All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier - en to ne translation catalogue (186 entries)

en: All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier
ne: सबै एक पटक घडी लिट - ट्र्याकिंग कर्मचारी समय कहिल्यै सजिलो भएको छैन

en: Codebangers
ne: कोडेन्थेसर

en: Employees can easily clock in and out.  Managers can run reports, keep track of employees and their time.
ne: कर्मचारीहरू सजिलैसँग घडी गर्न सक्दछन्।प्रबन्धकहरूले रिपोर्टहरू चलाउन सक्छन्, कर्मचारीहरू र उनीहरूको समयको ट्र्याक राख्नुहोस्।

en: [Employee Profile Placeholder – Not visible in editor]
ne: [कर्मचारी प्रोफाइल प्लेसहोल्डर - सम्पादक मा देखिने छैन]

en: [Time Clock Placeholder – Not visible in editor]
ne: [टाइम क्लक प्लेसशोन - सम्पादक मा देखिने छैन]

[ctx: aio-time-clock]
en: Login
ne: लगईन

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock Widget Title
ne: समय घडी विजेट शीर्षक

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock is only available for users that are logged in
ne: समय घडी मात्र प्रयोगकर्ताहरूको लागि उपलब्ध छ जुन लग इन गरिएको छ

[ctx: aio-time-clock]
en: Working
ne: काम गर्नु

[ctx: aio-time-clock]
en: Your user group does not have permission to view the Time Clock.
ne: तपाईंको प्रयोगकर्ता समूहसँग समय घडी हेर्न अनुमति छैन।

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Action does not exist
ne: कार्य अवस्थित छैन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Employee
ne: कर्मचारी थप्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add New Department
ne: नयाँ विभाग थप्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Note
ne: नोट थप्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add or remove departments
ne: विभागहरू थप्नुहोस् वा हटाउनुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add your own custom roles for time clock access
ne: समय घडी पहुँचको लागि तपाईंको आफ्नै अनुकूल भूमिका थप्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Added new UI features
ne: नयाँ ui सुविधाहरू थपियो

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Advanced
ne: द्येरै अघि पुगेको

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Departments
ne: सबै विभागहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All In One Time Clock Pro
ne: सबै एक पटक घडी प्रो मा

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Shifts
ne: सबै पालीहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to add their own shift notes
ne: कर्मचारीहरूलाई उनीहरूको आफ्नै पाली नोटहरू थप्न अनुमति दिन्छ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to log break times separately for accurate tracking
ne: सही ट्र्याकिंगको लागि ब्रेक टाइम्सलाई छुटाउन अनुमति दिन्छ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Available in
ne: मा उपलब्ध

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Back to Time Clock
ne: समय घडीमा फिर्ता

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Cancel
ne: रद्द गर्नु

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Charts and Graphs
ne: चार्ट र ग्राफहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Choose from the most popular departments
ne: सबैभन्दा लोकप्रिय विभागहरूबाट छनौट गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Click CLOCK IN to START your shift
ne: तपाईंको पाली सुरू गर्न घडी क्लिक गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In
ne: घडी मा

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Empty
ne: खाली समयमा घडी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Time
ne: समयमा घडी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In failed
ne: असफल भयोमा घडी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out
ne: घडी बाहिर

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Empty
ne: घडी खाली छ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Time
ne: समय बाहिर घडी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock out failed
ne: घडी बाहिर असफल भयो

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Close
ne: घनिष्ट

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Company Name
ne: कम्पनी नाम

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Configure Permalinks
ne: Permalinks कन्फिगर गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Congratulations
ne: बधाइ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Create prefined shifts that employees can choose from instead of a dynamic clock
ne: कर्मचारीहरू एक डायनामिक घडीको सट्टाबाट छनौट गर्न सक्दछ।

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Current Time
ne: छोटो समय

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Roles
ne: अनुकूल भूमिका

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Simple and Advanced Shift Reports
ne: अनुकूलन सरल र उन्नत शिफ्ट रिपोर्टहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Date Range
ne: मिति दायरा

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Department
ne: विभाग

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Departments
ne: वजदारोचन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Disabled
ne: पंगु

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Easily customize the time clock for your company
ne: सजिलैसँग तपाईंको कम्पनीको लागि समय घडी अनुकूलित गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock In Time
ne: समयमा घडी सम्पादन गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock Out Time
ne: समय बाहिर घडी सम्पादन गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Department
ne: सम्पादन विभाग

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Employee
ne: सम्पादन कर्मचारी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Page
ne: पृष्ठ सम्पादन गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Shift
ne: सिफ्ट सिफ्ट गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee
ne: कर्मचारी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Name
ne: कर्मचारी नाम

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile
ne: कर्मचारी प्रोफाइल

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page created successfully.
ne: कर्मचारी प्रोफाइल पृष्ठ सफलतापूर्वक सिर्जना गरियो।

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page not found. Create one?
ne: कर्मचारी प्रोफाइल पृष्ठ फेला परेन।एउटा सिर्जना गर्नुहोस्?

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Shifts
ne: कर्मचारी पाली

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee shifts dates and times
ne: कर्मचारी परिवर्तन मिति र समय बदल्छ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees
ne: कर्मचारीहरु

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees Currently Working
ne: कर्मचारीहरु हाल काम गर्दैछन्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Breaks
ne: ब्रेक सक्षम गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Employee Wage Management
ne: कर्मचारी मजत प्रबन्धन सक्षम गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Shift Notes
ne: शिफ्ट नोटहरू सक्षम गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enabled
ne: समर्थ हुनु

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enter Company Name
ne: कम्पनी नाम प्रविष्ट गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extendable
ne: ठूलो

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extensions/Addons Supported to allow anything to be possible
ne: विस्तारहरू / एडनहरू सम्भव हुनको लागि केहि पनि समर्थन गर्न समर्थित

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Finished
ne: समाप्त भइसक्नु

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: From
ne: देखि

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: General Settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Pro
ne: प्रो प्राप्त गर

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Support
ne: सहयोग प्राप्त गर्नु

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Help
ne: सहायता

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP Address
ne: Ip ठेगाना

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP And GPS Tracking
ne: IP र GPS ट्र्याकिंग

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Improved Reports
ne: सुधारिएको रिपोर्टहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: In
ne: भित्र

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Introduction
ne: परिचय

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: List style time clock page with pin pad entry instead of a login
ne: सूची शैली समय घडी पृष्ठ एक लगइनको सट्टा पिन प्याट प्रविष्टिको साथ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Location Required
ne: स्थान आवश्यक छ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Login
ne: लगईन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Logout
ne: तर्क

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manage Departments
ne: विभागहरू प्रबन्ध गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager
ne: प्रबन्धक

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager Profiles
ne: प्रबन्धक प्रोफाइलहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager profiles that can export, import and edit shifts
ne: प्रबन्धक प्रोफाइलहरू जुन निर्यात, आयात र सिफ्टहरू सम्पादन गर्न सक्दछ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More Settings
ne: थप सेटिंग्स

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More features than you can shake a stick at
ne: अधिक सुविधाहरू तपाईं एक स्टिकमा हल्लाउन सक्नुहुन्छ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Multiple Shift Views
ne: बहु शिफ्ट दृश्य

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Name
ne: नाम

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Navigate to Settings Page
ne: सेटिंग्स पृष्ठमा नेभिगेट गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Need Support
ne: सहयोग चाहिन्छ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Department Name
ne: नयाँ विभाग नाम

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Shift
ne: नयाँ पाली

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: News
ne: समाचार

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No required actions at this time
ne: यस समयमा कुनै आवश्यक कार्यहरू छैन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found
ne: कुनै पाली फेला परेन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found in the Trash
ne: रद्दीटोकरीमा कुनै पाली भेटिएन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Not authorized to perform this action
ne: यो कार्य गर्न अधिकृत छैन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Options
ne: विकल्प

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Out
ne: बाहिर

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Page link not available so cannot redirect
ne: पृष्ठ लिंक उपलब्ध छैन त्यसैले पुन: निर्देशित गर्न सक्दैन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Popular Departments
ne: लोकप्रिय विभागहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Locations
ne: पूर्वनिर्धारित स्थानहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Shifts
ne: पूर्वनिर्धारित शिफ्टहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Pro
ne: प्रो

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Profile page for employees. Shortcode:
ne: कर्मचारीहरूको लागि प्रोफाइल पृष्ठ।सर्विरोध:

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock
ne: द्रुत पिक समय घडी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock Page
ne: द्रुत पिक समय घडी पृष्ठ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Real Time Monitoring
ne: वास्तविक समय निगरानी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirect Employees to Time Clock Page
ne: कर्मचारीहरू समय घडी पृष्ठमा पुनः निर्देशित गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirects employees to the Time Clock page on login
ne: लगइनमा समय घडी पृष्ठमा कर्मचारीहरू रिडिरेक्ट गर्दछ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Report action cannot be null
ne: रिपोर्ट कार्य शून्य हुन सक्दैन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Reports
ne: रिपोर्टहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Required Actions
ne: आवश्यक कार्यहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Departments
ne: खोज विभागहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Shifts
ne: खोजी पालीहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Select Department
ne: विभाग चयन गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Separate departments with commas
ne: अल्पविरामसँग विभागहरू अलग गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Settings
ne: बतंग

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift
ne: सर्नु

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Info
ne: सिफ्ट जानकारी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Picker Time Clock Page
ne: सिफ्ट पिफ्टर समय घडी पृष्ठ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Total
ne: कुल सिफ्ट गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts
ne: सचरा

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts can show the location of an IP address and a GPS coordinate
ne: शिफ्टहरूले आईपी ठेगाना र जीपीएस समन्वयको स्थान देखाउन सक्छ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Show All
ne: सबै देखाऊ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Status
ne: प्रतिष्ठा

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Submit
ne: स्वीकार गर्न

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thank you
ne: धन्यवाद दिनु

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thanks again for using the All In One Time Clock Lite
ne: एक पटक घडी लाइटमा सबै प्रयोगको लागि फेरि धन्यवाद

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: The company name associated with this Account
ne: यस खातासँग सम्बन्धित कम्पनी नाम

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: There are no departments available
ne: त्यहाँ कुनै विभागहरू उपलब्ध छैनन्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Through
ne: वारपार

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock
ne: समय घडी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock Admin
ne: समय घडी व्यवस्थापक

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock QR Page
ne: समय घडी QR पृष्ठ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page created successfully.
ne: समय घडी पृष्ठ सफलतापूर्वक सिर्जना गरियो।

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page not found. Create one?
ne: समय घडी पृष्ठ फेला परेन।एउटा सिर्जना गर्नुहोस्?

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total
ne: कूल

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Clocked In
ne: कुल क्लोक गरिएको

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Employees
ne: कुल कर्मचारीहरु

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shift Time
ne: कुल परिवर्तन समय

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shifts
ne: कुल परिवर्तन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Time
ne: कुल समय

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Track wages along with time for detailed reports and graphs
ne: ट्र्याक गरिएको रिपोर्टहरू र ग्राफहरूको लागि समयका साथ ज्याकहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Tracking Employee Time Has Never Been Easier
ne: ट्र्याकिंग कर्मचारी समय कहिल्यै सजिलो भएको छैन

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Employee Profile page.
ne: कर्मचारी प्रोफाइल पृष्ठ सिर्जना गर्न असमर्थ।

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Time Clock page.
ne: समय घडी पृष्ठ सिर्जना गर्न असमर्थ।

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unlimited Clock in Locations
ne: स्थानहरूमा असीमित घडी

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Department
ne: अद्यावधिक विभाग

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update News
ne: अद्यावधिक समाचार

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Note
ne: नोट नोट गर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updated translations
ne: अद्यावधिक अनुवाद

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updates
ne: अद्यावधिकहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Page
ne: हेर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Pro Product Page
ne: प्रो उत्पादन पृष्ठ हेर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Shift
ne: शिफ्ट हेर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View activity in the form of a chart
ne: चार्टको रूपमा गतिविधि हेर्नुहोस्

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View, edit or create bulk shifts
ne: दृश्य, सम्पादन गर्नुहोस् वा सिर्जना गरिएको बल्कको शिफ्ट

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Volunteer
ne: स्वयंसेवक

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: WARNING!! Permalinks have to be set to anything other than default for the Timeclock to work properly.  We recommend you use the Post Name setting
ne: चेतावनी !!Permalinks पहिलेको समय पूर्वनिर्धारित काम गर्न पूर्वनिर्धारित केहि सेट गर्नु पर्छ।हामी तपाईंलाई पोष्ट नाम सेटिंग प्रयोग गर्न सिफारिस गर्दछौं

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage
ne: ज्याला

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage Total
ne: जम्मा

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: We got you. Visit the link below for help.
ne: हामीले तपाईंलाई दियौं।मद्दतको लागि तल लिंक भ्रमण गर्नुहोस्।

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Where employees clock in and out of shifts
ne: जहाँ कर्मचारीहरू घडीमा र पाली बाहिर

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Widget time clock disabled while on time clock page
ne: विजेट समय घडी समय घडी पृष्ठमा हुँदा घडी असक्षम भयो

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have a Time Clock page created.
ne: तपाईंसँग पहिले नै एक समय घडी पृष्ठ पृष्ठ पाएको छ।

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have an Employee Profile page created.
ne: तपाईंसँग पहिले नै एक कर्मचारी प्रोफाइल पृष्ठ सिर्जना गरिएको छ।

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You are currently clocked in
ne: तपाईं हाल भित्र चल्नुहुन्छ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock in as another employee
ne: तपाईं अर्को कर्मचारीको रूपमा घडी गर्न सक्नुहुन्न

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock out of another employee\'s shift
ne: तपाईं अर्को कर्मचारीको शिफ्टबाट बाहिर क्लक गर्न सक्नुहुन्न

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have been clocked out
ne: तपाईं बाहिर निस्किएको छ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have successfully updated to version
ne: तपाईंले सफलतापूर्वक संस्करणमा अपडेट गर्नुभयो

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to use the time clock
ne: तपाईं समय घडी प्रयोग गर्न लग ईन गर्नुपर्नेछ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to view the Employee Profile Page
ne: तपाईं कर्मचारी प्रोफाइल पृष्ठ हेर्न लग ईन गर्नुपर्नेछ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: action does not exist
ne: कार्य अवस्थित छैन

en: https://codebangers.com
ne: https://codebangers.com (ne)

en: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/
ne: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/ (ne)

[ctx: shift]
en: Add New
ne: नयाँ थप्नुहोस्
