ArchiveMaster - en to nl_NL translation catalogue (495 entries)

en: %1$d order has been queued for archiving in the background. | %1$d orders have been queued for archiving in the background.
nl_NL[0]: %1$d bestelling is in de wachtrij geplaatst om op de achtergrond te archiveren.

en: %1$s out of %2$s orders are queued for archiving
nl_NL: %1$s van %2$s bestellingen staan in de wachtrij voor archivering

en: %1$s out of %2$s orders have been archived
nl_NL: %1$s van %2$s bestellingen zijn gearchiveerd

en: %1$s out of %2$s orders have been unarchived already
nl_NL: %1$s van %2$s bestellingen zijn al gedearchiveerd

en: %1$sArchiveMaster%2$s requires %1$s"WooCommerce"%2$s plugin to be active. Please activate WooCommerce to continue.
nl_NL: %1$sArchiveMaster%2$s vereist %1$s\"WooCommerce\"%2$s plugin moet actief zijn. Activeer WooCommerce om door te gaan.

en: %1$sArchiveMaster%2$s requires %1$s"WooCommerce"%2$s plugin to be installed and activated. Please install WooCommerce to continue.
nl_NL: %1$sArchiveMaster%2$s vereist %1$s\"WooCommerce\"%2$s plugin moet worden geïnstalleerd en geactiveerd. Installeer WooCommerce om door te gaan.

en: %d order could not be queued for archiving. | %d orders could not be queued for archiving.
nl_NL[0]: %d Bestelling kan niet in de wachtrij worden geplaatst voor archivering.

en: %d order was skipped (invalid or excluded). | %d orders were skipped (invalid or excluded).
nl_NL[0]: %d Bestelling overgeslagen (ongeldig of uitgesloten).

en: %s orders export started successfully
nl_NL: %s bestellingsexport succesvol gestart

en: %s orders in your live store already have the same Order IDs as those you are trying to unarchive
nl_NL: %s bestellingen in uw actieve winkel hebben al dezelfde bestel-ID's dengan die u probeert te de-archiveren

en: (Accessories breaks the rule)
nl_NL: (Accessoires overtreedt de regel)

en: (Accessories not selected)
nl_NL: (Accessoires niet geselecteerd)

en: (Book is NOT in selected categories)
nl_NL: (Boek staat NIET in geselecteerde categorieën)

en: (Shoes missing)
nl_NL: (Schoenen ontbreken)

en: (T-shirt and Gadget missing)
nl_NL: (T-shirt en Gadget ontbreken)

en: (T-shirt matches)
nl_NL: (T-shirt komt overeen)

en: (all categories included)
nl_NL: (alle categorieën inbegrepen)

en: (all products match)
nl_NL: (alle producten komen overeen)

en: (extra Book breaks the rule)
nl_NL: (extra Boek overtreedt de regel)

en: (extra Book doesn't break it)
nl_NL: (extra Boek overtreedt het niet)

en: (lowercase letters, numbers, and underscores only)
nl_NL: (alleen kleine letters, cijfers en underscores)

en: (matches exactly)
nl_NL: (komt exact overeen)

en: (no product matches)
nl_NL: (geen product komt overeen)

en: 1 month
nl_NL: 1 maand

en: 1 year
nl_NL: 1 jaar

en: 12 hours
nl_NL: 12 uur

en: 15 days
nl_NL: 15 dagen

en: 2 hours
nl_NL: 2 uur

en: 3 days
nl_NL: 3 dagen

en: 3 months
nl_NL: 3 maanden

en: 6 hours
nl_NL: 6 uur

en: 6 months
nl_NL: 6 maanden

en: 7 days
nl_NL: 7 dagen

en: <div class="archm-upgrade-plan"><span class="archm-upgrade-icon-text">Upgrade Now</span><span class="archm-upgrade-icon"><svg width="16" height="18" viewBox="0 0 16 18" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
    				<path d="M1.59613 7.90625H7.45314V17.75H4.06253C3.65525 17.7521 3.26172 17.6028 2.95848 17.3309C2.65525 17.059 2.46399 16.684 2.42191 16.2789L1.59613 7.90625Z" fill="#34D399"/>
    				<path d="M14.4039 7.90625L13.5672 16.2789C13.5251 16.684 13.3338 17.059 13.0306 17.3309C12.7274 17.6028 12.3338 17.7521 11.9266 17.75H8.54688V7.90625H14.4039Z" fill="#34D399"/>
    				<path d="M14.0156 2.98437H12.7304C12.8552 2.72885 12.9207 2.44842 12.9218 2.16406C12.9218 1.65642 12.7202 1.16957 12.3612 0.810614C12.0023 0.451659 11.5154 0.25 11.0078 0.25H10.7343C10.1925 0.250396 9.65927 0.384949 9.18214 0.641645C8.70501 0.898342 8.29887 1.26919 7.99997 1.72109C7.70108 1.26919 7.29494 0.898342 6.81781 0.641645C6.34068 0.384949 5.80741 0.250396 5.26561 0.25L4.99217 0.25C4.48453 0.25 3.99768 0.451659 3.63873 0.810614C3.27977 1.16957 3.07812 1.65642 3.07812 2.16406C3.07928 2.44842 3.14472 2.72885 3.26952 2.98437H1.98437C1.54925 2.98437 1.13195 3.15722 0.824276 3.46489C0.516601 3.77257 0.34375 4.18987 0.34375 4.62499V5.17186C0.34375 5.60698 0.516601 6.02428 0.824276 6.33195C1.13195 6.63963 1.54925 6.81248 1.98437 6.81248H14.0156C14.4507 6.81248 14.868 6.63963 15.1757 6.33195C15.4833 6.02428 15.6562 5.60698 15.6562 5.17186V4.62499C15.6562 4.18987 15.4833 3.77257 15.1757 3.46489C14.868 3.15722 14.4507 2.98437 14.0156 2.98437ZM10.7343 1.34375H11.0078C11.2253 1.34375 11.434 1.43017 11.5878 1.58401C11.7417 1.73785 11.8281 1.9465 11.8281 2.16406C11.8281 2.38162 11.7417 2.59026 11.5878 2.7441C11.434 2.89794 11.2253 2.98437 11.0078 2.98437H8.61794C8.73911 2.51508 9.0127 2.09932 9.39577 1.80237C9.77883 1.50543 10.2497 1.34411 10.7343 1.34375ZM4.17186 2.16406C4.17186 1.9465 4.25829 1.73785 4.41213 1.58401C4.56596 1.43017 4.77461 1.34375 4.99217 1.34375H5.26561C5.75029 1.34411 6.22112 1.50543 6.60418 1.80237C6.98724 2.09932 7.26084 2.51508 7.38201 2.98437H4.99217C4.77461 2.98437 4.56596 2.89794 4.41213 2.7441C4.25829 2.59026 4.17186 2.38162 4.17186 2.16406Z" fill="#34D399"/>
    				</svg></span></div>
nl_NL: <div class=\"archm-Tingkatkan-plan\"><span class=\"archm-Tingkatkan-icon-text\">Nu upgraden</span><span class=\"archm-Tingkatkan-icon\"><svg width=\"16\" height=\"18\" viewBox=\"0 0 16 18\" fill=\"none\" xmlns=\"http://www.w3.org/2000/svg\">\n\t\t\t\t<path d=\"M1.59613 7.90625H7.45314V17.75H4.06253C3.65525 17.7521 3.26172 17.6028 2.95848 17.3309C2.65525 17.059 2.46399 16.684 2.42191 16.2789L1.59613 7.90625Z\" fill=\"#34D399\"/>\n\t\t\t\t<path d=\"M14.4039 7.90625L13.5672 16.2789C13.5251 16.684 13.3338 17.059 13.0306 17.3309C12.7274 17.6028 12.3338 17.7521 11.9266 17.75H8.54688V7.90625H14.4039Z\" fill=\"#34D399\"/>\n\t\t\t\t<path d=\"M14.0156 2.98437H12.7304C12.8552 2.72885 12.9207 2.44842 12.9218 2.16406C12.9218 1.65642 12.7202 1.16957 12.3612 0.810614C12.0023 0.451659 11.5154 0.25 11.0078 0.25H10.7343C10.1925 0.250396 9.65927 0.384949 9.18214 0.641645C8.70501 0.898342 8.29887 1.26919 7.99997 1.72109C7.70108 1.26919 7.29494 0.898342 6.81781 0.641645C6.34068 0.384949 5.80741 0.250396 5.26561 0.25L4.99217 0.25C4.48453 0.25 3.99768 0.451659 3.63873 0.810614C3.27977 1.16957 3.07812 1.65642 3.07812 2.16406C3.07928 2.44842 3.14472 2.72885 3.26952 2.98437H1.98437C1.54925 2.98437 1.13195 3.15722 0.824276 3.46489C0.516601 3.77257 0.34375 4.18987 0.34375 4.62499V5.17186C0.34375 5.60698 0.516601 6.02428 0.824276 6.33195C1.13195 6.63963 1.54925 6.81248 1.98437 6.81248H14.0156C14.4507 6.81248 14.868 6.63963 15.1757 6.33195C15.4833 6.02428 15.6562 5.60698 15.6562 5.17186V4.62499C15.6562 4.18987 15.4833 3.77257 15.1757 3.46489C14.868 3.15722 14.4507 2.98437 14.0156 2.98437ZM10.7343 1.34375H11.0078C11.2253 1.34375 11.434 1.43017 11.5878 1.58401C11.7417 1.73785 11.8281 1.9465 11.8281 2.16406C11.8281 2.38162 11.7417 2.59026 11.5878 2.7441C11.434 2.89794 11.2253 2.98437 11.0078 2.98437H8.61794C8.73911 2.51508 9.0127 2.09932 9.39577 1.80237C9.77883 1.50543 10.2497 1.34411 10.7343 1.34375ZM4.17186 2.16406C4.17186 1.9465 4.25829 1.73785 4.41213 1.58401C4.56596 1.43017 4.77461 1.34375 4.99217 1.34375H5.26561C5.75029 1.34411 6.22112 1.50543 6.60418 1.80237C6.98724 2.09932 7.26084 2.51508 7.38201 2.98437H4.99217C4.77461 2.98437 4.56596 2.89794 4.41213 2.7441C4.25829 2.59026 4.17186 2.38162 4.17186 2.16406Z\" fill=\"#34D399\"/>\n\t\t\t\t</svg></span></div>

en: A WordPress plugin for Auto Archive Old Order for WooCommerce
nl_NL: WordPress-plugin voor automatisch archiveren van oude bestellingen voor WooCommerce

en: Action Performed
nl_NL: Uitgevoerde actie

en: Actions
nl_NL: Actie

en: Activate %s by your license key to get professional support and automatic update from your WordPress dashboard.
nl_NL: Activeer %s met uw licentiesleutel voor professionele ondersteuning en automatische updates vanuit uw WordPress-dashboard.

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

en: Activate WooCommerce
nl_NL: WooCommerce activeren

en: Active Memberships Will Be Affected
nl_NL: Actieve lidmaatschappen worden beïnvloed

en: Active Orders
nl_NL: Actieve bestellingen

en: Active Subscriptions Will Be Affected
nl_NL: Actieve abonnementen worden beïnvloed

en: Activity Logs
nl_NL: Aktivitas Log

en: Add Filter
nl_NL: Filter toevoegen

en: Advanced Feature - Use Carefully
nl_NL: Geavanceerde functie - Gebruik voorzichtig

en: Advanced order filtering
nl_NL: Geavanceerd orderfilter

en: All the selected order statuses have to be deleted first, then you can disable this option. Would you like to clear all selected order statuses and disable this feature?
nl_NL: Alle geselecteerde orderstatussen moeten eerst worden verwijderd voordat u deze optie kunt uitschakelen. Wilt u alle geselecteerde orderstatussen verwijderen en deze functie uitschakelen?

en: An efficient way to manage orders without repeated downloads
nl_NL: Een efficiënte manier om bestellingen te beheren zonder herhaalde downloads

en: An error occurred while syncing archive data
nl_NL: Terjadi kesalahan saat menyinkronkan data arsip

en: Apply
nl_NL: Terapkan

en: Apply Filter
nl_NL: Filter toepassen

en: Archive
nl_NL: Archiveren

en: Archive Action
nl_NL: Archiveren Action

en: Archive Complete
nl_NL: Archief voltooid

en: Archive Membership Orders
nl_NL: Lidmaatschapsbestellingen archiveren

en: Archive Now
nl_NL: Nu archiveren

en: Archive Old Orders
nl_NL: Oude bestellingen archiveren

en: Archive Options
nl_NL: Archiefopties

en: Archive Options Overview
nl_NL: Overzicht archiefopties

en: Archive Order
nl_NL: Archiveren Bestelling

en: Archive Overview
nl_NL: Archiefoverzicht

en: Archive Range
nl_NL: Archiefbereik

en: Archive Range:
nl_NL: Archiefbereik:

en: Archive Settings
nl_NL: Archiefinstellingen

en: Archive Statistics
nl_NL: Archiefstatistieken

en: Archive Status:
nl_NL: Archiefstatus:

en: Archive Storage
nl_NL: Archiefopslag

en: Archive Storage:
nl_NL: Archiefopslag:

en: Archive Subscription Orders
nl_NL: Abonnementsbestellingen archiveren

en: Archive Timeframe:
nl_NL: Archieftijdsbestek:

en: Archive Your Old Orders Now!
nl_NL: Archiveer uw oude bestellingen nu!

en: Archive by order status
nl_NL: Archiveer op bestelstatus

en: Archive complete
nl_NL: Archief voltooid

en: Archive data older than
nl_NL: Archiveer gegevens ouder dan

en: Archive data synced successfully from Google Drive!
nl_NL: Archiefgegevens succesvol gesynchroniseerd van Google Drive!

en: Archive data to a remote MySQL database hosted on another server
nl_NL: Archiveer gegevens naar een externe MySQL-database op een andere server

en: Archive data to a separate database within your current WordPress hosting environment
nl_NL: Archiveer gegevens naar een aparte database binnen uw huidige WordPress-hosting

en: Archive file path
nl_NL: Archiveren File Jalur

en: Archive if:
nl_NL: Archiveren if:

en: Archive locally on this web server without needing a cloud service
nl_NL: Lokaal archiveren op deze webserver zonder cloudservice

en: Archive old orders and speed up your site now 🚀
nl_NL: Archiveer oude bestellingen en versnel uw site nu 🚀

en: Archive options not configured
nl_NL: Archiefopties niet geconfigureerd

en: Archive orders before
nl_NL: Archiveer bestellingen voor

en: Archive the order if any product belongs to at least one of the selected categories.
nl_NL: Archiveer het order als een product tot ten minste één van de geselecteerde categorieën behoort.

en: Archive the order only if every product belongs to at least one selected category.
nl_NL: Archiveer het order alleen als elk product tot ten minste één geselecteerde categorie behoort.

en: Archive the order only if it contains at least one product from each selected category, and all products in the order belong to the selected categories. Orders with extra products from other categories will not be archived.
nl_NL: Archiveer het order alleen als het ten minste één product uit elke geselecteerde categorie bevat en alle producten in het order tot de geselecteerde categorieën behoren. Orders met extra producten uit andere categorieën worden niet gearchiveerd.

en: Archive the order only if the order contains at least one product from each selected category, extra products are allowed.
nl_NL: Archiveer het order alleen als het ten minste één product uit elke geselecteerde categorie bevat, extra producten zijn toegestaan.

en: ArchiveMaster Support Request
nl_NL: Permintaan Dukungan ArchiveMaster

en: Archived
nl_NL: Gearchiveerd

en: Archived Database
nl_NL: Gearchiveerde database

en: Archived Order Examples:
nl_NL: Voorbeelden van gearchiveerde orders:

en: Archived Orders
nl_NL: Gearchiveerde bestellingen

en: Archived Orders Examples:
nl_NL: Voorbeelden van gearchiveerde orders:

en: Archived Orders feature is not enabled.
nl_NL: Functie gearchiveerde bestellingen is niet ingeschakeld.

en: Archived data recovered successfully
nl_NL: Gearchiveerd data recovered successfully

en: Archives old data by storing it locally on your server in a separate database file. This keeps your live database lightweight and optimized, similar to remote cloud archiving, but without needing a cloud service.
nl_NL: Archiveer oude gegevens door ze lokaal op uw server op te slaan in een apart databasebestand. Dit houdt uw live database licht en geoptimaliseerd, vergelijkbaar met externe cloudarchivering, maar zonder cloudservice.

en: Archiving order
nl_NL: Orders archiveren

en: Are you sure to archive these?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit wilt archiveren?

en: Are you sure to cancel the archiving process? To bring back the orders that have already been archived to the remote database, unarchive them from the orders page.
nl_NL: Weet u zeker dat u het archiveringsproces wilt annuleren? Om gearchiveerde bestellingen terug te zetten naar de externe database, de-archiveer ze vanaf de bestelpagina.

en: Are you sure to cancel the unarchiving process?
nl_NL: Weet u zeker dat u het de-archiveringsproces wilt annuleren?

en: Are you sure you want to cancel the archiving process?
nl_NL: Weet u zeker dat u het archiveringsproces wilt annuleren?

en: Are you sure you want to cancel the exporting process ?
nl_NL: Weet u zeker dat u het exportproces wilt annuleren?

en: Are you sure you want to permanently delete %s selected orders? This action cannot be undone.
nl_NL: Weet u zeker dat u %s geselecteerde bestellingen permanent wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: At least one product belongs to any selected category
nl_NL: Ten minste één product uit elke geselecteerde categorie

en: Auto Archive Schedule:
nl_NL: Automatisch archiefschema:

en: Auto archive interval
nl_NL: Automatisch archiefinterval

en: Avoid repeated exports and outdated files
nl_NL: Vermijd herhaalde export en verouderde bestanden

en: Back
nl_NL: Kembali

en: Back to Settings
nl_NL: Kembali Ke Instellingen

en: But
nl_NL: Maar

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel Archiving Process?
nl_NL: Annuleren Archiving Process?

en: Cancel Archiving?
nl_NL: Annuleren Archiving?

en: Cancel Exporting
nl_NL: Export annuleren

en: Cancel Exporting?
nl_NL: Export annuleren?

en: Cancel Unarchiving
nl_NL: De-archivering annuleren

en: Cancel Unarchiving Process?
nl_NL: Proces de-archivering annuleren?

en: Cannot Disable Archive by Order Status
nl_NL: Archief per orderstatus kan niet worden uitgeschakeld

en: Changing the archive storage will update the location of your archived database. Depending on the selected storage type, your existing archived data may or may not be moved to the new location. Are you sure you want to proceed?
nl_NL: Het wijzigen van de archiefopslag werkt de locatie van de gearchiveerde database bij. Afhankelijk van het gekozen opslagtype kunnen bestaande gearchiveerde gegevens al dan niet naar de nieuwe locatie worden verplaatst. Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: Check out our documentation
nl_NL: Lihat dokumentasi kami

en: Check the ArchiveMaster playlist to become an expert ArchiveMaster user
nl_NL: Periksa playlist ArchiveMaster untuk menjadi pengguna ArchiveMaster ahli

en: Choose how you want to contact support
nl_NL: Kies hoe u contact wilt opnemen met ondersteuning

en: Clear Filter
nl_NL: Filter wissen

en: Clear Search
nl_NL: Zoekopdracht wissen

en: Clear Statuses & Disable
nl_NL: Statussen wissen en uitschakelen

en: Click here to view them
nl_NL: Klik hier om het te bekijken

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close & Skip Unarchiving
nl_NL: Sluiten en de-archivering overslaan

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Configure Connection
nl_NL: Verbinding configureren

en: Configure Custom MySQL Database
nl_NL: Aangepaste MySQL-database configureren

en: Configure Now
nl_NL: Nu configureren

en: Confirm
nl_NL: Konfirmasi

en: Confirm Permanent Deletion
nl_NL: Konfirmasi Permanent Deletion

en: Congratulations!
nl_NL: Gefeliciteerd!

en: Connect
nl_NL: Hubungkan

en: Connect to Google Drive
nl_NL: Hubungkan Ke Google Drive

en: Connect to RDS
nl_NL: Hubungkan Ke RDS

en: Connect to external MySQL database
nl_NL: Verbinding maken met externe MySQL-database

en: Connect to your AWS RDS instance
nl_NL: Hubungkan Ke your AWS RDS instance

en: Connect to your current or remote MySQL database
nl_NL: Verbinding maken met uw huidige of externe MySQL-database

en: Connected
nl_NL: Terhubung

en: Connected to :
nl_NL: Terhubung Ke :

en: Connected to MySQL
nl_NL: Terhubung Ke MySQL

en: Connected to RDS
nl_NL: Terhubung Ke RDS

en: Connecting to Remote Database
nl_NL: Verbinden met externe database

en: Connection Failed
nl_NL: Verbinding mislukt

en: Connection Success
nl_NL: Verbinding geslaagd

en: Connection Successful!
nl_NL: Verbinding geslaagd!

en: Contact Support
nl_NL: Hubungi Dukungan

en: Copy our support email address to your clipboard
nl_NL: Salin alamat email dukungan kami ke clipboard Anda

en: Couldn't connect to your database
nl_NL: Kan geen verbinding maken met uw database

en: Create, edit, manage multiple orders at once
nl_NL: Maak, bewerk en beheer meerdere bestellingen tegelijk

en: Creating database and tables...
nl_NL: Database en tabellen aanmaken...

en: Currently Active
nl_NL: Saat Ini Aktif

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom MySQL Database
nl_NL: Aangepaste MySQL-database

en: Custom Post Type
nl_NL: Aangepast berichttype

en: Custom date
nl_NL: Tanggal kustom

en: Customer
nl_NL: Pelanggan

en: Customer Type
nl_NL: Pelanggan Jenis

en: Daily
nl_NL: Harian

en: Database Connected
nl_NL: Database verbonden

en: Database Name
nl_NL: Databasenaam

en: Database Ready
nl_NL: Database gereed

en: Database connection validated.
nl_NL: Basis Data connection validated.

en: Database password
nl_NL: Databasewachtwoord

en: Database username
nl_NL: Databasegebruikersnaam

en: Date
nl_NL: Tanggal

en: Days
nl_NL: Hari

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: Deleting Unarchived order
nl_NL: Niet-gearchiveerde order verwijderen

en: Descending
nl_NL: Turun

en: Did you know that there is a Facebook community for ArchiveMaster users like you? Feel free to join to be involved in the discussion.
nl_NL: Wist u dat er een Facebook-gemeenschap is voor ArchiveMaster-gebruikers zoals u? Voel u vrij om deel te nemen en te discussiëren.

en: DigitalOcean Database
nl_NL: DigitalOcean Basis Data

en: Disabled
nl_NL: Dinonaktifkan

en: Disconnect
nl_NL: Putuskan

en: Do You Want to Disconnect Google Drive?
nl_NL: Wilt u de verbinding met Google Drive verbreken?

en: Do you want to switch archive storage?
nl_NL: Wilt u de archiefopslag wijzigen?

en: Do you want to unarchive all the orders?
nl_NL: Wilt u het uit het archief halen van alle orders annuleren?

en: Documentation
nl_NL: Dokumentasi

en: Done
nl_NL: Voltooid

en: Download File
nl_NL: Unduh File

en: Duplicate Orders Detected!
nl_NL: Dubbele bestelling gedetecteerd!

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable auto archive
nl_NL: Automatisch archiveren inschakelen

en: Enable related order metadata archiving
nl_NL: Archiveren van gerelateerde bestelmetadata inschakelen

en: Enable this feature to archive related order metadata along with orders
nl_NL: Schakel deze functie in om gerelateerde bestelmetadata samen met bestellingen te archiveren

en: Enable this feature to use advanced criteria matching and archive orders that meet those...
nl_NL: Schakel deze functie in voor geavanceerde criteriamatching en het archiveren van bestellingen die aan die criteria voldoen...

en: Enable this option to archive orders based on their status
nl_NL: Schakel deze optie in om bestellingen te archiveren op basis van hun Status

en: Enabling this feature adds an option in WooCommerce Analytics to include archived data when viewing reports
nl_NL: Het inschakelen van deze functie voegt een optie toe in WooCommerce Analytics om gearchiveerde gegevens op te nemen bij het bekijken van rapporten

en: Enabling this will archive selected custom order metadata. Some metadata may be required by other plugins, and archiving it could cause those plugins to stop working or behave incorrectly. To learn more about it, read the documentation
nl_NL: Door dit in te schakelen worden geselecteerde aangepaste bestelmetagegevens gearchiveerd. Sommige metagegevens zijn mogelijk vereist door andere plugins, en archiveren kan ervoor zorgen dat die plugins stoppen met werken of zich incorrect gedragen. Lees de documentatie voor meer informatie

en: Enter database name
nl_NL: Voer de databasenaam in

en: Enter endpoint URL
nl_NL: Voer de URL-endpoint in

en: Enter password
nl_NL: Voer het wachtwoord in

en: Enter port number
nl_NL: Voer het poortnummer in

en: Enter the endpoint URL of your RDS instance
nl_NL: Voer de URL-endpoint van uw RDS-instantie in

en: Enter the exported file name
nl_NL: Voer de bestandsnaam van het geëxporteerde bestand in

en: Enter the file name for the exported file
nl_NL: Voer de bestandsnaam in voor het geëxporteerde bestand

en: Enter the name of the database you want to create for archiving
nl_NL: Voer de naam in van de database die u voor archivering wilt aanmaken

en: Enter the password for your RDS database
nl_NL: Voer het wachtwoord in voor uw RDS-database

en: Enter the path where archive files will be stored
nl_NL: Voer het pad in waar archiefbestanden worden opgeslagen

en: Enter the port number for your RDS instance (default: 3306)
nl_NL: Voer het poortnummer in voor uw RDS-instantie (standaard: 3306)

en: Enter the username for your RDS database
nl_NL: Voer de gebruikersnaam in voor uw RDS-database

en: Enter username
nl_NL: Voer de gebruikersnaam in

en: Enter your license key to activate
nl_NL: Voer uw licentiesleutel in om te activeren

en: Error cancelling export process
nl_NL: Fout bij annuleren van exportproces

en: Error cancelling unarchive process
nl_NL: Fout bij annuleren van de-archiveringsproces

en: Error:
nl_NL: Kesalahan:

en: Every product in the order must belong to at least one selected category
nl_NL: Elk product in de bestelling moet in ten minste één geselecteerde categorie zitten

en: Exclude active membership orders from archiving
nl_NL: Sluit actieve lidmaatschapsbestellingen uit van archivering

en: Exclude active subscriptions orders from archiving
nl_NL: Sluit actieve abonnementsbestellingen uit van archivering

en: Explore live sync
nl_NL: Ontdek live synchronisatie

en: Export
nl_NL: Ekspor

en: Export Archived Orders
nl_NL: Gearchiveerde bestellingen exporteren

en: Export Data
nl_NL: Exportgegevens

en: Export Failed
nl_NL: Export mislukt

en: Export Now
nl_NL: Nu exporteren

en: Export Orders
nl_NL: Bestellingen exporteren

en: Export Success
nl_NL: Export succesvol

en: Export canceled successfully
nl_NL: Export succesvol geannuleerd

en: Export orders
nl_NL: Bestellingen exporteren

en: Export your orders in a csv, json, xml, or other popular formats
nl_NL: Exporteer uw bestellingen in csv-, json-, xml- of ander populair formaat lainnya

en: Exported file name
nl_NL: Naam van geëxporteerd bestand

en: Exporting
nl_NL: Exporteren

en: Exporting (%s)%....
nl_NL: Exporteren (%s)%....

en: Exporting Completed
nl_NL: Export voltooid

en: Exporting in progress. You can't access this feature until it's completed or cancelled
nl_NL: Export is bezig. U heeft geen toegang tot deze functie totdat deze is voltooid of geannuleerd

en: Exporting the archived orders can take time. You can continue to use your site as usual
nl_NL: Het exporteren van gearchiveerde bestellingen kan even duren. U kunt uw site ondertussen normaal blijven gebruiken

en: Failed to activate license. Please try again.
nl_NL: Licentie activeren mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Failed to create SQLite database file for archiving. Please check file permissions.
nl_NL: SQLite-databasebestand voor archivering aanmaken mislukt. Controleer de bestandsrechten.

en: Failed to deactivate license. Please try again.
nl_NL: Licentie deactiveren mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Failed to delete orders. Please try again.
nl_NL: Bestellingen verwijderen mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Failed to disconnect Google Drive
nl_NL: Verbinding met Google Drive verbreken mislukt

en: Failed to fetch archiving status
nl_NL: Archiefstatus ophalen mislukt

en: Failed to recover archive data
nl_NL: Gearchiveerde gegevens herstellen mislukt

en: Failed to restore the order.
nl_NL: Bestelling herstellen mislukt.

en: Failed to save settings
nl_NL: Instellingen opslaan mislukt

en: Failed to start archiving
nl_NL: Starten van archivering mislukt

en: Failed to start background archive process.
nl_NL: Achtergrondarchiveringsproces starten mislukt.

en: Failed to start unarchive process
nl_NL: De-archiveringsproces starten mislukt

en: Failed to sync archive data
nl_NL: Gearchiveerde gegevens synchroniseren mislukt

en: Filter by Product Category
nl_NL: Filter op productcategorie

en: Filter by order status
nl_NL: Filter op orderstatus

en: Filter by timeline
nl_NL: Filter op tijdlijn

en: From
nl_NL: Dari

en: From date
nl_NL: Dari Tanggal

en: Go to Dashboard
nl_NL: Buka Dasbor

en: Go to page:
nl_NL: Ga naar pagina:

en: Google Drive connected!
nl_NL: Google Drive Terhubung!

en: Google Drive is not connected
nl_NL: Google Drive is niet verbonden

en: Handle large volumes of orders efficiently
nl_NL: Verwerk grote hoeveelheden bestellingen efficiënt

en: Help & Documentation
nl_NL: Bantuan & Dokumentasi

en: Hi ArchiveMaster Support Team, please describe your issue here.
nl_NL: Hallo ArchiveMaster-ondersteuningsteam, beschrijf hier uw probleem.

en: Hours
nl_NL: Jam

en: How are you managing your %s active orders?
nl_NL: Hoe beheert u uw %s actieve bestellingen?

en: How will you handle your current %s active orders?
nl_NL: Hoe gaat u om met uw huidige %s actieve bestellingen?

en: If this feature is turned on, customers can see their archived orders in their My Account page...
nl_NL: Als deze functie is ingeschakeld, kunnen klanten hun gearchiveerde bestellingen zien op hun Mijn Account-pagina...

en: If you disconnect Google Drive, the archive storage will switch to local storage, and the archived data will also move to local storage. Do you want to proceed?
nl_NL: Als u Google Drive ontkoppelt, schakelt de archiefopslag over naar lokale opslag en worden gearchiveerde gegevens ook naar lokale opslag verplaatst. Wilt u doorgaan?

en: If you get stuck while exploring a feature, feel free to check our docs for a step-by-step guide
nl_NL: Als u vastloopt bij het verkennen van functies, bekijk dan onze documentatie voor stapsgewijze instructies

en: If you need help, feel free to contact our support team.
nl_NL: Als u hulp nodig heeft, neem dan contact op met het ondersteuningsteam kami.

en: If you turn off this option, membership orders will be archived. Your customers' recurring billing may stop working and membership management features may break.
nl_NL: Als u deze optie uitschakelt, worden lidmaatschapsbestellingen gearchiveerd. Terugkerende betalingen van uw klanten kunnen stoppen en lidmaatschapsbeheer kan defect raken.

en: If you turn off this option, subscription orders will be archived. Your customers' recurring billing may stop working and subscription management features may break.
nl_NL: Als u deze optie uitschakelt, worden abonnementsbestellingen gearchiveerd. Terugkerende betalingen van uw klanten kunnen stoppen en abonnementsbeheer kan defect raken.

en: Include archived orders data in WooCommerce analytics
nl_NL: Gearchiveerde bestelgegevens opnemen in WooCommerce-analyses

en: Install FlexOrder
nl_NL: Installeer FlexOrder

en: Installing...
nl_NL: Installeren...

en: Keep orders synced with Google Sheets in real time
nl_NL: Houd bestellingen in realtime gesynchroniseerd met Google Sheets

en: Label for the Archived Orders
nl_NL: Label voor gearchiveerde bestellingen

en: Last Archived On:
nl_NL: Laatst gearchiveerd op:

en: Learn how to fix this →
nl_NL: Pelajari cara memperbaikinya →

en: Leave empty to export all orders
nl_NL: Laat leeg om alle bestellingen te exporteren

en: License Settings
nl_NL: Licentie-instellingen

en: License activated successfully!
nl_NL: Licentie succesvol geactiveerd!

en: License activation failed
nl_NL: Licentie-activatie mislukt

en: License deactivated successfully!
nl_NL: Licentie succesvol gedeactiveerd!

en: License deactivation failed
nl_NL: Licentie-deactivatie mislukt

en: Live Database
nl_NL: Basis Data Langsung

en: Local Storage
nl_NL: Lokal Penyimpanan

en: Logs
nl_NL: Logboeken

en: Manage multiple orders at once with a live Google Sheets workflow synced to WooCommerce
nl_NL: Beheer meerdere bestellingen tegelijk met een live Google Sheets-workflow die is gesynchroniseerd met WooCommerce

en: Manage orders smartly
nl_NL: Beheer bestellingen slim

en: Membership orders won't be archived to prevent issues with memberships
nl_NL: Lidmaatschapsbestellingen worden niet gearchiveerd om problemen met lidmaatschap te voorkomen

en: Minutes
nl_NL: Menit

en: Missing archived data!
nl_NL: Gearchiveerde gegevens ontbreken!

en: Modal Loading Failed
nl_NL: Modal laden mislukt

en: MySQL Database
nl_NL: MySQL Basis Data

en: MySQL database created and schema installed successfully.
nl_NL: MySQL-database is aangemaakt en het schema is succesvol geïnstalleerd.

en: Need help?
nl_NL: Need Bantuan?

en: Next
nl_NL: Berikutnya

en: No
nl_NL: Nee

en: No %s orders found to export
nl_NL: Nee %s Bestellingen found Ke Ekspor

en: No archived data found
nl_NL: Geen gearchiveerde gegevens gevonden

en: No archived orders found.
nl_NL: Geen gearchiveerde bestellingen gevonden.

en: No bulk action selected
nl_NL: Geen bulkactie geselecteerd

en: No categories found
nl_NL: Nee categories found

en: No connection set
nl_NL: Nee connection set

en: No custom order metadata found
nl_NL: Geen aangepaste bestelmetagegevens gevonden

en: No logs found
nl_NL: Nee Log found

en: No order queed for archive
nl_NL: Geen bestellingen in de wachtrij voor archivering

en: No orders found
nl_NL: Geen bestellingen gevonden

en: No orders found to Unarchive
nl_NL: Geen bestellingen gevonden om te de-archiveren

en: No orders selected.
nl_NL: Geen bestellingen geselecteerd.

en: No orders to archive
nl_NL: Geen bestellingen om te archiveren

en: No valid orders to archive.
nl_NL: Geen geldige bestellingen om te archiveren.

en: Not archived
nl_NL: Niet gearchiveerd

en: Not connected
nl_NL: Niet verbonden

en: Not selected
nl_NL: Niet geselecteerd

en: Older than
nl_NL: Lebih lama van

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Order Archives
nl_NL: Bestelling Archives

en: Order Exporting
nl_NL: Bestelling Exporteren

en: Order Status
nl_NL: Orderstatus

en: Order can be archived
nl_NL: Bestelling Kan worden gearchiveerd

en: Order contains products with exactly the selected categories
nl_NL: Bestelling bevat producten met exact de geselecteerde categorieën

en: Order restored successfully.
nl_NL: Bestelling restored successfully.

en: Order statuses to archive
nl_NL: Bestelstatussen om te archiveren

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: Orders In Archived Database
nl_NL: Bestellingen in gearchiveerde database

en: Orders In Live Database
nl_NL: Bestellingen in live database

en: Orders have been permanently deleted.
nl_NL: Bestellingen zijn permanent verwijderd.

en: Orders to Archive
nl_NL: Bestellingen om te archiveren

en: Orders with active memberships will not be archived
nl_NL: Bestellingen met actief lidmaatschap worden niet gearchiveerd

en: Orders with active subscriptions will not be archived
nl_NL: Bestellingen met actief abonnement worden niet gearchiveerd

en: Overview of Archive Options
nl_NL: Overzicht archiefopties

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Pending
nl_NL: Tertunda

en: Permanently delete
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Please choose how you'd like to proceed with %s
nl_NL: Kies hoe u wilt doorgaan met %s

en: Please click the 'Save Changes' button and save your order's archiving settings first
nl_NL: Klik eerst op de knop 'Wijzigingen opslaan' en sla uw archiveringsinstellingen op

en: Please enter a license key
nl_NL: Voer uw licentiesleutel in

en: Please log in to view your archived orders.
nl_NL: Log in om uw gearchiveerde bestellingen te bekijken.

en: Please select categories
nl_NL: Selecteer categorieën

en: Please select filters
nl_NL: Selecteer filters

en: Post Type:
nl_NL: Post Jenis:

en: Post not found in the remote database.
nl_NL: Bericht niet gevonden in externe database.

en: Previous
nl_NL: Sebelumnya

en: Proceed to Unarchiving
nl_NL: Doorgaan naar de-archivering

en: Processing
nl_NL: Memproses

en: Product Category
nl_NL: Produk Category

en: Product Tags
nl_NL: Produk Tags

en: Product Type
nl_NL: Produk Jenis

en: Product not found
nl_NL: Produk not found

en: Queued Orders
nl_NL: Bestellingen in wachtrij

en: RDS is not configure
nl_NL: RDS is niet geconfigureerd

en: RDS is not configured
nl_NL: RDS tidak dikonfigurasi

en: Read the MySQL connection guide →
nl_NL: Baca panduan koneksi MySQL →

en: Ready to Archive
nl_NL: Klaar om te archiveren

en: Recover Archive Data
nl_NL: Pulihkan Archiveren Data

en: Remote Database:
nl_NL: Externe database:

en: Remote database connection not available.
nl_NL: Externe databaseverbinding niet beschikbaar.

en: Remote database is not connected. Please check your database settings.
nl_NL: Externe database is niet verbonden. Controleer uw database-instellingen.

en: Remove
nl_NL: Hapus

en: Remove filter?
nl_NL: Filter verwijderen?

en: Restore
nl_NL: Pulihkan

en: SQLite PDO extension is not loaded. Please enable SQLite support.
nl_NL: SQLite PDO-extensie is niet geladen. Schakel SQLite-ondersteuning in.

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Search Orders
nl_NL: Cari Bestellingen

en: Search and select order metadata
nl_NL: Zoek en selecteer bestelmetagegevens

en: Search orders...
nl_NL: Cari Bestellingen...

en: Seconds
nl_NL: Detik

en: Select & add filters
nl_NL: Selecteer en voeg filters toe

en: Select Action
nl_NL: Selecteer actie

en: Select Archive Storage
nl_NL: Selecteer archiefopslag

en: Select Date
nl_NL: Selecteer datum

en: Select Storage
nl_NL: Selecteer opslag

en: Select archive range
nl_NL: Selecteer archiefbereik

en: Select auto archive schedule
nl_NL: Selecteer automatisch archiefschema

en: Select categories
nl_NL: Selecteer categorieën

en: Select date range
nl_NL: Selecteer datumbereik

en: Select filter criteria to archive orders based on specific conditions
nl_NL: Selecteer filtercriteria om bestellingen te archiveren op basis van specifieke voorwaarden

en: Select how much older data you want to archive. Eg: If you select 1 month, then all the orders older than 1 month will be archived. If you select a custom date then all the orders from the beginning of your store to that selected date will be archived.
nl_NL: Selecteer hoeveel oude gegevens u wilt archiveren. Bijv.: als u 1 maand kiest, worden alle bestellingen ouder dan 1 maand gearchiveerd. Bij een aangepaste datum worden alle bestellingen van het begin van uw winkel tot die datum gearchiveerd.

en: Select order statuses
nl_NL: Selecteer bestelstatus

en: Select the date range for exporting orders
nl_NL: Selecteer datumbereik voor het exporteren van bestellingen

en: Select the export format
nl_NL: Selecteer exportformaat

en: Select the format for exporting orders
nl_NL: Selecteer formaat voor het exporteren van bestellingen

en: Select the schedule to auto archive. Eg: If you select 7 days, then after each 7 days the data will be auto archived
nl_NL: Selecteer schema voor automatisch archiveren. Bijv.: als u 7 dagen kiest, worden gegevens elke 7 dagen automatisch gearchiveerd

en: Select the type of sorting order
nl_NL: Selecteer type sortering

en: Select where you want to store the archived file
nl_NL: Selecteer waar u het gearchiveerde bestand wilt opslaan

en: Select where you want to store your archived data
nl_NL: Selecteer waar u uw gearchiveerde gegevens wilt opslaan

en: Select which order statuses you want to archive
nl_NL: Selecteer de orderstatus die u wilt archiveren

en: Selected categories:
nl_NL: Geselecteerde categorieën:

en: Set As Active
nl_NL: Instellen als actief

en: Set the label for the archived orders page for your customers
nl_NL: Stel het label in voor de pagina met gearchiveerde bestellingen voor uw klanten

en: Setting up Custom MySQL...
nl_NL: Aangepaste MySQL configureren...

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved!
nl_NL: Instellingen opgeslagen!

en: Setup completed
nl_NL: Instellingen voltooid

en: Setup failed
nl_NL: Instellingen mislukt

en: Show archived orders on My Account page for customers
nl_NL: Toon gearchiveerde bestellingen op de Mijn account pagina voor klanten

en: Showing %1$s of %2$s orders
nl_NL: Toont %1$s van %2$s bestellingen

en: Showing %1$s to %2$s of %3$s results
nl_NL: Resultaten %1$s tot %2$s van %3$s weergeven

en: Smart Way to Manage Orders
nl_NL: Slimme manier om bestellingen te beheren

en: Some of the orders have already been unarchived. You can archive them again from the WooCommerce orders page.
nl_NL: Van sommige bestellingen is de archivering ongedaan gemaakt. U kunt ze opnieuw archiveren vanaf de WooCommerce-bestelpagina.

en: Some of your orders have been archived.
nl_NL: Sommige van uw bestellingen zijn gearchiveerd.

en: Sort orders
nl_NL: Urutkan Bestellingen

en: Start typing...
nl_NL: Begin met typen...

en: Step by Step Guide
nl_NL: Panduan Langkah demi Langkah

en: Stop Managing %s Active Orders One by One
nl_NL: Stop met het één voor één beheren van uw %s actieve bestellingen

en: Stop Managing Your Orders One by One
nl_NL: Stop met het één voor één beheren van uw bestellingen

en: Subscriptions & Membership orders won't be archived to prevent issues with subscription & memberships
nl_NL: Abonnements- en lidmaatschapsbestellingen worden niet gearchiveerd om problemen met abonnementen en lidmaatschap te voorkomen

en: Subscriptions orders won't be archived to prevent issues with subscriptions
nl_NL: Abonnementsbestellingen worden niet gearchiveerd om problemen met abonnementen te voorkomen

en: Success!
nl_NL: Succes!

en: Successfully Order Unarchived
nl_NL: Bestelling succesvol gede-archived

en: Successfully connected to AWS RDS instance
nl_NL: Succesvol verbonden met AWS RDS-instantie

en: Successfully connected to MySQL Database
nl_NL: Succesvol verbonden met MySQL-database

en: Support
nl_NL: Dukungan

en: Sync and manage WooCommerce orders in Google Sheets
nl_NL: Synchroniseer en beheer WooCommerce-bestellingen in Google Sheets

en: Sync from Google Drive
nl_NL: Sinkronkan Dari Google Drive

en: T-shirts, Shoes, Gadgets
nl_NL: T-shirts, Schoenen, Gadgets

en: Template file not found.
nl_NL: File template tidak ditemukan.

en: The Archive Settings can't be accessed during archiving
nl_NL: Archiefinstellingen zijn niet toegankelijk tijdens archivering

en: The Archive Settings can't be accessed during unarchiving. Go to Archived Orders page to see the orders unarchiving progress
nl_NL: Archiefinstellingen zijn niet toegankelijk tijdens de-archivering. Ga naar de pagina Gearchiveerde bestellingen om de voortgang te bekijken.

en: The Order database was switched by an archive database!
nl_NL: Orderdatabase is vervangen door een archiefdatabase!

en: The archive function will run automatically after the interval period
nl_NL: Archieffunctie wordt automatisch uitgevoerd na de intervalperiode

en: The archived data has been restored successfully.
nl_NL: Gearchiveerde gegevens zijn succesvol hersteld.

en: The archived orders data will be updated with the latest archive data from Google Drive. Do you want to proceed?
nl_NL: Gearchiveerde bestelgegevens worden bijgewerkt met de nieuwste archiefgegevens van Google Drive. Wilt u doorgaan?

en: The archiving process has been cancelled. You can start archiving again from the dashboard.
nl_NL: Het archiveringsproces is geannuleerd. U kunt opnieuw archiveren vanaf het dashboard.

en: The archiving process is running in the background. You can continue using your site as usual.
nl_NL: Het archiveringsproces draait op de achtergrond. U kunt uw site normaal blijven gebruiken.

en: The filter selection will be lost. Are you sure to remove it?
nl_NL: Filterselectie gaat verloren. Weet u zeker dat u deze wilt verwijderen?

en: The local copy of your archived data is missing. Please recover it from the Google Drive to ensure a smooth access to your archived data.
nl_NL: Uw lokale kopie van gearchiveerde gegevens ontbreekt. Herstel deze van Google Drive voor soepel toegang tot uw gearchiveerde gegevens.

en: The order contains at least one product from every selected category
nl_NL: Bestelling bevat ten minste één product uit elke geselecteerde categorie

en: The username or password might be incorrect, or the user doesn't have the required access privileges.
nl_NL: Gebruikersnaam of wachtwoord is mogelijk onjuist, of de gebruiker heeft niet de vereiste toegangsrechten.

en: There is no log data available at the moment.
nl_NL: Er zijn momenteel geen loggegevens beschikbaar.

en: These orders will be skipped and won't be unarchived
nl_NL: Deze bestellingen worden overgeslagen en niet gede-archived

en: These orders will be unarchived with a new order ID to avoid conflict with existing orders
nl_NL: Deze bestellingen worden gede-archived met een nieuw order-ID om conflicten met bestaande bestellingen te voorkomen

en: This is an advanced feature intended only for users with proper knowledge. If you are not sure what this metadata is, you probably don't need this feature.
nl_NL: Dit is een geavanceerde functie die alleen bedoeld is voor gebruikers met de juiste kennis. Als u niet zeker weet wat deze metagegevens zijn, heeft u deze functie waarschijnlijk niet nodig.

en: This order ID is already exist in your live database. Unarchiving will change the order ID
nl_NL: Dit order-ID bestaat al in uw live database. De-archivering wijzigt het order-ID

en: Time
nl_NL: Waktu

en: To
nl_NL: Ke

en: To date
nl_NL: Ke Tanggal

en: Tooltip information for this condition
nl_NL: Tooltip-informatie voor deze voorwaarde

en: Try live sync instead of exporting manually
nl_NL: Probeer live synchronisatie in plaats van handmatig exporteren

en: Type page number and press Enter to navigate
nl_NL: Typ paginanummer en druk op Enter om te navigeren

en: Unarchive
nl_NL: De-archivering annuleren

en: Unarchive All Order
nl_NL: De-archivering van alle bestellingen annuleren

en: Unarchive a large number of orders will take time. You can continue using your site as usual
nl_NL: Het de-archiveren van veel bestellingen kan even duren. U kunt uw site ondertussen normaal blijven gebruiken

en: Unarchive canceled successfully
nl_NL: De-archivering succesvol geannuleerd

en: Unarchive orders
nl_NL: Dearchiveer bestellingen

en: Unarchive started successfully
nl_NL: De-archivering succesvol gestart

en: Unarchive with new ID
nl_NL: De-archiveren met nieuw ID

en: Unarchiving
nl_NL: Membatalkan Pengarsipan

en: Unarchiving (%s)%%....
nl_NL: Membatalkan Pengarsipan (%s)%%....

en: Unarchiving Cancelled
nl_NL: De-archivering geannuleerd

en: Unarchiving Order
nl_NL: Bestellingen de-archiveren

en: Unarchiving Order Complete
nl_NL: De-archivering van bestellingen voltooid

en: Unarchiving has been completed. But some orders in your live store already have the same Order IDs as those you are trying to unarchive. Click on the button below to view and resolve the issue.
nl_NL: De-archivering is voltooid. Maar sommige bestellingen in uw actieve winkel hebben al dezelfde order-ID's als die u probeert te de-archiveren. Klik op de knop hieronder om het probleem te bekijken en op te lossen.

en: Unarchiving in progress. You can't access this feature until it's completed or cancelled
nl_NL: De-archivering is bezig. U heeft geen toegang tot deze functie totdat deze is voltooid of geannuleerd

en: Unsupported export format
nl_NL: Exportformaat wordt niet ondersteund

en: Unsupported order source
nl_NL: Orderbron wordt niet ondersteund

en: Update archived orders data from Google Drive?
nl_NL: Gearchiveerde bestelgegevens bijwerken van Google Drive?

en: Update multiple orders at once
nl_NL: Update meerdere bestellingen tegelijk

en: Upgrade
nl_NL: Tingkatkan

en: Upgrade Now
nl_NL: Nu upgraden

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Tingkatkan Ke Pro

en: Use current database connection
nl_NL: Huidige databaseverbinding gebruiken

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: View
nl_NL: Lihat

en: View & Fix Duplicate Orders
nl_NL: Dubbele bestellingen bekijken en oplossen

en: View More Details
nl_NL: Lihat Detail Lebih Lanjut

en: View order %s
nl_NL: Lihat Bestelling %s

en: View order number %s
nl_NL: Lihat Bestelling number %s

en: Welcome to ArchiveMaster
nl_NL: Selamat Datang Ke ArchiveMaster

en: WooCommerce Orders
nl_NL: WooCommerce Bestellingen

en: Work from a live, organized view
nl_NL: Werk vanuit een actieve, georganiseerde weergave

en: Work from a single, organized view of all active orders
nl_NL: Werk vanuit één georganiseerd overzicht van alle actieve bestellingen

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are also archiving membership orders. It will cause issues with memberships management. Go to
nl_NL: U archiveert ook lidmaatschapsbestellingen. Dit kan problemen veroorzaken met lidmaatschapsbeheer. Ga naar

en: You are also archiving subscriptions & membership orders. It will cause issues with subscription & memberships management. Go to
nl_NL: U archiveert ook abonnements- en lidmaatschapsbestellingen. Dit kan problemen veroorzaken met abonnement- en lidmaatschapsbeheer. Ga naar

en: You are also archiving subscriptions orders. It will cause issues with subscriptions management. Go to
nl_NL: U archiveert ook abonnementsbestellingen. Dit kan problemen veroorzaken met abonnementsbeheer. Ga naar

en: You can archive the orders that have already been archived. Unarchive again to unarchive the rest of the orders
nl_NL: U kunt bestellingen die al gearchiveerd zijn opnieuw archiveren. De-archiveer opnieuw om de rest van de bestellingen te de-archiveren

en: You can continue using your site as usual. The Unarchiving process will run in the background
nl_NL: U kunt uw site normaal blijven gebruiken. Het de-archiveringsproces draait op de achtergrond

en: You can restore the orders that have already been archived from the
nl_NL: U kunt gearchiveerde bestellingen herstellen van

en: You do not have permission to perform this action.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: You have selected order statuses that are currently configured for archiving. To disable the "Archive by order status" option, you must first remove all selected order statuses.
nl_NL: U heeft orderstatussen geselecteerd die momenteel voor archivering zijn geconfigureerd. Om de optie \"Archiveer op bestelstatus\" uit te schakelen, moet u eerst alle geselecteerde orderstatussen verwijderen.

en: You must have to select the WooCommerce Post type to archive order
nl_NL: U moet een WooCommerce-berichttype selecteren om bestellingen te archiveren

en: You've been archiving well
nl_NL: U hebt goed gearchiveerd

en: Your data is being archived...
nl_NL: Uw gegevens worden gearchiveerd...

en: Your license is %s
nl_NL: Uw licentie is %s

en: Your orders are archived
nl_NL: Uw bestellingen zijn gearchiveerd

en: Your orders have been archived
nl_NL: Uw bestellingen zijn gearchiveerd

en: before
nl_NL: Sebelum

en: can be archived
nl_NL: Kan worden gearchiveerd

en: https://archivemaster.pro/
nl_NL: https://ArchiveMaster.pro/

en: of %s
nl_NL: van %s

en: orders have been archived
nl_NL: bestellingen zijn gearchiveerd

en: orders-%y-%m-%1$d-%2$h-%3$s
nl_NL: Bestellingen-%y-%m-%1$d-%2$h-%3$s

en: page to change it.
nl_NL: pagina om dit te wijzigen.

en: page. Archive again to archive the rest of the orders
nl_NL: pagina. Archiveer opnieuw om de rest van de bestellingen te archiveren

en: please select order
nl_NL: Selecteer een bestelling

en: read the documentation
nl_NL: documentatie lezen

en: to go to RDS portal
nl_NL: om de RDS-portal te openen

en: upgrade
nl_NL: Tingkatkan
