Bit Form 2.20.4 - en to cs translation catalogue (2487 entries)

en:  is required.
cs:  je povinné.

en:  should be Time Format
cs:  by měl být ve formátu času

en:  should be a date
cs:  by mělo být datum

en:  should be a number
cs:  by mělo být číslo

en:  should be a phone number
cs:  by mělo být telefonní číslo

en:  should be an URL
cs:  by měla být URL adresa

en:  should be an email. please provide a valid email address.
cs:  by měl být e-mail. Zadej prosím platnou e-mailovou adresu.

en: #%s no. Form doesn't exists
cs: #%s. Formulář neexistuje

en: #%s no. Form is not active
cs: #%s. Formulář není aktivní

en: %s Attachments
cs: Přílohy %s

en: %s Flag
cs: Příznak %s

en: %s Owner
cs: Vlastník %s

en: %s Recurrence
cs: Opakování %s

en: %s Reminder
cs: Připomenutí %s

en: %s Tags
cs: Štítky %s

en: %s Time Log
cs: Časový záznam %s

en: %s is required for %s
cs: %s je vyžadováno pro %s

en: %s is required for woocommerce %s
cs: %s je vyžadováno pro woocommerce %s

en: %s is required for zoho bigin
cs: %s je vyžadováno pro zoho bigin

en: %s is required for zoho bigin, %s module
cs: %s je vyžadováno pro zoho bigin, modul %s

en: %s is required for zoho campaigns
cs: %s je vyžadováno pro zoho campaigns

en: %s is required for zoho creator
cs: %s je vyžadováno pro zoho creator

en: %s is required for zoho crm, %s module
cs: %s je vyžadováno pro zoho crm, modul %s

en: %s is required for zoho recruit, %s module
cs: %s je vyžadováno pro zoho recruit, modul %s

en: %s to %s
cs: %s až %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
cs: (Povolit zobrazení záznamů pouze vybraným rolím)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
cs: ** Zoho Analytics nepodporuje vkládání / aktualizaci dat v tabulce jiné integrace

en: --Select a data center--
cs: --Vybrat datové centrum--

en: 24H Format
cs: 24hodinový formát

en: <p style="font-size: 16px">To use
cs: <p style="font-size: 16px">Pro použití

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
cs: <p style="font-size: 16px">Pro použití Turnstile musíš nastavit Site Key a Secret Key z <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
cs: <p style="font-size: 16px">Pro použití hCaptcha musíš nastavit Site Key a Secret Key z <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
cs: <p style="font-size: 16px">Pro použití reCaptchav2 musíš nastavit Site Key a Secret Key z <a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
cs: <p style="margin:0">Úspěšně odesláno.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
cs: <p>Tvůj účet byl zamítnut administrátorem.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
cs: PHP rozšíření zastavilo nahrávání souboru.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
cs: Záznam se aktualizuje, pokud e-mail již existuje, jinak bude vytvořen nový záznam.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
cs: Řetězec znaků, které definují, jak bude datum zobrazeno ve vstupním poli. Podporované znaky jsou definovány v <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentaci.</a>

en: ACF Fields
cs: ACF pole

en: ACF File Upload Fields Map
cs: Mapování ACF polí pro nahrávání souborů

en: ACF fields Mapping
cs: Mapování ACF polí

en: AND
cs: A

en: API Integration
cs: API integrace

en: API Key
cs: API klíč

en: API Key cann't be empty
cs: API klíč nemůže být prázdný

en: API Key...
cs: API klíč...

en: API Key:
cs: API klíč:

en: API Secret:
cs: API tajný klíč:

en: API Token...
cs: API token...

en: API Token:
cs: API token:

en: API key
cs: API klíč

en: API key saved successfully
cs: API klíč byl úspěšně uložen

en: API key:
cs: API klíč:

en: Accept And Continue
cs: Přijmout a pokračovat

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
cs: Přijmi a dokonči sdílení neosobních diagnostických dat, která nám pomohou zlepšit tvé zkušenosti.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
cs: Přijmi a pokračuj ve sdílení dat o používání pro vylepšení, nebo přeskoč pro používání pluginu.

en: Access API Key cann't be empty
cs: Přístupový API klíč nemůže být prázdný

en: Access API Key...
cs: Přístupový API klíč...

en: Access API Key:
cs: Přístupový API klíč:

en: Access API URL cann't be empty
cs: Přístupová API URL nemůže být prázdná

en: Access API URL...
cs: Přístupová API URL...

en: Access API URL:
cs: Přístupová API URL:

en: Access Code...
cs: Přístupový kód...

en: Access Setting
cs: Nastavení přístupu

en: Access Token can't be empty
cs: Přístupový token nemůže být prázdný

en: Access Token...
cs: Přístupový token...

en: Access Token:
cs: Přístupový token:

en: Account Name
cs: Název účtu

en: Account SID can't be empty
cs: Account SID nemůže být prázdné

en: Action
cs: Akce

en: Action Behaviour:
cs: Chování akce:

en: Action Column
cs: Sloupec akcí

en: Action Effect:
cs: Efekt akce:

en: Action Run When:
cs: Akce se spustí když:

en: Action:
cs: Akce:

en: Actions
cs: Akce

en: Actions:
cs: Akce:

en: Activate Your Account
cs: Aktivuj svůj účet

en: Activation success
cs: Úspěšná aktivace

en: Active List
cs: Aktivní seznam

en: Active Options
cs: Aktivní možnosti

en: ActiveCampaign Fields
cs: Pole ActiveCampaign

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
cs: Obnovení polí ActiveCampaign selhalo. Prosím zkus to znovu

en: ActiveCampaign fields refreshed
cs: Pole ActiveCampaign obnovena

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
cs: Obnovení seznamů ActiveCampaign selhalo. Prosím zkus to znovu

en: ActiveCampaign lists refreshed
cs: Seznamy ActiveCampaign obnoveny

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
cs: Obnovení tagů ActiveCampaign selhalo. Prosím zkus to znovu

en: ActiveCampaign tags refreshed
cs: Tagy ActiveCampaign obnoveny

en: Acumbamail Fields
cs: Pole Acumbamail

en: Acumbamail documentation
cs: dokumentaci Acumbamail

en: Add
cs: Přidat

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
cs: Přidat %s k problému odeslanému do Zoho Projects

en: Add Address Field
cs: Přidat pole adresy

en: Add Conditional Logic
cs: Přidat podmíněnou logiku

en: Add Contact Tag
cs: Přidat tag kontaktu

en: Add Custom Tag
cs: Přidat vlastní štítek

en: Add Double Opt-in
cs: Přidat dvojité potvrzení

en: Add Email BCC
cs: Přidat e-mail do skryté kopie

en: Add Email CC
cs: Přidat e-mail do kopie

en: Add Email Receiver
cs: Přidat příjemce e-mailu

en: Add Group
cs: Přidat skupinu

en: Add Groups
cs: Přidat skupiny

en: Add Meta field
cs: Přidat Meta pole

en: Add More
cs: Přidat další

en: Add More +
cs: Přidat více +

en: Add More Alternative Success Message
cs: Přidat další alternativní zprávu o úspěchu

en: Add More Alternative URl
cs: Přidat další alternativní URL

en: Add More Hook
cs: Přidat další hook

en: Add More Related List
cs: Přidat další související seznam

en: Add New
cs: Přidat nové

en: Add New Post Type
cs: Přidat nový typ příspěvku

en: Add New Step
cs: Přidat nový krok

en: Add New Template
cs: Přidat novou šablonu

en: Add Options List
cs: Přidat seznam možností

en: Add Post Type
cs: Přidat typ příspěvku

en: Add Random Number
cs: Přidat náhodné číslo

en: Add Send Activation Email
cs: Přidat poslání aktivačního e-mailu

en: Add Status to contact
cs: Přidat stav ke kontaktu

en: Add Steps
cs: Přidat kroky

en: Add Subscriber Status
cs: Přidat stav odběratele

en: Add Tags
cs: Přidat tagy

en: Add Url Parameter: (optional)
cs: Přidat parametr URL: (volitelné)

en: Add a Note
cs: Přidat poznámku

en: Add a contact owner
cs: Přidat vlastníka kontaktu

en: Add a flag to
cs: Přidat příznak k

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
cs: Přidat skupinu k projektu odeslanému do Zoho Projects.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
cs: Přidat rozložení k projektu odeslanému do Zoho Projects.

en: Add a lifecycle stage
cs: Přidat fázi životního cyklu

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
cs: Přidat poznámku z bitform do Zoho Bigin.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
cs: Přidat poznámku z bitform do Zoho Recruit.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
cs: Přidat vlastníka k záznamům odeslaným do Zoho CRM.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
cs: Přidat vlastníka k tiketu odeslanému do Zoho Desk.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
cs: Přidat produkt k tiketu odeslanému do Zoho Desk.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
cs: Přidat štítek k záznamům odeslaným do Zoho CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
cs: Přidat štítek k záznamům odeslaným do Zoho CRM.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
cs: Přidat vlastníka k %s odeslanému do Zoho Projects.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
cs: Přidat přílohy z Bit-integration-pro do složky OneDrive.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
cs: Přidat přílohy z BitForm do Zoho Bigin.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
cs: Přidat přílohy z BitForm do složky Zoho Workdrive.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
cs: Přidat přílohy z BitForm k e-mailu odeslanému do Zoho Mail.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
cs: Přidat přílohy z BitForm k tiketu odeslanému do Zoho Desk.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
cs: Přidat pole pro přílohy nebo podpis z BitForm pro odeslání na Telegram.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
cs: Přidat přílohy nebo podpisy z BitForm do CRM.

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Add field value to use as folder name
cs: Přidat hodnotu pole pro použití jako název složky

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
cs: Přidat sledující k problému odeslanému do Zoho Projects

en: Add form field
cs: Přidat pole formuláře

en: Add lead status
cs: Přidat stav leadu

en: Add mail from address
cs: Přidat e-mail odesílatele

en: Add priority to deal
cs: Přidat prioritu k obchodu

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
cs: Přidat opakování k %s odeslanému do Zoho Projects.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
cs: Přidat připomenutí k %s odeslanému do Zoho Projects.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
cs: Přidat štítky k %s odeslanému do Zoho Projects.

en: Add tags to contact
cs: Přidat tagy ke kontaktu

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
cs: Přidat časový záznam k %s odeslanému do Zoho Projects.

en: Add type to deal
cs: Přidat typ k obchodu

en: Add/Edit Options
cs: Přidat/upravit možnosti

en: Add/Edit Rating Options
cs: Přidat/upravit možnosti hodnocení

en: Add/Edit Suggestions
cs: Přidat/upravit návrhy

en: Added
cs: Přidáno

en: Additional Actions
cs: Další akce

en: Address Field Map
cs: Mapování pole adresy

en: Admin Email Notification
cs: E-mailové oznámení administrátorovi

en: Admin Label
cs: Popisek pro administrátora

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
cs: Administrátorský popisek je název pole, který bude použit jako alternativní reference v celém dashboardu. Můžeš přepnout tuto možnost pro použití nebo zakázání administrátorského popisku.

en: Advance File Upload
cs: Pokročilé nahrání souboru

en: Advanced Configuration
cs: Pokročilá konfigurace

en: Advanced Date Time
cs: Pokročilé datum a čas

en: Advanced File Upload
cs: Pokročilé nahrání souboru

en: Advanced File Upload Field
cs: Pokročilé pole pro nahrávání souborů

en: All Entries
cs: Všechny záznamy

en: All Forms
cs: Všechny formuláře

en: All List:
cs: Všechny seznamy:

en: All Side
cs: Všechny strany

en: All Submitted Response
cs: Všechny odeslané odpovědi

en: All Tags:
cs: Všechny tagy:

en: All User
cs: Všichni uživatelé

en: All fields are required
cs: Všechna pole jsou povinná

en: All list field fetched successfully
cs: Všechna pole seznamu byla úspěšně načtena

en: Allow Custom Option:
cs: Povolit vlastní možnost:

en: Allow Download (Link)
cs: Povolit stažení (odkaz)

en: Allow File Browse
cs: Povolit procházení souborů

en: Allow Input
cs: Povolit vstup

en: Allow Maximum Upload Size
cs: Povolit maximální velikost nahrávání

en: Allow Multiple
cs: Povolit více

en: Allow Multiple Select:
cs: Povolit vícenásobný výběr:

en: Allow Multiple:
cs: Povolit více:

en: Allow Only logged in users to view all entries
cs: Povolit pouze přihlášeným uživatelům zobrazit všechny záznamy

en: Allow Other Option
cs: Povolit jinou možnost

en: Allow Other Option:
cs: Povolit jinou možnost:

en: Allow Roles to edit Other's entries
cs: Povolit rolím upravovat záznamy ostatních

en: Allow Roles to edit own entries
cs: Povolit rolím upravovat vlastní záznamy

en: Allow Roles to view Other's entries
cs: Povolit rolím zobrazení záznamů ostatních

en: Allow Roles to view own entries
cs: Povolit rolím zobrazení vlastních záznamů

en: Allow Users to Edit Form Entries
cs: Povolit uživatelům upravovat záznamy formuláře

en: Allow copy to Pasting of files
cs: Povolit kopírování a vkládání souborů

en: Allow empty form as Save draft
cs: Povolit prázdný formulář jako uložený koncept

en: Allow logged in users to edit form entries
cs: Povolit přihlášeným uživatelům upravovat záznamy formuláře

en: Allow only logged in users to submit the form.
cs: Povolit odeslání formuláře pouze přihlášeným uživatelům.

en: Allow only one entry for each IP address.
cs: Povolit pouze jeden záznam pro každou IP adresu.

en: Allow reorder files
cs: Povolit změnu pořadí souborů

en: Allow single entry for each IP address
cs: Povolit jeden záznam pro každou IP adresu

en: Allow to Configure Global Validation Message
cs: Povolit konfiguraci globální validační zprávy

en: Allowed Countries :
cs: Povolené země:

en: Allowed File Mime Type:
cs: Povolené typy MIME souborů:

en: Allowed File Type:
cs: Povolený typ souboru:

en: Allowed IP
cs: Povolené IP

en: Allowed IP List
cs: Seznam povolených IP adres

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
cs: Umožňuje uživateli zadat datum přímo do vstupního pole. Ve výchozím nastavení je přímý vstup zakázán.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
cs: Umožňuje přednastavit jazyk, který se má používat na hostovaných platebních stránkách zobrazených spotřebiteli. Tato možnost je volitelná. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Zjistit více</a>

en: Already activated account
cs: Již aktivovaný účet

en: Already have a submit button
cs: Již máš tlačítko odeslat

en: Always
cs: Vždy

en: Always save abandoned form entries
cs: Vždy ukládat opuštěné záznamy formuláře

en: Amount
cs: Částka

en: Amount Type
cs: Typ částky

en: Announcement
cs: Oznámení

en: Api Key can't be empty
cs: API klíč nemůže být prázdný

en: Api Key...
cs: API klíč...

en: Api Secret...
cs: API tajný klíč...

en: App
cs: Aplikace

en: App Settings
cs: Nastavení aplikace

en: App delete successfully.
cs: Aplikace úspěšně smazána.

en: App deletion failed Cause
cs: Smazání aplikace selhalo. Důvod

en: App deletion failed. please try again
cs: Smazání aplikace selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Application:
cs: Aplikace:

en: Applications refresh failed Cause:
cs: Obnovení aplikací selhalo. Příčina:

en: Applications refresh failed. please try again
cs: Obnovení aplikací selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Applications refreshed
cs: Aplikace obnoveny

en: Approval
cs: Schválení

en: Are you sure to clone this integration?
cs: Opravdu chceš klonovat tuto integraci?

en: Are you sure to delete post type?
cs: Opravdu chceš smazat typ příspěvku?

en: Are you sure to delete these
cs: Opravdu chceš smazat tyto

en: Are you sure to delete this App configuration?
cs: Opravdu chceš smazat tuto konfiguraci aplikace?

en: Are you sure to delete this URL ?
cs: Opravdu chceš smazat tuto URL?

en: Are you sure to delete this form?
cs: Opravdu chceš smazat tento formulář?

en: Are you sure to delete this integration?
cs: Opravdu chceš smazat tuto integraci?

en: Are you sure to delete this message ?
cs: Opravdu chceš smazat tuto zprávu?

en: Are you sure to delete this note
cs: Opravdu chceš smazat tuto poznámku

en: Are you sure to delete this report
cs: Opravdu chceš smazat tento report

en: Are you sure to delete this table?
cs: Opravdu chceš smazat tuto tabulku?

en: Are you sure to delete this template
cs: Opravdu chceš smazat tuto šablonu

en: Are you sure to delete this web hook?
cs: Opravdu chceš smazat tento webhook?

en: Are you sure to duplicate this entry?
cs: Opravdu chceš duplikovat tento záznam?

en: Are you sure to duplicate this form ?
cs: Opravdu chceš duplikovat tento formulář?

en: Are you sure to duplicate this template?
cs: Opravdu chceš duplikovat tuto šablonu?

en: Are you sure to export this form ?
cs: Opravdu chceš exportovat tento formulář?

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
cs: Uspořádat pole podle preference pro upsert

en: Assign Project Users
cs: Přiřadit uživatele projektu

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
cs: Přiřadit uživatele k projektu odeslanému do Zoho Projects.

en: Assignment Rules
cs: Pravidla přiřazení

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
cs: Obnovení pravidel přiřazení selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Assignment Rules refreshed
cs: Pravidla přiřazení obnovena

en: Assignment rules is empty
cs: Pravidla přiřazení jsou prázdná

en: Associate deal with company
cs: Přiřadit obchod ke společnosti

en: Associate deal with contacts
cs: Přiřadit obchod ke kontaktům

en: At least 1 condition needed
cs: Je potřeba alespoň 1 podmínka

en: At least one digit (0-9)
cs: Alespoň jedna číslice (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
cs: Alespoň jeden malý znak (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
cs: Alespoň jeden speciální znak (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
cs: Alespoň jeden velký znak (A-Z)

en: Attachment
cs: Příloha

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Attachments or Signature field
cs: Pole pro přílohy nebo podpis

en: Audience List:
cs: Seznam publika:

en: Audience list failed. please try again
cs: Seznam publika selhal. Zkus to prosím znovu

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Aktualizace seznamu publika selhala. Důvod: %s. Zkus to prosím znovu

en: Audience list refreshed
cs: Seznam publika aktualizován

en: Audience tags failed. please try again
cs: Tagy publika selhaly. Zkus to prosím znovu

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Aktualizace tagů publika selhala. Důvod: %s. Zkus to prosím znovu

en: Audience tags refreshed
cs: Tagy publika aktualizovány

en: Auth Token can't be empty
cs: Auth Token nemůže být prázdný

en: Auth Token...
cs: Auth token...

en: Auth Token:
cs: Auth token:

en: Author
cs: Autor

en: Authorization Failed
cs: Autorizace selhala

en: Authorization Successful
cs: Autorizace úspěšná

en: Authorization failed
cs: Autorizace selhala

en: Authorization failed Cause:
cs: Autorizace selhala. Důvod:

en: Authorization failed. please try again
cs: Autorizace selhala. Zkus to prosím znovu

en: Authorize
cs: Autorizovat

en: Authorize App Name...
cs: Název autorizované aplikace...

en: Authorize App Name:
cs: Název autorizované aplikace:

en: Authorize App:
cs: Autorizovat aplikaci:

en: Authorize New Dropbox App
cs: Autorizovat novou aplikaci dropbox

en: Authorize New Google App
cs: Autorizovat novou Google aplikaci

en: Authorize New Mailchimp App
cs: Autorizovat novou aplikaci Mailchimp

en: Authorize New One Drive App
cs: Autorizovat novou aplikaci OneDrive

en: Authorize New Rapidmail Account
cs: Autorizovat nový účet Rapidmail

en: Authorize New Zoho Analytics App
cs: Autorizovat novou aplikaci Zoho Analytics

en: Authorize New Zoho Bigin App
cs: Autorizovat novou aplikaci Zoho Bigin

en: Authorize New Zoho CRM App
cs: Autorizovat novou aplikaci Zoho CRM

en: Authorize New Zoho Campaigns App
cs: Autorizovat novou aplikaci Zoho Campaigns

en: Authorize New Zoho Creator App
cs: Autorizovat novou aplikaci Zoho Creator

en: Authorize New Zoho Desk App
cs: Autorizovat novou aplikaci Zoho Desk

en: Authorized App:
cs: Autorizovaná aplikace:

en: Authorized Failed
cs: Autorizace selhala

en: Authorized Filled
cs: Autorizace vyplněna

en: Authorized Redirect URIs:
cs: Autorizované přesměrovací URI:

en: Authorized Successfully
cs: Úspěšně autorizováno

en: Authorized failed
cs: Autorizace selhala

en: Authorized successfully
cs: Úspěšně autorizováno

en: Authorized ✔
cs: Autorizováno ✔

en: Auto Complete
cs: Automatické doplňování

en: Auto Login After Registration
cs: Automatické přihlášení po registraci

en: Autocomplete :
cs: Automatické doplňování:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
cs: Automatické vyplňování umožňuje určit, jaký typ automatické pomoci by měl prohlížeč poskytnout při vyplňování pole, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Zjistit více</a>

en: Automatic
cs: Automatické

en: Autonami Fields
cs: Pole Autonami

en: Autonami Lists:
cs: Seznamy Autonami:

en: Autonami Pro Plugins not found
cs: Pluginy Autonami Pro nebyly nalezeny

en: Autonami Tags:
cs: Tagy Autonami:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
cs: Obnovení polí Autonami selhalo. Prosím zkus to znovu

en: Autonami fields refreshed
cs: Pole Autonami obnovena

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
cs: Obnovení seznamů a tagů Autonami selhalo. Důvod:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
cs: Obnovení seznamů a tagů Autonami selhalo. Prosím zkus to znovu

en: Autonami lists and tags refreshed
cs: Seznamy a tagy Autonami obnoveny

en: Available Font for PDF
cs: Dostupné písmo pro PDF

en: Available Integrations
cs: Dostupné integrace

en: Available On
cs: Dostupné v

en: Available On Pro
cs: Dostupné v pro verzi

en: Available Payment Gateways
cs: Dostupné platební brány

en: Available on
cs: Dostupné na

en: Azure Portal
cs: Azure portál

en: BCC
cs: Skrytá kopie

en: BCC:
cs: Skrytá kopie:

en: BG Height
cs: Výška pozadí

en: BG Height/Width
cs: Výška/šířka pozadí

en: BG Width
cs: Šířka pozadí

en: Back
cs: Zpět

en: Back to fields list
cs: Zpět na seznam polí

en: Background
cs: Pozadí

en: Background Blend Mode
cs: Režim prolnutí pozadí

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Background Color:
cs: Barva pozadí:

en: Background Filter
cs: Filtr pozadí

en: Background Image
cs: Obrázek na pozadí

en: Background Img Position
cs: Pozice obrázku pozadí

en: Background Img Repeat
cs: Opakování obrázku pozadí

en: Background Img Size
cs: Velikost obrázku pozadí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Bad
cs: Špatné

en: Basic
cs: Základní

en: Basic Configuration
cs: Základní konfigurace

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
cs: Nezapomeň nastavit podmíněnou logiku pro zobrazení zpráv o úspěchu/chybě a přesměrování stránky. Pokud není nastavena žádná podmíněná logika, zobrazí se výchozí potvrzení.

en: Before Due Date
cs: Před termínem

en: Between
cs: Mezi

en: Billable
cs: Fakturovatelné

en: Billing
cs: Fakturace

en: Billing Status
cs: Stav fakturace

en: Bit Form
cs: Bit form

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
cs: Bit form - plugin pro tvorbu kontaktních formulářů pro WordPress

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
cs: Bit Form - Nejpokročilejší plugin pro tvorbu formulářů a správu záznamů

en: Bit Form API
cs: Bit form API

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
cs: dokumentaci Bit form Google reCaptcha V2

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
cs: dokumentaci Bit form Google reCaptcha V3

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
cs: Dokumentace platební brány Bit form Mollie

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
cs: Dokumentace platební brány Bit form PayPal

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
cs: Dokumentace platební brány Bit form Razorpay

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
cs: Dokumentace platební brány Bit form Stripe

en: Bit form Turnstile documentation
cs: dokumentaci Bit form Turnstile

en: Bit form hCaptcha documentation
cs: dokumentaci Bit form hCaptcha

en: Bitform Pages
cs: Stránky Bitform

en: Bitform block settings
cs: Nastavení bloku Bitform

en: Bitforms Pages
cs: Stránky Bitforms

en: Black
cs: Černá

en: Block Gap
cs: Mezera mezi bloky

en: Blocked IP
cs: Blokované IP

en: Blocked IP List
cs: Seznam blokovaných IP adres

en: Blocked IP list
cs: Seznam blokovaných IP

en: Blue
cs: Modrá

en: Blur
cs: Rozmazání

en: Body:
cs: Tělo:

en: Border
cs: Okraj

en: Border Color
cs: Barva okraje

en: Border Radius
cs: Zaoblení rohů

en: Border Width
cs: Šířka okraje

en: Bot API Key...
cs: Bot API klíč...

en: Bot API Key:
cs: Bot API klíč:

en: Both Side Gap
cs: Mezera na obou stranách

en: Breakpoint Modification
cs: Úprava breakpointu

en: Breakpoint width size modification
cs: Úprava šířky breakpointu

en: Brevo(SendinBlue) API Console
cs: Brevo(SendinBlue) API konzole

en: Brightness
cs: Jas

en: Browse Template
cs: Procházet šablonu

en: Browse...
cs: Procházet...

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Button
cs: Tlačítko

en: Button Align
cs: Zarovnání tlačítka

en: Button Align:
cs: Zarovnání tlačítka:

en: Button Alignment:
cs: Zarovnání tlačítka:

en: Button Icons
cs: Ikony tlačítek

en: Button Position:
cs: Pozice tlačítka:

en: Button Reverse
cs: Obrátit tlačítka

en: Button Style
cs: Styl tlačítka

en: Button Text
cs: Text tlačítka

en: Button Type
cs: Typ tlačítka

en: Button View:
cs: Zobrazení tlačítka:

en: Buy Premium
cs: Koupit prémiovou verzi

en: By Roles
cs: Podle rolí

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
cs: Ve výchozím nastavení je první řádek listu považován za řádek záhlaví. Toto lze použít, pokud tabulková data začínají v jiném řádku než v prvním.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
cs: Vypnutím této možnosti můžeš ručně nakonfigurovat potvrzovací e-mail dvojitého přihlášení z Podmíněné logiky.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
cs: Povolením této funkce skryješ popisek obrázku.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
cs: Povolením této funkce umožníš výběr více obrázků.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
cs: Povolením této možnosti může tento formulář odeslat pouze uvedená IP.

en: CARD
cs: KARTA

en: CC
cs: Kopie

en: CC:
cs: Kopie:

en: CPT added successfully, refresh your window
cs: CPT úspěšně přidán, obnov okno

en: Can not save empty form.
cs: Nelze uložit prázdný formulář.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot read file size
cs: Nelze přečíst velikost souboru

en: Captcha Settings
cs: Nastavení Captcha

en: Captcha Settings Updated
cs: Nastavení Captcha aktualizováno

en: Caption
cs: Titulek

en: Capture
cs: Zachytit

en: Capture GCLID
cs: Zachytit GCLID

en: Capture Google Ads (Click ID)
cs: Zachytit Google Ads (ID kliknutí)

en: Capture Google Ads Click
cs: Zachytit kliknutí na Google reklamy

en: Center
cs: Na střed

en: Change
cs: Změnit

en: Chat List:
cs: Seznam chatů:

en: Chat here
cs: Chatuj zde

en: Chat list refresh failed Cause:
cs: Obnovení seznamu chatů selhalo. Důvod:

en: Chat list refresh failed. please try again
cs: Obnovení seznamu chatů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Chat list refreshed
cs: Seznam chatů byl obnoven

en: Check Boxs
cs: Zaškrtávací pole

en: Check Position
cs: Pozice zaškrtnutí

en: Check out our
cs: Podívej se na naše

en: Checkbox
cs: Zaškrtávací pole

en: Checked Value
cs: Hodnota při zaškrtnutí

en: Checked by Default
cs: Výchozí zaškrtnutí

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
cs: Zvol jedinečný název pro identifikaci této integrace v rámci tvé aplikace.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
cs: Vyber typ reCaptcha V2 (buď zaškrtávací políčko Nejsem robot nebo Neviditelný reCaptcha odznak).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
cs: Vyber typ reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
cs: Vyber/přetáhni svůj soubor (.json)

en: City:
cs: Město:

en: Clear
cs: Vymazat

en: Clear Button
cs: Tlačítko vymazat

en: Click
cs: Kliknutí

en: Click here
cs: Klikni zde

en: Click here to see terms
cs: Klikni zde pro zobrazení podmínek

en: Click on the
cs: Klikni na tlačítko

en: Click on the Register button and add Label.
cs: Klikni na tlačítko Registrovat a přidej Popisek.

en: Click on the Submit button.
cs: Klikni na tlačítko Odeslat.

en: Client ID cann't be empty
cs: ID klienta nemůže být prázdné

en: Client ID:
cs: ID klienta:

en: Client Id can't be empty
cs: Client Id nemůže být prázdné

en: Client Id...
cs: Client id...

en: Client Secret
cs: Client secret

en: Client Secret can't be empty
cs: Client Secret nemůže být prázdné

en: Client Secret...
cs: Client secret...

en: Client Secret:
cs: Tajný klíč klienta:

en: Client id...
cs: ID klienta...

en: Client id:
cs: ID klienta:

en: Client secret...
cs: Tajný klíč klienta...

en: Client secret:
cs: Tajný klíč klienta:

en: Clone
cs: Klonovat

en: Clone Step
cs: Klonovat krok

en: Close
cs: Zavřít

en: Close On Select:
cs: Zavřít při výběru:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
cs: Cloudflare turnstile CAPTCHA

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
cs: Chyba validace Cloudflare turnstile:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
cs: Administraci Cloudflare turnstile reCAPTCHA

en: Color
cs: Barva

en: Color Fill
cs: Barevná výplň

en: Color Picker
cs: Výběr barvy

en: Color-dodge
cs: Vyhnutí barvě

en: Column Gap
cs: Mezera mezi sloupci

en: Column Header
cs: Záhlaví sloupce

en: Column Mapping
cs: Mapování sloupců

en: Column Title
cs: Název sloupce

en: Column Width
cs: Šířka sloupce

en: Comment Status
cs: Status komentáře

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Company
cs: Společnost

en: Completion Rate
cs: Míra dokončení

en: Condition
cs: Podmínka

en: Conditional Logic
cs: Podmíněná logika

en: Conditional Logics
cs: Podmíněné logiky

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
cs: Podmíněné logiky jsou spouštěny na základě pořadí logických skupin. Čím výše je logická skupina, tím vyšší má prioritu. Pokud chceš změnit prioritu, můžeš seřadit logické skupiny přetažením.

en: Config Option
cs: Možnosti konfigurace

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Configure default confirmation email template
cs: Konfigurovat výchozí šablonu potvrzovacího e-mailu

en: Confirm on Close:
cs: Potvrdit při zavření:

en: Confirmation
cs: Potvrzení

en: Confirmations
cs: Potvrzení

en: Confirmed entries
cs: Potvrzené záznamy

en: Connect
cs: Připojit

en: Connect New Active Campaing API
cs: Připojit nové API active campaing

en: Connect Successfully
cs: Úspěšně připojeno

en: Connected API List:
cs: Seznam připojených API:

en: Connected API:
cs: Připojené API:

en: Connected Accounts
cs: Připojené účty

en: Connected with WooCommerce Successfully
cs: Úspěšně propojeno s WooCommerce

en: Connected/Authorized Platforms
cs: Připojené/autorizované platformy

en: Contact
cs: Kontakt

en: Contact :
cs: Kontakt:

en: Contact Email
cs: E-mail kontaktu

en: Contact Fields refresh failed. please try again
cs: Obnovení polí kontaktů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Contact Fields refreshed
cs: Pole kontaktů obnovena

en: Contact Form
cs: Kontaktní formulář

en: Contact Form Builder - Bit Form
cs: Tvůrce kontaktních formulářů - bit form

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
cs: Plugin pro tvorbu kontaktních formulářů: vícekrokový kontaktní formulář, platební formulář, plugin pro vlastní kontaktní formuláře od bit form

en: Contact Owner
cs: Vlastník kontaktu

en: Contacts
cs: Kontakty

en: Contain
cs: Obsahuje

en: Contain All
cs: Obsahuje vše

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Content Direction
cs: Směr obsahu

en: Contrast
cs: Kontrast

en: Control how the record gets updated.
cs: Nastav, jak se záznam aktualizuje.

en: Control how the row gets updated.
cs: Ovládej, jak se řádek aktualizuje.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
cs: CSS pro konverzační formulář úspěšně uloženo!

en: Conversational Form
cs: Konverzační formulář

en: Conversational Form Settings
cs: Nastavení konverzačního formuláře

en: Conversational Steps settings
cs: Nastavení konverzačních kroků

en: Copied on clipboard.
cs: Zkopírováno do schránky.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
cs: Zkopíruj URL své domény a přejdi na Google ReCaptcha Dashboard, vlož ji pod Domény.

en: Copy the
cs: Zkopíruj

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
cs: Zkopíruj API klíč a vlož jej do Bit Form

en: Country
cs: Země

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
cs: Pole Země je dostupné v Pro verzi Bit Form.

en: Country Not Found Text
cs: Text pro nenalezenou zemi

en: Country Not Found Text Modify
cs: Úprava textu pro nenalezenou zemi

en: Country:
cs: Země:

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create API User
cs: Vytvořit API uživatele

en: Create First Form
cs: Vytvořit první formulář

en: Create First View
cs: Vytvořit první zobrazení

en: Create Form
cs: Vytvořit formulář

en: Create Issue
cs: Vytvořit problém

en: Create Milestone
cs: Vytvořit milník

en: Create New Folder
cs: Vytvořit novou složku

en: Create New Note
cs: Vytvořit novou poznámku

en: Create Project
cs: Vytvořit projekt

en: Create Sub Task
cs: Vytvořit podúkol

en: Create Task
cs: Vytvořit úkol

en: Create Tasklist
cs: Vytvořit seznam úkolů

en: Create View
cs: Vytvořit zobrazení

en: Create a New Form
cs: Vytvořit nový formulář

en: Create a new folder in the selected folder
cs: Vytvořit novou složku ve vybrané složce

en: Create next recurrence after the close of current task.
cs: Vytvořit další opakování po uzavření aktuálního úkolu.

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Currency
cs: Měna

en: Currency Not Found Text
cs: Text pro nenalezenou měnu

en: Currency Not Found Text Modify
cs: Úprava textu pro nenalezenou měnu

en: Currency Position:
cs: Pozice měny:

en: Currency Symbol:
cs: Symbol měny:

en: Current Date
cs: Aktuální datum

en: Current Month
cs: Aktuální měsíc

en: Current Week
cs: Aktuální týden

en: Current Year
cs: Aktuální rok

en: Currently, no payment gateway has been connected.
cs: Momentálně není připojena žádná platební brána.

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom Class & Attribute
cs: Vlastní třída a atribut

en: Custom Classes and Attributes
cs: Vlastní třídy a atributy

en: Custom Date
cs: Vlastní datum

en: Custom Error Message
cs: Vlastní chybová zpráva

en: Custom Groundhogg Value
cs: Vlastní hodnota groundhogg

en: Custom JS and CSS Code Editor
cs: Editor vlastního JS a CSS kódu

en: Custom JS and CSS Editor
cs: Editor vlastního JS a CSS

en: Custom Link
cs: Vlastní odkaz

en: Custom Option Required
cs: Vlastní možnost je povinná

en: Custom Page
cs: Vlastní stránka

en: Custom Tags
cs: Vlastní štítky

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
cs: Vzor vlastní validace (RegEx)

en: Custom Value
cs: Vlastní hodnota

en: Custom...
cs: Vlastní...

en: Customer ID key cann't be empty
cs: Klíč ID zákazníka nemůže být prázdný

en: Customer Id (non manager account)
cs: ID zákazníka (ne účet správce)

en: Customize Email template
cs: Přizpůsobit šablonu e-mailu

en: Customize Email templates
cs: Přizpůsobit e-mailové šablony

en: Daily
cs: Denně

en: Dark
cs: Tmavý

en: Darken
cs: Ztmavení

en: Data Center:
cs: Datové centrum:

en: Data Table
cs: Datová tabulka

en: Data Views & Edit
cs: Zobrazení a úprava dat

en: Data center cann't be empty
cs: Datové centrum nemůže být prázdné

en: Date
cs: Datum

en: Date Format
cs: Formát data

en: Date Time (Advanced)
cs: Datum a čas (pokročilé)

en: Date-Time
cs: Datum-čas

en: Day Before
cs: Den předem

en: Days after today
cs: Dny po dnešku

en: Days before today
cs: Dny před dneškem

en: Deal Type
cs: Typ obchodu

en: Decimal Separator:
cs: Oddělovač desetinných míst:

en: Decision Box
cs: Rozhodovací pole

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Amount Value
cs: Výchozí hodnota částky

en: Default Phone Number
cs: Výchozí telefonní číslo

en: Default Row:
cs: Výchozí řádek:

en: Default Value
cs: Výchozí hodnota

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
cs: Výchozí hodnota je počáteční hodnota, která se zobrazí v poli. Můžeš zobrazit nebo skrýt výchozí hodnotu přepnutím této možnosti.

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete File From Wordpress
cs: Smazat soubor z WordPressu

en: Delete Post Type
cs: Smazat typ příspěvku

en: Delete Step
cs: Smazat krok

en: Delete all data table when delete plugin.
cs: Smazat všechny datové tabulky při smazání pluginu.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
cs: Smazat soubor z WordPressu po nahrání do Dropboxu

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
cs: Smazat soubor z WordPressu po nahrání do OneDrive

en: Delete successfully, refresh your window
cs: Úspěšně smazáno, obnov okno

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
cs: Smazat nepotvrzené záznamy z odpovědí po dnech:

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Deleting ...
cs: Mazání...

en: Department:
cs: Oddělení:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení oddělení selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Departments refresh failed. please try again
cs: Obnovení oddělení selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Departments refreshed
cs: Oddělení obnovena

en: Description
cs: Popis

en: Details Page
cs: Stránka s detaily

en: Details Page Styling
cs: Stylování stránky s detaily

en: Detect Country By Geo
cs: Detekovat zemi podle geolokace

en: Detect Country By IP
cs: Detekovat zemi podle IP

en: Detect Country by Geo Location
cs: Detekovat zemi podle geolokace

en: Detect Country by IP
cs: Detekovat zemi podle IP

en: Direction
cs: Směr

en: Disable
cs: Zakázat

en: Disable Card
cs: Zakázat kartu

en: Disable Entry Storing
cs: Zakázat ukládání záznamů

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
cs: Zakázat potvrzení dvojitého přihlášení pro přihlášené uživatele.

en: Disable entry storing in WordPress database
cs: Zakázat ukládání záznamů do WordPress databáze

en: Disable if maximum selected:
cs: Zakázat, pokud je vybráno maximum:

en: Disable this form after limited entry
cs: Zakázat tento formulář po dosažení limitu záznamů

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
cs: Zakázání pole brání uživatelům v interakci s ním nebo zadávání dat. Můžeš přepnout tuto možnost pro povolení nebo zakázání pole podle potřeby.

en: Divider
cs: Oddělovač

en: Do You want Deplicate these
cs: Chceš duplikovat tyto

en: Do you want to change these
cs: Chceš změnit tyto

en: Doc & Support
cs: Dokumentace a podpora

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Domain Name can't be empty
cs: Název domény nemůže být prázdný

en: Domain URL
cs: URL domény

en: Domain URL:
cs: URL domény:

en: Double Opt-In
cs: Dvojité potvrzení

en: Double Opt-in
cs: Dvojité potvrzení

en: Download Link Shortcode
cs: Zkrácený kód odkazu ke stažení

en: Downloadable
cs: Ke stažení

en: Downloadable Product
cs: Produkt ke stažení

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
cs: Produkty ke stažení poskytují přístup k souboru po zakoupení.

en: Draft Button
cs: Tlačítko konceptu

en: Draft entries
cs: Koncepty záznamů

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
cs: Tvůrce formulářů pro WordPress s funkcí přetahování ti umožní vytvořit jakýkoli typ formuláře pro WordPress, jaký si dokážeš představit. Profesionální design Bit Form udržuje všechny nástroje přesně tam, kde je chceš mít! Můžeš vytvářet integrace mezi různými CRM a aplikacemi bez jakýchkoliv zkušeností.

en: Drag n Drop
cs: Přetahování

en: Dropbox API Console
cs: Dropbox API konzoli

en: Dropbox Access Code
cs: Dropbox přístupový kód

en: Dropbox Access Code:
cs: Dropbox přístupový kód:

en: Dropbox Api Key:
cs: Dropbox API klíč:

en: Dropbox Api Secret:
cs: Dropbox API tajný klíč:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
cs: Dropbox ApiKey, ApiSecret a přístupový kód nemohou být prázdné

en: Dropbox Folder
cs: Složka Dropboxu

en: Dropdown
cs: Rozbalovací seznam

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Duplicate field name
cs: Duplicitní název pole

en: Duplicate...
cs: Duplikovat...

en: Dynamic
cs: Dynamické

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Button
cs: Tlačítko úprav

en: Edit Custom Error Message
cs: Upravit vlastní chybovou zprávu

en: Edit Decision Box Label
cs: Upravit popisek rozhodovacího pole

en: Edit Form
cs: Upravit formulář

en: Edit GDPR Concent Label
cs: Upravit popisek souhlasu GDPR

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
cs: Uprav popisek souhlasu GDPR kliknutím na ikonu úprav

en: Edit Global Message (Type:
cs: Upravit globální zprávu (typ:

en: Edit HTML Content
cs: Upravit HTML obsah

en: Edit Note
cs: Upravit poznámku

en: Edit Options
cs: Upravit možnosti

en: Edit Post Types
cs: Upravit typy příspěvků

en: Edit Table
cs: Upravit tabulku

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
cs: Uprav obsah HTML pole kliknutím na ikonu úprav

en: Edit verification Messages/Redirect URL
cs: Upravit ověřovací zprávy/URL přesměrování

en: Edit verification messages
cs: Upravit ověřovací zprávy

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
cs: Uprav popisek rozhodovacího pole kliknutím na ikonu úprav

en: Elastic Email API Console
cs: Elastic email API konzoli

en: Elastic Email Fields
cs: Elastic email pole

en: Email
cs: E-mail

en: Email :
cs: E-mail:

en: Email Notification
cs: E-mailové oznámení

en: Email Subject Here
cs: Předmět e-mailu zde

en: Email Template deleted
cs: Šablona e-mailu smazána

en: Email Template duplicated
cs: Šablona e-mailu duplikována

en: Email Template:
cs: Šablona e-mailu:

en: Email Templates
cs: E-mailové šablony

en: Email Templates Coming soon
cs: Šablony e-mailů již brzy

en: Email Test
cs: Test e-mailu

en: Email field is mandatory for double opt-in.
cs: E-mailové pole je povinné pro dvojité potvrzení.

en: Email is invalid
cs: E-mail je neplatný

en: Email sent successfully.
cs: E-mail byl úspěšně odeslán.

en: Email:
cs: E-mail:

en: Embed via HTML Code
cs: Vložit pomocí HTML kódu

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
cs: Vložit pomocí HTML kódu (konverzační formulář)

en: Empty
cs: Prázdné

en: Empty Submission
cs: Prázdné odeslání

en: Empty filename
cs: Prázdný název souboru

en: Empty form cannot be submitted.
cs: Prázdný formulář nelze odeslat.

en: Enable
cs: Povolit

en: Enable / Disable
cs: Povolit / zakázat

en: Enable Double Option for new contacts
cs: Povolit dvojité potvrzení pro nové kontakty

en: Enable ReCaptcha V3
cs: Povolit ReCaptcha V3

en: Enable SMTP
cs: Povolit SMTP

en: Enable Time
cs: Povolit čas

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
cs: Povolí 24hodinový formát času. Ve výchozím nastavení se používá 12hodinový formát. Pokud chceš použít 24hodinový formát, musíš tuto možnost povolit.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
cs: Povolí výběr času. Ve výchozím nastavení je výběr času zakázán. Pokud chceš použít výběr času, musíš tuto možnost povolit.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
cs: Povolení této možnosti zkontroluje z odeslaných záznamů, zda je jeho hodnota duplicitní.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
cs: Povolení této možnosti zkontroluje z databáze uživatelů WordPress, zda je jeho hodnota duplicitní.

en: Encharge API Console
cs: Encharge API konzoli

en: Encharge Fields
cs: Pole Encharge

en: Encharge fields refresh failed. please try again
cs: Aktualizace polí Encharge selhala. Zkus to prosím znovu

en: Encharge fields refreshed
cs: Pole Encharge aktualizována

en: End After
cs: Ukončit po

en: End Time
cs: Čas konce

en: End With
cs: Končí na

en: Enter Amount..
cs: Zadej částku..

en: Enter Email Addresses
cs: Zadej e-mailové adresy

en: Enter Hours
cs: Zadej hodiny

en: Enter Owner ID
cs: Zadej ID vlastníka

en: Enter Phone Number
cs: Zadej telefonní číslo

en: Enter row number
cs: Zadej číslo řádku

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
cs: Zadej kritéria pro aktualizaci záznamů. Použij prosím následující formát.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
cs: Zadej kritéria pro aktualizaci řádků. Použij prosím následující formát.

en: Enter the shortcode in this Input.
cs: Zadej zkrácený kód do tohoto pole.

en: Entries
cs: Záznamy

en: Entries Duplicated successfully
cs: Záznamy byly úspěšně duplikovány

en: Entries id is invalid
cs: ID záznamů je neplatné

en: Entry Deleted successfully
cs: Záznam byl úspěšně smazán

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
cs: Záznam byl úspěšně smazán, některým bylo zabráněno workflow

en: Entry Deletetion prevented by workflow
cs: Smazání záznamu bylo zabráněno workflow

en: Entry Details #
cs: Detaily záznamu #

en: Entry Duplicated successfully
cs: Záznam byl úspěšně duplikován

en: Entry Edit
cs: Úprava záznamu

en: Entry Limit
cs: Limit záznamů

en: Entry Not Found!
cs: Záznam nebyl nalezen!

en: Entry Update Successfully
cs: Záznam úspěšně aktualizován

en: Entry Updated Successfully
cs: Záznam byl úspěšně aktualizován

en: Entry View
cs: Zobrazení záznamu

en: Equal
cs: Rovná se

en: Error Occured
cs: Došlo k chybě

en: Error Occured in saving %s
cs: Při ukládání %s došlo k chybě

en: Error Occurred
cs: Došlo k chybě

en: Error Occurred, Please Reload
cs: Došlo k chybě, prosím načti stránku znovu

en: Error occurred, Please try again.
cs: Došlo k chybě. Zkus to prosím znovu.

en: Event:
cs: Událost:

en: Every Day
cs: Každý den

en: Example
cs: Příklad

en: Example:
cs: Příklad:

en: Excellent
cs: Vynikající

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
cs: Prozkoumej naši rozsáhlou dokumentaci. Od začátečníků po vývojáře - každý najde odpověď

en: Export
cs: Exportovat

en: Export File Format
cs: Formát exportovaného souboru

en: Export Form Data
cs: Exportovat data formuláře

en: Exporting...
cs: Exportuji...

en: Expression
cs: Výraz

en: External
cs: Externí

en: Facebook support group
cs: Facebooková skupina podpory

en: Failed to Copy, Try Again.
cs: Kopírování selhalo, zkus to znovu.

en: Failed to change Form Status
cs: Nepodařilo se změnit stav formuláře

en: Failed to fetch groundhoggtag
cs: Nepodařilo se načíst groundhoggtag

en: Failed to fetch list fields
cs: Načtení polí seznamu selhalo

en: Failed to update, Data is empty.
cs: Aktualizace selhala, data jsou prázdná.

en: Failed to write file to disk.
cs: Zápis souboru na disk selhal.

en: Fetch All Dropbox Folders
cs: Načíst všechny složky Dropboxu

en: Fetch All Recipients
cs: Načíst všechny příjemce

en: Fetch Subscriber List
cs: Načíst seznam odběratelů

en: Field
cs: Pole

en: Field Actions
cs: Akce pole

en: Field Block
cs: Blok pole

en: Field Clone
cs: Klonování pole

en: Field Cloning
cs: Klonování pole

en: Field Map
cs: Mapování polí

en: Field Mapping
cs: Mapování polí

en: Field Mappping
cs: Mapování polí

en: Field Style
cs: Styl pole

en: Field name cannot be empty
cs: Název pole nemůže být prázdný

en: Fields
cs: Pole

en: Fields refresh failed
cs: Obnovení polí selhalo

en: Fields refresh failed Cause:
cs: Obnovení polí selhalo. Příčina:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení polí selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Fields refresh failed. please try again
cs: Aktualizace polí selhala. Zkus to prosím znovu

en: Fields refresh successfully
cs: Pole byla úspěšně obnovena

en: Fields refreshed
cs: Pole aktualizována

en: File Exist Message
cs: Zpráva o existenci souboru

en: File Input
cs: Vstup souboru

en: File Select Status
cs: Stav výběru souboru

en: File Upload
cs: Nahrání souboru

en: File Upload Field Map
cs: Mapování pole pro nahrání souboru

en: File not allowed by policy
cs: Soubor není povolen podle zásad

en: File size is too large
cs: Velikost souboru je příliš velká

en: File size is too large after sanitation
cs: Velikost souboru je po sanitaci příliš velká

en: File size validation
cs: Ověření velikosti souboru

en: File type is not allowed
cs: Typ souboru není povolen

en: File type is not supported
cs: Typ souboru není podporován

en: File type validation
cs: Ověření typu souboru

en: Filter
cs: Filtrovat

en: Filter Entries between Dates
cs: Filtrovat záznamy mezi daty

en: Finish & Save
cs: Dokončit a uložit

en: First Name
cs: Jméno

en: First Name:
cs: Křestní jméno:

en: Fixed
cs: Pevná

en: Flags:
cs: Příznaky:

en: Fluent CRM Fields
cs: Pole Fluent CRM

en: Fluent CRM List:
cs: Seznam Fluent CRM:

en: Fluent CRM Plugins not found
cs: Pluginy Fluent CRM nebyly nalezeny

en: Fluent CRM Tags:
cs: Tagy Fluent CRM:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
cs: Aktualizace polí Fluent CRM selhala. Zkus to prosím znovu

en: Fluent CRM fields refreshed
cs: Pole Fluent CRM aktualizována

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
cs: Aktualizace seznamu FluentCRM selhala. Důvod:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
cs: Aktualizace seznamu FluentCRM selhala. Zkus to prosím znovu

en: FluentCRM list refreshed
cs: Seznam FluentCRM aktualizován

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení složek selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Folders refresh failed. please try again
cs: Obnovení složek selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Folders refreshed
cs: Složky obnoveny

en: Font
cs: Písmo

en: Font Family
cs: Rodina písma

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Font Size (Pixels)
cs: Velikost písma (pixely)

en: Font Style
cs: Styl písma

en: Font Weight
cs: Tloušťka písma

en: For
cs: Pro

en: For more details,
cs: Pro více informací,

en: For more details, please visit the
cs: Pro více informací navštiv

en: Forgot Password Fields
cs: Pole pro zapomenuté heslo

en: Form Abandonment
cs: Opuštění formuláře

en: Form Address Fields
cs: Pole adresy formuláře

en: Form Background
cs: Pozadí formuláře

en: Form Deleted Successfully
cs: Formulář byl úspěšně smazán

en: Form Entry Edit
cs: Úprava záznamu formuláře

en: Form Field
cs: Pole formuláře

en: Form Fields
cs: Pole formuláře

en: Form ID cannot be empty
cs: ID formuláře nemůže být prázdné

en: Form Name
cs: Název formuláře

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
cs: Název formuláře by měl být do 50 znaků

en: Form Saved successfully
cs: Formulář byl úspěšně uložen

en: Form Settings
cs: Nastavení formuláře

en: Form Submitted
cs: Formulář odeslán

en: Form Submitted Successfully
cs: Formulář byl úspěšně odeslán

en: Form Templates
cs: Šablony formulářů

en: Form Width Modification
cs: Úprava šířky formuláře

en: Form data is empty
cs: Data formuláře jsou prázdná

en: Form deleted successfully.
cs: Formulář byl úspěšně smazán.

en: Form does not exist
cs: Formulář neexistuje

en: Form does not exist.
cs: Formulář neexistuje.

en: Form does not exists
cs: Formulář neexistuje

en: Form does not exists.
cs: Formulář neexistuje.

en: Form duplicated successfully
cs: Formulář byl úspěšně duplikován

en: Form entries does not exist.
cs: Záznamy formuláře neexistují.

en: Form entry deletion failed.
cs: Smazání záznamu formuláře selhalo.

en: Form id is empty.
cs: ID formuláře je prázdné.

en: Form id is invalid
cs: ID formuláře je neplatné

en: Form id is invalid.
cs: ID formuláře je neplatné.

en: Form id or entries id is invalid
cs: ID formuláře nebo ID záznamů je neplatné

en: Form imported successfully.
cs: Formulář byl úspěšně importován.

en: Form is available %s
cs: Formulář je dostupný %s

en: Form is available %s From %s
cs: Formulář je dostupný %s Od %s

en: Form is available on %s
cs: Formulář je dostupný dne %s

en: Form is not exists.
cs: Formulář neexistuje.

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: Form status change failed.
cs: Změna stavu formuláře selhala.

en: Form status changed successfully
cs: Stav formuláře byl úspěšně změněn

en: Form style
cs: Styl formuláře

en: Form update failed.
cs: Aktualizace formuláře selhala.

en: Form updated successfully.
cs: Formulář byl úspěšně aktualizován.

en: Form:
cs: Formulář:

en: Formatter:
cs: Formátovač:

en: Forms
cs: Formuláře

en: Forms deleted successfully.
cs: Formuláře byly úspěšně smazány.

en: Forms refresh failed Cause:
cs: Obnovení formulářů selhalo. Příčina:

en: Forms refresh failed. please try again
cs: Obnovení formulářů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Forms refreshed
cs: Formuláře obnoveny

en: Friday
cs: Pátek

en: From
cs: Od

en: From Email Address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: From Mail
cs: E-mail odesílatele

en: From Name
cs: Jméno odesílatele

en: From:
cs: Od:

en: Full
cs: Celé

en: Full Name:
cs: Celé jméno:

en: Full Width
cs: Plná šířka

en: Full page droppable
cs: Celá stránka pro přetahování

en: GDPR Agreement
cs: Souhlas GDPR

en: General
cs: Obecné

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
cs: Generovat token po načtení stránky, aby se zabránilo konfliktu s cache pluginy.

en: Generate a default UI for managing this post type
cs: Generovat výchozí UI pro správu tohoto typu příspěvku

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
cs: Vygeneruj nový API klíč nebo použij existující (pro testování můžeš použít testovací API klíč). Tento klíč je potřebný pro ověření API požadavků.

en: Generate new API key
cs: Vygenerovat nový API klíč

en: Generate new ID
cs: Vygenerovat nové ID

en: Get $10 Cashback
cs: Získej $10 cashback

en: Get Christmas Deal!
cs: Získej vánoční slevu!

en: Get Year End Deal
cs: Získej novoroční slevu

en: Getgist API Console
cs: Getgist API konzoli

en: Gist Fields
cs: Pole Gist

en: Global Settings
cs: Globální nastavení

en: Go Home
cs: Jít domů

en: Go to PDF Settings
cs: Přejít na nastavení PDF

en: Go to Payment Settings
cs: Přejít do nastavení plateb

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
cs: Přejdi na administrátorský panel google reCaptcha V2

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
cs: Přejdi na administrátorský panel google reCaptcha V3

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
cs: Přejdi na administrátorský panel turnstile

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
cs: Přejdi na administrátorský panel hCaptcha

en: Go to your Mollie Dashboard
cs: Přejdi na svůj Mollie Dashboard

en: Go to your PayPal Dashboard
cs: Přejdi na svůj PayPal Dashboard

en: Go to your Razorpay Dashboard
cs: Přejdi na svůj Razorpay Dashboard

en: Go to your Stripe Dashboard
cs: Přejdi na svůj Stripe Dashboard

en: Gold
cs: Zlatá

en: Good
cs: Dobré

en: Google API Console
cs: Google API konzoli

en: Google Ads Information
cs: Informace o Google Ads

en: Google Ads Manager Account
cs: Účet správce Google Ads

en: Google Fields
cs: Google pole

en: Google Maps API Key
cs: Google Maps API klíč

en: Google reCAPTCHA Admin
cs: Administraci Google reCAPTCHA

en: Gradient
cs: Přechod

en: Grayscale
cs: Stupně šedi

en: Greater Than
cs: Větší než

en: Greater Than or Equal
cs: Větší nebo rovno

en: Groundhogg Fields
cs: Pole Groundhogg

en: Groundhogg Meta Fields
cs: Meta pole Groundhogg

en: Groundhogg all tag fetched successfully
cs: Všechny tagy Groundhogg úspěšně načteny

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Group fetch failed
cs: Načtení skupiny selhalo

en: Group fetch successfully
cs: Skupina byla úspěšně načtena

en: Groups
cs: Skupiny

en: Header Row:
cs: Řádek záhlaví:

en: Height
cs: Výška

en: Helper Text
cs: Pomocný text

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
cs: Pomocný text je volitelný text, který se zobrazuje pod polem a poskytuje uživateli další informace. Můžeš zobrazit nebo skrýt pomocný text přepnutím této možnosti.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
cs: Zde jsou Department, Salary a Country názvy sloupců tabulky Zoho Analytics

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
cs: Zde je Email název propojení pole Zoho Creator. Info:

en: Hidden
cs: Skryté

en: Hidden Field
cs: Skryté pole

en: Hide
cs: Skrýt

en: Hide Calender
cs: Skrýt kalendář

en: Hide Country List
cs: Skrýt seznam zemí

en: Hide Image Label
cs: Skrýt popisek obrázku

en: Hide Integration Logs
cs: Skrýt protokoly integrace

en: Hide ReCaptcha Badge
cs: Skrýt ReCaptcha odznak

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
cs: Skryje kalendář. Ve výchozím nastavení je kalendář zobrazen. Pokud chceš kalendář skrýt, musíš tuto možnost povolit.

en: History Empty
cs: Historie je prázdná

en: Homepage URL:
cs: URL domovské stránky:

en: Honeypot trap
cs: Honeypot past

en: Honeypot trap for bot
cs: Past na boty typu honeypot

en: Horizontal
cs: Horizontální

en: How many rows to export
cs: Kolik řádků exportovat

en: How to Configure Conditional Logic
cs: Jak nastavit podmíněnou logiku

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
cs: Jak nastavit potvrzovací zprávu/přesměrování stránky

en: How to Configure Double Opt-In
cs: Jak nastavit dvojí opt-in

en: How to Configure Email Templates
cs: Jak nastavit šablony e-mailů

en: How to Configure Form Abandonment
cs: Jak nastavit opuštění formuláře

en: How to Configure PDF Template
cs: Jak nastavit PDF šablonu

en: How to Configure WP User Registration
cs: Jak nastavit registraci uživatelů WP

en: How to Setup ACF integration
cs: Jak nastavit integraci ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
cs: Jak nastavit integraci ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
cs: Jak nastavit integraci Acumbamail

en: How to Setup Advanced Form Integration
cs: Jak nastavit pokročilou integraci formuláře

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
cs: Jak nastavit integraci Automate Hub by Sperse.IO

en: How to Setup AutomatorWP integration
cs: Jak nastavit integraci AutomatorWP

en: How to Setup Autonami integration
cs: Jak nastavit integraci Autonami

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
cs: Jak nastavit integraci Brevo(SendinBlue)

en: How to Setup Dropbox integration
cs: Jak nastavit integraci Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
cs: Jak nastavit integraci elastic email

en: How to Setup Encharge integration
cs: Jak nastavit integraci Encharge

en: How to Setup FlowMattic integration
cs: Jak nastavit integraci FlowMattic

en: How to Setup Fluent-CRM integration
cs: Jak nastavit integraci Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
cs: Jak nastavit integraci Google Sheets

en: How to Setup IFTTT integration
cs: Jak nastavit integraci IFTTT

en: How to Setup Integrately integration
cs: Jak nastavit integraci Integrately

en: How to Setup Integrations
cs: Jak nastavit integrace

en: How to Setup Integromat integration
cs: Jak nastavit integraci Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
cs: Jak nastavit integraci MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
cs: Jak nastavit integraci MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
cs: Jak nastavit integraci MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
cs: Jak nastavit integraci MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
cs: Jak nastavit integraci Pabbly

en: How to Setup Pods integration
cs: Jak nastavit integraci Pods

en: How to Setup Sure Triggers integration
cs: Jak nastavit integraci Sure Triggers

en: How to Setup Telegram integration
cs: Jak nastavit integraci Telegram

en: How to Setup Thrive Automator integration
cs: Jak nastavit integraci Thrive Automator

en: How to Setup Uncanny Automator integration
cs: Jak nastavit integraci Uncanny Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
cs: Jak nastavit integraci WP Webhooks

en: How to Setup WooCommerce integration
cs: Jak nastavit integraci WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
cs: Jak nastavit integraci Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Creator

en: How to Setup Zoho Desk integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho Work Drive

en: How to Setup Zoho-CRM integration
cs: Jak nastavit integraci Zoho-CRM

en: How to Setup n8n.io integration
cs: Jak nastavit integraci n8n.io

en: How to enable Conversational Form
cs: Jak povolit konverzační formulář

en: How to set up
cs: Jak nastavit

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
cs: Jak nastavit potvrzovací zprávy nebo přesměrování stránky:

en: How to setup Conversational form:
cs: Jak nastavit konverzační formulář:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
cs: Jak nastavit dvojité potvrzení a odeslání e-mailového oznámení:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
cs: Jak nastavit E-mailové šablony a Odesílat e-mailová oznámení:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
cs: Jak nastavit opuštění formuláře a uložit částečný průběh formuláře:

en: How to setup Integrations:
cs: Jak nastavit integrace:

en: How to setup Landinge Page
cs: Jak nastavit vstupní stránku

en: How to setup PDF Templates:
cs: Jak nastavit šablony PDF:

en: How to setup WP Authentication:
cs: Jak nastavit WP autentizaci:

en: Hubspot API Console
cs: Hubspot API konzole

en: Hubspot Fields
cs: Pole Hubspot

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
cs: Souhlasím s tím, aby tento web uložil mé odeslané informace, aby mohli reagovat na můj dotaz. Více informací v

en: IP address
cs: IP adresa

en: Icon Type:
cs: Typ ikony:

en: Icons
cs: Ikony

en: Idea
cs: Nápad

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
cs: Pokud jsou pole Uživatelské jméno a Heslo prázdná, systém použije hodnotu z e-mailového pole jako pole a heslo bude automaticky vygenerováno.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
cs: Pokud je uživatel přihlášen, formulář bude znovu naplněn předchozím částečným záznamem z databáze
    opačném případě z místního úložiště prohlížeče."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
cs: Pokud je vypnuto, formulář uloží koncept při kliknutí na tlačítko uložit nebo pomocí podmíněné logiky.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
cs: Pokud je zapnuto, prázdný formulář se uloží jako koncept při opuštění stránky.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
cs: Pokud už máš web Turnstile, klikni na Název webu pro otevření Dashboardu webu.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
cs: Pokud už máš web hCaptcha, klikni na Název webu pro otevření Dashboardu webu.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
cs: Pokud jsi ještě nevytvořil web Turnstile, klikni na tlačítko „Přidat web“ a vyplň požadovaná pole.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
cs: Pokud jsi ještě nevytvořil web hCaptcha, klikni na tlačítko „Přidat web“ a vyplň požadovaná pole.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
cs: Pokud jsi ještě nepoužil PDF, budeš muset kliknout na tlačítko „Uložit" pro aplikaci těchto globálních nastavení PDF. Můžeš také přizpůsobit nastavení pro konkrétní šablonu PDF přístupem k šablonám PDF v nastavení formuláře.

en: Image
cs: Obrázek

en: Image Alt Text
cs: Alternativní text obrázku

en: Image Crop
cs: Ořez obrázku

en: Image Link....
cs: Odkaz na obrázek...

en: Image Preview
cs: Náhled obrázku

en: Image Resize
cs: Změna velikosti obrázku

en: Image Select
cs: Výběr obrázku

en: Image Transform
cs: Transformace obrázku

en: Image Type
cs: Typ obrázku

en: Image height
cs: Výška obrázku

en: Image validate size
cs: Ověření velikosti obrázku

en: Image width
cs: Šířka obrázku

en: Import & Edit
cs: Importovat a upravit

en: Import Form
cs: Importovat formulář

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
cs: V Bit Apps poskytujeme veškerou produktovou podporu pro všechny typy zákazníků, nezáleží na tom, zda jsi uživatel FREE nebo PRO verze. Aktivně poskytujeme podporu prostřednictvím e-mailu a živého chatu. Náš tým podpory je vždy připraven ti pomoci. Jsme tu, abychom odpověděli na tvé otázky a pomohli ti s jakýmikoli problémy, které můžeš mít.

en: In Person Email
cs: E-mail pro osobní přítomnost

en: In Person Email (Optional)
cs: E-mail pro osobní přítomnost (volitelné)

en: In Person Name
cs: Jméno pro osobní přítomnost

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
cs: Pro opětovné naplnění polí formuláře je nutné ukládat odeslané údaje do databáze. Ujisti se, že je vypnuta možnost „zakázat ukládání dat odeslaných formulářů“ v nastavení formuláře.

en: Individual Field Styling
cs: Individuální stylování pole

en: Individual Style
cs: Individuální styl

en: Input Format Option
cs: Možnost formátu vstupu

en: Input Format Options
cs: Možnosti formátu vstupu

en: Input Icons
cs: Ikony vstupu

en: Input Mode
cs: Režim vstupu

en: Input Validation
cs: Validace vstupu

en: Input does not match the required pattern
cs: Vstup neodpovídá požadovanému vzoru

en: Input mode
cs: Režim vstupu

en: Inside
cs: Vnitřní

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
cs: Propoj svůj formulář s oblíbenými aplikacemi a službami.

en: Integration
cs: Integrace

en: Integration API Key...
cs: Integrační API klíč...

en: Integration Info
cs: Informace o integraci

en: Integration Name
cs: Název integrace

en: Integration Name...
cs: Název integrace...

en: Integration Name:
cs: Název integrace:

en: Integration Settings
cs: Nastavení integrace

en: Integration clone failed Cause
cs: Klonování integrace selhalo - příčina

en: Integration clone failed.
cs: Klonování integrace selhalo.

en: Integration deleted
cs: Integrace smazána

en: Integration deletion failed Cause
cs: Smazání integrace selhalo. Důvod

en: Integration deletion failed. please try again
cs: Smazání integrace selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Integration execution failed
cs: Provedení integrace selhalo

en: Integration name
cs: Název integrace

en: Integration name cann't be empty
cs: Název integrace nemůže být prázdný

en: Integrations
cs: Integrace

en: Internal
cs: Interní

en: Invalid API Token
cs: Neplatný API token

en: Invalid Email
cs: Neplatný e-mail

en: Invalid Form ID or Entries ID.
cs: Neplatné ID formuláře nebo ID záznamů.

en: Invalid Form ID or entries ID.
cs: Neplatné ID formuláře nebo ID záznamů.

en: Invalid Form id or entries id.
cs: Neplatné ID formuláře nebo ID záznamů.

en: Invalid Number
cs: Neplatné číslo

en: Invalid Phone Number
cs: Neplatné telefonní číslo

en: Invalid SVG
cs: Neplatné SVG

en: Invalid URL
cs: Neplatná URL

en: Invalid activation key
cs: Neplatný aktivační klíč

en: Invalid file type
cs: Neplatný typ souboru

en: Invalid form id
cs: Neplatné ID formuláře

en: Invalid redirect page:
cs: Stránka přesměrování při neplatnosti:

en: Invert
cs: Invertovat

en: Invisible
cs: Neviditelný

en: Is Not Null
cs: Není null

en: Is Null
cs: Je null

en: Issue
cs: Problém

en: Issue %s
cs: Problém %s

en: Issue Followers
cs: Sledující problému

en: Item Size
cs: Velikost položky

en: Key
cs: Klíč

en: Key :
cs: Klíč:

en: Key:
cs: Klíč:

en: LTR
cs: Zleva doprava

en: Label
cs: Popisek

en: Label Style
cs: Styl popisku

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
cs: Popisek je název pole, který se zobrazuje nad nebo vedle pole. Můžeš zobrazit nebo skrýt popisek pole přepnutím této možnosti.

en: Labels Customization
cs: Přizpůsobení popisků

en: Landing Form
cs: Vstupní formulář

en: Landing Page
cs: Vstupní stránka

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Language
cs: Jazyk

en: Language Direction
cs: Směr jazyka

en: Laptop View
cs: Zobrazení na notebooku

en: Last 120 Days
cs: Posledních 120 dní

en: Last 30 Days
cs: Posledních 30 dní

en: Last 60 Days
cs: Posledních 60 dní

en: Last 7 Days
cs: Posledních 7 dní

en: Last 90 Days
cs: Posledních 90 dní

en: Last Month
cs: Minulý měsíc

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Last Name:
cs: Příjmení:

en: Last Week
cs: Minulý týden

en: Last Year
cs: Minulý rok

en: Layout
cs: Rozložení

en: Layout:
cs: Rozložení:

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení rozložení selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Layouts refresh failed. please try again
cs: Obnovení rozložení selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Layouts refreshed
cs: Rozložení obnoveno

en: Lead Status
cs: Stav leadu

en: Leading Icon
cs: Ikona na začátku

en: Learn More
cs: Zjistit více

en: Learn more about Bit Form API
cs: Zjisti více o bit form API

en: Learn more about CPT Integration
cs: Zjisti více o integraci CPT

en: Learn more about Google Ads configuration
cs: Zjisti více o konfiguraci Google Ads

en: Learn more about PDF Attachment
cs: Zjisti více o příloze PDF

en: Learn more about SMTP configuration
cs: Zjistit více o konfiguraci SMTP

en: Leave a Note:
cs: Zanechat poznámku:

en: Left
cs: Vlevo

en: Left Currency
cs: Měna vlevo

en: Left Number
cs: Číslo vlevo

en: Left to Right
cs: Zleva doprava

en: Less Than
cs: Menší než

en: Less Than or Equal
cs: Menší nebo rovno

en: Lifecycle Stage
cs: Fáze životního cyklu

en: Light
cs: Světlý

en: Lighten
cs: Zesvětlení

en: Limit By Per User
cs: Omezit na uživatele

en: Limit By Submission Count
cs: Omezit podle počtu odeslání

en: Limit Form Submission
cs: Omezit odeslání formuláře

en: Limit Form Submission Period
cs: Omezit období odesílání formuláře

en: Limit Password Length
cs: Omezit délku hesla

en: Line 1:
cs: Řádek 1:

en: Line 2:
cs: Řádek 2:

en: Link:
cs: Odkaz:

en: List Height
cs: Výška seznamu

en: List failed. please try again
cs: Seznam selhal. Zkus to prosím znovu

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení seznamu selhalo. Důvod: %s. Zkus to prosím znovu

en: List refreshed
cs: Seznam byl obnoven

en: List:
cs: Seznam:

en: Lists fetch failed. please try again
cs: Načtení seznamů selhalo. Prosím zkus to znovu

en: Lists fetched successfully
cs: Seznamy úspěšně načteny

en: Lists refresh failed Cause:
cs: Obnovení seznamů selhalo. Příčina:

en: Lists refresh failed. please try again
cs: Obnovení seznamů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Lists refreshed
cs: Seznamy obnoveny

en: Lists:
cs: Seznamy:

en: Load Indicator
cs: Indikátor načítání

en: Loading ACF Fields...
cs: Načítání ACF polí...

en: Loading ACF fields...
cs: Načítám ACF pole...

en: Loading Company...
cs: Načítání společnosti...

en: Loading Contacts...
cs: Načítání kontaktů...

en: Loading Dropbox Folders List...
cs: Načítání seznamu složek Dropboxu...

en: Loading Lists...
cs: Načítání seznamů...

en: Loading MetaBox Fields...
cs: Načítání MetaBox polí...

en: Loading OneDrive Folders List...
cs: Načítání seznamu složek OneDrive...

en: Loading Owners...
cs: Načítání vlastníků...

en: Loading Pipelines...
cs: Načítání pipeline...

en: Loading Post Types...
cs: Načítání typů příspěvků...

en: Loading Posts...
cs: Načítám příspěvky...

en: Loading Recipientslist...
cs: Načítání seznamu příjemců...

en: Loading Tags...
cs: Načítání tagů...

en: Loading Terms...
cs: Načítám termíny...

en: Loading Users...
cs: Načítám uživatele...

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Locale
cs: Lokalizace

en: Logged In
cs: Přihlášen

en: Logged Out
cs: Odhlášen

en: Logic
cs: Logika

en: Login Fields
cs: Přihlašovací pole

en: Login User
cs: Přihlásit uživatele

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
cs: Přihlas se do svého účtu Mollie (nebo si vytvoř nový, pokud ještě nemáš).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
cs: Přihlas se do svého účtu PayPal (nebo si vytvoř nový, pokud ještě nemáš).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
cs: Přihlas se do svého účtu Razorpay (nebo si vytvoř nový, pokud ještě nemáš).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
cs: Přihlas se do svého účtu Stripe (nebo si vytvoř nový, pokud ještě nemáš).

en: Lost In Space
cs: Ztraceno ve vesmíru

en: Luminosity
cs: Světlost

en: Mail Chimp API Console
cs: Mail chimp API konzole

en: Mail Chimp Address Fields
cs: Pole adresy Mail chimp

en: Mail Chimp Fields
cs: Pole Mail chimp

en: Mail Test
cs: Test e-mailu

en: MailPoet Fields
cs: MailPoet pole

en: MailerLite API Token
cs: MailerLite API token

en: MailerLite Fields
cs: MailerLite pole

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
cs: Obnovení Mailpoet polí selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Mailpoet fields refreshed
cs: Mailpoet pole byla obnovena

en: Maintain Step History
cs: Udržovat historii kroků

en: Map Attachments
cs: Mapovat přílohy

en: Map Fields
cs: Mapovat pole

en: Map File Upload Fields
cs: Mapovat pole pro nahrávání souborů

en: Margin
cs: Okraj

en: Margin Bottom
cs: Dolní okraj

en: Margin Left
cs: Levý okraj

en: Margin Right
cs: Pravý okraj

en: Margin Top
cs: Horní okraj

en: Max File Size
cs: Max. velikost souboru

en: Max Total File Size
cs: Max. celková velikost souborů

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
cs: Maximálně je povoleno ${field.maximum_file} soubor(ů)

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
cs: Maximálně je povoleno ${field.maximum}

en: Maximum File Count
cs: Maximální počet souborů

en: Maximum File Size
cs: Maximální velikost souboru

en: Maximum Fraction Digit:
cs: Maximální počet desetinných míst:

en: Maximum Option Count
cs: Maximální počet možností

en: Maximum Option Validation
cs: Validace maximálního počtu možností

en: Maximum Row:
cs: Maximální počet řádků:

en: Maximum Value
cs: Maximální hodnota

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
cs: Je povolena maximální částka ${field.maximum_amount}

en: Maximum amount:
cs: Maximální částka:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
cs: Překročena maximální velikost souboru. (Max: ${field.maximum_size}MB)

en: Meanwhile do not close this window.
cs: Mezitím nezavírej toto okno.

en: Menu Icon
cs: Ikona menu

en: Menu Icon *
cs: Ikona menu *

en: Menu Name *
cs: Název v menu *

en: Merge with Previous Options
cs: Sloučit s předchozími možnostmi

en: Message Styles
cs: Styly zpráv

en: Message Type
cs: Typ zprávy

en: Message deleted
cs: Zpráva smazána

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Messages saved successfully.
cs: Zprávy úspěšně uloženy.

en: Messages:
cs: Zprávy:

en: Meta Box must be activated!
cs: Meta Box musí být aktivován!

en: Meta Key
cs: Meta klíč

en: Meta Value
cs: Meta hodnota

en: MetaBox Fields Mapping
cs: Mapování MetaBox polí

en: Metabox Fields
cs: Metabox pole

en: Metabox Fields Mapping
cs: Mapování Metabox polí

en: Metabox File Upload Fields Map
cs: Mapování polí pro nahrávání souborů Metabox

en: Metaxbox Fields
cs: Metaxbox pole

en: Method:
cs: Metoda:

en: Migrating to V2
cs: Migrace na V2

en: Migration Complete
cs: Migrace dokončena

en: Migration Issue Detected
cs: Zjištěn problém s migrací

en: Milestone:
cs: Milník:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení milníků selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Milestones refresh failed. please try again
cs: Obnovení milníků selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Milestones refreshed
cs: Milníky obnoveny

en: Min File Size
cs: Min. velikost souboru

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
cs: Je vyžadováno minimálně ${field.minimum_file} soubor(ů)

en: Minimum ${field.minimum} is required
cs: Je vyžadováno minimálně ${field.minimum}

en: Minimum File Count
cs: Minimální počet souborů

en: Minimum Fraction Digit:
cs: Minimální počet desetinných míst:

en: Minimum Option Count
cs: Minimální počet možností

en: Minimum Option Validation
cs: Validace minimálního počtu možností

en: Minimum Row:
cs: Minimální počet řádků:

en: Minimum Value
cs: Minimální hodnota

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
cs: Je vyžadována minimální částka ${field.minimum_amount}

en: Minimum amount:
cs: Minimální částka:

en: Minimum and Maximum Option
cs: Minimální a maximální možnost

en: Minimum and Maximum Option validation
cs: Validace minimálního a maximálního počtu možností

en: Minimum and Maximum Value
cs: Minimální a maximální hodnota

en: Minimum and Maximum Value Validation
cs: Validace minimální a maximální hodnoty

en: Missing a temporary folder.
cs: Chybí dočasná složka.

en: Modal Message
cs: Zpráva v modálním okně

en: Mode :
cs: Režim:

en: Modern Form builder and database management  system
cs: Moderní tvůrce formulářů a systém správy databáze

en: Modification of File Select Status
cs: Úprava stavu výběru souboru

en: Module:
cs: Modul:

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení modulů selhalo. Důvod: %s. Zkus to prosím znovu

en: Modules refresh failed. please try again
cs: Obnovení modulů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Modules refreshed
cs: Moduly byly obnoveny

en: Mollie API key is missing
cs: Chybí API klíč Mollie

en: Mollie Developer Dashboard
cs: Vývojářský panel Mollie

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
cs: Pole dynamické částky Mollie není vybráno

en: Mollie Fixed Amount is not valid
cs: Pevná částka Mollie není platná

en: Mollie Minimum Amount is
cs: Minimální částka Mollie je

en: Mollie Payment Field
cs: Platební pole Mollie

en: Mollie Redirect Url is not Selected
cs: Není vybrána URL pro přesměrování Mollie

en: Mollie Settings
cs: Nastavení Mollie

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
cs: Mollie poskytuje popis platby. Tato možnost je povinná. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>Zjistit více</a>. A také můžeš přidat hodnotu pole do tohoto popisu. např.: Tato platba od jména: ${field_key}

en: Monday
cs: Pondělí

en: Month
cs: Měsíc

en: Month Input
cs: Vstup měsíce

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: More Options
cs: Další možnosti

en: Move
cs: Přesunout

en: Multi step settings
cs: Nastavení více kroků

en: Multi-Line Text
cs: Víceřádkový text

en: Multiline Text
cs: Víceřádkový text

en: Multiple
cs: Vícenásobný

en: Multiple Option List
cs: Seznam s více možnostmi

en: Multiple Select:
cs: Vícenásobný výběr:

en: Multiple file upload
cs: Nahrávání více souborů

en: Multiply
cs: Násobení

en: Multisteps Settings
cs: Nastavení více kroků

en: Name
cs: Název

en: Name :
cs: Jméno:

en: Name Mode:
cs: Režim jména:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
cs: Název je jedinečný identifikátor pole. Používá se k odkazování na pole v datech odeslaného formuláře.

en: Navigation
cs: Navigace

en: New
cs: Nové

en: New Record
cs: Nový záznam

en: New User Registration Request
cs: Žádost o registraci nového uživatele

en: Newsletter list refresh failed Cause:
cs: Obnovení seznamu newsletterů selhalo. Důvod:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
cs: Obnovení seznamu newsletterů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Newsletter list refreshed
cs: Seznam newsletterů byl obnoven

en: Next
cs: Další

en: Next 120 Days
cs: Příštích 120 dní

en: Next 30 Days
cs: Příštích 30 dní

en: Next 60 Days
cs: Příštích 60 dní

en: Next 7 Days
cs: Příštích 7 dní

en: Next 90 Days
cs: Příštích 90 dní

en: Next Billing Time
cs: Čas příští platby

en: Next Month
cs: Příští měsíc

en: Next Step
cs: Další krok

en: Next Week
cs: Příští týden

en: Next Year
cs: Příští rok

en: No
cs: Ne

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
cs: Nebyla nalezena žádná pole ActiveCampaign. Zkus změnit číslo řádku záhlaví nebo to zkus znovu

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
cs: Nebyly nalezeny žádné seznamy ActiveCampaign. Zkus změnit číslo řádku záhlaví nebo to zkus znovu

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
cs: Nebyly nalezeny žádné tagy ActiveCampaign. Zkus změnit číslo řádku záhlaví nebo to zkus znovu

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
cs: Nebyla nalezena žádná pole Autonami. Zkus změnit číslo řádku záhlaví nebo to zkus znovu

en: No Connected App Found
cs: Nebyla nalezena žádná připojená aplikace

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
cs: Nebyla nalezena žádná pole Encharge. Zkus změnit číslo řádku záhlaví nebo to zkus znovu

en: No Entry Found.
cs: Nebyl nalezen žádný záznam.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
cs: Nebyla nalezena žádná pole Fluent CRM. Zkus změnit číslo řádku záhlaví nebo to zkus znovu

en: No Integration Found
cs: Žádná integrace nenalezena

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
cs: Nebyla nalezena žádná Mailpoet pole. Zkus změnit číslo řádku záhlaví nebo to zkus znovu

en: No Milestone Found
cs: Nebyl nalezen žádný milník

en: No Owner Found
cs: Nebyl nalezen žádný vlastník

en: No PDF templates available
cs: Žádné PDF šablony nejsou k dispozici

en: No Payment Info Found!
cs: Nenalezeny žádné informace o platbě!

en: No Portal Found
cs: Nebyl nalezen žádný portál

en: No Project Found
cs: Nebyl nalezen žádný projekt

en: No Project Group Found
cs: Nebyla nalezena žádná skupina projektů

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
cs: Nebyla nalezena žádná Sendinblue pole. Zkus změnit číslo řádku záhlaví nebo to zkus znovu

en: No Sub Folder Found
cs: Nebyla nalezena žádná podsložka

en: No Tag Found
cs: Nebyl nalezen žádný štítek

en: No Task Found
cs: Nebyl nalezen žádný úkol

en: No Task Layout Found
cs: Nebylo nalezeno žádné rozložení úkolů

en: No Tasklist Found
cs: Nebyl nalezen žádný seznam úkolů

en: No Template Found
cs: Nenalezena žádná šablona

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
cs: Nebyla nalezena žádná záhlaví listu. Zkus změnit číslo řádku záhlaví nebo to zkus znovu

en: No field data change
cs: Žádná změna dat pole

en: No file was uploaded.
cs: Žádný soubor nebyl nahrán.

en: No form selected
cs: Nebyl vybrán žádný formulář

en: No response from the server
cs: Žádná odpověď ze serveru

en: Non Billable
cs: Nefakturovatelné

en: None
cs: Žádný

en: Normal
cs: Normální

en: Not Contain
cs: Neobsahuje

en: Not End With
cs: Nekončí na

en: Not Equal
cs: Není rovno

en: Not Required
cs: Není povinné

en: Not Start With
cs: Nezačíná na

en: Not contains
cs: Neobsahuje

en: Not empty
cs: Není prázdné

en: Not equal
cs: Nerovná se

en: Note
cs: Poznámka

en: Note :
cs: Poznámka:

en: Note Added Successfully
cs: Poznámka úspěšně přidána

en: Note Content
cs: Obsah poznámky

en: Note Deleted Successfully
cs: Poznámka úspěšně smazána

en: Note Title
cs: Název poznámky

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení typů poznámek selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Note Types refresh failed. please try again
cs: Obnovení typů poznámek selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Note Types refreshed
cs: Typy poznámek obnoveny

en: Note Updated Successfully
cs: Poznámka úspěšně aktualizována

en: Note no change
cs: Žádná změna poznámky

en: Note:
cs: Poznámka:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
cs: Poznámka: Ve funkci konverzačního formuláře nejsou momentálně podporována některá pole jako Captcha, Platby, HTML atd.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
cs: Poznámka: Tato funkce je dostupná pouze pro uživatele BitForm Pro.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
cs: Poznámka: Tato globální zpráva bude použita pro všechny formuláře a pole, pokud není nastavena vlastní chybová zpráva pro jednotlivé pole. Také můžeš použít

en: Notes
cs: Poznámky

en: Nothing to duplicate
cs: Není co duplikovat

en: Nothing to update
cs: Není co aktualizovat

en: Notify Users
cs: Upozornit uživatele

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
cs: Nyní prosím přejdi do svého formuláře a přidej pole Google reCaptcha V2.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
cs: Nyní prosím přejdi do svého formuláře a přidej pole Google reCaptcha V3.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
cs: Nyní prosím přejdi do svého formuláře a přidej pole Turnstile.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
cs: Nyní prosím přejdi do svého formuláře a přidej pole hCaptcha.

en: Np Repeat
cs: Neopakovat

en: Number
cs: Číslo

en: Number Format:
cs: Formát čísla:

en: OR
cs: NEBO

en: On Click
cs: Při kliknutí

en: On Field Input
cs: Při vstupu do pole

en: On Focus
cs: Při zaměření

en: On Form Submit
cs: Při odeslání formuláře

en: On Form Validate
cs: Při validaci formuláře

en: On Load
cs: Při načtení

en: On Mouse Over
cs: Při najetí myší

en: On Same Day
cs: Ve stejný den

en: Once Every
cs: Jednou za

en: OneDrive Client Id:
cs: OneDrive client id:

en: OneDrive Client Secret:
cs: OneDrive client secret:

en: Only Logged In User
cs: Pouze přihlášení uživatelé

en: Only on Field Input
cs: Pouze při zadání do pole

en: Only on Form Load
cs: Pouze při načtení formuláře

en: Only on Form Submit
cs: Pouze při odeslání formuláře

en: Only on Form Validate
cs: Pouze při validaci formuláře

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
cs: Fungovat bude pouze platný JS objekt. Pro více informací prosím zkontroluj<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> dokumentaci dostupných možností konfigurace</a>

en: Opacity
cs: Průhlednost

en: Opacity (0-100)
cs: Průhlednost (0-100)

en: Option 1
cs: Možnost 1

en: Option 2
cs: Možnost 2

en: Option 3
cs: Možnost 3

en: Option 4
cs: Možnost 4

en: Option Column
cs: Sloupec možností

en: Option Flag Image
cs: Obrázek vlajky u možnosti

en: Option Icon/Image
cs: Ikona/obrázek možnosti

en: Option Icon/Image:
cs: Ikona/obrázek možnosti:

en: Option List Height
cs: Výška seznamu možností

en: Options
cs: Možnosti

en: Options 2
cs: Možnosti 2

en: Options Column
cs: Sloupec možností

en: Order
cs: Objednávka

en: Orientation
cs: Orientace

en: Other
cs: Jiné

en: Other Option
cs: Jiná možnost

en: Other Option Required
cs: Vyžadována jiná možnost

en: Other...
cs: Jiné...

en: Our Privacy Policy.
cs: Naše zásady ochrany osobních údajů.

en: Outside
cs: Vnější

en: Overlay
cs: Překrytí

en: Override Default Settings
cs: Přepsat výchozí nastavení

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
cs: Přepsat existující hodnoty polí v Zoho CRM prázdnými hodnotami polí z Bit Form při upsertu záznamu?

en: Own Submitted Response
cs: Vlastní odeslané odpovědi

en: Owner Email
cs: E-mail vlastníka

en: Owner ID
cs: ID vlastníka

en: Owner Name
cs: Jméno vlastníka

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
cs: Jméno vlastníka (tvoje uživatelské jméno v Zoho Creator):

en: Owners refresh failed Cause:
cs: Obnovení vlastníků selhalo. Příčina:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení vlastníků selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Owners refresh failed. please try again
cs: Obnovení vlastníků selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Owners refreshed
cs: Vlastníci obnoveni

en: PDF Attachment Template:
cs: Šablona PDF přílohy:

en: PDF Downloads
cs: Stažení PDF

en: PDF File Name
cs: Název PDF souboru

en: PDF Global Setting
cs: Globální nastavení PDF

en: PDF Password
cs: Heslo PDF

en: PDF Password Shortcode
cs: Zkrácený kód hesla PDF

en: PDF Setting
cs: Nastavení PDF

en: PDF Template
cs: PDF šablona

en: PDF Templates
cs: Šablony PDF

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
cs: Na tvém serveru chybí rozšíření PHP. Nainstaluj ho prosím.

en: Padding
cs: Vnitřní okraj

en: Padding Bottom
cs: Dolní vnitřní okraj

en: Padding Left
cs: Levý vnitřní okraj

en: Padding Right
cs: Pravý vnitřní okraj

en: Padding Top
cs: Horní vnitřní okraj

en: Page
cs: Stránka

en: Page Select Box
cs: Box pro výběr stránky

en: Page Title
cs: Název stránky

en: Pagination Button
cs: Tlačítko stránkování

en: Panel Layout
cs: Rozložení panelu

en: Paper Size
cs: Velikost papíru

en: Parse Mode:
cs: Režim parsování:

en: Passive
cs: Pasivní

en: Password
cs: Heslo

en: Password Field
cs: Pole pro heslo

en: Password can't be empty
cs: Heslo nemůže být prázdné

en: Password reset email template
cs: Šablona e-mailu pro obnovení hesla

en: Password...
cs: Heslo...

en: Password:
cs: Heslo:

en: Pay Button
cs: Tlačítko platby

en: Pay Button Text
cs: Text platebního tlačítka

en: Pay now
cs: Zaplatit nyní

en: Pay with Mollie
cs: Zaplatit přes Mollie

en: Pay with Paypal
cs: Zaplatit přes PayPal

en: Pay with Stripe
cs: Zaplatit přes Stripe

en: PayPal Client ID is missing
cs: Chybí PayPal Client ID

en: PayPal Developer Dashboard
cs: Vývojářský panel PayPal

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
cs: Pole dynamické částky PayPal není vybráno

en: PayPal Fixed Amount is not valid
cs: Pevná částka PayPal není platná

en: PayPal Integrations Video
cs: Video o integraci PayPal

en: PayPal Payment Field
cs: Platební pole PayPal

en: PayPal Plan Id missing
cs: Chybí ID plánu PayPal

en: PayPal Settings
cs: Nastavení PayPal

en: Payment
cs: Platba

en: Payment Method
cs: Platební metoda

en: Payment Method Type
cs: Typ platební metody

en: Payment setting saved successfully
cs: Nastavení platby bylo úspěšně uloženo

en: Payment setting updated successfully
cs: Nastavení platby bylo úspěšně aktualizováno

en: Payments
cs: Platby

en: Paypal
cs: PayPal

en: Paypal Button Text
cs: Text tlačítka PayPal

en: Paypal Buy Now
cs: Koupit nyní přes PayPal

en: Paypal Checkout
cs: PayPal pokladna

en: Paypal Style
cs: Styl PayPal

en: Pen Color
cs: Barva pera

en: Pen Width
cs: Šířka pera

en: Permissions Settings
cs: Nastavení oprávnění

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Phone Number...
cs: Telefonní číslo...

en: Phone Number:
cs: Telefonní číslo:

en: Phone View
cs: Zobrazení na telefonu

en: Phone number can't be empty
cs: Telefonní číslo nemůže být prázdné

en: Phone:
cs: Telefon:

en: Pick A Date
cs: Vyber datum

en: Picture
cs: Obrázek

en: Picture Upload
cs: Nahrání obrázku

en: Pill
cs: Pilulka

en: Placeholder
cs: Zástupný text

en: Placeholder Color
cs: Barva zástupného textu

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
cs: Zástupný text je text, který se zobrazuje uvnitř pole předtím, než uživatel zadá svůj vlastní obsah. Můžeš zobrazit nebo skrýt zástupný text pole přepnutím této možnosti.

en: Placeholder...
cs: Zástupný text...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
cs: Umístí zprávu definovanou administrátorem pod popis formuláře, která upozorní uživatele, že jejich hodnoty polí jsou ukládány před odesláním.

en: Plan ID
cs: ID plánu

en: Plan Id
cs: ID plánu

en: Please Select a Date
cs: Prosím vyber datum

en: Please add a submit button
cs: Přidej tlačítko pro odeslání

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
cs: Klikni na dostupnou možnost Captcha pro konfiguraci.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
cs: Klikni na dostupnou možnost platební brány pro konfiguraci.

en: Please configure PDF settings first.
cs: Nejprve nakonfiguruj nastavení PDF.

en: Please contact support for assistance at
cs: Kontaktuj prosím podporu na

en: Please enter API key and API secret
cs: Zadej API klíč a API tajný klíč

en: Please fix the errors
cs: Oprav chyby

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
cs: Nyní přejdi do svého formuláře a přidej platební pole Mollie.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
cs: Nyní přejdi do svého formuláře a přidej platební pole PayPal.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
cs: Nyní přejdi do svého formuláře a přidej platební pole Razorpay.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
cs: Nyní přejdi do svého formuláře a přidej platební pole Stripe.

en: Please import a valid json.
cs: Importuj prosím platný JSON.

en: Please map mandatory fields
cs: Prosím namapuj povinná pole

en: Please re-check your Client ID & Secret
cs: Prosím zkontroluj své Client ID a Secret

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
cs: Prosím zkontroluj svou konfiguraci reCaptcha

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
cs: Prosím vyber formulář ze Seznamu formulářů dostupného v nastavení prvku Bit Form.

en: Please select a ticket owner
cs: Vyber prosím vlastníka tiketu

en: Please select file upload or signature field
cs: Vyber prosím pole pro nahrání souboru nebo podpis

en: Please select property you want to import with form
cs: Vyber vlastnost, kterou chceš importovat s formulářem

en: Please setup your
cs: Nastav své

en: Please setup your payment settings before using this template.
cs: Před použitím této šablony nastav platební nastavení.

en: Please submit form with valid fields
cs: Prosím odešli formulář s platnými poli

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
cs: Pokus se vyhnout duplicitním vlastním URL, protože to způsobí konflikt mezi stránkou a Bit Form.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
cs: Aktualizuj prosím svou verzi PHP na 7.4 nebo vyšší.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
cs: Aktualizuj svůj Pro Plugin na nejnovější verzi (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
cs: Upgraduj na PRO plán a odemkni všechny tyto skvělé funkce.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
cs: Prosím ověř Cloudflare Turnstile Captcha

en: Please verify hCaptcha
cs: Prosím ověř hCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
cs: Prosím ověř reCAPTCHA

en: Please wait while we migrate your data to V2
cs: Počkej prosím, zatímco migrujeme tvá data na V2

en: Please! Insatall Fluent CRM
cs: Prosím! Nainstaluj Fluent CRM

en: Please! Insatall MailPoet
cs: Prosím! Nainstaluj MailPoet

en: Please! Install MailPoet
cs: Prosím! Nainstaluj MailPoet

en: Please, enter a valid URL
cs: Zadej prosím platnou URL adresu

en: Please, enter a valid email address
cs: Zadej prosím platnou e-mailovou adresu

en: Please, enter a valid phone number
cs: Zadej prosím platné telefonní číslo

en: Please, enter only numbers
cs: Zadej prosím pouze čísla

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
cs: Vyber prosím maximálně ${field.maximum} možnost(i)

en: Pod Fields
cs: Pod pole

en: Pod cann't be empty
cs: Pod nemůže být prázdné

en: Portal:
cs: Portál:

en: Portals refresh failed Cause:
cs: Obnovení portálů selhalo. Příčina:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení portálů selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Portals refresh failed. please try again
cs: Obnovení portálů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Portals refreshed
cs: Portály obnoveny

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Position X
cs: Pozice x

en: Position X (Units in millimeters)
cs: Pozice X (jednotky v milimetrech)

en: Position Y
cs: Pozice y

en: Position Y (Units in millimeters)
cs: Pozice Y (jednotky v milimetrech)

en: Post Fields
cs: Pole příspěvku

en: Post Status
cs: Status příspěvku

en: Post Status cann't be empty
cs: Status příspěvku nemůže být prázdný

en: Post Type
cs: Typ příspěvku

en: Post Type Slug *
cs: Slug typu příspěvku *

en: Post Type cann't be empty
cs: Typ příspěvku nemůže být prázdný

en: Postal Code:
cs: PSČ:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
cs: Příspěvky tohoto typu by měly být zobrazeny v administračním rozhraní a jsou veřejně dotazovatelné

en: Premium Feature
cs: Prémiová funkce

en: Prevent Public View of Entries
cs: Zabránit veřejnému zobrazení záznamů

en: Prevent empty form submission
cs: Zabránit odeslání prázdného formuláře

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview Data
cs: Náhled dat

en: Previous
cs: Předchozí

en: Previous Step
cs: Předchozí krok

en: Print Report
cs: Vytisknout report

en: Printing...
cs: Tisknu...

en: Priority
cs: Priorita

en: Private Note
cs: Soukromá poznámka

en: Process Button
cs: Tlačítko zpracovat

en: Product Name
cs: Název produktu

en: Products refresh failed Cause:
cs: Obnovení produktů selhalo. Příčina:

en: Products refresh failed. please try again
cs: Obnovení produktů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Products refreshed
cs: Produkty obnoveny

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
cs: Profesionální a snadno použitelný tvůrce formulářů pro WordPress

en: Progress Indicator
cs: Indikátor průběhu

en: Project Group
cs: Skupina projektu

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení skupin projektů selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Project Groups refresh failed. please try again
cs: Obnovení skupin projektů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Project Groups refreshed
cs: Skupiny projektů obnoveny

en: Project user
cs: Uživatel projektu

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení projektů selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Projects refresh failed. please try again
cs: Obnovení projektů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Projects refreshed
cs: Projekty obnoveny

en: Public
cs: Veřejné

en: Public Key can't be empty
cs: Veřejný klíč nemůže být prázdný

en: Public Key...
cs: Veřejný klíč...

en: Public Key:
cs: Veřejný klíč:

en: Public Project
cs: Veřejný projekt

en: Publicly Queryable
cs: Veřejně dotazovatelné

en: Publish
cs: Publikovat

en: Publishable key:
cs: Publikovatelný klíč:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
cs: Dotazy lze provádět na front-endu jako součást parse_request()

en: Query Param
cs: Parametr dotazu

en: RTL
cs: Zprava doleva

en: Radio
cs: Přepínač

en: Radio Button
cs: Přepínač

en: Range
cs: Rozsah

en: Rapidmail Fields
cs: Rapidmail pole

en: Rate us on WordPress
cs: Ohodnoť nás na WordPressu

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Rating Icon
cs: Ikona hodnocení

en: Rating Message on Hover
cs: Zpráva hodnocení při najetí myší

en: Rating Message on Select
cs: Zpráva hodnocení při výběru

en: Rating Position
cs: Pozice hodnocení

en: Razorpay Accounts
cs: Účty Razorpay

en: Razorpay Client ID is missing
cs: Chybí Razorpay Client ID

en: Razorpay Dashboard
cs: Dashboard Razorpay

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
cs: Pole pro dynamickou částku Razorpay není vybráno

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
cs: Pevná částka Razorpay není platná

en: Razorpay Integrations Video
cs: Video o integraci Razorpay

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
cs: Pole ID objednávky Razorpay není vybráno

en: Razorpay Payment Field
cs: Platební pole Razorpay

en: Razorpay Settings
cs: Nastavení Razorpay

en: ReCaptcha validation failed.
cs: Ověření ReCaptcha selhalo.

en: Read More
cs: Číst více

en: Read Only
cs: Pouze pro čtení

en: Read entries
cs: Přečtené záznamy

en: Read-only
cs: Pouze pro čtení

en: Readonly
cs: Pouze pro čtení

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
cs: Funkce pouze pro čtení ti umožňuje nastavit pole jako pouze pro čtení, což znamená, že uživatelé nebudou moci upravovat obsah tohoto pole. Můžeš přepnout tuto možnost pro povolení nebo zakázání nastavení.

en: Recipient Email
cs: E-mail příjemce

en: Recipient List are required for rapidmail api
cs: Pro API rapidmail je vyžadován seznam příjemců

en: Recipient Name
cs: Jméno příjemce

en: Recipient:
cs: Příjemce:

en: Recipients:
cs: Příjemci:

en: Record Create
cs: Vytvoření záznamu

en: Record Create/Edit
cs: Vytvoření/úprava záznamu

en: Record Delete
cs: Smazání záznamu

en: Record Edit
cs: Úprava záznamu

en: Record Owner
cs: Vlastník záznamu

en: Rectangle
cs: Obdélník

en: Redirect Link
cs: Odkaz pro přesměrování

en: Redirect Page
cs: Přesměrování stránky

en: Redirect Page Url
cs: URL přesměrování stránky

en: Redirect Page:
cs: Přesměrování na stránku:

en: Redirect URL
cs: URL přesměrování

en: Redirect page (already activated):
cs: Stránka přesměrování (již aktivováno):

en: Redirecting Home in
cs: Přesměrování domů za

en: Redirection url name cann't be empty
cs: URL pro přesměrování nemůže být prázdná

en: RedirectionUrl:
cs: URL pro přesměrování:

en: Redo
cs: Znovu

en: Redo Button
cs: Tlačítko znovu

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refresh ACF fields
cs: Obnovit ACF pole

en: Refresh Activecapmaign Field
cs: Obnovit pole activecapmaign

en: Refresh Activecapmaign Tags
cs: Obnovit tagy activecapmaign

en: Refresh Acumbamail Fields
cs: Obnovit pole acumbamail

en: Refresh All oneDrive Folders
cs: Obnovit všechny složky OneDrive

en: Refresh Analytics Table Headers
cs: Obnovit záhlaví tabulky analytics

en: Refresh Analytics Workspaces
cs: Obnovit pracovní prostory analytics

en: Refresh Autonami Fields
cs: Obnovit pole autonami

en: Refresh Autonami Lists And Tags
cs: Obnovit seznamy a tagy autonami

en: Refresh Bigin Modules
cs: Obnovit moduly Bigin

en: Refresh Bigin Related Lists
cs: Obnovit související seznamy Bigin

en: Refresh CRM Assignment Rules
cs: Obnovit pravidla přiřazení CRM

en: Refresh CRM Layouts
cs: Obnovit rozložení CRM

en: Refresh CRM Modules
cs: Obnovit moduly CRM

en: Refresh CRM Owners
cs: Obnovit vlastníky CRM

en: Refresh CRM Related Lists
cs: Obnovit související seznamy CRM

en: Refresh CRM Tags
cs: Aktualizovat CRM tagy

en: Refresh Campaigns Contact Fields
cs: Obnovit pole kontaktů kampaní

en: Refresh Campaigns Lists
cs: Obnovit seznamy kampaní

en: Refresh Creator Fields
cs: Obnovit pole Creator

en: Refresh Desk Departments
cs: Obnovit oddělení Desk

en: Refresh Desk Fields
cs: Obnovit pole Desk

en: Refresh Desk Portals
cs: Obnovit portály Desk

en: Refresh Fields
cs: Obnovit pole

en: Refresh Fluent CRM List
cs: Aktualizovat seznam Fluent CRM

en: Refresh Groundhogg Tags
cs: Aktualizovat groundhogg tagy

en: Refresh Groups
cs: Obnovit skupiny

en: Refresh MailChimp Tags
cs: Aktualizovat MailChimp tagy

en: Refresh MailPoet List
cs: Obnovit seznam MailPoet

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
cs: Obnovit pole kontaktů MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Lists
cs: Obnovit seznamy MarketingHub

en: Refresh MetaBox List
cs: Obnovit seznam MetaBox

en: Refresh Milestones
cs: Obnovit milníky

en: Refresh Owners
cs: Aktualizovat vlastníky

en: Refresh Portal Users
cs: Obnovit uživatele portálu

en: Refresh Post Types
cs: Obnovit typy příspěvků

en: Refresh Project Groups
cs: Obnovit skupiny projektu

en: Refresh Projects
cs: Obnovit projekty

en: Refresh Projects Portals
cs: Obnovit portály projektů

en: Refresh SendFox List
cs: Obnovit SendFox seznam

en: Refresh Sendinblue Lists
cs: Obnovit seznamy Sendinblue

en: Refresh Sendinblue Templates
cs: Obnovit šablony Sendinblue

en: Refresh Sign Templates
cs: Obnovit šablony podpisů

en: Refresh Sub Folders
cs: Obnovit podsložky

en: Refresh Tags
cs: Aktualizovat tagy

en: Refresh Task Layouts
cs: Obnovit rozložení úkolů

en: Refresh Telegram List
cs: Obnovit seznam Telegramu

en: Refresh Template Details
cs: Obnovit detaily šablony

en: Refresh WorkDrive Team Folders
cs: Obnovit složky týmu WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Teams
cs: Obnovit týmy WorkDrive

en: RegEx Pattern
cs: RegEx vzor

en: Regex Pattern
cs: Vzor regex

en: Registration successfully done.
cs: Registrace byla úspěšně dokončena.

en: Reject Success Message
cs: Zpráva o úspěšném odmítnutí

en: Rejection Success redirect page:
cs: Stránka přesměrování po úspěšném odmítnutí:

en: Related Info
cs: Související informace

en: Related List #
cs: Související seznam #

en: Related List:
cs: Související seznam:

en: RelatedList is empty
cs: RelatedList je prázdný

en: RelatedLists refresh failed Cause:
cs: Obnovení souvisejících seznamů selhalo. Důvod:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení souvisejících seznamů selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: RelatedLists refresh failed. please try again
cs: Obnovení souvisejících seznamů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: RelatedLists refreshed
cs: Související seznamy byly obnoveny

en: Relative to Today (± Days)
cs: Relativně k dnešku (± dny)

en: Remember,
cs: Pamatuj,

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove Button
cs: Tlačítko odstranit

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Repeat-X
cs: Opakovat-x

en: Repeat-Y
cs: Opakovat-y

en: Repeater
cs: Opakovač

en: Replace Previous Options
cs: Nahradit předchozí možnosti

en: Reply To
cs: Odpovědět na

en: Reply-To Email Address
cs: E-mailová adresa pro odpověď

en: Repopulate form fields with previous partial entry
cs: Znovu naplnit pole formuláře předchozím částečným záznamem

en: Report preferrences saved successfully
cs: Předvolby reportů byly úspěšně uloženy

en: Request parameter is empty
cs: Parametr požadavku je prázdný

en: Requested parameter is empty
cs: Požadovaný parametr je prázdný

en: Require user to be logged in for submit form
cs: Vyžadovat přihlášení uživatele pro odeslání formuláře

en: Required
cs: Povinné

en: Required Field
cs: Povinné pole

en: Required data not found.
cs: Požadovaná data nebyla nalezena.

en: Reset Password Fields
cs: Pole pro obnovení hesla

en: Reset Style
cs: Resetovat styl

en: Response:
cs: Odpověď:

en: Responses
cs: Odpovědi

en: Result is empty
cs: Výsledek je prázdný

en: Retain comments for subsequent recurrences
cs: Zachovat komentáře pro následná opakování

en: Review us
cs: Ohodnoť nás

en: Right
cs: Vpravo

en: Right Currency
cs: Měna vpravo

en: Right Number
cs: Číslo vpravo

en: Right to Left
cs: Zprava doleva

en: Round
cs: Zaoblení

en: Round to Closest Fraction Digits:
cs: Zaokrouhlit na nejbližší desetinná místa:

en: Round to Closest Integer:
cs: Zaokrouhlit na nejbližší celé číslo:

en: Row Gap
cs: Mezera mezi řádky

en: Row Selected
cs: Vybraný řádek

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
cs: Pro API rapidmail jsou vyžadovány SID, Auth Token, From Number a mapovací pole

en: SMTP Authentication
cs: SMTP ověření

en: SMTP Host
cs: SMTP hostitel

en: SMTP Password
cs: SMTP heslo

en: SMTP Port
cs: SMTP port

en: SMTP Username
cs: SMTP uživatelské jméno

en: SMTP config saved successfully.
cs: Konfigurace SMTP byla úspěšně uložena.

en: SVG file is not valid
cs: SVG soubor není platný

en: Satisfied
cs: Uspokojivé

en: Saturate
cs: Sytost

en: Saturation
cs: Sytost

en: Saturday
cs: Sobota

en: Save
cs: Uložit

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Save Draft
cs: Uložit koncept

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
cs: Tlačítko Uložit koncept je dostupné v Pro verzi Bit Form.

en: Save Step Progress
cs: Uložit průběh kroků

en: Save Template
cs: Uložit šablonu

en: Save as Draft
cs: Uložit jako koncept

en: Save draft only for logged in users
cs: Uložit koncept pouze pro přihlášené uživatele

en: Save draft when user leaves the form page
cs: Uložit koncept, když uživatel opustí stránku formuláře

en: Save only if email address or phone number is provided
cs: Ukládat pouze pokud je zadána e-mailová adresa nebo telefonní číslo

en: Saved successfully.
cs: Úspěšně uloženo.

en: Saving API key...
cs: Ukládání API klíče...

en: Saving Generel Settings...
cs: Ukládání obecných nastavení...

en: Saving Payment Setting...
cs: Ukládání nastavení platby...

en: Saving...
cs: Ukládání...

en: Screen
cs: Obrazovka

en: Search
cs: Hledat

en: Search Box
cs: Vyhledávací pole

en: Search Clearable
cs: Vyhledávání lze vymazat

en: Search Clearable:
cs: Vyhledávání lze vymazat:

en: Search Placeholder
cs: Zástupný text pro vyhledávání

en: Search Placeholder Modify
cs: Úprava zástupného textu vyhledávání

en: Search Result
cs: Výsledek vyhledávání

en: Secret Key
cs: Tajný klíč

en: Secret Key:
cs: Tajný klíč:

en: Secret key cann't be empty
cs: Tajný klíč nemůže být prázdný

en: Section
cs: Sekce

en: See Demo
cs: Zobrazit ukázku

en: Select
cs: Výběr

en: Select A Page:
cs: Vyber stránku:

en: Select API
cs: Vyber API

en: Select Action
cs: Vybrat akci

en: Select Actions
cs: Vyber akce

en: Select Amount Field
cs: Vybrat pole částky

en: Select Application
cs: Vybrat aplikaci

en: Select Assignment Rule
cs: Vybrat pravidlo přiřazení

en: Select Attachment
cs: Vybrat přílohu

en: Select Audience List
cs: Vybrat seznam publika

en: Select Author
cs: Vyber autora

en: Select Chat List
cs: Vybrat seznam chatů

en: Select Currency
cs: Vybrat měnu

en: Select Date
cs: Vybrat datum

en: Select Date-Time
cs: Vyber datum-čas

en: Select Department
cs: Vybrat oddělení

en: Select Email Field
cs: Vybrat e-mailové pole

en: Select Email Template
cs: Vyber šablonu e-mailu

en: Select Event
cs: Vybrat událost

en: Select Field
cs: Vyber pole

en: Select Fields
cs: Vybrat pole

en: Select Fields for Report:
cs: Vyber pole pro report:

en: Select File Type
cs: Vybrat typ souboru

en: Select File Upload Fields
cs: Vybrat pole pro nahrávání souborů

en: Select Flag
cs: Vybrat příznak

en: Select Fluent CRM list
cs: Vybrat seznam Fluent CRM

en: Select Folder
cs: Vybrat složku

en: Select Form
cs: Vybrat formulář

en: Select Form Field
cs: Vyber pole formuláře

en: Select Forms
cs: Vyber formuláře

en: Select Frequency
cs: Vybrat frekvenci

en: Select Group
cs: Vybrat skupinu

en: Select Hooks to Call
cs: Vyber hooky k volání

en: Select Integation
cs: Vyber integraci

en: Select Layout
cs: Vybrat rozložení

en: Select List
cs: Vyber seznam

en: Select Locale
cs: Vybrat lokalizaci

en: Select Message
cs: Vyber zprávu

en: Select Milestone
cs: Vybrat milník

en: Select Module
cs: Vybrat modul

en: Select Note Type
cs: Vybrat typ poznámky

en: Select One
cs: Vyber jeden

en: Select Order Id Field
cs: Vybrat pole ID objednávky

en: Select Owner
cs: Vybrat vlastníka

en: Select PDF Template
cs: Vyber PDF šablonu

en: Select Page
cs: Vybrat stránku

en: Select Page To Redirect
cs: Vyber stránku pro přesměrování

en: Select Pipeline
cs: Vybrat pipeline

en: Select Portal
cs: Vybrat portál

en: Select Post Type
cs: Vyber typ příspěvku

en: Select Product
cs: Vybrat produkt

en: Select Project
cs: Vybrat projekt

en: Select Recipients
cs: Vybrat příjemce

en: Select Recurring Frequency
cs: Vybrat frekvenci opakování

en: Select Related Module
cs: Vybrat související modul

en: Select Reminder Type
cs: Vybrat typ připomenutí

en: Select Shipping Amount Field
cs: Vybrat pole částky za dopravu

en: Select Spreadsheet
cs: Vybrat tabulku

en: Select Stage
cs: Vybrat fázi

en: Select Status
cs: Vyber status

en: Select Table
cs: Vybrat tabulku

en: Select Task
cs: Vybrat úkol

en: Select Tasklist
cs: Vybrat seznam úkolů

en: Select Tasklist Flag
cs: Vybrat příznak seznamu úkolů

en: Select Team
cs: Vybrat tým

en: Select Template
cs: Vybrat šablonu

en: Select Time
cs: Vybrat čas

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
cs: Vyber režim transakce (živý nebo sandbox).

en: Select Type
cs: Vybrat typ

en: Select Type *
cs: Vybrat typ *

en: Select User Type
cs: Vybrat typ uživatele

en: Select Version:
cs: Vybrat verzi:

en: Select Week
cs: Vyber týden

en: Select Workbook
cs: Vybrat sešit

en: Select Worksheet
cs: Vybrat list

en: Select Workspace
cs: Vybrat pracovní prostor

en: Select a Bitform
cs: Vyber bitform

en: Select a Form
cs: Vyber formulář

en: Select a valid currency for the selected payment method types
cs: Vyber platnou měnu pro vybrané typy platebních metod

en: Select an App
cs: Vyber aplikaci

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
cs: Vyber alespoň ${field.minimum} možnost(i)

en: Select file upload fields
cs: Vybrat pole pro nahrávání souborů

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
cs: Vyber jeden z definovaných typů příspěvků WordPress nebo vlastních typů příspěvků.

en: Select tag
cs: Vybrat tag

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
cs: Vyber status příspěvku. Pokud je vybrán status publikováno a datum příspěvku je v budoucnosti, bude automaticky změněn na naplánováno

en: Select the user to be assigned to the post.
cs: Vyber uživatele, který bude přiřazen k příspěvku.

en: Select type
cs: Vybrat typ

en: Selected Country Clearable
cs: Vybranou zemi lze vymazat

en: Selected Currency Clearable
cs: Vybranou měnu lze vymazat

en: Selected Option Clearable:
cs: Vybranou možnost lze vymazat:

en: Selected Option Image
cs: Obrázek vybrané možnosti

en: Selected User
cs: Vybraný uživatel

en: Send
cs: Odeslat

en: Send Activation Email
cs: Poslat aktivační e-mail

en: Send Email
cs: Odeslat e-mail

en: Send Notification Mail
cs: Odeslat e-mail s oznámením

en: Send Test Mail
cs: Odeslat testovací e-mail

en: Send entries to CRM approval list.
cs: Odeslat záznamy do seznamu ke schválení v CRM.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
cs: Poslat záznamy do seznamu ke schválení v Zoho Bigin.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
cs: Odeslat záznamy na seznam ke schválení v Zoho Recruit

en: SendFox Access Token
cs: SendFox přístupový token

en: SendFox Fields
cs: SendFox pole

en: SendFox List Fields
cs: SendFox seznam polí

en: SendFox Unsubscribe Fields
cs: SendFox pole pro odhlášení

en: Sendinblue Fields
cs: Sendinblue pole

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
cs: Obnovení Sendinblue polí selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Sendinblue fields refreshed
cs: Sendinblue pole byla obnovena

en: Sending...
cs: Odesílání...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
cs: Odesílá údaje o kliknutí na reklamy AdWords do Zoho CRM.

en: Sepia
cs: Sépie

en: Set Default Value
cs: Nastav výchozí hodnotu

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
cs: Nastav regulární výraz, kterému by měla hodnota vstupu odpovídat.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
cs: Nastav maximální počet položek k výběru pro rozbalovací nabídku

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
cs: Nastav minimální počet položek k výběru pro rozbalovací nabídku

en: Set owner of current record
cs: Nastavit vlastníka aktuálního záznamu

en: Set to previous business day
cs: Nastavit na předchozí pracovní den

en: Setting
cs: Nastavení

en: Setting details is empty
cs: Údaje nastavení jsou prázdné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Shadow
cs: Stín

en: Shadow Color
cs: Barva stínu

en: Shadow Style
cs: Styl stínu

en: Shape
cs: Tvar

en: Share Settings
cs: Nastavení sdílení

en: Share Table
cs: Sdílet tabulku

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
cs: Sdílet tabulku s uživateli přidanými do Zoho Analytics.

en: Share Workbook
cs: Sdílet sešit

en: Share via Direct URL
cs: Sdílet přes přímou URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
cs: Sdílet přes přímou URL (konverzační formulář)

en: Share with users: (optional)
cs: Sdílet s uživateli: (volitelné)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
cs: Sdílet sešit s uživateli odeslanými do Zoho Sheet.

en: Shipping
cs: Doručení

en: Shipping Amount
cs: Částka za dopravu

en: Shipping Cost
cs: Náklady na dopravu

en: Short Code
cs: Krátký kód

en: Shortcode
cs: Zkrácený kód

en: Shortcode patterns (Ex:
cs: Vzory zkratek (např.:

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show Asterisk Symbol
cs: Zobrazit symbol hvězdičky

en: Show Buttons
cs: Zobrazit tlačítka

en: Show Error Message
cs: Zobrazit chybovou zprávu

en: Show File List
cs: Zobrazit seznam souborů

en: Show File Preview
cs: Zobrazit náhled souboru

en: Show File Size
cs: Zobrazit velikost souboru

en: Show Header Icon
cs: Zobrazit ikonu záhlaví

en: Show Header Label
cs: Zobrazit popisek záhlaví

en: Show Header Subtitle
cs: Zobrazit podtitulek záhlaví

en: Show Integration Logs
cs: Zobrazit protokoly integrace

en: Show Less
cs: Zobrazit méně

en: Show Max Size
cs: Zobrazit maximální velikost

en: Show Maximum Size
cs: Zobrazit maximální velikost

en: Show Percentage
cs: Zobrazit procenta

en: Show Progress Bar
cs: Zobrazit ukazatel průběhu

en: Show Rating Message On Selected
cs: Zobrazit zprávu hodnocení při výběru

en: Show Rating Message On hover
cs: Zobrazit zprávu hodnocení při najetí myší

en: Show Selected Flag Image
cs: Zobrazit vlajku vybrané země

en: Show Selected Option Chip:
cs: Zobrazit štítek vybrané možnosti:

en: Show Selected Option Image
cs: Zobrazit obrázek vybrané možnosti

en: Show Step Header
cs: Zobrazit záhlaví kroku

en: Show UI
cs: Zobrazit UI

en: Show in Menu
cs: Zobrazit v menu

en: Show in REST API
cs: Zobrazit v REST API

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
cs: Zobrazit uživateli čitelné datum (podle altFormat), ale serveru vrátit něco úplně jiného. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Zjistit více</>

en: Show warning message below the form description
cs: Zobrazit varovnou zprávu pod popisem formuláře

en: Show watermark behind the page content
cs: Zobrazit vodoznak za obsahem stránky

en: Showing Icon/Image in option
cs: Zobrazení ikony/obrázku v možnosti

en: Showing Selected Option Image
cs: Zobrazení obrázku vybrané možnosti

en: Signature
cs: Podpis

en: Signature Pad
cs: Podpisová plocha

en: Silver
cs: Stříbrná

en: Single
cs: Jednotlivý

en: Single Entry Details View
cs: Zobrazení detailů jednoho záznamu

en: Single Entry View
cs: Zobrazení jednoho záznamu

en: Single Entry for each IP
cs: Jeden záznam pro každou IP adresu

en: Singular Label *
cs: Jednotné označení *

en: Site Key
cs: Klíč webu

en: Size
cs: Velikost

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Skip exist Contact
cs: Přeskočit existující kontakt

en: Skip if contact already exist in Autonami
cs: Přeskočit, pokud kontakt již existuje v Autonami

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
cs: Přeskočit, pokud kontakt již existuje ve FluentCRM

en: Slider
cs: Posuvník

en: Snackbar Message
cs: Zpráva ve snackbaru

en: Snippets
cs: Úryvky

en: Solid
cs: Plná

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
cs: Některá testovací pole jsou prázdná nebo byl zadán neplatný e-mail

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
cs: Některé servery blokují e-maily, pokud se „E-mail odesílatele“ liší od ověřeného (přihlašovacího) e-mailu — pro zajištění doručení použij stejný e-mail.

en: Something went wrong, Try again.
cs: Něco se pokazilo, zkus to znovu.

en: Sorry
cs: Omlouváme se

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
cs: Omlouváme se! Tvá URL je neplatná!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
cs: Omlouváme se! Limit záznamů byl překročen

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
cs: Omlouváme se! Z této IP adresy jsi již odeslal formulář

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
cs: Omlouváme se! Tvá IP adresa je %s, odeslání formuláře bylo zablokováno

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
cs: Omlouváme se, při ukládání dat záznamu formuláře došlo k chybě

en: Sorry, Error occured in updated form
cs: Omlouváme se, při aktualizaci formuláře došlo k chybě

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
cs: Omlouváme se, při ukládání záznamu formuláře došlo k chybě

en: Sorry, error occurred in logging form entry
cs: Omlouváme se, při protokolování záznamu formuláře došlo k chybě

en: Sort Order
cs: Pořadí řazení

en: Sort by
cs: Seřadit podle

en: Space
cs: Mezera

en: Space Between
cs: Mezera mezi

en: Spacer
cs: Mezera

en: Spacing
cs: Mezery

en: Specify item's minimum size (in pixels)
cs: Zadej minimální velikost položky (v pixelech)

en: Specify the check position.
cs: Zadej pozici zaškrtnutí.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
cs: Zadej počet sloupců pro zobrazení možností. Ponech prázdné pro zobrazení možností podle potřebného prostoru.

en: Split
cs: Rozdělené

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Aktualizace tabulky selhala. Důvod: %s. Zkus to prosím znovu

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
cs: Aktualizace tabulky selhala. Zkus to prosím znovu

en: Spreadsheet refreshed
cs: Tabulka aktualizována

en: Spreadsheets:
cs: Tabulky:

en: Stage:
cs: Fáze:

en: Standalone
cs: Samostatné

en: Start Time
cs: Čas začátku

en: Start With
cs: Začíná na

en: State:
cs: Stát:

en: Static
cs: Statické

en: Static Password
cs: Statické heslo

en: Status
cs: Stav

en: Step Header Switchable
cs: Záhlaví kroku přepínatelné

en: Step Label
cs: Popisek kroku

en: Step Settings
cs: Nastavení kroků

en: Step Subtitle
cs: Podtitulek kroku

en: Step-
cs: Krok-

en: Step:
cs: Krok:

en: Stripe Developer Dashboard
cs: Stripe vývojářský panel

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
cs: Pole pro dynamickou částku Stripe není vybráno

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
cs: Pole pro dynamickou částku Stripe není vybráno

en: Stripe Fixed Amount is not valid
cs: Pevná částka Stripe není platná

en: Stripe Integrations Video
cs: Video o integraci Stripe

en: Stripe Minimum Amount is
cs: Minimální částka Stripe je

en: Stripe Payment Field
cs: Platební pole Stripe

en: Stripe Settings
cs: Nastavení Stripe

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
cs: Stripe nabízí různé motivy pro platební formulář. Můžeš si vybrat motiv, který nejlépe vyhovuje tvému platebnímu formuláři. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Zjistit více</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
cs: Stripe poskytuje minimální nebo maximální částku pro různé typy platebních metod a měn. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Zjistit více</a>

en: Stripe publishable key is missing
cs: Chybí publikovatelný klíč Stripe

en: Style
cs: Styl

en: Sub Folders refresh failed. please try again
cs: Obnovení podsložek selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Sub Folders refreshed
cs: Podsložky byly obnoveny

en: Sub Title
cs: Podtitulek

en: Subject:
cs: Předmět:

en: Submit button cannot be removed
cs: Tlačítko odeslání nelze odstranit

en: Subscription
cs: Předplatné

en: Subscription:
cs: Předplatné:

en: Subtitle
cs: Podtitulek

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
cs: Podtitulek je volitelný popis, který se zobrazuje pod popiskem pole. Můžeš zobrazit nebo skrýt podtitulek pole přepnutím této možnosti.

en: Subtitle:
cs: Podtitulek:

en: Success Message
cs: Zpráva o úspěchu

en: Success Message:
cs: Zpráva o úspěchu:

en: Success Messages
cs: Zprávy o úspěchu

en: Success redirect Page:
cs: Stránka přesměrování po úspěchu:

en: Success/Error Messages
cs: Zprávy o úspěchu/chybě

en: Successfully Integrated
cs: Úspěšně integrováno

en: Suggestion
cs: Návrh

en: Suggestions
cs: Návrhy

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
cs: Návrhy ti umožňují přidat vlastní seznam návrhů, který se zobrazí, když uživatel píše do vstupního pole.

en: Sunday
cs: Neděle

en: Support
cs: Podpora

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
cs: Podporované aritmetické operátory: ( +, -, *, / ) a podporované relační operátory: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
cs: Pozice symbolu:

en: Table
cs: Tabulka

en: Table Caption
cs: Titulek tabulky

en: Table Deleted Successfully
cs: Tabulka byla úspěšně smazána

en: Table Even Row
cs: Sudý řádek tabulky

en: Table Headers refresh failed. please try again
cs: Obnovení záhlaví tabulek selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Table Headers refreshed
cs: Záhlaví tabulek byla obnovena

en: Table Odd Row
cs: Lichý řádek tabulky

en: Table Rows
cs: Řádky tabulky

en: Table Wrapper
cs: Obal tabulky

en: Table:
cs: Tabulka:

en: Tables refresh failed. please try again
cs: Obnovení tabulek selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Tables refreshed
cs: Tabulky byly obnoveny

en: Tablet View
cs: Zobrazení na tabletu

en: Tag Name
cs: Název tagu

en: Tag Records
cs: Označit záznamy

en: Tag is empty
cs: Tag je prázdný

en: Tags
cs: Tagy

en: Tags Refreshed
cs: Tagy byly obnoveny

en: Tags refresh failed Cause:
cs: Obnovení štítků selhalo. Příčina:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení štítků selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Tags refresh failed. please try again
cs: Obnovení tagů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Tags refreshed
cs: Štítky obnoveny

en: Tags:
cs: Tagy:

en: Task Layout
cs: Rozložení úkolu

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení rozložení úkolů selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Task Layouts refresh failed. please try again
cs: Obnovení rozložení úkolů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Task Layouts refreshed
cs: Rozložení úkolů obnoveno

en: Task:
cs: Úkol:

en: Tasklist Flag:
cs: Příznak seznamu úkolů:

en: Tasklist:
cs: Seznam úkolů:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení seznamů úkolů selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Tasklists refresh failed. please try again
cs: Obnovení seznamů úkolů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Tasklists refreshed
cs: Seznamy úkolů obnoveny

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení úkolů selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Tasks refresh failed. please try again
cs: Obnovení úkolů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Tasks refreshed
cs: Úkoly obnoveny

en: Tax (%)
cs: Daň (%)

en: Tax Amount Type
cs: Typ částky daně

en: Team:
cs: Tým:

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení týmů selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Teams refresh failed. please try again
cs: Obnovení týmů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Teams refreshed
cs: Týmy obnoveny

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení detailů šablony selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Template Details refresh failed. please try again
cs: Obnovení detailů šablony selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Template Details refreshed
cs: Detaily šablony obnoveny

en: Template Name
cs: Název šablony

en: Template Name:
cs: Název šablony:

en: Template name cann't be empty
cs: Název šablony nemůže být prázdný

en: Template not found, by this name:
cs: Šablona s tímto názvem nebyla nalezena:

en: Template:
cs: Šablona:

en: Templates failed. please try again
cs: Šablony selhaly. Zkus to prosím znovu

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení šablon selhalo. Důvod: %s. Zkus to prosím znovu

en: Templates refresh failed. please try again
cs: Obnovení šablon selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Templates refreshed
cs: Šablony byly obnoveny

en: Templates:
cs: Šablony:

en: Temporary file not accessible
cs: Dočasný soubor není přístupný

en: Terrible
cs: Hrozné

en: Test Webhook
cs: Otestovat webhook

en: Text Align
cs: Zarovnání textu

en: Text Color
cs: Barva textu

en: Thank you for installing Bit Form.
cs: Děkujeme za instalaci Bit Form.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
cs: Děkujeme za používání našeho produktu! Je nám líto,

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
cs: Funkce skrytí pole ti umožňuje skrýt pole před uživatelem ve formuláři. Můžeš přepnout tuto možnost pro zobrazení nebo skrytí pole.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
cs: Záznam je aktualizován, pokud již existuje, jinak je vložen jako nový záznam.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
cs: Funkce obrácení tlačítka umožňuje obrátit tlačítka pro vymazání a vrácení zpět. Můžeš přepnout tuto možnost pro obrácení tlačítek vymazání a vrácení zpět.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
cs: Nahraný soubor překračuje direktivu MAX_FILE_SIZE, která byla specifikována v HTML formuláři.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
cs: Nahraný soubor překračuje direktivu upload_max_filesize v php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
cs: Soubor byl nahrán pouze částečně.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
cs: Webhook, e-mailové oznámení a integrace se spustí poté, co respondent potvrdí své přihlášení.

en: Theme
cs: Motiv

en: Theme Color:
cs: Barva motivu:

en: Theme settings
cs: Nastavení motivu

en: Then click on the
cs: Poté klikni na tlačítko

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
cs: Poté získej tajný klíč. Přejdi do Profil → Nastavení a klikni na kartu tajné. Najdeš seznam tajných klíčů nebo Vygenerovat nový tajný klíč.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
cs: Ve tvém formuláři je více než jedno pole PayPal. Klikni na ikonu stylu

en: There is no paypal field in your form.
cs: Ve tvém formuláři není žádné pole PayPal.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
cs: Během automatické migrace tvých Bit Forms z V1 na V2 mohl nastat problém.

en: This Requested account has been rejected successfully.
cs: Tato požadovaná žádost o účet byla úspěšně zamítnuta.

en: This action is required.
cs: Tato akce je povinná.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
cs: Toto umožňuje prohlížeči zobrazit vhodnou virtuální klávesnici, pokud je potřeba. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Zjistit více</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
cs: Toto umožňuje nastavit pole jako povinné pro uživatele před odesláním formuláře. Můžeš přepnout tuto možnost pro použití nebo zakázání povinného pole.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
cs: Toto umožňuje zobrazit ikonu záhlaví. Můžeš přepnout tuto možnost pro zobrazení nebo skrytí ikony záhlaví.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
cs: Toto umožňuje zobrazit zprávu hodnocení při najetí myší. Můžeš přepnout tuto možnost pro zobrazení nebo skrytí zprávy hodnocení při najetí myší.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
cs: Toto umožňuje zobrazit zprávu hodnocení při výběru hodnocení. Můžeš přepnout tuto možnost pro zobrazení nebo skrytí zprávy hodnocení při výběru hodnocení.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
cs: Toto umožňuje zobrazit nastavení tlačítka kroku. Můžeš přepnout tuto možnost pro zobrazení nebo skrytí nastavení tlačítka kroku.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
cs: Toto umožňuje zobrazit popisek kroku. Můžeš přepnout tuto možnost pro zobrazení nebo skrytí popisku kroku.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
cs: Toto umožňuje zobrazit podtitulek kroku. Můžeš přepnout tuto možnost pro zobrazení nebo skrytí podtitulku kroku.

en: This field is required
cs: Toto pole je povinné

en: This file type is not allowed
cs: Tento typ souboru není povolen

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
cs: Toto globální nastavení bude nastaveno jako výchozí pro všechny nové přílohy PDF generované z tvých formulářů.

en: This may take a few minutes...
cs: Může to trvat několik minut...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
cs: Toto zobrazí typ příspěvku v administračním menu a kde toto menu zobrazit

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
cs: Toto zobrazí typ příspěvku v administračním menu a kde toto menu zobrazit.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
cs: Tento typ by měl být zobrazen v administračním rozhraní a je veřejně dotazovatelný

en: This username or email is already registered. Please, use another.
cs: Toto uživatelské jméno nebo e-mail je již registrován. Použij prosím jiné.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
cs: Tato hodnota je již obsazena. Zvol prosím jinou.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
cs: Toto povolí konkrétní IP adrese odeslat formulář.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
cs: Toto zablokuje konkrétní IP adresu před odesláním formuláře.

en: This will disable storing the user entry in the database.
cs: Toto zakáže ukládání záznamu uživatele v databázi.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
cs: Toto povolí sledování konverzí Google Ads.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
cs: Toto povolí reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
cs: Toto omezí počet záznamů.

en: This will prevent empty form submission.
cs: Toto zabrání odeslání prázdného formuláře.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
cs: Toto ověří pole, když uživatel opustí pole.

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Ticket Owner
cs: Vlastník tiketu

en: Till Today
cs: Do dneška

en: Till Yesterday
cs: Do včerejška

en: Time
cs: Čas

en: Time:
cs: Čas:

en: Timeline
cs: Časová osa

en: Title
cs: Název

en: To
cs: Do

en: To Get API token, Please Visit
cs: Pro získání API tokenu navštiv

en: To Get Access Code, Please Visit
cs: Pro získání přístupového kódu navštiv

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
cs: Pro získání API klíče a tajného klíče navštiv

en: To Get Auth token, Please Visit
cs: Pro získání Auth tokenu navštiv

en: To Get Client Auth token, Please Visit
cs: Pro získání Client Auth tokenu navštiv

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
cs: Pro získání Client Id a Secret navštiv

en: To get API , Please Visit
cs: Pro získání API navštiv

en: To get API Key & Secret, Please Visit
cs: Pro získání API klíče a tajného klíče navštiv

en: To get API Key, Please Visit
cs: Pro získání API klíče navštiv

en: To get API key, Please Visit
cs: Pro získání API klíče navštiv

en: To get API, Please Visit
cs: Pro získání API navštiv

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
cs: Pro získání Account SID a Auth Token navštiv

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
cs: Pro získání ID klienta a tajného klíče navštiv

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
cs: Pro získání ID klienta a TAJNÉHO KLÍČE navštiv

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
cs: Pro získání Client ID a SECRET navštiv Google API Console

en: To get Customer ID , Please Visit
cs: Pro získání ID zákazníka navštiv

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
cs: Pro získání publikovatelného klíče a tajného klíče navštiv

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
cs: Pro získání Klíče webu a TAJNÉHO klíče navštiv

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
cs: Pro získání Klíče webu a Tajného klíče navštiv

en: To get Username and Password , Please Visit
cs: Pro získání uživatelského jména a hesla navštiv

en: To got Webhook , Please Visit
cs: Pro získání Webhooku navštiv

en: To show this post type data in the WP REST API
cs: Pro zobrazení dat tohoto typu příspěvku ve WP REST API

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
cs: Pro použití arabštiny, čínštiny, japonštiny a korejštiny je třeba nainstalovat další písma! Přejdi prosím na kartu

en: To:
cs: Komu:

en: Today
cs: Dnes

en: Token expired
cs: Token vypršel

en: Token verification failed
cs: Ověření tokenu selhalo

en: Tomorrow
cs: Zítra

en: Total Entries:
cs: Celkem záznamů:

en: Total File size is too large
cs: Celková velikost souboru je příliš velká

en: Total Maximum Size
cs: Celková maximální velikost

en: Total Paid
cs: Celkem zaplaceno

en: Trailing Icon
cs: Ikona na konci

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Transaction Mode:
cs: Režim transakce:

en: Transition
cs: Přechod

en: Transparant
cs: Průhledné

en: Transparent
cs: Průhledné

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
cs: Spustit pravidla přiřazení v Zoho CRM.

en: Trigger CRM Blueprint
cs: Spustit CRM blueprint

en: Trigger CRM workflows
cs: Spustit CRM workflow

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
cs: Spustit workflows v Zoho Bigin.

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
cs: Spustit pracovní postupy v Zoho Recruit.

en: Try Demo
cs: Vyzkoušet demo

en: Try our free webhook test website:
cs: Vyzkoušej naši bezplatnou testovací webovou stránku pro webhook:

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
cs: Turnstile je bezplatná služba, která chrání tvůj web před spamem a zneužitím.

en: Twilio Console
cs: Twilio konzoli

en: Twilio Fields
cs: Twilio pole

en: Type
cs: Typ

en: Type of Encryption
cs: Typ šifrování

en: Type:
cs: Typ:

en: UNLIMITED
cs: NEOMEZENÉ

en: Unchecked Value
cs: Hodnota při odškrtnutí

en: Unconfirmed entries
cs: Nepotvrzené záznamy

en: Undo
cs: Zpět

en: Undo Button
cs: Tlačítko zpět

en: Unique Entry
cs: Jedinečný záznam

en: Unique Entry Value
cs: Unikátní hodnota záznamu

en: Unique User
cs: Unikátní uživatel

en: Unknown upload error
cs: Neznámá chyba při nahrávání

en: Unread entries
cs: Nepřečtené záznamy

en: Unsplash Images
cs: Unsplash obrázky

en: Untrusted upload source
cs: Nedůvěryhodný zdroj nahrávání

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update ActiveCampaign
cs: Aktualizovat ActiveCampaign

en: Update Mail Chimp
cs: Aktualizovat Mailchimp

en: Update MailPoet
cs: Aktualizovat MailPoet

en: Update Post Type
cs: Aktualizovat typ příspěvku

en: Update Preferance
cs: Preference aktualizace

en: Update Record
cs: Aktualizovat záznam

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
cs: Aktualizovat odpovědi s existujícím e-mailem ActiveCampaign?

en: Update Responses with Google Sheet?
cs: Aktualizovat odpovědi s Google tabulkou?

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
cs: Aktualizovat odpovědi s existujícím publikem MailChimpu?

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
cs: Aktualizovat odpovědi s existujícím odběratelem MailerLite?

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
cs: Aktualizovat odpovědi s existujícím odběratelem Mailpoet?

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
cs: Aktualizovat odpovědi s existujícím e-mailem Sendinblue?

en: Update Row
cs: Aktualizovat řádek

en: Update Sendinblue
cs: Aktualizovat Sendinblue

en: Update Subscriber
cs: Aktualizovat odběratele

en: Update Template
cs: Aktualizovat šablonu

en: Update google Sheet
cs: Aktualizovat Google tabulku

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Updating...
cs: Aktualizuji...

en: Upgrade now
cs: Upgraduj nyní

en: Upgrade to Pro
cs: Přejít na pro verzi

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload Button Text:
cs: Text tlačítka pro nahrání:

en: Upload Files
cs: Nahrát soubory

en: Upload Photo
cs: Nahrát fotografii

en: Upload failed
cs: Nahrávání selhalo

en: Upload on select
cs: Nahrát při výběru

en: Upsert Preferance
cs: Preference upsertu

en: Upsert Record
cs: Upsert záznam

en: Upsert Records
cs: Upsert záznamů

en: Upsert Using
cs: Upsert pomocí

en: Usage Reporting Opt In.
cs: Souhlas s hlášením o používání.

en: Use Post Taxonomy Fields
cs: Použít taxonomická pole příspěvku

en: Use Template
cs: Použít šablonu

en: User
cs: Uživatel

en: User Approval  Method:
cs: Metoda schvalování uživatele:

en: User Email Notification
cs: E-mailové oznámení uživateli

en: User Fields
cs: Uživatelská pole

en: User Meta Field Mappping
cs: Mapování uživatelských meta polí

en: User Name:
cs: Uživatelské jméno:

en: User Type:
cs: Typ uživatele:

en: User Unique
cs: Unikátní pro uživatele

en: User name...
cs: Uživatelské jméno...

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username can't be empty
cs: Uživatelské jméno nemůže být prázdné

en: Users
cs: Uživatelé

en: Users Refreshed
cs: Uživatelé byli obnoveni

en: Users refresh failed Cause:
cs: Obnovení uživatelů selhalo. Důvod:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení uživatelů selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Users refresh failed. please try again
cs: Obnovení uživatelů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Users refreshed
cs: Uživatelé byli obnoveni

en: Validate form input on focus lost
cs: Ověřit vstup formuláře při ztrátě zaměření

en: Validate on Step Change
cs: Ověřit při změně kroku

en: Validation Error/Invalid Message
cs: Chybová zpráva/zpráva o neplatnosti

en: Validations
cs: Validace

en: Value
cs: Hodnota

en: Value :
cs: Hodnota:

en: Value Format
cs: Formát hodnoty

en: Value Format Option
cs: Možnost formátu hodnoty

en: Value Format Options
cs: Možnosti formátu hodnoty

en: Vertical
cs: Vertikální

en: Video/Pdf Preview
cs: Náhled videa/PDF

en: View Analytics Report
cs: Zobrazit analytickou zprávu

en: View Button
cs: Tlačítko zobrazení

en: View Format
cs: Formát zobrazení

en: View List
cs: Seznam zobrazení

en: View Name
cs: Název zobrazení

en: View Repeater Data
cs: Zobrazit data opakovače

en: Views
cs: Zobrazení

en: Visibility Mode
cs: Režim viditelnosti

en: Visible
cs: Viditelný

en: WP Auth
cs: WP autentizace

en: WP Authentication
cs: WP autentizace

en: WP User Role
cs: Role uživatele WP

en: Watermark
cs: Vodoznak

en: Watermark Image
cs: Obrázek vodoznaku

en: Watermark Text
cs: Text vodoznaku

en: We have e-mailed your password reset link!
cs: Odeslali jsme ti e-mail s odkazem pro obnovení hesla!

en: Web Hook
cs: Webhook

en: Webhook tests failed. please try again
cs: Testy webhooku selhaly. Zkus to prosím znovu

en: Wednesday
cs: Středa

en: Week
cs: Týden

en: Weekley
cs: Týdně

en: Welcome to Bit Form
cs: Vítej v bit form

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
cs: Vítej v zobrazení bit form (beta)

en: What we collect?
cs: Co sbíráme?

en: What's New
cs: Co je nového

en: What's New?
cs: Co je nového?

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
cs: Když je ve formuláři povoleno přihlášení, zapomenuté heslo nebo obnovení hesla, záznamy nebudou uloženy v databázi WP.

en: When to save:
cs: Kdy ukládat:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
cs: Zda generovat výchozí UI pro správu tohoto typu příspěvku

en: White
cs: Bílá

en: Width
cs: Šířka

en: With Condition
cs: S podmínkou

en: WooCommerce Fields
cs: WooCommerce pole

en: WooCommerce must be activated!
cs: WooCommerce musí být aktivován!

en: Workbook:
cs: Sešit:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
cs: Obnovení sešitů selhalo. Příčina: %s. Zkus to prosím znovu

en: Workbooks refresh failed. please try again
cs: Obnovení sešitů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Workbooks refreshed
cs: Sešity obnoveny

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
cs: Aktualizace záhlaví listu selhala. Zkus to prosím znovu

en: Worksheet Headers refreshed
cs: Záhlaví listu aktualizována

en: Worksheets refresh failed. please try again
cs: Aktualizace listů selhala. Zkus to prosím znovu

en: Worksheets refreshed
cs: Listy aktualizovány

en: Workspace:
cs: Pracovní prostor:

en: Workspaces refresh failed Cause:
cs: Obnovení pracovních prostorů selhalo. Důvod:

en: Workspaces refresh failed. please try again
cs: Obnovení pracovních prostorů selhalo. Zkus to prosím znovu

en: Workspaces refreshed
cs: Pracovní prostory byly obnoveny

en: Writeable
cs: Zapisovatelné

en: Yearly
cs: Ročně

en: Yes
cs: Ano

en: Yesterday
cs: Včera

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
cs: Můžeš přidat maximálně 2 workflow

en: You are already logged in
cs: Už jsi přihlášen

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
cs: Můžeš přidat nebo odebrat tlačítko Vymazat z pole pro podpis. Můžeš přepnout tuto možnost pro přidání nebo odebrání tlačítka Vymazat.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
cs: Můžeš přidat nebo odebrat tlačítko Zpět z pole pro podpis. Můžeš přepnout tuto možnost pro přidání nebo odebrání tlačítka Zpět.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
cs: V jednom formuláři můžeš použít buď ReCaptcha-V2 nebo ReCaptcha-V3. Pro použití ReCaptcha-V2 zakážeš ReCaptcha-V3 v Nastavení formuláře.

en: You cannot add
cs: Nemůžeš přidat

en: You cannot add more than one
cs: Nemůžeš přidat více než jeden

en: You have been successfully logged in.
cs: Byl jsi úspěšně přihlášen.

en: You must be logged in.
cs: Musíš být přihlášen.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
cs: Poté uvidíš klíč webu a tajný klíč. Zkopíruj oba klíče a vrať se do nastavení Bit form Google reCaptcha, kde je vložíš do odpovídajících polí

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
cs: Poté uvidíš klíč webu a tajný klíč. Zkopíruj oba klíče a vrať se do nastavení Bit form Turnstile, kde je vložíš do odpovídajících polí

en: You will then see the site. Copy
cs: Poté uvidíš web. Zkopíruj

en: YouTube Video
cs: video na YouTube

en: YouTube channel
cs: YouTube kanál

en: Your Domain Name:
cs: Tvůj název domény:

en: Your Zoho Creator screen name...
cs: Tvoje uživatelské jméno v Zoho Creator...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
cs: Tvůj účet byl úspěšně aktivován. Nyní se můžeš přihlásit.

en: Your account has been rejected.
cs: Tvůj účet byl zamítnut.

en: Your account is already activated!
cs: Tvůj účet je již aktivován!

en: Your account is pending for admin approval.
cs: Tvůj účet čeká na schválení administrátorem.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
cs: Tvůj účet čeká na schválení administrátorem. Počkej prosím na schválení administrátorem.

en: Zoho API Console
cs: Zoho API konzole

en: Zoho Analytics Owner Email:
cs: E-mail vlastníka Zoho analytics:

en: Zoho Creator Criteria Guide
cs: Průvodce kritérii Zoho Creator

en: Zoho Fields
cs: Zoho pole

en: Zoho didn't provide column names for this table
cs: Zoho neposkytlo názvy sloupců pro tuto tabulku

en: Zoho didn't provide fields names for this list
cs: Zoho neposkytlo názvy polí pro tento seznam

en: and
cs: a

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
cs: a vrať se do nastavení Bit form hCaptcha, kde vložíš Klíč webu do příslušných polí.

en: and find the API Key section.
cs: a najdi sekci API klíčů.

en: and find the API section.
cs: a najdi sekci API.

en: and watch
cs: a zhlédni

en: api key field is required for hubspot api
cs: Pro API hubspot je vyžadováno pole API klíče

en: button to apply the settings.
cs: pro aplikování nastavení.

en: button to save the settings.
cs: pro uložení nastavení.

en: by default, it is set as private project.
cs: Ve výchozím nastavení je nastaven jako soukromý projekt.

en: cpt type update successfully, refresh your window
cs: Typ cpt úspěšně aktualizován, obnov okno

en: create a new milestone
cs: Vytvořit nový milník

en: create a new project
cs: Vytvořit nový projekt

en: create a new task
cs: Vytvořit nový úkol

en: create a new tasklist
cs: Vytvořit nový seznam úkolů

en: create new note
cs: vytvořit novou poznámku

en: created at:
cs: vytvořeno:

en: documentation
cs: dokumentaci

en: e.g. 123
cs: např. 123

en: e.g. John Doe
cs: např. Jan Novák

en: example@mail.com
cs: priklad@email.cz

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
cs: pole výše (můžeš použít režim Sandbox nebo Live).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
cs: pole výše (pro testování můžeš použít testovací API klíč).

en: field above.
cs: pole výše.

en: fields.
cs: .

en: flag is required
cs: Příznak je povinný

en: for Wordpress
cs: pro WordPress

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
cs: z PayPal Dashboardu a vlož jej do Bit Form

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
cs: z Razorpay API Dashboardu a vlož jej do Bit Form

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
cs: ze Stripe API Dashboardu a vlož jej do Bit Form

en: g-ReCAPTCHA details is empty
cs: Údaje g-ReCAPTCHA jsou prázdné

en: hCaptcha Admin Dashboard
cs: administrátorský panel hCaptcha

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
cs: hCaptcha je bezplatná služba, která chrání tvůj web před spamem a zneužitím.

en: hCaptcha verification failed
cs: Ověření hCaptcha selhalo

en: here
cs: zde

en: https://www.example.com
cs: https://www.priklad.cz

en: in paypal field to customize the style.
cs: v poli PayPal pro úpravu stylu.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
cs: Vložit nový záznam, pokud výše uvedená kritéria nejsou splněna?

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
cs: Vložit nový řádek, pokud výše uvedená kritéria nejsou splněna?

en: is not available in your plan.
cs: není dostupné ve tvém plánu.

en: is required for zoho marketing hub
cs: je vyžadováno pro zoho marketing hub

en: item
cs: položku

en: items
cs: položky

en: list are required for zoho campaigns api
cs: Pro API zoho campaigns je vyžadován seznam

en: list are required for zoho desk api
cs: Pro API zoho desk je vyžadován seznam

en: list are required for zoho marketingHub api
cs: Pro API zoho marketingHub je vyžadován seznam

en: list are required for zoho projects api
cs: Pro API zoho projects je vyžadován seznam

en: module and field map are required for woocommerce
cs: Pro woocommerce jsou vyžadovány modul a mapování polí

en: module, fields are required for Acumbamail api
cs: Pro API Acumbamail jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Autonami api
cs: Pro API Autonami jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Elastic Email api
cs: Pro API Elastic Email jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Encharge api
cs: Pro API Encharge jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Fluent CRM api
cs: Pro API Fluent CRM jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Gist api
cs: Pro API Gist jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Google sheet api
cs: Pro API Google sheet jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Mail Chimp api
cs: Pro API Mail Chimp jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Mail Poet api
cs: Pro API Mail Poet jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for MailerLite api
cs: Pro API MailerLite jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for SendFox api
cs: Pro API SendFox jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Sendinblue api
cs: Pro API Sendinblue jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Telegram api
cs: Pro API Telegram jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for Trello api
cs: Pro API Trello jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for zoho bigin api
cs: Pro API zoho bigin jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for zoho mail api
cs: Pro API zoho mail jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for zoho recruit api
cs: Pro API zoho recruit jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for zoho sheet api
cs: Pro API zoho sheet jsou vyžadovány modul a pole

en: module, fields are required for zoho sign api
cs: Pro API zoho sign jsou vyžadovány modul a pole

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
cs: Pro zoho crm relatedlist jsou vyžadovány modul a rozložení

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
cs: Pro API zoho crm jsou vyžadovány modul, rozložení a pole

en: no data found
cs: nenalezena žádná data

en: no response found
cs: nenalezena žádná odpověď

en: of
cs: z

en: parent folder are required for zoho workdrive api
cs: Pro API zoho workdrive je vyžadována nadřazená složka

en: please fill up the required actions
cs: Prosím vyplň požadované akce

en: please map mandatory fields
cs: Prosím namapuj povinná pole

en: please try again
cs: prosím zkus to znovu

en: prepared query is empty
cs: Připravený dotaz je prázdný

en: provided form does not exists
cs: poskytnutý formulář neexistuje

en: provided form entries does not exists
cs: Poskytnuté záznamy formuláře neexistují

en: public
cs: veřejné

en: pushed to Zoho Projects.
cs: odeslanému do Zoho Projects.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
cs: reCAPTCHA je bezplatná služba, která chrání tvůj web před spamem a zneužitím.

en: reCAPTCHA saved successfully
cs: reCAPTCHA byla úspěšně uložena

en: reCAPTCHA updated successfully
cs: reCAPTCHA byla úspěšně aktualizována

en: report name cann't be empty
cs: název reportu nemůže být prázdný

en: save Successfully
cs: Úspěšně uloženo

en: save failed Cause:
cs: Uložení selhalo. Důvod:

en: save failed. please try again
cs: Uložení selhalo. Zkus to prosím znovu

en: select approval method
cs: vyber metodu schvalování

en: set Form Field
cs: nastavit pole formuláře

en: set hours
cs: Nastavit hodiny

en: set start & end time
cs: Nastavit čas začátku a konce

en: status
cs: stav

en: tab to proceed.
cs: pro pokračování.

en: task layout is required
cs: Rozložení úkolu je povinné

en: this feature
cs: tuto funkci

en: this will limit the form submission for specific period.
cs: Toto omezí odeslání formuláře na určité období.

en: ticket owner is required
cs: Vlastník tiketu je povinný

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
cs: Pro vytvoření %s pod milníkem musíš vybrat seznam úkolů nebo vytvořit nový seznam úkolů

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
cs: Pro vytvoření podúkolu musíš vybrat úkol nebo vytvořit nový úkol

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
cs: pro dynamické nahrazení popisků/hodnot specifických pro pole.

en: to learn more about BitForm Pro.
cs: pro více informací o BitForm Pro.

en: to see what can you do with Pro version.
cs: a zjisti, co můžeš dělat s Pro verzí.

en: to unlock it. Check out our
cs: pro její odemknutí. Podívej se na naši

en: token can't be empty
cs: Token nemůže být prázdný

en: tokenDetails error
cs: chyba tokenDetails

en: update row for first match only?
cs: Aktualizovat řádek pouze pro první shodu?

en: updated on:
cs: aktualizováno:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
cs: Pro API rapidmail jsou vyžadovány uživatelské jméno, heslo a pole

en: webhook url is empty
cs: URL webhook je prázdná

en: within %s to %s
cs: mezi %s a %s

en: workflow deleted
cs: Workflow smazáno

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
cs: Pro API zoho analytics jsou vyžadovány pracovní prostor, tabulka a pole

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
cs: můžeš vybrat uživatele analytics nebo vybrat hodnoty polí formuláře nebo dokonce zadat vlastní e-mailovou adresu

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
cs: Maximální délka pole zoho crm %s je %s, zadáno %s
