All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier - en to tr translation catalogue (186 entries)

en: All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier
tr: Hepsi Bir Zamanlar Saat Lite - Çalışan Zamanını İzleme hiç bu kadar kolay olmamıştı

en: Codebangers
tr: Kodbangerlar

en: Employees can easily clock in and out.  Managers can run reports, keep track of employees and their time.
tr: Çalışanlar kolayca içeri girip çıkabilir.Yöneticiler raporlar çalıştırabilir, çalışanları ve zamanlarını takip edebilir.

en: [Employee Profile Placeholder – Not visible in editor]
tr: [Çalışan Profili Yer Sahibi - Editörde Görünür Değil]

en: [Time Clock Placeholder – Not visible in editor]
tr: [Zaman saati yer tutucu - editörde görünür değil]

[ctx: aio-time-clock]
en: Login
tr: Giriş yapmak

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock Widget Title
tr: Zaman Saati Widget Başlığı

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock is only available for users that are logged in
tr: Zaman saati yalnızca giriş yapmış kullanıcılar için kullanılabilir

[ctx: aio-time-clock]
en: Working
tr: Çalışma

[ctx: aio-time-clock]
en: Your user group does not have permission to view the Time Clock.
tr: Kullanıcı grubunuzun zaman saatini görüntüleme izni yoktur.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Action does not exist
tr: Eylem yok

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Employee
tr: Çalışan Ekle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add New Department
tr: Yeni Departman Ekle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Note
tr: Not ekle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add or remove departments
tr: Bölümleri ekleyin veya kaldırın

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add your own custom roles for time clock access
tr: Zaman saati erişimi için kendi özel rollerinizi ekleyin

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Added new UI features
tr: Yeni kullanıcı arayüzü özellikleri eklendi

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Advanced
tr: Gelişmiş

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Departments
tr: Tüm bölümler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All In One Time Clock Pro
tr: Hepsi Bir Zamanda Saat Pro

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Shifts
tr: Tüm vardiyalar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to add their own shift notes
tr: Çalışanların kendi vardiya notlarını eklemelerine izin verir

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to log break times separately for accurate tracking
tr: Çalışanların kırılma sürelerini doğru izleme için ayrı ayrı günlüğe kaydetmesine izin verir

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Available in
tr: Mevcut

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Back to Time Clock
tr: Back Time Saat

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Cancel
tr: İptal etmek

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Charts and Graphs
tr: Grafikler ve Grafikler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Choose from the most popular departments
tr: En popüler departmanlar arasından seçim yapın

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Click CLOCK IN to START your shift
tr: Vardiyanıza başlamak için saati tıklayın

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In
tr: Saat

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Empty
tr: Boş saat

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Time
tr: Zamanda Saat

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In failed
tr: Başarısız olan saat

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out
tr: Saat

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Empty
tr: Saat Out Boş

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Time
tr: Saat Çıkış Zamanı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock out failed
tr: Saat Out başarısız oldu

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Close
tr: Kapalı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Company Name
tr: Firma Adı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Configure Permalinks
tr: Kalıcını yapılandırın

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Congratulations
tr: Tebrikler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Create prefined shifts that employees can choose from instead of a dynamic clock
tr: Çalışanların dinamik bir saat yerine seçim yapabileceği öngörülmüş değişimler oluşturun

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Current Time
tr: Mevcut saat

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Roles
tr: Özel roller

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Simple and Advanced Shift Reports
tr: Özel Basit ve Gelişmiş Vites Raporları

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Date Range
tr: Tarih aralığı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Department
tr: Departman

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Departments
tr: Departmanlar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Disabled
tr: Engelli

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Easily customize the time clock for your company
tr: Şirketiniz için zaman saatini kolayca özelleştirin

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock In Time
tr: Saati Zamanında Düzenle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock Out Time
tr: Saat Çıkışını Düzenle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Department
tr: Düzenleme Departmanı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Employee
tr: Çalışanı Düzenle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Page
tr: Düzenle sayfası

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Shift
tr: Değiştirme Düzenle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee
tr: Çalışan

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Name
tr: Çalışan Adı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile
tr: Çalışan Profili

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page created successfully.
tr: Çalışan Profil Sayfası başarıyla oluşturuldu.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page not found. Create one?
tr: Çalışan profil sayfası bulunamadı.Bir tane yaratmak?

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Shifts
tr: Çalışan Vardiyaları

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee shifts dates and times
tr: Çalışan Vardiya Tarihleri ​​ve Saatleri

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees
tr: Çalışanlar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees Currently Working
tr: Şu anda çalışan çalışanlar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Breaks
tr: Molaları Etkinleştir

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Employee Wage Management
tr: Çalışan Ücret Yönetimini Etkinleştir

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Shift Notes
tr: Vardiya Notlarını Etkinleştir

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enabled
tr: Etkinleştirilmiş

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enter Company Name
tr: Şirket Adını Girin

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extendable
tr: Uzatılabilir

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extensions/Addons Supported to allow anything to be possible
tr: Her şeyin mümkün olmasına izin vermek için desteklenen uzantılar/eklentiler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Finished
tr: Bitmiş

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: From
tr: İtibaren

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: General Settings
tr: Genel Ayarlar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Pro
tr: Profesyonel olmak

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Support
tr: Destek Alın

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Help
tr: Yardım

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP Address
tr: IP adresi

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP And GPS Tracking
tr: IP ve GPS izleme

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Improved Reports
tr: Geliştirilmiş Raporlar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: In
tr: İçinde

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Introduction
tr: giriiş

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: List style time clock page with pin pad entry instead of a login
tr: Giriş yerine pin ped girişi ile stil zaman saati sayfasını listeleyin

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Location Required
tr: Konum Gerekli

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Login
tr: Giriş yapmak

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Logout
tr: Oturum açma

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manage Departments
tr: Bölümleri Yönetin

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager
tr: Müdür

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager Profiles
tr: Yönetici profilleri

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager profiles that can export, import and edit shifts
tr: Vitesleri dışa aktarabilen, içe aktarabilen ve düzenleyebilen yönetici profilleri

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More Settings
tr: Daha Fazla Ayarlar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More features than you can shake a stick at
tr: Bir sopa sallayabileceğinizden daha fazla özellik

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Multiple Shift Views
tr: Çoklu Vites Görünümü

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Name
tr: İsim

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Navigate to Settings Page
tr: Ayarlar sayfasına gidin

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Need Support
tr: Desteğe ihtiyacım var

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Department Name
tr: Yeni Departman Adı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Shift
tr: Yeni Vardiya

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: News
tr: Haberler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No required actions at this time
tr: Şu anda gerekli eylem yok

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found
tr: Vardiya bulunamadı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found in the Trash
tr: Çöpte vardiya bulunamadı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Not authorized to perform this action
tr: Bu eylemi gerçekleştirme yetkisi yok

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Options
tr: Seçenekler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Out
tr: Dışarı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Page link not available so cannot redirect
tr: Sayfa bağlantısı mevcut değil, bu yüzden yönlendirilemiyor

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Popular Departments
tr: Popüler Bölümler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Locations
tr: Önceden tanımlanmış yerler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Shifts
tr: Önceden tanımlanmış vardiyalar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Pro
tr: Profesyonel

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Profile page for employees. Shortcode:
tr: Çalışanlar için profil sayfası.Kısa kod:

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock
tr: Hızlı Seçme Zamanı Saati

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock Page
tr: Hızlı Seçme Zaman Saati Sayfası

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Real Time Monitoring
tr: Gerçek Zamanlı İzleme

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirect Employees to Time Clock Page
tr: Çalışanları zaman saati sayfasına yönlendirin

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirects employees to the Time Clock page on login
tr: Çalışanları girişte zaman saati sayfasına yönlendirir

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Report action cannot be null
tr: Rapor eylemi boş olamaz

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Reports
tr: Raporlar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Required Actions
tr: Gerekli Eylemler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Departments
tr: Arama bölümleri

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Shifts
tr: Arama vardiyaları

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Select Department
tr: Bölüm seçin

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Separate departments with commas
tr: Virgülle ayrı departmanlar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Settings
tr: Ayarlar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift
tr: Vardiya

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Info
tr: Vardiya Bilgisi

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Picker Time Clock Page
tr: Vardiya Seçici Zaman Saati Sayfası

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Total
tr: Vardiya Toplamı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts
tr: Vardiyalar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts can show the location of an IP address and a GPS coordinate
tr: Vardiyalar, bir IP adresinin ve bir GPS koordinatının yerini gösterebilir

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Show All
tr: Hepsini göster

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Status
tr: Durum

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Submit
tr: Göndermek

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thank you
tr: Teşekkür ederim

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thanks again for using the All In One Time Clock Lite
tr: Hepsi bir seferde kullandığınız için tekrar teşekkürler Lite

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: The company name associated with this Account
tr: Bu hesapla ilişkili şirket adı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: There are no departments available
tr: Mevcut departman yok

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Through
tr: Başından sonuna kadar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock
tr: Zaman saati

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock Admin
tr: Zaman Saati Yöneticisi

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock QR Page
tr: Zaman saati QR sayfası

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page created successfully.
tr: Zaman saati sayfası başarıyla yaratıldı.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page not found. Create one?
tr: Zaman saati sayfası bulunamadı.Bir tane yaratmak?

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total
tr: Toplam

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Clocked In
tr: Toplam saat

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Employees
tr: Toplam Çalışanlar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shift Time
tr: Toplam vardiya süresi

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shifts
tr: Toplam Vardiyalar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Time
tr: Toplam Süre

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Track wages along with time for detailed reports and graphs
tr: Ayrıntılı raporlar ve grafikler için zamanla birlikte ücretleri izleyin

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Tracking Employee Time Has Never Been Easier
tr: Çalışan zamanını takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Employee Profile page.
tr: Çalışan Profil sayfası oluşturulamıyor.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Time Clock page.
tr: Zaman saati sayfası oluşturulamıyor.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unlimited Clock in Locations
tr: Konumlarda Sınırsız Saat

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Department
tr: Güncelleme Departmanı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update News
tr: Haberleri Güncelle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Note
tr: Güncelleme notu

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updated translations
tr: Güncellenmiş çeviriler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updates
tr: Güncellemeler

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Users
tr: Kullanıcılar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Page
tr: Sayfa Görüntüle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Pro Product Page
tr: Pro Ürün Sayfasını Görüntüle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Shift
tr: Vites değiştirme

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View activity in the form of a chart
tr: Etkinliği bir grafik şeklinde görüntüle

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View, edit or create bulk shifts
tr: Toplu kaymaları görüntüleyin, düzenleyin veya oluşturun

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Volunteer
tr: Gönüllü

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: WARNING!! Permalinks have to be set to anything other than default for the Timeclock to work properly.  We recommend you use the Post Name setting
tr: UYARI!!Kalıcın, zaman klokasının düzgün çalışması için varsayılan dışında herhangi bir şeye ayarlanması gerekir.Gönderi adı ayarını kullanmanızı öneririz

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage
tr: Maaş

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage Total
tr: Ücret toplamı

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: We got you. Visit the link below for help.
tr: Seni anladıkYardım için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Where employees clock in and out of shifts
tr: Çalışanların vardiyaların içine girip çıktığı yer

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Widget time clock disabled while on time clock page
tr: Widget Zaman Saati Devre Dışı Zaman Saati Sayfası

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have a Time Clock page created.
tr: Zaten oluşturulan bir zaman saati sayfanız var.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have an Employee Profile page created.
tr: Zaten bir çalışan profili sayfanız oluşturuldu.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You are currently clocked in
tr: Şu anda saatdesiniz

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock in as another employee
tr: Başka bir çalışan olarak saat yapamazsınız

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock out of another employee\'s shift
tr: Başka bir çalışanın vardiyasından saat olamazsınız

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have been clocked out
tr: Çıktınız

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have successfully updated to version
tr: Sürüme başarıyla güncellediniz

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to use the time clock
tr: Zaman saatini kullanmak için giriş yapmanız gerekir

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to view the Employee Profile Page
tr: Çalışan Profil sayfasını görüntülemek için oturum açmanız gerekir

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: action does not exist
tr: Eylem yok

en: https://codebangers.com
tr: https://codebangers.com (tr)

en: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/
tr: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/ (tr)

[ctx: shift]
en: Add New
tr: Yeni ekle
