο μετά την αγορά.

en: Draft Button
el: Κουμπί προσχεδίου

en: Draft entries
el: Πρόχειρες καταχωρήσεις

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
el: Το πρόγραμμα δημιουργίας φορμών με μεταφορά και απόθεση για WordPress θα σου επιτρέψει να δημιουργήσεις οποιοδήποτε είδος φορμών για ιστοσελίδες WordPress που μπορείς να φανταστείς. Ο επαγγελματικός σχεδιασμός του Bit Form διατηρεί όλα τα εργαλεία ακριβώς εκεί που τα θες! Μπορείς να κάνεις ενσωμάτωση μεταξύ διαφόρων CRM και εφαρμογών χωρίς καμία προηγούμενη εμπειρία.

en: Drag n Drop
el: Σύρε και άφησε

en: Dropbox API Console
el: Κονσόλα API του Dropbox

en: Dropbox Access Code
el: Κωδικός πρόσβασης Dropbox

en: Dropbox Access Code:
el: Κωδικός πρόσβασης Dropbox:

en: Dropbox Api Key:
el: Κλειδί API Dropbox:

en: Dropbox Api Secret:
el: Μυστικό API Dropbox:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
el: Το ApiKey, ApiSecret & Access Code του Dropbox δεν μπορούν να είναι κενά

en: Dropbox Folder
el: Φάκελος Dropbox

en: Dropdown
el: Αναπτυσσόμενο μενού

en: Duplicate
el: Αντιγραφή

en: Duplicate field name
el: Διπλό όνομα πεδίου

en: Duplicate...
el: Αντιγραφή...

en: Dynamic
el: Δυναμικό

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Button
el: Κουμπί επεξεργασίας

en: Edit Custom Error Message
el: Επεξεργασία προσαρμοσμένου μηνύματος σφάλματος

en: Edit Decision Box Label
el: Επεξεργασία ετικέτας πλαισίου απόφασης

en: Edit Form
el: Επεξεργασία φόρμας

en: Edit GDPR Concent Label
el: Επεξεργασία ετικέτας συγκατάθεσης GDPR

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
el: Επεξεργαστείτε την ετικέτα συγκατάθεσης GDPR κάνοντας κλικ στο εικονίδιο επεξεργασίας

en: Edit Global Message (Type:
el: Επεξεργασία γενικού μηνύματος (τύπος:

en: Edit HTML Content
el: Επεξεργασία περιεχομένου HTML

en: Edit Note
el: Επεξεργασία σημείωσης

en: Edit Options
el: Επεξεργασία επιλογών

en: Edit Post Types
el: Επεξεργασία τύπων δημοσίευσης

en: Edit Table
el: Επεξεργασία πίνακα

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
el: Επεξεργαστείτε το περιεχόμενο του πεδίου HTML κάνοντας κλικ στο εικονίδιο επεξεργασίας

en: Edit verification Messages/Redirect URL
el: Επεξεργασία μηνυμάτων επαλήθευσης/URL ανακατεύθυνσης

en: Edit verification messages
el: Επεξεργασία μηνυμάτων επαλήθευσης

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
el: Επεξεργαστείτε την ετικέτα του πλαισίου απόφασης κάνοντας κλικ στο εικονίδιο επεξεργασίας

en: Elastic Email API Console
el: Κονσόλα API του Elastic email

en: Elastic Email Fields
el: Πεδία Elastic email

en: Email :
el: Email:

en: Email Notification
el: Ειδοποίηση email

en: Email Subject Here
el: Θέμα email εδώ

en: Email Template deleted
el: Το πρότυπο email διαγράφηκε

en: Email Template duplicated
el: Το πρότυπο email αντιγράφηκε

en: Email Template:
el: Πρότυπο email:

en: Email Templates
el: Πρότυπα email

en: Email Templates Coming soon
el: Πρότυπα Email έρχονται σύντομα

en: Email Test
el: Δοκιμή email

en: Email field is mandatory for double opt-in.
el: Το πεδίο email είναι υποχρεωτικό για διπλή συγκατάθεση.

en: Email is invalid
el: Το email δεν είναι έγκυρο

en: Email sent successfully.
el: Το email στάλθηκε με επιτυχία.

en: Embed via HTML Code
el: Ενσωμάτωση μέσω κώδικα HTML

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
el: Ενσωμάτωση μέσω κώδικα HTML (φόρμα συνομιλίας)

en: Empty
el: Κενό

en: Empty Submission
el: Κενή υποβολή

en: Empty filename
el: Κενό όνομα αρχείου

en: Empty form cannot be submitted.
el: Δεν είναι δυνατή η υποβολή κενής φόρμας.

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enable / Disable
el: Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση

en: Enable Double Option for new contacts
el: Ενεργοποίηση διπλής επιλογής για νέες επαφές

en: Enable ReCaptcha V3
el: Ενεργοποίηση ReCaptcha V3

en: Enable SMTP
el: Ενεργοποίηση SMTP

en: Enable Time
el: Ενεργοποίηση ώρας

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
el: Ενεργοποιεί τη μορφή 24ώρου για την ώρα. Από προεπιλογή, χρησιμοποιείται η μορφή 12ώρου. Αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε τη μορφή 24ώρου, πρέπει να την ενεργοποιήσετε.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
el: Ενεργοποιεί τον επιλογέα ώρας. Από προεπιλογή, ο επιλογέας ώρας είναι απενεργοποιημένος. Αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε τον επιλογέα ώρας, πρέπει να τον ενεργοποιήσετε.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
el: Η ενεργοποίηση αυτής της επιλογής θα ελέγξει από τις υποβληθείσες καταχωρήσεις αν η τιμή της είναι διπλότυπη.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
el: Η ενεργοποίηση αυτής της επιλογής θα ελέγξει από τη βάση δεδομένων χρηστών του WordPress αν η τιμή της είναι διπλότυπη.

en: Encharge API Console
el: Κονσόλα API του Encharge

en: Encharge Fields
el: Πεδία Encharge

en: Encharge fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων Encharge απέτυχε. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Encharge fields refreshed
el: Τα πεδία Encharge ανανεώθηκαν

en: End After
el: Τέλος μετά από

en: End Time
el: Ώρα λήξης

en: End With
el: Τελειώνει με

en: Enter Amount..
el: Εισάγετε ποσό..

en: Enter Email Addresses
el: Εισαγωγή διευθύνσεων email

en: Enter Hours
el: Εισαγωγή ωρών

en: Enter Owner ID
el: Εισάγαγε ID κατόχου

en: Enter Phone Number
el: Εισάγετε αριθμό τηλεφώνου

en: Enter row number
el: Εισάγετε αριθμό γραμμών

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
el: Εισάγετε τα κριτήρια για την ενημέρωση εγγραφών. Παρακαλώ χρησιμοποιήστε την παρακάτω μορφή.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
el: Εισάγετε τα κριτήρια για την ενημέρωση των γραμμών. Παρακαλώ χρησιμοποιήστε την παρακάτω μορφή.

en: Enter the shortcode in this Input.
el: Εισάγετε το shortcode σε αυτό το πεδίο.

en: Entries
el: Καταχωρήσεις

en: Entries Duplicated successfully
el: Οι καταχωρήσεις αντιγράφηκαν με επιτυχία

en: Entries id is invalid
el: Το αναγνωριστικό καταχωρήσεων δεν είναι έγκυρο

en: Entry Deleted successfully
el: Η καταχώρηση διαγράφηκε με επιτυχία

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
el: Η καταχώρηση διαγράφηκε με επιτυχία, κάποιες εμποδίστηκαν από τη ροή εργασίας

en: Entry Deletetion prevented by workflow
el: Η διαγραφή καταχώρησης εμποδίστηκε από τη ροή εργασίας

en: Entry Details #
el: Λεπτομέρειες καταχώρησης #

en: Entry Duplicated successfully
el: Η καταχώρηση αντιγράφηκε με επιτυχία

en: Entry Edit
el: Επεξεργασία καταχώρησης

en: Entry Limit
el: Όριο καταχωρήσεων

en: Entry Not Found!
el: Η καταχώρηση δεν βρέθηκε!

en: Entry Update Successfully
el: Η ενημέρωση καταχώρησης έγινε με επιτυχία

en: Entry Updated Successfully
el: Η καταχώρηση ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Entry View
el: Προβολή καταχώρησης

en: Equal
el: Ίσο

en: Error Occured
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα

en: Error Occured in saving %s
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αποθήκευση %s

en: Error Occurred
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα

en: Error Occurred, Please Reload
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα, παρακαλώ φορτώστε ξανά

en: Error occurred, Please try again.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά.

en: Event:
el: Συμβάν:

en: Every Day
el: Κάθε μέρα

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Example:
el: Παράδειγμα:

en: Excellent
el: Εξαιρετικό

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
el: Εξερεύνησε την εκτενή τεκμηρίωσή μας. Από αρχάριους μέχρι προγραμματιστές - όλοι θα βρουν μια απάντηση

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Export File Format
el: Μορφή αρχείου εξαγωγής

en: Export Form Data
el: Εξαγωγή δεδομένων φόρμας

en: Exporting...
el: Εξαγωγή...

en: Expression
el: Έκφραση

en: External
el: Εξωτερικό

en: Facebook support group
el: Ομάδα υποστήριξης στο Facebook

en: Failed to Copy, Try Again.
el: Αποτυχία αντιγραφής, δοκιμάστε ξανά.

en: Failed to change Form Status
el: Αποτυχία αλλαγής κατάστασης φόρμας

en: Failed to fetch groundhoggtag
el: Αποτυχία ανάκτησης ετικέτας groundhogg

en: Failed to fetch list fields
el: Αποτυχία ανάκτησης πεδίων λίστας

en: Failed to update, Data is empty.
el: Αποτυχία ενημέρωσης, τα δεδομένα είναι κενά.

en: Failed to write file to disk.
el: Αποτυχία εγγραφής αρχείου στο δίσκο.

en: Fetch All Dropbox Folders
el: Λήψη όλων των φακέλων Dropbox

en: Fetch All Recipients
el: Λήψη όλων των παραληπτών

en: Fetch Subscriber List
el: Ανάκτηση λίστας συνδρομητών

en: Field
el: Πεδίο

en: Field Actions
el: Ενέργειες πεδίου

en: Field Block
el: Μπλοκ πεδίου

en: Field Clone
el: Κλωνοποίηση πεδίου

en: Field Cloning
el: Κλωνοποίηση πεδίου

en: Field Map
el: Αντιστοίχιση πεδίων

en: Field Mapping
el: Αντιστοίχιση πεδίων

en: Field Mappping
el: Αντιστοίχιση πεδίων

en: Field Style
el: Στυλ πεδίου

en: Field name cannot be empty
el: Το όνομα πεδίου δεν μπορεί να είναι κενό

en: Fields
el: Πεδία

en: Fields refresh failed
el: Η ανανέωση των πεδίων απέτυχε

en: Fields refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση πεδίων απέτυχε. Αιτία:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση πεδίων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων απέτυχε. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Fields refresh successfully
el: Τα πεδία ανανεώθηκαν με επιτυχία

en: Fields refreshed
el: Τα πεδία ανανεώθηκαν

en: File Exist Message
el: Μήνυμα ύπαρξης αρχείου

en: File Input
el: Είσοδος αρχείου

en: File Select Status
el: Κατάσταση επιλογής αρχείου

en: File Upload
el: Μεταφόρτωση αρχείου

en: File Upload Field Map
el: Αντιστοίχιση πεδίου μεταφόρτωσης αρχείου

en: File not allowed by policy
el: Το αρχείο δεν επιτρέπεται από την πολιτική

en: File size is too large
el: Το μέγεθος του αρχείου είναι πολύ μεγάλο

en: File size is too large after sanitation
el: Το μέγεθος του αρχείου είναι πολύ μεγάλο μετά την εξυγίανση

en: File size validation
el: Επικύρωση μεγέθους αρχείου

en: File type is not allowed
el: Ο τύπος αρχείου δεν επιτρέπεται

en: File type is not supported
el: Ο τύπος αρχείου δεν υποστηρίζεται

en: File type validation
el: Επικύρωση τύπου αρχείου

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Filter Entries between Dates
el: Φιλτράρισμα καταχωρήσεων μεταξύ ημερομηνιών

en: Finish & Save
el: Ολοκλήρωση & Αποθήκευση

en: First Name
el: Όνομα

en: First Name:
el: Όνομα:

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Flags:
el: Σημαίες:

en: Fluent CRM Fields
el: Πεδία Fluent CRM

en: Fluent CRM List:
el: Λίστα Fluent CRM:

en: Fluent CRM Plugins not found
el: Τα πρόσθετα Fluent CRM δεν βρέθηκαν

en: Fluent CRM Tags:
el: Ετικέτες Fluent CRM:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων Fluent CRM απέτυχε. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Fluent CRM fields refreshed
el: Τα πεδία Fluent CRM ανανεώθηκαν

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση της λίστας FluentCRM απέτυχε. Αιτία:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση της λίστας FluentCRM απέτυχε. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: FluentCRM list refreshed
el: Η λίστα FluentCRM ανανεώθηκε

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση φακέλων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Folders refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση φακέλων απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Folders refreshed
el: Οι φάκελοι ανανεώθηκαν

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Font Family
el: Οικογένεια γραμματοσειράς

en: Font Size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Font Size (Pixels)
el: Μέγεθος γραμματοσειράς (pixels)

en: Font Style
el: Στυλ γραμματοσειράς

en: Font Weight
el: Βάρος γραμματοσειράς

en: For
el: Για

en: For more details,
el: Για περισσότερες λεπτομέρειες,

en: For more details, please visit the
el: Για περισσότερες λεπτομέρειες, επισκέψου την

en: Forgot Password Fields
el: Πεδία ξεχασμένου κωδικού

en: Form Abandonment
el: Εγκατάλειψη φόρμας

en: Form Address Fields
el: Πεδία διεύθυνσης φόρμας

en: Form Background
el: Φόντο φόρμας

en: Form Deleted Successfully
el: Η φόρμα διαγράφηκε με επιτυχία

en: Form Entry Edit
el: Επεξεργασία καταχώρησης φόρμας

en: Form Field
el: Πεδίο φόρμας

en: Form Fields
el: Πεδία φόρμας

en: Form ID cannot be empty
el: Το αναγνωριστικό φόρμας δεν μπορεί να είναι κενό

en: Form Name
el: Όνομα φόρμας

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
el: Το όνομα της φόρμας πρέπει να είναι έως 50 χαρακτήρες

en: Form Saved successfully
el: Η φόρμα αποθηκεύτηκε με επιτυχία

en: Form Settings
el: Ρυθμίσεις φόρμας

en: Form Submitted
el: Η φόρμα υποβλήθηκε

en: Form Submitted Successfully
el: Η φόρμα υποβλήθηκε με επιτυχία

en: Form Templates
el: Πρότυπα φορμών

en: Form Width Modification
el: Τροποποίηση πλάτους φόρμας

en: Form data is empty
el: Τα δεδομένα φόρμας είναι κενά

en: Form deleted successfully.
el: Η φόρμα διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Form does not exist
el: Η φόρμα δεν υπάρχει

en: Form does not exist.
el: Η φόρμα δεν υπάρχει.

en: Form does not exists
el: Η φόρμα δεν υπάρχει

en: Form does not exists.
el: Η φόρμα δεν υπάρχει.

en: Form duplicated successfully
el: Η φόρμα αντιγράφηκε με επιτυχία

en: Form entries does not exist.
el: Οι καταχωρήσεις φόρμας δεν υπάρχουν.

en: Form entry deletion failed.
el: Η διαγραφή καταχώρησης φόρμας απέτυχε.

en: Form id is empty.
el: Το αναγνωριστικό φόρμας είναι κενό.

en: Form id is invalid
el: Το αναγνωριστικό φόρμας δεν είναι έγκυρο

en: Form id is invalid.
el: Το αναγνωριστικό φόρμας δεν είναι έγκυρο.

en: Form id or entries id is invalid
el: Το αναγνωριστικό φόρμας ή το αναγνωριστικό καταχωρήσεων δεν είναι έγκυρο

en: Form imported successfully.
el: Η φόρμα εισήχθη με επιτυχία.

en: Form is available %s
el: Η φόρμα είναι διαθέσιμη %s

en: Form is available %s From %s
el: Η φόρμα είναι διαθέσιμη %s Από %s

en: Form is available on %s
el: Η φόρμα είναι διαθέσιμη στις %s

en: Form is not exists.
el: Η φόρμα δεν υπάρχει.

en: Form settings
el: Ρυθμίσεις φόρμας

en: Form status change failed.
el: Η αλλαγή κατάστασης της φόρμας απέτυχε.

en: Form status changed successfully
el: Η κατάσταση της φόρμας άλλαξε με επιτυχία

en: Form style
el: Στυλ φόρμας

en: Form update failed.
el: Η ενημέρωση της φόρμας απέτυχε.

en: Form updated successfully.
el: Η φόρμα ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Form:
el: Φόρμα:

en: Formatter:
el: Μορφοποιητής:

en: Forms
el: Φόρμες

en: Forms deleted successfully.
el: Οι φόρμες διαγράφηκαν με επιτυχία.

en: Forms refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση φορμών απέτυχε. Αιτία:

en: Forms refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση φορμών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Forms refreshed
el: Οι φόρμες ανανεώθηκαν

en: Friday
el: Παρασκευή

en: From
el: Από

en: From Email Address
el: Διεύθυνση email αποστολέα

en: From Mail
el: Email αποστολέα

en: From Name
el: Όνομα αποστολέα

en: From:
el: Από:

en: Full
el: Πλήρες

en: Full Name:
el: Πλήρες όνομα:

en: Full Width
el: Πλήρες πλάτος

en: Full page droppable
el: Πλήρης σελίδα με δυνατότητα απόθεσης

en: GDPR Agreement
el: Συμφωνία GDPR

en: General
el: Γενικά

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
el: Δημιουργία Token μετά τη φόρτωση της σελίδας για την αποφυγή συγκρούσεων με plugins προσωρινής μνήμης.

en: Generate a default UI for managing this post type
el: Δημιουργία προεπιλεγμένου UI για τη διαχείριση αυτού του τύπου δημοσίευσης

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
el: Δημιούργησε ένα νέο κλειδί API ή χρησιμοποίησε ένα υπάρχον (μπορείς να χρησιμοποιήσεις δοκιμαστικό κλειδί API για σκοπούς δοκιμής). Αυτό το κλειδί απαιτείται για την πιστοποίηση των αιτημάτων API.

en: Generate new API key
el: Δημιουργία νέου κλειδιού API

en: Generate new ID
el: Δημιουργία νέου ID

en: Get $10 Cashback
el: Πάρε 10$ επιστροφή χρημάτων

en: Get Christmas Deal!
el: Πάρε την προσφορά των Χριστουγέννων!

en: Get Year End Deal
el: Πάρε την προσφορά τέλους έτους

en: Getgist API Console
el: Κονσόλα API του Getgist

en: Gist Fields
el: Πεδία Gist

en: Global Settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Go Home
el: Πήγαινε στην αρχική

en: Go to PDF Settings
el: Μετάβαση στις ρυθμίσεις PDF

en: Go to Payment Settings
el: Πήγαινε στις ρυθμίσεις πληρωμής

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
el: Πήγαινε στον πίνακα διαχείρισης του google reCaptcha V2

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
el: Πήγαινε στον πίνακα διαχείρισης του google reCaptcha V3

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
el: Πήγαινε στον πίνακα διαχείρισης turnstile

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
el: Πήγαινε στον πίνακα διαχείρισης του hCaptcha

en: Go to your Mollie Dashboard
el: Πήγαινε στον Πίνακα Ελέγχου του Mollie

en: Go to your PayPal Dashboard
el: Πήγαινε στον Πίνακα Ελέγχου του PayPal

en: Go to your Razorpay Dashboard
el: Πήγαινε στον Πίνακα Ελέγχου του Razorpay

en: Go to your Stripe Dashboard
el: Πήγαινε στον Πίνακα Ελέγχου του Stripe

en: Gold
el: Χρυσό

en: Good
el: Καλό

en: Google API Console
el: Κονσόλα API της Google

en: Google Ads
el: Google ads

en: Google Ads Information
el: Πληροφορίες Google ads

en: Google Ads Manager Account
el: Διαχειριστικός λογαριασμός Google ads

en: Google Fields
el: Πεδία Google

en: Google Maps API
el: Google maps API

en: Google Maps API Key
el: Κλειδί API Google maps

en: Google reCAPTCHA Admin
el: Διαχείριση Google reCAPTCHA

en: Gradient
el: Διαβάθμιση

en: Grayscale
el: Κλίμακα του γκρι

en: Greater Than
el: Μεγαλύτερο από

en: Greater Than or Equal
el: Μεγαλύτερο ή ίσο με

en: Groundhogg Fields
el: Πεδία Groundhogg

en: Groundhogg Meta Fields
el: Πεδία meta Groundhogg

en: Groundhogg all tag fetched successfully
el: Όλες οι ετικέτες Groundhogg ανακτήθηκαν με επιτυχία

en: Group Name
el: Όνομα ομάδας

en: Group fetch failed
el: Η λήψη ομάδων απέτυχε

en: Group fetch successfully
el: Η λήψη ομάδων έγινε με επιτυχία

en: Groups
el: Ομάδες

en: Header Row:
el: Γραμμή κεφαλίδας:

en: Height
el: Ύψος

en: Helper Text
el: Βοηθητικό κείμενο

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
el: Το κείμενο βοήθειας είναι ένα προαιρετικό κείμενο που εμφανίζεται κάτω από το πεδίο για να παρέχει πρόσθετες πληροφορίες στον χρήστη. Μπορείς να εμφανίσεις ή να κρύψεις το κείμενο βοήθειας ενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
el: Εδώ τα Department, Salary και Country είναι ονόματα στηλών πίνακα του Zoho Analytics

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
el: Εδώ το Email είναι το όνομα σύνδεσης πεδίου του Zoho Creator. Πληροφορίες:

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Hidden Field
el: Κρυφό πεδίο

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Hide Calender
el: Απόκρυψη ημερολογίου

en: Hide Country List
el: Απόκρυψη λίστας χωρών

en: Hide Image Label
el: Απόκρυψη ετικέτας εικόνας

en: Hide Integration Logs
el: Απόκρυψη αρχείων καταγραφής ενσωμάτωσης

en: Hide ReCaptcha Badge
el: Απόκρυψη σήματος ReCaptcha

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
el: Αποκρύπτει το ημερολόγιο. Από προεπιλογή, το ημερολόγιο εμφανίζεται. Αν θέλετε να αποκρύψετε το ημερολόγιο, πρέπει να ενεργοποιήσετε αυτή την επιλογή.

en: History Empty
el: Το ιστορικό είναι κενό

en: Homepage URL:
el: URL αρχικής σελίδας:

en: Honeypot trap
el: Παγίδα Honeypot

en: Honeypot trap for bot
el: Παγίδα Honeypot για bots

en: Horizontal
el: Οριζόντια

en: How many rows to export
el: Πόσες γραμμές να εξαχθούν

en: How to Configure Conditional Logic
el: Πώς να διαμορφώσεις τη λογική υπό συνθήκη

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
el: Πώς να διαμορφώσεις το μήνυμα επιβεβαίωσης/σελίδα ανακατεύθυνσης

en: How to Configure Double Opt-In
el: Πώς να διαμορφώσεις διπλή συγκατάθεση

en: How to Configure Email Templates
el: Πώς να διαμορφώσεις πρότυπα email

en: How to Configure Form Abandonment
el: Πώς να διαμορφώσεις εγκατάλειψη φόρμας

en: How to Configure PDF Template
el: Πώς να διαμορφώσεις πρότυπο PDF

en: How to Configure WP User Registration
el: Πώς να διαμορφώσεις την εγγραφή χρήστη WP

en: How to Setup ACF integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Acumbamail

en: How to Setup Advanced Form Integration
el: Πώς να ρυθμίσεις προηγμένη ενσωμάτωση φόρμας

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Automate Hub by Sperse.IO

en: How to Setup AutomatorWP integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση AutomatorWP

en: How to Setup Autonami integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Autonami

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Brevo(SendinBlue)

en: How to Setup Dropbox integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση elastic email

en: How to Setup Encharge integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Encharge

en: How to Setup FlowMattic integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση FlowMattic

en: How to Setup Fluent-CRM integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Google Sheets

en: How to Setup IFTTT integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση IFTTT

en: How to Setup Integrately integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Integrately

en: How to Setup Integrations
el: Πώς να ρυθμίσεις ενσωματώσεις

en: How to Setup Integromat integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Pabbly

en: How to Setup Pods integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Pods

en: How to Setup Sure Triggers integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Sure Triggers

en: How to Setup Telegram integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Telegram

en: How to Setup Thrive Automator integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Thrive Automator

en: How to Setup Uncanny Automator integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Uncanny Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση WP Webhooks

en: How to Setup WooCommerce integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Creator

en: How to Setup Zoho Desk integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho Work Drive

en: How to Setup Zoho-CRM integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση Zoho-CRM

en: How to Setup n8n.io integration
el: Πώς να ρυθμίσεις την ενσωμάτωση n8n.io

en: How to enable Conversational Form
el: Πώς να ενεργοποιήσεις τη συνομιλητική φόρμα

en: How to set up
el: Πώς να ρυθμίσεις

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
el: Πώς να ρυθμίσεις μηνύματα Επιβεβαίωσης ή σελίδα Ανακατεύθυνσης:

en: How to setup Conversational form:
el: Πώς να ρυθμίσεις τη φόρμα Συνομιλίας:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
el: Πώς να ρυθμίσετε τη Διπλή Συγκατάθεση & Αποστολή Ειδοποίησης Email:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
el: Πώς να ρυθμίσεις Πρότυπα Email & Αποστολή Ειδοποίησης Email:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
el: Πώς να ρυθμίσεις την Εγκατάλειψη Φόρμας & να αποθηκεύσεις μερική πρόοδο φόρμας:

en: How to setup Integrations:
el: Πώς να ρυθμίσεις τις Ενσωματώσεις:

en: How to setup Landinge Page
el: Πώς να ρυθμίσεις τη Σελίδα Προορισμού

en: How to setup PDF Templates:
el: Πώς να ρυθμίσεις Πρότυπα PDF:

en: How to setup WP Authentication:
el: Πώς να ρυθμίσεις τον έλεγχο ταυτότητας WP:

en: Hubspot API Console
el: Κονσόλα API του Hubspot

en: Hubspot Fields
el: Πεδία Hubspot

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
el: Συναινώ στην αποθήκευση των υποβληθέντων στοιχείων μου από αυτόν τον ιστότοπο ώστε να μπορούν να απαντήσουν στο ερώτημά μου. Μάθετε περισσότερα στην

en: IP address
el: Διεύθυνση IP

en: Icon Type:
el: Τύπος εικονιδίου:

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Idea
el: Ιδέα

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
el: Αν τα πεδία Όνομα Χρήστη και Κωδικός είναι κενά, τότε ο χρήστης θα χρησιμοποιήσει την τιμή του πεδίου email ως πεδίο και ο κωδικός θα δημιουργηθεί αυτόματα.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
el: Αν ο χρήστης είναι συνδεδεμένος, η φόρμα θα συμπληρωθεί ξανά με την προηγούμενη μερική καταχώρηση από τη βάση δεδομένων
    από την τοπική αποθήκευση του προγράμματος περιήγησης."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
el: Αν απενεργοποιηθεί, η φόρμα θα αποθηκεύει προσχέδιο όταν κάνει κλικ στο κουμπί αποθήκευσης ή χρησιμοποιώντας λογική συνθηκών.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
el: Αν ενεργοποιηθεί, η κενή φόρμα αποθηκεύεται ως προσχέδιο όταν φεύγει από τη σελίδα.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
el: Αν έχεις ήδη έναν Ιστότοπο Turnstile, κάνε κλικ στο Όνομα Ιστότοπου για να ανοίξεις τον Πίνακα Ελέγχου Ιστότοπου.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
el: Αν έχεις ήδη έναν Ιστότοπο hCaptcha, κάνε κλικ στο Όνομα Ιστότοπου για να ανοίξεις τον Πίνακα Ελέγχου Ιστότοπου.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
el: Αν δεν έχεις δημιουργήσει ακόμα έναν Ιστότοπο Turnstile, κάνε κλικ στο κουμπί “Προσθήκη Ιστότοπου” και συμπλήρωσε τα απαιτούμενα πεδία.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
el: Αν δεν έχεις δημιουργήσει ακόμα έναν Ιστότοπο hCaptcha, κάνε κλικ στο κουμπί “Προσθήκη Ιστότοπου” και συμπλήρωσε τα απαιτούμενα πεδία.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
el: Αν δεν έχεις χρησιμοποιήσει ακόμα PDF, θα χρειαστεί να κάνεις κλικ στο κουμπί "Αποθήκευση" για να εφαρμόσεις αυτές τις γενικές ρυθμίσεις PDF. Μπορείς επίσης να προσαρμόσεις τις ρυθμίσεις για ένα συγκεκριμένο πρότυπο PDF αποκτώντας πρόσβαση στα πρότυπα PDF στις ρυθμίσεις της φόρμας σου.

en: Image
el: Εικόνα

en: Image Alt Text
el: Εναλλακτικό κείμενο εικόνας

en: Image Crop
el: Περικοπή εικόνας

en: Image Link....
el: Σύνδεσμος εικόνας...

en: Image Preview
el: Προεπισκόπηση εικόνας

en: Image Resize
el: Αλλαγή μεγέθους εικόνας

en: Image Select
el: Επιλογή εικόνας

en: Image Transform
el: Μετασχηματισμός εικόνας

en: Image Type
el: Τύπος εικόνας

en: Image height
el: Ύψος εικόνας

en: Image validate size
el: Επικύρωση μεγέθους εικόνας

en: Image width
el: Πλάτος εικόνας

en: Import & Edit
el: Εισαγωγή & Επεξεργασία

en: Import Form
el: Εισαγωγή φόρμας

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
el: Στη Bit Apps, παρέχουμε υποστήριξη για όλα τα προϊόντα μας σε κάθε τύπο πελάτη, ανεξάρτητα αν είναι χρήστης ΔΩΡΕΑΝ ή PRO έκδοσης. Παρέχουμε ενεργά υποστήριξη μέσω Email και Ζωντανής Συνομιλίας. Η ομάδα υποστήριξής μας είναι πάντα έτοιμη να σε βοηθήσει. Είμαστε εδώ για να απαντήσουμε στις ερωτήσεις σου και να σε βοηθήσουμε με οποιαδήποτε προβλήματα μπορεί να αντιμετωπίζεις.

en: In Person Email
el: Email αυτοπροσώπως

en: In Person Email (Optional)
el: Email αυτοπροσώπως (προαιρετικό)

en: In Person Name
el: Όνομα αυτοπροσώπως

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
el: Για να συμπληρωθούν ξανά τα πεδία της φόρμας, είναι απαραίτητο να αποθηκευτούν τα υποβληθέντα δεδομένα στη βάση δεδομένων. Βεβαιώσου ότι έχεις απενεργοποιήσει την επιλογή "απενεργοποίηση αποθήκευσης δεδομένων υποβολής φόρμας" στις ρυθμίσεις της φόρμας.

en: Individual Field Styling
el: Στυλ μεμονωμένου πεδίου

en: Individual Style
el: Ατομικό στυλ

en: Input Format Option
el: Επιλογή μορφής εισόδου

en: Input Format Options
el: Επιλογές μορφής εισόδου

en: Input Icons
el: Εικονίδια εισόδου

en: Input Mode
el: Λειτουργία εισαγωγής

en: Input Validation
el: Επικύρωση εισαγωγής

en: Input does not match the required pattern
el: Η εισαγωγή δεν ταιριάζει με το απαιτούμενο μοτίβο

en: Input mode
el: Λειτουργία εισαγωγής

en: Inside
el: Εσωτερικά

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
el: Ενσωμάτωσε τη φόρμα σου με τις αγαπημένες σου εφαρμογές και υπηρεσίες.

en: Integration
el: Ενσωμάτωση

en: Integration API Key...
el: Κλειδί API ενσωμάτωσης...

en: Integration Info
el: Πληροφορίες ενσωμάτωσης

en: Integration Name
el: Όνομα ενσωμάτωσης

en: Integration Name...
el: Όνομα ενσωμάτωσης...

en: Integration Name:
el: Όνομα ενσωμάτωσης:

en: Integration Settings
el: Ρυθμίσεις ενσωμάτωσης

en: Integration clone failed Cause
el: Αποτυχία κλωνοποίησης ενσωμάτωσης Αιτία

en: Integration clone failed.
el: Αποτυχία κλωνοποίησης ενσωμάτωσης.

en: Integration deleted
el: Η ενσωμάτωση διαγράφηκε

en: Integration deletion failed Cause
el: Η διαγραφή της ενσωμάτωσης απέτυχε. Αιτία

en: Integration deletion failed. please try again
el: Η διαγραφή της ενσωμάτωσης απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Integration execution failed
el: Η εκτέλεση της ενσωμάτωσης απέτυχε

en: Integration name
el: Όνομα ενσωμάτωσης

en: Integration name cann't be empty
el: Το όνομα ενσωμάτωσης δεν μπορεί να είναι κενό

en: Integrations
el: Ενσωματώσεις

en: Internal
el: Εσωτερικό

en: Invalid API Token
el: Μη έγκυρο διακριτικό API

en: Invalid Email
el: Μη έγκυρο email

en: Invalid Form ID or Entries ID.
el: Μη έγκυρο αναγνωριστικό φόρμας ή αναγνωριστικό καταχωρήσεων.

en: Invalid Form ID or entries ID.
el: Μη έγκυρο αναγνωριστικό φόρμας ή αναγνωριστικό καταχωρήσεων.

en: Invalid Form id or entries id.
el: Μη έγκυρο αναγνωριστικό φόρμας ή αναγνωριστικό καταχωρήσεων.

en: Invalid Number
el: Μη έγκυρος αριθμός

en: Invalid Phone Number
el: Μη έγκυρος αριθμός τηλεφώνου

en: Invalid SVG
el: Μη έγκυρο SVG

en: Invalid URL
el: Μη έγκυρο URL

en: Invalid activation key
el: Μη έγκυρο κλειδί ενεργοποίησης

en: Invalid file type
el: Μη έγκυρος τύπος αρχείου

en: Invalid form id
el: Μη έγκυρο αναγνωριστικό φόρμας

en: Invalid redirect page:
el: Σελίδα ανακατεύθυνσης μη έγκυρης:

en: Invert
el: Αντιστροφή

en: Invisible
el: Αόρατο

en: Is Not Null
el: Δεν είναι κενό

en: Is Null
el: Είναι κενό

en: Issue
el: Πρόβλημα

en: Issue %s
el: Ζήτημα %s

en: Issue Followers
el: Ακόλουθοι ζητήματος

en: Item Size
el: Μέγεθος στοιχείου

en: Key
el: Κλειδί

en: Key :
el: Κλειδί:

en: Key:
el: Κλειδί:

en: Label
el: Ετικέτα

en: Label Style
el: Στυλ ετικέτας

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
el: Η ετικέτα είναι ο τίτλος του πεδίου που εμφανίζεται πάνω ή δίπλα στο πεδίο. Μπορείς να εμφανίσεις ή να κρύψεις την ετικέτα του πεδίου ενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή.

en: Labels Customization
el: Προσαρμογή ετικετών

en: Landing Form
el: Φόρμα προσγείωσης

en: Landing Page
el: Σελίδα προορισμού

en: Landscape
el: Οριζόντιος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Language Direction
el: Κατεύθυνση γλώσσας

en: Laptop View
el: Προβολή laptop

en: Last 120 Days
el: Τελευταίες 120 ημέρες

en: Last 30 Days
el: Τελευταίες 30 ημέρες

en: Last 60 Days
el: Τελευταίες 60 ημέρες

en: Last 7 Days
el: Τελευταίες 7 ημέρες

en: Last 90 Days
el: Τελευταίες 90 ημέρες

en: Last Month
el: Προηγούμενος μήνας

en: Last Name
el: Επώνυμο

en: Last Name:
el: Επώνυμο:

en: Last Week
el: Προηγούμενη εβδομάδα

en: Last Year
el: Προηγούμενο έτος

en: Layout
el: Διάταξη

en: Layout:
el: Διάταξη:

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση διατάξεων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Layouts refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση διατάξεων απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Layouts refreshed
el: Οι διατάξεις ανανεώθηκαν

en: Lead Status
el: Κατάσταση δυνητικού πελάτη

en: Leading Icon
el: Εικονίδιο αρχής

en: Learn More
el: Μάθε περισσότερα

en: Learn more about Bit Form API
el: Μάθε περισσότερα για το API του bit form

en: Learn more about CPT Integration
el: Μάθε περισσότερα για την ενσωμάτωση CPT

en: Learn more about Google Ads configuration
el: Μάθε περισσότερα για τη ρύθμιση του Google Ads

en: Learn more about PDF Attachment
el: Μάθε περισσότερα για το συνημμένο PDF

en: Learn more about SMTP configuration
el: Μάθε περισσότερα για τη διαμόρφωση SMTP

en: Leave a Note:
el: Άφησε μια σημείωση:

en: Left
el: Αριστερά

en: Left Currency
el: Αριστερά του νομίσματος

en: Left Number
el: Αριστερά του αριθμού

en: Left to Right
el: Αριστερά προς τα δεξιά

en: Less Than
el: Μικρότερο από

en: Less Than or Equal
el: Μικρότερο ή ίσο με

en: Lifecycle Stage
el: Στάδιο κύκλου ζωής

en: Light
el: Φωτεινό

en: Lighten
el: Φωτισμός

en: Limit By Per User
el: Περιορισμός ανά χρήστη

en: Limit By Submission Count
el: Περιορισμός βάσει αριθμού υποβολών

en: Limit Form Submission
el: Περιορισμός υποβολής φόρμας

en: Limit Form Submission Period
el: Περίοδος περιορισμού υποβολής φόρμας

en: Limit Password Length
el: Περιορισμός μήκους κωδικού

en: Line 1:
el: Γραμμή 1:

en: Line 2:
el: Γραμμή 2:

en: Link:
el: Σύνδεσμος:

en: List Height
el: Ύψος λίστας

en: List failed. please try again
el: Η λίστα απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση της λίστας απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: List refreshed
el: Η λίστα ανανεώθηκε

en: List:
el: Λίστα:

en: Lists fetch failed. please try again
el: Η ανάκτηση λιστών απέτυχε. παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Lists fetched successfully
el: Οι λίστες ανακτήθηκαν με επιτυχία

en: Lists refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση λιστών απέτυχε. Αιτία:

en: Lists refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση λιστών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Lists refreshed
el: Οι λίστες ανανεώθηκαν

en: Lists:
el: Λίστες:

en: Load Indicator
el: Ένδειξη φόρτωσης

en: Loading ACF Fields...
el: Φόρτωση πεδίων ACF...

en: Loading ACF fields...
el: Φόρτωση πεδίων ACF...

en: Loading Company...
el: Φόρτωση εταιρείας...

en: Loading Contacts...
el: Φόρτωση επαφών...

en: Loading Dropbox Folders List...
el: Φόρτωση λίστας φακέλων Dropbox...

en: Loading Lists...
el: Φόρτωση λιστών...

en: Loading MetaBox Fields...
el: Φόρτωση πεδίων MetaBox...

en: Loading OneDrive Folders List...
el: Φόρτωση λίστας φακέλων OneDrive...

en: Loading Owners...
el: Φόρτωση ιδιοκτητών...

en: Loading Pipelines...
el: Φόρτωση διαδικασιών...

en: Loading Post Types...
el: Φόρτωση τύπων δημοσίευσης...

en: Loading Posts...
el: Φόρτωση δημοσιεύσεων...

en: Loading Recipientslist...
el: Φόρτωση λίστας παραληπτών...

en: Loading Tags...
el: Φόρτωση ετικετών...

en: Loading Terms...
el: Φόρτωση όρων...

en: Loading Users...
el: Φόρτωση χρηστών...

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Locale
el: Τοπικές ρυθμίσεις

en: Logged In
el: Συνδεδεμένος

en: Logged Out
el: Αποσυνδεδεμένος

en: Logic
el: Λογική

en: Login Fields
el: Πεδία σύνδεσης

en: Login User
el: Σύνδεση χρήστη

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
el: Συνδέσου στον λογαριασμό σου στο Mollie (ή δημιούργησε έναν αν δεν έχεις ήδη).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
el: Συνδέσου στον λογαριασμό σου στο PayPal (ή δημιούργησε έναν αν δεν έχεις ήδη).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
el: Συνδέσου στον λογαριασμό σου στο Razorpay (ή δημιούργησε έναν αν δεν έχεις ήδη).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
el: Συνδέσου στον λογαριασμό σου στο Stripe (ή δημιούργησε έναν αν δεν έχεις ήδη).

en: Lost In Space
el: Χάθηκες στο διάστημα

en: Luminosity
el: Φωτεινότητα

en: Mail Chimp API Console
el: Κονσόλα API του Mail chimp

en: Mail Chimp Address Fields
el: Πεδία διεύθυνσης Mail chimp

en: Mail Chimp Fields
el: Πεδία Mail chimp

en: Mail Test
el: Δοκιμή αλληλογραφίας

en: MailPoet Fields
el: Πεδία MailPoet

en: MailerLite API Token
el: API token του MailerLite

en: MailerLite Fields
el: Πεδία MailerLite

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων Mailpoet απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Mailpoet fields refreshed
el: Τα πεδία Mailpoet ανανεώθηκαν

en: Maintain Step History
el: Διατήρηση ιστορικού βημάτων

en: Map Attachments
el: Αντιστοίχιση συνημμένων

en: Map Fields
el: Αντιστοίχιση πεδίων

en: Map File Upload Fields
el: Αντιστοίχιση πεδίων μεταφόρτωσης αρχείων

en: Margin
el: Περιθώριο

en: Margin Bottom
el: Περιθώριο κάτω

en: Margin Left
el: Περιθώριο αριστερά

en: Margin Right
el: Περιθώριο δεξιά

en: Margin Top
el: Περιθώριο πάνω

en: Max File Size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Max Total File Size
el: Μέγιστο συνολικό μέγεθος αρχείων

en: Max:
el: Μέγιστο:

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
el: Επιτρέπονται το πολύ ${field.maximum_file} αρχείο(α)

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
el: Επιτρέπεται μέγιστο ${field.maximum}

en: Maximum File Count
el: Μέγιστος αριθμός αρχείων

en: Maximum File Size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Maximum Fraction Digit:
el: Μέγιστο δεκαδικό ψηφίο:

en: Maximum Option Count
el: Μέγιστος αριθμός επιλογών

en: Maximum Option Validation
el: Επικύρωση μέγιστων επιλογών

en: Maximum Row:
el: Μέγιστη γραμμή:

en: Maximum Value
el: Μέγιστη τιμή

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
el: Επιτρέπεται μέγιστο ποσό ${field.maximum_amount}

en: Maximum amount:
el: Μέγιστο ποσό:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
el: Υπέρβαση μέγιστου μεγέθους αρχείου. (Μέγιστο: ${field.maximum_size}MB)

en: Maximum:
el: Μέγιστο:

en: Meanwhile do not close this window.
el: Εν τω μεταξύ μην κλείσεις αυτό το παράθυρο.

en: Menu Icon
el: Εικονίδιο μενού

en: Menu Icon *
el: Εικονίδιο μενού *

en: Menu Name *
el: Όνομα μενού *

en: Merge with Previous Options
el: Συγχώνευση με προηγούμενες επιλογές

en: Message Styles
el: Στυλ μηνυμάτων

en: Message Type
el: Τύπος μηνύματος

en: Message deleted
el: Το μήνυμα διαγράφηκε

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Messages saved successfully.
el: Τα μηνύματα αποθηκεύτηκαν με επιτυχία.

en: Messages:
el: Μηνύματα:

en: Meta Box must be activated!
el: Το Meta Box πρέπει να ενεργοποιηθεί!

en: Meta Key
el: Meta key

en: Meta Value
el: Τιμή μετα-δεδομένων

en: MetaBox Fields Mapping
el: Αντιστοίχιση πεδίων MetaBox

en: Metabox Fields
el: Πεδία Metabox

en: Metabox Fields Mapping
el: Αντιστοίχιση πεδίων Metabox

en: Metabox File Upload Fields Map
el: Αντιστοίχιση πεδίων μεταφόρτωσης αρχείων Metabox

en: Metaxbox Fields
el: Πεδία Metaxbox

en: Method:
el: Μέθοδος:

en: Migrating to V2
el: Μετάβαση στο V2

en: Migration Complete
el: Η μετεγκατάσταση ολοκληρώθηκε

en: Migration Issue Detected
el: Εντοπίστηκε πρόβλημα μετάβασης

en: Milestone:
el: Ορόσημο:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση οροσήμων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Milestones refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση οροσήμων απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Milestones refreshed
el: Τα ορόσημα ανανεώθηκαν

en: Min File Size
el: Ελάχιστο μέγεθος αρχείου

en: Min:
el: Ελάχιστο:

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
el: Απαιτούνται τουλάχιστον ${field.minimum_file} αρχείο(α)

en: Minimum ${field.minimum} is required
el: Απαιτείται ελάχιστο ${field.minimum}

en: Minimum File Count
el: Ελάχιστος αριθμός αρχείων

en: Minimum Fraction Digit:
el: Ελάχιστο δεκαδικό ψηφίο:

en: Minimum Option Count
el: Ελάχιστος αριθμός επιλογών

en: Minimum Option Validation
el: Επικύρωση ελάχιστων επιλογών

en: Minimum Row:
el: Ελάχιστη γραμμή:

en: Minimum Value
el: Ελάχιστη τιμή

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
el: Απαιτείται ελάχιστο ποσό ${field.minimum_amount}

en: Minimum amount:
el: Ελάχιστο ποσό:

en: Minimum and Maximum Option
el: Ελάχιστη και μέγιστη επιλογή

en: Minimum and Maximum Option validation
el: Επικύρωση ελάχιστης και μέγιστης επιλογής

en: Minimum and Maximum Value
el: Ελάχιστη και μέγιστη τιμή

en: Minimum and Maximum Value Validation
el: Επικύρωση ελάχιστης και μέγιστης τιμής

en: Minimum:
el: Ελάχιστο:

en: Missing a temporary folder.
el: Λείπει ένας προσωρινός φάκελος.

en: Modal Message
el: Μήνυμα Modal

en: Mode :
el: Λειτουργία:

en: Modern Form builder and database management  system
el: Σύγχρονο πρόγραμμα δημιουργίας φορμών και σύστημα διαχείρισης βάσεων δεδομένων

en: Modification of File Select Status
el: Τροποποίηση κατάστασης επιλογής αρχείου

en: Module:
el: Μονάδα:

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των μονάδων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Modules refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των μονάδων απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Modules refreshed
el: Οι μονάδες ανανεώθηκαν

en: Mollie API key is missing
el: Λείπει το κλειδί API του Mollie

en: Mollie Developer Dashboard
el: Πίνακα ελέγχου προγραμματιστή Mollie

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
el: Το πεδίο δυναμικού ποσού Mollie δεν έχει επιλεγεί

en: Mollie Fixed Amount is not valid
el: Το σταθερό ποσό Mollie δεν είναι έγκυρο

en: Mollie Minimum Amount is
el: Το ελάχιστο ποσό Mollie είναι

en: Mollie Payment Field
el: Πεδίο πληρωμής Mollie

en: Mollie Redirect Url is not Selected
el: Δεν έχει επιλεγεί URL ανακατεύθυνσης για το Mollie

en: Mollie Settings
el: Ρυθμίσεις Mollie

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
el: Η Mollie παρέχει μια περιγραφή για την πληρωμή. Αυτή η επιλογή είναι απαραίτητη. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>Μάθε περισσότερα</a>. και επίσης μπορείς να προσθέσεις τιμή πεδίου σε αυτήν την περιγραφή. π.χ.: Αυτή η πληρωμή από το Όνομα: ${field_key}

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Month
el: Μήνας

en: Month Input
el: Εισαγωγή μήνα

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: More Options
el: Περισσότερες επιλογές

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Multi step settings
el: Ρυθμίσεις πολλαπλών βημάτων

en: Multi-Line Text
el: Κείμενο πολλαπλών γραμμών

en: Multiline Text
el: Κείμενο πολλαπλών γραμμών

en: Multiple
el: Πολλαπλό

en: Multiple Option List
el: Λίστα πολλαπλών επιλογών

en: Multiple Select:
el: Πολλαπλή επιλογή:

en: Multiple file upload
el: Μεταφόρτωση πολλαπλών αρχείων

en: Multiply
el: Πολλαπλασιασμός

en: Multisteps Settings
el: Ρυθμίσεις πολλαπλών βημάτων

en: Name
el: Όνομα

en: Name :
el: Όνομα:

en: Name Mode:
el: Λειτουργία ονόματος:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
el: Το όνομα είναι το μοναδικό αναγνωριστικό για το πεδίο. Χρησιμοποιείται για αναφορά στο πεδίο στα δεδομένα υποβολής της φόρμας.

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: New
el: Νέο

en: New Record
el: Νέα εγγραφή

en: New User Registration Request
el: Αίτημα εγγραφής νέου χρήστη

en: Newsletter list refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση της λίστας newsletter απέτυχε. Αιτία:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση της λίστας newsletter απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Newsletter list refreshed
el: Η λίστα newsletter ανανεώθηκε

en: Next
el: Επόμενο

en: Next 120 Days
el: Επόμενες 120 ημέρες

en: Next 30 Days
el: Επόμενες 30 ημέρες

en: Next 60 Days
el: Επόμενες 60 ημέρες

en: Next 7 Days
el: Επόμενες 7 ημέρες

en: Next 90 Days
el: Επόμενες 90 ημέρες

en: Next Billing Time
el: Επόμενη ημερομηνία χρέωσης

en: Next Month
el: Επόμενος μήνας

en: Next Step
el: Επόμενο βήμα

en: Next Week
el: Επόμενη εβδομάδα

en: Next Year
el: Επόμενο έτος

en: No
el: Όχι

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία ActiveCampaign. Δοκίμασε να αλλάξεις τον αριθμό γραμμής κεφαλίδας ή προσπάθησε ξανά

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν λίστες ActiveCampaign. Δοκίμασε να αλλάξεις τον αριθμό γραμμής κεφαλίδας ή προσπάθησε ξανά

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν ετικέτες ActiveCampaign. Δοκίμασε να αλλάξεις τον αριθμό γραμμής κεφαλίδας ή προσπάθησε ξανά

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία Autonami. Δοκίμασε να αλλάξεις τον αριθμό γραμμής κεφαλίδας ή προσπάθησε ξανά

en: No Connected App Found
el: Δεν βρέθηκε συνδεδεμένη εφαρμογή

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία Encharge. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό γραμμής κεφαλίδας ή προσπαθήστε ξανά

en: No Entry Found.
el: Δεν βρέθηκε καταχώρηση.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία Fluent CRM. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό γραμμής κεφαλίδας ή προσπαθήστε ξανά

en: No Integration Found
el: Δεν βρέθηκε ενσωμάτωση

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία Mailpoet. Δοκίμασε να αλλάξεις τον αριθμό γραμμής κεφαλίδας ή δοκίμασε ξανά

en: No Milestone Found
el: Δεν βρέθηκε ορόσημο

en: No Owner Found
el: Δεν βρέθηκε κάτοχος

en: No PDF templates available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πρότυπα PDF

en: No Payment Info Found!
el: Δεν βρέθηκαν πληροφορίες πληρωμής!

en: No Portal Found
el: Δεν βρέθηκε πύλη

en: No Project Found
el: Δεν βρέθηκε έργο

en: No Project Group Found
el: Δεν βρέθηκε ομάδα έργου

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία Sendinblue. Δοκίμασε να αλλάξεις τον αριθμό γραμμής κεφαλίδας ή δοκίμασε ξανά

en: No Sub Folder Found
el: Δεν βρέθηκε υποφάκελος

en: No Tag Found
el: Δεν βρέθηκε ετικέτα

en: No Task Found
el: Δεν βρέθηκε καμία εργασία

en: No Task Layout Found
el: Δεν βρέθηκε διάταξη εργασίας

en: No Tasklist Found
el: Δεν βρέθηκε λίστα εργασιών

en: No Template Found
el: Δεν βρέθηκε πρότυπο

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν κεφαλίδες φύλλου εργασίας. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό γραμμής κεφαλίδας ή προσπαθήστε ξανά

en: No field data change
el: Καμία αλλαγή δεδομένων πεδίου

en: No file was uploaded.
el: Δεν μεταφορτώθηκε κανένα αρχείο.

en: No form selected
el: Δεν επιλέχθηκε φόρμα

en: No response from the server
el: Καμία απόκριση από τον διακομιστή

en: Non Billable
el: Μη χρεώσιμο

en: None
el: Κανένα

en: Normal
el: Κανονικό

en: Not Contain
el: Δεν περιέχει

en: Not End With
el: Δεν τελειώνει με

en: Not Equal
el: Δεν είναι ίσο

en: Not Required
el: Μη υποχρεωτικό

en: Not Start With
el: Δεν ξεκινά με

en: Not contains
el: Δεν περιέχει

en: Not empty
el: Όχι κενό

en: Not equal
el: Όχι ίσο

en: Note
el: Σημείωση

en: Note :
el: Σημείωση:

en: Note Added Successfully
el: Η σημείωση προστέθηκε με επιτυχία

en: Note Content
el: Περιεχόμενο σημείωσης

en: Note Deleted Successfully
el: Η σημείωση διαγράφηκε με επιτυχία

en: Note Title
el: Τίτλος σημείωσης

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση τύπων σημειώσεων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Note Types refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση τύπων σημειώσεων απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Note Types refreshed
el: Οι τύποι σημειώσεων ανανεώθηκαν

en: Note Updated Successfully
el: Η σημείωση ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Note no change
el: Καμία αλλαγή στη σημείωση

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
el: Σημείωση: Στη λειτουργία Φόρμας Συνομιλίας, ορισμένα πεδία όπως Captcha, Πληρωμές, HTML, κλπ. δεν υποστηρίζονται προς το παρόν.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
el: Σημείωση: Αυτή η λειτουργία είναι διαθέσιμη μόνο για χρήστες του BitForm Pro.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
el: Σημείωση: Αυτό το γενικό μήνυμα θα εφαρμοστεί σε όλες τις φόρμες και τα πεδία, εκτός αν έχει οριστεί προσαρμοσμένο μήνυμα σφάλματος για ένα μεμονωμένο πεδίο. Επίσης, μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Nothing to duplicate
el: Τίποτα για αντιγραφή

en: Nothing to update
el: Τίποτα για ενημέρωση

en: Notify Users
el: Ειδοποίηση χρηστών

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
el: Τώρα, παρακαλώ πήγαινε στη φόρμα σου και πρόσθεσε ένα πεδίο Google reCaptcha V2.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
el: Τώρα, παρακαλώ πήγαινε στη φόρμα σου και πρόσθεσε ένα πεδίο Google reCaptcha V3.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
el: Τώρα, παρακαλώ πήγαινε στη φόρμα σου και πρόσθεσε ένα πεδίο Turnstile.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
el: Τώρα, παρακαλώ πήγαινε στη φόρμα σου και πρόσθεσε ένα πεδίο hCaptcha.

en: Np Repeat
el: Χωρίς επανάληψη

en: Number
el: Αριθμός

en: Number Format:
el: Μορφή αριθμού:

en: OR
el: Ή

en: Ok
el: Εντάξει

en: On Click
el: Στο κλικ

en: On Field Input
el: Κατά την εισαγωγή πεδίου

en: On Focus
el: Κατά την εστίαση

en: On Form Submit
el: Κατά την υποβολή φόρμας

en: On Form Validate
el: Κατά την επικύρωση φόρμας

en: On Load
el: Κατά τη φόρτωση

en: On Mouse Over
el: Κατά την αιώρηση του ποντικιού

en: On Same Day
el: Την ίδια μέρα

en: Once Every
el: Μία φορά κάθε

en: OneDrive Client Id:
el: OneDrive client id:

en: OneDrive Client Secret:
el: OneDrive client secret:

en: Only Logged In User
el: Μόνο συνδεδεμένοι χρήστες

en: Only on Field Input
el: Μόνο κατά την εισαγωγή στο πεδίο

en: Only on Form Load
el: Μόνο κατά τη φόρτωση της φόρμας

en: Only on Form Submit
el: Μόνο κατά την υποβολή της φόρμας

en: Only on Form Validate
el: Μόνο κατά την επικύρωση της φόρμας

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
el: Μόνο έγκυρα αντικείμενα JS θα λειτουργήσουν. Για περισσότερες λεπτομέρειες, παρακαλώ ελέγξτε<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> την τεκμηρίωση για τις διαθέσιμες επιλογές διαμόρφωσης</a>

en: Opacity
el: Αδιαφάνεια

en: Opacity (0-100)
el: Αδιαφάνεια (0-100)

en: Option 1
el: Επιλογή 1

en: Option 2
el: Επιλογή 2

en: Option 3
el: Επιλογή 3

en: Option 4
el: Επιλογή 4

en: Option Column
el: Στήλη επιλογών

en: Option Flag Image
el: Εικόνα σημαίας επιλογής

en: Option Icon/Image
el: Εικονίδιο/εικόνα επιλογής

en: Option Icon/Image:
el: Εικονίδιο/εικόνα επιλογής:

en: Option List Height
el: Ύψος λίστας επιλογών

en: Options
el: Επιλογές

en: Options 2
el: Επιλογές 2

en: Options Column
el: Στήλη επιλογών

en: Order
el: Παραγγελία

en: Orientation
el: Προσανατολισμός

en: Other
el: Άλλο

en: Other Option
el: Άλλη επιλογή

en: Other Option Required
el: Απαιτείται άλλη επιλογή

en: Other...
el: Άλλο...

en: Our Privacy Policy.
el: Πολιτική απορρήτου μας.

en: Outside
el: Εξωτερικά

en: Overlay
el: Επικάλυψη

en: Override Default Settings
el: Παράκαμψη προεπιλεγμένων ρυθμίσεων

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
el: Αντικατάσταση υπαρχόντων τιμών πεδίων στο Zoho CRM με κενές τιμές πεδίων από το Bit Form κατά την ενημέρωση/εισαγωγή μιας εγγραφής;

en: Own Submitted Response
el: Δικές σου υποβληθείσες απαντήσεις

en: Owner Email
el: Email ιδιοκτήτη

en: Owner ID
el: ID κατόχου

en: Owner Name
el: Όνομα ιδιοκτήτη

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
el: Όνομα ιδιοκτήτη (Το όνομα οθόνης σου στο Zoho Creator):

en: Owners refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση ιδιοκτητών απέτυχε. Αιτία:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση κατόχων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Owners refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση ιδιοκτητών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Owners refreshed
el: Οι ιδιοκτήτες ανανεώθηκαν

en: PDF Attachment Template:
el: Πρότυπο συνημμένου PDF:

en: PDF Downloads
el: Λήψεις PDF

en: PDF File Name
el: Όνομα αρχείου PDF

en: PDF Global Setting
el: Γενική ρύθμιση PDF

en: PDF Password
el: Κωδικός PDF

en: PDF Password Shortcode
el: Shortcode κωδικού PDF

en: PDF Setting
el: Ρύθμιση PDF

en: PDF Template
el: Πρότυπο PDF

en: PDF Templates
el: Πρότυπα PDF

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
el: Λείπει επέκταση PHP στον διακομιστή σου. Παρακαλώ εγκατέστησέ την.

en: Padding
el: Αναπλήρωση

en: Padding Bottom
el: Αναπλήρωση κάτω

en: Padding Left
el: Αναπλήρωση αριστερά

en: Padding Right
el: Αναπλήρωση δεξιά

en: Padding Top
el: Αναπλήρωση πάνω

en: Page
el: Σελίδα

en: Page Select Box
el: Πλαίσιο επιλογής σελίδας

en: Page Title
el: Τίτλος σελίδας

en: Pagination Button
el: Κουμπί σελιδοποίησης

en: Panel Layout
el: Διάταξη πίνακα

en: Paper Size
el: Μέγεθος χαρτιού

en: Parse Mode:
el: Λειτουργία ανάλυσης:

en: Passive
el: Παθητικό

en: Password
el: Κωδικός

en: Password Field
el: Πεδίο κωδικού

en: Password can't be empty
el: Ο κωδικός δεν μπορεί να είναι κενό

en: Password reset email template
el: Πρότυπο email επαναφοράς κωδικού

en: Password...
el: Κωδικός...

en: Password:
el: Κωδικός:

en: Pay Button
el: Κουμπί πληρωμής

en: Pay Button Text
el: Κείμενο κουμπιού πληρωμής

en: Pay now
el: Πλήρωσε τώρα

en: Pay with Mollie
el: Πληρωμή με mollie

en: Pay with Paypal
el: Πληρωμή με paypal

en: Pay with Stripe
el: Πληρωμή με stripe

en: PayPal Client ID is missing
el: Λείπει το Client ID του PayPal

en: PayPal Developer Dashboard
el: Πίνακα ελέγχου προγραμματιστή PayPal

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
el: Το πεδίο δυναμικού ποσού PayPal δεν έχει επιλεγεί

en: PayPal Fixed Amount is not valid
el: Το σταθερό ποσό PayPal δεν είναι έγκυρο

en: PayPal Integrations Video
el: Βίντεο ενσωματώσεων PayPal

en: PayPal Payment Field
el: Πεδίο πληρωμής PayPal

en: PayPal Plan Id missing
el: Λείπει το αναγνωριστικό πλάνου PayPal

en: PayPal Settings
el: Ρυθμίσεις PayPal

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Payment Method Type
el: Τύπος μεθόδου πληρωμής

en: Payment setting saved successfully
el: Η ρύθμιση πληρωμής αποθηκεύτηκε με επιτυχία

en: Payment setting updated successfully
el: Η ρύθμιση πληρωμής ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Paypal Button Text
el: Κείμενο κουμπιού Paypal

en: Paypal Buy Now
el: Paypal αγορά τώρα

en: Paypal Checkout
el: Paypal checkout

en: Paypal Style
el: Στυλ Paypal

en: Pen Color
el: Χρώμα πένας

en: Pen Width
el: Πλάτος πένας

en: Permissions Settings
el: Ρυθμίσεις δικαιωμάτων

en: Phone Number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Phone Number...
el: Αριθμός τηλεφώνου...

en: Phone Number:
el: Αριθμός τηλεφώνου:

en: Phone View
el: Προβολή κινητού

en: Phone number can't be empty
el: Ο αριθμός τηλεφώνου δεν μπορεί να είναι κενός

en: Phone:
el: Τηλέφωνο:

en: Pick A Date
el: Επίλεξε ημερομηνία

en: Picture
el: Εικόνα

en: Picture Upload
el: Μεταφόρτωση εικόνας

en: Pill
el: Χάπι

en: Pipeline:
el: Διαδικασία:

en: Placeholder
el: Κείμενο υποκατάστασης

en: Placeholder Color
el: Χρώμα placeholder

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
el: Το κείμενο υποκατάστασης είναι το κείμενο που εμφανίζεται μέσα στο πεδίο πριν ο χρήστης εισάγει το δικό του περιεχόμενο. Μπορείς να εμφανίσεις ή να κρύψεις το κείμενο υποκατάστασης του πεδίου ενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή.

en: Placeholder...
el: Κείμενο υποκατάστασης...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
el: Τοποθετεί ένα μήνυμα που ορίζεται από τον διαχειριστή κάτω από την περιγραφή της φόρμας, ενημερώνοντας τους χρήστες σου ότι οι τιμές των πεδίων αποθηκεύονται πριν την υποβολή.

en: Plan ID
el: Αναγνωριστικό πλάνου

en: Plan Id
el: Αναγνωριστικό πλάνου

en: Please Select a Date
el: Παρακαλώ επίλεξε μια ημερομηνία

en: Please add a submit button
el: Παρακαλώ πρόσθεσε ένα κουμπί υποβολής

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
el: Παρακαλώ κάνε κλικ στην διαθέσιμη επιλογή Captcha για διαμόρφωση.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
el: Παρακαλώ κάνε κλικ στην επιλογή διαθέσιμης πύλης πληρωμών για διαμόρφωση.

en: Please configure PDF settings first.
el: Παρακαλώ διαμόρφωσε πρώτα τις ρυθμίσεις PDF.

en: Please contact support for assistance at
el: Παρακαλώ επικοινώνησε με την υποστήριξη για βοήθεια στο

en: Please enter API key and API secret
el: Παρακαλώ εισάγετε το κλειδί API και το μυστικό API

en: Please fix the errors
el: Παρακαλώ διόρθωσε τα σφάλματα

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
el: Παρακαλώ πήγαινε στη φόρμα σου τώρα και πρόσθεσε ένα πεδίο πληρωμής Mollie.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
el: Παρακαλώ πήγαινε στη φόρμα σου τώρα και πρόσθεσε ένα πεδίο πληρωμής PayPal.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
el: Παρακαλώ πήγαινε στη φόρμα σου τώρα και πρόσθεσε ένα πεδίο πληρωμής Razorpay.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
el: Παρακαλώ πήγαινε στη φόρμα σου τώρα και πρόσθεσε ένα πεδίο πληρωμής Stripe.

en: Please import a valid json.
el: Παρακαλώ εισάγετε ένα έγκυρο json.

en: Please map mandatory fields
el: Παρακαλώ αντιστοίχισε τα υποχρεωτικά πεδία

en: Please re-check your Client ID & Secret
el: Παρακαλώ ελέγξτε ξανά το Client ID & Secret σας

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
el: Παρακαλώ έλεγξε ξανά τις ρυθμίσεις reCaptcha

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
el: Παρακαλώ επίλεξε μια φόρμα από τη Λίστα Φορμών που είναι διαθέσιμη στις ρυθμίσεις του στοιχείου Bit Form.

en: Please select a ticket owner
el: Παρακαλώ επιλέξτε έναν ιδιοκτήτη αιτήματος

en: Please select file upload or signature field
el: Παρακαλώ επίλεξε πεδίο μεταφόρτωσης αρχείου ή υπογραφής

en: Please select property you want to import with form
el: Παρακαλώ επίλεξε τις ιδιότητες που θέλεις να εισάγεις με τη φόρμα

en: Please setup your
el: Παρακαλώ ρύθμισε το

en: Please setup your payment settings before using this template.
el: Παρακαλώ ρύθμισε τις ρυθμίσεις πληρωμής πριν χρησιμοποιήσεις αυτό το πρότυπο.

en: Please submit form with valid fields
el: Παρακαλώ υπόβαλε τη φόρμα με έγκυρα πεδία

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
el: Προσπάθησε να αποφύγεις τυχόν διπλότυπα προσαρμοσμένα URL, καθώς θα προκαλέσουν σύγκρουση μεταξύ της σελίδας και του Bit Form.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
el: Παρακαλώ ενημέρωσε την έκδοση PHP σου σε 7.4 ή νεότερη.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
el: Παρακαλώ ενημέρωσε το Pro Plugin στην τελευταία έκδοση (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
el: Παρακαλώ αναβάθμισε στο πακέτο PRO για να ξεκλειδώσεις όλες αυτές τις εκπληκτικές λειτουργίες.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
el: Παρακαλώ επαλήθευσε το Cloudflare Turnstile Captcha

en: Please verify hCaptcha
el: Παρακαλώ επαλήθευσε το hCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
el: Παρακαλώ επαλήθευσε το reCAPTCHA

en: Please wait while we migrate your data to V2
el: Παρακαλώ περίμενε όσο μεταφέρουμε τα δεδομένα σου στο V2

en: Please! Insatall Fluent CRM
el: Παρακαλώ! Εγκαταστήστε το Fluent CRM

en: Please! Insatall MailPoet
el: Παρακαλώ! Εγκαταστήστε το MailPoet

en: Please! Install MailPoet
el: Παρακαλώ! Εγκαταστήστε το MailPoet

en: Please, enter a valid URL
el: Παρακαλώ, εισάγετε ένα έγκυρο URL

en: Please, enter a valid email address
el: Παρακαλώ, εισάγετε μια έγκυρη διεύθυνση email

en: Please, enter a valid phone number
el: Παρακαλώ, εισάγετε έναν έγκυρο αριθμό τηλεφώνου

en: Please, enter only numbers
el: Παρακαλώ, εισάγετε μόνο αριθμούς

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
el: Παρακαλώ, επιλέξτε το πολύ ${field.maximum} επιλογή(ές)

en: Pod Fields
el: Πεδία Pod

en: Pod cann't be empty
el: Το Pod δεν μπορεί να είναι κενό

en: Portal:
el: Πύλη:

en: Portals refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση πυλών απέτυχε. Αιτία:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση πυλών απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Portals refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση πυλών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Portals refreshed
el: Οι πύλες ανανεώθηκαν

en: Portrait
el: Κατακόρυφος

en: Position X
el: Θέση x

en: Position X (Units in millimeters)
el: Θέση X (Μονάδες σε χιλιοστά)

en: Position Y
el: Θέση y

en: Position Y (Units in millimeters)
el: Θέση Y (Μονάδες σε χιλιοστά)

en: Post Fields
el: Πεδία δημοσίευσης

en: Post Status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Post Status cann't be empty
el: Η Κατάσταση Δημοσίευσης δεν μπορεί να είναι κενή

en: Post Type
el: Τύπος δημοσίευσης

en: Post Type Slug *
el: Slug τύπου δημοσίευσης *

en: Post Type cann't be empty
el: Ο Τύπος Δημοσίευσης δεν μπορεί να είναι κενός

en: Postal Code:
el: Ταχυδρομικός κώδικας:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
el: Οι δημοσιεύσεις αυτού του τύπου θα πρέπει να εμφανίζονται στο διαχειριστικό UI και να είναι δημόσια αναζητήσιμες

en: Premium Feature
el: Λειτουργία premium

en: Prevent Public View of Entries
el: Αποτροπή δημόσιας προβολής καταχωρήσεων

en: Prevent empty form submission
el: Αποτροπή υποβολής κενής φόρμας

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Preview Data
el: Προεπισκόπηση δεδομένων

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Previous Step
el: Προηγούμενο βήμα

en: Print Report
el: Εκτύπωση αναφοράς

en: Printing...
el: Εκτύπωση...

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Private Note
el: Ιδιωτική σημείωση

en: Process Button
el: Κουμπί επεξεργασίας

en: Product Name
el: Όνομα προϊόντος

en: Products refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση προϊόντων απέτυχε. Αιτία:

en: Products refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση προϊόντων απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Products refreshed
el: Τα προϊόντα ανανεώθηκαν

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
el: Επαγγελματικό & Εύχρηστο Πρόγραμμα Δημιουργίας Φορμών για WordPress

en: Progress Indicator
el: Ένδειξη προόδου

en: Project Group
el: Ομάδα έργου

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση ομάδων έργων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Project Groups refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση ομάδων έργων απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Project Groups refreshed
el: Οι ομάδες έργων ανανεώθηκαν

en: Project user
el: Χρήστης έργου

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση έργων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Projects refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση έργων απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Projects refreshed
el: Τα έργα ανανεώθηκαν

en: Public
el: Δημόσιο

en: Public Key can't be empty
el: Το δημόσιο κλειδί δεν μπορεί να είναι κενό

en: Public Key...
el: Δημόσιο κλειδί...

en: Public Key:
el: Δημόσιο κλειδί:

en: Public Project
el: Δημόσιο έργο

en: Publicly Queryable
el: Δημόσια αναζητήσιμο

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Publishable key:
el: Δημοσιεύσιμο κλειδί:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
el: Τα ερωτήματα μπορούν να εκτελεστούν στο frontend ως μέρος του parse_request()

en: Query Param
el: Παράμετρος ερωτήματος

en: Radio
el: Επιλογή

en: Radio Button
el: Κουμπί επιλογής

en: Range
el: Εύρος

en: Rapidmail Fields
el: Πεδία Rapidmail

en: Rate us on WordPress
el: Βαθμολόγησέ μας στο WordPress

en: Rating
el: Αξιολόγηση

en: Rating Icon
el: Εικονίδιο αξιολόγησης

en: Rating Message on Hover
el: Μήνυμα αξιολόγησης κατά την αιώρηση

en: Rating Message on Select
el: Μήνυμα αξιολόγησης κατά την επιλογή

en: Rating Position
el: Θέση αξιολόγησης

en: Razorpay Accounts
el: Λογαριασμοί Razorpay

en: Razorpay Client ID is missing
el: Λείπει το Client ID του Razorpay

en: Razorpay Dashboard
el: Πίνακα ελέγχου Razorpay

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
el: Το δυναμικό πεδίο ποσού Razorpay δεν έχει επιλεγεί

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
el: Το σταθερό ποσό Razorpay δεν είναι έγκυρο

en: Razorpay Integrations Video
el: Βίντεο ενσωματώσεων Razorpay

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
el: Το πεδίο αναγνωριστικού παραγγελίας Razorpay δεν έχει επιλεγεί

en: Razorpay Payment Field
el: Πεδίο πληρωμής Razorpay

en: Razorpay Settings
el: Ρυθμίσεις Razorpay

en: ReCaptcha validation failed.
el: Η επικύρωση ReCaptcha απέτυχε.

en: Read More
el: Διάβασε περισσότερα

en: Read Only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Read entries
el: Αναγνωσμένες καταχωρήσεις

en: Read-only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Readonly
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
el: Η λειτουργία μόνο για ανάγνωση σου επιτρέπει να ορίσεις ένα πεδίο ως μόνο για ανάγνωση, που σημαίνει ότι οι χρήστες δεν θα μπορούν να επεξεργαστούν το περιεχόμενο αυτού του πεδίου. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να ενεργοποιήσεις ή να απενεργοποιήσεις τη ρύθμιση.

en: Recipient Email
el: Email παραλήπτη

en: Recipient List are required for rapidmail api
el: Η λίστα παραληπτών απαιτείται για το API rapidmail

en: Recipient Name
el: Όνομα παραλήπτη

en: Recipient:
el: Παραλήπτης:

en: Recipients:
el: Παραλήπτες:

en: Record Create
el: Δημιουργία εγγραφής

en: Record Create/Edit
el: Δημιουργία/επεξεργασία εγγραφής

en: Record Delete
el: Διαγραφή εγγραφής

en: Record Edit
el: Επεξεργασία εγγραφής

en: Record Owner
el: Ιδιοκτήτης εγγραφής

en: Rectangle
el: Ορθογώνιο

en: Redirect Link
el: Σύνδεσμος ανακατεύθυνσης

en: Redirect Page
el: Σελίδα ανακατεύθυνσης

en: Redirect Page Url
el: URL σελίδας ανακατεύθυνσης

en: Redirect Page:
el: Σελίδα ανακατεύθυνσης:

en: Redirect URL
el: URL ανακατεύθυνσης

en: Redirect page (already activated):
el: Σελίδα ανακατεύθυνσης (ήδη ενεργοποιημένη):

en: Redirecting Home in
el: Ανακατεύθυνση στην αρχική σε

en: Redirection url name cann't be empty
el: Το URL ανακατεύθυνσης δεν μπορεί να είναι κενό

en: RedirectionUrl:
el: URL ανακατεύθυνσης:

en: Redo
el: Επανάληψη

en: Redo Button
el: Κουμπί επανάληψης

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Refresh ACF fields
el: Ανανέωση πεδίων ACF

en: Refresh Activecapmaign Field
el: Ανανέωση πεδίου activecapmaign

en: Refresh Activecapmaign Tags
el: Ανανέωση ετικετών activecapmaign

en: Refresh Acumbamail Fields
el: Ανανέωση πεδίων acumbamail

en: Refresh All oneDrive Folders
el: Ανανέωση όλων των φακέλων oneDrive

en: Refresh Analytics Table Headers
el: Ανανέωση κεφαλίδων πίνακα analytics

en: Refresh Analytics Workspaces
el: Ανανέωση χώρων εργασίας analytics

en: Refresh Autonami Fields
el: Ανανέωση πεδίων autonami

en: Refresh Autonami Lists And Tags
el: Ανανέωση λιστών και ετικετών autonami

en: Refresh Bigin Modules
el: Ανανέωση μονάδων bigin

en: Refresh Bigin Related Lists
el: Ανανέωση σχετικών λιστών bigin

en: Refresh CRM Assignment Rules
el: Ανανέωση κανόνων ανάθεσης CRM

en: Refresh CRM Layouts
el: Ανανέωση διατάξεων CRM

en: Refresh CRM Modules
el: Ανανέωση ενοτήτων CRM

en: Refresh CRM Owners
el: Ανανέωση ιδιοκτητών CRM

en: Refresh CRM Related Lists
el: Ανανέωση σχετικών λιστών CRM

en: Refresh CRM Tags
el: Ανανέωση ετικετών CRM

en: Refresh Campaigns Contact Fields
el: Ανανέωση πεδίων επαφών καμπάνιας

en: Refresh Campaigns Lists
el: Ανανέωση λιστών καμπάνιας

en: Refresh Creator Fields
el: Ανανέωση πεδίων creator

en: Refresh Desk Departments
el: Ανανέωση τμημάτων desk

en: Refresh Desk Fields
el: Ανανέωση πεδίων desk

en: Refresh Desk Portals
el: Ανανέωση πυλών desk

en: Refresh Fields
el: Ανανέωση πεδίων

en: Refresh Fluent CRM List
el: Ανανέωση λίστας Fluent CRM

en: Refresh Groundhogg Tags
el: Ανανέωση ετικετών groundhogg

en: Refresh Groups
el: Ανανέωση ομάδων

en: Refresh MailChimp Tags
el: Ανανέωση ετικετών MailChimp

en: Refresh MailPoet List
el: Ανανέωση λίστας MailPoet

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
el: Ανανέωση πεδίων επαφών MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Lists
el: Ανανέωση λιστών MarketingHub

en: Refresh MetaBox List
el: Ανανέωση λίστας MetaBox

en: Refresh Milestones
el: Ανανέωση οροσήμων

en: Refresh Owners
el: Ανανέωση ιδιοκτητών

en: Refresh Portal Users
el: Ανανέωση χρηστών πύλης

en: Refresh Post Types
el: Ανανέωση τύπων δημοσίευσης

en: Refresh Project Groups
el: Ανανέωση ομάδων έργου

en: Refresh Projects
el: Ανανέωση έργων

en: Refresh Projects Portals
el: Ανανέωση πυλών έργων

en: Refresh SendFox List
el: Ανανέωση λίστας SendFox

en: Refresh Sendinblue Lists
el: Ανανέωση λιστών sendinblue

en: Refresh Sendinblue Templates
el: Ανανέωση προτύπων sendinblue

en: Refresh Sign Templates
el: Ανανέωση προτύπων υπογραφής

en: Refresh Sub Folders
el: Ανανέωση υποφακέλων

en: Refresh Tags
el: Ανανέωση ετικετών

en: Refresh Task Layouts
el: Ανανέωση διατάξεων εργασιών

en: Refresh Telegram List
el: Ανανέωση λίστας telegram

en: Refresh Template Details
el: Ανανέωση λεπτομερειών προτύπου

en: Refresh WorkDrive Team Folders
el: Ανανέωση φακέλων ομάδας WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Teams
el: Ανανέωση ομάδων WorkDrive

en: RegEx Pattern
el: Μοτίβο RegEx

en: Regex Pattern
el: Μοτίβο regex

en: Registration successfully done.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε με επιτυχία.

en: Reject Success Message
el: Μήνυμα επιτυχίας απόρριψης

en: Rejection Success redirect page:
el: Σελίδα ανακατεύθυνσης επιτυχίας απόρριψης:

en: Related Info
el: Σχετικές πληροφορίες

en: Related List #
el: Σχετική λίστα #

en: Related List:
el: Σχετική λίστα:

en: RelatedList is empty
el: Η σχετική λίστα είναι κενή

en: RelatedLists refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των σχετικών λιστών απέτυχε. Αιτία:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση σχετικών λιστών απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: RelatedLists refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των σχετικών λιστών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: RelatedLists refreshed
el: Οι σχετικές λίστες ανανεώθηκαν

en: Relative to Today (± Days)
el: Σχετικά με Σήμερα (± Ημέρες)

en: Remember,
el: Θυμήσου,

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Remove Button
el: Κουμπί αφαίρεσης

en: Repeat
el: Επανάληψη

en: Repeat-X
el: Επανάληψη-x

en: Repeat-Y
el: Επανάληψη-y

en: Repeater
el: Επαναλήπτης

en: Replace Previous Options
el: Αντικατάσταση προηγούμενων επιλογών

en: Reply To
el: Απάντηση προς

en: Reply-To Email Address
el: Διεύθυνση email απάντησης

en: Repopulate form fields with previous partial entry
el: Επανασυμπλήρωση πεδίων φόρμας με προηγούμενη μερική καταχώρηση

en: Report preferrences saved successfully
el: Οι προτιμήσεις αναφοράς αποθηκεύτηκαν με επιτυχία

en: Request parameter is empty
el: Η παράμετρος αιτήματος είναι κενή

en: Requested parameter is empty
el: Η ζητούμενη παράμετρος είναι κενή

en: Require user to be logged in for submit form
el: Απαίτηση σύνδεσης χρήστη για υποβολή φόρμας

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Required Field
el: Υποχρεωτικό πεδίο

en: Required data not found.
el: Δεν βρέθηκαν τα απαιτούμενα δεδομένα.

en: Reset Password Fields
el: Πεδία επαναφοράς κωδικού

en: Reset Style
el: Επαναφορά στυλ

en: Response:
el: Απάντηση:

en: Responses
el: Απαντήσεις

en: Result is empty
el: Το αποτέλεσμα είναι κενό

en: Retain comments for subsequent recurrences
el: Διατήρηση σχολίων για επόμενες επαναλήψεις

en: Review us
el: Αξιολόγησέ μας

en: Right
el: Δεξιά

en: Right Currency
el: Δεξιά του νομίσματος

en: Right Number
el: Δεξιά του αριθμού

en: Right to Left
el: Δεξιά προς τα αριστερά

en: Role
el: Ρόλος

en: Round
el: Στρογγυλό

en: Round to Closest Fraction Digits:
el: Στρογγυλοποίηση στα πλησιέστερα δεκαδικά ψηφία:

en: Round to Closest Integer:
el: Στρογγυλοποίηση στον πλησιέστερο ακέραιο:

en: Row Gap
el: Κενό γραμμής

en: Row Selected
el: Επιλεγμένη γραμμή

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
el: Το SID, το Auth Token, ο αριθμός αποστολέα και τα πεδία αντιστοίχισης απαιτούνται για το API rapidmail

en: SMTP Authentication
el: Πιστοποίηση SMTP

en: SMTP Host
el: Διακομιστής SMTP

en: SMTP Password
el: Κωδικός πρόσβασης SMTP

en: SMTP Port
el: Θύρα SMTP

en: SMTP Username
el: Όνομα χρήστη SMTP

en: SMTP config saved successfully.
el: Οι ρυθμίσεις SMTP αποθηκεύτηκαν με επιτυχία.

en: SVG file is not valid
el: Το αρχείο SVG δεν είναι έγκυρο

en: Satisfied
el: Ικανοποιημένος

en: Saturate
el: Κορεσμός

en: Saturation
el: Κορεσμός

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Save Draft
el: Αποθήκευση προσχεδίου

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
el: Το κουμπί Αποθήκευση Προσχεδίου είναι διαθέσιμο στην έκδοση Pro του Bit Form.

en: Save Step Progress
el: Αποθήκευση προόδου βήματος

en: Save Template
el: Αποθήκευση προτύπου

en: Save as Draft
el: Αποθήκευση ως πρόχειρο

en: Save draft only for logged in users
el: Αποθήκευση προσχεδίου μόνο για συνδεδεμένους χρήστες

en: Save draft when user leaves the form page
el: Αποθήκευση προσχεδίου όταν ο χρήστης φεύγει από τη σελίδα της φόρμας

en: Save only if email address or phone number is provided
el: Αποθήκευση μόνο αν παρέχεται διεύθυνση email ή αριθμός τηλεφώνου

en: Saved successfully.
el: Αποθηκεύτηκε με επιτυχία.

en: Saving API key...
el: Αποθήκευση κλειδιού API...

en: Saving Generel Settings...
el: Αποθήκευση γενικών ρυθμίσεων...

en: Saving Payment Setting...
el: Αποθήκευση ρύθμισης πληρωμής...

en: Saving...
el: Αποθήκευση...

en: Screen
el: Οθόνη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search Box
el: Πλαίσιο αναζήτησης

en: Search Clearable
el: Δυνατότητα εκκαθάρισης αναζήτησης

en: Search Clearable:
el: Δυνατότητα εκκαθάρισης αναζήτησης:

en: Search Placeholder
el: Κείμενο υποκατάστασης αναζήτησης

en: Search Placeholder Modify
el: Τροποποίηση κειμένου αναζήτησης

en: Search Result
el: Αποτέλεσμα αναζήτησης

en: Secret Key
el: Μυστικό κλειδί

en: Secret Key:
el: Μυστικό κλειδί:

en: Secret key cann't be empty
el: Το μυστικό κλειδί δεν μπορεί να είναι κενό

en: Section
el: Ενότητα

en: See Demo
el: Δες το demo

en: Select
el: Επιλογή

en: Select A Page:
el: Επίλεξε μια σελίδα:

en: Select API
el: Επίλεξε API

en: Select Action
el: Επιλογή ενέργειας

en: Select Actions
el: Επίλεξε ενέργειες

en: Select Amount Field
el: Επιλογή πεδίου ποσού

en: Select Application
el: Επιλογή εφαρμογής

en: Select Assignment Rule
el: Επιλογή κανόνα ανάθεσης

en: Select Attachment
el: Επίλεξε συνημμένο

en: Select Audience List
el: Επιλογή λίστας κοινού

en: Select Author
el: Επίλεξε συγγραφέα

en: Select Chat List
el: Επίλεξε λίστα συνομιλιών

en: Select Currency
el: Επιλογή νομίσματος

en: Select Date
el: Επιλογή ημερομηνίας

en: Select Date-Time
el: Επίλεξε ημερομηνία-ώρα

en: Select Department
el: Επιλογή τμήματος

en: Select Email Field
el: Επιλογή πεδίου email

en: Select Email Template
el: Επίλεξε πρότυπο email

en: Select Event
el: Επίλεξε συμβάν

en: Select Field
el: Επίλεξε πεδίο

en: Select Fields
el: Επίλεξε πεδία

en: Select Fields for Report:
el: Επίλεξε πεδία για αναφορά:

en: Select File Type
el: Επίλεξε τύπο αρχείου

en: Select File Upload Fields
el: Επίλεξε πεδία μεταφόρτωσης αρχείων

en: Select Flag
el: Επιλογή σημαίας

en: Select Fluent CRM list
el: Επιλογή λίστας Fluent CRM

en: Select Folder
el: Επιλογή φακέλου

en: Select Form
el: Επιλογή φόρμας

en: Select Form Field
el: Επίλεξε πεδίο φόρμας

en: Select Forms
el: Επίλεξε φόρμες

en: Select Frequency
el: Επιλογή συχνότητας

en: Select Group
el: Επιλογή ομάδας

en: Select Hooks to Call
el: Επίλεξε hooks για κλήση

en: Select Integation
el: Επίλεξε ενσωμάτωση

en: Select Layout
el: Επιλογή διάταξης

en: Select List
el: Επίλεξε λίστα

en: Select Locale
el: Επιλογή τοπικών ρυθμίσεων

en: Select Message
el: Επίλεξε μήνυμα

en: Select Milestone
el: Επίλεξε ορόσημο

en: Select Module
el: Επίλεξε μονάδα

en: Select Note Type
el: Επίλεξε τύπο σημείωσης

en: Select One
el: Επίλεξε ένα

en: Select Order Id Field
el: Επίλεξε πεδίο αναγνωριστικού παραγγελίας

en: Select Owner
el: Επιλογή ιδιοκτήτη

en: Select PDF Template
el: Επίλεξε πρότυπο PDF

en: Select Page
el: Επιλογή σελίδας

en: Select Page To Redirect
el: Επίλεξε σελίδα για ανακατεύθυνση

en: Select Pipeline
el: Επιλογή διαδικασίας

en: Select Portal
el: Επιλογή πύλης

en: Select Post Type
el: Επίλεξε τύπο δημοσίευσης

en: Select Product
el: Επιλογή προϊόντος

en: Select Project
el: Επίλεξε έργο

en: Select Recipients
el: Επίλεξε παραλήπτες

en: Select Recurring Frequency
el: Επιλογή συχνότητας επανάληψης

en: Select Related Module
el: Επίλεξε σχετική μονάδα

en: Select Reminder Type
el: Επιλογή τύπου υπενθύμισης

en: Select Shipping Amount Field
el: Επιλογή πεδίου ποσού αποστολής

en: Select Spreadsheet
el: Επιλογή υπολογιστικού φύλλου

en: Select Stage
el: Επιλογή σταδίου

en: Select Status
el: Επίλεξε κατάσταση

en: Select Table
el: Επίλεξε πίνακα

en: Select Task
el: Επίλεξε εργασία

en: Select Tasklist
el: Επίλεξε λίστα εργασιών

en: Select Tasklist Flag
el: Επίλεξε σημαία λίστας εργασιών

en: Select Team
el: Επίλεξε ομάδα

en: Select Template
el: Επίλεξε πρότυπο

en: Select Time
el: Επιλογή ώρας

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
el: Επίλεξε λειτουργία συναλλαγής (ζωντανή ή sandbox).

en: Select Type
el: Επιλογή τύπου

en: Select Type *
el: Επίλεξε τύπο *

en: Select User Type
el: Επιλογή τύπου χρήστη

en: Select Version:
el: Επίλεξε έκδοση:

en: Select Week
el: Επίλεξε εβδομάδα

en: Select Workbook
el: Επίλεξε βιβλίο εργασίας

en: Select Worksheet
el: Επιλογή φύλλου εργασίας

en: Select Workspace
el: Επίλεξε χώρο εργασίας

en: Select a Bitform
el: Επίλεξε ένα bitform

en: Select a Form
el: Επίλεξε μια φόρμα

en: Select a valid currency for the selected payment method types
el: Επίλεξε ένα έγκυρο νόμισμα για τους επιλεγμένους τύπους μεθόδων πληρωμής

en: Select an App
el: Επίλεξε μια εφαρμογή

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
el: Επιλέξτε τουλάχιστον ${field.minimum} επιλογή(ές)

en: Select file upload fields
el: Επίλεξε πεδία μεταφόρτωσης αρχείων

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
el: Επίλεξε έναν από τους καθορισμένους τύπους δημοσίευσης του WordPress ή προσαρμοσμένους τύπους δημοσίευσης για την ανάρτηση.

en: Select tag
el: Επιλογή ετικέτας

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
el: Επίλεξε την κατάσταση για τη δημοσίευση. Αν επιλεγεί η κατάσταση δημοσιευμένο και η ημερομηνία δημοσίευσης είναι στο μέλλον, θα αλλάξει αυτόματα σε προγραμματισμένο

en: Select the user to be assigned to the post.
el: Επίλεξε τον χρήστη που θα αντιστοιχιστεί στη δημοσίευση.

en: Select type
el: Επιλογή τύπου

en: Selected Country Clearable
el: Δυνατότητα εκκαθάρισης επιλεγμένης χώρας

en: Selected Currency Clearable
el: Δυνατότητα εκκαθάρισης επιλεγμένου νομίσματος

en: Selected Option Clearable:
el: Δυνατότητα εκκαθάρισης επιλεγμένης επιλογής:

en: Selected Option Image
el: Εικόνα επιλεγμένης επιλογής

en: Selected User
el: Επιλεγμένος χρήστης

en: Send
el: Αποστολή

en: Send Activation Email
el: Αποστολή email ενεργοποίησης

en: Send Email
el: Αποστολή email

en: Send Notification Mail
el: Αποστολή email ειδοποίησης

en: Send Test Mail
el: Αποστολή δοκιμαστικού email

en: Send entries to CRM approval list.
el: Αποστολή καταχωρήσεων στη λίστα έγκρισης του CRM.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
el: Αποστολή καταχωρήσεων στη λίστα εγκρίσεων στο Zoho Bigin.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
el: Στείλε καταχωρήσεις στη λίστα έγκρισης στο Zoho Recruit

en: SendFox Access Token
el: SendFox access token

en: SendFox Fields
el: Πεδία SendFox

en: SendFox List Fields
el: Πεδία λίστας SendFox

en: SendFox Unsubscribe Fields
el: Πεδία κατάργησης εγγραφής SendFox

en: Sendinblue Fields
el: Πεδία Sendinblue

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων Sendinblue απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Sendinblue fields refreshed
el: Τα πεδία Sendinblue ανανεώθηκαν

en: Sending...
el: Αποστολή...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
el: Στέλνει τις λεπτομέρειες κλικ των διαφημίσεων AdWords στο Zoho CRM.

en: Sepia
el: Σέπια

en: Set Default Value
el: Ορισμός προεπιλεγμένης τιμής

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
el: Ορίστε ένα μοτίβο κανονικής έκφρασης που θα πρέπει να ταιριάζει με την τιμή εισόδου για το πεδίο.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
el: Όρισε τον μέγιστο αριθμό που πρέπει να επιλεγεί για την επιλογή αναπτυσσόμενου μενού

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
el: Όρισε τον ελάχιστο αριθμό που πρέπει να επιλεγεί για την επιλογή αναπτυσσόμενου μενού

en: Set owner of current record
el: Όρισε κάτοχο της τρέχουσας εγγραφής

en: Set to previous business day
el: Ορισμός στην προηγούμενη εργάσιμη ημέρα

en: Setting
el: Ρύθμιση

en: Setting details is empty
el: Τα στοιχεία ρύθμισης είναι κενά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Shadow
el: Σκιά

en: Shadow Color
el: Χρώμα σκιάς

en: Shadow Style
el: Στυλ σκιάς

en: Shape
el: Σχήμα

en: Share Settings
el: Ρυθμίσεις κοινής χρήσης

en: Share Table
el: Κοινή χρήση πίνακα

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
el: Κοινή χρήση πίνακα με χρήστες που προωθήθηκαν στο Zoho Analytics.

en: Share Workbook
el: Κοινοποίηση βιβλίου εργασίας

en: Share via Direct URL
el: Κοινοποίηση μέσω απευθείας URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
el: Κοινοποίηση μέσω απευθείας URL (φόρμα συνομιλίας)

en: Share with users: (optional)
el: Κοινοποίηση με χρήστες: (προαιρετικό)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
el: Η κοινοποίηση βιβλίου εργασίας με χρήστες προωθήθηκε στο Zoho Sheet.

en: Shipping
el: Αποστολή

en: Shipping Amount
el: Ποσό αποστολής

en: Shipping Cost
el: Κόστος αποστολής

en: Short Code
el: Σύντομος κωδικός

en: Shortcode patterns (Ex:
el: Πρότυπα shortcode (Π.χ.:

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Show Asterisk Symbol
el: Εμφάνιση συμβόλου αστερίσκου

en: Show Buttons
el: Εμφάνιση κουμπιών

en: Show Error Message
el: Εμφάνιση μηνύματος σφάλματος

en: Show File List
el: Εμφάνιση λίστας αρχείων

en: Show File Preview
el: Εμφάνιση προεπισκόπησης αρχείου

en: Show File Size
el: Εμφάνιση μεγέθους αρχείου

en: Show Header Icon
el: Εμφάνιση εικονιδίου κεφαλίδας

en: Show Header Label
el: Εμφάνιση ετικέτας κεφαλίδας

en: Show Header Subtitle
el: Εμφάνιση υπότιτλου κεφαλίδας

en: Show Integration Logs
el: Εμφάνιση αρχείων καταγραφής ενσωμάτωσης

en: Show Less
el: Εμφάνιση λιγότερων

en: Show Max Size
el: Εμφάνιση μέγιστου μεγέθους

en: Show Maximum Size
el: Εμφάνιση μέγιστου μεγέθους

en: Show Percentage
el: Εμφάνιση ποσοστού

en: Show Progress Bar
el: Εμφάνιση γραμμής προόδου

en: Show Rating Message On Selected
el: Εμφάνιση μηνύματος αξιολόγησης στην επιλεγμένη

en: Show Rating Message On hover
el: Εμφάνιση μηνύματος αξιολόγησης κατά την αιώρηση

en: Show Selected Flag Image
el: Εμφάνιση εικόνας σημαίας επιλεγμένης

en: Show Selected Option Chip:
el: Εμφάνιση chip επιλεγμένης επιλογής:

en: Show Selected Option Image
el: Εμφάνιση εικόνας επιλεγμένης επιλογής

en: Show Step Header
el: Εμφάνιση κεφαλίδας βήματος

en: Show UI
el: Εμφάνιση UI

en: Show in Menu
el: Εμφάνιση στο μενού

en: Show in REST API
el: Εμφάνιση στο REST API

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
el: Εμφάνιση στο χρήστη μιας αναγνώσιμης ημερομηνίας (σύμφωνα με το altFormat), αλλά επιστροφή κάτι εντελώς διαφορετικού στον διακομιστή. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Μάθετε περισσότερα</>

en: Show warning message below the form description
el: Εμφάνιση προειδοποιητικού μηνύματος κάτω από την περιγραφή της φόρμας

en: Show watermark behind the page content
el: Εμφάνιση υδατογραφήματος πίσω από το περιεχόμενο της σελίδας

en: Showing Icon/Image in option
el: Εμφάνιση εικονιδίου/εικόνας στην επιλογή

en: Showing Selected Option Image
el: Εμφάνιση εικόνας επιλεγμένης επιλογής

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Signature Pad
el: Πλαίσιο υπογραφής

en: Silver
el: Ασημί

en: Single
el: Μονό

en: Single Entry Details View
el: Προβολή λεπτομερειών μεμονωμένης καταχώρησης

en: Single Entry View
el: Προβολή μεμονωμένης καταχώρησης

en: Single Entry for each IP
el: Μία καταχώρηση για κάθε IP

en: Singular Label *
el: Ετικέτα ενικού *

en: Site Key
el: Κλειδί ιστότοπου

en: Size
el: Μέγεθος

en: Skip
el: Παράλειψη

en: Skip exist Contact
el: Παράλειψη υπάρχοντος επαφής

en: Skip if contact already exist in Autonami
el: Παράλειψη αν η επαφή υπάρχει ήδη στο Autonami

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
el: Παράλειψη αν η επαφή υπάρχει ήδη στο FluentCRM

en: Slider
el: Ρυθμιστικό

en: Snackbar Message
el: Μήνυμα Snackbar

en: Snippets
el: Αποσπάσματα

en: Solid
el: Συμπαγές

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
el: Ορισμένα από τα πεδία δοκιμής είναι κενά ή έχει δοθεί μη έγκυρο email

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
el: Μερικοί διακομιστές μπλοκάρουν emails αν το “Email αποστολέα” διαφέρει από το πιστοποιημένο (σύνδεσης) email— χρησιμοποίησε το ίδιο email για να διασφαλίσεις την παράδοση.

en: Something went wrong, Try again.
el: Κάτι πήγε στραβά. Προσπάθησε ξανά.

en: Sorry
el: Συγγνώμη

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
el: Συγγνώμη! Το URL σου δεν είναι έγκυρο!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
el: Συγγνώμη!! Υπέρβαση ορίου καταχωρήσεων

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
el: Συγγνώμη!! Έχεις ήδη υποβάλει από αυτή τη διεύθυνση IP

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
el: Συγγνώμη!! Η διεύθυνση IP σου είναι %s, Αποκλείστηκε από την υποβολή της φόρμας

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
el: Συγγνώμη, παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αποθήκευση των δεδομένων καταχώρησης φόρμας

en: Sorry, Error occured in updated form
el: Συγγνώμη, παρουσιάστηκε σφάλμα στην ενημερωμένη φόρμα

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
el: Συγγνώμη, παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αποθήκευση της καταχώρησης φόρμας

en: Sorry, error occurred in logging form entry
el: Συγγνώμη, παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την καταγραφή της καταχώρησης φόρμας

en: Sort Order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Space
el: Διάστημα

en: Space Between
el: Κενό μεταξύ

en: Spacer
el: Διαχωριστικό

en: Spacing
el: Απόσταση

en: Specify item's minimum size (in pixels)
el: Καθορίστε το ελάχιστο μέγεθος του στοιχείου (σε pixel)

en: Specify the check position.
el: Καθορίστε τη θέση ελέγχου.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
el: Καθόρισε τον αριθμό των στηλών για την εμφάνιση των επιλογών. Άφησέ το κενό για να εμφανίζονται οι επιλογές ανάλογα με τον απαιτούμενο χώρο.

en: Split
el: Διαχωρισμένο

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση του υπολογιστικού φύλλου απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση του υπολογιστικού φύλλου απέτυχε. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Spreadsheet refreshed
el: Το υπολογιστικό φύλλο ανανεώθηκε

en: Spreadsheets:
el: Υπολογιστικά φύλλα:

en: Stage:
el: Στάδιο:

en: Standalone
el: Αυτόνομη

en: Start Time
el: Ώρα έναρξης

en: Start With
el: Ξεκινά με

en: State:
el: Περιοχή:

en: Static
el: Στατικό

en: Static Password
el: Στατικός κωδικός

en: Status
el: Κατάσταση

en: Step Header Switchable
el: Εναλλαγή κεφαλίδας βήματος

en: Step Label
el: Ετικέτα βήματος

en: Step Settings
el: Ρυθμίσεις βήματος

en: Step Subtitle
el: Υπότιτλος βήματος

en: Step-
el: Βήμα-

en: Step:
el: Βήμα:

en: Stripe Developer Dashboard
el: Πίνακα ελέγχου προγραμματιστών Stripe

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
el: Το δυναμικό πεδίο ποσού Stripe δεν έχει επιλεγεί

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
el: Το δυναμικό πεδίο ποσού Stripe δεν έχει επιλεγεί

en: Stripe Fixed Amount is not valid
el: Το σταθερό ποσό Stripe δεν είναι έγκυρο

en: Stripe Integrations Video
el: Βίντεο ενσωματώσεων Stripe

en: Stripe Minimum Amount is
el: Το ελάχιστο ποσό Stripe είναι

en: Stripe Payment Field
el: Πεδίο πληρωμής Stripe

en: Stripe Settings
el: Ρυθμίσεις Stripe

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
el: Η Stripe παρέχει μια ποικιλία θεμάτων για τη φόρμα πληρωμής. Μπορείς να επιλέξεις το θέμα που ταιριάζει καλύτερα στη φόρμα πληρωμής σου. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Μάθε περισσότερα</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
el: Η Stripe παρέχει ελάχιστο ή μέγιστο ποσό για διαφορετικούς τύπους μεθόδων πληρωμής και νομίσματα. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Μάθε περισσότερα</a>

en: Stripe publishable key is missing
el: Λείπει το δημοσιεύσιμο κλειδί του Stripe

en: Style
el: Στυλ

en: Sub Folders refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των υποφακέλων απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Sub Folders refreshed
el: Οι υποφάκελοι ανανεώθηκαν

en: Sub Title
el: Υπότιτλος

en: Subject:
el: Θέμα:

en: Submit button cannot be removed
el: Το κουμπί υποβολής δεν μπορεί να αφαιρεθεί

en: Subscription
el: Συνδρομή

en: Subscription:
el: Συνδρομή:

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
el: Ο υπότιτλος είναι μια προαιρετική περιγραφή που εμφανίζεται κάτω από την ετικέτα του πεδίου. Μπορείς να εμφανίσεις ή να κρύψεις τον υπότιτλο του πεδίου ενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή.

en: Subtitle:
el: Υπότιτλος:

en: Success Message
el: Μήνυμα επιτυχίας

en: Success Message:
el: Μήνυμα επιτυχίας:

en: Success Messages
el: Μηνύματα επιτυχίας

en: Success redirect Page:
el: Σελίδα ανακατεύθυνσης επιτυχίας:

en: Success/Error Messages
el: Μηνύματα επιτυχίας/σφάλματος

en: Successfully Integrated
el: Ενσωματώθηκε με επιτυχία

en: Suggestion
el: Πρόταση

en: Suggestions
el: Προτάσεις

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
el: Οι προτάσεις σου επιτρέπουν να προσθέσεις μια προσαρμοσμένη λίστα προτάσεων που θα εμφανίζει προτάσεις καθώς ο χρήστης πληκτρολογεί στο πεδίο εισαγωγής.

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
el: Υποστηριζόμενοι αριθμητικοί τελεστές: ( +, -, *, / ) και υποστηριζόμενοι σχεσιακοί τελεστές: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
el: Θέση συμβόλου:

en: Table
el: Πίνακας

en: Table Caption
el: Λεζάντα πίνακα

en: Table Deleted Successfully
el: Ο πίνακας διαγράφηκε με επιτυχία

en: Table Even Row
el: Ζυγή γραμμή πίνακα

en: Table Headers refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των κεφαλίδων πίνακα απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Table Headers refreshed
el: Οι κεφαλίδες πίνακα ανανεώθηκαν

en: Table Odd Row
el: Μονή γραμμή πίνακα

en: Table Rows
el: Γραμμές πίνακα

en: Table Wrapper
el: Περιτύλιγμα πίνακα

en: Table:
el: Πίνακας:

en: Tables refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πινάκων απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Tables refreshed
el: Οι πίνακες ανανεώθηκαν

en: Tablet View
el: Προβολή tablet

en: Tag Name
el: Όνομα ετικέτας

en: Tag Records
el: Προσθήκη ετικετών σε εγγραφές

en: Tag is empty
el: Η ετικέτα είναι κενή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Tags Refreshed
el: Οι ετικέτες ανανεώθηκαν

en: Tags refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση ετικετών απέτυχε. Αιτία:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση ετικετών απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Tags refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των ετικετών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Tags refreshed
el: Οι ετικέτες ανανεώθηκαν

en: Tags:
el: Ετικέτες:

en: Task Layout
el: Διάταξη εργασίας

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση διατάξεων εργασιών απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Task Layouts refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση διατάξεων εργασιών απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Task Layouts refreshed
el: Οι διατάξεις εργασιών ανανεώθηκαν

en: Task:
el: Εργασία:

en: Tasklist Flag:
el: Σημαία λίστας εργασιών:

en: Tasklist:
el: Λίστα εργασιών:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση λιστών εργασιών απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Tasklists refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση λιστών εργασιών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Tasklists refreshed
el: Οι λίστες εργασιών ανανεώθηκαν

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση εργασιών απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Tasks refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση εργασιών απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Tasks refreshed
el: Οι εργασίες ανανεώθηκαν

en: Tax (%)
el: Φόρος (%)

en: Tax Amount Type
el: Τύπος ποσού φόρου

en: Team:
el: Ομάδα:

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση ομάδων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Teams refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση ομάδων απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Teams refreshed
el: Οι ομάδες ανανεώθηκαν

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση λεπτομερειών προτύπου απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Template Details refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση λεπτομερειών προτύπου απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Template Details refreshed
el: Οι λεπτομέρειες προτύπου ανανεώθηκαν

en: Template Name
el: Όνομα προτύπου

en: Template Name:
el: Όνομα προτύπου:

en: Template name cann't be empty
el: Το όνομα προτύπου δεν μπορεί να είναι κενό

en: Template not found, by this name:
el: Δεν βρέθηκε πρότυπο με αυτό το όνομα:

en: Template:
el: Πρότυπο:

en: Templates failed. please try again
el: Τα πρότυπα απέτυχαν. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των προτύπων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Templates refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση προτύπων απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Templates refreshed
el: Τα πρότυπα ανανεώθηκαν

en: Templates:
el: Πρότυπα:

en: Temporary file not accessible
el: Το προσωρινό αρχείο δεν είναι προσβάσιμο

en: Terrible
el: Απαίσιο

en: Test Webhook
el: Δοκιμή webhook

en: Text
el: Κείμενο

en: Text Align
el: Στοίχιση κειμένου

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Thank you for installing Bit Form.
el: Ευχαριστούμε που εγκατέστησες το Bit Form.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
el: Ευχαριστούμε που χρησιμοποιείς το προϊόν μας! Λυπούμαστε,

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
el: Η λειτουργία απόκρυψης πεδίου σου επιτρέπει να κρύψεις το πεδίο από τον χρήστη στη φόρμα. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να εμφανίσεις ή να κρύψεις το πεδίο.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
el: Η εγγραφή ενημερώνεται αν υπάρχει ήδη, διαφορετικά εισάγεται ως νέα εγγραφή.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
el: Η λειτουργία αντιστροφής κουμπιού επιτρέπει την αντιστροφή των κουμπιών καθαρισμού και αναίρεσης. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να αντιστρέψεις τα κουμπιά καθαρισμού και αναίρεσης.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
el: Το μεταφορτωμένο αρχείο υπερβαίνει την οδηγία MAX_FILE_SIZE που καθορίστηκε στη φόρμα HTML.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
el: Το μεταφορτωμένο αρχείο υπερβαίνει την οδηγία upload_max_filesize στο php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
el: Το μεταφορτωμένο αρχείο μεταφορτώθηκε μόνο μερικώς.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
el: Το webhook, η ειδοποίηση email & οι ενσωματώσεις θα ενεργοποιηθούν αφού ο απαντών επιβεβαιώσει τη Συγκατάθεσή του.

en: Theme
el: Θέμα

en: Theme Color:
el: Χρώμα θέματος:

en: Theme settings
el: Ρυθμίσεις θέματος

en: Then click on the
el: Στη συνέχεια κάνε κλικ στο κουμπί

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
el: Στη συνέχεια πάρε το μυστικό κλειδί. Πήγαινε στο Προφίλ → Ρυθμίσεις και κάνε κλικ στην καρτέλα μυστικό. Θα βρεις τη λίστα μυστικών ή Δημιουργία Νέου Μυστικού.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
el: Υπάρχουν περισσότερα από ένα πεδία paypal στη φόρμα σου. παρακαλώ επίλεξε το εικονίδιο στυλ

en: There is no paypal field in your form.
el: Δεν υπάρχει πεδίο paypal στη φόρμα σου.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
el: Ενδέχεται να υπήρξε πρόβλημα κατά την αυτόματη μετάβαση των Bit Forms σου από V1 σε V2.

en: This Requested account has been rejected successfully.
el: Αυτός ο αιτούμενος λογαριασμός έχει απορριφθεί με επιτυχία.

en: This action is required.
el: Αυτή η ενέργεια είναι απαραίτητη.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
el: Αυτό επιτρέπει στον περιηγητή να εμφανίζει ένα κατάλληλο εικονικό πληκτρολόγιο αν χρειάζεται. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Μάθε περισσότερα</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
el: Αυτό επιτρέπει να κάνεις το πεδίο υποχρεωτικό για τους χρήστες να συμπληρώσουν πριν υποβάλουν τη φόρμα. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να χρησιμοποιήσεις ή να απενεργοποιήσεις το υποχρεωτικό.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
el: Αυτό επιτρέπει να εμφανίζεται το εικονίδιο κεφαλίδας. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να εμφανίσεις ή να κρύψεις το εικονίδιο κεφαλίδας.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
el: Αυτό επιτρέπει να εμφανίζεται το μήνυμα αξιολόγησης κατά την αιώρηση. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να εμφανίσεις ή να κρύψεις το μήνυμα αξιολόγησης κατά την αιώρηση.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
el: Αυτό επιτρέπει να εμφανίζεται το μήνυμα αξιολόγησης όταν επιλέγεται η αξιολόγηση. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να εμφανίσεις ή να κρύψεις το μήνυμα αξιολόγησης όταν επιλέγεται η αξιολόγηση.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
el: Αυτό επιτρέπει να εμφανίζονται οι ρυθμίσεις του κουμπιού βήματος. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να εμφανίσεις ή να κρύψεις τις ρυθμίσεις του κουμπιού βήματος.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
el: Αυτό επιτρέπει να εμφανίζεται η ετικέτα βήματος. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να εμφανίσεις ή να κρύψεις την ετικέτα βήματος.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
el: Αυτό επιτρέπει να εμφανίζεται ο υπότιτλος βήματος. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να εμφανίσεις ή να κρύψεις τον υπότιτλο βήματος.

en: This field is required
el: Αυτό το πεδίο είναι υποχρεωτικό

en: This file type is not allowed
el: Αυτός ο τύπος αρχείου δεν επιτρέπεται

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
el: Αυτές οι γενικές ρυθμίσεις θα οριστούν ως προεπιλογή για κάθε νέο συνημμένο PDF που δημιουργείται από τις φόρμες σου.

en: This may take a few minutes...
el: Αυτό μπορεί να διαρκέσει μερικά λεπτά...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
el: Αυτό εμφανίζει τον τύπο δημοσίευσης στο διαχειριστικό μενού και καθορίζει πού θα εμφανίζεται αυτό το μενού

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
el: Αυτό εμφανίζει τον τύπο δημοσίευσης στο διαχειριστικό μενού και καθορίζει πού θα εμφανίζεται αυτό το μενού.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
el: Αυτός ο τύπος θα πρέπει να εμφανίζεται στο διαχειριστικό UI και να είναι δημόσια αναζητήσιμος

en: This username or email is already registered. Please, use another.
el: Αυτό το όνομα χρήστη ή email είναι ήδη καταχωρημένο. Παρακαλώ, χρησιμοποιήστε άλλο.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
el: Αυτή η τιμή χρησιμοποιείται ήδη. Παρακαλώ, επιλέξτε μια διαφορετική.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
el: Αυτό θα επιτρέψει στη συγκεκριμένη διεύθυνση IP να υποβάλει τη φόρμα.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
el: Αυτό θα αποκλείσει τη συγκεκριμένη διεύθυνση IP από την υποβολή της φόρμας.

en: This will disable storing the user entry in the database.
el: Αυτό θα απενεργοποιήσει την αποθήκευση της καταχώρησης χρήστη στη βάση δεδομένων.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
el: Αυτό θα ενεργοποιήσει την παρακολούθηση μετατροπών Google Ads.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
el: Αυτό θα ενεργοποιήσει το reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
el: Αυτό θα περιορίσει τον αριθμό των καταχωρήσεων.

en: This will prevent empty form submission.
el: Αυτό θα αποτρέψει την υποβολή κενής φόρμας.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
el: Αυτό θα επικυρώσει το πεδίο όταν ο χρήστης φύγει από το πεδίο.

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Ticket Owner
el: Ιδιοκτήτης αιτήματος

en: Till Today
el: Μέχρι σήμερα

en: Till Yesterday
el: Μέχρι χθες

en: Time
el: Ώρα

en: Time:
el: Ώρα:

en: Timeline
el: Χρονολόγιο

en: Title
el: Τίτλος

en: To
el: Έως

en: To Get API token, Please Visit
el: Για να πάρεις το API token, παρακαλώ επισκέψου

en: To Get Access Code, Please Visit
el: Για να λάβετε κωδικό πρόσβασης, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
el: Για να αποκτήσετε κλειδί API & μυστικό, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: To Get Auth token, Please Visit
el: Για να αποκτήσεις το token εξουσιοδότησης, παρακαλώ επισκέψου

en: To Get Client Auth token, Please Visit
el: Για να πάρεις το Client Auth token, παρακαλώ επισκέψου

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
el: Για να πάρεις το Client Id & Secret, παρακαλώ επισκέψου

en: To get API , Please Visit
el: Για να αποκτήσετε API, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: To get API Key & Secret, Please Visit
el: Για να αποκτήσεις Κλειδί & Μυστικό API, παρακαλώ επισκέψου το

en: To get API Key, Please Visit
el: Για να αποκτήσετε κλειδί API, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: To get API key, Please Visit
el: Για να αποκτήσεις κλειδί API, παρακαλώ επισκέψου το

en: To get API, Please Visit
el: Για να αποκτήσετε API, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
el: Για να πάρεις το Account SID και το Auth Token, παρακαλώ επισκέψου

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
el: Για να αποκτήσεις ID & Μυστικό Πελάτη, παρακαλώ επισκέψου το

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
el: Για να αποκτήσετε ID Πελάτη και ΜΥΣΤΙΚΟ, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
el: Για να αποκτήσεις Client ID και SECRET, επισκέψου την Κονσόλα Google API

en: To get Customer ID , Please Visit
el: Για να αποκτήσεις το Αναγνωριστικό πελάτη, επισκέψου

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
el: Για να λάβεις το Δημοσιεύσιμο κλειδί & το Μυστικό κλειδί, επισκέψου το

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
el: Για να αποκτήσεις Κλειδί Ιστότοπου και ΜΥΣΤΙΚΟ, παρακαλώ επισκέψου

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
el: Για να αποκτήσεις Κλειδί Ιστότοπου και Μυστικό, παρακαλώ επισκέψου

en: To get Username and Password , Please Visit
el: Για να πάρεις Όνομα χρήστη και Κωδικό, παρακαλώ επισκέψου

en: To got Webhook , Please Visit
el: Για να αποκτήσετε Webhook, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: To show this post type data in the WP REST API
el: Για να εμφανίζονται τα δεδομένα αυτού του τύπου δημοσίευσης στο WP REST API

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
el: Για να χρησιμοποιήσεις Αραβικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά και Κορεάτικα, χρειάζεται να εγκαταστήσεις επιπλέον γραμματοσειρές! Παρακαλώ πήγαινε στην καρτέλα

en: To:
el: Προς:

en: Today
el: Σήμερα

en: Token expired
el: Το διακριτικό έληξε

en: Token verification failed
el: Η επαλήθευση του token απέτυχε

en: Token...
el: Διακριτικό...

en: Token:
el: Διακριτικό:

en: Tomorrow
el: Αύριο

en: Total Entries:
el: Συνολικές καταχωρήσεις:

en: Total File size is too large
el: Το συνολικό μέγεθος αρχείου είναι πολύ μεγάλο

en: Total Maximum Size
el: Συνολικό μέγιστο μέγεθος

en: Total Paid
el: Συνολικό ποσό πληρωμής

en: Trailing Icon
el: Εικονίδιο τέλους

en: Transaction ID
el: Αναγνωριστικό συναλλαγής

en: Transaction Mode:
el: Λειτουργία συναλλαγής:

en: Transition
el: Μετάβαση

en: Transparant
el: Διαφανές

en: Transparent
el: Διαφανές

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
el: Ενεργοποίηση κανόνων ανάθεσης στο Zoho CRM.

en: Trigger CRM Blueprint
el: Ενεργοποίηση blueprint CRM

en: Trigger CRM workflows
el: Ενεργοποίηση ροών εργασίας CRM

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
el: Ενεργοποίηση ροών εργασίας στο Zoho Bigin.

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
el: Ενεργοποίησε ροές εργασίας στο Zoho Recruit.

en: Try Demo
el: Δοκίμασε το demo

en: Try our free webhook test website:
el: Δοκιμάστε τη δωρεάν ιστοσελίδα δοκιμών webhook:

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
el: Το Turnstile είναι μια δωρεάν υπηρεσία που προστατεύει τον ιστότοπό σου από spam και κακόβουλη χρήση.

en: Twilio Console
el: Κονσόλα Twilio

en: Twilio Fields
el: Πεδία Twilio

en: Type
el: Τύπος

en: Type of Encryption
el: Τύπος κρυπτογράφησης

en: Type:
el: Τύπος:

en: UNLIMITED
el: ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ

en: Unchecked Value
el: Τιμή μη επιλεγμένου

en: Unconfirmed entries
el: Μη επιβεβαιωμένες καταχωρήσεις

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Undo Button
el: Κουμπί αναίρεσης

en: Unique Entry
el: Μοναδική καταχώρηση

en: Unique Entry Value
el: Μοναδική τιμή καταχώρησης

en: Unique User
el: Μοναδικός χρήστης

en: Unknown upload error
el: Άγνωστο σφάλμα μεταφόρτωσης

en: Unread entries
el: Μη αναγνωσμένες καταχωρήσεις

en: Unsplash Images
el: Εικόνες Unsplash

en: Untrusted upload source
el: Μη αξιόπιστη πηγή μεταφόρτωσης

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Update ActiveCampaign
el: Ενημέρωση ActiveCampaign

en: Update Mail Chimp
el: Ενημέρωση mail chimp

en: Update MailPoet
el: Ενημέρωση MailPoet

en: Update Post Type
el: Ενημέρωση τύπου δημοσίευσης

en: Update Preferance
el: Προτίμηση ενημέρωσης

en: Update Record
el: Ενημέρωση εγγραφής

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
el: Ενημέρωση απαντήσεων με υπάρχον email ActiveCampaign;

en: Update Responses with Google Sheet?
el: Ενημέρωση απαντήσεων με το Google sheet;

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
el: Ενημέρωση απαντήσεων με υπάρχον κοινό MailChimp;

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
el: Ενημέρωση απαντήσεων με υπάρχοντα συνδρομητή MailerLite;

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
el: Ενημέρωση απαντήσεων με υπάρχοντα συνδρομητή Mailpoet;

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
el: Ενημέρωση απαντήσεων με υπάρχον email Sendinblue;

en: Update Row
el: Ενημέρωση γραμμής

en: Update Sendinblue
el: Ενημέρωση sendinblue

en: Update Subscriber
el: Ενημέρωση συνδρομητή

en: Update Template
el: Ενημέρωση προτύπου

en: Update google Sheet
el: Ενημέρωση Google Sheet

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Updating...
el: Ενημέρωση...

en: Upgrade now
el: Αναβάθμισε τώρα

en: Upgrade to Pro
el: Αναβάθμιση σε pro

en: Upload
el: Μεταφόρτωση

en: Upload Button Text:
el: Κείμενο κουμπιού μεταφόρτωσης:

en: Upload Files
el: Μεταφόρτωση αρχείων

en: Upload Photo
el: Μεταφόρτωση φωτογραφίας

en: Upload failed
el: Η μεταφόρτωση απέτυχε

en: Upload on select
el: Μεταφόρτωση κατά την επιλογή

en: Upsert Preferance
el: Προτίμηση ενημέρωσης/εισαγωγής

en: Upsert Record
el: Ενημέρωση/εισαγωγή εγγραφής

en: Upsert Records
el: Ενημέρωση/εισαγωγή εγγραφών

en: Upsert Using
el: Ενημέρωση/εισαγωγή με χρήση

en: Usage Reporting Opt In.
el: Συμμετοχή στην αναφορά χρήσης.

en: Use Post Taxonomy Fields
el: Χρήση πεδίων ταξινομίας δημοσίευσης

en: Use Template
el: Χρήση προτύπου

en: User
el: Χρήστης

en: User Approval  Method:
el: Μέθοδος έγκρισης χρήστη:

en: User Email Notification
el: Ειδοποίηση email χρήστη

en: User Fields
el: Πεδία χρήστη

en: User Meta Field Mappping
el: Αντιστοίχιση πεδίων μετα-δεδομένων χρήστη

en: User Name:
el: Όνομα χρήστη:

en: User Type:
el: Τύπος χρήστη:

en: User Unique
el: Μοναδικός χρήστης

en: User name...
el: Όνομα χρήστη...

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Username can't be empty
el: Το όνομα χρήστη δεν μπορεί να είναι κενό

en: Users
el: Χρήστες

en: Users Refreshed
el: Οι χρήστες ανανεώθηκαν

en: Users refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των χρηστών απέτυχε. Αιτία:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση χρηστών απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Users refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των χρηστών απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Users refreshed
el: Οι χρήστες ανανεώθηκαν

en: Validate form input on focus lost
el: Επικύρωση εισαγωγής φόρμας κατά την απώλεια εστίασης

en: Validate on Step Change
el: Επικύρωση κατά την αλλαγή βήματος

en: Validation Error/Invalid Message
el: Μήνυμα σφάλματος επικύρωσης/μη έγκυρο

en: Validations
el: Επικυρώσεις

en: Value
el: Τιμή

en: Value :
el: Τιμή:

en: Value Format
el: Μορφή τιμής

en: Value Format Option
el: Επιλογή μορφής τιμής

en: Value Format Options
el: Επιλογές μορφής τιμής

en: Vertical
el: Κάθετη

en: Video/Pdf Preview
el: Προεπισκόπηση βίντεο/pdf

en: View Analytics Report
el: Προβολή αναλυτικής αναφοράς

en: View Button
el: Κουμπί προβολής

en: View Format
el: Μορφή προβολής

en: View List
el: Λίστα προβολών

en: View Name
el: Όνομα προβολής

en: View Repeater Data
el: Προβολή επαναλαμβανόμενων δεδομένων

en: Views
el: Προβολές

en: Visibility Mode
el: Λειτουργία ορατότητας

en: Visible
el: Ορατό

en: WP Auth
el: Ταυτοποίηση WP

en: WP Authentication
el: Έλεγχος ταυτότητας WP

en: WP User Role
el: Ρόλος χρήστη WP

en: Watermark
el: Υδατογράφημα

en: Watermark Image
el: Εικόνα υδατογραφήματος

en: Watermark Text
el: Κείμενο υδατογραφήματος

en: We have e-mailed your password reset link!
el: Έχουμε στείλει τον σύνδεσμο επαναφοράς κωδικού πρόσβασης στο email σου!

en: Web Hook
el: Web hook

en: Webhook tests failed. please try again
el: Οι δοκιμές webhook απέτυχαν. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Weekley
el: Εβδομαδιαία

en: Welcome to Bit Form
el: Καλώς ήρθες στο bit form

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
el: Καλώς ήρθες στις προβολές bit form (beta)

en: What we collect?
el: Τι συλλέγουμε;

en: What's New
el: Τι νέο υπάρχει

en: What's New?
el: Τι νέο υπάρχει;

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
el: Όταν η σύνδεση, η επαναφορά κωδικού ή η επαναφορά κωδικού πρόσβασης είναι ενεργοποιημένες στη φόρμα, οι καταχωρήσεις δεν θα αποθηκεύονται στη βάση δεδομένων του WP.

en: When to save:
el: Πότε να αποθηκεύεται:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
el: Αν θα δημιουργηθεί ή όχι ένα προεπιλεγμένο UI για τη διαχείριση αυτού του τύπου δημοσίευσης

en: White
el: Λευκό

en: Width
el: Πλάτος

en: With Condition
el: Με προϋπόθεση

en: WooCommerce Fields
el: Πεδία WooCommerce

en: WooCommerce must be activated!
el: Το WooCommerce πρέπει να ενεργοποιηθεί!

en: Workbook:
el: Βιβλίο εργασίας:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση βιβλίων εργασίας απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Workbooks refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση βιβλίων εργασίας απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: Workbooks refreshed
el: Τα βιβλία εργασίας ανανεώθηκαν

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των κεφαλίδων του φύλλου εργασίας απέτυχε. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Worksheet Headers refreshed
el: Οι κεφαλίδες του φύλλου εργασίας ανανεώθηκαν

en: Worksheets refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των φύλλων εργασίας απέτυχε. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Worksheets refreshed
el: Τα φύλλα εργασίας ανανεώθηκαν

en: Workspace:
el: Χώρος εργασίας:

en: Workspaces refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των χώρων εργασίας απέτυχε. Αιτία:

en: Workspaces refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των χώρων εργασίας απέτυχε. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά

en: Workspaces refreshed
el: Οι χώροι εργασίας ανανεώθηκαν

en: Writeable
el: Εγγράψιμο

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Yes
el: Ναι

en: Yesterday
el: Χθες

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
el: Επιτρέπεται να προσθέσετε το πολύ 2 ροές εργασίας

en: You are already logged in
el: Έχεις ήδη συνδεθεί

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
el: Μπορείς να προσθέσεις ή να αφαιρέσεις το κουμπί Καθαρισμός από το πεδίο Υπογραφής. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να προσθέσεις ή να αφαιρέσεις το κουμπί Καθαρισμός.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
el: Μπορείς να προσθέσεις ή να αφαιρέσεις το κουμπί Αναίρεση από το πεδίο Υπογραφής. Μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτήν την επιλογή για να προσθέσεις ή να αφαιρέσεις το κουμπί Αναίρεση.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
el: Μπορείς να χρησιμοποιήσεις είτε ReCaptcha-V2 είτε ReCaptcha-V3 σε μια φόρμα. Για να χρησιμοποιήσεις το ReCaptcha-V2, απενεργοποίησε το ReCaptcha-V3 από τις Ρυθμίσεις Φόρμας.

en: You cannot add
el: Δεν μπορείς να προσθέσεις

en: You cannot add more than one
el: Δεν μπορείς να προσθέσεις περισσότερα από ένα

en: You have been successfully logged in.
el: Έχεις συνδεθεί με επιτυχία.

en: You must be logged in.
el: Πρέπει να είσαι συνδεδεμένος.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
el: Στη συνέχεια θα δεις το κλειδί ιστότοπου και το μυστικό κλειδί. Αντίγραψε και τα δύο κλειδιά και επέστρεψε στις Ρυθμίσεις Google reCaptcha του Bit form για να τα επικολλήσεις στα αντίστοιχα πεδία

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
el: Στη συνέχεια θα δεις το κλειδί ιστότοπου και το μυστικό κλειδί. Αντίγραψε και τα δύο κλειδιά και επέστρεψε στις Ρυθμίσεις Turnstile του Bit form για να τα επικολλήσεις στα αντίστοιχα πεδία

en: You will then see the site. Copy
el: Στη συνέχεια θα δεις τον ιστότοπο. Αντίγραψε

en: YouTube Video
el: βίντεο στο YouTube

en: YouTube channel
el: Κανάλι YouTube

en: Your Domain Name:
el: Το όνομα τομέα σας:

en: Your Zoho Creator screen name...
el: Το όνομα οθόνης σου στο Zoho Creator...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
el: Ο λογαριασμός σου ενεργοποιήθηκε με επιτυχία. Μπορείς τώρα να συνδεθείς.

en: Your account has been rejected.
el: Ο λογαριασμός σου έχει απορριφθεί.

en: Your account is already activated!
el: Ο λογαριασμός σου είναι ήδη ενεργοποιημένος!

en: Your account is pending for admin approval.
el: Ο λογαριασμός σου εκκρεμεί για έγκριση από τον διαχειριστή.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
el: Ο λογαριασμός σου εκκρεμεί για έγκριση από τον διαχειριστή. Παρακαλώ περίμενε την έγκριση του διαχειριστή.

en: Zoho API Console
el: Κονσόλα API του Zoho

en: Zoho Analytics Owner Email:
el: Email ιδιοκτήτη Zoho analytics:

en: Zoho Creator Criteria Guide
el: Οδηγός κριτηρίων Zoho Creator

en: Zoho Fields
el: Πεδία Zoho

en: Zoho didn't provide column names for this table
el: Το Zoho δεν παρείχε ονόματα στηλών για αυτόν τον πίνακα

en: Zoho didn't provide fields names for this list
el: Το Zoho δεν παρείχε ονόματα πεδίων για αυτή τη λίστα

en: and
el: και

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
el: και επέστρεψε στις Ρυθμίσεις hCaptcha του Bit form για να επικολλήσεις στα πεδία Κλειδί Ιστότοπου.

en: and find the API Key section.
el: και βρες την ενότητα Κλειδιού API.

en: and find the API section.
el: και βρες την ενότητα API.

en: and watch
el: και δες το

en: api key field is required for hubspot api
el: Το πεδίο κλειδιού API απαιτείται για το API hubspot

en: button to apply the settings.
el: για να εφαρμόσεις τις ρυθμίσεις.

en: button to save the settings.
el: για να αποθηκεύσεις τις ρυθμίσεις.

en: by default, it is set as private project.
el: Από προεπιλογή, ορίζεται ως ιδιωτικό έργο.

en: cpt type update successfully, refresh your window
el: Ο τύπος cpt ενημερώθηκε με επιτυχία, ανανέωσε το παράθυρό σου

en: create a new milestone
el: Δημιούργησε ένα νέο ορόσημο

en: create a new project
el: Δημιούργησε ένα νέο έργο

en: create a new task
el: Δημιούργησε μια νέα εργασία

en: create a new tasklist
el: Δημιούργησε μια νέα λίστα εργασιών

en: create new note
el: δημιουργία νέας σημείωσης

en: created at:
el: δημιουργήθηκε στις:

en: documentation
el: τεκμηρίωση

en: e.g. 123
el: π.χ. 123

en: e.g. John Doe
el: π.χ. John Doe

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
el: πεδίο παραπάνω (μπορείς να χρησιμοποιήσεις λειτουργία Sandbox ή Live).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
el: πεδίο παραπάνω (μπορείς να χρησιμοποιήσεις δοκιμαστικό κλειδί API για σκοπούς δοκιμής).

en: field above.
el: πεδίο παραπάνω.

en: fields.
el: πεδία.

en: flag is required
el: Η σημαία είναι υποχρεωτική

en: for Wordpress
el: για WordPress

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
el: από τον Πίνακα Ελέγχου του PayPal και επικόλλησέ το στο Bit Form

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
el: από τον Πίνακα Ελέγχου API του Razorpay και επικόλλησέ το στο Bit Form

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
el: από τον Πίνακα Ελέγχου API του Stripe και επικόλλησέ το στο Bit Form

en: g-ReCAPTCHA details is empty
el: Τα στοιχεία g-ReCAPTCHA είναι κενά

en: hCaptcha Admin Dashboard
el: πίνακα διαχείρισης hCaptcha

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
el: Το hCaptcha είναι μια δωρεάν υπηρεσία που προστατεύει τον ιστότοπό σου από spam και κακόβουλη χρήση.

en: hCaptcha verification failed
el: Η επαλήθευση hCaptcha απέτυχε

en: here
el: εδώ

en: in paypal field to customize the style.
el: στο πεδίο paypal για να προσαρμόσεις το στυλ.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
el: Εισαγωγή νέας εγγραφής αν τα παραπάνω κριτήρια δεν πληρούνται;

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
el: Εισαγωγή νέας γραμμής αν τα παραπάνω κριτήρια δεν πληρούνται;

en: is not available in your plan.
el: δεν είναι διαθέσιμο στο πακέτο σου.

en: is required for zoho marketing hub
el: απαιτείται για το zoho marketing hub

en: item
el: στοιχεία

en: items
el: στοιχεία

en: list are required for zoho campaigns api
el: Η λίστα απαιτείται για το API zoho campaigns

en: list are required for zoho desk api
el: Η λίστα απαιτείται για το API zoho desk

en: list are required for zoho marketingHub api
el: Η λίστα απαιτείται για το API zoho marketingHub

en: list are required for zoho projects api
el: Η λίστα απαιτείται για το API zoho projects

en: module and field map are required for woocommerce
el: Η ενότητα και η αντιστοίχιση πεδίων απαιτούνται για το woocommerce

en: module, fields are required for Acumbamail api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Acumbamail

en: module, fields are required for Autonami api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Autonami

en: module, fields are required for Elastic Email api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Elastic Email

en: module, fields are required for Encharge api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Encharge

en: module, fields are required for Fluent CRM api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Fluent CRM

en: module, fields are required for Gist api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Gist

en: module, fields are required for Google sheet api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Google sheet

en: module, fields are required for Mail Chimp api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Mail Chimp

en: module, fields are required for Mail Poet api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Mail Poet

en: module, fields are required for MailerLite api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API MailerLite

en: module, fields are required for SendFox api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API SendFox

en: module, fields are required for Sendinblue api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Sendinblue

en: module, fields are required for Telegram api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Telegram

en: module, fields are required for Trello api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API Trello

en: module, fields are required for zoho bigin api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API zoho bigin

en: module, fields are required for zoho mail api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API zoho mail

en: module, fields are required for zoho recruit api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API zoho recruit

en: module, fields are required for zoho sheet api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API zoho sheet

en: module, fields are required for zoho sign api
el: Η ενότητα και τα πεδία απαιτούνται για το API zoho sign

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
el: Η ενότητα και η διάταξη απαιτούνται για τη σχετική λίστα zoho crm

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
el: Η ενότητα, η διάταξη και τα πεδία απαιτούνται για το API zoho crm

en: no data found
el: δεν βρέθηκαν δεδομένα

en: no response found
el: δεν βρέθηκε απάντηση

en: of
el: από

en: parent folder are required for zoho workdrive api
el: Ο γονικός φάκελος απαιτείται για το API zoho workdrive

en: please fill up the required actions
el: Παρακαλώ συμπλήρωσε τις απαιτούμενες ενέργειες

en: please map mandatory fields
el: Παρακαλώ αντιστοίχισε τα υποχρεωτικά πεδία

en: please try again
el: παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: prepared query is empty
el: Το προετοιμασμένο ερώτημα είναι κενό

en: provided form does not exists
el: η φόρμα που παρέχεται δεν υπάρχει

en: provided form entries does not exists
el: Οι παρεχόμενες καταχωρήσεις φόρμας δεν υπάρχουν

en: public
el: δημόσιο

en: pushed to Zoho Projects.
el: που στέλνεται στο Zoho Projects.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
el: Το reCAPTCHA είναι μια δωρεάν υπηρεσία που προστατεύει τον ιστότοπό σου από spam και κακόβουλη χρήση.

en: reCAPTCHA saved successfully
el: Το reCAPTCHA αποθηκεύτηκε με επιτυχία

en: reCAPTCHA updated successfully
el: Το reCAPTCHA ενημερώθηκε με επιτυχία

en: report name cann't be empty
el: το όνομα της αναφοράς δεν μπορεί να είναι κενό

en: save Successfully
el: Αποθηκεύτηκε με επιτυχία

en: save failed Cause:
el: Η αποθήκευση απέτυχε. Αιτία:

en: save failed. please try again
el: Η αποθήκευση απέτυχε. Παρακαλώ προσπάθησε ξανά

en: select approval method
el: επίλεξε μέθοδο έγκρισης

en: set Form Field
el: ορισμός Πεδίου Φόρμας

en: set hours
el: Ορισμός ωρών

en: set start & end time
el: Ορισμός ώρας έναρξης & λήξης

en: status
el: καταστάσεις

en: tab to proceed.
el: για να συνεχίσεις.

en: task layout is required
el: Η διάταξη εργασίας είναι υποχρεωτική

en: this feature
el: αυτή η λειτουργία

en: this will limit the form submission for specific period.
el: Αυτό θα περιορίσει την υποβολή φόρμας για συγκεκριμένη περίοδο.

en: ticket owner is required
el: Ο ιδιοκτήτης αιτήματος είναι υποχρεωτικός

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
el: Για να δημιουργήσεις ένα %s κάτω από ορόσημο πρέπει να επιλέξεις μια λίστα εργασιών ή να δημιουργήσεις μια νέα λίστα εργασιών

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
el: Για να δημιουργήσεις μια υποεργασία πρέπει να επιλέξεις μια εργασία ή να δημιουργήσεις μια νέα εργασία

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
el: για να αντικαταστήσεις δυναμικά ετικέτες/τιμές συγκεκριμένων πεδίων.

en: to learn more about BitForm Pro.
el: για να μάθεις περισσότερα για το BitForm Pro.

en: to see what can you do with Pro version.
el: για να δεις τι μπορείς να κάνεις με την έκδοση Pro.

en: to unlock it. Check out our
el: για να την ξεκλειδώσεις. Δες την

en: token can't be empty
el: Το διακριτικό δεν μπορεί να είναι κενό

en: tokenDetails error
el: Σφάλμα στοιχείων διακριτικού

en: update row for first match only?
el: Ενημέρωση γραμμής μόνο για την πρώτη αντιστοιχία;

en: updated on:
el: ενημερώθηκε στις:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
el: Το όνομα χρήστη, ο κωδικός πρόσβασης και τα πεδία απαιτούνται για το API rapidmail

en: webhook url is empty
el: Το URL webhook είναι κενό

en: within %s to %s
el: εντός %s έως %s

en: workflow deleted
el: Η ροή εργασίας διαγράφηκε

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
el: Ο χώρος εργασίας, ο πίνακας και τα πεδία απαιτούνται για το API zoho analytics

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
el: Μπορείς να επιλέξεις χρήστες analytics ή να επιλέξεις τιμές πεδίων φόρμας ή ακόμα και να εισάγεις προσαρμοσμένη διεύθυνση email

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου zoho crm %s είναι %s, Δόθηκε %s
