Advanced Custom Fields - en to nb_NO translation catalogue (1683 entries)

en: Remove image
nb_NO: Fjern bilde

en: Edit image
nb_NO: Rediger bilde

en: Selected image. Press tab to access image options.
nb_NO: Valgt bilsde. Trykk tab for bildealternativer.

en: Remove file
nb_NO: Fjern fil

en: Edit file
nb_NO: Rediger fil

en: Selected file. Press tab to access file options.
nb_NO: Valgt fil. Trykk tab for filalternativer.

en: Show Color Wheel
nb_NO: Vis fargehjul

en: Use a custom color palette by entering comma separated hex or rgba values
nb_NO: Bruk en tilpasset fargepalett ved å legge inn kommaseparate heksadesimale- eller rgba-verdier.

en: Custom Palette
nb_NO: Tilpasset palett

en: Use colors from theme.json
nb_NO: Bruk farger fra theme.json

en: Specify custom colors
nb_NO: Angi tilpassede farger

en: Custom Palette Source
nb_NO: Kilde for tilpasset palett

en: Show Custom Palette
nb_NO: Vis tilpasset palett

en: Title shown on the edit screen for the field group meta box to use instead of the field group title
nb_NO: Tittel som vises på redigeringsskjermen for feltgruppens metaboks, som skal brukes i stedet for feltgruppens tittel.

en: Display Title
nb_NO: Vis tittel

en: Import JSON containing field groups, post types, or taxonomies (trusted sources only)
nb_NO: Importer JSON som inneholder feltgrupper, innleggstyper eller taksonomier (kun pålitelige kilder)

en: Select JSON File
nb_NO: Velg JSON-fil

en: Choose an ACF JSON file to import. Use only files from trusted sources, then click Import.
nb_NO: Velg en ACF JSON-fil som skal importeres. Bruk bare filer fra pålitelige kilder, og klikk deretter på Importer.

en: Use the current date as the default value for this field.
nb_NO: Bruk gjeldende dato som standardverdi for dette feltet.

en: Default to the current date
nb_NO: Standard til gjeldende dato

en: Toggle panel
nb_NO: Veksle mellom panel

note: translators: %1$s - Plugin name, %2$s URL to documentation
en: %1$s We have detected that this website is configured to use v3 of the Select2 jQuery library, which has been deprecated in favor of v4 and will be removed in a future version of ACF. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.
nb_NO: %1$s Vi har oppdaget at dette nettstedet er konfigurert til å bruke v3 av Select2 jQuery-biblioteket, som har blitt utfaset til fordel for v4 og vil bli fjernet i en fremtidig versjon av ACF. <a href="%2$s" target="_blank">Lær mer om</a> dette.

en: Save created options back to the "Choices" setting in the field definition.
nb_NO: Lagre opprettede alternativer tilbake til "Valg"-innstillingen i feltdefinisjonen.

en: Save Options
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Allow content editors to create new options by typing in the Select input. Multiple options can be created from a comma separated string.
nb_NO: Tillat innholdsredaktører å opprette nye alternativer ved å skrive i Velg-inngangen. Flere alternativer kan opprettes fra en kommaseparert streng.

en: Create Options
nb_NO: Opprett alternativer

en: Edit ACF Field Groups
nb_NO: Rediger ACF-feltgrupper

en: Get 4 months free on any WP Engine plan
nb_NO: Få 4 måneder gratis på alle WP Engine-abonnementer

en: Number of Field Groups with Blocks and Other Locations
nb_NO: Antall feltgrupper med blokker og andre lokasjoner

en: Number of Field Groups with Multiple Block Locations
nb_NO: Antall feltgrupper med flere blokkplasseringer

en: Number of Field Groups with a Single Block Location
nb_NO: Antall feltgrupper med én enkelt blokkplassering

en: All Location Rules
nb_NO: Alle regler for plassering

en: Learn more
nb_NO: Finn ut mer

en: ACF was unable to perform validation because the provided nonce failed verification.
nb_NO: ACF klarte ikke fullføre validering fordi den oppgitte noncen feilet verifiseringen.

en: ACF was unable to perform validation because no nonce was received by the server.
nb_NO: ACF klarte ikke utføre validering fordi ingen nonce ble gitt av serveren.

note: translators: This text is prepended by a link to ACF's website, and appended by a link to WP Engine's website.
en: are developed and maintained by
nb_NO: er utviklet og vedlikeholdt av

en: Update Source
nb_NO: Oppdater kilde

en: By default only admin users can edit this setting.
nb_NO: Som standard kan bare administratorer redigere denne innstillingen.

en: By default only super admin users can edit this setting.
nb_NO: Som standard kan bare superadministratorer redigere denne innstillingen.

en: Close and Add Field
nb_NO: Lukk og legg til felt

en: A PHP function name to be called to handle the content of a meta box on your taxonomy. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
nb_NO: Et PHP-funksjonsnavn som skal kalles for å håndtere innholdet i en metaboks i taksonomien din. Av sikkerhetshensyn vil denne tilbakekallingen utføres i en spesiell kontekst uten tilgang til noen superglobaler som $_POST eller $_GET.

en: A PHP function name to be called when setting up the meta boxes for the edit screen. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
nb_NO: Et PHP-funksjonsnavn som skal kalles når du setter opp metaboksene for redigeringsskjermen. Av sikkerhetshensyn vil denne tilbakekallingen utføres i en spesiell kontekst uten tilgang til noen superglobaler som $_POST eller $_GET.

en: Allow Access to Value in Editor UI
nb_NO: Tillat tilgang til verdi i redigeringsgrensesnittet

en: Learn more.
nb_NO: Lær mer.

note: translators: %s A "Learn More" link to documentation explaining the setting further.
en: Allow content editors to access and display the field value in the editor UI using Block Bindings or the ACF Shortcode. %s
nb_NO: Tillat innholdsredaktører å få tilgang til og vise feltverdien i redigeringsgrensesnittet ved hjelp av blokkbindinger eller ACF-kortkoden. %s

en: The requested ACF field type does not support output in Block Bindings or the ACF shortcode.
nb_NO: Den forespurte ACF-felttypen støtter ikke utdata i Block Bindings eller ACF-kortkoden.

en: The requested ACF field is not allowed to be output in bindings or the ACF Shortcode.
nb_NO: Det forespurte ACF-feltet kan ikke vises i bindinger eller i ACF-kortkoden.

en: The requested ACF field type does not support output in bindings or the ACF Shortcode.
nb_NO: Den forespurte ACF-felttypen støtter ikke utdata i bindinger eller ACF Shortcode.

en: [The ACF shortcode cannot display fields from non-public posts]
nb_NO: [ACF-kortkoden kan ikke vise felt fra ikke-offentlige innlegg]

en: [The ACF shortcode is disabled on this site]
nb_NO: [ACF-kortkoden er deaktivert på dette nettstedet]

en: Businessman Icon
nb_NO: Ikon for businessmann

en: Forums Icon
nb_NO: Ikon for forum

en: YouTube Icon
nb_NO: Ikon for YouTube

en: Yes (alt) Icon
nb_NO: Ikon for ja (alternativ)

en: Xing Icon
nb_NO: Ikon for Xing

en: WordPress (alt) Icon
nb_NO: Ikon for WordPress (alternativ)

en: WhatsApp Icon
nb_NO: Ikon for WhatsApp

en: Write Blog Icon
nb_NO: Ikon for skriv blogg

en: Widgets Menus Icon
nb_NO: Ikon for widgetmenyer

en: View Site Icon
nb_NO: Ikon for vis side

en: Learn More Icon
nb_NO: Ikon for lær mer

en: Add Page Icon
nb_NO: Ikon for legg til side

en: Video (alt3) Icon
nb_NO: Ikon for video (alternativ 3)

en: Video (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for video (alternativ 2)

en: Video (alt) Icon
nb_NO: Ikon for video (alternativ)

en: Update (alt) Icon
nb_NO: Ikon for oppdater (alternativ)

en: Universal Access (alt) Icon
nb_NO: Ikon for universell tilgang (alternativ)

en: Twitter (alt) Icon
nb_NO: Ikon for Twitter (alt)

en: Twitch Icon
nb_NO: Ikon for Twitch

en: Tide Icon
nb_NO: Ikon for Tide

en: Tickets (alt) Icon
nb_NO: Ikon for billetter (alternativ)

en: Text Page Icon
nb_NO: Ikon for tekstside

en: Table Row Delete Icon
nb_NO: Ikon for slett tabellrad

en: Table Row Before Icon
nb_NO: Ikon for tabellrad før

en: Table Row After Icon
nb_NO: Ikon for tabellrad etter

en: Table Col Delete Icon
nb_NO: Ikon for slett tabellkolonne

en: Table Col Before Icon
nb_NO: Ikon for tabellkolonne før

en: Table Col After Icon
nb_NO: Ikon for tabellkolonne etter

en: Superhero (alt) Icon
nb_NO: Ikon for superhelt (alternativ)

en: Superhero Icon
nb_NO: Ikon for superhelt

en: Spotify Icon
nb_NO: Ikon for Spotify

en: Shortcode Icon
nb_NO: Ikon for kortkode

en: Shield (alt) Icon
nb_NO: Ikon for skjold (alternativ)

en: Share (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for del (alternativ 2)

en: Share (alt) Icon
nb_NO: Ikon for del (alternativ)

en: Saved Icon
nb_NO: Ikon for lagret

en: RSS Icon
nb_NO: Ikon for RSS

en: REST API Icon
nb_NO: Ikon for REST API

en: Remove Icon
nb_NO: Ikon for fjern

en: Reddit Icon
nb_NO: Ikon for Reddit

en: Privacy Icon
nb_NO: Ikon for personvern

en: Printer Icon
nb_NO: Ikon for skriver

en: Podio Icon
nb_NO: Ikon for Podio

en: Plus (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for pluss (alternativ 2)

en: Plus (alt) Icon
nb_NO: Ikon for pluss (alternativ)

en: Plugins Checked Icon
nb_NO: Ikon for avmerkede utvidelser

en: Pinterest Icon
nb_NO: Ikon for Pinterest

en: Pets Icon
nb_NO: Ikon for kjæledyr

en: PDF Icon
nb_NO: Ikon for PDF

en: Palm Tree Icon
nb_NO: Ikon for palmetre

en: Open Folder Icon
nb_NO: Ikon for åpne mappe

en: No (alt) Icon
nb_NO: Ikon for nei (alternativ)

en: Money (alt) Icon
nb_NO: Ikon for penger (alternativ)

en: Menu (alt3) Icon
nb_NO: Ikon for meny (alternativ 3)

en: Menu (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for meny (alternativ 2)

en: Menu (alt) Icon
nb_NO: Ikon for meny (alternativ)

en: Spreadsheet Icon
nb_NO: Ikon for regneark

en: Interactive Icon
nb_NO: Ikon for interaktiv

en: Document Icon
nb_NO: Ikon for dokument

en: Default Icon
nb_NO: Standardikon

en: Location (alt) Icon
nb_NO: Ikon for lokasjon (alternativ)

en: LinkedIn Icon
nb_NO: Ikon for LinkedIn

en: Instagram Icon
nb_NO: Ikon for Instagram

en: Insert Before Icon
nb_NO: Ikon for sett inn før

en: Insert After Icon
nb_NO: Ikon for sett inn etter

en: Insert Icon
nb_NO: Ikon for sett inn

en: Info Outline Icon
nb_NO: Omrissikon for info

en: Images (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for bilder (alternativ 2)

en: Images (alt) Icon
nb_NO: Ikon for bilder (alternativ)

en: Rotate Right Icon
nb_NO: Ikon for roter høyre

en: Rotate Left Icon
nb_NO: Ikon for roter venstre

en: Rotate Icon
nb_NO: Ikon for roter

en: Flip Vertical Icon
nb_NO: Ikon for vend vertikalt

en: Flip Horizontal Icon
nb_NO: Ikon for vend horisontalt

en: Crop Icon
nb_NO: Ikon for beskjær

en: ID (alt) Icon
nb_NO: Ikon for ID (alternativ)

en: HTML Icon
nb_NO: Ikon for HTML

en: Hourglass Icon
nb_NO: Ikon for timeglass

en: Heading Icon
nb_NO: Ikon for overskrift

en: Google Icon
nb_NO: Ikon for Google

en: Games Icon
nb_NO: Ikon for spill

en: Fullscreen Exit (alt) Icon
nb_NO: Ikon for lukk fullskjerm (alternativ)

en: Fullscreen (alt) Icon
nb_NO: Ikon for fullskjerm (alternativ)

en: Status Icon
nb_NO: Ikon for status

en: Image Icon
nb_NO: Ikon for bilde

en: Gallery Icon
nb_NO: Ikon for galleri

en: Chat Icon
nb_NO: Ikon for chat

en: Audio Icon
nb_NO: Ikon for lyd

en: Aside Icon
nb_NO: Ikon for notis

en: Food Icon
nb_NO: Ikon for mat

en: Exit Icon
nb_NO: Ikon for avslutt

en: Excerpt View Icon
nb_NO: Ikon for vis utdrag

en: Embed Video Icon
nb_NO: Ikon for bygg inn video

en: Embed Post Icon
nb_NO: Ikon for bygg inn innlegg

en: Embed Photo Icon
nb_NO: Ikon for bygg inn bilde

en: Embed Generic Icon
nb_NO: Ikon for bygg inn

en: Embed Audio Icon
nb_NO: Ikon for bygg inn lyd

en: Email (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for e-post (alternativ 2)

en: Ellipsis Icon
nb_NO: Ikon for ellipse

en: Unordered List Icon
nb_NO: Ikon for usortert liste

en: RTL Icon
nb_NO: Ikon for høyre til venstre

en: Ordered List RTL Icon
nb_NO: Ikon for sortert liste høyre til venstre

en: Ordered List Icon
nb_NO: Ikon for sortert liste

en: LTR Icon
nb_NO: Ikon for venstre til høyre

en: Custom Character Icon
nb_NO: Ikon for tilpasset karakter

en: Edit Page Icon
nb_NO: Ikon for rediger side

en: Edit Large Icon
nb_NO: Stort ikon for rediger

en: Drumstick Icon
nb_NO: Ikon for trommestikker

en: Database View Icon
nb_NO: Ikon for vis database

en: Database Remove Icon
nb_NO: Ikon for fjern database

en: Database Import Icon
nb_NO: Ikon for importer database

en: Database Export Icon
nb_NO: Ikon for eksporter database

en: Database Add Icon
nb_NO: Ikon for legg til database

en: Database Icon
nb_NO: Ikon for database

en: Cover Image Icon
nb_NO: Ikon for omslagsbilde

en: Volume On Icon
nb_NO: Ikon for volum på

en: Volume Off Icon
nb_NO: Ikon for volum av

en: Skip Forward Icon
nb_NO: Ikon for hopp fremover

en: Skip Back Icon
nb_NO: Ikon for hopp tilbake

en: Repeat Icon
nb_NO: Ikon for gjenta

en: Play Icon
nb_NO: Ikon for spill av

en: Pause Icon
nb_NO: Ikon for pause

en: Forward Icon
nb_NO: Ikon for fremover

en: Back Icon
nb_NO: Ikon for bakover

en: Columns Icon
nb_NO: Ikon for kolonner

en: Color Picker Icon
nb_NO: Ikon for fargevelger

en: Coffee Icon
nb_NO: Ikon for kaffe

en: Code Standards Icon
nb_NO: Ikon for kodestandarder

en: Cloud Upload Icon
nb_NO: Ikon for skyopplasting

en: Cloud Saved Icon
nb_NO: Ikon for skylagret

en: Car Icon
nb_NO: Ikon for bil

en: Camera (alt) Icon
nb_NO: Ikon for kamera (alternativ)

en: Calculator Icon
nb_NO: Ikon for kalkulator

en: Button Icon
nb_NO: Ikon for knapp

en: Businessperson Icon
nb_NO: Ikon for businessperson

en: Tracking Icon
nb_NO: Ikon for sporing

en: Topics Icon
nb_NO: Ikon for emner

en: Replies Icon
nb_NO: Ikon for svar

en: PM Icon
nb_NO: Ikon for privat melding

en: Friends Icon
nb_NO: Ikon for venner

en: Community Icon
nb_NO: Ikon for samfunn

en: BuddyPress Icon
nb_NO: Ikon for BuddyPress

en: bbPress Icon
nb_NO: Ikon for bbPress

en: Activity Icon
nb_NO: Ikon for aktivitet

en: Book (alt) Icon
nb_NO: Ikon for bok (alternativ)

en: Block Default Icon
nb_NO: Ikon for standardblokk

en: Bell Icon
nb_NO: Ikon for bjelle

en: Beer Icon
nb_NO: Ikon for øl

en: Bank Icon
nb_NO: Ikon for bank

en: Arrow Up (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for pil opp (alternativ 2)

en: Arrow Up (alt) Icon
nb_NO: Ikon for pil opp (alternativ)

en: Arrow Right (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for pil høyre (alternativ 2)

en: Arrow Right (alt) Icon
nb_NO: Ikon for pil høyre (alternativ)

en: Arrow Left (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for pil venstre (alternativ 2)

en: Arrow Left (alt) Icon
nb_NO: Ikon for venstre pil (alternativ)

en: Arrow Down (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for pil ned (alternativ 2)

en: Arrow Down (alt) Icon
nb_NO: Ikon for pil ned (alternativ)

en: Amazon Icon
nb_NO: Ikon for Amazon

en: Align Wide Icon
nb_NO: Ikon for bred justering

en: Align Pull Right Icon
nb_NO: Ikon for trekk høyre

en: Align Pull Left Icon
nb_NO: Ikon for trekk venstre

en: Align Full Width Icon
nb_NO: Ikon for justering til full bredde

en: Airplane Icon
nb_NO: Ikon for fly

en: Site (alt3) Icon
nb_NO: Ikon for side (alternativ 3)

en: Site (alt2) Icon
nb_NO: Ikon for side (alternativ 2)

en: Site (alt) Icon
nb_NO: Ikon for side (alternativ)

en: Upgrade to ACF PRO to create options pages in just a few clicks
nb_NO: Oppgrader til ACF PRO for å opprette innstillinger-sider med bare noen få klikk

en: Invalid request args.
nb_NO: Ugyldige argumenter for forespørsel.

en: Sorry, you do not have permission to do that.
nb_NO: Beklager, du har ikke tillatelse til å gjøre det.

en: Blocks Using Post Meta
nb_NO: Blokker ved hjelp av Post Meta

en: ACF PRO logo
nb_NO: ACF PRO-logo

en: ACF PRO Logo
nb_NO: ACF PRO-logo

note: translators: %s - field/param name
en: %s requires a valid attachment ID when type is set to media_library.
nb_NO: %s krever en gyldig vedleggs-ID når type er satt til media_library.

note: translators: %s - field name
en: %s is a required property of acf.
nb_NO: %s er en nødvendig egenskap for acf.

en: The value of icon to save.
nb_NO: Verdien av ikonet som skal lagres.

en: The type of icon to save.
nb_NO: Hvilken type ikon som skal lagres.

en: Yes Icon
nb_NO: Ikon for ja

en: WordPress Icon
nb_NO: Ikon for WordPress

en: Warning Icon
nb_NO: Ikon for advarsel

en: Visibility Icon
nb_NO: Ikon for synlighet

en: Vault Icon
nb_NO: Ikon for hvelv

en: Upload Icon
nb_NO: Ikon for opplasting

en: Update Icon
nb_NO: Ikon for oppdatering

en: Unlock Icon
nb_NO: Ikon for opplåsing

en: Universal Access Icon
nb_NO: Ikon for universell tilgang

en: Undo Icon
nb_NO: Ikon for angre

en: Twitter Icon
nb_NO: Ikon for Twitter

en: Trash Icon
nb_NO: Ikon for papirkurv

en: Translation Icon
nb_NO: Ikon for oversettelse

en: Tickets Icon
nb_NO: Ikon for billetter

en: Thumbs Up Icon
nb_NO: Ikon for tommel opp

en: Thumbs Down Icon
nb_NO: Ikon for tommel ned

en: Text Icon
nb_NO: Ikon for tekst

en: Testimonial Icon
nb_NO: Ikon for anmeldelse

en: Tagcloud Icon
nb_NO: Ikon for stikkordsky

en: Tag Icon
nb_NO: Ikon for stikkord

en: Tablet Icon
nb_NO: Ikon for nettbrett

en: Store Icon
nb_NO: Ikon for butikk

en: Sticky Icon
nb_NO: Ikon for klistret

en: Star Half Icon
nb_NO: Ikon for halv stjerne

en: Star Filled Icon
nb_NO: Ikon for hel stjerne

en: Star Empty Icon
nb_NO: Ikon for tom stjerne

en: Sos Icon
nb_NO: Ikon for SOS

en: Sort Icon
nb_NO: Ikon for sortering

en: Smiley Icon
nb_NO: Ikon for smilefjes

en: Smartphone Icon
nb_NO: Ikon for smarttelefon

en: Slides Icon
nb_NO: Ikon for lysbilder

en: Shield Icon
nb_NO: Ikon for skjold

en: Share Icon
nb_NO: Ikon for deling

en: Search Icon
nb_NO: Ikon for søk

en: Screen Options Icon
nb_NO: Ikon for Visningsinnstillinger

en: Schedule Icon
nb_NO: Ikon for planlegg

en: Redo Icon
nb_NO: Ikon for omgjør

en: Randomize Icon
nb_NO: Ikon for tilfeldig

en: Products Icon
nb_NO: Ikon for produkter

en: Pressthis Icon
nb_NO: Ikon for Trykk her

en: Post Status Icon
nb_NO: Ikon for innleggsstatus

en: Portfolio Icon
nb_NO: Ikon for Portefølje

en: Plus Icon
nb_NO: Plussikon

en: Playlist Video Icon
nb_NO: Videoikon for spilleliste

en: Playlist Audio Icon
nb_NO: Lydikon for spilleliste

en: Phone Icon
nb_NO: Telefonikon

en: Performance Icon
nb_NO: Ikon for ytelse

en: Paperclip Icon
nb_NO: Papirklips-ikon

en: No Icon
nb_NO: Ingen ikon

en: Networking Icon
nb_NO: Nettverksikon

en: Nametag Icon
nb_NO: Ikon for navneskilt

en: Move Icon
nb_NO: Flytt ikon

en: Money Icon
nb_NO: Pengeikon

en: Minus Icon
nb_NO: Minus-ikon

en: Migrate Icon
nb_NO: Ikon for migrering

en: Microphone Icon
nb_NO: Mikrofonikon

en: Megaphone Icon
nb_NO: Ikon for megafon

en: Marker Icon
nb_NO: Markørikon

en: Lock Icon
nb_NO: Lås-ikon

en: Location Icon
nb_NO: Stedsikon

en: List View Icon
nb_NO: Ikon for listevisning

en: Lightbulb Icon
nb_NO: Lyspære-ikon

en: Left Right Icon
nb_NO: Venstre Høyre Ikon

en: Layout Icon
nb_NO: Layout-ikon

en: Laptop Icon
nb_NO: Ikon for bærbar PC

en: Info Icon
nb_NO: Info-ikon

en: Index Card Icon
nb_NO: Ikon for indekskort

en: ID Icon
nb_NO: ID-ikon

en: Hidden Icon
nb_NO: Skjult ikon

en: Heart Icon
nb_NO: Hjerteikon

en: Hammer Icon
nb_NO: Hammer-ikon

en: Groups Icon
nb_NO: Ikon for grupper

en: Grid View Icon
nb_NO: Ikon for rutenettvisning

en: Forms Icon
nb_NO: Ikon for skjemaer

en: Flag Icon
nb_NO: Flagg-ikon

en: Filter Icon
nb_NO: Filterikon

en: Feedback Icon
nb_NO: Ikon for tilbakemelding

en: Facebook (alt) Icon
nb_NO: Facebook-ikon (alt)

en: Facebook Icon
nb_NO: Facebook-ikon

en: External Icon
nb_NO: Eksternt ikon

en: Email (alt) Icon
nb_NO: E-post (alt)-ikon

en: Email Icon
nb_NO: E-postikon

en: Video Icon
nb_NO: Video Ikon

en: Unlink Icon
nb_NO: Ikon for opphev kobling

en: Underline Icon
nb_NO: Ikon for understreking

en: Text Color Icon
nb_NO: Ikon for tekstfarge

en: Table Icon
nb_NO: Tabellikon

en: Strikethrough Icon
nb_NO: Ikon for gjennomstreking

en: Spellcheck Icon
nb_NO: Ikon for stavekontroll

en: Remove Formatting Icon
nb_NO: Fjern formateringsikonet

en: Quote Icon
nb_NO: Sitat-ikon

en: Paste Word Icon
nb_NO: Lim inn ordikon

en: Paste Text Icon
nb_NO: Ikon for lim inn tekst

en: Paragraph Icon
nb_NO: Ikon for avsnitt

en: Outdent Icon
nb_NO: Outdent-ikon

en: Kitchen Sink Icon
nb_NO: Ikon for kjøkkenvask

en: Justify Icon
nb_NO: Rettferdiggjør ikonet

en: Italic Icon
nb_NO: Kursiv ikon

en: Insert More Icon
nb_NO: Sett inn mer-ikon

en: Indent Icon
nb_NO: Ikon for innrykk

en: Help Icon
nb_NO: Hjelp-ikon

en: Expand Icon
nb_NO: Utvid ikon

en: Contract Icon
nb_NO: Kontraktsikon

en: Code Icon
nb_NO: Kodeikon

en: Break Icon
nb_NO: Pause-ikon

en: Bold Icon
nb_NO: Fet ikon

en: Edit Icon
nb_NO: Rediger ikon

en: Download Icon
nb_NO: Last ned ikon

en: Dismiss Icon
nb_NO: Ikon for avvisning

en: Desktop Icon
nb_NO: Skrivebordsikon

en: Dashboard Icon
nb_NO: Ikon for dashbord

en: Cloud Icon
nb_NO: Skyikon

en: Clock Icon
nb_NO: Klokkeikon

en: Clipboard Icon
nb_NO: Ikon for utklippstavle

en: Chart Pie Icon
nb_NO: Ikon for kakediagram

en: Chart Line Icon
nb_NO: Ikon for kartlinje

en: Chart Bar Icon
nb_NO: Ikon for diagramlinje

en: Chart Area Icon
nb_NO: Ikon for kartområde

en: Category Icon
nb_NO: Kategori-ikon

en: Cart Icon
nb_NO: Handlevogn ikon

en: Carrot Icon
nb_NO: Ikon for gulrot

en: Camera Icon
nb_NO: Kameraikon

en: Calendar (alt) Icon
nb_NO: Kalender (alt)-ikon

en: Calendar Icon
nb_NO: Kalenderikon

en: Businesswoman Icon
nb_NO: Ikon for forretningskvinne

en: Building Icon
nb_NO: Bygningsikon

en: Book Icon
nb_NO: Bokikon

en: Backup Icon
nb_NO: Ikon for sikkerhetskopiering

en: Awards Icon
nb_NO: Ikon for utmerkelser

en: Art Icon
nb_NO: Kunstikon

en: Arrow Up Icon
nb_NO: Pil opp-ikon

en: Arrow Right Icon
nb_NO: Pil til høyre-ikon

en: Arrow Left Icon
nb_NO: Ikon for pil til venstre

en: Arrow Down Icon
nb_NO: Pil ned-ikonet

en: Archive Icon
nb_NO: Ikon for arkiv

en: Analytics Icon
nb_NO: Ikon for analyse

en: Align Right Icon
nb_NO: Ikon for justering til høyre

en: Align None Icon
nb_NO: Juster ingen ikon

en: Align Left Icon
nb_NO: Juster venstre ikon

en: Align Center Icon
nb_NO: Juster senterikonet

en: Album Icon
nb_NO: Albumikon

en: Users Icon
nb_NO: Ikon for brukere

en: Tools Icon
nb_NO: Verktøy-ikon

en: Site Icon
nb_NO: Nettstedsikon

en: Settings Icon
nb_NO: Ikon for innstillinger

en: Post Icon
nb_NO: Innleggsikon

en: Plugins Icon
nb_NO: Ikon for utvidelsesmoduler

en: Page Icon
nb_NO: Sideikon

en: Network Icon
nb_NO: Nettverksikon

en: Multisite Icon
nb_NO: Ikon for flere nettsteder

en: Media Icon
nb_NO: Medieikon

en: Links Icon
nb_NO: Ikon for lenker

en: Home Icon
nb_NO: Hjem-ikon

en: Customizer Icon
nb_NO: Ikon for tilpasning

en: Comments Icon
nb_NO: Kommentarer ikon

en: Collapse Icon
nb_NO: Skjul ikon

en: Appearance Icon
nb_NO: Utseendeikon

en: Generic Icon
nb_NO: Generisk ikon

en: Icon picker requires a value.
nb_NO: Ikonvelgeren krever en verdi.

en: Icon picker requires an icon type.
nb_NO: Ikonvelgeren krever en ikontype.

en: The available icons matching your search query have been updated in the icon picker below.
nb_NO: De tilgjengelige ikonene som samsvarer med søket ditt, er oppdatert i ikonvelgeren nedenfor.

en: No results found for that search term
nb_NO: Ingen resultater funnet for dette søkeordet

en: Array
nb_NO: Tabell

en: String
nb_NO: Streng

note: translators: %s - link to documentation
en: Specify the return format for the icon. %s
nb_NO: Angi returformatet for ikonet. %s

en: Select where content editors can choose the icon from.
nb_NO: Velg hvor innholdsredaktørene kan velge ikonet fra.

en: The URL to the icon you'd like to use, or svg as Data URI
nb_NO: URL-adressen til ikonet du ønsker å bruke, eller svg som Data URI

en: Browse Media Library
nb_NO: Bla gjennom mediebiblioteket

en: The currently selected image preview
nb_NO: Forhåndsvisning av det valgte bildet

en: Click to change the icon in the Media Library
nb_NO: Klikk for å endre ikonet i mediebiblioteket

en: Search icons...
nb_NO: Søk etter ikoner...

en: Media Library
nb_NO: Mediebibliotek

en: An interactive UI for selecting an icon. Select from Dashicons, the media library, or a standalone URL input.
nb_NO: Et interaktivt brukergrensesnitt for å velge et ikon. Velg fra Dashicons, mediebiblioteket eller en frittstående URL-inngang.

en: Icon Picker
nb_NO: Ikonvelger

en: JSON Load Paths
nb_NO: JSON-innlastingsstier

en: JSON Save Paths
nb_NO: JSON-lagringsstier

en: Registered ACF Forms
nb_NO: Registrerte ACF-skjemaer

en: Shortcode Enabled
nb_NO: Kortkode aktivert

en: Field Settings Tabs Enabled
nb_NO: Faner for feltinnstillinger Aktivert

en: Field Type Modal Enabled
nb_NO: Felttype Modal Aktivert

en: Admin UI Enabled
nb_NO: Administratorgrensesnitt aktivert

en: Block Preloading Enabled
nb_NO: Forhåndsinnlasting av blokker aktivert

en: Blocks Per ACF Block Version
nb_NO: Blokker per ACF-blokkversjon

en: Blocks Per API Version
nb_NO: Blokker per API-versjon

en: Registered ACF Blocks
nb_NO: Registrerte ACF-blokker

en: Light
nb_NO: Lys

en: REST API Format
nb_NO: REST API-format

en: Registered Options Pages (PHP)
nb_NO: Registrerte alternativsider (PHP)

en: Registered Options Pages (JSON)
nb_NO: Registrerte sider med alternativer (JSON)

en: Registered Options Pages (UI)
nb_NO: Registrerte sider med alternativer (UI)

en: Options Pages UI Enabled
nb_NO: Alternativsider UI aktivert

en: Registered Taxonomies (JSON)
nb_NO: Registrerte taksonomier (JSON)

en: Registered Taxonomies (UI)
nb_NO: Registrerte taksonomier (UI)

en: Registered Post Types (JSON)
nb_NO: Registrerte innleggstyper (JSON)

en: Registered Post Types (UI)
nb_NO: Registrerte innleggstyper (UI)

en: Post Types and Taxonomies Enabled
nb_NO: Innleggstyper og taksonomier aktivert

en: Number of Third Party Fields by Field Type
nb_NO: Antall tredjepartsfelt etter felttype

en: Number of Fields by Field Type
nb_NO: Antall felt etter felttype

en: Field Groups Enabled for GraphQL
nb_NO: Feltgrupper aktivert for GraphQL

en: Field Groups Enabled for REST API
nb_NO: Feltgrupper aktivert for REST API

en: Registered Field Groups (JSON)
nb_NO: Registrerte feltgrupper (JSON)

en: Registered Field Groups (PHP)
nb_NO: Registrerte feltgrupper (PHP)

en: Registered Field Groups (UI)
nb_NO: Registrerte feltgrupper (UI)

en: Active Plugins
nb_NO: Aktive utvidelser

en: Parent Theme
nb_NO: Foreldertema

en: Active Theme
nb_NO: Aktivt tema

en: Is Multisite
nb_NO: Er multisite

en: MySQL Version
nb_NO: MySQL-versjon:

en: WordPress Version
nb_NO: WordPress-versjon

en: Subscription Expiry Date
nb_NO: Abonnementets utløpsdato

en: License Status
nb_NO: Status på lisens

en: License Type
nb_NO: Lisenstype

en: Licensed URL
nb_NO: Lisensiert URL

en: License Activated
nb_NO: Lisens aktivert

en: Free
nb_NO: Gratis

en: Plugin Type
nb_NO: Type utvidelse

en: Plugin Version
nb_NO: Versjon av utvidelsen

en: This section contains debug information about your ACF configuration which can be useful to provide to support.
nb_NO: Denne delen inneholder feilsøkingsinformasjon om ACF-konfigurasjonen som kan være nyttig å gi til kundestøtte.

en: An ACF Block on this page requires attention before you can save.
nb_NO: En ACF-blokk på denne siden krever oppmerksomhet før du kan lagre.

note: translators: %s - The clear log button opening HTML tag. %s - The closing HTML tag.
en: This data is logged as we detect values that have been changed during output. %1$sClear log and dismiss%2$s after escaping the values in your code. The notice will reappear if we detect changed values again.
nb_NO: Disse dataene loggføres når vi oppdager verdier som er endret under utdata. %1$sTøm loggen og lukk%2$s etter å ha tatt ut verdiene i koden din. Meldingen vises igjen hvis vi oppdager endrede verdier på nytt.

en: Dismiss permanently
nb_NO: Avvis permanent

en: Instructions for content editors. Shown when submitting data.
nb_NO: Instruksjoner for innholdsredaktører. Vises når du sender inn data.

en: Has no term selected
nb_NO: Har ikke valgt noen termer

en: Has any term selected
nb_NO: Har valgt term

en: Terms do not contain
nb_NO: Betingelsene inneholder ikke

en: Terms contain
nb_NO: Betingelsene inneholder

en: Term is not equal to
nb_NO: Betegnelsen er ikke lik

en: Term is equal to
nb_NO: Betegnelsen er lik

en: Has no user selected
nb_NO: Har ingen bruker valgt

en: Has any user selected
nb_NO: Har vilkårlig bruker valgt

en: Users do not contain
nb_NO: Brukere inneholder ikke

en: Users contain
nb_NO: Brukerne inneholder

en: User is not equal to
nb_NO: Bruker er ikke lik

en: User is equal to
nb_NO: Bruker er lik

en: Has no page selected
nb_NO: Har ingen side valgt

en: Has any page selected
nb_NO: Har vilkårlig side valgt

en: Pages do not contain
nb_NO: Sidene ikke inneholder

en: Pages contain
nb_NO: Sidene inneholder

en: Page is not equal to
nb_NO: Side er ikke lik

en: Page is equal to
nb_NO: Side er lik

en: Has no relationship selected
nb_NO: Har ingen relasjoner valgt

en: Has any relationship selected
nb_NO: Har vilkårlig relasjon valgt

en: Has no post selected
nb_NO: Har ingen innlegg valgt

en: Has any post selected
nb_NO: Har vilkårlig innlegg valgt

en: Posts do not contain
nb_NO: Innleggene inneholder ikke

en: Posts contain
nb_NO: Innleggene inneholder

en: Post is not equal to
nb_NO: Innlegg er ikke lik

en: Post is equal to
nb_NO: Innlegg er lik

en: Relationships do not contain
nb_NO: Relasjoner inneholder ikke

en: Relationships contain
nb_NO: Relasjoner inneholder

en: Relationship is not equal to
nb_NO: Relasjon er ikke lik

en: Relationship is equal to
nb_NO: Relasjon er lik

en: ACF PRO Feature
nb_NO: ACF PRO-funksjon

en: Renew PRO to Unlock
nb_NO: Forny PRO for å låse opp

en: Renew PRO License
nb_NO: Forny PRO-lisens

en: PRO fields cannot be edited without an active license.
nb_NO: PRO-felt kan ikke redigeres uten en aktiv lisens.

en: Please activate your ACF PRO license to edit field groups assigned to an ACF Block.
nb_NO: Aktiver ACF PRO-lisensen din for å redigere feltgrupper som er tilordnet en ACF-blokk.

en: Please activate your ACF PRO license to edit this options page.
nb_NO: Aktiver ACF PRO-lisensen din for å redigere innstillingene på siden.

en: Returning escaped HTML values is only possible when format_value is also true. The field values have not been returned for security.
nb_NO: Det er bare mulig å returnere escaped HTML-verdier når format_value også er true. Feltverdiene er ikke returnert av sikkerhetshensyn.

en: Returning an escaped HTML value is only possible when format_value is also true. The field value has not been returned for security.
nb_NO: Det er bare mulig å returnere en escaped HTML-verdi når format_value også er true. Feltverdien er ikke returnert av sikkerhetshensyn.

note: translators: %1$s - name of the ACF plugin. %2$s - Link to documentation.
en: %1$s ACF now automatically escapes unsafe HTML when rendered by <code>the_field</code> or the ACF shortcode. We've detected the output of some of your fields has been modified by this change, but this may not be a breaking change. %2$s.
nb_NO: %1$s ACF unnslipper nå automatisk usikker HTML når den gjengis av <code>the_field</code> eller ACF-kortkoden. Vi har oppdaget at utdataene til noen av feltene dine har blitt endret av denne endringen, men det er ikke sikkert at dette er en vesentlig endring. %2$s.

en: Please contact your site administrator or developer for more details.
nb_NO: Ta kontakt med nettstedets administrator eller utvikler for mer informasjon.

en: Learn&nbsp;more
nb_NO: Lær mer

en: Hide&nbsp;details
nb_NO: Skjul&nbsp;detaljer

en: Show&nbsp;details
nb_NO: Vis&nbsp;detaljer

note: translators: %1$s - The selector used  %2$s The field name  3%$s The parent function name
en: %1$s (%2$s) - rendered via %3$s
nb_NO: %1$s (%2$s) - gjengitt via %3$s

en: Renew ACF PRO License
nb_NO: Forny ACF PRO-lisens

en: Renew License
nb_NO: Forny lisens

en: Manage License
nb_NO: Behandle lisens

en: 'High' position not supported in the Block Editor
nb_NO: Posisjonen «høy» støttes ikke i blokkredigeringen

en: Upgrade to ACF PRO
nb_NO: Oppgrader til ACF PRO

note: translators: %s URL to ACF options pages documentation
en: ACF <a href="%s" target="_blank">options pages</a> are custom admin pages for managing global settings via fields. You can create multiple pages and sub-pages.
nb_NO: <a href="%s" target="_blank">ACF-alternativsider</a> er egendefinerte administrasjonssider for å administrere globale innstillinger via felt. Du kan opprette flere sider og undersider.

en: Add Options Page
nb_NO: Legg til alternativer-siden

en: In the editor used as the placeholder of the title.
nb_NO: I redigeringsprogrammet brukes den som plassholder for tittelen.

en: Title Placeholder
nb_NO: Tittelplassholder

en: 4 Months Free
nb_NO: 4 måneder gratis

note: translators: %s - A singular label for a post type or taxonomy.
en: (Duplicated from %s)
nb_NO: (Duplisert fra %s)

en: Select Options Pages
nb_NO: Velg innstillingssider

en: Duplicate taxonomy
nb_NO: Dupliser taksonomi

en: Create taxonomy
nb_NO: Opprett taksonomi

en: Duplicate post type
nb_NO: Dupliser innleggstype

en: Create post type
nb_NO: Opprett innleggstype

en: Link field groups
nb_NO: Koble sammen feltgrupper

en: Add fields
nb_NO: Legg til felt

en: This Field
nb_NO: Dette feltet

en: Feedback
nb_NO: Tilbakemelding

en: Support
nb_NO: Brukerstøtte

note: translators: This text is prepended by a link to ACF's website, and appended by a link to WP Engine's website.
en: is developed and maintained by
nb_NO: er utviklet og vedlikeholdes av

note: translators: %s - either "post type" or "taxonomy"
en: Add this %s to the location rules of the selected field groups.
nb_NO: Legg til innleggstypen/taksonomien %s i plasseringsreglene for de valgte feltgruppene.

note: translators: %s the URL to ACF's bidirectional relationship documentation
en: Enabling the bidirectional setting allows you to update a value in the target fields for each value selected for this field, adding or removing the Post ID, Taxonomy ID or User ID of the item being updated. For more information, please read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a>.
nb_NO: Hvis du aktiverer toveis-innstillingen, kan du oppdatere en verdi i målfeltene for hver verdi som er valgt for dette feltet, og legge til eller fjerne innleggs-ID, taksonomi-ID eller bruker-ID for elementet som oppdateres. Hvis du vil ha mer informasjon, kan du lese <a href="%s" target="_blank">dokumentasjonen</a>.

en: Select field(s) to store the reference back to the item being updated. You may select this field. Target fields must be compatible with where this field is being displayed. For example, if this field is displayed on a Taxonomy, your target field should be of type Taxonomy
nb_NO: Velg felt(er) for å lagre referansen tilbake til elementet som oppdateres. Du kan velge dette feltet. Målfeltene må være kompatible med hvor dette feltet vises. Hvis dette feltet for eksempel vises i en taksonomi, bør målfeltet være av typen taksonomi

en: Target Field
nb_NO: Målfelt

en: Update a field on the selected values, referencing back to this ID
nb_NO: Oppdater et felt på de valgte verdiene, med referanse tilbake til denne ID-en

en: Bidirectional
nb_NO: Toveis

note: translators: %s A field type name, such as "Relationship"
en: %s Field
nb_NO: %s-felt

en: Select Multiple
nb_NO: Velg flere

en: WP Engine logo
nb_NO: WP Engine-logo

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 32 characters.
nb_NO: Kun små bokstaver, understrek og bindestreker, maks. 32 tegn.

en: The capability name for assigning terms of this taxonomy.
nb_NO: Funksjonsnavnet for tildeling av termer i denne taksonomien.

en: Assign Terms Capability
nb_NO: Tilordne vilkår-funksjonalitet

en: The capability name for deleting terms of this taxonomy.
nb_NO: Funksjonsnavnet for sletting av termer i denne taksonomien.

en: Delete Terms Capability
nb_NO: Mulighet for å slette vilkår

en: The capability name for editing terms of this taxonomy.
nb_NO: Funksjonsnavnet for redigering av termer i denne taksonomien.

en: Edit Terms Capability
nb_NO: Mulighet til å redigere begrep

en: The capability name for managing terms of this taxonomy.
nb_NO: Kapabilitetsnavnet for håndtering av termer i denne taksonomien.

en: Manage Terms Capability
nb_NO: Administrere vilkårskapasitet

en: Sets whether posts should be excluded from search results and taxonomy archive pages.
nb_NO: Angir om innlegg skal utelukkes fra søkeresultater og taksonomiarkivsider.

en: More Tools from WP Engine
nb_NO: Flere verktøy fra WP Engine

note: translators: %s - WP Engine logo
en: Built for those that build with WordPress, by the team at %s
nb_NO: Bygget for de som bygger med WordPress, av teamet på %s

en: View Pricing & Upgrade
nb_NO: Se priser og oppgrader

en: Learn More
nb_NO: Les mer

en: Speed up your workflow and develop better websites with features like ACF Blocks and Options Pages, and sophisticated field types like Repeater, Flexible Content, Clone, and Gallery.
nb_NO: Få raskere arbeidsflyt og utvikle bedre nettsteder med funksjoner som ACF-blokker og innstilling-sider, og sofistikerte felttyper som Repeater, Flexible Content, Clone og Gallery.

en: Unlock Advanced Features and Build Even More with ACF PRO
nb_NO: Lås opp avanserte funksjoner og bygg enda mer med ACF PRO

note: translators: %s - singular label of post type/taxonomy, i.e. "Movie"/"Genre"
en: %s fields
nb_NO: %s felt

en: No terms
nb_NO: Ingen vilkår

en: No post types
nb_NO: Ingen innleggstyper

en: No posts
nb_NO: Ingen innlegg

en: No taxonomies
nb_NO: Ingen taksonomier

en: No field groups
nb_NO: Ingen feltgrupper

en: No fields
nb_NO: Ingen felter

en: No description
nb_NO: Ingen beskrivelse

en: Any post status
nb_NO: Enhver innleggsstatus

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy registered outside of ACF and cannot be used.
nb_NO: Denne taksonominøkkelen er allerede i bruk av en annen taksonomi som er registrert utenfor ACF, og kan ikke brukes.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy in ACF and cannot be used.
nb_NO: Denne taksonominøkkelen er allerede i bruk av en annen taksonomi i ACF og kan ikke brukes.

en: The taxonomy key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
nb_NO: Taksonominøkkelen må bare inneholde små alfanumeriske tegn, understrek eller bindestreker.

en: The taxonomy key must be under 32 characters.
nb_NO: Taksonominøkkelen må bestå av mindre enn 32 tegn.

en: No Taxonomies found in Trash
nb_NO: Ingen taksonomier funnet i papirkurven

en: No Taxonomies found
nb_NO: Ingen taksonomier funnet

en: Search Taxonomies
nb_NO: Søk i taksonomier

en: View Taxonomy
nb_NO: Vis taksonomi

en: New Taxonomy
nb_NO: Ny taksonomi

en: Edit Taxonomy
nb_NO: Rediger taksonomi

en: Add New Taxonomy
nb_NO: Legg til ny taksonomi

en: No Post Types found in Trash
nb_NO: Ingen innleggstyper funnet i papirkurven

en: No Post Types found
nb_NO: Ingen innleggstyper funnet

en: Search Post Types
nb_NO: Søk etter innleggstyper

en: View Post Type
nb_NO: Vis egendefinert innlegg

en: New Post Type
nb_NO: Ny innleggstype

en: Edit Post Type
nb_NO: Rediger innleggstype

en: Add New Post Type
nb_NO: Legg til ny innleggstype

en: This post type key is already in use by another post type registered outside of ACF and cannot be used.
nb_NO: Denne posttypenøkkelen er allerede i bruk av en annen posttype som er registrert utenfor ACF, og kan ikke brukes.

en: This post type key is already in use by another post type in ACF and cannot be used.
nb_NO: Denne posttypenøkkelen er allerede i bruk av en annen posttype i ACF og kan ikke brukes.

note: translators: %s a link to WordPress.org's Reserved Terms page
en: This field must not be a WordPress <a href="%s" target="_blank">reserved term</a>.
nb_NO: Dette feltet må ikke være et <a href="%s" target="_blank">reservert WordPress-uttrykk</a>.

en: The post type key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
nb_NO: Posttypenøkkelen må bare inneholde små alfanumeriske tegn, understrek eller bindestreker.

en: The post type key must be under 20 characters.
nb_NO: Innleggstypenøkkelen må være under 20 tegn.

en: We do not recommend using this field in ACF Blocks.
nb_NO: Vi anbefaler ikke å bruke dette feltet i ACF Blocks.

en: Displays the WordPress WYSIWYG editor as seen in Posts and Pages allowing for a rich text-editing experience that also allows for multimedia content.
nb_NO: Viser WordPress WYSIWYG-redigeringsprogrammet som du ser i Innlegg og Sider, slik at du får en rik tekstredigeringsopplevelse som også gir mulighet for multimedieinnhold.

en: WYSIWYG Editor
nb_NO: WYSIWYG-editor

en: Allows the selection of one or more users which can be used to create relationships between data objects.
nb_NO: Gjør det mulig å velge én eller flere brukere som kan brukes til å opprette relasjoner mellom dataobjekter.

en: A text input specifically designed for storing web addresses.
nb_NO: En tekstinngang som er spesielt utviklet for lagring av nettadresser.

en: A toggle that allows you to pick a value of 1 or 0 (on or off, true or false, etc). Can be presented as a stylized switch or checkbox.
nb_NO: En bryter som lar deg velge en verdi på 1 eller 0 (på eller av, sant eller usant osv.). Kan presenteres som en stilisert bryter eller avkrysningsboks.

en: An interactive UI for picking a time. The time format can be customized using the field settings.
nb_NO: Et interaktivt brukergrensesnitt for valg av klokkeslett. Tidsformatet kan tilpasses ved hjelp av feltinnstillingene.

en: A basic textarea input for storing paragraphs of text.
nb_NO: Et grunnleggende tekstområde for lagring av tekstavsnitt.

en: A basic text input, useful for storing single string values.
nb_NO: En enkel tekstinngang, nyttig for lagring av enkeltstrengverdier.

en: Allows the selection of one or more taxonomy terms based on the criteria and options specified in the fields settings.
nb_NO: Gjør det mulig å velge ett eller flere taksonomibegreper basert på kriteriene og alternativene som er angitt i feltinnstillingene.

en: Allows you to group fields into tabbed sections in the edit screen. Useful for keeping fields organized and structured.
nb_NO: Gjør det mulig å gruppere felt i faner i redigeringsskjermbildet. Nyttig for å holde feltene organisert og strukturert.

en: A dropdown list with a selection of choices that you specify.
nb_NO: En nedtrekksliste med et utvalg av valgmuligheter som du angir.

en: A dual-column interface to select one or more posts, pages, or custom post type items to create a relationship with the item that you're currently editing. Includes options to search and filter.
nb_NO: Et grensesnitt med to kolonner der du kan velge ett eller flere innlegg, sider eller egendefinerte innleggstyper for å opprette en relasjon til det aktuelle elementet du redigerer. Inkluderer alternativer for å søke og filtrere.

en: An input for selecting a numerical value within a specified range using a range slider element.
nb_NO: En inngang for å velge en numerisk verdi innenfor et spesifisert område ved hjelp av et skyveelement.

en: A group of radio button inputs that allows the user to make a single selection from values that you specify.
nb_NO: En gruppe radioknapper som lar brukeren foreta ett enkelt valg blant verdier du angir.

en: An interactive and customizable UI for picking one or many posts, pages or post type items with the option to search.
nb_NO: Et interaktivt og tilpassbart brukergrensesnitt for å velge ett eller flere innlegg, sider eller innleggstyper med mulighet for å søke.

en: An input for providing a password using a masked field.
nb_NO: En inngang for å angi et passord ved hjelp av et maskert felt.

en: Filter by Post Status
nb_NO: Filtrer etter innleggsstatus

en: An interactive dropdown to select one or more posts, pages, custom post type items or archive URLs, with the option to search.
nb_NO: En interaktiv nedtrekksmeny der du kan velge ett eller flere innlegg, sider, egendefinerte innleggstyper eller arkiv-URL-er, med mulighet for å søke.

en: An interactive component for embedding videos, images, tweets, audio and other content by making use of the native WordPress oEmbed functionality.
nb_NO: En interaktiv komponent for innbygging av videoer, bilder, tweets, lyd og annet innhold ved hjelp av WordPress' egen oEmbed-funksjonalitet.

en: An input limited to numerical values.
nb_NO: En inndata begrenset til numeriske verdier.

en: Used to display a message to editors alongside other fields. Useful for providing additional context or instructions around your fields.
nb_NO: Brukes til å vise en melding til redaktørene sammen med andre felt. Nyttig for å gi ekstra kontekst eller instruksjoner rundt feltene dine.

en: Allows you to specify a link and its properties such as title and target using the WordPress native link picker.
nb_NO: Lar deg spesifisere en lenke og dens egenskaper, for eksempel tittel og mål, ved hjelp av WordPress' egen lenkevelger.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose images.
nb_NO: Bruker WordPress' egen medievelger til å laste opp eller velge bilder.

en: Provides a way to structure fields into groups to better organize the data and the edit screen.
nb_NO: Gjør det mulig å strukturere feltene i grupper for å organisere dataene og redigeringsskjermbildet på en bedre måte.

en: An interactive UI for selecting a location using Google Maps. Requires a Google Maps API key and additional configuration to display correctly.
nb_NO: Et interaktivt brukergrensesnitt for å velge et sted ved hjelp av Google Maps. Krever en Google Maps API-nøkkel og ytterligere konfigurasjon for å vises riktig.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose files.
nb_NO: Bruker WordPress' egen medievelger til å laste opp eller velge filer.

en: A text input specifically designed for storing email addresses.
nb_NO: En tekstinngang som er spesielt utviklet for lagring av e-postadresser.

en: An interactive UI for picking a date and time. The date return format can be customized using the field settings.
nb_NO: Et interaktivt brukergrensesnitt for valg av dato og klokkeslett. Dato-returformatet kan tilpasses ved hjelp av feltinnstillingene.

en: An interactive UI for picking a date. The date return format can be customized using the field settings.
nb_NO: Et interaktivt brukergrensesnitt for å velge en dato. Dato-returformatet kan tilpasses ved hjelp av feltinnstillingene.

en: An interactive UI for selecting a color, or specifying a Hex value.
nb_NO: Et interaktivt brukergrensesnitt for å velge en farge eller angi en Hex-verdi.

en: A group of checkbox inputs that allow the user to select one, or multiple values that you specify.
nb_NO: En gruppe avkrysningsbokser som lar brukeren velge én eller flere verdier som du angir.

en: A group of buttons with values that you specify, users can choose one option from the values provided.
nb_NO: En gruppe knapper med verdier som du angir, der brukerne kan velge ett alternativ blant de angitte verdiene.

en: Allows you to group and organize custom fields into collapsable panels that are shown while editing content. Useful for keeping large datasets tidy.
nb_NO: Gjør det mulig å gruppere og organisere egendefinerte felt i sammenleggbare paneler som vises mens du redigerer innhold. Nyttig for å holde orden i store datasett.

en: This provides a solution for repeating content such as slides, team members, and call-to-action tiles, by acting as a parent to a set of subfields which can be repeated again and again.
nb_NO: Dette gir en løsning for gjentatt innhold, for eksempel lysbilder, teammedlemmer og oppfordringer til handling, ved å fungere som et overordnet felt for et sett med underfelt som kan gjentas om og om igjen.

en: This provides an interactive interface for managing a collection of attachments. Most settings are similar to the Image field type. Additional settings allow you to specify where new attachments are added in the gallery and the minimum/maximum number of attachments allowed.
nb_NO: Dette gir et interaktivt grensesnitt for håndtering av en samling vedlegg. De fleste innstillingene er de samme som for felttypen Bilde. I tillegg kan du angi hvor nye vedlegg skal legges til i galleriet, og hvor mange vedlegg som er tillatt (minimum/maksimum).

en: This provides a simple, structured, layout-based editor. The Flexible Content field allows you to define, create and manage content with total control by using layouts and subfields to design the available blocks.
nb_NO: Dette gir en enkel, strukturert og layoutbasert editor. I feltet Fleksibelt innhold kan du definere, opprette og administrere innhold med full kontroll ved hjelp av oppsett og underfelt for å utforme de tilgjengelige blokkene.

en: This allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
nb_NO: Med denne funksjonen kan du velge og vise eksisterende felt. Den dupliserer ingen felt i databasen, men laster inn og viser de valgte feltene i kjøretiden. Klon-feltet kan enten erstatte seg selv med de valgte feltene eller vise de valgte feltene som en gruppe underfelter.

[ctx: noun]
en: Clone
nb_NO: Klone

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: JSON (newer)
nb_NO: JSON (nyere)

en: Invalid post ID.
nb_NO: Ugyldig innlegg-ID.

en: Invalid post type selected for review.
nb_NO: Ugyldig innleggstype valgt for gjennomgang.

en: More
nb_NO: Mer

en: Tutorial
nb_NO: Opplæring

en: Select Field
nb_NO: Velg Felt

note: translators: %s: A link to the popular fields used in ACF
en: Try a different search term or browse %s
nb_NO: Prøv et annet søkeord eller bla gjennom %s

en: Popular fields
nb_NO: Populære felt

note: translators: %s: The invalid search term
en: No search results for '%s'
nb_NO: Ingen søkeresultater for '%s'

en: Search fields...
nb_NO: Søk etter felt...

en: Select Field Type
nb_NO: Velg felttype

en: Popular
nb_NO: Populære

en: Add Taxonomy
nb_NO: Legg til taksonomi

en: Create custom taxonomies to classify post type content
nb_NO: Opprett egendefinerte taksonomier for å klassifisere innleggstypeinnhold

en: Add Your First Taxonomy
nb_NO: Legg til din første taksonomi

en: Hierarchical taxonomies can have descendants (like categories).
nb_NO: Hierarkiske taksonomier kan ha etterkommere (som kategorier).

en: Makes a taxonomy visible on the frontend and in the admin dashboard.
nb_NO: Gjør en taksonomi synlig på frontend og i admin-dashbordet.

en: One or many post types that can be classified with this taxonomy.
nb_NO: En eller flere innleggstyper som kan klassifiseres med denne taksonomien.

note: translators: example taxonomy
en: genre
nb_NO: sjanger

note: translators: example taxonomy
en: Genre
nb_NO: Sjanger

note: translators: example taxonomy
en: Genres
nb_NO: Sjangre

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Terms_Controller `.
nb_NO: Valgfri egendefinert kontroller som skal brukes i stedet for `WP_REST_Terms_Controller`.

en: Expose this post type in the REST API.
nb_NO: Eksponere denne innleggstypen i REST API.

en: Customize the query variable name
nb_NO: Tilpass navnet på spørringsvariabelen

en: Terms can be accessed using the non-pretty permalink, e.g., {query_var}={term_slug}.
nb_NO: Termer kan nås ved hjelp av den ikke-pretty permalink, f.eks. {query_var}={term_slug}.

en: Parent-child terms in URLs for hierarchical taxonomies.
nb_NO: Foreldre-barn-termer i URL-adresser for hierarkiske taksonomier.

en: Customize the slug used in the URL
nb_NO: Tilpass sluggen som brukes i URL-en

en: Permalinks for this taxonomy are disabled.
nb_NO: Permalenker for denne taksonomien er deaktivert.

note: translators: this string will be appended with the new permalink structure.
en: Rewrite the URL using the taxonomy key as the slug. Your permalink structure will be
nb_NO: Skriv om URL-adressen ved å bruke taksonominøkkelen som slug. Permalink-strukturen din vil være

en: Taxonomy Key
nb_NO: Taksonomi-nøkkel

en: Select the type of permalink to use for this taxonomy.
nb_NO: Velg hvilken type permalink som skal brukes for denne taksonomien.

en: Display a column for the taxonomy on post type listing screens.
nb_NO: Vis en kolonne for taksonomien på skjermbildene for oppføring av innleggstyper.

en: Show Admin Column
nb_NO: Vis admin-kolonne

en: Show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
nb_NO: Vis taksonomien i hurtig-/bulkredigeringspanelet.

en: Quick Edit
nb_NO: Hurtigredigering

en: List the taxonomy in the Tag Cloud Widget controls.
nb_NO: Oppgi taksonomien i Tag Cloud Widget-kontrollene.

en: Tag Cloud
nb_NO: Stikkordsky

en: A PHP function name to be called for sanitizing taxonomy data saved from a meta box.
nb_NO: Et PHP-funksjonsnavn som skal kalles for å rense taksonomidata som er lagret fra en metaboks.

en: Meta Box Sanitization Callback
nb_NO: Tilbakekalling av metaboksrensing

en: Register Meta Box Callback
nb_NO: Registrer Meta Box Callback

en: No Meta Box
nb_NO: Ingen metaboks

en: Custom Meta Box
nb_NO: Egendefinert metaboks

en: Controls the meta box on the content editor screen. By default, the Categories meta box is shown for hierarchical taxonomies, and the Tags meta box is shown for non-hierarchical taxonomies.
nb_NO: Styrer metaboksen på innholdsredigeringsskjermen. Som standard vises metaboksen Kategorier for hierarkiske taksonomier, og metaboksen Tagger vises for ikke-hierarkiske taksonomier.

en: Meta Box
nb_NO: Metaboks

en: Categories Meta Box
nb_NO: Kategorier Metaboks

en: Tags Meta Box
nb_NO: Tagger Metaboks

en: A link to a tag
nb_NO: En lenke til en tagg

en: Describes a navigation link block variation used in the block editor.
nb_NO: Beskriver en variant av en navigasjonslenkeblokk som brukes i blokkeditoren.

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: A link to a %s
nb_NO: En lenke til en %s

en: Tag Link
nb_NO: Stikkordlenke

en: Assigns a title for navigation link block variation used in the block editor.
nb_NO: Tilordner en tittel for navigasjonslenkeblokkvariasjonen som brukes i blokkeredigereren.

en: ← Go to tags
nb_NO: ← Gå til tagger

en: Assigns the text used to link back to the main index after updating a term.
nb_NO: Tilordner teksten som brukes til å lenke tilbake til hovedindeksen etter oppdatering av et begrep.

en: Back To Items
nb_NO: Tilbake til varer

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: ← Go to %s
nb_NO: ← Gå til %s

en: Tags list
nb_NO: Stikkordliste

en: Assigns text to the table hidden heading.
nb_NO: Tilordner tekst til tabellens skjulte overskrift.

en: Tags list navigation
nb_NO: Stikkordlistenavigering

en: Assigns text to the table pagination hidden heading.
nb_NO: Tilordner tekst til tabellens skjulte pagineringsoverskrift.

en: Filter by category
nb_NO: Filtrere etter kategori

en: Assigns text to the filter button in the posts lists table.
nb_NO: Tilordner tekst til filterknappen i tabellen med innleggslister.

en: Filter By Item
nb_NO: Filtrer etter element

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Filter by %s
nb_NO: Filtrer etter %s

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
nb_NO: Beskrivelsen er ikke fremtredende som standard, men den kan vises i enkelte temaer.

en: Describes the Description field on the Edit Tags screen.
nb_NO: Beskriver feltet Beskrivelse på skjermen Rediger stikkord.

en: Description Field Description
nb_NO: Beskrivelse for beskrivelsesfeltet

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band
nb_NO: Tilordne et overordnet begrep for å opprette et hierarki. Begrepet Jazz vil for eksempel være overordnet Bebop og Big Band

en: Describes the Parent field on the Edit Tags screen.
nb_NO: Beskriver feltet Parent på skjermbildet Rediger tagger.

en: Parent Field Description
nb_NO: Overordnet felt-beskrivelse

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lower case and contains only letters, numbers, and hyphens.
nb_NO: "Sluggen" er den URL-vennlige versjonen av navnet. Den er vanligvis skrevet med små bokstaver og inneholder bare bokstaver, tall og bindestreker.

en: Describes the Slug field on the Edit Tags screen.
nb_NO: Beskriver Slug-feltet på skjermbildet Rediger tagger.

en: Slug Field Description
nb_NO: Beskrivelse av identifikator-felt

en: The name is how it appears on your site
nb_NO: Navnet er slik det vises på nettstedet ditt

en: Describes the Name field on the Edit Tags screen.
nb_NO: Beskriver navnefeltet på skjermen Rediger stikkord.

en: Name Field Description
nb_NO: Navnefelt-beskrivelse

en: No tags
nb_NO: Ingen stikkord

en: Assigns the text displayed in the posts and media list tables when no tags or categories are available.
nb_NO: Tilordner teksten som vises i innleggene og medielistetabellene når ingen tagger eller kategorier er tilgjengelige.

en: No Terms
nb_NO: Ingen betegnelse

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: No %s
nb_NO: Ingen %s

en: No tags found
nb_NO: Ingen stikkord funnet

en: Assigns the text displayed when clicking the 'choose from most used' text in the taxonomy meta box when no tags are available, and assigns the text used in the terms list table when there are no items for a taxonomy.
nb_NO: Tilordner teksten som vises når du klikker på teksten "velg blant de mest brukte" i metaboksen for taksonomi når ingen tagger er tilgjengelige, og tilordner teksten som brukes i termlistetabellen når det ikke finnes noen elementer for en taksonomi.

en: Not Found
nb_NO: Ikke funnet

en: Assigns text to the Title field of the Most Used tab.
nb_NO: Tilordner tekst til tittelfeltet i kategorien Mest brukte.

en: Most Used
nb_NO: Mest brukt

en: Choose from the most used tags
nb_NO: Velg blant de mest brukte stikkord

en: Assigns the 'choose from most used' text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies.
nb_NO: Tilordner teksten "velg blant de mest brukte" som brukes i metaboksen når JavaScript er deaktivert. Brukes bare på ikke-hierarkiske taksonomier.

en: Choose From Most Used
nb_NO: Velg mellom de mest brukte

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Choose from the most used %s
nb_NO: Velg blant oftest brukte %s

en: Add or remove tags
nb_NO: Legg til eller fjern stikkord

en: Assigns the add or remove items text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies
nb_NO: Tilordner teksten for å legge til eller fjerne elementer som brukes i metaboksen når JavaScript er deaktivert. Brukes bare på ikke-hierarkiske taksonomier

en: Add Or Remove Items
nb_NO: Legg til eller fjern elementer

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Add or remove %s
nb_NO: Legg til eller fjern %s

en: Separate tags with commas
nb_NO: Adskill stikkord med komma

en: Assigns the separate item with commas text used in the taxonomy meta box. Only used on non-hierarchical taxonomies.
nb_NO: Tilordner det separate elementet med kommaer til teksten som brukes i taksonomiens metaboks. Brukes bare på ikke-hierarkiske taksonomier.

en: Separate Items With Commas
nb_NO: Adskill elementer med komma

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Separate %s with commas
nb_NO: Adskill %s med komma

en: Popular Tags
nb_NO: Populære stikkord

en: Assigns popular items text. Only used for non-hierarchical taxonomies.
nb_NO: Tilordner tekst til populære elementer. Brukes bare for ikke-hierarkiske taksonomier.

en: Popular Items
nb_NO: Populære elementer

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Popular %s
nb_NO: Populære %s

en: Search Tags
nb_NO: Søk etter stikkord

en: Assigns search items text.
nb_NO: Tilordner søkeelementene tekst.

en: Parent Category:
nb_NO: Forelder-kategori:

en: Assigns parent item text, but with a colon (:) added to the end.
nb_NO: Tilordner overordnet elementtekst, men med et kolon (:) lagt til på slutten.

en: Parent Item With Colon
nb_NO: Overordnet element med kolon

en: Parent Category
nb_NO: Forelderkategori

en: Assigns parent item text. Only used on hierarchical taxonomies.
nb_NO: Tilordner tekst til overordnet element. Brukes bare i hierarkiske taksonomier.

en: Parent Item
nb_NO: Forelder Element

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Parent %s
nb_NO: Overordnet %s

en: New Tag Name
nb_NO: Nytt stikkordsnavn

en: Assigns the new item name text.
nb_NO: Tilordner den nye teksten for elementnavnet.

en: New Item Name
nb_NO: Nytt navn på element

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: New %s Name
nb_NO: Nytt %s-navn

en: Add New Tag
nb_NO: Legg til stikkord

en: Assigns the add new item text.
nb_NO: Tilordner teksten for legg til nytt element.

en: Update Tag
nb_NO: Oppdater stikkord

en: Assigns the update item text.
nb_NO: Tilordner teksten for oppdateringselementet.

en: Update Item
nb_NO: Oppdater element

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Update %s
nb_NO: Oppdater %s

en: View Tag
nb_NO: Vis stikkord

en: In the admin bar to view term during editing.
nb_NO: I adminlinjen for å se begrepet under redigering.

en: Edit Tag
nb_NO: Rediger stikkord

en: At the top of the editor screen when editing a term.
nb_NO: Øverst på redigeringsskjermen når du redigerer et begrep.

en: All Tags
nb_NO: Alle stikkord

en: Assigns the all items text.
nb_NO: Tilordner teksten for alle elementer.

en: Assigns the menu name text.
nb_NO: Tilordner teksten til menynavnet.

en: Menu Label
nb_NO: Meny-etikett

en: Active taxonomies are enabled and registered with WordPress.
nb_NO: Aktive taksonomier er aktivert og registrert i WordPress.

en: A descriptive summary of the taxonomy.
nb_NO: En beskrivende oppsummering av taksonomien.

en: A descriptive summary of the term.
nb_NO: En beskrivende oppsummering av termen.

en: Term Description
nb_NO: Term-beskrivelse

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
nb_NO: Ett ord, ingen mellomrom. Underscores og bindestreker er tillatt.

en: Term Slug
nb_NO: Termlenke

en: The name of the default term.
nb_NO: Navnet på standardtermen.

en: Term Name
nb_NO: Term-navn

en: Create a term for the taxonomy that cannot be deleted. It will not be selected for posts by default.
nb_NO: Opprett et begrep for taksonomien som ikke kan slettes. Det vil ikke bli valgt for innlegg som standard.

en: Default Term
nb_NO: Standardterm

en: Whether terms in this taxonomy should be sorted in the order they are provided to `wp_set_object_terms()`.
nb_NO: Om termer i denne taksonomien skal sorteres i den rekkefølgen de oppgis til `wp_set_object_terms()`.

en: Sort Terms
nb_NO: Sorteringsbetingelser

en: Add Post Type
nb_NO: Legg til innleggstype

en: Expand the functionality of WordPress beyond standard posts and pages with custom post types.
nb_NO: Utvid funksjonaliteten i WordPress utover standard innlegg og sider med egendefinerte innleggstyper.

en: Add Your First Post Type
nb_NO: Legg til din første innleggstype

en: I know what I'm doing, show me all the options.
nb_NO: Jeg vet hva jeg gjør. Vis meg alle alternativene.

en: Advanced Configuration
nb_NO: Avansert konfigurasjon

en: Hierarchical post types can have descendants (like pages).
nb_NO: Hierarkiske innleggstyper kan ha etterkommere (som sider).

en: Hierarchical
nb_NO: Hierarkisk

en: Visible on the frontend and in the admin dashboard.
nb_NO: Synlig på frontend og i admin-dashbordet.

en: Public
nb_NO: Offentlig

note: translators: example post type
en: movie
nb_NO: film

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 20 characters.
nb_NO: Kun små bokstaver, understrek og bindestreker, maks. 20 tegn.

note: translators: example post type
en: Movie
nb_NO: Film

en: Singular Label
nb_NO: Entallsetikett

note: translators: example post type
en: Movies
nb_NO: Filmer

en: Plural Label
nb_NO: Flertalsetikett

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Posts_Controller`.
nb_NO: Valgfri egendefinert kontroller som skal brukes i stedet for `WP_REST_Posts_Controller`.

en: Controller Class
nb_NO: Controller-klasse

en: The namespace part of the REST API URL.
nb_NO: Navneromsdelen av REST API-URL-en.

en: Namespace Route
nb_NO: Navnerom for rute

en: The base URL for the post type REST API URLs.
nb_NO: Basis-URL-en for REST API-URL-ene for innleggstypen.

en: Exposes this post type in the REST API. Required to use the block editor.
nb_NO: Eksponerer denne innleggstypen i REST API. Nødvendig for å bruke blokkeredigereren.

en: Show In REST API
nb_NO: Vis i REST API

en: Customize the query variable name.
nb_NO: Tilpass navnet på spørringsvariabelen.

en: Query Variable
nb_NO: Spørrevariabel

en: No Query Variable Support
nb_NO: Ingen støtte for spørringsvariabler

en: Custom Query Variable
nb_NO: Egendefinert spørringsvariabel

en: Items can be accessed using the non-pretty permalink, eg. {post_type}={post_slug}.
nb_NO: Elementer kan nås ved hjelp av den ikke-pretty permalink, f.eks. {post_type}={post_slug}.

en: Query Variable Support
nb_NO: Støtte for spørringsvariabler

en: URLs for an item and items can be accessed with a query string.
nb_NO: URL-adresser for et element og elementer kan nås med en spørringsstreng.

en: Publicly Queryable
nb_NO: Offentlig søkbar

en: Custom slug for the Archive URL.
nb_NO: Egendefinert slug for arkiv-URL-en.

en: Archive Slug
nb_NO: Arkiv URL-identifikator

en: Has an item archive that can be customized with an archive template file in your theme.
nb_NO: Har et varearkiv som kan tilpasses med en arkivmalfil i temaet ditt.

en: Archive
nb_NO: Arkiv

en: Pagination support for the items URLs such as the archives.
nb_NO: Støtte for paginering av URL-adresser til elementer, for eksempel arkivene.

en: Pagination
nb_NO: Paginering

en: RSS feed URL for the post type items.
nb_NO: URL-adressen til RSS-feeden for innleggstypen.

en: Alters the permalink structure to add the `WP_Rewrite::$front` prefix to URLs.
nb_NO: Endrer permalenkestrukturen slik at `WP_Rewrite::$front`-prefikset legges til i URL-adressene.

en: Front URL Prefix
nb_NO: URL-prefiks på forsiden

en: Customize the slug used in the URL.
nb_NO: Tilpass sluggen som brukes i URL-en.

en: URL Slug
nb_NO: URL-identifikator

en: Permalinks for this post type are disabled.
nb_NO: Permalinker for denne innleggstypen er deaktivert.

note: translators: this string will be appended with the new permalink structure.
en: Rewrite the URL using a custom slug defined in the input below. Your permalink structure will be
nb_NO: Skriv om URL-adressen ved hjelp av en egendefinert slug definert i inndataene nedenfor. Din permalinkstruktur vil være

en: No Permalink (prevent URL rewriting)
nb_NO: Ingen Permalink (forhindrer omskriving av URL-adresser)

en: Custom Permalink
nb_NO: Tilpasset Permalink

en: Post Type Key
nb_NO: Nøkkel for innleggstype

note: translators: this string will be appended with the new permalink structure.
en: Rewrite the URL using the post type key as the slug. Your permalink structure will be
nb_NO: Skriv om URL-adressen ved å bruke innleggstypenøkkelen som slug. Din permalinkstruktur vil være

en: Permalink Rewrite
nb_NO: Omskriving av Permalink

en: Delete items by a user when that user is deleted.
nb_NO: Slett elementer fra en bruker når denne brukeren slettes.

en: Delete With User
nb_NO: Slett med bruker

en: Allow the post type to be exported from 'Tools' > 'Export'.
nb_NO: Tillat at innleggstypen kan eksporteres fra "Verktøy" > "Eksporter".

en: Can Export
nb_NO: Kan eksportere

en: Optionally provide a plural to be used in capabilities.
nb_NO: Oppgi eventuelt et flertall som skal brukes i capabilities.

en: Plural Capability Name
nb_NO: Flertall Kapabilitetsnavn

en: Choose another post type to base the capabilities for this post type.
nb_NO: Velg en annen innleggstype for å basere funksjonene for denne innleggstypen.

en: Singular Capability Name
nb_NO: Navn på singulær kapasitet

en: By default the capabilities of the post type will inherit the 'Post' capability names, eg. edit_post, delete_posts. Enable to use post type specific capabilities, eg. edit_{singular}, delete_{plural}.
nb_NO: Som standard vil funksjonene for innleggstypen arve navnene på "Post"-funksjonene, f.eks. edit_post, delete_posts. Aktiver for å bruke innleggstypespesifikke funksjoner, f.eks. edit_{singular}, delete_{plural}.

en: Rename Capabilities
nb_NO: Endre navn på funksjoner

en: Exclude From Search
nb_NO: Ekskludere fra søkeresultater

en: Allow items to be added to menus in the 'Appearance' > 'Menus' screen. Must be turned on in 'Screen options'.
nb_NO: Tillat at elementer legges til i menyer i skjermbildet "Utseende" > "Menyer". Må være slått på i "Skjermalternativer".

en: Appearance Menus Support
nb_NO: Støtte for menyer i Utseende

en: Appears as an item in the 'New' menu in the admin bar.
nb_NO: Vises som et element i "Ny"-menyen i adminlinjen.

en: Show In Admin Bar
nb_NO: Vis på verktøylinjen

en: Custom Meta Box Callback
nb_NO: Egendefinert tilbakekalling av metaboks

en: Menu Icon
nb_NO: Menyikon

en: The position in the sidebar menu in the admin dashboard.
nb_NO: Posisjonen i sidefeltmenyen i admin-dashbordet.

en: Menu Position
nb_NO: Menyplassering

en: By default the post type will get a new top level item in the admin menu. If an existing top level item is supplied here, the post type will be added as a submenu item under it.
nb_NO: Som standard vil innleggstypen få et nytt toppnivåelement i adminmenyen. Hvis et eksisterende toppnivåelement er angitt her, vil innleggstypen bli lagt til som et undermenyelement under det.

en: Admin Menu Parent
nb_NO: Administrasjonsmeny Overordnet

en: Admin editor navigation in the sidebar menu.
nb_NO: Navigering i administratorredigering i sidefeltmenyen.

en: Show In Admin Menu
nb_NO: Vis i Admin-menyen

en: Items can be edited and managed in the admin dashboard.
nb_NO: Elementer kan redigeres og administreres i admin-dashbordet.

en: Show In UI
nb_NO: Vis i brukergrensesnittet

en: A link to a post.
nb_NO: En lenke til et innlegg.

en: Description for a navigation link block variation.
nb_NO: Beskrivelse for en variant av en navigasjonslenkeblokk.

en: Item Link Description
nb_NO: Beskrivelse for elementlenken

note: translators: %s Singular form of post type name
en: A link to a %s.
nb_NO: En kobling til en %s.

en: Post Link
nb_NO: Elementlenke

en: Title for a navigation link block variation.
nb_NO: Tittel for en variant av en navigasjonslenkeblokk.

en: Item Link
nb_NO: Lenke

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: %s Link
nb_NO: %s lenke

en: Post updated.
nb_NO: Innlegget er oppdatert.

en: In the editor notice after an item is updated.
nb_NO: I redigeringsmeldingen etter at et element er oppdatert.

en: Item Updated
nb_NO: Elementet oppdatert

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s updated.
nb_NO: %s oppdatert.

en: Post scheduled.
nb_NO: Innlegget er planlagt

en: In the editor notice after scheduling an item.
nb_NO: I redigeringsmeldingen etter at du har planlagt et element.

en: Item Scheduled
nb_NO: Element planlagt

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s scheduled.
nb_NO: %s planlagt.

en: Post reverted to draft.
nb_NO: Innlegget er tilbakeført til utkast.

en: In the editor notice after reverting an item to draft.
nb_NO: I redigeringsmeldingen etter at du har tilbakestilt et element til utkast.

en: Item Reverted To Draft
nb_NO: Elementet er omgjort til utkast

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s reverted to draft.
nb_NO: %s lagret som kladd.

en: Post published privately.
nb_NO: Innlegget er publisert privat.

en: In the editor notice after publishing a private item.
nb_NO: I redaktørens varsel etter publisering av et privat element.

en: Item Published Privately
nb_NO: Element publisert privat

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s published privately.
nb_NO: %s publisert privat.

en: Post published.
nb_NO: Innlegg publisert.

en: In the editor notice after publishing an item.
nb_NO: I redaktørens melding etter publisering av et element.

en: Item Published
nb_NO: Element publisert

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s published.
nb_NO: %s publisert.

en: Posts list
nb_NO: Liste over innlegg

en: Used by screen readers for the items list on the post type list screen.
nb_NO: Brukes av skjermlesere for postlisten på skjermbildet for posttypelisten.

en: Items List
nb_NO: Liste over elementer

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: %s list
nb_NO: %sliste

en: Posts list navigation
nb_NO: Navigasjon i innleggslisten

en: Used by screen readers for the filter list pagination on the post type list screen.
nb_NO: Brukes av skjermlesere for paginering av filterlisten på skjermbildet for innleggstyper.

en: Items List Navigation
nb_NO: Navigering i elementlisten

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: %s list navigation
nb_NO: %slistenavigasjon

en: Filter posts by date
nb_NO: Filtrer innlegg etter dato

en: Used by screen readers for the filter by date heading on the post type list screen.
nb_NO: Brukes av skjermlesere for å filtrere etter dato på skjermbildet for innleggstyper.

en: Filter Items By Date
nb_NO: Filtrer elementer etter dato

note: translators: %s Plural form of post type name
en: Filter %s by date
nb_NO: Filtrer %s etter dato

en: Filter posts list
nb_NO: Filtrer innleggslisten

en: Used by screen readers for the filter links heading on the post type list screen.
nb_NO: Brukes av skjermlesere for overskriften for filterlenker på skjermbildet for innleggstyper.

en: Filter Items List
nb_NO: Liste over filterelementer

note: translators: %s Plural form of post type name
en: Filter %s list
nb_NO: Filtrer %sliste

en: In the media modal showing all media uploaded to this item.
nb_NO: I mediemodalen vises alle medier som er lastet opp til dette elementet.

en: Uploaded To This Item
nb_NO: Lastet opp til dette elementet

note: translators: %s Singular form of post type name
en: Uploaded to this %s
nb_NO: Lastet opp til dette %s

en: Insert into post
nb_NO: Sett inn

en: As the button label when adding media to content.
nb_NO: Som knappetikett når du legger til medier i innholdet.

en: Insert Into Media Button
nb_NO: Sett inn i Media-knappen

note: translators: %s Singular form of post type name
en: Insert into %s
nb_NO: Sett inn i %s

en: Use as featured image
nb_NO: Bruk som fremhevet bilde

en: As the button label for selecting to use an image as the featured image.
nb_NO: Som knappetikett for å velge å bruke et bilde som utvalgt bilde.

en: Use Featured Image
nb_NO: Bruk utvalgt bilde

en: Remove featured image
nb_NO: Fjern fremhevet bilde

en: As the button label when removing the featured image.
nb_NO: Som knappetikett når du fjerner det uthevede bildet.

en: Remove Featured Image
nb_NO: Fjern fremhevet bilde

en: Set featured image
nb_NO: Angi fremhevet bilde

en: As the button label when setting the featured image.
nb_NO: Som knappetikett når du angir det uthevede bildet.

en: Set Featured Image
nb_NO: Velg fremhevet bilde

en: Featured image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: In the editor used for the title of the featured image meta box.
nb_NO: I redigeringsprogrammet som brukes til tittelen på metaboksen for utvalgt bilde.

en: Featured Image Meta Box
nb_NO: Metaboks for utvalgt bilde

en: Post Attributes
nb_NO: Innleggsattributter

en: In the editor used for the title of the post attributes meta box.
nb_NO: I redigeringsverktøyet som brukes for tittelen på metaboksen for innleggsattributter.

en: Attributes Meta Box
nb_NO: Attributter Metaboks

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s Attributes
nb_NO: %sattributter

en: Post Archives
nb_NO: Innleggsarkiv

en: Adds 'Post Type Archive' items with this label to the list of posts shown when adding items to an existing menu in a CPT with archives enabled. Only appears when editing menus in 'Live Preview' mode and a custom archive slug has been provided.
nb_NO: Legger til "Post Type Archive"-elementer med denne etiketten i listen over innlegg som vises når du legger til elementer i en eksisterende meny i en CPT med arkiv aktivert. Vises bare når du redigerer menyer i "Live forhåndsvisning"-modus og en egendefinert arkivslug er angitt.

en: Archives Nav Menu
nb_NO: Navigasjonsmeny for arkiver

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s Archives
nb_NO: %sarkiv

en: No posts found in Trash
nb_NO: Ingen innlegg funnet i Søppel

en: At the top of the post type list screen when there are no posts in the trash.
nb_NO: Øverst i skjermbildet med innleggstyper når det ikke finnes noen innlegg i papirkurven.

en: No Items Found in Trash
nb_NO: Ingen gjenstander funnet i søpla

note: translators: %s Plural form of post type name
en: No %s found in Trash
nb_NO: Ingen %s funnet i papirkurven

en: No posts found
nb_NO: Ingen innlegg funnet

en: At the top of the post type list screen when there are no posts to display.
nb_NO: Øverst i skjermbildet for innleggstyper når det ikke finnes noen innlegg å vise.

en: No Items Found
nb_NO: Ingen gjenstander funnet

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: No %s found
nb_NO: Ingen %s ble funnet

en: Search Posts
nb_NO: Søk etter innlegg

en: At the top of the items screen when searching for an item.
nb_NO: Øverst i skjermbildet for varer når du søker etter en vare.

en: Search Items
nb_NO: Søk i elementer

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Search %s
nb_NO: Søk %s

en: Parent Page:
nb_NO: Forelderside:

en: For hierarchical types in the post type list screen.
nb_NO: For hierarkiske typer på skjermen for innleggstypeliste.

en: Parent Item Prefix
nb_NO: Overordnet prefiks

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Parent %s:
nb_NO: Forelder-%s:

en: New Post
nb_NO: Nye innlegg

en: New Item
nb_NO: Nytt element

note: translators: %s Singular form of post type name
en: New %s
nb_NO: Nytt %s

en: Add New Post
nb_NO: Legg til nytt innlegg

en: At the top of the editor screen when adding a new item.
nb_NO: Øverst i redigeringsskjermen når du legger til et nytt element.

en: Add New Item
nb_NO: Legg til ny

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Add New %s
nb_NO: Legg til ny %s

en: View Posts
nb_NO: Vis innlegg

en: Appears in the admin bar in the 'All Posts' view, provided the post type supports archives and the home page is not an archive of that post type.
nb_NO: Vises i adminlinjen i visningen "Alle innlegg", forutsatt at innleggstypen støtter arkiver og at startsiden ikke er et arkiv av den aktuelle innleggstypen.

en: View Items
nb_NO: Vis elementer

en: View Post
nb_NO: Vis innlegg

en: In the admin bar to view item when editing it.
nb_NO: I adminlinjen for å vise elementet når du redigerer det.

en: View Item
nb_NO: Vis element

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Plural form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: View %s
nb_NO: Vis %s

en: Edit Post
nb_NO: Rediger innlegg

en: At the top of the editor screen when editing an item.
nb_NO: Øverst i redigeringsskjermen når du redigerer et element.

en: Edit Item
nb_NO: Redigere element

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Edit %s
nb_NO: Rediger %s

en: All Posts
nb_NO: Alle innlegg

en: In the post type submenu in the admin dashboard.
nb_NO: I undermenyen for innleggstype i admin-dashbordet.

en: All Items
nb_NO: Alle elementer

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: All %s
nb_NO: Alle %s

en: Admin menu name for the post type.
nb_NO: Navn på administratormeny for innleggstypen.

en: Menu Name
nb_NO: Menynavn

en: Regenerate all labels using the Singular and Plural labels
nb_NO: Regenerere alle etiketter ved hjelp av etikettene Singular og Plural

en: Regenerate
nb_NO: Regenerer

en: Active post types are enabled and registered with WordPress.
nb_NO: Aktive innleggstyper er aktivert og registrert i WordPress.

en: A descriptive summary of the post type.
nb_NO: En beskrivende oppsummering av innleggstypen.

en: Add Custom
nb_NO: Legg til egendefinert

en: Enable various features in the content editor.
nb_NO: Aktiver ulike funksjoner i innholdsredigeringen.

en: Post Formats
nb_NO: Innleggsformater

en: Editor
nb_NO: Redaktør

en: Trackbacks
nb_NO: Tilbaketråkk

en: Select existing taxonomies to classify items of the post type.
nb_NO: Velg eksisterende taksonomier for å klassifisere elementer av innleggstypen.

en: Browse Fields
nb_NO: Bla gjennom felt

en: Nothing to import
nb_NO: Ingenting å importere

en: . The Custom Post Type UI plugin can be deactivated.
nb_NO: . Utvidelsen Custom Post Type UI kan deaktiveres.

note: translators: %d - number of items imported from CPTUI
en: Imported %d item from Custom Post Type UI - | Imported %d items from Custom Post Type UI -
nb_NO[0]: Importert %d-element fra brukergrensesnittet for egendefinerte innleggstyper

en: Failed to import taxonomies.
nb_NO: Kunne ikke importere taksonomier.

en: Failed to import post types.
nb_NO: Kunne ikke importere innleggstyper.

en: Nothing from Custom Post Type UI plugin selected for import.
nb_NO: Ingenting fra utvidelsen Custom Post Type UI er valgt for import.

en: Imported 1 item | Imported %s items
nb_NO[0]: Importert 1 element

en: Importing a Post Type or Taxonomy with the same key as one that already exists will overwrite the settings for the existing Post Type or Taxonomy with those of the import.
nb_NO: Hvis du importerer en innleggstype eller taksonomi med samme nøkkel som en som allerede finnes, vil innstillingene for den eksisterende innleggstypen eller taksonomien bli overskrevet med innstillingene for importen.

en: Import from Custom Post Type UI
nb_NO: Importer fra Custom Post Type UI

en: The following code can be used to register a local version of the selected items. Storing field groups, post types, or taxonomies locally can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file, then deactivate or delete the items from the ACF admin.
nb_NO: Følgende kode kan brukes til å registrere en lokal versjon av de valgte elementene. Lokal lagring av feltgrupper, innleggstyper eller taksonomier kan gi mange fordeler, for eksempel raskere innlastingstid, versjonskontroll og dynamiske felt/innstillinger. Bare kopier og lim inn følgende kode i temaets functions.php-fil eller inkluder den i en ekstern fil, og deaktiver eller slett deretter elementene fra ACF-administratoren.

en: Export - Generate PHP
nb_NO: Eksporter - Generer PHP

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Select Taxonomies
nb_NO: Velg taksonomier

en: Select Post Types
nb_NO: Velg innleggstyper

en: Exported 1 item. | Exported %s items.
nb_NO[0]: Eksporterte 1 element.

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Tag
nb_NO: Stikkord

note: translators: %s taxonomy name
en: %s taxonomy created
nb_NO: Taksonomien %s opprettet

note: translators: %s taxonomy name
en: %s taxonomy updated
nb_NO: Taksonomien %s oppdatert

en: Taxonomy draft updated.
nb_NO: Utkast til taksonomi oppdatert.

en: Taxonomy scheduled for.
nb_NO: Taksonomi planlagt for.

en: Taxonomy submitted.
nb_NO: Taksonomi innsendt.

en: Taxonomy saved.
nb_NO: Taksonomi lagret.

en: Taxonomy deleted.
nb_NO: Taksonomi slettet.

en: Taxonomy updated.
nb_NO: Taksonomien er oppdatert.

en: This taxonomy could not be registered because its key is in use by another taxonomy registered by another plugin or theme.
nb_NO: Denne taksonomien kunne ikke registreres fordi nøkkelen er i bruk av en annen taksonomi som er registrert av en annen utvidelse eller et annet tema.

note: translators: %s number of taxonomies synchronized
en: Taxonomy synchronized. | %s taxonomies synchronized.
nb_NO[0]: Taksonomien er synkronisert.

note: translators: %s number of taxonomies duplicated
en: Taxonomy duplicated. | %s taxonomies duplicated.
nb_NO[0]: Taksonomi duplisert.

note: translators: %s number of taxonomies deactivated
en: Taxonomy deactivated. | %s taxonomies deactivated.
nb_NO[0]: Taksonomi deaktivert.

note: translators: %s number of taxonomies activated
en: Taxonomy activated. | %s taxonomies activated.
nb_NO[0]: Taksonomi aktivert.

en: Terms
nb_NO: Vilkår

note: translators: %s number of post types synchronized
en: Post type synchronized. | %s post types synchronized.
nb_NO[0]: Innleggstype synkronisert.

note: translators: %s number of post types duplicated
en: Post type duplicated. | %s post types duplicated.
nb_NO[0]: Innleggstype duplisert.

note: translators: %s number of post types deactivated
en: Post type deactivated. | %s post types deactivated.
nb_NO[0]: Innleggstype deaktivert.

note: translators: %s number of post types activated
en: Post type activated. | %s post types activated.
nb_NO[0]: Innleggstype aktivert.

en: Post Types
nb_NO: Innleggstyper

en: Advanced Settings
nb_NO: Avanserte innstillinger

en: Basic Settings
nb_NO: Grunnleggende Innstillinger

en: This post type could not be registered because its key is in use by another post type registered by another plugin or theme.
nb_NO: Denne innleggstypen kunne ikke registreres fordi nøkkelen er i bruk av en annen innleggstype som er registrert av en annen utvidelse eller et annet tema.

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Link Existing Field Groups
nb_NO: Koble eksisterende feltgrupper

note: translators: %s post type name
en: %s post type created
nb_NO: Innleggstype %s opprettet

note: translators: %s taxonomy name
en: Add fields to %s
nb_NO: Legg til felt i %s

note: translators: %s post type name
en: %s post type updated
nb_NO: Innleggstype %s oppdatert

en: Post type draft updated.
nb_NO: Utkast til innleggstype oppdatert.

en: Post type scheduled for.
nb_NO: Innleggstype planlagt for.

en: Post type submitted.
nb_NO: Innsendt innleggstype.

en: Post type saved.
nb_NO: Innleggstype lagret.

en: Post type updated.
nb_NO: Innleggstype oppdatert.

en: Post type deleted.
nb_NO: Innleggstype slettet.

en: Type to search...
nb_NO: Søk etter felt...

en: PRO Only
nb_NO: Kun PRO

en: Field groups linked successfully.
nb_NO: Feltgruppene ble koblet til.

note: translators: %s - URL to ACF tools page.
en: Import Post Types and Taxonomies registered with Custom Post Type UI and manage them with ACF. <a href="%s">Get Started</a>.
nb_NO: Importer innleggstyper og taksonomier som er registrert med Custom Post Type UI, og administrer dem med ACF. <a href="%s">Kom i gang</a>.

en: taxonomy
nb_NO: taksonomi

en: post type
nb_NO: innleggstype

en: Done
nb_NO: Ferdig

en: Field Group(s)
nb_NO: Feltgruppe(r)

en: Select one or many field groups...
nb_NO: Velg én eller flere feltgrupper...

en: Please select the field groups to link.
nb_NO: Velg feltgrupper du vil koble sammen.

en: Field group linked successfully. | Field groups linked successfully.
nb_NO[0]: Feltgruppen ble koblet til.
nb_NO[1]: Feltgrupper koblet sammen.

[ctx: post status]
en: Registration Failed
nb_NO: Registrering mislyktes

en: This item could not be registered because its key is in use by another item registered by another plugin or theme.
nb_NO: Dette elementet kunne ikke registreres fordi nøkkelen er i bruk av et annet element som er registrert av en annen utvidelse eller et annet tema.

en: Permissions
nb_NO: Rettigheter

en: URLs
nb_NO: URL-er

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Labels
nb_NO: Etiketter

en: Field Settings Tabs
nb_NO: Faner for feltinnstillinger

en: [ACF shortcode value disabled for preview]
nb_NO: [ACF-kortkodeverdi deaktivert for forhåndsvisning]

en: Close Modal
nb_NO: Lukk modalvindu

en: Field moved to other group
nb_NO: Felt flyttet til annen gruppe

en: Close modal
nb_NO: Lukk vindu

en: Start a new group of tabs at this tab.
nb_NO: Start en ny gruppe med faner på denne fanen.

en: New Tab Group
nb_NO: Ny fanegruppe

en: Use a stylized checkbox using select2
nb_NO: Bruk en stilisert avkrysningsboks ved hjelp av select2

en: Save Other Choice
nb_NO: Lagre andre valg

en: Allow Other Choice
nb_NO: Tillat andre valg

en: Add Toggle All
nb_NO: Legg til Toggle All

en: Save Custom Values
nb_NO: Lagre egendefinerte verdier

en: Allow Custom Values
nb_NO: Tillat egendefinerte verdier

en: Checkbox custom values cannot be empty. Uncheck any empty values.
nb_NO: Avmerkingsboksens egendefinerte verdier kan ikke være tomme. Fjern merket for tomme verdier.

en: Updates
nb_NO: Oppdateringer

en: Advanced Custom Fields logo
nb_NO: Advanced Custom Fields -logo

en: Save Changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Field Group Title
nb_NO: Tittel på feltgruppe

en: Add title
nb_NO: Legg til tittel

note: translators: %s url to getting started guide
en: New to ACF? Take a look at our <a href="%s" target="_blank">getting started guide</a>.
nb_NO: Er du ny med ACF? Ta en kikk på vår <a href="%s" target="_blank">hurtigstart</a>.

en: Add Field Group
nb_NO: Legg til feltgruppe

note: translators: %s url to creating a field group page
en: ACF uses <a href="%s" target="_blank">field groups</a> to group custom fields together, and then attach those fields to edit screens.
nb_NO: ACF bruker <a href="%s" target="_blank">feltgrupper</a> til å gruppere egendefinerte felt sammen, og deretter knytte disse feltene til redigeringsskjermbilder.

en: Add Your First Field Group
nb_NO: Legg til din første feltgruppe

en: Options Pages
nb_NO: Sider med alternativer

en: ACF Blocks
nb_NO: ACF-blokker

en: Gallery Field
nb_NO: Galleri Felt

en: Flexible Content Field
nb_NO: Fleksibelt innholdsfelt

en: Repeater Field
nb_NO: Gjentakende felt

en: Unlock Extra Features with ACF PRO
nb_NO: Lås opp ekstra funksjoner med ACF PRO

en: Delete Field Group
nb_NO: Slett feltgruppe

note: translators: 1: Post creation date 2: Post creation time
en: Created on %1$s at %2$s
nb_NO: Opprettet den %1$s kl %2$s

en: Group Settings
nb_NO: Gruppeinnstillinger

en: Location Rules
nb_NO: Regler for plassering

note: translators: %s url to field types list
en: Choose from over 30 field types. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
nb_NO: Velg mellom over 30 felttyper. <a href="%s" target="_blank">Lær mer</a> om dette.

en: Get started creating new custom fields for your posts, pages, custom post types and other WordPress content.
nb_NO: Kom i gang med å opprette nye egendefinerte felt for innlegg, sider, egendefinerte innleggstyper og annet WordPress-innhold.

en: Add Your First Field
nb_NO: Legg til ditt første felt

en: Add Field
nb_NO: Legg til felt

en: Presentation
nb_NO: Presentasjon

en: Validation
nb_NO: Validering

en: General
nb_NO: Generelt

en: Import JSON
nb_NO: Importer JSON

en: Export As JSON
nb_NO: Eksporter som JSON

note: translators: %s number of field groups deactivated
en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
nb_NO[0]: Feltgruppe deaktivert.
nb_NO[1]: %s feltgrupper deaktivert.

note: translators: %s number of field groups activated
en: Field group activated. | %s field groups activated.
nb_NO[0]: Feltgruppe aktivert.
nb_NO[1]: %s feltgrupper aktivert.

en: Deactivate
nb_NO: Deaktiver

en: Deactivate this item
nb_NO: Deaktiver dette elementet

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Activate this item
nb_NO: Aktiver dette elementet

en: Move field group to trash?
nb_NO: Flytte feltgruppe til papirkurven?

[ctx: post status]
en: Inactive
nb_NO: Inaktiv

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
nb_NO: Advanced Custom Fields og Advanced Custom Fields PRO bør ikke være aktiverte samtidig. Vi har automatisk deaktivert Advanced Custom Fields PRO.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
nb_NO: Advanced Custom Fields og Advanced Custom Fields PRO bør ikke være aktiverte samtidig. Vi har automatisk deaktivert Advanced Custom Fields.

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
nb_NO[0]: %1$s må ha en bruker med rollen %2$s.
nb_NO[1]: %1$s må ha en bruker med en av følgende roller: %2$s

en: %1$s must have a valid user ID.
nb_NO: %1$s må ha en gyldig bruker-ID.

en: Invalid request.
nb_NO: Ugyldig forespørsel.

en: %1$s is not one of %2$s
nb_NO: %1$s er ikke en av %2$s

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
nb_NO[0]: %1$s må ha termen %2$s.
nb_NO[1]: %1$s må ha én av følgende termer: %2$s

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
nb_NO[0]: %1$s må være av innleggstypen %2$s.
nb_NO[1]: %1$s må være en av følgende innleggstyper: %2$s

en: %1$s must have a valid post ID.
nb_NO: %1$s må ha en gyldig innlegg-ID.

en: %s requires a valid attachment ID.
nb_NO: %s må ha en gyldig vedlegg-ID.

en: Show in REST API
nb_NO: Vise i REST API

en: Enable Transparency
nb_NO: Aktiver gjennomsiktighet

en: RGBA Array
nb_NO: RGBA-rekke

en: RGBA String
nb_NO: RGBA-streng

en: Hex String
nb_NO: Hex-streng

en: Upgrade to PRO
nb_NO: Oppgrader til Pro

[ctx: post status]
en: Active
nb_NO: Aktiv

en: '%s' is not a valid email address
nb_NO: '‌‌%s' er ikke en gyldig e-postadresse

en: Color value
nb_NO: Fargeverdi

en: Select default color
nb_NO: Velg standardfarge

en: Clear color
nb_NO: Fjern farge

en: Blocks
nb_NO: Blokker

en: Options
nb_NO: Alternativer

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Menu items
nb_NO: Menyelementer

en: Widgets
nb_NO: Widgeter

en: Attachments
nb_NO: Vedlegg

en: Taxonomies
nb_NO: Taksonomier

en: Posts
nb_NO: Innlegg

en: Last updated: %s
nb_NO: Sist oppdatert: %s

en: Sorry, this post is unavailable for diff comparison.
nb_NO: Beklager, dette innlegget kan ikke sjekkes for forskjeller.

en: Invalid field group parameter(s).
nb_NO: Ugyldige parametere for feltgruppe.

en: Awaiting save
nb_NO: Venter på lagring

en: Saved
nb_NO: Lagret

en: Import
nb_NO: Importer

en: Review changes
nb_NO: Gjennomgå endringer

en: Located in: %s
nb_NO: Plassert i: %s

en: Located in plugin: %s
nb_NO: Plassert i utvidelse: %s

en: Located in theme: %s
nb_NO: Plassert i tema: %s

en: Various
nb_NO: Forskjellig

en: Sync changes
nb_NO: Synkroniseringsendringer

en: Loading diff
nb_NO: Laster diff

en: Review local JSON changes
nb_NO: Se over lokale endinger for JSON

en: Visit website
nb_NO: Besøk nettsted

en: View details
nb_NO: Vis detaljer

en: Version %s
nb_NO: Versjon %s

en: Information
nb_NO: Informasjon

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
nb_NO: <a href="%s" target="_blank">Hjelpesenteret</a> . Supportmedarbeiderne på hjelpesenteret vårt vil hjelpe deg med mer omfattende, tekniske utfordringer.

en: <a href="%s" target="_blank">Discussions</a>. We have an active and friendly community on our Community Forums who may be able to help you figure out the 'how-tos' of the ACF world.
nb_NO: <a href="%s" target="_blank">Diskusjoner</a>. Vi har et aktivt og vennlig fellesskap på våre fellesskapsfora som kan hjelpe deg med å finne ut av hvordan ACF-verdenen fungerer.

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
nb_NO: <a href="%s" target="_blank">Dokumentasjon</a>. Vår omfattende dokumentasjon inneholder referanser og veiledninger for de fleste situasjoner du kan komme ut for.

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
nb_NO: Vi er fanatiske når det gjelder support, og ønsker at du skal få mest mulig ut av nettstedet ditt med ACF. Hvis du støter på problemer, finnes det flere steder du kan få hjelp:

en: Help & Support
nb_NO: Hjelp og brukerstøtte

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
nb_NO: Bruk fanen «Hjelp og støtte» for å kontakte oss hvis du trenger hjelp.

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
nb_NO: Før du oppretter din første feltgruppe, anbefaler vi at du først leser vår <a href="%s" target="_blank">Kom i gang</a>-guide for å gjøre deg kjent med utvidelsens filosofi og beste praksis.

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
nb_NO: Med Advanced Custom Fields-utvidelsen får du en visuell skjema-bygger som lar deg tilpasse WordPress-redigeringsskjermene med ekstra felt, og en intuitiv API som viser tilpassede feltverdier i alle temamaler.

en: Overview
nb_NO: Oversikt

note: translators: %s the name of the location type
en: Location type "%s" is already registered.
nb_NO: Lokasjonstypen "%s" er allerede registrert.

note: translators: %s class name for a location that could not be found
en: Class "%s" does not exist.
nb_NO: Klassen "%s" finnes ikke.

en: Invalid nonce.
nb_NO: Ugyldig engangskode.

en: Error loading field.
nb_NO: Feil ved lasting av felt.

en: <strong>Error</strong>: %s
nb_NO: <strong>Feil</strong>: %s

en: User Role
nb_NO: Brukerrolle

en: Comment
nb_NO: Kommentar

en: Post Format
nb_NO: Innleggsformat

en: Menu Item
nb_NO: Menypunkt

en: Post Status
nb_NO: Innleggsstatus

en: Menus
nb_NO: Menyer

en: Menu Locations
nb_NO: Menylokasjoner

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Post Taxonomy
nb_NO: Innleggs Taksanomi

en: Child Page (has parent)
nb_NO: Underside (har forelder)

en: Parent Page (has children)
nb_NO: Forelderside (har undersider)

en: Top Level Page (no parent)
nb_NO: Toppnivåside (ingen forelder)

en: Posts Page
nb_NO: Innleggsside

en: Front Page
nb_NO: Forside

en: Page Type
nb_NO: Sidetype

en: Viewing back end
nb_NO: Viser baksiden

en: Viewing front end
nb_NO: Viser fremsiden

en: Logged in
nb_NO: Innlogget

en: Current User
nb_NO: Nåværende Bruker

en: Page Template
nb_NO: Sidemal

en: Register
nb_NO: Registrer

en: Add / Edit
nb_NO: Legg til / Endre

en: User Form
nb_NO: Brukerskjema

en: Page Parent
nb_NO: Sideforelder

en: Super Admin
nb_NO: Superadmin

en: Current User Role
nb_NO: Nåværende Brukerrolle

en: Default Template
nb_NO: Standardmal

en: Post Template
nb_NO: Innleggsmal

en: Post Category
nb_NO: Innleggskategori

en: All %s formats
nb_NO: Alle %s-formater

en: Attachment
nb_NO: Vedlegg

en: %s value is required
nb_NO: %s verdi er påkrevd

en: Show this field if
nb_NO: Vis dette feltet hvis

en: Conditional Logic
nb_NO: Betinget logikk

en: and
nb_NO: og

en: Local JSON
nb_NO: Lokal JSON

en: Clone Field
nb_NO: Klonefelt

note: translators: %s a list of plugin
en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
nb_NO: Vennligst sjekk at alle premium-tillegg (%s) er oppdatert til siste versjon.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
nb_NO: Denne versjonen inneholder forbedringer til din database, og krever en oppgradering.

note: translators: %1 plugin name, %2 version number
en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
nb_NO: Takk for at du oppgraderer til %1$s v%2$s!

en: Database Upgrade Required
nb_NO: Oppdatering av database er påkrevd

en: Options Page
nb_NO: Side for alternativer

en: Gallery
nb_NO: Galleri

en: Flexible Content
nb_NO: Fleksibelt Innhold

en: Repeater
nb_NO: Gjentaker

en: Back to all tools
nb_NO: Tilbake til alle verktøy

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
nb_NO: Om flere feltgrupper kommer på samme redigeringsskjerm, vil den første gruppens innstillinger bli brukt (den med laveste rekkefølgenummer)

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
nb_NO: <b>Velg</b> elementer for å <b>skjule</b> dem på redigeringsskjermen.

en: Hide on screen
nb_NO: Skjul på skjerm

en: Send Trackbacks
nb_NO: Send tilbakesporinger

en: Tags
nb_NO: Stikkord

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Page Attributes
nb_NO: Sideattributter

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Slug
nb_NO: Identifikator

en: Revisions
nb_NO: Revisjoner

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Discussion
nb_NO: Diskusjon

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Content Editor
nb_NO: Redigeringverktøy for innhold

en: Permalink
nb_NO: Permalenke

en: Shown in field group list
nb_NO: Vist i feltgruppeliste

en: Field groups with a lower order will appear first
nb_NO: Feltgrupper med en lavere rekkefølge vil vises først

en: Order No.
nb_NO: Rekkefølgenr.

en: Below fields
nb_NO: Under felter

en: Below labels
nb_NO: Under etiketter

en: Instruction Placement
nb_NO: Instruksjonsplassering

en: Label Placement
nb_NO: Etikettplassering

en: Side
nb_NO: Sideordnet

en: Normal (after content)
nb_NO: Normal (etter innhold)

en: High (after title)
nb_NO: Høy (etter tittel)

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Seamless (no metabox)
nb_NO: Sømløs (ingen metaboks)

en: Standard (WP metabox)
nb_NO: Standard (WP metaboks)

en: Style
nb_NO: Stil

en: Key
nb_NO: Nøkkel

note: translators: Hidden accessibility text for the positional order number of the field.
en: Order
nb_NO: Rekkefølge

en: Close Field
nb_NO: Stengt felt

en: class
nb_NO: klasse

en: width
nb_NO: bredde

en: Wrapper Attributes
nb_NO: Attributter for innpakning

en: Required
nb_NO: Obligatorisk

en: Instructions
nb_NO: Instruksjoner

en: Field Type
nb_NO: Felttype

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
nb_NO: Enkelt ord, ingen mellomrom. Understrekning og bindestreker tillatt

en: Field Name
nb_NO: Feltnavn

en: This is the name which will appear on the EDIT page
nb_NO: Dette er navnet som vil vises på redigeringssiden

en: Field Label
nb_NO: Feltetikett

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete field
nb_NO: Slett felt

en: Move
nb_NO: Flytt

en: Move field to another group
nb_NO: Flytt felt til annen gruppe

en: Duplicate field
nb_NO: Dupliser felt

en: Edit field
nb_NO: Rediger felt

en: Drag to reorder
nb_NO: Dra for å endre rekkefølge

en: Show this field group if
nb_NO: Vis denne feltgruppen hvis

en: No updates available.
nb_NO: Ingen oppdateringer tilgjengelig.

note: translators: %s the url to the field group page.
en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
nb_NO: Oppgradering av database fullført. <a href="%s">Se hva som er nytt</a>

en: Reading upgrade tasks...
nb_NO: Leser oppgraderingsoppgaver...

en: Upgrade failed.
nb_NO: Oppgradering milsyktes.

en: Upgrade complete.
nb_NO: Oppgradering fullført.

note: translators: %s the version being upgraded to. translators: %s the new ACF version
en: Upgrading data to version %s
nb_NO: Oppgraderer data til versjon %s

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
nb_NO: Det er sterkt anbefalt at du sikkerhetskopierer databasen før du fortsetter. Er du sikker på at du vil kjøre oppdateringen nå?

en: Please select at least one site to upgrade.
nb_NO: Vennligst velg minst ett nettsted å oppgradere.

note: translators: %s admin dashboard url page
en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
nb_NO: Databaseoppgradering fullført. <a href="%s">Tilbake til kontrollpanelet for nettverket</a>

en: Site is up to date
nb_NO: Nettstedet er oppdatert

note: translators: %1$s current db version, %2$s available db version
en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
nb_NO: Nettstedet krever databaseoppgradering fra %1$s til %2$s

en: Site
nb_NO: Nettsted

note: translators: %s The button label name, translated seperately
en: Upgrade Sites
nb_NO: Oppgrader nettsteder

note: translators: %s The button label name, translated seperately
en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
nb_NO: Følgende nettsteder krever en DB-oppgradering. Kryss av for de du ønsker å oppgradere og klikk så %s.

en: Add rule group
nb_NO: Legg til regelgruppe

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
nb_NO: Lag et sett regler for å bestemme hvilke skjermer som skal bruke disse avanserte egendefinerte feltene

en: Rules
nb_NO: Regler

en: Copied
nb_NO: Kopiert

en: Copy to clipboard
nb_NO: Kopier til utklippstavle

en: Select the items you would like to export and then select your export method. Export As JSON to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Generate PHP to export to PHP code which you can place in your theme.
nb_NO: Velg de feltgruppene du ønsker å eksportere og velgs så din eksportmetode. Eksporter som JSON til en json-fil som du senere kan importere til en annen ACF-installasjon. Bruk Generer PHP-knappen til å eksportere til PHP-kode som du kan sette inn i ditt tema.

en: Select Field Groups
nb_NO: Velg feltgrupper

en: No field groups selected
nb_NO: Ingen feltgrupper valgt

en: Generate PHP
nb_NO: Generer PHP

en: Export Field Groups
nb_NO: Eksporter feltgrupper

en: Import file empty
nb_NO: Importfil tom

en: Incorrect file type
nb_NO: Feil filtype

en: Error uploading file. Please try again
nb_NO: Filopplastingsfeil. Vennligst forsøk på nytt

en: Import Field Groups
nb_NO: Importer feltgrupper

en: Sync
nb_NO: Synk

note: translators: %s: field group title
en: Select %s
nb_NO: Velg %s

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Duplicate this item
nb_NO: Dupliser dette elementet

en: Supports
nb_NO: Brukerstøtte

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Sync available
nb_NO: Synk tilgjengelig

note: translators: %s number of field groups synchronized
en: Field group synchronized. | %s field groups synchronized.
nb_NO[0]: Feltgruppe synkronisert.
nb_NO[1]: %s feltgrupper synkronisert.

note: translators: %s number of field groups duplicated
en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
nb_NO[0]: Feltgruppe duplisert.
nb_NO[1]: %s feltgrupper duplisert.

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Aktiv <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Aktive<span class="count">(%s)</span>

en: Review sites & upgrade
nb_NO: Gjennomgå nettsteder og oppgrader

en: Upgrade Database
nb_NO: Oppgrader database

en: Custom Fields
nb_NO: Egendefinerte felt

en: Move Field
nb_NO: Flytt felt

en: Please select the destination for this field
nb_NO: Vennligst velg destinasjon for dette feltet

note: translators: Confirmation message once a field has been moved to a different field group.
en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
nb_NO: %1$s feltet kan nå bli funnet i feltgruppen %2$s

en: Move Complete.
nb_NO: Flytting fullført.

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Field Keys
nb_NO: Feltnøkler

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Location
nb_NO: Plassering

en: copy
nb_NO: kopi

en: (this field)
nb_NO: (dette feltet)

en: Checked
nb_NO: Avkrysset

en: Move Custom Field
nb_NO: Flytt egendefinert felt

en: No toggle fields available
nb_NO: Ingen vekslefelt er tilgjengelige

en: Field group title is required
nb_NO: Feltgruppetittel er obligatorisk

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
nb_NO: Dette feltet kan ikke flyttes før endringene har blitt lagret

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
nb_NO: Strengen "field_" kan ikke brukes i starten på et feltnavn

en: Field group draft updated.
nb_NO: Kladd for feltgruppe oppdatert.

en: Field group scheduled for.
nb_NO: Feltgruppe planlagt til.

en: Field group submitted.
nb_NO: Feltgruppe innsendt.

en: Field group saved.
nb_NO: Feltgruppe lagret.

en: Field group published.
nb_NO: Feltgruppe publisert.

en: Field group deleted.
nb_NO: Feltgruppe slettet.

en: Field group updated.
nb_NO: Feltgruppe oppdatert.

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: is not equal to
nb_NO: er ikke lik til

en: is equal to
nb_NO: er lik

en: Forms
nb_NO: Skjema

en: Page
nb_NO: Side

en: Post
nb_NO: Innlegg

en: Relational
nb_NO: Relasjonell

en: Choice
nb_NO: Valg

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Field type does not exist
nb_NO: Felttype eksisterer ikke

en: Spam Detected
nb_NO: Spam oppdaget

en: Post updated
nb_NO: Innlegg oppdatert

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Validate Email
nb_NO: Valider e-post

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Edit field group
nb_NO: Rediger feltgruppe

en: Selection is less than
nb_NO: Valget er mindre enn

en: Selection is greater than
nb_NO: Valget er større enn

en: Value is less than
nb_NO: Verdi er mindre enn

en: Value is greater than
nb_NO: Verdi er større enn

en: Value contains
nb_NO: Verdi inneholder

en: Value matches pattern
nb_NO: Verdi passer til mønster

en: Value is not equal to
nb_NO: Verdi er ikke lik

en: Value is equal to
nb_NO: Verdi er lik

en: Has no value
nb_NO: Har ingen verdi

en: Has any value
nb_NO: Har en verdi

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Are you sure?
nb_NO: Er du sikker?

note: translators: %d is the number of fields that require attention
en: %d fields require attention
nb_NO: %d felter krever oppmerksomhet

en: 1 field requires attention
nb_NO: 1 felt krever oppmerksomhet

en: Validation failed
nb_NO: Validering feilet

en: Validation successful
nb_NO: Validering vellykket

en: Restricted
nb_NO: Begrenset

en: Collapse Details
nb_NO: Trekk sammen detaljer

en: Expand Details
nb_NO: Utvid detaljer

en: Uploaded to this post
nb_NO: Lastet opp til dette innlegget

[ctx: verb]
en: Update
nb_NO: Oppdater

[ctx: verb]
en: Edit
nb_NO: Rediger

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
nb_NO: Endringene du har gjort vil gå tapt om du navigerer bort fra denne siden

en: File type must be %s.
nb_NO: Filtype må være %s.

en: or
nb_NO: eller

en: File size must not exceed %s.
nb_NO: Filstørrelsen må ikke overstige %s.

en: File size must be at least %s.
nb_NO: Filstørrelse må minst være %s.

en: Image height must not exceed %dpx.
nb_NO: Bildehøyde må ikke overstige %dpx.

en: Image height must be at least %dpx.
nb_NO: Bildehøyde må være minst %dpx.

en: Image width must not exceed %dpx.
nb_NO: Bildebredde må ikke overstige %dpx.

en: Image width must be at least %dpx.
nb_NO: Bildebredde må være minst %dpx.

en: (no title)
nb_NO: (ingen tittel)

en: Full Size
nb_NO: Full størrelse

en: Large
nb_NO: Stor

en: Medium
nb_NO: Middels

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: (no label)
nb_NO: (ingen etikett)

en: Sets the textarea height
nb_NO: Setter høyde på tekstområde

en: Rows
nb_NO: Rader

en: Text Area
nb_NO: Tekstområde

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
nb_NO: Legg en ekstra avkryssningsboks foran for å veksle alle valg

en: Save 'custom' values to the field's choices
nb_NO: Lagre "egendefinerte" verdier til feltvalg

en: Allow 'custom' values to be added
nb_NO: Tillat 'egendefinerte' verdier til å bli lagt til

en: Add new choice
nb_NO: Legg til nytt valg

en: Toggle All
nb_NO: Veksle alle

en: Allow Archives URLs
nb_NO: Tillat arkiv-URLer

en: Archives
nb_NO: Arkiv

en: Page Link
nb_NO: Sidelenke

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Name
nb_NO: Navn

en: %s added
nb_NO: %s lagt til

en: %s already exists
nb_NO: %s finnes allerede

en: User unable to add new %s
nb_NO: Bruker kan ikke legge til ny %s

en: Term ID
nb_NO: Term-ID

en: Term Object
nb_NO: Term-objekt

en: Load value from posts terms
nb_NO: Last verdi fra innleggstermer

en: Load Terms
nb_NO: Last termer

en: Connect selected terms to the post
nb_NO: Koble valgte termer til innlegget

en: Save Terms
nb_NO: Lagre termer

en: Allow new terms to be created whilst editing
nb_NO: Tillat at nye termer legges til ved redigering

en: Create Terms
nb_NO: Lag termer

en: Radio Buttons
nb_NO: Radioknapper

en: Single Value
nb_NO: Enkeltverdi

en: Multi Select
nb_NO: Flervalg

en: Checkbox
nb_NO: Avkrysningsboks

en: Multiple Values
nb_NO: Flere verdier

en: Select the appearance of this field
nb_NO: Velg visning av dette feltet

en: Appearance
nb_NO: Utseende

en: Select the taxonomy to be displayed
nb_NO: Velg taksonomi som skal vises

[ctx: No Terms]
en: No %s
nb_NO: Ingen %s

en: Value must be equal to or lower than %d
nb_NO: Verdi må være lik eller lavere enn %d

en: Value must be equal to or higher than %d
nb_NO: Verdi må være lik eller høyere enn %d

en: Value must be a number
nb_NO: Verdi må være et tall

en: Number
nb_NO: Tall

en: Save 'other' values to the field's choices
nb_NO: Lagre "andre" verdier til feltets valg

en: Add 'other' choice to allow for custom values
nb_NO: Legg "andre"-valget for å tillate egendefinerte verdier

en: Other
nb_NO: Andre

en: Radio Button
nb_NO: Radioknapp

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
nb_NO: Definer et endepunkt å stanse for det forrige trekkspillet. Dette trekkspillet vil ikke være synlig.

en: Allow this accordion to open without closing others.
nb_NO: Tillat dette trekkspillet å åpne uten å lukke andre.

en: Multi-Expand
nb_NO: Fler-utvid

en: Display this accordion as open on page load.
nb_NO: Vis dette trekkspillet som åpent ved sidelastingen.

en: Open
nb_NO: Åpne

en: Accordion
nb_NO: Trekkspill

en: Restrict which files can be uploaded
nb_NO: Begrens hvilke filer som kan lastes opp

en: File ID
nb_NO: Fil-ID

en: File URL
nb_NO: URL til fil

en: File Array
nb_NO: Filrekke

en: Add File
nb_NO: Legg til fil

en: No file selected
nb_NO: Ingen fil valgt

en: File name
nb_NO: Filnavn

en: Update File
nb_NO: Oppdater fil

en: Edit File
nb_NO: Rediger fil

en: Select File
nb_NO: Velg fil

en: File
nb_NO: Fil

en: Password
nb_NO: Passord

en: Specify the value returned
nb_NO: Angi returnert verdi

en: Use AJAX to lazy load choices?
nb_NO: Bruk ajax for lat lastingsvalg?

en: Enter each default value on a new line
nb_NO: Angi hver standardverdi på en ny linje

[ctx: verb]
en: Select
nb_NO: Velg

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
nb_NO: Innlasting feilet

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
nb_NO: Søker&hellip;

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
nb_NO: Laster flere resultat&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
note: translators: %d - maximum number of items that can be selected in the select field
en: You can only select %d items
nb_NO: Du kan kun velge %d elementer

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
nb_NO: Du kan kun velge 1 element

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
note: translators: %d - number of characters that should be removed from select field
en: Please delete %d characters
nb_NO: Vennligst slett %d tegn

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
nb_NO: Vennligst slett 1 tegn

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
note: translators: %d - number of characters to enter into select field input
en: Please enter %d or more characters
nb_NO: Vennligst angi %d eller flere tegn

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
nb_NO: Vennligst angi 1 eller flere tegn

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
nb_NO: Ingen treff funnet

[ctx: Select2 JS matches_n]
note: translators: %d - number of results available in select field
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
nb_NO: %d resultater er tilgjengelige, bruk opp- og nedpiltaster for å navigere.

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
nb_NO: Ett resultat er tilgjengelig, trykk enter for å velge det.

[ctx: noun]
en: Select
nb_NO: Velg

en: User ID
nb_NO: Bruker-ID

en: User Object
nb_NO: Bruker-objekt

en: User Array
nb_NO: Bruker-rekke

en: All user roles
nb_NO: Alle brukerroller

en: Filter by Role
nb_NO: Filtrer etter rolle

en: User
nb_NO: Bruker

en: Separator
nb_NO: Skille

en: Select Color
nb_NO: Velg farge

en: Default
nb_NO: Standard

en: Clear
nb_NO: Fjern

en: Color Picker
nb_NO: Fargevelger

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
nb_NO: Velg

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
nb_NO: Utført

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
nb_NO: Nå

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
nb_NO: Tidssone

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
nb_NO: Mikrosekund

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
nb_NO: Millisekund

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
nb_NO: Sekund

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
nb_NO: Minutt

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
nb_NO: Time

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
nb_NO: Tid

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
nb_NO: Velg tid

en: Date Time Picker
nb_NO: Datovelger

en: Endpoint
nb_NO: Endepunkt

en: Left aligned
nb_NO: Venstrejustert

en: Top aligned
nb_NO: Toppjustert

en: Placement
nb_NO: Plassering

en: Tab
nb_NO: Fane

en: Value must be a valid URL
nb_NO: Verdien må være en gyldig URL

en: Link URL
nb_NO: Lenke-URL

en: Link Array
nb_NO: Lenkerekke

en: Opens in a new window/tab
nb_NO: Åpnes i en ny fane

en: Select Link
nb_NO: Velg lenke

en: Link
nb_NO: Lenke

en: Email
nb_NO: E-post

en: Step Size
nb_NO: Trinnstørrelse

en: Maximum Value
nb_NO: Maksimumsverdi

en: Minimum Value
nb_NO: Minimumsverdi

en: Range
nb_NO: Område

en: Both (Array)
nb_NO: Begge (rekke)

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: red : Red
nb_NO: rød : Rød

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
nb_NO: For mer kontroll, kan du spesifisere både en verdi og en etikett som dette:

en: Enter each choice on a new line.
nb_NO: Tast inn hvert valg på en ny linje.

en: Choices
nb_NO: Valg

en: Button Group
nb_NO: Knappegruppe

en: Allow Null
nb_NO: Tillat null

en: Parent
nb_NO: Forelder

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
nb_NO: TinyMCE vil ikke bli initialisert før dette feltet er klikket

en: Delay Initialization
nb_NO: Forsinke initialisering

en: Show Media Upload Buttons
nb_NO: Vis opplastingsknapper for mediefiler

en: Toolbar
nb_NO: Verktøylinje

en: Text Only
nb_NO: Kun tekst

en: Visual Only
nb_NO: Kun visuell

en: Visual & Text
nb_NO: Visuell og tekst

en: Tabs
nb_NO: Faner

en: Click to initialize TinyMCE
nb_NO: Klikk for å initialisere TinyMCE

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
nb_NO: Tekst

en: Visual
nb_NO: Visuell

en: Value must not exceed %d characters
nb_NO: Verdi må ikke overstige %d tegn

en: Leave blank for no limit
nb_NO: La være tom for ingen begrensning

en: Character Limit
nb_NO: Tegnbegrensing

en: Appears after the input
nb_NO: Vises etter input

en: Append
nb_NO: Tilføy

en: Appears before the input
nb_NO: Vises før input

en: Prepend
nb_NO: Legg til foran

en: Appears within the input
nb_NO: Vises innenfor input

en: Placeholder Text
nb_NO: Plassholder-tekst

en: Appears when creating a new post
nb_NO: Vises når nytt innlegg lages

en: Text
nb_NO: Tekst

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
nb_NO[0]: %1$s krever minst %2$s valgt
nb_NO[1]: %1$s krever minst %2$s valgte

en: Post ID
nb_NO: Innleggs-ID

en: Post Object
nb_NO: Innleggsobjekt

en: Maximum Posts
nb_NO: Maksimum antall innlegg

en: Minimum Posts
nb_NO: Minimum antall innlegg

en: Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: Selected elements will be displayed in each result
nb_NO: Valgte elementer vil bli vist for hvert resultat

en: Elements
nb_NO: Elementer

en: Taxonomy
nb_NO: Taksonomi

en: Post Type
nb_NO: Innholdstype

en: Filters
nb_NO: Filtre

en: All taxonomies
nb_NO: Alle taksonomier

en: Filter by Taxonomy
nb_NO: Filtrer etter taksonomi

en: All post types
nb_NO: Alle innholdstyper

en: Filter by Post Type
nb_NO: Filtrer etter innholdstype

en: Search...
nb_NO: Søk...

en: Select taxonomy
nb_NO: Velg taksonomi

en: Select post type
nb_NO: Velg innholdstype

en: No matches found
nb_NO: Ingen treff funnet

en: Loading
nb_NO: Laster

en: Maximum values reached ( {max} values )
nb_NO: Maksimal verdi nådd ( {max} verdier )

en: Relationship
nb_NO: Forhold

en: Comma separated list. Leave blank for all types
nb_NO: Kommaseparert liste. La være tom for alle typer

en: Allowed File Types
nb_NO: Tillatte filtyper

en: Maximum
nb_NO: Maksimum

en: File size
nb_NO: Filstørrelse

en: Restrict which images can be uploaded
nb_NO: Begrens hvilke bilder som kan lastes opp

en: Uploaded to post
nb_NO: Lastet opp til innlegget

en: All
nb_NO: Alle

en: Limit the media library choice
nb_NO: Begrens mediabibilotekutvalget

en: Library
nb_NO: Bibliotek

en: Preview Size
nb_NO: Forhåndsvis størrelse

en: Image ID
nb_NO: Bilde-ID

en: Image URL
nb_NO: Bilde-URL

en: Image Array
nb_NO: Bilderekke

en: Specify the returned value on front end
nb_NO: Angi den returnerte verdien på fremsiden

en: Return Value
nb_NO: Returverdi

en: Add Image
nb_NO: Legg til bilde

en: No image selected
nb_NO: Intet bilde valgt

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: All images
nb_NO: Alle bilder

en: Update Image
nb_NO: Oppdater bilde

en: Edit Image
nb_NO: Rediger bilde

en: Select Image
nb_NO: Velg bilde

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
nb_NO: Tillat HTML-markering vises som synlig tekst i stedet for gjengivelse

en: Escape HTML
nb_NO: Unnslipp HTML

en: No Formatting
nb_NO: Ingen formatering

en: Automatically add &lt;br&gt;
nb_NO: Legg automatisk til &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
nb_NO: Legg til avsnitt automatisk

en: Controls how new lines are rendered
nb_NO: Kontrollerer hvordan nye linjer er gjengitt

en: New Lines
nb_NO: Nye linjer

en: Week Starts On
nb_NO: Uken starter på

en: The format used when saving a value
nb_NO: Formatet som er brukt ved lagring av verdi

en: Save Format
nb_NO: Lagringsformat

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
nb_NO: Uke

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
nb_NO: Forrige

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
nb_NO: Neste

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
nb_NO: I dag

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
nb_NO: Ferdig

en: Date Picker
nb_NO: Datovelger

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Embed Size
nb_NO: Innbyggingsstørrelse

en: Enter URL
nb_NO: Angi URL

en: Text shown when inactive
nb_NO: Tekst vist når inaktiv

en: Off Text
nb_NO: Tekst for av

en: Text shown when active
nb_NO: Tekst vist når aktiv

en: On Text
nb_NO: Tekst for på

en: Stylized UI
nb_NO: Stilisert UI

en: Default Value
nb_NO: Standardverdi

en: Displays text alongside the checkbox
nb_NO: Viser tekst ved siden av avkrysingsboksen

en: Message
nb_NO: Melding

en: No
nb_NO: Nei

en: Yes
nb_NO: Ja

en: True / False
nb_NO: Sann/Usann

en: Row
nb_NO: Rad

en: Table
nb_NO: Tabell

en: Block
nb_NO: Blokk

en: Specify the style used to render the selected fields
nb_NO: Spesifiser stil brukt til å gjengi valgte felt

en: Layout
nb_NO: Oppsett

en: Sub Fields
nb_NO: Underfelt

en: Group
nb_NO: Gruppe

en: Customize the map height
nb_NO: Tilpass karthøyden

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Set the initial zoom level
nb_NO: Velg første zoomnivå

en: Zoom
nb_NO: Forstørr

en: Center the initial map
nb_NO: Sentrer det opprinnelige kartet

en: Center
nb_NO: Midtstill

en: Search for address...
nb_NO: Søk etter adresse...

en: Find current location
nb_NO: Finn gjeldende plassering

en: Clear location
nb_NO: Fjern plassering

en: Search
nb_NO: Søk

en: Sorry, this browser does not support geolocation
nb_NO: Beklager, denne nettleseren støtter ikke geolokalisering

en: Google Map
nb_NO: Google Maps

en: The format returned via template functions
nb_NO: Formatet returnert via malfunksjoner

en: Return Format
nb_NO: Returformat

en: Custom:
nb_NO: Egendefinert:

en: The format displayed when editing a post
nb_NO: Format som vises når innlegg redigeres

en: Display Format
nb_NO: Vist format

en: Time Picker
nb_NO: Tidsvelger

note: translators: counts for inactive field groups
en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Inaktiv <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Inaktive <span class="count">(%s)</span>

en: No Fields found in Trash
nb_NO: Ingen felt funnet i papirkurven

en: No Fields found
nb_NO: Ingen felter funnet

en: Search Fields
nb_NO: Søk felt

en: View Field
nb_NO: Vis felt

en: New Field
nb_NO: Nytt felt

en: Edit Field
nb_NO: Rediger felt

en: Add New Field
nb_NO: Legg til nytt felt

en: Field
nb_NO: Felt

en: Fields
nb_NO: Felter

en: No Field Groups found in Trash
nb_NO: Ingen feltgrupper funnet i papirkurven

en: No Field Groups found
nb_NO: Ingen feltgrupper funnet

en: Search Field Groups
nb_NO: Søk feltgrupper

en: View Field Group
nb_NO: Vis feltgruppe

en: New Field Group
nb_NO: Ny feltgruppe

en: Edit Field Group
nb_NO: Rediger feltgruppe

en: Add New Field Group
nb_NO: Legg til ny feltgruppe

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Field Group
nb_NO: Feltgruppe

en: Field Groups
nb_NO: Feltgrupper

note: Description of the plugin
en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
nb_NO: Tilpass WordPress med kraftfulle, profesjonelle og intuitive felt.

en: Options Updated
nb_NO: Alternativer er oppdatert

en: Check Again
nb_NO: Sjekk igjen

en: Publish
nb_NO: Publiser

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
nb_NO: Ingen egendefinerte feltgrupper funnet for denne valg-siden. <a href="%s">Opprette en egendefinert feltgruppe</a>

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
nb_NO: <b>Feil</b>. Kan ikke koble til oppdateringsserveren

en: Select one or more fields you wish to clone
nb_NO: Velg ett eller flere felt du ønsker å klone

en: Display
nb_NO: Vis

en: Specify the style used to render the clone field
nb_NO: Angi stil som brukes til å gjengi klone-feltet

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
nb_NO: Gruppe (viser valgt felt i en gruppe innenfor dette feltet)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
nb_NO: Sømløs (erstatter dette feltet med utvalgte felter)

en: Labels will be displayed as %s
nb_NO: Etiketter vises som %s

en: Prefix Field Labels
nb_NO: Prefiks feltetiketter

en: Values will be saved as %s
nb_NO: Verdier vil bli lagret som %s

en: Prefix Field Names
nb_NO: Prefiks feltnavn

en: Unknown field
nb_NO: Ukjent felt

en: Unknown field group
nb_NO: Ukjent feltgruppe

en: All fields from %s field group
nb_NO: Alle felt fra %s feltgruppe

en: Add Row
nb_NO: Legg til rad

en: layouts
nb_NO: oppsett

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
nb_NO: Dette feltet krever minst {min} {label} {identifier}

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
nb_NO: {available} {label} {identifier} tilgjengelig (maks {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
nb_NO: {required} {label} {identifier} kreves (min {min})

en: Flexible Content requires at least 1 layout
nb_NO: Fleksibelt innholdsfelt krever minst en layout

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
nb_NO: Klikk "%s"-knappen nedenfor for å begynne å lage oppsettet

en: Add layout
nb_NO: Legg til oppsett

en: Remove layout
nb_NO: Fjern oppsett

en: Click to toggle
nb_NO: Klikk for å veksle

en: Delete Layout
nb_NO: Slett oppsett

en: Duplicate Layout
nb_NO: Dupliser oppsett

en: Add New Layout
nb_NO: Legg til nytt oppsett

en: Min
nb_NO: Minimum

en: Max
nb_NO: Maksimum

en: Minimum Layouts
nb_NO: Minimum oppsett

en: Maximum Layouts
nb_NO: Maksimum oppsett

en: Button Label
nb_NO: Knappetikett

en: Add Image to Gallery
nb_NO: Legg bildet til galleri

en: Maximum selection reached
nb_NO: Maksimalt utvalg nådd

en: Length
nb_NO: Lengde

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Alt Text
nb_NO: Alternativ tekst

en: Add to gallery
nb_NO: Legg til galleri

en: Bulk actions
nb_NO: Massehandlinger

en: Sort by date uploaded
nb_NO: Sorter etter dato lastet opp

en: Sort by date modified
nb_NO: Sorter etter dato endret

en: Sort by title
nb_NO: Sorter etter tittel

en: Reverse current order
nb_NO: Snu gjeldende rekkefølge

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Minimum Selection
nb_NO: Minimum antall valg

en: Maximum Selection
nb_NO: Maksimum antall valg

en: Allowed file types
nb_NO: Tillatte filtyper

en: Insert
nb_NO: Sett inn

en: Specify where new attachments are added
nb_NO: Angi hvor nye vedlegg er lagt

en: Append to the end
nb_NO: Tilføy til slutten

en: Prepend to the beginning
nb_NO: Sett inn foran

en: Maximum rows reached ({max} rows)
nb_NO: Maksimum antall rader nådd ({max} rader)

en: Minimum Rows
nb_NO: Minimum antall rader

en: Maximum Rows
nb_NO: Maksimum antall rader

en: Collapsed
nb_NO: Sammenfoldet

en: Select a sub field to show when row is collapsed
nb_NO: Velg et underfelt å vise når raden er skjult

en: Add row
nb_NO: Legg til rad

en: Remove row
nb_NO: Fjern rad

en: No options pages exist
nb_NO: Ingen side for alternativer eksisterer

en: Deactivate License
nb_NO: Deaktiver lisens

en: Activate License
nb_NO: Aktiver lisens

en: License Information
nb_NO: Lisensinformasjon

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
nb_NO: For å låse opp oppdateringer må lisensnøkkelen skrives inn under. Se <a href="%s" target="_blank">detaljer og priser</a> dersom du ikke har lisensnøkkel.

en: License Key
nb_NO: Lisensnøkkel

en: Update Information
nb_NO: Oppdateringsinformasjon

en: Current Version
nb_NO: Gjeldende versjon

en: Latest Version
nb_NO: Siste versjon

en: Update Available
nb_NO: Oppdatering tilgjengelig

en: Upgrade Notice
nb_NO: Oppgraderingsvarsel

en: Update Plugin
nb_NO: Oppdater plugin
