BB-Plugin - en to el_GR translation catalogue (649 entries)

en: "{message}" on line {line} of {file}.
el_GR: "{message}" στη γραμμή {line} της {file}.

en: % Comments
el_GR: % Σχόλια

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
el_GR:   Το%s προστέθηκε στις προρρυθμίσεις!

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
el_GR:   Το%s είναι ήδη μια αποθηκευμένη προρρύθμιση.

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
el_GR: Ρυθμίσεις %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
el_GR: Ξεκινήστε το %s

[ctx: %s stands for custom branded \"Page Builder\" name.]
en: Switching to Text Editor mode will disable your %1$s layout until it is enabled again. Any edits made while in Text Editor mode will not be made on your %1$s layout. Do you want to continue?
el_GR: Η μετάβαση στη λειτουργία επεξεργασίας κειμένου θα απενεργοποιήσει τη διάταξη %1$s μέχρι να επανενεργοποιηθεί. Οι διορθώσεις που πραγματοποιούνται στη λειτουργία επεξεργασίας κειμένου δεν θα γίνουν στη διάταξη %1$s. Θέλετε να συνεχίσετε;

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
el_GR: Επεξεργασία %s

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
el_GR: Αντίγραφο του %s

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
el_GR: Υπάρχει ήδη μια λειτουργική μονάδα με όνομα αρχείου %s.php! Παρακαλούμε δώστε στα ονόματα των αρχείων των λειτουργικών μονάδων σας ονόματα που να εξασφαλίζουν τη συμβατότητα με το Beaver Builder.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
el_GR:  Το %s δεν υπάρχει πλέον.

en: 0 Comments
el_GR: 0 Σχόλιο

en: 1 Column
el_GR: 1 στήλη

en: 1 Comment
el_GR: 1 Σχόλιο

en: 2 Columns
el_GR: 2 στήλες

en: 3 Columns
el_GR: 3 στήλες

en: 4 Columns
el_GR: 4 στήλες

en: 5 Columns
el_GR: 5 στήλες

en: 6 Columns
el_GR: 6 στήλες

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
el_GR: <strong>Σημείωση</strong>: Αυτές οι ρυθμίσεις ισχύουν για όλα τα άρθρα και τις σελίδες.

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
el_GR: Ένα αρχείο CSS και JavaScript δημιουργείται δυναμικά και και αποθηκεύεται στη μνήμη cache κάθε φορά που δημιουργείτε μια νέα διάταξη. Μερικές φορές η μνήμη cache πρέπει να ανανεώνεται όταν μεταφέρετε τον ιστότοπό σας σε άλλο διακομιστή ή πραγματοποιείτε ενημέρωση στην τελευταία έκδοση. Αν αντιμετωπίσετε προβλήματα, δοκιμάστε να καθαρίσετε τη μνήμη cache κάνοντας κλικ στο παρακάτω κουμπί.

en: A WYSIWYG text editor.
el_GR: Ένα πρόγραμμα επεξεργασίας κειμένου WYSIWYG.

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
el_GR: Μια κλάση που θα τοποθετείται στο HTML αυτής της στήλης. Πρέπει να αρχίζει με ένα γράμμα και να περιέχει μόνο παύλες, υπογραμμίσεις, γράμματα ή αριθμούς. Διαχωρίστε τις κλάσεις με κενά διαστήματα.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
el_GR: Μια κλάση που θα τοποθετείται στο HTML αυτής της λειτουργικής μονάδας. Πρέπει να αρχίζει με ένα γράμμα και να περιέχει μόνο παύλες, υπογραμμίσεις, γράμματα ή αριθμούς. Διαχωρίστε τις κλάσεις με κενά διαστήματα.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
el_GR: Μια κλάση που θα τοποθετείται στο HTML αυτής της γραμμής. Πρέπει να αρχίζει με ένα γράμμα και να περιέχει μόνο παύλες, υπογραμμίσεις, γράμματα ή αριθμούς. Διαχωρίστε τις κλάσεις με κενά διαστήματα.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
el_GR: Πελάτης

en: A comma separated list of tags.
el_GR: Λίστα λέξεων κλειδιά διαχωρισμένες με κόμμα.

[ctx: A comma separated list of tags.]
en: Tags
el_GR: Λέξεις κλειδιά

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
el_GR: ομάδα

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
el_GR: Μια φωτογραφία που θα εμφανιστεί όταν αποτύχει η φόρτωση του βίντεο.

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
el_GR: Ετικέτες

[ctx: A tag to add to contacts in Hatchbuck when they subscribe.]
en: Tag
el_GR: Ετικέτα

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
el_GR: Ένα μοναδικό αναγνωριστικό που θα τοποθετείται στο HTML αυτής της στήλης. Πρέπει να αρχίζει με ένα γράμμα και να περιέχει μόνο παύλες, υπογραμμίσεις, γράμματα ή αριθμούς. Χωρίς κενά διαστήματα.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
el_GR: Ένα μοναδικό αναγνωριστικό που θα τοποθετείται στο HTML αυτής της λειτουργικής μονάδας. Πρέπει να αρχίζει με ένα γράμμα και να περιέχει μόνο παύλες, υπογραμμίσεις, γράμματα ή αριθμούς. Χωρίς κενά διαστήματα.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
el_GR: Ένα μοναδικό αναγνωριστικό που θα τοποθετείται στο HTML αυτής της γραμμής. Πρέπει να αρχίζει με ένα γράμμα και να περιέχει μόνο παύλες, υπογραμμίσεις, γράμματα ή αριθμούς. Χωρίς κενά διαστήματα.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
el_GR: Βίντεο σε μορφή MP4 για χρήση ως φόντο αυτής της γραμμής. Τα περισσότερα σύγχρονα προγράμματα περιήγησης υποστηρίζουν αυτή τη μορφή.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
el_GR: Ένα βίντεο μορφής MP4. Οι περισσότεροι σύγχρονοι browsers υποστηρίζουν αυτή τη μορφή.

en: A video in the MP4 to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
el_GR: Βίντεο μορφής MP4 για χρήση ως ταπετσαρία γραμμής. Οι περισσότεροι καινούργιοι φυλλομετρητές το υποστηρίζουν.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
el_GR: Ένα βίντεο μορφής WebM για χρήση ως λύση εφεδρείας. Αυτή η μορφή είναι αναγκαία για την υποστήριξη browsers όπως οι FireFox και Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
el_GR: Βίντεο σε μορφή WebM για χρήση ως φόντο αυτής της γραμμής. Η μορφή αυτή είναι απαραίτητη για την υποστήριξη προγραμμάτων περιήγησης όπως τα FireFox και Opera.

en: API Key
el_GR: Κλειδί API

en: API Token
el_GR: Τεκμήριο API

en: Above Title
el_GR: Πάνω από τον τίτλο

en: Access Token
el_GR: Διακριτικό πρόσβασης

en: Account
el_GR: Λογαριασμός

en: Account ID
el_GR: Αναγν. λογαριασμού

en: Account Name
el_GR: Όνομα Λογαριασμού

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
el_GR: Σφάλμα: Υπάρχει ήδη λογαριασμός με αυτό το όνομα.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
el_GR: Σφάλμα: Δεν υπάρχει όνομα λογαριασμού.

en: Active!
el_GR: Ενεργή!

en: Add Account...
el_GR: Προσθήκη λογαριασμού...

en: Add Audio Files
el_GR: Προσθήκη αρχείων ήχου

en: Add Content
el_GR: Προσθήκη περιεχομένου

en: Add More Content
el_GR: Προσθήκη περισσότερου περιεχομένου

en: Add Photos
el_GR: Προσθήκη φωτογραφιών

en: Add Rows
el_GR: Προσθήκη γραμμών

en: Add a color preset first.
el_GR: Προσθέστε πρώτα μια προρρύθμιση χρώματος.

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
el_GR: Προσθέστε πολύστηλες γραμμές, ρυθμίστε τις αποστάσεις, προσθέστε υπόβαθρα και άλλα πολλά στοιχεία με μεταφορά και απόθεση διατάξεων γραμμών στη σελίδα.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
el_GR: Προσθέστε νέο περιεχόμενο με μεταφορά και απόθεση λειτουργικών μονάδων ή widget στις διατάξεις γραμμών σας ή για να δημιουργήσετε μια νέα διάταξη γραμμών.

en: Additional modules: Contact Form, Tabs, Slider, Pricing Table, Map, Blog Posts, Subscribe Form, Social Icons, and many more.
el_GR: Πρόσθετες λειτουργικές μονάδες: Φόρμα επικοινωνίας, Καρτέλες, Ρυθμιστικό, Πίνακας τιμολόγησης, Χάρτης, Άρθρα ιστολογίων, Φόρμα εγγραφής, Κοινωνικά εικονίδια και πολλά άλλα.

en: Advanced
el_GR: Για προχωρημένους

en: Advanced Modules
el_GR: Προηγμένες λειτουργικές μονάδες

en: Align
el_GR: Ευθυγράμμιση

en: Alignment
el_GR: Στοίχιση

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
el_GR: Όλες οι γραμμές θα έχουν αυτό το πλάτος ως προεπιλεγμένο. Μπορείτε να το παρακάμψετε και να ορίσετε ένα πλήρες πλάτος γραμμής στις ρυθμίσεις για κάθε γραμμή.

en: Along with access to our expert support team, the premium versions of Beaver Builder are packed with more features to save you time and make building websites easier!
el_GR: Μαζί με την πρόσβαση στην ομάδα υποστήριξης των ειδικών μας, οι εκδόσεις premium του Beaver Builder είναι γεμάτες με περισσότερα χαρακτηριστικά για να σας εξοικονομούν χρόνο και να κάνουν τη δημιουργία ιστότοπων εύκολη δουλειά!

en: Always
el_GR: Πάντα

en: Always Visible
el_GR: Μόνιμα εμφανίσιμο

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
el_GR: Λίστα

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
el_GR: Λίστα

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
el_GR: Λίστα

en: Animation
el_GR: Κινούμενα σχέδια

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
el_GR: Σταδιακή εμφάνιση

[ctx: Animation style.]
en: None
el_GR: Κανένα

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
el_GR: Ολίσθηση κάτω

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
el_GR: Ολίσθηση αριστερά

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
el_GR: Ολίσθηση δεξιά

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
el_GR: Ολίσθηση επάνω

en: App ID
el_GR: Αναγν. εφαρμογής

en: App Password
el_GR: Κωδικός πρόσβασης εφαρμογής

en: Append New Layout
el_GR: Προσάρτηση νέας διάταξης

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
el_GR: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να καταργήσετε αυτό το λογαριασμό; Οι υπόλοιπες λειτουργικές μονάδες που είναι συνδεδεμένες σε αυτόν θα επηρεαστούν.

en: Are you sure?
el_GR: Είστε βέβαιοι;

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
el_GR: Προσθέτοντας κατηγορίες προϊόντων στο πεδίο προϊόντων του WooCommerce, κάθε προσθήκη θα αποκτά μία μοναδική ταυτότητα η οποία μπορεί να αναζητηθεί στις κατηγορίες μέσα στο πεδίο Προϊόντα Woocommerce τοποθετώντας το ποντίκι πάνω στη κατηγορία και κοιτάζοντας στο πεδίο της διεύθυνσης του φυλλομετρητή. Η ταυτότητα θα είναι ο αριθμός στη διεύθυνση αυτή.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
el_GR: Προσθέτοντας κατηγορίες προϊόντων στο πεδίο προϊόντων του WooCommerce, κάθε προσθήκη θα αποκτά ένα μοναδικό κωδικό ο οποίος μπορεί να τροποποιηθεί. Αυτοί οι κωδικοί μπορούν να αναζητηθούν στις κατηγορίες μέσα στο πεδίο Προϊόντα Woocommerce. Μπορούν να προστεθούν αρκετές κατηγορίες χωρισμένες με κόμμα.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
el_GR: Προσθέτοντας προϊόντα στο πεδίο προϊόντων του WooCommerce, κάθε προσθήκη θα αποκτά μία μοναδική ταυτότητα η οποία μπορεί να τροποποιηθεί. Αυτή η ταυτότητα μπορεί να αναζητηθεί στα  Προϊόντα τοποθετώντας το ποντίκι πάνω σε κάθε προϊόν.Η μοναδική ταυτότητα θα είναι η πρώτη παράμετρος και μπορούν να προστεθούν αρκετές χωρισμένες με κόμμα.

en: Ascending
el_GR: Αύξουσα

en: Attachment
el_GR: Συνημμένο

en: Audio
el_GR: Ήχος

en: Audio File Selected
el_GR: Επιλεγμένο αρχείο ήχου

en: Audio Files Selected
el_GR: Επιλεγμένα αρχεία ήχου

en: Audio Type
el_GR: Τύπος ήχου

en: Author
el_GR: Συντάκτης

en: Authorization Code
el_GR: Κωδικός εξουσιοδότησης

en: Authors
el_GR: Συγγραφείς

en: Auto Play
el_GR: Αυτόματη αναπαραγωγή

en: Background
el_GR: Φόντο

en: Background Color
el_GR: Χρώμα φόντου

en: Background Overlay
el_GR: Επικάλυψη φόντου

en: Background Parallax
el_GR: Παράλλαξη φόντου

en: Background Photo
el_GR: Φωτογραφία φόντου

en: Background Slideshow
el_GR: Παρουσίαση στο φόντο

en: Background Video
el_GR: Βίντεο φόντου

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
el_GR: Οριζόντια

[ctx: Background repeat.]
en: None
el_GR: Κανένα

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
el_GR: Σε παράθεση

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
el_GR: Κατακόρυφη

[ctx: Background scale.]
en: None
el_GR: Κανένα

[ctx: Background type.]
en: Color
el_GR: Χρώμα

[ctx: Background type.]
en: None
el_GR: Κανένα

[ctx: Background type.]
en: Parallax
el_GR: Παράλλαξη

[ctx: Background type.]
en: Photo
el_GR: Φωτογραφία

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
el_GR: Παρουσίαση

[ctx: Background type.]
en: Video
el_GR: Βίντεο

en: Bars
el_GR: Μπαρ

en: Basic Modules
el_GR: Βασικές λειτουργικές μονάδες

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
el_GR: Βεβαιωθείτε ότι έχετε προσθέσει το κλειδί άδειας χρήσης για πρόσβαση σε ενημερώσεις και νέα χαρακτηριστικά.

en: Beautiful pre-made layout templates.
el_GR: Όμορφα προκατασκευασμένα πρότυπα διατάξεων.

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
el_GR: Το Beaver Builder εντόπισε το παρακάτω σφάλμα JavaScript. Αν το Beaver Builder δεν λειτουργεί με τον αναμενόμενο τρόπο, ο λόγος είναι πιθανότατα αυτό το σφάλμα. Παρακαλούμε να μας βοηθήσετε απενεργοποιώντας όλες τις προσθήκες και ελέγχοντας το Beaver Builder καθώς επανενεργοποιείτε κάθε μία για να προσδιοριστεί εάν το ζήτημα σχετίζεται με μια προσθήκη τρίτου μέρους.

en: Beaver Builder may not be functioning correctly as it does not have permission to write files to the WordPress uploads directory on your server. Please update the WordPress uploads directory permissions before continuing or contact your host for assistance.
el_GR: Beaver Builder ενδέχεται να μη λειτουργεί σωστά γιατί δεν έχει δικαίωμα εγγραφής στα αρχεία του WordPress στο φάκελο uploads του server Παρακαλώ ενημερώστε τα δικαιώματα εγγραφής αυτό του φακέλου πριν συνεχίσετε ή επικοινωνήστε με τον host σας για υποστήριξη.

en: Below Photo
el_GR: Κάτω από τη φωτογραφία

en: Best Selling Products
el_GR: Πρώτα σε πωλήσεις προϊόντα

en: Blinds
el_GR: Περσίδες

en: Border
el_GR: Περίγραμμα

[ctx: Border type.]
en: Dashed
el_GR: Με παύλες

[ctx: Border type.]
en: Dotted
el_GR: Με τελείες

[ctx: Border type.]
en: Double
el_GR: Διπλό

[ctx: Border type.]
en: Solid
el_GR: Συμπαγές

en: Bottom
el_GR: Κάτω μέρος

en: Boxes
el_GR: Γραμματοκιβώτια

en: Boxes Grow
el_GR: Ανάπτυξη πλαισίων

en: Build your own custom modules.
el_GR: Κατασκευάστε τις δικές σας προσαρμοσμένες λειτουργικές μονάδες.

en: CSS Class
el_GR: Κλάση CSS

en: CSS Selector
el_GR: Επιλογέας CSS

en: Cache
el_GR: Μνήμη cache

en: Cancel
el_GR: Ακύρωση

en: Caption
el_GR: Λεζάντα

en: Category Slug
el_GR: Κωδικός Κατηγορίας

en: Center
el_GR: Κέντρο

en: Center Bottom
el_GR: Κέντρο κάτω

en: Center Top
el_GR: Κέντρο επάνω

en: Change Template
el_GR: Αλλαγή προτύπου

en: Change Templates
el_GR: Αλλαγή προτύπων

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
el_GR: Επιλέξτε ή αποεπιλέξτε τις λειτουργικές μονάδες για να τις ενεργοποιήσετε ή να τις απενεργοποιήσετε.

en: Choose a Template
el_GR: Επιλογή προτύπου

en: Choose...
el_GR: Επιλογή...

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
el_GR: Η επιλογή όχι θα κρύψει την επικεφαλίδα του προεπιλεγμένου θέματος για τον τύπο άρθρου "Σελίδα". Θα πρέπει επίσης να εισαγάγετε κάποιες βασικές CSS για να λειτουργήσει αυτό, αν επιλέξετε όχι.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
el_GR: Αν επιλέξετε ναι θα επεκτείνει το πρώτο αντικείμενο από προεπιλογή

en: Circle
el_GR: Κύκλος

en: Class
el_GR: Κλάση

en: Clear Cache
el_GR: Καθαρισμός μνήμης cache

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
el_GR: Κάνοντας κλικ στο κουμπί παρακάτω, θα καταργήσετε την εγκατάσταση της προσθήκης κατασκευής σελίδων και θα διαγράψετε όλα τα δεδομένα που σχετίζονται με αυτήν. Μπορείτε να απεγκαταστήσετε ή να απενεργοποιήσετε το πρόγραμμα κατασκευής σελίδων από τη σελίδα προσθηκών, αν δεν θέλετε να διαγράψετε τα δεδομένα.

en: Color
el_GR: Χρώμα

en: Color Picker
el_GR: Επιλογέας χρωμάτων

en: Color Presets
el_GR: Προρρυθμίσεις χρωμάτων

en: Colors
el_GR: Χρώματα

en: Column
el_GR: Στήλη

en: Column Settings
el_GR: Ρυθμίσεις στηλών

en: Columns
el_GR: Στήλες

en: Come by and share a project, ask a question, or just say hi! For news about new features and updates, like our <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook Page</a> or follow us <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">on Twitter</a>.
el_GR: Ελάτε να μοιραστείτε ένα έργο, να κάνετε μια ερώτηση ή για να πείτε απλώς ένα "γεια σας"! Για νέα σχετικά με τα νέα χαρακτηριστικά και τις ενημερώσεις, κάντε like στη <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">σελίδα μας στο Facebook</a> ή ακολουθήστε μας <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">στο Twitter</a>.

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
el_GR: Επισκεφθείτε την αρχική σελίδα του Beaver Builder για να μάθετε περισσότερα σχετικά με το τι μπορούν να κάνουν για σας τα premium χαρακτηριστικά μας!

en: Comment Count
el_GR: Αριθμός σχολίων

en: Connect
el_GR: Σύνδεση

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
el_GR: Σφάλμα: Δεν υπάρχουν δεδομένα υπηρεσίας.

en: Contact Support
el_GR: Επικοινωνήστε με την Υποστήριξη

en: Contact Support URL
el_GR: Διεύθυνση Ομάδας Υποστήριξης

en: Content Pages
el_GR: Σελίδες περιεχομένου

en: Content Width
el_GR: Πλάτος περιεχομένου

en: Create Gallery
el_GR: Δημιουργία συλλογής

en: Crop
el_GR: Περικοπή

en: Custom
el_GR: Προσαρμογή

en: Dark
el_GR: Σκούρο

en: Date
el_GR: Ημερομηνία

en: Date Last Modified
el_GR: Ημερομηνία τελευταίας τροποποίησης

en: Deactivated!
el_GR: Απενεργοποιημένη!

en: Default
el_GR: Προεπιλογή

en: Default Page Heading
el_GR: Προεπιλεγμένη επικεφαλίδα σελίδας

en: Default Row Content Width
el_GR: Προεπιλεγμένο πλάτος περιεχομένου γραμμής

en: Default Row Width
el_GR: Προεπιλεγμένο πλάτος γραμμής

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
el_GR: Χωρίς κατηγορία

en: Delay
el_GR: Καθυστέρηση

en: Delete Column
el_GR: Διαγραφή στήλης

en: Descending
el_GR: Φθίνουσα

en: Disabled
el_GR: Απενεργοποιημένο

en: Discard Changes and Exit
el_GR: Απόρριψη αλλαγών και έξοδος

en: Display
el_GR: Προβολή

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
el_GR: Εμφάνιση μιας πλευρικής στήλης στο WordPress που έχει προστεθεί από το τρέχον θέμα.

en: Display a WordPress widget.
el_GR: Εμφάνιση μιας μικροεφαρμογής WordPress.

en: Display raw HTML code.
el_GR: Εμφάνιση ανέπαφου κώδικα HTML.

en: Do you really want to delete this column?
el_GR: Θέλετε πραγματικά να διαγράψετε αυτή τη στήλη;

en: Do you really want to delete this item?
el_GR: Θέλετε πραγματικά να διαγράψετε αυτό το στοιχείο;

en: Do you really want to delete this module?
el_GR: Θέλετε πραγματικά να διαγράψετε αυτή τη λειτουργική μονάδα;

en: Do you really want to delete this row?
el_GR: Θέλετε πραγματικά να διαγράψετε αυτή τη γραμμή;

en: Do you really want to delete this template?
el_GR: Θέλετε πραγματικά να διαγράψετε αυτό το πρότυπο;

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
el_GR: Θέλετε πραγματικά να απορρίψετε αυτές τις αλλαγές; Όλες οι αλλαγές σας που δεν έχουν δημοσιευτεί θα χαθούν.

en: Done
el_GR: Τέλος

en: Drop a row layout or module to get started!
el_GR: Αφήστε μια διάταξη γραμμής ή μια λειτουργική μονάδα για να αρχίσετε!

en: Duplicate
el_GR: Αντίγραφο

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
el_GR: Διπλή διάταξη

en: ERROR! We were unable to connect to the update server. If the issue persists, please contact your host and let them know your website cannot connect to updates.wpbeaverbuilder.com.
el_GR: ΣΦΑΛΜΑ! Αδυναμία σύνδεσης στον server για αναβάθμιση. Αν το σφάλμα παραμένει, παρακαλώ επικοινωνήστε με τον διακομιστή σας και ενημερώστε για αδυναμία σύνδεσης της ιστοσελίδας στο updates.wpbeaverbuilder.com

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Edit Column
el_GR: Επεξεργασία στήλης

en: Edit Content
el_GR: Επεξεργασία περιεχομένου

en: Edit Gallery
el_GR: Επεξεργασία συλλογής

en: Edit Playlist
el_GR: Επεξεργασία λίστας αναπαραγωγής

en: Email Address
el_GR: Διεύθυνση Email

en: Embed
el_GR: Ενσωμάτωση

en: Enable Audio
el_GR: Ενεργοποίηση ήχου

en: Enabled
el_GR: Ενεργοποιημένο

en: Enabled Modules
el_GR: Ενεργοποιημένες λειτουργικές μονάδες

en: Enter License Key
el_GR: Εισαγωγή κλειδιού άδειας χρήσης

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
el_GR: Εισαγάγετε έναν επιλογέα CSS για την επικεφαλίδα της προεπιλεγμένης σελίδας για να την κρύψετε.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
el_GR: Εισαγάγετε μια οριοθετημένη με κόμματα λίστα των τύπων άρθρων που θα θέλατε να χρησιμοποιεί το πρόγραμμα κατασκευής σελίδων.

en: Enter a post title to search.
el_GR: Καταχωρήστε έναν τίτλο άρθρου για αναζήτηση.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
el_GR: Εισαγάγετε το <a%s>κλειδί άδειας χρήσης</a> για να ενεργοποιήσετε τις ενημερώσεις και την υποστήριξη από απόσταση.

en: Equalize Column Heights
el_GR: Εξίσωση ύψους στηλών

en: Error! Could not unzip file.
el_GR: Σφάλμα! Δεν ήταν δυνατό να αποσυμπιεστεί το αρχείο.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
el_GR: Σφάλμα! Παρακαλείστε να εισαγάγετε μια μελλοντική ημερομηνία.

en: Error! Please enter a valid day.
el_GR: Σφάλμα! Εισαγάγετε μια έγκυρη ημέρα.

en: Error! Please enter a valid month.
el_GR: Σφάλμα! Εισαγάγετε έναν έγκυρο μήνα.

en: Error! Please enter a valid year.
el_GR: Σφάλμα! Εισαγάγετε ένα έγκυρο έτος.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
el_GR: Σφάλμα! Πρέπει να έχετε ενεργοποιημένο τουλάχιστον ένα σύνολο εικονιδίων.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
el_GR: Σφάλμα: Δεν ήταν δυνατή η σύνδεση στο Campayn. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
el_GR: Σφάλμα: Δεν ήταν δυνατή η σύνδεση με το Constant Contact. %s

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
el_GR: Σφάλμα: Δεν ήταν δυνατή η σύνδεση στο Mailrelay. %s

en: Error: Could not connect to SendinBlue. %s
el_GR: Σφάλμα: Δεν ήταν δυνατή η σύνδεση στο SendinBlue. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
el_GR: Σφάλμα: Δεν ήταν δυνατή η σύνδεση στο Sendy. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
el_GR: Σφάλμα: Δεν ήταν δυνατή η σύνδεση στο iContact. %s

en: Error: Could not subscribe to SendinBlue. %s
el_GR: Σφάλμα: Δεν ήταν δυνατή η εγγραφή στο SendinBlue. %s

en: Error: Invalid API data.
el_GR: Σφάλμα: Μη έγκυρα δεδομένα API.

en: Error: Please check your API URL and API key.
el_GR: Σφάλμα: Ελέγξτε το API URL και το κλειδί API.

en: Error: Please check your API key.
el_GR: Σφάλμα: Ελέγξτε το κλειδί API.

en: Error: Please check your API key. %s
el_GR: Σφάλμα: Ελέγξτε το κλειδί API. %s

en: Error: Please check your API token. %s
el_GR: Σφάλμα: Ελέγξτε το διακριτικό API. %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
el_GR: Σφάλμα: Ελέγξτε το αναγνωριστικό λογαριασμού. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
el_GR: Σφάλμα: Εισαγάγετε έναν έγκυρο κωδικό εξουσιοδότησης.

en: Error: You must provide a Host.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε έναν κεντρικό υπολογιστή.

en: Error: You must provide a app ID.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε ένα αναγνωριστικό εφαρμογής.

en: Error: You must provide a app password.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε έναν κωδικό πρόσβασης εφαρμογής.

en: Error: You must provide a list ID.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε ένα αναγνωριστικό λίστας.

en: Error: You must provide a username.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε ένα όνομα χρήστη.

en: Error: You must provide an API URL.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε ένα API URL.

en: Error: You must provide an API key.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε ένα κλειδί API.

en: Error: You must provide an API token.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε ένα διακριτικό API.

en: Error: You must provide an Account ID.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε ένα αναγνωριστικό λογαριασμού.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε έναν κωδικό εξουσιοδότησης.

en: Error: You must provide an access token.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε ένα διακριτικό πρόσβασης.

en: Error: You must provide an app ID.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε ένα αναγνωριστικό εφαρμογής.

en: Error: You must provide an email address.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε μια διεύθυνση email.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
el_GR: Σφάλμα: Πρέπει να δώσετε το URL εγκατάστασης Sendy.

en: Example: page, post, product
el_GR: Παράδειγμα: σελίδα, άρθρο, προϊόν

en: Expand First Item
el_GR: Επέκταση πρώτου αντικειμένου

en: Expert support from our world-class support team.
el_GR: Ειδική υποστήριξη από τη δική μας ομάδα υποστήριξης παγκόσμιας κλάσης.

en: Fade
el_GR: Σταδιακή εμφάνιση

en: Fade In On Hover
el_GR: Εμφάνιση όταν ο δείκτης του ποντικιού πλησιάσει

en: Fallback Photo
el_GR: Εναλλακτική φωτογραφία

en: Fast
el_GR: Γρήγορη

en: Featured Products
el_GR: Επιλεγμένα Προϊόντα

en: Feed URL
el_GR: URL τροφοδοσίας

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
el_GR: Προσθήκη %s

en: Fill
el_GR: Γέμισμα

en: Filter
el_GR: Φίλτρο

en: Fit
el_GR: Προσαρμογή

en: Fixed
el_GR: Σταθερό πλάτος

en: For more time-saving features and access to our expert support team, <a href="%s" target="_blank">upgrade today</a>.
el_GR: Για περισσότερες λειτουργίες που εξοικονομούν χρόνο και για πρόσβαση στην ομάδα υποστήριξης των ειδικών μας, <a href="%s" target="_blank">κάντε αναβάθμιση σήμερα</a>.

en: For multiple tags, separate with comma.
el_GR: Για πολλαπλές ετικέτες, οριοθετήστε με κόμματα.

en: Form
el_GR: φόρμα - μορφή

en: Found in your MailerLite account under Integrations > Developer API.
el_GR: Βρέθηκε στο λογαριασμό σου στο MailerLite στην ενότητα Integrations > Developer API.

en: Found in your Sendy application under Settings.
el_GR: Βρίσκεται στην εφαρμογή σας Sendy κάτω από τις Ρυθμίσεις.

en: Full Height
el_GR: Πλήρες ύψος

en: Full Size
el_GR: Πλήρες μέγεθος

en: Full Width
el_GR: Πλήρες πλάτος

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
el_GR: Το περιεχόμενο πλήρους πλάτους καλύπτει όλο το πλάτος της σελίδας από άκρη σε άκρη. Το περιεχόμενο σταθερού πλάτους δεν έχει μεγαλύτερο πλάτος από τη ρύθμιση Μέγιστο Πλάτος Γραμμής στις Καθολικές Ρυθμίσεις.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
el_GR: Οι γραμμές πλήρους πλάτους καλύπτουν όλο το πλάτος της σελίδας από άκρη σε άκρη. Οι γραμμές σταθερού πλάτους δεν έχουν μεγαλύτερο πλάτος από τη ρύθμιση Μέγιστο Πλάτος Γραμμής στις Καθολικές Ρυθμίσεις.

en: General
el_GR: Γενικά

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
el_GR: Ενεργοποίηση αυτόματης απόστασης

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
el_GR: Διαθέσιμο

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
el_GR: Προβολή

en: Get Help
el_GR: Λήψη βοήθειας

en: Get More Features
el_GR: Λήψη περισσότερων χαρακτηριστικών

en: Get Started
el_GR: Ξεκινήστε

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
el_GR: Ξεκινήστε επιλέγοντας ένα πρότυπο διάταξης για προσαρμογή, ή δημιουργήστε μια σελίδα από το μηδέν επιλέγοντας το κενό πρότυπο διάταξης.

en: Getting Started - Building your first page.
el_GR: Ξεκινώντας - Δημιουργία της πρώτης σελίδας σας.

en: Getting Started Video
el_GR: Ξεκινώντας με το βίντεο

en: Global Settings
el_GR: Καθολικές ρυθμίσεις

en: Heading Color
el_GR: Χρώμα επικεφαλίδας

en: Height
el_GR: Ύψος

en: Helpful Tools
el_GR: Χρήσιμα εργαλεία

en: Host
el_GR: Υπολογιστής

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
el_GR: Μετατόπιση

en: ID
el_GR: Κωδικός

en: Icon Visibility
el_GR: Ικανότητα εμφάνισης εικονιδίου

en: Icons
el_GR: Εικονίδια

en: If you can't find an answer, consider upgrading to a premium version of Beaver Builder. Our expert support team is waiting to answer your questions and help you build your website. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
el_GR: Αν δεν μπορείτε να βρείτε μια απάντηση, εξετάστε το ενδεχόμενο αναβάθμισης σε μια έκδοση premium του Beaver Builder. Η ομάδα υποστήριξης των ειδικών μας περιμένει να απαντήσει στις ερωτήσεις σας και να σας βοηθήσει να κατασκευάσετε τον ιστότοπό σας. <a href="%s" target="_blank">Μάθετε περισσότερα</a>.

en: If you can't find an answer, feel free to <a href="%s" target="_blank">send us a message with your question.</a>
el_GR: Αν δεν μπορείτε να βρείτε απάντηση παρακαλώ  <a href="%s" target="_blank"> στείλτε μας την ερώτηση σας.</a>

en: If you want to show this field, please provide valid Site and Secret Keys.
el_GR: Για να εμφανιστεί αυτό το πεδίο παρακαλώ εισάγετε σωστά κλειδιά (Site Key, Secret Key)

[ctx: Image size.]
en: Full Size
el_GR: Πλήρες μέγεθος

[ctx: Image size.]
en: Large
el_GR: Μεγάλο

[ctx: Image size.]
en: Medium
el_GR: Μεσαίο

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
el_GR: Μικρογραφία

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
el_GR: Εισαγωγή <strong>άρθρων, σελίδων, σχολίων, προσαρμοσμένων πεδίων, κατηγοριών και ετικετών</strong> από ένα αρχείο εξαγωγής WordPress.

en: Insert
el_GR: Εισαγωγή

en: Installation URL
el_GR: URL εγκατάστασης

en: Join the Community
el_GR: Ελάτε στην κοινότητα

en: Landing Pages
el_GR: Σελίδες άφιξης

en: Landscape
el_GR: Τοπία

en: Large
el_GR: Μεγάλο

en: Large &amp; Medium Devices Only
el_GR: Μεγάλες και μεσαίες συσκευές μόνο

en: Large Devices Only
el_GR: Μεγάλες συσκευές μόνο

en: Launch Page Builder
el_GR: Έναρξη κατασκευής σελίδων

en: Layout CSS / Javascript
el_GR: CSS διάταξης / Javascript

en: Layout Templates
el_GR: Πρότυπα διατάξεων

en: Learn More
el_GR: Μάθετε Περισσότερα

en: Left
el_GR: Αριστερά

en: Left Bottom
el_GR: Κάτω αριστερά

en: Left Center
el_GR: Κέντρο αριστερά

en: Left Sidebar
el_GR: Αριστερή πλευρική γραμμή

en: Left Top
el_GR: Πάνω αριστερά

en: Let's Get Building!
el_GR: Ας ξεκινήσουμε την κατασκευή!

en: License
el_GR: Άδεια χρήσης

en: License key saved!
el_GR: Το κλειδί της άδειας χρήσης αποθηκεύτηκε!

en: Light
el_GR: Απαλό

en: Lightbox
el_GR: Προβολή φωτογραφιών

en: Lightbox Content
el_GR: Περιεχόμενο Lightbox

en: Line Height
el_GR: Ύψος γραμμής

en: Link
el_GR: Σύνδεση

en: Link Color
el_GR: Χρώμα σύνδεσης

en: Link Hover Color
el_GR: Χρώμα σύνδεσης κατά την κατάδειξη

en: Link Type
el_GR: Τύπος συνδέσμου

en: Link URL
el_GR: URL συνδέσμου

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
el_GR: Ο τύπος συνδέσμου αφορά τον τρόπο με τον οποίο πρέπει να γίνει σύνδεση με την εικόνα όταν γίνει κλικ επάνω της. Μπορείτε να επιλέξετε ένα συγκεκριμένο URL, τη μεμονωμένη φωτογραφία ή μια ξεχωριστή σελίδα με τη φωτογραφία.

[ctx: Link type.]
en: None
el_GR: Κανένα

en: List
el_GR: Λίστα

en: List ID
el_GR: Αναγν. λίστας

en: Locked
el_GR: Κλειδώθηκε

en: Logged In User
el_GR: Συνδεδεμένος χρήστης

en: Logged Out User
el_GR: Αποσυνδεδεμένος χρήστης

en: Loop
el_GR: Επανάληψη

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
el_GR: Ομάδες

en: Manage Templates
el_GR: Διαχείριση προτύπων

en: Margins
el_GR: Περιθώρια

en: Max Width
el_GR: Μέγιστο πλάτος

en: Media Library
el_GR: Βιβλιοθήκη πολυμέσων

en: Medium
el_GR: Μεσαίο

en: Medium &amp; Small Devices Only
el_GR: Μεσαίες και μικρές συσκευές μόνο

en: Medium Device Breakpoint
el_GR: Σημείο διακοπής μεσαίας συσκευής

en: Medium Devices Only
el_GR: Μεσαίες συσκευές μόνο

en: Menu Order
el_GR: Σειρά μενού

en: Module
el_GR: Λειτουργική μονάδα

en: Module Saved!
el_GR: Η λειτουργική μονάδα αποθηκεύτηκε!

en: Modules
el_GR: Λειτουργικές μονάδες

en: More
el_GR: Περισσότερα

en: Move
el_GR: Μετακίνηση

en: Move Column
el_GR: Μετακίνηση στήλης

en: Move Parent
el_GR: Μετακίνηση γονέα (Move Parent)

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
el_GR: Μετακινήστε το ποντίκι σας πάνω από γραμμές, στήλες ή λειτουργικές μονάδες για να τις επεξεργαστείτε και να αλληλεπιδράσετε μαζί τους.

en: NOTE:
el_GR: ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
el_GR: ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δεν υποστηρίζονται όλοι οι προσαρμοσμένοι τύποι άρθρων.

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Need Some Help?
el_GR: Χρειάζεστε βοήθεια;

en: Never
el_GR: Ποτέ

en: New Column
el_GR: Νέα στήλη

en: New Row
el_GR: Νέα γραμμή

en: New Window
el_GR: Νέο παράθυρο

en: Next
el_GR: Επόμενο

en: No
el_GR: Όχι

en: No Group
el_GR: Καμία ομάδα

en: No Results Message
el_GR: Δε βρέθηκαν μηνύματα επιστροφής αποτελέσματος

en: No Thanks
el_GR: Όχι ευχαριστώ

en: No results found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα.

en: No saved modules found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν αποθηκευμένες λειτουργικές μονάδες.

en: No saved rows found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν αποθηκευμένες γραμμές.

en: Not Active!
el_GR: Δεν είναι ενεργή!

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
el_GR: Τώρα που γνωρίζετε τα βασικά, είστε έτοιμοι να ξεκινήσετε την κατασκευή! Αν χρειαστείτε βοήθεια οποιαδήποτε στιγμή, κάντε κλικ στο εικονίδιο βοήθειας στην επάνω δεξιά γωνία για να αποκτήσετε πρόσβαση στο μενού βοήθειας. Σας ευχόμαστε απολαυστικές κατασκευές!

en: Number of Products
el_GR: Σύνολο προϊόντων

en: OK
el_GR: ΟΚ

en: On Hover
el_GR: Κατάδειξη

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
el_GR: Μόλις τελειώσετε, κάντε κλικ στο κουμπί Τέλος για να δημοσιεύσετε τις αλλαγές σας, να αποθηκεύσετε ένα σχέδιο ή να επιστρέψετε στην τελευταία δημοσιευμένη κατάσταση.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
el_GR: Προαιρετικό. Καθορίστε την <a%s>ιδιότητα</a> που πρέπει να έχουν οι χρήστες για να βλέπουν αυτή τη στήλη.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
el_GR: Προαιρετικό. Καθορίστε την <a%s>ιδιότητα</a> που πρέπει να έχουν οι χρήστες για να βλέπουν αυτή τη λειτουργική μονάδα.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this row.
el_GR: Προαιρετικό. Καθορίστε την <a%s>ιδιότητα</a> που πρέπει να έχουν οι χρήστες για να βλέπουν αυτή τη γραμμή.

en: Order
el_GR: Παραγγελία

en: Order By
el_GR: Κατάταξη κατά

en: Overlay Color
el_GR: Χρώμα επικάλυψης

en: Override network settings?
el_GR: Παράκαμψη ρυθμίσεων δικτύου;

en: Padding
el_GR: Αναπλήρωση

en: Panorama
el_GR: Πανόραμα

en: Parent Settings
el_GR: Γονικές ρυρμίσεις (Parent Settings)

en: Paste color here...
el_GR: Επικολλήστε το χρώμα εδώ...

en: Photo
el_GR: Φωτογραφία

[ctx: Photo Crop.]
en: None
el_GR: Κανένα

en: Photo File
el_GR: Αρχείο φωτογραφίας

en: Photo Page
el_GR: Σελίδα φωτογραφιών

en: Photo Selected
el_GR: Η φωτογραφία επιλέχθηκε

en: Photo Source
el_GR: Πηγή φωτογραφίας

en: Photo URL
el_GR: URL φωτογραφίας

en: Photos
el_GR: Φωτογραφίες

en: Photos Selected
el_GR: Οι φωτογραφίες επιλέχθηκαν

en: Please Wait...
el_GR: Περιμένετε...

en: Please check the captcha to verify you are not a robot.
el_GR: Παρακαλω επιβεβαιώστε το πεδίο για να αποδείξετε ότι δεν είστε ρομπότ

en: Please connect an account before saving.
el_GR: Συνδέστε έναν λογαριασμό πριν από την αποθήκευση.

en: Please enter a color first.
el_GR: Εισαγάγετε πρώτα ένα χρώμα.

en: Please enter at least one tag before saving.
el_GR: Εισαγάγετε τουλάχιστον μία ετικέτα πριν από την αποθήκευση.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
el_GR: Εγγράψτε αυτόν τον ιστότοπο στο AWeber για να πάρετε τον κωδικό εξουσιοδότησης. <a%s>Εγγραφείτε τώρα</a>

en: Please select a list before saving.
el_GR: Επιλέξτε μια λίστα πριν από την αποθήκευση.

en: Please select an account before saving.
el_GR: Επιλέξτε έναν λογαριασμό πριν από την αποθήκευση.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
el_GR: Παρακαλείστε να επιλέξετε μια διάταξη φόντου ή μια διάταξη περιεχομένου πριν από την υποβολή.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
el_GR: Εγγραφείτε για να ενεργοποιήσετε τις αυτόματες ενημερώσεις για αυτή την προσθήκη.

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
el_GR: Πληκτρολογήστε "απεγκατάσταση" στο παρακάτω πλαίσιο για να επιβεβαιώσετε ότι θέλετε πραγματικά να καταργήσετε την εγκατάσταση του προγράμματος κατασκευής σελίδων και όλα τα δεδομένα του.

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
el_GR: Αναβάθμιση

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
el_GR: Όλα

en: Popularity
el_GR: Δημοτικότητα

en: Portrait
el_GR: Πορτρέτο

en: Position
el_GR: Θέση

en: Post Type
el_GR: Τύπος άρθρου

en: Post Types
el_GR: Τύποι άρθρων

en: Premium Features
el_GR: Χαρακτηριστικά Premium

en: Product Category
el_GR: Κατηγορίες προϊόντων

en: Product IDs
el_GR: Ταυτότητα προϊόντος

en: Products IDs
el_GR: Ταυτότητα προϊόντων

en: Products Source
el_GR: Πηγή προϊόντων

en: Publish Changes
el_GR: Δημοσίευση αλλαγών

en: Publish Your Changes
el_GR: Δημοσίευση των αλλαγών σας

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
el_GR: Λάβετε εικόνες από τη βιβλιοθήκη πολυμέσων WordPress ή μια συλλογή στον ιστότοπό σας στο SmugMug εισάγοντας το URL τροφοδοσίας RSS από το SmugMug. Η πρόσβαση στο URL τροφοδοσίας RSS μπορεί να γίνει με χρήση της λειτουργίας λήψης σύνδεσης στη συλλογής σας στο SmugMug.

en: Random
el_GR: Τυχαία

en: Random Bars
el_GR: Τυχαίες γραμμές

en: Random Boxes
el_GR: Τυχαία πλαίσια

en: Randomize Photos
el_GR: Τυχαιοποίηση φωτογραφιών

en: Rating
el_GR: Βαθμολογία

en: Recent Products
el_GR: Πρόσφατα προϊόντα

en: Regular
el_GR: Κανονικό

en: Remove
el_GR: Αφαίρεση

en: Remove Account
el_GR: Κατάργηση λογαριασμού

en: Render a WordPress audio shortcode.
el_GR: Δημιουργία ενός σύντομου ηχητικού κωδικού για τη WordPress.

en: Render a WordPress or embedable video.
el_GR: Προβολή ενός βίντεο στο WordPress ή που μπορεί να ενσωματωθεί.

en: Repeat
el_GR: Επανάληψη

en: Replace
el_GR: Αντικατάσταση

en: Replace Existing Layout
el_GR: Αντικατάσταση υπάρχουσας διάταξης

en: Replace Video
el_GR: Αντικατάσταση βίντεο

en: Reset Column Widths
el_GR: Επαναφορά πλάτους στηλών

en: Responsive Layout
el_GR: Ανταποκρινόμενη διάταξη

en: Reversed
el_GR: Ανεστραμμένη

en: Right
el_GR: Δεξιά

en: Right Bottom
el_GR: Κάτω δεξιά

en: Right Center
el_GR: Κέντρο δεξιά

en: Right Sidebar
el_GR: Δεξιά πλευρική γραμμή

en: Right Top
el_GR: Πάνω δεξιά

en: Row
el_GR: Γραμμή

en: Row Saved!
el_GR: Η γραμμή αποθηκεύτηκε!

en: Row Settings
el_GR: Ρυθμίσεις γραμμών

en: Rows
el_GR: Γραμμές

en: Sale Products
el_GR: Πωλήσεις προϊόντων

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Save As...
el_GR: Αποθήκευση ως...

en: Save Changes and Exit
el_GR: Αποθήκευση αλλαγών και έξοδος

en: Save Core Template
el_GR: Αποθήκευση κύριου προτύπου

en: Save License Key
el_GR: Αποθήκευση κλειδιού άδειας χρήσης

en: Save Module Settings
el_GR: Αποθήκευση ρυθμίσεων λειτουργικής μονάδας

en: Save Post Types
el_GR: Αποθήκευση τύπων άρθρων

en: Save Template
el_GR: Αποθήκευση προτύπου

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
el_GR: Αποθήκευση, εξαγωγή και επαναχρησιμοποίηση ολοσέλιδων διατάξεων, γραμμών και λειτουργικών μονάδων.

en: Scale
el_GR: Κλίμακα

en: Scroll
el_GR: Κύλιση

en: Secret Key
el_GR: Κρυφό κλειδί (Secret Key)

en: Select
el_GR: Επιλογή

en: Select Audio
el_GR: Επιλογή ήχου

en: Select File
el_GR: Επιλέξτε αρχείο

en: Select Icon
el_GR: Επιλογή εικονιδίου

en: Select Photo
el_GR: Επιλογή φωτογραφίας

en: Select Photos
el_GR: Επιλογή φωτογραφιών

en: Select Video
el_GR: Επιλογή βίντεο

en: Select a city
el_GR: Επιλέξτε μια πόλη

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
el_GR: φόρμα - μορφή

[ctx: Select the list type.]
en: Type
el_GR: Τύπος

en: Select the post types you would like the builder to work with.
el_GR: Επιλέξτε τους τύπους άρθρων που θα θέλατε να χρησιμοποιεί το πρόγραμμα κατασκευής σελίδων.

en: Sent!
el_GR: Απεστάλη!

en: Service
el_GR: Υπηρεσία

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
el_GR: Όταν η τιμή αυτή είναι ναι όλες οι στήλες σε αυτήν την ομάδα θα έχουν το ίδιο ύψος, ανεξάρτητα από το περιεχόμενο κάθε στήλης.

en: Settings updated!
el_GR: Οι ρυθμίσεις ενημερώθηκαν!

en: Show Artist Name
el_GR: Εμφάνιση ονόματος καλλιτέχνη

en: Show Caption
el_GR: Εμφάνιση λεζάντας

en: Show Playlist
el_GR: Εμφάνιση λίστας αναπαραγωγής

en: Show Saved Module Categories?
el_GR: Εμφάνιση αποθηκευμένων κατηγοριών πρόσθετων

en: Show Saved Row Categories?
el_GR: Εμφάνιση αποθηκευμένων κατηγοριών γραμμών

en: Show Thumbnail
el_GR: Εμφάνιση μικρογραφίας

en: Show Track Numbers
el_GR: Εμφάνιση αριθμών κομματιών

en: Sidebar
el_GR: Πλευρική γραμμή

en: Site Key
el_GR: Κλειδί Ιστοσελίδας (Site Key)

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
el_GR: Παραλείπεται αυτός ο αριθμός άρθρων που πληρούν τα καθορισμένα κριτήρια.

en: Slide Horizontal
el_GR: Οριζόντια ολίσθηση

en: Slide Vertical
el_GR: Κάθετη ολίσθηση

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
el_GR: Κανένα

en: Slow
el_GR: Αργή

en: Small Device Breakpoint
el_GR: Σημείο διακοπής μικρής συσκευής

en: Small Devices Only
el_GR: Μικρές συσκευές μόνο

en: Sort By
el_GR: Ταξινόμηση κατά

en: Sort Direction
el_GR: Κατεύθυνση στοίχισης

[ctx: Sort by.]
en: Default
el_GR: Προεπιλογή

en: Source
el_GR: Πηγή

en: Speed
el_GR: Ταχύτητα

[ctx: Speed.]
en: Medium
el_GR: Μεσαίο

en: Square
el_GR: Τετράγωνο

en: Stacking Order
el_GR: Σειρά στοίβαξης

en: Start typing...
el_GR: Αρχίστε να πληκτρολογείτε...

en: Style
el_GR: Στυλ

en: Submit for Review
el_GR: Υποβολή για έλεγχο

en: Subscribe Form Signup
el_GR: Φόρμα εγγραφής

en: Subscribe Now
el_GR: Εγγραφείτε τώρα

en: Take a Tour
el_GR: Κάντε μια περιήγηση

en: Template Exporter
el_GR: Εξαγωγή Προτύπων

en: Template Saved!
el_GR: Το πρότυπο αποθηκεύτηκε!

en: Templates
el_GR: Πρότυπα

en: Text
el_GR: Κείμενο

en: Text Color
el_GR: Χρώμα κειμένου

en: Text Editor
el_GR: Πρόγραμμα επεξεργασίας κείμενου

en: Thank you for choosing Beaver Builder and welcome to the colony! Find some helpful information below. Also, to the left are the Page Builder settings options.
el_GR: Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Beaver Builder και σας καλωσορίζουμε στην αποικία! Παρακάτω θα βρείτε μερικές χρήσιμες πληροφορίες. Επίσης, οι επιλογές ρύθμισης βρίσκονται στα αριστερά του Προγράμματος Κατασκευής Σελίδων.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
el_GR: Η προσθήκη Beaver Builder Booster δεν είναι συμβατή με τον κεντρικό υπολογιστή σας.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
el_GR: Το αναγνωριστικό της λίστας στην οποία θα θέλατε να εγγραφούν οι χρήστες. Το αναγνωριστικό της λίστας μπορεί να βρεθεί κάτω από το "Προβολή όλων των λιστών" στην ενότητα με τίτλο Αναγν.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
el_GR: Το κουμπί Εργαλεία σας επιτρέπει να αποθηκεύσετε ένα πρότυπο, να αντιγράψετε μια διάταξη, να επεξεργαστείτε τις ρυθμίσεις για μια διάταξη ή να επεξεργαστείτε τις καθολικές ρυθμίσεις.

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
el_GR: Το URL στο οποίο είναι εγκατεστημένη η εφαρμογή σας Sendy (π.χ. http://mywebsite.com/sendy).

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
el_GR: Το πλάτος του προγράμματος περιήγησης στο οποίο θα προσαρμόζεται η διάταξη για μεσαίες συσκευές όπως τα tablet.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
el_GR: Το πλάτος του προγράμματος περιήγησης στο οποίο θα προσαρμόζεται η διάταξη για μικρές συσκευές όπως τα τηλέφωνα.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
el_GR: Το πρόγραμμα κατασκευής δεν διαγράφει τα μετα-δεδομένα του άρθρου <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> και <code>_fl_builder_enabled</code> για την περίπτωση που θα θελήσετε να τα επανεγκαταστήσετε αργότερα. Αν το κάνετε, το πρόγραμμα κατασκευής θα επαναδημιουργήσει όλα τα δεδομένα του, χρησιμοποιώντας αυτές τις μετα-τιμές.

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
el_GR: Η φόρμα επικοινωνίας θα στείλει σε αυτό το e-mail. Προεπιλογή στο email του διαχειριστή (admin)

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
el_GR: Η διεύθυνση email που είναι συνδεδεμένη με το λογαριασμό σας Mad Mimi.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
el_GR: Ο πιο γρήγορος τρόπος για να βρείτε μια απάντηση σε μια ερώτηση είναι να δείτε αν κάποιος την έχει ήδη απαντήσει!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
el_GR: Το %1$s είναι επί του παρόντος ενεργό για αυτό το %2$s.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
el_GR: Ο κεντρικός υπολογιστής που επιλέξατε όταν εγγραφήκατε για το λογαριασμό σας. Ελέγξτε το email υποδοχής σας αν τον έχετε ξεχάσει. Εισαγάγετέ τον χωρίς το αρχικό http:// (π.χ. demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
el_GR: Ο κεντρικός υπολογιστής που επιλέξατε όταν εγγραφήκατε για το λογαριασμό σας. Ελέγξτε το email υποδοχής σας αν τον έχετε ξεχάσει. Εισαγάγετέ τον χωρίς το αρχικό http:// (για παράδειγμα: demo.campayn.com).

en: The order of the columns in this group when they are stacked for small devices.
el_GR: Η σειρά των στηλών σε αυτήν την ομάδα όταν στοιβάζονται για μικρές συσκευές.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
el_GR: Οι ρυθμίσεις που επεξεργάζεστε επί του παρόντος δεν θα αποθηκευτούν αν βγείτε από αυτή τη σελίδα.

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
el_GR: Υπήρξε ένα πρόβλημα με την ανάκτηση των λιστών σας. Ελέγξτε τα στοιχεία πιστοποίησής σας API.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τη σύνδεση στο AWeber. Προσπαθήστε ξανά.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τη σύνδεση στο Infusionsoft. %s

en: There was an error connecting to SendinBlue. Please try again.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τη σύνδεση στο SendinBlue. Προσπαθήστε ξανά.

en: There was an error retrieveing your lists.
el_GR: Προέκυψε ένα σφάλμα κατά την ανάκτηση των λιστών σας.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αναζήτηση επαφής από το Drip. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο AWeber. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο AWeber. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο ActiveCampaign. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Campaign Monitor.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Campaign Monitor. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Campayn. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Campayn. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Constant Contact. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Constant Contact. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο ConvertKit. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Drip. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Drip. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο GetResponse. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο GetResponse. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Hatchbuck.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Hatchbuck. Το κλειδί API δεν είναι έγκυρο.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Hatchbuck. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Infusionsoft. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Infusionsoft. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Mad Mimi. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο MailChimp. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο MailChimp. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to MailerLite. The account is no longer connected.
el_GR: Σφάλμα εγγραφής στο MailerLite. Ο λογαριασμός δεν είναι πια συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Mailrelay. %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Mailrelay. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο SendinBlue. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Sendy. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο Sendy. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing to iContact. %s
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο iContact. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή στο iContact. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή. Το MailPoet δεν έχει εγκατασταθεί.

en: There was an error subscribing. Please try again.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή. Προσπαθήστε ξανά.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγγραφή. Ο λογαριασμός δεν είναι πλέον συνδεδεμένος.

en: There's a whole lot more, too! Read about everything else on our <a href="%1$s" target="_blank">update post</a> or <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.
el_GR: Υπάρχουν πολλά περισσότερα. Διαβάστε γι αυτά στα <a href="%1$s" target="_blank">καινούργια άρθρα</a> ή <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.

en: There's a wonderful community of "Beaver Builders" out there and we'd love it if <em>you</em> joined us!
el_GR: Έχουμε μια υπέροχη κοινότητα "Beaver Builders" και θα θέλαμε πολύ να έλθετε κι <em>εσείς</em>!

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
el_GR: Σφάλμα: Δεν υπάρχει τύπος υπηρεσίας.

en: This applies to all sites on the network.
el_GR: Αυτό ισχύει για όλους τους ιστότοπους στο δίκτυο.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
el_GR: Αυτό δεν μοιάζει με αρχείο WXR, ο αριθμός έκδοσης WXR λείπει/δεν είναι έγκυρος

en: This field is required.
el_GR: Αυτό το πεδίο είναι υποχρεωτικό.

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
el_GR: Αυτό ισχύει μόνο για αυτόν τον ιστότοπο. Παρακαλούμε επισκεφθείτε τις Ρυθμίσεις διαχειριστή δικτύου για να καθαρίσετε τη μνήμη cache για όλους τους ιστότοπους στο δίκτυο.

en: Thumbnail
el_GR: Μικρογραφία

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Tools
el_GR: Εργαλεία

en: Top
el_GR: Κορυφή

en: Top Rated Products
el_GR: Πρώτα σε βαθμολογία προϊόντα

en: Transition
el_GR: Μετάβαση

en: Transition Speed
el_GR: Ταχύτητα μετάβασης

en: Type
el_GR: Τύπος

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
el_GR: ΟΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ! Εγγραφείτε ή εισαγάγετε το κλειδί άδειας χρήσης για να ενεργοποιήσετε τις αυτόματες ενημερώσεις.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Your subscription is active but this domain has been deactivated. Please reactivate this domain in your account to enable automatic updates.
el_GR: ΟΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ! Η συνδρομή σας είναι ενεργή αλλά αυτό το domain έχει απενεργοποιηθεί. Επανενεργοποιήστε αυτό το domain στο λογαριασμό σας για να ενεργοποιήσετε τις αυτόματες ενημερώσεις.

en: URL
el_GR: Διεύθυνση URL

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
el_GR: Δεν είναι δυνατή η σύνδεση με το Mad Mimi. Ελέγξτε τα στοιχεία πιστοποίησής σας.

en: Uninstall
el_GR: Κατάργηση εγκατάστασης

en: Updates &amp; Support Subscription
el_GR: Συνδρομή για ενημερώσεις και υποστήριξη

en: Upgrade
el_GR: Αναβάθμιση

en: Upload a photo or display one from the media library.
el_GR: Αποστολή μιας φωτογραφίας ή εμφάνιση μιας φωτογραφίας από τη βιβλιοθήκη πολυμέσων.

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
el_GR: Χρησιμοποιήστε ένα πρόγραμμα κατασκευής σελίδων με εύκολη λειτουργία μεταφοράς και απόθεσης για να επεξεργαστείτε περιεχόμενο σε αυτή τη σελίδα.

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
el_GR: Χρησιμοποιήστε το κουμπί Προσθήκη περιεχομένου για να ανοίξετε το πλαίσιο περιεχομένου και να προσθέσετε νέες διατάξεις γραμμών, λειτουργικές μονάδες ή widget.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
el_GR: Χρησιμοποιήστε το κουμπί Πρότυπα για να επιλέξετε ένα νέο πρότυπο ή να προσαρτήσετε ένα στη διάταξή σας. Η προσάρτηση θα εισαγάγει ένα νέο πρότυπο στο τέλος του υπάρχοντος περιεχομένου της σελίδας σας.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
el_GR: Χρησιμοποιήστε τα κουμπιά ενεργειών για να εκτελέσετε ενέργειες όπως η μετακίνηση, επεξεργασία, αντιγραφή και διαγραφή γραμμών, στηλών και λειτουργικών μονάδων.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
el_GR: Χρησιμοποιείται για να προσδιορίσει αυτή τη σύνδεση στη λίστα λογαριασμών και μπορεί να είναι οτιδήποτε θέλετε.

en: User Capability
el_GR: Ιδιότητα χρήστη

en: Username
el_GR: Όνομα χρήστη

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
el_GR: δευτερόλεπτα

en: Video
el_GR: Βίντεο

en: Video (MP4)
el_GR: Βίντεο (MP4)

en: Video (WebM)
el_GR: Βίντεο (WebM)

en: Video Embed Code
el_GR: Κώδικας ενσωμάτωσης βίντεο

en: Video Link
el_GR: Υπερσύνδεσμος Βίντεο

en: Video Type
el_GR: Τύπος βίντεο

en: Video URL (MP4)
el_GR: Βίντεο URL (MP4)

en: Video URL (WebM)
el_GR: Βίντεο URL (WebM)

[ctx: Video preview/fallback image.]
en: Poster
el_GR: Αποστολέας

en: View the Knowledge Base
el_GR: Δείτε τη Γνωσιακή βάση

en: Visibility
el_GR: Εμφάνιση

en: Visit Account
el_GR: Επίσκεψη λογαριασμού

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
el_GR: ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ! Πρόκειται να διαγράψετε ένα καθολικό πρότυπο που μπορεί να είναι συνδεδεμένο σε άλλες σελίδες. Θέλετε πραγματικά να διαγράψετε αυτό το πρότυπο και να το αποσυνδέσετε;

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
el_GR: Προειδοποίηση! Η αλλαγή του προτύπου θα αντικαταστήσει την υπάρχουσα διάταξή σας. Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να το κάνετε αυτό;

en: Watch the Video
el_GR: Παρακολουθήστε το βίντεο

en: We take pride in offering outstanding support.
el_GR: Είμαστε περήφανοι για την ξεχωριστή υποστήριξη που προσφέρουμε.

en: Welcome
el_GR: Καλώς ορίσατε

en: Welcome to Beaver Builder!
el_GR: Καλώς ήλθατε στο Beaver Builder!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
el_GR: Καλώς ορίσατε! Φαίνεται σαν να είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιείτε το πρόγραμμα κατασκευής σελίδων. Θέλετε να κάνετε μια περιήγηση;

en: What would you like to do?
el_GR: Τι θέλετε να κάνετε;

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
el_GR: Όταν είναι ενεργοποιημένη η αυτόματη απόσταση, το πρόγραμμα κατασκευής σελίδων θα προσαρμόσει αυτόματα τα περιθώρια και την αναπλήρωση στη διάταξή σας μόλις επιτευχθεί το σημείο διακοπής της μικρής συσκευής. Οι περισσότεροι χρήστες αφήνουν αυτή την επιλογή ενεργοποιημένη.

en: Widget
el_GR: Μικροεφαρμογή

en: Width
el_GR: Μήκος

en: Yes
el_GR: Ναι

en: Yes Please!
el_GR: Ναι, παρακαλώ!

en: You currently have two versions of Beaver Builder active on this site. Please <a href="%s">deactivate one</a> before continuing.
el_GR: Έχετε αυτή τη στιγμή δύο εκδόσεις του Beaver Builder ενεργές σε αυτόν τον ιστότοπο. <a href="%s">Απενεργοποιήστε τη μία</a> πριν συνεχίσετε.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
el_GR: Πρέπει να <a%1$s>δημιουργήσετε μια εφαρμογή</a> στο iContact για να αποκτήσετε αναγνωριστικό εφαρμογής και κωδικό πρόσβασης. Ανατρέξτε <a%2$s>στα έγγραφα του iContact</a> για πλήρεις οδηγίες.

en: You must register a <a%1$s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%2$s>Getting an API key</a> for complete instructions.
el_GR: Πρέπει να δημιουργήσετε έναν <a%1$s>Λογαριασμό Προγραμματιστή</a> στο Constant Contact για να πάρετε κλειδί API και διακριτικό πρόσβασης. Ανατρέξτε στο <a%2$s>Απόκτηση κλειδιού API</a> για πλήρεις οδηγίες.

en: YouTube or Vimeo
el_GR: YouTube ή Vimeo

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
el_GR: Το διακριτικό API μπορεί να βρεθεί στο λογαριασμό σας Drip, κάτω από το Ρυθμίσεις > Οι δικές μου Ρυθμίσεις χρήστη. Ή, μπορείτε να κάνετε κλικ σε αυτή την <a%s>άμεση σύνδεση</a>.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
el_GR: Το κλειδί API μπορεί να βρεθεί στο λογαριασμό σας Campaign Monitor, κάτω από το Ρυθμίσεις λογαριασμού > Κλειδί API.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
el_GR: Το κλειδί API μπορεί να βρεθεί στο λογαριασμό σας Campayn, κάτω από το Ρυθμίσεις > Κλειδί API.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
el_GR: Το κλειδί API μπορεί να βρεθεί στο λογαριασμό σας ConvertKit, κάτω από το Λογαριασμός > Ρυθμίσεις λογαριασμού > Κλειδί API.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
el_GR: Το κλειδί API μπορεί να βρεθεί στο λογαριασμό σας Hatchbuck, κάτω από το Ρυθμίσεις λογαριασμού > Web API.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
el_GR: Το κλειδί API μπορεί να βρεθεί στο λογαριασμό σας Infusionsoft, κάτω από το Διαχείριση > Ρυθμίσεις > Εφαρμογή > API > Κρυπτογραφημένο κλειδί.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
el_GR: Το κλειδί API μπορεί να βρεθεί στο λογαριασμό σας Mad Mimi, κάτω από το Λογαριασμός > Ρυθμίσεις και Χρεώσεις > API.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
el_GR: Το κλειδί API μπορεί να βρεθεί στο λογαριασμό σας MailChimp, κάτω από το Λογαριασμός > Πρόσθετα > Κλειδιά API.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
el_GR: Το κλειδί API μπορεί να βρεθεί στο λογαριασμό σας Mailrelay, κάτω από το Μενού > Ρυθμίσεις > Πρόσβαση API.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
el_GR: Το αναγνωριστικό του λογαριασμού σας μπορεί να βρεθεί στο λογαριασμό σας Drip, κάτω από το Ρυθμίσεις > Ρυθμίσεις ιστότοπου.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
el_GR: Το αναγνωριστικό της εφαρμογής σας μπορεί να βρεθεί στη διεύθυνση URL του λογαριασμού σας. Για παράδειγμα, αν η διεύθυνση URL του λογαριασμού σας είναι myaccount.infusionsoft.com, το αναγνωριστικό της εφαρμογής σας θα είναι <strong>myaccount</strong>.

en: Your Constant Contact API key.
el_GR: Το κλειδί API για το Constant Contact.

en: Your Constant Contact access token.
el_GR: Διακριτικό πρόσβασης για το Constant Contact.

en: Your iContact app ID.
el_GR: Το αναγνωριστικό εφαρμογής σας στο iContact.

en: Your iContact app password.
el_GR: Ο κωδικός πρόσβασής σας στο iContact.

en: Your iContact username.
el_GR: Το όνομα χρήστη σας στο iContact.

en: Your reCAPTCHA Site or Secret Key is missing!
el_GR: Λείπει το κλειδί επαλήθευσης ή το κρυφό κλειδί (ReCAPTCHA site key or Secret key

en: reCAPTCHA Error:
el_GR: Σφάλμα επαλήθευσης reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Field
el_GR: Πεδίο επαλήθευσης reCAPTCHA
