Advanced Database Cleaner - Premium 4.0.0 - en to uk translation catalogue (1092 entries)

en:  %d item could not be processed. |  %d items could not be processed.
uk[0]:  %d елемент не вдалося обробити.
uk[1]:  %d елементи не вдалося обробити.
uk[2]:  %d елементів не вдалося обробити.

en:  (local time)
uk:  (місцевий час)

en: %1$d day | %1$d days
uk[0]: %1$d день
uk[1]: %1$d дні
uk[2]: %1$d днів

en: %1$d hour | %1$d hours
uk[0]: %1$d година
uk[1]: %1$d години
uk[2]: %1$d годин

en: %1$d minute | %1$d minutes
uk[0]: %1$d хвилина
uk[1]: %1$d хвилини
uk[2]: %1$d хвилин

en: %1$d second | %1$d seconds
uk[0]: %1$d секунда
uk[1]: %1$d секунди
uk[2]: %1$d секунд

en: %1$d/%2$d tasks used
uk: Використано %1$d/%2$d завдань

en: %d column(s) in this index
uk: %d колонка(и) в цьому індексі

en: %d day | %d days
uk[0]: %d день
uk[1]: %d дні
uk[2]: %d днів

en: %d hour | %d hours
uk[0]: %d година
uk[1]: %d години
uk[2]: %d годин

en: %d min | %d mins
uk[0]: %d хв
uk[1]: %d хв
uk[2]: %d хв

en: %d month | %d months
uk[0]: %d місяць
uk[1]: %d місяці
uk[2]: %d місяців

en: %d sec | %d secs
uk[0]: %d сек
uk[1]: %d сек
uk[2]: %d сек

en: %d second | %d seconds
uk[0]: %d секунда
uk[1]: %d секунди
uk[2]: %d секунд

en: %d selected
uk: %d вибрано

en: %d year | %d years
uk[0]: %d рік
uk[1]: %d роки
uk[2]: %d років

en: %d%% OFF
uk: Знижка %d%%

en: %s ago
uk: %s тому

en: %s big option detected | %s big options detected
uk[0]: Виявлено %s великий параметр
uk[1]: Виявлено %s великі параметри
uk[2]: Виявлено %s великих параметрів

en: %s big post meta detected
uk: Виявлено %s великих метаданих записів

en: %s big transient detected | %s big transients detected
uk[0]: Виявлено %s великий тимчасовий елемент
uk[1]: Виявлено %s великі тимчасові елементи
uk[2]: Виявлено %s великих тимчасових елементів

en: %s big user meta detected
uk: Виявлено %s великих метаданих користувачів

en: %s cron job not scanned | %s cron jobs not scanned
uk[0]: %s завдання cron не відскановано
uk[1]: %s завдання cron не відскановано
uk[2]: %s завдань cron не відскановано

en: %s cron job with no action | %s cron jobs with no action
uk[0]: %s завдання cron без дії
uk[1]: %s завдання cron без дії
uk[2]: %s завдань cron без дії

en: %s duplicated post meta
uk: %s дубльованих метаданих записів

en: %s duplicated user meta
uk: %s дубльованих метаданих користувачів

en: %s expired transient detected | %s expired transients detected
uk[0]: Виявлено %s прострочений тимчасовий елемент
uk[1]: Виявлено %s прострочені тимчасові елементи
uk[2]: Виявлено %s прострочених тимчасових елементів

en: %s non-public post types with many posts
uk: %s непублічних типів записів з багатьма записами

en: %s option not scanned | %s options not scanned
uk[0]: %s параметр не відскановано
uk[1]: %s параметри не відскановано
uk[2]: %s параметрів не відскановано

en: %s post meta not scanned
uk: %s метаданих записів не проскановано

en: %s post types not scanned
uk: %s типів записів не відскановано

en: %s site | %s sites
uk[0]: %s сайт
uk[1]: %s сайти
uk[2]: %s сайтів

en: %s table not scanned | %s tables not scanned
uk[0]: %s таблицю не відскановано
uk[1]: %s таблиці не відскановано
uk[2]: %s таблиць не відскановано

en: %s table to optimize | %s tables to optimize
uk[0]: %s таблицю для оптимізації
uk[1]: %s таблиці для оптимізації
uk[2]: %s таблиць для оптимізації

en: %s table to repair | %s tables to repair
uk[0]: %s таблицю для відновлення
uk[1]: %s таблиці для відновлення
uk[2]: %s таблиць для відновлення

en: %s table with invalid prefix | %s tables with invalid prefix
uk[0]: %s таблиця з невірним префіксом
uk[1]: %s таблиці з невірним префіксом
uk[2]: %s таблиць з невірним префіксом

en: %s transient not scanned | %s transients not scanned
uk[0]: %s тимчасовий елемент не проскановано
uk[1]: %s тимчасові елементи не проскановано
uk[2]: %s тимчасових елементів не проскановано

en: %s unused post meta
uk: %s невикористаних метаданих записів

en: %s unused user meta
uk: %s невикористаних метаданих користувачів

en: %s user meta not scanned
uk: %s метаданих користувачів не проскановано

en: %s%% of total database size
uk: %s%% від загального розміру бази даних

en: 'Keep last' not applicable
uk: 'Зберігати останні' не застосовується

en: (All dates/times are in your local time zone)
uk: (Всі дати/час вказані у вашому локальному часовому поясі)

en: (All dates/times in the logs are shown in your server's time zone)
uk: (Всі дати/час у журналах вказані в часовому поясі вашого сервера)

en: (For technical reasons, tasks will be deactivated after import and you will need to activate them again)
uk: (З технічних причин завдання будуть деактивовані після імпорту, і вам потрібно буде активувати їх знову)

en: (Only the current site will be monitored. Activities on child sites will not be tracked).
uk: (Моніторинг буде здійснюватися лише для поточного сайту. Активність на дочірніх сайтах не відстежуватиметься).

en: (You have %s credits left)
uk: (У вас залишилося %s кредитів)

en: (You have used all your credits)
uk: (Ви використали всі свої кредити)

en: (local time)
uk: (місцевий час)

en: (to optimize)
uk: (оптимізувати)

en: 0 KB
uk: 0 КБ

en: 0 days
uk: 0 днів

en: 1 site
uk: 1 сайт

en: 19 standard cleanup tools
uk: 19 стандартних інструментів очищення

en: 30-day money-back guarantee. No questions asked.
uk: 30-денна гарантія повернення грошей. Без зайвих запитань.

en: 6 data managers
uk: 6 менеджерів даних

en: 7 dedicated tools for canceled, failed, and completed actions and logs.
uk: 7 спеціалізованих інструментів для скасованих, невдалих та завершених дій та журналів.

en: A scan is already in progress. Please reload the page to see the current scan status.
uk: Сканування вже триває. Будь ласка, перезавантажте сторінку, щоб побачити поточний статус сканування.

en: A scan is in progress. Please wait until it finishes before performing this action
uk: Триває сканування. Будь ласка, зачекайте його завершення перед виконанням цієї дії

en: A scan is in progress. Please wait until it finishes before performing this action.
uk: Триває сканування. Будь ласка, зачекайте його завершення перед виконанням цієї дії.

en: Access advanced cleaning options, analytics, and more.
uk: Доступ до розширених опцій очищення, аналітики та багато іншого.

en: Access comprehensive guides and tutorials
uk: Доступ до вичерпних інструкцій та уроків

en: Action
uk: Дія

en: Action ID
uk: ID дії

en: Action Scheduler canceled actions
uk: Скасовані дії Action Scheduler

en: Action Scheduler canceled logs
uk: Журнали скасованих Action Scheduler

en: Action Scheduler cleaners
uk: Очищення Action Scheduler

en: Action Scheduler completed actions
uk: Завершені дії Action Scheduler

en: Action Scheduler completed logs
uk: Журнали завершених Action Scheduler

en: Action Scheduler failed actions
uk: Невдалі дії Action Scheduler

en: Action Scheduler failed logs
uk: Журнали невдалих Action Scheduler

en: Action Scheduler orphan logs
uk: Осиротілі журнали Action Scheduler

en: Actions to do
uk: Дії для виконання

en: Actionscheduler canceled actions
uk: Скасовані дії Action Scheduler

en: Actionscheduler canceled logs
uk: Журнали скасованих Action Scheduler

en: Actionscheduler completed actions
uk: Завершені дії Action Scheduler

en: Actionscheduler completed logs
uk: Журнали завершених Action Scheduler

en: Actionscheduler failed actions
uk: Невдалі дії Action Scheduler

en: Actionscheduler failed logs
uk: Журнали невдалих Action Scheduler

en: Actionscheduler orphan logs
uk: Осиротілі журнали Action Scheduler

en: Activate license
uk: Активувати ліцензію

en: Activate now
uk: Активувати зараз

en: Activation
uk: Активація

en: Active
uk: Активно

en: Active Tasks
uk: Активні завдання

en: Active plugins
uk: Активні плагіни

en: Activity type
uk: Тип активності

en: Add-ons activity monitor
uk: Монітор діяльності додатків

en: Addon name or slug
uk: Ім'я або ярлик (slug) додатка

en: Addon type
uk: Тип доповнення

en: Addon's name
uk: Назва доповнення

en: Addons activity
uk: Активність додатків

en: Addons activity enabled
uk: Діяльність доповнень увімкнена

en: Advanced DB Cleaner Pro V4 is finally here!
uk: Advanced DB Cleaner Pro V4 нарешті тут!

en: Advanced filters
uk: Передові фільтри

en: Advanced scan settings & CPU control
uk: Передові налаштування сканування та контроль ЦП

en: After a remote scan, see which plugins/themes rely on a given option, table, etc.
uk: Після віддаленого сканування дивіться, які плагіни/теми покладаються на даний параметр, таблицю тощо.

en: Agency plan
uk: План Agency

en: Agency plan (lifetime)
uk: Агентський план (довічно)

en: All
uk: Всі

en: All clean
uk: Усе чисто

en: All cron jobs
uk: Всі cron-завдання

en: All dates/times are in your local time zone
uk: Всі дати/час вказані у вашому локальному часовому поясі

en: All items
uk: Всі елементи

en: All items cleaned!
uk: Всі елементи очищено!

en: All items will be permanently deleted. This action cannot be undone!
uk: Усі елементи будуть видалені назавжди. Цю дію неможливо скасувати!

en: All matching items will be permanently deleted. This action cannot be undone!
uk: Усі відповідні елементи будуть видалені назавжди. Цю дію неможливо скасувати!

en: All options
uk: Всі параметри

en: All post meta
uk: Всі метаполя записів

en: All post types
uk: Усі типи записів

en: All premium plans include a 30-day money-back guarantee
uk: Всі преміум-плани включають 30-денну гарантію повернення грошей

en: All tables
uk: Всі таблиці

en: All transients
uk: Всі тимчасові дані

en: All user meta
uk: Всі метаполя користувачів

en: Allow actions on WordPress items?
uk: Дозволити дії над елементами WordPress?

en: Always show confirmation on dangerous actions
uk: Завжди показувати підтвердження для небезпечних дій

en: An error has occurred, please try again.
uk: Сталася помилка, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: An error occurred during the remote request. Check the logs for more details.
uk: Сталася помилка під час віддаленого запиту. Перевірте журнали для отримання подробиць.

en: An error occurred while getting the results from the server. Check the logs for more details
uk: Сталася помилка при отриманні результатів від сервера. Перевірте журнали для подробиць

en: An error occurred, please try again.
uk: Сталася помилка, спробуйте ще раз.

en: An error occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Analytics enabled
uk: Аналітика увімкнена

en: Anonymous function
uk: Анонімна функція

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply (%1s)
uk: Застосувати (%1s)

en: Apply this to all other items (if applicable)
uk: Застосувати до всіх інших елементів (якщо застосовно)

en: Apply to selected (%1s)
uk: Застосувати до вибраних (%1s)

en: Are you sure you want to clear the log?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити журнал?

en: Args
uk: Аргументи

en: As a lifetime license holder, you'll receive a permanent 50% discount, applied to your first purchase and all future renewals.
uk: Як власник довічної ліцензії, ви отримаєте постійну знижку 50%, яка застосовується до вашої першої покупки та всіх майбутніх поновлень.

en: Assign items to a plugin or theme that is no longer installed.
uk: Призначити елементи плагіну або темі, який більше не встановлений.

en: Assign specific items to the correct plugin/theme when needed.
uk: Призначайте конкретні елементи правильному плагіну/темі за потреби.

en: Assign the %d selected item(s) to:
uk: Призначити %d вибраних елементів:

en: Assign to custom addon
uk: Призначити до власного доповнення

en: At least one menu position must be enabled.
uk: Хоча б одна позиція меню повинна бути увімкнена.

en: Author
uk: Автор

en: Auto count
uk: Автоматичний підрахунок

en: Auto drafts
uk: Авточернетки

en: Autoload
uk: Автозавантаження

en: Autoload health check
uk: Перевірка здоров'я автозавантаження

en: Autoload size is big (%s)
uk: Розмір автозавантаження великий (%s)

en: Autoload size is good (%s)
uk: Розмір автозавантаження в порядку (%s)

en: Autoload warning threshold
uk: Поріг попередження автозавантаження

en: Automate routine cleanups exactly when you want them.
uk: Автоматизуйте рутинні очищення саме тоді, коли ви цього хочете.

en: Automation
uk: Автоматизація

en: Automation tasks
uk: Завдання автоматизації

en: Available in the premium version.
uk: Доступно у преміум-версії.

en: Awesome!
uk: Чудово!

en: Back
uk: Назад

en: Basic filters
uk: Базові фільтри

en: Belongs to
uk: Належить

en: Belongs to WordPress
uk: Належить WordPress

en: Belongs to:
uk: Належить:

en: Bulk actions
uk: Масові дії

en: Business plan
uk: План Business

en: Business plan (lifetime)
uk: Бізнес-план (довічно)

en: Buy V4 bundled with remote scan
uk: Придбати V4 у комплекті з віддаленим скануванням

en: Buy credits
uk: Купити кредити

en: Buy credits to use the Remote Scan feature and pay only when you need it. Or simply redeem a credit code if you already have one.
uk: Купуйте кредити, щоб використовувати функцію віддаленого сканування, і платіть лише тоді, коли вам це потрібно. Або просто використайте код кредиту, якщо він у вас вже є.

en: By
uk: Від

en: By starting this scan, you agree to anonymously send the local scan results to our secure remote database to improve your scan accuracy. No personal data is collected.
uk: Запускаючи це сканування, ви погоджуєтеся анонімно надіслати результати локального сканування до нашої безпечної віддаленої бази даних для підвищення точності сканування. Персональні дані не збираються.

en: CPU pause time
uk: Час паузи ЦП

en: CPU rest time
uk: Час відпочинку ЦП

en: CPU work time
uk: Час роботи ЦП

en: Calculating...
uk: Обчислення...

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Canceled actions
uk: Скасовані дії

en: Canceled logs
uk: Журнали скасованих

en: Cannot be deleted or edited!
uk: Не може бути видалено або відредаговано!

en: Cannot clear the log file content.
uk: Не вдається очистити вміст файлу журналу.

en: Check autoloaded options and spot heavy offenders. Then flip autoload on/off as needed.
uk: Перевірте параметри з автозавантаженням та знайдіть найважчі. Потім перемикайте автозавантаження за потреби.

en: Check license status
uk: Перевірити статус ліцензії

en: Check setting
uk: Перевірити налаштування

en: Check the logs
uk: Перевірити журнали

en: Choose the method used for database cleanup operations. SQL offers direct database manipulation, while Native uses WordPress functions.
uk: Виберіть метод, що використовується для операцій очищення бази даних. SQL пропонує пряме маніпулювання базою даних, тоді як Native використовує функції WordPress.

en: Clean %d selected items?
uk: Очистити %d вибраних елементів?

en: Clean all %s?
uk: Очистити всі %s?

en: Clean up
uk: Очистити

en: Cleanup completed successfully!
uk: Очищення успішно завершено!

en: Cleanup events log for:
uk: Очищення журналу подій для:

en: Cleanup method
uk: Метод очищення

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear events log anytime you want
uk: Очищайте журнал подій у будь-який час

en: Clear log
uk: Очистити журнал

en: Clear the log?
uk: Очистити журнал?

en: Clear these events log?
uk: Очистити цей журнал подій?

en: Cleared successfully!
uk: Успішно очищено!

en: Close
uk: Закрити

en: Collapse sidebar
uk: Згорнути бічну панель

en: Collecting PHP files to scan
uk: Збір PHP файлів для сканування

en: Collecting files
uk: Збір файлів

en: Collecting the PHP files to be scanned. This process may take some time, depending on the number of plugin and theme files you have.
uk: Збір PHP файлів для сканування. Цей процес може зайняти деякий час в залежності від кількості файлів плагінів та тем.

en: Columns
uk: Стовпці

en: Comments
uk: Коментарі

en: Complete activity timeline
uk: Повна хронологія активності

en: Completed actions
uk: Завершені дії

en: Completed logs
uk: Журнали завершених

en: Completed successfully!
uk: Успішно завершено!

en: Configure performance-related settings for database cleanup operations and optimization.
uk: Налаштуйте параметри продуктивності для операцій очищення та оптимізації бази даних.

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Contact us
uk: Зв'язатися з нами

en: Contact us for personalized assistance
uk: Зв'яжіться з нами для індивідуальної допомоги

en: Content
uk: Вміст

en: Contribute corrections
uk: Запропонувати виправлення

en: Convert
uk: Перетворити

en: Convert table to InnoDB?
uk: Перетворити таблицю на InnoDB?

en: Convert the table storage engine to InnoDB.
uk: Перетворити механізм зберігання таблиці на InnoDB.

en: Convert to InnoDB
uk: Перетворити на InnoDB

en: Converting a table to InnoDB will alter its storage engine. Are you sure you want to proceed?
uk: Перетворення таблиці на InnoDB змінить її механізм зберігання. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Copied
uk: Скопійовано

en: Copy
uk: Копіювати

en: Count
uk: Кількість

en: Create Statement
uk: Оператор створення

en: Create as many automation tasks as you need.
uk: Створюйте стільки завдань автоматизації, скільки вам потрібно.

en: Create scheduled tasks
uk: Створити заплановані завдання

en: Create task
uk: Створити завдання

en: Created successfully!
uk: Успішно створено!

en: Created:
uk: Створено:

en: Credit code
uk: Код кредиту

en: Credits used today:
uk: Кредитів використано сьогодні:

en: Cron jobs
uk: Cron-завдання

en: Cross-check your items with a curated cloud database for improved ownership accuracy.
uk: Звіряйте ваші елементи з хмарною базою даних для підвищення точності визначення власника.

en: Current Database Size
uk: Поточний розмір бази даних

en: Custom date range filtering
uk: Фільтрація за користувацьким діапазоном дат

en: Customer lookup ID
uk: ID пошуку клієнта

en: Customer session rows in wp_woocommerce_sessions whose expiry date has passed.
uk: Рядки сесій клієнтів у wp_woocommerce_sessions, термін дії яких минув.

en: DB analytics
uk: Аналітика БД

en: DB size (MB)
uk: Розмір БД (МБ)

en: Daily
uk: Щодня

en: Daily limit will reset in:
uk: Щоденний ліміт скинеться через:

en: Database
uk: База даних

en: Database analytics overview
uk: Огляд аналітики бази даних

en: Database rows batches
uk: Пакети рядків бази даних

en: Database size
uk: Розмір бази даних

en: Database size chart
uk: Графік розміру бази даних

en: Date
uk: Дата

en: Date (UTC)
uk: Дата (UTC)

en: Days
uk: Дні

en: Deactivate license
uk: Деактивувати ліцензію

en: Deactivation
uk: Деактивація

en: Defined in:
uk: Визначено в:

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete %d item? | Delete %d items?
uk[0]: Видалити %d елемент?
uk[1]: Видалити %d елементи?
uk[2]: Видалити %d елементів?

en: Delete all data from a table without deleting the table itself.
uk: Видалити всі дані з таблиці, не видаляючи саму таблицю.

en: Delete all posts of the selected post types.
uk: Видалити всі записи вибраних типів записів.

en: Delete posts
uk: Видалити записи

en: Delete task?
uk: Видалити завдання?

en: Delete the selected items.
uk: Видалити вибрані елементи.

en: Delete the table with all its data.
uk: Видалити таблицю з усіма її даними.

en: Deleted successfully!
uk: Успішно видалено!

en: Designed for networks, manage cleanup across sites.
uk: Розроблено для мереж, керуйте очищенням на різних сайтах.

en: Detailed tasks events logging
uk: Детальний журнал подій завдань

en: Direct SQL queries
uk: Прямі SQL-запити

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disable confirmation on cleanup actions?
uk: Вимкнути підтвердження для дій з очищення?

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Dismiss
uk: Приховати

en: Docs
uk: Документація

en: Don't assign to any category
uk: Не призначати ні в яку категорію

en: Don't forget to make a backup of your database first!
uk: Не забудьте спочатку зробити резервну копію бази даних!

en: Done
uk: Готово

en: Done!
uk: Готово!

en: Download file
uk: Завантажити файл

en: Drop-ins
uk: Плагіни Drop-in

en: Duplicated
uk: Дублікати

en: Duplicated comment meta
uk: Дублікати метаданих коментарів

en: Duplicated commentmeta
uk: Дублікати метаполів коментарів

en: Duplicated post meta
uk: Дублікати метаданих записів

en: Duplicated postmeta
uk: Дублікати метаполів

en: Duplicated term meta
uk: Дублікати метаданих груп

en: Duplicated termmeta
uk: Дублікати метаполів термінів

en: Duplicated user meta
uk: Дублікати метаданих користувачів

en: Duplicated usermeta
uk: Дублікати метаполів користувачів

en: Edit
uk: Змінити

en: Edit -Belongs to-
uk: Редагувати -Належить-

en: Edited:
uk: Змінено:

en: Email address
uk: Електронна адреса

en: Empty
uk: Очистити

en: Empty %d table? | Empty %d tables?
uk[0]: Очистити %d таблицю?
uk[1]: Очистити %d таблиці?
uk[2]: Очистити %d таблиць?

en: Empty rows
uk: Очистити рядки

en: Empty!
uk: Порожньо!

en: Enable addons activity
uk: Увімкнути діяльність додатків

en: Enable analytics
uk: Увімкнути аналітику

en: Enhancing local scan accuracy via remote server analysis. Each credit enables one request to improve detection of tables, options, and other elements linked to specific plugins and themes.
uk: Підвищення точності локального сканування за допомогою аналізу віддаленого сервера. Кожен кредит дозволяє один запит для покращення виявлення таблиць, параметрів та інших елементів, пов'язаних з певними плагінами та темами.

en: Enter number
uk: Введіть число

en: Enter the addon's name using a maximum of 200 characters.
uk: Введіть назву доповнення, використовуючи максимум 200 символів.

en: Enter your credit code
uk: Введіть ваш код кредиту

en: Error!
uk: Помилка!

en: Errors log
uk: Журнал помилок

en: Events log
uk: Журнал подій

en: Events will appear here when the task runs.
uk: Події з'являться тут, коли завдання буде запущено.

en: Every %s
uk: Кожні %s

en: Exact match
uk: Точний збіг

en: Exact match scan
uk: Сканування точного збігу

en: Exclusive deal for you
uk: Ексклюзивна пропозиція для вас

en: Executed %s
uk: Виконано %s

en: Execution logs for scheduled tasks
uk: Журнали виконання для запланованих завдань

en: Expand sidebar
uk: Розгорнути бічну панель

en: Expiration date
uk: Дата закінчення

en: Expired
uk: Прострочені

en: Expired at
uk: Закінчується

en: Expired customer sessions
uk: Прострочені сесії клієнтів

en: Expired transients
uk: Прострочені тимчасові дані

en: Expires at:
uk: Закінчується:

en: Failed
uk: Не вдалося

en: Failed actions
uk: Невдалі дії

en: Failed logs
uk: Журнали невдалих

en: Failed to dismiss the notification.
uk: Не вдалося приховати сповіщення.

en: Failed to get the file content.
uk: Не вдалося отримати вміст файлу.

en: Failed to sync balance.
uk: Не вдалося синхронізувати баланс.

en: Failed to update balance.
uk: Не вдалося оновити баланс.

en: Faster checkout
uk: Швидше оформлення замовлення

en: Features
uk: Функції

en: File content chunks
uk: Фрагменти вмісту файлу

en: File content chunks (in KB)
uk: Фрагменти вмісту файлу (у КБ)

en: File line batches
uk: Пакети рядків файлу

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter items by name patterns, metadata, and precise criteria.
uk: Фільтруйте елементи за шаблонами імен, метаданими та точними критеріями.

en: Find answers to common questions
uk: Знайти відповіді на поширені запитання

en: For any remaining items from the previous step, the scan will attempt to find partial matches for items names.
uk: Для решти елементів з попереднього кроку сканування спробує знайти часткові збіги імен елементів.

en: For technical reasons, all automation tasks imported from the previous version have been paused. Please review your tasks and reactivate those you wish to continue using.
uk: З технічних причин усі автоматичні завдання, імпортовані з попередньої версії, було призупинено. Будь ласка, перегляньте ваші завдання та активуйте ті, які ви хочете продовжувати використовувати.

en: Forced timeouts occurred:
uk: Сталися примусові тайм-аути:

en: Found in
uk: Знайдено в

en: Free Plan
uk: Тариф Free

en: Frequency
uk: Частота

en: Frequency:
uk: Частота:

[ctx: Friendly date and time format (e.g. December 10, 2025 3:45 PM)]
en: F j, Y g:i A
uk: j F Y, H:i

[ctx: Friendly date format (e.g. December 10, 2025)]
en: F j, Y
uk: j F, Y

en: From
uk: Від

en: Full
uk: Повна

en: General cleanup
uk: Загальне очищення

en: Generated on:
uk: Згенеровано:

en: Get expert assistance and early access to new features.
uk: Отримайте допомогу експертів та ранній доступ до нових функцій.

en: Get help with technical issues, billing ...
uk: Отримати допомогу з технічних питань, оплати...

en: Get started by creating your first automated cleaning task.
uk: Почніть зі створення вашого першого автоматичного завдання очищення.

en: Get the full version 4
uk: Отримати повну версію 4

en: Go to automation
uk: Перейти до автоматизації

en: Go to settings
uk: Перейти до налаштувань

en: Go to settings to activate license
uk: Перейти до налаштувань для активації ліцензії

en: Has action
uk: Має дію

en: Help
uk: Допомога

en: Here are the results of your data import
uk: Ось результати імпорту ваших даних

en: Hide all
uk: Приховати всі

en: Hide filters
uk: Приховати фільтри

en: Hide scan process details
uk: Приховати деталі процесу сканування

en: Hide/show tabs
uk: Приховати/показати вкладки

en: Home URL
uk: Домашній URL

en: Hook
uk: Хук (Hook)

en: How to get to the full version - 50% OFF forever
uk: Як отримати повну версію – знижка 50% назавжди

en: I already did
uk: Вже зроблено

en: I want to try it
uk: Я хочу спробувати

en: If disabled, dangerous actions (like delete and empty) will be executed immediately after you click on the corresponding clean button, without showing a confirmation modal. This could lead to accidental data loss, as you won't have the chance to review your action. We recommend keeping this enabled for safety reasons.
uk: Якщо вимкнено, небезпечні дії (наприклад, видалення та очищення) будуть виконані негайно після того, як ви натиснете відповідну кнопку очищення, без показу модального вікна підтвердження. Це може призвести до випадкової втрати даних, оскільки у вас не буде можливості переглянути свою дію. Ми рекомендуємо залишати цю опцію увімкненою з міркувань безпеки.

en: If enabled, the plugin will list every table in your database, including those with invalid prefix, typically belonging to other WordPress installations or unrelated projects. If you're unsure, keep this option disabled.
uk: Якщо увімкнено, плагін перерахує кожну таблицю у вашій базі даних, включаючи ті, що мають невірний префікс, зазвичай належать до інших установок WordPress або непов'язаних проектів. Якщо ви не впевнені, залиште цю опцію вимкненою.

en: If enabled, the plugin will prevent taking dangerous actions (like delete) on items that belong to WordPress core, in order to prevent breaking the site. We recommend keeping this enabled for safety reasons.
uk: Якщо увімкнено, плагін запобігатиме виконанню небезпечних дій (наприклад, видалення) над елементами, що належать до ядра WordPress, щоб запобігти пошкодженню сайту. Ми рекомендуємо залишати цю опцію увімкненою з міркувань безпеки.

en: If enabled, the plugin will run a daily task to analyze your database and tables locally, so you can view relevant statistics in the plugin dashboard.
uk: Якщо увімкнено, плагін запускатиме щоденне завдання для локального аналізу вашої бази даних та таблиць, щоб ви могли переглядати відповідну статистику в Майстерні плагіна.

en: If enabled, the plugin will track the activity of your plugins/themes when they get activated, deactivated or uninstalled. Providing a complete history of your addons activity.
uk: Якщо увімкнено, плагін відстежуватиме діяльність ваших плагінів/тем при їх активації, деактивації або видаленні. Надає повну історію діяльності ваших додатків.

en: If you disable this, all cleanup actions (like delete and empty) will be executed immediately after you click on the clean button, without showing a confirmation modal. This could lead to accidental data loss, as you won't have the chance to review your action. Are you sure?
uk: Якщо ви вимкнете це, усі дії з очищення (наприклад, видалення та очищення) будуть виконані негайно після того, як ви натиснете кнопку очищення, без показу модального вікна підтвердження. Це може призвести до випадкової втрати даних, оскільки у вас не буде можливості переглянути свою дію. Ви впевнені?

en: If you disable this, you will be able to take actions (like delete) on items that belong to WordPress core. This could break your site. Are you sure?
uk: Якщо ви вимкнете це, ви зможете виконувати дії (наприклад, видалення) над елементами, що належать до ядра WordPress. Це може пошкодити ваш сайт. Ви впевнені?

en: If you need more activations, you can upgrade by paying the difference between plans.
uk: Якщо вам потрібно більше активацій, ви можете оновитися, заплативши різницю між планами.

en: Import Keep Last
uk: Імпортувати налаштування «Зберігати останні»

en: Import all your automation tasks and schedules.
uk: Імпортуйте всі ваші завдання автоматизації та розклади.

en: Import completed
uk: Імпорт завершено

en: Import data from previous version
uk: Імпортувати дані з попередньої версії

en: Import manual corrections
uk: Імпортувати ручні виправлення

en: Import tasks
uk: Імпортувати завдання

en: Import your custom manual corrections you made in the previous version
uk: Імпортуйте ваші власні ручні виправлення, зроблені в попередній версії

en: In
uk: Через

en: In premium
uk: В premium

en: Inactive
uk: Неактивні

en: Inactive plugins
uk: Неактивні плагіни

en: Index
uk: Індекс

en: Indexes
uk: Індекси

en: Indicates whether a transient is autoloaded or not. Values to autoload are: yes, on, auto, auto-on. Values to not autoload are: no, off, auto-off
uk: Вказує, чи завантажуються тимчасові дані автоматично. Значення для автозавантаження: yes, on, auto, auto-on. Значення без автозавантаження: no, off, auto-off

en: Indicates whether an option is autoloaded or not. Values to autoload are: yes, on, auto, auto-on. Values to not autoload are: no, off, auto-off
uk: Вказує, чи завантажується параметр автоматично. Значення для автозавантаження: yes, on, auto, auto-on. Значення без автозавантаження: no, off, auto-off

en: Indicates whether an transient is autoloaded or not. Values to autoload are: yes, on, auto, auto-on. Values to not autoload are: no, off, auto-off
uk: Вказує, чи завантажуються тимчасові дані автоматично. Значення для автозавантаження: yes, on, auto, auto-on. Значення без автозавантаження: no, off, auto-off

en: Individual or multiple table selection
uk: Вибір однієї або декількох таблиць

en: Info & logs
uk: Інфо та журнали

en: Info!
uk: Інфо!

en: Info: the remote scan is taking more than expected!
uk: Інфо: віддалене сканування займає більше часу, ніж очікувалося!

en: Inspect revisions, unused post meta, and other items with full context prior to deletion.
uk: Перевіряйте редакції, невикористані метадані записів та інші елементи з повним контекстом перед видаленням.

en: Installed
uk: Встановлено

en: Installed on
uk: Встановлено

en: Installed plugin
uk: Встановлений плагін

en: Installed theme
uk: Встановлена тема

en: Interval
uk: Інтервал

en: Interval (secs)
uk: Інтервал (сек)

en: Invalid
uk: Невірний

en: Invalid credit code. Please check and try again.
uk: Невірний код кредиту. Будь ласка, перевірте та спробуйте ще раз.

en: Invalid item ID
uk: Невірний ID елемента

en: Invalid license key.
uk: Невірний ключ ліцензії.

en: Invalid or empty system information
uk: Недійсна або порожня системна інформація

en: Invalid prefix
uk: Невірний префікс

en: Invalid table prefix!
uk: Невірний префікс таблиці!

en: Item name mismatch
uk: Невідповідність імені елемента

en: Items
uk: Елементи

en: Items below are duplicate post meta entries. You can safely delete them, as the original entries will be preserved automatically.
uk: Елементи нижче є дублікатами метаданих записів. Ви можете безпечно видалити їх, оскільки першоджерельні записи будуть збережені автоматично.

en: Items below are duplicate user meta entries. You can safely delete them, as the original entries will be preserved automatically.
uk: Елементи нижче є дублікатами метаданих користувачів. Ви можете безпечно видалити їх, оскільки першоджерельні записи будуть збережені автоматично.

en: Items below are non-public post types with a high number of posts. Only delete them if you are sure they are safe to remove.
uk: Елементи нижче є непублічними типами записів з великою кількістю записів. Видаляйте їх лише, якщо впевнені, що це безпечно.

en: Items below are unused post meta (linked to missing posts). You can safely delete them.
uk: Елементи нижче є невикористаними метаданими записів (пов'язані з відсутніми записами). Ви можете безпечно видалити їх.

en: Items below are unused user meta (linked to missing users). You can safely delete them.
uk: Елементи нижче є невикористаними метаданими користувачів (пов'язані з відсутніми користувачами). Ви можете безпечно видалити їх.

en: Items below exceed 150KB, which is considered large! Please review them.
uk: Елементи нижче перевищують 150KB, що вважається великим розміром! Будь ласка, перевірте їх.

en: Items below have invalid prefixes, indicating they likely originate from other WordPress installations or unrelated projects.
uk: Елементи нижче мають невірні префікси, що вказує на те, що вони, ймовірно, походять з інших установок WordPress або непов'язаних проектів.

en: Items below have not been scanned yet. Click the button above to scan them and identify their associated plugin or theme.
uk: Елементи нижче ще не були проскановані. Натисніть кнопку вище, щоб сканувати їх та визначити пов'язані плагін або тему.

en: Items below seem to be orphaned. However, please ensure you only delete entries you are certain are safe to remove.
uk: Елементи нижче здаються осиротілими. Однак, будь ласка, переконайтеся, що ви видаляєте лише ті записи, в безпеці видалення яких ви впевнені.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінці

en: Items to clean
uk: Елементи для очищення

en: Items to clean:
uk: Елементи для очищення:

en: Items to scan
uk: Елементи для сканування

en: Items will not be assigned to any plugin/theme and will be marked as 'not scanned'
uk: Елементи не будуть призначені жодному плагіну/темі і будуть позначені як 'не скановані'

en: KB
uk: КБ

en: Keep Last
uk: Зберігати останні

en: Keep data from the last X days from being displayed or cleaned. The plugin will only show and clean data older than the number of days or items you specify.
uk: Не відображати та не очищати дані за останні X днів. Плагін буде показувати та очищати лише дані, старші за вказану кількість днів або елементів.

en: Keep last
uk: Зберігати останні

en: Keep the last N items per post or entity and delete the rest.
uk: Зберігайте останні N елементів для кожного запису або сутності та видаляйте решту.

en: Keep the last X items for each parent (e.g., the last 5 revisions per post). If an item has no parent, keep the last X items globally.
uk: Зберігати останні X елементів для кожного батьківського елемента (наприклад, останні 5 редакцій для посту). Якщо елемент не має батьківського, зберігати останні X елементів глобально.

en: Keep the latest items per day and delete older ones.
uk: Зберігати останні елементи за день і видаляти старіші.

en: Known plugins using this item
uk: Відомі плагіни, що використовують цей елемент

en: Known themes using this item
uk: Відомі теми, що використовують цей елемент

en: Language
uk: Мова

en: Last 30 days
uk: Останні 30 днів

en: Last 7 days
uk: Останні 7 днів

en: Last 90 days
uk: Останні 90 днів

en: Last analytics execution failed on:
uk: Останній аналіз завершився невдачею:

en: Last analytics execution was successful on:
uk: Останній аналіз був успішно виконаний:

en: Last failed addons activity execution
uk: Останнє невдале виконання діяльності доповнень

en: Last failed analytics execution
uk: Останнє невдале виконання аналітики

en: Last info refresh:
uk: Останнє оновлення інформації:

en: Last run:
uk: Останній запуск:

en: Last successful addons activity execution
uk: Останнє успішне виконання діяльності доповнень

en: Last successful analytics execution
uk: Останнє успішне виконання аналітики

en: Launch offer
uk: Стартова пропозиція

en: Learn more about Premium features
uk: Дізнайтеся більше про функції Premium

en: Left sidebar menu
uk: Ліве бічне меню

en: Less accurate
uk: Менш точно

en: License
uk: Ліцензія

en: License activated successfully.
uk: Ліцензію успішно активовано.

en: License check completed.
uk: Перевірку ліцензії завершено.

en: License deactivated successfully.
uk: Ліцензію успішно деактивовано.

[ctx: License expiration date format (e.g. December 10, 2025)]
en: F j, Y
uk: j F, Y

en: License expiry/renewal
uk: Закінчення/подовження ліцензії

en: License key
uk: Ключ ліцензії

en: License plan
uk: Тарифний план

en: License status
uk: Статус ліцензії

en: Lifetime
uk: Довічна

en: Lighter database
uk: Легша база даних

en: Limited
uk: Обмежено

en: Loading ...
uk: Завантаження ...

en: Loading data...
uk: Завантаження даних...

en: Loading settings...
uk: Завантаження налаштувань...

en: Local & remote scan
uk: Локальне та віддалене сканування

en: Local scan
uk: Локальне сканування

en: Local scan only
uk: Тільки локальне сканування

en: Local time
uk: Місцевий час

en: Log ID
uk: ID журналу

en: Log date (UTC)
uk: Дата журналу (UTC)

en: Lost space
uk: Втрачене місце

en: Manage and deeply clean Tables, Options, Post Meta, User Meta, Transients, and Cron Jobs.
uk: Керуйте та глибоко очищайте Таблиці, Параметри, Метадані записів, Метадані користувачів, Тимчасові дані та Cron-завдання.

en: Manage your license from this section.
uk: Керуйте вашою ліцензією в цьому розділі.

en: Manual corrections
uk: Ручні виправлення

en: Many Premium Features
uk: Багато Premium функцій

en: Max execution time
uk: Макс. час виконання

en: Max retries reached
uk: Досягнуто макс. кількість спроб

en: Maybe Later
uk: Можливо пізніше

en: Memory Limit
uk: Ліміт пам'яті

en: Memory limit
uk: Ліміт пам'яті

en: Menu placement
uk: Розміщення меню

en: Message
uk: Повідомлення

en: Meta / relations
uk: Метадані / зв'язки

en: Meta key
uk: Ключ метаполя

en: Meta value
uk: Значення метаполя

en: Missing user ID
uk: Відсутній ID користувача

en: Monitor per-table size and row count trends to spot issues early.
uk: Слідкуйте за тенденціями розміру та кількості рядків для кожної таблиці, щоб заздалегідь виявляти проблеми.

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: More accurate
uk: Більш точно

en: More info
uk: Більше інфо

en: Multisite
uk: Мультисайт (Multisite)

en: Multisite support
uk: Підтримка Multisite

en: Multisite: filter by site
uk: Multisite: фільтр по сайту

en: Must-use plugins
uk: Обов'язкові плагіни (Must-use)

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: MySQL version
uk: Версія MySQL

en: N/A
uk: Н/Д

en: Name
uk: Ім'я

en: Name & start date are required
uk: Ім'я та дата початку обов'язкові

en: Name not found!
uk: Ім'я не знайдено!

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Native WP functions
uk: Нативні функції WP

en: Need more WooCommerce optimization?
uk: Потрібна додаткова оптимізація WooCommerce?

en: Network active plugins
uk: Плагіни, активні для мережі

en: Network admin menu
uk: Меню адміна мережі

en: Never expires
uk: Ніколи не закінчується

en: New automated task
uk: Нове автоматичне завдання

en: New!
uk: Нове!

en: Next run
uk: Наступний запуск

en: Next run:
uk: Наступний запуск:

en: No
uk: Ні

en: No action selected!
uk: Дія не вибрана!

en: No activity found for the applied filters. Try different filters.
uk: Активності для застосованих фільтрів не знайдено. Спробуйте інші фільтри.

en: No activity found!
uk: Активності не знайдено!

en: No columns found.
uk: Колонок не знайдено.

en: No count
uk: Не підраховано

en: No create statement available.
uk: Оператор створення недоступний.

en: No credits found associated with your license.
uk: Не знайдено кредитів, пов'язаних з вашою ліцензією.

en: No credits found for your Pro license. Please buy or redeem credits to use the remote scan feature.
uk: Кредити для вашої Pro ліцензії не знайдено. Будь ласка, придбайте або використайте кредити, щоб скористатися функцією віддаленого сканування.

en: No custom addons found.
uk: Власних доповнень не знайдено.

en: No data available
uk: Немає доступних даних

en: No data available!
uk: Немає доступних даних!

en: No data found
uk: Дані не знайдено

en: No data found.
uk: Даних не знайдено.

en: No data to import. You can uninstall the previous version(s)
uk: Немає даних для імпорту. Ви можете видалити попередню версію(ї)

en: No events recorded
uk: Події не записані

en: No indexes found.
uk: Індексів не знайдено.

en: No items are kept with this configuration.
uk: Жодні елементи не зберігаються при цій конфігурації.

en: No items selected!
uk: Елементи не вибрані!

en: No license key found to check.
uk: Ключ ліцензії для перевірки не знайдено.

en: No operations selected yet
uk: Операції ще не вибрано

en: No remote scan credits available. Buy or redeem credits to use remote scan.
uk: Немає доступних кредитів для віддаленого сканування. Придбайте або активуйте кредити, щоб використовувати віддалене сканування.

en: No status data available.
uk: Дані про статус недоступні.

en: No structure data available.
uk: Дані про структуру недоступні.

en: No tables match your search.
uk: Жодні таблиці не відповідають вашому пошуку.

en: No tasks found!
uk: Завдання не знайдено!

en: No, not good enough
uk: Ні, недостатньо добре

en: Non-public
uk: Непублічний

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Not scanned
uk: Не скановано

en: Not scanned yet!
uk: Ще не сканувалося!

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Not supported!
uk: Не підтримується!

en: Note:
uk: Нотатка:

en: Note: Analytics data is refreshed every 24 hours.
uk: Примітка: Дані аналітики оновлюються кожні 24 години.

en: OK
uk: ОК

en: Object ID
uk: ID об'єкта

en: Ok, you deserved it
uk: Гаразд, ви на це заслужили

en: Once
uk: Один раз

en: Once cleaned, this action cannot be undone!
uk: Після очищення цю дію не можна скасувати!

en: Once daily
uk: Щодня

en: Once deleted, this action cannot be undone!
uk: Після видалення цю дію неможливо скасувати!

en: Once emptied, this action cannot be undone!
uk: Після очищення цю дію неможливо скасувати!

en: Once hourly
uk: Щогодини

en: Once monthly
uk: Щомісяця

en: Once weekly
uk: Щотижня

en: Once you activate, deactivate or uninstall addons, they will appear here.
uk: Щойно ви активуєте, деактивуєте або видалите додатки, вони з'являться тут.

en: Optimize
uk: Оптимізувати

en: Optimize tables
uk: Оптимізувати таблиці

en: Option name
uk: Ім'я параметра

en: Options
uk: Параметри

en: Orphan
uk: Сирота

en: Orphan logs
uk: Осиротілі журнали

en: Orphaned customer analytics
uk: Застаріла аналітика клієнтів

en: Orphaned product variations
uk: Застарілі варіанти товарів

en: Orphans
uk: Сироти

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: Other settings to configure the plugin behavior.
uk: Інші налаштування для конфігурації поведінки плагіна.

en: Overhead
uk: Накладні витрати

en: Override manual corrections?
uk: Перезаписати ручні виправлення?

en: Overview
uk: Огляд

en: PHP version
uk: Версія PHP

en: Parent theme
uk: Батьківська тема

en: Partial match
uk: Частковий збіг

en: Partial match scan
uk: Сканування часткового збігу

en: Partially successful
uk: Частково успішно

en: Paused
uk: На паузі

en: Paused Tasks
uk: Призупинені завдання

en: Performance settings
uk: Налаштування продуктивності

en: Pingbacks
uk: Пінгбеки

en: Places the plugin menu on the left side of your WP Admin
uk: Розміщує меню плагіна в лівій частині адмінки WP

en: Places the plugin menu on the left side of your WP Network Admin.
uk: Розміщує меню плагіна в лівій частині адмінки мережі WP.

en: Places the plugin menu under the WP Tools menu
uk: Розміщує меню плагіна в меню Інструменти WP

en: Please activate your license key to receive plugin updates.
uk: Будь ласка, активуйте ключ ліцензії для отримання оновлень плагіна.

en: Please activate your plugin license first to perform a remote scan.
uk: Будь ласка, спочатку активуйте ліцензію на ваш плагін, щоб виконати віддалене сканування.

en: Please enter a credit code.
uk: Будь ласка, введіть код кредиту.

en: Please enter a valid number
uk: Будь ласка, введіть коректне число

en: Please select a table!
uk: Будь ласка, виберіть таблицю!

en: Please select an action to apply!
uk: Будь ласка, виберіть дію для застосування!

en: Please select at least one item to apply the action!
uk: Будь ласка, виберіть хоча б один елемент для застосування дії!

en: Please select valid start and end dates.
uk: Будь ласка, виберіть коректні дати початку та закінчення.

en: Please upgrade WordPress to %s or higher to use the plugin without issues.
uk: Будь ласка, оновіть WordPress до %s або вище, щоб використовувати плагін без проблем.

en: Please upgrade your PHP to %s or higher to use the plugin without issues.
uk: Будь ласка, оновіть ваш PHP до %s або вище, щоб використовувати плагін без проблем.

en: Plugin
uk: Плагін

en: Plugins cron jobs
uk: Cron-завдання плагінів

en: Plugins items
uk: Елементи плагінів

en: Plugins meta
uk: Метаполя плагінів

en: Plugins options
uk: Параметри плагінів

en: Plugins post types
uk: Типи записів плагінів

en: Plugins tables
uk: Таблиці плагінів

en: Plugins transients
uk: Тимчасові дані плагінів

en: Post ID
uk: ID запису

en: Post Max Size
uk: Макс. розмір посту

en: Post meta
uk: Метаполя записів

en: Post type
uk: Тип запису

en: Post type:
uk: Тип запису:

en: Post types
uk: Типи записів

en: Posts
uk: Записи

en: Posts count
uk: Кількість записів

en: Posts count >
uk: Кількість записів >

en: Pre-sale Question
uk: Передпродажне запитання

en: Prefix status
uk: Статус префікса

en: Premium Features Selected
uk: Вибрано Premium функції

en: Premium items (won't be cleaned)
uk: Premium елементи (не будуть очищені)

en: Premium only
uk: Тільки Premium

en: Preparing items to scan
uk: Підготовка елементів до сканування

en: Preparing local scan results
uk: Підготовка результатів локального сканування

en: Preserve items from the last X days from being cleaned.
uk: Зберігати елементи за останні X днів від очищення.

en: Preserve your -Keep Last- settings and configurations
uk: Збережіть ваші налаштування та конфігурації «Зберігати останні»

en: Prevent taking action on WordPress items
uk: Запобігти виконанню дій над елементами WordPress

en: Preview before you clean
uk: Попередній перегляд перед очищенням

en: Primary key
uk: Первинний ключ

en: Priority Support
uk: Пріоритетна підтримка

en: Priority email support
uk: Пріоритетна підтримка по Email

en: Priority support
uk: Пріоритетна підтримка

en: Pro - lifetime
uk: Pro - довічний

en: Pro-lifetime
uk: Pro-довічний

en: Proceed
uk: Продовжити

en: Processing ...
uk: Обробка ...

en: Processing, please wait...
uk: Обробка, будь ласка, зачекайте...

en: Property
uk: Властивість

en: Public
uk: Публічний

en: Purge
uk: Очистити

en: Purge %s?
uk: Очистити %s?

en: Purge all
uk: Очистити все

en: Purge all item types?
uk: Очистити всі типи елементів?

en: Purge completed successfully!
uk: Очищення успішно завершено!

en: Purging…
uk: Очищення…

en: Quick ranges
uk: Швидкі діапазони

en: Quickly locate items to clean, optimize, or manage with preset filters.
uk: Швидко знаходьте елементи для очищення, оптимізації або керування за допомогою попередньо встановлених фільтрів.

en: Raw data
uk: Сирі дані

en: Read more
uk: Читати далі

en: Recommended
uk: Рекомендовано

en: Recommended for WooCommerce stores
uk: Рекомендовано для магазинів WooCommerce

en: Redeem
uk: Використати

en: Redeem credit code
uk: Використати код кредиту

en: Redeeming...
uk: Використання...

en: Reduce CPU usage
uk: Зменшити використання ЦП

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh all
uk: Оновити все

en: Refresh analytics
uk: Оновити аналітику

en: Refresh credits info
uk: Оновити інформацію про кредити

en: Refresh data
uk: Оновити дані

en: Refresh info
uk: Оновити інфо

en: Refresh the statistics for the selected tables.
uk: Оновити статистику для вибраних таблиць.

en: Refreshing ..
uk: Оновлення ..

en: Refreshing...
uk: Оновлення...

en: Regex scan (skipped)
uk: Regex сканування (пропущено)

en: Remind me in a week
uk: Нагадати мені через тиждень

en: Remind me later
uk: Нагадати пізніше

en: Remote Scan Credits
uk: Кредити віддаленого сканування

en: Remote Scan Credits:
uk: Кредити віддаленого сканування:

en: Remote SmartScan™
uk: Віддалений SmartScan™

en: Remote scan
uk: Віддалене сканування

en: Remote scan credits
uk: Кредити віддаленого сканування

en: Remote scan daily limit reached. Wait for reset or upgrade for higher limits.
uk: Досягнуто щоденного ліміту віддаленого сканування. Зачекайте на скидання або оновіть для вищих лімітів.

en: Repair
uk: Відновити

en: Repair a possibly corrupted table (for certain storage engines only).
uk: Відновити можливо пошкоджену таблицю (лише для певних движків зберігання).

en: Repair tables
uk: Відновити таблиці

en: Request failed
uk: Запит не вдався

en: Requesting remote scan
uk: Запит віддаленого сканування

en: Reset filters
uk: Скинути фільтри

en: Retention by count
uk: Утримання за кількістю

en: Retention by date
uk: Утримання за датою

en: Retry
uk: Повторити

en: Retry sending the request
uk: Повторити надсилання запиту

en: Retrying...
uk: Повторна спроба...

en: Revisions
uk: Редакції

en: Revisions, Auto drafts, unused postmeta, unused usermeta, expired transients, and more.
uk: Редакції, авточернетки, невикористані метадані записів, невикористані метадані користувачів, прострочені тимчасові дані та інше.

en: Rows
uk: Рядки

en: Run cleanup
uk: Запустити очищення

en: Run selected cleanups
uk: Запустити вибрані очищення

en: Running now
uk: Виконується зараз

en: Runs in %s
uk: Запуск через %s

en: Safe one-click cleanup
uk: Безпечне очищення в один натиск

en: Save
uk: Зберегти

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Saved custom addons
uk: Збережені власні доповнення

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Scan
uk: Сканувати

en: Scan completed
uk: Сканування завершено

en: Scan details
uk: Деталі сканування

en: Scan in progress
uk: Сканування триває

en: Scan max execution time
uk: Максимальний час виконання сканування

en: Scan options, tables, post meta, and more to identify their plugin/theme owners and detect orphans.
uk: Скануйте параметри, таблиці, метадані записів та багато іншого, щоб визначити їх власників (плагіни/теми) та виявити осиротілі елементи.

en: Scan progress
uk: Прогрес сканування

en: Scan settings
uk: Налаштування сканування

en: Scan started
uk: Сканування розпочато

en: Scan stopped
uk: Сканування зупинено

en: Scan timeout occurred!
uk: Стався тайм-аут сканування!

en: Scan type
uk: Тип сканування

en: Scanning…
uk: Сканування…

en: Scheduled at (UTC)
uk: Заплановано на (UTC)

en: Search and filter activities
uk: Пошук та фільтрація активностей

en: Search for
uk: Шукати

en: Search in
uk: Шукати в

en: Search saved custom addons
uk: Пошук збережених власних доповнень

en: Search...
uk: Пошук...

en: Security check failed! Invalid nonce.
uk: Перевірка безпеки не вдалася! Недійсний ідентифікатор.

en: See exactly tables added/deleted
uk: Бачити точно додані/видалені таблиці

en: See what was cleaned and when
uk: Дивіться, що було очищено і коли

en: See when an addon was activated or removed
uk: Дивіться, коли додаток було активовано або видалено

en: See when plugins are activated, deactivated, or uninstalled, then filter the timeline.
uk: Дивіться, коли плагіни активуються, деактивуються або видаляються, потім фільтруйте шкалу часу.

en: Select All
uk: Вибрати всі

en: Select a plugin
uk: Виберіть плагін

en: Select a theme
uk: Виберіть тему

en: Select actions to do
uk: Виберіть дії для виконання

en: Select items to clean
uk: Виберіть елементи для очищення

en: Select items…
uk: Виберіть елементи…

en: Select one or more tables to view analytics.
uk: Виберіть одну або кілька таблиць для перегляду аналітики.

en: Select tables ...
uk: Виберіть таблиці ...

en: Select the items you want to import or actions to perform
uk: Виберіть елементи для імпорту або дії для виконання

en: Select the scan configuration
uk: Виберіть конфігурацію сканування

en: Select where to display the plugin menu.
uk: Виберіть, де відображати меню плагіна.

en: Select which tabs to hide or show in the plugin menu.
uk: Виберіть, які вкладки приховати або показати в меню плагіна.

en: Selected
uk: Вибрано

en: Send this correction anonymously to the plugin server?
uk: Надіслати це виправлення анонімно на сервер плагіна?

en: Server
uk: Сервер

en: Server is under maintenance. Please retry again after few minutes
uk: Сервер знаходиться на технічному обслуговуванні. Будь ласка, повторіть спробу через кілька хвилин

en: Set autoload to No
uk: Встановити автозавантаження на Ні

en: Set autoload to Yes
uk: Встановити автозавантаження на Так

en: Setting autoload to No can improve the performance of your website by reducing the number of options loaded on each page.
uk: Встановлення автозавантаження на Ні може покращити продуктивність вашого сайту, зменшуючи кількість параметрів, що завантажуються на кожній сторінці.

en: Setting autoload to No can improve the performance of your website by reducing the number of transients loaded on each page.
uk: Встановлення автозавантаження в Ні може покращити продуктивність вашого сайту, зменшуючи кількість тимчасових даних, що завантажуються на кожній сторінці.

en: Setting autoload to Yes can decrease the performance of your website if you have a lot of options set to autoload.
uk: Встановлення автозавантаження на Так може знизити продуктивність вашого сайту, якщо у вас багато параметрів з автозавантаженням.

en: Setting autoload to Yes can decrease the performance of your website if you have a lot of transients set to autoload.
uk: Встановлення автозавантаження в Так може знизити продуктивність вашого сайту, якщо у вас багато тимчасових даних з автозавантаженням.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Show all
uk: Показати всі

en: Show balance
uk: Показати баланс

en: Show filters
uk: Показати фільтри

en: Show formatted value
uk: Показати відформатоване значення

en: Show manual corrections only
uk: Показати лише ручні виправлення

en: Show original value
uk: Показати першоджерельне значення

en: Show tables with invalid prefix
uk: Показувати таблиці з невірним префіксом

en: Site
uk: Сайт

en: Site URL
uk: URL сайту

en: Site inactive
uk: Сайт неактивний

en: Sites
uk: Сайти

en: Size
uk: Розмір

en: Size big than
uk: Розмір більше ніж

en: Skip the queue and get help from the developers faster.
uk: Пропустіть чергу та отримайте допомогу від розробників швидше.

en: Slug
uk: Частина посилання

en: Some cron jobs were deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Деякі завдання cron було успішно видалено; інші було пропущено, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: Some items were updated successfully; others were skipped because they belong to WordPress core or Advanced Database Cleaner plugin and cannot be categorized manually.
uk: Деякі елементи було успішно оновлено; інші було пропущено, оскільки вони належать до ядра WordPress або плагіна Advanced Database Cleaner і не можуть бути класифіковані вручну.

en: Some options were deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Деякі параметри було успішно видалено; інші було пропущено, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: Some options were updated successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Деякі параметри було успішно оновлено; інші було пропущено, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: Some post meta was deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Деякі метадані записів було успішно видалено; інші було пропущено, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: Some post types were purged successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Деякі типи записів були успішно очищені; інші були пропущені, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: Some tables were deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Деякі таблиці було успішно видалено; інші було пропущено, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: Some tables were emptied successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Деякі таблиці було успішно очищено; інші було пропущено, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: Some transients were deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Деякі транзієнти було успішно видалено; інші було пропущено, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: Some transients were updated successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Деякі транзієнти було успішно оновлено; інші було пропущено, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: Some user meta was deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Деякі метадані користувачів було успішно видалено; інші було пропущено, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: Spam comments
uk: Спам-коментарі

en: Specifies the duration (in milliseconds) for which the plugin can utilize the CPU before pausing. Try decreasing this value if you notice performance issues during scans, especially on shared hosting environments.
uk: Вказує тривалість (у мілісекундах), протягом якої плагін може використовувати ЦП перед паузою. Спробуйте зменшити це значення, якщо помітите проблеми з продуктивністю при скануванні, особливо на shared-хостингу.

en: Specifies the duration (in milliseconds) for which the plugin pauses to allow other processes to utilize the CPU. Try increasing this value if you notice performance issues during scans, especially on shared hosting environments.
uk: Вказує тривалість (у мілісекундах), на яку плагін робить паузу, щоб дозволити іншим процесам використовувати ЦП. Спробуйте збільшити це значення, якщо помітите проблеми з продуктивністю при скануванні, особливо на shared-хостингу.

en: Specifies the maximum execution time for scan operations in seconds. Adjusting this value can help prevent long-running scans from causing timeout issues. Default is 0, which means the plugin will decide the best value.
uk: Вказує максимальний час виконання операцій сканування в секундах. Налаштування цього значення може допомогти запобігти проблемам з тайм-аутом при тривалому скануванні. Початковий - 0, що означає, що плагін сам визначить найкраще значення.

en: Specifies the number of lines to process in each batch when reading files. Adjusting this value can help optimize performance and memory usage.
uk: Вказує кількість рядків для обробки в кожному пакеті при читанні файлів. Налаштування цього значення може допомогти оптимізувати продуктивність та використання пам'яті.

en: Specifies the number of rows to process in each batch when reading database tables. Reducing this value can help optimize performance and memory usage when dealing with large tables.
uk: Визначає кількість рядків для обробки в кожній партії при читанні таблиць бази даних. Зменшення цього значення може допомогти оптимізувати продуктивність та використання пам'яті при роботі з великими таблицями.

en: Specifies the size (in kilobytes) of the content chunk read from a file in each iteration. Reducing this value may help prevent memory issues when processing large files.
uk: Вказує розмір (у кілобайтах) фрагмента вмісту, що зчитується з файлу за кожну ітерацію. Зменшення цього значення може допомогти запобігти проблемам з пам'яттю при обробці великих файлів.

en: Speed up & clean your WooCommerce store with WOptimize
uk: Прискорте та очистіть свій магазин WooCommerce за допомогою WOptimize

en: Standard plan
uk: План Standard

en: Standard plan (lifetime)
uk: Стандартний план (довічно)

en: Start a scan for cron jobs
uk: Почати сканування cron-завдань

en: Start a scan for options
uk: Почати сканування параметрів

en: Start a scan for post meta
uk: Почати сканування метаполів

en: Start a scan for post types
uk: Розпочати сканування типів записів

en: Start a scan for tables
uk: Почати сканування таблиць

en: Start a scan for transients
uk: Почати сканування тимчасових даних

en: Start a scan for user meta
uk: Почати сканування мета користувачів

en: Start date cannot be after end date.
uk: Дата початку не може бути пізніше дати закінчення.

en: Start date:
uk: Дата початку:

en: Start the scan
uk: Почати сканування

en: Start time
uk: Час початку

en: Starter plan
uk: План Starter

en: Starter plan (lifetime)
uk: Стартовий план (довічно)

en: Status
uk: Статус

en: Step 1
uk: Крок 1

en: Step 2
uk: Крок 2

en: Step 3
uk: Крок 3

en: Step 4
uk: Крок 4

en: Stop the scan
uk: Зупинити сканування

en: Stopping scan...
uk: Зупинка сканування...

en: Submenu under tools
uk: Підменю в Інструментах

en: Submit your verified corrections to improve global scan accuracy.
uk: Відправте ваші перевірені виправлення для покращення точності глобального сканування.

en: Success!
uk: Успіх!

en: Successful
uk: Успішно

en: Successfully saved!
uk: Успішно збережено!

en: Summary
uk: Зведення

en: Support
uk: Підтримка

en: Supported
uk: Підтримується

en: Synchronize balance
uk: Синхронізувати баланс

en: Synchronizing your balance...
uk: Синхронізація вашого балансу...

en: System info
uk: Системна інфо

en: Table Rows
uk: Рядки таблиці

en: Table Status
uk: Статус таблиці

en: Table Structure
uk: Структура таблиці

en: Table name
uk: Ім'я таблиці

en: Table size
uk: Розмір таблиці

en: Table status
uk: Статус таблиці

en: Table:
uk: Таблиця:

en: Tables
uk: Таблиці

en: Tables added
uk: Таблиць додано

en: Tables added on:
uk: Таблиці, додані:

en: Tables analytics
uk: Аналітика таблиць

en: Tables count
uk: Кількість таблиць

en: Tables count chart
uk: Графік кількості таблиць

en: Tables deleted
uk: Таблиць видалено

en: Tables deleted on:
uk: Таблиці, видалені:

en: Tables growth analytics
uk: Аналітика зростання таблиць

en: Tables size charts
uk: Графіки розміру таблиць

en: Target specific sub-sites when reviewing or cleaning data.
uk: Вибирайте конкретні підсайти при перегляді або очищенні даних.

en: Task name
uk: Ім'я завдання

en: Task to delete: %s
uk: Завдання для видалення: %s

en: Term ID
uk: ID групи

en: Term order
uk: Порядок термінів

en: Term taxonomy ID
uk: ID таксономії терміна

en: The Free and old Pro versions can be uninstalled since you are using the newest Premium version
uk: Безкоштовну та стару Pro версії можна видалити, оскільки ви використовуєте новітню Premium версію

en: The Free version can be uninstalled since you are using the Premium version
uk: Безкоштовну версію можна видалити, оскільки ви використовуєте Premium версію

en: The InnoDB storage engine is not supported by your MySQL server. Conversion cannot be performed.
uk: Механізм зберігання InnoDB не підтримується вашим сервером MySQL. Перетворення неможливе.

en: The Log file is not readable or does not exist.
uk: Файл журналу не читається або не існує.

en: The SQL statement used to create this table. Useful for documentation or recreating the table structure elsewhere.
uk: Оператор SQL, використаний для створення цієї таблиці. Корисно для документації або відтворення структури таблиці в іншому місці.

en: The cron jobs below have no registered actions. Review and delete those that are obsolete.
uk: Cron-завдання нижче не мають зареєстрованих дій. Перевірте та видаліть застарілі.

en: The following operations are only available in the premium version and will not be cleaned:
uk: Наступні операції доступні лише у преміум-версії і не будуть очищені:

en: The free version of Advanced DB Cleaner has been de-activated since the premium version is active.
uk: Безкоштовну версію Advanced DB Cleaner було деактивовано, оскільки активна преміум-версія.

en: The free version of Advanced DB Cleaner has been de-activated since the pro version is active.
uk: Безкоштовна версія Advanced DB Cleaner була деактивована, оскільки про-версія є діючою.

en: The key you entered belongs to a bundle, please use the product specific license key.
uk: Введений вами ключ належить до пакету, будь ласка, використовуйте ключ ліцензії для конкретного продукту.

en: The local scan results will be transmitted to a remote database to enhance the accuracy of results and provide more detailed information about the items. No sensitive data is sent.
uk: Результати локального сканування будуть передані до віддаленої бази даних для підвищення точності результатів та надання більш детальної інформації про елементи. Конфіденційні дані не надсилаються.

en: The log file cannot be loaded since its size exceeds the limit. You can access it directly via: %s
uk: Файл журналу не може бути завантажений, оскільки його розмір перевищує ліміт. Ви можете отримати доступ до нього безпосередньо через: %s

en: The most advanced Database Cleaner for WordPress. Clean database by deleting orphaned items such as old "revisions", "old drafts", optimize database, and more.
uk: Найпередовіший очищувач бази даних для WordPress. Очищайте базу даних, видаляючи осиротілі елементи, такі як старі «редакції», «старі чернетки», оптимізуйте базу даних та багато іншого.

en: The old Pro version can be uninstalled since you are using the newest Premium version
uk: Стару Pro версію можна видалити, оскільки ви використовуєте новітню Premium версію

en: The optimization reorganizes the physical storage of table data to reduce storage space and improve efficiency when accessing the table
uk: Оптимізація реорганізує фізичне зберігання даних таблиці, щоб зменшити займане місце та підвищити ефективність доступу до таблиці

en: The plugin could not reach the WordPress REST API at %s. This usually means the REST URL prefix has been customized on your site (for example /wp-json/ changed to /api/) without applying the 'rest_url_prefix' filter. Please contact your developer or hosting support.
uk: Плагін не зміг підключитися до WordPress REST API за адресою %s. Зазвичай це означає, що префікс URL REST було налаштовано на вашому сайті (наприклад, /wp-json/ змінено на /api/) без застосування фільтра 'rest_url_prefix'. Будь ласка, зв'яжіться зі своїм розробником або службою підтримки хостингу.

en: The plugin or theme the item belongs to, determined after running a scan. If uncertain, an estimated likelihood (%) is shown, the higher the percentage, the more likely the item belongs to that plugin/theme.
uk: Плагін або тема, до якої належить елемент, визначені після запуску сканування. Якщо є невизначеність, показується оціночна ймовірність (%), чим вищий відсоток, тим імовірніше, що елемент належить цьому плагіну/темі.

en: The plugin will begin by scanning items against your local files, then it will anonymously send the scan results to a secure remote database for more accurate results.
uk: Плагін почне зі сканування елементів по локальних файлах, потім анонімно надішле результати сканування до безпечної віддаленої бази даних для отримання більш точних результатів.

en: The plugin will only scan your items against your local files; no data will be sent to the remote database.
uk: Плагін буде сканувати ваші елементи лише по локальних файлах; жодні дані не будуть надіслані до віддаленої бази даних.

en: The pro version of Advanced DB Cleaner has been de-activated since the newest premium version is active.
uk: Pro версію Advanced DB Cleaner було деактивовано, оскільки активна новітня преміум-версія.

en: The remote database cannot scan such a large number of items. Contact the plugin developer for more information.
uk: Віддалена база даних не може сканувати таку велику кількість елементів. Зв'яжіться з розробником плагіна для отримання додаткової інформації.

en: The remote scan is a powerful feature that enhances largely the accuracy of the scan results. Since it costs ongoing charges to maintain, it is not included in the lifetime plan. There are two ways to use it:
uk: Віддалене сканування – це потужна функція, яка значно підвищує точність результатів сканування. Оскільки його підтримка вимагає постійних витрат, воно не включено до довічного плану. Є два способи його використання:

en: The remote server is being prepared for maintenance. Please try again later.
uk: Віддалений сервер готується до технічного обслуговування. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: The remote server is under maintenance. Please try again later.
uk: Віддалений сервер знаходиться на технічному обслуговуванні. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: The retention by items is available in the premium version.
uk: Утримання за кількістю елементів доступне в преміум-версії.

en: The scan allows the identification of the plugins or themes to which the items belong.
uk: Сканування дозволяє ідентифікувати плагіни або теми, до яких належать елементи.

en: The scan cannot start!
uk: Сканування не може розпочатися!

en: The scan process identifies to which plugin/theme a table, option, or other element belongs. You can customize this process using the scan settings below.
uk: Процес сканування визначає, до якого плагіна/теми належить таблиця, параметр або інший елемент. Ви можете налаштувати цей процес, використовуючи параметри сканування нижче.

en: The scan will attempt to find exact matches for items names in the previously collected files.
uk: Сканування спробує знайти точні збіги імен елементів у раніше зібраних файлах.

en: The scan will identify which plugins or themes your items are associated with
uk: Сканування визначить, з якими плагінами або темами пов'язані ваші елементи

en: The selected cron jobs could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Вибрані завдання cron не вдалося видалити, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: The selected items could not be edited because they belong to WordPress core or Advanced Database Cleaner plugin.
uk: Вибрані елементи не вдалося відредагувати, оскільки вони належать до ядра WordPress або плагіна Advanced Database Cleaner.

en: The selected options could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Вибрані параметри не вдалося видалити, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: The selected options could not have their autoload edited because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Автозавантаження вибраних параметрів не вдалося відредагувати, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: The selected post meta could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Вибрані метадані записів не вдалося видалити, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: The selected post types could not be purged because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Вибрані типи записів не вдалося очистити, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: The selected tables could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Вибрані таблиці не вдалося видалити, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: The selected tables could not be emptied because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Вибрані таблиці не вдалося очистити, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: The selected transients could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Вибрані транзієнти не вдалося видалити, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: The selected transients could not have their autoload edited because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Автозавантаження вибраних транзієнтів не вдалося відредагувати, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: The selected user meta could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
uk: Вибрані метадані користувачів не вдалося видалити, оскільки вони належать до ядра WordPress і захищені.

en: The server is scanning your items...
uk: Сервер сканує ваші елементи...

en: The table could not be converted. Please try again later.
uk: Таблицю не вдалося перетворити. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: The table is corrupted and cannot be accessed.
uk: Таблиця пошкоджена і недоступна.

en: Theme
uk: Тема

en: Themes cron jobs
uk: Cron-завдання тем

en: Themes items
uk: Елементи тем

en: Themes meta
uk: Метаполя тем

en: Themes options
uk: Параметри тем

en: Themes post types
uk: Типи записів тем

en: Themes tables
uk: Таблиці тем

en: Themes transients
uk: Тимчасові дані тем

en: There is an issue with your license. Please check your license status in the settings.
uk: Виникла проблема з вашою ліцензією. Будь ласка, перевірте статус ліцензії в налаштуваннях.

en: This action cannot be undone!
uk: Цю дію неможливо скасувати!

en: This appears to be an invalid license key for %s.
uk: Схоже, це недійсний ключ ліцензії для %s.

en: This correction will be sent anonymously to our server
uk: Це виправлення буде надіслано анонімно на наш сервер

en: This credit code has already been redeemed. Please close this pop-up and click the 'Refresh credits info' button to refresh your credit balance
uk: Цей код кредиту вже використано. Будь ласка, закрийте це спливаюче вікно та натисніть кнопку 'Оновити інформацію про кредити', щоб оновити ваш баланс кредитів

en: This method uses WordPress native functions for cleanup operations. This ensures compatibility with WordPress but may be slower. For example, when deleting trashed posts, this method will trigger all associated hooks and actions to delete related metadata, taxonomies, and other linked data, ensuring a thorough cleanup.
uk: Цей метод використовує нативні функції WordPress для операцій очищення. Це забезпечує сумісність з WordPress, але може бути повільнішим. Наприклад, при видаленні записів зі смітника цей метод запустить усі пов'язані хуки та дії для видалення пов'язаних метаданих, таксономій та інших пов'язаних даних, забезпечуючи ретельне очищення.

en: This method uses direct SQL queries for cleanup operations. This can be faster but may bypass some WordPress mechanisms. For example, when deleting trashed posts, this method will directly remove the posts from the database without triggering associated hooks and actions, which may leave related metadata, taxonomies, and other linked data intact and potentially lead to extra orphaned items.
uk: Цей метод використовує прямі SQL-запити для операцій очищення. Це може бути швидше, але може обійти деякі механізми WordPress. Наприклад, при видаленні записів зі смітника цей метод безпосередньо видалить записи з бази даних, не запускаючи пов'язані хуки та дії, що може залишити пов'язані метадані, таксономії та інші пов'язані дані недоторканими та потенційно призвести до додаткових осиротілих елементів.

en: This module tracks plugin and theme activity, including activation, deactivation, and uninstallation, and provides a complete history for debugging and site analysis.
uk: Цей модуль відстежує активність плагінів та тем, включаючи активацію, деактивацію та видалення, і надає повну історію для налагодження та аналізу сайту.

en: This table cannot be converted because it belongs to WordPress core and is protected.
uk: Цю таблицю неможливо перетворити, оскільки вона належить до ядра WordPress і захищена.

en: This table is currently being converted in the background. Please check back later.
uk: Ця таблиця зараз перетворюється у фоновому режимі. Будь ласка, перевірте пізніше.

en: This will override any manual 'belongs to' corrections you have made. If you are unsure, leave this option disabled.
uk: Це перезапише будь-які ручні виправлення 'належить до', які ви зробили. Якщо ви не впевнені, залиште цю опцію вимкненою.

en: Timeouts occurred:
uk: Сталися тайм-аути:

en: Title
uk: Заголовок

en: To
uk: До

en: To access it, we created a separate plugin version under an annual pricing model, bundled with the Remote Scan feature and upcoming AI and cloud capabilities. As a lifetime customer, you can benefit from a 50% discount on the first purchase and all renewals (discount available for a limited time).
uk: Щоб отримати до неї доступ, ми створили окрему версію плагіна за річною моделлю ціноутворення, яка включає функцію віддаленого сканування та майбутні можливості ШІ та хмарних технологій. Як довічний клієнт, ви можете скористатися 50% знижкою на першу покупку та всі поновлення (знижка доступна протягом обмеженого часу).

en: To optimize
uk: Для оптимізації

en: To repair
uk: Для відновлення

en: Today's usage
uk: Використання сьогодні

en: Too many items to send due to your server limitation. Trimmed items:
uk: Занадто багато елементів для надсилання через обмеження вашого сервера. Обрізані елементи:

en: Total Tasks
uk: Всього завдань

en: Total activities
uk: Всього активностей

en: Total columns
uk: Всього стовпців

en: Total credits used:
uk: Всього використано кредитів:

en: Total cron jobs
uk: Всього cron-завдань

en: Total disk space wasted by table overhead, which can be recovered by optimizing the table.
uk: Загальний дисковий простір, витрачений на накладні витрати таблиці, який можна відновити шляхом оптимізації таблиці.

en: Total forced timeouts:
uk: Всього примусових тайм-аутів:

en: Total options
uk: Всього параметрів

en: Total post meta
uk: Всього метаполів записів

en: Total post types
uk: Всього типів записів

en: Total rows
uk: Всього рядків

en: Total tables
uk: Всього таблиць

en: Total timeouts:
uk: Всього тайм-аутів:

en: Total transients
uk: Всього тимчасових даних

en: Total user meta
uk: Всього метаполів користувачів

en: Track tables rows & columns changes
uk: Відстежуйте зміни рядків та стовпців таблиць

en: Track total DB size and table count over time; drill into daily or monthly changes.
uk: Відстежуйте загальний розмір БД та кількість таблиць з часом; вивчайте щоденні або щомісячні зміни.

en: Trackbacks
uk: Трекбеки

en: Transient name
uk: Ім'я тимчасових даних

en: Transients
uk: Тимчасові дані

en: Transients below are expired. You can safely delete them.
uk: Термін дії тимчасових даних нижче минув. Ви можете безпечно видалити їх.

en: Transients with autoload enabled also increase the autoload size. Check the Transients tab as well.
uk: Тимчасові дані з увімкненим автозавантаженням також збільшують розмір автозавантаження. Перевірте також вкладку Тимчасові дані.

en: Trashed comments
uk: Видалені коментарі

en: Trashed posts
uk: Видалені записи

en: Try changing the filters or search term
uk: Спробуйте змінити фільтри або пошуковий запит

en: Tune scan depth and resource usage to fit your hosting limits.
uk: Налаштуйте глибину сканування та використання ресурсів відповідно до лімітів вашого хостингу.

en: Twice daily
uk: Двічі на день

en: Type
uk: Тип

en: Unapproved comments
uk: Несхвалені коментарі

en: Unauthorized! Insufficient permissions.
uk: Неавторизовано! Недостатньо прав.

en: Unauthorized! You should be logged in.
uk: Неавторизовано! Ви повинні увійти в систему.

en: Uninstall
uk: Видалення

en: Uninstall old versions
uk: Видалити старі версії

en: Uninstall previous versions?
uk: Видалити попередні версії?

en: Unique
uk: Унікальний

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown action
uk: Невідома дія

en: Unknown error occurred!
uk: Сталася невідома помилка!

en: Unknown plan
uk: Невідомий план

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Unlimited Automated Tasks
uk: Необмежені автоматичні завдання

en: Unlimited plan
uk: Безлімітний план

en: Unlock Addons Activity Timeline
uk: Розблокувати хронологію активності додатків

en: Unlock Advanced Filters
uk: Розблокувати передові фільтри

en: Unlock Advanced Filters:
uk: Розблокувати передові фільтри:

en: Unlock Cleanup Events Log
uk: Розблокувати журнал подій очищення

en: Unlock Database Analytics
uk: Разблокувати аналітику бази даних

en: Unlock Premium Automation
uk: Розблокувати Premium автоматизацію

en: Unlock Tables Analytics
uk: Розблокувати аналітику таблиць

en: Unlock the Action Scheduler Cleanup
uk: Розблокувати очищення Action Scheduler

en: Unselect All
uk: Зняти всі виділення

en: Unselect all
uk: Зняти виділення

en: Unused
uk: Невикористані

en: Unused comment meta
uk: Невикористані метадані коментарів

en: Unused commentmeta
uk: Невикористані метаполя коментарів

en: Unused post meta
uk: Невикористані метадані записів

en: Unused postmeta
uk: Невикористані метаполя

en: Unused relationships
uk: Невикористані зв'язки

en: Unused term meta
uk: Невикористані метадані груп

en: Unused termmeta
uk: Невикористані метаполя термінів

en: Unused user meta
uk: Невикористані метадані користувачів

en: Unused usermeta
uk: Невикористані метаполя користувачів

en: Up to 5 tasks
uk: До 5 завдань

en: Update balance
uk: Оновити баланс

en: Update task
uk: Оновити завдання

en: Updated successfully!
uk: Успішно оновлено!

en: Updating balance...
uk: Оновлення балансу...

en: Upgrade
uk: Оновити

en: Upgrade Now
uk: Оновити зараз

en: Upgrade my license
uk: Оновити мою ліцензію

en: Upgrade now
uk: Оновити зараз

en: Upgrade to Premium
uk: Оновити до Premium

en: Upgrade to Premium for the most accurate, safe database cleanup
uk: Оновіться до Premium для найбільш точного та безпечного очищення бази даних

en: Upgrade to Premium to scan the items below and identify which plugin or theme they belong to.
uk: Оновіться до Premium, щоб сканувати елементи нижче та визначити, до якого плагіна або теми вони належать.

en: Upgrade to create unlimited tasks with advanced features.
uk: Оновіться, щоб створювати необмежену кількість завдань з розширеними функціями.

en: Upgrade to the Premium to access comprehensive database analytics.
uk: Оновіться до Premium, щоб отримати доступ до повної аналітики бази даних.

en: Upgrade to the Premium to access comprehensive tables analytics.
uk: Оновіться до Premium, щоб отримати доступ до повної аналітики таблиць.

en: Upgrade to the Premium to access detailed logs of your cleanup tasks.
uk: Оновіться до Premium для доступу до детальних журналів ваших завдань очищення.

en: Upgrade to the Premium to access the addons activity timeline.
uk: Оновіться до Premium, щоб отримати доступ до хронології активності додатків.

en: Upgrade to the Premium to clean up old or unused Action Scheduler data.
uk: Оновіться до Premium для очищення старих або невикористовуваних даних Action Scheduler.

en: Upload Max Filesize
uk: Макс. розмір завантаження

en: Uploads folder is not writable. Check permissions.
uk: Папка завантажень недоступна для запису. Перевірте права доступу.

en: Use a maximum of 200 lowercase letters, numbers, hyphens, and underscores only.
uk: Використовуйте максимум 200 малих літер, цифр, дефісів та лише символів підкреслення.

en: Use code
uk: Використати код

en: Use credits
uk: Використати кредити

en: Use full CPU power
uk: Використовувати повну потужність ЦП

en: User ID
uk: ID користувача

en: User meta
uk: Метаполя користувачів

en: Username
uk: Ім’я користувача

en: Valid prefix
uk: Дійсний префікс

en: Value
uk: Значення

en: Value must be between %1$s and %2$s
uk: Значення має бути між %1$s та %2$s

en: Value must be between %1$s and %2$s, or 0 for the default value.
uk: Значення має бути між %1$s та %2$s, або 0 для початкового значення.

en: Variations no longer attached to any parent product.
uk: Варіанти, які більше не прив'язані до жодного батьківського товару.

en: Version
uk: Версія

en: View
uk: Перегляд

en: View %1$s items (%2$s)
uk: Переглянути %1$s елементів (%2$s)

en: View charts by day or month
uk: Перегляд графіків за днями або місяцями

en: View detailed logs for every scheduled task you create.
uk: Переглядайте детальні журнали для кожного створеного вами запланованого завдання.

en: View documentation
uk: Переглянути документацію

en: Visibility
uk: Видимість

en: WOptimize is the ultimate solution to clean and speed up your WooCommerce store, it removes old orders, expired sessions, orphaned product and customer data, stale carts and caches, then optimizes what remains, all on autopilot.
uk: WOptimize — це найкраще рішення для очищення та прискорення вашого магазину WooCommerce. Він видаляє старі замовлення, прострочені сесії, осиротілі дані про товари та клієнтів, застарілі кошики та кеші, а потім оптимізує те, що залишилося, все на автопілоті.

en: WP cron jobs
uk: Cron-завдання WP

en: WP debug
uk: Налагодження WP

en: WP items
uk: Елементи WP

en: WP meta
uk: Метаполя WP

en: WP options
uk: Параметри WP

en: WP post types
uk: Типи записів WP

en: WP tables
uk: Таблиці WP

en: WP transients
uk: Тимчасові дані WP

en: We built WOptimize, an advanced cleaner that hunts down WooCommerce bloat and clears it in one click: Old orders, Orphaned products/customers meta, expired sessions, etc.
uk: Ми створили WOptimize, передовий очищувач, який виявляє та видаляє зайві дані WooCommerce в один натиск: старі замовлення, осиротілі метадані товарів/клієнтів, прострочені сесії тощо.

en: We couldn't verify your license. Please check that your license key is active for the current website.
uk: Ми не змогли перевірити вашу ліцензію. Будь ласка, переконайтеся, що ваш ключ ліцензії активний для поточного сайту.

en: We have introduced a new Remote Scan feature, designed to detect orphaned database items with much higher accuracy. Because this feature requires ongoing infrastructure and maintenance costs, %1$sit is not included in the lifetime plan%2$s.
uk: Ми запровадили нову функцію віддаленого сканування, розроблену для виявлення застарілих елементів бази даних з набагато вищою точністю. Оскільки ця функція вимагає постійних витрат на інфраструктуру та обслуговування, %1$sвона не включена в довічний план%2$s.

en: Webserver
uk: Веб-сервер

en: When enabled, the plugin automatically counts cleanable items and estimates the potential space savings. You can disable it for items with a large number of entries to improve performance.
uk: Якщо увімкнено, плагін автоматично підраховує елементи, які можна очистити, та оцінює потенційну економію місця. Ви можете вимкнути його для елементів з великою кількістю записів, щоб покращити продуктивність.

en: When enabled, the plugin will utilize the full CPU power during scans, which may lead to faster scan times but could impact server performance. Disabling this option will make the plugin use less CPU, potentially reducing performance impact on your server during scans.
uk: Якщо увімкнено, плагін використовуватиме повну потужність ЦП під час сканування, що може прискорити сканування, але вплинути на продуктивність сервера. Вимкнення цієї опції змусить плагін використовувати менше ЦП, потенційно зменшуючи вплив на сервер.

en: Where to find my credit codes?
uk: Де знайти мої коди кредитів?

en: Where to track my credits usage?
uk: Де відстежувати використання моїх кредитів?

en: Whether a post type is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users
uk: Чи призначений тип запису для публічного використання через інтерфейс адміністратора або користувачами зовнішнього інтерфейсу

en: Who uses this item?
uk: Хто використовує цей елемент?

en: Will not be cleaned
uk: Не буде очищено

en: WooCommerce customer-lookup rows referencing users that no longer exist.
uk: Рядки пошуку клієнтів WooCommerce, що посилаються на користувачів, які більше не існують.

en: WooCommerce is not installed or activated. Please install and activate WooCommerce to use this feature.
uk: WooCommerce не встановлено або не активовано. Будь ласка, встановіть та активуйте WooCommerce, щоб використовувати цю функцію.

en: WordPress core
uk: Ядро WordPress

en: WordPress file system API is not initialized.
uk: API файлової системи WordPress не ініціалізовано.

en: Yes
uk: Так

en: You are at position %d in the queue.
uk: Ви на позиції %d у черзі.

en: You are now using the newest premium version of the plugin, would you like to import your data from the previous version?
uk: Ви використовуєте найновішу преміум-версію плагіна. Бажаєте імпортувати дані з попередньої версії?

en: You are on the %s.
uk: Ви використовуєте %s.

en: You can edit the scan results to correctly associate items with their respective plugins or themes if you are certain of their belonging.
uk: Ви можете редагувати результати сканування, щоб правильно пов'язати елементи з їх відповідними плагінами або темами, якщо ви впевнені в їх приналежності.

en: You can save:
uk: Ви можете заощадити:

en: You can upgrade to the full Version 4, which includes the Remote Scan and Cloud features, available on an annual subscription.
uk: Ви можете оновитися до повної Версії 4, яка включає функції віддаленого сканування та хмари, доступні за річною підпискою.

en: You disabled this module. Please enable it in the settings to start recording addon activities.
uk: Ви вимкнули цей модуль. Будь ласка, увімкніть його в налаштуваннях, щоб почати запис активності додатків.

en: You disabled this module. Please enable it in the settings to track database changes.
uk: Ви вимкнули цей модуль. Будь ласка, увімкніть його в налаштуваннях, щоб відстежувати зміни бази даних.

en: You don't have any tasks matching the selected filter.
uk: У вас немає завдань, що відповідають вибраному фільтру.

en: You don't have enough credits to send additional remote requests.
uk: У вас недостатньо кредитів для надсилання додаткових віддалених запитів.

en: You have %d remaining credits to use.
uk: У вас залишилося %d кредитів для використання.

en: You have been using %s for more than 1 week. Would you mind taking a few seconds to give it a 5-star rating on WordPress? Thank you in advance :)
uk: Ви використовуєте %s вже понад тиждень. Чи не могли б ви приділити кілька секунд, щоб поставити оцінку 5 зірок на WordPress? Заздалегідь дякуємо :)

en: You have been using the "Advanced DB Cleaner" for more than 1 week. Would you mind taking a few seconds to give it a 5-star rating on WordPress? Thank you in advance :)
uk: Ви використовуєте "Advanced DB Cleaner" вже понад тиждень. Чи не могли б ви приділити кілька секунд, щоб поставити оцінку 5 зірок на WordPress? Заздалегідь дякуємо :)

en: You have chosen to submit your manual corrections to the plugin server. To change this, please navigate to the plugin settings page
uk: Ви вибрали надсилання ваших ручних виправлень на сервер плагіна. Щоб змінити це, будь ласка, перейдіть на сторінку налаштувань плагіна

en: You have reached your daily limit for remote server requests. Please wait for your credits to reset or upgrade your license for a higher limit.
uk: Ви досягли денного ліміту запитів до віддаленого сервера. Будь ласка, зачекайте скидання кредитів або оновіть ліцензію для збільшення ліміту.

en: You have reached your daily limit for remote server requests. Please wait for your credits to reset.
uk: Ви досягли щоденного ліміту запитів до віддаленого сервера. Будь ласка, зачекайте, поки ваші кредити скинуться.

en: You have used all your total credits. Buy more credits or redeem a credit code to continue using the remote scan.
uk: Ви використали всі свої кредити. Придбайте більше кредитів або активуйте код кредиту, щоб продовжити використовувати віддалене сканування.

en: You manually corrected this items!
uk: Ви вручну виправили ці елементи!

en: You must first activate your plugin license before redeeming a credit code.
uk: Ви повинні спочатку активувати ліцензію плагіна, перш ніж використовувати код кредиту.

en: You must first activate your plugin license before synchronizing your balance.
uk: Ви повинні спочатку активувати ліцензію плагіна, перш ніж синхронізувати свій баланс.

en: You're using the Free version
uk: Ви використовуєте Free версію

en: You're using the Premium version
uk: Ви використовуєте Premium версію

en: Your "Advanced DB Cleaner Pro" has been upgraded to version 4.x, a major update featuring a new architecture, a redesigned interface, and many new features.
uk: Ваш "Advanced DB Cleaner Pro" було оновлено до версії 4.x, що є значним оновленням з новою архітектурою, переробленим інтерфейсом та багатьма новими функціями.

en: Your %1$sAdvanced DB Cleaner Pro%2$s has been upgraded to version 4.x, a major update featuring a new architecture, a redesigned interface, and many new features.
uk: Ваш %1$sAdvanced DB Cleaner Pro%2$s було оновлено до версії 4.x, що є значним оновленням з новою архітектурою, переробленим інтерфейсом та багатьма новими функціями.

en: Your autoload size (%1$s) exceeds your WordPress recommendation (%2$s). Reducing it may improve performance.
uk: Розмір вашого автозавантаження (%1$s) перевищує рекомендований WordPress (%2$s). Зменшення його може покращити продуктивність.

en: Your balance has been synchronized.
uk: Ваш баланс синхронізовано.

en: Your license does not match this product. Please deactivate and enter a valid license key for Advanced Database Cleaner.
uk: Ваша ліцензія не відповідає цьому продукту. Будь ласка, деактивуйте її та введіть дійсний ключ ліцензії для Advanced Database Cleaner.

en: Your license has been disabled. Please note that this license will no longer receive updates. (contact support if you think this is a mistake)
uk: Вашу ліцензію було вимкнено. Зверніть увагу, що ця ліцензія більше не отримуватиме оновлень. (зв'яжіться з підтримкою, якщо вважаєте, що це помилка)

en: Your license has expired. Please renew it to continue receiving updates and support. Click the 'My Account' link below to access your account and renew your license.
uk: Ваша ліцензія закінчилася. Будь ласка, подовжте її, щоб продовжувати отримувати оновлення та підтримку. Натисніть посилання 'Мій обліковий запис' нижче, щоб отримати доступ до вашого облікового запису та подовжити ліцензію.

en: Your license is expiring soon. It should automatically renew if your payment method is valid.
uk: Термін дії вашої ліцензії скоро закінчується. Вона повинна автоматично подовжитися, якщо ваш спосіб оплати дійсний.

en: Your license is inactive for this site. Please deactivate it and activate it again.
uk: Ваша ліцензія неактивна для цього сайту. Будь ласка, деактивуйте її та активуйте знову.

en: Your license is invalid. Please deactivate and enter a valid license key.
uk: Ваша ліцензія недійсна. Будь ласка, деактивуйте її та введіть дійсний ключ ліцензії.

en: Your license is not active for this URL.
uk: Ваша ліцензія не активна для цього URL.

en: Your license key has been deactivated.
uk: Ваш ключ ліцензії було деактивовано.

en: Your license key has been disabled.
uk: Ваш ключ ліцензії вимкнено.

en: Your license key has expired.
uk: Термін дії вашого ключа ліцензії минув.

en: Your license key has reached its activation limit. Please deactivate it on any unused sites to be able to use it again, or consider upgrading your license to allow more activations.
uk: Ваш ключ ліцензії досяг ліміту активацій. Будь ласка, деактивуйте його на невикористовуваних сайтах, щоб використати знову, або розгляньте можливість оновлення ліцензії для збільшення кількості активацій.

en: Your license key is invalid.
uk: Ваш ключ ліцензії недійсний.

en: [Filter applied]
uk: [Фільтр застосовано]

en: [Filter]
uk: Фільтр

en: [In main site]
uk: [На головному сайті]

en: [Server time]
uk: [Час сервера]

en: [scan]
uk: [сканувати]

en: canceled
uk: скасовано

en: check logs
uk: перевірте журнали

en: complete
uk: завершено

en: corrected items:
uk: виправлено елементів:

en: day
uk: день

en: days
uk: днів

en: e.g. My Custom Plugin
uk: наприклад: My Custom Plugin

en: e.g. my-custom-plugin
uk: наприклад: my-custom-plugin

en: failed
uk: не вдалося

en: files
uk: файлів

en: hour
uk: година

en: hours
uk: годин

en: in total
uk: всього

en: item | items
uk[0]: елемент
uk[1]: елементи
uk[2]: елементів

en: items
uk: елементи

en: items cleaned
uk: елементів очищено

en: items selected
uk: елементів вибрано

en: items to clean up
uk: елементів для очищення

en: just now
uk: щойно

en: min
uk: хв

en: mins
uk: хв

en: month
uk: місяць

en: months
uk: місяців

en: more
uk: ще

en: n/a
uk: н/д

en: never
uk: ніколи

en: oEmbed caches
uk: Кеш oEmbed

en: of
uk: з

en: of data
uk: даних

en: orphaned
uk: осиротілі

en: per post
uk: на запис

en: sec
uk: сек

en: secs
uk: сек

en: skipped
uk: пропущено

en: upgrade
uk: оновити

en: view
uk: перегляд

en: week
uk: тиждень

en: weeks
uk: тижнів

en: with invalid prefix
uk: з невірним префіксом

en: year
uk: рік

en: years
uk: років
