ARForms Form Builder v1.7.3 - en to tr translation catalogue (1400 entries)

en:  inside code.)
tr: iç kod.)

en: %1$s Form submitted on %2$s
tr: %2$s üzerinden gönderilen %1$s Formu

en: %1$s form has been submitted on %2$s.
tr: %2$s tarihinde %1$s formu gönderildi.

en: %s Submit and%s Deactivate
tr: %s Gönder ve %s Devre Dışı Bırak

en: ( Not recommended - If you have any js/css loading issue in your theme, only in that case you should enable this settings )
tr: (Önerilmez - Temanızda herhangi bir js / css yükleme sorununuz varsa, yalnızca bu durumda bu ayarları etkinleştirmeniz gerekir)

en: (Click here to add description or instructions)
tr: (Açıklama veya talimat eklemek için burayı tıklayın)

en: (Click here to add text)
tr: (Metin eklemek için buraya tıklayın)

en: (Do not insert script tag
tr: (Komut dosyası etiketi eklemeyin

en: (Email will be sent only if you have collect user information.)
tr: (Sadece kullanıcı bilgilerini toplamış olmanız durumunda e-posta gönderilecektir.)

en: (Upon successful submission form entry data will be sent to below mentioned url using POST method.)
tr: (Başarılı başvuru formu giriş verileri POST yöntemi kullanılarak aşağıda belirtilen url'ye gönderilecektir.)

en: (When this settings is enabled, previous page clickable functionality will not work.)
tr: (Bu ayarlar etkinleştirildiğinde, önceki sayfa tıklanabilir işlevi çalışmayacaktır.)

en: - Select form -
tr: - Form seçin -

en: 1 Column
tr: 1 Sütun

en: 2 Column
tr: 2 Sütun

en: 3 Column
tr: 3 Sütun

en: 4 Column
tr: 4 Sütun

en: 65 or Above
tr: 65 veya Üstü

en: ADD ARFORMS LITE FORM
tr: ARFORMS LITE FORMU EKLE

en: API Key
tr: API Anahtarı

en: API Secret
tr: API Sırrı

en: API Token
tr: API Simgesi

en: APP ID
tr: APP Kimliği

en: ARFLite_form_all_values_no_separate_valueThis will be replaced with form's all fields & labels without separate values.
tr: ARFLite_form_all_values_no_separate_valueBu, formun tüm alanları ve etiketleri ayrı değerler olmadan değiştirilecektir.

en: ARForm Lite plugin Deactivation
tr: ARForm Lite eklentisinin devre dışı bırakılması

en: ARForms
tr: AR Formları

en: ARForms Add-Ons
tr: ARForms Eklentileri

en: ARForms Lite - Sorry to see you go
tr: ARForms Lite - Gittiğiniz için üzgünüm

en: ARForms Lite Form
tr: ARForms Lite Formu

en: ARForms Lite Shortcode
tr: ARForms Lite Kısa Kod

en: ARForms Lite is a WordPress Free Form Builder Plugin to create stylish and modern style form withing few clicks.
tr: ARForms Lite, birkaç tıklama ile şık ve modern stil formları oluşturmak için bir WordPress Ücretsiz Form Oluşturucu Eklentisidir.

en: ARForms Lite will also store the all type of data (this may contain personal data) in the database which plugin user has included in the form. These data cannot be editable but can be removed from form entry section of ARForms.
tr: ARForms Lite ayrıca eklenti kullanıcısının forma dahil ettiği veri tabanında her tür veriyi (kişisel veriler içerebilir) depolayacaktır. Bu veriler düzenlenemez ancak ARForms'un form girişi bölümünden kaldırılabilir.

en: ARForms Lite will not store any personal data except user_id (only if user is logged in), ip address, country, browser user_agent, referrer only when submit the form.
tr: ARForms Lite, user_id (yalnızca kullanıcı oturum açmışsa), ip adresi, ülke, tarayıcı user_agent, yalnızca formu gönderirken yönlendiren dışında hiçbir kişisel veriyi saklamayacaktır.

en: ARForms Samples
tr: ARForms Örnekleri

en: ARForms has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
tr: ARForms güncellendi! İşlerin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için veritabanınızı en yeni sürüme güncellememiz gerekiyor.

en: ARMember Successfully installed.
tr: ARMember Başarıyla kuruldu.

en: ARPrice Successfully installed.
tr: ARPrice Başarıyla kuruldu.

en: AWEBER LIST
tr: AWEBER LİSTESİ

en: Absolute
tr: kesin

en: Access Token
tr: Erişim Simgesi

en: Access this Settings Page
tr: Bu Ayarlar Sayfasına Erişin

en: Accordion
tr: Akordeon

en: Account ID
tr: Hesap Kimliği

en: Action
tr: Aksiyon

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Activated
tr: Aktif

en: Active
tr: Aktif

en: Active State Background
tr: Aktif Durum Arka Planı

en: Add
tr: Ekle

en: Add ARForms Lite Form
tr: ARForms Lite Formu Ekle

en: Add CSS Elements
tr: CSS Öğeleri Ekleme

en: Add Entries from Admin Area
tr: Yönetici Alanından Giriş Ekleme

en: Add Field
tr: Alan ekle

en: Add Icon
tr: Simge Ekle

en: Add Image
tr: Resim eklemek

en: Add New Form
tr: Yeni Form Ekle

en: Add New Preset Choices
tr: Yeni Ön Ayar Seçimleri Ekleme

en: Add Timer
tr: Zamanlayıcı Ekle

en: Add a separate value to use for calculations, email routing, saving to database and many other uses. The option values are saved while option labels are shown in the form
tr: Hesaplamalar, e-posta yönlendirme, veritabanına kaydetme ve diğer birçok kullanım için ayrı bir değer ekleyin. Seçenek etiketleri formda gösterilirken seçenek değerleri kaydedilir

en: Add icon (Bootstrap style)
tr: Simge ekle (Önyükleme stili)

en: Add new hidden field
tr: Yeni gizli alan ekle

en: Add reCaptcha with Google reCaptcha Add-On of ARForms
tr: ARForms'un Google reCaptcha Eklentisi ile reCaptcha'yı ekleyin

en: Add to page
tr: Sayfaya ekle

en: Add-On listing is currently unavailable. Please try again later.
tr: Eklenti listesi şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

en: Add-ons
tr: Eklentiler

en: Add/Edit Custom Displays
tr: Özel Ekranlar Ekleme / Düzenleme

en: Add/Edit Forms and Templates
tr: Form ve Şablon Ekle / Düzenle

en: Additional Functionality Add-ons
tr: Ek İşlevsellik Eklentileri

en: Addons
tr: Eklentiler

en: Address
tr: Adres

en: Address 2
tr: Adres2

en: Admin BCC Email
tr: Yönetici BCC E-postası

en: Admin CC Email
tr: Yönetici CC E-postası

en: Admin E-mail
tr: Yönetici E-postası

en: Admin Message
tr: Yönetici Mesajı

en: Advanced Form Options
tr: Gelişmiş Form Seçenekleri

en: Advanced font options
tr: Gelişmiş yazı tipi seçenekleri

en: Afghanistan
tr: Afganistan

en: After Submission Tracking Script
tr: Gönderim Sonrası İzleme Komut Dosyası

en: Age Group
tr: Yaş grubu

en: Ajax based submission
tr: Ajax tabanlı gönderim

en: Aland Islands
tr: Aland adaları

en: Albania
tr: Arnavutluk

en: Albanian
tr: Arnavutça

en: Algeria
tr: Cezayir

en: Alignment
tr: hizalanma

en: All
tr: Herşey

en: All Forms
tr: Tüm Formlar

en: Allow alpha numeric characters and length must be between 8 to 16 characters
tr: Alfasayısal karakterlere izin ver ve uzunluk 8 ila 16 karakter arasında olmalıdır

en: Allow only digits upto 6 digits. e.g. : pincode
tr: Yalnızca 6 basamağa kadar rakamlara izin verin. Örneğin. : pin kodu

en: Allow phone number like
tr: Gibi telefon numarasına izin ver

en: American Samoa
tr: Amerikan Samoası

en: Amount
tr: Miktar

en: Amount paid
tr: Ödenen miktar

en: Amount paid at paypal
tr: Paypal'da ödenen tutar

en: Analytics / Chart
tr: Analiz / Grafik

en: Angola
tr: Angora

en: Animation
tr: Animasyon

en: Animation Delay
tr: Animasyon Gecikmesi

en: Animation Duration
tr: Animasyon süresi

en: Antarctica
tr: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
tr: Antigua ve Barbuda

en: Any
tr: Hiç

en: Apply
tr: Uygulamak

en: April
tr: Nisan

en: Arabic
tr: Arapça

en: Are you sure to delete configuration?
tr: Yapılandırmayı silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure want to reset style?
tr: Stili sıfırlamak istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to  delete this field?
tr: Bu alanı silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to %s delete selected form(s)?
tr: Seçilenleri silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to %s delete this configuration?
tr: Bu yapılandırmayı %s silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to %s delete this transaction?
tr: Bu işlemi %s silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to clear debug logs?
tr: Hata ayıklama günlüklerini temizlemek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete image?
tr: Görüntüyü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this entries?
tr: Bu girdileri silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this entry?
tr: Bu girişi silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this file?
tr: Bu dosyayı silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this form?
tr: Bu formu silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this image?
tr: Bu resmi silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Argentina
tr: Arjantin

en: Aria Label
tr: Arya Etiketi

en: Armenia
tr: Ermenistan

en: Armenian
tr: Ermeni

en: August
tr: Ağustos

en: Australia
tr: Avustralya

en: Austria
tr: Avusturya

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Authentication Token
tr: Kimlik Doğrulama Jetonu

en: Authorization Code
tr: Yetki Kodu

en: Authorize
tr: Yetki vermek

en: Authorized redirect URI
tr: Yetkili yönlendirme URI'si

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamlama

en: Available Add-ons
tr: Kullanılabilir Eklentiler

en: Azerbaijan
tr: Azerbeycan

en: Azerbaijani
tr: Azeri

en: Background
tr: Arka fon

en: Background Hover Image
tr: Arka Plan Vurgulu Görüntü

en: Background Image
tr: Arka plan görüntüsü

en: Background Image Position-X
tr: Arka Plan Görüntüsü Konumu-X

en: Background Image Position-Y
tr: Arka Plan Görüntüsü Konumu-Y

en: Bahamas
tr: Bahamalar

en: Bahrain
tr: Bahreyn

en: Bangladesh
tr: Bangladeş

en: Base/Active Color
tr: Temel / Aktif Renk

en: Basic Styling Options
tr: Temel Şekillendirme Seçenekleri

en: Basque
tr: Bask

en: Before you deactivate the ARForms Lite plugin, would you quickly give us your reason for doing so?
tr: ARForms Lite eklentisini devre dışı bırakmadan önce, bize bunu yapma nedeninizi hızlıca söyler misiniz?

en: Belgium
tr: Belçika

en: Bengali
tr: Bengal

en: Bhutan
tr: Butan

en: Black Friday Sale
tr: Kara Cuma İndirimi

en: Blank Field
tr: Boş Alan

en: Blank Form
tr: Boş form

en: Blur
tr: bulanıklık

en: Bolivia
tr: Bolivya

en: BookingPress Successfully installed.
tr: BookingPress Başarıyla kuruldu.

en: Border
tr: sınır

en: Border Color
tr: Sınır rengi

en: Border Options
tr: Kenarlık Seçenekleri

en: Border Radius
tr: Sınır Yarıçapı

en: Border Size
tr: Kenarlık boyutu

en: Border Style
tr: Kenarlık Stili

en: Border Type
tr: Sınır Tipi

en: Bosnia and Herzegovina
tr: Bosna Hersek

en: Bosnian
tr: Boşnakça

en: Botswana
tr: Botsvana

en: Bottom
tr: Alt

en: Brazil
tr: Brezilya

en: British Indian Ocean Territory
tr: Britanya Hint Okyanusu Toprakları

en: British Virgin Islands
tr: İngiliz Virgin Adaları

en: Browser Name
tr: Tarayıcı Adı

en: Bulgaria
tr: Bulgaristan

en: Bulgarian
tr: Bulgar

en: Bulk Actions
tr: Toplu eylemler

en: Button Alignment
tr: Düğme Hizalama

en: Button Height (optional)
tr: Düğme Yüksekliği (isteğe bağlı)

en: Button Style
tr: Düğme Stili

en: Button Text
tr: Düğme Metni

en: Button Width (optional)
tr: Düğme Genişliği (isteğe bağlı)

en: CSV File Separator
tr: CSV Dosya Ayırıcı

en: CSV generated successfully.
tr: CSV başarıyla oluşturuldu.

en: CVC/CVV
tr: CVC / CVV

en: Calendar Date Format
tr: Takvim Tarihi Biçimi

en: Calendar localization
tr: Takvim yerelleştirmesi

en: Cambodia
tr: Kamboçya

en: Cameroon
tr: Kamerun

en: Campaign Name
tr: Kampanya ismi

en: Can you mention it?
tr: Bundan bahsedebilir misin?

en: Canada
tr: Kanada

en: Cancel
tr: İptal etmek

en: Cape Verde
tr: Yeşil Burun Adaları

en: Caribbean Netherlands
tr: Karayip Hollandası

en: Catalan
tr: Katalan

en: Cayman Islands
tr: Cayman Adaları

en: Center
tr: merkez

en: Central African Republic
tr: Orta Afrika Cumhuriyeti

en: Chad
tr: Çad

en: Check All
tr: Tümünü Kontrol Et

en: Check Full Log
tr: Tam Günlüğü Kontrol Et

en: CheckBoxes
tr: CheckBox'ları

en: Checkbox
tr: Onay Kutusu

en: Checkbox & Radio Style
tr: Onay Kutusu ve Radyo Stili

en: Checkbox 1
tr: Onay kutusu 1

en: Checkbox 2
tr: Onay kutusu 2

en: Checkboxes
tr: Onay kutuları

en: Checked Icon Styling
tr: İşaretli Simge Stili

en: Chile
tr: Şili

en: China
tr: Çin

en: Chinese Simplified
tr: Basitleştirilmiş Çince

en: Chinese Traditional
tr: Çin geleneği

en: Chinese(Simplified)
tr: Basitleştirilmiş Çince)

en: Chinese(Traditional)
tr: Çin geleneği)

en: Choose Color
tr: Renk seç

en: Choose File
tr: Dosya seçin

en: Choose Option
tr: Seçenek Seç

en: Christmas Island
tr: Noel Adası

en: City
tr: Şehir

en: Class Selector
tr: Sınıf Seçici

en: Clear Logs
tr: Günlükleri Temizle

en: Clear default text on focus
tr: Odaktaki varsayılan metni temizle

en: Clear default text on focus.
tr: Odaktaki varsayılan metni temizle.

en: Click here to continue
tr: Devam etmek için buraya tıklayın

en: Click here to enter form description
tr: Form açıklaması girmek için buraya tıklayın

en: Click here to enter form title
tr: Form başlığını girmek için burayı tıklayın

en: Click to Copy
tr: Kopyalamak için tıklayın

en: Click to edit
tr: Düzenlemek için tıkla

en: Click to mark as
tr: Olarak işaretlemek için tıklayın

en: Click to mark as compulsory field
tr: Zorunlu alan olarak işaretlemek için tıklayın

en: Click to mark as not compulsory field
tr: Zorunlu alan olarak işaretlemek için tıklayın

en: Client ID
tr: Müşteri Kimliği

en: Client Secret
tr: Müşteri Sırrı

en: Clock Settings
tr: Saat Ayarları

en: Close
tr: Kapalı

en: Cocos Islands
tr: Cocos Adaları

en: Collect shipping info
tr: Kargo bilgilerini topla

en: Colombia
tr: Kolombiya

en: Color
tr: Renk

en: Color Picker
tr: Renk seçici

en: Color Scheme
tr: Renk uyumu

en: Comma ( , )
tr: Virgül (,)

en: Comoros
tr: Komorlar

en: Company Name
tr: Firma Adı

en: Completed
tr: Tamamlanmış

en: Completed Date
tr: Tamamlanma Tarihi

en: Computer View
tr: Bilgisayar Görünümü

en: Conditional Rule
tr: Koşullu Kural

en: Configuration saved successfully.
tr: Yapılandırma başarıyla kaydedildi.

en: Configure Conditional Email Notification
tr: Koşullu E-posta Bildirimini Yapılandırma

en: Configure New Form
tr: Yeni Formu Yapılandır

en: Configure PayPal Forms
tr: PayPal Formlarını Yapılandırın

en: Configure conditional submission
tr: Koşullu gönderimi yapılandır

en: Confirm
tr: Onaylamak

en: Confirm Email
tr: E-posta Onayla

en: Confirm Email Address
tr: e

en: Confirm Email does not match with email
tr: E-postanın e-posta ile eşleşmediğini onaylayın

en: Confirm Email label
tr: E-posta etiketini onayla

en: Confirm email address does not match with email
tr: E-posta adresinin e-postayla uyuşmadığını doğrulayın

en: Confirm email placeholder
tr: E-posta yer tutucusunu onaylayın

en: Confirmation Message
tr: Onay mesajı

en: Congo
tr: Kongo

en: Congo (DRC)
tr: Kongo (DRC)

en: Congo (Republic)
tr: Kongo Cumhuriyeti

en: Connect
tr: Bağlamak

en: Contact Us
tr: Bize Ulaşın

en: Contact us
tr: Bize Ulaşın

en: Content
tr: içerik

en: Continue
tr: Devam et

en: Convert Field Type
tr: Alan Türünü Dönüştür

en: Convert To Field Type
tr: Alan Türüne Dönüştür

en: Cook Islands
tr: Cook Adaları

en: Copied to Clipboard
tr: Panoya kopyalandı

en: Costa Rica
tr: Kosta Rika

en: Cote d'Ivoire
tr: Fildişi Sahili

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Country
tr: ülke

en: Country wise number validation
tr: Ülke bazında numara doğrulaması

en: Create Date
tr: Oluşturma Tarihi

en: Created Date
tr: Oluşturulma Tarihi

en: Created at
tr: Oluşturma tarihi

en: Credit Card
tr: Kredi kartı

en: Croatia
tr: Hırvatistan

en: Croatian
tr: Hırvat

en: Cuba
tr: Küba

en: Currency
tr: Para birimi

en: Currency of payment made.
tr: Ödemenin yapıldığı para birimi.

en: Current Field Type
tr: Geçerli Alan Türü

en: Custom
tr: görenek

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Custom Color
tr: Özel renk

en: Custom Dates
tr: Özel Tarihler

en: Custom Font Options
tr: Özel Yazı Tipi Seçenekleri

en: Customer
tr: Müşteri

en: Cyprus
tr: Kıbrıs

en: Czech
tr: Çek

en: Czech Republic
tr: Çek Cumhuriyeti

en: DELETE ENTRY
tr: GİRİŞİ SİL

en: Danish
tr: Danimarkalı

en: Dark
tr: karanlık

en: Dashed
tr: kesik

en: Date
tr: tarih

en: Date Elements
tr: Tarih Öğeleri

en: Date Format
tr: Tarih formatı

en: Date is invalid
tr: Tarih geçersiz

en: Date of payment
tr: Ödeme tarihi

en: Date range
tr: Tarih aralığı

en: Datepicker / Timepicker
tr: Datepicker / Zamanlayıcı

en: Datepicker Text Color
tr: Datepicker Metin Rengi

en: Days
tr: günler

en: Deactivate
tr: Devre dışı bırakmak

en: Deactivated
tr: Devre dışı bırakıldı

en: Debug Log Cleared Successfully.
tr: Hata Ayıklama Günlüğü Başarıyla Temizlendi.

en: Debug Log Download Successfully.
tr: Hata Ayıklama Günlüğü Başarıyla İndirildi.

en: Debug Log Setting Saved Successfully.
tr: Hata Ayıklama Günlüğü Ayarı Başarıyla Kaydedildi.

en: Debug Logs
tr: Hata Ayıklama Günlükleri

en: December
tr: Aralık

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default Fonts
tr: Varsayılan Yazı Tipleri

en: Default Messages On Form
tr: Formdaki Varsayılan Mesajlar

en: Default Number format
tr: Varsayılan Sayı biçimi

en: Default Submit Button
tr: Varsayılan Gönder Düğmesi

en: Default Value
tr: Varsayılan değer

en: Default message displayed after form is submitted.
tr: Form gönderildikten sonra görüntülenen varsayılan mesaj.

en: Delete
tr: Sil

en: Delete Configuration
tr: Yapılandırmayı Sil

en: Delete Entries from Admin Area
tr: Yönetici Alanından Girişleri Silme

en: Delete Field
tr: Alanı Sil

en: Delete Forms and Templates
tr: Formları ve Şablonları Sil

en: Denmark
tr: Danimarka

en: Did you experience any problems or have any suggestions?
tr: Herhangi bir sorun yaşadınız mı veya önerileriniz var mı?

en: Disable
tr: Devre Dışı

en: Disable IP logging
tr: IP kaydını devre dışı bırak

en: Disable Mutlicolumn in Form
tr: Formdaki Mutlicolumn'u devre dışı bırak

en: Disable built-in Anti-spam feature in signup forms
tr: Kayıt formlarında yerleşik Anti-spam özelliğini devre dışı bırak

en: Disconnect
tr: Bağlantıyı kes

en: Dislike Button Color
tr: Beğenme Düğmesi Rengi

en: Display Form of ARForms Lite
tr: ARForms Lite Görüntüleme Formu

en: Display Title and Description
tr: Ekran Başlığı ve Açıklaması

en: Display a Message
tr: Mesaj Göster

en: Display content from another page
tr: Başka bir sayfadan içerik görüntüleme

en: Djibouti
tr: Cibuti

en: Do not clear default text on focus.
tr: Odaktaki varsayılan metni temizlemeyin.

en: Do not pass the validation with default value.
tr: Doğrulamayı varsayılan değerle geçmeyin.

en: Dominica
tr: Dominika

en: Dominican Republic
tr: Dominik Cumhuriyeti

en: Donations
tr: Bağışlar

en: Dotted
tr: Noktalı

en: Download
tr: İndirmek

en: Download Logs
tr: Günlükleri İndir

en: Drop Down
tr: Yıkılmak

en: Dropdown
tr: Yıkılmak

en: Duplicate Field
tr: Yinelenen Alan

en: Duplicate Form
tr: Formu Çoğalt

en: Dutch
tr: Flemenkçe

en: Dynamic Option
tr: Dinamik Seçenek

en: East Timor
tr: Doğu Timor

en: Ecuador
tr: Ekvador

en: Edit Configuration
tr: Yapılandırmayı Düzenle

en: Edit Entries
tr: Girişleri Düzenle

en: Edit Form
tr: Formu Düzenle

en: Edit Options
tr: Düzenleme Seçenekleri

en: Edit Text
tr: Metni düzenle

en: Egypt
tr: Mısır

en: Email
tr: E-posta

en: Email Address
tr: E

en: Email Attachment:
tr: E-posta eki:

en: Email Debug Log
tr: E-posta Hata Ayıklama Günlüğü

en: Email Elements
tr: E-posta Elemanları

en: Email Format
tr: E-posta Formatı

en: Email Marketing Tools
tr: E-posta Pazarlama Araçları

en: Email Marketing Tools setting saved successfully.
tr: E-posta Pazarlama Araçları ayarı başarıyla kaydedildi.

en: Email Notification
tr: E-posta Bildirimi

en: Email Notification Debug Log
tr: E-posta Bildirimi Hata Ayıklama Günlüğü

en: Email Notifications
tr: E-posta Bildirimleri

en: Email Sent Successfully
tr: E-posta başarıyla gönderildi

en: Email Settings
tr: e mail ayarları

en: Email is invalid
tr: e-posta geçersiz

en: Embed Inline Form
tr: Satır İçi Form Göm

en: Embedded tags for youtube, map etc are supported.
tr: Youtube, harita vb. İçin gömülü etiketler desteklenir.

en: Empty Form Submission Restriction Message
tr: Boş Form Gönderim Kısıtlama Mesajı

en: Enable
tr: etkinleştirme

en: Enable Readonly
tr: Salt Okunur'u Etkinleştir

en: Enable Running Total
tr: Koşu Toplamını Etkinleştir

en: Enable SMTP authentication
tr: SMTP kimlik doğrulamasını etkinleştir

en: Enable country flag dropdown
tr: Ülke bayrağı açılır menüsünü etkinleştir

en: Enable reCaptcha
tr: reCaptcha'yı etkinleştir

en: End timer on page no.
tr: Sayfa no'daki bitiş zamanlayıcısı.

en: English (UK)
tr: İngilizce (İngiltere)

en: English (US)
tr: Amerikan ingilizcesi)

en: English/UK
tr: İngiliz / UK

en: English/Western
tr: İngilizce / Batı

en: Enter After submission tracking script
tr: Gönderme sonrası izleme komut dosyasını girin

en: Entered value is invalid
tr: Girilen değer geçersiz

en: Entries
tr: Girdileri

en: Entries Only
tr: Yalnızca Girişler

en: Entries Read successfully.
tr: Girişler Başarıyla okundu.

en: Entries Unread successfully.
tr: Girişler başarıyla okunmadı.

en: Entries deleted successfully.
tr: Girişler başarıyla silindi.

en: Entries were Successfully Destroyed
tr: Girişler Başarıyla Yok Edildi

en: Entry Key
tr: Giriş Anahtarı

en: Entry creation date
tr: Giriş oluşturma tarihi

en: Entry is Successfully Created
tr: Giriş Başarıyla Oluşturuldu

en: Entry is Successfully Deleted
tr: Giriş Başarıyla Silindi

en: Entry not found for selected time period
tr: Seçili dönem için giriş bulunamadı

en: Equatorial Guinea
tr: Ekvator Ginesi

en: Eritrea
tr: Eritre

en: Error
tr: Hata

en: Error Message Colors
tr: Hata Mesajı Renkleri

en: Error State Background
tr: Hata Durumu Arka Planı

en: Estonia
tr: Estonya

en: Estonian
tr: Estonyalı

en: Ethiopia
tr: Etiyopya

en: Even Row
tr: Hatta Satır

en: Every 12 hours
tr: 12 saatte bir

en: Example: Google Tracking Code
tr: Örnek: Google İzleme Kodu

en: Exclusive Wordpress Form Builder Plugin
tr: Özel Wordpress Form Oluşturucu Eklentisi

en: Export
tr: ihracat

en: Export Entries
tr: İhracat Girişleri

en: Export Form
tr: İhracat Formu

en: Export Form(s)
tr: İhracat Formları

en: Export to CSV
tr: CSV'ye aktar

en: Exported File Content
tr: Dışa Aktarılan Dosya İçeriği

en: Facebook Community
tr: Facebook Topluluğu

en: Falkland Islands
tr: Falkland adaları

en: Family
tr: Aile

en: Faroe Islands
tr: Faroe Adaları

en: Faroese
tr: Faroe

en: Farsi/Persian
tr: Farsça / Farsça

en: February
tr: Şubat

en: Feedback Form
tr: Geri bildirim formu

en: Field Animation Options
tr: Saha Animasyon Seçenekleri

en: Field Border Settings
tr: Alan Kenarlığı Ayarları

en: Field Custom Width
tr: Alan Özel Genişliği

en: Field Options
tr: Alan Seçenekleri

en: Field Settings
tr: Saha Ayarları

en: Field Size (Characters)
tr: Alan Boyutu (Karakterler)

en: Field Tooltip
tr: Alan İpucu

en: Field Transparency
tr: Alan Şeffaflığı

en: Field Width
tr: Alan Genişliği

en: Field Wrapper
tr: Tarla Sarmalayıcı

en: Field description
tr: Alan tasviri

en: Field inner spacing
tr: Alan iç aralığı

en: Field label
tr: Alan etiketi

en: Field type changing also may affect email notification section, conditional rule section, payment gateways configuration and other add-ons configuration. So it is highly recommend to verify all these settings after changing field type
tr: Alan türü değişikliği, e-posta bildirim bölümünü, koşullu kural bölümünü, ödeme ağ geçitleri yapılandırmasını ve diğer eklenti yapılandırmasını da etkileyebilir. Bu nedenle, alan türünü değiştirdikten sonra tüm bu ayarların doğrulanması önemle tavsiye edilir

en: Field values will be lost once converted to
tr: Alan değerleri dönüştürüldüğünde kaybolacak

en: Field wrapper
tr: Alan sarıcı

en: Fields
tr: Alanlar

en: File Not writable
tr: Dosya yazılamaz

en: File Upload
tr: Dosya yükleme

en: File is not proper.
tr: Dosya uygun değil.

en: Filipino
tr: Filipinli

en: Finland
tr: Finlandiya

en: Finnish
tr: Fince

en: First
tr: İlk

en: First Name
tr: İlk adı

en: Flat
tr: Düz

en: Following are the payment details:
tr: Ödeme detayları aşağıdadır:

en: Font Awesome
tr: Harika Yazı Tipi

en: Font Family
tr: Font ailesi

en: Font Options
tr: Yazı Tipi Seçenekleri

en: Font Settings
tr: Yazı Tipi Ayarları

en: Font Size
tr: Yazı Boyutu

en: Font family
tr: Font ailesi

en: Font size
tr: Yazı Boyutu

en: Font style
tr: Yazı stili

en: Form Alignment
tr: Form Hizalama

en: Form Border
tr: Form Kenarlığı

en: Form Description
tr: Form Açıklaması

en: Form Entries
tr: Form Girişleri

en: Form Entries Data
tr: Form Girişleri Verileri

en: Form Entry
tr: Form Girişi

en: Form Fields
tr: Form Alanları

en: Form Global CSS
tr: Global CSS Oluştur

en: Form ID
tr: Form Kimliği

en: Form Padding
tr: Form Dolgusu

en: Form Settings
tr: Form Ayarları

en: Form Submission Method
tr: Form Gönderme Yöntemi

en: Form Submission is restricted
tr: Form Gönderimi kısıtlanmıştır

en: Form Title
tr: Form Başlığı

en: Form Title Font Settings
tr: Form Başlığı Yazı Tipi Ayarları

en: Form Title options
tr: Form Başlığı seçenekleri

en: Form Width
tr: Form Genişliği

en: Form Width Settings
tr: Form Genişliği Ayarları

en: Form description
tr: Form açıklaması

en: Form inner wrapper
tr: Form iç sargısı

en: Form is Successfully Deleted
tr: Form Başarıyla Silindi

en: Form is imported successfully.
tr: Form başarıyla içe aktarıldı.

en: Form is not available.
tr: Form mevcut değil.

en: Form is not successfully updated
tr: Form başarıyla güncellenmedi

en: Form is saved successfully.
tr: Form başarıyla kaydedildi.

en: Form is successfully submitted. Thank you!
tr: Form başarıyla gönderildi. Teşekkür ederim!

en: Form is successfully updated
tr: Form başarıyla güncellendi

en: Form outer wrapper
tr: Form dış ambalajı

en: Form submission action
tr: Form gönderme işlemi

en: Form submitted on
tr: Form gönderildi

en: Form title
tr: Form başlığı

en: Form(s) Only
tr: Yalnızca Form (lar)

en: Forms
tr: Formlar

en: Forms + Entries
tr: Formlar + Girişler

en: Forms :
tr: Formlar :

en: Forms listing is currently unavailable. Please try again later.
tr: Form listesi şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

en: Found a better plugin
tr: Daha iyi bir eklenti buldum

en: France
tr: Fransa

en: French
tr: Fransızca

en: French (Canadian)
tr: Fransız Kanadalı)

en: French Guiana
tr: Fransız Guyanası

en: French Polynesia
tr: Fransız Polinezyası

en: French/Swiss
tr: Fransızca / İsviçre

en: Friday
tr: Cuma

en: From
tr: itibaren

en: From E-mail
tr: E-postadan

en: From Email
tr: E-postadan

en: From/Replyto Name
tr: Kimden / Yanıt Adı

en: GMAIL Test E-Mail
tr: GMAIL Test E-postası

en: Gambia
tr: Gambiya

en: General
tr: Genel

en: General Icons
tr: Genel Simgeler

en: General Options
tr: Genel seçenekler

en: General Settings
tr: Genel Ayarlar

en: General setting saved successfully.
tr: Genel ayar başarıyla kaydedildi.

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: German
tr: Almanca

en: German (Autstria)
tr: Almanca (Avusturya)

en: German (Switzerland)
tr: Almanca (İsviçre)

en: Germany
tr: Almanya

en: Get Authorization Code
tr: Onay Kodu Al

en: Get It
tr: Anla

en: Ghana
tr: Gana

en: Gibraltar
tr: Cebelitarık

en: Go
tr: Git

en: Google Fonts
tr: Google Yazı Tipleri

en: Google/Gmail API
tr: Google/Gmail API'si

en: Greece
tr: Yunanistan

en: Greek
tr: Yunan

en: Greenland
tr: Grönland

en: Group Name
tr: Grup ismi

en: Growth Plugins
tr: Büyüme Eklentileri

en: Guernsey
tr: bir tür inek

en: Guinea
tr: Gine

en: Guinea-Bissau
tr: Gine-Bissau

en: Hcaptcha add-on for ARForms requires ARForms installed with version 6.4 or higher.
tr: ARForms için Hcaptcha eklentisini kullanabilmek için ARForms'un 6.4 veya üzeri sürümünün yüklü olması gerekir.

en: Hebrew
tr: İbranice

en: Hello admin,
tr: Merhaba admin,

en: Hello user,
tr: Merhaba kullanıcı,

en: Help us improve ARForms by sending anonymous usage stats
tr: Anonim kullanım istatistikleri göndererek ARForms'u geliştirmemize yardımcı olun

en: Hidden Input Fields
tr: Gizli Giriş Alanları

en: Hidden Input Fields Options
tr: Gizli Giriş Alanları Seçenekleri

en: Hidden Input Fields Setup
tr: Gizli Giriş Alanları Kurulumu

en: Hide
tr: Saklamak

en: Hide Empty Fields From Email Content
tr: Boş Alanları E-posta İçeriğinden Gizle

en: Hide Empty Fields From Email Content.
tr: Boş Alanları E-posta İçeriğinden Gizle.

en: Hide Form after submission
tr: Gönderildikten sonra Formu Gizle

en: Hide Label
tr: Etiketi Gizle

en: Hide Required Indicator
tr: Gerekli Göstergeyi Gizle

en: Hide success message after
tr: Şu tarihten sonra başarı mesajını gizle

en: Hindi
tr: Hintçe

en: Hook
tr: Kanca

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Hour
tr: Saat

en: Hover Background
tr: Fareyle Üzerine Gelince Arkaplan

en: How could we improve ?
tr: Nasıl geliştirebiliriz?

en: How could we improve?
tr: Nasıl geliştirebiliriz?

en: Hrs
tr: Saat

en: Hungarian
tr: Macarca

en: Hungary
tr: Macaristan

en: I already did
tr: zaten yaptım

en: I bought premium version of ARForms
tr: ARForms'un premium sürümünü satın aldım

en: I understand the risk
tr: Riski anlıyorum

en: ID
tr: İD

en: IF
tr: EĞER

en: IP Address
tr: IP adresi

en: Iceland
tr: İzlanda

en: Icelandic
tr: İzlandaca

en: Icon
tr: ikon

en: Icon Background
tr: Simge arka plan

en: Icon Color
tr: Simge Rengi

en: If you UNCHECK this then your email address will be sent along with your feedback. This can be used by arflite to get back to you for more info or a solution.
tr: Bunu TAMAMIYORSANIZ, e-posta adresiniz geri bildiriminizle birlikte gönderilir. Bu, arflite tarafından daha fazla bilgi veya çözüm için size geri dönmek için kullanılabilir.

en: Image
tr: görüntü

en: Image URL
tr: Resim URL'si

en: Image URL Elements
tr: Resim URL Öğeleri

en: Image Width
tr: Resim Genişliği

en: Image is invalid
tr: Resim geçersiz

en: Import
tr: İthalat

en: Import / Export
tr: İthalat ihracat

en: Import / Export Forms
tr: Formları İçe / Dışa Aktar

en: Import Export
tr: İthalat ihracat

en: Import Form(s)
tr: İthalat Form (lar) ı

en: In Process
tr: Süreçte

en: Incompatible with theme or plugin
tr: Tema veya eklenti ile uyumsuz

en: Incorrect Field
tr: Yanlış Alan

en: India
tr: Hindistan

en: Individual Steps
tr: Bireysel Adımlar

en: Indonesia
tr: Endonezya

en: Indonesian
tr: Endonezya

en: Inherit
tr: miras

en: Inherit from theme
tr: Temadan devral

en: Inline
tr: Çizgide

en: Input Direction
tr: Giriş Yönü

en: Input Field Description Options
tr: Giriş Alanı Açıklama Seçenekleri

en: Input Field Options
tr: Giriş Alanı Seçenekleri

en: Input Field size
tr: Giriş Alanı boyutu

en: Input Fields
tr: Giriş Alanları

en: Input Font Settings
tr: Yazı Tipi Ayarlarını Girin

en: Input Style
tr: Giriş Stili

en: Input field Options
tr: Giriş alanı seçenekleri

en: Install
tr: Yüklemek

en: Installed
tr: Kurulmuş

en: Invalid File Size.
tr: Geçersiz Dosya Boyutu.

en: Invalid Turnstile Captcha. Please try again
tr: Geçersiz Turnike Captcha'sı. Lütfen tekrar deneyin

en: Invalid file extension. Please select valid file
tr: Geçersiz dosya uzantısı. Lütfen geçerli bir dosya seçin

en: Invalid hCaptcha. Please try again
tr: Geçersiz hCaptcha. Lütfen tekrar deneyin

en: Invalid maximum characters length
tr: Geçersiz maksimum karakter uzunluğu

en: Invalid minimum characters length
tr: Geçersiz minimum karakter uzunluğu

en: Invalid reCaptcha. Please try again.
tr: Geçersiz reCaptcha. Lütfen tekrar deneyin.

en: Iran
tr: İran

en: Iraq
tr: Irak

en: Ireland
tr: İrlanda

en: Isle of Man
tr: Man Adası

en: Israel
tr: İsrail

en: Italian
tr: İtalyan

en: Italy
tr: İtalya

en: Jamaica
tr: Jamaika

en: January
tr: Ocak

en: Japan
tr: Japonya

en: Japanese
tr: Japonca

en: Jordan
tr: Ürdün

en: July
tr: Temmuz

en: June
tr: Haziran

en: Kazakhstan
tr: Kazakistan

en: Korean
tr: Koreli

en: Kosovo
tr: Kosova

en: Kuwait
tr: Kuveyt

en: Kyrgyzstan
tr: Kırgızistan

en: Label
tr: Etiket

en: Label Align
tr: Etiket Hizalama

en: Label Font Settings
tr: Etiket Yazı Tipi Ayarları

en: Label Name
tr: Etiket adı

en: Label Options
tr: Etiket Seçenekleri

en: Label Position
tr: Etiket Konumu

en: Label Text Color
tr: Etiket Metni Rengi

en: Label Width
tr: Etiket Genişliği

en: Lack of documentation
tr: Doküman eksikliği

en: Last
tr: Son

en: Last 1 Days
tr: Son 1 Gün

en: Last 2 Weeks
tr: Son 2 Hafta

en: Last 3 Days
tr: Son 3 Gün

en: Last 7 Days
tr: Son 7 gün

en: Last Month
tr: Geçen ay

en: Last Name
tr: Soy isim

en: Latvia
tr: Letonya

en: Latvian
tr: Letonyalı

en: Lebanon
tr: Lübnan

en: Left
tr: Ayrıldı

en: Left to Right
tr: Soldan sağa

en: Liberia
tr: Liberya

en: Liechtenstein
tr: Lihtenştayn

en: Light
tr: ışık

en: Like Button
tr: Beğen Düğmesi

en: Like Button Color
tr: Düğme Rengi Gibi

en: Like button
tr: Beğen düğmesi

en: List ID
tr: Liste Kimliği

en: List Name
tr: Liste adı

en: List name
tr: Liste adı

en: Lithuania
tr: Litvanya

en: Lithuanian
tr: Litvanyalı

en: Load JS & CSS
tr: JS ve CSS yükle

en: Load JS & CSS in all pages
tr: Tüm sayfalara JS ve CSS yükleyin

en: Log Caller
tr: Arayanı Günlüğe Kaydet

en: Log Data
tr: Veri Günlüğü

en: Log Date & Time
tr: Günlük Tarihi ve Saati

en: Log ID
tr: Günlük kimliği

en: Log Name
tr: Günlük Adı

en: Log Type
tr: Günlük Türü

en: Luxembourg
tr: Lüksemburg

en: Macau
tr: Makao

en: Madagascar
tr: Madagaskar

en: Main Input Colors
tr: Ana Giriş Renkleri

en: Malay
tr: Malaya

en: Malaysia
tr: Malezya

en: Maldives
tr: Maldivler

en: Manage Forms
tr: Formları Yönet

en: Manage Options
tr: Seçenekleri Yönet

en: March
tr: Mart

en: Margin
tr: kenar

en: Mark As Unread
tr: Okunmamış Olarak İşaretle

en: Mark as Read
tr: Okundu olarak işaretle

en: Marshall Islands
tr: Marşal Adaları

en: Martinique
tr: Martinik

en: Mask Input
tr: Maske Girişi

en: Material
tr: Malzeme

en: Material 1
tr: Malzeme 1

en: Material 2
tr: Malzeme 2

en: Material Outlined
tr: Anahatlı Malzeme

en: Material Outlined Style
tr: Malzeme Anahatlı Stili

en: Material Style
tr: Malzeme Stili

en: Matrix
tr: Matris

en: Matrix Field Background Color
tr: Matris Alanı Arka Plan Rengi

en: Mauritania
tr: Moritanya

en: Max Date e.g. 31/12/2020
tr: Maks. Tarih ör. 31/12/2020

en: Max Option Selected
tr: Maksimum Seçenek Seçildi

en: Max Option Selected Message
tr: Maksimum Seçenek Seçilen Mesaj

en: Maximum
tr: Maksimum

en: May
tr: Mayıs

en: Merchant Email
tr: Tüccar E-postası

en: Message
tr: İleti

en: Message for blank field
tr: Boş alan mesajı

en: Message for invalid confirm email
tr: Geçersiz onaylama e-postası mesajı

en: Message for invalid submission
tr: Geçersiz gönderim mesajı

en: Message for minimum length
tr: Minimum uzunluk mesajı

en: Message for regular expression
tr: Düzenli ifade mesajı

en: Message for tooltip
tr: Araç ipucu mesajı

en: Message will be displayed when form is submitted but Duplicate entry exists.
tr: Form gönderildiğinde mesaj görüntülenecek ancak Yinelenen giriş var.

en: Message will be displayed when form is submitted without filling up any of its fields.
tr: Formdaki alanlardan hiçbiri doldurulmadan gönderildiğinde mesaj gösterilecektir.

en: Message will be displayed when incorrect data is inserted of missing.
tr: Hatalı veri eksik eklendiğinde mesaj görüntülenecektir.

en: Message will be displayed when required fields is left blank.
tr: Gerekli alanlar boş bırakıldığında mesaj görüntülenecektir.

en: Mexico
tr: Meksika

en: Micronesia
tr: Mikronezya

en: Min
tr: Minimum

en: Min Date e.g. 20/01/2000
tr: Minimum Tarih ör. 20/01/2000

en: Min Option Selected
tr: Min Seçenek Seçildi

en: Min Option Selected Message
tr: Min Seçenek Seçili Mesaj

en: Minimum
tr: minimum

en: Minute
tr: Dakika

en: Miss
tr: Özlemek

en: Mobile View
tr: Mobil Görünüm

en: Module Activated Successfully
tr: Modül Başarıyla Etkinleştirildi

en: Module Deactivated Successfully
tr: Modül Başarıyla Devre Dışı Bırakıldı

en: Monaco
tr: Monako

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Mongolia
tr: Moğolistan

en: Montenegro
tr: Karadağ

en: Months
tr: aylar

en: Morocco
tr: Fas

en: Move
tr: Hareket

en: Mozambique
tr: Mozambik

en: Mr
tr: Bay

en: Mrs
tr: Bayan

en: Ms
tr: Hanım

en: Multi Select
tr: Çoklu seçim

en: Multiline Text
tr: Çok Satırlı Metin

en: N/A
tr: N / A

en: NO
tr: HAYIR

en: Name of site
tr: Sitenin adı

en: Namibia
tr: Namibya

en: Need Help ?
tr: Yardıma mı ihtiyacınız var?

en: Netherlands
tr: Hollanda

en: Neutral
tr: nötr

en: New Caledonia
tr: Yeni Kaledonya

en: New Form
tr: Yeni form

en: New Zealand
tr: Yeni Zelanda

en: Next
tr: Sonraki

en: Next Entry
tr: Sonraki Giriş

en: Nicaragua
tr: Nikaragua

en: Niger
tr: Nijer

en: Nigeria
tr: Nijerya

en: No
tr: Hayır

en: No File Selected
tr: Dosya seçilmedi

en: No Icon
tr: Simge Yok

en: No Logs Found!
tr: Günlük Bulunamadı!

en: No data available in table
tr: Tabloda veri yok

en: No data found
tr: Veri bulunamadı

en: No entries were specified
tr: Hiçbir giriş belirtilmedi

en: No form is found
tr: Form bulunamadı

en: No icon
tr: Simge yok

en: No matching records found
tr: Hiçbir eşleşen kayıt bulunamadı

en: No one! You do not have permission
tr: Hiç kimse! Izniniz yok

en: No plugin specified.
tr: Eklenti belirtilmedi.

en: No, Maybe later
tr: Hayır, belki sonra

en: None
tr: Yok

en: Norfolk Island
tr: Norfolk Adası

en: Normal submission
tr: Normal başvuru

en: North Korea
tr: Kuzey Kore

en: North Macedonia
tr: Kuzey Makedonya

en: Northern Mariana Islands
tr: Kuzey Mariana Adaları

en: Norway
tr: Norveç

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Not Verified
tr: Doğrulanmadı

en: Not the features I wanted
tr: İstediğim özellikler değil

en: Note
tr: Not

en: Note : 0 ( zero ) means it will never hide success message
tr: Not: 0 (sıfır), başarı mesajını asla gizlemeyeceği anlamına gelir

en: Note: Set your custom html content
tr: Not: Özel html içeriğinizi ayarlayın

en: Note: The Gmail mailer works well for sites that send low numbers of emails. However, Gmail's API has rate limitations and a number of additional restrictions that can lead to challenges during setup. If you expect to send a high volume of emails, or if you find that your web host is not compatible with the Gmail API restrictions, then we recommend considering a different mailer option.
tr: Not: Gmail postası, az sayıda e-posta gönderen siteler için iyi çalışır. Ancak Gmail'in API'sinde hız sınırlamaları ve kurulum sırasında zorluklara yol açabilecek bir dizi ek kısıtlama vardır. Çok sayıda e-posta göndermeyi düşünüyorsanız veya web barındırıcınızın Gmail API kısıtlamalarıyla uyumlu olmadığını düşünüyorsanız farklı bir posta seçeneği düşünmenizi öneririz.

en: Note: This field will not show in the form. Enter the value to be hidden.
tr: Not: Bu alan formda gösterilmez. Gizlenecek değeri girin.

en: Nothing Selected
tr: Hiçbir şey seçilmedi

en: Notification
tr: Bildiri

en: November
tr: Kasım

en: Number
tr: Numara

en: Number Elements
tr: Sayı Elemanları

en: Number Range
tr: Sayı Aralığı

en: Number is out of range
tr: Sayı aralık dışında

en: Number of Rows
tr: Satır sayısı

en: OK
tr: tamam

en: OK, you deserve it
tr: Tamam hak ediyorsun

en: October
tr: Ekim

en: Odd Row
tr: Tek Satır

en: Off days
tr: Boş günler

en: Okay
tr: Tamam

en: Oman
tr: Umman

en: On Load Animation
tr: Yükte Animasyon

en: Only Alphabets
tr: Sadece Alfabeler

en: Only Alphabets & Numbers
tr: Sadece Alfabe ve Sayılar

en: Only Numbers
tr: Sadece sayılar

en: Opt-ins
tr: Opt-in

en: Opt-ins (email marketing) configuration
tr: Kaydolma (e-posta pazarlaması) yapılandırması

en: Option label
tr: Seçenek etiketi

en: Or
tr: Veya

en: Other
tr: Diğer

en: Other Comment
tr: Diğer Yorum

en: Other Fields
tr: Diğer Alanlar

en: Other Options
tr: Diğer seçenekler

en: Other Settings
tr: Diğer ayarlar

en: Other color
tr: Diğer renk

en: Overall Steps
tr: Genel Adımlar

en: PHP Function
tr: PHP İşlevi

en: PHP Mailer
tr: PHP Posta Gönderici

en: Page
tr: Sayfa

en: Page Break
tr: Sayfa sonu

en: Page Break Animation
tr: Sayfa Sonu Animasyonu

en: Page ID:
tr: Sayfa kimliği:

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Page url
tr: Sayfa URL'si

en: PageBreak Timer Settings
tr: Sayfa Sonu Zamanlayıcı Ayarları

en: Palestine
tr: Filistin

en: Papua New Guinea
tr: Papua Yeni Gine

en: Partial Filled Form Entries
tr: Kısmi Doldurulmuş Form Girişleri

en: Pass the validation with default value.
tr: Doğrulamayı varsayılan değerle iletin.

en: Password
tr: Parola

en: PayPal Configuration
tr: PayPal Yapılandırması

en: PayPal Documentation
tr: PayPal Belgeleri

en: PayPal Fields
tr: PayPal Alanları

en: PayPal Mode
tr: PayPal Modu

en: PayPal Settings
tr: PayPal Ayarları

en: PayPal Transactions
tr: PayPal İşlemleri

en: Payer Email
tr: Ödeyen E-postası

en: Payer First name
tr: Ödeyen Adı

en: Payer ID
tr: Ödeyen Kimliği

en: Payer Last name
tr: Ödeyen Soyadı

en: Payer Name
tr: Ödeyen Adı

en: Payer email
tr: Ödeyen e-postası

en: Payer firstname
tr: Ödeyenin adı

en: Payer lastname
tr: Ödeyen soyadı

en: Payer name
tr: Ödeyen adı

en: Payment Date
tr: Ödeme Tarihi

en: Payment Details
tr: Ödeme Detayları

en: Payment Gateway Integrations
tr: Ödeme Ağ Geçidi Entegrasyonları

en: Payment Gateways Debug Log
tr: Ödeme Ağ Geçitleri Hata Ayıklama Günlüğü

en: Payment Status
tr: Ödeme Durumu

en: Payment Type
tr: Ödeme Türü

en: Payment at
tr: Ödeme

en: Payment date
tr: Ödeme tarihi

en: Payment received on
tr: Ödeme alındı

en: Payment successfully received from
tr: Ödeme başarıyla alındı

en: Paypal Configuration
tr: Paypal Yapılandırması

en: Paypal Debug Log
tr: Paypal Hata Ayıklama Günlüğü

en: Pending
tr: Askıda olması

en: Persian
tr: Farsça

en: Philippines
tr: Filipinler

en: Phone
tr: Telefon

en: Phone Elements
tr: Telefon Elemanları

en: Phone Number
tr: Telefon numarası

en: Phone is invalid
tr: Telefon geçersiz

en: Pipe ( | )
tr: Boru (|)

en: Placeholder Opacity
tr: Yer Tutucu Opaklığı

en: Placeholder Text
tr: Yer Tutucu Metni

en: Plain Text
tr: Düz Metin

en: Please Enter Client ID
tr: Lütfen Müşteri Kimliğini Girin

en: Please Enter Client Secret
tr: Lütfen Müşteri Sırrını Girin

en: Please Enter Message
tr: Lütfen Mesajınızı Giriniz

en: Please Enter To Email
tr: Lütfen E-postaya Girin

en: Please Enter preset title
tr: Lütfen önceden ayarlanmış başlığı girin

en: Please Select Field
tr: Lütfen Alan Seçiniz

en: Please Select Form
tr: Lütfen Form Seçiniz

en: Please add one or more rules
tr: Lütfen bir veya daha fazla kural ekleyin

en: Please choose your form to be configured with paypal.
tr: Lütfen paypal ile yapılandırılacak formunuzu seçin.

en: Please do needful
tr: Lütfen gerek

en: Please enter a valid email address
tr: Geçerli bir e

en: Please enter a valid website
tr: Lütfen geçerli bir web sitesi girin

en: Please enter content
tr: Lütfen içerik girin

en: Please enter email address
tr: Lütfen e-posta adresinizi girin

en: Please enter first name
tr: Lütfen adınızı giriniz

en: Please enter form title
tr: Lütfen form başlığını girin

en: Please enter last name
tr: Lütfen soyadınızı giriniz

en: Please enter subject
tr: Lütfen konuyu giriniz

en: Please enter your comapany name
tr: Lütfen şirketinizin adını giriniz

en: Please enter your message
tr: Lütfen mesajınızı giriniz

en: Please enter your website URL
tr: Lütfen web sitenizin URL'sini girin

en: Please insert a message for your auto responder.
tr: Lütfen otomatik yanıtlayıcınız için bir mesaj girin.

en: Please insert url with http:// or https://.
tr: Lütfen http: // veya https: // ile URL ekleyin.

en: Please map desired email field from the list of fields used in your form. And system will send response email to this address.
tr: Lütfen formunuzda kullanılan alanlar listesinden istediğiniz e-posta alanını eşleyin. Ve sistem bu adrese yanıt e-postası gönderecektir.

en: Please meet the minimum requirement of WordPress version 4.5 to active ARForms Paypal add-on
tr: Lütfen ARForms Paypal eklentisini etkinleştirmek için WordPress sürüm 4.5'in minimum gereksinimini karşılayın

en: Please open your exported file, copy entire content & paste it here.
tr: Lütfen dışa aktarılan dosyanızı açın, tüm içeriği kopyalayın ve buraya yapıştırın.

en: Please save form to generate shortcode.
tr: Kısa kod oluşturmak için lütfen formu kaydedin.

en: Please select a CSV file
tr: Lütfen bir CSV dosyası seçin

en: Please select a custom display
tr: Lütfen özel bir ekran seçin

en: Please select a file to process
tr: Lütfen işlenecek bir dosya seçin

en: Please select a form
tr: Lütfen bir form seçin

en: Please select a valid form
tr: Lütfen geçerli bir form seçin

en: Please select any Sample.
tr: Lütfen herhangi bir Örnek seçin.

en: Please select any Template.
tr: Lütfen herhangi bir Şablonu seçin.

en: Please select form
tr: Lütfen form seçin

en: Please select image file only.
tr: Lütfen yalnızca resim dosyasını seçin.

en: Please select one or more record to perform action
tr: İşlem gerçekleştirmek için lütfen bir veya daha fazla kayıt seçin

en: Please select one or more record to perform action.
tr: İşlem yapmak için lütfen bir veya daha fazla kayıt seçin.

en: Please select one or more record.
tr: Lütfen bir veya daha fazla kayıt seçin.

en: Please select one or more records
tr: Lütfen bir veya daha fazla kayıt seçin

en: Please select one or more records.
tr: Lütfen bir veya daha fazla kayıt seçin.

en: Please select options to send an automatic response to user.
tr: Lütfen kullanıcıya otomatik yanıt gönderme seçeneklerini belirleyin.

en: Please select valid action
tr: Lütfen geçerli bir işlem seçin

en: Please select valid action.
tr: Lütfen geçerli bir işlem seçin.

en: Please select valid form
tr: Lütfen geçerli bir form seçin

en: Please select valid forms
tr: Lütfen geçerli formlar seçin

en: Please set extensions to validate file.
tr: Lütfen dosyayı doğrulamak için uzantıları ayarlayın.

en: Please setup site key and private key in Global Settings otherwise recaptcha will not appear
tr: Lütfen Küresel Anahtar'da site anahtarını ve özel anahtarı ayarlayın, aksi takdirde recaptcha görünmez

en: Please specify
tr: Lütfen belirtin

en: Please specify experience
tr: Lütfen deneyimi belirtin

en: Please try again
tr: Lütfen tekrar deneyin

en: Please upload csv file
tr: Lütfen csv dosyasını yükleyin

en: Please upload csv files only
tr: Lütfen yalnızca csv dosyalarını yükleyin

en: Please upload image files only
tr: Lütfen yalnızca resim dosyalarını yükleyin

en: Please upload tab separated CSV file.
tr: Lütfen sekmeyle ayrılmış CSV dosyasını yükleyin.

en: Please wait while you are redirected.
tr: Yönlendirilirken lütfen bekleyiniz.

en: Please, Select appropriate option
tr: Lütfen, uygun seçeneği seçin

en: Poland
tr: Polonya

en: Polish
tr: Lehçe

en: Portugal
tr: Portekiz

en: Portuguese
tr: Portekizce

en: Portuguese (Brazil)
tr: Portekiz Brezilyası)

en: Portuguese (Portugal)
tr: Portekizce (Portekiz)

en: Portuguese/Brazilian
tr: Portekizce / Brezilya

en: Position
tr: Durum

en: Prefix
tr: Önek

en: Preset Field Choices
tr: Önceden Ayarlanmış Alan Seçenekleri

en: Preset Title
tr: Ön Ayar Başlığı

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Previous
tr: Önceki

en: Previous Entry
tr: Önceki Giriş

en: Pro
tr: profesyonel

en: Proceed
tr: İlerlemek

en: Product / Service
tr: Ürün / Hizmet

en: Production
tr: Üretme

en: Puerto Rico
tr: Porto Riko

en: Qatar
tr: Katar

en: Radio
tr: Radyo

en: Radio 1
tr: Radyo 1

en: Radio 2
tr: Radyo 2

en: Radio Buttons
tr: Radyo Düğmeleri

en: Radius
tr: yarıçap

en: Read More...
tr: Daha fazla oku...

en: Record could not be deleted
tr: Kayıt silinemedi

en: Record is deleted successfully.
tr: Kayıt başarıyla silindi.

en: Redirect to URL
tr: URL'ye yönlendir

en: Referrer URL
tr: Yönlendiren URL

en: Referrer url
tr: Yönlendiren URL'si

en: Refresh List
tr: Listeyi Yenile

en: Regular Expression (custom)
tr: Normal İfade (özel)

en: Regular expression
tr: Düzenli ifade

en: Relative
tr: bağıl

en: Repeater
tr: tekrarlayıcı

en: Reply to E-mail
tr: E-postaya cevap ver

en: Reply to Email
tr: E-postaya cevap ver

en: Required
tr: gereklidir

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Reset Style
tr: Stili Sıfırla

en: Return Action
tr: Geri Dönüş Eylemi

en: Return action should be "redirected to URL" in case of modal forms or forms in widget.
tr: Modal formlar veya widget içindeki formlar durumunda dönüş eylemi "URL'ye yönlendirildi" olmalıdır.

en: Reunion
tr: birleşme

en: Rich Text Editor
tr: Zengin metin editörü

en: Right
tr: Sağ

en: Right to Left
tr: Sağdan sola

en: Romania
tr: Romanya

en: Romanian
tr: Romen

en: Rounded Style
tr: Yuvarlak Stil

en: Running Total (Math Logic) is Enabled
tr: Toplam Koşu (Matematik Mantık) Etkin

en: Russia
tr: Rusya

en: Russian
tr: Rusça

en: Rwanda
tr: Ruanda

en: SMTP Encryption
tr: SMTP Şifrelemesi

en: SMTP Host
tr: SMTP Ana Bilgisayarı

en: SMTP Password
tr: SMTP Parolası

en: SMTP Port
tr: SMTP Bağlantı Noktası

en: SMTP Server
tr: SMTP sunucusu

en: SMTP Test E-Mail
tr: SMTP Test E-postası

en: SMTP Username
tr: SMTP Kullanıcı Adı

en: Saint Kitts and Nevis
tr: Saint Kitts ve Nevis

en: Saint Martin
tr: Aziz Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
tr: Saint Pierre ve Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
tr: Saint Vincent ve Grenadinler

en: Sample Forms
tr: Örnek Formlar

en: Sample RegExp
tr: Örnek RegExp

en: Sao Tome and Principe
tr: Sao Tome ve Principe

en: Satisfaction
tr: memnuniyet

en: Satisfied
tr: Memnun

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Saudi Arabia
tr: Suudi Arabistan

en: Save
tr: Kayıt etmek

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Save for future use
tr: İleride kullanmak için saklayın

en: Saved Value
tr: Kayıtlı Değer

en: Saving
tr: Tasarruf

en: Scheduled
tr: planlanmış

en: Scheduled Date
tr: Planlanmış tarih

en: Search
tr: Arama

en: Sec
tr: sn

en: Secret Key
tr: Gizli anahtar

en: Section
tr: Bölüm

en: Section Background
tr: Bölüm Arka Planı

en: Section Font Settings
tr: Bölüm Yazı Tipi Ayarları

en: Section Padding
tr: Bölüm Dolgu

en: Select
tr: seçmek

en: Select 1
tr: 1 seçin

en: Select Currency
tr: Para Birimi Seçin

en: Select Date
tr: Tarih seç

en: Select Field
tr: Alan Seçin

en: Select Field To Convert
tr: Dönüştürülecek Alanı Seçin

en: Select Field Type
tr: Alan Türünü Seçin

en: Select Form
tr: Form Seçin

en: Select Page
tr: Sayfa Seçin

en: Select Sample
tr: Örnek Seçin

en: Select Template
tr: Şablon Seçin

en: Select Theme
tr: Tema seçin

en: Select a form to insert into page
tr: Sayfaya eklemek için bir form seçin

en: Select and display one of your forms.
tr: Formlarınızdan birini seçin ve görüntüleyin.

en: Select atleast one flag
tr: En az bir bayrak seçin

en: Select character sets for google fonts
tr: Google fontları için karakter kümeleri seçme

en: Select field to send E-mail
tr: E-posta gönderilecek alanı seçin

en: Select form
tr: Form seçin

en: Select log duration
tr: Günlük süresini seçin

en: Semicolon ( ; )
tr: Noktalı virgül (;)

en: Send Email SMTP
tr: E-posta Gönder SMTP

en: Send Form Data internaly to Custom URL
tr: Form Verilerini dahili olarak Özel URL'ye gönderme

en: Send Test E-mail
tr: Test E-postası Gönder

en: Send an automatic response to admin user after form submission.
tr: Form gönderildikten sonra yönetici kullanıcıya otomatik yanıt gönderin.

en: Send an automatic response to users after form submission.
tr: Form gönderildikten sonra kullanıcılara otomatik yanıt gönderin.

en: Send anonymous
tr: İsimsiz gönder

en: Send form data to redirected page/post
tr: Form verilerini yeniden yönlendirilen sayfaya / gönderiye gönderme

en: Send notification to admin when payment is received.
tr: Ödeme alındığında yöneticiye bildirim gönder.

en: Send notifications to user when payment is received.
tr: Ödeme alındığında kullanıcıya bildirim gönder.

en: Send test mail
tr: Test postası gönder

en: September
tr: Eylül

en: Serbia
tr: Sırbistan

en: Serbia and Montenegro
tr: Sırbistan ve Karadağ

en: Serbian
tr: Sırpça

en: Serbian Cyrillic
tr: Sırp Kiril

en: Set Current Date
tr: Geçerli Tarihi Ayarla

en: Set Current Date:
tr: Güncel Tarihi Ayarla:

en: Set Date e.g.
tr: Tarihi Ayarla örn.

en: Set Static Redirect URL
tr: Statik Yönlendirme URL'sini ayarlama

en: Set Timer
tr: Zamanlayıcıyı Kur

en: Set Timer On
tr: Zamanlayıcıyı Açık Ayarla

en: Set Transparent Background
tr: Şeffaf Arka Plan Ayarla

en: Set Value of
tr: Set Değeri

en: Set conditional redirect URL
tr: Koşullu yönlendirme URL'sini ayarlama

en: Set default date
tr: Varsayılan tarihi ayarla

en: Set up is too difficult
tr: Kurulum çok zor

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Settings Saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.

en: Settings saved successfully
tr: Ayarlar başarıyla kaydedildi

en: Seychelles
tr: Seyşeller

en: Shadow
tr: Gölge

en: Shadow Color
tr: Gölge Rengi

en: Shadow Options
tr: Gölge Seçenekleri

en: Shortcodes
tr: Kısa kodlar

en: Show
tr: Göstermek

en: Show / Hide columns
tr: Sütunları Göster / Gizle

en: Show Units
tr: Birimleri Göster

en: Show confirmation (Summary)
tr: Onayı göster (Özet)

en: Show time picker
tr: Zaman seçiciyi göster

en: Showing
tr: gösterme

en: Sign out successfully.
tr: Oturumu başarıyla kapatın.

en: Singapore
tr: Singapur

en: Single Line Text
tr: Tek Satırlı Metin

en: Site Key
tr: Site anahtarı

en: Size
tr: Boyut

en: Slider
tr: kaydırıcı

en: Slider Color
tr: Kaydırıcı Rengi

en: Slider Track
tr: Kaydırıcı Parça

en: Slider selected
tr: Kaydırıcı seçildi

en: Slovakia
tr: Slovakya

en: Slovenia
tr: Slovenya

en: Slovenian
tr: Sloven

en: Solid
tr: Katı

en: Solomon Islands
tr: Solomon Adaları

en: Somalia
tr: Somali

en: Something Went wrong while updating settings...
tr: Ayarlar güncellenirken bir şeyler ters gitti..

en: Something went wrong
tr: Bir şeyler yanlış gitti

en: Something went wrong please check your configuration.
tr: Bir şeyler ters gitti, lütfen yapılandırmanızı kontrol edin.

en: Something went wrong please try again later.
tr: Bir şeyler yanlış oldu. Lütfen sonra tekrar deneyiniz.

en: Sorry! Email was not sent successfully.
tr: Üzgünüz! E-posta başarıyla gönderilemedi.

en: Sorry! Your request can not be processed due to security reason
tr: Üzgünüz! Güvenlik nedeniyle isteğiniz işleme alınamıyor

en: Sorry! you do not have permission to activate the add-on
tr: Üzgünüm! eklentiyi etkinleştirme izniniz yok

en: Sorry! you do not have permission to deactivate the add-on
tr: Üzgünüm! eklentiyi devre dışı bırakma izniniz yok

en: Sorry, You are not an authorized person to perform this action.
tr: Üzgünüz, bu işlemi yapmaya yetkili bir kişi değilsiniz

en: Sorry, Your request could not be processed due to security reasons.
tr: Üzgünüz, talebiniz güvenlik nedeniyle işleme alınamadı.

en: Sorry, the action "Reset Form Outside" could not be processed due to security reason
tr: Maalesef \ \"Formu Dışında Sıfırla " işlemi güvenlik nedeniyle işlenemedi

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons
tr: Maalesef, güvenlik nedeniyle bu dosya türüne izin verilmiyor

en: Sorry, you are not allowed to activate/deactivate additional module on this site.
tr: Üzgünüz, bu sitede ek modülü aktifleştirmenize/devre dışı bırakmanıza izin verilmiyor.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
tr: Üzgünüz, bu siteye eklenti kurmanıza izin verilmiyor.

en: Sorry, you do not have enough permission to perform this action
tr: Maalesef, bu işlemi gerçekleştirmek için yeterli izniniz yok

en: Sorry, you do not have permission to perform this action
tr: Maalesef, bu işlemi gerçekleştirme izniniz yok

en: Sorry, you do not have permission to perform this action.
tr: Üzgünüz, bu eylemi gerçekleştirme izniniz yok.

en: Sorry, you don't have permission to perform this action.
tr: Maalesef, bu işlemi gerçekleştirme izniniz yok.

en: Sorry, your request cannot be processed due to security reason.
tr: Üzgünüz, güvenlik nedeniyle isteğiniz işleme alınamıyor.

en: Sorry, your request could not be processed due to security reason
tr: Maalesef, güvenlik nedeniyle isteğiniz işlenemedi

en: Sorry, your request could not be processed due to security reason.
tr: Üzgünüz, isteğiniz güvenlik nedeniyle işlenemedi.

en: South Africa
tr: Güney Afrika

en: South Korea
tr: Güney Kore

en: South Sudan
tr: Güney Sudan

en: Space Between Two Fields
tr: İki Alan Arasındaki Boşluk

en: Spain
tr: ispanya

en: Spam Detected
tr: Spam Tespit Edildi

en: Spanish
tr: İspanyol

en: Spanish (Latin America)
tr: İspanyolca (Latin Amerika)

en: Spinner
tr: döndürücü

en: Spread
tr: Yaymak

en: Standard
tr: Standart

en: Standard Style
tr: Standart Stil

en: Star Rating
tr: Yıldız Derecelendirmesi

en: Star Rating Color
tr: Yıldız Derecesi Rengi

en: Star Rating color
tr: Yıldız Derecelendirmesi rengi

en: Start timer on page no.
tr: Zamanlayıcıyı sayfa no.

en: State
tr: Durum

en: Status
tr: Durum

en: Staus
tr: Statü

en: Style
tr: stil

en: Style Options
tr: Stil Seçenekleri

en: Subject
tr: Ders

en: Subject E-mail
tr: Konu E-posta

en: Submission Failed Message
tr: Gönderme Başarısız Oldu Mesajı

en: Submit Action
tr: Eylem Gönder

en: Submit Button Colors
tr: Düğme Renklerini Gönder

en: Submit Button Options
tr: Gönder Düğmesi Seçenekleri

en: Submit Font Settings
tr: Yazı Tipi Ayarlarını Gönder

en: Submit Tracking Script
tr: İzleme Komut Dosyasını Gönder

en: Submit Wrapper
tr: Sarıcı Gönder

en: Submit and Deactivate
tr: Gönder ve Devre Dışı Bırak

en: Submitting form
tr: Form gönderiliyor

en: Subscription
tr: Abonelik

en: Subscription Form
tr: Abonelik Formu

en: Success
tr: Başarı

en: Success Message
tr: başarı mesajı

en: Success message Colors
tr: Başarı mesajı Renkler

en: Success/Error Message Position
tr: Başarı/Hata Mesajı Konumu

en: Successfully removed file
tr: Dosya başarıyla kaldırıldı

en: Suffix
tr: sonek

en: Sunday
tr: Pazar

en: Suriname
tr: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
tr: Svalbard ve Jan Mayen

en: Swaziland
tr: Svaziland

en: Sweden
tr: İsveç

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Switch
tr: Değiştirmek

en: Switzerland
tr: İsviçre

en: Syria
tr: Suriye

en: THEN
tr: SONRA

en: Tablet View
tr: Tablet Görünümü

en: Taiwan
tr: Tayvan

en: Tajikistan
tr: Tacikistan

en: Tamil
tr: Tamilce

en: Tanzania
tr: Tanzanya

en: Telephone Country Code
tr: Telefon Ülke Kodu

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Test Mode
tr: Test Modu

en: Test e-mail works only after configure Gmail API settings
tr: Test e-postası yalnızca Gmail API ayarları yapılandırıldıktan sonra çalışır

en: Test e-mail works only after configure SMTP server settings
tr: Test e-postası yalnızca SMTP sunucusu ayarlarını yapılandırdıktan sonra çalışır

en: Text
tr: Metin

en: Text Alignment
tr: Metin hizalama

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Text Direction
tr: Metin yönü

en: Textbox Elements
tr: Metin Kutusu Öğeleri

en: Thai
tr: Tayland

en: Thailand
tr: Tayland

en: Thank you
tr: Teşekkür ederim

en: Thank you for subscription with us. We will contact you soon.
tr: Bize abone olduğunuz için teşekkür ederiz. Yakında sizinle iletişime geçeceğiz.

en: That is not a valid reply-to email address for your auto responder.
tr: Bu, otomatik yanıtlayıcınız için geçerli bir yanıt e-posta adresi değil.

en: That template cannot be edited
tr: Bu şablon düzenlenemez

en: The SMTP debugging output is shown below:
tr: SMTP hata ayıklama çıktısı aşağıda gösterilmiştir:

en: The file could not be uploaded due to security reason as it contains malicious code
tr: Dosya, kötü amaçlı kod içerdiğinden güvenlik nedeniyle yüklenemedi

en: The file could not be uploaded due to security reasons.
tr: Güvenlik nedeniyle dosya yüklenemedi.

en: The reCAPTCHA was not entered correctly
tr: ReCAPTCHA doğru girilmedi

en: Then Mail Send To
tr: Sonra Posta Gönder

en: Then Redirect to
tr: Ardından Şuraya yönlendir:

en: There is an error deleting that entry
tr: Bu giriş silinirken bir hata oluştu

en: There is an issue while uploading a file. Please try again
tr: Dosya yüklerken bir sorun var. Lütfen tekrar deneyin

en: There is no any form found
tr: Herhangi bir form bulunamadı

en: There is no entry found
tr: Hiçbir giriş bulunamadı

en: There is something error while saving form
tr: Formu kaydederken bir hata oluştu

en: These fields will not shown in the form. Enter the value to be hidden
tr: Bu alanlar formda gösterilmez. Gizlenecek değeri girin

en: Third Party Integration
tr: Üçüncü Taraf Entegrasyonu

en: This feature is only recommended when you have big amount of entries in the form and you want to change the particular field type without losing the entry data for that field.
tr: Bu özellik yalnızca formda büyük miktarda girişiniz olduğunda ve söz konusu alanın giriş verilerini kaybetmeden belirli alan türünü değiştirmek istediğinizde önerilir.

en: This field cannot be blank
tr: Bu alan boş bırakılamaz

en: This field cannot be blank.
tr: Bu alan boş bırakılamaz.

en: This field is invalid
tr: Bu alan geçersiz

en: This form is already deleted or does not exist.
tr: Bu form zaten silinmiş veya mevcut değil.

en: This form is already deleted.
tr: Bu form zaten silinmiş.

en: This shortcode replace the value with current Date.
tr: Bu kısa kod, değeri geçerli Tarih ile değiştirir.

en: This shortcode replace the value with currently logged-in User Email.
tr: Bu kısa kod, değeri şu anda oturum açmış Kullanıcı E-postası ile değiştirir.

en: This shortcode replace the value with currently logged-in User ID.
tr: Bu kısa kod, değeri şu anda oturum açmış olan Kullanıcı Kimliği ile değiştirir.

en: This shortcode replace the value with currently logged-in User Name.
tr: Bu kısa kod, değeri şu anda oturum açmış olan Kullanıcı Adı ile değiştirir.

en: This value must be unique.
tr: Bu değer benzersiz olmalıdır.

en: This will be replaced with Entry ID.
tr: Bu, Giriş Kimliği ile değiştirilecektir.

en: This will be replaced with IP Address.
tr: Bu IP Adresi ile değiştirilecektir.

en: This will be replaced with current form's page URL.
tr: Bu, geçerli formun sayfa URL'si ile değiştirilecektir.

en: This will be replaced with current login ID.
tr: Bu, geçerli giriş kimliğiyle değiştirilecektir.

en: This will be replaced with current login user email.
tr: Bu, geçerli giriş kullanıcı e-postası ile değiştirilecektir.

en: This will be replaced with current login user name.
tr: Bu, geçerli oturum açma kullanıcı adıyla değiştirilecektir.

en: This will be replaced with entry added time.
tr: Bu, giriş ekleme zamanı ile değiştirilecektir.

en: This will be replaced with entry referer.
tr: Bu, giriş yönlendireni ile değiştirilecektir.

en: This will be replaced with form name.
tr: Bu, form adıyla değiştirilecektir.

en: This will be replaced with form's all fields & labels without separate values.
tr: Bu, ayrı değerler olmaksızın tüm alanlar ve etiketlerle değiştirilecektir.

en: This will be replaced with form's all fields & labels.
tr: Bu, formun tüm alanları ve etiketleri ile değiştirilecektir.

en: This will be replaced with name of site.
tr: Bu, site adıyla değiştirilecektir.

en: This will be replaced with user browser name.
tr: Bu, kullanıcının tarayıcı adı ile değiştirilecektir.

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Time
tr: zaman

en: Time Elements
tr: Zaman Öğeleri

en: Timepicker localization
tr: Zaman seçici yerelleştirmesi

en: Timer Style
tr: Zamanlayıcı Stili

en: Timestamp
tr: Zaman Damgası

en: Title
tr: Başlık

en: Title Alignment
tr: Başlık Hizalama

en: To
tr: için

en: To export this form, first you need to save it
tr: Bu formu dışa aktarmak için önce kaydetmeniz gerekir

en: Togo
tr: Gitmek

en: Tooltip
tr: İpucu

en: Tooltip position
tr: Araç ipucu konumu

en: Top
tr: Üst

en: Total Amount
tr: Toplam Tutar

en: Transaction ID
tr: İşlem Kimliği

en: Transaction id
tr: İşlem kimliği

en: Transaction id of paypal transaction
tr: Paypal işleminin işlem kimliği

en: Transactions
tr: İşlemler

en: Trinidad and Tobago
tr: Trinidad ve Tobago

en: Tuesday
tr: Salı

en: Tunisia
tr: Tunus

en: Turkey
tr: Türkiye

en: Turkish
tr: Türk

en: Turkmenistan
tr: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
tr: Turks ve Caicos Adaları

en: Turnstile CAPTCHA Configuration
tr: Turnike CAPTCHA Yapılandırması

en: Turnstile CAPTCHA Theme
tr: Turnike CAPTCHA Teması

en: Turnstile CAPTCHA requires an API key, consisting of a "site" and a "secret" key. You can sign up for a
tr: Turnstile CAPTCHA, bir "site" ve bir "gizli" anahtardan oluşan bir API anahtarı gerektirir. Birine kaydolabilirsiniz

en: Turnstile Captcha
tr: Turnike Captcha

en: Turnstile captcha add-on for ARForms requires ARForms installed with version 6.4 or higher.
tr: ARForms için Turnike captcha eklentisini kullanabilmek için ARForms'un 6.4 veya üzeri sürümünün yüklü olması gerekir.

en: Type
tr: tip

en: U.S. State Abbreviations
tr: ABD Eyalet Kısaltmaları

en: U.S. States
tr: ABD Eyaletleri

en: U.S. Virgin Islands
tr: Amerika Birleşik Devletleri Virgin Adaları

en: Ukraine
tr: Ukrayna

en: Ukrainian
tr: Ukrayna

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
tr: Dosya sistemine bağlanılamıyor. Lütfen kimlik bilgilerinizi onaylayın.

en: Uncheck All
tr: Tümünü işaretleme

en: Under 18
tr: 18 yaşın altında

en: United Arab Emirates
tr: Birleşik Arap Emirlikleri

en: United Kingdom
tr: Birleşik Krallık

en: United States
tr: Amerika Birleşik Devletleri

en: Unsatisfied
tr: tatminsiz

en: Untitled
tr: Başlıksız

en: Untitled Form
tr: Adsız Form

en: Update
tr: Güncelleme

en: Update ARForms Database
tr: ARForms Veritabanını Güncelle

en: Upgade to Pro
tr: Pro'ya yükseltin

en: Upgrade To Premium
tr: Premiuma yükselt

en: Upload only CSV file.
tr: Yalnızca CSV dosyasını yükleyin.

en: Urdu
tr: Urduca

en: Use image over %s label
tr: %s etiketinin üzerinde resim kullan

en: Use image over options
tr: Görüntü üstü seçeneklerini kullan

en: Use separate value
tr: Ayrı bir değer kullan

en: User Name
tr: Kullanıcı adı

en: User Notifications
tr: Kullanıcı Bildirimleri

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Using API
tr: API kullanma

en: Using Web-form
tr: Web formunu kullanma

en: Uzbekistan
tr: Özbekistan

en: VIEW ENTRY
tr: GİRİŞİ GÖRÜNTÜLE

en: Validate default value
tr: Varsayılan değeri doğrula

en: Validation
tr: onaylama

en: Validation (error)
tr: Doğrulama Hatası)

en: Validation Font Settings
tr: Doğrulama Yazı Tipi Ayarları

en: Validation Message Colors
tr: Doğrulama Mesajı Renkleri

en: Validation Message Style
tr: Doğrulama Mesajı Stili

en: Value
tr: değer

en: Vatican City
tr: Vatikan Şehri

en: Verified
tr: Doğrulanmış

en: Verify
tr: Doğrulayın

en: Vertical
tr: Dikey

en: Very Satisfied
tr: Çok Tatmin oldum

en: Very Unsatisfied
tr: hiç tatmin olmamış

en: Vietnamese
tr: Vietnam

en: View Entries from Admin Area
tr: Yönetici Alanından Girişleri Görüntüleme

en: View Entry
tr: Girişi Görüntüle

en: View Forms and Templates
tr: Formları ve Şablonları Görüntüleme

en: View Logs
tr: Günlükleri Görüntüle

en: View PayPal Transactions
tr: PayPal İşlemlerini Görüntüle

en: View entry
tr: Girişi görüntüle

en: Virgin Islands, British
tr: Virgin Adaları, İngiliz

en: Virgin Islands, U.S.
tr: Virgin Adaları, ABD

en: Wallis and Futuna
tr: Wallis ve Futuna

en: We would like to hear from you. Please send us a message by filling out the form below and we will get back with you shortly.
tr: Sizden haber almak isteriz. Lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize bir mesaj gönderin, en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

en: We're sorry. Form is not submitted successfully.
tr: Üzgünüz. Form başarıyla gönderilemedi.

en: Webform code from Aweber
tr: Aweber'dan web formu kodu

en: Webform code from Constant Contact
tr: Sabit Kişiden web formu kodu

en: Webform code from GVO Campaign
tr: GVO Kampanyasından web formu kodu

en: Webform code from Getresponse
tr: Getresponse web formu kodu

en: Webform code from Icontact
tr: Icontact'tan web formu kodu

en: Webform code from Mailchimp
tr: Mailchimp web formu kodu

en: Webform code from eBizac
tr: EBizac webform kodu

en: Website
tr: Web sitesi

en: Website Elements
tr: Web Sitesi Elemanları

en: Website is invalid
tr: Web sitesi geçersiz

en: Website/URL
tr: Web Sitesi URL'si

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Week Days
tr: Hafta içi

en: Western Sahara
tr: Batı Sahra

en: What Personal Data we collect and why we collect it.
tr: Hangi Kişisel Verileri topluyoruz ve neden topluyoruz.

en: What can we describe more?
tr: Daha fazla ne tarif edebiliriz?

en: What was the dificult part?
tr: Zor olan neydi?

en: What was your favorite part of the arforms-form-builder?
tr: Arforms-form-builder'ın en sevdiğiniz kısmı neydi?

en: What's New in ARForms Form Builder
tr: ARForms Form Builder'daki Yenilikler

en: Who we are?
tr: Biz Kimiz?

en: Width
tr: Genişlik

en: Window Opacity
tr: Pencere Opaklığı

en: With what plugin or theme is incompatible?
tr: Hangi eklenti veya tema ile uyumsuz?

en: WordPress Server
tr: WordPress Sunucusu

en: X-axis
tr: X koordinatı

en: X-offset
tr: X-sapma

en: Y-axis
tr: Y-ekseni

en: Y-offset
tr: Y uzaklığı

en: YES
tr: EVET

en: Years
tr: yıl

en: Yes
tr: Evet

en: You are converting
tr: Dönüştürüyorsun

en: You are using ARForms Premium plugin on your website and it is an extension to ARForms Lite, so, If you deactivate ARForms Lite then it will automatically deactivate ARForms Premium and all the add-ons
tr: Web sitenizde ARForms Premium eklentisini kullanıyorsunuz ve bu, ARForms Lite'ın bir uzantısıdır; dolayısıyla, ARForms Lite'ı devre dışı bırakırsanız, ARForms Premium'u ve tüm eklentileri otomatik olarak devre dışı bırakır.

en: You cannot install this Plugin as your are not using ARForms
tr: ARForms kullanmadığınız için bu Eklentiyi yükleyemezsiniz

en: You do not have permission to perform this action
tr: Bu eylemi gerçekleştirme izniniz yok

en: You have already submitted this form before. You are not allowed to submit this form again.
tr: Bu formu daha önce göndermiştiniz. Bu formu tekrar göndermenize izin verilmiyor.

en: You have made below required fields which may not supported by system.
tr: Aşağıda sistem tarafından desteklenmeyen zorunlu alanları yaptınız.

en: YouTube Channel
tr: Youtube kanalı

en: Your entry is successfully deleted
tr: Girişiniz başarıyla silindi

en: Your formula is invalid
tr: Formülünüz geçersiz

en: Your formula is valid
tr: Formülünüz geçerli

en: Your submission was successfully saved.
tr: Gönderiminiz başarıyla kaydedildi.

en: Your test mail is not sent for some reason, Please check your Gmail setting
tr: Test postanız bazı nedenlerden dolayı gönderilemedi. Lütfen Gmail ayarlarınızı kontrol edin.

en: Your test mail is not sent for some reason, Please check your SMTP setting
tr: Test postanız herhangi bir nedenle gönderilmedi, Lütfen SMTP ayarınızı kontrol edin

en: Your test mail is successfully sent
tr: Test postanız başarıyla gönderildi

en: Zambia
tr: Zambiya

en: Zimbabwe
tr: Zimbabve

en: Zip
tr: Posta kodu

en: at
tr: en

en: begin
tr: başla

en: bold
tr: cesur

en: capabilitie_error
tr: yetenek hatası

en: compulsory field.
tr: zorunlu alan.

en: contains
tr: içeren

en: copied
tr: kopyalanan

en: day
tr: gün

en: days
tr: günler

en: entries
tr: girdileri

en: equals
tr: eşittir

en: error
tr: hata

en: filtered from
tr: filtrelendi

en: free hCaptcha key
tr: ücretsiz hCaptcha anahtarı

en: free reCAPTCHA key
tr: ücretsiz reCAPTCHA anahtarı

en: greater than
tr: daha büyük

en: hCaptcha Configuration
tr: hCaptcha Yapılandırması

en: hCaptcha Failed Message
tr: hCaptcha Başarısız Mesajı

en: hCaptcha Theme
tr: hCaptcha Teması

en: hCaptcha requires an API key, consisting of a "site" and a "private" key. You can sign up for a
tr: hCaptcha, bir "site" ve bir "private" anahtarından oluşan bir API anahtarı gerektirir. Bir API anahtarına kaydolabilirsiniz

en: hour
tr: saat

en: hours
tr: saatler

en: is
tr: dır-dir

en: italic
tr: italik

en: less than
tr: daha az

en: log download successfully
tr: günlüğün başarıyla indirilmesi

en: minute
tr: dakika

en: minutes
tr: dakika

en: month
tr: ay

en: months
tr: ay

en: not contains
tr: içermiyor

en: not equals
tr: eşit değil

en: of
tr: nın-nin

en: optional
tr: isteğe bağlı

en: reCAPTCHA Configuration
tr: reCAPTCHA Yapılandırması

en: reCAPTCHA Failed Message
tr: reCAPTCHA Başarısız Mesajı

en: reCAPTCHA Language
tr: reCAPTCHA Dili

en: reCAPTCHA Theme
tr: reCAPTCHA Teması

en: reCAPTCHA requires an API key, consisting of a "site" and a "private" key. You can sign up for a
tr: reCAPTCHA, \ \"site " ve \ \"özel " anahtarından oluşan bir API anahtarı gerektirir. İçin kaydolabilirsiniz

en: second
tr: ikinci

en: seconds
tr: saniye

en: standard
tr: standart

en: submit
tr: göndermek

en: success
tr: başarı

en: the above shortcode will set minimum date to 10 year before current date. ( possible values for unit are Y - year, M - month, and D - days ).
tr: yukarıdaki kısa kod, minimum tarihi geçerli tarihten 10 yıl önceye ayarlayacaktır. (birim için olası değerler Y - yıl, M - ay ve D - günler şeklindedir).

en: to
tr: için

en: to change/delete image
tr: resmi değiştirmek / silmek için

en: to set dynamic minimum date please use the below short-code
tr: dinamik minimum tarihi ayarlamak için lütfen aşağıdaki kısa kodu kullanın

en: total
tr: Toplam

en: type to
tr: yazmak

en: type, field options will be different from
tr: tür, alan seçenekleri farklı olacak

en: week
tr: hafta

en: weeks
tr: haftalar

en: year
tr: yıl

en: years
tr: yıl
