All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier - en to fa translation catalogue (186 entries)

en: All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier
fa: همه در یک ساعت ساعت Lite - ردیابی زمان کارمندان هرگز ساده تر نبوده است

en: Codebangers
fa: عوام

en: Employees can easily clock in and out.  Managers can run reports, keep track of employees and their time.
fa: کارمندان می توانند به راحتی وارد و خارج شوند.مدیران می توانند گزارش ها را اجرا کنند ، کارمندان و وقت خود را پیگیری کنند.

en: [Employee Profile Placeholder – Not visible in editor]
fa: [مشخصات مشخصات مشخصات کارمند - در ویرایشگر قابل مشاهده نیست]

en: [Time Clock Placeholder – Not visible in editor]
fa: [محل نگهداری ساعت ساعت - در ویرایشگر قابل مشاهده نیست]

[ctx: aio-time-clock]
en: Login
fa: ورود

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock Widget Title
fa: عنوان ویجت ساعت زمان

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock is only available for users that are logged in
fa: ساعت زمان فقط برای کاربرانی که وارد سیستم شده اند در دسترس است

[ctx: aio-time-clock]
en: Working
fa: کار

[ctx: aio-time-clock]
en: Your user group does not have permission to view the Time Clock.
fa: گروه کاربر شما اجازه مشاهده ساعت زمان را ندارد.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Action does not exist
fa: عمل وجود ندارد

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Employee
fa: کارمند را اضافه کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add New Department
fa: بخش جدید را اضافه کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Note
fa: یادداشت اضافه کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add or remove departments
fa: بخش ها را اضافه یا حذف کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add your own custom roles for time clock access
fa: نقش های سفارشی خود را برای دسترسی به ساعت زمان اضافه کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Added new UI features
fa: ویژگی های جدید UI اضافه شده است

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Advanced
fa: پیشرفته

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Departments
fa: همه ادارات

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All In One Time Clock Pro
fa: همه در یک ساعت حرفه ای

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Shifts
fa: همه شیفت ها

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to add their own shift notes
fa: به کارمندان اجازه می دهد یادداشت های شیفت خود را اضافه کنند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to log break times separately for accurate tracking
fa: به کارمندان اجازه می دهد تا برای ردیابی دقیق ، زمان استراحت را به طور جداگانه وارد کنند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Available in
fa: موجود در

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Back to Time Clock
fa: بازگشت به ساعت زمان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Cancel
fa: لغو کردن

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Charts and Graphs
fa: نمودارها و نمودارها

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Choose from the most popular departments
fa: از محبوب ترین بخش ها را انتخاب کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Click CLOCK IN to START your shift
fa: برای شروع شیفت خود روی ساعت کلیک کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In
fa: ساعت وارد کردن

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Empty
fa: ساعت در خالی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Time
fa: ساعت در زمان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In failed
fa: ساعت در شکست

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out
fa: ساعت خارج

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Empty
fa: ساعت خالی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Time
fa: ساعت ساعت

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock out failed
fa: ساعت خارج نشد

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Close
fa: نزدیک

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Company Name
fa: نام شرکت

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Configure Permalinks
fa: پیکربندی لینک های ثابت

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Congratulations
fa: تبریک

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Create prefined shifts that employees can choose from instead of a dynamic clock
fa: شیفت های مقدماتی را ایجاد کنید که کارمندان بتوانند به جای یک ساعت پویا از آن انتخاب کنند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Current Time
fa: زمان فعلی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Roles
fa: نقش های سفارشی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Simple and Advanced Shift Reports
fa: گزارش های شیفت ساده و پیشرفته سفارشی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Date Range
fa: محدوده تاریخ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Department
fa: بخش

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Departments
fa: ادارات

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Disabled
fa: معلول

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Easily customize the time clock for your company
fa: ساعت زمان را برای شرکت خود به راحتی سفارشی کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock In Time
fa: ساعت را به موقع ویرایش کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock Out Time
fa: زمان را ویرایش کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Department
fa: ویرایش بخش

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Employee
fa: ویرایش کارمند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Page
fa: ویرایش صفحه

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Shift
fa: ویرایش شیفت

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee
fa: کارمند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Name
fa: نام کارمند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile
fa: مشخصات کارمندان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page created successfully.
fa: صفحه نمایه کارمندان با موفقیت ایجاد شده است.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page not found. Create one?
fa: صفحه نمایه کارمندان یافت نشد.یکی ایجاد کنید؟

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Shifts
fa: شیفت کارمندان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee shifts dates and times
fa: تاریخ و زمان تغییر کارمندان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees
fa: کارمندان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees Currently Working
fa: کارمندان در حال حاضر کار می کنند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Breaks
fa: شکستگی ها را فعال کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Employee Wage Management
fa: مدیریت دستمزد کارمندان را فعال کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Shift Notes
fa: یادداشت های شیفت را فعال کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enabled
fa: فعال

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enter Company Name
fa: نام شرکت را وارد کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extendable
fa: قابل گسترش

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extensions/Addons Supported to allow anything to be possible
fa: پسوندها/افزونه های پشتیبانی شده برای امکان امکان هر چیزی ممکن است

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Finished
fa: تمام شده

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: From
fa: از

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Pro
fa: طرفدار گرفتن

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Support
fa: پشتیبانی کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Help
fa: کمک

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP Address
fa: آدرس IP

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP And GPS Tracking
fa: پیگیری IP و GPS

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Improved Reports
fa: گزارش های بهبود یافته

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: In
fa: در

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Introduction
fa: مقدمه

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: List style time clock page with pin pad entry instead of a login
fa: لیست صفحه ساعت زمان سبک با ورود به پین ​​به جای ورود به سیستم

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Location Required
fa: مکان مورد نیاز

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Login
fa: ورود

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Logout
fa: ورود به سیستم

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manage Departments
fa: بخش ها را مدیریت کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager
fa: مدیر

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager Profiles
fa: پروفایل های مدیر

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager profiles that can export, import and edit shifts
fa: پروفایل های مدیر که می توانند شیفت ها را صادرات ، واردات و ویرایش کنند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More Settings
fa: تنظیمات بیشتر

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More features than you can shake a stick at
fa: ویژگی های بیشتر از آنچه می توانید چوب را تکان دهید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Multiple Shift Views
fa: چند نمایش شیفت

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Name
fa: نام

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Navigate to Settings Page
fa: به صفحه تنظیمات بروید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Need Support
fa: نیاز به پشتیبانی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Department Name
fa: نام بخش جدید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Shift
fa: شیفت جدید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: News
fa: خبر

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No required actions at this time
fa: در این زمان اقدامات لازم وجود ندارد

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found
fa: هیچ شیفتی یافت نشد

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found in the Trash
fa: هیچ شیفتی در سطل زباله یافت نمی شود

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Not authorized to perform this action
fa: مجاز به انجام این عمل نیست

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Options
fa: گزینه

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Out
fa: خارج

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Page link not available so cannot redirect
fa: پیوند صفحه در دسترس نیست بنابراین نمی تواند تغییر مسیر دهد

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Popular Departments
fa: بخشهای عامه

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Locations
fa: مکانهای از پیش تعریف شده

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Shifts
fa: شیفت های از پیش تعریف شده

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Pro
fa: طرفدار

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Profile page for employees. Shortcode:
fa: صفحه پروفایل برای کارمندان.کد کوتاه:

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock
fa: ساعت زمان انتخاب سریع

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock Page
fa: صفحه ساعت زمان انتخاب سریع

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Real Time Monitoring
fa: نظارت بر زمان واقعی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirect Employees to Time Clock Page
fa: کارمندان را به صفحه ساعت زمان هدایت کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirects employees to the Time Clock page on login
fa: کارمندان را به صفحه ساعت زمان در ورود به سیستم هدایت می کند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Report action cannot be null
fa: گزارش گزارش نمی تواند تهی باشد

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Reports
fa: گزارش

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Required Actions
fa: اقدامات لازم

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Departments
fa: بخش های جستجو

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Shifts
fa: شیفت های جستجو

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Select Department
fa: بخش را انتخاب کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Separate departments with commas
fa: بخش های جداگانه با کاما

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift
fa: تغییر مکان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Info
fa: اطلاعات شیفت

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Picker Time Clock Page
fa: صفحه ساعت زمان انتخاب کننده تغییر

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Total
fa: کل

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts
fa: تغییر

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts can show the location of an IP address and a GPS coordinate
fa: شیفت ها می توانند موقعیت یک آدرس IP و یک مختصات GPS را نشان دهند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Show All
fa: نشان دادن همه

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Status
fa: وضعیت

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Submit
fa: ارسال کردن

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thank you
fa: متشکرم

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thanks again for using the All In One Time Clock Lite
fa: باز هم متشکرم که از همه در یک ساعت Lite استفاده کرده اید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: The company name associated with this Account
fa: نام شرکت مرتبط با این حساب

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: There are no departments available
fa: هیچ بخش در دسترس نیست

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Through
fa: از طریق

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock
fa: ساعت زمان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock Admin
fa: مدیر ساعت زمان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock QR Page
fa: صفحه QR ساعت زمان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page created successfully.
fa: صفحه ساعت زمان با موفقیت ایجاد شده است.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page not found. Create one?
fa: صفحه ساعت زمان یافت نشد.یکی ایجاد کنید؟

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total
fa: مجموع

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Clocked In
fa: کل ساعت در

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Employees
fa: کل کارمندان

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shift Time
fa: زمان تغییر کل

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shifts
fa: تغییر کل

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Time
fa: زمان کل

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Track wages along with time for detailed reports and graphs
fa: دستمزد را به همراه زمان برای گزارش ها و نمودارهای دقیق پیگیری کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Tracking Employee Time Has Never Been Easier
fa: ردیابی زمان کارمند هرگز ساده تر نبوده است

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Employee Profile page.
fa: ایجاد صفحه نمایه کارمندان امکان پذیر نیست.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Time Clock page.
fa: ایجاد صفحه ساعت زمان امکان پذیر نیست.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unlimited Clock in Locations
fa: ساعت نامحدود در مکان ها

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Department
fa: بخش به روزرسانی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update News
fa: اخبار به روزرسانی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Note
fa: یادداشت به روزرسانی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updated translations
fa: ترجمه های به روز شده

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updates
fa: به روزرسانی

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Users
fa: کاربران

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Page
fa: صفحه مشاهده

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Pro Product Page
fa: مشاهده صفحه محصول حرفه ای

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Shift
fa: تغییر شیفت

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View activity in the form of a chart
fa: فعالیت را به صورت نمودار مشاهده کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View, edit or create bulk shifts
fa: مشاهده ، ویرایش یا ایجاد شیفت های فله

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Volunteer
fa: داوطلب

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: WARNING!! Permalinks have to be set to anything other than default for the Timeclock to work properly.  We recommend you use the Post Name setting
fa: هشدار !!لینک های ثابت باید به غیر از پیش فرض برای کار مناسب بر روی هر کاری تنظیم شوند.توصیه می کنیم از تنظیم نام پست استفاده کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage
fa: دستمزد

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage Total
fa: کل دستمزد

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: We got you. Visit the link below for help.
fa: ما شما را گرفتیمبرای کمک به لینک زیر مراجعه کنید.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Where employees clock in and out of shifts
fa: جایی که کارمندان ساعت و خارج از شیفت ها ساعت و خارج می شوند

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Widget time clock disabled while on time clock page
fa: ساعت زمان ویجت در حالی که در صفحه ساعت زمان غیرفعال است

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have a Time Clock page created.
fa: شما قبلاً یک صفحه ساعت زمان ایجاد کرده اید.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have an Employee Profile page created.
fa: شما قبلاً یک صفحه نمایه کارمند ایجاد کرده اید.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You are currently clocked in
fa: شما در حال حاضر در ساعت هستید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock in as another employee
fa: شما نمی توانید به عنوان کارمند دیگر ساعت کار کنید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock out of another employee\'s shift
fa: شما نمی توانید از شیفت کارمند دیگری خارج شوید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have been clocked out
fa: شما ساعت خارج شده اید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have successfully updated to version
fa: شما با موفقیت در نسخه به روز شده اید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to use the time clock
fa: برای استفاده از ساعت زمان باید وارد سیستم شوید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to view the Employee Profile Page
fa: برای مشاهده صفحه نمایه کارمند باید وارد سیستم شوید

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: action does not exist
fa: عمل وجود ندارد

en: https://codebangers.com
fa: https://codebangers.com (fa)

en: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/
fa: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/ (fa)

[ctx: shift]
en: Add New
fa: جدید اضافه کنید
