Amelia - en to fo_FO translation catalogue (1651 entries)

en: # of Hours in appointment
fo_FO: # tímar í avtalu

en: # of appointments
fo_FO: # av avtalum

en: # of bookings
fo_FO: # av bókingum

en: 'Back' button style
fo_FO: Knappastílur fyri 'Aftur'

en: 'Book now' button style
fo_FO: Knappastílur fyri 'Bóka nú'

en: 'Book' button style
fo_FO: Knappastílur fyri 'Bóka'

en: 'Close' button style
fo_FO: Knappastílur fyri 'Lat aftur'

en: 'Continue' button style
fo_FO: Knappastílur fyri 'Halt fram'

en: 'Customer panel' button style
fo_FO: Knappastílur fyri 'Kundapanel'

en: 'Filter' button style
fo_FO: Knappastílur fyri 'Síla'

en: 'Finish' button style
fo_FO: Knappastílur fyri 'Liðugt'

en: 'Learn more' button
fo_FO: Knappur fyri 'Les meira'

en: 'Learn more' button style
fo_FO: Knappastílur fyri 'Les meira'

en: 'Read more' button style
fo_FO: Knappastílur fyri 'Les meira'

en: +more
fo_FO: +meira

en: 1 year
fo_FO: 1 ár

en: 10h
fo_FO: 10t

en: 10min
fo_FO: 10 min

en: 11h
fo_FO: 11t

en: 12h
fo_FO: 12t

en: 12min
fo_FO: 12 min

en: 15min
fo_FO: 15 min

en: 1h
fo_FO: 1t

en: 1h 30min
fo_FO: 1t 30min

en: 1min
fo_FO: 1 min

en: 20min
fo_FO: 20 min

en: 2h
fo_FO: 2t

en: 2min
fo_FO: 2 min

en: 30min
fo_FO: 30 min

en: 3h
fo_FO: 3t

en: 45min
fo_FO: 45 min

en: 4h
fo_FO: 4t

en: 5min
fo_FO: 5 min

en: 6h
fo_FO: 6t

en: 8h
fo_FO: 8t

en: 9h
fo_FO: 9t

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
fo_FO: Ein einstøk bóking kann fevna um fleiri luttakarar (pláss).

en: API base URL:
fo_FO: API-grund-URL:

en: About
fo_FO: Um

en: About Event
fo_FO: Um tiltak

en: About Service
fo_FO: Um tænastu

en: About event
fo_FO: Um tiltak

en: About service
fo_FO: Um tænastu

en: Accent
fo_FO: Áherðsla

en: Accent text
fo_FO: Áherðslutekstur

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
fo_FO: Tak ímóti gjaldingum fyri bókingar og tænastur umvegis PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
fo_FO: Tak lættliga ímóti gjaldingum gjøgnum Mollie-gjaldsporturin.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
fo_FO: Tak ímóti gjaldingum umvegis Razorpay, væl hóskandi til indisk virkir.

en: Access your financial data in seconds
fo_FO: Fá atgongd til fíggjardáturnar hjá tær eftir fáum sekundum

en: Account ID
fo_FO: Kontu-ID

en: Action Triggered
fo_FO: Gerð útloyst

en: Actions
fo_FO: Gerðir

en: Activate
fo_FO: Virkja

en: Activate with Envato
fo_FO: Virkja við Envato

en: Activation
fo_FO: Virkjan

en: Activation settings
fo_FO: Virkjanarstillingar

en: Add
fo_FO: Legg afturat

en: Add Date
fo_FO: Legg dagfesting afturat

en: Add Extra
fo_FO: Legg eyka afturat

en: Add Google Maps API Key to show Google static map on "Locations" page.
fo_FO: Legg Google Maps API-lykil afturat fyri at vísa Google-støðugt kort á síðuni "Støð".

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
fo_FO: Legg Meta Pixel afturat fyri at spora lýsingarumskapanir og betra marknaðarføringina.

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
fo_FO: Legg eina Google Analytics-sporingarkotu á bókingarsíðuna fyri at fáa innlit í atburðin hjá vitjandi.

en: Add appointment
fo_FO: Legg avtalu afturat

en: Add booking
fo_FO: Legg bóking afturat

en: Add category
fo_FO: Legg kategori afturat

en: Add custom field
fo_FO: Legg tillagaðan teig afturat

en: Add custom notification
fo_FO: Legg tillagaða fráboðan afturat

en: Add customer
fo_FO: Legg kunda afturat

en: Add day off
fo_FO: Legg frídag afturat

en: Add event
fo_FO: Legg tiltak afturat

en: Add event attendees
fo_FO: Legg tiltaks­luttakarar afturat

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
fo_FO: Legg fleiri starvsfólk afturat bókingarskipanini, umsitið teirra tíðarætlanir og knýt tey at tænastum ella tiltøkum, so tað verður lætt at vaksa um virksemið og samskipa toymið.

en: Add period
fo_FO: Legg tíðarskeið afturat

en: Add pricing category
fo_FO: Legg prískategori afturat

en: Add services
fo_FO: Legg tænastur afturat

en: Add special day
fo_FO: Legg serligan dag afturat

en: Add to Calendar
fo_FO: Legg í kalendara

en: Add to calendar
fo_FO: Legg í kalendara

en: Add work hours
fo_FO: Legg arbeiðstímar afturat

en: Additional people
fo_FO: Eyka fólk

en: Address
fo_FO: Bústaður

en: Advanced
fo_FO: Framkomið

en: After
fo_FO: Eftir

en: After with space
fo_FO: Eftir við millumrúmi

en: Agencies
fo_FO: Stovnar

en: All
fo_FO: Alt

en: All Locations
fo_FO: Øll støð

en: All Services
fo_FO: Allar tænastur

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
fo_FO: Allar avtalur verða tíðarsettar við støðuni, sum er vald her.

en: All assigned services
fo_FO: Allar tillutaðar tænastur

en: All events
fo_FO: Øll tiltøk

en: All services
fo_FO: Allar tænastur

en: All slots are selected
fo_FO: Øll tíðarbili eru vald

en: Allow additional people
fo_FO: Loyv eyka fólki

en: Allow admin to book appointment at any time
fo_FO: Loyv admin at bóka avtalu nær sum helst

en: Allow admin to book over an existing appointment
fo_FO: Loyv admin at bóka oman á eina verandi avtalu

en: Allow booking above maximum capacity
fo_FO: Loyv bóking oman fyri hámarkspláss

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
fo_FO: Loyv kundum at tryggja bókingar við lutvísum gjaldingum.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
fo_FO: Loyv kundum og starvsfólki skjótt at rita inn við teirra Facebook-kontu, so innritanin verður skjótari, einfaldari og tryggari.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
fo_FO: Loyv kundum og starvsfólki skjótt at rita inn við teirra Google-kontu, so innritanin verður skjótari, einfaldari og tryggari.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
fo_FO: Loyv kundum at bóka fleiri tænastur í somu transaktión fyri eina lætta uppliving.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
fo_FO: Loyv kundum at bóka endurtakandi avtalur við tillagaðari endurtøku.

en: Allow customers to cancel packages
fo_FO: Loyv kundum at avlýsa pakkar

en: Allow customers to delete their profile
fo_FO: Loyv kundum at strika sín profil

en: Allow customers to reschedule their own appointments
fo_FO: Loyv kundum at flyta sínar egnu avtalur

en: Allow customers to see other attendees
fo_FO: Loyv kundum at síggja aðrar luttakarar

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
fo_FO: Loyv starvsfólki lættliga at umsita avtalur og tiltøk. Tillaga litir, so teir hóska til títt brand og betra um nýtsluvinsemi.

en: Allow employees to manage customers
fo_FO: Loyv starvsfólki at umsita kundar

en: Allow employees to manage their appointments
fo_FO: Loyv starvsfólki at umsita sínar avtalur

en: Allow employees to manage their days off
fo_FO: Loyv starvsfólki at umsita sínar frídagar

en: Allow employees to manage their events
fo_FO: Loyv starvsfólki at umsita síni tiltøk

en: Allow employees to manage their schedule
fo_FO: Loyv starvsfólki at umsita sína tíðarætlan

en: Allow employees to manage their services
fo_FO: Loyv starvsfólki at umsita sínar tænastur

en: Allow employees to manage their special days
fo_FO: Loyv starvsfólki at umsita sínar serligu dagar

en: Allow employees to view all customers
fo_FO: Loyv starvsfólki at síggja allar kundar

en: Allow multiple bookings per customer
fo_FO: Loyv fleiri bókingum fyri hvønn kunda

en: Alpha sender ID
fo_FO: Alpha-sendarakennimerki

en: Already have an account?
fo_FO: Hevur tú longu eina kontu?

en: Amount
fo_FO: Upphædd

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
fo_FO: Ein óvæntað villa hendi. Royn aftur seinni.

en: Application (client) ID
fo_FO: Forrits-ID (klientur)

en: Apply
fo_FO: Nýt

en: Apply to all days
fo_FO: Nýt á allar dagar

en: Appointment
fo_FO: Avtala

en: Appointment ID
fo_FO: Avtalu-ID

en: Appointment can't be rescheduled
fo_FO: Avtalan kann ikki flytast

en: Appointment date
fo_FO: Avtaludagur

en: Appointment date & time
fo_FO: Avtaludagur og -tíð

en: Appointment details
fo_FO: Avtaluupplýsingar

en: Appointment duration
fo_FO: Avtaluvarleiki

en: Appointment end time
fo_FO: Endatíð fyri avtalu

en: Appointment has been created.
fo_FO: Avtalan er stovnað.

en: Appointment has been deleted.
fo_FO: Avtalan er strikað.

en: Appointment has been rescheduled
fo_FO: Avtalan er flutt

en: Appointment has been updated.
fo_FO: Avtalan er dagførd.

en: Appointment management guide
fo_FO: Vegleiðing til avtaluumsiting

en: Appointment note
fo_FO: Avtalunota

en: Appointment note has been updated.
fo_FO: Avtalunotan er dagførd.

en: Appointment notes
fo_FO: Avtalunotur

en: Appointment price
fo_FO: Avtaluprísur

en: Appointment space name
fo_FO: Navn á avtaluplássi

en: Appointment start time
fo_FO: Byrjanartíð fyri avtalu

en: Appointment status
fo_FO: Avtalustøða

en: Appointment status has been changed to
fo_FO: Avtalustøðan er broytt til

en: Appointment status has been updated.
fo_FO: Avtalustøðan er dagførd.

en: Appointment title
fo_FO: Avtaluheiti

en: Appointments
fo_FO: Avtalur

en: Appointments waiting list
fo_FO: Bíðilisti fyri avtalur

en: Approved
fo_FO: Góðkent

en: Are you sure you want to block this customer?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt blokera henda kunda?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt avlýsa og strika hetta tiltak?

en: Are you sure you want to cancel this event?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt avlýsa hetta tiltak?

en: Are you sure you want to delete these items?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt strika hesar lutir?

en: Are you sure you want to delete this block time?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt strika hesa sperdu tíð?

en: Are you sure you want to delete this category?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt strika henda kategori?

en: Are you sure you want to delete this customer?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt strika henda kunda?

en: Are you sure you want to delete this employee?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt strika hetta starvsfólk?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt strika hesa tiltaksbóking?

en: Are you sure you want to delete this event?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt strika hetta tiltak?

en: Are you sure you want to delete this service?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt strika hesa tænastu?

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt avrita hesa avtalu?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt avrita henda kategori?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt avrita hetta tiltak?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt avrita hesa tænastu?

en: Are you sure you want to hide this employee?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt fjala hetta starvsfólk?

en: Are you sure you want to hide this event?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt fjala hetta tiltak?

en: Are you sure you want to hide this service?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt fjala hesa tænastu?

en: Are you sure you want to open this event?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt lata hetta tiltak upp?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt nullstilla tínar skjalstillingar?

en: Are you sure you want to show this employee?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt vísa hetta starvsfólk?

en: Are you sure you want to show this event?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt vísa hetta tiltak?

en: Are you sure you want to show this service?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt vísa hesa tænastu?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt leypa uppsetingina um? Tá ið hon er lopin um, verður vegleidd uppseting ikki longur tøk. Allar stillingar mugu setast upp seinni.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
fo_FO: Ert tú vís/ur í, at tú vilt taka blokeringina av hesum kunda?

en: Are you sure? This action can't be undone.
fo_FO: Ert tú vís/ur? Henda gerð kann ikki angrast.

en: Attachment
fo_FO: Viðhefting

en: Attachment upload path
fo_FO: Slóð til uppsending av viðhefting

en: Attendee
fo_FO: Luttakari

en: Attendee Asc
fo_FO: Luttakari hækkandi

en: Attendee Desc
fo_FO: Luttakari lækkandi

en: Attendee code
fo_FO: Luttakarakota

en: Attendees
fo_FO: Luttakarar

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
fo_FO: Sjálvvirkja samskifti við fráboðanum, sum verða útloystar av bókingarstøðu, tíð ella tillagaðum reglum

en: Automated invoices for a smoother payment experience
fo_FO: Sjálvvirkandi rokningar fyri eina lættari gjaldsuppliving

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
fo_FO: Rokna og nýt sjálvvirkandi skatt/mvg fyri lætta reglufylgjan og neyva rokningargerð.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
fo_FO: Rokna og legg sjálvvirkandi skatt/mvg á tínar tænastur og tiltøk, so hvør transaktión fær neyva rokningargerð og lætta reglufylgjan.

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
fo_FO: Stovna Zoom-fundir sjálvvirkandi fyri bókingar og boða kundum og starvsfólki frá.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
fo_FO: Ger sjálvvirkandi rokningar fyri hvørja bóking, so gjaldingar verða lættari, greiðari og heilt smidligar fyri bæði teg og tínar kundar.

en: Availability
fo_FO: Tøkni

en: Available
fo_FO: Tøkt

en: Available date background
fo_FO: Bakgrund fyri tøkan dag

en: Available date text
fo_FO: Tekstur fyri tøkan dag

en: Available from Pro license
fo_FO: Tøkt frá Pro-licensi

en: Available from Standard license
fo_FO: Tøkt frá Standard-licensi

en: Available from Starter license
fo_FO: Tøkt frá Starter-licensi

en: Available in Elite licence
fo_FO: Tøkt í Elite-licensi

en: Available in package
fo_FO: Tøkt í pakka

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
fo_FO: Slepp undan tvíbóking við sjálvvirkandi at samskipa felags rúm, útgerð ella amboð

en: Away
fo_FO: Burtur

en: Back
fo_FO: Aftur

en: Back button
fo_FO: Aftur-knappur

en: Back to
fo_FO: Aftur til

en: Background
fo_FO: Bakgrund

en: Background Color
fo_FO: Bakgrundslitur

en: Background Gradient Angle
fo_FO: Vinkul á bakgrundslitfloti

en: Background Gradient Color 1
fo_FO: Bakgrundslitflotslitur 1

en: Background Gradient Color 2
fo_FO: Bakgrundslitflotslitur 2

en: Balance
fo_FO: Saldo

en: Base Price:
fo_FO: Grundprísur:

en: Basic
fo_FO: Grundleggjandi

en: Beauty
fo_FO: Vakurleiki

en: Before
fo_FO: Áðrenn

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
fo_FO: Áðrenn tú virkjar endurtøkuvalið, mást tú tryggja, at allir kravdir teigar eru settir, eisini tænasta, starvsfólk, dagfesting, tíð og stað (um viðkomandi).

en: Before with space
fo_FO: Áðrenn við millumrúmi

en: Begins
fo_FO: Byrjar

en: Birthday
fo_FO: Føðingardagur

en: Birthday greeting
fo_FO: Føðingardagsheilsan

en: Block
fo_FO: Blokera

en: Block customer
fo_FO: Blokera kunda

en: Block time
fo_FO: Sperd tíð

en: Block time has been added.
fo_FO: Sperd tíð er løgd afturat.

en: Block time has been deleted.
fo_FO: Sperd tíð er strikað.

en: Block time has been updated.
fo_FO: Sperd tíð er dagførd.

en: Blog
fo_FO: Bloggur

en: Body text
fo_FO: Megintekstur

en: Book
fo_FO: Bóka

en: Book Now
fo_FO: Bóka nú

en: Book appointment
fo_FO: Bóka avtalu

en: Book event
fo_FO: Bóka tiltak

en: Book now
fo_FO: Bóka nú

en: Book this event
fo_FO: Bóka hetta tiltak

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
fo_FO: Bóka tíðarbundnar avtalur við stillanligum varleikum, prísum og tøkum tíðum.

en: Booked
fo_FO: Bókað

en: Booked customer (full name, email, phone)
fo_FO: Bókaður kundi (fult navn, teldupostur, telefon)

en: Booking
fo_FO: Bóking

en: Booking #{count}
fo_FO: Bóking #{count}

en: Booking Closes Asc
fo_FO: Bóking letur aftur hækkandi

en: Booking Closes Desc
fo_FO: Bóking letur aftur lækkandi

en: Booking Form
fo_FO: Bókingarskjal

en: Booking Forms 1.0
fo_FO: Bókingarskjøl 1.0

en: Booking Opens Asc
fo_FO: Bóking letur upp hækkandi

en: Booking Opens Desc
fo_FO: Bóking letur upp lækkandi

en: Booking can't be canceled
fo_FO: Bókingin kann ikki avlýsast

en: Booking closes
fo_FO: Bóking letur aftur

en: Booking closes when event starts
fo_FO: Bóking letur aftur, tá tiltak byrjar

en: Booking has been updated.
fo_FO: Bókingin er dagførd.

en: Booking invoice
fo_FO: Bókingarrokning

en: Booking opens
fo_FO: Bóking letur upp

en: Booking opens immediately
fo_FO: Bóking letur upp beinanvegin

en: Booking price
fo_FO: Bókingarprísur

en: Booking source
fo_FO: Bókingarkelda

en: Booking start
fo_FO: Bókingarbyrjan

en: Booking status has been changed to
fo_FO: Bókingarstøðan er broytt til

en: Booking time slots will depend on the service duration
fo_FO: Bókingartíðarbili eru treytað av tænastuvarleikanum

en: Booking type
fo_FO: Bókingarslag

en: Bookings
fo_FO: Bókingar

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
fo_FO: Øk luttøkuna við at røkka kundum beinanvegin á einum palli, sum teir brúka hvønn dag

en: Boost revenue with bundled service packages
fo_FO: Øk inntøkuna við samansettum tænastupakkum

en: Boost revenue with valuable extras
fo_FO: Øk inntøkuna við virðismiklum eyka­valum

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
fo_FO: Øk arbeiðsorkuna hjá toyminum við sjálvvirkandi dagføringum og færri handligum uppgávum.

en: Border color
fo_FO: Kantslitur

en: Bringing anyone with you
fo_FO: Tekur tú nakran við

en: Bringing anyone with you?
fo_FO: Tekur tú nakran við?

en: Buffer time after
fo_FO: Buffartíð eftir

en: Buffer time before
fo_FO: Buffartíð áðrenn

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
fo_FO: Bygg tillagað skjøl tvørtur um tænastur, tiltøk og kundaprofilar við tillagaðum teigum. Savna júst tær upplýsingar, tú hevur tørv á, við avkrossingarteigum, tekstøkjum og meira, so hvør bóking og skráseting verður ein sterk móttøku­tilgongd.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
fo_FO: Set fleiri avtalur ella tænastur saman við avsláttarprísum fyri at eggja kundum til at bóka meira.

en: Busy slots
fo_FO: Upptikin tíðarbili

en: Button
fo_FO: Knappur

en: Button style
fo_FO: Knappastílur

en: Buttons
fo_FO: Knappar

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
fo_FO: Við at halda fram setur tú avtaluna í eitt tíðarbili, sum longu hevur eina verandi avtalu!

en: Calendar
fo_FO: Kalendari

en: Cancel
fo_FO: Avlýs

en: Cancel Event
fo_FO: Avlýs tiltak

en: Cancel and Delete
fo_FO: Avlýs og strika

en: Canceled
fo_FO: Avlýst

en: Canceled by admin
fo_FO: Avlýst av admin

en: Canceled by attendee
fo_FO: Avlýst av luttakara

en: Capacity:
fo_FO: Pláss:

en: Card color
fo_FO: Kortlitur

en: Card field
fo_FO: Kortteigur

en: Cards
fo_FO: Kort

en: Carrier
fo_FO: Telefonveitari

en: Cart
fo_FO: Keypskurv

en: Cart purchased
fo_FO: Keypskurv keypt

en: Catalog
fo_FO: Katalog

en: Catalog Booking
fo_FO: Katalogbóking

en: Categories
fo_FO: Kategoriir

en: Categories positions updated successfully.
fo_FO: Raðfylgjan hjá kategoriunum varð dagførd.

en: Categories sidebar
fo_FO: Síðubjálki fyri kategoriir

en: Category
fo_FO: Kategori

en: Category ID
fo_FO: Kategori-ID

en: Category Input Field
fo_FO: Inntøku­teigur fyri kategori

en: Category has been created.
fo_FO: Kategoriin er stovnað.

en: Category has been deleted.
fo_FO: Kategoriin er strikað.

en: Category has been updated.
fo_FO: Kategoriin er dagførd.

en: Category name
fo_FO: Kategorinavn

en: Category:
fo_FO: Kategori:

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
fo_FO: Savna tíðarætlanir tvørtur um allar deildir fyri greiðari og einfaldari umsiting

en: Change password
fo_FO: Broyt loyniorð

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
fo_FO: Kanna navn kundans fyri verandi teldupost/telefon við bóking

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
fo_FO: Haka av her fyri at stovna eina gjaldsleinkju.<br> Fyri at taka hana við í fráboðanini, legg plásshaldarann fyri gjaldsleinkjuna afturat.

en: Checkbox
fo_FO: Avhakingarteigur

en: Choose Category
fo_FO: Vel bólk

en: Choose Date and Time
fo_FO: Vel dagfesting og tíð

en: Choose Package
fo_FO: Vel pakka

en: Choose Service
fo_FO: Vel tænastu

en: Choose a Form
fo_FO: Vel eitt oyðublað

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
fo_FO: Vel ein gjaldoyra, sum verður brúkt til allar prísgrundaðar stillingar.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
fo_FO: Vel eitt oyðublað, sum tú vilt tillaga. Step-by-Step 2.0 oyðublaðið er nýggja og betraða útgávan, sum gevur tær betri snið, betri brúkarauppliving og betri ferð.

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
fo_FO: Vel eitt tíðarskeið, sum verður brúkt, tá allar tíðarbundnar stillingar verða ásettar.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
fo_FO: Vel, hvussu afturvendandi tíðir kunnu bókast. 'Disabled' sløkkir fyri afturvendandi bóking, meðan 'All' letur kundar velja millum tøkar afturtøkumøguleikar.

en: Choose layout version
fo_FO: Vel layout-útgávu

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
fo_FO: Vel, um tú vilt umsita tænastur, tiltøk ella bæði.

en: Choosing layout of first step in step by step form
fo_FO: Vel layout fyri fyrsta stig í stig-fyri-stig oyðublaði

en: Class
fo_FO: Flokkur

en: Clear
fo_FO: Rudda

en: Clear filters
fo_FO: Rudda filtur

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
fo_FO: Trýst á "Configure" fyri at rætta tekstin, sum verður vístur, tá hesin plásshaldari verður brúktur í fráboðanum.

en: Click + Service below to get started.
fo_FO: Trýst á + Tænasta niðanfyri fyri at byrja.

en: Click to upload
fo_FO: Trýst fyri at leggja upp

en: Client secret
fo_FO: Client-loynidátur

en: Close
fo_FO: Lat aftur

en: Close event when minimum capacity is reached
fo_FO: Lat tiltakið aftur, tá minsta rúmd er rokkin

en: Closed
fo_FO: Afturlatið

en: Closes at
fo_FO: Letur aftur kl.

en: Closes on
fo_FO: Letur aftur tann

en: Coaching
fo_FO: Venjing

en: Code
fo_FO: Kota

en: Collapse menu
fo_FO: Fella valmynd saman

en: Collect the information your business truly needs
fo_FO: Savna upplýsingarnar, sum fyritøkan veruliga hevur tørv á

en: Color
fo_FO: Litur

en: Colors
fo_FO: Litir

en: Comma (,)
fo_FO: Komma (,)

en: Comma-dot
fo_FO: Komma-punktum

en: Company
fo_FO: Fyritøka

en: Company Email:
fo_FO: Teldupostur hjá fyritøku:

en: Company Phone:
fo_FO: Telefon hjá fyritøku:

en: Company VAT number
fo_FO: MVG-nummar hjá fyritøku

en: Company address
fo_FO: Bústaður hjá fyritøku

en: Company days off
fo_FO: Frídagar hjá fyritøku

en: Company email
fo_FO: Teldupostur hjá fyritøku

en: Company name
fo_FO: Navn á fyritøku

en: Company phone
fo_FO: Telefon hjá fyritøku

en: Company website
fo_FO: Heimasíða hjá fyritøku

en: Compared to previous range
fo_FO: Samanborið við undanfarna tíðarskeið

en: Configuration
fo_FO: Uppseting

en: Configure
fo_FO: Stilla inn

en: Confirm
fo_FO: Vátta

en: Congratulations
fo_FO: Tillukku

en: Congratulations!
fo_FO: Tillukku!

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
fo_FO: Sambind API-ir lættliga fyri smidligar, samansjóðaðar arbeiðsgongdir.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
fo_FO: Sambind Apple Calendar fyri at samstilla tíni persónligu og yrkisliga tiltøk saman við tiltøkunum hjá starvsfólkunum.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
fo_FO: Sambind Google Calendar fyri at samstilla tíni persónligu og yrkisliga tiltøk saman við tiltøkunum hjá starvsfólkunum.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
fo_FO: Sambind Outlook Calendar fyri at samstilla tíni persónligu og yrkisliga tiltøk saman við tiltøkunum hjá starvsfólkunum.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
fo_FO: Sambind kalendarar hjá starvsfólki, fundaramboð og aðrar integratiónir fyri at halda tíðarætlanir væl samstillaðar og samskiftið lætt í øllum toyminum.

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
fo_FO: Sambind við vevappir fyri at sjálvvirknisgera boð og senda dagføringar til serligar URL-ir.

en: Consulting
fo_FO: Ráðgeving

en: Contact message
fo_FO: Sambandsboð

en: Contact support.
fo_FO: Set teg í samband við support.

en: Content
fo_FO: Innihald

en: Content Text Color
fo_FO: Tekstlitur fyri innihald

en: Content area
fo_FO: Innihaldsøki

en: Content placeholders
fo_FO: Innihaldsplásshaldarar

en: Continue
fo_FO: Halt fram

en: Continue setup
fo_FO: Halt fram við uppseting

en: Cost
fo_FO: Kostnaður

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
fo_FO: Kundi ikki strika bólk. Hesin bólkur hevur tænastur við {count} framtíðar avtalu. | Kundi ikki strika bólk. Hesin bólkur hevur tænastur við {count} framtíðar avtalum.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
fo_FO: Kundi ikki strika tænastu. Henda tænastan hevur {count} avtalu í framtíðini. | Kundi ikki strika tænastu. Henda tænastan hevur {count} avtalur í framtíðini.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
fo_FO: Kundi ikki strika brúkara. Hesin brúkarin hevur {count} avtalu í framtíðini. | Kundi ikki strika brúkara. Hesin brúkarin hevur {count} avtalur í framtíðini.

en: Country
fo_FO: Land

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
fo_FO: Telur ein høvuðskunda umframt møgulig eyka fólk, sum hann leggur afturat.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
fo_FO: Telur samlaða talið av innskrivaðum fólki, íroknað høvuðskundan.

en: Coupon code
fo_FO: Avsláttarkota

en: Coupons
fo_FO: Avsláttarkotur

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
fo_FO: Stovna og umsita afturvendandi tiltøk við tillagaðum tíðarætlanum fyri sveiggj og lættleika.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
fo_FO: Stovna serligar fráboðanir, sum verða útloystar eftir bókingarstøðu ella tíðarsettum áminningum, so kundar og starvsfólk verða kunnað júst á røttum tíðspunkti.

en: Create employee
fo_FO: Stovna starvsfólk

en: Create event
fo_FO: Stovna tiltak

en: Create meetings for pending appointments
fo_FO: Stovna fundir fyri bíðar tíðir

en: Create new
fo_FO: Stovna nýtt

en: Create new tag
fo_FO: Stovna nýtt merki

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
fo_FO: Stovna netundirvísingarstovur sjálvvirkandi fyri hvørja bókaða tíð ella tiltak.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
fo_FO: Stovna tilfeingi sum rúm ella stólar, sum kann deilast tvørtur um tænastur, støð og starvsfólk.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
fo_FO: Stovna rúm, útgerð ella annað tilfeingi, sum kann deilast millum starvsfólk, tænastur ella støð, so kundar bara síggja tíðir, tá alt, teimum tørvar, veruliga er tøkt.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
fo_FO: Stovna tíðarsett tiltøk við føstum dagfestingum, prísum og rúmdum.

en: Create service
fo_FO: Stovna tænastu

en: Create spaces for pending appointments
fo_FO: Stovna rúm fyri bíðar tíðir

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
fo_FO: Stovna serstakar avsláttarkotur, sum kundar kunnu brúka undir bóking, bjóða avsláttir ella enntá ókeypis tíðir fyri at økja um luttøku, nøgdsemi og sølu.

en: Created on
fo_FO: Stovnað tann

en: Credit minimum to send reminder
fo_FO: Minstakredittur fyri at senda áminning

en: Currency
fo_FO: Gjaldoyra

en: Current password
fo_FO: Núverandi loyniorð

en: Custom
fo_FO: Sersniðið

en: Custom Fields
fo_FO: Sersniðnir teigar

en: Custom address
fo_FO: Sersniðin bústaður

en: Custom currency symbol
fo_FO: Sersniðið gjaldoyratekin

en: Custom fields
fo_FO: Sersniðnir teigar

en: Custom notifications
fo_FO: Sersniðnar fráboðanir

en: Custom pricing
fo_FO: Sersniðin prísáseting

en: Custom range
fo_FO: Sersniðið tíðarskeið

en: Custom service duration
fo_FO: Sersniðin tænastulongd

en: Customer
fo_FO: Kundi

en: Customer Asc
fo_FO: Kundi hækkandi

en: Customer Desc
fo_FO: Kundi lækkandi

en: Customer Panel Page URL
fo_FO: URL til síðu fyri kundapanel

en: Customer configuration
fo_FO: Kundauppseting

en: Customer details
fo_FO: Kundaupplýsingar

en: Customer email
fo_FO: Teldupostur hjá kunda

en: Customer first name
fo_FO: Fornavn hjá kunda

en: Customer full name
fo_FO: Fult navn hjá kunda

en: Customer has been blocked.
fo_FO: Kundin er blokeraður.

en: Customer has been created.
fo_FO: Kundin er stovnaður.

en: Customer has been deleted.
fo_FO: Kundin er strikaður.

en: Customer has been unblocked.
fo_FO: Kundin er avblokeraður.

en: Customer has been updated.
fo_FO: Kundin er dagførdur.

en: Customer information
fo_FO: Kundaupplýsingar

en: Customer last name
fo_FO: Eftirnavn hjá kunda

en: Customer name
fo_FO: Navn á kunda

en: Customer note
fo_FO: Viðmerking frá kunda

en: Customer note has been added.
fo_FO: Viðmerking frá kunda er løgd afturat.

en: Customer note has been updated.
fo_FO: Viðmerking frá kunda er dagførd.

en: Customer panel
fo_FO: Kundapanel

en: Customer phone
fo_FO: Telefon hjá kunda

en: Customer plus additional people
fo_FO: Kundi umframt eyka fólk

en: Customer setup
fo_FO: Kundauppseting

en: Customers
fo_FO: Kundar

en: Customers detected in file:
fo_FO: Kundar funnir í fílu:

en: Customers imported from file:
fo_FO: Kundar innfluttir úr fílu:

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
fo_FO: Kundar verða beindir til hesa URL eftir at hava bókað eitt tiltak.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
fo_FO: Kundar verða beindir til hesa URL eftir at hava bókað eina tíð.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
fo_FO: Kundar verða beindir til hesa URL, eftir at teir hava fullført gjaldingina.

en: Customize
fo_FO: Tillaga

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
fo_FO: Tillaga hvørt samskifti við at savna røttu upplýsingarnar fyri tænastur, tiltøk og kundaskráir

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
fo_FO: Tillaga tilboð, so tey hóska til ávísar tænastur og ymisk kundatørv

en: Daily occupancy
fo_FO: Daglig nýtsla

en: Danger button background color
fo_FO: Bakgrundslitur á vandaknappi

en: Danger button text color
fo_FO: Tekstlitur á vandaknappi

en: Dark Theme
fo_FO: Myrkt tema

en: Dashboard
fo_FO: Yvirlitstalva

en: Date
fo_FO: Dagfesting

en: Date & Time
fo_FO: Dagfesting og tíð

en: Date & time
fo_FO: Dagfesting og tíð

en: Date Asc
fo_FO: Dagfesting hækkandi

en: Date Desc
fo_FO: Dagfesting lækkandi

en: Date Picker
fo_FO: Dagfestingarveljari

en: Date of birth
fo_FO: Føðingardagur

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
fo_FO: Føðingardagur má vera í sama sniði, sum valt er í tínum WP-stillingum. Um dagfestingarsnið við komma verður brúkt, skulu dagfestingarnar vera í gásareygum.

en: Date picker
fo_FO: Dagfestingarveljari

en: Date:
fo_FO: Dagfesting:

en: Day
fo_FO: Dagur

en: Day off name
fo_FO: Navn á frídegi

en: Days
fo_FO: Dagar

en: Days off
fo_FO: Frídagar

en: Default Label
fo_FO: Standardmerki

en: Default Square location
fo_FO: Standard Square-stað

en: Default appointment status
fo_FO: Standardstøða fyri tíð

en: Default back end page
fo_FO: Standard baksíðusíða

en: Default language
fo_FO: Standardsprog

en: Default location
fo_FO: Standardstað

en: Default number of items per page on the back end
fo_FO: Standardtal av lutum á hvørjari síðu á baksíðuni

en: Default number of items per page on the front end
fo_FO: Standardtal av lutum á hvørjari síðu á forsíðuni

en: Default payment method
fo_FO: Standard gjaldsháttur

en: Default phone country code
fo_FO: Standard landakota fyri telefon

en: Default time slot step
fo_FO: Standard stig fyri tíðarlumma

en: Define how far into the future customers can book appointments.
fo_FO: Áset, hvussu langt fram í tíð kundar kunnu bóka tíðir.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
fo_FO: Áset tíðina undan avtaluni, har kundar ikki kunnu bóka.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
fo_FO: Áset tíðina undan avtaluni, har kundar ikki kunnu avlýsa.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
fo_FO: Áset tíðina undan avtaluni, har kundar ikki kunnu broyta tíðina.

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
fo_FO: Ásetur málið, sum verður brúkt til fráboðanir sendar til henda kunda fyri bókingar stovnaðar úr fyrisitingar- ella starvsfólkapanelinum. Um eitt stuðlað mál varð brúkt í eini undanfarnari bóking, verður tað valt sjálvvirkandi; annars kanst tú seta tað handliga.

en: Delete
fo_FO: Strika

en: Delete Event
fo_FO: Strika tiltak

en: Delete appointment
fo_FO: Strika tíð

en: Delete block time
fo_FO: Strika blokktíð

en: Delete booking
fo_FO: Strika bóking

en: Delete category
fo_FO: Strika bólk

en: Delete customer
fo_FO: Strika kunda

en: Delete employee
fo_FO: Strika starvsfólk

en: Delete service
fo_FO: Strika tænastu

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
fo_FO: Gev kundum eina smidligari bókingaruppliving við bara at vísa veruligar, tøkar tíðarlummar

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
fo_FO: Lat persónlig boð, sum eru tillagað tónanum, vørumerkinum og arbeiðsgongdini hjá fyritøkuni

en: Delivered
fo_FO: Latið

en: Deposit payment
fo_FO: Innskotsgjalding

en: Description
fo_FO: Lýsing

en: Details
fo_FO: Upplýsingar

en: Details changed
fo_FO: Upplýsingar broyttar

en: Disable
fo_FO: Óvirkja

en: Disabled
fo_FO: Óvirkjað

en: Discard
fo_FO: Vraka

en: Disconnect account
fo_FO: Kopla kontu frá

en: Discount
fo_FO: Avsláttur

en: Display Field:
fo_FO: Vísingarteigur:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
fo_FO: Vís tiltøk í kalendarasýni, so kundar kunnu kaga, leita og bóka beinleiðis. Ein góður háttur at vísa komandi tiltøk fram í einum interaktivum sniði.

en: Documentation
fo_FO: Skjalfesting

en: Don't Import
fo_FO: Flyt ikki inn

en: Don't have an account?
fo_FO: Hevur tú ikki eina kontu?

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
fo_FO: Brúk ikki tekststøðu, um tú longu hevur HTML-kotu í lýsingini, tí tá henda støða verður virkjað, kunnu verandi HTML-frámerki fara mist.

en: Dot-comma
fo_FO: Punktum-komma

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
fo_FO: Tak kundalistan niður beinanvegin til frágreiðingar, marknaðarføring ella nýtslu í uttanhýsis skipanum, so dátuum­siting verður skjótari og lættari enn nakrantíð.

en: Draft
fo_FO: Kladda

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
fo_FO: Drag fyri at raða teigar av nýggjum og/ella velja, hvørjir skulu vísast.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
fo_FO: Øk bókingar við lokkandi avsláttarkotutilboðum

en: Drop files here or click to upload
fo_FO: Slepp fílum her ella trýst fyri at leggja upp

en: Dropdown Color
fo_FO: Litur á fellilista

en: Dropdown Text Color
fo_FO: Tekstlitur á fellilista

en: Dropdown layout
fo_FO: Layout fyri fellilista

en: Dropdowns
fo_FO: Fellilistar

en: Due
fo_FO: Gjalddagi

en: Duplicate
fo_FO: Tvífalda

en: Duplicate appointment
fo_FO: Tvífalda tíð

en: Duplicate category
fo_FO: Tvífalda bólk

en: Duplicate service
fo_FO: Tvífalda tænastu

en: Duration
fo_FO: Longd

en: Duration Asc
fo_FO: Longd hækkandi

en: Duration Desc
fo_FO: Longd lækkandi

en: Duration:
fo_FO: Longd:

en: E-ticket QR code
fo_FO: QR-kota fyri e-atgongumerki

en: Each spot counts as one attendee.
fo_FO: Hvørt pláss telur sum ein luttakari.

en: Easily export your customer data in one click
fo_FO: Flyt kundadáta lættliga út við einum klikki

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
fo_FO: Skipað fleiri vinnustøð lættliga á einum stað, so raksturin gongur smidliga og bókingarupplivingin er støðug, sama hvar tænasturnar verða bodnar.

en: Edit
fo_FO: Rætta

en: Edit Category
fo_FO: Rætta bólk

en: Edit appointment
fo_FO: Rætta tíð

en: Edit block time
fo_FO: Rætta blokktíð

en: Edit booking
fo_FO: Rætta bóking

en: Edit customer
fo_FO: Rætta kunda

en: Edit day off
fo_FO: Rætta frídag

en: Edit employee
fo_FO: Rætta starvsfólk

en: Edit event
fo_FO: Rætta tiltak

en: Edit event booking
fo_FO: Rætta tiltaksbóking

en: Edit service
fo_FO: Rætta tænastu

en: Edit table
fo_FO: Rætta talvu

en: Edit transaction
fo_FO: Rætta flyting

en: Edit work hours
fo_FO: Rætta arbeiðstíðir

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
fo_FO: Umsit avlýsingar av tíðum effektivt við at loyva kundum at koma á bíðilista og handliga fylla nýliga tøkar tíðarlummar.

en: Effortless management for every location
fo_FO: Løtt umsiting fyri hvørt stað

en: Effortless tax management for every booking
fo_FO: Løtt mvg-/skattaumsiting fyri hvørja bóking

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
fo_FO: Set lættliga upp og umsita tiltøk, sum endurtaka seg eftir tínari valdu tíðarætlan, og bjóða sveiggj, støðufesti og eina smidliga uppliving fyri bæði tína fyritøku og tínar kundar.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
fo_FO: Slepp undan handligum útrokningum við snildari, sjálvvirknari mvg-/skattanýtslu

en: Email
fo_FO: Teldupostur

en: Email Address
fo_FO: Teldupostbústaður

en: Email address
fo_FO: Teldupostbústaður

en: Email already exists with different name. Please check your name.
fo_FO: Telduposturin er longu til við øðrum navni. Vinarliga kanna navnið.

en: Email field is required
fo_FO: Teldupostteigur er kravdur

en: Email:
fo_FO: Teldupostur:

en: Employee
fo_FO: Starvsfólk

en: Employee Badge
fo_FO: Starvsfólkafrámerki

en: Employee ID
fo_FO: Starvsfólka-ID

en: Employee Selection
fo_FO: Val av starvsfólki

en: Employee badges
fo_FO: Starvsfólkafrámerki

en: Employee badges management
fo_FO: Umsiting av starvsfólkafrámerkjum

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
fo_FO: Dagliga markið fyri tíðir hjá starvsfólkinum er rokkið. Vinarliga vel aðra dagfesting ella annað starvsfólk.

en: Employee days off
fo_FO: Frídagar hjá starvsfólki

en: Employee description
fo_FO: Starvsfólkalýsing

en: Employee description popup
fo_FO: Sprettigluggi við starvsfólkalýsing

en: Employee details
fo_FO: Starvsfólkaupplýsingar

en: Employee email
fo_FO: Teldupostur hjá starvsfólki

en: Employee first name
fo_FO: Fornavn hjá starvsfólki

en: Employee full name
fo_FO: Fult navn hjá starvsfólki

en: Employee has been created.
fo_FO: Starvsfólkið er stovnað.

en: Employee has been deleted.
fo_FO: Starvsfólkið er strikað.

en: Employee has been hidden.
fo_FO: Starvsfólkið er fjalt.

en: Employee has been updated.
fo_FO: Starvsfólkið er dagført.

en: Employee is now visible.
fo_FO: Starvsfólkið er nú sjónligt.

en: Employee last name
fo_FO: Eftirnavn hjá starvsfólki

en: Employee name
fo_FO: Navn á starvsfólki

en: Employee name, email & phone
fo_FO: Navn, teldupostur og telefon hjá starvsfólki

en: Employee note
fo_FO: Starvsfólkaviðmerking

en: Employee note has been updated.
fo_FO: Starvsfólkaviðmerking er dagførd.

en: Employee panel
fo_FO: Starvsfólkapanel

en: Employee panel page URL
fo_FO: URL til síðu fyri starvsfólkapanel

en: Employee panel password
fo_FO: Loyniorð til starvsfólkapanel

en: Employee phone
fo_FO: Telefon hjá starvsfólki

en: Employee selection
fo_FO: Val av starvsfólki

en: Employee selection logic
fo_FO: Logikkur fyri val av starvsfólki

en: Employee setup
fo_FO: Starvsfólkauppseting

en: Employees
fo_FO: Starvsfólk

en: Empower your team with seamless integrations
fo_FO: Styrk toymið við smidligum integratiónum

en: Enable
fo_FO: Virkja

en: Enable Google Meet
fo_FO: Virkja Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
fo_FO: Virkja Microsoft Teams

en: Enable auto-reply message
fo_FO: Virkja sjálvvirkin svarboð

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
fo_FO: Lat kundar umsita sínar tíðir og tiltøk effektivt. Tillaga litir og merki fyri at skapa eina smidliga uppliving við tínum vørumerki.

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
fo_FO: Virkja skjóta, kontaktleysa innritan til tiltøk við serstøkum QR-kotum fyri hvørt atgongumerki.

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
fo_FO: Virkja hesa stilling, um tú vilt loyva kundum at flyta sínar egnu tíðir.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
fo_FO: Virkja hesa stilling, um tú vilt strika ískoytistalvur, leiklutir, fílur og stillingar<br>tá ískoytið verður strikað av ískoytissíðuni

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
fo_FO: Virkja hesa stilling, um tú vilt gera stigið fyri tíðarlummar tað sama sum tænastulongdina í bókingargongdini

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
fo_FO: Virkja hesa stilling, um tú vilt senda ics-fílu í telduposti eftir góðkendar bókingar.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
fo_FO: Virkja hesa stilling, um tú vilt senda ics-fílu í telduposti eftir bíðar bókingar.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
fo_FO: Virka hesa stilling fyri at tryggja, at kundar, sum brúka ein verandi teldupost ella telefonnummar, varðveita somu for- og eftirnøvn.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
fo_FO: Virka hesa stilling fyri at tryggja, at rokningin verður send kundanum eftir bóking.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
fo_FO: Virka hesa stilling fyri at fáa ein áminningarteldupost, tá SMS-saldan røkkur ásetta minstamarkinum.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
fo_FO: Virka fyri at vísa bókingartíðir grundað á tíðarøkið hjá kundanum.

en: End date
fo_FO: Endadato

en: End time
fo_FO: Endatíð

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
fo_FO: Ger bókingar betri við tillaganligum merkjum, sum styrkja samleikan hjá tínari fyritøku.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
fo_FO: Styrk álitið hjá kundum við greiðum, skjalfestum gjaldsupplýsingum fyri hvørja bóking

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
fo_FO: Styrk kundatrygdina við at løna kundum við serligum, persónligum tilboðum

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
fo_FO: Ger tað smidligari við kundaupplýsingum, sum eru klárar til marknaðarføringaramboð ella uttanhýsis pallar

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
fo_FO: Betra um kundaupplivingina við greiðum, lættskiljandi oyðubløðum, sum eru sniðgivin eftir tørvinum hjá tínari fyritøku

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
fo_FO: Betra um kundaupplivingina við tillagaðum ískoytum, sum geva lættleika og virði

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
fo_FO: Tryggja rætta rokningargerð við altíð at brúka røttu mvg-/skattasatsirnar

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
fo_FO: Tryggja neyva bókføring við greiðum og skipaðum fíggjardátum

en: Enter a phone number, then press Enter to add
fo_FO: Skriva eitt telefonnummar og trýst síðani Enter fyri at leggja afturat

en: Enter email
fo_FO: Skriva teldupost

en: Enter email, then press Enter to add
fo_FO: Skriva teldupost og trýst síðani Enter fyri at leggja afturat

en: Enter first name
fo_FO: Skriva fornavn

en: Enter last name
fo_FO: Skriva eftirnavn

en: Enter phone
fo_FO: Skriva telefon

en: Error
fo_FO: Villa

en: Error occurred
fo_FO: Ein villa kom fyri

en: Estimated price
fo_FO: Mettur prísur

en: Event
fo_FO: Tiltak

en: Event Asc
fo_FO: Tiltak hækkandi

en: Event Available
fo_FO: Tiltak tøkt

en: Event Booking Details
fo_FO: Upplýsingar um tiltaksbóking

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
fo_FO: Event Booking er ein shortcode, sum gevur kundum møguleika at bóka eitt av tiltøkunum, sum tú hevur stovnað í backend, í einari einfaldari tiltaks-kalendaravísing.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
fo_FO: Event Booking er ein shortcode, sum gevur kundum møguleika at bóka eitt av tiltøkunum, sum tú hevur stovnað í backend, í einari einfaldari tiltakslistavísing.

en: Event Desc
fo_FO: Tiltakslýsing lækkandi

en: Event Ends
fo_FO: Tiltak endar

en: Event ID
fo_FO: Tiltaks-ID

en: Event Info
fo_FO: Upplýsingar um tiltak

en: Event Location
fo_FO: Tiltaksstaður

en: Event Starts
fo_FO: Tiltak byrjar

en: Event available
fo_FO: Tiltak tøkt

en: Event booking has been created.
fo_FO: Tiltaksbóking er stovnað.

en: Event booking has been deleted.
fo_FO: Tiltaksbóking er strikað.

en: Event booking has been updated.
fo_FO: Tiltaksbóking er dagførd.

en: Event calendar booking from
fo_FO: Bóking úr tiltaks-kalendara

en: Event card
fo_FO: Tiltakskort

en: Event date & time period
fo_FO: Dato- og tíðarskeið fyri tiltak

en: Event date period
fo_FO: Datotíðarskeið fyri tiltak

en: Event description
fo_FO: Lýsing av tiltaki

en: Event details
fo_FO: Tiltaksupplýsingar

en: Event e-ticket
fo_FO: E-atgongumerki til tiltak

en: Event employees
fo_FO: Starvsfólk á tiltaki

en: Event end date
fo_FO: Endadato fyri tiltak

en: Event end date & time
fo_FO: Endadato og -tíð fyri tiltak

en: Event end time
fo_FO: Endatíð fyri tiltak

en: Event ends
fo_FO: Tiltak endar

en: Event gallery
fo_FO: Tiltaksgallarí

en: Event has been canceled.
fo_FO: Tiltakið er avlýst.

en: Event has been created.
fo_FO: Tiltakið er stovnað.

en: Event has been deleted.
fo_FO: Tiltakið er strikað.

en: Event has been hidden.
fo_FO: Tiltakið er fjalt.

en: Event has been opened.
fo_FO: Tiltakið er latið upp.

en: Event has been updated.
fo_FO: Tiltakið er dagført.

en: Event info
fo_FO: Upplýsingar um tiltak

en: Event is now visible.
fo_FO: Tiltakið er nú sjónligt.

en: Event list booking from
fo_FO: Bóking úr tiltakslista

en: Event location
fo_FO: Tiltaksstaður

en: Event name
fo_FO: Tiltaksnavn

en: Event price
fo_FO: Tiltaksprísur

en: Event slots capacity
fo_FO: Rúmd fyri tiltakspláss

en: Event space name
fo_FO: Navn á tiltaksrúmi

en: Event start date
fo_FO: Byrjanardato fyri tiltak

en: Event start date & time
fo_FO: Byrjanardato og -tíð fyri tiltak

en: Event start time
fo_FO: Byrjanartíð fyri tiltak

en: Event starts
fo_FO: Tiltak byrjar

en: Event status
fo_FO: Tiltaksstøða

en: Event tags
fo_FO: Tiltaksmerki

en: Event tags have been saved.
fo_FO: Tiltaksmerki eru goymd.

en: Event tags setup
fo_FO: Uppseting av tiltaksmerkjum

en: Event ticketing
fo_FO: Atgongumerki til tiltøk

en: Event tickets
fo_FO: Tiltaksatgongumerki

en: Event time scope
fo_FO: Tíðarøki fyri tiltak

en: Event title and description
fo_FO: Heiti og lýsing av tiltaki

en: Event type
fo_FO: Tiltaksslag

en: Events
fo_FO: Tiltøk

en: Events Available
fo_FO: Tiltøk tøk

en: Events List Booking
fo_FO: Bóking úr tiltakslista

en: Events available
fo_FO: Tiltøk tøk

en: Events calendar
fo_FO: Tiltakskalendari

en: Events custom pricing
fo_FO: Tillagað prísáseting fyri tiltøk

en: Events list
fo_FO: Tiltakslisti

en: Events list view
fo_FO: Tiltakslistavísing

en: Events pricing
fo_FO: Prísáseting fyri tiltøk

en: Events setup
fo_FO: Uppseting av tiltøkum

en: Events waiting list
fo_FO: Bíðilisti til tiltøk

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
fo_FO: Víðka um kapasitetin við at leggja so nógv starvsfólk afturat, sum tín fyritøka hevur tørv á

en: Export
fo_FO: Flyt út

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
fo_FO: Flyt allar transaktiónsskrásetingar út frá fíggjarsíðuni til lætta bókføring, avstemming ella deiling við tíni fíggjaramboð.

en: Export appointment data with ease
fo_FO: Flyt lættliga dátur um tíðir út

en: Export bookings
fo_FO: Flyt bókingar út

en: Export event booking data with ease
fo_FO: Flyt lættliga dátur um tiltaksbókingar út

en: Extra
fo_FO: Eyka

en: Extras
fo_FO: Eyka

en: Extras total price
fo_FO: Samlaður prísur fyri eyka

en: Facebook app ID
fo_FO: Facebook app-ID

en: Facebook app secret
fo_FO: Facebook app-loynilykil

en: Facebook social login
fo_FO: Facebook sosial innriting

en: Failed to reorder services.
fo_FO: Fekk ikki broytt raðfylgjuna á tænastum.

en: Failed to send test email.
fo_FO: Fekk ikki sent royndarteldupost.

en: Failed to update category positions.
fo_FO: Fekk ikki dagført støðurnar hjá bólkum.

en: Features
fo_FO: Funkur

en: Features & Integrations
fo_FO: Funkur og integratiónir

en: Female
fo_FO: Kvinna

en: Field Order
fo_FO: Feltaraðfylgja

en: Field order
fo_FO: Feltaraðfylgja

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
fo_FO: Feltaraðfylgja, kravd felt, merkingar og vísingarstillingar

en: Filled
fo_FO: Útfylt

en: Filter
fo_FO: Sía

en: Filterable Field:
fo_FO: Síggjandi felt:

en: Filters
fo_FO: Síur

en: Filters block
fo_FO: Síublokkur

en: Finance
fo_FO: Fíggjarviðurskifti

en: Finish
fo_FO: Liðugt

en: Finish Button Type
fo_FO: Slag av liðugt-knappi

en: First Name:
fo_FO: Fornavn:

en: First and last names must be in two separate fields.
fo_FO: For- og eftirnavn skulu vera í tveimum atskildum feltum.

en: First name
fo_FO: Fornavn

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
fo_FO: Smidligir avsláttarmøguleikar lata teg áseta tillagað virði ella bjóða fullan príseftirgeving

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
fo_FO: Smidlig prísáseting letur teg áseta fastan pakkaprís og bjóða lokkandi avsláttir

en: Follow up
fo_FO: Fylg upp

en: Font
fo_FO: Skrift

en: Font family
fo_FO: Skriftfamilja

en: Fonts
fo_FO: Skriftir

en: Fonts and colors
fo_FO: Skriftir og litir

en: Footer
fo_FO: Síðufótur

en: Footer buttons
fo_FO: Knappar í síðufóti

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
fo_FO: Fyri fleirval: halt CTRL / Command (⌘) niðri.

en: Forgot password?
fo_FO: Gloymt loyniorð?

en: Form
fo_FO: Oyðublað

en: Form Flow
fo_FO: Oyðublaðsflæði

en: Forms
fo_FO: Oyðubløð

en: Free
fo_FO: Ókeypis

en: Fri
fo_FO: Frí

en: Friday
fo_FO: Fríggjadagur

en: From
fo_FO: Frá

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
fo_FO: Front-end Booking Catalog er ein shortcode, tá tú vilt vísa tína tænastu sum ein katalog

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
fo_FO: Front-end Booking Catalog er ein shortcode, tá tú vilt vísa tína tænastu sum ein katalog

en: Front-end customer panel
fo_FO: Front-end kundapanel

en: Front-end employee panel
fo_FO: Front-end starvsfólkapanel

en: Full
fo_FO: Fult

en: Full events
fo_FO: Fullteknað tiltøk

en: Future events
fo_FO: Komandi tiltøk

en: Gallery
fo_FO: Gallarí

en: Gender
fo_FO: Kyn

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
fo_FO: Kyn skal verða ásett sum annaðhvørt 'male' ella 'female'.

en: General
fo_FO: Alment

en: Generate
fo_FO: Ger

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
fo_FO: Ger rokningar sjálvvirkandi fyri bókingar fyri at gera gjaldingar smidligari og betra um kundaupplivingina.

en: Generate payment links
fo_FO: Ger gjaldsleinkjur

en: Get in Touch
fo_FO: Set teg í samband

en: Get in touch
fo_FO: Set teg í samband

en: Global Settings
fo_FO: Almennar stillingar

en: Go Back
fo_FO: Far aftur

en: Go back
fo_FO: Far aftur

en: Go to Catalog form
fo_FO: Far til katalogoyðublað

en: Go to Custom Fields
fo_FO: Far til tillagað felt

en: Go to Step-by-step form
fo_FO: Far til stig-fyri-stig oyðublað

en: Google Calendar & Google Meet
fo_FO: Google Calendar og Google Meet

en: Google Maps API key
fo_FO: Google Maps API-lykill

en: Google Meet setup
fo_FO: Uppseting av Google Meet

en: Google social login
fo_FO: Google sosial innriting

en: Grid view
fo_FO: Rútmuvísing

en: Group event details
fo_FO: Upplýsingar um bólkatiltak

en: Grow your team with unlimited employee management
fo_FO: Lat toymið vaksa við óavmarkaðari umsiting av starvsfólki

en: Gyms
fo_FO: Venjingarmiðstøðir

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
fo_FO: HTML-sniðgeving kann verða yvirstýrd av vanligari tekstsniðgeving, tá skift verður millum støður.

en: Heading Text Color
fo_FO: Tekstlitur á yvirskrift

en: Heading title
fo_FO: Yvirskriftsheiti

en: Healthcare
fo_FO: Heilsuverkið

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
fo_FO: Her kanst tú áseta málini, sum tú vilt hava í plugininum til at týða dynamiskar tekstir (nøvn, lýsingar, fráboðanir).

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
fo_FO: Her kanst tú skriva fleiri teldupostbústaðir, har allar fráboðanir verða sendar. Trýst Enter fyri at leggja ein bústað afturat.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
fo_FO: Her kanst tú skriva fleiri telefonnummør, har øll SMS-boð verða send. Trýst Enter fyri at leggja eitt nummar afturat.

en: Hidden
fo_FO: Fjalt

en: Hide
fo_FO: Fjal

en: Hide employee
fo_FO: Fjal starvsfólk

en: Hide event
fo_FO: Fjal tiltak

en: Hide locked features
fo_FO: Fjal læstar funkur

en: Hide service
fo_FO: Fjal tænastu

en: Hide tips & suggestions
fo_FO: Fjal ráð og uppskot

en: Higher price background
fo_FO: Bakgrund fyri hægri prís

en: Higher price text
fo_FO: Tekstur fyri hægri prís

en: Hour
fo_FO: Tími

en: Hours
fo_FO: Tímar

en: How many attendees do you want to book event for?
fo_FO: Hvussu nógvar luttakarar vilt tú bóka tiltakið fyri?

en: How to
fo_FO: Soleiðis gert tú

en: I want to pay full amount
fo_FO: Eg vil gjalda fulla upphædd

en: ID Asc
fo_FO: ID hækkandi

en: ID Desc
fo_FO: ID lækkandi

en: Id
fo_FO: ID

en: Identify country code by user's IP address
fo_FO: Finn landskotu út frá IP-bústaðinum hjá brúkaranum

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
fo_FO: Um allir gjaldshættir eru óvirknir fyri tænastuna/tiltakið, verður sjálvvaldi gjaldshátturin brúktur.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
fo_FO: Um hetta er óvirkið, skal bókingin røkka minstakapasitetinum, og tíðarplássið letur aftur eftir fyrstu bóking.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
fo_FO: Um hetta er virkið, kunnu kundar bóka við støðuni Bíðandi, sjálvt eftir at hámarkskapasiteturin er náddur.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
fo_FO: Um hetta er virkið, kunnu kundar fullføra gjaldingina við leinkjuni í teldupostfráboðanunum ella gjøgnum kundapanelið.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
fo_FO: Um hetta er ógilt, verða onnur virði lopin um og ikki innflutt.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
fo_FO: Um hetta verður latið tómt, verða viðfestingar lagdar í sjálvvaldu WordPress-uploads-mappuna.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
fo_FO: Um fleiri kundar hava sama teldupostbústað, verður bert tann fyrsti innfluttur.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
fo_FO: Um tú ert í einum landi, har mvg ella GST er galdandi, verður viðkomandi skattur lagdur afturat transaktiónini.

en: If you are the admin of this page, see how to
fo_FO: Um tú ert umsitingarfólk á hesi síðu, hygg hvussu tú kanst

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
fo_FO: Um tú virkjar hesa stilling, kann Admin bóka tíð nær sum helst (arbeiðstíðir, serligir dagar og frídagar hjá øllum starvsfólkum verða ignorerað).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
fo_FO: Um tú virkjar hesa stilling, kann Admin bóka tíð oman á ella meðan ein onnur tíð er.

en: Image
fo_FO: Mynd

en: Image Color
fo_FO: Myndlitur

en: Import
fo_FO: Flyt inn

en: Import Rules
fo_FO: Innflutningsreglur

en: Import successful
fo_FO: Innflutningur eydnaðist

en: Importing customers
fo_FO: Flytur kundar inn

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
fo_FO: Betra um neyvleika og professionellan dám við støðugari og greiðari rokningargerð

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
fo_FO: Betra um valmøguleikar hjá kundum við at lata teir bóka hjá starvsfólkinum, sum hóskar teimum best

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
fo_FO: Ger tað lættari hjá kundum við at bjóða fyrisigiliga, endurtakandi møguleikar, sum eru lættir at bóka

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
fo_FO: Betra um kundaupplivingina við at lata kundar velja staðið, sum hóskar teimum best

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
fo_FO: Betra um neyvleikan í frágreiðingum við beinanvegin at fáa atgongd til fullfíggjaðar dátur um tíðir

en: Improve reporting accuracy by accessing complete event booking data instantly
fo_FO: Betra um neyvleikan í frágreiðingum við beinanvegin at fáa atgongd til fullfíggjaðar dátur um tiltaksbókingar

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
fo_FO: Betri kundahald, tí kundar koma aftur fyri at brúka tær eftirverandi seturnar í pakkanum

en: Incl. VAT
fo_FO: Íroknað mvg

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
fo_FO: Tak buffaratíð við í útrokningini av tíðarplássum. Tá hetta er óvirkið, verða tíðarpláss bert grundað á varleikan hjá tænastuni.

en: Include service buffer time in time slots
fo_FO: Tak buffaratíð fyri tænastu við í tíðarplássum

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
fo_FO: Øk um umskapanir við at eggja kundum við lokkandi tilboðum í avmarkaða tíð

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
fo_FO: Øk um inntøkurnar við at eggja kundum til at keypa eyka tænastur ella vørur

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
fo_FO: Øk um sølunøgdina við at eggja kundum til at bóka fleiri tíðir í senn

en: Industries
fo_FO: Vinnugreinar

en: Info
fo_FO: Upplýsingar

en: Info text
fo_FO: Upplýsingatekstur

en: Input Color
fo_FO: Inntastingslitur

en: Input Text Color
fo_FO: Tekstlitur í inntasting

en: Input fields
fo_FO: Inntastingsfelt

en: Insert pending appointments
fo_FO: Set bíðandi tíðir inn

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
fo_FO: Integrera við WooCommerce fyri at virkja framkomnar e-handilsmøguleikar.

en: Integrations
fo_FO: Integratiónir

en: Interested in unlocking this feature?
fo_FO: Hevur tú hug at lata hesa funkuna upp?

en: Invalid Stripe secret key.
fo_FO: Ógildur Stripe-loynilykil.

en: Invoice Format
fo_FO: Rokningarsnið

en: Invoices
fo_FO: Rokningar

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
fo_FO: Tað sær út til, at hetta er fyrstu ferð tú ert her, so latið okkum ganga ígjøgnum nøkur einføld stig fyri at hjálpa tær í gongd.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
fo_FO: Tað sær út til, at eingi starvsfólk ella ongar tænastur eru stovnaðar, ella at einki starvsfólk er tillutað tænastuni í løtuni.

en: Join Space
fo_FO: Luttak í rúmi

en: Join Zoom
fo_FO: Luttak í Zoom

en: Join with Google Meet
fo_FO: Luttak við Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
fo_FO: Luttak við Microsoft Teams

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
fo_FO: Halt kundar og starvsfólk kunnað við at senda fráboðanir um tíðir og tiltøk beinleiðis gjøgnum WhatsApp - vel forskrivað boð ella tillaga tíni egnu fyri ein persónligan dám.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
fo_FO: Halt øllum á rættari leið við ætlaðum áminningum, sum minka um fráveru og misskiljingar

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
fo_FO: Halt rakstrinum samskipaðum við felags stillingum, tøkleika og tilfeingisstýring

en: Keep slot available after first booking
fo_FO: Halt tíðarpláss tøkt eftir fyrstu bóking

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
fo_FO: Halt tíni dáta skipað og gagnlig við struktureraðum feltum, sum standardisera upplýsingarnar, tú savnar

en: Labels
fo_FO: Merkingar

en: Language
fo_FO: Mál

en: Last Booking Asc
fo_FO: Síðsta bóking hækkandi

en: Last Booking Desc
fo_FO: Síðsta bóking lækkandi

en: Last Name:
fo_FO: Eftirnavn:

en: Last booking
fo_FO: Síðsta bóking

en: Last name
fo_FO: Eftirnavn

en: Last on {date}
fo_FO: Síðst tann {date}

en: Layout
fo_FO: Snið

en: Layout & Inputs
fo_FO: Snið og inntastingar

en: Learn More
fo_FO: Les meira

en: Learn more
fo_FO: Les meira

en: Less options
fo_FO: Færri møguleikar

en: Lesson Space API key
fo_FO: Lesson Space API-lykill

en: Light Theme
fo_FO: Ljóst tema

en: Limit additional people
fo_FO: Avmarka eyka fólk

en: Limit appointments per customer
fo_FO: Avmarka tíðir fyri hvønn kundan

en: Limit events per customer
fo_FO: Avmarka tiltøk fyri hvønn kundan

en: Limit package purchases per customer
fo_FO: Avmarka pakkakeyp fyri hvønn kundan

en: List (default)
fo_FO: Listi (sjálvvalt)

en: List layout
fo_FO: Listasnið

en: List view
fo_FO: Listavísing

en: Load booking form manually
fo_FO: Les bókingaroyðublað handvirkið

en: Local Time
fo_FO: Staðbundin tíð

en: Local Time:
fo_FO: Staðbundin tíð:

en: Local time
fo_FO: Staðbundin tíð

en: Location
fo_FO: Stað

en: Location ID
fo_FO: Stað-ID

en: Location Selection
fo_FO: Val av staði

en: Location address
fo_FO: Staðbústaður

en: Location latitude
fo_FO: Breiddarstig hjá staði

en: Location longitude
fo_FO: Longdarstig hjá staði

en: Location selection
fo_FO: Val av staði

en: Locations
fo_FO: Støð

en: Locations must be active and have card processing enabled
fo_FO: Støðini mugu vera virkin og hava kortviðgerð virkjaða

en: Log In
fo_FO: Rita inn

en: Log out
fo_FO: Rita út

en: Logout
fo_FO: Útskráning

en: Lower price background
fo_FO: Bakgrund fyri lægri prís

en: Lower price text
fo_FO: Tekstur fyri lægri prís

en: Mail service
fo_FO: Telduposttænasta

en: Main category button
fo_FO: Knøttur fyri høvuðsbólk

en: Main content
fo_FO: Høvuðsinnihald

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
fo_FO: Varðveit støðuga tíðarlegging við tillagaðum títtleikum og mynstrum

en: Male
fo_FO: Maður

en: Manage bookings
fo_FO: Umsit bókingar

en: Manage company days off
fo_FO: Umsit frídagar hjá fyritøkuni

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
fo_FO: Umsit avlýsingar av tiltøkum effektivt við at lata kundar tekna seg á bíðilistar og fylla tøk pláss handvirkið.

en: Manage event tags
fo_FO: Umsit tiltaksmerki

en: Manage shared resources with ease
fo_FO: Umsit felags tilfeingi lættliga

en: Managing assigned services
fo_FO: Umsiting av tillutaðum tænastum

en: Mandatory Field:
fo_FO: Kravt felt:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
fo_FO: Knýt ein WordPress-brúkara at hesum starvsfólki fyri at geva viðkomandi atgongd til at síggja sínar tíðir í bakendanum hjá plugininum.

en: Max Capacity Asc
fo_FO: Mest loyvda rúmd hækkandi

en: Max Capacity Desc
fo_FO: Mest loyvda rúmd lækkandi

en: Maximum bookings reached
fo_FO: Mest loyvda tal av bókingum er rokkið

en: Maximum capacity
fo_FO: Mest loyvda rúmd

en: Maximum capacity is reached
fo_FO: Mest loyvda rúmd er rokkin

en: Maximum number of events returned
fo_FO: Mesta tal av tiltøkum, ið verða latin aftur

en: Maximum spots
fo_FO: Mest loyvdu pláss

en: Measurement ID
fo_FO: Mátingar-ID

en: Meeting agenda
fo_FO: Skrá fyri fund

en: Meeting title
fo_FO: Fundarheiti

en: Message
fo_FO: Boð

en: Message content
fo_FO: Innihald í boðum

en: Message template
fo_FO: Boðmynstur

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
fo_FO: Boð send gjøgnum WhatsApp hava ongan svarmøguleika, tí mæla vit til at seta boðini “Sjálvvirkið svar”

en: Method
fo_FO: Háttur

en: Minimum capacity
fo_FO: Minsta rúmd

en: Minimum number of attendees
fo_FO: Minsta tal av luttakarum

en: Minimum number of bookings
fo_FO: Minsta tal av bókingum

en: Minimum time required before booking
fo_FO: Minsta tíð kravd áðrenn bóking

en: Minimum time required before canceling
fo_FO: Minsta tíð kravd áðrenn avlýsing

en: Minimum time required before rescheduling
fo_FO: Minsta tíð kravd áðrenn nýggja tíðarlegging

en: Minutes
fo_FO: Minuttir

en: Mon
fo_FO: Mán

en: Monday
fo_FO: Mánadagur

en: Month
fo_FO: Mánaður

en: Months
fo_FO: Mánaðir

en: More Features Zero Limits
fo_FO: Fleiri eginleikar, eingi mørk

en: More options
fo_FO: Fleiri møguleikar

en: Multiply price by number of people
fo_FO: Falda prís við talinum av fólki

en: Name
fo_FO: Navn

en: Name Asc
fo_FO: Navn hækkandi

en: Name Desc
fo_FO: Navn lækkandi

en: Need additional fields?
fo_FO: Tørvar tær fleiri felt?

en: Need help?
fo_FO: Tørvar tær hjálp?

en: Need to update your company's days off?
fo_FO: Skalt tú dagføra frídagarnar hjá fyritøkuni?

en: New
fo_FO: Nýtt

en: New Attendee
fo_FO: Nýggjur luttakari

en: New Update
fo_FO: Nýggj dagføring

en: New appointment
fo_FO: Nýggj tíð

en: New block time
fo_FO: Nýggj blokktíð

en: New category
fo_FO: Nýggjur bólkur

en: New customer
fo_FO: Nýggjur kundi

en: New employee
fo_FO: Nýtt starvsfólk

en: New event
fo_FO: Nýtt tiltak

en: New event booking
fo_FO: Nýggj tiltaksbóking

en: New password
fo_FO: Nýtt loyniorð

en: New service
fo_FO: Nýggj tænasta

en: Next
fo_FO: Næsta

en: Next day reminder
fo_FO: Áminning næsta dag

en: No
fo_FO: Nei

en: No Show (1)
fo_FO: Ikki møtt (1)

en: No Show (2)
fo_FO: Ikki møtt (2)

en: No Show (3+)
fo_FO: Ikki møtt (3+)

en: No appointments yet
fo_FO: Ongar tíðir enn

en: No attendees found
fo_FO: Eingir luttakarar funnir

en: No customers yet
fo_FO: Eingir kundar enn

en: No employees yet
fo_FO: Einki starvsfólk enn

en: No event bookings yet
fo_FO: Ongar tiltaksbókingar enn

en: No events yet
fo_FO: Ongin tiltøk enn

en: No matching data
fo_FO: Eingi samsvarandi dáta

en: No results
fo_FO: Eingi úrslit

en: No results found
fo_FO: Eingi úrslit funnin

en: No results found for
fo_FO: Eingi úrslit funnin fyri

en: No results found...
fo_FO: Eingi úrslit funnin...

en: No services or employees available
fo_FO: Ongar tænastur ella einki starvsfólk tøkt

en: No services yet
fo_FO: Ongar tænastur enn

en: No spots left
fo_FO: Eingi pláss eftir

en: No top trends
fo_FO: Eingi høvuðsrák

en: No transactions yet
fo_FO: Ongar flytingar enn

en: No upcoming events
fo_FO: Ongin komandi tiltøk

en: No-show
fo_FO: Ikki møtt

en: No-show tag
fo_FO: Merki fyri ikki møtt

en: Note
fo_FO: Viðmerking

en: Note (internal)
fo_FO: Viðmerking (innanhýsis)

en: Notice: Please select start and end date.
fo_FO: Boð: Vinarliga vel byrjanar- og endadato.

en: Notification
fo_FO: Fráboðan

en: Notification has been saved.
fo_FO: Fráboðanin er goymd.

en: Notification language
fo_FO: Fráboðanarmál

en: Notification settings
fo_FO: Fráboðanastillingar

en: Notification status has been updated.
fo_FO: Fráboðanastøðan er dagførd.

en: Notification status has not been updated.
fo_FO: Fráboðanastøðan er ikki dagførd.

en: Notification template
fo_FO: Fráboðanarmynstur

en: Notifications
fo_FO: Fráboðanir

en: Notify attendees by email when event information is updated.
fo_FO: Boða luttakarum frá við telduposti, tá tiltaksupplýsingar verða dagførdar.

en: Notify the attendees
fo_FO: Boða luttakarunum frá

en: Notify the customer(s)
fo_FO: Boða kundanum/kundunum frá

en: Number of Tickets
fo_FO: Tal av atgongumerkjum

en: Number of people
fo_FO: Tal av fólki

en: Number of people on waiting list
fo_FO: Tal av fólki á bíðilista

en: Occupancy rate
fo_FO: Nýtslustig

en: Occupied
fo_FO: Upptikið

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
fo_FO: Bjóða eina reina, listagrundaða bókingaruppliving við sniði, sum fangar ans. Kundar kunnu lættliga kanna og bóka úr øllum tínum tiltaksúrvali.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
fo_FO: Bjóða avsláttir ella ókeypis tíðir við tillagandi avsláttarkotum.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
fo_FO: Bjóða valfrí ella kravd eyka undir bókingargongdini - sel eyka tænastur, vørur ella upplivingar fyri at betra um tíðirnar og gleða kundarnar.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
fo_FO: Bjóða tænastur við fleiri longdarmøguleikum, sum kundar kunnu velja ímillum.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
fo_FO: Bjóða mersølu ella eyka fyrimunir innan eina tænastu við eyka.

en: On-Site
fo_FO: Á staðnum

en: On-site
fo_FO: Á staðnum

en: On-site payment
fo_FO: Gjalding á staðnum

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
fo_FO: Tá tú hevur lagt títt fyrsta starvsfólk afturat, verður tað víst her. Trýst á + Starvsfólk niðanfyri fyri at byrja.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
fo_FO: Tá tú hevur lagt títt fyrsta tiltak afturat, verður tað víst her. Trýst á + Tiltak niðanfyri fyri at byrja.

en: Once you add your first service, it will appear here.
fo_FO: Tá tú hevur lagt tína fyrstu tænastu afturat, verður hon víst her.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
fo_FO: Tá tú fært bókingar, verða tínar tíðir vístar her. Tú kanst eisini byrja við at trýsta á Legg afturat-knøttin niðanfyri.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
fo_FO: Tá tú fært tiltaksbókingar, verða tær vístar her. Tú kanst eisini byrja við at trýsta á Bóka tiltak-knøttin niðanfyri.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
fo_FO: Tá tú byrjar at fáa bókingar, verða flytingar vístar her.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
fo_FO: Tá tú byrjar at fáa bókingar, verða kundarnir hjá tær vístir her. Tú kanst eisini byrja við at trýsta á Legg afturat- ella Innflyt-knøttin niðanfyri.

en: Online
fo_FO: Á netinum

en: Oops...
fo_FO: Ups...

en: Open
fo_FO: Lat upp

en: Open Event
fo_FO: Lat tiltak upp

en: Opened
fo_FO: Opið

en: Opens at
fo_FO: Letur upp kl.

en: Opens on
fo_FO: Letur upp tann

en: Options
fo_FO: Møguleikar

en: Options:
fo_FO: Møguleikar:

en: Or enter details below
fo_FO: Ella skriva upplýsingar niðanfyri

en: Or pay with card
fo_FO: Ella gjald við korti

en: Order
fo_FO: Bílegging

en: Organizer
fo_FO: Fyriskipari

en: Organizers
fo_FO: Fyriskiparar

en: Other
fo_FO: Annað

en: Outline
fo_FO: Útgreining

en: Package canceled
fo_FO: Pakki avlýstur

en: Package name
fo_FO: Pakkanavn

en: Package purchased
fo_FO: Pakki keyptur

en: Packages
fo_FO: Pakkar

en: Packages popup
fo_FO: Pakkasprettigluggi

en: Page
fo_FO: Síða

en: Page header
fo_FO: Síðuhausur

en: Page scroll
fo_FO: Síðuskroll

en: Paid
fo_FO: Goldið

en: Panel Button Type
fo_FO: Slag av panelknøtti

en: Panel access
fo_FO: Panelatgongd

en: Panel recovery
fo_FO: Panelendurvinning

en: Paragraph
fo_FO: Brot

en: Partially paid
fo_FO: Partvíst goldið

en: Password
fo_FO: Loyniorð

en: Past events
fo_FO: Farin tiltøk

en: Pay with payment link
fo_FO: Gjald við gjaldsleinki

en: Payment
fo_FO: Gjalding

en: Payment ID
fo_FO: Gjalds-ID

en: Payment amount
fo_FO: Gjaldsupphædd

en: Payment created
fo_FO: Gjalding stovnað

en: Payment date
fo_FO: Gjaldsdagur

en: Payment details
fo_FO: Gjaldsupplýsingar

en: Payment due amount
fo_FO: Upphædd til gjaldingar

en: Payment history
fo_FO: Gjaldssøga

en: Payment method
fo_FO: Gjaldsháttur

en: Payment methods
fo_FO: Gjaldshættir

en: Payment segment
fo_FO: Gjaldsparti

en: Payment status
fo_FO: Gjaldsstøða

en: Payment summary
fo_FO: Gjaldsyvirlit

en: Payment type
fo_FO: Gjaldsslag

en: Payments
fo_FO: Gjaldingar

en: Pending
fo_FO: Bíðar

en: Pending appointments
fo_FO: Tíðir í bíðistøðu

en: People counting logic
fo_FO: Teljingarlogikkur fyri fólk

en: Percentage of Load
fo_FO: Prosent av belastningi

en: Period available for booking in advance
fo_FO: Tíðarskeið tøkt til frammanundanbóking

en: Permanent access token
fo_FO: Varandi atgongumerki

en: Phone
fo_FO: Telefon

en: Phone Number
fo_FO: Telefonnummar

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
fo_FO: Telefonin er longu til við øðrum navni. Vinarliga kanna navnið hjá tær.

en: Phone number
fo_FO: Telefonnummar

en: Phone number ID
fo_FO: Telefonnummar-ID

en: Phone number must include a country code.
fo_FO: Telefonnummarið má hava landakotu.

en: Phone:
fo_FO: Telefon:

en: Pick date & time
fo_FO: Vel dato og tíð

en: Pick date & time:
fo_FO: Vel dato og tíð:

en: Placeholder Color
fo_FO: Litur á plásshaldara

en: Placeholder text
fo_FO: Plásshaldaratekstur

en: Plain
fo_FO: Einfalt

en: Plans
fo_FO: Ætlanir

en: Please cancel the event first before deleting it.
fo_FO: Vinarliga avlýs tiltakið fyrst, áðrenn tú strikar tað.

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
fo_FO: Vinarliga tryggja tær, at tænastur og starvsfólk eru stovnað, og at tænastur eru knýttar at starvsfólki.

en: Please enter a content.
fo_FO: Vinarliga skriva eitt innihald.

en: Please enter a first name.
fo_FO: Vinarliga skriva eitt fornavn.

en: Please enter a last name
fo_FO: Vinarliga skriva eitt eftirnavn

en: Please enter a name.
fo_FO: Vinarliga skriva eitt navn.

en: Please enter a new password again.
fo_FO: Vinarliga skriva nýggja loyniorðið aftur.

en: Please enter a new password.
fo_FO: Vinarliga skriva eitt nýtt loyniorð.

en: Please enter a notification name.
fo_FO: Vinarliga skriva eitt fráboðanarheiti.

en: Please enter a password.
fo_FO: Vinarliga skriva eitt loyniorð.

en: Please enter a recipient phone.
fo_FO: Vinarliga skriva telefon hjá móttakara.

en: Please enter a sender email.
fo_FO: Vinarliga skriva teldupost hjá sendara.

en: Please enter a sender name.
fo_FO: Vinarliga skriva navn á sendara.

en: Please enter a subject.
fo_FO: Vinarliga skriva eitt evni.

en: Please enter a ticket name.
fo_FO: Vinarliga skriva eitt atgongumerkisnavn.

en: Please enter a valid email address
fo_FO: Vinarliga skriva eina gilda teldupostadressu

en: Please enter a valid phone number.
fo_FO: Vinarliga skriva eitt gilt telefonnummar.

en: Please enter an email.
fo_FO: Vinarliga skriva ein teldupost.

en: Please enter current password
fo_FO: Vinarliga skriva núverandi loyniorð

en: Please enter email
fo_FO: Vinarliga skriva teldupost

en: Please enter first name
fo_FO: Vinarliga skriva fornavn

en: Please enter last name
fo_FO: Vinarliga skriva eftirnavn

en: Please enter phone
fo_FO: Vinarliga skriva telefon

en: Please enter phone number
fo_FO: Vinarliga skriva telefonnummar

en: Please log in to Square
fo_FO: Vinarliga rita inn á Square

en: Please map corresponding data to columns:
fo_FO: Vinarliga knýt samsvarandi dáta at teigunum:

en: Please select
fo_FO: Vinarliga vel

en: Please select a category.
fo_FO: Vinarliga vel ein bólk.

en: Please select a closing date.
fo_FO: Vinarliga vel eina afturlatingardato.

en: Please select a closing time.
fo_FO: Vinarliga vel eina afturlatingartíð.

en: Please select a color.
fo_FO: Vinarliga vel ein lit.

en: Please select a customer.
fo_FO: Vinarliga vel ein kunda.

en: Please select a date range.
fo_FO: Vinarliga vel eitt datobil.

en: Please select a date.
fo_FO: Vinarliga vel eina dato.

en: Please select a duration.
fo_FO: Vinarliga vel eina longd.

en: Please select a service.
fo_FO: Vinarliga vel eina tænastu.

en: Please select a start time.
fo_FO: Vinarliga vel eina byrjanartíð.

en: Please select a time.
fo_FO: Vinarliga vel eina tíð.

en: Please select an attendee.
fo_FO: Vinarliga vel ein luttakara.

en: Please select an employee.
fo_FO: Vinarliga vel starvsfólk.

en: Please select an end time.
fo_FO: Vinarliga vel eina endatíð.

en: Please select an event.
fo_FO: Vinarliga vel eitt tiltak.

en: Please select an opening date.
fo_FO: Vinarliga vel eina upplatingardato.

en: Please select an opening time.
fo_FO: Vinarliga vel eina upplatingartíð.

en: Please select service
fo_FO: Vinarliga vel tænastu

en: Please use a different email or phone number to complete the booking.
fo_FO: Vinarliga brúka ein annan teldupost ella telefonnummar fyri at fullføra bókingina.

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
fo_FO: Popup-blokkarin er virkin! Fyri at leggja tíðina í kalendaran hjá tær, loyv popup-vindeygum og legg hesa síðuna á undantakslistan.

en: Preload entities when page loads
fo_FO: Forinnles eindir, tá síðan verður lødd

en: Prepared
fo_FO: Fyrireikað

en: Preselect Booking Parameters
fo_FO: Forvel bókingarparametrar

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
fo_FO: Forða fyri kalendarasamanstoytum við kalendarasamstilling í veruligari tíð fyri hvørt starvsfólk.

en: Preview
fo_FO: Forskoðan

en: Previous range
fo_FO: Fyrra tíðarskeið

en: Price
fo_FO: Prísur

en: Price Asc
fo_FO: Prísur hækkandi

en: Price Desc
fo_FO: Prísur lækkandi

en: Price indicators
fo_FO: Prísvísarar

en: Price number of decimals
fo_FO: Tal av desimalum í prísi

en: Price separator
fo_FO: Prísskiljari

en: Price symbol position
fo_FO: Staðseting hjá príssymboli

en: Price:
fo_FO: Prísur:

en: Pricing
fo_FO: Prísáseting

en: Pricing & duration
fo_FO: Prísáseting og longd

en: Pricing by date & time
fo_FO: Prísáseting eftir dato og tíð

en: Pricing by duration
fo_FO: Prísáseting eftir longd

en: Pricing by number of people
fo_FO: Prísáseting eftir tali av fólki

en: Primary
fo_FO: Primert

en: Primary and state colors
fo_FO: Primerir litir og støðulitir

en: Primary button style
fo_FO: Primerur knappastílur

en: Primary color
fo_FO: Primerur litur

en: Primary text
fo_FO: Primerur tekstur

en: Process payments easily with Square.
fo_FO: Avgreið gjaldingar lætt við Square.

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
fo_FO: Verja bókingarskipanina móti bottum við at sambinda reCAPTCHA-lyklar.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
fo_FO: Gev eina einfalda, vegleidda bókingaruppliving á heimasíðuni. Tillaga snið og merki fyri at betra nýtsluvinarligheitina og laga tað til tørvin hjá virkinum.

en: Publish
fo_FO: Útgev

en: Publish Form
fo_FO: Útgev oyðublað

en: Purchase code
fo_FO: Keypskota

en: Qty
fo_FO: Nøgd

en: Queued
fo_FO: Sett í bíðirøð

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
fo_FO: Tak skjótt allar tíðarupplýsingar niður frá Bókingar-síðuni, so frágreiðing, greining og skráseting verða einfald og effektiv.

en: Quickly download all event booking details from the Event Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
fo_FO: Tak skjótt allar upplýsingar um tiltaksbókingar niður frá Tiltaksbókingar-síðuni, so frágreiðing, greining og skráseting verða einfald og effektiv.

en: Radio button
fo_FO: Radioknappur

en: Random
fo_FO: Tilvildarligt

en: Rate
fo_FO: Satsur

en: Re-type new password
fo_FO: Skriva nýtt loyniorð aftur

en: Read more
fo_FO: Les meira

en: Recharge
fo_FO: Fyll á

en: Recharge balance
fo_FO: Fyll saldo á

en: Recipient email
fo_FO: Teldupostur hjá móttakara

en: Recurring
fo_FO: Endurtakandi

en: Recurring appointments
fo_FO: Endurtakandi tíðir

en: Recurring appointments setup
fo_FO: Uppseting av endurtakandi tíðum

en: Recurring events
fo_FO: Endurtakandi tiltøk

en: Redirect
fo_FO: Bein víðari

en: Redirect URI
fo_FO: Víðarisendingar-URI

en: Redirect URL after booking
fo_FO: Víðarisendingar-URL eftir bóking

en: Redirect URL after payment
fo_FO: Víðarisendingar-URL eftir gjalding

en: Redirect URL for successfully approved booking
fo_FO: Víðarisendingar-URL fyri væleydnað góðkenda bóking

en: Redirect URL for successfully rejected booking
fo_FO: Víðarisendingar-URL fyri væleydnað noktaða bóking

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
fo_FO: Víðarisendingar-URL fyri miseydnað góðkenda bóking

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
fo_FO: Víðarisendingar-URL fyri miseydnað noktaða bóking

en: Redirect URLs
fo_FO: Víðarisendingar-URL-ar

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
fo_FO: Minka um ikki-møtingar við sjálvvirkandi áminningum í røttum tíma

en: Refunded
fo_FO: Afturgoldið

en: Rejected
fo_FO: Noktað

en: Remind me when my SMS balance is low
fo_FO: Minst meg á, tá SMS-saldo mín er lág

en: Remove Apple Calendar event slots
fo_FO: Tak Apple Calendar-tiltakstíðir burtur

en: Remove Google Calendar busy slots
fo_FO: Tak upptiknar tíðir í Google Calendar burtur

en: Remove Outlook Calendar busy slots
fo_FO: Tak upptiknar tíðir í Outlook Calendar burtur

en: Reorder Services
fo_FO: Broyt raðfylgju á tænastum

en: Reorder on website
fo_FO: Broyt raðfylgju á heimasíðuni

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
fo_FO: At broyta raðfylgju á tænastum ávirkar, hvussu tær verða vístar á heimasíðuni.

en: Repeat every year
fo_FO: Endurtak hvørt ár

en: Repeat new password
fo_FO: Endurtak nýtt loyniorð

en: Repeat this appointment
fo_FO: Endurtak hesa tíðina

en: Repeat yearly
fo_FO: Endurtak árliga

en: Replace
fo_FO: Skift út

en: Reply-to email
fo_FO: Svar-til teldupostur

en: Require password for login
fo_FO: Krev loyniorð til innritan

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
fo_FO: Kravdir teigar: <b>Fornavn</b> og <b>Eftirnavn</b>.

en: Reschedule
fo_FO: Flyt tíð

en: Reschedule appointment
fo_FO: Flyt tíð

en: Rescheduled
fo_FO: Flutt

en: Reset
fo_FO: Endurstilla

en: Reset Form
fo_FO: Endurstilla oyðublað

en: Reset form settings
fo_FO: Endurstilla oyðublaðsstillingar

en: Resources
fo_FO: Tilfeingi

en: Returning
fo_FO: Vend aftur

en: Revenue
fo_FO: Inntøka

en: Ribbon
fo_FO: Band

en: Roles & permissions
fo_FO: Leiklutur og loyvi

en: Roles settings
fo_FO: Leiklutastillingar

en: SMS Settings
fo_FO: SMS-stillingar

en: SMS balance
fo_FO: SMS-saldo

en: SMS history
fo_FO: SMS-søga

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
fo_FO: Góðkenning av SMTP-samleikum miseydnaðist. Kanna stillingarnar.

en: Same day
fo_FO: Sama dag

en: Sat
fo_FO: Ley

en: Saturday
fo_FO: Leygardagur

en: Save
fo_FO: Goym

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
fo_FO: Spar tíð og minka um handaligt arbeiði við beinanvegin sjálvvirkandi rokningum

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
fo_FO: Spar tíð við at gera endurtakandi tiltøk sjálvvirkandi í staðin fyri at stovna tey handaliga

en: Save time with fast, one-click appointment exports
fo_FO: Spar tíð við skjótum útflutningi av tíðum við einum klikki

en: Save time with fast, one-click event booking exports
fo_FO: Spar tíð við skjótum útflutningi av tiltaksbókingum við einum klikki

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
fo_FO: Spar tíð við skjótum og ómakaleysum útflutningi av kundadáta

en: Schedule setup required
fo_FO: Uppseting av tíðarætlan er kravd

en: Scheduled
fo_FO: Tíðarsett

en: Scope
fo_FO: Vavi

en: Scopes
fo_FO: Vavi

en: Search
fo_FO: Leita

en: Search Input Field
fo_FO: Leititeigur

en: Search attendees
fo_FO: Leita eftir luttakarum

en: Search bookings
fo_FO: Leita í bókingum

en: Search customers
fo_FO: Leita eftir kundum

en: Search events
fo_FO: Leita eftir tiltøkum

en: Search features
fo_FO: Leita eftir funkum

en: Search for Events
fo_FO: Leita eftir tiltøkum

en: Search for events
fo_FO: Leita eftir tiltøkum

en: Search integrations
fo_FO: Leita eftir sambindingum

en: Search invoices
fo_FO: Leita eftir rokningum

en: Search locations
fo_FO: Leita eftir støðum

en: Search notifications
fo_FO: Leita eftir fráboðanum

en: Search packages
fo_FO: Leita eftir pakkum

en: Search services
fo_FO: Leita eftir tænastum

en: Secondary
fo_FO: Sekundert

en: Secondary button style
fo_FO: Sekunderur knappastílur

en: Secondary color
fo_FO: Sekunderur litur

en: Secondary text
fo_FO: Sekunderur tekstur

en: Section
fo_FO: Partur

en: Securely process payments using Stripe.
fo_FO: Avgreið gjaldingar trygt við Stripe.

en: Segments
fo_FO: Segment

en: Select
fo_FO: Vel

en: Select Box
fo_FO: Vel boks

en: Select Calendar
fo_FO: Vel kalendara

en: Select Catalog View
fo_FO: Vel katalogvísing

en: Select Customer
fo_FO: Vel kunda

en: Select Event
fo_FO: Vel tiltak

en: Select Events
fo_FO: Vel tiltøk

en: Select Package
fo_FO: Vel pakka

en: Select Service
fo_FO: Vel tænastu

en: Select Service Category
fo_FO: Vel tænastuflokk

en: Select Tag
fo_FO: Vel frámerki

en: Select Tags
fo_FO: Vel frámerki

en: Select View
fo_FO: Vel vísing

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
fo_FO: Vel ein plásshaldara at seta inn, har markørurin stendur.

en: Select at least one option.
fo_FO: Vel minst eina møguleika.

en: Select box
fo_FO: Vel boks

en: Select category
fo_FO: Vel flokk

en: Select delimiter
fo_FO: Vel skiljara

en: Select employee
fo_FO: Vel starvsfólk

en: Select location
fo_FO: Vel stað

en: Select service
fo_FO: Vel tænastu

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
fo_FO: Vel starvsfólkið, sum verður lagt afturat sum fyriskipari av Google/Outlook/Apple Calendar-tiltakinum. Starvsfólk vald undir Starvsfólk verða løgd afturat sum gestir.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
fo_FO: Vel talið av atgongumerkjum, tú vilt bóka fyri hvørt atgongumerkjaslag

en: Select your Square Location
fo_FO: Vel tín Square-stað

en: Selected date background
fo_FO: Bakgrund fyri valda dato

en: Selected date text
fo_FO: Tekstur fyri valda dato

en: Send ICS file for approved bookings
fo_FO: Send ICS-fílu fyri góðkendar bókingar

en: Send ICS file for pending bookings
fo_FO: Send ICS-fílu fyri bíðarandi bókingar

en: Send Reset Link
fo_FO: Send endurstillingarleinkju

en: Send all SMS messages to additional numbers
fo_FO: Send allar SMS-boð til eyka nummur

en: Send all notifications to additional addresses
fo_FO: Send allar fráboðanir til eyka adressur

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
fo_FO: Send tíðarfráboðanir beinleiðis um WhatsApp.

en: Send event invitation email
fo_FO: Send teldupost við tiltaksinnbjóðing

en: Send invoice to customer by default
fo_FO: Send rokning til kunda sum standard

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
fo_FO: Send persónligar teldupost- og SMS-fráboðanir, tillagaðar til títt virki.

en: Send smart, personalized notifications your way
fo_FO: Send snildar, persónligar fráboðanir á tín hátt

en: Send test
fo_FO: Send roynd

en: Send to e-mail
fo_FO: Send til teldupost

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
fo_FO: Send kundadáta til Mailchimp skjótt og ómakaleyst.

en: Sender email
fo_FO: Teldupostur hjá sendara

en: Sender name
fo_FO: Navn hjá sendara

en: Service
fo_FO: Tænasta

en: Service Asc
fo_FO: Tænasta hækkandi

en: Service Categories
fo_FO: Tænastuflokkar

en: Service Desc
fo_FO: Tænasta lækkandi

en: Service ID
fo_FO: Tænastu-ID

en: Service Selection
fo_FO: Val av tænastu

en: Service badge
fo_FO: Tænastumerki

en: Service category
fo_FO: Tænastuflokkur

en: Service count
fo_FO: Tal av tænastum

en: Service description
fo_FO: Tænastulýsing

en: Service details
fo_FO: Tænastuupplýsingar

en: Service duration
fo_FO: Tænastulongd

en: Service has been added.
fo_FO: Tænasta er løgd afturat.

en: Service has been deleted.
fo_FO: Tænasta er strikað.

en: Service has been hidden.
fo_FO: Tænasta er fjald.

en: Service has been updated.
fo_FO: Tænasta er dagførd.

en: Service information
fo_FO: Tænastuupplýsingar

en: Service is now visible.
fo_FO: Tænasta er nú sjónlig.

en: Service name
fo_FO: Tænastunavn

en: Service price
fo_FO: Tænastuprísur

en: Service selection
fo_FO: Val av tænastu

en: Service subtotal
fo_FO: Tænasta íalt áðrenn gjøld

en: Service/Event
fo_FO: Tænasta/tiltak

en: Services
fo_FO: Tænastur

en: Services & categories setup
fo_FO: Uppseting av tænastum og flokkum

en: Services have been reordered.
fo_FO: Raðfylgjan á tænastum er broytt.

en: Services overview
fo_FO: Yvirlit yvir tænastur

en: Services setup
fo_FO: Uppseting av tænastum

en: Set ICS file description
fo_FO: Set lýsing fyri ICS-fílu

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
fo_FO: Set hámark fyri, hvussu nógv fólk ein kundi kann leggja afturat við bóking.

en: Set coupons to be case insensitive
fo_FO: Ger avsláttarkotur óheftar av stórum og smáum stavum

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
fo_FO: Set dynamiska prísáseting fyri tænastur grundað á ymiskar treytir.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
fo_FO: Set smidliga atgongumerkjaprísáseting við flokkum og datogrundaðum tíðarskeiðum fyri at økja atkomu og inntøku.

en: Set general settings
fo_FO: Set almennar stillingar

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
fo_FO: Set einstakar tíðarzonur fyri starvsfólk, so tøkar tíðir og bókingar verða vístar rætt fyri kundar kring heimin.

en: Set metadata and description
fo_FO: Set metadáta og lýsing

en: Set minimum
fo_FO: Set minstamark

en: Set options, colors and labels for booking form
fo_FO: Set møguleikar, litir og merki fyri bókingaroyðublað

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
fo_FO: Set hægsta tal av fólki, sum er loyvt fyri hvørja tíð í hesi tænastu.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
fo_FO: Set minsta tal av fólki, sum krevst fyri hvørja tíð í hesi tænastu.

en: Set up
fo_FO: Set upp

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
fo_FO: Set upp kalendarasnið og møguleikar fyri endurtakandi popup

en: Set up Employees selection options
fo_FO: Set upp valmøguleikar fyri starvsfólk

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
fo_FO: Set upp sýnismøguleikar fyri stað, myndir, filtur, kapasitet, prís og støðu

en: Set up Locations selection options
fo_FO: Set upp valmøguleikar fyri støð

en: Set up Service detailed view
fo_FO: Set upp nágreiniliga tænastuvísing

en: Set up Services selection options
fo_FO: Set upp valmøguleikar fyri tænastur

en: Set up Services view
fo_FO: Set upp tænastuvísing

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
fo_FO: Set upp valmøguleikar fyri tænastur, støð og starvsfólk

en: Set up Sidebar visibility and its content
fo_FO: Set upp sýni og innihald í síðubredda

en: Set up button types and labels
fo_FO: Set upp knappasløg og merki

en: Set up categories cards
fo_FO: Set upp flokkakort

en: Set up labels and buttons
fo_FO: Set upp merki og knappar

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
fo_FO: Set upp sýni fyri starvsfólk, stað, myndasavn og aðrar tiltaksupplýsingar

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
fo_FO: Set arbeiðstíðirnar hjá fyritøkuni. Hendan tíðarætlanin verður brúkt fyri alt nýtt starvsfólk, men tú kanst seinni tillaga tíðarætlanina fyri hvørt starvsfólk.

en: Setting up days off
fo_FO: Uppseting av frídøgum

en: Settings
fo_FO: Stillingar

en: Settings have been saved.
fo_FO: Stillingarnar eru goymdar.

en: Shared category capacity
fo_FO: Felags flokkakapasitetur

en: Show
fo_FO: Vís

en: Show Add To Calendar option to customers
fo_FO: Vís “Legg í kalendara”-møguleikan fyri kundum

en: Show All
fo_FO: Vís alt

en: Show Type
fo_FO: Vís slag

en: Show all categories
fo_FO: Vís allar flokkar

en: Show all employees
fo_FO: Vís alt starvsfólk

en: Show all events
fo_FO: Vís øll tiltøk

en: Show all locations
fo_FO: Vís øll støð

en: Show all packages
fo_FO: Vís allar pakkar

en: Show all services
fo_FO: Vís allar tænastur

en: Show all tags
fo_FO: Vís øll frámerki

en: Show booking slots in client's time zone
fo_FO: Vís bókingartíðir í tíðarzonuni hjá kundanum

en: Show bookings
fo_FO: Vís bókingar

en: Show catalog of all categories
fo_FO: Vís katalog yvir allar flokkar

en: Show employee
fo_FO: Vís starvsfólk

en: Show event
fo_FO: Vís tiltak

en: Show less
fo_FO: Vís minni

en: Show more
fo_FO: Vís meira

en: Show more ({count})
fo_FO: Vís meira ({count})

en: Show recurring events
fo_FO: Vís endurtakandi tiltøk

en: Show service
fo_FO: Vís tænastu

en: Show specific categories
fo_FO: Vís ávísar flokkar

en: Show specific category
fo_FO: Vís ávísan flokk

en: Show specific package
fo_FO: Vís ávísan pakka

en: Show specific packages
fo_FO: Vís ávísar pakkar

en: Show specific service
fo_FO: Vís ávísa tænastu

en: Show specific services
fo_FO: Vís ávísar tænastur

en: Show tag
fo_FO: Vís frámerki

en: Show waiting list after booking is full
fo_FO: Vís bíðilista, tá bókingin er full

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
fo_FO: Vís tænasturnar í stílfullum kortsniðum. Skipað tær lætt eftir flokki og tillaga útsjóndina, so hon hóskar til títt merki.

en: Sidebar area
fo_FO: Síðubreddaøki

en: Sidebar visibility
fo_FO: Sýnileiki hjá síðubredda

en: Sign in
fo_FO: Rita inn

en: Sign in with Google
fo_FO: Rita inn við Google

en: Sign in with Microsoft
fo_FO: Rita inn við Microsoft

en: Sign up
fo_FO: Skráset teg

en: Simple, secure payments powered by Barion.
fo_FO: Einfaldar, tryggar gjaldingar riknar av Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
fo_FO: Ger samskiftið einfaldari við tillagaðum boðum til bæði kundar og starvsfólk

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
fo_FO: Ger fíggjarstýring einfaldari við løttum útflutningi av flytingum við einum klikki

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
fo_FO: Ger tíðarlegging einfaldari við einstakari tøku, arbeiðstíðum og tillutingum

en: Simplify scheduling with recurring events
fo_FO: Ger tíðarlegging einfaldari við endurtakandi tiltøkum

en: Single booking
fo_FO: Einstøk bóking

en: Skip Categories step
fo_FO: Leyp Flokkar-stigið um

en: Skip setup
fo_FO: Leyp uppseting um

en: Slot end time
fo_FO: Endatíð hjá tíðarbili

en: Social login
fo_FO: Sosial innritan

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
fo_FO: Nakrir gjaldshættir kunnu ikki brúkast saman vegna samsvarandi reglur

en: Some records have an incorrect format.
fo_FO: Nakrar skráir hava skeivt snið.

en: Space-comma
fo_FO: Millumrúm-komma

en: Space-dot
fo_FO: Millumrúm-punktum

en: Special days
fo_FO: Serligir dagar

en: Special days setup
fo_FO: Uppseting av serligum døgum

en: Spots
fo_FO: Pláss

en: Square account successfully disconnected
fo_FO: Square-kontan er tikin úr sambandi

en: Staff
fo_FO: Starvsfólk

en: Start Zoom
fo_FO: Byrja Zoom

en: Start by clicking the add custom field button
fo_FO: Byrja við at trýsta á knappin Legg serteig afturat

en: Start date
fo_FO: Byrjanardato

en: Start time
fo_FO: Byrjanartíð

en: Status
fo_FO: Støða

en: Status Asc
fo_FO: Støða hækkandi

en: Status Desc
fo_FO: Støða lækkandi

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
fo_FO: Halt reglurnar lættliga við støðugari og álítandi handfaring av mvg/skatti í øllum virkinum

en: Stay connected with WhatsApp notifications
fo_FO: Halt sambandið við WhatsApp-fráboðanum

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
fo_FO: Halt skil við útflutningsfílum, sum eru klárar til greining ella uttanhýsis amboð

en: Step 1
fo_FO: Stig 1

en: Step 2
fo_FO: Stig 2

en: Step 3
fo_FO: Stig 3

en: Step 4
fo_FO: Stig 4

en: Step Booking
fo_FO: Stigbóking

en: Step By Step Booking Form
fo_FO: Stig-fyri-stig bókingaroyðublað

en: Step Popups
fo_FO: Stig-popup

en: Step content
fo_FO: Stiginnihald

en: Step header
fo_FO: Stigyvirskrift

en: Step heading
fo_FO: Stigyvirskrift

en: Step info tab
fo_FO: Stigupplýsingafani

en: Step pagination
fo_FO: Stigblaðing

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
fo_FO: Stig-fyri-stig bókingarhjálpari gevur kundunum møguleika at velja alt um bókingina í fáum stigum

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
fo_FO: Stig-fyri-stig bókingarvísingin leiðir kundarnar gjøgnum fleiri stig fyri at gera bókingarnar.

en: Step-by-step
fo_FO: Stig fyri stig

en: Step-by-step booking form guide
fo_FO: Stig-fyri-stig vegleiðing til bókingaroyðublað

en: Steps
fo_FO: Stig

en: Steps order
fo_FO: Raðfylgja á stigum

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
fo_FO: Ger raksturin smidligari við einum miðsavnaðari staði til at umsita alt tilfeingi í virkinum

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
fo_FO: Ger talgildar fundir smidligari við at sambinda væl umtóktar fundarpallar beinleiðis í bókingar.

en: Studios
fo_FO: Stovur

en: Sub Steps
fo_FO: Undirstig

en: Subject
fo_FO: Evni

en: Subject placeholders
fo_FO: Evnisplásshaldarar

en: Subtotal
fo_FO: Íalt áðrenn gjøld

en: Success
fo_FO: Eydnaðist

en: Successful cancellation redirect URL
fo_FO: Víðarisendingar-URL eftir væleydnaða avlýsing

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
fo_FO: Mæl kundum til at leggja tíðina í kalendaran hjá sær, tá bókingin er liðug.

en: Sum of payments
fo_FO: Samlað gjaldingar

en: Summary
fo_FO: Samandráttur

en: Summary segment
fo_FO: Samandráttarbrot

en: Sunday
fo_FO: Sunnudagur

en: Support
fo_FO: Stuðul

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
fo_FO: Fá djúpari innlit við at brúka útflutt dátur til greining og frágreiðing

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
fo_FO: Stuðla uttanhýsis arbeiðsgongdum við smidliga at flyta fíggjarskrásetingar í onnur skipanir

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
fo_FO: Samstilla tíni og hjá starvsfólkinum persónligu og yrkisliga tiltøk við at tengja Outlook-kalendarar.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
fo_FO: Samstilla tíni og hjá starvsfólkunum persónligu og yrkisliga tiltøk við at tengja Google-kalendarar.

en: Table settings have been updated.
fo_FO: Talvustillingarnar eru dagførdar.

en: Tag
fo_FO: Frámerki

en: Tag label
fo_FO: Frámerkisfrágreiðing

en: Tag label cannot be empty
fo_FO: Frámerkisfrágreiðingin kann ikki vera tóm

en: Tags
fo_FO: Frámerki

en: Tax
fo_FO: Mvg

en: Taxes
fo_FO: Mvg

en: Test SMS
fo_FO: Royndar-SMS

en: Test email
fo_FO: Royndarteldupostur

en: Test email sent successfully.
fo_FO: Royndarteldupostur sendur.

en: Text
fo_FO: Tekstur

en: Text area
fo_FO: Tekstøki

en: Text color
fo_FO: Tekstlitur

en: Text color on background
fo_FO: Tekstlitur á bakgrund

en: Text content
fo_FO: Tekstinnihald

en: Thank you! Your booking is completed.
fo_FO: Takk! Tín bóking er fullførd.

en: The first row should not contain column names.
fo_FO: Fyrsta rað eigur ikki at innihalda teiganøvn.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
fo_FO: Upprunaligu bókingarformulararnir—Step-by-Step, Catalog, Event List og Event Calendar—hava grundleggjandi tillaging og frágreiðingarbroytingar og eru grundarlag fyri okkara nýggjaru útgávum.

en: The payment will be done on-site.
fo_FO: Gjaldingin verður gjørd á staðnum.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
fo_FO: Tíðarrúmsstigið, sum verður ásett her, verður galdandi fyri øll tíðarrúm í plugininum.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
fo_FO: Samlaða talið av persónum ({approvedPersonsCount}) fer upp um hámarksrúmdina á {maxAppointmentCapacity}.

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
fo_FO: Eingi komandi tiltøk eru skrásett. Stovna eitt nýtt tiltak.

en: There are no results...
fo_FO: Eingi úrslit...

en: There are no upcoming events for this period
fo_FO: Eingi komandi tiltøk eru í hesum tíðarskeiði

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
fo_FO: Hesin bólkur kann ikki strikast, tí hann er partur av einum pakka.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
fo_FO: Hesin bólkur hevur tænastur við {count} farnari tíð. | Hesin bólkur hevur tænastur við {count} farnum tíðum.

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
fo_FO: Hesin telduposturin er longu í nýtslu. Skriva ein annan teldupost.

en: This limit is based on the customer's email address.
fo_FO: Hetta markið er grundað á teldupostin hjá kundanum.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
fo_FO: Hendan stillingin krevur, at plásshaldarin fyri gjaldsleinkjuna verður lagdur afturat tínum boðskabelónum.

en: This range
fo_FO: Hetta tíðarskeiðið

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
fo_FO: Henda tænastan kann ikki strikast, tí hon er partur av einum pakka.

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
fo_FO: Henda tænastan hevur {count} farna tíð. | Henda tænastan hevur {count} farnar tíðir.

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
fo_FO: Hetta tíðarrúmið er ikki longur tøkt. Vel eina aðra tíð.

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
fo_FO: Hesin brúkarin hevur {count} farna tíð. | Hesin brúkarin hevur {count} farnar tíðir.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
fo_FO: Hesin brúkarin er luttakari í einum komandi tiltaki. Ert tú vís/ur í, at tú vilt strika henda brúkara? | Hesin brúkarin er luttakari í komandi tiltøkum. Ert tú vís/ur í, at tú vilt strika henda brúkara?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
fo_FO: Hesin widget vísir mánaðarligar dátur í staðin fyri at brúka altjóða datotíðarskeiðið.

en: Thu
fo_FO: Hós

en: Thursday
fo_FO: Hósdagur

en: Tickets
fo_FO: Atgongumerki

en: Time
fo_FO: Tíð

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
fo_FO: Tíð, sum krevst eftir tíðina til hvíld, ruddan ella skifti. Í hesum tíðarskeiði kann starvsfólkið ikki bókast til nakra tænastu.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
fo_FO: Tíð, sum krevst undan tíðini til fyrireiking. Í hesum tíðarskeiði kann starvsfólkið ikki bókast til nakra tænastu.

en: Time slot is unavailable
fo_FO: Tíðarrúmið er ikki tøkt

en: Time slot price
fo_FO: Prísur fyri tíðarrúm

en: Time zone
fo_FO: Tíðarøki

en: Time zones
fo_FO: Tíðarøki

en: Timetable
fo_FO: Tíðarætlan

en: Tips & suggestions
fo_FO: Ráð og uppskot

en: Title section
fo_FO: Heitisteigur

en: Title text
fo_FO: Heitistekstur

en: To
fo_FO: Til

en: To customer
fo_FO: Til kunda

en: To employee
fo_FO: Til starvsfólk

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
fo_FO: Fyri at virkja Google Maps, skriva tín Google Maps API-lykil í almennu Google-stillingunum.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
fo_FO: Fyri at senda eina royndar-SMS, fyll vinarliga tína saldo aftur.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
fo_FO: Fyri at senda ein royndarteldupost, set vinarliga 'Sender Email' upp í fráboðanarstillingunum.

en: Today
fo_FO: Í dag

en: Tomorrow
fo_FO: Í morgin

en: Top trends
fo_FO: Helstu rákin

en: Total
fo_FO: Samlað

en: Total Amount:
fo_FO: Samlað upphædd:

en: Total Cost:
fo_FO: Samlaður kostnaður:

en: Total Number of People:
fo_FO: Samlað tal av fólkum:

en: Total amount
fo_FO: Samlað upphædd

en: Total appointments
fo_FO: Samlað tal av tíðum

en: Total bookings
fo_FO: Samlaðar bókingar

en: Total capacity
fo_FO: Samlað rúmd

en: Total events
fo_FO: Samlað tiltøk

en: Total payments
fo_FO: Samlaðar gjaldingar

en: Total people
fo_FO: Samlað fólk

en: Total price
fo_FO: Samlaður prísur

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
fo_FO: Fylg við kundum, sum ikki møta til tíðir ella tiltøk, uttan at senda fráboðanir.

en: Trainers
fo_FO: Venjarar

en: Transaction
fo_FO: Flyting

en: Transaction #{count}
fo_FO: Flyting #{count}

en: Transaction details
fo_FO: Flytingarupplýsingar

en: Transactions
fo_FO: Flytingar

en: Translate
fo_FO: Týð

en: Trigger by attribute
fo_FO: Loysa út eftir eginleika

en: Trigger type
fo_FO: Útloysaraslag

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
fo_FO: Royn at tillaga filtrini ella leititreytirnar fyri at finna tænasturnar, tú leitar eftir.

en: Try adjusting your search or filters.
fo_FO: Royn at tillaga leitina ella filtrini.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
fo_FO: Royn at tillaga leitina fyri at finna tað, tú leitar eftir.

en: Tue
fo_FO: Týs

en: Tuesday
fo_FO: Týsdagur

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
fo_FO: Ger tínar tænastur til virðismiklar pakkar, sum kundar dáma. Savna fleiri tíðir í eitt samlað tilboð við avsláttri, sum eggjar til størri og tryggari keyp.

en: Type
fo_FO: Slag

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
fo_FO: URL, sum brúkarin verður beindur til, um tíðin ikki kann avlýsast vegna virðið 'Minimum time required before canceling'

en: Unavailable Time Slots
fo_FO: Ótøk tíðarrúm

en: Unavailable date background
fo_FO: Bakgrund fyri ótøka dato

en: Unavailable date text
fo_FO: Tekstur fyri ótøka dato

en: Unblock
fo_FO: Tak blokering burtur

en: Unblock customer
fo_FO: Tak blokering av kunda burtur

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
fo_FO: URL til víðarisending eftir miseydnaða avlýsing

en: Upcoming
fo_FO: Komandi

en: Upcoming appointments
fo_FO: Komandi tíðir

en: Upcoming events
fo_FO: Komandi tiltøk

en: Upcoming events section
fo_FO: Partur við komandi tiltøkum

en: Update
fo_FO: Dagfør

en: Update Service Settings
fo_FO: Dagfør tænastustillingar

en: Update for All
fo_FO: Dagfør fyri øll

en: Updates
fo_FO: Dagføringar

en: Upgrade
fo_FO: Uppstiga

en: Upload
fo_FO: Legg upp

en: Upload image
fo_FO: Legg mynd upp

en: Use Global Colors
fo_FO: Brúka altjóða litir

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
fo_FO: Brúka sergjørd felt sum móttøkubløð til at savna kundaupplýsingar undir bóking.

en: Use service duration for booking a time slot
fo_FO: Brúka tænastulongd til at bóka eitt tíðarrúm

en: User
fo_FO: Brúkari

en: User profile
fo_FO: Brúkaraprofilur

en: VAT
fo_FO: Mvg

en: VAT number
fo_FO: Mvg-nummar

en: Valid first and last names are required fields.
fo_FO: Gild fornavn og eftirnavn eru kravd felt.

en: Validate required custom fields in the backend
fo_FO: Vátta kravd sergjørd felt í backend

en: Video tutorials
fo_FO: Videovegleiðingar

en: Videos
fo_FO: Videoir

en: View
fo_FO: Vís

en: View All
fo_FO: Vís øll

en: View More
fo_FO: Vís meira

en: View all
fo_FO: Vís øll

en: View all photos
fo_FO: Vís allar myndir

en: View appointments
fo_FO: Vís tíðir

en: View booking
fo_FO: Vís bóking

en: View events
fo_FO: Vís tiltøk

en: View in Calendar
fo_FO: Vís í kalendara

en: View in Package
fo_FO: Vís í pakka

en: View invoice
fo_FO: Vís rokning

en: View message
fo_FO: Vís boð

en: View pricing for
fo_FO: Vís prís fyri

en: Visibility
fo_FO: Sjónleiki

en: Visible
fo_FO: Sjónligt

en: Waiting
fo_FO: Bíðar

en: Waiting list
fo_FO: Bíðilisti

en: Waiting list availability
fo_FO: Tøki á bíðilista

en: Waiting list background
fo_FO: Bakgrund á bíðilista

en: Waiting list confirmation
fo_FO: Váttan av bíðilista

en: Waiting list text
fo_FO: Tekstur til bíðilista

en: Warning
fo_FO: Ávaring

en: Watch on YouTube
fo_FO: Hygg á YouTube

en: Website
fo_FO: Heimasíða

en: Wed
fo_FO: Mik

en: Wednesday
fo_FO: Mikudagur

en: Week
fo_FO: Vika

en: Weeks
fo_FO: Vikur

en: Wellness
fo_FO: Vælvera

en: What's New
fo_FO: Hvat er nýtt

en: WhatsApp auto-reply message
fo_FO: WhatsApp sjálvsvarsboð

en: WhatsApp business account ID
fo_FO: WhatsApp Business-kontu-ID

en: WhatsApp webhook callback URL
fo_FO: WhatsApp webhook callback-URL

en: WhatsApp webhook verify token
fo_FO: WhatsApp webhook-váttanartoken

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
fo_FO: Tá hetta er virkið, verða allar eindir (tænastur, starvsfólk, støð, pakkar og frámerki) lisnar inn, so skjótt síðan letur upp, heldur enn at verða lisnar inn dynamiskt umvegis AJAX.

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
fo_FO: Tá hendan stillingin er óvirkin, verður bókingin<br/>ásett eftir Default Time Slot Step

en: WordPress user
fo_FO: WordPress-brúkari

en: Work hours
fo_FO: Arbeiðstímar

en: Work hours setup
fo_FO: Uppseting av arbeiðstímum

en: Working hours
fo_FO: Arbeiðstímar

en: Year
fo_FO: Ár

en: Yes
fo_FO: Ja

en: You are using a form that will be outdated soon!
fo_FO: Tú brúkar ein formular, sum skjótt verður ótíðarhóskandi!

en: You can also cancel and delete its future events.
fo_FO: Tú kanst eisini avlýsa og strika tess komandi tiltøk.

en: You can also clear all filters to view all services.
fo_FO: Tú kanst eisini rudda øll filtrini fyri at síggja allar tænastur.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
fo_FO: Tú kanst innflyta hesar teigar: Fornavn, Eftirnavn, Teldupostur, Telefon, Kyn, Føðingardagur, Viðmerking.

en: You don't have any custom fields here yet...
fo_FO: Tú hevur enn eingi sergjørd felt her...

en: You have already booked this appointment
fo_FO: Tú hevur longu bókað hesa tíðina

en: You have already booked this event
fo_FO: Tú hevur longu bókað hetta tiltakið

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
fo_FO: Tú hevur óvirkjað allar tøkar gjaldshættir. Standardgjaldshátturin úr almennu stillingunum verður brúktur í staðin.

en: You have entered an incorrect email.
fo_FO: Tú hevur skrivað ein skeivan teldupost.

en: You have entered an incorrect password.
fo_FO: Tú hevur skrivað skeivt loyniorð.

en: You will be redirected to the payment checkout.
fo_FO: Tú verður beind/ur víðari til gjaldskassan.

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
fo_FO: Tú broytir stillingar, sum eru settar upp serstakt fyri starvsfólk. Vilt tú nýta hesar broytingar fyri øll starvsfólk?

en: Your API key
fo_FO: Tín API-lykil

en: Your Information
fo_FO: Tínar upplýsingar

en: Your Name
fo_FO: Títt navn

en: Your balance has been recharged.
fo_FO: Tín saldo er fylt aftur.

en: Your current changes will be lost.
fo_FO: Tínar núverandi broytingar fara at hvørva.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
fo_FO: Tínar dátur verða goymdar, áðrenn tú verður beind/ur til annan formular.

en: Your information
fo_FO: Tínar upplýsingar

en: Your name
fo_FO: Títt navn

en: Zoom setup
fo_FO: Zoom-uppseting

en: and
fo_FO: og

en: at
fo_FO: kl.

en: at {time}
fo_FO: kl. {time}

en: employees.
fo_FO: starvsfólk.

en: h
fo_FO: t

en: iCloud Email Address
fo_FO: iCloud-teldupostur

en: of
fo_FO: av

en: people
fo_FO: fólk

en: people waiting
fo_FO: fólk bíða

en: person
fo_FO: persónur

en: person waiting
fo_FO: persónur bíðar

en: service
fo_FO: tænasta

en: services
fo_FO: tænastur

en: slot left
fo_FO: tíðarrúm eftir

en: slots left
fo_FO: tíðarrúm eftir

en: ticket left
fo_FO: atgongumerki eftir

en: tickets left
fo_FO: atgongumerki eftir

en: {count} Attendee | {count} Attendees
fo_FO: {count} luttakari | {count} luttakarar

en: {count} Selected
fo_FO: {count} vald

en: {count} Service | {count} Services
fo_FO: {count} tænasta | {count} tænastur

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
fo_FO: {count} tíð er strikað. | {count} tíðir eru strikaðar.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
fo_FO: {count} tíð er ikki strikað. | {count} tíðir eru ikki strikaðar.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
fo_FO: {count} kundi kundi ikki strikast vegna komandi bókingar. | {count} kundar kundu ikki strikast vegna komandi bókingar.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
fo_FO: {count} kundi strikaður. | {count} kundar strikaðir.

en: {count} day | {count} days
fo_FO: {count} dagur | {count} dagar

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
fo_FO: {count} tiltaksbóking er strikað. | {count} tiltaksbókingar eru strikaðar.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
fo_FO: {count} tiltaksbóking er ikki strikað. | {count} tiltaksbókingar eru ikki strikaðar.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
fo_FO: {count} tiltak er strikað. | {count} tiltøk eru strikað.

en: {count} hour | {count} hours
fo_FO: {count} tími | {count} tímar

en: {count} minute | {count} minutes
fo_FO: {count} minuttur | {count} minuttir

en: {count} month | {count} months
fo_FO: {count} mánaður | {count} mánaðir

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
fo_FO: {count} tænasta er strikað. | {count} tænastur eru strikaðar.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
fo_FO: {count} tænasta er ikki strikað. | {count} tænastur eru ikki strikaðar.

en: {count} week | {count} weeks
fo_FO: {count} vika | {count} vikur
