BB-Plugin - en to hr translation catalogue (1043 entries)

en: "Add to Cart" Button
hr: Dugme "Dodaj u Košaricu"

en: "{message}" on line {line} of {file}.
hr: "{message}" na liniji {line} od {file}.

en: % Comments
hr: % komentara

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
hr: %s dodano u određeno!

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
hr: %s je već spremljena postavka.

[ctx: %s stands for author name.]
en: By %s
hr: Od %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
hr: %s Postavke

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
hr: Pokreni %s

[ctx: %s stands for custom branded \"Page Builder\" name.]
en: Switching to Text Editor mode will disable your %1$s layout until it is enabled again. Any edits made while in Text Editor mode will not be made on your %1$s layout. Do you want to continue?
hr: Prebacivanjem na Uređivač Teksta onemogućit ćete %1$s izgled sve dok ga ne omogućite ponovo. Uređivanja napravljena u Uređivaču Teksta neće biti napravljena u vašem %1$s izgledu. Želite li nastaviti?

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
hr: Uredi %s

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
hr: Kopija od %s

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
hr: Modul s nazivom datoteke %s.php već postoji! Molimo preimenujte modul tako da bude kompatibilan sa Beaver Builder.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
hr: %s više ne postoji.

en: 0 Comments
hr: 0 komentara

en: 1 Column
hr: 1 Stupac

en: 1 Comment
hr: 1 komentar

en: 2 Columns
hr: 2 Stupca

en: 3 Columns
hr: 3 Stupca

en: 4 Columns
hr: 4 Stupca

en: 5 Columns
hr: 5 Stupaca

en: 6 Columns
hr: 6 Stupaca

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
hr: <strong>Napomena</strong>: Ove postavke se primjenjuju na sve objave i stranice.

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
hr: CSS i JavaScript datoteka su dinamički generirane i stavljene u predmemoriju svaki put kada vi kreirate novi izgled. Ponekad predmemoriju treba osvježiti kad selite stranicu na drugi server ili ažurirate na najnoviju verziju. Ako naiđete na poteškoće, molimo pokušajte očistiti predmemoriju klikom na dugme ispod.

en: A WYSIWYG text editor.
hr: WYSIWYG uređivač teksta.

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
hr: Klasa koja će se primjenjivati u HTML ovog stupca. Mora početi sa slovom i sadrži samo crtice, podvlake, slova ili brojeve. Odvoji više klasa s razmacima.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
hr: Klasa koja će se primjenjivati u HTML ovog modula. Mora početi sa slovom i sadrži samo crtice, podvlake, slova ili brojeva. Odvoji više klasa s razmacima.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
hr: Klasa koja će se primjenjivati u HTML ovog retka. Mora početi sa slovom i sadrži samo crtice, podvlake, slova ili brojeve. Odvoji više klasa s razmacima.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
hr: Klijent

en: A comma separated list of tags.
hr: Zarezom odvojen popis oznaka.

[ctx: A comma separated list of tags.]
en: Tags
hr: Oznake

en: A divider line to separate content.
hr: Razdjelnik linija za razdvajanje sadržaja.

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
hr: Naslov i isječak teksta s neobaveznim linkom, ikonom i slikom.

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
hr: Oznaka za identifikaciju ovog slajda na kartici Slajdovi u Postavkama sadržaja slajda.

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
hr: Grupa

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
hr: Slika koja će se prikazati ako se ne učita video.

en: A simple call to action button.
hr: Jednostavo dugme za poziv na radnju.

en: A simple pricing table generator.
hr: Jednostavan generator tablice cijena.

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
hr: Oznake

[ctx: A tag to add to contacts in Hatchbuck when they subscribe.]
en: Tag
hr: Oznaka

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
hr: Jedinstveni ID koji će se primjenjivati u HTML ovog stupca. Mora početi sa slovom i sadrži samo crtice, podvlake, slova ili brojeve. Bez praznina.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
hr: Jedinstveni ID koji će se primjenjivati u HTML ovog modula. Mora početi sa slovom i sadrži samo crtice, podvlake, slova ili brojeve. Bez praznina.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
hr: Jedinstveni ID koji će se primjenjivati u HTML ovog retka. Mora početi sa slovom i sadrži samo crtice, podvlake, slova ili brojeve. Bez praznina.

en: A very simple contact form.
hr: Vrlo jednostavan kontakt obrazac.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
hr: Video u MP4 formatu se koristi kao pozadina ovog retka. Većina modernih preglednika podržava ovaj format.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
hr: Video u MP4 formatu. Većina modernih preglednika podržava ovaj format.

en: A video in the MP4 to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
hr: Video u MP4 formatu za korištenje kao pozadina ovog retka. Većina modernih preglednika podržava ovaj format.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
hr: Video u WebM formatu se koristi kao zamjenski. Ovaj format je potreban kako bi se podržalo preglednike kao što su Firefox i Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
hr: Video u WebM formatu se koristiti kao pozadina ovog reda. Ovaj format je potreban kako bi se podržalo preglednike kao što su Firefox i Opera.

en: API Key
hr: API ključ

en: Above Bar
hr: Iznad trake

en: Above Heading
hr: Iznad naslova

en: Above Text
hr: Iznad teksta

en: Above Title
hr: Iznad Naslova

en: Accent Color
hr: Boja naglašavanja

en: Accent Text Color
hr: Boja naglašenog teksta

en: Access Token
hr: Pristupni Token

en: Accordion
hr: Harmonika

en: Account
hr: Račun

en: Account ID
hr: ID računa

en: Account Name
hr: Naziv računa

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
hr: Greška: Račun s tim nazivom već postoji.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
hr: Greška: Nedostaje naziv računa.

en: Active!
hr: Aktivno!

en: Add Account...
hr: Dodaj račun...

en: Add Audio Files
hr: Dodaj Audio datoteke

en: Add Content
hr: Dodaj sadržaj

en: Add Icon
hr: Dodaj ikonu

en: Add Item
hr: Dodaj stavku

en: Add More Content
hr: Dodaj više sadržaja

en: Add Photos
hr: Dodaj slike

en: Add Pricing Box
hr: Dodaj okvir cijena

en: Add Rows
hr: Dodaj retke

en: Add Testimonial
hr: Dodaj iskustvo

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
hr: Dodajte retke s više stupaca, prilagodite razmak, dodajte pozadine i još mnogo toga povlačenjem i ispuštanjem izgleda retka na stranicu.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
hr: Dodajte novi sadržaj povlačenjem i ispuštanjem modula ili widgeta u vaš izgled retka ili da kreirate novi izgled retka.

en: Additional modules: Contact Form, Tabs, Slider, Pricing Table, Map, Blog Posts, Subscribe Form, Social Icons, and many more.
hr: Dodatni moduli: Kontakt Obrazac, Kartice, Slajder, Tablica Cijena, Karta, Blog Objave, Obrazac Pretplate, Društvene Ikone, i puno više.

en: Address
hr: Adresa

en: Adds a simple subscribe form to your layout.
hr: Dodaje vašem izgledu jednostavan obrazac za pretplatu.

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced Modules
hr: Napredni moduli

en: After Text
hr: Nakon teksta

en: Align
hr: Poravnanje

en: Alignment
hr: Poravnanje

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
hr: Svi redovi će imati default ove širine. Ovo možete zaobići i napraviti redak pune širine u postavkama za svaki redak.

en: Along with access to our expert support team, the premium versions of Beaver Builder are packed with more features to save you time and make building websites easier!
hr: Osim pristupa našem stručnom timu za podršku, premium verzija Beaver Buildera je upakirana s više značajki tako da vam uštedi vrijeme i učini građenje web stranica lakšim!

en: Always
hr: Uvijek

en: Always Visible
hr: Uvijek vidljivo

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
hr: Lista

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
hr: Popis

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
hr: Popis

en: Animation
hr: Animacija

en: Animation Delay
hr: Kašnjenje animacije

en: Animation Speed
hr: Brzina animacije

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
hr: Pojavljivanje

[ctx: Animation style.]
en: None
hr: Ništa

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
hr: Uklizavanje naniže

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
hr: Uklizavanje nalijevo

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
hr: Uklizavanje nadesno

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
hr: Uklizavanje naviše

en: App ID
hr: ID aplikacije

en: App Password
hr: Zaporka aplikacije

en: Append New Layout
hr: Dodaj novi izgled

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti ovaj račun? Ostali moduli koji su povezani s njim će biti pogođeni.

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: Arrow Color
hr: Boja strelica

en: Arrows
hr: Strelice

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
hr: Kako dodajete kategorije proizvoda u području WooCommerce proizvoda, svakoj će se dodijeliti jedinstveni ID. Ovaj ID možete naći lebdenjem preko kategorije u području kategorija pod Proizvodi i pogledati u URL koji se prikazuje u pregledniku. ID će biti samo brojčana vrijednost u URL-u.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
hr: Kako dodajete kategorije poizvoda u područje WooCommerce proizvoda, svakom će biti dodijeljen jedinstveni slug ili vi možete urediti i dodati vlastite. Ove slugove možete naći u području Kategorija pod WooCommerce Proizvodi. Možete ih dodati i nekoliko odvojene zarezom.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
hr: Kako dodajete proizvode u području WooCommerce proizvoda, svakom će se dodijeliti jedinstveni ID. Ovaj jedinstveni ID proizvoda možete pronaći posjetom područja proizvoda i prevrtanjem proizvoda. Jedinstveni ID će biti prvi atribut, a možete dodati i nekoliko odvojenih zarezom.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute.
hr: Kako dodajete proizvode u području WooCommerce proizvoda, svakom će se dodijeliti jedinstveni ID. Možete pronaći ovaj jedinstveni ID proizvoda posjetom području proizvoda i preći preko proizvoda. Jedinstveni ID će biti prvi atribut.

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Attachment
hr: Prilog

en: Audio File Selected
hr: Audio datoteka odabrana

en: Audio Files Selected
hr: Audio datoteke odabrane

en: Audio Type
hr: Audio vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Authorization Code
hr: Autorizacijski Kod

en: Authors
hr: Autori

en: Auto Play
hr: Automatski pokreni

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
hr: Automatski će omogućiti prekrivanje ispune tako da stane koliko god je sadržaja teksta. 100% će prekriti vrh i dno slajda.

en: Background
hr: Pozadina

en: Background Color
hr: Boja pozadine

en: Background Hover Color
hr: Boja pozadine lebdenja

en: Background Layout
hr: Izgled pozadine

en: Background Overlay
hr: Prekrivanje pozadine

en: Background Parallax
hr: Pozadina Parallaxe

en: Background Photo
hr: Pozadina Foto

en: Background Slideshow
hr: Pozadinski Slideshow

en: Background Video
hr: Pozadinski video

en: Background Video Code
hr: Kod video pozadine

[ctx: Background height.]
en: Auto
hr: Automatski

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
hr: Vodoravno

[ctx: Background repeat.]
en: None
hr: Ništa

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
hr: Popločeno

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
hr: Uspravno

[ctx: Background scale.]
en: None
hr: Ništa

[ctx: Background type.]
en: Color
hr: Boja

[ctx: Background type.]
en: None
hr: Ništa

[ctx: Background type.]
en: Photo
hr: Slika

en: Backgrounds
hr: Pozadine

en: Bar Background Color
hr: Boja pozadine trake

en: Bar Foreground Color
hr: Boja prednje trake

en: Bar Styles
hr: Stilovi trake

en: Bars
hr: Trake

en: Bars Counter
hr: Traka brojač

en: Basic Modules
hr: Osnovni moduli

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
hr: Svakako dodajte ključ licence za pristup nadogradnjama i novim mogućnostima.

en: Beautiful pre-made layout templates.
hr: Prekrasni, unaprijed napravljeni predlošci izgleda.

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
hr: Beaver Builder je uhvatio sljedeću JavaScript grešku. Ako Beaver Builder ne radi kao što se očekuje uzrok je najvjerojatnije ova greška. Molimo da nam pomognete tako što ćete onemogućiti sve dodatke i testirati Beaver Builder tako što ćete ponovo aktivirati dodatak po dodatak kako bi se utvrdilo je li problem vezan uz dodatak od treće strane.

en: Beaver Builder may not be functioning correctly as it does not have permission to write files to the WordPress uploads directory on your server. Please update the WordPress uploads directory permissions before continuing or contact your host for assistance.
hr: Beaver Builder možda neće funkcionirati ispravno jer nema odobrenje da zapisuje datoteke u WordPress uploads direktorij na vašem serveru. Molimo da, prije nego nastavite, ažurirate odobrenja za WorddPress uploads direktorij ili kontaktirajte vaš host za pomoć.

en: Before Text
hr: Prije teksta

en: Below Bar
hr: Ispod trake

en: Below Heading
hr: Ispod naslova

en: Below Photo
hr: Ispod slike

en: Below Text
hr: Ispod teksta

en: Best Selling Products
hr: Najprodavaniji proizvodi

en: Blinds
hr: Rolete

en: Bold
hr: Podebljano

en: Border
hr: Obrub

en: Border Color
hr: Boja obruba

en: Border Size
hr: Veličina obruba

en: Border Style
hr: Stil obruba

[ctx: Border size.]
en: Large
hr: Veliko

[ctx: Border size.]
en: Medium
hr: Srednje

[ctx: Border size.]
en: Small
hr: Malo

[ctx: Border type.]
en: Dashed
hr: Crtice

[ctx: Border type.]
en: Dotted
hr: Točkice

[ctx: Border type.]
en: Double
hr: Dvostruko

[ctx: Border type.]
en: Solid
hr: Neprekidno

en: Bottom
hr: Dno

en: Box Border
hr: Obrub okvira

en: Box Top Margin
hr: Margina okvira na vrhu

en: Boxes
hr: Okviri

en: Boxes Grow
hr: Okviri rastu

en: Branding
hr: Brendiranje

en: Build your own custom modules.
hr: Izgradi vlastite module.

en: Button
hr: Dugme

en: Button Icon
hr: Ikona dugmeta

en: Button Icon Position
hr: Pozicija ikone dugmeta

en: Button Link
hr: Link dugmeta

en: Button Style
hr: Stil dugmeta

en: Button Text
hr: Tekst dugmeta

en: Button URL
hr: URL dugmeta

en: Button Width
hr: Širina dugmeta

en: Buttons
hr: Dugmad

en: CSS Class
hr: CSS class

en: Cache
hr: Lokalna pohrana

en: Call to Action
hr: Poziv na akciju

[ctx: Call to action.]
en: None
hr: Ništa

en: Callout
hr: Oblačić

en: Cancel
hr: Odustani

en: Caption
hr: Opis

en: Caption Button
hr: Dugme opisa

en: Cart
hr: Košarica

en: Categories
hr: Kategorije

en: Category Slug
hr: Slug kategorije

en: Center
hr: Sredina

en: Center Bottom
hr: Sredina Dno

en: Center Top
hr: Sredina Vrh

en: Change Template
hr: Promjeni predložak

en: Change Templates
hr: Promjeni predloške

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
hr: Označi ili odznači module ispod da biste ih omogućili ili onemogućili.

en: Checkout
hr: Blagajna

en: Choose Another Photo
hr: Odaberi drugu sliku

en: Choose a Template
hr: Odaberite predložak

en: Choose...
hr: Odaberi...

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
hr: Ako odaberete NE, to neće sakriti naslov zadane teme za "Stranica" vrstu objave. Također ćete trebati unijeti neke osnovne CSS da bi ovo radilo ako vi odaberete NE.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
hr: Odabirom Da prva stavka će se proširiti po defaultu.

en: Choosing yes will keep only one item open at a time. Choosing no will allow multiple items to be open at the same time.
hr: Odabir DA će čuvati samo jednu stavku otvorenu istovremeno. Odabir NE će dopustiti da više stavaka bude otvoreno istovremeno.

en: Circle
hr: Krug

en: Circle Background Color
hr: Boja pozadine kruga

en: Circle Bar Styles
hr: Stilovi trake kruga

en: Circle Counter
hr: Krug brojač

en: Circle Foreground Color
hr: Boja prednjeg kruga

en: Circle Size
hr: Veličina kruga

en: Circle Stroke Size
hr: Veličina poteza kruga

en: Circle Styles
hr: Stilovi kruga

en: Clear Cache
hr: Očisti predmemoriju

en: Click Action
hr: Klik Akcija

en: Click Here
hr: Klikni Ovdje

[ctx: Click action type.]
en: None
hr: Ništa

[ctx: Click action.]
en: None
hr: Ništa

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
hr: Klik na dugme ispod će deinstalirati dodatak graditelja stranice i obrisati sve pripadajuće podatke. Možete deinstalirati ili deaktivirati graditelja stranice iz stranice s dodacima ukoliko ne želite obrisati podatke.

en: Collage
hr: Kolaž

en: Collapse Inactive
hr: Sažmi neaktivno

en: Colon
hr: Dvotočka

en: Color
hr: Boja

en: Color Picker
hr: Birač boje

en: Color Presets
hr: Određene postavke boja

[ctx: Color.]
en: Dark
hr: Tamna

[ctx: Color.]
en: Light
hr: Svijetla

en: Colors
hr: Boje

en: Column
hr: Stupac

en: Column Settings
hr: Postavke stupaca

en: Columns
hr: Stupci

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
hr: Dođite na Beaver Builder stranicu i saznajte više o tome što premium značajke mogu učiniti za vas!

en: Comment Count
hr: Broj komentara

en: Comments
hr: Komentari

en: Compact
hr: Zbijeno

en: Connect
hr: Poveži

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
hr: Greška: Nedostaju podaci usluge.

en: Contact Form
hr: Kontakt Obrazac

en: Contact Form Submission
hr: Podnesak kontakt obrasca

en: Contact Support
hr: Kontaktirajte Podršku

en: Contact Support URL
hr: Kontaktirajte Podršku URL

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content Layout
hr: Izgled sadržaja

en: Content Pages
hr: Stranice sa sadržajem

en: Content Slider
hr: Slider sadržaj

en: Content Type
hr: Vrsta sadržaja

en: Content Width
hr: Širina sadržaja

[ctx: Content type.]
en: None
hr: Ništa

en: Control Bar
hr: Kontrolna traka

en: Control Bar Buttons
hr: Kontrolna traka dugmadi

en: Control Bar Overlay
hr: Kontrolna traka prekrivanje

en: Controls
hr: Kontrole

en: Countdown
hr: Odbrojavanje

en: Create Gallery
hr: Kreiraj galeriju

en: Crop
hr: Obreži

en: Crop set to no will fit the slideshow images to the height you specify and keep the width proportional, whereas crop set to yes will fit the slideshow images to all sides of the content area while cropping the left and right to fit the height you specify.
hr: Obrezivanje postavljeno na Ne će ispuniti slajdove slika na visinu koju ste naveli i zadržati širinu proporcionalnom, a obrezivanje postavljeno na Da će ispuniti slajdove slika na sve strane područja sadržaja, dok će obrezivanje lijevo i desno ispuniti visinu koju ste odredili.

en: Current Page
hr: Trenutna stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Custom URL
hr: Prilagođeni URL

en: Custom Width
hr: Prilagođena širina

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New
hr: Dodaj novi

[ctx: Custom post type label.]
en: Template
hr: Predložak

[ctx: Custom post type label.]
en: Templates
hr: Predlošci

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Categories
hr: Kategorije

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Type
hr: Vrsta

en: Dark
hr: Tamno

en: Date
hr: Datum

en: Date Format
hr: Format datuma

en: Date Last Modified
hr: Datum zadnje izmjene

en: Day
hr: Dan

en: Days
hr: Dani

en: Deactivated!
hr: Deaktivirano!

en: Default Page Heading
hr: Default naslov stranice

en: Default Row Content Width
hr: Default širina sadržaja retka

en: Default Row Width
hr: Default širina retka

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: Delay
hr: Odgoda

en: Descending
hr: Silazno

en: Disable All Templates
hr: Onemogući sve predloške

en: Disable Right-Click
hr: Onemogući desni klik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Discard Changes and Exit
hr: Odbaci promjene i Izađi

en: Display
hr: Prikaz

en: Display a Google map.
hr: Prikazuje Google kartu.

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
hr: Prikaz WordPress bočne trake koja je registrirana od strane trenutne teme.

en: Display a WordPress widget.
hr: Prikazuje WordPress widget.

en: Display a carousel of your WordPress posts.
hr: Prikazuje vrtuljak vaših WordPress objava.

en: Display a collapsible accordion of items.
hr: Prikaži sklopivu harmoniku stavki.

en: Display a collection of tabbed content.
hr: Prikaz zbirke kartica sadržaja.

en: Display a grid of your WordPress posts.
hr: Prikazuje mrežu vaših WordPress objava.

en: Display a group of linked Font Awesome icons.
hr: Prikaz grupu povezanu s Font Awesome.

en: Display a heading, subheading and a button.
hr: Prikazuje naslov, podnaslov i dugme.

en: Display a slider of your WordPress posts.
hr: Prikazuje slajder vaših WordPress objava.

en: Display a title/page heading.
hr: Prikazuje naslov naslova/stranice.

en: Display an icon and optional title.
hr: Prikazuje ikonu i neobavezni naslov.

en: Display multiple photos in a gallery view.
hr: Prikazuje više slika u prikazu galerije.

en: Display multiple photos in a slideshow view.
hr: Prikazuje više slika u prikazu slajdova.

en: Display products or categories from your WooCommerce store.
hr: Prikazuje proizvode ili kategorije iz vaše WooCommerce trgovine.

en: Display raw HTML code.
hr: Prikazuje sirovi HTML kod.

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
hr: Prikazuje više slajdova s neobaveznim naslovom i pozivom na akciju.

en: Displays social buttons.
hr: Prikazuje društvenu dugmad.

en: Do you really want to delete this column?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj stupac?

en: Do you really want to delete this item?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu stavku?

en: Do you really want to delete this module?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj modul?

en: Do you really want to delete this row?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj redak?

en: Do you really want to delete this template?
hr: Da li zaista želite obrisati ovaj predložak?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
hr: Jeste li sigurni da želite odbaciti ove promjene? Sve vaše promjene koje nisu objavljene bit će izgubljene.

en: Done
hr: Gotovo

en: Dot Color
hr: Boja točki

en: Drop a row layout or module to get started!
hr: Ispusti izgled retka ili modul za početak!

en: Drop us a line today for a free quote!
hr: Pošaljite nam danas kratku poruku i poslat ćemo vam neobavezujuću ponudu!

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
hr: Dupliciraj izgled

en: Duration
hr: Trajanje

en: ERROR! We were unable to connect to the update server. If the issue persists, please contact your host and let them know your website cannot connect to updates.wpbeaverbuilder.com.
hr: GREŠKA! Nismo u mogućnosti povezati se na server za ažuriranje. Ako se ovaj problem i dalje javlja, molimo kontaktirajte vaš host i recite im da se vaša web stranica ne može povezati na updates.wpbeaverbuilder.com.

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Content
hr: Uredi sadržaj

en: Edit Gallery
hr: Uredi galeriju

en: Edit Playlist
hr: Uređivanje popisa za reprodukciju

en: Email Address
hr: Email adresa

en: Email Field
hr: Polje email

en: Embed
hr: Umetni

en: Enable All Templates
hr: Omogući sve predloške

en: Enable Audio
hr: Omogući audio

en: Enable Contact Support
hr: Omogućite kontaktiranje podrške

en: Enable Core Templates Only
hr: Omogući samo temeljne predloške

en: Enable Help Button
hr: Omogući dugme za pomoć

en: Enable Help Tour
hr: Omogući obilazak pomoći

en: Enable Help Video
hr: Omogući video pomoć

en: Enable Knowledge Base
hr: Omogući bazu znanja

en: Enable Templates
hr: Omogući predloške

en: Enable User Templates Only
hr: Omogući samo korisnikove predloške

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enabled Modules
hr: Omogućeni moduli

en: Enter License Key
hr: Unesite licencni ključ

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
hr: Unesite CSS selektor za default naslov stranice da biste ga sakrili.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
hr: Unesite zarezom odvojen popis vrsta objava s kojima želite raditi s graditeljom.

en: Enter a post title to search.
hr: Unesite naslov objave za pretraživanje.

en: Enter the ID of a site on the network whose templates should override core builder templates. Leave this field blank if you do not wish to override core templates.
hr: Unesite ID stranice na mreži na kojoj ovi predlošci trebaju nadjačati temeljne predloške graditelja. Ostavite ovo polje prazno ako ne želite nadjačati temeljne predloške.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
hr: Unesite svoj <a%s>licencni ključ</a> da omogućite ažuriranja i podršku.

en: Equal Heights
hr: Jednaka visina

en: Equalize Column Heights
hr: Izjednači visine stupaca

en: Error! A site with that ID doesn't exist.
hr: Greška! Stranica sa ovim ID ne postoji.

en: Error! Could not unzip file.
hr: Greška! Nije moguće otpakirati zip datoteku.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
hr: Greška! Unesite datum koji je u budućnosti.

en: Error! Please enter a number for the site ID.
hr: Greška! Molimo unesite broj za ID stranice.

en: Error! Please enter a valid day.
hr: Greška! Unesite valjani dan.

en: Error! Please enter a valid month.
hr: Greška! Unesite valjani mjesec.

en: Error! Please enter a valid year.
hr: Greška! Unesite valjanu godinu.

en: Error! Please enter an iframe for the video embed code.
hr: Greška! Molimo unesite iframe kod za ugraditi video.

en: Error! You must have at least one feature of the help button enabled.
hr: Greška! Morate imati omogućenu barem jednu značajku dugmeta za pomoć.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
hr: Greška! Morate imati najmanje jednu ikonu omogućenu.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
hr: Greška: Nije moguće povezati se na Campayn. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
hr: Greška: Nije moguće povezati se na Constant Contact. %s

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
hr: Greška: Nije moguće povezati se na Mailrelay. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
hr: Greška: Nije moguće povezati se na Sendy. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
hr: Greška: Nije moguće povezati se na iContact. %s

en: Error: Invalid API data.
hr: Greška: nevažeći API podaci.

en: Error: Please check your API URL and API key.
hr: Greška: Molimo provjerite svoj API URL i API ključ.

en: Error: Please check your API key.
hr: Greška: Provjerite svoj API ključ.

en: Error: Please check your API key. %s
hr: Greška: Provjerite svoj API ključ. %s

en: Error: Please check your API token. %s
hr: Greška: Provjerite svoj API token. %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
hr: Greška: Molimo provjerite svoj ID računa. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
hr: Greška: Molimo unesite valjani Autorizacijski kod.

en: Error: You must provide a Host.
hr: Greška: Morate navesti Host.

en: Error: You must provide a app ID.
hr: Greška: Morate navesti ID aplikacije.

en: Error: You must provide a app password.
hr: Greška: Morate navesti zaporku aplikacije.

en: Error: You must provide a list ID.
hr: Greška: Morate navesti ID popisa.

en: Error: You must provide a username.
hr: Greška: Morate navesti korisničko ime.

en: Error: You must provide an API URL.
hr: Greška: Morate navesti API URL.

en: Error: You must provide an API key.
hr: Greška: Morate navesti API ključ.

en: Error: You must provide an API token.
hr: Greška: Morate navesti API token.

en: Error: You must provide an Account ID.
hr: Greška: Morate navesti ID računa.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
hr: Greška: Morate navesti Autorizacijski kod.

en: Error: You must provide an access token.
hr: Greška: Morate navesti pristupni token.

en: Error: You must provide an app ID.
hr: Greška: Morate navesti ID aplikacije.

en: Error: You must provide an email address.
hr: Greška: Morate navesti email adresu.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
hr: Greška: Morate navesti URL vaše Sendy instalacije.

en: Example: page, post, product
hr: Primjer: stranica, objava, proizvod

en: Excerpt
hr: Izvadak

en: Expand First Item
hr: Proširi prvu stavku

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Expert support from our world-class support team.
hr: Stručna podrška našeg tima u svijetskoj klasi za podršku.

en: Facebook Button
hr: Facebook dugme

en: Fade
hr: Isčezavanje

en: Fade In On Hover
hr: Isčezavanje prilikom lebdenja

en: Fallback Photo
hr: Zamjenska slika

en: Fast
hr: Brzo

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

en: Featured Products
hr: Istaknuti proizvodi

en: Features Min Height
hr: Minimalna visina značajki

en: Feed URL
hr: URL hrana

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
hr: Dodaj %s

en: Fill
hr: Ispuni

en: Fit
hr: Prilagodi

en: Fixed
hr: Fiksno

en: Flat
hr: Ravno

en: For example, if your number is 10%, your suffix would be "%".
hr: Na primjer, ako je vaš broj 10%, vaš sufiks je "%".

en: For example, if your number is US$ 10, your prefix would be "US$ ".
hr: Na primjer, ako je vaš broj US$ 10, vaš prefiks će biti "US$ ".

en: For more time-saving features and access to our expert support team, <a href="%s" target="_blank">upgrade today</a>.
hr: Za više značajki koje štede vrijeme i pristup našem stručnom timu za podršku, <a href="%s" target="_blank">nadogradite danas</a>.

en: For multiple tags, separate with comma.
hr: Za više oznaka, odvojite ih zarezom.

en: Form
hr: Obrazac

en: Found in your MailerLite account under Integrations > Developer API.
hr: Pronađite u vašem MailerLite računu pod Integracije > Developer API.

en: Found in your Sendy application under Settings.
hr: Nađite u vašoj Sendy aplikaciji pod Settings.

en: Full Height
hr: Puna visina

en: Full Size
hr: Puna veličina

en: Full Text
hr: Cijeli tekst

en: Full Width
hr: Puna širina

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
hr: Puna širina sadržaja obuhvaća širinu stranice od ruba do ruba. Fiksni sadržaj nije širi od maksimalne širine retka postavljene u Globalnim Postavkama.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
hr: Puna širina redaka obuhvaća širinu stranice od ruba do ruba. Fiksni redovi nisu širi od maksimalne širine retka postavljene u Globalnim Postavkama.

en: Fullscreen Button
hr: Dugme za puni ekran

en: Gallery
hr: Galerija

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
hr: Minijature

en: General
hr: Općenito

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
hr: Omogući automatski razmak

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
hr: Omogućeno

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
hr: Prikaži

en: Get Help
hr: Potražite pomoć

en: Get More Features
hr: Uzmi više značajki

en: Get Started
hr: Započnimo

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
hr: Započnite odabirom predloška izgleda za prilagodbu, ili gradite stranicu od nule odabirom predloška s praznim izgledom.

en: Getting Started Video
hr: Početak rada Video

en: Global Settings
hr: Globalne postavke

en: Gradient
hr: Gradijent

en: Grid
hr: Mreža

en: HTML Tag
hr: HTML oznaka

en: Hamburger Icon
hr: Hamburger ikona

en: Hamburger Icon + Label
hr: Hamburger ikona + Oznaka

en: Heading
hr: Naslov

en: Heading Color
hr: Boja naslova

en: Heading Size
hr: Veličina naslova

en: Heading Tag
hr: Oznaka naslova

en: Height
hr: Visina

en: Help Button
hr: Dugme Pomoć

en: Help Button Settings
hr: Postavke dugmeta za pomoć

en: Help Tour
hr: Obilazak Pomoći

en: Help Video
hr: Video Pomoć

en: Help Video Embed Code
hr: Pomoć video za kod za ugradnju

en: Helpful Tools
hr: Korisni alati

en: Hide
hr: Sakrij

en: Highlight
hr: Naglašeno

en: Horizontal
hr: Vodoravno

en: Horizontal Padding
hr: Vodoravna podstava

en: Hour
hr: Sat

en: Hours
hr: Sati

en: Hover Color
hr: Boja lebdenja

en: Hover Transition
hr: Prijelaz lebdenja

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
hr: Pomak

en: Icon
hr: Ikona

en: Icon Colors
hr: Boje ikone

en: Icon Group
hr: Ikona grupe

en: Icon Position
hr: Pozicija ikone

en: Icon Settings
hr: Postavke ikona

en: Icon Structure
hr: Struktura ikone

en: Icon Visibility
hr: Vidljivost ikone

en: Icons
hr: Ikone

en: Icons for the main site must be managed in the network admin.
hr: S ikonama za glavnu stranicu mora upravljati mreži administrator.

en: If you can't find an answer, consider upgrading to a premium version of Beaver Builder. Our expert support team is waiting to answer your questions and help you build your website. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
hr: Ako ne možete pronaći odgovor, razmislite o nadogradnji na premium verziju Beaver Buildera. Naš stručni tim za podršku čeka da odgovori na vaša pitanja i da vam pomogne u građenju vaše web stranice. <a href="%s" target="_blank">Saznaj Više</a>.

en: If you can't find an answer, feel free to <a href="%s" target="_blank">send us a message with your question.</a>
hr: Ako ne možete naći odgovor, slobodno nam <a href="%s" target="_blank">pošaljite poruku s pitanjem.</a>

en: If your overall theme/images are lighter in color, light will display buttons in a darker color scheme and vice versa for dark.
hr: Ako su vaše tema/slike pretežno svjetlije boje, svjetla će prikazati dugmad u tamnijim bojama i obrnuto za tamnu.

en: Image
hr: Slika

en: Image Type
hr: Vrsta slike

[ctx: Image size.]
en: Full Size
hr: Puna veličina

[ctx: Image size.]
en: Large
hr: Veliko

[ctx: Image size.]
en: Medium
hr: Srednje

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
hr: Minijature

[ctx: Image type.]
en: None
hr: Ništa

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
hr: Uvoz <strong>objava, stranica, komentara, prilagođenih polja, kategorija, i tagova</strong> iz WordPress datoteke za izvoz.

[ctx: Indicator for global node templates.]
en: Global
hr: Globalno

en: Inline
hr: U retku

en: Insert
hr: Umetni

en: Inside Bar
hr: Unutar trake

en: Installation URL
hr: Instalacijski URL

en: Item
hr: Stavka

en: Item Spacing
hr: Razmak među stavkama

en: Items
hr: Stavke

en: Join the Community
hr: Pridružite se zajednici

en: Knowledge Base
hr: Baza znanja

en: Knowledge Base URL
hr: URL baze znanja

en: Label
hr: Oznaka

[ctx: Label size.]
en: Large
hr: Velika

[ctx: Label size.]
en: Medium
hr: Srednja

[ctx: Label size.]
en: Small
hr: Mala

en: Landing Pages
hr: Landing Stranice

en: Landscape
hr: Pejzaž

en: Large
hr: Veliko

en: Launch Page Builder
hr: Graditelj Pokrenute Stranice

en: Layout
hr: Izgled

en: Layout CSS / Javascript
hr: Izgled CSS / Javascript

en: Layout Templates
hr: Predlošci izgleda

en: Learn More
hr: Saznaj više

en: Left
hr: Lijevo

en: Left Bottom
hr: Lijevo Dno

en: Left Center
hr: Lijevo Sredina

en: Left Sidebar
hr: Lijeva bočna traka

en: Left Top
hr: Lijevo Vrh

en: Left of Heading
hr: Lijevo od naslova

en: Left of Text and Heading
hr: Lijevo od teksta i naslova

en: Let's Get Building!
hr: Idemo graditi!

en: License
hr: Licenca

en: License key saved!
hr: Licencni ključ spremljen!

en: Light
hr: Svijetlo

en: Lightbox
hr: Svjetleći okvir

en: Lightbox Content
hr: Lightbox sadržaj

en: Line
hr: Linija

en: Line Height
hr: Visina redka

en: Link Color
hr: Boja linka

en: Link Hover Color
hr: Boja linka lebdenje

en: Link Type
hr: Vrsta linka

en: Link URL
hr: URL linka

[ctx: Link placeholder]
en: http://www.example.com
hr: http://www.primjer.com

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
hr: Vrsta linka odnosi se na to kako slika treba biti povezana na klik. Možete odabrati određeni URL, pojedinačnu sliku ili zasebnu stranicu sa slikom.

[ctx: Link type.]
en: None
hr: Ništa

en: List
hr: Popis

en: List ID
hr: Popis ID

en: Locked
hr: Zaključano

en: Logged In User
hr: Odjavljeni korisnik

en: Logged Out User
hr: Prijavljeni korisnik

en: Loop
hr: Petlja

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
hr: Grupe

en: Manage Templates
hr: Upravljanje predlošcima

en: Map
hr: Zemljovid

en: Margins
hr: Margine

en: Max Content Width
hr: Maksimalna širina sadržaja

en: Max Width
hr: Maks širina

en: Medium
hr: Srednje

en: Medium &amp; Small Devices Only
hr: Samo srednji i mali uređaji

en: Medium Device Breakpoint
hr: Prijelomna točka srednjeg uređaja

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu Alignment
hr: Poravnanje izbornika

en: Menu Background Color
hr: Boja pozadine izbornika

en: Menu Background Color (Mobile)
hr: Boja pozadine izbornika (Mobilno)

en: Menu Button
hr: Dugme izbornika

en: Menu Order
hr: Pozicija u izborniku

en: Message
hr: Poruka

en: Message Sent!
hr: Poruka poslana!

en: Message failed. Please try again.
hr: Poruka nije uspjela. Molimo pokušajte ponovo.

en: Minute
hr: Minuta

en: Minutes
hr: Minute

en: Mobile Photo
hr: Mobilna slika

en: Module
hr: Modul

en: Module Saved!
hr: Modul spremljen!

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
hr: Mobilno

en: Modules
hr: Moduli

en: More
hr: Više

en: More Link
hr: Link za više

en: More Link Text
hr: Tekst za link više

en: Move
hr: Premjesti

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
hr: Pomaknite mišem preko redaka, stupaca ili modula za uređivanje i komunicirnje s njima.

en: Multiple Products
hr: Više proizvoda

en: My Account
hr: Moj Račun

en: NOTE:
hr: NAPOMENA:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
hr: NAPOMENA: Nisu podržane sve vrste objava.

en: Name
hr: Ime

en: Name Field
hr: Naziv polja

en: Nav Position
hr: Nav pozicija

en: Nav Type
hr: Vrsta Nav

[ctx: Nav type.]
en: None
hr: Ništa

en: Navigation Arrows
hr: Navigacijske strelice

en: Navigational arrows allow the visitor to freely move through the images in your slideshow. These are larger arrows that overlay your slideshow images and are separate from the control bar navigational arrows.
hr: Navigacijske strelice omogućuju posjetitelju da se slobodno kreće kroz slike u prikazu slajdova. To su veće strelice koje prekrivaju slajdove slika a odvojene su od kontrolne trake navigacijskih strelica.

en: Need Some Help?
hr: Trebate li pomoć?

en: Never
hr: Nikada

en: New Column
hr: Novi stupac

en: New Row
hr: Novi redak

en: New Window
hr: Novi prozor

en: Next
hr: Slijedeće

en: No
hr: Ne

en: No Group
hr: Nema grupe

en: No Photo
hr: Nema slike

en: No Results Message
hr: Poruka za Nema rezultata

en: No Thanks
hr: Ne hvala

en: No results found.
hr: Nema nađenih rezultata.

en: No saved modules found.
hr: Nema nađenih spremljenih modula.

en: No saved rows found.
hr: Nema nađenih spremljenih redaka.

en: None
hr: Ništa

en: Normal
hr: Normalno

en: Not Active!
hr: Nije aktivno!

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
hr: Sada kada znate osnove, spremni ste početi graditi! Ako vam je u bilo koje vrijeme potrebna pomoć, kliknite na ikonu za pomoć u gornjem desnom kutu da biste pristupili izborniku za pomoć. Sretno građenje!

en: Number Background Color
hr: Boja pozadine brojeva

en: Number Border Radius
hr: Polumjer obruba brojeva

en: Number Color
hr: Boja brojeva

en: Number Counter
hr: Brojevi brojača

en: Number Position
hr: Pozicija broja

en: Number Prefix
hr: Prefiks broja

en: Number Spacing
hr: Razmak brojeva

en: Number Suffix
hr: Sufiks broja

en: Number Type
hr: Vrsta brojeva

en: Number of Posts
hr: Broj objava

en: Number of Products
hr: Broj proizvoda

en: Number of seconds to complete the animation.
hr: Broj sekundi za dovršetak animacije.

en: Numbers
hr: Brojevi

en: Numbers + Circles
hr: Brojevi + Krugovi

en: Numbers and Text
hr: Brojevi i tekst

en: OK
hr: U redu

en: On Hover
hr: Prilikom lebdenja

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
hr: Nakon što završite, kliknite na dugme Gotovo da objavite svoje promjene, spremite nacrt ili se vratite natrag u posljednje objavljeno stanje.

en: Only Numbers
hr: Samo brojevi

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
hr: Neobavezno. Postavite <a%s>sposobnost</a> potrebnu za korisnike da vide ovaj stupac.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
hr: Neobavezno. Postavite <a%s>ovlasti</a> potrebne za korisnike da vide ovaj modul.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this row.
hr: Neobavezno. Postavite <a%s>ovlasti</a> potrebne za korisnike da vide ovaj redak.

en: Order
hr: Poredano

en: Order By
hr: Sortiraj po

en: Order Tracking
hr: Praćenje narudžbe

en: Overlay Color
hr: Boja prekrivanja

en: Overlay Enabled
hr: Prekrivanje omogućeno

en: Overlay Hide
hr: Sakrij prekrivanje

en: Overlay Hide Delay
hr: Kašnjenje sakrivanja prekrivanja

en: Override Core Templates
hr: Nadjačaj temeljne predloške

en: Override network settings?
hr: Prepisati postavke mreže?

en: Padding
hr: Podstava

en: Pagination Style
hr: Stil obilježavanja stranica

[ctx: Pagination style.]
en: None
hr: Ništa

en: Parent Category ID
hr: ID roditeljske kategorije

en: Paste color here...
hr: Ovdje zaljepite boju...

en: Percent
hr: Postotak

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone Field
hr: Polje telefon

en: Photo
hr: Slika

en: Photo Count
hr: Broj slika

[ctx: Photo Crop.]
en: None
hr: Ništa

en: Photo File
hr: Datoteka slike

en: Photo Link
hr: Link slike

en: Photo Page
hr: Foto Stranica

en: Photo Selected
hr: Slika odabrana

en: Photo Size
hr: Veličina slike

en: Photo Source
hr: Izvor slike

en: Photo Spacing
hr: Razmak među slikama

en: Photo URL
hr: URL slike

[ctx: Photo size.]
en: Large
hr: Velika

[ctx: Photo size.]
en: Medium
hr: Srednja

[ctx: Photo size.]
en: Small
hr: Mala

en: Photos
hr: Slike

en: Photos Selected
hr: Slike odabrane

en: Pinterest Button
hr: Pinterest dugme

en: Play Button
hr: Dugme reproduciraj

en: Playback
hr: Reprodukcija

en: Please Wait...
hr: Molimo sačekajte...

en: Please connect an account before saving.
hr: Povežite račun prije spremanja.

en: Please enter a color first.
hr: Najprije unesite boju.

en: Please enter a message.
hr: Molimo unesite poruku.

en: Please enter a subject.
hr: Molimo unesite predmet.

en: Please enter a valid email address.
hr: Molimo unesite važeću email adresu.

en: Please enter a valid email.
hr: Molimo unesite važeći email.

en: Please enter a valid phone number.
hr: Molimo unesite valjani broj telefona.

en: Please enter at least one tag before saving.
hr: Unesite barem jednu oznaku prije spremanja.

en: Please enter your name.
hr: Molimo unesite vaše ime.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
hr: Molimo registrirajte ovu stranicu sa AWeber da biste dobili vaš Autorizacijski Kod. <a%s>Registriraj Sada</a>

en: Please select a list before saving.
hr: Odaberite popis prije spremanja.

en: Please select an account before saving.
hr: Odaberite račun prije spremanja.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
hr: Molimo odaberite ili izgled pozadine ili izgled sadržaja prije podnošenja.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
hr: Molimo pretplatite se da omogućite automatska ažuriranja za ovaj dodatak.

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
hr: Molimo, upišite "uninstall" u okvir ispod kako biste potvrdili da zaista želite deinstalirati graditelja stranice i sve njegove podatke.

en: Plugin Branding
hr: Brendiranje Plugina

en: Plugin Icon URL
hr: URL ikone dodatka

en: Plugin Name
hr: Naziv dodatka

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
hr: Nadogradi

[ctx: Plugin setup page: Delete icon set.]
en: Delete
hr: Obriši

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
hr: Sve

en: Plus sign
hr: Znak plus

en: Popularity
hr: Popularnost

en: Portrait
hr: Portret

en: Position
hr: Pozicija

en: Post Hover Transition
hr: Prijelaz lebdenja objave

en: Post Icon
hr: Ikona objave

en: Post Icon Color
hr: Boja ikone objave

en: Post Icon Position
hr: Pozicija ikone objave

en: Post Icon Size
hr: Veličina ikone objave

en: Post Info
hr: Info objave

en: Post Max Width
hr: Maksimalna širina objave

en: Post Spacing
hr: Razmak objave

en: Post Type
hr: Vrsta objave

en: Post Types
hr: Vrste objava

en: Post Width
hr: Širina objave

en: Posts
hr: Objave

en: Posts Carousel
hr: Vrtuljak objava

en: Posts Per Page
hr: Objava po stranici

en: Posts Slider
hr: Slajder objava

en: Premium Features
hr: Premium značajke

en: Price
hr: Cijena

en: Price Box
hr: Okvir cijene

[ctx: Price features displayed in pricing box.]
en: Features
hr: Značajke

en: Pricing Box
hr: Okvir cijene

en: Pricing Boxes
hr: Okviri cijena

en: Pricing Table
hr: Tablica cijena

en: Product Category
hr: Kategorija proizvoda

en: Product ID
hr: ID proizvoda

en: Product IDs
hr: ID proizvoda

en: Product Page
hr: Stranica proizvoda

en: Products IDs
hr: ID proizvoda

en: Products Source
hr: Izvor proizvoda

en: Publish Changes
hr: Objavi promjene

en: Publish Your Changes
hr: Objavite svoje promjene

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
hr: Izvucite slike iz WordPress medijske knjižnice ili galerije na vašoj SmugMug stranici umetanjem RSS feed URL iz SmugMug. RSS feed URL se može pristupiti korištenjem funkcije linka u vašoj SmugMug galeriji.

en: Random
hr: Nasumično

en: Random Bars
hr: Nasumične trake

en: Random Boxes
hr: Nasumični okviri

en: Randomize Photos
hr: Nasumične slike

en: Rating
hr: Ocjena

en: Read More
hr: Saznaj više

en: Ready to find out more?
hr: Spremni za saznati više?

en: Recent Products
hr: Najnoviji proizvodi

en: Redirect
hr: Preusmjeri

en: Regular
hr: Normalno

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove Account
hr: Ukloni račun

en: Render a Countdown module.
hr: Stopi modul odbrojavanja.

en: Render a WordPress audio shortcode.
hr: Stopi WordPress audio shortcode.

en: Render a WordPress or embedable video.
hr: Stopi WordPress ili ugradbeni video.

en: Renders a WordPress menu.
hr: Stopi WordPress izbornik.

en: Renders an animated number counter.
hr: Stapa animirane brojeve u brojaču.

en: Repeat
hr: Ponoviti

en: Replace
hr: Zamijeni

en: Replace Existing Layout
hr: Zamijeni postojeći izgled

en: Replace Video
hr: Zamijeni video

en: Reset Column Widths
hr: Resetiraj širinu stupaca

en: Responsive Layout
hr: Responsive izgled

en: Right
hr: Desno

en: Right Bottom
hr: Desno Dno

en: Right Center
hr: Desno Sredina

en: Right Sidebar
hr: Desna bočna traka

en: Right Top
hr: Desno Vrh

en: Right of Heading
hr: Desno od naslova

en: Right of Text and Heading
hr: Desno od teksta i naslova

en: Rounded
hr: Zaobljeno

en: Row
hr: Redak

en: Row Saved!
hr: Redak spremljen!

en: Row Settings
hr: Postavke retka

en: Rows
hr: Redovi

en: Sale Products
hr: Proizvodi na sniženju

en: Save
hr: Spremi

en: Save As...
hr: Spremi kao...

en: Save Branding
hr: Spremi brendiranje

en: Save Changes and Exit
hr: Spremi promjene i Izađi

en: Save Core Template
hr: Spremi temeljni predložak

en: Save Draft
hr: Spremiti nacrt

en: Save Help Button Settings
hr: Spremi postavke dugmeta za pomoć

en: Save Icon Settings
hr: Spremi postavke ikona

en: Save License Key
hr: Spremi licencni ključ

en: Save Module Settings
hr: Spremi postavke modula

en: Save Post Types
hr: Spremi vrste objava

en: Save Template
hr: Spremi predložak

en: Save Template Settings
hr: Spremi postavke predložaka

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
hr: Spremi, izvezi, i ponovo koristi pune izglede stranice, retke, i module.

en: Saved Modules
hr: Spremljeni moduli

en: Saved Rows
hr: Spremljeni redovi

en: Scale
hr: Mjerilo

en: Scale Down
hr: Smanjivanje

en: Scale Up
hr: Uvećavanje

en: Scroll
hr: Pomicanje

en: Second
hr: Sekunda

en: Seconds
hr: Sekunde

en: Select
hr: Odaberi

en: Select Audio
hr: Odaberi Audio

en: Select File
hr: Odaberi datoteku

en: Select Icon
hr: Odaberi ikonu

en: Select Photo
hr: Odaberi sliku

en: Select Photos
hr: Odaberi slike

en: Select Video
hr: Odaberi video

en: Select a WordPress menu that you created in the admin under Appearance > Menus.
hr: Odaberite WordPress izbornik kojeg ste kreirali u admin pod Izgled > Izbornici.

en: Select a city
hr: Odaberite grad

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
hr: Obrazac

[ctx: Select the list type.]
en: Type
hr: Vrsta

en: Select the post types you would like the builder to work with.
hr: Odaberite vrstu objava s kojima želite raditi s graditeljom.

en: Send
hr: Pošalji

en: Send To Email
hr: Pošalji na email

en: Separator
hr: Odjeljivač

en: Separator Color
hr: Boja odjeljivača

en: Separator Size
hr: Veličina odjeljivača

en: Separator Type
hr: Vrsta odjeljivača

en: Service
hr: Usluge

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
hr: Ako postavite na DA, ovo će sve stupce u grupi postaviti na istu visinu, bez obzira na to koliko je sadržaja u svakoj od njih.

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings updated!
hr: Postavke ažurirane!

en: Show
hr: Prikaži

en: Show Arrows
hr: Prikaži Strelice

en: Show Artist Name
hr: Prikaži ime umjetnika

en: Show Caption
hr: Prikaži opis

en: Show Captions
hr: Prikaži naslove

en: Show Dots
hr: Prikaži točke

en: Show Facebook
hr: Prikaži Facebook

en: Show Featured Image?
hr: Prikazati istaknutu sliku?

en: Show Google+
hr: Prikaži Google+

en: Show Message
hr: Prikaži poruku

en: Show Play/Pause
hr: Prikaži Pokreni/Pauziraj

en: Show Playlist
hr: Prikaži popis za reprodukciju

en: Show Saved Module Categories?
hr: Prikazati spremljeni modul kategorija?

en: Show Saved Row Categories?
hr: Prikazati spremljeni redak kategorija?

en: Show Separators
hr: Prikaži odjelitelje

en: Show Thumbnail
hr: Prikaži minijature

en: Show Time Separators
hr: Brikaži odjeljivače vremena

en: Show Track Numbers
hr: Prikaži brojeve zapisa

en: Show Twitter
hr: Prikaži Twitter

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Single Product
hr: Pojedinačni proizvod

en: Size
hr: Veličina

en: Skin Color
hr: Boja presvlake

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
hr: Preskoči ovo ako mnoge objave odgovaraju navedenim kriterijima.

en: Slide
hr: Slajd

en: Slide Down
hr: Slajd naniže

en: Slide Horizontal
hr: Slajd vodoravno

en: Slide Label
hr: Oznaka slajda

en: Slide Settings
hr: Postavke slajda

en: Slide Up
hr: Slajd naviše

en: Slide Vertical
hr: Slide uspravno

en: Slider
hr: Slajder

en: Slider Controls
hr: Kontrole slajdera

en: Slides
hr: Slajdovi

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
hr: Ništa

[ctx: Slideshow transition.]
en: None
hr: Ništa

en: Slow
hr: Sporo

en: Small Device Breakpoint
hr: Prijelomna točka malog uređaja

en: Small Devices Only
hr: Samo mali uređaji

en: Social
hr: Društveno

en: Social Button
hr: Društveno dugme

en: Social Buttons
hr: Društvena dugmad

en: Something went wrong. Please check your entries and try again.
hr: Nešto je pošlo po krivu. Molimo provjerite vaše unose i pokušajte ponovno.

en: Sort By
hr: Sortiraj po

en: Sort Direction
hr: Smjer sortiranja

en: Source
hr: Izvor

en: Spacing
hr: Razmak

en: Speed
hr: Brzina

[ctx: Speed.]
en: Medium
hr: Srednje

en: Square
hr: Kvadrat

en: Stacked
hr: Povrh

en: Standard
hr: Standardno

en: Start typing...
hr: Počnite pisati...

en: Straight
hr: Oštri kutevi

en: Structure
hr: Struktura

en: Style
hr: Stil

en: Subject
hr: Predmet

en: Subject Field
hr: Polje predmet

en: Submenu Icon
hr: Ikona podizbornika

en: Submenu Icon click
hr: Klik ikona podizbornika

en: Submit for Review
hr: Pošalji na pregled

en: Subscribe Form
hr: Obrazac za prijavu

en: Subscribe Form Signup
hr: Pretplata Obrazac za prijavu

en: Subscribe Now
hr: Pretplatite se sada

en: Subscribe!
hr: Pretplata!

en: Success
hr: Uspješno

en: Success Action
hr: Radnja uspješna

en: Success URL
hr: URL uspješno

en: Tabs
hr: Kartice

en: Take a Tour
hr: Započnite razgledavanje

en: Target URL
hr: Ciljni URL

en: Template Exporter
hr: Izvoznik Predloška

en: Template Saved!
hr: Predložak spremljen!

en: Template Settings
hr: Postavke predložaka

[ctx: Template name.]
en: Blank
hr: Prazno

[ctx: Template name.]
en: Name
hr: Naziv

en: Templates
hr: Predlošci

en: Testimonial
hr: Iskustvo

en: Testimonials
hr: Iskustva

en: Text
hr: Tekst

en: Text &amp; Photo
hr: Tekst i Slika

en: Text &amp; Video
hr: Tekst i Video

en: Text After Number
hr: Tekst nakon broja

en: Text Background Color
hr: Boja pozadine teksta

en: Text Before Number
hr: Tekst prije broja

en: Text Color
hr: Boja teksta

en: Text Editor
hr: Uređivač teksta

en: Text Hover Color
hr: Boja teksta lebdenja

en: Text Padding
hr: Podstava teksta

en: Text Shadow
hr: Sjena teksta

en: Text Width
hr: Širina teksta

en: Text to appear above the number. Leave it empty for none.
hr: Tekst će se pojaviti iznad broja. Ostavite prazno za ništa.

en: Text to appear after the number. Leave it empty for none.
hr: Tekst će se pojaviti nakon broja. Ostavite prazno za ništa.

en: Thank you for choosing Beaver Builder and welcome to the colony! Find some helpful information below. Also, to the left are the Page Builder settings options.
hr: Hvala što ste odabrali Beaver Builder i dobrodošli u koloniju! Nađite ispod korisne informacije. Također, s lijeve strane su opcije postavki Graditelja Stranice.

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
hr: Zahvaljujemo na pretplati! Provjerite vašu dolaznu poštu za dalje upute.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
hr: Zahvaljujemo na poruci! Mi ćemo vas uskoro kontaktirati.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
hr: Beaver Builder Booster plugin nije kompatibilan s vašim hostom.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
hr: ID popisa na kojeg želite da se pretplate vaši korisnici. ID popisa možete naći pod "View all lists" u sekciji pod nazivom ID.

en: The Target URL field correlates to the page you would like your social icons to interface with. For example, if you show Facebook, the user will "Like" whatever you put in this field.
hr: Polje s Ciljnim URL je u korelaciji sa stranicom na kojoj želite imati društvene ikone. Na primjer, ako vi pokažete Facebook, korisnik će "lajkati" bilo što vi stavite u ovo polje.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
hr: Dugme Alati omogućuje vam spremanje predloška, dupliciranje izgleda, uređivanje postavki za izgled ili uređivanje globalnih postavki.

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
hr: URL gdje je vaša Sendy aplikacija instalirana (npr. http://mywebsite.com/sendy).

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
hr: Poravnanje koje će se primjenjivati na sve elemente unutar oblačića.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
hr: Širina preglednika će se prilagoditi za srednje uređaje kao što su tableti.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
hr: Širina preglednika će se prilagoditi za male uređaje kao što su telefoni.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
hr: Graditelj ne briše post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> i <code>_fl_builder_enabled</code> u slučaju da želite ponovo instalirati kasnije. Ako to učinite, graditelj će obnoviti sve podatke pomoću ovih meta vrijednosti.

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
hr: Natpis se izvlači iz teksta kojeg ste stavili u područje opisa u Medijskom Upravitelju za svaku sliku. Opis je također izvučen izravno iz SmugMug ako imate opise koji su postavljeni u vašoj galeriji.

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
hr: Boja se primjenjuje na prekrivanje iza teksta preko sekcije pozadine.

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
hr: Kontakt obrazac šalje na ovu email adresu. Default je admin email adresa.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
hr: Email adresa koju koristite za vaš Mad Mimi račun.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
hr: Najbrži način da pronađete odgovor na pitanje je da vidite ako je netko već odgovorio na to!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
hr: %1$s je trenutno aktivan za ovu %2$s.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
hr: Host kojeg ste izabrali prilikom registracije računa. Provjerite email dobrodošlice ako ste to zaboravili. Molimo unesite to bez početnog http:// (npr. demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
hr: Host odabirete sami kada registrirate vaš račun. Provjerite email dobrodošlice ako ste to zaboravili. Molimo unesite to bez početnog http:// (na primjer: demo.campayn.com).

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
hr: Link se odnosi na cijeli modul. Ako odaberete vrstu Poziv na akciju ispod, ovaj link će se također koristiti za tekst ili dugme.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
hr: Link se primjenjuje na cijeli slajd. Ako odaberete vrstu Poziv na akciju ispod, ovaj link će se također koristiti i za tekst ili dugme.

en: The max width that the content area will be within your slides.
hr: Maksimalna širina područja sadržaja u slajdovima.

en: The position will move the content layout selections left or right or center of the thumbnail of the slide.
hr: Pozicija će pomaknuti sekciju izgleda sadržaja na lijevo, desno ili sredinu minijatura slajda.

en: The position will move the content layout selections left, right or bottom over the background of the slide.
hr: Pozicija će pomaknuti sekciju izgleda sadržaja na lijevo, desno ili dno preko pozadine slajda.

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
hr: Pozicija će pomaknuti sekciju izgleda sadržaja na lijevo, desno ili u sredini preko pozadine slajda.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
hr: Postavke koje trenutno uređujete neće biti spremljene ako napustite ovu stranicu.

en: The type of border to use. Double borders must have a height of at least 3px to render properly.
hr: Vrsta obruba za korištenje. Dvostruki obrub mora imati širinu od najmanje 3px da se stopi ispravno.

en: Theme Branding
hr: Brendiranje Teme

en: Theme Company Name
hr: Naziv tvrtke ove teme

en: Theme Company URL
hr: URL tvrtke ove teme

en: Theme Description
hr: Opis teme

en: Theme Name
hr: Naziv teme

en: Theme Screenshot URL
hr: URL snimke zaslona teme

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
hr: Došlo je do problema prilikom preuzimanja popisa. Provjerite vaše API podatke.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
hr: Došlo je do greške prilikom povezivanja na AWeber. Molimo pokušajte ponovo.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
hr: Došlo je do greške prilikom povezivanja na Infusionsoft. %s

en: There was an error retrieveing your lists.
hr: Došlo je do greške prilikom dohvaćanja popisa.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretraživanja kontakta iz Drip. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na AWeber. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na AWeber. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na ActiveCampaign. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Campaign Monitor.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Campaign Monitor. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Campayn. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Campayn. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Constant Contact. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Constant Contact. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na ConvertKit. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Drip. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Drip. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na GetResponse. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na GetResponse. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Hatchbuck.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Hatchbuck. API ključ nije valjan.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Hatchbuck. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Infusionsoft. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Infusionsoft. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Mad Mimi. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na MailChimp. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na MailChimp. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to MailerLite. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na MailerLite. Račun nije povezan.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Mailrelay. %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Mailrelay. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Sendy. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na Sendy. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing to iContact. %s
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na iContact. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate na iContact. Račun više nije povezan.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate. MailPoet nije instaliran.

en: There was an error subscribing. Please try again.
hr: Greška prilikom pretplate. Molimo pokušajte ponovo.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
hr: Došlo je do greške prilikom pretplate. Račun više nije povezan.

en: There's a whole lot more, too! Read about everything else on our <a href="%1$s" target="_blank">update post</a> or <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.
hr: Ovdje je toga puno više, također! Pročitajte našu <a href="%1$s" target="_blank">objavu o ažuriranju</a> ili <a href="%2$s" target="_blank">zapise o promjenama</a>.

en: There's a wonderful community of "Beaver Builders" out there and we'd love it if <em>you</em> joined us!
hr: Ovdje je prekrasna zajednica "Beaver Buildera" i mi bismo voljeli da se <em>vi</em> nama pridružite!

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
hr: Greška: Nedostaje vrsta usluge.

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
hr: Ovo vam omogućuje da dodate sadržaj preko ili uz pozadinu u sekciji iznad. Lokacija izgleda sadržaja može biti odabrana u kartici sa stilovima.

en: This applies to all sites on the network.
hr: Ovo se primjenjuje na sve stranice na mreži.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
hr: Ovo izgleda da nije WXR datoteka, nedostaje/neispravan broj WXR verzije

en: This field is required.
hr: Ovo polje je obavezno.

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
hr: Ovo se primjenjuje samo na ovu stranicu. Molimo posjetite Postavke Administratora Mreže da biste obrisali predmemoriju za sve stranice na mreži.

en: This setting is for the entire background of your slide.
hr: Ova postavka je za cijelu pozadinu vašeg slajda.

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
hr: Ova postavka je minimalna visina klizača sadržaja. Sadržaj će se automatski proširiti po visini.

en: This setting is the minimum height of the post slider. Content will expand the height automatically.
hr: Ova postavka je minimalna visina slajdera objava. Sadržaj će se automatski proširiti po visini.

en: Thumbnail
hr: Minijature

en: Thumbs
hr: Minijature

en: Thumbs Button
hr: Dugme minijatura

en: Thumbs Size
hr: Veličina minijatura

en: Time
hr: Vrijeme

en: Time Zone
hr: Vremenska zona

en: Title
hr: Naslov

en: Tools
hr: Alati

en: Top
hr: Vrh

en: Top Rated Products
hr: Najbolje ocjenjeni proizvodi

en: Transition
hr: Prijelaz

en: Transition Speed
hr: Brzina prijelaza

[ctx: Transition type.]
en: Slide
hr: Slajd

en: Twitter Button
hr: Twitter dugme

en: Type
hr: Vrsta

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
hr: AŽURIRANJA NEDOSTUPNA! Molimo pretplatite se ili unesite licencni ključ ispod kako bi se omogućila automatska ažuriranja.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Your subscription is active but this domain has been deactivated. Please reactivate this domain in your account to enable automatic updates.
hr: AŽURIRANJA NEDOSTUPNA! Vaša pretplata je aktivna ali ova domena je deaktivirana. Molimo aktivirajte ovu domenu na računu kako bi se omogućila automatska ažuriranja.

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
hr: Nije moguće povezati se na Mad Mimi. Molimo provjerite vaše login podatke.

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Updates &amp; Support Subscription
hr: Ažuriranja i Pretplata za podršku

en: Upgrade
hr: Nadogradi

en: Upload Icon Set
hr: Učitaj komplet ikona

en: Upload a photo or display one from the media library.
hr: Učitava sliku ili prikazuje jednu iz medijske knjižnice.

en: Use Icon for Posts
hr: Koristi ikonu za objave

en: Use Main Photo
hr: Koristi glavnu sliku

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
hr: Koristite jednostavan povuci-i-ispusti graditelj za uređivanje sadržaja na ovoj stranici.

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
hr: Koristite dugme Dodaj Sadržaj da biste otvorili ploču sadržaja i dodali nove izglede redaka, modula ili widgeta.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
hr: Koristite dugme Predlošci kako biste odabrali novi predložak ili dodali jedan vašem izgledu. Dodavanje će umetnuti novi predložak na kraju vašeg sadržaja postojeće stranice.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
hr: Koristite akcijsku dugmad da obavite radnje kao što su pomicanje, uređivanje, dupliciranje ili brisanje redaka, stupaca i modula.

en: Use this setting to enable or disable templates in the builder interface.
hr: Koristite ovu postavku za omogućiti ili onemogućiti predloške u sučelju graditelja.

en: Use this setting to override core builder templates with your templates.
hr: Koristite ove postavke za nadjačati temeljne predloške graditelja s vašim predlošcima.

en: Use this to normalize the height of your boxes when they have different numbers of features.
hr: Koristite ovo za normalizaciju visine vaših okvira kad imaju različit broj osobina.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
hr: Koristi se za identifikaciju ovog povezivanja s računom liste i može biti što god želite.

en: User Capability
hr: Sposobnost korisnika

en: Username
hr: Korisničko ime

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
hr: sekundi

en: Vertical
hr: Uspravno

en: Vertical Padding
hr: Uspravna podstava

en: Video Embed Code
hr: Kod za ugraditi video

en: Video Type
hr: Vrsta videa

[ctx: Video preview/fallback image.]
en: Poster
hr: Plakat

en: View the Knowledge Base
hr: Pogledajte Baza znanja

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Visit Account
hr: Posjetite račun

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
hr: UPOZORENJE! Spremate se obrisati globalni predložak koji može biti povezan s drugim stranicama. Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj predložak i prekinuti link?

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
hr: Upozorenje! Mjenjanje predloška će zamijeniti vaš postojeći izgled. Želite li stvarno to učiniti?

en: Watch the Video
hr: Pogledaj Video

en: We take pride in offering outstanding support.
hr: Mi smo ponosni na pružanju izvrsne podrške.

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Welcome to Beaver Builder!
hr: Dobro došli u Beaver Builder!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
hr: Dobrodošli! Izgleda da bi ovo mogao biti vaš prvi put da koristite graditelja. Želite li u obilazak?

en: What would you like to do?
hr: Što biste željeli napraviti?

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
hr: Kada je omogućen automatski razmak, graditelj će automatski podesiti margine i podstave u vašem izgledu nakon što je postignuta prijelomna točka na malom uređaju. Većina korisnika će htjeti ostaviti ovo omogućeno.

en: Where to display the number in relation to the bar.
hr: Gdje da se prikaže broj u odnosu na traku.

en: Wide
hr: Široko

en: Wide is for 1 column rows, compact is for multi-column rows.
hr: Široko je za retke s 1 stupcem, zbijeno je za retke s više stupaca.

en: Width
hr: Širina

[ctx: Width.]
en: Auto
hr: Automatski

en: WordPress Widgets
hr: WordPress Widgeti

en: Yes
hr: Da

en: Yes Please!
hr: Da, molim!

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
hr: Možete odabrati neku drugu sliku koja će se prikazati umjesto slajda na mobilnom uređaju ili bez slike ako tako želite.

en: You currently have two versions of Beaver Builder active on this site. Please <a href="%s">deactivate one</a> before continuing.
hr: Vi trenutno imate dvije verzije Beaver Buildera aktivne na ovo stranici. Molimo <a href="%s">deaktivirajte jednu</a> prije nastavka.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
hr: Morate <a%1$s>kreirati aplikaciju</a> u iContact da biste dobili ID aplikacije i zaporku. Molimo pogledajte <a%2$s>iContact dokumentaciju</a> za kompletne upute.

en: You must register a <a%1$s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%2$s>Getting an API key</a> for complete instructions.
hr: Morate registrirati <a%1$s>Developer Account</a> sa Constant Contact da biste dobili API ključ i pristupni token. Molimo pogledajte <a%2$s>Getting an API key</a> za kompletne upute.

en: YouTube or Vimeo
hr: YouTube ili Vimeo

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
hr: Vaš API Token možete naći u vašem Drip računu pod Settings > My User Settings. Ili, možete kliknuti na ovaj <a%s>direktan link</a>.

en: Your API key can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
hr: Vaš API ključ možete naći u vašem ActiveCampaign računu pod My Settings > Developer > API.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
hr: Vaš API ključ možete naći u vašem Campaign Monitor računu pod Account Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
hr: Vaš API ključ možete naći u vašem Campayn računu pod Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
hr: Vaš API ključ možete naći u vašem ConvertKit računu pod Account > Account Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
hr: Vaš API ključ možete naći u vašem Hatchbuck računu pod Account Settings > Web API.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
hr: Vaš API ključ možete naći u svom Infusionsoft računu pod Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
hr: Vaš API ključ možete naći u svom Mad Mimi računu pod Account > Settings &amp; Billing > API.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
hr: Vaš API ključ možete naći u svom MailChimp računu pod Account > Extras > API Keys.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
hr: Vaš API ključ možete naći u svom Mailrelay računu pod Menu > Settings > API access.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
hr: Vaš ID računa možete naći u vašem Drip računu pod Settings > Site Setup.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
hr: Vaš App ID možete naći u URL za vaš račun. Na primjer, ako URL za vaš račun je myaccount.infusionsoft.com, vaš App ID će biti <strong>myaccount</strong>.

en: Your Constant Contact API key.
hr: Vaš Constant Contact API ključ.

en: Your Constant Contact access token.
hr: Vaš Constant Contact pristupni token.

en: Your email
hr: Vaš email

en: Your iContact app ID.
hr: Vaš iContact ID aplikacije.

en: Your iContact app password.
hr: Vaša iContact zaporka aplikacije.

en: Your iContact username.
hr: Vaše iContact korisničko ime.

en: Your message
hr: Vaša  poruka

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Your phone
hr: Vaš telefon

en: example@mail.com
hr: primjer@mail.com

en: http://www.example.com
hr: http://www.primjer.com

en: http://www.example.com/my-photo.jpg
hr: http://www.primjer.com/moja-fotografija.jpg

en: per Year
hr: po godini
