Accessibility Widget by OneTap – Easy One-Click Accessibility Toolbar 2.6.3 - en to fa_IR translation catalogue (270 entries)

en:  review – it means a lot to us.
fa_IR:  بررسی سریع قدردانی می‌کنیم – این برای ما بسیار مهم است.

en:  to use this Feature.
fa_IR:  برای استفاده از این ویژگی.

en: %1$s / %2$s Images
fa_IR: %1$s / %2$s Bilder

en: 24 hours
fa_IR: 24 ساعت

en: A Week
fa_IR: یک هفته

en: ADHD Friendly Mode
fa_IR: حالت مناسب برای ADHD

en: Accessibility  Adjustments
fa_IR: تنظیمات دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Adjustments
fa_IR: تنظیمات دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Profiles
fa_IR: پروفایل‌های دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Widget by OneTap – Easy One-Click Accessibility Toolbar
fa_IR: ویجت دسترسی‌پذیری OneTap – نوار ابزار دسترسی‌پذیری یک کلیکی آسان

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Activate License
fa_IR: فعال کردن لایسنس

en: Active
fa_IR: فعال

en: Add Alt-Texts
fa_IR: Alt-Texte hinzufügen

en: Add Border
fa_IR: افزودن حاشیه

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
fa_IR: تک‌رنگ را برای تجربه بصری زنده‌تر یا ملایم‌تر تنظیم کنید

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
fa_IR: اشباع رنگ را برای تجربه بصری زنده‌تر یا ملایم‌تر تنظیم کنید

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
fa_IR: کنتراست تیره را برای تجربه بصری زنده‌تر یا ملایم‌تر تنظیم کنید

en: Adjust font weight for improved readability
fa_IR: ضخامت فونت را برای خوانایی بهتر تنظیم کنید

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
fa_IR: کنتراست بالا را برای تجربه بصری زنده‌تر یا ملایم‌تر تنظیم کنید

en: Adjust letter spacing for improved readability
fa_IR: فاصله حروف را برای خوانایی بهتر تنظیم کنید

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
fa_IR: کنتراست روشن را برای تجربه بصری زنده‌تر یا ملایم‌تر تنظیم کنید

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
fa_IR: فاصله خطوط را برای خوانایی بهتر و وضوح بیشتر متن تنظیم کنید

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
fa_IR: تراز متن را برای ساختار و خوانایی بهتر تنظیم کنید

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
fa_IR: موقعیت ویجت‌ها را برای مطابقت با ترجیحات چیدمان خود تنظیم کنید.

en: Align Text
fa_IR: تراز کردن متن

en: All
fa_IR: Alle

en: Already did
fa_IR: قبلاً انجام دادم

en: Alt Text
fa_IR: متن جایگزین

en: Alt text improves SEO and makes your content accessible to screen readers.
fa_IR: Alt-Text verbessert SEO und macht Ihre Inhalte für Screenreader zugänglich.

en: Alt-Text AI
fa_IR: متن جایگزین AI

en: Automatic Language detection
fa_IR: تشخیص خودکار زبان

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
fa_IR: به طور خودکار محتوای صفحه را برای دسترسی‌پذیری بدون دست بخوانید

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Bahasa Indonesia
fa_IR: اندونزیایی

en: Banner Bottom
fa_IR: Banner unten

en: Big Cursor
fa_IR: مکان‌نما بزرگ

en: Blindness Mode
fa_IR: حالت نابینایی

en: Bottom left
fa_IR: پایین چپ

en: Bottom right
fa_IR: پایین راست

en: Business E-mail
fa_IR: ایمیل تجاری

en: Button Focus Indicator
fa_IR: Button-Fokusindikator

en: Change Language
fa_IR: Sprache ändern

en: Change module name
fa_IR: Modulnamen ändern

en: Choose another language to edit its translations.
fa_IR: Wählen Sie eine andere Sprache, um deren Übersetzungen zu bearbeiten.

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
fa_IR: زبان مورد نظر خود را برای رابط افزونه انتخاب کنید.

en: Choose...
fa_IR: Auswählen...

en: Clear flashes & reduces color
fa_IR: فلش‌ها را پاک می‌کند و رنگ را کاهش می‌دهد

en: Color Modules
fa_IR: ماژول‌های رنگ

en: Company Inc.
fa_IR: شرکت Inc.

en: Company Name
fa_IR: نام شرکت

en: Content Modules
fa_IR: ماژول‌های محتوا

en: Copied!
fa_IR: کپی شد!

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Current language
fa_IR: Aktuelle Sprache

en: Cursor
fa_IR: مکان‌نما

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
fa_IR: رنگ، آیکون و اندازه دکمه دسترسی‌پذیری خود را برای مطابقت با برند خود سفارشی کنید.

en: Dansk
fa_IR: دانمارکی

en: Dark Contrast
fa_IR: کنتراست تیره

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال کردن لایسنس

en: Decrease Font Size
fa_IR: کاهش اندازه فونت

en: Decrease Line Height
fa_IR: کاهش ارتفاع خط

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Default Language
fa_IR: زبان پیش‌فرض

en: Desktop
fa_IR: دسکتاپ

en: Deutsch
fa_IR: آلمانی

en: Dims colors and stops blinking
fa_IR: رنگ‌ها را تیره می‌کند و چشمک زدن را متوقف می‌کند

en: Disable All
fa_IR: Alle deaktivieren

en: Disable animations to reduce distractions
fa_IR: انیمیشن‌ها را برای کاهش حواس‌پرتی غیرفعال کنید

en: Dismiss banner
fa_IR: بستن بنر

en: Display Options
fa_IR: Anzeigeoptionen

en: Don't show again
fa_IR: Nicht mehr anzeigen

en: Dyslexic Font
fa_IR: فونت دیسلکسی

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
fa_IR: به راحتی متن را برای بهبود خوانایی و دسترسی‌پذیری برای همه بزرگ کنید

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
fa_IR: به راحتی لینک‌های قابل کلیک را با بهبودهای بصری برای ناوبری بهتر شناسایی کنید

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
fa_IR: به راحتی صداهای وب‌سایت را برای تجربه مرور بدون حواس‌پرتی بی‌صدا کنید

en: Edit Alt Text
fa_IR: ویرایش متن جایگزین

en: Edit Labels
fa_IR: ویرایش برچسب‌ها

en: Edit Module Labels
fa_IR: ویرایش برچسب‌های ماژول

en: Eesti
fa_IR: استونیایی

en: Enable All
fa_IR: Alle aktivieren

en: English
fa_IR: انگلیسی

en: English (UK)
fa_IR: Englisch (UK)

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
fa_IR: قابلیت مشاهده را با مکان‌نمای بزرگ‌تر برای ناوبری و کنترل آسان‌تر بهبود دهید

en: Enhances website's visuals
fa_IR: بصری وب‌سایت را بهبود می‌دهد

en: Enjoying OneTap? If it makes your work easier, we’d love to get a quick review on WordPress.org – it would mean a lot to us and helps us keep improving the plugin for you
fa_IR: Gefällt Ihnen OneTap? Wenn es Ihre Arbeit erleichtert, würden wir uns über eine schnelle Bewertung auf WordPress.org freuen – das bedeutet uns viel und hilft uns, das Plugin für Sie weiter zu verbessern

en: Enter Custom Label
fa_IR: برچسب سفارشی وارد کنید

en: Enter a Alt-text...
fa_IR: یک متن جایگزین وارد کنید...

en: Epilepsy Safe Mode
fa_IR: حالت ایمن برای صرع

en: Español
fa_IR: اسپانیایی

en: Failed!
fa_IR: ناموفق!

en: Filter images by alt text
fa_IR: Bilder nach Alt-Text filtern

en: Focused browsing, distraction-free
fa_IR: مرور متمرکز، بدون حواس‌پرتی

en: Font Size
fa_IR: اندازه فونت

en: Font Size (Default)
fa_IR: اندازه فونت (پیش‌فرض)

en: Font Weight
fa_IR: ضخامت فونت

en: Font weight
fa_IR: ضخامت فونت

en: Footer
fa_IR: Fußzeile

en: Français
fa_IR: فرانسوی

en: Free WCAG Contrast-Checker
fa_IR: بررسی رایگان کنتراست WCAG

en: Gaeilge
fa_IR: ایرلندی

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: General settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Generate Accessibility Status
fa_IR: تولید وضعیت دسترسی‌پذیری

en: Generate Alt-Text with Ai
fa_IR: تولید متن جایگزین با AI

en: Generate Text
fa_IR: تولید متن

en: Generate with AI
fa_IR: ساخت با هوش مصنوعی

en: Generate with AltPilot.ai
fa_IR: Mit AltPilot.ai generieren

en: Get PRO
fa_IR: دریافت PRO

en: Get Text-to-Speech, Keyboard Navigation, Dyslexic Font
fa_IR: تبدیل متن به گفتار، پیمایش با صفحه‌کلید و فونت مخصوص نارساخوانی را دریافت کنید

en: Hey!
    					We’re happy that you’re using OneTap. We'd like to take this opportunity to kindly ask for a 5-star rating on WordPress.
fa_IR: Hallo!
    					Wir freuen uns, dass Sie OneTap verwenden. Wir möchten diese Gelegenheit nutzen, um höflich um eine 5-Sterne-Bewertung auf WordPress zu bitten.

en: Hey! We’re happy that you’re using OneTap!
fa_IR: Hallo! Wir freuen uns, dass Sie OneTap verwenden!

en: Hide "Powered by OneTap"
fa_IR: مخفی کردن "Powered by OneTap"

en: Hide Alt Text Feature
fa_IR: پنهان کردن قابلیت متن جایگزین

en: Hide Images
fa_IR: مخفی کردن تصاویر

en: Hide On Desktop
fa_IR: مخفی در دسکتاپ

en: Hide On Mobile
fa_IR: مخفی در موبایل

en: Hide On Tablet
fa_IR: مخفی در تبلت

en: Hide Toolbar
fa_IR: مخفی کردن نوار ابزار

en: Hide Toolbar Duration
fa_IR: مدت زمان مخفی کردن نوار ابزار

en: Hide the Alt Text submenu, its navigation link, and the "Missing Alt-Text" dashboard widget.
fa_IR: زیرمنوی متن جایگزین، پیوند پیمایش آن و ابزارک داشبورد «متن جایگزین موجود نیست» را پنهان می‌کند.

en: High Contrast
fa_IR: کنتراست بالا

en: Highlight Content
fa_IR: برجسته کردن محتوا

en: Highlight Links
fa_IR: برجسته کردن لینک‌ها

en: Highlight Titles
fa_IR: برجسته کردن عناوین

en: Highlight elements when hovered over
fa_IR: عناصر را هنگام قرار دادن ماوس بر روی آن‌ها برجسته کنید

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
fa_IR: خط فعلی را برجسته کنید تا پیشرفت خواندن را دنبال کنید و تمرکز را بهبود دهید

en: Highlight titles for better recognition
fa_IR: عناوین را برای شناسایی بهتر برجسته کنید

en: Horizontal (Default 15px)
fa_IR: Horizontal (Standard 15px)

en: How long do you want to hide the toolbar?
fa_IR: چقدر می‌خواهید نوار ابزار را مخفی کنید؟

en: Hrvatski
fa_IR: کرواتی

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
fa_IR: تأیید می‌کنم که وضعیت دسترسی‌پذیری تولید شده بر اساس ارزیابی خودم است. ارائه‌دهنده این تولیدکننده هیچ مسئولیتی در قبال دقت یا انطباق آن ندارد.

en: Icon Size
fa_IR: اندازه آیکون

en: Icons
fa_IR: آیکون‌ها

en: If OneTap helped you make your site more accessible, we’d truly appreciate a quick review – a good rating would mean a lot to us ❤️
fa_IR: Wenn OneTap Ihnen geholfen hat, Ihre Website zugänglicher zu machen, würden wir uns wirklich über eine schnelle Bewertung freuen – eine gute Bewertung würde uns sehr viel bedeuten ❤️

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
fa_IR: اگر از OneTap لذت می‌برید، واقعاً از یک

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Increase Font Size
fa_IR: افزایش اندازه فونت

en: Increase Line Height
fa_IR: افزایش ارتفاع خط

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: It would mean a lot to us.
fa_IR: این برای ما بسیار مهم است.

en: Italiano
fa_IR: ایتالیایی

en: Keyboard Navigation
fa_IR: ناوبری صفحه کلید

en: Latviešu
fa_IR: لتونیایی

en: Leave a Review
fa_IR: Bewertung abgeben

en: Let visitors jump to main content, navigation, or footer landmarks.
fa_IR: Ermöglicht Besuchern, zu Hauptinhalt, Navigation oder Footer-Sprungmarken zu springen.

en: Letter Spacing
fa_IR: فاصله حروف

en: Lietuvių
fa_IR: لیتوانیایی

en: Light Contrast
fa_IR: کنتراست روشن

en: Line Height
fa_IR: ارتفاع خط

en: Line Height (Default)
fa_IR: ارتفاع خط (پیش‌فرض)

en: Live Preview
fa_IR: پیش‌نمایش زنده

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
fa_IR: متن انتخاب شده را برای خوانایی و دسترسی‌پذیری بهتر بزرگ کنید

en: Magyar
fa_IR: مجاری

en: Main Content
fa_IR: Hauptinhalt

en: Maybe later
fa_IR: Vielleicht später

en: Middle left
fa_IR: وسط چپ

en: Middle right
fa_IR: وسط راست

en: Missing Alt-Text
fa_IR: Fehlender Alt-Text

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Module Labels
fa_IR: برچسب‌های ماژول

en: Modules
fa_IR: ماژول‌ها

en: Monochrome
fa_IR: تک‌رنگ

en: Mute Sounds
fa_IR: بی‌صدا کردن صداها

en: Navigate the site using only the keyboard
fa_IR: فقط با استفاده از صفحه کلید در سایت حرکت کنید

en: Nederlands
fa_IR: هلندی

en: Next
fa_IR: بعدی

en: No images found in Media Library.
fa_IR: هیچ تصویری در کتابخانه رسانه یافت نشد.

en: No images match this filter.
fa_IR: Keine Bilder entsprechen diesem Filter.

en: No, it’s not  good enough
fa_IR: Nein, es ist nicht gut genug

en: No, it’s not good enough
fa_IR: Nein, es ist nicht gut genug

en: Norsk
fa_IR: نروژی

en: Not Now
fa_IR: الان نه

en: Ok, you deserve it
fa_IR: باشه، سزاوارش هستید

en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
fa_IR: OneTap یک افزونه چندزبانه وردپرس است که برای دسترسی‌پذیری بی‌درز وب‌سایت طراحی شده است. با نصب ساده یک کلیکی، بدون هیچ زحمتی سایت شما را مطابق با استانداردهای دسترسی‌پذیری می‌کند. برای عملکرد ساخته شده و محیط وب فراگیر و کاربرپسند برای همه بازدیدکنندگان فراهم می‌کند.

en: Only for this session
fa_IR: فقط برای این جلسه

en: Open the OneTap Toolbar with URL
fa_IR: باز کردن نوار ابزار OneTap با URL

en: Open with URL
fa_IR: باز کردن با URL

en: Orientation Modules
fa_IR: ماژول‌های جهت‌گیری

en: Please complete all fields.
fa_IR: لطفاً همه فیلدها را تکمیل کنید.

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید: تولید یک بیانیه جدید به طور خودکار نسخه قبلی را بازنویسی می‌کند.

en: Polski
fa_IR: لهستانی

en: Português
fa_IR: پرتغالی

en: Português (Brasil)
fa_IR: پرتغالی (برزیل)

en: Powered by
fa_IR: قدرت گرفته از

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Read Page
fa_IR: خواندن صفحه

en: Readable Font
fa_IR: فونت خوانا

en: Reading Line
fa_IR: خط خواندن

en: Reading Mask
fa_IR: ماسک خواندن

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
fa_IR: پروفایل‌های دسترسی‌پذیری آماده برای نیازهای مختلف کاربران.

en: Reduces distractions, improves focus
fa_IR: حواس‌پرتی را کاهش می‌دهد و تمرکز را بهبود می‌دهد

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
fa_IR: تصاویر حواس‌پرتی‌کننده را برای تجربه مرور تمیزتر و متمرکزتر حذف کنید

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
fa_IR: متن "Powered by OneTap" را از نوار ابزار در بخش عمومی وب‌سایت خود حذف کنید.

en: Reset Settings
fa_IR: بازنشانی تنظیمات

en: Română
fa_IR: رومانیایی

en: Saturation
fa_IR: اشباع

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save hours
fa_IR: صرفه‌جویی در ساعت

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
fa_IR: صرفه‌جویی در زمان، بهبود SEO و دسترسی‌پذیری

en: See Documentation
fa_IR: مشاهده مستندات

en: Seizure Safe Profile
fa_IR: پروفایل ایمن برای تشنج

en: Select Language
fa_IR: انتخاب زبان

en: Select your accessibility profile
fa_IR: پروفایل دسترسی‌پذیری خود را انتخاب کنید

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
fa_IR: رنگ‌های برند خود را برای شخصی‌سازی ظاهر افزونه تنظیم کنید.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Show Accessibility Statement
fa_IR: نمایش بیانیه دسترسی‌پذیری

en: Show a visible dotted border on the floating toolbar icon image when the button is focused (e.g. keyboard navigation).
fa_IR: Zeigt einen sichtbaren gepunkteten Rand um das schwebende Symbolbild, wenn der Button fokussiert ist (z. B. Tastaturnavigation).

en: Skip To Content
fa_IR: Zum Inhalt springen

en: Slovenčina
fa_IR: اسلواکی

en: Slovenščina
fa_IR: اسلوونیایی

en: Srpski
fa_IR: صربی

en: Start with AltPilot.ai
fa_IR: شروع با AltPilot.ai

en: Statement
fa_IR: بیانیه

en: Stop Animations
fa_IR: توقف انیمیشن‌ها

en: Suomi
fa_IR: فنلاندی

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Svenska
fa_IR: سوئدی

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
fa_IR: برای بهبود دسترسی‌پذیری متن به فونتی واضح‌تر و خوانا تغییر دهید

en: Tablet
fa_IR: تبلت

en: Text Magnifier
fa_IR: ذره‌بین متن

en: This is a PRO Feature
fa_IR: این یک ویژگی PRO است

en: Thumbnail
fa_IR: بندانگشتی

en: Top left
fa_IR: بالا چپ

en: Top right
fa_IR: بالا راست

en: Try 25 Images for Free
fa_IR: 25 تصویر را رایگان امتحان کنید

en: Try choosing a different filter to see more of your images.
fa_IR: برای دیدن تصاویر بیشتر، فیلتر دیگری را انتخاب کنید.

en: Türkçe
fa_IR: ترکی

en: Upgrade to OneTap PRO
fa_IR: ارتقا به OneTap PRO

en: Upgrade to Pro
fa_IR: ارتقا به Pro

en: Upload images to your Media Library to start managing their alt text here.
fa_IR: برای شروع مدیریت متن جایگزین، تصاویر را در کتابخانه رسانه خود بارگذاری کنید.

en: Uploaded
fa_IR: آپلود شده

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
fa_IR: از یک ماسک برای تمرکز روی یک ناحیه خاص از متن و کاهش حواس‌پرتی استفاده کنید

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
fa_IR: از فونتی تخصصی استفاده کنید که برای بهبود خوانایی کاربران دیسلکسی طراحی شده است

en: Vertical (Default 15px)
fa_IR: Vertikal (Standard 15px)

en: Vision Impaired Mode
fa_IR: حالت اختلال بینایی

en: Việt Nam
fa_IR: ویتنام

en: Warning!
fa_IR: هشدار!

en: Website
fa_IR: وب‌سایت

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
fa_IR: وقتی فعال باشد، آیکون در دستگاه‌های دسکتاپ نمایش داده نمی‌شود.

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
fa_IR: وقتی فعال باشد، آیکون در دستگاه‌های موبایل نمایش داده نمی‌شود.

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
fa_IR: وقتی فعال باشد، آیکون در دستگاه‌های تبلت نمایش داده نمی‌شود.

en: When enabled, the toolbar language is automatically set based on the visitor's browser language.
fa_IR: در صورت فعال بودن، زبان نوار ابزار به طور خودکار بر اساس زبان مرورگر بازدیدکننده تنظیم می‌شود.

en: Widget
fa_IR: ویجت

en: Widget Color
fa_IR: رنگ ویجت

en: Widget Design
fa_IR: طراحی ویجت

en: Widget Position
fa_IR: موقعیت ویجت

en: Widget Position
fa_IR: موقعیت ویجت

en: With Alt Text
fa_IR: Mit Alt-Text

en: Without Alt Text
fa_IR: Ohne Alt-Text

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
fa_IR: می‌توانید در صورت نیاز یک بیانیه را ویرایش یا درج کنید. برای ذخیره تغییرات خود روی "ذخیره تنظیمات" کلیک کنید.

en: You’re currently editing
fa_IR: Sie bearbeiten gerade

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
fa_IR: و متن جایگزین خود را با AltPilot.ai تولید کنید.

en: icon drop down menu
fa_IR: منوی کشویی آیکون

en: labels.
fa_IR: Labels.

en: Čeština
fa_IR: چکی

en: Ελληνικά
fa_IR: یونانی

en: Български
fa_IR: بلغاری

en: Македонија
fa_IR: مقدونیه

en: Русский
fa_IR: روسی

en: Українська
fa_IR: اوکراینی

en: ישראל
fa_IR: اسرائیل

en: العربية
fa_IR: عربی

en: हिन्दी
fa_IR: هندی

en: ประเทศไทย
fa_IR: تایلند

en: 日本語
fa_IR: ژاپنی

en: 简体中文
fa_IR: چینی ساده

en: 한국어
fa_IR: کره‌ای
