WP Tuskcode Map Pro for Bing Maps - en to uk translation catalogue (241 entries)

en:  Drag-Drop the Pin on Map
uk:  Перетягніть мапу на мапу

en:  No pins created. Press on the ADD icon above to get started. Thank you for using this plugin
uk:  Пін не створено. Натисніть на іконку ADD вище, щоб почати. Дякуємо за використання цього плагіна

en: (Title and description are in the same block)
uk: (Назва та опис в одному блоці)

en: ***Infobox content has different style in the admin page, and front pages bacause of the theme styling (css), therefore it might have different margins, paddings, and sizes ***
uk: ***Вміст інфобоксу має різний стиль на адміністративній та головній сторінках через стиль теми (css), тому він може мати різні поля, відступи та розміри ***

en: <a href="%s" target="_blank"> What is this??? </a>
uk: <a href="%s" target="_blank">Що це таке??? </a>

en: Action
uk: Дія

en: Actions
uk: Дії

en: Active
uk: Активний

en: Active Pins
uk: Активні шпильки

en: Add to Map
uk: Додати на карту

en: Address
uk: Адреса

en: Address:
uk: Адреса:

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Advanced
uk: Розширений

en: advanced
uk: просунутий

en: Advanced Infobox
uk: Розширене інформаційне вікно

en: Advanced Infobox Sizes
uk: Розширені розміри інфобоксів

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: All Pins
uk: Всі шпильки

en: All Shapes
uk: Всі форми

en: Allow
uk: Дозвольте

en: and follow the instructions!
uk: і дотримуйтесь інструкцій!

en: Any Changes made wont be saved!
uk: Будь-які внесені зміни не будуть збережені!

en: Any references to any maps will be deleted.
uk: Будь-які посилання на будь-які карти будуть видалені.

en: API KEY:
uk: КЛЮЧ API:

en: Are you sure you want to delete the Circle?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити коло?

en: Are you sure you want to delete the Polygon?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити полігон?

en: Are you sure you want to delete the Polyline?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити полілінію?

en: Are you sure you want to delete this map?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю мапу?

en: Are you sure you want to delete this pin?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей пін?

en: Are you sure you want to delete this Shape?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю фігуру?

en: Assign Pin to Map
uk: Присвоїти пін-код карті

en: Assign Shape to Map
uk: Присвоїти фігуру мапі

en: Assign to Map
uk: Призначити на карту

en: Assign to Map(s)
uk: Призначити на мапу(и)

en: Author
uk: Автор

en: Available Maps
uk: Доступні карти

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot save pin!
uk: Не вдається зберегти пін!

en: Cannot save pin! Error occured.
uk: Неможливо зберегти пін-код! Виникла помилка.

en: Center the Pin on Map
uk: Відцентрувати мітку на мапі

en: Changes have been recorded.
uk: Зміни були зафіксовані.

en: Changes Recorded
uk: Зафіксовані зміни

en: Changes recorded. Continue without saving?
uk: Зміни зафіксовано. Продовжити без збереження?

en: Circle Infobox:
uk: Обведіть інфобокс:

en: Circle One
uk: Перше коло

en: Click to view demo
uk: Натисніть, щоб переглянути демонстрацію

en: Close
uk: Закрити

en: Clustering Type
uk: Тип кластеризації

en: Compact
uk: Компактний

en: Compact Navigation Bar:
uk: Компактна панель навігації:

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Continue without Saving the Map?
uk: Продовжити без збереження карти?

en: Contributor
uk: Дописувач

en: Create a new user with administrator rules
uk: Створіть нового користувача з правами адміністратора

en: Credit: Icons are provided by
uk: Кредит: Ілюстрації надані

en: Custom Icon Library
uk: Користувацька бібліотека іконок

en: Custom Icon URL:
uk: Користувацька URL-адреса іконки:

en: Custom url pin takes priority over the default pin.
uk: Користувацький пін url має пріоритет над пін за замовчуванням.

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Map
uk: Видалити мапу

en: Delete Pin
uk: Видалити пін-код

en: Description:
uk: Опис:

en: Desktop (min-width: 1025px)
uk: Робочий стіл (min-width: 1025px)

en: Disable Mousewheel Zoom
uk: Вимкнути масштабування за допомогою коліщатка миші

en: Disable Mousewheel Zoom Scroll On Map:
uk: Вимкнути прокрутку мапи коліщатком миші:

en: Disable Zoom
uk: Вимкнути масштабування

en: Disable Zoom:
uk: Вимкнути зум:

en: Disabling zoom will disable mousewheel zoom too!
uk: Вимкнення масштабування також вимкне масштабування коліщатка миші!

en: Drag and drop from one list to another
uk: Перетягування з одного списку до іншого

en: Drag the shape to desired location
uk: Перетягніть фігуру в потрібне місце

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Pin
uk: Редагувати пін

en: Edit wp-config, add "define('CONCATENATE_SCRIPTS', false);" under "define('db_collate');"
uk: Відредагуйте wp-config, додайте "define('CONCATENATE_SCRIPTS', false);" під "define('db_collate');"

en: Editor
uk: Редактор

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error Occured
uk: Виникла помилка

en: Error Occured.
uk: Виникла помилка.

en: Error. Sorry, the page did not verify.
uk: Помилка. Вибачте, сторінка не пройшла перевірку.

en: Error: plugin "Tuskcode Map Pro for Bing Maps" requires a higher version of PHP to be running.
uk: Помилка: для роботи плагіна "Tuskcode Map Pro for Bing Maps" потрібна вища версія PHP.

en: Extra Feedback...
uk: Додаткові відгуки...

en: Fill Color
uk: Колір заливки

en: Fill Color Opacity
uk: Непрозорість кольору заливки

en: First draw the shape. Click on the New button to start!
uk: Спочатку намалюйте фігуру. Натисніть на кнопку "Створити", щоб почати!

en: Free API Key:
uk: Безкоштовний ключ API:

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Get Bing Map API Key
uk: Отримати ключ API карти Bing

en: Get Lat and Long from Address
uk: Отримати широту та довготу з адреси

en: Height
uk: Висота

en: Height:
uk: Зростання:

en: Hide All Saved Shapes
uk: Приховати всі збережені фігури

en: Hide API Key
uk: Приховати ключ API

en: Hide API Key from ALLOWED roles Editor, Author, Contributor
uk: Приховати ключ API від дозволених ролей Editor, Author, Contributor

en: Hide Saved Circles
uk: Приховати збережені кола

en: Hide Saved Polygons
uk: Приховати збережені полігони

en: Hide Saved Polylines
uk: Приховати збережені полілінії

en: Hold, and drag the mouse cursor on the map to create the circle!
uk: Утримуючи, перетягніть курсор миші на карту, щоб створити коло!

en: HTML Class
uk: Клас HTML

en: html class  ' " [ ] not allowed
uk: html class ' " [ ] не дозволено

en: Icon
uk: Ікона

en: Icon URL or library
uk: URL-адреса піктограми або бібліотеки

en: Icon:
uk: Ікона:

en: ID
uk: ІДЕНТИФІКАТОР

en: If you have a moment, please let us know why you're deactivating the plugin.
uk: Якщо у вас є хвилинка, будь ласка, повідомте нам, чому ви деактивуєте плагін.

en: Info
uk: Інформація

en: Infobox
uk: Інфобокс

en: Infobox Type
uk: Тип інфобоксу

en: Invalid Latitude or Longitude
uk: Неправильна широта або довгота

en: Lack of functionality
uk: Брак функціональності

en: Lat - Long
uk: Lat - Довгий

en: Latitude
uk: Широта

en: Latitude:
uk: Широта:

en: Leaving the page won't save the changes
uk: Якщо ви покинете сторінку, зміни не будуть збережені

en: Local icons library
uk: Бібліотека локальних іконок

en: Locked
uk: Закрито

en: Longitude
uk: Довгота

en: Longitude:
uk: Довгота:

en: Map
uk: Карта

en: Map Center Latitude
uk: Широта центру карти

en: Map Center Longitude
uk: Центр довготи карти

en: Map Name
uk: Назва карти

en: Map Pins
uk: Картографічні значки

en: Map Saved Succesfully
uk: Карту успішно збережено

en: Map Shapes
uk: Форми мапи

en: Map Title
uk: Назва мапи

en: Map View
uk: Перегляд мапи

en: Map Views
uk: Перегляд мапи

en: Maps
uk: Карти

en: Minimal version of PHP required:
uk: Потрібна мінімальна версія PHP:

en: Mobile (max-width: 767px)
uk: Мобільний (max-width: 767px)

en: Most Common Fix: Go to Users->Edit Current User and Uncheck "Disable the visual editor when writing", and click Save
uk: Найпоширеніше виправлення: Перейдіть в меню Користувачі->Редагувати поточного користувача і зніміть галочку з пункту "Вимкнути візуальний редактор під час запису", а потім натисніть кнопку Зберегти

en: Name
uk: Ім'я

en: Name cannot be empty
uk: Ім'я не може бути порожнім

en: Name is required!
uk: Ім'я обов'язкове!

en: Navigation Type
uk: Тип навігації

en: New
uk: Новий

en: New Circle
uk: Нове коло

en: New Circle Shape
uk: Нова форма кола

en: New Line Shape
uk: Нова форма лінії

en: New Map
uk: Нова мапа

en: New Map Default Settings
uk: Нові налаштування мапи за замовчуванням

en: New map:
uk: Нова карта:

en: New Pin
uk: Новий значок

en: New Pin Image
uk: Нове зображення значка

en: New Polygon
uk: Новий полігон

en: New Polygon Shape
uk: Нова форма багатокутника

en: No
uk: Ні

en: No Access
uk: Немає доступу

en: No access to this page
uk: Немає доступу до цієї сторінки

en: No Circle drawn on the map. Click on the New button to start!
uk: На карті не намальовано жодного кола. Натисніть на кнопку Створити, щоб почати!

en: No Polygon drawn on the map. Click on the New button to start!
uk: На карті не намальовано жодного полігону. Натисніть на кнопку Створити, щоб почати!

en: No Polyline drawn on the map. Click on the New button to start!
uk: На карті не намальовано жодної полілінії. Натисніть на кнопку Створити, щоб почати!

en: None
uk: Ні

en: none
uk: ні

en: Ok
uk: Гаразд

en: Only alphanumeric characters allowed
uk: Допускаються тільки алфавітно-цифрові символи

en: Open TinyMCE settings page and click save. (It will reset the options)
uk: Відкрийте сторінку налаштувань TinyMCE і натисніть кнопку Зберегти. (Це призведе до скидання налаштувань)

en: Paste it in your pages or posts!
uk: Вставляйте його на свої сторінки або дописи!

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Pin Infobox:
uk: Прикріпіть інформаційне вікно:

en: Pin Name
uk: Ім'я пін-коду

en: Pin Name:
uk: Пін-код:

en: Pin saved successfully!
uk: Пін збережено успішно!

en: Pin will be active when assigned to map
uk: Пін буде активним, коли його буде призначено на карту

en: Pins
uk: Шпильки

en: Please go to Tuskcode Map Pro for Bing Maps ->Settings to update your API KEY.
uk: Будь ласка, перейдіть до Tuskcode Map Pro for Bing Maps -> Налаштування, щоб оновити ваш API KEY.

en: Please try again, or contact the developer.
uk: Будь ласка, спробуйте ще раз або зверніться до розробника.

en: Please use your own API Key after finishing testing this plugin.
uk: Будь ласка, використовуйте свій власний ключ API після завершення тестування цього плагіна.

en: Polygon Infobox:
uk: Інфобокс полігону:

en: Polygon One
uk: Полігон один

en: Polyline One
uk: Полілінія один

en: Radius
uk: Радіус

en: RECOMMENDED FOR OTHER CUSTOM ICONS
uk: РЕКОМЕНДОВАНО ДЛЯ ІНШИХ КАСТОМНИХ ІКОНОК

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Restrict
uk: Обмежити

en: Restrict Map View
uk: Обмежити перегляд мапи

en: Role Permissions
uk: Дозволи для ролей

en: Save
uk: Зберегти

en: Save & New
uk: Зберегти та створити

en: Save Map
uk: Зберегти мапу

en: Saved. Scroll down and select the shortcode from the created view.
uk: Збережено. Прокрутіть вниз і виберіть шорткод зі створеного подання.

en: Search
uk: Пошук

en: Select
uk: Виберіть

en: Settings
uk: Налаштування

en: Setup
uk: Налаштування

en: Shape
uk: Форма

en: Shape Type
uk: Тип форми

en: Shapes
uk: Форми

en: Short Code
uk: Короткий код

en: Shortcode
uk: Короткий номер

en: Show All Saved Shapes
uk: Показати всі збережені фігури

en: Show Fullscreen Icon
uk: Показати повноекранну іконку

en: Show Infobox On Hover
uk: Показувати інфобокс при наведенні

en: Show on map
uk: Показати на карті

en: Show Saved Circles
uk: Показати збережені кола

en: Show Saved Polygons
uk: Показати збережені полігони

en: Show Saved Polylines
uk: Показати збережені полілінії

en: Simple
uk: Просто

en: simple
uk: простий

en: Simple Infobox
uk: Простий інфобокс

note: Description of the plugin
en: Simple, and easy to use, unlimited maps, pins, and infoboxes for every page on your website
uk: Прості та зручні у використанні, необмежена кількість карт, пінів та інфобоксів для кожної сторінки вашого веб-сайту

en: Skip & deactivate
uk: Пропустити та деактивувати

en: Snap a Map View
uk: Прив'язати подання карти

en: Square
uk: Площа

en: Store Locator
uk: Пошук магазину

en: Stroke Color
uk: Колір обведення

en: Stroke Thickness
uk: Товщина штриха

en: Submit & deactivate
uk: Надіслати та деактивувати

en: Suggestions, or support are welcome at developer@tuskcode.com
uk: Пропозиції та підтримку просимо надсилати на адресу developer@tuskcode.com

en: Tablet (min-width: 768px - max-width: 1024px)
uk: Планшет (min-width: 768px - max-width: 1024px)

en: Temporarily disabling or troubleshooting
uk: Тимчасове відключення або усунення несправностей

en: Thank you for your feedback. If you would like to tell us more please add your email and we'll get in touch.
uk: Дякуємо за ваш відгук. Якщо ви хочете розповісти нам більше, будь ласка, додайте свою електронну адресу, і ми зв'яжемося з вами.

en: The plugin isn't useful
uk: Плагін не є корисним

en: The plugin isn't working
uk: Плагін не працює

en: This pin already exists (name duplicate)!
uk: Цей пін вже існує (дублікат імені)!

en: This pin already exists!
uk: Цей значок вже існує!

en: Tiny MCE Advanced is not installed, you have limited features with this editor!
uk: Tiny MCE Advanced не встановлено, ви маєте обмежені можливості у цьому редакторі!

en: Tiny MCE html editor not loading
uk: Крихітний html-редактор MCE не завантажується

en: TinyMCE folder "wp-includes\js\tinymce" has to have 755 folder permissions
uk: Папка TinyMCE "wp-includes\js\tinymce" повинна мати права доступу до папок 755

en: Title
uk: Назва

en: Too difficult to use
uk: Занадто складний у використанні

en: Try Possible fixes, in order
uk: Спробуйте можливі способи виправлення, в порядку їх переліку

en: Type
uk: Тип

en: UnLocked
uk: Розблоковано

en: Used on Map
uk: Використано на мапі

en: Used on Maps
uk: Використовується на картах

en: Valid Bing Map API Key
uk: Дійсний ключ API Bing Map

en: View Name
uk: Назва виду

en: We're sorry to see you go
uk: Нам шкода, що ти йдеш

en: Width
uk: Ширина

en: Width:
uk: Ширина:

en: WooCommerce Installed & Activated
uk: WooCommerce встановлено та активовано

en: Wordpress image library
uk: Бібліотека зображень Wordpress

en: Yes
uk: Так

en: You are using a testing API Key.
uk: Ви використовуєте тестовий ключ API.

en: You can find the advanced version <a href="%s" target="_blank"> HERE </a>
uk: Ви можете знайти розширену версію <a href="%s" target="_blank"> ТУТ </a>

en: You can move the map around to desired location
uk: Ви можете переміщати карту в потрібне місце

en: You don't have sufficient permissions to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Your server's PHP version:
uk: Версія PHP вашого сервера:

en: Zoom
uk: Збільшити
